2.CPS 2016 Jablonecekpo 18.4.2016 18:41
Výsledkyvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
D105 (8)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1233OK Chrastava CHA1121:14
Dominika PachnerováCHA775047:14
Barbora LankašováCHA805036:38
Kateřina KaškováCHA785037:22
 
2234VŠSK MFF UK Praha MFP1133:35
Jana NedbalováMFP805047:18
Dagmar SieglováMFP705042:11
Jana ŠimšováMFP765144:06
 
3230Slavia Liberec orienteering VLI1139:15
Marie PodrábskáVLI745147:39
Jana Kolaja EhlerováVLI805545:47
Romana ZabořilováJEN745745:49
 
4236USK Praha VSP1144:24
Barbora BaldrianováVSP785045:29
Helena ZakouřilováVSP745343:37
Lenka HorákováVSP725555:18
 
5237OK 99 Hradec Králové PHK1149:53
Pavlína ChaloupskáPHK705146:40
Renáta SamkováPHK745642:30
Pavlína ChvátilováPHK745060:43
 
6231OK Kamenice KAM1154:57
Petra ŠkáchováKAM705451:10
Zuzana ŠkvorováKAM735044:46
Eva AlbrechtováKAM785059:01
 
7232OB Říčany RIC1183:07
Petra RožkováRIC757556:00
Eva VyhnálkováRIC755266:23
Iva ŠrámkováRIC725160:44
 
8235SK Studenec STH1203:58
Klára ŠtefanováSTH775264:43
Lenka HrnčířováSTH725170:08
Kateřina JunkováSTH735169:07
 
 
 
 
D135 (9)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1268SOOB Spartak Rychnov n.Kn. SRK1120:55
Michaela KosováSRK675238:41
Eva BártováSRK555143:05
Ivana FilipováSRK737339:09
 
2266USK Praha VSP1132:46
Markéta PrůšováVSP725641:26
Jarmila NěmečkováVSP665040:40
Iva BeranováVSP715050:40
 
3264TJ Loko Liberec LLI1132:57
Jana MarkováLLI715241:57
Katka FürstováLLI695047:57
Vlasta KoškováLLI635143:03
 
4262VŠTJ Ekonom Praha EKP1138:56
Dagmar JanečkováEKP655040:35
Jana HubáčkováEKP625051:27
Ivana PeckováEKP625246:54
 
5263OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP1150:31
Ivana LošťákováLTP775838:30
Alena KovářováLTP615159:41
Kateřina RibyLTP725252:20
 
6260KOB Kladno DKL1151:02
Iva MědílkováDKL715248:49
Jaroslava BenešováDKL705043:04
Lucie PelikánováMFP695059:09
 
7267OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1158:23
Ivana KočibováTJN635452:08
Magda RydlováTJN685039:20
Věra Lesáková66:55
 
8265SKOB Slaný SLA1170:29
Irena KašparováSLA685254:50
Ludmila HrdličkováSLA695050:27
Jana AsterováSLA745165:12
 
 
261OK Dobříš DOR1disk
Jana NováDOR715054:11
Jana BochenkováDOR6150disk
Kateřina ArnoštováDOR765236:53
 
 
 
 
D14 (11)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1208Ještědská oblast JEO183:01
Magdaléna RydlováTJN025125:51
Lucie LinkováTUR025130:37
Lucie NedomlelováTJN025626:33
 
2202Středočeská oblast STC183:22
Lucie SemíkováKAM025025:33
Helena HankovcováKAM035031:21
Karolína BejvlováLME025026:28
 
3209Sportcentrum Jičín SJC190:30
Anna JankůSJC025231:10
Štěpánka KlackováSJC025330:33
Rozálie KuchařováSJC025128:47
 
4204Ještědská oblast JEO294:26
Jana PekařováTUR025226:47
Lenka ŠritrováTUV025230:37
Josefína NejedlováLLI035037:02
 
5210Oddíl OB Kotlářka DKP197:37
Dorotea TicháDKP035126:58
Karin SannaDKP025033:37
Lucie ŘadováDKP025137:02
 
6201Slavia Liberec orienteering VLI1102:18
Alžběta PodrábskáVLI045135:28
Emma BednaříkováVLI035934:11
Marie PodrábskáVLI025132:39
 
7206OK Chrastava CHA1105:52
Adélka LiškováCHA025435:24
Andrea JeřábkováCHA025340:06
Vendula RůžičkováCHA025230:22
 
8200Ještědská oblast JEO4123:36
Hana MarkováLLI045044:38
Tereza HájkováTUV055839:52
Judita MellanováTUV055939:06
 
9205USK Praha VSP1143:56
Hana BeranováVSP045562:15
Valentýna KopeckáVSP045339:03
Barbora NoskováVSP045742:38
 
 
ms211VŠTJ Ekonom Praha EKP1127:36
Kateřina FantováEKP025640:48
Tereza PeckováEKP055150:10
Pavla BlahováEKP015336:38
 
207USK Praha VSP2disk
Klára NoskováVSP025542:11
Eva BeranováVSP025441:32
Anna BerounskáVSP0256disk
 
 
 
 
D18 (29)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1142OK Lokomotiva Pardubice LPU1127:55
Jana PeterováLPU005744:21
Šárka RückerováHOR005039:05
Anna KopeckáLPU995844:29
 
2141OK Slavia Hradec Králové SHK1132:48
Andrea VětříčkováSHK995145:12
Nikola ThýnováSHK005144:50
Apolena MalinováSHK995242:46
 
3145SOOB Spartak Rychnov n.Kn. SRK1139:48
Kateřina DolejšíSTB019945:15
Veronika ŠklíbováSRK015345:32
Tereza KosováSRK015149:01
 
4144SK Praga PGP1141:17
Eliška SieglováPGP995444:57
Teodora DědkováTAP005151:17
Kateřina JanovskáPGP985045:03
 
5146OB Říčany RIC1142:51
Hana ŠrámkováRIC005151:52
Marie VyhnálkováRIC015149:32
Barbora VyhnálkováRIC985041:27
 
6148SK Žabovřesky Brno ZBM1144:28
Anna AuerműllerováZBM006049:08
Martina OpálkováBBM005051:26
Markéta FirešováZBM995143:54
 
7164TJ TŽ Třinec TRI1151:40
Lucie SzarzecováTRI985045:24
Jana LiberdováTRI985250:30
Magda BrukováTRI005455:46
 
8147OK 99 Hradec Králové PHK1152:21
Tereza KinkorováLPM985052:30
Barbora ChaloupskáPHK995142:47
Petra HápováPHK005157:04
 
9152OOB TJ Turnov TUR1152:26
Markéta ThořováTUR995248:45
Šárka SokolářováTUR999947:04
Martina NejezchlebováTUR995156:37
 
10151OK Lokomotiva Pardubice LPU2153:55
Iva KubíčkováLPU015753:10
Viktorie VojtíškováLPU005154:15
Martina WaňkováLPU995946:30
 
11150Magnus Orienteering ASU1160:14
Dominika KalenskáSTH995849:01
Magdalena HrabošováASU009954:14
Šárka PlhalováASU009756:59
 
12153OK Jiskra Nový Bor BOR1160:30
Lucie JanouškováBOR995445:10
Lucie NovákováBOR985465:47
Karolína StaňováBOR985349:33
 
13155OK Kamenice KAM1161:46
Eliška HájkováKAM985149:01
Alena VoltrováROZ995153:39
Kateřina ZimmerováKAM985059:06
 
14167SK Studenec STH1161:48
Veronika GallováSTH005356:31
Magda HrnčířováSTH005156:43
Tereza ChrástováSTH025148:34
 
15143K.O.B. Choceň CHC1162:25
Jana SemrádováCHC995146:24
Štěpánka ShánělováCHC015260:53
Kateřina ChaloupkováCHC005155:08
 
16154OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1171:28
Adéla RydlováTJN015158:33
Míša ŠklíbováTJN015354:35
Anna MašínováTJN015258:20
 
17159SK Praga PGP2172:40
Kateřina ŠkarkováPGP995549:44
Marie MachováLME005061:49
Zuzana HrabánkováPGP995061:07
 
18156Kometa Kralovice KRL1179:56
Lenka HanákováKRL995165:36
Dagmar BiersakováKRL005156:05
Tereza ŠlechtováKRL015258:15
 
19158TJ Jiskra Nejdek NEJ1182:15
Regina TokárováNEJ015152:04
Pavla NádeníčkováNEJ015061:17
Klára MarešováNEJ025068:54
 
20165OK Lokomotiva Pardubice LPU3186:56
Valerie BorovičkováLPU005460:02
Tereza FilipováLPU005063:57
Berenika DržkováLPU015162:57
 
21157OOB TJ Zlaté Hory ZLH1193:16
Tereza NovotnáZLH005161:56
Klára NovotnáZLH985166:03
Romana ZatloukalováSSU995065:17
 
22170OK 99 Hradec Králové PHK2195:12
Jana KubíčkováPHK999954:16
Kateřina KubíčkováPHK995558:04
Petra HlaváčkováPHK005282:52
 
23160OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN2195:26
Natálie ŠtemberováTJN985158:41
Šárka KnížkováTJN985264:42
Anna BudskáTJN025372:03
 
24161USK Praha VSP1195:36
Marie KalouskováDKP015165:33
Eliška KosíkováVSP005159:53
Barbora HorákováVSP015070:10
 
25169SK Studenec STH2198:36
Jana KejmarováSTH015257:18
Eliška HamáčkováSTH015380:27
Markéta UrbanováSTH995360:51
 
26166OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP1212:00
Rose RibyLTP005167:02
Martina PavlováLTP015176:13
Zuzana MatějkováLTP015368:45
 
 
149Sportcentrum Jičín SJC1disk
Róza VejražkováSJC015173:57
Barbora MatějkováSJC0156disk
Anna KochováSJC0153
 
168OK Jiskra Nový Bor BOR2disk
Markéta PavlíkováCHA0050disk
Barbora KohoutováBOR985057:50
Nina JeřábkováBOR015162:02
 
163OK Kamenice KAM2disk
Karolína AschermannováKAM005150:05
Magdalena ŠkáchováKAM015155:15
Iveta AlbrechtováKAM9950disk
 
 
 
 
D21 (28)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
151SK Žabovřesky Brno ZBM1130:59
Barbora HruškováZBM935446:03
Lenka PoklopováZBM895043:26
Eva KabáthováZBM896641:30
 
258SK Praga PGP1132:57
Martina TichovskáPGP865844:46
Martina MatějůPGP855644:59
Adélka JakobováPGP905643:12
 
353OK Lokomotiva Pardubice LPU1141:48
Pavla HorováLPU945751:22
Petra HančováLPU965946:55
Martina ZvěřinováLPU835743:31
 
459OOB TJ Turnov TUR1142:06
Markéta PoloprutskáTUR925248:31
Lucie KrafkováTUR865047:41
Michaela OmováTUR815345:54
 
560OK Slavia Hradec Králové SHK1144:13
Michaela ChmelařováSHK915147:28
Lenka MechlováSHK905149:17
Zuzana JedličkováSHK815047:28
 
655Oddíl OB Kotlářka DKP1148:13
Petra SnížkováDKP775251:55
Kristýna KolínováDKP845048:38
Tereza NovákováDKP975147:40
 
777TJ TŽ Třinec TRI1149:00
Markéta SabelováTRI965648:13
Jana TesařováTRI975147:41
Kateřina ArgalášováTRI975053:06
 
856SK Žabovřesky Brno ZBM3149:32
Petra KoporováZBM935350:40
Tereza OdehnalováZBM975752:23
Hana HlavováZBM888846:29
 
965Oddíl OB Kotlářka DKP2154:12
Zuzana JiřištováDKP825454:04
Lucie JanatováDKP815451:23
Marie DlouháDKP875648:45
 
1079OK Kamenice KAM1156:24
Valerie KamererováKAM945252:22
Kristýna HlubučkováKAM955157:00
Monika DoležalováKAM885147:02
 
1176OK Lokomotiva Plzeň LPM1163:52
Magda HanákováKRL965156:11
Barbora ŠikováLPM965056:12
Karolína ŠikováLPM965151:29
 
1262OK Slavia Hradec Králové SHK2163:53
Barbora NovotnáSHK865852:19
Karolína TepláSHK925157:18
Adéla ČervenáSHK975554:16
 
1357OK Lokomotiva Pardubice LPU2164:10
Klára ProcházkováLPU945147:20
Doubravka JansováLPU975058:51
Kateřina DoleželováLPU955857:59
 
1466Sportcentrum Jičín SJC1164:19
Lucie SoukupováSJC895155:57
Romana MrázkováSJC835149:44
Nikola ZlámalováSJC995158:38
 
1569SK Orientační sporty Nové Měst OSN1167:21
Martina VališováOSN969651:32
Hana WurzelováOSN897270:14
Jeroným KamenickýOSN954945:35
 
1678SK Praga PGP4167:54
Tereza UhlíkováPGP916257:17
Lucie SlavíkováPGP915050:08
Jana KožinováPGP665160:29
 
1767SK Praga PGP2168:27
Silvie SlavíkováPGP975156:12
Michaela LavičkováPGP965657:26
Hana VeljačikováPGP975654:49
 
1868KOB TRETRA Praha TAP1169:00
Gabriela ŠimůnkováTAP975555:54
Anna HermannováTAP925156:25
Kateřina ZamazalováTAP905356:41
 
1954OK 99 Hradec Králové PHK1170:08
Kateřina KamenickáPHK935351:38
Martina ŠádkováPHK965368:12
Jana ValešováPHK915450:18
 
2070Sportcentrum Jičín SJC2171:20
Lenka KazdováSJC848455:46
Eva ŠvihovskáSJC835268:27
Ivana BochenkováSJC895247:07
 
2172SJH Jindřichův Hradec SJH1175:32
Jana BenešováSJH945151:52
Dominika HojnáSJH985262:15
Michaela ŠrámkováSJH935261:25
 
2274Orientační Běh Opava AOP1176:22
Iva KošárkováAOP815252:41
Klára ČechováAOP995161:39
Hana FukalováAOP985062:02
 
2373OOB SK Chrast CHT1184:07
Kateřina MatrasováCHT835372:04
Iva KopáčkováCHT885153:23
Lenka KoreckáCHT805358:40
 
2475SK Praga PGP3189:46
Klára HrabánkováPGP965472:01
Zuzana KožinováPGP965060:09
Anna KožinováPGP935057:36
 
 
52SK Žabovřesky Brno ZBM2disk
Gabriela HiršováZBM965146:09
Magdaléna TužilováZBM945246:49
Kateřina ChromáZBM9451disk
 
63SK Žabovřesky Brno ZBM4disk
Hana NedbálkováZBM975572:13
Klára OdehnalováZBM995657:48
Lucie CicvárkováZBM7651disk
 
71Oddíl OB Kotlářka DKP3disk
Petra KošťálováDKP825652:20
Dagmar TicháDKP7250103:55
Zdeňka KovářováDKP5152disk
 
64OOB TJ Turnov TUR2disk
Lucie DundrováTUR8951disk
Alena LinkováTUR975142:06
Lucie RoškotováTUR9753
 
 
 
 
H105 (11)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1216OK Dobříš DOR1165:45
Jindřich HouskaDOR760160:55
Pavel JandaDOR760054:22
Kamil ArnoštDOR730150:28
 
2217SKOB Slaný SLA1174:31
Jan HanákSLA800251:51
Martin MatoušekSLA710059:21
Tomáš KolářSLA710363:19
 
3222OK Sparta Praha SCP1177:50
Petr BašusSCP740068:12
Pavel VeljačikSCP620059:16
Jan FujáčekSCP750650:22
 
4225OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1182:45
Jan BaloghTJN750054:48
Dušan NovotnýTJN700268:11
Jiří RydlTJN700059:46
 
5223OK Sparta Praha SCP2190:15
Jan BoudnýSCP741762:00
Pavel DubecSCP800358:25
Zuzana HavlínováSCP815069:50
 
6219OB Říčany RIC1198:58
David RožekRIC740355:03
Tomáš KubátRIC750372:49
Petr ŠrámekRIC690571:06
 
7218OK Chrastava CHA1202:41
Vojtěch TomanicaCHA760167:20
Jan BřezinaCHA760481:58
Pavel PachnerCHA750153:23
 
8227Slavia Liberec orienteering VLI1208:21
Vladimír EkertVLI760076:26
Stanislav VilémVLI770372:55
Marek ŠestákVLI740359:00
 
9220KOB Kladno DKL1217:20
Jiří DatelDKL710157:20
Pavel ŠtáfekDKL740174:05
Michal GeislerDKL750085:55
 
 
221SOOB Spartak Rychnov n.Kn. SRK1disk
Libor FilipSRK710148:28
Michal KosSRK6802disk
Jan ŠklíbaSRK750153:04
 
224OK Dobříš DOR2disk
Martin BambousekDOR7302disk
Jana ForstereviczováDOR765380:29
Jakub ForštDOR750171:42
 
 
 
 
H135 (13)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1251OK Jiskra Nový Bor BOR1110:07
David NehasilBOR771341:04
Miloslav PrůchaBOR580032:46
Martin MarešBOR650136:17
 
2250USK Praha VSP1116:05
Michal PrůšaVSP731041:00
Jan SemíkVSP650732:46
Jan NěmečekVSP620142:19
 
3243VŠTJ Ekonom Praha EKP1126:47
Jan PeckaEKP680047:39
Miroslav FantaEKP580039:02
Pavel BolehovskýEKP710340:06
 
4248Oddíl OB Kotlářka DKP1137:52
Antonín ŠubrtDKP710050:08
Jiří KalousekDKP690138:00
Jan VítečekDKP720149:44
 
5245TJ Loko Liberec LLI1138:20
Martin MarekLLI700053:31
Stanislav BradáčLLI720136:23
Aleš FürstLLI680148:26
 
6252OK Chrastava CHA1138:55
Ivan VydraCHA660046:22
Tomáš DankoCHA720045:28
Zdeněk SychraCHA730247:05
 
7241BETA URSUS Orienteering BBM1139:05
Martin KunzBBM710146:52
Zdeněk BlablaPCB590140:12
Petr PatočkaBBM630052:01
 
8246SK Studenec STH1144:04
Ivan UvizlSTH580147:31
Petr JunekSTH550145:32
Tomáš ChrástSTH740151:01
 
9244SKOB Slaný SLA1149:15
Vladimír AsterSLA650053:43
Luboš ZábranskýSLA740039:49
Petr DoubekSLA700055:43
 
10240VŠSK MFF UK Praha MFP1151:37
Jaromír ŠimšaMFP710058:46
Lenka ForstováMFP685044:07
Roman SieglMFP670048:44
 
11249OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP2154:49
Luboš BrunerLTP650151:10
Jiří WürzLTP650248:20
Karel KovářLTP610255:19
 
12247OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1157:34
Jan PicekTJN650060:00
Jiří ŽuchaTJN660339:46
Martin PosseltTJN680257:48
 
13242OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP1160:12
Petr BílýLTP680549:02
Boris KovářLTP671053:51
Petr PavelLTP680657:19
 
 
 
 
H14 (14)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1184Oddíl OB Kotlářka DKP192:16
Milan MalačkaDKP021028:32
Matěj ŠubrtDKP020534:00
Antonín ŠvarcDKP020329:44
 
2189Ještědská oblast JEO192:32
Lukáš VitebskýTJN030229:19
Vojtěch DejnožkaTJN030034:32
Matěj TkáčTJN040128:41
 
3191SK Praga PGP194:57
Štěpán KožinaPGP030033:23
Petr JanasPGP020033:25
Martin ŠimšaPGP030928:09
 
4182OK Kamenice KAM1102:26
Adam ŠkvorKAM020229:03
Vít ŠkáchaKAM030938:27
Hugo HankovecKAM020134:56
 
5187Ještědská oblast JEO2111:38
Petr SynekDOK020028:42
Jonáš MellanTUV030838:37
Kryštof HájekTUV020344:19
 
6178VŠTJ Ekonom Praha EKP1117:44
Michal BolehovskýEKP020033:30
Daniel BolehovskýEKP050832:15
Vojtěch ŠubrtDKP050251:59
 
7188TJ Loko Liberec LLI1121:45
David BradáčLLI020338:31
Jakub PeterkaLLI040436:11
Hynek HejnaLLI030047:03
 
8181Ještědská oblast JEO3128:18
Ondřej ZabořilJEN040138:33
Ondřej LesákTJN030645:25
Vojta ŘehořTJN030344:20
 
9192USK Praha VSP1128:32
Matyáš ZakouřilVSP040052:06
Dominik PrůšaVSP040634:40
Vilém ŠtraitVSP070141:46
 
10186SK Praga PGP2129:32
Jakub HřivnaPGP030547:44
František ČtrnáctPGP040141:29
Matyáš KolářPGP030440:19
 
11190OB Říčany RIC1150:09
Vilém RožekRIC030150:07
Jaromír ŠrámekRIC030339:52
Jan VotrubaRIC020160:10
 
12183USK Praha VSP2175:07
Tomáš BaldrianVSP040552:23
Daniel NosekVSP040957:52
František DohnalVSP030364:52
 
13194OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP1180:31
Martin KleinLTP040466:07
Leopold HaslingerLTP040345:39
Thomas RibyLTP020268:45
 
 
179Slavia Liberec orienteering VLI1disk
Tomáš EkertVLI030269:11
Vilém BednaříkVLI0509disk
Jaromír NovotnýVLI030080:22
 
 
 
 
H165 (3)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1275OK Jiskra Nový Bor BOR1112:09
Pavel DikošBOR600340:52
Jiří SuchardaBOR580234:58
Jaroslav KrejčíBOR630236:19
 
2277OK Lokomotiva Pardubice LPU1138:05
Václav FarářLPU520146:08
Ladislava VíchováLPU585147:30
Václav RoudnýLPU610244:27
 
3276OK Sparta Praha SCP1197:19
Jaromír BuriánekSCP470046:20
Markéta VeljačikováSCP645154:07
Miloš RakovecSCP450096:52
 
 
 
 
H18 (29)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1101OK 99 Hradec Králové PHK1121:15
Jan BendákPHK980039:38
Jáchym KavalírPHK990144:37
Daniel VandasPHK980537:00
 
2103SK SKI-OB Šternberk STE1130:48
Michal BořánekSTE000744:07
Vít HorčičkaUOL991940:56
Mikuláš JirkaSTE000045:45
 
3105OK Lokomotiva Pardubice LPU1135:50
Ondřej VolákLPU001046:50
Martin RoudnýLPU000243:45
Jonáš FenclLPU990245:15
 
4108OK Jihlava SJI1137:55
Petr ČechSJI000146:02
Tereza ČechováSJI985245:57
Matěj KafkaSJI990345:56
 
5125OK 99 Hradec Králové PHK2140:54
Ondra StarýVRL980246:07
Tomáš SamekPHK000147:51
Ondřej MetelkaPHK010146:56
 
6104OK Slavia Hradec Králové SHK1141:17
Jan GebrtSHK980152:33
Daniel PekSHK980339:10
Radomír TichýSHK000049:34
 
7113K.O.B. Choceň CHC1146:46
Tomáš KřivdaCHC990140:07
Michal ŠvadlenaCHC010151:06
Veronika ChaloupkováCHC985255:33
 
8111OOB TJ Turnov TUR1150:54
Antonín SynekDOK000150:57
Tomáš ThořTUR990447:11
Kryštof KaratsiolisTUR990152:46
 
9114SK Praga PGP1151:25
Aleš NovákPGP980853:26
Martin HasalPGP980453:38
Antonín SemerádDKP980144:21
 
10124SK Studenec STH1162:26
Vít ŠtefanSTH020250:31
Aleš KalenskýSTH980159:52
Martin VydraSTH990252:03
 
11118SOOB Spartak Rychnov n.Kn. SRK1163:13
Ondřej PalečekSRK010356:21
Milan ŠabataSRK990448:12
Tomáš LockerSRK980258:40
 
12120SK Praga PGP3168:48
Jan ŽdimeraPGP990353:09
Tomáš BorovičkaFSP980165:29
Matyáš SieglPGP010450:10
 
13112OK Lokomotiva Pardubice LPU2173:17
Jan RusinLPU000864:11
Jan ŽákLPU980256:42
Václav RoudnýLPU000152:24
 
14117Sportcentrum Jičín SJC1173:19
Vít DoležalSJC980251:15
Šimon SemiginovskýSJC000567:15
Tomáš ZalabaSJC010154:49
 
15126OOB TJ Slovan Luhačovice LCE2173:51
Kryštof PanovecLCE001157:07
Dušan ZentrichLCE001247:32
Maxim BittoLCE000369:12
 
16131OK Dobříš DOR1174:15
Ondřej JandaDOR010050:59
Jan TachezyDOR010263:45
Jan BambousekDOR980059:31
 
17121USK Praha VSP1174:45
Kryštof PrůšaVSP010249:59
Jakub SemíkVSP000060:30
Martin KlaškaDKP010064:16
 
18132KOB TRETRA Praha TAP1183:38
Jaromír SladkovskýTAP990262:26
Jan LonginTAP010367:39
Jakub RansdorfTAP980553:33
 
19127KOB Kladno DKL1193:09
Karel VítekDKL990153:18
Jan BenešDKL980074:04
Jáchym PostolkaDKL990065:47
 
20122OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN3200:25
Ondřej BudskýTJN010563:43
Antonín ŠmausTJN000154:49
Matyáš RůtaTJN010281:53
 
21130TJ Jiskra Nejdek NEJ1205:11
Jakub ZiebaNEJ980067:48
Nick NewiakNEJ010154:56
Jan VeckoNEJ000282:27
 
 
123TJ Loko Liberec LLI2disk
Jakub MarekLLI990063:02
Jakub BradáčLLI000266:08
Anna FürstováLLI9854disk
 
109OK Jiskra Nový Bor BOR1disk
Dan PavlovecBOR0001disk
Vít MarešBOR000043:30
Ludvík KašparBOR980554:35
 
129TJ TŽ Třinec TRI1disk
Sebastian HoleszTRI9902disk
Jan CiencialaTRI980150:28
Sebastian FilipekTRI000244:37
 
110TJ Loko Liberec LLI1disk
Vojtěch MelicharLLI980246:42
Petr MelicharLLI0001disk
Lukáš MatějkaLTP980239:18
 
116SK Praga PGP2disk
Vojtěch BartošPGP9809disk
Václav BartošPGP010565:19
Tomáš JanovskýPGP010152:42
 
102OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1disk
Jan VopařilLCE9911disk
Libor ČernockýLCE980338:33
Vojtěch SýkoraLCE980139:50
 
119OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN2disk
Josef NagyTJN000651:13
Filip NovákTJN980153:27
David MichekTJN9802disk
 
115OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1disk
Mirek JanečekTJN980449:48
Martin AdamecTJN010652:35
Marek NovotnýTJN9901disk
 
 
 
 
H21 (43)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
11SK Žabovřesky Brno ZBM1130:11
Stanislav MokrýZBM920246:13
Daniel HájekZBM891943:00
Miloš NykodýmZBM900540:58
 
27OK Lokomotiva Pardubice LPU1132:38
Matěj KamenickýLPU903645:08
Tomáš UdržalLPU800243:57
Tomáš KubelkaLPU930743:33
 
311SK Žabovřesky Brno ZBM3135:27
Ondřej ŠvirákZBM910345:10
Otakar HiršZBM980143:58
Vít BravenýZBM910246:19
 
43OOB TJ Turnov TUR1135:57
Martin LuštickýTUR870046:10
Filip WolfTUR970145:48
Kuba DragowskiTUR900343:59
 
525SK Praga PGP4137:51
Jan FlašarPGP861045:13
Šimon NavrátilPGP970245:44
Ctibor SyselPGP870046:54
 
64OK 99 Hradec Králové PHK1139:05
Martin MűllerPHK890348:15
Petr LosmanPHK790147:45
Jan PetrželaPHK920043:05
 
731Magnus Orienteering ASU1140:36
Dušan SlámaASU984346:23
Petr HorvátASU944747:59
Roman ZbranekASU880846:14
 
812SK Praga PGP3143:34
Jan ProcházkaPGP820646:18
Jakub LandovskýPGP960148:38
Tomáš LandovskýPGP910348:38
 
922OK Jiskra Nový Bor BOR1144:52
Matěj BurdaBOR960850:00
Tomáš KořínekBOR900748:16
Jan PavlovecBOR950346:36
 
1010OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1145:21
Štěpán MudrákLCE960146:09
Jan SlívaLCE960252:12
Roman HorynaLCE760247:00
 
1127OK Kamenice KAM1145:41
Šimon HausenblasKAM980345:15
Jan GajdaKAM010551:55
Lukáš KettnerKAM940348:31
 
125SK Žabovřesky Brno ZBM2146:03
Jakub HruškaZBM951546:21
Jan ZháňalZBM872147:52
Štěpán ZimmermannZBM910151:50
 
1328Oddíl OB Kotlářka DKP1146:06
Martin JanataDKP830647:43
Vojtěch IllnerDKP960051:28
Jan KolínDKP770146:55
 
1423OOB SK Chrast CHT1146:27
Aleš DrahokoupilCHT850146:13
Jan KopáčekCHT851048:33
Tomáš MatrasCHT800151:41
 
1521OK Jihlava SJI1146:46
Jan BořilSJI970050:41
Marek PrášilSJI731348:38
Jan ČechSJI960147:27
 
1615Sportcentrum Jičín SJC2146:55
Miroslav KovářSJC810452:17
Štěpán HolasSJC870248:33
Ondřej KazdaSJC820246:05
 
1733Sportcentrum Jičín SJC3147:19
Jan BenešSJC870346:16
Zdeněk ZikmundSJC970349:45
Jaromír ŠvihovskýSJC800551:18
 
1813OK Lokomotiva Pardubice LPU2148:51
Jan ČermákLPU930156:01
Radek NožkaLPU900544:30
Petr ZvěřinaLPU820848:20
 
1917K.O.B. Choceň CHC1149:18
Ladislav SemrádCHC970148:22
Ondřej PešekCHC850249:51
Pavel ŠvadlenaCHC750251:05
 
2039TJ TŽ Třinec TRI1149:56
Ondřej WalachTRI960153:12
Michal ArgalášTRI930152:29
Ondřej KantorTRI910344:15
 
2116OK Slavia Hradec Králové SHK1151:33
Petr RemešSHK940346:14
David HepnerSHK760148:32
Vojtěch NetukaSHK970156:47
 
226Sportcentrum Jičín SJC1152:09
Jiří KazdaSJC800647:56
David ZlámalSJC960359:10
Jan MrázekSJC810245:03
 
238SK Praga PGP2152:13
Vojtěch HoraPGP830150:41
Pavel ProcházkaPGP900253:05
Luboš MatějůPGP760148:27
 
2440OK Lokomotiva Plzeň LPM1154:04
Petr SuchýLPM782060:36
František KolovskýLPM920248:39
Jiří ValešLPM950244:49
 
2534OK 99 Hradec Králové PHK2154:14
Aleš BalcarPHK860247:52
Petr KadeřávekPHK760554:16
Tomáš ZelenkaPHK900152:06
 
2642OK 99 Hradec Králové PHK3156:40
Jakub KamenickýPHK910451:00
Zdeněk ŠabatkaPHK890054:27
Maciek NowakPHK960051:13
 
2735Slavia Liberec orienteering VLI1156:44
Michal MatějůVLI770248:19
Jakub ŠkodaVLI880052:29
Tomáš KobrVLI890155:56
 
2838OK 99 Hradec Králové PHK4157:43
Jan PanchártekPHK880254:18
Maciek LucerskiPHK970056:31
Matěj MašataPHK960146:54
 
2944OK 99 Hradec Králové PHK5159:43
Pavel JustaPHK870150:49
Roman MašataPHK710754:45
Ondřej VeselýPHK850554:09
 
302SK Praga PGP1160:07
Tomáš JanovskýPGP640150:44
Ondřej PokornýPGP750654:53
Petr JanasPGP710654:30
 
3129KOB TRETRA Praha TAP1160:57
Jakub MakovskýTAP851147:50
Jakub VlášekTAP970256:24
Vítězslav ZajícTAP861056:43
 
3220TJ Loko Liberec LLI1162:51
Matouš FürstLLI960353:20
Anna ŠtičkováLLI965156:50
Vojtěch PeterkaLLI750252:41
 
3318OK Lokomotiva Pardubice LPU3164:46
Martin KantaLPU970550:15
Tomáš DemlLPU950256:58
Petr FialaLPU870157:33
 
3436Oddíl OB Kotlářka DKP2168:58
Ondřej PospíšilDKP871754:28
Pavel KlaškaDKP930155:02
Jaroslav TomešDKP810959:28
 
3537Orientační Běh Opava AOP2170:48
Pavel KošárekAOP710253:52
Luděk ValíkAOP710157:53
Miroslav HadačAOP650159:03
 
3614SK Žabovřesky Brno ZBM5173:19
Libor ZřídkaveselýZBM720758:27
Vladimír KelblZBM971158:14
Petr PřikrylZBM670856:38
 
3730OK Kamenice KAM2173:29
Adam HájekKAM920261:16
Tomáš KapalKAM940255:31
František PašekKAM760056:42
 
3819OK Slavia Hradec Králové SHK2173:50
Roman PaclíkSHK780154:13
Ondřej TomalíkSHK890463:16
Jakub WeinerSHK791156:21
 
3926VŠTJ Ekonom Praha EKP1176:47
Jaroslav HlaváčEKP920555:20
Milan PidrmanEKP831059:07
Miroslav KalinaEKP821162:20
 
4041SKOB Roudnice nad Labem ROU1192:14
Jindřich BukROU930368:00
Michal BukROU960161:45
Petr BukROU000162:29
 
4124SK Žabovřesky Brno ZBM4193:31
Vít KasalZBM754064:52
Tomáš BořilZBM883358:35
Vojta ŘíčnýZBM990370:04
 
 
ms9OOB TJ Turnov TUR2164:12
Jan SchulhofTUR890045:14
Mateusz DziobaBHK950045:31
Maria DragowskaTUR955573:27
 
32Orientační Běh Opava AOP1disk
Boris NavrátilAOP920246:31
Jakub GlonekAOP9602disk
Filip HadačAOP930158:25
 
 
 
 
MIX (16)
místoStČíŠtafetaČas
JménoId databázeČas
 
1298SOB Olomouc117:50
Tereza JanošíkovaUOL995039:07
Josef ChaloupkaUOL980143:47
Šimon ChvátilPHK990834:56
 
2291OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1134:01
Tereza ŠmelíkováLCE995244:37
Jan VlažnýLCE890145:05
Juraj ŠmelíkLCE660344:19
 
3293Magnus Orienteering ASU1152:42
Tomáš BubelaASU810145:54
Jana VývodováASU985246:33
Hana ŠmelíkováASU699960:15
 
4289OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP1162:04
Lenka KovářováLTP975048:26
Jakub BílýLTP010449:50
Miloš EiseltLTP580263:48
 
5287mix163:59
Antonín SynekDOK780045:27
Lenka DolejšíSTB749962:26
Petra SynkováDOK795056:06
 
6281OK Kamenice KAM1164:31
Lenka MackováKAM705155:52
Lenka HankovcováKAM705361:05
Petr HankovecKAM710147:34
 
7294USK Praha VSP1167:56
Jan PuchalskýVSP010161:49
Václav ZakouřilVSP740152:18
Martin ŠtraitVSP760253:49
 
8288VŠSK MFF UK Praha MFP1172:28
Antonín ForstMFP010154:06
Helena NyklováMFP755062:12
Libor ForstMFP630156:10
 
9284VŠTJ Ekonom Praha EKP1172:36
Nikolas DomínEKP880638:09
Markéta KalinováEKP825965:07
Radka OuhrabkováEKP815169:20
 
10296TJ TŽ Třinec TRI1174:07
Jarmila JastrzembskáTRI645062:22
Lubomír ProkopTRI600165:42
Tomáš NovotnýZLH700146:03
 
11286SKOB Roudnice nad Labem ROU2193:56
Jana BukováROU715082:58
Zuzana ČechováBZR695153:02
Jiří BukROU690157:56
 
12295SKOB Roudnice nad Labem ROU1212:39
Marcela LíbalováROU655195:43
Ondřej BukROU010257:35
Jakub LíbalROU920259:21
 
 
290Oddíl OB Kotlářka DKP1disk
Roberto SannaDKP670385:45
Martin LedinskýDKP790156:09
Leona LedinskáDKP8161disk
 
282KOB Kladno DKL1disk
Lukáš PelikánDKL980259:37
Aneta GeislerováDKL0151disk
Matěj MelichnaDKL010258:17
 
285TJ Loko Liberec LLI1disk
Stanislav HejnaLLI690058:40
Viktorie PeterkováLLI755194:55
Marie BradáčováLLI7550disk
 
292OK Lokomotiva Pardubice LPU1disk
Jan JuricaLPU9611disk
Jan ZelinkaLPU940545:12
Vladimír VíchaLPU580170:03