JO2015sprintst 25.3.2015 22:54
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
14BOR OK Jiskra Nový Bor (60)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1BOR05504386Sochová AnnaD1023:00
2BOR05994367Rumlenová TerezaD1027:00
3BOR05534363Sýbová MarikaD10L24:00
4BOR07504124Lamačová BarboraD10L32:00
5BOR04524358Neradová NatálieD1217:00
6BOR04994395Kosinová MarieD127:00
7BOR03984372Tymešová AnnaD1223:00
8BOR01511333269Jeřábková NinaD1454:00
9BOR01534365Rybářová TerezaD1472:00
10BOR99571333177Jeřábková EmaD1637:00
11BOR99541204999Janoušková LucieD1633:00
12BOR98542051502Nováková LucieD1881:00
13BOR98532051475Staňová KarolínaD1877:00
14BOR76507913579Tučková MonikaD21K68:00
15BOR9959303919Kubecová KateřinaD21K82:00
16BOR91617434894Burdová AdélaD21L60:00
17BOR77588441Kameníková KateřinaD351:00
18BOR75638438Jeřábková TerezaD4088:00
19BOR74578431Janoušková IvetaD4092:00
20BOR61528464Kubátová IvanaD5060:00
21BOR6150232182Šípová SoňaD5048:00
22BOR62508467Jedličková ZdenaD5052:00
23BOR53518433Bartoňová MarieD6014:00
24BOR51508553Úlehlová IvanaD600:00
25BOR46508549Křtěnská LeontinaD6534:00
26BOR05004389Vávra JanH10L42:00
27BOR0403448932Kašpar ŠtěpánH1274:00
28BOR04014368Ort HaštalH1264:00
29BOR04004360Janoušek SlávekH1286:00
30BOR0402448931Kašpar VojtěchH1258:00
31BOR0302361279Socha OndřejH1278:00
32BOR03014377Staňa OndřejH1268:00
33BOR03494401Krkoška MatoušH1294:00
34BOR01022569Tománek JosefH1477:00
35BOR01014369Vávra PavelH14101:00
36BOR0001887936Pavlovec DanH1627:00
37BOR00007202852Mareš VítH1631:00
38BOR98057200544Kašpar LudvíkH181:00
39BOR96087667667Burda MatějH21L19:00
40BOR71058439Jeřábek PetrH4037:00
41BOR580251542Sucharda JiříH4041:00
42BOR64008490Doškář BorisH5034:00
43BOR50038533Švihovský JaroslavH6024:00
44BOR36004132Křtěnský JaroslavH7062:00
45BOR40018552Úlehla ZdeněkH7058:00
46BOR09004384Votýpka ŠtěpánHDR0:00
47BOR01064416Tymeš JanHDR0:00
48BOR05064362Tran VítHDR0:00
49BOR05544370Stehlíková AdélaHDR0:00
50BOR11008550Lamač VítekHDR0:00
51BOR07524359Kocmanová AdélaHDR0:00
52BOR79508501Pitrová ZuzanaP0:00
53BOR73638451Sochová PetraP0:00
54BOR79588514Votýpková ZuzanaP0:00
55BOR73128450Socha TomášP0:00
56BOR90088466Pávek PetrH21L57:00
57BOR65508445Pávková JanaD5056:00
58BOR58018436Pávek MilošH5514:00
59BOR06014383Di Cara ChristopherHDR0:00
60BOR8202515133Lepšík PetrH21K79:00
 
 
25DCE KOB Dobřichovice (6)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1DCE6100232041Pavlů JaroslavH5040:00
2DCE55507868Mrázová PavlaD4541:00
3DCE540051973Jaroš VladimírH558:00
4DCE56507870Štrossová JiřinaD5528:00
5DCE545051966Procházková MilušeD4569:00
6DCE7950416316Jarošová KláraD21L20:00
 
 
27DKP Oddíl OB Kotlářka (16)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1DKP8758434840Bochenková MartinaD21L40:00
2DKP86517203326Plochová DominikaD21L10:00
3DKP8810886251Larsson EmilH21L55:00
4DKP8500889286Johanovský TomášH21L23:00
5DKP8511301369Wagner LiborH21L77:00
6DKP82549054Jiřištová ZuzanaD21K86:00
7DKP8850887612Svobodná ŠárkaD21L54:00
8DKP675049806Klašková KateřinaD4559:00
9DKP9651443061Klašková JosefinaP0:00
10DKP65008650Klaška PavelH21L45:00
11DKP93011700077Klaška PavelH21L49:00
12DKP01009889Klaška MartinH1489:00
13DKP77019007701Kolín JanH21L41:00
14DKP82561407425Košťálová PetraD21L22:00
15DKP100051142van Dongen TimHDR0:00
16DKP87598946Setínková EvaD21L32:00
 
 
28DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice (2)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1DLT6901336778Nosek PetrH4572:00
2DLT7251236061Nosek MartinaD4076:00
 
 
29DOB KOB Dobruška (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1DOB8002920696Janda MartinH21L1:00
 
 
30DOK OK Doksy (9)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1DOK66008147Lederer PavelH4029:00
2DOK00012053518Synek AntonínH1623:00
3DOK02002053519Synek PetrH1481:00
4DOK01002053509Šmol DavidH1497:00
5DOK76002056288Synek MarcelH21K53:00
6DOK73002053516Šmol MarcelH21K61:00
7DOK6300886258Hradecký JaroslavH21L27:00
8DOK6850897368Hradecká PetraD21L14:00
9DOK8700887924Novák DanielH21L5:00
 
 
34EKP VŠTJ Ekonom Praha (4)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1EKP7402888643Seidl MiroslavH21L7:00
2EKP0953Seidlová MagdalenaHDR0:00
3EKP795551610Seidlová BarboraD3525:00
4EKP1108Seidl MarekHDR0:00
 
 
37FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1FSP7900416195Čech JanH21L59:00
 
 
38FYD Jizerský klub OB Frýdlant (3)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1FYD9451515182Würzová AnnaD21K70:00
2FYD6952515004Würzová KateřinaD4539:00
3FYD985249994Würzová KarolínaD1879:00
 
 
40HCE TJ Sokol Hostivice (3)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1HCE5900515105Kettner PavelH45104:00
2HCE64507202877Kettnerová LenkaD4547:00
3HCE645151984Mudrová MartinaD4567:00
 
 
43HOR TJ Jiskra Hořice (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1HOR57002011900Škorpil MartinH5512:00
 
 
46CHA OK Chrastava (45)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1CHA05552049590Matyášová KristýnaD1025:00
2CHA0450436428Tomanicová SofieD1221:00
3CHA02542049599Lišková AdélkaD1452:00
4CHA02522070839Růžičková VendulaD1462:00
5CHA02538181Jeřábková AndreaD1424:00
6CHA0050436447Pavlíková MarkétaD1625:00
7CHA88524662Vejstrková ZuzanaD21L48:00
8CHA77507500077Pachnerová DominikaD21L28:00
9CHA51508162Šaffková ZuzanaD5530:00
10CHA53518165Ševčíková AlenaD6010:00
11CHA05014213Kučera FilipH1016:00
12CHA06054403303Březina KarelH10L44:00
13CHA07022070858Klust JanH10L50:00
14CHA0301436449Danko ŠtěpánH1282:00
15CHA0103436431Bek JiříH1483:00
16CHA02022049595Matyáš VojtěchH1473:00
17CHA99042049592Bek OndřejH1637:00
18CHA97045176Hlubuček TomášH183:00
19CHA7203301545Schröter PavelH21L13:00
20CHA76012070857Tomanica VojtěchH3512:00
21CHA75017700075Pachner PavelH358:00
22CHA7200436410Danko TomášH4059:00
23CHA540051231Pavlík MilanH6032:00
24CHA50038199Ševčík MilanH6026:00
25CHA07524403306Jeřábková TerezaHDR0:00
26CHA07512070848Klustová TerezaHDR0:00
27CHA07004403308Kučera RadekHDR0:00
28CHA06502070830Danková AliceD10L30:00
29CHA75512049588Danková IrenaP0:00
30CHA76522059767Matyášová JanaP0:00
31CHA76032059765Matyáš LiborP0:00
32CHA79502059763Kučerová LucieP0:00
33CHA47008153Smetana RadimH6538:00
34CHA75007201775Polák JaroslavH3516:00
35CHA81508186Poláková VeronikaP0:00
36CHA55002080917Kaška RudolfH556:00
37CHA46508152Kašková EvaD6536:00
38CHA7850887906Kašková KateřinaD21L36:00
39CHA49018155Kadavý ZdeněkH6020:00
40CHA57508171Kadavá EvaD5534:00
41CHA55508168Bradnová VěraD5524:00
42CHA56518566Vajcová HanaD5526:00
43CHA82018066Veselý MarekH21L65:00
44CHA66008185Vydra IvanH45106:00
45CHA04002049591Janoušek AlbertP0:00
 
 
47CHC K.O.B. Choceň (6)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1CHC86019563Sýkora BohumilH21L11:00
2CHC88519549Pěluchová DanielaD21K78:00
3CHC75022011854Švadlena PavelH21L33:00
4CHC85522011852Pavlová PetraD21K74:00
5CHC86032025343Pátek MichalH21L67:00
6CHC9699232903Turečková EvaP0:00
 
 
50JEN OB Jenišovice (15)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1JEN05032060291Hoetzel HugoH108:00
2JEN07017787Hoetzel JiříHDR0:00
3JEN50017777Richtr JiříH6548:00
4JEN52017778Bárta MiroslavH6022:00
5JEN71017781Zabořil MichalH4045:00
6JEN010151543Zabořil VojtaH1461:00
7JEN0102411599Valkoun JaroslavT0:00
8JEN04017780Zabořil OndřejH1276:00
9JEN03022060292Žerava CyrilH1290:00
10JEN0502206029Žerava FrantišekHDR0:00
11JEN71522060293Žeravová MarkétaD40104:00
12JEN09517776Zabořilová AnnaHDR0:00
13JEN74577775Zabořilová RomanaD40100:00
14JEN74597789Zakouřilová MarkétaT0:00
15JEN69017774Touš JanH4576:00
 
 
54JIL OK Jilemnice (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1JIL87021155115Malý AlešH21L81:00
 
 
58KAM SK Kamenice (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1KAM650151733Kozák PetrH21L91:00
 
 
60KAS KOB Kamenický Šenov (8)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1KAS40008230Štrojsa JosefH7066:00
2KAS455151384Nejezchlebová VěraD6532:00
3KAS43508228Štrojsová JaroslavaD6538:00
4KAS46008235Nejezchleba JiříH6536:00
5KAS690051385Eichler PetrH4590:00
6KAS70518229Eichlerová JanaD4561:00
7KAS030151382Hnízdil MatějH1260:00
8KAS7100515023Hnízdil JanH4031:00
 
 
63KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1KNC77507200327Lindová MiroslavaD3511:00
 
 
64KON KOB Konice (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1KON79312067929Krtička JanH21K87:00
 
 
65KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1KPY87002059735Klomínský VáclavH21L73:00
 
 
83LDC KOB Děčín (2)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1LDC73027400074Gálus IgorH4061:00
2LDC73017007007Štěpán PetrH4049:00
 
 
85LIT KOB Chemopetrol Litvínov (9)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1LIT8551886283Neradová AlenaD21L26:00
2LIT80028118Kučerka JanH21K51:00
3LIT74518111Pavlíková KláraD353:00
4LIT04018112Pavlík MatějH1272:00
5LIT50518110Neradová AlenaD6016:00
6LIT89518115Neradová EvaD21L42:00
7LIT84018107Macek JiříH21L95:00
8LIT83018125Moutvička OndřejH21K55:00
9LIT90018108Nerad JaroslavH21L75:00
 
 
87LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou (2)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1LJN47007741Matoušek LubošH6544:00
2LJN55507742Matoušková MarieD6020:00
 
 
89LLI TJ Loko Liberec (35)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1LLI63018503Melichar JaromírT0:00
2LLI00011398996Melichar PetrH1639:00
3LLI98027200375Melichar VojtěchH21L29:00
4LLI83001409872Křenek TomášH21K69:00
5LLI04049101104Peterka JakubH1280:00
6LLI755151205Peterková ViktorieD21K90:00
7LLI9952428206Labská KarolínaD1629:00
8LLI96037003006Fürst MatoušH21L35:00
9LLI69502032126Fürstová KatkaD4537:00
10LLI98542056306Fürstová AnnaD1889:00
11LLI7201434598Bradáč StanislavH4039:00
12LLI00022032105Bradáč JakubH1635:00
13LLI02032032132Bradáč DavidH1487:00
14LLI06002049555Bradáč VáclavHDR0:00
15LLI75502060204Bradáčová MarieT0:00
16LLI55508546Korejčíková DáďaD604:00
17LLI71522049529Marková JanaD4074:00
18LLI04502060281Marková HanaD1211:00
19LLI70002049593Marek MartinH4570:00
20LLI99002049589Marek JakubH1619:00
21LLI590151209Hoidekr PavelH5038:00
22LLI6351410719Košková VlastaD5042:00
23LLI95501398995Košková AničkaD21K66:00
24LLI9801253141Košek JanH187:00
25LLI5903410732Košek LadislavT0:00
26LLI96517200361Štičková AnnaD21L52:00
27LLI01022032134Hořák JaroslavH1463:00
28LLI6900Hejna StanislavH4596:00
29LLI0300Hejna HynekH1266:00
30LLI0652Balcarová MarieD10L20:00
31LLI71501398994Balcarová AlenaD4086:00
32LLI06502070846Burgrová ZuzanaHDR0:00
33LLI06532060289Rindová AdrianaHDR0:00
34LLI04002060282Rind MatyášH1284:00
35LLI74002060283Rind PavelT0:00
 
 
94LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice (21)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1LTP7252342046Riby KateřinaD4094:00
2LTP00517200323Riby RoseD1631:00
3LTP0202897367Riby ThomasH1459:00
4LTP0702897359Riby PhilipH10L56:00
5LTP8801682092Eiselt JanH21K67:00
6LTP5802682076Eiselt MilošH550:00
7LTP7001682100Žejdlík MichalH4568:00
8LTP0350886252Žejdlíková EliškaD1215:00
9LTP99507200332Žejdlíková KarolínaD1641:00
10LTP6501682114Bruner LubošH4598:00
11LTP6806897351Pavel PetrH4574:00
12LTP015152925Pavlová MartinaD1430:00
13LTP0104434575Bílý JakubH1485:00
14LTP0205232918Kříž PetrH1479:00
15LTP72517200340Žejdlíková JitkaP0:00
16LTP6710899153Kovář BorisH3510:00
17LTP6151232914Kovářová AlenaD5058:00
18LTP6102682080Kovář KarelH4586:00
19LTP97507200344Kovářová LenkaD1885:00
20LTP865352931Kolmanová JosefaD21L12:00
21LTP850152923Kolman JanH21L99:00
 
 
100OKP SK OK 24 Praha (2)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1OKP650451680Novák LiborH4594:00
2OKP6651236111Nováková IrenaD4557:00
 
 
109MFP VŠSK MFF UK Praha (2)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1MFP7301897349Blahuta MarekH21L21:00
2MFP055053611Blahutová MartinaD1015:00
 
 
121PEN OK RECO Sport (2)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1PEN620049998Vydra PavelH5032:00
2PEN89508180Vydrová MarkétaD21K76:00
 
 
123PGP SK Praga (5)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1PGP8610887941Flašar JanH21L97:00
2PGP65012067946Kondrát MartinH21L93:00
3PGP58502080958Zelená MarkétaD21L34:00
4PGP82542080966Bozděchová LenkaD21L4:00
5PGP480051863Zelený VladimírH6550:00
 
 
124PHK OK 99 Hradec Králové (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1PHK9101553441Kubát PavelH21L9:00
 
 
140SCP OK Sparta Praha (3)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1SCP720151557Podivínský TomášH4047:00
2SCP5200500289Přeček ZdeněkH21L79:00
3SCP815051574Havlínová ZuzanaD21L56:00
 
 
145SJC TJ Sportcentrum Jičín (13)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1SJC83097890000Žaloudek PetrH21L43:00
2SJC84019705Prášil OndřejH21L63:00
3SJC8005500263Švihovský JaromírH21L69:00
4SJC83529988Švihovská EvaD21L16:00
5SJC66579932Zalabová MartinaD4543:00
6SJC77522020719Rudolfová JanaD21K84:00
7SJC895151180Soukupová LucieD21L46:00
8SJC61519908Benešová IvaD5044:00
9SJC8703886513Beneš JanH21L83:00
10SJC80064298Kazda JiříH21L87:00
11SJC58019907Beneš JosefH5510:00
12SJC8705Szenczi GabrielT0:00
13SJC7705995817Musil PavelH352:00
 
 
154SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav (2)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1SMB640149971Žitný TomášH350:00
2SMB48017718Hlaváč JaroslavH6546:00
 
 
162STB TJ Stadion Nový Bor (7)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1STB05502019212Kubecová MagdalenaD1019:00
2STB6601682367Kubec PavelH4578:00
3STB8196682355Kučerková RomanaD21L58:00
4STB0199434808Dolejší KateřinaD1446:00
5STB7499434839Dolejší LenkaD4080:00
6STB70008486Průšek PetrH4592:00
7STB8101682354Bernášek JiříH21L89:00
 
 
172TEP Tempo Praha (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1TEP785049546Městková LucieD3519:00
 
 
174TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (87)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1TJN07502073663Baloghová MileD10L18:00
2TJN75032027225Dejnožka JiříH4055:00
3TJN06002035718Dejnožka MartinH102:00
4TJN03002027224Dejnožka VojtěchH1296:00
5TJN76512049610Dejnožková BlankaD357:00
6TJN56022056301Horák PetrH554:00
7TJN06032067316Mairich FilipH1010:00
8TJN74502059728Mairichová RadkaT0:00
9TJN01522056303Mašínová AnnaD1440:00
10TJN71012020748Mrkvička JiříH4063:00
11TJN03552069097Mrkvičková VeronikaD129:00
12TJN01062045202Adamec MartinH1465:00
13TJN75002032176Balogh JanH354:00
14TJN01502027211Baloghová LídaD1450:00
15TJN00062069092Nagy JosefH1625:00
16TJN02562069091Nedomlelová LucieD1432:00
17TJN0002436942Němeček JosefH1641:00
18TJN97522027250Němečková EliškaD1883:00
19TJN7002232502Novotný DušanH4069:00
20TJN71002070804Pavel JiříT0:00
21TJN00042045201Pavel MartinH1621:00
22TJN7650Pavlova IrenaP0:00
23TJN08502070803Pavlova LenkaD10L26:00
24TJN05012070823Pěnička JanH10L58:00
25TJN60002060231Pěnička LiborH5042:00
26TJN02022069079Pěnička TomášH1499:00
27TJN00522069075Pěničková MartinaD1639:00
28TJN69502073666Pokorná HanaP0:00
29TJN04002056302Pokorný JanH1288:00
30TJN9501232512Posselt MartinH21K49:00
31TJN6802232256Posselt MartinH4584:00
32TJN7050410359Posseltová RomanaD4549:00
33TJN9252411767Posseltová TerezaD21L50:00
34TJN7600Růta JardaT0:00
35TJN01022032159Růta MatyášH1491:00
36TJN0951Růtová AmálkaHDR0:00
37TJN76522067314Růtová MartinaD3515:00
38TJN70007750Rydl JiříH4580:00
39TJN68507726Rydlová MagdaD4563:00
40TJN01512035701Rydlová AdélaD1468:00
41TJN02512035725Rydlová MagdalénaD1460:00
42TJN07002053559Řehoř HynekH10L52:00
43TJN70042059729Řehoř JiříT0:00
44TJN03032056291Řehoř VojtaH1262:00
45TJN01102067344Sedláček FilipH1469:00
46TJN6301416828Schindler JiříH4043:00
47TJN01562067341Stuchlíková KatkaD1444:00
48TJN0504Sýkora OliverH10L46:00
49TJN01532053560Šklíbová MíšaD1456:00
50TJN6750307416Šmausová DanaD4555:00
51TJN751351536Štembera JanH21K75:00
52TJN0801682376Štembera VítekH10L38:00
53TJN0650682375Štemberová BáraD10L22:00
54TJN04012027207Tkáč MatějH1270:00
55TJN00052056267Václavů JanH1629:00
56TJN01542069078Vančurová AnnaD1428:00
57TJN59018255Zuzánek ZdeněkH45100:00
58TJN60518256Zuzánková RůženaD4545:00
59TJN9901232325Novotný MarekH1633:00
60TJN11008252Berka OndřejHDR0:00
61TJN7350232629Berková KvětaT0:00
62TJN9502896978Hájek VojtěchH21K83:00
63TJN71502070802Hornychová HelenaP0:00
64TJN0254232506Hornychová KarolínaD1464:00
65TJN77549482Hrobařová LenkaD21L18:00
66TJN98042027208Janeček MirekH21K71:00
67TJN6150425590Jermanová EvaD5046:00
68TJN6354307418Kočibová IvanaD5050:00
69TJN9353416846Krpatová KláraD21L38:00
70TJN57528257Kuncová JiřinaD4533:00
71TJN98022027247Michek DavidH185:00
72TJN0250425591Novotná ViktorieD1436:00
73TJN56048260Novotný OtakarH4035:00
74TJN05002049534Rokos MarekH1014:00
75TJN01072027215Rokos MichalH1495:00
76TJN75042069076Skal JaroslavT0:00
77TJN10202070806Skal AntonínH1018:00
78TJN5011416836Vobořil TomášP0:00
79TJN06532070854Skalová JolanaD1021:00
80TJN56058250Táborský OndřejT0:00
81TJN800251234Vančura MartinH21L39:00
82TJN9105232641Večeřa MartinH21K57:00
83TJN6052232618Večeřová IvanaD5054:00
84TJN00012025357Šmaus AntonínH1617:00
85TJN97002067320Šmaus JanH21K63:00
86TJN06012067319Míka BertíkH106:00
87TJN89527719Svobodová BarboraT0:00
 
 
180TUR OOB TJ Turnov (11)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1TUR02512032102Linková LucieD1442:00
2TUR06041403051Vřešťál AntonínH100:00
3TUR09061403052Vřešťál FrantišekHDR0:00
4TUR05008020Heřmánek PetrH104:00
5TUR08509394Heřmánková BáraHDR0:00
6TUR04501403054Hudská ŠtěpánkaHDR0:00
7TUR08541403063Krejzová MarkétaHDR0:00
8TUR035151224Kyselová AdélaD1225:00
9TUR0258Parsi DarjaD1448:00
10TUR0252Pekařová JanaD1434:00
11TUR0658Sklenářová ZuzanaHDR0:00
 
 
181TUV SOK TJ Turnov (19)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1TUV0203886280Hájek KryštofH1467:00
2TUV025251808Šritrová LenkaD1466:00
3TUV0558888626Hájková TerezaD1013:00
4TUV6802232388Šritr MartinH4582:00
5TUV73015788Hájek JanH4057:00
6TUV7351411543Hájková MagdalenaD4096:00
7TUV74028322Kvapil PetrH4067:00
8TUV0999411591Kvapilová KristýnaHDR0:00
9TUV81517707Kvapilová LenkaD21L2:00
10TUV0212231522Jirman FilipH1471:00
11TUV750051726Zakouřil TomášH21L3:00
12TUV855752370Zakouřilová KamilaD21K88:00
13TUV6851Sokolářová JitkaD4535:00
14TUV73049056Folprecht EduardH4033:00
15TUV0308888622Mellan JonášH1298:00
16TUV0559411518Mellanová JuditaD1017:00
17TUV85018067Horáček MatějH21K65:00
18TUV43018324Zakouřil VáclavH7070:00
19TUV47018323Pospíšil JiříH6540:00
 
 
186UVP Slovan Praha (2)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1UVP485051265Kohoutová JitřenkaD6530:00
2UVP37007930Kohout TomášH7064:00
 
 
194VLI Slavia Liberec orienteering (45)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1VLI89011969696Kobr TomášH21L61:00
2VLI50004214Horáček MiroslavH6542:00
3VLI49504100Horáčková StanislavaD6012:00
4VLI51518309Bednaříková Olga MarieD608:00
5VLI52008296Bednařík LiborH6028:00
6VLI05092049579Bednařík VilémH1012:00
7VLI00592049577Bednaříková AdélaD1623:00
8VLI03592049578Bednaříková EmmaD1219:00
9VLI86502058475Brzáková KristýnaD21K80:00
10VLI6001515132Henych PetrH21L37:00
11VLI11114402217Horáček JáchymHDR0:00
12VLI7700500290Horáček MichalH21L85:00
13VLI4900253372Ježek LadislavH21K59:00
14VLI4901361986Karmazín PetrH21K85:00
15VLI515051216Karmazínová IvanaD602:00
16VLI80551398538Kolaja Ehlerová JanaD21K72:00
17VLI73008129Martan JiříH21L31:00
18VLI74528126Martanová DanielaD4078:00
19VLI02522043603Martanová ElinD1426:00
20VLI05552043610Martanová LeaD1213:00
21VLI73017003010Meier MilanH4051:00
22VLI94008288Petr PavelH21K81:00
23VLI625151218Petrová VěraD5040:00
24VLI045149962Podrábská AlžbětaD125:00
25VLI74511400433Podrábská MarieD40102:00
26VLI0251207860Podrábská MarieD1470:00
27VLI6900301152Řezáč PavelH45102:00
28VLI975049954Poloprutská KláraD1887:00
29VLI995049951Poloprutská LucieD1627:00
30VLI88001302790Škoda JakubH21L17:00
31VLI770753226Habán IvoH21L51:00
32VLI01502078463Balatková BarboraD1438:00
33VLI02532078462Svobodová EvaD1458:00
34VLI7309500568Bednařík AlešH21L47:00
35VLI80517710Volfová JulieD21L8:00
36VLI75012058479Mokrý PavelH21K77:00
37VLI77592049576Bednaříková DanielaD21L30:00
38VLI03022078461Ekert TomášH1256:00
39VLI76002058477Ekert VladimírH3518:00
40VLI53018302Škoda PřemekH21K73:00
41VLI51522059769Pachnerová JaroslavaD6018:00
42VLI77552032117Hyxová RadkaD3513:00
43VLI7802Peteráč ZdeněkH356:00
44VLI03002058474Novotný JaromírH1475:00
45VLI01022073668Turek MartinH1493:00
 
 
198VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1VRL83538952Knoblochová KamilaD21L0:00
 
 
199VSP USK Praha (23)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1VSP0606232246Meier DavidH10L54:00
2VSP0600416121Městka VáclavH10L40:00
3VSP765051746Městková KateřinaD3517:00
4VSP6201682682Němeček JanH21L15:00
5VSP66507965Němečková JarmilaD4565:00
6VSP70122067921Neyrinck NoelH4588:00
7VSP70517911Novotná Neyrinck MarkétaD4551:00
8VSP7049Marteau DanielP0:00
9VSP7089Marteau BeatriceP0:00
10VSP08022058490Folprecht LukášH10L48:00
11VSP065351532Folprechtová JulieD10L28:00
12VSP7460416221Folprechtová KateřinaD359:00
13VSP09002032189Kučera JakubHDR0:00
14VSP730251650Kučera JanH21L25:00
15VSP09501398983Kučerová KateřinaHDR0:00
16VSP430051743Dohnal JosefH7060:00
17VSP505051645Dohnalová DanaD606:00
18VSP0051Kosíková EliškaD1635:00
19VSP6550Kosíková HelenaT0:00
20VSP0400232616Zakouřil MatyášH1292:00
21VSP08502032113Zakouřilová KláraD10L16:00
22VSP740151724Zakouřil VáclavH4065:00
23VSP7453232401Zakouřilová HelenaD4084:00
 
 
203ZAK SK Netopýr Zákupy (2)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1ZAK7200410399Kašpar LudvíkH4053:00
2ZAK7250331399Kašparová MarieD4098:00
 
 
205ZBM SK Žabovřesky Brno (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
1ZBM90051003623Nykodým MilošH21L105:00
 
 
30031F Finland - non registered (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
131F8900340802Istolahti TuomoH21L53:00
 
 
30536F MS Parma (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
136F9150553319Miettinen TiiaD21L44:00
 
 
43973C xxx (2)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
173C76502056292Širůčková DanielaD355:00
273C62002056273Širůček JaromírH3514:00
 
 
5642QC Vrestal (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
12QC3900Vřešťál JanH7068:00
 
 
6854ZC HO Komorní výtah (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
14ZC74502067951Popková KláraP0:00
 
 
84471D TU Dresden (2)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
171D8650445644Rickmeyer TinaD21L24:00
271D64002032226Müller RicoH5036:00
 
 
100145X PAT Praha (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
145X7050253812Hlavatá PavlaD4553:00
 
 
107992X Jizerky (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
192X77012025338Pešík MichalT0:00
 
 
110598X Crazy Dancers (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
198X75509101101Kamelská ViolaP0:00
 
 
11301PX Zelená zebra (1)
Č.Id databázeČíslo čipuJménoKategorieStart
11PX7751426323Plátková MartinaP0:00