Žulák a jeho přednosti (12.09.2017)
Kategorie: Tréninky
Mapa/oblast: Žulák
Pořadatel: Tomáš Poloprutský
Země: Česká republika
Disciplína: Middle
Skutečná délka: 6.39 km
Čas: 48:25
Prům. tepy: 148
Max. tepy: 180
K1 - lehce nejistotka na tej cestě. Nevěděl jsem, kdy přesně mám začít stoupat
K3 - špatný odběh od kontroly, pak už směrově lepší. Ale buzolu jsem moc nehlídal, takže pak přišla i lehce nejistota v dohledávce.
K4 - plán jasnej. Běžet podél tej paseky, kde bylo rozhraní snad celou dobu, takže to bylo skvěle skluzný. Bohužel jsem doběhl do kolečka a asi to neměl stopro načtený, takže jsem se pak stočil doleva, i když jsem byl od těch kamenů asi 3m. Pak jsem myslel, že jsem byl na jiném kopci, ale po 40m jsem se vrátil. Chtělo si to na té cestě trochu víc zpomalit a dočíst to pořádně.
K5 - od té poslední cesty tam byla zarostlá paseka, takže ty kameny vůbec nebyly vidět
K6 - chtělo to podržet déle na cestě. Navíc těch kamenů tam je fakt hodně, takže to rychlý moc nebylo a ještě jsem to o vrstevnici podběh. Možná o dvě.
K7 - plán ťuknout si těch 5 kamenů za cestou nevyšel a doběhl jsem na tu bývalou malou oboru. Od té už to bylo celkem snadné. Jen tam byla jedna klička navíc.
K8 - paseka už je celkem hodně zarostlá. Když jsem jí přebíhal, tak jsem přeskakoval nějaké kameny, a tak jsem myslel, že jsem maličko pod kontrolou. Tak jsem stoupal a doběhl jsem jinam. Naštěstí jsem si to uvědomil hned. Ale stejně to byla slušná chyba.
K9 - byla nejspíš blbě. Doběhl jsem na ten objekt, stejně jako Kubátík a Škodík, ale v reálu byla na hraně kolečka.
K12 - jasná taktika. Jít prostě podlahu tím bílým lesem, až doběhnu k rejze kousek nad stromem. To se docela vyplatilo. U té rýhy jsem se zastavil, domapoval a byl jsem tam.
K13 - asi špatnej plán. Chtěl jsem neseběhnout tolík do toho údolí. Np ušetřil jsem tam tak jednu vrstevnici a ještě jsem se v tom svahu prodíral klackama a kládama, co tam byly vykácený. To mohla bejt klidně i minuta navíc. Nez těch klacků cca 30s.
K14 - zajímavá, ale asi vyrovnaná volba. A ještě to vypadá, že jsem tam nebyl :D
K15 - plán si ťuknout vizuálně jámu a pak jít azimut na srázek
vyšel
K16 - rovně se mi už nechtělo, takže obíhačka
K17 - jsem vynechal :D omylem
Zobrazit komentáře (0)
 
Žulák a jeho přednosti (12.09.2017) Žulák a jeho přednosti (12.09.2017)