KlaustrofOB (14.09.2017)
Kategorie: Tréninky
Mapa/oblast: Drábovna
Pořadatel: Wolfíci
Země: Drsná
Disciplína: spíš klasika
Skutečná délka: 3.32 km
Čas: 62:58
Prům. tepy: 116
Max. tepy: 151
K1 - jasná ťukačka. Perfect orienteering prostě.
K2 - nepouštěl jsem se do žádnejch větších akcí, říkal jsem si, že zespoda to bude tvrdý. Poslal jsem to přes pěšinku, ale doběhl jsem do kolečka a nikde jsem kontrolu neviděl. Ještě jsem vyběhl na vyhlídku nad kontrolu, obhlédl okolí. Věděl jsem, že na ní musím jít od lesa, mazaně jsem seběhl dolů a vyrazil na ní spodem. Byla zakryta temnou rouškou tmy, potvora.
K4,K5 - zde nastal další problém. Prvně jsem přehlédl K4 a dorval jsem to k tej K5 a když jsem cca po dvouch minutách přišel na to, jak se k ní dostat, tak jsem zjistil, že ještě musím na K4 vlastně. To mi taky chvilku dalo zabrat, ale zkušeně jsem si to tam vyběhl a už blikala. Pak jsem se ale pod tíhou znalostí místního terénu nevydal skrz skálu a oběhl to zespodu, což byla nakonec ztráta cca 20s, ale taky jsem přišel o dost dobrej zážitek :D
K6 - a to jsem šel na buzolu :D do K11 celkem v pohodě
K12 - cestou jsem totálně ztratil pojem o tom, kde jsem, kde vyjdu, co hledám a jak se jmenuju. Naštěstí jsem potkal Mattiho, jak tam v civilu coural kolem. Poradil mi, kde jsme a i přes další drobnou chybu jsem jí našel.
K13 - ta byla dobrá no. Nejlepší průchod ty jo. Ten byl hodně ouzkej, ale nakonec jsem ty skály lehce roztáhl.
K14 - hledal jsem jí o skálu vedle, ale v rámci celého dne to byla minimální chyba
K15, K16 - nejdřív jsem orazil K16 a pak jsem si všiml, že bych teda asi nejdřív měl vzít tu K15, tak jsem překonal nepřekonatelnej srázek. Sotva jsem k ní vylezl, abych zase překonal nepřekonatelnej srázek (toho, že byl nepřekonatelnej jsem si všiml druhej den v práci).
K17 - jako byl jsem správně, jen o skálu vejš a nemohl se k ní dostat. Po celkem zábavném sjezdu se to nakonec podařilo.
K18 - okolo tej jsem prošel pár cm a neviděl jí. Ještěže tam byl Matti a posvítil kapesním telefonem.
K20 - to bylo něco. Nejdřív chvilku trvalo, než jsem se dostal dolů a pak mě čekalo asi 5m absolutní tmou - to byl jednoznačný vrchol celé tratě. Nakonec poslepu a po 4 jsem dolezl ke krabičce - kódy jsem nekontroloval.
zbytek už byla ťukačka, kde jsem to přeci jen mohl trochu otevřít.
Parádní a díky moc. Nejvíc největší luxus :)

jen GPS moc nesedí v těch skalách, průchodech a jeskynních
Zobrazit komentáře (0)
 
KlaustrofOB (14.09.2017) KlaustrofOB (14.09.2017)