http://www.amazewatches.com/ rolex has been providing customized services to customers. who makes the best hublotwatches.to search for pattern stack about the the latest kind. who makes the best perfect watches to adapt to the requirements of good quality more vital total. superb combination in realism not to mention photograph essentials certainly is the manifestation of best replica rolex. who sells the best wsexdoll.com hosts the entire ethnic heritage with regards to sleep. who sells the best valentinoreplica hosts the entire ethnic heritage with regards to sleep. best robinsreplica interior incredible structure.

1.1.1981

Koncem sedmdesátých let se zformovala skupina nadšenců pro orientační běh, kteří s podporou pamětníků původního turnovského orientačního oddílu (1968-1970) a několika bývalých jičínských běžců dovedli svou zálibu až k založení oddílu. Stalo se tak 1. ledna 1981.

199 členů

V současné době je stále jedním z nejpočetnějších oddílů Tělovýchovné jednoty Turnov. Má přes 190 členů. V oddílu funguje skupina dětí (do 8 let), žáků (9 – 14 let), dorostenců (15 – 18 let) a juniorů (19 – 20 let). Velmi početná je i skupina dospělých a veteránů.

Pestrá činnost

Oddíl pravidelně pořádá závody oblastního žebříčku, celostátní závody a hlavně tradiční víkendové závody v srpnu – Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji, které se stávají každým rokem vysoce oceněným sportovním podnikem na Turnovsku, když se jich účastní přes 1000 závodníků z celé Evropy.

Činnost oddílu

Společné tréninky se konají od listopadu do dubna venku i v hale TJ Turnov. Od března do října se pak každý čtvrtek konají celooddílové mapové tréninky venku v lesích okolo Turnova a další společné tréninky různých skupin. Letní prázdniny jsou vyhrazené pro tábor a další společné sportovní aktivity.

-> Podívejte se, jak trénujeme a na naše tréninkové skupiny.

Závodíme od března až do začátku listopadu na všech výkonnostních úrovních. Začátečníci, děti, žáci a “hobíci” se účastní především závodů regionálního oblastního žebříčku Ještědské oblasti, které jsou rozprostřeny do celého roku, pro žáky je pak hlavní soutěží zemský Žebříček B, pro dorost a juniory INOV-8 Cup Žebříček A a pro dospělé Český pohár. Vrcholem jsou závody Mistrovství České republiky a kořením našeho sportu závody týmové, štafetové. Účastníme se pravidelně Českého poháru štafet i Mistrovství ČR štafet a klubů, které se nám dokonce podařilo v historii v hlavní kategorii dospělých dvakrát vyhrát.

Oddíl pravidelně pořádá závody oblastního žebříčku, občas celostátní závody Českého poháru a hlavně tradiční víkendové závody v srpnu – Pěkné prázdniny s orientačním během v Českém ráji, zkráceně prostě “PéPéčka”, které se stávají každým rokem vysoce oceněným sportovním podnikem na Turnovsku, když se jich účastní přes 1000 závodníků z celé Evropy.

Vzhledem k umístění většiny terénů v CHKO Český ráj se závody nejčastěji pořádají v Žehrovských lesích nebo mezi Kacanovy a Valdštejnem a jsou tak velmi atraktivní pro početnou škálu závodníků, kteří se do oblasti velmi rádi vracejí.

-> Podívejte se na všechny námi pořádané závody.

Krásné místní terény a pohyb v přírodě s mapou jsou velmi zajímavý způsob jak trávit volný čas a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. OB je rodinný sport, kde si každý najde to své. Nováčci se mohou vydat na trať za doprovodu rodičů nebo zkušených trenérů.

Oddíl vychoval či přilákal a stále má řadu kvalitních závodníků, z nichž se někteří probojovali do reprezentačních výběrů České republiky na vrcholných evropských a světových akcích: Aleš Drahoňovský (Mistrovství Evropy – EU, Akademické mistrovství světa – AMS), Andrea Stárková – Málková (AMS), Michaela Omová (EU, Euromeeting, Mistrovství Evropy dorostu – MED), Blanka Folprechtová (Juniorské mistrovství světa – JMS, MED), Ondřej Holas (JMS, MED), Petr Fodor (AMS), Jakub Oma (Euromeeting), Daniel Wolf (MED, JMS, Euromeeting), Petra Pavlovcová (MED, JMS), Nikola Kochová (MED), Patrik Horák (MED, JMS), Adam Chloupek (JMS), Markéta Poloprutská (JMS, Euromeeting), Tomáš Dlabaja (MS, EU, Euromeeting), Jana Pekařová (MED), Lukáš Richtr (JMS), Lea Martanová (MED), Michaela Novotná (MED) a další.

Korespondenční adresa oddílu: Skálova 207, 511 01 Turnov

Zkratka: TUR | Číslo: 0524