Startovka etap                                                        19.8.2009 22:30:48
                              Pěkné prázdniny 2009 B>
===ČSOB-TUR===============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka etap: D10         
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 C  425544   0.00  60.00  75.00
  2 Klinkerová Magdaléna     Orientační klub TOM  ROZ9950 C  416137   2.00  58.00  67.00
  3 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C    4297   4.00  56.00  59.00
  4 Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9997 C    4422   6.00  80.00  69.00
  5 Nechutová Aneta          SKP Žďár nad Sázavou PZR9951 C     126   8.00  78.00  79.00
  6 Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 C    4403  10.00  54.00  73.00
  7 Doležalová Eliška        OK Jiskra Nový Bor   BOR9955 C    4358  12.00  82.00  61.00
  8 Rusá Vendula             TJ Sokol Dobřichovic DCE0150 C  232737  14.00  76.00  65.00
  9 Straková Veronika        VSK Přírodověda - or PVP0050 C  219276  16.00  66.00       
 10 Krausová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9852 C   51211  18.00  68.00  71.00
 11 Hápová  Petra            OK 99 Hradec Králové PHK0051 C    9368  20.00  62.00  85.00
 12 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C  303919  22.00  74.00  77.00
 13 Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C  232247  24.00  84.00  83.00
 14 Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 C  232613  26.00  72.00  81.00
 15 Šantrůčková Anna         SK Kamenice          KAM0150 C          28.00  86.00  89.00
 16 Sieglová Eliška          Nereg. Sieglovi      NE2          4652  30.00  64.00  63.00
 17 Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 C  232425  32.00  70.00  87.00
 
Startovka etap: D10L        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051      7782  37.00  17.00  35.00
  2 Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C  428243  39.00   9.00  45.00
  3 Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C          41.00   3.00       
  4 Vojtišková Viktorie      OK Lokomotiva Pardub LPU0051 C  426321  43.00  11.00  51.00
  5 Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C  515426  45.00  13.00  43.00
  6 Weberová  Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0155 C  207832  47.00   5.00  49.00
  7 Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C   49640  49.00  15.00  39.00
  8 Petra Klimešová          Tempo Praha          TEP0050 C    4433  51.00   1.00  37.00
  9 Pelcová Kateřina         TJ ČZ Strakonice     CST0050 C  436444  53.00   7.00  47.00
 10 Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C  425545  55.00  19.00  41.00
 11 Chaloupková Hana         SK Kamenice          KAM0252 C    4410  57.00  21.00  53.00
 12 Vakant                                                           59.00  23.00  55.00
 
Startovka etap: D12         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851    411613   1.00  34.00  18.00
  2 Tůnová Adéla             SKP Žďár nad Sázavou PZR9751 C    8707   3.00  46.00   6.00
  3 Wenigová Gabriela        Orientační klub TOM  ROZ9850 C           5.00  10.00   8.00
  4 Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 B  301107   7.00  44.00  24.00
  5 Melicharová Anna         KOB Dobruška         DOB9850    410767   9.00  22.00  40.00
  6 Dietrichová Martina      KOB Chemopetrol Litv LIT9751 C    8123  11.00  30.00  16.00
  7 Bejčková Kateřina        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9854 C  428286  13.00  40.00  26.00
  8 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 C  232726  15.00  18.00  30.00
  9 Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 B  410790  17.00  48.00  48.00
 10 Vydrová Anna             OK RECO Sport        PEN9850 C    8180  19.00  12.00   4.00
 11 Čermáková Alžběta        SK Kamenice          KAM9750 C    9055  21.00  42.00  32.00
 12 Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 C  232531  23.00  56.00  20.00
 13 Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 C  232329  25.00  26.00  22.00
 14 Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 B  246900  27.00  14.00  34.00
 15 Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C  232750  29.00  24.00  38.00
 16 Ježková Kateřina         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9750 B    8671  31.00  52.00  10.00
 17 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C  231929  33.00  38.00  14.00
 18 Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B    9467  35.00  36.00  28.00
 19 Švancárová Veronika      SK Severka Šumperk   SSU9853 C 2011813  37.00  32.00  36.00
 20 Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 C  428220  39.00  28.00  42.00
 21 Tomášková Barbora        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9755            41.00  20.00  44.00
 22 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 C   51537  43.00  50.00  50.00
 23 Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 B  336765  45.00  54.00  46.00
 24 Kavalírová Julie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 C  207804  47.00  16.00  12.00
 25 Vakant                                                           49.00  58.00  52.00
 
Startovka etap: D14         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydrová Karolína         OK RECO Sport        PEN9650 C  230719  24.00  14.00  31.00
  2 Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A   51177  26.00   0.00   1.00
  3 Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651    301640  28.00  30.00  23.00
  4 Bargiel Monika           OKS Otwock           005        887232  30.00  34.00  39.00
  5 Poláková Denisa          OOB TJ Turnov        TUR9651 C    7357  32.00  20.00  37.00
  6 Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 C  361971  34.00  12.00  35.00
  7 Končáková Klára          Sokol Holešov        HLV9555 C  416087  36.00  22.00  33.00
  8 Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C    9356  38.00  36.00  17.00
  9 Dragowska Maria          OKS Otwock           005        887233  40.00   2.00   9.00
 10 Čepelková Nikola         OOB TJ Turnov        TUR9551 C  232378  42.00  38.00   7.00
 11 Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 B   53599  44.00  26.00  13.00
 12 Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 B  416318  46.00  32.00  27.00
 13 Vakant                                                           48.00   4.00   5.00
 14 Bohatá Jana              USK Praha            VSP9551 B   63416  50.00  24.00   3.00
 15 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 C    9929  52.00  28.00  11.00
 16 Klimešová Iva            Tempo Praha          TEP9550 C    4437  54.00  10.00  25.00
 17 Matějková Žofie          Orientační klub TOM  ROZ9550 C  207868  56.00   8.00  15.00
 18 Zebrowska Barbara        OKS Otwock           005        887231  58.00  16.00  21.00
 19 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 B  411564  60.00   6.00  19.00
 20 Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 B  232418  62.00  18.00  29.00
 21 Vakant                                                           64.00  40.00  41.00
 
Startovka etap: D16         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dlouhá Hana              SK Kotlářka Praha    DKP9450 A    8645 108.00 139.00  15.00
  2 Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A   53009 111.00 143.00  25.00
  3 Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 A  232415 114.00 127.00  27.00
  4 Hegerová Petra           SK Radioklub Blansko RBK9355 C  219245 117.00 133.00   9.00
  5 Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C  301372 120.00 131.00   3.00
  6 Klinkerová Tereza        Orientační klub TOM  ROZ9350 C  232427 123.00 129.00  13.00
  7 Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 B  301313 126.00 135.00   5.00
  8 Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 C    9472 129.00 119.00   1.00
  9 Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C  410363 132.00 123.00  17.00
 10 Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B  219249 135.00 147.00  29.00
 11 Vakant                                                          138.00 145.00  21.00
 12 Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351      7229 141.00 141.00  23.00
 13 Voborníková Alena        SK Chotěboř          CTB9451 A    4536 144.00 137.00   7.00
 14 Brodská Adéla            Orientační klub TOM  ROZ9450 C    8879 147.00 149.00  31.00
 15 Blažková Kateřina        SK Radioklub Blansko RBK9350 B   53161 150.00 125.00  19.00
 16 Vakant                                                          153.00 121.00  11.00
 17 Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A  553458 156.00 151.00  33.00
 18 Charvátová Lucie         OOS TJ Spartak Vrchl VRL        331343 159.00 153.00  35.00
 
Startovka etap: D18         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC9151 C  416134  35.00  67.00  71.00
  2 Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C    7764  39.00  73.00  79.00
  3 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B  411767  43.00  69.00  61.00
  4 Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A  515474  47.00  75.00  77.00
  5 Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 C  224884  51.00  83.00  65.00
  6 Myslivečková Zuzana      SK Praga Praha       PGP9253 B   53705  55.00  55.00  93.00
  7 Urbanová Johana          SKP Žďár nad Sázavou PZR9251 C  232496  59.00  51.00  67.00
  8 Sivčáková Petra          OK Chrastava         CHA9251 C    8195  63.00  79.00  97.00
  9 Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 A  331162  67.00  87.00  75.00
 10 Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 C    9213  71.00  89.00  81.00
 11 Škvorová Barbora         SK Kamenice          KAM9150 C  301336  75.00  53.00  95.00
 12 Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A    8190  79.00  85.00  69.00
 13 Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 C  301498  83.00  57.00  85.00
 14 Vakant                                                           87.00  63.00  91.00
 15 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 A  301408  91.00  61.00  87.00
 16 Kamenická Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK9353 A    9832  95.00  77.00  63.00
 17 Kršáková Marie           OB Vizovice          VIC9191 B   53887  99.00  81.00  73.00
 18 Bucharová Eliška         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9253 C  331237 103.00  65.00  99.00
 19 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B    8197 107.00  59.00  89.00
 20 Straková Zuzana          SK Kamenice          KAM9250 C  224892 111.00  71.00  83.00
 21 Vakant                                                          115.00  91.00 101.00
 
Startovka etap: D20         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotná Barbora          TJ Tatran Jablonec n TJN8951 C    8263 123.00 135.00  25.00
  2 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A    9711 127.00 129.00  13.00
  3 Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B    8691 131.00 127.00  17.00
  4 Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C   49977 135.00 137.00  21.00
  5 Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A   51658 139.00 131.00  15.00
  6 Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 A    9415 143.00 133.00  23.00
  7 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 B  416010 147.00 139.00  27.00
  8 Vakant                                                          151.00 141.00  29.00
  9 Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A  416004 155.00 125.00  19.00
 
Startovka etap: D21A        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C   49639   7.00  48.00  39.00
  2 Zlesáková Daniela        SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C    9067  10.00  56.00  97.00
  3 Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C   53539  13.00 128.00 117.00
  4 Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254 C   51707  16.00 134.00 121.00
  5 Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C   53598  19.00 112.00  61.00
  6 Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C    4126  22.00 118.00 101.00
  7 Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C  515504  25.00  62.00 125.00
  8 Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C   52097  28.00  64.00  45.00
  9 Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 C    9353  31.00  52.00  69.00
 10 Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C  253357  34.00 136.00  63.00
 11 Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C    7247  37.00  72.00 107.00
 12 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 R  995813  40.00 106.00 109.00
 13 Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253 C   52295  43.00  92.00  51.00
 14 Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C    4212  46.00  60.00 131.00
 15 Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C  515158  49.00  58.00  91.00
 16 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C    9480  52.00 116.00  55.00
 17 Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C    9605  55.00  98.00 135.00
 18 Ulahelová Jana           TJ Loko Krnov        KRN8451 C   52647  58.00  66.00 103.00
 19 Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C    9482  61.00 120.00 113.00
 20 Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 B   53159  64.00 138.00  83.00
 21 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C   51713  67.00 142.00 129.00
 22 Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 C   51759  70.00  88.00  81.00
 23 Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    9061  73.00         87.00
 24 Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C   51594  76.00 132.00  89.00
 25 Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 A    8564  79.00 114.00 115.00
 26 Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C  920685  82.00 124.00 123.00
 27 Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C  416834  85.00 126.00  93.00
 28 Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C  502089  88.00  54.00 111.00
 29 Kadavá Jana              OK Chrastava         CHA8251 C    4129  91.00 100.00 119.00
 30 Staňková Veronika        KOB Start Blansko    SBK8151 C  219251  94.00  50.00  77.00
 31 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C    9674  97.00 102.00  43.00
 32 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C  301629 100.00 104.00  73.00
 33 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C    7248 103.00 108.00  53.00
 34 Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C    9971 106.00  70.00 137.00
 35 Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B   53556 109.00  96.00  99.00
 36 Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  232189 112.00  80.00  49.00
 37 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C    4662 115.00  76.00  47.00
 38 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 R   51676 118.00 110.00  75.00
 39 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768 121.00  74.00  95.00
 40 Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C   52533 124.00  94.00  41.00
 41 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E  515136 127.00  68.00 105.00
 42 Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C    7226 130.00 146.00  65.00
 43 Gallusová Kateřina       AC Sparta Praha      SCP8450 C   51569 133.00  86.00 127.00
 44 Vakant                                                          136.00  90.00  85.00
 45 Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 C   51291 139.00 140.00  57.00
 46 Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 R  500556 142.00 144.00  67.00
 47 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A    4664 145.00 130.00  71.00
 48 Matějová Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8054 C  336783 148.00  82.00 133.00
 49 Pokorná Magdaléna        SK Praga Praha       PGP7562 C   51638 151.00 122.00  59.00
 50 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  515496 154.00  84.00  79.00
 51 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C                 78.00       
 
Startovka etap: D21B        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C   51672  24.00 145.00 118.00
  2 Blahutová Hana           TJ OK Tolar          TJH7952 C   51928  27.00 151.00 134.00
  3 Šichová Radka            KOB MOIRA Brno       ABM8051 C  434829  30.00 101.00  98.00
  4 Kokaislová Eva           OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C    9296  33.00  79.00 116.00
  5 Gothardová Eva           VSK MZLU Brno        VBM7752 C   53301  36.00 123.00 120.00
  6 Foglarová Kamila         SK Kotlářka Praha    DKP8655 C    8638  39.00  75.00 114.00
  7 Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C   51788  42.00  71.00 104.00
  8 Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C   52230  45.00 143.00 126.00
  9 Pilgrová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET8251 C    9718  48.00 119.00 100.00
 10 Vojtíšková Erika         OK Lokomotiva Pardub LPU7651 C    4656  51.00  99.00  74.00
 11 Bednářová Michala        OOB Vamberk          VAM8951 B    9673  54.00  83.00  90.00
 12 Winnig Anke              Treptower SV 1949    012          6103  57.00  85.00  82.00
 13 Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C   51595  60.00 133.00  78.00
 14 Horová Lenka             SK Praga Praha       PGP7951 C  336740  63.00 127.00  84.00
 15 Knaupová Ivana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7852 C    7709  66.00  91.00  92.00
 16 Navarová Lucie           SKOB Zlín            TZL8459            69.00  89.00  86.00
 17 Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C   51746  72.00  93.00 132.00
 18 Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK          9192  75.00 111.00  54.00
 19 Havlová Pavla            SOK TJ Turnov        TUV7550 C                 77.00  46.00
 20 Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C    9431  78.00 113.00 110.00
 21 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B    8115  81.00  97.00 106.00
 22 Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850 C   51491  84.00 121.00  52.00
 23 Pavelcová Gabriela       SK lyžování a OB Nov NPA7851 C    9696  87.00 107.00 122.00
 24 Šaffková Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8150 C    4211  90.00  61.00 108.00
 25 Šmídová Kateřina         SK Chrast            CHT8451 C  232877  93.00  65.00  66.00
 26 Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C  416258  96.00 109.00  96.00
 27 Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351 C   52186  99.00 117.00  50.00
 28 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242 102.00 105.00 102.00
 29 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910 105.00 103.00  72.00
 30 Brettlová Marta          SK Viprahlo          VIP7557 C   51699 108.00 125.00  94.00
 31 Urbánková Jana           SKOB Ostrov          ONO7851 C   52182 111.00  67.00 112.00
 32 Vakant                                                          114.00  95.00  76.00
 33 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A  416265 117.00 139.00  64.00
 34 Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C    8532 120.00 153.00 140.00
 35 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983 123.00  69.00  60.00
 36 Sládková Ivana           Sokol Tehov          TEH8451 C   51397 126.00 115.00  62.00
 37 Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C  920679 129.00  59.00  68.00
 38 Dosbabová Magda          OOB Třebíč           TTR8152 C 2011822 132.00  73.00  70.00
 39 Sršňová Kateřina         OOB Vamberk          VAM8150 C    9600 135.00 129.00 136.00
 40 Vakant                                                          138.00 131.00  58.00
 41 Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C  428270 141.00  87.00 124.00
 42 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R   51688 144.00  81.00 128.00
 43 Baklíková Anna           SKOB Zlín            TZL8509           147.00 135.00 130.00
 44 Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C    9915 150.00 137.00  80.00
 45 Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C    9310 153.00  63.00  56.00
 46 Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C    5641 156.00 141.00  88.00
 47 Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C    7707 159.00 147.00 138.00
 48 Mrkvicová Radka          VSK VŠB TU Ostrava   VOV7855 C                149.00  48.00
 
Startovka etap: D21C        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Alblová Lucie            VSK Přírodověda - or PVP7554 C  420448 100.00  63.00 101.00
  2 Jiříčková Bětka          TJ Loko Krnov        KRN8383 C   52627 102.00  73.00 107.00
  3 Koblicová Milena         OOB Vamberk          VAM7651 C    9483 104.00  69.00  83.00
  4 Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C   51205 106.00  77.00  93.00
  5 Kršáková Veronika        OB Vizovice          VIC9090 B   53889 108.00  95.00  89.00
  6 Bencúrová Jitka          TJ Slovan Luhačovice LCE7763 C  253362 110.00  79.00 113.00
  7 Jirásková Lucie          OOB Třebíč           TTR8552 C   52244 112.00  97.00 109.00
  8 Kadlecová Zlata          SK Žabovřesky Brno   ZBM8373 C   52016 114.00  71.00  99.00
  9 Havlová Pavla            SOK TJ Turnov        TUV7550 C  302948 116.00              
 10 Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    4744 118.00  83.00 119.00
 11 Štěpánová Pavla          OK 99 Hradec Králové PHK8558 C    9452 120.00  65.00 115.00
 12 Hojná Silvie             AC Sparta Praha      SCP7950 C   51554 122.00 109.00 123.00
 13 Dobešová Kateřina        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8750 C  301352 124.00  91.00  97.00
 14 Pravato Lorenza          SSD Gaja - Trieste   010        415071 126.00  89.00 117.00
 15 Bostlová Lenka           SK OK 24 Praha       OKP7651 C    4427 128.00  99.00  87.00
 16 Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250 C   53196 130.00  67.00  85.00
 17 Uhnavá Markéta           SK Žabovřesky Brno   ZBM8485 C   52019 132.00 105.00 121.00
 18 Arnoštová Kateřina       USK Praha            VSP7652 C    8857 134.00 101.00  95.00
 19 Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C    7749 136.00  61.00 127.00
 20 Strakošová Petra         Sokol Frýdek - Míste SFM7351 C   49482 138.00  81.00  81.00
 21 Richterová Nataša        TJ Spartak Adamov    ADA7451 C   52715 140.00 107.00 129.00
 22 Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C  253377 142.00  75.00  91.00
 23 Janovská Eva             Sportcentrum Jičín   SJC7957 C    9979 144.00 103.00 103.00
 24 Kubečková Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7551 C  224919 146.00  85.00 125.00
 25 Křížová Vendula          AC Sparta Praha      SCP0003 C   51563 148.00  87.00 105.00
 26 Kočová Hana              SK Žabovřesky Brno   ZBM8676 C   52165 150.00  93.00 111.00
 27 Vakant                                                          152.00 111.00 131.00
 
Startovka etap: D21E        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C    9785  35.00 156.00 131.00
  2 Hrouzová Pavlína         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8559 C  995815  41.00 142.00 121.00
  3 Kuncová Eliška           SK Severka Šumperk   SSU8951 R    7877  47.00 132.00 111.00
  4 Vondřichová  Anna        Nereg. Vondřichová   NE3        232131  53.00 124.00 117.00
  5 Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E   51755  59.00 140.00 127.00
  6 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E    9784  65.00 148.00 115.00
  7 Fenclová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E  301173  71.00 144.00 123.00
  8 Hrušková Lenka           SK Kotlářka Praha    DKP8555 C   52142  77.00 146.00  99.00
  9 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906  83.00 122.00 119.00
 10 Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 R  703370  89.00 126.00 109.00
 11 Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152 R   51568  95.00 154.00 129.00
 12 Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 C   51718 101.00 152.00 125.00
 13 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 R    9077 107.00 128.00  93.00
 14 Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E    7752 113.00              
 15 Rábová Zuzana            SK Radioklub Blansko RBK8556 C   49856 119.00 120.00  91.00
 16 Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 E   51787 125.00 134.00 113.00
 17 Machútová  Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8851 R  553449 131.00 150.00 107.00
 18 Langpaulová Anna         AC Sparta Praha      SCP8257 C   51567 137.00 138.00 103.00
 19 Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 R  995881 143.00 136.00 101.00
 20 Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 C   49815 149.00 130.00  95.00
 21 Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 R  232409 155.00 158.00 105.00
 22 Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 A                        97.00
 
Startovka etap: D35         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C  406955  34.00  95.00 118.00
  2 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C    8307  37.00  91.00  86.00
  3 Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C  347864  40.00 123.00  66.00
  4 Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP9998 C    4423  43.00  83.00  68.00
  5 Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C    8913  46.00  81.00 108.00
  6 Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C   49155  49.00 133.00  92.00
  7 Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C   53567  52.00  97.00  78.00
  8 Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C    9676  55.00 103.00  98.00
  9 Straková Jana            VSK Přírodověda - or PVP7250 C    8579  58.00 117.00       
 10 Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C   49647  61.00 135.00  74.00
 11 Hápová  Šárka            OK 99 Hradec Králové PHK7157 C    9396  64.00 139.00 112.00
 12 Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C  301616  67.00 113.00  96.00
 13 Kováříková Erika         SK Kamenice          KAM7252 C   51499  70.00  79.00  82.00
 14 Brodová Gabriela         Sokol Frýdek - Míste SFM7152 C   49441  73.00 109.00  90.00
 15 Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C    8256  76.00 143.00 120.00
 16 Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C  434834  79.00 137.00  64.00
 17 Dastychová Alexandra     OK RECO Sport        PEN7450 C  428299  82.00 119.00 110.00
 18 Hausenblasová Klára      SK Kamenice          KAM7052 C  361912  85.00 107.00 104.00
 19 Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C  301618  88.00 127.00 114.00
 20 Sedláčková Jana          Sokol Holešov        HLV7060 C  416084  91.00 129.00  84.00
 21 Kunzová Ivana            KPKS BETA Brno       BBM7155 C   52346  94.00 131.00 106.00
 22 Matějková Sylva          Orientační klub TOM  ROZ6550 C          97.00  85.00  62.00
 23 Čermáková Gabriela       SK Kamenice          KAM6752 C  232397 100.00  89.00  70.00
 24 Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051 C  515465 103.00 121.00  60.00
 25 Sieglová Dagmar          Nereg. Sieglovi      NE2          4651 106.00 101.00  72.00
 26 Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C    9551 109.00  99.00  80.00
 27 Jespers Leene            Trol Belgium         002        236262 112.00  87.00 100.00
 28 Weberová  Zuzana         OK 99 Hradec Králové PHK6961 C    9462 115.00 105.00  88.00
 29 Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C  259072 118.00 145.00 122.00
 30 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C   52273 121.00 125.00  76.00
 31 Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C  232198 124.00 147.00 102.00
 32 Buchwaldková Klára       Sokol Frýdek - Míste SFM7153 C         127.00 141.00 116.00
 33 Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 C  211303 130.00 149.00 126.00
 34 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359 133.00 111.00  94.00
 35 Vakant                                                          136.00 153.00 124.00
 36 Floriánková Daniela      USK Praha            VSP7353                   93.00       
 37 Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255                  151.00       
 38 Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453                  115.00       
 
Startovka etap: D40         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Končáková Kateřina       Sokol Holešov        HLV6856 C  416086  50.00 112.00 122.00
  2 Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C  416843  52.00 102.00 132.00
  3 Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750 C   52179  54.00 120.00 120.00
  4 Müllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751 C  515141  56.00  96.00 116.00
  5 Klimešová Hana           Tempo Praha          TEP6150 C    4434  58.00 132.00 128.00
  6 Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C  331708  60.00  90.00  94.00
  7 Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C  232393  62.00 138.00 102.00
  8 Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677  64.00 106.00 100.00
  9 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C  301143  66.00  94.00 124.00
 10 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C    9681  68.00 108.00 110.00
 11 Nechutová Alena          SKP Žďár nad Sázavou PZR6969 C  220396  70.00  98.00 118.00
 12 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490  72.00 130.00 130.00
 13 Voborníková Eva          SK Chotěboř          CTB6851 C   51837  74.00  92.00  96.00
 14 Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C   51275  76.00 122.00 138.00
 15 Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C  361943  78.00 100.00  90.00
 16 Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553 C   52427  80.00 118.00 108.00
 17 Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C  515454  82.00 128.00 140.00
 18 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111  84.00 124.00 112.00
 19 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C    9678  86.00 136.00  98.00
 20 Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C   53193  88.00 104.00 126.00
 21 Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C    7722  90.00 114.00 104.00
 22 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C    7868  92.00 116.00  92.00
 23 Kozáková Dita            SK Kamenice          KAM6753 C   51618  94.00 110.00 114.00
 24 Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C  331717  96.00 134.00 136.00
 25 Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C  416317  98.00 126.00 134.00
 26 Vakant                                                          100.00 140.00 142.00
 27 Petra Brousilová         SK Praga Praha       PGP6744 C                       106.00
 
Startovka etap: D45         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlčková Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351 C  995829 110.00 104.00  68.00
  2 Hartlová Blanka          TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C   51356 112.00 102.00  96.00
  3 Bártová Eva              SOOB Spartak Rychnov SRK5551 C    9484 114.00 138.00  92.00
  4 Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C  515431 116.00 110.00  62.00
  5 Dragowska Marzena        OKS Otwock           005        412307 118.00 116.00  86.00
  6 Kraemer Karin            Post SV Dresden      003          2153 120.00 118.00  78.00
  7 Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660 122.00 120.00  72.00
  8 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387 124.00 136.00  60.00
  9 Stibalová Věra           KOB Děčín            LDC6051 C    8344 126.00 144.00  80.00
 10 Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C   53182 128.00 108.00  82.00
 11 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C   51734 130.00 140.00 106.00
 12 Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C  405972 132.00 150.00  94.00
 13 Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949 134.00 128.00 100.00
 14 Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C  425590 136.00 142.00  90.00
 15 Rusá Lenka               TJ Sokol Dobřichovic DCE6452 C  301314 138.00 146.00  64.00
 16 Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C   52358 140.00 134.00  70.00
 17 Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C  303944 142.00 112.00 108.00
 18 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C    9908 144.00 114.00 104.00
 19 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174 146.00 132.00  66.00
 20 Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467 148.00 124.00 102.00
 21 Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C   51269 150.00 106.00  98.00
 22 Denková Barbora          Nereg. Denk          NE4          4654 152.00 126.00  74.00
 23 Vakant                                                          154.00 122.00  88.00
 24 Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352 C    9609 156.00 130.00  84.00
 25 Zelenková  Lenka         OK 99 Hradec Králové PHK6152 C  405951 158.00 148.00  76.00
 26 Vakant                                                          160.00 152.00 110.00
 
Startovka etap: D50         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604   3.00  41.00 128.00
  2 Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C   53292   6.00  45.00 114.00
  3 Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C   51795   9.00  35.00 106.00
  4 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C    9690  12.00  63.00 134.00
  5 Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C    9117  15.00  39.00 132.00
  6 Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C    9313  18.00  65.00 104.00
  7 Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C    8680  21.00  37.00 130.00
  8 Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751 C   52184  24.00  43.00 126.00
  9 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C   51966  27.00  69.00 138.00
 10 Rybářová Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK5551 C    9406  30.00  53.00 124.00
 11 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171  33.00  73.00 136.00
 12 Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C   52095  36.00  67.00 122.00
 13 Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C    9112  39.00  61.00 110.00
 14 Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C   51957  42.00  55.00 116.00
 15 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651    411563  45.00  57.00 108.00
 16 Jahnová Helena           AC Sparta Praha      SCP5550 C   52760  48.00  59.00 112.00
 17 Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C    7870  51.00  49.00 120.00
 18 Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401  54.00  75.00 142.00
 19 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168  57.00  51.00 118.00
 20 Alice Fejlková           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351      9107  60.00  71.00 144.00
 21 Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C   52108  63.00  47.00 140.00
 22 Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C   51900  66.00  77.00 146.00
 
Startovka etap: D55         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Opavová Stanislava       MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C    7884  75.00 109.00   6.00
  2 Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C   52253  78.00  89.00   4.00
  3 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C   51135  81.00 113.00  30.00
  4 Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799  84.00  93.00  26.00
  5 Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959  87.00 107.00   8.00
  6 Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350 C   52557  90.00  91.00  38.00
  7 Paulová Mirka            TJ Sokol Dobřichovic DCE5250 C   53597  93.00 119.00  34.00
  8 Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C   51216  96.00 117.00  32.00
  9 Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C   49821  99.00 101.00  12.00
 10 Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C  232515 102.00         18.00
 11 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162 105.00         20.00
 12 Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C   52226 108.00 121.00  28.00
 13 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452      4631 111.00 111.00  14.00
 14 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645 114.00  95.00  16.00
 15 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991 117.00  97.00  10.00
 16 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110 120.00 103.00  24.00
 17 Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C    9688 123.00  99.00  22.00
 18 Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C  301247 126.00 115.00  36.00
 19 Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C    8259 129.00 105.00  40.00
 20 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165 132.00 123.00  42.00
 21 Vakant                                                          135.00 125.00  44.00
 
Startovka etap: D60         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C  301240  25.00  90.00  55.00
  2 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549  29.00  80.00  65.00
  3 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  33.00  76.00  57.00
  4 Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096  37.00  82.00  71.00
  5 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247  41.00  92.00  61.00
  6 Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C  405955  45.00  78.00  53.00
  7 Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C   51647  49.00  86.00  69.00
  8 Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850 C   52600  53.00  84.00  63.00
  9 Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C   51265  57.00  88.00  67.00
 10 Suchá Bohuslava          SK Praga Praha       PGP4450 C   51639  61.00  94.00  59.00
 11 Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753 C  301172  65.00         73.00
 12 Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C   53540  69.00  96.00  75.00
 
Startovka etap: D65         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotná Marie            OK 99 Hradec Králové PHK3951 C    9421   3.00  64.00  84.00
  2 Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C   51612   7.00  66.00  86.00
  3 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  11.00  68.00  82.00
  4 Vakant                                                           15.00  70.00  88.00
 
Startovka etap: H10         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C  411591  36.00  36.00  23.00
  2 Matoušek Matěj           SK Severka Šumperk   SSU0005 C   52575  38.00  10.00   5.00
  3 Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C    9569  40.00  38.00  27.00
  4 Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV0000 C  301599  42.00  16.00  33.00
  5 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 C   51636  44.00  28.00  13.00
  6 Lošťák Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT9901 C    8109  46.00   0.00   1.00
  7 Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C          48.00  40.00  29.00
  8 Strakoš Matěj            Sokol Frýdek - Míste SFM9901 C   49481  50.00   6.00  31.00
  9 Blažek Jan               SK Radioklub Blansko RBK9901 C  219241  52.00   2.00   7.00
 10 Baláček Jan              Orientační klub TOM  ROZ9901 C          54.00  42.00  15.00
 11 Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 C    9830  56.00  46.00  51.00
 12 Chaloupka Dominik        SK Kamenice          KAM9904 C    4417  58.00              
 13 Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901     51143  60.00  44.00  17.00
 14 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C  416215  62.00  30.00  41.00
 15 Sedláček Jan             Sokol Holešov        HLV9927 C   53830  64.00  14.00  35.00
 16 Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C   49440  66.00   4.00  11.00
 17 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C  425596  68.00  20.00  21.00
 18 Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 C  232959  70.00  32.00  37.00
 19 Buytaert Sverre          Trol Belgium         002        236254  72.00  12.00  39.00
 20 Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 C  336770  74.00  18.00  43.00
 21 Šimon Roubal             Orientační klub TOM  ROZ9903 C          76.00  22.00  45.00
 22 Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C  410789  78.00  26.00  19.00
 23 Burýšek Miroslav         OOB TJ Sokol Troja   TJP9900 C  232896  80.00  34.00       
 24 Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C   51208  82.00   8.00  47.00
 25 Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902    416292  84.00  24.00  49.00
 26 Vakant                                                           86.00  48.00  53.00
 27 Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 C                         9.00
 28 Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 C                        25.00
 29 Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 C                         3.00
 
Startovka etap: H10L        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Víšek Martin             SK Kamenice          KAM0102 C    4404   1.00  39.00  19.00
  2 Voborník Jakub           SK Chotěboř          CTB0001 C   53133   3.00  49.00   1.00
  3 Hankovec Hugo Matěj      SK Kamenice          KAM0201 C  436446   5.00  43.00  23.00
  4 Tomáš Brousil            SK Praga Praha       PGP0100 C  436403   7.00  29.00   5.00
  5 Kříž Jonáš               SK Kamenice          KAM0001 C           9.00  47.00   3.00
  6 Šverma Matěj             TJ Loko Liberec      LLI9901 C    4419  11.00  45.00       
  7 Chaloupka Ondřej         SK Kamenice          KAM0106 C    4407  13.00              
  8 Dastych Petr             OK RECO Sport        PEN0000 C          15.00  41.00  17.00
  9 Trnka Marek              USK Praha            VSP0402 C    4441  17.00  33.00   9.00
 10 Šlemr Martin             SK Kamenice          KAM0103 C    4406  19.00  53.00       
 11 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101     51543  21.00  55.00  13.00
 12 Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C    4408  23.00  57.00  11.00
 13 Trnka Martin jun         USK Praha            VSP0300 C    4440  25.00  51.00  21.00
 14 Furst Kryštof            SK Kamenice          KAM0205 C    4409  27.00  35.00   7.00
 15 Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102    411599  29.00  37.00  25.00
 16 Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C   51745  31.00  31.00  15.00
 17 Vakant                                                           33.00  59.00  27.00
 
Startovka etap: H12         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Háp  Ondřej              OK 99 Hradec Králové PHK9702 C  336739  75.00  86.00  38.00
  2 Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 B  253124  77.00  52.00  28.00
  3 Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 C    4742  79.00  54.00  78.00
  4 Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 C  361923  81.00  84.00  56.00
  5 Sedláček Ondřej          Sokol Holešov        HLV9732 C  219219  83.00  78.00  50.00
  6 Lukáš Marek              TJ Sparta Doly Kladn DKL9702 C  336745  85.00  92.00  48.00
  7 Šťastný Michal           Orientační klub TOM  ROZ9701 C          87.00  72.00  42.00
  8 Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 B  331466  89.00  94.00  40.00
  9 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 C  995840  91.00  90.00  72.00
 10 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601    411527  93.00  96.00  46.00
 11 Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 B   51405  95.00  60.00  30.00
 12 Kubánek Jaroslav         Sportcentrum Jičín   SJC9803 C    4745  97.00  82.00  36.00
 13 Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 C  232403  99.00 102.00  68.00
 14 Nechuta David            SKP Žďár nad Sázavou PZR9701 C  232891 101.00  58.00  52.00
 15 Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 B   52624 103.00  80.00  26.00
 16 Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B  438629 105.00  74.00  60.00
 17 Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701 C  331203 107.00  48.00  54.00
 18 Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B  331705 109.00  62.00  32.00
 19 Bernatík Lukáš           Sokol Frýdek - Míste SFM9801 C   49485 111.00  88.00  62.00
 20 Straka Tomáš             VSK Přírodověda - or PVP9700 C  224355 113.00  76.00       
 21 Bencúr Juraj             TJ Slovan Luhačovice LCE9901 C  237601 115.00  50.00  64.00
 22 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C   49648 117.00  66.00  76.00
 23 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 B    4743 119.00  98.00  58.00
 24 Jíra Tomáš               Orientační klub TOM  ROZ9800 C  361928 121.00 100.00  70.00
 25 Peřinka Šimon            KPKS BETA Brno       BBM9700 C  331797 123.00  68.00  66.00
 26 Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 C  232395 125.00  56.00  34.00
 27 Hanuš  Tomáš             OOB TJ Turnov        TUR9702 C    8374 127.00  64.00  44.00
 28 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703    411526 129.00  70.00  74.00
 29 Vakant                                                          131.00 104.00  80.00
 
Startovka etap: H14         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 C   53163  24.00  97.00       
  2 Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A  411609  27.00  89.00  14.00
  3 Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601      7238  30.00  91.00  32.00
  4 Charvát Jan              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9601    331146  33.00 101.00  36.00
  5 Jordanov Alexandr        KPKS BETA Brno       BBM9501 B  410320  36.00  79.00  34.00
  6 Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 C  995812  39.00  75.00   6.00
  7 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B  232512  42.00  67.00  30.00
  8 Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 B  232426  45.00  73.00  28.00
  9 Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 B  410247  48.00  99.00   2.00
 10 Málek Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9505 B  330693  51.00 111.00  24.00
 11 Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 B  232322  54.00  87.00  16.00
 12 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 B    9996  57.00 109.00  42.00
 13 Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B    9572  60.00  81.00  22.00
 14 Kunz Jan                 KPKS BETA Brno       BBM9601 C  416034  63.00  95.00   4.00
 15 Dragowski Mateusz        OKS Otwock           005        412326  66.00  69.00  12.00
 16 Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C  416836  69.00 103.00   8.00
 17 Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 B  331262  72.00 105.00  18.00
 18 Klíma Lukáš              TJ ZVVZ Milevsko     MIL9501 C    8694  75.00  71.00  26.00
 19 Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500    255566  78.00  77.00  10.00
 20 Mrkos Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9508 C     128  81.00  85.00  48.00
 21 Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B  232509  84.00  93.00  44.00
 22 Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 B  336769  87.00 113.00  38.00
 23 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B    4239  90.00  83.00  20.00
 24 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 B    9570  93.00 107.00  46.00
 25 Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B  301292  96.00  65.00  40.00
 26 Hlubuček Jan             OK Jihlava           SJI9603 C  420424  99.00 115.00  50.00
 
Startovka etap: H16         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Jan             KOB Dobruška         DOB9401      7235   1.00  40.00  45.00
  2 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983   4.00  54.00  43.00
  3 Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 C  301135   7.00  52.00  51.00
  4 Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B   51471  10.00  56.00  49.00
  5 Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A   51288  13.00  60.00  55.00
  6 Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 B  207825  16.00  46.00  47.00
  7 Hanuš Pavel              KOB Choceň           CHC9302 C  232910  19.00  50.00  63.00
  8 Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 B  232245  22.00  48.00  61.00
  9 Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301 C    9664  25.00  44.00  59.00
 10 Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401 A  232267  28.00  42.00  41.00
 11 Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A   51475  31.00  58.00  57.00
 12 Sháněl Jan               KOB Choceň           CHC9402 C    9560  34.00  62.00  53.00
 13 Prášek Přemysl           SK Praga Praha       PGP9302 B  410392  37.00  64.00  65.00
 
Startovka etap: H18         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Denk Štěpán              SK Praga Praha       PGP9104 C   49151  59.00 131.00 139.00
  2 Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C  416331  63.00 143.00 121.00
  3 Hájek Adam               OB SK Zvole          ZVO9201 C  515021  67.00 133.00 129.00
  4 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 B  426348  71.00 149.00 125.00
  5 Aschermann Michal        SK Kamenice          KAM9104 B  232402  75.00 135.00 123.00
  6 Klimeš Ondřej            Tempo Praha          TEP9200 C    4436  79.00 137.00 131.00
  7 Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B  301612  83.00 147.00 115.00
  8 Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A   52158  87.00 141.00 127.00
  9 Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A  301101  91.00 145.00 117.00
 10 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C    8177  95.00 151.00 135.00
 11 Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 A  995799  99.00 153.00 141.00
 12 Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 B  232343 103.00 139.00 137.00
 13 Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 A   53660 107.00 157.00 133.00
 14 Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C    9449 111.00 129.00 119.00
 15 Vakant                                                          115.00 155.00 143.00
 
Startovka etap: H20         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A  232039 123.00 111.00  43.00
  2 Beran Pavel              TJ Tatran Jablonec n TJN8902    416831 127.00 113.00  49.00
  3 Frank Jan                KČT Aš               MAS9001 C  416189 131.00 101.00  41.00
  4 Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 A   52161 135.00 109.00  45.00
  5 Pilkowski Tadeusz        OKS Otwock           005        842658 139.00 119.00  59.00
  6 Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A  301284 143.00 107.00  51.00
  7 Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C    8466 147.00 117.00  47.00
  8 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108 151.00 115.00  57.00
  9 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  887637 155.00 103.00  55.00
 10 Dragowski Kuba           OKS Otwock           005        504413 159.00 105.00  53.00
 11 Vakant                                                          163.00 121.00  61.00
 
Startovka etap: H21A        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C   51330  43.00 155.00  25.00
  2 Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804 C   52643  45.00 115.00  57.00
  3 König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C  999666  47.00  47.00  27.00
  4 Dittmann Robert          SSV Planeta Radebeul 008        501931  49.00 117.00  53.00
  5 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C    9669  51.00 105.00  79.00
  6 Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C    4298  53.00 129.00 135.00
  7 Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C    9230  55.00 111.00 123.00
  8 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267  57.00  77.00  81.00
  9 Pospíšil Ondřej          SK Kotlářka Praha    DKP8717 C  336746  59.00  67.00  41.00
 10 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140  61.00  63.00 133.00
 11 Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 A  920671  63.00  59.00  99.00
 12 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632  65.00 141.00 119.00
 13 Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C  976000  67.00 113.00  91.00
 14 Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C   51587  69.00  95.00  49.00
 15 Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C    9508  71.00  49.00 139.00
 16 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R 1302816  73.00 121.00  63.00
 17 Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C    9962  75.00 109.00  33.00
 18 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    5180  77.00  83.00 129.00
 19 Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C   52250  79.00 147.00 141.00
 20 Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201      8972  81.00 123.00 137.00
 21 Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C    7210  83.00 137.00 143.00
 22 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469  85.00 151.00 125.00
 23 Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C    9281  87.00  55.00  31.00
 24 Mrkvica Petr             VSK VŠB TU Ostrava   VOV7802 C  247250  89.00  41.00 145.00
 25 Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 R   51733  91.00  51.00 107.00
 26 Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 C   52024  93.00  45.00  55.00
 27 Brabec Jaroslav          SK Žabovřesky Brno   ZBM8242 C   52054  95.00  93.00 121.00
 28 Vrabec Ondřej            AC Sparta Praha      SCP8303 C   51558  97.00 101.00 101.00
 29 Valík  Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK7801 C  553433  99.00  97.00  45.00
 30 Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C   51637 101.00  61.00  97.00
 31 Kuban Michal             SK Chrast            CHT8505 C   52303 103.00  43.00  93.00
 32 Jelínek Petr             JELAS Turnov         TUN7801 C    8100 105.00 103.00 115.00
 33 Koblic Jan               OOB Vamberk          VAM7601 C    9528 107.00  75.00  35.00
 34 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982 109.00  79.00  75.00
 35 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C    9274 111.00  87.00  65.00
 36 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C   52300 113.00 107.00  37.00
 37 Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C  331606 115.00  65.00  51.00
 38 Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301 C    8129 117.00  69.00  39.00
 39 Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 C    7878 119.00  39.00  95.00
 40 Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C 1919191 121.00 119.00  29.00
 41 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C    9974 123.00  91.00  61.00
 42 Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C    7767 125.00  57.00 111.00
 43 Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 R   49689 127.00 135.00 109.00
 44 Hodboď Jakub             VSK Slavia TU Libere VLI8500 C    8286 129.00 139.00  73.00
 45 Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 C    9670 131.00 125.00 105.00
 46 Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C   51566 133.00 143.00  47.00
 47 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050 135.00 131.00 127.00
 48 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C  995805 137.00  71.00 117.00
 49 Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C    9972 139.00  53.00 103.00
 50 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188 141.00 145.00  69.00
 51 Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C  515159 143.00  85.00  83.00
 52 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980 145.00  73.00  77.00
 53 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002    920696 147.00  81.00  85.00
 54 Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C    8009 149.00  99.00  43.00
 55 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C  515433 151.00  89.00  67.00
 56 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324 153.00 149.00  59.00
 57 Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C   52641 155.00 133.00  87.00
 58 Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105 B   53667 157.00 127.00  71.00
 59 Vakant                                                          159.00 153.00 147.00
 60 Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601 C                        89.00
 61 Zakouřil Tomáš           USK Praha            VSP7500 C                       113.00
 62 Heczko Robert            VSK Slavia TU Libere VLI7801 R                       131.00
 
Startovka etap: H21B        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322  48.00  50.00  36.00
  2 Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C   51498  50.00  46.00  32.00
  3 Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C    7230  52.00 106.00 118.00
  4 Knaup Jan                SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7702 C  771101  54.00 100.00  40.00
  5 Rozzi Alessio            SSD Gaja - Trieste   010        250407  56.00  80.00  38.00
  6 Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN8100 C   52625  58.00 126.00  66.00
  7 Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C  301644  60.00  78.00 120.00
  8 Stoszek Jakub            VSK VŠB TU Ostrava   VOV8300 C   52939  62.00  54.00 116.00
  9 Miroslav Korecký         SK Chrast            CHT     C          64.00  66.00  64.00
 10 Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001      7237  66.00  56.00  98.00
 11 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118  68.00 128.00 102.00
 12 Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C    9700  70.00  60.00 114.00
 13 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985  72.00  58.00  42.00
 14 Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C  253360  74.00 132.00 104.00
 15 Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C  416025  76.00 138.00  58.00
 16 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  207810  78.00 114.00 138.00
 17 Matoušek Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C  301190  80.00 140.00  62.00
 18 Müller Denis             Treptower SV 1949    012        740307  82.00 124.00  76.00
 19 Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C   51534  84.00 120.00 124.00
 20 Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535 C   52858  86.00  52.00  52.00
 21 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C    9893  88.00  92.00  96.00
 22 Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C    8871  90.00  94.00 136.00
 23 Andrš Jiří               OOB Vamberk          VAM8601 C    9515  92.00 154.00 142.00
 24 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B   52902  94.00 156.00 140.00
 25 Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C  416199  96.00  88.00 132.00
 26 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234  98.00 142.00  88.00
 27 Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C  811213 100.00  84.00 130.00
 28 Šatánek Martin           Sokol Frýdek - Míste SFM8201 C   49490 102.00 134.00  80.00
 29 Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C  301648 104.00              
 30 Dneboský František       Nereg. Dneboský      NE6         51348 106.00 118.00  70.00
 31 Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001 C   49811 108.00  76.00  50.00
 32 Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C    8868 110.00 102.00  48.00
 33 Jiroušek Pavel           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7704 C   51487 112.00 116.00  74.00
 34 Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391 114.00  64.00 122.00
 35 Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C  515076 116.00  62.00  44.00
 36 Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C    9269 118.00 108.00  56.00
 37 Procházka Zdenek         SK Kotlářka Praha    DKP7800 C   51801 120.00  70.00 106.00
 38 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097 122.00 144.00  60.00
 39 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C  515195 124.00  72.00 110.00
 40 Vokurka Jan              OK Harcov            HAR7501 C  253145 126.00 122.00  46.00
 41 Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C   53583 128.00 104.00 112.00
 42 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C         130.00  48.00  34.00
 43 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C   52916 132.00 130.00  78.00
 44 Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A 1080493 134.00  68.00 128.00
 45 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911 136.00 150.00  72.00
 46 Mencl Pavel              SK Kotlářka Praha    DKP7912 C         138.00 110.00  54.00
 47 Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C    8127 140.00  74.00 108.00
 48 Jevsejenko Alexandr      SK Žabovřesky Brno   ZBM8110 C   52073 142.00 152.00  90.00
 49 Hladký Viktor            OOB Vamberk          VAM8201 C    9598 144.00  96.00  94.00
 50 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 A    7761 146.00  98.00  92.00
 51 Hojný Michal             AC Sparta Praha      SCP7613 C   51551 148.00 146.00  86.00
 52 Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C   51605 150.00 112.00  68.00
 53 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A  416840 152.00  86.00 134.00
 54 Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C  688889 154.00 136.00  84.00
 55 Nedbal Dalibor           VŠSK MFF UK Praha    MFP8003 C  232648 156.00 148.00 144.00
 56 Sebera Václav            Sokol Frýdek - Míste SFM8302 C   49483 158.00  82.00 126.00
 57 Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 B    9188 160.00  90.00  82.00
 58 Vakant                                                          162.00 158.00 100.00
 
Startovka etap: H21C        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C  303945  88.00 102.00  75.00
  2 Hampl Petr               KOB Dobruška         DOB8300 C   51493  91.00 132.00  77.00
  3 Pešek Kamil              TJ Loko Česká Třebov CET8002 C    9719  94.00 100.00  97.00
  4 Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C  428279  97.00 106.00  79.00
  5 Vávra Vojtěch            Nereg. Vavra         NE5          4655 100.00 118.00 101.00
  6 Laga Miroslav            SK Zbraslav          ZBP7900 C   53582 103.00 124.00 103.00
  7 Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201 C   49858 106.00 126.00  81.00
  8 Jirásek Jakub            OOB Třebíč           TTR8601 C         109.00 112.00 113.00
  9 Brodecký Radek           SK Radioklub Blansko RBK8004 C  410332 112.00 130.00 107.00
 10 Brabač Lukáš             AC Sparta Praha      SCP8505 C   51573 115.00 116.00 115.00
 11 Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C  995800 118.00 134.00  87.00
 12 Žižka Přemysl            TJ ZVVZ Milevsko     MIL7301 C    7857 121.00 110.00  95.00
 13 Nováček Radek            OOB Třebíč           TTR8701 C 2011820 124.00 140.00 105.00
 14 Sršeň Tomáš              OOB Vamberk          VAM8001 C    9590 127.00 122.00  83.00
 15 Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C  410393 130.00 104.00  85.00
 16 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712 133.00 120.00  91.00
 17 Albl Miloslav            VSK Přírodověda - or PVP7605 C  420455 136.00 114.00 109.00
 18 Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C   53586 139.00 108.00 111.00
 19 Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202 C    8695 142.00 136.00  89.00
 20 Kříž Štěpán              AC Sparta Praha      SCP0002 C  301165 145.00 138.00  99.00
 21 Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901 C   52246 148.00 128.00  93.00
 22 Vakant                                                          151.00 142.00 117.00
 
Startovka etap: H21E        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Härtelt Daniel           OLV Potsdam          006        812005   0.00 114.00  79.00
  2 Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C   51648   4.00 122.00 121.00
  3 Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 C  232019   8.00  82.00 103.00
  4 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C   51840  12.00 132.00 101.00
  5 Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R  553446  16.00 144.00 129.00
  6 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 E  515132  20.00         93.00
  7 Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C   51682  24.00  80.00 125.00
  8 Svihovsky Jaromir        Sportcentrum Jičín   SJC8005 R  500263  28.00 128.00 131.00
  9 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C  515464  32.00 120.00 117.00
 10 Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C   51797  36.00 142.00 145.00
 11 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C  253358  40.00 108.00 107.00
 12 Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 R    9410  44.00 102.00 115.00
 13 Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R    7981  48.00 130.00 127.00
 14 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C    9693  52.00 112.00 113.00
 15 Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 C  887941  56.00  88.00 109.00
 16 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  515130  60.00 104.00  97.00
 17 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C    8931  64.00 148.00 105.00
 18 Jansa Jiří               SK Chrast            CHT8402 R   51896  68.00 140.00  71.00
 19 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C   52106  72.00  98.00 137.00
 20 Rychlý Pavel             TJ Opava             OOP8505 C   52758  76.00  84.00 135.00
 21 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C  515475  80.00 134.00 133.00
 22 Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 E  995807  84.00  96.00  77.00
 23 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590  88.00 116.00  99.00
 24 Skripnik Štěpán          AC Sparta Praha      SCP7901 C    8878  92.00 124.00 123.00
 25 Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100 R   52296  96.00 118.00 139.00
 26 Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C  301545 100.00  90.00  81.00
 27 Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C    9359 104.00 126.00  65.00
 28 Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700 E   51230 108.00              
 29 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C    8301 112.00 110.00  73.00
 30 Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R    9987 116.00 146.00  85.00
 31 Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 C   53285 120.00 138.00  87.00
 32 Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C   52105 124.00 154.00  91.00
 33 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R  995821 128.00  86.00 119.00
 34 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 R    8277 132.00 100.00  69.00
 35 Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 A  515142 136.00 152.00  89.00
 36 Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 R    9526 140.00  92.00  95.00
 37 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298 144.00 150.00 111.00
 38 Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C    9694 148.00 156.00  75.00
 39 Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A  416118 152.00 136.00  67.00
 40 Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C    9903 156.00  94.00 143.00
 41 Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R    8893 160.00 106.00 141.00
 42 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C    8300 164.00 158.00 147.00
 43 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C                        83.00
 
Startovka etap: H35         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Leibiger Jens            Post SV Dresden      003        591019  80.00 115.00  44.00
  2 Buytaert Frank           Trol Belgium         002        236267  83.00 139.00   6.00
  3 Stránský Dušan           OK Lokomotiva Pardub LPU7409 C  301196  86.00  93.00   2.00
  4 Žemla Tomáš              AC Sparta Praha      SCP7105 C   51565  89.00 121.00  38.00
  5 Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007 C    4767  92.00 141.00  10.00
  6 Myslivec Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK7002 C    9127  95.00  99.00  24.00
  7 Kunz Martin              KPKS BETA Brno       BBM7101 C  553435  98.00 135.00  32.00
  8 Meyer Dirk               Treptower SV 1949    012          5047 101.00 103.00  46.00
  9 Szczygiel Marcin         SZC                  007        413320 104.00 101.00  36.00
 10 Matoušek Milan           SK Severka Šumperk   SSU6701 C   52566 107.00 113.00  12.00
 11 Sikora Tomáš             Sokol Frýdek - Míste SFM7001 C   49484 110.00  97.00   8.00
 12 Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK6701 C    9461 113.00 109.00  52.00
 13 Zschäckel Raik           LG Nordost           004        503365 116.00 149.00  16.00
 14 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C  336784 119.00 145.00  14.00
 15 Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 R 1302798 122.00 123.00  34.00
 16 Sedláček Jaroslav        Sokol Holešov        HLV6404 C   53827 125.00 125.00  42.00
 17 Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C    2460 128.00  91.00  40.00
 18 Háp  Pavel               OK 99 Hradec Králové PHK7101 C    9395 131.00 147.00  30.00
 19 Schmiedeberg Lars        LG Nordost           004          6061 134.00 133.00  28.00
 20 Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C   51239 137.00 107.00  26.00
 21 Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301 C   51508 140.00 119.00  20.00
 22 Straka Lukáš             VSK Přírodověda - or PVP7006 C    8578 143.00 117.00       
 23 Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C  995898 146.00 137.00   4.00
 24 Vakant                                                          149.00  95.00  22.00
 25 Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C    9430 152.00 131.00  18.00
 26 Schmiedeberg Nils        LG Nordost           004        501914 155.00 111.00  50.00
 27 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C  505131 158.00 129.00  48.00
 28 Vakant                                                          161.00 151.00  54.00
 29 Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305                  105.00       
 30 Titz Pavel               USK Praha            VSP7400                  127.00       
 31 Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401                  143.00       
 
Startovka etap: H40         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C    9552   0.00  50.00  34.00
  2 Siegl Roman              Nereg. Sieglovi      NE2          4443   3.00  52.00  50.00
  3 Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C  420430   6.00   8.00  20.00
  4 Klimeš Petr              Tempo Praha          TEP6300 C    4435   9.00  12.00  36.00
  5 Frýba Robert             OK Jihlava           SJI6802 C  253125  12.00  62.00  62.00
  6 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679  15.00  56.00  14.00
  7 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256  18.00  44.00  48.00
  8 Antoš Svatopluk          Sportcentrum Jičín   SJC6602 C    9963  21.00  34.00  22.00
  9 Voborník Petr            SK Chotěboř          CTB6601 C   51836  24.00  36.00  52.00
 10 Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C  301195  27.00  22.00  68.00
 11 Pulec Pavel              VSK MZLU Brno        VBM6201 C  515090  30.00  64.00  26.00
 12 Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C  301646  33.00  28.00  70.00
 13 Lukáš Petr               TJ Sparta Doly Kladn DKL6902 C  336748  36.00  60.00  66.00
 14 Dragowski Marek          OKS Otwock           005        345986  39.00  32.00  12.00
 15 Urbánek Lumír            SKOB Ostrov          ONO6701 C   52181  42.00  10.00   2.00
 16 Dietrich Daniel          KOB Chemopetrol Litv LIT6601 C    8122  45.00  30.00   8.00
 17 Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C  219243  48.00  42.00  16.00
 18 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279  51.00  16.00  44.00
 19 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C  416839  54.00  66.00  64.00
 20 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    8523  57.00   6.00   6.00
 21 Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374  60.00   2.00  42.00
 22 Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C  232417  63.00  14.00  10.00
 23 Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C    8185  66.00  46.00  24.00
 24 Končák Jaroslav          Sokol Holešov        HLV6321 C   53856  69.00  38.00  40.00
 25 Sanna Roberto            VSK Přírodověda - or PVP6704 C  887925  72.00         56.00
 26 Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701 C   51477  75.00   4.00   4.00
 27 Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C   52276  78.00  54.00  54.00
 28 Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP9999 C    4424  81.00  48.00  38.00
 29 Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901 C  410782  84.00  58.00  30.00
 30 Čech Jiří                OK Jihlava           SJI6803 C  361999  87.00  18.00  46.00
 31 Jordanov Nikolaj         VSK MZLU Brno        VBM6501 C  410321  90.00  26.00  58.00
 32 Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501 C    9632  93.00  68.00  32.00
 33 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680  96.00  40.00  60.00
 34 Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C  416828  99.00  20.00  18.00
 35 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C   49646 102.00  24.00  28.00
 36 Vakant                                                          105.00  70.00  72.00
 
Startovka etap: H45         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105   1.00  58.00  35.00
  2 Vojtěch Fejlek           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202      9104   4.00  40.00  61.00
  3 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998   7.00  18.00  37.00
  4 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C   52248  10.00  12.00  77.00
  5 Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul 008        300690  13.00  54.00  39.00
  6 Zebrowski Darek          OKS Otwock           005        887219  16.00  20.00  33.00
  7 Patočka Petr             KPKS BETA Brno       BBM6300 C  553436  19.00  52.00  41.00
  8 Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C  405971  22.00  14.00  63.00
  9 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971  25.00  34.00  75.00
 10 Smutný Michal            OOB Vamberk          VAM6201 C    9672  28.00  42.00  45.00
 11 Souček  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5503 C    9837  31.00  28.00  47.00
 12 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  34.00  64.00  69.00
 13 Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C   51631  37.00  66.00  89.00
 14 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C    9007  40.00  32.00  79.00
 15 Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C  515016  43.00  16.00  31.00
 16 Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK6120 C   52163  46.00  36.00  73.00
 17 Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C    9685  49.00  62.00  65.00
 18 Melichar Igor            OK 99 Hradec Králové PHK        336796  52.00  48.00  85.00
 19 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  55.00  44.00  87.00
 20 Pliska Miloš             SK Praga Praha       PGP6304 C  420405  58.00  46.00  51.00
 21 Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C    7762  61.00  50.00  53.00
 22 Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C    9573  64.00  38.00  55.00
 23 Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C    9916  67.00  60.00  29.00
 24 Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C   49897  70.00  10.00  59.00
 25 Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C   49818  73.00  56.00  43.00
 26 Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C   52115  76.00  30.00  57.00
 27 Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C   51465  79.00  22.00  83.00
 28 Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369  82.00  68.00  67.00
 29 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  85.00  24.00  49.00
 30 Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C   51276  88.00  26.00  71.00
 31 Hartl Zdeněk             TJ AERO Odolena Voda ODV6300 C   52121  91.00  70.00  81.00
 32 Vakant                                                           94.00  72.00  91.00
 
Startovka etap: H50         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kraemer Werner           Post SV Dresden      003          2046   2.00  37.00  64.00
  2 Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C    8260   5.00   7.00  22.00
  3 Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C   52275   8.00   5.00  24.00
  4 Vohadlo Jiří             SK Praga Praha       PGP5701 C  410716  11.00  67.00  58.00
  5 Stibal Ivan              KOB Děčín            LDC5701 C    8337  14.00  49.00  32.00
  6 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    9907  17.00  11.00  56.00
  7 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C   52917  20.00  45.00  28.00
  8 Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C   52428  23.00  43.00  30.00
  9 Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C   51973  26.00  15.00  36.00
 10 Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C   51955  29.00   3.00  74.00
 11 Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C    9109  32.00  57.00  84.00
 12 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167  35.00  63.00  82.00
 13 Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C  301147  38.00  23.00  46.00
 14 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262  41.00  53.00  48.00
 15 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  410397  44.00  29.00  80.00
 16 Konstanciak Andrzej      OKS Otwock           005        412316  47.00  27.00  38.00
 17 Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400  50.00  69.00  50.00
 18 Cigoš Petr               TJ Tesla Brno        TBM5602 C   53287  53.00  31.00  40.00
 19 Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C  303960  56.00  21.00  52.00
 20 Hornik Zbigniew          SKO Kompas           011        249258  59.00   1.00  26.00
 21 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063  62.00  51.00  54.00
 22 Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C    9599  65.00  35.00  66.00
 23 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801     51542  68.00  47.00  62.00
 24 Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C   51581  71.00  19.00  20.00
 25 Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C   51753  74.00  41.00  34.00
 26 Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C    9902  77.00   9.00  72.00
 27 Störp Ralf               LG Nordost           004          5144  80.00  39.00  70.00
 28 Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902 C   51515  83.00  13.00  60.00
 29 Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797  86.00  25.00  44.00
 30 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  89.00  33.00  42.00
 31 Jahn Pavel               AC Sparta Praha      SCP5500 C   52759  92.00  55.00  86.00
 32 Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C   52107  95.00  17.00  88.00
 33 Dragowski Robert         OKS Otwock           005        887222  98.00  59.00  76.00
 34 Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5901 C    9403 101.00  65.00  90.00
 35 Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C  410327 104.00  61.00  78.00
 36 Vlček Josef              SK Týniště nad Orlic TYN5602 C  995828 107.00  71.00  68.00
 37 Vakant                                                          110.00  73.00  92.00
 
Startovka etap: H55         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richter Rudolf           TJ Spartak Adamov    ADA5113 C  352315   4.00  12.00  52.00
  2 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C    9215   7.00  40.00  96.00
  3 Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C    9721  10.00  18.00  62.00
  4 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001      7777  13.00  26.00  68.00
  5 Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343  16.00  72.00  74.00
  6 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890  19.00  14.00  94.00
  7 Chalupa Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU5301 C    9259  22.00  66.00  80.00
  8 Bartkowiak Edward        Grunwald Poznaň      0014800    412412  25.00  38.00  78.00
  9 Hickethier Manfred       SSV Planeta Radebeul 008        336118  28.00  64.00 120.00
 10 Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C    9687  31.00  34.00 112.00
 11 Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C  219273  34.00  68.00  88.00
 12 Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C  361986  37.00  36.00  90.00
 13 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301    336709  40.00  62.00 114.00
 14 Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C    9312  43.00  10.00 108.00
 15 Frenzel Michael          Loko Berlin          009        501913  46.00  60.00 106.00
 16 Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C   52111  49.00  44.00  60.00
 17 Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN5401 C  411761  52.00  52.00  58.00
 18 Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C  416833  55.00        102.00
 19 Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C  331213  58.00  22.00 110.00
 20 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  61.00  30.00  56.00
 21 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643  64.00  48.00  54.00
 22 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201      7778  67.00  50.00 100.00
 23 Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C    9257  70.00  20.00 104.00
 24 Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C   49606  73.00  56.00  70.00
 25 Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C   52252  76.00  46.00  64.00
 26 Härtelt Helmut           SSV Planeta Radebeul 008       1951308  79.00  28.00  92.00
 27 Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C  416324  82.00  42.00  98.00
 28 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686  85.00  70.00  84.00
 29 Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C  410398  88.00  32.00 116.00
 30 Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C  253372  91.00        118.00
 31 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002    411580  94.00  16.00  86.00
 32 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645  97.00         76.00
 33 Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C    9209 100.00  54.00  72.00
 34 Vondrouš Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201 C    9453 103.00  58.00  66.00
 35 Ziesche Juergen          Loko Berlin          009        236105 106.00  24.00  82.00
 36 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C    8299 109.00  74.00 122.00
 37 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C                        50.00
 
Startovka etap: H60         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pokorný Karel            KOB Temelín          TEM4701 C  301187   2.00  17.00 110.00
  2 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798   5.00  15.00  82.00
  3 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323   8.00  33.00  84.00
  4 Pelz Lubomír             SKP Žďár nad Sázavou PZR4901 C   52308  11.00  29.00 122.00
  5 Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C   52299  14.00  43.00 100.00
  6 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  17.00  39.00 112.00
  7 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  20.00   3.00 108.00
  8 MIKAN vladimir           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C    9913  23.00  35.00  90.00
  9 Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760  26.00  47.00 126.00
 10 Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C   51863  29.00  45.00 124.00
 11 Schmalfeld Tasilo        SSV Planeta Radebeul 008        300684  32.00  27.00  80.00
 12 Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C    8258  35.00  19.00 104.00
 13 Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C   51994  38.00  11.00 102.00
 14 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562  41.00  31.00 120.00
 15 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554  44.00   1.00 106.00
 16 Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C    9777  47.00  37.00 116.00
 17 Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C  320135  50.00   7.00 118.00
 18 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283  53.00  21.00  94.00
 19 Mudr Stanislav           TJ Sokol Dobřichovic DCE4400 C  232101  56.00   5.00 114.00
 20 Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C    8805  59.00   9.00  92.00
 21 Procházka Aleš           SK Kotlářka Praha    DKP4700 C   49885  62.00  25.00  98.00
 22 Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C   51511  65.00  41.00  88.00
 23 Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C  255567  68.00  23.00  96.00
 24 Valasek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C   49813  71.00  13.00  86.00
 25 Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C   51332  74.00  49.00 128.00
 
Startovka etap: H65         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchý Karel              SK Praga Praha       PGP4300 C   51640  83.00  83.00  18.00
  2 Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C   51918  86.00  89.00  16.00
  3 Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C  301345  89.00  79.00   6.00
  4 Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C   52660  92.00 101.00   8.00
  5 Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C  416129  95.00  75.00  10.00
  6 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C  301501  98.00  95.00  14.00
  7 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743 101.00  85.00  24.00
  8 Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C    8324 104.00  77.00  28.00
  9 Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C   49847 107.00  97.00  26.00
 10 Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C    7882 110.00  93.00  20.00
 11 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C    4439 113.00  87.00  30.00
 12 Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C   52665 116.00  99.00   2.00
 13 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C   53507 119.00  81.00   4.00
 14 Paul Josef               TJ Sokol Dobřichovic DCE4401 C  301171 122.00  91.00   0.00
 15 Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C    7930 125.00  73.00  22.00
 16 Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C    4438 128.00 103.00  12.00
 17 Vakant                                                          131.00 105.00  32.00
 
Startovka etap: H70         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  500268  81.00 120.00  19.00
  2 Semorád Miloš            AC Sparta Praha      SCP3300 C   49404  84.00 102.00  23.00
  3 Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C    9460  87.00 118.00  11.00
  4 Vakant                                                           90.00 130.00  39.00
  5 Mack Zdeněk              Slavoj Praha         SJP2700 C   49622  93.00 116.00  35.00
  6 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  96.00 114.00  13.00
  7 Vřešťál Jan              Nereg. Vřeštál       NE1          4442  99.00 112.00  21.00
  8 Cupák Miloslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE2200 C   51974 102.00 104.00  27.00
  9 Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455 105.00 110.00  37.00
 10 Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C   51700 108.00 108.00  31.00
 11 Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C  416268 111.00 106.00  25.00
 12 Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C   52180 114.00 122.00  29.00
 13 Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C    8797 117.00 128.00  15.00
 14 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544 120.00 126.00  33.00
 15 Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C    9422 123.00 124.00  17.00
 16 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964 126.00              
 
Startovka etap: HDR         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richterová Julie         TJ Spartak Adamov    ADA0351 C   49285                     
  2 Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401 C  436432                     
  3 Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401      7780                     
  4 Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0151 C                             
  5 Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM0300 C                             
  6 Chaloupka Viktor         SK Kamenice          KAM0301 C    4412                     
  7 Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C    4413                     
  8 Zánová Aneta             SK Kamenice          KAM0351 C    4414                     
  9 Víšková Veronika         SK Kamenice          KAM0450 C                             
 10 Rychlá Kája              TJ Loko Krnov        KRN0750 C                             
 11 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C                             
 12 Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C  218785                     
 13 Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C  428211                     
 14 Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C  428269                     
 15 Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP9996 C    4421                     
 16 Kristýna Klímová         TJ ZVVZ Milevsko     MIL     C    8697                     
 17 Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501 C    9702                     
 18 Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451 C                             
 19 Bostl Jan                SK OK 24 Praha       OKP401  C    4426                     
 20 Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301 C  301500                     
 21 Urbánková Eva            SKOB Ostrov          ONO0650 C  301502                     
 22 Vydrová Zuzana           OK RECO Sport        PEN0250 C    4428                     
 23 Lucka Brousilová         SK Praga Praha       PGP0144 C    4429                     
 24 Dobiášová Jitka          SKOB Roudnice nad La ROU0350 C    8867                     
 25 Dobiášová Anna           SKOB Roudnice nad La ROU0550 C    8866                     
 26 Štorová Anna             SKOB Roudnice nad La ROU9903 C   51434                     
 27 Broda Aleš               Sokol Frýdek - Míste SFM0201 C   49489                     
 28 Spratek Adam             Sokol Frýdek - Míste SFM0202 C   49488                     
 29 Bernatíková Hana         Sokol Frýdek - Míste SFM0251 C   49450                     
 30 Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK          9111                     
 31 Novotná Viktorka         TJ Tatran Jablonec n TJN0250 C  425591                     
 32 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C   52239                     
 33 Havel Tomáš              SOK TJ Turnov        TUV0201 C    2219                     
 34 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C    6886                     
 35 Arnoštová Veronika       USK Praha            VSP0450 C                             
 36 Brádler Václav           USK Praha            VSP0600 C  416121                     
 37 Siegl Matyáš             Nereg. Sieglovi      NE2          4653                     
 38 Ceulemans Lise           Trol Belgium         002        211651                     
 39 Brokl Daniel             OK Lokomotiva Pardub LPU          4658                     
 40 Brettl Filip             SK Viprahlo          VIP        246850                     
 41 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C    8356                     
 42 Fáčková Tereza           USK Praha            VSP0251      8360                     
 43 Floriánková Anežka       USK Praha            VSP0252                               
 44 Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150                               
 45 Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950                               
 46 Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453                               
 47 Kovář Kryštof            USK Praha            VSP0403                               
 48 Puchalský Jan            USK Praha            VSP0151                               
 49 Titz Adam                USK Praha            VSP0401                               
 50 Titzová Adéla            USK Praha            VSP0250                               
 51 Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400                               
 52 Winnig Pepe              Treptower SV 1949    012        422699                     
 
Startovka etap: P2          
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lukášová Kamila          TJ Sparta Doly Kladn DKL6951 C  410721                     
  2 Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459      7789                     
  3 Šlemr Oldřich            SK Kamenice          KAM6010 C                             
  4 Šlemrová Renata          SK Kamenice          KAM6555 C    4415                     
  5 Chaloupková Dana         SK Kamenice          KAM7055 C                             
  6 Šverma Petrna            TJ Loko Liberec      LLI0000 C    4418                     
  7 Přibylová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP9995 C    4420                     
  8 Dastychová Vendula       OK RECO Sport        PEN9651 C    8163                     
  9 Kříž Martin              SKP Žďár nad Sázavou PZR7801 C    8710                     
 10 Hegerová Ivana           SK Radioklub Blansko RBK5851 C  219246                     
 11 Šestáková Eva            SK Radioklub Blansko RBK6552 C    4431                     
 12 Schönpflgová Katka       AC Sparta Praha      SCP0001 C   52112                     
 13 Kula Tadeáš              OOB Vamberk          VAM9705 C    9684                     
 14 Kršáková Olga            OB Vizovice          VIC         53138                     
 15 Szczygiel Edyta          SZC                  007        413321                     
 16 Wiedenfeld Ute           SSV Planeta Radebeul 008          2087                     
 17 Svitek Vladimír          OK Lokomotiva Pardub LPU          4657                     
 18 Nováková Jana            SK Žabovřesky Brno   ZBM8499 C                             
 19 Fáčková Alena            USK Praha            VSP7352                               
 20 Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250                               
 21 Vakant                                                                              
 
Startovka etap: P4          
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ramba Jiří               SK Kotlářka Praha    DKP0007 C                             
  2 Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C                             
  3 Kadečka Dušan            OB Jenišovice        JEN8701 C    7790                     
  4 Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C                             
  5 Kočí Jana                lepus.cz             LOV8850 C                             
  6 Suková Eva               VŠSK MFF UK Praha    MFP6450 C  232264                     
  7 Silný Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C    9827                     
  8 Kroupa Václav            VSK Přírodověda - or PVP6104 C                             
  9 Kroupová Jana            VSK Přírodověda - or PVP7052 C                             
 10 Blažková Hana            SK Radioklub Blansko RBK6957 C  410344                     
 11 Jana Vacková             KOB Start Blansko    SBK     C     130                     
 12 Bárta Luděk              SOOB Spartak Rychnov SRK     C                             
 13 Šedivý Josef             SK Studenec          STH8001 C  253376                     
 14 Kazdová Dana             Nereg. Dneboský      NE6         51349                     
 15 Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C  232603                     
 16 Marian Mundok            Nereg. Mundok        NE8          8352                     
 17 Dvořák Martin            SK Žabovřesky Brno   ZBM8425 C   52011                     
 18 Švancárová Helena        SK Severka Šumperk   SSU7252 C    8353                     
 19 Bozděch Pavel            SK Praga Praha       PGP                                   
 20 Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001 C    9126                     
 21 Vakant