Startovka kategorie                                                     19.8.2009 22:29:57
                               Pěkné prázdniny 2009 2.etapa
===ČSOB-TUR=================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.8km   40m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 C    4403  54.00         
  2 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C    4297  56.00         
  3 Klinkerová Magdaléna     Orientační klub TOM  ROZ9950 C  416137  58.00         
  4 Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 C  425544  60.00         
  5 Hápová  Petra            OK 99 Hradec Králové PHK0051 C    9368  62.00         
  6 Sieglová Eliška          Nereg. Sieglovi      NE2          4652  64.00         
  7 Straková Veronika        VSK Přírodověda - or PVP0050 C  219276  66.00         
  8 Krausová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9852 C   51211  68.00         
  9 Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 C  232425  70.00         
 10 Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 C  232613  72.00         
 11 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C  303919  74.00         
 12 Rusá Vendula             TJ Sokol Dobřichovic DCE0150 C  232737  76.00         
 13 Nechutová Aneta          SKP Žďár nad Sázavou PZR9951 C     126  78.00         
 14 Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9997 C    4422  80.00         
 15 Doležalová Eliška        OK Jiskra Nový Bor   BOR9955 C    4358  82.00         
 16 Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C  232247  84.00         
 17 Šantrůčková Anna         SK Kamenice          KAM0150 C          86.00         
 
Startovka kategorie: D10L        2.2km   35m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Petra Klimešová          Tempo Praha          TEP0050 C    4433   1.00         
  2 Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C           3.00         
  3 Weberová  Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0155 C  207832   5.00         
  4 Pelcová Kateřina         TJ ČZ Strakonice     CST0050 C  436444   7.00         
  5 Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C  428243   9.00         
  6 Vojtišková Viktorie      OK Lokomotiva Pardub LPU0051 C  426321  11.00         
  7 Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C  515426  13.00         
  8 Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C   49640  15.00         
  9 Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051      7782  17.00         
 10 Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C  425545  19.00         
 11 Chaloupková Hana         SK Kamenice          KAM0252 C    4410  21.00         
 12 Vakant                                                           23.00         
 
Startovka kategorie: D12         1.9km   50m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Wenigová Gabriela        Orientační klub TOM  ROZ9850 C          10.00         
  2 Vydrová Anna             OK RECO Sport        PEN9850 C    8180  12.00         
  3 Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 B  246900  14.00         
  4 Kavalírová Julie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 C  207804  16.00         
  5 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 C  232726  18.00         
  6 Tomášková Barbora        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9755            20.00         
  7 Melicharová Anna         KOB Dobruška         DOB9850    410767  22.00         
  8 Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C  232750  24.00         
  9 Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 C  232329  26.00         
 10 Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 C  428220  28.00         
 11 Dietrichová Martina      KOB Chemopetrol Litv LIT9751 C    8123  30.00         
 12 Švancárová Veronika      SK Severka Šumperk   SSU9853 C 2011813  32.00         
 13 Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851    411613  34.00         
 14 Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B    9467  36.00         
 15 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C  231929  38.00         
 16 Bejčková Kateřina        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9854 C  428286  40.00         
 17 Čermáková Alžběta        SK Kamenice          KAM9750 C    9055  42.00         
 18 Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 B  301107  44.00         
 19 Tůnová Adéla             SKP Žďár nad Sázavou PZR9751 C    8707  46.00         
 20 Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 B  410790  48.00         
 21 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 C   51537  50.00         
 22 Ježková Kateřina         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9750 B    8671  52.00         
 23 Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 B  336765  54.00         
 24 Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 C  232531  56.00         
 25 Vakant                                                           58.00         
 
Startovka kategorie: D14         2.1km   90m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A   51177   0.00         
  2 Dragowska Maria          OKS Otwock           005        887233   2.00         
  3 Vakant                                                            4.00         
  4 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 B  411564   6.00         
  5 Matějková Žofie          Orientační klub TOM  ROZ9550 C  207868   8.00         
  6 Klimešová Iva            Tempo Praha          TEP9550 C    4437  10.00         
  7 Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 C  361971  12.00         
  8 Vydrová Karolína         OK RECO Sport        PEN9650 C  230719  14.00         
  9 Zebrowska Barbara        OKS Otwock           005        887231  16.00         
 10 Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 B  232418  18.00         
 11 Poláková Denisa          OOB TJ Turnov        TUR9651 C    7357  20.00         
 12 Končáková Klára          Sokol Holešov        HLV9555 C  416087  22.00         
 13 Bohatá Jana              USK Praha            VSP9551 B   63416  24.00         
 14 Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 B   53599  26.00         
 15 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 C    9929  28.00         
 16 Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651    301640  30.00         
 17 Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 B  416318  32.00         
 18 Bargiel Monika           OKS Otwock           005        887232  34.00         
 19 Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C    9356  36.00         
 20 Čepelková Nikola         OOB TJ Turnov        TUR9551 C  232378  38.00         
 21 Vakant                                                           40.00         
 
Startovka kategorie: D16         2.2km   85m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 C    9472 119.00         
  2 Vakant                                                          121.00         
  3 Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C  410363 123.00         
  4 Blažková Kateřina        SK Radioklub Blansko RBK9350 B   53161 125.00         
  5 Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 A  232415 127.00         
  6 Klinkerová Tereza        Orientační klub TOM  ROZ9350 C  232427 129.00         
  7 Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C  301372 131.00         
  8 Hegerová Petra           SK Radioklub Blansko RBK9355 C  219245 133.00         
  9 Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 B  301313 135.00         
 10 Voborníková Alena        SK Chotěboř          CTB9451 A    4536 137.00         
 11 Dlouhá Hana              SK Kotlářka Praha    DKP9450 A    8645 139.00         
 12 Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351      7229 141.00         
 13 Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A   53009 143.00         
 14 Vakant                                                          145.00         
 15 Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B  219249 147.00         
 16 Brodská Adéla            Orientační klub TOM  ROZ9450 C    8879 149.00         
 17 Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A  553458 151.00          R: 455
 18 Charvátová Lucie         OOS TJ Spartak Vrchl VRL        331343 153.00         
 
Startovka kategorie: D18         2.4km  110m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Urbanová Johana          SKP Žďár nad Sázavou PZR9251 C  232496  51.00         
  2 Škvorová Barbora         SK Kamenice          KAM9150 C  301336  53.00         
  3 Myslivečková Zuzana      SK Praga Praha       PGP9253 B   53705  55.00         
  4 Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 C  301498  57.00         
  5 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B    8197  59.00         
  6 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 A  301408  61.00         
  7 Vakant                                                           63.00         
  8 Bucharová Eliška         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9253 C  331237  65.00         
  9 Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC9151 C  416134  67.00         
 10 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B  411767  69.00         
 11 Straková Zuzana          SK Kamenice          KAM9250 C  224892  71.00         
 12 Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C    7764  73.00         
 13 Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A  515474  75.00         
 14 Kamenická Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK9353 A    9832  77.00         
 15 Sivčáková Petra          OK Chrastava         CHA9251 C    8195  79.00         
 16 Kršáková Marie           OB Vizovice          VIC9191 B   53887  81.00         
 17 Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 C  224884  83.00         
 18 Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A    8190  85.00         
 19 Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 A  331162  87.00         
 20 Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 C    9213  89.00         
 21 Vakant                                                           91.00         
 
Startovka kategorie: D20         2.4km  110m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A  416004 125.00         
  2 Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B    8691 127.00         
  3 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A    9711 129.00         
  4 Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A   51658 131.00         
  5 Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 A    9415 133.00         
  6 Novotná Barbora          TJ Tatran Jablonec n TJN8951 C    8263 135.00         
  7 Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C   49977 137.00         
  8 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 B  416010 139.00         
  9 Vakant                                                          141.00         
 
Startovka kategorie: D21A        2.5km  105m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C   49639  48.00          R: 135
  2 Staňková Veronika        KOB Start Blansko    SBK8151 C  219251  50.00          R: 164
  3 Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 C    9353  52.00          R:  61
  4 Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C  502089  54.00          R:  83
  5 Zlesáková Daniela        SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C    9067  56.00          R: 105
  6 Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C  515158  58.00          R: 131
  7 Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C    4212  60.00          R:  59
  8 Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C  515504  62.00          R:  66
  9 Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C   52097  64.00          R: 119
 10 Ulahelová Jana           TJ Loko Krnov        KRN8451 C   52647  66.00          R: 155
 11 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E  515136  68.00          R:  33
 12 Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C    9971  70.00          R: 238
 13 Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C    7247  72.00          R: 196
 14 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768  74.00          R: 125
 15 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C    4662  76.00          R: 293
 16 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C   51862  78.00          R: 262
 17 Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  232189  80.00          R: 116
 18 Matějová Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8054 C  336783  82.00          R:  75
 19 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  515496  84.00          R:  76
 20 Gallusová Kateřina       AC Sparta Praha      SCP8450 C   51569  86.00          R: 191
 21 Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 C   51759  88.00          R: 200
 22 Vakant                                                           90.00         
 23 Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253 C   52295  92.00          R:  89
 24 Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C   52533  94.00          R: 177
 25 Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B   53556  96.00          R: 114
 26 Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C    9605  98.00          R:  84
 27 Kadavá Jana              OK Chrastava         CHA8251 C    4129 100.00          R: 216
 28 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C    9674 102.00          R: 103
 29 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C  301629 104.00          R: 217
 30 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 R  995813 106.00          R:  43
 31 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C    7248 108.00          R: 145
 32 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 R   51676 110.00          R:  52
 33 Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C   53598 112.00          R:  82
 34 Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 A    8564 114.00          R: 160
 35 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C    9480 116.00          R: 154
 36 Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C    4126 118.00          R: 169
 37 Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C    9482 120.00          R:  46
 38 Pokorná Magdaléna        SK Praga Praha       PGP7562 C   51638 122.00          R: 112
 39 Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C  920685 124.00          R:  64
 40 Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C  416834 126.00          R: 144
 41 Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C   53539 128.00          R: 205
 42 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A    4664 130.00          R: 221
 43 Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C   51594 132.00          R: 195
 44 Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254 C   51707 134.00          R: 152
 45 Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C  253357 136.00          R:  85
 46 Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 B   53159 138.00          R: 190
 47 Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 C   51291 140.00          R: 104
 48 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C   51713 142.00          R: 122
 49 Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 R  500556 144.00          R:  53
 50 Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C    7226 146.00          R:  97
 
Startovka kategorie: D21B        2.5km  125m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C  920679  59.00          R: 739
  2 Šaffková Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8150 C    4211  61.00          R: 463
  3 Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C    9310  63.00          R: 831
  4 Šmídová Kateřina         SK Chrast            CHT8451 C  232877  65.00          R: 285
  5 Urbánková Jana           SKOB Ostrov          ONO7851 C   52182  67.00          R: 544
  6 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983  69.00          R: 239
  7 Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C   51788  71.00          R: 406
  8 Dosbabová Magda          OOB Třebíč           TTR8152 C 2011822  73.00          R: 349
  9 Foglarová Kamila         SK Kotlářka Praha    DKP8655 C    8638  75.00          R: 352
 10 Havlová Pavla            SOK TJ Turnov        TUV7550 C  302948  77.00          R: 795
 11 Kokaislová Eva           OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C    9296  79.00          R: 201
 12 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R   51688  81.00          R: 180
 13 Bednářová Michala        OOB Vamberk          VAM8951 B    9673  83.00          R: 268
 14 Winnig Anke              Treptower SV 1949    012          6103  85.00         
 15 Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C  428270  87.00          R: 240
 16 Navarová Lucie           SKOB Zlín            TZL8459            89.00         
 17 Knaupová Ivana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7852 C    7709  91.00          R: 487
 18 Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C   51746  93.00          R: 139
 19 Vakant                                                           95.00         
 20 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B    8115  97.00          R: 287
 21 Vojtíšková Erika         OK Lokomotiva Pardub LPU7651 C    4656  99.00         
 22 Šichová Radka            KOB MOIRA Brno       ABM8051 C  434829 101.00          R: 302
 23 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910 103.00          R: 432
 24 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242 105.00          R: 224
 25 Pavelcová Gabriela       SK lyžování a OB Nov NPA7851 C    9696 107.00          R: 234
 26 Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C  416258 109.00         
 27 Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK          9192 111.00         
 28 Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C    9431 113.00          R: 115
 29 Sládková Ivana           Sokol Tehov          TEH8451 C   51397 115.00          R: 419
 30 Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351 C   52186 117.00          R: 211
 31 Pilgrová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET8251 C    9718 119.00          R: 197
 32 Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850 C   51491 121.00          R: 256
 33 Gothardová Eva           VSK MZLU Brno        VBM7752 C   53301 123.00          R: 320
 34 Brettlová Marta          SK Viprahlo          VIP7557 C   51699 125.00          R: 831
 35 Horová Lenka             SK Praga Praha       PGP7951 C  336740 127.00          R: 109
 36 Sršňová Kateřina         OOB Vamberk          VAM8150 C    9600 129.00          R: 374
 37 Vakant                                                          131.00         
 38 Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C   51595 133.00          R:  81
 39 Baklíková Anna           SKOB Zlín            TZL8509           135.00         
 40 Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C    9915 137.00          R: 151
 41 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A  416265 139.00          R: 410
 42 Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C    5641 141.00          R: 639
 43 Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C   52230 143.00          R: 198
 44 Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C   51672 145.00          R: 298
 45 Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C    7707 147.00          R: 273
 46 Mrkvicová Radka          VSK VŠB TU Ostrava   VOV7855 C  416218 149.00          R: 623
 47 Blahutová Hana           TJ OK Tolar          TJH7952 C   51928 151.00          R: 518
 48 Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C    8532 153.00          R: 357
 
Startovka kategorie: D21C        2.2km   85m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C    7749  61.00          R: 236
  2 Alblová Lucie            VSK Přírodověda - or PVP7554 C  420448  63.00          R: 555
  3 Štěpánová Pavla          OK 99 Hradec Králové PHK8558 C    9452  65.00          R: 516
  4 Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250 C   53196  67.00          R: 657
  5 Koblicová Milena         OOB Vamberk          VAM7651 C    9483  69.00         
  6 Kadlecová Zlata          SK Žabovřesky Brno   ZBM8373 C   52016  71.00          R: 491
  7 Jiříčková Bětka          TJ Loko Krnov        KRN8383 C   52627  73.00          R: 515
  8 Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C  253377  75.00          R: 644
  9 Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C   51205  77.00          R: 616
 10 Bencúrová Jitka          TJ Slovan Luhačovice LCE7763 C  253362  79.00          R: 585
 11 Strakošová Petra         Sokol Frýdek - Míste SFM7351 C   49482  81.00          R: 449
 12 Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    4744  83.00          R: 583
 13 Kubečková Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7551 C  224919  85.00          R: 305
 14 Křížová Vendula          AC Sparta Praha      SCP0003 C   51563  87.00         
 15 Pravato Lorenza          SSD Gaja - Trieste   010        415071  89.00         
 16 Dobešová Kateřina        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8750 C  301352  91.00          R: 831
 17 Kočová Hana              SK Žabovřesky Brno   ZBM8676 C   52165  93.00          R: 500
 18 Kršáková Veronika        OB Vizovice          VIC9090 B   53889  95.00          R: 673
 19 Jirásková Lucie          OOB Třebíč           TTR8552 C   52244  97.00          R: 628
 20 Bostlová Lenka           SK OK 24 Praha       OKP7651 C    4427  99.00          R: 647
 21 Arnoštová Kateřina       USK Praha            VSP7652 C    8857 101.00          R: 204
 22 Janovská Eva             Sportcentrum Jičín   SJC7957 C    9979 103.00          R: 461
 23 Uhnavá Markéta           SK Žabovřesky Brno   ZBM8485 C   52019 105.00          R: 831
 24 Richterová Nataša        TJ Spartak Adamov    ADA7451 C   52715 107.00          R: 170
 25 Hojná Silvie             AC Sparta Praha      SCP7950 C   51554 109.00          R: 568
 26 Vakant                                                          111.00         
 
Startovka kategorie: D21E        2.8km  135m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rábová Zuzana            SK Radioklub Blansko RBK8556 C   49856 120.00          R: 174
  2 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906 122.00          R:  41
  3 Vondřichová  Anna        Nereg. Vondřichová   NE3        232131 124.00         
  4 Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 R  703370 126.00          R:  55
  5 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 R    9077 128.00          R:  62
  6 Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 C   49815 130.00          R: 439
  7 Kuncová Eliška           SK Severka Šumperk   SSU8951 R    7877 132.00          R:  60
  8 Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 E   51787 134.00          R:  14
  9 Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 R  995881 136.00          R:  42
 10 Langpaulová Anna         AC Sparta Praha      SCP8257 C   51567 138.00          R: 142
 11 Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E   51755 140.00          R:  17
 12 Hrouzová Pavlína         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8559 C  995815 142.00          R: 100
 13 Fenclová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E  301173 144.00          R:  24
 14 Hrušková Lenka           SK Kotlářka Praha    DKP8555 C   52142 146.00          R: 367
 15 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E    9784 148.00          R:  16
 16 Machútová  Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8851 R  553449 150.00          R:  47
 17 Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 C   51718 152.00          R:  56
 18 Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152 R   51568 154.00          R:  30
 19 Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C    9785 156.00          R:  98
 20 Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 R  232409 158.00          R:  22
 
Startovka kategorie: D35         2.4km  100m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kováříková Erika         SK Kamenice          KAM7252 C   51499  79.00         
  2 Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C    8913  81.00         
  3 Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP9998 C    4423  83.00         
  4 Matějková Sylva          Orientační klub TOM  ROZ6550 C          85.00         
  5 Jespers Leene            Trol Belgium         002        236262  87.00         
  6 Čermáková Gabriela       SK Kamenice          KAM6752 C  232397  89.00         
  7 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C    8307  91.00         
  8 Floriánková Daniela      USK Praha            VSP7353      8362  93.00         
  9 Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C  406955  95.00         
 10 Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C   53567  97.00         
 11 Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C    9551  99.00         
 12 Sieglová Dagmar          Nereg. Sieglovi      NE2          4651 101.00         
 13 Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C    9676 103.00         
 14 Weberová  Zuzana         OK 99 Hradec Králové PHK6961 C    9462 105.00         
 15 Hausenblasová Klára      SK Kamenice          KAM7052 C  361912 107.00         
 16 Brodová Gabriela         Sokol Frýdek - Míste SFM7152 C   49441 109.00         
 17 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359 111.00         
 18 Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C  301616 113.00         
 19 Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453    232401 115.00         
 20 Straková Jana            VSK Přírodověda - or PVP7250 C    8579 117.00         
 21 Dastychová Alexandra     OK RECO Sport        PEN7450 C  428299 119.00         
 22 Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051 C  515465 121.00          R: 524
 23 Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C  347864 123.00         
 24 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C   52273 125.00         
 25 Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C  301618 127.00         
 26 Sedláčková Jana          Sokol Holešov        HLV7060 C  416084 129.00         
 27 Kunzová Ivana            KPKS BETA Brno       BBM7155 C   52346 131.00         
 28 Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C   49155 133.00         
 29 Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C   49647 135.00         
 30 Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C  434834 137.00         
 31 Hápová  Šárka            OK 99 Hradec Králové PHK7157 C    9396 139.00         
 32 Buchwaldková Klára       Sokol Frýdek - Míste SFM7153 C         141.00         
 33 Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C    8256 143.00         
 34 Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C  259072 145.00         
 35 Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C  232198 147.00         
 36 Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 C  211303 149.00         
 37 Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255     51728 151.00         
 38 Vakant                                                          153.00         
 
Startovka kategorie: D40         2.4km  110m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C  331708  90.00         
  2 Voborníková Eva          SK Chotěboř          CTB6851 C   51837  92.00         
  3 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C  301143  94.00         
  4 Müllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751 C  515141  96.00         
  5 Nechutová Alena          SKP Žďár nad Sázavou PZR6969 C  220396  98.00         
  6 Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C  361943 100.00         
  7 Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C  416843 102.00         
  8 Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C   53193 104.00         
  9 Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677 106.00         
 10 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C    9681 108.00         
 11 Kozáková Dita            SK Kamenice          KAM6753 C   51618 110.00         
 12 Končáková Kateřina       Sokol Holešov        HLV6856 C  416086 112.00         
 13 Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C    7722 114.00         
 14 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C    7868 116.00         
 15 Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553 C   52427 118.00         
 16 Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750 C   52179 120.00         
 17 Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C   51275 122.00         
 18 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111 124.00         
 19 Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C  416317 126.00         
 20 Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C  515454 128.00         
 21 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490 130.00         
 22 Klimešová Hana           Tempo Praha          TEP6150 C    4434 132.00         
 23 Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C  331717 134.00         
 24 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C    9678 136.00         
 25 Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C  232393 138.00         
 26 Vakant                                                          140.00         
 
Startovka kategorie: D45         2.2km  110m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hartlová Blanka          TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C   51356 102.00         
  2 Vlčková Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351 C  995829 104.00         
  3 Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C   51269 106.00         
  4 Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C   53182 108.00         
  5 Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C  515431 110.00         
  6 Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C  303944 112.00         
  7 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C    9908 114.00         
  8 Dragowska Marzena        OKS Otwock           005        412307 116.00         
  9 Kraemer Karin            Post SV Dresden      003          2153 118.00         
 10 Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660 120.00         
 11 Vakant                                                          122.00         
 12 Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467 124.00         
 13 Denková Barbora          Nereg. Denk          NE4          4654 126.00         
 14 Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949 128.00         
 15 Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352 C    9609 130.00         
 16 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174 132.00         
 17 Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C   52358 134.00         
 18 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387 136.00         
 19 Bártová Eva              SOOB Spartak Rychnov SRK5551 C    9484 138.00         
 20 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C   51734 140.00         
 21 Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C  425590 142.00         
 22 Stibalová Věra           KOB Děčín            LDC6051 C    8344 144.00         
 23 Rusá Lenka               TJ Sokol Dobřichovic DCE6452 C  301314 146.00         
 24 Zelenková  Lenka         OK 99 Hradec Králové PHK6152 C  405951 148.00         
 25 Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C  405972 150.00         
 26 Vakant                                                          152.00         
 
Startovka kategorie: D50         1.9km   85m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C   51795  35.00         
  2 Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C    8680  37.00         
  3 Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C    9117  39.00         
  4 Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604  41.00         
  5 Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751 C   52184  43.00         
  6 Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C   53292  45.00         
  7 Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C   52108  47.00         
  8 Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C    7870  49.00         
  9 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168  51.00         
 10 Rybářová Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK5551 C    9406  53.00         
 11 Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C   51957  55.00         
 12 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651    411563  57.00         
 13 Jahnová Helena           AC Sparta Praha      SCP5550 C   52760  59.00         
 14 Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C    9112  61.00         
 15 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C    9690  63.00         
 16 Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C    9313  65.00         
 17 Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C   52095  67.00         
 18 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C   51966  69.00         
 19 Alice Fejlková           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351      9107  71.00         
 20 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171  73.00         
 21 Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401  75.00         
 22 Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C   51900  77.00          R: 175
 
Startovka kategorie: D55         1.9km   85m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C   52253  89.00         
  2 Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350 C   52557  91.00         
  3 Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799  93.00         
  4 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645  95.00         
  5 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991  97.00         
  6 Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C    9688  99.00         
  7 Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C   49821 101.00         
  8 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110 103.00         
  9 Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C    8259 105.00         
 10 Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959 107.00         
 11 Opavová Stanislava       MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C    7884 109.00         
 12 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452      4631 111.00         
 13 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C   51135 113.00         
 14 Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C  301247 115.00         
 15 Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C   51216 117.00         
 16 Paulová Mirka            TJ Sokol Dobřichovic DCE5250 C   53597 119.00         
 17 Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C   52226 121.00         
 18 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165 123.00         
 19 Vakant                                                          125.00         
 
Startovka kategorie: D60         1.6km   60m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  76.00         
  2 Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C  405955  78.00         
  3 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549  80.00         
  4 Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096  82.00         
  5 Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850 C   52600  84.00         
  6 Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C   51647  86.00         
  7 Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C   51265  88.00         
  8 Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C  301240  90.00         
  9 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247  92.00         
 10 Suchá Bohuslava          SK Praga Praha       PGP4450 C   51639  94.00         
 11 Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C   53540  96.00         
 
Startovka kategorie: D65         1.6km   60m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotná Marie            OK 99 Hradec Králové PHK3951 C    9421  64.00         
  2 Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C   51612  66.00         
  3 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  68.00         
  4 Vakant                                                           70.00         
 
Startovka kategorie: H10         1.8km   40m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lošťák Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT9901 C    8109   0.00         
  2 Blažek Jan               SK Radioklub Blansko RBK9901 C  219241   2.00         
  3 Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C   49440   4.00         
  4 Strakoš Matěj            Sokol Frýdek - Míste SFM9901 C   49481   6.00         
  5 Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C   51208   8.00         
  6 Matoušek Matěj           SK Severka Šumperk   SSU0005 C   52575  10.00         
  7 Buytaert Sverre          Trol Belgium         002        236254  12.00         
  8 Sedláček Jan             Sokol Holešov        HLV9927 C   53830  14.00         
  9 Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV0000 C  301599  16.00         
 10 Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 C  336770  18.00         
 11 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C  425596  20.00         
 12 Šimon Roubal             Orientační klub TOM  ROZ9903 C          22.00         
 13 Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902    416292  24.00         
 14 Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C  410789  26.00         
 15 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 C   51636  28.00         
 16 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C  416215  30.00         
 17 Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 C  232959  32.00         
 18 Burýšek Miroslav         OOB TJ Sokol Troja   TJP9900 C  232896  34.00         
 19 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C  411591  36.00         
 20 Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C    9569  38.00         
 21 Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C          40.00         
 22 Baláček Jan              Orientační klub TOM  ROZ9901 C          42.00         
 23 Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901     51143  44.00         
 24 Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 C    9830  46.00         
 25 Vakant                                                           48.00         
 
Startovka kategorie: H10L        2.2km   35m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomáš Brousil            SK Praga Praha       PGP0100 C  436403  29.00         
  2 Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C   51745  31.00         
  3 Trnka Marek              USK Praha            VSP0402 C    4441  33.00         
  4 Furst Kryštof            SK Kamenice          KAM0205 C    4409  35.00         
  5 Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102    411599  37.00         
  6 Víšek Martin             SK Kamenice          KAM0102 C    4404  39.00         
  7 Dastych Petr             OK RECO Sport        PEN0000 C          41.00         
  8 Hankovec Hugo Matěj      SK Kamenice          KAM0201 C  436446  43.00         
  9 Šverma Matěj             TJ Loko Liberec      LLI9901 C    4419  45.00         
 10 Kříž Jonáš               SK Kamenice          KAM0001 C          47.00         
 11 Voborník Jakub           SK Chotěboř          CTB0001 C   53133  49.00         
 12 Trnka Martin jun         USK Praha            VSP0300 C    4440  51.00         
 13 Šlemr Martin             SK Kamenice          KAM0103 C    4406  53.00         
 14 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101     51543  55.00         
 15 Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C    4408  57.00         
 16 Vakant                                                           59.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.1km   90m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701 C  331203  48.00         
  2 Bencúr Juraj             TJ Slovan Luhačovice LCE9901 C  237601  50.00          R: 939
  3 Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 B  253124  52.00         
  4 Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 C    4742  54.00         
  5 Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 C  232395  56.00         
  6 Nechuta David            SKP Žďár nad Sázavou PZR9701 C  232891  58.00         
  7 Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 B   51405  60.00         
  8 Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B  331705  62.00         
  9 Hanuš  Tomáš             OOB TJ Turnov        TUR9702 C    8374  64.00         
 10 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C   49648  66.00         
 11 Peřinka Šimon            KPKS BETA Brno       BBM9700 C  331797  68.00         
 12 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703    411526  70.00         
 13 Šťastný Michal           Orientační klub TOM  ROZ9701 C          72.00         
 14 Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B  438629  74.00         
 15 Straka Tomáš             VSK Přírodověda - or PVP9700 C  224355  76.00         
 16 Sedláček Ondřej          Sokol Holešov        HLV9732 C  219219  78.00         
 17 Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 B   52624  80.00         
 18 Kubánek Jaroslav         Sportcentrum Jičín   SJC9803 C    4745  82.00         
 19 Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 C  361923  84.00         
 20 Háp  Ondřej              OK 99 Hradec Králové PHK9702 C  336739  86.00         
 21 Bernatík Lukáš           Sokol Frýdek - Míste SFM9801 C   49485  88.00         
 22 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 C  995840  90.00         
 23 Lukáš Marek              TJ Sparta Doly Kladn DKL9702 C  336745  92.00         
 24 Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 B  331466  94.00         
 25 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601    411527  96.00         
 26 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 B    4743  98.00         
 27 Jíra Tomáš               Orientační klub TOM  ROZ9800 C  361928 100.00         
 28 Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 C  232403 102.00         
 29 Vakant                                                          104.00         
 
Startovka kategorie: H14         2.4km   90m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B  301292  65.00         
  2 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B  232512  67.00         
  3 Dragowski Mateusz        OKS Otwock           005        412326  69.00         
  4 Klíma Lukáš              TJ ZVVZ Milevsko     MIL9501 C    8694  71.00         
  5 Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 B  232426  73.00         
  6 Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 C  995812  75.00         
  7 Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500    255566  77.00         
  8 Jordanov Alexandr        KPKS BETA Brno       BBM9501 B  410320  79.00         
  9 Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B    9572  81.00         
 10 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B    4239  83.00         
 11 Mrkos Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9508 C     128  85.00         
 12 Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 B  232322  87.00         
 13 Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A  411609  89.00         
 14 Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601      7238  91.00         
 15 Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B  232509  93.00         
 16 Kunz Jan                 KPKS BETA Brno       BBM9601 C  416034  95.00         
 17 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 C   53163  97.00         
 18 Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 B  410247  99.00         
 19 Charvát Jan              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9601    331146 101.00         
 20 Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C  416836 103.00         
 21 Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 B  331262 105.00         
 22 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 B    9570 107.00         
 23 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 B    9996 109.00         
 24 Málek Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9505 B  330693 111.00         
 25 Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 B  336769 113.00         
 26 Hlubuček Jan             OK Jihlava           SJI9603 C  420424 115.00         
 
Startovka kategorie: H16         2.6km  120m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Jan             KOB Dobruška         DOB9401      7235  40.00         
  2 Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401 A  232267  42.00         
  3 Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301 C    9664  44.00         
  4 Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 B  207825  46.00         
  5 Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 B  232245  48.00         
  6 Hanuš Pavel              KOB Choceň           CHC9302 C  232910  50.00         
  7 Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 C  301135  52.00         
  8 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983  54.00         
  9 Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B   51471  56.00         
 10 Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A   51475  58.00         
 11 Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A   51288  60.00         
 12 Sháněl Jan               KOB Choceň           CHC9402 C    9560  62.00         
 13 Prášek Přemysl           SK Praga Praha       PGP9302 B  410392  64.00          R:1194
 
Startovka kategorie: H18         2.8km  125m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C    9449 129.00         
  2 Denk Štěpán              SK Praga Praha       PGP9104 C   49151 131.00         
  3 Hájek Adam               OB SK Zvole          ZVO9201 C  515021 133.00         
  4 Aschermann Michal        SK Kamenice          KAM9104 B  232402 135.00         
  5 Klimeš Ondřej            Tempo Praha          TEP9200 C    4436 137.00         
  6 Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 B  232343 139.00         
  7 Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A   52158 141.00         
  8 Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C  416331 143.00         
  9 Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A  301101 145.00         
 10 Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B  301612 147.00          R:1172
 11 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 B  426348 149.00         
 12 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C    8177 151.00         
 13 Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 A  995799 153.00         
 14 Vakant                                                          155.00         
 15 Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 A   53660 157.00         
 
Startovka kategorie: H20         2.8km  125m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Frank Jan                KČT Aš               MAS9001 C  416189 101.00         
  2 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  887637 103.00         
  3 Dragowski Kuba           OKS Otwock           005        504413 105.00         
  4 Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A  301284 107.00         
  5 Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 A   52161 109.00         
  6 Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A  232039 111.00         
  7 Beran Pavel              TJ Tatran Jablonec n TJN8902    416831 113.00         
  8 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108 115.00         
  9 Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C    8466 117.00         
 10 Pilkowski Tadeusz        OKS Otwock           005        842658 119.00         
 11 Vakant                                                          121.00         
 
Startovka kategorie: H21A        3.3km  165m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 C    7878  39.00          R: 257
  2 Mrkvica Petr             VSK VŠB TU Ostrava   VOV7802 C  247250  41.00          R: 384
  3 Kuban Michal             SK Chrast            CHT8505 C   52303  43.00          R: 350
  4 Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 C   52024  45.00          R: 241
  5 König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C  999666  47.00          R: 435
  6 Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C    9508  49.00          R: 319
  7 Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 R   51733  51.00          R:  50
  8 Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C    9972  53.00          R: 213
  9 Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C    9281  55.00          R: 324
 10 Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C    7767  57.00          R: 206
 11 Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 A  920671  59.00          R: 220
 12 Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C   51637  61.00          R: 135
 13 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140  63.00          R: 269
 14 Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C  331606  65.00          R: 249
 15 Pospíšil Ondřej          SK Kotlářka Praha    DKP8717 C  336746  67.00          R: 323
 16 Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301 C    8129  69.00          R: 178
 17 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C  995805  71.00          R: 156
 18 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980  73.00          R: 167
 19 Koblic Jan               OOB Vamberk          VAM7601 C    9528  75.00          R: 221
 20 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267  77.00          R: 235
 21 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982  79.00          R:  28
 22 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002    920696  81.00          R: 131
 23 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    5180  83.00          R: 474
 24 Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C  515159  85.00          R: 243
 25 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C    9274  87.00          R: 263
 26 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C  515433  89.00          R: 328
 27 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C    9974  91.00          R: 341
 28 Brabec Jaroslav          SK Žabovřesky Brno   ZBM8242 C   52054  93.00          R: 310
 29 Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C   51587  95.00          R: 462
 30 Valík  Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK7801 C  553433  97.00          R: 357
 31 Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C    8009  99.00          R: 281
 32 Vrabec Ondřej            AC Sparta Praha      SCP8303 C   51558 101.00          R: 208
 33 Jelínek Petr             JELAS Turnov         TUN7801 C    8100 103.00          R: 237
 34 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C    9669 105.00          R: 124
 35 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C   52300 107.00          R: 143
 36 Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C    9962 109.00          R: 187
 37 Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C    9230 111.00          R: 252
 38 Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C  976000 113.00          R: 361
 39 Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804 C   52643 115.00          R: 300
 40 Dittmann Robert          SSV Planeta Radebeul 008        501931 117.00         
 41 Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C 1919191 119.00          R: 472
 42 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R 1302816 121.00          R: 259
 43 Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201      8972 123.00          R: 425
 44 Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 C    9670 125.00          R: 354
 45 Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105 B   53667 127.00          R: 314
 46 Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C    4298 129.00          R: 224
 47 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050 131.00          R: 228
 48 Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C   52641 133.00          R: 317
 49 Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 R   49689 135.00          R: 689
 50 Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C    7210 137.00          R: 114
 51 Hodboď Jakub             VSK Slavia TU Libere VLI8500 C    8286 139.00          R: 410
 52 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632 141.00          R: 276
 53 Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C   51566 143.00          R: 405
 54 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188 145.00          R: 214
 55 Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C   52250 147.00          R: 173
 56 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324 149.00          R: 261
 57 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469 151.00          R: 251
 58 Vakant                                                          153.00         
 59 Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C   51330 155.00          R: 356
 
Startovka kategorie: H21B        3.1km  165m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C   51498  46.00          R: 977
  2 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C          48.00          R: 182
  3 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322  50.00          R: 318
  4 Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535 C   52858  52.00          R: 297
  5 Stoszek Jakub            VSK VŠB TU Ostrava   VOV8300 C   52939  54.00          R: 607
  6 Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001      7237  56.00          R: 333
  7 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985  58.00          R: 487
  8 Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C    9700  60.00          R: 564
  9 Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C  515076  62.00          R: 332
 10 Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391  64.00          R: 894
 11 Miroslav Korecký         SK Chrast            CHT     C          66.00         
 12 Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A 1080493  68.00          R: 890
 13 Procházka Zdenek         SK Kotlářka Praha    DKP7800 C   51801  70.00          R: 362
 14 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C  515195  72.00          R: 724
 15 Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C    8127  74.00          R: 473
 16 Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001 C   49811  76.00          R: 673
 17 Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C  301644  78.00          R: 245
 18 Rozzi Alessio            SSD Gaja - Trieste   010        250407  80.00         
 19 Sebera Václav            Sokol Frýdek - Míste SFM8302 C   49483  82.00          R: 967
 20 Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C  811213  84.00          R: 524
 21 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A  416840  86.00          R: 540
 22 Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C  416199  88.00          R: 480
 23 Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 B    9188  90.00          R: 433
 24 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C    9893  92.00          R: 392
 25 Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C    8871  94.00          R: 534
 26 Hladký Viktor            OOB Vamberk          VAM8201 C    9598  96.00          R: 522
 27 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 A    7761  98.00          R: 196
 28 Knaup Jan                SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7702 C  771101 100.00          R: 816
 29 Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C    8868 102.00          R: 400
 30 Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C   53583 104.00          R: 200
 31 Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C    7230 106.00          R: 422
 32 Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C    9269 108.00          R: 334
 33 Mencl Pavel              SK Kotlářka Praha    DKP7912 C         110.00          R:1185
 34 Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C   51605 112.00          R: 550
 35 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  207810 114.00          R: 541
 36 Jiroušek Pavel           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7704 C   51487 116.00          R: 555
 37 Dneboský František       Nereg. Dneboský      NE6         51348 118.00         
 38 Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C   51534 120.00          R: 608
 39 Vokurka Jan              OK Harcov            HAR7501 C  253145 122.00          R: 571
 40 Müller Denis             Treptower SV 1949    012        740307 124.00         
 41 Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN8100 C   52625 126.00          R: 630
 42 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118 128.00          R: 381
 43 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C   52916 130.00          R: 496
 44 Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C  253360 132.00          R: 493
 45 Šatánek Martin           Sokol Frýdek - Míste SFM8201 C   49490 134.00          R: 969
 46 Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C  688889 136.00          R: 562
 47 Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C  416025 138.00          R: 371
 48 Matoušek Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C  301190 140.00          R: 573
 49 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234 142.00          R: 665
 50 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097 144.00          R: 431
 51 Hojný Michal             AC Sparta Praha      SCP7613 C   51551 146.00          R: 768
 52 Nedbal Dalibor           VŠSK MFF UK Praha    MFP8003 C  232648 148.00          R: 815
 53 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911 150.00          R: 374
 54 Jevsejenko Alexandr      SK Žabovřesky Brno   ZBM8110 C   52073 152.00          R: 599
 55 Andrš Jiří               OOB Vamberk          VAM8601 C    9515 154.00          R: 523
 56 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B   52902 156.00          R: 292
 57 Vakant                                                          158.00         
 
Startovka kategorie: H21C        2.6km  120m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pešek Kamil              TJ Loko Česká Třebov CET8002 C    9719 100.00          R:1149
  2 Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C  303945 102.00          R: 418
  3 Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C  410393 104.00          R: 586
  4 Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C  428279 106.00          R: 430
  5 Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C   53586 108.00          R: 625
  6 Žižka Přemysl            TJ ZVVZ Milevsko     MIL7301 C    7857 110.00          R: 591
  7 Jirásek Jakub            OOB Třebíč           TTR8601 C         112.00          R: 734
  8 Albl Miloslav            VSK Přírodověda - or PVP7605 C  420455 114.00          R: 868
  9 Brabač Lukáš             AC Sparta Praha      SCP8505 C   51573 116.00          R:1069
 10 Vávra Vojtěch            Nereg. Vavra         NE5          4655 118.00         
 11 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712 120.00          R: 402
 12 Sršeň Tomáš              OOB Vamberk          VAM8001 C    9590 122.00         
 13 Laga Miroslav            SK Zbraslav          ZBP7900 C   53582 124.00          R: 529
 14 Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201 C   49858 126.00          R: 622
 15 Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901 C   52246 128.00          R: 427
 16 Brodecký Radek           SK Radioklub Blansko RBK8004 C  410332 130.00          R:1161
 17 Hampl Petr               KOB Dobruška         DOB8300 C   51493 132.00          R: 663
 18 Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C  995800 134.00          R: 302
 19 Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202 C    8695 136.00          R: 678
 20 Kříž Štěpán              AC Sparta Praha      SCP0002 C  301165 138.00         
 21 Nováček Radek            OOB Třebíč           TTR8701 C 2011820 140.00          R: 859
 22 Vakant                                                          142.00         
 
Startovka kategorie: H21E        3.4km  160m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C   51682  80.00          R: 202
  2 Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 C  232019  82.00          R: 117
  3 Rychlý Pavel             TJ Opava             OOP8505 C   52758  84.00          R:  87
  4 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R  995821  86.00          R:  30
  5 Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 C  887941  88.00          R:  36
  6 Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C  301545  90.00          R: 159
  7 Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 R    9526  92.00          R:  70
  8 Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C    9903  94.00          R:  86
  9 Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 E  995807  96.00          R:  24
 10 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C   52106  98.00          R:  69
 11 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 R    8277 100.00          R:  26
 12 Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 R    9410 102.00          R:  27
 13 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  515130 104.00          R:  99
 14 Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R    8893 106.00          R:  52
 15 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C  253358 108.00          R: 170
 16 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C    8301 110.00          R:  53
 17 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C    9693 112.00          R:  73
 18 Härtelt Daniel           OLV Potsdam          006        812005 114.00         
 19 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590 116.00          R: 102
 20 Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100 R   52296 118.00          R:  48
 21 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C  515464 120.00          R:  98
 22 Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C   51648 122.00          R: 176
 23 Skripnik Štěpán          AC Sparta Praha      SCP7901 C    8878 124.00          R:  75
 24 Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C    9359 126.00          R: 105
 25 Svihovsky Jaromir        Sportcentrum Jičín   SJC8005 R  500263 128.00          R:  83
 26 Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R    7981 130.00          R:  40
 27 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C   51840 132.00          R: 103
 28 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C  515475 134.00          R: 112
 29 Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A  416118 136.00          R: 152
 30 Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 C   53285 138.00          R: 104
 31 Jansa Jiří               SK Chrast            CHT8402 R   51896 140.00          R:  76
 32 Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C   51797 142.00          R: 115
 33 Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R  553446 144.00          R:  34
 34 Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R    9987 146.00          R:  29
 35 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C    8931 148.00          R:  94
 36 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298 150.00          R: 157
 37 Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 A  515142 152.00          R: 129
 38 Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C   52105 154.00          R: 146
 39 Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C    9694 156.00          R: 142
 40 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C    8300 158.00          R:  79
 
Startovka kategorie: H35         2.8km  115m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C    2460  91.00         
  2 Stránský Dušan           OK Lokomotiva Pardub LPU7409 C  301196  93.00         
  3 Vakant                                                           95.00         
  4 Sikora Tomáš             Sokol Frýdek - Míste SFM7001 C   49484  97.00         
  5 Myslivec Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK7002 C    9127  99.00         
  6 Szczygiel Marcin         SZC                  007        413320 101.00         
  7 Meyer Dirk               Treptower SV 1949    012          5047 103.00         
  8 Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305     51649 105.00         
  9 Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C   51239 107.00         
 10 Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK6701 C    9461 109.00         
 11 Schmiedeberg Nils        LG Nordost           004        501914 111.00         
 12 Matoušek Milan           SK Severka Šumperk   SSU6701 C   52566 113.00          R: 997
 13 Leibiger Jens            Post SV Dresden      003        591019 115.00         
 14 Straka Lukáš             VSK Přírodověda - or PVP7006 C    8578 117.00         
 15 Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301 C   51508 119.00         
 16 Žemla Tomáš              AC Sparta Praha      SCP7105 C   51565 121.00         
 17 Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 R 1302798 123.00         
 18 Sedláček Jaroslav        Sokol Holešov        HLV6404 C   53827 125.00         
 19 Titz Pavel               USK Praha            VSP7400      8372 127.00         
 20 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C  505131 129.00         
 21 Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C    9430 131.00         
 22 Schmiedeberg Lars        LG Nordost           004          6061 133.00         
 23 Kunz Martin              KPKS BETA Brno       BBM7101 C  553435 135.00         
 24 Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C  995898 137.00         
 25 Buytaert Frank           Trol Belgium         002        236267 139.00         
 26 Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007 C    4767 141.00         
 27 Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401     51724 143.00         
 28 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C  336784 145.00         
 29 Háp  Pavel               OK 99 Hradec Králové PHK7101 C    9395 147.00         
 30 Zschäckel Raik           LG Nordost           004        503365 149.00         
 31 Vakant                                                          151.00         
 
Startovka kategorie: H40         2.5km   95m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374   2.00         
  2 Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701 C   51477   4.00         
  3 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    8523   6.00         
  4 Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C  420430   8.00         
  5 Urbánek Lumír            SKOB Ostrov          ONO6701 C   52181  10.00         
  6 Klimeš Petr              Tempo Praha          TEP6300 C    4435  12.00         
  7 Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C  232417  14.00         
  8 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279  16.00         
  9 Čech Jiří                OK Jihlava           SJI6803 C  361999  18.00         
 10 Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C  416828  20.00         
 11 Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C  301195  22.00         
 12 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C   49646  24.00         
 13 Jordanov Nikolaj         VSK MZLU Brno        VBM6501 C  410321  26.00         
 14 Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C  301646  28.00         
 15 Dietrich Daniel          KOB Chemopetrol Litv LIT6601 C    8122  30.00         
 16 Dragowski Marek          OKS Otwock           005        345986  32.00         
 17 Antoš Svatopluk          Sportcentrum Jičín   SJC6602 C    9963  34.00         
 18 Voborník Petr            SK Chotěboř          CTB6601 C   51836  36.00         
 19 Končák Jaroslav          Sokol Holešov        HLV6321 C   53856  38.00         
 20 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680  40.00         
 21 Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C  219243  42.00         
 22 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256  44.00         
 23 Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C    8185  46.00         
 24 Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP9999 C    4424  48.00         
 25 Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C    9552  50.00         
 26 Siegl Roman              Nereg. Sieglovi      NE2          4443  52.00         
 27 Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C   52276  54.00         
 28 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679  56.00         
 29 Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901 C  410782  58.00         
 30 Lukáš Petr               TJ Sparta Doly Kladn DKL6902 C  336748  60.00         
 31 Frýba Robert             OK Jihlava           SJI6802 C  253125  62.00         
 32 Pulec Pavel              VSK MZLU Brno        VBM6201 C  515090  64.00         
 33 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C  416839  66.00         
 34 Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501 C    9632  68.00         
 35 Vakant                                                           70.00         
 
Startovka kategorie: H45         2.5km  115m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C   49897  10.00         
  2 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C   52248  12.00         
  3 Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C  405971  14.00         
  4 Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C  515016  16.00         
  5 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998  18.00         
  6 Zebrowski Darek          OKS Otwock           005        887219  20.00         
  7 Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C   51465  22.00         
  8 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  24.00         
  9 Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C   51276  26.00         
 10 Souček  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5503 C    9837  28.00         
 11 Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C   52115  30.00         
 12 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C    9007  32.00         
 13 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971  34.00         
 14 Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK6120 C   52163  36.00         
 15 Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C    9573  38.00         
 16 Vojtěch Fejlek           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202      9104  40.00         
 17 Smutný Michal            OOB Vamberk          VAM6201 C    9672  42.00         
 18 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  44.00         
 19 Pliska Miloš             SK Praga Praha       PGP6304 C  420405  46.00         
 20 Melichar Igor            OK 99 Hradec Králové PHK        336796  48.00         
 21 Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C    7762  50.00         
 22 Patočka Petr             KPKS BETA Brno       BBM6300 C  553436  52.00         
 23 Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul 008        300690  54.00         
 24 Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C   49818  56.00         
 25 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105  58.00         
 26 Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C    9916  60.00         
 27 Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C    9685  62.00         
 28 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  64.00         
 29 Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C   51631  66.00         
 30 Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369  68.00         
 31 Hartl Zdeněk             TJ AERO Odolena Voda ODV6300 C   52121  70.00         
 32 Vakant                                                           72.00         
 
Startovka kategorie: H50         2.4km  100m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hornik Zbigniew          SKO Kompas           011        249258   1.00         
  2 Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C   51955   3.00         
  3 Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C   52275   5.00         
  4 Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C    8260   7.00         
  5 Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C    9902   9.00         
  6 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    9907  11.00         
  7 Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902 C   51515  13.00         
  8 Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C   51973  15.00         
  9 Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C   52107  17.00         
 10 Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C   51581  19.00         
 11 Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C  303960  21.00         
 12 Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C  301147  23.00         
 13 Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797  25.00         
 14 Konstanciak Andrzej      OKS Otwock           005        412316  27.00         
 15 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  410397  29.00         
 16 Cigoš Petr               TJ Tesla Brno        TBM5602 C   53287  31.00         
 17 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  33.00         
 18 Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C    9599  35.00         
 19 Kraemer Werner           Post SV Dresden      003          2046  37.00         
 20 Störp Ralf               LG Nordost           004          5144  39.00         
 21 Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C   51753  41.00         
 22 Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C   52428  43.00         
 23 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C   52917  45.00         
 24 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801     51542  47.00         
 25 Stibal Ivan              KOB Děčín            LDC5701 C    8337  49.00         
 26 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063  51.00         
 27 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262  53.00         
 28 Jahn Pavel               AC Sparta Praha      SCP5500 C   52759  55.00         
 29 Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C    9109  57.00         
 30 Dragowski Robert         OKS Otwock           005        887222  59.00         
 31 Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C  410327  61.00         
 32 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167  63.00         
 33 Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5901 C    9403  65.00         
 34 Vohadlo Jiří             SK Praga Praha       PGP5701 C  410716  67.00         
 35 Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400  69.00         
 36 Vlček Josef              SK Týniště nad Orlic TYN5602 C  995828  71.00         
 37 Vakant                                                           73.00         
 
Startovka kategorie: H55         2.4km  110m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C    9312  10.00         
  2 Richter Rudolf           TJ Spartak Adamov    ADA5113 C  352315  12.00         
  3 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890  14.00         
  4 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002    411580  16.00         
  5 Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C    9721  18.00         
  6 Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C    9257  20.00         
  7 Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C  331213  22.00         
  8 Ziesche Juergen          Loko Berlin          009        236105  24.00         
  9 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001      7777  26.00         
 10 Härtelt Helmut           SSV Planeta Radebeul 008       1951308  28.00         
 11 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  30.00         
 12 Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C  410398  32.00         
 13 Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C    9687  34.00         
 14 Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C  361986  36.00         
 15 Bartkowiak Edward        Grunwald Poznaň      0014800    412412  38.00         
 16 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C    9215  40.00         
 17 Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C  416324  42.00         
 18 Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C   52111  44.00         
 19 Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C   52252  46.00         
 20 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643  48.00         
 21 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201      7778  50.00         
 22 Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN5401 C  411761  52.00         
 23 Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C    9209  54.00         
 24 Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C   49606  56.00         
 25 Vondrouš Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201 C    9453  58.00         
 26 Frenzel Michael          Loko Berlin          009        501913  60.00         
 27 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301    336709  62.00         
 28 Hickethier Manfred       SSV Planeta Radebeul 008        336118  64.00         
 29 Chalupa Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU5301 C    9259  66.00         
 30 Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C  219273  68.00         
 31 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686  70.00         
 32 Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343  72.00         
 33 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C    8299  74.00          R: 437
 
Startovka kategorie: H60         1.9km   75m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554   1.00         
  2 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213   3.00         
  3 Mudr Stanislav           TJ Sokol Dobřichovic DCE4400 C  232101   5.00         
  4 Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C  320135   7.00         
  5 Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C    8805   9.00         
  6 Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C   51994  11.00         
  7 Valasek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C   49813  13.00         
  8 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  15.00         
  9 Pokorný Karel            KOB Temelín          TEM4701 C  301187  17.00         
 10 Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C    8258  19.00         
 11 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283  21.00         
 12 Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C  255567  23.00         
 13 Procházka Aleš           SK Kotlářka Praha    DKP4700 C   49885  25.00         
 14 Schmalfeld Tasilo        SSV Planeta Radebeul 008        300684  27.00         
 15 Pelz Lubomír             SKP Žďár nad Sázavou PZR4901 C   52308  29.00         
 16 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562  31.00         
 17 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  33.00         
 18 MIKAN vladimir           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C    9913  35.00         
 19 Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C    9777  37.00         
 20 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  39.00         
 21 Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C   51511  41.00         
 22 Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C   52299  43.00         
 23 Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C   51863  45.00         
 24 Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760  47.00         
 25 Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C   51332  49.00         
 
Startovka kategorie: H65         1.9km   75m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C    7930  73.00         
  2 Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C  416129  75.00         
  3 Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C    8324  77.00         
  4 Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C  301345  79.00         
  5 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C   53507  81.00         
  6 Suchý Karel              SK Praga Praha       PGP4300 C   51640  83.00         
  7 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  85.00         
  8 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C    4439  87.00         
  9 Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C   51918  89.00         
 10 Paul Josef               TJ Sokol Dobřichovic DCE4401 C  301171  91.00         
 11 Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C    7882  93.00         
 12 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C  301501  95.00         
 13 Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C   49847  97.00         
 14 Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C   52665  99.00         
 15 Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C   52660 101.00         
 16 Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C    4438 103.00         
 17 Vakant                                                          105.00         
 
Startovka kategorie: H70         1.6km   60m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semorád Miloš            AC Sparta Praha      SCP3300 C   49404 102.00         
  2 Cupák Miloslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE2200 C   51974 104.00         
  3 Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C  416268 106.00         
  4 Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C   51700 108.00         
  5 Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455 110.00         
  6 Vřešťál Jan              Nereg. Vřeštál       NE1          4442 112.00         
  7 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132 114.00         
  8 Mack Zdeněk              Slavoj Praha         SJP2700 C   49622 116.00         
  9 Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C    9460 118.00         
 10 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  500268 120.00         
 11 Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C   52180 122.00         
 12 Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C    9422 124.00         
 13 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544 126.00         
 14 Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C    8797 128.00         
 15 Vakant                                                          130.00         
 
Startovka kategorie: HDR         2.2km   35m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richterová Julie         TJ Spartak Adamov    ADA0351 C   49285                
  2 Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401 C  436432                
  3 Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401      7780                
  4 Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0151 C                        
  5 Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM0300 C    4411                
  6 Zánová Aneta             SK Kamenice          KAM0351 C    4414                
  7 Rychlá Kája              TJ Loko Krnov        KRN0750 C   52626                
  8 Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C  428211                
  9 Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP9996 C    4421                
 10 Kristýna Klímová         TJ ZVVZ Milevsko     MIL     C    8697                
 11 Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501 C    9702                
 12 Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301 C  301500                
 13 Urbánková Eva            SKOB Ostrov          ONO0650 C  301502                
 14 Vydrová Zuzana           OK RECO Sport        PEN0250 C    4428                
 15 Dobiášová Jitka          SKOB Roudnice nad La ROU0350 C    8867                
 16 Dobiášová Anna           SKOB Roudnice nad La ROU0550 C    8866                
 17 Štorová Anna             SKOB Roudnice nad La ROU9903 C   51434                
 18 Broda Aleš               Sokol Frýdek - Míste SFM0201 C   49489                
 19 Spratek Adam             Sokol Frýdek - Míste SFM0202 C   49488                
 20 Bernatíková Hana         Sokol Frýdek - Míste SFM0251 C   49450                
 21 Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK          9111                
 22 Novotná Viktorka         TJ Tatran Jablonec n TJN0250 C  425591                
 23 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C   52239                
 24 Havel Tomáš              SOK TJ Turnov        TUV0201 C    2219                
 25 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C    6886                
 26 Arnoštová Veronika       USK Praha            VSP0450 C  434596                
 27 Brádler Václav           USK Praha            VSP0600 C  416121                
 28 Siegl Matyáš             Nereg. Sieglovi      NE2          4653                
 29 Ceulemans Lise           Trol Belgium         002        211651                
 30 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C    8356                
 31 Fáčková Tereza           USK Praha            VSP0251      8360                
 32 Floriánková Anežka       USK Praha            VSP0252      8361                
 33 Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150      8364                
 34 Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950      8366                
 35 Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453      8367                
 36 Kovář Kryštof            USK Praha            VSP0403      8368                
 37 Puchalský Jan            USK Praha            VSP0151      8369                
 38 Titz Adam                USK Praha            VSP0401      8370                
 39 Titzová Adéla            USK Praha            VSP0250      8373                
 40 Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400    232616                
 41 Winnig Pepe              Treptower SV 1949    012        422699                
 
Startovka kategorie: P2          2.0km   70m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lukášová Kamila          TJ Sparta Doly Kladn DKL6951 C  410721                
  2 Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459      7789                
  3 Chaloupková Dana         SK Kamenice          KAM7055 C                        
  4 Šverma Petrna            TJ Loko Liberec      LLI0000 C    4418                
  5 Přibylová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP9995 C    4420                
  6 Dastychová Vendula       OK RECO Sport        PEN9651 C    8163                
  7 Kříž Martin              SKP Žďár nad Sázavou PZR7801 C    8710                
  8 Hegerová Ivana           SK Radioklub Blansko RBK5851 C  219246                
  9 Šestáková Eva            SK Radioklub Blansko RBK6552 C    4431                
 10 Schönpflgová Katka       AC Sparta Praha      SCP0001 C   52112                
 11 Kula Tadeáš              OOB Vamberk          VAM9705 C    9684                
 12 Kršáková Olga            OB Vizovice          VIC         53138                
 13 Szczygiel Edyta          SZC                  007        413321                
 14 Wiedenfeld Ute           SSV Planeta Radebeul 008          2087                
 15 Nováková Jana            SK Žabovřesky Brno   ZBM8499 C                        
 16 Fáčková Alena            USK Praha            VSP7352      8358                
 17 Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250      8365                
 18 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P4          2.3km   95m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ramba Jiří               SK Kotlářka Praha    DKP0007 C                        
  2 Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C  232612                
  3 Kadečka Dušan            OB Jenišovice        JEN8701 C    7790                
  4 Kočí Jana                lepus.cz             LOV8850 C                        
  5 Suková Eva               VŠSK MFF UK Praha    MFP6450 C  232264                
  6 Blažková Hana            SK Radioklub Blansko RBK6957 C  410344                
  7 Jana Vacková             KOB Start Blansko    SBK     C     130                
  8 Bárta Luděk              SOOB Spartak Rychnov SRK     C                        
  9 Šedivý Josef             SK Studenec          STH8001 C  253376                
 10 Kazdová Dana             Nereg. Dneboský      NE6         51349                
 11 Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C  232603                
 12 Marian Mundok            Nereg. Mundok        NE8          8352                
 13 Dvořák Martin            SK Žabovřesky Brno   ZBM8425 C   52011                
 14 Švancárová Helena        SK Severka Šumperk   SSU7252 C    8353                
 15 Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001 C    9126                
 16 Vakant