Startovka kategorie                                                     19.8.2009 22:29:36
                               Pěkné prázdniny 2009 3.etapa
===ČSOB-TUR=================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.4km   70m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C    4297  59.00         
  2 Doležalová Eliška        OK Jiskra Nový Bor   BOR9955 C    4358  61.00         
  3 Sieglová Eliška          Nereg. Sieglovi      NE2          4652  63.00         
  4 Rusá Vendula             TJ Sokol Dobřichovic DCE0150 C  232737  65.00         
  5 Klinkerová Magdaléna     Orientační klub TOM  ROZ9950 C  416137  67.00         
  6 Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9997 C    4422  69.00         
  7 Krausová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9852 C   51211  71.00         
  8 Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 C    4403  73.00         
  9 Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 C  425544  75.00         
 10 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C  303919  77.00         
 11 Nechutová Aneta          SKP Žďár nad Sázavou PZR9951 C     126  79.00         
 12 Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 C  232613  81.00         
 13 Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C  232247  83.00         
 14 Hápová  Petra            OK 99 Hradec Králové PHK0051 C    9368  85.00         
 15 Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 C  232425  87.00         
 16 Šantrůčková Anna         SK Kamenice          KAM0150 C          89.00         
 
Startovka kategorie: D10L        2.4km   70m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051      7782  35.00         
  2 Petra Klimešová          Tempo Praha          TEP0050 C    4433  37.00         
  3 Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C   49640  39.00         
  4 Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C  425545  41.00         
  5 Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C  515426  43.00         
  6 Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C  428243  45.00         
  7 Pelcová Kateřina         TJ ČZ Strakonice     CST0050 C  436444  47.00         
  8 Weberová  Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0155 C  207832  49.00         
  9 Vojtišková Viktorie      OK Lokomotiva Pardub LPU0051 C  426321  51.00         
 10 Chaloupková Hana         SK Kamenice          KAM0252 C    4410  53.00         
 11 Vakant                                                           55.00         
 
Startovka kategorie: D12         1.5km   55m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydrová Anna             OK RECO Sport        PEN9850 C    8180   4.00         
  2 Tůnová Adéla             SKP Žďár nad Sázavou PZR9751 C    8707   6.00         
  3 Wenigová Gabriela        Orientační klub TOM  ROZ9850 C           8.00         
  4 Ježková Kateřina         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9750 B    8671  10.00         
  5 Kavalírová Julie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 C  207804  12.00         
  6 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C  231929  14.00         
  7 Dietrichová Martina      KOB Chemopetrol Litv LIT9751 C    8123  16.00         
  8 Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851    411613  18.00         
  9 Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 C  232531  20.00         
 10 Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 C  232329  22.00         
 11 Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 B  301107  24.00         
 12 Bejčková Kateřina        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9854 C  428286  26.00         
 13 Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B    9467  28.00         
 14 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 C  232726  30.00         
 15 Čermáková Alžběta        SK Kamenice          KAM9750 C    9055  32.00         
 16 Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 B  246900  34.00         
 17 Švancárová Veronika      SK Severka Šumperk   SSU9853 C 2011813  36.00         
 18 Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C  232750  38.00         
 19 Melicharová Anna         KOB Dobruška         DOB9850    410767  40.00         
 20 Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 C  428220  42.00         
 21 Tomášková Barbora        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9755            44.00         
 22 Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 B  336765  46.00         
 23 Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 B  410790  48.00         
 24 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 C   51537  50.00         
 25 Vakant                                                           52.00         
 
Startovka kategorie: D14         1.7km   90m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A   51177   1.00         
  2 Bohatá Jana              USK Praha            VSP9551 B   63416   3.00         
  3 Vakant                                                            5.00         
  4 Čepelková Nikola         OOB TJ Turnov        TUR9551 C  232378   7.00         
  5 Dragowska Maria          OKS Otwock           005        887233   9.00         
  6 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 C    9929  11.00         
  7 Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 B   53599  13.00         
  8 Matějková Žofie          Orientační klub TOM  ROZ9550 C  207868  15.00         
  9 Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C    9356  17.00         
 10 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 B  411564  19.00         
 11 Zebrowska Barbara        OKS Otwock           005        887231  21.00         
 12 Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651    301640  23.00         
 13 Klimešová Iva            Tempo Praha          TEP9550 C    4437  25.00         
 14 Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 B  416318  27.00         
 15 Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 B  232418  29.00         
 16 Vydrová Karolína         OK RECO Sport        PEN9650 C  230719  31.00         
 17 Končáková Klára          Sokol Holešov        HLV9555 C  416087  33.00         
 18 Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 C  361971  35.00         
 19 Poláková Denisa          OOB TJ Turnov        TUR9651 C    7357  37.00         
 20 Bargiel Monika           OKS Otwock           005        887232  39.00         
 21 Vakant                                                           41.00         
 
Startovka kategorie: D16         1.8km  145m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 C    9472   1.00         
  2 Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C  301372   3.00         
  3 Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 B  301313   5.00         
  4 Voborníková Alena        SK Chotěboř          CTB9451 A    4536   7.00         
  5 Hegerová Petra           SK Radioklub Blansko RBK9355 C  219245   9.00         
  6 Vakant                                                           11.00         
  7 Klinkerová Tereza        Orientační klub TOM  ROZ9350 C  232427  13.00         
  8 Dlouhá Hana              SK Kotlářka Praha    DKP9450 A    8645  15.00         
  9 Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C  410363  17.00         
 10 Blažková Kateřina        SK Radioklub Blansko RBK9350 B   53161  19.00         
 11 Vakant                                                           21.00         
 12 Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351      7229  23.00         
 13 Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A   53009  25.00         
 14 Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 A  232415  27.00         
 15 Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B  219249  29.00         
 16 Brodská Adéla            Orientační klub TOM  ROZ9450 C    8879  31.00         
 17 Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A  553458  33.00          R: 455
 18 Charvátová Lucie         OOS TJ Spartak Vrchl VRL        331343  35.00         
 
Startovka kategorie: D18         1.8km  165m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B  411767  61.00         
  2 Kamenická Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK9353 A    9832  63.00         
  3 Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 C  224884  65.00         
  4 Urbanová Johana          SKP Žďár nad Sázavou PZR9251 C  232496  67.00         
  5 Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A    8190  69.00         
  6 Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC9151 C  416134  71.00         
  7 Kršáková Marie           OB Vizovice          VIC9191 B   53887  73.00         
  8 Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 A  331162  75.00         
  9 Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A  515474  77.00         
 10 Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C    7764  79.00         
 11 Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 C    9213  81.00         
 12 Straková Zuzana          SK Kamenice          KAM9250 C  224892  83.00         
 13 Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 C  301498  85.00         
 14 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 A  301408  87.00         
 15 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B    8197  89.00         
 16 Vakant                                                           91.00         
 17 Myslivečková Zuzana      SK Praga Praha       PGP9253 B   53705  93.00         
 18 Škvorová Barbora         SK Kamenice          KAM9150 C  301336  95.00         
 19 Sivčáková Petra          OK Chrastava         CHA9251 C    8195  97.00         
 20 Bucharová Eliška         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9253 C  331237  99.00         
 21 Vakant                                                          101.00         
 
Startovka kategorie: D20         1.8km  165m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A    9711  13.00         
  2 Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A   51658  15.00         
  3 Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B    8691  17.00         
  4 Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A  416004  19.00         
  5 Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C   49977  21.00         
  6 Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 A    9415  23.00         
  7 Novotná Barbora          TJ Tatran Jablonec n TJN8951 C    8263  25.00         
  8 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 B  416010  27.00         
  9 Vakant                                                           29.00         
 
Startovka kategorie: D21A        2.1km  160m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C   49639  39.00          R: 135
  2 Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C   52533  41.00          R: 177
  3 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C    9674  43.00          R: 103
  4 Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C   52097  45.00          R: 119
  5 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C    4662  47.00          R: 293
  6 Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  232189  49.00          R: 116
  7 Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253 C   52295  51.00          R:  89
  8 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C    7248  53.00          R: 145
  9 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C    9480  55.00          R: 154
 10 Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 C   51291  57.00          R: 104
 11 Pokorná Magdaléna        SK Praga Praha       PGP7562 C   51638  59.00          R: 112
 12 Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C   53598  61.00          R:  82
 13 Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C  253357  63.00          R:  85
 14 Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C    7226  65.00          R:  97
 15 Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 R  500556  67.00          R:  53
 16 Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 C    9353  69.00          R:  61
 17 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A    4664  71.00          R: 221
 18 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C  301629  73.00          R: 217
 19 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 R   51676  75.00          R:  52
 20 Staňková Veronika        KOB Start Blansko    SBK8151 C  219251  77.00          R: 164
 21 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  515496  79.00          R:  76
 22 Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 C   51759  81.00          R: 200
 23 Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 B   53159  83.00          R: 190
 24 Vakant                                                           85.00         
 25 Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    9061  87.00          R: 157
 26 Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C   51594  89.00          R: 195
 27 Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C  515158  91.00          R: 131
 28 Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C  416834  93.00          R: 144
 29 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768  95.00          R: 125
 30 Zlesáková Daniela        SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C    9067  97.00          R: 105
 31 Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B   53556  99.00          R: 114
 32 Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C    4126 101.00          R: 169
 33 Ulahelová Jana           TJ Loko Krnov        KRN8451 C   52647 103.00          R: 155
 34 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E  515136 105.00          R:  33
 35 Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C    7247 107.00          R: 196
 36 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 R  995813 109.00          R:  43
 37 Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C  502089 111.00          R:  83
 38 Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C    9482 113.00          R:  46
 39 Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 A    8564 115.00          R: 160
 40 Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C   53539 117.00          R: 205
 41 Kadavá Jana              OK Chrastava         CHA8251 C    4129 119.00          R: 216
 42 Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254 C   51707 121.00          R: 152
 43 Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C  920685 123.00          R:  64
 44 Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C  515504 125.00          R:  66
 45 Gallusová Kateřina       AC Sparta Praha      SCP8450 C   51569 127.00          R: 191
 46 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C   51713 129.00          R: 122
 47 Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C    4212 131.00          R:  59
 48 Matějová Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8054 C  336783 133.00          R:  75
 49 Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C    9605 135.00          R:  84
 50 Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C    9971 137.00          R: 238
 
Startovka kategorie: D21B        2.0km  170m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlová Pavla            SOK TJ Turnov        TUV7550 C  302948  46.00          R: 795
  2 Mrkvicová Radka          VSK VŠB TU Ostrava   VOV7855 C  416218  48.00          R: 623
  3 Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351 C   52186  50.00          R: 211
  4 Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850 C   51491  52.00          R: 256
  5 Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK          9192  54.00         
  6 Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C    9310  56.00          R: 831
  7 Vakant                                                           58.00         
  8 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983  60.00          R: 239
  9 Sládková Ivana           Sokol Tehov          TEH8451 C   51397  62.00          R: 419
 10 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A  416265  64.00          R: 410
 11 Šmídová Kateřina         SK Chrast            CHT8451 C  232877  66.00          R: 285
 12 Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C  920679  68.00          R: 739
 13 Dosbabová Magda          OOB Třebíč           TTR8152 C 2011822  70.00          R: 349
 14 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910  72.00          R: 432
 15 Vojtíšková Erika         OK Lokomotiva Pardub LPU7651 C    4656  74.00         
 16 Vakant                                                           76.00         
 17 Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C   51595  78.00          R:  81
 18 Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C    9915  80.00          R: 151
 19 Winnig Anke              Treptower SV 1949    012          6103  82.00         
 20 Horová Lenka             SK Praga Praha       PGP7951 C  336740  84.00          R: 109
 21 Navarová Lucie           SKOB Zlín            TZL8459            86.00         
 22 Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C    5641  88.00          R: 639
 23 Bednářová Michala        OOB Vamberk          VAM8951 B    9673  90.00          R: 268
 24 Knaupová Ivana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7852 C    7709  92.00          R: 487
 25 Brettlová Marta          SK Viprahlo          VIP7557 C   51699  94.00          R: 831
 26 Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C  416258  96.00         
 27 Šichová Radka            KOB MOIRA Brno       ABM8051 C  434829  98.00          R: 302
 28 Pilgrová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET8251 C    9718 100.00          R: 197
 29 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242 102.00          R: 224
 30 Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C   51788 104.00          R: 406
 31 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B    8115 106.00          R: 287
 32 Šaffková Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8150 C    4211 108.00          R: 463
 33 Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C    9431 110.00          R: 115
 34 Urbánková Jana           SKOB Ostrov          ONO7851 C   52182 112.00          R: 544
 35 Foglarová Kamila         SK Kotlářka Praha    DKP8655 C    8638 114.00          R: 352
 36 Kokaislová Eva           OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C    9296 116.00          R: 201
 37 Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C   51672 118.00          R: 298
 38 Gothardová Eva           VSK MZLU Brno        VBM7752 C   53301 120.00          R: 320
 39 Pavelcová Gabriela       SK lyžování a OB Nov NPA7851 C    9696 122.00          R: 234
 40 Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C  428270 124.00          R: 240
 41 Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C   52230 126.00          R: 198
 42 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R   51688 128.00          R: 180
 43 Baklíková Anna           SKOB Zlín            TZL8509           130.00         
 44 Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C   51746 132.00          R: 139
 45 Blahutová Hana           TJ OK Tolar          TJH7952 C   51928 134.00          R: 518
 46 Sršňová Kateřina         OOB Vamberk          VAM8150 C    9600 136.00          R: 374
 47 Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C    7707 138.00          R: 273
 48 Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C    8532 140.00          R: 357
 
Startovka kategorie: D21C        1.8km  145m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Strakošová Petra         Sokol Frýdek - Míste SFM7351 C   49482  81.00          R: 449
  2 Koblicová Milena         OOB Vamberk          VAM7651 C    9483  83.00         
  3 Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250 C   53196  85.00          R: 657
  4 Bostlová Lenka           SK OK 24 Praha       OKP7651 C    4427  87.00          R: 647
  5 Kršáková Veronika        OB Vizovice          VIC9090 B   53889  89.00          R: 673
  6 Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C  253377  91.00          R: 644
  7 Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C   51205  93.00          R: 616
  8 Arnoštová Kateřina       USK Praha            VSP7652 C    8857  95.00          R: 204
  9 Dobešová Kateřina        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8750 C  301352  97.00          R: 831
 10 Kadlecová Zlata          SK Žabovřesky Brno   ZBM8373 C   52016  99.00          R: 491
 11 Alblová Lucie            VSK Přírodověda - or PVP7554 C  420448 101.00          R: 555
 12 Janovská Eva             Sportcentrum Jičín   SJC7957 C    9979 103.00          R: 461
 13 Křížová Vendula          AC Sparta Praha      SCP0003 C   51563 105.00         
 14 Jiříčková Bětka          TJ Loko Krnov        KRN8383 C   52627 107.00          R: 515
 15 Jirásková Lucie          OOB Třebíč           TTR8552 C   52244 109.00          R: 628
 16 Kočová Hana              SK Žabovřesky Brno   ZBM8676 C   52165 111.00          R: 500
 17 Bencúrová Jitka          TJ Slovan Luhačovice LCE7763 C  253362 113.00          R: 585
 18 Štěpánová Pavla          OK 99 Hradec Králové PHK8558 C    9452 115.00          R: 516
 19 Pravato Lorenza          SSD Gaja - Trieste   010        415071 117.00         
 20 Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    4744 119.00          R: 583
 21 Uhnavá Markéta           SK Žabovřesky Brno   ZBM8485 C   52019 121.00          R: 831
 22 Hojná Silvie             AC Sparta Praha      SCP7950 C   51554 123.00          R: 568
 23 Kubečková Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7551 C  224919 125.00          R: 305
 24 Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C    7749 127.00          R: 236
 25 Richterová Nataša        TJ Spartak Adamov    ADA7451 C   52715 129.00          R: 170
 26 Vakant                                                          131.00         
 
Startovka kategorie: D21E        2.3km  195m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rábová Zuzana            SK Radioklub Blansko RBK8556 C   49856  91.00          R: 174
  2 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 R    9077  93.00          R:  62
  3 Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 C   49815  95.00          R: 439
  4 Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 A   52144  97.00          R: 130
  5 Hrušková Lenka           SK Kotlářka Praha    DKP8555 C   52142  99.00          R: 367
  6 Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 R  995881 101.00          R:  42
  7 Langpaulová Anna         AC Sparta Praha      SCP8257 C   51567 103.00          R: 142
  8 Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 R  232409 105.00          R:  22
  9 Machútová  Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8851 R  553449 107.00          R:  47
 10 Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 R  703370 109.00          R:  55
 11 Kuncová Eliška           SK Severka Šumperk   SSU8951 R    7877 111.00          R:  60
 12 Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 E   51787 113.00          R:  14
 13 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E    9784 115.00          R:  16
 14 Vondřichová  Anna        Nereg. Vondřichová   NE3        232131 117.00         
 15 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906 119.00          R:  41
 16 Hrouzová Pavlína         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8559 C  995815 121.00          R: 100
 17 Fenclová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E  301173 123.00          R:  24
 18 Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 C   51718 125.00          R:  56
 19 Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E   51755 127.00          R:  17
 20 Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152 R   51568 129.00          R:  30
 21 Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C    9785 131.00          R:  98
 
Startovka kategorie: D35         1.9km  155m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051 C  515465  60.00          R: 524
  2 Matějková Sylva          Orientační klub TOM  ROZ6550 C          62.00         
  3 Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C  434834  64.00         
  4 Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C  347864  66.00         
  5 Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP9998 C    4423  68.00         
  6 Čermáková Gabriela       SK Kamenice          KAM6752 C  232397  70.00         
  7 Sieglová Dagmar          Nereg. Sieglovi      NE2          4651  72.00         
  8 Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C   49647  74.00         
  9 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C   52273  76.00         
 10 Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C   53567  78.00         
 11 Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C    9551  80.00         
 12 Kováříková Erika         SK Kamenice          KAM7252 C   51499  82.00         
 13 Sedláčková Jana          Sokol Holešov        HLV7060 C  416084  84.00         
 14 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C    8307  86.00         
 15 Weberová  Zuzana         OK 99 Hradec Králové PHK6961 C    9462  88.00         
 16 Brodová Gabriela         Sokol Frýdek - Míste SFM7152 C   49441  90.00         
 17 Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C   49155  92.00         
 18 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359  94.00         
 19 Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C  301616  96.00         
 20 Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C    9676  98.00         
 21 Jespers Leene            Trol Belgium         002        236262 100.00         
 22 Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C  232198 102.00         
 23 Hausenblasová Klára      SK Kamenice          KAM7052 C  361912 104.00         
 24 Kunzová Ivana            KPKS BETA Brno       BBM7155 C   52346 106.00         
 25 Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C    8913 108.00         
 26 Dastychová Alexandra     OK RECO Sport        PEN7450 C  428299 110.00         
 27 Hápová  Šárka            OK 99 Hradec Králové PHK7157 C    9396 112.00         
 28 Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C  301618 114.00         
 29 Buchwaldková Klára       Sokol Frýdek - Míste SFM7153 C         116.00         
 30 Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C  406955 118.00         
 31 Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C    8256 120.00         
 32 Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C  259072 122.00         
 33 Vakant                                                          124.00         
 34 Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 C  211303 126.00         
 
Startovka kategorie: D40         1.8km  145m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C  361943  90.00         
  2 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C    7868  92.00         
  3 Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C  331708  94.00         
  4 Voborníková Eva          SK Chotěboř          CTB6851 C   51837  96.00         
  5 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C    9678  98.00         
  6 Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677 100.00         
  7 Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C  232393 102.00         
  8 Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C    7722 104.00         
  9 Petra Brousilová         SK Praga Praha       PGP6744 C    4430 106.00         
 10 Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553 C   52427 108.00         
 11 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C    9681 110.00         
 12 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111 112.00         
 13 Kozáková Dita            SK Kamenice          KAM6753 C   51618 114.00         
 14 Müllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751 C  515141 116.00         
 15 Nechutová Alena          SKP Žďár nad Sázavou PZR6969 C  220396 118.00         
 16 Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750 C   52179 120.00         
 17 Končáková Kateřina       Sokol Holešov        HLV6856 C  416086 122.00         
 18 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C  301143 124.00         
 19 Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C   53193 126.00         
 20 Klimešová Hana           Tempo Praha          TEP6150 C    4434 128.00         
 21 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490 130.00         
 22 Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C  416843 132.00         
 23 Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C  416317 134.00         
 24 Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C  331717 136.00         
 25 Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C   51275 138.00         
 26 Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C  515454 140.00         
 27 Vakant                                                          142.00         
 
Startovka kategorie: D45         1.7km  140m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387  60.00         
  2 Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C  515431  62.00         
  3 Rusá Lenka               TJ Sokol Dobřichovic DCE6452 C  301314  64.00         
  4 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174  66.00         
  5 Vlčková Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351 C  995829  68.00         
  6 Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C   52358  70.00         
  7 Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660  72.00         
  8 Denková Barbora          Nereg. Denk          NE4          4654  74.00         
  9 Zelenková  Lenka         OK 99 Hradec Králové PHK6152 C  405951  76.00         
 10 Kraemer Karin            Post SV Dresden      003          2153  78.00         
 11 Stibalová Věra           KOB Děčín            LDC6051 C    8344  80.00         
 12 Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C   53182  82.00         
 13 Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352 C    9609  84.00         
 14 Dragowska Marzena        OKS Otwock           005        412307  86.00         
 15 Vakant                                                           88.00         
 16 Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C  425590  90.00         
 17 Bártová Eva              SOOB Spartak Rychnov SRK5551 C    9484  92.00         
 18 Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C  405972  94.00         
 19 Hartlová Blanka          TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C   51356  96.00         
 20 Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C   51269  98.00         
 21 Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949 100.00         
 22 Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467 102.00         
 23 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C    9908 104.00         
 24 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C   51734 106.00         
 25 Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C  303944 108.00         
 26 Vakant                                                          110.00         
 
Startovka kategorie: D50         1.5km  130m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C    9313 104.00         
  2 Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C   51795 106.00         
  3 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651    411563 108.00         
  4 Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C    9112 110.00         
  5 Jahnová Helena           AC Sparta Praha      SCP5550 C   52760 112.00         
  6 Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C   53292 114.00         
  7 Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C   51957 116.00         
  8 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168 118.00         
  9 Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C    7870 120.00         
 10 Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C   52095 122.00         
 11 Rybářová Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK5551 C    9406 124.00         
 12 Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751 C   52184 126.00         
 13 Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604 128.00         
 14 Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C    8680 130.00         
 15 Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C    9117 132.00         
 16 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C    9690 134.00         
 17 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171 136.00         
 18 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C   51966 138.00         
 19 Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C   52108 140.00         
 20 Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401 142.00         
 21 Alice Fejlková           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351      9107 144.00         
 22 Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C   51900 146.00          R: 175
 
Startovka kategorie: D55         1.5km  130m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C   52253   4.00         
  2 Opavová Stanislava       MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C    7884   6.00         
  3 Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959   8.00         
  4 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991  10.00         
  5 Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C   49821  12.00         
  6 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452      4631  14.00         
  7 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645  16.00         
  8 Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C  232515  18.00         
  9 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162  20.00         
 10 Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C    9688  22.00         
 11 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  24.00         
 12 Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799  26.00         
 13 Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C   52226  28.00         
 14 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C   51135  30.00         
 15 Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C   51216  32.00         
 16 Paulová Mirka            TJ Sokol Dobřichovic DCE5250 C   53597  34.00         
 17 Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C  301247  36.00         
 18 Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350 C   52557  38.00         
 19 Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C    8259  40.00         
 20 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165  42.00         
 21 Vakant                                                           44.00         
 
Startovka kategorie: D60         1.4km  100m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C  405955  53.00         
  2 Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C  301240  55.00         
  3 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  57.00         
  4 Suchá Bohuslava          SK Praga Praha       PGP4450 C   51639  59.00         
  5 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247  61.00         
  6 Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850 C   52600  63.00         
  7 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549  65.00         
  8 Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C   51265  67.00         
  9 Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C   51647  69.00         
 10 Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096  71.00         
 11 Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753 C  301172  73.00         
 12 Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C   53540  75.00         
 
Startovka kategorie: D65         1.4km  100m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  82.00         
  2 Novotná Marie            OK 99 Hradec Králové PHK3951 C    9421  84.00         
  3 Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C   51612  86.00         
  4 Vakant                                                           88.00         
 
Startovka kategorie: H10         1.4km   70m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lošťák Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT9901 C    8109   1.00         
  2 Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 C  331267   3.00         
  3 Matoušek Matěj           SK Severka Šumperk   SSU0005 C   52575   5.00         
  4 Blažek Jan               SK Radioklub Blansko RBK9901 C  219241   7.00         
  5 Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 C   51203   9.00         
  6 Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C   49440  11.00         
  7 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 C   51636  13.00         
  8 Baláček Jan              Orientační klub TOM  ROZ9901 C          15.00         
  9 Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901     51143  17.00         
 10 Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C  410789  19.00         
 11 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C  425596  21.00         
 12 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C  411591  23.00         
 13 Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 C   51207  25.00         
 14 Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C    9569  27.00         
 15 Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C          29.00         
 16 Strakoš Matěj            Sokol Frýdek - Míste SFM9901 C   49481  31.00         
 17 Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV0000 C  301599  33.00         
 18 Sedláček Jan             Sokol Holešov        HLV9927 C   53830  35.00         
 19 Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 C  232959  37.00         
 20 Buytaert Sverre          Trol Belgium         002        236254  39.00         
 21 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C  416215  41.00         
 22 Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 C  336770  43.00         
 23 Šimon Roubal             Orientační klub TOM  ROZ9903 C          45.00         
 24 Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C   51208  47.00         
 25 Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902    416292  49.00         
 26 Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 C    9830  51.00         
 27 Vakant                                                           53.00         
 
Startovka kategorie: H10L        2.4km   70m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voborník Jakub           SK Chotěboř          CTB0001 C   53133   1.00         
  2 Kříž Jonáš               SK Kamenice          KAM0001 C           3.00         
  3 Tomáš Brousil            SK Praga Praha       PGP0100 C  436403   5.00         
  4 Furst Kryštof            SK Kamenice          KAM0205 C    4409   7.00         
  5 Trnka Marek              USK Praha            VSP0402 C    4441   9.00         
  6 Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C    4408  11.00         
  7 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101     51543  13.00         
  8 Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C   51745  15.00         
  9 Dastych Petr             OK RECO Sport        PEN0000 C          17.00         
 10 Víšek Martin             SK Kamenice          KAM0102 C    4404  19.00         
 11 Trnka Martin jun         USK Praha            VSP0300 C    4440  21.00         
 12 Hankovec Hugo Matěj      SK Kamenice          KAM0201 C  436446  23.00         
 13 Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102    411599  25.00         
 14 Vakant                                                           27.00         
 
Startovka kategorie: H12         1.5km   55m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 B   52624  26.00         
  2 Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 B  253124  28.00         
  3 Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 B   51405  30.00         
  4 Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B  331705  32.00         
  5 Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 C  232395  34.00         
  6 Kubánek Jaroslav         Sportcentrum Jičín   SJC9803 C    4745  36.00         
  7 Háp  Ondřej              OK 99 Hradec Králové PHK9702 C  336739  38.00         
  8 Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 B  331466  40.00         
  9 Šťastný Michal           Orientační klub TOM  ROZ9701 C          42.00         
 10 Hanuš  Tomáš             OOB TJ Turnov        TUR9702 C    8374  44.00         
 11 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601    411527  46.00         
 12 Lukáš Marek              TJ Sparta Doly Kladn DKL9702 C  336745  48.00         
 13 Sedláček Ondřej          Sokol Holešov        HLV9732 C  219219  50.00         
 14 Nechuta David            SKP Žďár nad Sázavou PZR9701 C  232891  52.00         
 15 Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701 C  331203  54.00         
 16 Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 C  361923  56.00         
 17 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 B    4743  58.00         
 18 Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B  438629  60.00         
 19 Bernatík Lukáš           Sokol Frýdek - Míste SFM9801 C   49485  62.00         
 20 Bencúr Juraj             TJ Slovan Luhačovice LCE9901 C  237601  64.00          R: 939
 21 Peřinka Šimon            KPKS BETA Brno       BBM9700 C  331797  66.00         
 22 Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 C  232403  68.00         
 23 Jíra Tomáš               Orientační klub TOM  ROZ9800 C  361928  70.00         
 24 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 C  995840  72.00         
 25 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703    411526  74.00         
 26 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C   49648  76.00         
 27 Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 C    4742  78.00         
 28 Vakant                                                           80.00         
 
Startovka kategorie: H14         1.7km  100m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 B  410247   2.00         
  2 Kunz Jan                 KPKS BETA Brno       BBM9601 C  416034   4.00         
  3 Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 C  995812   6.00         
  4 Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C  416836   8.00         
  5 Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500    255566  10.00         
  6 Dragowski Mateusz        OKS Otwock           005        412326  12.00         
  7 Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A  411609  14.00         
  8 Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 B  232322  16.00         
  9 Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 B  331262  18.00         
 10 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B    4239  20.00         
 11 Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B    9572  22.00         
 12 Málek Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9505 B  330693  24.00         
 13 Klíma Lukáš              TJ ZVVZ Milevsko     MIL9501 C    8694  26.00         
 14 Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 B  232426  28.00         
 15 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B  232512  30.00         
 16 Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601      7238  32.00         
 17 Jordanov Alexandr        KPKS BETA Brno       BBM9501 B  410320  34.00         
 18 Charvát Jan              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9601    331146  36.00         
 19 Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 B  336769  38.00         
 20 Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B  301292  40.00         
 21 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 B    9996  42.00         
 22 Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B  232509  44.00         
 23 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 B    9570  46.00         
 24 Mrkos Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9508 C     128  48.00         
 25 Hlubuček Jan             OK Jihlava           SJI9603 C  420424  50.00         
 
Startovka kategorie: H16         2.4km  200m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401 A  232267  41.00         
  2 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983  43.00         
  3 Melichar Jan             KOB Dobruška         DOB9401      7235  45.00         
  4 Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 B  207825  47.00         
  5 Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B   51471  49.00         
  6 Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 C  301135  51.00         
  7 Sháněl Jan               KOB Choceň           CHC9402 C    9560  53.00         
  8 Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A   51288  55.00         
  9 Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A   51475  57.00         
 10 Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301 C    9664  59.00         
 11 Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 B  232245  61.00         
 12 Hanuš Pavel              KOB Choceň           CHC9302 C  232910  63.00         
 13 Prášek Přemysl           SK Praga Praha       PGP9302 B  410392  65.00          R:1194
 
Startovka kategorie: H18         2.8km  220m 20k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B  301612 115.00          R:1172
  2 Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A  301101 117.00         
  3 Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C    9449 119.00         
  4 Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C  416331 121.00         
  5 Aschermann Michal        SK Kamenice          KAM9104 B  232402 123.00         
  6 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 B  426348 125.00         
  7 Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A   52158 127.00         
  8 Hájek Adam               OB SK Zvole          ZVO9201 C  515021 129.00         
  9 Klimeš Ondřej            Tempo Praha          TEP9200 C    4436 131.00         
 10 Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 A   53660 133.00         
 11 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C    8177 135.00         
 12 Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 B  232343 137.00         
 13 Denk Štěpán              SK Praga Praha       PGP9104 C   49151 139.00         
 14 Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 A  995799 141.00         
 15 Vakant                                                          143.00         
 
Startovka kategorie: H20         2.8km  220m 20k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Frank Jan                KČT Aš               MAS9001 C  416189  41.00         
  2 Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A  232039  43.00         
  3 Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 A   52161  45.00         
  4 Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C    8466  47.00         
  5 Beran Pavel              TJ Tatran Jablonec n TJN8902    416831  49.00         
  6 Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A  301284  51.00         
  7 Dragowski Kuba           OKS Otwock           005        504413  53.00         
  8 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  887637  55.00         
  9 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108  57.00         
 10 Pilkowski Tadeusz        OKS Otwock           005        842658  59.00         
 11 Vakant                                                           61.00         
 
Startovka kategorie: H21A        3.2km  260m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C   51330  25.00          R: 356
  2 König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C  999666  27.00          R: 435
  3 Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C 1919191  29.00          R: 472
  4 Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C    9281  31.00          R: 324
  5 Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C    9962  33.00          R: 187
  6 Koblic Jan               OOB Vamberk          VAM7601 C    9528  35.00          R: 221
  7 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C   52300  37.00          R: 143
  8 Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301 C    8129  39.00          R: 178
  9 Pospíšil Ondřej          SK Kotlářka Praha    DKP8717 C  336746  41.00          R: 323
 10 Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C    8009  43.00          R: 281
 11 Valík  Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK7801 C  553433  45.00          R: 357
 12 Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C   51566  47.00          R: 405
 13 Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C   51587  49.00          R: 462
 14 Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C  331606  51.00          R: 249
 15 Dittmann Robert          SSV Planeta Radebeul 008        501931  53.00         
 16 Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 C   52024  55.00          R: 241
 17 Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804 C   52643  57.00          R: 300
 18 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324  59.00          R: 261
 19 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C    9974  61.00          R: 341
 20 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R 1302816  63.00          R: 259
 21 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C    9274  65.00          R: 263
 22 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C  515433  67.00          R: 328
 23 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188  69.00          R: 214
 24 Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105 B   53667  71.00          R: 314
 25 Hodboď Jakub             VSK Slavia TU Libere VLI8500 C    8286  73.00          R: 410
 26 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982  75.00          R:  28
 27 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980  77.00          R: 167
 28 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C    9669  79.00          R: 124
 29 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267  81.00          R: 235
 30 Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C  515159  83.00          R: 243
 31 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002    920696  85.00          R: 131
 32 Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C   52641  87.00          R: 317
 33 Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601 C   51686  89.00          R: 294
 34 Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C  976000  91.00          R: 361
 35 Kuban Michal             SK Chrast            CHT8505 C   52303  93.00          R: 350
 36 Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 C    7878  95.00          R: 257
 37 Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C   51637  97.00          R: 135
 38 Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 A  920671  99.00          R: 220
 39 Vrabec Ondřej            AC Sparta Praha      SCP8303 C   51558 101.00          R: 208
 40 Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C    9972 103.00          R: 213
 41 Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 C    9670 105.00          R: 354
 42 Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 R   51733 107.00          R:  50
 43 Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 R   49689 109.00          R: 689
 44 Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C    7767 111.00          R: 206
 45 Zakouřil Tomáš           USK Praha            VSP7500 C   51726 113.00          R: 444
 46 Jelínek Petr             JELAS Turnov         TUN7801 C    8100 115.00          R: 237
 47 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C  995805 117.00          R: 156
 48 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632 119.00          R: 276
 49 Brabec Jaroslav          SK Žabovřesky Brno   ZBM8242 C   52054 121.00          R: 310
 50 Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C    9230 123.00          R: 252
 51 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469 125.00          R: 251
 52 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050 127.00          R: 228
 53 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    5180 129.00          R: 474
 54 Heczko Robert            VSK Slavia TU Libere VLI7801 R    8862 131.00          R: 347
 55 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140 133.00          R: 269
 56 Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C    4298 135.00          R: 224
 57 Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201      8972 137.00          R: 425
 58 Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C    9508 139.00          R: 319
 59 Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C   52250 141.00          R: 173
 60 Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C    7210 143.00          R: 114
 61 Mrkvica Petr             VSK VŠB TU Ostrava   VOV7802 C  247250 145.00          R: 384
 62 Vakant                                                          147.00         
 
Startovka kategorie: H21B        2.5km  210m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C   51498  32.00          R: 977
  2 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C          34.00          R: 182
  3 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322  36.00          R: 318
  4 Rozzi Alessio            SSD Gaja - Trieste   010        250407  38.00         
  5 Knaup Jan                SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7702 C  771101  40.00          R: 816
  6 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985  42.00          R: 487
  7 Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C  515076  44.00          R: 332
  8 Vokurka Jan              OK Harcov            HAR7501 C  253145  46.00          R: 571
  9 Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C    8868  48.00          R: 400
 10 Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001 C   49811  50.00          R: 673
 11 Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535 C   52858  52.00          R: 297
 12 Mencl Pavel              SK Kotlářka Praha    DKP7912 C          54.00          R:1185
 13 Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C    9269  56.00          R: 334
 14 Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C  416025  58.00          R: 371
 15 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  60.00          R: 431
 16 Matoušek Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C  301190  62.00          R: 573
 17 Miroslav Korecký         SK Chrast            CHT     C          64.00         
 18 Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN8100 C   52625  66.00          R: 630
 19 Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C   51605  68.00          R: 550
 20 Dneboský František       Nereg. Dneboský      NE6         51348  70.00         
 21 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911  72.00          R: 374
 22 Jiroušek Pavel           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7704 C   51487  74.00          R: 555
 23 Müller Denis             Treptower SV 1949    012        740307  76.00         
 24 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C   52916  78.00          R: 496
 25 Šatánek Martin           Sokol Frýdek - Míste SFM8201 C   49490  80.00          R: 969
 26 Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 B    9188  82.00          R: 433
 27 Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C  688889  84.00          R: 562
 28 Hojný Michal             AC Sparta Praha      SCP7613 C   51551  86.00          R: 768
 29 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234  88.00          R: 665
 30 Jevsejenko Alexandr      SK Žabovřesky Brno   ZBM8110 C   52073  90.00          R: 599
 31 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 A    7761  92.00          R: 196
 32 Hladký Viktor            OOB Vamberk          VAM8201 C    9598  94.00          R: 522
 33 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C    9893  96.00          R: 392
 34 Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001      7237  98.00          R: 333
 35 Vakant                                                          100.00         
 36 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118 102.00          R: 381
 37 Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C  253360 104.00          R: 493
 38 Procházka Zdenek         SK Kotlářka Praha    DKP7800 C   51801 106.00          R: 362
 39 Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C    8127 108.00          R: 473
 40 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C  515195 110.00          R: 724
 41 Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C   53583 112.00          R: 200
 42 Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C    9700 114.00          R: 564
 43 Stoszek Jakub            VSK VŠB TU Ostrava   VOV8300 C   52939 116.00          R: 607
 44 Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C    7230 118.00          R: 422
 45 Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C  301644 120.00          R: 245
 46 Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391 122.00          R: 894
 47 Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C   51534 124.00          R: 608
 48 Sebera Václav            Sokol Frýdek - Míste SFM8302 C   49483 126.00          R: 967
 49 Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A 1080493 128.00          R: 890
 50 Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C  811213 130.00          R: 524
 51 Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C  416199 132.00          R: 480
 52 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A  416840 134.00          R: 540
 53 Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C    8871 136.00          R: 534
 54 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  207810 138.00          R: 541
 55 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B   52902 140.00          R: 292
 56 Andrš Jiří               OOB Vamberk          VAM8601 C    9515 142.00          R: 523
 57 Nedbal Dalibor           VŠSK MFF UK Praha    MFP8003 C  232648 144.00          R: 815
 
Startovka kategorie: H21C        2.4km  200m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C  303945  75.00          R: 418
  2 Hampl Petr               KOB Dobruška         DOB8300 C   51493  77.00          R: 663
  3 Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C  428279  79.00          R: 430
  4 Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201 C   49858  81.00          R: 622
  5 Sršeň Tomáš              OOB Vamberk          VAM8001 C    9590  83.00         
  6 Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C  410393  85.00          R: 586
  7 Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C  995800  87.00          R: 302
  8 Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202 C    8695  89.00          R: 678
  9 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712  91.00          R: 402
 10 Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901 C   52246  93.00          R: 427
 11 Žižka Přemysl            TJ ZVVZ Milevsko     MIL7301 C    7857  95.00          R: 591
 12 Pešek Kamil              TJ Loko Česká Třebov CET8002 C    9719  97.00          R:1149
 13 Kříž Štěpán              AC Sparta Praha      SCP0002 C  301165  99.00         
 14 Vávra Vojtěch            Nereg. Vavra         NE5          4655 101.00         
 15 Laga Miroslav            SK Zbraslav          ZBP7900 C   53582 103.00          R: 529
 16 Nováček Radek            OOB Třebíč           TTR8701 C 2011820 105.00          R: 859
 17 Brodecký Radek           SK Radioklub Blansko RBK8004 C  410332 107.00          R:1161
 18 Albl Miloslav            VSK Přírodověda - or PVP7605 C  420455 109.00          R: 868
 19 Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C   53586 111.00          R: 625
 20 Jirásek Jakub            OOB Třebíč           TTR8601 C         113.00          R: 734
 21 Brabač Lukáš             AC Sparta Praha      SCP8505 C   51573 115.00          R:1069
 22 Vakant                                                          117.00         
 
Startovka kategorie: H21E        3.2km  280m 28k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C    9359  65.00          R: 105
  2 Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A  416118  67.00          R: 152
  3 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 R    8277  69.00          R:  26
  4 Jansa Jiří               SK Chrast            CHT8402 R   51896  71.00          R:  76
  5 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C    8301  73.00          R:  53
  6 Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C    9694  75.00          R: 142
  7 Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 E  995807  77.00          R:  24
  8 Härtelt Daniel           OLV Potsdam          006        812005  79.00         
  9 Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C  301545  81.00          R: 159
 10 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  83.00          R: 137
 11 Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R    9987  85.00          R:  29
 12 Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 C   53285  87.00          R: 104
 13 Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 A  515142  89.00          R: 129
 14 Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C   52105  91.00          R: 146
 15 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 E  515132  93.00          R:  64
 16 Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 R    9526  95.00          R:  70
 17 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  515130  97.00          R:  99
 18 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590  99.00          R: 102
 19 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C   51840 101.00          R: 103
 20 Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 C  232019 103.00          R: 117
 21 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C    8931 105.00          R:  94
 22 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C  253358 107.00          R: 170
 23 Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 C  887941 109.00          R:  36
 24 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298 111.00          R: 157
 25 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C    9693 113.00          R:  73
 26 Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 R    9410 115.00          R:  27
 27 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C  515464 117.00          R:  98
 28 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R  995821 119.00          R:  30
 29 Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C   51648 121.00          R: 176
 30 Skripnik Štěpán          AC Sparta Praha      SCP7901 C    8878 123.00          R:  75
 31 Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C   51682 125.00          R: 202
 32 Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R    7981 127.00          R:  40
 33 Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R  553446 129.00          R:  34
 34 Svihovsky Jaromir        Sportcentrum Jičín   SJC8005 R  500263 131.00          R:  83
 35 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C  515475 133.00          R: 112
 36 Rychlý Pavel             TJ Opava             OOP8505 C   52758 135.00          R:  87
 37 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C   52106 137.00          R:  69
 38 Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100 R   52296 139.00          R:  48
 39 Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R    8893 141.00          R:  52
 40 Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C    9903 143.00          R:  86
 41 Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C   51797 145.00          R: 115
 42 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C    8300 147.00          R:  79
 
Startovka kategorie: H35         2.5km  200m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stránský Dušan           OK Lokomotiva Pardub LPU7409 C  301196   2.00         
  2 Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C  995898   4.00         
  3 Buytaert Frank           Trol Belgium         002        236267   6.00         
  4 Sikora Tomáš             Sokol Frýdek - Míste SFM7001 C   49484   8.00         
  5 Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007 C    4767  10.00         
  6 Matoušek Milan           SK Severka Šumperk   SSU6701 C   52566  12.00          R: 997
  7 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C  336784  14.00         
  8 Zschäckel Raik           LG Nordost           004        503365  16.00         
  9 Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C    9430  18.00         
 10 Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301 C   51508  20.00         
 11 Vakant                                                           22.00         
 12 Myslivec Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK7002 C    9127  24.00         
 13 Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C   51239  26.00         
 14 Schmiedeberg Lars        LG Nordost           004          6061  28.00         
 15 Háp  Pavel               OK 99 Hradec Králové PHK7101 C    9395  30.00         
 16 Kunz Martin              KPKS BETA Brno       BBM7101 C  553435  32.00         
 17 Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 R 1302798  34.00         
 18 Szczygiel Marcin         SZC                  007        413320  36.00         
 19 Žemla Tomáš              AC Sparta Praha      SCP7105 C   51565  38.00         
 20 Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C    2460  40.00         
 21 Sedláček Jaroslav        Sokol Holešov        HLV6404 C   53827  42.00         
 22 Leibiger Jens            Post SV Dresden      003        591019  44.00         
 23 Meyer Dirk               Treptower SV 1949    012          5047  46.00         
 24 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C  505131  48.00         
 25 Schmiedeberg Nils        LG Nordost           004        501914  50.00         
 26 Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK6701 C    9461  52.00         
 27 Vakant                                                           54.00         
 
Startovka kategorie: H40         2.3km  195m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Urbánek Lumír            SKOB Ostrov          ONO6701 C   52181   2.00         
  2 Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701 C   51477   4.00         
  3 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    8523   6.00         
  4 Dietrich Daniel          KOB Chemopetrol Litv LIT6601 C    8122   8.00         
  5 Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C  232417  10.00         
  6 Dragowski Marek          OKS Otwock           005        345986  12.00         
  7 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679  14.00         
  8 Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C  219243  16.00         
  9 Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C  416828  18.00         
 10 Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C  420430  20.00         
 11 Antoš Svatopluk          Sportcentrum Jičín   SJC6602 C    9963  22.00         
 12 Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C    8185  24.00         
 13 Pulec Pavel              VSK MZLU Brno        VBM6201 C  515090  26.00         
 14 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C   49646  28.00         
 15 Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901 C  410782  30.00         
 16 Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501 C    9632  32.00         
 17 Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C    9552  34.00         
 18 Klimeš Petr              Tempo Praha          TEP6300 C    4435  36.00         
 19 Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP9999 C    4424  38.00         
 20 Končák Jaroslav          Sokol Holešov        HLV6321 C   53856  40.00         
 21 Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374  42.00         
 22 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279  44.00         
 23 Čech Jiří                OK Jihlava           SJI6803 C  361999  46.00         
 24 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256  48.00         
 25 Siegl Roman              Nereg. Sieglovi      NE2          4443  50.00         
 26 Voborník Petr            SK Chotěboř          CTB6601 C   51836  52.00         
 27 Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C   52276  54.00         
 28 Sanna Roberto            VSK Přírodověda - or PVP6704 C  887925  56.00         
 29 Jordanov Nikolaj         VSK MZLU Brno        VBM6501 C  410321  58.00         
 30 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680  60.00         
 31 Frýba Robert             OK Jihlava           SJI6802 C  253125  62.00         
 32 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C  416839  64.00         
 33 Lukáš Petr               TJ Sparta Doly Kladn DKL6902 C  336748  66.00         
 34 Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C  301195  68.00         
 35 Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C  301646  70.00         
 36 Vakant                                                           72.00         
 
Startovka kategorie: H45         2.0km  185m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C    9916  29.00         
  2 Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C  515016  31.00         
  3 Zebrowski Darek          OKS Otwock           005        887219  33.00         
  4 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105  35.00         
  5 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998  37.00         
  6 Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul 008        300690  39.00         
  7 Patočka Petr             KPKS BETA Brno       BBM6300 C  553436  41.00         
  8 Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C   49818  43.00         
  9 Smutný Michal            OOB Vamberk          VAM6201 C    9672  45.00         
 10 Souček  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5503 C    9837  47.00         
 11 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  49.00         
 12 Pliska Miloš             SK Praga Praha       PGP6304 C  420405  51.00         
 13 Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C    7762  53.00         
 14 Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C    9573  55.00         
 15 Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C   52115  57.00         
 16 Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C   49897  59.00         
 17 Vojtěch Fejlek           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202      9104  61.00         
 18 Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C  405971  63.00         
 19 Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C    9685  65.00         
 20 Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369  67.00         
 21 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  69.00         
 22 Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C   51276  71.00         
 23 Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK6120 C   52163  73.00         
 24 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971  75.00         
 25 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C   52248  77.00         
 26 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C    9007  79.00         
 27 Hartl Zdeněk             TJ AERO Odolena Voda ODV6300 C   52121  81.00         
 28 Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C   51465  83.00         
 29 Melichar Igor            OK 99 Hradec Králové PHK        336796  85.00         
 30 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  87.00         
 31 Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C   51631  89.00         
 32 Vakant                                                           91.00         
 
Startovka kategorie: H50         1.9km  150m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C   51581  20.00         
  2 Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C    8260  22.00         
  3 Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C   52275  24.00         
  4 Hornik Zbigniew          SKO Kompas           011        249258  26.00         
  5 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C   52917  28.00         
  6 Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C   52428  30.00         
  7 Stibal Ivan              KOB Děčín            LDC5701 C    8337  32.00         
  8 Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C   51753  34.00         
  9 Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C   51973  36.00         
 10 Konstanciak Andrzej      OKS Otwock           005        412316  38.00         
 11 Cigoš Petr               TJ Tesla Brno        TBM5602 C   53287  40.00         
 12 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  42.00         
 13 Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797  44.00         
 14 Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C  301147  46.00         
 15 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262  48.00         
 16 Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400  50.00         
 17 Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C  303960  52.00         
 18 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063  54.00         
 19 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    9907  56.00         
 20 Vohadlo Jiří             SK Praga Praha       PGP5701 C  410716  58.00         
 21 Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902 C   51515  60.00         
 22 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801     51542  62.00         
 23 Kraemer Werner           Post SV Dresden      003          2046  64.00         
 24 Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C    9599  66.00         
 25 Vlček Josef              SK Týniště nad Orlic TYN5602 C  995828  68.00         
 26 Störp Ralf               LG Nordost           004          5144  70.00         
 27 Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C    9902  72.00         
 28 Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C   51955  74.00         
 29 Dragowski Robert         OKS Otwock           005        887222  76.00         
 30 Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C  410327  78.00         
 31 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  410397  80.00         
 32 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167  82.00         
 33 Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C    9109  84.00         
 34 Jahn Pavel               AC Sparta Praha      SCP5500 C   52759  86.00         
 35 Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C   52107  88.00         
 36 Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5901 C    9403  90.00         
 37 Vakant                                                           92.00         
 
Startovka kategorie: H55         1.8km  140m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204  50.00         
  2 Richter Rudolf           TJ Spartak Adamov    ADA5113 C  352315  52.00         
  3 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643  54.00         
  4 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  56.00         
  5 Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN5401 C  411761  58.00         
  6 Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C   52111  60.00         
  7 Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C    9721  62.00         
  8 Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C   52252  64.00         
  9 Vondrouš Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201 C    9453  66.00         
 10 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001      7777  68.00         
 11 Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C   49606  70.00         
 12 Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C    9209  72.00         
 13 Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343  74.00         
 14 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645  76.00         
 15 Bartkowiak Edward        Grunwald Poznaň      0014800    412412  78.00         
 16 Chalupa Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU5301 C    9259  80.00         
 17 Ziesche Juergen          Loko Berlin          009        236105  82.00         
 18 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686  84.00         
 19 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002    411580  86.00         
 20 Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C  219273  88.00         
 21 Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C  361986  90.00         
 22 Härtelt Helmut           SSV Planeta Radebeul 008       1951308  92.00         
 23 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890  94.00         
 24 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C    9215  96.00         
 25 Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C  416324  98.00         
 26 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201      7778 100.00         
 27 Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C  416833 102.00         
 28 Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C    9257 104.00         
 29 Frenzel Michael          Loko Berlin          009        501913 106.00         
 30 Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C    9312 108.00         
 31 Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C  331213 110.00         
 32 Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C    9687 112.00         
 33 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301    336709 114.00         
 34 Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C  410398 116.00         
 35 Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C  253372 118.00         
 36 Hickethier Manfred       SSV Planeta Radebeul 008        336118 120.00         
 37 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C    8299 122.00          R: 437
 
Startovka kategorie: H60         1.5km  110m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schmalfeld Tasilo        SSV Planeta Radebeul 008        300684  80.00         
  2 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  82.00         
  3 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  84.00         
  4 Valasek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C   49813  86.00         
  5 Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C   51511  88.00         
  6 MIKAN vladimir           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C    9913  90.00         
  7 Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C    8805  92.00         
  8 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283  94.00         
  9 Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C  255567  96.00         
 10 Procházka Aleš           SK Kotlářka Praha    DKP4700 C   49885  98.00         
 11 Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C   52299 100.00         
 12 Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C   51994 102.00         
 13 Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C    8258 104.00         
 14 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554 106.00         
 15 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213 108.00         
 16 Pokorný Karel            KOB Temelín          TEM4701 C  301187 110.00         
 17 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235 112.00         
 18 Mudr Stanislav           TJ Sokol Dobřichovic DCE4400 C  232101 114.00         
 19 Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C    9777 116.00         
 20 Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C  320135 118.00         
 21 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562 120.00         
 22 Pelz Lubomír             SKP Žďár nad Sázavou PZR4901 C   52308 122.00         
 23 Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C   51863 124.00         
 24 Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760 126.00         
 25 Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C   51332 128.00         
 
Startovka kategorie: H65         1.5km  110m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paul Josef               TJ Sokol Dobřichovic DCE4401 C  301171   0.00         
  2 Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C   52665   2.00         
  3 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C   53507   4.00         
  4 Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C  301345   6.00         
  5 Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C   52660   8.00         
  6 Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C  416129  10.00         
  7 Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C    4438  12.00         
  8 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C  301501  14.00         
  9 Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C   51918  16.00         
 10 Suchý Karel              SK Praga Praha       PGP4300 C   51640  18.00         
 11 Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C    7882  20.00         
 12 Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C    7930  22.00         
 13 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  24.00         
 14 Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C   49847  26.00         
 15 Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C    8324  28.00         
 16 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C    4439  30.00         
 17 Vakant                                                           32.00         
 
Startovka kategorie: H70         1.4km  100m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C    9460  11.00         
  2 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  13.00         
  3 Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C    8797  15.00         
  4 Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C    9422  17.00         
  5 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  500268  19.00         
  6 Vřešťál Jan              Nereg. Vřeštál       NE1          4442  21.00         
  7 Semorád Miloš            AC Sparta Praha      SCP3300 C   49404  23.00         
  8 Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C  416268  25.00         
  9 Cupák Miloslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE2200 C   51974  27.00         
 10 Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C   52180  29.00         
 11 Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C   51700  31.00         
 12 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544  33.00         
 13 Mack Zdeněk              Slavoj Praha         SJP2700 C   49622  35.00         
 14 Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455  37.00         
 15 Vakant                                                           39.00         
 
Startovka kategorie: HDR         2.4km   70m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richterová Julie         TJ Spartak Adamov    ADA0351 C   49285                
  2 Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401 C  436432                
  3 Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401      7780                
  4 Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0151 C                        
  5 Chaloupka Viktor         SK Kamenice          KAM0301 C    4412                
  6 Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C    4413                
  7 Zánová Aneta             SK Kamenice          KAM0351 C    4414                
  8 Víšková Veronika         SK Kamenice          KAM0450 C                        
  9 Rychlá Kája              TJ Loko Krnov        KRN0750 C   52626                
 10 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C   51201                
 11 Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C  218785                
 12 Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C  428211                
 13 Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C  428269                
 14 Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP9996 C    4421                
 15 Kristýna Klímová         TJ ZVVZ Milevsko     MIL     C    8697                
 16 Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501 C    9702                
 17 Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451 C    4425                
 18 Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301 C  301500                
 19 Urbánková Eva            SKOB Ostrov          ONO0650 C  301502                
 20 Vydrová Zuzana           OK RECO Sport        PEN0250 C    4428                
 21 Lucka Brousilová         SK Praga Praha       PGP0144 C    4429                
 22 Dobiášová Jitka          SKOB Roudnice nad La ROU0350 C    8867                
 23 Dobiášová Anna           SKOB Roudnice nad La ROU0550 C    8866                
 24 Štorová Anna             SKOB Roudnice nad La ROU9903 C   51434                
 25 Broda Aleš               Sokol Frýdek - Míste SFM0201 C   49489                
 26 Spratek Adam             Sokol Frýdek - Míste SFM0202 C   49488                
 27 Bernatíková Hana         Sokol Frýdek - Míste SFM0251 C   49450                
 28 Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK          9111                
 29 Novotná Viktorka         TJ Tatran Jablonec n TJN0250 C  425591                
 30 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C   52239                
 31 Havel Tomáš              SOK TJ Turnov        TUV0201 C    2219                
 32 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C    6886                
 33 Brádler Václav           USK Praha            VSP0600 C  416121                
 34 Siegl Matyáš             Nereg. Sieglovi      NE2          4653                
 35 Ceulemans Lise           Trol Belgium         002        211651                
 36 Brettl Filip             SK Viprahlo          VIP        246850                
 37 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C    8356                
 38 Fáčková Tereza           USK Praha            VSP0251      8360                
 39 Winnig Pepe              Treptower SV 1949    012        422699                
 
Startovka kategorie: P2          1.5km   60m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lukášová Kamila          TJ Sparta Doly Kladn DKL6951 C  410721                
  2 Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459      7789                
  3 Chaloupková Dana         SK Kamenice          KAM7055 C                        
  4 Přibylová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP9995 C    4420                
  5 Dastychová Vendula       OK RECO Sport        PEN9651 C    8163                
  6 Kříž Martin              SKP Žďár nad Sázavou PZR7801 C    8710                
  7 Hegerová Ivana           SK Radioklub Blansko RBK5851 C  219246                
  8 Šestáková Eva            SK Radioklub Blansko RBK6552 C    4431                
  9 Schönpflgová Katka       AC Sparta Praha      SCP0001 C   52112                
 10 Kula Tadeáš              OOB Vamberk          VAM9705 C    9684                
 11 Kršáková Olga            OB Vizovice          VIC         53138                
 12 Szczygiel Edyta          SZC                  007        413321                
 13 Wiedenfeld Ute           SSV Planeta Radebeul 008          2087                
 14 Nováková Jana            SK Žabovřesky Brno   ZBM8499 C                        
 15 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P4          2.0km  135m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ramba Jiří               SK Kotlářka Praha    DKP0007 C                        
  2 Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C  232612                
  3 Kadečka Dušan            OB Jenišovice        JEN8701 C    7790                
  4 Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C    8503                
  5 Kočí Jana                lepus.cz             LOV8850 C                        
  6 Suková Eva               VŠSK MFF UK Praha    MFP6450 C  232264                
  7 Kroupa Václav            VSK Přírodověda - or PVP6104 C   51635                
  8 Kroupová Jana            VSK Přírodověda - or PVP7052 C  303931                
  9 Blažková Hana            SK Radioklub Blansko RBK6957 C  410344                
 10 Jana Vacková             KOB Start Blansko    SBK     C     130                
 11 Bárta Luděk              SOOB Spartak Rychnov SRK     C                        
 12 Šedivý Josef             SK Studenec          STH8001 C  253376                
 13 Kazdová Dana             Nereg. Dneboský      NE6         51349                
 14 Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C  232603                
 15 Marian Mundok            Nereg. Mundok        NE8          8352                
 16 Dvořák Martin            SK Žabovřesky Brno   ZBM8425 C   52011                
 17 Švancárová Helena        SK Severka Šumperk   SSU7252 C    8353                
 18 Bozděch Pavel            SK Praga Praha       PGP          8355                
 19 Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001 C    9126                
 20 Vakant