Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          23.8.2009 18:51:12
                                                                                      Pěkné prázdniny 2009 2.etapa
===ČSOB-TUR================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.8km   40m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-96      2-61      3-62      4-63      5-56      6-64      7-65      8-67      9-83     10-100   
  1 Nechutová Aneta                17.28  2.47/2    4.01/4    6.50/3    8.31/2    9.16/2   10.03/2   11.52/1*  12.57/1*  16.20/1*  17.03/1*  17.28/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.47/2    1.14/8    2.49/9    1.41/1*   0.45/7    0.47/2    1.49/6    1.05/5    3.23/3    0.43/13   0.25/7  
  2 Krausová Hnna                  18.16  2.47/2    3.45/2    5.35/1*   9.12/3    9.36/3   11.08/3   12.46/2   13.45/2   17.35/2   17.53/2   18.16/2  
    TJ Loko Liberec                       2.47/2    0.58/3    1.50/1*   3.37/8    0.24/1*   1.32/11   1.38/4    0.59/1*   3.50/9    0.18/1*   0.23/3  
  3 Semrádová Jana                 20.15  3.33/10   4.46/8    7.25/5   10.21/4   11.10/4   12.16/4   14.02/4   15.18/4   19.15/3   19.54/3   20.15/3  
    KOB Choceň                            3.33/10   1.13/7    2.39/6    2.56/6    0.49/10   1.06/7    1.46/5    1.16/8    3.57/10   0.39/11   0.21/1* 
  4 Straková Veronika              20.22  4.42/13   5.47/11   7.55/6   11.17/7   11.52/7   13.25/7   14.52/6   16.15/7   19.32/5   19.56/4   20.22/4  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   4.42/13   1.05/6    2.08/2    3.22/7    0.35/4    1.33/12   1.27/2    1.23/12   3.17/2    0.24/3    0.26/9  
  5 Rusá Vendula                   20.26  4.30/12   6.08/12   8.53/8   10.58/5   11.42/5   12.24/5   14.49/5   16.05/6   19.15/3   20.00/5   20.26/5  
    TJ Sokol Dobřichovice                 4.30/12   1.38/10   2.45/8    2.05/4    0.44/6    0.42/1*   2.25/12   1.16/8    3.10/     0.45/14   0.26/9  
  6 Doležalová Eliška              22.20  3.21/7    4.22/6    9.12/9   11.01/6   11.46/6   12.49/6   14.52/6   15.55/5   21.22/7   21.53/6   22.20/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.21/7    1.01/4    4.50/12   1.49/2    0.45/7    1.03/6    2.03/9    1.03/4    5.27/11   0.31/8    0.27/13 
  7 Kubecová Kateřina              22.23  2.37/1*   3.28/1*   5.41/2    7.37/1*   8.24/1*   9.31/1*  13.49/3   14.49/3   21.18/6   21.58/7   22.23/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.37/1*   0.51/1*   2.13/3    1.56/3    0.47/9    1.07/8    4.18/14   1.00/2    6.29/13   0.40/12   0.25/7  
  8 Sieglová Eliška                24.14  3.02/4    3.57/3    7.16/4   12.18/8   12.53/8   13.43/8   16.06/8   17.06/8   23.24/8   23.52/8   24.14/8  
    VŠSK MFF UK Praha                     3.02/4    0.55/2    3.19/10   5.02/10   0.35/4    0.50/4    2.23/11   1.00/2    6.18/12   0.28/6    0.22/2  
  9 Hápová  Petra                  24.21  3.19/6    4.37/7    9.25/10  13.28/9   14.28/9   15.59/9   18.06/9   19.42/9   23.29/9   23.55/9   24.21/9  
    OK 99 Hradec Králové                  3.19/6    1.18/9    4.48/11   4.03/9    1.00/13   1.31/10   2.07/10   1.36/13   3.47/8    0.26/5    0.26/9  
 10 Zlámalová Nikola               30.25  3.23/8    5.37/10   8.16/7   21.13/11  21.43/11  23.29/11  24.54/11  26.08/11  29.34/10  29.59/10  30.25/10 
    Sportcentrum Jičín                    3.23/8    2.14/13   2.39/6   12.57/12   0.30/2    1.46/13   1.25/1*   1.14/6    3.26/5    0.25/4    0.26/9  
 11 Kováříková Marie               32.21  3.05/5    4.07/5   12.37/13  23.15/12  23.49/12  25.16/12  26.48/12  28.05/12  31.37/11  31.58/11  32.21/11 
    SK Kamenice                           3.05/5    1.02/5    8.30/14  10.38/11   0.34/3    1.27/9    1.32/3    1.17/10   3.32/7    0.21/2    0.23/3  
 12 Šantrůčková Anna               34.13  3.30/9    5.15/9   11.55/12  14.41/10  16.05/10  18.25/10  21.15/10  24.25/10  33.18/12  33.50/12  34.13/12 
    SK Kamenice                           3.30/9    1.45/11   6.40/13   2.46/5    1.24/14   2.20/14   2.50/13   3.10/14   8.53/14   0.32/9    0.23/3  
 13 Procházková Jana               36.15  7.23/14   9.11/13  11.49/11  26.44/13  27.39/13  28.27/13  30.28/13  31.49/13  35.12/13  35.45/13  36.15/13 
    TJ Lokomotiva Beroun                  7.23/14   1.48/12   2.38/5   14.55/14   0.55/12   0.48/3    2.01/8    1.21/11   3.23/3    0.33/10   0.30/14 
 14 Hanáková Lenka                 48.00  3.39/11  21.16/14  23.51/14  38.45/14  39.37/14  40.29/14  42.26/14  43.40/14  47.06/14  47.36/14  48.00/14 
    Kometa Kralovice                      3.39/11  17.37/14   2.35/4   14.54/13   0.52/11   0.52/5    1.57/7    1.14/6    3.26/5    0.30/7    0.24/6  
    Aschermannová Karolína     DISK       3.09/     4.06/    25.06/         /         /         /         /         /    36.42/    37.47/    38.12/   
    SK Kamenice                           3.09/     0.57/    21.00/         /         /         /         /         /         /     1.05/     0.25/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        2.2km   35m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-96      2-61      3-63      4-56      5-64      6-65      7-67      8-100   
  1 Držková Berenika               19.09  5.22/7    6.42/4    9.26/1*  10.20/1*  11.17/1*  13.50/1*  15.20/1*  18.43/1*  19.09/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.22/7    1.20/3    2.44/1*   0.54/2    0.57/3    2.33/5    1.30/5    3.23/3    0.26/4  
  2 Vojtišková Viktorie            19.28  3.43/2    4.45/2   10.06/2   11.15/2   12.37/2   14.31/2   15.56/2   19.02/2   19.28/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.43/2    1.02/2    5.21/4    1.09/4    1.22/4    1.54/3    1.25/4    3.06/1*   0.26/4  
  3 Semíková Lucie                 23.09  4.11/3    6.23/3   10.25/3   11.35/3   13.26/3   16.52/3   18.43/3   22.39/3   23.09/3  
    SK Kamenice                           4.11/3    2.12/6    4.02/3    1.10/5    1.51/6    3.26/8    1.51/8    3.56/6    0.30/7  
  4 Hájková Anna                   24.45  4.59/5   13.13/8   16.16/7   17.19/6   18.08/5   19.55/4   21.12/4   24.20/4   24.45/4  
    OB Jenišovice                         4.59/5    8.14/8    3.03/2    1.03/3    0.49/2    1.47/2    1.17/2    3.08/2    0.25/1* 
  5 Benešová Hana                  27.06  4.24/4    7.12/6   12.58/4   14.56/5   18.32/6   21.38/7   23.15/7   26.41/5   27.06/5  
    TJ Sparta Doly Kladno                 4.24/4    2.48/7    5.46/5    1.58/8    3.36/8    3.06/7    1.37/6    3.26/4    0.25/1* 
  6 Pelcová Kateřina               27.52  8.17/8    9.51/7   15.40/6   17.34/7   19.15/7   20.55/6   22.15/5   27.11/6   27.52/6  
    TJ ČZ Strakonice                      8.17/8    1.34/4    5.49/6    1.54/7    1.41/5    1.40/1*   1.20/3    4.56/7    0.41/8  
  7 Petra Klimešová                36.03  2.53/1*   3.54/1*  27.21/8   28.14/8   29.01/8   30.58/8   32.05/8   35.34/7   36.03/7  
    Tempo Praha                           2.53/1*   1.01/1*  23.27/8    0.53/1*   0.47/1*   1.57/4    1.07/1*   3.29/5    0.29/6  
  8 Weberová  Adéla                37.05  5.03/6    6.51/5   13.12/5   14.28/4   17.48/4   20.36/5   22.26/6   36.40/8   37.05/8  
    OK 99 Hradec Králové                  5.03/6    1.48/5    6.21/7    1.16/6    3.20/7    2.48/6    1.50/7   14.14/8    0.25/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         1.9km   50m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-75      2-96      3-61      4-62      5-63      6-56      7-64      8-101     9-67     10-83     11-45     12-100   
  1 Zemánková Tereza               16.15  2.51/9    4.54/6    5.40/5    7.10/5    8.25/2    9.00/2    9.39/1*  11.20/1*  12.20/1*  14.56/1*  15.16/1*  15.52/1*  16.15/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.51/9    2.03/2    0.46/2    1.30/1*   1.15/3    0.35/2    0.39/3    1.41/3    1.00/1*   2.36/1*   0.20/5    0.36/3    0.23/9  
  2 Ježková Kateřina               17.11  3.19/10   5.18/7    6.06/7    7.44/6    9.04/3    9.39/3   10.16/3   12.01/3   13.07/2   15.47/3   16.06/3   16.48/2   17.11/2  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   3.19/10   1.59/1*   0.48/3    1.38/2    1.20/4    0.35/2    0.37/1*   1.45/4    1.06/3    2.40/5    0.19/3    0.42/13   0.23/9  
  3 Janovská Kateřina              17.15  1.35/3    4.08/4    5.04/4    6.59/3    8.08/1*   8.59/1*   9.56/2   11.56/2   13.08/3   15.44/2   16.04/2   16.53/3   17.15/3  
    SK Praga Praha                        1.35/3    2.33/10   0.56/10   1.55/6    1.09/1*   0.51/12   0.57/14   2.00/8    1.12/5    2.36/1*   0.20/5    0.49/14   0.22/7  
  4 Samková Kateřina               19.10  3.25/11   5.40/10   6.35/10   8.21/7   10.47/7   11.19/5   12.11/5   13.59/4   15.02/4   17.41/4   18.00/4   18.50/4   19.10/4  
    OK 99 Hradec Králové                  3.25/11   2.15/6    0.55/8    1.46/4    2.26/13   0.32/1*   0.52/11   1.48/5    1.03/2    2.39/3    0.19/3    0.50/16   0.20/3  
  5 Čermáková Alžběta              20.32  1.46/5    4.44/5    5.57/6    8.42/9   10.15/5   10.57/4   11.44/4   14.06/5   15.40/5   18.55/5   19.21/5   20.02/5   20.32/5  
    SK Kamenice                           1.46/5    2.58/19   1.13/20   2.45/18   1.33/9    0.42/7    0.47/6    2.22/14   1.34/16   3.15/14   0.26/17   0.41/12   0.30/19 
  6 Vacková Anna                   21.12  5.45/17   7.50/17   8.42/17  10.32/15  11.44/10  12.24/8   13.33/8   15.11/7   16.18/6   19.26/6   20.20/6   20.51/6   21.12/6  
    OK Jihlava                            5.45/17   2.05/3    0.52/4    1.50/5    1.12/2    0.40/4    1.09/16   1.38/2    1.07/4    3.08/9    0.54/19   0.31/1*   0.21/6  
  7 Kohlová Monika                 21.32  4.20/13   6.56/13   8.00/13  10.22/14  11.42/9   12.47/9   13.34/9   15.37/8   17.07/8   20.07/7   20.34/7   21.08/7   21.32/7  
    OOB TJ Turnov                         4.20/13   2.36/13   1.04/14   2.22/15   1.20/4    1.05/16   0.47/6    2.03/9    1.30/12   3.00/8    0.27/18   0.34/2    0.24/12 
  8 Linková Alena                  21.51  3.57/12   6.31/12   7.37/12   9.38/10  11.10/8   11.54/7   12.37/6   15.01/6   16.32/7   20.25/8   20.47/8   21.26/8   21.51/8  
    OOB TJ Turnov                         3.57/12   2.34/11   1.06/17   2.01/7    1.32/7    0.44/10   0.43/5    2.24/15   1.31/13   3.53/17   0.22/10   0.39/8    0.25/15 
  9 Bejčková Kateřina              22.25  2.35/7    5.18/7    6.23/9   10.03/11  11.58/11  12.58/10  13.46/10  16.01/9   17.32/9   20.49/9   21.14/9   22.03/9   22.25/9  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   2.35/7    2.43/15   1.05/16   3.40/21   1.55/12   1.00/14   0.48/8    2.15/13   1.31/13   3.17/16   0.25/15   0.49/14   0.22/7  
 10 Kavalírová Julie               22.29  1.11/1*   3.45/2    4.38/2    7.01/4   12.59/13  13.40/12  14.29/12  16.33/10  17.58/10  21.06/10  21.29/10  22.09/10  22.29/10 
    OK 99 Hradec Králové                  1.11/1*   2.34/11   0.53/6    2.23/16   5.58/16   0.41/5    0.49/9    2.04/11   1.25/11   3.08/9    0.23/13   0.40/10   0.20/3  
 11 Tůnová Adéla                   23.22  7.54/20  10.33/20  11.39/20  13.41/19  15.08/15  15.49/14  16.29/13  18.04/12  19.16/12  21.55/12  22.20/11  22.57/11  23.22/11 
    SKP Žďár nad Sázavou                  7.54/20   2.39/14   1.06/17   2.02/8    1.27/6    0.41/5    0.40/4    1.35/1*   1.12/5    2.39/3    0.25/15   0.37/6    0.25/15 
 12 Tomášková Barbora              24.20  2.28/6    5.18/7    6.22/8    8.34/8   10.27/6   11.37/6   12.55/7   16.47/11  18.20/11  21.35/11  22.36/12  23.50/12  24.20/12 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   2.28/6    2.50/18   1.04/14   2.12/13   1.53/11   1.10/17   1.18/18   3.52/19   1.33/15   3.15/14   1.01/21   1.14/19   0.30/19 
 13 Čechová Tereza                 24.26  1.31/2    3.40/1*   4.25/1*   6.08/1*   9.40/4   16.38/15  17.15/15  19.06/15  20.18/14  23.05/13  23.27/14  24.03/13  24.26/13 
    OK Jihlava                            1.31/2    2.09/5    0.45/1*   1.43/3    3.32/15   6.58/21   0.37/1*   1.51/6    1.12/5    2.47/7    0.22/10   0.36/3    0.23/9  
 14 Dietrichová Martina            25.11  5.06/16   7.31/16   8.27/15  10.37/16  14.08/14  14.50/13  16.32/14  18.35/13  19.53/13  23.07/14  23.25/13  24.51/14  25.11/14 
    KOB Chemopetrol Litvínov              5.06/16   2.25/8    0.56/10   2.10/11   3.31/14   0.42/7    1.42/20   2.03/9    1.18/10   3.14/12   0.18/2    1.26/21   0.20/3  
 15 Zimmerová Kateřina             27.01  1.42/4    3.50/3    4.44/3    6.49/2   16.06/16  16.48/16  18.34/16  20.38/16  21.55/15  25.09/15  25.29/15  26.42/15  27.01/15 
    OB SK Zvole                           1.42/4    2.08/4    0.54/7    2.05/10   9.17/18   0.42/7    1.46/21   2.04/11   1.17/9    3.14/12   0.20/5    1.13/18   0.19/1* 
 16 Hudská Ludmila                 29.44  4.47/15   7.07/14   8.09/14  10.11/13  19.30/17  20.57/17  22.07/17  24.02/17  25.15/16  28.24/16  28.41/16  29.20/16  29.44/16 
    OOB TJ Turnov                         4.47/15   2.20/7    1.02/12   2.02/8    9.19/19   1.27/19   1.10/17   1.55/7    1.13/8    3.09/11   0.17/1*   0.39/8    0.24/12 
 17 Melicharová Anna               33.03  4.39/14   7.28/15   8.30/16  10.48/17  12.33/12  13.24/11  14.26/11  18.52/14  28.18/18  31.03/17  31.27/17  32.44/17  33.03/17 
    KOB Dobruška                          4.39/14   2.49/16   1.02/12   2.18/14   1.45/10   0.51/12   1.02/15   4.26/20   9.26/21   2.45/6    0.24/14   1.17/20   0.19/1* 
 18 Valkounová Markéta             33.44 13.19/21  16.08/21  17.14/21  19.53/21  21.25/18  22.27/19  23.20/18  25.57/18  27.53/17  31.49/18  32.43/18  33.20/18  33.44/18 
    OB Jenišovice                        13.19/21   2.49/16   1.06/17   2.39/17   1.32/7    1.02/15   0.53/12   2.37/16   1.56/19   3.56/18   0.54/19   0.37/6    0.24/12 
 19 Nováková Adéla                 40.00  2.38/8    5.43/11   6.38/11  10.09/12  25.16/20  26.38/20  27.32/20  31.16/19  33.16/19  38.30/19  38.51/19  39.31/19  40.00/19 
    SK OK 24 Praha                        2.38/8    3.05/20   0.55/8    3.31/20  15.07/20   1.22/18   0.54/13   3.44/17   2.00/20   5.14/19   0.21/8    0.40/10   0.29/18 
 20 Vydrová Anna                   43.36  6.03/18   9.35/18  11.12/19  14.07/20  21.35/19  22.22/18  23.44/19  33.42/20  35.28/20  41.44/20  42.06/20  43.10/20  43.36/20 
    OK RECO Sport                         6.03/18   3.32/21   1.37/21   2.55/19   7.28/17   0.47/11   1.22/19   9.58/21   1.46/17   6.16/21   0.22/10   1.04/17   0.26/17 
 21 Wenigová Gabriela              53.59  7.33/19  10.05/19  10.57/18  13.07/18  39.04/21  40.40/21  41.29/21  45.18/21  47.08/21  52.32/21  52.53/21  53.29/21  53.59/21 
    Orientační klub TOM Roztoky           7.33/19   2.32/9    0.52/4    2.10/11  25.57/21   1.36/20   0.49/9    3.49/18   1.50/18   5.24/20   0.21/8    0.36/3    0.30/19 
    Hájková Eliška             DISK       3.42/     8.00/    18.04/    39.03/         /         /         /         /    46.20/    50.40/    51.03/    51.48/    52.10/   
    OB SK Zvole                           3.42/     4.18/    10.04/    20.59/         /         /         /         /         /     4.20/     0.23/     0.45/     0.22/   
    Švancárová Veronika        DISK           /     4.19/     5.13/     7.16/    10.44/    11.38/    12.24/    13.59/    15.08/    17.42/         /    18.19/    18.43/   
    SK Severka Šumperk                        /         /     0.54/     2.03/     3.28/     0.54/     0.46/     1.35/     1.09/     2.34/         /         /     0.24/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.1km   90m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-87      3-62      4-53      5-40      6-85      7-55      8-60      9-90     10-82     11-94     12-100   
  1 Procházková Marie              18.47  2.57/3    5.12/3    7.15/1*   9.47/1*  10.18/1*  12.09/1*  13.29/1*  14.54/1*  15.43/1*  16.28/1*  17.36/1*  18.23/1*  18.47/1* 
    SK Kamenice                           2.57/3    2.15/3    2.03/1*   2.32/1*   0.31/8    1.51/6    1.20/5    1.25/4    0.49/11   0.45/3    1.08/3    0.47/2    0.24/14 
  2 Bořánková Karolína             20.43  3.36/10   6.12/11   8.21/8   10.56/3   11.30/4   13.25/4   14.57/3   16.50/4   17.35/4   18.22/4   19.29/2   20.19/2   20.43/2  
    SK Kamenice                           3.36/10   2.36/11   2.09/2    2.35/2    0.34/13   1.55/7    1.32/8    1.53/11   0.45/3    0.47/6    1.07/1*   0.50/4    0.24/14 
  3 Hanušová Michaela              21.17  2.41/2    5.12/3    7.31/3   10.30/2   11.11/2   12.59/2   14.32/2   16.00/2   16.50/2   17.56/2   20.02/3   20.56/3   21.17/3  
    OOB TJ Turnov                         2.41/2    2.31/9    2.19/4    2.59/5    0.41/15   1.48/4    1.33/9    1.28/5    0.50/13   1.06/14   2.06/14   0.54/9    0.21/6  
  4 Zebrowska Barbara              21.45  3.07/4    5.11/2    7.56/4   10.59/4   11.25/3   13.13/3   15.00/4   16.39/3   17.27/3   18.17/3   20.45/4   21.25/4   21.45/4  
    OKS Otwock                            3.07/4    2.04/1*   2.45/12   3.03/7    0.26/2    1.48/4    1.47/11   1.39/8    0.48/9    0.50/8    2.28/17   0.40/1*   0.20/4  
  5 Hlubučková Kristýna            22.01  3.41/11   6.03/9    8.13/7   11.09/5   11.36/5   14.40/5   15.57/5   17.12/5   17.57/5   19.02/5   20.47/5   21.38/5   22.01/5  
    SK Kamenice                           3.41/11   2.22/6    2.10/3    2.56/4    0.27/3    3.04/13   1.17/4    1.15/3    0.45/3    1.05/13   1.45/11   0.51/5    0.23/11 
  6 Hausenblasová Karolína         22.48  3.20/8    5.30/5    8.01/5   13.23/9   13.52/9   15.18/7   16.26/6   18.14/6   18.55/6   19.35/6   21.38/6   22.30/6   22.48/6  
    SK Kamenice                           3.20/8    2.10/2    2.31/7    5.22/13   0.29/6    1.26/1*   1.08/2    1.48/9    0.41/2    0.40/1*   2.03/13   0.52/6    0.18/1* 
  7 Bohatá Jana                    23.02  4.10/14   7.03/13   9.42/11  12.43/7   13.24/7   15.09/6   17.06/8   18.56/7   19.47/7   20.40/7   21.47/7   22.39/7   23.02/7  
    USK Praha                             4.10/14   2.53/14   2.39/11   3.01/6    0.41/15   1.45/3    1.57/13   1.50/10   0.51/14   0.53/9    1.07/1*   0.52/6    0.23/11 
  8 Hanáková Magda                 23.47  5.43/17   8.02/17  10.28/15  13.15/8   13.47/8   16.49/9   18.40/10  19.52/9   20.37/9   21.22/9   22.33/8   23.25/8   23.47/8  
    Kometa Kralovice                      5.43/17   2.19/4    2.26/6    2.47/3    0.32/10   3.02/12   1.51/12   1.12/2    0.45/3    0.45/3    1.11/5    0.52/6    0.22/8  
  9 Čepelková Nikola               24.08  3.12/5    5.39/6    8.12/6   12.17/6   12.44/6   15.39/8   16.52/7   18.57/8   19.49/8   21.03/8   22.58/9   23.45/9   24.08/9  
    OOB TJ Turnov                         3.12/5    2.27/7    2.33/8    4.05/8    0.27/3    2.55/11   1.13/3    2.05/15   0.52/15   1.14/15   1.55/12   0.47/2    0.23/11 
 10 Klimešová Iva                  25.14  2.35/1*   4.54/1*   7.29/2   15.06/12  15.38/12  17.17/11  18.23/9   20.19/10  21.06/10  21.50/10  23.57/10  24.53/10  25.14/10 
    Tempo Praha                           2.35/1*   2.19/4    2.35/9    7.37/17   0.32/10   1.39/2    1.06/1*   1.56/12   0.47/6    0.44/2    2.07/16   0.56/12   0.21/6  
 11 Matějková Žofie                26.48  4.23/15   7.21/14  10.20/13  14.43/11  15.14/11  18.18/12  20.47/12  22.16/12  23.03/12  23.52/12  25.29/11  26.28/11  26.48/11 
    Orientační klub TOM Roztoky           4.23/15   2.58/15   2.59/15   4.23/9    0.31/8    3.04/13   2.29/16   1.29/6    0.47/6    0.49/7    1.37/10   0.59/14   0.20/4  
 12 Hejnalová Eva                  26.56  3.42/12   6.53/12   9.44/12  14.12/10  14.41/10  17.16/10  18.45/11  21.49/11  22.26/11  23.25/11  25.31/12  26.37/12  26.56/12 
    SK Kamenice                           3.42/12   3.11/16   2.51/14   4.28/11   0.29/6    2.35/10   1.29/6    3.04/16   0.37/1*   0.59/10   2.06/14   1.06/16   0.19/3  
 13 Šmejcová Anna                  27.42  5.23/16   7.56/16  10.21/14  17.04/16  17.37/16  20.51/16  22.36/15  23.47/15  24.35/15  25.20/15  26.30/13  27.24/13  27.42/13 
    Sportcentrum Jičín                    5.23/16   2.33/10   2.25/5    6.43/15   0.33/12   3.14/16   1.45/10   1.11/1*   0.48/9    0.45/3    1.10/4    0.54/9    0.18/1* 
 14 Bargiel Monika                 28.06  4.03/13   7.31/15  11.48/16  16.15/15  16.59/15  19.27/15  20.57/14  22.55/14  23.56/14  25.19/14  26.44/15  27.44/14  28.06/14 
    OKS Otwock                            4.03/13   3.28/17   4.17/16   4.27/10   0.44/17   2.28/9    1.30/7    1.58/14   1.01/16   1.23/16   1.25/8    1.00/15   0.22/8  
 15 Koderičová Tereza              28.13  3.19/7    6.01/8    8.37/9   15.07/13  15.44/13  18.54/14  20.53/13  22.29/13  23.35/13  25.08/13  26.38/14  27.49/15  28.13/15 
    Lokomotiva Trutnov                    3.19/7    2.42/13   2.36/10   6.30/14   0.37/14   3.10/15   1.59/14   1.36/7    1.06/17   1.33/17   1.30/9    1.11/17   0.24/14 
 16 Dragowska Maria                29.12  3.30/9    6.07/10   8.56/10  16.06/14  16.29/14  18.26/13  22.53/16  24.50/16  25.37/16  26.41/16  27.53/16  28.50/16  29.12/16 
    OKS Otwock                            3.30/9    2.37/12   2.49/13   7.10/16   0.23/1*   1.57/8    4.27/17   1.57/13   0.47/6    1.04/12   1.12/6    0.57/13   0.22/8  
 17 Končáková Klára                34.00  3.12/5    5.41/7   12.59/17  17.44/17  18.12/17  22.02/17  24.07/17  29.36/17  30.25/17  31.25/17  32.40/17  33.34/17  34.00/17 
    Sokol Holešov                         3.12/5    2.29/8    7.18/17   4.45/12   0.28/5    3.50/17   2.05/15   5.29/17   0.49/11   1.00/11   1.15/7    0.54/9    0.26/17 
    Vydrová Karolína           DISK           /     6.26/     8.47/    12.24/    12.49/    14.32/    17.15/    22.57/    25.20/    28.00/    33.42/    36.33/    37.44/   
    OK RECO Sport                             /         /     2.21/     3.37/     0.25/     1.43/     2.43/     5.42/     2.23/     2.40/     5.42/     2.51/     1.11/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         2.2km   85m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-95      3-87      4-88      5-56      6-52      7-92      8-43      9-57     10-44     11-81     12-82     13-100   
  1 Šrámková Michaela              16.37  2.06/1*   4.17/1*   4.31/1*   4.59/1*   7.21/1*   8.27/1*   9.50/1*  11.18/1*  12.13/1*  12.38/1*  14.17/1*  15.04/1*  16.19/1*  16.37/1* 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.06/1*   2.11/1*   0.14/3    0.28/1*   2.22/1*   1.06/2    1.23/1*   1.28/2    0.55/3    0.25/1*   1.39/7    0.47/1*   1.15/2    0.18/1* 
  2 Voborníková Alena              19.03  2.28/2    5.18/3    5.38/3    6.16/4    8.47/2    9.52/2   11.27/2   13.22/3   14.25/2   14.56/2   16.25/2   17.16/2   18.38/2   19.03/2  
    SK Chotěboř                           2.28/2    2.50/6    0.20/14   0.38/3    2.31/2    1.05/1*   1.35/2    1.55/9    1.03/4    0.31/9    1.29/5    0.51/2    1.22/6    0.25/13 
  3 Mrázová Pavla                  19.44  2.54/8    5.28/5    5.41/4    6.15/3    9.01/3   10.25/4   12.00/3   13.21/2   14.49/3   15.16/3   16.39/3   18.05/3   19.22/3   19.44/3  
    SK Kamenice                           2.54/8    2.34/3    0.13/1*   0.34/2    2.46/5    1.24/8    1.35/2    1.21/1*   1.28/12   0.27/3    1.23/4    1.26/13   1.17/4    0.22/5  
  4 Kožinová Anna                  20.25  2.49/7    5.27/4    5.44/5    6.32/5    9.07/4   10.14/3   12.38/5   14.11/4   15.23/4   15.51/4   17.38/4   18.40/4   20.03/4   20.25/4  
    SK Praga Praha                        2.49/7    2.38/4    0.17/7    0.48/6    2.35/4    1.07/3    2.24/9    1.33/3    1.12/8    0.28/5    1.47/8    1.02/7    1.23/8    0.22/5  
  5 Šestáková Petra                22.25  2.43/4    5.32/6    5.49/6    6.57/6    9.48/6   11.14/6   13.33/7   15.25/6   16.35/6   17.06/6   19.21/6   20.26/5   22.00/5   22.25/5  
    SK Radioklub Blansko                  2.43/4    2.49/5    0.17/7    1.08/12   2.51/6    1.26/9    2.19/8    1.52/8    1.10/7    0.31/9    2.15/12   1.05/8    1.34/13   0.25/13 
  6 Aschermannová Petra            22.34  2.44/5    5.01/2    5.17/2    6.04/2    9.15/5   10.26/5   12.29/4   16.05/7   16.59/7   17.27/7   19.59/7   20.59/7   22.16/6   22.34/6  
    SK Kamenice                           2.44/5    2.17/2    0.16/5    0.47/5    3.11/8    1.11/4    2.03/6    3.36/14   0.54/2    0.28/5    2.32/14   1.00/6    1.17/4    0.18/1* 
  7 Netíková Martina               22.45  3.43/11   6.54/10   7.11/10   7.50/9   10.23/7   11.37/7   13.21/6   15.11/5   16.34/5   17.00/5   18.17/5   20.57/6   22.21/7   22.45/7  
    KOB Dobruška                          3.43/11   3.11/9    0.17/7    0.39/4    2.33/3    1.14/5    1.44/4    1.50/7    1.23/10   0.26/2    1.17/1*   2.40/15   1.24/9    0.24/11 
  8 Nováková Kateřina              23.16  2.45/6    5.58/7    6.16/7    7.33/7   10.54/9   12.12/8   15.04/8   17.07/8   18.58/8   19.25/8   20.42/8   21.38/8   22.53/8   23.16/8  
    SK OK 24 Praha                        2.45/6    3.13/10   0.18/11   1.17/14   3.21/9    1.18/6    2.52/13   2.03/10   1.51/15   0.27/3    1.17/1*   0.56/4    1.15/2    0.23/10 
  9 Myslivcová Pavla               24.45  4.19/14   7.19/12   7.36/12   8.26/11  12.11/10  13.47/10  15.51/10  18.32/9   19.37/9   20.11/9   21.48/9   23.01/9   24.23/9   24.45/9  
    TJ Slavia Hradec Králové              4.19/14   3.00/7    0.17/7    0.50/7    3.45/11   1.36/12   2.04/7    2.41/12   1.05/5    0.34/11   1.37/6    1.13/10   1.22/6    0.22/5  
 10 Brodská Adéla                  26.04  4.12/13   7.34/13   7.47/13   8.39/12  13.19/13  14.57/13  17.34/13  19.19/10  20.31/10  21.06/10  23.20/10  24.16/10  25.42/10  26.04/10 
    Orientační klub TOM Roztoky           4.12/13   3.22/12   0.13/1*   0.52/8    4.40/14   1.38/13   2.37/10   1.45/4    1.12/8    0.35/13   2.14/11   0.56/4    1.26/11   0.22/5  
 11 Blažková Kateřina              27.35  4.25/15   8.18/15   8.34/14   9.29/13  13.10/11  14.36/12  17.13/12  19.55/11  21.20/12  22.03/13  24.07/11  25.25/11  27.10/11  27.35/11 
    SK Radioklub Blansko                  4.25/15   3.53/13   0.16/5    0.55/10   3.41/10   1.26/9    2.37/10   2.42/13   1.25/11   0.43/14   2.04/10   1.18/12   1.45/15   0.25/13 
 12 Dlouhá Hana                    28.52  3.23/9    6.32/8    6.51/8    7.43/8   10.52/8   13.00/9   15.49/9   20.13/13  21.20/12  21.49/12  25.54/13  27.00/12  28.28/12  28.52/12 
    SK Kotlářka Praha                     3.23/9    3.09/8    0.19/12   0.52/8    3.09/7    2.08/15   2.49/12   4.24/16   1.07/6    0.29/8    4.05/16   1.06/9    1.28/12   0.24/11 
 13 Procházková Kateřina           29.16  3.47/12   7.08/11   7.27/11   8.25/10  13.15/12  14.35/11  16.33/11  20.12/12  21.05/11  21.33/11  24.36/12  27.29/13  28.54/13  29.16/13 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.47/12   3.21/11   0.19/12   0.58/11   4.50/15   1.20/7    1.58/5    3.39/15   0.53/1*   0.28/5    3.03/15   2.53/16   1.25/10   0.22/5  
 14 Klinkerová Tereza              30.02  5.31/16  10.32/16  10.52/16  12.02/16  15.53/16  17.23/14  21.32/14  23.21/14  25.12/14  25.46/14  27.04/14  27.59/14  29.44/14  30.02/14 
    Orientační klub TOM Roztoky           5.31/16   5.01/16   0.20/14   1.10/13   3.51/12   1.30/11   4.09/14   1.49/5    1.51/15   0.34/11   1.18/3    0.55/3    1.45/15   0.18/1* 
 15 Charvátová Lucie               32.36  2.39/3    6.47/9    7.02/9    9.33/14  15.03/14  18.57/16  23.26/16  25.15/16  27.04/16  27.49/16  29.49/16  31.02/15  32.16/15  32.36/15 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.39/3    4.08/14   0.15/4    2.31/15   5.30/16   3.54/16   4.29/15   1.49/5    1.49/14   0.45/15   2.00/9    1.13/10   1.14/1*   0.20/4  
 16 Hegerová Petra                 33.30  3.37/10   7.47/14   8.40/15  11.18/15  15.35/15  17.40/15  22.53/15  25.05/15  26.38/15  27.32/15  29.47/15  31.22/16  33.03/16  33.30/16 
    SK Radioklub Blansko                  3.37/10   4.10/15   0.53/16   2.38/16   4.17/13   2.05/14   5.13/16   2.12/11   1.33/13   0.54/16   2.15/12   1.35/14   1.41/14   0.27/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         2.4km  110m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-76      2-91      3-49      4-95      5-87      6-88      7-53      8-40      9-92     10-43     11-81     12-94     13-100   
  1 Valešová Jana                  20.01  1.11/2    3.56/1*   5.37/1*   6.33/1*   6.49/1*   7.24/1*  11.15/1*  11.39/1*  12.29/1*  14.12/1*  17.01/1*  18.55/2   19.42/1*  20.01/1* 
    OK Chrastava                          1.11/2    2.45/2    1.41/1*   0.56/2    0.16/5    0.35/2    3.51/2    0.24/1*   0.50/1*   1.43/7    2.49/4    1.54/2    0.47/3    0.19/1* 
  2 Straková Andrea                20.04  1.29/7    3.57/2    6.13/3    7.16/3    7.29/2    8.04/2   11.38/2   12.09/2   13.02/2   14.34/2   17.05/2   18.54/1*  19.43/2   20.04/2  
    SK Kamenice                           1.29/7    2.28/1*   2.16/3    1.03/4    0.13/1*   0.35/2    3.34/1*   0.31/7    0.53/2    1.32/3    2.31/1*   1.49/1*   0.49/7    0.21/5  
  3 Procházková Monika             23.57  1.53/12   5.27/9    8.10/8    9.28/9    9.42/8   10.28/7   14.22/5   14.55/5   15.59/4   17.41/3   20.27/3   22.46/3   23.36/3   23.57/3  
    KOB Baník Sokolov                     1.53/12   3.34/11   2.43/10   1.18/10   0.14/2    0.46/10   3.54/3    0.33/9    1.04/5    1.42/5    2.46/3    2.19/6    0.50/8    0.21/5  
  4 Kičinová Erika                 25.11  1.19/4    4.06/4    6.48/4    8.11/4    8.26/4    9.24/4   13.44/4   14.14/4   15.18/3   19.21/7   22.00/5   24.06/4   24.51/4   25.11/4  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.19/4    2.47/3    2.42/9    1.23/13   0.15/3    0.58/13   4.20/6    0.30/6    1.04/5    4.03/17   2.39/2    2.06/4    0.45/2    0.20/4  
  5 Kamenická Kateřina             25.30  1.34/9    4.57/8    8.23/10   9.23/8    9.42/8   10.20/6   15.43/7   16.09/7   17.13/6   18.33/4   21.59/4   24.22/5   25.09/5   25.30/5  
    OK 99 Hradec Králové                  1.34/9    3.23/8    3.26/12   1.00/3    0.19/12   0.38/5    5.23/10   0.26/3    1.04/5    1.20/1*   3.26/9    2.23/9    0.47/3    0.21/5  
  6 Urbánková Kateřina             25.35  1.34/9    4.53/6    7.23/5    8.32/5    8.52/5    9.36/5   15.51/8   16.25/8   17.30/7   19.12/6   22.22/7   24.27/6   25.14/6   25.35/6  
    SKOB Ostrov                           1.34/9    3.19/7    2.30/6    1.09/6    0.20/14   0.44/7    6.15/12   0.34/11   1.05/8    1.42/5    3.10/7    2.05/3    0.47/3    0.21/5  
  7 Gorčicová Eliška               26.03  1.06/1*   3.59/3    6.10/2    7.15/2    7.30/3    8.07/3   12.24/3   12.59/3   17.35/8   19.40/8   22.29/8   24.49/7   25.39/7   26.03/7  
    OK Chrastava                          1.06/1*   2.53/4    2.11/2    1.05/5    0.15/3    0.37/4    4.17/5    0.35/12   4.36/16   2.05/11   2.49/4    2.20/7    0.50/8    0.24/12 
  8 Bucharová Eliška               26.12  2.14/14   5.41/12   8.19/9    9.29/10   9.48/10  10.33/8   15.04/6   15.42/6   16.40/5   19.05/5   22.15/6   24.53/8   25.49/8   26.12/8  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.14/14   3.27/9    2.38/8    1.10/7    0.19/12   0.45/9    4.31/8    0.38/14   0.58/4    2.25/13   3.10/7    2.38/11   0.56/11   0.23/11 
  9 Posseltová Tereza              29.41  1.18/3    6.24/15  12.37/16  13.55/16  14.12/16  15.22/16  19.54/13  20.19/12  21.27/11  23.15/11  26.24/10  28.35/9   29.22/9   29.41/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.18/3    5.06/18   6.13/17   1.18/10   0.17/7    1.10/16   4.32/9    0.25/2    1.08/9    1.48/9    3.09/6    2.11/5    0.47/3    0.19/1* 
 10 Škvorová Barbora               30.20  1.49/11   5.30/11   7.51/6    9.11/6    9.28/6   11.44/11  16.07/10  17.32/10  18.27/9   23.04/10  26.33/11  29.00/10  29.58/10  30.20/10 
    SK Kamenice                           1.49/11   3.41/12   2.21/4    1.20/12   0.17/7    2.16/18   4.23/7    1.25/18   0.55/3    4.37/18   3.29/10   2.27/10   0.58/12   0.22/10 
 11 Sivčáková Petra                31.02  1.30/8    5.28/10   7.56/7    9.19/7    9.37/7   10.51/9   17.34/11  18.06/11  19.33/10  21.14/9   24.59/9   29.41/11  30.36/11  31.02/11 
    OK Chrastava                          1.30/8    3.58/13   2.28/5    1.23/13   0.18/10   1.14/17   6.43/13   0.32/8    1.27/11   1.41/4    3.45/11   4.42/16   0.55/10   0.26/14 
 12 Hradecká Lucie                 32.35  1.27/6    4.36/5    8.50/11  10.04/11  10.20/11  11.04/10  20.06/14  20.42/13  22.01/12  23.45/12  28.20/12  31.01/12  32.10/12  32.35/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.27/6    3.09/6    4.14/14   1.14/8    0.16/5    0.44/7    9.02/18   0.36/13   1.19/10   1.44/8    4.35/18   2.41/13   1.09/17   0.25/13 
 13 Urbanová Johana                33.58  2.30/15   7.07/16   9.44/13  10.59/12  11.16/12  11.57/12  16.05/9   16.32/9   22.51/14  24.59/13  28.48/13  32.38/13  33.37/13  33.58/13 
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.30/15   4.37/16   2.37/7    1.15/9    0.17/7    0.41/6    4.08/4    0.27/4    6.19/17   2.08/12   3.49/15   3.50/15   0.59/13   0.21/5  
 14 Kršáková Marie                 35.01  1.23/5    4.54/7   14.45/18  16.10/18  16.28/18  17.31/18  23.10/17  23.43/17  25.10/16  27.08/15  30.56/15  33.35/14  34.35/14  35.01/14 
    OB Vizovice                           1.23/5    3.31/10   9.51/18   1.25/15   0.18/10   1.03/14   5.39/11   0.33/9    1.27/11   1.58/10   3.48/13   2.39/12   1.00/14   0.26/14 
 15 Procházková Zuzana             36.44  3.13/18   6.10/13  10.32/14  11.26/14  11.50/14  12.22/14  20.34/15  21.03/15  28.14/18  29.40/18  33.25/17  35.46/15  36.25/15  36.44/15 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.13/18   2.57/5    4.22/15   0.54/1*   0.24/16   0.32/1*   8.12/16   0.29/5    7.11/18   1.26/2    3.45/11   2.21/8    0.39/1*   0.19/1* 
 16 Straková Zuzana                39.20  3.06/17   7.27/17  10.59/15  12.56/15  13.22/15  14.16/15  22.31/16  23.30/16  24.58/15  27.26/16  31.45/16  37.51/18  38.54/17  39.20/17 
    SK Kamenice                           3.06/17   4.21/15   3.32/13   1.57/18   0.26/17   0.54/11   8.15/17   0.59/17   1.28/13   2.28/14   4.19/17   6.06/18   1.03/16   0.26/14 
 17 Rusá Šárka                     39.41  2.45/16   7.28/18  12.56/17  14.37/17  15.05/17  16.09/17  24.00/18  24.52/18  26.28/17  29.22/17  33.39/18  37.13/17  38.57/18  39.41/18 
    SK Kamenice                           2.45/16   4.43/17   5.28/16   1.41/16   0.28/18   1.04/15   7.51/15   0.52/15   1.36/14   2.54/15   4.17/16   3.34/14   1.44/18   0.44/18 
 18 Hejzlarová Vladimíra      MS   37.21  2.01/13   6.13/14   9.18/12  11.02/13  11.22/13  12.18/13  19.49/12  20.43/14  22.46/13  25.59/14  29.47/14  35.50/16  36.52/16  37.21/16 
    TJ OB České Budějovice                2.01/13   4.12/14   3.05/11   1.44/17   0.20/14   0.56/12   7.31/14   0.54/16   2.03/15   3.13/16   3.48/13   6.03/17   1.02/15   0.29/17 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         2.4km  110m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-76      2-91      3-49      4-95      5-87      6-88      7-53      8-40      9-92     10-43     11-81     12-94     13-100   
  1 Jiříková Dana                  20.58  1.16/3    3.46/1*   5.44/1*   6.46/1*   6.59/1*   7.25/1*  12.04/3   12.41/3   13.37/3   15.30/3   18.12/3   20.04/1*  20.39/1*  20.58/1* 
    KOB TRETRA Praha                      1.16/3    2.30/1*   1.58/2    1.02/2    0.13/1*   0.26/1*   4.39/4    0.37/6    0.56/2    1.53/3    2.42/2    1.52/1*   0.35/1*   0.19/1* 
  2 Čepová Daniela                 21.13  1.13/1*   4.11/3    5.53/2    6.52/2    7.05/2    7.33/2   11.17/1*  11.42/1*  12.32/1*  14.08/1*  16.40/1*  20.08/2   20.53/2   21.13/2  
    OK 99 Hradec Králové                  1.13/1*   2.58/3    1.42/1*   0.59/1*   0.13/1*   0.28/2    3.44/1*   0.25/1*   0.50/8    1.36/1*   2.32/1*   3.28/5    0.45/3    0.20/2  
  3 Šmidrkalová Monika             23.50  1.16/3    4.01/2    6.11/3    7.13/3    7.28/3    8.04/3   11.53/2   12.20/2   13.17/2   15.03/2   17.56/2   22.39/3   23.27/3   23.50/3  
    SK lyžování a OB Nová Paka            1.16/3    2.45/2    2.10/3    1.02/2    0.15/3    0.36/4    3.49/2    0.27/2    0.57/3    1.46/2    2.53/3    4.43/8    0.48/4    0.23/5  
  4 Zamazalová Kateřina            25.07  1.13/1*   5.40/6    7.55/5    9.05/5    9.20/5    9.54/5   14.57/5   15.32/5   16.35/5   18.28/5   21.55/5   23.56/4   24.45/4   25.07/4  
    KOB TRETRA Praha                      1.13/1*   4.27/7    2.15/5    1.10/5    0.15/3    0.34/3    5.03/6    0.35/3    1.03/5    1.53/3    3.27/7    2.01/2    0.49/5    0.22/4  
  5 Novotná Barbora                25.33  3.27/8    6.41/7    9.09/7   10.34/7   10.50/7   11.38/7   15.44/6   16.19/6   17.20/6   19.13/6   22.18/6   24.31/5   25.13/5   25.33/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.27/8    3.14/4    2.28/6    1.25/7    0.16/6    0.48/5    4.06/3    0.35/3    1.01/4    1.53/3    3.05/5    2.13/3    0.42/2    0.20/2  
  6 Ježková Dominika               26.17  1.28/5    4.56/4    7.10/4    8.19/4    8.34/4    9.37/4   14.22/4   14.59/4   16.02/4   18.10/4   21.14/4   25.03/6   25.52/6   26.17/6  
    SK Praga Praha                        1.28/5    3.28/5    2.14/4    1.09/4    0.15/3    1.03/7    4.45/5    0.37/6    1.03/5    2.08/6    3.04/4    3.49/7    0.49/5    0.25/6  
  7 Slavíková Renata               29.54  1.31/6    5.08/5    8.23/6    9.38/6    9.57/6   10.45/6   18.00/7   18.35/7   19.51/7   22.21/7   25.42/7   28.36/7   29.29/7   29.54/7  
    KOB Baník Sokolov                     1.31/6    3.37/6    3.15/7    1.15/6    0.19/8    0.48/5    7.15/7    0.35/3    1.16/7    2.30/7    3.21/6    2.54/4    0.53/7    0.25/6  
  8 Pološčuková Lucie              51.40  1.51/7   10.17/8   14.29/8   16.30/8   16.46/8   17.51/8   28.51/8   29.41/8   37.22/8   41.17/8   46.07/8   49.52/8   51.11/8   51.40/8  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           1.51/7    8.26/8    4.12/8    2.01/8    0.16/6    1.05/8   11.00/8    0.50/8    7.41/8    3.55/8    4.50/8    3.45/6    1.19/8    0.29/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21A        2.5km  105m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-71      2-91      3-50      4-95      5-87      6-51      7-53      8-40      9-92     10-59     11-44     12-97     13-94     14-100   
  1 Mezníková Lenka                19.32  2.20/8    3.50/1*   6.02/1*   7.02/2    7.14/1*   9.50/1*  11.00/1*  11.29/1*  12.16/1*  14.45/1*  15.01/1*  16.58/1*  18.39/1*  19.16/1*  19.32/1* 
    Sportcentrum Jičín                    2.20/8    1.30/1*   2.12/4    1.00/14   0.12/1*   2.36/6    1.10/4    0.29/12   0.47/1*   2.29/4    0.16/1*   1.57/36   1.41/1*   0.37/1*   0.16/1* 
  2 Hrobařová Lenka                20.23  2.27/17   4.12/3    6.43/5    7.44/4    8.00/4   10.42/4   12.05/6   12.37/6   13.29/5   15.56/3   16.17/3   17.31/2   19.18/2   20.03/2   20.23/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.27/17   1.45/2    2.31/17   1.01/17   0.16/18   2.42/8    1.23/15   0.32/23   0.52/7    2.27/3    0.21/26   1.14/2    1.47/5    0.45/20   0.20/5  
  2 Matějová Kateřina              20.23  2.04/2    4.55/30   7.01/14   7.55/12   8.13/11  10.56/8   12.05/6   12.37/6   13.27/4   16.01/4   16.18/4   17.47/4   19.28/3   20.05/3   20.23/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.04/2    2.51/41   2.06/1*   0.54/3    0.18/33   2.43/10   1.09/2    0.32/23   0.50/4    2.34/8    0.17/2    1.29/16   1.41/1*   0.37/1*   0.18/2  
  4 Kašková Barbora                21.12  2.44/31   4.34/14   6.49/7    7.46/5    8.00/4   10.42/4   11.59/4   12.35/5   13.49/9   16.24/8   16.43/8   18.02/6   20.11/5   20.53/5   21.12/4  
    OK Chrastava                          2.44/31   1.50/6    2.15/6    0.57/8    0.14/3    2.42/8    1.17/11   0.36/32   1.14/35   2.35/9    0.19/7    1.19/4    2.09/22   0.42/5    0.19/3  
  5 Hermanová Zuzana               21.13  2.50/36   4.40/17   6.59/12   7.52/9    8.16/12  10.48/6   12.00/5   12.31/4   13.22/3   16.32/9   16.53/9   18.18/8   20.07/4   20.52/4   21.13/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.50/36   1.50/6    2.19/7    0.53/2    0.24/43   2.32/4    1.12/6    0.31/19   0.51/6    3.10/31   0.21/26   1.25/13   1.49/8    0.45/20   0.21/14 
  6 Azebová Nina                   21.19  2.23/10   4.25/11   6.54/9    7.51/8    8.06/6   10.31/2   11.45/2   12.13/2   13.07/2   16.10/5   16.30/6   17.49/5   20.16/6   20.58/6   21.19/6  
    OK 99 Hradec Králové                  2.23/10   2.02/18   2.29/13   0.57/8    0.15/9    2.25/1*   1.14/9    0.28/9    0.54/11   3.03/24   0.20/15   1.19/4    2.27/32   0.42/5    0.21/14 
  7 Štěpánová Dita                 21.21  2.30/19   4.24/10   6.54/9    7.49/6    8.07/7   10.58/9   12.16/9   12.42/9   13.38/8   16.10/5   16.29/5   18.05/7   20.17/7   21.01/7   21.21/7  
    KOB Dobruška                          2.30/19   1.54/9    2.30/14   0.55/4    0.18/33   2.51/15   1.18/13   0.26/5    0.56/16   2.32/7    0.19/7    1.36/23   2.12/25   0.44/13   0.20/5  
  8 Mrázková Romana                21.46  2.07/3    3.53/2    6.03/2    7.00/1*   7.15/2   11.07/13  12.15/8   12.42/9   13.30/6   15.45/2   16.03/2   17.42/3   20.40/8   21.23/8   21.46/8  
    Sportcentrum Jičín                    2.07/3    1.46/4    2.10/3    0.57/8    0.15/9    3.52/36   1.08/1*   0.27/6    0.48/3    2.15/2    0.18/4    1.39/26   2.58/38   0.43/11   0.23/25 
  9 Blechová Lenka                 21.59  2.48/34   4.43/20   7.13/18   8.15/17   8.29/17  10.59/10  12.27/12  12.56/11  13.52/10  17.28/12  17.48/12  19.08/11  20.57/9   21.39/9   21.59/9  
    SK Chrast                             2.48/34   1.55/11   2.30/14   1.02/20   0.14/3    2.30/3    1.28/22   0.29/12   0.56/16   3.36/35   0.20/15   1.20/6    1.49/8    0.42/5    0.20/5  
 10 Bochenková Martina             22.11  2.36/27   4.21/8    6.33/3    8.02/13   8.16/12  13.00/33  14.12/30  14.36/26  15.41/23  17.55/13  18.14/13  19.24/12  21.09/10  21.51/10  22.11/10 
    SK Kotlářka Praha                     2.36/27   1.45/2    2.12/4    1.29/44   0.14/3    4.44/39   1.12/6    0.24/1*   1.05/28   2.14/1*   0.19/7    1.10/1*   1.45/3    0.42/5    0.20/5  
 11 Smutná Pavla                   22.36  2.25/14   4.41/18   7.07/16   8.04/14   8.19/14  11.11/15  12.47/14  13.22/14  14.21/13  18.01/14  18.20/15  19.43/13  21.31/11  22.13/11  22.36/11 
    OOB Vamberk                           2.25/14   2.16/29   2.26/12   0.57/8    0.15/9    2.52/18   1.36/27   0.35/28   0.59/20   3.40/37   0.19/7    1.23/10   1.48/6    0.42/5    0.23/25 
 12 Vávrová Veronika               22.48  2.29/18   4.27/12   7.39/29   8.29/24   8.44/24  11.12/16  13.39/20  14.12/21  15.07/16  18.01/14  18.18/14  19.50/14  21.44/12  22.28/12  22.48/12 
    Magnus Orienteering                   2.29/18   1.58/13   3.12/40   0.50/1*   0.15/9    2.28/2    2.27/39   0.33/25   0.55/12   2.54/20   0.17/2    1.32/19   1.54/11   0.44/13   0.20/5  
 13 Zurynková Jana                 23.05  2.35/25   4.49/25   7.20/21   8.25/22   8.41/22  11.28/17  13.46/24  14.19/23  15.16/20  18.11/17  18.32/17  19.53/15  21.54/13  22.42/13  23.05/13 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.35/25   2.14/28   2.31/17   1.05/27   0.16/18   2.47/14   2.18/38   0.33/25   0.57/18   2.55/21   0.21/26   1.21/7    2.01/16   0.48/29   0.23/25 
 14 Gabrovská Lucie                23.12  2.25/14   4.44/21   7.33/25   8.50/31   9.05/31  12.43/31  14.20/32  14.55/32  15.50/28  18.36/26  18.56/25  20.20/20  22.06/15  22.49/15  23.12/14 
    KOB TRETRA Praha                      2.25/14   2.19/32   2.49/35   1.17/43   0.15/9    3.38/35   1.37/30   0.35/28   0.55/12   2.46/16   0.20/15   1.24/11   1.46/4    0.43/11   0.23/25 
 15 Kašparová Šárka                23.15  2.33/24   4.54/29   7.38/28   8.40/28   8.57/28  11.59/22  13.18/17  14.07/18  15.14/19  18.17/20  18.39/20  20.00/16  22.00/14  22.46/14  23.15/15 
    SK Jamnice                            2.33/24   2.21/35   2.44/32   1.02/20   0.17/29   3.02/23   1.19/14   0.49/43   1.07/30   3.03/24   0.22/34   1.21/7    2.00/14   0.46/25   0.29/44 
 16 Nedbalová Jana                 23.18  2.15/5    5.03/33   7.40/30   8.42/29   8.58/29  11.50/21  13.14/16  13.43/16  15.05/15  18.15/18  18.36/18  20.12/19  22.10/16  22.55/16  23.18/16 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.15/5    2.48/40   2.37/26   1.02/20   0.16/18   2.52/18   1.24/18   0.29/12   1.22/37   3.10/31   0.21/26   1.36/23   1.58/13   0.45/20   0.23/25 
 17 Ulahelová Jana                 23.38  2.35/25   4.48/24   7.21/22   8.28/23   8.42/23  12.16/26  13.43/22  14.37/28  15.30/21  18.22/22  18.44/22  20.08/17  22.26/17  23.13/17  23.38/17 
    TJ Loko Krnov                         2.35/25   2.13/26   2.33/23   1.07/34   0.14/3    3.34/34   1.27/20   0.54/44   0.53/9    2.52/18   0.22/34   1.24/11   2.18/29   0.47/27   0.25/42 
 18 Staňková Veronika              23.42  2.41/30   5.55/43   8.46/42   9.42/41   9.57/39  12.42/30  13.59/26  14.26/24  15.44/27  18.51/29  19.09/29  20.31/23  22.39/18  23.21/18  23.42/18 
    KOB Start Blansko                     2.41/30   3.14/43   2.51/36   0.56/5    0.15/9    2.45/11   1.17/11   0.27/6    1.18/36   3.07/29   0.18/4    1.22/9    2.08/19   0.42/5    0.21/14 
 19 Ratkovská Lenka                23.51  2.17/6    5.13/34   7.21/22   8.17/18   8.32/18  11.05/12  12.16/9   12.41/8   13.31/7   16.11/7   16.30/6   19.00/9   22.45/21  23.32/21  23.51/19 
    OOB Třebíč                            2.17/6    2.56/42   2.08/2    0.56/5    0.15/9    2.33/5    1.11/5    0.25/3    0.50/4    2.40/11   0.19/7    2.30/42   3.45/40   0.47/27   0.19/3  
 20 Višňová Michaela               23.52  2.26/16   4.52/27   7.37/27   8.35/26   8.51/26  11.48/20  13.21/18  14.09/20  15.50/28  18.31/24  18.51/23  20.32/24  22.40/19  23.29/19  23.52/20 
    VSK VŠB TU Ostrava                    2.26/16   2.26/36   2.45/33   0.58/12   0.16/18   2.57/21   1.33/24   0.48/42   1.41/40   2.41/12   0.20/15   1.41/29   2.08/19   0.49/32   0.23/25 
 21 Hradecká Petra                 23.53  2.01/1*   4.13/4    6.35/4    7.35/3    7.51/3   10.37/3   11.52/3   12.17/3   14.55/14  17.25/10  17.45/11  19.03/10  22.51/22  23.32/21  23.53/21 
    OK Doksy                              2.01/1*   2.12/25   2.22/10   1.00/14   0.16/18   2.46/12   1.15/10   0.25/3    2.38/43   2.30/5    0.20/15   1.18/3    3.48/41   0.41/3    0.21/14 
 21 Kunová Dagmar                  23.53  2.45/32   4.53/28   7.36/26   8.39/27   8.54/27  12.00/23  13.40/21  14.08/19  15.10/17  18.16/19  18.38/19  20.30/22  22.41/20  23.29/19  23.53/21 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.45/32   2.08/21   2.43/31   1.03/24   0.15/9    3.06/24   1.40/32   0.28/9    1.02/24   3.06/28   0.22/34   1.52/34   2.11/24   0.48/29   0.24/36 
 23 Přecechtělová Tereza           23.57  2.24/12   4.29/13   7.00/13   8.07/16   8.23/16  11.09/14  12.56/15  13.27/15  16.02/31  18.54/30  19.14/30  20.53/25  22.53/24  23.37/24  23.57/23 
    SK Kamenice                           2.24/12   2.05/19   2.31/17   1.07/34   0.16/18   2.46/12   1.47/34   0.31/19   2.35/42   2.52/18   0.20/15   1.39/26   2.00/14   0.44/13   0.20/5  
 24 Havlíčková Vendula             23.59  2.23/10   4.23/9    6.54/9    7.53/10   8.07/7   10.48/6   12.26/11  13.07/13  14.20/12  17.25/10  17.44/10  21.03/28  22.51/22  23.35/23  23.59/24 
    SK Kotlářka Praha                     2.23/10   2.00/16   2.31/17   0.59/13   0.14/3    2.41/7    1.38/31   0.41/39   1.13/34   3.05/26   0.19/7    3.19/44   1.48/6    0.44/13   0.24/36 
 25 Fólová Martina                 24.07  2.31/20   4.58/31   7.19/20   8.23/20   8.40/20  11.31/18  14.07/28  14.36/26  15.41/23  18.43/27  19.03/27  21.01/26  22.56/25  23.46/25  24.07/25 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.31/20   2.27/37   2.21/9    1.04/26   0.17/29   2.51/15   2.36/40   0.29/12   1.05/28   3.02/23   0.20/15   1.58/37   1.55/12   0.50/34   0.21/14 
 26 Vejstrková Zuzana              24.11  3.03/39   5.22/37   7.54/33   9.02/34   9.19/34  12.25/27  14.09/29  14.49/30  15.51/30  18.35/25  18.56/25  20.24/21  23.06/26  23.50/26  24.11/26 
    OK Chrastava                          3.03/39   2.19/32   2.32/22   1.08/38   0.17/29   3.06/24   1.44/33   0.40/38   1.02/24   2.44/13   0.21/26   1.28/15   2.42/36   0.44/13   0.21/14 
 27 Peterová Věra                  24.21  3.24/43   5.29/41   8.07/37   9.15/37   9.31/37  12.31/29  14.04/27  14.40/29  15.41/23  18.46/28  19.05/28  21.04/29  23.08/27  24.00/27  24.21/27 
    KOB Dobruška                          3.24/43   2.05/19   2.38/27   1.08/38   0.16/18   3.00/22   1.33/24   0.36/32   1.01/23   3.05/26   0.19/7    1.59/38   2.04/17   0.52/37   0.21/14 
 28 Smolková Kateřina              24.23  2.19/7    4.13/4    6.53/8    7.54/11   8.10/10  11.01/11  12.37/13  13.05/12  14.02/11  18.01/14  18.22/16  21.10/31  23.18/29  24.03/28  24.23/28 
    SK Praga Praha                        2.19/7    1.54/9    2.40/30   1.01/17   0.16/18   2.51/15   1.36/27   0.28/9    0.57/18   3.59/40   0.21/26   2.48/43   2.08/19   0.45/20   0.20/5  
 29 Zlesáková Daniela              24.26  3.08/41   5.16/35   7.54/33   9.06/35   9.22/35  12.29/28  13.52/25  14.29/25  15.41/23  18.30/23  18.52/24  21.08/30  23.14/28  24.03/28  24.26/29 
    SK Žabovřesky Brno                    3.08/41   2.08/21   2.38/27   1.12/40   0.16/18   3.07/27   1.23/15   0.37/35   1.12/33   2.49/17   0.22/34   2.16/40   2.06/18   0.49/32   0.23/25 
 30 Kožinová Jana                  24.35  2.13/4    4.14/6    6.48/6    7.49/6    8.07/7   13.06/34  14.29/33  15.04/33  16.14/32  19.21/32  19.45/33  21.11/32  23.20/30  24.13/30  24.35/30 
    SK Praga Praha                        2.13/4    2.01/17   2.34/24   1.01/17   0.18/33   4.59/42   1.23/15   0.35/28   1.10/32   3.07/29   0.24/41   1.26/14   2.09/22   0.53/41   0.22/21 
 31 Peterová Alena                 25.06  2.45/32   5.27/40   8.34/40   9.39/39   9.57/39  13.22/37  14.49/35  15.25/36  16.28/34  20.04/34  20.24/34  22.07/36  23.58/31  24.42/31  25.06/31 
    KOB Dobruška                          2.45/32   2.42/38   3.07/39   1.05/27   0.18/33   3.25/32   1.27/20   0.36/32   1.03/27   3.36/35   0.20/15   1.43/30   1.51/10   0.44/13   0.24/36 
 32 Mrštíková Květa                25.36  2.48/34   4.46/23   7.45/32   8.52/32   9.07/32  12.13/24  13.44/23  14.17/22  15.10/17  19.24/33  19.43/32  21.17/33  24.26/32  25.14/32  25.36/32 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.48/34   1.58/13   2.59/38   1.07/34   0.15/9    3.06/24   1.31/23   0.33/25   0.53/9    4.14/43   0.19/7    1.34/22   3.09/39   0.48/29   0.22/21 
 33 Klíchová Jana                  25.54  2.32/21   4.49/25   8.28/38   9.33/38   9.51/38  13.07/35  16.00/39  16.30/38  17.25/38  20.10/36  20.33/36  22.06/35  24.39/33  25.31/33  25.54/33 
    SK Severka Šumperk                    2.32/21   2.17/30   3.39/43   1.05/27   0.18/33   3.16/30   2.53/42   0.30/17   0.55/12   2.45/15   0.23/40   1.33/20   2.33/34   0.52/37   0.23/25 
 34 Cigošová Petra                 25.55  2.22/9    4.14/6    8.48/43   9.51/43  10.10/42  15.06/44  16.15/40  16.42/40  17.37/40  20.08/35  20.28/35  22.04/34  24.48/34  25.32/34  25.55/34 
    AC Sparta Praha                       2.22/9    1.52/8    4.34/44   1.03/24   0.19/40   4.56/41   1.09/2    0.27/6    0.55/12   2.31/6    0.20/15   1.36/23   2.44/37   0.44/13   0.23/25 
 35 Janovská Petra                 26.18  2.24/12   4.35/15   7.21/22   8.23/20   8.40/20  11.32/19  13.23/19  13.53/17  16.34/35  20.41/38  21.02/37  22.50/37  25.02/35  25.55/35  26.18/35 
    SK Praga Praha                        2.24/12   2.11/24   2.46/34   1.02/20   0.17/29   2.52/18   1.51/35   0.30/17   2.41/44   4.07/41   0.21/26   1.48/32   2.12/25   0.53/41   0.23/25 
 36 Šimšová Jana                   26.22  2.32/21   4.41/18   7.12/17   8.17/18   8.35/19  12.54/32  14.18/31  14.49/30  15.36/22  18.20/21  18.40/21  20.10/18  25.13/36  25.59/36  26.22/36 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.32/21   2.09/23   2.31/17   1.05/27   0.18/33   4.19/37   1.24/18   0.31/19   0.47/1*   2.44/13   0.20/15   1.30/18   5.03/44   0.46/25   0.23/25 
 37 Švejcarová Daniela             26.29  2.40/29   5.24/39   8.02/35   9.07/36   9.26/36  14.50/43  16.26/41  16.57/41  17.56/41  20.55/39  21.17/40  23.00/39  25.13/36  26.05/37  26.29/37 
    TJ Spartak První Brněnská             2.40/29   2.44/39   2.38/27   1.05/27   0.19/40   5.24/44   1.36/27   0.31/19   0.59/20   2.59/22   0.22/34   1.43/30   2.13/27   0.52/37   0.24/36 
 38 Pokorná Magdaléna              26.49  3.00/38   6.34/44   8.59/44  10.06/44  10.24/43  13.45/40  15.51/38  16.33/39  17.35/39  20.55/39  21.16/39  23.11/40  25.34/38  26.24/38  26.49/38 
    SK Praga Praha                        3.00/38   3.34/44   2.25/11   1.07/34   0.18/33   3.21/31   2.06/37   0.42/40   1.02/24   3.20/33   0.21/26   1.55/35   2.23/30   0.50/34   0.25/42 
 39 Hůlková Marie                  26.52  3.12/42   4.58/31   7.17/19   8.31/25   8.45/25  13.37/39  14.49/35  15.24/35  16.24/33  19.01/31  19.21/31  21.01/26  25.51/39  26.32/39  26.52/39 
    TJ Start Náchod                       3.12/42   1.46/4    2.19/7    1.14/41   0.14/3    4.52/40   1.12/6    0.35/28   1.00/22   2.37/10   0.20/15   1.40/28   4.50/43   0.41/3    0.20/5  
 40 Kadavá Jana                    27.22  2.32/21   4.45/22   7.42/31   8.47/30   9.03/30  12.14/25  14.50/37  15.29/37  16.37/36  21.39/41  22.03/41  23.36/41  26.07/40  26.58/40  27.22/40 
    OK Chrastava                          2.32/21   2.13/26   2.57/37   1.05/27   0.16/18   3.11/29   2.36/40   0.39/37   1.08/31   5.02/44   0.24/41   1.33/20   2.31/33   0.51/36   0.24/36 
 41 Jiráčková Jana                 28.07  3.31/44   5.29/41   8.03/36   8.59/33   9.12/33  13.50/41  16.53/43  17.17/42  18.09/42  22.20/42  22.38/42  24.45/42  27.00/41  27.45/41  28.07/41 
    SK Žabovřesky Brno                    3.31/44   1.58/13   2.34/24   0.56/5    0.13/2    4.38/38   3.03/43   0.24/1*   0.52/7    4.11/42   0.18/4    2.07/39   2.15/28   0.45/20   0.22/21 
 42 Špicarová Michaela             28.35  3.05/40   5.22/37   8.36/41   9.41/40  10.01/41  13.11/36  14.46/34  15.23/34  16.52/37  20.35/37  21.06/38  22.56/38  27.21/42  28.13/42  28.35/42 
    Sportcentrum Jičín                    3.05/40   2.17/30   3.14/41   1.05/27   0.20/42   3.10/28   1.35/26   0.37/35   1.29/39   3.43/39   0.31/44   1.50/33   4.25/42   0.52/37   0.22/21 
 43 Brozová Zuzana                 28.53  2.39/28   4.35/15   7.05/15   8.05/15   8.21/15  13.22/37  17.09/44  17.38/44  19.40/44  23.07/44  23.29/44  24.58/43  27.39/44  28.33/44  28.53/43 
    OK Chrastava                          2.39/28   1.56/12   2.30/14   1.00/14   0.16/18   5.01/43   3.47/44   0.29/12   2.02/41   3.27/34   0.22/34   1.29/16   2.41/35   0.54/43   0.20/5  
 44 Zelená Markéta                 28.55  2.56/37   5.16/35   8.32/39   9.48/42  11.17/44  14.44/42  16.35/42  17.19/43  18.43/43  22.23/43  22.49/43  25.13/44  27.37/43  28.31/43  28.55/44 
    SK Praga Praha                        2.56/37   2.20/34   3.16/42   1.16/42   1.29/44   3.27/33   1.51/35   0.44/41   1.24/38   3.40/37   0.26/43   2.24/41   2.24/31   0.54/43   0.24/36 
    Šediváková Helena          DISK       2.26/     4.24/     6.42/     7.40/     7.54/    15.31/         /         /    18.56/    22.26/    22.44/         /    27.06/    27.52/    28.14/   
    OK Lokomotiva Pardubice               2.26/     1.58/     2.18/     0.58/     0.14/     7.37/         /         /         /     3.30/     0.18/         /         /     0.46/     0.22/   
    Gorčicová Barbora          DISK           /         /         /     8.49/     9.03/    16.22/         /         /         /         /         /         /    33.47/    35.36/    36.59/   
    OK Chrastava                              /         /         /         /     0.14/     7.19/         /         /         /         /         /         /         /     1.49/     1.23/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21B        2.5km  125m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-93      2-70      3-74      4-49      5-87      6-88      7-56      8-40      9-92     10-42     11-43     12-97     13-82     14-100   
  1 Ondráčková Veronika            22.16  1.51/2    2.28/2    5.20/9    8.17/5    9.33/5   10.08/2   12.40/2   14.22/2   15.16/2   16.04/2   17.11/2   19.41/1*  20.29/1*  21.51/1*  22.16/1* 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.51/2    0.37/4    2.52/26   2.57/3    1.16/3    0.35/3    2.32/4    1.42/1*   0.54/3    0.48/1*   1.07/30   2.30/1*   0.48/1*   1.22/12   0.25/23 
  2 Samková Renáta                 23.08  2.39/17   3.17/14   5.14/6    8.10/3    9.32/2   10.17/4   13.09/3   15.05/3   16.05/3   16.57/3   17.43/3   20.32/2   21.28/2   22.47/2   23.08/2  
    OK 99 Hradec Králové                  2.39/17   0.38/5    1.57/3    2.56/2    1.22/6    0.45/11   2.52/8    1.56/5    1.00/5    0.52/3    0.46/19   2.49/8    0.56/8    1.19/5    0.21/4  
  3 Ondřejová Dita                 24.06  3.16/28   3.58/21   6.06/16   9.22/12  10.51/12  11.26/8   13.54/7   16.07/7   17.12/6   18.02/5   18.58/5   21.39/3   22.31/3   23.43/3   24.06/3  
    Sportcentrum Jičín                    3.16/28   0.42/10   2.08/8    3.16/8    1.29/17   0.35/3    2.28/1*   2.13/15   1.05/9    0.50/2    0.56/28   2.41/4    0.52/4    1.12/2    0.23/9  
  4 Gothardová Eva                 24.53  2.07/8    2.54/8    5.22/10   8.26/7   10.05/7   10.38/6   13.25/5   15.20/4   16.20/4   17.48/4   19.27/6   22.10/4   23.05/4   24.28/4   24.53/4  
    VSK MZLU Brno                         2.07/8    0.47/15   2.28/12   3.04/5    1.39/27   0.33/2    2.47/6    1.55/4    1.00/5    1.28/25   1.39/38   2.43/6    0.55/7    1.23/14   0.25/23 
  5 Pavelcová Gabriela             25.09  2.47/21   3.23/17   5.31/11   8.42/8   10.04/6   10.51/7   14.04/8   16.11/8   17.14/7   18.13/6   18.52/4   22.20/5   23.11/5   24.44/5   25.09/5  
    SK lyžování a OB Nová Paka            2.47/21   0.36/3    2.08/8    3.11/7    1.22/6    0.47/16   3.13/23   2.07/10   1.03/8    0.59/10   0.39/11   3.28/17   0.51/3    1.33/31   0.25/23 
  6 Šaffková Kateřina              26.02  1.50/1*   2.28/2    4.22/1*   7.49/2    8.58/1*   9.29/1*  11.59/1*  13.52/1*  14.44/1*  15.51/1*  16.42/1*  23.30/9   24.20/8   25.40/7   26.02/6  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.50/1*   0.38/5    1.54/1*   3.27/11   1.09/1*   0.31/1*   2.30/2    1.53/3    0.52/1*   1.07/14   0.51/23   6.48/39   0.50/2    1.20/6    0.22/7  
  7 Tichovská Hana                 26.04  3.09/26   4.05/22   6.35/19  10.03/17  11.32/17  12.17/16  15.16/15  17.21/13  18.19/9   19.12/8   20.28/9   23.09/7   24.20/8   25.41/8   26.04/7  
    SK Praga Praha                        3.09/26   0.56/26   2.30/14   3.28/13   1.29/17   0.45/11   2.59/12   2.05/7    0.58/4    0.53/4    1.16/33   2.41/4    1.11/18   1.21/9    0.23/9  
  8 Městková Kateřina              26.07  2.06/7    2.47/5    5.16/7    9.21/11  10.41/10  11.28/9   14.15/9   16.41/9   17.48/8   18.42/7   19.52/7   23.07/6   24.09/6   25.39/6   26.07/8  
    USK Praha                             2.06/7    0.41/8    2.29/13   4.05/27   1.20/5    0.47/16   2.47/6    2.26/24   1.07/11   0.54/6    1.10/31   3.15/12   1.02/12   1.30/26   0.28/33 
  9 Knaupová Ivana                 26.08  1.57/4    3.11/11   5.13/5    8.21/6    9.32/2   10.15/3   13.17/4   15.26/5   16.37/5   20.10/12  20.39/11  23.26/8   24.19/7   25.44/9   26.08/9  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           1.57/4    1.14/32   2.02/7    3.08/6    1.11/2    0.43/10   3.02/14   2.09/11   1.11/14   3.33/37   0.29/3    2.47/7    0.53/5    1.25/15   0.24/18 
 10 Čermáková Renata               26.28  2.42/19   3.20/16   5.45/13   9.33/13  10.55/13  11.36/11  14.51/12  17.20/12  18.25/10  19.33/9   20.24/8   23.35/10  24.43/10  26.05/10  26.28/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.42/19   0.38/5    2.25/10   3.48/18   1.22/6    0.41/7    3.15/24   2.29/26   1.05/9    1.08/15   0.51/23   3.11/11   1.08/17   1.22/12   0.23/9  
 11 Kokaislová Eva                 27.28  1.58/6    2.47/5    5.18/8    8.55/9   10.36/9   11.47/12  14.53/13  17.04/11  18.32/11  19.56/10  20.34/10  24.24/12  25.39/11  27.04/11  27.28/11 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.58/6    0.49/16   2.31/16   3.37/16   1.41/29   1.11/30   3.06/16   2.11/13   1.28/27   1.24/24   0.38/8    3.50/27   1.15/20   1.25/15   0.24/18 
 12 Procházková Klára              27.35  3.41/30   4.43/31   6.42/20   9.42/15  11.13/14  11.54/13  14.24/10  18.09/16  19.02/13  20.15/13  20.49/12  24.29/13  25.53/12  27.14/12  27.35/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.41/30   1.02/28   1.59/5    3.00/4    1.31/19   0.41/7    2.30/2    3.45/39   0.53/2    1.13/17   0.34/5    3.40/25   1.24/25   1.21/9    0.21/4  
 13 Kvapilová Lenka                27.41  1.57/4    2.26/1*   4.22/1*   7.03/1*  10.27/8   13.03/18  15.47/17  18.25/18  19.54/16  20.47/14  21.25/14  25.16/16  26.10/13  27.20/13  27.41/13 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           1.57/4    0.29/1*   1.56/2    2.41/1*   3.24/39   2.36/37   2.44/5    2.38/28   1.29/29   0.53/4    0.38/8    3.51/30   0.54/6    1.10/1*   0.21/4  
 14 Pilgrová Jana                  27.56  1.55/3    2.48/7    4.49/4    8.10/3    9.32/2   10.19/5   13.31/6   15.41/6   20.05/18  21.05/15  21.51/15  24.51/15  26.17/15  27.37/14  27.56/14 
    TJ Loko Česká Třebová                 1.55/3    0.53/23   2.01/6    3.21/9    1.22/6    0.47/16   3.12/22   2.10/12   4.24/38   1.00/11   0.46/19   3.00/9    1.26/26   1.20/6    0.19/1* 
 15 Dvořáčková Jana                28.05  2.32/15   3.17/14   5.53/15   9.41/14  11.14/15  12.12/15  15.36/16  17.57/15  19.12/14  20.08/11  20.50/13  24.12/11  26.12/14  27.42/15  28.05/15 
    OOB Třebíč                            2.32/15   0.45/14   2.36/20   3.48/18   1.33/22   0.58/28   3.24/25   2.21/22   1.15/17   0.56/9    0.42/15   3.22/15   2.00/35   1.30/26   0.23/9  
 16 Vojtíšková Erika               28.23  2.28/12   3.11/11   5.42/12   9.55/16  11.17/16  12.03/14  15.02/14  17.40/14  18.48/12  21.34/17  22.01/16  25.30/17  26.27/16  27.57/16  28.23/16 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.28/12   0.43/11   2.31/16   4.13/28   1.22/6    0.46/15   2.59/12   2.38/28   1.08/12   2.46/33   0.27/2    3.29/19   0.57/9    1.30/26   0.26/30 
 17 Rožková Petra                  28.46  2.28/12   3.11/11   7.14/28  10.44/20  12.06/19  14.25/27  17.31/26  19.37/23  20.39/20  21.45/18  22.29/18  25.57/18  26.58/17  28.24/17  28.46/17 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.28/12   0.43/11   4.03/37   3.30/15   1.22/6    2.19/36   3.06/16   2.06/9    1.02/7    1.06/13   0.44/16   3.28/17   1.01/11   1.26/19   0.22/7  
 18 Horová Lenka                   29.02  4.10/36   5.02/34   7.57/34  11.26/27  12.59/27  13.35/23  16.33/21  18.49/20  19.57/17  21.31/16  22.15/17  24.48/14  27.04/18  28.32/18  29.02/18 
    SK Praga Praha                        4.10/36   0.52/21   2.55/27   3.29/14   1.33/22   0.36/5    2.58/11   2.16/17   1.08/12   1.34/27   0.44/16   2.33/3    2.16/37   1.28/24   0.30/38 
 19 Nešporová Marie                29.18  2.15/10   2.59/9    6.12/17  10.50/22  12.07/20  13.35/23  17.23/25  19.50/25  21.10/24  22.15/23  22.53/21  26.26/19  27.29/19  28.50/19  29.18/19 
    OOB Třebíč                            2.15/10   0.44/13   3.13/34   4.38/35   1.17/4    1.28/33   3.48/32   2.27/25   1.20/22   1.05/12   0.38/8    3.33/20   1.03/13   1.21/9    0.28/33 
 20 Suchá Eva                      29.25  2.32/15   3.26/18   6.51/22  10.17/18  11.40/18  12.21/17  16.03/18  18.14/17  19.48/15  21.49/19  22.42/19  26.34/21  27.34/20  29.00/20  29.25/20 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.32/15   0.54/24   3.25/36   3.26/10   1.23/12   0.41/7    3.42/30   2.11/13   1.34/33   2.01/28   0.53/26   3.52/31   1.00/10   1.26/19   0.25/23 
 21 Neuhäuserová Ladislava         30.08  2.50/22   3.39/19   6.44/21  10.43/19  12.47/26  14.31/30  17.39/28  19.59/28  21.18/27  22.12/22  22.52/20  26.27/20  28.13/21  29.44/21  30.08/21 
    USK Praha                             2.50/22   0.49/16   3.05/33   3.59/24   2.04/36   1.44/35   3.08/18   2.20/21   1.19/21   0.54/6    0.40/12   3.35/21   1.46/32   1.31/29   0.24/18 
 22 Neradová Eva                   30.20  2.57/24   4.11/25   7.14/28  11.28/28  13.07/29  13.52/26  17.00/22  19.55/27  21.12/26  22.07/20  23.00/22  26.47/22  28.22/22  29.56/23  30.20/22 
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.57/24   1.14/32   3.03/32   4.14/30   1.39/27   0.45/11   3.08/18   2.55/36   1.17/19   0.55/8    0.53/26   3.47/26   1.35/29   1.34/32   0.24/18 
 23 Fejková Marcela                30.21  2.58/25   4.27/28   6.53/23  11.06/25  12.39/23  13.28/21  16.22/20  18.46/19  21.10/24  22.23/25  23.11/23  27.18/24  28.24/23  29.52/22  30.21/23 
    Sportcentrum Jičín                    2.58/25   1.29/35   2.26/11   4.13/28   1.33/22   0.49/24   2.54/10   2.24/23   2.24/35   1.13/17   0.48/21   4.07/35   1.06/14   1.28/24   0.29/36 
 24 Sršňová Kateřina               30.34  2.29/14   3.10/10   5.51/14   9.18/10  10.45/11  11.32/10  14.24/10  16.43/10  21.07/23  23.14/28  24.54/30  27.25/26  28.46/25  30.11/24  30.34/24 
    OOB Vamberk                           2.29/14   0.41/8    2.41/23   3.27/11   1.27/16   0.47/16   2.52/8    2.19/20   4.24/38   2.07/30   1.40/39   2.31/2    1.21/23   1.25/15   0.23/9  
 25 Végsöová Markéta               30.37  2.25/11   4.09/23   6.59/25  10.44/20  12.20/21  13.05/19  16.14/19  18.55/21  20.19/19  22.59/26  23.39/25  27.29/27  28.35/24  30.12/25  30.37/25 
    KOB Dobruška                          2.25/11   1.44/36   2.50/25   3.45/17   1.36/25   0.45/11   3.09/20   2.41/31   1.24/26   2.40/32   0.40/12   3.50/27   1.06/14   1.37/34   0.25/23 
 26 Pokorná Kristýna               30.56  2.41/18   4.28/29   7.25/31  11.48/31  13.19/30  14.31/30  17.33/27  19.38/24  21.01/22  22.15/23  23.34/24  27.11/23  29.10/26  30.30/26  30.56/26 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.41/18   1.47/37   2.57/29   4.23/33   1.31/19   1.12/31   3.02/14   2.05/7    1.23/25   1.14/19   1.19/34   3.37/23   1.59/34   1.20/6    0.26/30 
 27 Bednářová Michala              31.12  4.03/35   5.11/35   7.49/33  11.41/29  13.05/28  14.30/29  17.39/28  20.27/30  21.47/30  23.06/27  23.58/27  27.18/24  29.26/27  30.53/27  31.12/27 
    OOB Vamberk                           4.03/35   1.08/31   2.38/21   3.52/21   1.24/14   1.25/32   3.09/20   2.48/34   1.20/22   1.19/21   0.52/25   3.20/13   2.08/36   1.27/22   0.19/1* 
 28 Procházková Alexandra          31.24  3.46/32   4.38/30   7.12/27  11.10/26  12.41/24  13.36/25  18.00/30  20.17/29  21.45/29  23.51/29  24.39/29  28.29/29  29.36/28  31.01/28  31.24/28 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.46/32   0.52/21   2.34/18   3.58/23   1.31/19   0.55/27   4.24/36   2.17/18   1.28/27   2.06/29   0.48/21   3.50/27   1.07/16   1.25/15   0.23/9  
 29 Kučerková Romana               32.13  4.40/37   5.31/36   8.01/35  12.00/32  13.38/32  14.28/28  18.00/30  20.36/31  21.53/31  24.02/30  24.36/28  28.42/30  30.11/29  31.48/29  32.13/29 
    TJ Stadion Nový Bor                   4.40/37   0.51/20   2.30/14   3.59/24   1.38/26   0.50/26   3.32/26   2.36/27   1.17/19   2.09/31   0.34/5    4.06/34   1.29/27   1.37/34   0.25/23 
 30 Urbánková Jana                 32.25  2.42/19   3.48/20   6.34/18  10.51/23  12.36/22  13.25/20  17.11/24  19.54/26  21.23/28  24.50/31  25.22/31  29.00/31  30.19/30  31.56/30  32.25/30 
    SKOB Ostrov                           2.42/19   1.06/30   2.46/24   4.17/31   1.45/32   0.49/24   3.46/31   2.43/33   1.29/29   3.27/35   0.32/4    3.38/24   1.19/22   1.37/34   0.29/36 
 31 Šmídová Kateřina               33.46  2.52/23   4.16/26   6.56/24  10.59/24  12.41/24  13.28/21  17.09/23  19.22/22  20.55/21  22.10/21  23.46/26  27.49/28  31.56/31  33.23/31  33.46/31 
    SK Chrast                             2.52/23   1.24/34   2.40/22   4.03/26   1.42/30   0.47/16   3.41/29   2.13/15   1.33/32   1.15/20   1.36/37   4.03/33   4.07/39   1.27/22   0.23/9  
 32 Brettlová Marta                35.45  3.20/29   4.09/23   7.07/26  11.45/30  13.28/31  17.29/36  21.06/33  24.14/33  25.36/32  26.58/32  28.19/32  31.41/32  33.24/32  35.17/32  35.45/32 
    SK Viprahlo                           3.20/29   0.49/16   2.58/31   4.38/35   1.43/31   4.01/39   3.37/28   3.08/37   1.22/24   1.22/23   1.21/36   3.22/15   1.43/31   1.53/38   0.28/33 
 33 Mrkvicová Radka                37.17  3.46/32   4.44/32   7.39/32  13.46/36  16.03/36  17.12/35  21.25/34  24.51/34  26.56/35  28.15/33  29.19/33  33.52/33  35.21/33  36.53/33  37.17/33 
    VSK VŠB TU Ostrava                    3.46/32   0.58/27   2.55/27   6.07/38   2.17/37   1.09/29   4.13/35   3.26/38   2.05/34   1.19/21   1.04/29   4.33/37   1.29/27   1.32/30   0.24/18 
 34 Pražáková Aneta                37.54  3.52/34   4.46/33  11.09/38  15.30/37  17.25/37  20.15/38  24.07/38  26.24/38  27.39/37  31.08/38  31.45/39  35.05/37  36.19/36  37.35/34  37.54/34 
    Sportcentrum Jičín                    3.52/34   0.54/24   6.23/39   4.21/32   1.55/34   2.50/38   3.52/34   2.17/18   1.15/17   3.29/36   0.37/7    3.20/13   1.14/19   1.16/4    0.19/1* 
 35 Sládková Ivana                 37.59  7.16/39  10.04/39  14.23/39  18.12/39  20.03/39  20.51/39  24.27/39  26.25/39  27.54/38  31.13/39  31.38/38  34.47/36  36.10/34  37.36/35  37.59/35 
    Sokol Tehov                           7.16/39   2.48/38   4.19/38   3.49/20   1.51/33   0.48/22   3.36/27   1.58/6    1.29/29   3.19/34   0.25/1*   3.09/10   1.23/24   1.26/19   0.23/9  
 36 Csakvaryová Lenka              38.31  3.14/27   4.19/27   7.16/30  12.19/33  14.47/34  16.21/34  20.52/32  23.34/32  27.01/36  28.34/34  29.53/34  34.13/34  36.10/34  38.05/36  38.31/36 
    KOB Start Blansko                     3.14/27   1.05/29   2.57/29   5.03/37   2.28/38   1.34/34   4.31/37   2.42/32   3.27/36   1.33/26   1.19/34   4.20/36   1.57/33   1.55/39   0.26/30 
 37 Winnig Anke                    38.41  3.43/31   6.34/38   9.09/37  13.40/35  15.05/35  15.53/33  21.57/35  24.51/34  26.02/33  30.17/35  31.30/36  35.25/38  36.40/37  38.16/37  38.41/37 
    Treptower SV 1949                     3.43/31   2.51/39   2.35/19   4.31/34   1.25/15   0.48/22   6.04/38   2.54/35   1.11/14   4.15/39   1.13/32   3.55/32   1.15/20   1.36/33   0.25/23 
 38 Foglarová Kamila               40.17  2.09/9    2.44/4    4.41/3   17.56/38  19.19/38  19.58/37  23.46/37  25.30/37  26.42/34  30.20/36  31.01/35  34.37/35  38.41/39  39.54/39  40.17/38 
    SK Kotlářka Praha                     2.09/9    0.35/2    1.57/3   13.15/39   1.23/12   0.39/6    3.48/32   1.44/2    1.12/16   3.38/38   0.41/14   3.36/22   4.04/38   1.13/3    0.23/9  
 39 Blahutová Hana                 40.21  4.46/38   5.35/37   8.52/36  12.47/34  14.42/33  15.29/32  22.39/36  25.17/36  29.36/39  30.47/37  31.31/37  36.25/39  38.01/38  39.44/38  40.21/39 
    TJ OK Tolar                           4.46/38   0.49/16   3.17/35   3.55/22   1.55/34   0.47/16   7.10/39   2.38/28   4.19/37   1.11/16   0.44/16   4.54/38   1.36/30   1.43/37   0.37/39 
    Horálková Iva              DISK       2.05/     2.58/     5.17/     9.17/    10.46/    11.40/    14.43/         /    19.20/    21.59/    22.32/    26.26/    27.24/    28.48/    29.14/   
    Sportcentrum Jičín                    2.05/     0.53/     2.19/     4.00/     1.29/     0.54/     3.03/         /         /     2.39/     0.33/     3.54/     0.58/     1.24/     0.26/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        2.2km   85m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-95      3-87      4-88      5-56      6-52      7-92      8-43      9-57     10-44     11-81     12-82     13-100   
  1 Bencúrová Jitka                21.19  2.51/2    6.06/3    6.22/3    6.59/3    9.40/2   11.17/3   12.58/1*  14.38/1*  15.53/1*  16.25/1*  18.28/1*  19.30/1*  20.54/1*  21.19/1* 
    TJ Slovan Luhačovice                  2.51/2    3.15/7    0.16/3    0.37/1*   2.41/4    1.37/9    1.41/2    1.40/2    1.15/6    0.32/6    2.03/12   1.02/2    1.24/5    0.25/10 
  2 Janovská Eva                   21.34  3.02/3    5.46/2    6.05/2    6.52/2    9.41/3   11.10/2   13.15/2   15.54/2   16.52/2   17.23/2   18.48/2   19.44/2   21.11/2   21.34/2  
    Sportcentrum Jičín                    3.02/3    2.44/2    0.19/9    0.47/6    2.49/5    1.29/6    2.05/8    2.39/12   0.58/1*   0.31/5    1.25/2    0.56/1*   1.27/7    0.23/4  
  3 Uhnavá Markéta                 21.50  3.39/10   6.34/5    6.53/4    7.32/4   10.41/5   12.15/5   14.01/4   15.54/2   17.04/3   17.33/3   19.06/3   20.12/3   21.28/3   21.50/3  
    SK Žabovřesky Brno                    3.39/10   2.55/4    0.19/9    0.39/3    3.09/8    1.34/8    1.46/3    1.53/5    1.10/2    0.29/2    1.33/3    1.06/4    1.16/1*   0.22/2  
  4 Berzinska Soňa                 22.02  2.21/1*   5.00/1*   5.23/1*   6.10/1*   8.37/1*   9.48/1*  14.14/5   15.57/4   17.08/4   17.44/4   19.17/4   20.25/4   21.42/4   22.02/4  
    SK Žabovřesky Brno                    2.21/1*   2.39/1*   0.23/13   0.47/6    2.27/1*   1.11/2    4.26/17   1.43/3    1.11/3    0.36/9    1.33/3    1.08/6    1.17/2    0.20/1* 
  5 Richterová Nataša              22.42  3.23/7    6.45/6    7.02/5    7.40/5   11.12/8   12.21/7   14.19/6   16.14/5   17.37/5   18.14/5   19.38/5   20.47/5   22.14/5   22.42/5  
    TJ Spartak Adamov                     3.23/7    3.22/9    0.17/4    0.38/2    3.32/12   1.09/1*   1.58/5    1.55/7    1.23/9    0.37/10   1.24/1*   1.09/7    1.27/7    0.28/15 
  6 Křížová Vendula                23.01  4.28/17   7.19/12   7.36/11   8.21/10  10.53/6   12.15/5   13.38/3   16.35/6   17.53/6   18.25/6   20.13/6   21.15/6   22.39/6   23.01/6  
    AC Sparta Praha                       4.28/17   2.51/3    0.17/4    0.45/5    2.32/2    1.22/4    1.23/1*   2.57/14   1.18/8    0.32/6    1.48/8    1.02/2    1.24/5    0.22/2  
  7 Zlámalová Zdena                23.23  3.46/11   6.50/8    7.07/6    7.49/6   10.28/4   11.48/4   15.20/8   16.58/7   18.13/7   18.54/7   20.30/7   21.37/7   22.59/7   23.23/7  
    Sportcentrum Jičín                    3.46/11   3.04/5    0.17/4    0.42/4    2.39/3    1.20/3    3.32/13   1.38/1*   1.15/6    0.41/12   1.36/5    1.07/5    1.22/3    0.24/6  
  8 Pelcová Pavla                  25.19  3.34/9    7.00/9    7.18/8    8.11/8   11.01/7   12.27/8   16.03/9   17.56/8   19.54/10  20.23/9   22.05/8   23.24/8   24.55/8   25.19/8  
    TJ ČZ Strakonice                      3.34/9    3.26/10   0.18/7    0.53/9    2.50/6    1.26/5    3.36/14   1.53/5    1.58/16   0.29/2    1.42/6    1.19/9    1.31/9    0.24/6  
  9 Šedivá Petra                   26.18  3.30/8    7.00/9    7.22/10   8.17/9   12.03/10  13.55/10  16.34/11  18.25/11  19.50/9   20.31/10  22.58/10  24.14/9   25.54/9   26.18/9  
    SK Studenec                           3.30/8    3.30/11   0.22/11   0.55/10   3.46/14   1.52/14   2.39/11   1.51/4    1.25/10   0.41/12   2.27/15   1.16/8    1.40/15   0.24/6  
 10 Jiříčková Bětka                26.52  3.14/5    6.49/7    7.11/7    8.02/7   12.28/11  14.06/11  16.06/10  18.05/9   19.19/8   19.52/8   22.50/9   24.55/10  26.26/10  26.52/10 
    TJ Loko Krnov                         3.14/5    3.35/12   0.22/11   0.51/8    4.26/17   1.38/10   2.00/7    1.59/8    1.14/5    0.33/8    2.58/17   2.05/16   1.31/9    0.26/12 
 11 Koblicová Milena               27.48  4.26/16   8.06/16   8.30/15   9.25/12  13.19/14  15.05/15  17.16/12  19.32/12  21.04/12  22.09/13  23.58/11  25.36/11  27.18/11  27.48/11 
    OOB Vamberk                           4.26/16   3.40/13   0.24/15   0.55/10   3.54/15   1.46/13   2.11/9    2.16/10   1.32/11   1.05/17   1.49/9    1.38/14   1.42/17   0.30/16 
 12 Strakošová Petra               28.10  3.08/4    6.24/4    9.43/17  10.57/17  14.17/16  15.59/16  17.58/14  20.11/14  21.22/13  22.04/12  24.04/12  26.08/12  27.44/12  28.10/12 
    Sokol Frýdek - Místek                 3.08/4    3.16/8    3.19/18   1.14/14   3.20/11   1.42/11   1.59/6    2.13/9    1.11/3    0.42/14   2.00/11   2.04/15   1.36/12   0.26/12 
 13 Kubečková Zdena                28.18  3.56/12   7.00/9    7.18/8    8.25/11  11.18/9   12.50/9   14.37/7   18.19/10  20.24/11  23.04/14  24.58/14  26.30/14  27.53/13  28.18/13 
    OK 99 Hradec Králové                  3.56/12   3.04/5    0.18/7    1.07/12   2.53/7    1.32/7    1.47/4    3.42/17   2.05/17   2.40/18   1.54/10   1.32/12   1.23/4    0.25/10 
 14 Havlová Pavla                  28.29  3.14/5    7.38/13   8.14/13   9.33/13  12.49/12  14.46/12  17.18/13  19.45/13  21.22/13  22.01/11  24.38/13  26.15/13  27.56/14  28.29/14 
    SOK TJ Turnov                         3.14/5    4.24/18   0.36/17   1.19/15   3.16/9    1.57/15   2.32/10   2.27/11   1.37/12   0.39/11   2.37/16   1.37/13   1.41/16   0.33/17 
 15 Suková Anna                    32.06  3.56/12   7.56/15   8.28/14   9.39/15  13.20/15  15.02/14  19.02/15  21.50/15  24.40/15  25.10/15  27.20/15  30.03/15  31.42/15  32.06/15 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.56/12   4.00/15   0.32/16   1.11/13   3.41/13   1.42/11   4.00/16   2.48/13   2.50/18   0.30/4    2.10/13   2.43/18   1.39/14   0.24/6  
 16 Jirásková Lucie                35.34  5.50/18  10.04/18  10.27/18  13.10/18  17.07/18  19.31/18  23.23/17  26.33/17  28.16/17  28.59/17  31.16/16  33.36/17  35.11/17  35.34/16 
    OOB Třebíč                            5.50/18   4.14/16   0.23/13   2.43/18   3.57/16   2.24/17   3.52/15   3.10/16   1.43/14   0.43/15   2.17/14   2.20/17   1.35/11   0.23/4  
 17 Dobešová Kateřina              35.36  4.19/15   8.33/17   8.48/16  10.13/16  16.07/17  19.19/17  22.21/16  25.24/16  27.15/16  28.01/16  31.35/17  33.06/16  35.02/16  35.36/17 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   4.19/15   4.14/16   0.15/1*   1.25/16   5.54/18   3.12/18   3.02/12   3.03/15   1.51/15   0.46/16   3.34/18   1.31/11   1.56/18   0.34/18 
 18 Kršáková Veronika              37.00  3.58/14   7.53/14   8.08/12   9.34/14  12.50/13  14.50/13  24.03/18  29.41/18  31.19/18  31.47/18  33.31/18  34.56/18  36.34/18  37.00/18 
    OB Vizovice                           3.58/14   3.55/14   0.15/1*   1.26/17   3.16/9    2.00/16   9.13/18   5.38/18   1.38/13   0.28/1*   1.44/7    1.25/10   1.38/13   0.26/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21E        2.8km  135m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-79      3-78      4-34      5-48      6-95      7-51      8-52      9-41     10-85     11-55     12-58     13-82     14-100   
  1 Karochová Simona               20.48  2.52/3    5.14/2    6.15/2    9.18/2    9.50/2   11.44/2   14.10/1*  15.35/1*  15.55/1*  16.37/1*  17.34/1*  18.26/1*  19.22/1*  20.28/1*  20.48/1* 
    SK Kotlářka Praha                     2.52/3    2.22/2    1.01/2    3.03/3    0.32/2    1.54/4    2.26/1*   1.25/5    0.20/1*   0.42/1*   0.57/2    0.52/3    0.56/1*   1.06/2    0.20/4  
  2 Doležalová Monika              21.13  3.01/8    5.14/2    6.12/1*   8.48/1*   9.25/1*  11.34/1*  14.13/2   15.45/2   16.05/2   16.48/2   17.47/2   18.42/2   19.52/2   20.54/2   21.13/2  
    SK Kamenice                           3.01/8    2.13/1*   0.58/1*   2.36/1*   0.37/6    2.09/11   2.39/3    1.32/8    0.20/1*   0.43/2    0.59/4    0.55/6    1.10/6    1.02/1*   0.19/1* 
  3 Kovářová Kristýna              22.24  2.45/2    5.15/4    6.18/4    9.23/4   10.01/3   11.51/3   15.29/3   16.41/3   17.03/3   17.48/3   18.43/3   19.49/3   20.48/3   22.03/3   22.24/3  
    SK Kotlářka Praha                     2.45/2    2.30/5    1.03/3    3.05/4    0.38/7    1.50/1*   3.38/11   1.12/1*   0.22/5    0.45/3    0.55/1*   1.06/12   0.59/2    1.15/5    0.21/5  
  4 Ryšavá Vendula                 23.13  2.44/1*   5.10/1*   6.16/3    9.18/2   10.11/4   13.34/9   16.13/9   17.30/5   17.52/5   18.37/4   19.45/5   20.33/4   21.44/5   22.54/4   23.13/4  
    SK Praga Praha                        2.44/1*   2.26/3    1.06/5    3.02/2    0.53/14   3.23/13   2.39/3    1.17/3    0.22/5    0.45/3    1.08/12   0.48/1*   1.11/8    1.10/4    0.19/1* 
  5 Košárková Iva                  23.18  3.05/9    5.40/5    6.52/5   10.45/8   11.25/8   13.15/5   15.52/4   17.25/4   17.49/4   18.43/6   19.45/5   20.34/5   21.38/4   22.55/5   23.18/5  
    AC Sparta Praha                       3.05/9    2.35/7    1.12/8    3.53/12   0.40/9    1.50/1*   2.37/2    1.33/10   0.24/7    0.54/11   1.02/6    0.49/2    1.04/3    1.17/8    0.23/8  
  6 Hrušková Lenka                 23.28  2.57/6    5.58/11   7.14/9   10.42/5   11.25/8   13.23/8   16.11/8   17.33/6   17.53/6   18.39/5   19.43/4   20.46/6   21.50/6   23.05/6   23.28/6  
    SK Kotlářka Praha                     2.57/6    3.01/12   1.16/10   3.28/6    0.43/12   1.58/5    2.48/5    1.22/4    0.20/1*   0.46/5    1.04/7    1.03/10   1.04/3    1.15/5    0.23/8  
  7 Fenclová Marta                 23.29  3.27/15   6.26/12   7.30/12  10.44/7   11.15/5   13.06/4   16.00/5   17.40/8   18.08/9   18.56/7   20.01/8   20.53/7   22.03/7   23.10/7   23.29/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.27/15   2.59/10   1.04/4    3.14/5    0.31/1*   1.51/3    2.54/8    1.40/12   0.28/12   0.48/7    1.05/8    0.52/3    1.10/6    1.07/3    0.19/1* 
  8 Gebauerová Jana                24.02  3.12/10   5.46/7    7.08/8   10.45/8   11.20/6   13.22/7   16.10/7   17.42/9   18.07/7   19.01/9   20.01/8   20.54/8   22.23/8   23.40/8   24.02/8  
    SK Žabovřesky Brno                    3.12/10   2.34/6    1.22/11   3.37/9    0.35/3    2.02/7    2.48/5    1.32/8    0.25/10   0.54/11   1.00/5    0.53/5    1.29/11   1.17/8    0.22/6  
  9 Dlouhá Marie                   24.36  2.57/6    5.57/10   7.06/7   10.42/5   11.20/6   13.20/6   16.08/6   17.39/7   18.07/7   18.57/8   19.55/7   21.46/9   22.58/9   24.14/9   24.36/9  
    SK Kotlářka Praha                     2.57/6    3.00/11   1.09/6    3.36/8    0.38/7    2.00/6    2.48/5    1.31/7    0.28/12   0.50/9    0.58/3    1.51/16   1.12/9    1.16/7    0.22/6  
 10 Baldrianová Barbora            26.50  3.26/14   6.32/13   7.44/13  11.47/11  12.22/11  14.25/11  18.17/10  19.53/10  20.18/10  21.15/10  22.22/10  23.35/10  25.06/10  26.26/10  26.50/10 
    USK Praha                             3.26/14   3.06/13   1.12/8    4.03/13   0.35/3    2.03/9    3.52/12   1.36/11   0.25/10   0.57/14   1.07/10   1.13/13   1.31/12   1.20/11   0.24/12 
 11 Langpaulová Anna               28.11  3.18/12   7.35/15   8.59/14  12.49/13  13.32/13  16.05/12  19.05/11  21.07/11  21.37/11  22.31/11  23.39/11  24.43/11  26.28/11  27.48/11  28.11/11 
    AC Sparta Praha                       3.18/12   4.17/15   1.24/12   3.50/11   0.43/12   2.33/12   3.00/9    2.02/14   0.30/14   0.54/11   1.08/12   1.04/11   1.45/14   1.20/11   0.23/8  
 12 Malá Věra                      28.22  2.54/4    5.44/6    7.15/10  11.00/10  11.42/10  13.49/10  20.39/12  21.53/12  22.13/12  23.00/12  24.07/12  25.03/12  26.38/12  27.56/12  28.22/12 
    OK Jilemnice                          2.54/4    2.50/8    1.31/13   3.45/10   0.42/11   2.07/10   6.50/16   1.14/2    0.20/1*   0.47/6    1.07/10   0.56/8    1.35/13   1.18/10   0.26/14 
 13 Rábová Zuzana                  29.20  3.12/10   6.46/14  11.36/15  15.06/14  15.42/14  17.44/13  21.16/13  23.05/13  23.29/13  24.20/13  25.25/13  26.20/13  27.28/13  28.57/13  29.20/13 
    SK Radioklub Blansko                  3.12/10   3.34/14   4.50/16   3.30/7    0.36/5    2.02/7    3.32/10   1.49/13   0.24/7    0.51/10   1.05/8    0.55/6    1.08/5    1.29/14   0.23/8  
 14 Hrouzová Pavlína               34.50  2.54/4    5.51/9    7.24/11  12.12/12  13.30/12  21.20/15  26.42/15  28.12/14  28.36/14  29.25/14  30.44/14  31.46/14  33.00/14  34.25/14  34.50/14 
    VSK VŠB TU Ostrava                    2.54/4    2.57/9    1.33/14   4.48/14   1.18/16   7.50/16   5.22/13   1.30/6    0.24/7    0.49/8    1.19/14   1.02/9    1.14/10   1.25/13   0.25/13 
 15 Hrstková Vladěna               50.39  3.19/13   5.48/8    6.57/6   15.07/15  15.47/15  19.15/14  24.48/14  28.16/15  29.28/15  32.34/15  35.51/15  37.39/15  46.14/15  49.47/15  50.39/15 
    SK Praga Praha                        3.19/13   2.29/4    1.09/6    8.10/16   0.40/9    3.28/14   5.33/15   3.28/16   1.12/16   3.06/15   3.17/15   1.48/14   8.35/15   3.33/15   0.52/15 
 16 Kuncová Eliška                 54.39  6.17/16  10.37/16  12.51/16  18.37/16  19.31/16  23.18/16  28.45/16  32.12/16  33.22/16  36.30/16  39.47/16  41.37/16  50.12/16  53.45/16  54.39/16 
    SK Severka Šumperk                    6.17/16   4.20/16   2.14/15   5.46/15   0.54/15   3.47/15   5.27/14   3.27/15   1.10/15   3.08/16   3.17/15   1.50/15   8.35/15   3.33/15   0.54/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         2.4km  100m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-91      3-48      4-50      5-95      6-88      7-51      8-52      9-41     10-54     11-44     12-97     13-83     14-100   
  1 Valášková Šárka                20.06  1.53/3    3.48/1*   4.47/1*   6.05/1*   7.03/1*   7.53/1*  10.05/1*  11.31/1*  11.54/1*  12.55/1*  15.55/1*  17.27/1*  19.22/1*  19.44/1*  20.06/1* 
    SK Kamenice                           1.53/3    1.55/1*   0.59/6    1.18/1*   0.58/3    0.50/1*   2.12/32   1.26/3    0.23/2    1.01/4    3.00/7    1.32/7    1.55/2    0.22/9    0.22/4  
  2 Smutná Jana                    21.14  1.46/1*   4.06/3    5.07/4    6.27/3    7.23/2    8.20/2   10.48/2   12.16/2   12.42/2   13.58/2   17.15/3   18.37/3   20.32/2   20.52/2   21.14/2  
    OOB Vamberk                           1.46/1*   2.20/8    1.01/8    1.20/3    0.56/1*   0.57/5    2.28/3    1.28/4    0.26/7    1.16/10   3.17/15   1.22/4    1.55/2    0.20/3    0.22/4  
  3 Křivdová Lenka                 21.30  1.52/2    4.02/2    5.03/3    6.27/3    7.24/3    8.38/5   11.09/3   12.48/3   13.13/3   14.02/3   17.09/2   18.29/2   20.47/3   21.08/3   21.30/3  
    KOB Choceň                            1.52/2    2.10/3    1.01/8    1.24/4    0.57/2    1.14/13   2.31/4    1.39/6    0.25/4    0.49/1*   3.07/11   1.20/3    2.18/10   0.21/5    0.22/4  
  4 Bejčková Jana                  22.08  1.56/4    4.08/4    4.59/2    6.24/2    7.34/5    8.24/4   13.24/9   14.47/5   15.09/5   16.10/4   18.27/4   19.37/4   21.31/4   21.50/4   22.08/4  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   1.56/4    2.12/5    0.51/3    1.25/5    1.10/12   0.50/1*   5.00/27   1.23/1*   0.22/1*   1.01/4    2.17/1*   1.10/1*   1.54/1*   0.19/2    0.18/1* 
  5 Podrábská Marie                23.54  1.59/5    4.38/9    5.49/8    7.16/7    8.24/7    9.34/6   12.12/4   13.54/4   14.23/4   16.22/5   19.26/6   20.51/6   23.02/5   23.27/5   23.54/5  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.59/5    2.39/14   1.11/15   1.27/6    1.08/9    1.10/10   2.38/6    1.42/7    0.29/15   1.59/27   3.04/9    1.25/6    2.11/7    0.25/16   0.27/22 
  6 Zakouřilová Helena             24.28  2.20/13   4.48/11   5.56/9    7.38/8    8.52/8   10.18/9   12.56/5   14.54/6   15.24/6   16.27/6   19.11/5   20.46/5   23.36/6   24.01/6   24.28/6  
    USK Praha                             2.20/13   2.28/10   1.08/13   1.42/10   1.14/15   1.26/22   2.38/6    1.58/12   0.30/16   1.03/7    2.44/5    1.35/9    2.50/18   0.25/16   0.27/22 
  7 Zuzánková Růžena               24.40  2.20/13   4.47/10   6.06/10   8.08/10   9.27/11  10.22/10  13.14/8   15.30/8   15.57/8   16.59/7   19.42/7   21.22/7   23.47/7   24.16/7   24.40/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.20/13   2.27/9    1.19/19   2.02/19   1.19/22   0.55/4    2.52/9    2.16/19   0.27/10   1.02/6    2.43/4    1.40/14   2.25/13   0.29/27   0.24/11 
  8 Benešová Jaroslava             25.57  2.02/6    4.56/12   6.07/11   7.54/9    8.55/9    9.53/8   14.04/12  15.42/11  16.08/11  17.11/9   21.10/9   22.55/9   25.07/8   25.31/8   25.57/8  
    TJ Sparta Doly Kladno                 2.02/6    2.54/16   1.11/15   1.47/12   1.01/6    0.58/7    4.11/23   1.38/5    0.26/7    1.03/7    3.59/20   1.45/15   2.12/8    0.24/11   0.26/18 
  9 Nehasilová Zuzana              26.13  2.18/11   5.40/17   6.34/14   8.12/11   9.27/11  10.29/11  13.00/7   15.20/7   15.53/7   17.56/11  21.23/10  23.09/10  25.29/9   25.50/9   26.13/9  
    KOB Děčín                             2.18/11   3.22/22   0.54/5    1.38/9    1.15/16   1.02/8    2.31/4    2.20/22   0.33/23   2.03/28   3.27/16   1.46/16   2.20/11   0.21/5    0.23/8  
 10 Škvorová Zuzana                26.34  2.09/9    6.06/21   7.06/19  10.05/20  11.12/20  12.29/20  15.24/16  17.29/17  17.57/17  19.13/15  21.54/11  23.32/11  25.47/10  26.11/10  26.34/10 
    SK Kamenice                           2.09/9    3.57/27   1.00/7    2.59/28   1.07/8    1.17/17   2.55/11   2.05/15   0.28/13   1.16/10   2.41/2    1.38/12   2.15/9    0.24/11   0.23/8  
 11 Ježková Martina                27.15  2.28/15   4.56/12   6.20/12   8.14/12   9.23/10  10.40/12  13.26/10  15.36/10  16.03/10  17.22/10  21.05/8   22.44/8   26.21/11  26.48/11  27.15/11 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   2.28/15   2.28/10   1.24/21   1.54/16   1.09/10   1.17/17   2.46/8    2.10/16   0.27/10   1.19/12   3.43/17   1.39/13   3.37/26   0.27/23   0.27/22 
 12 Myslivcová Lenka               27.21  2.17/10   4.32/8    5.25/7    6.54/6    7.53/6    9.41/7   15.33/17  17.22/15  17.49/15  18.48/14  23.03/16  24.39/14  26.38/12  26.59/12  27.21/12 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.17/10   2.15/6    0.53/4    1.29/7    0.59/4    1.48/29   5.52/29   1.49/8    0.27/10   0.59/3    4.15/22   1.36/10   1.59/5    0.21/5    0.22/4  
 13 Brodová Gabriela               27.26  2.02/6    4.13/5    6.47/16   8.43/17   9.52/13  11.04/13  17.38/24  19.03/21  19.28/21  20.21/19  23.03/16  24.40/15  26.42/13  27.02/13  27.26/13 
    Sokol Frýdek - Místek                 2.02/6    2.11/4    2.34/30   1.56/17   1.09/10   1.12/12   6.34/30   1.25/2    0.25/4    0.53/2    2.42/3    1.37/11   2.02/6    0.20/3    0.24/11 
 14 Buchwaldková Klára             27.50  2.43/16   5.38/16   6.48/17   8.41/15   9.59/16  11.30/17  14.35/14  16.27/13  17.01/13  18.27/13  22.12/12  24.20/12  26.56/14  27.23/14  27.50/14 
    Sokol Frýdek - Místek                 2.43/16   2.55/17   1.10/14   1.53/15   1.18/19   1.31/24   3.05/14   1.52/9    0.34/26   1.26/18   3.45/18   2.08/24   2.36/14   0.27/23   0.27/22 
 14 Škorpilová Jana                27.50  2.19/12   4.24/7    5.13/5    6.31/5    7.30/4    8.22/3   12.57/6   15.34/9   15.57/8   17.05/8   23.59/21  25.15/19  27.12/15  27.30/15  27.50/14 
    USK Praha                             2.19/12   2.05/2    0.49/1*   1.18/1*   0.59/4    0.52/3    4.35/25   2.37/26   0.23/2    1.08/9    6.54/30   1.16/2    1.57/4    0.18/1*   0.20/2  
 16 Kunzová Ivana                  28.26  2.46/20   6.16/24   7.22/20   9.23/18  10.34/18  11.59/19  15.03/15  17.23/16  17.55/16  19.46/18  22.51/15  24.42/16  27.37/16  28.02/16  28.26/16 
    KPKS BETA Brno                        2.46/20   3.30/24   1.06/11   2.01/18   1.11/14   1.25/21   3.04/12   2.20/22   0.32/20   1.51/23   3.05/10   1.51/17   2.55/19   0.25/16   0.24/11 
 17 Posseltová Romana              28.36  2.43/16   5.16/14   6.33/13   8.42/16  10.00/17  11.15/15  15.43/18  17.38/18  18.09/18  19.39/17  22.39/14  25.07/18  27.46/17  28.10/17  28.36/17 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.43/16   2.33/12   1.17/18   2.09/20   1.18/19   1.15/15   4.28/24   1.55/10   0.31/18   1.30/20   3.00/7    2.28/27   2.39/16   0.24/11   0.26/18 
 18 Vildmonová Pavla               29.37  3.06/26   5.54/20   6.44/15   8.16/13   9.54/14  11.18/16  16.26/20  18.27/19  19.05/19  20.28/20  23.25/18  25.23/20  28.53/19  29.17/18  29.37/18 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.06/26   2.48/15   0.50/2    1.32/8    1.38/27   1.24/19   5.08/28   2.01/13   0.38/29   1.23/15   2.57/6    1.58/20   3.30/25   0.24/11   0.20/2  
 19 Klinkerová Jitka               29.44  2.07/8    4.22/6    5.23/6    9.46/19  10.49/19  11.46/18  14.03/11  16.07/12  16.32/12  18.26/12  23.25/18  24.49/17  28.50/18  29.18/19  29.44/19 
    SK Kamenice                           2.07/8    2.15/6    1.01/8    4.23/30   1.03/7    0.57/5    2.17/2    2.04/14   0.25/4    1.54/26   4.59/26   1.24/5    4.01/29   0.28/26   0.26/18 
 20 Vilnerová Eva                  30.56  3.17/28   7.30/29   8.36/26  10.24/21  11.34/21  13.32/21  16.24/19  18.47/20  19.22/20  20.43/21  23.55/20  27.20/21  30.07/21  30.32/20  30.56/20 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.17/28   4.13/29   1.06/11   1.48/14   1.10/12   1.58/31   2.52/9    2.23/24   0.35/27   1.21/14   3.12/13   3.25/32   2.47/17   0.25/16   0.24/11 
 21 Hausenblasová Klára            31.01  2.45/19   5.18/15   6.53/18   8.40/14   9.55/15  11.05/14  14.13/13  16.29/14  17.01/13  19.16/16  22.29/13  24.34/13  30.06/20  30.36/21  31.01/21 
    SK Kamenice                           2.45/19   2.33/12   1.35/26   1.47/12   1.15/16   1.10/10   3.08/15   2.16/19   0.32/20   2.15/29   3.13/14   2.05/23   5.32/31   0.30/28   0.25/17 
 22 Straková Jana                  32.18  3.13/27   6.13/23   7.54/21  10.40/23  12.01/22  13.40/22  17.03/22  19.39/22  20.12/22  22.05/23  25.12/22  28.16/22  31.26/22  31.48/22  32.18/22 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   3.13/27   3.00/19   1.41/27   2.46/25   1.21/23   1.39/26   3.23/20   2.36/25   0.33/23   1.53/24   3.07/11   3.04/31   3.10/22   0.22/9    0.30/29 
 23 Hankovcová Lenka               32.52  2.46/20   7.02/26   8.26/25  10.36/22  12.17/23  13.56/24  17.00/21  20.13/24  20.44/24  22.04/22  27.19/23  29.13/23  31.49/23  32.23/23  32.52/23 
    SK Kamenice                           2.46/20   4.16/31   1.24/21   2.10/21   1.41/28   1.39/26   3.04/12   3.13/28   0.31/18   1.20/13   5.15/29   1.54/18   2.36/14   0.34/29   0.29/28 
 24 Přibíková Monika               34.02  3.04/25   6.11/22   7.59/23  12.16/27  13.34/27  15.07/27  18.25/27  21.41/27  22.14/27  23.38/27  27.42/25  29.43/24  33.03/24  33.30/24  34.02/24 
    SK Praga Praha                        3.04/25   3.07/21   1.48/29   4.17/29   1.18/19   1.33/25   3.18/18   3.16/29   0.33/23   1.24/16   4.04/21   2.01/21   3.20/24   0.27/23   0.32/30 
 25 Čermáková Gabriela             34.31  2.44/18   6.24/25   7.57/22  10.45/24  12.22/24  14.05/25  17.51/25  20.05/23  20.33/23  23.14/26  28.15/26  30.16/26  33.33/25  33.59/25  34.31/25 
    SK Kamenice                           2.44/18   3.40/25   1.33/25   2.48/26   1.37/26   1.43/28   3.46/22   2.14/18   0.28/13   2.41/31   5.01/27   2.01/21   3.17/23   0.26/22   0.32/30 
 26 Smolková Alena                 35.52  2.46/20   5.48/19  10.58/30  12.40/28  13.56/28  15.12/28  18.23/26  20.42/25  21.14/25  22.39/24  27.20/24  30.03/25  35.01/26  35.26/26  35.52/26 
    SK Praga Praha                        2.46/20   3.02/20   5.10/32   1.42/10   1.16/18   1.16/16   3.11/16   2.19/21   0.32/20   1.25/17   4.41/24   2.43/28   4.58/30   0.25/16   0.26/18 
 27 Jespers Leene                  38.37  3.01/24   7.14/27   8.46/27  11.03/25  12.31/25  13.55/23  17.34/23  20.51/26  21.27/26  22.54/25  31.54/27  34.48/27  37.48/27  38.13/27  38.37/27 
    Trol Belgium                          3.01/24   4.13/29   1.32/23   2.17/22   1.28/25   1.24/19   3.39/21   3.17/30   0.36/28   1.27/19   9.00/32   2.54/29   3.00/20   0.25/16   0.24/11 
 28 Weberová  Zuzana               40.02  7.41/32  11.21/32  12.34/32  15.27/30  17.19/30  18.46/30  21.58/29  25.28/29  26.11/29  27.59/29  32.52/28  35.10/28  39.00/28  39.39/28  40.02/28 
    OK 99 Hradec Králové                  7.41/32   3.40/25   1.13/17   2.53/27   1.52/29   1.27/23   3.12/17   3.30/31   0.43/30   1.48/21   4.53/25   2.18/25   3.50/28   0.39/32   0.23/8  
 29 Sieglová Dáša                  40.38  6.03/31   9.30/30  10.51/29  15.51/31  17.14/29  18.28/29  21.47/28  23.43/28  24.09/28  26.58/28  34.45/30  36.39/30  39.46/30  40.10/29  40.38/29 
    VŠSK MFF UK Praha                     6.03/31   3.27/23   1.21/20   5.00/31   1.23/24   1.14/13   3.19/19   1.56/11   0.26/7    2.49/32   7.47/31   1.54/18   3.07/21   0.24/11   0.28/27 
 30 Hápová  Šárka                  40.47  3.20/29   7.23/28   8.55/28  11.14/26  13.14/26  15.04/26  23.04/30  25.56/30  26.40/30  29.04/30  33.39/29  35.58/29  39.40/29  40.15/30  40.47/30 
    OK 99 Hradec Králové                  3.20/29   4.03/28   1.32/23   2.19/23   2.00/31   1.50/30   8.00/31   2.52/27   0.44/31   2.24/30   4.35/23   2.19/26   3.42/27   0.35/30   0.32/30 
 31 Horáková Lenka                 44.18  2.46/20   5.44/18   8.25/24  16.06/32  18.04/32  19.09/31  31.09/32  33.22/32  33.52/32  35.42/32  39.36/32  41.09/32  43.33/31  43.54/31  44.18/31 
    USK Praha                             2.46/20   2.58/18   2.41/31   7.41/32   1.58/30   1.05/9   12.00/32   2.13/17   0.30/16   1.50/22   3.54/19   1.33/8    2.24/12   0.21/5    0.24/11 
 32 Dastychová Alexandra           49.02  3.50/30   9.53/31  11.35/31  14.16/29  17.28/31  19.40/32  24.16/31  28.04/31  28.51/31  30.44/31  35.45/31  38.44/31  47.59/32  48.35/32  49.02/32 
    OK RECO Sport                         3.50/30   6.03/32   1.42/28   2.41/24   3.12/32   2.12/32   4.36/26   3.48/32   0.47/32   1.53/24   5.01/27   2.59/30   9.15/32   0.36/31   0.27/22 
    Matějková Sylva            DISK       2.10/     5.08/     7.03/    18.59/    20.05/    21.55/    25.31/    27.50/    28.17/         /    35.04/    36.46/         /    39.06/    39.32/   
    Orientační klub TOM Roztoky           2.10/     2.58/     1.55/    11.56/     1.06/     1.50/     3.36/     2.19/     0.27/         /         /     1.42/         /         /     0.26/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         2.4km  110m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-74      2-48      3-95      4-87      5-51      6-53      7-39      8-92      9-42     10-43     11-44     12-81     13-100   
  1 Jirková Renata                 23.32  3.42/3    6.09/5    8.35/3    8.51/3   11.50/2   13.39/4   14.04/3   15.35/2   16.39/2   17.19/2   19.18/3   20.49/1*  23.09/1*  23.32/1* 
    KOB Železárny Prostějov               3.42/3    2.27/15   2.26/3    0.16/3    2.59/3    1.49/7    0.25/13   1.31/4    1.04/6    0.40/7    1.59/14   1.31/3    2.20/2    0.23/4  
  2 Voborníková Eva                23.47  3.33/2    5.25/1*   8.05/1*   8.25/1*  11.34/1*  13.31/2   13.54/1*  15.32/1*  16.32/1*  17.06/1*  18.54/1*  20.55/2   23.25/2   23.47/2  
    SK Chotěboř                           3.33/2    1.52/2    2.40/6    0.20/7    3.09/5    1.57/11   0.23/9    1.38/7    1.00/4    0.34/4    1.48/8    2.01/17   2.30/6    0.22/2  
  3 Picková Helena                 24.58  4.03/6    5.52/3    8.14/2    8.32/2   12.09/5   13.58/5   14.15/5   15.37/3   18.36/6   18.58/5   20.46/5   22.18/5   24.37/3   24.58/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.03/6    1.49/1*   2.22/1*   0.18/5    3.37/13   1.49/7    0.17/1*   1.22/1*   2.59/23   0.22/1*   1.48/8    1.32/4    2.19/1*   0.21/1* 
  4 Klimešová Hana                 25.12  4.03/6    6.27/7    8.49/6    9.10/6   12.21/6   14.28/7   14.49/6   16.40/5   17.45/4   18.26/4   19.55/4   21.33/4   24.45/4   25.12/4  
    Tempo Praha                           4.03/6    2.24/13   2.22/1*   0.21/10   3.11/6    2.07/12   0.21/4    1.51/12   1.05/9    0.41/8    1.29/2    1.38/7    3.12/16   0.27/16 
  5 Müllerová Zorka                25.37  3.24/1*   5.27/2    8.46/5    9.01/4   12.05/4   13.28/1*  14.00/2   17.30/8   18.36/6   19.25/7   20.50/6   22.24/6   25.07/5   25.37/5  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.24/1*   2.03/5    3.19/21   0.15/2    3.04/4    1.23/1*   0.32/21   3.30/21   1.06/11   0.49/13   1.25/1*   1.34/5    2.43/10   0.30/22 
  6 Mrázová Pavla                  25.38  4.17/9    6.36/9    9.22/8    9.42/7   12.57/7   14.26/6   14.54/7   16.45/6   19.05/8   19.43/8   21.19/8   22.47/7   25.14/6   25.38/6  
    TJ Sokol Dobřichovice                 4.17/9    2.19/9    2.46/9    0.20/7    3.15/8    1.29/2    0.28/15   1.51/12   2.20/20   0.38/5    1.36/5    1.28/1*   2.27/4    0.24/7  
  7 Klapalová Jana                 25.54  3.50/4    6.12/6    8.58/7    9.59/9   13.17/8   14.53/8   15.14/8   17.06/7   18.11/5   19.20/6   21.08/7   22.47/7   25.28/7   25.54/7  
    OOB Vamberk                           3.50/4    2.22/10   2.46/9    1.01/25   3.18/9    1.36/4    0.21/4    1.52/14   1.05/9    1.09/22   1.48/8    1.39/8    2.41/8    0.26/14 
  8 Kavková Dana                   26.06  4.02/5    6.02/4    8.44/4    9.05/5   12.02/3   13.36/3   14.04/3   16.00/4   16.55/3   17.45/3   19.15/2   21.17/3   25.41/8   26.06/8  
    AC Sparta Praha                       4.02/5    2.00/4    2.42/8    0.21/10   2.57/2    1.34/3    0.28/15   1.56/15   0.55/1*   0.50/17   1.30/3    2.02/18   4.24/23   0.25/12 
  9 Kettnerová Lenka               27.24  4.17/9    6.40/10  10.55/19  11.15/17  14.51/14  16.29/11  17.00/11  18.49/9   19.53/9   20.39/9   22.26/9   24.12/9   26.59/9   27.24/9  
    TJ Sokol Hostivice                    4.17/9    2.23/11   4.15/24   0.20/7    3.36/12   1.38/5    0.31/20   1.49/10   1.04/6    0.46/10   1.47/7    1.46/12   2.47/12   0.25/12 
 10 Čechová Zuzana                 28.29  5.42/22   7.39/18  10.07/11  10.21/11  13.17/8   15.46/10  16.06/10  20.00/13  21.51/15  22.20/12  24.06/12  25.43/10  28.07/10  28.29/10 
    OK Jihlava                            5.42/22   1.57/3    2.28/5    0.14/1*   2.56/1*   2.29/18   0.20/2    3.54/22   1.51/17   0.29/3    1.46/6    1.37/6    2.24/3    0.22/2  
 11 Miturová Radka                 29.36  4.38/14   7.01/11   9.28/9    9.53/8   13.26/10  15.45/9   16.05/9   20.29/16  21.29/13  22.34/13  24.48/13  26.31/12  29.12/11  29.36/11 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.38/14   2.23/11   2.27/4    0.25/15   3.33/11   2.19/14   0.20/2    4.24/23   1.00/4    1.05/21   2.14/18   1.43/10   2.41/8    0.24/7  
 12 Šafková Petra                  30.02  4.49/16   7.36/17  10.47/16  11.13/16  15.19/17  17.39/14  18.02/14  19.47/12  20.57/11  21.46/11  24.04/11  26.03/11  29.33/12  30.02/12 
    SK Kamenice                           4.49/16   2.47/19   3.11/17   0.26/18   4.06/20   2.20/15   0.23/9    1.45/9    1.10/13   0.49/13   2.18/20   1.59/16   3.30/19   0.29/20 
 13 Končáková Kateřina             30.31  5.41/21   8.29/20  11.35/20  11.56/20  15.42/18  18.04/17  18.44/19  20.48/17  22.47/17  23.34/17  25.29/14  27.14/14  30.08/13  30.31/13 
    Sokol Holešov                         5.41/21   2.48/20   3.06/15   0.21/10   3.46/15   2.22/16   0.40/25   2.04/19   1.59/18   0.47/11   1.55/13   1.45/11   2.54/15   0.23/4  
 14 Oncirková Monika               30.45  8.34/24  10.37/23  13.37/22  13.53/22  17.23/20  19.36/20  20.00/20  21.24/18  24.13/19  24.52/19  26.22/18  27.50/17  30.21/14  30.45/14 
    SKOB Ostrov                           8.34/24   2.03/5    3.00/14   0.16/3    3.30/10   2.13/13   0.24/11   1.24/2    2.49/21   0.39/6    1.30/3    1.28/1*   2.31/7    0.24/7  
 15 Kozáková Dita                  31.18  4.56/18   7.20/13  10.10/12  10.28/12  14.18/12  17.10/13  17.34/13  19.14/10  22.31/16  23.20/16  25.36/15  28.01/18  30.50/15  31.18/15 
    SK Kamenice                           4.56/18   2.24/13   2.50/12   0.18/5    3.50/17   2.52/22   0.24/11   1.40/8    3.17/24   0.49/13   2.16/19   2.25/21   2.49/13   0.28/18 
 16 Nechutová Alena                31.25  4.34/13   7.23/15  10.53/18  11.22/19  16.17/19  18.07/18  18.29/17  20.19/15  21.15/12  22.40/14  25.37/16  27.45/16  30.57/16  31.25/16 
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.34/13   2.49/21   3.30/23   0.29/21   4.55/22   1.50/9    0.22/8    1.50/11   0.56/2    1.25/23   2.57/23   2.08/20   3.12/16   0.28/18 
 17 Pološčuková Monika             31.42  5.03/20   7.33/16  10.50/17  11.17/18  15.05/15  17.43/16  18.11/15  19.44/11  20.50/10  21.39/10  23.32/10  27.03/13  31.18/17  31.42/17 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           5.03/20   2.30/16   3.17/20   0.27/19   3.48/16   2.38/20   0.28/15   1.33/6    1.06/11   0.49/13   1.53/12   3.31/25   4.15/22   0.24/7  
 18 Kulová Jana                    32.08  4.17/9    7.08/12  10.20/13  10.47/13  15.06/16  17.42/15  18.12/16  20.15/14  21.37/14  22.41/15  25.49/17  27.40/15  31.32/18  32.08/18 
    OOB Vamberk                           4.17/9    2.51/22   3.12/18   0.27/19   4.19/21   2.36/19   0.30/19   2.03/18   1.22/14   1.04/20   3.08/24   1.51/15   3.52/20   0.36/25 
 19 Veverková Yveta                32.12  4.19/12   6.32/8    9.51/10  10.12/10  14.12/11  16.34/12  17.02/12  21.57/19  23.23/18  24.16/18  26.23/19  28.26/19  31.40/19  32.12/19 
    OOB Vamberk                           4.19/12   2.13/8    3.19/21   0.21/10   4.00/19   2.22/16   0.28/15   4.55/24   1.26/15   0.53/19   2.07/17   2.03/19   3.14/18   0.32/23 
 20 Koucká Ivana                   33.01  4.50/17  13.05/24  16.04/24  16.33/24  20.23/23  22.05/23  22.41/23  24.13/22  25.12/20  25.57/21  28.02/21  29.51/20  32.37/20  33.01/20 
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.50/17   8.15/25   2.59/13   0.29/21   3.50/17   1.42/6    0.36/22   1.32/5    0.59/3    0.45/9    2.05/16   1.49/13   2.46/11   0.24/7  
 21 Semíková Iva                   33.23  7.24/23   9.36/21  13.53/23  14.18/23  17.29/21  20.19/21  20.57/21  22.24/20  25.20/21  25.46/20  27.37/20  30.31/21  33.00/21  33.23/21 
    SK OK 24 Praha                        7.24/23   2.12/7    4.17/25   0.25/15   3.11/6    2.50/21   0.38/24   1.27/3    2.56/22   0.26/2    1.51/11   2.54/23   2.29/5    0.23/4  
 22 Slavíková Kateřina             33.55  4.12/8   10.29/22  13.10/21  13.32/21  20.40/24  22.34/24  23.10/24  25.06/23  26.10/23  26.57/22  28.58/22  30.37/22  33.28/22  33.55/22 
    SK Praga Praha                        4.12/8    6.17/24   2.41/7    0.22/14   7.08/24   1.54/10   0.36/22   1.56/15   1.04/6    0.47/11   2.01/15   1.39/8    2.51/14   0.27/16 
 23 Semrádová Jitka                39.05  4.47/15   7.22/14  10.35/15  11.05/15  18.51/22  21.44/22  22.11/22  24.11/21  25.58/22  29.11/23  31.39/23  34.30/24  38.36/23  39.05/23 
    KOB Choceň                            4.47/15   2.35/17   3.13/19   0.30/23   7.46/25   2.53/23   0.27/14   2.00/17   1.47/16   3.13/24   2.28/22   2.51/22   4.06/21   0.29/20 
 24 Nováková Irena                 40.46  5.02/19   7.42/19  10.31/14  10.56/14  14.37/13  18.13/19  18.34/18  26.05/24  28.24/24  29.16/24  31.41/24  33.31/23  40.14/24  40.46/24 
    SK OK 24 Praha                        5.02/19   2.40/18   2.49/11   0.25/15   3.41/14   3.36/25   0.21/4    7.31/25   2.19/19   0.52/18   2.25/21   1.50/14   6.43/25   0.32/23 
 25 Ašrmanová Eva                  52.04 12.50/25  16.12/25  19.22/25  20.03/25  26.52/25  29.46/25  30.07/25  32.37/25  36.15/25  40.09/25  43.43/25  46.42/25  51.38/25  52.04/25 
    SK Kamenice                          12.50/25   3.22/23   3.10/16   0.41/24   6.49/23   2.54/24   0.21/4    2.30/20   3.38/25   3.54/25   3.34/25   2.59/24   4.56/24   0.26/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         2.2km  110m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-91      2-35      3-95      4-88      5-51      6-52      7-54      8-84      9-55     10-60     11-90     12-94     13-45     14-100   
  1 Kraemer Karin                  20.21  3.23/1*   4.53/1*   6.35/1*   8.07/1*  10.21/1*  11.50/1*  13.19/1*  14.35/1*  15.25/1*  16.41/1*  17.22/1*  19.13/1*  19.31/1*  19.58/1*  20.21/1* 
    Post SV Dresden                       3.23/1*   1.30/1*   1.42/1*   1.32/14   2.14/1*   1.29/1*   1.29/2    1.16/1*   0.50/3    1.16/1*   0.41/1*   1.51/1*   0.18/1*   0.27/2    0.23/5  
  2 Hrstková Dana                  24.56  5.41/16   7.32/9    9.26/7   10.52/7   13.08/5   15.45/6   17.28/5   19.01/3   19.38/2   21.11/2   21.58/2   23.49/2   24.10/2   24.36/2   24.56/2  
    OK Jihlava                            5.41/16   1.51/4    1.54/5    1.26/10   2.16/2    2.37/14   1.43/4    1.33/3    0.37/1*   1.33/6    0.47/3    1.51/1*   0.21/4    0.26/1*   0.20/1* 
  3 Bochenková Jana                25.53  3.54/2    6.04/2    8.53/5   10.00/3   12.45/3   14.47/3   16.21/2   19.30/6   20.09/3   21.53/4   22.44/4   24.41/3   25.01/3   25.31/3   25.53/3  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.54/2    2.10/8    2.49/21   1.07/2    2.45/3    2.02/7    1.34/3    3.09/19   0.39/2    1.44/11   0.51/4    1.57/3    0.20/2    0.30/3    0.22/3  
  4 Michálková Jiřina              26.25  4.11/3    6.05/3    8.26/3   10.12/4   13.16/6   15.03/4   17.26/4   19.12/4   20.11/4   21.46/3   22.41/3   24.47/4   25.14/4   26.00/4   26.25/4  
    USK Praha                             4.11/3    1.54/5    2.21/14   1.46/17   3.04/7    1.47/3    2.23/17   1.46/5    0.59/7    1.35/7    0.55/6    2.06/5    0.27/11   0.46/18   0.25/7  
  5 Benešová Iva                   26.51  4.35/7    6.29/4    8.25/2    9.36/2   12.35/2   14.24/2   16.35/3   18.17/2   20.37/5   22.19/5   23.25/5   25.29/5   25.54/5   26.25/5   26.51/5  
    Sportcentrum Jičín                    4.35/7    1.54/5    1.56/6    1.11/4    2.59/6    1.49/5    2.11/12   1.42/4    2.20/22   1.42/10   1.06/16   2.04/4    0.25/7    0.31/7    0.26/8  
  6 Klusáčková Jitka               27.16  4.41/9    7.13/8    9.06/6   10.13/5   13.06/4   15.40/5   17.40/6   19.28/5   20.44/6   22.35/6   23.31/6   25.59/6   26.21/6   26.52/6   27.16/6  
    OOB Třebíč                            4.41/9    2.32/16   1.53/4    1.07/2    2.53/4    2.34/10   2.00/9    1.48/6    1.16/15   1.51/15   0.56/7    2.28/9    0.22/6    0.31/7    0.24/6  
  7 Bártová Eva                    27.45  4.52/11   8.48/18  10.37/16  12.51/18  16.46/14  18.30/11  19.51/10  21.08/8   22.01/8   23.21/8   24.07/7   26.27/7   26.47/7   27.17/7   27.45/7  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.52/11   3.56/21   1.49/2    2.14/21   3.55/15   1.44/2    1.21/1*   1.17/2    0.53/4    1.20/2    0.46/2    2.20/8    0.20/2    0.30/3    0.28/15 
  8 Hejnalová  Hana                28.43  4.37/8    6.49/5    8.50/4   10.14/6   13.24/7   16.10/7   18.06/7   20.08/7   21.28/7   23.16/7   24.14/8   27.17/8   27.44/8   28.17/8   28.43/8  
    OK 99 Hradec Králové                  4.37/8    2.12/11   2.01/7    1.24/6    3.10/8    2.46/16   1.56/7    2.02/11   1.20/16   1.48/12   0.58/8    3.03/15   0.27/11   0.33/10   0.26/8  
  9 Kratochvílová Zdena            30.23  4.56/12   7.04/7    9.54/10  11.19/9   14.45/9   17.14/9   19.30/9   22.19/9   23.20/10  25.13/9   26.16/9   28.55/9   29.21/9   29.54/9   30.23/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.56/12   2.08/7    2.50/22   1.25/8    3.26/12   2.29/9    2.16/14   2.49/15   1.01/10   1.53/17   1.03/11   2.39/10   0.26/9    0.33/10   0.29/18 
 10 Procházková Pavlína            31.00  6.25/18   8.42/17  10.46/17  12.10/15  16.42/13  19.16/13  21.04/13  23.04/12  24.51/12  26.26/12  27.31/12  29.39/12  30.08/12  30.38/11  31.00/11 
    TJ Lokomotiva Beroun                  6.25/18   2.17/12   2.04/8    1.24/6    4.32/18   2.34/10   1.48/5    2.00/9    1.47/21   1.35/7    1.05/14   2.08/6    0.29/15   0.30/3    0.22/3  
 11 Ježková Regina                 31.14  4.23/4    8.40/16  11.01/18  12.07/14  15.29/10  18.35/12  20.30/12  22.30/11  24.07/11  25.56/11  26.59/11  29.38/11  30.07/11  30.48/12  31.14/12 
    SK Meteor Kačerov Praha               4.23/4    4.17/23   2.21/14   1.06/1*   3.22/11   3.06/19   1.55/6    2.00/9    1.37/20   1.49/14   1.03/11   2.39/10   0.29/15   0.41/16   0.26/8  
 12 Petrželová Alena               32.54  4.28/5    7.35/10   9.42/9   10.56/8   13.52/8   16.50/8   18.48/8   24.26/14  25.20/13  26.52/13  28.02/13  31.12/13  31.40/13  32.27/13  32.54/13 
    Lokomotiva Trutnov                    4.28/5    3.07/17   2.07/9    1.14/5    2.56/5    2.58/18   1.58/8    5.38/22   0.54/5    1.32/5    1.10/18   3.10/17   0.28/14   0.47/19   0.27/13 
 13 Kohlová Alena                  32.58  8.44/21  10.54/21  13.01/20  14.27/20  17.57/17  20.31/15  22.44/15  24.40/15  25.39/14  27.08/14  28.09/14  31.32/14  32.01/14  32.31/14  32.58/14 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   8.44/21   2.10/8    2.07/9    1.26/10   3.30/13   2.34/10   2.13/13   1.56/8    0.59/7    1.29/4    1.01/10   3.23/19   0.29/15   0.30/3    0.27/13 
 14 Kábrtová Iva                   33.40  5.20/14   7.47/13  10.22/13  12.31/17  17.24/16  19.46/14  22.03/14  24.25/13  25.56/15  27.52/15  29.05/15  31.47/15  32.19/15  33.11/15  33.40/15 
    OK RECO Sport                         5.20/14   2.27/14   2.35/16   2.09/20   4.53/19   2.22/8    2.17/15   2.22/14   1.31/19   1.56/19   1.13/19   2.42/12   0.32/19   0.52/20   0.29/18 
 15 Hartlová Blanka                33.51  6.20/17  10.18/20  12.30/19  13.55/19  17.08/15  20.34/16  23.00/16  25.17/16  26.27/16  28.15/16  29.18/16  32.15/16  32.47/16  33.23/16  33.51/16 
    TJ AERO Odolena Voda                  6.20/17   3.58/22   2.12/12   1.25/8    3.13/9    3.26/21   2.26/19   2.17/13   1.10/13   1.48/12   1.03/11   2.57/13   0.32/19   0.36/12   0.28/15 
 16 Vlčková Pavla                  37.03  9.39/22  11.27/22  13.38/22  16.23/22  22.36/23  24.28/21  26.37/20  28.30/18  30.57/19  32.21/18  33.27/18  35.41/18  36.06/17  36.37/17  37.03/17 
    SK Týniště nad Orlicí                 9.39/22   1.48/2    2.11/11   2.45/23   6.13/20   1.52/6    2.09/11   1.53/7    2.27/23   1.24/3    1.06/16   2.14/7    0.25/7    0.31/7    0.26/8  
 17 Dragowska Marzena              37.42  5.11/13   7.38/11  10.20/12  11.49/10  20.18/21  23.05/20  25.13/18  28.08/17  29.09/17  31.24/17  32.29/17  35.31/17  36.06/17  37.07/18  37.42/18 
    OKS Otwock                            5.11/13   2.27/14   2.42/19   1.29/12   8.29/23   2.47/17   2.08/10   2.55/16   1.01/10   2.15/22   1.05/14   3.02/14   0.35/22   1.01/21   0.35/23 
 18 Stibalová Věra                 39.13  4.28/5    8.11/14  10.27/15  11.57/12  18.24/18  20.58/17  23.21/17  30.32/20  31.31/20  33.10/20  34.08/19  37.39/19  38.06/19  38.45/19  39.13/19 
    KOB Děčín                             4.28/5    3.43/18   2.16/13   1.30/13   6.27/21   2.34/10   2.23/17   7.11/23   0.59/7    1.39/9    0.58/8    3.31/21   0.27/11   0.39/14   0.28/15 
 19 Hanušová Jitka                 39.47  6.34/19  10.17/19  13.05/21  14.49/21  19.06/19  22.22/18  25.14/19  29.20/19  30.45/18  32.59/19  34.16/20  37.42/20  38.15/20  39.17/20  39.47/20 
    Lokomotiva Trutnov                    6.34/19   3.43/18   2.48/20   1.44/16   4.17/16   3.16/20   2.52/20   4.06/21   1.25/17   2.14/21   1.17/20   3.26/20   0.33/21   1.02/22   0.30/20 
 20 Zelenková  Lenka               45.13  9.49/23  13.39/23  16.40/23  18.27/23  21.47/22  25.24/22  28.37/21  31.43/21  33.13/21  38.00/21  39.35/21  42.49/21  43.32/21  44.42/21  45.13/21 
    OK 99 Hradec Králové                  9.49/23   3.50/20   3.01/23   1.47/18   3.20/10   3.37/22   3.13/21   3.06/18   1.30/18   4.47/23   1.35/23   3.14/18   0.43/23   1.10/23   0.31/22 
 21 Jermanová Eva                  46.46  4.51/10   7.02/6    9.39/8   12.05/13  20.07/20  22.44/19  31.49/22  35.43/22  36.58/22  38.52/22  40.15/22  45.11/22  45.37/22  46.16/22  46.46/22 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.51/10   2.11/10   2.37/17   2.26/22   8.02/22   2.37/14   9.05/22   3.54/20   1.15/14   1.54/18   1.23/21   4.56/23   0.26/9    0.39/14   0.30/20 
 22 Denková Barbora                59.23  5.27/15   7.46/12  10.24/14  12.27/16  16.08/11  26.48/23  46.17/23  49.22/23  50.23/23  52.14/23  53.45/23  57.43/23  58.14/23  58.57/23  59.23/23 
    Nereg. Denk                           5.27/15   2.19/13   2.38/18   2.03/19   3.41/14  10.40/23  19.29/23   3.05/17   1.01/10   1.51/15   1.31/22   3.58/22   0.31/18   0.43/17   0.26/8  
    Vejvodová Mirka            DISK       4.18/     6.21/     8.17/     9.44/    12.42/    14.56/    16.48/    18.48/         /    21.38/    22.32/    24.52/    25.15/    25.50/    26.16/   
    SK Libín 1096 Prachatice              4.18/     2.03/     1.56/     1.27/     2.58/     2.14/     1.52/     2.00/         /         /     0.54/     2.20/     0.23/     0.35/     0.26/   
 24 Kosová Michaela           MS   30.45  6.35/20   8.25/15  10.17/11  11.55/11  16.12/12  18.00/10  20.18/11  22.24/10  23.18/9   25.26/10  26.19/10  29.25/10  29.46/10  30.24/10  30.45/10 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      6.35/20   1.50/3    1.52/3    1.38/15   4.17/16   1.48/4    2.18/16   2.06/12   0.54/5    2.08/20   0.53/5    3.06/16   0.21/4    0.38/13   0.21/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         1.9km   85m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-70      3-71      4-72      5-76      6-75      7-77      8-101     9-84     10-55     11-44     12-97     13-82     14-100   
  1 Rosecká Alena                  21.54  2.35/3    3.13/1*   3.59/1*   5.05/1*   8.20/2    8.55/2   10.12/2   10.43/2   11.56/2   12.48/1*  14.30/1*  16.05/1*  19.54/1*  21.26/1*  21.54/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.35/3    0.38/1*   0.46/1*   1.06/1*   3.15/6    0.35/6    1.17/1*   0.31/1*   1.13/3    0.52/1*   1.42/1*   1.35/1*   3.49/20   1.32/2    0.28/4  
  2 Běhounová  Jiřina              22.05  2.30/1*   3.16/2    4.02/2    5.09/2    7.43/1*   8.08/1*   9.34/1*  10.09/1*  11.17/1*  14.01/2   16.19/2   18.07/2   20.08/2   21.36/2   22.05/2  
    OK 99 Hradec Králové                  2.30/1*   0.46/2    0.46/1*   1.07/2    2.34/2    0.25/1*   1.26/2    0.35/2    1.08/1*   2.44/19   2.18/13   1.48/2    2.01/17   1.28/1*   0.29/9  
  3 Doležalová Vlasta              22.56  3.06/7    3.56/3    4.50/3    6.17/3    9.45/4   10.17/3   12.00/3   12.41/3   14.05/4   15.25/5   17.37/5   19.53/5   20.56/3   22.28/3   22.56/3  
    SK Praga Praha                        3.06/7    0.50/3    0.54/4    1.27/9    3.28/9    0.32/4    1.43/8    0.41/6    1.24/6    1.20/8    2.12/10   2.16/8    1.03/1*   1.32/2    0.28/4  
  4 Mrázková Ivana                 23.01  3.05/6    4.21/5    5.18/5    6.40/5    9.18/3   10.21/4   12.03/4   12.46/4   14.10/5   15.24/4   17.19/4   19.43/4   21.00/4   22.36/4   23.01/4  
    SK Kotlářka Praha                     3.05/6    1.16/10   0.57/5    1.22/4    2.38/3    1.03/18   1.42/7    0.43/8    1.24/6    1.14/6    1.55/4    2.24/10   1.17/4    1.36/5    0.25/1* 
  5 Rybářová Lenka                 24.01  2.32/2    4.32/8    5.37/7    7.00/7   10.02/5   10.33/5   12.11/5   12.50/5   14.01/3   15.09/3   17.04/3   18.58/3   21.57/5   23.34/5   24.01/5  
    OK 99 Hradec Králové                  2.32/2    2.00/15   1.05/13   1.23/6    3.02/5    0.31/3    1.38/6    0.39/5    1.11/2    1.08/3    1.55/4    1.54/3    2.59/19   1.37/7    0.27/3  
  6 Šedivá Miroslava               24.19  3.03/5    4.13/4    5.04/4    6.19/4   12.06/12  12.31/12  14.05/11  14.46/11  16.03/10  17.04/8   18.48/6   20.56/6   22.12/6   23.51/6   24.19/6  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.03/5    1.10/9    0.51/3    1.15/3    5.47/17   0.25/1*   1.34/3    0.41/6    1.17/4    1.01/2    1.44/2    2.08/6    1.16/2    1.39/8    0.28/4  
  7 Cigošová Anna                  25.02  3.09/8    5.12/13   6.15/11   8.45/14  10.59/7   11.47/8   13.42/8   14.27/8   15.55/9   17.12/9   18.59/7   21.09/7   22.56/7   24.37/7   25.02/7  
    TJ Tesla Brno                         3.09/8    2.03/16   1.03/11   2.30/20   2.14/1*   0.48/14   1.55/12   0.45/11   1.28/10   1.17/7    1.47/3    2.10/7    1.47/13   1.41/10   0.25/1* 
  8 Procházková Miluše             25.38  3.31/11   4.23/6    5.25/6    6.47/6   10.03/6   10.37/6   12.23/6   13.00/6   15.20/6   16.42/6   19.51/9   21.50/9   23.35/8   25.10/8   25.38/8  
    TJ Sokol Dobřichovice                 3.31/11   0.52/4    1.02/7    1.22/4    3.16/7    0.34/5    1.46/9    0.37/3    2.20/16   1.22/9    3.09/19   1.59/5    1.45/12   1.35/4    0.28/4  
  9 Kadavá Eva                     26.06  3.48/13   4.53/10   5.56/9    7.23/9   11.01/8   11.45/7   13.32/7   14.24/7   15.50/8   16.59/7   19.08/8   21.39/8   24.00/9   25.36/9   26.06/9  
    OK Chrastava                          3.48/13   1.05/6    1.03/11   1.27/9    3.38/11   0.44/12   1.47/10   0.52/13   1.26/9    1.09/4    2.09/7    2.31/12   2.21/18   1.36/5    0.30/13 
 10 Alice Fejlková                 26.23  3.54/15   5.00/11   6.02/10   8.16/11  11.34/11  12.14/10  13.50/9   14.27/8   15.44/7   17.42/10  20.26/10  22.24/10  24.06/10  25.50/10  26.23/10 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.54/15   1.06/7    1.02/7    2.14/18   3.18/8    0.40/10   1.36/4    0.37/3    1.17/4    1.58/15   2.44/17   1.58/4    1.42/11   1.44/11   0.33/18 
 11 Žemličková Jindra              28.36  3.17/9    5.27/14   6.29/12   7.55/10  11.29/9   12.06/9   13.56/10  14.41/10  18.06/12  19.37/12  21.59/12  24.42/11  25.58/11  28.07/11  28.36/11 
    SK Chrast                             3.17/9    2.10/17   1.02/7    1.26/8    3.34/10   0.37/8    1.50/11   0.45/11   3.25/20   1.31/12   2.22/15   2.43/16   1.16/2    2.09/18   0.29/9  
 12 Štrossová Jiřina               29.17  3.50/14   4.52/9    5.53/8    7.17/8   11.33/10  12.27/11  14.56/12  15.49/12  17.32/11  19.18/11  21.14/11  24.53/12  26.40/12  28.48/12  29.17/12 
    TJ Sokol Dobřichovice                 3.50/14   1.02/5    1.01/6    1.24/7    4.16/14   0.54/15   2.29/15   0.53/14   1.43/11   1.46/14   1.56/6    3.39/18   1.47/13   2.08/17   0.29/9  
 13 Nožičková Libuše               30.40  2.42/4    4.27/7   11.00/19  12.36/19  15.19/16  15.57/16  17.34/15  18.18/14  19.42/13  20.51/13  24.08/14  26.43/14  28.22/14  30.10/13  30.40/13 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.42/4    1.45/14   6.33/20   1.36/12   2.43/4    0.38/9    1.37/5    0.44/10   1.24/6    1.09/4    3.17/20   2.35/14   1.39/9    1.48/12   0.30/13 
 14 Šabatková Zdena                30.55  3.40/12   5.03/12   6.42/13   8.19/12  13.03/13  13.57/13  16.48/13  17.52/13  19.45/14  21.46/14  23.56/13  26.33/13  28.13/13  30.22/14  30.55/14 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.40/12   1.23/11   1.39/19   1.37/13   4.44/15   0.54/15   2.51/19   1.04/19   1.53/15   2.01/16   2.10/9    2.37/15   1.40/10   2.09/18   0.33/18 
 15 Gazdačková Jana                31.36  4.03/17   5.46/15   6.55/14   8.36/13  14.23/15  15.04/14  17.33/14  18.33/15  20.20/15  23.01/15  25.21/15  27.50/15  29.28/15  31.08/15  31.36/15 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.03/17   1.43/13   1.09/14   1.41/14   5.47/17   0.41/11   2.29/15   1.00/17   1.47/14   2.41/18   2.20/14   2.29/11   1.38/8    1.40/9    0.28/4  
 16 Nováková Jana                  32.38  3.54/15   6.36/16   7.56/15   9.52/15  14.07/14  15.44/15  18.17/16  19.13/16  22.03/17  23.30/16  25.42/16  28.30/16  30.20/16  32.09/16  32.38/16 
    SK lyžování a OB Nová Paka            3.54/15   2.42/19   1.20/17   1.56/16   4.15/13   1.37/19   2.33/17   0.56/16   2.50/19   1.27/11   2.12/10   2.48/17   1.50/15   1.49/13   0.29/9  
 17 Gabrielová Šárka               33.11  3.20/10   7.21/19   8.34/18  10.21/17  16.32/18  17.07/18  19.14/17  20.08/17  21.54/16  24.13/17  26.40/17  29.11/17  30.43/17  32.40/17  33.11/17 
    SKOB Ostrov                           3.20/10   4.01/20   1.13/15   1.47/15   6.11/19   0.35/6    2.07/13   0.54/15   1.46/13   2.19/17   2.27/16   2.31/12   1.32/7    1.57/16   0.31/15 
 18 Bradnová Věra                  33.57 11.20/20  12.27/20  13.29/20  15.03/20  18.45/20  19.31/19  21.56/19  22.39/19  24.23/19  25.46/19  27.55/19  30.17/18  31.36/18  33.26/18  33.57/18 
    OK Chrastava                         11.20/20   1.07/8    1.02/7    1.34/11   3.42/12   0.46/13   2.25/14   0.43/8    1.44/12   1.23/10   2.09/7    2.22/9    1.19/5    1.50/14   0.31/15 
 19 Pokorná Eva                    35.17  5.12/19   6.38/17   8.01/16  10.13/16  15.32/17  16.30/17  20.07/18  21.07/18  23.39/18  25.14/18  27.30/18  31.28/19  32.52/19  34.46/19  35.17/19 
    KOB Temelín                           5.12/19   1.26/12   1.23/18   2.12/17   5.19/16   0.58/17   3.37/20   1.00/17   2.32/18   1.35/13   2.16/12   3.58/19   1.24/6    1.54/15   0.31/15 
 20 Syslová Drahomíra              47.34  4.38/18   7.09/18   8.28/17  10.51/18  17.29/19  20.19/20  23.05/20  24.17/20  26.48/20  32.06/20  35.01/20  42.38/20  44.34/20  46.57/20  47.34/20 
    SK Praga Praha                        4.38/18   2.31/18   1.19/16   2.23/19   6.38/20   2.50/20   2.46/18   1.12/20   2.31/17   5.18/20   2.55/18   7.37/20   1.56/16   2.23/20   0.37/20 
    Jahnová Helena             DISK       3.00/     4.14/     5.24/     6.59/    10.47/    11.34/    13.20/    14.09/    15.52/    17.03/    19.58/         /    23.24/    25.09/    25.42/   
    AC Sparta Praha                       3.00/     1.14/     1.10/     1.35/     3.48/     0.47/     1.46/     0.49/     1.43/     1.11/     2.55/         /         /     1.45/     0.33/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         1.9km   85m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-70      3-71      4-72      5-76      6-75      7-77      8-101     9-84     10-55     11-44     12-97     13-82     14-100   
  1 Šaffková Zuzana                19.04  2.36/2    3.18/1*   4.07/1*   5.27/1*   7.35/1*   8.08/1*  10.06/1*  10.47/1*  12.06/1*  13.03/1*  14.31/1*  16.00/1*  17.07/1*  18.39/1*  19.04/1* 
    OK Chrastava                          2.36/2    0.42/1*   0.49/1*   1.20/2    2.08/1*   0.33/3    1.58/9    0.41/6    1.19/2    0.57/2    1.28/1*   1.29/1*   1.07/6    1.32/2    0.25/1* 
  2 Neradová Alena                 21.32  2.26/1*   3.21/2    4.13/2    5.32/2    8.16/2    8.51/2   10.20/2   11.01/2   13.09/2   14.44/3   16.33/3   18.40/2   19.36/2   21.06/2   21.32/2  
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.26/1*   0.55/6    0.52/3    1.19/16   2.44/3    0.35/6    1.29/1*   0.41/6    2.08/16   1.35/10   1.49/3    2.07/6    0.56/2    1.30/1*   0.26/2  
  3 Nováková Svatava               22.55  3.01/4    3.50/5    4.40/3    6.00/3    9.21/5    9.50/3   11.21/3   11.58/3   13.11/3   14.24/2   16.13/2   18.45/3   20.36/3   22.23/3   22.55/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.01/4    0.49/5    0.50/2    1.20/2    3.21/8    0.29/1*   1.31/2    0.37/1*   1.13/1*   1.13/6    1.49/3    2.32/9    1.51/15   1.47/9    0.32/13 
  4 Dohnalová Dana                 22.57  3.07/7    3.49/3    4.49/4    6.14/4    9.15/3    9.57/4   11.38/4   12.22/4   13.48/4   15.27/5   17.17/5   19.22/4   20.38/4   22.26/4   22.57/4  
    USK Praha                             3.07/7    0.42/1*   1.00/7    1.25/5    3.01/5    0.42/8    1.41/7    0.44/9    1.26/4    1.39/12   1.50/5    2.05/5    1.16/8    1.48/10   0.31/11 
  5 Štáblová Jitka                 23.39  3.23/12   5.04/14   5.59/13   7.20/10  10.24/9   11.06/8   12.45/8   13.22/8   14.50/7   16.06/7   18.11/7   20.07/5   21.28/5   23.09/5   23.39/5  
    SK Severka Šumperk                    3.23/12   1.41/16   0.55/4    1.21/4    3.04/7    0.42/8    1.39/5    0.37/1*   1.28/5    1.16/9    2.05/9    1.56/2    1.21/9    1.41/5    0.30/10 
  6 Křížová Zdenka                 23.56  2.54/3    3.51/6    4.54/6    6.26/5   10.20/7   10.53/7   12.28/7   13.05/7   15.04/8   16.53/8   18.45/8   20.52/7   21.49/7   23.27/6   23.56/6  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.54/3    0.57/7    1.03/9    1.32/8    3.54/11   0.33/3    1.35/3    0.37/1*   1.59/12   1.49/14   1.52/6    2.07/6    0.57/3    1.38/3    0.29/5  
  7 Tvrdková Eva                   24.03  3.17/11   4.25/11   5.22/8    6.49/8    9.43/6   10.17/6   11.56/6   12.35/6   13.57/5   15.03/4   17.29/6   20.13/6   21.41/6   23.32/7   24.03/7  
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.17/11   1.08/11   0.57/5    1.27/6    2.54/4    0.34/5    1.39/5    0.39/4    1.22/3    1.06/3    2.26/10   2.44/12   1.28/10   1.51/11   0.31/11 
  8 Procházková Helena             25.59  3.13/8    4.22/9    5.27/9    6.54/9   10.22/8   11.12/9   13.12/9   14.00/9   15.40/9   17.29/10  20.44/10  22.45/8   23.48/8   25.33/8   25.59/8  
    TJ Tesla Brno                         3.13/8    1.09/12   1.05/11   1.27/6    3.28/9    0.50/14   2.00/10   0.48/13   1.40/8    1.49/14   3.15/16   2.01/3    1.03/5    1.45/7    0.26/2  
  9 Kalibánová Jiřina              26.10  3.02/5    3.49/3    4.52/5    6.26/5   12.25/13  12.57/13  14.35/12  15.14/12  16.54/11  18.56/13  20.48/11  23.01/10  24.01/9   25.41/9   26.10/9  
    SK lyžování a OB Nová Paka            3.02/5    0.47/3    1.03/9    1.34/9    5.59/15   0.32/2    1.38/4    0.39/4    1.40/8    2.02/16   1.52/6    2.13/8    1.00/4    1.40/4    0.29/5  
 10 Karmazínová Ivana              26.59  3.57/15   4.56/13   5.58/12   7.36/13  10.37/10  11.23/10  13.27/10  14.14/10  16.13/10  17.28/9   20.07/9   22.46/9   24.35/10  26.30/10  26.59/10 
    VSK Slavia TU Liberec                 3.57/15   0.59/9    1.02/8    1.38/10   3.01/5    0.46/12   2.04/12   0.47/11   1.59/12   1.15/8    2.39/14   2.39/10   1.49/14   1.55/14   0.29/5  
 11 Ševčíková Alena                27.26  3.13/8    4.01/7    5.00/7    6.46/7    9.19/4   10.01/5   11.49/5   12.32/5   14.36/6   15.32/6   17.13/4   24.18/13  25.13/11  26.59/11  27.26/11 
    OK Chrastava                          3.13/8    0.48/4    0.59/6    1.46/12   2.33/2    0.42/8    1.48/8    0.43/8    2.04/14   0.56/1*   1.41/2    7.05/16   0.55/1*   1.46/8    0.27/4  
 12 Orálková Libuše                28.10  3.44/13   5.10/15   6.20/15   8.05/14  11.55/12  12.38/12  14.42/13  15.27/13  17.02/13  18.16/11  20.48/11  23.39/11  25.21/12  27.35/12  28.10/12 
    OOB Třebíč                            3.44/13   1.26/15   1.10/14   1.45/11   3.50/10   0.43/11   2.04/12   0.45/10   1.35/7    1.14/7    2.32/12   2.51/13   1.42/13   2.14/15   0.35/14 
 13 Stehnová Hana                  28.22  3.16/10   4.22/9    5.28/11   7.23/11  11.41/11  12.17/11  14.17/11  15.04/11  16.57/12  18.36/12  21.08/13  23.59/12  26.01/13  27.53/13  28.22/13 
    SK Kotlářka Praha                     3.16/10   1.06/10   1.06/12   1.55/14   4.18/13   0.36/7    2.00/10   0.47/11   1.53/11   1.39/12   2.32/12   2.51/13   2.02/16   1.52/12   0.29/5  
 14 Brumková Vladimíra             28.53  3.55/14   4.53/12   6.12/14   8.30/15  13.07/15  13.55/15  16.05/15  16.55/14  18.27/14  19.33/14  22.03/14  24.45/14  26.24/14  28.18/14  28.53/14 
    TJ Sparta Doly Kladno                 3.55/14   0.58/8    1.19/16   2.18/16   4.37/14   0.48/13   2.10/14   0.50/14   1.32/6    1.06/3    2.30/11   2.42/11   1.39/11   1.54/13   0.35/14 
 15 Havlová Jaroslava              30.17  3.06/6    4.21/8    5.27/9    7.34/12  15.42/16  16.52/16  19.05/16  19.55/16  21.37/16  22.46/16  24.50/16  26.54/16  28.05/15  29.48/15  30.17/15 
    OB Jenišovice                         3.06/6    1.15/13   1.06/12   2.07/15   8.08/16   1.10/16   2.13/15   0.50/14   1.42/10   1.09/5    2.04/8    2.04/4    1.11/7    1.43/6    0.29/5  
 16 Lukavcová Lenka                31.23  4.14/16   5.31/16   6.44/16   8.35/16  12.33/14  13.27/14  15.44/14  16.58/15  19.05/15  20.41/15  23.33/15  26.44/15  28.24/16  30.40/16  31.23/16 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.14/16   1.17/14   1.13/15   1.51/13   3.58/12   0.54/15   2.17/16   1.14/16   2.07/15   1.36/11   2.52/15   3.11/15   1.40/12   2.16/16   0.43/16 
    Opavová Stanislava         DISK       5.25/     6.44/     7.31/     9.22/    13.45/    14.22/    18.10/    18.40/    21.16/    24.34/         /         /    29.39/    31.42/    32.14/   
    MLOK Mariánské Lázně                  5.25/     1.19/     0.47/     1.51/     4.23/     0.37/     3.48/     0.30/     2.36/     3.18/         /         /         /     2.03/     0.32/   
    Nedvídková Jitka           DISK       5.23/     7.45/     9.15/    11.08/    15.54/         /    20.34/    21.48/    24.16/    26.53/    30.10/    35.11/    37.38/    40.46/    41.18/   
    OB Rozmarýn Litoměřice                5.23/     2.22/     1.30/     1.53/     4.46/         /         /     1.14/     2.28/     2.37/     3.17/     5.01/     2.27/     3.08/     0.32/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         1.6km   60m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-75      2-77      3-101     4-84      5-85      6-54      7-43      8-57      9-60     10-90     11-82     12-94     13-100   
  1 Kohoutová Jitřenka             19.17  1.37/1*   4.05/2    4.49/2    7.13/2    8.34/2    9.41/2   11.17/1*  12.50/1*  13.44/1*  15.07/1*  16.14/1*  17.46/1*  18.49/1*  19.17/1* 
    Slovan Praha                          1.37/1*   2.28/7    0.44/3    2.24/10   1.21/3    1.07/2    1.36/3    1.33/4    0.54/1*   1.23/9    1.07/1*   1.32/4    1.03/3    0.28/5  
  2 Křtěnská Leontina              21.07  1.43/2    3.50/1*   4.43/1*   6.15/1*   7.53/1*   9.21/1*  11.17/1*  13.46/2   14.52/3   16.07/3   17.30/3   19.15/2   20.29/2   21.07/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.43/2    2.07/5    0.53/9    1.32/2    1.38/7    1.28/9    1.56/7    2.29/9    1.06/9    1.15/6    1.23/7    1.45/8    1.14/9    0.38/10 
  3 Městková Eva                   21.13  4.59/6    6.37/6    7.15/6    9.21/6   10.32/5   11.39/4   13.13/4   14.52/4   15.46/4   16.57/4   18.16/4   19.45/3   20.46/3   21.13/3  
    Tempo Praha                           4.59/6    1.38/2    0.38/1*   2.06/9    1.11/1*   1.07/2    1.34/1*   1.39/5    0.54/1*   1.11/4    1.19/4    1.29/2    1.01/1*   0.27/2  
  4 Kubíková Květa                 21.29  2.57/4    5.26/4    6.15/3    7.48/3    9.49/3   10.53/3   12.30/3   13.52/3   14.48/2   15.48/2   17.12/2   19.52/4   21.02/4   21.29/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.57/4    2.29/8    0.49/6    1.33/4    2.01/9    1.04/1*   1.37/4    1.22/1*   0.56/5    1.00/1*   1.24/8    2.40/11   1.10/7    0.27/2  
  5 Boudná Jaroslava               22.38  5.00/7    7.32/7    8.24/7    9.50/7   11.44/7   13.01/6   14.38/6   16.03/5   16.57/5   17.59/5   19.19/5   21.01/5   22.09/5   22.38/5  
    OK Jihlava                            5.00/7    2.32/9    0.52/8    1.26/1*   1.54/8    1.17/6    1.37/4    1.25/2    0.54/1*   1.02/2    1.20/5    1.42/7    1.08/6    0.29/6  
  6 Ryšavá Lubomíra                23.51  3.24/5    6.05/5    6.51/5    8.42/4   10.11/4   11.46/5   13.54/5   17.22/6   18.23/6   19.43/6   20.51/6   22.27/6   23.28/6   23.51/6  
    OOB TJ Sokol Troja                    3.24/5    2.41/10   0.46/4    1.51/6    1.29/5    1.35/10   2.08/10   3.28/11   1.01/6    1.20/8    1.08/2    1.36/5    1.01/1*   0.23/1* 
  7 Dvořáková Ladislava            25.11  8.58/10  10.35/9   11.18/9   13.19/9   14.37/9   15.45/9   17.20/9   18.48/8   19.42/8   20.54/7   22.18/7   23.41/7   24.44/7   25.11/7  
    SK Praga Praha                        8.58/10   1.37/1*   0.43/2    2.01/8    1.18/2    1.08/4    1.35/2    1.28/3    0.54/1*   1.12/5    1.24/8    1.23/1*   1.03/3    0.27/2  
  8 Suchá Bohuslava                26.04  5.31/8    7.38/8    8.29/8   10.23/8   12.40/8   13.58/8   15.59/8   19.26/9   20.27/9   21.45/9   22.53/9   24.31/8   25.35/8   26.04/8  
    SK Praga Praha                        5.31/8    2.07/5    0.51/7    1.54/7    2.17/11   1.18/7    2.01/9    3.27/10   1.01/6    1.18/7    1.08/2    1.38/6    1.04/5    0.29/6  
  9 Nejezchlebová Věra             27.44  2.34/3    5.18/3    6.34/4    9.09/5   11.17/6   13.13/7   15.23/7   17.50/7   19.26/7   20.55/8   22.52/8   25.31/9   27.04/9   27.44/9  
    KOB Kamenický Šenov                   2.34/3    2.44/11   1.16/11   2.35/11   2.08/10   1.56/11   2.10/11   2.27/8    1.36/10   1.29/10   1.57/11   2.39/10   1.33/11   0.40/11 
 10 Kupcová Věroslava              28.25  8.48/9   10.50/10  11.37/10  13.27/10  14.49/10  16.13/10  17.55/10  19.45/10  21.58/10  23.28/10  25.13/10  26.42/10  27.54/10  28.25/10 
    Horizont klub Šumperk                 8.48/9    2.02/4    0.47/5    1.50/5    1.22/4    1.24/8    1.42/6    1.50/6    2.13/11   1.30/11   1.45/10   1.29/2    1.12/8    0.31/8  
 11 Kutáčková Stanislava           35.47 16.28/11  18.21/11  19.14/11  20.46/11  22.16/11  23.32/11  25.31/11  27.46/11  28.51/11  29.54/11  31.14/11  33.49/11  35.15/11  35.47/11 
    Lokomotiva Trutnov                   16.28/11   1.53/3    0.53/9    1.32/2    1.30/6    1.16/5    1.59/8    2.15/7    1.05/8    1.03/3    1.20/5    2.35/9    1.26/10   0.32/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         1.6km   60m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-75      2-77      3-101     4-84      5-85      6-54      7-43      8-57      9-60     10-90     11-82     12-94     13-100   
  1 Novotná Marie                  25.53  1.30/1*   3.23/1*   4.19/1*   9.08/1*  11.05/1*  12.13/1*  14.19/1*  16.27/1*  19.23/1*  20.25/1*  22.19/1*  24.12/1*  25.24/1*  25.53/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  1.30/1*   1.53/1*   0.56/2    4.49/3    1.57/3    1.08/1*   2.06/1*   2.08/2    2.56/2    1.02/1*   1.54/3    1.53/2    1.12/1*   0.29/1* 
  2 Krausová Marie                 26.56  6.41/2    9.50/2   10.48/2   12.35/2   14.23/2   15.34/2   18.09/2   19.38/2   20.55/2   21.57/2   23.15/2   25.12/2   26.25/2   26.56/2  
    TJ Loko Liberec                       6.41/2    3.09/3    0.58/3    1.47/2    1.48/1*   1.11/2    2.35/2    1.29/1*   1.17/1*   1.02/1*   1.18/1*   1.57/3    1.13/2    0.31/2  
  3 Zmeková Míla                   47.38 10.47/3   13.08/3   13.58/3   15.44/3   17.39/3   24.00/3   28.03/3   30.21/3   40.49/3   42.01/3   43.39/3   45.25/3   47.06/3   47.38/3  
    SK Slavia Praha                      10.47/3    2.21/2    0.50/1*   1.46/1*   1.55/2    6.21/3    4.03/3    2.18/3   10.28/3    1.12/3    1.38/2    1.46/1*   1.41/3    0.32/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.8km   40m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-96      2-61      3-62      4-63      5-56      6-64      7-65      8-67      9-83     10-100   
  1 Kavalír Jáchym                 12.33  2.28/2    3.10/1*   4.34/1*   5.45/1*   6.17/1*   7.11/1*   8.36/1*   9.26/1*  11.53/1*  12.12/1*  12.33/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  2.28/2    0.42/1*   1.24/1*   1.11/3    0.32/2    0.54/5    1.25/2    0.50/1*   2.27/2    0.19/1*   0.21/4  
  2 Jirka Mikuláš                  14.24  2.28/2    3.22/4    5.09/3    6.24/3    7.06/3    7.59/2    9.33/2   10.28/2   13.12/2   14.03/2   14.24/2  
    KOB Železárny Prostějov               2.28/2    0.54/3    1.47/5    1.15/5    0.42/5    0.53/3    1.34/6    0.55/3    2.44/5    0.51/19   0.21/4  
  3 Sedláček Jan                   16.24  3.51/15   5.24/15   7.04/11   8.22/5    9.05/5    9.58/4   11.30/4   12.23/4   15.15/4   16.04/3   16.24/3  
    Sokol Holešov                         3.51/15   1.33/18   1.40/3    1.18/6    0.43/6    0.53/3    1.32/5    0.53/2    2.52/10   0.49/18   0.20/2  
  4 Killar Lukáš                   16.31  3.55/16   5.08/14   6.52/8    8.05/4    8.38/4    9.38/3   11.16/3   12.18/3   15.12/3   16.12/4   16.31/4  
    Lokomotiva Trutnov                    3.55/16   1.13/14   1.44/4    1.13/4    0.33/3    1.00/10   1.38/8    1.02/8    2.54/11   1.00/20   0.19/1* 
  5 Burýšek Miroslav               17.14  2.49/7    4.05/8    6.49/7    8.36/6    9.28/6   10.18/5   12.09/5   13.12/5   16.14/5   16.48/5   17.14/5  
    OOB TJ Sokol Troja                    2.49/7    1.16/15   2.44/13   1.47/8    0.52/13   0.50/2    1.51/11   1.03/9    3.02/12   0.34/10   0.26/15 
  6 Křivda Tomáš                   18.57  2.36/5    3.19/3    4.51/2    5.55/2    6.38/2   13.30/8   14.52/7   15.48/7   18.10/6   18.36/6   18.57/6  
    KOB Choceň                            2.36/5    0.43/2    1.32/2    1.04/2    0.43/6    6.52/20   1.22/1*   0.56/4    2.22/1*   0.26/2    0.21/4  
  7 Matoušek Matěj                 19.51  3.24/12   4.25/9    7.03/10   9.23/8   10.10/8   12.31/6   14.27/6   15.45/6   18.57/7   19.30/7   19.51/7  
    SK Severka Šumperk                    3.24/12   1.01/8    2.38/12   2.20/10   0.47/9    2.21/13   1.56/13   1.18/13   3.12/14   0.33/9    0.21/4  
  8 Buytaert Sverre                20.39  2.45/6    3.41/5    5.39/5   12.27/11  13.17/11  14.16/9   15.50/9   16.58/9   19.35/8   20.14/8   20.39/8  
    Trol Belgium                          2.45/6    0.56/5    1.58/8    6.48/16   0.50/11   0.59/8    1.34/6    1.08/11   2.37/4    0.39/12   0.25/13 
  9 Samek Tomáš                    20.47  3.16/11   4.26/10   7.22/13   9.07/7   10.09/7   12.51/7   15.07/8   16.42/8   19.55/9   20.24/9   20.47/9  
    OK 99 Hradec Králové                  3.16/11   1.10/11   2.56/15   1.45/7    1.02/15   2.42/14   2.16/15   1.35/18   3.13/15   0.29/5    0.23/10 
 10 Čech Petr                      22.18  3.47/14   4.45/13   6.58/9    9.56/9   11.22/9   14.32/10  16.24/10  17.57/10  21.07/10  21.50/10  22.18/10 
    OK Jihlava                            3.47/14   0.58/7    2.13/9    2.58/13   1.26/17   3.10/17   1.52/12   1.33/16   3.10/13   0.43/16   0.28/17 
 11 Škvor Ota                      22.31  2.34/4    9.40/20  11.36/17  15.27/13  15.52/13  16.28/12  17.58/11  18.54/11  21.40/11  22.10/11  22.31/11 
    SK Kamenice                           2.34/4    7.06/20   1.56/7    3.51/14   0.25/1*   0.36/1*   1.30/4    0.56/4    2.46/6    0.30/6    0.21/4  
 12 Kraus Jakub                    24.31  2.24/1*   3.18/2    5.35/4   16.12/15  17.01/14  18.00/14  19.43/13  20.43/13  23.32/12  24.11/12  24.31/12 
    TJ Loko Liberec                       2.24/1*   0.54/3    2.17/10  10.37/18   0.49/10   0.59/8    1.43/9    1.00/7    2.49/7    0.39/12   0.20/2  
 13 Strakoš Matěj                  26.24  2.50/8    4.02/7    5.49/6   18.14/17  18.59/17  19.56/15  21.41/16  22.47/15  25.36/14  26.03/13  26.24/13 
    Sokol Frýdek - Místek                 2.50/8    1.12/12   1.47/5   12.25/20   0.45/8    0.57/7    1.45/10   1.06/10   2.49/7    0.27/3    0.21/4  
 14 Zobaník Michal                 26.27  3.05/10   4.26/10   7.29/14  18.25/18  19.15/18  20.10/16  21.38/15  22.57/16  25.25/13  26.04/14  26.27/14 
    TJ Sokol Radslavice                   3.05/10   1.21/16   3.03/16  10.56/19   0.50/11   0.55/6    1.28/3    1.19/14   2.28/3    0.39/12   0.23/10 
 15 Bořánek Michal                 27.13  4.40/19   6.07/19   9.00/15  11.15/10  12.45/10  15.41/11  19.21/12  20.41/12  26.00/15  26.45/15  27.13/15 
    SK SKI-OB Šternberk                   4.40/19   1.27/17   2.53/14   2.15/9    1.30/19   2.56/15   3.40/18   1.20/15   5.19/19   0.45/17   0.28/17 
 16 Nešpor Jan                     27.44  4.47/20   5.51/17  10.33/16  13.17/12  14.32/12  17.32/13  20.33/14  22.08/14  26.36/16  27.13/16  27.44/16 
    OOB Třebíč                            4.47/20   1.04/9    4.42/17   2.44/11   1.15/16   3.00/16   3.01/17   1.35/18   4.28/18   0.37/11   0.31/20 
 17 Janovský Tomáš                 29.20  3.30/13   4.34/12   7.07/12  16.38/16  17.39/16  20.57/17  23.17/17  24.51/17  28.27/17  28.55/17  29.20/17 
    SK Praga Praha                        3.30/13   1.04/9    2.33/11   9.31/17   1.01/14   3.18/18   2.20/16   1.34/17   3.36/16   0.28/4    0.25/13 
 18 Baláček Jan                    43.28  4.27/17   6.03/18  13.00/18  15.54/14  17.23/15  21.27/18  26.25/18  28.48/18  42.19/18  43.00/18  43.28/18 
    Orientační klub TOM Roztoky           4.27/17   1.36/19   6.57/18   2.54/12   1.29/18   4.04/19   4.58/19   2.23/20  13.31/20   0.41/15   0.28/17 
 19 Lošťák Ondřej                  47.58  4.36/18   5.48/16  18.54/19  23.59/19  26.13/19  28.11/19  42.13/19  43.26/19  47.02/19  47.32/19  47.58/19 
    KOB Chemopetrol Litvínov              4.36/18   1.12/12  13.06/19   5.05/15   2.14/20   1.58/12  14.02/20   1.13/12   3.36/16   0.30/6    0.26/15 
 20 Blažek Jan                     48.54  2.53/9    3.50/6   39.13/20  40.12/20  40.52/20  42.11/20  44.13/20  45.09/20  47.58/20  48.30/20  48.54/20 
    SK Radioklub Blansko                  2.53/9    0.57/6   35.23/20   0.59/1*   0.40/4    1.19/11   2.02/14   0.56/4    2.49/7    0.32/8    0.24/12 
    Killar Dominik             DISK       3.01/     4.03/     6.00/     7.27/     8.16/     9.00/    10.33/    11.44/         /    14.31/    14.49/   
    Lokomotiva Trutnov                    3.01/     1.02/     1.57/     1.27/     0.49/     0.44/     1.33/     1.11/         /         /     0.18/   
    Šimon Roubal               DISK       3.21/     4.20/     7.07/         /     9.57/    11.02/    13.17/    14.25/    17.09/    17.46/    18.15/   
    Orientační klub TOM Roztoky           3.21/     0.59/     2.47/         /         /     1.05/     2.15/     1.08/     2.44/     0.37/     0.29/   
    Ježek Josef                VZDAL      3.15/     4.13/     6.03/    14.55/    15.33/    16.24/    18.16/    19.28/    22.32/    23.03/         /   
    SOK TJ Turnov                         3.15/     0.58/     1.50/     8.52/     0.38/     0.51/     1.52/     1.12/     3.04/     0.31/         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        2.2km   35m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-96      2-61      3-63      4-56      5-64      6-65      7-67      8-100   
  1 Šafka Sebastian                12.54  2.47/1*   3.47/1*   6.05/1*   6.47/1*   7.40/1*   9.05/1*  10.02/1*  12.33/1*  12.54/1* 
    SK Kamenice                           2.47/1*   1.00/3    2.18/1*   0.42/1*   0.53/2    1.25/1*   0.57/2    2.31/2    0.21/1* 
  2 Valášek Václav                 15.07  3.15/3    4.09/3    7.01/2    8.22/3    9.07/3   10.54/2   11.50/2   14.35/2   15.07/2  
    SK Kamenice                           3.15/3    0.54/1*   2.52/2    1.21/7    0.45/1*   1.47/3    0.56/1*   2.45/3    0.32/9  
  3 Voborník Jakub                 16.41  3.04/2    4.03/2    7.12/3    7.54/2    8.56/2   12.29/3   13.57/3   16.18/3   16.41/3  
    SK Chotěboř                           3.04/2    0.59/2    3.09/3    0.42/1*   1.02/8    3.33/11   1.28/5    2.21/1*   0.23/3  
  4 Tomáš Brousil                  17.32  3.47/4    4.49/4    8.27/4   10.01/4   11.09/4   12.45/4   14.12/4   17.08/4   17.32/4  
    SK Praga Praha                        3.47/4    1.02/4    3.38/5    1.34/11   1.08/9    1.36/2    1.27/4    2.56/4    0.24/4  
  5 Škvor Adam                     20.54  4.16/6    5.52/5   11.24/7   12.12/7   13.08/6   15.18/5   16.51/5   20.24/5   20.54/5  
    SK Kamenice                           4.16/6    1.36/6    5.32/11   0.48/3    0.56/6    2.10/6    1.33/7    3.33/8    0.30/8  
  6 Víšek Martin                   21.22  4.58/7    6.18/7   10.52/6   12.08/6   13.40/7   16.15/6   17.51/6   20.56/6   21.22/6  
    SK Kamenice                           4.58/7    1.20/5    4.34/10   1.16/6    1.32/10   2.35/9    1.36/9    3.05/5    0.26/5  
  7 Valkoun Jaroslav               22.25  5.44/10   9.36/10  12.59/8   13.49/8   14.42/8   16.57/8   18.22/8   21.59/7   22.25/7  
    OB Jenišovice                         5.44/10   3.52/8    3.23/4    0.50/4    0.53/2    2.15/7    1.25/3    3.37/10   0.26/5  
  8 Zabořil Vojta                  22.53  4.15/5    5.54/6    9.49/5   11.14/5   13.02/5   16.27/7   18.07/7   22.11/8   22.53/8  
    OB Jenišovice                         4.15/5    1.39/7    3.55/6    1.25/8    1.48/11   3.25/10   1.40/11   4.04/11   0.42/11 
  9 Kříž Jonáš                     23.14  5.00/8    9.21/8   13.29/9   14.56/10  15.49/10  17.51/9   19.25/9   22.53/9   23.14/9  
    SK Kamenice                           5.00/8    4.21/10   4.08/8    1.27/10   0.53/2    2.02/5    1.34/8    3.28/7    0.21/1* 
 10 Dastych Petr                   23.42  5.24/9    9.32/9   13.29/9   14.42/9   15.42/9   18.06/10  19.36/10  23.10/10  23.42/10 
    OK RECO Sport                         5.24/9    4.08/9    3.57/7    1.13/5    1.00/7    2.24/8    1.30/6    3.34/9    0.32/9  
 11 Hankovec Hugo Matěj            27.22  8.17/11  13.23/11  17.36/11  19.01/11  19.56/11  21.56/11  23.33/11  26.53/11  27.22/11 
    SK Kamenice                           8.17/11   5.06/11   4.13/9    1.25/8    0.55/5    2.00/4    1.37/10   3.20/6    0.29/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.1km   90m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-87      3-62      4-53      5-40      6-85      7-55      8-60      9-90     10-82     11-94     12-100   
  1 Netuka Vojtěch                 17.02  2.40/1*   4.55/1*   7.05/2    9.02/1*   9.28/1*  10.46/1*  12.03/1*  13.30/1*  14.08/1*  14.45/1*  15.54/1*  16.42/1*  17.02/1* 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.40/1*   2.15/4    2.10/5    1.57/1*   0.26/6    1.18/1*   1.17/5    1.27/7    0.38/2    0.37/3    1.09/2    0.48/8    0.20/6  
  2 Valášek Jiří                   18.42  2.47/3    5.51/8    7.58/7   10.40/5   11.09/5   12.47/4   14.03/2   15.09/2   15.51/2   16.27/2   17.35/2   18.22/2   18.42/2  
    SK Kamenice                           2.47/3    3.04/16   2.07/3    2.42/5    0.29/11   1.38/5    1.16/4    1.06/1*   0.42/5    0.36/2    1.08/1*   0.47/5    0.20/6  
  3 Wolf Filip                     19.57  2.53/4    5.27/5    7.41/6   10.23/4   11.04/4   13.00/5   14.24/4   15.40/3   16.21/3   17.17/3   18.49/3   19.38/3   19.57/3  
    OOB TJ Turnov                         2.53/4    2.34/9    2.14/8    2.42/5    0.41/19   1.56/10   1.24/6    1.16/3    0.41/3    0.56/12   1.32/12   0.49/10   0.19/3  
  4 Aschermann Daniel              21.01  3.15/9    5.43/7    8.07/8   13.05/11  13.29/10  14.48/6   16.01/6   17.31/7   18.12/7   18.47/6   19.56/4   20.41/4   21.01/4  
    SK Kamenice                           3.15/9    2.28/8    2.24/14   4.58/19   0.24/2    1.19/2    1.13/1*   1.30/9    0.41/3    0.35/1*   1.09/2    0.45/4    0.20/6  
  5 Vyskočil Štěpán                21.21  2.44/2    4.59/2    6.57/1*   9.17/2   10.10/2   12.01/2   15.26/5   17.05/4   17.49/4   18.37/4   20.03/5   20.58/5   21.21/5  
    OOB Vamberk                           2.44/2    2.15/4    1.58/1*   2.20/2    0.53/22   1.51/9    3.25/22   1.39/13   0.44/7    0.48/7    1.26/11   0.55/13   0.23/19 
  6 Frýba Dominik                  21.52  2.57/5    5.19/4    7.21/3   10.20/3   10.50/3   12.37/3   14.23/3   17.05/4   17.55/5   19.12/7   20.36/6   21.32/7   21.52/6  
    OK Jihlava                            2.57/5    2.22/6    2.02/2    2.59/9    0.30/12   1.47/7    1.46/11   2.42/21   0.50/11   1.17/17   1.24/9    0.56/14   0.20/6  
  6 Ježek Ondřej                   21.52  5.51/20   8.02/16  10.13/16  13.01/10  13.39/12  15.12/8   16.38/8   17.55/8   18.44/8   19.25/8   20.42/7   21.30/6   21.52/6  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   5.51/20   2.11/3    2.11/6    2.48/7    0.38/18   1.33/4    1.26/8    1.17/4    0.49/10   0.41/5    1.17/5    0.48/8    0.22/17 
  8 Jíra Tomáš                     22.39  4.57/14   7.56/15  10.08/14  12.43/9   13.14/9   14.54/7   16.08/7   17.16/6   18.04/6   18.44/5   21.34/8   22.21/8   22.39/8  
    Orientační klub TOM Roztoky           4.57/14   2.59/13   2.12/7    2.35/4    0.31/13   1.40/6    1.14/3    1.08/2    0.48/9    0.40/4    2.50/23   0.47/5    0.18/1* 
  9 Zikmund Zdeněk                 23.55  3.03/7    5.09/3    7.28/4   11.19/6   11.43/6   16.16/10  17.29/9   18.56/9   19.53/9   20.40/9   22.55/9   23.35/9   23.55/9  
    Sportcentrum Jičín                    3.03/7    2.06/2    2.19/10   3.51/12   0.24/2    4.33/22   1.13/1*   1.27/7    0.57/15   0.47/6    2.15/20   0.40/2    0.20/6  
 10 Hájek Jan                      24.22  2.57/5    5.31/6    7.39/5   12.06/8   12.26/7   16.37/11  18.24/11  19.59/10  20.55/10  21.50/10  23.14/10  24.01/10  24.22/10 
    OB Jenišovice                         2.57/5    2.34/9    2.08/4    4.27/14   0.20/1*   4.11/21   1.47/12   1.35/11   0.56/14   0.55/11   1.24/9    0.47/5    0.21/14 
 11 Nechuta David                  25.12  3.36/10   6.29/10   9.12/10  11.36/7   12.28/8   16.03/9   18.16/10  20.29/12  21.06/11  22.27/12  23.48/11  24.51/11  25.12/11 
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.36/10   2.53/12   2.43/19   2.24/3    0.52/21   3.35/19   2.13/16   2.13/18   0.37/1*   1.21/18   1.21/6    1.03/17   0.21/14 
 12 Hanuš  Tomáš                   25.28  3.50/12   7.01/13   9.19/11  13.55/13  14.27/13  17.18/13  18.52/13  20.13/11  21.13/12  22.07/11  24.19/12  25.03/12  25.28/12 
    OOB TJ Turnov                         3.50/12   3.11/20   2.18/9    4.36/16   0.32/15   2.51/16   1.34/9    1.21/6    1.00/17   0.54/9    2.12/19   0.44/3    0.25/20 
 13 Horký Aleš                     25.55  5.14/16   8.51/18  11.11/17  14.26/15  14.54/15  16.42/12  18.25/12  21.07/13  21.59/13  23.15/13  24.38/13  25.35/13  25.55/13 
    Kometa Kralovice                      5.14/16   3.37/22   2.20/11   3.15/10   0.28/9    1.48/8    1.43/10   2.42/21   0.52/12   1.16/16   1.23/8    0.57/15   0.20/6  
 14 Semrád Ladislav                26.28  3.11/8    6.15/9    9.29/13  14.10/14  14.44/14  17.29/14  19.21/14  21.38/14  22.37/14  23.37/14  25.10/14  26.08/14  26.28/14 
    KOB Choceň                            3.11/8    3.04/16   3.14/22   4.41/17   0.34/16   2.45/15   1.52/13   2.17/19   0.59/16   1.00/13   1.33/13   0.58/16   0.20/6  
 15 Hausenblas Šimon               27.39  4.17/13   6.39/11   9.00/9   16.35/18  16.59/17  19.23/16  20.48/16  22.43/15  23.37/15  24.31/15  26.32/15  27.21/15  27.39/15 
    SK Kamenice                           4.17/13   2.22/6    2.21/12   7.35/23   0.24/2    2.24/12   1.25/7    1.55/16   0.54/13   0.54/9    2.01/18   0.49/10   0.18/1* 
 16 Doležal Vít                    29.13  5.01/15   7.46/14  10.10/15  13.07/12  13.35/11  17.30/15  20.24/15  24.21/17  25.06/16  26.35/17  27.50/16  28.53/16  29.13/16 
    Sportcentrum Jičín                    5.01/15   2.45/11   2.24/14   2.57/8    0.28/9    3.55/20   2.54/20   3.57/24   0.45/8    1.29/20   1.15/4    1.03/17   0.20/6  
 17 Ptáček Patrik                  29.41  3.40/11   6.46/12   9.27/12  14.29/16  15.00/16  20.21/17  22.15/17  23.48/16  25.22/17  26.25/16  28.12/17  29.22/17  29.41/17 
    KPKS BETA Brno                        3.40/11   3.06/18   2.41/18   5.02/20   0.31/13   5.21/24   1.54/14   1.33/10   1.34/22   1.03/15   1.47/15   1.10/21   0.19/3  
 18 Bernatík Lukáš                 30.55  5.26/19  10.30/22  13.21/21  17.16/20  18.13/21  20.40/19  23.34/18  25.39/18  26.50/18  27.42/18  29.22/18  30.28/18  30.55/18 
    Sokol Frýdek - Místek                 5.26/19   5.04/24   2.51/20   3.55/13   0.57/24   2.27/13   2.54/20   2.05/17   1.11/19   0.52/8    1.40/14   1.06/19   0.27/22 
 19 Bencúr Juraj                   33.30  5.17/18   9.10/19  14.13/22  19.10/22  19.36/22  21.00/21  24.26/20  28.25/21  29.08/20  30.36/19  31.57/19  33.05/19  33.30/19 
    TJ Slovan Luhačovice                  5.17/18   3.53/23   5.03/25   4.57/18   0.26/6    1.24/3    3.26/23   3.59/25   0.43/6    1.28/19   1.21/6    1.08/20   0.25/20 
 20 Kadečka Adam                   33.37  6.32/21   9.40/20  12.11/19  15.36/17  17.20/18  20.27/18  24.05/19  27.42/20  29.13/21  30.42/20  32.37/20  33.16/20  33.37/20 
    OB Jenišovice                         6.32/21   3.08/19   2.31/16   3.25/11   1.44/25   3.07/18   3.38/24   3.37/23   1.31/21   1.29/20   1.55/17   0.39/1*   0.21/14 
 21 Kubánek Jaroslav               35.43  5.15/17   8.14/17  11.30/18  17.44/21  18.08/20  22.57/22  25.22/21  27.14/19  29.07/19  31.38/21  34.04/21  35.21/21  35.43/21 
    Sportcentrum Jičín                    5.15/17   2.59/13   3.16/23   6.14/22   0.24/2    4.49/23   2.25/18   1.52/15   1.53/25   2.31/25   2.26/22   1.17/23   0.22/17 
 22 Lukáš Marek                    37.53  8.48/24  12.14/23  15.23/23  23.18/23  23.59/23  26.12/23  28.42/22  30.32/22  31.32/22  33.02/22  36.32/22  37.24/22  37.53/22 
    TJ Sparta Doly Kladno                 8.48/24   3.26/21   3.09/21   7.55/24   0.41/19   2.13/11   2.30/19   1.50/14   1.00/17   1.30/22   3.30/25   0.52/12   0.29/23 
 23 Sedláček Ondřej                40.29  7.58/22   9.59/21  12.22/20  16.53/19  17.47/19  20.44/20  28.52/23  31.27/23  33.19/23  35.48/23  38.07/23  39.44/23  40.29/23 
    Sokol Holešov                         7.58/22   2.01/1*   2.23/13   4.31/15   0.54/23   2.57/17   8.08/25   2.35/20   1.52/24   2.29/24   2.19/21   1.37/25   0.45/25 
 24 Háp  Ondřej                    44.35  8.22/23  13.29/24  18.11/24  29.40/24  30.14/24  32.44/24  34.58/24  36.36/24  37.47/24  39.30/24  42.46/24  44.05/24  44.35/24 
    OK 99 Hradec Králové                  8.22/23   5.07/25   4.42/24  11.29/25   0.34/16   2.30/14   2.14/17   1.38/12   1.11/19   1.43/23   3.16/24   1.19/24   0.30/24 
 25 Peřinka Šimon                  55.42 29.42/25  32.41/25  35.19/25  40.31/25  40.58/25  46.19/25  48.16/25  49.35/25  51.18/25  52.18/25  54.10/25  55.23/25  55.42/25 
    KPKS BETA Brno                       29.42/25   2.59/13   2.38/17   5.12/21   0.27/8    5.21/24   1.57/15   1.19/5    1.43/23   1.00/13   1.52/16   1.13/22   0.19/3  
    Beneš Jan                  DISK      18.17/    25.09/    43.20/    50.41/    52.35/    59.26/         /         /    79.39/    84.59/         /    88.42/    89.10/   
    TJ Sparta Doly Kladno                18.17/     6.52/    18.11/     7.21/     1.54/     6.51/         /         /         /     5.20/         /         /     0.28/   
    Straka Tomáš               DISK       9.54/    12.35/    14.41/    18.47/    19.34/    21.16/         /    31.34/    46.40/    48.48/    53.16/    55.02/    55.21/   
    VSK Přírodověda - orientační sporty   9.54/     2.41/     2.06/     4.06/     0.47/     1.42/         /         /    15.06/     2.08/     4.28/     1.46/     0.19/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.4km   90m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-72      2-50      3-95      4-62      5-51      6-52      7-92      8-54      9-84     10-58     11-90     12-100   
  1 Kettner Vojtěch                16.09  1.47/1*   5.01/1*   5.51/1*   7.32/1*   8.16/1*   9.20/1*  10.53/1*  11.24/1*  12.21/1*  13.37/1*  14.06/1*  15.50/1*  16.09/1* 
    TJ Sokol Hostivice                    1.47/1*   3.14/2    0.50/1*   1.41/1*   0.44/1*   1.04/1*   1.33/6    0.31/1*   0.57/1*   1.16/1*   0.29/1*   1.44/2    0.19/6  
  2 Horák Patrik                   17.46  1.55/2    5.10/2    6.02/2    7.51/2    8.44/2   10.09/2   11.21/2   12.01/2   13.16/2   14.47/2   15.23/2   17.21/2   17.46/2  
    SOK TJ Turnov                         1.55/2    3.15/3    0.52/3    1.49/2    0.53/6    1.25/6    1.12/2    0.40/7    1.15/3    1.31/3    0.36/6    1.58/10   0.25/23 
  3 Mašata Matěj                   18.21  2.47/14   6.00/4    6.56/4    9.13/3   10.04/3   11.23/3   12.56/3   13.31/3   14.28/3   15.45/3   16.14/3   18.00/3   18.21/3  
    OK 99 Hradec Králové                  2.47/14   3.13/1*   0.56/4    2.17/12   0.51/4    1.19/4    1.33/6    0.35/2    0.57/1*   1.17/2    0.29/1*   1.46/4    0.21/14 
  4 Čech Jan                       19.31  2.39/11   6.57/11   7.53/11   9.43/9   10.38/8   11.52/5   13.01/4   13.36/4   15.14/4   16.49/4   17.26/4   19.13/4   19.31/4  
    OK Jihlava                            2.39/11   4.18/16   0.56/4    1.50/3    0.55/7    1.14/2    1.09/1*   0.35/2    1.38/11   1.35/4    0.37/7    1.47/5    0.18/3  
  5 Čermák Matyáš                  19.55  2.22/9    6.10/6    7.07/6    9.15/4   10.06/4   11.49/4   13.24/5   14.03/5   15.20/5   17.22/5   17.54/5   19.37/5   19.55/5  
    SK Kamenice                           2.22/9    3.48/9    0.57/6    2.08/9    0.51/4    1.43/9    1.35/9    0.39/6    1.17/4    2.02/7    0.32/4    1.43/1*   0.18/3  
  6 Picek Štěpán                   21.40  3.48/21   7.25/14   8.27/14  10.29/12  11.27/11  12.46/8   14.36/8   15.13/7   16.40/6   18.47/6   19.29/6   21.22/6   21.40/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.48/21   3.37/5    1.02/9    2.02/7    0.58/12   1.19/4    1.50/16   0.37/4    1.27/7    2.07/12   0.42/15   1.53/8    0.18/3  
  7 Janeba Vladimír                21.46  2.24/10   6.27/9    7.32/8    9.37/8   10.38/8   13.11/9   14.45/9   15.33/9   16.55/8   18.57/7   19.30/7   21.25/7   21.46/7  
    KOB Choceň                            2.24/10   4.03/13   1.05/14   2.05/8    1.01/14   2.33/19   1.34/8    0.48/14   1.22/5    2.02/7    0.33/5    1.55/9    0.21/14 
  8 Záděra Pavel                   22.26  2.44/13   6.26/8    7.35/9    9.35/7   10.30/7   12.03/6   13.44/6   15.23/8   17.25/9   19.19/8   19.56/8   22.05/8   22.26/8  
    KPKS BETA Brno                        2.44/13   3.42/8    1.09/18   2.00/6    0.55/7    1.33/8    1.41/10   1.39/26   2.02/18   1.54/6    0.37/7    2.09/13   0.21/14 
  9 Štál Jan                       23.01  2.08/4    6.54/10   7.51/10  10.08/11  11.24/10  13.24/10  15.11/10  15.51/10  17.33/10  20.05/10  20.44/10  22.42/9   23.01/9  
    Sportcentrum Jičín                    2.08/4    4.46/18   0.57/6    2.17/12   1.16/20   2.00/13   1.47/14   0.40/7    1.42/14   2.32/17   0.39/12   1.58/10   0.19/6  
 10 Ptáček Pavel                   23.17  2.10/5    6.03/5    7.05/5    9.29/6   10.26/6   12.17/7   14.22/7   15.06/6   16.41/7   19.35/9   20.22/9   22.55/10  23.17/10 
    KPKS BETA Brno                        2.10/5    3.53/10   1.02/9    2.24/15   0.57/10   1.51/11   2.05/21   0.44/12   1.35/10   2.54/22   0.47/18   2.33/20   0.22/18 
 11 Mrkos Jan                      23.56  3.14/19   9.13/20  10.03/20  12.01/17  12.51/14  14.06/11  15.31/11  16.16/11  17.56/11  20.06/11  21.08/11  23.32/11  23.56/11 
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.14/19   5.59/22   0.50/1*   1.58/5    0.50/3    1.15/3    1.25/3    0.45/13   1.40/13   2.10/13   1.02/25   2.24/18   0.24/22 
 12 Málek Jan                      24.53  2.16/7    8.39/18   9.36/18  11.30/15  12.19/13  15.15/13  17.42/14  18.19/13  19.50/13  22.02/13  22.40/13  24.31/12  24.53/12 
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.16/7    6.23/23   0.57/6    1.54/4    0.49/2    2.56/21   2.27/23   0.37/4    1.31/8    2.12/14   0.38/11   1.51/7    0.22/18 
 13 Jordanov Alexandr              24.59  2.47/14   7.03/13   8.05/12  10.40/13  11.41/12  14.07/12  16.36/12  17.18/12  18.49/12  21.23/12  22.11/12  24.38/13  24.59/13 
    KPKS BETA Brno                        2.47/14   4.16/15   1.02/9    2.35/19   1.01/14   2.26/18   2.29/24   0.42/11   1.31/8    2.34/18   0.48/20   2.27/19   0.21/14 
 14 Křivda Martin                  25.12  6.39/25  10.18/24  11.23/24  13.50/23  14.45/21  16.59/19  18.44/18  19.25/17  20.51/16  22.28/14  23.05/14  24.50/14  25.12/14 
    KOB Choceň                            6.39/25   3.39/7    1.05/14   2.27/17   0.55/7    2.14/15   1.45/13   0.41/9    1.26/6    1.37/5    0.37/7    1.45/3    0.22/18 
 15 Posselt Martin                 26.14  5.03/24   9.58/23  11.07/21  13.27/22  14.26/19  16.09/16  18.08/16  19.08/16  20.46/15  23.21/15  23.52/15  25.54/15  26.14/15 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.03/24   4.55/20   1.09/18   2.20/14   0.59/13   1.43/9    1.59/19   1.00/19   1.38/11   2.35/19   0.31/3    2.02/12   0.20/10 
 16 Veselý Jakub                   27.36  2.06/3    5.43/3    6.45/3    9.19/5   10.16/5   18.34/21  20.04/21  21.04/21  22.52/20  24.56/19  25.33/19  27.20/16  27.36/16 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.06/3    3.37/5    1.02/9    2.34/18   0.57/10   8.18/26   1.30/4    1.00/19   1.48/16   2.04/10   0.37/7    1.47/5    0.16/1* 
 17 Hlubuček Jan                   27.39  2.41/12   6.17/7    7.23/7   10.06/10  13.50/16  16.08/15  17.49/15  18.37/14  21.17/17  24.20/16  25.00/16  27.22/17  27.39/17 
    OK Jihlava                            2.41/12   3.36/4    1.06/17   2.43/21   3.44/24   2.18/17   1.41/10   0.48/14   2.40/22   3.03/24   0.40/13   2.22/16   0.17/2  
 18 Kočíb Jiří                     28.13  2.59/17   6.57/11   8.09/13  11.11/14  14.04/18  17.22/20  19.15/19  20.06/19  22.16/19  24.29/17  25.10/17  27.48/18  28.13/18 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.59/17   3.58/11   1.12/20   3.02/25   2.53/22   3.18/23   1.53/17   0.51/17   2.10/20   2.13/15   0.41/14   2.38/22   0.25/23 
 19 Zlámal David                   28.48  2.18/8    9.57/22  11.13/22  13.26/21  14.35/20  16.32/17  18.37/17  20.03/18  22.10/18  24.39/18  25.30/18  28.29/19  28.48/19 
    Sportcentrum Jičín                    2.18/8    7.39/25   1.16/21   2.13/10   1.09/18   1.57/12   2.05/21   1.26/24   2.07/19   2.29/16   0.51/21   2.59/25   0.19/6  
 20 Charvát Jan                    30.01  4.40/22   8.42/19  10.02/19  12.59/20  16.02/23  19.27/22  21.08/22  22.02/22  24.15/21  26.18/20  27.04/20  29.42/20  30.01/20 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.40/22   4.02/12   1.20/22   2.57/23   3.03/23   3.25/24   1.41/10   0.54/18   2.13/21   2.03/9    0.46/17   2.38/22   0.19/6  
 21 Dragowski Mateusz              31.07  3.13/18   8.00/17   9.24/17  12.15/18  13.21/15  15.38/14  17.39/13  18.48/15  20.41/14  27.13/21  28.12/21  30.45/21  31.07/21 
    OKS Otwock                            3.13/18   4.47/19   1.24/24   2.51/22   1.06/16   2.17/16   2.01/20   1.09/21   1.53/17   6.32/26   0.59/24   2.33/20   0.22/18 
 22 Kotecký Daniel                 31.47  8.15/26  15.52/26  17.17/26  19.30/26  20.37/25  22.08/24  23.39/24  24.20/24  26.02/23  28.07/22  29.05/22  31.27/22  31.47/22 
    SK Praga Praha                        8.15/26   7.37/24   1.25/25   2.13/10   1.07/17   1.31/7    1.31/5    0.41/9    1.42/14   2.05/11   0.58/23   2.22/16   0.20/10 
 23 Kunz Jan                       32.22  3.30/20   7.41/16   8.44/15  11.44/16  18.06/24  20.06/23  21.54/23  23.08/23  26.27/24  29.09/24  29.53/24  32.02/23  32.22/23 
    KPKS BETA Brno                        3.30/20   4.11/14   1.03/13   3.00/24   6.22/25   2.00/13   1.48/15   1.14/23   3.19/24   2.42/20   0.44/16   2.09/13   0.20/10 
 24 Preininger Kryštof             32.57  2.58/16   7.32/15   8.53/16  12.22/19  13.51/17  16.42/18  19.25/20  20.37/20  25.17/22  28.56/23  29.50/23  32.37/24  32.57/24 
    KOB Dobruška                          2.58/16   4.34/17   1.21/23   3.29/26   1.29/21   2.51/20   2.43/26   1.12/22   4.40/25   3.39/25   0.54/22   2.47/24   0.20/10 
 25 Vacek Vojtěch                  46.34  2.15/6   14.14/25  15.19/25  17.44/25  24.37/26  27.43/26  29.41/26  30.29/26  39.57/26  42.57/26  43.44/26  46.04/25  46.34/25 
    OK Jihlava                            2.15/6   11.59/26   1.05/14   2.25/16   6.53/26   3.06/22   1.58/18   0.48/14   9.28/26   3.00/23   0.47/18   2.20/15   0.30/26 
 26 Klíma Lukáš                    49.13  4.55/23   9.53/21  11.20/23  14.01/24  15.16/22  22.20/25  24.53/25  26.28/25  29.32/25  32.14/25  34.06/25  48.48/26  49.13/26 
    TJ ZVVZ Milevsko                      4.55/23   4.58/21   1.27/26   2.41/20   1.15/19   7.04/25   2.33/25   1.35/25   3.04/23   2.42/20   1.52/26  14.42/26   0.25/23 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         2.6km  120m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-80      3-48      4-50      5-95      6-51      7-53      8-40      9-85     10-43     11-57     12-60     13-94     14-100   
  1 Kettner Lukáš                  17.53  1.46/1*   2.35/3    5.10/3    6.20/2    7.17/2    9.42/1*  11.06/1*  11.32/1*  12.48/1*  13.44/1*  14.33/1*  15.07/1*  16.51/1*  17.34/1*  17.53/1* 
    SK Kamenice                           1.46/1*   0.49/7    2.35/3    1.10/2    0.57/3    2.25/1*   1.24/4    0.26/3    1.16/1*   0.56/2    0.49/1*   0.34/2    1.44/1*   0.43/4    0.19/6  
  2 Semík Ondra                    19.16  1.51/4    2.39/5    5.40/4    6.55/4    8.17/5   10.57/5   11.59/3   12.25/3   13.46/2   14.54/3   15.48/2   16.28/3   18.20/2   19.00/2   19.16/2  
    SK Kamenice                           1.51/4    0.48/6    3.01/5    1.15/5    1.22/12   2.40/3    1.02/1*   0.26/3    1.21/2    1.08/5    0.54/2    0.40/7    1.52/2    0.40/2    0.16/3  
  3 Valášek Jan                    19.20  1.48/2    2.32/1*   5.01/2    6.06/1*   7.01/1*   9.48/2   12.05/5   12.31/5   13.58/3   14.53/2   15.49/3   16.25/2   18.24/3   19.03/3   19.20/3  
    SK Kamenice                           1.48/2    0.44/2    2.29/2    1.05/1*   0.55/2    2.47/5    2.17/10   0.26/3    1.27/3    0.55/1*   0.56/6    0.36/3    1.59/5    0.39/1*   0.17/5  
  4 Šlajs Daniel                   19.59  1.49/3    2.34/2    5.00/1*   6.22/3    7.21/3    9.56/3   12.03/4   12.26/4   14.03/4   15.09/4   16.18/4   16.57/5   18.55/4   19.39/4   19.59/4  
    Kometa Kralovice                      1.49/3    0.45/5    2.26/1*   1.22/6    0.59/4    2.35/2    2.07/9    0.23/1*   1.37/5    1.06/4    1.09/9    0.39/6    1.58/4    0.44/5    0.20/9  
  5 Dvořáček Radek                 20.08  1.57/5    2.36/4    5.46/5    7.00/5    7.51/4   10.35/4   11.53/2   12.19/2   14.12/5   15.24/5   16.18/4   16.54/4   18.58/5   19.52/5   20.08/5  
    OOB Vamberk                           1.57/5    0.39/1*   3.10/6    1.14/4    0.51/1*   2.44/4    1.18/3    0.26/3    1.53/10   1.12/8    0.54/2    0.36/3    2.04/6    0.54/10   0.16/3  
  6 Pova Ondřej                    21.27  2.07/8    2.51/8    6.10/8    7.57/8    8.56/8   11.50/7   14.09/7   14.33/7   16.00/7   17.02/7   17.57/7   18.30/7   20.27/6   21.08/6   21.27/6  
    Kometa Kralovice                      2.07/8    0.44/2    3.19/9    1.47/9    0.59/4    2.54/6    2.19/11   0.24/2    1.27/3    1.02/3    0.55/5    0.33/1*   1.57/3    0.41/3    0.19/6  
  7 Šmejc Jakub                    22.19  2.01/6    2.50/7    6.01/6    7.30/7    8.33/6   11.28/6   13.02/6   13.28/6   15.05/6   16.13/6   17.47/6   18.27/6   21.08/7   21.57/7   22.19/7  
    Sportcentrum Jičín                    2.01/6    0.49/7    3.11/7    1.29/8    1.03/7    2.55/7    1.34/5    0.26/3    1.37/5    1.08/5    1.34/13   0.40/7    2.41/8    0.49/6    0.22/13 
  8 Melichar Jan                   24.11  2.22/11   3.13/9    6.55/11   8.20/9    9.41/9   13.05/9   14.21/8   14.54/8   16.55/8   18.24/8   19.29/8   20.21/8   22.56/8   23.50/8   24.11/8  
    KOB Dobruška                          2.22/11   0.51/9    3.42/11   1.25/7    1.21/11   3.24/9    1.16/2    0.33/9    2.01/11   1.29/11   1.05/8    0.52/12   2.35/7    0.54/10   0.21/11 
  9 Němeček Jan                    25.11  2.29/12   3.38/13   6.50/10   8.51/10   9.52/10  12.50/8   16.00/9   16.27/9   18.07/9   19.29/9   20.23/9   21.04/9   23.58/9   24.51/9   25.11/9  
    SK Kamenice                           2.29/12   1.09/13   3.12/8    2.01/10   1.01/6    2.58/8    3.10/13   0.27/8    1.40/8    1.22/10   0.54/2    0.41/9    2.54/10   0.53/9    0.20/9  
 10 Sháněl Jan                     25.58  2.19/10   3.23/11   7.07/12   9.28/12  10.39/11  14.13/10  16.14/10  16.49/10  18.37/10  20.08/10  21.19/10  22.02/10  24.48/10  25.39/10  25.58/10 
    KOB Choceň                            2.19/10   1.04/12   3.44/12   2.21/11   1.11/8    3.34/10   2.01/8    0.35/10   1.48/9    1.31/12   1.11/11   0.43/11   2.46/9    0.51/8    0.19/6  
 11 Smutný Šimon                   27.08  2.02/7    2.46/6    6.17/9    7.29/6    8.46/7   14.46/11  17.11/11  18.01/11  20.12/11  21.27/11  22.29/11  23.07/11  26.03/11  26.53/11  27.08/11 
    OOB Vamberk                           2.02/7    0.44/2    3.31/10   1.12/3    1.17/9    6.00/12   2.25/12   0.50/12   2.11/12   1.15/9    1.02/7    0.38/5    2.56/11   0.50/7    0.15/2  
 12 Hanuš Pavel                    30.35  2.16/9    3.18/10   6.07/7    8.56/11  10.57/12  15.25/12  17.13/12  20.37/12  22.59/12  24.09/12  25.18/12  25.59/12  29.17/12  30.14/12  30.35/12 
    KOB Choceň                            2.16/9    1.02/11   2.49/4    2.49/13   2.01/13   4.28/11   1.48/6    3.24/13   2.22/13   1.10/7    1.09/9    0.41/9    3.18/12   0.57/12   0.21/11 
 13 Prášek Přemysl                 35.13  2.33/13   3.26/12   7.55/13  10.36/13  11.53/13  20.39/13  22.27/13  23.16/13  24.55/13  26.27/13  27.58/13  29.55/13  33.58/13  34.59/13  35.13/13 
    SK Praga Praha                        2.33/13   0.53/10   4.29/13   2.41/12   1.17/9    8.46/13   1.48/6    0.49/11   1.39/7    1.32/13   1.31/12   1.57/13   4.03/13   1.01/13   0.14/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         2.8km  125m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-71      3-48      4-49      5-50      6-36      7-46      8-37      9-38     10-40     11-92     12-54     13-43     14-59     15-81     16-45    
                                      17-100   
  1 Krejsa Vladimír                18.16  1.50/1*   2.26/1*   4.36/1*   5.26/1*   5.36/1*   7.01/1*   7.24/1*   9.51/1*  10.29/1*  11.10/1*  11.47/1*  12.19/1*  13.08/1*  14.05/1*  15.07/1*  17.37/1* 
    SK Chrast                             1.50/1*   0.36/6    2.10/1*   0.50/2    0.10/1*   1.25/2    0.23/4    2.27/5    0.38/1*   0.41/1*   0.37/1*   0.32/1*   0.49/5    0.57/3    1.02/1*   2.30/7  
                                         18.00/1*  18.16/1* 
                                          0.23/6    0.16/1* 
  2 Rusý Tomáš                     19.05  1.54/2    2.29/2    4.50/3    5.44/3    5.56/3    7.20/2    7.42/2   10.14/2   10.54/2   11.45/2   12.27/2   12.59/2   14.17/2   15.11/2   16.26/2   18.24/2  
    SK Kamenice                           1.54/2    0.35/4    2.21/3    0.54/4    0.12/4    1.24/1*   0.22/1*   2.32/6    0.40/3    0.51/4    0.42/4    0.32/1*   1.18/11   0.54/2    1.15/3    1.58/2  
                                         18.47/2   19.05/2  
                                          0.23/6    0.18/7  
  3 Kazda Adam                     20.30  2.01/4    2.35/4    5.00/4    6.08/4    6.20/4    7.57/4    8.21/3   10.45/3   11.30/3   12.22/3   13.03/3   13.44/3   14.31/3   15.39/3   17.06/3   19.52/4  
    SK Žabovřesky Brno                    2.01/4    0.34/3    2.25/4    1.08/11   0.12/4    1.37/6    0.24/5    2.24/3    0.45/6    0.52/7    0.41/2    0.41/8    0.47/1*   1.08/6    1.27/8    2.46/9  
                                         20.14/4   20.30/3  
                                          0.22/2    0.16/1* 
  4 Novák Libor                    20.34  2.21/8    3.00/8    5.41/7    6.40/7    6.54/7    8.30/7    8.52/7   11.16/5   12.01/5   12.51/5   13.39/5   14.17/5   15.07/4   16.20/4   17.39/4   19.47/3  
    SK OK 24 Praha                        2.21/8    0.39/8    2.41/6    0.59/8    0.14/10   1.36/5    0.22/1*   2.24/3    0.45/6    0.50/2    0.48/7    0.38/7    0.50/6    1.13/7    1.19/5    2.08/5  
                                         20.12/3   20.34/4  
                                          0.25/11   0.22/13 
  5 Šimon Václav                   21.04  2.32/10   3.18/11   6.10/10   7.09/9    7.20/9    9.16/9    9.45/9   12.19/8   13.00/8   13.50/7   14.34/7   15.08/7   16.03/7   17.09/6   18.28/6   20.26/5  
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.32/10   0.46/12   2.52/9    0.59/8    0.11/2    1.56/9    0.29/6    2.34/7    0.41/4    0.50/2    0.44/6    0.34/3    0.55/7    1.06/4    1.19/5    1.58/2  
                                         20.48/5   21.04/5  
                                          0.22/2    0.16/1* 
  6 Nešpor Václav                  21.11  1.54/2    2.29/2    4.42/2    5.32/2    5.45/2    7.45/3    8.44/5   11.06/4   11.48/4   12.39/4   13.20/4   14.07/4   15.16/5   16.34/5   17.44/5   20.29/6  
    SK Kamenice                           1.54/2    0.35/4    2.13/2    0.50/2    0.13/8    2.00/11   0.59/12   2.22/2    0.42/5    0.51/4    0.41/2    0.47/11   1.09/10   1.18/9    1.10/2    2.45/8  
                                         20.52/6   21.11/6  
                                          0.23/6    0.19/10 
  7 Hájek Adam                     21.15  2.05/5    2.44/5    5.29/5    6.25/6    6.37/6    8.27/6    8.49/6   11.56/6   12.43/6   13.35/6   14.28/6   15.05/6   15.53/6   17.14/7   18.32/7   20.37/7  
    OB SK Zvole                           2.05/5    0.39/8    2.45/8    0.56/5    0.12/4    1.50/7    0.22/1*   3.07/9    0.47/10   0.52/7    0.53/8    0.37/6    0.48/3    1.21/12   1.18/4    2.05/4  
                                         20.59/7   21.15/7  
                                          0.22/2    0.16/1* 
  8 Semík Vojtěch                  21.28  2.18/7    2.49/6    5.33/6    6.20/5    6.31/5    8.06/5    8.39/4   12.35/9   13.13/9   14.04/8   15.02/8   15.37/8   16.25/8   17.15/8   19.03/8   20.50/8  
    SK Kamenice                           2.18/7    0.31/2    2.44/7    0.47/1*   0.11/2    1.35/3    0.33/9    3.56/14   0.38/1*   0.51/4    0.58/10   0.35/4    0.48/3    0.50/1*   1.48/13   1.47/1* 
                                         21.12/8   21.28/8  
                                          0.22/2    0.16/1* 
  9 Štěpán Pavel                   23.09  2.37/11   3.07/9    5.47/8    6.44/8    6.56/8    8.31/8    9.08/8   11.59/7   12.45/7   14.05/9   15.38/9   16.13/9   17.00/9   18.07/9   19.29/9   22.30/9  
    OK 99 Hradec Králové                  2.37/11   0.30/1*   2.40/5    0.57/6    0.12/4    1.35/3    0.37/11   2.51/8    0.46/9    1.20/14   1.33/12   0.35/4    0.47/1*   1.07/5    1.22/7    3.01/11 
                                         22.51/9   23.09/9  
                                          0.21/1*   0.18/7  
 10 Denk Štěpán                    25.19  2.31/9    3.14/10   6.32/11   7.36/11   7.49/11   9.47/11  10.51/11  14.33/12  15.18/12  16.25/12  17.08/10  17.53/10  19.30/11  20.44/11  22.20/11  24.39/10 
    SK Praga Praha                        2.31/9    0.43/10   3.18/13   1.04/10   0.13/8    1.58/10   1.04/13   3.42/13   0.45/6    1.07/11   0.43/5    0.45/9    1.37/13   1.14/8    1.36/11   2.19/6  
                                         25.03/10  25.19/10 
                                          0.24/10   0.16/1* 
 11 Aschermann Michal              26.28  2.14/6    2.52/7    5.50/9    7.14/10   7.32/10   9.38/10  10.11/10  13.24/10  14.22/10  15.36/11  17.13/11  18.03/11  19.05/10  20.30/10  22.01/10  25.42/11 
    SK Kamenice                           2.14/6    0.38/7    2.58/11   1.24/14   0.18/13   2.06/14   0.33/9    3.13/10   0.58/13   1.14/13   1.37/13   0.50/12   1.02/9    1.25/13   1.31/10   3.41/14 
                                         26.09/11  26.28/11 
                                          0.27/12   0.19/10 
 12 Klimeš Ondřej                  27.16  3.42/14   4.37/14   7.29/13   8.27/13   8.46/13  10.50/13  11.22/13  14.41/13  15.35/13  16.33/13  17.30/12  18.47/12  19.42/12  21.02/12  23.13/12  26.35/12 
    Tempo Praha                           3.42/14   0.55/13   2.52/9    0.58/7    0.19/14   2.04/12   0.32/7    3.19/11   0.54/11   0.58/9    0.57/9    1.17/14   0.55/7    1.20/11   2.11/14   3.22/13 
                                         26.58/12  27.16/12 
                                          0.23/6    0.18/7  
 13 Vejstrk Daniel                 27.25  2.53/12   3.38/12   6.37/12   7.55/12   8.11/12  10.03/12  11.12/12  13.33/11  14.27/11  15.33/10  18.09/13  19.05/14  20.41/13  22.06/13  23.35/13  26.37/13 
    OK Chrastava                          2.53/12   0.45/11   2.59/12   1.18/13   0.16/11   1.52/8    1.09/14   2.21/1*   0.54/11   1.06/10   2.36/14   0.56/13   1.36/12   1.25/13   1.29/9    3.02/12 
                                         27.05/13  27.25/13 
                                          0.28/13   0.20/12 
 14 Uhlíř Marek                    27.59  2.53/12   3.50/13   7.37/14   8.48/14   9.05/14  11.10/14  11.42/14  15.07/14  16.05/14  17.15/14  18.17/14  19.03/13  21.09/14  22.27/14  24.09/14  27.02/14 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.53/12   0.57/14   3.47/14   1.11/12   0.17/12   2.05/13   0.32/7    3.25/12   0.58/13   1.10/12   1.02/11   0.46/10   2.06/14   1.18/9    1.42/12   2.53/10 
                                         27.34/14  27.59/14 
                                          0.32/14   0.25/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H20         2.8km  125m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-71      3-48      4-49      5-50      6-36      7-46      8-37      9-38     10-40     11-92     12-54     13-43     14-59     15-81     16-45    
                                      17-100   
  1 Dragowski Kuba                 17.58  1.58/3    2.32/2    4.47/2    5.43/2    5.52/2    7.16/2    7.37/2   10.20/2   11.04/2   11.45/2   12.26/1*  12.59/1*  13.42/1*  14.39/1*  15.42/1*  17.21/1* 
    OKS Otwock                            1.58/3    0.34/2    2.15/1*   0.56/2    0.09/2    1.24/2    0.21/1*   2.43/3    0.44/4    0.41/1*   0.41/1*   0.33/1*   0.43/1*   0.57/1*   1.03/1*   1.39/1* 
                                         17.42/1*  17.58/1* 
                                          0.21/1*   0.16/2  
  2 Šesták Jakub                   19.06  1.40/1*   2.11/1*   4.39/1*   5.32/1*   5.45/1*   7.08/1*   7.36/1*  10.14/1*  10.55/1*  11.42/1*  12.37/3   13.10/3   14.06/3   15.09/3   16.28/3   18.25/2  
    SK Radioklub Blansko                  1.40/1*   0.31/1*   2.28/4    0.53/1*   0.13/6    1.23/1*   0.28/3    2.38/2    0.41/2    0.47/5    0.55/6    0.33/1*   0.56/5    1.03/5    1.19/6    1.57/3  
                                         18.50/2   19.06/2  
                                          0.25/6    0.16/2  
  3 Krejsa Martin                  20.31  1.58/3    2.32/2    4.49/3    5.46/3    5.58/3    7.33/3    8.03/3   10.20/2   11.04/2   11.48/3   12.32/2   13.08/2   13.57/2   14.56/2   16.07/2   19.46/3  
    SK Chrast                             1.58/3    0.34/2    2.17/2    0.57/3    0.12/4    1.35/4    0.30/5    2.17/1*   0.44/4    0.44/3    0.44/2    0.36/3    0.49/2    0.59/3    1.11/2    3.39/8  
                                         20.13/3   20.31/3  
                                          0.27/8    0.18/6  
  4 Pilkowski Tadeusz              21.27  1.57/2    2.34/4    5.18/4    6.31/5    6.39/5    8.05/4    8.34/4   12.14/4   12.54/4   13.35/4   14.20/4   14.56/4   15.49/4   16.57/4   18.40/4   20.47/4  
    OKS Otwock                            1.57/2    0.37/5    2.44/5    1.13/6    0.08/1*   1.26/3    0.29/4    3.40/9    0.40/1*   0.41/1*   0.45/3    0.36/3    0.53/4    1.08/6    1.43/7    2.07/5  
                                         21.08/4   21.27/4  
                                          0.21/1*   0.19/7  
  5 Pávek Petr                     21.56  2.24/6    3.04/6    5.21/5    6.20/4    6.38/4    8.49/5    9.24/5   12.18/5   13.04/5   14.02/5   15.35/6   16.17/6   17.13/6   18.14/6   19.27/6   21.18/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.24/6    0.40/7    2.17/2    0.59/4    0.18/9    2.11/7    0.35/8    2.54/4    0.46/6    0.58/8    1.33/9    0.42/8    0.56/5    1.01/4    1.13/3    1.51/2  
                                         21.41/5   21.56/5  
                                          0.23/3    0.15/1* 
  6 Černý Martin                   22.11  2.18/5    2.59/5    6.01/6    7.11/6    7.22/6    9.16/6    9.49/6   12.57/6   13.45/6   14.34/6   15.21/5   15.59/5   16.55/5   18.07/5   19.24/5   21.31/6  
    KOB TRETRA Praha                      2.18/5    0.41/8    3.02/8    1.10/5    0.11/3    1.54/6    0.33/7    3.08/6    0.48/7    0.49/6    0.47/4    0.38/5    0.56/5    1.12/7    1.17/5    2.07/5  
                                         21.54/6   22.11/6  
                                          0.23/3    0.17/5  
  7 Beran Pavel                    25.59  2.35/7    3.14/7    6.11/7    7.31/7    7.47/7   10.05/7   10.36/7   13.49/7   14.48/7   15.44/7   16.35/7   17.25/7   19.22/7   20.40/7   22.46/7   25.17/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.35/7    0.39/6    2.57/7    1.20/7    0.16/8    2.18/8    0.31/6    3.13/7    0.59/9    0.56/7    0.51/5    0.50/9    1.57/9    1.18/8    2.06/8    2.31/7  
                                         25.43/7   25.59/7  
                                          0.26/7    0.16/2  
  8 Pavlů Ondřej                   28.04  8.26/9    9.02/9   11.53/9   13.46/9   14.00/9   15.44/9   16.08/9   19.08/9   19.50/9   20.34/9   21.41/9   22.19/9   23.10/9   24.08/9   25.22/8   27.22/8  
    SK Praga Praha                        8.26/9    0.36/4    2.51/6    1.53/9    0.14/7    1.44/5    0.24/2    3.00/5    0.42/3    0.44/3    1.07/7    0.38/5    0.51/3    0.58/2    1.14/4    2.00/4  
                                         27.45/8   28.04/8  
                                          0.23/3    0.19/7  
  9 Nerad Jaroslav                 30.28  3.58/8    4.43/8    7.45/8    9.10/8    9.22/8   12.51/8   13.52/8   17.14/8   18.09/8   19.10/8   20.22/8   21.01/8   22.27/8   23.48/8   26.00/9   29.39/9  
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.58/8    0.45/9    3.02/8    1.25/8    0.12/4    3.29/9    1.01/9    3.22/8    0.55/8    1.01/9    1.12/8    0.39/7    1.26/8    1.21/9    2.12/9    3.39/8  
                                         30.09/9   30.28/9  
                                          0.30/9    0.19/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21A        3.3km  165m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-79      2-78      3-91      4-48      5-46      6-37      7-38      8-53      9-40     10-54     11-43     12-57     13-44     14-81     15-100   
  1 Pašek František                21.27  4.27/7    5.26/5    8.05/4    8.52/4   11.24/4   13.50/3   14.25/3   14.50/3   15.20/3   16.09/2   17.06/2   18.00/2   18.21/2   19.18/2   21.11/2   21.27/1* 
    SK Kamenice                           4.27/7    0.59/11   2.39/5    0.47/16   2.32/5    2.26/14   0.35/2    0.25/2    0.30/40   0.49/1*   0.57/30   0.54/23   0.21/2    0.57/2    1.53/11   0.16/1* 
  2 Stehlík Martin                 21.28  4.26/6    5.22/4    7.43/2    8.22/1*  10.54/2   13.19/1*  14.01/1*  14.28/1*  14.50/1*  15.46/1*  16.34/1*  17.24/1*  17.44/1*  18.58/1*  21.10/1*  21.28/2  
    SK Žabovřesky Brno                    4.26/6    0.56/5    2.21/1*   0.39/2    2.32/5    2.25/13   0.42/13   0.27/6    0.22/9    0.56/9    0.48/10   0.50/15   0.20/1*   1.14/32   2.12/35   0.18/11 
  3 Kozák Petr                     21.31  3.59/1*   4.56/2    7.37/1*   8.26/2   10.50/1*  13.27/2   14.11/2   14.38/2   14.59/2   16.30/4   17.23/3   18.08/3   18.29/3   19.31/3   21.13/3   21.31/3  
    SK Kamenice                           3.59/1*   0.57/7    2.41/6    0.49/22   2.24/1*   2.37/20   0.44/23   0.27/6    0.21/7    1.31/50   0.53/20   0.45/6    0.21/2    1.02/7    1.42/4    0.18/11 
  4 Kazda Ondřej                   21.35  4.41/14   5.35/9    8.24/8    9.07/8   11.35/6   13.51/4   14.30/4   15.02/4   15.25/4   16.25/3   17.25/4   18.19/5   18.40/5   19.42/4   21.18/4   21.35/4  
    Sportcentrum Jičín                    4.41/14   0.54/3    2.49/14   0.43/8    2.28/2    2.16/3    0.39/5    0.32/25   0.23/14   1.00/16   1.00/35   0.54/23   0.21/2    1.02/7    1.36/1*   0.17/5  
  5 Voráček Michal                 21.46  4.56/21   5.54/16   8.22/7    9.04/7   11.50/8   14.07/7   14.45/7   15.12/6   15.38/6   16.36/5   17.28/5   18.12/4   18.33/4   19.45/5   21.26/5   21.46/5  
    SK Praga Praha                        4.56/21   0.58/10   2.28/2    0.42/5    2.46/16   2.17/4    0.38/4    0.27/6    0.26/27   0.58/14   0.52/18   0.44/3    0.21/2    1.12/27   1.41/3    0.20/30 
  6 Kazda Jiří                     22.01  4.36/11   5.38/11   8.25/9    9.09/9   11.40/7   13.59/5   14.44/6   15.14/7   15.39/7   16.47/6   17.36/6   18.20/6   18.45/6   20.01/8   21.44/6   22.01/6  
    Sportcentrum Jičín                    4.36/11   1.02/17   2.47/11   0.44/9    2.31/4    2.19/6    0.45/31   0.30/19   0.25/19   1.08/36   0.49/14   0.44/3    0.25/29   1.16/33   1.43/5    0.17/5  
  7 Pokorný Ondřej                 22.55  4.43/17   5.56/18   8.49/13   9.36/12  12.21/13  14.51/12  15.33/12  16.05/11  16.29/11  17.25/10  18.19/11  19.19/12  19.41/11  20.46/11  22.36/7   22.55/7  
    SK Praga Praha                        4.43/17   1.13/43   2.53/16   0.47/16   2.45/13   2.30/16   0.42/13   0.32/25   0.24/15   0.56/9    0.54/23   1.00/36   0.22/8    1.05/14   1.50/6    0.19/18 
  8 Nehasil David                  23.13  4.08/2    4.54/1*   7.53/3    8.38/3   11.10/3   14.04/6   14.41/5   15.08/5   15.26/5   17.03/8   17.44/7   18.23/7   18.45/6   19.49/6   22.55/8   23.13/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.08/2    0.46/1*   2.59/24   0.45/11   2.32/5    2.54/34   0.37/3    0.27/6    0.18/1*   1.37/53   0.41/1*   0.39/1*   0.22/8    1.04/11   3.06/48   0.18/11 
  9 Novák Daniel                   23.25  5.11/27   6.05/21   9.16/19  10.02/16  13.06/16  15.30/16  16.19/16  16.57/18  17.23/18  18.23/17  19.09/16  19.56/16  20.22/16  21.29/16  23.08/9   23.25/9  
    OK Doksy                              5.11/27   0.54/3    3.11/31   0.46/13   3.04/33   2.24/11   0.49/44   0.38/40   0.26/27   1.00/16   0.46/3    0.47/9    0.26/35   1.07/21   1.39/2    0.17/5  
 10 Kadavý Petr                    23.28  5.02/24   6.11/25   8.57/15   9.45/14  12.13/12  15.23/14  16.02/14  16.34/14  16.52/14  17.48/13  18.39/13  19.44/14  20.07/14  21.11/12  23.12/11  23.28/10 
    OK Chrastava                          5.02/24   1.09/33   2.46/9    0.48/19   2.28/2    3.10/45   0.39/5    0.32/25   0.18/1*   0.56/9    0.51/16   1.05/45   0.23/17   1.04/11   2.01/20   0.16/1* 
 11 Hanč Petr                      23.30  5.15/28   6.06/22   9.02/16   9.40/13  12.25/14  14.48/11  15.29/11  15.56/9   16.16/9   17.05/9   17.56/9   18.37/8   18.58/8   19.53/7   23.11/10  23.30/11 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               5.15/28   0.51/2    2.56/19   0.38/1*   2.45/13   2.23/9    0.41/10   0.27/6    0.20/4    0.49/1*   0.51/16   0.41/2    0.21/2    0.55/1*   3.18/50   0.19/18 
 12 Zajíc Vítězslav                23.32  4.19/4    5.27/6    8.14/6    9.00/6   11.58/10  14.41/10  15.23/10  16.10/12  16.32/12  17.30/12  18.20/12  19.11/10  19.47/12  21.19/15  23.15/12  23.32/12 
    KOB TRETRA Praha                      4.19/4    1.08/31   2.47/11   0.46/13   2.58/30   2.43/27   0.42/13   0.47/47   0.22/9    0.58/14   0.50/15   0.51/18   0.36/54   1.32/47   1.56/15   0.17/5  
 13 Jelínek Petr                   23.40  4.36/11   5.36/10   8.13/5    8.55/5   11.30/5   14.10/8   14.54/8   16.16/13  16.41/13  18.20/16  19.16/17  20.05/17  20.29/17  21.32/17  23.22/14  23.40/13 
    JELAS Turnov                          4.36/11   1.00/13   2.37/3    0.42/5    2.35/9    2.40/24   0.44/23   1.22/54   0.25/19   1.39/54   0.56/27   0.49/14   0.24/21   1.03/9    1.50/6    0.18/11 
 13 Koblic Jan                     23.40  4.20/5    5.30/8    8.27/10   9.11/10  11.54/9   14.53/13  15.34/13  16.03/10  16.25/10  17.26/11  18.13/10  19.11/10  19.33/10  20.39/10  23.21/13  23.40/13 
    OOB Vamberk                           4.20/5    1.10/36   2.57/20   0.44/9    2.43/11   2.59/36   0.41/10   0.29/14   0.22/9    1.01/20   0.47/5    0.58/31   0.22/8    1.06/17   2.42/42   0.19/18 
 15 Janda Martin                   23.43  4.29/9    5.28/7   10.11/35  10.50/32  13.22/21  15.43/19  16.22/17  16.48/16  17.13/16  18.07/14  18.49/14  19.47/15  20.10/15  21.13/13  23.24/15  23.43/15 
    KOB Dobruška                          4.29/9    0.59/11   4.43/48   0.39/2    2.32/5    2.21/7    0.39/5    0.26/4    0.25/19   0.54/5    0.42/2    0.58/31   0.23/17   1.03/9    2.11/33   0.19/18 
 16 Dittmann Robert                23.47  5.43/41   6.43/37   9.30/24  10.22/19  13.09/17  15.39/17  16.24/18  16.51/17  17.17/17  18.12/15  18.58/15  19.43/13  20.05/13  21.15/14  23.28/16  23.47/16 
    SSV Planeta Radebeul                  5.43/41   1.00/13   2.47/11   0.52/24   2.47/18   2.30/16   0.45/31   0.27/6    0.26/27   0.55/7    0.46/3    0.45/6    0.22/8    1.10/24   2.13/36   0.19/18 
 17 Dvořáček Jiří                  24.20  4.56/21   5.59/19   8.40/12   9.28/11  12.10/11  14.18/9   14.58/9   15.33/8   15.53/8   16.57/7   17.45/8   18.41/9   19.06/9   20.07/9   24.01/17  24.20/17 
    OOB Třebíč                            4.56/21   1.03/20   2.41/6    0.48/19   2.42/10   2.08/1*   0.40/9    0.35/34   0.20/4    1.04/27   0.48/10   0.56/27   0.25/29   1.01/4    3.54/55   0.19/18 
 18 Brabec Jaroslav                24.45  5.28/34   6.37/34   9.42/30  10.45/30  13.39/28  16.15/25  16.59/24  17.28/23  18.01/23  19.06/22  20.00/22  20.51/22  21.16/22  22.21/19  24.27/18  24.45/18 
    SK Žabovřesky Brno                    5.28/34   1.09/33   3.05/27   1.03/40   2.54/24   2.36/18   0.44/23   0.29/14   0.33/45   1.05/33   0.54/23   0.51/18   0.25/29   1.05/14   2.06/26   0.18/11 
 19 Fencl Petr                     24.59  5.03/25   6.08/23   9.21/21  10.24/21  13.20/20  16.10/23  16.54/23  17.27/22  17.51/22  18.55/21  19.49/21  20.47/21  21.11/21  22.37/21  24.38/19  24.59/19 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.03/25   1.05/27   3.13/32   1.03/40   2.56/27   2.50/30   0.44/23   0.33/29   0.24/15   1.04/27   0.54/23   0.58/31   0.24/21   1.26/43   2.01/20   0.21/41 
 20 Mašata Roman                   25.22  4.51/19   5.54/16   8.32/11  10.52/33  13.46/31  16.00/21  16.43/21  17.13/21  17.40/21  19.12/23  20.30/25  21.18/23  21.40/23  22.48/22  25.03/20  25.22/20 
    OK 99 Hradec Králové                  4.51/19   1.03/20   2.38/4    2.20/53   2.54/24   2.14/2    0.43/20   0.30/19   0.27/36   1.32/51   1.18/50   0.48/11   0.22/8    1.08/22   2.15/38   0.19/18 
 21 Šístek Daniel                  25.39  5.39/39   6.50/40  10.44/39  11.36/38  14.21/37  17.24/36  18.07/36  18.36/34  18.58/30  19.58/29  20.46/27  21.48/26  22.12/26  23.13/26  25.20/21  25.39/21 
    AC Sparta Praha                       5.39/39   1.11/40   3.54/45   0.52/24   2.45/13   3.03/41   0.43/20   0.29/14   0.22/9    1.00/16   0.48/10   1.02/39   0.24/21   1.01/4    2.07/29   0.19/18 
 22 Petras Tomáš                   25.43  4.37/13   5.41/12   8.51/14   9.49/15  12.46/15  15.25/15  16.09/15  16.39/15  17.04/15  18.28/18  19.26/18  20.25/18  20.51/18  22.29/20  25.26/23  25.43/22 
    OOB Vamberk                           4.37/13   1.04/25   3.10/29   0.58/31   2.57/29   2.39/22   0.44/23   0.30/19   0.25/19   1.24/48   0.58/32   0.59/35   0.26/35   1.38/52   2.57/46   0.17/5  
 23 Zlámal Petr                    25.45  5.18/29   6.19/27   9.33/25  10.34/27  13.36/27  16.39/29  17.23/29  17.59/27  18.24/25  19.35/27  21.17/32  22.05/28  22.29/28  23.35/27  25.25/22  25.45/23 
    Sportcentrum Jičín                    5.18/29   1.01/16   3.14/33   1.01/37   3.02/32   3.03/41   0.44/23   0.36/36   0.25/19   1.11/38   1.42/55   0.48/11   0.24/21   1.06/17   1.50/6    0.20/30 
 24 Šafka Daniel                   25.53  5.53/44   6.57/42   9.49/33  10.46/31  13.42/29  16.34/28  17.19/28  17.50/25  18.11/24  19.12/23  20.04/23  21.48/26  22.12/26  23.37/28  25.37/24  25.53/24 
    SK Kamenice                           5.53/44   1.04/25   2.52/15   0.57/30   2.56/27   2.52/33   0.45/31   0.31/22   0.21/7    1.01/20   0.52/18   1.44/54   0.24/21   1.25/42   2.00/19   0.16/1* 
 25 Vrabec Ondřej                  26.01  4.57/23   6.11/25   9.43/31  10.38/28  13.27/23  16.28/27  17.13/27  18.24/30  19.00/31  20.04/30  21.13/30  22.07/29  22.31/29  23.44/29  25.39/25  26.01/25 
    AC Sparta Praha                       4.57/23   1.14/45   3.32/38   0.55/28   2.49/22   3.01/39   0.45/31   1.11/53   0.36/48   1.04/27   1.09/45   0.54/23   0.24/21   1.13/30   1.55/12   0.22/47 
 26 Jalový Vlastimil               26.06  5.28/34   6.25/30   9.25/22  10.23/20  13.33/26  16.02/22  16.45/22  17.11/20  17.37/20  18.34/19  19.47/19  20.38/20  21.00/19  22.12/18  25.47/26  26.06/26 
    SK Radioklub Blansko                  5.28/34   0.57/7    3.00/25   0.58/31   3.10/41   2.29/15   0.43/20   0.26/4    0.26/27   0.57/13   1.13/49   0.51/18   0.22/8    1.12/27   3.35/53   0.19/18 
 27 Špicar Petr                    26.10  4.47/18   5.53/15   9.03/17  10.03/17  13.12/18  17.18/35  17.52/33  18.17/29  18.44/28  19.39/28  20.34/26  21.26/24  21.47/24  23.07/25  25.50/27  26.10/27 
    Sportcentrum Jičín                    4.47/18   1.06/29   3.10/29   1.00/36   3.09/39   4.06/51   0.34/1*   0.25/2    0.27/36   0.55/7    0.55/26   0.52/22   0.21/2    1.20/39   2.43/43   0.20/30 
 28 Kožina Petr                    26.15  5.36/37   6.41/36   9.35/27  10.30/25  13.22/21  15.46/20  16.35/20  17.08/19  17.34/19  18.36/20  19.48/20  20.36/19  21.02/20  22.53/23  25.54/28  26.15/28 
    SK Praga Praha                        5.36/37   1.05/27   2.54/17   0.55/28   2.52/23   2.24/11   0.49/44   0.33/29   0.26/27   1.02/23   1.12/48   0.48/11   0.26/35   1.51/54   3.01/47   0.21/41 
 29 Khel Richard                   26.16  5.19/31   6.30/31   9.15/18  10.17/18  14.19/36  17.01/32  17.48/32  18.48/35  19.07/33  20.29/32  21.16/31  22.35/32  22.58/32  24.07/31  25.58/29  26.16/29 
    AC Sparta Praha                       5.19/31   1.11/40   2.45/8    1.02/39   4.02/53   2.42/25   0.47/37   1.00/49   0.19/3    1.22/46   0.47/5    1.19/50   0.23/17   1.09/23   1.51/9    0.18/11 
 30 Škvor Martin                   26.39  5.18/29   6.21/28   9.37/28  12.12/42  15.00/39  17.36/37  18.24/37  19.06/36  19.31/34  20.34/33  21.33/33  22.52/33  23.15/33  24.25/32  26.16/30  26.39/30 
    SK Kamenice                           5.18/29   1.03/20   3.16/34   2.35/55   2.48/20   2.36/18   0.48/40   0.42/43   0.25/19   1.03/26   0.59/34   1.19/50   0.23/17   1.10/24   1.51/9    0.23/49 
 31 Veverka Tomáš                  26.42  4.10/3    5.12/3    9.34/26  10.26/22  13.31/24  17.55/38  18.36/38  19.18/37  19.49/35  20.49/35  21.42/34  22.32/31  22.56/31  24.25/32  26.20/31  26.42/31 
    OOB Vamberk                           4.10/3    1.02/17   4.22/46   0.52/24   3.05/36   4.24/54   0.41/10   0.42/43   0.31/41   1.00/16   0.53/20   0.50/15   0.24/21   1.29/45   1.55/12   0.22/47 
 32 Kopec Tomáš                    27.00  5.28/34   6.35/33  11.29/46  12.35/44  15.36/42  18.23/40  19.09/40  19.45/39  20.18/37  21.19/37  22.19/37  23.09/37  23.34/36  24.39/35  26.40/32  27.00/32 
    VSK VŠB TU Ostrava                    5.28/34   1.07/30   4.54/50   1.06/46   3.01/31   2.47/29   0.46/35   0.36/36   0.33/45   1.01/20   1.00/35   0.50/15   0.25/29   1.05/14   2.01/20   0.20/30 
 33 Khýn Vítězslav                 27.10  4.33/10   7.26/48  10.30/36  11.09/35  14.04/33  16.26/26  17.08/26  18.09/28  18.35/27  19.31/26  20.57/28  22.54/34  23.20/34  24.36/34  26.49/33  27.10/33 
    KOB Dobruška                          4.33/10   2.53/55   3.04/26   0.39/2    2.55/26   2.22/8    0.42/13   1.01/50   0.26/27   0.56/9    1.26/52   1.57/55   0.26/35   1.16/33   2.13/36   0.21/41 
 34 Kunc Petr                      27.17  5.37/38   6.34/32   9.29/23  10.27/23  13.32/25  16.14/24  17.02/25  17.33/24  19.56/36  20.58/36  21.55/35  23.06/36  23.35/37  24.58/36  27.00/35  27.17/34 
    MLOK Mariánské Lázně                  5.37/38   0.57/7    2.55/18   0.58/31   3.05/36   2.42/25   0.48/40   0.31/22   2.23/55   1.02/23   0.57/30   1.11/49   0.29/48   1.23/40   2.02/24   0.17/5  
 35 Tomeš Petr                     27.20  6.34/50   7.43/50  10.41/38  11.40/39  15.09/40  18.00/39  18.47/39  19.33/38  20.19/38  21.32/38  22.28/38  23.24/38  23.49/38  25.06/38  27.01/36  27.20/35 
    SK Žabovřesky Brno                    6.34/50   1.09/33   2.58/21   0.59/34   3.29/50   2.51/31   0.47/37   0.46/46   0.46/52   1.13/42   0.56/27   0.56/27   0.25/29   1.17/36   1.55/12   0.19/18 
 36 Zelenka  Tomáš                 27.23  4.41/14   6.49/38   9.47/32  10.40/29  13.44/30  16.46/30  17.28/30  17.57/26  18.25/26  19.17/25  20.26/24  21.26/24  21.48/25  23.04/24  26.54/34  27.23/36 
    OK 99 Hradec Králové                  4.41/14   2.08/54   2.58/21   0.53/27   3.04/33   3.02/40   0.42/13   0.29/14   0.28/39   0.52/3    1.09/45   1.00/36   0.22/8    1.16/33   3.50/54   0.29/54 
 37 Klapal Michal                  27.32  6.51/53   8.05/52  10.51/42  11.33/37  14.37/38  17.14/33  18.01/35  18.32/33  20.39/41  21.43/40  22.50/41  23.41/39  24.07/39  25.13/39  27.14/37  27.32/37 
    OOB Vamberk                           6.51/53   1.14/45   2.46/9    0.42/5    3.04/33   2.37/20   0.47/37   0.31/22   2.07/54   1.04/27   1.07/43   0.51/18   0.26/35   1.06/17   2.01/20   0.18/11 
 38 Martan Jiří                    27.50  5.23/32   6.23/29  10.05/34  10.53/34  14.09/35  17.14/33  18.00/34  18.29/31  19.00/31  20.08/31  21.08/29  22.18/30  22.43/30  23.54/30  27.26/38  27.50/38 
    OK Harcov                             5.23/32   1.00/13   3.42/42   0.48/19   3.16/42   3.05/44   0.46/35   0.29/14   0.31/41   1.08/36   1.00/35   1.10/48   0.25/29   1.11/26   3.32/52   0.24/51 
 39 Kříž Lukáš                     27.51  4.41/14   5.44/13  14.01/52  14.46/52  17.32/52  20.11/50  20.53/50  21.21/49  21.45/48  22.39/47  23.26/46  24.10/43  24.32/43  25.33/40  27.32/39  27.51/39 
    OOB Třebíč                            4.41/14   1.03/20   8.17/52   0.45/11   2.46/16   2.39/22   0.42/13   0.28/12   0.24/15   0.54/5    0.47/5    0.44/3    0.22/8    1.01/4    1.59/18   0.19/18 
 40 Pelc Václav                    28.04  5.07/26   6.10/24   9.17/20  10.31/26  13.19/19  15.42/18  16.26/19  20.18/42  20.38/40  22.00/41  22.47/40  23.56/41  24.29/42  25.33/40  27.43/40  28.04/40 
    TJ ČZ Strakonice                      5.07/26   1.03/20   3.07/28   1.14/48   2.48/20   2.23/9    0.44/23   3.52/55   0.20/4    1.22/46   0.47/5    1.09/47   0.33/51   1.04/11   2.10/32   0.21/41 
 41 Cupák Jiří                     28.14  5.56/45   7.15/44  11.05/43  12.08/40  15.32/41  18.35/41  19.23/41  19.55/40  20.20/39  21.32/38  22.38/39  23.43/40  24.12/40  25.43/42  27.49/41  28.14/41 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               5.56/45   1.19/51   3.50/44   1.03/40   3.24/44   3.03/41   0.48/40   0.32/25   0.25/19   1.12/40   1.06/42   1.05/45   0.29/48   1.31/46   2.06/26   0.25/52 
 42 Kafka Miloš                    28.23  4.51/19   6.01/20  10.48/41  13.08/49  16.17/47  20.11/50  20.55/51  21.36/51  21.58/50  22.51/49  23.39/48  24.26/48  24.52/48  25.58/43  28.03/42  28.23/42 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.51/19   1.10/36   4.47/49   2.20/53   3.09/39   3.54/50   0.44/23   0.41/42   0.22/9    0.53/4    0.48/10   0.47/9    0.26/35   1.06/17   2.05/25   0.20/30 
 43 Hodboď Jakub                   28.28  4.28/8    5.45/14  14.12/53  14.58/53  17.41/53  19.58/48  20.40/47  21.30/50  21.56/49  23.00/50  23.47/49  24.33/49  25.16/49  26.15/48  28.12/43  28.28/43 
    VSK Slavia TU Liberec                 4.28/8    1.17/49   8.27/54   0.46/13   2.43/11   2.17/4    0.42/13   0.50/48   0.26/27   1.04/27   0.47/5    0.46/8    0.43/55   0.59/3    1.57/17   0.16/1* 
 44 Chrást Tomáš                   28.32  6.39/51   7.47/51  11.12/45  12.20/43  15.45/43  18.45/42  19.41/42  20.15/41  20.46/42  22.05/42  23.03/42  24.00/42  24.28/41  26.01/44  28.12/43  28.32/44 
    SK Studenec                           6.39/51   1.08/31   3.25/37   1.08/47   3.25/45   3.00/38   0.56/49   0.34/33   0.31/41   1.19/44   0.58/32   0.57/30   0.28/46   1.33/48   2.11/33   0.20/30 
 45 Urban Jan                      28.34  6.03/47   7.16/45  11.46/49  12.50/47  16.15/46  19.14/44  20.07/44  20.40/45  21.14/46  22.20/45  23.16/43  24.16/44  24.43/44  26.06/45  28.13/45  28.34/45 
    KOB Start Blansko                     6.03/47   1.13/43   4.30/47   1.04/43   3.25/45   2.59/36   0.53/48   0.33/29   0.34/47   1.06/34   0.56/27   1.00/36   0.27/44   1.23/40   2.07/29   0.21/41 
 46 Mrkvica Petr                   28.45  5.25/33   6.40/35   9.38/29  10.27/23  13.53/32  16.50/31  17.47/31  18.29/31  18.54/29  20.38/34  22.06/36  23.02/35  23.26/35  25.00/37  28.25/47  28.45/46 
    VSK VŠB TU Ostrava                    5.25/33   1.15/47   2.58/21   0.49/22   3.26/47   2.57/35   0.57/52   0.42/43   0.25/19   1.44/55   1.28/53   0.56/27   0.24/21   1.34/49   3.25/51   0.20/30 
 46 Pátek Richard                  28.45  7.11/54   8.21/54  11.39/47  12.38/45  16.06/45  18.57/43  19.55/43  20.33/43  21.04/44  22.16/43  23.17/44  24.19/45  24.47/46  26.06/45  28.22/46  28.45/46 
    SK Žabovřesky Brno                    7.11/54   1.10/36   3.18/35   0.59/34   3.28/49   2.51/31   0.58/53   0.38/40   0.31/41   1.12/40   1.01/39   1.02/39   0.28/46   1.19/38   2.16/39   0.23/49 
 48 Hodek Michal                   28.52  6.12/49   7.24/46  10.44/39  12.08/40  15.57/44  19.15/45  20.07/44  20.40/45  21.06/45  22.20/45  23.20/45  24.24/46  24.50/47  26.07/47  28.32/48  28.52/48 
    KOB TRETRA Praha                      6.12/49   1.12/42   3.20/36   1.24/51   3.49/52   3.18/46   0.52/46   0.33/29   0.26/27   1.14/43   1.00/35   1.04/43   0.26/35   1.17/36   2.25/41   0.20/30 
 49 König Lukáš                    28.57  6.11/48   7.31/49  11.09/44  12.39/46  16.24/48  19.44/47  20.40/47  21.15/48  21.41/47  22.47/48  23.48/50  24.50/50  25.16/49  26.28/49  28.36/49  28.57/49 
    SK Žabovřesky Brno                    6.11/48   1.20/52   3.38/39   1.30/52   3.45/51   3.20/47   0.56/49   0.35/34   0.26/27   1.06/34   1.01/39   1.02/39   0.26/35   1.12/27   2.08/31   0.21/41 
 50 Zavřel Michal                  29.54  8.18/55   9.20/55  13.07/51  14.08/51  17.14/49  19.58/48  20.46/49  21.14/47  22.57/51  24.01/51  24.54/51  25.58/51  26.25/51  27.38/51  29.34/50  29.54/50 
    TJ Loko Krnov                         8.18/55   1.02/17   3.47/43   1.01/37   3.06/38   2.44/28   0.48/40   0.28/12   1.43/53   1.04/27   0.53/20   1.04/43   0.27/44   1.13/30   1.56/15   0.20/30 
 51 Pospíšil Ondřej                30.06  5.57/46   6.53/41  10.31/37  11.18/36  14.05/34  19.32/46  20.11/46  20.34/44  20.58/43  22.17/44  23.26/46  24.24/46  24.46/45  26.37/50  29.47/51  30.06/51 
    SK Kotlářka Praha                     5.57/46   0.56/5    3.38/39   0.47/16   2.47/18   5.27/55   0.39/5    0.23/1*   0.24/15   1.19/44   1.09/45   0.58/31   0.22/8    1.51/54   3.10/49   0.19/18 
 52 Janeček Jura                   32.27  5.51/43   7.08/43  15.25/54  16.29/54  19.49/54  23.13/54  24.05/54  24.41/54  25.08/54  26.10/54  27.15/54  28.09/53  28.35/53  30.01/52  32.07/52  32.27/52 
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.51/43   1.17/49   8.17/52   1.04/43   3.20/43   3.24/48   0.52/46   0.36/36   0.27/36   1.02/23   1.05/41   0.54/23   0.26/35   1.26/43   2.06/26   0.20/30 
 53 Vokál Vojtěch                  32.51  6.49/52   8.05/52  11.43/48  12.57/48  17.24/51  21.43/53  22.39/52  23.16/52  23.53/52  25.04/52  26.26/52  27.53/52  28.27/52  30.08/53  32.31/53  32.51/53 
    OK Chrastava                          6.49/52   1.16/48   3.38/39   1.14/48   4.27/55   4.19/52   0.56/49   0.37/39   0.37/49   1.11/38   1.22/51   1.27/53   0.34/53   1.41/53   2.23/40   0.20/30 
 54 Držka Štěpán                   33.43  5.49/42   7.24/46  12.46/50  13.50/50  17.17/50  21.40/52  22.51/53  23.52/53  24.35/53  26.02/53  27.09/53  28.11/54  28.41/54  30.18/54  33.13/54  33.43/54 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.49/42   1.35/53   5.22/51   1.04/43   3.27/48   4.23/53   1.11/54   1.01/50   0.43/51   1.27/49   1.07/43   1.02/39   0.30/50   1.37/51   2.55/45   0.30/55 
 55 Kuban Michal                   40.40  5.39/39   6.49/38  18.42/55  19.58/55  24.06/55  27.58/55  29.09/55  30.18/55  30.55/55  32.28/55  34.01/55  35.20/55  35.53/55  37.28/55  40.15/55  40.40/55 
    SK Chrast                             5.39/39   1.10/36  11.53/55   1.16/50   4.08/54   3.52/49   1.11/54   1.09/52   0.37/49   1.33/52   1.33/54   1.19/50   0.33/51   1.35/50   2.47/44   0.25/52 
    Fiala Petr                 DISK       5.45/     6.35/     9.18/     9.50/    12.26/    15.50/    16.38/    17.03/    19.16/    21.05/    21.53/    23.00/         /    24.40/    26.29/    26.45/   
    OK Lokomotiva Pardubice               5.45/     0.50/     2.43/     0.32/     2.36/     3.24/     0.48/     0.25/     2.13/     1.49/     0.48/     1.07/         /         /     1.49/     0.16/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21B        3.1km  165m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-79      3-33      4-91      5-48      6-50      7-95      8-87      9-51     10-53     11-85     12-55     13-58     14-83     15-100   
  1 Karvánek Matouš                19.13  1.41/2    4.23/2    5.21/3    8.24/3    9.23/3   10.23/3   11.07/2   11.17/1*  13.19/1*  14.18/1*  15.24/1*  16.13/1*  16.56/1*  18.39/1*  18.56/1*  19.13/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.41/2    2.42/4    0.58/21   3.03/4    0.59/27   1.00/1*   0.44/1*   0.10/1*   2.02/2    0.59/3    1.06/1*   0.49/3    0.43/1*   1.43/2    0.17/6    0.17/2  
  2 Kabáth David                   19.36  1.51/5    4.51/5    5.31/5    8.21/2    9.14/2   10.17/2   11.06/1*  11.19/2   13.19/1*  14.22/2   15.38/2   16.25/2   17.14/2   19.00/2   19.18/2   19.36/2  
    SK Žabovřesky Brno                    1.51/5    3.00/9    0.40/1*   2.50/1*   0.53/16   1.03/2    0.49/4    0.13/6    2.00/1*   1.03/6    1.16/12   0.47/1*   0.49/5    1.46/5    0.18/12   0.18/12 
  3 Bašus Petr                     20.22  1.47/3    4.27/3    5.15/2    8.15/1*   9.04/1*  10.14/1*  11.10/3   11.45/3   14.03/3   15.04/3   16.19/3   17.12/3   18.00/3   19.45/3   20.03/3   20.22/3  
    AC Sparta Praha                       1.47/3    2.40/2    0.48/3    3.00/3    0.49/8    1.10/6    0.56/16   0.35/53   2.18/5    1.01/4    1.15/11   0.53/8    0.48/3    1.45/4    0.18/12   0.19/19 
  4 Picek Jan                      20.55  1.57/10   4.36/4    5.24/4    9.01/5    9.49/4   10.56/4   11.52/4   12.06/5   14.28/5   15.41/5   16.55/5   17.46/5   18.38/4   20.21/4   20.38/4   20.55/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.57/10   2.39/1*   0.48/3    3.37/15   0.48/5    1.07/3    0.56/16   0.14/11   2.22/6    1.13/15   1.14/10   0.51/7    0.52/10   1.43/2    0.17/6    0.17/2  
  5 Tomeš Jaroslav                 21.14  2.07/17   4.52/7    5.49/8    9.29/9   10.06/7   11.18/6   12.07/7   12.23/7   15.11/7   16.05/6   17.23/6   18.18/6   19.06/5   20.42/5   20.58/5   21.14/5  
    SK Kotlářka Praha                     2.07/17   2.45/5    0.57/14   3.40/18   0.37/1*   1.12/9    0.49/4    0.16/22   2.48/25   0.54/1*   1.18/16   0.55/10   0.48/3    1.36/1*   0.16/2    0.16/1* 
  6 Rožek David                    21.55  1.55/7    4.56/8    5.46/7    9.20/7   10.11/8   11.43/8   12.35/8   12.51/8   15.07/6   16.21/7   17.32/7   18.30/7   19.24/6   21.17/6   21.36/6   21.55/6  
    VŠSK MFF UK Praha                     1.55/7    3.01/10   0.50/8    3.34/11   0.51/10   1.32/36   0.52/8    0.16/22   2.16/4    1.14/17   1.11/6    0.58/16   0.54/12   1.53/9    0.19/19   0.19/19 
  7 Kořínek Tomáš                  21.57  1.58/11   5.15/12   6.04/11   8.59/4    9.53/6   11.02/5   11.54/5   12.05/4   14.19/4   15.39/4   16.48/4   17.35/4   19.26/7   21.22/7   21.39/7   21.57/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.58/11   3.17/20   0.49/5    2.55/2    0.54/19   1.09/4    0.52/8    0.11/2    2.14/3    1.20/24   1.09/4    0.47/1*   1.51/50   1.56/14   0.17/6    0.18/12 
  8 Andrš Jiří                     22.35  1.54/6    5.29/19   7.01/32  10.07/14  11.02/14  12.11/13  12.58/10  13.11/10  15.51/8   17.04/8   18.14/8   19.03/8   20.08/8   22.01/8   22.18/8   22.35/8  
    OOB Vamberk                           1.54/6    3.35/33   1.32/49   3.06/5    0.55/22   1.09/4    0.47/3    0.13/6    2.40/18   1.13/15   1.10/5    0.49/3    1.05/29   1.53/9    0.17/6    0.17/2  
  9 Hrouza Jan                     22.56  2.03/13   5.34/25   6.37/22   9.57/12  10.43/10  12.05/10  13.01/11  13.17/11  15.57/9   17.06/9   18.24/9   19.14/9   20.19/9   22.19/9   22.38/9   22.56/9  
    TJ Loko Krnov                         2.03/13   3.31/29   1.03/26   3.20/6    0.46/3    1.22/25   0.56/16   0.16/22   2.40/18   1.09/9    1.18/16   0.50/6    1.05/29   2.00/16   0.19/19   0.18/12 
 10 Hladký Viktor                  23.17  2.08/20   5.15/12   6.29/18  11.04/29  11.55/25  13.06/21  13.57/19  14.10/19  16.33/14  17.45/13  18.53/10  19.42/10  20.33/10  22.35/10  22.58/10  23.17/10 
    OOB Vamberk                           2.08/20   3.07/14   1.14/41   4.35/37   0.51/10   1.11/7    0.51/7    0.13/6    2.23/7    1.12/13   1.08/3    0.49/3    0.51/8    2.02/17   0.23/47   0.19/19 
 11 Miroslav Korecký               23.37  2.03/13   5.07/9    5.57/9    9.24/8   10.51/12  12.09/11  13.17/13  13.47/15  16.28/13  17.37/11  18.57/11  20.05/12  21.09/13  23.01/12  23.20/12  23.37/11 
    SK Chrast                             2.03/13   3.04/11   0.50/8    3.27/7    1.27/51   1.18/17   1.08/45   0.30/52   2.41/20   1.09/9    1.20/19   1.08/34   1.04/27   1.52/8    0.19/19   0.17/2  
 11 Kokojan David                  23.37  1.58/11   5.12/11   6.09/13   9.36/10  10.56/13  12.10/12  13.05/12  13.21/12  16.35/16  17.54/14  19.11/14  20.05/12  20.55/12  22.57/11  23.16/11  23.37/11 
    SK Prostějov                          1.58/11   3.14/17   0.57/14   3.27/7    1.20/46   1.14/11   0.55/13   0.16/22   3.14/39   1.19/22   1.17/14   0.54/9    0.50/7    2.02/17   0.19/19   0.21/31 
 13 Pražák Jiří                    23.50  2.19/32   5.18/14   6.32/20  10.30/22  11.18/17  12.32/16  13.25/14  13.41/13  16.16/11  17.44/12  19.01/12  19.56/11  20.45/11  23.08/13  23.30/13  23.50/13 
    SK Zbraslav                           2.19/32   2.59/8    1.14/41   3.58/26   0.48/5    1.14/11   0.53/11   0.16/22   2.35/13   1.28/31   1.17/14   0.55/10   0.49/5    2.23/43   0.22/42   0.20/29 
 14 Fejk Zbyněk                    24.07  2.37/45   5.41/29   6.45/28  10.14/16  11.05/16  12.29/15  13.26/15  13.42/14  16.11/10  17.28/10  19.05/13  20.13/14  21.09/13  23.24/14  23.45/14  24.07/14 
    Sportcentrum Jičín                    2.37/45   3.04/11   1.04/27   3.29/9    0.51/10   1.24/26   0.57/22   0.16/22   2.29/10   1.17/20   1.37/40   1.08/34   0.56/15   2.15/30   0.21/36   0.22/36 
 15 Čermák Jan                     24.14  1.40/1*   4.21/1*   5.10/1*  10.44/24  11.35/21  13.56/29  14.54/29  15.05/29  17.29/24  18.31/20  19.44/19  20.41/17  21.34/16  23.38/16  23.56/15  24.14/15 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.40/1*   2.41/3    0.49/5    5.34/47   0.51/10   2.21/49   0.58/24   0.11/2    2.24/8    1.02/5    1.13/7    0.57/13   0.53/11   2.04/20   0.18/12   0.18/12 
 16 Sebera Václav                  24.15  1.48/4    5.09/10   6.03/10  10.49/25  11.44/23  13.12/22  14.08/22  14.24/23  17.21/22  18.24/18  19.40/18  20.41/17  21.32/15  23.35/15  23.56/15  24.15/16 
    Sokol Frýdek - Místek                 1.48/4    3.21/23   0.54/10   4.46/40   0.55/22   1.28/30   0.56/16   0.16/22   2.57/33   1.03/6    1.16/12   1.01/20   0.51/8    2.03/19   0.21/36   0.19/19 
 17 Jiroušek Pavel                 24.26  2.18/30   5.46/31   6.44/26  10.22/19  11.30/20  12.48/18  13.46/17  14.02/17  16.40/17  18.12/17  19.35/17  20.31/15  21.34/16  23.43/17  24.03/17  24.26/17 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.18/30   3.28/26   0.58/21   3.38/16   1.08/38   1.18/17   0.58/24   0.16/22   2.38/14   1.32/34   1.23/26   0.56/12   1.03/26   2.09/26   0.20/30   0.23/45 
 18 Müller Denis                   24.50  2.03/13   4.51/5    5.36/6    9.07/6    9.51/5   11.18/6   12.02/6   12.15/6   16.19/12  19.00/23  20.07/20  21.39/22  22.24/18  24.14/18  24.32/18  24.50/18 
    Treptower SV 1949                     2.03/13   2.48/6    0.45/2    3.31/10   0.44/2    1.27/28   0.44/1*   0.13/6    4.04/51   2.41/48   1.07/2    1.32/48   0.45/2    1.50/7    0.18/12   0.18/12 
 19 Šabatka Petr                   25.36  2.13/25   5.33/24   6.38/24  10.25/20  11.29/19  13.24/25  14.22/24  14.37/24  17.25/23  19.01/24  20.21/22  21.25/21  22.31/20  24.51/19  25.13/19  25.36/19 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.13/25   3.20/22   1.05/29   3.47/21   1.04/33   1.55/46   0.58/24   0.15/18   2.48/25   1.36/36   1.20/19   1.04/26   1.06/32   2.20/40   0.22/42   0.23/45 
 20 Kříž Ondřej                    25.38  2.26/39   5.39/28   6.50/29  10.41/23  11.57/27  13.15/24  14.07/21  14.21/21  18.25/29  19.51/27  21.12/28  22.13/26  23.08/24  25.06/23  25.21/22  25.38/20 
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.26/39   3.13/16   1.11/37   3.51/24   1.16/43   1.18/17   0.52/8    0.14/11   4.04/51   1.26/29   1.21/24   1.01/20   0.55/14   1.58/15   0.15/1*   0.17/2  
 21 Vančura Martin                 25.39  2.07/17   5.25/18   6.37/22  10.20/18  11.27/18  12.41/17  13.41/16  13.56/16  16.34/15  17.58/15  19.25/15  20.40/16  23.07/23  25.02/22  25.20/21  25.39/21 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.07/17   3.18/21   1.12/40   3.43/20   1.07/37   1.14/11   1.00/31   0.15/18   2.38/14   1.24/26   1.27/30   1.15/41   2.27/51   1.55/11   0.18/12   0.19/19 
 21 Kvapil Petr                    25.39  2.17/28   6.12/37   7.16/34  10.55/26  12.01/29  13.28/27  14.29/26  14.43/26  18.11/28  19.21/26  20.44/24  21.42/23  22.51/21  24.55/20  25.15/20  25.39/21 
    SOK TJ Turnov                         2.17/28   3.55/40   1.04/27   3.39/17   1.06/36   1.27/28   1.01/35   0.14/11   3.28/44   1.10/11   1.23/26   0.58/16   1.09/36   2.04/20   0.20/30   0.24/49 
 23 Bejr Zdeněk                    25.43  2.17/28   5.47/32   6.44/26  11.11/30  12.06/31  13.34/28  14.32/27  14.47/27  17.31/25  18.43/21  20.10/21  21.14/20  22.25/19  24.57/21  25.21/22  25.43/23 
    SK lyžování a OB Nová Paka            2.17/28   3.30/28   0.57/14   4.27/33   0.55/22   1.28/30   0.58/24   0.15/18   2.44/23   1.12/13   1.27/30   1.04/26   1.11/39   2.32/47   0.24/49   0.22/36 
 24 Hojný Michal                   25.47  1.56/8    5.29/19   6.26/14  10.00/13  10.50/11  14.13/31  15.09/31  15.27/31  17.54/26  20.05/29  21.24/29  22.29/29  23.23/28  25.11/24  25.30/24  25.47/24 
    AC Sparta Praha                       1.56/8    3.33/31   0.57/14   3.34/11   0.50/9    3.23/53   0.56/16   0.18/37   2.27/9    2.11/45   1.19/18   1.05/28   0.54/12   1.48/6    0.19/19   0.17/2  
 25 Blahuta Marek                  25.49  2.21/33   5.18/14   6.07/12   9.54/11  10.42/9   11.59/9   12.49/9   13.08/9   17.01/19  19.55/28  21.08/27  22.22/28  23.21/27  25.16/25  25.32/25  25.49/25 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.21/33   2.57/7    0.49/5    3.47/21   0.48/5    1.17/16   0.50/6    0.19/42   3.53/49   2.54/51   1.13/7    1.14/38   0.59/20   1.55/11   0.16/2    0.17/2  
 26 Šatánek Martin                 25.56  1.56/8    5.32/23   6.28/15  10.18/17  11.41/22  13.02/20  14.04/20  14.15/20  17.08/20  18.26/19  21.06/26  22.07/24  23.03/22  25.16/25  25.35/26  25.56/26 
    Sokol Frýdek - Místek                 1.56/8    3.36/35   0.56/11   3.50/23   1.23/50   1.21/23   1.02/38   0.11/2    2.53/30   1.18/21   2.40/55   1.01/20   0.56/15   2.13/28   0.19/19   0.21/31 
 27 Krausz Milan                   26.06  2.08/20   5.22/17   6.28/15  10.26/21  11.47/24  12.58/19  13.54/18  14.08/18  17.18/21  18.59/22  20.21/22  22.14/27  23.15/26  25.22/27  25.44/27  26.06/27 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.08/20   3.14/17   1.06/30   3.58/26   1.21/47   1.11/7    0.56/16   0.14/11   3.10/38   1.41/38   1.22/25   1.53/53   1.01/25   2.07/23   0.22/42   0.22/36 
 28 Kokaisl Tomáš                  26.08  2.08/20   6.02/35   7.22/36  10.56/27  11.56/26  13.26/26  14.40/28  14.59/28  17.55/27  19.14/25  21.02/25  22.09/25  23.14/25  25.31/28  25.49/28  26.08/28 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.08/20   3.54/39   1.20/44   3.34/11   1.00/28   1.30/33   1.14/51   0.19/42   2.56/31   1.19/22   1.48/46   1.07/31   1.05/29   2.17/35   0.18/12   0.19/19 
 29 Musil Pavel                    26.39  2.03/13   5.37/26   6.33/21  11.59/34  13.27/35  14.58/35  16.07/35  16.22/35  19.14/32  20.21/31  21.41/30  22.41/30  23.40/30  26.00/29  26.20/29  26.39/29 
    Sportcentrum Jičín                    2.03/13   3.34/32   0.56/11   5.26/46   1.28/53   1.31/34   1.09/47   0.15/18   2.52/28   1.07/8    1.20/19   1.00/19   0.59/20   2.20/40   0.20/30   0.19/19 
 30 Simr Pavel                     26.50  2.22/34   5.38/27   7.02/33  11.12/31  11.59/28  13.13/23  14.10/23  14.22/22  16.55/18  18.10/16  19.30/16  20.47/19  23.39/29  26.10/30  26.29/30  26.50/30 
    SKOB Roudnice nad Labem               2.22/34   3.16/19   1.24/47   4.10/30   0.47/4    1.14/11   0.57/22   0.12/5    2.33/12   1.15/18   1.20/19   1.17/42   2.52/52   2.31/46   0.19/19   0.21/31 
 31 Daněk Roman                    27.45  2.08/20   5.29/19   6.28/15  14.23/46  15.23/46  16.36/43  17.31/43  17.45/41  20.37/39  21.35/37  22.48/35  23.54/33  25.01/32  27.11/32  27.27/31  27.45/31 
    KOB Start Blansko                     2.08/20   3.21/23   0.59/23   7.55/53   1.00/28   1.13/10   0.55/13   0.14/11   2.52/28   0.58/2    1.13/7    1.06/30   1.07/34   2.10/27   0.16/2    0.18/12 
 32 Vokurka Jan                    27.56  2.33/44   6.49/43   7.46/41  12.04/35  13.06/33  14.32/32  15.32/32  16.10/34  19.18/34  20.28/32  21.54/32  23.42/32  24.51/31  27.09/31  27.30/32  27.56/32 
    OK Harcov                             2.33/44   4.16/44   0.57/14   4.18/32   1.02/31   1.26/27   1.00/31   0.38/54   3.08/36   1.10/11   1.26/28   1.48/52   1.09/36   2.18/36   0.21/36   0.26/52 
 33 Eiselt Jan                     28.05  2.25/37   6.00/34   7.47/43  11.50/33  13.07/34  14.49/34  15.47/34  16.04/33  19.33/36  21.19/35  23.00/37  24.01/35  25.13/34  27.29/33  27.48/33  28.05/33 
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.25/37   3.35/33   1.47/52   4.03/29   1.17/45   1.42/43   0.58/24   0.17/32   3.29/46   1.46/40   1.41/43   1.01/20   1.12/41   2.16/32   0.19/19   0.17/2  
 34 Koucký Roman                   28.08  3.57/53   7.26/50   8.36/49  12.53/41  13.58/39  15.16/36  16.15/36  16.34/36  19.16/33  21.02/34  22.34/33  23.58/34  25.25/36  27.31/34  27.48/33  28.08/34 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.57/53   3.29/27   1.10/36   4.17/31   1.05/35   1.18/17   0.59/30   0.19/42   2.42/21   1.46/40   1.32/36   1.24/44   1.27/47   2.06/22   0.17/6    0.20/29 
 35 Kovářík Tomáš                  28.16  2.18/30   5.30/22   6.29/18  10.09/15  11.03/15  12.19/14  14.28/25  14.41/25  18.57/31  21.49/38  23.23/38  24.30/38  25.26/37  27.34/35  27.54/35  28.16/35 
    SK Kamenice                           2.18/30   3.12/15   0.59/23   3.40/18   0.54/19   1.16/15   2.09/55   0.13/6    4.16/53   2.52/50   1.34/37   1.07/31   0.56/15   2.08/25   0.20/30   0.22/36 
 35 Matoušek Petr                  28.16  2.58/50   7.20/49   8.27/48  13.03/43  14.06/42  15.24/39  16.29/39  16.49/39  19.31/35  20.56/33  22.40/34  24.05/37  25.02/33  27.36/37  27.55/36  28.16/35 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.58/50   4.22/45   1.07/31   4.36/38   1.03/32   1.18/17   1.05/41   0.20/48   2.42/21   1.25/27   1.44/45   1.25/45   0.57/18   2.34/48   0.19/19   0.21/31 
 37 Knaup Jan                      28.19  2.15/26   6.38/42   7.46/41  12.23/37  13.39/37  15.16/36  16.22/37  16.41/37  19.57/38  21.23/36  22.57/36  24.04/36  25.19/35  27.34/35  27.57/37  28.19/37 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           2.15/26   4.23/46   1.08/33   4.37/39   1.16/43   1.37/41   1.06/43   0.19/42   3.16/41   1.26/29   1.34/37   1.07/31   1.15/45   2.15/30   0.23/47   0.22/36 
 38 Šedivý Jiří                    28.38  2.22/34   6.11/36   7.22/36  14.44/47  15.36/47  16.57/45  17.57/45  18.15/45  20.53/41  22.09/41  23.39/39  24.38/39  25.37/38  27.56/38  28.16/38  28.38/38 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.22/34   3.49/37   1.11/37   7.22/52   0.52/14   1.21/23   1.00/31   0.18/37   2.38/14   1.16/19   1.30/34   0.59/18   0.59/20   2.19/38   0.20/30   0.22/36 
 39 Ježek Lukáš                    29.06  2.22/34   6.28/40   7.35/40  12.24/38  14.00/41  15.48/40  16.51/40  17.10/40  20.40/40  22.05/39  24.09/41  25.06/41  26.13/40  28.31/39  28.49/39  29.06/39 
    OK Chrastava                          2.22/34   4.06/43   1.07/31   4.49/41   1.36/54   1.48/44   1.03/39   0.19/42   3.30/47   1.25/27   2.04/52   0.57/13   1.07/34   2.18/36   0.18/12   0.17/2  
 40 Žáček Martin                   29.18  2.47/48   6.24/39   7.33/39  11.28/32  12.22/32  13.57/30  15.05/30  15.22/30  18.45/30  20.15/30  21.42/31  22.45/31  26.05/39  28.32/40  28.54/40  29.18/40 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.47/48   3.37/36   1.09/35   3.55/25   0.54/19   1.35/39   1.08/45   0.17/32   3.23/43   1.30/32   1.27/30   1.03/24   3.20/53   2.27/44   0.22/42   0.24/49 
 41 Kubec Pavel                    29.30  2.50/49   6.53/44   8.14/45  12.47/39  13.47/38  15.20/38  16.26/38  16.44/38  19.48/37  22.05/39  23.42/40  24.50/40  26.17/41  28.46/41  29.07/41  29.30/41 
    TJ Stadion Nový Bor                   2.50/49   4.03/41   1.21/45   4.33/36   1.00/28   1.33/37   1.06/43   0.18/37   3.04/35   2.17/47   1.37/40   1.08/34   1.27/47   2.29/45   0.21/36   0.23/45 
 42 Procházka Zdenek               30.11  2.25/37   7.05/47   8.26/47  12.56/42  14.10/43  17.02/46  18.06/46  18.24/46  21.13/43  23.23/44  24.54/42  26.08/42  27.08/42  29.27/42  29.49/42  30.11/42 
    SK Kotlářka Praha                     2.25/37   4.40/50   1.21/45   4.30/34   1.14/42   2.52/51   1.04/40   0.18/37   2.49/27   2.10/44   1.31/35   1.14/38   1.00/24   2.19/38   0.22/42   0.22/36 
 43 Kučera Petr                    30.25  2.31/42   5.58/33   6.54/30  10.56/27  12.04/30  14.42/33  15.42/33  15.58/32  21.56/48  23.27/45  25.20/45  26.29/44  27.27/43  29.43/43  30.03/43  30.25/43 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.31/42   3.27/25   0.56/11   4.02/28   1.08/38   2.38/50   1.00/31   0.16/22   5.58/55   1.31/33   1.53/48   1.09/37   0.58/19   2.16/32   0.20/30   0.22/36 
 44 Dneboský František             30.55  2.27/40   6.59/45  12.23/54  15.57/52  17.01/51  18.34/49  19.29/49  19.45/49  22.53/49  24.26/47  25.55/47  27.22/47  28.26/47  30.21/46  30.38/46  30.55/44 
    Nereg. Dneboský                       2.27/40   4.32/49   5.24/55   3.34/11   1.04/33   1.33/37   0.55/13   0.16/22   3.08/36   1.33/35   1.29/33   1.27/47   1.04/27   1.55/11   0.17/6    0.17/2  
 45 Jevsejenko Alexandr            30.56  2.07/17   6.12/37   7.20/35  12.14/36  13.36/36  16.51/44  17.52/44  18.06/44  21.08/42  23.22/43  25.04/44  26.24/43  27.37/44  30.11/44  30.32/44  30.56/45 
    SK Žabovřesky Brno                    2.07/17   4.05/42   1.08/33   4.54/42   1.22/48   3.15/52   1.01/35   0.14/11   3.02/34   2.14/46   1.42/44   1.20/43   1.13/43   2.34/48   0.21/36   0.24/49 
 46 Preininger Luděk               30.58  2.39/46   6.32/41   7.29/38  15.45/51  16.37/49  17.57/48  18.51/48  19.08/48  21.47/46  24.42/49  26.02/48  26.59/46  28.11/46  30.18/45  30.37/45  30.58/46 
    KOB Dobruška                          2.39/46   3.53/38   0.57/14   8.16/54   0.52/14   1.20/22   0.54/12   0.17/32   2.39/17   2.55/52   1.20/19   0.57/13   1.12/41   2.07/23   0.19/19   0.21/31 
 47 Kohl Jiří                      31.18  2.44/47   7.14/48   8.11/44  13.13/45  14.24/44  15.53/41  16.58/41  17.53/43  21.13/43  22.58/42  25.01/43  26.35/45  27.46/45  30.31/47  30.56/47  31.18/47 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   2.44/47   4.30/47   0.57/14   5.02/43   1.11/41   1.29/32   1.05/41   0.55/55   3.20/42   1.45/39   2.03/50   1.34/49   1.11/39   2.45/51   0.25/52   0.22/36 
 48 Borovička Milan                32.41  2.32/43   7.03/46   8.19/46  12.49/40  14.38/45  16.19/42  17.30/42  17.47/42  21.15/45  24.36/48  26.40/49  27.54/49  29.00/48  31.45/48  32.11/48  32.41/48 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.32/43   4.31/48   1.16/43   4.30/34   1.49/55   1.41/42   1.11/48   0.17/32   3.28/44   3.21/54   2.04/52   1.14/38   1.06/32   2.45/51   0.26/53   0.30/54 
 49 Stoszek Jakub                  33.14  4.43/54   9.57/54  11.51/53  16.53/54  17.49/54  19.24/53  20.22/52  20.39/51  23.24/51  26.23/50  27.59/50  29.04/50  30.20/49  32.36/49  32.55/49  33.14/49 
    VSK VŠB TU Ostrava                    4.43/54   5.14/53   1.54/54   5.02/43   0.56/26   1.35/39   0.58/24   0.17/32   2.45/24   2.59/53   1.36/39   1.05/28   1.16/46   2.16/32   0.19/19   0.19/19 
 50 Souček Michal                  33.59  2.16/27   5.21/16   7.00/31  13.03/43  13.58/39  20.58/54  21.59/54  22.13/54  25.28/54  26.48/51  28.27/51  29.53/51  31.02/50  33.24/50  33.40/50  33.59/50 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.16/27   3.05/13   1.39/50   6.03/49   0.55/22   7.00/55   1.01/35   0.14/11   3.15/40   1.20/24   1.39/42   1.26/46   1.09/36   2.22/42   0.16/2    0.19/19 
 51 Kasal Vít                      34.35  2.11/24   5.43/30   6.42/25  16.22/53  17.15/53  19.21/52  20.33/53  20.53/53  23.22/50  28.14/54  29.40/53  30.43/53  31.42/52  33.55/51  34.16/51  34.35/51 
    KOB Start Blansko                     2.11/24   3.32/30   0.59/23   9.40/55   0.53/16   2.06/48   1.12/50   0.20/48   2.29/10   4.52/55   1.26/28   1.03/24   0.59/20   2.13/28   0.21/36   0.19/19 
 52 Lžíčař Martin                  34.44  2.27/40   7.53/52   9.41/52  15.42/50  17.04/52  18.54/51  20.05/50  20.23/50  25.15/53  26.51/52  28.40/52  30.14/52  31.28/51  34.02/52  34.26/52  34.44/52 
    KOB Dobruška                          2.27/40   5.26/54   1.48/53   6.01/48   1.22/48   1.50/45   1.11/48   0.18/37   4.52/54   1.36/36   1.49/47   1.34/49   1.14/44   2.34/48   0.24/49   0.18/12 
 53 Nedbal Dalibor                 37.08  3.03/51   7.44/51   9.09/50  15.12/49  16.39/50  18.34/49  20.16/51  20.39/51  24.41/52  27.24/53  29.43/54  31.23/54  32.54/54  36.11/53  36.39/53  37.08/53 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.03/51   4.41/51   1.25/48   6.03/49   1.27/51   1.55/46   1.42/54   0.23/50   4.02/50   2.43/49   2.19/54   1.40/51   1.31/49   3.17/53   0.28/54   0.29/53 
 54 Kučerka Jan                    37.43  3.35/52   8.29/53   9.40/51  14.48/48  15.41/48  17.12/47  18.32/47  18.55/47  21.51/47  23.40/46  25.34/46  27.53/48  32.04/53  36.45/54  37.13/54  37.43/54 
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.35/52   4.54/52   1.11/37   5.08/45   0.53/16   1.31/34   1.20/52   0.23/50   2.56/31   1.49/42   1.54/49   2.19/54   4.11/54   4.41/55   0.28/54   0.30/54 
 55 Mencl Pavel                    48.14  5.32/55  12.11/55  13.51/55  20.43/55  21.53/55  25.45/55  27.06/55  27.25/55  31.17/55  33.12/55  35.15/55  38.03/55  43.47/55  47.27/55  47.51/55  48.14/55 
    SK Kotlářka Praha                     5.32/55   6.39/55   1.40/51   6.52/51   1.10/40   3.52/54   1.21/53   0.19/42   3.52/48   1.55/43   2.03/50   2.48/55   5.44/55   3.40/54   0.24/49   0.23/45 
    Rozzi Alessio              DISK       9.51/    23.35/    26.18/    43.30/    45.17/    48.00/    50.28/    50.59/    57.20/         /    70.35/    73.01/    74.58/    79.34/    79.57/    80.18/   
    SSD Gaja - Trieste                    9.51/    13.44/     2.43/    17.12/     1.47/     2.43/     2.28/     0.31/     6.21/         /         /     2.26/     1.57/     4.36/     0.23/     0.21/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C        2.6km  120m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-80      3-48      4-50      5-95      6-51      7-53      8-40      9-85     10-43     11-57     12-60     13-94     14-100   
  1 Štěrba Zbyněk                  15.44  1.29/1*   2.05/1*   4.09/1*   5.32/1*   6.13/1*   8.20/1*   9.16/1*   9.40/1*  10.45/1*  11.50/1*  12.53/1*  13.22/1*  14.53/1*  15.27/1*  15.44/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.29/1*   0.36/1*   2.04/1*   1.23/2    0.41/1*   2.07/1*   0.56/1*   0.24/2    1.05/1*   1.05/3    1.03/4    0.29/1*   1.31/1*   0.34/1*   0.17/1* 
  2 Hejzlar Josef                  19.54  2.04/6    2.50/5    5.31/4    7.16/3    8.09/3   10.41/2   11.57/2   12.28/2   14.21/2   15.20/2   16.12/2   16.49/2   18.55/2   19.34/2   19.54/2  
    TJ OB České Budějovice                2.04/6    0.46/6    2.41/2    1.45/10   0.53/2    2.32/2    1.16/2    0.31/11   1.53/7    0.59/2    0.52/1*   0.37/2    2.06/2    0.39/2    0.20/7  
  3 Kříž Štěpán                    22.17  2.21/10   3.50/19   6.48/9    8.12/7    9.15/7   12.07/5   13.24/4   13.52/4   15.25/3   16.41/3   18.27/3   19.04/3   21.19/3   21.58/3   22.17/3  
    AC Sparta Praha                       2.21/10   1.29/19   2.58/5    1.24/3    1.03/7    2.52/4    1.17/3    0.28/7    1.33/3    1.16/8    1.46/18   0.37/2    2.15/3    0.39/2    0.19/5  
  4 Špak Zdeněk                    22.49  1.57/3    2.36/3    5.20/2    6.26/2    7.57/2   11.28/3   13.59/6   14.27/5   16.46/6   17.35/4   18.38/4   19.16/4   21.52/4   22.32/4   22.49/4  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.57/3    0.39/2    2.44/3    1.06/1*   1.31/18   3.31/10   2.31/14   0.28/7    2.19/14   0.49/1*   1.03/4    0.38/5    2.36/11   0.40/5    0.17/1* 
  5 Dubec Pavel                    23.00  1.49/2    2.33/2    5.20/2    9.35/11  10.29/10  14.04/7   15.26/7   15.54/7   17.05/7   18.13/7   19.05/6   19.42/6   22.02/5   22.41/5   23.00/5  
    AC Sparta Praha                       1.49/2    0.44/4    2.47/4    4.15/18   0.54/3    3.35/11   1.22/6    0.28/7    1.11/2    1.08/6    0.52/1*   0.37/2    2.20/4    0.39/2    0.19/5  
  6 Vaněk Petr                     23.16  2.21/10   3.04/8    6.22/7    7.47/5    8.46/5   11.41/4   13.18/3   13.42/3   16.01/4   17.38/5   18.50/5   19.33/5   22.07/6   22.54/6   23.16/6  
    SK Zbraslav                           2.21/10   0.43/3    3.18/7    1.25/4    0.59/5    2.55/5    1.37/8    0.24/2    2.19/14   1.37/15   1.12/7    0.43/9    2.34/10   0.47/9    0.22/13 
  7 Brabač Lukáš                   24.51  2.00/4    2.50/5    6.27/8    7.59/6    9.13/6   12.32/6   13.51/5   14.31/6   16.12/5   17.41/6   20.20/7   20.59/7   23.36/7   24.28/7   24.51/7  
    AC Sparta Praha                       2.00/4    0.50/8    3.37/10   1.32/7    1.14/10   3.19/8    1.19/5    0.40/19   1.41/5    1.29/14   2.39/19   0.39/6    2.37/12   0.52/12   0.23/17 
  8 Besta Lukáš                    26.20  2.02/5    2.47/4    6.14/6    9.04/9   11.05/12  14.11/8   17.30/10  17.57/10  19.32/8   20.39/8   21.33/8   22.16/8   25.17/8   25.58/8   26.20/8  
    Sokol Kostelec n. Č.l.                2.02/5    0.45/5    3.27/8    2.50/16   2.01/19   3.06/7    3.19/16   0.27/6    1.35/4    1.07/5    0.54/3    0.43/9    3.01/16   0.41/6    0.22/13 
  9 Šimša Jaromír                  27.24  2.13/9    3.02/7    6.02/5    7.32/4    8.34/4   15.34/13  17.30/10  18.03/11  20.20/10  21.43/9   23.02/9   23.45/9   26.09/9   27.03/9   27.24/9  
    VŠSK MFF UK Praha                     2.13/9    0.49/7    3.00/6    1.30/6    1.02/6    7.00/19   1.56/10   0.33/13   2.17/13   1.23/9    1.19/11   0.43/9    2.24/5    0.54/14   0.21/11 
 10 Nováček Radek                  27.29  2.07/7    3.49/18   7.33/14   9.09/10  10.14/8   14.50/10  18.15/12  18.46/12  20.38/12  21.51/11  23.05/10  23.50/10  26.14/10  27.08/10  27.29/10 
    OOB Třebíč                            2.07/7    1.42/20   3.44/11   1.36/9    1.05/9    4.36/17   3.25/17   0.31/11   1.52/6    1.13/7    1.14/8    0.45/13   2.24/5    0.54/14   0.21/11 
 11 Žižka Přemysl                  27.47  2.45/19   3.45/17   7.14/13  10.33/15  11.37/14  14.56/11  17.12/9   17.46/9   20.24/11  21.52/12  23.12/12  23.58/12  26.27/11  27.29/11  27.47/11 
    TJ ZVVZ Milevsko                      2.45/19   1.00/14   3.29/9    3.19/17   1.04/8    3.19/8    2.16/12   0.34/14   2.38/17   1.28/13   1.20/12   0.46/14   2.29/7    1.02/17   0.18/3  
 12 Pešta Jiří                     28.13  2.28/15   3.32/13   7.43/15   9.40/12  10.55/11  15.10/12  16.39/8   17.17/8   20.04/9   21.47/10  23.05/10  23.51/11  26.48/12  27.51/12  28.13/12 
    TJ ZVVZ Milevsko                      2.28/15   1.04/17   4.11/17   1.57/13   1.15/11   4.15/14   1.29/7    0.38/16   2.47/18   1.43/17   1.18/10   0.46/14   2.57/15   1.03/18   0.22/13 
 13 Hampl Petr                     28.24  2.22/12   3.16/10   7.12/11  13.01/19  13.55/19  17.38/18  18.56/15  19.20/14  21.23/13  22.48/13  24.16/13  24.55/13  27.25/13  28.06/13  28.24/13 
    KOB Dobruška                          2.22/12   0.54/9    3.56/13   5.49/19   0.54/3    3.43/12   1.18/4    0.24/2    2.03/8    1.25/10   1.28/15   0.39/6    2.30/8    0.41/6    0.18/3  
 14 Mareš Ladislav                 29.22  2.22/12   3.18/11   7.06/10   8.56/8   10.16/9   14.33/9   18.34/13  19.13/13  21.23/13  23.11/15  24.26/14  25.12/14  28.05/14  28.55/14  29.22/14 
    TJ ZVVZ Milevsko                      2.22/12   0.56/11   3.48/12   1.50/11   1.20/14   4.17/15   4.01/18   0.39/17   2.10/9    1.48/19   1.15/9    0.46/14   2.53/13   0.50/11   0.27/19 
 15 Toušek Filip                   30.20  3.03/20   4.02/20   8.08/17  10.03/14  12.24/16  16.30/16  18.51/14  19.30/15  21.43/15  23.08/14  24.34/15  25.31/15  28.55/15  29.54/15  30.20/15 
    SK Zbraslav                           3.03/20   0.59/13   4.06/14   1.55/12   2.21/20   4.06/13   2.21/13   0.39/17   2.13/10   1.25/10   1.26/13   0.57/19   3.24/19   0.59/16   0.26/18 
 16 Pešek Kamil                    31.39  2.43/18   3.37/15   7.44/16   9.43/13  11.08/13  15.34/13  19.52/17  20.21/17  23.25/18  24.51/18  26.25/17  27.15/17  30.27/17  31.19/16  31.39/16 
    TJ Loko Česká Třebová                 2.43/18   0.54/9    4.07/16   1.59/14   1.25/15   4.26/16   4.18/19   0.29/10   3.04/19   1.26/12   1.34/16   0.50/18   3.12/18   0.52/12   0.20/7  
 17 Brodecký Radek                 31.48  2.29/16   3.35/14   8.37/18  10.54/16  12.20/15  16.57/17  19.09/16  20.00/16  22.31/16  24.37/17  26.14/16  27.02/16  30.13/16  31.20/17  31.48/17 
    SK Radioklub Blansko                  2.29/16   1.06/18   5.02/18   2.17/15   1.26/16   4.37/18   2.12/11   0.51/20   2.31/16   2.06/20   1.37/17   0.48/17   3.11/17   1.07/19   0.28/20 
 18 Laga Miroslav                  33.17  2.07/7    3.07/9    7.13/12  16.27/20  17.44/20  20.23/19  23.22/19  23.44/19  25.57/19  27.41/19  28.52/19  29.35/19  32.08/18  32.55/18  33.17/18 
    SK Zbraslav                           2.07/7    1.00/14   4.06/14   9.14/20   1.17/12   2.39/3    2.59/15   0.22/1*   2.13/10   1.44/18   1.11/6    0.43/9    2.33/9    0.47/9    0.22/13 
 19 Jirásek Jakub                  33.49  2.24/14   3.21/12   9.46/19  11.21/17  12.39/17  15.43/15  20.06/18  20.31/18  22.45/17  23.50/16  27.04/18  27.45/18  32.43/19  33.29/19  33.49/19 
    OOB Třebíč                            2.24/14   0.57/12   6.25/19   1.35/8    1.18/13   3.04/6    4.23/20   0.25/5    2.14/12   1.05/3    3.14/20   0.41/8    4.58/20   0.46/8    0.20/7  
 20 Sršeň Tomáš                    40.18  2.39/17   3.40/16  10.24/20  11.51/18  13.21/18  23.20/20  25.14/20  25.49/20  31.32/20  33.13/20  34.40/20  35.38/20  38.32/20  39.58/20  40.18/20 
    OOB Vamberk                           2.39/17   1.01/16   6.44/20   1.27/5    1.30/17   9.59/20   1.54/9    0.35/15   5.43/20   1.41/16   1.27/14   0.58/20   2.54/14   1.26/20   0.20/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21E        3.4km  160m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-36      7-37      8-38      9-39     10-40     11-41     12-42     13-43     14-44     15-45     16-100   
                                     
  1 Jansa Jiří                     19.17  1.13/6    3.44/1*   4.49/1*   7.43/1*   8.36/1*  10.27/1*  12.42/2   13.20/2   13.44/2   14.03/2   14.34/2   15.25/1*  15.52/1*  16.46/1*  18.40/1*  19.01/1* 
    SK Chrast                             1.13/6    2.31/1*   1.05/5    2.54/7    0.53/6    1.51/6    2.15/6    0.38/9    0.24/8    0.19/5    0.31/28   0.51/1*   0.27/10   0.54/2    1.54/2    0.21/1* 
                                         19.17/1* 
                                          0.16/4  
  2 Panchártek  Jan                19.20  1.12/5    3.50/3    4.58/2    7.53/2    8.47/2   10.33/2   12.38/1*  13.17/1*  13.36/1*  13.52/1*  14.14/1*  15.27/2   15.55/2   16.54/2   18.45/2   19.06/2  
    OK 99 Hradec Králové                  1.12/5    2.38/4    1.08/9    2.55/8    0.54/7    1.46/2    2.05/1*   0.39/15   0.19/1*   0.16/1*   0.22/5    1.13/14   0.28/13   0.59/7    1.51/1*   0.21/1* 
                                         19.20/2  
                                          0.14/1* 
  3 Hradec Pavel                   20.04  1.10/2    4.05/6    5.06/5    7.57/3    8.47/2   10.39/3   13.40/9   14.13/10  14.35/9   14.52/8   15.11/7   16.12/4   16.35/4   17.26/3   19.25/3   19.49/3  
    OK Chrastava                          1.10/2    2.55/9    1.01/2    2.51/3    0.50/4    1.52/8    3.01/32   0.33/5    0.22/2    0.17/2    0.19/1*   1.01/9    0.23/3    0.51/1*   1.59/8    0.24/20 
                                         20.04/3  
                                          0.15/2  
  4 Přinda Lukáš                   20.14  1.15/10   3.58/5    5.06/5    7.57/3    8.57/4   10.53/4   13.14/4   13.48/4   14.10/4   14.29/3   14.52/3   16.01/3   16.29/3   17.33/4   19.34/4   19.57/4  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.15/10   2.43/5    1.08/9    2.51/3    1.00/21   1.56/15   2.21/10   0.34/6    0.22/2    0.19/5    0.23/10   1.09/10   0.28/13   1.04/16   2.01/11   0.23/12 
                                         20.14/4  
                                          0.17/6  
  5 Košárek Pavel                  20.29  1.23/21   4.27/19   5.38/16   8.29/10   9.19/9   11.10/9   13.22/5   14.00/5   14.22/5   14.41/5   15.05/5   16.36/7   17.00/6   17.54/5   19.49/5   20.11/5  
    SK Jamnice                            1.23/21   3.04/17   1.11/18   2.51/3    0.50/4    1.51/6    2.12/2    0.38/9    0.22/2    0.19/5    0.24/14   1.31/23   0.24/7    0.54/2    1.55/5    0.22/5  
                                         20.29/5  
                                          0.18/15 
  6 Krejčík Jiří                   20.31  1.13/6    4.13/9    5.19/7    8.10/7    9.06/6   10.55/5   13.08/3   13.38/3   14.08/3   14.31/4   14.55/4   16.16/5   16.50/5   17.58/6   19.52/6   20.13/6  
    SKOB Zlín                             1.13/6    3.00/15   1.06/7    2.51/3    0.56/11   1.49/4    2.13/4    0.30/2    0.30/23   0.23/30   0.24/14   1.21/18   0.34/23   1.08/22   1.54/2    0.21/1* 
                                         20.31/6  
                                          0.18/15 
  7 Klapal Jan                     21.08  1.14/8    3.49/2    4.58/2    8.17/8    9.13/8   11.09/8   13.22/5   14.00/5   14.25/6   14.44/6   15.06/6   16.26/6   17.23/8   18.25/9   20.29/8   20.53/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.14/8    2.35/2    1.09/15   3.19/24   0.56/11   1.56/15   2.13/4    0.38/9    0.25/14   0.19/5    0.22/5    1.20/17   0.57/33   1.02/11   2.04/12   0.24/20 
                                         21.08/7  
                                          0.15/2  
  7 Kolín Jan                      21.08  1.22/19   4.20/13   5.34/14   8.50/16   9.44/14  11.45/15  14.16/14  14.55/14  15.21/13  15.41/11  16.10/12  17.04/10  17.28/10  18.23/8   20.27/7   20.51/7  
    OK Jilemnice                          1.22/19   2.58/11   1.14/20   3.16/22   0.54/7    2.01/22   2.31/15   0.39/15   0.26/18   0.20/13   0.29/26   0.54/3    0.24/7    0.55/4    2.04/12   0.24/20 
                                         21.08/7  
                                          0.17/6  
  9 Tihon Michal                   21.12  1.18/13   3.54/4    5.02/4    8.05/5    8.59/5   11.06/7   13.25/7   14.01/7   14.25/6   14.45/7   15.11/7   16.48/8   17.11/7   18.22/7   20.29/8   20.53/8  
    OK 99 Hradec Králové                  1.18/13   2.36/3    1.08/9    3.03/11   0.54/7    2.07/28   2.19/9    0.36/7    0.24/8    0.20/13   0.26/19   1.37/26   0.23/3    1.11/24   2.07/15   0.24/20 
                                         21.12/9  
                                          0.19/22 
 10 Janata Martin                  21.49  1.09/1*   4.15/10   5.23/9    8.22/9    9.24/10  11.17/11  13.54/11  14.32/11  14.56/10  15.15/9   15.35/9   16.57/9   17.25/9   18.32/10  21.03/10  21.28/10 
    SK Kotlářka Praha                     1.09/1*   3.06/20   1.08/9    2.59/10   1.02/22   1.53/11   2.37/18   0.38/9    0.24/8    0.19/5    0.20/2    1.22/19   0.28/13   1.07/20   2.31/32   0.25/28 
                                         21.49/10 
                                          0.21/30 
 11 Sysel Ctibor                   21.58  1.29/28   4.25/18   5.45/19   8.43/14   9.39/13  11.45/15  14.22/15  15.02/15  15.27/14  15.46/12  16.08/11  17.41/12  18.04/12  19.04/11  21.17/11  21.41/11 
    SK Praga Praha                        1.29/28   2.56/10   1.20/27   2.58/9    0.56/11   2.06/27   2.37/18   0.40/19   0.25/14   0.19/5    0.22/5    1.33/24   0.23/3    1.00/8    2.13/18   0.24/20 
                                         21.58/11 
                                          0.17/6  
 12 Henych Martin                  22.03  1.34/31   4.21/14   5.23/9    8.08/6    9.06/6   11.00/6   13.41/10  14.09/9   14.33/8   16.04/14  16.24/14  17.54/16  18.24/14  19.26/14  21.24/12  21.47/12 
    Sportcentrum Jičín                    1.34/31   2.47/6    1.02/3    2.45/1*   0.58/16   1.54/12   2.41/20   0.28/1*   0.24/8    1.31/34   0.20/2    1.30/22   0.30/16   1.02/11   1.58/7    0.23/12 
                                         22.03/12 
                                          0.16/4  
 13 Novák Zdeněk                   22.07  1.11/3    4.17/12   5.22/8    8.32/11   9.50/16  11.42/13  14.06/12  14.42/12  15.13/11  16.16/16  16.40/15  17.50/14  18.24/14  19.22/13  21.28/13  21.50/13 
    SK lyžování a OB Nová Paka            1.11/3    3.06/20   1.05/5    3.10/15   1.18/29   1.52/8    2.24/11   0.36/7    0.31/27   1.03/33   0.24/14   1.10/11   0.34/23   0.58/6    2.06/14   0.22/5  
                                         22.07/13 
                                          0.17/6  
 14 Landovský Tomáš                22.09  1.18/13   4.40/23   5.48/20   8.52/17   9.48/15  11.42/13  14.08/13  14.46/13  15.16/12  15.36/10  15.58/10  17.44/13  18.14/13  19.33/16  21.28/13  21.51/14 
    SK Praga Praha                        1.18/13   3.22/26   1.08/9    3.04/13   0.56/11   1.54/12   2.26/12   0.38/9    0.30/23   0.20/13   0.22/5    1.46/29   0.30/16   1.19/31   1.55/5    0.23/12 
                                         22.09/14 
                                          0.18/15 
 15 Mrázek Jiří                    22.14  1.16/11   4.15/10   5.35/15   8.43/14   9.38/12  11.36/12  14.35/16  15.16/16  15.38/15  15.58/13  16.21/13  17.32/11  18.03/11  19.17/12  21.32/15  21.55/15 
    SK Kotlářka Praha                     1.16/11   2.59/12   1.20/27   3.08/14   0.55/10   1.58/19   2.59/31   0.41/24   0.22/2    0.20/13   0.23/10   1.11/12   0.31/19   1.14/27   2.15/22   0.23/12 
                                         22.14/15 
                                          0.19/22 
 16 Vítek  Tomáš                   22.15  1.20/16   4.21/14   5.24/12   8.37/13   9.24/10  11.11/10  13.26/8   14.07/8   16.21/19  16.38/19  17.00/18  17.51/15  18.25/16  19.32/15  21.32/15  21.58/16 
    OK 99 Hradec Králové                  1.20/16   3.01/16   1.03/4    3.13/18   0.47/1*   1.47/3    2.15/6    0.41/24   2.14/34   0.17/2    0.22/5    0.51/1*   0.34/23   1.07/20   2.00/9    0.26/30 
                                         22.15/16 
                                          0.17/6  
 17 Holas Štěpán                   22.23  1.21/17   6.08/32   7.21/32  10.09/26  11.07/25  12.56/25  15.13/19  15.44/18  16.12/18  16.32/18  17.01/19  17.59/17  18.51/17  19.51/17  21.45/17  22.06/17 
    Sportcentrum Jičín                    1.21/17   4.47/33   1.13/19   2.48/2    0.58/16   1.49/4    2.17/8    0.31/3    0.28/20   0.20/13   0.29/26   0.58/6    0.52/32   1.00/8    1.54/2    0.21/1* 
                                         22.23/17 
                                          0.17/6  
 18 Beneš Jan                      22.34  1.11/3    4.32/21   5.28/13   9.26/20  10.37/21  12.29/20  15.21/23  15.52/20  16.33/23  16.52/23  17.19/22  18.19/18  18.57/18  19.54/18  21.54/18  22.16/18 
    Sportcentrum Jičín                    1.11/3    3.21/24   0.56/1*   3.58/28   1.11/27   1.52/8    2.52/29   0.31/3    0.41/31   0.19/5    0.27/23   1.00/7    0.38/28   0.57/5    2.00/9    0.22/5  
                                         22.34/18 
                                          0.18/15 
 19 Lenner Miroslav                23.16  1.27/26   5.06/29   6.13/24   9.42/23  10.31/20  12.38/21  15.21/23  16.01/23  16.26/21  16.46/21  17.09/20  18.53/24  19.15/21  20.15/20  22.36/20  22.59/19 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.27/26   3.39/29   1.07/8    3.29/27   0.49/3    2.07/28   2.43/23   0.40/19   0.25/14   0.20/13   0.23/10   1.44/28   0.22/2    1.00/8    2.21/28   0.23/12 
                                         23.16/19 
                                          0.17/6  
 20 Žemlík Pavel                   23.20  1.19/15   4.07/8    5.23/9    8.33/12  10.14/17  12.12/17  14.41/17  15.21/17  15.45/16  16.06/15  16.42/16  18.45/21  19.12/19  20.14/19  22.34/19  23.01/20 
    SKOB Zlín                             1.19/15   2.48/7    1.16/23   3.10/15   1.41/32   1.58/19   2.29/13   0.40/19   0.24/8    0.21/23   0.36/30   2.03/32   0.27/10   1.02/11   2.20/27   0.27/31 
                                         23.20/20 
                                          0.19/22 
 21 Pachner Pavel                  23.29  1.25/23   4.24/17   6.16/26   9.34/21  10.44/22  12.51/24  15.33/25  16.11/25  16.42/25  17.03/26  17.27/24  18.39/20  19.17/22  20.33/23  22.46/21  23.11/22 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.25/23   2.59/12   1.52/32   3.18/23   1.10/26   2.07/28   2.42/22   0.38/9    0.31/27   0.21/23   0.24/14   1.12/13   0.38/28   1.16/28   2.13/18   0.25/28 
                                         23.29/21 
                                          0.18/15 
 22 Komanec Václav                 23.31  1.22/19   4.21/14   5.41/18   9.06/19  10.15/18  12.28/19  15.18/21  16.05/24  16.34/24  16.58/24  17.25/23  18.48/22  19.19/23  20.24/21  22.46/21  23.10/21 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.22/19   2.59/12   1.20/27   3.25/26   1.09/25   2.13/33   2.50/28   0.47/32   0.29/21   0.24/31   0.27/23   1.23/20   0.31/19   1.05/17   2.22/30   0.24/20 
                                         23.31/22 
                                          0.21/30 
 23 Mazal Zdeněk                   23.33  1.21/17   5.42/31   6.51/31   9.54/24  10.52/24  12.49/23  15.20/22  16.00/22  16.30/22  16.51/22  17.17/21  18.51/23  19.22/24  20.40/24  22.53/24  23.15/23 
    VSK MZLU Brno                         1.21/17   4.21/30   1.09/15   3.03/11   0.58/16   1.57/18   2.31/15   0.40/19   0.30/23   0.21/23   0.26/19   1.34/25   0.31/19   1.18/30   2.13/18   0.22/5  
                                         23.33/23 
                                          0.18/15 
 24 Zelinka Jiří                   23.35  1.33/30   4.37/22   5.53/21   9.04/18  10.16/19  12.16/18  15.01/18  15.45/19  16.10/17  16.30/17  16.56/17  18.37/19  19.14/20  20.30/22  22.51/23  23.15/23 
    SK Žabovřesky Brno                    1.33/30   3.04/17   1.16/23   3.11/17   1.12/28   2.00/21   2.45/25   0.44/29   0.25/14   0.20/13   0.26/19   1.41/27   0.37/27   1.16/28   2.21/28   0.24/20 
                                         23.35/24 
                                          0.20/26 
 25 Rychlý Pavel                   23.38  1.26/24   4.31/20   5.40/17  10.32/28  11.31/27  13.34/27  16.06/27  16.45/27  17.08/27  17.26/27  17.47/25  19.15/25  19.38/25  20.44/25  22.59/25  23.21/25 
    TJ Opava                              1.26/24   3.05/19   1.09/15   4.52/33   0.59/20   2.03/24   2.32/17   0.39/15   0.23/7    0.18/4    0.21/4    1.28/21   0.23/3    1.06/19   2.15/22   0.22/5  
                                         23.38/25 
                                          0.17/6  
 26 Makovský Jakub                 23.56  1.17/12   5.39/30   6.47/30  10.11/27  11.31/27  13.38/28  16.08/28  16.48/28  17.22/28  17.42/28  18.05/27  19.23/26  19.50/26  21.03/26  23.16/26  23.38/26 
    KOB TRETRA Praha                      1.17/12   4.22/31   1.08/9    3.24/25   1.20/30   2.07/28   2.30/14   0.40/19   0.34/30   0.20/13   0.23/10   1.18/16   0.27/10   1.13/25   2.13/18   0.22/5  
                                         23.56/26 
                                          0.18/15 
 27 Janovský Tomáš                 24.26  1.28/27   4.44/24   6.02/22  10.42/31  11.47/30  13.43/30  16.32/29  17.14/29  18.00/30  18.21/30  18.48/29  19.43/28  20.25/28  21.27/27  23.44/28  24.07/28 
    SK Praga Praha                        1.28/27   3.16/23   1.18/26   4.40/32   1.05/24   1.56/15   2.49/27   0.42/27   0.46/32   0.21/23   0.27/23   0.55/4    0.42/31   1.02/11   2.17/24   0.23/12 
                                         24.26/27 
                                          0.19/22 
 27 Arnošt Kamil                   24.26  1.14/8    4.05/6    6.40/29   9.54/24  10.51/23  12.46/22  15.41/26  16.20/26  16.42/25  17.02/25  17.54/26  19.40/27  20.14/27  21.27/27  23.46/29  24.09/30 
    USK Praha                             1.14/8    2.51/8    2.35/33   3.14/19   0.57/15   1.55/14   2.55/30   0.39/15   0.22/2    0.20/13   0.52/32   1.46/29   0.34/23   1.13/25   2.19/26   0.23/12 
                                         24.26/27 
                                          0.17/6  
 29 Schröter Pavel                 24.27  1.29/28   6.14/33   7.28/33  10.42/31  11.40/29  13.41/29  16.49/31  17.34/32  18.01/31  18.22/31  18.48/29  19.48/29  20.27/29  21.30/29  23.42/27  24.05/27 
    OK Harcov                             1.29/28   4.45/32   1.14/20   3.14/19   0.58/16   2.01/22   3.08/33   0.45/31   0.27/19   0.21/23   0.26/19   1.00/7    0.39/30   1.03/15   2.12/17   0.23/12 
                                         24.27/29 
                                          0.22/33 
 30 Matějů Michal                  24.28  1.34/31   4.56/27   6.10/23  10.32/28  11.20/26  13.05/26  15.17/20  15.59/21  16.23/20  16.42/20  18.59/32  19.55/30  20.28/30  21.38/31  23.46/29  24.08/29 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.34/31   3.22/26   1.14/20   4.22/30   0.48/2    1.45/1*   2.12/2    0.42/27   0.24/8    0.19/5    2.17/34   0.56/5    0.33/22   1.10/23   2.08/16   0.22/5  
                                         24.28/30 
                                          0.20/26 
 31 Sysel Ondřej                   24.54  1.26/24   5.04/28   6.21/28  10.36/30  11.57/32  14.05/32  16.49/31  17.30/31  18.01/31  18.22/31  18.47/28  20.02/31  20.32/31  21.37/30  24.06/31  24.33/31 
    SK Praga Praha                        1.26/24   3.38/28   1.17/25   4.15/29   1.21/31   2.08/32   2.44/24   0.41/24   0.31/27   0.21/23   0.25/18   1.15/15   0.30/16   1.05/17   2.29/31   0.27/31 
                                         24.54/31 
                                          0.21/30 
 32 Härtelt Daniel                 25.47  1.23/21   4.44/24   6.13/24  10.52/33  11.54/31  13.59/31  16.40/30  17.27/30  17.56/29  18.18/29  18.55/31  20.42/32  21.07/32  22.27/32  25.00/32  25.27/32 
    OLV Potsdam                           1.23/21   3.21/24   1.29/30   4.39/31   1.02/22   2.05/26   2.41/20   0.47/32   0.29/21   0.22/29   0.37/31   1.47/31   0.25/9    1.20/32   2.33/33   0.27/31 
                                         25.47/32 
                                          0.20/26 
 33 Lepšík Petr                    28.46  1.35/33   4.49/26   6.19/27   9.34/21  14.26/33  16.29/33  19.17/33  20.01/33  20.31/33  20.51/33  21.26/33  23.45/33  24.06/33  25.45/33  28.02/33  28.26/33 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.35/33   3.14/22   1.30/31   3.15/21   4.52/34   2.03/24   2.48/26   0.44/29   0.30/23   0.20/13   0.35/29   2.19/33   0.21/1*   1.39/33   2.17/24   0.24/20 
                                         28.46/33 
                                          0.20/26 
 34 Novák Jiří                     57.43  2.04/34   8.39/34  13.34/34  22.43/34  24.44/34  31.21/34  37.24/34  39.38/34  40.40/34  41.12/34  42.09/34  47.05/34  48.12/34  50.49/34  56.29/34  57.18/34 
    SK lyžování a OB Nová Paka            2.04/34   6.35/34   4.55/34   9.09/34   2.01/33   6.37/34   6.03/34   2.14/34   1.02/33   0.32/32   0.57/33   4.56/34   1.07/34   2.37/34   5.40/34   0.49/34 
                                         57.43/34 
                                          0.25/34 
    Kondrát Martin             DISK       1.18/     4.07/     5.17/     8.28/     9.22/    11.14/    13.31/    14.10/         /    14.53/    16.57/    19.33/    19.54/    20.57/    23.11/    23.34/   
    SK Praga Praha                        1.18/     2.49/     1.10/     3.11/     0.54/     1.52/     2.17/     0.39/         /         /     2.04/     2.36/     0.21/     1.03/     2.14/     0.23/   
                                         23.52/   
                                          0.18/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         2.8km  115m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-74      3-91      4-49      5-36      6-46      7-37      8-38      9-53     10-40     11-92     12-43     13-44     14-82     15-100   
  1 Schmiedeberg Nils              18.29  2.46/5    4.15/4    4.54/4    6.33/2    8.00/1*   8.27/1*  10.42/2   11.27/2   11.55/2   12.18/2   13.04/1*  14.37/1*  15.45/1*  17.04/1*  18.10/1*  18.29/1* 
    LG Nordost                            2.46/5    1.29/7    0.39/2    1.39/3    1.27/2    0.27/7    2.15/4    0.45/8    0.28/2    0.23/4    0.46/4    1.33/10   1.08/4    1.19/7    1.06/6    0.19/7  
  2 Zuzánek Zdeněk                 18.46  2.58/7    4.24/6    5.15/7    6.55/7    8.20/4    8.46/4   11.11/4   11.51/4   12.21/4   12.45/3   13.41/2   15.22/2   16.17/2   17.24/2   18.27/2   18.46/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.58/7    1.26/5    0.51/16   1.40/4    1.25/1*   0.26/2    2.25/7    0.40/3    0.30/8    0.24/5    0.56/10   1.41/15   0.55/1*   1.07/1*   1.03/4    0.19/7  
  3 Gálus Igor                     19.52  3.22/12   4.47/10   5.31/10   7.16/10   9.07/9    9.38/9   11.47/7   12.27/7   13.07/7   13.32/6   14.23/5   15.53/5   17.12/3   18.28/3   19.35/3   19.52/3  
    KOB Děčín                             3.22/12   1.25/2    0.44/8    1.45/6    1.51/11   0.31/12   2.09/2    0.40/3    0.40/19   0.25/9    0.51/5    1.30/7    1.19/9    1.16/4    1.07/9    0.17/2  
  4 Schmiedeberg Lars              20.02  2.40/3    4.15/4    4.49/3    6.41/4    8.20/4    8.53/5   11.13/5   12.06/5   12.37/5   13.06/4   13.48/3   15.52/4   17.19/4   18.43/4   19.43/4   20.02/4  
    LG Nordost                            2.40/3    1.35/12   0.34/1*   1.52/11   1.39/6    0.33/14   2.20/5    0.53/18   0.31/10   0.29/15   0.42/2    2.04/19   1.27/15   1.24/9    1.00/1*   0.19/7  
  5 Leibiger Jens                  20.27  3.06/9    4.31/7    5.18/8    6.54/6    8.32/6    8.58/6   11.38/6   12.19/6   12.49/6   13.13/5   14.12/4   15.37/3   17.37/6   19.00/5   20.06/5   20.27/5  
    Post SV Dresden                       3.06/9    1.25/2    0.47/12   1.36/1*   1.38/5    0.26/2    2.40/11   0.41/5    0.30/8    0.24/5    0.59/13   1.25/4    2.00/21   1.23/8    1.06/6    0.21/14 
  6 Samek Petr                     20.53  2.26/1*   3.53/2    4.39/1*   6.20/1*   8.06/2    8.31/2   10.39/1*  11.24/1*  11.53/1*  12.13/1*  15.29/7   16.52/7   18.15/7   19.33/6   20.35/6   20.53/6  
    OK 99 Hradec Králové                  2.26/1*   1.27/6    0.46/10   1.41/5    1.46/9    0.25/1*   2.08/1*   0.45/8    0.29/5    0.20/2    3.16/22   1.23/3    1.23/11   1.18/6    1.02/3    0.18/4  
  7 Buytaert Frank                 21.06  2.26/1*   3.51/1*   4.42/2    6.38/3    8.40/7    9.12/7   11.53/8   12.31/8   14.44/11  15.02/11  15.46/10  17.14/10  18.37/9   19.50/8   20.50/7   21.06/7  
    Trol Belgium                          2.26/1*   1.25/2    0.51/16   1.56/14   2.02/15   0.32/13   2.41/12   0.38/1*   2.13/22   0.18/1*   0.44/3    1.28/5    1.23/11   1.13/2    1.00/1*   0.16/1* 
  8 Sikora Tomáš                   21.15  2.53/6    4.33/8    5.14/6    7.05/8    8.56/8    9.24/8   12.32/10  13.17/10  13.46/9   14.14/9   15.32/8   17.04/8   18.19/8   19.43/7   20.54/8   21.15/8  
    Sokol Frýdek - Místek                 2.53/6    1.40/14   0.41/3    1.51/10   1.51/11   0.28/10   3.08/18   0.45/8    0.29/5    0.28/13   1.18/17   1.32/9    1.15/5    1.24/9    1.11/13   0.21/14 
  9 Štěpán Petr                    21.19  3.06/9    4.37/9    5.22/9    7.10/9    9.14/10   9.41/10  12.30/9   13.09/9   13.35/8   14.01/8   14.40/6   16.16/6   17.20/5   19.54/9   21.02/9   21.19/9  
    KOB Děčín                             3.06/9    1.31/9    0.45/9    1.48/8    2.04/17   0.27/7    2.49/15   0.39/2    0.26/1*   0.26/11   0.39/1*   1.36/12   1.04/3    2.34/23   1.08/10   0.17/2  
 10 Matoušek Milan                 21.48  3.48/16   5.17/13   5.59/12   7.54/11   9.51/11  10.25/11  13.00/11  13.49/11  14.20/10  14.45/10  15.43/9   17.12/9   18.51/10  20.18/10  21.29/10  21.48/10 
    SK Severka Šumperk                    3.48/16   1.29/7    0.42/5    1.55/13   1.57/14   0.34/16   2.35/10   0.49/14   0.31/10   0.25/9    0.58/11   1.29/6    1.39/17   1.27/11   1.11/13   0.19/7  
 11 Kunz Martin                    22.11  3.04/8    5.35/16   6.17/15   8.46/14  10.29/14  10.55/12  13.27/12  14.12/12  14.54/12  15.16/12  16.35/11  18.06/11  19.21/11  20.37/11  21.51/11  22.11/11 
    KPKS BETA Brno                        3.04/8    2.31/21   0.42/5    2.29/19   1.43/8    0.26/2    2.32/9    0.45/8    0.42/20   0.22/3    1.19/18   1.31/8    1.15/5    1.16/4    1.14/15   0.20/11 
 12 Zschäckel Raik                 22.54  2.41/4    4.13/3    5.07/5    6.52/5    8.19/3    8.45/3   11.05/3   11.47/3   12.15/3   13.57/7   17.30/13  18.39/12  20.12/12  21.27/12  22.33/12  22.54/12 
    LG Nordost                            2.41/4    1.32/11   0.54/18   1.45/6    1.27/2    0.26/2    2.20/5    0.42/6    0.28/2    1.42/21   3.33/23   1.09/1*   1.33/16   1.15/3    1.06/6    0.21/14 
 13 Sedláček Jaroslav              23.46  3.32/15   5.21/14   6.03/14   8.08/12  10.13/12  11.26/14  14.20/15  15.12/15  15.50/15  16.14/14  17.09/12  19.07/13  20.26/13  22.12/13  23.28/13  23.46/13 
    Sokol Holešov                         3.32/15   1.49/17   0.42/5    2.05/15   2.05/18   1.13/23   2.54/16   0.52/16   0.38/17   0.24/5    0.55/9    1.58/18   1.19/9    1.46/18   1.16/18   0.18/4  
 14 Meyer Dirk                     24.11  4.14/18   5.53/17   6.49/17   9.11/18  11.01/17  11.28/15  15.03/18  15.55/18  16.26/17  17.05/15  18.14/14  19.53/14  21.10/14  22.40/14  23.49/14  24.11/14 
    Treptower SV 1949                     4.14/18   1.39/13   0.56/19   2.22/17   1.50/10   0.27/7    3.35/20   0.52/16   0.31/10   0.39/20   1.09/15   1.39/14   1.17/8    1.30/12   1.09/12   0.22/19 
 15 Nehasil Vladislav              24.50  4.41/20   6.12/18   6.58/18   8.48/15  10.57/16  11.39/17  14.07/14  14.52/14  15.20/14  15.44/13  18.36/16  19.54/15  21.46/15  23.22/15  24.30/15  24.50/15 
    KOB Děčín                             4.41/20   1.31/9    0.46/10   1.50/9    2.09/19   0.42/21   2.28/8    0.45/8    0.28/2    0.24/5    2.52/21   1.18/2    1.52/20   1.36/14   1.08/10   0.20/11 
 16 Stránský Dušan                 25.35  3.12/11   5.00/11   5.49/11   8.57/17  12.33/19  13.10/19  16.13/19  17.03/19  17.38/19  18.15/18  19.06/17  20.57/16  22.12/16  23.55/16  25.10/16  25.35/16 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.12/11   1.48/16   0.49/14   3.08/20   3.36/22   0.37/20   3.03/17   0.50/15   0.35/15   0.37/18   0.51/5    1.51/17   1.15/5    1.43/16   1.15/16   0.25/22 
 17 Háp  Pavel                     26.59  3.31/14   5.14/12   6.02/13   8.30/13  10.25/13  10.55/12  13.36/13  14.34/13  15.10/13  17.53/17  19.32/18  21.05/17  22.56/17  25.06/17  26.34/17  26.59/17 
    OK 99 Hradec Králové                  3.31/14   1.43/15   0.48/13   2.28/18   1.55/13   0.30/11   2.41/12   0.58/21   0.36/16   2.43/22   1.39/20   1.33/10   1.51/19   2.10/20   1.28/21   0.25/22 
 18 Titz Pavel                     27.00  3.28/13   5.32/15   6.31/16   8.52/16  10.55/15  11.30/16  14.53/17  15.48/17  16.22/16  19.10/19  20.08/19  21.55/19  23.45/18  25.24/18  26.39/18  27.00/18 
    USK Praha                             3.28/13   2.04/20   0.59/20   2.21/16   2.03/16   0.35/17   3.23/19   0.55/19   0.34/13   2.48/23   0.58/11   1.47/16   1.50/18   1.39/15   1.15/16   0.21/14 
 19 Klinkera Václav                28.53  5.12/22   7.03/20   7.52/20   9.44/19  11.25/18  11.58/18  14.41/16  15.27/16  17.02/18  17.31/16  18.25/15  21.47/18  24.53/19  27.15/20  28.32/19  28.53/19 
    Orientační klub TOM Roztoky           5.12/22   1.51/18   0.49/14   1.52/11   1.41/7    0.33/14   2.43/14   0.46/13   1.35/21   0.29/15   0.54/7    3.22/23   3.06/23   2.22/22   1.17/19   0.21/14 
 20 Myslivec Tomáš                 31.02  5.09/21   7.12/21   9.30/22  12.42/21  15.02/21  15.37/21  20.22/21  21.17/21  21.51/21  22.19/21  23.27/21  26.08/21  27.33/21  29.16/21  30.38/20  31.02/20 
    TJ Slavia Hradec Králové              5.09/21   2.03/19   2.18/23   3.12/21   2.20/20   0.35/17   4.45/23   0.55/19   0.34/13   0.28/13   1.08/14   2.41/22   1.25/13   1.43/16   1.22/20   0.24/20 
 21 Horák Pavel (Starosta)         33.46 17.44/23  19.08/23  19.49/23  21.25/23  22.58/22  23.24/22  25.38/22  26.20/22  26.49/22  27.16/22  28.10/22  29.48/22  30.49/22  32.21/22  33.26/21  33.46/21 
    USK Praha                            17.44/23   1.24/1*   0.41/3    1.36/1*   1.33/4    0.26/2    2.14/3    0.42/6    0.29/5    0.27/12   0.54/7    1.38/13   1.01/2    1.32/13   1.05/5    0.20/11 
 22 Szczygiel Marcin               38.37  4.07/17   6.41/19   7.41/19  10.55/20  13.16/20  13.52/20  18.00/20  19.02/20  19.40/20  20.11/20  21.21/20  23.58/20  25.23/20  27.09/19  38.13/22  38.37/22 
    SZC                                   4.07/17   2.34/22   1.00/21   3.14/22   2.21/21   0.36/19   4.08/22   1.02/23   0.38/17   0.31/17   1.10/16   2.37/21   1.25/13   1.46/18  11.04/23   0.24/20 
 23 Kos Michal                     43.22  4.21/19   7.57/22   9.01/21  13.57/22  23.52/23  24.43/23  28.28/23  29.29/23  31.54/23  32.31/23  33.58/23  36.23/23  39.15/23  41.33/23  43.04/23  43.22/23 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.21/19   3.36/23   1.04/22   4.56/23   9.55/23   0.51/22   3.45/21   1.01/22   2.25/23   0.37/18   1.27/19   2.25/20   2.52/22   2.18/21   1.31/22   0.18/4  
    Zakouřil Václav            DISK       2.36/     4.22/     5.09/     8.01/     9.47/    10.11/    13.00/    13.46/    14.27/    15.02/    17.22/    19.24/         /    22.38/    23.49/    24.14/   
    USK Praha                             2.36/     1.46/     0.47/     2.52/     1.46/     0.24/     2.49/     0.46/     0.41/     0.35/     2.20/     2.02/         /         /     1.11/     0.25/   
    Weber  Petr                DISK           /         /     7.23/    11.55/         /         /         /         /    20.55/         /         /         /    28.53/    33.19/    35.40/    36.01/   
    OK 99 Hradec Králové                      /         /         /     4.32/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     4.26/     2.21/     0.21/   
    Nechuta Milan              DISK       3.51/     6.05/     7.22/     9.52/    12.33/    13.27/    17.22/    18.25/    19.42/    20.20/    25.29/    28.56/         /    36.00/    37.41/    38.02/   
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.51/     2.14/     1.17/     2.30/     2.41/     0.54/     3.55/     1.03/     1.17/     0.38/     5.09/     3.27/         /         /     1.41/     0.21/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         2.5km   95m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-93      2-71      3-102     4-48      5-49      6-50      7-95      8-88      9-51     10-53     11-92     12-54     13-42     14-58     15-90     16-100   
                                     
  1 Vydra Ivan                     19.19  1.31/1*   2.15/1*   3.04/1*   4.38/1*   5.45/1*   5.58/1*   6.50/1*   7.55/1*  10.03/1*  11.12/1*  13.46/2   14.24/2   14.54/1*  16.52/1*  17.22/1*  19.00/1* 
    OK RECO Sport                         1.31/1*   0.44/1*   0.49/1*   1.34/1*   1.07/3    0.13/4    0.52/1*   1.05/12   2.08/2    1.09/4    2.34/20   0.38/4    0.30/1*   1.58/3    0.30/3    1.38/1* 
                                         19.19/1* 
                                          0.19/3  
  2 Novák Ivo                      19.42  1.51/3    2.47/4    3.40/3    5.47/4    6.41/3    6.53/3    7.45/3    9.15/4   11.24/3   12.24/3   13.45/1*  14.22/1*  15.26/2   17.08/2   17.37/2   19.20/2  
    SK OK 24 Praha                        1.51/3    0.56/6    0.53/2    2.07/15   0.54/1*   0.12/3    0.52/1*   1.30/25   2.09/3    1.00/1*   1.21/1*   0.37/3    1.04/11   1.42/1*   0.29/1*   1.43/2  
                                         19.42/2  
                                          0.22/11 
  3 Voborník Petr                  20.57  1.51/3    2.46/3    3.46/4    5.33/3    6.32/2    6.45/2    7.39/2    8.28/2   10.35/2   11.58/2   14.19/3   14.54/3   16.04/3   18.09/3   18.45/3   20.37/3  
    SK Chotěboř                           1.51/3    0.55/4    1.00/4    1.47/3    0.59/2    0.13/4    0.54/3    0.49/1*   2.07/1*   1.23/8    2.21/19   0.35/2    1.10/14   2.05/5    0.36/8    1.52/6  
                                         20.57/3  
                                          0.20/4  
  4 Valášek Petr                   22.03  2.15/14   3.21/10   4.39/13   6.45/12   7.53/11   8.10/11   9.14/11  10.06/8   12.40/7   14.08/6   15.44/5   16.26/6   17.24/5   19.16/4   19.45/4   21.38/4  
    SK Kamenice                           2.15/14   1.06/14   1.18/18   2.06/14   1.08/4    0.17/17   1.04/8    0.52/3    2.34/8    1.28/10   1.36/6    0.42/9    0.58/7    1.52/2    0.29/1*   1.53/7  
                                         22.03/4  
                                          0.25/26 
  5 Novák Libor                    22.32  1.42/2    2.26/2    3.29/2    5.15/2    6.53/4    7.09/4    8.03/4    9.33/5   12.00/4   13.05/4   15.44/5   16.23/5   17.44/6   19.54/6   20.24/6   22.11/5  
    SK OK 24 Praha                        1.42/2    0.44/1*   1.03/7    1.46/2    1.38/25   0.16/13   0.54/3    1.30/25   2.27/7    1.05/3    2.39/21   0.39/5    1.21/19   2.10/7    0.30/3    1.47/3  
                                         22.32/5  
                                          0.21/7  
  6 Hanuš Pavel                    22.39  1.55/6    2.54/5    3.59/6    6.12/7    7.27/8    7.40/8    8.49/8    9.45/7   12.38/6   13.59/5   15.23/4   16.09/4   17.10/4   19.27/5   20.03/5   22.18/6  
    Lokomotiva Trutnov                    1.55/6    0.59/8    1.05/8    2.13/18   1.15/8    0.13/4    1.09/14   0.56/5    2.53/13   1.21/6    1.24/2    0.46/12   1.01/9    2.17/11   0.36/8    2.15/17 
                                         22.39/6  
                                          0.21/7  
  7 Končák Jaroslav                22.56  1.54/5    3.12/7    4.10/7    5.59/6    7.15/6    7.30/6    8.44/7   10.12/9   12.21/5   14.47/9   16.22/8   17.01/8   17.57/8   20.09/8   20.42/8   22.36/7  
    Sokol Holešov                         1.54/5    1.18/20   0.58/3    1.49/5    1.16/10   0.15/10   1.14/19   1.28/23   2.09/3    2.26/28   1.35/5    0.39/5    0.56/5    2.12/8    0.33/5    1.54/8  
                                         22.56/7  
                                          0.20/4  
  8 Semík Luboš                    23.21  2.11/11   3.26/13   4.37/11   6.46/14   8.08/12   8.31/13   9.34/13  10.32/12  12.53/8   14.18/8   15.56/7   16.43/7   17.54/7   20.01/7   20.39/7   22.57/8  
    SK OK 24 Praha                        2.11/11   1.15/19   1.11/13   2.09/17   1.22/15   0.23/28   1.03/7    0.58/7    2.21/6    1.25/9    1.38/7    0.47/15   1.11/15   2.07/6    0.38/11   2.18/18 
                                         23.21/8  
                                          0.24/22 
  9 Schindler Jiří                 23.57  3.21/25   4.20/21   5.26/21   7.15/16   8.31/14   8.45/14   9.50/14  10.41/14  12.58/9   14.14/7   17.01/9   17.42/9   18.44/9   21.05/9   21.38/9   23.35/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.21/25   0.59/8    1.06/9    1.49/5    1.16/10   0.14/9    1.05/9    0.51/2    2.17/5    1.16/5    2.47/24   0.41/8    1.02/10   2.21/13   0.33/5    1.57/11 
                                         23.57/9  
                                          0.22/11 
 10 Killar Marek                   24.27  2.05/8    2.55/6    3.55/5    5.47/4    7.00/5    7.11/5    8.10/5    9.02/3   13.48/12  14.50/10  17.33/11  18.05/10  19.47/11  21.45/11  22.20/11  24.10/10 
    Lokomotiva Trutnov                    2.05/8    0.50/3    1.00/4    1.52/9    1.13/7    0.11/1*   0.59/6    0.52/3    4.46/29   1.02/2    2.43/23   0.32/1*   1.42/24   1.58/3    0.35/7    1.50/5  
                                         24.27/10 
                                          0.17/1* 
 11 Picek Jan                      24.35  2.13/12   3.21/10   4.32/10   6.26/9    7.44/9    7.55/9    9.03/9   10.31/11  13.39/11  15.43/12  17.26/10  18.14/11  19.08/10  21.31/10  22.08/10  24.15/11 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.13/12   1.08/15   1.11/13   1.54/10   1.18/14   0.11/1*   1.08/13   1.28/23   3.08/16   2.04/21   1.43/9    0.48/16   0.54/4    2.23/16   0.37/10   2.07/12 
                                         24.35/11 
                                          0.20/4  
 12 Bruner Luboš                   25.09  2.08/10   3.29/15   4.49/17   7.12/15   8.40/15   8.59/15  10.12/15  11.18/15  14.10/13  16.08/13  17.52/12  18.41/12  19.57/12  22.12/12  22.50/12  24.46/12 
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.08/10   1.21/21   1.20/19   2.23/20   1.28/19   0.19/23   1.13/18   1.06/13   2.52/11   1.58/19   1.44/10   0.49/17   1.16/16   2.15/9    0.38/11   1.56/9  
                                         25.09/12 
                                          0.23/16 
 13 Pulec Pavel                    26.57  2.24/18   3.28/14   4.37/11   6.37/10   7.49/10   8.06/10   9.13/10  10.22/10  15.31/18  17.53/18  19.25/15  20.08/14  21.06/14  23.32/13  24.15/13  26.33/13 
    VSK MZLU Brno                         2.24/18   1.04/12   1.09/11   2.00/11   1.12/6    0.17/17   1.07/10   1.09/16   5.09/31   2.22/27   1.32/4    0.43/11   0.58/7    2.26/18   0.43/19   2.18/18 
                                         26.57/13 
                                          0.24/22 
 14 Doležal Miloš                  27.03  2.07/9    4.12/20   5.44/22   8.29/22   9.56/23  10.13/21  11.22/20  12.22/18  15.07/16  16.39/15  19.50/17  20.36/17  21.55/16  24.13/16  24.54/16  26.41/14 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.07/9    2.05/32   1.32/28   2.45/26   1.27/18   0.17/17   1.09/14   1.00/9    2.45/10   1.32/14   3.11/27   0.46/12   1.19/18   2.18/12   0.41/15   1.47/3  
                                         27.03/14 
                                          0.22/11 
 15 Jordanov Nikolaj               27.13  2.35/22   3.33/17   4.44/16   6.44/11   8.10/13   8.25/12   9.32/12  10.40/13  14.54/15  16.16/14  19.32/16  20.12/15  21.36/15  24.03/15  24.42/15  26.49/15 
    VSK MZLU Brno                         2.35/22   0.58/7    1.11/13   2.00/11   1.26/16   0.15/10   1.07/10   1.08/14   4.14/27   1.22/7    3.16/28   0.40/7    1.24/20   2.27/19   0.39/13   2.07/12 
                                         27.13/15 
                                          0.24/22 
 16 Dragowski Marek                27.28  2.16/15   3.29/15   4.40/14   7.22/18   8.59/17   9.15/17  10.22/16  11.26/16  14.48/14  17.09/16  19.19/14  20.12/15  20.58/13  23.53/14  24.37/14  27.05/16 
    OKS Otwock                            2.16/15   1.13/18   1.11/13   2.42/25   1.37/24   0.16/13   1.07/10   1.04/11   3.22/18   2.21/25   2.10/16   0.53/19   0.46/2    2.55/26   0.44/21   2.28/22 
                                         27.28/16 
                                          0.23/16 
 17 Müller Robert                  27.57  2.01/7    4.23/24   5.24/20   8.04/19   9.21/19  10.31/24  11.41/22  12.44/21  15.24/17  17.09/16  18.37/13  19.31/13  22.14/17  24.36/17  25.20/17  27.34/17 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.01/7    2.22/33   1.01/6    2.40/24   1.17/13   1.10/33   1.10/16   1.03/10   2.40/9    1.45/15   1.28/3    0.54/20   2.43/33   2.22/15   0.44/21   2.14/16 
                                         27.57/17 
                                          0.23/16 
 18 Siegl Roman                    28.57  4.31/32   5.36/30   6.46/28   8.36/23   9.52/22  10.15/22  11.26/21  13.03/22  17.19/24  19.10/23  20.51/21  21.40/20  23.38/20  25.59/19  26.40/19  28.36/18 
    VŠSK MFF UK Praha                     4.31/32   1.05/13   1.10/12   1.50/8    1.16/10   0.23/28   1.11/17   1.37/29   4.16/28   1.51/16   1.41/8    0.49/17   1.58/27   2.21/13   0.41/15   1.56/9  
                                         28.57/18 
                                          0.21/7  
 19 Vacek Milan                    29.29  2.37/23   3.46/18   5.08/18   7.15/16   8.53/16   9.14/16  11.55/24  13.09/25  16.03/21  17.54/19  19.55/18  20.57/18  23.03/19  25.47/18  26.33/18  29.06/19 
    OK Jihlava                            2.37/23   1.09/17   1.22/24   2.07/15   1.38/25   0.21/26   2.41/31   1.14/19   2.54/14   1.51/16   2.01/14   1.02/24   2.06/30   2.44/22   0.46/24   2.33/24 
                                         29.29/19 
                                          0.23/16 
 19 Posselt Martin                 29.29  3.49/29   4.52/26   6.13/26   8.49/26  10.15/24  10.28/23  12.08/25  13.07/24  16.15/22  18.36/22  20.48/20  21.45/21  22.52/18  26.04/20  26.47/20  29.06/19 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.49/29   1.03/11   1.21/23   2.36/22   1.26/16   0.13/4    1.40/29   0.59/8    3.08/16   2.21/25   2.12/18   0.57/22   1.07/12   3.12/28   0.43/19   2.19/20 
                                         29.29/19 
                                          0.23/16 
 21 Hanák Martin                   30.32  2.27/19   3.49/19   5.09/19   8.04/19   9.34/21   9.57/20  11.12/19  12.23/19  15.47/19  18.24/21  20.13/19  21.34/19  24.02/21  26.53/21  27.38/21  30.11/21 
    Kometa Kralovice                      2.27/19   1.22/22   1.20/19   2.55/29   1.30/20   0.23/28   1.15/21   1.11/17   3.24/19   2.37/29   1.49/12   1.21/31   2.28/32   2.51/25   0.45/23   2.33/24 
                                         30.32/21 
                                          0.21/7  
 22 Antoš Svatopluk                31.04  2.14/13   3.22/12   4.42/15   6.45/12   9.11/18   9.24/18  10.38/17  11.34/17  18.46/27  20.17/24  22.56/24  23.42/24  24.34/22  27.38/23  28.20/22  30.42/22 
    Sportcentrum Jičín                    2.14/13   1.08/15   1.20/19   2.03/13   2.26/32   0.13/4    1.14/19   0.56/5    7.12/33   1.31/13   2.39/21   0.46/12   0.52/3    3.04/27   0.42/17   2.22/21 
                                         31.04/22 
                                          0.22/11 
 23 Křivda Ivan                    31.08  2.21/17   3.16/8    4.24/8    6.13/8    7.23/7    7.38/7    8.36/6    9.44/6   13.25/10  14.54/11  21.50/22  23.38/23  25.21/25  27.37/22  28.35/23  30.45/23 
    KOB Choceň                            2.21/17   0.55/4    1.08/10   1.49/5    1.10/5    0.15/10   0.58/5    1.08/14   3.41/22   1.29/11   6.56/33   1.48/33   1.43/25   2.16/10   0.58/31   2.10/14 
                                         31.08/23 
                                          0.23/16 
 24 Lukáš Petr                     31.44  3.34/27   5.02/27   6.55/29   9.31/29  11.16/27  11.36/27  12.57/27  14.18/27  17.46/25  20.29/25  23.35/28  24.17/27  25.14/24  28.01/24  28.51/24  31.26/24 
    TJ Sparta Doly Kladno                 3.34/27   1.28/24   1.53/32   2.36/22   1.45/27   0.20/25   1.21/25   1.21/22   3.28/21   2.43/30   3.06/26   0.42/9    0.57/6    2.47/23   0.50/27   2.35/26 
                                         31.44/24 
                                          0.18/2  
 25 Urbánek Lumír                  31.53  2.16/15   3.16/8    4.29/9    8.15/21   9.30/20   9.47/19  11.02/18  12.32/20  19.17/28  21.15/27  23.00/25  24.04/25  25.47/27  28.14/25  28.56/25  31.27/25 
    SKOB Ostrov                           2.16/15   1.00/10   1.13/17   3.46/33   1.15/8    0.17/17   1.15/21   1.30/25   6.45/32   1.58/19   1.45/11   1.04/26   1.43/25   2.27/19   0.42/17   2.31/23 
                                         31.53/25 
                                          0.26/29 
 26 Souček Karel                   32.09  3.45/28   5.13/29   6.42/27   9.07/28  11.27/28  11.43/28  13.00/28  14.52/28  19.52/29  21.21/28  23.14/26  24.09/26  25.33/26  28.21/26  29.07/26  31.42/26 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.45/28   1.28/24   1.29/27   2.25/21   2.20/31   0.16/13   1.17/24   1.52/31   5.00/30   1.29/11   1.53/13   0.55/21   1.24/20   2.48/24   0.46/24   2.35/26 
                                         32.09/26 
                                          0.27/30 
 27 Holec Honza                    33.05  2.32/21   4.24/25   5.46/23   8.44/25  10.20/25  10.37/25  11.53/23  13.04/23  15.56/20  18.01/20  22.15/23  23.20/22  24.55/23  28.29/27  29.31/27  32.36/27 
    SKOB Ostrava                          2.32/21   1.52/29   1.22/24   2.58/30   1.36/22   0.17/17   1.16/23   1.11/17   2.52/11   2.05/22   4.14/30   1.05/27   1.35/22   3.34/31   1.02/32   3.05/30 
                                         33.05/27 
                                          0.29/33 
 28 Dietrich Daniel                33.41  4.05/30   6.08/31   8.51/33  10.38/32  12.11/31  12.37/31  14.07/30  16.44/30  20.44/30  22.50/29  24.59/29  26.14/29  27.49/29  30.20/28  31.06/28  33.19/28 
    KOB Chemopetrol Litvínov              4.05/30   2.03/31   2.43/33   1.47/3    1.33/21   0.26/32   1.30/27   2.37/33   4.00/25   2.06/23   2.09/15   1.15/29   1.35/22   2.31/21   0.46/24   2.13/15 
                                         33.41/28 
                                          0.22/11 
 29 Čech Jiří                      35.58  5.01/33   6.36/33   7.56/31  10.12/31  12.05/30  12.26/30  15.44/32  17.01/31  20.54/31  23.57/30  27.42/31  28.44/31  29.51/31  32.15/29  32.54/29  35.34/29 
    OK Jihlava                            5.01/33   1.35/26   1.20/19   2.16/19   1.53/30   0.21/26   3.18/33   1.17/21   3.53/23   3.03/32   3.45/29   1.02/24   1.07/12   2.24/17   0.39/13   2.40/28 
                                         35.58/29 
                                          0.24/22 
 30 Klimeš Petr                    37.35  2.57/24   4.20/21   6.11/25   8.59/27  10.35/26  10.54/26  12.44/26  13.58/26  16.58/23  24.36/33  26.46/30  28.15/30  29.33/30  32.51/30  33.48/30  37.10/30 
    Tempo Praha                           2.57/24   1.23/23   1.51/31   2.48/27   1.36/22   0.19/23   1.50/30   1.14/19   3.00/15   7.38/33   2.10/16   1.29/32   1.18/17   3.18/29   0.57/29   3.22/32 
                                         37.35/30 
                                          0.25/26 
 31 Frýba Robert                   38.39  3.27/26   5.12/28   6.58/30   9.59/30  11.46/29  12.02/29  13.37/29  15.12/29  18.37/26  20.33/26  23.27/27  24.47/28  26.48/28  34.34/31  35.28/31  38.11/31 
    OK Jihlava                            3.27/26   1.45/28   1.46/29   3.01/31   1.47/28   0.16/13   1.35/28   1.35/28   3.25/20   1.56/18   2.54/25   1.20/30   2.01/28   7.46/33   0.54/28   2.43/29 
                                         38.39/31 
                                          0.28/31 
 32 Beneš Jan                      39.48  2.29/20   4.22/23   5.50/24   8.38/24  13.30/33  13.47/33  15.12/31  17.23/32  21.17/32  24.18/31  28.33/32  29.31/32  31.53/32  35.18/32  36.15/32  39.23/32 
    TJ Sparta Doly Kladno                 2.29/20   1.53/30   1.28/26   2.48/27   4.52/33   0.17/17   1.25/26   2.11/32   3.54/24   3.01/31   4.15/31   0.58/23   2.22/31   3.25/30   0.57/29   3.08/31 
                                         39.48/32 
                                          0.25/26 
 33 Dobeš Václav                   42.40  4.30/31   6.08/31   7.57/32  10.59/33  12.50/32  13.14/32  16.13/33  18.01/33  22.05/33  24.21/32  30.43/33  31.55/33  33.57/33  37.41/33  38.43/33  42.12/33 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   4.30/31   1.38/27   1.49/30   3.02/32   1.51/29   0.24/31   2.59/32   1.48/30   4.04/26   2.16/24   6.22/32   1.12/28   2.02/29   3.44/32   1.02/32   3.29/33 
                                         42.40/33 
                                          0.28/31 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         2.5km  115m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-76      2-91      3-49      4-50      5-88      6-51      7-53      8-54      9-59     10-44     11-97     12-82     13-94     14-100   
  1 Krejčí Jaroslav                16.47  1.09/3    3.18/1*   5.05/1*   5.16/1*   6.48/1*   8.37/1*   9.45/1*  11.02/1*  12.48/1*  13.06/1*  14.17/1*  15.00/1*  15.50/1*  16.29/1*  16.47/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.09/3    2.09/2    1.47/2    0.11/1*   1.32/2    1.49/1*   1.08/2    1.17/1*   1.46/1*   0.18/3    1.11/1*   0.43/2    0.50/1*   0.39/1*   0.18/2  
  2 Smutný Michal                  19.56  1.04/1*   3.37/3    5.35/2    5.49/2    7.26/2    9.40/2   10.52/2   12.28/2   15.18/2   15.36/2   17.14/2   17.58/2   18.52/2   19.36/2   19.56/2  
    OOB Vamberk                           1.04/1*   2.33/5    1.58/3    0.14/8    1.37/4    2.14/4    1.12/4    1.36/7    2.50/16   0.18/3    1.38/9    0.44/3    0.54/4    0.44/8    0.20/6  
  3 Přibík Jan                     21.05  1.20/6    4.57/15   6.43/10   6.56/10   8.32/7   10.38/3   11.36/3   12.57/3   16.02/4   16.17/4   18.18/4   19.08/4   19.59/3   20.43/3   21.05/3  
    SK Praga Praha                        1.20/6    3.37/19   1.46/1*   0.13/5    1.36/3    2.06/2    0.58/1*   1.21/2    3.05/20   0.15/1*   2.01/21   0.50/7    0.51/2    0.44/8    0.22/16 
  4 Dikoš Pavel                    21.17  1.29/12   4.06/8    6.41/9    6.52/8    8.29/6   10.51/4   12.10/4   13.39/4   15.43/3   16.04/3   17.46/3   18.48/3   20.20/5   21.00/5   21.17/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.29/12   2.37/6    2.35/18   0.11/1*   1.37/4    2.22/5    1.19/7    1.29/4    2.04/2    0.21/10   1.42/13   1.02/13   1.32/22   0.40/3    0.17/1* 
  5 Vávra Martin                   21.18  1.11/4    5.08/17   7.12/15   7.25/15   9.48/15  11.58/13  13.13/11  14.47/10  16.57/9   17.16/8   18.45/8   19.25/6   20.19/4   20.59/4   21.18/5  
    TJ Jiskra Hořice                      1.11/4    3.57/23   2.04/6    0.13/5    2.23/22   2.10/3    1.15/5    1.34/6    2.10/3    0.19/6    1.29/6    0.40/1*   0.54/4    0.40/3    0.19/5  
  6 Suk Jiří                       21.32  1.08/2    4.05/6    6.15/3    6.30/3    8.22/3   11.02/8   12.11/6   14.07/6   16.35/5   16.54/5   18.25/5   19.18/5   20.27/6   21.11/6   21.32/6  
    VŠSK MFF UK Praha                     1.08/2    2.57/10   2.10/10   0.15/14   1.52/9    2.40/12   1.09/3    1.56/15   2.28/9    0.19/6    1.31/7    0.53/9    1.09/9    0.44/8    0.21/11 
  7 Nešpor Jan                     21.58  1.22/8    4.34/10   6.36/8    6.52/8    8.51/11  11.20/10  12.57/8   14.34/7   16.44/6   17.05/6   19.05/10  19.51/8   20.53/7   21.38/7   21.58/7  
    OOB Třebíč                            1.22/8    3.12/14   2.02/4    0.16/20   1.59/14   2.29/9    1.37/13   1.37/9    2.10/3    0.21/10   2.00/20   0.46/4    1.02/6    0.45/11   0.20/6  
  8 Wiedenfeld Frank               22.00  1.14/5    4.05/6    6.17/4    6.32/4    8.27/4   11.00/6   12.57/8   14.34/7   17.01/10  17.18/10  18.57/9   19.51/8   20.59/8   21.40/8   22.00/8  
    SSV Planeta Radebeul                  1.14/5    2.51/8    2.12/12   0.15/14   1.55/10   2.33/11   1.57/20   1.37/9    2.27/8    0.17/2    1.39/10   0.54/10   1.08/8    0.41/5    0.20/6  
  9 Kula Jiří                      22.21  1.23/10   4.18/9    6.26/7    6.40/7    8.28/5   10.53/5   12.10/4   13.55/5   16.55/8   17.17/9   18.42/7   19.33/7   21.00/9   21.57/9   22.21/9  
    OOB Vamberk                           1.23/10   2.55/9    2.08/9    0.14/8    1.48/7    2.25/6    1.17/6    1.45/12   3.00/18   0.22/14   1.25/4    0.51/8    1.27/18   0.57/22   0.24/21 
 10 Mezník Vladimír                23.24  2.45/23   5.01/16   7.05/14   7.17/14   9.13/13  12.28/14  13.49/13  15.30/13  17.43/12  18.06/12  20.03/11  20.52/11  22.23/10  23.02/10  23.24/10 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.45/23   2.16/3    2.04/6    0.12/3    1.56/11   3.15/20   1.21/8    1.41/11   2.13/6    0.23/15   1.57/18   0.49/5    1.31/21   0.39/1*   0.22/16 
 11 Jalový Vlastimil               23.41  1.21/7    3.59/4    6.17/4    6.32/4    8.33/8   11.00/6   12.40/7   14.35/9   16.51/7   17.12/7   18.38/6   20.39/10  22.38/12  23.20/11  23.41/11 
    SK Radioklub Blansko                  1.21/7    2.38/7    2.18/14   0.15/14   2.01/15   2.27/8    1.40/14   1.55/14   2.16/7    0.21/10   1.26/5    2.01/27   1.59/26   0.42/7    0.21/11 
 12 Melichar Igor                  23.46  1.22/8    4.50/12   6.57/12   7.11/12   9.15/14  11.44/12  13.28/12  15.45/14  18.17/13  18.40/13  20.19/13  21.16/13  22.34/11  23.28/12  23.46/12 
    OK 99 Hradec Králové                  1.22/8    3.28/17   2.07/8    0.14/8    2.04/16   2.29/9    1.44/17   2.17/24   2.32/10   0.23/15   1.39/10   0.57/12   1.18/14   0.54/19   0.18/2  
 13 Kadaňka Jiří                   23.53  1.31/13   4.01/5    6.24/6    6.37/6    8.35/10  11.24/11  12.59/10  14.48/11  17.25/11  17.50/11  20.08/12  21.14/12  22.42/13  23.33/13  23.53/13 
    OK Rožnov                             1.31/13   2.30/4    2.23/15   0.13/5    1.58/13   2.49/16   1.35/12   1.49/13   2.37/11   0.25/22   2.18/22   1.06/18   1.28/19   0.51/16   0.20/6  
 14 Hostaš Zdeněk                  24.04  1.43/18   4.50/12   7.02/13   7.14/13   8.52/12  11.17/9   13.53/14  15.29/12  18.51/14  19.11/14  20.32/14  21.28/14  22.57/14  23.43/14  24.04/14 
    OOB Vamberk                           1.43/18   3.07/13   2.12/12   0.12/3    1.38/6    2.25/6    2.36/23   1.36/7    3.22/25   0.20/8    1.21/3    0.56/11   1.29/20   0.46/12   0.21/11 
 15 Betlach Miroslav               25.16  2.50/26   6.17/22   8.19/19   8.33/19  10.29/18  13.14/17  14.57/17  16.28/16  19.29/16  20.00/16  22.19/18  23.08/17  24.10/15  24.58/15  25.16/15 
    SK Kotlářka Praha                     2.50/26   3.27/16   2.02/4    0.14/8    1.56/11   2.45/14   1.43/15   1.31/5    3.01/19   0.31/27   2.19/24   0.49/5    1.02/6    0.48/14   0.18/2  
 16 Petržela Pavel                 25.49  2.07/21   6.07/21   8.17/18   8.32/18  10.21/17  13.07/16  14.33/16  17.39/19  19.49/17  20.12/17  21.56/16  22.58/15  24.38/17  25.28/16  25.49/16 
    Lokomotiva Trutnov                    2.07/21   4.00/24   2.10/10   0.15/14   1.49/8    2.46/15   1.26/10   3.06/28   2.10/3    0.23/15   1.44/14   1.02/13   1.40/24   0.50/15   0.21/11 
 17 Hartl Zdeněk                   26.03  1.34/14   4.40/11   7.38/16   7.53/16  10.07/16  12.49/15  14.14/15  16.12/15  18.55/15  19.19/15  21.00/15  23.18/18  24.32/16  25.34/17  26.03/17 
    TJ AERO Odolena Voda                  1.34/14   3.06/11   2.58/22   0.15/14   2.14/19   2.42/13   1.25/9    1.58/16   2.43/13   0.24/19   1.41/12   2.18/28   1.14/12   1.02/25   0.29/26 
 18 Hlaváček  Lubomír              26.11  1.49/20   5.37/19   8.02/17   8.21/17  10.42/19  13.40/18  15.12/18  17.25/17  20.10/18  20.31/18  22.03/17  23.07/16  25.02/18  25.49/18  26.11/18 
    OK 99 Hradec Králové                  1.49/20   3.48/21   2.25/16   0.19/24   2.21/20   2.58/17   1.32/11   2.13/21   2.45/14   0.21/10   1.32/8    1.04/15   1.55/25   0.47/13   0.22/16 
 19 Slavík Viktor                  26.43  1.24/11   3.32/2    6.46/11   7.02/11   8.33/8   14.00/19  16.01/19  17.25/17  22.10/20  22.28/20  23.44/19  24.49/19  25.42/19  26.23/19  26.43/19 
    SK Praga Praha                        1.24/11   2.08/1*   3.14/26   0.16/20   1.31/1*   5.27/25   2.01/21   1.24/3    4.45/28   0.18/3    1.16/2    1.05/17   0.53/3    0.41/5    0.20/6  
 20 Vydra Pavel                    27.28  1.46/19   4.52/14   8.26/21   8.46/21  11.07/20  14.21/20  16.08/20  18.12/20  21.09/19  21.33/19  23.53/20  24.57/20  26.10/20  27.06/20  27.28/20 
    OK RECO Sport                         1.46/19   3.06/11   3.34/27   0.20/25   2.21/20   3.14/19   1.47/19   2.04/18   2.57/17   0.24/19   2.20/25   1.04/15   1.13/11   0.56/20   0.22/16 
 21 Kořínek Zdeněk                 29.50  2.45/23   6.01/20   8.54/22   9.19/22  11.59/22  15.50/22  17.36/21  19.52/21  23.01/22  23.30/22  25.28/21  26.38/21  28.13/21  29.20/21  29.50/21 
    OK Doksy                              2.45/23   3.16/15   2.53/21   0.25/27   2.40/27   3.51/23   1.46/18   2.16/22   3.09/23   0.29/25   1.58/19   1.10/21   1.35/23   1.07/26   0.30/28 
 22 Doškář Boris                   30.44  1.34/14   5.30/18   8.20/20   8.42/20  11.07/20  14.26/21  17.52/22  20.22/23  24.08/23  24.28/23  26.54/22  28.05/22  29.23/22  30.19/22  30.44/22 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.34/14   3.56/22   2.50/19   0.22/26   2.25/23   3.19/21   3.26/26   2.30/26   3.46/27   0.20/8    2.26/27   1.11/22   1.18/14   0.56/20   0.25/22 
 23 Řehák Pavel                    32.04  2.45/23   8.25/28  11.38/28  11.52/28  14.21/28  17.43/24  19.58/24  22.14/24  25.22/24  25.52/24  27.46/23  29.05/23  30.28/23  31.36/23  32.04/23 
    Sportcentrum Jičín                    2.45/23   5.40/26   3.13/25   0.14/8    2.29/24   3.22/22   2.15/22   2.16/22   3.08/22   0.30/26   1.54/17   1.19/25   1.23/17   1.08/27   0.28/24 
 24 Pliska Miloš                   32.57  1.39/17   8.04/26  11.11/27  11.27/27  13.35/26  18.39/25  21.17/25  23.34/25  26.55/25  27.18/25  29.05/24  30.14/24  31.32/24  32.29/24  32.57/24 
    SK Praga Praha                        1.39/17   6.25/27   3.07/24   0.16/20   2.08/18   5.04/24   2.38/24   2.17/24   3.21/24   0.23/15   1.47/15   1.09/20   1.18/14   0.57/22   0.28/24 
 25 Hošek Ladislav                 33.29  3.21/27   7.04/24  11.07/26  11.22/26  13.28/25  16.29/23  18.12/23  20.10/22  22.48/21  23.14/21  29.43/25  30.50/25  32.04/25  33.02/25  33.29/25 
    AC Sparta Praha                       3.21/27   3.43/20   4.03/28   0.15/14   2.06/17   3.01/18   1.43/15   1.58/16   2.38/12   0.26/24   6.29/28   1.07/19   1.14/12   0.58/24   0.27/23 
 26 Vojtěch Fejlek                 35.15  2.22/22   6.48/23   9.51/23  10.09/23  12.45/23  19.03/26  22.30/27  25.15/27  28.20/27  28.45/27  30.38/27  31.54/27  34.03/27  34.54/26  35.15/26 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.22/22   4.26/25   3.03/23   0.18/23   2.36/26   6.18/28   3.27/27   2.45/27   3.05/20   0.25/22   1.53/16   1.16/24   2.09/27   0.51/16   0.21/11 
 27 Janeba Petr                    35.30  1.38/16   8.04/26  10.32/25  10.46/25  13.49/27  20.00/28  24.09/28  26.19/28  29.05/28  29.29/28  31.47/28  33.06/28  34.15/28  35.08/27  35.30/27 
    KOB Choceň                            1.38/16   6.26/28   2.28/17   0.14/8    3.03/28   6.11/26   4.09/28   2.10/20   2.46/15   0.24/19   2.18/22   1.19/25   1.09/9    0.53/18   0.22/16 
 28 Zebrowski Darek                35.40  3.41/28   7.10/25  10.02/24  10.32/24  13.06/24  19.20/27  22.07/26  24.16/26  27.42/26  28.13/26  30.33/26  31.44/26  33.56/26  35.11/28  35.40/28 
    OKS Otwock                            3.41/28   3.29/18   2.52/20   0.30/28   2.34/25   6.14/27   2.47/25   2.09/19   3.26/26   0.31/27   2.20/25   1.11/22   2.12/28   1.15/28   0.29/26 
    Kettner Pavel              DISK       2.19/     5.38/     7.53/     8.07/     9.58/    12.25/    13.41/    15.39/    17.53/         /    19.34/    20.23/    21.25/    22.10/    22.31/   
    TJ Sokol Hostivice                    2.19/     3.19/     2.15/     0.14/     1.51/     2.27/     1.16/     1.58/     2.14/         /         /     0.49/     1.02/     0.45/     0.21/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         2.4km  100m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-91      3-48      4-50      5-95      6-88      7-51      8-52      9-41     10-54     11-44     12-97     13-83     14-100   
  1 Dragowski Robert               18.58  1.49/4    3.28/1*   4.19/1*   5.44/1*   6.44/1*   7.45/1*  10.02/1*  11.22/1*  11.47/1*  12.37/1*  14.42/1*  16.15/1*  18.10/1*  18.36/1*  18.58/1* 
    OKS Otwock                            1.49/4    1.39/1*   0.51/1*   1.25/2    1.00/5    1.01/6    2.17/2    1.20/2    0.25/6    0.50/3    2.05/2    1.33/4    1.55/4    0.26/19   0.22/9  
  2 Šebesta Vlastislav             19.53  1.46/3    3.41/4    5.06/6    6.25/2    7.29/2    8.15/2   10.35/2   11.50/2   12.13/2   13.12/2   16.08/2   17.26/2   19.12/2   19.33/2   19.53/2  
    TJ Tesla Brno                         1.46/3    1.55/4    1.25/30   1.19/1*   1.04/8    0.46/2    2.20/3    1.15/1*   0.23/2    0.59/13   2.56/15   1.18/1*   1.46/2    0.21/3    0.20/1* 
  3 Novotný Otakar                 21.43  1.59/8    4.06/5    5.15/7    7.02/6    8.04/6    9.08/4   11.53/5   13.28/5   13.54/5   14.44/4   16.48/3   19.16/3   21.01/3   21.23/3   21.43/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.59/8    2.07/6    1.09/13   1.47/16   1.02/7    1.04/10   2.45/14   1.35/6    0.26/8    0.50/3    2.04/1*   2.28/28   1.45/1*   0.22/7    0.20/1* 
  4 Tupec Jiří                     23.21  1.51/5    4.06/5    5.04/4    6.37/4    7.34/3    8.33/3   10.55/3   12.38/3   13.02/3   14.05/3   17.45/5   19.18/5   22.42/5   23.00/4   23.21/4  
    OOB Vamberk                           1.51/5    2.15/9    0.58/3    1.33/7    0.57/2    0.59/4    2.22/4    1.43/9    0.24/3    1.03/15   3.40/27   1.33/4    3.24/26   0.18/1*   0.21/5  
  5 Cigoš Petr                     23.23  2.06/13   4.06/5    5.05/5    6.36/3    7.42/4    9.11/5   11.56/6   13.21/4   13.51/4   14.45/5   17.20/4   19.17/4   22.37/4   23.00/4   23.23/5  
    TJ Tesla Brno                         2.06/13   2.00/5    0.59/4    1.31/6    1.06/11   1.29/24   2.45/14   1.25/3    0.30/20   0.54/7    2.35/5    1.57/19   3.20/24   0.23/9    0.23/14 
  6 Běhoun  Pavel                  24.04  1.57/7    4.40/15   5.47/13   7.41/13   8.52/14  10.11/14  12.50/10  14.21/8   15.16/13  16.19/14  19.33/13  21.06/9   23.13/6   23.40/6   24.04/6  
    OK 99 Hradec Králové                  1.57/7    2.43/26   1.07/11   1.54/23   1.11/22   1.19/19   2.39/12   1.31/4    0.55/35   1.03/15   3.14/22   1.33/4    2.07/6    0.27/21   0.24/17 
  7 Kaška Rudolf                   24.14  2.12/16   4.33/13   5.55/15   7.45/16   8.55/15  10.34/18  13.07/13  14.43/11  15.13/11  16.11/11  18.59/8   21.20/11  23.28/8   23.51/8   24.14/7  
    OK Chrastava                          2.12/16   2.21/12   1.22/28   1.50/20   1.10/19   1.39/28   2.33/7    1.36/7    0.30/20   0.58/11   2.48/13   2.21/27   2.08/7    0.23/9    0.23/14 
  7 Jaroš Vladimír                 24.14  2.22/20   5.10/25   6.27/24   8.02/19   9.08/18  10.38/19  13.29/17  15.16/15  15.53/15  16.50/15  19.28/12  21.15/10  23.31/9   23.52/9   24.14/7  
    TJ Sokol Dobřichovice                 2.22/20   2.48/28   1.17/19   1.35/9    1.06/11   1.30/25   2.51/18   1.47/11   0.37/31   0.57/9    2.38/7    1.47/12   2.16/10   0.21/3    0.22/9  
  7 Procházka Antonín              24.14  1.53/6    4.25/10   5.20/8    6.46/5    7.43/5    9.28/6   11.42/4   13.46/6   14.11/6   15.06/6   18.28/7   21.20/11  23.23/7   23.47/7   24.14/7  
    TJ Sokol Dobřichovice                 1.53/6    2.32/18   0.55/2    1.26/3    0.57/2    1.45/30   2.14/1*   2.04/17   0.25/6    0.55/8    3.22/24   2.52/31   2.03/5    0.24/11   0.27/29 
 10 Škorpil Martin                 24.28  1.40/1*   3.34/2    4.34/2    7.59/18   8.49/12   9.29/7   13.14/14  14.51/13  15.15/12  16.03/8   19.17/10  20.49/7   23.41/10  24.03/10  24.28/10 
    USK Praha                             1.40/1*   1.54/3    1.00/5    3.25/34   0.50/1*   0.40/1*   3.45/29   1.37/8    0.24/3    0.48/2    3.14/22   1.32/3    2.52/18   0.22/7    0.25/24 
 11 Klusáček Martin                24.46  2.03/11   4.42/17   6.01/17   7.43/14   8.44/10   9.48/10  12.22/8   14.32/9   14.58/8   16.03/8   19.54/15  21.41/14  23.57/11  24.22/11  24.46/11 
    OOB Třebíč                            2.03/11   2.39/24   1.19/23   1.42/11   1.01/6    1.04/10   2.34/10   2.10/19   0.26/8    1.05/18   3.51/30   1.47/12   2.16/10   0.25/15   0.24/17 
 12 Gazdačko Milan                 24.58  2.05/12   4.18/8    5.21/9    7.28/10   9.00/16   9.57/12  12.30/9   14.04/7   14.32/7   15.30/7   17.46/6   20.03/6   24.09/12  24.37/12  24.58/12 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.05/12   2.13/8    1.03/7    2.07/29   1.32/31   0.57/3    2.33/7    1.34/5    0.28/13   0.58/11   2.16/3    2.17/25   4.06/29   0.28/25   0.21/5  
 13 Štěpán Pavel                   25.03  2.29/25   5.00/21   6.05/19   7.54/17   9.18/19  10.24/15  13.47/21  16.08/21  16.41/21  17.49/22  20.25/20  22.02/16  24.14/13  24.39/13  25.03/13 
    OK 99 Hradec Králové                  2.29/25   2.31/16   1.05/9    1.49/19   1.24/29   1.06/12   3.23/27   2.21/23   0.33/26   1.08/21   2.36/6    1.37/8    2.12/8    0.25/15   0.24/17 
 14 Jirka Jiří                     25.12  2.09/14   4.24/9    5.33/10   7.19/8    8.28/9    9.48/10  12.59/11  14.43/11  15.12/10  16.15/12  20.08/16  22.08/18  24.30/15  24.51/15  25.12/14 
    KOB Železárny Prostějov               2.09/14   2.15/9    1.09/13   1.46/15   1.09/16   1.20/20   3.11/24   1.44/10   0.29/16   1.03/15   3.53/31   2.00/20   2.22/13   0.21/3    0.21/5  
 15 Filip Aleš                     25.15  2.02/10   4.31/11   5.49/14   7.18/7    8.16/7    9.39/9   12.18/7   14.38/10  15.09/9   16.16/13  19.13/9   21.23/13  24.25/14  24.49/14  25.15/15 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.02/10   2.29/15   1.18/22   1.29/5    0.58/4    1.23/21   2.39/12   2.20/21   0.31/22   1.07/19   2.57/16   2.10/24   3.02/21   0.24/11   0.26/26 
 16 Drobník Ivan                   25.43  2.41/31   5.12/27   6.27/24   8.19/24   9.28/24  10.42/21  13.44/20  15.33/16  16.12/17  17.25/18  20.08/16  22.11/19  24.49/16  25.18/16  25.43/16 
    VSK Slavia TU Liberec                 2.41/31   2.31/16   1.15/17   1.52/22   1.09/16   1.14/17   3.02/22   1.49/12   0.39/32   1.13/26   2.43/9    2.03/21   2.38/16   0.29/29   0.25/24 
 17 Horák Petr                     25.44  2.52/34   5.00/21   6.42/27   8.33/27   9.43/26  10.53/22  13.55/22  16.32/23  17.00/23  18.13/23  21.02/22  22.42/20  24.54/17  25.21/17  25.44/17 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.52/34   2.08/7    1.42/34   1.51/21   1.10/19   1.10/14   3.02/22   2.37/28   0.28/13   1.13/26   2.49/14   1.40/10   2.12/8    0.27/21   0.23/14 
 18 Bochenek Milan                 26.31  2.01/9    4.41/16   5.43/12   7.43/14   8.47/11  10.54/23  13.42/19  16.22/22  16.46/22  17.43/20  20.12/18  21.47/15  25.36/18  26.05/18  26.31/18 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.01/9    2.40/25   1.02/6    2.00/27   1.04/8    2.07/34   2.48/16   2.40/31   0.24/3    0.57/9    2.29/4    1.35/7    3.49/28   0.29/29   0.26/26 
 19 Eiselt Miloš                   26.45  2.12/16   4.32/12   5.58/16   7.36/11   8.51/13  10.04/13  13.05/12  15.42/18  16.17/18  17.35/19  20.18/19  22.05/17  25.52/19  26.21/19  26.45/19 
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.12/16   2.20/11   1.26/31   1.38/10   1.15/26   1.13/16   3.01/21   2.37/28   0.35/28   1.18/29   2.43/9    1.47/12   3.47/27   0.29/29   0.24/17 
 20 Kraemer Werner                 26.57  2.25/22   5.27/29   6.44/28   8.31/26   9.42/25  10.41/20  13.34/18  16.03/20  16.32/20  17.44/21  21.25/23  23.13/22  26.07/20  26.35/20  26.57/20 
    Post SV Dresden                       2.25/22   3.02/30   1.17/19   1.47/16   1.11/22   0.59/4    2.53/19   2.29/25   0.29/16   1.12/25   3.41/28   1.48/15   2.54/19   0.28/25   0.22/9  
 21 Vlček Josef                    27.05  2.41/31   5.13/28   6.21/23   8.08/20   9.25/23  11.29/26  14.00/23  15.53/19  16.26/19  17.18/17  20.54/21  23.02/21  26.22/21  26.43/21  27.05/21 
    SK Týniště nad Orlicí                 2.41/31   2.32/18   1.08/12   1.47/16   1.17/27   2.04/33   2.31/6    1.53/14   0.33/26   0.52/5    3.36/26   2.08/23   3.20/24   0.21/3    0.22/9  
 22 Sysel Zdeněk                   28.18  2.23/21   5.01/23   6.35/26   8.29/25  10.27/30  11.54/29  15.14/27  17.10/25  17.41/25  18.58/24  23.01/25  24.56/23  27.23/22  27.58/22  28.18/22 
    SK Praga Praha                        2.23/21   2.38/23   1.34/32   1.54/23   1.58/35   1.27/22   3.20/26   1.56/16   0.31/22   1.17/28   4.03/32   1.55/18   2.27/14   0.35/35   0.20/1* 
 23 Doležal Miroslav               28.45  2.30/26   4.57/20   6.03/18  11.04/33  12.12/33  13.58/33  16.54/30  19.14/29  19.43/29  20.45/28  23.29/27  25.22/25  27.54/23  28.21/23  28.45/23 
    SK Praga Praha                        2.30/26   2.27/13   1.06/10   5.01/35   1.08/13   1.46/31   2.56/20   2.20/21   0.29/16   1.02/14   2.44/12   1.53/16   2.32/15   0.27/21   0.24/17 
 24 Kadavý Zdeněk                  29.03  2.36/30   6.02/33   7.21/32   8.54/28  10.25/29  12.04/30  14.41/26  18.38/26  19.14/26  20.24/26  23.29/27  25.12/24  28.14/24  28.41/24  29.03/24 
    OK Chrastava                          2.36/30   3.26/33   1.19/23   1.33/7    1.31/30   1.39/28   2.37/11   3.57/33   0.36/30   1.10/24   3.05/18   1.43/11   3.02/21   0.27/21   0.22/9  
 25 Kršák Karel                    30.13  2.19/18   4.53/19   6.15/21   8.14/22   9.24/22  10.26/17  16.37/28  19.06/28  19.33/28  21.06/29  24.55/30  26.49/27  29.10/25  29.43/25  30.13/25 
    OB Vizovice                           2.19/18   2.34/21   1.22/28   1.59/26   1.10/19   1.02/7    6.11/34   2.29/25   0.27/10   1.33/33   3.49/29   1.54/17   2.21/12   0.33/34   0.30/33 
 26 Kavka Jiří                     30.32  2.34/29   5.31/30   6.44/28   9.16/31  10.53/31  12.04/30  17.29/32  19.23/30  19.55/30  21.25/30  24.33/29  26.50/28  29.37/26  30.05/26  30.32/26 
    AC Sparta Praha                       2.34/29   2.57/29   1.13/15   2.32/31   1.37/33   1.11/15   5.25/33   1.54/15   0.32/25   1.30/32   3.08/19   2.17/25   2.47/17   0.28/25   0.27/29 
 27 Stibal Ivan                    32.26  2.19/18   4.52/18   6.11/20   7.39/12   9.02/17  11.03/24  13.27/16  15.37/17  16.04/16  16.57/16  19.35/14  20.58/8   31.47/27  32.06/27  32.26/27 
    KOB Děčín                             2.19/18   2.33/20   1.19/23   1.28/4    1.23/28   2.01/32   2.24/5    2.10/19   0.27/10   0.53/6    2.38/7    1.23/2   10.49/35   0.19/2    0.20/1* 
 28 Žemlička Zbyněk                32.48  2.45/33   6.24/34   7.41/33  10.05/32  11.41/32  13.12/32  16.55/31  19.26/31  20.14/31  21.36/31  25.08/31  28.41/31  31.48/28  32.18/28  32.48/28 
    SK Chrast                             2.45/33   3.39/35   1.17/19   2.24/30   1.36/32   1.31/26   3.43/28   2.31/27   0.48/34   1.22/30   3.32/25   3.33/32   3.07/23   0.30/32   0.30/33 
 29 Vohadlo Jiří                   33.04  2.10/15   4.38/14   5.41/11   7.23/9    8.27/8    9.36/8   14.34/25  18.56/27  19.24/27  20.32/27  23.15/26  25.53/26  32.16/30  32.40/29  33.04/29 
    SK Praga Praha                        2.10/15   2.28/14   1.03/7    1.42/11   1.04/8    1.09/13   4.58/31   4.22/34   0.28/13   1.08/21   2.43/9    2.38/29   6.23/33   0.24/11   0.24/17 
 29 Störp Ralf                     33.04  2.27/23   5.03/24   6.17/22   8.12/21   9.21/20  11.36/27  14.09/24  16.48/24  17.15/24  19.00/25  22.10/24  27.05/29  32.15/29  32.40/29  33.04/29 
    LG Nordost                            2.27/23   2.36/22   1.14/16   1.55/25   1.09/16   2.15/35   2.33/7    2.39/30   0.27/10   1.45/34   3.10/20   4.55/33   5.10/31   0.25/15   0.24/17 
 31 Beneš Josef                    33.35  2.27/23   5.11/26  11.48/35  13.33/35  14.45/35  15.48/35  19.00/34  21.26/32  22.01/33  23.09/33  27.34/34  29.41/32  32.41/31  33.09/31  33.35/31 
    Sportcentrum Jičín                    2.27/23   2.44/27   6.37/35   1.45/14   1.12/24   1.03/9    3.12/25   2.26/24   0.35/28   1.08/21   4.25/34   2.07/22   3.00/20   0.28/25   0.26/26 
 32 Konstanciak Andrzej            35.05  2.32/28   5.39/31   6.58/30   9.01/30  10.09/28  11.24/25  19.22/35  21.30/34  22.01/33  23.08/32  26.10/32  27.49/30  34.12/32  34.38/32  35.05/32 
    OKS Otwock                            2.32/28   3.07/31   1.19/23   2.03/28   1.08/13   1.15/18   7.58/35   2.08/18   0.31/22   1.07/19   3.02/17   1.39/9    6.23/33   0.26/19   0.27/29 
 33 Šváb Jan                       38.59  2.30/26   5.51/32   7.12/31   8.55/29  10.08/27  11.36/27  16.43/29  21.28/33  21.57/32  23.25/34  27.30/33  32.31/33  38.05/33  38.30/33  38.59/33 
    USK Praha                             2.30/26   3.21/32   1.21/27   1.43/13   1.13/25   1.28/23   5.07/32   4.45/35   0.29/16   1.28/31   4.05/33   5.01/34   5.34/32   0.25/15   0.29/32 
 34 Jahn Pavel                     39.47  3.23/35   6.54/35   8.34/34  11.10/34  12.53/34  14.24/34  18.11/33  21.39/35  22.21/35  24.41/35  31.02/35  33.50/34  38.43/34  39.13/34  39.47/34 
    AC Sparta Praha                       3.23/35   3.31/34   1.40/33   2.36/32   1.43/34   1.31/26   3.47/30   3.28/32   0.42/33   2.20/35   6.21/35   2.48/30   4.53/30   0.30/32   0.34/35 
 35 Hornik Zbigniew                43.28  1.45/2    3.38/3    4.54/3    8.15/23   9.23/21  10.25/16  13.14/14  15.06/14  15.26/14  16.09/10  19.21/11  40.54/35  42.43/35  43.07/35  43.28/35 
    SKO Kompas                            1.45/2    1.53/2    1.16/18   3.21/33   1.08/13   1.02/7    2.49/17   1.52/13   0.20/1*   0.43/1*   3.12/21  21.33/35   1.49/3    0.24/11   0.21/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         2.4km  110m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-74      2-48      3-95      4-87      5-51      6-53      7-39      8-92      9-42     10-43     11-44     12-81     13-100   
  1 Škoda Přemek                   20.33  2.50/2    4.38/2    6.43/2    6.59/2    9.37/3   11.50/5   12.08/4   14.00/4   14.41/2   15.35/2   16.45/2   18.00/2   20.12/1*  20.33/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 2.50/2    1.48/8    2.05/8    0.16/5    2.38/4    2.13/23   0.18/3    1.52/19   0.41/1*   0.54/14   1.10/2    1.15/3    2.12/5    0.21/6  
  2 Hickethier Manfred             21.07  3.12/8    4.51/4    6.49/3    7.06/3    9.34/2   10.59/2   11.18/2   12.33/1*  13.28/1*  14.17/1*  15.27/1*  16.49/1*  20.44/2   21.07/2  
    SSV Planeta Radebeul                  3.12/8    1.39/1*   1.58/5    0.17/11   2.28/1*   1.25/5    0.19/4    1.15/2    0.55/3    0.49/12   1.10/2    1.22/6    3.55/21   0.23/10 
  3 Härtelt Helmut                 22.00  3.02/4    4.49/3    6.51/4    7.07/4   10.59/9   12.43/9   13.03/9   14.28/7   15.45/6   17.04/5   18.21/5   19.42/5   21.41/3   22.00/3  
    SSV Planeta Radebeul                  3.02/4    1.47/4    2.02/6    0.16/5    3.52/20   1.44/11   0.20/6    1.25/6    1.17/13   1.19/26   1.17/6    1.21/5    1.59/2    0.19/1* 
  4 Peterka František              22.27  5.11/23   6.58/20   8.49/16   9.05/15  11.42/13  13.58/14  14.18/13  15.37/11  16.25/8   17.07/6   18.32/6   19.41/4   22.05/4   22.27/4  
    OOB TJ Sokol Troja                    5.11/23   1.47/4    1.51/3    0.16/5    2.37/3    2.16/24   0.20/6    1.19/4    0.48/2    0.42/5    1.25/9    1.09/2    2.24/8    0.22/7  
  5 Přinda Oldřich                 22.37  2.50/2    4.37/1*   6.32/1*   6.47/1*   9.29/1*  10.36/1*  10.59/1*  13.32/2   14.43/3   16.34/4   17.48/3   18.55/3   22.14/5   22.37/5  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.50/2    1.47/4    1.55/4    0.15/2    2.42/5    1.07/2    0.23/10   2.33/22   1.11/9    1.51/28   1.14/5    1.07/1*   3.19/19   0.23/10 
  6 Nožička Miroslav               23.06  3.49/16   5.44/14   7.46/11   8.02/10  10.52/8   12.33/8   12.54/8   14.20/6   15.24/4   17.36/8   18.46/7   20.18/7   22.42/6   23.06/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.49/16   1.55/10   2.02/6    0.16/5    2.50/7    1.41/7    0.21/8    1.26/7    1.04/6    2.12/30   1.10/2    1.32/7    2.24/8    0.24/14 
  7 Kalibán Jaroslav               23.19  3.10/7    5.16/9    7.06/5    7.25/5   10.00/4   11.48/3   12.02/3   14.49/8   17.01/9   17.27/7   19.01/8   20.36/8   23.00/7   23.19/7  
    SK lyžování a OB Nová Paka            3.10/7    2.06/15   1.50/2    0.19/13   2.35/2    1.48/15   0.14/1*   2.47/23   2.12/19   0.26/1*   1.34/11   1.35/10   2.24/8    0.19/1* 
  8 Orálek Miroslav                24.09  3.31/12   5.40/13   8.07/14   8.33/14  12.15/14  14.03/15  14.28/14  16.01/12  17.18/10  18.02/10  19.50/9   21.26/9   23.49/8   24.09/8  
    OOB Třebíč                            3.31/12   2.09/17   2.27/14   0.26/24   3.42/18   1.48/15   0.25/15   1.33/11   1.17/13   0.44/7    1.48/13   1.36/12   2.23/7    0.20/3  
  9 Cabrnoch Jiří                  24.19  3.02/4    5.06/6    7.38/9    7.53/9   10.35/5   11.48/3   12.10/5   15.08/10  18.15/14  18.53/14  20.11/10  21.45/10  23.55/9   24.19/9  
    TJ Sparta Doly Kladno                 3.02/4    2.04/13   2.32/17   0.15/2    2.42/5    1.13/3    0.22/9    2.58/25   3.07/25   0.38/3    1.18/7    1.34/8    2.10/4    0.24/14 
 10 Farář Václav                   24.25  3.19/10   5.06/6    7.24/8    7.43/8   10.37/6   12.32/7   12.51/7   14.13/5   15.41/5   16.25/3   18.17/4   20.00/6   24.01/10  24.25/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.19/10   1.47/4    2.18/10   0.19/13   2.54/8    1.55/19   0.19/4    1.22/5    1.28/15   0.44/7    1.52/15   1.43/17   4.01/22   0.24/14 
 11 Novák Karel                    24.47  4.00/17   6.25/18   9.20/20   9.40/20  13.01/18  14.34/17  15.05/16  16.48/13  17.49/11  18.48/11  20.20/11  21.59/11  24.25/11  24.47/11 
    SK lyžování a OB Nová Paka            4.00/17   2.25/21   2.55/24   0.20/16   3.21/16   1.33/6    0.31/19   1.43/14   1.01/5    0.59/19   1.32/10   1.39/14   2.26/12   0.22/7  
 12 Frenzel Michael                24.54  3.13/9    5.05/5    7.23/7    7.39/7   10.45/7   12.07/6   12.41/6   13.57/3   17.49/11  18.48/11  20.45/13  22.27/13  24.34/12  24.54/12 
    Loko Berlin                           3.13/9    1.52/9    2.18/10   0.16/5    3.06/11   1.22/4    0.34/23   1.16/3    3.52/28   0.59/19   1.57/19   1.42/16   2.07/3    0.20/3  
 13 Mrštík Václav                  25.00  3.09/6    5.14/8    7.42/10   8.04/11  11.09/10  12.51/10  13.27/10  16.52/14  18.03/13  18.50/13  20.42/12  22.17/12  24.37/13  25.00/13 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.09/6    2.05/14   2.28/15   0.22/20   3.05/10   1.42/8    0.36/27   3.25/26   1.11/9    0.47/10   1.52/15   1.35/10   2.20/6    0.23/10 
 14 Vondrouš Jaroslav              26.07  2.44/1*   5.38/11   7.17/6    7.34/6   12.16/15  13.21/12  16.02/18  18.31/18  20.57/18  21.23/17  22.28/16  23.48/14  25.45/14  26.07/14 
    OK 99 Hradec Králové                  2.44/1*   2.54/26   1.39/1*   0.17/11   4.42/25   1.05/1*   2.41/30   2.29/21   2.26/20   0.26/1*   1.05/1*   1.20/4    1.57/1*   0.22/7  
 15 Karmazín Petr                  26.52  3.34/13   5.19/10   7.48/12   8.31/13  11.34/12  13.23/13  13.52/12  14.59/9   16.05/7   17.52/9   22.10/14  24.03/16  26.28/15  26.52/15 
    VSK Slavia TU Liberec                 3.34/13   1.45/2    2.29/16   0.43/29   3.03/9    1.49/17   0.29/17   1.07/1*   1.06/7    1.47/27   4.18/30   1.53/20   2.25/11   0.24/14 
 16 Ziesche Juergen                28.36  4.05/18   6.53/19   9.13/19   9.32/18  12.41/17  14.24/16  14.48/15  17.01/15  18.45/15  20.56/16  22.16/15  23.50/15  28.09/16  28.36/16 
    Loko Berlin                           4.05/18   2.48/25   2.20/13   0.19/13   3.09/12   1.43/9    0.24/12   2.13/20   1.44/17   2.11/29   1.20/8    1.34/8    4.19/24   0.27/21 
 17 Babický Tomáš                  29.31  3.45/14   6.21/17   9.09/18   9.32/18  15.39/22  17.25/21  17.49/21  19.19/20  20.29/17  21.23/17  23.16/18  26.06/19  29.05/17  29.31/17 
    OB Rozmarýn Litoměřice                3.45/14   2.36/22   2.48/23   0.23/21   6.07/28   1.46/12   0.24/12   1.30/9    1.10/8    0.54/14   1.53/17   2.50/29   2.59/15   0.26/20 
 18 Bárta Miroslav                 30.39  4.41/21   7.18/22  10.04/22  10.33/22  14.26/20  16.54/20  17.23/20  19.13/19  21.41/20  22.48/21  24.49/21  27.08/20  30.08/18  30.39/18 
    OB Jenišovice                         4.41/21   2.37/23   2.46/22   0.29/26   3.53/21   2.28/25   0.29/17   1.50/17   2.28/21   1.07/22   2.01/21   2.19/25   3.00/16   0.31/25 
 18 Bartkowiak Edward              30.39  3.30/11   5.38/11   7.52/13   8.07/12  11.17/11  13.03/11  13.38/11  17.57/16  21.38/19  22.20/19  24.09/19  26.02/18  30.19/19  30.39/18 
    Grunwald Poznaň                       3.30/11   2.08/16   2.14/9    0.15/2    3.10/13   1.46/12   0.35/26   4.19/28   3.41/27   0.42/5    1.49/14   1.53/20   4.17/23   0.20/3  
 20 Třasák Milan                   30.53  4.06/19   7.03/21   9.22/21   9.42/21  13.28/19  15.56/19  16.32/19  18.22/17  19.37/16  20.35/15  22.33/17  24.50/17  30.26/20  30.53/20 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.06/19   2.57/27   2.19/12   0.20/16   3.46/19   2.28/25   0.36/27   1.50/17   1.15/12   0.58/17   1.58/20   2.17/24   5.36/30   0.27/21 
 21 Ptáček Ladislav                31.51  5.27/25   9.03/25  12.01/25  12.24/25  16.28/23  18.21/23  18.52/23  20.32/23  21.44/21  22.37/20  24.31/20  27.45/21  31.18/21  31.51/21 
    KPKS BETA Brno                        5.27/25   3.36/29   2.58/26   0.23/21   4.04/23   1.53/18   0.31/19   1.40/13   1.12/11   0.53/13   1.54/18   3.14/30   3.33/20   0.33/27 
 22 Richtr Jiří                    32.15  4.48/22   7.56/24  10.52/23  11.13/23  15.09/21  18.10/22  18.33/22  20.18/22  22.58/23  23.43/22  26.59/23  28.47/23  31.43/22  32.15/22 
    OB Jenišovice                         4.48/22   3.08/28   2.56/25   0.21/18   3.56/22   3.01/29   0.23/10   1.45/15   2.40/23   0.45/9    3.16/27   1.48/19   2.56/13   0.32/26 
 23 Jedlička Miroslav              33.50  3.48/15   6.02/15   8.38/15   9.10/16  17.41/25  19.45/25  20.09/24  21.47/24  22.44/22  23.54/23  26.41/22  28.22/22  33.23/23  33.50/23 
    OB Jenišovice                         3.48/15   2.14/18   2.36/20   0.32/28   8.31/30   2.04/21   0.24/12   1.38/12   0.57/4    1.10/25   2.47/26   1.41/15   5.01/29   0.27/21 
 24 Brumek Stanislav               35.07 10.49/29  13.03/29  16.03/28  16.27/28  19.43/26  21.26/26  21.57/26  23.27/25  26.42/26  27.29/26  29.59/25  31.36/25  34.44/24  35.07/24 
    TJ Sparta Doly Kladno                10.49/29   2.14/18   3.00/27   0.24/23   3.16/14   1.43/9    0.31/19   1.30/9    3.15/26   0.47/10   2.30/24   1.37/13   3.08/18   0.23/10 
 25 Pilgr Bohuslav                 35.27  7.38/26   9.52/26  14.02/26  14.16/26  20.28/28  22.31/28  22.58/28  24.25/27  25.55/25  26.55/25  28.37/24  30.30/24  34.59/25  35.27/25 
    TJ Loko Česká Třebová                 7.38/26   2.14/18   4.10/29   0.14/1*   6.12/29   2.03/20   0.27/16   1.27/8    1.30/16   1.00/21   1.42/12   1.53/20   4.29/26   0.28/24 
 26 Chalupa Oldřich                35.49 10.29/28  12.30/28  15.05/27  16.01/27  20.07/27  21.54/27  22.28/27  24.14/26  27.05/27  27.44/27  30.01/26  32.21/26  35.25/26  35.49/26 
    OK Lokomotiva Pardubice              10.29/28   2.01/12   2.35/19   0.56/30   4.06/24   1.47/14   0.34/23   1.46/16   2.51/24   0.39/4    2.17/22   2.20/26   3.04/17   0.24/14 
 27 Šorm Miroslav                  36.23  4.20/20   6.19/16   8.52/17   9.13/17  12.32/16  15.25/18  15.59/17  20.08/21  25.40/24  26.37/24  30.52/27  32.51/27  35.48/27  36.23/27 
    TJ Sparta Doly Kladno                 4.20/20   1.59/11   2.33/18   0.21/18   3.19/15   2.53/28   0.34/23   4.09/27   5.32/30   0.57/16   4.15/29   1.59/23   2.57/14   0.35/28 
 28 Sáňka Bedřich                  41.32 13.31/30  15.17/30  17.58/30  18.14/30  21.37/29  23.49/29  24.06/29  28.50/29  31.18/28  32.16/28  34.36/28  36.20/28  41.07/28  41.32/28 
    OK Lokomotiva Pardubice              13.31/30   1.46/3    2.41/21   0.16/5    3.23/17   2.12/22   0.17/2    4.44/29   2.28/21   0.58/17   2.20/23   1.44/18   4.47/28   0.25/19 
 29 Hojný Oldřich                  42.52  5.11/23   7.54/23  11.21/24  11.49/24  17.00/24  19.38/24  20.11/25  27.12/28  31.37/29  32.44/29  35.21/29  37.47/29  42.16/29  42.52/29 
    AC Sparta Praha                       5.11/23   2.43/24   3.27/28   0.28/25   5.11/26   2.38/27   0.33/22   7.01/30   4.25/29   1.07/22   2.37/25   2.26/27   4.29/26   0.36/29 
 30 Richter Rudolf                 44.05  7.50/27  11.52/27  17.17/29  17.47/29  23.13/30  26.32/30  27.12/30  30.05/30  31.59/30  33.07/30  36.26/30  38.59/30  43.21/30  44.05/30 
    TJ Spartak Adamov                     7.50/27   4.02/30   5.25/30   0.30/27   5.26/27   3.19/30   0.40/29   2.53/24   1.54/18   1.08/24   3.19/28   2.33/28   4.22/25   0.44/30 
    Hrouza Jan                 DISK       3.04/     4.57/     7.05/     7.22/    10.08/    11.26/    11.40/    19.49/         /    23.32/    27.45/    29.12/    31.27/    31.48/   
    TJ Loko Krnov                         3.04/     1.53/     2.08/     0.17/     2.46/     1.18/     0.14/     8.09/         /         /     4.13/     1.27/     2.15/     0.21/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         1.9km   75m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-75      2-77      3-101     4-84      5-85      6-52      7-40      8-92      9-54     10-57     11-44     12-81     13-82     14-83     15-100   
  1 Hrobař Rudolf                  17.59  1.02/2    2.31/2    3.12/2    4.53/3    5.48/3    7.41/3    8.19/2    9.18/1*  10.08/1*  12.36/1*  13.06/1*  14.52/1*  15.49/1*  17.14/1*  17.37/1*  17.59/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.02/2    1.29/3    0.41/7    1.41/18   0.55/3    1.53/8    0.38/2    0.59/1*   0.50/5    2.28/3    0.30/3    1.46/2    0.57/2    1.25/12   0.23/3    0.22/4  
  2 MIKAN vladimir                 18.54  1.24/9    3.01/8    3.34/4    4.48/2    5.42/2    7.34/2    8.20/3    9.41/2   10.30/2   13.02/3   13.32/3   15.58/2   16.51/2   18.05/2   18.28/2   18.54/2  
    Sportcentrum Jičín                    1.24/9    1.37/5    0.33/2    1.14/7    0.54/2    1.52/6    0.46/7    1.21/8    0.49/3    2.32/5    0.30/3    2.26/13   0.53/1*   1.14/5    0.23/3    0.26/12 
  3 Tvrdek Vojtěch                 20.04  1.14/6    2.55/7    3.55/8    5.03/7    5.56/5    7.58/5    8.44/5   10.11/5   10.59/4   13.46/4   14.23/4   16.58/3   18.05/3   19.18/3   19.42/3   20.04/3  
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.14/6    1.41/10   1.00/17   1.08/3    0.53/1*   2.02/10   0.46/7    1.27/10   0.48/2    2.47/9    0.37/9    2.35/16   1.07/6    1.13/4    0.24/5    0.22/4  
  4 Stehno Pavel                   20.11  1.09/3    2.46/3    3.46/7    4.55/5    6.13/6    8.05/6    8.45/6   10.00/3   10.47/3   12.47/2   13.19/2   17.08/5   18.13/4   19.21/4   19.52/4   20.11/4  
    SK Kotlářka Praha                     1.09/3    1.37/5    1.00/17   1.09/4    1.18/14   1.52/6    0.40/3    1.15/3    0.47/1*   2.00/1*   0.32/6    3.49/20   1.05/4    1.08/2    0.31/13   0.19/2  
  5 Schmalfeld Tasilo              20.24  2.33/16   4.07/15   4.54/15   6.07/13   7.23/12   9.13/11  10.01/11  11.19/10  12.13/9   14.42/7   15.17/6   17.05/4   18.16/5   19.34/5   19.59/5   20.24/5  
    SSV Planeta Radebeul                  2.33/16   1.34/4    0.47/12   1.13/6    1.16/12   1.50/3    0.48/11   1.18/6    0.54/7    2.29/4    0.35/8    1.48/3    1.11/7    1.18/9    0.25/7    0.25/10 
  6 Pospíšil Jiří                  20.49  2.52/17   4.50/17   5.28/16   6.39/16   7.40/15   9.27/12  10.15/12  11.32/11  12.28/10  15.04/9   15.41/9   17.41/9   18.46/8   20.02/7   20.24/6   20.49/6  
    SOK TJ Turnov                         2.52/17   1.58/11   0.38/4    1.11/5    1.01/5    1.47/1*   0.48/11   1.17/5    0.56/8    2.36/6    0.37/9    2.00/7    1.05/4    1.16/8    0.22/1*   0.25/10 
  7 Kříž Pavel                     20.53  1.13/5    2.52/4    3.37/5    4.55/5    6.23/8    8.56/9    9.42/9   10.57/7   11.58/7   14.41/6   15.21/7   17.20/7   18.34/6   19.59/6   20.30/7   20.53/7  
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.13/5    1.39/8    0.45/10   1.18/11   1.28/16   2.33/16   0.46/7    1.15/3    1.01/11   2.43/8    0.40/13   1.59/5    1.14/8    1.25/12   0.31/13   0.23/7  
  8 Procházka Aleš                 21.07  1.16/8    2.54/5    3.38/6    5.10/8    6.20/7    8.18/8    9.00/8   11.00/8   11.56/6   14.56/8   15.34/8   17.39/8   19.11/9   20.21/8   20.45/8   21.07/8  
    SK Kotlářka Praha                     1.16/8    1.38/7    0.44/8    1.32/16   1.10/9    1.58/9    0.42/4    2.00/14   0.56/8    3.00/10   0.38/12   2.05/9    1.32/15   1.10/3    0.24/5    0.22/4  
  9 Kotecký Roman                  21.31  1.15/7    2.54/5    3.33/3    4.53/3    5.50/4    7.41/3    8.27/4   10.02/4   11.12/5   14.14/5   14.56/5   17.09/6   18.42/7   20.44/9   21.13/9   21.31/9  
    SK Praga Praha                        1.15/7    1.39/8    0.39/6    1.20/13   0.57/4    1.51/4    0.46/7    1.35/12   1.10/14   3.02/11   0.42/16   2.13/11   1.33/16   2.02/18   0.29/10   0.18/1* 
 10 Novák Miloš                    22.27  3.59/19   5.25/18   5.54/18   6.57/17   8.11/17  10.26/16  11.10/16  13.48/17  14.37/16  16.58/12  17.27/12  19.26/12  20.23/10  21.37/10  22.03/10  22.27/10 
    AC Sparta Praha                       3.59/19   1.26/2    0.29/1*   1.03/2    1.14/11   2.15/12   0.44/6    2.38/17   0.49/3    2.21/2    0.29/1*   1.59/5    0.57/2    1.14/5    0.26/8    0.24/8  
 11 Nejezchleba Jiří               23.11  1.30/10   3.35/10   4.25/11   5.49/12   7.11/11   9.46/13  10.46/14  12.17/12  13.31/13  16.38/11  17.22/11  19.22/11  20.50/11  22.13/11  22.43/11  23.11/11 
    KOB Kamenický Šenov                   1.30/10   2.05/14   0.50/14   1.24/14   1.22/15   2.35/17   1.00/19   1.31/11   1.14/15   3.07/12   0.44/17   2.00/7    1.28/13   1.23/10   0.30/11   0.28/14 
 12 Nosál Stanislav                23.38  1.31/12   3.35/10   4.21/10   5.40/10   6.51/10   9.01/10   9.50/10  11.09/9   12.11/8   17.04/13  17.41/13  19.37/13  21.05/12  22.41/12  23.14/12  23.38/12 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   1.31/12   2.04/13   0.46/11   1.19/12   1.11/10   2.10/11   0.49/13   1.19/7    1.02/12   4.53/19   0.37/9    1.56/4    1.28/13   1.36/15   0.33/16   0.24/8  
 13 Kraus Jan                      23.44  1.12/4    3.22/9    4.00/9    5.15/9    6.24/9    8.13/7    8.55/7   10.39/6   13.24/12  17.37/14  18.07/14  20.13/14  21.31/13  22.45/13  23.15/13  23.44/13 
    TJ Loko Liberec                       1.12/4    2.10/16   0.38/4    1.15/9    1.09/8    1.49/2    0.42/4    1.44/13   2.45/20   4.13/17   0.30/3    2.06/10   1.18/9    1.14/5    0.30/11   0.29/15 
 14 Lukavec Miloslav               24.35  3.51/18   5.53/19   6.49/19   8.03/18   9.05/18  10.56/18  11.45/18  12.50/15  13.40/14  16.17/10  16.49/10  18.31/10  22.13/14  23.36/14  24.08/14  24.35/14 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.51/18   2.02/12   0.56/16   1.14/7    1.02/6    1.51/4    0.49/13   1.05/2    0.50/5    2.37/7    0.32/6    1.42/1*   3.42/20   1.23/10   0.32/15   0.27/13 
 15 Švadlena Jiří                  25.17  1.00/1*   2.25/1*   3.00/1*   4.02/1*   5.05/1*   7.21/1*   7.55/1*  12.45/14  15.22/18  19.24/18  19.53/17  22.09/16  23.27/16  24.34/15  24.56/15  25.17/15 
    KOB Choceň                            1.00/1*   1.25/1*   0.35/3    1.02/1*   1.03/7    2.16/13   0.34/1*   4.50/19   2.37/19   4.02/15   0.29/1*   2.16/12   1.18/9    1.07/1*   0.22/1*   0.21/3  
 16 Zelený Vladimír                26.15  1.39/14   3.45/12   4.29/12   5.46/11   7.31/14  10.08/15  11.03/15  12.26/13  13.23/11  18.03/15  18.43/15  22.10/17  23.49/17  25.19/17  25.46/16  26.15/16 
    SK Praga Praha                        1.39/14   2.06/15   0.44/8    1.17/10   1.45/20   2.37/18   0.55/17   1.23/9    0.57/10   4.40/18   0.40/13   3.27/19   1.39/17   1.30/14   0.27/9    0.29/15 
 17 Ryšavý Vít                     26.22  1.37/13   4.05/14   4.52/14   6.27/15   8.03/16  10.31/17  11.25/17  13.50/18  14.59/17  18.17/16  19.03/16  21.46/15  23.10/15  25.14/16  25.47/17  26.22/17 
    OOB TJ Sokol Troja                    1.37/13   2.28/19   0.47/12   1.35/17   1.36/17   2.28/15   0.54/15   2.25/16   1.09/13   3.18/13   0.46/18   2.43/17   1.24/11   2.04/19   0.33/16   0.35/18 
 18 Procházka Jan                  26.47  1.30/10   3.48/13   4.39/13   6.07/13   7.24/13   9.47/14  10.41/13  12.58/16  14.24/15  19.21/17  20.02/18  22.36/18  24.00/18  25.37/18  26.17/18  26.47/18 
    TJ Tesla Brno                         1.30/10   2.18/17   0.51/15   1.28/15   1.17/13   2.23/14   0.54/15   2.17/15   1.26/18   4.57/20   0.41/15   2.34/15   1.24/11   1.37/16   0.40/19   0.30/17 
 19 Pelz Lubomír                   35.38  7.05/20   9.26/20  10.30/20  12.34/20  14.14/20  17.00/20  17.57/20  20.40/19  22.05/19  25.43/19  26.34/19  29.53/19  32.38/19  34.24/19  35.03/19  35.38/19 
    SKP Žďár nad Sázavou                  7.05/20   2.21/18   1.04/19   2.04/19   1.40/18   2.46/19   0.57/18   2.43/18   1.25/17   3.38/14   0.51/20   3.19/18   2.45/19   1.46/17   0.39/18   0.35/18 
 20 Valasek Josef                  38.58  1.45/15   4.47/16   5.53/17   8.39/19  10.19/19  13.45/19  14.45/19  23.23/20  24.43/20  28.48/20  29.36/20  32.02/20  33.53/20  37.21/20  38.17/20  38.58/20 
    AC Sparta Praha                       1.45/15   3.02/20   1.06/20   2.46/20   1.40/18   3.26/20   1.00/19   8.38/20   1.20/16   4.05/16   0.48/19   2.26/13   1.51/18   3.28/20   0.56/20   0.41/20 
    Rejmont Milan              DISK       1.02/     2.18/     2.53/     3.51/     4.52/     6.30/     7.02/     8.00/     8.47/    10.57/         /    13.37/    14.36/    15.49/    16.10/    16.29/   
    Lokomotiva Trutnov                    1.02/     1.16/     0.35/     0.58/     1.01/     1.38/     0.32/     0.58/     0.47/     2.10/         /         /     0.59/     1.13/     0.21/     0.19/   
    Pospíšil Jaromír           DISK       0.56/     2.14/     2.46/     3.37/     4.39/    10.09/    10.44/         /    11.55/    17.34/    18.00/    19.26/    20.12/    21.19/    21.40/    22.01/   
    SKP Žďár nad Sázavou                  0.56/     1.18/     0.32/     0.51/     1.02/     5.30/     0.35/         /         /     5.39/     0.26/     1.26/     0.46/     1.07/     0.21/     0.21/   
    Buriánek Jaromír           DISK       4.53/     6.53/     7.26/     8.33/     9.31/    11.12/    12.01/    13.35/    14.26/    16.58/         /    19.43/    20.45/    21.55/    22.18/    22.42/   
    AC Sparta Praha                       4.53/     2.00/     0.33/     1.07/     0.58/     1.41/     0.49/     1.34/     0.51/     2.32/         /         /     1.02/     1.10/     0.23/     0.24/   
    Pokorný Karel              DISK           /     5.57/     7.01/     8.44/    10.14/    12.50/    13.41/    15.15/    16.38/    20.26/    21.14/    24.18/    26.08/    27.55/    28.27/    28.53/   
    KOB Temelín                               /         /     1.04/     1.43/     1.30/     2.36/     0.51/     1.34/     1.23/     3.48/     0.48/     3.04/     1.50/     1.47/     0.32/     0.26/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         1.9km   75m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-75      2-77      3-101     4-84      5-85      6-52      7-40      8-92      9-54     10-57     11-44     12-81     13-82     14-83     15-100   
  1 Vlach Oldřich                  17.42  1.08/1*   2.37/1*   3.14/1*   4.16/1*   5.19/1*   7.07/1*   7.45/1*   8.59/1*   9.51/1*  12.14/1*  12.48/1*  14.18/1*  15.38/1*  16.54/1*  17.18/1*  17.42/1* 
    VSK VŠB TU Ostrava                    1.08/1*   1.29/2    0.37/1*   1.02/1*   1.03/1*   1.48/1*   0.38/1*   1.14/3    0.52/2    2.23/2    0.34/2    1.30/1*   1.20/4    1.16/1*   0.24/3    0.24/3  
  2 Fišák Jan                      18.18  1.13/3    2.40/2    3.19/2    4.32/2    5.36/2    7.45/2    8.27/2    9.37/2   10.27/2   12.40/2   13.11/2   14.52/2   16.03/2   17.35/2   17.57/2   18.18/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  1.13/3    1.27/1*   0.39/2    1.13/3    1.04/2    2.09/5    0.42/2    1.10/1*   0.50/1*   2.13/1*   0.31/1*   1.41/2    1.11/2    1.32/4    0.22/1*   0.21/1* 
  3 Dohnal Josef                   21.17  1.12/2    2.44/3    3.32/3    4.43/3    6.04/3    8.50/4    9.36/4   10.46/3   11.44/3   15.03/3   15.39/3   17.23/3   18.39/3   20.19/3   20.47/3   21.17/3  
    USK Praha                             1.12/2    1.32/3    0.48/7    1.11/2    1.21/7    2.46/11   0.46/5    1.10/1*   0.58/5    3.19/8    0.36/4    1.44/3    1.16/3    1.40/5    0.28/6    0.30/8  
  4 Pospíšil Jiří                  21.36  1.15/4    4.04/8    4.45/8    6.03/7    7.09/7    9.18/7   10.00/6   11.55/6   12.48/6   15.27/5   16.01/5   17.59/5   19.36/4   20.52/4   21.14/4   21.36/4  
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.15/4    2.49/11   0.41/3    1.18/6    1.06/3    2.09/5    0.42/2    1.55/9    0.53/3    2.39/3    0.34/2    1.58/6    1.37/9    1.16/1*   0.22/1*   0.22/2  
  5 Zakouřil Václav                22.43  1.22/5    3.05/4    3.54/4    5.11/4    6.36/4    8.39/3    9.25/3   11.20/4   12.16/4   15.04/4   15.42/4   17.34/4   20.23/5   21.52/5   22.16/5   22.43/5  
    SOK TJ Turnov                         1.22/5    1.43/4    0.49/9    1.17/5    1.25/9    2.03/2    0.46/5    1.55/9    0.56/4    2.48/5    0.38/5    1.52/5    2.49/12   1.29/3    0.24/3    0.27/4  
  6 Sedlář Vladimír                24.18  1.29/6    3.22/5    4.09/5    5.51/5    7.07/6    9.14/6    9.57/5   11.24/5   12.24/5   17.10/6   17.49/6   19.53/6   21.28/6   23.20/6   23.51/6   24.18/6  
    NORD Slavia Minerva Opava             1.29/6    1.53/7    0.47/6    1.42/9    1.16/5    2.07/3    0.43/4    1.27/4    1.00/6    4.46/12   0.39/6    2.04/7    1.35/7    1.52/10   0.31/8    0.27/4  
  7 Gřunděl Ivan                   25.17  3.09/11   4.55/10   5.46/10   7.01/9    8.25/9   10.54/9   11.51/9   13.23/8   14.36/8   18.47/9   19.32/9   21.17/7   22.23/7   24.08/7   24.48/7   25.17/7  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.09/11   1.46/5    0.51/10   1.15/4    1.24/8    2.29/8    0.57/8    1.32/6    1.13/9    4.11/11   0.45/8    1.45/4    1.06/1*   1.45/6    0.40/11   0.29/7  
  8 Suchý Karel                    25.32  1.57/8    3.47/7    4.30/6    5.53/6    7.05/5    9.13/5   10.06/7   12.41/7   15.38/9   18.23/8   19.02/8   21.17/7   22.45/8   24.41/8   25.05/8   25.32/8  
    SK Praga Praha                        1.57/8    1.50/6    0.43/4    1.23/7    1.12/4    2.08/4    0.53/7    2.35/12   2.57/12   2.45/4    0.39/6    2.15/9    1.28/6    1.56/11   0.24/3    0.27/4  
  9 Šmrha František                25.59  1.40/7    3.45/6    4.43/7    6.07/8    7.46/8   10.40/8   11.41/8   13.24/9   14.35/7   18.13/7   18.59/7   21.28/9   23.05/9   24.50/9   25.27/9   25.59/9  
    OK Jihlava                            1.40/7    2.05/9    0.58/11   1.24/8    1.39/10   2.54/12   1.01/9    1.43/8    1.11/7    3.38/9    0.46/9    2.29/11   1.37/9    1.45/6    0.37/10   0.32/11 
 10 Lisý Jan                       27.28  4.28/12   6.27/12   7.11/12   8.55/12  10.42/12  13.08/12  14.12/12  15.39/11  16.51/11  20.09/11  21.02/11  23.08/10  24.29/10  26.15/10  26.57/10  27.28/10 
    SKOB Ostrov                           4.28/12   1.59/8    0.44/5    1.44/10   1.47/11   2.26/7    1.04/11   1.27/4    1.12/8    3.18/7    0.53/12   2.06/8    1.21/5    1.46/8    0.42/12   0.31/10 
 11 Picek Jan                      27.59  2.34/10   5.47/11   6.45/11   8.40/11   9.59/11  12.43/11  13.44/11  15.54/12  17.08/12  20.20/12  21.12/12  23.34/11  25.09/11  26.58/11  27.29/11  27.59/11 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.34/10   3.13/12   0.58/11   1.55/11   1.19/6    2.44/10   1.01/9    2.10/11   1.14/10   3.12/6    0.52/11   2.22/10   1.35/7    1.49/9    0.31/8    0.30/8  
 12 Hlavatý Karel                  29.40  2.17/9    4.25/9    5.13/9    7.23/10   9.18/10  11.48/10  12.56/10  14.34/10  16.15/10  20.05/10  20.52/10  24.10/12  26.36/12  28.36/12  29.06/12  29.40/12 
    Slavoj Praha                          2.17/9    2.08/10   0.48/7    2.10/12   1.55/12   2.30/9    1.08/12   1.38/7    1.41/11   3.50/10   0.47/10   3.18/12   2.26/11   2.00/12   0.30/7    0.34/12 
    Vyškovský Ivan             DISK       1.32/     3.03/     3.47/     7.07/     8.28/    10.28/    11.13/         /    13.02/    18.17/    18.52/    20.32/    22.02/    23.56/    24.20/    24.48/   
    TJ Zbrojovka Vsetín                   1.32/     1.31/     0.44/     3.20/     1.21/     2.00/     0.45/         /         /     5.15/     0.35/     1.40/     1.30/     1.54/     0.24/     0.28/   
    Kohout Tomáš               DISK       2.13/     4.29/     5.50/     9.03/    10.44/    12.30/    13.05/         /    14.58/    20.25/    20.59/    22.35/    24.06/    25.50/    26.08/    26.30/   
    Slovan Praha                          2.13/     2.16/     1.21/     3.13/     1.41/     1.46/     0.35/         /         /     5.27/     0.34/     1.36/     1.31/     1.44/     0.18/     0.22/   
    Petrželka Pavel            DISK       2.09/     3.59/     4.50/     6.44/         /    33.57/    46.00/    48.09/    49.24/    53.54/    54.34/    59.34/    61.27/    63.05/    63.40/    64.18/   
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.09/     1.50/     0.51/     1.54/         /         /    12.03/     2.09/     1.15/     4.30/     0.40/     5.00/     1.53/     1.38/     0.35/     0.38/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         1.6km   60m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-75      2-77      3-101     4-84      5-85      6-54      7-43      8-57      9-60     10-90     11-82     12-94     13-100   
  1 Havlík Jaroslav                13.17  1.13/1*   2.40/1*   3.17/1*   4.20/1*   5.19/1*   6.17/1*   7.29/1*   8.33/1*   9.18/1*  10.02/1*  10.51/1*  12.02/1*  12.55/1*  13.17/1* 
    Sportcentrum Jičín                    1.13/1*   1.27/1*   0.37/1*   1.03/1*   0.59/1*   0.58/1*   1.12/1*   1.04/1*   0.45/1*   0.44/1*   0.49/1*   1.11/1*   0.53/4    0.22/1* 
  2 Křtěnský Jaroslav              16.05  1.17/2    2.56/2    3.52/2    5.22/2    6.39/2    7.52/3    9.17/3   10.53/2   11.48/2   12.40/2   13.30/2   14.44/2   15.35/2   16.05/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.17/2    1.39/3    0.56/8    1.30/8    1.17/4    1.13/8    1.25/4    1.36/6    0.55/6    0.52/3    0.50/2    1.14/4    0.51/2    0.30/9  
  3 Attl Vladimír                  16.13  1.30/4    3.04/3    4.08/4    5.30/3    6.39/2    7.43/2    9.12/2   11.10/4   11.55/3   12.41/3   13.55/3   15.06/3   15.49/3   16.13/3  
    SK Praga Praha                        1.30/4    1.34/2    1.04/11   1.22/5    1.09/2    1.04/2    1.29/7    1.58/10   0.45/1*   0.46/2    1.14/10   1.11/1*   0.43/1*   0.24/3  
  4 Bláha Svatopluk                16.47  1.33/5    3.16/4    4.12/6    5.30/3    7.20/5    8.26/5    9.52/5   11.13/5   12.06/5   13.05/4   14.16/4   15.28/4   16.24/4   16.47/4  
    Slavoj Praha                          1.33/5    1.43/4    0.56/8    1.18/2    1.50/11   1.06/3    1.26/5    1.21/4    0.53/5    0.59/8    1.11/9    1.12/3    0.56/5    0.23/2  
  5 Weber  Petr                    17.49  1.29/3    3.21/5    4.02/3    5.42/5    7.00/4    8.09/4    9.33/4   10.59/3   12.02/4   13.11/5   14.19/5   15.56/5   17.18/5   17.49/5  
    OK 99 Hradec Králové                  1.29/3    1.52/6    0.41/3    1.40/9    1.18/5    1.09/6    1.24/3    1.26/5    1.03/8    1.09/11   1.08/7    1.37/7    1.22/11   0.31/10 
  6 Mašek Pavel                    18.42  2.02/8    4.03/8    4.45/8    6.11/8    7.37/8    8.50/8   10.25/8   12.05/7   13.04/7   14.10/7   15.13/7   17.07/6   18.13/6   18.42/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.02/8    2.01/10   0.42/4    1.26/6    1.26/7    1.13/8    1.35/9    1.40/7    0.59/7    1.06/10   1.03/4    1.54/9    1.06/7    0.29/7  
  7 Vykysalý  František            19.07  1.43/7    3.30/6    4.10/5    6.06/7    7.22/6    8.30/7   10.07/7   11.23/6   12.39/6   13.36/6   14.42/6   17.50/7   18.42/7   19.07/7  
    OK 99 Hradec Králové                  1.43/7    1.47/5    0.40/2    1.56/11   1.16/3    1.08/5    1.37/10   1.16/3    1.16/10   0.57/5    1.06/5    3.08/11   0.52/3    0.25/4  
  8 Novotný Petr                   20.37  4.00/9    5.55/9    6.42/9    8.02/9    9.30/9   10.39/9   12.06/9   13.50/8   14.55/8   15.58/8   17.06/8   19.13/8   20.11/8   20.37/8  
    OK 99 Hradec Králové                  4.00/9    1.55/7    0.47/5    1.20/3    1.28/8    1.09/6    1.27/6    1.44/8    1.05/9    1.03/9    1.08/7    2.07/10   0.58/6    0.26/5  
  9 Semorád Miloš                  21.56  4.28/10   6.35/10   7.23/10   8.43/10  10.15/10  11.33/10  13.23/10  15.20/9   16.36/9   17.34/9   18.35/9   20.16/9   21.25/9   21.56/9  
    AC Sparta Praha                       4.28/10   2.07/11   0.48/6    1.20/3    1.32/9    1.18/10   1.50/11   1.57/9    1.16/10   0.58/6    1.01/3    1.41/8    1.09/9    0.31/10 
 10 Boudný Zdeněk                  22.34  1.35/6    3.34/7    4.31/7    5.59/6    7.22/6    8.29/6   10.00/6   16.29/10  17.21/10  18.19/10  19.26/10  20.59/10  22.05/10  22.34/10 
    OK Jihlava                            1.35/6    1.59/9    0.57/10   1.28/7    1.23/6    1.07/4    1.31/8    6.29/11   0.52/4    0.58/6    1.07/6    1.33/6    1.06/7    0.29/7  
 11 Vřešťál Jan                    23.41  6.51/11   8.49/11   9.37/11  11.19/11  12.53/11  14.14/11  15.34/11  16.41/11  17.31/11  18.27/11  20.45/11  21.59/11  23.14/11  23.41/11 
    Nereg. Vřeštál                        6.51/11   1.58/8    0.48/6    1.42/10   1.34/10   1.21/11   1.20/2    1.07/2    0.50/3    0.56/4    2.18/11   1.14/4    1.15/10   0.27/6  
    Málek Josef                DISK           /     4.50/     6.04/     9.48/    11.13/    12.22/    14.35/    16.10/    17.24/    18.51/    20.31/    22.22/    23.26/    24.02/   
    OK Lokomotiva Pardubice                   /         /     1.14/     3.44/     1.25/     1.09/     2.13/     1.35/     1.14/     1.27/     1.40/     1.51/     1.04/     0.36/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.2km   35m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-96      2-61      3-63      4-56      5-64      6-65      7-67      8-100   
  1 Novotná Viktorka               16.26  3.20/4    4.20/2    7.32/1*   8.26/1*   9.39/1*  11.34/1*  12.44/1*  16.02/1*  16.26/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.20/4    1.00/1*   3.12/3    0.54/12   1.13/8    1.55/6    1.10/2    3.18/5    0.24/1* 
  2 Šafková Sofie                  16.31  4.51/21   6.02/20   8.27/7    9.53/10  10.58/7   12.24/3   13.20/2   16.05/2   16.31/2  
    SK Kamenice                           4.51/21   1.11/9    2.25/1*   1.26/29   1.05/2    1.26/1*   0.56/1*   2.45/2    0.26/2  
  3 Havel Tomáš                    17.26  3.24/7    4.37/6    8.24/6    9.39/7   11.06/10  12.59/6   14.24/6   17.00/3   17.26/3  
    SOK TJ Turnov                         3.24/7    1.13/10   3.47/9    1.15/24   1.27/20   1.53/5    1.25/8    2.36/1*   0.26/2  
  4 Štorová Anna                   17.40  3.22/5    4.26/5    7.54/3    8.35/2    9.47/2   11.50/2   13.50/3   17.05/4   17.40/4  
    SKOB Roudnice nad Labem               3.22/5    1.04/3    3.28/4    0.41/1*   1.12/5    2.03/7    2.00/22   3.15/4    0.35/22 
  5 Kovářík Tomáš                  17.52  3.07/1*   4.38/7    7.45/2    8.36/3   10.01/3   12.27/4   14.01/4   17.22/5   17.52/5  
    SK Kamenice                           3.07/1*   1.31/20   3.07/2    0.51/6    1.25/17   2.26/15   1.34/13   3.21/6    0.30/12 
  6 Broda Aleš                     18.23  3.22/5    4.25/4    9.04/10   9.49/9   11.01/8   12.53/5   14.09/5   17.54/6   18.23/6  
    Sokol Frýdek - Místek                 3.22/5    1.03/2    4.39/18   0.45/3    1.12/5    1.52/4    1.16/4    3.45/14   0.29/10 
  7 Bernatíková Hana               19.20  3.30/8    4.58/9    8.32/8    9.44/8   11.03/9   13.27/8   15.23/10  18.54/7   19.20/7  
    Sokol Frýdek - Místek                 3.30/8    1.28/18   3.34/5    1.12/22   1.19/15   2.24/14   1.56/19   3.31/10   0.26/2  
  8 Linková Lucie                  19.41  3.13/3    4.21/3    8.19/5    9.11/5   10.29/4   14.18/13  15.43/12  19.09/8   19.41/8  
    OOB TJ Turnov                         3.13/3    1.08/6    3.58/11   0.52/9    1.18/13   3.49/29   1.25/8    3.26/9    0.32/15 
  9 Kopecká Johana                 20.05  3.08/2    4.14/1*   8.04/4    8.55/4   10.49/6   13.04/7   15.04/7   19.38/10  20.05/9  
    USK Praha                             3.08/2    1.06/5    3.50/10   0.51/6    1.54/30   2.15/9    2.00/22   4.34/24   0.27/6  
 10 Oncirk Jan                     20.17  3.59/13   5.27/11   9.29/13  10.21/13  11.38/13  13.57/11  15.22/9   19.43/11  20.17/10 
    SKOB Ostrov                           3.59/13   1.28/18   4.02/13   0.52/9    1.17/12   2.19/10   1.25/8    4.21/20   0.34/18 
 11 Rožek Vilém                    20.27  3.36/9    4.40/8    9.24/12  10.32/14  12.03/14  14.55/15  16.10/13  19.57/13  20.27/11 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.36/9    1.04/3    4.44/19   1.08/20   1.31/23   2.52/19   1.15/3    3.47/15   0.30/12 
 12 Pelc Matyáš                    20.29  4.36/19   5.45/17   9.31/14  10.15/12  11.27/11  13.49/10  15.12/8   19.35/9   20.29/12 
    TJ ČZ Strakonice                      4.36/19   1.09/7    3.46/8    0.44/2    1.12/5    2.22/13   1.23/6    4.23/21   0.54/34 
 13 Kristýna Klímová               20.32  3.58/12   5.08/10   8.45/9    9.36/6   10.38/5   13.31/9   15.25/11  19.53/12  20.32/13 
    TJ ZVVZ Milevsko                      3.58/12   1.10/8    3.37/6    0.51/6    1.02/1*   2.53/21   1.54/17   4.28/22   0.39/31 
 14 Šritrová Lenka                 20.38  3.55/11   5.28/12   9.40/15  11.09/17  12.34/16  15.38/18  17.07/16  20.11/14  20.38/14 
    SOK TJ Turnov                         3.55/11   1.33/21   4.12/15   1.29/30   1.25/17   3.04/25   1.29/12   3.04/3    0.27/6  
 15 Suchá Simona                   21.08  4.00/14   5.41/16   9.42/16  10.43/15  12.23/15  14.34/14  16.29/14  20.42/15  21.08/15 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.00/14   1.41/25   4.01/12   1.01/17   1.40/24   2.11/8    1.55/18   4.13/19   0.26/2  
 16 Kopecká Valentýna              21.33  5.10/23   6.30/22  11.16/21  12.09/21  13.23/20  15.44/19  17.10/17  20.58/16  21.33/16 
    USK Praha                             5.10/23   1.20/14   4.46/20   0.53/11   1.14/10   2.21/12   1.26/11   3.48/16   0.35/22 
 17 Titzová Adéla                  21.48  3.46/10   5.40/15   9.52/17  11.04/16  12.34/16  15.26/16  17.41/19  21.14/17  21.48/17 
    USK Praha                             3.46/10   1.54/26   4.12/15   1.12/22   1.30/21   2.52/19   2.15/26   3.33/11   0.34/18 
 18 Vydrová Zuzana                 21.50  4.07/15   5.29/13   9.12/11  10.10/11  11.28/12  14.01/12  16.31/15  21.15/18  21.50/18 
    OK RECO Sport                         4.07/15   1.22/15   3.43/7    0.58/15   1.18/13   2.33/16   2.30/30   4.44/25   0.35/22 
 19 Titz Adam                      21.59  4.21/18   5.57/19  10.09/18  11.14/18  12.38/18  15.35/17  17.32/18  21.25/19  21.59/19 
    USK Praha                             4.21/18   1.36/22   4.12/15   1.05/18   1.24/16   2.57/23   1.57/20   3.53/17   0.34/18 
 20 Zakouřil Matyáš                22.37  4.58/22   6.16/21  10.19/19  11.40/19  13.06/19  16.24/21  18.22/21  22.01/20  22.37/20 
    USK Praha                             4.58/22   1.18/12   4.03/14   1.21/27   1.26/19   3.18/26   1.58/21   3.39/13   0.36/27 
 21 Puchalský Jan                  22.38  7.31/31   8.49/29  13.52/25  14.42/24  15.48/24  17.28/22  18.47/22  22.10/21  22.38/21 
    USK Praha                             7.31/31   1.18/12   5.03/24   0.50/5    1.06/3    1.40/2    1.19/5    3.23/7    0.28/9  
 22 Zabořil Ondra                  23.13  4.12/16   5.39/14  10.38/20  11.43/20  13.24/21  16.18/20  18.07/20  22.38/22  23.13/22 
    OB Jenišovice                         4.12/16   1.27/17   4.59/23   1.05/18   1.41/25   2.54/22   1.49/16   4.31/23   0.35/22 
 23 Trnka Martin                   25.01  8.49/35  10.05/30  14.57/28  15.45/25  16.58/25  18.46/23  20.30/23  24.34/23  25.01/23 
    USK Praha                             8.49/35   1.16/11   4.52/22   0.48/4    1.13/8    1.48/3    1.44/15   4.04/18   0.27/6  
 24 Zánová Aneta                   28.58  6.57/30  12.25/34  18.42/32  19.38/32  21.22/32  23.41/29  25.05/28  28.28/24  28.58/24 
    SK Kamenice                           6.57/30   5.28/37   6.17/30   0.56/14   1.44/26   2.19/10   1.24/7    3.23/7    0.30/12 
 25 Ceulemans Lise                 29.32  4.14/17   5.50/18  17.13/31  19.00/31  20.30/30  23.06/28  25.28/29  29.03/26  29.32/25 
    Trol Belgium                          4.14/17   1.36/22  11.23/37   1.47/34   1.30/21   2.36/17   2.22/28   3.35/12   0.29/10 
 26 Kubecová Magda                 29.37  5.15/24   6.54/23  12.29/22  13.54/22  15.45/22  19.27/24  22.11/24  28.39/25  29.37/26 
    TJ Stadion Nový Bor                   5.15/24   1.39/24   5.35/27   1.25/28   1.51/29   3.42/28   2.44/33   6.28/33   0.58/35 
 27 Trnka Marek                    30.20  6.46/29   8.09/25  14.31/27  15.46/26  18.01/27  22.21/27  24.37/26  29.46/27  30.20/27 
    USK Praha                             6.46/29   1.23/16   6.22/31   1.15/24   2.15/33   4.20/30   2.16/27   5.09/26   0.34/18 
 28 Horák Pavel                    30.49  4.44/20   7.07/24  13.34/24  16.00/27  17.14/26  21.51/26  24.15/25  30.11/28  30.49/28 
    USK Praha                             4.44/20   2.23/28   6.27/33   2.26/38   1.14/10   4.37/32   2.24/29   5.56/29   0.38/30 
 29 Horáková Barbora               31.47  5.30/25   8.13/26  13.00/23  13.59/23  15.47/23  20.48/25  25.01/27  31.08/29  31.47/29 
    USK Praha                             5.30/25   2.43/29   4.47/21   0.59/16   1.48/27   5.01/33   4.13/36   6.07/31   0.39/31 
 30 Richterová Julie               32.20  6.29/28   8.40/28  15.03/29  17.18/29  20.25/29  23.58/30  26.08/30  31.44/30  32.20/30 
    TJ Spartak Adamov                     6.29/28   2.11/27   6.23/32   2.15/36   3.07/38   3.33/27   2.10/24   5.36/28   0.36/27 
 31 Dobiášová Jitka                35.11  8.43/34  11.42/33  17.12/30  18.51/30  20.39/31  25.03/32  28.33/32  34.38/31  35.11/31 
    SKOB Roudnice nad Labem               8.43/34   2.59/33   5.30/26   1.39/32   1.48/27   4.24/31   3.30/35   6.05/30   0.33/16 
 32 Urbánková Eva                  36.32  5.34/26   8.24/27  14.21/26  16.38/28  19.20/28  24.46/31  27.48/31  35.49/32  36.32/32 
    SKOB Ostrov                           5.34/26   2.50/32   5.57/28   2.17/37   2.42/37   5.26/35   3.02/34   8.01/34   0.43/33 
 32 Fáčková Tereza                 36.32 10.21/37  13.09/35  21.01/37  22.39/37  25.12/38  28.09/34  30.45/35  35.59/33  36.32/32 
    USK Praha                            10.21/37   2.48/30   7.52/35   1.38/31   2.33/36   2.57/23   2.36/31   5.14/27   0.33/16 
 34 Nešporová Marie                37.57  8.37/33  14.18/38  19.35/35  20.50/33  23.09/33  28.23/35  30.37/34  36.46/34  37.57/34 
    OOB Třebíč                            8.37/33   5.41/38   5.17/25   1.15/24   2.19/34   5.14/34   2.14/25   6.09/32   1.11/37 
 35 Siegl Matyáš                   44.14  6.12/27  11.20/32  22.48/38  23.43/38  24.53/37  27.32/33  29.08/33  43.37/36  44.14/35 
    VŠSK MFF UK Praha                     6.12/27   5.08/36  11.28/38   0.55/13   1.10/4    2.39/18   1.36/14  14.29/38   0.37/29 
 36 Brádler Václav                 44.24 10.06/36  13.13/36  19.24/34  21.09/34  23.17/34  30.04/37  34.57/38  43.49/37  44.24/36 
    USK Praha                            10.06/36   3.07/35   6.11/29   1.45/33   2.08/31   6.47/37   4.53/38   8.52/35   0.35/22 
 37 Rychlá Kája                    44.25 10.46/38  13.52/37  20.30/36  21.41/36  23.52/36  30.42/38  33.23/36  42.49/35  44.25/37 
    TJ Loko Krnov                        10.46/38   3.06/34   6.38/34   1.11/21   2.11/32   6.50/38   2.41/32   9.26/36   1.36/38 
 38 Pavelec Matěj                  46.18  7.40/32  10.29/31  19.19/33  21.10/35  23.42/35  29.42/36  34.11/37  45.09/38  46.18/38 
    SK lyžování a OB Nová Paka            7.40/32   2.49/31   8.50/36   1.51/35   2.32/35   6.00/36   4.29/37  10.58/37   1.09/36 
    Dobiášová Anna             DISK      13.14/    17.21/    29.25/         /    39.35/    52.09/    57.56/    68.54/    69.46/   
    SKOB Roudnice nad Labem              13.14/     4.07/    12.04/         /         /    12.34/     5.47/    10.58/     0.52/   
    Spratek Adam               DISK       3.22/     6.20/     9.19/    10.06/    10.52/         /    14.10/    16.55/    17.21/   
    Sokol Frýdek - Místek                 3.22/     2.58/     2.59/     0.47/     0.46/         /         /     2.45/     0.26/   
    Brettl Filip               DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SK Viprahlo                               /     2.47/     7.23/     1.57/     2.58/     6.21/     3.02/     7.38/     0.54/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          2.0km   70m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-96      3-61      4-62      5-56      6-64      7-85      8-55      9-82     10-83     11-100   
  1 Kula Tadeáš                    26.37  4.10/1*   7.09/1*   8.06/1*  10.35/1*  13.24/1*  14.37/1*  17.53/1*  20.31/1*  23.48/1*  25.50/1*  26.15/1*  26.37/1* 
    OOB Vamberk                           4.10/1*   2.59/2    0.57/1*   2.29/8    2.49/3    1.13/6    3.16/6    2.38/7    3.17/3    2.02/6    0.25/2    0.22/2  
  2 Kříž Martin                    28.59  5.30/3    8.42/3    9.55/3   11.42/2   14.25/2   15.15/2   18.43/2   21.57/2   25.46/2   27.51/2   28.30/2   28.59/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  5.30/3    3.12/5    1.13/4    1.47/1*   2.43/1*   0.50/3    3.28/9    3.14/11   3.49/6    2.05/9    0.39/11   0.29/10 
  3 Kršáková Olga                  30.19  6.01/5    9.43/5   11.01/5   13.55/5   17.35/3   18.52/3   21.31/3   24.02/3   27.12/3   29.15/3   29.47/3   30.19/3  
    OB Vizovice                           6.01/5    3.42/8    1.18/7    2.54/12   3.40/7    1.17/8    2.39/2    2.31/5    3.10/1*   2.03/8    0.32/7    0.32/12 
  4 Wiedenfeld Ute                 33.59  5.52/4    8.57/4   10.21/4   12.53/4   19.40/5   20.56/5   23.38/4   27.31/6   31.09/5   32.47/4   33.34/4   33.59/4  
    SSV Planeta Radebeul                  5.52/4    3.05/3    1.24/11   2.32/9    6.47/10   1.16/7    2.42/4    3.53/13   3.38/5    1.38/2    0.47/12   0.25/3  
  5 Lukášová Kamila                34.38  7.00/7   10.46/7   12.01/6   15.01/7   18.05/4   19.39/4   23.51/5   26.01/4   30.45/4   33.24/5   33.58/5   34.38/5  
    TJ Sparta Doly Kladno                 7.00/7    3.46/10   1.15/5    3.00/13   3.04/5    1.34/11   4.12/11   2.10/4    4.44/10   2.39/13   0.34/9    0.40/14 
  6 Zakouřilová Markéta            35.23 12.47/11  16.32/11  17.55/11  20.21/11  23.07/7   24.03/7   26.43/7   28.36/7   32.28/6   34.24/6   34.55/6   35.23/6  
    OB Jenišovice                        12.47/11   3.45/9    1.23/10   2.26/7    2.46/2    0.56/4    2.40/3    1.53/3    3.52/7    1.56/4    0.31/5    0.28/7  
  7 Šestáková Eva                  38.25  8.28/8   12.14/9   13.56/9   16.48/9   19.46/6   21.36/6   24.04/6   27.19/5   35.25/7   37.26/7   37.57/7   38.25/7  
    SK Radioklub Blansko                  8.28/8    3.46/10   1.42/13   2.52/11   2.58/4    1.50/14   2.28/1*   3.15/12   8.06/12   2.01/5    0.31/5    0.28/7  
  8 Novák Miroslav                 43.05  8.34/9   11.15/8   12.33/7   14.34/6   29.34/11  30.51/12  33.46/9   36.22/9   39.41/8   41.53/8   42.40/8   43.05/8  
    SK Žabovřesky Brno                    8.34/9    2.41/1*   1.18/7    2.01/3   15.00/13   1.17/8    2.55/5    2.36/6    3.19/4    2.12/10   0.47/12   0.25/3  
  9 Nováková Jana                  43.47  9.07/10  12.15/10  13.26/8   15.22/8   30.01/12  30.43/11  34.30/11  37.09/10  40.25/9   42.43/9   43.30/9   43.47/9  
    SK Žabovřesky Brno                    9.07/10   3.08/4    1.11/3    1.56/2   14.39/12   0.42/1*   3.47/10   2.39/8    3.16/2    2.18/11   0.47/12   0.17/1* 
 10 Doležalová Alena               48.46 16.02/13  20.20/13  24.02/15  26.06/14  31.28/13  33.51/13  39.31/13  41.16/12  45.46/10  47.48/10  48.18/10  48.46/10 
    USK Praha                            16.02/13   4.18/15   3.42/14   2.04/4    5.22/8    2.23/15   5.40/14   1.45/2    4.30/9    2.02/6    0.30/3    0.28/7  
 11 Hegerová Ivana                 53.41 16.33/14  20.35/14  22.02/13  24.47/13  27.53/9   29.40/9   34.29/10  37.33/11  49.53/11  52.21/11  53.08/11  53.41/11 
    SK Radioklub Blansko                 16.33/14   4.02/12   1.27/12   2.45/10   3.06/6    1.47/13   4.49/13   3.04/9   12.20/14   2.28/12   0.47/12   0.33/13 
 12 Přibylová Jana                 53.46  6.33/6   10.03/6   14.45/10  18.20/10  24.16/8   25.01/8   31.18/8   34.29/8   50.06/12  53.02/12  53.19/12  53.46/12 
    VŠSK MFF UK Praha                     6.33/6    3.30/7    4.42/15   3.35/14   5.56/9    0.45/2    6.17/15   3.11/10  15.37/15   2.56/14   0.17/1*   0.27/5  
 13 Svitek Vladimír                55.05  4.58/2    8.20/2    9.36/2   11.51/3   28.53/10  30.14/10  34.53/12  46.22/14  50.31/13  54.03/13  54.36/13  55.05/13 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.58/2    3.22/6    1.16/6    2.15/6   17.02/15   1.21/10   4.39/12  11.29/15   4.09/8    3.32/15   0.33/8    0.29/10 
 14 Kopecká Alena                  56.12 12.48/12  17.02/12  18.22/12  20.36/12  36.23/14  37.57/14  41.14/14  42.54/13  53.46/14  55.15/14  55.45/14  56.12/14 
    USK Praha                            12.48/12   4.14/13   1.20/9    2.14/5   15.47/14   1.34/11   3.17/7    1.40/1*  10.52/13   1.29/1*   0.30/3    0.27/5  
 15 Szczygiel Edyta                66.21 18.16/15  22.32/15  23.42/14  41.01/15  48.25/15  49.37/15  52.55/15  56.57/15  63.08/15  65.02/15  65.36/15  66.21/15 
    SZC                                  18.16/15   4.16/14   1.10/2   17.19/15   7.24/11   1.12/5    3.18/8    4.02/14   6.11/11   1.54/3    0.34/9    0.45/15 
    Dastychová Vendula         DISK       8.35/    14.06/    15.26/    19.10/    23.28/    27.02/    32.05/    35.39/    43.02/         /    46.37/    47.04/   
    OK RECO Sport                         8.35/     5.31/     1.20/     3.44/     4.18/     3.34/     5.03/     3.34/     7.23/         /         /     0.27/   
    Schönpflgová Katka         DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    AC Sparta Praha                           /     3.12/     1.00/     2.16/     2.47/     0.51/     2.21/     1.48/     4.09/     1.42/     0.22/     0.27/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          2.3km   95m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-49      3-87      4-62      5-51      6-53      7-92      8-57      9-59     10-81     11-82     12-94     13-100   
  1 Netuka Jan                     22.22  4.02/1*   5.09/1*   6.31/1*   8.35/1*   9.37/1*  10.57/1*  12.40/1*  15.47/1*  16.17/1*  17.59/1*  19.47/1*  21.06/1*  21.58/1*  22.22/1* 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.02/1*   1.07/1*   1.22/2    2.04/2    1.02/2    1.20/1*   1.43/1*   3.07/1*   0.30/8    1.42/1*   1.48/6    1.19/1*   0.52/4    0.24/4  
  2 Ramba Jiří                     28.59  5.44/3    7.18/2    8.45/2   10.48/2   11.53/2   13.51/2   17.40/2   22.31/2   22.52/2   24.44/2   26.23/2   27.49/2   28.39/2   28.59/2  
    SK Kotlářka Praha                     5.44/3    1.34/2    1.27/3    2.03/1*   1.05/3    1.58/3    3.49/6    4.51/5    0.21/5    1.52/3    1.39/5    1.26/3    0.50/3    0.20/2  
  3 Kadečka Dušan                  32.30  4.46/2    9.04/5   10.19/3   12.56/3   13.54/3   15.30/3   20.15/3   25.58/3   26.09/3   28.06/3   29.29/3   31.14/3   32.07/3   32.30/3  
    OB Jenišovice                         4.46/2    4.18/10   1.15/1*   2.37/3    0.58/1*   1.36/2    4.45/7    5.43/7    0.11/1*   1.57/4    1.23/1*   1.45/5    0.53/5    0.23/3  
  4 Kočí Jana                      42.40  6.53/5    8.46/4   10.50/4   13.33/4   14.48/4   17.16/4   22.50/4   29.15/4   29.28/4   34.07/4   35.35/4   41.31/4   42.16/4   42.40/4  
    lepus.cz                              6.53/5    1.53/5    2.04/4    2.43/4    1.15/4    2.28/5    5.34/9    6.25/9    0.13/3    4.39/11   1.28/4    5.56/11   0.45/2    0.24/4  
  5 Suková Eva                     48.03  7.49/7   10.58/7   13.35/6   18.04/6   20.00/5   24.02/5   28.56/5   35.50/5   36.07/5   40.14/5   42.50/5   46.30/5   47.36/5   48.03/5  
    VŠSK MFF UK Praha                     7.49/7    3.09/9    2.37/6    4.29/10   1.56/6    4.02/7    4.54/8    6.54/10   0.17/4    4.07/10   2.36/8    3.40/10   1.06/8    0.27/7  
  6 Mrštíková Hana                 48.22  6.55/6    9.09/6   11.37/5   14.43/5   20.52/6   25.01/6   32.56/6   38.25/6   38.59/6   42.04/6   44.47/6   46.43/6   47.54/6   48.22/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               6.55/6    2.14/7    2.28/5    3.06/7    6.09/10   4.09/8    7.55/10   5.29/6    0.34/9    3.05/7    2.43/11   1.56/6    1.11/10   0.28/9  
  7 Blažková Hana                  51.48  6.05/4    7.51/3   19.18/8   22.08/7   26.14/7   33.59/8   37.18/7   40.44/7   41.32/7   45.23/7   47.14/7   50.16/7   51.21/7   51.48/7  
    SK Radioklub Blansko                  6.05/4    1.46/4   11.27/11   2.50/5    4.06/8    7.45/10   3.19/5    3.26/2    0.48/10   3.51/8    1.51/7    3.02/7    1.05/7    0.27/7  
  8 Švancárová Helena              53.33 21.26/9   23.05/9   26.14/9   29.08/9   30.23/9   35.28/9   37.22/8   42.01/8   46.35/8   48.55/8   50.19/8   52.03/8   53.09/8   53.33/8  
    SK Severka Šumperk                   21.26/9    1.39/3    3.09/9    2.54/6    1.15/4    5.05/9    1.54/3    4.39/4    4.34/11   2.20/5    1.24/2    1.44/4    1.06/8    0.24/4  
  9 Marian Mundok                  63.47 29.53/11  32.08/11  35.55/11  47.43/11  50.00/11  52.10/11  53.56/11  58.06/9   58.17/9   60.01/9   61.25/9   62.46/9   63.29/9   63.47/9  
    Nereg. Mundok                        29.53/11   2.15/8    3.47/10  11.48/11   2.17/7    2.10/4    1.46/2    4.10/3    0.11/1*   1.44/2    1.24/2    1.21/2    0.43/1*   0.18/1* 
 10 Kazdová Dana                   69.08 25.04/10  26.57/10  29.48/10  33.22/10  41.43/10  49.33/10  52.27/10  58.42/10  59.09/10  61.49/10  64.28/10  67.38/10  68.34/10  69.08/10 
    Nereg. Dneboský                      25.04/10   1.53/5    2.51/8    3.34/8    8.21/11   7.50/11   2.54/4    6.15/8    0.27/7    2.40/6    2.39/9    3.10/9    0.56/6    0.34/10 
 11 Jana Vacková                   81.03 10.30/8   15.53/8   18.38/7   22.41/8   27.31/8   31.31/7   41.11/9   67.51/11  68.12/11  72.09/11  74.49/11  77.51/11  80.00/11  81.03/11 
    KOB Start Blansko                    10.30/8    5.23/11   2.45/7    4.03/9    4.50/9    4.00/6    9.40/11  26.40/11   0.21/5    3.57/9    2.40/10   3.02/7    2.09/11   1.03/11 
    Korčák Marián              DISK       6.45/     8.16/         /         /    14.19/    18.40/    20.15/         /         /         /         /         /    27.51/    28.11/   
    SKOB Baník Havířov                    6.45/     1.31/         /         /         /     4.21/     1.35/         /         /         /         /         /         /     0.20/   
    Šedivý Josef               DISK       7.05/     8.33/    10.09/    12.21/    13.19/    16.15/    18.31/    21.52/         /    26.13/    27.27/    29.30/    30.18/    30.35/   
    SK Studenec                           7.05/     1.28/     1.36/     2.12/     0.58/     2.56/     2.16/     3.21/         /         /     1.14/     2.03/     0.48/     0.17/