Konečné celkové výsledky kategorie                                                                                 23.8.2009 18:37:24
                                                    Pěkné prázdniny 2009 - celkové výsledky
===ČSOB-TUR============================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D10                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nechutová Aneta          SKP Žďár nad Sázavou PZR9951 C     21.14/3       17.28/1       38.42/2       16.05/1       54.47/1  
  2.Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C     18.53/2       22.23/7       41.16/3       18.01/2       59.17/2  
  3.Rusá Vendula             TJ Sokol Dobřichovic DCE0150 C     22.47/5       20.26/5       43.13/4       23.39/7       66.52/3  
  4.Doležalová Eliška        OK Jiskra Nový Bor   BOR9955 C     25.05/8       22.20/6       47.25/6       20.01/3       67.26/4  
  5.Krausová Hnna            TJ Loko Liberec      LLI9852 C     18.42/1       18.16/2       36.58/1       31.41/13      68.39/5  
  6.Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 C     28.24/11      20.15/3       48.39/7       20.25/4       69.04/6  
  7.Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 C     23.39/6       32.21/11      56.00/10      21.01/5       77.01/7  
  8.Hápová  Petra            OK 99 Hradec Králové PHK0051 C     28.44/12      24.21/9       53.05/8       24.33/9       77.38/8  
  9.Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9997 C     30.43/14      24.14/8       54.57/9       25.06/10      80.03/9  
 10.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C     29.44/13      30.25/10      60.09/11      21.24/6       81.33/10 
 11.Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C     28.21/10      36.15/13      64.36/12      26.21/11      90.57/11 
 12.Šantrůčková Anna         SK Kamenice          KAM0150 C     32.18/15      34.13/12      66.31/13      33.46/14     100.17/12 
 13.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 C     26.20/9       48.00/14      74.20/14      28.26/12     102.46/13 
    Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 C     21.44/4   DISK     /    DISK     /        24.13/8   DISK     /   
    Klinkerová Magdaléna     Orientační klub TOM  ROZ9950 C DISK     /             /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Straková Veronika        VSK Přírodověda - or PVP0050 C     24.15/7       20.22/4       44.37/5                              
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D10L                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051       22.45/1       24.45/4       47.30/2       18.50/1       66.20/1  
  2.Vojtišková Viktorie      OK Lokomotiva Pardub LPU0051 C     25.11/2       19.28/2       44.39/1       23.03/2       67.42/2  
  3.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C     29.53/3       23.09/3       53.02/3       30.28/6       83.30/3  
  4.Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C     37.31/5       27.06/5       64.37/5       27.32/4       92.09/4  
  5.Pelcová Kateřina         TJ ČZ Strakonice     CST0050 C     33.11/4       27.52/6       61.03/4       33.07/7       94.10/5  
  6.Petra Klimešová          Tempo Praha          TEP0050 C     40.04/7       36.03/7       76.07/6       29.28/5      105.35/6  
  7.Weberová  Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0155 C     39.31/6       37.05/8       76.36/7       35.56/9      112.32/7  
    Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C DISK     /             /    DISK     /        35.15/8   DISK     /   
    Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C DISK     /        19.09/1   DISK     /        25.25/3   DISK     /   
    Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C     93.37/8            /             /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D12                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 B     21.16/4       17.15/3       38.31/1       11.31/1       50.02/1  
  2.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 B     24.11/10      16.15/1       40.26/2       12.37/2       53.03/2  
  3.Ježková Kateřina         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9750 B     23.38/8       17.11/2       40.49/3       13.12/3       54.01/3  
  4.Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B     24.03/9       19.10/4       43.13/5       14.06/7       57.19/4  
  5.Kavalírová Julie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 C     22.28/5       22.29/10      44.57/7       13.35/4       58.32/5  
  6.Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 B     20.15/2       21.12/6       41.27/4       17.13/15      58.40/6  
  7.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 C     22.43/6       21.51/8       44.34/6       15.47/11      60.21/7  
  8.Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 C     23.22/7       24.26/13      47.48/8       14.36/8       62.24/8  
  9.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 C     21.11/3       29.44/16      50.55/10      14.04/6       64.59/9  
 10.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C     27.39/12      21.32/7       49.11/9       15.58/12      65.09/10 
 11.Tůnová Adéla             SKP Žďár nad Sázavou PZR9751 C     28.17/13      23.22/11      51.39/11      17.26/16      69.05/11 
 12.Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 C     31.24/19      27.01/15      58.25/14      15.01/9       73.26/12 
 13.Tomášková Barbora        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9755       29.05/14      24.20/12      53.25/12      20.10/18      73.35/13 
 14.Čermáková Alžběta        SK Kamenice          KAM9750 C     39.09/22      20.32/5       59.41/15      16.53/13      76.34/14 
 15.Dietrichová Martina      KOB Chemopetrol Litv LIT9751 C     29.09/15      25.11/14      54.20/13      22.19/19      76.39/15 
 16.Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851       30.22/17      33.44/18      64.06/16      15.36/10      79.42/16 
 17.Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C     30.09/16      40.00/19      70.09/18      24.33/21      94.42/17 
 18.Melicharová Anna         KOB Dobruška         DOB9850       31.23/18      33.03/17      64.26/17      35.34/23     100.00/18 
 19.Vydrová Anna             OK RECO Sport        PEN9850 C     49.09/23      43.36/20      92.45/20      23.37/20     116.22/19 
    Wenigová Gabriela        Orientační klub TOM  ROZ9850 C     34.44/20      53.59/21      88.43/19  DISK     /    DISK     /   
    Bejčková Kateřina        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9854 C DISK     /        22.25/9   DISK     /        18.03/17  DISK     /   
    Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 C     36.00/21  DISK     /    DISK     /        33.53/22  DISK     /   
    Švancárová Veronika      SK Severka Šumperk   SSU9853 C     26.23/11  DISK     /    DISK     /        17.10/14  DISK     /   
    Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 B     19.03/1            /             /        13.46/5            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D14                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     22.30/5       18.47/1       41.17/2       16.25/1       57.42/1  
  2.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 B     19.14/1       22.01/5       41.15/1       20.21/3       61.36/2  
  3.Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 B     21.58/3       21.17/3       43.15/4       20.39/4       63.54/3  
  4.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 B     22.05/4       20.43/2       42.48/3       25.20/13      68.08/4  
  5.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 B     23.34/7       23.47/8       47.21/6       22.50/7       70.11/5  
  6.Bohatá Jana              USK Praha            VSP9551 B     25.27/10      23.02/7       48.29/8       22.22/6       70.51/6  
  7.Dragowska Maria          OKS Otwock           005           21.47/2       29.12/16      50.59/9       20.08/2       71.07/7  
  8.Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 C     24.49/9       22.48/6       47.37/7       24.00/10      71.37/8  
  9.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 C     26.30/11      27.42/13      54.12/12      22.15/5       76.27/9  
 10.Zebrowska Barbara        OKS Otwock           005           23.59/8       21.45/4       45.44/5       31.02/16      76.46/10 
 11.Čepelková Nikola         OOB TJ Turnov        TUR9551 C     28.48/16      24.08/9       52.56/10      23.57/9       76.53/11 
 12.Matějková Žofie          Orientační klub TOM  ROZ9550 C     27.08/12      26.48/11      53.56/11      23.15/8       77.11/12 
 13.Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C     28.09/14      26.56/12      55.05/13      24.07/11      79.12/13 
 14.Bargiel Monika           OKS Otwock           005           28.37/15      28.06/14      56.43/15      24.09/12      80.52/14 
 15.Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651       27.55/13      28.13/15      56.08/14      25.51/14      81.59/15 
 16.Klimešová Iva            Tempo Praha          TEP9550 C     31.56/17      25.14/10      57.10/17      26.13/15      83.23/16 
 17.Končáková Klára          Sokol Holešov        HLV9555 C     22.54/6       34.00/17      56.54/16      34.07/17      91.01/17 
    Vydrová Karolína         OK RECO Sport        PEN9650 C     34.53/18  DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D16                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A     30.49/1       16.37/1       47.26/1       25.00/3       72.26/1  
  2.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 B     31.57/2       19.44/3       51.41/2       22.42/2       74.23/2  
  3.Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A     32.45/3       20.25/4       53.10/3       21.17/1       74.27/3  
  4.Voborníková Alena        SK Chotěboř          CTB9451 A     34.40/4       19.03/2       53.43/4       30.54/10      84.37/4  
  5.Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     39.04/8       23.16/8       62.20/8       25.27/4       87.47/5  
  6.Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351       37.59/6       22.45/7       60.44/6       28.26/8       89.10/6  
  7.Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 A     36.54/5       22.34/6       59.28/5       31.03/11      90.31/7  
  8.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 C     40.06/9       24.45/9       64.51/9       27.09/5       92.00/8  
  9.Brodská Adéla            Orientační klub TOM  ROZ9450 C     40.14/10      26.04/10      66.18/10      28.19/7       94.37/9  
 10.Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B     38.49/7       22.25/5       61.14/7       33.25/14      94.39/10 
 11.Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C     43.36/11      29.16/13      72.52/11      29.20/9      102.12/11 
 12.Charvátová Lucie         OOS TJ Spartak Vrchl VRL           43.46/12      32.36/15      76.22/13      27.16/6      103.38/12 
 13.Dlouhá Hana              SK Kotlářka Praha    DKP9450 A     46.35/13      28.52/12      75.27/12      32.00/12     107.27/13 
 14.Klinkerová Tereza        Orientační klub TOM  ROZ9350 C     52.36/14      30.02/14      82.38/15      33.12/13     115.50/14 
 15.Blažková Kateřina        SK Radioklub Blansko RBK9350 B     53.13/15      27.35/11      80.48/14      37.27/15     118.15/15 
 16.Hegerová Petra           SK Radioklub Blansko RBK9355 C     60.48/16      33.30/16      94.18/16      41.04/16     135.22/16 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D18                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A     35.44/1       20.01/1       55.45/1       27.13/3       82.58/1  
  2.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 C     42.02/2       20.04/2       62.06/2       28.11/4       90.17/2  
  3.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B     45.50/6       26.03/7       71.53/5       23.27/1       95.20/3  
  4.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 A     48.17/7       23.57/3       72.14/6       25.18/2       97.32/4  
  5.Kamenická Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK9353 A     44.01/4       25.30/5       69.31/3       30.00/7       99.31/5  
  6.Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 C     45.20/5       25.11/4       70.31/4       31.19/8      101.50/6  
  7.Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 C     53.40/11      25.35/6       79.15/8       28.22/5      107.37/7  
  8.Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A     43.49/3       36.44/15      80.33/9       28.23/6      108.56/8  
  9.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B     49.13/8       29.41/9       78.54/7       38.41/15     117.35/9  
 10.Škvorová Barbora         SK Kamenice          KAM9150 C     52.27/10      30.20/10      82.47/10      38.18/13     121.05/10 
 11.Kršáková Marie           OB Vizovice          VIC9191 B     55.36/12      35.01/14      90.37/12      33.32/10     124.09/11 
 12.Bucharová Eliška         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9253 C     61.05/13      26.12/8       87.17/11      38.27/14     125.44/12 
 13.Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C     64.56/16      32.35/12      97.31/15      36.49/12     134.20/13 
 14.Straková Zuzana          SK Kamenice          KAM9250 C     75.55/18      39.20/16     115.15/17      31.35/9      146.50/14 
 15.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 A     70.35/17      39.41/17     110.16/16      39.31/16     149.47/15 
 16.Sivčáková Petra          OK Chrastava         CHA9251 C     64.28/15      31.02/11      95.30/13      64.59/17     160.29/16 
    Urbanová Johana          SKP Žďár nad Sázavou PZR9251 C     61.37/14      33.58/13      95.35/14  DISK     /    DISK     /   
    Myslivečková Zuzana      SK Praga Praha       PGP9253 B     50.50/9            /             /        33.36/11           /   
 MS.Hejzlarová Vladimíra     TJ OB České Budějovi VCB5651 CMS   68.23/19 MS   37.21/18 MS  105.44/18 MS   53.45/18 MS  159.29/17 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D20                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 A     41.50/2       21.13/2       63.03/2       27.05/2       90.08/1  
  2.Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A     41.35/1       20.58/1       62.33/1       28.46/3       91.19/2  
  3.Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A     45.28/3       26.17/6       71.45/3       26.26/1       98.11/3  
  4.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A     50.11/5       23.50/3       74.01/4       30.44/4      104.45/4  
  5.Novotná Barbora          TJ Tatran Jablonec n TJN8951 C     49.07/4       25.33/5       74.40/5       31.14/5      105.54/5  
  6.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 B     52.49/6       25.07/4       77.56/6       37.42/6      115.38/6  
  7.Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B     63.42/7       29.54/7       93.36/7       44.24/7      138.00/7  
  8.Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C     90.40/8       51.40/8      142.20/8       58.54/8      201.14/8  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21A                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 R     43.27/3       19.32/1       62.59/1       24.18/11      87.17/1  
  1.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     43.24/2       21.13/5       64.37/3       22.40/3       87.17/1  
  3.Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C     44.22/6       21.12/4       65.34/5       23.01/4       88.35/3  
  4.Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C     44.41/7       20.23/2       65.04/4       23.44/8       88.48/4  
  5.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 R     43.50/4       21.46/8       65.36/6       26.22/20      91.58/5  
  6.Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 C     47.09/8       21.19/6       68.28/8       24.13/10      92.41/6  
  7.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C     49.26/14      22.48/12      72.14/12      22.04/1       94.18/7  
  8.Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B     48.24/13      24.23/28      72.47/14      23.07/5       95.54/8  
  9.Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C     51.33/25      21.59/9       73.32/16      23.33/7       97.05/9  
 10.Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 A     51.10/23      23.57/23      75.07/21      22.30/2       97.37/10 
 11.Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C     50.02/17      24.35/30      74.37/19      23.28/6       98.05/11 
 12.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     42.00/1       23.53/21      65.53/7       32.18/44      98.11/12 
 13.Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     48.10/10      23.05/13      71.15/10      28.00/27      99.15/13 
 14.Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 C     48.07/9       22.11/10      70.18/9       29.39/34      99.57/14 
 15.Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253 C     50.10/19      23.15/15      73.25/15      26.47/21     100.12/15 
 16.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     50.39/21      21.21/7       72.00/11      28.23/29     100.23/16 
 17.Staňková Veronika        KOB Start Blansko    SBK8151 C     51.44/27      23.42/18      75.26/22      25.17/14     100.43/17 
 18.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     48.11/11      26.22/36      74.33/18      27.05/24     101.38/18 
 19.Ulahelová Jana           TJ Loko Krnov        KRN8451 C     52.56/34      23.38/17      76.34/25      25.50/17     102.24/19 
 19.Zlesáková Daniela        SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C     52.44/32      24.26/29      77.10/28      25.14/12     102.24/19 
 21.Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 B     52.47/33      25.55/34      78.42/32      24.09/9      102.51/21 
 22.Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C     51.43/26      26.18/35      78.01/31      25.21/16     103.22/22 
 23.Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C     54.03/36      23.51/19      77.54/30      26.07/19     104.01/23 
 24.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C     52.30/31      24.07/25      76.37/26      27.40/26     104.17/24 
 25.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C     52.05/29      23.52/20      75.57/23      28.35/31     104.32/25 
 26.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     57.28/41      22.36/11      80.04/36      25.17/14     105.21/26 
 27.Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C     50.32/20      23.18/16      73.50/17      31.39/41     105.29/27 
 28.Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 C     55.53/39      23.59/24      79.52/35      26.06/18     105.58/28 
 29.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     52.13/30      24.11/26      76.24/24      29.55/36     106.19/29 
 30.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     48.12/12      26.52/39      75.04/20      31.45/43     106.49/30 
 31.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     53.18/35      24.21/27      77.39/29      29.56/37     107.35/31 
 31.Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C     55.08/38      23.53/21      79.01/34      28.34/30     107.35/31 
 33.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     51.11/24      25.54/33      77.05/27      31.24/40     108.29/33 
 34.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A     50.04/18      28.53/43      78.57/33      31.07/39     110.04/34 
 35.Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C     56.22/40      26.29/37      82.51/38      28.54/33     111.45/35 
 36.Kadavá Jana              OK Chrastava         CHA8251 C     59.38/43      27.22/40      87.00/40      26.54/22     113.54/36 
 37.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C     58.18/42      25.36/32      83.54/39      31.43/42     115.37/37 
 38.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C     63.22/44      25.06/31      88.28/41      28.21/28     116.49/38 
 39.Pokorná Magdaléna        SK Praga Praha       PGP7562 C     54.32/37      26.49/38      81.21/37      35.48/46     117.09/39 
 40.Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C     64.25/45      28.35/42      93.00/42      29.53/35     122.53/40 
    Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C     71.41/46  DISK     /    DISK     /        27.19/25  DISK     /   
    Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     49.32/15      23.12/14      72.44/13  DISK     /    DISK     /   
    Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     51.07/22  DISK     /    DISK     /        26.57/23  DISK     /   
    Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254 C                                               28.50/32           /   
    Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C                   28.07/41           /        30.11/38           /   
    Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C                   28.55/44           /                               
    Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C     51.49/28           /             /        33.37/45           /   
    Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C     49.48/16                                  25.14/12           /   
    Matějová Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8054 C     43.53/5       20.23/2       64.16/2                              
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šaffková Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8150 C     34.37/1       26.02/6       60.39/1       23.27/2       84.06/1  
  2.Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C     39.58/4       22.16/1       62.14/2       22.46/1       85.00/2  
  3.Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     40.09/5       23.08/2       63.17/3       23.55/4       87.12/3  
  4.Knaupová Ivana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7852 C     40.09/5       26.08/9       66.17/5       23.44/3       90.01/4  
  5.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     41.39/8       26.07/8       67.46/7       25.24/6       93.10/5  
  6.Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C     40.34/7       27.41/13      68.15/8       26.33/8       94.48/6  
  7.Pilgrová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET8251 C     42.35/10      27.56/14      70.31/10      24.54/5       95.25/7  
  8.Kokaislová Eva           OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C     44.59/13      27.28/11      72.27/11      27.44/9      100.11/8  
  9.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     46.57/17      26.28/10      73.25/12      28.39/10     102.04/9  
 10.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     46.17/16      27.35/12      73.52/13      32.43/23     106.35/10 
 11.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R     44.16/12      26.04/7       70.20/9       37.40/32     108.00/11 
 12.Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C     49.08/20      28.46/17      77.54/17      31.23/16     109.17/12 
 13.Vojtíšková Erika         OK Lokomotiva Pardub LPU7651 C     49.20/21      28.23/16      77.43/16      32.17/19     110.00/13 
 14.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     48.12/18      29.18/19      77.30/15      32.35/21     110.05/14 
 15.Foglarová Kamila         SK Kotlářka Praha    DKP8655 C     45.01/14      40.17/38      85.18/24      25.47/7      111.05/15 
 16.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     45.35/15      30.21/23      75.56/14      35.53/31     111.49/16 
 17.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     50.22/23      31.24/28      81.46/21      30.30/13     112.16/17 
 18.Horová Lenka             SK Praga Praha       PGP7951 C     49.05/19      29.02/18      78.07/18      34.36/27     112.43/18 
 19.Sršňová Kateřina         OOB Vamberk          VAM8150 C     55.14/31      30.34/24      85.48/26      29.42/11     115.30/19 
 20.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B     53.29/26      30.20/22      83.49/23      32.17/19     116.06/20 
 21.Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C     52.28/24      28.05/15      80.33/20      35.44/30     116.17/21 
 22.Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK           49.28/22      29.25/20      78.53/19      37.48/33     116.41/22 
 23.Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     53.37/27      30.08/21      83.45/22      33.30/26     117.15/23 
 24.Urbánková Jana           SKOB Ostrov          ONO7851 C     53.59/28      32.25/30      86.24/29      31.41/17     118.05/24 
 25.Bednářová Michala        OOB Vamberk          VAM8951 B     54.32/29      31.12/27      85.44/25      32.52/24     118.36/25 
 26.Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850 C     55.29/32      30.37/25      86.06/28      32.39/22     118.45/26 
 27.Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351 C     57.59/35      30.56/26      88.55/30      30.48/14     119.43/27 
 28.Gothardová Eva           VSK MZLU Brno        VBM7752 C     61.07/37      24.53/4       86.00/27      34.45/28     120.45/28 
 29.Sládková Ivana           Sokol Tehov          TEH8451 C     52.33/25      37.59/35      90.32/32      35.22/29     125.54/29 
 30.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     56.50/34      32.13/29      89.03/31      38.38/34     127.41/30 
 31.Pražáková Aneta          Sportcentrum Jičín   SJC8758 C     59.58/36      37.54/34      97.52/35      33.16/25     131.08/31 
 32.Winnig Anke              Treptower SV 1949    012           54.45/30      38.41/37      93.26/33      39.30/36     132.56/32 
 33.Šmídová Kateřina         SK Chrast            CHT8451 C     65.16/38      33.46/31      99.02/36      43.14/38     142.16/33 
 34.Blahutová Hana           TJ OK Tolar          TJH7952 C     56.18/33      40.21/39      96.39/34      51.35/40     148.14/34 
 35.Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C     78.40/39      38.31/36     117.11/37      44.30/39     161.41/35 
 36.Brettlová Marta          SK Viprahlo          VIP7557 C    102.03/41      35.45/32     137.48/38      32.08/18     169.56/36 
    Pavelcová Gabriela       SK lyžování a OB Nov NPA7851 C     38.46/2       25.09/5       63.55/4   DISK     /    DISK     /   
    Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C     42.02/9   DISK     /    DISK     /        30.14/12  DISK     /   
    Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C     43.16/11      24.06/3       67.22/6   DISK     /    DISK     /   
    Baklíková Anna           SKOB Zlín            TZL8509   DISK     /             /    DISK     /             /    DISK     /   
    Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C          /             /             /        38.56/35           /   
    Mrkvicová Radka          VSK VŠB TU Ostrava   VOV7855 C                   37.17/33           /        40.35/37           /   
    Navarová Lucie           SKOB Zlín            TZL8459       94.03/40           /             /        31.04/15           /   
    Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C     39.39/3            /             /             /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21C                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Berzinska Soňa           SK Žabovřesky Brno   ZBM8553 C     23.29/2       22.02/4       45.31/1       24.50/1       70.21/1  
  2.Janovská Eva             Sportcentrum Jičín   SJC7957 C     25.05/6       21.34/2       46.39/3       25.47/2       72.26/2  
  3.Křížová Vendula          AC Sparta Praha      SCP0003 C     24.03/3       23.01/6       47.04/4       25.52/3       72.56/3  
  4.Bencúrová Jitka          TJ Slovan Luhačovice LCE7763 C     24.32/5       21.19/1       45.51/2       28.15/6       74.06/4  
  5.Uhnavá Markéta           SK Žabovřesky Brno   ZBM8485 C     28.00/10      21.50/3       49.50/5       25.56/4       75.46/5  
  6.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     27.01/7       23.23/7       50.24/6       28.54/8       79.18/6  
  7.Richterová Nataša        TJ Spartak Adamov    ADA7451 C     27.47/9       22.42/5       50.29/7       29.08/9       79.37/7  
  8.Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C     28.58/11      25.19/8       54.17/8       27.24/5       81.41/8  
  9.Havlová Pavla            SOK TJ Turnov        TUV7550 C     30.22/13      28.29/14      58.51/9       29.23/10      88.14/9  
 10.Koblicová Milena         OOB Vamberk          VAM7651 C     31.25/14      27.48/11      59.13/10      34.09/14      93.22/10 
 11.Strakošová Petra         Sokol Frýdek - Míste SFM7351 C     33.57/16      28.10/12      62.07/12      33.03/13      95.10/11 
 12.Kubečková Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7551 C     36.57/18      28.18/13      65.15/13      32.39/11      97.54/12 
 13.Jiříčková Bětka          TJ Loko Krnov        KRN8383 C     33.28/15      26.52/10      60.20/11      41.08/19     101.28/13 
 14.Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250 C     37.58/19      32.06/15      70.04/14      32.43/12     102.47/14 
 15.Kršáková Veronika        OB Vizovice          VIC9090 B     40.07/20      37.00/18      77.07/16      28.31/7      105.38/15 
 16.Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C     43.49/21      26.18/9       70.07/15      39.57/16     110.04/16 
 17.Jirásková Lucie          OOB Třebíč           TTR8552 C     53.27/22      35.34/16      89.01/17      40.08/17     129.09/17 
 18.Dobešová Kateřina        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8750 C     56.52/23      35.36/17      92.28/18      48.20/21     140.48/18 
    Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C          /             /             /        44.53/20           /   
    Bostlová Lenka           SK OK 24 Praha       OKP7651 C     34.04/17           /             /             /             /   
    Alblová Lucie            VSK Přírodověda - or PVP7554 C     29.57/12           /             /        37.34/15           /   
    Hojná Silvie             AC Sparta Praha      SCP7950 C     27.28/8            /             /        40.29/18           /   
    Arnoštová Kateřina       USK Praha            VSP7652 C     24.26/4                                                          
    Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM     C     21.56/1                                                          
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21E                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 E     51.58/2       20.48/1       72.46/2       26.41/1       99.27/1  
  2.Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 R     50.05/1       21.13/2       71.18/1       28.38/2       99.56/2  
  3.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E     59.34/8       22.24/3       81.58/5       29.31/3      111.29/3  
  4.Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152 R     56.23/4       23.18/5       79.41/3       32.11/5      111.52/4  
  5.Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 C     58.07/5       23.13/4       81.20/4       34.11/10     115.31/5  
  6.Fenclová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E     60.14/9       23.29/7       83.43/6       33.08/8      116.51/6  
  7.Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 C     64.36/11      24.36/9       89.12/9       30.58/4      120.10/7  
  8.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     59.19/7       26.50/10      86.09/7       35.25/12     121.34/8  
  9.Hrušková Lenka           SK Kotlářka Praha    DKP8555 C     67.47/13      23.28/6       91.15/10      32.22/6      123.37/9  
 10.Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 R     67.45/12      24.02/8       91.47/11      34.56/11     126.43/10 
 11.Rábová Zuzana            SK Radioklub Blansko RBK8556 C     70.19/14      29.20/13      99.39/12      36.19/15     135.58/11 
 12.Langpaulová Anna         AC Sparta Praha      SCP8257 C     73.13/15      28.11/11     101.24/13      35.29/13     136.53/12 
 13.Hrouzová Pavlína         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8559 C     76.09/16      34.50/14     110.59/14      36.16/14     147.15/13 
 14.Kuncová Eliška           SK Severka Šumperk   SSU8951 R     98.46/17      54.39/16     153.25/16      48.54/17     202.19/14 
    Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R DISK     /             /    DISK     /        36.42/16  DISK     /   
    Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 R     62.14/10      50.39/15     112.53/15  DISK     /    DISK     /   
    Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 R     59.05/6       28.22/12      87.27/8   DISK     /    DISK     /   
    Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C          /             /             /        32.28/7            /   
    Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C          /             /             /        33.33/9            /   
    Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E     52.23/3                                                          
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D35                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM           37.38/1       20.06/1       57.44/1       24.45/5       82.29/1  
  2.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C     39.17/3       21.14/2       60.31/2       21.59/2       82.30/2  
  3.Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C     40.30/6       22.08/4       62.38/4       24.14/4       86.52/3  
  4.Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C     40.26/5       23.54/5       64.20/5       23.19/3       87.39/4  
  5.Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C     40.46/7       21.30/3       62.16/3       26.12/6       88.28/5  
  6.Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 C     39.32/4       27.50/14      67.22/7       21.26/1       88.48/6  
  7.Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051 C     38.46/2       27.21/12      66.07/6       27.37/9       93.44/7  
  8.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     42.48/8       29.44/19      72.32/9       27.59/10     100.31/8  
  9.Brodová Gabriela         Sokol Frýdek - Míste SFM7152 C     43.53/9       27.26/13      71.19/8       30.20/13     101.39/9  
 10.Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     52.10/14      24.40/7       76.50/10      26.16/7      103.06/10 
 11.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     50.55/13      26.34/10      77.29/11      30.02/12     107.31/11 
 12.Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C     52.24/15      27.15/11      79.39/14      30.39/14     110.18/12 
 13.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     50.50/12      28.36/17      79.26/13      33.07/16     112.33/13 
 14.Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C     58.23/20      25.57/8       84.20/15      29.12/11     113.32/14 
 15.Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C     52.39/16      26.13/9       78.52/12      37.35/22     116.27/15 
 16.Hausenblasová Klára      SK Kamenice          KAM7052 C     55.02/18      31.01/21      86.03/17      33.25/17     119.28/16 
 17.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C     53.33/17      30.56/20      84.29/16      35.15/19     119.44/17 
 18.Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C     55.11/19      35.52/26      91.03/19      31.29/15     122.32/18 
 19.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     61.03/21      29.37/18      90.40/18      38.48/24     129.28/19 
 20.Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C     61.45/22      34.02/24      95.47/23      35.15/19     131.02/20 
 21.Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C     62.33/23      32.52/23      95.25/22      37.54/23     133.19/21 
 22.Buchwaldková Klára       Sokol Frýdek - Míste SFM7153 C     65.26/25      27.50/14      93.16/21      42.28/25     135.44/22 
 23.Čermáková Gabriela       SK Kamenice          KAM6752 C     68.15/27      34.31/25     102.46/24      42.54/26     145.40/23 
 24.Weberová  Zuzana         OK 99 Hradec Králové PHK6961 C     67.59/26      40.02/28     108.01/25      56.34/29     164.35/24 
 25.Hápová  Šárka            OK 99 Hradec Králové PHK7157 C     88.56/30      40.47/30     129.43/28      45.01/27     174.44/25 
 26.Jespers Leene            Trol Belgium         002           89.00/31      38.37/27     127.37/27      48.12/28     175.49/26 
 27.Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP9998 C     74.48/29      40.38/29     115.26/26      70.44/31     186.10/27 
 28.Dastychová Alexandra     OK RECO Sport        PEN7450 C     96.14/32      49.02/32     145.16/29      56.34/29     201.50/28 
    Kunzová Ivana            KPKS BETA Brno       BBM7155 C     63.12/24      28.26/16      91.38/20  DISK     /    DISK     /   
    Straková Jana            VSK Přírodověda - or PVP7250 C DISK     /        32.18/22  DISK     /                               
    Matějková Sylva          Orientační klub TOM  ROZ6550 C     70.56/28  DISK     /    DISK     /        35.56/21  DISK     /   
    Kováříková Erika         SK Kamenice          KAM7252 C     48.22/11           /             /        26.47/8            /   
    Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C     48.04/10           /             /        34.51/18           /   
    Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255                     44.18/31           /                               
    Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453                     24.28/6            /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D40                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553 C     39.56/2       23.32/1       63.28/1       25.13/2       88.41/1  
  2.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C     44.52/7       24.58/3       69.50/5       25.19/3       95.09/2  
  3.Müllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751 C     41.01/3       25.37/5       66.38/3       28.56/5       95.34/3  
  4.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     47.10/10      25.54/7       73.04/7       23.39/1       96.43/4  
  5.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C     45.41/8       25.38/6       71.19/6       26.21/4       97.40/5  
  6.Voborníková Eva          SK Chotěboř          CTB6851 C     42.43/4       23.47/2       66.30/2       33.00/10      99.30/6  
  7.Klimešová Hana           Tempo Praha          TEP6150 C     48.37/11      25.12/4       73.49/9       31.21/8      105.10/7  
  8.Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750 C     43.22/5       30.45/14      74.07/10      32.07/9      106.14/8  
  9.Kozáková Dita            SK Kamenice          KAM6753 C     44.22/6       31.18/15      75.40/11      31.13/7      106.53/9  
 10.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     46.16/9       27.24/9       73.40/8       33.25/11     107.05/10 
 11.Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C     50.24/13      32.12/19      82.36/14      30.48/6      113.24/11 
 12.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     48.51/12      33.23/21      82.14/13      36.56/13     119.10/12 
 13.Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C     51.35/14      33.55/22      85.30/15      35.16/12     120.46/13 
 14.Končáková Kateřina       Sokol Holešov        HLV6856 C     58.40/18      30.31/13      89.11/17      37.08/14     126.19/14 
 15.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     61.09/22      30.02/12      91.11/18      37.56/16     129.07/15 
 16.Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C     59.51/19      32.08/18      91.59/19      39.38/17     131.37/16 
 17.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     53.47/16      40.46/24      94.33/21      42.33/21     137.06/17 
 18.Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C     64.50/23      31.42/17      96.32/22      42.10/20     138.42/18 
 19.Nechutová Alena          SKP Žďár nad Sázavou PZR6969 C     61.02/21      31.25/16      92.27/20      48.44/23     141.11/19 
 20.Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C     60.35/20      39.05/23      99.40/23      41.44/19     141.24/20 
 21.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     74.14/25      33.01/20     107.15/24      37.41/15     144.56/21 
 22.Ašrmanová Eva            SK Kamenice          KAM6951 C     65.36/24      52.04/25     117.40/25      47.33/22     165.13/22 
    Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     52.21/15      26.06/8       78.27/12  DISK     /    DISK     /   
    Miturová Radka           MLOK Mariánské Lázně MLA6552 C     56.14/17      29.36/11      85.50/16           /             /   
    Petra Brousilová         SK Praga Praha       PGP6744 C                                               41.05/18           /   
    Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C     39.33/1       28.29/10      68.02/4            /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D45                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kraemer Karin            Post SV Dresden      003           40.14/3       20.21/1       60.35/1       24.52/1       85.27/1  
  2.Bártová Eva              SOOB Spartak Rychnov SRK5551 C     37.07/1       27.45/7       64.52/2       29.48/4       94.40/2  
  3.Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C     44.15/5       24.56/2       69.11/4       26.46/2       95.57/3  
  4.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     39.27/2       25.53/3       65.20/3       30.50/5       96.10/4  
  5.Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     45.16/6       26.25/4       71.41/6       34.26/8      106.07/5  
  6.Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C     51.35/10      27.16/6       78.51/7       34.03/7      112.54/6  
  7.Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C     47.32/8       32.54/12      80.26/9       32.58/6      113.24/7  
  8.Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     50.11/9       28.43/8       78.54/8       34.58/10     113.52/8  
  9.Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C     54.02/13      31.00/10      85.02/10      34.59/11     120.01/9  
 10.Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C     52.44/11      32.58/13      85.42/11      35.43/13     121.25/10 
 11.Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     55.38/14      31.14/11      86.52/12      35.16/12     122.08/11 
 12.Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     63.45/18      30.23/9       94.08/15      37.32/15     131.40/12 
 13.Dragowska Marzena        OKS Otwock           005           60.37/17      37.42/17      98.19/17      34.31/9      132.50/13 
 14.Vlčková Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351 C     58.25/16      37.03/16      95.28/16      39.06/17     134.34/14 
 15.Stibalová Věra           KOB Děčín            LDC6051 C     53.58/12      39.13/18      93.11/14      43.01/19     136.12/15 
 16.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     65.42/19      33.40/14      99.22/18      38.39/16     138.01/16 
 17.Hartlová Blanka          TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C     58.07/15      33.51/15      91.58/13      48.12/22     140.10/17 
 18.Zelenková  Lenka         OK 99 Hradec Králové PHK6152 C     72.22/22      45.13/20     117.35/19      37.15/14     154.50/18 
 19.Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C     71.39/21      46.46/21     118.25/20      41.35/18     160.00/19 
 20.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352 C     79.10/23      39.47/19     118.57/21      47.05/20     166.02/20 
 21.Denková Barbora          Nereg. Denk          NE4           69.34/20      59.23/22     128.57/22      51.06/23     180.03/21 
    Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C     46.04/7   DISK     /    DISK     /        28.11/3   DISK     /   
    Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     42.41/4       26.51/5       69.32/5   DISK     /    DISK     /   
    Rusá Lenka               TJ Sokol Dobřichovic DCE6452 C     82.21/24           /             /        48.05/21           /   
 MS.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752  MS   75.21/25 MS   30.45/23 MS  106.06/23 MS   38.03/24 MS  144.09/22 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D50                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     35.39/1       22.05/2       57.44/1       22.42/2       80.26/1  
  2.Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C     42.57/10      21.54/1       64.51/6       18.39/1       83.30/2  
  3.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     37.10/2       24.19/6       61.29/4       24.26/3       85.55/3  
  4.Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C     38.27/5       22.56/3       61.23/3       25.05/4       86.28/4  
  5.Rybářová Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK5551 C     37.48/3       24.01/5       61.49/5       25.09/5       86.58/5  
  6.Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C     38.01/4       23.01/4       61.02/2       29.16/9       90.18/6  
  7.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C     39.31/6       25.38/8       65.09/7       29.25/11      94.34/7  
  8.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     41.43/7       26.06/9       67.49/8       27.19/7       95.08/8  
  9.Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C     43.55/12      25.02/7       68.57/9       30.28/12      99.25/9  
 10.Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C     44.15/14      28.36/11      72.51/11      29.19/10     102.10/10 
 11.Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C     48.34/16      29.17/12      77.51/14      27.01/6      104.52/11 
 12.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     42.34/8       33.57/18      76.31/13      32.14/13     108.45/12 
 13.Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C     49.38/17      33.11/17      82.49/17      28.41/8      111.30/13 
 14.Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751 C     43.56/13      35.17/19      79.13/15      34.21/15     113.34/14 
 15.Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C     50.15/18      31.36/15      81.51/16      36.10/17     118.01/15 
 16.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     53.10/19      32.38/16      85.48/19      34.14/14     120.02/16 
 17.Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C     54.29/20      30.55/14      85.24/18      36.22/18     121.46/17 
 18.Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C     76.43/22      47.34/20     124.17/20      60.18/20     184.35/18 
    Jahnová Helena           AC Sparta Praha      SCP5550 C     47.21/15  DISK     /    DISK     /        35.12/16  DISK     /   
    Alice Fejlková           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351       42.51/9       26.23/10      69.14/10  DISK     /    DISK     /   
    Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651       73.33/21           /             /        42.02/19           /   
    Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C     43.15/11      30.40/13      73.55/12           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D55                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     34.14/1       19.04/1       53.18/1       28.05/2       81.23/1  
  2.Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C     36.20/3       22.55/3       59.15/3       25.56/1       85.11/2  
  3.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     35.16/2       21.32/2       56.48/2       28.31/3       85.19/3  
  4.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     40.35/6       24.03/7       64.38/4       30.43/4       95.21/4  
  5.Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C     42.49/8       23.56/6       66.45/8       38.58/12     105.43/5  
  6.Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C     43.20/9       25.59/8       69.19/10      37.53/9      107.12/6  
  7.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     38.48/4       26.10/9       64.58/6       42.25/14     107.23/7  
  8.Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350 C     44.30/11      23.39/5       68.09/9       39.18/13     107.27/8  
  9.Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C     48.35/14      26.59/10      75.34/12      32.28/5      108.02/9  
 10.Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C     45.35/13      28.22/13      73.57/11      35.29/7      109.26/10 
 11.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452       45.26/12      30.17/15      75.43/13      37.42/8      113.25/11 
 12.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     55.50/16      28.10/12      84.00/14      37.54/10     121.54/12 
 13.Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C     60.44/17      28.53/14      89.37/16      33.41/6      123.18/13 
 14.Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     55.16/15      31.23/16      86.39/15      38.35/11     125.14/14 
    Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C     67.13/19  DISK     /    DISK     /        61.43/17  DISK     /   
    Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     39.18/5       27.26/11      66.44/7   DISK     /    DISK     /   
    Opavová Stanislava       MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C     43.34/10  DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Paulová Mirka            TJ Sokol Dobřichovic DCE5250 C     64.25/18           /             /        50.03/15           /   
    Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C     90.15/20                                  54.17/16           /   
    Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     41.51/7       22.57/4       64.48/5            /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D60                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     28.03/1       21.13/3       49.16/1       21.20/2       70.36/1  
  2.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     30.57/2       25.11/7       56.08/3       19.12/1       75.20/2  
  3.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     36.56/4       21.07/2       58.03/4       23.55/4       81.58/3  
  4.Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     34.54/3       19.17/1       54.11/2       29.06/6       83.17/4  
  5.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     37.53/5       21.29/4       59.22/5       25.36/5       84.58/5  
  6.Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C     39.37/6       23.51/6       63.28/6       33.17/9       96.45/6  
  7.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C     39.51/7       35.47/11      75.38/10      23.42/3       99.20/7  
  8.Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850 C     40.33/8       28.25/10      68.58/8       32.02/8      101.00/8  
  9.Suchá Bohuslava          SK Praga Praha       PGP4450 C     47.38/10      26.04/8       73.42/9       29.44/7      103.26/9  
 10.Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C     41.07/9       22.38/5       63.45/7       45.22/12     109.07/10 
 11.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     47.55/11      27.44/9       75.39/11      35.19/10     110.58/11 
    Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753 C     53.23/12                                  38.35/11           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D65                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     35.31/1       26.56/2       62.27/1       27.54/3       90.21/1  
  2.Novotná Marie            OK 99 Hradec Králové PHK3951 C     43.28/3       25.53/1       69.21/2       25.53/1       95.14/2  
  3.Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C     42.24/2       47.38/3       90.02/3       27.48/2      117.50/3  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H10                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 C     13.24/1       12.33/1       25.57/1       12.37/1       38.34/1  
  2.Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV0000 C     15.33/4       14.24/2       29.57/2       14.37/3       44.34/2  
  3.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C     13.47/2       18.57/6       32.44/3       14.09/2       46.53/3  
  4.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C     14.41/3       22.31/11      37.12/5       14.40/4       51.52/4  
  5.Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901       19.31/8       16.31/4       36.02/4       18.41/7       54.43/5  
  6.Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C     17.41/6       24.31/12      42.12/9       15.15/6       57.27/6  
  7.Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     18.51/7       20.47/9       39.38/8       19.18/9       58.56/7  
  8.Matoušek Matěj           SK Severka Šumperk   SSU0005 C     19.33/9       19.51/7       39.24/7       20.19/10      59.43/8  
  9.Sedláček Jan             Sokol Holešov        HLV9927 C     22.58/14      16.24/3       39.22/6       27.25/19      66.47/9  
 10.Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     22.33/13      26.27/14      49.00/11      19.16/8       68.16/10 
 11.Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 C     22.27/12      22.18/10      44.45/10      25.56/17      70.41/11 
 12.Buytaert Sverre          Trol Belgium         002           33.49/20      20.39/8       54.28/15      20.30/11      74.58/12 
 13.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 C     24.06/15      29.20/17      53.26/14      22.15/16      75.41/13 
 14.Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 C     31.27/18      27.13/15      58.40/16      29.21/20      88.01/14 
 15.Blažek Jan               SK Radioklub Blansko RBK9901 C     24.13/16      48.54/20      73.07/18      21.58/15      95.05/15 
 16.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C     24.15/17      27.44/16      51.59/13      43.51/22      95.50/16 
 17.Lošťák Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT9901 C     21.22/11      47.58/19      69.20/17      40.59/21     110.19/17 
 18.Baláček Jan              Orientační klub TOM  ROZ9901 C     40.20/22      43.28/18      83.48/19      49.36/23     133.24/18 
    Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902       17.22/5   DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
    Šimon Roubal             Orientační klub TOM  ROZ9903 C     45.59/23  DISK     /    DISK     /        21.48/13  DISK     /   
    Strakoš Matěj            Sokol Frýdek - Míste SFM9901 C DISK     /        26.24/13  DISK     /        21.54/14  DISK     /   
    Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C     20.31/10  VZDAL    /    DISK     /        14.52/5   DISK     /   
    Burýšek Miroslav         OOB TJ Sokol Troja   TJP9900 C     32.22/19      17.14/5       49.36/12                             
    Chaloupka Dominik        SK Kamenice          KAM9904 C     37.10/21                                                         
    Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 C                                               20.54/12           /   
    Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 C                                               26.55/18           /   
 MS.Espinozová Patricie                                    MS   53.38/24           /   MS        /             /   MS        /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H10L                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C     16.32/1       12.54/1       29.26/1       17.31/1       46.57/1  
  2.Voborník Jakub           SK Chotěboř          CTB0001 C     25.28/6       16.41/3       42.09/3       19.18/3       61.27/2  
  3.Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C     23.45/4       15.07/2       38.52/2       24.04/5       62.56/3  
  4.Kříž Jonáš               SK Kamenice          KAM0001 C     20.55/2       23.14/9       44.09/4       18.55/2       63.04/4  
  5.Tomáš Brousil            SK Praga Praha       PGP0100 C     26.39/7       17.32/4       44.11/5       22.37/4       66.48/5  
  6.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101       25.12/5       22.53/8       48.05/7       24.44/7       72.49/6  
  7.Hankovec Hugo Matěj      SK Kamenice          KAM0201 C     29.04/8       27.22/11      56.26/9       24.26/6       80.52/7  
  8.Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C     36.53/11      20.54/5       57.47/10      28.32/9       86.19/8  
    Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102   DISK     /        22.25/7   DISK     /        28.09/8   DISK     /   
    Dastych Petr             OK RECO Sport        PEN0000 C     21.58/3       23.42/10      45.40/6   DISK     /    DISK     /   
    Víšek Martin             SK Kamenice          KAM0102 C     29.41/9       21.22/6       51.03/8            /             /   
    Šlemr Martin             SK Kamenice          KAM0103 C     41.14/12           /             /                               
    Furst Kryštof            SK Kamenice          KAM0205 C     33.12/10           /             /             /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H12                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 B     15.00/1       17.02/1       32.02/1       11.28/1       43.30/1  
  2.Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B     18.16/3       21.21/5       39.37/4       11.28/1       51.05/2  
  3.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 C     19.30/7       18.42/2       38.12/3       14.11/8       52.23/3  
  4.Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 B     20.03/8       21.52/6       41.55/5       12.16/4       54.11/4  
  5.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703       18.22/4       24.22/10      42.44/7       11.51/3       54.35/5  
  6.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 C     18.03/2       19.57/3       38.00/2       17.57/14      55.57/6  
  7.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 B     19.29/6       23.55/9       43.24/9       13.28/5       56.52/7  
  8.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 C     22.22/15      21.01/4       43.23/8       13.50/6       57.13/8  
  9.Jíra Tomáš               Orientační klub TOM  ROZ9800 C     21.21/11      22.39/8       44.00/10      15.58/9       59.58/9  
 10.Hanuš  Tomáš             OOB TJ Turnov        TUR9702 C     20.24/10      25.28/12      45.52/11      17.09/11      63.01/10 
 11.Nechuta David            SKP Žďár nad Sázavou PZR9701 C     26.26/19      25.12/11      51.38/14      13.55/7       65.33/11 
 12.Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B     21.53/12      26.28/14      48.21/12      17.15/12      65.36/12 
 13.Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701 C     24.08/16      25.55/13      50.03/13      17.29/13      67.32/13 
 14.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 C     25.01/17      27.39/15      52.40/16      16.15/10      68.55/14 
 15.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 C     26.38/20      29.13/16      55.51/17      20.32/16      76.23/15 
 16.Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 B     21.58/13      29.41/17      51.39/15      26.06/19      77.45/16 
 17.Bernatík Lukáš           Sokol Frýdek - Míste SFM9801 C     26.47/21      30.55/18      57.42/18      22.50/18      80.32/17 
 18.Sedláček Ondřej          Sokol Holešov        HLV9732 C     18.38/5       40.29/23      59.07/19      22.10/17      81.17/18 
 19.Kubánek Jaroslav         Sportcentrum Jičín   SJC9803 C     33.01/23      35.43/21      68.44/21      30.48/21      99.32/19 
 20.Bencúr Juraj             TJ Slovan Luhačovice LCE9901 C     27.22/22      33.30/19      60.52/20      40.14/22     101.06/20 
 21.Lukáš Marek              TJ Sparta Doly Kladn DKL9702 C     50.51/27      37.53/22      88.44/24      19.30/15     108.14/21 
 22.Háp  Ondřej              OK 99 Hradec Králové PHK9702 C     41.38/26      44.35/24      86.13/23      29.29/20     115.42/22 
 23.Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601       41.19/25      33.37/20      74.56/22      51.01/24     125.57/23 
    Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C     71.27/28  DISK     /    DISK     /        45.12/23  DISK     /   
    Straka Tomáš             VSK Přírodověda - or PVP9700 C     21.59/14  DISK     /    DISK     /                               
    Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 B     20.09/9       21.52/6       42.01/6   DISK     /    DISK     /   
    Peřinka Šimon            KPKS BETA Brno       BBM9700 C     36.44/24      55.42/25      92.26/25           /             /   
    Šťastný Michal           Orientační klub TOM  ROZ9701 C     26.24/18           /             /             /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H14                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 B     27.05/1       16.09/1       43.14/1       15.55/2       59.09/1  
  2.Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 B     29.18/2       19.31/4       48.49/2       16.50/3       65.39/2  
  3.Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 B     30.09/3       19.55/5       50.04/3       18.31/8       68.35/3  
  4.Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A     37.50/16      17.46/2       55.36/6       14.55/1       70.31/4  
  5.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 B     33.25/8       22.26/8       55.51/7       17.14/4       73.05/5  
  6.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B     32.45/5       21.40/6       54.25/5       20.11/13      74.36/6  
  7.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 B     32.34/4       25.12/14      57.46/8       17.16/5       75.02/7  
  8.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 B     36.03/11      23.01/9       59.04/12      18.09/6       77.13/8  
  9.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B     36.49/12      21.46/7       58.35/10      20.00/11      78.35/9  
 10.Málek Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9505 B     33.14/7       24.53/12      58.07/9       22.18/17      80.25/10 
 11.Mrkos Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9508 C     34.49/10      23.56/11      58.45/11      23.09/19      81.54/11 
 12.Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 C     37.33/14      27.36/16      65.09/14      18.20/7       83.29/12 
 13.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B     38.02/17      23.17/10      61.19/13      24.10/20      85.29/13 
 14.Kunz Jan                 KPKS BETA Brno       BBM9601 C     33.51/9       32.22/23      66.13/16      20.42/14      86.55/14 
 15.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B     42.02/19      26.14/15      68.16/18      19.41/10      87.57/15 
 16.Jordanov Alexandr        KPKS BETA Brno       BBM9501 B     42.17/20      24.59/13      67.16/17      21.17/15      88.33/16 
 17.Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500       37.37/15      31.47/22      69.24/20      19.19/9       88.43/17 
 18.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B     39.49/18      28.48/19      68.37/19      21.18/16      89.55/18 
 19.Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C     37.15/13      28.13/18      65.28/15      26.13/22      91.41/19 
 20.Hlubuček Jan             OK Jihlava           SJI9603 C     45.51/22      27.39/17      73.30/21      20.02/12      93.32/20 
 21.Charvát Jan              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9601       44.15/21      30.01/20      74.16/22      26.17/23     100.33/21 
 22.Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601       57.39/24      32.57/24      90.36/23      22.32/18     113.08/22 
 23.Dragowski Mateusz        OKS Otwock           005           61.38/25      31.07/21      92.45/24      26.22/24     119.07/23 
 24.Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 B     48.38/23      46.34/25      95.12/25      24.43/21     119.55/24 
    Klíma Lukáš              TJ ZVVZ Milevsko     MIL9501 C    102.51/26      49.13/26     152.04/26  DISK     /    DISK     /   
    Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 C     33.08/6       18.21/3       51.29/4                              
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H16                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     52.33/2       17.53/1       70.26/1       22.21/1       92.47/1  
  2.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 B     54.36/4       19.20/3       73.56/3       23.29/2       97.25/2  
  3.Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A     51.11/1       19.59/4       71.10/2       28.06/5       99.16/3  
  4.Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401 A     54.55/5       19.16/2       74.11/4       27.01/3      101.12/4  
  5.Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 B     53.47/3       21.27/6       75.14/5       27.40/4      102.54/5  
  6.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B     56.02/6       20.08/5       76.10/6       29.43/7      105.53/6  
  7.Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301 C     57.19/7       27.08/11      84.27/7       32.02/9      116.29/7  
  8.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     68.03/10      22.19/7       90.22/8       29.33/6      119.55/8  
  9.Melichar Jan             KOB Dobruška         DOB9401       69.23/11      24.11/8       93.34/10      34.31/10     128.05/9  
 10.Hanuš Pavel              KOB Choceň           CHC9302 C     64.02/8       30.35/12      94.37/11      35.39/11     130.16/10 
 11.Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 C     65.27/9       25.11/9       90.38/9       43.03/13     133.41/11 
 12.Sháněl Jan               KOB Choceň           CHC9402 C     71.50/12      25.58/10      97.48/12      36.41/12     134.29/12 
 13.Prášek Přemysl           SK Praga Praha       PGP9302 B     84.30/13      35.13/13     119.43/13      31.49/8      151.32/13 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H18                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A     55.23/1       18.16/1       73.39/1       27.03/1      100.42/1  
  2.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     57.40/4       19.05/2       76.45/2       29.30/2      106.15/2  
  3.Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 A     55.45/2       21.11/6       76.56/3       31.13/3      108.09/3  
  4.Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 B     56.58/3       20.30/3       77.28/4       35.22/6      112.50/4  
  5.Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 A     64.20/5       21.28/8       85.48/5       36.54/8      122.42/5  
  6.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 B     68.39/6       20.34/4       89.13/6       33.40/4      122.53/6  
  7.Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C     71.16/7       21.04/5       92.20/7       35.15/5      127.35/7  
  8.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     72.41/8       27.25/13     100.06/8       39.11/9      139.17/8  
  9.Hájek Adam               OB SK Zvole          ZVO9201 C     83.36/12      21.15/7      104.51/11      35.23/7      140.14/9  
 10.Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C     79.08/10      23.09/9      102.17/9       39.57/10     142.14/10 
 11.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     80.24/11      27.59/14     108.23/12      45.03/12     153.26/11 
 12.Denk Štěpán              SK Praga Praha       PGP9104 C     91.37/14      25.19/10     116.56/14      42.44/11     159.40/12 
 13.Klimeš Ondřej            Tempo Praha          TEP9200 C     84.44/13      27.16/12     112.00/13      48.11/13     160.11/13 
 14.Aschermann Michal        SK Kamenice          KAM9104 B     75.58/9       26.28/11     102.26/10      65.40/14     168.06/14 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H20                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dragowski Kuba           OKS Otwock           005           57.54/1       17.58/1       75.52/1       28.07/1      103.59/1  
  2.Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A     59.11/3       19.06/2       78.17/2       31.46/2      110.03/2  
  3.Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A     62.05/4       28.04/8       90.09/5       39.47/5      129.56/3  
  4.Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C     65.28/5       21.56/5       87.24/4       43.39/7      131.03/4  
  5.Pilkowski Tadeusz        OKS Otwock           005           71.25/6       21.27/4       92.52/6       38.22/4      131.14/5  
  6.Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     77.46/8       22.11/6       99.57/7       35.24/3      135.21/6  
  7.Beran Pavel              TJ Tatran Jablonec n TJN8902       91.14/9       25.59/7      117.13/9       39.53/6      157.06/7  
  8.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     77.45/7       30.28/9      108.13/8       55.07/8      163.20/8  
    Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 A     59.06/2       20.31/3       79.37/3   DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21A                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 R     53.22/5       21.31/3       74.53/3       29.17/3      104.10/1  
  2.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     51.51/3       21.35/4       73.26/2       32.07/4      105.33/2  
  3.Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 R     51.28/2       21.28/2       72.56/1       34.45/12     107.41/3  
  4.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     55.12/9       22.01/6       77.13/6       33.26/6      110.39/4  
  5.Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C     55.01/7       23.25/9       78.26/7       33.36/7      112.02/5  
  6.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     53.03/4       23.30/11      76.33/5       37.48/22     114.21/6  
  7.Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C     58.50/18      22.55/7       81.45/13      33.11/5      114.56/7  
  8.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     54.23/6       21.27/1       75.50/4       39.49/34     115.39/8  
  9.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     55.30/10      23.13/8       78.43/8       38.20/28     117.03/9  
 10.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002       55.08/8       23.43/15      78.51/9       38.19/27     117.10/10 
 11.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 C     56.52/11      26.06/26      82.58/14      34.37/11     117.35/11 
 12.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     56.54/12      23.28/10      80.22/11      37.51/23     118.13/12 
 13.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C     61.16/29      24.20/17      85.36/20      33.40/8      119.16/13 
 14.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     58.15/17      26.39/30      84.54/18      36.05/16     120.59/14 
 15.Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C     59.15/21      26.16/29      85.31/19      35.44/14     121.15/15 
 15.Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     57.46/15      27.51/39      85.37/21      35.38/13     121.15/15 
 17.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     57.45/14      25.22/20      83.07/15      38.10/26     121.17/17 
 18.Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C     57.36/13      21.46/5       79.22/10      42.01/38     121.23/18 
 19.Brabec Jaroslav          SK Žabovřesky Brno   ZBM8242 C     59.14/20      24.45/18      83.59/16      37.29/21     121.28/19 
 20.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     60.01/24      26.15/28      86.16/25      35.54/15     122.10/20 
 21.Jelínek Petr             JELAS Turnov         TUN7801 C     63.57/36      23.40/13      87.37/28      34.36/10     122.13/21 
 22.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 C     58.53/19      27.17/34      86.10/24      36.05/16     122.15/22 
 23.Vrabec Ondřej            AC Sparta Praha      SCP8303 C     59.41/22      26.01/25      85.42/22      37.05/18     122.47/23 
 24.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     63.17/33      23.32/12      86.49/27      37.14/19     124.03/24 
 25.Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C     61.10/27      24.59/19      86.09/23      38.21/29     124.30/25 
 26.Dittmann Robert          SSV Planeta Radebeul 008           60.28/25      23.47/16      84.15/17      41.37/36     125.52/26 
 27.Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C     60.47/26      25.45/23      86.32/26      39.38/33     126.10/27 
 28.Koblic Jan               OOB Vamberk          VAM7601 C     58.00/16      23.40/13      81.40/12      46.13/51     127.53/28 
 29.Pospíšil Ondřej          SK Kotlářka Praha    DKP8717 C     64.21/38      30.06/51      94.27/42      33.43/9      128.10/29 
 30.Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C     64.55/40      25.43/22      90.38/34      37.51/23     128.29/30 
 31.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     66.21/43      26.42/31      93.03/38      37.18/20     130.21/31 
 32.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     61.31/30      28.23/42      89.54/30      41.44/37     131.38/32 
 33.Hodboď Jakub             VSK Slavia TU Libere VLI8500 C     63.51/35      28.28/43      92.19/35      39.25/32     131.44/33 
 34.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     65.12/41      28.52/48      94.04/40      38.39/30     132.43/34 
 35.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C     64.11/37      26.10/27      90.21/32      45.09/50     135.30/35 
 36.Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C     67.00/45      25.39/21      92.39/37      43.36/45     136.15/36 
 37.Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804 C     62.28/32      29.54/50      92.22/36      43.56/47     136.18/37 
 38.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C     66.34/44      28.04/40      94.38/43      43.27/43     138.05/38 
 39.Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 C     69.08/47      27.32/37      96.40/45      43.30/44     140.10/39 
 40.Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201       69.51/48      28.14/41      98.05/46      42.19/39     140.24/40 
 41.Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C     68.06/46      28.32/44      96.38/44      44.34/49     141.12/41 
 42.Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C     74.26/51      28.34/45     103.00/50      41.13/35     144.13/42 
 43.Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C     70.07/49      32.27/52     102.34/48      42.46/40     145.20/43 
 44.Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C     75.37/53      27.20/35     102.57/49      44.23/48     147.20/44 
 45.Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105 B     75.36/52      25.53/24     101.29/47      47.26/52     148.55/45 
 46.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     79.50/56      28.45/46     108.35/51      43.04/41     151.39/46 
 47.Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 A     84.00/57      27.23/36     111.23/52      43.47/46     155.10/47 
 48.Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C     78.41/55      32.51/53     111.32/53      48.38/53     160.10/48 
 49.Kuban Michal             SK Chrast            CHT8505 C     78.38/54      40.40/55     119.18/54      43.26/42     162.44/49 
 50.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     59.56/23      33.43/54      93.39/39     110.25/55     204.04/50 
 51.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C    125.45/58      28.57/49     154.42/55     122.02/56     276.44/51 
    Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     61.15/28      27.10/33      88.25/29  DISK     /    DISK     /   
    Mrkvica Petr             VSK VŠB TU Ostrava   VOV7802 C     65.36/42      28.45/46      94.21/41  DISK     /    DISK     /   
    Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     63.23/34      27.00/32      90.23/33  DISK     /    DISK     /   
    Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     64.39/39  DISK     /    DISK     /        37.55/25  DISK     /   
    Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301 C     62.16/31      27.50/38      90.06/31           /             /   
    Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601 C                                               39.05/31           /   
    Valík  Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK7801 C     72.17/50           /             /        58.42/54           /   
    Zakouřil Tomáš           USK Praha            VSP7500 C                                               28.14/1            /   
    Heczko Robert            VSK Slavia TU Libere VLI7801 R                                               29.06/2            /   
    Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R     47.27/1            /             /             /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 A     49.37/1       21.57/7       71.34/2       25.55/2       97.29/1  
  2.Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C     50.16/2       19.36/2       69.52/1       27.38/4       97.30/2  
  3.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A     51.57/3       20.55/4       72.52/3       26.45/3       99.37/3  
  4.Müller Denis             Treptower SV 1949    012           52.56/4       24.50/18      77.46/8       25.40/1      103.26/4  
  5.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B     55.48/8       19.13/1       75.01/5       30.37/11     105.38/5  
  6.Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C     53.49/6       20.22/3       74.11/4       32.00/19     106.11/6  
  7.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A     53.03/5       24.14/15      77.17/7       29.33/9      106.50/7  
  8.Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C     55.22/7       21.14/5       76.36/6       31.02/14     107.38/8  
  9.Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C     56.51/10      21.55/6       78.46/9       29.26/8      108.12/9  
 10.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     56.42/9       25.49/25      82.31/11      31.41/16     114.12/10 
 11.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     61.02/17      25.39/21      86.41/15      27.49/5      114.30/11 
 12.Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C     59.09/13      23.50/13      82.59/12      31.38/15     114.37/12 
 13.Andrš Jiří               OOB Vamberk          VAM8601 C     58.28/11      22.35/8       81.03/10      34.07/25     115.10/13 
 14.Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C     61.52/20      25.36/19      87.28/17      27.49/5      115.17/14 
 15.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     62.12/22      24.07/14      86.19/13      30.29/10     116.48/15 
 16.Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535 C     66.58/29      23.37/11      90.35/27      27.54/7      118.29/16 
 17.Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C     58.30/12      28.16/35      86.46/16      33.47/24     120.33/17 
 18.Hojný Michal             AC Sparta Praha      SCP7613 C     62.54/23      25.47/24      88.41/19      32.18/20     120.59/18 
 19.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     60.07/14      30.25/43      90.32/26      30.44/12     121.16/19 
 20.Vokurka Jan              OK Harcov            HAR7501 C     60.49/16      27.56/32      88.45/20      32.43/21     121.28/20 
 21.Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN8100 C     65.15/27      22.56/9       88.11/18      33.31/22     121.42/21 
 22.Hladký Viktor            OOB Vamberk          VAM8201 C     63.06/24      23.17/10      86.23/14      36.36/36     122.59/22 
 23.Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C     64.31/26      25.43/23      90.14/25      34.27/28     124.41/23 
 24.Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001 C     63.19/25      25.38/20      88.57/23      35.56/31     124.53/24 
 25.Procházka Zdenek         SK Kotlářka Praha    DKP7800 C     60.38/15      30.11/42      90.49/28      34.14/26     125.03/25 
 26.Šatánek Martin           Sokol Frýdek - Míste SFM8201 C     67.29/32      25.56/26      93.25/30      31.49/18     125.14/26 
 27.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     61.25/19      28.08/34      89.33/24      36.01/32     125.34/27 
 28.Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C     62.06/21      26.50/30      88.56/22      38.45/40     127.41/28 
 29.Dneboský František       Nereg. Dneboský      NE6           67.15/31      30.55/44      98.10/34      31.48/17     129.58/29 
 30.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     69.50/35      26.39/29      96.29/32      34.43/29     131.12/30 
 31.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     66.59/30      28.38/38      95.37/31      36.08/33     131.45/31 
 32.Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C     61.03/18      27.45/31      88.48/21      43.29/48     132.17/32 
 33.Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001       65.42/28      30.58/46      96.40/33      36.43/37     133.23/33 
 34.Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C     72.49/38      29.06/39     101.55/37      34.21/27     136.16/34 
 35.Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C     74.34/39      26.08/28     100.42/36      39.15/41     139.57/35 
 36.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C     70.42/37      31.18/47     102.00/38      39.26/42     141.26/36 
 37.Jevsejenko Alexandr      SK Žabovřesky Brno   ZBM8110 C     76.03/40      30.56/45     106.59/40      35.42/30     142.41/37 
 38.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     78.19/41      29.30/41     107.49/41      36.19/34     144.08/38 
 39.Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C     70.34/36      29.18/40      99.52/35      46.25/51     146.17/39 
 40.Matoušek Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C     83.39/47      28.16/35     111.55/44      38.04/38     149.59/40 
 41.Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C     80.50/44      34.35/51     115.25/47      36.33/35     151.58/41 
 42.Stoszek Jakub            VSK VŠB TU Ostrava   VOV8300 C     79.02/42      33.14/49     112.16/45      40.35/45     152.51/42 
 43.Knaup Jan                SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7702 C     82.37/46      28.19/37     110.56/43      44.57/50     155.53/43 
 44.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     80.44/43      32.41/48     113.25/46      44.32/49     157.57/44 
 45.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 B     84.25/48      33.59/50     118.24/48      39.51/43     158.15/45 
 46.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C     92.14/49      34.44/52     126.58/49      40.04/44     167.02/46 
 47.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C     81.23/45      28.05/33     109.28/42      64.00/52     173.28/47 
 48.Nedbal Dalibor           VŠSK MFF UK Praha    MFP8003 C     97.32/50      37.08/53     134.40/50      41.36/46     176.16/48 
 49.Mencl Pavel              SK Kotlářka Praha    DKP7912 C    149.22/51      48.14/55     197.36/51      64.06/53     261.42/49 
    Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C DISK     /        26.06/27  DISK     /        33.35/23  DISK     /   
    Miroslav Korecký         SK Chrast            CHT7901 C DISK     /        23.37/11  DISK     /        42.53/47  DISK     /   
    Sebera Václav            Sokol Frýdek - Míste SFM8302 C DISK     /        24.15/16  DISK     /        30.55/13  DISK     /   
    Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C DISK     /        25.39/21  DISK     /        38.36/39  DISK     /   
    Rozzi Alessio            SSD Gaja - Trieste   010       DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     68.20/34      37.43/54     106.03/39           /             /   
    Jiroušek Pavel           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7704 C     68.10/33      24.26/17      92.36/29           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21C                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R     40.13/1       15.44/1       55.57/1       19.34/1       75.31/1  
  2.Hejzlar Josef            TJ OB České Budějovi VCB5601 C     46.05/2       19.54/2       65.59/2       25.11/2       91.10/2  
  3.Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP           55.34/6       23.00/5       78.34/4       27.21/4      105.55/3  
  4.Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C     51.48/3       22.49/4       74.37/3       32.17/10     106.54/4  
  5.Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C     56.00/7       26.20/8       82.20/5       29.21/6      111.41/5  
  6.Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C     62.28/8       23.16/6       85.44/6       29.46/7      115.30/6  
  7.Laga Miroslav            SK Zbraslav          ZBP7900 C     52.48/4       33.17/18      86.05/7       30.00/8      116.05/7  
  8.Kříž Štěpán              AC Sparta Praha      SCP0002 C     64.51/10      22.17/3       87.08/8       36.53/12     124.01/8  
  9.Žižka Přemysl            TJ ZVVZ Milevsko     MIL7301 C     64.18/9       27.47/11      92.05/9       33.38/11     125.43/9  
 10.Brabač Lukáš             AC Sparta Praha      SCP8505 C     72.33/12      24.51/7       97.24/11      30.11/9      127.35/10 
 11.Hampl Petr               KOB Dobruška         DOB8300 C     67.37/11      28.24/13      96.01/10      42.50/19     138.51/11 
 12.Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201 C     75.34/13      28.13/12     103.47/12      37.34/14     141.21/12 
 13.Nováček Radek            OOB Třebíč           TTR8701 C     77.12/14      27.29/10     104.41/13      36.58/13     141.39/13 
 14.Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C     77.18/15      30.20/15     107.38/14      38.28/15     146.06/14 
 15.Jirásek Jakub            OOB Třebíč           TTR8601 C     78.49/16      33.49/19     112.38/15      38.34/16     151.12/15 
 16.Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202 C     87.18/18      29.22/14     116.40/16      42.21/18     159.01/16 
 17.Brodecký Radek           SK Radioklub Blansko RBK8004 C     93.58/19      31.48/17     125.46/18      48.47/20     174.33/17 
 18.Pešek Kamil              TJ Loko Česká Třebov CET8002 C     85.23/17      31.39/16     117.02/17      61.05/22     178.07/18 
 19.Sršeň Tomáš              OOB Vamberk          VAM8001 C    111.52/20      40.18/20     152.10/19      54.17/21     206.27/19 
    Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C                   27.24/9            /        27.09/3            /   
    Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C          /             /             /        40.38/17           /   
    Albl Miloslav            VSK Přírodověda - or PVP7605 C     52.54/5            /             /        27.28/5            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21E                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R     49.04/1       20.04/3       69.08/1       30.19/1       99.27/1  
  2.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 R     52.49/3       21.49/10      74.38/2       32.19/2      106.57/2  
  3.Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100 R     56.03/8       20.29/5       76.32/4       35.52/7      112.24/3  
  4.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     57.45/11      21.08/7       78.53/7       34.52/5      113.45/4  
  5.Jansa Jiří               SK Chrast            CHT8402 R     56.09/9       19.17/1       75.26/3       39.04/18     114.30/5  
  6.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     55.38/5       22.03/12      77.41/6       37.47/11     115.28/6  
  7.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 R     54.49/4       22.34/18      77.23/5       38.25/15     115.48/7  
  8.Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     60.09/17      19.20/2       79.29/8       36.53/9      116.22/8  
  9.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 A     62.05/22      21.08/7       83.13/18      33.27/3      116.40/9  
 10.Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R     59.22/15      23.20/20      82.42/15      34.08/4      116.50/10 
 11.Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C     58.48/13      22.14/15      81.02/13      35.58/8      117.00/11 
 12.Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R     55.40/6       24.28/30      80.08/10      41.02/22     121.10/12 
 13.Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 C     62.09/24      23.33/23      85.42/22      35.36/6      121.18/13 
 14.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     61.54/21      21.12/9       83.06/17      38.39/16     121.45/14 
 15.Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R     62.07/23      22.23/17      84.30/20      37.27/10     121.57/15 
 16.Rychlý Pavel             TJ Opava             OOP8505 C     59.17/14      23.38/25      82.55/16      40.00/20     122.55/16 
 17.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     62.38/26      23.16/19      85.54/23      38.13/12     124.07/17 
 18.Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C     60.17/18      20.31/6       80.48/12      44.26/27     125.14/18 
 19.Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     62.22/25      22.07/13      84.29/19      43.05/26     127.34/19 
 20.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     63.59/29      23.29/21      87.28/25      40.21/21     127.49/20 
 21.Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A     62.56/28      22.09/14      85.05/21      42.53/24     127.58/21 
 22.Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 C     67.16/35      23.35/24      90.51/29      39.58/19     130.49/22 
 23.Härtelt Daniel           OLV Potsdam          006           69.52/36      25.47/32      95.39/31      42.53/24     138.32/23 
 24.Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 R     58.14/12      22.15/16      80.29/11      67.42/30     148.11/24 
 25.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C     60.57/19      57.43/34     118.40/33      38.54/17     157.34/25 
 26.Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C     82.55/38      28.46/33     111.41/32      56.32/29     168.13/26 
    Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C     62.45/27      24.26/27      87.11/24  DISK     /    DISK     /   
    Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C     64.23/30  DISK     /    DISK     /        51.05/28  DISK     /   
    Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C DISK     /        24.54/31  DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C     57.38/10      21.58/11      79.36/9   DISK     /    DISK     /   
    Skripnik Štěpán          AC Sparta Praha      SCP7901 C DISK     /             /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     65.50/33      23.56/26      89.46/27  DISK     /    DISK     /   
    Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C     61.52/20      20.14/4       82.06/14  DISK     /    DISK     /   
    Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C     65.31/32      24.27/29      89.58/28           /             /   
    Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C     66.01/34           /             /        38.23/14           /   
    Pospíšil Vít             AC Sparta Praha      SCP6800 R     55.59/7            /             /             /             /   
    Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 R     59.32/16           /             /        38.19/13           /   
    Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 E     70.43/37      23.31/22      94.14/30           /             /   
    Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C     64.56/31      24.26/27      89.22/26                             
    Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 E     90.10/39                                  41.41/23           /   
    Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700 E     50.55/2                                                          
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H35                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 R     45.01/1       18.46/2       63.47/1       29.12/2       92.59/1  
  2.Schmiedeberg Nils        LG Nordost           004           49.57/4       18.29/1       68.26/2       28.36/1       97.02/2  
  3.Leibiger Jens            Post SV Dresden      003           49.18/2       20.27/5       69.45/3       29.30/3       99.15/3  
  4.Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     49.52/3       20.53/6       70.45/4       31.17/5      102.02/4  
  5.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     53.22/6       24.50/15      78.12/10      30.44/4      108.56/5  
  6.Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C     50.39/5       21.19/9       71.58/5       37.10/11     109.08/6  
  6.Sikora Tomáš             Sokol Frýdek - Míste SFM7001 C     55.38/10      21.15/8       76.53/7       32.15/6      109.08/6  
  8.Kunz Martin              KPKS BETA Brno       BBM7101 C     55.21/8       22.11/11      77.32/8       33.17/7      110.49/8  
  9.Zschäckel Raik           LG Nordost           004           54.39/7       22.54/12      77.33/9       33.26/8      110.59/9  
 10.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     61.50/14      19.52/3       81.42/12      39.17/13     120.59/10 
 11.Stránský Dušan           OK Lokomotiva Pardub LPU7409 C     60.19/12      25.35/16      85.54/14      35.19/10     121.13/11 
 12.Buytaert Frank           Trol Belgium         002           61.53/15      21.06/7       82.59/13      38.29/12     121.28/12 
 13.Schmiedeberg Lars        LG Nordost           004           55.23/9       20.02/4       75.25/6       46.25/15     121.50/13 
 14.Háp  Pavel               OK 99 Hradec Králové PHK7101 C     66.23/17      26.59/17      93.22/18      33.34/9      126.56/14 
 15.Myslivec Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK7002 C     61.46/13      31.02/20      92.48/17      43.18/14     136.06/15 
 16.Sedláček Jaroslav        Sokol Holešov        HLV6404 C     65.28/16      23.46/13      89.14/15      48.35/17     137.49/16 
 17.Matoušek Milan           SK Severka Šumperk   SSU6701 C     70.53/19      21.48/10      92.41/16      52.43/19     145.24/17 
 18.Szczygiel Marcin         SZC                  007           80.50/21      38.37/22     119.27/21      47.52/16     167.19/18 
 19.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802       75.25/20      43.22/23     118.47/20      52.06/18     170.53/19 
    Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK6701 C DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Klinkera Václav          Orientační klub TOM  ROZ6400 C     68.38/18      28.53/19      97.31/19  DISK     /    DISK     /   
    Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007 C     89.54/23  DISK     /    DISK     /        67.41/21  DISK     /   
    Meyer Dirk               Treptower SV 1949    012           57.04/11      24.11/14      81.15/11  DISK     /    DISK     /   
    Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401                 DISK     /    DISK     /                               
    Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     86.46/22           /             /        58.03/20           /   
    Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305                     33.46/21           /                               
    Titz Pavel               USK Praha            VSP7400                     27.00/18           /                               
 MS.Bencúr Juraj             TJ Slovan Luhačovice LCE7701 CMSDISK    /             /   MSDISK    /             /   MSDISK    /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H40                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     49.26/1       19.19/1       68.45/1       26.24/1       95.09/1  
  2.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     52.06/3       19.42/2       71.48/2       26.36/2       98.24/2  
  3.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     49.56/2       22.32/5       72.28/3       28.35/4      101.03/3  
  4.Voborník Petr            SK Chotěboř          CTB6601 C     53.44/6       20.57/3       74.41/4       27.25/3      102.06/4  
  5.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C     52.56/4       24.27/10      77.23/5       31.24/8      108.47/5  
  6.Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C     53.39/5       23.57/9       77.36/6       32.21/10     109.57/6  
  7.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     57.18/7       23.21/8       80.39/7       29.39/6      110.18/7  
  8.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     61.41/12      22.03/4       83.44/9       29.20/5      113.04/8  
  9.Jordanov Nikolaj         VSK MZLU Brno        VBM6501 C     59.20/8       27.13/15      86.33/10      30.57/7      117.30/9  
 10.Končák Jaroslav          Sokol Holešov        HLV6321 C     60.35/11      22.56/7       83.31/8       35.14/11     118.45/10 
 11.Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     66.54/17      25.09/12      92.03/16      31.52/9      123.55/11 
 12.Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP9999 C     59.31/9       28.57/18      88.28/12      35.48/13     124.16/12 
 13.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501 C     66.54/17      22.39/6       89.33/13      36.26/16     125.59/13 
 14.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C     65.21/15      24.35/11      89.56/14      38.00/17     127.56/14 
 15.Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C     59.56/10      27.03/14      86.59/11      41.15/24     128.14/15 
 16.Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C     62.10/13      31.08/23      93.18/17      36.09/15     129.27/16 
 17.Pulec Pavel              VSK MZLU Brno        VBM6201 C     63.48/14      26.57/13      90.45/15      39.44/19     130.29/17 
 18.Antoš Svatopluk          Sportcentrum Jičín   SJC6602 C     65.38/16      31.04/22      96.42/19      35.58/14     132.40/18 
 19.Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901 C     67.09/20      27.57/17      95.06/18      41.43/25     136.49/19 
 20.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     74.10/22      29.29/19     103.39/22      35.46/12     139.25/20 
 21.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     67.02/19      33.05/27     100.07/21      40.17/22     140.24/21 
 22.Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701 C     68.48/21      30.32/21      99.20/20      42.55/27     142.15/22 
 23.Dragowski Marek          OKS Otwock           005           86.03/25      27.28/16     113.31/23      40.45/23     154.16/23 
 24.Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C    100.17/28      29.29/19     129.46/25      42.42/26     172.28/24 
 25.Čech Jiří                OK Jihlava           SJI6803 C     80.49/23      35.58/29     116.47/24      56.04/33     172.51/25 
 26.Frýba Robert             OK Jihlava           SJI6802 C     93.36/26      38.39/31     132.15/26      45.55/28     178.10/26 
 27.Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C     98.16/27      42.40/33     140.56/28      49.29/30     190.25/27 
 28.Klimeš Petr              Tempo Praha          TEP6300 C    102.15/29      37.35/30     139.50/27      55.48/32     195.38/28 
 29.Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C    104.03/30      39.48/32     143.51/29      54.34/31     198.25/29 
 30.Lukáš Petr               TJ Sparta Doly Kladn DKL6902 C    118.47/31      31.44/24     150.31/30      81.26/34     231.57/30 
    Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C DISK     /        32.09/26  DISK     /        39.04/18  DISK     /   
    Dietrich Daniel          KOB Chemopetrol Litv LIT6601 C          /        33.41/28           /        40.07/20           /   
    Urbánek Lumír            SKOB Ostrov          ONO6701 C          /        31.53/25           /        40.07/20           /   
    Sanna Roberto            VSK Přírodověda - or PVP6704 C     80.58/24                                  48.58/29           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H45                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     42.26/1       16.47/1       59.13/1       23.37/2       82.50/1  
  2.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     45.27/2       21.18/5       66.45/2       23.03/1       89.48/2  
  3.Smutný Michal            OOB Vamberk          VAM6201 C     50.15/6       19.56/2       70.11/4       28.00/7       98.11/3  
  4.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     54.12/9       21.58/7       76.10/9       24.37/4      100.47/4  
  5.Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C     48.35/4       26.43/19      75.18/7       25.43/5      101.01/5  
  6.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     54.34/10      21.17/4       75.51/8       25.51/6      101.42/6  
  7.Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C     55.07/11      22.21/9       77.28/10      24.35/3      102.03/7  
  8.Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C     49.07/5       25.49/16      74.56/6       28.40/9      103.36/8  
  9.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK6120 C     53.48/8       23.41/11      77.29/11      29.06/11     106.35/9  
 10.Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C     52.56/7       21.32/6       74.28/5       33.05/17     107.33/10 
 11.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     60.54/16      23.24/10      84.18/14      28.27/8      112.45/11 
 12.Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C     61.22/18      23.53/13      85.15/15      31.57/16     117.12/12 
 13.Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C     61.13/17      25.16/15      86.29/16      31.02/15     117.31/13 
 14.Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul 008           60.25/15      22.00/8       82.25/13      36.01/19     118.26/14 
 15.Hartl Zdeněk             TJ AERO Odolena Voda ODV6300 C     65.01/20      26.03/17      91.04/17      29.27/12     120.31/15 
 16.Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C     55.18/12      24.04/14      79.22/12      41.47/26     121.09/16 
 17.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     66.57/21      30.44/22      97.41/23      29.56/13     127.37/17 
 18.Melichar Igor            OK 99 Hradec Králové PHK           68.29/23      23.46/12      92.15/18      35.42/18     127.57/18 
 19.Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C     62.10/19      35.30/27      97.40/22      30.25/14     128.05/19 
 20.Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C     59.47/14      33.29/25      93.16/19      37.44/22     131.00/20 
 21.Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C     67.16/22      29.50/21      97.06/21      36.36/20     133.42/21 
 22.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     70.51/24      26.11/18      97.02/20      37.28/21     134.30/22 
 23.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     75.43/27      27.28/20     103.11/24      39.18/23     142.29/23 
 24.Pliska Miloš             SK Praga Praha       PGP6304 C     74.24/26      32.57/24     107.21/26      39.49/24     147.10/24 
 25.Vojtěch Fejlek           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202       77.54/28      35.15/26     113.09/27      44.50/27     157.59/25 
 26.Zebrowski Darek          OKS Otwock           005           84.37/30      35.40/28     120.17/28      40.45/25     161.02/26 
    Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     59.23/13  DISK     /    DISK     /        28.53/10  DISK     /   
    Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C     48.03/3       21.05/3       69.08/3   DISK     /    DISK     /   
    Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C     72.52/25      32.04/23     104.56/25  DISK     /    DISK     /   
    Souček  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5503 C     79.53/29           /             /             /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H50                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C     48.59/3       24.28/10      73.27/4       21.20/1       94.47/1  
  2.Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C     48.26/1       21.43/3       70.09/1       25.42/3       95.51/2  
  3.Dragowski Robert         OKS Otwock           005           52.44/5       18.58/1       71.42/2       24.50/2       96.32/3  
  4.Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C     48.27/2       24.14/7       72.41/3       26.09/5       98.50/4  
  5.Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C     54.35/7       23.21/4       77.56/7       27.16/7      105.12/5  
  6.Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C     55.03/8       19.53/2       74.56/5       31.46/23     106.42/6  
  7.Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     56.52/10      24.04/6       80.56/8       26.03/4      106.59/7  
  8.Cigoš Petr               TJ Tesla Brno        TBM5602 C     53.24/6       23.23/5       76.47/6       30.22/15     107.09/8  
  9.Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C     56.18/9       28.45/23      85.03/10      26.24/6      111.27/9  
 10.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C     56.53/11      24.14/7       81.07/9       32.46/24     113.53/10 
 11.Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C     60.13/13      25.43/16      85.56/12      29.05/11     115.01/11 
 12.Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C     61.36/18      25.12/14      86.48/14      30.29/16     117.17/12 
 13.Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5901 C     62.48/19      25.03/13      87.51/16      30.12/14     118.03/13 
 14.Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     60.37/14      26.31/18      87.08/15      31.14/19     118.22/14 
 15.Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C     60.55/16      24.46/11      85.41/11      33.20/25     119.01/15 
 16.Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C     61.27/17      25.15/15      86.42/13      33.22/26     120.04/16 
 17.Stibal Ivan              KOB Děčín            LDC5701 C     56.57/12      32.26/27      89.23/17      31.38/22     121.01/17 
 18.Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C     66.21/22      25.44/17      92.05/18      30.35/17     122.40/18 
 19.Hornik Zbigniew          SKO Kompas           011           52.36/4       43.28/35      96.04/22      27.47/9      123.51/19 
 20.Kraemer Werner           Post SV Dresden      003           69.10/26      26.57/20      96.07/24      27.45/8      123.52/20 
 21.Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902 C     65.35/21      30.13/25      95.48/19      28.20/10     124.08/21 
 22.Konstanciak Andrzej      OKS Otwock           005           60.46/15      35.05/32      95.51/20      29.06/12     124.57/22 
 23.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     67.16/23      33.35/31     100.51/26      29.50/13     130.41/23 
 24.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C     65.26/20      30.32/26      95.58/21      36.30/30     132.28/24 
 25.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     74.09/28      24.14/7       98.23/25      36.03/28     134.26/25 
 26.Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C     67.48/24      28.18/22      96.06/23      43.24/31     139.30/26 
 27.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     83.20/29      26.45/19     110.05/29      31.19/20     141.24/27 
 28.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     68.22/25      38.59/33     107.21/28      36.26/29     143.47/28 
 29.Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C     89.10/30      32.48/28     121.58/30      33.52/27     155.50/29 
 30.Vohadlo Jiří             SK Praga Praha       PGP5701 C     92.31/31      33.04/29     125.35/31      48.04/33     173.39/30 
    Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C DISK     /        29.03/24  DISK     /        31.19/20  DISK     /   
    Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C DISK     /             /    DISK     /             /    DISK     /   
    Vlček Josef              SK Týniště nad Orlic TYN5602 C DISK     /        27.05/21  DISK     /        44.48/32  DISK     /   
    Störp Ralf               LG Nordost           004           71.09/27      33.04/29     104.13/27  DISK     /    DISK     /   
    Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C DISK     /        24.58/12  DISK     /        30.48/18  DISK     /   
    Jahn Pavel               AC Sparta Praha      SCP5500 C     93.05/32      39.47/34     132.52/32           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H55                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C     41.58/2       20.33/1       62.31/1       21.40/2       84.11/1  
  2.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C     41.34/1       22.37/5       64.11/2       22.03/4       86.14/2  
  3.Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C     45.53/8       23.06/6       68.59/6       21.41/3       90.40/3  
  4.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     45.52/7       22.27/4       68.19/4       23.31/8       91.50/4  
  5.Härtelt Helmut           SSV Planeta Radebeul 008           45.04/5       22.00/3       67.04/3       27.46/13      94.50/5  
  6.Hickethier Manfred       SSV Planeta Radebeul 008           53.01/15      21.07/2       74.08/8       20.47/1       94.55/6  
  7.Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C     45.50/6       26.52/15      72.42/7       22.56/7       95.38/7  
  8.Frenzel Michael          Loko Berlin          009           55.13/18      24.54/12      80.07/12      22.31/5      102.38/8  
  9.Vondrouš Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201 C     42.28/3       26.07/14      68.35/5       34.59/26     103.34/9  
 10.Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C     49.56/11      24.19/9       74.15/9       31.01/21     105.16/10 
 11.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     50.18/12      24.25/10      74.43/10      30.56/20     105.39/11 
 12.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     51.11/14      29.31/17      80.42/13      29.06/16     109.48/12 
 13.Bartkowiak Edward        Grunwald Poznaň      0014800       50.38/13      30.39/18      81.17/14      29.24/18     110.41/13 
 14.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     60.47/23      24.47/11      85.34/15      27.41/12     113.15/14 
 15.Ziesche Juergen          Loko Berlin          009           60.08/19      28.36/16      88.44/17      27.39/11     116.23/15 
 16.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     63.18/26      25.00/13      88.18/16      28.31/14     116.49/16 
 17.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     53.21/17      24.09/8       77.30/11      44.18/34     121.48/17 
 18.Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C     60.32/21      30.53/20      91.25/19      30.49/19     122.14/18 
 19.Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C     63.37/27      31.51/21      95.28/20      28.57/15     124.25/19 
 20.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201       60.40/22      30.39/18      91.19/18      34.09/25     125.28/20 
 21.Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C     66.37/29      36.23/27     103.00/24      29.13/17     132.13/21 
 22.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001       66.40/30      32.15/22      98.55/23      34.00/24     132.55/22 
 23.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     60.15/20      35.27/25      95.42/21      40.03/29     135.45/23 
 24.Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C     62.07/25      35.07/24      97.14/22      42.32/32     139.46/24 
 25.Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C     65.00/28      41.32/28     106.32/25      33.54/23     140.26/25 
 26.Chalupa Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU5301 C     91.08/35      35.49/26     126.57/27      33.37/22     160.34/26 
 27.Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C     88.07/34      42.52/29     130.59/28      43.02/33     174.01/27 
    Richter Rudolf           TJ Spartak Adamov    ADA5113 C DISK     /        44.05/30  DISK     /        64.53/36  DISK     /   
    Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C DISK     /             /    DISK     /             /    DISK     /   
    Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301       73.06/32      33.50/23     106.56/26  DISK     /    DISK     /   
    Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN5401 C     43.57/4   DISK     /    DISK     /        36.02/27  DISK     /   
    Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C DISK     /        23.19/7   DISK     /        22.37/6   DISK     /   
    Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     53.10/16           /             /    DISK     /             /   
    Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002       82.07/33           /             /        41.33/31           /   
    Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     46.51/9                                   26.32/9            /   
    Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C                                               40.50/30           /   
    Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C     69.03/31                                  37.50/28           /   
    Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     47.21/10           /             /        27.26/10           /   
    Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C     60.52/24                                  63.47/35           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H60                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     35.20/3       17.59/1       53.19/1       16.20/2       69.39/1  
  2.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     31.52/1       25.17/15      57.09/2       18.23/4       75.32/2  
  3.Schmalfeld Tasilo        SSV Planeta Radebeul 008           38.28/7       20.24/5       58.52/4       18.25/5       77.17/3  
  4.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     38.59/8       20.49/6       59.48/5       18.07/3       77.55/4  
  5.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C     38.06/6       20.11/4       58.17/3       20.49/8       79.06/5  
  6.Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C     39.22/9       22.27/10      61.49/7       20.12/7       82.01/6  
  7.MIKAN vladimir           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     41.05/11      18.54/2       59.59/6       22.55/14      82.54/7  
  8.Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     39.23/10      24.35/14      63.58/9       19.11/6       83.09/8  
  9.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     42.59/12      20.04/3       63.03/8       22.23/11      85.26/9  
 10.Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C     46.23/14      20.53/7       67.16/11      21.33/9       88.49/10 
 11.Procházka Aleš           SK Kotlářka Praha    DKP4700 C     44.49/13      21.07/8       65.56/10      24.11/16      90.07/11 
 12.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     47.38/15      23.44/13      71.22/12      22.37/13      93.59/12 
 13.Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C     52.48/19      21.31/9       74.19/13      22.27/12      96.46/13 
 14.Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C     50.55/17      26.47/18      77.42/16      25.14/17     102.56/14 
 15.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     52.33/18      23.11/11      75.44/14      27.29/19     103.13/15 
 16.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C     56.39/20      23.38/12      80.17/17      23.29/15     103.46/16 
 17.Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C     50.20/16      26.15/16      76.35/15      30.41/22     107.16/17 
 18.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     56.46/21      26.22/17      83.08/18      26.23/18     109.31/18 
 19.Pelz Lubomír             SKP Žďár nad Sázavou PZR4901 C     73.50/24      35.38/19     109.28/19      29.48/21     139.16/19 
 20.Valasek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C     70.50/23      38.58/20     109.48/20      29.47/20     139.35/20 
    Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C     37.35/5   DISK     /    DISK     /        34.14/23  DISK     /   
    Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C     32.10/2   DISK     /    DISK     /        16.03/1   DISK     /   
    Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C     36.33/4   DISK     /    DISK     /        22.05/10  DISK     /   
    Pokorný Karel            KOB Temelín          TEM4701 C     67.53/22  DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H65                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C     38.56/1       17.42/1       56.38/1       24.15/3       80.53/1  
  2.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     44.06/3       18.18/2       62.24/3       20.20/1       82.44/2  
  3.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     40.39/2       21.17/3       61.56/2       28.22/7       90.18/3  
  4.Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C     44.53/4       21.36/4       66.29/4       25.41/5       92.10/4  
  5.Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C     53.26/8       22.43/5       76.09/5       22.36/2       98.45/5  
  6.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     51.18/7       25.17/7       76.35/6       24.59/4      101.34/6  
  7.Suchý Karel              SK Praga Praha       PGP4300 C     51.13/6       25.32/8       76.45/7       28.47/9      105.32/7  
  8.Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C     55.20/9       25.59/9       81.19/8       31.40/12     112.59/8  
  9.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     65.34/12      27.28/10      93.02/11      28.31/8      121.33/9  
 10.Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C     68.41/14      24.18/6       92.59/10      28.52/10     121.51/10 
 11.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C     60.13/11      27.59/11      88.12/9       42.32/16     130.44/11 
 12.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     83.01/16      29.40/12     112.41/12      32.23/14     145.04/12 
    Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C     66.58/13  DISK     /    DISK     /        30.36/11  DISK     /   
    Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C     46.45/5   DISK     /    DISK     /        31.56/13  DISK     /   
    Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C     58.40/10  DISK     /    DISK     /        28.07/6   DISK     /   
    Paul Josef               TJ Sokol Dobřichovic DCE4401 C     72.49/15           /             /        37.39/15           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H70                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     22.19/1       13.17/1       35.36/1       16.04/1       51.40/1  
  2.Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C     24.23/2       16.13/3       40.36/2       17.43/2       58.19/2  
  3.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     26.15/3       16.05/2       42.20/3       24.07/7       66.27/3  
  4.Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     27.44/4       19.07/7       46.51/4       20.21/4       67.12/4  
  5.Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C     32.11/6       20.37/8       52.48/6       20.50/5       73.38/5  
  6.Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C     34.55/7       17.49/5       52.44/5       22.24/6       75.08/6  
  7.Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C     44.53/12      16.47/4       61.40/11      19.05/3       80.45/7  
  8.Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     39.23/11      18.42/6       58.05/8       24.29/8       82.34/8  
  9.Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     36.18/8       22.34/10      58.52/9       25.23/9       84.15/9  
 10.Vřešťál Jan              Nereg. Vřeštál       NE1           31.23/5       23.41/11      55.04/7       29.26/11      84.30/10 
 11.Semorád Miloš            AC Sparta Praha      SCP3300 C     38.59/10      21.56/9       60.55/10      31.16/12      92.11/11 
    Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C     38.32/9   DISK     /    DISK     /        25.53/10  DISK     /   
    Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     47.32/13                                                         
    Mack Zdeněk              Slavoj Praha         SJP2700 C     56.34/14           /             /        53.21/13           /   
    Cupák Miloslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE2200 C     64.05/15           /             /             /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : HDR                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0151 C     18.29/1       16.31/2       35.00/1       18.21/1       53.21/1  
  2.Novotná Viktorka         TJ Tatran Jablonec n TJN0250 C     20.09/3       16.26/1       36.35/2       21.13/9       57.48/2  
  3.Havel Tomáš              SOK TJ Turnov        TUV0201 C     20.46/4       17.26/3       38.12/3       20.03/2       58.15/3  
  4.Štorová Anna             SKOB Roudnice nad La ROU9903 C     21.30/5       17.40/4       39.10/4       21.07/6       60.17/4  
  5.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     19.33/2       19.41/8       39.14/5       21.09/8       60.23/5  
  6.Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK           23.40/6       21.08/15      44.48/7       20.07/3       64.55/6  
  7.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     25.57/11      20.38/14      46.35/9       21.02/5       67.37/7  
  8.Broda Aleš               Sokol Frýdek - Míste SFM0201 C     23.40/6       18.23/6       42.03/6       25.53/14      67.56/8  
  9.Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401       25.01/9       23.13/22      48.14/10      23.51/12      72.05/9  
 10.Bernatíková Hana         Sokol Frýdek - Míste SFM0251 C     26.21/12      19.20/7       45.41/8       27.57/18      73.38/10 
 11.Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301 C     28.11/14      20.17/10      48.28/11      26.30/15      74.58/11 
 12.Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401 C     36.24/25      20.29/12      56.53/15      21.08/7       78.01/12 
 13.Vydrová Zuzana           OK RECO Sport        PEN0250 C     32.18/21      21.50/18      54.08/14      26.51/17      80.59/13 
 14.Zánová Aneta             SK Kamenice          KAM0351 C     35.00/22      28.58/24      63.58/18      21.47/10      85.45/14 
 15.Kristýna Klímová         TJ ZVVZ Milevsko     MIL     C     28.34/15      20.32/13      49.06/12      36.57/26      86.03/15 
 16.Kubecová Magda           TJ Stadion Nový Bor  STB           28.53/16      29.37/26      58.30/16      28.33/19      87.03/16 
 17.Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C     30.21/17      20.27/11      50.48/13      36.46/25      87.34/17 
 18.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     25.20/10      37.57/34      63.17/17      29.21/21      92.38/18 
 19.Dobiášová Jitka          SKOB Roudnice nad La ROU0350 C     35.48/24      35.11/31      70.59/19      35.57/24     106.56/19 
 20.Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501 C     47.16/27      46.18/38      93.34/20      40.27/28     134.01/20 
 21.Brádler Václav           USK Praha            VSP0600 C     59.33/29      44.24/36     103.57/23      42.59/29     146.56/21 
 22.Richterová Julie         TJ Spartak Adamov    ADA0351 C     69.57/31      32.20/30     102.17/22      45.57/31     148.14/22 
 23.Urbánková Eva            SKOB Ostrov          ONO0650 C     60.49/30      36.32/32      97.21/21      55.23/33     152.44/23 
    Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C                                           DISK     /    DISK     /   
    Dobiášová Anna           SKOB Roudnice nad La ROU0550 C     72.03/32  DISK     /    DISK     /        65.43/35  DISK     /   
    Spratek Adam             Sokol Frýdek - Míste SFM0202 C     24.35/8   DISK     /    DISK     /        20.34/4   DISK     /   
    Brettl Filip             SK Viprahlo          VIP                     DISK     /    DISK     /      -641.86/36  DISK     /   
    Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM0300 C                   17.52/5            /                               
    Chaloupka Viktor         SK Kamenice          KAM0301 C     28.00/13                                       /             /   
    Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C     31.35/19                                  26.43/16           /   
    Víšková Veronika         SK Kamenice          KAM0450 C     32.03/20                                       /             /   
    Rychlá Kája              TJ Loko Krnov        KRN0750 C                   44.25/37           /        44.25/30           /   
    Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C     30.26/18                                  30.35/22           /   
    Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     45.45/26                                  33.32/23           /   
    Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP9996 C          /        44.14/35           /        28.56/20           /   
    Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451 C                                               23.46/11           /   
    Bostl Jan                SK OK 24 Praha       OKP401  C     75.32/33                                                         
    Lucka Brousilová         SK Praga Praha       PGP0144 C     50.14/28                                  46.42/32           /   
    Ceulemans Lise           Trol Belgium         002                /        29.32/25           /        25.29/13           /   
    Svitek Vojta             OK Lokomotiva Pardub LPU           83.31/34                                                         
    Fáčková Tereza           USK Praha            VSP0251                     36.32/32           /                               
    Kopecký Matiáš           OOB TJ Turnov        TUR                              /             /                               
    Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150                     31.47/29           /                               
    Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950                     20.05/9            /                               
    Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453                     21.33/16           /                               
    Horák Pavel              USK Praha            VSP                         30.49/28           /                               
    Puchalský Jan            USK Praha            VSP0151                     22.38/21           /                               
    Titz Adam                USK Praha            VSP0401                     21.59/19           /                               
    Titzová Adéla            USK Praha            VSP0250                     21.48/17           /                               
    Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400                     22.37/20           /                               
    Winnig Pepe              Treptower SV 1949    012                                                     37.00/27           /   
    Chaloupka Ondřej         SK Kamenice          KAM0106 C     35.20/23           /             /             /             /   
    Trnka Martin             USK Praha            VSP0300 C                   25.01/23           /                               
    Trnka Marek              USK Praha            VSP0402 C                   30.20/27           /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : P2                        1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kula Tadeáš              OOB Vamberk          VAM9705 C     23.57/1       26.37/1       50.34/1       22.26/4       73.00/1  
  2.Kříž Martin              SKP Žďár nad Sázavou PZR7801 C     30.45/5       28.59/2       59.44/2       20.55/1       80.39/2  
  3.Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459       29.24/4       35.23/6       64.47/5       22.15/2       87.02/3  
  4.Kršáková Olga            OB Vizovice          VIC           33.02/8       30.19/3       63.21/4       27.21/6       90.42/4  
  5.Wiedenfeld Ute           SSV Planeta Radebeul 008           28.13/3       33.59/4       62.12/3       29.39/8       91.51/5  
  6.Nováková Jana            SK Žabovřesky Brno   ZBM8499 C     32.27/7       43.47/9       76.14/8       22.24/3       98.38/6  
  7.Hegerová Ivana           SK Radioklub Blansko RBK5851 C     31.38/6       53.41/11      85.19/9       27.05/5      112.24/7  
  8.Lukášová Kamila          TJ Sparta Doly Kladn DKL6951 C     37.36/10      34.38/5       72.14/6       57.18/11     129.32/8  
  9.Szczygiel Edyta          SZC                  007           67.48/16      66.21/15     134.09/12      53.55/10     188.04/9  
 10.Přibylová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP9995 C     82.33/17      53.46/12     136.19/13      59.48/12     196.07/10 
    Dastychová Vendula       OK RECO Sport        PEN9651 C     38.48/11  DISK     /    DISK     /        36.41/9   DISK     /   
    Šestáková Eva            SK Radioklub Blansko RBK6552 C     34.39/9       38.25/7       73.04/7   DISK     /    DISK     /   
    Schönpflgová Katka       AC Sparta Praha      SCP0001 C     40.40/12  DISK     /    DISK     /        28.18/7   DISK     /   
    Šlemrová Renata          SK Kamenice          KAM6555 C     42.39/13                                                         
    Chaloupková Dana         SK Kamenice          KAM7055 C     26.00/2            /             /             /             /   
    Svitek Vladimír          OK Lokomotiva Pardub LPU           45.25/14      55.05/13     100.30/11                             
    Novák Miroslav           SK Žabovřesky Brno   ZBM8425 C     50.30/15      43.05/8       93.35/10           /             /   
    Doležalová Alena         USK Praha            VSP                         48.46/10           /                               
    Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250                     56.12/14           /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : P4                        1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kadečka Dušan            OB Jenišovice        JEN8701 C     57.56/2       32.30/3       90.26/2       37.28/3      127.54/1  
  2.Ramba Jiří               SK Kotlářka Praha    DKP0007 C     64.53/3       28.59/2       93.52/3       36.23/2      130.15/2  
  3.Kočí Jana                lepus.cz             LOV8850 C     87.58/7       42.40/4      130.38/4       61.46/12     192.24/3  
  4.Švancárová Helena        SK Severka Šumperk   SSU7252 C     86.45/6       53.33/8      140.18/5       60.38/11     200.56/4  
  5.Marian Mundok            Nereg. Mundok        NE8          112.23/10      63.47/9      176.10/7       50.21/6      226.31/5  
  6.Suková Eva               VŠSK MFF UK Praha    MFP6450 C    122.02/11      48.03/5      170.05/6       64.01/13     234.06/6  
  7.Jana Vacková             KOB Start Blansko    SBK     C    104.36/8       81.03/11     185.39/9       57.19/10     242.58/7  
  8.Kazdová Dana             Nereg. Dneboský      NE6          112.00/9       69.08/10     181.08/8       68.32/14     249.40/8  
    Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C               DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Blažková Hana            SK Radioklub Blansko RBK6957 C DISK     /        51.48/7   DISK     /        54.10/8   DISK     /   
    Šedivý Josef             SK Studenec          STH8001 C     67.34/4   DISK     /    DISK     /        37.46/4   DISK     /   
    Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C DISK     /        48.22/6   DISK     /        55.16/9   DISK     /   
    Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001 C     39.48/1       22.22/1       62.10/1   DISK     /    DISK     /   
    Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C                                               42.00/5            /   
    Bárta Luděk              SOOB Spartak Rychnov SRK     C     85.52/5            /             /        52.34/7            /   
    Bozděch Pavel            SK Praga Praha       PGP                                                     32.04/1            /