Konečné výsledky kategorie                                                23.8.2009 18:44:17
                                Pěkné prázdniny 2009 2.etapa
===ČSOB-TUR===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.8km   40m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Nechutová Aneta          SKP Žďár nad Sázavou PZR9951 C     17.28  +      0.00
  2.Krausová Hnna            TJ Loko Liberec      LLI9852 C     18.16  +      0.48
  3.Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 C     20.15  +      2.47
  4.Straková Veronika        VSK Přírodověda - or PVP0050 C     20.22  +      2.54
  5.Rusá Vendula             TJ Sokol Dobřichovic DCE0150 C     20.26  +      2.58
  6.Doležalová Eliška        OK Jiskra Nový Bor   BOR9955 C     22.20  +      4.52
  7.Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C     22.23  +      4.55
  8.Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9997 C     24.14  +      6.46
  9.Hápová  Petra            OK 99 Hradec Králové PHK0051 C     24.21  +      6.53
 10.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C     30.25  +     12.57
 11.Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 C     32.21  +     14.53
 12.Šantrůčková Anna         SK Kamenice          KAM0150 C     34.13  +     16.45
 13.Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C     36.15  +     18.47
 14.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 C     48.00  +     30.32
    Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        2.2km   35m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C     19.09  +      0.00
  2.Vojtišková Viktorie      OK Lokomotiva Pardub LPU0051 C     19.28  +      0.19
  3.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C     23.09  +      4.00
  4.Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051       24.45  +      5.36
  5.Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C     27.06  +      7.57
  6.Pelcová Kateřina         TJ ČZ Strakonice     CST0050 C     27.52  +      8.43
  7.Petra Klimešová          Tempo Praha          TEP0050 C     36.03  +     16.54
  8.Weberová  Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0155 C     37.05  +     17.56
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.9km   50m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 B     16.15  +      0.00
  2.Ježková Kateřina         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9750 B     17.11  +      0.56
  3.Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 B     17.15  +      1.00
  4.Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B     19.10  +      2.55
  5.Čermáková Alžběta        SK Kamenice          KAM9750 C     20.32  +      4.17
  6.Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 B     21.12  +      4.57
  7.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C     21.32  +      5.17
  8.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 C     21.51  +      5.36
  9.Bejčková Kateřina        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9854 C     22.25  +      6.10
 10.Kavalírová Julie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 C     22.29  +      6.14
 11.Tůnová Adéla             SKP Žďár nad Sázavou PZR9751 C     23.22  +      7.07
 12.Tomášková Barbora        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9755       24.20  +      8.05
 13.Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 C     24.26  +      8.11
 14.Dietrichová Martina      KOB Chemopetrol Litv LIT9751 C     25.11  +      8.56
 15.Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 C     27.01  +     10.46
 16.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 C     29.44  +     13.29
 17.Melicharová Anna         KOB Dobruška         DOB9850       33.03  +     16.48
 18.Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851       33.44  +     17.29
 19.Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C     40.00  +     23.45
 20.Vydrová Anna             OK RECO Sport        PEN9850 C     43.36  +     27.21
 21.Wenigová Gabriela        Orientační klub TOM  ROZ9850 C     53.59  +     37.44
    Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 C DISK              
    Švancárová Veronika      SK Severka Šumperk   SSU9853 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.1km   90m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     18.47  +      0.00
  2.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 B     20.43  +      1.56
  3.Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 B     21.17  +      2.30
  4.Zebrowska Barbara        OKS Otwock           005           21.45  +      2.58
  5.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 B     22.01  +      3.14
  6.Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 C     22.48  +      4.01
  7.Bohatá Jana              USK Praha            VSP9551 B     23.02  +      4.15
  8.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 B     23.47  +      5.00
  9.Čepelková Nikola         OOB TJ Turnov        TUR9551 C     24.08  +      5.21
 10.Klimešová Iva            Tempo Praha          TEP9550 C     25.14  +      6.27
 11.Matějková Žofie          Orientační klub TOM  ROZ9550 C     26.48  +      8.01
 12.Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C     26.56  +      8.09
 13.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 C     27.42  +      8.55
 14.Bargiel Monika           OKS Otwock           005           28.06  +      9.19
 15.Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651       28.13  +      9.26
 16.Dragowska Maria          OKS Otwock           005           29.12  +     10.25
 17.Končáková Klára          Sokol Holešov        HLV9555 C     34.00  +     15.13
    Vydrová Karolína         OK RECO Sport        PEN9650 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.2km   85m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A     16.37  +      0.00
  2.Voborníková Alena        SK Chotěboř          CTB9451 A     19.03  +      2.26
  3.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 B     19.44  +      3.07
  4.Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A     20.25  +      3.48
  5.Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B     22.25  +      5.48
  6.Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 A     22.34  +      5.57
  7.Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351       22.45  +      6.08
  8.Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     23.16  +      6.39
  9.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 C     24.45  +      8.08
 10.Brodská Adéla            Orientační klub TOM  ROZ9450 C     26.04  +      9.27
 11.Blažková Kateřina        SK Radioklub Blansko RBK9350 B     27.35  +     10.58
 12.Dlouhá Hana              SK Kotlářka Praha    DKP9450 A     28.52  +     12.15
 13.Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C     29.16  +     12.39
 14.Klinkerová Tereza        Orientační klub TOM  ROZ9350 C     30.02  +     13.25
 15.Charvátová Lucie         OOS TJ Spartak Vrchl VRL           32.36  +     15.59
 16.Hegerová Petra           SK Radioklub Blansko RBK9355 C     33.30  +     16.53
 
Konečné výsledky kategorie: D18         2.4km  110m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A     20.01  +      0.00
  2.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 C     20.04  +      0.03
  3.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 A     23.57  +      3.56
  4.Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 C     25.11  +      5.10
  5.Kamenická Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK9353 A     25.30  +      5.29
  6.Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 C     25.35  +      5.34
  7.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B     26.03  +      6.02
  8.Bucharová Eliška         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9253 C     26.12  +      6.11
  9.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B     29.41  +      9.40
 10.Škvorová Barbora         SK Kamenice          KAM9150 C     30.20  +     10.19
 11.Sivčáková Petra          OK Chrastava         CHA9251 C     31.02  +     11.01
 12.Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C     32.35  +     12.34
 13.Urbanová Johana          SKP Žďár nad Sázavou PZR9251 C     33.58  +     13.57
 14.Kršáková Marie           OB Vizovice          VIC9191 B     35.01  +     15.00
 15.Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A     36.44  +     16.43
 16.Straková Zuzana          SK Kamenice          KAM9250 C     39.20  +     19.19
 17.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 A     39.41  +     19.40
 MS Hejzlarová Vladimíra     TJ OB České Budějovi VCB5651 CMS   37.21  +     17.20
 
Konečné výsledky kategorie: D20         2.4km  110m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A     20.58  +      0.00
  2.Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 A     21.13  +      0.15
  3.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A     23.50  +      2.52
  4.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 B     25.07  +      4.09
  5.Novotná Barbora          TJ Tatran Jablonec n TJN8951 C     25.33  +      4.35
  6.Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A     26.17  +      5.19
  7.Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B     29.54  +      8.56
  8.Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C     51.40  +     30.42
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        2.5km  105m 14k  Ranking:0.8051 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 R     19.32  +      0.00  R: 8278b
  2.Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C     20.23  +      0.51  R: 7937b
  2.Matějová Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8054 C     20.23  +      0.51  R: 7937b
  4.Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C     21.12  +      1.40  R: 7610b
  5.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     21.13  +      1.41  R: 7604b
  6.Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 C     21.19  +      1.47  R: 7563b
  7.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     21.21  +      1.49  R: 7550b
  8.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 R     21.46  +      2.14  R: 7383b
  9.Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C     21.59  +      2.27  R: 7296b
 10.Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 C     22.11  +      2.39  R: 7216b
 11.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     22.36  +      3.04  R: 7049b
 12.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C     22.48  +      3.16  R: 6969b
 13.Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     23.05  +      3.33  R: 6856b
 14.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     23.12  +      3.40  R: 6809b
 15.Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253 C     23.15  +      3.43  R: 6789b
 16.Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C     23.18  +      3.46  R: 6769b
 17.Ulahelová Jana           TJ Loko Krnov        KRN8451 C     23.38  +      4.06  R: 6636b
 18.Staňková Veronika        KOB Start Blansko    SBK8151 C     23.42  +      4.10  R: 6609b
 19.Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C     23.51  +      4.19  R: 6549b
 20.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C     23.52  +      4.20  R: 6542b
 21.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     23.53  +      4.21  R: 6535b
 21.Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C     23.53  +      4.21  R: 6535b
 23.Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 A     23.57  +      4.25  R: 6509b
 24.Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 C     23.59  +      4.27  R: 6495b
 25.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C     24.07  +      4.35  R: 6442b
 26.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     24.11  +      4.39  R: 6415b
 27.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     24.21  +      4.49  R: 6348b
 28.Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B     24.23  +      4.51  R: 6335b
 29.Zlesáková Daniela        SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C     24.26  +      4.54  R: 6315b
 30.Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C     24.35  +      5.03  R: 6255b
 31.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C     25.06  +      5.34  R: 6048b
 32.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C     25.36  +      6.04  R: 5848b
 33.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     25.54  +      6.22  R: 5728b
 34.Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 B     25.55  +      6.23  R: 5721b
 35.Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C     26.18  +      6.46  R: 5568b
 36.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     26.22  +      6.50  R: 5541b
 37.Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C     26.29  +      6.57  R: 5494b
 38.Pokorná Magdaléna        SK Praga Praha       PGP7562 C     26.49  +      7.17  R: 5361b
 39.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     26.52  +      7.20  R: 5341b
 40.Kadavá Jana              OK Chrastava         CHA8251 C     27.22  +      7.50  R: 5140b
 41.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C     28.07  +      8.35  R: 4840b
 42.Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C     28.35  +      9.03  R: 4653b
 43.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A     28.53  +      9.21  R: 4533b
 44.Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C     28.55  +      9.23  R: 4519b
    Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C DISK              
    Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        2.5km  125m 14k  Ranking:0.6777 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C     22.16  +      0.00  R: 7040b
  2.Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     23.08  +      0.52  R: 6786b
  3.Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C     24.06  +      1.50  R: 6504b
  4.Gothardová Eva           VSK MZLU Brno        VBM7752 C     24.53  +      2.37  R: 6274b
  5.Pavelcová Gabriela       SK lyžování a OB Nov NPA7851 C     25.09  +      2.53  R: 6196b
  6.Šaffková Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8150 C     26.02  +      3.46  R: 5938b
  7.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R     26.04  +      3.48  R: 5928b
  8.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     26.07  +      3.51  R: 5914b
  9.Knaupová Ivana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7852 C     26.08  +      3.52  R: 5909b
 10.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     26.28  +      4.12  R: 5811b
 11.Kokaislová Eva           OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C     27.28  +      5.12  R: 5519b
 12.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     27.35  +      5.19  R: 5485b
 13.Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C     27.41  +      5.25  R: 5455b
 14.Pilgrová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET8251 C     27.56  +      5.40  R: 5382b
 15.Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C     28.05  +      5.49  R: 5338b
 16.Vojtíšková Erika         OK Lokomotiva Pardub LPU7651 C     28.23  +      6.07  R: 5251b
 17.Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C     28.46  +      6.30  R: 5138b
 18.Horová Lenka             SK Praga Praha       PGP7951 C     29.02  +      6.46  R: 5061b
 19.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     29.18  +      7.02  R: 4983b
 20.Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK           29.25  +      7.09  R: 4948b
 21.Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     30.08  +      7.52  R: 4739b
 22.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B     30.20  +      8.04  R: 4680b
 23.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     30.21  +      8.05  R: 4675b
 24.Sršňová Kateřina         OOB Vamberk          VAM8150 C     30.34  +      8.18  R: 4612b
 25.Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850 C     30.37  +      8.21  R: 4597b
 26.Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351 C     30.56  +      8.40  R: 4505b
 27.Bednářová Michala        OOB Vamberk          VAM8951 B     31.12  +      8.56  R: 4427b
 28.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     31.24  +      9.08  R: 4368b
 29.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     32.13  +      9.57  R: 4129b
 30.Urbánková Jana           SKOB Ostrov          ONO7851 C     32.25  +     10.09  R: 4071b
 31.Šmídová Kateřina         SK Chrast            CHT8451 C     33.46  +     11.30  R: 3676b
 32.Brettlová Marta          SK Viprahlo          VIP7557 C     35.45  +     13.29  R: 3096b
 33.Mrkvicová Radka          VSK VŠB TU Ostrava   VOV7855 C     37.17  +     15.01  R: 2647b
 34.Pražáková Aneta          Sportcentrum Jičín   SJC8758 C     37.54  +     15.38  R: 2467b
 35.Sládková Ivana           Sokol Tehov          TEH8451 C     37.59  +     15.43  R: 2442b
 36.Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C     38.31  +     16.15  R: 2286b
 37.Winnig Anke              Treptower SV 1949    012           38.41  +     16.25  R: 2238b
 38.Foglarová Kamila         SK Kotlářka Praha    DKP8655 C     40.17  +     18.01  R: 1770b
 39.Blahutová Hana           TJ OK Tolar          TJH7952 C     40.21  +     18.05  R: 1750b
    Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        2.2km   85m 13k  Ranking:0.3665 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bencúrová Jitka          TJ Slovan Luhačovice LCE7763 C     21.19  +      0.00  R: 3709b
  2.Janovská Eva             Sportcentrum Jičín   SJC7957 C     21.34  +      0.15  R: 3666b
  3.Uhnavá Markéta           SK Žabovřesky Brno   ZBM8485 C     21.50  +      0.31  R: 3621b
  4.Berzinska Soňa           SK Žabovřesky Brno   ZBM8553 C     22.02  +      0.43  R: 3587b
  5.Richterová Nataša        TJ Spartak Adamov    ADA7451 C     22.42  +      1.23  R: 3474b
  6.Křížová Vendula          AC Sparta Praha      SCP0003 C     23.01  +      1.42  R: 3420b
  7.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     23.23  +      2.04  R: 3357b
  8.Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C     25.19  +      4.00  R: 3029b
  9.Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C     26.18  +      4.59  R: 2862b
 10.Jiříčková Bětka          TJ Loko Krnov        KRN8383 C     26.52  +      5.33  R: 2766b
 11.Koblicová Milena         OOB Vamberk          VAM7651 C     27.48  +      6.29  R: 2607b
 12.Strakošová Petra         Sokol Frýdek - Míste SFM7351 C     28.10  +      6.51  R: 2545b
 13.Kubečková Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7551 C     28.18  +      6.59  R: 2522b
 14.Havlová Pavla            SOK TJ Turnov        TUV7550 C     28.29  +      7.10  R: 2491b
 15.Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250 C     32.06  +     10.47  R: 1876b
 16.Jirásková Lucie          OOB Třebíč           TTR8552 C     35.34  +     14.15  R: 1287b
 17.Dobešová Kateřina        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8750 C     35.36  +     14.17  R: 1282b
 18.Kršáková Veronika        OB Vizovice          VIC9090 B     37.00  +     15.41  R: 1044b
 
Konečné výsledky kategorie: D21E        2.8km  135m 14k  Ranking:0.8800 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 E     20.48  +      0.00  R: 9076b
  2.Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 R     21.13  +      0.25  R: 8905b
  3.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E     22.24  +      1.36  R: 8420b
  4.Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 C     23.13  +      2.25  R: 8085b
  5.Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152 R     23.18  +      2.30  R: 8051b
  6.Hrušková Lenka           SK Kotlářka Praha    DKP8555 C     23.28  +      2.40  R: 7983b
  7.Fenclová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E     23.29  +      2.41  R: 7976b
  8.Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 R     24.02  +      3.14  R: 7751b
  9.Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 C     24.36  +      3.48  R: 7518b
 10.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     26.50  +      6.02  R: 6603b
 11.Langpaulová Anna         AC Sparta Praha      SCP8257 C     28.11  +      7.23  R: 6050b
 12.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 R     28.22  +      7.34  R: 5975b
 13.Rábová Zuzana            SK Radioklub Blansko RBK8556 C     29.20  +      8.32  R: 5578b
 14.Hrouzová Pavlína         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8559 C     34.50  +     14.02  R: 3324b
 15.Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 R     50.39  +     29.51  R:    0b
 16.Kuncová Eliška           SK Severka Šumperk   SSU8951 R     54.39  +     33.51  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         2.4km  100m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM           20.06  +      0.00
  2.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C     21.14  +      1.08
  3.Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C     21.30  +      1.24
  4.Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C     22.08  +      2.02
  5.Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C     23.54  +      3.48
  6.Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453       24.28  +      4.22
  7.Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     24.40  +      4.34
  8.Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C     25.57  +      5.51
  9.Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C     26.13  +      6.07
 10.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     26.34  +      6.28
 11.Ježková Martina          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7350 C     27.15  +      7.09
 12.Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051 C     27.21  +      7.15
 13.Brodová Gabriela         Sokol Frýdek - Míste SFM7152 C     27.26  +      7.20
 14.Buchwaldková Klára       Sokol Frýdek - Míste SFM7153 C     27.50  +      7.44
 14.Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 C     27.50  +      7.44
 16.Kunzová Ivana            KPKS BETA Brno       BBM7155 C     28.26  +      8.20
 17.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     28.36  +      8.30
 18.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     29.37  +      9.31
 19.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     29.44  +      9.38
 20.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C     30.56  +     10.50
 21.Hausenblasová Klára      SK Kamenice          KAM7052 C     31.01  +     10.55
 22.Straková Jana            VSK Přírodověda - or PVP7250 C     32.18  +     12.12
 23.Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C     32.52  +     12.46
 24.Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C     34.02  +     13.56
 25.Čermáková Gabriela       SK Kamenice          KAM6752 C     34.31  +     14.25
 26.Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C     35.52  +     15.46
 27.Jespers Leene            Trol Belgium         002           38.37  +     18.31
 28.Weberová  Zuzana         OK 99 Hradec Králové PHK6961 C     40.02  +     19.56
 29.Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP9998 C     40.38  +     20.32
 30.Hápová  Šárka            OK 99 Hradec Králové PHK7157 C     40.47  +     20.41
 31.Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255       44.18  +     24.12
 32.Dastychová Alexandra     OK RECO Sport        PEN7450 C     49.02  +     28.56
    Matějková Sylva          Orientační klub TOM  ROZ6550 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D40         2.4km  110m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553 C     23.32  +      0.00
  2.Voborníková Eva          SK Chotěboř          CTB6851 C     23.47  +      0.15
  3.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C     24.58  +      1.26
  4.Klimešová Hana           Tempo Praha          TEP6150 C     25.12  +      1.40
  5.Müllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751 C     25.37  +      2.05
  6.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C     25.38  +      2.06
  7.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     25.54  +      2.22
  8.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     26.06  +      2.34
  9.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     27.24  +      3.52
 10.Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C     28.29  +      4.57
 11.Miturová Radka           MLOK Mariánské Lázně MLA6552 C     29.36  +      6.04
 12.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     30.02  +      6.30
 13.Končáková Kateřina       Sokol Holešov        HLV6856 C     30.31  +      6.59
 14.Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750 C     30.45  +      7.13
 15.Kozáková Dita            SK Kamenice          KAM6753 C     31.18  +      7.46
 16.Nechutová Alena          SKP Žďár nad Sázavou PZR6969 C     31.25  +      7.53
 17.Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C     31.42  +      8.10
 18.Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C     32.08  +      8.36
 19.Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C     32.12  +      8.40
 20.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     33.01  +      9.29
 21.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     33.23  +      9.51
 22.Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C     33.55  +     10.23
 23.Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C     39.05  +     15.33
 24.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     40.46  +     17.14
 25.Ašrmanová Eva            SK Kamenice          KAM6951 C     52.04  +     28.32
 
Konečné výsledky kategorie: D45         2.2km  110m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kraemer Karin            Post SV Dresden      003           20.21  +      0.00
  2.Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C     24.56  +      4.35
  3.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     25.53  +      5.32
  4.Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     26.25  +      6.04
  5.Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     26.51  +      6.30
  6.Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C     27.16  +      6.55
  7.Bártová Eva              SOOB Spartak Rychnov SRK5551 C     27.45  +      7.24
  8.Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     28.43  +      8.22
  9.Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     30.23  +     10.02
 10.Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C     31.00  +     10.39
 11.Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     31.14  +     10.53
 12.Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C     32.54  +     12.33
 13.Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C     32.58  +     12.37
 14.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     33.40  +     13.19
 15.Hartlová Blanka          TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C     33.51  +     13.30
 16.Vlčková Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351 C     37.03  +     16.42
 17.Dragowska Marzena        OKS Otwock           005           37.42  +     17.21
 18.Stibalová Věra           KOB Děčín            LDC6051 C     39.13  +     18.52
 19.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352 C     39.47  +     19.26
 20.Zelenková  Lenka         OK 99 Hradec Králové PHK6152 C     45.13  +     24.52
 21.Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C     46.46  +     26.25
 22.Denková Barbora          Nereg. Denk          NE4           59.23  +     39.02
    Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C DISK              
 MS Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752  MS   30.45  +     10.24
 
Konečné výsledky kategorie: D50         1.9km   85m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C     21.54  +      0.00
  2.Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     22.05  +      0.11
  3.Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C     22.56  +      1.02
  4.Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C     23.01  +      1.07
  5.Rybářová Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK5551 C     24.01  +      2.07
  6.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     24.19  +      2.25
  7.Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C     25.02  +      3.08
  8.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C     25.38  +      3.44
  9.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     26.06  +      4.12
 10.Alice Fejlková           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351       26.23  +      4.29
 11.Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C     28.36  +      6.42
 12.Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C     29.17  +      7.23
 13.Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C     30.40  +      8.46
 14.Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C     30.55  +      9.01
 15.Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C     31.36  +      9.42
 16.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     32.38  +     10.44
 17.Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C     33.11  +     11.17
 18.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     33.57  +     12.03
 19.Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751 C     35.17  +     13.23
 20.Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C     47.34  +     25.40
    Jahnová Helena           AC Sparta Praha      SCP5550 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         1.9km   85m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     19.04  +      0.00
  2.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     21.32  +      2.28
  3.Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C     22.55  +      3.51
  4.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     22.57  +      3.53
  5.Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350 C     23.39  +      4.35
  6.Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C     23.56  +      4.52
  7.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     24.03  +      4.59
  8.Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C     25.59  +      6.55
  9.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     26.10  +      7.06
 10.Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C     26.59  +      7.55
 11.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     27.26  +      8.22
 12.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     28.10  +      9.06
 13.Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C     28.22  +      9.18
 14.Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C     28.53  +      9.49
 15.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452       30.17  +     11.13
 16.Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     31.23  +     12.19
    Opavová Stanislava       MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C DISK              
    Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D60         1.6km   60m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     19.17  +      0.00
  2.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     21.07  +      1.50
  3.Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     21.13  +      1.56
  4.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     21.29  +      2.12
  5.Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C     22.38  +      3.21
  6.Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C     23.51  +      4.34
  7.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     25.11  +      5.54
  8.Suchá Bohuslava          SK Praga Praha       PGP4450 C     26.04  +      6.47
  9.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     27.44  +      8.27
 10.Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850 C     28.25  +      9.08
 11.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C     35.47  +     16.30
 
Konečné výsledky kategorie: D65         1.6km   60m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná Marie            OK 99 Hradec Králové PHK3951 C     25.53  +      0.00
  2.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     26.56  +      1.03
  3.Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C     47.38  +     21.45
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.8km   40m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 C     12.33  +      0.00
  2.Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV0000 C     14.24  +      1.51
  3.Sedláček Jan             Sokol Holešov        HLV9927 C     16.24  +      3.51
  4.Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901       16.31  +      3.58
  5.Burýšek Miroslav         OOB TJ Sokol Troja   TJP9900 C     17.14  +      4.41
  6.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C     18.57  +      6.24
  7.Matoušek Matěj           SK Severka Šumperk   SSU0005 C     19.51  +      7.18
  8.Buytaert Sverre          Trol Belgium         002           20.39  +      8.06
  9.Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     20.47  +      8.14
 10.Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 C     22.18  +      9.45
 11.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 C     22.31  +      9.58
 12.Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C     24.31  +     11.58
 13.Strakoš Matěj            Sokol Frýdek - Míste SFM9901 C     26.24  +     13.51
 14.Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     26.27  +     13.54
 15.Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 C     27.13  +     14.40
 16.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C     27.44  +     15.11
 17.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 C     29.20  +     16.47
 18.Baláček Jan              Orientační klub TOM  ROZ9901 C     43.28  +     30.55
 19.Lošťák Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT9901 C     47.58  +     35.25
 20.Blažek Jan               SK Radioklub Blansko RBK9901 C     48.54  +     36.21
    Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902   DISK              
    Šimon Roubal             Orientační klub TOM  ROZ9903 C DISK              
    Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C VZDAL             
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        2.2km   35m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 C     12.54  +      0.00
  2.Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C     15.07  +      2.13
  3.Voborník Jakub           SK Chotěboř          CTB0001 C     16.41  +      3.47
  4.Tomáš Brousil            SK Praga Praha       PGP0100 C     17.32  +      4.38
  5.Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C     20.54  +      8.00
  6.Víšek Martin             SK Kamenice          KAM0102 C     21.22  +      8.28
  7.Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102       22.25  +      9.31
  8.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101       22.53  +      9.59
  9.Kříž Jonáš               SK Kamenice          KAM0001 C     23.14  +     10.20
 10.Dastych Petr             OK RECO Sport        PEN0000 C     23.42  +     10.48
 11.Hankovec Hugo Matěj      SK Kamenice          KAM0201 C     27.22  +     14.28
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.1km   90m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 B     17.02  +      0.00
  2.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 C     18.42  +      1.40
  3.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 C     19.57  +      2.55
  4.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 C     21.01  +      3.59
  5.Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B     21.21  +      4.19
  6.Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 B     21.52  +      4.50
  6.Ježek Ondřej             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9701 B     21.52  +      4.50
  8.Jíra Tomáš               Orientační klub TOM  ROZ9800 C     22.39  +      5.37
  9.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 B     23.55  +      6.53
 10.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703       24.22  +      7.20
 11.Nechuta David            SKP Žďár nad Sázavou PZR9701 C     25.12  +      8.10
 12.Hanuš  Tomáš             OOB TJ Turnov        TUR9702 C     25.28  +      8.26
 13.Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701 C     25.55  +      8.53
 14.Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B     26.28  +      9.26
 15.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 C     27.39  +     10.37
 16.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 C     29.13  +     12.11
 17.Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 B     29.41  +     12.39
 18.Bernatík Lukáš           Sokol Frýdek - Míste SFM9801 C     30.55  +     13.53
 19.Bencúr Juraj             TJ Slovan Luhačovice LCE9901 C     33.30  +     16.28
 20.Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601       33.37  +     16.35
 21.Kubánek Jaroslav         Sportcentrum Jičín   SJC9803 C     35.43  +     18.41
 22.Lukáš Marek              TJ Sparta Doly Kladn DKL9702 C     37.53  +     20.51
 23.Sedláček Ondřej          Sokol Holešov        HLV9732 C     40.29  +     23.27
 24.Háp  Ondřej              OK 99 Hradec Králové PHK9702 C     44.35  +     27.33
 25.Peřinka Šimon            KPKS BETA Brno       BBM9700 C     55.42  +     38.40
    Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C DISK              
    Straka Tomáš             VSK Přírodověda - or PVP9700 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.4km   90m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 B     16.09  +      0.00
  2.Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A     17.46  +      1.37
  3.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 C     18.21  +      2.12
  4.Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 B     19.31  +      3.22
  5.Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 B     19.55  +      3.46
  6.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B     21.40  +      5.31
  7.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B     21.46  +      5.37
  8.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 B     22.26  +      6.17
  9.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 B     23.01  +      6.52
 10.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B     23.17  +      7.08
 11.Mrkos Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9508 C     23.56  +      7.47
 12.Málek Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9505 B     24.53  +      8.44
 13.Jordanov Alexandr        KPKS BETA Brno       BBM9501 B     24.59  +      8.50
 14.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 B     25.12  +      9.03
 15.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B     26.14  +     10.05
 16.Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 C     27.36  +     11.27
 17.Hlubuček Jan             OK Jihlava           SJI9603 C     27.39  +     11.30
 18.Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C     28.13  +     12.04
 19.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B     28.48  +     12.39
 20.Charvát Jan              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9601       30.01  +     13.52
 21.Dragowski Mateusz        OKS Otwock           005           31.07  +     14.58
 22.Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500       31.47  +     15.38
 23.Kunz Jan                 KPKS BETA Brno       BBM9601 C     32.22  +     16.13
 24.Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601       32.57  +     16.48
 25.Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 B     46.34  +     30.25
 26.Klíma Lukáš              TJ ZVVZ Milevsko     MIL9501 C     49.13  +     33.04
 
Konečné výsledky kategorie: H16         2.6km  120m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     17.53  +      0.00
  2.Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401 A     19.16  +      1.23
  3.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 B     19.20  +      1.27
  4.Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A     19.59  +      2.06
  5.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 B     20.08  +      2.15
  6.Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 B     21.27  +      3.34
  7.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     22.19  +      4.26
  8.Melichar Jan             KOB Dobruška         DOB9401       24.11  +      6.18
  9.Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 C     25.11  +      7.18
 10.Sháněl Jan               KOB Choceň           CHC9402 C     25.58  +      8.05
 11.Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301 C     27.08  +      9.15
 12.Hanuš Pavel              KOB Choceň           CHC9302 C     30.35  +     12.42
 13.Prášek Přemysl           SK Praga Praha       PGP9302 B     35.13  +     17.20
 
Konečné výsledky kategorie: H18         2.8km  125m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A     18.16  +      0.00
  2.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     19.05  +      0.49
  3.Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 B     20.30  +      2.14
  4.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 B     20.34  +      2.18
  5.Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C     21.04  +      2.48
  6.Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 A     21.11  +      2.55
  7.Hájek Adam               OB SK Zvole          ZVO9201 C     21.15  +      2.59
  8.Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 A     21.28  +      3.12
  9.Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C     23.09  +      4.53
 10.Denk Štěpán              SK Praga Praha       PGP9104 C     25.19  +      7.03
 11.Aschermann Michal        SK Kamenice          KAM9104 B     26.28  +      8.12
 12.Klimeš Ondřej            Tempo Praha          TEP9200 C     27.16  +      9.00
 13.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     27.25  +      9.09
 14.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     27.59  +      9.43
 
Konečné výsledky kategorie: H20         2.8km  125m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dragowski Kuba           OKS Otwock           005           17.58  +      0.00
  2.Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A     19.06  +      1.08
  3.Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 A     20.31  +      2.33
  4.Pilkowski Tadeusz        OKS Otwock           005           21.27  +      3.29
  5.Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C     21.56  +      3.58
  6.Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     22.11  +      4.13
  7.Beran Pavel              TJ Tatran Jablonec n TJN8902       25.59  +      8.01
  8.Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A     28.04  +     10.06
  9.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     30.28  +     12.30
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        3.3km  165m 15k  Ranking:0.8021 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     21.27  +      0.00  R: 8032b
  2.Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 R     21.28  +      0.01  R: 8025b
  3.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 R     21.31  +      0.04  R: 8007b
  4.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     21.35  +      0.08  R: 7982b
  5.Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C     21.46  +      0.19  R: 7913b
  6.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     22.01  +      0.34  R: 7820b
  7.Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C     22.55  +      1.28  R: 7484b
  8.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     23.13  +      1.46  R: 7372b
  9.Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C     23.25  +      1.58  R: 7297b
 10.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     23.28  +      2.01  R: 7278b
 11.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     23.30  +      2.03  R: 7266b
 12.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     23.32  +      2.05  R: 7254b
 13.Jelínek Petr             JELAS Turnov         TUN7801 C     23.40  +      2.13  R: 7204b
 13.Koblic Jan               OOB Vamberk          VAM7601 C     23.40  +      2.13  R: 7204b
 15.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002       23.43  +      2.16  R: 7185b
 16.Dittmann Robert          SSV Planeta Radebeul 008           23.47  +      2.20  R: 7160b
 17.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C     24.20  +      2.53  R: 6955b
 18.Brabec Jaroslav          SK Žabovřesky Brno   ZBM8242 C     24.45  +      3.18  R: 6799b
 19.Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C     24.59  +      3.32  R: 6712b
 20.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     25.22  +      3.55  R: 6569b
 21.Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C     25.39  +      4.12  R: 6463b
 22.Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C     25.43  +      4.16  R: 6438b
 23.Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C     25.45  +      4.18  R: 6426b
 24.Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105 B     25.53  +      4.26  R: 6376b
 25.Vrabec Ondřej            AC Sparta Praha      SCP8303 C     26.01  +      4.34  R: 6326b
 26.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 C     26.06  +      4.39  R: 6295b
 27.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C     26.10  +      4.43  R: 6270b
 28.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     26.15  +      4.48  R: 6239b
 29.Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C     26.16  +      4.49  R: 6233b
 30.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     26.39  +      5.12  R: 6090b
 31.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     26.42  +      5.15  R: 6071b
 32.Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     27.00  +      5.33  R: 5959b
 33.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     27.10  +      5.43  R: 5897b
 34.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 C     27.17  +      5.50  R: 5853b
 35.Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C     27.20  +      5.53  R: 5834b
 36.Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 A     27.23  +      5.56  R: 5816b
 37.Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 C     27.32  +      6.05  R: 5760b
 38.Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301 C     27.50  +      6.23  R: 5648b
 39.Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     27.51  +      6.24  R: 5641b
 40.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C     28.04  +      6.37  R: 5561b
 41.Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201       28.14  +      6.47  R: 5498b
 42.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     28.23  +      6.56  R: 5442b
 43.Hodboď Jakub             VSK Slavia TU Libere VLI8500 C     28.28  +      7.01  R: 5411b
 44.Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C     28.32  +      7.05  R: 5386b
 45.Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C     28.34  +      7.07  R: 5374b
 46.Mrkvica Petr             VSK VŠB TU Ostrava   VOV7802 C     28.45  +      7.18  R: 5305b
 46.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     28.45  +      7.18  R: 5305b
 48.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     28.52  +      7.25  R: 5262b
 49.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C     28.57  +      7.30  R: 5231b
 50.Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804 C     29.54  +      8.27  R: 4876b
 51.Pospíšil Ondřej          SK Kotlářka Praha    DKP8717 C     30.06  +      8.39  R: 4801b
 52.Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C     32.27  +     11.00  R: 3923b
 53.Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C     32.51  +     11.24  R: 3774b
 54.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     33.43  +     12.16  R: 3450b
 55.Kuban Michal             SK Chrast            CHT8505 C     40.40  +     19.13  R:  855b
    Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        3.1km  165m 15k  Ranking:0.6787 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B     19.13  +      0.00  R: 6963b
  2.Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C     19.36  +      0.23  R: 6831b
  3.Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C     20.22  +      1.09  R: 6567b
  4.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A     20.55  +      1.42  R: 6378b
  5.Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C     21.14  +      2.01  R: 6269b
  6.Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C     21.55  +      2.42  R: 6034b
  7.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 A     21.57  +      2.44  R: 6022b
  8.Andrš Jiří               OOB Vamberk          VAM8601 C     22.35  +      3.22  R: 5804b
  9.Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN8100 C     22.56  +      3.43  R: 5684b
 10.Hladký Viktor            OOB Vamberk          VAM8201 C     23.17  +      4.04  R: 5564b
 11.Miroslav Korecký         SK Chrast            CHT7901 C     23.37  +      4.24  R: 5449b
 11.Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535 C     23.37  +      4.24  R: 5449b
 13.Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C     23.50  +      4.37  R: 5374b
 14.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     24.07  +      4.54  R: 5277b
 15.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A     24.14  +      5.01  R: 5237b
 16.Sebera Václav            Sokol Frýdek - Míste SFM8302 C     24.15  +      5.02  R: 5231b
 17.Jiroušek Pavel           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7704 C     24.26  +      5.13  R: 5168b
 18.Müller Denis             Treptower SV 1949    012           24.50  +      5.37  R: 5030b
 19.Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C     25.36  +      6.23  R: 4767b
 20.Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001 C     25.38  +      6.25  R: 4755b
 21.Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C     25.39  +      6.26  R: 4749b
 21.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     25.39  +      6.26  R: 4749b
 23.Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C     25.43  +      6.30  R: 4727b
 24.Hojný Michal             AC Sparta Praha      SCP7613 C     25.47  +      6.34  R: 4704b
 25.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     25.49  +      6.36  R: 4692b
 26.Šatánek Martin           Sokol Frýdek - Míste SFM8201 C     25.56  +      6.43  R: 4652b
 27.Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C     26.06  +      6.53  R: 4595b
 28.Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C     26.08  +      6.55  R: 4583b
 29.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     26.39  +      7.26  R: 4405b
 30.Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C     26.50  +      7.37  R: 4342b
 31.Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C     27.45  +      8.32  R: 4027b
 32.Vokurka Jan              OK Harcov            HAR7501 C     27.56  +      8.43  R: 3964b
 33.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C     28.05  +      8.52  R: 3912b
 34.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     28.08  +      8.55  R: 3895b
 35.Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C     28.16  +      9.03  R: 3849b
 35.Matoušek Petr            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7503 C     28.16  +      9.03  R: 3849b
 37.Knaup Jan                SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7702 C     28.19  +      9.06  R: 3832b
 38.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     28.38  +      9.25  R: 3723b
 39.Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C     29.06  +      9.53  R: 3563b
 40.Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C     29.18  +     10.05  R: 3494b
 41.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     29.30  +     10.17  R: 3425b
 42.Procházka Zdenek         SK Kotlářka Praha    DKP7800 C     30.11  +     10.58  R: 3190b
 43.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     30.25  +     11.12  R: 3110b
 44.Dneboský František       Nereg. Dneboský      NE6           30.55  +     11.42  R: 2938b
 45.Jevsejenko Alexandr      SK Žabovřesky Brno   ZBM8110 C     30.56  +     11.43  R: 2932b
 46.Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001       30.58  +     11.45  R: 2920b
 47.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C     31.18  +     12.05  R: 2806b
 48.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     32.41  +     13.28  R: 2330b
 49.Stoszek Jakub            VSK VŠB TU Ostrava   VOV8300 C     33.14  +     14.01  R: 2141b
 50.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 B     33.59  +     14.46  R: 1883b
 51.Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C     34.35  +     15.22  R: 1676b
 52.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C     34.44  +     15.31  R: 1625b
 53.Nedbal Dalibor           VŠSK MFF UK Praha    MFP8003 C     37.08  +     17.55  R:  799b
 54.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     37.43  +     18.30  R:  598b
 55.Mencl Pavel              SK Kotlářka Praha    DKP7912 C     48.14  +     29.01  R:    0b
    Rozzi Alessio            SSD Gaja - Trieste   010       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        2.6km  120m 14k  Ranking:0.4686 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R     15.44  +      0.00  R: 5553b
  2.Hejzlar Josef            TJ OB České Budějovi VCB5601 C     19.54  +      4.10  R: 4542b
  3.Kříž Štěpán              AC Sparta Praha      SCP0002 C     22.17  +      6.33  R: 3963b
  4.Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C     22.49  +      7.05  R: 3834b
  5.Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP           23.00  +      7.16  R: 3789b
  6.Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C     23.16  +      7.32  R: 3724b
  7.Brabač Lukáš             AC Sparta Praha      SCP8505 C     24.51  +      9.07  R: 3340b
  8.Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C     26.20  +     10.36  R: 2980b
  9.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     27.24  +     11.40  R: 2721b
 10.Nováček Radek            OOB Třebíč           TTR8701 C     27.29  +     11.45  R: 2701b
 11.Žižka Přemysl            TJ ZVVZ Milevsko     MIL7301 C     27.47  +     12.03  R: 2628b
 12.Pešta Jiří               TJ ZVVZ Milevsko     MIL7201 C     28.13  +     12.29  R: 2523b
 13.Hampl Petr               KOB Dobruška         DOB8300 C     28.24  +     12.40  R: 2478b
 14.Mareš Ladislav           TJ ZVVZ Milevsko     MIL7202 C     29.22  +     13.38  R: 2244b
 15.Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C     30.20  +     14.36  R: 2009b
 16.Pešek Kamil              TJ Loko Česká Třebov CET8002 C     31.39  +     15.55  R: 1690b
 17.Brodecký Radek           SK Radioklub Blansko RBK8004 C     31.48  +     16.04  R: 1653b
 18.Laga Miroslav            SK Zbraslav          ZBP7900 C     33.17  +     17.33  R: 1293b
 19.Jirásek Jakub            OOB Třebíč           TTR8601 C     33.49  +     18.05  R: 1164b
 20.Sršeň Tomáš              OOB Vamberk          VAM8001 C     40.18  +     24.34  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21E        3.4km  160m 16k  Ranking:0.8713 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jansa Jiří               SK Chrast            CHT8402 R     19.17  +      0.00  R: 8836b
  2.Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     19.20  +      0.03  R: 8814b
  3.Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R     20.04  +      0.47  R: 8487b
  4.Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C     20.14  +      0.57  R: 8413b
  5.Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100 R     20.29  +      1.12  R: 8302b
  6.Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C     20.31  +      1.14  R: 8287b
  7.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 A     21.08  +      1.51  R: 8012b
  7.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     21.08  +      1.51  R: 8012b
  9.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     21.12  +      1.55  R: 7983b
 10.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 R     21.49  +      2.32  R: 7708b
 11.Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C     21.58  +      2.41  R: 7641b
 12.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     22.03  +      2.46  R: 7604b
 13.Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     22.07  +      2.50  R: 7574b
 14.Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A     22.09  +      2.52  R: 7560b
 15.Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C     22.14  +      2.57  R: 7522b
 16.Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 R     22.15  +      2.58  R: 7515b
 17.Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R     22.23  +      3.06  R: 7456b
 18.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 R     22.34  +      3.17  R: 7374b
 19.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     23.16  +      3.59  R: 7062b
 20.Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R     23.20  +      4.03  R: 7032b
 21.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     23.29  +      4.12  R: 6966b
 22.Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 E     23.31  +      4.14  R: 6951b
 23.Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 C     23.33  +      4.16  R: 6936b
 24.Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 C     23.35  +      4.18  R: 6921b
 25.Rychlý Pavel             TJ Opava             OOP8505 C     23.38  +      4.21  R: 6899b
 26.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     23.56  +      4.39  R: 6765b
 27.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C     24.26  +      5.09  R: 6542b
 27.Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C     24.26  +      5.09  R: 6542b
 29.Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C     24.27  +      5.10  R: 6535b
 30.Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R     24.28  +      5.11  R: 6528b
 31.Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C     24.54  +      5.37  R: 6335b
 32.Härtelt Daniel           OLV Potsdam          006           25.47  +      6.30  R: 5941b
 33.Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C     28.46  +      9.29  R: 4612b
 34.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C     57.43  +     38.26  R:    0b
    Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         2.8km  115m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Schmiedeberg Nils        LG Nordost           004           18.29  +      0.00
  2.Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 R     18.46  +      0.17
  3.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     19.52  +      1.23
  4.Schmiedeberg Lars        LG Nordost           004           20.02  +      1.33
  5.Leibiger Jens            Post SV Dresden      003           20.27  +      1.58
  6.Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     20.53  +      2.24
  7.Buytaert Frank           Trol Belgium         002           21.06  +      2.37
  8.Sikora Tomáš             Sokol Frýdek - Míste SFM7001 C     21.15  +      2.46
  9.Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C     21.19  +      2.50
 10.Matoušek Milan           SK Severka Šumperk   SSU6701 C     21.48  +      3.19
 11.Kunz Martin              KPKS BETA Brno       BBM7101 C     22.11  +      3.42
 12.Zschäckel Raik           LG Nordost           004           22.54  +      4.25
 13.Sedláček Jaroslav        Sokol Holešov        HLV6404 C     23.46  +      5.17
 14.Meyer Dirk               Treptower SV 1949    012           24.11  +      5.42
 15.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     24.50  +      6.21
 16.Stránský Dušan           OK Lokomotiva Pardub LPU7409 C     25.35  +      7.06
 17.Háp  Pavel               OK 99 Hradec Králové PHK7101 C     26.59  +      8.30
 18.Titz Pavel               USK Praha            VSP7400       27.00  +      8.31
 19.Klinkera Václav          Orientační klub TOM  ROZ6400 C     28.53  +     10.24
 20.Myslivec Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK7002 C     31.02  +     12.33
 21.Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305       33.46  +     15.17
 22.Szczygiel Marcin         SZC                  007           38.37  +     20.08
 23.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802       43.22  +     24.53
    Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401   DISK              
    Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK6701 C DISK              
    Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40         2.5km   95m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     19.19  +      0.00
  2.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     19.42  +      0.23
  3.Voborník Petr            SK Chotěboř          CTB6601 C     20.57  +      1.38
  4.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     22.03  +      2.44
  5.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     22.32  +      3.13
  6.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501 C     22.39  +      3.20
  7.Končák Jaroslav          Sokol Holešov        HLV6321 C     22.56  +      3.37
  8.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     23.21  +      4.02
  9.Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C     23.57  +      4.38
 10.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C     24.27  +      5.08
 11.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C     24.35  +      5.16
 12.Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     25.09  +      5.50
 13.Pulec Pavel              VSK MZLU Brno        VBM6201 C     26.57  +      7.38
 14.Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C     27.03  +      7.44
 15.Jordanov Nikolaj         VSK MZLU Brno        VBM6501 C     27.13  +      7.54
 16.Dragowski Marek          OKS Otwock           005           27.28  +      8.09
 17.Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901 C     27.57  +      8.38
 18.Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP9999 C     28.57  +      9.38
 19.Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C     29.29  +     10.10
 19.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     29.29  +     10.10
 21.Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701 C     30.32  +     11.13
 22.Antoš Svatopluk          Sportcentrum Jičín   SJC6602 C     31.04  +     11.45
 23.Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C     31.08  +     11.49
 24.Lukáš Petr               TJ Sparta Doly Kladn DKL6902 C     31.44  +     12.25
 25.Urbánek Lumír            SKOB Ostrov          ONO6701 C     31.53  +     12.34
 26.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C     32.09  +     12.50
 27.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     33.05  +     13.46
 28.Dietrich Daniel          KOB Chemopetrol Litv LIT6601 C     33.41  +     14.22
 29.Čech Jiří                OK Jihlava           SJI6803 C     35.58  +     16.39
 30.Klimeš Petr              Tempo Praha          TEP6300 C     37.35  +     18.16
 31.Frýba Robert             OK Jihlava           SJI6802 C     38.39  +     19.20
 32.Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C     39.48  +     20.29
 33.Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C     42.40  +     23.21
 
Konečné výsledky kategorie: H45         2.5km  115m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     16.47  +      0.00
  2.Smutný Michal            OOB Vamberk          VAM6201 C     19.56  +      3.09
  3.Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C     21.05  +      4.18
  4.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     21.17  +      4.30
  5.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     21.18  +      4.31
  6.Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C     21.32  +      4.45
  7.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     21.58  +      5.11
  8.Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul 008           22.00  +      5.13
  9.Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C     22.21  +      5.34
 10.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     23.24  +      6.37
 11.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK6120 C     23.41  +      6.54
 12.Melichar Igor            OK 99 Hradec Králové PHK           23.46  +      6.59
 13.Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C     23.53  +      7.06
 14.Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C     24.04  +      7.17
 15.Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C     25.16  +      8.29
 16.Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C     25.49  +      9.02
 17.Hartl Zdeněk             TJ AERO Odolena Voda ODV6300 C     26.03  +      9.16
 18.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     26.11  +      9.24
 19.Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C     26.43  +      9.56
 20.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     27.28  +     10.41
 21.Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C     29.50  +     13.03
 22.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     30.44  +     13.57
 23.Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C     32.04  +     15.17
 24.Pliska Miloš             SK Praga Praha       PGP6304 C     32.57  +     16.10
 25.Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C     33.29  +     16.42
 26.Vojtěch Fejlek           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202       35.15  +     18.28
 27.Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C     35.30  +     18.43
 28.Zebrowski Darek          OKS Otwock           005           35.40  +     18.53
    Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50         2.4km  100m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dragowski Robert         OKS Otwock           005           18.58  +      0.00
  2.Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C     19.53  +      0.55
  3.Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C     21.43  +      2.45
  4.Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C     23.21  +      4.23
  5.Cigoš Petr               TJ Tesla Brno        TBM5602 C     23.23  +      4.25
  6.Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     24.04  +      5.06
  7.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     24.14  +      5.16
  7.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C     24.14  +      5.16
  7.Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C     24.14  +      5.16
 10.Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C     24.28  +      5.30
 11.Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C     24.46  +      5.48
 12.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     24.58  +      6.00
 13.Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5901 C     25.03  +      6.05
 14.Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501 C     25.12  +      6.14
 15.Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C     25.15  +      6.17
 16.Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C     25.43  +      6.45
 17.Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C     25.44  +      6.46
 18.Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     26.31  +      7.33
 19.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     26.45  +      7.47
 20.Kraemer Werner           Post SV Dresden      003           26.57  +      7.59
 21.Vlček Josef              SK Týniště nad Orlic TYN5602 C     27.05  +      8.07
 22.Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C     28.18  +      9.20
 23.Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C     28.45  +      9.47
 24.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     29.03  +     10.05
 25.Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902 C     30.13  +     11.15
 26.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C     30.32  +     11.34
 27.Stibal Ivan              KOB Děčín            LDC5701 C     32.26  +     13.28
 28.Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C     32.48  +     13.50
 29.Vohadlo Jiří             SK Praga Praha       PGP5701 C     33.04  +     14.06
 29.Störp Ralf               LG Nordost           004           33.04  +     14.06
 31.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     33.35  +     14.37
 32.Konstanciak Andrzej      OKS Otwock           005           35.05  +     16.07
 33.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     38.59  +     20.01
 34.Jahn Pavel               AC Sparta Praha      SCP5500 C     39.47  +     20.49
 35.Hornik Zbigniew          SKO Kompas           011           43.28  +     24.30
 
Konečné výsledky kategorie: H55         2.4km  110m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C     20.33  +      0.00
  2.Hickethier Manfred       SSV Planeta Radebeul 008           21.07  +      0.34
  3.Härtelt Helmut           SSV Planeta Radebeul 008           22.00  +      1.27
  4.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     22.27  +      1.54
  5.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C     22.37  +      2.04
  6.Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C     23.06  +      2.33
  7.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C     23.19  +      2.46
  8.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     24.09  +      3.36
  9.Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C     24.19  +      3.46
 10.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     24.25  +      3.52
 11.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     24.47  +      4.14
 12.Frenzel Michael          Loko Berlin          009           24.54  +      4.21
 13.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     25.00  +      4.27
 14.Vondrouš Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201 C     26.07  +      5.34
 15.Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C     26.52  +      6.19
 16.Ziesche Juergen          Loko Berlin          009           28.36  +      8.03
 17.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     29.31  +      8.58
 18.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201       30.39  +     10.06
 18.Bartkowiak Edward        Grunwald Poznaň      0014800       30.39  +     10.06
 20.Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C     30.53  +     10.20
 21.Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C     31.51  +     11.18
 22.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001       32.15  +     11.42
 23.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301       33.50  +     13.17
 24.Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C     35.07  +     14.34
 25.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     35.27  +     14.54
 26.Chalupa Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU5301 C     35.49  +     15.16
 27.Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C     36.23  +     15.50
 28.Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C     41.32  +     20.59
 29.Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C     42.52  +     22.19
 30.Richter Rudolf           TJ Spartak Adamov    ADA5113 C     44.05  +     23.32
    Hrouza Jan               TJ Loko Krnov        KRN5401 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H60         1.9km   75m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     17.59  +      0.00
  2.MIKAN vladimir           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     18.54  +      0.55
  3.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     20.04  +      2.05
  4.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C     20.11  +      2.12
  5.Schmalfeld Tasilo        SSV Planeta Radebeul 008           20.24  +      2.25
  6.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     20.49  +      2.50
  7.Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C     20.53  +      2.54
  8.Procházka Aleš           SK Kotlářka Praha    DKP4700 C     21.07  +      3.08
  9.Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C     21.31  +      3.32
 10.Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C     22.27  +      4.28
 11.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     23.11  +      5.12
 12.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C     23.38  +      5.39
 13.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     23.44  +      5.45
 14.Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     24.35  +      6.36
 15.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     25.17  +      7.18
 16.Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C     26.15  +      8.16
 17.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     26.22  +      8.23
 18.Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C     26.47  +      8.48
 19.Pelz Lubomír             SKP Žďár nad Sázavou PZR4901 C     35.38  +     17.39
 20.Valasek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C     38.58  +     20.59
    Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C DISK              
    Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C DISK              
    Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C DISK              
    Pokorný Karel            KOB Temelín          TEM4701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         1.9km   75m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C     17.42  +      0.00
  2.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     18.18  +      0.36
  3.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     21.17  +      3.35
  4.Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C     21.36  +      3.54
  5.Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C     22.43  +      5.01
  6.Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C     24.18  +      6.36
  7.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     25.17  +      7.35
  8.Suchý Karel              SK Praga Praha       PGP4300 C     25.32  +      7.50
  9.Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C     25.59  +      8.17
 10.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     27.28  +      9.46
 11.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C     27.59  +     10.17
 12.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     29.40  +     11.58
    Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C DISK              
    Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C DISK              
    Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H70         1.6km   60m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     13.17  +      0.00
  2.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     16.05  +      2.48
  3.Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C     16.13  +      2.56
  4.Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C     16.47  +      3.30
  5.Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C     17.49  +      4.32
  6.Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     18.42  +      5.25
  7.Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     19.07  +      5.50
  8.Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C     20.37  +      7.20
  9.Semorád Miloš            AC Sparta Praha      SCP3300 C     21.56  +      8.39
 10.Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     22.34  +      9.17
 11.Vřešťál Jan              Nereg. Vřeštál       NE1           23.41  +     10.24
    Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.2km   35m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná Viktorka         TJ Tatran Jablonec n TJN0250 C     16.26  +      0.00
  2.Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0151 C     16.31  +      0.05
  3.Havel Tomáš              SOK TJ Turnov        TUV0201 C     17.26  +      1.00
  4.Štorová Anna             SKOB Roudnice nad La ROU9903 C     17.40  +      1.14
  5.Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM0300 C     17.52  +      1.26
  6.Broda Aleš               Sokol Frýdek - Míste SFM0201 C     18.23  +      1.57
  7.Bernatíková Hana         Sokol Frýdek - Míste SFM0251 C     19.20  +      2.54
  8.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     19.41  +      3.15
  9.Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950       20.05  +      3.39
 10.Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301 C     20.17  +      3.51
 11.Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C     20.27  +      4.01
 12.Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401 C     20.29  +      4.03
 13.Kristýna Klímová         TJ ZVVZ Milevsko     MIL     C     20.32  +      4.06
 14.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     20.38  +      4.12
 15.Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK           21.08  +      4.42
 16.Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453       21.33  +      5.07
 17.Titzová Adéla            USK Praha            VSP0250       21.48  +      5.22
 18.Vydrová Zuzana           OK RECO Sport        PEN0250 C     21.50  +      5.24
 19.Titz Adam                USK Praha            VSP0401       21.59  +      5.33
 20.Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400       22.37  +      6.11
 21.Puchalský Jan            USK Praha            VSP0151       22.38  +      6.12
 22.Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401       23.13  +      6.47
 23.Trnka Martin             USK Praha            VSP0300 C     25.01  +      8.35
 24.Zánová Aneta             SK Kamenice          KAM0351 C     28.58  +     12.32
 25.Ceulemans Lise           Trol Belgium         002           29.32  +     13.06
 26.Kubecová Magda           TJ Stadion Nový Bor  STB           29.37  +     13.11
 27.Trnka Marek              USK Praha            VSP0402 C     30.20  +     13.54
 28.Horák Pavel              USK Praha            VSP           30.49  +     14.23
 29.Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150       31.47  +     15.21
 30.Richterová Julie         TJ Spartak Adamov    ADA0351 C     32.20  +     15.54
 31.Dobiášová Jitka          SKOB Roudnice nad La ROU0350 C     35.11  +     18.45
 32.Urbánková Eva            SKOB Ostrov          ONO0650 C     36.32  +     20.06
 32.Fáčková Tereza           USK Praha            VSP0251       36.32  +     20.06
 34.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     37.57  +     21.31
 35.Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP9996 C     44.14  +     27.48
 36.Brádler Václav           USK Praha            VSP0600 C     44.24  +     27.58
 37.Rychlá Kája              TJ Loko Krnov        KRN0750 C     44.25  +     27.59
 38.Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501 C     46.18  +     29.52
    Dobiášová Anna           SKOB Roudnice nad La ROU0550 C DISK              
    Spratek Adam             Sokol Frýdek - Míste SFM0202 C DISK              
    Brettl Filip             SK Viprahlo          VIP       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.0km   70m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kula Tadeáš              OOB Vamberk          VAM9705 C     26.37  +      0.00
  2.Kříž Martin              SKP Žďár nad Sázavou PZR7801 C     28.59  +      2.22
  3.Kršáková Olga            OB Vizovice          VIC           30.19  +      3.42
  4.Wiedenfeld Ute           SSV Planeta Radebeul 008           33.59  +      7.22
  5.Lukášová Kamila          TJ Sparta Doly Kladn DKL6951 C     34.38  +      8.01
  6.Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459       35.23  +      8.46
  7.Šestáková Eva            SK Radioklub Blansko RBK6552 C     38.25  +     11.48
  8.Novák Miroslav           SK Žabovřesky Brno   ZBM8425 C     43.05  +     16.28
  9.Nováková Jana            SK Žabovřesky Brno   ZBM8499 C     43.47  +     17.10
 10.Doležalová Alena         USK Praha            VSP           48.46  +     22.09
 11.Hegerová Ivana           SK Radioklub Blansko RBK5851 C     53.41  +     27.04
 12.Přibylová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP9995 C     53.46  +     27.09
 13.Svitek Vladimír          OK Lokomotiva Pardub LPU           55.05  +     28.28
 14.Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250       56.12  +     29.35
 15.Szczygiel Edyta          SZC                  007           66.21  +     39.44
    Dastychová Vendula       OK RECO Sport        PEN9651 C DISK              
    Schönpflgová Katka       AC Sparta Praha      SCP0001 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P4          2.3km   95m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001 C     22.22  +      0.00
  2.Ramba Jiří               SK Kotlářka Praha    DKP0007 C     28.59  +      6.37
  3.Kadečka Dušan            OB Jenišovice        JEN8701 C     32.30  +     10.08
  4.Kočí Jana                lepus.cz             LOV8850 C     42.40  +     20.18
  5.Suková Eva               VŠSK MFF UK Praha    MFP6450 C     48.03  +     25.41
  6.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C     48.22  +     26.00
  7.Blažková Hana            SK Radioklub Blansko RBK6957 C     51.48  +     29.26
  8.Švancárová Helena        SK Severka Šumperk   SSU7252 C     53.33  +     31.11
  9.Marian Mundok            Nereg. Mundok        NE8           63.47  +     41.25
 10.Kazdová Dana             Nereg. Dneboský      NE6           69.08  +     46.46
 11.Jana Vacková             KOB Start Blansko    SBK     C     81.03  +     58.41
    Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C DISK              
    Šedivý Josef             SK Studenec          STH8001 C DISK