Startovka etap                                                        12.8.2010 21:43:11
                                            
===ČSOB-TUR===============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka etap: D10         
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C    4366                     
  2 Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C   49640                     
  3 Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C  320290                     
  4 Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 C  218974                     
  5 Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051    232960                     
  6 Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C  425545                     
  7 Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 C    9368                     
  8 Weberová  Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0155 C  207832                     
  9 Vejražková Rozárka       Sportcentrum Jičín   SJC0151 C    4288                     
 10 Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 C  425566                     
 11 Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C                             
 12 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C                             
 13 Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051    426374                     
 14 Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052    426376                     
 
Startovka etap: D10L        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151 C  206405                     
  2 Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 C    9471                     
  3 Baloghová Lidunka        TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C                             
  4 Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C                             
  5 Vitebská Eliška          TJ Tatran Jablonec n TJN0350 C                             
 
Startovka etap: D12         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B    4362                     
  2 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 B    4376                     
  3 Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C    4365                     
  4 Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C    4387                     
  5 Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 B  425570                     
  6 Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 B  425544                     
  7 Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951    232613                     
  8 Krausová Hanička         TJ Loko Liberec      LLI9853 C   51211                     
  9 Vondráková Barbora       Lokomotiva Trutnov   LTU9851    416282                     
 10 Sedláčková Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9852    425551                     
 11 Mačková Markéta          Lokomotiva Trutnov   LTU9951    425561                     
 12 Vydrová Anna             OK RECO Sport        PEN9850 C    8180                     
 13 Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 B  246900                     
 14 Voltrová Alena           Orientační klub TOM  ROZ9951 C  438638                     
 15 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C    4297                     
 16 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C  303919                     
 17 Baziková Justýna         OOB TJ Sokol Troja   TJP9851 B                             
 18 Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B  426323                     
 19 Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 C   49951                     
 20 Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B  425555                     
 
Startovka etap: D14         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 C    6885                     
  2 Grulichová Lucie         SK Prostějov         JPV9677 C 1602631                     
  3 Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651    416318                     
  4 Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 C                             
  5 Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 B  361920                     
  6 Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 B  361960                     
  7 Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A  301132                     
  8 Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651    301640                     
  9 Procházková Aneta        Lokomotiva Trutnov   LTU9652     51442                     
 10 Maxová Klára             OK RECO Sport        PEN9750 C                             
 11 Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 B  410790                     
 12 Samková  Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK9752 B    9467                     
 13 Kavalírová  Jůlie        OK 99 Hradec Králové PHK9753 B  207804                     
 14 Voltrová Hana            Orientační klub TOM  ROZ9752 C  438639                     
 15 Veljačiková Hana         AC Sparta Praha      SCP9750 C  336785                     
 16 Petrasová Zuzana         SOOB Spartak Rychnov SRK9653 B  405999                     
 17 Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C   49954                     
 18 Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 B  232620                     
 19 Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9751    436944                     
 
Startovka etap: D16         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Odehnalová Barbora       Odehnalovi           001     C                             
  2 Bucká Karolína           A-team NOVO Bruntál  ABR9553 B   51884                     
  3 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A  253131                     
  4 Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 B  236994                     
  5 Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C  887935                     
  6 Vítková Lucie            Sokol Ptení          PTE9474 B    8849                     
  7 Brodská Adéla            Orientační klub TOM  ROZ9450 C  207855                     
  8 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 C    9929                     
  9 Jeřábková Zuzana         SK Univerzity Palack UOL9453 B  361903                     
 10 Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 C  515074                     
 
Startovka etap: D18         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kukolová Šárka           TJ Slovan Luhačovice LCE9251 A  416067                     
  2 Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B  236985                     
  3 Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A  219279                     
  4 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A  940318                     
  5 Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A  553443                     
  6 Blažková Kateřina        SK Radioklub Blansko RBK9350 C   53161                     
  7 Hegerová Petra           SK Radioklub Blansko RBK9355 B  219245                     
  8 Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B  219249                     
  9 Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 B    9985                     
 10 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B  411767                     
 11 Pařízková Anežka         TJ Tatran Jablonec n TJN9350 C  416845                     
 12 Žuchová Nikola           TJ Tatran Jablonec n TJN9352 C  232503                     
 13 Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C  416846                     
 14 Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 A 2020750                     
 
Startovka etap: D20         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R  301408                     
  2 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B    8197                     
  3 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A    9711                     
  4 Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A   51658                     
  5 Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C   49977                     
  6 Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 A  515151                     
  7 Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A  995830                     
 
Startovka etap: D21A        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C  920685                     
  2 Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C   53598                     
  3 Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 C   51759                     
  4 Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953      7247                     
  5 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768                     
  6 Bolinová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C                             
  7 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177                     
  8 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 R    9077                     
  9 Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 C    8564                     
 10 Otrubová Johana          KOB Konice           KON7852 C  995816                     
 11 Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C  515153                     
 12 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 R  515136                     
 13 Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C   51638                     
 14 Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 C    4146                     
 15 Melounková  Lucie        OK 99 Hradec Králové PHK8054 R    9416                     
 16 Hojná Silvie             AC Sparta Praha      SCP7950 C   51554                     
 17 Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 C   53159                     
 18 Teplá Tereza             TJ Slavia Hradec Krá SHK8851 C    9186                     
 19 Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C  500556                     
 20 Koppová Ingrid           SK Slavia Praha      SLP7960 C   52166                     
 21 Chaloupková Marie        SK Slavia Praha      SLP8151 C  410377                     
 22 Knaupová Ivana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7852 C  780209                     
 23 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C    9480                     
 24 Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  232189                     
 25 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A                             
 26 Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C  416834                     
 27 Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C  515158                     
 28 Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C                             
 29 Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    9061                     
 30 Matějů Kateřina          VSK Slavia TU Libere VLI8054 C  336783                     
 31 Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A  515421                     
 32 Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C   51765                     
 33 Beržinská Soňa           SK Žabovřesky Brno   ZBM8553 C                             
 34 Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C                             
 35 Hýblová Lenka            SK Žabovřesky Brno   ZBM8754 C   53845                     
 
Startovka etap: D21B        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richterová Nataša        TJ Spartak Adamov    ADA7451 C   52715                     
  2 Foglarová Kamila         SK Kotlářka Praha    DKP8655 C    8638                     
  3 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C    4127                     
  4 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C    4662                     
  5 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A    4664                     
  6 Gajdová Magdalena        KBP Praha            KBP7450 C    8696                     
  7 Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C  301347                     
  8 Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C   51128                     
  9 Kokaislová Eva           OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C    9296                     
 10 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333                     
 11 Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C    9205                     
 12 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C  301629                     
 13 Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C    9278                     
 14 Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C    9249                     
 15 Lošťáková Ivana          TJ Lokomotiva Teplic LTP7758 C  420434                     
 16 Folprechtová Kateřina    SK OK 24 Praha       OKP7451 C  416221                     
 17 Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C    9431                     
 18 Lamichová  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK8359 C    9824                     
 19 Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C                             
 20 Čábelková Jana           KOB Start Blansko    SBK8453 C  500884                     
 21 Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK7851 C    9192                     
 22 Stulíková  Barbora       TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C    9161                     
 23 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910                     
 24 Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C   51788                     
 25 Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C    9915                     
 26 Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C    7707                     
 27 Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C  253377                     
 28 Sládková Ivana           Sokol Tehov          TEH8451 C   51397                     
 29 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242                     
 30 Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C   52230                     
 31 Polášková Tereza         SKOB Zlín            TZL8851 C   53324                     
 32 Brettlová Marta          SK VIPrahlo          VIP7557 C   51699                     
 33 Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C   52113                     
 
Startovka etap: D21C        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C    7749                     
  2 Prouzová Jitka           SK Kotlářka Praha    DKP9152 C   49823                     
  3 Pavelková Kateřina       OK Lokomotiva Pardub LPU8560 C  416265                     
  4 Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751 C  416325                     
  5 Rudolfova Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752      8524                     
  6 Posoldová Eva            Sportcentrum Jičín   SJC7957 C    9979                     
  7 Uvizlová Radka           SK Studenec          STH8451 C    9081                     
  8 Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C    8968                     
  9 Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C  331619                     
 10 Hlaváčová Lucie          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C    8966                     
 11 Fikar Stránská Linda     OOS TJ Spartak Vrchl VRL7651 C 2011837                     
 
Startovka etap: D21E        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C    9785                     
  2 Jiřištová Zuzana         SK Kotlářka Praha    DKP8254 C    9054                     
  3 Voráčková Lenka          SK Kotlářka Praha    DKP8555 C   52142                     
  4 Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 E   51787                     
  5 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906                     
  6 Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 E    8899                     
  7 Lučanová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7957 E  515134                     
  8 Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 R   52144                     
  9 Darmovzalová Lenka       SK Praga Praha       PGP7951 C  336740                     
 10 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R   51688                     
 11 Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R  920677                     
 12 Topinková Monika         OK 99 Hradec Králové PHK8051 E  515494                     
 13 Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152 R   51568                     
 14 Fejlková Martina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E    9142                     
 15 Petrželová Tereza        TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 E  515140                     
 16 Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R  515425                     
 17 Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E    7752                     
 18 Palátová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C   52330                     
 19 Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C  416329                     
 20 Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E   49376                     
 21 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E    9784                     
 
Startovka etap: D35         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C    9551                     
  2 Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C  218973                     
  3 Bartošová Jana           SK KOURA Praha       KRP7051 C   51494                     
  4 Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C                             
  5 Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C  232198                     
  6 Růžičková  Kamila        OK 99 Hradec Králové PHK7153 C  336724                     
  7 Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    4744                     
  8 Klofáčová Romana         SK Slavia Praha      SLP6951 C   51364                     
  9 Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    9606                     
 10 Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C    9501                     
 11 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359                     
 12 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C    8307                     
 13 Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C                             
 14 Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552    206478                     
 15 Karásková Marcela        KOB Železárny Prostě ZPV6970 C  428201                     
 
Startovka etap: D40         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C    8514                     
  2 Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C   49647                     
  3 Illnerová Daniela        SK Kotlářka Praha    DKP6651 C                             
  4 Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C    8179                     
  5 Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C  331779                     
  6 Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C  331708                     
  7 Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751 C    9541                     
  8 Chaloupková Lenka        KOB Choceň           CHC6951 C    9542                     
  9 Janečková Marta          SK Prostějov         JPV6665 C  234537                     
 10 Fajkusová Jitka          SK Prostějov         JPV6773 C   52586                     
 11 Kukolová Alena           TJ Slovan Luhačovice LCE6651 C  416075                     
 12 Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C    9656                     
 13 Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C  405972                     
 14 Háková Eva               SK lyžování a OB Nov NPA6951 C 2017684                     
 15 Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677                     
 16 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111                     
 17 Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C  331717                     
 18 Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C   51275                     
 19 Weberová  Zuzana         OK 99 Hradec Králové PHK6961 C    9462                     
 20 Kašparová Irena          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6852 C  336731                     
 21 Krunková Bohuslava       TJ Start Náchod      SNA7053 C  416262                     
 22 Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751 C  219278                     
 23 Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C  438611                     
 24 Nykodýmová Monika        TJ Tesla Brno        TBM6870 C  232038                     
 25 Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C   51398                     
 26 Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C    8256                     
 27 Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C    7726                     
 28 Pustaiová Romana         TJ Tatran Jablonec n TJN6851 C  434578                     
 29 Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C                             
 30 Tesařová Bohumila        VSK VŠB TU Ostrava   VOV6957 C  352350                     
 31 Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251 C    8962                     
 
Startovka etap: D45         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kempe Bettina            SSV Planeta Radebeul 102     C 1964602                     
  2 Wiedenfeld Ute           SSV Planeta Radebeul 102     C    2087                     
  3 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445                     
  4 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174                     
  5 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490                     
  6 Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C   53182                     
  7 Šiková Renata            OK Lokomotiva Plzeň  LPM         51484                     
  8 Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951 C   51152                     
  9 Kolovská Ilona           OK Lokomotiva Plzeň  LPM6350 C  301706                     
 10 Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660                     
 11 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387                     
 12 Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C   52108                     
 13 Kubátová Iva             OK 99 Hradec Králové PHK6552 C    9387                     
 14 Voltrová Svatava         Orientační klub TOM  ROZ6150 C  438643                     
 15 Veljačíková Markéta      AC Sparta Praha      SCP6451 C  336720                     
 16 Lohrová Hana             AC Sparta Praha      SCP6550 C   51556                     
 17 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C    9908                     
 18 Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C    7722                     
 19 Vondráčková Zdeňka       TJ Start Náchod      SNA6251 C    9608                     
 20 Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C   52553                     
 21 Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C  232618                     
 22 Baziková Lucie           OOB TJ Sokol Troja   TJP6451 C                             
 23 Škapová Kamila           VSK Slavia TU Libere VLI6350 C   49959                     
 24 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467                     
 
Startovka etap: D50         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C   51966                     
  2 Štrossová Jiřinka        TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C    7870                     
  3 Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C   49892                     
  4 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171                     
  5 Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C   51957                     
  6 Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C  232603                     
  7 Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C    9692                     
  8 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C   51862                     
  9 Rybářová  Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK5551 C    9405                     
 10 Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401                     
 11 Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C    9429                     
 12 Filipová Dagmar          TJ Slavia Hradec Krá SHK5651 C    9111                     
 13 Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C    9112                     
 14 Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C    9117                     
 15 Mikysková Hana           TJ Start Náchod      SNA5651 C    7225                     
 16 Jelínková Dagmar         SKOB Zlín            TZL5757 C  207823                     
 17 Pavlíková Hana           TJ Zlaté Hory        ZLH5950 C   52658                     
 18 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452      4631                     
 19 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651    411563                     
 20 Hill Katie               Thames Valley        107        203193                     
 
Startovka etap: D55         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799                     
  2 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991                     
  3 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162                     
  4 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168                     
  5 Štěrbová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU5451 C    9302                     
  6 Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C    9202                     
  7 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C    9690                     
  8 Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C   52095                     
  9 Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351 C    9371                     
 10 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C   51135                     
 11 Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351 C    9612                     
 12 Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C  410192                     
 13 Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C  301247                     
 14 Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C  232515                     
 15 Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C    8259                     
 16 Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C   52253                     
 17 Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254 C    8930                     
 18 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C    8954                     
 
Startovka etap: D60         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549                     
  2 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152                     
  3 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247                     
  4 Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C  405955                     
  5 Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850 C   52763                     
  6 Lohrová Jarmila          AC Sparta Praha      SCP4650 C  219220                     
  7 Rufferová Iva            TJ Start Náchod      SNA5052 C    9620                     
  8 Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C   53540                     
  9 Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C   51265                     
 10 Vlachová Renata          VSK VŠB TU Ostrava   VOV4450 C    8882                     
 11 Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851      8722                     
 
Startovka etap: D65         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542                     
  2 Horčíková Marie          OK Chrastava         CHA4350 C    8151                     
  3 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228                     
  4 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384                     
  5 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214                     
  6 Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C   51698                     
  7 Suchá Bohuslava          SK Praga Praha       PGP4450 C   51639                     
  8 Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096                     
  9 Novotná  Marie           OK 99 Hradec Králové PHK3951 C    9421                     
 10 Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C  301240                     
 11 Bláhová Blanka           Slavoj Praha         SJP3651 C   51148                     
 12 Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C   51612                     
 13 Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951 C    9539                     
 14 Liščinská Eva            TJ Tesla Brno        TBM4451 C   49660                     
 
Startovka etap: H10         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 C    4372                     
  2 Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 C    4388                     
  3 Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C 2011852                     
  4 Bartoš Václav            SK KOURA Praha       KRP0101 C                             
  5 Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 C   51203                     
  6 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 C   51636                     
  7 Samek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK0001 C  410789                     
  8 Břeň Daniel              Sportcentrum Jičín   SJC0102 C    4294                     
  9 Schindler Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN0000 C                             
 10 Zappe Nicholas           TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C                             
 11 Heinl Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN0100 C                             
 12 Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 C                             
 13 Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001    339555                     
 14 Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004    436943                     
 15 Karásek Adam             KOB Železárny Prostě ZPV0001 C  428210                     
 16 Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR          4370                     
 
Startovka etap: H10L        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Odehnal Lukáš            Odehnalovi           001     C                             
  2 Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C  218975                     
  3 Hák Petr                 SK lyžování a OB Nov NPA0301 C 2017685                     
  4 Rázek Filip              SK OK 24 Praha       OKP0100 C                             
  5 Pašek Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN0101 C                             
  6 Pašek Jakub              TJ Tatran Jablonec n TJN0301 C                             
  7 Vitebský Lukáš           TJ Tatran Jablonec n TJN0302 C                             
  8 Karásek Matyáš           KOB Železárny Prostě ZPV0302 C  426397                     
  9 Zobaník Radek            NORD Slavia Minerva  AOP0204     49464                     
 10 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101     51543                     
 11 Sedlák Mikuláš           OK Lokomotiva Pardub LPU                                   
 
Startovka etap: H12         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 B  331466                     
  2 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 C    4378                     
  3 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C   49648                     
  4 Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 B    9569                     
  5 Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903 C  320300                     
  6 Vystavěl Ondřej          SK Prostějov         JPV9807 B 1602633                     
  7 Janečka Viktor           SK Prostějov         JPV9917 C  253805                     
  8 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 B  425596                     
  9 Kočí Josef               KOB Konice           KON9824 B   52723                     
 10 Bartoš Vojtěch           SK KOURA Praha       KRP9802 C   51495                     
 11 Lošťák Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT9901 C    8109                     
 12 Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 C   51207                     
 13 Kavalír  Jáchym          OK 99 Hradec Králové PHK9901 C    9830                     
 14 Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C   49440                     
 15 Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B    4742                     
 16 Břeň Lukáš               Sportcentrum Jičín   SJC9805 C    4290                     
 17 Kašpar František         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9800 C  336766                     
 18 Tesař Vojtěch            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9900 C  331752                     
 19 Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 B  425562                     
 
Startovka etap: H14         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B  301292                     
  2 Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A  897360                     
  3 Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B    9572                     
  4 Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B  331705                     
  5 Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701    232961                     
  6 Zavřel Lukáš             TJ Loko Krnov        KRN9701 B  425525                     
  7 Taclík Milan             Lokomotiva Trutnov   LTU9601    416289                     
  8 Sedláček Daniel          Lokomotiva Trutnov   LTU9701    405973                     
  9 Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 B  232250                     
 10 Háp Ondřej               OK 99 Hradec Králové PHK9702 C  336739                     
 11 Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 B  339544                     
 12 Jíra Tomáš               Orientační klub TOM  ROZ9800 B                             
 13 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A    9996                     
 14 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B    4239                     
 15 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 B    4743                     
 16 Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B                             
 
Startovka etap: H16         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vičan Dominik            A-team NOVO Bruntál  ABR9501 B   51892                     
  2 Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 A  331262                     
  3 Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A  887936                     
  4 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A    9570                     
  5 Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A 1602632                     
  6 Fajkus Radim             SK Prostějov         JPV9509 B 1602630                     
  7 Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403     51475                     
  8 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B  887928                     
  9 Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C   52931                     
 10 Žaloudek Matěj           TJ Lokomotiva Teplic LTP9505 C  232917                     
 11 Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500 C  255566                     
 12 Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C  339560                     
 13 Veljačik Michal          AC Sparta Praha      SCP9500 C   49889                     
 14 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983                     
 15 Heřman Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK9503 B    9814                     
 16 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B  232512                     
 17 Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A  411609                     
 18 Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A 1602634                     
 19 Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B  410320                     
 
Startovka etap: H18         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mutina Václav            SKOB Frýdek - Místek BFM9301 B   49492                     
  2 Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 A    8456                     
  3 Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304    207825                     
  4 Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305    207839                     
  5 Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 A  887626                     
  6 Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C    9449                     
  7 Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A  995849                     
  8 Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 B  232645                     
 
Startovka etap: H20         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mutina Jiří              SKOB Frýdek - Místek BFM9101 B   49491                     
  2 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C    8177                     
  3 Havlíček Lukáš           OK Jilemnice         JIL9003 C   49363                     
  4 Vonášek Adam             OK Lokomotiva Plzeň  LPM9101 B  361978                     
  5 Kretschmer Matthias      OLV Weimar           105        901508                     
  6 Kraemer Andrei           Post SV Dresden      106        888902                     
 
Startovka etap: H21A        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C    7767                     
  2 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B   52902                     
  3 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R    7761                     
  4 Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C   51330                     
  5 Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401 C  434828                     
  6 Mencl Pavel              SK Kotlářka Praha    DKP7912 C  515416                     
  7 Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C  416025                     
  8 Vlach Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8605 C   51807                     
  9 Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801      7245                     
 10 Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737    301627                     
 11 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    7763                     
 12 Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535 C   52858                     
 13 Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B 2019240                     
 14 Zicha Jiří               TJ Slovan Luhačovice LCE7708 C   51609                     
 15 Vlažný Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8901 C   52707                     
 16 Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C  995848                     
 17 Stehlík Petr             OK Lokomotiva Plzeň  LPM7903 C  434586                     
 18 Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500 C   51151                     
 19 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    4455                     
 20 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050                     
 21 Jiran  Jan               OK 99 Hradec Králové PHK7701 C   53164                     
 22 Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 C    9526                     
 23 Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C 1919191                     
 24 Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C  889688                     
 25 Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C  416199                     
 26 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911                     
 27 Koťátko Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC7701 C  500264                     
 28 Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C    4298                     
 29 Stachoň Zdeněk           KOB Směr Kroměříž    SKM8014 C  509050                     
 30 Knaup Jan                SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7702 C  771101                     
 31 Zaoral Petr              SK SNS Smržovka      SMR7903 C  232631                     
 32 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626                     
 33 Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C    9623                     
 34 Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C    9622                     
 35 Pýcha Lukáš              TJ Start Náchod      SNA8402 C    9617                     
 36 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C  515433                     
 37 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  887637                     
 38 Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 C  416837                     
 39 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B  416830                     
 40 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A  416840                     
 41 Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C   52250                     
 42 Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C  515159                     
 43 Peths Jan                VSK VŠB TU Ostrava   VOV8100 C   51933                     
 44 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C 2300842                     
 45 Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C  896967                     
 46 Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C  976000                     
 47 Otrusina Jiří            SK Žabovřesky Brno   ZBM8201 C 1602629                     
 48 Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411 C  416107                     
 49 Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C   53583                     
 50 Šidla Jan                SKOB Zlín            TZL6808 R                             
 51 Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C                             
 52 Starosta Pavel           OB Vizovice          VIC7938 C                             
 53 Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C                             
 54 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188                     
 
Startovka etap: H21B        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neumann Josef            USV TU Dresden       101     C 1984123                     
  2 Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C    8466                     
  3 Špičák František         TJ Sokol Čelechovice CEL5628 C   52744                     
  4 Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C    8127                     
  5 Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C    4130                     
  6 Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391                     
  7 Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C  253360                     
  8 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C   52916                     
  9 Malay Jakub              VŠSK MFF UK Praha    MFP8601 C  361983                     
 10 Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C                             
 11 Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001 C   49811                     
 12 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140                     
 13 Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C   51566                     
 14 Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP8003 C   51561                     
 15 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C  995817                     
 16 Šmíd Ivo                 Sportcentrum Jičín   SJC7707 C                             
 17 Beneš Filip              KOB TRETRA Praha     TAP8701 C  232187                     
 18 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234                     
 19 Folprecht Eduard         SOK TJ Turnov        TUV7301 C    9056                     
 20 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322                     
 21 Kozumplik Aleš           VSK MZLU Brno        VBM8403 C   49841                     
 22 Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C   51227                     
 23 Schmalfeld Thomas        SSV Planeta Radebeul 102          2097                     
 24 Meyer Jörg               USV TU Dresden       101          2035                     
 
Startovka etap: H21C        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ramba Jiří               SK Kotlářka Praha    DKP8606 C  231951                     
  2 Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C    7230                     
  3 Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C  303945                     
  4 Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C                             
  5 Brodecký Radek           SK Radioklub Blansko RBK8004 C  410332                     
  6 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985                     
  7 Šedivý Josef             SK Studenec          STH8001 C  253376                     
  8 Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901 C   52246                     
  9 Vintr Radek              SKOB Zlín            TZL7701 C   52222                     
 10 Skoba Ondřej             SKOB Zlín            TZL7732 C  416055                     
 11 Svoboda Petr             SKOB Zlín            TZL7937 C   53337                     
 12 Svoboda Michal           SKOB Zlín            TZL8105 C   53336                     
 13 Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C   53586                     
 14 Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C  995800                     
 15 Hendrych Pavel           TJ Zlaté Hory        ZLH8703 C  361901                     
 16 Hill Chris               Thames Valley        107        203196                     
 
Startovka etap: H21E        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Košárek Pavel            NORD Slavia Minerva  AOP7102 C   52296                     
  2 Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C   51797                     
  3 Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 C   51803                     
  4 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E  888608                     
  5 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R  995821                     
  6 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590                     
  7 Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 R 1155115                     
  8 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267                     
  9 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C   52300                     
 10 Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804 C   52643                     
 11 Bencúr Juraj             TJ Slovan Luhačovice LCE7701 C  515096                     
 12 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503                     
 13 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    9325                     
 14 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324                     
 15 Lučan Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7710 E  515170                     
 16 Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C  920672                     
 17 Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R  500288                     
 18 Fukátko Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8503 C    9317                     
 19 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C    9307                     
 20 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C  253358                     
 21 Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C  886290                     
 22 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C  886272                     
 23 Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 C    7878                     
 24 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C    9693                     
 25 Prášil Ondřej            SK lyžování a OB Nov NPA8402 C    9705                     
 26 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C  515464                     
 27 Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E  995838                     
 28 Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C    8009                     
 29 Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C  515441                     
 30 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C    8301                     
 31 Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C   52105                     
 32 Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E  515110                     
 33 Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 C  887941                     
 34 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C   52106                     
 35 Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A  232039                     
 36 Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A  515081                     
 37 Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    9399                     
 38 Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E  515420                     
 39 Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 C    9410                     
 40 Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R  553446                     
 41 Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A  301284                     
 42 Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 R  232330                     
 43 Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E  500878                     
 44 Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E 1008172                     
 45 Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 R    9137                     
 46 Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C    9140                     
 47 Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R  995807                     
 48 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  886514                     
 49 Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R    4286                     
 50 Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C  886513                     
 51 Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 C   51287                     
 52 Macek Martin             TJ Start Náchod      SNA7106 C    9390                     
 53 Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801 C    9510                     
 54 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C  515475                     
 55 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469                     
 56 Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001 C  515192                     
 57 Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C   52212                     
 58 Polášek Jan              SKOB Zlín            TZL8601 C   52340                     
 59 Přibyl Broněk            SKOB Zlín            TZL8603 R   53362                     
 60 Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101     53317                     
 61 Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 C  553285                     
 62 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 R  515132                     
 63 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298                     
 64 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C    8300                     
 65 Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R  887154                     
 66 Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 C 1302790                     
 67 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303   2017676                     
 68 Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C    8100                     
 69 Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 C   49689                     
 70 Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 C  500267                     
 71 Klusáček Matěj           SK Žabovřesky Brno   ZBM8923 E                             
 72 Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 A  232343                     
 73 Dittman Robert           SSV Planeta Radebeul 102        501931                     
 74 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C    8931                     
 
Startovka etap: H35         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C   51965                     
  2 Illner Jakub             SK Kotlářka Praha    DKP6601 C  515448                     
  3 Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C    8178                     
  4 Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301 C   51508                     
  5 Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C    9424                     
  6 Kavalír  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK6503 C    9378                     
  7 Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C    9430                     
  8 Pěček Vitězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM7104 C   52199                     
  9 Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C    9500                     
 10 Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 R 1302798                     
 11 Karásek Martin           KOB Železárny Prostě ZPV7301 C  433096                     
 12 Fikar Aleš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7101 C 2011832                     
 13 Novotný Radek            OK 99 Hradec Králové PHK7402 C   52211                     
 
Startovka etap: H40         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C    8485                     
  2 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C   49646                     
  3 Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C    9552                     
  4 Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701     51477                     
  5 Bartoš Luděk             SK KOURA Praha       KRP6701 C  515060                     
  6 Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C   51153                     
  7 Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900    301709                     
  8 Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C  420430                     
  9 Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C    8185                     
 10 Růžička  Ivan            OK 99 Hradec Králové PHK6702 C  336760                     
 11 Lohr Ivo                 AC Sparta Praha      SCP6801 C  442853                     
 12 Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C  219258                     
 13 Kašpar Jaroslav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6802 C  336737                     
 14 Pustai Josef             TJ Tatran Jablonec n TJN6300 C  232643                     
 15 Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C  416828                     
 16 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601 C  416829                     
 17 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256                     
 18 Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502                     
 19 Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C  352349                     
 20 Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C                             
 21 Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C    8977                     
 22 Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C 2019219                     
 23 Hill Jeremy              Thames Valley        107        203192                     
 24 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502      8044                     
 
Startovka etap: H45         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Williams David           Harlequins OC        103     C  264271                     
  2 Vičan Lubomír            A-team NOVO Bruntál  ABR6501 C   51911                     
  3 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490                     
  4 Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C   49818                     
  5 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C    9007                     
  6 Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    8174                     
  7 Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301 C  361956                     
  8 Zeman Jaroslav           SK Chrast            CHT5901 C   52337                     
  9 Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C    9070                     
 10 Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C   49354                     
 11 Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C 1007543                     
 12 Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374                     
 13 Melichar Jaromír 		      TJ Loko Liberec      LLI6301 C    8503                     
 14 Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501 C    9632                     
 15 Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C    7886                     
 16 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279                     
 17 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680                     
 18 Konečný Jiří             SK Haná orienteering OOL6303 C  342524                     
 19 Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN6207 C    6607                     
 20 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998                     
 21 Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C    7762                     
 22 Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C   52107                     
 23 Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C   51276                     
 24 Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369                     
 25 Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C  416321                     
 26 Veljačik Pavel           AC Sparta Praha      SCP6200 C  336735                     
 27 Nykodým Petr             TJ Tesla Brno        TBM6307 C   53263                     
 28 Bazika Miroslav          OOB TJ Sokol Troja   TJP6401 C                             
 29 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C  995847                     
 30 Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C   51465                     
 31 Pulec Pavel              VSK MZLU Brno        VBM6201 C  515090                     
 32 Jordanov Nikolaj         VSK MZLU Brno        VBM6501 C  410321                     
 33 Starý Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301      9005                     
 
Startovka etap: H50         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul 102     C  886501                     
  2 Hornik Zbigniew          xxx                  104     C  305984                     
  3 Bucký Josef              A-team NOVO Bruntál  ABR6001 C    7854                     
  4 Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C   51581                     
  5 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105                     
  6 Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C    9573                     
  7 Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301                     
  8 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C   52917                     
  9 Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C   52927                     
 10 Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400                     
 11 Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5901 C    9403                     
 12 Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C   52115                     
 13 Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797                     
 14 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    9907                     
 15 Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C    9916                     
 16 Zákravský Zdeněk         TJ Start Náchod      SNA5702 C  232953                     
 17 Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C  416300                     
 18 Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C  410327                     
 19 Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C  416833                     
 20 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262                     
 21 Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C    9902                     
 22 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801     51542                     
 
Startovka etap: H55         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Haertelt Helmut          SSV Planeta Radebeul 102     C 1951308                     
  2 Hickethier Manfred       SSV Planeta Radebeul 102     C  336118                     
  3 Richter Rudolf           TJ Spartak Adamov    ADA5113 C  352315                     
  4 Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C  219273                     
  5 Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C    9721                     
  6 Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C   51973                     
  7 Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C  331213                     
  8 Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C                             
  9 Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C  416324                     
 10 Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C   49606                     
 11 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155                     
 12 Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C    8161                     
 13 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167                     
 14 Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C   51955                     
 15 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774                     
 16 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201                     
 17 Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C    9104                     
 18 Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C    9109                     
 19 Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403 C    9633                     
 20 Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301 C    9533                     
 21 Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C    8861                     
 22 Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C   52252                     
 23 Jelínek Vít              SKOB Zlín            TZL5102 C  219271                     
 24 Pilc Oldřich             KOB Železárny Prostě ZPV5100 C   52747                     
 25 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201      7778                     
 26 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301     36709                     
 
Startovka etap: H60         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760                     
  2 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890                     
  3 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554                     
  4 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235                     
  5 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C                             
  6 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204                     
  7 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C    9215                     
  8 Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C    9777                     
  9 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686                     
 10 Novotný Stanisl          TJ Opava             OOP4800 C   52762                     
 11 Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C   51863                     
 12 Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C  255567                     
 13 Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701 C  301692                     
 14 Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C   51994                     
 15 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562                     
 16 Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C    9948                     
 17 Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C    9799                     
 18 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798                     
 19 Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002 C    9818                     
 20 Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C  320135                     
 21 Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C    8258                     
 22 Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C   51332                     
 23 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323                     
 24 Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C  253372                     
 25 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001      7777                     
 26 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002    411580                     
 
Startovka etap: H65         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schmalfeld Tassilo       SSV Planeta Radebeul 102     C  300684                     
  2 Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C   52665                     
  3 Mudr Stanislav           TJ Sokol Dobřichovic DCE4400 C  232101                     
  4 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213                     
  5 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243                     
  6 Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C    7882                     
  7 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C  301501                     
  8 Suchý Karel              SK Praga Praha       PGP4300 C   51640                     
  9 Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C  410733                     
 10 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C   53507                     
 11 Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501 C    9610                     
 12 Tahotný Urban            OOB TJ Sokol Troja   TJP3701 C   53523                     
 13 Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C    7930                     
 
Startovka etap: H70         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132                     
  2 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541                     
  3 Ďurčat Jozef             SK Kotlářka Praha    DKP3800 C   51763                     
  4 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964                     
  5 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230                     
  6 Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455                     
  7 Novotný  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK3802 C    9422                     
  8 Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C    9460                     
  9 Semorád Miloš            AC Sparta Praha      SCP3300 C   49404                     
 10 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  888630                     
 11 Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C   52180                     
 12 Mack Zdeněk              Slavoj Praha         SJP2700 C   49622                     
 13 Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C    8797                     
 14 Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C   52900                     
 15 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C  434577                     
 
Startovka etap: HDR         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Odehnal Tomáš            Odehnalovi           001     C                             
  2 Richterová Julie         TJ Spartak Adamov    ADA0351 C   49285                     
  3 Palas Jan                SKOB ARIS Zlín       AZL0543 C   49895                     
  4 Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C    4133                     
  5 Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C  339546                     
  6 Pelc Matyáš, Pelc Tadeáš TJ ČZ Strakonice     CST0401 C  436432                     
  7 Otruba František         KOB Konice           KON     C                             
  8 Bartošová Marie          SK KOURA Praha       KRP0451 C                             
  9 Lošťáková Sára           TJ Lokomotiva Teplic LTP0650 C  232536                     
 10 Folprechtova Julie       SK OK 24 Praha       OKP     C                             
 11 Hroňková Bára            SK OK 24 Praha       OKP     C                             
 12 Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451 C                             
 13 Vydrová Zuzana           OK RECO Sport        PEN0250 C                             
 14 Pokorná Linda            SK Praga Praha       PGP0350     51637                     
 15 Háp Matěj                OK 99 Hradec Králové PHK     C 2017670                     
 16 Weber Adam               OK 99 Hradec Králové PHK0401 C  426327                     
 17 Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK0351 C    4145                     
 18 Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     125                     
 19 Pěček Dominik            KOB Směr Kroměříž    SKM0401     53817                     
 20 Jonas a Jana Knaup       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB     C    7709                     
 21 Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501 C    9636                     
 22 Filipová Lucie           SOOB Spartak Rychnov SRK0351 C                             
 23 Zatloukalová Romana      SK Severka Šumperk   SSU     C                             
 24 Zatloukalová Hana        SK Severka Šumperk   SSU0158 C                             
 25 Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C   52248                     
 26 Brettl Filip             SK VIPrahlo          VIP     C  246850                     
 27 Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C                             
 28 Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL                                   
 29 Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351                               
 30 Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR                                   
 31 Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401      7780                     
 32 Suchánek Dušan           OOB TJ Slezan Opava  SOP        361977                     
 33 Sedlák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU                                   
 34 Fikar Šimon              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0601 C  438037                     
 
Startovka etap: P2          
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lučanová Marie           SKOB ARIS Zlín       AZL4959 C   49513                     
  2 Mutina Vlastimil         SKOB Frýdek - Místek BFM5701 C   49457                     
  3 Mutinová Lidmila         SKOB Frýdek - Místek BFM6151 C   49461                     
  4 Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR     C    4125                     
  5 Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR     C  320310                     
  6 Rejholec Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR7412 C    8518                     
  7 Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C    8441                     
  8 Prouzová Zuzana          SK Kotlářka Praha    DKP6250 C   49865                     
  9 Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA                                   
 10 Ratiborsky Marek         SK Prostějov         JPV     C                             
 11 Vystavělová Jitka        SK Prostějov         JPV6262 C  231316                     
 12 Smékalová Ivana          SK Prostějov         JPV8687 C  410337                     
 13 Katona Dušan             OK Lokomotiva Pardub LPU                                   
 14 Svinčiak Milan           OK Lokomotiva Pardub LPU                                   
 15 Hindráková Martina       Lokomotiva Trutnov   LTU                                   
 16 Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352 C    9609                     
 17 Dovrtěl Bohumil          SKOB Zlín            TZL5947 C    8581                     
 18 Dovrtělová Lenka         SKOB Zlín            TZL6299 C    8582                     
 19 Dovrtěl Tomáš            SKOB Zlín            TZL8449 C                             
 20 Dovrtělová Gabriela      SKOB Zlín            TZL8591 C   53340                     
 21 Rapantová Ester          SKOB Zlín            TZL8793 C    8583                     
 22 Melichárková Kristýna    SKOB Zlín            TZL8888 C    8584                     
 23 Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C  416317                     
 
Startovka etap: P4          
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Odehnal Karel            Odehnalovi           001     C                             
  2 Odehnal Luděk            Odehnalovi           001     C                             
  3 Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C    8550                     
  4 Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C                             
  5 Chmelařová Blanka        SK Prostějov         JPV     C    8885                     
  6 Vystavěl Dušan           SK Prostějov         JPV6317 C   52426                     
  7 Krejčí Veronika          SK Prostějov         JPV8077 C   49364                     
  8 Doležalová Lucie         OK Lokomotiva Plzeň  LPM6450 C  301707                     
  9 Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C  301705                     
 10 Doležalová Zuzana        OK Lokomotiva Plzeň  LPM9052 C  301714                     
 11 Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450 C  301711                     
 12 Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C                             
 13 Jeřábková Jana           SK Haná orienteering OOL6954 C  361997                     
 14 Háp Pavel                OK 99 Hradec Králové PHK7101 C    9395                     
 15 Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C  416264                     
 16 Vacková Jana             KOB Start Blansko    SBK79   C     130                     
 17 Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV     C                             
 18 Slováčková Věra          SKOB Zlín            TZL8181 C   53339                     
 19 Navrátilová Silvie       SKOB Zlín            TZL8592 C                             
 20 Jeřábek Petr             SK Haná orienteering OOL6702    361946                     
 21 Kradischnig Günter       Team Austria         108        611028                     
 22 Birnstock Jan            Team Germany         109