Startovka oddílů                                                                                  12.8.2010 21:43:52
                                                          
===ČSOB-TUR===========================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka oddílu: 001 - Odehnalovi                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Odehnalová Barbora       001                D16                                                         360,00Kč
  2 Odehnal Lukáš            001                H10L                                                        240,00Kč
  3 Odehnal Tomáš            001                HDR                                                         240,00Kč
  4 Odehnal Karel            001                P4                                                          240,00Kč
  5 Odehnal Luděk            001                P4                                                          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1320.00                                         1320.00                -1320.00
 
 
Startovka oddílu: 101 - USV TU Dresden                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neumann Josef            101     1984123    H21B                                                        360,00Kč
  2 Meyer Jörg               101        2035    H21B                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00                                          720.00                 -720.00
 
 
Startovka oddílu: 102 - SSV Planeta Radebeul                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kempe Bettina            102     1964602    D45                                                         360,00Kč
  2 Wiedenfeld Ute           102        2087    D45                                                         360,00Kč
  3 Wiedenfeld Frank         102      886501    H50                                                         360,00Kč
  4 Haertelt Helmut          102     1951308    H55                                                         360,00Kč
  5 Hickethier Manfred       102      336118    H55                                                         360,00Kč
  6 Schmalfeld Tassilo       102      300684    H65                                                         240,00Kč
  7 Dittman Robert           102      501931    H21E                                                        360,00Kč
  8 Schmalfeld Thomas        102        2097    H21B                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2760.00                                         2760.00                -2760.00
 
 
Startovka oddílu: 103 - Harlequins OC                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Williams David           103      264271    H45                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00                                          360.00                 -360.00
 
 
Startovka oddílu: 104 - xxx                                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hornik Zbigniew          104      305984    H50                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00                                          360.00                 -360.00
 
 
Startovka oddílu: 105 - OLV Weimar                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kretschmer Matthias      105      901508    H20                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00                                          360.00                 -360.00
 
 
Startovka oddílu: 106 - Post SV Dresden                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kraemer Andrei           106      888902    H20                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00                                          360.00                 -360.00
 
 
Startovka oddílu: 107 - Thames Valley                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hill Jeremy              107      203192    H40                                                         360,00Kč
  2 Hill Katie               107      203193    D50                                                         360,00Kč
  3 Hill Chris               107      203196    H21C                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00                                         1080.00                -1080.00
 
 
Startovka oddílu: 108 - Team Austria                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kradischnig Günter       108      611028    P4                                                          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00                                          240.00                 -240.00
 
 
Startovka oddílu: 109 - Team Germany                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Birnstock Jan            109      777333    P4                                                           80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00                                           80.00                  -80.00
 
 
Startovka oddílu: ABR - A-team NOVO Bruntál                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bucký Josef              ABR6001    7854    H50                                                         360,00Kč
  2 Vičan Lubomír            ABR6501   51911    H45                                                         360,00Kč
  3 Vičan Dominik            ABR9501   51892    H16                                                         360,00Kč
  4 Bucká Karolína           ABR9553   51884    D16                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00                                         1440.00                -1440.00
 
 
Startovka oddílu: ADA - TJ Spartak Adamov                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richterová Julie         ADA0351   49285    HDR                                                         240,00Kč
  2 Richter Rudolf           ADA5113  352315    H55                                                         360,00Kč
  3 Richterová Nataša        ADA7451   52715    D21B                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00                                          960.00                 -960.00
 
 
Startovka oddílu: AOP - NORD Slavia Minerva Opava                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zobaník Radek            AOP0204   49464    H10L                                                        240,00Kč
  2 Sedlář Vladimír          AOP4201   52665    H65                                                         240,00Kč
  3 Košárek Pavel            AOP7102   52296    H21E                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      840.00                                          840.00                 -840.00
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávrová Veronika         ASU8598  920685    D21A                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00                                          360.00                 -360.00
 
 
Startovka oddílu: AZL - SKOB ARIS Zlín                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Palas Jan                AZL0543   49895    HDR                                                         240,00Kč
  2 Lučanová Marie           AZL4959   49513    P2                                                          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00                                          480.00                 -480.00
 
 
Startovka oddílu: BBM - KPKS BETA Brno                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptáček Ladislav          BBM5300  219273    H55                                                         360,00Kč
  2 Záděra Pavel             BBM9500  331262    H16                                                         360,00Kč
  3 Ptáček Pavel             BBM9600  301292    H14                                                         240,00Kč
  4 Ptáček Patrik            BBM9800  331466    H12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1200.00                                         1200.00                -1200.00
 
 
Startovka oddílu: BFM - SKOB Frýdek - Místek                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mutina Vlastimil         BFM5701   49457    P2                                                          240,00Kč
  2 Mutinová Lidmila         BFM6151   49461    P2                                                          240,00Kč
  3 Mutina Jiří              BFM9101   49491    H20                                                         360,00Kč
  4 Mutina Václav            BFM9301   49492    H18                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1200.00                                         1200.00                -1200.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábek Petr             BOR        4125    P2                                                          240,00Kč
  2 Jeřábková Tereza         BOR      320310    P2                                                          240,00Kč
  3 Mareš Vít                BOR        4370    H10                                                         240,00Kč
  4 Lamačová Barbora         BOR0000    4133    HDR                                                         240,00Kč
  5 Pavlovec Dan             BOR0001    4372    H10                                                         240,00Kč
  6 Kameník David            BOR0003    4388    H10                                                         240,00Kč
  7 Jeřábková Nina           BOR0151    4366    D10                                                         240,00Kč
  8 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70                                                         240,00Kč
  9 Langr Jan                BOR3601    8541    H70                                                         240,00Kč
 10 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65                                                         240,00Kč
 11 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D60                                                         240,00Kč
 12 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D45                                                         360,00Kč
 13 Doškář Boris             BOR6400    8490    H45                                                         360,00Kč
 14 Pávková Jana             BOR6550    8445    D45                                                         360,00Kč
 15 Karvánek Petr            BOR6600    8485    H40                                                         360,00Kč
 16 Rejholcová Andrea        BOR6951    8514    D40                                                         360,00Kč
 17 Rejholec Michal          BOR7412    8518    P2                                                          240,00Kč
 18 Tučková Monika           BOR7650    8550    P4                                                          240,00Kč
 19 Kameníková Kateřina      BOR7758    8441    P2                                                          240,00Kč
 20 Novák Daniel             BOR8702    7767    H21A                                                        360,00Kč
 21 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H21A                                                        360,00Kč
 22 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H21A                                                        360,00Kč
 23 Pávek Petr               BOR9008    8466    H21B                                                        360,00Kč
 24 Lomič Šimon              BOR9303    8456    H18                                                         360,00Kč
 25 Pavlovec Jan             BOR9503  887936    H16                                                         360,00Kč
 26 Kameníková Andrea        BOR9751    6885    D14                                                         240,00Kč
 27 Birnbaum Adam            BOR9802    4378    H12                                                         240,00Kč
 28 Kohoutová Barbora        BOR9850    4362    D12                                                         240,00Kč
 29 Staňová Karolína         BOR9853    4376    D12                                                         240,00Kč
 30 Řezáčová Veronika        BOR9950    4365    D12                                                         240,00Kč
 31 Jeřábková Ema            BOR9957    4387    D12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     8760.00                                         8760.00                -8760.00
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházková Monika       BSO9150  301408    D20                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00                                          360.00                 -360.00
 
 
Startovka oddílu: CEL - TJ Sokol Čelechovice na Hané             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Špičák František         CEL5628   52744    H21B                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00                                          360.00                 -360.00
 
 
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Česká Třebová                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovář Lukáš              CET0102  339546    HDR                                                         240,00Kč
  2 Pilgr Bohuslav           CET5101    9721    H55                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00                                          600.00                 -600.00
 
 
Startovka oddílu: CST - TJ ČZ Strakonice                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelc Matyáš, Pelc Tadeáš CST0401  436432    HDR                                                         240,00Kč
  2 Pelc Václav              CST6702   51330    H21A                                                        360,00Kč
  3 Šafařík Ivo              CST7401  434828    H21A                                                        360,00Kč
  4 Pelcová Pavla            CST7454    7749    D21C                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1320.00                                         1320.00                -1320.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - TJ Sokol Dobřichovice                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mudr Stanislav           DCE4400  232101    H65                                                         240,00Kč
  2 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H55                                                         360,00Kč
  3 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D50                                                         360,00Kč
  4 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H35                                                         360,00Kč
  5 Štrossová Jiřinka        DCE5650    7870    D50                                                         360,00Kč
  6 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D21A                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2040.00                                         2040.00                -2040.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - TJ Sparta Doly Kladno                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Hana            DKL0050   49640    D10                                                         240,00Kč
  2 Šorm Miroslav            DKL5200  331213    H55                                                         360,00Kč
  3 Brumek Stanislav         DKL5201   51343    H55                                                         240,00Kč
  4 Cabrnoch Jiří            DKL5400  416324    H55                                                         360,00Kč
  5 Beneš Jan                DKL6600   49646    H40                                                         360,00Kč
  6 Benešová Jaroslava       DKL7050   49647    D40                                                         360,00Kč
  7 Beneš Jan                DKL9800   49648    H12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2160.00                                         2160.00                -2160.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ďurčat Jozef             DKP3800   51763    H70                                                         240,00Kč
  2 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H60                                                         240,00Kč
  3 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D55                                                         360,00Kč
  4 Dudová Hana              DKP5752   49892    D50                                                         360,00Kč
  5 Prouzová Zuzana          DKP6250   49865    P2                                                          240,00Kč
  6 Betlach Miroslav         DKP6300   49818    H45                                                         360,00Kč
  7 Illner Jakub             DKP6601  515448    H35                                                         360,00Kč
  8 Illnerová Daniela        DKP6651  231939    D40                                                         240,00Kč
  9 Mrázek Jiří              DKP7911   51797    H21E                                                        360,00Kč
 10 Mencl Pavel              DKP7912  515416    H21A                                                        360,00Kč
 11 Tomeš Jaroslav           DKP8109  416025    H21A                                                        360,00Kč
 12 Janatová Lucie           DKP8154    9785    D21E                                                        360,00Kč
 13 Jiřištová Zuzana         DKP8254    9054    D21E                                                        360,00Kč
 14 Žaloudek Petr            DKP8304   51803    H21E                                                        360,00Kč
 15 Janata Martin            DKP8306  888608    H21E                                                        360,00Kč
 16 Havlíčková Vendula       DKP8350   51759    D21A                                                        360,00Kč
 17 Voráčková Lenka          DKP8555   52142    D21E                                                        360,00Kč
 18 Vlach Martin             DKP8605   51807    H21A                                                        360,00Kč
 19 Ramba Jiří               DKP8606  231951    H21C                                                        360,00Kč
 20 Foglarová Kamila         DKP8655    8638    D21B                                                        360,00Kč
 21 Karochová Simona         DKP8853   51787    D21E                                                        360,00Kč
 22 Prouzová Jitka           DKP9152   49823    D21C                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7440.00                                         7440.00                -7440.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H60                                                         240,00Kč
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D55                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00                                          600.00                 -600.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Leštínský Tomáš          DOB7801    7245    H21A                                                        360,00Kč
  2 Hošek Radim              DOB8737  301627    H21A                                                        360,00Kč
  3 Lžíčař Martin            DOB8803    7230    H21C                                                        360,00Kč
  4 Peterová Alena           DOB8953    7247    D21A                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00                                         1440.00                -1440.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hradecký Jaroslav        DOK6300    7763    H21A                                                        360,00Kč
  2 Hradecká Petra           DOK6850    7768    D21A                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00                                          720.00                 -720.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bochenek Milan           EKP5601   51581    H50                                                         360,00Kč
  2 Bochenková Jana          EKP6150  232174    D45                                                         360,00Kč
  3 Bolinová Hana            EKP8150            D21A                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00                                         1080.00                -1080.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Milan              FSP3400   51964    H70                                                         240,00Kč
  2 Wald František           FSP5300   49606    H55                                                         360,00Kč
  3 Krausz Milan             FSP6700    8127    H21B                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00                                          960.00                 -960.00
 
 
Startovka oddílu: HAV - SKOB Baník Havířov                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korčák Marián            HAV6508  232612    P4                                                          160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00                                          160.00                 -160.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H50                                                         360,00Kč
  2 Kettnerová Lenka         HCE6450  232490    D45                                                         360,00Kč
  3 Kettner Vojtěch          HCE9600  897360    H14                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00                                          960.00                 -960.00
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávra Martin             HOR6302    9007    H45                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00                                          360.00                 -360.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlubuček Tomáš           CHA                P2                                                          240,00Kč
  2 Horčíková Marie          CHA4350    8151    D65                                                         240,00Kč
  3 Kašková Eva              CHA4650    8152    D60                                                         240,00Kč
  4 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H55                                                         360,00Kč
  5 Barták Jiří              CHA5100    8161    H55                                                         360,00Kč
  6 Šaffková Zuzana          CHA5150    8162    D55                                                         360,00Kč
  7 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H55                                                         360,00Kč
  8 Bradnová Věra            CHA5550    8168    D55                                                         360,00Kč
  9 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D50                                                         360,00Kč
 10 Gorčica Pavel            CHA6200    8174    H45                                                         360,00Kč
 11 Gorčicová Ivana          CHA6550    8179    D40                                                         360,00Kč
 12 Švancar Martin           CHA7000    8178    H35                                                         360,00Kč
 13 Bartáková Eva            CHA7051  331779    D40                                                         360,00Kč
 14 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D21A                                                        360,00Kč
 15 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21A                                                        360,00Kč
 16 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21E                                                        360,00Kč
 17 Němec Jan                CHA8606    4130    H21B                                                        360,00Kč
 18 Hlavatá Andrea           CHA8753    4127    D21B                                                        360,00Kč
 19 Hradec Pavel             CHA8801  995821    H21E                                                        360,00Kč
 20 Vejstrková Zuzana        CHA8852    4662    D21B                                                        360,00Kč
 21 Brozová Zuzana           CHA8950    4664    D21B                                                        360,00Kč
 22 Vejstrk Daniel           CHA9105    8177    H20                                                         360,00Kč
 23 Gorčicová Eliška         CHA9150    8197    D20                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7920.00                                         7920.00                -7920.00
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chaloupková Kateřina     CHC0051  320290    D10                                                         240,00Kč
  2 Švadlena Michal          CHC0101 2011852    H10                                                         240,00Kč
  3 Jelínková Zuzana         CHC0151  206405    D10L                                                        240,00Kč
  4 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H60                                                         240,00Kč
  5 Janeba Petr              CHC6001    9573    H50                                                         360,00Kč
  6 Jelínek Roman            CHC6301  361956    H45                                                         360,00Kč
  7 Semrádová Jitka          CHC6651  331708    D40                                                         360,00Kč
  8 Křivda Ivan              CHC6701    9552    H40                                                         360,00Kč
  9 Jelínková Marta          CHC6751    9541    D40                                                         360,00Kč
 10 Chaloupková Lenka        CHC6951    9542    D40                                                         360,00Kč
 11 Křivdová Lenka           CHC7251    9551    D35                                                         360,00Kč
 12 Křivda Martin            CHC9501    9570    H16                                                         360,00Kč
 13 Janeba Vladimír          CHC9602    9572    H14                                                         240,00Kč
 14 Semrád Ladislav          CHC9701  331705    H14                                                         240,00Kč
 15 Chaloupková Veronika     CHC9852  425570    D12                                                         240,00Kč
 16 Křivda Tomáš             CHC9901    9569    H12                                                         240,00Kč
 17 Jelínek Tomáš            CHC9903  320300    H12                                                         240,00Kč
 18 Semrádová Jana           CHC9951  425544    D12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5280.00                                         5280.00                -5280.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlička Zbyněk          CHT5501   51955    H55                                                         360,00Kč
  2 Žemličková Jindra        CHT5751   51957    D50                                                         360,00Kč
  3 Zeman Jaroslav           CHT5901   52337    H45                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00                                         1080.00                -1080.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    H10L                                                        240,00Kč
  2 Zabořil Ondra            JEN0401    7780    HDR                                                         240,00Kč
  3 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H60                                                         240,00Kč
  4 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H60                                                         240,00Kč
  5 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55                                                         360,00Kč
  6 Jedlička Miroslav        JEN5301   36709    H55                                                         360,00Kč
  7 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D50                                                         360,00Kč
  8 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D50                                                         360,00Kč
  9 Sucharda Jiří            JEN5801   51542    H50                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2760.00                                         2760.00                -2760.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H55                                                         360,00Kč
  2 Malý Evžen               JIL6102    9070    H45                                                         360,00Kč
  3 Havlíček Libor           JIL6103   49354    H45                                                         360,00Kč
  4 Kolín Jan                JIL7701   51590    H21E                                                        360,00Kč
  5 Malá Věra                JIL7752    9077    D21A                                                        360,00Kč
  6 Malý Aleš                JIL8702 1155115    H21E                                                        360,00Kč
  7 Havlíček Lukáš           JIL9003   49363    H20                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2520.00                                         2520.00                -2520.00
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ratiborsky Marek         JPV                P2                                                          240,00Kč
  2 Chmelařová Blanka        JPV        8885    P4                                                          240,00Kč
  3 Chmelař Miroslav         JPV6217 1007543    H45                                                         360,00Kč
  4 Vystavělová Jitka        JPV6262  231316    P2                                                          240,00Kč
  5 Vystavěl Dušan           JPV6317   52426    P4                                                          240,00Kč
  6 Janečková Marta          JPV6665  234537    D40                                                         360,00Kč
  7 Fajkusová Jitka          JPV6773   52586    D40                                                         360,00Kč
  8 Krejčí Veronika          JPV8077   49364    P4                                                          240,00Kč
  9 Kokojan David            JPV8535   52858    H21A                                                        360,00Kč
 10 Smékalová Ivana          JPV8687  410337    P2                                                          240,00Kč
 11 Chmelař Martin           JPV9505 1602632    H16                                                         360,00Kč
 12 Fajkus Radim             JPV9509 1602630    H16                                                         360,00Kč
 13 Grulichová Lucie         JPV9677 1602631    D14                                                         240,00Kč
 14 Vystavěl Ondřej          JPV9807 1602633    H12                                                         240,00Kč
 15 Janečka Viktor           JPV9917  253805    H12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4320.00                                         4320.00                -4320.00
 
 
Startovka oddílu: JZL - TJ Jižní svahy Zlín                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kundratová Lucie         JZL0051  218974    D10                                                         240,00Kč
  2 Kundrata Jan             JZL0201  218975    H10L                                                        240,00Kč
  3 Kundratová Jana          JZL7351  218973    D35                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      840.00                                          840.00                 -840.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škvor Martin             KAM6700   52267    H21E                                                        360,00Kč
  2 Pašek František          KAM7600   52300    H21E                                                        360,00Kč
  3 Přecechtělová Tereza     KAM8951    8564    D21A                                                        360,00Kč
  4 Hájek Adam               KAM9202 2019240    H21A                                                        360,00Kč
  5 Škvor Ota                KAM9900  425596    H12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1680.00                                         1680.00                -1680.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H70                                                         240,00Kč
  2 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65                                                         240,00Kč
  3 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D65                                                         240,00Kč
  4 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H60                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00                                          960.00                 -960.00
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H60                                                         160,00Kč
  2 Gajdová Magdalena        KBP7450    8696    D21B                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00                                          520.00                 -520.00
 
 
Startovka oddílu: KNC - Sokol Kostelec n. Č.l.                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Besta Lukáš              KNC8101  303945    H21C                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00                                          360.00                 -360.00
 
 
Startovka oddílu: KON - KOB Konice                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Otruba František         KON       53588    HDR                                                          80,00Kč
  2 Otrubová Johana          KON7852  995816    D21A                                                        360,00Kč
  3 Dittrichová Petra        KON8787  515153    D21A                                                        360,00Kč
  4 Hlavová Jindra           KON8989    8899    D21E                                                        360,00Kč
  5 Kočí Josef               KON9824   52723    H12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1400.00                                         1400.00                -1400.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H45                                                         360,00Kč
  2 Kohlová Alena            KPY6051   53182    D45                                                         360,00Kč
  3 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H21B                                                        360,00Kč
  4 Kohlová Zuzana           KPY8852  301347    D21B                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00                                         1440.00                -1440.00
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biersaková Dagmar        KRL0051  232960    D10                                                         240,00Kč
  2 Hanák Martin             KRL6701   51477    H40                                                         360,00Kč
  3 Pova Ondřej              KRL9304  207825    H18                                                         360,00Kč
  4 Vištejn Jiří             KRL9305  207839    H18                                                         360,00Kč
  5 Šlajs Daniel             KRL9403   51475    H16                                                         360,00Kč
  6 Hanáková Magda           KRL9651  416318    D14                                                         240,00Kč
  7 Horký Aleš               KRL9701  232961    H14                                                         240,00Kč
  8 Hanáková Lenka           KRL9951  232613    D12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2400.00                                         2400.00                -2400.00
 
 
Startovka oddílu: KRN - TJ Loko Krnov                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zavřel Michal            KRN6804   52643    H21E                                                        360,00Kč
  2 Zavřel Lukáš             KRN9701  425525    H14                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00                                          600.00                 -600.00
 
 
Startovka oddílu: KRP - SK KOURA Praha                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartoš Václav            KRP0101            H10                                                         240,00Kč
  2 Bartošová Marie          KRP0451            HDR                                                         240,00Kč
  3 Bartoš Luděk             KRP6701  515060    H40                                                         360,00Kč
  4 Bartošová Jana           KRP7051   51494    D35                                                         360,00Kč
  5 Bartoš Vojtěch           KRP9802   51495    H12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00                                         1440.00                -1440.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - TJ Slovan Luhačovice                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valenta Jiří             LCE6301   51508    H35                                                         360,00Kč
  2 Kukolová Alena           LCE6651  416075    D40                                                         360,00Kč
  3 Bencúr Juraj             LCE7701  515096    H21E                                                        360,00Kč
  4 Zicha Jiří               LCE7708   51609    H21A                                                        360,00Kč
  5 Vlažný Jan               LCE8901   52707    H21A                                                        360,00Kč
  6 Kukolová Šárka           LCE9251  416067    D18                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2160.00                                         2160.00                -2160.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lošťák Ondřej            LIT9901    8109    H12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00                                          240.00                 -240.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Peťa            LLI0001   51203    H10                                                         240,00Kč
  2 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65                                                         240,00Kč
  3 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65                                                         240,00Kč
  4 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H65                                                         240,00Kč
  5 Peterka Josef            LLI4702   51204    H60                                                         240,00Kč
  6 Melichar Jaromír 		      LLI6301    8503    H45                                                         360,00Kč
  7 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21E                                                        360,00Kč
  8 Štičková Anna            LLI9651  253131    D16                                                         360,00Kč
  9 Balcarová Barbora        LLI9751  434595    D14                                                          80,00Kč
 10 Melichar Vojta           LLI9802   51207    H12                                                         240,00Kč
 11 Krausová Hanička         LLI9853   51211    D12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2840.00                                         2840.00                -2840.00
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šiková Renata            LPM       51484    D45                                                         360,00Kč
  2 Šilhavý Miroslav         LPM5800   51153    H40                                                         360,00Kč
  3 Šilhavá Jana             LPM5951   51152    D45                                                         360,00Kč
  4 Kolovská Ilona           LPM6350  301706    D45                                                         360,00Kč
  5 Doležalová Lucie         LPM6450  301707    P4                                                          240,00Kč
  6 Šoupová Jana             LPM6850  301705    P4                                                          240,00Kč
  7 Šoupa Karel              LPM6900  301709    H40                                                         360,00Kč
  8 Suchý Petr               LPM7820  995848    H21A                                                        360,00Kč
  9 Stehlík Petr             LPM7903  434586    H21A                                                        360,00Kč
 10 Šilhavý Jakub            LPM8500   51151    H21A                                                        360,00Kč
 11 Doležalová Zuzana        LPM9052  301714    P4                                                          240,00Kč
 12 Vonášek Adam             LPM9101  361978    H20                                                         120,00Kč
 13 Kolovský František       LPM9202  887626    H18                                                         360,00Kč
 14 Doležalová Anna          LPM9450  301711    P4                                                          240,00Kč
 15 Kuberková Lucie          LPM9451  236985    D18                                                         360,00Kč
 16 Chvalová Věra            LPM9452  236994    D16                                                         360,00Kč
 17 Šiková Barbora           LPM9650  361920    D14                                                         240,00Kč
 18 Šiková Karolína          LPM9651  361960    D14                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5520.00                                         5520.00                -5520.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Katona Dušan             LPU                P2                                                          240,00Kč
  2 Svinčiak Milan           LPU                P2                                                          240,00Kč
  3 Sedlák Jan               LPU             P  HDR                            P                 P          240,00Kč
  4 Sedlák Mikuláš           LPU             P  H10L                           P                 P          240,00Kč
  5 Držková Berenika         LPU0151  425545    D10                                                         240,00Kč
  6 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D60                                                         240,00Kč
  7 Mrštík Václav            LPU5002    9215    H60                                                         240,00Kč
  8 Klimpl Petr              LPU5401    9201    H55                                                         360,00Kč
  9 Štěrba Pavel             LPU5408    9301    H50                                                         360,00Kč
 10 Štěrbová Lenka           LPU5451    9302    D55                                                         360,00Kč
 11 Klimplová Alena          LPU5551    9202    D55                                                         360,00Kč
 12 Mrštíková Hana           LPU5552  232603    D50                                                         360,00Kč
 13 Demlová Jitka            LPU6955    9656    D40                                                         360,00Kč
 14 Vávra Jaroslav           LPU7308    9325    H21E                                                        360,00Kč
 15 Držka Štěpán             LPU7604    9324    H21E                                                        360,00Kč
 16 Švíglerová Pavla         LPU7658   51128    D21B                                                        360,00Kč
 17 Držková Markéta          LPU7670            P4                                                          240,00Kč
 18 Lučan Vladimír           LPU7710  515170    H21E                                                        360,00Kč
 19 Kárník Jan               LPU7811  920672    H21E                                                        360,00Kč
 20 Kokaisl Tomáš            LPU7820  253360    H21B                                                        360,00Kč
 21 Kokaislová Eva           LPU7956    9296    D21B                                                        360,00Kč
 22 Lučanová Marta           LPU7957  515134    D21E                                                        360,00Kč
 23 Klimplová Zuzana         LPU8151    9333    D21B                                                        360,00Kč
 24 Štěrba Zbyněk            LPU8304  500288    H21E                                                        360,00Kč
 25 Fukátko Petr             LPU8503    9317    H21E                                                        360,00Kč
 26 Herman Jan               LPU8505    9307    H21E                                                        360,00Kč
 27 Pavelková Kateřina       LPU8560  416265    D21C                                                        360,00Kč
 28 Lenner Miroslav          LPU8605  253358    H21E                                                        360,00Kč
 29 Kafka Miloš              LPU8608  886290    H21E                                                        360,00Kč
 30 Fiala Petr               LPU8701  886272    H21E                                                        360,00Kč
 31 Sůvová Barbora           LPU8751    9205    D21B                                                        360,00Kč
 32 Hermanová Zuzana         LPU8752  515136    D21A                                                        360,00Kč
 33 Mrštíková Květa          LPU8753  301629    D21B                                                        360,00Kč
 34 Lennerová Hana           LPU8952    9278    D21B                                                        360,00Kč
 35 Nádvorníková Tereza      LPU8953    9249    D21B                                                        360,00Kč
 36 Kulhavá Šárka            LPU9357  219279    D18                                                         360,00Kč
 37 Procházková Klára        LPU9451  940318    D18                                                         360,00Kč
 38 Deml Tomáš               LPU9502  887928    H16                                                         360,00Kč
 39 Kulhavá Eliška           LPU9657  301132    D14                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    12960.00                                        12960.00               -12960.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lošťáková Sára           LTP0650  232536    HDR                                                         240,00Kč
  2 Eiselt Miloš             LTP5802   52917    H50                                                         360,00Kč
  3 Hulha Karel              LTP6001   52927    H50                                                         360,00Kč
  4 Bruner Luboš             LTP6501  420430    H40                                                         360,00Kč
  5 Lošťáková Ivana          LTP7758  420434    D21B                                                        360,00Kč
  6 Eiselt Jan               LTP8801   52916    H21B                                                        360,00Kč
  7 Hulha Lukáš              LTP9405   52931    H16                                                         360,00Kč
  8 Žaloudek Matěj           LTP9505  232917    H16                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2760.00                                         2760.00                -2760.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hindráková Martina       LTU             P  P2                             P                 P          240,00Kč
  2 Kutáčková Stanislava     LTU4751  405955    D60                                                         240,00Kč
  3 Rejmont Milan            LTU4801    9777    H60                                                         240,00Kč
  4 Petrželová Alena         LTU6351  405972    D40                                                         360,00Kč
  5 Hanušová Jitka           LTU6352    9609    P2                                                          240,00Kč
  6 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H45                                                         360,00Kč
  7 Taclík Milan             LTU9601  416289    H14                                                         240,00Kč
  8 Koderičová Tereza        LTU9651  301640    D14                                                         240,00Kč
  9 Procházková Aneta        LTU9652   51442    D14                                                         240,00Kč
 10 Sedláček Daniel          LTU9701  405973    H14                                                         240,00Kč
 11 Vondráková Barbora       LTU9851  416282    D12                                                         240,00Kč
 12 Sedláčková Tereza        LTU9852  425551    D12                                                         240,00Kč
 13 Mačková Markéta          LTU9951  425561    D12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3360.00       90.00                             3450.00                -3450.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chotětický Václav        MAS5200    7886    H45                                                         360,00Kč
  2 Pilař Karel              MAS5501    4455    H21A                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00                                          720.00                 -720.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimek Miroslav           MFP6302  416321    H45                                                         360,00Kč
  2 Malay Jakub              MFP8601  361983    H21B                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00                                          720.00                 -720.00
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježková Regina           MKP6350   51660    D45                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00                                          360.00                 -360.00
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fišák Jan                MLA4401    7882    H65                                                         240,00Kč
  2 Kunc Petr                MLA8801    7878    H21E                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00                                          600.00                 -600.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hák Petr                 NPA0301 2017685    H10L                                                        240,00Kč
  2 Novák Karel              NPA5001    9686    H60                                                         240,00Kč
  3 Nováková Jana            NPA5552    9690    D55                                                         360,00Kč
  4 Hušková Eva              NPA5754    9692    D50                                                         360,00Kč
  5 Háková Eva               NPA6951 2017684    D40                                                         360,00Kč
  6 Novák Jiří               NPA7502    9693    H21E                                                        360,00Kč
  7 Prášil Ondřej            NPA8402    9705    H21E                                                        360,00Kč
  8 Šmidrkalová Monika       NPA9051    9711    D20                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2640.00                                         2640.00                -2640.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Folprechtova Julie       OKP             P  HDR                            P                 P          240,00Kč
  2 Hroňková Bára            OKP             P  HDR                            P                 P          240,00Kč
  3 Rázek Filip              OKP0100            H10L                                                         80,00Kč
  4 Štraitová Jolana         OKP0451            HDR                                                         160,00Kč
  5 Semík Luboš              OKP6204   52279    H45                                                         360,00Kč
  6 Novák Libor              OKP6504   51680    H45                                                         360,00Kč
  7 Němečková Jarmila        OKP6650   51677    D40                                                         360,00Kč
  8 Nováková Irena           OKP6651  236111    D40                                                         360,00Kč
  9 Semíková Iva             OKP6852  331717    D40                                                         360,00Kč
 10 Štraitová Jitka          OKP7252   51672    D35                                                         240,00Kč
 11 Folprechtová Kateřina    OKP7451  416221    D21B                                                        360,00Kč
 12 Štrait Martin            OKP7602  410393    H21C                                                        240,00Kč
 13 Nováková Kateřina        OKP9450  887935    D16                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3720.00                                         3720.00                -3720.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lisý Jan                 ONO4201  301501    H65                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00                                          240.00                 -240.00
 
 
Startovka oddílu: OOL - SK Haná orienteering                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Konečný Jiří             OOL6303  342524    H45                                                         360,00Kč
  2 Jeřábek Petr             OOL6702  361946    P4                                                          240,00Kč
  3 Jeřábková Jana           OOL6954  361997    P4                                                          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      840.00                                          840.00                 -840.00
 
 
Startovka oddílu: OOP - TJ Opava                                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný Stanisl          OOP4800   52762    H60                                                         240,00Kč
  2 Novotná Ludmila          OOP4850   52763    D60                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00                                          480.00                 -480.00
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientační sporty Nové Město n. M.    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bořil Petr               OSN6207    6607    H45                                                         360,00Kč
  2 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D21E                                                        360,00Kč
  3 Bořil Jan                OSN9700  232250    H14                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00                                          960.00                 -960.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydrová Zuzana           PEN0250            HDR                                                         240,00Kč
  2 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H45                                                         360,00Kč
  3 Kořínek Zdeněk           PEN6201    7762    H45                                                         360,00Kč
  4 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45                                                         360,00Kč
  5 Vydra Ivan               PEN6600    8185    H40                                                         360,00Kč
  6 Maxová Klára             PEN9750         P  D14                            P                 P          240,00Kč
  7 Vydrová Anna             PEN9850    8180    D12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2160.00       90.00                             2250.00                -2250.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janovský Tomáš           PGP0101   51636    H10                                                         240,00Kč
  2 Pokorná Linda            PGP0350   51637    HDR                                                         240,00Kč
  3 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D65                                                         240,00Kč
  4 Suchý Karel              PGP4300   51640    H65                                                         240,00Kč
  5 Suchá Bohuslava          PGP4450   51639    D65                                                         240,00Kč
  6 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D65                                                         240,00Kč
  7 Zelený Vladimír          PGP4800   51863    H60                                                         240,00Kč
  8 Kotecký Roman            PGP4900  255567    H60                                                         240,00Kč
  9 Sysel Zdeněk             PGP5200   52107    H45                                                         360,00Kč
 10 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D55                                                         360,00Kč
 11 Syslová Drahomíra        PGP5650   52108    D45                                                         360,00Kč
 12 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D50                                                         360,00Kč
 13 Slavík Viktor            PGP6300   51276    H45                                                         360,00Kč
 14 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21E                                                        360,00Kč
 15 Slavíková Kateřina       PGP6650   51275    D40                                                         360,00Kč
 16 Pavlů Veronika           PGP6950  232198    D35                                                         360,00Kč
 17 Pokorná Magdalena        PGP7562   51638    D21A                                                        360,00Kč
 18 Matějů Luboš             PGP7601  995838    H21E                                                        360,00Kč
 19 Darmovzalová Lenka       PGP7951  336740    D21E                                                        360,00Kč
 20 Voráček Michal           PGP8009    8009    H21E                                                        360,00Kč
 21 Laciga Radek             PGP8202  515441    H21E                                                        360,00Kč
 22 Tichovská Hana           PGP8251   51688    D21E                                                        360,00Kč
 23 Hora Vojtěch             PGP8301    8301    H21E                                                        360,00Kč
 24 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21E                                                        360,00Kč
 25 Procházka Jan            PGP8407  515110    H21E                                                        360,00Kč
 26 Flašar Jan               PGP8610  887941    H21E                                                        360,00Kč
 27 Tichovská Martina        PGP8658  920677    D21E                                                        360,00Kč
 28 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21E                                                        360,00Kč
 29 Pavlů Ondřej             PGP8904  232039    H21E                                                        360,00Kč
 30 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D20                                                         360,00Kč
 31 Landovský Tomáš          PGP9103  515081    H21E                                                        360,00Kč
 32 Kotecký Daniel           PGP9500  255566    H16                                                         360,00Kč
 33 Janovská Kateřina        PGP9850  246900    D12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    10800.00                                        10800.00               -10800.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Háp Matěj                PHK     2017670    HDR                                                         240,00Kč
  2 Samek  Tomáš             PHK0001  410789    H10                                                         240,00Kč
  3 Hápová Petra             PHK0051    9368    D10                                                         240,00Kč
  4 Weberová  Adéla          PHK0155  207832    D10                                                         240,00Kč
  5 Weber Adam               PHK0401  426327    HDR                                                         240,00Kč
  6 Vykysalý  František      PHK3002    9455    H70                                                         240,00Kč
  7 Novotný  Petr            PHK3802    9422    H70                                                         240,00Kč
  8 Weber  Petr              PHK3901    9460    H70                                                         240,00Kč
  9 Novotná  Marie           PHK3951    9421    D65                                                         240,00Kč
 10 Jiran Václav             PHK4701  301692    H60                                                         240,00Kč
 11 Jiranová Alena           PHK5351    9371    D55                                                         360,00Kč
 12 Rybářová  Lenka          PHK5551    9405    D50                                                         360,00Kč
 13 Běhounová  Jiřina        PHK5651    9401    D50                                                         360,00Kč
 14 Běhoun  Pavel            PHK5701    9400    H50                                                         360,00Kč
 15 Štěpán Pavel             PHK5901    9403    H50                                                         360,00Kč
 16 Panchártková  Jitka      PHK5951    9429    D50                                                         360,00Kč
 17 Hlaváček  Lubomír        PHK6401    9369    H45                                                         360,00Kč
 18 Novotný  Milan           PHK6502    9424    H35                                                         360,00Kč
 19 Kavalír  Karel           PHK6503    9378    H35                                                         360,00Kč
 20 Kubátová Iva             PHK6552    9387    D45                                                         360,00Kč
 21 Novotná  Petra           PHK6651    4146    D21A                                                        360,00Kč
 22 Růžička  Ivan            PHK6702  336760    H40                                                         360,00Kč
 23 Weberová  Zuzana         PHK6961    9462    D40                                                         360,00Kč
 24 Háp Pavel                PHK7101    9395    P4                                                          240,00Kč
 25 Mašata Roman             PHK7107  515050    H21A                                                        360,00Kč
 26 Růžičková  Kamila        PHK7153  336724    D35                                                         360,00Kč
 27 Samek  Petr              PHK7302    9430    H35                                                         360,00Kč
 28 Novotný Radek            PHK7402   52211    H35                                                         360,00Kč
 29 Samková  Renáta          PHK7456    9431    D21B                                                        360,00Kč
 30 Kadeřávek  Petr          PHK7605    9399    H21E                                                        360,00Kč
 31 Jiran  Jan               PHK7701   53164    H21A                                                        360,00Kč
 32 Vítek  Tomáš             PHK7702    9526    H21A                                                        360,00Kč
 33 Losman Petr              PHK7901  515420    H21E                                                        360,00Kč
 34 Potůček Michal           PHK7903            H21B                                                        360,00Kč
 35 Topinková Monika         PHK8051  515494    D21E                                                        360,00Kč
 36 Melounková  Lucie        PHK8054    9416    D21A                                                        360,00Kč
 37 Novotný Tomáš            PHK8101    9410    H21E                                                        360,00Kč
 38 Novotná Martina          PHK8255  416264    P4                                                          240,00Kč
 39 Lamichová  Kateřina      PHK8359    9824    D21B                                                        360,00Kč
 40 Panchártek  Jan          PHK8802  553446    H21E                                                        360,00Kč
 41 Štěpán Pavel             PHK9201    9449    H18                                                         360,00Kč
 42 Novotná  Markéta         PHK9451  553443    D18                                                         360,00Kč
 43 Růžička Karel            PHK9502  339560    H16                                                         360,00Kč
 44 Háp Ondřej               PHK9702  336739    H14                                                         240,00Kč
 45 Růžička Adam             PHK9704  339544    H14                                                         240,00Kč
 46 Novotná  Klára           PHK9751  410790    D14                                                         240,00Kč
 47 Samková  Kateřina        PHK9752    9467    D14                                                         240,00Kč
 48 Kavalírová  Jůlie        PHK9753  207804    D14                                                         240,00Kč
 49 Kavalír  Jáchym          PHK9901    9830    H12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    15480.00                                        15480.00               -15480.00
 
 
Startovka oddílu: PTE - Sokol Ptení                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vítková Lucie            PTE9474    8849    D16                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00                                          360.00                 -360.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimková Markéta          PVP7751  416325    D21C                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00                                          360.00                 -360.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H60                                                         240,00Kč
  2 Kříž Ondřej              PZR8001   49811    H21B                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00                                          600.00                 -600.00
 
 
Startovka oddílu: RAD - TJ Sokol Radslavice                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zobaník Michal           RAD9901   49440    H12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00                                          240.00                 -240.00
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Brodecký Radek           RBK8004  410332    H21C                                                        360,00Kč
  2 Šesták Jakub             RBK9001  301284    H21E                                                        360,00Kč
  3 Blažková Kateřina        RBK9350   53161    D18                                                         360,00Kč
  4 Hegerová Petra           RBK9355  219245    D18                                                         360,00Kč
  5 Šestáková Petra          RBK9357  219249    D18                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1800.00                                         1800.00                -1800.00
 
 
Startovka oddílu: ROZ - Orientační klub TOM Roztoky              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voltrová Svatava         ROZ6150  438643    D45                                                         240,00Kč
  2 Brodská Adéla            ROZ9450  207855    D16                                                         360,00Kč
  3 Voltrová Hana            ROZ9752  438639    D14                                                         160,00Kč
  4 Jíra Tomáš               ROZ9800  207856    H14                                                          80,00Kč
  5 Voltrová Alena           ROZ9951  438638    D12                                                         160,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1000.00                                         1000.00                -1000.00
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Urban Jan                SBK7537 1919191    H21A                                                        360,00Kč
  2 Kasal Vít                SBK7540  889688    H21A                                                        360,00Kč
  3 Vacková Jana             SBK  79     130    P4                                                          240,00Kč
  4 Csakvaryová Lenka        SBK8383  920679    D21B                                                        240,00Kč
  5 Čábelková Jana           SBK8453  500884    D21B                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1560.00                                         1560.00                -1560.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semorád Miloš            SCP3300   49404    H70                                                         240,00Kč
  2 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H65                                                         240,00Kč
  3 Lohrová Jarmila          SCP4650  219220    D60                                                         240,00Kč
  4 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H60                                                         240,00Kč
  5 Hošek Ladislav           SCP6001   52115    H50                                                         360,00Kč
  6 Veljačik Pavel           SCP6200  336735    H45                                                         360,00Kč
  7 Veljačíková Markéta      SCP6451  336720    D45                                                         360,00Kč
  8 Lohrová Hana             SCP6550   51556    D45                                                         360,00Kč
  9 Lohr Ivo                 SCP6801  442853    H40                                                         360,00Kč
 10 Bašus Petr               SCP7400  416199    H21A                                                        360,00Kč
 11 Khel Richard             SCP7500  416140    H21B                                                        360,00Kč
 12 Šístek Daniel            SCP7507   51566    H21B                                                        360,00Kč
 13 Hojná Silvie             SCP7950   51554    D21A                                                        360,00Kč
 14 Dubec Pavel              SCP8003   51561    H21B                                                        360,00Kč
 15 Kovář Miroslav           SCP8103  232330    H21E                                                        360,00Kč
 16 Košárková Iva            SCP8152   51568    D21E                                                        360,00Kč
 17 Cigošová Petra           SCP8656   53159    D21A                                                        360,00Kč
 18 Veljačik Michal          SCP9500   49889    H16                                                         360,00Kč
 19 Veljačiková Hana         SCP9750  336785    D14                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     6240.00                                         6240.00                -6240.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchá Simona             SHK0351    4145    HDR                                                         240,00Kč
  2 Fejlek Vojtěch           SHK5202    9104    H55                                                         360,00Kč
  3 Filip Aleš               SHK5501    9109    H55                                                         360,00Kč
  4 Filipová Dagmar          SHK5651    9111    D50                                                         360,00Kč
  5 Šabatková Zdena          SHK5652    9112    D50                                                         360,00Kč
  6 Gazdačko Milan           SHK5702  410797    H50                                                         360,00Kč
  7 Gazdačková Jana          SHK5851    9117    D50                                                         360,00Kč
  8 Jedlička Michal          SHK7309  500878    H21E                                                        360,00Kč
  9 Hepner David             SHK7601 1008172    H21E                                                        360,00Kč
 10 Paclík Roman             SHK7801    9137    H21E                                                        360,00Kč
 11 Suchá Eva                SHK7851    9192    D21B                                                        360,00Kč
 12 Weiner Jakub             SHK7911    9140    H21E                                                        360,00Kč
 13 Fejlková Martina         SHK8152    9142    D21E                                                        360,00Kč
 14 Komanec Václav           SHK8406  995807    H21E                                                        360,00Kč
 15 Stulíková  Barbora       SHK8552    9161    D21B                                                        360,00Kč
 16 Teplá Tereza             SHK8851    9186    D21A                                                        360,00Kč
 17 Petrželová Tereza        SHK8952  515140    D21E                                                        360,00Kč
 18 Mechlová Lenka           SHK9051  515425    D21E                                                        360,00Kč
 19 Chmelařová Michaela      SHK9151  995830    D20                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     6720.00                                         6720.00                -6720.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Břeň Daniel              SJC0102    4294    H10                                                         240,00Kč
  2 Vejražková Rozárka       SJC0151    4288    D10                                                         240,00Kč
  3 Havlík Jaroslav          SJC3601  888630    H70                                                         240,00Kč
  4 Bílek Vratislav          SJC4801    9948    H60                                                         240,00Kč
  5 Beneš Josef              SJC5801    9907    H50                                                         360,00Kč
  6 Řehák Pavel              SJC6001    9916    H50                                                         360,00Kč
  7 Benešová Iva             SJC6151    9908    D45                                                         360,00Kč
  8 Zlámalová Zdena          SJC7253    4744    D35                                                         360,00Kč
  9 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21A                                                        360,00Kč
 10 Koťátko Zdeněk           SJC7701  500264    H21A                                                        360,00Kč
 11 Musil Pavel              SJC7705  995817    H21B                                                        360,00Kč
 12 Šmíd Ivo                 SJC7707            H21B                                                        360,00Kč
 13 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D21B                                                        360,00Kč
 14 Rudolfova Jana           SJC7752    8524    D21C                                                        360,00Kč
 15 Posoldová Eva            SJC7957    9979    D21C                                                        360,00Kč
 16 Kazda Jiří               SJC8006    4298    H21A                                                        360,00Kč
 17 Horálková Iva            SJC8256   51788    D21B                                                        360,00Kč
 18 Mrázková Romana          SJC8351  500556    D21A                                                        360,00Kč
 19 Ondřejová Dita           SJC8559    9915    D21B                                                        360,00Kč
 20 Henych Martin            SJC8601  886514    H21E                                                        360,00Kč
 21 Holas Štěpán             SJC8702    4286    H21E                                                        360,00Kč
 22 Beneš Jan                SJC8703  886513    H21E                                                        360,00Kč
 23 Palasová Pavlína         SJC9352    9985    D18                                                         360,00Kč
 24 Šmejc Jakub              SJC9401    9983    H16                                                         360,00Kč
 25 Šmejcová Anna            SJC9552    9929    D16                                                         360,00Kč
 26 Štál Jan                 SJC9601    9996    H14                                                         240,00Kč
 27 Zlámal David             SJC9603    4239    H14                                                         240,00Kč
 28 Zikmund Zdeněk           SJC9703    4743    H14                                                         240,00Kč
 29 Doležal Vít              SJC9802    4742    H12                                                         240,00Kč
 30 Břeň Lukáš               SJC9805    4290    H12                                                         240,00Kč
 31 Zlámalová Nikola         SJC9951    4297    D12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     9960.00                                         9960.00                -9960.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rachůnek Stanislav       SJI0602     125    HDR                                                         240,00Kč
  2 Boudný Zdeněk            SJI3709   52180    H70                                                         240,00Kč
  3 Boudná Jaroslava         SJI4275  301240    D65                                                         240,00Kč
  4 Rachůnek Stanislav       SJI6801  219258    H40                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00                                         1080.00                -1080.00
 
 
Startovka oddílu: SJP - Slavoj Praha                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mack Zdeněk              SJP2700   49622    H70                                                         240,00Kč
  2 Bláha Svatopluk          SJP3501    8797    H70                                                         240,00Kč
  3 Bláhová Blanka           SJP3651   51148    D65                                                         240,00Kč
  4 Hlavatý Karel            SJP4200   53507    H65                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00                                          960.00                 -960.00
 
 
Startovka oddílu: SKM - KOB Směr Kroměříž                        
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pěček Dominik            SKM0401   53817    HDR                                                         240,00Kč
  2 Pěček Vitězslav          SKM7104   52199    H35                                                         360,00Kč
  3 Stachoň Zdeněk           SKM8014  509050    H21A                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00                                          960.00                 -960.00
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Svatava         SKV5351   51135    D55                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00                                          360.00                 -360.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Jaroslav          SLA6802  336737    H40                                                         360,00Kč
  2 Kašparová Irena          SLA6852  336731    D40                                                         360,00Kč
  3 Kašpar František         SLA9800  336766    H12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00                                          960.00                 -960.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zmeková Míla             SLP4451   51612    D65                                                         240,00Kč
  2 Klofáčová Romana         SLP6951   51364    D35                                                         360,00Kč
  3 Koppová Ingrid           SLP7960   52166    D21A                                                        360,00Kč
  4 Chaloupková Marie        SLP8151  410377    D21A                                                        360,00Kč
  5 Fišer Jiří               SLP8503   51287    H21E                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1680.00                                         1680.00                -1680.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jonas a Jana Knaup       SMB        7709    HDR                                                         240,00Kč
  2 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D45                                                         360,00Kč
  3 Knaup Jan                SMB7702  771101    H21A                                                        360,00Kč
  4 Knaupová Ivana           SMB7852  780209    D21A                                                        360,00Kč
  5 Kvapilová Lenka          SMB8151    7707    D21B                                                        360,00Kč
  6 Pološčuková Lucie        SMB9001   49977    D20                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2040.00                                         2040.00                -2040.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zaoral Petr              SMR7903  232631    H21A                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00                                          360.00                 -360.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Doucha Martin            SNA0501    9636    HDR                                                         240,00Kč
  2 Sokolář Zdeněk           SNA4501    9610    H65                                                         240,00Kč
  3 Rufferová Iva            SNA5052    9620    D60                                                         240,00Kč
  4 Langrová Eva             SNA5351    9612    D55                                                         360,00Kč
  5 Langr Stanislav          SNA5403    9633    H55                                                         360,00Kč
  6 Mikysková Hana           SNA5651    7225    D50                                                         360,00Kč
  7 Zákravský Zdeněk         SNA5702  232953    H50                                                         360,00Kč
  8 Vondráčková Zdeňka       SNA6251    9608    D45                                                         360,00Kč
  9 Krunková Bohuslava       SNA7053  416262    D40                                                         360,00Kč
 10 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21A                                                        360,00Kč
 11 Macek Martin             SNA7106    9390    H21E                                                        360,00Kč
 12 Douchová Jaroslava       SNA7155    9606    D35                                                         360,00Kč
 13 Slavík Pavel             SNA7349    9630    H21A                                                        120,00Kč
 14 Nývlt Petr               SNA8004    9623    H21A                                                        360,00Kč
 15 Nývlt Martin             SNA8206    9622    H21A                                                        360,00Kč
 16 Pýcha Lukáš              SNA8402    9617    H21A                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5160.00                                         5160.00                -5160.00
 
 
Startovka oddílu: SOP - OOB TJ Slezan Opava                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchánek Dušan           SOP      361977    HDR                                                         160,00Kč
  2 Suchánková Libuše        SOP4851    8722    D60                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      400.00                                          400.00                 -400.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Filipová Tereza          SRK0050  425566    D10                                                         240,00Kč
  2 Kosová Tereza            SRK0151    9471    D10L                                                        240,00Kč
  3 Filipová Lucie           SRK0351            HDR                                                         240,00Kč
  4 Ehlová Iva               SRK3951    9539    D65                                                         240,00Kč
  5 Vítek Zdeněk             SRK4701    9799    H60                                                         240,00Kč
  6 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H60                                                         240,00Kč
  7 Stárek Jiří              SRK5002    9818    H60                                                         240,00Kč
  8 Pohl Zdeněk              SRK5301    9533    H55                                                         360,00Kč
  9 Kulhavý Josef            SRK5701  416300    H50                                                         360,00Kč
 10 Kulhavá Jarmila          SRK6751  219278    D40                                                         360,00Kč
 11 Kosová Michaela          SRK6752  438611    D40                                                         360,00Kč
 12 Filip Libor              SRK7101    9500    H35                                                         360,00Kč
 13 Filipová Ivana           SRK7373    9501    D35                                                         360,00Kč
 14 Potštejnský Jan          SRK7807    9525    H21A                                                        120,00Kč
 15 Klícha Martin            SRK8801    9510    H21E                                                        360,00Kč
 16 Heřman Ondřej            SRK9503    9814    H16                                                         360,00Kč
 17 Petrasová Zuzana         SRK9653  405999    D14                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4920.00                                         4920.00                -4920.00
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zatloukalová Romana      SSU                HDR                            P                 P          160,00Kč
  2 Zatloukalová Hana        SSU0158  420422    HDR                                                         160,00Kč
  3 Králová Zdenka           SSU6091   52553    D45                                                         360,00Kč
  4 Klíchová Jana            SSU8151    9480    D21A                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1040.00                                         1040.00                -1040.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubec Pavel              STB6601   49985    H21C                                                        360,00Kč
  2 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    D12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00                                          600.00                 -600.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šedivá Petra             STH7751  253377    D21B                                                        360,00Kč
  2 Šedivý Josef             STH8001  253376    H21C                                                        360,00Kč
  3 Uvizlová Radka           STH8451    9081    D21C                                                        360,00Kč
  4 Chloupek Adam            STH9302  995849    H18                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00                                         1440.00                -1440.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Makovský Jakub           TAP8511  515475    H21E                                                        360,00Kč
  2 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21E                                                        360,00Kč
  3 Beneš Filip              TAP8701  232187    H21B                                                        360,00Kč
  4 Hodek Michal             TAP8808  515433    H21A                                                        360,00Kč
  5 Gabrovská Lucie          TAP8854  232189    D21A                                                        360,00Kč
  6 Černý Martin             TAP8902  887637    H21A                                                        360,00Kč
  7 Zamazalová Kateřina      TAP9053  416010    D21A                                                        240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2400.00                                         2400.00                -2400.00
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Liščinská Eva            TBM4451   49660    D65                                                         240,00Kč
  2 Procházka Jan            TBM4907  320135    H60                                                         240,00Kč
  3 Cigošová Anna            TBM5253  410192    D55                                                         360,00Kč
  4 Procházková Helena       TBM5351  301247    D55                                                         360,00Kč
  5 Šebesta Vlastislav       TBM5807  410327    H50                                                         360,00Kč
  6 Nykodým Petr             TBM6307   53263    H45                                                         360,00Kč
  7 Nykodýmová Monika        TBM6870  232038    D40                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2280.00                                         2280.00                -2280.00
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D40                                                         360,00Kč
  2 Sládková Ivana           TEH8451   51397    D21B                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00                                          720.00                 -720.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schindler Pavel          TJN0000         P  H10                            P                 P          240,00Kč
  2 Zappe Nicholas           TJN0003         P  H10                            P                 P          240,00Kč
  3 Heinl Ondřej             TJN0100         P  H10                            P                 P          240,00Kč
  4 Pašek Petr               TJN0101         P  H10L                           P                 P          240,00Kč
  5 Baloghová Lidunka        TJN0150         P  D10L                           P                 P          240,00Kč
  6 Rýdlová Adéla            TJN0151         P  D10                            P                 P          240,00Kč
  7 Rýdlová Magdaléna        TJN0251         P  D10L                           P                 P          240,00Kč
  8 Pašek Jakub              TJN0301         P  H10L                           P                 P          240,00Kč
  9 Vitebský Lukáš           TJN0302         P  H10L                           P                 P          240,00Kč
 10 Vitebská Eliška          TJN0350         P  D10L                           P                 P          240,00Kč
 11 Petrželka Pavel          TJN3800   52900    H70                                                         240,00Kč
 12 Picek Jan                TJN4000  434577    H70                                                         240,00Kč
 13 Lukavec Miloslav         TJN4901    8258    H60                                                         240,00Kč
 14 Böhm Karel               TJN5101  416833    H50                                                         360,00Kč
 15 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D55                                                         360,00Kč
 16 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D55                                                         360,00Kč
 17 Horák Petr               TJN5602    8262    H50                                                         360,00Kč
 18 Zuzánek Zdeněk           TJN5901 1302798    H35                                                         360,00Kč
 19 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D40                                                         360,00Kč
 20 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D45                                                         360,00Kč
 21 Pustai Josef             TJN6300  232643    H40                                                         360,00Kč
 22 Schindler Jiří           TJN6301  416828    H40                                                         360,00Kč
 23 Hostaš Petr              TJN6601  416829    H40                                                         360,00Kč
 24 Posselt Martin           TJN6802  232256    H40                                                         360,00Kč
 25 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D40                                                         360,00Kč
 26 Pustaiová Romana         TJN6851  434578    D40                                                         360,00Kč
 27 Picková Helena           TJN6952  416843    D40                                                         120,00Kč
 28 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H40                                                         360,00Kč
 29 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D35                                                         360,00Kč
 30 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21B                                                        360,00Kč
 31 Fólová Martina           TJN8853  416834    D21A                                                        240,00Kč
 32 Kobr Tomáš               TJN8901  416837    H21A                                                        360,00Kč
 33 Hostaš Petr              TJN9001  416830    H21A                                                        360,00Kč
 34 Picek Jan                TJN9101  416840    H21A                                                        360,00Kč
 35 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D18                                                         360,00Kč
 36 Pustai David             TJN9301  232645    H18                                                         360,00Kč
 37 Pařízková Anežka         TJN9350  416845    D18                                                         360,00Kč
 38 Žuchová Nikola           TJN9352  232503    D18                                                         360,00Kč
 39 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D18                                                         360,00Kč
 40 Posselt Martin           TJN9501  232512    H16                                                         360,00Kč
 41 Picek Štěpán             TJN9601  232509    H14                                                          80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
    12560.00                                        12560.00               -12560.00
Půjčeno čipů:10
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tahotný Urban            TJP3701   53523    H65                                                         240,00Kč
  2 Ryšavý Vít               TJP4700   51332    H60                                                         240,00Kč
  3 Ryšavá Lubomíra          TJP4750   53540    D60                                                         240,00Kč
  4 Peterka František        TJP4900    8861    H55                                                         360,00Kč
  5 Bazika Miroslav          TJP6401  434809    H45                                                         120,00Kč
  6 Baziková Lucie           TJP6451  434807    D45                                                         120,00Kč
  7 Baziková Justýna         TJP9851  434811    D12                                                          80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1400.00                                         1400.00                -1400.00
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nešpor Jiří              TTR0502   52248    HDR                                                         240,00Kč
  2 Orálek Miroslav          TTR5201   52252    H55                                                         360,00Kč
  3 Orálková Libuše          TTR5351   52253    D55                                                         360,00Kč
  4 Nešpor Jan               TTR6101  995847    H45                                                         360,00Kč
  5 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D21B                                                        360,00Kč
  6 Dvořáček Jiří            TTR7502   52250    H21A                                                        360,00Kč
  7 Dvořáčková Jana          TTR7852   52230    D21B                                                        360,00Kč
  8 Věžník Roman             TTR7901   52246    H21C                                                        360,00Kč
  9 Kříž Lukáš               TTR8201  515159    H21A                                                        360,00Kč
 10 Ratkovská Lenka          TTR8551  515158    D21A                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3480.00                                         3480.00                -3480.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanuš Miroslav           TUR             P  HDR                            P                 P          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00                                          240.00                 -240.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šritr Martin             TUV                P4                                                          240,00Kč
  2 Šritrová Lenka           TUV0252            D10                                                         240,00Kč
  3 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H60                                                         240,00Kč
  4 Folprecht Eduard         TUV7301    9056    H21B                                                        360,00Kč
  5 Kvapil Petr              TUV7402    8322    H21B                                                        360,00Kč
  6 Horák Patrik             TUV9501  411609    H16                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1800.00                                         1800.00                -1800.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínek Vít              TZL5102  219271    H55                                                         360,00Kč
  2 Horynová Eva             TZL5254    8930    D55                                                         360,00Kč
  3 Jelínková Dagmar         TZL5757  207823    D50                                                         360,00Kč
  4 Dovrtěl Bohumil          TZL5947    8581    P2                                                          160,00Kč
  5 Dovrtělová Lenka         TZL6299    8582    P2                                                          160,00Kč
  6 Šidla Jan                TZL6808   53367    H21A                                                        120,00Kč
  7 Vintr Radek              TZL7701   52222    H21C                                                        360,00Kč
  8 Skoba Ondřej             TZL7732  416055    H21C                                                        360,00Kč
  9 Svoboda Petr             TZL7937   53337    H21C                                                        360,00Kč
 10 Novotný Jiří             TZL8001  515192    H21E                                                        360,00Kč
 11 Slováček Tomáš           TZL8002   52212    H21E                                                        360,00Kč
 12 Svoboda Michal           TZL8105   53336    H21C                                                        360,00Kč
 13 Slováčková Věra          TZL8181   53339    P4                                                          240,00Kč
 14 Krejčík Jiří             TZL8301    8931    H21E                                                        360,00Kč
 15 Dovrtěl Tomáš            TZL8449   53338    P2                                                           80,00Kč
 16 Krejčíková Barbora       TZL8551   52209    D21A                                                        240,00Kč
 17 Dovrtělová Gabriela      TZL8591   53340    P2                                                          240,00Kč
 18 Navrátilová Silvie       TZL8592    8878    P4                                                           80,00Kč
 19 Polášek Jan              TZL8601   52340    H21E                                                        360,00Kč
 20 Přibyl Broněk            TZL8603   53362    H21E                                                        360,00Kč
 21 Rapantová Ester          TZL8793    8583    P2                                                          240,00Kč
 22 Polášková Tereza         TZL8851   53324    D21B                                                        360,00Kč
 23 Melichárková Kristýna    TZL8888    8584    P2                                                          240,00Kč
 24 Nečas Jiří               TZL9101   53317    H21E                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     6840.00                                         6840.00                -6840.00
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK Univerzity Palackého Olomouc          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábková Zuzana         UOL9453  361903    D16                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00                                          360.00                 -360.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomáš             UVP3700    7930    H65                                                         240,00Kč
  2 Kohoutová Jitřenka       UVP4850   51265    D60                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00                                          480.00                 -480.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kula Jiří                VAM6102   51465    H45                                                         360,00Kč
  2 Kulová Jana              VAM6551  416317    P2                                                          240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00                                          600.00                 -600.00
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK MZLU Brno                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pulec Pavel              VBM6201  515090    H45                                                         360,00Kč
  2 Jordanov Nikolaj         VBM6501  410321    H45                                                         360,00Kč
  3 Mazal Zdeněk             VBM8103  553285    H21E                                                        360,00Kč
  4 Kozumplik Aleš           VBM8403   49841    H21B                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00                                         1440.00                -1440.00
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Teringl Radek            VCB6502    8044    H40                                                         360,00Kč
  2 Teringlová Martina       VCB7851   52113    D21B                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00                                          720.00                 -720.00
 
 
Startovka oddílu: VIC - OB Vizovice                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Starosta Pavel           VIC7938  515037    H21A                                                        120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00                                          120.00                 -120.00
 
 
Startovka oddílu: VIP - SK VIPrahlo                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Brettl Filip             VIP      246850    HDR                                                         240,00Kč
  2 Brettlová Marta          VIP7557   51699    D21B                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00                                          600.00                 -600.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H60                                                         240,00Kč
  2 Drobník Ivan             VLI5601    9902    H50                                                         360,00Kč
  3 Henych Petr              VLI6001  515132    H21E                                                        360,00Kč
  4 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21A                                                        360,00Kč
  5 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H21B                                                        360,00Kč
  6 Škapová Kamila           VLI6350   49959    D45                                                         360,00Kč
  7 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35                                                         360,00Kč
  8 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21E                                                        360,00Kč
  9 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21E                                                        360,00Kč
 10 Matějů Michal            VLI7702  887154    H21E                                                        360,00Kč
 11 Heczková Bohdana         VLI7750    7752    D21E                                                        240,00Kč
 12 Matějů Kateřina          VLI8054  336783    D21A                                                        360,00Kč
 13 Škoda Jakub              VLI8800 1302790    H21E                                                        360,00Kč
 14 Poloprutská Markéta      VLI9251 2020750    D18                                                         360,00Kč
 15 Poloprutská Klára        VLI9750   49954    D14                                                         240,00Kč
 16 Doubková Petra           VLI9853  426323    D12                                                         240,00Kč
 17 Poloprutská Lucie        VLI9950   49951    D12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5520.00                                         5520.00                -5520.00
 
 
Startovka oddílu: VOV - VSK VŠB TU Ostrava                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlachová Renata          VOV4450    8882    D60                                                         240,00Kč
  2 Tesař Jiří               VOV6702  352349    H40                                                         360,00Kč
  3 Tesařová Bohumila        VOV6957  352350    D40                                                         360,00Kč
  4 Peths Jan                VOV8100   51933    H21A                                                        360,00Kč
  5 Tesařová Marcela         VOV9450  515074    D16                                                         360,00Kč
  6 Tesařová Jana            VOV9751  232620    D14                                                         240,00Kč
  7 Tesař Vojtěch            VOV9900  331752    H12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2160.00                                         2160.00                -2160.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richtr Lukáš             VPM0204  331267    H10                                                          80,00Kč
  2 Richtrová Kamila         VPM0451  331467    HDR                                                          80,00Kč
  3 Richtr Aleš              VPM6601   51686    H40                                                         120,00Kč
  4 Richtrová Lucie          VPM7451   51687    D35                                                         120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      400.00                                          400.00                 -400.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Waněk Hubert             VRL             P  HDR                            P                 P          240,00Kč
  2 Kubát Tomáš              VRL0001  339555    H10                                                         240,00Kč
  3 Tryzna Matěj             VRL0004  436943    H10                                                         240,00Kč
  4 Stará Tereza             VRL0051  426374    D10                                                         240,00Kč
  5 Pilná Bára               VRL0052  426376    D10                                                         240,00Kč
  6 Pilná Natálie            VRL0351         P  HDR                            P                 P          240,00Kč
  7 Fikar Šimon              VRL0601  438037    HDR                                                         240,00Kč
  8 Nýdrlová Eva             VRL5451    8954    D55                                                         360,00Kč
  9 Vlachová Hana            VRL6251    8962    D40                                                         360,00Kč
 10 Starý Pavel              VRL6301    9005    H45                                                         360,00Kč
 11 Kubát Miroslav           VRL6701    8977    H40                                                         360,00Kč
 12 Tryzna Pavel             VRL6801 2019219    H40                                                         360,00Kč
 13 Kubátová Dana            VRL6851    8968    D21C                                                        360,00Kč
 14 Fikar Aleš               VRL7101 2011832    H35                                                         360,00Kč
 15 Waňková Dita             VRL7151  331619    D21C                                                        360,00Kč
 16 Štregl Petr              VRL7303 2017676    H21E                                                        360,00Kč
 17 Hlaváčová Lucie          VRL7353    8966    D21C                                                        360,00Kč
 18 Wohanka Pavel            VRL7501 2300842    H21A                                                        360,00Kč
 19 Štreglová Andrea         VRL7552  206478    D35                                                         360,00Kč
 20 Fikar Stránská Linda     VRL7651 2011837    D21C                                                        360,00Kč
 21 Kubátová Zuzana          VRL9151  515421    D21A                                                        360,00Kč
 22 Waněk Adam               VRL9501 1602634    H16                                                         360,00Kč
 23 Tryznová Lucie           VRL9751  436944    D14                                                         240,00Kč
 24 Starý Ondra              VRL9802  425562    H12                                                         240,00Kč
 25 Waňková Martina          VRL9951  425555    D12                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7800.00                                         7800.00                -7800.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21E                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00                                          360.00                 -360.00
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomeš Petr               ZBM7531  896967    H21A                                                        360,00Kč
  2 Pátek Richard            ZBM7609  976000    H21A                                                        360,00Kč
  3 Jelínek Petr             ZBM7801    8100    H21E                                                        360,00Kč
  4 Otrusina Jiří            ZBM8201 1602629    H21A                                                        360,00Kč
  5 Liščinský Tomáš          ZBM8411  416107    H21A                                                        360,00Kč
  6 Tvarůžková Petra         ZBM8459   51765    D21A                                                        360,00Kč
  7 Stehlík Martin           ZBM8503   49689    H21E                                                        360,00Kč
  8 Palas Jan                ZBM8507  500267    H21E                                                        360,00Kč
  9 Beržinská Soňa           ZBM8553 1985526    D21A                                                        240,00Kč
 10 Palátová Petra           ZBM8658   52330    D21E                                                        360,00Kč
 11 Jiráčková Jana           ZBM8661 1234321    D21A                                                        240,00Kč
 12 Hýblová Lenka            ZBM8754   53845    D21A                                                        360,00Kč
 13 Klusáček Matěj           ZBM8923  303927    H21E                                                        240,00Kč
 14 Hendrychová Zuzana       ZBM8954  416329    D21E                                                        360,00Kč
 15 Kabáthová Eva            ZBM8966   49376    D21E                                                        360,00Kč
 16 Kazda Adam               ZBM9104  232343    H21E                                                        360,00Kč
 17 Mezníková Lucie          ZBM9150  515151    D20                                                         360,00Kč
 18 Jordanov Alexandr        ZBM9503  410320    H16                                                         360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     6120.00                                         6120.00                -6120.00
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav                              
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Toušek Filip             ZBP7102   53586    H21C                                                        360,00Kč
  2 Vaněk Petr               ZBP7302  995800    H21C                                                        360,00Kč
  3 Pražák Jiří              ZBP7800   53583    H21A                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00                                         1080.00                -1080.00
 
 
Startovka oddílu: ZLH - TJ Zlaté Hory                            
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlíková Hana           ZLH5950   52658    D50                                                         360,00Kč
  2 Hendrych Pavel           ZLH8703  361901    H21C                                                        360,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00                                          720.00                 -720.00
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB Železárny Prostějov                  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karásek Adam             ZPV0001  428210    H10                                                         160,00Kč
  2 Karásek Matyáš           ZPV0302  426397    H10L                                                        160,00Kč
  3 Pilc Oldřich             ZPV5100   52747    H55                                                         360,00Kč
  4 Karásková Marcela        ZPV6970  428201    D35                                                         240,00Kč
  5 Karásek Martin           ZPV7301  433096    H35                                                         240,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1160.00                                         1160.00                -1160.00