Startovka kategorie                                                     18.8.2010 23:14:30
                               Pěkné prázdniny 2010 2.etapa
===ČSOB-TUR=================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.9km   20m 4k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051    232960 107.00         
  2 Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 C    9368 109.00         
  3 Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C   49640 111.00         
  4 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C         113.00         
  5 Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051    426374 115.00         
  6 Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C    4366 117.00         
  7 Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 C  218974 119.00         
  8 Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C  320290 121.00         
  9 Vejražková Rozárka       Sportcentrum Jičín   SJC0151 C    4288 123.00         
 10 Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C  425545 125.00         
 11 Vakant                                                          127.00         
 12 Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C    4419 129.00         
 13 Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 C  425566 131.00         
 14 Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052    426376 133.00         
 15 Weberová  Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0155 C  207832 135.00         
 
Startovka kategorie: D10L        3.9km   40m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 C    9471 108.00         
  2 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C    4429 110.00         
  3 Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C    4420 112.00         
  4 Vakant                                                          114.00         
  5 Vitebská Eliška          TJ Tatran Jablonec n TJN0350 C    4424 116.00         
  6 Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151 C  206405 118.00         
  7 Baloghová Lidunka        TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C    4418 120.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.2km   40m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydrová Anna             OK RECO Sport        PEN9850 C    8180   1.00         
  2 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 B    4376   3.00         
  3 Vondráková Barbora       Lokomotiva Trutnov   LTU9851    416282   5.00         
  4 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C  303919   7.00         
  5 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C    4297   9.00         
  6 Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 B  425544  11.00         
  7 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 B  232726  13.00         
  8 Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C    4387  15.00         
  9 Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 C   49951  17.00         
 10 Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951    232613  19.00         
 11 Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 B  246900  21.00         
 12 Mačková Markéta          Lokomotiva Trutnov   LTU9951    425561  23.00         
 13 Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C    4365  25.00         
 14 Voltrová Alena           Orientační klub TOM  ROZ9951 C  438638  27.00         
 15 Vakant                                                           29.00         
 16 Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B  425555  31.00         
 17 Baziková Justýna         OOB TJ Sokol Troja   TJP9851 B  434811  33.00         
 18 Krausová Hanička         TJ Loko Liberec      LLI9853 C   51211  35.00         
 19 Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 B  425570  37.00         
 20 Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov        TUR9854 C    4430  39.00         
 21 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B    4362  41.00         
 22 Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B  426323  43.00         
 23 Sedláčková Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9852    425551  45.00         
 
Startovka kategorie: D14         2.7km   30m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Petrasová Zuzana         SOOB Spartak Rychnov SRK9653 B  405999  47.00         
  2 Voltrová Hana            Orientační klub TOM  ROZ9752 C  438639  49.00         
  3 Kavalírová  Jůlie        OK 99 Hradec Králové PHK9753 B  207804  51.00         
  4 Procházková Aneta        Lokomotiva Trutnov   LTU9652     51442  53.00         
  5 Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 B  361960  55.00         
  6 Vakant                                                           57.00         
  7 Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 B  410790  59.00         
  8 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 C    6885  61.00         
  9 Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651    416318  63.00         
 10 Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C   49954  65.00         
 11 Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9751    436944  67.00         
 12 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 B   51537  69.00         
 13 Veljačiková Hana         AC Sparta Praha      SCP9750 C  336785  71.00         
 14 Maxová Klára             OK RECO Sport        PEN9750 C    4412  73.00         
 15 Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A  301132  75.00         
 16 Grulichová Lucie         SK Prostějov         JPV9677 C 1602631  77.00         
 17 Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 B  232620  79.00         
 18 Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651    301640  81.00         
 19 Samková  Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK9752 B    9467  83.00         
 20 Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 B  361920  85.00         
 
Startovka kategorie: D16         3.7km   70m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 B  236994  15.00         
  2 Vítková Lucie            Sokol Ptení          PTE9474 B    8849  17.00         
  3 Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554 A  232017  19.00         
  4 Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C  887935  21.00         
  5 Bucká Karolína           A-team NOVO Bruntál  ABR9553 B   51884  23.00         
  6 Odehnalová Barbora       Odehnalovi           001     C    4403  25.00         
  7 Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 C  515074  27.00         
  8 Vakant                                                           29.00         
  9 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A  253131  31.00         
 10 Brodská Adéla            Orientační klub TOM  ROZ9450 C  207855  33.00         
 11 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 C    9929  35.00         
 12 Jeřábková Zuzana         SK Univerzity Palack UOL9453 B  361903  37.00         
 
Startovka kategorie: D18         4.3km   85m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B  236985  56.00         
  2 Žuchová Nikola           TJ Tatran Jablonec n TJN9352 C  232503  58.00         
  3 Blažková Kateřina        SK Radioklub Blansko RBK9350 C   53161  60.00         
  4 Pařízková Anežka         TJ Tatran Jablonec n TJN9350 C  416845  62.00         
  5 Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A  219279  64.00         
  6 Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 A 2020750  66.00         
  7 Kukolová Šárka           TJ Slovan Luhačovice LCE9251 A  416067  68.00         
  8 Hegerová Petra           SK Radioklub Blansko RBK9355 B  219245  70.00         
  9 Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C  416846  72.00         
 10 Vakant                                                           74.00         
 11 Vakant                                                           76.00         
 12 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B  411767  78.00         
 13 Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B  219249  80.00         
 14 Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A  553443  82.00         
 15 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A  940318  84.00         
 
Startovka kategorie: D20         4.9km   90m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 A  515151 115.00         
  2 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B    8197 117.00         
  3 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R  301408 119.00         
  4 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A    9711 121.00         
  5 Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A   51658 123.00         
  6 Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C   49977 125.00         
  7 Vakant                                                          127.00         
  8 Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A  995830 129.00          R: 289
 
Startovka kategorie: D21A        4.9km  100m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 R    9077  67.00          R:  71
  2 Otrubová Johana          KOB Konice           KON7852 C  995816  69.00          R:  55
  3 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177  71.00          R: 215
  4 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C    9480  73.00          R: 168
  5 Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 C    8564  75.00          R: 107
  6 Teplá Tereza             TJ Slavia Hradec Krá SHK8851 C    9186  77.00          R:  78
  7 Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953      7247  79.00          R: 130
  8 Vakant                                                           81.00         
  9 Hýblová Lenka            SK Žabovřesky Brno   ZBM8754 C   53845  83.00         
 10 Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C   53598  85.00          R:  68
 11 Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C  515158  87.00          R:  58
 12 Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 C    4146  89.00          R:  44
 13 Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 C   53159  91.00          R: 315
 14 Beržinská Soňa           SK Žabovřesky Brno   ZBM8553 C 1985526  93.00          R: 136
 15 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A  416010  95.00          R: 147
 16 Koppová Ingrid           SK Slavia Praha      SLP7960 C   52166  97.00          R: 257
 17 Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    9061  99.00          R: 149
 18 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768 101.00          R: 103
 19 Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C   51638 103.00          R: 182
 20 Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 C   51759 105.00          R: 157
 21 Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C  416834 107.00          R: 126
 22 Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C   51765 109.00          R:  89
 23 Knaupová Ivana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7852 C  780209 111.00          R: 303
 24 Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A  515421 113.00          R:  85
 25 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 R  515136 115.00          R: 118
 26 Bolinová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C         117.00          R: 770
 27 Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C  500556 119.00          R:  66
 28 Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C   52209 121.00          R:  99
 29 Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C  920685 123.00          R:  43
 30 Melounková  Lucie        OK 99 Hradec Králové PHK8054 R    9416 125.00          R: 140
 31 Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C 1234321 127.00          R: 166
 32 Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  232189 129.00          R: 100
 33 Hojná Silvie             AC Sparta Praha      SCP7950 C   51554 131.00          R: 231
 34 Jarošová Klára           TJ Sokol Dobřichovic DCE7950 C  416316 133.00         
 35 Matějů Kateřina          VSK Slavia TU Libere VLI8054 C  336783 135.00          R:  62
 36 Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C  515153 137.00          R: 129
 
Startovka kategorie: D21B        4.8km   90m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C   52230  74.00          R: 242
  2 Vakant                                                           76.00         
  3 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333  78.00          R: 273
  4 Folprechtová Kateřina    SK OK 24 Praha       OKP7451 C  416221  80.00          R: 714
  5 Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C    9915  82.00          R: 155
  6 Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C    9205  84.00          R: 356
  7 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A    4664  86.00          R: 150
  8 Gajdová Magdalena        KBP Praha            KBP7450 C    8696  88.00          R: 770
  9 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242  90.00          R: 233
 10 Kokaislová Eva           OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C    9296  92.00          R: 223
 11 Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK7851 C    9192  94.00         
 12 Lamichová  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK8359 C    9824  96.00          R: 286
 13 Čábelková Jana           KOB Start Blansko    SBK8453 C  500884  98.00          R: 770
 14 Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C    9278 100.00          R: 597
 15 Foglarová Kamila         SK Kotlářka Praha    DKP8655 C    8638 102.00          R: 292
 16 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910 104.00          R: 271
 17 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C    4662 106.00          R: 179
 18 Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C   51128 108.00          R: 238
 19 Polášková Tereza         SKOB Zlín            TZL8851 C   53324 110.00          R: 416
 20 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C  301629 112.00          R: 332
 21 Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C  301347 114.00          R: 352
 22 Lošťáková Ivana          TJ Lokomotiva Teplic LTP7758 C  420434 116.00          R: 474
 23 Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C  253377 118.00          R: 325
 24 Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C   51788 120.00          R: 382
 25 Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C   52113 122.00          R: 143
 26 Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C    9249 124.00          R: 555
 27 Stulíková  Barbora       TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C    9161 126.00          R: 186
 28 Brettlová Marta          SK VIPrahlo          VIP7557 C   51699 128.00          R: 487
 29 Richterová Nataša        TJ Spartak Adamov    ADA7451 C   52715 130.00          R: 250
 30 Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C    9431 132.00          R: 137
 31 Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C  920679 134.00          R: 439
 32 Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C    7707 136.00          R: 134
 33 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C    4127 138.00          R: 384
 
Startovka kategorie: D21C        4.9km   90m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751 C  416325  69.00          R: 244
  2 Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C  331619  71.00         
  3 Uvizlová Radka           SK Studenec          STH8451 C    9081  73.00         
  4 Posoldová Eva            Sportcentrum Jičín   SJC7957 C    9979  75.00          R: 477
  5 Hlaváčová Lucie          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C    8966  77.00          R: 375
  6 Pavelková Kateřina       OK Lokomotiva Pardub LPU8560 C  416265  79.00          R: 330
  7 Prouzová Jitka           SK Kotlářka Praha    DKP9152 C   49823  81.00         
  8 Vakant                                                           83.00         
  9 Fikar Stránská Linda     OOS TJ Spartak Vrchl VRL7651 C 2011837  85.00          R: 461
 10 Rudolfova Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752      8524  87.00         
 11 Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C    8968  89.00          R: 440
 12 Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C    7749  91.00          R: 267
 
Startovka kategorie: D21E        5.4km  120m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Topinková Monika         OK 99 Hradec Králové PHK8051 E  515494  72.00          R:   4
  2 Voráčková Lenka          SK Kotlářka Praha    DKP8555 C   52142  75.00          R: 282
  3 Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 E    8899  78.00          R:  17
  4 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E    9784  81.00          R:  21
  5 Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R  920677  84.00          R:  33
  6 Palátová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C   52330  87.00          R: 141
  7 Fejlková Martina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E    9142  90.00          R:  18
  8 Lučanová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7957 E  515134  93.00          R:  61
  9 Jiřištová Zuzana         SK Kotlářka Praha    DKP8254 C    9054  96.00          R:  83
 10 Vakant                                                           99.00         
 11 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R   51688 102.00          R: 174
 12 Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E   49376 105.00          R:  19
 13 Petrželová Tereza        TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 E  515140 108.00          R:  24
 14 Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 E   51787 111.00          R:   9
 15 Vakant                                                          114.00         
 16 Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 R   52144 117.00          R: 114
 17 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906 120.00          R:  60
 18 Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152 R   51568 123.00          R:  25
 19 Darmovzalová Lenka       SK Praga Praha       PGP7951 C  336740 126.00          R: 234
 20 Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C    9785 129.00          R:  46
 21 Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C  416329 132.00          R: 151
 22 Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E    7752 135.00          R:  15
 23 Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R  515425 138.00          R:  47
 
Startovka kategorie: D35         4.8km   90m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Růžičková  Kamila        OK 99 Hradec Králové PHK7153 C  336724  10.00         
  2 Bartošová Jana           SK KOURA Praha       KRP7051 C   51494  12.00         
  3 Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    9606  14.00         
  4 Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C  218973  16.00         
  5 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C    8307  18.00         
  6 Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C   51672  20.00         
  7 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359  22.00         
  8 Klofáčová Romana         SK Slavia Praha      SLP6951 C   51364  24.00         
  9 Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C  232198  26.00         
 10 Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552    206478  28.00         
 11 Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C    9501  30.00         
 12 Karásková Marcela        KOB Železárny Prostě ZPV6970 C  428201  32.00         
 13 Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C    9551  34.00         
 14 Vakant                                                           36.00         
 15 Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    4744  38.00         
 
Startovka kategorie: D40         4.7km   85m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C   51275  61.00         
  2 Tesařová Bohumila        VSK VŠB TU Ostrava   VOV6957 C  352350  63.00         
  3 Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C    7726  65.00         
  4 Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C    8514  67.00         
  5 Vakant                                                           69.00         
  6 Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751 C    9541  71.00         
  7 Kašparová Irena          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6852 C  336731  73.00         
  8 Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C  405972  75.00         
  9 Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C   51398  77.00         
 10 Kukolová Alena           TJ Slovan Luhačovice LCE6651 C  416075  79.00         
 11 Fajkusová Jitka          SK Prostějov         JPV6773 C   52586  81.00         
 12 Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751 C  219278  83.00         
 13 Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C    8179  85.00         
 14 Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C    8256  87.00         
 15 Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C   49647  89.00         
 16 Nykodýmová Monika        TJ Tesla Brno        TBM6870 C  232038  91.00         
 17 Háková Eva               SK lyžování a OB Nov NPA6951 C 2017684  93.00         
 18 Weberová  Zuzana         OK 99 Hradec Králové PHK6961 C    9462  95.00         
 19 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111  97.00         
 20 Chaloupková Lenka        KOB Choceň           CHC6951 C    9542  99.00         
 21 Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251 C    8962 101.00         
 22 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C  301143 103.00          R: 770
 23 Illnerová Daniela        SK Kotlářka Praha    DKP6651 C  231939 105.00         
 24 Krunková Bohuslava       TJ Start Náchod      SNA7053 C  416262 107.00         
 25 Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C    9656 109.00         
 26 Janečková Marta          SK Prostějov         JPV6665 C  234537 111.00         
 27 Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C  331717 113.00         
 28 Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C  438611 115.00         
 29 Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C  331708 117.00         
 30 Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C  331779 119.00         
 31 Pustaiová Romana         TJ Tatran Jablonec n TJN6851 C  434578 121.00         
 
Startovka kategorie: D45         4.3km   85m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C    7722   0.00         
  2 Baziková Lucie           OOB TJ Sokol Troja   TJP6451 C  434807   2.00         
  3 Kolovská Ilona           OK Lokomotiva Plzeň  LPM6350 C  301706   4.00         
  4 Vondráčková Zdeňka       TJ Start Náchod      SNA6251 C    9608   6.00         
  5 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C    9908   8.00         
  6 Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C   52553  10.00         
  7 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174  12.00         
  8 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445  14.00         
  9 Lohrová Hana             AC Sparta Praha      SCP6550 C   51556  16.00         
 10 Wiedenfeld Ute           SSV Planeta Radebeul 102     C    2087  18.00         
 11 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387  20.00         
 12 Šiková Renata            OK Lokomotiva Plzeň  LPM         51484  22.00         
 13 Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C   52108  24.00         
 14 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490  26.00         
 15 Vakant                                                           28.00         
 16 Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C   53182  30.00         
 17 Kubátová Iva             OK 99 Hradec Králové PHK6552 C    9387  32.00         
 18 Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C  232618  34.00         
 19 Voltrová Svatava         Orientační klub TOM  ROZ6150 C  438643  36.00         
 20 Škapová Kamila           VSK Slavia TU Libere VLI6350 C   49959  38.00         
 21 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467  40.00         
 22 Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660  42.00         
 23 Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951 C   51152  44.00         
 24 Veljačíková Markéta      AC Sparta Praha      SCP6451 C  336720  46.00         
 25 Kempe Bettina            SSV Planeta Radebeul 102     C 1964602  48.00         
 
Startovka kategorie: D50         3.7km   70m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401  94.00         
  2 Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C    9692  96.00         
  3 Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C  232603  98.00         
  4 Mikysková Hana           TJ Start Náchod      SNA5651 C    7225 100.00         
  5 Hill Katie               Thames Valley        107        203193 102.00         
  6 Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C    9112 104.00         
  7 Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C    9429 106.00         
  8 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651    411563 108.00         
  9 Štrossová Jiřinka        TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C    7870 110.00         
 10 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171 112.00         
 11 Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C   49892 114.00         
 12 Pavlíková Hana           TJ Zlaté Hory        ZLH5950 C   52658 116.00         
 13 Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C    9117 118.00         
 14 Rybářová  Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK5551 C    9405 120.00         
 15 Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C   51957 122.00         
 16 Vakant                                                          124.00         
 17 Jelínková Dagmar         SKOB Zlín            TZL5757 C  207823 126.00         
 18 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C   51862 128.00         
 19 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452      4631 130.00         
 20 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C   51966 132.00         
 21 Filipová Dagmar          TJ Slavia Hradec Krá SHK5651 C    9111 134.00         
 
Startovka kategorie: D55         3.4km   55m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C   51135  91.00         
  2 Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799  93.00         
  3 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162  95.00         
  4 Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C  301247  97.00         
  5 Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C  232515  99.00         
  6 Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C    9202 101.00         
  7 Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351 C    9371 103.00         
  8 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C    9690 105.00         
  9 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991 107.00         
 10 Vakant                                                          109.00         
 11 Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351 C    9612 111.00         
 12 Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C   52253 113.00         
 13 Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254 C    8930 115.00         
 14 Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C   52095 117.00         
 15 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C    8954 119.00         
 16 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168 121.00         
 17 Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C  410192 123.00         
 18 Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C    8259 125.00         
 19 Štěrbová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU5451 C    9302 127.00         
 
Startovka kategorie: D60         2.8km   55m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlachová Renata          VSK VŠB TU Ostrava   VOV4450 C    8882   1.00         
  2 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549   3.00         
  3 Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C   51265   5.00         
  4 Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850 C   52763   7.00         
  5 Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851      8722   9.00         
  6 Vakant                                                           11.00         
  7 Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C   53540  13.00         
  8 Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C  405955  15.00         
  9 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247  17.00         
 10 Lohrová Jarmila          AC Sparta Praha      SCP4650 C  219220  19.00         
 11 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152  21.00         
 12 Rufferová Iva            TJ Start Náchod      SNA5052 C    9620  23.00         
 
Startovka kategorie: D65         2.8km   55m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951 C    9539  31.00         
  2 Novotná  Marie           OK 99 Hradec Králové PHK3951 C    9421  33.00         
  3 Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096  35.00         
  4 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  37.00         
  5 Liščinská Eva            TJ Tesla Brno        TBM4451 C   49660  39.00         
  6 Vakant                                                           41.00         
  7 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  43.00         
  8 Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C   51612  45.00         
  9 Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C  301240  47.00         
 10 Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C   51698  49.00         
 11 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542  51.00         
 12 Horčíková Marie          OK Chrastava         CHA4350 C    8151  53.00         
 13 Bláhová Blanka           Slavoj Praha         SJP3651 C   51148  55.00         
 14 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  57.00         
 15 Suchá Bohuslava          SK Praga Praha       PGP4450 C   51639  59.00         
 
Startovka kategorie: H10         2.2km   40m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 C   51636  71.00         
  2 Vakant                                                           73.00         
  3 Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 C    4372  75.00         
  4 Karásek Adam             KOB Železárny Prostě ZPV0001 C  428210  77.00         
  5 Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001    339555  79.00         
  6 Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 C   51203  81.00         
  7 Bartoš Václav            SK KOURA Praha       KRP0101 C          83.00         
  8 Břeň Daniel              Sportcentrum Jičín   SJC0102 C    4294  85.00         
  9 Zappe Nicholas           TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C    4415  87.00         
 10 Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 C    4388  89.00         
 11 Vakant                                                           91.00         
 12 Samek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK0001 C  410789  93.00         
 13 Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C 2011852  95.00         
 14 Heinl Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN0100 C    4416  97.00         
 15 Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004    436943  99.00         
 16 Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR          4370 101.00         
 
Startovka kategorie: H10L        3.9km   40m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C  218975  82.00         
  2 Vitebský Lukáš           TJ Tatran Jablonec n TJN0302 C    4423  84.00         
  3 Vakant                                                           86.00         
  4 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101     51543  88.00         
  5 Karásek Matyáš           KOB Železárny Prostě ZPV0302 C  426397  90.00         
  6 Pašek Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN0101 C    4417  92.00         
  7 Odehnal Lukáš            Odehnalovi           001     C    4404  94.00         
  8 Zobaník Radek            NORD Slavia Minerva  AOP0204     49464  96.00         
  9 Sedlák Mikuláš           OK Lokomotiva Pardub LPU        425550  98.00         
 10 Hák Petr                 SK lyžování a OB Nov NPA0301 C 2017685 100.00         
 11 Pašek Jakub              TJ Tatran Jablonec n TJN0301 C    4421 102.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.7km   30m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C   49648  92.00         
  2 Tesař Vojtěch            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9900 C  331752  94.00         
  3 Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 B  331466  96.00         
  4 Kavalír  Jáchym          OK 99 Hradec Králové PHK9901 C    9830  98.00         
  5 Kašpar František         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9800 C  336766 100.00         
  6 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 C    4378 102.00         
  7 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 B  425596 104.00         
  8 Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903 C  320300 106.00         
  9 Vystavěl Ondřej          SK Prostějov         JPV9807 B 1602633 108.00         
 10 Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B    4742 110.00         
 11 Vakant                                                          112.00         
 12 Bartoš Vojtěch           SK KOURA Praha       KRP9802 C   51495 114.00         
 13 Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 B  425562 116.00         
 14 Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C   49440 118.00         
 15 Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 C   51207 120.00         
 16 Kočí Josef               KOB Konice           KON9824 B   52723 122.00         
 17 Lošťák Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT9901 C    8109 124.00         
 18 Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 B    9569 126.00         
 19 Janečka Viktor           SK Prostějov         JPV9917 C  253805 128.00         
 20 Břeň Lukáš               Sportcentrum Jičín   SJC9805 C    4290 130.00         
 
Startovka kategorie: H14         4.2km   70m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Háp Ondřej               OK 99 Hradec Králové PHK9702 C  336739 104.00         
  2 Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B  301292 106.00         
  3 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B    4239 108.00         
  4 Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B  331705 110.00         
  5 Taclík Milan             Lokomotiva Trutnov   LTU9601    416289 112.00         
  6 Hanuš  Tomáš             OOB TJ Turnov        TUR9702 B         114.00         
  7 Zavřel Lukáš             TJ Loko Krnov        KRN9701 B  425525 116.00         
  8 Vakant                                                          118.00         
  9 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A    9996 120.00         
 10 Jíra Tomáš               Orientační klub TOM  ROZ9800 B  207856 122.00         
 11 Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701    232961 124.00         
 12 Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A  897360 126.00         
 13 Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 B  232250 128.00         
 14 Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B    9572 130.00         
 15 Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 B  339544 132.00         
 16 Sedláček Daniel          Lokomotiva Trutnov   LTU9701    405973 134.00         
 17 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 B  995840 136.00         
 18 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 B    4743 138.00         
 
Startovka kategorie: H16         5.5km   90m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983   0.00         
  2 Veljačik Michal          AC Sparta Praha      SCP9500 C   49889   2.00         
  3 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B  887928   4.00         
  4 Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 A  331262   6.00         
  5 Vičan Dominik            A-team NOVO Bruntál  ABR9501 B   51892   8.00         
  6 Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A  411609  10.00         
  7 Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C   52931  12.00         
  8 Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A 1602632  14.00         
  9 Vakant                                                           16.00         
 10 Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C  339560  18.00         
 11 Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B  410320  20.00         
 12 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B  232512  22.00         
 13 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A    9570  24.00         
 14 Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403     51475  26.00         
 15 Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A  887936  28.00         
 16 Heřman Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK9503 B    9814  30.00         
 17 Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500 C  255566  32.00         
 18 Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A 1602634  34.00         
 19 Žaloudek Matěj           TJ Lokomotiva Teplic LTP9505 C  232917  36.00         
 20 Fajkus Radim             SK Prostějov         JPV9509 B 1602630  38.00         
 
Startovka kategorie: H18         5.9km   95m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C    9449  60.00         
  2 Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 A  887626  62.00         
  3 Mutina Václav            SKOB Frýdek - Místek BFM9301 B   49492  64.00         
  4 Vakant                                                           66.00         
  5 Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 A    8456  68.00         
  6 Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305    207839  70.00         
  7 Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 B  232645  72.00         
  8 Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304    207825  74.00         
 
Startovka kategorie: H20         6.0km  100m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kraemer Andrei           Post SV Dresden      106        888902   1.00         
  2 Mutina Jiří              SKOB Frýdek - Místek BFM9101 B   49491   3.00         
  3 Kretschmer Matthias      OLV Weimar           105        901508   5.00         
  4 Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 R   53660   7.00          R: 359
  5 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C    8177   9.00         
  6 Havlíček Lukáš           OK Jilemnice         JIL9003 C   49363  11.00         
 
Startovka kategorie: H21A        6.6km  120m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Starosta Pavel           OB Vizovice          VIC7938 C  515037  10.00          R: 312
  2 Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A  301284  12.00          R: 233
  3 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911  14.00          R: 323
  4 Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C    9622  16.00          R: 118
  5 Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411 C  416107  18.00          R: 354
  6 Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C   51330  20.00          R: 294
  7 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    9325  22.00          R: 167
  8 Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    9399  24.00          R: 157
  9 Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C  416199  26.00          R: 123
 10 Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C    8009  28.00          R: 248
 11 Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C    7767  30.00          R: 180
 12 Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 C  416837  32.00          R: 158
 13 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 R  515132  34.00          R: 156
 14 Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C  995848  36.00          R: 184
 15 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    7763  38.00          R: 283
 16 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  40.00          R: 136
 17 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    4455  42.00          R: 165
 18 Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C    9630  44.00          R: 370
 19 Otrusina Jiří            SK Žabovřesky Brno   ZBM8201 C 1602629  46.00          R: 116
 20 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C    9307  48.00          R: 355
 21 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188  50.00          R: 179
 22 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C 2300842  52.00          R: 297
 23 Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C   52212  54.00          R: 145
 24 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  56.00          R: 217
 25 Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801      7245  58.00          R: 234
 26 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469  60.00          R: 206
 27 Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B 2019240  62.00          R: 301
 28 Zicha Jiří               TJ Slovan Luhačovice LCE7708 C   51609  64.00          R: 122
 29 Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C  515441  66.00          R: 139
 30 Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801 C    9510  68.00          R: 235
 31 Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804 C   52643  70.00          R: 351
 32 Prášil Ondřej            SK lyžování a OB Nov NPA8402 C    9705  72.00          R: 335
 33 Pýcha Lukáš              TJ Start Náchod      SNA8402 C    9617  74.00          R: 188
 34 Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C  896967  76.00          R: 285
 35 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324  78.00          R: 262
 36 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R    7761  80.00          R: 121
 37 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A  416840  82.00          R: 207
 38 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C    8300  84.00          R: 164
 39 Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535 C   52858  86.00          R: 296
 40 Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 C    9526  88.00          R: 281
 41 Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C   52105  90.00          R: 152
 42 Vakant                                                           92.00         
 43 Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 A  232343  94.00          R: 253
 44 Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C  886290  96.00          R: 231
 45 Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 C    7878  98.00          R: 151
 46 Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 C   51803 100.00          R: 332
 47 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303   2017676 102.00          R: 199
 48 Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401 C  434828 104.00          R: 275
 49 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B   52902 106.00          R: 232
 50 Šidla Jan                SKOB Zlín            TZL6808 R   53367 108.00          R: 315
 51 Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C  515159 110.00          R: 249
 52 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B  416830 112.00          R: 316
 53 Jiran  Jan               OK 99 Hradec Králové PHK7701 C   53164 114.00          R: 245
 54 Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737    301627 116.00          R: 160
 55 Macek Martin             TJ Start Náchod      SNA7106 C    9390 118.00          R: 147
 56 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C  515433 120.00          R: 304
 57 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298 122.00          R: 153
 58 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267 124.00          R: 247
 59 Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C    8100 126.00          R: 163
 60 Vlažný Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8901 C   52707 128.00          R: 193
 61 Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A  232039 130.00          R: 276
 62 Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C   52250 132.00          R: 238
 63 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626 134.00          R: 220
 64 Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C  920672 136.00          R: 195
 65 Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C    9525 138.00          R: 137
 
Startovka kategorie: H21B        6.0km  100m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322  49.00          R: 533
  2 Stehlík Petr             OK Lokomotiva Plzeň  LPM7903 C  434586  51.00          R: 372
  3 Malay Jakub              VŠSK MFF UK Praha    MFP8601 C  361983  53.00          R:1095
  4 Vakant                                                           55.00         
  5 Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A  995849  57.00         
  6 Zaoral Petr              SK SNS Smržovka      SMR7903 C  232631  59.00          R: 415
  7 Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001 C   49811  61.00          R: 313
  8 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234  63.00          R: 450
  9 Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C    9623  65.00          R: 481
 10 Schmalfeld Thomas        SSV Planeta Radebeul 102          2097  67.00         
 11 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C  336784  69.00          R: 651
 12 Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP8003 C   51561  71.00          R: 466
 13 Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C    4298  73.00          R: 407
 14 Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C  301646  75.00          R:1150
 15 Knaup Jan                SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7702 C  771101  77.00         
 16 Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391  79.00          R: 715
 17 Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C    4130  81.00          R: 904
 18 Špičák František         TJ Sokol Čelechovice CEL5628 C   52744  83.00          R: 546
 19 Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 C    9410  85.00          R: 447
 20 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  887637  87.00          R: 361
 21 Folprecht Eduard         SOK TJ Turnov        TUV7301 C    9056  89.00         
 22 Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500 C   51151  91.00          R: 367
 23 Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C  253360  93.00          R: 469
 24 Neumann Josef            USV TU Dresden       101     C 1984123  95.00         
 25 Polášek Jan              SKOB Zlín            TZL8601 C   52340  97.00          R: 902
 26 Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C 1919191  99.00          R: 418
 27 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C   52916 101.00          R: 459
 28 Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C    8466 103.00          R: 486
 29 Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C   51566 105.00          R: 319
 30 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C  995817 107.00          R: 436
 31 Mencl Pavel              SK Kotlářka Praha    DKP7912 C  515416 109.00          R:1069
 32 Stachoň Zdeněk           KOB Směr Kroměříž    SKM8014 C  509050 111.00          R: 680
 33 Kozumplik Aleš           VSK MZLU Brno        VBM8403 C   49841 113.00          R: 568
 34 Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C   51227 115.00          R: 405
 35 Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C  976000 117.00          R: 385
 36 Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5912    301147 119.00         
 37 Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C         121.00          R: 830
 38 Beneš Filip              KOB TRETRA Praha     TAP8701 C  232187 123.00          R: 422
 39 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140 125.00          R: 266
 40 Fukátko Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8503 C    9317 127.00          R: 928
 41 Šmíd Ivo                 Sportcentrum Jičín   SJC7707 C         129.00         
 42 Vlach Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8605 C   51807 131.00          R: 428
 43 Meyer Jörg               USV TU Dresden       101          2035 133.00         
 44 Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001 C  515192 135.00          R: 491
 45 Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C  889688 137.00          R: 567
 
Startovka kategorie: H21C        5.9km   95m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C  303945  93.00          R: 394
  2 Ramba Jiří               SK Kotlářka Praha    DKP8606 C  231951  95.00          R:1076
  3 Svoboda Michal           SKOB Zlín            TZL8105 C   53336  97.00          R:1150
  4 Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C  410393  99.00          R: 913
  5 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985 101.00          R: 460
  6 Vakant                                                          103.00         
  7 Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901 C   52246 105.00          R: 762
  8 Hill Chris               Thames Valley        107        203196 107.00         
  9 Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C  995800 109.00          R: 398
 10 Skoba Ondřej             SKOB Zlín            TZL7732 C  416055 111.00         
 11 Šedivý Josef             SK Studenec          STH8001 C  253376 113.00          R:1150
 12 Vintr Radek              SKOB Zlín            TZL7701 C   52222 115.00          R: 479
 13 Hendrych Pavel           TJ Zlaté Hory        ZLH8703 C  361901 117.00          R: 600
 14 Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C    7230 119.00          R: 569
 15 Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C   53586 121.00          R: 582
 16 Svoboda Petr             SKOB Zlín            TZL7937 C   53337 123.00          R:1150
 
Startovka kategorie: H21E        7.9km  130m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C    9693   5.00          R:  96
  2 Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E  995838   8.00          R:   8
  3 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C  515475  11.00          R:  53
  4 Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R  995807  14.00          R:  86
  5 Košárek Pavel            NORD Slavia Minerva  AOP7102 C   52296  17.00          R:  50
  6 Lučan Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7710 E  515170  20.00          R:  15
  7 Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 C  887941  23.00          R:  32
  8 Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 C  500267  26.00          R: 699
  9 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C    8931  29.00          R:  85
 10 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  886514  32.00          R:  25
 11 Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 C  553285  35.00          R:  95
 12 Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C    9140  38.00          R: 106
 13 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C    8301  41.00          R:  87
 14 Vakant                                                           44.00         
 15 Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R  887154  47.00          R:  57
 16 Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R  500288  50.00          R:  24
 17 Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C   51797  53.00          R: 117
 18 Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R  553446  56.00          R:  19
 19 Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 R 1155115  59.00          R:  55
 20 Bencúr Juraj             TJ Slovan Luhačovice LCE7701 C  515096  62.00          R:  47
 21 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C   52300  65.00          R:  99
 22 Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A  515081  68.00          R: 114
 23 Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E  500878  71.00          R:   9
 24 Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 C   49689  74.00          R:  80
 25 Přibyl Broněk            SKOB Zlín            TZL8603 R   53362  77.00          R:  41
 26 Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R    4286  80.00          R:  35
 27 Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E  515110  83.00          R: 218
 28 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R  995821  86.00          R:  10
 29 Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 R    9137  89.00          R:  58
 30 Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 R  232330  92.00          R:  37
 31 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C  515464  95.00          R:  89
 32 Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 C   51287  98.00          R:  92
 33 Dittman Robert           SSV Planeta Radebeul 102        501931 101.00         
 34 Vakant                                                          104.00         
 35 Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 C 1302790 107.00          R:  71
 36 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C  253358 110.00          R:  91
 37 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E  888608 113.00          R:  11
 38 Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E 1008172 116.00          R:   6
 39 Klusáček Matěj           SK Žabovřesky Brno   ZBM8923 E  303927 119.00          R:  54
 40 Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E  515420 122.00          R:   4
 41 Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101     53317 125.00          R:  83
 42 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C  886272 128.00          R: 120
 43 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590 131.00          R: 105
 44 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C   52106 134.00          R:  94
 45 Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C  886513 137.00          R:  65
 
Startovka kategorie: H35         6.0km   90m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C    9500  40.00         
  2 Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301 C   51508  42.00         
  3 Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C    9430  44.00         
  4 Fikar Aleš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7101 C 2011832  46.00         
  5 Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 R 1302798  48.00         
  6 Illner Jakub             SK Kotlářka Praha    DKP6601 C  515448  50.00         
  7 Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C    8178  52.00         
  8 Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C   51965  54.00         
  9 Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C    9424  56.00         
 10 Vakant                                                           58.00         
 11 Kavalír  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK6503 C    9378  60.00         
 12 Karásek Martin           KOB Železárny Prostě ZPV7301 C  433096  62.00         
 13 Pěček Vitězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM7104 C   52199  64.00         
 14 Novotný Radek            OK 99 Hradec Králové PHK7402 C   52211  66.00          R: 858
 
Startovka kategorie: H40         5.9km   90m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502      8044  31.00         
  2 Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C    9552  33.00         
  3 Hill Jeremy              Thames Valley        107        203192  35.00         
  4 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601 C  416829  37.00         
  5 Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701     51477  39.00         
  6 Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C  416828  41.00         
  7 Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C  219258  43.00         
  8 Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C   51153  45.00         
  9 Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C    8977  47.00         
 10 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C   49646  49.00         
 11 Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C  352349  51.00         
 12 Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C    8185  53.00         
 13 Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C  420430  55.00         
 14 Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502  57.00         
 15 Bartoš Luděk             SK KOURA Praha       KRP6701 C  515060  59.00         
 16 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256  61.00         
 17 Kašpar Jaroslav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6802 C  336737  63.00         
 18 Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C  434581  65.00         
 19 Vakant                                                           67.00         
 20 Lohr Ivo                 AC Sparta Praha      SCP6801 C  442853  69.00         
 21 Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C    8485  71.00         
 22 Pustai Josef             TJ Tatran Jablonec n TJN6300 C  232643  73.00         
 23 Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900    301709  75.00         
 24 Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C 2019219  77.00         
 25 Růžička  Ivan            OK 99 Hradec Králové PHK6702 C  336760  79.00         
 
Startovka kategorie: H45         5.5km   90m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369  44.00         
  2 Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C    9070  46.00         
  3 Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C 1007543  48.00         
  4 Konečný Jiří             SK Haná orienteering OOL6303 C  342524  50.00         
  5 Zeman Jaroslav           SK Chrast            CHT5901 C   52337  52.00         
  6 Nykodým Petr             TJ Tesla Brno        TBM6307 C   53263  54.00         
  7 Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C   49818  56.00         
  8 Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301 C  361956  58.00         
  9 Starý Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301      9005  60.00         
 10 Williams David           Harlequins OC        103     C  264271  62.00         
 11 Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C    7886  64.00         
 12 Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN6207 C    6607  66.00         
 13 Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    8174  68.00         
 14 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C    9007  70.00         
 15 Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C   49354  72.00         
 16 Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C    7762  74.00         
 17 Pulec Pavel              VSK MZLU Brno        VBM6201 C  515090  76.00         
 18 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279  78.00         
 19 Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C   51276  80.00         
 20 Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C   51465  82.00         
 21 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C  995847  84.00         
 22 Bazika Miroslav          OOB TJ Sokol Troja   TJP6401 C  434809  86.00         
 23 Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501 C    9632  88.00         
 24 Vičan Lubomír            A-team NOVO Bruntál  ABR6501 C   51911  90.00         
 25 Veljačik Pavel           AC Sparta Praha      SCP6200 C  336735  92.00         
 26 Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374  94.00         
 27 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  96.00         
 28 Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C  416321  98.00         
 29 Melichar Jaromír	        TJ Loko Liberec      LLI6301 C    8503 100.00         
 30 Vakant                                                          102.00         
 31 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998 104.00         
 32 Jordanov Nikolaj         VSK MZLU Brno        VBM6501 C  410321 106.00         
 33 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680 108.00         
 34 Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C   52107 110.00         
 
Startovka kategorie: H50         4.7km   85m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           11.00         
  2 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801     51542  13.00         
  3 Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul 102     C  886501  15.00         
  4 Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301  17.00         
  5 Adrián petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600     51314  19.00         
  6 Zákravský Zdeněk         TJ Start Náchod      SNA5702 C  232953  21.00         
  7 Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C  416833  23.00         
  8 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    9907  25.00         
  9 Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C   52927  27.00         
 10 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105  29.00         
 11 Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C  410327  31.00         
 12 Hornik Zbigniew          xxx                  104     C  305984  33.00         
 13 Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C    9902  35.00         
 14 Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797  37.00         
 15 Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C   52115  39.00         
 16 Bucký Josef              A-team NOVO Bruntál  ABR6001 C    7854  41.00         
 17 Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C  416300  43.00         
 18 Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C    9573  45.00         
 19 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262  47.00         
 20 Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5901 C    9403  49.00         
 21 Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C    9916  51.00         
 22 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C   52917  53.00         
 23 Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400  55.00         
 
Startovka kategorie: H55         4.2km   70m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C   51973  40.00         
  2 Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C   51955  42.00         
  3 Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C   49606  44.00         
  4 Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C    9721  46.00         
  5 Pilc Oldřich             KOB Železárny Prostě ZPV5100 C   52747  48.00         
  6 Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403 C    9633  50.00         
  7 Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301 C    9533  52.00         
  8 Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C    8161  54.00         
  9 Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C  416324  56.00         
 10 Jelínek Vít              SKOB Zlín            TZL5102 C  219271  58.00         
 11 Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C   52252  60.00         
 12 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774  62.00         
 13 Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C    8861  64.00         
 14 Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C    9109  66.00         
 15 Haertelt Helmut          SSV Planeta Radebeul 102     C 1951308  68.00         
 16 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301     36709  70.00         
 17 Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C  219273  72.00         
 18 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  74.00         
 19 Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343  76.00         
 20 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201  78.00         
 21 Vakant                                                           80.00         
 22 Richter Rudolf           TJ Spartak Adamov    ADA5113 C  352315  82.00         
 23 Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C    9104  84.00         
 24 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167  86.00         
 25 Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C  331213  88.00         
 26 Hickethier Manfred       SSV Planeta Radebeul 102     C  336118  90.00         
 27 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201      7778  92.00         
 
Startovka kategorie: H60         3.7km   70m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C    9777   0.00         
  2 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323   2.00         
  3 Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C   51332   4.00         
  4 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554   6.00         
  5 Novotný Stanisl          TJ Opava             OOP4800 C   52762   8.00         
  6 Bauer Emil               VSK MZLU Brno        VBM4410 C   49651  10.00         
  7 Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002 C    9818  12.00         
  8 Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C    8258  14.00         
  9 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204  16.00         
 10 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  18.00         
 11 Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C  320135  20.00         
 12 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001      7777  22.00         
 13 Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C  253372  24.00         
 14 Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C   51863  26.00         
 15 Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760  28.00         
 16 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645  30.00         
 17 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562  32.00         
 18 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  34.00         
 19 Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701 C  301692  36.00         
 20 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C    9215  38.00         
 21 Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C    9948  40.00         
 22 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890  42.00         
 23 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686  44.00         
 24 Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C   51994  46.00         
 25 Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C    9799  48.00         
 26 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002    411580  50.00         
 27 Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C  255567  52.00         
 
Startovka kategorie: H65         3.4km   55m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C   53507   1.00         
  2 Schmalfeld Tassilo       SSV Planeta Radebeul 102     C  300684   3.00         
  3 Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C  410733   5.00         
  4 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C  301501   7.00         
  5 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243   9.00         
  6 Vakant                                                           11.00         
  7 Suchý Karel              SK Praga Praha       PGP4300 C   51640  13.00         
  8 Tahotný Urban            OOB TJ Sokol Troja   TJP3701 C   53523  15.00         
  9 Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501 C    9610  17.00         
 10 Mudr Stanislav           TJ Sokol Dobřichovic DCE4400 C  232101  19.00         
 11 Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C    7930  21.00         
 12 Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C   52665  23.00         
 13 Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C    7882  25.00         
 14 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  27.00         
 
Startovka kategorie: H70         3.4km   55m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ďurčat Jozef             SK Kotlářka Praha    DKP3800 C   51763  35.00         
  2 Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455  37.00         
  3 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C  434577  39.00         
  4 Mack Zdeněk              Slavoj Praha         SJP2700 C   49622  41.00         
  5 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  43.00         
  6 Vakant                                                           45.00         
  7 Novotný  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK3802 C    9422  47.00         
  8 Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C   52180  49.00         
  9 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  888630  51.00         
 10 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230  53.00         
 11 Vakant                                                           55.00         
 12 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964  57.00         
 13 Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C   52900  59.00         
 14 Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C    8797  61.00         
 15 Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C    9460  63.00         
 16 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541  65.00         
 
Startovka kategorie: HDR         3.9km   40m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Odehnal Tomáš            Odehnalovi           001     C    4406                
  2 Richterová Julie         TJ Spartak Adamov    ADA0351 C   49285                
  3 Palas Jan                SKOB ARIS Zlín       AZL0543 C   49895                
  4 Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C    4133                
  5 Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C  339546                
  6 Pelc Matyáš, Pelc Tadeáš TJ ČZ Strakonice     CST0401 C  436432                
  7 Otruba František         KOB Konice           KON     C   53588                
  8 Bartošová Marie          SK KOURA Praha       KRP0451 C                        
  9 Lošťáková Sára           TJ Lokomotiva Teplic LTP0650 C  232536                
 10 Folprechtova Julie       SK OK 24 Praha       OKP     C    4410                
 11 Hroňková Bára            SK OK 24 Praha       OKP     C    4411                
 12 Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451 C                        
 13 Vydrová Zuzana           OK RECO Sport        PEN0250 C                        
 14 Pokorná Linda            SK Praga Praha       PGP0350     51637                
 15 Háp Matěj                OK 99 Hradec Králové PHK     C 2017670                
 16 Weber Adam               OK 99 Hradec Králové PHK0401 C  426327                
 17 Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK0351 C    4145                
 18 Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     125                
 19 Pěček Dominik            KOB Směr Kroměříž    SKM0401     53817                
 20 Jonas a Jana Knaup       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB     C    7709                
 21 Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501 C    9636                
 22 Filipová Lucie           SOOB Spartak Rychnov SRK0351 C                        
 23 Zatloukalová Romana      SK Severka Šumperk   SSU     C    4413                
 24 Zatloukalová Hana        SK Severka Šumperk   SSU0158 C  420422                
 25 Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C   52248                
 26 Brettl Filip             SK VIPrahlo          VIP     C  246850                
 27 Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL          4425                
 28 Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351      4426                
 29 Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR          4427                
 30 Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401      7780                
 31 Suchánek Dušan           OOB TJ Slezan Opava  SOP        361977                
 32 Sedlák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU          4428                
 33 Fikar Šimon              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0601 C  438037                
 34 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P2          4.5km   75m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lučanová Marie           SKOB ARIS Zlín       AZL4959 C   49513                
  2 Mutina Vlastimil         SKOB Frýdek - Místek BFM5701 C   49457                
  3 Mutinová Lidmila         SKOB Frýdek - Místek BFM6151 C   49461                
  4 Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR     C    4125                
  5 Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR     C  320310                
  6 Rejholec Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR7412 C    8518                
  7 Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C    8441                
  8 Prouzová Zuzana          SK Kotlářka Praha    DKP6250 C   49865                
  9 Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA                              
 10 Ratiborsky Marek         SK Prostějov         JPV     C                        
 11 Vystavělová Jitka        SK Prostějov         JPV6262 C  231316                
 12 Smékalová Ivana          SK Prostějov         JPV8687 C  410337                
 13 Katona Dušan             OK Lokomotiva Pardub LPU                              
 14 Svinčiak Milan           OK Lokomotiva Pardub LPU                              
 15 Hindráková Martina       Lokomotiva Trutnov   LTU          4409                
 16 Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352 C    9609                
 17 Dovrtěl Bohumil          SKOB Zlín            TZL5947 C    8581                
 18 Dovrtělová Lenka         SKOB Zlín            TZL6299 C    8582                
 19 Dovrtěl Tomáš            SKOB Zlín            TZL8449 C   53338                
 20 Dovrtělová Gabriela      SKOB Zlín            TZL8591 C   53340                
 21 Rapantová Ester          SKOB Zlín            TZL8793 C    8583                
 22 Melichárková Kristýna    SKOB Zlín            TZL8888 C    8584                
 23 Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C  416317                
 24 Novotný Jakub            SK Kotlářka Praha    DKP          8649                
 
Startovka kategorie: P4          5.8km   95m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Odehnal Karel            Odehnalovi           001     C    4407                
  2 Odehnal Luděk            Odehnalovi           001     C    4408                
  3 Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C    8550                
  4 Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C  232612                
  5 Chmelařová Blanka        SK Prostějov         JPV     C    8885                
  6 Vystavěl Dušan           SK Prostějov         JPV6317 C   52426                
  7 Krejčí Veronika          SK Prostějov         JPV8077 C   49364                
  8 Doležalová Lucie         OK Lokomotiva Plzeň  LPM6450 C  301707                
  9 Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C  301705                
 10 Doležalová Zuzana        OK Lokomotiva Plzeň  LPM9052 C  301714                
 11 Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450 C  301711                
 12 Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C                        
 13 Jeřábková Jana           SK Haná orienteering OOL6954 C  361997                
 14 Háp Pavel                OK 99 Hradec Králové PHK7101 C    9395                
 15 Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C  416264                
 16 Vacková Jana             KOB Start Blansko    SBK79   C     130                
 17 Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV     C                        
 18 Slováčková Věra          SKOB Zlín            TZL8181 C   53339                
 19 Navrátilová Silvie       SKOB Zlín            TZL8592 C    8878                
 20 Jeřábek Petr             SK Haná orienteering OOL6702    361946                
 21 Kradischnig Günter       Team Austria         108        611028                
 22 Birnstock Jan            Team Germany         109        777333                
 23 Vakant