Startovka kategorie                                                     18.8.2010 23:15:14
                               Pěkné prázdniny 2010 3.etapa
===ČSOB-TUR=================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.8km   25m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 C    9368 113.00         
  2 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C         115.00         
  3 Vejražková Rozárka       Sportcentrum Jičín   SJC0151 C    4288 117.00         
  4 Vakant                                                          119.00         
  5 Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C    4419 121.00         
  6 Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C  425545 123.00         
  7 Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C   49640 125.00         
  8 Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 C  218974 127.00         
  9 Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051    232960 129.00         
 10 Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051    426374 131.00         
 11 Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C    4366 133.00         
 12 Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C  320290 135.00         
 13 Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 C  425566 137.00         
 14 Weberová  Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0155 C  207832 139.00         
 15 Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052    426376 141.00         
 
Startovka kategorie: D10L        2.4km   10m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                          108.00         
  2 Baloghová Lidunka        TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C    4418 110.00         
  3 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C    4429 112.00         
  4 Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151 C  206405 114.00         
  5 Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C    4420 116.00         
  6 Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 C    9471 118.00         
  7 Vitebská Eliška          TJ Tatran Jablonec n TJN0350 C    4424 120.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.5km   55m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C    4365  22.00         
  2 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C    4297  25.00         
  3 Vondráková Barbora       Lokomotiva Trutnov   LTU9851    416282  28.00         
  4 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C  303919  31.00         
  5 Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B  425555  34.00         
  6 Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 B  246900  37.00         
  7 Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov        TUR9854 C    4430  40.00         
  8 Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 B  425570  43.00         
  9 Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B  426323  46.00         
 10 Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C    4387  49.00         
 11 Krausová Hanička         TJ Loko Liberec      LLI9853 C   51211  52.00         
 12 Mačková Markéta          Lokomotiva Trutnov   LTU9951    425561  55.00         
 13 Vakant                                                           58.00         
 14 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B    4362  61.00         
 15 Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951    232613  64.00         
 16 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 B  232726  67.00         
 17 Sedláčková Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9852    425551  70.00         
 18 Vydrová Anna             OK RECO Sport        PEN9850 C    8180  73.00         
 19 Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 B  425544  76.00         
 20 Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 C   49951  79.00         
 21 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 B    4376  82.00         
 
Startovka kategorie: D14         3.0km   80m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A  301132  66.00         
  2 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 B   51537  69.00         
  3 Grulichová Lucie         SK Prostějov         JPV9677 C 1602631  72.00         
  4 Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C   49954  75.00         
  5 Petrasová Zuzana         SOOB Spartak Rychnov SRK9653 B  405999  78.00         
  6 Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651    416318  81.00         
  7 Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 B  232620  84.00         
  8 Samková  Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK9752 B    9467  87.00         
  9 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 C    6885  90.00         
 10 Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9751    436944  93.00         
 11 Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 B  361960  96.00         
 12 Procházková Aneta        Lokomotiva Trutnov   LTU9652     51442  99.00         
 13 Veljačiková Hana         AC Sparta Praha      SCP9750 C  336785 102.00         
 14 Vakant                                                          105.00         
 15 Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 B  410790 108.00         
 16 Maxová Klára             OK RECO Sport        PEN9750 C    4412 111.00         
 17 Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 C  434595 114.00         
 18 Kavalírová  Jůlie        OK 99 Hradec Králové PHK9753 B  207804 117.00         
 19 Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 B  361920 120.00         
 20 Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651    301640 123.00         
 
Startovka kategorie: D16         4.8km  110m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bucká Karolína           A-team NOVO Bruntál  ABR9553 B   51884  81.00         
  2 Vítková Lucie            Sokol Ptení          PTE9474 B    8849  85.00         
  3 Brodská Adéla            Orientační klub TOM  ROZ9450 C  207855  89.00         
  4 Vakant                                                           93.00         
  5 Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 C  515074  97.00         
  6 Odehnalová Barbora       Odehnalovi           001     C    4403 101.00         
  7 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 C    9929 105.00         
  8 Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C  887935 109.00         
  9 Jeřábková Zuzana         SK Univerzity Palack UOL9453 B  361903 113.00         
 10 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A  253131 117.00         
 11 Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 B  236994 121.00         
 
Startovka kategorie: D18         5.5km   90m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B  236985  32.00         
  2 Žuchová Nikola           TJ Tatran Jablonec n TJN9352 C  232503  36.00         
  3 Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A  553443  40.00         
  4 Hegerová Petra           SK Radioklub Blansko RBK9355 B  219245  44.00         
  5 Vakant                                                           48.00         
  6 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A  940318  52.00         
  7 Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C  416846  56.00         
  8 Vakant                                                           60.00         
  9 Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B  219249  64.00         
 10 Pařízková Anežka         TJ Tatran Jablonec n TJN9350 C  416845  68.00         
 11 Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 A 2020750  72.00         
 12 Kukolová Šárka           TJ Slovan Luhačovice LCE9251 A  416067  76.00         
 13 Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A  219279  80.00         
 14 Blažková Kateřina        SK Radioklub Blansko RBK9350 C   53161  84.00         
 15 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B  411767  88.00         
 
Startovka kategorie: D20         6.8km  105m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A   51658 106.00         
  2 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R  301408 111.00         
  3 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A    9711 116.00         
  4 Vakant                                                          121.00         
  5 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B    8197 126.00         
  6 Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 A  515151 131.00         
  7 Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A  995830 136.00          R: 289
  8 Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C   49977 141.00         
 
Startovka kategorie: D21A        6.8km  185m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C    9480   9.00          R: 168
  2 Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C  920685  13.00          R:  43
  3 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 R    9077  17.00          R:  71
  4 Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C  515153  21.00          R: 129
  5 Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953      7247  25.00          R: 130
  6 Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C   53598  29.00          R:  68
  7 Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C  515158  33.00          R:  58
  8 Vakant                                                           37.00         
  9 Knaupová Ivana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7852 C  780209  41.00          R: 303
 10 Beržinská Soňa           SK Žabovřesky Brno   ZBM8553 C 1985526  45.00          R: 136
 11 Teplá Tereza             TJ Slavia Hradec Krá SHK8851 C    9186  49.00          R:  78
 12 Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A  515421  53.00          R:  85
 13 Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C   51638  57.00          R: 182
 14 Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C   51765  61.00          R:  89
 15 Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 C    4146  65.00          R:  44
 16 Koppová Ingrid           SK Slavia Praha      SLP7960 C   52166  69.00          R: 257
 17 Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    9061  73.00          R: 149
 18 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A  416010  77.00          R: 147
 19 Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C   52209  81.00          R:  99
 20 Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C  416834  85.00          R: 126
 21 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768  89.00          R: 103
 22 Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 C    8564  93.00          R: 107
 23 Hýblová Lenka            SK Žabovřesky Brno   ZBM8754 C   53845  97.00         
 24 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 R  515136 101.00          R: 118
 25 Bolinová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C         105.00          R: 770
 26 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177 109.00          R: 215
 27 Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C  500556 113.00          R:  66
 28 Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 C   51759 117.00          R: 157
 29 Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C 1234321 121.00          R: 166
 30 Melounková  Lucie        OK 99 Hradec Králové PHK8054 R    9416 125.00          R: 140
 31 Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 C   53159 129.00          R: 315
 32 Jarošová Klára           TJ Sokol Dobřichovic DCE7950 C  416316 133.00         
 33 Hojná Silvie             AC Sparta Praha      SCP7950 C   51554 137.00          R: 231
 34 Matějů Kateřina          VSK Slavia TU Libere VLI8054 C  336783 141.00          R:  62
 35 Otrubová Johana          KOB Konice           KON7852 C  995816 145.00          R:  55
 36 Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  232189 149.00          R: 100
 
Startovka kategorie: D21B        6.6km  200m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Foglarová Kamila         SK Kotlářka Praha    DKP8655 C    8638  19.00          R: 292
  2 Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C   52230  23.00          R: 242
  3 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333  27.00          R: 273
  4 Polášková Tereza         SKOB Zlín            TZL8851 C   53324  31.00          R: 416
  5 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C    4127  35.00          R: 384
  6 Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C    7707  39.00          R: 134
  7 Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C   51128  43.00          R: 238
  8 Folprechtová Kateřina    SK OK 24 Praha       OKP7451 C  416221  47.00          R: 714
  9 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910  51.00          R: 271
 10 Vakant                                                           55.00         
 11 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C  301629  59.00          R: 332
 12 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242  63.00          R: 233
 13 Lamichová  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK8359 C    9824  67.00          R: 286
 14 Čábelková Jana           KOB Start Blansko    SBK8453 C  500884  71.00          R: 770
 15 Stulíková  Barbora       TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C    9161  75.00          R: 186
 16 Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C  301347  79.00          R: 352
 17 Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C    9249  83.00          R: 555
 18 Gajdová Magdalena        KBP Praha            KBP7450 C    8696  87.00          R: 770
 19 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A    4664  91.00          R: 150
 20 Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C    9915  95.00          R: 155
 21 Kokaislová Eva           OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C    9296  99.00          R: 223
 22 Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C  253377 103.00          R: 325
 23 Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C    9278 107.00          R: 597
 24 Lošťáková Ivana          TJ Lokomotiva Teplic LTP7758 C  420434 111.00          R: 474
 25 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C    4662 115.00          R: 179
 26 Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C    9205 119.00          R: 356
 27 Richterová Nataša        TJ Spartak Adamov    ADA7451 C   52715 123.00          R: 250
 28 Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C   52113 127.00          R: 143
 29 Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C    9431 131.00          R: 137
 30 Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C  920679 135.00          R: 439
 31 Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK7851 C    9192 139.00         
 32 Brettlová Marta          SK VIPrahlo          VIP7557 C   51699 143.00          R: 487
 33 Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C   51788 147.00          R: 382
 
Startovka kategorie: D21C        5.5km   90m 11k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Uvizlová Radka           SK Studenec          STH8451 C    9081 100.00         
  2 Vakant                                                          104.00         
  3 Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C  331619 108.00         
  4 Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751 C  416325 112.00          R: 244
  5 Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C    8968 116.00          R: 440
  6 Posoldová Eva            Sportcentrum Jičín   SJC7957 C    9979 120.00          R: 477
  7 Pavelková Kateřina       OK Lokomotiva Pardub LPU8560 C  416265 124.00          R: 330
  8 Prouzová Jitka           SK Kotlářka Praha    DKP9152 C   49823 128.00         
  9 Fikar Stránská Linda     OOS TJ Spartak Vrchl VRL7651 C 2011837 132.00          R: 461
 10 Hlaváčová Lucie          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C    8966 136.00          R: 375
 11 Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C    7749 140.00          R: 267
 12 Rudolfova Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752      8524 144.00         
 
Startovka kategorie: D21E        8.2km  210m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E    9784  39.00          R:  21
  2 Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 E    8899  44.00          R:  17
  3 Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152 R   51568  49.00          R:  25
  4 Voráčková Lenka          SK Kotlářka Praha    DKP8555 C   52142  54.00          R: 282
  5 Vakant                                                           59.00         
  6 Vakant                                                           64.00         
  7 Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E   49376  69.00          R:  19
  8 Fejlková Martina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E    9142  74.00          R:  18
  9 Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R  920677  79.00          R:  33
 10 Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E    7752  84.00          R:  15
 11 Topinková Monika         OK 99 Hradec Králové PHK8051 E  515494  89.00          R:   4
 12 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906  94.00          R:  60
 13 Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 E   51787  99.00          R:   9
 14 Palátová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C   52330 104.00          R: 141
 15 Petrželová Tereza        TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 E  515140 109.00          R:  24
 16 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R   51688 114.00          R: 174
 17 Jiřištová Zuzana         SK Kotlářka Praha    DKP8254 C    9054 119.00          R:  83
 18 Lučanová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7957 E  515134 124.00          R:  61
 19 Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 R   52144 129.00          R: 114
 20 Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C  416329 134.00          R: 151
 21 Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R  515425 139.00          R:  47
 22 Darmovzalová Lenka       SK Praga Praha       PGP7951 C  336740 144.00          R: 234
 23 Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C    9785 149.00          R:  46
 
Startovka kategorie: D35         6.0km   95m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    9606   5.00         
  2 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359  10.00         
  3 Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C   51672  15.00         
  4 Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C  232198  20.00         
  5 Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C    9501  25.00         
  6 Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552    206478  30.00         
  7 Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C   51687  35.00         
  8 Klofáčová Romana         SK Slavia Praha      SLP6951 C   51364  40.00         
  9 Bartošová Jana           SK KOURA Praha       KRP7051 C   51494  45.00         
 10 Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C  218973  50.00         
 11 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C    8307  55.00         
 12 Vakant                                                           60.00         
 13 Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    4744  65.00         
 14 Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C    9551  70.00         
 15 Růžičková  Kamila        OK 99 Hradec Králové PHK7153 C  336724  75.00         
 
Startovka kategorie: D40         5.5km   90m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251 C    8962  25.00         
  2 Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C   51398  29.00         
  3 Kukolová Alena           TJ Slovan Luhačovice LCE6651 C  416075  33.00         
  4 Nykodýmová Monika        TJ Tesla Brno        TBM6870 C  232038  37.00         
  5 Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C  405972  41.00         
  6 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C  301143  45.00          R: 770
  7 Háková Eva               SK lyžování a OB Nov NPA6951 C 2017684  49.00         
  8 Krunková Bohuslava       TJ Start Náchod      SNA7053 C  416262  53.00         
  9 Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C  416843  57.00         
 10 Weberová  Zuzana         OK 99 Hradec Králové PHK6961 C    9462  61.00         
 11 Vakant                                                           65.00         
 12 Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751 C    9541  69.00         
 13 Kašparová Irena          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6852 C  336731  73.00         
 14 Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C    8514  77.00         
 15 Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C    8256  81.00         
 16 Fajkusová Jitka          SK Prostějov         JPV6773 C   52586  85.00         
 17 Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C    8179  89.00         
 18 Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C  438611  93.00         
 19 Illnerová Daniela        SK Kotlářka Praha    DKP6651 C  231939  97.00         
 20 Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C   51275 101.00         
 21 Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C    9656 105.00         
 22 Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751 C  219278 109.00         
 23 Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C  331717 113.00         
 24 Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C  331708 117.00         
 25 Pustaiová Romana         TJ Tatran Jablonec n TJN6851 C  434578 121.00         
 26 Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C   49647 125.00         
 27 Tesařová Bohumila        VSK VŠB TU Ostrava   VOV6957 C  352350 129.00         
 28 Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C    7726 133.00         
 29 Janečková Marta          SK Prostějov         JPV6665 C  234537 137.00         
 30 Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C  331779 141.00         
 31 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111 145.00         
 32 Chaloupková Lenka        KOB Choceň           CHC6951 C    9542 149.00         
 
Startovka kategorie: D45         4.9km   85m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škapová Kamila           VSK Slavia TU Libere VLI6350 C   49959  37.00         
  2 Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C   52553  42.00         
  3 Vakant                                                           47.00         
  4 Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C  232618  52.00         
  5 Kubátová Iva             OK 99 Hradec Králové PHK6552 C    9387  57.00         
  6 Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951 C   51152  62.00         
  7 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C    9908  67.00         
  8 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174  72.00         
  9 Vondráčková Zdeňka       TJ Start Náchod      SNA6251 C    9608  77.00         
 10 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387  82.00         
 11 Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660  87.00         
 12 Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C   52108  92.00         
 13 Lohrová Hana             AC Sparta Praha      SCP6550 C   51556  97.00         
 14 Kempe Bettina            SSV Planeta Radebeul 102     C 1964602 102.00         
 15 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445 107.00         
 16 Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C    7722 112.00         
 17 Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C   53182 117.00         
 18 Kolovská Ilona           OK Lokomotiva Plzeň  LPM6350 C  301706 122.00         
 19 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490 127.00         
 20 Veljačíková Markéta      AC Sparta Praha      SCP6451 C  336720 132.00         
 21 Wiedenfeld Ute           SSV Planeta Radebeul 102     C    2087 137.00         
 22 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467 142.00         
 23 Šiková Renata            OK Lokomotiva Plzeň  LPM         51484 147.00         
 
Startovka kategorie: D50         3.9km   85m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hill Katie               Thames Valley        107        203193  29.00         
  2 Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C    9692  32.00         
  3 Pavlíková Hana           TJ Zlaté Hory        ZLH5950 C   52658  35.00         
  4 Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C   49892  38.00         
  5 Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C  232603  41.00         
  6 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171  44.00         
  7 Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C    9429  47.00         
  8 Filipová Dagmar          TJ Slavia Hradec Krá SHK5651 C    9111  50.00         
  9 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452      4631  53.00         
 10 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C   51966  56.00         
 11 Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C   51957  59.00         
 12 Vakant                                                           62.00         
 13 Mikysková Hana           TJ Start Náchod      SNA5651 C    7225  65.00         
 14 Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401  68.00         
 15 Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C    9112  71.00         
 16 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C   51862  74.00         
 17 Jelínková Dagmar         SKOB Zlín            TZL5757 C  207823  77.00         
 18 Rybářová  Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK5551 C    9405  80.00         
 19 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651    411563  83.00         
 20 Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C    9117  86.00         
 21 Štrossová Jiřinka        TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C    7870  89.00         
 
Startovka kategorie: D55         3.9km   85m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C   51135  94.00         
  2 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C    8954  97.00         
  3 Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254 C    8930 100.00         
  4 Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799 103.00         
  5 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991 106.00         
  6 Štěrbová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU5451 C    9302 109.00         
  7 Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C  232515 112.00         
  8 Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C  301247 115.00         
  9 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168 118.00         
 10 Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351 C    9371 121.00         
 11 Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C   52095 124.00         
 12 Vakant                                                          127.00         
 13 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C    9690 130.00         
 14 Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C   52253 133.00         
 15 Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351 C    9612 136.00         
 16 Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C    9202 139.00         
 17 Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C    8259 142.00         
 18 Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C  410192 145.00         
 19 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162 148.00         
 
Startovka kategorie: D60         3.6km   80m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C   51265  22.00         
  2 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247  28.00         
  3 Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851      8722  34.00         
  4 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152  40.00         
  5 Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C  405955  46.00         
  6 Vlachová Renata          VSK VŠB TU Ostrava   VOV4450 C    8882  52.00         
  7 Vakant                                                           58.00         
  8 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549  64.00         
  9 Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C   53540  70.00         
 10 Lohrová Jarmila          AC Sparta Praha      SCP4650 C  219220  76.00         
 11 Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850 C   52763  82.00         
 12 Rufferová Iva            TJ Start Náchod      SNA5052 C    9620  88.00         
 
Startovka kategorie: D65         3.6km   80m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C   51612  98.00         
  2 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542 101.00         
  3 Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096 104.00         
  4 Vakant                                                          107.00         
  5 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214 110.00         
  6 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228 113.00         
  7 Suchá Bohuslava          SK Praga Praha       PGP4450 C   51639 116.00         
  8 Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951 C    9539 119.00         
  9 Horčíková Marie          OK Chrastava         CHA4350 C    8151 122.00         
 10 Novotná  Marie           OK 99 Hradec Králové PHK3951 C    9421 125.00         
 11 Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C  301240 128.00         
 12 Bláhová Blanka           Slavoj Praha         SJP3651 C   51148 131.00         
 13 Liščinská Eva            TJ Tesla Brno        TBM4451 C   49660 134.00         
 14 Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C   51698 137.00         
 15 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384 140.00         
 
Startovka kategorie: H10         2.5km   55m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Samek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK0001 C  410789  85.00         
  2 Heinl Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN0100 C    4416  87.00         
  3 Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR          4370  89.00         
  4 Břeň Daniel              Sportcentrum Jičín   SJC0102 C    4294  91.00         
  5 Vakant                                                           93.00         
  6 Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 C  331267  95.00         
  7 Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001    339555  97.00         
  8 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 C   51636  99.00         
  9 Vakant                                                          101.00         
 10 Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 C    4388 103.00         
 11 Bartoš Václav            SK KOURA Praha       KRP0101 C         105.00         
 12 Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C 2011852 107.00         
 13 Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 C   51203 109.00         
 14 Zappe Nicholas           TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C    4415 111.00         
 15 Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 C    4372 113.00         
 16 Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004    436943 115.00         
 
Startovka kategorie: H10L        2.4km   10m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101     51543  82.00         
  2 Zobaník Radek            NORD Slavia Minerva  AOP0204     49464  84.00         
  3 Vitebský Lukáš           TJ Tatran Jablonec n TJN0302 C    4423  86.00         
  4 Hák Petr                 SK lyžování a OB Nov NPA0301 C 2017685  88.00         
  5 Sedlák Mikuláš           OK Lokomotiva Pardub LPU        425550  90.00         
  6 Rázek Filip              SK OK 24 Praha       OKP0100 C  443084  92.00         
  7 Vakant                                                           94.00         
  8 Pašek Jakub              TJ Tatran Jablonec n TJN0301 C    4421  96.00         
  9 Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C  218975  98.00         
 10 Odehnal Lukáš            Odehnalovi           001     C    4404 100.00         
 11 Pašek Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN0101 C    4417 102.00         
 
Startovka kategorie: H12         3.0km   80m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kavalír  Jáchym          OK 99 Hradec Králové PHK9901 C    9830   0.00         
  2 Bartoš Vojtěch           SK KOURA Praha       KRP9802 C   51495   3.00         
  3 Kašpar František         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9800 C  336766   6.00         
  4 Tesař Vojtěch            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9900 C  331752   9.00         
  5 Lošťák Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT9901 C    8109  12.00         
  6 Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 B  331466  15.00         
  7 Vystavěl Ondřej          SK Prostějov         JPV9807 B 1602633  18.00         
  8 Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B    4742  21.00         
  9 Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903 C  320300  24.00         
 10 Kočí Josef               KOB Konice           KON9824 B   52723  27.00         
 11 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 C    4378  30.00         
 12 Vakant                                                           33.00         
 13 Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 C   51207  36.00         
 14 Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C   49440  39.00         
 15 Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 B  425562  42.00         
 16 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 B  425596  45.00         
 17 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C   49648  48.00         
 18 Janečka Viktor           SK Prostějov         JPV9917 C  253805  51.00         
 19 Břeň Lukáš               Sportcentrum Jičín   SJC9805 C    4290  54.00         
 20 Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 B    9569  57.00         
 
Startovka kategorie: H14         4.8km  110m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701    232961   1.00         
  2 Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 B  232250   5.00         
  3 Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B  301292   9.00         
  4 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A    9996  13.00         
  5 Zavřel Lukáš             TJ Loko Krnov        KRN9701 B  425525  17.00         
  6 Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B  232509  21.00         
  7 Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A  897360  25.00         
  8 Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B  331705  29.00         
  9 Taclík Milan             Lokomotiva Trutnov   LTU9601    416289  33.00         
 10 Hanuš  Tomáš             OOB TJ Turnov        TUR9702 B          37.00         
 11 Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 B  339544  41.00         
 12 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 B    4743  45.00         
 13 Vakant                                                           49.00         
 14 Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B    9572  53.00         
 15 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B    4239  57.00         
 16 Sedláček Daniel          Lokomotiva Trutnov   LTU9701    405973  61.00         
 17 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 B  995840  65.00         
 18 Háp Ondřej               OK 99 Hradec Králové PHK9702 C  336739  69.00         
 
Startovka kategorie: H16         6.8km  105m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B  410320   1.00         
  2 Vakant                                                            6.00         
  3 Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A 1602634  11.00         
  4 Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A  411609  16.00         
  5 Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A 1602632  21.00         
  6 Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C   52931  26.00         
  7 Vičan Dominik            A-team NOVO Bruntál  ABR9501 B   51892  31.00         
  8 Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403     51475  36.00         
  9 Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500 C  255566  41.00         
 10 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A    9570  46.00         
 11 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B  887928  51.00         
 12 Veljačik Michal          AC Sparta Praha      SCP9500 C   49889  56.00         
 13 Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 A  331262  61.00         
 14 Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C  339560  66.00         
 15 Heřman Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK9503 B    9814  71.00         
 16 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983  76.00         
 17 Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A  887936  81.00         
 18 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B  232512  86.00         
 19 Fajkus Radim             SK Prostějov         JPV9509 B 1602630  91.00         
 20 Žaloudek Matěj           TJ Lokomotiva Teplic LTP9505 C  232917  96.00         
 
Startovka kategorie: H18         7.2km  155m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C    9449  98.00         
  2 Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 B  232645 101.00         
  3 Vakant                                                          104.00         
  4 Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305    207839 107.00         
  5 Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 A  887626 110.00         
  6 Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 A    8456 113.00         
  7 Mutina Václav            SKOB Frýdek - Místek BFM9301 B   49492 116.00         
  8 Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304    207825 119.00         
 
Startovka kategorie: H20         9.0km  240m 20k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 R   53660 119.00          R: 359
  2 Mutina Jiří              SKOB Frýdek - Místek BFM9101 B   49491 125.00         
  3 Kretschmer Matthias      OLV Weimar           105        901508 131.00         
  4 Havlíček Lukáš           OK Jilemnice         JIL9003 C   49363 137.00         
  5 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C    8177 143.00         
  6 Kraemer Andrei           Post SV Dresden      106        888902 149.00         
 
Startovka kategorie: H21A       11.1km  330m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            2.00         
  2 Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535 C   52858   4.00          R: 296
  3 Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411 C  416107   6.00          R: 354
  4 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C    9307   8.00          R: 355
  5 Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C  416199  10.00          R: 123
  6 Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C   51330  12.00          R: 294
  7 Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C  515441  14.00          R: 139
  8 Jiran  Jan               OK 99 Hradec Králové PHK7701 C   53164  16.00          R: 245
  9 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C    8300  18.00          R: 164
 10 Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 C  416837  20.00          R: 158
 11 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R    7761  22.00          R: 121
 12 Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 C    7878  24.00          R: 151
 13 Otrusina Jiří            SK Žabovřesky Brno   ZBM8201 C 1602629  26.00          R: 116
 14 Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C  920672  28.00          R: 195
 15 Macek Martin             TJ Start Náchod      SNA7106 C    9390  30.00          R: 147
 16 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911  32.00          R: 323
 17 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188  34.00          R: 179
 18 Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C   52212  36.00          R: 145
 19 Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C  515159  38.00          R: 249
 20 Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801 C    9510  40.00          R: 235
 21 Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B 2019240  42.00          R: 301
 22 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469  44.00          R: 206
 23 Vlažný Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8901 C   52707  46.00          R: 193
 24 Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C   52105  48.00          R: 152
 25 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C 2300842  50.00          R: 297
 26 Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737    301627  52.00          R: 160
 27 Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 C    9526  54.00          R: 281
 28 Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A  301284  56.00          R: 233
 29 Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 A  232343  58.00          R: 253
 30 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324  60.00          R: 262
 31 Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 C   51803  62.00          R: 332
 32 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 R  515132  64.00          R: 156
 33 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A  416840  66.00          R: 207
 34 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B   52902  68.00          R: 232
 35 Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C  995848  70.00          R: 184
 36 Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A  232039  72.00          R: 276
 37 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  74.00          R: 217
 38 Prášil Ondřej            SK lyžování a OB Nov NPA8402 C    9705  76.00          R: 335
 39 Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C    8100  78.00          R: 163
 40 Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C  886290  80.00          R: 231
 41 Pýcha Lukáš              TJ Start Náchod      SNA8402 C    9617  82.00          R: 188
 42 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  84.00          R: 136
 43 Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804 C   52643  86.00          R: 351
 44 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    7763  88.00          R: 283
 45 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    4455  90.00          R: 165
 46 Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C  896967  92.00          R: 285
 47 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    9325  94.00          R: 167
 48 Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C    9622  96.00          R: 118
 49 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298  98.00          R: 153
 50 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B  416830 100.00          R: 316
 51 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267 102.00          R: 247
 52 Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C    7767 104.00          R: 180
 53 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C  515433 106.00          R: 304
 54 Zicha Jiří               TJ Slovan Luhačovice LCE7708 C   51609 108.00          R: 122
 55 Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C    8009 110.00          R: 248
 56 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303   2017676 112.00          R: 199
 57 Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801      7245 114.00          R: 234
 58 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626 116.00          R: 220
 59 Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    9399 118.00          R: 157
 60 Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C   52250 120.00          R: 238
 61 Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401 C  434828 122.00          R: 275
 
Startovka kategorie: H21B        9.9km  285m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stehlík Petr             OK Lokomotiva Plzeň  LPM7903 C  434586  16.00          R: 372
  2 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C   52916  19.00          R: 459
  3 Vakant                                                           22.00         
  4 Stachoň Zdeněk           KOB Směr Kroměříž    SKM8014 C  509050  25.00          R: 680
  5 Malay Jakub              VŠSK MFF UK Praha    MFP8601 C  361983  28.00          R:1095
  6 Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391  31.00          R: 715
  7 Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001 C   49811  34.00          R: 313
  8 Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C  976000  37.00          R: 385
  9 Knaup Jan                SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7702 C  771101  40.00         
 10 Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5912    301147  43.00         
 11 Mencl Pavel              SK Kotlářka Praha    DKP7912 C  515416  46.00          R:1069
 12 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C  995817  49.00          R: 436
 13 Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C   51566  52.00          R: 319
 14 Špičák František         TJ Sokol Čelechovice CEL5628 C   52744  55.00          R: 546
 15 Zaoral Petr              SK SNS Smržovka      SMR7903 C  232631  58.00          R: 415
 16 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C  336784  61.00          R: 651
 17 Folprecht Eduard         SOK TJ Turnov        TUV7301 C    9056  64.00         
 18 Fukátko Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8503 C    9317  67.00          R: 928
 19 Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001 C  515192  70.00          R: 491
 20 Beneš Filip              KOB TRETRA Praha     TAP8701 C  232187  73.00          R: 422
 21 Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C 1919191  76.00          R: 418
 22 Meyer Jörg               USV TU Dresden       101          2035  79.00         
 23 Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 C    9410  82.00          R: 447
 24 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234  85.00          R: 450
 25 Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A  995849  88.00         
 26 Kozumplik Aleš           VSK MZLU Brno        VBM8403 C   49841  91.00          R: 568
 27 Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C    8466  94.00          R: 486
 28 Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C    4130  97.00          R: 904
 29 Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C  301646 100.00          R:1150
 30 Šmíd Ivo                 Sportcentrum Jičín   SJC7707 C         103.00         
 31 Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP8003 C   51561 106.00          R: 466
 32 Schmalfeld Thomas        SSV Planeta Radebeul 102          2097 109.00         
 33 Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C    9623 112.00          R: 481
 34 Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C   51227 115.00          R: 405
 35 Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C  253360 118.00          R: 469
 36 Vlach Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8605 C   51807 121.00          R: 428
 37 Polášek Jan              SKOB Zlín            TZL8601 C   52340 124.00          R: 902
 38 Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C    4298 127.00          R: 407
 39 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  887637 130.00          R: 361
 40 Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C  889688 133.00          R: 567
 41 Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500 C   51151 136.00          R: 367
 42 Neumann Josef            USV TU Dresden       101     C 1984123 139.00         
 43 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322 142.00          R: 533
 44 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140 145.00          R: 266
 45 Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C         148.00          R: 830
 
Startovka kategorie: H21C        6.1km  155m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C  303945  65.00          R: 394
  2 Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C  410393  70.00          R: 913
  3 Šedivý Josef             SK Studenec          STH8001 C  253376  75.00          R:1150
  4 Svoboda Michal           SKOB Zlín            TZL8105 C   53336  80.00          R:1150
  5 Hill Chris               Thames Valley        107        203196  85.00         
  6 Hendrych Pavel           TJ Zlaté Hory        ZLH8703 C  361901  90.00          R: 600
  7 Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C   53586  95.00          R: 582
  8 Skoba Ondřej             SKOB Zlín            TZL7732 C  416055 100.00         
  9 Ramba Jiří               SK Kotlářka Praha    DKP8606 C  231951 105.00          R:1076
 10 Vakant                                                          110.00         
 11 Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901 C   52246 115.00          R: 762
 12 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985 120.00          R: 460
 13 Svoboda Petr             SKOB Zlín            TZL7937 C   53337 125.00          R:1150
 14 Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C    7230 130.00          R: 569
 15 Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C  995800 135.00          R: 398
 16 Vintr Radek              SKOB Zlín            TZL7701 C   52222 140.00          R: 479
 
Startovka kategorie: H21E       11.7km  355m 25k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C    8931   9.00          R:  85
  2 Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 C  553285  12.00          R:  95
  3 Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E  515110  15.00          R: 218
  4 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R  995821  18.00          R:  10
  5 Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E  500878  21.00          R:   9
  6 Lučan Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7710 E  515170  24.00          R:  15
  7 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C    8301  27.00          R:  87
  8 Bencúr Juraj             TJ Slovan Luhačovice LCE7701 C  515096  30.00          R:  47
  9 Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 R  232330  33.00          R:  37
 10 Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 C   49689  36.00          R:  80
 11 Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101     53317  39.00          R:  83
 12 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  886514  42.00          R:  25
 13 Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 R    9137  45.00          R:  58
 14 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C    9693  48.00          R:  96
 15 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C   52106  51.00          R:  94
 16 Vakant                                                           54.00         
 17 Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R  500288  57.00          R:  24
 18 Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E  515420  60.00          R:   4
 19 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590  63.00          R: 105
 20 Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C   51797  66.00          R: 117
 21 Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 C 1302790  69.00          R:  71
 22 Košárek Pavel            NORD Slavia Minerva  AOP7102 C   52296  72.00          R:  50
 23 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C  515475  75.00          R:  53
 24 Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 C  887941  78.00          R:  32
 25 Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R  995807  81.00          R:  86
 26 Dittman Robert           SSV Planeta Radebeul 102        501931  84.00         
 27 Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 C   51287  87.00          R:  92
 28 Klusáček Matěj           SK Žabovřesky Brno   ZBM8923 E  303927  90.00          R:  54
 29 Přibyl Broněk            SKOB Zlín            TZL8603 R   53362  93.00          R:  41
 30 Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C  886513  96.00          R:  65
 31 Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A  515081  99.00          R: 114
 32 Vakant                                                          102.00         
 33 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C   52300 105.00          R:  99
 34 Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E 1008172 108.00          R:   6
 35 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C  515464 111.00          R:  89
 36 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C  253358 114.00          R:  91
 37 Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R  553446 117.00          R:  19
 38 Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 C  500267 120.00          R: 699
 39 Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 R 1155115 123.00          R:  55
 40 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E  888608 126.00          R:  11
 41 Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R  887154 129.00          R:  57
 42 Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C    9140 132.00          R: 106
 43 Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R    4286 135.00          R:  35
 44 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C  886272 138.00          R: 120
 45 Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E  995838 141.00          R:   8
 
Startovka kategorie: H35         9.0km  240m 20k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fikar Aleš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7101 C 2011832  18.00         
  2 Novotný Radek            OK 99 Hradec Králové PHK7402 C   52211  24.00          R: 858
  3 Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C    9500  30.00         
  4 Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301 C   51508  36.00         
  5 Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 R 1302798  42.00         
  6 Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C   51965  48.00         
  7 Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C    9430  54.00         
  8 Pěček Vitězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM7104 C   52199  60.00         
  9 Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C    8178  66.00         
 10 Kavalír  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK6503 C    9378  72.00         
 11 Illner Jakub             SK Kotlářka Praha    DKP6601 C  515448  78.00         
 12 Vakant                                                           84.00         
 13 Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C    9424  90.00         
 
Startovka kategorie: H40         7.2km  155m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Jaroslav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6802 C  336737   4.00         
  2 Růžička  Ivan            OK 99 Hradec Králové PHK6702 C  336760   7.00         
  3 Vakant                                                           10.00         
  4 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502      8044  13.00         
  5 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601 C  416829  16.00         
  6 Lohr Ivo                 AC Sparta Praha      SCP6801 C  442853  19.00         
  7 Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701     51477  22.00         
  8 Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C  416828  25.00         
  9 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C   49646  28.00         
 10 Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C  434581  31.00         
 11 Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C   51153  34.00         
 12 Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C 2019219  37.00         
 13 Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C    8185  40.00         
 14 Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C  352349  43.00         
 15 Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502  46.00         
 16 Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C    9552  49.00         
 17 Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C   51686  52.00         
 18 Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C    8485  55.00         
 19 Bartoš Luděk             SK KOURA Praha       KRP6701 C  515060  58.00         
 20 Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C  420430  61.00         
 21 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256  64.00         
 22 Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C  219258  67.00         
 23 Hill Jeremy              Thames Valley        107        203192  70.00         
 24 Pustai Josef             TJ Tatran Jablonec n TJN6300 C  232643  73.00         
 25 Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900    301709  76.00         
 26 Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C    8977  79.00         
 
Startovka kategorie: H45         6.7km  165m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501 C    9632  11.00         
  2 Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C    9070  15.00         
  3 Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C  416321  19.00         
  4 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  23.00         
  5 Veljačik Pavel           AC Sparta Praha      SCP6200 C  336735  27.00         
  6 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C  995847  31.00         
  7 Zeman Jaroslav           SK Chrast            CHT5901 C   52337  35.00         
  8 Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN6207 C    6607  39.00         
  9 Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C   51465  43.00         
 10 Vakant                                                           47.00         
 11 Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C 1007543  51.00         
 12 Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    8174  55.00         
 13 Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C   49818  59.00         
 14 Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C   51276  63.00         
 15 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279  67.00         
 16 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998  71.00         
 17 Jordanov Nikolaj         VSK MZLU Brno        VBM6501 C  410321  75.00         
 18 Williams David           Harlequins OC        103     C  264271  79.00         
 19 Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369  83.00         
 20 Starý Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301      9005  87.00         
 21 Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301 C  361956  91.00         
 22 Nykodým Petr             TJ Tesla Brno        TBM6307 C   53263  95.00         
 23 Konečný Jiří             SK Haná orienteering OOL6303 C  342524  99.00         
 24 Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C    7886 103.00         
 25 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C    9007 107.00         
 26 Melichar Jaromír	        TJ Loko Liberec      LLI6301 C    8503 111.00         
 27 Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374 115.00         
 28 Vičan Lubomír            A-team NOVO Bruntál  ABR6501 C   51911 119.00         
 29 Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C   49354 123.00         
 30 Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C   52107 127.00         
 31 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680 131.00         
 32 Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C    7762 135.00         
 33 Pulec Pavel              VSK MZLU Brno        VBM6201 C  515090 139.00         
 
Startovka kategorie: H50         5.8km  115m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hornik Zbigniew          xxx                  104     C  305984   2.00         
  2 Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C    9902   7.00         
  3 Adrián petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600     51314  12.00         
  4 Zákravský Zdeněk         TJ Start Náchod      SNA5702 C  232953  17.00         
  5 Bucký Josef              A-team NOVO Bruntál  ABR6001 C    7854  22.00         
  6 Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797  27.00         
  7 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105  32.00         
  8 Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C    9573  37.00         
  9 Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C  416833  42.00         
 10 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C   52917  47.00         
 11 Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C    9916  52.00         
 12 Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301  57.00         
 13 Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400  62.00         
 14 Vakant                                                           67.00         
 15 Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C  410327  72.00         
 16 Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul 102     C  886501  77.00         
 17 Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C  416300  82.00         
 18 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801     51542  87.00         
 19 Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C   52115  92.00         
 20 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262  97.00         
 21 Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5901 C    9403 102.00         
 22 Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C   52927 107.00         
 23 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    9907 112.00         
 
Startovka kategorie: H55         5.8km  105m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C    8861   0.00         
  2 Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C   49606   4.00         
  3 Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C   51955   8.00         
  4 Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301 C    9533  12.00         
  5 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  16.00         
  6 Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343  20.00         
  7 Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C    9721  24.00         
  8 Richter Rudolf           TJ Spartak Adamov    ADA5113 C  352315  28.00         
  9 Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403 C    9633  32.00         
 10 Haertelt Helmut          SSV Planeta Radebeul 102     C 1951308  36.00         
 11 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201      7778  40.00         
 12 Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C    9109  44.00         
 13 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201  48.00         
 14 Pilc Oldřich             KOB Železárny Prostě ZPV5100 C   52747  52.00         
 15 Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C   52252  56.00         
 16 Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C    8161  60.00         
 17 Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C  331213  64.00         
 18 Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C  219273  68.00         
 19 Vakant                                                           72.00         
 20 Jelínek Vít              SKOB Zlín            TZL5102 C  219271  76.00         
 21 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774  80.00         
 22 Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C   51973  84.00         
 23 Hickethier Manfred       SSV Planeta Radebeul 102     C  336118  88.00         
 24 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301     36709  92.00         
 25 Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C    9104  96.00         
 26 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167 100.00         
 27 Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C  416324 104.00         
 
Startovka kategorie: H60         4.5km   90m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C  320135  14.00         
  2 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645  18.00         
  3 Bauer Emil               VSK MZLU Brno        VBM4410 C   49651  22.00         
  4 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  26.00         
  5 Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760  30.00         
  6 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890  34.00         
  7 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554  38.00         
  8 Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002 C    9818  42.00         
  9 Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701 C  301692  46.00         
 10 Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C  255567  50.00         
 11 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002    411580  54.00         
 12 Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C   51332  58.00         
 13 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C    9215  62.00         
 14 Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C    9777  66.00         
 15 Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C    9799  70.00         
 16 Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C    8258  74.00         
 17 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204  78.00         
 18 Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C    9948  82.00         
 19 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  86.00         
 20 Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C  253372  90.00         
 21 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686  94.00         
 22 Novotný Stanisl          TJ Opava             OOP4800 C   52762  98.00         
 23 Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C   51994 102.00         
 24 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562 106.00         
 25 Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C   51863 110.00         
 26 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001      7777 114.00         
 27 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798 118.00         
 
Startovka kategorie: H65         4.1km   70m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schmalfeld Tassilo       SSV Planeta Radebeul 102     C  300684   3.00         
  2 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C  301501   9.00         
  3 Suchý Karel              SK Praga Praha       PGP4300 C   51640  15.00         
  4 Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C  410733  21.00         
  5 Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C    7930  27.00         
  6 Mudr Stanislav           TJ Sokol Dobřichovic DCE4400 C  232101  33.00         
  7 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  39.00         
  8 Vakant                                                           45.00         
  9 Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C    7882  51.00         
 10 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C   53507  57.00         
 11 Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C   52665  63.00         
 12 Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501 C    9610  69.00         
 13 Tahotný Urban            OOB TJ Sokol Troja   TJP3701 C   53523  75.00         
 14 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  81.00         
 
Startovka kategorie: H70         3.9km   45m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C   52180  17.00         
  2 Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455  20.00         
  3 Vakant                                                           23.00         
  4 Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C    8797  26.00         
  5 Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C   52900  29.00         
  6 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  32.00         
  7 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230  35.00         
  8 Ďurčat Jozef             SK Kotlářka Praha    DKP3800 C   51763  38.00         
  9 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964  41.00         
 10 Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C    9460  44.00         
 11 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  888630  47.00         
 12 Mack Zdeněk              Slavoj Praha         SJP2700 C   49622  50.00         
 13 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C  434577  53.00         
 14 Vakant                                                           56.00         
 15 Novotný  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK3802 C    9422  59.00         
 16 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541  62.00         
 
Startovka kategorie: HDR         2.4km   10m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Odehnal Tomáš            Odehnalovi           001     C    4406                
  2 Richterová Julie         TJ Spartak Adamov    ADA0351 C   49285                
  3 Palas Jan                SKOB ARIS Zlín       AZL0543 C   49895                
  4 Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C    4133                
  5 Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C  339546                
  6 Pelc Matyáš, Pelc Tadeáš TJ ČZ Strakonice     CST0401 C  436432                
  7 Bartošová Marie          SK KOURA Praha       KRP0451 C                        
  8 Lošťáková Sára           TJ Lokomotiva Teplic LTP0650 C  232536                
  9 Folprechtova Julie       SK OK 24 Praha       OKP     C    4410                
 10 Hroňková Bára            SK OK 24 Praha       OKP     C    4411                
 11 Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451 C                        
 12 Vydrová Zuzana           OK RECO Sport        PEN0250 C                        
 13 Pokorná Linda            SK Praga Praha       PGP0350     51637                
 14 Háp Matěj                OK 99 Hradec Králové PHK     C 2017670                
 15 Weber Adam               OK 99 Hradec Králové PHK0401 C  426327                
 16 Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK0351 C    4145                
 17 Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     125                
 18 Pěček Dominik            KOB Směr Kroměříž    SKM0401     53817                
 19 Jonas a Jana Knaup       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB     C    7709                
 20 Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501 C    9636                
 21 Filipová Lucie           SOOB Spartak Rychnov SRK0351 C                        
 22 Zatloukalová Romana      SK Severka Šumperk   SSU     C    4413                
 23 Zatloukalová Hana        SK Severka Šumperk   SSU0158 C  420422                
 24 Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C   52248                
 25 Brettl Filip             SK VIPrahlo          VIP     C  246850                
 26 Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C  331467                
 27 Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL          4425                
 28 Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351      4426                
 29 Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR          4427                
 30 Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401      7780                
 31 Sedlák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU          4428                
 32 Fikar Šimon              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0601 C  438037                
 33 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P2          3.1km   65m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lučanová Marie           SKOB ARIS Zlín       AZL4959 C   49513                
  2 Mutina Vlastimil         SKOB Frýdek - Místek BFM5701 C   49457                
  3 Mutinová Lidmila         SKOB Frýdek - Místek BFM6151 C   49461                
  4 Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR     C    4125                
  5 Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR     C  320310                
  6 Rejholec Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR7412 C    8518                
  7 Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C    8441                
  8 Prouzová Zuzana          SK Kotlářka Praha    DKP6250 C   49865                
  9 Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA                              
 10 Ratiborsky Marek         SK Prostějov         JPV     C                        
 11 Vystavělová Jitka        SK Prostějov         JPV6262 C  231316                
 12 Smékalová Ivana          SK Prostějov         JPV8687 C  410337                
 13 Katona Dušan             OK Lokomotiva Pardub LPU                              
 14 Svinčiak Milan           OK Lokomotiva Pardub LPU                              
 15 Hindráková Martina       Lokomotiva Trutnov   LTU          4409                
 16 Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352 C    9609                
 17 Dovrtělová Gabriela      SKOB Zlín            TZL8591 C   53340                
 18 Rapantová Ester          SKOB Zlín            TZL8793 C    8583                
 19 Melichárková Kristýna    SKOB Zlín            TZL8888 C    8584                
 20 Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C  416317                
 21 Novotný Jakub            SK Kotlářka Praha    DKP          8649                
 
Startovka kategorie: P4          7.1km  140m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Odehnal Karel            Odehnalovi           001     C    4407                
  2 Odehnal Luděk            Odehnalovi           001     C    4408                
  3 Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C    8550                
  4 Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C  232612                
  5 Chmelařová Blanka        SK Prostějov         JPV     C    8885                
  6 Vystavěl Dušan           SK Prostějov         JPV6317 C   52426                
  7 Krejčí Veronika          SK Prostějov         JPV8077 C   49364                
  8 Doležalová Lucie         OK Lokomotiva Plzeň  LPM6450 C  301707                
  9 Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C  301705                
 10 Doležalová Zuzana        OK Lokomotiva Plzeň  LPM9052 C  301714                
 11 Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450 C  301711                
 12 Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C                        
 13 Jeřábková Jana           SK Haná orienteering OOL6954 C  361997                
 14 Háp Pavel                OK 99 Hradec Králové PHK7101 C    9395                
 15 Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C  416264                
 16 Vacková Jana             KOB Start Blansko    SBK79   C     130                
 17 Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV     C                        
 18 Slováčková Věra          SKOB Zlín            TZL8181 C   53339                
 19 Jeřábek Petr             SK Haná orienteering OOL6702    361946                
 20 Kradischnig Günter       Team Austria         108        611028                
 21 Vakant