Startovka oddílů                                                                        18.8.2010 23:13:45
                                       Pěkné prázdniny 2010
===ČSOB-TUR=================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka oddílu: 001 - Odehnalovi                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Odehnalová Barbora       001        4403 P  D16    128.00                  P   25.00         P  101.00
  2 Odehnal Lukáš            001        4404 P  H10L   116.00                  P   94.00         P  100.00
  3 Odehnal Tomáš            001        4406 P  HDR                            P                 P        
  4 Odehnal Karel            001        4407 P  P4                             P                 P        
  5 Odehnal Luděk            001        4408 P  P4                             P                 P        
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: 101 - USV TU Dresden                           
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neumann Josef            101     1984123    H21B   102.00                      95.00            139.00
  2 Meyer Jörg               101        2035    H21B    58.00                     133.00             79.00
 
 
Startovka oddílu: 102 - SSV Planeta Radebeul                     
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kempe Bettina            102     1964602    D45    128.00                      48.00            102.00
  2 Wiedenfeld Ute           102        2087    D45    108.00                      18.00            137.00
  3 Wiedenfeld Frank         102      886501    H50     25.00                      15.00             77.00
  4 Haertelt Helmut          102     1951308    H55     23.00                      68.00             36.00
  5 Hickethier Manfred       102      336118    H55     55.00                      90.00             88.00
  6 Schmalfeld Tassilo       102      300684    H65     69.00                       3.00              3.00
  7 Dittman Robert           102      501931    H21E    13.00                     101.00             84.00
  8 Schmalfeld Thomas        102        2097    H21B    66.00                      67.00            109.00
 
 
Startovka oddílu: 103 - Harlequins OC                            
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Williams David           103      264271    H45     31.00                      62.00             79.00
 
 
Startovka oddílu: 104 - xxx                                      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hornik Zbigniew          104      305984    H50     11.00                      33.00              2.00
 
 
Startovka oddílu: 105 - OLV Weimar                               
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kretschmer Matthias      105      901508    H20    135.00                       5.00            131.00
 
 
Startovka oddílu: 106 - Post SV Dresden                          
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kraemer Andrei           106      888902    H20    131.00                       1.00            149.00
 
 
Startovka oddílu: 107 - Thames Valley                            
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hill Jeremy              107      203192    H40     32.00                      35.00             70.00
  2 Hill Katie               107      203193    D50     32.00                     102.00             29.00
  3 Hill Chris               107      203196    H21C   134.00                     107.00             85.00
 
 
Startovka oddílu: 108 - Team Austria                             
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kradischnig Günter       108      611028    P4                                                        
 
 
Startovka oddílu: 109 - Team Germany                             
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Birnstock Jan            109      777333    P4                                                        
 
 
Startovka oddílu: ABR - A-team NOVO Bruntál                      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bucký Josef              ABR6001    7854    H50      3.00                      41.00             22.00
  2 Vičan Lubomír            ABR6501   51911    H45     19.00                      90.00            119.00
  3 Vičan Dominik            ABR9501   51892    H16    107.00                       8.00             31.00
  4 Bucká Karolína           ABR9553   51884    D16    134.00                      23.00             81.00
 
 
Startovka oddílu: ADA - TJ Spartak Adamov                        
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richterová Julie         ADA0351   49285    HDR                                                       
  2 Richter Rudolf           ADA5113  352315    H55     13.00                      82.00             28.00
  3 Richterová Nataša        ADA7451   52715    D21B    93.00                     130.00            123.00
 
 
Startovka oddílu: AOP - NORD Slavia Minerva Opava                
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zobaník Radek            AOP0204   49464    H10L   106.00                      96.00             84.00
  2 Sedlář Vladimír          AOP4201   52665    H65     63.00                      23.00             63.00
  3 Košárek Pavel            AOP7102   52296    H21E    94.00                      17.00             72.00
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávrová Veronika         ASU8598  920685    D21A    41.00                     123.00             13.00
 
 
Startovka oddílu: AZL - SKOB ARIS Zlín                           
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Palas Jan                AZL0543   49895    HDR                                                       
  2 Lučanová Marie           AZL4959   49513    P2                                                        
 
 
Startovka oddílu: BBM - KPKS BETA Brno                           
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptáček Ladislav          BBM5300  219273    H55     11.00                      72.00             68.00
  2 Záděra Pavel             BBM9500  331262    H16    131.00                       6.00             61.00
  3 Ptáček Pavel             BBM9600  301292    H14    100.00                     106.00              9.00
  4 Ptáček Patrik            BBM9800  331466    H12     28.00                      96.00             15.00
 
 
Startovka oddílu: BFM - SKOB Frýdek - Místek                     
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mutina Vlastimil         BFM5701   49457    P2                                                        
  2 Mutinová Lidmila         BFM6151   49461    P2                                                        
  3 Mutina Jiří              BFM9101   49491    H20    127.00                       3.00            125.00
  4 Mutina Václav            BFM9301   49492    H18    107.00                      64.00            116.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábek Petr             BOR        4125    P2                                                        
  2 Jeřábková Tereza         BOR      320310    P2                                                        
  3 Mareš Vít                BOR        4370    H10    117.00                     101.00             89.00
  4 Lamačová Barbora         BOR0000    4133    HDR                                                       
  5 Pavlovec Dan             BOR0001    4372    H10    131.00                      75.00            113.00
  6 Kameník David            BOR0003    4388    H10    109.00                      89.00            103.00
  7 Jeřábková Nina           BOR0151    4366    D10     93.00                     117.00            133.00
  8 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70     76.00                      43.00             32.00
  9 Langr Jan                BOR3601    8541    H70     58.00                      65.00             62.00
 10 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65     44.00                      51.00            101.00
 11 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D60    101.00                       3.00             64.00
 12 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D45    130.00                      40.00            142.00
 13 Doškář Boris             BOR6400    8490    H45     41.00                      96.00             23.00
 14 Pávková Jana             BOR6550    8445    D45    110.00                      14.00            107.00
 15 Karvánek Petr            BOR6600    8485    H40      4.00                      71.00             55.00
 16 Rejholcová Andrea        BOR6951    8514    D40     83.00                      67.00             77.00
 17 Rejholec Michal          BOR7412    8518    P2                                                        
 18 Tučková Monika           BOR7650    8550    P4                                                        
 19 Kameníková Kateřina      BOR7758    8441    P2                                                        
 20 Novák Daniel             BOR8702    7767    H21A   118.00                      30.00            104.00
 21 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H21A    86.00                     106.00             68.00
 22 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H21A    46.00                      80.00             22.00
 23 Pávek Petr               BOR9008    8466    H21B    46.00                     103.00             94.00
 24 Lomič Šimon              BOR9303    8456    H18    109.00                      68.00            113.00
 25 Pavlovec Jan             BOR9503  887936    H16    135.00                      28.00             81.00
 26 Kameníková Andrea        BOR9751    6885    D14    107.00                      61.00             90.00
 27 Birnbaum Adam            BOR9802    4378    H12     30.00                     102.00             30.00
 28 Kohoutová Barbora        BOR9850    4362    D12     29.00                      41.00             61.00
 29 Staňová Karolína         BOR9853    4376    D12     41.00                       3.00             82.00
 30 Řezáčová Veronika        BOR9950    4365    D12      5.00                      25.00             22.00
 31 Jeřábková Ema            BOR9957    4387    D12     17.00                      15.00             49.00
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházková Monika       BSO9150  301408    D20      8.00                     119.00            111.00
 
 
Startovka oddílu: CEL - TJ Sokol Čelechovice na Hané             
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Špičák František         CEL5628   52744    H21B    78.00                      83.00             55.00
 
 
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Česká Třebová                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovář Lukáš              CET0102  339546    HDR                                                       
  2 Pilgr Bohuslav           CET5101    9721    H55     29.00                      46.00             24.00
 
 
Startovka oddílu: CST - TJ ČZ Strakonice                         
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelc Matyáš, Pelc Tadeáš CST0401  436432    HDR                                                       
  2 Pelc Václav              CST6702   51330    H21A    20.00                      20.00             12.00
  3 Šafařík Ivo              CST7401  434828    H21A    62.00                     104.00            122.00
  4 Pelcová Pavla            CST7454    7749    D21C   131.00                      91.00            140.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - TJ Sokol Dobřichovice                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mudr Stanislav           DCE4400  232101    H65     96.00                      19.00             33.00
  2 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H55     51.00                      40.00             84.00
  3 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D50     34.00                     132.00             56.00
  4 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H35     18.00                      54.00             48.00
  5 Štrossová Jiřinka        DCE5650    7870    D50      8.00                     110.00             89.00
  6 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D21A    15.00                      85.00             29.00
  7 Jarošová Klára           DCE7950  416316    D21A    33.00                     133.00            133.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - TJ Sparta Doly Kladno                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Hana            DKL0050   49640    D10     71.00                     111.00            125.00
  2 Šorm Miroslav            DKL5200  331213    H55     41.00                      88.00             64.00
  3 Brumek Stanislav         DKL5201   51343    H55                                76.00             20.00
  4 Cabrnoch Jiří            DKL5400  416324    H55     19.00                      56.00            104.00
  5 Beneš Jan                DKL6600   49646    H40     22.00                      49.00             28.00
  6 Benešová Jaroslava       DKL7050   49647    D40    117.00                      89.00            125.00
  7 Beneš Jan                DKL9800   49648    H12     16.00                      92.00             48.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný Jakub            DKP        8649    P2                                                        
  2 Ďurčat Jozef             DKP3800   51763    H70     68.00                      35.00             38.00
  3 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H60     75.00                      28.00             30.00
  4 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D55     74.00                      93.00            103.00
  5 Dudová Hana              DKP5752   49892    D50     14.00                     114.00             38.00
  6 Prouzová Zuzana          DKP6250   49865    P2                                                        
  7 Betlach Miroslav         DKP6300   49818    H45     23.00                      56.00             59.00
  8 Illner Jakub             DKP6601  515448    H35     20.00                      50.00             78.00
  9 Illnerová Daniela        DKP6651  231939    D40                               105.00             97.00
 10 Mrázek Jiří              DKP7911   51797    H21E    61.00                      53.00             66.00
 11 Mencl Pavel              DKP7912  515416    H21B    38.00                     109.00             46.00
 12 Janatová Lucie           DKP8154    9785    D21E    86.00                     129.00            149.00
 13 Jiřištová Zuzana         DKP8254    9054    D21E    98.00                      96.00            119.00
 14 Žaloudek Petr            DKP8304   51803    H21A    34.00                     100.00             62.00
 15 Janata Martin            DKP8306  888608    H21E   127.00                     113.00            126.00
 16 Havlíčková Vendula       DKP8350   51759    D21A     1.00                     105.00            117.00
 17 Voráčková Lenka          DKP8555   52142    D21E    74.00                      75.00             54.00
 18 Vlach Martin             DKP8605   51807    H21B    74.00                     131.00            121.00
 19 Ramba Jiří               DKP8606  231951    H21C   118.00                      95.00            105.00
 20 Foglarová Kamila         DKP8655    8638    D21B    35.00                     102.00             19.00
 21 Karochová Simona         DKP8853   51787    D21E    35.00                     111.00             99.00
 22 Prouzová Jitka           DKP9152   49823    D21C   127.00                      81.00            128.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H60     81.00                      42.00             34.00
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D55     70.00                     107.00            106.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Leštínský Tomáš          DOB7801    7245    H21A    56.00                      58.00            114.00
  2 Hošek Radim              DOB8737  301627    H21A   110.00                     116.00             52.00
  3 Lžíčař Martin            DOB8803    7230    H21C   112.00                     119.00            130.00
  4 Peterová Alena           DOB8953    7247    D21A    25.00                      79.00             25.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hradecký Jaroslav        DOK6300    7763    H21A    22.00                      38.00             88.00
  2 Hradecká Petra           DOK6850    7768    D21A     5.00                     101.00             89.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Adrián petr              EKP5600   51314    H50     23.00                      19.00             12.00
  2 Bochenková Jana          EKP6150  232174    D45     92.00                      12.00             72.00
  3 Bolinová Hana            EKP8150            D21A    51.00                     117.00            105.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Milan              FSP3400   51964    H70     66.00                      57.00             41.00
  2 Wald František           FSP5300   49606    H55     37.00                      44.00              4.00
 
 
Startovka oddílu: HAV - SKOB Baník Havířov                       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korčák Marián            HAV6508  232612    P4                                                        
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H50     31.00                      29.00             32.00
  2 Kettnerová Lenka         HCE6450  232490    D45    102.00                      26.00            127.00
  3 Kettner Vojtěch          HCE9600  897360    H14     94.00                     126.00             25.00
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávra Martin             HOR6302    9007    H45      5.00                      70.00            107.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlubuček Tomáš           CHA                P2                                                        
  2 Horčíková Marie          CHA4350    8151    D65     68.00                      53.00            122.00
  3 Kašková Eva              CHA4650    8152    D60    109.00                      21.00             40.00
  4 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H55     43.00                      74.00             16.00
  5 Barták Jiří              CHA5100    8161    H55     21.00                      54.00             60.00
  6 Šaffková Zuzana          CHA5150    8162    D55     58.00                      95.00            148.00
  7 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H55     57.00                      86.00            100.00
  8 Bradnová Věra            CHA5550    8168    D55     80.00                     121.00            118.00
  9 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D50      2.00                     112.00             44.00
 10 Gorčica Pavel            CHA6200    8174    H45     37.00                      68.00             55.00
 11 Gorčicová Ivana          CHA6550    8179    D40    133.00                      85.00             89.00
 12 Švancar Martin           CHA7000    8178    H35     10.00                      52.00             66.00
 13 Bartáková Eva            CHA7051  331779    D40    103.00                     119.00            141.00
 14 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D21A     7.00                      71.00            109.00
 15 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21A    76.00                      50.00             34.00
 16 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21E    50.00                     120.00             94.00
 17 Němec Jan                CHA8606    4130    H21B    24.00                      81.00             97.00
 18 Hlavatá Andrea           CHA8753    4127    D21B    45.00                     138.00             35.00
 19 Hradec Pavel             CHA8801  995821    H21E    16.00                      86.00             18.00
 20 Vejstrková Zuzana        CHA8852    4662    D21B    81.00                     106.00            115.00
 21 Brozová Zuzana           CHA8950    4664    D21B    65.00                      86.00             91.00
 22 Vejstrk Daniel           CHA9105    8177    H20    129.00                       9.00            143.00
 23 Gorčicová Eliška         CHA9150    8197    D20      4.00                     117.00            126.00
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chaloupková Kateřina     CHC0051  320290    D10     81.00                     121.00            135.00
  2 Švadlena Michal          CHC0101 2011852    H10    121.00                      95.00            107.00
  3 Jelínková Zuzana         CHC0151  206405    D10L    94.00                     118.00            114.00
  4 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H60     79.00                       6.00             38.00
  5 Janeba Petr              CHC6001    9573    H50     21.00                      45.00             37.00
  6 Jelínek Roman            CHC6301  361956    H45     61.00                      58.00             91.00
  7 Semrádová Jitka          CHC6651  331708    D40     95.00                     117.00            117.00
  8 Křivda Ivan              CHC6701    9552    H40     10.00                      33.00             49.00
  9 Jelínková Marta          CHC6751    9541    D40    131.00                      71.00             69.00
 10 Chaloupková Lenka        CHC6951    9542    D40    125.00                      99.00            149.00
 11 Křivdová Lenka           CHC7251    9551    D35    118.00                      34.00             70.00
 12 Křivda Martin            CHC9501    9570    H16    117.00                      24.00             46.00
 13 Janeba Vladimír          CHC9602    9572    H14     86.00                     130.00             53.00
 14 Semrád Ladislav          CHC9701  331705    H14    104.00                     110.00             29.00
 15 Chaloupková Veronika     CHC9852  425570    D12     21.00                      37.00             43.00
 16 Křivda Tomáš             CHC9901    9569    H12     34.00                     126.00             57.00
 17 Jelínek Tomáš            CHC9903  320300    H12     38.00                     106.00             24.00
 18 Semrádová Jana           CHC9951  425544    D12     43.00                      11.00             76.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlička Zbyněk          CHT5501   51955    H55     31.00                      42.00              8.00
  2 Žemličková Jindra        CHT5751   51957    D50     18.00                     122.00             59.00
  3 Zeman Jaroslav           CHT5901   52337    H45     13.00                      52.00             35.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    H10L   102.00                      88.00             82.00
  2 Zabořil Ondra            JEN0401    7780    HDR                                                       
  3 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H60     87.00                      22.00            114.00
  4 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H60     55.00                      50.00             54.00
  5 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55     25.00                      92.00             40.00
  6 Jedlička Miroslav        JEN5301   36709    H55     59.00                      70.00             92.00
  7 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D50     38.00                     130.00             53.00
  8 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D50     10.00                     108.00             83.00
  9 Sucharda Jiří            JEN5801   51542    H50     27.00                      13.00             87.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H55     45.00                      62.00             80.00
  2 Malý Evžen               JIL6102    9070    H45     63.00                      46.00             15.00
  3 Havlíček Libor           JIL6103   49354    H45     51.00                      72.00            123.00
  4 Kolín Jan                JIL7701   51590    H21E   136.00                     131.00             63.00
  5 Malá Věra                JIL7752    9077    D21A    71.00                      67.00             17.00
  6 Malý Aleš                JIL8702 1155115    H21E    67.00                      59.00            123.00
  7 Havlíček Lukáš           JIL9003   49363    H20    125.00                      11.00            137.00
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                             
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ratiborsky Marek         JPV                P2                                                        
  2 Chmelařová Blanka        JPV        8885    P4                                                        
  3 Chmelař Miroslav         JPV6217 1007543    H45     11.00                      48.00             51.00
  4 Vystavělová Jitka        JPV6262  231316    P2                                                        
  5 Vystavěl Dušan           JPV6317   52426    P4                                                        
  6 Janečková Marta          JPV6665  234537    D40    105.00                     111.00            137.00
  7 Fajkusová Jitka          JPV6773   52586    D40    135.00                      81.00             85.00
  8 Krejčí Veronika          JPV8077   49364    P4                                                        
  9 Kokojan David            JPV8535   52858    H21A    98.00                      86.00              4.00
 10 Smékalová Ivana          JPV8687  410337    P2                                                        
 11 Chmelař Martin           JPV9505 1602632    H16    137.00                      14.00             21.00
 12 Fajkus Radim             JPV9509 1602630    H16    123.00                      38.00             91.00
 13 Grulichová Lucie         JPV9677 1602631    D14     99.00                      77.00             72.00
 14 Vystavěl Ondřej          JPV9807 1602633    H12     32.00                     108.00             18.00
 15 Janečka Viktor           JPV9917  253805    H12     22.00                     128.00             51.00
 
 
Startovka oddílu: JZL - TJ Jižní svahy Zlín                      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kundratová Lucie         JZL0051  218974    D10     97.00                     119.00            127.00
  2 Kundrata Jan             JZL0201  218975    H10L   118.00                      82.00             98.00
  3 Kundratová Jana          JZL7351  218973    D35    120.00                      16.00             50.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škvor Martin             KAM6700   52267    H21A   126.00                     124.00            102.00
  2 Pašek František          KAM7600   52300    H21E    19.00                      65.00            105.00
  3 Přecechtělová Tereza     KAM8951    8564    D21A    57.00                      75.00             93.00
  4 Nešpor Václav            KAM9103   53660    H20    133.00                       7.00            119.00
  5 Hájek Adam               KAM9202 2019240    H21A    64.00                      62.00             42.00
  6 Škvor Ota                KAM9900  425596    H12     26.00                     104.00             45.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H70     54.00                      53.00             35.00
  2 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65     56.00                      57.00            113.00
  3 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D65     72.00                      43.00            140.00
  4 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H60     73.00                      18.00             26.00
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H60                                30.00             18.00
  2 Gajdová Magdalena        KBP7450    8696    D21B    39.00                      88.00             87.00
 
 
Startovka oddílu: KNC - Sokol Kostelec n. Č.l.                   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Besta Lukáš              KNC8101  303945    H21C   110.00                      93.00             65.00
 
 
Startovka oddílu: KON - KOB Konice                               
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Otruba František         KON       53588    HDR                                                       
  2 Otrubová Johana          KON7852  995816    D21A     3.00                      69.00            145.00
  3 Dittrichová Petra        KON8787  515153    D21A    31.00                     137.00             21.00
  4 Hlavová Jindra           KON8989    8899    D21E    95.00                      78.00             44.00
  5 Kočí Josef               KON9824   52723    H12     18.00                     122.00             27.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H45      7.00                      94.00            115.00
  2 Kohlová Alena            KPY6051   53182    D45     94.00                      30.00            117.00
  3 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H21B    32.00                      79.00             31.00
  4 Kohlová Zuzana           KPY8852  301347    D21B    51.00                     114.00             79.00
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biersaková Dagmar        KRL0051  232960    D10     95.00                     107.00            129.00
  2 Hanák Martin             KRL6701   51477    H40      8.00                      39.00             22.00
  3 Pova Ondřej              KRL9304  207825    H18    113.00                      74.00            119.00
  4 Vištejn Jiří             KRL9305  207839    H18    105.00                      70.00            107.00
  5 Šlajs Daniel             KRL9403   51475    H16    109.00                      26.00             36.00
  6 Hanáková Magda           KRL9651  416318    D14    117.00                      63.00             81.00
  7 Horký Aleš               KRL9701  232961    H14     98.00                     124.00              1.00
  8 Hanáková Lenka           KRL9951  232613    D12      3.00                      19.00             64.00
 
 
Startovka oddílu: KRN - TJ Loko Krnov                            
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zavřel Michal            KRN6804   52643    H21A    24.00                      70.00             86.00
  2 Zavřel Lukáš             KRN9701  425525    H14     78.00                     116.00             17.00
 
 
Startovka oddílu: KRP - SK KOURA Praha                           
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartoš Václav            KRP0101            H10    123.00                      83.00            105.00
  2 Bartošová Marie          KRP0451            HDR                                                       
  3 Bartoš Luděk             KRP6701  515060    H40     34.00                      59.00             58.00
  4 Bartošová Jana           KRP7051   51494    D35    128.00                      12.00             45.00
  5 Bartoš Vojtěch           KRP9802   51495    H12      6.00                     114.00              3.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - TJ Slovan Luhačovice                     
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valenta Jiří             LCE6301   51508    H35     26.00                      42.00             36.00
  2 Kukolová Alena           LCE6651  416075    D40     89.00                      79.00             33.00
  3 Bencúr Juraj             LCE7701  515096    H21E    79.00                      62.00             30.00
  4 Zicha Jiří               LCE7708   51609    H21A   136.00                      64.00            108.00
  5 Vlažný Jan               LCE8901   52707    H21A    70.00                     128.00             46.00
  6 Kukolová Šárka           LCE9251  416067    D18    132.00                      68.00             76.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gálus Igor               LDC7302  336784    H21B    84.00                      69.00             61.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lošťák Ondřej            LIT9901    8109    H12      0.00                     124.00             12.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Peťa            LLI0001   51203    H10    107.00                      81.00            109.00
  2 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65     54.00                      37.00            110.00
  3 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65    102.00                      27.00             39.00
  4 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H65     87.00                       9.00             81.00
  5 Peterka Josef            LLI4702   51204    H60     83.00                      16.00             78.00
  6 Melichar Jaromír	        LLI6301    8503    H45     45.00                     100.00            111.00
  7 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21A    28.00                      40.00             84.00
  8 Štičková Anna            LLI9651  253131    D16    138.00                      31.00            117.00
  9 Balcarová Barbora        LLI9751  434595    D14                                                 114.00
 10 Melichar Vojta           LLI9802   51207    H12      8.00                     120.00             36.00
 11 Krausová Hanička         LLI9853   51211    D12      9.00                      35.00             52.00
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šiková Renata            LPM       51484    D45     98.00                      22.00            147.00
  2 Šilhavý Miroslav         LPM5800   51153    H40     16.00                      45.00             34.00
  3 Šilhavá Jana             LPM5951   51152    D45    132.00                      44.00             62.00
  4 Kolovská Ilona           LPM6350  301706    D45    122.00                       4.00            122.00
  5 Doležalová Lucie         LPM6450  301707    P4                                                        
  6 Šoupová Jana             LPM6850  301705    P4                                                        
  7 Šoupa Karel              LPM6900  301709    H40     42.00                      75.00             76.00
  8 Suchý Petr               LPM7820  995848    H21A    42.00                      36.00             70.00
  9 Stehlík Petr             LPM7903  434586    H21B    98.00                      51.00             16.00
 10 Šilhavý Jakub            LPM8500   51151    H21B    54.00                      91.00            136.00
 11 Doležalová Zuzana        LPM9052  301714    P4                                                        
 12 Vonášek Adam             LPM9101  361978    H20    137.00                                             
 13 Kolovský František       LPM9202  887626    H18    101.00                      62.00            110.00
 14 Doležalová Anna          LPM9450  301711    P4                                                        
 15 Kuberková Lucie          LPM9451  236985    D18    130.00                      56.00             32.00
 16 Chvalová Věra            LPM9452  236994    D16    116.00                      15.00            121.00
 17 Šiková Barbora           LPM9650  361920    D14    131.00                      85.00            120.00
 18 Šiková Karolína          LPM9651  361960    D14    113.00                      55.00             96.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Katona Dušan             LPU                P2                                                        
  2 Svinčiak Milan           LPU                P2                                                        
  3 Sedlák Jan               LPU        4428 P  HDR                            P                 P        
  4 Sedlák Mikuláš           LPU      425550    H10L   100.00                      98.00             90.00
  5 Držková Berenika         LPU0151  425545    D10     91.00                     125.00            123.00
  6 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D60     91.00                      17.00             28.00
  7 Mrštík Václav            LPU5002    9215    H60     41.00                      38.00             62.00
  8 Klimpl Petr              LPU5401    9201    H55     35.00                      78.00             48.00
  9 Štěrba Pavel             LPU5408    9301    H50     29.00                      17.00             57.00
 10 Štěrbová Lenka           LPU5451    9302    D55     60.00                     127.00            109.00
 11 Klimplová Alena          LPU5551    9202    D55     82.00                     101.00            139.00
 12 Mrštíková Hana           LPU5552  232603    D50     20.00                      98.00             41.00
 13 Demlová Jitka            LPU6955    9656    D40     79.00                     109.00            105.00
 14 Vávra Jaroslav           LPU7308    9325    H21A   140.00                      22.00             94.00
 15 Držka Štěpán             LPU7604    9324    H21A    52.00                      78.00             60.00
 16 Švíglerová Pavla         LPU7658   51128    D21B    63.00                     108.00             43.00
 17 Držková Markéta          LPU7670            P4                                                        
 18 Lučan Vladimír           LPU7710  515170    H21E    91.00                      20.00             24.00
 19 Kárník Jan               LPU7811  920672    H21A    82.00                     136.00             28.00
 20 Kokaisl Tomáš            LPU7820  253360    H21B    50.00                      93.00            118.00
 21 Kokaislová Eva           LPU7956    9296    D21B    41.00                      92.00             99.00
 22 Lučanová Marta           LPU7957  515134    D21E    80.00                      93.00            124.00
 23 Klimplová Zuzana         LPU8151    9333    D21B    69.00                      78.00             27.00
 24 Štěrba Zbyněk            LPU8304  500288    H21E   109.00                      50.00             57.00
 25 Fukátko Petr             LPU8503    9317    H21B    94.00                     127.00             67.00
 26 Herman Jan               LPU8505    9307    H21A    32.00                      48.00              8.00
 27 Pavelková Kateřina       LPU8560  416265    D21C   117.00                      79.00            124.00
 28 Lenner Miroslav          LPU8605  253358    H21E    55.00                     110.00            114.00
 29 Kafka Miloš              LPU8608  886290    H21A   104.00                      96.00             80.00
 30 Fiala Petr               LPU8701  886272    H21E   133.00                     128.00            138.00
 31 Sůvová Barbora           LPU8751    9205    D21B    37.00                      84.00            119.00
 32 Hermanová Zuzana         LPU8752  515136    D21A    45.00                     115.00            101.00
 33 Mrštíková Květa          LPU8753  301629    D21B    83.00                     112.00             59.00
 34 Lennerová Hana           LPU8952    9278    D21B    73.00                     100.00            107.00
 35 Nádvorníková Tereza      LPU8953    9249    D21B    49.00                     124.00             83.00
 36 Kulhavá Šárka            LPU9357  219279    D18    134.00                      64.00             80.00
 37 Procházková Klára        LPU9451  940318    D18    120.00                      84.00             52.00
 38 Deml Tomáš               LPU9502  887928    H16    133.00                       4.00             51.00
 39 Kulhavá Eliška           LPU9657  301132    D14    101.00                      75.00             66.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lošťáková Sára           LTP0650  232536    HDR                                                       
  2 Eiselt Miloš             LTP5802   52917    H50     41.00                      53.00             47.00
  3 Hulha Karel              LTP6001   52927    H50     17.00                      27.00            107.00
  4 Bruner Luboš             LTP6501  420430    H40      0.00                      55.00             61.00
  5 Lošťáková Ivana          LTP7758  420434    D21B    53.00                     116.00            111.00
  6 Eiselt Jan               LTP8801   52916    H21B    72.00                     101.00             19.00
  7 Hulha Lukáš              LTP9405   52931    H16    125.00                      12.00             26.00
  8 Žaloudek Matěj           LTP9505  232917    H16    139.00                      36.00             96.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hindráková Martina       LTU        4409 P  P2                             P                 P        
  2 Kutáčková Stanislava     LTU4751  405955    D60    105.00                      15.00             46.00
  3 Rejmont Milan            LTU4801    9777    H60     45.00                       0.00             66.00
  4 Petrželová Alena         LTU6351  405972    D40    113.00                      75.00             41.00
  5 Hanušová Jitka           LTU6352    9609    P2                                                        
  6 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H45     15.00                      88.00             11.00
  7 Killar Marek             LTU6801  301646    H21B    88.00                      75.00            100.00
  8 Taclík Milan             LTU9601  416289    H14    106.00                     112.00             33.00
  9 Koderičová Tereza        LTU9651  301640    D14    115.00                      81.00            123.00
 10 Procházková Aneta        LTU9652   51442    D14    135.00                      53.00             99.00
 11 Sedláček Daniel          LTU9701  405973    H14     88.00                     134.00             61.00
 12 Vondráková Barbora       LTU9851  416282    D12     11.00                       5.00             28.00
 13 Sedláčková Tereza        LTU9852  425551    D12     35.00                      45.00             70.00
 14 Mačková Markéta          LTU9951  425561    D12     27.00                      23.00             55.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chotětický Václav        MAS5200    7886    H45     35.00                      64.00            103.00
  2 Pilař Karel              MAS5501    4455    H21A    90.00                      42.00             90.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimek Miroslav           MFP6302  416321    H45     39.00                      98.00             19.00
  2 Malay Jakub              MFP8601  361983    H21B    70.00                      53.00             28.00
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježková Regina           MKP6350   51660    D45     90.00                      42.00             87.00
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fišák Jan                MLA4401    7882    H65     72.00                      25.00             51.00
  2 Kunc Petr                MLA8801    7878    H21A   106.00                      98.00             24.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hák Petr                 NPA0301 2017685    H10L   108.00                     100.00             88.00
  2 Novák Karel              NPA5001    9686    H60     65.00                      44.00             94.00
  3 Nováková Jana            NPA5552    9690    D55     68.00                     105.00            130.00
  4 Hušková Eva              NPA5754    9692    D50     28.00                      96.00             32.00
  5 Háková Eva               NPA6951 2017684    D40     99.00                      93.00             49.00
  6 Novák Jiří               NPA7502    9693    H21E    97.00                       5.00             48.00
  7 Prášil Ondřej            NPA8402    9705    H21A    92.00                      72.00             76.00
  8 Šmidrkalová Monika       NPA9051    9711    D20     10.00                     121.00            116.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Folprechtova Julie       OKP        4410 P  HDR                            P                 P        
  2 Hroňková Bára            OKP        4411 P  HDR                            P                 P        
  3 Rázek Filip              OKP0100  443084    H10L                                                 92.00
  4 Štraitová Jolana         OKP0451            HDR                                                       
  5 Semík Luboš              OKP6204   52279    H45     27.00                      78.00             67.00
  6 Novák Libor              OKP6504   51680    H45     53.00                     108.00            131.00
  7 Nováková Irena           OKP6651  236111    D40     97.00                      97.00            145.00
  8 Semíková Iva             OKP6852  331717    D40    127.00                     113.00            113.00
  9 Štraitová Jitka          OKP7252   51672    D35                                20.00             15.00
 10 Folprechtová Kateřina    OKP7451  416221    D21B    75.00                      80.00             47.00
 11 Štrait Martin            OKP7602  410393    H21C   132.00                      99.00             70.00
 12 Nováková Kateřina        OKP9450  887935    D16    130.00                      21.00            109.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lisý Jan                 ONO4201  301501    H65     99.00                       7.00              9.00
 
 
Startovka oddílu: OOL - SK Haná orienteering                     
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Konečný Jiří             OOL6303  342524    H45     33.00                      50.00             99.00
  2 Jeřábek Petr             OOL6702  361946    P4                                                        
  3 Jeřábková Jana           OOL6954  361997    P4                                                        
 
 
Startovka oddílu: OOP - TJ Opava                                 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný Stanisl          OOP4800   52762    H60     67.00                       8.00             98.00
  2 Novotná Ludmila          OOP4850   52763    D60    111.00                       7.00             82.00
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientační sporty Nové Město n. M.    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bořil Petr               OSN6207    6607    H45     21.00                      66.00             39.00
  2 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D21E    71.00                     117.00            129.00
  3 Bořil Jan                OSN9700  232250    H14     96.00                     128.00              5.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydrová Zuzana           PEN0250            HDR                                                       
  2 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H45     25.00                     104.00             71.00
  3 Kořínek Zdeněk           PEN6201    7762    H45     49.00                      74.00            135.00
  4 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45    116.00                      20.00             82.00
  5 Vydra Ivan               PEN6600    8185    H40     28.00                      53.00             40.00
  6 Maxová Klára             PEN9750    4412 P  D14    123.00                  P   73.00         P  111.00
  7 Vydrová Anna             PEN9850    8180    D12     19.00                       1.00             73.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janovský Tomáš           PGP0101   51636    H10    129.00                      71.00             99.00
  2 Pokorná Linda            PGP0350   51637    HDR                                                       
  3 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D65     70.00                      49.00            137.00
  4 Suchý Karel              PGP4300   51640    H65     66.00                      13.00             15.00
  5 Suchá Bohuslava          PGP4450   51639    D65     62.00                      59.00            116.00
  6 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D65     52.00                      35.00            104.00
  7 Zelený Vladimír          PGP4800   51863    H60     91.00                      26.00            110.00
  8 Kotecký Roman            PGP4900  255567    H60     57.00                      52.00             50.00
  9 Sysel Zdeněk             PGP5200   52107    H45     57.00                     110.00            127.00
 10 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D55     48.00                     117.00            124.00
 11 Syslová Drahomíra        PGP5650   52108    D45    124.00                      24.00             92.00
 12 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D50     16.00                     128.00             74.00
 13 Slavík Viktor            PGP6300   51276    H45     59.00                      80.00             63.00
 14 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21E    46.00                      95.00            111.00
 15 Slavíková Kateřina       PGP6650   51275    D40    107.00                      61.00            101.00
 16 Pavlů Veronika           PGP6950  232198    D35    130.00                      26.00             20.00
 17 Pokorná Magdalena        PGP7562   51638    D21A    19.00                     103.00             57.00
 18 Matějů Luboš             PGP7601  995838    H21E    88.00                       8.00            141.00
 19 Darmovzalová Lenka       PGP7951  336740    D21E    44.00                     126.00            144.00
 20 Voráček Michal           PGP8009    8009    H21A    96.00                      28.00            110.00
 21 Laciga Radek             PGP8202  515441    H21A    38.00                      66.00             14.00
 22 Tichovská Hana           PGP8251   51688    D21E    92.00                     102.00            114.00
 23 Hora Vojtěch             PGP8301    8301    H21E    31.00                      41.00             27.00
 24 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21A   122.00                      90.00             48.00
 25 Procházka Jan            PGP8407  515110    H21E    22.00                      83.00             15.00
 26 Flašar Jan               PGP8610  887941    H21E   112.00                      23.00             78.00
 27 Tichovská Martina        PGP8658  920677    D21E    68.00                      84.00             79.00
 28 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21E    73.00                     134.00             51.00
 29 Pavlů Ondřej             PGP8904  232039    H21A    60.00                     130.00             72.00
 30 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D20      0.00                     123.00            106.00
 31 Landovský Tomáš          PGP9103  515081    H21E   103.00                      68.00             99.00
 32 Kotecký Daniel           PGP9500  255566    H16    101.00                      32.00             41.00
 33 Pavlů Kateřina           PGP9554  232017    D16    118.00                      19.00                  
 34 Janovská Kateřina        PGP9850  246900    D12      1.00                      21.00             37.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Háp Matěj                PHK     2017670    HDR                                                       
  2 Samek  Tomáš             PHK0001  410789    H10    113.00                      93.00             85.00
  3 Hápová Petra             PHK0051    9368    D10     73.00                     109.00            113.00
  4 Weberová  Adéla          PHK0155  207832    D10     87.00                     135.00            139.00
  5 Weber Adam               PHK0401  426327    HDR                                                       
  6 Vykysalý  František      PHK3002    9455    H70     56.00                      37.00             20.00
  7 Novotný  Petr            PHK3802    9422    H70     70.00                      47.00             59.00
  8 Weber  Petr              PHK3901    9460    H70     80.00                      63.00             44.00
  9 Novotná  Marie           PHK3951    9421    D65     46.00                      33.00            125.00
 10 Jiran Václav             PHK4701  301692    H60     49.00                      36.00             46.00
 11 Jiranová Alena           PHK5351    9371    D55     46.00                     103.00            121.00
 12 Rybářová  Lenka          PHK5551    9405    D50     22.00                     120.00             80.00
 13 Běhounová  Jiřina        PHK5651    9401    D50     36.00                      94.00             68.00
 14 Běhoun  Pavel            PHK5701    9400    H50     35.00                      55.00             62.00
 15 Štěpán Pavel             PHK5901    9403    H50     45.00                      49.00            102.00
 16 Panchártková  Jitka      PHK5951    9429    D50      4.00                     106.00             47.00
 17 Hlaváček  Lubomír        PHK6401    9369    H45     43.00                      44.00             83.00
 18 Novotný  Milan           PHK6502    9424    H35     14.00                      56.00             90.00
 19 Kavalír  Karel           PHK6503    9378    H35      8.00                      60.00             72.00
 20 Kubátová Iva             PHK6552    9387    D45    118.00                      32.00             57.00
 21 Novotná  Petra           PHK6651    4146    D21A    29.00                      89.00             65.00
 22 Růžička  Ivan            PHK6702  336760    H40      6.00                      79.00              7.00
 23 Weberová  Zuzana         PHK6961    9462    D40     81.00                      95.00             61.00
 24 Háp Pavel                PHK7101    9395    P4                                                        
 25 Mašata Roman             PHK7107  515050    H21A   120.00                      56.00             74.00
 26 Růžičková  Kamila        PHK7153  336724    D35    138.00                      10.00             75.00
 27 Samek  Petr              PHK7302    9430    H35      4.00                      44.00             54.00
 28 Novotný Radek            PHK7402   52211    H35     24.00                      66.00             24.00
 29 Samková  Renáta          PHK7456    9431    D21B    91.00                     132.00            131.00
 30 Kadeřávek  Petr          PHK7605    9399    H21A    58.00                      24.00            118.00
 31 Jiran  Jan               PHK7701   53164    H21A    36.00                     114.00             16.00
 32 Vítek  Tomáš             PHK7702    9526    H21A    94.00                      88.00             54.00
 33 Losman Petr              PHK7901  515420    H21E   130.00                     122.00             60.00
 34 Potůček Michal           PHK7903            H21B    96.00                     121.00            148.00
 35 Topinková Monika         PHK8051  515494    D21E    56.00                      72.00             89.00
 36 Melounková  Lucie        PHK8054    9416    D21A    59.00                     125.00            125.00
 37 Novotný Tomáš            PHK8101    9410    H21B    52.00                      85.00             82.00
 38 Novotná Martina          PHK8255  416264    P4                                                        
 39 Lamichová  Kateřina      PHK8359    9824    D21B    59.00                      96.00             67.00
 40 Panchártek  Jan          PHK8802  553446    H21E    64.00                      56.00            117.00
 41 Štěpán Pavel             PHK9201    9449    H18     99.00                      60.00             98.00
 42 Novotná  Markéta         PHK9451  553443    D18    110.00                      82.00             40.00
 43 Růžička Karel            PHK9502  339560    H16    105.00                      18.00             66.00
 44 Háp Ondřej               PHK9702  336739    H14     80.00                     104.00             69.00
 45 Růžička Adam             PHK9704  339544    H14     92.00                     132.00             41.00
 46 Novotná  Klára           PHK9751  410790    D14    133.00                      59.00            108.00
 47 Samková  Kateřina        PHK9752    9467    D14    121.00                      83.00             87.00
 48 Kavalírová  Jůlie        PHK9753  207804    D14    111.00                      51.00            117.00
 49 Kavalír  Jáchym          PHK9901    9830    H12      2.00                      98.00              0.00
 
 
Startovka oddílu: PTE - Sokol Ptení                              
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vítková Lucie            PTE9474    8849    D16    124.00                      17.00             85.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimková Markéta          PVP7751  416325    D21C   129.00                      69.00            112.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou                     
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H60     61.00                      46.00            102.00
  2 Kříž Ondřej              PZR8001   49811    H21B    36.00                      61.00             34.00
 
 
Startovka oddílu: RAD - TJ Sokol Radslavice                      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zobaník Michal           RAD9901   49440    H12     20.00                     118.00             39.00
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šesták Jakub             RBK9001  301284    H21A    54.00                      12.00             56.00
  2 Blažková Kateřina        RBK9350   53161    D18    124.00                      60.00             84.00
  3 Hegerová Petra           RBK9355  219245    D18    138.00                      70.00             44.00
  4 Šestáková Petra          RBK9357  219249    D18    116.00                      80.00             64.00
 
 
Startovka oddílu: ROZ - Orientační klub TOM Roztoky              
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voltrová Svatava         ROZ6150  438643    D45    114.00                      36.00                  
  2 Brodská Adéla            ROZ9450  207855    D16    132.00                      33.00             89.00
  3 Voltrová Hana            ROZ9752  438639    D14    109.00                      49.00                  
  4 Jíra Tomáš               ROZ9800  207856    H14                               122.00                  
  5 Voltrová Alena           ROZ9951  438638    D12     33.00                      27.00                  
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Urban Jan                SBK7537 1919191    H21B   104.00                      99.00             76.00
  2 Kasal Vít                SBK7540  889688    H21B    86.00                     137.00            133.00
  3 Vacková Jana             SBK  79     130    P4                                                        
  4 Csakvaryová Lenka        SBK8383  920679    D21B    85.00                     134.00            135.00
  5 Čábelková Jana           SBK8453  500884    D21B    57.00                      98.00             71.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H65     93.00                       5.00             21.00
  2 Lohrová Jarmila          SCP4650  219220    D60     99.00                      19.00             76.00
  3 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H60     71.00                      32.00            106.00
  4 Kavka Jiří               SCP5912  301147    H21B    64.00                     119.00             43.00
  5 Hošek Ladislav           SCP6001   52115    H50     13.00                      39.00             92.00
  6 Kavková Dana             SCP6150  301143    D40    123.00                     103.00             45.00
  7 Veljačik Pavel           SCP6200  336735    H45     47.00                      92.00             27.00
  8 Veljačíková Markéta      SCP6451  336720    D45    112.00                      46.00            132.00
  9 Lohrová Hana             SCP6550   51556    D45    134.00                      16.00             97.00
 10 Lohr Ivo                 SCP6801  442853    H40     26.00                      69.00             19.00
 11 Bašus Petr               SCP7400  416199    H21A   130.00                      26.00             10.00
 12 Khel Richard             SCP7500  416140    H21B    76.00                     125.00            145.00
 13 Šístek Daniel            SCP7507   51566    H21B    92.00                     105.00             52.00
 14 Hojná Silvie             SCP7950   51554    D21A    13.00                     131.00            137.00
 15 Dubec Pavel              SCP8003   51561    H21B    42.00                      71.00            106.00
 16 Kovář Miroslav           SCP8103  232330    H21E    52.00                      92.00             33.00
 17 Košárková Iva            SCP8152   51568    D21E    59.00                     123.00             49.00
 18 Cigošová Petra           SCP8656   53159    D21A    69.00                      91.00            129.00
 19 Veljačik Michal          SCP9500   49889    H16    113.00                       2.00             56.00
 20 Veljačiková Hana         SCP9750  336785    D14     97.00                      71.00            102.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchá Simona             SHK0351    4145    HDR                                                       
  2 Fejlek Vojtěch           SHK5202    9104    H55     61.00                      84.00             96.00
  3 Filip Aleš               SHK5501    9109    H55     27.00                      66.00             44.00
  4 Filipová Dagmar          SHK5651    9111    D50     24.00                     134.00             50.00
  5 Šabatková Zdena          SHK5652    9112    D50     40.00                     104.00             71.00
  6 Gazdačko Milan           SHK5702  410797    H50     33.00                      37.00             27.00
  7 Gazdačková Jana          SHK5851    9117    D50      6.00                     118.00             86.00
  8 Jedlička Michal          SHK7309  500878    H21E    25.00                      71.00             21.00
  9 Hepner David             SHK7601 1008172    H21E   121.00                     116.00            108.00
 10 Paclík Roman             SHK7801    9137    H21E    76.00                      89.00             45.00
 11 Suchá Eva                SHK7851    9192    D21B    79.00                      94.00            139.00
 12 Weiner Jakub             SHK7911    9140    H21E    40.00                      38.00            132.00
 13 Fejlková Martina         SHK8152    9142    D21E    83.00                      90.00             74.00
 14 Komanec Václav           SHK8406  995807    H21E   100.00                      14.00             81.00
 15 Stulíková  Barbora       SHK8552    9161    D21B    55.00                     126.00             75.00
 16 Teplá Tereza             SHK8851    9186    D21A    55.00                      77.00             49.00
 17 Petrželová Tereza        SHK8952  515140    D21E    38.00                     108.00            109.00
 18 Mechlová Lenka           SHK9051  515425    D21E    62.00                     138.00            139.00
 19 Chmelařová Michaela      SHK9151  995830    D20      6.00                     129.00            136.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Břeň Daniel              SJC0102    4294    H10    105.00                      85.00             91.00
  2 Vejražková Rozárka       SJC0151    4288    D10     75.00                     123.00            117.00
  3 Havlík Jaroslav          SJC3601  888630    H70     74.00                      51.00             47.00
  4 Bílek Vratislav          SJC4801    9948    H60     53.00                      40.00             82.00
  5 Beneš Josef              SJC5801    9907    H50     15.00                      25.00            112.00
  6 Řehák Pavel              SJC6001    9916    H50     39.00                      51.00             52.00
  7 Benešová Iva             SJC6151    9908    D45    104.00                       8.00             67.00
  8 Zlámalová Zdena          SJC7253    4744    D35    126.00                      38.00             65.00
  9 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21A   108.00                      14.00             32.00
 10 Musil Pavel              SJC7705  995817    H21B   106.00                     107.00             49.00
 11 Šmíd Ivo                 SJC7707            H21B    90.00                     129.00            103.00
 12 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D21B    43.00                     104.00             51.00
 13 Rudolfova Jana           SJC7752    8524    D21C   123.00                      87.00            144.00
 14 Posoldová Eva            SJC7957    9979    D21C   137.00                      75.00            120.00
 15 Kazda Jiří               SJC8006    4298    H21B    40.00                      73.00            127.00
 16 Horálková Iva            SJC8256   51788    D21B    95.00                     120.00            147.00
 17 Mrázková Romana          SJC8351  500556    D21A     9.00                     119.00            113.00
 18 Ondřejová Dita           SJC8559    9915    D21B    89.00                      82.00             95.00
 19 Henych Martin            SJC8601  886514    H21E   118.00                      32.00             42.00
 20 Holas Štěpán             SJC8702    4286    H21E    34.00                      80.00            135.00
 21 Beneš Jan                SJC8703  886513    H21E    82.00                     137.00             96.00
 22 Šmejc Jakub              SJC9401    9983    H16    127.00                       0.00             76.00
 23 Šmejcová Anna            SJC9552    9929    D16    120.00                      35.00            105.00
 24 Štál Jan                 SJC9601    9996    H14    110.00                     120.00             13.00
 25 Zlámal David             SJC9603    4239    H14     84.00                     108.00             57.00
 26 Zikmund Zdeněk           SJC9703    4743    H14    102.00                     138.00             45.00
 27 Doležal Vít              SJC9802    4742    H12     36.00                     110.00             21.00
 28 Břeň Lukáš               SJC9805    4290    H12     24.00                     130.00             54.00
 29 Zlámalová Nikola         SJC9951    4297    D12      7.00                       9.00             25.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rachůnek Stanislav       SJI0602     125    HDR                                                       
  2 Boudný Zdeněk            SJI3709   52180    H70     64.00                      49.00             17.00
  3 Boudná Jaroslava         SJI4275  301240    D65     64.00                      47.00            128.00
  4 Rachůnek Stanislav       SJI6801  219258    H40     36.00                      43.00             67.00
 
 
Startovka oddílu: SJP - Slavoj Praha                             
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mack Zdeněk              SJP2700   49622    H70     82.00                      41.00             50.00
  2 Bláha Svatopluk          SJP3501    8797    H70     62.00                      61.00             26.00
  3 Bláhová Blanka           SJP3651   51148    D65     48.00                      55.00            131.00
  4 Hlavatý Karel            SJP4200   53507    H65     90.00                       1.00             57.00
 
 
Startovka oddílu: SKM - KOB Směr Kroměříž                        
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pěček Dominik            SKM0401   53817    HDR                                                       
  2 Pěček Vitězslav          SKM7104   52199    H35      2.00                      64.00             60.00
  3 Stachoň Zdeněk           SKM8014  509050    H21B    80.00                     111.00             25.00
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Svatava         SKV5351   51135    D55     52.00                      91.00             94.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Jaroslav          SLA6802  336737    H40     38.00                      63.00              4.00
  2 Kašparová Irena          SLA6852  336731    D40     85.00                      73.00             73.00
  3 Kašpar František         SLA9800  336766    H12      4.00                     100.00              6.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                          
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zmeková Míla             SLP4451   51612    D65     50.00                      45.00             98.00
  2 Klofáčová Romana         SLP6951   51364    D35    114.00                      24.00             40.00
  3 Koppová Ingrid           SLP7960   52166    D21A    61.00                      97.00             69.00
  4 Fišer Jiří               SLP8503   51287    H21E    49.00                      98.00             87.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jonas a Jana Knaup       SMB        7709    HDR                                                       
  2 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D45    106.00                       0.00            112.00
  3 Knaup Jan                SMB7702  771101    H21B    28.00                      77.00             40.00
  4 Knaupová Ivana           SMB7852  780209    D21A    23.00                     111.00             41.00
  5 Kvapilová Lenka          SMB8151    7707    D21B    33.00                     136.00             39.00
  6 Pološčuková Lucie        SMB9001   49977    D20     12.00                     125.00            141.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zaoral Petr              SMR7903  232631    H21B   108.00                      59.00             58.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Doucha Martin            SNA0501    9636    HDR                                                       
  2 Sokolář Zdeněk           SNA4501    9610    H65     81.00                      17.00             69.00
  3 Rufferová Iva            SNA5052    9620    D60     97.00                      23.00             88.00
  4 Langrová Eva             SNA5351    9612    D55     50.00                     111.00            136.00
  5 Langr Stanislav          SNA5403    9633    H55     49.00                      50.00             32.00
  6 Mikysková Hana           SNA5651    7225    D50      0.00                     100.00             65.00
  7 Zákravský Zdeněk         SNA5702  232953    H50      5.00                      21.00             17.00
  8 Vondráčková Zdeňka       SNA6251    9608    D45    100.00                       6.00             77.00
  9 Krunková Bohuslava       SNA7053  416262    D40     93.00                     107.00             53.00
 10 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21A    26.00                     134.00            116.00
 11 Macek Martin             SNA7106    9390    H21A    78.00                     118.00             30.00
 12 Douchová Jaroslava       SNA7155    9606    D35    136.00                      14.00              5.00
 13 Slavík Pavel             SNA7349    9630    H21A                               44.00                  
 14 Nývlt Petr               SNA8004    9623    H21B    62.00                      65.00            112.00
 15 Nývlt Martin             SNA8206    9622    H21A   116.00                      16.00             96.00
 16 Pýcha Lukáš              SNA8402    9617    H21A   100.00                      74.00             82.00
 
 
Startovka oddílu: SOP - OOB TJ Slezan Opava                      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchánek Dušan           SOP      361977    HDR                                                       
  2 Suchánková Libuše        SOP4851    8722    D60    103.00                       9.00             34.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Filipová Tereza          SRK0050  425566    D10     83.00                     131.00            137.00
  2 Kosová Tereza            SRK0151    9471    D10L    84.00                     108.00            118.00
  3 Filipová Lucie           SRK0351            HDR                                                       
  4 Ehlová Iva               SRK3951    9539    D65     60.00                      31.00            119.00
  5 Vítek Zdeněk             SRK4701    9799    H60     85.00                      48.00             70.00
  6 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H60     69.00                      34.00            118.00
  7 Stárek Jiří              SRK5002    9818    H60     89.00                      12.00             42.00
  8 Pohl Zdeněk              SRK5301    9533    H55     15.00                      52.00             12.00
  9 Kulhavý Josef            SRK5701  416300    H50      9.00                      43.00             82.00
 10 Kulhavá Jarmila          SRK6751  219278    D40    137.00                      83.00            109.00
 11 Kosová Michaela          SRK6752  438611    D40    109.00                     115.00             93.00
 12 Kos Michal               SRK6802  434581    H40     24.00                      65.00             31.00
 13 Filip Libor              SRK7101    9500    H35     22.00                      40.00             30.00
 14 Filipová Ivana           SRK7373    9501    D35    122.00                      30.00             25.00
 15 Potštejnský Jan          SRK7807    9525    H21A                              138.00                  
 16 Klícha Martin            SRK8801    9510    H21A   112.00                      68.00             40.00
 17 Heřman Ondřej            SRK9503    9814    H16    121.00                      30.00             71.00
 18 Petrasová Zuzana         SRK9653  405999    D14    129.00                      47.00             78.00
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zatloukalová Romana      SSU        4413 P  HDR                            P                 P        
  2 Zatloukalová Hana        SSU0158  420422    HDR                                                       
  3 Králová Zdenka           SSU6091   52553    D45    136.00                      10.00             42.00
  4 Klíchová Jana            SSU8151    9480    D21A    53.00                      73.00              9.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubec Pavel              STB6601   49985    H21C   116.00                     101.00            120.00
  2 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    D12     31.00                       7.00             31.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šedivá Petra             STH7751  253377    D21B    67.00                     118.00            103.00
  2 Šedivý Josef             STH8001  253376    H21C   124.00                     113.00             75.00
  3 Uvizlová Radka           STH8451    9081    D21C   121.00                      73.00            100.00
  4 Chloupek Adam            STH9302  995849    H21B    34.00                      57.00             88.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Makovský Jakub           TAP8511  515475    H21E   106.00                      11.00             75.00
  2 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21A   138.00                      60.00             44.00
  3 Beneš Filip              TAP8701  232187    H21B   112.00                     123.00             73.00
  4 Hodek Michal             TAP8808  515433    H21A    72.00                     120.00            106.00
  5 Gabrovská Lucie          TAP8854  232189    D21A    63.00                     129.00            149.00
  6 Černý Martin             TAP8902  887637    H21B    60.00                      87.00            130.00
  7 Zamazalová Kateřina      TAP9053  416010    D21A    35.00                      95.00             77.00
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Liščinská Eva            TBM4451   49660    D65     58.00                      39.00            134.00
  2 Procházka Jan            TBM4907  320135    H60     51.00                      20.00             14.00
  3 Cigošová Anna            TBM5253  410192    D55     56.00                     123.00            145.00
  4 Procházková Helena       TBM5351  301247    D55     78.00                      97.00            115.00
  5 Šebesta Vlastislav       TBM5807  410327    H50      1.00                      31.00             72.00
  6 Nykodým Petr             TBM6307   53263    H45     17.00                      54.00             95.00
  7 Nykodýmová Monika        TBM6870  232038    D40    101.00                      91.00             37.00
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                              
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D40    119.00                      77.00             29.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zappe Nicholas           TJN0003    4415 P  H10    119.00                  P   87.00         P  111.00
  2 Heinl Ondřej             TJN0100    4416 P  H10    111.00                  P   97.00         P   87.00
  3 Pašek Petr               TJN0101    4417 P  H10L   110.00                  P   92.00         P  102.00
  4 Baloghová Lidunka        TJN0150    4418 P  D10L    86.00                  P  120.00         P  110.00
  5 Rýdlová Adéla            TJN0151    4419 P  D10     77.00                  P  129.00         P  121.00
  6 Rýdlová Magdaléna        TJN0251    4420 P  D10L    82.00                  P  112.00         P  116.00
  7 Pašek Jakub              TJN0301    4421 P  H10L   104.00                  P  102.00         P   96.00
  8 Vitebský Lukáš           TJN0302    4423 P  H10L   120.00                  P   84.00         P   86.00
  9 Vitebská Eliška          TJN0350    4424 P  D10L    92.00                  P  116.00         P  120.00
 10 Petrželka Pavel          TJN3800   52900    H70     60.00                      59.00             29.00
 11 Picek Jan                TJN4000  434577    H70     78.00                      39.00             53.00
 12 Lukavec Miloslav         TJN4901    8258    H60     63.00                      14.00             74.00
 13 Böhm Karel               TJN5101  416833    H50     19.00                      23.00             42.00
 14 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D55     54.00                      99.00            112.00
 15 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D55     76.00                     125.00            142.00
 16 Horák Petr               TJN5602    8262    H50     43.00                      47.00             97.00
 17 Zuzánek Zdeněk           TJN5901 1302798    H35      6.00                      48.00             42.00
 18 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D40    129.00                      87.00             81.00
 19 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D45    120.00                      34.00             52.00
 20 Pustai Josef             TJN6300  232643    H40     20.00                      73.00             73.00
 21 Schindler Jiří           TJN6301  416828    H40     12.00                      41.00             25.00
 22 Hostaš Petr              TJN6601  416829    H40     30.00                      37.00             16.00
 23 Posselt Martin           TJN6802  232256    H40      2.00                      61.00             64.00
 24 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D40     87.00                      65.00            133.00
 25 Pustaiová Romana         TJN6851  434578    D40    115.00                     121.00            121.00
 26 Picková Helena           TJN6952  416843    D40                                                  57.00
 27 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H40     46.00                      57.00             46.00
 28 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D35    134.00                      22.00             10.00
 29 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21B    26.00                      63.00             85.00
 30 Fólová Martina           TJN8853  416834    D21A    49.00                     107.00             85.00
 31 Kobr Tomáš               TJN8901  416837    H21A   114.00                      32.00             20.00
 32 Hostaš Petr              TJN9001  416830    H21A    84.00                     112.00            100.00
 33 Picek Jan                TJN9101  416840    H21A    44.00                      82.00             66.00
 34 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D18    126.00                      78.00             88.00
 35 Pustai David             TJN9301  232645    H18    111.00                      72.00            101.00
 36 Pařízková Anežka         TJN9350  416845    D18    122.00                      62.00             68.00
 37 Žuchová Nikola           TJN9352  232503    D18    136.00                      58.00             36.00
 38 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D18    112.00                      72.00             56.00
 39 Posselt Martin           TJN9501  232512    H16    119.00                      22.00             86.00
 40 Picek Štěpán             TJN9601  232509    H14                                                  21.00
Půjčeno čipů:9
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tahotný Urban            TJP3701   53523    H65     84.00                      15.00             75.00
  2 Ryšavý Vít               TJP4700   51332    H60     77.00                       4.00             58.00
  3 Ryšavá Lubomíra          TJP4750   53540    D60     89.00                      13.00             70.00
  4 Peterka František        TJP4900    8861    H55     53.00                      64.00              0.00
  5 Bazika Miroslav          TJP6401  434809    H45                                86.00                  
  6 Baziková Lucie           TJP6451  434807    D45                                 2.00                  
  7 Baziková Justýna         TJP9851  434811    D12                                33.00                  
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nešpor Jiří              TTR0502   52248    HDR                                                       
  2 Orálek Miroslav          TTR5201   52252    H55     39.00                      60.00             56.00
  3 Orálková Libuše          TTR5351   52253    D55     66.00                     113.00            133.00
  4 Nešpor Jan               TTR6101  995847    H45     65.00                      84.00             31.00
  5 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D21B    77.00                      90.00             63.00
  6 Dvořáček Jiří            TTR7502   52250    H21A   134.00                     132.00            120.00
  7 Dvořáčková Jana          TTR7852   52230    D21B    31.00                      74.00             23.00
  8 Věžník Roman             TTR7901   52246    H21C   114.00                     105.00            115.00
  9 Kříž Lukáš               TTR8201  515159    H21A    66.00                     110.00             38.00
 10 Ratkovská Lenka          TTR8551  515158    D21A    43.00                      87.00             33.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanuš Miroslav           TUR        4427 P  HDR                            P                 P        
  2 Linková Lucie            TUR0251    4429 P  D10L    88.00                  P  110.00         P  112.00
  3 Wolf Filip               TUR9701  995840    H14    108.00                     136.00             65.00
  4 Hanuš  Tomáš             TUR9702            H14     90.00                     114.00             37.00
  5 Linková Alena            TUR9751   51537    D14    125.00                      69.00             69.00
  6 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    D12     15.00                      13.00             67.00
  7 Schmidtová Tereza        TUR9854    4430 P  D12     39.00                  P   39.00         P   40.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šritr Martin             TUV                P4                                                        
  2 Šritrová Lenka           TUV0252            D10     79.00                     113.00            115.00
  3 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H60     59.00                       2.00             86.00
  4 Folprecht Eduard         TUV7301    9056    H21B    48.00                      89.00             64.00
  5 Kvapil Petr              TUV7402    8322    H21B   110.00                      49.00            142.00
  6 Horák Patrik             TUV9501  411609    H16    115.00                      10.00             16.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínek Vít              TZL5102  219271    H55     47.00                      58.00             76.00
  2 Horynová Eva             TZL5254    8930    D55     72.00                     115.00            100.00
  3 Jelínková Dagmar         TZL5757  207823    D50     26.00                     126.00             77.00
  4 Dovrtěl Bohumil          TZL5947    8581    P2                                                        
  5 Dovrtělová Lenka         TZL6299    8582    P2                                                        
  6 Šidla Jan                TZL6808   53367    H21A                              108.00                  
  7 Vintr Radek              TZL7701   52222    H21C   136.00                     115.00            140.00
  8 Skoba Ondřej             TZL7732  416055    H21C   140.00                     111.00            100.00
  9 Svoboda Petr             TZL7937   53337    H21C   128.00                     123.00            125.00
 10 Novotný Jiří             TZL8001  515192    H21B    56.00                     135.00             70.00
 11 Slováček Tomáš           TZL8002   52212    H21A    74.00                      54.00             36.00
 12 Svoboda Michal           TZL8105   53336    H21C   120.00                      97.00             80.00
 13 Slováčková Věra          TZL8181   53339    P4                                                        
 14 Krejčík Jiří             TZL8301    8931    H21E    10.00                      29.00              9.00
 15 Dovrtěl Tomáš            TZL8449   53338    P2                                                        
 16 Krejčíková Barbora       TZL8551   52209    D21A    21.00                     121.00             81.00
 17 Dovrtělová Gabriela      TZL8591   53340    P2                                                        
 18 Navrátilová Silvie       TZL8592    8878    P4                                                        
 19 Polášek Jan              TZL8601   52340    H21B   100.00                      97.00            124.00
 20 Přibyl Broněk            TZL8603   53362    H21E    85.00                      77.00             93.00
 21 Rapantová Ester          TZL8793    8583    P2                                                        
 22 Polášková Tereza         TZL8851   53324    D21B    47.00                     110.00             31.00
 23 Melichárková Kristýna    TZL8888    8584    P2                                                        
 24 Nečas Jiří               TZL9101   53317    H21E   124.00                     125.00             39.00
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK Univerzity Palackého Olomouc          
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábková Zuzana         UOL9453  361903    D16    122.00                      37.00            113.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomáš             UVP3700    7930    H65     75.00                      21.00             27.00
  2 Kohoutová Jitřenka       UVP4850   51265    D60    107.00                       5.00             22.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kula Jiří                VAM6102   51465    H45      9.00                      82.00             43.00
  2 Kulová Jana              VAM6551  416317    P2                                                        
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK MZLU Brno                            
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bauer Emil               VBM4410   49651    H60     47.00                      10.00             22.00
  2 Pulec Pavel              VBM6201  515090    H45     29.00                      76.00            139.00
  3 Jordanov Nikolaj         VBM6501  410321    H45     55.00                     106.00             75.00
  4 Mazal Zdeněk             VBM8103  553285    H21E    70.00                      35.00             12.00
  5 Kozumplik Aleš           VBM8403   49841    H21B    82.00                     113.00             91.00
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Teringl Radek            VCB6502    8044    H40     48.00                      31.00             13.00
  2 Teringlová Martina       VCB7851   52113    D21B    61.00                     122.00            127.00
 
 
Startovka oddílu: VIC - OB Vizovice                              
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Starosta Pavel           VIC7938  515037    H21A                               10.00                  
 
 
Startovka oddílu: VIP - SK VIPrahlo                              
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Brettl Filip             VIP      246850    HDR                                                       
  2 Brettlová Marta          VIP7557   51699    D21B    87.00                     128.00            143.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H60     43.00                      24.00             90.00
  2 Drobník Ivan             VLI5601    9902    H50      7.00                      35.00              7.00
  3 Henych Petr              VLI6001  515132    H21A    88.00                      34.00             64.00
  4 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21A    37.00                      99.00             73.00
  5 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H21B    44.00                     115.00            115.00
  6 Škapová Kamila           VLI6350   49959    D45     96.00                      38.00             37.00
  7 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35    132.00                      18.00             55.00
  8 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21A    48.00                     122.00             98.00
  9 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21A   124.00                      84.00             18.00
 10 Matějů Michal            VLI7702  887154    H21E   115.00                      47.00            129.00
 11 Heczková Bohdana         VLI7750    7752    D21E    53.00                     135.00             84.00
 12 Matějů Kateřina          VLI8054  336783    D21A    65.00                     135.00            141.00
 13 Škoda Jakub              VLI8800 1302790    H21E    58.00                     107.00             69.00
 14 Poloprutská Markéta      VLI9251 2020750    D18    128.00                      66.00             72.00
 15 Poloprutská Klára        VLI9750   49954    D14    127.00                      65.00             75.00
 16 Doubková Petra           VLI9853  426323    D12     37.00                      43.00             46.00
 17 Poloprutská Lucie        VLI9950   49951    D12     13.00                      17.00             79.00
 
 
Startovka oddílu: VOV - VSK VŠB TU Ostrava                       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlachová Renata          VOV4450    8882    D60     95.00                       1.00             52.00
  2 Tesař Jiří               VOV6702  352349    H40     40.00                      51.00             43.00
  3 Tesařová Bohumila        VOV6957  352350    D40    121.00                      63.00            129.00
  4 Tesařová Marcela         VOV9450  515074    D16    126.00                      27.00             97.00
  5 Tesařová Jana            VOV9751  232620    D14    103.00                      79.00             84.00
  6 Tesař Vojtěch            VOV9900  331752    H12     12.00                      94.00              9.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richtr Lukáš             VPM0204  331267    H10                                                  95.00
  2 Richtrová Kamila         VPM0451  331467    HDR                                                       
  3 Richtr Aleš              VPM6601   51686    H40                                                  52.00
  4 Richtrová Lucie          VPM7451   51687    D35                                                  35.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Waněk Hubert             VRL        4425 P  HDR                            P                 P        
  2 Kubát Tomáš              VRL0001  339555    H10    135.00                      79.00             97.00
  3 Tryzna Matěj             VRL0004  436943    H10    115.00                      99.00            115.00
  4 Stará Tereza             VRL0051  426374    D10     85.00                     115.00            131.00
  5 Pilná Bára               VRL0052  426376    D10     99.00                     133.00            141.00
  6 Pilná Natálie            VRL0351    4426 P  HDR                            P                 P        
  7 Fikar Šimon              VRL0601  438037    HDR                                                       
  8 Nýdrlová Eva             VRL5451    8954    D55     64.00                     119.00             97.00
  9 Vlachová Hana            VRL6251    8962    D40     91.00                     101.00             25.00
 10 Starý Pavel              VRL6301    9005    H45      1.00                      60.00             87.00
 11 Kubát Miroslav           VRL6701    8977    H40     18.00                      47.00             79.00
 12 Tryzna Pavel             VRL6801 2019219    H40     44.00                      77.00             37.00
 13 Kubátová Dana            VRL6851    8968    D21C   139.00                      89.00            116.00
 14 Fikar Aleš               VRL7101 2011832    H35     12.00                      46.00             18.00
 15 Waňková Dita             VRL7151  331619    D21C   133.00                      71.00            108.00
 16 Štregl Petr              VRL7303 2017676    H21A    68.00                     102.00            112.00
 17 Hlaváčová Lucie          VRL7353    8966    D21C   119.00                      77.00            136.00
 18 Wohanka Pavel            VRL7501 2300842    H21A   132.00                      52.00             50.00
 19 Štreglová Andrea         VRL7552  206478    D35    116.00                      28.00             30.00
 20 Fikar Stránská Linda     VRL7651 2011837    D21C   125.00                      85.00            132.00
 21 Kubátová Zuzana          VRL9151  515421    D21A    11.00                     113.00             53.00
 22 Waněk Adam               VRL9501 1602634    H16    103.00                      34.00             11.00
 23 Tryznová Lucie           VRL9751  436944    D14    105.00                      67.00             93.00
 24 Starý Ondra              VRL9802  425562    H12     14.00                     116.00             42.00
 25 Waňková Martina          VRL9951  425555    D12     23.00                      31.00             34.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21E    77.00                      81.00             39.00
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomeš Petr               ZBM7531  896967    H21A    80.00                      76.00             92.00
  2 Pátek Richard            ZBM7609  976000    H21B    68.00                     117.00             37.00
  3 Jelínek Petr             ZBM7801    8100    H21A   102.00                     126.00             78.00
  4 Otrusina Jiří            ZBM8201 1602629    H21A    50.00                      46.00             26.00
  5 Liščinský Tomáš          ZBM8411  416107    H21A   128.00                      18.00              6.00
  6 Tvarůžková Petra         ZBM8459   51765    D21A    47.00                     109.00             61.00
  7 Stehlík Martin           ZBM8503   49689    H21E    37.00                      74.00             36.00
  8 Palas Jan                ZBM8507  500267    H21E   139.00                      26.00            120.00
  9 Beržinská Soňa           ZBM8553 1985526    D21A    39.00                      93.00             45.00
 10 Palátová Petra           ZBM8658   52330    D21E    65.00                      87.00            104.00
 11 Jiráčková Jana           ZBM8661 1234321    D21A    67.00                     127.00            121.00
 12 Hýblová Lenka            ZBM8754   53845    D21A    17.00                      83.00             97.00
 13 Klusáček Matěj           ZBM8923  303927    H21E                              119.00             90.00
 14 Hendrychová Zuzana       ZBM8954  416329    D21E    41.00                     132.00            134.00
 15 Kabáthová Eva            ZBM8966   49376    D21E    89.00                     105.00             69.00
 16 Kazda Adam               ZBM9104  232343    H21A    30.00                      94.00             58.00
 17 Mezníková Lucie          ZBM9150  515151    D20     14.00                     115.00            131.00
 18 Jordanov Alexandr        ZBM9503  410320    H16    129.00                      20.00              1.00
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav                              
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Toušek Filip             ZBP7102   53586    H21C   130.00                     121.00             95.00
  2 Vaněk Petr               ZBP7302  995800    H21C   138.00                     109.00            135.00
 
 
Startovka oddílu: ZLH - TJ Zlaté Hory                            
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlíková Hana           ZLH5950   52658    D50     12.00                     116.00             35.00
  2 Hendrych Pavel           ZLH8703  361901    H21C   122.00                     117.00             90.00
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB Železárny Prostějov                  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karásek Adam             ZPV0001  428210    H10    127.00                      77.00                  
  2 Karásek Matyáš           ZPV0302  426397    H10L   112.00                      90.00                  
  3 Pilc Oldřich             ZPV5100   52747    H55     17.00                      48.00             52.00
  4 Karásková Marcela        ZPV6970  428201    D35    124.00                      32.00                  
  5 Karásek Martin           ZPV7301  433096    H35      0.00                      62.00