Konečné výsledky kategorie                                                21.8.2010 22:11:41
                                Pěkné prázdniny 2010 2.etapa
===ČSOB-TUR===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.9km   20m 4k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 C     16.38  +      0.00
  2.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051       19.23  +      2.45
  3.Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 C     23.21  +      6.43
  4.Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052       24.00  +      7.22
  5.Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 C     25.18  +      8.40
  6.Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C     25.36  +      8.58
  7.Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051       28.11  +     11.33
  8.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C     28.33  +     11.55
  9.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     30.16  +     13.38
 10.Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C     30.33  +     13.55
 11.Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C     31.54  +     15.16
 12.Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C     49.58  +     33.20
 13.Weberová  Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0155 C     51.05  +     34.27
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        3.9km   40m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kochová Anna             OOB TJ Turnov        TUR           23.43  +      0.00
  2.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 C     30.28  +      6.45
  3.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     30.37  +      6.54
  4.Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151 C     34.59  +     11.16
  5.Vitebská Eliška          TJ Tatran Jablonec n TJN0350 C     38.58  +     15.15
  6.Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C     42.53  +     19.10
  7.Baloghová Lidunka        TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C     43.34  +     19.51
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.2km   40m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 B     15.59  +      0.00
  2.Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 B     18.32  +      2.33
  3.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 B     19.21  +      3.22
  4.Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B     19.32  +      3.33
  5.Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B     20.17  +      4.18
  6.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B     20.50  +      4.51
  7.Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C     21.52  +      5.53
  8.Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 C     23.02  +      7.03
  9.Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 B     24.14  +      8.15
 10.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C     25.14  +      9.15
 11.Krausová Hanička         TJ Loko Liberec      LLI9853 C     26.02  +     10.03
 12.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     26.12  +     10.13
 13.Vondráková Barbora       Lokomotiva Trutnov   LTU9851       26.17  +     10.18
 14.Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov        TUR9854 C     26.53  +     10.54
 15.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 B     28.16  +     12.17
 16.Sedláčková Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9852       29.34  +     13.35
 17.Vydrová Anna             OK RECO Sport        PEN9850 C     29.50  +     13.51
 18.Voltrová Alena           Orientační klub TOM  ROZ9951 C     35.06  +     19.07
 19.Baziková Justýna         OOB TJ Sokol Troja   TJP9851 B     35.14  +     19.15
 20.Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C     36.03  +     20.04
 21.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951       42.06  +     26.07
 22.Mačková Markéta          Lokomotiva Trutnov   LTU9951       43.17  +     27.18
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.7km   30m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A     21.44  +      0.00
  2.Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 B     21.51  +      0.07
  3.Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 B     22.20  +      0.36
  4.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 B     23.23  +      1.39
  5.Kavalírová  Jůlie        OK 99 Hradec Králové PHK9753 B     26.54  +      5.10
  6.Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651       27.46  +      6.02
  7.Samková  Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK9752 B     27.47  +      6.03
  8.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651       28.06  +      6.22
  9.Petrasová Zuzana         SOOB Spartak Rychnov SRK9653 B     29.29  +      7.45
 10.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 B     30.06  +      8.22
 11.Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 B     36.19  +     14.35
 12.Grulichová Lucie         SK Prostějov         JPV9677 C     36.40  +     14.56
 13.Veljačiková Hana         AC Sparta Praha      SCP9750 C     37.24  +     15.40
 14.Maxová Klára             OK RECO Sport        PEN9750 C     40.51  +     19.07
 15.Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C     40.55  +     19.11
 16.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 C     45.02  +     23.18
 17.Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9751       48.30  +     26.46
 18.Koutná Alexandra         OK Jiskra Nový Bor   BOR           81.45  +     60.01
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.7km   70m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     36.05  +      0.00
  2.Doleželová Kateřina      SKP Žďár nad Sázavou PZR9559 A     38.01  +      1.56
  3.Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 C     41.22  +      5.17
  4.Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     42.16  +      6.11
  5.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 B     44.40  +      8.35
  6.Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 C     46.32  +     10.27
  7.Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554 A     49.54  +     13.49
  8.Jeřábková Zuzana         SK Univerzity Palack UOL9453 B     52.14  +     16.09
  9.Bucká Karolína           A-team NOVO Bruntál  ABR9553 B     54.34  +     18.29
 10.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 C     63.52  +     27.47
 11.Odehnalová Barbora       Odehnalovi           001     C     87.26  +     51.21
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.3km   85m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 A     39.33  +      0.00
  2.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     46.20  +      6.47
  3.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B     48.05  +      8.32
  4.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A     49.39  +     10.06
  5.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B     52.29  +     12.56
  6.Kukolová Šárka           TJ Slovan Luhačovice LCE9251 A     56.00  +     16.27
  7.Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351 C     56.34  +     17.01
  8.Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 B     59.38  +     20.05
  9.Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C     64.09  +     24.36
 10.Žuchová Nikola           TJ Tatran Jablonec n TJN9352 C     66.00  +     26.27
 11.Pařízková Anežka         TJ Tatran Jablonec n TJN9350 C     74.21  +     34.48
 12.Blažková Kateřina        SK Radioklub Blansko RBK9350 C     76.10  +     36.37
 13.Hegerová Petra           SK Radioklub Blansko RBK9355 B     93.31  +     53.58
    Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D20         4.9km   90m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A     47.10  +      0.00
  2.Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 A     51.52  +      4.42
  3.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R     53.12  +      6.02
  4.Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A     58.22  +     11.12
  5.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B     58.39  +     11.29
  6.Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A     59.14  +     12.04
    Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        4.9km  100m 16k  Ranking:0.7694 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 C     46.58  +      0.00  R: 7777b
  2.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 R     47.13  +      0.15  R: 7736b
  3.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C     48.15  +      1.17  R: 7569b
  4.Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A     48.32  +      1.34  R: 7523b
  5.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     49.08  +      2.10  R: 7426b
  6.Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C     49.24  +      2.26  R: 7382b
  7.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 R     49.43  +      2.45  R: 7331b
  8.Matějů Kateřina          VSK Slavia TU Libere VLI8054 C     50.38  +      3.40  R: 7183b
  9.Melounková  Lucie        OK 99 Hradec Králové PHK8054 R     50.43  +      3.45  R: 7169b
 10.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C     51.11  +      4.13  R: 7094b
 11.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C     51.22  +      4.24  R: 7064b
 12.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953       52.48  +      5.50  R: 6832b
 13.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C     53.27  +      6.29  R: 6726b
 14.Knaupová Ivana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7852 C     54.06  +      7.08  R: 6621b
 15.Otrubová Johana          KOB Konice           KON7852 C     54.19  +      7.21  R: 6586b
 16.Hojná Silvie             AC Sparta Praha      SCP7950 C     54.48  +      7.50  R: 6507b
 17.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     55.43  +      8.45  R: 6359b
 18.Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C     58.01  +     11.03  R: 5986b
 19.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     58.06  +     11.08  R: 5973b
 20.Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C     58.25  +     11.27  R: 5921b
 21.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A     58.34  +     11.36  R: 5897b
 22.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C     61.24  +     14.26  R: 5438b
 23.Bolinová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C     61.39  +     14.41  R: 5397b
 24.Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C     61.57  +     14.59  R: 5349b
 25.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     63.50  +     16.52  R: 5043b
 26.Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 C     67.15  +     20.17  R: 4490b
 27.Beržinská Soňa           SK Žabovřesky Brno   ZBM8553 C     69.26  +     22.28  R: 4136b
 28.Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 C     70.52  +     23.54  R: 3904b
 29.Cigošová Petra           AC Sparta Praha      SCP8656 C     71.20  +     24.22  R: 3828b
 30.Koppová Ingrid           SK Slavia Praha      SLP7960 C     75.07  +     28.09  R: 3215b
 31.Jarošová Klára           TJ Sokol Dobřichovic DCE7950 C    104.52  +     57.54  R:    0b
    Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C DISK              
    Teplá Tereza             TJ Slavia Hradec Krá SHK8851 C DISK              
    Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C DISK              
    Hýblová Lenka            SK Žabovřesky Brno   ZBM8754 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        4.8km   90m 13k  Ranking:0.6246 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Foglarová Kamila         SK Kotlářka Praha    DKP8655 C     48.25  +      0.00  R: 6344b
  2.Gajdová Magdalena        KBP Praha            KBP7450 C     49.33  +      1.08  R: 6200b
  3.Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     49.36  +      1.11  R: 6194b
  4.Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     51.29  +      3.04  R: 5955b
  5.Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C     52.11  +      3.46  R: 5866b
  6.Lamichová  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK8359 C     52.34  +      4.09  R: 5817b
  7.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C     52.53  +      4.28  R: 5777b
  8.Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C     54.44  +      6.19  R: 5542b
  9.Stulíková  Barbora       TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C     55.02  +      6.37  R: 5504b
 10.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A     55.17  +      6.52  R: 5472b
 11.Folprechtová Kateřina    SK OK 24 Praha       OKP7451 C     55.20  +      6.55  R: 5466b
 12.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     55.23  +      6.58  R: 5460b
 13.Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C     56.39  +      8.14  R: 5299b
 14.Kokaislová Eva           OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C     57.31  +      9.06  R: 5189b
 15.Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK7851 C     57.41  +      9.16  R: 5168b
 16.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     57.55  +      9.30  R: 5138b
 17.Lošťáková Ivana          TJ Lokomotiva Teplic LTP7758 C     58.34  +     10.09  R: 5055b
 18.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     59.21  +     10.56  R: 4956b
 18.Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C     59.21  +     10.56  R: 4956b
 20.Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C     60.43  +     12.18  R: 4782b
 21.Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C     61.21  +     12.56  R: 4702b
 22.Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C     62.09  +     13.44  R: 4600b
 23.Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C     62.39  +     14.14  R: 4537b
 24.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     64.06  +     15.41  R: 4353b
 25.Brettlová Marta          SK VIPrahlo          VIP7557 C     66.20  +     17.55  R: 4069b
 26.Polášková Tereza         SKOB Zlín            TZL8851 C     66.38  +     18.13  R: 4031b
 27.Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C     68.04  +     19.39  R: 3849b
 28.Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C     70.28  +     22.03  R: 3544b
 29.Čábelková Jana           KOB Start Blansko    SBK8453 C     71.53  +     23.28  R: 3364b
 30.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C     79.28  +     31.03  R: 2401b
 31.Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C     83.42  +     35.17  R: 1864b
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        4.9km   90m 14k  Ranking:0.3203 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Uvizlová Radka           SK Studenec          STH8451 C     59.17  +      0.00  R: 3365b
  2.Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C     61.28  +      2.11  R: 3253b
  3.Fikar Stránská Linda     OOS TJ Spartak Vrchl VRL7651 C     66.37  +      7.20  R: 2989b
  4.Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751 C     70.33  +     11.16  R: 2788b
  5.Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     77.40  +     18.23  R: 2423b
  6.Hlaváčová Lucie          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C     79.46  +     20.29  R: 2315b
  7.Pavelková Kateřina       OK Lokomotiva Pardub LPU8560 C     81.33  +     22.16  R: 2223b
  8.Rudolfova Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752       87.31  +     28.14  R: 1918b
  9.Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C     91.59  +     32.42  R: 1688b
 10.Prouzová Jitka           SK Kotlářka Praha    DKP9152 C     92.40  +     33.23  R: 1653b
    Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21E        5.4km  120m 17k  Ranking:0.8959 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E     41.54  +      0.00  R: 9598b
  2.Fejlková Martina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E     45.53  +      3.59  R: 8807b
  3.Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E     47.34  +      5.40  R: 8472b
  4.Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 E     47.51  +      5.57  R: 8416b
  5.Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C     48.09  +      6.15  R: 8357b
  6.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     48.38  +      6.44  R: 8261b
  7.Lučanová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7957 E     50.16  +      8.22  R: 7936b
  8.Košárková Iva            AC Sparta Praha      SCP8152 R     50.22  +      8.28  R: 7917b
  9.Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7451       51.33  +      9.39  R: 7682b
 10.Petrželová Tereza        TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 E     51.57  +     10.03  R: 7602b
 11.Jiřištová Zuzana         SK Kotlářka Praha    DKP8254 C     52.04  +     10.10  R: 7579b
 12.Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 E     53.23  +     11.29  R: 7317b
 13.Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R     54.12  +     12.18  R: 7155b
 14.Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 R     56.14  +     14.20  R: 6752b
 15.Darmovzalová Lenka       SK Praga Praha       PGP7951 C     60.25  +     18.31  R: 5921b
 16.Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R     63.16  +     21.22  R: 5355b
 17.Voráčková Lenka          SK Kotlářka Praha    DKP8555 C     67.15  +     25.21  R: 4564b
 18.Palátová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C     72.43  +     30.49  R: 3478b
 19.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R     78.23  +     36.29  R: 2353b
 20.Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C     89.16  +     47.22  R:  192b
    Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         4.8km   90m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C     50.10  +      0.00
  2.Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C     52.32  +      2.22
  3.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     55.26  +      5.16
  4.Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C     58.33  +      8.23
  5.Růžičková  Kamila        OK 99 Hradec Králové PHK7153 C     60.16  +     10.06
  6.Karásková Marcela        KOB Železárny Prostě ZPV6970 C     60.24  +     10.14
  7.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     60.27  +     10.17
  8.Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C     61.13  +     11.03
  9.Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552       65.57  +     15.47
 10.Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP7252 C     74.21  +     24.11
 11.Bartošová Jana           SK KOURA Praha       KRP7051 C     76.20  +     26.10
 12.Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C     85.57  +     35.47
 13.Klofáčová Romana         SK Slavia Praha      SLP6951 C     97.23  +     47.13
 14.Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL          102.03  +     51.53
    Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D40         4.7km   85m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C     48.10  +      0.00
  2.Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C     57.14  +      9.04
  3.Tesařová Bohumila        VSK VŠB TU Ostrava   VOV6957 C     58.26  +     10.16
  4.Chaloupková Lenka        KOB Choceň           CHC6951 C     58.54  +     10.44
  5.Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     59.41  +     11.31
  6.Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C     63.25  +     15.15
  7.Fajkusová Jitka          SK Prostějov         JPV6773 C     63.29  +     15.19
  8.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     64.59  +     16.49
  9.Pustaiová Romana         TJ Tatran Jablonec n TJN6851 C     65.19  +     17.09
 10.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     66.10  +     18.00
 11.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     66.33  +     18.23
 12.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     66.46  +     18.36
 13.Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C     68.20  +     20.10
 14.Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C     69.51  +     21.41
 15.Nykodýmová Monika        TJ Tesla Brno        TBM6870 C     71.47  +     23.37
 16.Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     71.48  +     23.38
 17.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     72.51  +     24.41
 18.Kulhavá Jarmila          SOOB Spartak Rychnov SRK6751 C     75.03  +     26.53
 19.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5654       77.35  +     29.25
 20.Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751 C     78.47  +     30.37
 21.Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     82.03  +     33.53
 22.Janečková Marta          SK Prostějov         JPV6665 C     82.32  +     34.22
 23.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     84.00  +     35.50
 24.Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251 C     84.11  +     36.01
 25.Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C     86.08  +     37.58
 26.Háková Eva               SK lyžování a OB Nov NPA6951 C     86.11  +     38.01
 27.Kukolová Alena           TJ Slovan Luhačovice LCE6651 C    106.51  +     58.41
 28.Kašparová Irena          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6852 C    113.06  +     64.56
 29.Krunková Bohuslava       TJ Start Náchod      SNA7053 C    116.57  +     68.47
 30.Illnerová Daniela        SK Kotlářka Praha    DKP6651 C    118.53  +     70.43
    Weberová  Zuzana         OK 99 Hradec Králové PHK6961 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         4.3km   85m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     58.08  +      0.00
  2.Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     60.09  +      2.01
  3.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     61.14  +      3.06
  4.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     64.01  +      5.53
  5.Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951 C     67.48  +      9.40
  6.Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C     68.54  +     10.46
  7.Kolovská Ilona           OK Lokomotiva Plzeň  LPM6350 C     69.13  +     11.05
  8.Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C     69.24  +     11.16
  9.Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     70.08  +     12.00
 10.Veljačíková Markéta      AC Sparta Praha      SCP6451 C     70.56  +     12.48
 11.Lohrová Hana             AC Sparta Praha      SCP6550 C     71.03  +     12.55
 12.Baziková Lucie           OOB TJ Sokol Troja   TJP6451 C     76.48  +     18.40
 13.Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C     77.57  +     19.49
 14.Kempe Bettina            SSV Planeta Radebeul 102     C     78.06  +     19.58
 15.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     80.25  +     22.17
 16.Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     82.42  +     24.34
 17.Wiedenfeld Ute           SSV Planeta Radebeul 102     C     83.07  +     24.59
 18.Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C     85.28  +     27.20
 19.Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C     86.09  +     28.01
 20.Vondráčková Zdeňka       TJ Start Náchod      SNA6251 C     89.55  +     31.47
 21.Škapová Kamila           VSK Slavia TU Libere VLI6350 C    100.49  +     42.41
 22.Kubátová Iva             OK 99 Hradec Králové PHK6552 C    106.46  +     48.38
 23.Šiková Renata            OK Lokomotiva Plzeň  LPM          110.53  +     52.45
 
Konečné výsledky kategorie: D50         3.7km   70m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     51.14  +      0.00
  2.Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C     54.14  +      3.00
  3.Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C     56.21  +      5.07
  4.Rybářová  Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK5551 C     58.53  +      7.39
  5.Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     59.11  +      7.57
  6.Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C     59.44  +      8.30
  7.Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C     60.48  +      9.34
  8.Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C     62.02  +     10.48
  9.Štrossová Jiřinka        TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C     64.18  +     13.04
 10.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     67.07  +     15.53
 11.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452       68.01  +     16.47
 12.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C     71.58  +     20.44
 13.Filipová Dagmar          TJ Slavia Hradec Krá SHK5651 C     75.39  +     24.25
 14.Mikysková Hana           TJ Start Náchod      SNA5651 C     79.28  +     28.14
 15.Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C     80.52  +     29.38
 16.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C    104.11  +     52.57
 17.Hill Katie               Thames Valley        107          140.37  +     89.23
    Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651   DISK              
 MS Kubecová Jana            TJ Stadion Nový Bor  STB7399 CMS   55.30  +      4.16
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.4km   55m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C     38.58  +      0.00
  2.Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C     39.27  +      0.29
  3.Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254 C     39.34  +      0.36
  4.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     39.46  +      0.48
  5.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     39.57  +      0.59
  6.Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     41.34  +      2.36
  7.Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351 C     42.35  +      3.37
  8.Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C     43.24  +      4.26
  9.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C     44.46  +      5.48
 10.Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C     45.12  +      6.14
 11.Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351 C     49.52  +     10.54
 12.Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     52.31  +     13.33
 13.Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C     53.38  +     14.40
 14.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     55.01  +     16.03
 15.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     55.54  +     16.56
 16.Štěrbová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU5451 C     63.48  +     24.50
 17.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C     72.08  +     33.10
 18.Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C     81.47  +     42.49
 
Konečné výsledky kategorie: D60         2.8km   55m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     42.56  +      0.00
  2.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     44.07  +      1.11
  3.Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851       45.59  +      3.03
  4.Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850 C     48.07  +      5.11
  5.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     51.52  +      8.56
  6.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C     55.24  +     12.28
  7.Lohrová Jarmila          AC Sparta Praha      SCP4650 C     60.40  +     17.44
  8.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     61.11  +     18.15
  9.Rufferová Iva            TJ Start Náchod      SNA5052 C     68.22  +     25.26
 10.Vlachová Renata          VSK VŠB TU Ostrava   VOV4450 C     71.03  +     28.07
 11.Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C     72.50  +     29.54
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.8km   55m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C     43.20  +      0.00
  2.Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C     46.01  +      2.41
  3.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     46.12  +      2.52
  4.Novotná  Marie           OK 99 Hradec Králové PHK3951 C     48.16  +      4.56
  5.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     48.55  +      5.35
  6.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     51.42  +      8.22
  7.Liščinská Eva            TJ Tesla Brno        TBM4451 C     55.14  +     11.54
  8.Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951 C     60.15  +     16.55
  9.Horčíková Marie          OK Chrastava         CHA4350 C     60.34  +     17.14
 10.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     61.23  +     18.03
 11.Bláhová Blanka           Slavoj Praha         SJP3651 C     63.12  +     19.52
 12.Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C     64.09  +     20.49
 13.Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C     69.33  +     26.13
 14.Suchá Bohuslava          SK Praga Praha       PGP4450 C     70.13  +     26.53
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.2km   40m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C     18.08  +      0.00
  2.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR           19.34  +      1.26
  3.Karásek Adam             KOB Železárny Prostě ZPV0001 C     20.37  +      2.29
  4.Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 C     22.10  +      4.02
  5.Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 C     22.58  +      4.50
  6.Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001       23.58  +      5.50
  7.Samek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     28.05  +      9.57
  8.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 C     29.09  +     11.01
  9.Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 C     29.35  +     11.27
 10.Břeň Daniel              Sportcentrum Jičín   SJC0102 C     33.34  +     15.26
 11.Heinl Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN0100 C     37.35  +     19.27
 12.Zappe Nicholas           TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C     40.25  +     22.17
 13.Bartoš Václav            SK KOURA Praha       KRP0101 C     56.11  +     38.03
 MS Pelcová Kateřina         TJ ČZ Strakonice     CST0050 CMS   32.05  +     13.57
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        3.9km   40m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Odehnal Lukáš            Odehnalovi           001     C     24.21  +      0.00
  2.Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C     26.17  +      1.56
  3.Sedlák Mikuláš           OK Lokomotiva Pardub LPU           30.39  +      6.18
  4.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101       32.00  +      7.39
  5.Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004 C     33.57  +      9.36
  6.Karásek Matyáš           KOB Železárny Prostě ZPV0302 C     45.39  +     21.18
  7.Hák Petr                 SK lyžování a OB Nov NPA0301 C     48.46  +     24.25
  8.Zobaník Radek            NORD Slavia Minerva  AOP0204       54.59  +     30.38
  9.Pašek Jakub              TJ Tatran Jablonec n TJN0301 C     59.07  +     34.46
 10.Pašek Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN0101 C     62.54  +     38.33
    Vitebský Lukáš           TJ Tatran Jablonec n TJN0302 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.7km   30m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 B     24.58  +      0.00
  2.Kavalír  Jáchym          OK 99 Hradec Králové PHK9901 C     25.23  +      0.25
  3.Vystavěl Ondřej          SK Prostějov         JPV9807 B     25.44  +      0.46
  4.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 B     29.48  +      4.50
  5.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B     31.16  +      6.18
  6.Břeň Lukáš               Sportcentrum Jičín   SJC9805 C     33.50  +      8.52
  7.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 C     35.43  +     10.45
  8.Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 B     36.43  +     11.45
  9.Kočí Josef               KOB Konice           KON9824 B     41.48  +     16.50
 10.Bartoš Vojtěch           SK KOURA Praha       KRP9802 C     41.56  +     16.58
 11.Janečka Viktor           SK Prostějov         JPV9917 C     43.46  +     18.48
 12.Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 C     44.10  +     19.12
 13.Kašpar František         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9800 C     59.48  +     34.50
 14.Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     61.41  +     36.43
 15.Tesař Vojtěch            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9900 C     63.56  +     38.58
    Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL9800 C DISK              
    Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.2km   70m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B     38.52  +      0.00
  2.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 B     40.07  +      1.15
  3.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     40.32  +      1.40
  4.Kilian Kempe             SSV Planeta Radebeul 102           42.38  +      3.46
  5.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 B     42.58  +      4.06
  6.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B     43.23  +      4.31
  7.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 B     47.04  +      8.12
  8.Zavřel Lukáš             TJ Loko Krnov        KRN9701 B     49.58  +     11.06
  8.Taclík Milan             Lokomotiva Trutnov   LTU9601       49.58  +     11.06
 10.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 B     50.18  +     11.26
 11.Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701       51.30  +     12.38
 12.Jíra Tomáš               Orientační klub TOM  ROZ9800 B     54.56  +     16.04
 13.Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 B     58.45  +     19.53
 14.Hanuš  Tomáš             OOB TJ Turnov        TUR9702 B     65.40  +     26.48
 15.Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B     65.56  +     27.04
 16.Háp Ondřej               OK 99 Hradec Králové PHK9702 C    118.16  +     79.24
    Sedláček Daniel          Lokomotiva Trutnov   LTU9701   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.5km   90m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A     51.40  +      0.00
  2.Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A     51.54  +      0.14
  3.Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A     52.45  +      1.05
  4.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 A     54.50  +      3.10
  5.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     56.01  +      4.21
  6.Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A     56.12  +      4.32
  7.Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403       57.44  +      6.04
  8.Heřman Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK9503 B     58.32  +      6.52
  9.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 A     59.24  +      7.44
 10.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A     59.50  +      8.10
 11.Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B     65.25  +     13.45
 12.Fajkus Radim             SK Prostějov         JPV9509 B     66.50  +     15.10
 13.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B     70.10  +     18.30
 14.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B     76.22  +     24.42
 15.Žaloudek Matěj           TJ Lokomotiva Teplic LTP9505 C     78.47  +     27.07
 16.Vičan Dominik            A-team NOVO Bruntál  ABR9501 B     78.56  +     27.16
 17.Veljačik Michal          AC Sparta Praha      SCP9500 C     82.34  +     30.54
 18.Kotecký Daniel           SK Praga Praha       PGP9500 C     86.17  +     34.37
 19.Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C     87.53  +     36.13
 20.Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C     94.15  +     42.35
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.9km   95m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 A     50.41  +      0.00
  2.Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304       51.00  +      0.19
  3.Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 A     51.07  +      0.26
  4.Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305       55.02  +      4.21
  5.Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C     64.27  +     13.46
  6.Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 B     72.04  +     21.23
  7.Mutina Václav            SKOB Frýdek - Místek BFM9301 B     91.07  +     40.26
 
Konečné výsledky kategorie: H20         6.0km  100m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kraemer Andrei           Post SV Dresden      106           52.46  +      0.00
  2.Havlíček Lukáš           OK Jilemnice         JIL9003 C     59.53  +      7.07
  3.Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 R     61.33  +      8.47
  4.Mutina Jiří              SKOB Frýdek - Místek BFM9101 B     77.02  +     24.16
  5.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     78.35  +     25.49
 MS Kretschmer Matthias      OLV Weimar           105      MSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        6.6km  120m 18k  Ranking:0.7724 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šidla Jan                SKOB Zlín            TZL6808 R     47.40  +      0.00  R: 7865b
  2.Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C     48.44  +      1.04  R: 7695b
  3.Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C     49.15  +      1.35  R: 7613b
  4.Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C     49.29  +      1.49  R: 7576b
  5.Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C     49.31  +      1.51  R: 7571b
  6.Jiran  Jan               OK 99 Hradec Králové PHK7701 C     50.45  +      3.05  R: 7374b
  7.Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C     50.49  +      3.09  R: 7364b
  8.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 R     51.06  +      3.26  R: 7319b
  9.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     51.12  +      3.32  R: 7303b
 10.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R     51.18  +      3.38  R: 7287b
 10.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C     51.18  +      3.38  R: 7287b
 12.Macek Martin             TJ Start Náchod      SNA7106 C     51.25  +      3.45  R: 7268b
 13.Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C     51.50  +      4.10  R: 7202b
 14.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     51.54  +      4.14  R: 7191b
 15.Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 C     53.06  +      5.26  R: 7000b
 16.Neuman Josef             USV TU Dresden       101           53.31  +      5.51  R: 6934b
 17.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     53.35  +      5.55  R: 6924b
 18.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A     54.04  +      6.24  R: 6847b
 19.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 C     54.45  +      7.05  R: 6738b
 20.Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A     54.47  +      7.07  R: 6733b
 21.Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737       55.14  +      7.34  R: 6661b
 22.Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C     55.25  +      7.45  R: 6632b
 23.Otrusina Jiří            SK Žabovřesky Brno   ZBM8201 C     55.44  +      8.04  R: 6582b
 24.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     55.51  +      8.11  R: 6563b
 25.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     55.52  +      8.12  R: 6560b
 26.Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     56.01  +      8.21  R: 6536b
 27.Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801       56.05  +      8.25  R: 6526b
 28.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B     57.04  +      9.24  R: 6369b
 29.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     57.16  +      9.36  R: 6338b
 30.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     57.17  +      9.37  R: 6335b
 31.Pýcha Lukáš              TJ Start Náchod      SNA8402 C     57.33  +      9.53  R: 6292b
 32.Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C     57.52  +     10.12  R: 6242b
 33.Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 A     58.02  +     10.22  R: 6216b
 34.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     58.19  +     10.39  R: 6171b
 35.Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     58.45  +     11.05  R: 6102b
 36.Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C     58.54  +     11.14  R: 6078b
 37.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     59.06  +     11.26  R: 6046b
 38.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C     59.32  +     11.52  R: 5977b
 39.Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535 C     59.44  +     12.04  R: 5945b
 39.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     59.44  +     12.04  R: 5945b
 41.Strachota Petr           TJ Tatran Jablonec n TJN8700 C     59.45  +     12.05  R: 5942b
 42.Prášil Ondřej            SK lyžování a OB Nov NPA8402 C     59.46  +     12.06  R: 5940b
 43.Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C     60.24  +     12.44  R: 5839b
 44.Starosta Pavel           OB Vizovice          VIC7938 C     60.35  +     12.55  R: 5810b
 45.Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     61.10  +     13.30  R: 5717b
 46.Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303       61.15  +     13.35  R: 5704b
 47.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     62.03  +     14.23  R: 5577b
 48.Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     63.12  +     15.32  R: 5394b
 49.Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 B     63.43  +     16.03  R: 5311b
 50.Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 A     65.52  +     18.12  R: 4969b
 51.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C     67.03  +     19.23  R: 4781b
 52.Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801 C     67.59  +     20.19  R: 4633b
 53.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B     69.11  +     21.31  R: 4442b
 54.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     69.25  +     21.45  R: 4404b
 55.Šafařík Ivo              TJ ČZ Strakonice     CST7401 C     70.05  +     22.25  R: 4298b
 56.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     71.23  +     23.43  R: 4092b
 57.Zavřel Michal            TJ Loko Krnov        KRN6804 C     79.23  +     31.43  R: 2819b
 58.Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 C     80.29  +     32.49  R: 2644b
 59.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     81.15  +     33.35  R: 2522b
 60.Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411 C     81.55  +     34.15  R: 2416b
 61.Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    110.18  +     62.38  R:    0b
    Zicha Jiří               TJ Slovan Luhačovice LCE7708 C DISK              
    Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C DISK              
    Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        6.0km  100m 18k  Ranking:0.5975 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 C     42.19  +      0.00  R: 6227b
  2.Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A     43.09  +      0.50  R: 6114b
  3.Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C     47.04  +      4.45  R: 5584b
  4.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     47.06  +      4.47  R: 5580b
  5.Polášek Jan              SKOB Zlín            TZL8601 C     49.01  +      6.42  R: 5321b
  6.Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP8003 C     49.16  +      6.57  R: 5287b
  7.Vlach Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8605 C     49.44  +      7.25  R: 5224b
  8.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     51.11  +      8.52  R: 5028b
  9.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     52.19  +     10.00  R: 4874b
 10.Stachoň Zdeněk           KOB Směr Kroměříž    SKM8014 C     52.46  +     10.27  R: 4813b
 11.Fukátko Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8503 C     53.00  +     10.41  R: 4782b
 12.Kozumplik Aleš           VSK MZLU Brno        VBM8403 C     53.13  +     10.54  R: 4752b
 13.Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C     53.25  +     11.06  R: 4725b
 14.Stehlík Petr             OK Lokomotiva Plzeň  LPM7903 C     54.32  +     12.13  R: 4574b
 15.Šmíd Ivo                 Sportcentrum Jičín   SJC7707 C     55.22  +     13.03  R: 4462b
 16.Meyer Jörg               USV TU Dresden       101           55.47  +     13.28  R: 4405b
 17.Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C     56.19  +     14.00  R: 4333b
 18.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500 C     57.37  +     15.18  R: 4157b
 19.Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C     58.33  +     16.14  R: 4031b
 20.Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001 C     58.35  +     16.16  R: 4027b
 21.Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001 C     58.48  +     16.29  R: 3997b
 22.Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     59.10  +     16.51  R: 3948b
 23.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     61.02  +     18.43  R: 3695b
 24.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     61.15  +     18.56  R: 3666b
 25.Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001 C     61.20  +     19.01  R: 3655b
 26.Zaoral Petr              SK SNS Smržovka      SMR7903 C     61.24  +     19.05  R: 3646b
 27.Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C     61.36  +     19.17  R: 3619b
 28.Beneš Filip              KOB TRETRA Praha     TAP8701 C     61.48  +     19.29  R: 3592b
 29.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C     62.36  +     20.17  R: 3483b
 30.Folprecht Eduard         SOK TJ Turnov        TUV7301 C     62.49  +     20.30  R: 3454b
 31.Schmalfeld Thomas        SSV Planeta Radebeul 102           63.26  +     21.07  R: 3371b
 32.Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C     63.38  +     21.19  R: 3344b
 33.Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C     66.54  +     24.35  R: 2902b
 34.Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C     68.05  +     25.46  R: 2742b
 35.Knaup Jan                SKOB SIG-MAT Mladá B SMB7702 C     69.09  +     26.50  R: 2598b
 36.Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C     70.59  +     28.40  R: 2350b
 37.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C     71.26  +     29.07  R: 2289b
 38.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5912       71.34  +     29.15  R: 2271b
 39.Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C     74.58  +     32.39  R: 1811b
 40.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C     75.43  +     33.24  R: 1709b
 41.Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C     76.00  +     33.41  R: 1671b
 42.Špičák František         TJ Sokol Čelechovice CEL5628 C     88.12  +     45.53  R:   21b
 43.Malay Jakub              VŠSK MFF UK Praha    MFP8601 C    109.23  +     67.04  R:    0b
 44.Mencl Pavel              SK Kotlářka Praha    DKP7912 C    124.01  +     81.42  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        5.9km   95m 15k  Ranking:0.4793 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605 C     55.33  +      0.00  R: 4929b
  2.Besta Lukáš              Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C     56.25  +      0.52  R: 4856b
  3.Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C     59.31  +      3.58  R: 4596b
  4.Skoba Ondřej             SKOB Zlín            TZL7732 C     59.49  +      4.16  R: 4571b
  5.Věžník Roman             OOB Třebíč           TTR7901 C     60.36  +      5.03  R: 4505b
  6.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     62.01  +      6.28  R: 4386b
  7.Vintr Radek              SKOB Zlín            TZL7701 C     66.31  +     10.58  R: 4009b
  8.Ramba Jiří               SK Kotlářka Praha    DKP8606 C     68.42  +     13.09  R: 3826b
  9.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C     76.37  +     21.04  R: 3162b
 10.Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C     80.46  +     25.13  R: 2814b
 11.Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C     80.55  +     25.22  R: 2801b
 12.Šedivý Josef             SK Studenec          STH8001 C     81.35  +     26.02  R: 2745b
 13.Svoboda Petr             SKOB Zlín            TZL7937 C     88.30  +     32.57  R: 2165b
    Svoboda Michal           SKOB Zlín            TZL8105 C DISK              
    Hill Chris               Thames Valley        107       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21E        7.9km  130m 24k  Ranking:0.9536 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lučan Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7710 E     52.15  +      0.00  R: 9635b
  2.Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E     53.00  +      0.45  R: 9500b
  3.Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E     53.09  +      0.54  R: 9473b
  4.Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101       54.17  +      2.02  R: 9268b
  5.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     54.20  +      2.05  R: 9259b
  5.Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 R     54.20  +      2.05  R: 9259b
  7.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C     54.45  +      2.30  R: 9184b
  8.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E     55.12  +      2.57  R: 9103b
  9.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E     55.25  +      3.10  R: 9063b
 10.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E     56.19  +      4.04  R: 8901b
 11.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     56.50  +      4.35  R: 8808b
 12.Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C     57.10  +      4.55  R: 8747b
 13.Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 C     57.34  +      5.19  R: 8675b
 14.Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 R     58.12  +      5.57  R: 8561b
 15.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 C     59.09  +      6.54  R: 8389b
 16.Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R     59.12  +      6.57  R: 8380b
 17.Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E     59.58  +      7.43  R: 8242b
 18.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R     60.46  +      8.31  R: 8097b
 19.Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R     61.03  +      8.48  R: 8046b
 20.Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 R     61.11  +      8.56  R: 8022b
 21.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     61.33  +      9.18  R: 7956b
 22.Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 C     62.01  +      9.46  R: 7871b
 23.Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 R     62.40  +     10.25  R: 7754b
 24.Košárek Pavel            NORD Slavia Minerva  AOP7102 C     62.43  +     10.28  R: 7745b
 25.Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C     62.49  +     10.34  R: 7727b
 26.Dittman Robert           SSV Planeta Radebeul 102           63.29  +     11.14  R: 7607b
 27.Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C     64.09  +     11.54  R: 7486b
 28.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     64.15  +     12.00  R: 7468b
 29.Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C     64.28  +     12.13  R: 7429b
 30.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     64.58  +     12.43  R: 7339b
 31.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C     65.40  +     13.25  R: 7212b
 32.Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 C     66.34  +     14.19  R: 7050b
 33.Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A     66.47  +     14.32  R: 7011b
 34.Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     67.27  +     15.12  R: 6890b
 35.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C     67.31  +     15.16  R: 6878b
 35.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     67.31  +     15.16  R: 6878b
 37.Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 C     67.44  +     15.29  R: 6839b
 38.Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 C     68.20  +     16.05  R: 6731b
 39.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     75.22  +     23.07  R: 5460b
 40.Bencúr Juraj             TJ Slovan Luhačovice LCE7701 C     78.30  +     26.15  R: 4894b
    Klusáček Matěj           SK Žabovřesky Brno   ZBM8923 E DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         6.0km   90m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C     44.33  +      0.00
  2.Novotný Radek            OK 99 Hradec Králové PHK7402 C     46.08  +      1.35
  3.Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 R     46.19  +      1.46
  4.Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     48.24  +      3.51
  5.Illner Jakub             SK Kotlářka Praha    DKP6601 C     50.51  +      6.18
  6.Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C     52.25  +      7.52
  7.Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C     54.09  +      9.36
  8.Kavalír  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     54.26  +      9.53
  9.Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301 C     66.48  +     22.15
 10.Pěček Vitězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM7104 C     66.56  +     22.23
 11.Karásek Martin           KOB Železárny Prostě ZPV7301 C     68.31  +     23.58
 12.Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C    120.47  +     76.14
 13.Fikar Aleš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7101 C    139.57  +     95.24
    Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40         5.9km   90m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     49.37  +      0.00
  2.Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C     53.12  +      3.35
  3.Bartoš Luděk             SK KOURA Praha       KRP6701 C     53.33  +      3.56
  4.Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C     53.56  +      4.19
  5.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502       54.24  +      4.47
  6.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C     57.45  +      8.08
  7.Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     62.04  +     12.27
  8.Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     63.32  +     13.55
  9.Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     65.33  +     15.56
 10.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601 C     66.05  +     16.28
 11.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C     67.07  +     17.30
 12.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C     67.40  +     18.03
 13.Lohr Ivo                 AC Sparta Praha      SCP6801 C     68.20  +     18.43
 14.Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C     69.53  +     20.16
 15.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     73.08  +     23.31
 16.Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C     74.51  +     25.14
 17.Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701       78.59  +     29.22
 18.Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C     80.26  +     30.49
 19.Růžička  Ivan            OK 99 Hradec Králové PHK6702 C     85.15  +     35.38
 20.Pustai Josef             TJ Tatran Jablonec n TJN6300 C     97.57  +     48.20
 21.Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900      100.41  +     51.04
 22.Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C    107.02  +     57.25
 23.Kašpar Jaroslav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6802 C    112.43  +     63.06
    Hill Jeremy              Thames Valley        107       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         5.5km   90m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     45.29  +      0.00
  2.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     49.19  +      3.50
  3.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     49.53  +      4.24
  4.Kula Jiří                OOB Vamberk          VAM6102 C     51.33  +      6.04
  5.Nykodým Petr             TJ Tesla Brno        TBM6307 C     52.08  +      6.39
  6.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     53.24  +      7.55
  7.Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C     55.59  +     10.30
  8.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     56.54  +     11.25
  9.Zeman Jaroslav           SK Chrast            CHT5901 C     57.46  +     12.17
 10.Williams David           Harlequins OC        103     C     59.06  +     13.37
 11.Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C     60.19  +     14.50
 12.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     62.46  +     17.17
 13.Pulec Pavel              VSK MZLU Brno        VBM6201 C     63.18  +     17.49
 14.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     64.40  +     19.11
 15.Vičan Lubomír            A-team NOVO Bruntál  ABR6501 C     64.45  +     19.16
 16.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     66.39  +     21.10
 17.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C     67.34  +     22.05
 18.Jordanov Nikolaj         VSK MZLU Brno        VBM6501 C     67.53  +     22.24
 19.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     69.44  +     24.15
 20.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501 C     70.46  +     25.17
 21.Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301 C     71.44  +     26.15
 22.Starý Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301       71.57  +     26.28
 23.Veljačik Pavel           AC Sparta Praha      SCP6200 C     73.34  +     28.05
 24.Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C     73.56  +     28.27
 25.Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C     74.07  +     28.38
 26.Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C     77.05  +     31.36
 27.Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN6207 C     78.59  +     33.30
 28.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     84.27  +     38.58
 29.Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C     89.39  +     44.10
 30.Konečný Jiří             SK Haná orienteering OOL6303 C     91.09  +     45.40
 31.Melichar Jaromír	        TJ Loko Liberec      LLI6301 C     96.29  +     51.00
 32.Bazika Miroslav          OOB TJ Sokol Troja   TJP6401 C    116.39  +     71.10
 33.Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C    132.19  +     86.50
 
Konečné výsledky kategorie: H50         4.7km   85m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801       42.25  +      0.00
  2.Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C     44.06  +      1.41
  3.Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul 102     C     46.04  +      3.39
  4.Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     49.29  +      7.04
  5.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C     49.38  +      7.13
  6.Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C     50.15  +      7.50
  7.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     50.33  +      8.08
  8.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     50.49  +      8.24
  9.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     53.11  +     10.46
 10.Hornik Zbigniew          xxx                  104     C     53.52  +     11.27
 11.Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C     55.16  +     12.51
 12.Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5901 C     57.21  +     14.56
 13.Zákravský Zdeněk         TJ Start Náchod      SNA5702 C     59.35  +     17.10
 14.Bucký Josef              A-team NOVO Bruntál  ABR6001 C     59.59  +     17.34
 15.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     60.02  +     17.37
 16.Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C     60.24  +     17.59
 17.Adrián petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600       61.20  +     18.55
 18.Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C     61.27  +     19.02
 19.Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C     63.08  +     20.43
 20.Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C     71.12  +     28.47
 21.Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C     85.06  +     42.41
 22.Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C    143.03  +    100.38
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.2km   70m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hickethier Manfred       SSV Planeta Radebeul 102     C     33.25  +      0.00
  2.Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C     38.32  +      5.07
  3.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C     39.33  +      6.08
  4.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     42.18  +      8.53
  5.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     42.40  +      9.15
  6.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     42.43  +      9.18
  7.Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C     43.15  +      9.50
  8.Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C     43.59  +     10.34
  9.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     45.12  +     11.47
 10.Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     46.12  +     12.47
 11.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     46.35  +     13.10
 12.Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C     48.01  +     14.36
 13.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     48.07  +     14.42
 14.Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C     48.19  +     14.54
 15.Ptáček Ladislav          KPKS BETA Brno       BBM5300 C     52.02  +     18.37
 16.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201       52.17  +     18.52
 17.Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403 C     52.23  +     18.58
 18.Pilc Oldřich             KOB Železárny Prostě ZPV5100 C     52.29  +     19.04
 19.Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C     53.31  +     20.06
 20.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301       56.51  +     23.26
 21.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     58.39  +     25.14
 22.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301 C     59.01  +     25.36
 23.Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C     65.50  +     32.25
    Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H60         3.7km   70m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C     32.32  +      0.00
  2.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     34.42  +      2.10
  3.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     36.17  +      3.45
  4.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     36.23  +      3.51
  5.Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C     36.26  +      3.54
  6.Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     37.52  +      5.20
  7.Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C     38.17  +      5.45
  8.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     38.41  +      6.09
  9.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     38.42  +      6.10
 10.Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002 C     39.18  +      6.46
 11.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C     39.22  +      6.50
 12.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     42.59  +     10.27
 13.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     43.34  +     11.02
 14.Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C     44.12  +     11.40
 15.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     44.55  +     12.23
 16.Bauer Emil               VSK MZLU Brno        VBM4410 C     46.49  +     14.17
 17.Novotný Stanisl          TJ Opava             OOP4800 C     48.31  +     15.59
 18.Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C     49.28  +     16.56
 19.Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C     49.30  +     16.58
 20.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     50.00  +     17.28
 21.Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C     52.12  +     19.40
 22.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     53.38  +     21.06
 23.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001       54.32  +     22.00
 24.Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C     59.43  +     27.11
 25.Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002       62.51  +     30.19
 26.Kotecký Roman            SK Praga Praha       PGP4900 C     66.24  +     33.52
 27.Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701 C     88.30  +     55.58
 
Konečné výsledky kategorie: H65         3.4km   55m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Schmalfeld Tassilo       SSV Planeta Radebeul 102     C     30.35  +      0.00
  2.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     34.57  +      4.22
  3.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     38.08  +      7.33
  4.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     42.29  +     11.54
  5.Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C     43.39  +     13.04
  6.Suchý Karel              SK Praga Praha       PGP4300 C     45.57  +     15.22
  7.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     46.15  +     15.40
  8.Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501 C     50.02  +     19.27
  9.Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     52.17  +     21.42
 10.Tahotný Urban            OOB TJ Sokol Troja   TJP3701 C     52.46  +     22.11
 11.Mudr Stanislav           TJ Sokol Dobřichovic DCE4400 C     59.22  +     28.47
 12.Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C     62.28  +     31.53
 13.Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     65.15  +     34.40
 14.Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C     70.35  +     40.00
 
Konečné výsledky kategorie: H70         3.4km   55m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     33.08  +      0.00
  2.Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     37.50  +      4.42
  3.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     42.50  +      9.42
  4.Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C     43.58  +     10.50
  5.Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C     46.50  +     13.42
  6.Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     47.47  +     14.39
  7.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     53.34  +     20.26
  8.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     55.57  +     22.49
  9.Novotný  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK3802 C     57.35  +     24.27
 10.Ďurčat Jozef             SK Kotlářka Praha    DKP3800 C     58.34  +     25.26
 11.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C     62.21  +     29.13
 12.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     71.01  +     37.53
    Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         3.9km   40m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK0351 C     19.27  +      0.00
  2.Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR           26.55  +      7.28
  3.Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401       28.06  +      8.39
  4.Zatloukalová Romana      SK Severka Šumperk   SSU     C     28.36  +      9.09
  5.Pelc Matyáš, Pelc Tadeáš TJ ČZ Strakonice     CST0401 C     29.23  +      9.56
  6.Zatloukalová Hana        SK Severka Šumperk   SSU0158 C     29.43  +     10.16
  7.Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451 C     30.18  +     10.51
  8.Vydrová Zuzana           OK RECO Sport        PEN0250 C     30.24  +     10.57
  9.Filipová Lucie           SOOB Spartak Rychnov SRK0351 C     30.40  +     11.13
 10.Odehnal Tomáš            Odehnalovi           001     C     31.47  +     12.20
 10.Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501 C     31.47  +     12.20
 12.Háp Matěj                OK 99 Hradec Králové PHK     C     33.25  +     13.58
 13.Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL           33.33  +     14.06
 14.Sedlák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU           37.12  +     17.45
 15.Weber Adam               OK 99 Hradec Králové PHK0401 C     38.22  +     18.55
 16.Brettl Filip             SK VIPrahlo          VIP     C     44.37  +     25.10
 17.Ondrouch Martin          OOB TJ Turnov        TUR0511       45.09  +     25.42
 18.Fikar Šimon              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0601 C     49.47  +     30.20
 19.Palas Jan                SKOB ARIS Zlín       AZL0543 C     50.38  +     31.11
 20.Zavřelová Mia            TJ Loko Krnov        KRN           55.05  +     35.38
 21.Lošťáková Sára           TJ Lokomotiva Teplic LTP0650 C     55.08  +     35.41
 22.Pěček Dominik            KOB Směr Kroměříž    SKM0401       57.06  +     37.39
 23.Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C     57.08  +     37.41
 24.Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351       57.43  +     38.16
 25.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     57.57  +     38.30
 26.Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C     59.43  +     40.16
 27.Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604       59.49  +     40.22
 28.Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C     59.59  +     40.32
 29.Hroňková Bára            SK OK 24 Praha       OKP     C     61.31  +     42.04
 30.Pokorná Linda            SK Praga Praha       PGP0350       62.02  +     42.35
 31.Folprechtova Julie       SK OK 24 Praha       OKP     C     62.21  +     42.54
 32.Bartošová Marie          SK KOURA Praha       KRP0451 C     66.18  +     46.51
 33.Jonas a Jana Knaup       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB     C    117.39  +     98.12
    Otruba František         KOB Konice           KON     C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P2          4.5km   75m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mutina Vlastimil         SKOB Frýdek - Místek BFM5701 C     62.56  +      0.00
  2.Dovrtělová Gabriela      SKOB Zlín            TZL8591 C     67.19  +      4.23
  3.Rejholec Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR7412 C     77.19  +     14.23
  4.Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov        TUR           77.29  +     14.33
  5.Dovrtěl Tomáš            SKOB Zlín            TZL8449 C     79.34  +     16.38
  6.Nový Jakub               SK Kotlářka Praha    DKP           85.54  +     22.58
  7.Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR     C     86.02  +     23.06
  8.Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C     90.37  +     27.41
  9.Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601 C     91.53  +     28.57
 10.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     94.09  +     31.13
 11.Hindráková Martina       Lokomotiva Trutnov   LTU           94.31  +     31.35
 12.Smékalová Ivana          SK Prostějov         JPV8687 C     96.05  +     33.09
 13.Jeřábková Jana           SK Haná orienteering OOL6954 C    100.57  +     38.01
 14.Hájek Tadeáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM          102.33  +     39.37
 15.Svinčiak Milan           OK Lokomotiva Pardub LPU          103.34  +     40.38
 16.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352 C    104.50  +     41.54
 17.Katona Dušan             OK Lokomotiva Pardub LPU          108.20  +     45.24
 18.Ratiborsky Marek         SK Prostějov         JPV     C    111.52  +     48.56
 19.Vystavělová Jitka        SK Prostějov         JPV6262 C    115.10  +     52.14
 20.Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA          123.24  +     60.28
 21.Rapantová Ester          SKOB Zlín            TZL8793 C    140.02  +     77.06
 22.Melichárková Kristýna    SKOB Zlín            TZL8888 C    145.11  +     82.15
 23.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR     C    148.54  +     85.58
 24.Mutinová Lidmila         SKOB Frýdek - Místek BFM6151 C    149.02  +     86.06
    Lučanová Marie           SKOB ARIS Zlín       AZL4959 C DISK              
    Prouzová Zuzana          SK Kotlářka Praha    DKP6250 C DISK              
    Navrátilová Silvie       SKOB Zlín            TZL8592 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P4          5.8km   95m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Birnstock Jan            Team Germany         109           55.20  +      0.00
  2.Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501       56.19  +      0.59
  3.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C     56.47  +      1.27
  4.Háp Pavel                OK 99 Hradec Králové PHK7101 C     59.29  +      4.09
  5.Kradischnig Günter       Team Austria         108           63.30  +      8.10
  6.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV     C     67.30  +     12.10
  7.Jeřábek Petr             SK Haná orienteering OOL6702       70.20  +     15.00
  8.Slováčková Věra          SKOB Zlín            TZL8181 C     70.39  +     15.19
  9.Vystavěl Dušan           SK Prostějov         JPV6317 C     73.51  +     18.31
 10.Odehnal Karel            Odehnalovi           001     C     75.37  +     20.17
 11.Doležalová Zuzana        OK Lokomotiva Plzeň  LPM9052 C     78.18  +     22.58
 12.Finco Dneboská Eva       VSK Přírodověda - or PVP7755 C     87.04  +     31.44
 13.Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C     89.26  +     34.06
 14.Krejčí Veronika          SK Prostějov         JPV8077 C     91.27  +     36.07
 15.Doležalová Lucie         OK Lokomotiva Plzeň  LPM6450 C    104.52  +     49.32
 16.Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450 C    105.43  +     50.23
 17.Lamač Vratislav          OK Jiskra Nový Bor   BOR7500 C    119.07  +     63.47
 18.Koutný Stanislav         OK Jiskra Nový Bor   BOR     C    127.51  +     72.31
 19.Vacková Jana             KOB Start Blansko    SBK79   C    151.24  +     96.04
    Korčák                   SKOB Baník Havířov   HAV       DISK              
    Odehnal Luděk            Odehnalovi           001     C DISK              
    Chmelařová Blanka        SK Prostějov         JPV     C DISK              
    Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C DISK