Startovka etap                                                        14.8.2011 18:18:55
                              Pěkné prázdniny 2011
===ČSOS-TUR===============================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka etap: D10         
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C    4366                     
  2 Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C  515135                     
  3 Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151 C  206405                     
  4 Richtrová Kateřina       OK Jilemnice         JIL0151 C  410741                     
  5 Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 C 2017667                     
  6 Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C  425545                     
  7 Francová Lucie           OK Lokomotiva Pardub LPU0152 C  425593                     
  8 Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C  428243                     
  9 Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 C 2019236                     
 10 Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 C    4285                     
 11 Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 C    9471                     
 12 Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 C  425600                     
 13 Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251 C    9048                     
 14 Linková Lucie            OOB TJ Turnov / MTBO TUR0251 C 2032102                     
 15 Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C  331467                     
 16 Klára Havlová            OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C    9004                     
 17 Mulíčková Zuzana         KOB Moira Brno       ABM0157 C  332970                     
 
Startovka etap: D10L        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C  336741                     
  2 Blahová Pavla            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0153 C  428253                     
  3 Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK0351      9581                     
  4 Pušová Bára              SK Studenec          STH0352 C  425575                     
  5 Pračková Ema             KOB TRETRA Praha     TAP     C                             
  6 Weislová Eliška          OOB TJ Sokol Troja   TJP0250 C  428245                     
  7 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C   52239                     
  8 Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C    8126                     
  9 Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351    438036                     
 
Startovka etap: D12         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čížková Eliška           OOB TJ Spartak Adamo ADA0051 C   49863                     
  2 Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C    4363                     
  3 Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C   49640                     
  4 Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C  320290                     
  5 Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051 C    7782                     
  6 Gallová Veronika         OK Jilemnice         JIL0052 C                             
  7 Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 C  218974                     
  8 Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B  232960                     
  9 Mudrová Lenka            Kometa Kralovice     KRL0052 C 2020708                     
 10 Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B  232613                     
 11 Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 C  887611                     
 12 Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C  232494                     
 13 Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 C  443101                     
 14 Nechanická Klára         SK OS Nové Město n.  OSN0050 C   52000                     
 15 Zlámalová Nikola         OK 99 Hradec Králové PHK9950 B    4297                     
 16 Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 C  425566                     
 17 Urbanová Markéta         SK Studenec          STH9953 B    9997                     
 18 Lejsková Barbora         OOB TJ Tatran Jablon TJN0051 C                             
 19 Bruková Magda            TJ TŽ Třinec         TRI0054 C    7863                     
 20 Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov / MTBO TUR9951 C    8223                     
 21 Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051    426374                     
 22 Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052    426376                     
 23 Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B  425555                     
 24 Hänchen Julia            ESV Lok Bad Schandau Z55        990819                     
 25 Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 C  253374                     
 26 Loudová Leona            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9956 C                             
 27 Rychlá Kateřina          OOB TJ Turnov / MTBO TUR0050                               
 
Startovka etap: D14         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melicharová Anna         KOB Dobruška         DOB9850    410767                     
  2 Košťalková Julie         KOB Choceň           CHC9752 C  232905                     
  3 Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 B    9556                     
  4 Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 B 2023812                     
  5 Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B    9467                     
  6 Kubečková Veronika       OK 99 Hradec Králové PHK9853 C  224916                     
  7 Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 C  336785                     
  8 Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 B  301107                     
  9 Linková Alena            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9751 B   51537                     
 10 Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov / MTBO TUR9755 C  231920                     
 11 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9756 C  231929                     
 12 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9851 B  232726                     
 13 Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 B  426323                     
 14 Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9751    436944                     
 15 Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 C  232531                     
 16 Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B  886274                     
 17 Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov / MTBO TUR9854 C  888638                     
 
Startovka etap: D16         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čížková Markéta          OOB TJ Spartak Adamo ADA9652 B   49862                     
  2 Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A  416318                     
  3 Lavičková Michaela       Kometa Kralovice     KRL9655 B  416312                     
  4 Slavíčková Klárka        SK Haná orienteering OOL9562 C  421853                     
  5 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B    9929                     
  6 Martina Paukertová       OOB TJ Sokol Troja   TJP9650 C   53195                     
  7 Petrasová Zuzana         OOB Vamberk          VAM9653 A  405999                     
  8 Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A    9246                     
 
Startovka etap: D18         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351      7229                     
  2 Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C  887935                     
  3 Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 B    9985                     
  4 Neumannová Anna          SK SKI-OB Šternberk  STE9456 B  426325                     
  5 Žuchová Nikola           OOB TJ Tatran Jablon TJN9352 B  232503                     
  6 Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B  416846                     
  7 Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B  361903                     
  8 Chmelíková Zuzana        VSK Mendelu Brno     VBM9353 C  361990                     
  9 Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 A  515074                     
 10 Jančová Jana             SK při gymnáziu OOB  VRB9450 A  232186                     
 11 Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A  219279                     
 
Startovka etap: D20         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Anežka          OOB TJ Baník Ostrava AOV9251 B  336722                     
  2 Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 A    8494                     
  3 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B    8197                     
  4 Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 B  434894                     
  5 Lejsková Pavlína         OOB TJ Tatran Jablon TJN9251 C                             
  6 Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B  411767                     
  7 Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 B    9213                     
  8 Sklenářová Radka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9250 A  889312                     
  9 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R  301408                     
 
Startovka etap: D21A        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C    9482                     
  2 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C    7248                     
  3 Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953      7247                     
  4 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177                     
  5 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 C    4664                     
  6 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C    9077                     
  7 Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C    9088                     
  8 Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494 C  886266                     
  9 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 R    9235                     
 10 Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C    9205                     
 11 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C  301629                     
 12 Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C  253357                     
 13 Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C    9278                     
 14 Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C    9249                     
 15 Bolechová Anežka         OK Lokomotiva Pardub LPU9051 C   51104                     
 16 Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 R  410785                     
 17 Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C  888623                     
 18 Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C   49639                     
 19 Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C                             
 20 Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C   51707                     
 21 Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 B   53556                     
 22 Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C    9415                     
 23 Daňková Veronika         KOB Start Blansko    SBK8151 C  219251                     
 24 Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C  920679                     
 25 Beržinská Soňa           KOB Start Blansko    SBK8554 C 1985526                     
 26 Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C   51554                     
 27 Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C    9940                     
 28 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C  995813                     
 29 Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C    9969                     
 30 Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C    9605                     
 31 Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851 C    4183                     
 32 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C    9480                     
 33 Pračková Zita            KOB TRETRA Praha     TAP     C                             
 34 Piskáčková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C   51856                     
 35 Kuchařová Markéta        KOB TRETRA Praha     TAP8463 C   53635                     
 36 Letfusová Veronika       KOB TRETRA Praha     TAP8654 C  232114                     
 37 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C  416010                     
 38 Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C  416834                     
 39 Křížová Lenka            OOB Třebíč           TTR8551 C  515158                     
 40 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C    9674                     
 41 Adamová Eva              VSK Mendelu Brno     VBM8772 C   52039                     
 42 Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C    9061                     
 43 Matějů Kateřina          Slavia Liberec orien VLI8054 C  336783                     
 44 Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C   52533                     
 45 Kutlvašrová Vlaďka       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C   51599                     
 46 Stachoňová Barbara       SK Žabovřesky Brno   ZBM8451 C  609060                     
 47 Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C 1234321                     
 48 Bolinová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C                             
 49 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  515496                     
 
Startovka etap: D21B        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET8851 C   49612                     
  2 Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C  434840                     
  3 Setínková Eva            Oddíl OB Kotlářka    DKP8759 C    8946                     
  4 Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C    7226                     
  5 Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850     51491                     
  6 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C    8115                     
  7 Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C  236999                     
  8 Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C   51128                     
  9 Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C    9281                     
 10 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333                     
 11 Lošťáková Ivana          OOB TJ Lokomotiva Te LTP7758 C  232536                     
 12 Blahutová Hana           VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C   51928                     
 13 Ježková Klára            SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C   51659                     
 14 Píšová Monika            SK lyžování a OB Nov NPA8151 C    9699                     
 15 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 C    9711                     
 16 Hájková Monika           SKOB Ostrov          ONO9150 C  232201                     
 17 Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 B  301498                     
 18 Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 C   51658                     
 19 Slavíková Lucie          SK Praga             PGP9150 C  301700                     
 20 Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C    9431                     
 21 Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C    9416                     
 22 Dušátková Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK8557 C    9364                     
 23 Gavendová Hana           OK Sparta Praha      SCP8451 C   53330                     
 24 Cigošová Petra           OK Sparta Praha      SCP8656 C   53159                     
 25 Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK7851      9192                     
 26 Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950     51986                     
 27 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910                     
 28 Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C    9971                     
 29 Chloupková Jana          OOB Slavia Praha     SLP5951 C   51546                     
 30 Uvizlová Radka           SK Studenec          STH8451 C    9081                     
 31 Tihonová Hana            KOB TRETRA Praha     TAP9052 C  232158                     
 32 Vokurková Marta          OOB TJ Tatran Jablon TJN7950 C  253111                     
 33 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242                     
 34 Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C   52230                     
 35 Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C   52113                     
 36 Petrová Tereza           VSK VŠB TU Ostrava   VOV8751 C   49458                     
 37 Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C    8952                     
 38 Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C  232188                     
 39 Kopecká Anežka           USK Praha            VSP8150 C   51642                     
 40 Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C    5641                     
 41 Zoubková Jana            SK Zbraslav OOB      ZBP8050 C   53592                     
 
Startovka etap: D21C        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C    8438                     
  2 Dienerová Petra          Oddíl OB Kotlářka    DKP8159 C  420446                     
  3 Pěluchová Daniela        KOB Choceň           CHC8851 C    9549                     
  4 Dobešová Kateřina        SKOB TJ Sokol Kralup KPY8750 C  301352                     
  5 Kadaňová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU8253 C    9868                     
  6 Kubečková Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7551 C  224919                     
  7 Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C   51574                     
  8 Rudolfova Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752 C  202071                     
  9 Pološčuková Lucie        SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9051 C   49977                     
 10 Schwab Clarissa          KOB TRETRA Praha     TAP7750 C  445629                     
 11 Zajícová Markéta         KOB TRETRA Praha     TAP9054 C                             
 12 Chmelíková Kateřina      VSK Mendelu Brno     VBM8253 C   49675                     
 13 Zemanová Šárka           Slavia Liberec orien VLI8553 C   52336                     
 14 Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C  331619                     
 15 Schmidtová Jana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7553 C    8975                     
 16 Butkovská Iveta          Vamex Košice         Z51        307432                     
 17 Matušová Petra           Neregistrovaní - Mat N38          9938                     
 18 Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C   51788                     
 
Startovka etap: D21E        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E   51755                     
  2 Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R   49815                     
  3 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906                     
  4 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C    4662                     
  5 Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E  906217                     
  6 Voráčková Lenka          SK OS Nové Město n.  OSN8555 C   52142                     
  7 Wurzelová Hana           SK OS Nové Město n.  OSN8972 R   52144                     
  8 Darmovzalová Lenka       SK Praga             PGP7951 C  336740                     
  9 Doležalová Vendula       OK 99 Hradec Králové PHK8752 R  995858                     
 10 Jedličková Zuzana        TJ Slavia Hradec Krá SHK8150   1008173                     
 11 Hepnerová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E    9142                     
 12 Bochenková Ivana         Sportcentrum Jičín   SJC8952 E  897345                     
 13 Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  888854                     
 14 Heczková Bohdana         Slavia Liberec orien VLI7750 E    7752                     
 15 Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C  515185                     
 16 Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A  515421                     
 17 Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C   52283                     
 18 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R    9784                     
 19 Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C    4126                     
 
Startovka etap: D35         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedlářová Pavla          POBO - přátelé OB Op AOP7052 C   52664                     
  2 Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552 C  339546                     
  3 Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C    7775                     
  4 Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C  218973                     
  5 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C    8229                     
  6 Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C  347864                     
  7 Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727                     
  8 Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C  410387                     
  9 Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C  443075                     
 10 Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C  428270                     
 11 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C   51713                     
 12 Nechanická Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN7557 C   51975                     
 13 Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C   53567                     
 14 Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C  301618                     
 15 Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C  336724                     
 16 Zlámalová Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7257 C    9398                     
 17 Zobaníková Vladimíra     TJ Sokol Radslavice  RAD6850 C   49464                     
 18 Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350      9176                     
 19 Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C  442858                     
 20 Poštolková Andrea        TJ Start Náchod      SNA7251 C    9640                     
 21 Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C    9501                     
 22 Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C    9796                     
 23 Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C    9503                     
 24 Kalenská Kateřina        SK Studenec          STH7351 C  410777                     
 25 Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C  232025                     
 26 Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C  230679                     
 27 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C    8307                     
 28 Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C                             
 29 Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C    8968                     
 30 Kučerová  Marie          USK Praha            VSP7551 C                             
 31 Kašparová Marie          SK Netopýr Zákupy    ZAK7250 C  219333                     
 32 Vyškovská Radka          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7450 C   53697                     
 33 Javůrková Gabriela       Neregistrovaní - Jav N07                                   
 34 Pecharová Michaela       OOB TJ Sokol Troja   TJP6550 C  301536                     
 35 Mulíčková Eva            KOB Moira Brno       ABM7469 C   52041                     
 36 Odstrčilová Hana         Neregistrovaní - Ods N10        515160                     
 
Startovka etap: D40         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kunzová Ivana            BETA URSUS Orienteer BBM7155 C   52346                     
  2 Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C   49647                     
  3 Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C  231939                     
  4 Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751 C    9541                     
  5 Chaloupková Lenka        KOB Choceň           CHC6951 C    9542                     
  6 Hanáková Marta           Kometa Kralovice     KRL7151 C  232965                     
  7 Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C  440493                     
  8 Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C  416258                     
  9 Pavlíčková Lenka         SKOB Ostrava         MOV7151 C  436425                     
 10 Danihelová Janka         TJ Jiskra Nejdek     NEJ6550 C  232202                     
 11 Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C  331717                     
 12 Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750 C   52179                     
 13 Pavlů Veronika           SK Praga             PGP6950 C  232198                     
 14 Kamenická Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK6851 C    9375                     
 15 Vidmuchová Martina       TJ Sokol Ptení       PTE7175 C   49883                     
 16 Egrtová Jitka            TJ Slavia Hradec Krá SHK6354 C  331561                     
 17 Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C    9125                     
 18 Műllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751 C  515141                     
 19 Fundová Hana             TJ Slavia Hradec Krá SHK6752 C  410739                     
 20 Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C  980334                     
 21 Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    9606                     
 22 Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C  438611                     
 23 Lázničková Marcela       SKOB Zlín            TZL6751 C  331685                     
 24 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C    9681                     
 25 Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C  888641                     
 26 Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C  206480                     
 27 Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153    232639                     
 
Startovka etap: D45         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467                     
  2 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445                     
  3 Pfeiferová Blanka        TJ Jiskra Hořice     HOR6450 C   53361                     
  4 Vavrečková Ivana         SK Prostějov         JPV6363 C   52864                     
  5 Kukolová Alena           OOB TJ Slovan Luhačo LCE6651 C  416075                     
  6 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C    9237                     
  7 Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554 C   51183                     
  8 Julínková Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6555 C  425573                     
  9 Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C 2017662                     
 10 Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660                     
 11 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111                     
 12 Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C 2011846                     
 13 Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C   51275                     
 14 Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C  301143                     
 15 Veljačíková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C  336735                     
 16 Lohrová Hana             OK Sparta Praha      SCP6550 C   51556                     
 17 Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C    9932                     
 18 Pološčuková Monika       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6551 C    7722                     
 19 Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C  232161                     
 20 Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C  232618                     
 21 Fólová Hana              OOB TJ Tatran Jablon TJN6353 C  232501                     
 22 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C    9678                     
 23 Škapová Kamila           Slavia Liberec orien VLI6350 C   49959                     
 24 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C   51734                     
 25 Zimmerová Lenka          OB SK Zvole          ZVO6451 C  428220                     
 26 Wagner Martina           Zittau  Süd          Z52          6502                     
 27 Wiedenfeld Ute           SSV Planeta Radebeul Z54          2087                     
 28 Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C    8179                     
 
Startovka etap: D50         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C    7870                     
  2 Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C   49892                     
  3 Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C   51957                     
  4 Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C    9692                     
  5 Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C    8680                     
  6 Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C   51862                     
  7 Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401                     
  8 Czaschová Irena          SKOB Bruntál         SBR6150 C   51915                     
  9 Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C    9112                     
 10 Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C    9117                     
 11 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C    9908                     
 12 Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C   52553                     
 13 Pavlíková Hana           OOB TJ Zlaté Hory    ZLH5950 C   52658                     
 
Startovka etap: D55         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C   51795                     
  2 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566                     
  3 Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C    7776                     
  4 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C    4631                     
  5 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C  411563                     
  6 Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959                     
  7 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546                     
  8 Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C  232603                     
  9 Lulayová Věra            OK Lokomotiva Pardub LPU5651 C    9224                     
 10 Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C    9688                     
 11 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C    9690                     
 12 Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C   52095                     
 13 Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C    9107                     
 14 Hepnerová Dagmar         TJ Slavia Hradec Krá SHK5451 C    9108                     
 15 Filipová Dagmar          TJ Slavia Hradec Krá SHK5651 C    9111                     
 16 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C   51135                     
 17 Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350 C   52557                     
 18 Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C  301247                     
 19 Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C  232515                     
 20 Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C    8259                     
 21 Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C   52253                     
 22 Šumberová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI5351 C    8304                     
 23 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C    8954                     
 
Startovka etap: D60         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sikorová Marie           TJ Baník Ostrava OKD BOV4852 C   52178                     
  2 Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C    5991                     
  3 Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850 C   52600                     
  4 Čadilová Alena           Horizont klub Šumper HSU5051 C   52599                     
  5 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110                     
  6 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247                     
  7 Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C  405955                     
  8 Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C   53006                     
  9 Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C   49821                     
 10 Rufferová Iva            TJ Start Náchod      SNA5052 C    9620                     
 11 Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C   51265                     
 12 Horáčková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C    4100                     
 13 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645                     
 14 Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851 C  446344                     
 
Startovka etap: D65         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542                     
  2 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650      8549                     
  3 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152                     
  4 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228                     
  5 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384                     
  6 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214                     
  7 Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C   51698                     
  8 Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C   52096                     
  9 Novotná Marie            OK 99 Hradec Králové PHK3951 C    9421                     
 10 Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C  219220                     
 11 Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C  301240                     
 12 Bláhová Blanka           Slavoj Praha         SJP3651 C   51148                     
 13 Dolečková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C   51325                     
 14 Lejsková Jiřina          Tempo Praha          TEP3750 C   51266                     
 
Startovka etap: H10         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C   51543                     
  2 Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C                             
  3 Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 C  443110                     
  4 Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C  218785                     
  5 Nechanický Jan           SK OS Nové Město n.  OSN0200 C  436433                     
  6 Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 C    9993                     
  7 Zemánek Mikuláš          SOOB Spartak Rychnov SRK0201 C    9496                     
  8 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C  416215                     
  9 Pulec Matěj              VSK Mendelu Brno     VBM0001 C  515088                     
 10 Hänchen Florian          ESV Lok Bad Schandau Z55       1900031                     
 
Startovka etap: H10L        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C  361914                     
  2 Vébr Tomáš               SKOB Baník Havířov   HAV0200 C  515058                     
  3 Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401 C    7780                     
  4 Malý Evženek             OK Jilemnice         JIL0301 C   53224                     
  5 Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 C 2032132                     
  6 Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C  428211                     
  7 Oncirk Honzík            SKOB Ostrov          ONO0301 C  301500                     
  8 Čtrnáct František        SK Praga             PGP0401 C                             
  9 Zobaník Radek            TJ Sokol Radslavice  RAD0201 C   52665                     
 10 Bláha Matyáš             Slavoj Praha         SJP0500    443105                     
 11 Bláha Vojtěch            Slavoj Praha         SJP0501    443072                     
 12 Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov / MTBO TUR0401 C                             
 13 Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302    219210                     
 14 Baldrian Tomáš           USK Praha            VSP0405 C    8277                     
 15 Hewitt Christopher       Neregistrovaní - Hew N01                                   
 16 Javůrek Tomáš            Neregistrovaní - Jav N07                                   
 
Startovka etap: H12         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C  888621                     
  2 Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903 C  320300                     
  3 Matěj Konečný            KOB Český Krumlov    KCK9907 B   49616                     
  4 Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 C 2032105                     
  5 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 C    9884                     
  6 Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 B  425543                     
  7 Čtrnáct Šimon            SK Praga             PGP0001 C                             
  8 Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C  410789                     
  9 Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C   49440                     
 10 Karásek Matěj            Sportcentrum Jičín   SJC0001 B    4292                     
 11 Macko Lukáš              Sportcentrum Jičín   SJC9901 B    4293                     
 12 Kafka Matěj              OK Jihlava           SJI9903 B   52969                     
 13 Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 C  416343                     
 14 Láznička Václav          SKOB Zlín            TZL9901 B  331753                     
 15 Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 C  331267                     
 16 Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001    339555                     
 17 Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004    436943                     
 18 Javůrek Emil             Neregistrovaní - Jav N07                                   
 19 Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov / MTBO TUR9901      9901                     
 20 Odstrčil Filip           Neregistrovaní - Ods N10                                   
 
Startovka etap: H14         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Pavel              OOB TJ Baník Ostrava AOV9801 B  336733                     
  2 Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 B  331466                     
  3 Kunz Jiří                BETA URSUS Orienteer BBM9801 C  416035                     
  4 Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C  301697                     
  5 Beneš Jan                KOB Kladno           DKL9800 C   49648                     
  6 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B  411526                     
  7 Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C    7786                     
  8 Koutský Pavel            OB Jenišovice        JEN9706 C  411617                     
  9 Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701 B  232961                     
 10 Pokorný Jonáš            Kometa Kralovice     KRL9702 C  232611                     
 11 Horký David              Kometa Kralovice     KRL9801 C  416186                     
 12 Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A  339544                     
 13 Straka Tomáš             VSK Přírodověda      PVP9700 C  224355                     
 14 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A    4743                     
 15 Kalenský Aleš            SK Studenec          STH9801 B  331426                     
 16 Wolf Filip               OOB TJ Turnov / MTBO TUR9701 A  995840                     
 17 Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B  438629                     
 18 Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 B 2025354                     
 19 Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK9800 C  331399                     
 
Startovka etap: H16         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Glonek Jakub             OOB TJ Baník Ostrava AOV9602 B  428234                     
  2 Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 B  331262                     
  3 Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A  886286                     
  4 Kunz Jan                 BETA URSUS Orienteer BBM9601 B  416034                     
  5 Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601      7238                     
  6 Vébr Dominik             SKOB Baník Havířov   HAV9404    887629                     
  7 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C  411527                     
  8 Vičan Dominik            SK Prostějov         JPV9501 B   51892                     
  9 Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A 1602632                     
 10 Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 C  435212                     
 11 Taclík Milan             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9601 B  416289                     
 12 Kotecký Daniel           SK Praga             PGP9500 C  255566                     
 13 Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C  339560                     
 14 Zlámal David             OK 99 Hradec Králové PHK9600 B    9962                     
 15 Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A  307332                     
 16 Veljačik Michal          OK Sparta Praha      SCP9500 C   49889                     
 17 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A    9996                     
 18 Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A  232322                     
 19 Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 B  442861                     
 20 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B  232512                     
 21 Mlateček Jiří            SK Týniště nad Orlic TYN9501 C    9160                     
 22 Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A 1602634                     
 23 Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B  410320                     
 24 Pavlík Marek             OOB TJ Zlaté Hory    ZLH9501 C  416100                     
 
Startovka etap: H18         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Jan             KOB Dobruška         DOB9401      7235                     
  2 Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A   51475                     
  3 Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 C  207824                     
  4 Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 B   52931                     
  5 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983                     
  6 Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE9307 B 1007546                     
  7 Német Kryštof            SK SKI-OB Šternberk  STE9308 A 1007551                     
  8 Skoupý Jan               SK SKI-OB Šternberk  STE9411 B   52523                     
  9 Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A  886828                     
 
Startovka etap: H20         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 A  301633                     
  2 Večeřa Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN9105 C  232508                     
 
Startovka etap: H21A        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C  995805                     
  2 Pelc Václav              OOB TJ ČZ Strakonice CST6702 C   51330                     
  3 Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C  515416                     
  4 Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C  416025                     
  5 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002    920696                     
  6 Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C    7210                     
  7 Blaha Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002 C  224915                     
  8 Martínek Robert          VŠTJ Stavební fakult FSP7700 C  301170                     
  9 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188                     
 10 Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C    8066                     
 11 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C  505131                     
 12 Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C  995848                     
 13 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C 2026161                     
 14 Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C    9967                     
 15 Denk Štěpán              SK Praga             PGP9104 C   49151                     
 16 Gajdoš Jan               TJ Sokol Ptení       PTE8913 C  207822                     
 17 Kříž Ondřej              UNITOP SKP Žďár nad  PZR8001 C 2023811                     
 18 Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C 1919191                     
 19 Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C  889688                     
 20 Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C  811213                     
 21 Bašus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C  416199                     
 22 Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C   51773                     
 23 Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C    9135                     
 24 Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C   51500                     
 25 Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902      9189                     
 26 Havlas Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK8908 C    9847                     
 27 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911                     
 28 Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502 C    9975                     
 29 Koťátko Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC7701 C  500264                     
 30 Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C    4298                     
 31 Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C    9705                     
 32 Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C    4284                     
 33 Stachoň Zdeněk           KOB Směr Kroměříž    SKM8014 C  509050                     
 34 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626                     
 35 Michalička David         KOB TRETRA Praha     TAP     C  207840                     
 36 Pračka Tomáš             KOB TRETRA Praha     TAP     C  426373                     
 37 Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C   52250                     
 38 Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C  515159                     
 39 Polášek Jan              SKOB Zlín            TZL8601 C   52340                     
 40 Hladký Viktor            OOB Vamberk          VAM8201 C    9598                     
 41 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C    9669                     
 42 Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C    9508                     
 43 Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C    8129                     
 44 Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C    8298                     
 45 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303   2017676                     
 46 Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C    8973                     
 47 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980                     
 48 Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C  976000                     
 49 König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C  999666                     
 50 Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C   53583                     
 51 Meyer Dirk               Post SV Dresden      Z53       1231982                     
 
Startovka etap: H21B        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801   2027232                     
  2 Ďoubal Jan               KOB Dobruška         DOB8600 C  320286                     
  3 Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803      7230                     
  4 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C  995873                     
  5 Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C    8127                     
  6 Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C    8914                     
  7 Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C    9563                     
  8 Koldinský Jan            SKOB TJ Sokol Kralup KPY8506 C  301149                     
  9 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108                     
 10 Koleš Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU     C 1602619                     
 11 Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C   52916                     
 12 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C  897349                     
 13 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279                     
 14 Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C 2027202                     
 15 Haering Jan              VSK Přírodověda      PVP7500 C                             
 16 Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C 2031351                     
 17 Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C   51566                     
 18 Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C   51561                     
 19 Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 C    9188                     
 20 Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C    9898                     
 21 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C  995817                     
 22 Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C    9630                     
 23 Randík Jan               Sdruž. organizátorů  SOB8703 C   53643                     
 24 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C    9974                     
 25 Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C  253145                     
 26 Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C   51234                     
 27 Dvořáček Jan             OOB Třebíč           TTR7701 C   52240                     
 28 Trávníček Jan            SK UP Olomouc        UOL7501 C  301557                     
 29 Henych Ondřej            Slavia Liberec orien VLI9001 C  515133                     
 30 Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201      8972                     
 31 Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C 2017664                     
 32 Kopecký Pavel            USK Praha            VSP7800 C   49385                     
 33 Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7901 C                             
 34 Bílek Aleš               Neregistrovaní - Mat N38                                   
 35 Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C    8266                     
 
Startovka etap: H21C        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čížek Petr               OOB TJ Spartak Adamo ADA7101 C  336714                     
  2 Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C    8439                     
  3 Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C    8485                     
  4 Jaroš Marek              KOB Dobřichovice     DCE8100 C   53591                     
  5 Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001      7237                     
  6 Hampl Petr               KOB Dobruška         DOB8300 C   51493                     
  7 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C  515458                     
  8 Besta Lukáš              OOB Sokol Kostelec n KNC8101 C  303945                     
  9 Krčál Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU8407 C    9275                     
 10 Hric Jan                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6300 C  515200                     
 11 Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939                     
 12 Nedbal Dalibor           VŠSK MFF UK Praha    MFP8003 C  232648                     
 13 Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C  330612                     
 14 Jedlička Lukáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK8100 C    9856                     
 15 Paulíček Jiří            OK Jihlava           SJI7727 C  416164                     
 16 Drobník Lukáš            KOB TRETRA Praha     TAP     C    9904                     
 17 Hošek Jiří               KOB TRETRA Praha     TAP7601 C  899172                     
 18 Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C  515411                     
 19 Jirásek Jakub            OOB Třebíč           TTR8601 C 2016470                     
 20 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322                     
 21 Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C  410399                     
 22 Bém Roman                SK Zbraslav OOB      ZBP6300 C  331347                     
 23 Toušek Filip             SK Zbraslav OOB      ZBP7102 C   53586                     
 24 Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C   51927                     
 25 Laga Miroslav            SK Zbraslav OOB      ZBP7900 C   53582                     
 26 Šmíd Ivo                 Sportcentrum Jičín   SJC7707      9893                     
 27 Klomínský Václav         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8700                               
 28 Hänchen Danilo           ESV Lok Bad Schandau Z55        440499                     
 29 Bolina Michal            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7701 C                             
 
Startovka etap: H21E        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R 1302816                     
  2 Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C   51797                     
  3 Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C  336746                     
  4 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C    8177                     
  5 Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C 2011854                     
  6 Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 C    9558                     
  7 Drahokoupil Aleš         SK Chrast            CHT8501 C  899165                     
  8 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590                     
  9 Otrusina Jiří            SK Prostějov         JPV8201 C 1602629                     
 10 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C   52300                     
 11 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503                     
 12 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324                     
 13 Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R  500288                     
 14 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C    9307                     
 15 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C  253358                     
 16 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C  886272                     
 17 Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 R  515142                     
 18 Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C  515015                     
 19 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C    9693                     
 20 Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C    9694                     
 21 Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C    9698                     
 22 Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C    9700                     
 23 Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C  515464                     
 24 Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C   51840                     
 25 Voráček Michal           SK Praga             PGP8009 C    8009                     
 26 Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C  886265                     
 27 Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904 A  232039                     
 28 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050                     
 29 Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E  771771                     
 30 Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 C  888645                     
 31 Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E  500878                     
 32 Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E 1008172                     
 33 Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C    9140                     
 34 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C  886288                     
 35 Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C   51803                     
 36 Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R    4286                     
 37 Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C    9905                     
 38 Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C    9622                     
 39 Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R   52555                     
 40 Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C 1007547                     
 41 Doležel Ondřej           SK SKI-OB Šternberk  STE9202 A   51123                     
 42 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R  515475                     
 43 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469                     
 44 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C  515433                     
 45 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  887637                     
 46 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C    8931                     
 47 Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 R  515122                     
 48 Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C  515132                     
 49 Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 R  500290                     
 50 Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C    8300                     
 51 Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C  887154                     
 52 Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R 1302790                     
 53 Suslov Sergej            Slavia Liberec orien VLI8801 C 1301635                     
 54 Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C    8881                     
 55 Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C   52641                     
 56 Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C  995860                     
 57 Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 C   51932                     
 58 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C    9000                     
 59 Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C  515108                     
 60 Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C                             
 61 Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C 1117801                     
 62 Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 C  995883                     
 63 Klusáček Matěj           SK Žabovřesky Brno   ZBM8923 R  303927                     
 64 Mátl Radek               Neregistrovaní - Mát N04                                   
 65 Neumann Pepa             USV TU Dresden       Z56       1984123                     
 66 Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C   51534                     
 
Startovka etap: H35         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C  515468                     
  2 Geisler Michal           KOB Kladno           DKL7500 C  897353                     
  3 Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C  515448                     
  4 Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C  515152                     
  5 Jirásek Stanislav        TJ Jiskra Hořice     HOR6501 C    9850                     
  6 Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C   51239                     
  7 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C  336784                     
  8 Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7203 C  434598                     
  9 Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C    8856                     
 10 Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C  443068                     
 11 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712                     
 12 Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C 1111550                     
 13 Nechanický Pavel         SK OS Nové Město n.  OSN7209 C   51972                     
 14 Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C    2460                     
 15 Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C    9430                     
 16 Straka Lukáš             VSK Přírodověda      PVP7006 C    8578                     
 17 Štolfa Jaromír           KOB Směr Kroměříž    SKM7506 C  416076                     
 18 Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C   49971                     
 19 Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C    4181                     
 20 Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C  434581                     
 21 Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C    9811                     
 22 Kubáň Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7506 C  232708                     
 23 Mlateček Jiří            SK Týniště nad Orlic TYN6701 C    9858                     
 24 Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C  253372                     
 25 Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov / MTBO TUR                                   
 26 Leibiger Jens            Post SV Dresden      Z53        591019                     
 27 Mulíček Ondřej           KOB Moira Brno       ABM7405 C  337650                     
 
Startovka etap: H40         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kunz Martin              BETA URSUS Orienteer BBM7101 C  553435                     
  2 Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C  443079                     
  3 Vébr Radek               SKOB Baník Havířov   HAV7103 C  515066                     
  4 Chaloupka Stanislav      KOB Choceň           CHC6703 C  232920                     
  5 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C   51385                     
  6 Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701 C   51477                     
  7 Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C  420430                     
  8 Žejdlík Michal           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7001 C   51331                     
  9 Pavlíček Daniel          SKOB Ostrava         MOV7100 C   52775                     
 10 Konečný Jiří             SK Haná orienteering OOL6303 C  342524                     
 11 Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C  336760                     
 12 Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C  442853                     
 13 Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C  553452                     
 14 Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901    553456                     
 15 Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C  219258                     
 16 Hauptfleisch Roman       SOOB Spartak Rychnov SRK6603 C  405996                     
 17 Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C    9500                     
 18 Gryc Jan                 KOS TJ Tesla Brno    TBM6709 C   53233                     
 19 Šrirt Martin             SOK TJ Turnov        TUV     C                             
 20 Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6801 C  886260                     
 21 Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C    8977                     
 22 Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C 2019219                     
 23 Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C   52284                     
 24 Michalík Petr            Pell's MTBO team     XBM7117 C  416108                     
 25 Javůrek Jaromír          Neregistrovaní - Jav N07                                   
 
Startovka etap: H45         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sklenář Miroslav         POBO - přátelé OB Op AOP6302 C  307338                     
  2 Patočka Petr             BETA URSUS Orienteer BBM6300 C  553436                     
  3 Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C   53271                     
  4 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490                     
  5 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    8523                     
  6 Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301 C  232860                     
  7 Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C   49646                     
  8 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C    9007                     
  9 Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301 C  361956                     
 10 Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C 1007543                     
 11 Vičan Lubomír            SK Prostějov         JPV6501 C   51911                     
 12 Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C  301374                     
 13 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971                     
 14 Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6301 C   51508                     
 15 Sobek Pavel              TJ Loko Liberec      LLI6302 C                             
 16 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C  410783                     
 17 Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C    9632                     
 18 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679                     
 19 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680                     
 20 Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C  301420                     
 21 Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C    7762                     
 22 Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C    8185                     
 23 Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C                             
 24 Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C   51276                     
 25 Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C   51631                     
 26 Pliska Miloš             SK Praga             PGP6304 C  420405                     
 27 Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369                     
 28 Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C   49897                     
 29 Sklenář Josef            SKOB Bruntál         SBR6601 C   51909                     
 30 Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C  336720                     
 31 Zalaba Jindřich          Sportcentrum Jičín   SJC6603 C    9931                     
 32 Kaňák Petr               OK Jihlava           SJI6115 C  301207                     
 33 Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI6601 C  301242                     
 34 Aster Vladimír           SKOB Slaný           SLA6500 C  442871                     
 35 Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C    9685                     
 36 Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C  515090                     
 37 Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C  410321                     
 38 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C    8044                     
 39 Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C   51686                     
 40 Starý Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301      9005                     
 41 Havel Leoš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL6401 C    8964                     
 42 Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C 2031360                     
 43 Kudrass Peter            Zittau  Süd          Z52        660114                     
 44 Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    8174                     
 
Startovka etap: H50         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801 C   51542                     
  2 Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C    9070                     
  3 Chalupa Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU5301 C    9259                     
  4 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C    9277                     
  5 Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C   52917                     
  6 Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C   52927                     
  7 Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400                     
  8 Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902 C    9457                     
  9 Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C  301147                     
 10 Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C   52115                     
 11 Palas Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC5604 C    9956                     
 12 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    9907                     
 13 Kafka Václav             OK Jihlava           SJI6001 C  301295                     
 14 Dvorský Ilja             KOB Směr Kroměříž    SKM6103 C  330683                     
 15 Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C   51133                     
 16 Višňa Milan              SK SKI-OB Šternberk  STE5904 C  307337                     
 17 Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C  515440                     
 18 Cigoš Petr               KOS TJ Tesla Brno    TBM5602 C   53268                     
 19 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C  995847                     
 20 Drobník Ivan             Slavia Liberec orien VLI5601 C    9902                     
 21 Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul Z54        886501                     
 
Startovka etap: H55         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C   51973                     
  2 Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C   49606                     
  3 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167                     
  4 Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C   51955                     
  5 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778                     
  6 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709                     
  7 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774                     
  8 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260                     
  9 Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C    9234                     
 10 Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502 C  301188                     
 11 Doležal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C   51753                     
 12 Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C    9104                     
 13 Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C    9109                     
 14 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063                     
 15 Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C  416833                     
 16 Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C    8262                     
 17 Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C   52252                     
 18 Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C    8302                     
 19 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741                     
 20 Polák Zdeněk             USK Praha            VSP5203 C   51740                     
 21 Kopaničák Vladimír       Vamex Košice         Z51       1602614                     
 22 Hornik Zbigniew          LKO Leszno           Z57        305984                     
 
Startovka etap: H60         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4802 C   52171                     
  2 Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C    9725                     
  3 Procházka Aleš           Oddíl OB Kotlářka    DKP4700 C   49885                     
  4 Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C    8890                     
  5 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777                     
  6 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C  411580                     
  7 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066                     
  8 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645                     
  9 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283                     
 10 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204                     
 11 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C    9215                     
 12 Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C    9209                     
 13 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686                     
 14 Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C   51863                     
 15 Kotecký Roman            SK Praga             PGP4900 C  255567                     
 16 Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C 2023807                     
 17 Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C   52299                     
 18 Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C    9948                     
 19 Paulíček Jiří            OK Jihlava           SJI4911 C   52173                     
 20 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798                     
 21 Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002 C    9818                     
 22 Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C  320135                     
 23 Zabloudil Pavel          KOS TJ Tesla Brno    TBM5003 C   53256                     
 24 Lukavec Miloslav         OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C    8258                     
 25 Milan Paukert            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C   51329                     
 26 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323                     
 27 Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C   53217                     
 28 Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C 1302773                     
 29 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001      9001                     
 30 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643                     
 31 Härtelt Helmut           SSV Planeta Radebeul Z54       1951308                     
 32 Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C    8861                     
 
Startovka etap: H65         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedlář Vladimír          POBO - přátelé OB Op AOP4201 C  889315                     
  2 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267                     
  3 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554                     
  4 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235                     
  5 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213                     
  6 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243                     
  7 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C  301501                     
  8 Šidla Antonín            OOB TJ Jiskra Otroko OTK4601    433083                     
  9 Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C   51994                     
 10 Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C   49813                     
 11 Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C  301345                     
 12 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C   53507                     
 13 Nosál Stanislav          SKOB Slaný           SLA4600 C    8805                     
 14 Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C   53230                     
 15 Komínek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM4639 C  410369                     
 16 Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C    7930                     
 17 Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C   52660                     
 18 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743                     
 19 Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C  416129                     
 20 Sccmalfeld Tassilo       SSV Planeta Radebeul Z54        300684                     
 21 Conrad Helmut            USV TU Dresden       Z56        501901                     
 
Startovka etap: H70         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541                     
  2 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544                     
  3 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964                     
  4 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230                     
  5 Diener Herbert           SKOB Ostrava         MOV4101 C   51374                     
  6 Šidla Jiří               OOB TJ Jiskra Otroko OTK4001    426383                     
  7 Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C   51700                     
  8 Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455                     
  9 Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C    9422                     
 10 Weber Petr               OK 99 Hradec Králové PHK3901 C    9460                     
 11 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  888630                     
 12 Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C   52180                     
 13 Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C    8797                     
 14 Chloupek Radek           OOB Slavia Praha     SLP4001 C   53555                     
 15 Tahotný Urban            OOB TJ Sokol Troja   TJP3701 C   53523                     
 16 Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C    8963                     
 17 Vřešťál Jan              Neregistrovaní - Vře N08                                   
 18 Lejsek Tom               Tempo Praha          TEP3700 C   51267                     
 
Startovka etap: HDR         
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klechová Karolína        POBO - přátelé OB Op AOP0452 C  436929                     
  2 Novák Igor               OOB TJ Baník Ostrava AOV0501 C  515500                     
  3 Kovářová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET0251 C  361922                     
  4 Blaha Jiří               VŠTJ Ekonom Praha    EKP0401 C  428214                     
  5 Blaha Michal             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0402 C                             
  6 Pochop Petr              OK Jilemnice         JIL     C                             
  7 Malý Antonín             OK Jilemnice         JIL0501 C   53225                     
  8 Tereza Bestova           OOB Sokol Kostelec n KNC     C  224868                     
  9 Vaníček Josef            TJ Lokomotiva Beroun LBE0500 C   52319                     
 10 Vaníčková Anna           TJ Lokomotiva Beroun LBE0550 C   52320                     
 11 Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C  443094                     
 12 Kuklová Klára            OK Lokomotiva Pardub LPU     C                             
 13 Kadaně Marek             OK Lokomotiva Pardub LPU0703 C 2025377                     
 14 Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C  897367                     
 15 Žejdlíková Eliška        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 C  886252                     
 16 Lošťáková Sára           OOB TJ Lokomotiva Te LTP0650 C  420434                     
 17 Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C  897359                     
 18 Rožek Vojtěch            VŠSK MFF UK Praha    MFP0501 C  301644                     
 19 Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C  428269                     
 20 Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501 C    9702                     
 21 Lisá Štěpánka            SKOB Ostrov          ONO0650 C  301502                     
 22 Přibíková Agáta          SK Praga             PGP0651 C                             
 23 Vojta Bozděch            SK Praga             PGP1000 C                             
 24 Straková Denisa          VSK Přírodověda      PVP0750 C  219276                     
 25 Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     125                     
 26 Bláha Šimon              Slavoj Praha         SJP0700 C   51421                     
 27 Poštolka Karel           TJ Start Náchod      SNA0401 C  405983                     
 28 Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501 C    9636                     
 29 Kubáňová Tereza          KOS TJ Tesla Brno    TBM0756 C  230671                     
 30 Lucie Bruková            TJ TŽ Třinec         TRI     C   49382                     
 31 Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C   52248                     
 32 Teringlová Vendula       TJ OB České Budějovi VCB0451 C                             
 33 Teringl Vojtěch          TJ OB České Budějovi VCB0702 C                             
 34 Katka Havlová            OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C                             
 35 Baldrianová Eva          USK Praha            VSP0751 C  888936                     
 36 Kašpar Štěpán            SK Netopýr Zákupy    ZAK     C                             
 37 Hewitt Matthew           Neregistrovaní - Hew N01                                   
 38 Houžvička David          Neregistrovaní - Hou N02                                   
 39 Houžvičková Daniela      Neregistrovaní - Hou N02                                   
 40 Suchánek Dušan           OOB TJ Slezan Opava  SOP                                   
 41 Němec Vít                Neregistrovaní - Něm N03                                   
 42 Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov / MTBO TUR                                   
 43 Panáčková Alžběta        Neregistrovaní - Pan N05        232632                     
 44 Knobová Agáta            OOS TJ Spartak Vrchl VRL                                   
 45 Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE                                   
 46 Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov / MTBO TUR0501                               
 
Startovka etap: P2          
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C  410721                     
  2 Jiřina Králíková         KOB Dobruška         DOB8651      7233                     
  3 Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA     C    5176                     
  4 Smékalová Ivana          SK Prostějov         JPV8687 C  410337                     
  5 Eliška Brožová           OK Lokomotiva Pardub LPU     C                             
  6 Šturc Pavel              OK Lokomotiva Pardub LPU     C                             
  7 Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C    9609                     
  8 Kadaňková Hana           OK Rožnov            ROV9750 C  420411                     
  9 Bruk Slavomír            TJ TŽ Třinec         TRI6800 C   49378                     
 10 Hájková Barbora          OOB Vamberk          VAM9099 C  438605                     
 11 Pinterová Kateřina       VSK Mendelu Brno     VBM6651 C  515032                     
 12 Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C    4211                     
 13 Loosová Lenka            Slavia Liberec orien VLI8199 C                             
 14 Tichý Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL                                   
 15 Stará Petra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7354    425562                     
 16 Wohanková Kateřina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7955    425552                     
 17 Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254    331655                     
 18 Stříteský Tomáš          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7401 C                             
 19 Matušová Dominika        Neregistrovaní - Mat N38          9937                     
 20 Matušová Světlana        Neregistrovaní - Mat N38          9957                     
 21 Matuš Štefan             Neregistrovaní - Mat N38          9939                     
 22 Melichárková Kristýna    SKOB Zlín            TZL8890     53340                     
 23 Jankovcová Marie         OOB TJ Sokol Troja   TJP3950 C  301537                     
 24 Beránek Petr             OK Sparta Praha      SCP                                   
 25 Přibylová Kateřina       VŠSK MFF UK Praha    MFP                                   
 26 Přibylová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP                                   
 27 Sasýnová Radka           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7750 C   53380                     
 28 Vlček Ondřej             Neregistrovaní - Vlč N12                                   
 29 Rezervace                Neregistrovaní - Che N13                                   
 30 Rezervace                Neregistrovaní - Che N13                                   
 
Startovka etap: P4          
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horych Pavel             KOB Kladno           DKL7000 C  515178                     
  2 Geislerová Dita          KOB Kladno           DKL7550 C  888635                     
  3 Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C  336778                     
  4 Reisingerová Martina     KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C  236061                     
  5 Jan Zamiška              KOB Dobruška         DOB8501    410769                     
  6 Blahová Markéta          VŠTJ Ekonom Praha    EKP     C                             
  7 Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C  232612                     
  8 Chmelařová Blanka        SK Prostějov         JPV     C    8885                     
  9 Eliška Konečná           KOB Český Krumlov    KCK9662 B                             
 10 Michaela Čermáková       Klub vytrvalostních  KSU     C                             
 11 Veronika Josífová        Klub vytrvalostních  KSU     C                             
 12 Šmakal Vladimír          OK Lokomotiva Pardub LPU     C                             
 13 Dobranský Jaroslav       SKOB Ostrov          ONO8800 C   52181                     
 14 Slavíček Stanislav       SK Haná orienteering OOL6708 C  342667                     
 15 Slavíčková Katka         SK Haná orienteering OOL6955 C  421852                     
 16 Kysela Jakub             SK Praga             PGP     C  246808                     
 17 Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C    9086                     
 18 Silný Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C    9827                     
 19 Lichovníková Alena       UNITOP SKP Žďár nad  PZR9052 C   53655                     
 20 Petr Suchý               TJ Slavia Hradec Krá SHK          9010                     
 21 Aneta Pražáková          Sportcentrum Jičín   SJC8758 C                             
 22 Puš Roman                SK Studenec          STH     C  425587                     
 23 Procházka Lukáš          KOB TRETRA Praha     TAP     C                             
 24 Bacílková Pavlína        OOB TJ Tatran Jablon TJN9999 C                             
 25 Eliška Brožová           OOB TJ Turnov / MTBO TUR     C  995836                     
 26 Jeřábek Petr             SK UP Olomouc        UOL6702 C  361946                     
 27 Jeřábková Jana           SK UP Olomouc        UOL6954 C  361997                     
 28 Alena Oldřichová         SK Zbraslav OOB      ZBP     C                             
 29 Němec Jan                Neregistrovaní - Něm N03        219274                     
 30 Blažková Hana            Neregistrovaní  - Bl N06         53695                     
 31 Beránek Petr             OK Sparta Praha      SCP                                   
 32 Karoch Petr              Neregistrovaní - Kar N09          8649                     
 33 Píšová Jitka             Neregistrovaní - Píš N11       2035170                     
 34 Pelák Martin             Neregistrovaní - Che N13                                   
 35 Chrz Pavel               Neregistrovaní - Che N13                                   
 36 Rezervace                Neregistrovaní - Che N13                                   
 37 Miturová Radka           MLOK Mariánské Lázně MLA6502    416220