Startovka oddílů                                                               14.8.2011 18:18:35
                                  Pěkné prázdniny 2011
===ČSOS-TUR========================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB Moira Brno                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mulíčková Zuzana         ABM0157  332970    D10                                              
  2 Mulíček Ondřej           ABM7405  337650    H35                                              
  3 Mulíčková Eva            ABM7469   52041    D35                                              
 
 
Startovka oddílu: ADA - OOB TJ Spartak Adamov                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čížková Eliška           ADA0051   49863    D12                                              
  2 Čížek Petr               ADA7101  336714    H21C                                             
  3 Čížková Markéta          ADA9652   49862    D16                                              
 
 
Startovka oddílu: AOP - POBO - přátelé OB Opava                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klechová Karolína        AOP0452  436929    HDR                                              
  2 Sedlář Vladimír          AOP4201  889315    H65                                              
  3 Sklenář Miroslav         AOP6302  307338    H45                                              
  4 Sedlářová Pavla          AOP7052   52664    D35                                              
 
 
Startovka oddílu: AOV - OOB TJ Baník Ostrava                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Igor               AOV0501  515500    HDR                                              
  2 Nováková Anežka          AOV9251  336722    D20                                              
  3 Glonek Jakub             AOV9602  428234    H16                                              
  4 Novák Pavel              AOV9801  336733    H14                                              
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobařová Lenka          ASU7751    9482    D21A                                             
 
 
Startovka oddílu: BBM - BETA URSUS Orienteering                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Patočka Petr             BBM6300  553436    H45                                              
  2 Ptáček Pavel             BBM6508   53271    H45                                              
  3 Kunz Martin              BBM7101  553435    H40                                              
  4 Kunzová Ivana            BBM7155   52346    D40                                              
  5 Fiala Jan                BBM7205  515468    H35                                              
  6 Záděra Pavel             BBM9500  331262    H16                                              
  7 Ptáček Pavel             BBM9600  886286    H16                                              
  8 Kunz Jan                 BBM9601  416034    H16                                              
  9 Ptáček Patrik            BBM9800  331466    H14                                              
 10 Kunz Jiří                BBM9801  416035    H14                                              
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábková Nina           BOR0151    4366    D10                                              
  2 Langr Jan                BOR3601    8541    H70                                              
  3 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H70                                              
  4 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65                                              
  5 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D65                                              
  6 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D45                                              
  7 Doškář Boris             BOR6400    8490    H45                                              
  8 Pávková Jana             BOR6550    8445    D45                                              
  9 Karvánek Petr            BOR6600    8485    H21C                                             
 10 Doležal Miloš            BOR6601    8523    H45                                              
 11 Jeřábek Petr             BOR7105    8439    H21C                                             
 12 Jeřábková Tereza         BOR7563    8438    D21C                                             
 13 Nehasil David            BOR7713  995805    H21A                                             
 14 Kolařík Tomáš            BOR7809 1302816    H21E                                             
 15 Doškářová Tereza         BOR9150    8494    D20                                              
 16 Jeřábková Ema            BOR9957    4363    D12                                              
 
 
Startovka oddílu: BOV - TJ Baník Ostrava OKD                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sikora Miroslav          BOV4802   52171    H60                                              
  2 Sikorová Marie           BOV4852   52178    D60                                              
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházková Monika       BSO9150  301408    D20                                              
 
 
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Česká Třebová                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovář Lukáš              CET0102  361914    H10L                                             
  2 Kovářová Jana            CET0251  361922    HDR                                              
  3 Čípa Jiří                CET5002    9725    H60                                              
  4 Záveský Richard          CET6301  232860    H45                                              
  5 Kovářová Anna            CET7552  339546    D35                                              
  6 Záveská Anna             CET8851   49612    D21B                                             
 
 
Startovka oddílu: CST - OOB TJ ČZ Strakonice                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelc Václav              CST6702   51330    H21A                                             
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK OB Chotěboř                           
-------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobřichovice                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H55                                              
  2 Štrossová Jiřina         DCE5650    7870    D50                                              
  3 Jaroš Marek              DCE8100   53591    H21C                                             
 
 
Startovka oddílu: DKL - KOB Kladno                               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Hana            DKL0050   49640    D12                                              
  2 Horychová Zuzana         DKL0150  515135    D10                                              
  3 Geislerová Aneta         DKL0151  336741    D10L                                             
  4 Beneš Jan                DKL6600   49646    H45                                              
  5 Horych Pavel             DKL7000  515178    P4                                               
  6 Benešová Jaroslava       DKL7050   49647    D40                                              
  7 Postolková Monika        DKL7053  410721    P2                                               
  8 Geisler Michal           DKL7500  897353    H35                                              
  9 Geislerová Dita          DKL7550  888635    P4                                               
 10 Šíma Vladislav           DKL9700  301697    H14                                              
 11 Beneš Jan                DKL9800   49648    H14                                              
 12 Postolka Jáchym          DKL9900  888621    H12                                              
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Aleš           DKP4700   49885    H60                                              
  2 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D55                                              
  3 Dudová Hana              DKP5752   49892    D50                                              
  4 Illner Jakub             DKP6601  515448    H35                                              
  5 Illnerová Daniela        DKP6651  231939    D40                                              
  6 Kalousek Jiří            DKP6901  443079    H40                                              
  7 Mrázek Jiří              DKP7911   51797    H21E                                             
  8 Mencl Pavel              DKP7912  515416    H21A                                             
  9 Tomeš Jaroslav           DKP8109  416025    H21A                                             
 10 Dienerová Petra          DKP8159  420446    D21C                                             
 11 Kovářová Kristýna        DKP8450   51755    D21E                                             
 12 Pospíšil Ondřej          DKP8717  336746    H21E                                             
 13 Dlouhá Marie             DKP8756   49815    D21E                                             
 14 Bochenková Martina       DKP8758  434840    D21B                                             
 15 Setínková Eva            DKP8759    8946    D21B                                             
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H60                                              
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D60                                              
  3 Nosek Petr               DLT6901  336778    P4                                               
  4 Reisingerová Martina     DLT7251  236061    P4                                               
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Leštínský Tomáš          DOB7801 2027232    H21B                                             
  2 Štěpánová Dita           DOB7956    7226    D21B                                             
  3 Preininger Luděk         DOB8001    7237    H21C                                             
  4 Janda Martin             DOB8002  920696    H21A                                             
  5 Hampl Petr               DOB8300   51493    H21C                                             
  6 Khýn Vítězslav           DOB8304    7210    H21A                                             
  7 Jan Zamiška              DOB8501  410769    P4                                               
  8 Ďoubal Jan               DOB8600  320286    H21B                                             
  9 Jiřina Králíková         DOB8651    7233    P2                                               
 10 Peterová Věra            DOB8751    7248    D21A                                             
 11 Lžíčař Martin            DOB8803    7230    H21B                                             
 12 Végsöová Markéta         DOB8850   51491    D21B                                             
 13 Peterová Alena           DOB8953    7247    D21A                                             
 14 Netíková Martina         DOB9351    7229    D18                                              
 15 Melichar Jan             DOB9401    7235    H18                                              
 16 Preininger Kryštof       DOB9601    7238    H16                                              
 17 Melicharová Anna         DOB9850  410767    D14                                              
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blahová Markéta          EKP             P  P4                    P                 P        
  2 Blahová Pavla            EKP0153  428253    D10L                                             
  3 Blaha Jiří               EKP0401  428214    HDR                                              
  4 Blaha Michal             EKP0402         P  HDR                   P                 P        
  5 Pecka Jan                EKP6800  515152    H35                                              
  6 Blaha Ondřej             EKP7002  224915    H21A                                             
  7 Zurynková Jana           EKP7053  515496    D21A                                             
  8 Bolina Michal            EKP7701  199236    H21C                                             
  9 Bolinová Hana            EKP8150         P  D21A                  P                          
 10 Kalina Miroslav          EKP8211  515458    H21C                                             
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Milan              FSP3400   51964    H70                                              
  2 Čadil Jan                FSP4300   53267    H65                                              
  3 Wald František           FSP5300   49606    H55                                              
  4 Šimek Tomáš              FSP6304  995873    H21B                                             
  5 Krausz Milan             FSP6700    8127    H21B                                             
  6 Nitsch Karel             FSP7611    8914    H21B                                             
  7 Martínek Robert          FSP7700  301170    H21A                                             
 
 
Startovka oddílu: HAV - SKOB Baník Havířov                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vébr Tomáš               HAV0200  515058    H10L                                             
  2 Korčák Marián            HAV6508  232612    P4                                               
  3 Vébr Radek               HAV7103  515066    H40                                              
  4 Vébr Dominik             HAV9404  887629    H16                                              
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müllerová Hana           HCE             P  HDR                   P                 P        
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávra Martin             HOR6302    9007    H45                                              
  2 Pfeiferová Blanka        HOR6450   53361    D45                                              
  3 Jirásek Stanislav        HOR6501    9850    H35                                              
 
 
Startovka oddílu: HSU - Horizont klub Šumperk                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kupcová Věroslava        HSU4850   52600    D60                                              
  2 Čadilová Alena           HSU5051   52599    D60                                              
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlubuček Tomáš           CHA        5176    P2                                               
  2 Kašková Eva              CHA4650    8152    D65                                              
  3 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H55                                              
  4 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D55                                              
  5 Gorčica Pavel            CHA6200    8174    H45                                              
  6 Gorčicová Ivana          CHA6550    8179    D45                                              
  7 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D21A                                             
  8 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21A                                             
  9 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21E                                             
 10 Veselý Marek             CHA8201    8066    H21A                                             
 11 Ježek Lukáš              CHA8604   51534    H21E                                             
 12 Gorčicová Barbora        CHA8850    4126    D21E                                             
 13 Vejstrková Zuzana        CHA8852    4662    D21E                                             
 14 Brozová Zuzana           CHA8950    4664    D21A                                             
 15 Vejstrk Daniel           CHA9105    8177    H21E                                             
 16 Gorčicová Eliška         CHA9150    8197    D20                                              
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chaloupková Kateřina     CHC0051  320290    D12                                              
  2 Jelínková Zuzana         CHC0151  206405    D10                                              
  3 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H65                                              
  4 Jelínek Roman            CHC6301  361956    H45                                              
  5 Chaloupka Stanislav      CHC6703  232920    H40                                              
  6 Jelínková Marta          CHC6751    9541    D40                                              
  7 Chaloupková Lenka        CHC6951    9542    D40                                              
  8 Švadlena Pavel           CHC7502 2011854    H21E                                             
  9 Sýkora Bohumil           CHC8601    9563    H21B                                             
 10 Pátek Michal             CHC8603    9558    H21E                                             
 11 Pěluchová Daniela        CHC8851    9549    D21C                                             
 12 Košťalková Julie         CHC9752  232905    D14                                              
 13 Chaloupková Veronika     CHC9852    9556    D14                                              
 14 Jelínek Tomáš            CHC9903  320300    H12                                              
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlička Zbyněk          CHT5501   51955    H55                                              
  2 Žemličková Jindra        CHT5751   51957    D50                                              
  3 Drahokoupil Aleš         CHT8501  899165    H21E                                             
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             JEN0051    7782    D12                                              
  2 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    H10                                              
  3 Zabořil Ondra            JEN0401    7780    H10L                                             
  4 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H60                                              
  5 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H60                                              
  6 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55                                              
  7 Richtrová Jaroslava      JEN5251    7776    D55                                              
  8 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55                                              
  9 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D55                                              
 10 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D55                                              
 11 Sucharda Jiří            JEN5801   51542    H50                                              
 12 Zabořilová Romana        JEN7457    7775    D35                                              
 13 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H16                                              
 14 Hájek Jan                JEN9703  411526    H14                                              
 15 Kočvara Oldřich          JEN9705    7786    H14                                              
 16 Koutský Pavel            JEN9706  411617    H14                                              
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pochop Petr              JIL             P  HDR                   P                 P        
  2 Gallová Veronika         JIL0052         P  D12                   P                 P        
  3 Richtrová Kateřina       JIL0151  410741    D10                                              
  4 Malý Evženek             JIL0301   53224    H10L                                             
  5 Malý Antonín             JIL0501   53225    HDR                                              
  6 Zlesák Zdeněk            JIL4701    9066    H60                                              
  7 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H55                                              
  8 Malý Evžen               JIL6102    9070    H50                                              
  9 Kolín Jan                JIL7701   51590    H21E                                             
 10 Malá Věra                JIL7752    9077    D21A                                             
 11 Kynčlová Martina         JIL8651    9088    D21A                                             
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chmelařová Blanka        JPV        8885    P4                                               
  2 Chmelař Miroslav         JPV6217 1007543    H45                                              
  3 Vavrečková Ivana         JPV6363   52864    D45                                              
  4 Vičan Lubomír            JPV6501   51911    H45                                              
  5 Otrusina Jiří            JPV8201 1602629    H21E                                             
  6 Smékalová Ivana          JPV8687  410337    P2                                               
  7 Vičan Dominik            JPV9501   51892    H16                                              
  8 Chmelař Martin           JPV9505 1602632    H16                                              
 
 
Startovka oddílu: JZL - TJ Jižní svahy Zlín                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kundratová Lucie         JZL0051  218974    D12                                              
  2 Kundrata Jan             JZL0201         P  H10                   P                 P        
  3 Kundratová Jana          JZL7351  218973    D35                                              
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pašek František          KAM7600   52300    H21E                                             
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H70                                              
  2 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65                                              
  3 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D65                                              
  4 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H65                                              
  5 Eichler Petr             KAS6900   51385    H40                                              
  6 Eichlerová Jana          KAS7051    8229    D35                                              
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H60                                              
 
 
Startovka oddílu: KCK - KOB Český Krumlov                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Eliška Konečná           KCK9662         P  P4                    P                 P        
  2 Matěj Konečný            KCK9907   49616    H12                                              
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: KNC - OOB Sokol Kostelec n. Č.l.               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tereza Bestova           KNC      224868    HDR                                              
  2 Besta Lukáš              KNC8101  303945    H21C                                             
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H45                                              
  2 Koldinský Jan            KPY8506  301149    H21B                                             
  3 Klomínský Václav         KPY8700         P  H21C                  P                 P        
  4 Dobešová Kateřina        KPY8750  301352    D21C                                             
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biersaková Dagmar        KRL0051  232960    D12                                              
  2 Mudrová Lenka            KRL0052 2020708    D12                                              
  3 Šlechtová Tereza         KRL0152 2017667    D10                                              
  4 Hanák Martin             KRL6701   51477    H40                                              
  5 Hanáková Marta           KRL7151  232965    D40                                              
  6 Šlajs Daniel             KRL9403   51475    H18                                              
  7 Hanáková Magda           KRL9651  416318    D16                                              
  8 Lavičková Michaela       KRL9655  416312    D16                                              
  9 Horký Aleš               KRL9701  232961    H14                                              
 10 Pokorný Jonáš            KRL9702  232611    H14                                              
 11 Horký David              KRL9801  416186    H14                                              
 12 Hanáková Lenka           KRL9951  232613    D12                                              
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Michaela Čermáková       KSU                P4                                               
  2 Veronika Josífová        KSU                P4                                               
  3 Havlíčková Markéta       KSU8494  886266    D21A                                             
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vaníček Josef            LBE0500   52319    HDR                                              
  2 Vaníčková Anna           LBE0550   52320    HDR                                              
  3 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H60                                              
  4 Tvrdková Eva             LBE5150  303959    D55                                              
  5 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H45                                              
 
 
Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valenta Jiří             LCE6301   51508    H45                                              
  2 Kukolová Alena           LCE6651  416075    D45                                              
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Burdová Simona           LDC6851  440493    D40                                              
  2 Nehasil Vladislav        LDC7101  505131    H21A                                             
  3 Nehasilová Zuzana        LDC7150  347864    D35                                              
  4 Štěpán Petr              LDC7301   51239    H35                                              
  5 Gálus Igor               LDC7302  336784    H35                                              
  6 Burdová Adéla            LDC9152  434894    D20                                              
  7 Burda Matěj              LDC9602  435212    H16                                              
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D60                                              
  2 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21B                                             
  3 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H21B                                             
 
 
Startovka oddílu: LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           
-------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bradáč Jakub             LLI0002 2032105    H12                                              
  2 Bradáč David             LLI0203 2032132    H10L                                             
  3 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65                                              
  4 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65                                              
  5 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H65                                              
  6 Peterka Josef            LLI4702   51204    H60                                              
  7 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D55                                              
  8 Sobek Pavel              LLI6302   51210    H45                                              
  9 Bradáč Stanislav         LLI7203  434598    H35                                              
 10 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21E                                             
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bohuslav Pepík           LPM0401  443094    HDR                                              
  2 Bohuslav Václav          LPM7206    8856    H35                                              
  3 Suchý Petr               LPM7820  995848    H21A                                             
  4 Bohuslavová Jana         LPM7852  236999    D21B                                             
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koleš Jan                LPU     1602619    H21B                                             
  2 Kuklová Klára            LPU                HDR                                              
  3 Eliška Brožová           LPU                P2                                               
  4 Šturc Pavel              LPU                P2                                               
  5 Šmakal Vladimír          LPU                P4                                               
  6 Roudný Václav            LPU0001    9884    H12                                              
  7 Roudný Martin            LPU0002  425543    H12                                              
  8 Držková Berenika         LPU0151  425545    D10                                              
  9 Francová Lucie           LPU0152  425593    D10                                              
 10 Kadaně Marek             LPU0703 2025377    HDR                                              
 11 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D60                                              
 12 Mrštík Václav            LPU5002    9215    H60                                              
 13 Sáňka Bedřich            LPU5102    9209    H60                                              
 14 Farář Václav             LPU5201    9260    H55                                              
 15 Chalupa Oldřich          LPU5301    9259    H50                                              
 16 Juračka Vojtěch          LPU5404    9234    H55                                              
 17 Lulay Miloš              LPU5502  301188    H55                                              
 18 Mrštíková Hana           LPU5552  232603    D55                                              
 19 Lulayová Věra            LPU5651    9224    D55                                              
 20 Juračková Jana           LPU6051    9237    D45                                              
 21 Roudný Václav            LPU6102    9277    H50                                              
 22 Procházka Radek          LPU6504  410783    H45                                              
 23 Roudná Eva               LPU6554   51183    D45                                              
 24 Julínková Dana           LPU6555  425573    D45                                              
 25 Procházková Alexandra    LPU7051  416258    D40                                              
 26 Držka Štěpán             LPU7604    9324    H21E                                             
 27 Švíglerová Pavla         LPU7658   51128    D21B                                             
 28 Držková Markéta          LPU7670    9281    D21B                                             
 29 Klimplová Zuzana         LPU8151    9333    D21B                                             
 30 Kadaňová Barbora         LPU8253    9868    D21C                                             
 31 Štěrba Zbyněk            LPU8304  500288    H21E                                             
 32 Krčál Jaroslav           LPU8407    9275    H21C                                             
 33 Herman Jan               LPU8505    9307    H21E                                             
 34 Lenner Miroslav          LPU8605  253358    H21E                                             
 35 Juračková Jana           LPU8653    9235    D21A                                             
 36 Fiala Petr               LPU8701  886272    H21E                                             
 37 Sůvová Barbora           LPU8751    9205    D21A                                             
 38 Mrštíková Květa          LPU8753  301629    D21A                                             
 39 Šediváková Helena        LPU8857  253357    D21A                                             
 40 Lennerová Hana           LPU8952    9278    D21A                                             
 41 Nádvorníková Tereza      LPU8953    9249    D21A                                             
 42 Klapal Jan               LPU9006  515142    H21E                                             
 43 Bolechová Anežka         LPU9051   51104    D21A                                             
 44 Knapová Jana             LPU9053  906217    D21E                                             
 45 Valachová Martina        LPU9054  410785    D21A                                             
 46 Procházka Tomáš          LPU9110  301633    H20                                              
 47 Kulhavá Šárka            LPU9357  219279    D18                                              
 48 Zelinka Jan              LPU9405  207824    H18                                              
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051  887611    D12                                              
  2 Riby Thomas              LTP0202  897367    HDR                                              
  3 Žejdlíková Eliška        LTP0350  886252    HDR                                              
  4 Lošťáková Sára           LTP0650  420434    HDR                                              
  5 Riby Philip              LTP0702  897359    HDR                                              
  6 Eiselt Miloš             LTP5802   52917    H50                                              
  7 Hulha Karel              LTP6001   52927    H50                                              
  8 Bruner Luboš             LTP6501  420430    H40                                              
  9 Žejdlík Michal           LTP7001   51331    H40                                              
 10 Lošťáková Ivana          LTP7758  232536    D21B                                             
 11 Eiselt Jan               LTP8801   52916    H21B                                             
 12 Hulha Lukáš              LTP9405   52931    H18                                              
 13 Žejdlíková Karolína      LTP9950  232494    D12                                              
 
 
Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kutáčková Stanislava     LTU4751  405955    D60                                              
  2 Hanušová Jitka           LTU6352    9609    P2                                               
  3 Hindráková Martina       LTU6451 2017662    D45                                              
  4 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H45                                              
  5 Ulahelová Jana           LTU8451  888623    D21A                                             
  6 Taclík Milan             LTU9601  416289    H16                                              
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pilař Karel              MAS5501 2026161    H21A                                             
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Přibylová Kateřina       MFP             P  P2                    P                 P        
  2 Přibylová Jana           MFP             P  P2                    P                 P        
  3 Siegl Matyáš             MFP0103  443110    H10                                              
  4 Šimšová Barbora          MFP0150  428243    D10                                              
  5 Vyhnálková Marie         MFP0151 2019236    D10                                              
  6 Šimša Martin             MFP0300  218785    H10                                              
  7 Rožek Vilém              MFP0301  428211    H10L                                             
  8 Rožek Vojtěch            MFP0501  301644    HDR                                              
  9 Šimšová Pavla            MFP0551  428269    HDR                                              
 10 Hric Jan                 MFP6300  515200    H21C                                             
 11 Forst Libor              MFP6301  303939    H21C                                             
 12 Siegl Roman              MFP6700  443068    H35                                              
 13 Forstová Lenka           MFP6850  410727    D35                                              
 14 Pelikánová Lucie         MFP6950  410387    D35                                              
 15 Sieglová Dáša            MFP7050  443075    D35                                              
 16 Šimša Jaromír            MFP7100   51712    H35                                              
 17 Blahuta Marek            MFP7301  897349    H21B                                             
 18 Rožek David              MFP7403 1111550    H35                                              
 19 Rožková Petra            MFP7551  428270    D35                                              
 20 Šimšová Jana             MFP7651   51713    D35                                              
 21 Blahutová Hana           MFP7953   51928    D21B                                             
 22 Nedbal Dalibor           MFP8003  232648    H21C                                             
 23 Nedbalová Jana           MFP8050   49639    D21A                                             
 24 Janeček Oldřich          MFP8200  515015    H21E                                             
 25 Vyhnálková Barbora       MFP9850 2023812    D14                                              
 26 Sieglová Eliška          MFP9950  443101    D12                                              
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježková Regina           MKP6350   51660    D45                                              
  2 Ježková Klára            MKP8450   51659    D21B                                             
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Miturová Radka           MLA6502  416220    P4                                               
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Diener Herbert           MOV4101   51374    H70                                              
  2 Pavlíček Daniel          MOV7100   52775    H40                                              
  3 Pavlíčková Lenka         MOV7151  436425    D40                                              
 
 
Startovka oddílu: N01 - Neregistrovaní - Hewitt                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hewitt Matthew           N01             P  HDR                   P                 P        
  2 Hewitt Christopher       N01             P  H10L                  P                 P        
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: N02 - Neregistrovaní - Houžvičkovi             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Houžvička David          N02             P  HDR                   P                 P        
  2 Houžvičková Daniela      N02             P  HDR                   P                 P        
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: N03 - Neregistrovaní - Němcovi                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Němec Vít                N03             P  HDR                   P                 P        
  2 Němec Jan                N03      219274    P4                                               
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: N04 - Neregistrovaní - Mátl                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mátl Radek               N04             P  H21E                                    P        
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: N05 - Neregistrovaní - Panáčková               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Panáčková Alžběta        N05      232632    HDR                                              
 
 
Startovka oddílu: N06 - Neregistrovaní  - Blažková               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blažková Hana            N06       53695    P4                                               
 
 
Startovka oddílu: N07 - Neregistrovaní - Javůrkovi               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Javůrek Jaromír          N07                H40                                              
  2 Javůrková Gabriela       N07                D35                                              
  3 Javůrek Emil             N07                H12                                              
  4 Javůrek Tomáš            N07             P  H10L                                    P        
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: N08 - Neregistrovaní - Vřešťál                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vřešťál Jan              N08             P  H70                   P                 P        
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: N09 - Neregistrovaní - Karoch                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karoch Petr              N09        8649    P4                                               
 
 
Startovka oddílu: N10 - Neregistrovaní - Odstrčilovi             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Odstrčilová Hana         N10      515160    D35                                              
  2 Odstrčil Filip           N10             P  H12                   P                 P        
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: N11 - Neregistrovaní - Píšová                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Píšová Jitka             N11     2035170    P4                                               
 
 
Startovka oddílu: N12 - Neregistrovaní - Vlček                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlček Ondřej             N12             P  P2                                               
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: N13 - Neregistrovaní - Chessul                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelák Martin             N13             P  P4                    P                 P        
  2 Chrz Pavel               N13             P  P4                    P                 P        
  3 Rezervace                N13             P  P4                    P                 P        
  4 Rezervace                N13             P  P2                    P                 P        
  5 Rezervace                N13             P  P2                    P                 P        
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: N14 - Neregistrovaní - Miturová                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: N38 - Neregistrovaní - Matušovi                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matušová Petra           N38        9938    D21C                                             
  2 Matušová Dominika        N38        9937    P2                                               
  3 Matušová Světlana        N38        9957    P2                                               
  4 Bílek Aleš               N38             P  H21B                  P                 P        
  5 Matuš Štefan             N38        9939    P2                                               
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: NEJ - TJ Jiskra Nejdek                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Danihelová Janka         NEJ6550  232202    D40                                              
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavelec Matěj            NPA0501    9702    HDR                                              
  2 Novák Karel              NPA5001    9686    H60                                              
  3 Kalibánová Jiřina        NPA5351    9688    D55                                              
  4 Nováková Jana            NPA5552    9690    D55                                              
  5 Hušková Eva              NPA5754    9692    D50                                              
  6 Zikmund Zdeněk           NPA6705    9967    H21A                                             
  7 Novák Jiří               NPA7502    9693    H21E                                             
  8 Novák Zdeněk             NPA7701    9694    H21E                                             
  9 Antoš Filip              NPA8001    9698    H21E                                             
 10 Píšová Monika            NPA8151    9699    D21B                                             
 11 Bejr Zdeněk              NPA8401    9700    H21E                                             
 12 Šmidrkalová Monika       NPA9051    9711    D21B                                             
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Ivo                OKP6200   51679    H45                                              
  2 Semík Luboš              OKP6204   52279    H21B                                             
  3 Novák Libor              OKP6504   51680    H45                                              
  4 Nováková Irena           OKP6651  236111    D45                                              
  5 Semíková Iva             OKP6852  331717    D40                                              
  6 Nováková Kateřina        OKP9450  887935    D18                                              
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Oncirk Honzík            ONO0301  301500    H10L                                             
  2 Lisá Štěpánka            ONO0650  301502    HDR                                              
  3 Lisý Jan                 ONO4201  301501    H65                                              
  4 Gabrielová Šárka         ONO5950    8680    D50                                              
  5 Hájek Jiří               ONO6400  301420    H45                                              
  6 Oncirková Monika         ONO6750   52179    D40                                              
  7 Dobranský Jaroslav       ONO8800   52181    P4                                               
  8 Hájková Monika           ONO9150  232201    D21B                                             
  9 Urbánková Kateřina       ONO9250  301498    D21B                                             
 
 
Startovka oddílu: OOL - SK Haná orienteering                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Konečný Jiří             OOL6303  342524    H40                                              
  2 Slavíček Stanislav       OOL6708  342667    P4                                               
  3 Slavíčková Katka         OOL6955  421852    P4                                               
  4 Slavíčková Klárka        OOL9562  421853    D16                                              
 
 
Startovka oddílu: OPT - SK Libín 1096 Prachatice                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vejvodová Mirka          OPT5751 2011846    D45                                              
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK OS Nové Město n. M.                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nechanická Klára         OSN0050   52000    D12                                              
  2 Nechanický Jan           OSN0200  436433    H10                                              
  3 Nechanický Pavel         OSN7209   51972    H35                                              
  4 Nechanická Daniela       OSN7557   51975    D35                                              
  5 Voráčková Lenka          OSN8555   52142    D21E                                             
  6 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D21E                                             
 
 
Startovka oddílu: OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šidla Jiří               OTK4001  426383    H70                                              
  2 Šidla Antonín            OTK4601  433083    H65                                              
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kořínek Zdeněk           PEN6201    7762    H45                                              
  2 Vydra Ivan               PEN6600    8185    H45                                              
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kysela Jakub             PGP      246808    P4                                               
  2 Čtrnáct Šimon            PGP0001         P  H12                   P                          
  3 Čtrnáct František        PGP0401         P  H10L                  P                          
  4 Přibíková Agáta          PGP0651            HDR                                              
  5 Vojta Bozděch            PGP1000            HDR                                              
  6 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H70                                              
  7 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D65                                              
  8 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D65                                              
  9 Kubátová Milada          PGP4750   53006    D60                                              
 10 Zelený Vladimír          PGP4800   51863    H60                                              
 11 Kotecký Roman            PGP4900  255567    H60                                              
 12 Doležal Miroslav         PGP5501   51753    H55                                              
 13 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D55                                              
 14 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D50                                              
 15 Kožina Petr              PGP6000   51632    H45                                              
 16 Slavík Viktor            PGP6300   51276    H45                                              
 17 Přibík Jan               PGP6301   51631    H45                                              
 18 Pliska Miloš             PGP6304  420405    H45                                              
 19 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21E                                             
 20 Smolková Alena           PGP6450   53567    D35                                              
 21 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21E                                             
 22 Slavíková Kateřina       PGP6650   51275    D45                                              
 23 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21A                                             
 24 Pavlů Veronika           PGP6950  232198    D40                                              
 25 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H35                                              
 26 Přibíková Monika         PGP7256  301618    D35                                              
 27 Darmovzalová Lenka       PGP7951  336740    D21E                                             
 28 Voráček Michal           PGP8009    8009    H21E                                             
 29 Procházka Jan            PGP8206  886265    H21E                                             
 30 Bozděchová Lenka         PGP8254   51707    D21A                                             
 31 Smolková Kateřina        PGP8852   53556    D21A                                             
 32 Pavlů Ondřej             PGP8904  232039    H21E                                             
 33 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D21B                                             
 34 Denk Štěpán              PGP9104   49151    H21A                                             
 35 Slavíková Lucie          PGP9150  301700    D21B                                             
 36 Kotecký Daniel           PGP9500  255566    H16                                              
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Samek Tomáš              PHK0001  410789    H12                                              
  2 Vykysalý František       PHK3002    9455    H70                                              
  3 Novotný Petr             PHK3802    9422    H70                                              
  4 Weber Petr               PHK3901    9460    H70                                              
  5 Novotná Marie            PHK3951    9421    D65                                              
  6 Běhounová Jiřina         PHK5651    9401    D50                                              
  7 Běhoun Pavel             PHK5701    9400    H50                                              
  8 Vykysalý Miroslav        PHK5902    9457    H50                                              
  9 Hlaváček Lubomír         PHK6401    9369    H45                                              
 10 Růžička Ivan             PHK6702  336760    H40                                              
 11 Kamenická Lenka          PHK6851    9375    D40                                              
 12 Mašata Roman             PHK7107  515050    H21E                                             
 13 Růžičková Kamila         PHK7153  336724    D35                                              
 14 Zlámalová Zdena          PHK7257    9398    D35                                              
 15 Samek Petr               PHK7302    9430    H35                                              
 16 Samková Renáta           PHK7456    9431    D21B                                             
 17 Kubečková Zdena          PHK7551  224919    D21C                                             
 18 Potůček Michal           PHK7903 2027202    H21B                                             
 19 Tihon Michal             PHK7905    9086    P4                                               
 20 Silný Ondřej             PHK7906    9827    P4                                               
 21 Melounková Lucie         PHK8054    9416    D21B                                             
 22 Dušátková Lenka          PHK8557    9364    D21B                                             
 23 Doležalová Vendula       PHK8752  995858    D21E                                             
 24 Čepová Daniela           PHK8951    9415    D21A                                             
 25 Růžička Karel            PHK9502  339560    H16                                              
 26 Zlámal David             PHK9600    9962    H16                                              
 27 Růžička Adam             PHK9704  339544    H14                                              
 28 Samková Kateřina         PHK9752    9467    D14                                              
 29 Kubečková Veronika       PHK9853  224916    D14                                              
 30 Zlámalová Nikola         PHK9950    4297    D12                                              
 
 
Startovka oddílu: PTE - TJ Sokol Ptení                           
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vidmuchová Martina       PTE7175   49883    D40                                              
  2 Gajdoš Jan               PTE8913  207822    H21A                                             
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Straková Denisa          PVP0750  219276    HDR                                              
  2 Straka Lukáš             PVP7006    8578    H35                                              
  3 Haering Jan              PVP7500         P  H21B                  P                 P        
  4 Straka Tomáš             PVP9700  224355    H14                                              
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H65                                              
  2 Kříž Pavel               PZR4800 2023807    H60                                              
  3 Křížová Zdenka           PZR5051   49821    D60                                              
  4 Kříž Ondřej              PZR8001 2023811    H21A                                             
  5 Lichovníková Alena       PZR9052   53655    P4                                               
 
 
Startovka oddílu: RAD - TJ Sokol Radslavice                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zobaník Radek            RAD0201   52665    H10L                                             
  2 Zobaníková Vladimíra     RAD6850   49464    D35                                              
  3 Zobaník Michal           RAD9901   49440    H12                                              
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Simr Pavel               ROU7504 2031351    H21B                                             
 
 
Startovka oddílu: ROV - OK Rožnov                                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadaňka Jiří             ROV6001   49897    H45                                              
  2 Kadaňková Hana           ROV9750  420411    P2                                               
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Urban Jan                SBK7537 1919191    H21A                                             
  2 Kasal Vít                SBK7540  889688    H21A                                             
  3 Daněk Roman              SBK7541  811213    H21A                                             
  4 Dressler Jan             SBK7911  330612    H21C                                             
  5 Daňková Veronika         SBK8151  219251    D21A                                             
  6 Csakvaryová Lenka        SBK8383  920679    D21A                                             
  7 Beržinská Soňa           SBK8554 1985526    D21A                                             
 
 
Startovka oddílu: SBR - SKOB Bruntál                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Czaschová Irena          SBR6150   51915    D50                                              
  2 Sklenář Josef            SBR6601   51909    H45                                              
  3 Sklenář Martin           SBR9501  307332    H16                                              
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Beránek Petr             SCP                P2                    P                 P        
  2 Valášek Josef            SCP4501   49813    H65                                              
  3 Novák Miloš              SCP4600   52299    H60                                              
  4 Lohrová Jarmila          SCP4650  219220    D65                                              
  5 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H50                                              
  6 Hošek Ladislav           SCP6001   52115    H50                                              
  7 Kavková Dana             SCP6150  301143    D45                                              
  8 Veljačik Pavel           SCP6200  336720    H45                                              
  9 Veljačíková Markéta      SCP6451  336735    D45                                              
 10 Lohrová Hana             SCP6550   51556    D45                                              
 11 Lohr Ivo                 SCP6801  442853    H40                                              
 12 Bašus Petr               SCP7400  416199    H21A                                             
 13 Boudný Jan               SCP7417   51773    H21A                                             
 14 Šístek Daniel            SCP7507   51566    H21B                                             
 15 Hojná Silvie             SCP7950   51554    D21A                                             
 16 Dubec Pavel              SCP8003   51561    H21B                                             
 17 Mrázek Jan               SCP8102  771771    H21E                                             
 18 Kovář Miroslav           SCP8103  888645    H21E                                             
 19 Havlínová Zuzana         SCP8150   51574    D21C                                             
 20 Gavendová Hana           SCP8451   53330    D21B                                             
 21 Cigošová Petra           SCP8656   53159    D21B                                             
 22 Veljačik Michal          SCP9500   49889    H16                                              
 23 Veljačiková Hana         SCP9750  336785    D14                                              
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petr Suchý               SHK        9010    P4                                               
  2 Suchá Simona             SHK0351    9581    D10L                                             
  3 Fejlek Vojtěch           SHK5202    9104    H55                                              
  4 Fejlková Alice           SHK5351    9107    D55                                              
  5 Hepnerová Dagmar         SHK5451    9108    D55                                              
  6 Filip Aleš               SHK5501    9109    H55                                              
  7 Filipová Dagmar          SHK5651    9111    D55                                              
  8 Šabatková Zdena          SHK5652    9112    D50                                              
  9 Gazdačková Jana          SHK5851    9117    D50                                              
 10 Egrtová Jitka            SHK6354  331561    D40                                              
 11 Teplá Hana               SHK6561    9125    D40                                              
 12 Souček Karel             SHK6601  553452    H40                                              
 13 Műllerová Zorka          SHK6751  515141    D40                                              
 14 Fundová Hana             SHK6752  410739    D40                                              
 15 Müller Robert            SHK6901  553456    H40                                              
 16 Jedlička Michal          SHK7309  500878    H21E                                             
 17 Kroniková Jana           SHK7350    9176    D35                                              
 18 Hepner David             SHK7601 1008172    H21E                                             
 19 Svoboda Ondřej           SHK7605    9135    H21A                                             
 20 Slovák Miroslav          SHK7704   51500    H21A                                             
 21 Suchá Eva                SHK7851    9192    D21B                                             
 22 Weiner Jakub             SHK7911    9140    H21E                                             
 23 Jedlička Lukáš           SHK8100    9856    H21C                                             
 24 Jedličková Zuzana        SHK8150 1008173    D21E                                             
 25 Hepnerová Martina        SHK8152    9142    D21E                                             
 26 Šabatka Zdeněk           SHK8902    9189    H21A                                             
 27 Havlas Jan               SHK8908    9847    H21A                                             
 28 Kettnerová Dana          SHK8950   51986    D21B                                             
 29 Souček Michal            SHK9007    9188    H21B                                             
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karásek Matěj            SJC0001    4292    H12                                              
  2 Zalaba Tomáš             SJC0101    9993    H10                                              
  3 Kochová Anna             SJC0153    4285    D10                                              
  4 Havlík Jaroslav          SJC3601  888630    H70                                              
  5 Bílek Vratislav          SJC4801    9948    H60                                              
  6 Palas Pavel              SJC5604    9956    H50                                              
  7 Beneš Josef              SJC5801    9907    H50                                              
  8 Benešová Iva             SJC6151    9908    D50                                              
  9 Zalaba Jindřich          SJC6603    9931    H45                                              
 10 Zalabová Martina         SJC6657    9932    D45                                              
 11 Kraus Petr               SJC7303    9898    H21B                                             
 12 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21A                                             
 13 Hain Jan                 SJC7502    9975    H21A                                             
 14 Koťátko Zdeněk           SJC7701  500264    H21A                                             
 15 Musil Pavel              SJC7705  995817    H21B                                             
 16 Šmíd Ivo                 SJC7707    9893    H21C                                             
 17 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D21B                                             
 18 Rudolfova Jana           SJC7752  202071    D21C                                             
 19 Ticháčková Magdalena     SJC7962    9940    D21A                                             
 20 Kazda Jiří               SJC8006    4298    H21A                                             
 21 Kazda Ondřej             SJC8202  886288    H21E                                             
 22 Horálková Iva            SJC8256   51788    D21C                                             
 23 Žaloudek Petr            SJC8309   51803    H21E                                             
 24 Prášil Ondřej            SJC8401    9705    H21A                                             
 25 Mezníková Lenka          SJC8484  995813    D21A                                             
 26 Procházková Zuzana       SJC8551    9969    D21A                                             
 27 Holas Štěpán             SJC8702    4286    H21E                                             
 28 Drobník Michal           SJC8709    9905    H21E                                             
 29 Špicarová Michaela       SJC8754    9971    D21B                                             
 30 Aneta Pražáková          SJC8758            P4                                               
 31 Špicar Petr              SJC8801    4284    H21A                                             
 32 Bochenková Ivana         SJC8952  897345    D21E                                             
 33 Palasová Pavlína         SJC9352    9985    D18                                              
 34 Šmejc Jakub              SJC9401    9983    H18                                              
 35 Šmejcová Anna            SJC9552    9929    D16                                              
 36 Štál Jan                 SJC9601    9996    H16                                              
 37 Zikmund Zdeněk           SJC9703    4743    H14                                              
 38 Macko Lukáš              SJC9901    4293    H12                                              
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H65                                              
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rachůnek Stanislav       SJI0602     125    HDR                                              
  2 Boudný Zdeněk            SJI3709   52180    H70                                              
  3 Boudná Jaroslava         SJI4275  301240    D65                                              
  4 Paulíček Jiří            SJI4911   52173    H60                                              
  5 Kafka Václav             SJI6001  301295    H50                                              
  6 Kaňák Petr               SJI6115  301207    H45                                              
  7 Suchý Jiří               SJI6601  301242    H45                                              
  8 Rachůnek Stanislav       SJI6801  219258    H40                                              
  9 Čechová Zuzana           SJI6951  980334    D40                                              
 10 Paulíček Jiří            SJI7727  416164    H21C                                             
 11 Čech Jan                 SJI9601  232322    H16                                              
 12 Kafka Matěj              SJI9903   52969    H12                                              
 
 
Startovka oddílu: SJP - Slavoj Praha                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláha Matyáš             SJP0500  443105    H10L                                             
  2 Bláha Vojtěch            SJP0501  443072    H10L                                             
  3 Bláha Šimon              SJP0700   51421    HDR                                              
  4 Bláha Svatopluk          SJP3501    8797    H70                                              
  5 Bláhová Blanka           SJP3651   51148    D65                                              
  6 Hlavatý Karel            SJP4200   53507    H65                                              
 
 
Startovka oddílu: SKM - KOB Směr Kroměříž                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dvorský Ilja             SKM6103  330683    H50                                              
  2 Štolfa Jaromír           SKM7506  416076    H35                                              
  3 Stachoň Zdeněk           SKM8014  509050    H21A                                             
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Svatava         SKV5351   51135    D55                                              
  2 Janovič Ondřej           SKV5901   51133    H50                                              
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          SLA4600    8805    H65                                              
  2 Aster Vladimír           SLA6500  442871    H45                                              
  3 Asterová Jana            SLA7451  442858    D35                                              
  4 Aster Tomáš              SLA9602  442861    H16                                              
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chloupek Radek           SLP4001   53555    H70                                              
  2 Chloupková Jana          SLP5951   51546    D21B                                             
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35                                              
  2 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D45                                              
  3 Pološčuková Lucie        SMB9051   49977    D21C                                             
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pesničák Jan             SMR7902    8266    H21B                                             
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Poštolka Karel           SNA0401  405983    HDR                                              
  2 Doucha Martin            SNA0501    9636    HDR                                              
  3 Rufferová Iva            SNA5052    9620    D60                                              
  4 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21A                                             
  5 Douchová Jaroslava       SNA7155    9606    D40                                              
  6 Poštolková Andrea        SNA7251    9640    D35                                              
  7 Slavík Pavel             SNA7349    9630    H21B                                             
  8 Nývlt Martin             SNA8206    9622    H21E                                             
  9 Hůlková Marie            SNA8255    9605    D21A                                             
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí    
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Choutka Jaroslav         SOB6301    4181    H35                                              
  2 Randík Jan               SOB8703   53643    H21B                                             
  3 Choutková Magdalena      SOB8851    4183    D21A                                             
 
 
Startovka oddílu: SOP - OOB TJ Slezan Opava                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchánek Dušan           SOP      446333    HDR                                              
  2 Suchánková Libuše        SOP4851  446344    D60                                              
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Filipová Tereza          SRK0050  425566    D12                                              
  2 Kosová Tereza            SRK0151    9471    D10                                              
  3 Šklíbová Veronika        SRK0153  425600    D10                                              
  4 Zemánek Mikuláš          SRK0201    9496    H10                                              
  5 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H60                                              
  6 Stárek Jiří              SRK5002    9818    H60                                              
  7 Hauptfleisch Roman       SRK6603  405996    H40                                              
  8 Kosová Michaela          SRK6752  438611    D40                                              
  9 Kos Michal               SRK6802  434581    H35                                              
 10 Filip Libor              SRK7101    9500    H40                                              
 11 Filipová Ivana           SRK7373    9501    D35                                              
 12 Zemánková Eva            SRK7452    9796    D35                                              
 13 Šklíba Jan               SRK7501    9811    H35                                              
 14 Šklíbová Jana            SRK7651    9503    D35                                              
 15 Zemánková Tereza         SRK9752  301107    D14                                              
 16 Šklíba Michal            SRK9900  416343    H12                                              
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štáblová Jitka           SSU5350   52557    D55                                              
  2 Králová Zdenka           SSU6091   52553    D50                                              
  3 Klíchová Jana            SSU8151    9480    D21A                                             
  4 Král Václav              SSU8243   52555    H21E                                             
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Šternberk                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Višňa Milan              STE5904  307337    H50                                              
  2 Skyva Petr               STE6501 1007547    H21E                                             
  3 Doležel Ondřej           STE9202   51123    H21E                                             
  4 Skyva Petr               STE9307 1007546    H18                                              
  5 Német Kryštof            STE9308 1007551    H18                                              
  6 Skoupý Jan               STE9411   52523    H18                                              
  7 Neumannová Anna          STE9456  426325    D18                                              
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Puš Roman                STH      425587    P4                                               
  2 Chrástová Tereza         STH0251    9048    D10                                              
  3 Pušová Bára              STH0352  425575    D10L                                             
  4 Junek Petr               STH5501    9063    H55                                              
  5 Kalenská Kateřina        STH7351  410777    D35                                              
  6 Chrást Tomáš             STH7401    9974    H21B                                             
  7 Uvizlová Radka           STH8451    9081    D21B                                             
  8 Kalenský Aleš            STH9801  331426    H14                                              
  9 Urbanová Markéta         STH9953    9997    D12                                              
 10 Kalenská Dominika        STH9958  253374    D12                                              
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pračková Ema             TAP             P  D10L                                    P        
  2 Pračková Zita            TAP             P  D21A                                    P        
  3 Michalička David         TAP      207840    H21A                                             
  4 Pračka Tomáš             TAP      426373    H21A                                             
  5 Drobník Lukáš            TAP        9904    H21C                                             
  6 Procházka Lukáš          TAP                P4                                               
  7 Tihon Jaroslav           TAP6102  515440    H50                                              
  8 Tihonová Jindra          TAP6253  232161    D45                                              
  9 Hošek Jiří               TAP7601  899172    H21C                                             
 10 Pucherna Jan             TAP7701  515411    H21C                                             
 11 Schwab Clarissa          TAP7750  445629    D21C                                             
 12 Piskáčková Zuzana        TAP8453   51856    D21A                                             
 13 Kuchařová Markéta        TAP8463   53635    D21A                                             
 14 Makovský Jakub           TAP8511  515475    H21E                                             
 15 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21E                                             
 16 Letfusová Veronika       TAP8654  232114    D21A                                             
 17 Hodek Michal             TAP8808  515433    H21E                                             
 18 Gabrovská Lucie          TAP8854  888854    D21E                                             
 19 Černý Martin             TAP8902  887637    H21E                                             
 20 Tihonová Hana            TAP9052  232158    D21B                                             
 21 Zamazalová Kateřina      TAP9053  416010    D21A                                             
 22 Zajícová Markéta         TAP9054            D21C                                             
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubáňová Tereza          TBM0756  230671    HDR                                              
  2 Dufek Jan                TBM4231   53230    H65                                              
  3 Komínek Jiří             TBM4639  410369    H65                                              
  4 Procházka Jan            TBM4907  320135    H60                                              
  5 Zabloudil Pavel          TBM5003   53256    H60                                              
  6 Procházková Helena       TBM5351  301247    D55                                              
  7 Cigoš Petr               TBM5602   53268    H50                                              
  8 Gryc Jan                 TBM6709   53233    H40                                              
  9 Kubáňová Jana            TBM7275  232025    D35                                              
 10 Grycová Petra            TBM7467  230679    D35                                              
 11 Kubáň Pavel              TBM7506  232708    H35                                              
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsek Tom               TEP3700   51267    H70                                              
  2 Lejsková Jiřina          TEP3750   51266    D65                                              
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsková Barbora         TJN0051  361924    D12                                              
  2 Lukavec Miloslav         TJN4901    8258    H60                                              
  3 Böhm Karel               TJN5101  416833    H55                                              
  4 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D55                                              
  5 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D55                                              
  6 Horák Petr               TJN5602    8262    H55                                              
  7 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D45                                              
  8 Fólová Hana              TJN6353  232501    D45                                              
  9 Vokurka Jan              TJN7501  253145    H21B                                             
 10 Vokurková Marta          TJN7950  253111    D21B                                             
 11 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21B                                             
 12 Fólová Martina           TJN8853  416834    D21A                                             
 13 Večeřa Martin            TJN9105  232508    H20                                              
 14 Lejsková Pavlína         TJN9251  301342    D20                                              
 15 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D20                                              
 16 Žuchová Nikola           TJN9352  232503    D18                                              
 17 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D18                                              
 18 Posselt Martin           TJN9501  232512    H16                                              
 19 Bacílková Pavlína        TJN9999  416849    P4                                               
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Weislová Eliška          TJP0250  428245    D10L                                             
  2 Dolečková Míla           TJP3650   51325    D65                                              
  3 Tahotný Urban            TJP3701   53523    H70                                              
  4 Jankovcová Marie         TJP3950  301537    P2                                               
  5 Peterka František        TJP4900    8861    H60                                              
  6 Milan Paukert            TJP5000   51329    H60                                              
  7 Pecharová Michaela       TJP6550  301536    D35                                              
  8 Martina Paukertová       TJP9650   53195    D16                                              
 
 
Startovka oddílu: TRI - TJ TŽ Třinec                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lucie Bruková            TRI       49382    HDR                                              
  2 Bruková Magda            TRI0054    7863    D12                                              
  3 Bruk Slavomír            TRI6800   49378    P2                                               
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nešpor Jan               TTR0101  416215    H10                                              
  2 Nešporová Marie          TTR0351   52239    D10L                                             
  3 Nešpor Jiří              TTR0502   52248    HDR                                              
  4 Orálek Miroslav          TTR5201   52252    H55                                              
  5 Orálková Libuše          TTR5351   52253    D55                                              
  6 Nešpor Jan               TTR6101  995847    H50                                              
  7 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D21B                                             
  8 Dvořáček Jiří            TTR7502   52250    H21A                                             
  9 Dvořáček Jan             TTR7701   52240    H21B                                             
 10 Dvořáčková Jana          TTR7852   52230    D21B                                             
 11 Kříž Lukáš               TTR8201  515159    H21A                                             
 12 Křížová Lenka            TTR8551  515158    D21A                                             
 13 Jirásek Jakub            TTR8601 2016470    H21C                                             
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov           
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Eliška Brožová           TUR      995836    P4                                               
  2 Vřešťál Jan              TUR             P  H35                   P                 P        
  3 Vřešťál Antonín          TUR             P  HDR                   P                 P        
  4 Rychlá Kateřina          TUR0050         P  D12                   P                 P        
  5 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D10                                              
  6 Hanuš Miroslav           TUR0401         P  H10L                  P                 P        
  7 Nejezchleb Vojtěch       TUR0501         P  HDR                   P                 P        
  8 Wolf Filip               TUR9701  995840    H14                                              
  9 Linková Alena            TUR9751   51537    D14                                              
 10 Nejezchlebová Barbora    TUR9755  231920    D14                                              
 11 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D14                                              
 12 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    D14                                              
 13 Schmidtová Tereza        TUR9854  888638    D14                                              
 14 Karatsiolis Kryštof      TUR9901    9901    H12                                              
 15 Nejezchlebová Martina    TUR9951    8223    D12                                              
 16 Loudová Leona            TUR9956         P  D12                   P                 P        
Půjčeno čipů:6
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šrirt Martin             TUV                H40                                              
  2 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H60                                              
  3 Kvapil Petr              TUV7402    8322    H21C                                             
 
 
Startovka oddílu: TYN - SK Týniště nad Orlicí OOB                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mlateček Jiří            TYN6701    9858    H35                                              
  2 Mlateček Jiří            TYN9501    9160    H16                                              
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lázničková Marcela       TZL6751  331685    D40                                              
  2 Krejčík Jiří             TZL8301    8931    H21E                                             
  3 Polášek Jan              TZL8601   52340    H21A                                             
  4 Melichárková Kristýna    TZL8890   53340    P2                                               
  5 Láznička Jan             TZL9405  886828    H18                                              
  6 Láznička Václav          TZL9901  331753    H12                                              
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK UP Olomouc                            
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábek Petr             UOL6702  361946    P4                                               
  2 Jeřábková Jana           UOL6954  361997    P4                                               
  3 Trávníček Jan            UOL7501  301557    H21B                                             
  4 Jeřábková Zuzana         UOL9453  361903    D18                                              
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomáš             UVP3700    7930    H65                                              
  2 Kohoutová Jitřenka       UVP4850   51265    D60                                              
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hostaš Zdeněk            VAM6403    9685    H45                                              
  2 Klapalová Jana           VAM6451    9681    D40                                              
  3 Veverková Yveta          VAM6452    9678    D45                                              
  4 Hladký Viktor            VAM8201    9598    H21A                                             
  5 Veverka Tomáš            VAM8401    9669    H21A                                             
  6 Smutná Pavla             VAM8651    9674    D21A                                             
  7 Petras Tomáš             VAM8801    9508    H21A                                             
  8 Hájková Barbora          VAM9099  438605    P2                                               
  9 Petrasová Zuzana         VAM9653  405999    D16                                              
 10 Vyskočil Štěpán          VAM9701  438629    H14                                              
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK Mendelu Brno                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pulec Matěj              VBM0001  515088    H10                                              
  2 Chmelík Aleš             VBM4732   53217    H60                                              
  3 Pulec Pavel              VBM6201  515090    H45                                              
  4 Jordanov Nikolaj         VBM6501  410321    H45                                              
  5 Pinterová Kateřina       VBM6651  515032    P2                                               
  6 Henek Vladan             VBM8002  515122    H21E                                             
  7 Chmelíková Kateřina      VBM8253   49675    D21C                                             
  8 Adamová Eva              VBM8772   52039    D21A                                             
  9 Chmelíková Zuzana        VBM9353  361990    D18                                              
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Teringlová Vendula       VCB0451  232975    HDR                                              
  2 Teringl Vojtěch          VCB0702  232980    HDR                                              
  3 Teringl Radek            VCB6502    8044    H45                                              
  4 Teringlová Martina       VCB7851   52113    D21B                                             
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Elin           VLI0252    8126    D10L                                             
  2 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H35                                              
  3 Horáčková Stanislava     VLI4950    4100    D60                                              
  4 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H60                                              
  5 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H55                                              
  6 Šumberová Zuzana         VLI5351    8304    D55                                              
  7 Drobník Ivan             VLI5601    9902    H50                                              
  8 Henych Petr              VLI6001  515132    H21E                                             
  9 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21A                                             
 10 Škapová Kamila           VLI6350   49959    D45                                              
 11 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21A                                             
 12 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35                                              
 13 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21A                                             
 14 Horáček Michal           VLI7700  500290    H21E                                             
 15 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21E                                             
 16 Matějů Michal            VLI7702  887154    H21E                                             
 17 Heczková Bohdana         VLI7750    7752    D21E                                             
 18 Matějů Kateřina          VLI8054  336783    D21A                                             
 19 Horáčková Kateřina       VLI8150    4211    P2                                               
 20 Loosová Lenka            VLI8199            P2                                               
 21 Zemanová Šárka           VLI8553   52336    D21C                                             
 22 Škoda Jakub              VLI8800 1302790    H21E                                             
 23 Suslov Sergej            VLI8801 1301635    H21E                                             
 24 Henych Ondřej            VLI9001  515133    H21B                                             
 25 Doubková Petra           VLI9853  426323    D14                                              
 
 
Startovka oddílu: VOV - VSK VŠB TU Ostrava                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlach Oldřich            VOV4401   52660    H65                                              
  2 Vlach Jiří               VOV7900    8881    H21E                                             
  3 Kopec Tomáš              VOV8203   52641    H21E                                             
  4 Višňová Michaela         VOV8456   52533    D21A                                             
  5 Petrová Tereza           VOV8751   49458    D21B                                             
  6 Tesařová Marcela         VOV9450  515074    D18                                              
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richtr Lukáš             VPM0204  331267    H12                                              
  2 Richtrová Kamila         VPM0451  331467    D10                                              
  3 Richtr Aleš              VPM6601   51686    H45                                              
  4 Staněk Rostislav         VPM6801  886260    H40                                              
  5 Staňková Marcela         VPM6951  888641    D40                                              
  6 Richtrová Lucie          VPM7451   51687    D35                                              
  7 Bouchal Jiří             VPM8449  995860    H21E                                             
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.           
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klech Richard            VRB7201   51932    H21E                                             
  2 Jančová Jana             VRB9450  232186    D18                                              
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klára Havlová            VRL        9004    D10                                              
  2 Katka Havlová            VRL                HDR                                              
  3 Tichý Jiří               VRL             P  P2                    P                 P        
  4 Knobová Agáta            VRL                HDR                                              
  5 Kubát Tomáš              VRL0001  339555    H12                                              
  6 Tryzna Matěj             VRL0004  436943    H12                                              
  7 Stará Tereza             VRL0051  426374    D12                                              
  8 Pilná Bára               VRL0052  426376    D12                                              
  9 Waněk Hubert             VRL0302  219210    H10L                                             
 10 Pilná Natálie            VRL0351  438036    D10L                                             
 11 Zemánek Bohumil          VRL3601    8963    H70                                              
 12 Štregl Tomáš             VRL5001    9001    H60                                              
 13 Nýdrlová Eva             VRL5451    8954    D55                                              
 14 Starý Pavel              VRL6301    9005    H45                                              
 15 Havel Leoš               VRL6401    8964    H45                                              
 16 Kubát Miroslav           VRL6701    8977    H40                                              
 17 Tryzna Pavel             VRL6801 2019219    H40                                              
 18 Kubátová Dana            VRL6851    8968    D35                                              
 19 Hančová Alice            VRL7052  206480    D40                                              
 20 Waňková Dita             VRL7151  331619    D21C                                             
 21 Pilná Libuše             VRL7153  232639    D40                                              
 22 Cupák Jiří               VRL7201    8972    H21B                                             
 23 Štregl Petr              VRL7303 2017676    H21A                                             
 24 Wohanka Petr             VRL7305    8973    H21A                                             
 25 Stará Petra              VRL7354  425562    P2                                               
 26 Randáková Helena         VRL7452  515185    D21E                                             
 27 Schmidtová Jana          VRL7553    8975    D21C                                             
 28 Kutlvašr Ruda            VRL7601 2017664    H21B                                             
 29 Polák Vlastimil          VRL7702    9000    H21E                                             
 30 Kutlvašrová Vlaďka       VRL7752   51599    D21A                                             
 31 Wohanková Kateřina       VRL7955  425552    P2                                               
 32 Hanč Petr                VRL8001    8980    H21A                                             
 33 Poláková Lucie           VRL8254  331655    P2                                               
 34 Knoblochová Kamila       VRL8353    8952    D21B                                             
 35 Kubátová Zuzana          VRL9151  515421    D21E                                             
 36 Kičinová Erika           VRL9154    9213    D20                                              
 37 Waněk Adam               VRL9501 1602634    H16                                              
 38 Hančová Petra            VRL9652    9246    D16                                              
 39 Tryznová Lucie           VRL9751  436944    D14                                              
 40 Starý Ondra              VRL9802 2025354    H14                                              
 41 Waňková Martina          VRL9951  425555    D12                                              
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Baldrian Tomáš           VSP0405    8277    H10L                                             
  2 Baldrianová Eva          VSP0751  888936    HDR                                              
  3 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H65                                              
  4 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H60                                              
  5 Uher Petr                VSP5001   51741    H55                                              
  6 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D60                                              
  7 Polák Zdeněk             VSP5203   51740    H55                                              
  8 Michálková Jiřina        VSP6151   51734    D45                                              
  9 Gajda Jan                VSP6801  515108    H21E                                             
 10 Aschermann Jan           VSP6902   52284    H40                                              
 11 Kučera Jan               VSP7302   51650    H21E                                             
 12 Kučerová  Marie          VSP7551   53546    D35                                              
 13 Gajdová Kristina         VSP7752   52283    D21E                                             
 14 Kopecký Pavel            VSP7800   49385    H21B                                             
 15 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21E                                             
 16 Uhrová Zuzana            VSP8050  232188    D21B                                             
 17 Kopecká Anežka           VSP8150   51642    D21B                                             
 18 Neuhäuserová Ladislava   VSP8151    5641    D21B                                             
 
 
Startovka oddílu: XBM - Pell's MTBO team                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Michalík Petr            XBM7117  416108    H40                                              
 
 
Startovka oddílu: Z51 - Vamex Košice                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopaničák Vladimír       Z51     1602614    H55                                              
  2 Butkovská Iveta          Z51      307432    D21C                                             
 
 
Startovka oddílu: Z52 - Zittau  Süd                              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kudrass Peter            Z52      660114    H45                                              
  2 Wagner Martina           Z52        6502    D45                                              
 
 
Startovka oddílu: Z53 - Post SV Dresden                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Leibiger Jens            Z53      591019    H35                                              
  2 Meyer Dirk               Z53     1231982    H21A                                             
 
 
Startovka oddílu: Z54 - SSV Planeta Radebeul                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wiedenfeld Ute           Z54        2087    D45                                              
  2 Wiedenfeld Frank         Z54      886501    H50                                              
  3 Härtelt Helmut           Z54     1951308    H60                                              
  4 Sccmalfeld Tassilo       Z54      300684    H65                                              
 
 
Startovka oddílu: Z55 - ESV Lok Bad Schandau                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hänchen Julia            Z55      990819    D12                                              
  2 Hänchen Florian          Z55     1900031    H10                                              
  3 Hänchen Danilo           Z55      440499    H21C                                             
 
 
Startovka oddílu: Z56 - USV TU Dresden                           
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neumann Pepa             Z56     1984123    H21E                                             
  2 Conrad Helmut            Z56      501901    H65                                              
 
 
Startovka oddílu: Z57 - LKO Leszno                               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hornik Zbigniew          Z57      305984    H55                                              
 
 
Startovka oddílu: ZAK - SK Netopýr Zákupy                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Štěpán            ZAK             P  HDR                   P                 P        
  2 Kašpar Ludvík            ZAK7200  410399    H21C                                             
  3 Kašparová Marie          ZAK7250  219333    D35                                              
  4 Kašpar Ludvík            ZAK9800  331399    H14                                              
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pátek Richard            ZBM7609  976000    H21A                                             
  2 Jelínek Petr             ZBM7801 1117801    H21E                                             
  3 König Lukáš              ZBM8001  999666    H21A                                             
  4 Stachoňová Barbara       ZBM8451  609060    D21A                                             
  5 Jiráčková Jana           ZBM8661 1234321    D21A                                             
  6 Bialožyt Michal          ZBM8707  995883    H21E                                             
  7 Klusáček Matěj           ZBM8923  303927    H21E                                             
  8 Sklenářová Radka         ZBM9250  889312    D20                                              
  9 Jordanov Alexandr        ZBM9503  410320    H16                                              
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav OOB                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Alena Oldřichová         ZBP                P4                                               
  2 Bém Roman                ZBP6300  331347    H21C                                             
  3 Toušek Filip             ZBP7102   53586    H21C                                             
  4 Vaněk Petr               ZBP7302   51927    H21C                                             
  5 Pražák Jiří              ZBP7800   53583    H21A                                             
  6 Laga Miroslav            ZBP7900   53582    H21C                                             
  7 Zoubková Jana            ZBP8050   53592    D21B                                             
 
 
Startovka oddílu: ZHR - TJ Zhoř                                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slabý Jan                ZHR7901            H21B                                             
 
 
Startovka oddílu: ZLH - OOB TJ Zlaté Hory                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlíková Hana           ZLH5950   52658    D50                                              
  2 Pavlík Marek             ZLH9501  416100    H16                                              
 
 
Startovka oddílu: ZVO - OB SK Zvole                              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Tomáš              ZVO6401 2031360    H45                                              
  2 Zimmerová Lenka          ZVO6451  428220    D45                                              
  3 Hájková Eliška           ZVO9851  232531    D14                                              
  4 Zimmerová Kateřina       ZVO9852  886274    D14                                              
 
 
Startovka oddílu: ZVS - TJ Zbrojovka Vsetín                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vyškovský Ivan           ZVS4301  416129    H65                                              
  2 Stříteský Tomáš          ZVS7401            P2                                               
  3 Vyškovská Radka          ZVS7450   53697    D35                                              
  4 Sasýnová Radka           ZVS7750   53380    P2