Startovka kategorie                                                     16.8.2011 21:47:21
                               Pěkné prázdniny 2011 1.etapa
===ČSOS-TUR=================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.6km   70m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C  331467  54.00         
  2 Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 C 2017667  56.00         
  3 Linková Lucie            OOB TJ Turnov / MTBO TUR0251 C 2032102  58.00         
  4 Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151 C  206405  60.00         
  5 Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 C    9471  62.00         
  6 Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C  425545  64.00         
  7 Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C  428243  66.00         
  8 Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 C    4285  68.00         
  9 Klára Havlová            OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C    9004  70.00         
 10 Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251 C    9048  72.00         
 11 Mulíčková Zuzana         KOB Moira Brno       ABM0157 C  332970  74.00         
 12 Richtrová Kateřina       OK Jilemnice         JIL0151 C  410741  76.00         
 13 Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C  515135  78.00         
 14 Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C    4366  80.00         
 15 Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 C  425600  82.00         
 16 Francová Lucie           OK Lokomotiva Pardub LPU0152 C  425593  84.00         
 17 Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 C 2019236  86.00         
 18 Vakant                                                           88.00         
 
Startovka kategorie: D10L        2.0km   65m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pračková Ema             KOB TRETRA Praha     TAP     C          37.00         
  2 Weislová Eliška          OOB TJ Sokol Troja   TJP0250 C  428245  39.00         
  3 Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK0351      9581  41.00         
  4 Pušová Bára              SK Studenec          STH0352 C  425575  43.00         
  5 Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C  336741  45.00         
  6 Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351    438036  47.00         
  7 Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C    8126  49.00         
  8 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C   52239  51.00         
  9 Blahová Pavla            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0153 C  428253  53.00         
 10 Vakant                                                           55.00         
 
Startovka kategorie: D12         1.7km   70m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Čížková Eliška           OOB TJ Spartak Adamo ADA0051 C   49863  53.00         
  2 Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052    426376  55.00         
  3 Loudová Leona            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9956 C          57.00         
  4 Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B  232613  59.00         
  5 Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051 C    7782  61.00         
  6 Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C    4363  63.00         
  7 Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 C  253374  65.00         
  8 Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 C  887611  67.00         
  9 Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C   49640  69.00         
 10 Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B  425555  71.00         
 11 Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov / MTBO TUR9951 C    8223  73.00         
 12 Mudrová Lenka            Kometa Kralovice     KRL0052 C 2020708  75.00         
 13 Bruková Magda            TJ TŽ Třinec         TRI0054 C    7863  77.00         
 14 Gallová Veronika         OK Jilemnice         JIL0052 C          79.00         
 15 Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 C  425566  81.00         
 16 Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 C  443101  83.00         
 17 Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C  320290  85.00         
 18 Nechanická Klára         SK OS Nové Město n.  OSN0050 C   52000  87.00         
 19 Zlámalová Nikola         OK 99 Hradec Králové PHK9950 B    4297  89.00         
 20 Hänchen Julia            ESV Lok Bad Schandau Z55        990819  91.00         
 21 Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051    426374  93.00         
 22 Urbanová Markéta         SK Studenec          STH9953 B    9997  95.00         
 23 Rychlá Kateřina          OOB TJ Turnov / MTBO TUR0050            97.00         
 24 Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B  232960  99.00         
 25 Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C  232494 101.00         
 26 Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 C  218974 103.00         
 27 Vakant                                                          105.00         
 
Startovka kategorie: D14         2.4km  100m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 B  426323  48.00         
  2 Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 C  336785  50.00         
  3 Linková Alena            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9751 B   51537  52.00         
  4 Melicharová Anna         KOB Dobruška         DOB9850    410767  54.00         
  5 Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov / MTBO TUR9755 C  231920  56.00         
  6 Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B    9467  58.00         
  7 Košťalková Julie         KOB Choceň           CHC9752 C  232905  60.00         
  8 Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B  886274  62.00         
  9 Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9751    436944  64.00         
 10 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9756 C  231929  66.00         
 11 Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 B  301107  68.00         
 12 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9851 B  232726  70.00         
 13 Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 B 2023812  72.00         
 14 Kubečková Veronika       OK 99 Hradec Králové PHK9853 C  224916  74.00         
 15 Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 B    9556  76.00         
 16 Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 C  232531  78.00         
 17 Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov / MTBO TUR9854 C  888638  80.00         
 18 Vakant                                                           82.00         
 
Startovka kategorie: D16         2.5km  115m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Čížková Markéta          OOB TJ Spartak Adamo ADA9652 B   49862   1.00         
  2 Petrasová Zuzana         OOB Vamberk          VAM9653 A  405999   3.00         
  3 Martina Paukertová       OOB TJ Sokol Troja   TJP9650 C   53195   5.00         
  4 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B    9929   7.00         
  5 Slavíčková Klárka        SK Haná orienteering OOL9562 C  421853   9.00         
  6 Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A  416318  11.00         
  7 Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A    9246  13.00         
  8 Lavičková Michaela       Kometa Kralovice     KRL9655 B  416312  15.00         
  9 Vakant                                                           17.00         
 
Startovka kategorie: D18         2.6km  135m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Chmelíková Zuzana        VSK Mendelu Brno     VBM9353 C  361990   0.00         
  2 Neumannová Anna          SK SKI-OB Šternberk  STE9456 B  426325   2.00         
  3 Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351      7229   4.00         
  4 Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A  219279   6.00          R: 644
  5 Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 B    9985   8.00         
  6 Žuchová Nikola           OOB TJ Tatran Jablon TJN9352 B  232503  10.00         
  7 Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B  361903  12.00         
  8 Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 A  515074  14.00         
  9 Jančová Jana             SK při gymnáziu OOB  VRB9450 A  232186  16.00         
 10 Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C  887935  18.00         
 11 Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B  416846  20.00         
 12 Vakant                                                           22.00         
 
Startovka kategorie: D20         3.2km  125m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Anežka          OOB TJ Baník Ostrava AOV9251 B  336722  35.00         
  2 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R  301408  37.00          R: 177
  3 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B    8197  39.00         
  4 Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B  411767  41.00         
  5 Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 B    9213  43.00         
  6 Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 A    8494  45.00         
  7 Sklenářová Radka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9250 A  889312  47.00         
  8 Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 B  434894  49.00         
  9 Vakant                                                           51.00         
 
Startovka kategorie: D21A        3.6km  170m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C    9482  40.00          R:  51
  2 Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494 C  886266  42.00          R: 216
  3 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 R    9235  44.00          R:  58
  4 Piskáčková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C   51856  46.00          R: 360
  5 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C  301629  48.00          R:  44
  6 Adamová Eva              VSK Mendelu Brno     VBM8772 C   52039  50.00          R: 284
  7 Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C   51707  52.00          R: 247
  8 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C  995813  54.00          R:  56
  9 Beržinská Soňa           KOB Start Blansko    SBK8554 C 1985526  56.00          R: 270
 10 Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C    9205  58.00          R:  82
 11 Pračková Zita            KOB TRETRA Praha     TAP     C          60.00         
 12 Křížová Lenka            OOB Třebíč           TTR8551 C  515158  62.00          R:  99
 13 Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C    9605  64.00          R:  78
 14 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  515496  66.00          R: 108
 15 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177  68.00          R: 118
 16 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C    7248  70.00          R: 111
 17 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C    9077  72.00          R:  71
 18 Matějů Kateřina          Slavia Liberec orien VLI8054 C  336783  74.00          R:  92
 19 Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C    9249  76.00          R: 206
 20 Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C 1234321  78.00          R: 167
 21 Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C  416834  80.00          R: 368
 22 Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C   52533  82.00          R: 116
 23 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C  416010  84.00          R: 110
 24 Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C    9278  86.00          R: 580
 25 Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 B   53556  88.00          R: 147
 26 Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C  920679  90.00          R: 435
 27 Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C  253357  92.00          R:  95
 28 Kuchařová Markéta        KOB TRETRA Praha     TAP8463 C   53635  94.00          R: 430
 29 Bolechová Anežka         OK Lokomotiva Pardub LPU9051 C   51104  96.00          R: 415
 30 Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C    9415  98.00          R:  81
 31 Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C   51554 100.00          R: 122
 32 Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851 C    4183 102.00          R: 201
 33 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C    9480 104.00          R: 127
 34 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C    9674 106.00          R:  70
 35 Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C  888623 108.00          R: 132
 36 Bolinová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C         110.00          R: 450
 37 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 C    4664 112.00          R: 232
 38 Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C    9940 114.00          R: 222
 39 Letfusová Veronika       KOB TRETRA Praha     TAP8654 C  232114 116.00          R: 560
 40 Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953      7247 118.00          R:  59
 41 Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C    9088 120.00          R: 101
 42 Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C    9061 122.00          R: 140
 43 Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 R  410785 124.00          R: 182
 44 Stachoňová Barbara       SK Žabovřesky Brno   ZBM8451 C  609060 126.00          R: 528
 45 Daňková Veronika         KOB Start Blansko    SBK8151 C  219251 128.00          R: 199
 46 Kutlvašrová Vlaďka       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C   51599 130.00          R: 215
 47 Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C   49639 132.00          R: 121
 48 Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C    9969 134.00          R:  75
 49 Vakant                                                          136.00         
 
Startovka kategorie: D21B        3.2km  125m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET8851 C   49612  55.00          R: 179
  2 Tihonová Hana            KOB TRETRA Praha     TAP9052 C  232158  57.00          R: 757
  3 Uvizlová Radka           SK Studenec          STH8451 C    9081  59.00          R: 281
  4 Vokurková Marta          OOB TJ Tatran Jablon TJN7950 C  253111  61.00          R: 293
  5 Ježková Klára            SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C   51659  63.00          R: 762
  6 Zoubková Jana            SK Zbraslav OOB      ZBP8050 C   53592  65.00          R: 282
  7 Lošťáková Ivana          OOB TJ Lokomotiva Te LTP7758 C  232536  67.00          R: 553
  8 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C    8115  69.00          R: 283
  9 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333  71.00          R: 190
 10 Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C    9431  73.00          R: 133
 11 Petrová Tereza           VSK VŠB TU Ostrava   VOV8751 C   49458  75.00          R: 318
 12 Cigošová Petra           OK Sparta Praha      SCP8656 C   53159  77.00          R: 246
 13 Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK7851      9192  79.00          R: 346
 14 Slavíková Lucie          SK Praga             PGP9150 C  301700  81.00          R: 317
 15 Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 B  301498  83.00         
 16 Píšová Monika            SK lyžování a OB Nov NPA8151 C    9699  85.00          R: 225
 17 Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C  434840  87.00          R: 388
 18 Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C    9971  89.00          R: 213
 19 Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C   52230  91.00          R: 191
 20 Chloupková Jana          OOB Slavia Praha     SLP5951 C   51546  93.00          R: 289
 21 Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C   51128  95.00          R: 169
 22 Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C    5641  97.00         
 23 Dušátková Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK8557 C    9364  99.00          R: 194
 24 Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C  236999 101.00          R: 567
 25 Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C   52113 103.00          R: 130
 26 Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C    8952 105.00          R: 248
 27 Gavendová Hana           OK Sparta Praha      SCP8451 C   53330 107.00         
 28 Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950     51986 109.00          R: 253
 29 Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 C   51658 111.00          R: 297
 30 Hájková Monika           SKOB Ostrov          ONO9150 C  232201 113.00         
 31 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 C    9711 115.00          R: 125
 32 Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C    9281 117.00          R: 286
 33 Kopecká Anežka           USK Praha            VSP8150 C   51642 119.00          R: 473
 34 Setínková Eva            Oddíl OB Kotlářka    DKP8759 C    8946 121.00          R: 381
 35 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910 123.00          R: 252
 36 Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850     51491 125.00          R: 429
 37 Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C  232188 127.00          R: 349
 38 Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C    9416 129.00          R: 180
 39 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242 131.00          R: 226
 40 Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C    7226 133.00          R:  85
 41 Blahutová Hana           VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C   51928 135.00          R: 369
 42 Vakant                                                          137.00         
 
Startovka kategorie: D21C        2.6km  135m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pološčuková Lucie        SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9051 C   49977  26.00          R: 551
  2 Dienerová Petra          Oddíl OB Kotlářka    DKP8159 C  420446  28.00          R: 352
  3 Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C   51574  30.00         
  4 Chmelíková Kateřina      VSK Mendelu Brno     VBM8253 C   49675  32.00          R: 827
  5 Butkovská Iveta          Vamex Košice         Z51        307432  34.00         
  6 Matušová Petra           Neregistrovaní - Mat N38          9938  36.00         
  7 Kubečková Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7551 C  224919  38.00          R: 263
  8 Schmidtová Jana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7553 C    8975  40.00          R: 276
  9 Zajícová Markéta         KOB TRETRA Praha     TAP9054 C          42.00          R: 759
 10 Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C   51788  44.00          R: 541
 11 Zemanová Šárka           Slavia Liberec orien VLI8553 C   52336  46.00         
 12 Pěluchová Daniela        KOB Choceň           CHC8851 C    9549  48.00          R: 432
 13 Dobešová Kateřina        SKOB TJ Sokol Kralup KPY8750 C  301352  50.00          R: 780
 14 Kadaňová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU8253 C    9868  52.00          R: 423
 15 Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C    8438  54.00         
 16 Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C  331619  56.00          R: 533
 17 Schwab Clarissa          KOB TRETRA Praha     TAP7750 C  445629  58.00          R: 717
 18 Rudolfova Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752 C  202071  60.00          R: 639
 19 Vakant                                                           62.00         
 
Startovka kategorie: D21E        3.9km  230m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bochenková Ivana         Sportcentrum Jičín   SJC8952 E  897345  97.00          R:   3
  2 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C    4662  99.00          R: 329
  3 Heczková Bohdana         Slavia Liberec orien VLI7750 E    7752 101.00          R:   6
  4 Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A  515421 103.00          R:  50
  5 Wurzelová Hana           SK OS Nové Město n.  OSN8972 R   52144 105.00          R:  77
  6 Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C   52283 107.00          R: 117
  7 Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R   49815 109.00          R:  32
  8 Voráčková Lenka          SK OS Nové Město n.  OSN8555 C   52142 111.00          R: 100
  9 Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E  906217 113.00          R:   8
 10 Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  888854 115.00          R:  37
 11 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906 117.00          R:  33
 12 Darmovzalová Lenka       SK Praga             PGP7951 C  336740 119.00          R: 212
 13 Doležalová Vendula       OK 99 Hradec Králové PHK8752 R  995858 121.00          R: 412
 14 Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C  515185 123.00          R:  49
 15 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R    9784 125.00          R:  53
 16 Jedličková Zuzana        TJ Slavia Hradec Krá SHK8150   1008173 127.00          R: 131
 17 Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C    4126 129.00          R: 433
 18 Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E   51755 131.00          R:  11
 19 Hepnerová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E    9142 133.00          R: 235
 20 Vakant                                                          135.00         
 
Startovka kategorie: D35         2.5km  135m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C   51713   0.00         
  2 Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552 C  339546   2.00         
  3 Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C  232025   4.00         
  4 Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C  442858   6.00         
  5 Sedlářová Pavla          POBO - přátelé OB Op AOP7052 C   52664   8.00         
  6 Vyškovská Radka          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7450 C   53697  10.00         
  7 Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C  410387  12.00         
  8 Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C    7775  14.00         
  9 Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C    9503  16.00         
 10 Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350      9176  18.00         
 11 Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C  428270  20.00         
 12 Javůrková Gabriela       Neregistrovaní - Jav N07                22.00         
 13 Zlámalová Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7257 C    9398  24.00         
 14 Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C   53567  26.00         
 15 Kalenská Kateřina        SK Studenec          STH7351 C  410777  28.00         
 16 Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C    8968  30.00         
 17 Mulíčková Eva            KOB Moira Brno       ABM7469 C   52041  32.00          R: 741
 18 Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C    9501  34.00         
 19 Poštolková Andrea        TJ Start Náchod      SNA7251 C    9640  36.00         
 20 Zobaníková Vladimíra     TJ Sokol Radslavice  RAD6850 C   49464  38.00         
 21 Nechanická Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN7557 C   51975  40.00         
 22 Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727  42.00         
 23 Odstrčilová Hana         Neregistrovaní - Ods N10        515160  44.00         
 24 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C    8229  46.00         
 25 Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C  347864  48.00         
 26 Pecharová Michaela       OOB TJ Sokol Troja   TJP6550 C  301536  50.00         
 27 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C    8307  52.00         
 28 Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C    9796  54.00         
 29 Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C  443075  56.00         
 30 Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C  301618  58.00         
 31 Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C  230679  60.00         
 32 Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C  218973  62.00         
 33 Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C  336724  64.00         
 34 Kašparová Marie          SK Netopýr Zákupy    ZAK7250 C  219333  66.00         
 35 Vakant                                                           68.00         
 
Startovka kategorie: D40         2.5km  135m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlíčková Lenka         SKOB Ostrava         MOV7151 C  436425  72.00         
  2 Kamenická Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK6851 C    9375  74.00         
  3 Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C  416258  76.00         
  4 Pavlů Veronika           SK Praga             PGP6950 C  232198  78.00         
  5 Danihelová Janka         TJ Jiskra Nejdek     NEJ6550 C  232202  80.00         
  6 Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C  888641  82.00         
  7 Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C    9125  84.00         
  8 Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C  331717  86.00         
  9 Kunzová Ivana            BETA URSUS Orienteer BBM7155 C   52346  88.00         
 10 Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C  980334  90.00         
 11 Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750 C   52179  92.00         
 12 Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751 C    9541  94.00         
 13 Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C  206480  96.00         
 14 Egrtová Jitka            TJ Slavia Hradec Krá SHK6354 C  331561  98.00         
 15 Vidmuchová Martina       TJ Sokol Ptení       PTE7175 C   49883 100.00         
 16 Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C  440493 102.00         
 17 Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C  231939 104.00         
 18 Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C  438611 106.00         
 19 Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C   49647 108.00         
 20 Fundová Hana             TJ Slavia Hradec Krá SHK6752 C  410739 110.00         
 21 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C    9681 112.00         
 22 Hanáková Marta           Kometa Kralovice     KRL7151 C  232965 114.00         
 23 Lázničková Marcela       SKOB Zlín            TZL6751 C  331685 116.00         
 24 Chaloupková Lenka        KOB Choceň           CHC6951 C    9542 118.00         
 25 Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153    232639 120.00         
 26 Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    9606 122.00         
 27 Műllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751 C  515141 124.00         
 28 Vakant                                                          126.00         
 
Startovka kategorie: D45         2.5km  120m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vavrečková Ivana         SK Prostějov         JPV6363 C   52864   1.00         
  2 Zimmerová Lenka          OB SK Zvole          ZVO6451 C  428220   3.00         
  3 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111   5.00         
  4 Škapová Kamila           Slavia Liberec orien VLI6350 C   49959   7.00         
  5 Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C    9932   9.00         
  6 Pološčuková Monika       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6551 C    7722  11.00         
  7 Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C  232161  13.00         
  8 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C    9678  15.00         
  9 Lohrová Hana             OK Sparta Praha      SCP6550 C   51556  17.00         
 10 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C    9237  19.00         
 11 Wagner Martina           Zittau  Süd          Z52          6502  21.00         
 12 Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C 2017662  23.00         
 13 Fólová Hana              OOB TJ Tatran Jablon TJN6353 C  232501  25.00         
 14 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445  27.00         
 15 Kukolová Alena           OOB TJ Slovan Luhačo LCE6651 C  416075  29.00         
 16 Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C    8179  31.00         
 17 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C   51734  33.00         
 18 Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C   51275  35.00         
 19 Veljačíková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C  336735  37.00         
 20 Julínková Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6555 C  425573  39.00         
 21 Pfeiferová Blanka        TJ Jiskra Hořice     HOR6450 C   53361  41.00         
 22 Wiedenfeld Ute           SSV Planeta Radebeul Z54          2087  43.00         
 23 Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C 2011846  45.00         
 24 Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660  47.00         
 25 Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C  232618  49.00         
 26 Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C  301143  51.00         
 27 Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554 C   51183  53.00         
 28 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467  55.00         
 29 Vakant                                                           57.00         
 
Startovka kategorie: D50         2.3km  100m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C    7870  31.00         
  2 Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401  33.00         
  3 Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C   51862  35.00         
  4 Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C   52553  37.00         
  5 Pavlíková Hana           OOB TJ Zlaté Hory    ZLH5950 C   52658  39.00         
  6 Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C    9692  41.00         
  7 Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C    9112  43.00         
  8 Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C    8680  45.00         
  9 Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C   49892  47.00         
 10 Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C   51957  49.00         
 11 Czaschová Irena          SKOB Bruntál         SBR6150 C   51915  51.00         
 12 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C    9908  53.00         
 13 Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C    9117  55.00         
 14 Vakant                                                           57.00         
 
Startovka kategorie: D55         2.3km  100m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350 C   52557  61.00         
  2 Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C  301247  63.00         
  3 Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C   51795  65.00         
  4 Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C   52095  67.00         
  5 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C    4631  69.00         
  6 Hepnerová Dagmar         TJ Slavia Hradec Krá SHK5451 C    9108  71.00         
  7 Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C    9688  73.00         
  8 Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C    8259  75.00         
  9 Lulayová Věra            OK Lokomotiva Pardub LPU5651 C    9224  77.00         
 10 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566  79.00         
 11 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C   51135  81.00         
 12 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C    8954  83.00         
 13 Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C    7776  85.00         
 14 Filipová Dagmar          TJ Slavia Hradec Krá SHK5651 C    9111  87.00         
 15 Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959  89.00         
 16 Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C   52253  91.00         
 17 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  93.00         
 18 Šumberová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI5351 C    8304  95.00         
 19 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C    9690  97.00         
 20 Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C  232515  99.00         
 21 Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C  232603 101.00         
 22 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C  411563 103.00         
 23 Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C    9107 105.00         
 24 Vakant                                                          107.00         
 
Startovka kategorie: D60         1.8km   95m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C   53006   1.00         
  2 Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C   49821   3.00         
  3 Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C    5991   5.00         
  4 Sikorová Marie           TJ Baník Ostrava OKD BOV4852 C   52178   7.00         
  5 Rufferová Iva            TJ Start Náchod      SNA5052 C    9620   9.00         
  6 Čadilová Alena           Horizont klub Šumper HSU5051 C   52599  11.00         
  7 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247  13.00         
  8 Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851 C  446344  15.00         
  9 Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C   51265  17.00         
 10 Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C  405955  19.00         
 11 Horáčková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C    4100  21.00         
 12 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645  23.00         
 13 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  25.00         
 14 Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850 C   52600  27.00         
 15 Vakant                                                           29.00         
 
Startovka kategorie: D65         1.8km   95m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsková Jiřina          Tempo Praha          TEP3750 C   51266  73.00         
  2 Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C  219220  75.00         
  3 Dolečková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C   51325  77.00         
  4 Bláhová Blanka           Slavoj Praha         SJP3651 C   51148  79.00         
  5 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  81.00         
  6 Novotná Marie            OK 99 Hradec Králové PHK3951 C    9421  83.00         
  7 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  85.00         
  8 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650      8549  87.00         
  9 Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C   51698  89.00         
 10 Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C  301240  91.00         
 11 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152  93.00         
 12 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  95.00         
 13 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542  97.00         
 14 Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C   52096  99.00         
 15 Vakant                                                          101.00         
 
Startovka kategorie: H10         1.6km   70m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hänchen Florian          ESV Lok Bad Schandau Z55       1900031  30.00         
  2 Zemánek Mikuláš          SOOB Spartak Rychnov SRK0201 C    9496  32.00         
  3 Pulec Matěj              VSK Mendelu Brno     VBM0001 C  515088  34.00         
  4 Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C  218785  36.00         
  5 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C  416215  38.00         
  6 Nechanický Jan           SK OS Nové Město n.  OSN0200 C  436433  40.00         
  7 Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 C    9993  42.00         
  8 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C   51543  44.00         
  9 Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 C  443110  46.00         
 10 Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C          48.00         
 11 Vakant                                                           50.00         
 
Startovka kategorie: H10L        2.0km   65m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C  428211   1.00         
  2 Malý Evženek             OK Jilemnice         JIL0301 C   53224   3.00         
  3 Baldrian Tomáš           USK Praha            VSP0405 C    8277   5.00         
  4 Vébr Tomáš               SKOB Baník Havířov   HAV0200 C  515058   7.00         
  5 Zobaník Radek            TJ Sokol Radslavice  RAD0201 C   52665   9.00         
  6 Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401 C    7780  11.00         
  7 Bláha Vojtěch            Slavoj Praha         SJP0501    443072  13.00         
  8 Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov / MTBO TUR0401 C          15.00         
  9 Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302    219210  17.00         
 10 Hewitt Christopher       Neregistrovaní - Hew N01                19.00         
 11 Oncirk Honzík            SKOB Ostrov          ONO0301 C  301500  21.00         
 12 Čtrnáct František        SK Praga             PGP0401 C          23.00         
 13 Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 C 2032132  25.00         
 14 Javůrek Tomáš            Neregistrovaní - Jav N07                27.00         
 15 Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C  361914  29.00         
 16 Bláha Matyáš             Slavoj Praha         SJP0500    443105  31.00         
 17 Čtrnáct Šimon            SK Praga             PGP0001 C          33.00         
 
Startovka kategorie: H12         1.7km   70m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C   49440   0.00         
  2 Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 C  331267   2.00         
  3 Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 C 2032105   4.00         
  4 Javůrek Emil             Neregistrovaní - Jav N07                 6.00         
  5 Kafka Matěj              OK Jihlava           SJI9903 B   52969   8.00         
  6 Vakant                                                           10.00         
  7 Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C  888621  12.00         
  8 Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001    339555  14.00         
  9 Karásek Matěj            Sportcentrum Jičín   SJC0001 B    4292  16.00         
 10 Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 B  425543  18.00         
 11 Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903 C  320300  20.00         
 12 Matěj Konečný            KOB Český Krumlov    KCK9907 B   49616  22.00         
 13 Láznička Václav          SKOB Zlín            TZL9901 B  331753  24.00         
 14 Odstrčil Filip           Neregistrovaní - Ods N10                26.00         
 15 Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov / MTBO TUR9901      9901  28.00         
 16 Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 C  416343  30.00         
 17 Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C  410789  32.00         
 18 Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004    436943  34.00         
 19 Macko Lukáš              Sportcentrum Jičín   SJC9901 B    4293  36.00         
 20 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 C    9884  38.00         
 21 Vakant                                                           40.00         
 
Startovka kategorie: H14         2.4km  100m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wolf Filip               OOB TJ Turnov / MTBO TUR9701 A  995840   6.00         
  2 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A    4743   8.00         
  3 Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B  438629  10.00         
  4 Novák Pavel              OOB TJ Baník Ostrava AOV9801 B  336733  12.00         
  5 Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK9800 C  331399  14.00         
  6 Pokorný Jonáš            Kometa Kralovice     KRL9702 C  232611  16.00         
  7 Koutský Pavel            OB Jenišovice        JEN9706 C  411617  18.00         
  8 Beneš Jan                KOB Kladno           DKL9800 C   49648  20.00         
  9 Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 B  331466  22.00         
 10 Kalenský Aleš            SK Studenec          STH9801 B  331426  24.00         
 11 Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A  339544  26.00         
 12 Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701 B  232961  28.00         
 13 Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C    7786  30.00         
 14 Straka Tomáš             VSK Přírodověda      PVP9700 C  224355  32.00         
 15 Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 B 2025354  34.00         
 16 Horký David              Kometa Kralovice     KRL9801 C  416186  36.00         
 17 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B  411526  38.00         
 18 Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C  301697  40.00         
 19 Kunz Jiří                BETA URSUS Orienteer BBM9801 C  416035  42.00         
 20 Vakant                                                           44.00         
 
Startovka kategorie: H16         2.6km  135m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mlateček Jiří            SK Týniště nad Orlic TYN9501 C    9160  66.00         
  2 Kotecký Daniel           SK Praga             PGP9500 C  255566  68.00         
  3 Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 B  442861  70.00         
  4 Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A 1602634  72.00         
  5 Vébr Dominik             SKOB Baník Havířov   HAV9404    887629  74.00         
  6 Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A  232322  76.00         
  7 Kunz Jan                 BETA URSUS Orienteer BBM9601 B  416034  78.00         
  8 Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601      7238  80.00         
  9 Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A  307332  82.00         
 10 Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B  410320  84.00         
 11 Zlámal David             OK 99 Hradec Králové PHK9600 B    9962  86.00         
 12 Vičan Dominik            SK Prostějov         JPV9501 B   51892  88.00         
 13 Glonek Jakub             OOB TJ Baník Ostrava AOV9602 B  428234  90.00         
 14 Taclík Milan             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9601 B  416289  92.00         
 15 Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 B  331262  94.00         
 16 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A    9996  96.00         
 17 Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 C  435212  98.00         
 18 Pavlík Marek             OOB TJ Zlaté Hory    ZLH9501 C  416100 100.00         
 19 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B  232512 102.00         
 20 Veljačik Michal          OK Sparta Praha      SCP9500 C   49889 104.00         
 21 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C  411527 106.00         
 22 Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A  886286 108.00         
 23 Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C  339560 110.00         
 24 Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A 1602632 112.00         
 25 Vakant                                                          114.00         
 
Startovka kategorie: H18         3.2km  125m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A  886828  13.00         
  2 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983  15.00         
  3 Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 C  207824  17.00         
  4 Skoupý Jan               SK SKI-OB Šternberk  STE9411 B   52523  19.00         
  5 Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A   51475  21.00         
  6 Német Kryštof            SK SKI-OB Šternberk  STE9308 A 1007551  23.00         
  7 Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 B   52931  25.00         
  8 Melichar Jan             KOB Dobruška         DOB9401      7235  27.00         
  9 Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE9307 B 1007546  29.00         
 10 Vakant                                                           31.00         
 
Startovka kategorie: H20         3.6km  180m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 A  301633  60.00         
  2 Večeřa Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN9105 C  232508  62.00         
  3 Vakant                                                           64.00         
 
Startovka kategorie: H21A        4.0km  250m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324  17.00          R: 216
  2 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626  19.00          R: 247
  3 Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C  811213  21.00          R: 314
  4 Pelc Václav              OOB TJ ČZ Strakonice CST6702 C   51330  23.00          R: 227
  5 Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C  995848  25.00          R: 175
  6 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C 2026161  27.00          R: 196
  7 Meyer Dirk               Post SV Dresden      Z53       1231982  29.00         
  8 Martínek Robert          VŠTJ Stavební fakult FSP7700 C  301170  31.00          R: 345
  9 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C  505131  33.00          R: 340
 10 Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C    8129  35.00          R: 221
 11 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911  37.00          R: 326
 12 Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C    9700  39.00          R: 327
 13 Kříž Ondřej              UNITOP SKP Žďár nad  PZR8001 C 2023811  41.00          R: 200
 14 Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C    8973  43.00          R: 303
 15 Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C    9508  45.00          R: 158
 16 Klusáček Matěj           SK Žabovřesky Brno   ZBM8923 R  303927  47.00          R: 602
 17 Denk Štěpán              SK Praga             PGP9104 C   49151  49.00          R: 442
 18 Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902      9189  51.00          R: 238
 19 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  53.00          R: 204
 20 Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C   53583  55.00          R: 250
 21 Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C  416025  57.00          R: 567
 22 Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C    7210  59.00          R: 153
 23 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  887637  61.00          R: 248
 24 Doležel Ondřej           SK SKI-OB Šternberk  STE9202 A   51123  63.00          R: 181
 25 Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C    8300  65.00          R: 172
 26 Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C  515159  67.00          R: 313
 27 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C  886272  69.00          R: 201
 28 Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C 2011854  71.00          R: 457
 29 Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C    4298  73.00          R: 488
 30 Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C    9694  75.00          R: 235
 31 Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C    8066  77.00          R: 536
 32 Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C   51773  79.00          R: 217
 33 Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C   52641  81.00          R: 229
 34 Blaha Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002 C  224915  83.00          R: 503
 35 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303   2017676  85.00          R: 228
 36 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C    9669  87.00          R: 137
 37 König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C  999666  89.00          R: 589
 38 Voráček Michal           SK Praga             PGP8009 C    8009  91.00          R: 321
 39 Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C    9135  93.00          R: 242
 40 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C  995805  95.00          R: 212
 41 Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 R  500290  97.00          R: 307
 42 Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C   51803  99.00          R: 283
 43 Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C    9698 101.00          R: 253
 44 Polášek Jan              SKOB Zlín            TZL8601 C   52340 103.00          R: 367
 45 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002    920696 105.00          R: 117
 46 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C  515433 107.00          R: 189
 47 Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C 1007547 109.00          R: 256
 48 Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C    8298 111.00          R: 209
 49 Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C   52250 113.00          R: 244
 50 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980 115.00          R: 285
 51 Hladký Viktor            OOB Vamberk          VAM8201 C    9598 117.00          R: 311
 52 Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 C    9558 119.00          R: 210
 53 Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C    9705 121.00          R: 576
 54 Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C  515108 123.00          R: 193
 55 Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C    9967 125.00          R: 208
 56 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188 127.00          R: 269
 57 Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C  976000 129.00          R: 422
 58 Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C    9622 131.00          R: 184
 59 Bašus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C  416199 133.00          R: 165
 60 Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904 A  232039 135.00          R: 192
 61 Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C   51500 137.00          R: 322
 62 Vakant                                                          139.00         
 
Startovka kategorie: H21B        3.5km  215m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C  897349   1.00          R: 213
  2 Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C 2017664   3.00          R: 618
  3 Kopecký Pavel            USK Praha            VSP7800 C   49385   5.00          R: 507
  4 Gajdoš Jan               TJ Sokol Ptení       PTE8913 C  207822   7.00         
  5 Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C 2031351   9.00          R: 473
  6 Koleš Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU     C 1602619  11.00         
  7 Dvořáček Jan             OOB Třebíč           TTR7701 C   52240  13.00          R: 483
  8 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C  995817  15.00          R: 419
  9 Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C  515416  17.00          R:1156
 10 Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C   52916  19.00          R: 411
 11 Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C    8266  21.00          R: 689
 12 Randík Jan               Sdruž. organizátorů  SOB8703 C   53643  23.00          R: 574
 13 Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C 2027202  25.00          R: 718
 14 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C    9974  27.00          R: 391
 15 Koldinský Jan            SKOB TJ Sokol Kralup KPY8506 C  301149  29.00          R: 709
 16 Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C    8127  31.00          R: 487
 17 Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801   2027232  33.00          R: 272
 18 Mátl Radek               Neregistrovaní - Mát N04                35.00         
 19 Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C    4284  37.00          R: 716
 20 Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C 1919191  39.00          R: 648
 21 Havlas Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK8908 C    9847  41.00          R: 968
 22 Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C   51561  43.00          R: 508
 23 Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C   51234  45.00          R: 383
 24 Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C   51534  47.00          R: 604
 25 Michalička David         KOB TRETRA Praha     TAP     C  207840  49.00         
 26 Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201      8972  51.00          R: 622
 27 Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C    9630  53.00          R: 350
 28 Bílek Aleš               Neregistrovaní - Mat N38                55.00         
 29 Koťátko Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC7701 C  500264  57.00          R: 800
 30 Haering Jan              VSK Přírodověda      PVP7500 C          59.00          R: 752
 31 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C  995873  61.00          R: 368
 32 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108  63.00          R: 522
 33 Ďoubal Jan               KOB Dobruška         DOB8600 C  320286  65.00          R: 375
 34 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279  67.00          R: 374
 35 Trávníček Jan            SK UP Olomouc        UOL7501 C  301557  69.00          R: 353
 36 Stachoň Zdeněk           KOB Směr Kroměříž    SKM8014 C  509050  71.00          R: 678
 37 Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502 C    9975  73.00          R: 927
 38 Henych Ondřej            Slavia Liberec orien VLI9001 C  515133  75.00          R:1197
 39 Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C    9563  77.00          R: 485
 40 Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7901 C          79.00         
 41 Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C  889688  81.00          R: 669
 42 Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 C    9188  83.00          R: 543
 43 Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C   51566  85.00          R: 290
 44 Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C  253145  87.00          R: 633
 45 Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C    8914  89.00          R: 382
 46 Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C    9898  91.00          R: 339
 47 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C    8177  93.00          R: 725
 48 Pračka Tomáš             KOB TRETRA Praha     TAP     C  426373  95.00         
 49 Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803      7230  97.00          R: 413
 50 Vakant                                                           99.00         
 
Startovka kategorie: H21C        3.6km  180m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C  410399   0.00          R: 695
  2 Nedbal Dalibor           VŠSK MFF UK Praha    MFP8003 C  232648   2.00          R: 723
  3 Jedlička Lukáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK8100 C    9856   4.00         
  4 Čížek Petr               OOB TJ Spartak Adamo ADA7101 C  336714   6.00          R: 785
  5 Paulíček Jiří            OK Jihlava           SJI7727 C  416164   8.00         
  6 Jaroš Marek              KOB Dobřichovice     DCE8100 C   53591  10.00          R: 867
  7 Šmíd Ivo                 Sportcentrum Jičín   SJC7707      9893  12.00         
  8 Laga Miroslav            SK Zbraslav OOB      ZBP7900 C   53582  14.00          R: 415
  9 Klomínský Václav         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8700            16.00         
 10 Hric Jan                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6300 C  515200  18.00          R:1114
 11 Drobník Lukáš            KOB TRETRA Praha     TAP     C    9904  20.00         
 12 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C  515458  22.00          R: 566
 13 Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C    8439  24.00         
 14 Hampl Petr               KOB Dobruška         DOB8300 C   51493  26.00         
 15 Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C   51927  28.00          R: 389
 16 Hänchen Danilo           ESV Lok Bad Schandau Z55        440499  30.00         
 17 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C    8322  32.00          R: 493
 18 Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939  34.00          R: 533
 19 Hošek Jiří               KOB TRETRA Praha     TAP7601 C  899172  36.00          R: 809
 20 Bém Roman                SK Zbraslav OOB      ZBP6300 C  331347  38.00         
 21 Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C  330612  40.00          R: 731
 22 Krčál Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU8407 C    9275  42.00          R: 904
 23 Jirásek Jakub            OOB Třebíč           TTR8601 C 2016470  44.00          R: 775
 24 Bolina Michal            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7701 C  199236  46.00         
 25 Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C  515411  48.00          R: 922
 26 Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C    8485  50.00         
 27 Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001      7237  52.00          R: 439
 28 Toušek Filip             SK Zbraslav OOB      ZBP7102 C   53586  54.00          R: 617
 29 Vakant                                                           56.00         
 30 Vakant                                                           58.00         
 
Startovka kategorie: H21E        4.5km  250m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C  515132  54.00          R: 102
  2 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  56.00          R: 143
  3 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C    8931  58.00          R:  45
  4 Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 R  515122  60.00          R:  66
  5 Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C    8881  62.00          R: 138
  6 Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C 1117801  64.00          R: 107
  7 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C    9307  66.00          R: 140
  8 Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C  887154  68.00          R:  44
  9 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R 1302816  70.00          R:  39
 10 Otrusina Jiří            SK Prostějov         JPV8201 C 1602629  72.00          R:  91
 11 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C    9693  74.00          R: 112
 12 Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C  515464  76.00          R:  80
 13 Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C    9140  78.00          R: 106
 14 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C  886288  80.00          R:  59
 15 Drahokoupil Aleš         SK Chrast            CHT8501 C  899165  82.00          R:  46
 16 Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R   52555  84.00          R:  57
 17 Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C  336746  86.00          R: 148
 18 Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R  500288  88.00          R:  40
 19 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469  90.00          R: 152
 20 Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E  771771  92.00          R:  14
 21 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C   52300  94.00          R: 111
 22 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590  96.00          R:  58
 23 Neumann Pepa             USV TU Dresden       Z56       1984123  98.00         
 24 Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C   51840 100.00          R: 110
 25 Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E 1008172 102.00          R:  17
 26 Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C    9905 104.00          R:  79
 27 Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C  995860 106.00          R:  84
 28 Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 R  515142 108.00          R:  71
 29 Suslov Sergej            Slavia Liberec orien VLI8801 C 1301635 110.00          R:  72
 30 Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C  515015 112.00          R: 100
 31 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C    9000 114.00          R:  73
 32 Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 C   51932 116.00          R: 123
 33 Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C   51797 118.00          R: 155
 34 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C  253358 120.00          R:  65
 35 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R  515475 122.00          R:  35
 36 Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R 1302790 124.00          R:  27
 37 Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C  886265 126.00          R:  60
 38 Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 C  888645 128.00          R:  56
 39 Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E  500878 130.00          R:  12
 40 Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R    4286 132.00          R:  47
 41 Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R  995807 134.00          R:  26
 42 Vakant                                                          136.00         
 
Startovka kategorie: H35         3.7km  185m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C   49971  37.00         
  2 Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C    2460  39.00         
  3 Nechanický Pavel         SK OS Nové Město n.  OSN7209 C   51972  41.00         
  4 Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7203 C  434598  43.00         
  5 Straka Lukáš             VSK Přírodověda      PVP7006 C    8578  45.00         
  6 Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C    9430  47.00         
  7 Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C 1111550  49.00         
  8 Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C  253372  51.00         
  9 Štolfa Jaromír           KOB Směr Kroměříž    SKM7506 C  416076  53.00         
 10 Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C    8856  55.00         
 11 Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C  515468  57.00         
 12 Mlateček Jiří            SK Týniště nad Orlic TYN6701 C    9858  59.00         
 13 Mulíček Ondřej           KOB Moira Brno       ABM7405 C  337650  61.00         
 14 Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C  434581  63.00         
 15 Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C   51239  65.00         
 16 Geisler Michal           KOB Kladno           DKL7500 C  897353  67.00         
 17 Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C  515448  69.00         
 18 Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov / MTBO TUR                71.00         
 19 Jirásek Stanislav        TJ Jiskra Hořice     HOR6501 C    9850  73.00         
 20 Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C    4181  75.00         
 21 Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C  443068  77.00         
 22 Leibiger Jens            Post SV Dresden      Z53        591019  79.00         
 23 Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C  515152  81.00         
 24 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712  83.00         
 25 Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C    9811  85.00         
 26 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C  336784  87.00         
 27 Kubáň Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7506 C  232708  89.00         
 28 Vakant                                                           91.00         
 
Startovka kategorie: H40         3.3km  160m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C  336760   0.00         
  2 Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701 C   51477   2.00         
  3 Javůrek Jaromír          Neregistrovaní - Jav N07                 4.00         
  4 Pavlíček Daniel          SKOB Ostrava         MOV7100 C   52775   6.00         
  5 Konečný Jiří             SK Haná orienteering OOL6303 C  342524   8.00         
  6 Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6801 C  886260  10.00         
  7 Chaloupka Stanislav      KOB Choceň           CHC6703 C  232920  12.00         
  8 Gryc Jan                 KOS TJ Tesla Brno    TBM6709 C   53233  14.00         
  9 Kunz Martin              BETA URSUS Orienteer BBM7101 C  553435  16.00         
 10 Hauptfleisch Roman       SOOB Spartak Rychnov SRK6603 C  405996  18.00         
 11 Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C    8977  20.00         
 12 Žejdlík Michal           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7001 C   51331  22.00         
 13 Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901    553456  24.00         
 14 Šrirt Martin             SOK TJ Turnov        TUV     C          26.00         
 15 Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C  443079  28.00         
 16 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C   51385  30.00         
 17 Michalík Petr            Pell's MTBO team     XBM7117 C  416108  32.00         
 18 Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C   52284  34.00         
 19 Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C  219258  36.00         
 20 Vébr Radek               SKOB Baník Havířov   HAV7103 C  515066  38.00         
 21 Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C  442853  40.00         
 22 Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C    9500  42.00         
 23 Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C 2019219  44.00         
 24 Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C  420430  46.00         
 25 Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C  553452  48.00         
 26 Vakant                                                           50.00         
 
Startovka kategorie: H45         3.3km  160m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C   49646  54.00         
  2 Kudrass Peter            Zittau  Süd          Z52        660114  56.00         
  3 Sklenář Josef            SKOB Bruntál         SBR6601 C   51909  58.00         
  4 Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C  301374  60.00         
  5 Aster Vladimír           SKOB Slaný           SLA6500 C  442871  62.00         
  6 Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C    9685  64.00         
  7 Sklenář Miroslav         POBO - přátelé OB Op AOP6302 C  307338  66.00         
  8 Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369  68.00         
  9 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C    8044  70.00         
 10 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971  72.00         
 11 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C  410783  74.00         
 12 Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C  336720  76.00         
 13 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C    9007  78.00         
 14 Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    8174  80.00          R:1030
 15 Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301 C  361956  82.00         
 16 Starý Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301      9005  84.00         
 17 Patočka Petr             BETA URSUS Orienteer BBM6300 C  553436  86.00         
 18 Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C  410321  88.00         
 19 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  90.00         
 20 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679  92.00         
 21 Kaňák Petr               OK Jihlava           SJI6115 C  301207  94.00         
 22 Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C   51276  96.00         
 23 Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C    7762  98.00         
 24 Vičan Lubomír            SK Prostějov         JPV6501 C   51911 100.00         
 25 Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C   51686 102.00         
 26 Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C   49897 104.00         
 27 Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C  301420 106.00         
 28 Zalaba Jindřich          Sportcentrum Jičín   SJC6603 C    9931 108.00         
 29 Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6301 C   51508 110.00         
 30 Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C   51631 112.00         
 31 Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301 C  232860 114.00         
 32 Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C 2031360 116.00         
 33 Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C    9632 118.00         
 34 Havel Leoš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL6401 C    8964 120.00         
 35 Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C   53271 122.00         
 36 Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C  515090 124.00         
 37 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    8523 126.00         
 38 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680 128.00         
 39 Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI6601 C  301242 130.00         
 40 Pliska Miloš             SK Praga             PGP6304 C  420405 132.00         
 41 Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C    8185 134.00         
 42 Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C 1007543 136.00         
 43 Vakant                                                          138.00         
 
Startovka kategorie: H50         3.1km  155m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dvorský Ilja             KOB Směr Kroměříž    SKM6103 C  330683   1.00         
  2 Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C   51133   3.00         
  3 Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C    9070   5.00         
  4 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C  995847   7.00         
  5 Višňa Milan              SK SKI-OB Šternberk  STE5904 C  307337   9.00         
  6 Drobník Ivan             Slavia Liberec orien VLI5601 C    9902  11.00         
  7 Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C   52115  13.00         
  8 Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902 C    9457  15.00         
  9 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C    9277  17.00         
 10 Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C   52927  19.00         
 11 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    9907  21.00         
 12 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801 C   51542  23.00         
 13 Kafka Václav             OK Jihlava           SJI6001 C  301295  25.00         
 14 Cigoš Petr               KOS TJ Tesla Brno    TBM5602 C   53268  27.00         
 15 Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C  515440  29.00         
 16 Wiedenfeld Frank         SSV Planeta Radebeul Z54        886501  31.00         
 17 Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C  301147  33.00         
 18 Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400  35.00         
 19 Chalupa Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU5301 C    9259  37.00         
 20 Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C   52917  39.00         
 21 Palas Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC5604 C    9956  41.00         
 22 Vakant                                                           43.00         
 
Startovka kategorie: H55         3.1km  155m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063  47.00         
  2 Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502 C  301188  49.00         
  3 Kopaničák Vladimír       Vamex Košice         Z51       1602614  51.00         
  4 Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C   51973  53.00         
  5 Polák Zdeněk             USK Praha            VSP5203 C   51740  55.00         
  6 Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C    9109  57.00         
  7 Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C    8262  59.00         
  8 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778  61.00         
  9 Doležal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C   51753  63.00         
 10 Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C    8302  65.00         
 11 Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C   51955  67.00         
 12 Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C    9234  69.00         
 13 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774  71.00         
 14 Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C   49606  73.00         
 15 Hornik Zbigniew          LKO Leszno           Z57        305984  75.00         
 16 Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C   52252  77.00         
 17 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167  79.00         
 18 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741  81.00         
 19 Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C    9104  83.00         
 20 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  85.00         
 21 Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C  416833  87.00         
 22 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709  89.00         
 23 Vakant                                                           91.00         
 
Startovka kategorie: H60         2.5km  120m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283  46.00         
  2 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686  48.00         
  3 Lukavec Miloslav         OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C    8258  50.00         
  4 Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C 2023807  52.00         
  5 Paulíček Jiří            OK Jihlava           SJI4911 C   52173  54.00         
  6 Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4802 C   52171  56.00         
  7 Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C 1302773  58.00         
  8 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001      9001  60.00         
  9 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643  62.00         
 10 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777  64.00         
 11 Zabloudil Pavel          KOS TJ Tesla Brno    TBM5003 C   53256  66.00         
 12 Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C   51863  68.00         
 13 Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C    9209  70.00         
 14 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  72.00         
 15 Milan Paukert            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C   51329  74.00         
 16 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  76.00         
 17 Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C    9725  78.00         
 18 Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C   53217  80.00         
 19 Procházka Aleš           Oddíl OB Kotlářka    DKP4700 C   49885  82.00         
 20 Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C   52299  84.00         
 21 Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C    9948  86.00         
 22 Härtelt Helmut           SSV Planeta Radebeul Z54       1951308  88.00         
 23 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204  90.00         
 24 Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C    8890  92.00         
 25 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066  94.00         
 26 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645  96.00         
 27 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C  411580  98.00         
 28 Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C  320135 100.00         
 29 Kotecký Roman            SK Praga             PGP4900 C  255567 102.00         
 30 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C    9215 104.00         
 31 Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002 C    9818 106.00         
 32 Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C    8861 108.00         
 33 Vakant                                                          110.00         
 
Startovka kategorie: H65         2.5km  120m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235   0.00         
  2 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C   53507   2.00         
  3 Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C  416129   4.00         
  4 Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C  301345   6.00         
  5 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743   8.00         
  6 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C  301501  10.00         
  7 Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C   49813  12.00         
  8 Šidla Antonín            OOB TJ Jiskra Otroko OTK4601    433083  14.00         
  9 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554  16.00         
 10 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  18.00         
 11 Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C   53230  20.00         
 12 Sedlář Vladimír          POBO - přátelé OB Op AOP4201 C  889315  22.00         
 13 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  24.00         
 14 Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C   51994  26.00         
 15 Sccmalfeld Tassilo       SSV Planeta Radebeul Z54        300684  28.00         
 16 Nosál Stanislav          SKOB Slaný           SLA4600 C    8805  30.00         
 17 Conrad Helmut            USV TU Dresden       Z56        501901  32.00         
 18 Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C    7930  34.00         
 19 Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C   52660  36.00         
 20 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  38.00         
 21 Komínek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM4639 C  410369  40.00         
 22 Vakant                                                           42.00         
 
Startovka kategorie: H70         1.8km   95m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chloupek Radek           OOB Slavia Praha     SLP4001 C   53555  33.00         
  2 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  888630  35.00         
  3 Šidla Jiří               OOB TJ Jiskra Otroko OTK4001    426383  37.00         
  4 Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455  39.00         
  5 Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C   51700  41.00         
  6 Tahotný Urban            OOB TJ Sokol Troja   TJP3701 C   53523  43.00         
  7 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230  45.00         
  8 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964  47.00         
  9 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544  49.00         
 10 Weber Petr               OK 99 Hradec Králové PHK3901 C    9460  51.00         
 11 Vřešťál Jan              Neregistrovaní - Vře N08                53.00         
 12 Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C    8963  55.00         
 13 Diener Herbert           SKOB Ostrava         MOV4101 C   51374  57.00         
 14 Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C    8797  59.00         
 15 Lejsek Tom               Tempo Praha          TEP3700 C   51267  61.00         
 16 Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C   52180  63.00         
 17 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541  65.00         
 18 Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C    9422  67.00         
 19 Vakant                                                           69.00         
 
Startovka kategorie: HDR         2.0km   65m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klechová Karolína        POBO - přátelé OB Op AOP0452 C  436929                
  2 Novák Igor               OOB TJ Baník Ostrava AOV0501 C  515500                
  3 Kovářová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET0251 C  361922                
  4 Blaha Jiří               VŠTJ Ekonom Praha    EKP0401 C  428214                
  5 Blaha Michal             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0402 C                        
  6 Pochop Petr              OK Jilemnice         JIL     C                        
  7 Malý Antonín             OK Jilemnice         JIL0501 C   53225                
  8 Vakant                                                                         
  9 Vaníček Josef            TJ Lokomotiva Beroun LBE0500 C   52319                
 10 Vaníčková Anna           TJ Lokomotiva Beroun LBE0550 C   52320                
 11 Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C  443094                
 12 Kuklová Klára            OK Lokomotiva Pardub LPU     C                        
 13 Kadaně Marek             OK Lokomotiva Pardub LPU0703 C 2025377                
 14 Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C  897367                
 15 Žejdlíková Eliška        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 C  886252                
 16 Lošťáková Sára           OOB TJ Lokomotiva Te LTP0650 C  420434                
 17 Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C  897359                
 18 Rožek Vojtěch            VŠSK MFF UK Praha    MFP0501 C  301644                
 19 Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C  428269                
 20 Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501 C    9702                
 21 Lisá Štěpánka            SKOB Ostrov          ONO0650 C  301502                
 22 Přibíková Agáta          SK Praga             PGP0651 C                        
 23 Straková Denisa          VSK Přírodověda      PVP0750 C  219276                
 24 Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     125                
 25 Bláha Šimon              Slavoj Praha         SJP0700 C   51421                
 26 Poštolka Karel           TJ Start Náchod      SNA0401 C  405983                
 27 Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501 C    9636                
 28 Kubáňová Tereza          KOS TJ Tesla Brno    TBM0756 C  230671                
 29 Lucie Bruková            TJ TŽ Třinec         TRI     C   49382                
 30 Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C   52248                
 31 Katka Havlová            OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C                        
 32 Baldrianová Eva          USK Praha            VSP0751 C  888936                
 33 Kašpar Štěpán            SK Netopýr Zákupy    ZAK     C                        
 34 Hewitt Matthew           Neregistrovaní - Hew N01                              
 35 Houžvička David          Neregistrovaní - Hou N02                              
 36 Houžvičková Daniela      Neregistrovaní - Hou N02                              
 37 Němec Vít                Neregistrovaní - Něm N03                              
 38 Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov / MTBO TUR                              
 39 Panáčková Alžběta        Neregistrovaní - Pan N05        232632                
 40 Knobová Agáta            OOS TJ Spartak Vrchl VRL                              
 41 Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE                              
 42 Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov / MTBO TUR0501                          
 43 Vakant                                                                         
 44 Vakant                                                                         
 45 Vakant                                                                         
 46 Vakant                                                                         
 47 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P2          1.6km   50m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C  410721                
  2 Jiřina Králíková         KOB Dobruška         DOB8651      7233                
  3 Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA     C    5176                
  4 Smékalová Ivana          SK Prostějov         JPV8687 C  410337                
  5 Eliška Brožová           OK Lokomotiva Pardub LPU     C                        
  6 Šturc Pavel              OK Lokomotiva Pardub LPU     C                        
  7 Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C    9609                
  8 Kadaňková Hana           OK Rožnov            ROV9750 C  420411                
  9 Bruk Slavomír            TJ TŽ Třinec         TRI6800 C   49378                
 10 Hájková Barbora          OOB Vamberk          VAM9099 C  438605                
 11 Pinterová Kateřina       VSK Mendelu Brno     VBM6651 C  515032                
 12 Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C    4211                
 13 Loosová Lenka            Slavia Liberec orien VLI8199 C                        
 14 Tichý Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL                              
 15 Stará Petra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7354    425562                
 16 Wohanková Kateřina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7955    425552                
 17 Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254    331655                
 18 Stříteský Tomáš          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7401 C                        
 19 Matušová Dominika        Neregistrovaní - Mat N38          9937                
 20 Matušová Světlana        Neregistrovaní - Mat N38          9957                
 21 Matuš Štefan             Neregistrovaní - Mat N38          9939                
 22 Melichárková Kristýna    SKOB Zlín            TZL8890     53340                
 23 Jankovcová Marie         OOB TJ Sokol Troja   TJP3950 C  301537                
 24 Přibylová Kateřina       VŠSK MFF UK Praha    MFP                              
 25 Přibylová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP                              
 26 Sasýnová Radka           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7750 C   53380                 R: 441
 27 Vlček Ondřej             Neregistrovaní - Vlč N12                              
 28 Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C    9913                
 29 Rezervace                Neregistrovaní - Che N13                              
 30 Vakant                                                                         
 31 Vakant                                                                         
 32 Vakant                                                                         
 33 Vakant                                                                         
 34 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P4          2.8km  115m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horych Pavel             KOB Kladno           DKL7000 C  515178                
  2 Geislerová Dita          KOB Kladno           DKL7550 C  888635                
  3 Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C  336778                
  4 Reisingerová Martina     KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C  236061                
  5 Jan Zamiška              KOB Dobruška         DOB8501    410769                
  6 Blahová Markéta          VŠTJ Ekonom Praha    EKP     C                        
  7 Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C  232612                
  8 Chmelařová Blanka        SK Prostějov         JPV     C    8885                
  9 Eliška Konečná           KOB Český Krumlov    KCK9662 B                        
 10 Michaela Čermáková       Klub vytrvalostních  KSU     C                        
 11 Veronika Josífová        Klub vytrvalostních  KSU     C                        
 12 Šmakal Vladimír          OK Lokomotiva Pardub LPU     C                        
 13 Dobranský Jaroslav       SKOB Ostrov          ONO8800 C   52181                
 14 Slavíček Stanislav       SK Haná orienteering OOL6708 C  342667                
 15 Slavíčková Katka         SK Haná orienteering OOL6955 C  421852                
 16 Kysela Jakub             SK Praga             PGP     C  246808                
 17 Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C    9086                 R:  95
 18 Silný Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C    9827                
 19 Lichovníková Alena       UNITOP SKP Žďár nad  PZR9052 C   53655                
 20 Petr Suchý               TJ Slavia Hradec Krá SHK          9010                
 21 Aneta Pražáková          Sportcentrum Jičín   SJC8758 C                        
 22 Puš Roman                SK Studenec          STH     C  425587                
 23 Procházka Lukáš          KOB TRETRA Praha     TAP     C                        
 24 Eliška Brožová           OOB TJ Turnov / MTBO TUR     C  995836                
 25 Jeřábek Petr             SK UP Olomouc        UOL6702 C  361946                
 26 Jeřábková Jana           SK UP Olomouc        UOL6954 C  361997                
 27 Alena Oldřichová         SK Zbraslav OOB      ZBP     C                        
 28 Němec Jan                Neregistrovaní - Něm N03        219274                
 29 Blažková Hana            Neregistrovaní  - Bl N06         53695                
 30 Karoch Petr              Neregistrovaní - Kar N09          8649                
 31 Píšová Jitka             Neregistrovaní - Píš N11       2035170                
 32 Pelák Martin             Neregistrovaní - Che N13                              
 33 Chrz Pavel               Neregistrovaní - Che N13                              
 34 Wagner Thomas            Zittau  Süd          Z52        411411                
 35 Miturová Radka           MLOK Mariánské Lázně MLA6502    416220                
 36 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  443064                 R: 500
 37 Vakant                                                                         
 38 Vakant                                                                         
 39 Vakant                                                                         
 40 Vakant                                                                         
 41 Vakant