Startovka oddílů                                                               16.8.2011 21:48:19
                                  Pěkné prázdniny 2011 1.etapa
===ČSOS-TUR========================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB Moira Brno                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mulíčková Zuzana         ABM0157  332970    D10     74.00             29.00             13.00
  2 Mulíček Ondřej           ABM7405  337650    H35     61.00             29.00            109.00
  3 Mulíčková Eva            ABM7469   52041    D35     32.00             38.00            136.00
 
 
Startovka oddílu: ADA - OOB TJ Spartak Adamov                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čížková Eliška           ADA0051   49863    D12     53.00             68.00              7.00
  2 Čížek Petr               ADA7101  336714    H21C     6.00             64.00             56.00
  3 Čížková Markéta          ADA9652   49862    D16      1.00            126.00            141.00
 
 
Startovka oddílu: AOP - POBO - přátelé OB Opava                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klechová Karolína        AOP0452  436929    HDR                                              
  2 Sedlář Vladimír          AOP4201  889315    H65     22.00             92.00             45.00
  3 Sklenář Miroslav         AOP6302  307338    H45     66.00            109.00            107.00
  4 Sedlářová Pavla          AOP7052   52664    D35      8.00             24.00             32.00
 
 
Startovka oddílu: AOV - OOB TJ Baník Ostrava                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Igor               AOV0501  515500    HDR                                              
  2 Nováková Anežka          AOV9251  336722    D20     35.00             70.00            154.00
  3 Glonek Jakub             AOV9602  428234    H16     90.00             36.00             10.00
  4 Novák Pavel              AOV9801  336733    H14     12.00             87.00             18.00
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobařová Lenka          ASU7751    9482    D21A    40.00             71.00             51.00
 
 
Startovka oddílu: BBM - BETA URSUS Orienteering                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Patočka Petr             BBM6300  553436    H45     86.00             67.00             53.00
  2 Ptáček Pavel             BBM6508   53271    H45    122.00            121.00            119.00
  3 Kunz Martin              BBM7101  553435    H40     16.00             31.00             49.00
  4 Kunzová Ivana            BBM7155   52346    D40     88.00             43.00             77.00
  5 Fiala Jan                BBM7205  515468    H35     57.00             47.00             94.00
  6 Záděra Pavel             BBM9500  331262    H16     94.00             30.00             67.00
  7 Ptáček Pavel             BBM9600  886286    H16    108.00             46.00             19.00
  8 Kunz Jan                 BBM9601  416034    H16     78.00             16.00             40.00
  9 Ptáček Patrik            BBM9800  331466    H14     22.00             73.00             16.00
 10 Kunz Jiří                BBM9801  416035    H14     42.00             97.00             32.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábková Nina           BOR0151    4366    D10     80.00             49.00             41.00
  2 Langr Jan                BOR3601    8541    H70     65.00             62.00             96.00
  3 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H70     49.00             46.00            129.00
  4 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65     97.00             58.00             54.00
  5 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D65     87.00             46.00             30.00
  6 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D45     55.00             81.00            109.00
  7 Doškář Boris             BOR6400    8490    H45     90.00             71.00             59.00
  8 Pávková Jana             BOR6550    8445    D45     27.00            109.00            157.00
  9 Karvánek Petr            BOR6600    8485    H21C    50.00             74.00             96.00
 10 Doležal Miloš            BOR6601    8523    H45    126.00            125.00            125.00
 11 Jeřábek Petr             BOR7105    8439    H21C    24.00            102.00            156.00
 12 Jeřábková Tereza         BOR7563    8438    D21C    54.00             61.00            103.00
 13 Nehasil David            BOR7713  995805    H21A    95.00             85.00             88.00
 14 Kolařík Tomáš            BOR7809 1302816    H21E    70.00             77.00            105.00
 15 Doškářová Tereza         BOR9150    8494    D20     45.00             76.00            134.00
 16 Jeřábková Ema            BOR9957    4363    D12     63.00            102.00             39.00
 
 
Startovka oddílu: BOV - TJ Baník Ostrava OKD                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sikora Miroslav          BOV4802   52171    H60     56.00             46.00             11.00
  2 Sikorová Marie           BOV4852   52178    D60      7.00              8.00             90.00
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházková Monika       BSO9150  301408    D20     37.00             78.00            150.00
 
 
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Česká Třebová                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovář Lukáš              CET0102  361914    H10L    29.00              0.00              2.00
  2 Kovářová Jana            CET0251  361922    HDR                                              
  3 Čípa Jiří                CET5002    9725    H60     78.00             32.00             13.00
  4 Záveský Richard          CET6301  232860    H45    114.00             83.00             23.00
  5 Kovářová Anna            CET7552  339546    D35      2.00             16.00             36.00
  6 Záveská Anna             CET8851   49612    D21B    55.00            102.00             84.00
 
 
Startovka oddílu: CST - OOB TJ ČZ Strakonice                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelc Václav              CST6702   51330    H21A    23.00             83.00              0.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK OB Chotěboř                           
-------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobřichovice                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H55     53.00             76.00            119.00
  2 Štrossová Jiřina         DCE5650    7870    D50     31.00             53.00             57.00
  3 Jaroš Marek              DCE8100   53591    H21C    10.00             56.00             64.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - KOB Kladno                               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Hana            DKL0050   49640    D12     69.00             72.00              3.00
  2 Horychová Zuzana         DKL0150  515135    D10     78.00             45.00              1.00
  3 Geislerová Aneta         DKL0151  336741    D10L    45.00             44.00                  
  4 Beneš Jan                DKL6600   49646    H45     54.00             91.00             20.00
  5 Horych Pavel             DKL7000  515178    P4                                               
  6 Benešová Jaroslava       DKL7050   49647    D40    108.00             35.00             75.00
  7 Postolková Monika        DKL7053  410721    P2                                               
  8 Geisler Michal           DKL7500  897353    H35     67.00             35.00                  
  9 Geislerová Dita          DKL7550  888635    P4                                               
 10 Šíma Vladislav           DKL9700  301697    H14     40.00             71.00             28.00
 11 Beneš Jan                DKL9800   49648    H14     20.00             91.00             14.00
 12 Postolka Jáchym          DKL9900  888621    H12     12.00             20.00             75.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Aleš           DKP4700   49885    H60     82.00              2.00             15.00
  2 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D55     65.00             13.00             27.00
  3 Dudová Hana              DKP5752   49892    D50     47.00             67.00             30.00
  4 Illner Jakub             DKP6601  515448    H35     69.00             21.00            115.00
  5 Illnerová Daniela        DKP6651  231939    D40    104.00              3.00             87.00
  6 Kalousek Jiří            DKP6901  443079    H40     28.00             13.00             37.00
  7 Mrázek Jiří              DKP7911   51797    H21E   118.00            123.00             85.00
  8 Mencl Pavel              DKP7912  515416    H21B    17.00            106.00             58.00
  9 Tomeš Jaroslav           DKP8109  416025    H21A    57.00             97.00             38.00
 10 Dienerová Petra          DKP8159  420446    D21C    28.00             41.00            111.00
 11 Kovářová Kristýna        DKP8450   51755    D21E   131.00            113.00            125.00
 12 Pospíšil Ondřej          DKP8717  336746    H21E    86.00             83.00            157.00
 13 Dlouhá Marie             DKP8756   49815    D21E   109.00             93.00             77.00
 14 Bochenková Martina       DKP8758  434840    D21B    87.00             66.00             93.00
 15 Setínková Eva            DKP8759    8946    D21B   121.00            110.00             36.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H60     92.00              0.00             47.00
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D60      5.00              2.00             82.00
  3 Nosek Petr               DLT6901  336778    P4                                               
  4 Reisingerová Martina     DLT7251  236061    P4                                               
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Leštínský Tomáš          DOB7801 2027232    H21B    33.00             58.00             82.00
  2 Štěpánová Dita           DOB7956    7226    D21B   133.00            128.00             39.00
  3 Preininger Luděk         DOB8001    7237    H21C    52.00             96.00            128.00
  4 Janda Martin             DOB8002  920696    H21A   105.00            129.00             50.00
  5 Hampl Petr               DOB8300   51493    H21C    26.00             72.00             84.00
  6 Khýn Vítězslav           DOB8304    7210    H21A    59.00             77.00            102.00
  7 Jan Zamiška              DOB8501  410769    P4                                               
  8 Ďoubal Jan               DOB8600  320286    H21B    65.00            114.00             56.00
  9 Jiřina Králíková         DOB8651    7233    P2                                               
 10 Peterová Věra            DOB8751    7248    D21A    70.00             85.00             67.00
 11 Lžíčař Martin            DOB8803    7230    H21B    97.00             92.00             16.00
 12 Végsöová Markéta         DOB8850   51491    D21B   125.00             78.00             96.00
 13 Peterová Alena           DOB8953    7247    D21A   118.00             37.00            121.00
 14 Netíková Martina         DOB9351    7229    D18      4.00             96.00            102.00
 15 Melichar Jan             DOB9401    7235    H18     27.00             85.00            141.00
 16 Preininger Kryštof       DOB9601    7238    H16     80.00             28.00             46.00
 17 Melicharová Anna         DOB9850  410767    D14     54.00             92.00             39.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blahová Markéta          EKP             P  P4                    P                 P        
  2 Blahová Pavla            EKP0153  428253    D10L    53.00             42.00             52.00
  3 Blaha Jiří               EKP0401  428214    HDR                                              
  4 Blaha Michal             EKP0402         P  HDR                   P                 P        
  5 Pecka Jan                EKP6800  515152    H35     81.00             31.00            100.00
  6 Blaha Ondřej             EKP7002  224915    H21A    83.00             37.00              8.00
  7 Zurynková Jana           EKP7053  515496    D21A    66.00             83.00            107.00
  8 Bolina Michal            EKP7701  199236    H21C    46.00             70.00            144.00
  9 Bolinová Hana            EKP8150         P  D21A   110.00         P   61.00                  
 10 Kalina Miroslav          EKP8211  515458    H21C    22.00             92.00             92.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Milan              FSP3400   51964    H70     47.00             60.00            105.00
  2 Čadil Jan                FSP4300   53267    H65     24.00             70.00             60.00
  3 Wald František           FSP5300   49606    H55     73.00             62.00            122.00
  4 Šimek Tomáš              FSP6304  995873    H21B    61.00             94.00             14.00
  5 Krausz Milan             FSP6700    8127    H21B    31.00            128.00             54.00
  6 Žáček Martin             FSP6803  443064    P4                                               
  7 Nitsch Karel             FSP7611    8914    H21B    89.00             60.00             74.00
  8 Martínek Robert          FSP7700  301170    H21A    31.00             39.00             36.00
 
 
Startovka oddílu: HAV - SKOB Baník Havířov                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vébr Tomáš               HAV0200  515058    H10L     7.00              6.00             26.00
  2 Korčák Marián            HAV6508  232612    P4                                               
  3 Vébr Radek               HAV7103  515066    H40     38.00             35.00             79.00
  4 Vébr Dominik             HAV9404  887629    H16     74.00             18.00              1.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müllerová Hana           HCE             P  HDR                   P                 P        
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávra Martin             HOR6302    9007    H45     78.00             97.00             98.00
  2 Pfeiferová Blanka        HOR6450   53361    D45     41.00             65.00            100.00
  3 Jirásek Stanislav        HOR6501    9850    H35     73.00              3.00            133.00
 
 
Startovka oddílu: HSU - Horizont klub Šumperk                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kupcová Věroslava        HSU4850   52600    D60     27.00              6.00             98.00
  2 Čadilová Alena           HSU5051   52599    D60     11.00             26.00            122.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlubuček Tomáš           CHA        5176    P2                                               
  2 Kašková Eva              CHA4650    8152    D65     93.00             38.00             18.00
  3 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H55     79.00             48.00            116.00
  4 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D55     79.00             35.00             35.00
  5 Gorčica Pavel            CHA6200    8174    H45     80.00             93.00             11.00
  6 Gorčicová Ivana          CHA6550    8179    D45     31.00             63.00             82.00
  7 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D21A    68.00             91.00             59.00
  8 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21A   127.00             71.00             52.00
  9 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21E   117.00             97.00            119.00
 10 Veselý Marek             CHA8201    8066    H21A    77.00            121.00            104.00
 11 Ježek Lukáš              CHA8604   51534    H21B    47.00            120.00             76.00
 12 Gorčicová Barbora        CHA8850    4126    D21E   129.00            115.00             47.00
 13 Vejstrková Zuzana        CHA8852    4662    D21E    99.00             85.00            101.00
 14 Brozová Zuzana           CHA8950    4664    D21A   112.00             43.00            105.00
 15 Vejstrk Daniel           CHA9105    8177    H21B    93.00             80.00             30.00
 16 Gorčicová Eliška         CHA9150    8197    D20     39.00             82.00            130.00
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chaloupková Kateřina     CHC0051  320290    D12     85.00             84.00             37.00
  2 Jelínková Zuzana         CHC0151  206405    D10     60.00             25.00              5.00
  3 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H65     16.00             88.00             63.00
  4 Jelínek Roman            CHC6301  361956    H45     82.00            115.00            104.00
  5 Chaloupka Stanislav      CHC6703  232920    H40     12.00             37.00             85.00
  6 Jelínková Marta          CHC6751    9541    D40     94.00             25.00             97.00
  7 Chaloupková Lenka        CHC6951    9542    D40    118.00             49.00            121.00
  8 Švadlena Pavel           CHC7502 2011854    H21A    71.00             59.00             56.00
  9 Sýkora Bohumil           CHC8601    9563    H21B    77.00             52.00             40.00
 10 Pátek Michal             CHC8603    9558    H21A   119.00            111.00            108.00
 11 Pěluchová Daniela        CHC8851    9549    D21C    48.00             39.00            147.00
 12 Košťalková Julie         CHC9752  232905    D14     60.00             98.00             27.00
 13 Chaloupková Veronika     CHC9852    9556    D14     76.00             78.00             59.00
 14 Jelínek Tomáš            CHC9903  320300    H12     20.00             28.00             65.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlička Zbyněk          CHT5501   51955    H55     67.00             54.00             80.00
  2 Žemličková Jindra        CHT5751   51957    D50     49.00             61.00             45.00
  3 Drahokoupil Aleš         CHT8501  899165    H21E    82.00             55.00            121.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             JEN0051    7782    D12     61.00             66.00             23.00
  2 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    H10     44.00              5.00             85.00
  3 Zabořil Ondra            JEN0401    7780    H10L    11.00             24.00              6.00
  4 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H60     64.00             54.00             23.00
  5 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H60     98.00             20.00             55.00
  6 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55     61.00             68.00            104.00
  7 Richtrová Jaroslava      JEN5251    7776    D55     85.00             45.00             95.00
  8 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55     89.00             82.00            131.00
  9 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D55     69.00             33.00             39.00
 10 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D55    103.00              9.00             71.00
 11 Sucharda Jiří            JEN5801   51542    H50     23.00             30.00              1.00
 12 Zabořilová Romana        JEN7457    7775    D35     14.00             28.00             88.00
 13 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H16    106.00             38.00             37.00
 14 Hájek Jan                JEN9703  411526    H14     38.00             65.00              8.00
 15 Kočvara Oldřich          JEN9705    7786    H14     30.00             95.00             34.00
 16 Koutský Pavel            JEN9706  411617    H14     18.00             77.00             22.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pochop Petr              JIL             P  HDR                   P                 P        
  2 Gallová Veronika         JIL0052         P  D12     79.00         P   90.00         P   21.00
  3 Richtrová Kateřina       JIL0151  410741    D10     76.00             27.00             53.00
  4 Malý Evženek             JIL0301   53224    H10L     3.00              4.00              8.00
  5 Malý Antonín             JIL0501   53225    HDR                                              
  6 Zlesák Zdeněk            JIL4701    9066    H60     94.00             10.00             37.00
  7 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H55     71.00             64.00             86.00
  8 Malý Evžen               JIL6102    9070    H50      5.00             10.00              7.00
  9 Kolín Jan                JIL7701   51590    H21E    96.00            105.00             13.00
 10 Malá Věra                JIL7752    9077    D21A    72.00             39.00             65.00
 11 Kynčlová Martina         JIL8651    9088    D21A   120.00             87.00            117.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chmelařová Blanka        JPV        8885    P4                                               
  2 Chmelař Miroslav         JPV6217 1007543    H45    136.00            119.00             56.00
  3 Vavrečková Ivana         JPV6363   52864    D45      1.00             59.00             97.00
  4 Vičan Lubomír            JPV6501   51911    H45    100.00             65.00            122.00
  5 Otrusina Jiří            JPV8201 1602629    H21E    72.00            103.00             61.00
  6 Smékalová Ivana          JPV8687  410337    P2                                               
  7 Vičan Dominik            JPV9501   51892    H16     88.00             24.00             25.00
  8 Chmelař Martin           JPV9505 1602632    H16    112.00             42.00             61.00
 
 
Startovka oddílu: JZL - TJ Jižní svahy Zlín                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kundratová Lucie         JZL0051  218974    D12    103.00             64.00             53.00
  2 Kundrata Jan             JZL0201         P  H10     48.00         P   11.00         P   97.00
  3 Kundratová Jana          JZL7351  218973    D35     62.00              0.00            124.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pašek František          KAM7600   52300    H21E    94.00             71.00             21.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H70     45.00             52.00            123.00
  2 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65     95.00             44.00             22.00
  3 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D65     85.00             56.00             46.00
  4 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H65      0.00             98.00             30.00
  5 Eichler Petr             KAS6900   51385    H40     30.00             25.00             52.00
  6 Eichlerová Jana          KAS7051    8229    D35     46.00             50.00             56.00
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H60     96.00                                3.00
 
 
Startovka oddílu: KCK - KOB Český Krumlov                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Eliška Konečná           KCK9662         P  P4                    P                 P        
  2 Matěj Konečný            KCK9907   49616    H12     22.00              2.00             71.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: KNC - OOB Sokol Kostelec n. Č.l.               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H45     60.00            111.00             80.00
  2 Koldinský Jan            KPY8506  301149    H21B    29.00             90.00             46.00
  3 Klomínský Václav         KPY8700         P  H21C    16.00         P   68.00         P  104.00
  4 Dobešová Kateřina        KPY8750  301352    D21C    50.00             45.00            107.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biersaková Dagmar        KRL0051  232960    D12     99.00             78.00             45.00
  2 Mudrová Lenka            KRL0052 2020708    D12     75.00            108.00             31.00
  3 Šlechtová Tereza         KRL0152 2017667    D10     56.00             47.00             49.00
  4 Hanák Martin             KRL6701   51477    H40      2.00              5.00             70.00
  5 Hanáková Marta           KRL7151  232965    D40    114.00             17.00             89.00
  6 Šlajs Daniel             KRL9403   51475    H18     21.00             89.00            129.00
  7 Hanáková Magda           KRL9651  416318    D16     11.00            130.00            144.00
  8 Lavičková Michaela       KRL9655  416312    D16     15.00            120.00            159.00
  9 Horký Aleš               KRL9701  232961    H14     28.00             93.00             30.00
 10 Pokorný Jonáš            KRL9702  232611    H14     16.00             75.00              6.00
 11 Horký David              KRL9801  416186    H14     36.00             63.00             20.00
 12 Hanáková Lenka           KRL9951  232613    D12     59.00             98.00              9.00
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Michaela Čermáková       KSU                P4                                               
  2 Veronika Josífová        KSU                P4                                               
  3 Havlíčková Markéta       KSU8494  886266    D21A    42.00             63.00             85.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vaníček Josef            LBE0500   52319    HDR                                              
  2 Vaníčková Anna           LBE0550   52320    HDR                                              
  3 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H60     46.00             36.00              1.00
  4 Tvrdková Eva             LBE5150  303959    D55     89.00              3.00             67.00
  5 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H45     72.00             89.00            101.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valenta Jiří             LCE6301   51508    H45    110.00             59.00             95.00
  2 Kukolová Alena           LCE6651  416075    D45     29.00             93.00             88.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Burdová Simona           LDC6851  440493    D40    102.00              9.00             83.00
  2 Nehasil Vladislav        LDC7101  505131    H21A    33.00            107.00             34.00
  3 Nehasilová Zuzana        LDC7150  347864    D35     48.00             20.00            128.00
  4 Štěpán Petr              LDC7301   51239    H35     65.00             27.00            145.00
  5 Gálus Igor               LDC7302  336784    H35     87.00             53.00            118.00
  6 Burdová Adéla            LDC9152  434894    D20     49.00             84.00            126.00
  7 Burda Matěj              LDC9602  435212    H16     98.00             10.00              7.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D60     25.00              4.00             74.00
  2 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21B    69.00            100.00              3.00
  3 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H21B    63.00             50.00              2.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           
-------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bradáč Jakub             LLI0002 2032105    H12      4.00              6.00             91.00
  2 Bradáč David             LLI0203 2032132    H10L    25.00              2.00              0.00
  3 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65     81.00             52.00             14.00
  4 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65     38.00             82.00             66.00
  5 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H65     18.00            106.00             33.00
  6 Peterka Josef            LLI4702   51204    H60     90.00             28.00             43.00
  7 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D55     93.00             25.00             31.00
  8 Sobek Pavel              LLI6302   51210    H45                                         17.00
  9 Bradáč Stanislav         LLI7203  434598    H35     43.00             43.00            142.00
 10 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21E    56.00             57.00             89.00
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bohuslav Pepík           LPM0401  443094    HDR                                              
  2 Bohuslav Václav          LPM7206    8856    H35     55.00             41.00             85.00
  3 Suchý Petr               LPM7820  995848    H21A    25.00             23.00              2.00
  4 Bohuslavová Jana         LPM7852  236999    D21B   101.00             56.00             66.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koleš Jan                LPU     1602619    H21B    11.00            112.00             24.00
  2 Kuklová Klára            LPU                HDR                                              
  3 Eliška Brožová           LPU                P2                                               
  4 Šturc Pavel              LPU                P2                                               
  5 Šmakal Vladimír          LPU                P4                                               
  6 Roudný Václav            LPU0001    9884    H12     38.00             18.00             79.00
  7 Roudný Martin            LPU0002  425543    H12     18.00             34.00             93.00
  8 Držková Berenika         LPU0151  425545    D10     64.00             39.00             61.00
  9 Francová Lucie           LPU0152  425593    D10     84.00             57.00             21.00
 10 Kadaně Marek             LPU0703 2025377    HDR                                              
 11 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D60     13.00             10.00            114.00
 12 Mrštík Václav            LPU5002    9215    H60    104.00             58.00             25.00
 13 Sáňka Bedřich            LPU5102    9209    H60     70.00             24.00             57.00
 14 Farář Václav             LPU5201    9260    H55     85.00             74.00            113.00
 15 Chalupa Oldřich          LPU5301    9259    H50     37.00             34.00             28.00
 16 Juračka Vojtěch          LPU5404    9234    H55     69.00             60.00            134.00
 17 Lulay Miloš              LPU5502  301188    H55     49.00             86.00             83.00
 18 Mrštíková Hana           LPU5552  232603    D55    101.00             23.00             59.00
 19 Lulayová Věra            LPU5651    9224    D55     77.00             43.00            111.00
 20 Juračková Jana           LPU6051    9237    D45     19.00             73.00             91.00
 21 Roudný Václav            LPU6102    9277    H50     17.00             14.00             61.00
 22 Procházka Radek          LPU6504  410783    H45     74.00             53.00             26.00
 23 Roudná Eva               LPU6554   51183    D45     53.00            107.00            148.00
 24 Julínková Dana           LPU6555  425573    D45     39.00             95.00            124.00
 25 Procházková Alexandra    LPU7051  416258    D40     76.00             19.00            111.00
 26 Držka Štěpán             LPU7604    9324    H21A    17.00             21.00            116.00
 27 Švíglerová Pavla         LPU7658   51128    D21B    95.00            106.00             69.00
 28 Držková Markéta          LPU7670    9281    D21B   117.00            132.00             21.00
 29 Klimplová Zuzana         LPU8151    9333    D21B    71.00             84.00             24.00
 30 Kadaňová Barbora         LPU8253    9868    D21C    52.00             49.00            135.00
 31 Štěrba Zbyněk            LPU8304  500288    H21E    88.00            127.00            117.00
 32 Krčál Jaroslav           LPU8407    9275    H21C    42.00             58.00            100.00
 33 Herman Jan               LPU8505    9307    H21E    66.00             87.00             73.00
 34 Lenner Miroslav          LPU8605  253358    H21E   120.00             99.00             45.00
 35 Juračková Jana           LPU8653    9235    D21A    44.00             31.00             47.00
 36 Fiala Petr               LPU8701  886272    H21A    69.00             65.00             62.00
 37 Sůvová Barbora           LPU8751    9205    D21A    58.00             79.00            101.00
 38 Mrštíková Květa          LPU8753  301629    D21A    48.00             65.00             87.00
 39 Šediváková Helena        LPU8857  253357    D21A    92.00             23.00             37.00
 40 Lennerová Hana           LPU8952    9278    D21A    86.00             53.00             71.00
 41 Nádvorníková Tereza      LPU8953    9249    D21A    76.00             35.00             41.00
 42 Klapal Jan               LPU9006  515142    H21E   108.00             67.00            141.00
 43 Bolechová Anežka         LPU9051   51104    D21A    96.00             11.00             57.00
 44 Knapová Jana             LPU9053  906217    D21E   113.00            103.00             53.00
 45 Valachová Martina        LPU9054  410785    D21A   124.00             73.00             97.00
 46 Procházka Tomáš          LPU9110  301633    H20     60.00              0.00            159.00
 47 Kulhavá Šárka            LPU9357  219279    D18      6.00             92.00             98.00
 48 Zelinka Jan              LPU9405  207824    H18     17.00             93.00            132.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051  887611    D12     67.00             88.00             27.00
  2 Riby Thomas              LTP0202  897367    HDR                                              
  3 Žejdlíková Eliška        LTP0350  886252    HDR                                              
  4 Lošťáková Sára           LTP0650  420434    HDR                                              
  5 Riby Philip              LTP0702  897359    HDR                                              
  6 Eiselt Miloš             LTP5802   52917    H50     39.00             40.00             49.00
  7 Hulha Karel              LTP6001   52927    H50     19.00             20.00             16.00
  8 Bruner Luboš             LTP6501  420430    H40     46.00             15.00             91.00
  9 Žejdlík Michal           LTP7001   51331    H40     22.00             41.00             58.00
 10 Lošťáková Ivana          LTP7758  232536    D21B    67.00             92.00             60.00
 11 Eiselt Jan               LTP8801   52916    H21B    19.00             98.00             48.00
 12 Hulha Lukáš              LTP9405   52931    H18     25.00             83.00            126.00
 13 Žejdlíková Karolína      LTP9950  232494    D12    101.00            112.00             51.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kutáčková Stanislava     LTU4751  405955    D60     19.00             16.00            102.00
  2 Hanušová Jitka           LTU6352    9609    P2                                               
  3 Hindráková Martina       LTU6451 2017662    D45     23.00             67.00             79.00
  4 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H45    118.00             55.00             14.00
  5 Ulahelová Jana           LTU8451  888623    D21A   108.00             47.00             91.00
  6 Taclík Milan             LTU9601  416289    H16     92.00             22.00              4.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pilař Karel              MAS5501 2026161    H21A    27.00             53.00             20.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Přibylová Kateřina       MFP             P  P2                    P                 P        
  2 Přibylová Jana           MFP             P  P2                    P                 P        
  3 Siegl Matyáš             MFP0103  443110    H10     46.00             19.00            113.00
  4 Šimšová Barbora          MFP0150  428243    D10     66.00             55.00             65.00
  5 Vyhnálková Marie         MFP0151 2019236    D10     86.00             37.00             25.00
  6 Šimša Martin             MFP0300  218785    H10     36.00             13.00            101.00
  7 Rožek Vilém              MFP0301  428211    H10L     1.00              8.00             10.00
  8 Rožek Vojtěch            MFP0501  301644    HDR                                              
  9 Šimšová Pavla            MFP0551  428269    HDR                                              
 10 Hric Jan                 MFP6300  515200    H21C    18.00             94.00            136.00
 11 Forst Libor              MFP6301  303939    H21C    34.00             78.00            108.00
 12 Siegl Roman              MFP6700  443068    H35     77.00             49.00            127.00
 13 Forstová Lenka           MFP6850  410727    D35     42.00             36.00             52.00
 14 Pelikánová Lucie         MFP6950  410387    D35     12.00             18.00            100.00
 15 Sieglová Dáša            MFP7050  443075    D35     56.00             30.00             72.00
 16 Šimša Jaromír            MFP7100   51712    H35     83.00             37.00            103.00
 17 Blahuta Marek            MFP7301  897349    H21B     1.00             42.00             92.00
 18 Rožek David              MFP7403 1111550    H35     49.00             23.00            154.00
 19 Rožková Petra            MFP7551  428270    D35     20.00             48.00            120.00
 20 Šimšová Jana             MFP7651   51713    D35      0.00             12.00             24.00
 21 Blahutová Hana           MFP7953   51928    D21B   135.00            134.00             15.00
 22 Nedbal Dalibor           MFP8003  232648    H21C     2.00            106.00            148.00
 23 Nedbalová Jana           MFP8050   49639    D21A   132.00             25.00             35.00
 24 Janeček Oldřich          MFP8200  515015    H21E   112.00            109.00             33.00
 25 Vyhnálková Barbora       MFP9850 2023812    D14     72.00             74.00             11.00
 26 Sieglová Eliška          MFP9950  443101    D12     83.00             82.00             41.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježková Regina           MKP6350   51660    D45     47.00             69.00            145.00
  2 Ježková Klára            MKP8450   51659    D21B    63.00             82.00             87.00
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Miturová Radka           MLA6502  416220    P4                                               
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Diener Herbert           MOV4101   51374    H70     57.00             36.00            108.00
  2 Pavlíček Daniel          MOV7100   52775    H40      6.00              7.00             46.00
  3 Pavlíčková Lenka         MOV7151  436425    D40     72.00             21.00            107.00
 
 
Startovka oddílu: N01 - Neregistrovaní - Hewitt                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hewitt Matthew           N01             P  HDR                   P                 P        
  2 Hewitt Christopher       N01             P  H10L    19.00         P   20.00         P   16.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: N02 - Neregistrovaní - Houžvičkovi             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Houžvička David          N02             P  HDR                   P                 P        
  2 Houžvičková Daniela      N02             P  HDR                   P                 P        
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: N03 - Neregistrovaní - Němcovi                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Němec Vít                N03             P  HDR                   P                 P        
  2 Němec Jan                N03      219274    P4                                               
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: N04 - Neregistrovaní - Mátl                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mátl Radek               N04             P  H21B    35.00             62.00         P   60.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: N05 - Neregistrovaní - Panáčková               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Panáčková Alžběta        N05      232632    HDR                                              
 
 
Startovka oddílu: N06 - Neregistrovaní  - Blažková               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blažková Hana            N06       53695    P4                                               
 
 
Startovka oddílu: N07 - Neregistrovaní - Javůrkovi               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Javůrek Jaromír          N07                H40      4.00                               34.00
  2 Javůrková Gabriela       N07                D35     22.00                               48.00
  3 Javůrek Emil             N07                H12      6.00                               63.00
  4 Javůrek Tomáš            N07             P  H10L    27.00                           P   20.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: N08 - Neregistrovaní - Vřešťál                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vřešťál Jan              N08             P  H70     53.00         P   48.00         P  102.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: N09 - Neregistrovaní - Karoch                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karoch Petr              N09        8649    P4                                               
 
 
Startovka oddílu: N10 - Neregistrovaní - Odstrčilovi             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Odstrčilová Hana         N10      515160    D35     44.00              2.00             68.00
  2 Odstrčil Filip           N10             P  H12     26.00         P   10.00         P   87.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: N11 - Neregistrovaní - Píšová                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Píšová Jitka             N11     2035170    P4                                               
 
 
Startovka oddílu: N12 - Neregistrovaní - Vlček                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlček Ondřej             N12             P  P2                                               
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: N13 - Neregistrovaní - Chessul                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelák Martin             N13             P  P4                    P                 P        
  2 Chrz Pavel               N13             P  P4                    P                 P        
  3 Rezervace                N13             P  P2                    P                 P        
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: N14 - Neregistrovaní - Miturová                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: N38 - Neregistrovaní - Matušovi                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matušová Petra           N38        9938    D21C    36.00             47.00            115.00
  2 Matušová Dominika        N38        9937    P2                                               
  3 Matušová Světlana        N38        9957    P2                                               
  4 Bílek Aleš               N38             P  H21B    55.00         P   44.00         P   10.00
  5 Matuš Štefan             N38        9939    P2                                               
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: NEJ - TJ Jiskra Nejdek                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Danihelová Janka         NEJ6550  232202    D40     80.00             41.00             79.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavelec Matěj            NPA0501    9702    HDR                                              
  2 Novák Karel              NPA5001    9686    H60     48.00             48.00             19.00
  3 Kalibánová Jiřina        NPA5351    9688    D55     73.00             41.00             99.00
  4 Nováková Jana            NPA5552    9690    D55     97.00             21.00             51.00
  5 Hušková Eva              NPA5754    9692    D50     41.00             69.00             54.00
  6 Zikmund Zdeněk           NPA6705    9967    H21A   125.00             35.00             80.00
  7 Novák Jiří               NPA7502    9693    H21E    74.00            107.00             29.00
  8 Novák Zdeněk             NPA7701    9694    H21A    75.00             81.00             60.00
  9 Antoš Filip              NPA8001    9698    H21A   101.00            137.00            112.00
 10 Píšová Monika            NPA8151    9699    D21B    85.00             74.00             90.00
 11 Bejr Zdeněk              NPA8401    9700    H21A    39.00            103.00             16.00
 12 Šmidrkalová Monika       NPA9051    9711    D21B   115.00            118.00             33.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Ivo                OKP6200   51679    H45     92.00             73.00            134.00
  2 Semík Luboš              OKP6204   52279    H21B    67.00             68.00             70.00
  3 Novák Libor              OKP6504   51680    H45    128.00            127.00             68.00
  4 Nováková Irena           OKP6651  236111    D45      5.00             61.00            136.00
  5 Semíková Iva             OKP6852  331717    D40     86.00              1.00            115.00
  6 Nováková Kateřina        OKP9450  887935    D18     18.00             90.00             82.00
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Oncirk Honzík            ONO0301  301500    H10L    21.00             26.00             22.00
  2 Lisá Štěpánka            ONO0650  301502    HDR                                              
  3 Lisý Jan                 ONO4201  301501    H65     10.00             96.00             21.00
  4 Gabrielová Šárka         ONO5950    8680    D50     45.00             71.00             36.00
  5 Hájek Jiří               ONO6400  301420    H45    106.00             87.00             35.00
  6 Oncirková Monika         ONO6750   52179    D40     92.00             15.00             71.00
  7 Dobranský Jaroslav       ONO8800   52181    P4                                               
  8 Hájková Monika           ONO9150  232201    D21B   113.00            112.00             99.00
  9 Urbánková Kateřina       ONO9250  301498    D21B    83.00             68.00             42.00
 
 
Startovka oddílu: OOL - SK Haná orienteering                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Konečný Jiří             OOL6303  342524    H40      8.00             33.00             73.00
  2 Slavíček Stanislav       OOL6708  342667    P4                                               
  3 Slavíčková Katka         OOL6955  421852    P4                                               
  4 Slavíčková Klárka        OOL9562  421853    D16      9.00            116.00            150.00
 
 
Startovka oddílu: OPT - SK Libín 1096 Prachatice                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vejvodová Mirka          OPT5751 2011846    D45     45.00            103.00            118.00
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK OS Nové Město n. M.                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nechanická Klára         OSN0050   52000    D12     87.00            100.00             17.00
  2 Nechanický Jan           OSN0200  436433    H10     40.00              7.00             81.00
  3 Nechanický Pavel         OSN7209   51972    H35     41.00             19.00            124.00
  4 Nechanická Daniela       OSN7557   51975    D35     40.00             46.00            116.00
  5 Voráčková Lenka          OSN8555   52142    D21E   111.00             91.00             89.00
  6 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D21E   105.00            111.00             59.00
 
 
Startovka oddílu: OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šidla Jiří               OTK4001  426383    H70     37.00             30.00             84.00
  2 Šidla Antonín            OTK4601  433083    H65     14.00             76.00             57.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kořínek Zdeněk           PEN6201    7762    H45     98.00            129.00             44.00
  2 Vydra Ivan               PEN6600    8185    H45    134.00             75.00            110.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kysela Jakub             PGP      246808    P4                                               
  2 Čtrnáct Šimon            PGP0001         P  H10L    33.00         P   30.00                  
  3 Čtrnáct František        PGP0401         P  H10L    23.00         P   18.00                  
  4 Přibíková Agáta          PGP0651            HDR                                              
  5 Vojta Bozděch            PGP1000            HDR                                              
  6 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H70     41.00             58.00             90.00
  7 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D65     89.00             54.00             50.00
  8 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D65     99.00             42.00             26.00
  9 Kubátová Milada          PGP4750   53006    D60      1.00             18.00            118.00
 10 Zelený Vladimír          PGP4800   51863    H60     68.00             16.00             27.00
 11 Kotecký Roman            PGP4900  255567    H60    102.00             50.00             59.00
 12 Doležal Miroslav         PGP5501   51753    H55     63.00             78.00             89.00
 13 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D55     67.00              1.00             87.00
 14 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D50     35.00             55.00             42.00
 15 Kožina Petr              PGP6000   51632    H45                      133.00             83.00
 16 Slavík Viktor            PGP6300   51276    H45     96.00             57.00            113.00
 17 Přibík Jan               PGP6301   51631    H45    112.00             79.00             47.00
 18 Pliska Miloš             PGP6304  420405    H45    132.00                                    
 19 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21E    76.00            131.00             93.00
 20 Smolková Alena           PGP6450   53567    D35     26.00             64.00            152.00
 21 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21E   100.00             75.00             49.00
 22 Slavíková Kateřina       PGP6650   51275    D45     35.00            105.00            112.00
 23 Kožinová Jana            PGP6651            D21A                      57.00             45.00
 24 Pavlů Veronika           PGP6950  232198    D40     78.00             45.00             85.00
 25 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H35     39.00              1.00            139.00
 26 Přibíková Monika         PGP7256  301618    D35     58.00             34.00             84.00
 27 Darmovzalová Lenka       PGP7951  336740    D21E   119.00             99.00             95.00
 28 Voráček Michal           PGP8009    8009    H21A    91.00             91.00             96.00
 29 Procházka Jan            PGP8206  886265    H21E   126.00             95.00            129.00
 30 Bozděchová Lenka         PGP8254   51707    D21A    52.00             27.00            119.00
 31 Smolková Kateřina        PGP8852   53556    D21A    88.00             77.00             81.00
 32 Pavlů Ondřej             PGP8904  232039    H21A   135.00             45.00             68.00
 33 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D21B   111.00             64.00             54.00
 34 Denk Štěpán              PGP9104   49151    H21A    49.00            113.00             26.00
 35 Slavíková Lucie          PGP9150  301700    D21B    81.00            108.00            117.00
 36 Kotecký Daniel           PGP9500  255566    H16     68.00              6.00             49.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Samek Tomáš              PHK0001  410789    H12     32.00             22.00             85.00
  2 Vykysalý František       PHK3002    9455    H70     39.00             64.00            132.00
  3 Novotný Petr             PHK3802    9422    H70     67.00             54.00             87.00
  4 Weber Petr               PHK3901    9460    H70     51.00             40.00            111.00
  5 Novotná Marie            PHK3951    9421    D65     83.00             48.00              6.00
  6 Běhounová Jiřina         PHK5651    9401    D50     33.00             73.00             60.00
  7 Běhoun Pavel             PHK5701    9400    H50     35.00             12.00             22.00
  8 Vykysalý Miroslav        PHK5902    9457    H50     15.00             32.00             55.00
  9 Hlaváček Lubomír         PHK6401    9369    H45     68.00             63.00             86.00
 10 Růžička Ivan             PHK6702  336760    H40      0.00              1.00             28.00
 11 Kamenická Lenka          PHK6851    9375    D40     74.00             47.00            105.00
 12 Mašata Roman             PHK7107  515050    H21A    53.00             17.00             84.00
 13 Růžičková Kamila         PHK7153  336724    D35     64.00             60.00            148.00
 14 Zlámalová Zdena          PHK7257    9398    D35     24.00             54.00            156.00
 15 Samek Petr               PHK7302    9430    H35     47.00              7.00            130.00
 16 Samková Renáta           PHK7456    9431    D21B    73.00             86.00             72.00
 17 Kubečková Zdena          PHK7551  224919    D21C    38.00             65.00            143.00
 18 Potůček Michal           PHK7903 2027202    H21B    25.00             46.00             20.00
 19 Tihon Michal             PHK7905    9086    P4                                               
 20 Silný Ondřej             PHK7906    9827    P4                                               
 21 Melounková Lucie         PHK8054    9416    D21B   129.00             62.00             27.00
 22 Dušátková Lenka          PHK8557    9364    D21B    99.00            122.00            108.00
 23 Doležalová Vendula       PHK8752  995858    D21E   121.00             95.00             65.00
 24 Čepová Daniela           PHK8951    9415    D21A    98.00              9.00             73.00
 25 Růžička Karel            PHK9502  339560    H16    110.00             26.00             64.00
 26 Zlámal David             PHK9600    9962    H16     86.00             44.00             28.00
 27 Růžička Adam             PHK9704  339544    H14     26.00             69.00              0.00
 28 Samková Kateřina         PHK9752    9467    D14     58.00             94.00             31.00
 29 Kubečková Veronika       PHK9853  224916    D14     74.00             76.00             63.00
 30 Zlámalová Nikola         PHK9950    4297    D12     89.00             92.00              5.00
 
 
Startovka oddílu: PTE - TJ Sokol Ptení                           
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vidmuchová Martina       PTE7175   49883    D40    100.00             33.00             93.00
  2 Gajdoš Jan               PTE8913  207822    H21B     7.00            110.00              6.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Straková Denisa          PVP0750  219276    HDR                                              
  2 Straka Lukáš             PVP7006    8578    H35     45.00             15.00                  
  3 Haering Jan              PVP7500         P  H21B    59.00         P   64.00         P    8.00
  4 Straka Tomáš             PVP9700  224355    H14     32.00             67.00                  
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H65     26.00             90.00             27.00
  2 Kříž Pavel               PZR4800 2023807    H60     52.00             40.00             51.00
  3 Křížová Zdenka           PZR5051   49821    D60      3.00             22.00             70.00
  4 Kříž Ondřej              PZR8001 2023811    H21A    41.00             51.00             10.00
  5 Lichovníková Alena       PZR9052   53655    P4                                               
 
 
Startovka oddílu: RAD - TJ Sokol Radslavice                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zobaník Radek            RAD0201   52665    H10L     9.00             16.00             18.00
  2 Zobaníková Vladimíra     RAD6850   49464    D35     38.00             40.00             92.00
  3 Zobaník Michal           RAD9901   49440    H12      0.00             12.00             89.00
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Simr Pavel               ROU7504 2031351    H21B     9.00             70.00             50.00
 
 
Startovka oddílu: ROV - OK Rožnov                                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadaňka Jiří             ROV6001   49897    H45    104.00            101.00             89.00
  2 Kadaňková Hana           ROV9750  420411    P2                                               
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Urban Jan                SBK7537 1919191    H21B    39.00             78.00             72.00
  2 Kasal Vít                SBK7540  889688    H21B    81.00            118.00             28.00
  3 Daněk Roman              SBK7541  811213    H21A    21.00             25.00              4.00
  4 Dressler Jan             SBK7911  330612    H21C    40.00             62.00            124.00
  5 Daňková Veronika         SBK8151  219251    D21A   128.00             95.00            123.00
  6 Csakvaryová Lenka        SBK8383  920679    D21A    90.00             55.00             79.00
  7 Beržinská Soňa           SBK8554 1985526    D21A    56.00             75.00            111.00
 
 
Startovka oddílu: SBR - SKOB Bruntál                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Czaschová Irena          SBR6150   51915    D50     51.00             51.00             63.00
  2 Sklenář Josef            SBR6601   51909    H45     58.00            103.00             71.00
  3 Sklenář Martin           SBR9501  307332    H16     82.00              8.00             31.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Beránek Petr             SCP                P2                    P                 P        
  2 Valášek Josef            SCP4501   49813    H65     12.00             66.00             12.00
  3 Novák Miloš              SCP4600   52299    H60     84.00              4.00             41.00
  4 Lohrová Jarmila          SCP4650  219220    D65     75.00             32.00              2.00
  5 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H50     33.00             18.00             52.00
  6 Hošek Ladislav           SCP6001   52115    H50     13.00             38.00             19.00
  7 Kavková Dana             SCP6150  301143    D45     51.00             75.00             94.00
  8 Veljačik Pavel           SCP6200  336720    H45     76.00             61.00             92.00
  9 Veljačíková Markéta      SCP6451  336735    D45     37.00            113.00            151.00
 10 Lohrová Hana             SCP6550   51556    D45     17.00             97.00            127.00
 11 Lohr Ivo                 SCP6801  442853    H40     40.00             11.00             82.00
 12 Bašus Petr               SCP7400  416199    H21A   133.00            133.00             42.00
 13 Boudný Jan               SCP7417   51773    H21A    79.00             79.00             94.00
 14 Šístek Daniel            SCP7507   51566    H21B    85.00            116.00             84.00
 15 Hojná Silvie             SCP7950   51554    D21A   100.00              3.00             75.00
 16 Dubec Pavel              SCP8003   51561    H21B    43.00             76.00             34.00
 17 Mrázek Jan               SCP8102  771771    H21E    92.00             79.00            149.00
 18 Kovář Miroslav           SCP8103  888645    H21E   128.00            115.00             81.00
 19 Havlínová Zuzana         SCP8150   51574    D21C    30.00             43.00             95.00
 20 Gavendová Hana           SCP8451   53330    D21B   107.00             72.00             45.00
 21 Cigošová Petra           SCP8656   53159    D21B    77.00            116.00            102.00
 22 Veljačik Michal          SCP9500   49889    H16    104.00             12.00             34.00
 23 Veljačiková Hana         SCP9750  336785    D14     50.00             82.00              3.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petr Suchý               SHK        9010    P4                                               
  2 Suchá Simona             SHK0351    9581    D10L    41.00             48.00             48.00
  3 Fejlek Vojtěch           SHK5202    9104    H55     83.00             70.00            128.00
  4 Fejlková Alice           SHK5351    9107    D55    105.00              7.00             75.00
  5 Hepnerová Dagmar         SHK5451    9108    D55     71.00             31.00            103.00
  6 Filip Aleš               SHK5501    9109    H55     57.00             84.00            101.00
  7 Filipová Dagmar          SHK5651    9111    D55     87.00             37.00             43.00
  8 Šabatková Zdena          SHK5652    9112    D50     43.00             63.00             66.00
  9 Gazdačková Jana          SHK5851    9117    D50     55.00             75.00             48.00
 10 Egrtová Jitka            SHK6354  331561    D40     98.00             51.00             81.00
 11 Teplá Hana               SHK6561    9125    D40     84.00             37.00            123.00
 12 Souček Karel             SHK6601  553452    H40     48.00             47.00             67.00
 13 Műllerová Zorka          SHK6751  515141    D40    124.00             27.00             99.00
 14 Fundová Hana             SHK6752  410739    D40    110.00              7.00            109.00
 15 Müller Robert            SHK6901  553456    H40     24.00             21.00            100.00
 16 Jedlička Michal          SHK7309  500878    H21E   130.00             91.00             97.00
 17 Kroniková Jana           SHK7350    9176    D35     18.00             22.00             96.00
 18 Hepner David             SHK7601 1008172    H21E   102.00            133.00              9.00
 19 Svoboda Ondřej           SHK7605    9135    H21A    93.00            131.00             74.00
 20 Slovák Miroslav          SHK7704   51500    H21A   137.00             49.00             32.00
 21 Suchá Eva                SHK7851    9192    D21B    79.00             76.00             51.00
 22 Weiner Jakub             SHK7911    9140    H21E    78.00            119.00            137.00
 23 Jedlička Lukáš           SHK8100    9856    H21C     4.00             54.00            152.00
 24 Jedličková Zuzana        SHK8150 1008173    D21E   127.00            117.00             35.00
 25 Hepnerová Martina        SHK8152    9142    D21E   133.00             81.00            137.00
 26 Komanec Václav           SHK8406  995807    H21E   134.00            135.00            161.00
 27 Šabatka Zdeněk           SHK8902    9189    H21A    51.00             95.00            114.00
 28 Havlas Jan               SHK8908    9847    H21B    41.00            132.00             32.00
 29 Kettnerová Dana          SHK8950   51986    D21B   109.00            124.00            111.00
 30 Souček Michal            SHK9007    9188    H21B    83.00             86.00             80.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karásek Matěj            SJC0001    4292    H12     16.00             30.00             97.00
  2 Zalaba Tomáš             SJC0101    9993    H10     42.00              1.00             93.00
  3 Kochová Anna             SJC0153    4285    D10     68.00             43.00             33.00
  4 Havlík Jaroslav          SJC3601  888630    H70     35.00             42.00             99.00
  5 Bílek Vratislav          SJC4801    9948    H60     86.00             30.00             17.00
  6 Mikan Vladimír           SJC4805    9913    P2                                               
  7 Palas Pavel              SJC5604    9956    H50     41.00             16.00             25.00
  8 Beneš Josef              SJC5801    9907    H50     21.00             36.00             58.00
  9 Benešová Iva             SJC6151    9908    D50     53.00             59.00             33.00
 10 Zalaba Jindřich          SJC6603    9931    H45    108.00             99.00             41.00
 11 Zalabová Martina         SJC6657    9932    D45      9.00             87.00            142.00
 12 Kraus Petr               SJC7303    9898    H21B    91.00             88.00             86.00
 13 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21A    37.00            115.00             82.00
 14 Hain Jan                 SJC7502    9975    H21B    73.00            122.00             44.00
 15 Koťátko Zdeněk           SJC7701  500264    H21B    57.00             54.00                  
 16 Musil Pavel              SJC7705  995817    H21B    15.00             66.00             66.00
 17 Šmíd Ivo                 SJC7707    9893    H21C    12.00             90.00             72.00
 18 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D21B   123.00             80.00             48.00
 19 Rudolfova Jana           SJC7752  202071    D21C    60.00             53.00            127.00
 20 Ticháčková Magdalena     SJC7962    9940    D21A   114.00             29.00             43.00
 21 Kazda Jiří               SJC8006    4298    H21A    73.00             63.00            118.00
 22 Kazda Ondřej             SJC8202  886288    H21E    80.00             93.00            153.00
 23 Horálková Iva            SJC8256   51788    D21C    44.00             69.00            155.00
 24 Žaloudek Petr            SJC8309   51803    H21A    99.00             99.00             64.00
 25 Prášil Ondřej            SJC8401    9705    H21A   121.00             31.00             18.00
 26 Mezníková Lenka          SJC8484  995813    D21A    54.00             59.00            103.00
 27 Procházková Zuzana       SJC8551    9969    D21A   134.00              7.00             77.00
 28 Holas Štěpán             SJC8702    4286    H21E   132.00            121.00             53.00
 29 Drobník Michal           SJC8709    9905    H21E   104.00             73.00            101.00
 30 Špicarová Michaela       SJC8754    9971    D21B    89.00            130.00                  
 31 Aneta Pražáková          SJC8758            P4                                               
 32 Špicar Petr              SJC8801    4284    H21B    37.00            100.00             22.00
 33 Bochenková Ivana         SJC8952  897345    D21E    97.00            105.00             41.00
 34 Palasová Pavlína         SJC9352    9985    D18      8.00            106.00             90.00
 35 Šmejc Jakub              SJC9401    9983    H18     15.00             91.00            135.00
 36 Šmejcová Anna            SJC9552    9929    D16      7.00            122.00            147.00
 37 Štál Jan                 SJC9601    9996    H16     96.00             20.00             52.00
 38 Zikmund Zdeněk           SJC9703    4743    H14      8.00             83.00             10.00
 39 Macko Lukáš              SJC9901    4293    H12     36.00             14.00             83.00
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H65      6.00             84.00             15.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rachůnek Stanislav       SJI0602     125    HDR                                              
  2 Boudný Zdeněk            SJI3709   52180    H70     63.00             34.00            126.00
  3 Boudná Jaroslava         SJI4275  301240    D65     91.00             50.00             38.00
  4 Paulíček Jiří            SJI4911   52173    H60     54.00             42.00             49.00
  5 Kafka Václav             SJI6001  301295    H50     25.00              6.00             34.00
  6 Kaňák Petr               SJI6115  301207    H45     94.00             69.00             50.00
  7 Suchý Jiří               SJI6601  301242    H45    130.00            123.00            116.00
  8 Rachůnek Stanislav       SJI6801  219258    H40     36.00             29.00             76.00
  9 Čechová Zuzana           SJI6951  980334    D40     90.00             39.00             73.00
 10 Paulíček Jiří            SJI7727  416164    H21C     8.00             52.00             80.00
 11 Čech Jan                 SJI9601  232322    H16     76.00             40.00             55.00
 12 Kafka Matěj              SJI9903   52969    H12      8.00              8.00             67.00
 
 
Startovka oddílu: SJP - Slavoj Praha                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláha Matyáš             SJP0500  443105    H10L    31.00             12.00             30.00
  2 Bláha Vojtěch            SJP0501  443072    H10L    13.00             28.00             14.00
  3 Bláha Šimon              SJP0700   51421    HDR                                              
  4 Bláha Svatopluk          SJP3501    8797    H70     59.00             32.00             81.00
  5 Bláhová Blanka           SJP3651   51148    D65     79.00             36.00             42.00
  6 Hlavatý Karel            SJP4200   53507    H65      2.00            102.00             24.00
 
 
Startovka oddílu: SKM - KOB Směr Kroměříž                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dvorský Ilja             SKM6103  330683    H50      1.00              4.00             43.00
  2 Štolfa Jaromír           SKM7506  416076    H35     53.00             39.00            136.00
  3 Stachoň Zdeněk           SKM8014  509050    H21B    71.00            108.00             18.00
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Svatava         SKV5351   51135    D55     81.00             11.00             91.00
  2 Janovič Ondřej           SKV5901   51133    H50      3.00             22.00              4.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          SLA4600    8805    H65     30.00             74.00             54.00
  2 Aster Vladimír           SLA6500  442871    H45     62.00             95.00              8.00
  3 Asterová Jana            SLA7451  442858    D35      6.00             32.00            112.00
  4 Aster Tomáš              SLA9602  442861    H16     70.00              0.00             13.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chloupek Radek           SLP4001   53555    H70     33.00             38.00            117.00
  2 Chloupková Jana          SLP5951   51546    D21B    93.00             58.00              0.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35     37.00             17.00             97.00
  2 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D45     11.00            101.00                  
  3 Pološčuková Lucie        SMB9051   49977    D21C    26.00             67.00                  
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pesničák Jan             SMR7902    8266    H21B    21.00             74.00             68.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Poštolka Karel           SNA0401  405983    HDR                                              
  2 Doucha Martin            SNA0501    9636    HDR                                              
  3 Rufferová Iva            SNA5052    9620    D60      9.00             20.00            110.00
  4 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21A    19.00            135.00              6.00
  5 Douchová Jaroslava       SNA7155    9606    D40    122.00             11.00            117.00
  6 Poštolková Andrea        SNA7251    9640    D35     36.00             52.00             44.00
  7 Slavík Pavel             SNA7349    9630    H21B    53.00            102.00                  
  8 Nývlt Martin             SNA8206    9622    H21A   131.00             57.00             48.00
  9 Hůlková Marie            SNA8255    9605    D21A    64.00              5.00             93.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí    
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Choutka Jaroslav         SOB6301    4181    H35     75.00             11.00             88.00
  2 Randík Jan               SOB8703   53643    H21B    23.00             96.00             52.00
  3 Choutková Magdalena      SOB8851    4183    D21A   102.00             15.00             53.00
 
 
Startovka oddílu: SOP - OOB TJ Slezan Opava                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchánek Dušan           SOP      446333    HDR                                              
  2 Suchánková Libuše        SOP4851  446344    D60     15.00              0.00             94.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Filipová Tereza          SRK0050  425566    D12     81.00             70.00             19.00
  2 Kosová Tereza            SRK0151    9471    D10     62.00             53.00             57.00
  3 Šklíbová Veronika        SRK0153  425600    D10     82.00             35.00             17.00
  4 Zemánek Mikuláš          SRK0201    9496    H10     32.00             15.00             77.00
  5 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H60     72.00             18.00             61.00
  6 Stárek Jiří              SRK5002    9818    H60    106.00             52.00             29.00
  7 Hauptfleisch Roman       SRK6603  405996    H40     18.00             19.00             97.00
  8 Kosová Michaela          SRK6752  438611    D40    106.00             31.00            103.00
  9 Kos Michal               SRK6802  434581    H35     63.00             25.00            148.00
 10 Filip Libor              SRK7101    9500    H40     42.00             45.00             64.00
 11 Filipová Ivana           SRK7373    9501    D35     34.00             44.00             64.00
 12 Zemánková Eva            SRK7452    9796    D35     54.00             26.00            104.00
 13 Šklíba Jan               SRK7501    9811    H35     85.00             51.00            121.00
 14 Šklíbová Jana            SRK7651    9503    D35     16.00             56.00            144.00
 15 Zemánková Tereza         SRK9752  301107    D14     68.00             90.00             51.00
 16 Šklíba Michal            SRK9900  416343    H12     30.00              0.00             73.00
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štáblová Jitka           SSU5350   52557    D55     61.00             29.00             23.00
  2 Králová Zdenka           SSU6091   52553    D50     37.00             65.00             39.00
  3 Klíchová Jana            SSU8151    9480    D21A   104.00             49.00             33.00
  4 Král Václav              SSU8243   52555    H21E    84.00             89.00            125.00
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Šternberk                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Višňa Milan              STE5904  307337    H50      9.00              0.00             40.00
  2 Skyva Petr               STE6501 1007547    H21A   109.00            127.00            110.00
  3 Doležel Ondřej           STE9202   51123    H21A    63.00             75.00             58.00
  4 Skyva Petr               STE9307 1007546    H18     29.00             81.00            147.00
  5 Német Kryštof            STE9308 1007551    H18     23.00             95.00            153.00
  6 Skoupý Jan               STE9411   52523    H18     19.00             87.00            138.00
  7 Neumannová Anna          STE9456  426325    D18      2.00            108.00             94.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Puš Roman                STH      425587    P4                                               
  2 Chrástová Tereza         STH0251    9048    D10     72.00             41.00             45.00
  3 Pušová Bára              STH0352  425575    D10L    43.00             36.00             46.00
  4 Junek Petr               STH5501    9063    H55     47.00             56.00             74.00
  5 Kalenská Kateřina        STH7351  410777    D35     28.00              8.00             76.00
  6 Chrást Tomáš             STH7401    9974    H21B    27.00             40.00             62.00
  7 Uvizlová Radka           STH8451    9081    D21B    59.00             98.00              9.00
  8 Kalenský Aleš            STH9801  331426    H14     24.00             89.00             24.00
  9 Urbanová Markéta         STH9953    9997    D12     95.00            110.00             49.00
 10 Kalenská Dominika        STH9958  253374    D12     65.00             86.00             25.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pračková Ema             TAP             P  D10L    37.00                           P   44.00
  2 Pračková Zita            TAP             P  D21A    60.00                           P   69.00
  3 Michalička David         TAP      207840    H21B    49.00             84.00             38.00
  4 Pračka Tomáš             TAP      426373    H21B    95.00                               90.00
  5 Drobník Lukáš            TAP        9904    H21C    20.00             98.00             68.00
  6 Procházka Lukáš          TAP                P4                                               
  7 Tihon Jaroslav           TAP6102  515440    H50     29.00             28.00             13.00
  8 Tihonová Jindra          TAP6253  232161    D45     13.00             91.00            133.00
  9 Hošek Jiří               TAP7601  899172    H21C    36.00             80.00            140.00
 10 Pucherna Jan             TAP7701  515411    H21C    48.00             66.00            112.00
 11 Schwab Clarissa          TAP7750  445629    D21C    58.00             55.00            151.00
 12 Piskáčková Zuzana        TAP8453   51856    D21A    46.00             81.00             49.00
 13 Kuchařová Markéta        TAP8463   53635    D21A    94.00             69.00             89.00
 14 Makovský Jakub           TAP8511  515475    H21E   122.00             85.00             77.00
 15 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21E    90.00            125.00            145.00
 16 Letfusová Veronika       TAP8654  232114    D21A   116.00             33.00            109.00
 17 Hodek Michal             TAP8808  515433    H21A   107.00            125.00             46.00
 18 Gabrovská Lucie          TAP8854  888854    D21E   115.00            101.00             29.00
 19 Černý Martin             TAP8902  887637    H21A    61.00             73.00             98.00
 20 Tihonová Hana            TAP9052  232158    D21B    57.00             90.00             57.00
 21 Zamazalová Kateřina      TAP9053  416010    D21A    84.00             17.00             39.00
 22 Zajícová Markéta         TAP9054            D21C    42.00             71.00            123.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubáňová Tereza          TBM0756  230671    HDR                                              
  2 Dufek Jan                TBM4231   53230    H65     20.00            104.00             36.00
  3 Komínek Jiří             TBM4639  410369    H65     40.00             80.00             69.00
  4 Procházka Jan            TBM4907  320135    H60    100.00             26.00             31.00
  5 Zabloudil Pavel          TBM5003   53256    H60     66.00             60.00             63.00
  6 Procházková Helena       TBM5351  301247    D55     63.00             15.00             47.00
  7 Cigoš Petr               TBM5602   53268    H50     27.00              8.00             10.00
  8 Gryc Jan                 TBM6709   53233    H40     14.00             27.00             31.00
  9 Kubáňová Jana            TBM7275  232025    D35      4.00             62.00             40.00
 10 Grycová Petra            TBM7467  230679    D35     60.00             58.00             80.00
 11 Kubáň Pavel              TBM7506  232708    H35     89.00              5.00            151.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsek Tom               TEP3700   51267    H70     61.00             50.00             93.00
  2 Lejsková Jiřina          TEP3750   51266    D65     73.00             34.00             10.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsková Barbora         TJN0051  361924    D12                                         29.00
  2 Lukavec Miloslav         TJN4901    8258    H60     50.00              6.00             39.00
  3 Böhm Karel               TJN5101  416833    H55     87.00             88.00            125.00
  4 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D55     99.00             39.00            107.00
  5 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D55     75.00             19.00             55.00
  6 Horák Petr               TJN5602    8262    H55     59.00             72.00             98.00
  7 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D45     49.00            111.00            106.00
  8 Fólová Hana              TJN6353  232501    D45     25.00             83.00            154.00
  9 Vokurka Jan              TJN7501  253145    H21B    87.00            124.00             88.00
 10 Vokurková Marta          TJN7950  253111    D21B    61.00             54.00             12.00
 11 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21B    45.00             82.00             36.00
 12 Fólová Martina           TJN8853  416834    D21A    80.00             19.00             83.00
 13 Večeřa Martin            TJN9105  232508    H20     62.00              2.00            162.00
 14 Lejsková Pavlína         TJN9251  301342    D20                                        142.00
 15 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D20     41.00             80.00            158.00
 16 Žuchová Nikola           TJN9352  232503    D18     10.00            102.00             86.00
 17 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D18     20.00            110.00            110.00
 18 Posselt Martin           TJN9501  232512    H16    102.00              4.00             16.00
 19 Bacílková Pavlína        TJN9999  416849    P4                                               
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Weislová Eliška          TJP0250  428245    D10L    39.00             34.00             38.00
  2 Dolečková Míla           TJP3650   51325    D65     77.00             40.00             34.00
  3 Tahotný Urban            TJP3701   53523    H70     43.00             44.00            114.00
  4 Jankovcová Marie         TJP3950  301537    P2                                               
  5 Peterka František        TJP4900    8861    H60    108.00             22.00             53.00
  6 Milan Paukert            TJP5000   51329    H60     74.00             56.00             21.00
  7 Pecharová Michaela       TJP6550  301536    D35     50.00             10.00            108.00
  8 Martina Paukertová       TJP9650   53195    D16      5.00            128.00            153.00
 
 
Startovka oddílu: TRI - TJ TŽ Třinec                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lucie Bruková            TRI       49382    HDR                                              
  2 Bruková Magda            TRI0054    7863    D12     77.00             62.00             15.00
  3 Bruk Slavomír            TRI6800   49378    P2                                               
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nešpor Jan               TTR0101  416215    H10     38.00              9.00            109.00
  2 Nešporová Marie          TTR0351   52239    D10L    51.00             46.00             40.00
  3 Nešpor Jiří              TTR0502   52248    HDR                                              
  4 Orálek Miroslav          TTR5201   52252    H55     77.00             52.00            110.00
  5 Orálková Libuše          TTR5351   52253    D55     91.00             17.00             83.00
  6 Nešpor Jan               TTR6101  995847    H50      7.00              2.00             46.00
  7 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D21B   131.00             70.00              6.00
  8 Dvořáček Jiří            TTR7502   52250    H21A   113.00             67.00            106.00
  9 Dvořáček Jan             TTR7701   52240    H21B    13.00             72.00             42.00
 10 Dvořáčková Jana          TTR7852   52230    D21B    91.00            114.00            105.00
 11 Kříž Lukáš               TTR8201  515159    H21A    67.00            117.00             54.00
 12 Křížová Lenka            TTR8551  515158    D21A    62.00             51.00             99.00
 13 Jirásek Jakub            TTR8601 2016470    H21C    44.00             88.00             52.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov           
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Eliška Brožová           TUR      995836    P4                                               
  2 Vřešťál Jan              TUR             P  H35     71.00         P   33.00         P  106.00
  3 Vřešťál Antonín          TUR             P  HDR                   P                 P        
  4 Rychlá Kateřina          TUR0050         P  D12     97.00         P   76.00         P   33.00
  5 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D10     58.00             33.00             37.00
  6 Hanuš Miroslav           TUR0401         P  H10L    15.00         P   14.00         P    4.00
  7 Nejezchleb Vojtěch       TUR0501         P  HDR                   P                 P        
  8 Wolf Filip               TUR9701  995840    H14      6.00             81.00              2.00
  9 Linková Alena            TUR9751   51537    D14     52.00             72.00             35.00
 10 Nejezchlebová Barbora    TUR9755  231920    D14     56.00             68.00              7.00
 11 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D14     66.00             84.00             67.00
 12 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    D14     70.00             88.00             19.00
 13 Schmidtová Tereza        TUR9854  888638    D14     80.00             96.00             43.00
 14 Karatsiolis Kryštof      TUR9901    9901    H12     28.00              4.00             77.00
 15 Nejezchlebová Martina    TUR9951    8223    D12     73.00             96.00             47.00
 16 Loudová Leona            TUR9956         P  D12     57.00         P  106.00         P   11.00
Půjčeno čipů:6
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šrirt Martin             TUV                H40     26.00             39.00             43.00
  2 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H60     76.00             38.00             35.00
  3 Kvapil Petr              TUV7402    8322    H21C    32.00             84.00            120.00
 
 
Startovka oddílu: TYN - SK Týniště nad Orlicí OOB                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mlateček Jiří            TYN6701    9858    H35     59.00             13.00             82.00
  2 Mlateček Jiří            TYN9501    9160    H16     66.00             14.00             70.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lázničková Marcela       TZL6751  331685    D40    116.00              5.00            101.00
  2 Krejčík Jiří             TZL8301    8931    H21E    58.00            111.00             37.00
  3 Polášek Jan              TZL8601   52340    H21A   103.00             19.00             12.00
  4 Melichárková Kristýna    TZL8890   53340    P2                                               
  5 Láznička Jan             TZL9405  886828    H18     13.00             79.00            144.00
  6 Láznička Václav          TZL9901  331753    H12     24.00             24.00             69.00
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK UP Olomouc                            
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábek Petr             UOL6702  361946    P4                                               
  2 Jeřábková Jana           UOL6954  361997    P4                                               
  3 Trávníček Jan            UOL7501  301557    H21B    69.00            104.00             12.00
  4 Jeřábková Zuzana         UOL9453  361903    D18     12.00            100.00            106.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomáš             UVP3700    7930    H65     34.00             72.00              9.00
  2 Kohoutová Jitřenka       UVP4850   51265    D60     17.00             12.00             86.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hostaš Zdeněk            VAM6403    9685    H45     64.00            117.00             32.00
  2 Klapalová Jana           VAM6451    9681    D40    112.00             23.00             91.00
  3 Veverková Yveta          VAM6452    9678    D45     15.00             89.00            115.00
  4 Hladký Viktor            VAM8201    9598    H21A   117.00             93.00             28.00
  5 Veverka Tomáš            VAM8401    9669    H21A    87.00             47.00            100.00
  6 Smutná Pavla             VAM8651    9674    D21A   106.00             67.00             95.00
  7 Petras Tomáš             VAM8801    9508    H21A    45.00            123.00             70.00
  8 Hájková Barbora          VAM9099  438605    P2                                               
  9 Petrasová Zuzana         VAM9653  405999    D16      3.00            124.00            156.00
 10 Vyskočil Štěpán          VAM9701  438629    H14     10.00             79.00              4.00
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK Mendelu Brno                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pulec Matěj              VBM0001  515088    H10     34.00             17.00             89.00
  2 Chmelík Aleš             VBM4732   53217    H60     80.00             44.00              9.00
  3 Pulec Pavel              VBM6201  515090    H45    124.00            135.00            128.00
  4 Jordanov Nikolaj         VBM6501  410321    H45     88.00             81.00             62.00
  5 Pinterová Kateřina       VBM6651  515032    P2                                               
  6 Henek Vladan             VBM8002  515122    H21E    60.00             63.00              1.00
  7 Chmelíková Kateřina      VBM8253   49675    D21C    32.00             51.00             99.00
  8 Adamová Eva              VBM8772   52039    D21A    50.00             21.00             55.00
  9 Chmelíková Zuzana        VBM9353  361990    D18      0.00            104.00             78.00
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Teringlová Vendula       VCB0451  232975    HDR                                              
  2 Teringl Vojtěch          VCB0702  232980    HDR                                              
  3 Teringl Radek            VCB6502    8044    H45     70.00            105.00             38.00
  4 Teringlová Martina       VCB7851   52113    D21B   103.00            104.00             18.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Elin           VLI0252    8126    D10L    49.00             40.00             50.00
  2 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H35     51.00              9.00            112.00
  3 Horáčková Stanislava     VLI4950    4100    D60     21.00             14.00            106.00
  4 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H60     58.00             34.00             45.00
  5 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H55     65.00             46.00             77.00
  6 Šumberová Zuzana         VLI5351    8304    D55     95.00             27.00             63.00
  7 Drobník Ivan             VLI5601    9902    H50     11.00             26.00             31.00
  8 Henych Petr              VLI6001  515132    H21E    54.00             81.00             69.00
  9 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21A   122.00             41.00            115.00
 10 Škapová Kamila           VLI6350   49959    D45      7.00             79.00            130.00
 11 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21A    35.00             33.00             40.00
 12 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35     52.00             14.00            132.00
 13 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21A   111.00             69.00             14.00
 14 Horáček Michal           VLI7700  500290    H21A    97.00            119.00             78.00
 15 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21A    65.00            101.00             90.00
 16 Matějů Michal            VLI7702  887154    H21E    68.00             97.00             41.00
 17 Heczková Bohdana         VLI7750    7752    D21E   101.00             83.00            107.00
 18 Matějů Kateřina          VLI8054  336783    D21A    74.00             89.00             63.00
 19 Horáčková Kateřina       VLI8150    4211    P2                                               
 20 Loosová Lenka            VLI8199            P2                                               
 21 Zemanová Šárka           VLI8553   52336    D21C    46.00             63.00            119.00
 22 Škoda Jakub              VLI8800 1302790    H21E   124.00            117.00            133.00
 23 Suslov Sergej            VLI8801 1301635    H21E   110.00             65.00            113.00
 24 Henych Ondřej            VLI9001  515133    H21B    75.00             56.00             64.00
 25 Doubková Petra           VLI9853  426323    D14     48.00             86.00             15.00
 
 
Startovka oddílu: VOV - VSK VŠB TU Ostrava                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlach Oldřich            VOV4401   52660    H65     36.00             86.00             18.00
  2 Vlach Jiří               VOV7900    8881    H21E    62.00             59.00             65.00
  3 Kopec Tomáš              VOV8203   52641    H21A    81.00            105.00             86.00
  4 Višňová Michaela         VOV8456   52533    D21A    82.00              1.00             31.00
  5 Petrová Tereza           VOV8751   49458    D21B    75.00             88.00             81.00
  6 Tesařová Marcela         VOV9450  515074    D18     14.00             98.00             74.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richtr Lukáš             VPM0204  331267    H12      2.00                                    
  2 Richtrová Kamila         VPM0451  331467    D10     54.00             31.00             29.00
  3 Richtr Aleš              VPM6601   51686    H45    102.00            113.00             29.00
  4 Staněk Rostislav         VPM6801  886260    H40     10.00              9.00             40.00
  5 Staňková Marcela         VPM6951  888641    D40     82.00             13.00            113.00
  6 Richtrová Lucie          VPM7451   51687    D35                                        140.00
  7 Bouchal Jiří             VPM8449  995860    H21E   106.00            101.00             17.00
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.           
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klech Richard            VRB7201   51932    H21E   116.00            113.00            109.00
  2 Jančová Jana             VRB9450  232186    D18     16.00             94.00             70.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klára Havlová            VRL        9004    D10     70.00             51.00              9.00
  2 Katka Havlová            VRL                HDR                                              
  3 Tichý Jiří               VRL             P  P2                    P                 P        
  4 Knobová Agáta            VRL                HDR                                              
  5 Kubát Tomáš              VRL0001  339555    H12     14.00             16.00             81.00
  6 Tryzna Matěj             VRL0004  436943    H12     34.00             32.00             95.00
  7 Stará Tereza             VRL0051  426374    D12     93.00            104.00             35.00
  8 Pilná Bára               VRL0052  426376    D12     55.00             74.00             13.00
  9 Waněk Hubert             VRL0302  219210    H10L    17.00             10.00             12.00
 10 Pilná Natálie            VRL0351  438036    D10L    47.00             38.00             42.00
 11 Zemánek Bohumil          VRL3601    8963    H70     55.00             56.00            120.00
 12 Štregl Tomáš             VRL5001    9001    H60     60.00              8.00              5.00
 13 Nýdrlová Eva             VRL5451    8954    D55     83.00              5.00             79.00
 14 Starý Pavel              VRL6301    9005    H45     84.00            131.00             65.00
 15 Havel Leoš               VRL6401    8964    H45    120.00             77.00            131.00
 16 Kubát Miroslav           VRL6701    8977    H40     20.00             17.00             94.00
 17 Tryzna Pavel             VRL6801 2019219    H40     44.00             43.00             61.00
 18 Kubátová Dana            VRL6851    8968    D35     30.00             42.00             60.00
 19 Hančová Alice            VRL7052  206480    D40     96.00             29.00             95.00
 20 Waňková Dita             VRL7151  331619    D21C    56.00             57.00            159.00
 21 Pilná Libuše             VRL7153  232639    D40    120.00             53.00            119.00
 22 Cupák Jiří               VRL7201    8972    H21B    51.00            126.00             78.00
 23 Štregl Petr              VRL7303 2017676    H21A    85.00             89.00             72.00
 24 Wohanka Petr             VRL7305    8973    H21A    43.00             27.00                  
 25 Stará Petra              VRL7354  425562    P2                                               
 26 Randáková Helena         VRL7452  515185    D21E   123.00            107.00            113.00
 27 Schmidtová Jana          VRL7553    8975    D21C    40.00             73.00            131.00
 28 Kutlvašr Ruda            VRL7601 2017664    H21B     3.00            130.00              4.00
 29 Polák Vlastimil          VRL7702    9000    H21E   114.00            129.00             25.00
 30 Kutlvašrová Vlaďka       VRL7752   51599    D21A   130.00             13.00            125.00
 31 Wohanková Kateřina       VRL7955  425552    P2                                               
 32 Hanč Petr                VRL8001    8980    H21A   115.00             43.00             30.00
 33 Poláková Lucie           VRL8254  331655    P2                                               
 34 Knoblochová Kamila       VRL8353    8952    D21B   105.00             96.00             63.00
 35 Kubátová Zuzana          VRL9151  515421    D21E   103.00             87.00             71.00
 36 Kičinová Erika           VRL9154    9213    D20     43.00             72.00            146.00
 37 Waněk Adam               VRL9501 1602634    H16     72.00              2.00             22.00
 38 Hančová Petra            VRL9652    9246    D16     13.00            118.00            138.00
 39 Tryznová Lucie           VRL9751  436944    D14     64.00             70.00             47.00
 40 Starý Ondra              VRL9802 2025354    H14     34.00             85.00             26.00
 41 Waňková Martina          VRL9951  425555    D12     71.00             94.00             55.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Baldrian Tomáš           VSP0405    8277    H10L     5.00             22.00             28.00
  2 Baldrianová Eva          VSP0751  888936    HDR                                              
  3 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H65      8.00             68.00             51.00
  4 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H60     62.00             12.00             33.00
  5 Uher Petr                VSP5001   51741    H55     81.00             80.00            107.00
  6 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D60     23.00             24.00             78.00
  7 Polák Zdeněk             VSP5203   51740    H55     55.00             66.00            137.00
  8 Michálková Jiřina        VSP6151   51734    D45     33.00             99.00            103.00
  9 Gajda Jan                VSP6801  515108    H21A   123.00             61.00             44.00
 10 Aschermann Jan           VSP6902   52284    H40     34.00             23.00             55.00
 11 Kučera Jan               VSP7302            H21A                                       120.00
 12 Kučerová  Marie          VSP7551   53546    D35                                         28.00
 13 Gajdová Kristina         VSP7752   52283    D21E   107.00             89.00             83.00
 14 Kopecký Pavel            VSP7800   49385    H21B     5.00             38.00              0.00
 15 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21E   125.00            109.00            131.00
 16 Uhrová Zuzana            VSP8050  232188    D21B   127.00             60.00             75.00
 17 Kopecká Anežka           VSP8150   51642    D21B   119.00            126.00            114.00
 18 Neuhäuserová Ladislava   VSP8151    5641    D21B    97.00            120.00             30.00
 
 
Startovka oddílu: XBM - Pell's MTBO team                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Michalík Petr            XBM7117  416108    H40     32.00              3.00             88.00
 
 
Startovka oddílu: Z51 - Vamex Košice                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopaničák Vladimír       Z51     1602614    H55     51.00             58.00             92.00
  2 Butkovská Iveta          Z51      307432    D21C    34.00             59.00            139.00
 
 
Startovka oddílu: Z52 - Zittau  Süd                              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kudrass Peter            Z52      660114    H45     56.00             85.00             77.00
  2 Wagner Martina           Z52        6502    D45     21.00             85.00            121.00
  3 Wagner Thomas            Z52      411411    P4                                               
 
 
Startovka oddílu: Z53 - Post SV Dresden                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Leibiger Jens            Z53      591019    H35     79.00             45.00             91.00
  2 Meyer Dirk               Z53     1231982    H21A    29.00             55.00             76.00
 
 
Startovka oddílu: Z54 - SSV Planeta Radebeul                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wiedenfeld Ute           Z54        2087    D45     43.00             77.00             85.00
  2 Wiedenfeld Frank         Z54      886501    H50     31.00             24.00             37.00
  3 Härtelt Helmut           Z54     1951308    H60     88.00             14.00              7.00
  4 Sccmalfeld Tassilo       Z54      300684    H65     28.00             78.00             39.00
 
 
Startovka oddílu: Z55 - ESV Lok Bad Schandau                     
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hänchen Julia            Z55      990819    D12     91.00             80.00             43.00
  2 Hänchen Florian          Z55     1900031    H10     30.00              3.00            105.00
  3 Hänchen Danilo           Z55      440499    H21C    30.00             86.00             76.00
 
 
Startovka oddílu: Z56 - USV TU Dresden                           
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neumann Pepa             Z56     1984123    H21E    98.00             69.00             57.00
  2 Conrad Helmut            Z56      501901    H65     32.00             94.00             48.00
 
 
Startovka oddílu: Z57 - LKO Leszno                               
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hornik Zbigniew          Z57      305984    H55     75.00             50.00             95.00
 
 
Startovka oddílu: ZAK - SK Netopýr Zákupy                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Štěpán            ZAK             P  HDR                   P                 P        
  2 Kašpar Ludvík            ZAK7200  410399    H21C     0.00            100.00             48.00
  3 Kašparová Marie          ZAK7250  219333    D35     66.00              6.00            160.00
  4 Kašpar Ludvík            ZAK9800  331399    H14     14.00             61.00             12.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pátek Richard            ZBM7609  976000    H21A   129.00            109.00             92.00
  2 Jelínek Petr             ZBM7801 1117801    H21E    64.00             61.00              5.00
  3 König Lukáš              ZBM8001  999666    H21A    89.00             87.00             66.00
  4 Stachoňová Barbara       ZBM8451  609060    D21A   126.00             45.00            113.00
  5 Jiráčková Jana           ZBM8661 1234321    D21A    78.00             93.00             61.00
  6 Klusáček Matěj           ZBM8923  303927    H21A    47.00             41.00             24.00
  7 Sklenářová Radka         ZBM9250  889312    D20     47.00             74.00            138.00
  8 Jordanov Alexandr        ZBM9503  410320    H16     84.00             34.00             43.00
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav OOB                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Alena Oldřichová         ZBP                P4                                               
  2 Bém Roman                ZBP6300  331347    H21C    38.00             60.00            116.00
  3 Toušek Filip             ZBP7102   53586    H21C    54.00            104.00             88.00
  4 Vaněk Petr               ZBP7302   51927    H21C    28.00             76.00            132.00
  5 Pražák Jiří              ZBP7800   53583    H21A    55.00             29.00             22.00
  6 Laga Miroslav            ZBP7900   53582    H21C    14.00             82.00             60.00
  7 Zoubková Jana            ZBP8050   53592    D21B    65.00             94.00             78.00
 
 
Startovka oddílu: ZHR - TJ Zhoř                                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slabý Jan                ZHR7901            H21B    79.00             48.00             26.00
 
 
Startovka oddílu: ZLH - OOB TJ Zlaté Hory                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlíková Hana           ZLH5950   52658    D50     39.00             57.00             51.00
  2 Pavlík Marek             ZLH9501  416100    H16    100.00             32.00             58.00
 
 
Startovka oddílu: ZVO - OB SK Zvole                              
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Tomáš              ZVO6401 2031360    H45    116.00            107.00             74.00
  2 Zimmerová Lenka          ZVO6451  428220    D45      3.00             71.00            139.00
  3 Hájková Eliška           ZVO9851  232531    D14     78.00            100.00             55.00
  4 Zimmerová Kateřina       ZVO9852  886274    D14     62.00             80.00             23.00
 
 
Startovka oddílu: ZVS - TJ Zbrojovka Vsetín                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vyškovský Ivan           ZVS4301  416129    H65      4.00            100.00             42.00
  2 Stříteský Tomáš          ZVS7401            P2                                               
  3 Vyškovská Radka          ZVS7450   53697    D35     10.00              4.00             20.00
  4 Sasýnová Radka           ZVS7750   53380    P2