Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          21.8.2011 18:06:20
                                                                                      Pěkné prázdniny 2011 2.etapa
===ČSOS-TUR================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.4km   30m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-96      2-82      3-83      4-55      5-84      6-85      7-100   
  1 Kosová Tereza                  14.28  2.02/1*   3.41/1*   8.01/1*   9.36/1*  11.00/1*  13.02/1*  14.13/1*  14.28/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.02/1*   1.39/2    4.20/1*   1.35/1*   1.24/3    2.02/3    1.11/8    0.15/2  
  2 Šklíbová Veronika              19.07  3.34/8    6.00/4   11.52/4   13.54/2   15.30/2   17.53/2   18.52/2   19.07/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.34/8    2.26/7    5.52/7    2.02/2    1.36/5    2.23/6    0.59/3    0.15/2  
  3 Linková Lucie                  22.42  3.14/7    5.31/3   11.11/3   16.02/4   17.44/3   20.55/3   22.20/3   22.42/3  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        3.14/7    2.17/5    5.40/5    4.51/7    1.42/6    3.11/11   1.25/13   0.22/15 
  4 Držková Berenika               22.57  2.37/2    4.59/2   10.26/2   18.42/7   19.56/5   21.49/4   22.39/4   22.57/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.37/2    2.22/6    5.27/4    8.16/12   1.14/2    1.53/2    0.50/1*   0.18/9  
  5 Jelínková Zuzana               23.53  3.11/6    8.07/9   12.55/6   15.15/3   18.04/4   22.34/5   23.36/5   23.53/5  
    KOB Choceň                            3.11/6    4.56/13   4.48/2    2.20/4    2.49/13   4.30/14   1.02/4    0.17/5  
  6 Kochová Anna                   24.25  2.58/4   10.08/13  16.31/12  18.41/6   20.58/7   23.04/6   24.09/6   24.25/6  
    Sportcentrum Jičín                    2.58/4    7.10/17   6.23/9    2.10/3    2.17/10   2.06/4    1.05/6    0.16/4  
  7 Francová Lucie                 24.31  2.49/3    6.38/6   12.57/7   17.51/5   20.25/6   23.12/7   24.14/7   24.31/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.49/3    3.49/10   6.19/8    4.54/8    2.34/11   2.47/9    1.02/4    0.17/5  
  8 Vyhnálková Marie               24.44  6.06/14   7.39/8   12.28/5   20.38/11  21.51/10  23.33/8   24.31/8   24.44/8  
    VŠSK MFF UK Praha                     6.06/14   1.33/1*   4.49/3    8.10/11   1.13/1*   1.42/1*   0.58/2    0.13/1* 
  9 Šlechtová Tereza               25.05  6.54/15   8.50/11  16.00/10  19.12/8   21.07/8   23.35/9   24.46/9   25.05/9  
    Kometa Kralovice                      6.54/15   1.56/3    7.10/12   3.12/6    1.55/8    2.28/8    1.11/8    0.19/12 
 10 Šimšová Barbora                25.14  2.59/5    6.06/5   13.29/8   19.48/9   21.19/9   23.46/10  24.57/10  25.14/10 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.59/5    3.07/8    7.23/13   6.19/10   1.31/4    2.27/7    1.11/8    0.17/5  
 11 Chrástová Tereza               27.46  5.02/11  12.09/14  18.35/13  21.15/12  23.49/12  26.08/11  27.27/11  27.46/11 
    SK Studenec                           5.02/11   7.07/16   6.26/10   2.40/5    2.34/11   2.19/5    1.19/11   0.19/12 
 12 Jeřábková Nina                 30.06  4.50/10   6.52/7   13.58/9   20.05/10  22.06/11  28.39/12  29.49/12  30.06/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.50/10   2.02/4    7.06/11   6.07/9    2.01/9    6.33/15   1.10/7    0.17/5  
 13 Richtrová Kamila               33.34  5.28/12   8.38/10  16.01/11  26.49/13  28.35/13  31.37/13  33.16/13  33.34/13 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   5.28/12   3.10/9    7.23/13  10.48/17   1.46/7    3.02/10   1.39/16   0.18/9  
 14 Richtrová Kateřina             37.35  7.44/16  14.16/16  20.04/15  29.36/15  32.33/15  35.44/14  37.17/14  37.35/14 
    OK Jilemnice                          7.44/16   6.32/15   5.48/6    9.32/16   2.57/14   3.11/11   1.33/14   0.18/9  
 15 Klára Havlová                  41.49  4.32/9    9.20/12  19.50/14  28.12/14  31.52/14  39.44/15  41.07/15  41.49/15 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.32/9    4.48/12  10.30/16   8.22/13   3.40/17   7.52/17   1.23/12   0.42/17 
 16 Horychová Zuzana               44.44 10.34/17  15.21/17  22.55/16  31.40/16  35.09/16  42.45/16  44.18/16  44.44/16 
    KOB Kladno                           10.34/17   4.47/11   7.34/15   8.45/15   3.29/16   7.36/16   1.33/14   0.26/16 
 17 Mulíčková Zuzana               49.02  5.48/13  12.13/15  28.50/17  37.19/17  40.41/17  44.30/17  48.41/17  49.02/17 
    KOB Moira Brno                        5.48/13   6.25/14  16.37/17   8.29/14   3.22/15   3.49/13   4.11/17   0.21/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        2.2km   60m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-82      2-83      3-84      4-85      5-100   
  1 Mulíčková Markéta              21.16  5.49/4   12.57/3   16.34/1*  20.01/1*  20.58/1*  21.16/1* 
    KOB Moira Brno                        5.49/4    7.08/4    3.37/1*   3.27/3    0.57/2    0.18/1* 
  2 Martanová Elin                 23.25  5.17/2   11.09/2   18.05/2   22.14/2   23.07/2   23.25/2  
    Slavia Liberec orienteering           5.17/2    5.52/3    6.56/2    4.09/5    0.53/1*   0.18/1* 
  3 Suchá Simona                   24.03  5.22/3   10.22/1*  19.57/3   22.39/3   23.39/3   24.03/3  
    TJ Slavia Hradec Králové              5.22/3    5.00/1*   9.35/7    2.42/1*   1.00/3    0.24/6  
  4 Nešporová Marie                28.30  6.55/5   14.17/4   22.30/4   27.00/4   28.10/4   28.30/4  
    OOB Třebíč                            6.55/5    7.22/6    8.13/3    4.30/7    1.10/5    0.20/4  
  5 Geislerová Aneta               31.27  8.58/6   16.11/5   24.41/5   29.03/5   30.55/5   31.27/5  
    KOB Kladno                            8.58/6    7.13/5    8.30/5    4.22/6    1.52/9    0.32/9  
  6 Pilná Natálie                  36.47  9.40/7   21.32/6   30.25/6   35.06/7   36.28/7   36.47/6  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               9.40/7   11.52/7    8.53/6    4.41/8    1.22/6    0.19/3  
  7 Pušová Bára                    36.51  5.14/1*  21.53/7   32.05/8   34.59/6   36.24/6   36.51/7  
    SK Studenec                           5.14/1*  16.39/9   10.12/8    2.54/2    1.25/7    0.27/8  
  8 Blahová Pavla                  39.10 11.11/8   23.36/8   31.56/7   37.08/8   38.49/8   39.10/8  
    VŠTJ Ekonom Praha                    11.11/8   12.25/8    8.20/4    5.12/9    1.41/8    0.21/5  
  9 Staňková Markéta               42.29 21.15/9   26.29/9   37.06/9   40.57/9   42.05/9   42.29/9  
                                         21.15/9    5.14/2   10.37/9    3.51/4    1.08/4    0.24/6  
    Štrincl Filip             MSDISK      4.34/         /         /    17.34/    20.20/    20.48/   
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        4.34/         /         /         /     2.46/     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         1.5km   25m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-96      2-82      3-55      4-54      5-84      6-58      7-94      8-100   
  1 Waňková Martina                12.33  1.55/1*   3.36/1*   7.29/1*   8.21/1*   9.13/1*  10.15/1*  11.59/1*  12.16/1*  12.33/1* 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.55/1*   1.41/1*   3.53/1*   0.52/5    0.52/1*   1.02/6    1.44/1*   0.17/4    0.17/10 
  2 Biersaková Dagmar              14.59  2.19/2    4.07/2    8.41/2    9.35/2   10.44/2   12.10/2   14.22/2   14.41/2   14.59/2  
    Kometa Kralovice                      2.19/2    1.48/2    4.34/3    0.54/8    1.09/10   1.26/15   2.12/6    0.19/8    0.18/13 
  3 Filipová Tereza                15.17  2.33/5    4.30/3    8.58/3   10.05/3   11.42/3   12.40/3   14.45/3   15.01/3   15.17/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.33/5    1.57/4    4.28/2    1.07/13   1.37/19   0.58/3    2.05/3    0.16/3    0.16/8  
  4 Kundratová Lucie               17.14  3.09/11   6.02/12  11.42/7   12.50/6   13.54/6   14.44/6   16.38/4   16.57/4   17.14/4  
    TJ Jižní svahy Zlín                   3.09/11   2.53/17   5.40/6    1.08/14   1.04/3    0.50/1*   1.54/2    0.19/8    0.17/10 
  5 Kalenská Dominika              17.24  4.08/18   6.06/13  10.58/4   11.45/4   12.50/4   14.39/5   16.50/5   17.10/5   17.24/5  
    SK Studenec                           4.08/18   1.58/5    4.52/4    0.47/3    1.05/5    1.49/18   2.11/5    0.20/10   0.14/3  
  6 Stará Tereza                   18.32  3.22/15   5.55/10  11.19/6   12.55/7   14.10/8   15.22/7   17.55/6   18.15/6   18.32/6  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.22/15   2.33/9    5.24/5    1.36/18   1.15/14   1.12/10   2.33/11   0.20/10   0.17/10 
  7 Bruková Magda                  19.04  2.30/3    5.12/6   12.44/9   13.50/9   14.54/9   16.05/8   18.32/7   18.50/7   19.04/7  
    TJ TŽ Třinec                          2.30/3    2.42/14   7.32/15   1.06/11   1.04/3    1.11/9    2.27/10   0.18/7    0.14/3  
  8 Nechanická Klára               19.14  2.46/8    4.55/4   13.32/11  14.04/11  15.10/11  16.24/9   18.38/8   18.58/8   19.14/8  
    SK OS Nové Město n. M.                2.46/8    2.09/6    8.37/17   0.32/1*   1.06/6    1.14/12   2.14/7    0.20/10   0.16/8  
  9 Zlámalová Nikola               19.33  2.42/6    5.57/11  12.46/10  13.50/9   15.02/10  16.50/12  19.05/9   19.20/9   19.33/9  
    OK 99 Hradec Králové                  2.42/6    3.15/18   6.49/11   1.04/10   1.12/13   1.48/17   2.15/8    0.15/2    0.13/2  
 10 Hájková Anna                   20.11  3.06/10   6.37/16  13.40/12  14.32/12  15.40/12  16.31/10  19.37/10  19.57/10  20.11/10 
    OB Jenišovice                         3.06/10   3.31/20   7.03/12   0.52/5    1.08/9    0.51/2    3.06/13   0.20/10   0.14/3  
 11 Riby Rose                      21.13  3.13/13   5.52/9   13.56/13  15.02/13  16.11/13  17.09/13  20.32/11  20.53/11  21.13/11 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.13/13   2.39/13   8.04/16   1.06/11   1.09/10   0.58/3    3.23/17   0.21/16   0.20/18 
 12 Hanáková Lenka                 21.14  3.31/16   6.21/15  15.28/15  16.07/14  17.14/14  18.27/14  20.36/12  20.56/12  21.14/12 
    Kometa Kralovice                      3.31/16   2.50/16   9.07/18   0.39/2    1.07/7    1.13/11   2.09/4    0.20/10   0.18/13 
 13 Loudová Leona                  23.38  2.30/3    4.56/5   11.10/5   12.00/5   12.57/5   13.58/4   23.06/13  23.26/13  23.38/13 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        2.30/3    2.26/8    6.14/8    0.50/4    0.57/2    1.01/5    9.08/22   0.20/10   0.12/1* 
 14 Žejdlíková Karolína            23.48  2.43/7    5.16/7   16.09/16  17.32/16  18.41/16  20.53/16  23.17/14  23.34/14  23.48/14 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.43/7    2.33/9   10.53/20   1.23/17   1.09/10   2.12/20   2.24/9    0.17/4    0.14/3  
 15 Sieglová Eliška                24.24  2.52/9    6.08/14  11.52/8   13.00/8   14.07/7   16.43/11  23.56/15  24.10/15  24.24/15 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.52/9    3.16/19   5.44/7    1.08/14   1.07/7    2.36/22   7.13/21   0.14/1*   0.14/3  
 16 Chaloupková Kateřina           25.10  9.37/22  11.25/21  17.45/18  18.37/17  19.53/17  21.16/17  24.29/17  24.50/16  25.10/16 
    KOB Choceň                            9.37/22   1.48/2    6.20/9    0.52/5    1.16/16   1.23/13   3.13/15   0.21/16   0.20/18 
 17 Čížková Eliška                 25.25  5.19/21   7.56/19  15.01/14  16.43/15  18.35/15  20.00/15  24.28/16  25.00/17  25.25/17 
    OOB TJ Spartak Adamov                 5.19/21   2.37/12   7.05/13   1.42/19   1.52/21   1.25/14   4.28/19   0.32/22   0.25/22 
 18 Mudrová Lenka                  28.12  4.52/20  11.08/20  18.28/19  20.27/18  22.03/18  24.26/19  27.37/19  27.54/18  28.12/18 
    Kometa Kralovice                      4.52/20   6.16/21   7.20/14   1.59/20   1.36/18   2.23/21   3.11/14   0.17/4    0.18/13 
 19 Pilná Bára                     28.16  3.18/14  13.41/22  20.05/21  21.17/21  22.44/19  24.36/21  27.35/18  27.58/19  28.16/19 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.18/14  10.23/22   6.24/10   1.12/16   1.27/17   1.52/19   2.59/12   0.23/20   0.18/13 
 20 Hänchen Julia                  28.39  3.58/17   6.40/17  18.30/20  21.02/19  23.06/21  24.10/18  27.59/20  28.21/20  28.39/20 
    ESV Lok Bad Schandau                  3.58/17   2.42/14  11.50/21   2.32/21   2.04/22   1.04/8    3.49/18   0.22/18   0.18/13 
 21 Jeřábková Ema                  29.38  4.30/19   7.06/18  16.19/17  21.03/20  22.53/20  24.26/19  28.55/21  29.18/21  29.38/21 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.30/19   2.36/11   9.13/19   4.44/22   1.50/20   1.33/16   4.29/20   0.23/20   0.20/18 
 22 Benešová Hana                  37.20  3.12/12   5.33/8   30.00/22  30.57/22  32.12/22  33.14/22  36.34/22  36.56/22  37.20/22 
    KOB Kladno                            3.12/12   2.21/7   24.27/22   0.57/9    1.15/14   1.02/6    3.20/16   0.22/18   0.24/21 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         1.4km   90m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-40      3-36      4-50      5-104     6-70      7-57      8-91      9-95     10-100   
  1 Linková Alena                  21.10  2.54/4    4.52/2    6.13/2    8.33/1*  12.21/1*  16.38/1*  18.35/1*  19.08/1*  19.43/1*  20.49/1*  21.10/1* 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        2.54/4    1.58/3    1.21/6    2.20/1*   3.48/8    4.17/1*   1.57/3    0.33/9    0.35/3    1.06/11   0.21/14 
  2 Zemánková Tereza               24.20  2.50/2    5.47/6    7.01/5   11.09/3   14.55/4   20.33/5   22.26/3   22.42/3   23.12/2   24.07/2   24.20/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.50/2    2.57/12   1.14/2    4.08/5    3.46/5    5.38/9    1.53/1*   0.16/2    0.30/1*   0.55/1*   0.13/1* 
  3 Kohlová Monika                 24.39  2.33/1*   4.38/1*   6.06/1*  10.53/2   14.37/2   19.30/2   21.24/2   21.41/2   23.26/3   24.25/3   24.39/3  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        2.33/1*   2.05/6    1.28/10   4.47/9    3.44/4    4.53/6    1.54/2    0.17/3    1.45/15   0.59/4    0.14/6  
  4 Vyhnálková Barbora             25.08  2.52/3    5.57/7    7.17/6   11.10/4   14.44/3   20.47/6   22.56/5   23.15/5   23.56/5   24.55/5   25.08/4  
    VŠSK MFF UK Praha                     2.52/3    3.05/13   1.20/5    3.53/3    3.34/2    6.03/11   2.09/4    0.19/4    0.41/6    0.59/4    0.13/1* 
  5 Nejezchlebová Barbora          25.09  3.46/9    5.43/5    7.19/7   11.29/6   15.32/7   20.16/4   22.34/4   23.07/4   23.45/4   24.48/4   25.09/5  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        3.46/9    1.57/2    1.36/11   4.10/6    4.03/9    4.44/5    2.18/6    0.33/9    0.38/5    1.03/8    0.21/14 
  6 Hudská Ludmila                 26.20  3.11/6    5.14/4    6.29/4   11.53/8   15.04/5   21.37/7   24.04/6   24.37/7   25.08/6   26.06/6   26.20/6  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        3.11/6    2.03/5    1.15/3    5.24/12   3.11/1*   6.33/12   2.27/7    0.33/9    0.31/2    0.58/3    0.14/6  
  7 Doubková Petra                 26.26  3.06/5    4.59/3    6.17/3   11.25/5   15.11/6   19.45/3   24.21/7   24.33/6   25.10/7   26.12/7   26.26/7  
    Slavia Liberec orienteering           3.06/5    1.53/1*   1.18/4    5.08/11   3.46/5    4.34/2    4.36/15   0.12/1*   0.37/4    1.02/7    0.14/6  
  8 Veljačiková Hana               27.20  4.23/10   6.24/9    8.20/9   12.18/9   16.36/9   21.39/8   24.47/8   25.11/8   25.56/8   27.05/8   27.20/8  
    OK Sparta Praha                       4.23/10   2.01/4    1.56/14   3.58/4    4.18/10   5.03/7    3.08/13   0.24/6    0.45/9    1.09/12   0.15/9  
  9 Chaloupková Veronika           30.42  3.14/7   11.01/15  12.14/15  16.59/14  20.42/12  25.16/10  27.28/9   27.47/9   29.22/10  30.27/9   30.42/9  
    KOB Choceň                            3.14/7    7.47/15   1.13/1*   4.45/8    3.43/3    4.34/2    2.12/5    0.19/4    1.35/14   1.05/9    0.15/9  
 10 Samková Kateřina               31.40  8.02/15  10.11/14  11.37/14  16.40/13  20.27/11  25.01/9   27.49/10  28.13/10  28.55/9   31.24/10  31.40/10 
    OK 99 Hradec Králové                  8.02/15   2.09/7    1.26/9    5.03/10   3.47/7    4.34/2    2.48/8    0.24/6    0.42/7    2.29/15   0.16/12 
 11 Košťalková Julie               32.20  6.16/14   8.48/11  10.49/12  14.07/10  20.19/10  25.23/11  29.23/11  29.52/11  31.02/11  32.07/11  32.20/11 
    KOB Choceň                            6.16/14   2.32/9    2.01/15   3.18/2    6.12/14   5.04/8    4.00/14   0.29/8    1.10/13   1.05/9    0.13/1* 
 12 Tryznová Lucie                 34.10  4.58/11   7.26/10   8.51/10  15.07/11  21.14/13  27.14/12  30.06/12  31.02/12  31.46/12  33.54/12  34.10/12 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.58/11   2.28/8    1.25/7    6.16/15   6.07/13   6.00/10   2.52/10   0.56/12   0.44/8    2.08/14   0.16/12 
 13 Hájková Eliška                 37.18  5.48/12   9.52/13  11.35/13  17.04/15  21.59/14  31.02/13  33.54/13  35.14/13  36.05/13  37.05/13  37.18/13 
    OB SK Zvole                           5.48/12   4.04/14   1.43/12   5.29/13   4.55/12   9.03/13   2.52/10   1.20/13   0.51/11   1.00/6    0.13/1* 
 14 Schmidtová Tereza              41.12  3.25/8    6.05/8    7.30/8   11.47/7   16.15/8   34.44/14  37.51/14  39.11/14  40.03/14  40.59/14  41.12/14 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        3.25/8    2.40/10   1.25/7    4.17/7    4.28/11  18.29/15   3.07/12   1.20/13   0.52/12   0.56/2    0.13/1* 
 15 Melicharová Anna               45.53  6.14/13   8.56/12  10.39/11  16.14/12  24.47/15  39.05/15  41.56/15  43.29/15  44.17/15  45.38/15  45.53/15 
    KOB Dobruška                          6.14/13   2.42/11   1.43/12   5.35/14   8.33/15  14.18/14   2.51/9    1.33/15   0.48/10   1.21/13   0.15/9  
    Kubečková Veronika         DISK      22.28/    17.58/    27.40/    31.56/    36.26/    54.51/    57.59/    59.23/    60.10/    61.08/    61.25/   
    OK 99 Hradec Králové                 22.28/         /     9.42/     4.16/     4.30/    18.25/     3.08/     1.24/     0.47/     0.58/     0.17/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         1.6km   90m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-32      3-42      4-36      5-49      6-50      7-104     8-69      9-88     10-56     11-79     12-78     13-76     14-100   
  1 Hančová Petra                  29.07  2.32/4    4.34/1*   5.47/1*   7.02/1*  12.22/1*  14.13/2   17.17/1*  21.59/1*  23.03/1*  24.17/1*  26.36/1*  27.47/1*  28.27/1*  28.51/1*  29.07/1* 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.32/4    2.02/1*   1.13/1*   1.15/1*   5.20/6    1.51/3    3.04/1*   4.42/2    1.04/1*   1.14/3    2.19/1*   1.11/4    0.40/2    0.24/1*   0.16/3  
  2 Čížková Markéta                30.48  1.35/1*   5.04/2    8.12/3   10.18/4   12.25/2   14.05/1*  17.28/2   22.12/2   24.01/2   25.36/2   28.00/2   29.18/2   29.58/2   30.30/2   30.48/2  
    OOB TJ Spartak Adamov                 1.35/1*   3.29/2    3.08/6    2.06/3    2.07/3    1.40/2    3.23/3    4.44/3    1.49/4    1.35/5    2.24/2    1.18/5    0.40/2    0.32/5    0.18/5  
  3 Petrasová Zuzana               32.36  2.43/6    7.00/6   10.05/6   12.12/6   14.10/5   15.45/3   19.07/3   24.00/3   25.55/4   27.32/4   30.02/3   31.11/3   31.55/3   32.22/3   32.36/3  
    OOB Vamberk                           2.43/6    4.17/5    3.05/5    2.07/4    1.58/2    1.35/1*   3.22/2    4.53/4    1.55/5    1.37/6    2.30/3    1.09/3    0.44/5    0.27/2    0.14/1* 
  4 Šmejcová Anna                  34.35  2.05/2    5.34/3    7.20/2    9.59/2   12.43/3   17.07/5   20.31/4   24.43/4   25.52/3   27.16/3   32.23/4   33.25/4   33.52/4   34.20/4   34.35/4  
    Sportcentrum Jičín                    2.05/2    3.29/2    1.46/3    2.39/5    2.44/4    4.24/5    3.24/4    4.12/1*   1.09/2    1.24/4    5.07/6    1.02/1*   0.27/1*   0.28/4    0.15/2  
  5 Hanáková Magda                 37.38  2.36/5    6.54/5    8.35/5   11.22/5   13.01/4   17.26/6   24.41/6   29.46/5   31.13/5   32.20/5   35.05/5   36.10/5   36.53/5   37.20/5   37.38/5  
    Kometa Kralovice                      2.36/5    4.18/6    1.41/2    2.47/6    1.39/1*   4.25/6    7.15/6    5.05/5    1.27/3    1.07/1*   2.45/4    1.05/2    0.43/4    0.27/2    0.18/5  
  6 Slavíčková Klárka              43.04  2.12/3    6.23/4    8.14/4   10.14/3   14.39/6   17.04/4   23.49/5   32.07/6   34.56/6   36.03/6   39.21/6   41.13/6   42.06/6   42.48/6   43.04/6  
    SK Haná orienteering                  2.12/3    4.11/4    1.51/4    2.00/2    4.25/5    2.25/4    6.45/5    8.18/6    2.49/6    1.07/1*   3.18/5    1.52/6    0.53/6    0.42/6    0.16/3  
    Lavičková Michaela         DISK       5.23/     9.17/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kometa Kralovice                      5.23/     3.54/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         2.0km   85m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-40      3-36      4-37      5-38      6-44      7-49      8-51      9-56     10-74     11-71     12-72     13-73     14-78     15-100   
  1 Kulhavá Šárka                  24.06  0.56/1*   3.59/1*   5.03/1*   6.20/1*   6.59/1*   9.31/2   10.09/1*  12.49/1*  17.32/1*  19.06/1*  20.35/1*  21.34/1*  21.48/1*  23.31/1*  23.53/1*  24.06/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.56/1*   3.03/2    1.04/1*   1.17/1*   0.39/2    2.32/7    0.38/2    2.40/1*   4.43/1*   1.34/2    1.29/1*   0.59/1*   0.14/1*   1.43/1*   0.22/1*   0.13/2  
  2 Nováková Kateřina              27.39  1.08/2    4.05/2    5.15/2    7.05/2    7.41/2    9.16/1*  11.25/2   14.41/2   20.39/2   22.02/2   23.43/2   24.47/2   25.01/2   27.02/2   27.27/2   27.39/2  
    SK OK 24 Praha                        1.08/2    2.57/1*   1.10/3    1.50/4    0.36/1*   1.35/4    2.09/7    3.16/3    5.58/2    1.23/1*   1.41/3    1.04/3    0.14/1*   2.01/3    0.25/2    0.12/1* 
  3 Jeřábková Zuzana               32.01  1.32/5    5.23/5    6.59/4    8.32/3   10.10/3   11.39/3   12.34/3   16.57/4   23.50/4   25.37/4   27.26/4   28.26/3   28.42/3   31.13/3   31.45/3   32.01/3  
    SK UP Olomouc                         1.32/5    3.51/6    1.36/4    1.33/3    1.38/5    1.29/2    0.55/5    4.23/4    6.53/4    1.47/4    1.49/5    1.00/2    0.16/3    2.31/5    0.32/6    0.16/6  
  4 Jančová Jana                   32.07  1.26/4    4.50/3    5.59/3    9.27/5   10.46/4   12.12/4   12.48/4   15.59/3   22.57/3   24.45/3   26.48/3   28.54/4   29.10/4   31.25/4   31.53/4   32.07/4  
    SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.        1.26/4    3.24/3    1.09/2    3.28/7    1.19/4    1.26/1*   0.36/1*   3.11/2    6.58/5    1.48/5    2.03/6    2.06/7    0.16/3    2.15/4    0.28/4    0.14/3  
  5 Tesařová Marcela               34.01  1.57/6    5.39/6    7.20/5    9.19/4   12.05/6   13.34/6   14.25/6   19.00/5   25.41/5   27.39/5   29.18/5   30.27/5   30.44/5   33.17/5   33.47/5   34.01/5  
    VSK VŠB TU Ostrava                    1.57/6    3.42/4    1.41/5    1.59/5    2.46/7    1.29/2    0.51/4    4.35/5    6.41/3    1.58/7    1.39/2    1.09/4    0.17/5    2.33/6    0.30/5    0.14/3  
  6 Neumannová Anna                38.15  1.16/3    5.05/4    7.26/6    9.56/6   11.47/5   13.24/5   14.19/5   19.01/6   26.42/6   28.36/6   32.22/6   34.09/6   34.31/6   37.06/6   37.59/6   38.15/6  
    SK SKI-OB Šternberk                   1.16/3    3.49/5    2.21/7    2.30/6    1.51/6    1.37/5    0.55/5    4.42/6    7.41/7    1.54/6    3.46/7    1.47/6    0.22/6    2.35/7    0.53/7    0.16/6  
  7 Netíková Martina               39.38  5.21/7   12.48/7   14.42/7   16.07/7   16.47/7   18.24/7   19.08/7   24.19/7   31.32/7   33.11/7   34.52/7   36.26/7   36.59/7   38.57/7   39.23/7   39.38/7  
    KOB Dobruška                          5.21/7    7.27/7    1.54/6    1.25/2    0.40/3    1.37/5    0.44/3    5.11/7    7.13/6    1.39/3    1.41/3    1.34/5    0.33/7    1.58/2    0.26/3    0.15/5  
    Krpatová Klára             DISK       1.13/     5.33/     6.53/     7.50/     8.42/    10.20/    10.53/    14.09/         /    21.23/    22.58/    23.41/    23.57/    25.50/    26.14/    26.26/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.13/     4.20/     1.20/     0.57/     0.52/     1.38/     0.33/     3.16/         /         /     1.35/     0.43/     0.16/     1.53/     0.24/     0.12/   
    Chmelíková Zuzana          DISK       2.24/    26.03/    28.13/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    VSK Mendelu Brno                      2.24/    23.39/     2.10/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         2.0km   85m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-40      3-36      4-37      5-38      6-44      7-49      8-51      9-56     10-74     11-71     12-72     13-73     14-78     15-100   
  1 Gorčicová Eliška               24.07  1.01/1*   4.01/1*   5.14/1*   6.14/1*   6.51/1*   8.00/1*   8.35/1*  11.26/1*  17.14/1*  18.35/1*  20.12/1*  20.50/1*  21.09/1*  23.18/1*  23.47/1*  24.07/1* 
    OK Chrastava                          1.01/1*   3.00/2    1.13/4    1.00/1*   0.37/2    1.09/1*   0.35/1*   2.51/2    5.48/4    1.21/1*   1.37/2    0.38/5    0.19/5    2.09/4    0.29/5    0.20/6  
  2 Procházková Monika             25.27  1.12/3    4.16/2    5.20/2    6.31/2    8.32/2    9.54/2   10.41/2   13.59/2   19.10/3   20.32/2   22.04/2   22.34/2   22.53/2   24.46/2   25.13/2   25.27/2  
    KOB Baník Sokolov                     1.12/3    3.04/3    1.04/2    1.11/2    2.01/7    1.22/3    0.47/3    3.18/3    5.11/2    1.22/4    1.32/1*   0.30/1*   0.19/5    1.53/2    0.27/4    0.14/1* 
  3 Burdová Adéla                  26.16  2.41/5    5.34/4    6.35/4    7.57/3    8.40/3    9.59/3   11.09/3   13.59/2   18.49/2   20.32/2   22.27/3   22.57/3   23.15/3   25.38/3   26.02/3   26.16/3  
    KOB Děčín                             2.41/5    2.53/1*   1.01/1*   1.22/3    0.43/4    1.19/2    1.10/5    2.50/1*   4.50/1*   1.43/5    1.55/5    0.30/1*   0.18/3    2.23/6    0.24/1*   0.14/1* 
  4 Doškářová Tereza               27.44  1.06/2    4.31/3    5.42/3    9.50/5   10.22/5   11.58/5   12.44/5   16.02/5   21.19/4   22.40/4   24.20/4   24.51/4   25.08/4   26.59/4   27.28/4   27.44/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.06/2    3.25/5    1.11/3    4.08/7    0.32/1*   1.36/6    0.46/2    3.18/3    5.17/3    1.21/1*   1.40/3    0.31/3    0.17/1*   1.51/1*   0.29/5    0.16/4  
  5 Posseltová Tereza              29.18  1.51/4    5.58/5    7.11/5    8.37/4    9.25/4   10.56/4   11.44/4   15.16/4   22.08/5   23.29/5   25.23/5   26.03/5   26.20/5   28.36/5   29.02/5   29.18/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.51/4    4.07/6    1.13/4    1.26/4    0.48/5    1.31/4    0.48/4    3.32/5    6.52/6    1.21/1*   1.54/4    0.40/6    0.17/1*   2.16/5    0.26/3    0.16/4  
  6 Kičinová Erika                 31.49  3.36/6    7.00/6    8.20/6   10.23/6   11.02/6   12.35/6   14.19/6   17.51/6   24.02/6   26.07/6   28.12/6   28.43/6   29.01/6   31.09/6   31.34/6   31.49/6  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.36/6    3.24/4    1.20/6    2.03/5    0.39/3    1.33/5    1.44/6    3.32/5    6.11/5    2.05/6    2.05/6    0.31/3    0.18/3    2.08/3    0.25/2    0.15/3  
  7 Nováková Anežka                63.50 16.20/7   21.25/7   29.17/7   32.15/7   33.43/7   35.34/7   38.27/7   43.44/7   52.45/7   55.16/7   58.08/7   59.07/7   59.36/7   62.48/7   63.28/7   63.50/7  
    OOB TJ Baník Ostrava                 16.20/7    5.05/7    7.52/7    2.58/6    1.28/6    1.51/7    2.53/7    5.17/7    9.01/7    2.31/7    2.52/7    0.59/7    0.29/7    3.12/7    0.40/7    0.22/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21A        2.1km   85m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-35      3-53      4-37      5-42      6-40      7-43      8-91      9-79     10-71     11-73     12-80     13-74     14-76     15-100   
  1 Juračková Jana                 22.57  1.54/9    2.39/6    4.02/3    5.32/4    6.14/2    7.01/1*   9.25/2   15.21/1*  17.01/1*  18.16/1*  19.31/1*  20.49/1*  21.13/1*  22.16/1*  22.43/1*  22.57/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.54/9    0.45/11   1.23/2    1.30/18   0.42/1*   0.47/1*   2.24/3    5.56/1*   1.40/2    1.15/11   1.15/41   1.18/1*   0.24/1*   1.03/1*   0.27/14   0.14/6  
  2 Hrobařová Lenka                23.49  1.59/12   2.47/9    4.18/6    5.30/3    6.20/3    7.13/3    9.18/1*  16.17/2   18.12/2   19.23/2   20.02/2   21.20/2   21.48/2   23.08/2   23.35/2   23.49/2  
    Magnus Orienteering                   1.59/12   0.48/18   1.31/11   1.12/11   0.50/9    0.53/5    2.05/1*   6.59/8    1.55/15   1.11/4    0.39/15   1.18/1*   0.28/10   1.20/17   0.27/14   0.14/6  
  3 Malá Věra                      24.11  1.38/2    2.19/2    3.47/2    5.17/1*   6.09/1*   7.01/1*   9.31/3   16.55/3   18.36/3   19.52/3   20.27/3   21.54/3   22.26/3   23.35/3   23.57/3   24.11/3  
    OK Jilemnice                          1.38/2    0.41/4    1.28/7    1.30/18   0.52/14   0.52/4    2.30/6    7.24/17   1.41/3    1.16/12   0.35/7    1.27/11   0.32/24   1.09/6    0.22/2    0.14/6  
  4 Peterová Alena                 25.33  2.33/26   3.11/24   4.37/12   7.29/26   8.26/26   9.30/27  12.15/18  18.49/11  20.22/8   21.27/7   22.03/7   23.28/7   23.53/5   24.57/5   25.21/5   25.33/4  
    KOB Dobruška                          2.33/26   0.38/2    1.26/5    2.52/43   0.57/27   1.04/23   2.45/10   6.34/3    1.33/1*   1.05/1*   0.36/11   1.25/9    0.25/3    1.04/3    0.24/3    0.12/2  
  4 Labašová Katarína              25.33  2.05/18   2.53/13   4.31/10   6.15/14   7.07/12   8.04/11  10.16/5   17.22/5   19.28/5   21.23/6   21.53/6   23.24/5   23.51/4   24.54/4   25.20/4   25.33/4  
    Magnus Orienteering                   2.05/18   0.48/18   1.38/17   1.44/27   0.52/14   0.57/10   2.12/2    7.06/12   2.06/25   1.55/43   0.30/1*   1.31/19   0.27/8    1.03/1*   0.26/7    0.13/3  
  6 Smolková Kateřina              25.46  1.42/3    2.34/4    4.57/21   5.58/10   6.45/9    7.47/8   10.44/7   17.13/4   18.56/4   20.07/4   20.46/4   22.17/4   24.04/7   25.11/6   25.35/6   25.46/6  
    SK Praga                              1.42/3    0.52/22   2.23/41   1.01/4    0.47/4    1.02/21   2.57/18   6.29/2    1.43/5    1.11/4    0.39/15   1.31/19   1.47/45   1.07/4    0.24/3    0.11/1* 
  7 Kuchařová Markéta              26.07  2.01/13   2.55/14   4.29/9    5.56/9    6.42/8    7.39/5   10.07/4   17.28/6   19.41/6   21.09/5   21.49/5   23.26/6   23.57/6   25.18/7   25.50/7   26.07/7  
    KOB TRETRA Praha                      2.01/13   0.54/24   1.34/14   1.27/16   0.46/3    0.57/10   2.28/5    7.21/14   2.13/34   1.28/25   0.40/19   1.37/28   0.31/20   1.21/19   0.32/33   0.17/34 
  8 Šediváková Helena              26.28  3.06/30   4.02/29   5.42/25   7.01/22   7.49/21   8.56/22  12.23/19  19.03/14  20.47/11  22.01/11  22.34/10  24.01/10  24.31/10  25.48/9   26.14/8   26.28/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.06/30   0.56/29   1.40/19   1.19/12   0.48/5    1.07/28   3.27/24   6.40/4    1.44/6    1.14/9    0.33/3    1.27/11   0.30/14   1.17/15   0.26/7    0.14/6  
  9 Pachnerová Dominika            26.30  2.10/21   3.00/17   4.50/17   5.53/8    6.52/10   7.53/10  10.59/9   18.34/10  20.43/10  22.00/10  22.38/11  24.09/11  24.37/11  25.47/8   26.14/8   26.30/9  
    OK Chrastava                          2.10/21   0.50/20   1.50/30   1.03/6    0.59/29   1.01/19   3.06/22   7.35/19   2.09/30   1.17/15   0.38/14   1.31/19   0.28/10   1.10/7    0.27/14   0.16/31 
 10 Mrštíková Květa                26.31  2.08/19   2.50/10   4.17/4    6.04/11   6.56/11   8.08/12  10.58/8   18.00/8   20.30/9   21.35/9   22.10/8   23.39/8   24.05/8   25.49/10  26.16/10  26.31/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.08/19   0.42/6    1.27/6    1.47/28   0.52/14   1.12/34   2.50/13   7.02/10   2.30/38   1.05/1*   0.35/7    1.29/15   0.26/5    1.44/31   0.27/14   0.15/16 
 11 Kožinová Jana                  26.37  1.53/7    2.50/10   4.37/12   5.37/5    6.30/5    7.28/4   10.17/6   17.57/7   20.03/7   21.31/8   22.13/9   23.44/9   24.16/9   25.54/11  26.22/11  26.37/11 
    SK Praga                              1.53/7    0.57/33   1.47/26   1.00/3    0.53/20   0.58/16   2.49/12   7.40/21   2.06/25   1.28/25   0.42/23   1.31/19   0.32/24   1.38/28   0.28/23   0.15/16 
 12 Ticháčková Magdalena           26.49  3.29/32   4.26/33   5.55/29   7.31/27   8.20/25   9.17/25  12.12/16  18.59/12  20.56/12  22.16/13  22.55/14  24.17/12  24.48/12  26.08/12  26.35/12  26.49/12 
    Sportcentrum Jičín                    3.29/32   0.57/33   1.29/8    1.36/23   0.49/7    0.57/10   2.55/16   6.47/6    1.57/20   1.20/20   0.39/15   1.22/6    0.31/20   1.20/17   0.27/14   0.14/6  
 13 Hojná Silvie                   26.59  2.18/22   3.01/19   4.38/14   6.52/21   7.51/22   8.46/21  11.19/12  19.02/13  20.57/13  22.14/12  22.51/12  24.34/13  25.04/13  26.20/14  26.44/13  26.59/13 
    OK Sparta Praha                       2.18/22   0.43/9    1.37/16   2.14/32   0.59/29   0.55/7    2.33/7    7.43/23   1.55/15   1.17/15   0.37/13   1.43/29   0.30/14   1.16/14   0.24/3    0.15/16 
 14 Zurynková Jana                 27.01  2.08/19   3.03/21   4.57/21   6.29/16   7.26/16   8.29/15  11.27/13  19.10/15  21.04/15  22.25/15  23.06/15  24.34/13  25.04/13  26.18/13  26.45/14  27.01/14 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.08/19   0.55/28   1.54/33   1.32/21   0.57/27   1.03/22   2.58/19   7.43/23   1.54/12   1.21/21   0.41/20   1.28/13   0.30/14   1.14/10   0.27/14   0.16/31 
 15 Mezníková Lenka                27.35  1.36/1*   2.18/1*   3.42/1*   7.36/29   8.43/29   9.42/29  13.17/25  20.02/21  21.54/18  23.13/17  23.56/18  25.19/16  25.43/15  26.55/15  27.21/15  27.35/15 
    Sportcentrum Jičín                    1.36/1*   0.42/6    1.24/3    3.54/45   1.07/37   0.59/17   3.35/29   6.45/5    1.52/10   1.19/18   0.43/27   1.23/7    0.24/1*   1.12/9    0.26/7    0.14/6  
 16 Daňková Veronika               27.49  4.11/34   5.02/34   6.50/34   8.32/31   9.23/31  10.13/31  12.40/23  19.53/18  21.35/17  23.25/20  23.57/19  25.15/15  25.45/16  27.08/16  27.36/16  27.49/16 
    KOB Start Blansko                     4.11/34   0.51/21   1.48/29   1.42/26   0.51/11   0.50/3    2.27/4    7.13/13   1.42/4    1.50/42   0.32/2    1.18/1*   0.30/14   1.23/23   0.28/23   0.13/3  
 17 Hůlková Marie                  28.04  2.19/24   3.26/26   5.29/24   6.30/17   7.24/15   8.21/13  11.02/10  18.23/9   22.02/20  23.16/18  23.57/19  25.32/19  26.02/19  27.23/17  27.49/17  28.04/17 
    TJ Start Náchod                       2.19/24   1.07/41   2.03/36   1.01/4    0.54/22   0.57/10   2.41/9    7.21/14   3.39/45   1.14/9    0.41/20   1.35/25   0.30/14   1.21/19   0.26/7    0.15/16 
 18 Procházková Zuzana             28.12  4.57/39   5.44/38   7.08/36   8.06/30   8.49/30   9.42/29  12.37/22  20.00/20  22.01/19  23.38/21  24.14/21  25.43/21  26.13/21  27.34/18  27.58/18  28.12/18 
    Sportcentrum Jičín                    4.57/39   0.47/14   1.24/3    0.58/2    0.43/2    0.53/5    2.55/16   7.23/16   2.01/22   1.37/38   0.36/11   1.29/15   0.30/14   1.21/19   0.24/3    0.14/6  
 19 Matějů Kateřina                28.15  3.33/33   4.13/31   5.43/26   6.46/20   7.42/20   8.37/17  14.14/29  21.11/26  22.55/25  24.02/25  24.36/22  26.00/22  26.25/22  27.39/19  28.00/19  28.15/19 
    Slavia Liberec orienteering           3.33/33   0.40/3    1.30/10   1.03/6    0.56/25   0.55/7    5.37/37   6.57/7    1.44/6    1.07/3    0.34/4    1.24/8    0.25/3    1.14/10   0.21/1*   0.15/16 
 20 Zamazalová Kateřina            28.49  1.53/7    3.02/20   4.38/14   7.03/23   7.52/23   9.00/23  12.31/20  19.56/19  22.03/21  23.19/19  23.54/17  25.29/18  26.00/18  28.08/20  28.34/20  28.49/20 
    KOB TRETRA Praha                      1.53/7    1.09/43   1.36/15   2.25/35   0.49/7    1.08/31   3.31/26   7.25/18   2.07/27   1.16/12   0.35/7    1.35/25   0.31/20   2.08/39   0.26/7    0.15/16 
 21 Valachová Martina              29.00  1.45/4    2.31/3    4.18/6    5.23/2    6.25/4    7.39/5   11.12/11  19.18/16  21.02/14  22.18/14  22.53/13  25.33/20  26.02/19  28.10/21  28.40/21  29.00/21 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.45/4    0.46/12   1.47/26   1.05/8    1.02/35   1.14/37   3.33/28   8.06/30   1.44/6    1.16/12   0.35/7    2.40/45   0.29/12   2.08/39   0.30/30   0.20/43 
 22 Kynčlová Martina               29.05  1.57/10   2.44/8    4.25/8    6.04/11   7.27/17   8.40/19  11.34/14  20.20/22  22.27/23  23.58/23  24.41/23  26.40/25  27.06/25  28.23/23  28.51/23  29.05/22 
    OK Jilemnice                          1.57/10   0.47/14   1.41/20   1.39/24   1.23/42   1.13/35   2.54/15   8.46/36   2.07/27   1.31/32   0.43/27   1.59/40   0.26/5    1.17/15   0.28/23   0.14/6  
 23 Peterová Věra                  29.07  1.52/5    2.35/5    5.17/23   6.45/19   7.37/19   8.41/20  11.41/15  20.48/24  22.43/24  23.56/22  24.50/25  26.18/23  26.47/23  28.16/22  28.50/22  29.07/23 
    KOB Dobruška                          1.52/5    0.43/9    2.42/43   1.28/17   0.52/14   1.04/23   3.00/20   9.07/38   1.55/15   1.13/6    0.54/38   1.28/13   0.29/12   1.29/26   0.34/38   0.17/34 
 24 Smutná Pavla                   29.08  5.56/41   6.43/41   8.04/39   9.23/38  10.11/37  11.08/35  13.48/27  21.40/28  23.33/28  24.46/27  25.20/26  26.50/26  27.16/26  28.26/24  28.53/24  29.08/24 
    OOB Vamberk                           5.56/41   0.47/14   1.21/1*   1.19/12   0.48/5    0.57/10   2.40/8    7.52/26   1.53/11   1.13/6    0.34/4    1.30/18   0.26/5    1.10/7    0.27/14   0.15/16 
 25 Klíchová Jana                  29.13  3.24/31   4.18/32   5.51/28   7.11/24   8.03/24   9.08/24  12.31/20  19.35/17  21.29/16  22.50/16  23.34/16  25.22/17  25.49/17  28.29/25  28.58/25  29.13/25 
    SK Severka Šumperk                    3.24/31   0.54/24   1.33/13   1.20/14   0.52/14   1.05/26   3.23/23   7.04/11   1.54/12   1.21/21   0.44/29   1.48/34   0.27/8    2.40/44   0.29/27   0.15/16 
 26 Bozděchová Lenka               29.16  2.18/22   3.05/22   4.51/20   6.24/15   7.17/14   8.28/14  12.13/17  20.25/23  22.26/22  23.58/23  24.43/24  26.26/24  26.58/24  28.32/26  29.01/26  29.16/26 
    SK Praga                              2.18/22   0.47/14   1.46/25   1.33/22   0.53/20   1.11/33   3.45/30   8.12/31   2.01/22   1.32/33   0.45/31   1.43/29   0.32/24   1.34/27   0.29/27   0.15/16 
 27 Bolechová Anežka               30.04  2.02/15   2.58/15   4.50/17   6.14/13   7.13/13   8.38/18  13.20/26  21.06/25  23.13/26  24.43/26  25.29/27  27.15/27  27.50/27  29.16/27  29.47/27  30.04/27 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.02/15   0.56/29   1.52/31   1.24/15   0.59/29   1.25/41   4.42/35   7.46/25   2.07/27   1.30/28   0.46/34   1.46/33   0.35/32   1.26/25   0.31/32   0.17/34 
 28 Choutková Magdalena            30.18  2.01/13   3.00/17   4.47/16   7.34/28   8.34/28   9.35/28  14.08/28  22.03/29  23.57/29  25.14/29  25.56/29  27.39/29  28.16/29  29.38/28  30.05/28  30.18/28 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  2.01/13   0.59/35   1.47/26   2.47/41   1.00/32   1.01/19   4.33/33   7.55/27   1.54/12   1.17/15   0.42/23   1.43/29   0.37/35   1.22/22   0.27/14   0.13/3  
 29 Bolinová Hana                  30.28  2.52/28   3.45/27   5.47/27   7.17/25   8.26/26   9.23/26  12.54/24  21.19/27  23.19/27  24.51/28  25.30/28  27.18/28  27.51/28  29.47/29  30.13/29  30.28/29 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.52/28   0.53/23   2.02/35   1.30/18   1.09/38   0.57/10   3.31/26   8.25/33   2.00/21   1.32/33   0.39/15   1.48/34   0.33/28   1.56/36   0.26/7    0.15/16 
 30 Kutlvašrová Vlaďka             30.38  2.03/17   3.07/23   4.50/17   5.43/7    6.33/6    7.50/9   15.38/36  22.39/30  24.28/30  25.51/30  26.33/30  28.06/30  28.41/30  29.55/30  30.23/30  30.38/30 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.03/17   1.04/38   1.43/23   0.53/1*   0.50/9    1.17/38   7.48/44   7.01/9    1.49/9    1.23/24   0.42/23   1.33/23   0.35/32   1.14/10   0.28/23   0.15/16 
 31 Beržinská Soňa                 31.06  1.57/10   2.39/6    4.17/4    6.40/18   7.31/18   8.31/16  15.31/34  23.08/32  25.03/31  26.32/31  27.13/31  28.42/31  29.17/31  30.25/31  30.51/31  31.06/31 
    KOB Start Blansko                     1.57/10   0.42/6    1.38/17   2.23/34   0.51/11   1.00/18   7.00/41   7.37/20   1.55/15   1.29/27   0.41/20   1.29/15   0.35/32   1.08/5    0.26/7    0.15/16 
 32 Sůvová Barbora                 32.09  4.47/38   5.41/37   7.10/37   9.39/39  12.13/40  13.17/40  16.02/37  23.44/33  25.57/33  27.10/33  27.44/33  29.05/32  29.39/32  31.27/32  31.54/32  32.09/32 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.47/38   0.54/24   1.29/8    2.29/37   2.34/44   1.04/23   2.45/10   7.42/22   2.13/34   1.13/6    0.34/4    1.21/4    0.34/30   1.48/33   0.27/14   0.15/16 
 33 Ulahelová Jana                 32.30  1.52/5    2.52/12   4.34/11   5.42/6    6.38/7    7.43/7   14.24/30  22.59/31  25.08/32  26.38/32  27.22/32  29.17/33  30.05/33  31.43/33  32.15/33  32.30/33 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             1.52/5    1.00/36   1.42/22   1.08/9    0.56/25   1.05/26   6.41/39   8.35/34   2.09/30   1.30/28   0.44/29   1.55/38   0.48/43   1.38/28   0.32/33   0.15/16 
 34 Havlíčková Markéta             33.22  4.22/35   5.16/36   7.01/35   8.58/37   9.52/34  11.11/36  14.57/33  24.26/36  26.38/35  28.12/36  28.54/36  30.39/35  31.20/35  32.35/34  33.07/34  33.22/34 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    4.22/35   0.54/24   1.45/24   1.57/29   0.54/22   1.19/40   3.46/31   9.29/40   2.12/33   1.34/35   0.42/23   1.45/32   0.41/39   1.15/13   0.32/33   0.15/16 
 35 Nádvorníková Tereza            33.38  4.39/36   5.15/35   6.47/33   8.54/34  11.52/39  12.41/39  15.34/35  24.29/37  26.38/35  28.00/35  28.45/35  30.18/34  30.51/34  32.55/35  33.24/35  33.38/35 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.39/36   0.36/1*   1.32/12   2.07/30   2.58/45   0.49/2    2.53/14   8.55/37   2.09/30   1.22/23   0.45/31   1.33/23   0.33/28   2.04/37   0.29/27   0.14/6  
 36 Fólová Martina                 34.05  4.45/37   5.48/39   7.44/38   8.55/35  10.00/35  11.07/34  14.36/32  23.52/34  26.18/34  27.48/34  28.42/34  30.41/36  31.23/36  33.12/36  33.46/36  34.05/36 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.45/37   1.03/37   1.56/34   1.11/10   1.05/36   1.07/28   3.29/25   9.16/39   2.26/37   1.30/28   0.54/38   1.59/40   0.42/40   1.49/35   0.34/38   0.19/40 
 37 Višňová Michaela               34.34  2.50/27   3.56/28   6.07/30   8.57/36  10.09/36  11.22/37  14.24/30  24.08/35  27.13/37  28.48/37  29.38/37  31.28/37  32.14/37  33.39/37  34.13/37  34.34/37 
    VSK VŠB TU Ostrava                    2.50/27   1.06/39   2.11/38   2.50/42   1.12/39   1.13/35   3.02/21   9.44/42   3.05/42   1.35/36   0.50/36   1.50/37   0.46/42   1.25/24   0.34/38   0.21/45 
 38 Křížová Lenka                  36.21  6.20/43   7.01/42   8.42/40  10.21/40  11.12/38  12.07/38  19.06/41  27.04/39  29.00/39  30.19/38  31.16/38  32.37/38  33.09/38  35.31/38  36.04/38  36.21/38 
    OOB Třebíč                            6.20/43   0.41/4    1.41/20   1.39/24   0.51/11   0.55/7    6.59/40   7.58/29   1.56/19   1.19/18   0.57/40   1.21/4    0.32/24   2.22/43   0.33/37   0.17/34 
 39 Stachoňová Barbara             37.06  2.20/25   3.16/25   6.19/32   8.49/33   9.49/33  10.56/32  17.21/38  25.34/38  27.35/38  30.38/39  32.38/39  34.03/39  34.34/39  36.22/39  36.52/39  37.06/39 
    SK Žabovřesky Brno                    2.20/25   0.56/29   3.03/44   2.30/38   1.00/32   1.07/28   6.25/38   8.13/32   2.01/22   3.03/45   2.00/45   1.25/9    0.31/20   1.48/33   0.30/30   0.14/6  
 40 Piskáčková Zuzana              39.04  5.55/40   6.41/40   9.04/41  11.19/41  12.13/40  13.49/41  18.07/39  28.14/41  30.53/41  32.31/41  33.58/41  35.47/41  36.27/41  38.09/40  38.46/40  39.04/40 
    KOB TRETRA Praha                      5.55/40   0.46/12   2.23/41   2.15/33   0.54/22   1.36/44   4.18/32  10.07/43   2.39/39   1.38/39   1.27/43   1.49/36   0.40/38   1.42/30   0.37/43   0.18/38 
 41 Henychová Zuzana               39.33  2.02/15   2.58/15   9.14/42  11.55/42  12.56/42  14.04/42  22.17/44  30.13/42  32.28/42  33.58/42  34.43/42  36.18/42  36.52/42  38.39/42  39.14/41  39.33/41 
    Slavia Liberec orienteering           2.02/15   0.56/29   6.16/45   2.41/40   1.01/34   1.08/31   8.13/45   7.56/28   2.15/36   1.30/28   0.45/31   1.35/25   0.34/30   1.47/32   0.35/41   0.19/40 
 42 Adamová Eva                    40.08  2.57/29   4.03/30   6.11/31   8.48/32   9.40/32  11.06/33  18.42/40  27.25/40  30.41/40  32.24/40  33.40/40  35.35/40  36.24/40  38.28/41  39.49/42  40.08/42 
    VSK Mendelu Brno                      2.57/29   1.06/39   2.08/37   2.37/39   0.52/14   1.26/42   7.36/43   8.43/35   3.16/44   1.43/40   1.16/42   1.55/38   0.49/44   2.04/37   1.21/45   0.19/40 
 43 Letfusová Veronika             42.33  6.53/44   8.15/44  10.08/44  12.17/43  13.33/43  14.51/43  21.56/43  31.38/44  34.23/43  35.59/43  36.47/43  38.48/43  39.26/43  41.40/43  42.17/43  42.33/43 
    KOB TRETRA Praha                      6.53/44   1.22/44   1.53/32   2.09/31   1.16/40   1.18/39   7.05/42   9.42/41   2.45/40   1.36/37   0.48/35   2.01/42   0.38/36   2.14/42   0.37/43   0.16/31 
 44 Lennerová Hana                 43.18  6.02/42   7.10/43   9.22/43  12.44/44  14.50/44  16.46/44  21.21/42  31.31/43  34.35/44  36.31/44  37.22/44  39.41/44  40.20/44  42.28/44  43.00/44  43.18/44 
    OK Lokomotiva Pardubice               6.02/42   1.08/42   2.12/39   3.22/44   2.06/43   1.56/45   4.35/34  10.10/44   3.04/41   1.56/44   0.51/37   2.19/44   0.39/37   2.08/39   0.32/33   0.18/38 
 45 Csakvaryová Lenka              51.05 10.47/45  12.18/45  14.34/45  17.02/45  18.19/45  19.45/45  24.35/45  37.39/45  40.47/45  42.33/45  44.12/45  46.23/45  47.06/45  50.09/45  50.45/45  51.05/45 
    KOB Start Blansko                    10.47/45   1.31/45   2.16/40   2.28/36   1.17/41   1.26/42   4.50/36  13.04/45   3.08/43   1.46/41   1.39/44   2.11/43   0.43/41   3.03/45   0.36/42   0.20/43 
    Brozová Zuzana             DISK       3.28/     4.33/     6.26/     7.36/     8.38/         /    24.46/    33.18/    35.29/    36.57/    37.42/    39.29/    40.15/    41.55/    42.27/    42.43/   
    OK Chrastava                          3.28/     1.05/     1.53/     1.10/     1.02/         /         /     8.32/     2.11/     1.28/     0.45/     1.47/     0.46/     1.40/     0.32/     0.16/   
    Čepová Daniela             DISK       3.14/     3.52/     5.05/     7.00/     8.43/     9.32/         /         /         /         /         /         /         /         /    32.52/    33.13/   
    OK 99 Hradec Králové                  3.14/     0.38/     1.13/     1.55/     1.43/     0.49/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.21/   
    Vacková Jana               DISK      52.28/    53.53/    56.34/    58.35/    59.55/    61.23/    75.17/    87.04/         /         /         /         /         /         /    91.19/    92.14/   
    KOB Start Blansko                    52.28/     1.25/     2.41/     2.01/     1.20/     1.28/    13.54/    11.47/         /         /         /         /         /         /         /     0.55/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21B        1.8km   90m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-40      2-53      3-49      4-50      5-52      6-51      7-64      8-69      9-88     10-91     11-74     12-79     13-77     14-100   
  1 Teringlová Martina             20.26  2.31/2    3.23/2    4.59/1*   6.22/1*   9.35/1*  10.06/1*  13.19/1*  14.53/1*  15.58/1*  17.01/1*  18.26/1*  18.59/1*  19.51/1*  20.14/1*  20.26/1* 
    TJ OB České Budějovice                2.31/2    0.52/2    1.36/5    1.23/4    3.13/4    0.31/5    3.13/3    1.34/1*   1.05/6    1.03/5    1.25/1*   0.33/10   0.52/5    0.23/1*   0.12/2  
  2 Štěpánová Dita                 21.04  2.43/     3.23/     4.32/     5.55/     8.59/     9.39/    13.09/    15.24/    16.33/    17.32/    19.12/    19.41/    20.26/    20.51/    21.04/   
    KOB Dobruška                          2.43/     0.40/     1.09/     1.23/     3.04/     0.40/     3.30/     2.15/     1.09/     0.59/     1.40/     0.29/     0.45/     0.25/     0.13/   
  3 Cigošová Petra                 22.43  3.03/11   3.57/9    5.56/9    7.44/8   11.04/7   11.32/5   14.43/4   17.03/4   18.06/3   19.03/2   20.38/2   21.08/2   22.01/2   22.27/2   22.43/2  
    OK Sparta Praha                       3.03/11   0.54/5    1.59/15   1.48/13   3.20/11   0.28/1*   3.11/2    2.20/15   1.03/4    0.57/1*   1.35/8    0.30/4    0.53/6    0.26/6    0.16/12 
  4 Švíglerová Pavla               22.58  3.08/13   4.06/11   5.43/7    6.59/4   10.20/4   10.51/4   14.23/2   17.01/3   18.01/2   19.08/3   20.44/3   21.16/3   22.14/3   22.43/3   22.58/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.08/13   0.58/15   1.37/6    1.16/1*   3.21/12   0.31/5    3.32/7    2.38/21   1.00/3    1.07/10   1.36/10   0.32/6    0.58/13   0.29/14   0.15/6  
  5 Kopecká Anežka                 23.15  4.09/24   5.04/24   6.27/16   8.01/11  11.19/9   11.55/8   15.38/7   17.20/5   18.30/4   19.30/4   21.06/4   21.39/4   22.29/4   22.58/4   23.15/4  
    USK Praha                             4.09/24   0.55/7    1.23/3    1.34/8    3.18/8    0.36/18   3.43/14   1.42/3    1.10/8    1.00/3    1.36/10   0.33/10   0.50/3    0.29/14   0.17/15 
  6 Samková Renáta                 23.51  2.26/1*   3.22/1*   5.14/3    6.51/2   10.05/3   10.37/2   14.43/4   16.58/2   18.50/5   19.51/5   21.40/5   22.16/5   23.09/5   23.36/5   23.51/5  
    OK 99 Hradec Králové                  2.26/1*   0.56/12   1.52/12   1.37/11   3.14/5    0.32/8    4.06/24   2.15/11   1.52/36   1.01/4    1.49/17   0.36/19   0.53/6    0.27/9    0.15/6  
  7 Klimplová Zuzana               24.35  3.04/12   4.09/12   6.08/11   7.44/8   11.12/8   11.46/7   15.51/9   18.20/9   19.37/9   20.43/7   22.16/7   22.48/7   23.47/6   24.18/6   24.35/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.04/12   1.05/27   1.59/15   1.36/10   3.28/17   0.34/12   4.05/23   2.29/18   1.17/15   1.06/9    1.33/6    0.32/6    0.59/14   0.31/23   0.17/15 
  8 Setínková Eva                  25.10  2.44/6    3.40/6    5.00/2    7.24/6   10.38/6   12.01/9   15.39/8   18.18/8   19.31/7   20.48/8   22.34/8   23.14/8   24.26/8   24.53/7   25.10/7  
    Oddíl OB Kotlářka                     2.44/6    0.56/12   1.20/2    2.24/27   3.14/5    1.23/37   3.38/10   2.39/22   1.13/12   1.17/17   1.46/16   0.40/22   1.12/26   0.27/9    0.17/15 
  9 Dvořáčková Jana                25.12  2.45/7    3.40/6    5.55/8    9.06/17  12.39/15  13.12/15  16.49/13  18.53/12  20.04/12  21.08/11  23.05/9   23.35/9   24.25/7   24.55/8   25.12/8  
    OOB Třebíč                            2.45/7    0.55/7    2.15/23   3.11/34   3.33/19   0.33/10   3.37/9    2.04/8    1.11/9    1.04/7    1.57/22   0.30/4    0.50/3    0.30/19   0.17/15 
 10 Píšová Monika                  25.16  2.47/8    3.50/8    5.14/3    6.51/2   10.01/2   10.37/2   14.30/3   17.52/6   19.10/6   20.17/6   21.49/6   22.31/6   24.31/9   25.01/9   25.16/9  
    SK lyžování a OB Nová Paka            2.47/8    1.03/22   1.24/4    1.37/11   3.10/2    0.36/18   3.53/16   3.22/32   1.18/17   1.07/10   1.32/4    0.42/27   2.00/35   0.30/19   0.15/6  
 11 Urbánková Kateřina             25.20  2.38/4    3.33/4    5.27/5    7.39/7   11.20/10  12.02/10  16.23/11  18.31/10  20.03/11  21.23/12  23.15/13  23.43/11  24.36/10  25.02/10  25.20/10 
    SKOB Ostrov                           2.38/4    0.55/7    1.54/14   2.12/24   3.41/24   0.42/25   4.21/26   2.08/9    1.32/29   1.20/20   1.52/19   0.28/2    0.53/6    0.26/6    0.18/23 
 11 Slavíková Lucie                25.20  2.39/5    3.38/5    6.07/10   8.41/14  12.07/12  12.42/12  16.16/10  18.14/7   19.32/8   21.04/10  23.05/9   23.40/10  24.42/12  25.06/12  25.20/10 
    SK Praga                              2.39/5    0.59/16   2.29/26   2.34/30   3.26/15   0.35/16   3.34/8    1.58/7    1.18/17   1.32/27   2.01/24   0.35/17   1.02/19   0.24/2    0.14/3  
 11 Knoblochová Kamila             25.20  5.07/29   6.00/28   7.50/24   9.15/18  12.55/18  13.25/17  17.08/15  18.54/13  20.26/15  21.40/14  23.08/11  23.44/12  24.38/11  25.05/11  25.20/10 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               5.07/29   0.53/3    1.50/11   1.25/5    3.40/23   0.30/2    3.43/14   1.46/5    1.32/29   1.14/16   1.28/2    0.36/19   0.54/9    0.27/9    0.15/6  
 14 Záveská Anna                   25.24  2.32/3    3.25/3    5.33/6    7.04/5   10.22/5   11.37/6   15.15/6   18.56/14  19.50/10  20.57/9   23.11/12  23.44/12  24.46/13  25.13/13  25.24/13 
    TJ Loko Česká Třebová                 2.32/3    0.53/3    2.08/20   1.31/7    3.18/8    1.15/36   3.38/10   3.41/34   0.54/1*   1.07/10   2.14/29   0.33/10   1.02/19   0.27/9    0.11/1* 
 15 Zoubková Jana                  25.48  3.15/17   4.22/18   6.11/12   7.45/10  11.29/11  12.03/11  16.37/12  18.52/11  20.16/13  21.38/13  23.22/14  24.03/14  25.02/14  25.33/14  25.48/14 
    SK Zbraslav OOB                       3.15/17   1.07/30   1.49/8    1.34/8    3.44/26   0.34/12   4.34/32   2.15/11   1.24/23   1.22/22   1.44/14   0.41/24   0.59/14   0.31/23   0.15/6  
 16 Šmidrkalová Monika             25.58  3.02/10   4.14/14   7.35/22   9.28/20  12.50/17  13.40/19  16.53/14  19.34/16  20.48/16  21.57/15  23.36/15  24.11/15  25.17/15  25.43/15  25.58/15 
    SK lyžování a OB Nová Paka            3.02/10   1.12/32   3.21/30   1.53/16   3.22/14   0.50/31   3.13/3    2.41/24   1.14/13   1.09/13   1.39/12   0.35/17   1.06/23   0.26/6    0.15/6  
 17 Petrová Tereza                 26.57  4.21/26   5.17/26   7.22/21   9.28/20  12.49/16  13.19/16  17.17/17  20.25/19  21.39/18  22.42/16  24.33/16  25.06/16  26.16/16  26.41/16  26.57/16 
    VSK VŠB TU Ostrava                    4.21/26   0.56/12   2.05/19   2.06/22   3.21/12   0.30/2    3.58/18   3.08/30   1.14/13   1.03/5    1.51/18   0.33/10   1.10/25   0.25/4    0.16/12 
 18 Dušátková Lenka                27.09  6.30/35   7.25/33   8.42/27   9.59/24  13.16/23  14.05/24  17.46/20  20.14/18  22.27/21  23.39/20  25.13/18  25.45/17  26.31/17  26.55/17  27.09/17 
    OK 99 Hradec Králové                  6.30/35   0.55/7    1.17/1*   1.17/2    3.17/7    0.49/30   3.41/13   2.28/17   2.13/37   1.12/15   1.34/7    0.32/6    0.46/1*   0.24/2    0.14/3  
 19 Kettnerová Dana                27.38  4.08/23   4.59/22   7.16/20   9.18/19  12.56/19  13.30/18  17.27/18  20.07/17  21.19/17  22.49/17  24.54/17  25.49/18  26.53/18  27.22/18  27.38/18 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.08/23   0.51/1*   2.17/24   2.02/20   3.38/21   0.34/12   3.57/17   2.40/23   1.12/11   1.30/25   2.05/28   0.55/37   1.04/21   0.29/14   0.16/12 
 20 Špicarová Michaela             28.16  5.01/28   6.04/29   7.53/25   9.49/23  13.07/20  13.43/20  17.10/16  19.01/15  20.24/14  23.21/18  25.56/20  26.30/20  27.29/19  27.59/19  28.16/19 
    Sportcentrum Jičín                    5.01/28   1.03/22   1.49/8    1.56/18   3.18/8    0.36/18   3.27/6    1.51/6    1.23/21   2.57/37   2.35/32   0.34/15   0.59/14   0.30/19   0.17/15 
 21 Gavendová Hana                 28.56  7.15/36   8.32/35  10.33/33  12.53/33  16.38/31  17.09/30  20.28/28  22.55/28  23.50/26  25.08/25  26.36/23  27.10/23  28.07/21  28.38/21  28.56/20 
    OK Sparta Praha                       7.15/36   1.17/33   2.01/17   2.20/25   3.45/28   0.31/5    3.19/5    2.27/16   0.55/2    1.18/18   1.28/2    0.34/15   0.57/11   0.31/23   0.18/23 
 21 Fejková Marcela                28.56  3.45/21   4.52/21   6.41/18   8.32/12  12.19/13  12.57/13  17.58/21  21.11/22  22.28/22  24.09/23  26.04/21  26.50/21  27.58/20  28.37/20  28.56/20 
    Sportcentrum Jičín                    3.45/21   1.07/30   1.49/8    1.51/15   3.47/29   0.38/22   5.01/35   3.13/31   1.17/15   1.41/30   1.55/21   0.46/32   1.08/24   0.39/37   0.19/29 
 23 Tihonová Hana                  29.10  3.16/18   4.15/15   6.25/15   9.03/16  13.32/24  14.02/23  18.28/23  20.36/20  22.03/19  23.36/19  26.20/22  27.03/22  28.17/22  28.52/22  29.10/22 
    KOB TRETRA Praha                      3.16/18   0.59/16   2.10/22   2.38/32   4.29/35   0.30/2    4.26/28   2.08/9    1.27/25   1.33/28   2.44/33   0.43/29   1.14/29   0.35/32   0.18/23 
 24 Uvizlová Radka                 29.15  4.43/27   5.43/27   8.05/26  10.08/25  13.40/25  14.17/25  18.19/22  20.37/21  22.21/20  23.42/21  25.22/19  26.03/19  28.18/23  28.54/23  29.15/23 
    SK Studenec                           4.43/27   1.00/20   2.22/25   2.03/21   3.32/18   0.37/21   4.02/20   2.18/14   1.44/35   1.21/21   1.40/13   0.41/24   2.15/37   0.36/34   0.21/34 
 25 Suchá Eva                      29.21  3.31/20   4.25/19   6.18/13  11.53/28  15.19/28  16.01/27  19.40/25  22.26/25  23.47/25  25.14/26  26.59/24  27.35/24  28.35/24  29.03/24  29.21/24 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.31/20   0.54/5    1.53/13   5.35/37   3.26/15   0.42/25   3.39/12   2.46/28   1.21/20   1.27/24   1.45/15   0.36/19   1.00/17   0.28/13   0.18/23 
 26 Bochenková Martina             29.24  6.10/34   8.39/36  13.37/36  14.54/36  18.06/35  18.39/35  21.46/32  23.21/30  24.54/30  25.51/27  27.26/25  27.58/25  28.45/25  29.10/25  29.24/25 
    Oddíl OB Kotlářka                     6.10/34   2.29/37   4.58/32   1.17/2    3.12/3    0.33/10   3.07/1*   1.35/2    1.33/31   0.57/1*   1.35/8    0.32/6    0.47/2    0.25/4    0.14/3  
 27 Uhrová Zuzana                  30.52  3.14/16   4.19/17   6.23/14   8.33/13  12.30/14  13.11/14  17.34/19  22.45/27  24.22/28  26.06/29  28.10/27  28.57/27  30.01/26  30.34/26  30.52/26 
    USK Praha                             3.14/16   1.05/27   2.04/18   2.10/23   3.57/30   0.41/24   4.23/27   5.11/37   1.37/33   1.44/33   2.04/27   0.47/33   1.04/21   0.33/29   0.18/23 
 28 Nešporová Marie                31.13  2.59/9    3.58/10   9.03/28  11.35/26  15.18/27  16.31/28  20.35/29  23.18/29  24.37/29  26.02/28  28.46/30  29.28/30  30.25/29  30.56/28  31.13/27 
    OOB Třebíč                            2.59/9    0.59/16   5.05/33   2.32/29   3.43/25   1.13/35   4.04/22   2.43/25   1.19/19   1.25/23   2.44/33   0.42/27   0.57/11   0.31/23   0.17/15 
 29 Držková Markéta                31.16  3.12/14   4.18/16   6.27/16   9.01/15  13.12/22  13.50/21  18.47/24  21.24/23  22.55/24  24.34/24  27.58/26  28.42/26  30.24/27  30.55/27  31.16/28 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.12/14   1.06/29   2.09/21   2.34/30   4.11/31   0.38/22   4.57/34   2.37/20   1.31/28   1.39/29   3.24/35   0.44/30   1.42/34   0.31/23   0.21/34 
 30 Melounková Lucie               31.19  6.02/32   6.57/32   9.49/29  11.47/27  14.45/26  15.56/26  20.03/27  21.46/24  22.50/23  24.01/22  29.02/32  29.31/31  30.31/30  31.00/30  31.19/29 
    OK 99 Hradec Králové                  6.02/32   0.55/7    2.52/29   1.58/19   2.58/1*   1.11/34   4.07/25   1.43/4    1.04/5    1.11/14   5.01/36   0.29/3    1.00/17   0.29/14   0.19/29 
 31 Neradová Eva                   31.21  4.12/25   5.16/25   7.49/23  11.56/29  16.22/29  16.54/29  20.56/30  23.40/31  25.08/32  26.38/31  28.39/29  29.12/28  30.24/27  30.59/29  31.21/30 
    KOB Chemopetrol Litvínov              4.12/25   1.04/26   2.33/27   4.07/36   4.26/33   0.32/8    4.02/20   2.44/26   1.28/27   1.30/25   2.01/24   0.33/10   1.12/26   0.35/32   0.22/36 
 32 Ježková Dominika               31.29  3.59/22   5.02/23   6.47/19   9.36/22  13.10/21  13.54/22  19.53/26  22.37/26  24.20/27  26.10/30  28.30/28  29.17/29  30.39/31  31.12/31  31.29/31 
    SK Praga                              3.59/22   1.03/22   1.45/7    2.49/33   3.34/20   0.44/28   5.59/37   2.44/26   1.43/34   1.50/34   2.20/31   0.47/33   1.22/32   0.33/29   0.17/15 
 33 Neuhäuserová Ladislava         31.48  3.12/14   4.13/13  10.53/34  12.47/32  16.31/30  17.35/31  21.33/31  23.48/32  24.59/31  26.58/32  29.01/31  29.45/32  30.58/32  31.29/32  31.48/32 
    USK Praha                             3.12/14   1.01/21   6.40/36   1.54/17   3.44/26   1.04/33   3.58/18   2.15/11   1.11/9    1.59/36   2.03/26   0.44/30   1.13/28   0.31/23   0.19/29 
 34 Végsöová Markéta               33.47  3.28/19   4.31/20   9.50/30  13.17/34  17.46/34  18.21/33  22.49/34  25.39/33  27.02/33  28.20/33  30.14/33  30.54/33  32.59/33  33.29/33  33.47/33 
    KOB Dobruška                          3.28/19   1.03/22   5.19/34   3.27/35   4.29/35   0.35/16   4.28/29   2.50/29   1.23/21   1.18/18   1.54/20   0.40/22   2.05/36   0.30/19   0.18/23 
 35 Bohuslavová Jana               35.04  5.07/29   6.27/30  12.28/35  14.18/35  18.33/36  19.32/36  24.02/36  26.37/35  28.11/35  30.05/35  32.05/34  32.52/34  34.11/34  34.47/34  35.04/34 
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.07/29   1.20/34   6.01/35   1.50/14   4.15/32   0.59/32   4.30/31   2.35/19   1.34/32   1.54/35   2.00/23   0.47/33   1.19/30   0.36/34   0.17/15 
 36 Ježková Klára                  36.01  6.06/33   7.32/34  10.06/31  12.35/30  17.39/33  18.26/34  23.43/35  27.22/36  28.47/36  30.29/36  32.44/35  33.38/35  35.06/35  35.39/35  36.01/35 
    SK Meteor Kačerov Praha               6.06/33   1.26/35   2.34/28   2.29/28   5.04/37   0.47/29   5.17/36   3.39/33   1.25/24   1.42/32   2.15/30   0.54/36   1.28/33   0.33/29   0.22/36 
 37 Lošťáková Ivana                37.16  8.29/37   9.28/37  16.19/37  17.45/37  21.24/37  21.58/37  26.27/37  31.02/37  32.29/37  33.34/37  35.06/36  35.33/36  36.27/36  36.56/36  37.16/36 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             8.29/37   0.59/16   6.51/37   1.26/6    3.39/22   0.34/12   4.29/30   4.35/36   1.27/25   1.05/8    1.32/4    0.27/1*   0.54/9    0.29/14   0.20/32 
 38 Blahutová Hana                 39.12  5.16/31   6.47/31  10.15/32  12.37/31  17.04/32  17.46/32  22.37/33  26.24/34  27.30/34  29.11/34  36.14/37  36.55/37  38.16/37  38.52/37  39.12/37 
    VŠSK MFF UK Praha                     5.16/31   1.31/36   3.28/31   2.22/26   4.27/34   0.42/25   4.51/33   3.47/35   1.06/7    1.41/30   7.03/37   0.41/24   1.21/31   0.36/34   0.20/32 
    Chloupková Jana            DISK       3.18/     5.10/    10.29/    12.07/    16.40/    17.24/    21.27/    28.39/    29.54/    34.12/    38.01/    38.40/    40.36/         /    41.34/   
    OOB Slavia Praha                      3.18/     1.52/     5.19/     1.38/     4.33/     0.44/     4.03/     7.12/     1.15/     4.18/     3.49/     0.39/     1.56/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        1.8km   70m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-42      3-53      4-44      5-87      6-64      7-61      8-81      9-67     10-93     11-75     12-78     13-100   
  1 Matušová Petra                 21.48  1.50/1*   3.16/1*   4.17/1*   5.30/1*  10.49/1*  11.19/1*  15.24/1*  16.36/1*  17.09/1*  18.51/1*  20.06/1*  20.58/1*  21.31/1*  21.48/1* 
    Sportcentrum Jičín                    1.50/1*   1.26/1*   1.01/1*   1.13/2    5.19/2    0.30/1*   4.05/1*   1.12/7    0.33/1*   1.42/6    1.15/1*   0.52/1*   0.33/3    0.17/6  
  2 Havlínová Zuzana               24.35  2.12/2    3.49/2    5.18/2    6.36/2   13.11/3   13.53/3   18.24/3   19.19/3   19.55/3   21.21/3   22.48/2   23.42/2   24.15/2   24.35/2  
    OK Sparta Praha                       2.12/2    1.37/2    1.29/4    1.18/3    6.35/4    0.42/4    4.31/2    0.55/1*   0.36/3    1.26/1*   1.27/2    0.54/2    0.33/3    0.20/9  
  3 Horálková Iva                  24.54  2.12/2    4.03/3    5.26/3    7.00/3   12.32/2   13.19/2   17.54/2   19.05/2   19.42/2   21.17/2   22.57/3   23.58/3   24.36/3   24.54/3  
    Sportcentrum Jičín                    2.12/2    1.51/4    1.23/3    1.34/5    5.32/3    0.47/8    4.35/3    1.11/5    0.37/5    1.35/4    1.40/5    1.01/3    0.38/9    0.18/7  
  4 Zemanová Šárka                 29.06  4.43/13   7.20/12   9.56/11  11.22/10  16.27/4   17.12/4   22.25/4   23.42/4   24.23/4   25.49/4   27.17/4   28.18/4   28.50/4   29.06/4  
    Slavia Liberec orienteering           4.43/13   2.37/10   2.36/10   1.26/4    5.05/1*   0.45/6    5.13/7    1.17/9    0.41/9    1.26/1*   1.28/3    1.01/3    0.32/2    0.16/3  
  5 Zajícová Markéta               31.01  2.32/6    5.32/8    8.12/8    9.51/6   16.38/5   17.23/5   22.59/5   24.07/5   24.47/5   27.01/5   28.54/5   30.05/5   30.39/5   31.01/5  
    KOB TRETRA Praha                      2.32/6    3.00/12   2.40/12   1.39/6    6.47/5    0.45/6    5.36/9    1.08/4    0.40/7    2.14/13   1.53/8    1.11/7    0.34/5    0.22/12 
  6 Schmidtová Jana                34.12  2.37/7    4.45/4    9.00/10  10.39/8   21.58/10  22.42/10  27.35/8   28.34/8   29.10/8   30.36/8   32.07/6   33.15/6   33.52/6   34.12/6  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.37/7    2.08/6    4.15/15   1.39/6   11.19/14   0.44/5    4.53/5    0.59/2    0.36/3    1.26/1*   1.31/4    1.08/5    0.37/8    0.20/9  
  7 Kubečková Zdena                34.58  5.16/15   7.02/11  11.10/12  12.11/11  22.33/11  23.05/11  27.53/10  28.58/9   29.33/9   31.21/9   33.01/8   34.13/7   34.43/7   34.58/7  
    OK 99 Hradec Králové                  5.16/15   1.46/3    4.08/14   1.01/1*  10.22/12   0.32/2    4.48/4    1.05/3    0.35/2    1.48/8    1.40/5    1.12/8    0.30/1*   0.15/1* 
  8 Kadaňová Barbora               35.18  2.29/5    4.51/5    7.45/7    9.32/5   19.41/7   20.21/7   25.23/6   26.39/6   27.19/6   29.03/6   32.56/7   34.13/7   35.00/8   35.18/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.29/5    2.22/9    2.54/13   1.47/8   10.09/11   0.40/3    5.02/6    1.16/8    0.40/7    1.44/7    3.53/12   1.17/11   0.47/14   0.18/7  
  9 Rudolfova Jana                 35.31  2.53/9    5.06/7    7.36/6    9.56/7   18.22/6   19.16/6   25.59/7   27.17/7   28.09/7   30.02/7   33.27/9   34.40/9   35.15/9   35.31/9  
    Sportcentrum Jičín                    2.53/9    2.13/8    2.30/9    2.20/13   8.26/7    0.54/12   6.43/11   1.18/10   0.52/11   1.53/10   3.25/11   1.13/9    0.35/6    0.16/3  
 10 Dienerová Petra                36.32  2.18/4    6.23/10   8.47/9   12.47/12  20.04/8   20.52/8   27.46/9   29.17/10  30.21/10  32.17/10  34.07/10  35.27/10  36.10/10  36.32/10 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.18/4    4.05/13   2.24/8    4.00/15   7.17/6    0.48/9    6.54/12   1.31/16   1.04/14   1.56/11   1.50/7    1.20/13   0.43/12   0.22/12 
 11 Pološčuková Lucie              39.18  2.48/8    4.59/6    6.44/4   11.17/9   20.49/9   21.37/9   28.46/11  30.15/11  31.21/11  33.29/11  35.48/11  37.58/11  38.57/11  39.18/11 
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           2.48/8    2.11/7    1.45/7    4.33/16   9.32/10   0.48/9    7.09/13   1.29/15   1.06/15   2.08/12   2.19/10   2.10/16   0.59/16   0.21/11 
 12 Waňková Dita                   43.31  4.44/14   7.31/13  14.04/15  17.39/15  26.10/13  27.03/13  32.49/12  34.12/12  35.11/12  36.52/12  41.04/12  42.21/12  43.09/12  43.31/12 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.44/14   2.47/11   6.33/16   3.35/14   8.31/8    0.53/11   5.46/10   1.23/13   0.59/12   1.41/5    4.12/14   1.17/11   0.48/15   0.22/12 
 13 Pěluchová Daniela              45.13  3.06/10   9.46/15  12.23/14  14.35/14  25.24/12  26.20/12  35.05/14  36.26/14  37.05/14  38.54/13  42.59/13  44.15/13  44.58/13  45.13/13 
    KOB Choceň                            3.06/10   6.40/15   2.37/11   2.12/10  10.49/13   0.56/13   8.45/15   1.21/12   0.39/6    1.49/9    4.05/13   1.16/10   0.43/12   0.15/1* 
 14 Schwab Clarissa                47.05  7.46/16  16.27/16  18.02/16  20.18/16  29.05/15  30.03/15  37.37/15  39.02/15  39.50/15  42.21/15  44.33/14  46.03/14  46.42/14  47.05/14 
    KOB TRETRA Praha                      7.46/16   8.41/16   1.35/5    2.16/12   8.47/9    0.58/15   7.34/14   1.25/14   0.48/10   2.31/16   2.12/9    1.30/15   0.39/10   0.23/16 
 15 Jeřábková Tereza               51.46  3.42/12   5.49/9    7.00/5    8.54/4   27.42/14  28.38/14  33.57/13  35.17/13  36.29/13  38.56/14  49.45/15  50.54/15  51.30/15  51.46/15 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.42/12   2.07/5    1.11/2    1.54/9   18.48/15   0.56/13   5.19/8    1.20/11   1.12/16   2.27/14  10.49/16   1.09/6    0.36/7    0.16/3  
 16 Dobešová Kateřina              56.10  3.30/11   9.40/14  11.23/13  13.38/13  32.44/16  33.59/16  42.57/16  44.08/16  45.10/16  47.39/16  53.38/16  55.06/16  55.48/16  56.10/16 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          3.30/11   6.10/14   1.43/6    2.15/11  19.06/16   1.15/16   8.58/16   1.11/5    1.02/13   2.29/15   5.59/15   1.28/14   0.42/11   0.22/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21E        2.1km   95m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-53      3-39      4-42      5-40      6-63      7-50      8-57      9-91     10-71     11-92     12-73     13-80     14-74     15-95     16-76    
                                      17-100   
  1 Heczková Bohdana               20.54  1.27/3    2.43/2    3.29/1*   4.10/2    5.00/1*   6.09/1*   7.30/1*  13.18/1*  13.31/1*  15.42/1*  16.21/1*  16.49/1*  18.00/1*  18.25/1*  19.02/1*  20.19/1* 
    Slavia Liberec orienteering           1.27/3    1.16/1*   0.46/4    0.41/3    0.50/7    1.09/4    1.21/2    5.48/4    0.13/3    2.11/1*   0.39/4    0.28/5    1.11/3    0.25/6    0.37/4    1.17/13 
                                         20.40/1*  20.54/1* 
                                          0.21/2    0.14/8  
  2 Bochenková Ivana               21.40  1.18/1*   2.39/1*   4.13/7    4.49/4    5.36/4    6.39/3    8.45/7   14.18/4   14.29/3   16.43/3   17.32/3   17.59/3   19.10/3   19.31/2   20.03/2   21.07/2  
    Sportcentrum Jičín                    1.18/1*   1.21/4    1.34/15   0.36/2    0.47/4    1.03/1*   2.06/11   5.33/2    0.11/1*   2.14/2    0.49/12   0.27/2    1.11/3    0.21/2    0.32/1*   1.04/6  
                                         21.28/2   21.40/2  
                                          0.21/2    0.12/2  
  3 Jedličková Zuzana              21.41  1.31/5    2.51/5    3.46/3    4.29/3    5.13/3    6.21/2    8.09/2   14.27/5   14.38/5   17.09/5   17.43/5   18.09/5   19.21/5   19.41/4   20.14/3   21.08/3  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.31/5    1.20/3    0.55/7    0.43/6    0.44/1*   1.08/2    1.48/8    6.18/6    0.11/1*   2.31/5    0.34/2    0.26/1*   1.12/6    0.20/1*   0.33/2    0.54/3  
                                         21.29/3   21.41/3  
                                          0.21/2    0.12/2  
  4 Kovářová Kristýna              21.57  1.33/6    3.16/6    4.18/8    4.59/7    5.44/5    7.02/4    8.21/3   14.14/3   14.30/4   17.02/4   17.33/4   18.00/4   19.11/4   19.32/3   20.28/5   21.19/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     1.33/6    1.43/11   1.02/9    0.41/3    0.45/2    1.18/7    1.19/1*   5.53/5    0.16/9    2.32/6    0.31/1*   0.27/2    1.11/3    0.21/2    0.56/13   0.51/2  
                                         21.43/4   21.57/4  
                                          0.24/10   0.14/8  
  5 Knapová Jana                   22.01  1.18/1*   2.50/4    3.33/2    4.08/1*   5.04/2    7.13/8    8.37/5   13.55/2   14.10/2   16.39/2   17.30/2   17.58/2   19.06/2   19.52/5   20.26/4   21.32/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.18/1*   1.32/5    0.43/1*   0.35/1*   0.56/10   2.09/16   1.24/3    5.18/1*   0.15/6    2.29/4    0.51/13   0.28/5    1.08/2    0.46/17   0.34/3    1.06/10 
                                         21.51/5   22.01/5  
                                          0.19/1*   0.10/1* 
  6 Doležalová Vendula             23.57  1.29/4    2.47/3    4.09/6    4.50/5    5.49/7    7.06/5    8.43/6   15.59/7   16.12/7   18.36/6   19.17/6   19.44/6   20.51/6   21.13/6   22.16/6   23.23/6  
    OK 99 Hradec Králové                  1.29/4    1.18/2    1.22/12   0.41/3    0.59/12   1.17/6    1.37/7    7.16/10   0.13/3    2.24/3    0.41/7    0.27/2    1.07/1*   0.22/4    1.03/14   1.07/11 
                                         23.45/6   23.57/6  
                                          0.22/5    0.12/2  
  7 Voráčková Lenka                25.07  1.38/7    3.25/10   4.22/9    5.06/8    5.59/8    7.10/7    8.34/4   15.21/6   15.38/6   18.57/7   19.40/7   20.11/7   22.06/7   22.37/7   23.19/7   24.27/7  
    SK OS Nové Město n. M.                1.38/7    1.47/13   0.57/8    0.44/8    0.53/8    1.11/5    1.24/3    6.47/9    0.17/12   3.19/14   0.43/8    0.31/10   1.55/17   0.31/13   0.42/8    1.08/12 
                                         24.51/7   25.07/7  
                                          0.24/10   0.16/17 
  8 Baldrianová Barbora            26.02  1.52/14   3.41/13   5.12/13   5.59/12   6.59/11   9.02/13  10.58/12  17.38/10  17.55/9   20.56/11  21.36/11  22.04/11  23.16/10  23.38/10  24.33/10  25.23/8  
    USK Praha                             1.52/14   1.49/15   1.31/14   0.47/9    1.00/13   2.03/15   1.56/9    6.40/8    0.17/12   3.01/12   0.40/5    0.28/5    1.12/6    0.22/4    0.55/12   0.50/1* 
                                         25.46/8   26.02/8  
                                          0.23/7    0.16/17 
  9 Dlouhá Marie                   26.03  1.39/9    3.19/7    4.03/4    5.15/9    6.09/9    7.28/9    9.34/8   16.57/8   17.13/8   20.05/8   20.53/8   21.23/8   22.37/8   23.04/8   24.20/9   25.25/9  
    Oddíl OB Kotlářka                     1.39/9    1.40/8    0.44/3    1.12/17   0.54/9    1.19/8    2.06/11   7.23/11   0.16/9    2.52/10   0.48/10   0.30/8    1.14/9    0.27/8    1.16/16   1.05/8  
                                         25.50/9   26.03/9  
                                          0.25/13   0.13/5  
 10 Hepnerová Martina              26.18  1.38/7    4.11/14   5.00/12   5.52/11   7.03/12   8.33/11  10.04/9   17.36/9   17.56/10  20.37/9   21.24/10  21.55/10  23.20/11  23.48/11  24.33/10  25.37/10 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.38/7    2.33/18   0.49/5    0.52/12   1.11/15   1.30/11   1.31/6    7.32/12   0.20/17   2.41/8    0.47/9    0.31/10   1.25/11   0.28/9    0.45/11   1.04/6  
                                         26.04/10  26.18/10 
                                          0.27/16   0.14/8  
 11 Kubátová Zuzana                26.28  2.54/16   4.42/16   5.45/15   6.38/15   7.45/15   9.20/14  11.40/14  18.09/12  18.24/12  21.15/12  21.52/12  22.22/12  23.35/12  24.09/12  24.47/12  25.49/11 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.54/16   1.48/14   1.03/10   0.53/13   1.07/14   1.35/13   2.20/13   6.29/7    0.15/6    2.51/9    0.37/3    0.30/8    1.13/8    0.34/15   0.38/5    1.02/4  
                                         26.14/11  26.28/11 
                                          0.25/13   0.14/8  
 12 Gabrovská Lucie                27.13  1.40/10   3.23/9    4.06/5    4.56/6    5.44/5    7.09/6   10.11/10  18.15/13  18.31/13  21.29/13  22.17/13  22.50/13  24.19/13  24.48/13  25.31/13  26.36/12 
    KOB TRETRA Praha                      1.40/10   1.43/11   0.43/1*   0.50/11   0.48/5    1.25/10   3.02/15   8.04/15   0.16/9    2.58/11   0.48/10   0.33/12   1.29/13   0.29/11   0.43/10   1.05/8  
                                         27.00/12  27.13/12 
                                          0.24/10   0.13/5  
 13 Randáková Helena               27.35  1.50/13   3.29/12   4.54/11   5.37/10   6.25/10   9.23/15  12.05/15  17.48/11  18.05/11  20.39/10  21.19/9   21.52/9   23.06/9   23.35/9   24.13/8   26.59/13 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.50/13   1.39/7    1.25/13   0.43/6    0.48/5    2.58/17   2.42/14   5.43/3    0.17/12   2.34/7    0.40/5    0.33/12   1.14/9    0.29/11   0.38/5    2.46/17 
                                         27.22/13  27.35/13 
                                          0.23/7    0.13/5  
 14 Gajdová Kristina               30.17  1.40/10   3.21/8    4.25/10   6.50/16   8.09/16   9.39/16  11.08/13  18.52/14  19.05/14  22.31/14  23.39/14  25.12/14  26.43/14  27.09/14  28.30/15  29.33/14 
    USK Praha                             1.40/10   1.41/10   1.04/11   2.25/18   1.19/16   1.30/11   1.29/5    7.44/13   0.13/3    3.26/16   1.08/15   1.33/18   1.31/14   0.26/7    1.21/17   1.03/5  
                                         30.03/14  30.17/14 
                                          0.30/17   0.14/8  
 15 Wurzelová Hana                 30.29  1.46/12   3.26/11   5.39/14   6.33/13   7.30/14   8.52/12  12.36/16  20.34/16  20.49/15  24.00/15  25.04/15  25.41/15  27.18/15  27.46/15  28.28/14  29.52/15 
    SK OS Nové Město n. M.                1.46/12   1.40/8    2.13/17   0.54/15   0.57/11   1.22/9    3.44/17   7.58/14   0.15/6    3.11/13   1.04/14   0.37/14   1.37/15   0.28/9    0.42/8    1.24/14 
                                         30.15/15  30.29/15 
                                          0.23/7    0.14/8  
 16 Gorčicová Barbora              31.15  3.22/18   4.54/17   5.47/16   6.34/14   7.20/13   8.28/10  10.25/11  20.31/15  20.50/16  24.13/16  25.34/16  26.12/16  27.59/16  28.31/16  29.12/16  30.38/16 
    OK Chrastava                          3.22/18   1.32/5    0.53/6    0.47/9    0.46/3    1.08/2    1.57/10  10.06/17   0.19/15   3.23/15   1.21/17   0.38/15   1.47/16   0.32/14   0.41/7    1.26/15 
                                         31.00/16  31.15/16 
                                          0.22/5    0.15/15 
 17 Vejstrková Zuzana              38.12  3.13/17   5.32/18   8.10/18   9.03/18  10.33/17  12.27/17  15.30/17  23.43/17  24.02/17  30.14/17  31.27/17  32.06/17  33.31/17  34.12/17  35.56/17  37.23/17 
    OK Chrastava                          3.13/17   2.19/16   2.38/18   0.53/13   1.30/17   1.54/14   3.03/16   8.13/16   0.19/15   6.12/18   1.13/16   0.39/16   1.25/11   0.41/16   1.44/18   1.27/16 
                                         37.57/17  38.12/17 
                                          0.34/18   0.15/15 
 18 Darmovzalová Lenka             51.15  2.13/15   4.37/15   6.12/17   7.13/17  13.52/18  17.17/18  23.57/18  34.19/18  34.39/18  39.55/18  41.51/18  42.51/18  45.22/18  46.12/18  47.18/18  50.36/18 
    SK Praga                              2.13/15   2.24/17   1.35/16   1.01/16   6.39/18   3.25/18   6.40/18  10.22/18   0.20/17   5.16/17   1.56/18   1.00/17   2.31/18   0.50/18   1.06/15   3.18/18 
                                         51.01/18  51.15/18 
                                          0.25/13   0.14/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         2.0km   85m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-40      3-36      4-37      5-38      6-44      7-49      8-51      9-56     10-74     11-71     12-72     13-73     14-78     15-100   
  1 Filipová Ivana                 24.24  1.12/2    4.39/1*   5.52/1*   6.55/1*   7.31/1*   8.49/1*   9.31/1*  12.37/1*  17.47/1*  19.15/1*  20.56/1*  21.33/1*  21.51/1*  23.46/1*  24.11/1*  24.24/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.12/2    3.27/1*   1.13/2    1.03/1*   0.36/1*   1.18/2    0.42/5    3.06/5    5.10/2    1.28/2    1.41/1*   0.37/3    0.18/4    1.55/3    0.25/2    0.13/1* 
  2 Šimšová Jana                   27.28  1.33/11   5.33/4    6.48/3    8.06/3    9.22/3   12.15/4   12.54/3   15.46/3   20.54/3   22.16/3   23.58/2   24.44/3   24.58/3   26.50/2   27.13/2   27.28/2  
    VŠSK MFF UK Praha                     1.33/11   4.00/7    1.15/3    1.18/4    1.16/17   2.53/25   0.39/3    2.52/1*   5.08/1*   1.22/1*   1.42/2    0.46/14   0.14/2    1.52/1*   0.23/1*   0.15/5  
  3 Grycová Petra                  27.35  1.15/4    4.44/2    6.09/2    7.50/2    8.40/2   10.26/2   12.24/2   15.28/2   20.41/2   22.11/2   24.02/3   24.36/2   24.57/2   26.51/3   27.20/3   27.35/3  
    KOS TJ Tesla Brno                     1.15/4    3.29/2    1.25/8    1.41/9    0.50/6    1.46/9    1.58/21   3.04/4    5.13/3    1.30/4    1.51/6    0.34/1*   0.21/12   1.54/2    0.29/4    0.15/5  
  4 Nechanická Daniela             31.08  1.32/10   6.26/9    8.01/7   10.01/9   11.01/6   12.51/5   13.35/6   16.54/5   23.15/6   25.03/5   26.54/5   27.47/4   28.12/4   30.11/4   30.50/4   31.08/4  
    SK OS Nové Město n. M.                1.32/10   4.54/17   1.35/13   2.00/14   1.00/9    1.50/11   0.44/7    3.19/9    6.21/13   1.48/10   1.51/6    0.53/19   0.25/20   1.59/4    0.39/22   0.18/19 
  5 Sedlářová Pavla                31.28  3.47/27   7.45/17   9.12/15  10.32/11  11.36/10  13.21/7   14.06/7   17.36/8   23.02/5   24.41/4   26.51/4   28.11/5   28.29/5   30.39/5   31.14/5   31.28/5  
    POBO - přátelé OB Opava               3.47/27   3.58/6    1.27/9    1.20/5    1.04/12   1.45/8    0.45/8    3.30/12   5.26/4    1.39/7    2.10/18   1.20/26   0.18/4    2.10/9    0.35/15   0.14/3  
  6 Eichlerová Jana                32.27  1.13/3    6.49/12   8.25/10   9.54/7   11.19/8   12.51/5   13.25/5   16.25/4   23.57/8   25.32/6   27.42/6   28.31/6   28.52/6   31.38/6   32.07/6   32.27/6  
    KOB Kamenický Šenov                   1.13/3    5.36/23   1.36/14   1.29/7    1.25/20   1.32/4    0.34/1*   3.00/3    7.32/19   1.35/5    2.10/18   0.49/15   0.21/12   2.46/20   0.29/4    0.20/24 
  7 Kundratová Jana                32.40  3.15/24   6.49/12   8.08/8    9.25/4   10.41/5   13.30/11  14.16/8   17.15/7   23.32/7   26.52/8   28.41/7   29.32/7   29.53/7   31.59/7   32.27/7   32.40/7  
    TJ Jižní svahy Zlín                   3.15/24   3.34/3    1.19/5    1.17/3    1.16/17   2.49/24   0.46/9    2.59/2    6.17/11   3.20/24   1.49/4    0.51/16   0.21/12   2.06/6    0.28/3    0.13/1* 
  8 Podrábská Marie                33.05  1.11/1*   8.49/27  10.06/22  11.35/16  13.49/21  15.25/16  16.00/13  19.16/12  25.59/12  27.27/12  29.13/10  29.54/10  30.16/10  32.15/8   32.49/8   33.05/8  
    Slavia Liberec orienteering           1.11/1*   7.38/28   1.17/4    1.29/7    2.14/26   1.36/6    0.35/2    3.16/8    6.43/16   1.28/2    1.46/3    0.41/9    0.22/16   1.59/4    0.34/13   0.16/8  
  9 Vyškovská Radka                33.23  1.37/13   6.24/7    7.52/6    9.43/5   11.32/9   13.23/8   14.48/9   18.17/9   24.36/9   27.04/9   29.01/9   29.46/9   30.10/9   32.33/9   33.07/9   33.23/9  
    TJ Zbrojovka Vsetín                   1.37/13   4.47/16   1.28/10   1.51/13   1.49/23   1.51/12   1.25/16   3.29/11   6.19/12   2.28/20   1.57/10   0.45/12   0.24/18   2.23/13   0.34/13   0.16/8  
 10 Zlámalová Zdena                33.27  2.35/19   6.21/6    7.42/5   10.23/10  12.15/12  14.22/12  16.29/14  19.37/13  25.10/10  26.48/7   28.53/8   29.33/8   30.04/8   32.34/10  33.10/10  33.27/10 
    OK 99 Hradec Králové                  2.35/19   3.46/5    1.21/6    2.41/23   1.52/24   2.07/18   2.07/22   3.08/6    5.33/5    1.38/6    2.05/16   0.40/8    0.31/28   2.30/17   0.36/17   0.17/14 
 11 Kroniková Jana                 33.54  3.49/28   7.50/18   9.02/14  11.03/12  13.37/18  15.26/17  16.42/15  20.13/15  26.02/13  27.48/13  29.48/12  30.30/11  30.55/11  33.07/11  33.38/11  33.54/11 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.49/28   4.01/8    1.12/1*   2.01/16   2.34/28   1.49/10   1.16/13   3.31/13   5.49/7    1.46/9    2.00/14   0.42/10   0.25/20   2.12/10   0.31/8    0.16/8  
 12 Kovářová Anna                  34.38  1.21/6    5.25/3    7.38/4    9.55/8   11.13/7   13.29/10  15.17/10  18.42/11  25.29/11  27.23/11  29.13/10  30.48/12  31.01/12  33.53/12  34.22/12  34.38/12 
    TJ Loko Česká Třebová                 1.21/6    4.04/10   2.13/24   2.17/19   1.18/19   2.16/20   1.48/19   3.25/10   6.47/17   1.54/12   1.50/5    1.35/28   0.13/1*   2.52/21   0.29/4    0.16/8  
 13 Zabořilová Romana              35.01  1.49/17   8.28/26  10.01/21  11.12/13  12.02/11  13.27/9   17.05/17  20.37/16  26.43/14  28.37/14  30.36/13  31.13/13  31.32/13  33.56/13  34.41/13  35.01/13 
    OB Jenišovice                         1.49/17   6.39/25   1.33/12   1.11/2    0.50/6    1.25/3    3.38/25   3.32/14   6.06/9    1.54/12   1.59/13   0.37/3    0.19/6    2.24/14   0.45/26   0.20/24 
 14 Mulíčková Eva                  35.12  1.21/6    7.04/14   8.27/11   9.51/6   10.40/4   12.12/3   13.01/4   16.55/6   22.55/4   27.19/10  30.49/14  31.28/14  32.00/14  34.19/14  34.54/14  35.12/14 
    KOB Moira Brno                        1.21/6    5.43/24   1.23/7    1.24/6    0.49/5    1.32/4    0.49/10   3.54/18   6.00/8    4.24/27   3.30/26   0.39/7    0.32/30   2.19/11   0.35/15   0.18/19 
 15 Rožková Petra                  37.41  3.10/23   7.12/16   8.40/12  11.44/17  12.47/15  14.41/14  15.21/11  18.34/10  27.22/15  31.20/16  33.13/15  34.26/15  34.47/15  36.53/15  37.25/15  37.41/15 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.10/23   4.02/9    1.28/10   3.04/25   1.03/11   1.54/14   0.40/4    3.13/7    8.48/27   3.58/26   1.53/9    1.13/24   0.21/12   2.06/6    0.32/9    0.16/8  
 16 Smolková Alena                 38.07  1.30/8    8.23/24  12.50/28  14.36/25  15.36/23  16.44/21  18.05/18  21.58/17  29.32/17  31.31/17  33.48/16  34.43/16  35.03/16  37.12/16  37.48/16  38.07/16 
    SK Praga                              1.30/8    6.53/27   4.27/30   1.46/11   1.00/9    1.08/1*   1.21/15   3.53/17   7.34/20   1.59/16   2.17/20   0.55/20   0.20/10   2.09/8    0.36/17   0.19/22 
 17 Zemánková Eva                  38.45  2.48/21   8.21/23   9.57/20  11.46/18  12.31/13  14.22/12  15.34/12  19.37/13  30.24/18  32.13/18  34.22/17  35.14/17  35.33/17  37.55/17  38.28/17  38.45/17 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.48/21   5.33/22   1.36/14   1.49/12   0.45/4    1.51/12   1.12/12   4.03/19  10.47/30   1.49/11   2.09/17   0.52/18   0.19/6    2.22/12   0.33/11   0.17/14 
 18 Nehasilová Zuzana              39.50  1.20/5    8.03/20  10.07/23  12.17/22  12.57/16  16.44/21  18.20/19  22.05/18  28.14/16  31.02/15  35.01/18  35.35/18  36.02/18  39.06/18  39.35/18  39.50/18 
    KOB Děčín                             1.20/5    6.43/26   2.04/23   2.10/17   0.40/2    3.47/26   1.36/17   3.45/16   6.09/10   2.48/23   3.59/27   0.34/1*   0.27/24   3.04/23   0.29/4    0.15/5  
 19 Poštolková Andrea              41.29  2.25/18   7.11/15   8.59/13  11.50/20  14.14/22  16.11/20  18.35/20  22.53/20  30.29/19  32.49/19  36.17/19  37.25/19  37.51/19  40.27/19  41.06/19  41.29/19 
    TJ Start Náchod                       2.25/18   4.46/15   1.48/19   2.51/24   2.24/27   1.57/15   2.24/23   4.18/22   7.36/21   2.20/18   3.28/25   1.08/22   0.26/23   2.36/19   0.39/22   0.23/28 
 20 Forstová Lenka                 41.37  3.28/25   7.56/19   9.32/18  11.16/14  16.05/24  21.24/28  22.07/24  26.10/23  32.52/22  34.49/21  36.47/21  38.02/21  38.17/21  40.47/20  41.23/20  41.37/20 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.28/25   4.28/12   1.36/14   1.44/10   4.49/30   5.19/29   0.43/6    4.03/19   6.42/15   1.57/14   1.58/11   1.15/25   0.15/3    2.30/17   0.36/17   0.14/3  
 21 Asterová Jana                  43.24  1.47/15   6.32/10   9.22/16  12.00/21  13.33/17  17.38/23  19.27/21  23.38/21  30.31/20  34.21/20  36.24/20  37.51/20  38.10/20  42.16/21  43.03/21  43.24/21 
    SKOB Slaný                            1.47/15   4.45/14   2.50/28   2.38/22   1.33/22   4.05/27   1.49/20   4.11/21   6.53/18   3.50/25   2.03/15   1.27/27   0.19/6    4.06/29   0.47/27   0.21/26 
 22 Růžičková Kamila               44.35  1.35/12   6.05/5    9.32/18  11.32/15  12.41/14  15.01/15  20.36/23  28.30/25  34.17/24  36.02/22  40.22/24  41.00/23  41.22/23  43.46/22  44.19/22  44.35/22 
    OK 99 Hradec Králové                  1.35/12   4.30/13   3.27/29   2.00/14   1.09/14   2.20/21   5.35/28   7.54/29   5.47/6    1.45/8    4.20/28   0.38/6    0.22/16   2.24/14   0.33/11   0.16/8  
 23 Pelikánová Lucie               45.46  2.45/20   8.13/22  10.30/25  12.40/23  13.39/19  16.10/19  19.57/22  25.08/22  34.08/23  36.30/23  39.01/22  40.12/22  40.43/22  44.06/23  45.18/23  45.46/23 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.45/20   5.28/21   2.17/25   2.10/17   0.59/8    2.31/23   3.47/26   5.11/26   9.00/28   2.22/19   2.31/22   1.11/23   0.31/28   3.23/24   1.12/30   0.28/30 
 24 Přibíková Monika               47.14  2.59/22   8.12/21  11.01/26  15.12/26  16.19/25  20.31/27  22.09/25  26.39/24  35.23/25  37.55/25  40.50/25  41.52/24  42.19/24  45.50/24  46.52/24  47.14/24 
    SK Praga                              2.59/22   5.13/20   2.49/27   4.11/27   1.07/13   4.12/28   1.38/18   4.30/23   8.44/26   2.32/22   2.55/23   1.02/21   0.27/24   3.31/26   1.02/29   0.22/27 
 25 Odstrčilová Hana               48.54  1.43/14   6.46/11   9.22/16  11.47/19  13.41/20  15.38/18  16.54/16  22.44/19  31.22/21  36.55/24  40.06/23  42.13/25  42.40/25  47.40/25  48.29/25  48.54/25 
    Neregistrovaní - Odstrčilovi          1.43/14   5.03/19   2.36/26   2.25/21   1.54/25   1.57/15   1.16/13   5.50/27   8.38/24   5.33/28   3.11/24   2.07/29   0.27/24   5.00/30   0.49/28   0.25/29 
 26 Šklíbová Jana                  50.08  1.48/16  11.32/29  13.16/29  15.35/27  16.47/26  19.00/25  24.53/27  32.28/29  41.08/29  43.05/27  45.03/26  45.48/27  46.08/27  49.10/26  49.51/26  50.08/26 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.48/16   9.44/30   1.44/18   2.19/20   1.12/15   2.13/19   5.53/29   7.35/28   8.40/25   1.57/14   1.58/11   0.45/12   0.20/10   3.02/22   0.41/24   0.17/14 
 27 Zobaníková Vladimíra           50.19  6.26/30  10.09/28  12.00/27  15.47/28  17.02/28  18.45/24  26.17/29  30.01/27  37.50/28  44.03/28  45.55/28  46.38/28  46.57/28  49.23/27  50.00/27  50.19/27 
    TJ Sokol Radslavice                   6.26/30   3.43/4    1.51/20   3.47/26   1.15/16   1.43/7    7.32/30   3.44/15   7.49/23   6.13/29   1.52/8    0.43/11   0.19/6    2.26/16   0.37/20   0.19/22 
 28 Pecharová Michaela             50.25  3.37/26  12.58/30  14.35/30  21.34/30  23.05/30  25.11/30  26.02/28  31.02/28  37.42/27  39.47/26  45.04/27  45.41/26  46.06/26  49.29/28  50.07/28  50.25/28 
    OOB TJ Sokol Troja                    3.37/26   9.21/29   1.37/17   6.59/29   1.31/21   2.06/17   0.51/11   5.00/25   6.40/14   2.05/17   5.17/30   0.37/3    0.25/20   3.23/24   0.38/21   0.18/19 
 29 Kubátová Dana                  54.45  4.13/29   8.23/24  10.14/24  17.34/29  18.14/29  24.26/29  26.54/30  34.57/30  44.07/30  46.37/29  48.55/29  49.46/29  50.13/29  53.45/29  54.28/29  54.45/29 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.13/29   4.10/11   1.51/20   7.20/30   0.40/2    6.12/30   2.28/24   8.03/30   9.10/29   2.30/21   2.18/21   0.51/16   0.27/24   3.32/27   0.43/25   0.17/14 
 30 Kašparová Marie                59.53  1.31/9    6.25/8    8.17/9   13.16/24  16.47/26  19.15/26  24.01/26  28.55/26  36.31/26  46.39/30  51.32/30  55.03/30  55.27/30  59.04/30  59.36/30  59.53/30 
    SK Netopýr Zákupy                     1.31/9    4.54/17   1.52/22   4.59/28   3.31/29   2.28/22   4.46/27   4.54/24   7.36/21  10.08/30   4.53/29   3.31/30   0.24/18   3.37/28   0.32/9    0.17/14 
    Sieglová Dáša              DISK       1.33/     6.21/    13.56/    20.33/    21.26/         /    23.30/    27.42/    34.24/    36.08/    38.14/    39.34/    39.55/    42.53/    43.28/    43.44/   
    VŠSK MFF UK Praha                     1.33/     4.48/     7.35/     6.37/     0.53/         /         /     4.12/     6.42/     1.44/     2.06/     1.20/     0.21/     2.58/     0.35/     0.16/   
    Kubáňová Jana              DISK       1.38/     5.16/     6.40/     8.59/     9.52/         /    11.46/    15.08/    22.44/    24.41/    26.25/    27.07/    27.24/    29.33/    30.05/    30.22/   
    KOS TJ Tesla Brno                     1.38/     3.38/     1.24/     2.19/     0.53/         /         /     3.22/     7.36/     1.57/     1.44/     0.42/     0.17/     2.09/     0.32/     0.17/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         1.5km   85m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-31      3-41      4-53      5-44      6-48      7-50      8-51      9-61     10-106    11-94     12-100   
  1 Procházková Alexandra          27.20  2.39/2    5.35/1*   9.00/4    9.47/3   11.01/2   12.23/3   13.20/3   16.40/1*  24.18/1*  26.11/2   26.47/1*  27.06/1*  27.20/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.39/2    2.56/2    3.25/16   0.47/1*   1.14/1*   1.22/5    0.57/1*   3.20/3    7.38/1*   1.53/20   0.36/3    0.19/3    0.14/2  
  2 Staňková Marcela               27.46  3.08/4    5.56/2    7.19/1*   8.15/1*   9.52/1*  10.53/1*  13.12/1*  16.59/2   25.49/3   26.29/3   27.08/2   27.29/2   27.46/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.08/4    2.48/1*   1.23/2    0.56/6    1.37/4    1.01/2    2.19/13   3.47/7    8.50/5    0.40/3    0.39/7    0.21/9    0.17/7  
  3 Műllerová Zorka                28.13  3.11/5    6.54/4    8.32/2    9.29/2   11.21/3   12.14/2   13.14/2   17.14/3   25.13/2   25.48/1*  27.39/3   27.57/3   28.13/3  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.11/5    3.43/7    1.38/3    0.57/7    1.52/7    0.53/1*   1.00/2    4.00/9    7.59/3    0.35/1*   1.51/20   0.18/2    0.16/4  
  4 Klapalová Jana                 28.41  3.18/6    7.28/7    9.42/6   10.41/6   12.06/5   13.13/5   14.13/4   18.30/5   26.09/4   27.14/4   27.58/4   28.22/4   28.41/4  
    OOB Vamberk                           3.18/6    4.10/9    2.14/9    0.59/8    1.25/3    1.07/3    1.00/2    4.17/13   7.39/2    1.05/13   0.44/9    0.24/11   0.19/12 
  5 Oncirková Monika               29.17  3.41/9    6.41/3    9.27/5   10.26/5   11.50/4   13.07/4   14.21/5   17.51/4   26.41/5   27.51/5   28.34/5   28.58/5   29.17/5  
    SKOB Ostrov                           3.41/9    3.00/3    2.46/13   0.59/8    1.24/2    1.17/4    1.14/8    3.30/4    8.50/5    1.10/14   0.43/8    0.24/11   0.19/12 
  6 Čechová Zuzana                 32.19  3.53/10   7.44/8    8.59/3    9.54/4   13.15/6   17.51/9   18.54/7   22.11/7   30.28/6   31.05/6   31.43/6   32.03/6   32.19/6  
    OK Jihlava                            3.53/10   3.51/8    1.15/1*   0.55/4    3.21/19   4.36/19   1.03/6    3.17/1*   8.17/4    0.37/2    0.38/6    0.20/5    0.16/4  
  7 Chaloupková Lenka              33.35  3.38/8    8.37/10  10.23/7   11.33/7   13.38/7   15.18/6   16.20/6   19.56/6   31.35/7   32.25/7   33.00/7   33.19/7   33.35/7  
    KOB Choceň                            3.38/8    4.59/15   1.46/5    1.10/15   2.05/12   1.40/7    1.02/4    3.36/5   11.39/13   0.50/7    0.35/1*   0.19/3    0.16/4  
  8 Benešová Jaroslava             36.33  4.08/12  10.16/15  13.16/14  14.15/14  15.52/14  17.26/8   20.30/11  24.41/10  34.05/8   34.49/8   35.50/8   36.14/8   36.33/8  
    KOB Kladno                            4.08/12   6.08/18   3.00/15   0.59/8    1.37/4    1.34/6    3.04/14   4.11/11   9.24/8    0.44/4    1.01/15   0.24/11   0.19/12 
  9 Semíková Iva                   37.29  2.41/3    7.17/6   11.20/10  12.22/9   14.19/8   19.19/14  20.26/10  25.33/12  35.31/9   36.19/9   36.54/9   37.14/9   37.29/9  
    SK OK 24 Praha                        2.41/3    4.36/13   4.03/19   1.02/11   1.57/8    5.00/20   1.07/7    5.07/17   9.58/10   0.48/6    0.35/1*   0.20/5    0.15/3  
 10 Teplá Hana                     37.56  8.12/20  11.45/16  15.10/18  15.57/17  17.35/15  19.46/15  20.48/12  24.05/9   36.07/10  36.52/10  37.29/10  37.44/10  37.56/10 
    TJ Slavia Hradec Králové              8.12/20   3.33/4    3.25/16   0.47/1*   1.38/6    2.11/10   1.02/4    3.17/1*  12.02/15   0.45/5    0.37/4    0.15/1*   0.12/1* 
 11 Kosová Michaela                39.38  2.31/1*   7.02/5   12.27/13  13.22/12  15.22/12  18.39/13  19.54/8   23.38/8   37.28/12  38.24/12  39.01/11  39.21/11  39.38/11 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.31/1*   4.31/12   5.25/21   0.55/4    2.00/9    3.17/16   1.15/9    3.44/6   13.50/19   0.56/10   0.37/4    0.20/5    0.17/7  
 12 Pilná Libuše                   40.02  7.49/19  12.06/18  15.48/19  16.38/19  18.47/17  21.13/16  22.35/14  27.27/13  36.52/11  38.12/11  39.13/12  39.38/12  40.02/12 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               7.49/19   4.17/11   3.42/18   0.50/3    2.09/13   2.26/12   1.22/10   4.52/16   9.25/9    1.20/16   1.01/15   0.25/16   0.24/16 
 13 Pavlů Veronika                 42.01  6.23/15  12.42/19  14.25/16  15.29/15  21.07/19  22.49/19  24.40/16  28.32/15  39.22/14  40.15/14  41.14/14  41.39/14  42.01/13 
    SK Praga                              6.23/15   6.19/19   1.43/4    1.04/12   5.38/20   1.42/8    1.51/11   3.52/8   10.50/11   0.53/8    0.59/13   0.25/16   0.22/15 
 13 Egrtová Jitka                  42.01  3.24/7    8.34/9   10.52/8   12.05/8   14.24/9   16.41/7   19.55/9   25.05/11  38.45/13  40.09/13  41.09/13  41.37/13  42.01/13 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.24/7    5.10/16   2.18/10   1.13/17   2.19/17   2.17/11   3.14/15   5.10/18  13.40/18   1.24/18   1.00/14   0.28/18   0.24/16 
 15 Hančová Alice                  43.02  7.38/17  13.59/20  16.31/20  18.00/20  20.15/18  22.46/17  26.43/18  30.50/18  40.02/15  41.03/15  42.11/15  42.35/15  43.02/15 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               7.38/17   6.21/20   2.32/11   1.29/19   2.15/15   2.31/14   3.57/18   4.07/10   9.12/7    1.01/12   1.08/18   0.24/11   0.27/21 
 16 Hanáková Marta                 44.41  4.06/11   9.16/11  11.18/9   12.27/10  14.30/10  18.19/12  22.13/13  30.30/16  42.09/16  43.06/16  44.00/16  44.24/16  44.41/16 
    Kometa Kralovice                      4.06/11   5.10/16   2.02/6    1.09/13   2.03/11   3.49/17   3.54/17   8.17/21  11.39/13   0.57/11   0.54/12   0.24/11   0.17/7  
 17 Jelínková Marta                45.58  5.54/14   9.33/12  11.45/11  12.54/11  15.08/11  18.18/11  23.00/15  27.34/14  43.35/17  44.29/17  45.21/17  45.41/17  45.58/17 
    KOB Choceň                            5.54/14   3.39/5    2.12/8    1.09/13   2.14/14   3.10/15   4.42/19   4.34/15  16.01/21   0.54/9    0.52/11   0.20/5    0.17/7  
 18 Pavlíčková Lenka               47.01  5.13/13  10.06/14  14.20/15  15.46/16  18.30/16  22.48/18  24.44/17  30.48/17  43.42/18  45.02/18  46.08/18  46.37/18  47.01/18 
    SKOB Ostrava                          5.13/13   4.53/14   4.14/20   1.26/18   2.44/18   4.18/18   1.56/12   6.04/19  12.54/16   1.20/16   1.06/17   0.29/20   0.24/16 
 19 Kunzová Ivana                  51.30  6.25/16  10.04/13  12.06/12  13.39/13  15.40/13  18.07/10  30.24/19  34.45/19  46.18/19  48.40/19  50.36/19  51.05/19  51.30/19 
    BETA URSUS Orienteering               6.25/16   3.39/5    2.02/6    1.33/20   2.01/10   2.27/13  12.17/21   4.21/14  11.33/12   2.22/21   1.56/21   0.29/20   0.25/20 
 20 Lázničková Marcela             56.43  7.41/18  11.55/17  14.47/17  15.58/18  24.40/20  30.31/20  36.52/21  41.06/20  54.03/20  55.14/20  56.03/20  56.26/20  56.43/20 
    SKOB Zlín                             7.41/18   4.14/10   2.52/14   1.11/16   8.42/21   5.51/21   6.21/20   4.14/12  12.57/17   1.11/15   0.49/10   0.23/10   0.17/7  
 21 Douchová Jaroslava             60.09 10.42/21  23.13/21  25.55/21  27.39/21  29.55/21  31.46/21  35.39/20  42.37/21  56.34/21  58.06/21  59.17/21  59.45/21  60.09/21 
    TJ Start Náchod                      10.42/21  12.31/21   2.42/12   1.44/21   2.16/16   1.51/9    3.53/16   6.58/20  13.57/20   1.32/19   1.11/19   0.28/18   0.24/16 
    Illnerová Daniela          DISK       9.45/    14.12/    16.36/    18.11/    21.10/    23.16/    25.13/    31.33/         /    43.44/    44.54/    45.21/    45.42/   
    Oddíl OB Kotlářka                     9.45/     4.27/     2.24/     1.35/     2.59/     2.06/     1.57/     6.20/         /         /     1.10/     0.27/     0.21/   
    Burdová Simona             DISK       2.47/     6.59/         /    13.41/    15.02/    16.53/    18.50/    25.02/    35.15/    36.14/    37.01/    37.23/    37.41/   
    KOB Děčín                             2.47/     4.12/         /         /     1.21/     1.51/     1.57/     6.12/    10.13/     0.59/     0.47/     0.22/     0.18/   
    Kamenická Lenka            DISK       5.03/    10.31/    12.13/    13.04/    16.03/    21.03/    22.44/    26.54/    36.39/    37.42/    38.26/         /    38.58/   
    OK 99 Hradec Králové                  5.03/     5.28/     1.42/     0.51/     2.59/     5.00/     1.41/     4.10/     9.45/     1.03/     0.44/         /         /   
    Fundová Hana               DISK       5.38/    10.08/    12.31/    14.04/    17.08/    19.09/    21.09/    27.37/         /    39.25/    40.50/    41.22/    41.47/   
    TJ Slavia Hradec Králové              5.38/     4.30/     2.23/     1.33/     3.04/     2.01/     2.00/     6.28/         /         /     1.25/     0.32/     0.25/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         1.5km   85m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-31      3-41      4-53      5-44      6-48      7-50      8-51      9-61     10-106    11-94     12-100   
  1 Juračková Jana                 28.23  2.33/2    6.31/1*   7.58/1*   8.55/1*  10.32/1*  12.22/1*  13.28/1*  16.53/1*  26.17/1*  27.05/1*  27.44/1*  28.05/1*  28.23/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.33/2    3.58/9    1.27/2    0.57/2    1.37/4    1.50/7    1.06/2    3.25/1*   9.24/7    0.48/4    0.39/3    0.21/5    0.18/3  
  2 Michálková Jiřina              30.29  4.01/11   7.23/6    9.06/4   10.12/4   11.54/4   14.04/3   15.11/2   19.18/2   28.07/2   28.53/2   29.41/2   30.07/2   30.29/2  
    USK Praha                             4.01/11   3.22/3    1.43/4    1.06/5    1.42/6    2.10/11   1.07/3    4.07/8    8.49/4    0.46/3    0.48/8    0.26/14   0.22/16 
  3 Lohrová Hana                   31.14  2.53/3    9.32/12  11.34/10  12.26/9   13.49/7   15.14/6   16.16/4   20.25/4   28.53/3   29.41/3   30.18/3   30.38/3   31.14/3  
    OK Sparta Praha                       2.53/3    6.39/20   2.02/11   0.52/1*   1.23/1*   1.25/2    1.02/1*   4.09/9    8.28/2    0.48/4    0.37/1*   0.20/4    0.36/23 
  4 Kavková Dana                   31.24  3.05/4    6.45/3    8.09/2    9.15/2   11.27/3   15.01/5   16.12/3   19.57/3   29.16/4   29.59/4   30.50/4   31.07/4   31.24/4  
    OK Sparta Praha                       3.05/4    3.40/6    1.24/1*   1.06/5    2.12/11   3.34/17   1.11/4    3.45/2    9.19/6    0.43/2    0.51/10   0.17/1*   0.17/2  
  5 Slavíková Kateřina             34.24  5.18/16   9.07/9   11.12/8   12.20/8   14.33/9   16.14/7   18.34/6   22.23/6   32.02/5   32.53/5   33.47/6   34.06/6   34.24/5  
    SK Praga                              5.18/16   3.49/8    2.05/14   1.08/8    2.13/12   1.41/5    2.20/16   3.49/4    9.39/9    0.51/7    0.54/14   0.19/3    0.18/3  
  6 Julínková Dana                 34.25  7.33/22  11.12/16  13.08/15  14.07/12  15.43/11  17.47/9   19.01/7   23.19/7   32.13/6   33.02/6   33.44/5   34.05/5   34.25/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               7.33/22   3.39/5    1.56/8    0.59/4    1.36/3    2.04/9    1.14/6    4.18/11   8.54/5    0.49/6    0.42/4    0.21/5    0.20/9  
  7 Vejvodová Mirka                35.30  4.06/12   9.16/11  11.20/9   12.54/11  14.40/10  17.16/8   20.30/11  24.18/9   32.58/7   33.54/7   34.43/7   35.09/7   35.30/7  
    SK Libín 1096 Prachatice              4.06/12   5.10/15   2.04/12   1.34/23   1.46/8    2.36/14   3.14/19   3.48/3    8.40/3    0.56/8    0.49/9    0.26/14   0.21/13 
  8 Pávková Jana                   36.56  2.29/1*   6.36/2    8.20/3    9.33/3   11.10/2   12.43/2   19.37/9   25.07/10  34.35/9   35.31/8   36.15/8   36.37/8   36.56/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.29/1*   4.07/10   1.44/5    1.13/11   1.37/4    1.33/3    6.54/24   5.30/18   9.28/8    0.56/8    0.44/6    0.22/9    0.19/6  
  9 Pološčuková Monika             37.38  3.47/10   7.20/5    9.17/5   10.33/5   12.18/5   14.12/4   17.46/5   22.14/5   33.44/8   35.56/9   36.55/9   37.17/9   37.38/9  
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           3.47/10   3.33/4    1.57/9    1.16/12   1.45/7    1.54/8    3.34/22   4.28/13  11.30/16   2.12/24   0.59/19   0.22/9    0.21/13 
 10 Jedličková Zdena               38.37  4.57/14   9.32/12  11.42/11  12.50/10  16.00/12  18.05/11  19.33/8   24.05/8   35.47/10  36.50/10  37.48/10  38.15/10  38.37/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.57/14   4.35/12   2.10/15   1.08/8    3.10/21   2.05/10   1.28/10   4.32/14  11.42/18   1.03/10   0.58/17   0.27/17   0.22/16 
 11 Nováková Irena                 40.20  5.18/16   8.22/8   10.37/7   11.54/7   14.11/8   17.57/10  20.33/12  25.29/12  36.45/11  38.45/11  39.37/11  40.00/11  40.20/11 
    SK OK 24 Praha                        5.18/16   3.04/2    2.15/18   1.17/14   2.17/13   3.46/19   2.36/17   4.56/16  11.16/14   2.00/20   0.52/12   0.23/11   0.20/9  
 12 Zalabová Martina               40.57  3.06/5    6.51/4   17.42/20  18.40/20  20.12/19  24.02/19  27.07/19  30.57/18  38.34/13  39.42/13  40.20/12  40.41/12  40.57/12 
    Sportcentrum Jičín                    3.06/5    3.45/7   10.51/24   0.58/3    1.32/2    3.50/20   3.05/18   3.50/5    7.37/1*   1.08/13   0.38/2    0.21/5    0.16/1* 
 13 Tihonová Jindra                41.18  4.31/13  11.27/19  13.27/16  14.36/16  18.29/17  20.51/14  22.07/14  26.13/13  37.20/12  39.27/12  40.25/13  40.58/13  41.18/13 
    KOB TRETRA Praha                      4.31/13   6.56/22   2.00/10   1.09/10   3.53/22   2.22/13   1.16/7    4.06/7   11.07/13   2.07/23   0.58/17   0.33/22   0.20/9  
 14 Veljačíková Markéta            42.04  5.59/19  10.44/15  12.58/14  14.21/15  16.41/14  18.17/12  19.42/10  25.13/11  38.41/14  40.24/14  41.07/14  41.36/14  42.04/14 
    OK Sparta Praha                       5.59/19   4.45/13   2.14/17   1.23/19   2.20/15   1.36/4    1.25/8    5.31/20  13.28/21   1.43/18   0.43/5    0.29/19   0.28/20 
 15 Hindráková Martina             42.11  3.25/7    7.48/7    9.38/6   10.45/6   13.06/6   23.29/17  25.03/16  29.30/16  39.38/16  40.42/15  41.36/15  41.53/15  42.11/15 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             3.25/7    4.23/11   1.50/7    1.07/7    2.21/16  10.23/24   1.34/14   4.27/12  10.08/11   1.04/11   0.54/14   0.17/1*   0.18/3  
 16 Vavrečková Ivana               42.32  5.04/15  10.27/14  12.54/13  14.10/13  16.09/13  20.02/13  21.31/13  27.25/14  38.47/15  40.52/16  41.46/16  42.12/16  42.32/16 
    SK Prostějov                          5.04/15   5.23/17   2.27/19   1.16/12   1.59/9    3.53/21   1.29/13   5.54/21  11.22/15   2.05/22   0.54/14   0.26/14   0.20/9  
 17 Gorčicová Ivana                44.00  5.26/18  11.23/18  14.38/18  16.01/18  18.20/16  21.52/16  25.12/17  30.17/17  40.23/17  41.43/17  43.02/17  43.30/17  44.00/17 
    OK Chrastava                          5.26/18   5.57/19   3.15/20   1.23/19   2.19/14   3.32/16   3.20/21   5.05/17  10.06/10   1.20/16   1.19/22   0.28/18   0.30/22 
 18 Roudná Eva                     46.01  3.33/8   16.50/23  18.36/22  19.58/22  22.37/21  24.22/21  25.49/18  31.19/19  42.50/18  43.59/18  45.14/18  45.39/18  46.01/18 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.33/8   13.17/24   1.46/6    1.22/17   2.39/19   1.45/6    1.27/9    5.30/18  11.31/17   1.09/14   1.15/21   0.25/13   0.22/16 
 19 Wagner Martina                 46.10  3.23/6   14.16/21  16.20/19  17.42/19  20.05/18  24.07/20  27.22/20  32.07/20  43.07/19  44.39/19  45.30/19  45.51/19  46.10/19 
    Zittau  Süd                           3.23/6   10.53/23   2.04/12   1.22/17   2.23/17   4.02/22   3.15/20   4.45/15  11.00/12   1.32/17   0.51/10   0.21/5    0.19/6  
 20 Večeřová Ivana                 49.14  3.46/9    9.10/10  12.45/12  14.11/14  21.42/20  23.55/18  28.22/21  32.34/21  44.57/20  46.58/20  47.51/20  48.53/20  49.14/20 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.46/9    5.24/18   3.35/21   1.26/21   7.31/23   2.13/12   4.27/23   4.12/10  12.23/19   2.01/21   0.53/13   1.02/24   0.21/13 
 21 Ježková Regina                 49.22  6.48/21  12.08/20  14.21/17  15.40/17  17.44/15  21.05/15  22.33/15  28.57/15  46.04/21  47.11/21  48.25/21  48.54/21  49.22/21 
    SK Meteor Kačerov Praha               6.48/21   5.20/16   2.13/16   1.19/15   2.04/10   3.21/15   1.28/10   6.24/24  17.07/24   1.07/12   1.14/20   0.29/19   0.28/20 
 22 Veverková Yveta                52.23  6.13/20  11.17/17  19.10/23  21.01/23  23.39/22  27.48/22  29.16/22  35.35/22  48.10/22  49.23/22  51.04/22  51.47/22  52.23/22 
    OOB Vamberk                           6.13/20   5.04/14   7.53/23   1.51/24   2.38/18   4.09/23   1.28/10   6.19/23  12.35/20   1.13/15   1.41/24   0.43/23   0.36/23 
 23 Fólová Hana                    57.28 13.54/24  16.18/22  17.57/21  19.16/21  34.37/24  36.00/24  37.13/24  41.06/24  55.17/24  55.55/24  56.39/23  57.03/23  57.28/23 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     13.54/24   2.24/1*   1.39/3    1.19/15  15.21/24   1.23/1*   1.13/5    3.53/6   14.11/22   0.38/1*   0.44/6    0.24/12   0.25/19 
 24 Kukolová Alena                 57.31 12.34/23  19.13/24  23.08/24  24.35/24  27.19/23  31.00/23  32.52/23  39.05/23  53.20/23  55.07/23  56.42/24  57.12/24  57.31/24 
    OOB TJ Slovan Luhačovice             12.34/23   6.39/20   3.55/22   1.27/22   2.44/20   3.41/18   1.52/15   6.13/22  14.15/23   1.47/19   1.35/23   0.30/21   0.19/6  
    Pfeiferová Blanka          DISK      22.59/    29.33/    36.07/    40.20/    43.24/    46.57/    48.12/    54.59/         /         /    80.33/    81.16/    81.52/   
    TJ Jiskra Hořice                     22.59/     6.34/     6.34/     4.13/     3.04/     3.33/     1.15/     6.47/         /         /         /     0.43/     0.36/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         1.3km   80m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-111     2-101     3-110     4-108     5-90      6-49      7-104     8-64      9-57     10-106    11-94     12-100   
  1 Zelená Markéta                 25.43  1.12/2    2.57/3    4.42/1*   7.28/1*   8.38/1*   9.48/1*  14.19/1*  18.05/1*  20.53/1*  24.05/1*  25.02/1*  25.24/1*  25.43/1* 
    SK Praga                              1.12/2    1.45/4    1.45/1*   2.46/3    1.10/1*   1.10/3    4.31/5    3.46/3    2.48/1*   3.12/3    0.57/6    0.22/1*   0.19/3  
  2 Benešová Iva                   27.57  1.22/4    2.45/1*   5.03/2    7.58/2    9.33/3   11.31/4   15.54/2   20.15/4   23.10/2   26.24/2   27.12/2   27.35/2   27.57/2  
    Sportcentrum Jičín                    1.22/4    1.23/2    2.18/2    2.55/4    1.35/6    1.58/9    4.23/3    4.21/6    2.55/2    3.14/5    0.48/3    0.23/4    0.22/7  
  3 Běhounová Jiřina               28.23  0.58/1*   3.17/5    6.03/5    8.12/4   10.01/4   10.59/2   16.22/3   19.41/2   23.33/3   26.54/4   27.39/4   28.03/3   28.23/3  
    OK 99 Hradec Králové                  0.58/1*   2.19/6    2.46/5    2.09/1*   1.49/7    0.58/1*   5.23/7    3.19/1*   3.52/11   3.21/6    0.45/1*   0.24/5    0.20/4  
  4 Králová Zdenka                 28.53  1.15/3    3.01/4    5.22/3    7.58/2    9.22/2   12.49/5   16.35/4   20.14/3   23.50/4   26.43/3   27.30/3   28.33/4   28.53/4  
    SK Severka Šumperk                    1.15/3    1.46/5    2.21/3    2.36/2    1.24/4    3.27/12   3.46/1*   3.39/2    3.36/10   2.53/1*   0.47/2    1.03/13   0.20/4  
  5 Žemličková Jindra              31.45  1.23/5    4.31/9    7.17/8   10.34/7   11.46/6   13.17/7   18.10/5   22.34/5   25.50/5   30.02/5   31.00/5   31.22/5   31.45/5  
    SK Chrast                             1.23/5    3.08/11   2.46/5    3.17/5    1.12/2    1.31/6    4.53/6    4.24/7    3.16/7    4.12/7    0.58/8    0.22/1*   0.23/9  
  6 Hušková Eva                    32.34  1.26/7    4.46/10   7.07/7   10.24/6   11.57/7   13.11/6   18.34/6   22.59/6   26.13/6   30.49/6   31.53/6   32.19/6   32.34/6  
    SK lyžování a OB Nová Paka            1.26/7    3.20/12   2.21/3    3.17/5    1.33/5    1.14/5    5.23/7    4.25/8    3.14/6    4.36/8    1.04/10   0.26/6    0.15/1* 
  7 Štrossová Jiřina               34.03  1.23/5    2.45/1*   5.45/4    9.03/5   10.16/5   11.26/3   19.42/7   26.09/8   29.05/8   32.17/7   33.23/7   33.45/7   34.03/7  
    KOB Dobřichovice                      1.23/5    1.22/1*   3.00/8    3.18/7    1.13/3    1.10/3    8.16/12   6.27/11   2.56/3    3.12/3    1.06/11   0.22/1*   0.18/2  
  8 Dudová Hana                    34.43  1.52/10   3.19/6    6.07/6   11.25/9   14.34/8   16.16/8   20.31/8   24.38/7   28.10/7   32.59/8   33.55/8   34.22/8   34.43/8  
    Oddíl OB Kotlářka                     1.52/10   1.27/3    2.48/7    5.18/12   3.09/12   1.42/8    4.15/2    4.07/4    3.32/9    4.49/10   0.56/4    0.27/7    0.21/6  
  9 Gabrielová Šárka               41.25  1.28/8    4.17/7    9.11/11  13.20/10  15.38/9   18.14/9   24.15/9   31.41/10  34.37/10  39.13/9   40.35/9   41.02/9   41.25/9  
    SKOB Ostrov                           1.28/8    2.49/9    4.54/13   4.09/9    2.18/8    2.36/11   6.01/10   7.26/13   2.56/3    4.36/8    1.22/12   0.27/7    0.23/9  
 10 Pavlíková Hana                 42.31  3.25/12   6.03/12   9.04/10  18.32/13  21.17/13  22.24/13  26.54/11  31.06/9   34.13/9   39.16/10  41.36/10  42.06/10  42.31/10 
    OOB TJ Zlaté Hory                     3.25/12   2.38/7    3.01/9    9.28/13   2.45/11   1.07/2    4.30/4    4.12/5    3.07/5    5.03/11   2.20/13   0.30/10   0.25/11 
 11 Czaschová Irena                42.43  1.36/9    4.23/8    7.26/9   10.59/8   19.44/12  21.16/12  29.13/12  33.47/12  37.46/12  40.56/11  41.53/11  42.21/11  42.43/11 
    SKOB Bruntál                          1.36/9    2.47/8    3.03/10   3.33/8    8.45/13   1.32/7    7.57/11   4.34/9    3.59/12   3.10/2    0.57/6    0.28/9    0.22/7  
 12 Gazdačková Jana                45.44  4.00/13   7.58/13  11.33/13  16.08/12  18.48/11  20.55/11  30.34/13  35.11/13  38.41/13  43.45/12  44.41/12  45.15/12  45.44/12 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.00/13   3.58/13   3.35/12   4.35/10   2.40/10   2.07/10   9.39/13   4.37/10   3.30/8    5.04/12   0.56/4    0.34/12   0.29/13 
 13 Šabatková Zdena                47.00  2.58/11   5.57/11   9.18/12  14.19/11  16.43/10  20.31/10  26.20/10  32.47/11  37.01/11  44.58/13  46.00/13  46.33/13  47.00/13 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.58/11   2.59/10   3.21/11   5.01/11   2.24/9    3.48/13   5.49/9    6.27/11   4.14/13   7.57/13   1.02/9    0.33/11   0.27/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         1.3km   80m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-111     2-101     3-110     4-108     5-90      6-49      7-104     8-64      9-57     10-106    11-94     12-100   
  1 Doležalová Vlasta              25.42  1.09/3    2.24/1*   4.46/1*   7.42/1*   8.58/1*   9.58/1*  14.16/1*  18.24/1*  21.04/1*  24.19/1*  25.04/1*  25.27/1*  25.42/1* 
    SK Praga                              1.09/3    1.15/2    2.22/3    2.56/2    1.16/3    1.00/2    4.18/3    4.08/7    2.40/3    3.15/3    0.45/4    0.23/5    0.15/2  
  2 Nováková Svatava               29.40  1.06/2    4.10/7    6.43/5   10.02/4   11.29/3   12.28/3   18.07/3   22.32/2   25.04/2   28.07/2   28.55/2   29.20/2   29.40/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                1.06/2    3.04/17   2.33/6    3.19/7    1.27/7    0.59/1*   5.39/9    4.25/8    2.32/2    3.03/1*   0.48/7    0.25/9    0.20/8  
  3 Korejčíková Dáďa               31.04  2.13/9    4.12/9    9.47/12  12.47/9   14.06/6   15.10/4   19.14/4   22.56/3   25.52/3   29.46/3   30.26/3   30.46/3   31.04/3  
    TJ Loko Liberec                       2.13/9    1.59/7    5.35/17   3.00/3    1.19/4    1.04/3    4.04/2    3.42/3    2.56/7    3.54/8    0.40/1*   0.20/1*   0.18/6  
  4 Procházková Helena             31.29  1.13/5    2.49/2    5.14/2    8.34/2    9.55/2   11.10/2   17.03/2   23.00/4   25.53/4   29.51/4   30.37/4   31.05/4   31.29/4  
    KOS TJ Tesla Brno                     1.13/5    1.36/4    2.25/4    3.20/8    1.21/5    1.15/5    5.53/10   5.57/16   2.53/5    3.58/10   0.46/5    0.28/12   0.24/13 
  5 Vajcová Hana                   32.59  1.27/6    2.59/3    6.14/4    9.23/3   11.50/5   16.18/7   20.52/6   24.23/5   27.55/5   31.34/5   32.21/5   32.42/5   32.59/5  
    OK Chrastava                          1.27/6    1.32/3    3.15/10   3.09/5    2.27/11   4.28/17   4.34/4    3.31/1*   3.32/11   3.39/5    0.47/6    0.21/3    0.17/4  
  6 Mrázková Ivana                 33.47  2.27/12   4.47/11   7.26/9   10.21/5   11.44/4   16.54/9   20.49/5   25.40/6   28.05/6   32.18/6   33.08/6   33.31/6   33.47/6  
    Oddíl OB Kotlářka                     2.27/12   2.20/11   2.39/7    2.55/1*   1.23/6    5.10/20   3.55/1*   4.51/11   2.25/1*   4.13/11   0.50/9    0.23/5    0.16/3  
  7 Šumberová Zuzana               35.40  2.59/16   5.30/13   7.59/10  11.26/7   14.49/10  15.53/5   22.18/8   26.12/7   29.21/7   34.19/7   35.03/7   35.23/7   35.40/7  
    Slavia Liberec orienteering           2.59/16   2.31/12   2.29/5    3.27/9    3.23/16   1.04/3    6.25/11   3.54/4    3.09/9    4.58/14   0.44/3    0.20/1*   0.17/4  
  8 Nýdrlová Eva                   35.55  2.50/15   5.39/14   8.54/11  12.53/10  16.31/14  18.55/13  24.01/10  27.56/9   30.40/8   34.19/7   35.07/8   35.33/8   35.55/8  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.50/15   2.49/16   3.15/10   3.59/11   3.38/18   2.24/10   5.06/8    3.55/5    2.44/4    3.39/5    0.48/7    0.26/10   0.22/10 
  9 Hepnerová Dagmar               36.17  5.41/19   6.37/15  10.18/13  13.27/12  15.49/12  20.26/15  25.11/11  28.43/10  31.48/10  34.59/9   35.41/9   36.03/9   36.17/9  
    TJ Slavia Hradec Králové              5.41/19   0.56/1*   3.41/13   3.09/5    2.22/10   4.37/18   4.45/5    3.32/2    3.05/8    3.11/2    0.42/2    0.22/4    0.14/1* 
 10 Havlová Jaroslava              37.18  5.35/18   7.27/16  10.20/14  14.18/14  16.08/13  18.36/12  23.23/9   28.54/11  31.47/9   35.41/10  36.31/10  36.57/10  37.18/10 
    OB Jenišovice                         5.35/18   1.52/5    2.53/8    3.58/10   1.50/9    2.28/11   4.47/6    5.31/15   2.53/5    3.54/8    0.50/9    0.26/10   0.21/9  
 11 Štáblová Jitka                 39.21  2.20/11   4.39/10   7.00/7   13.39/13  14.51/11  17.32/11  25.52/13  29.57/12  33.53/11  37.31/11  38.35/11  38.59/11  39.21/11 
    SK Severka Šumperk                    2.20/11   2.19/9    2.21/2    6.39/19   1.12/1*   2.41/13   8.20/13   4.05/6    3.56/16   3.38/4    1.04/13   0.24/8    0.22/10 
 12 Fejlková Alice                 41.17  1.04/1*   3.48/5    7.12/8   11.17/6   14.29/7   17.07/10  25.38/12  30.28/13  34.00/12  38.52/12  40.13/12  40.49/12  41.17/12 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.04/1*   2.44/15   3.24/12   4.05/12   3.12/14   2.38/12   8.31/14   4.50/10   3.32/11   4.52/13   1.21/16   0.36/18   0.28/17 
 13 Tvrdková Eva                   41.35  1.31/7    4.10/7   10.44/15  14.51/15  17.40/15  19.29/14  27.45/14  32.28/14  36.16/13  39.56/13  40.53/13  41.16/13  41.35/13 
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.31/7    2.39/13   6.34/19   4.07/13   2.49/13   1.49/8    8.16/12   4.43/9    3.48/15   3.40/7    0.57/12   0.23/5    0.19/7  
 14 Nováková Jana                  50.15  2.38/14   4.57/12  14.01/17  17.05/16  20.52/16  25.41/17  34.45/16  39.45/16  43.23/14  47.59/14  49.19/14  49.51/14  50.15/14 
    SK lyžování a OB Nová Paka            2.38/14   2.19/9    9.04/20   3.04/4    3.47/19   4.49/19   9.04/16   5.00/12   3.38/13   4.36/12   1.20/15   0.32/14   0.24/13 
 15 Kalibánová Jiřina              51.57  1.11/4    3.03/4    5.14/2   11.52/8   14.38/8   15.57/6   20.58/7   26.20/8   44.21/15  50.04/15  50.54/15  51.29/15  51.57/15 
    SK lyžování a OB Nová Paka            1.11/4    1.52/5    2.11/1*   6.38/18   2.46/12   1.19/6    5.01/7    5.22/13  18.01/20   5.43/17   0.50/9    0.35/17   0.28/17 
 16 Orálková Libuše                54.06  1.43/8    3.50/6    6.47/6   13.03/11  14.41/9   16.45/8   31.53/15  38.28/15  46.44/16  51.52/16  53.13/16  53.44/16  54.06/16 
    OOB Třebíč                            1.43/8    2.07/8    2.57/9    6.16/17   1.38/8    2.04/9   15.08/19   6.35/17   8.16/19   5.08/15   1.21/16   0.31/13   0.22/10 
 17 Richtrová Jaroslava            58.09  2.15/10   9.22/18  15.19/19  20.37/18  23.56/18  27.20/18  38.35/17  46.02/17  49.25/17  55.01/17  57.01/17  57.44/17  58.09/17 
    OB Jenišovice                         2.15/10   7.07/19   5.57/18   5.18/15   3.19/15   3.24/16  11.15/17   7.27/19   3.23/10   5.36/16   2.00/20   0.43/19   0.25/15 
 18 Kadečková Jana                 62.59  3.38/17   8.08/17  12.16/16  29.00/20  32.59/20  34.39/20  43.17/19  49.56/20  54.11/20  60.28/19  62.01/18  62.33/18  62.59/18 
    OB Jenišovice                         3.38/17   4.30/18   4.08/15  16.44/20   3.59/20   1.40/7    8.38/15   6.39/18   4.15/17   6.17/18   1.33/18   0.32/14   0.26/16 
 19 Lulayová Věra                  63.48  2.36/13  11.55/20  17.17/20  22.48/19  26.19/19  29.09/19  40.30/18  48.19/18  53.15/19  60.20/18  62.05/19  63.02/19  63.48/19 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.36/13   9.19/20   5.22/16   5.31/16   3.31/17   2.50/15  11.21/18   7.49/20   4.56/18   7.05/19   1.45/19   0.57/20   0.46/20 
 20 Mrštíková Hana                 65.18  7.53/20  10.35/19  14.31/18  19.46/17  21.00/17  23.44/16  44.12/20  49.35/19  53.13/18  62.59/20  64.14/20  64.46/20  65.18/20 
    OK Lokomotiva Pardubice               7.53/20   2.42/14   3.56/14   5.15/14   1.14/2    2.44/14  20.28/20   5.23/14   3.38/13   9.46/20   1.15/14   0.32/14   0.32/19 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         1.2km   80m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-103     3-108     4-97      5-63      6-50      7-104     8-87      9-64     10-75     11-77     12-94     13-100   
  1 Dohnalová Dana                 26.22  2.26/2    3.56/1*   5.31/1*   6.29/1*   8.10/1*  11.04/1*  15.37/1*  19.00/1*  19.45/1*  24.13/1*  25.16/1*  25.41/1*  26.04/1*  26.22/1* 
    USK Praha                             2.26/2    1.30/1*   1.35/1*   0.58/8    1.41/1*   2.54/5    4.33/1*   3.23/1*   0.45/1*   4.28/1*   1.03/5    0.25/3    0.23/2    0.18/2  
  2 Horáčková Stanislava           30.02  2.19/1*   4.03/2    6.49/3    7.23/3    9.20/2   11.51/2   16.58/2   21.10/2   22.15/2   27.19/2   28.53/2   29.21/2   29.45/2   30.02/2  
    Slavia Liberec orienteering           2.19/1*   1.44/4    2.46/9    0.34/1*   1.57/3    2.31/3    5.07/4    4.12/3    1.05/8    5.04/2    1.34/8    0.28/6    0.24/4    0.17/1* 
  3 Neradová Alena                 35.13  2.44/3    4.27/3    6.07/2    6.41/2   13.28/8   15.36/5   20.21/4   24.50/4   25.52/4   33.22/3   34.09/3   34.35/3   34.55/3   35.13/3  
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.44/3    1.43/2    1.40/2    0.34/1*   6.47/10   2.08/1*   4.45/2    4.29/6    1.02/6    7.30/7    0.47/1*   0.26/4    0.20/1*   0.18/2  
  4 Kupcová Věroslava              36.10  5.20/9    7.20/8    9.23/7   10.17/7   12.21/5   15.18/4   20.58/5   25.34/6   26.54/6   33.42/5   34.40/5   35.16/5   35.46/4   36.10/4  
    Horizont klub Šumperk                 5.20/9    2.00/6    2.03/6    0.54/7    2.04/5    2.57/6    5.40/8    4.36/7    1.20/10   6.48/4    0.58/3    0.36/9    0.30/8    0.24/8  
  5 Kohoutová Jitřenka             36.21  4.22/7    6.12/6    8.57/6    9.31/6   11.34/4   14.01/3   19.02/3   23.30/3   24.25/3   33.29/4   34.33/4   35.10/4   35.52/5   36.21/5  
    Slovan Praha                          4.22/7    1.50/5    2.45/8    0.34/1*   2.03/4    2.27/2    5.01/3    4.28/5    0.55/4    9.04/9    1.04/6    0.37/10   0.42/10   0.29/10 
  6 Kubíková Květa                 38.02  3.17/6    6.13/7    8.26/5    9.16/5   12.43/6   15.52/6   21.06/6   25.33/5   26.29/5   35.56/6   36.44/6   37.15/6   37.43/6   38.02/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.17/6    2.56/9    2.13/7    0.50/6    3.27/8    3.09/8    5.14/5    4.27/4    0.56/5    9.27/10   0.48/2    0.31/7    0.28/7    0.19/5  
  7 Suchánková Libuše              39.21  4.39/8    7.47/9    9.28/8   10.32/8   14.49/9   17.34/8   23.02/7   28.08/7   29.16/7   37.10/7   38.10/7   38.37/7   39.00/7   39.21/7  
    OOB TJ Slezan Opava                   4.39/8    3.08/10   1.41/3    1.04/10   4.17/9    2.45/4    5.28/7    5.06/8    1.08/9    7.54/8    1.00/4    0.27/5    0.23/2    0.21/6  
  8 Sikorová Marie                 42.27  3.16/5    4.59/4    6.49/3    7.31/4    9.22/3   24.49/10  30.13/8   34.05/8   34.58/8   40.19/8   41.23/8   41.45/8   42.09/8   42.27/8  
    TJ Baník Ostrava OKD                  3.16/5    1.43/2    1.50/5    0.42/5    1.51/2   15.27/10   5.24/6    3.52/2    0.53/3    5.21/3    1.04/6    0.22/2    0.24/4    0.18/2  
  9 Křížová Zdenka                 50.05  7.15/10   9.46/10  11.30/10  12.28/10  15.11/10  23.16/9   31.13/9   38.53/10  39.40/10  47.02/10  48.54/9   49.14/9   49.41/9   50.05/9  
    UNITOP SKP Žďár nad Sázavou           7.15/10   2.31/8    1.44/4    0.58/8    2.43/7    8.05/9    7.57/9    7.40/10   0.47/2    7.22/6    1.52/9    0.20/1*   0.27/6    0.24/8  
 10 Kutáčková Stanislava           50.25  3.05/4    5.08/5   10.25/9   11.06/9   13.14/7   16.14/7   32.18/10  38.26/9   39.30/9   46.37/9   49.00/10  49.33/10  50.03/10  50.25/10 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             3.05/4    2.03/7    5.17/10   0.41/4    2.08/6    3.00/7   16.04/10   6.08/9    1.04/7    7.07/5    2.23/10   0.33/8    0.30/8    0.22/7  
    Nedvídková Jitka           DISK       6.40/    11.08/         /    13.38/    17.35/    22.58/    32.00/    39.20/    41.02/    52.24/    53.58/    54.54/    55.41/    56.31/   
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              6.40/     4.28/         /         /     3.57/     5.23/     9.02/     7.20/     1.42/    11.22/     1.34/     0.56/     0.47/     0.50/   
    Čadilová Alena             DISK      15.22/    17.45/    21.13/    22.37/         /         /    49.10/    54.14/    56.29/    69.28/    71.03/    71.46/    72.38/    73.17/   
    Horizont klub Šumperk                15.22/     2.23/     3.28/     1.24/         /         /         /     5.04/     2.15/    12.59/     1.35/     0.43/     0.52/     0.39/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         1.2km   80m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-103     3-108     4-97      5-63      6-50      7-104     8-87      9-64     10-75     11-77     12-94     13-100   
  1 Haňkovská Jana                 31.09  2.59/2    5.07/2    7.13/2    7.59/1*  11.13/1*  13.41/1*  19.25/1*  23.13/1*  24.07/1*  28.59/1*  29.52/1*  30.26/1*  30.48/1*  31.09/1* 
    SK Praga                              2.59/2    2.08/4    2.06/2    0.46/1*   3.14/5    2.28/1*   5.44/5    3.48/1*   0.54/2    4.52/1*   0.53/1*   0.34/4    0.22/1*   0.21/1* 
  2 Dvořáková Ladislava            38.59  3.24/3    6.18/4    8.26/4    9.50/4   13.30/5   17.50/4   23.26/2   29.00/3   30.01/3   36.19/2   37.32/2   38.04/2   38.33/2   38.59/2  
    SK Praga                              3.24/3    2.54/7    2.08/3    1.24/8    3.40/6    4.20/3    5.36/3    5.34/8    1.01/5    6.18/2    1.13/8    0.32/2    0.29/3    0.26/4  
  3 Křtěnská Leontina              40.02  2.48/1*   4.43/1*   7.12/1*   8.40/2   11.17/2   17.48/3   23.26/2   28.53/2   30.00/2   37.19/3   38.28/3   39.02/3   39.37/3   40.02/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.48/1*   1.55/1*   2.29/6    1.28/9    2.37/1*   6.31/8    5.38/4    5.27/7    1.07/7    7.19/3    1.09/5    0.34/4    0.35/5    0.25/3  
  4 Nejezchlebová Věra             49.07  3.57/6    7.41/8    9.54/8   15.31/10  19.44/9   24.57/6   30.55/4   36.15/4   37.38/4   45.11/4   46.25/4   47.54/4   48.31/4   49.07/4  
    KOB Kamenický Šenov                   3.57/6    3.44/9    2.13/4    5.37/11   4.13/9    5.13/4    5.58/6    5.20/6    1.23/9    7.33/4    1.14/9    1.29/10   0.37/8    0.36/10 
  5 Štrojsová Jaroslava            50.51  3.39/5    7.43/9    9.48/7   10.38/7   13.22/4   17.09/2   33.03/5   39.07/6   40.15/6   48.03/5   49.10/5   49.44/5   50.20/5   50.51/5  
    KOB Kamenický Šenov                   3.39/5    4.04/10   2.05/1*   0.50/3    2.44/2    3.47/2   15.54/11   6.04/9    1.08/8    7.48/5    1.07/3    0.34/4    0.36/7    0.31/6  
  6 Krausová Marie                 51.14  4.54/9    6.56/6    9.45/6   10.33/6   14.43/7   28.38/7   33.50/6   38.03/5   39.00/5   48.42/6   49.54/6   50.20/6   50.50/6   51.14/6  
    TJ Loko Liberec                       4.54/9    2.02/2    2.49/9    0.48/2    4.10/8   13.55/10   5.12/1*   4.13/2    0.57/3    9.42/8    1.12/7    0.26/1*   0.30/4    0.24/2  
  7 Novotná Marie                  56.44  5.07/10   7.24/7    9.59/9   10.51/8   13.59/6   29.07/8   36.11/8   40.34/8   41.22/7   50.44/7   51.53/7   55.48/8   56.15/7   56.44/7  
    OK 99 Hradec Králové                  5.07/10   2.17/6    2.35/7    0.52/5    3.08/3   15.08/11   7.04/7    4.23/4    0.48/1*   9.22/7    1.09/5    3.55/11   0.27/2    0.29/5  
  8 Kašková Eva                    56.47  4.35/7    6.37/5    9.21/5   10.32/5   24.30/10  29.53/9   38.52/10  44.00/9   44.59/9   54.01/9   55.08/9   55.40/7   56.15/7   56.47/8  
    OK Chrastava                          4.35/7    2.02/2    2.44/8    1.11/7   13.58/12   5.23/5    8.59/8    5.08/5    0.59/4    9.02/6    1.07/3    0.32/2    0.35/5    0.32/7  
  9 Bláhová Blanka                 62.58  4.45/8    8.10/10  11.27/10  12.36/9   18.29/8   24.50/5   38.28/9   44.40/10  46.11/10  59.06/10  60.55/10  61.43/9   62.23/9   62.58/9  
    Slavoj Praha                          4.45/8    3.25/8    3.17/10   1.09/6    5.53/11   6.21/7   13.38/10   6.12/10   1.31/10  12.55/10   1.49/10   0.48/7    0.40/9    0.35/9  
 10 Boudná Jaroslava               70.17  3.35/4    5.44/3    8.03/3    8.54/3   12.06/3   30.47/10  35.59/7   40.20/7   41.23/8   51.20/8   52.20/8   69.04/10  69.45/10  70.17/10 
    OK Jihlava                            3.35/4    2.09/5    2.19/5    0.51/4    3.12/4   18.41/12   5.12/1*   4.21/3    1.03/6    9.57/9    1.00/2   16.44/12   0.41/10   0.32/7  
 11 Dolečková Míla                 82.43  9.31/11  16.09/11  20.53/12  22.21/11  26.55/11  36.12/11  46.30/11  55.17/11  57.06/11  77.10/11  79.48/11  80.46/11  81.47/11  82.43/11 
    OOB TJ Sokol Troja                    9.31/11   6.38/11   4.44/12   1.28/9    4.34/10   9.17/9   10.18/9    8.47/11   1.49/11  20.04/11   2.38/11   0.58/8    1.01/11   0.56/12 
 12 Langrová Marie                102.37 10.08/12  17.05/12  20.29/11  27.20/12  31.01/12  36.51/12  53.08/12  70.23/12  74.09/12  94.56/12  99.40/12 100.56/12 101.58/12 102.37/12 
    OK Jiskra Nový Bor                   10.08/12   6.57/12   3.24/11   6.51/12   3.41/7    5.50/6   16.17/12  17.15/12   3.46/12  20.47/12   4.44/12   1.16/9    1.02/12   0.39/11 
    Lohrová Jarmila            DISK       9.07/    11.33/    14.21/         /    22.22/    27.31/    33.18/    38.55/    39.54/    46.27/    47.40/    48.07/    48.38/    49.02/   
    OK Sparta Praha                       9.07/     2.26/     2.48/         /         /     5.09/     5.47/     5.37/     0.59/     6.33/     1.13/     0.27/     0.31/     0.24/   
    Lejsková Jiřina            DISK      24.38/         /         /         /         /    55.19/    77.10/    95.40/    98.11/   121.10/   124.15/   125.53/   127.33/   129.12/   
    Tempo Praha                          24.38/         /         /         /         /         /    21.51/    18.30/     2.31/    22.59/     3.05/     1.38/     1.40/     1.39/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.4km   30m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-96      2-82      3-83      4-55      5-84      6-85      7-100   
  1 Šimša Martin                   19.19  4.17/5    6.23/5   10.14/2   14.15/3   15.56/3   18.05/1*  19.05/1*  19.19/1* 
    VŠSK MFF UK Praha                     4.17/5    2.06/3    3.51/1*   4.01/6    1.41/4    2.09/2    1.00/5    0.14/2  
  2 Hänchen Florian                19.29  2.26/1*   4.38/2    9.43/1*  13.06/2   15.47/2   18.20/2   19.16/2   19.29/2  
    ESV Lok Bad Schandau                  2.26/1*   2.12/4    5.05/2    3.23/5    2.41/8    2.33/5    0.56/3    0.13/1* 
  3 Zemánek Mikuláš                19.51  2.40/2    4.20/1*  10.55/4   15.17/4   16.48/4   18.42/3   19.35/3   19.51/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.40/2    1.40/2    6.35/6    4.22/8    1.31/3    1.54/1*   0.53/2    0.16/7  
  4 Nechanický Jan                 20.42  2.51/3    5.09/3   10.31/3   12.50/1*  14.36/1*  19.22/4   20.28/4   20.42/4  
    SK OS Nové Město n. M.                2.51/3    2.18/5    5.22/3    2.19/3    1.46/5    4.46/7    1.06/6    0.14/2  
  5 Kundrata Jan                   21.29  6.39/6    8.18/6   14.52/6   16.35/5   18.02/5   20.18/5   21.14/5   21.29/5  
    TJ Jižní svahy Zlín                   6.39/6    1.39/1*   6.34/5    1.43/1*   1.27/2    2.16/3    0.56/3    0.15/5  
  6 Nešpor Jan                     24.47  2.55/4    6.10/4   14.15/5   18.17/6   20.41/6   23.07/6   24.28/6   24.47/6  
    OOB Třebíč                            2.55/4    3.15/6    8.05/7    4.02/7    2.24/7    2.26/4    1.21/7    0.19/8  
  7 Zabořil Vojta                  29.43  7.00/7   13.17/8   19.37/7   22.41/7   24.58/7   27.47/7   29.29/7   29.43/7  
    OB Jenišovice                         7.00/7    6.17/8    6.20/4    3.04/4    2.17/6    2.49/6    1.42/8    0.14/2  
  8 Siegl Matyáš                   37.19  9.22/8   12.55/7   25.07/8   26.56/8   28.12/8   36.14/8   37.04/8   37.19/8  
    VŠSK MFF UK Praha                     9.22/8    3.33/7   12.12/8    1.49/2    1.16/1*   8.02/8    0.50/1*   0.15/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        2.2km   60m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-82      2-83      3-84      4-85      5-100   
  1 Zobaník Radek                  16.23  4.54/1*   8.12/1*  11.45/1*  14.51/1*  16.03/1*  16.23/1* 
    TJ Sokol Radslavice                   4.54/1*   3.18/1*   3.33/1*   3.06/2    1.12/5    0.20/4  
  2 Kovář Lukáš                    23.06  5.36/6   11.29/2   19.16/4   21.42/3   22.46/2   23.06/2  
    TJ Loko Česká Třebová                 5.36/6    5.53/4    7.47/9    2.26/1*   1.04/2    0.20/4  
  3 Vébr Tomáš                     23.13  6.26/8   11.39/4   17.50/2   21.41/2   22.55/3   23.13/3  
    SKOB Baník Havířov                    6.26/8    5.13/2    6.11/5    3.51/5    1.14/7    0.18/2  
  4 Malý Evženek                   25.08  8.14/11  13.34/7   19.38/5   23.36/4   24.49/4   25.08/4  
    OK Jilemnice                          8.14/11   5.20/3    6.04/4    3.58/6    1.13/6    0.19/3  
  5 Hanuš Miroslav                 27.34  5.11/3   12.17/6   19.06/3   25.32/5   27.05/5   27.34/5  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        5.11/3    7.06/8    6.49/7    6.26/13   1.33/11   0.29/13 
  6 Bláha Vojtěch                  30.48  5.17/4   11.37/3   24.47/8   29.16/7   30.26/6   30.48/6  
    Slavoj Praha                          5.17/4    6.20/5   13.10/12   4.29/9    1.10/4    0.22/11 
  7 Bláha Matyáš                   31.19  5.24/5   16.20/9   23.18/6   28.42/6   30.59/7   31.19/7  
    Slavoj Praha                          5.24/5   10.56/10   6.58/8    5.24/11   2.17/13   0.20/4  
  8 Bradáč David                   32.37  5.05/2   11.50/5   26.39/9   31.16/10  32.17/8   32.37/8  
    TJ Loko Liberec                       5.05/2    6.45/7   14.49/13   4.37/10   1.01/1*   0.20/4  
  9 Oncirk Honzík                  32.40  7.15/10  13.39/8   26.43/10  31.08/9   32.24/9   32.40/9  
    SKOB Ostrov                           7.15/10   6.24/6   13.04/11   4.25/8    1.16/9    0.16/1* 
 10 Waněk Hubert                   32.59  6.59/9   18.17/10  24.42/7   30.29/8   32.38/10  32.59/10 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               6.59/9   11.18/11   6.25/6    5.47/12   2.09/12   0.21/9  
 11 Baldrian Tomáš                 36.48  9.00/12  19.31/11  30.58/11  35.14/11  36.28/11  36.48/11 
    USK Praha                             9.00/12  10.31/9   11.27/10   4.16/7    1.14/7    0.20/4  
 12 Zabořil Ondra                  48.37  6.13/7   38.28/12  43.36/12  46.47/12  48.09/12  48.37/12 
    OB Jenišovice                         6.13/7   32.15/12   5.08/2    3.11/3    1.22/10   0.28/12 
 13 Čtrnáct František              63.34 12.16/13  52.30/13  58.29/13  62.07/13  63.13/13  63.34/13 
    SK Praga                             12.16/13  40.14/13   5.59/3    3.38/4    1.06/3    0.21/9  
    Rožek Vilém                DISK       8.56/         /    18.51/    22.34/    23.39/    23.54/   
    VŠSK MFF UK Praha                     8.56/         /         /     3.43/     1.05/     0.15/   
    Hewitt Christopher         DISK       6.05/         /    41.05/    46.10/    47.14/    47.43/   
    Neregistrovaní - Hewitt               6.05/         /         /     5.05/     1.04/     0.29/   
    Čtrnáct Šimon             MSDISK      8.56/         /    31.21/    37.24/    40.05/    40.34/   
    SK Praga                              8.56/         /         /     6.03/     2.41/     0.29/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         1.5km   60m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-97      3-82      4-83      5-55      6-84      7-58      8-85      9-94     10-100   
  1 Roudný Martin                  15.26  2.10/1*   3.37/1*   4.59/1*   9.49/1*  11.03/1*  12.18/1*  12.58/1*  14.14/1*  14.57/1*  15.13/1*  15.26/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.10/1*   1.27/2    1.22/1*   4.50/5    1.14/1*   1.15/1*   0.40/1*   1.16/4    0.43/1*   0.16/2    0.13/2  
  2 Kafka Matěj                    17.29  2.16/2    3.38/2    5.10/2   10.39/2   11.54/2   13.27/2   15.21/2   16.12/2   17.02/2   17.16/2   17.29/2  
    OK Jihlava                            2.16/2    1.22/1*   1.32/2    5.29/8    1.15/2    1.33/5    1.54/11   0.51/1*   0.50/6    0.14/1*   0.13/2  
  3 Zobaník Michal                 20.12  3.15/6    5.12/5    7.22/5   12.05/5   13.48/4   15.21/3   17.32/5   18.41/3   19.42/3   19.59/3   20.12/3  
    TJ Sokol Radslavice                   3.15/6    1.57/4    2.10/9    4.43/4    1.43/5    1.33/5    2.11/14   1.09/2    1.01/7    0.17/4    0.13/2  
  4 Macko Lukáš                    20.18  3.18/7    5.57/8    7.47/6   12.56/8   14.24/7   16.31/7   17.35/6   18.59/5   19.46/4   20.03/4   20.18/4  
    Sportcentrum Jičín                    3.18/7    2.39/12   1.50/6    5.09/7    1.28/4    2.07/9    1.04/2    1.24/6    0.47/2    0.17/4    0.15/7  
  5 Kubát Tomáš                    20.43  2.31/3    4.44/4    6.30/4   12.06/6   13.54/5   15.57/5   17.25/4   18.50/4   20.15/6   20.31/6   20.43/5  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.31/3    2.13/7    1.46/4    5.36/9    1.48/6    2.03/8    1.28/9    1.25/7    1.25/11   0.16/2    0.12/1* 
  6 Láznička Václav                20.45  2.31/3    4.21/3    6.10/3   11.04/3   13.31/3   16.10/6   17.22/3   19.01/6   20.06/5   20.26/5   20.45/6  
    SKOB Zlín                             2.31/3    1.50/3    1.49/5    4.54/6    2.27/10   2.39/11   1.12/4    1.39/9    1.05/8    0.20/11   0.19/10 
  7 Karatsiolis Kryštof            21.40  5.46/11   8.47/12  10.28/11  14.35/9   16.00/8   17.35/8   19.07/7   20.18/7   21.05/7   21.24/7   21.40/7  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        5.46/11   3.01/13   1.41/3    4.07/2    1.25/3    1.35/7    1.32/10   1.11/3    0.47/2    0.19/9    0.16/8  
  8 Šklíba Michal                  23.09  3.41/8    5.56/7    8.03/8   12.00/4   14.10/6   15.31/4   20.09/8   21.28/8   22.33/8   22.52/8   23.09/8  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.41/8    2.15/9    2.07/8    3.57/1*   2.10/8    1.21/3    4.38/16   1.19/5    1.05/8    0.19/9    0.17/9  
  9 Tryzna Matěj                   26.40  3.01/5    5.34/6    8.02/7   12.42/7   18.01/9   20.08/9   21.35/9   24.39/9   25.53/9   26.20/9   26.40/9  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.01/5    2.33/11   2.28/14   4.40/3    5.19/16   2.07/9    1.27/8    3.04/15   1.14/10   0.27/15   0.20/13 
 10 Samek Tomáš                    29.43  4.17/9    6.30/9    8.51/9   17.31/10  20.13/10  23.41/10  24.55/10  27.14/10  29.02/10  29.23/10  29.43/10 
    OK 99 Hradec Králové                  4.17/9    2.13/7    2.21/11   8.40/10   2.42/12   3.28/14   1.14/5    2.19/11   1.48/14   0.21/12   0.20/13 
 11 Roudný Václav                  33.44  8.08/14  10.28/14  12.54/13  21.34/11  24.17/11  27.40/11  28.51/11  31.10/11  33.04/11  33.25/11  33.44/11 
    OK Lokomotiva Pardubice               8.08/14   2.20/10   2.26/13   8.40/10   2.43/13   3.23/13   1.11/3    2.19/11   1.54/15   0.21/12   0.19/10 
 12 Postolka Jáchym                34.14  6.20/13   8.20/10  10.15/10  26.34/13  28.37/13  30.01/12  31.19/12  32.55/12  33.44/12  34.01/12  34.14/12 
    KOB Kladno                            6.20/13   2.00/5    1.55/7   16.19/15   2.03/7    1.24/4    1.18/6    1.36/8    0.49/5    0.17/4    0.13/2  
 13 Karásek Matěj                  41.59  6.09/12   9.27/13  12.59/14  29.19/14  31.58/14  35.06/13  37.10/13  39.49/13  41.16/13  41.40/13  41.59/13 
    Sportcentrum Jičín                    6.09/12   3.18/14   3.32/15  16.20/16   2.39/11   3.08/12   2.04/12   2.39/13   1.27/12   0.24/14   0.19/10 
 14 Jelínek Tomáš                  44.00  4.22/10   8.43/11  10.54/12  21.49/12  25.46/12  36.59/14  39.08/14  41.47/14  43.18/14  43.35/14  44.00/14 
    KOB Choceň                            4.22/10   4.21/16   2.11/10  10.55/13   3.57/15  11.13/16   2.09/13   2.39/13   1.31/13   0.17/4    0.25/15 
 15 Bradáč Jakub                   48.18 20.09/15  22.15/15  24.39/15  40.33/15  42.44/15  44.00/15  45.21/15  47.01/15  47.48/15  48.05/15  48.18/15 
    TJ Loko Liberec                      20.09/15   2.06/6    2.24/12  15.54/14   2.11/9    1.16/2    1.21/7    1.40/10   0.47/2    0.17/4    0.13/2  
 16 Matěj Konečný                 137.59102.50/16 106.52/16 111.23/16 120.29/16 123.58/16 127.31/16 130.16/16 133.42/16 136.11/16 137.08/16 137.59/16 
    KOB Český Krumlov                   102.50/16   4.02/15   4.31/16   9.06/12   3.29/14   3.33/15   2.45/15   3.26/16   2.29/16   0.57/16   0.51/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         1.7km   85m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-103     3-41      4-53      5-104     6-57      7-61      8-62      9-93     10-95     11-75     12-78     13-100   
  1 Růžička Adam                   16.18  1.29/7    2.24/3    3.52/2    4.33/2    6.42/2   10.09/2   11.49/2   12.43/2   13.37/2   14.25/2   14.59/2   15.43/1*  16.05/1*  16.18/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  1.29/7    0.55/2    1.28/2    0.41/3    2.09/1*   3.27/1*   1.40/3    0.54/1*   0.54/5    0.48/3    0.34/4    0.44/2    0.22/3    0.13/3  
  2 Zikmund Zdeněk                 16.28  1.17/3    2.26/4    3.37/1*   4.21/1*   6.36/1*  10.07/1*  11.38/1*  12.37/1*  13.23/1*  14.09/1*  14.42/1*  15.55/2   16.16/2   16.28/2  
    Sportcentrum Jičín                    1.17/3    1.09/4    1.11/1*   0.44/4    2.15/4    3.31/2    1.31/2    0.59/2    0.46/2    0.46/2    0.33/3    1.13/13   0.21/1*   0.12/2  
  3 Ptáček Patrik                  18.57  1.21/6    2.16/2    3.56/3    4.43/3    7.26/3   11.35/3   13.57/4   15.17/4   16.21/4   17.04/3   17.38/3   18.20/3   18.44/3   18.57/3  
    BETA URSUS Orienteering               1.21/6    0.55/2    1.40/5    0.47/6    2.43/7    4.09/3    2.22/5    1.20/4    1.04/7    0.43/1*   0.34/4    0.42/1*   0.24/6    0.13/3  
  4 Hájek Jan                      20.17  1.16/2    2.32/5    4.43/5    5.23/5    7.33/4   13.38/7   15.47/5   16.47/5   17.31/5   18.27/5   18.55/4   19.41/4   20.03/4   20.17/4  
    OB Jenišovice                         1.16/2    1.16/6    2.11/7    0.40/2    2.10/2    6.05/10   2.09/4    1.00/3    0.44/1*   0.56/6    0.28/1*   0.46/3    0.22/3    0.14/7  
  5 Wolf Filip                     22.21  0.56/1*   1.45/1*   5.56/8    6.40/8    9.15/8   13.33/6   16.52/7   18.26/7   19.19/7   20.08/6   20.38/5   21.42/5   22.10/5   22.21/5  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        0.56/1*   0.49/1*   4.11/13   0.44/4    2.35/6    4.18/4    3.19/9    1.34/8    0.53/4    0.49/4    0.30/2    1.04/9    0.28/9    0.11/1* 
  6 Vyskočil Štěpán                22.40  2.05/9    3.16/8    4.48/6    5.35/6    7.48/6   12.30/5   16.11/6   17.42/6   18.43/6   20.12/7   21.00/6   21.56/6   22.25/6   22.40/6  
    OOB Vamberk                           2.05/9    1.11/5    1.32/4    0.47/6    2.13/3    4.42/6    3.41/10   1.31/6    1.01/6    1.29/12   0.48/7    0.56/5    0.29/10   0.15/8  
  7 Starý Ondra                    23.50  1.19/4    2.59/7    4.30/4    5.07/4    7.38/5   12.02/4   13.18/3   14.50/3   15.41/3   17.09/4   22.26/7   23.16/7   23.37/7   23.50/7  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.19/4    1.40/12   1.31/3    0.37/1*   2.31/5    4.24/5    1.16/1*   1.32/7    0.51/3    1.28/11   5.17/16   0.50/4    0.21/1*   0.13/3  
  8 Novák Pavel                    25.11  2.03/8    3.23/9    5.31/7    6.19/7    9.06/7   14.15/8   18.57/8   20.20/8   21.58/8   22.52/8   23.29/8   24.26/8   24.55/8   25.11/8  
    OOB TJ Baník Ostrava                  2.03/8    1.20/8    2.08/6    0.48/8    2.47/8    5.09/9    4.42/13   1.23/5    1.38/11   0.54/5    0.37/6    0.57/6    0.29/10   0.16/12 
  9 Kočvara Oldřich                30.57  1.20/5    2.43/6    6.09/9    7.02/9   10.26/9   15.24/9   20.32/9   23.03/9   26.36/9   27.40/9   29.16/9   30.19/9   30.42/9   30.57/9  
    OB Jenišovice                         1.20/5    1.23/9    3.26/10   0.53/9    3.24/12   4.58/7    5.08/15   2.31/13   3.33/17   1.04/8    1.36/14   1.03/8    0.23/5    0.15/8  
 10 Horký Aleš                     32.55  2.55/13   4.20/11   8.04/11   9.08/10  12.24/10  17.26/10  22.28/10  25.05/10  28.26/11  29.38/10  31.13/11  32.13/10  32.40/10  32.55/10 
    Kometa Kralovice                      2.55/13   1.25/10   3.44/12   1.04/10   3.16/11   5.02/8    5.02/14   2.37/14   3.21/16   1.12/10   1.35/13   1.00/7    0.27/8    0.15/8  
 11 Šíma Vladislav                 32.59  2.36/12   4.18/10  10.02/14  11.23/14  15.03/12  21.19/12  24.17/11  26.29/11  28.01/10  30.18/11  31.08/10  32.14/11  32.44/11  32.59/11 
    KOB Kladno                            2.36/12   1.42/13   5.44/15   1.21/13   3.40/13   6.16/11   2.58/7    2.12/12   1.32/9    2.17/16   0.50/8    1.06/11   0.30/13   0.15/8  
 12 Pokorný Jonáš                  34.17  2.31/11   4.57/14   7.42/10   9.27/11  12.32/11  19.13/11  25.06/12  27.50/12  29.20/12  30.53/12  32.06/12  33.37/12  34.01/12  34.17/12 
    Kometa Kralovice                      2.31/11   2.26/14   2.45/8    1.45/16   3.05/10   6.41/12   5.53/16   2.44/15   1.30/8    1.33/14   1.13/11   1.31/15   0.24/6    0.16/12 
 13 Kašpar Ludvík                  34.41  5.23/17   7.01/15   9.46/12  10.51/12  15.45/14  23.41/13  26.48/13  28.36/13  30.29/14  31.31/13  32.43/13  33.48/13  34.28/13  34.41/13 
    SK Netopýr Zákupy                     5.23/17   1.38/11   2.45/8    1.05/11   4.54/15   7.56/14   3.07/8    1.48/10   1.53/12   1.02/7    1.12/10   1.05/10   0.40/14   0.13/3  
 14 Straka Tomáš                   41.09  2.08/10   4.43/13  15.46/16  17.26/16  20.25/16  27.07/15  31.42/15  33.33/15  35.28/15  36.36/15  38.53/14  40.24/14  40.53/14  41.09/14 
    VSK Přírodověda                       2.08/10   2.35/15  11.03/17   1.40/15   2.59/9    6.42/13   4.35/12   1.51/11   1.55/13   1.08/9    2.17/15   1.31/15   0.29/10   0.16/12 
 15 Koutský Pavel                  43.12  3.10/14   4.27/12   9.49/13  11.00/13  15.16/13  24.25/14  27.06/14  28.53/14  30.26/13  31.57/14  40.53/15  42.05/15  42.53/15  43.12/15 
    OB Jenišovice                         3.10/14   1.17/7    5.22/14   1.11/12   4.16/14   9.09/15   2.41/6    1.47/9    1.33/10   1.31/13   8.56/17   1.12/12   0.48/16   0.19/16 
 16 Kunz Jiří                      47.35  3.39/15   7.11/16  10.41/15  12.17/15  19.41/15  30.31/16  34.31/16  37.37/16  40.08/16  42.56/16  44.18/16  46.10/16  47.08/16  47.35/16 
    BETA URSUS Orienteering               3.39/15   3.32/16   3.30/11   1.36/14   7.24/17  10.50/17   4.00/11   3.06/17   2.31/15   2.48/17   1.22/12   1.52/17   0.58/17   0.27/17 
 17 Horký David                    53.35  5.16/16  12.58/17  19.35/17  21.31/17  26.29/17  35.54/17  43.47/17  46.41/17  48.37/17  50.17/17  51.18/17  52.35/17  53.18/17  53.35/17 
    Kometa Kralovice                      5.16/16   7.42/17   6.37/16   1.56/17   4.58/16   9.25/16   7.53/17   2.54/16   1.56/14   1.40/15   1.01/9    1.17/14   0.43/15   0.17/15 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         1.9km   90m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-32      3-41      4-90      5-48      6-52      7-56      8-74      9-71     10-92     11-73     12-78     13-100   
  1 Waněk Adam                     18.35  0.50/3    3.07/2    4.03/2    5.35/4    6.48/5    9.38/4   13.23/1*  14.17/1*  15.28/1*  16.05/1*  16.33/1*  18.00/1*  18.22/1*  18.35/1* 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.50/3    2.17/2    0.56/9    1.32/18   1.13/11   2.50/4    3.45/1*   0.54/1*   1.11/1*   0.37/2    0.28/2    1.27/3    0.22/4    0.13/9  
  2 Čech Jan                       19.41  0.52/4    4.10/8    5.03/5    5.58/7    6.40/4    9.16/2   14.15/2   15.20/3   16.35/2   17.18/3   17.49/3   19.10/2   19.29/2   19.41/2  
    OK Jihlava                            0.52/4    3.18/13   0.53/5    0.55/9    0.42/1*   2.36/1*   4.59/5    1.05/4    1.15/2    0.43/7    0.31/7    1.21/1*   0.19/1*   0.12/3  
  3 Chmelař Martin                 19.49  0.44/1*   2.52/1*   3.37/1*   5.30/3    6.36/3    9.30/3   14.18/3   15.17/2   16.41/3   17.15/2   17.42/2   19.12/3   19.36/3   19.49/3  
    SK Prostějov                          0.44/1*   2.08/1*   0.45/1*   1.53/20   1.06/9    2.54/5    4.48/4    0.59/3    1.24/5    0.34/1*   0.27/1*   1.30/5    0.24/8    0.13/9  
  4 Štál Jan                       21.14  1.06/10   3.36/4    4.21/3    5.00/1*   5.51/1*   9.04/1*  15.37/6   16.43/6   18.04/5   18.46/5   19.16/5   20.40/5   21.02/4   21.14/4  
    Sportcentrum Jičín                    1.06/10   2.30/4    0.45/1*   0.39/3    0.51/2    3.13/8    6.33/17   1.06/5    1.21/4    0.42/4    0.30/5    1.24/2    0.22/4    0.12/3  
  5 Záděra Pavel                   21.15  0.59/8    4.04/6    6.20/14   6.53/13   7.52/10  10.41/8   15.47/7   16.41/4   18.00/4   18.42/4   19.12/4   20.39/4   21.03/5   21.15/5  
    BETA URSUS Orienteering               0.59/8    3.05/9    2.16/20   0.33/1*   0.59/4    2.49/3    5.06/6    0.54/1*   1.19/3    0.42/4    0.30/5    1.27/3    0.24/8    0.12/3  
  6 Ptáček Pavel                   21.56  0.44/1*   3.31/3    4.25/4    5.24/2    6.27/2    9.43/5   15.19/4   16.41/4   18.20/6   19.07/6   19.42/6   21.22/6   21.43/6   21.56/6  
    BETA URSUS Orienteering               0.44/1*   2.47/7    0.54/6    0.59/12   1.03/8    3.16/10   5.36/10   1.22/9    1.39/11   0.47/10   0.35/13   1.40/8    0.21/3    0.13/9  
  7 Burda Matěj                    22.12  2.05/17   4.25/10   5.16/7    6.26/9    7.22/7   10.17/7   15.34/5   16.45/7   18.35/7   19.23/7   20.00/7   21.38/7   22.00/7   22.12/7  
    KOB Děčín                             2.05/17   2.20/3    0.51/4    1.10/16   0.56/3    2.55/6    5.17/7    1.11/7    1.50/16   0.48/11   0.37/16   1.38/6    0.22/4    0.12/3  
  8 Sklenář Martin                 23.05  1.19/11   3.59/5    5.04/6    5.44/5    6.50/6   10.10/6   16.05/9   17.32/9   19.12/8   19.56/8   20.39/8   22.21/8   22.51/8   23.05/8  
    SKOB Bruntál                          1.19/11   2.40/5    1.05/11   0.40/5    1.06/9    3.20/12   5.55/14   1.27/12   1.40/12   0.44/9    0.43/19   1.42/9    0.30/19   0.14/13 
  9 Aster Tomáš                    23.55  1.21/12   4.20/9    5.52/11   7.26/14   8.28/12  11.42/11  16.01/8   17.10/8   19.15/9   19.57/9   20.50/9   23.15/9   23.42/9   23.55/9  
    SKOB Slaný                            1.21/12   2.59/8    1.32/16   1.34/19   1.02/7    3.14/9    4.19/3    1.09/6    2.05/20   0.42/4    0.53/22   2.25/19   0.27/12   0.13/9  
 10 Mlateček Jiří                  24.51  2.58/21   6.03/19   7.59/19  10.15/19  11.15/17  14.01/17  18.01/13  19.30/12  20.55/12  22.04/12  22.37/12  24.16/11  24.39/10  24.51/10 
    SK Týniště nad Orlicí OOB             2.58/21   3.05/9    1.56/19   2.16/22   1.00/5    2.46/2    4.00/2    1.29/13   1.25/6    1.09/18   0.33/11   1.39/7    0.23/7    0.12/3  
 11 Kunz Jan                       24.56  0.56/6    4.25/10   6.12/13   6.49/12   7.50/9   11.08/10  16.25/10  18.03/10  19.57/10  20.53/10  21.46/10  24.12/10  24.41/11  24.56/11 
    BETA URSUS Orienteering               0.56/6    3.29/16   1.47/18   0.37/2    1.01/6    3.18/11   5.17/7    1.38/16   1.54/18   0.56/14   0.53/22   2.26/21   0.29/16   0.15/18 
 12 Zlámal David                   25.19  1.52/16   4.33/13   5.29/9    6.11/8    7.34/8   10.57/9   16.49/11  19.56/13  21.32/13  22.15/13  22.46/13  24.37/12  25.07/12  25.19/12 
    OK 99 Hradec Králové                  1.52/16   2.41/6    0.56/9    0.42/6    1.23/12   3.23/13   5.52/13   3.07/22   1.36/9    0.43/7    0.31/7    1.51/12   0.30/19   0.12/3  
 13 Taclík Milan                   25.23  1.46/15   4.52/14   5.46/10   6.29/10   8.17/11  12.30/12  17.52/12  19.15/11  20.50/11  21.53/11  22.35/11  24.40/13  25.09/13  25.23/13 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             1.46/15   3.06/11   0.54/6    0.43/7    1.48/15   4.13/21   5.22/9    1.23/10   1.35/7    1.03/15   0.42/18   2.05/16   0.29/16   0.14/13 
 14 Jordanov Alexandr              26.04  2.16/18   5.49/18   6.39/16   7.34/15   9.53/15  13.25/14  19.04/14  20.45/14  22.22/14  23.11/14  23.43/14  25.25/14  25.50/14  26.04/14 
    SK Žabovřesky Brno                    2.16/18   3.33/17   0.50/3    0.55/9    2.19/17   3.32/17   5.39/11   1.41/17   1.37/10   0.49/12   0.32/10   1.42/9    0.25/11   0.14/13 
 15 Posselt Martin                 28.58  0.56/6    4.09/7    5.17/8    5.56/6    9.36/13  13.44/16  20.15/15  21.44/15  23.32/15  24.38/15  25.26/15  28.10/15  28.43/15  28.58/15 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      0.56/6    3.13/12   1.08/12   0.39/3    3.40/22   4.08/20   6.31/16   1.29/13   1.48/15   1.06/17   0.48/20   2.44/22   0.33/22   0.15/18 
 16 Vičan Dominik                  29.23  0.54/5    5.47/17   6.59/17   7.55/16  11.25/18  15.20/18  21.38/17  23.01/17  24.54/16  25.44/16  26.34/16  28.40/16  29.09/16  29.23/16 
    SK Prostějov                          0.54/5    4.53/21   1.12/13   0.56/11   3.30/21   3.55/18   6.18/15   1.23/10   1.53/17   0.50/13   0.50/21   2.06/17   0.29/16   0.14/13 
 17 Pavlík Marek                   30.10  1.28/13   5.03/15   5.57/12   6.45/11  11.59/19  15.26/19  21.05/16  22.34/16  26.43/17  27.20/17  27.48/17  29.31/17  30.01/17  30.10/17 
    OOB TJ Zlaté Hory                     1.28/13   3.35/18   0.54/6    0.48/8    5.14/23   3.27/15   5.39/11   1.29/13   4.09/23   0.37/2    0.28/2    1.43/11   0.30/19   0.09/1* 
 18 Glonek Jakub                   32.02  1.05/9    4.29/12   7.14/18   8.18/17   9.45/14  13.11/13  23.04/18  24.58/18  27.19/18  28.32/18  29.03/18  31.19/18  31.46/18  32.02/18 
    OOB TJ Baník Ostrava                  1.05/9    3.24/15   2.45/21   1.04/13   1.27/13   3.26/14   9.53/20   1.54/18   2.21/21   1.13/19   0.31/7    2.16/18   0.27/12   0.16/21 
 19 Růžička Karel                  34.25  1.39/14   5.14/16   6.33/15   9.04/18  10.32/16  13.39/15  26.09/19  28.21/19  30.02/19  31.05/19  31.46/19  33.45/19  34.09/19  34.25/19 
    OK 99 Hradec Králové                  1.39/14   3.35/18   1.19/14   2.31/23   1.28/14   3.07/7   12.30/22   2.12/19   1.41/13   1.03/15   0.41/17   1.59/14   0.24/8    0.16/21 
 20 Vébr Dominik                   38.39  3.08/22   7.54/21   9.34/21  10.42/20  13.45/20  17.45/20  26.27/20  29.30/20  32.09/20  34.48/20  35.24/20  37.49/20  38.24/20  38.39/20 
    SKOB Baník Havířov                    3.08/22   4.46/20   1.40/17   1.08/15   3.03/19   4.00/19   8.42/18   3.03/21   2.39/22   2.39/22   0.36/15   2.25/19   0.35/23   0.15/18 
 21 Veljačik Michal                41.32  2.55/19   9.49/22  15.14/22  16.18/22  18.51/22  23.50/22  32.33/21  34.48/21  36.35/21  38.10/21  38.45/21  40.47/21  41.15/21  41.32/21 
    OK Sparta Praha                       2.55/19   6.54/22   5.25/22   1.04/13   2.33/18   4.59/22   8.43/19   2.15/20   1.47/14   1.35/20   0.35/13   2.02/15   0.28/14   0.17/23 
 22 Kotecký Daniel                 47.09  4.18/23   7.41/20   9.06/20  11.02/21  14.21/21  17.49/21  39.40/22  40.51/22  42.26/22  44.01/22  44.35/22  46.32/22  47.00/22  47.09/22 
    SK Praga                              4.18/23   3.23/14   1.25/15   1.56/21   3.19/20   3.28/16  21.51/23   1.11/7    1.35/7    1.35/20   0.34/12   1.57/13   0.28/14   0.09/1* 
 23 Kadečka Adam                   86.10  2.55/19  23.53/23  44.25/23  45.50/23  47.57/23  54.07/23  65.25/23  74.44/23  76.46/23  81.46/23  82.14/23  85.37/23  85.56/23  86.10/23 
    OB Jenišovice                         2.55/19  20.58/23  20.32/23   1.25/17   2.07/16   6.10/23  11.18/21   9.19/23   2.02/19   5.00/23   0.28/2    3.23/23   0.19/1*   0.14/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         2.3km   90m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-113     2-105     3-35      4-53      5-39      6-38      7-40      8-90      9-107    10-91     11-92     12-73     13-80     14-95     15-106    16-100   
                                     
  1 Šmejc Jakub                    22.39  0.46/4    2.47/4    3.25/4    4.35/4    5.31/4    6.35/4    7.37/4    8.31/5   13.10/2   14.57/2   17.42/1*  18.19/1*  19.33/1*  20.30/1*  22.00/1*  22.27/1* 
    Sportcentrum Jičín                    0.46/4    2.01/4    0.38/1*   1.10/2    0.56/3    1.04/5    1.02/2    0.54/4    4.39/1*   1.47/4    2.45/1*   0.37/5    1.14/3    0.57/2    1.30/2    0.27/1* 
                                         22.39/1* 
                                          0.12/2  
  2 Skyva Petr                     23.58  0.43/1*   1.47/1*   2.40/1*   3.43/1*   4.42/1*   5.19/1*   6.23/1*   7.37/1*  13.00/1*  14.45/1*  18.10/2   18.39/2   19.55/2   20.56/2   23.13/2   23.46/2  
    SK SKI-OB Šternberk                   0.43/1*   1.04/2    0.53/5    1.03/1*   0.59/4    0.37/2    1.04/4    1.14/6    5.23/3    1.45/3    3.25/4    0.29/3    1.16/4    1.01/3    2.17/5    0.33/3  
                                         23.58/2  
                                          0.12/2  
  3 Skoupý Jan                     24.27  0.52/5    1.54/2    2.50/3    4.31/3    5.25/3    6.02/2    7.04/2    7.39/2   13.46/4   15.21/3   19.05/3   19.29/3   20.28/3   21.51/3   23.39/3   24.17/3  
    SK SKI-OB Šternberk                   0.52/5    1.02/1*   0.56/6    1.41/6    0.54/2    0.37/2    1.02/2    0.35/1*   6.07/6    1.35/1*   3.44/5    0.24/1*   0.59/1*   1.23/5    1.48/4    0.38/6  
                                         24.27/3  
                                          0.10/1* 
  4 Német Kryštof                  24.55  0.44/2    1.56/3    2.47/2    4.02/2    5.20/2    6.30/3    7.28/3    8.20/3   14.07/5   15.49/4   20.26/5   20.51/5   21.54/5   22.47/5   24.15/4   24.43/4  
    SK SKI-OB Šternberk                   0.44/2    1.12/3    0.51/4    1.15/3    1.18/5    1.10/7    0.58/1*   0.52/3    5.47/5    1.42/2    4.37/6    0.25/2    1.03/2    0.53/1*   1.28/1*   0.28/2  
                                         24.55/4  
                                          0.12/2  
  5 Šlajs Daniel                   26.04  0.45/3    3.18/6    4.03/5    5.19/5    6.05/5    6.36/5    7.44/5    8.23/4   13.39/3   15.50/5   19.07/4   19.40/4   21.02/4   22.25/4   25.15/5   25.50/5  
    Kometa Kralovice                      0.45/3    2.33/7    0.45/2    1.16/4    0.46/1*   0.31/1*   1.08/6    0.39/2    5.16/2    2.11/6    3.17/2    0.33/4    1.22/6    1.23/5    2.50/6    0.35/5  
                                         26.04/5  
                                          0.14/6  
  6 Zelinka Jan                    27.37  1.46/7    3.52/7    4.38/7    6.05/7    7.50/6    8.54/6    9.58/6   11.00/6   16.46/6   18.38/6   21.57/6   22.54/6   24.14/6   25.15/6   26.51/6   27.24/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.46/7    2.06/5    0.46/3    1.27/5    1.45/6    1.04/5    1.04/4    1.02/5    5.46/4    1.52/5    3.19/3    0.57/6    1.20/5    1.01/3    1.36/3    0.33/3  
                                         27.37/6  
                                          0.13/5  
  7 Hulha Lukáš                    42.54  0.59/6    3.12/5    4.11/6    5.57/6    8.20/7    9.15/7   11.46/7   13.41/7   22.59/7   25.39/7   32.21/7   33.42/7   35.34/7   38.00/7   41.38/7   42.38/7  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             0.59/6    2.13/6    0.59/7    1.46/7    2.23/7    0.55/4    2.31/7    1.55/7    9.18/7    2.40/7    6.42/7    1.21/7    1.52/7    2.26/7    3.38/7    1.00/7  
                                         42.54/7  
                                          0.16/7  
    Melichar Jan               DISK       0.58/     3.28/     4.30/     5.59/     7.47/     8.32/     9.33/    10.15/    19.43/    23.52/         /    28.20/    29.56/    31.16/    33.53/    34.36/   
    KOB Dobruška                          0.58/     2.30/     1.02/     1.29/     1.48/     0.45/     1.01/     0.42/     9.28/     4.09/         /         /     1.36/     1.20/     2.37/     0.43/   
                                         34.49/   
                                          0.13/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H20         2.2km   95m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-108     2-40      3-53      4-39      5-90      6-43      7-51      8-61      9-67     10-59     11-58     12-74     13-79     14-100   
  1 Večeřa Martin                  28.08  3.31/1*   4.18/1*   5.13/1*   6.01/1*   7.22/1*   9.39/1*  12.39/1*  19.46/1*  21.28/1*  23.04/1*  24.14/1*  26.12/1*  26.52/1*  27.53/1*  28.08/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.31/1*   0.47/1*   0.55/1*   0.48/1*   1.21/1*   2.17/2    3.00/2    7.07/2    1.42/1*   1.36/1*   1.10/1*   1.58/1*   0.40/1*   1.01/1*   0.15/1* 
  2 Procházka Tomáš                30.10  5.01/2    5.48/2    6.43/2    7.36/2    9.28/2   11.17/2   13.38/2   20.20/2   22.02/2   23.46/2   25.47/2   27.58/2   28.41/2   29.54/2   30.10/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               5.01/2    0.47/1*   0.55/1*   0.53/2    1.52/2    1.49/1*   2.21/1*   6.42/1*   1.42/1*   1.44/2    2.01/2    2.11/2    0.43/2    1.13/2    0.16/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21A        2.6km  120m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-36      3-37      4-38      5-90      6-49      7-91      8-92      9-73     10-80     11-109    12-95     13-81     14-67     15-60     16-93    
                                      17-94     18-100   
  1 Horáček Michal                 19.18  1.27/2    2.34/3    3.13/2    3.41/1*   4.21/1*   5.01/1*  10.06/1*  12.23/1*  12.44/1*  13.45/1*  14.36/1*  14.55/1*  16.32/1*  16.53/1*  17.28/1*  17.56/1* 
    Slavia Liberec orienteering           1.27/2    1.07/2    0.39/2    0.28/4    0.40/1*   0.40/29   5.05/1*   2.17/1*   0.21/3    1.01/2    0.51/8    0.19/1*   1.37/1*   0.21/4    0.35/1*   0.28/2  
                                         18.56/1*  19.07/1*  19.18/1* 
                                          1.00/1*   0.11/1*   0.11/4  
  2 Zikmund Zdeněk                 21.16  1.41/18   2.48/5    3.29/5    3.57/4    4.46/3    5.13/2   10.29/2   13.32/2   14.06/3   15.07/2   16.05/2   16.28/2   18.13/2   18.32/2   19.09/2   19.43/2  
    SK lyžování a OB Nová Paka            1.41/18   1.07/2    0.41/3    0.28/4    0.49/12   0.27/5    5.16/3    3.03/28   0.34/45   1.01/2    0.58/20   0.23/9    1.45/3    0.19/2    0.37/8    0.34/27 
                                         20.50/2   21.04/2   21.16/2  
                                          1.07/10   0.14/24   0.12/13 
  3 Šabatka Zdeněk                 22.01  1.58/37   3.14/26   4.14/22   4.45/18   5.39/17   6.10/12  11.52/11  14.37/10  15.01/10  16.08/10  16.50/8   17.13/8   18.57/5   19.24/3   20.02/4   20.31/4  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.58/37   1.16/10   1.00/25   0.31/15   0.54/17   0.31/9    5.42/14   2.45/16   0.24/9    1.07/14   0.42/1*   0.23/9    1.44/2    0.27/20   0.38/13   0.29/5  
                                         21.37/3   21.49/3   22.01/3  
                                          1.06/5    0.12/5    0.12/13 
  4 Přinda Lukáš                   22.03  1.17/1*   2.24/1*   3.05/1*   3.51/2    4.32/2    5.27/3   11.07/3   13.41/3   14.05/2   15.15/3   16.38/7   17.01/6   19.06/8   19.33/9   20.12/9   20.39/7  
    Slavia Liberec orienteering           1.17/1*   1.07/2    0.41/3    0.46/42   0.41/4    0.55/39   5.40/12   2.34/7    0.24/9    1.10/27   1.23/54   0.23/9    2.05/34   0.27/20   0.39/16   0.27/1* 
                                         21.40/4   21.52/4   22.03/4  
                                          1.01/2    0.12/5    0.11/4  
  5 Bašus Petr                     22.08  1.34/8    3.04/16   3.52/11   4.20/7    5.20/9    5.52/9   11.23/5   14.06/6   14.31/6   15.38/5   16.32/3   16.56/3   18.53/3   19.24/3   20.03/5   20.35/5  
    OK Sparta Praha                       1.34/8    1.30/35   0.48/12   0.28/4    1.00/29   0.32/11   5.31/7    2.43/13   0.25/12   1.07/14   0.54/15   0.24/14   1.57/21   0.31/43   0.39/16   0.32/14 
                                         21.42/5   21.56/5   22.08/5  
                                          1.07/10   0.14/24   0.12/13 
  6 Gajda Jan                      22.11  1.50/30   3.13/25   4.18/26   4.49/20   6.07/25   6.46/22  11.54/12  14.36/9   14.59/9   16.04/8   16.58/9   17.22/9   19.07/9   19.32/8   20.07/6   20.35/5  
    USK Praha                             1.50/30   1.23/22   1.05/29   0.31/15   1.18/47   0.39/28   5.08/2    2.42/10   0.23/4    1.05/7    0.54/15   0.24/14   1.45/3    0.25/13   0.35/1*   0.28/2  
                                         21.47/6   21.59/6   22.11/6  
                                          1.12/19   0.12/5    0.12/13 
  7 Polášek Jan                    22.28  1.35/9    2.50/7    3.48/9    4.24/8    5.12/6    5.48/7   11.24/6   13.51/4   14.20/4   15.32/4   16.34/4   17.00/5   18.57/5   19.28/7   20.09/7   20.45/9  
    SKOB Zlín                             1.35/9    1.15/9    0.58/22   0.36/28   0.48/9    0.36/24   5.36/10   2.27/2    0.29/31   1.12/37   1.02/31   0.26/27   1.57/21   0.31/43   0.41/27   0.36/39 
                                         22.01/7   22.15/7   22.28/7  
                                          1.16/26   0.14/24   0.13/29 
  8 Antoš Filip                    22.29  2.06/46   3.44/39   4.30/32   4.56/23   5.41/18   6.44/21  12.16/16  14.45/11  15.10/11  16.14/11  17.07/11  17.32/11  19.20/10  19.51/10  20.27/10  20.59/10 
    SK lyžování a OB Nová Paka            2.06/46   1.38/39   0.46/8    0.26/3    0.45/5    1.03/42   5.32/9    2.29/4    0.25/12   1.04/4    0.53/12   0.25/21   1.48/9    0.31/43   0.36/4    0.32/14 
                                         22.05/8   22.18/8   22.29/8  
                                          1.06/5    0.13/14   0.11/4  
  9 Hodek Michal                   22.30  1.32/5    2.49/6    3.33/6    4.01/5    5.06/5    5.32/4   11.38/8   14.11/7   14.37/7   15.50/7   16.37/6   17.01/6   19.00/7   19.27/6   20.11/8   20.42/8  
    KOB TRETRA Praha                      1.32/5    1.17/14   0.44/6    0.28/4    1.05/34   0.26/2    6.06/34   2.33/5    0.26/17   1.13/40   0.47/4    0.24/14   1.59/25   0.27/20   0.44/39   0.31/10 
                                         22.07/9   22.19/9   22.30/9  
                                          1.25/44   0.12/5    0.11/4  
 10 Kazda Jiří                     22.36  1.40/16   3.08/20   4.15/23   5.02/26   5.52/20   6.25/15  11.55/13  14.34/8   14.57/8   16.05/9   17.02/10  17.24/10  19.29/11  19.56/11  20.33/11  21.05/11 
    Sportcentrum Jičín                    1.40/16   1.28/29   1.07/34   0.47/43   0.50/13   0.33/13   5.30/5    2.39/9    0.23/4    1.08/17   0.57/18   0.22/6    2.05/34   0.27/20   0.37/8    0.32/14 
                                         22.07/9   22.20/10  22.36/10 
                                          1.02/3    0.13/14   0.16/52 
 11 Boudný Jan                     22.40  1.33/7    2.44/4    3.25/3    3.56/3    4.57/4    5.37/5   11.42/9   14.50/12  15.20/12  16.25/12  17.17/12  17.44/12  19.30/12  20.01/12  20.38/12  21.08/12 
    OK Sparta Praha                       1.33/7    1.11/5    0.41/3    0.31/15   1.01/31   0.40/29   6.05/33   3.08/33   0.30/34   1.05/7    0.52/9    0.27/31   1.46/7    0.31/43   0.37/8    0.30/6  
                                         22.14/11  22.27/11  22.40/11 
                                          1.06/5    0.13/14   0.13/29 
 12 Petras Tomáš                   22.50  1.30/4    2.54/8    3.59/13   4.29/9    5.17/8    5.49/8   11.30/7   14.03/5   14.28/5   15.38/5   16.36/5   16.59/4   18.54/4   19.24/3   20.00/3   20.30/3  
    OOB Vamberk                           1.30/4    1.24/24   1.05/29   0.30/10   0.48/9    0.32/11   5.41/13   2.33/5    0.25/12   1.10/27   0.58/20   0.23/9    1.55/18   0.30/38   0.36/4    0.30/6  
                                         22.24/12  22.38/12  22.50/12 
                                          1.54/54   0.14/24   0.12/13 
 13 Dvořáček Jiří                  23.13  1.53/34   3.11/22   4.09/16   4.50/21   5.55/22   6.32/16  12.29/21  15.22/14  15.55/15  17.01/16  17.48/15  18.12/14  20.02/13  20.28/13  21.09/13  21.40/13 
    OOB Třebíč                            1.53/34   1.18/16   0.58/22   0.41/35   1.05/34   0.37/25   5.57/22   2.53/20   0.33/43   1.06/10   0.47/4    0.24/14   1.50/11   0.26/16   0.41/27   0.31/10 
                                         22.50/13  23.02/13  23.13/13 
                                          1.10/14   0.12/5    0.11/4  
 14 Voráček Michal                 23.37  1.45/23   3.05/18   4.12/20   4.42/14   5.29/11   6.04/10  12.21/18  15.37/19  16.00/18  17.10/17  18.03/16  18.30/16  20.20/16  20.51/17  21.33/17  22.07/17 
    SK Praga                              1.45/23   1.20/20   1.07/34   0.30/10   0.47/7    0.35/19   6.17/38   3.16/41   0.23/4    1.10/27   0.53/12   0.27/31   1.50/11   0.31/43   0.42/34   0.34/27 
                                         23.13/17  23.25/15  23.37/14 
                                          1.06/5    0.12/5    0.12/13 
 14 Nývlt Martin                   23.37  2.04/42   3.33/37   4.37/35   5.07/29   6.13/28   6.51/24  12.27/20  15.31/18  16.07/20  17.13/19  18.11/18  18.38/17  20.23/17  20.47/16  21.25/16  21.59/16 
    TJ Start Náchod                       2.04/42   1.29/31   1.04/27   0.30/10   1.06/37   0.38/27   5.36/10   3.04/29   0.36/49   1.06/10   0.58/20   0.27/31   1.45/3    0.24/10   0.38/13   0.34/27 
                                         23.09/14  23.23/14  23.37/14 
                                          1.10/14   0.14/24   0.14/41 
 14 Štregl Petr                    23.37  1.41/18   3.04/16   4.08/15   4.41/12   5.35/13   6.08/11  12.11/14  14.59/13  15.26/13  16.38/13  17.36/13  18.02/13  20.09/14  20.39/15  21.19/14  21.55/14 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.41/18   1.23/22   1.04/27   0.33/23   0.54/17   0.33/13   6.03/29   2.48/18   0.27/24   1.12/37   0.58/20   0.26/27   2.07/42   0.30/38   0.40/22   0.36/39 
                                         23.11/15  23.25/15  23.37/14 
                                          1.16/26   0.14/24   0.12/13 
 17 Pachner Pavel                  23.40  1.47/27   3.16/29   4.10/19   4.47/19   5.34/12   6.17/14  11.47/10  15.22/14  15.56/17  17.00/15  17.43/14  18.17/15  20.14/15  20.38/14  21.20/15  21.55/14 
    Slavia Liberec orienteering           1.47/27   1.29/31   0.54/17   0.37/30   0.47/7    0.43/32   5.30/5    3.35/49   0.34/45   1.04/4    0.43/2    0.34/52   1.57/21   0.24/10   0.42/34   0.35/35 
                                         23.12/16  23.27/17  23.40/17 
                                          1.17/31   0.15/42   0.13/29 
 18 Pavlů Ondřej                   23.45  1.39/12   2.57/10   4.28/31   5.53/39   6.56/39   7.26/33  12.55/23  15.39/20  16.04/19  17.23/21  18.18/19  18.40/18  20.44/18  21.03/18  21.42/18  22.15/18 
    SK Praga                              1.39/12   1.18/16   1.31/50   1.25/55   1.03/33   0.30/7    5.29/4    2.44/15   0.25/12   1.19/49   0.55/17   0.22/6    2.04/33   0.19/2    0.39/16   0.33/22 
                                         23.21/18  23.33/18  23.45/18 
                                          1.06/5    0.12/5    0.12/13 
 19 Švadlena Pavel                 24.14  1.39/12   2.57/10   3.41/7    4.11/6    5.21/10   7.04/27  12.57/24  15.57/24  16.23/24  17.39/24  18.36/23  19.00/22  21.02/21  21.31/22  22.08/21  22.44/21 
    KOB Choceň                            1.39/12   1.18/16   0.44/6    0.30/10   1.10/43   1.43/47   5.53/19   3.00/25   0.26/17   1.16/44   0.57/18   0.24/14   2.02/32   0.29/29   0.37/8    0.36/39 
                                         23.49/19  24.01/19  24.14/19 
                                          1.05/4    0.12/5    0.13/29 
 20 Mašata Roman                   24.20  1.48/28   3.19/32   4.38/36   5.30/33   6.47/36   7.24/31  13.16/28  15.53/23  16.22/23  17.28/23  18.31/22  18.58/21  20.59/20  21.26/20  22.06/19  22.39/19 
    OK 99 Hradec Králové                  1.48/28   1.31/36   1.19/48   0.52/46   1.17/46   0.37/25   5.52/18   2.37/8    0.29/31   1.06/10   1.03/33   0.27/31   2.01/30   0.27/20   0.40/22   0.33/22 
                                         23.55/20  24.09/20  24.20/20 
                                          1.16/26   0.14/24   0.11/4  
 21 Novák Zdeněk                   24.27  1.59/40   3.15/27   4.27/28   4.57/24   6.07/25   6.33/17  12.18/17  15.23/16  15.46/14  16.54/14  18.39/24  19.12/23  21.11/23  21.40/23  22.16/23  22.51/23 
    SK lyžování a OB Nová Paka            1.59/40   1.16/10   1.12/38   0.30/10   1.10/43   0.26/2    5.45/15   3.05/30   0.23/4    1.08/17   1.45/56   0.33/51   1.59/25   0.29/29   0.36/4    0.35/35 
                                         24.03/21  24.14/21  24.27/21 
                                          1.12/19   0.11/1*   0.13/29 
 22 Suchý Petr                     24.35  1.37/10   3.20/33   5.03/39   5.39/37   6.33/32   7.21/30  13.35/30  16.17/26  16.42/25  17.58/27  18.50/26  19.18/25  21.16/25  21.47/26  22.28/25  23.00/25 
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.37/10   1.43/43   1.43/53   0.36/28   0.54/17   0.48/35   6.14/37   2.42/10   0.25/12   1.16/44   0.52/9    0.28/39   1.58/24   0.31/43   0.41/27   0.32/14 
                                         24.12/23  24.24/23  24.35/22 
                                          1.12/19   0.12/5    0.11/4  
 23 Žaloudek Petr                  24.36  1.32/5    2.59/12   4.09/16   4.41/12   5.41/18   6.14/13  12.15/15  15.28/17  15.55/15  17.10/17  18.26/20  18.51/19  21.11/23  21.40/23  22.20/24  22.52/24 
    Sportcentrum Jičín                    1.32/5    1.27/27   1.10/36   0.32/21   1.00/29   0.33/13   6.01/28   3.13/38   0.27/24   1.15/43   1.16/52   0.25/21   2.20/51   0.29/29   0.40/22   0.32/14 
                                         24.06/22  24.21/22  24.36/23 
                                          1.14/22   0.15/42   0.15/49 
 24 Fejk Zbyněk                    24.43  1.42/20   3.17/31   4.33/33   5.04/27   5.52/20   6.42/20  13.43/34  16.26/27  16.52/27  17.57/26  18.44/25  19.13/24  21.02/21  21.28/21  22.09/22  22.48/22 
    Sportcentrum Jičín                    1.42/20   1.35/37   1.16/45   0.31/15   0.48/9    0.50/37   7.01/52   2.43/13   0.26/17   1.05/7    0.47/4    0.29/42   1.49/10   0.26/16   0.41/27   0.39/53 
                                         24.12/23  24.28/24  24.43/24 
                                          1.24/43   0.16/51   0.15/49 
 25 Khýn Vítězslav                 24.49  2.45/53   3.58/42   5.14/42   6.11/44   7.10/43   7.45/38  13.44/35  16.46/32  17.19/32  18.29/32  19.32/33  19.53/31  21.38/28  22.08/28  22.47/27  23.15/27 
    KOB Dobruška                          2.45/53   1.13/7    1.16/45   0.57/49   0.59/25   0.35/19   5.59/25   3.02/27   0.33/43   1.10/27   1.03/33   0.21/4    1.45/3    0.30/38   0.39/16   0.28/2  
                                         24.24/25  24.37/25  24.49/25 
                                          1.09/12   0.13/14   0.12/13 
 26 Nehasil Vladislav              24.52  1.39/12   2.59/12   3.50/10   5.01/25   6.00/23   6.58/25  13.01/25  16.07/25  16.43/26  17.47/25  18.59/27  19.24/26  21.20/26  21.43/25  22.28/25  23.00/25 
    KOB Děčín                             1.39/12   1.20/20   0.51/14   1.11/51   0.59/25   0.58/40   6.03/29   3.06/32   0.36/49   1.04/4    1.12/49   0.25/21   1.56/19   0.23/9    0.45/42   0.32/14 
                                         24.27/26  24.40/26  24.52/26 
                                          1.27/45   0.13/14   0.12/13 
 27 Fiala Petr                     25.05  1.28/3    2.31/2    3.25/3    4.36/10   5.16/7    5.44/6   11.15/4   15.47/21  16.07/20  17.16/20  18.09/17  20.04/33  21.57/32  22.19/32  22.55/29  23.25/28 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.28/3    1.03/1*   0.54/17   1.11/51   0.40/1*   0.28/6    5.31/7    4.32/56   0.20/1*   1.09/22   0.53/12   1.55/58   1.53/15   0.22/6    0.36/4    0.30/6  
                                         24.45/29  24.56/29  25.05/27 
                                          1.20/41   0.11/1*   0.09/1* 
 27 Martan Jiří                    25.05  2.04/42   3.28/35   4.27/28   5.08/30   6.04/24   6.38/18  12.26/19  15.50/22  16.18/22  17.27/22  18.28/21  18.53/20  20.52/19  21.21/19  22.06/19  22.43/20 
    Slavia Liberec orienteering           2.04/42   1.24/24   0.59/24   0.41/35   0.56/22   0.34/16   5.48/17   3.24/45   0.28/28   1.09/22   1.01/29   0.25/21   1.59/25   0.29/29   0.45/42   0.37/47 
                                         24.38/27  24.52/27  25.05/27 
                                          1.55/55   0.14/24   0.13/29 
 29 Veverka Tomáš                  25.09  1.50/30   3.29/36   4.15/23   4.43/16   5.35/13   7.41/36  13.40/32  16.37/30  17.03/29  18.10/28  19.18/30  19.45/29  21.45/29  22.15/29  22.54/28  23.25/28 
    OOB Vamberk                           1.50/30   1.39/40   0.46/8    0.28/4    0.52/15   2.06/51   5.59/25   2.57/24   0.26/17   1.07/14   1.08/43   0.27/31   2.00/29   0.30/38   0.39/16   0.31/10 
                                         24.41/28  24.55/28  25.09/29 
                                          1.16/26   0.14/24   0.14/41 
 30 Kadavý Petr                    25.12  1.39/12   2.55/9    3.44/8    5.28/32   6.33/32   7.07/28  13.05/27  16.28/28  17.09/31  18.15/30  19.14/28  19.39/27  21.33/27  22.02/27  23.02/31  23.36/31 
    OK Chrastava                          1.39/12   1.16/10   0.49/13   1.44/57   1.05/34   0.34/16   5.58/24   3.23/43   0.41/54   1.06/10   0.59/24   0.25/21   1.54/17   0.29/29   1.00/56   0.34/27 
                                         24.46/30  25.01/30  25.12/30 
                                          1.10/14   0.15/42   0.11/4  
 31 Černý Martin                   25.13  1.57/35   3.26/34   4.39/38   5.30/33   6.29/31   7.03/26  13.03/26  16.39/31  17.07/30  18.24/31  19.23/31  19.46/30  21.51/31  22.16/30  23.00/30  23.33/30 
    KOB TRETRA Praha                      1.57/35   1.29/31   1.13/41   0.51/44   0.59/25   0.34/16   6.00/27   3.36/50   0.28/28   1.17/47   0.59/24   0.23/9    2.05/34   0.25/13   0.44/39   0.33/22 
                                         24.47/31  25.03/31  25.13/31 
                                          1.14/22   0.16/51   0.10/2  
 32 Kopec Tomáš                    25.33  1.49/29   5.03/52   5.57/47   6.30/46   7.10/43   7.40/35  13.33/29  16.47/33  17.22/33  18.30/33  19.29/32  19.57/32  21.49/30  22.18/31  23.08/32  23.43/32 
    VSK VŠB TU Ostrava                    1.49/29   3.14/55   0.54/17   0.33/23   0.40/1*   0.30/7    5.53/19   3.14/39   0.35/48   1.08/17   0.59/24   0.28/39   1.52/13   0.29/29   0.50/52   0.35/35 
                                         25.00/32  25.15/32  25.33/32 
                                          1.17/31   0.15/42   0.18/57 
 33 Kříž Lukáš                     25.44  1.52/33   3.09/21   4.02/14   4.43/16   5.35/13   7.33/34  13.54/37  17.03/36  17.30/36  18.59/36  20.04/36  20.28/36  22.27/35  22.53/35  23.36/35  24.08/34 
    OOB Třebíč                            1.52/33   1.17/14   0.53/16   0.41/35   0.52/15   1.58/50   6.21/41   3.09/35   0.27/24   1.29/55   1.05/41   0.24/14   1.59/25   0.26/16   0.43/36   0.32/14 
                                         25.19/33  25.32/33  25.44/33 
                                          1.11/18   0.13/14   0.12/13 
 34 Pátek Michal                   25.53  1.45/23   3.12/24   4.25/27   5.44/38   6.50/38   7.25/32  13.42/33  16.28/28  16.57/28  18.11/29  19.14/28  19.41/28  21.58/33  22.31/33  23.31/34  24.05/33 
    KOB Choceň                            1.45/23   1.27/27   1.13/41   1.19/53   1.06/37   0.35/19   6.17/38   2.46/17   0.29/31   1.14/41   1.03/33   0.27/31   2.17/47   0.33/53   1.00/56   0.34/27 
                                         25.23/34  25.37/34  25.53/34 
                                          1.18/35   0.14/24   0.16/52 
 35 Doucha Jiří                    26.17  1.58/37   5.26/53   6.32/50   7.03/50   7.48/46   8.58/42  14.44/38  17.49/37  18.19/37  19.28/37  20.32/37  21.01/37  22.53/37  23.15/37  23.56/36  24.30/36 
    TJ Start Náchod                       1.58/37   3.28/56   1.06/32   0.31/15   0.45/5    1.10/43   5.46/16   3.05/30   0.30/34   1.09/22   1.04/38   0.29/42   1.52/13   0.22/6    0.41/27   0.34/27 
                                         25.49/35  26.04/35  26.17/35 
                                          1.19/39   0.15/42   0.13/29 
 36 Slovák Miroslav                26.26  1.57/35   3.50/40   5.05/40   5.38/36   6.33/32   7.08/29  13.51/36  16.59/34  17.29/35  18.48/34  19.58/35  20.25/35  22.41/36  23.13/36  24.00/37  24.36/37 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.57/35   1.53/46   1.15/44   0.33/23   0.55/21   0.35/19   6.43/47   3.08/33   0.30/34   1.19/49   1.10/47   0.27/31   2.16/46   0.32/50   0.47/47   0.36/39 
                                         25.55/36  26.10/36  26.26/36 
                                          1.19/39   0.15/42   0.16/52 
 37 Bejr Zdeněk                    26.35  1.40/16   3.05/18   4.17/25   4.54/22   6.08/27   6.39/19  13.35/30  17.01/35  17.27/34  18.50/35  19.38/34  20.07/34  22.12/34  22.38/34  23.23/33  24.20/35 
    SK lyžování a OB Nová Paka            1.40/16   1.25/26   1.12/38   0.37/30   1.14/45   0.31/9    6.56/51   3.26/46   0.26/17   1.23/53   0.48/7    0.29/42   2.05/34   0.26/16   0.45/42   0.57/58 
                                         26.09/37  26.23/37  26.35/37 
                                          1.49/53   0.14/24   0.12/13 
 38 Nehasil David                  26.41  2.29/49   3.40/38   4.13/21   6.12/45   8.13/48   8.39/41  16.07/46  18.34/41  18.57/41  20.08/41  20.54/38  21.14/38  23.01/38  23.26/38  24.06/38  24.43/38 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.29/49   1.11/5    0.33/1*   1.59/58   2.01/55   0.26/2    7.28/54   2.27/2    0.23/4    1.11/34   0.46/3    0.20/3    1.47/8    0.25/13   0.40/22   0.37/47 
                                         26.14/38  26.27/38  26.41/38 
                                          1.31/48   0.13/14   0.14/41 
 39 Hanč Petr                      27.01  1.50/30   4.18/45   5.14/42   5.56/40   7.02/42   8.20/40  14.44/38  18.04/39  18.30/38  19.56/39  20.57/39  21.23/39  23.29/39  24.00/39  24.41/39  25.18/40 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.50/30   2.28/52   0.56/20   0.42/39   1.06/37   1.18/44   6.24/42   3.20/42   0.26/17   1.26/54   1.01/29   0.26/27   2.06/39   0.31/43   0.41/27   0.37/47 
                                         26.33/39  26.49/39  27.01/39 
                                          1.15/24   0.16/51   0.12/13 
 40 Meyer Dirk                     27.02  2.01/41   3.51/41   4.38/36   5.10/31   6.18/30   9.14/45  15.18/42  18.14/40  18.41/39  19.51/38  20.59/41  21.25/40  23.32/41  24.06/41  24.51/41  25.26/41 
    Post SV Dresden                       2.01/41   1.50/44   0.47/10   0.32/21   1.08/41   2.56/55   6.04/31   2.56/23   0.27/24   1.10/27   1.08/43   0.26/27   2.07/42   0.34/55   0.45/42   0.35/35 
                                         26.36/40  26.49/39  27.02/40 
                                          1.10/14   0.13/14   0.13/29 
 41 Držka Štěpán                   27.25  1.46/26   3.15/27   4.27/28   5.06/28   8.11/47   9.57/49  15.54/44  18.36/43  19.04/42  20.16/42  21.16/42  21.44/42  23.57/42  24.25/42  25.05/42  25.37/42 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.46/26   1.29/31   1.12/38   0.39/32   3.05/57   1.46/48   5.57/22   2.42/10   0.28/28   1.12/37   1.00/27   0.28/39   2.13/45   0.28/26   0.40/22   0.32/14 
                                         26.55/41  27.12/41  27.25/41 
                                          1.18/35   0.17/54   0.13/29 
 42 Wohanka Petr                   27.27  1.44/22   3.03/15   4.09/16   4.42/14   5.36/16   8.59/43  15.07/40  18.01/38  18.45/40  19.56/39  20.58/40  21.25/40  23.31/40  24.00/39  24.43/40  25.17/39 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.44/22   1.19/19   1.06/32   0.33/23   0.54/17   3.23/56   6.08/36   2.54/21   0.44/55   1.11/34   1.02/31   0.27/31   2.06/39   0.29/29   0.43/36   0.34/27 
                                         27.02/42  27.15/42  27.27/42 
                                          1.45/52   0.13/14   0.12/13 
 43 Kříž Ondřej                    27.58  2.36/50   4.15/44   5.07/41   5.59/42   6.49/37  10.18/50  16.11/47  19.22/45  19.42/45  20.51/45  22.10/45  22.29/45  24.48/45  25.03/44  25.47/44  26.17/43 
    UNITOP SKP Žďár nad Sázavou           2.36/50   1.39/40   0.52/15   0.52/46   0.50/13   3.29/57   5.53/19   3.11/37   0.20/1*   1.09/22   1.19/53   0.19/1*   2.19/50   0.15/1*   0.44/39   0.30/6  
                                         27.33/43  27.46/43  27.58/43 
                                          1.16/26   0.13/14   0.12/13 
 44 Hladký Viktor                  28.16  1.43/21   3.11/22   3.58/12   4.37/11   6.14/29   6.49/23  12.53/22  18.36/43  19.20/44  20.36/44  21.48/44  22.27/44  24.33/44  25.05/45  25.55/45  26.31/45 
    OOB Vamberk                           1.43/21   1.28/29   0.47/10   0.39/32   1.37/52   0.35/19   6.04/31   5.43/57   0.44/55   1.16/44   1.12/49   0.39/55   2.06/39   0.32/50   0.50/52   0.36/39 
                                         27.49/44  28.03/44  28.16/44 
                                          1.18/35   0.14/24   0.13/29 
 45 Skyva Petr                     28.19  2.12/47   4.55/51   6.00/48   6.31/47   7.37/45   9.45/48  16.37/49  19.29/47  20.19/49  21.33/49  22.36/49  23.00/48  25.01/47  25.31/47  26.09/46  26.42/46 
    SK SKI-OB Šternberk                   2.12/47   2.43/54   1.05/29   0.31/15   1.06/37   2.08/52   6.52/49   2.52/19   0.50/58   1.14/41   1.03/33   0.24/14   2.01/30   0.30/38   0.38/13   0.33/22 
                                         27.51/45  28.05/45  28.19/45 
                                          1.09/12   0.14/24   0.14/41 
 46 Pátek Richard                  28.24  2.04/42   4.05/43   5.15/44   5.56/40   6.58/40   7.44/37  15.26/43  18.35/42  19.06/43  20.35/43  21.27/43  21.56/43  24.18/43  24.56/43  25.45/43  26.24/44 
    SK Žabovřesky Brno                    2.04/42   2.01/48   1.10/36   0.41/35   1.02/32   0.46/34   7.42/55   3.09/35   0.31/40   1.29/55   0.52/9    0.29/42   2.22/52   0.38/57   0.49/51   0.39/53 
                                         27.55/46  28.10/46  28.24/46 
                                          1.31/48   0.15/42   0.14/41 
 47 Tomeš Petr                     28.34  1.37/10   3.16/29   4.33/33   5.36/35   6.34/35   8.08/39  16.16/48  19.30/48  20.02/47  21.13/46  22.13/46  22.42/46  24.59/46  25.28/46  26.11/47  26.45/47 
    SK Žabovřesky Brno                    1.37/10   1.39/40   1.17/47   1.03/50   0.58/24   1.34/46   8.08/57   3.14/39   0.32/41   1.11/34   1.00/27   0.29/42   2.17/47   0.29/29   0.43/36   0.34/27 
                                         28.07/47  28.21/47  28.34/47 
                                          1.22/42   0.14/24   0.13/29 
 48 Pilař Karel                    28.53  1.58/37   7.30/57   8.44/57   9.12/57  10.11/55  11.01/52  17.25/51  20.20/50  20.44/50  21.53/50  23.02/50  23.27/50  25.23/48  25.56/49  26.37/48  27.10/48 
    KČT Aš                                1.58/37   5.32/58   1.14/43   0.28/4    0.59/25   0.50/37   6.24/42   2.55/22   0.24/9    1.09/22   1.09/45   0.25/21   1.56/19   0.33/53   0.41/27   0.33/22 
                                         28.27/48  28.41/48  28.53/48 
                                          1.17/31   0.14/24   0.12/13 
 49 Martínek Robert                29.33  2.44/51   4.40/49   6.34/51   7.30/52   8.51/51   9.34/46  16.05/45  19.45/49  20.17/48  21.25/48  22.34/48  23.16/49  25.39/50  26.07/50  26.55/50  27.31/50 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.44/51   1.56/47   1.54/55   0.56/48   1.21/49   0.43/32   6.31/45   3.40/52   0.32/41   1.08/17   1.09/45   0.42/56   2.23/54   0.28/26   0.48/49   0.36/39 
                                         29.00/49  29.19/49  29.33/49 
                                          1.29/47   0.19/56   0.14/41 
 50 Veselý Marek                   29.54  1.45/23   3.01/14   5.40/46   6.02/43   6.58/40   9.09/44  15.16/41  19.22/45  20.00/46  21.19/47  22.23/47  22.52/47  25.27/49  25.55/48  26.43/49  27.21/49 
    OK Chrastava                          1.45/23   1.16/10   2.39/57   0.22/2    0.56/22   2.11/53   6.07/35   4.06/53   0.38/52   1.19/49   1.04/38   0.29/42   2.35/55   0.28/26   0.48/49   0.38/51 
                                         29.24/50  29.39/50  29.54/50 
                                          2.03/57   0.15/42   0.15/49 
 51 Pražák Jiří                    30.03  2.22/48   6.14/54   7.36/55   8.10/54  10.07/54  10.49/51  17.15/50  20.49/51  21.19/51  22.29/51  23.39/51  24.13/51  26.30/51  27.02/51  27.47/51  28.23/51 
    SK Zbraslav OOB                       2.22/48   3.52/57   1.22/49   0.34/27   1.57/53   0.42/31   6.26/44   3.34/48   0.30/34   1.10/27   1.10/47   0.34/52   2.17/47   0.32/50   0.45/42   0.36/39 
                                         29.38/51  29.52/51  30.03/51 
                                          1.15/24   0.14/24   0.11/4  
 52 Svoboda Ondřej                 30.19  4.25/56   6.35/55   7.32/53   8.55/55  10.52/56  11.41/54  18.29/54  21.52/54  22.22/53  23.32/53  24.35/52  25.06/52  26.59/52  27.21/52  27.58/52  28.34/52 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.25/56   2.10/49   0.57/21   1.23/54   1.57/53   0.49/36   6.48/48   3.23/43   0.30/34   1.10/27   1.03/33   0.31/49   1.53/15   0.22/6    0.37/8    0.36/39 
                                         29.51/52  30.05/52  30.19/52 
                                          1.17/31   0.14/24   0.14/41 
 53 Blaha Ondřej                   31.23  4.28/57   6.38/56   8.13/56   8.56/56  10.04/53  11.04/53  18.12/53  21.49/53  22.23/54  23.31/52  24.38/53  25.14/53  27.19/53  27.48/53  28.38/53  29.16/53 
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.28/57   2.10/49   1.35/51   0.43/41   1.08/41   1.00/41   7.08/53   3.37/51   0.34/45   1.08/17   1.07/42   0.36/54   2.05/34   0.29/29   0.50/52   0.38/51 
                                         30.49/53  31.07/53  31.23/53 
                                          1.33/50   0.18/55   0.16/52 
 54 Denk Štěpán                    32.14  2.04/42   4.29/47   6.09/49   6.48/48   8.13/48   9.34/46  17.25/51  21.31/52  22.11/52  23.40/54  25.04/54  25.34/54  28.24/54  28.51/54  29.47/54  30.27/54 
    SK Praga                              2.04/42   2.25/51   1.40/52   0.39/32   1.25/50   1.21/45   7.51/56   4.06/53   0.40/53   1.29/55   1.24/55   0.30/48   2.50/56   0.27/20   0.56/55   0.40/55 
                                         31.45/54  32.00/54  32.14/54 
                                          1.18/35   0.15/42   0.14/41 
 55 Daněk Roman                    33.13  2.47/54   4.37/48   6.37/52   7.19/51  10.01/52  12.14/55  19.09/55  22.37/55  23.07/55  24.24/55  25.36/55  25.57/55  29.01/55  29.25/55  30.04/55  30.41/55 
    KOB Start Blansko                     2.47/54   1.50/44   2.00/56   0.42/39   2.42/56   2.13/54   6.55/50   3.28/47   0.30/34   1.17/47   1.12/49   0.21/4    3.04/57   0.24/10   0.39/16   0.37/47 
                                         32.46/55  33.00/55  33.13/55 
                                          2.05/58   0.14/24   0.13/29 
 56 Prášil Ondřej                  35.35  2.44/51   4.19/46   5.21/45   7.00/49   8.28/50  13.25/56  20.01/56  24.28/56  25.04/56  26.26/56  28.34/56  29.06/56  31.28/56  32.03/56  32.50/56  33.30/56 
    Sportcentrum Jičín                    2.44/51   1.35/37   1.02/26   1.39/56   1.28/51   4.57/58   6.36/46   4.27/55   0.36/49   1.22/52   2.08/58   0.32/50   2.22/52   0.35/56   0.47/47   0.40/55 
                                         34.58/56  35.19/56  35.35/56 
                                          1.28/46   0.21/58   0.16/52 
 57 Doležel Ondřej                 36.27  3.34/55   4.47/50   7.32/53   7.51/53  18.09/58  18.28/58  24.48/57  27.48/57  28.14/57  29.11/57  30.15/57  30.37/57  32.44/57  33.05/57  33.40/57  34.11/57 
    SK SKI-OB Šternberk                   3.34/55   1.13/7    2.45/58   0.19/1*  10.18/58   0.19/1*   6.20/40   3.00/25   0.26/17   0.57/1*   1.04/38   0.22/6    2.07/42   0.21/4    0.35/1*   0.31/10 
                                         36.06/57  36.17/57  36.27/57 
                                          1.55/55   0.11/1*   0.10/2  
 58 Prokop Petr                    50.31  7.13/58   9.45/58  11.36/58  12.27/58  13.45/57  15.35/57  29.31/58  35.40/58  36.25/58  38.48/58  40.38/58  41.25/58  45.13/58  45.56/58  47.18/58  48.14/58 
    SK Žabovřesky Brno                    7.13/58   2.32/53   1.51/54   0.51/44   1.18/47   1.50/49  13.56/58   6.09/58   0.45/57   2.23/58   1.50/57   0.47/57   3.48/58   0.43/58   1.22/58   0.56/57 
                                         49.51/58  50.11/58  50.31/58 
                                          1.37/51   0.20/57   0.20/58 
    Janda Martin               DISK       1.35/     2.58/     3.44/     4.05/     4.51/     5.45/    11.14/    15.57/    16.18/    17.22/    18.12/    18.30/         /         /    21.19/    22.02/   
    KOB Dobruška                          1.35/     1.23/     0.46/     0.21/     0.46/     0.54/     5.29/     4.43/     0.21/     1.04/     0.50/     0.18/         /         /         /     0.43/   
                                         24.14/    24.27/    24.38/   
                                          2.12/     0.13/     0.11/   
    Pelc Václav                DISK       1.56/     5.42/     6.34/     7.18/     8.08/     9.36/    15.53/    19.46/    20.12/    21.22/    22.20/         /    25.00/    25.30/    26.07/    26.48/   
    OOB TJ ČZ Strakonice                  1.56/     3.46/     0.52/     0.44/     0.50/     1.28/     6.17/     3.53/     0.26/     1.10/     0.58/         /         /     0.30/     0.37/     0.41/   
                                         28.02/    28.23/    28.35/   
                                          1.14/     0.21/     0.12/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21B        2.2km   95m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-108     2-40      3-53      4-39      5-90      6-43      7-51      8-61      9-67     10-59     11-58     12-74     13-79     14-100   
  1 Švihovský Jaromír              18.13  1.49/1*   2.16/1*   2.53/1*   4.05/2    4.56/2    6.20/2    8.20/2   12.35/1*  13.36/1*  14.44/1*  15.49/1*  16.55/1*  17.18/1*  18.02/1*  18.13/1* 
    Sportcentrum Jičín                    1.49/1*   0.27/5    0.37/1*   1.12/20   0.51/7    1.24/1*   2.00/1*   4.15/1*   1.01/2    1.08/2    1.05/35   1.06/1*   0.23/1*   0.44/1*   0.11/1* 
  2 Špicar Petr                    19.39  1.57/2    2.22/2    3.05/2    3.44/1*   4.33/1*   6.16/1*   8.19/1*  13.50/2   15.20/2   16.33/3   17.11/2   18.17/2   18.41/2   19.28/2   19.39/2  
    Sportcentrum Jičín                    1.57/2    0.25/2    0.43/7    0.39/1*   0.49/6    1.43/4    2.03/2    5.31/5    1.30/25   1.13/4    0.38/1*   1.06/1*   0.24/2    0.47/2    0.11/1* 
  3 Ďoubal Jan                     21.27  2.18/7    2.44/5    3.26/4    4.11/3    4.59/3    6.48/3    9.18/3   14.25/3   15.23/3   16.31/2   18.08/3   19.34/3   20.02/3   21.15/3   21.27/3  
    KOB Dobruška                          2.18/7    0.26/3    0.42/3    0.45/4    0.48/4    1.49/9    2.30/12   5.07/2    0.58/1*   1.08/2    1.37/42   1.26/11   0.28/10   1.13/34   0.12/5  
  4 Koťátko Zdeněk                 22.32  4.04/32   4.34/31   5.16/28   6.12/24   6.57/19   8.30/10  10.43/10  16.22/6   17.36/6   18.55/6   19.37/6   20.53/5   21.27/5   22.18/4   22.32/4  
    Sportcentrum Jičín                    4.04/32   0.30/12   0.42/3    0.56/12   0.45/3    1.33/3    2.13/6    5.39/7    1.14/6    1.19/13   0.42/10   1.16/5    0.34/31   0.51/4    0.14/15 
  5 Stachoň Zdeněk                 22.39  2.17/6    2.44/5    4.07/14   5.02/11   5.50/8    7.43/7   10.35/7   16.06/5   17.24/5   18.40/5   19.21/5   20.36/4   21.02/4   22.27/5   22.39/5  
    KOB Směr Kroměříž                     2.17/6    0.27/5    1.23/37   0.55/11   0.48/4    1.53/10   2.52/26   5.31/5    1.18/14   1.16/9    0.41/4    1.15/4    0.26/3    1.25/41   0.12/5  
  6 Vančura Martin                 22.57  2.16/5    2.42/3    3.27/5    4.44/6    6.00/9    7.30/4    9.40/4   15.35/4   16.56/4   18.01/4   18.39/4   21.06/6   21.37/6   22.42/6   22.57/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.16/5    0.26/3    0.45/8    1.17/25   1.16/25   1.30/2    2.10/4    5.55/13   1.21/16   1.05/1*   0.38/1*   2.27/39   0.31/21   1.05/25   0.15/29 
  7 Leštínský Tomáš                24.01  3.28/27   4.17/29   5.05/27   5.53/19   6.53/17   8.41/13  11.20/13  17.33/9   18.52/8   20.12/8   20.53/8   22.18/7   22.47/7   23.47/7   24.01/7  
    KOB Dobruška                          3.28/27   0.49/37   0.48/10   0.48/6    1.00/13   1.48/7    2.39/21   6.13/17   1.19/15   1.20/17   0.41/4    1.25/8    0.29/13   1.00/19   0.14/15 
  8 Semík Luboš                    24.08  2.30/11   3.06/11   4.01/11   5.09/12   6.12/10   8.38/12  11.50/15  17.35/10  18.45/7   20.04/7   20.48/7   22.24/8   22.56/8   23.54/8   24.08/8  
    SK OK 24 Praha                        2.30/11   0.36/24   0.55/22   1.08/18   1.03/17   2.26/21   3.12/35   5.45/9    1.10/4    1.19/13   0.44/12   1.36/18   0.32/25   0.58/12   0.14/15 
  9 Hain Jan                       24.21  2.26/10   4.42/32   5.24/29   6.27/26   7.00/20   9.04/16  11.11/12  17.27/7   19.14/12  20.30/10  21.22/10  22.43/9   23.10/9   24.07/9   24.21/9  
    Sportcentrum Jičín                    2.26/10   2.16/44   0.42/3    1.03/15   0.33/1*   2.04/15   2.07/3    6.16/18   1.47/38   1.16/9    0.52/28   1.21/7    0.27/7    0.57/10   0.14/15 
 10 Havlas Jan                     24.27  3.34/29   4.09/28   5.00/24   5.44/16   6.45/16   8.59/15  12.06/18  17.59/13  19.04/9   20.22/9   21.03/9   22.54/10  23.24/10  24.14/10  24.27/10 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.34/29   0.35/23   0.51/18   0.44/3    1.01/14   2.14/19   3.07/33   5.53/12   1.05/3    1.18/12   0.41/4    1.51/32   0.30/18   0.50/3    0.13/9  
 11 Simr Pavel                     24.48  2.50/19   3.14/15   4.02/12   5.14/13   6.33/13   8.31/11  10.41/9   18.05/16  19.35/15  20.57/12  21.41/11  23.06/11  23.44/12  24.37/11  24.48/11 
    SKOB Roudnice nad Labem               2.50/19   0.24/1*   0.48/10   1.12/20   1.19/27   1.58/12   2.10/4    7.24/31   1.30/25   1.22/18   0.44/12   1.25/8    0.38/38   0.53/6    0.11/1* 
 12 Henych Ondřej                  24.55  2.14/4    2.43/4    3.22/3    4.45/7    5.26/4    9.05/17  11.52/16  18.03/15  19.41/17  21.07/17  21.55/16  23.14/12  23.40/11  24.39/12  24.55/12 
    Slavia Liberec orienteering           2.14/4    0.29/9    0.39/2    1.23/29   0.41/2    3.39/37   2.47/23   6.11/16   1.38/34   1.26/21   0.48/22   1.19/6    0.26/3    0.59/15   0.16/38 
 13 Musil Pavel                    25.21  2.42/16   3.16/17   3.58/9    4.54/9    6.13/11   9.28/19  12.28/19  18.19/18  19.54/18  21.09/18  21.53/14  23.35/15  24.06/15  25.08/13  25.21/13 
    Sportcentrum Jičín                    2.42/16   0.34/19   0.42/3    0.56/12   1.19/27   3.15/33   3.00/31   5.51/11   1.35/29   1.15/7    0.44/12   1.42/22   0.31/21   1.02/24   0.13/9  
 14 Urban Jan                      25.22  2.52/22   3.30/20   4.27/17   5.18/14   6.16/12   8.03/8   10.35/7   17.56/12  19.31/13  21.05/15  22.02/18  23.31/14  24.03/13  25.08/13  25.22/14 
    KOB Start Blansko                     2.52/22   0.38/28   0.57/23   0.51/8    0.58/11   1.47/6    2.32/15   7.21/30   1.35/29   1.34/26   0.57/32   1.29/13   0.32/25   1.05/25   0.14/15 
 15 Sýkora Bohumil                 25.24  2.31/12   3.05/10   4.03/13   4.50/8    5.47/7    7.31/5   10.04/5   17.30/8   19.13/10  20.47/11  21.43/12  23.23/13  24.04/14  25.11/15  25.24/15 
    KOB Choceň                            2.31/12   0.34/19   0.58/26   0.47/5    0.57/8    1.44/5    2.33/17   7.26/32   1.43/36   1.34/26   0.56/30   1.40/21   0.41/41   1.07/29   0.13/9  
 16 Chrást Tomáš                   25.26  2.20/8    3.01/9    3.47/7    5.44/16   6.41/15   8.54/14  11.29/14  17.59/13  19.35/15  21.06/16  21.53/14  23.37/16  24.12/17  25.11/15  25.26/16 
    SK Studenec                           2.20/8    0.41/32   0.46/9    1.57/37   0.57/8    2.13/18   2.35/18   6.30/22   1.36/33   1.31/24   0.47/20   1.44/24   0.35/34   0.59/15   0.15/29 
 17 Kutlvašr Ruda                  25.31  2.46/17   3.15/16   5.02/26   6.22/25   7.44/24   9.32/20  11.55/17  18.18/17  19.34/14  21.04/14  21.50/13  23.40/17  24.10/16  25.16/17  25.31/17 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.46/17   0.29/9    1.47/39   1.20/27   1.22/32   1.48/7    2.23/10   6.23/21   1.16/10   1.30/23   0.46/19   1.50/31   0.30/18   1.06/28   0.15/29 
 18 Šimek Tomáš                    25.54  2.36/14   3.10/13   5.00/24   7.49/31   8.52/29  11.23/27  13.53/26  19.34/24  20.48/23  22.01/21  22.45/20  24.13/18  24.44/18  25.42/18  25.54/18 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.36/14   0.34/19   1.50/40   2.49/40   1.03/17   2.31/23   2.30/12   5.41/8    1.14/6    1.13/4    0.44/12   1.28/12   0.31/21   0.58/12   0.12/5  
 19 Ježek Lukáš                    26.08  2.13/3    2.46/7    3.50/8    4.33/5    5.36/5    7.38/6   10.29/6   17.38/11  19.13/10  20.58/13  22.19/19  24.21/19  24.55/19  25.54/19  26.08/19 
    OK Chrastava                          2.13/3    0.33/18   1.04/32   0.43/2    1.03/17   2.02/13   2.51/25   7.09/27   1.35/29   1.45/38   1.21/40   2.02/37   0.34/31   0.59/15   0.14/15 
 20 Nitsch Karel                   26.18  3.40/30   4.08/27   4.56/23   6.02/21   8.14/26  10.42/23  13.39/24  19.38/25  20.55/25  22.17/23  23.00/22  24.36/20  25.02/20  26.03/20  26.18/20 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           3.40/30   0.28/7    0.48/10   1.06/16   2.12/41   2.28/22   2.57/29   5.59/14   1.17/12   1.22/18   0.43/11   1.36/18   0.26/3    1.01/23   0.15/29 
 21 Kraus Petr                     26.25  3.04/24   3.47/25   4.48/22   5.57/20   6.55/18   9.05/17  12.44/21  19.31/23  20.53/24  22.32/25  23.24/23  24.49/21  25.18/21  26.12/21  26.25/21 
    Sportcentrum Jičín                    3.04/24   0.43/34   1.01/29   1.09/19   0.58/11   2.10/16   3.39/39   6.47/24   1.22/19   1.39/33   0.52/28   1.25/8    0.29/13   0.54/7    0.13/9  
 22 Vejstrk Daniel                 26.47  5.02/36   5.39/36   6.27/32   7.21/28   9.13/31  11.06/26  13.27/23  19.15/22  20.43/22  22.20/24  23.39/25  25.12/23  25.44/23  26.35/22  26.47/22 
    OK Chrastava                          5.02/36   0.37/26   0.48/10   0.54/10   1.52/38   1.53/10   2.21/9    5.48/10   1.28/22   1.37/32   1.19/39   1.33/15   0.32/25   0.51/4    0.12/5  
 23 Blahuta Marek                  26.54  2.34/13   3.11/14   4.44/21   6.37/27   7.58/25  10.48/24  13.45/25  20.06/26  21.27/26  22.42/26  23.31/24  25.19/24  25.45/24  26.41/23  26.54/23 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.34/13   0.37/26   1.33/38   1.53/35   1.21/30   2.50/29   2.57/29   6.21/19   1.21/16   1.15/7    0.49/24   1.48/28   0.26/3    0.56/9    0.13/9  
 24 Šístek Daniel                  27.43  2.37/15   3.09/12   3.58/9    4.59/10   6.39/14  12.07/31  15.01/30  21.33/29  22.54/28  24.07/27  24.48/26  26.00/26  26.30/25  27.29/24  27.43/24 
    OK Sparta Praha                       2.37/15   0.32/15   0.49/14   1.01/14   1.40/36   5.28/40   2.54/27   6.32/23   1.21/16   1.13/4    0.41/4    1.12/3    0.30/18   0.59/15   0.14/15 
 25 Kopecký Pavel                  28.08  2.46/17   3.26/18   4.24/15   5.38/15   7.39/23   9.57/21  12.42/20  18.47/19  20.01/19  21.17/19  21.58/17  24.54/22  25.21/22  27.54/25  28.08/25 
    USK Praha                             2.46/17   0.40/31   0.58/26   1.14/22   2.01/40   2.18/20   2.45/22   6.05/15   1.14/6    1.16/9    0.41/4    2.56/40   0.27/7    2.33/44   0.14/15 
 26 Lžíčař Martin                  28.14  2.21/9    2.51/8    3.40/6    4.29/4    5.40/6    8.24/9   11.02/11  20.59/27  22.34/27  24.10/28  24.59/27  26.29/27  27.00/27  28.00/26  28.14/26 
    KOB Dobruška                          2.21/9    0.30/12   0.49/14   0.49/7    1.11/23   2.44/26   2.38/20   9.57/42   1.35/29   1.36/31   0.49/24   1.30/14   0.31/21   1.00/19   0.14/15 
 27 Dubec Pavel                    28.24  2.52/22   3.28/19   4.29/18   7.22/29   8.23/27  10.34/22  12.48/22  19.09/20  20.23/20  22.04/22  22.52/21  25.53/25  26.30/25  28.07/27  28.24/27 
    OK Sparta Praha                       2.52/22   0.36/24   1.01/29   2.53/41   1.01/14   2.11/17   2.14/7    6.21/19   1.14/6    1.41/35   0.48/22   3.01/41   0.37/36   1.37/42   0.17/39 
 28 Krausz Milan                   28.30  3.05/25   3.33/21   4.30/19   5.48/18   7.11/21  11.28/28  13.59/28  21.06/28  23.01/29  24.27/29  25.08/28  26.52/28  27.20/28  28.17/28  28.30/28 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           3.05/25   0.28/7    0.57/23   1.18/26   1.23/33   4.17/38   2.31/14   7.07/26   1.55/40   1.26/21   0.41/4    1.44/24   0.28/10   0.57/10   0.13/9  
 29 Trávníček Jan                  28.49  3.10/26   3.42/23   4.35/20   6.07/22   8.31/28  11.29/29  13.58/27  19.12/21  20.28/21  21.51/20  25.19/29  27.04/29  27.32/29  28.30/29  28.49/29 
    SK UP Olomouc                         3.10/26   0.32/15   0.53/19   1.32/32   2.24/43   2.58/31   2.29/11   5.14/4    1.16/10   1.23/20   3.28/44   1.45/26   0.28/10   0.58/12   0.19/41 
 30 Michalička David               29.19  2.51/20   3.46/24   8.50/41  10.56/43  12.22/43  14.58/39  17.13/36  22.21/31  23.34/30  24.53/30  25.32/30  27.14/30  27.46/30  29.08/30  29.19/30 
    KOB TRETRA Praha                      2.51/20   0.55/40   5.04/43   2.06/38   1.26/35   2.36/24   2.15/8    5.08/3    1.13/5    1.19/13   0.39/3    1.42/22   0.32/25   1.22/39   0.11/1* 
 31 Cupák Jiří                     30.06  2.51/20   3.33/21   4.26/16   6.10/23   7.30/22  11.01/25  14.12/29  22.13/30  23.45/31  25.18/31  26.08/31  28.04/31  28.37/31  29.51/31  30.06/31 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.51/20   0.42/33   0.53/19   1.44/33   1.20/29   3.31/35   3.11/34   8.01/36   1.32/27   1.33/25   0.50/26   1.56/35   0.33/30   1.14/37   0.15/29 
 32 Koldinský Jan                  30.12  4.17/33   4.55/33   7.32/37   9.02/35  10.05/34  12.56/35  16.08/33  23.13/32  24.38/32  25.57/32  26.41/32  28.34/32  29.03/32  29.58/32  30.12/32 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          4.17/33   0.38/28   2.37/42   1.30/30   1.03/17   2.51/30   3.12/35   7.05/25   1.25/20   1.19/13   0.44/12   1.53/34   0.29/13   0.55/8    0.14/15 
 33 Nerad Jaroslav                 31.22  5.25/37   6.13/37   7.03/35   8.18/33   9.22/32  12.54/34  16.36/34  24.17/35  25.34/34  27.19/35  28.03/35  29.39/35  30.08/33  31.08/33  31.22/33 
    KOB Chemopetrol Litvínov              5.25/37   0.48/36   0.50/16   1.15/24   1.04/21   3.32/36   3.42/41   7.41/33   1.17/12   1.45/38   0.44/12   1.36/18   0.29/13   1.00/19   0.14/15 
 34 Haering Jan                    31.38  6.02/39   6.34/38   7.46/38   9.37/38  10.55/36  14.25/36  17.00/35  24.15/34  25.41/35  27.15/34  28.02/34  29.37/33  30.11/34  31.23/34  31.38/34 
    VSK Přírodověda                       6.02/39   0.32/15   1.12/35   1.51/34   1.18/26   3.30/34   2.35/18   7.15/29   1.26/21   1.34/26   0.47/20   1.35/17   0.34/31   1.12/33   0.15/29 
 35 Pesničák Jan                   31.56  3.52/31   4.26/30   5.24/29   7.46/30   9.10/30  11.46/30  15.25/32  23.31/33  25.16/33  26.50/33  27.49/33  29.38/34  30.18/35  31.41/35  31.56/35 
    SK SNS Smržovka                       3.52/31   0.34/19   0.58/26   2.22/39   1.24/34   2.36/24   3.39/39   8.06/37   1.45/37   1.34/26   0.59/34   1.49/29   0.40/39   1.23/40   0.15/29 
 36 Slabý Jan                      33.33  6.39/40   7.26/41   8.31/40  10.27/41  11.28/39  14.26/37  18.08/39  25.59/38  27.28/37  29.15/37  30.13/36  31.47/36  32.19/36  33.19/36  33.33/36 
    TJ Zhoř                               6.39/40   0.47/35   1.05/33   1.56/36   1.01/14   2.58/31   3.42/41   7.51/35   1.29/23   1.47/40   0.58/33   1.34/16   0.32/25   1.00/19   0.14/15 
 37 Kasal Vít                      34.35  3.32/28   4.03/26   6.30/33   9.41/39  10.38/35  12.41/33  15.13/31  24.41/36  26.42/36  28.21/36  30.43/38  32.32/37  33.13/37  34.21/37  34.35/37 
    KOB Start Blansko                     3.32/28   0.31/14   2.27/41   3.11/43   0.57/8    2.03/14   2.32/15   9.28/41   2.01/42   1.39/33   2.22/43   1.49/29   0.41/41   1.08/30   0.14/15 
 38 Souček Michal                  34.53  5.56/38   6.35/39   7.25/36   8.45/34   9.56/33  12.40/32  17.18/37  25.48/37  27.35/38  29.18/38  30.39/37  32.58/38  33.25/38  34.38/38  34.53/38 
    TJ Slavia Hradec Králové              5.56/38   0.39/30   0.50/16   1.20/27   1.11/23   2.44/26   4.38/43   8.30/38   1.47/38   1.43/37   1.21/40   2.19/38   0.27/7    1.13/34   0.15/29 
 39 Eiselt Jan                     35.23  7.07/42   7.58/42   8.55/42   9.46/40  11.07/38  16.31/40  20.01/40  27.10/40  28.51/40  30.49/40  31.45/40  33.30/39  33.59/39  35.09/39  35.23/39 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             7.07/42   0.51/38   0.57/23   0.51/8    1.21/30   5.24/39   3.30/37   7.09/27   1.41/35   1.58/41   0.56/30   1.45/26   0.29/13   1.10/32   0.14/15 
 40 Dvořáček Jan                   36.49  4.19/34   5.13/34   6.30/33   8.01/32  12.02/42  14.46/38  17.41/38  26.26/39  28.42/39  30.24/39  31.42/39  34.49/40  35.29/40  36.34/40  36.49/40 
    OOB Třebíč                            4.19/34   0.54/39   1.17/36   1.31/31   4.01/44   2.44/26   2.55/28   8.45/39   2.16/44   1.42/36   1.18/38   3.07/42   0.40/39   1.05/25   0.15/29 
 41 Randík Jan                     36.57  4.26/35   5.21/35   6.23/31   9.17/37  11.03/37  18.45/41  21.32/41  29.14/41  30.43/41  32.17/41  33.02/41  34.53/41  35.30/41  36.39/41  36.57/41 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  4.26/35   0.55/40   1.02/31   2.54/42   1.46/37   7.42/44   2.47/23   7.42/34   1.29/23   1.34/26   0.45/18   1.51/32   0.37/36   1.09/31   0.18/40 
 42 Bílek Aleš                     40.59  6.39/40   7.08/40   8.01/39   9.15/36  11.28/39  19.04/42  22.09/42  31.36/42  33.42/42  36.02/42  36.53/42  38.51/42  39.27/42  40.40/42  40.59/42 
    Neregistrovaní - Matušovi             6.39/40   0.29/9    0.53/19   1.14/22   2.13/42   7.36/43   3.05/32   9.27/40   2.06/43   2.20/43   0.51/27   1.58/36   0.36/35   1.13/34   0.19/41 
 43 Potůček Michal                 46.43  7.20/43   8.32/43   9.39/43  10.46/42  11.52/41  19.14/43  22.52/43  35.41/43  37.13/43  39.28/43  40.44/43  44.14/43  45.03/43  46.23/43  46.43/43 
    OK 99 Hradec Králové                  7.20/43   1.12/43   1.07/34   1.07/17   1.06/22   7.22/42   3.38/38  12.49/43   1.32/27   2.15/42   1.16/36   3.30/43   0.49/43   1.20/38   0.20/43 
 44 Mencl Pavel                    67.11  7.48/44   8.59/44  21.46/44  25.39/44  27.35/44  33.34/44  38.19/44  51.55/44  53.54/44  56.42/44  57.59/44  62.01/44  64.33/44  66.50/44  67.11/44 
    Oddíl OB Kotlářka                     7.48/44   1.11/42  12.47/44   3.53/44   1.56/39   5.59/41   4.45/44  13.36/44   1.59/41   2.48/44   1.17/37   4.02/44   2.32/44   2.17/43   0.21/44 
    Koleš Jan                  DISK       4.04/     4.37/     9.17/    10.54/    12.14/    18.47/    21.58/         /    29.27/    31.33/    32.09/    36.23/    36.41/    38.20/    38.33/   
    OK Lokomotiva Pardubice               4.04/     0.33/     4.40/     1.37/     1.20/     6.33/     3.11/         /         /     2.06/     0.36/     4.14/     0.18/     1.39/     0.13/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C        1.9km   80m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-105     3-35      4-40      5-90      6-43      7-52      8-91      9-71     10-72     11-73     12-79     13-94     14-100   
  1 Krčál Jaroslav                 21.24  1.02/4    3.15/1*   4.04/1*   4.49/1*   5.29/1*   7.46/1*   9.59/1*  14.46/1*  18.32/1*  18.57/1*  19.11/1*  20.08/1*  20.58/1*  21.12/1*  21.24/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.02/4    2.13/1*   0.49/2    0.45/3    0.40/1*   2.17/1*   2.13/2    4.47/2    3.46/11   0.25/1*   0.14/2    0.57/2    0.50/2    0.14/2    0.12/1* 
  2 Preininger Luděk               23.10  0.46/2    3.27/2    4.20/2    5.02/2    6.28/2    8.55/2   11.12/2   16.31/2   19.17/2   20.17/2   20.39/2   21.37/2   22.42/2   22.56/2   23.10/2  
    KOB Dobruška                          0.46/2    2.41/3    0.53/5    0.42/1*   1.26/17   2.27/2    2.17/3    5.19/3    2.46/1*   1.00/16   0.22/16   0.58/3    1.05/7    0.14/2    0.14/4  
  3 Drobník Lukáš                  24.39  1.23/8    4.10/5    4.56/4    6.06/4    6.51/3    9.21/3   11.47/3   17.41/3   20.58/3   21.26/3   21.59/3   23.01/3   24.09/3   24.25/3   24.39/3  
    KOB TRETRA Praha                      1.23/8    2.47/4    0.46/1*   1.10/15   0.45/2    2.30/6    2.26/6    5.54/8    3.17/6    0.28/2    0.33/24   1.02/6    1.08/9    0.16/6    0.14/4  
  4 Kvapil Petr                    25.23  1.03/5    5.31/9    6.23/9    7.21/8    8.24/7   10.53/6   13.50/6   19.14/5   22.02/4   22.34/4   22.50/4   23.59/4   24.52/4   25.08/4   25.23/4  
    SOK TJ Turnov                         1.03/5    4.28/16   0.52/3    0.58/12   1.03/8    2.29/5    2.57/9    5.24/5    2.48/2    0.32/5    0.16/5    1.09/15   0.53/3    0.16/6    0.15/8  
  5 Blažek Martin                  25.37  0.59/3    7.33/17   8.26/16   9.09/14  10.23/12  12.51/12  14.53/9   19.29/6   22.35/5   23.05/5   23.20/5   24.16/5   25.11/5   25.25/5   25.37/5  
    OB SK Zvole                           0.59/3    6.34/23   0.53/5    0.43/2    1.14/12   2.28/3    2.02/1*   4.36/1*   3.06/4    0.30/3    0.15/3    0.56/1*   0.55/4    0.14/2    0.12/1* 
  6 Forst Libor                    26.17  1.10/6    3.35/3    4.27/3    5.16/3    7.20/4   10.13/4   12.36/4   19.03/4   22.52/6   23.44/6   24.01/6   25.06/6   25.52/6   26.05/6   26.17/6  
    VŠSK MFF UK Praha                     1.10/6    2.25/2    0.52/3    0.49/6    2.04/20   2.53/12   2.23/5    6.27/14   3.49/12   0.52/14   0.17/6    1.05/10   0.46/1*   0.13/1*   0.12/1* 
  7 Šmíd Ivo                       26.47  0.30/1*   5.01/6    5.56/6    6.53/6    7.46/5   10.27/5   13.41/5   20.06/8   23.14/7   23.54/7   24.14/7   25.18/7   26.15/7   26.31/7   26.47/7  
    Sportcentrum Jičín                    0.30/1*   4.31/17   0.55/7    0.57/11   0.53/4    2.41/10   3.14/12   6.25/13   3.08/5    0.40/9    0.20/13   1.04/8    0.57/5    0.16/6    0.16/11 
  8 Pucherna Jan                   27.45  1.48/13   5.11/7    6.08/7    7.03/7    8.18/6   11.38/8   15.41/11  21.11/9   24.04/8   24.36/8   24.55/8   25.56/8   27.04/8   27.25/8   27.45/8  
    KOB TRETRA Praha                      1.48/13   3.23/9    0.57/9    0.55/9    1.15/14   3.20/18   4.03/17   5.30/7    2.53/3    0.32/5    0.19/11   1.01/4    1.08/9    0.21/18   0.20/20 
  9 Vaněk Petr                     29.09  2.34/19   5.58/12   6.57/10   8.13/12   9.01/9   12.28/10  15.09/10  21.33/10  24.58/9   25.39/9   26.00/9   27.04/9   28.27/9   28.50/9   29.09/9  
    SK Zbraslav OOB                       2.34/19   3.24/10   0.59/11   1.16/18   0.48/3    3.27/19   2.41/7    6.24/12   3.25/7    0.41/11   0.21/15   1.04/8    1.23/19   0.23/20   0.19/18 
 10 Jaroš Marek                    29.54  2.01/16   5.48/11   6.59/11   7.55/10   8.55/8   11.25/7   14.06/7   21.42/11  25.07/10  26.09/10  26.27/10  28.12/10  29.23/10  29.39/10  29.54/10 
    KOB Dobřichovice                      2.01/16   3.47/13   1.11/16   0.56/10   1.00/6    2.30/6    2.41/7    7.36/19   3.25/7    1.02/18   0.18/9    1.45/21   1.11/12   0.16/6    0.15/8  
 11 Jedlička Lukáš                 30.19  1.27/10   6.26/13   7.21/13   8.32/13   9.32/10  12.00/9   14.17/8   19.36/7   26.07/11  27.08/11  27.23/11  28.31/11  29.45/11  30.01/11  30.19/11 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.27/10   4.59/20   0.55/7    1.11/16   1.00/6    2.28/3    2.17/3    5.19/3    6.31/22   1.01/17   0.15/3    1.08/13   1.14/14   0.16/6    0.18/16 
 12 Jirásek Jakub                  32.21  1.44/12   5.20/8    6.21/8    7.42/9   12.29/20  15.23/18  18.24/14  24.26/14  28.17/13  28.59/13  29.21/13  30.22/12  31.44/12  32.04/12  32.21/12 
    OOB Třebíč                            1.44/12   3.36/12   1.01/13   1.21/20   4.47/23   2.54/13   3.01/10   6.02/9    3.51/13   0.42/12   0.22/16   1.01/4    1.22/18   0.20/15   0.17/15 
 13 Klomínský Václav               33.35  1.13/7    4.04/4    5.51/5    6.36/5   11.27/15  14.44/16  19.19/17  24.47/15  29.12/14  30.42/14  30.52/14  31.55/13  33.03/13  33.19/13  33.35/13 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          1.13/7    2.51/6    1.47/22   0.45/3    4.51/24   3.17/16   4.35/20   5.28/6    4.25/15   1.30/24   0.10/1*   1.03/7    1.08/9    0.16/6    0.16/11 
 14 Hänchen Danilo                 34.32  1.23/8    5.46/10   7.06/12   8.08/11   9.38/11  12.44/11  15.47/12  23.11/12  27.39/12  28.51/12  29.14/12  32.16/14  33.47/14  34.11/14  34.32/14 
    ESV Lok Bad Schandau                  1.23/8    4.23/14   1.20/19   1.02/14   1.30/18   3.06/14   3.03/11   7.24/18   4.28/16   1.12/21   0.23/18   3.02/24   1.31/21   0.24/22   0.21/21 
 15 Paulíček Jiří                  34.34  5.14/23   8.02/20   9.10/18  10.27/20  11.39/17  14.12/13  18.28/15  26.38/19  30.19/15  30.55/15  31.15/15  32.44/15  33.56/15  34.16/15  34.34/15 
    OK Jihlava                            5.14/23   2.48/5    1.08/15   1.17/19   1.12/11   2.33/9    4.16/19   8.10/22   3.41/10   0.36/7    0.20/13   1.29/17   1.12/13   0.20/15   0.18/16 
 16 Laga Miroslav                  34.55  6.30/24   9.52/23  10.59/23  11.48/22  12.57/22  16.08/19  19.30/18  26.03/16  31.22/17  32.02/16  32.20/16  33.26/16  34.24/16  34.41/16  34.55/16 
    SK Zbraslav OOB                       6.30/24   3.22/8    1.07/14   0.49/6    1.09/9    3.11/15   3.22/13   6.33/15   5.19/20   0.40/9    0.18/9    1.06/11   0.58/6    0.17/12   0.14/4  
 17 Čížek Petr                     35.54  1.38/11   6.34/14   7.48/14   9.17/15  10.31/13  14.12/13  18.03/13  24.06/13  31.27/18  32.29/18  32.54/18  34.01/17  35.17/17  35.40/17  35.54/17 
    OOB TJ Spartak Adamov                 1.38/11   4.56/19   1.14/17   1.29/21   1.14/12   3.41/20   3.51/15   6.03/10   7.21/23   1.02/18   0.25/20   1.07/12   1.16/15   0.23/20   0.14/4  
 18 Kašpar Ludvík                  36.13  4.35/21   8.00/19   9.14/19  10.26/19  11.24/14  14.41/15  19.41/19  26.15/17  30.50/16  32.14/17  32.43/17  34.22/18  35.38/18  35.57/18  36.13/18 
    SK Netopýr Zákupy                     4.35/21   3.25/11   1.14/17   1.12/17   0.58/5    3.17/16   5.00/22   6.34/16   4.35/18   1.24/23   0.29/23   1.39/20   1.16/15   0.19/14   0.16/11 
 19 Hošek Jiří                     36.37  2.13/18  12.11/24  13.09/24  13.55/24  15.04/24  17.53/21  21.50/21  28.06/20  32.28/20  32.59/20  33.26/20  34.51/19  36.07/19  36.22/19  36.37/19 
    KOB TRETRA Praha                      2.13/18   9.58/24   0.58/10   0.46/5    1.09/9    2.49/11   3.57/16   6.16/11   4.22/14   0.31/4    0.27/22   1.25/16   1.16/15   0.15/5    0.15/8  
 20 Hampl Petr                     36.40  1.13/     5.08/     6.15/     7.36/     8.41/    12.04/    15.52/    25.26/    32.08/    32.59/    33.31/    35.10/    36.10/    36.25/    36.40/   
    KOB Dobruška                          1.13/     3.55/     1.07/     1.21/     1.05/     3.23/     3.48/     9.34/     6.42/     0.51/     0.32/     1.39/     1.00/     0.15/     0.15/   
 21 Bolina Michal                  37.48  2.08/17   7.51/18   9.22/21  10.21/18  12.25/19  14.55/17  18.41/16  26.26/18  31.41/19  32.44/19  33.01/19  35.52/20  36.59/20  37.20/20  37.48/20 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.08/17   5.43/22   1.31/21   0.59/13   2.04/20   2.30/6    3.46/14   7.45/20   5.15/19   1.03/20   0.17/6    2.51/23   1.07/8    0.21/18   0.28/23 
 22 Dressler Jan                   41.32  1.50/14   6.36/15   8.05/15  10.11/17  12.54/21  16.40/20  21.49/20  30.59/21  35.30/21  36.46/21  37.10/21  39.01/21  40.38/21  41.13/21  41.32/21 
    KOB Start Blansko                     1.50/14   4.46/18   1.29/20   2.06/24   2.43/22   3.46/21   5.09/23   9.10/23   4.31/17   1.16/22   0.24/19   1.51/22   1.37/23   0.35/24   0.19/18 
 23 Kalina Miroslav                42.54  4.13/20   8.37/22  10.36/22  12.09/23  13.26/23  24.18/24  28.27/24  35.05/24  38.39/22  39.17/22  39.34/22  40.42/22  42.13/22  42.33/22  42.54/22 
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.13/20   4.24/15   1.59/24   1.33/22   1.17/15  10.52/24   4.09/18   6.38/17   3.34/9    0.38/8    0.17/6    1.08/13   1.31/21   0.20/15   0.21/21 
 24 Hric Jan                       45.19  4.59/22   8.14/21   9.14/19  10.07/16  11.31/16  20.54/23  25.31/23  33.20/22  40.46/23  41.28/23  41.47/23  43.22/23  44.46/23  45.03/23  45.19/23 
    VŠSK MFF UK Praha                     4.59/22   3.15/7    1.00/12   0.53/8    1.24/16   9.23/23   4.37/21   7.49/21   7.26/24   0.42/12   0.19/11   1.35/19   1.24/20   0.17/12   0.16/11 
 25 Jeřábek Petr                   47.10  1.54/15   7.08/16   8.58/17  10.39/21  12.13/18  18.41/22  25.18/22  34.44/23  41.08/24  42.05/24  42.31/24  44.04/24  46.07/24  46.40/24  47.10/24 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.54/15   5.14/21   1.50/23   1.41/23   1.34/19   6.28/22   6.37/24   9.26/24   6.24/21   0.57/15   0.26/21   1.33/18   2.03/24   0.33/23   0.30/24 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21E        2.9km  125m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-40      3-36      4-37      5-38      6-63      7-43      8-56      9-71     10-72     11-73     12-74     13-62     14-59     15-69     16-70    
                                      17-57     18-76     19-100   
  1 Škoda Jakub                    22.00  1.30/1*   2.03/1*   2.46/1*   3.28/1*   3.50/1*   5.00/1*   6.19/1*  11.03/1*  12.47/1*  13.12/1*  13.25/1*  14.34/1*  16.32/1*  17.31/1*  18.37/1*  19.09/1* 
    Slavia Liberec orienteering           1.30/1*   0.33/1*   0.43/1*   0.42/5    0.22/2    1.10/7    1.19/12   4.44/6    1.44/4    0.25/8    0.13/3    1.09/4    1.58/6    0.59/5    1.06/3    0.32/1* 
                                         20.22/1*  21.35/1*  21.51/1*  22.00/1* 
                                          1.13/4    1.13/4    0.16/1*   0.09/1* 
  2 Bouchal Jiří                   22.19  1.48/4    2.23/4    3.14/5    3.56/3    4.34/7    5.38/3    7.24/7   11.28/3   13.05/2   13.41/2   13.56/2   15.00/2   16.56/2   17.49/2   18.54/2   19.30/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.48/4    0.35/7    0.51/9    0.42/5    0.38/22   1.04/2    1.46/27   4.04/1*   1.37/1*   0.36/26   0.15/23   1.04/1*   1.56/3    0.53/1*   1.05/2    0.36/6  
                                         20.37/2   21.50/2   22.09/2   22.19/2  
                                          1.07/2    1.13/4    0.19/10   0.10/2  
  3 Klapal Jan                     24.07  1.56/13   2.30/10   3.13/4    3.49/2    4.17/2    5.54/7    7.01/3   11.44/4   13.55/3   14.20/3   14.33/3   16.05/5   18.02/5   19.08/5   20.23/4   21.01/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.56/13   0.34/3    0.43/1*   0.36/1*   0.28/10   1.37/21   1.07/4    4.43/5    2.11/20   0.25/8    0.13/3    1.32/32   1.57/4    1.06/17   1.15/16   0.38/11 
                                         22.19/4   23.37/3   23.56/3   24.07/3  
                                          1.18/8    1.18/8    0.19/10   0.11/6  
  4 Procházka Jan                  24.15  2.38/23   3.19/24   4.07/22   4.44/17   5.09/12   6.02/8    7.10/5   12.02/5   14.07/6   14.32/6   14.48/6   16.05/5   18.08/6   19.13/6   20.45/7   21.23/8  
    SK Praga                              2.38/23   0.41/25   0.48/5    0.37/2    0.25/5    0.53/1*   1.08/6    4.52/10   2.05/15   0.25/8    0.16/27   1.17/17   2.03/9    1.05/14   1.32/26   0.38/11 
                                         22.43/9   23.49/5   24.05/4   24.15/4  
                                          1.20/12   1.06/2    0.16/1*   0.10/2  
  5 Lenner Miroslav                24.21  2.26/20   3.04/19   3.59/18   4.39/14   5.11/13   7.18/19   8.49/20  13.20/13  15.00/12  15.39/13  15.51/13  16.58/13  18.55/10  19.52/10  20.56/9   21.33/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.26/20   0.38/13   0.55/20   0.40/3    0.32/16   2.07/26   1.31/18   4.31/2    1.40/2    0.39/30   0.12/1*   1.07/2    1.57/4    0.57/4    1.04/1*   0.37/7  
                                         22.39/8   23.54/6   24.11/5   24.21/5  
                                          1.06/1*   1.15/6    0.17/4    0.10/2  
  6 Kovář Miroslav                 24.22  2.58/27   3.36/26   4.29/25   5.33/25   5.54/20   7.24/20   8.28/13  13.09/11  14.51/11  15.14/11  15.28/11  16.36/9   18.40/8   19.35/8   20.45/7   21.18/7  
    OK Sparta Praha                       2.58/27   0.38/13   0.53/17   1.04/28   0.21/1*   1.30/19   1.04/3    4.41/4    1.42/3    0.23/3    0.14/10   1.08/3    2.04/10   0.55/2    1.10/9    0.33/2  
                                         22.29/6   23.48/4   24.11/5   24.22/6  
                                          1.11/3    1.19/9    0.23/27   0.11/6  
  7 Jedlička Michal                24.25  1.48/4    2.23/4    3.10/2    4.05/8    4.33/6    5.41/5    7.21/6   12.34/9   14.31/7   14.55/7   15.08/7   16.22/7   18.28/7   19.34/7   20.40/6   21.17/6  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.48/4    0.35/7    0.47/4    0.55/19   0.28/10   1.08/5    1.40/22   5.13/18   1.57/10   0.24/4    0.13/3    1.14/11   2.06/12   1.06/17   1.06/3    0.37/7  
                                         22.32/7   23.56/7   24.14/7   24.25/7  
                                          1.15/5    1.24/12   0.18/5    0.11/6  
  8 Mrázek Jan                     24.52  1.52/11   3.08/21   3.58/17   4.43/16   5.27/17   6.51/12   8.09/11  13.09/11  15.11/13  15.33/12  15.46/12  16.56/12  18.44/9   19.49/9   20.56/9   21.29/9  
    OK Sparta Praha                       1.52/11   1.16/33   0.50/8    0.45/8    0.44/24   1.24/16   1.18/10   5.00/13   2.02/11   0.22/1*   0.13/3    1.10/5    1.48/1*   1.05/14   1.07/6    0.33/2  
                                         22.47/10  24.20/8   24.41/8   24.52/8  
                                          1.18/8    1.33/22   0.21/16   0.11/6  
  9 Hepner David                   24.53  1.49/7    2.23/4    3.14/5    4.01/6    4.25/4    5.38/3    6.35/2   11.25/2   14.03/5   14.27/5   14.41/5   15.52/4   17.53/4   18.49/3   20.01/3   20.35/3  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.49/7    0.34/3    0.51/9    0.47/12   0.24/4    1.13/11   0.57/1*   4.50/9    2.38/28   0.24/4    0.14/10   1.11/7    2.01/7    0.56/3    1.12/13   0.34/4  
                                         22.01/3   24.22/9   24.41/8   24.53/9  
                                          1.26/20   2.21/31   0.19/10   0.12/14 
 10 Henek Vladan                   25.24  1.55/12   2.34/12   3.31/11   4.12/9    4.38/9    5.48/6    7.30/8   12.17/6   14.02/4   14.26/4   14.40/4   15.50/3   17.44/3   18.56/4   20.31/5   21.10/5  
    VSK Mendelu Brno                      1.55/12   0.39/17   0.57/22   0.41/4    0.26/8    1.10/7    1.42/23   4.47/7    1.45/5    0.24/4    0.14/10   1.10/5    1.54/2    1.12/25   1.35/29   0.39/15 
                                         22.28/5   24.51/10  25.12/10  25.24/10 
                                          1.18/8    2.23/32   0.21/16   0.12/14 
 11 Král Václav                    25.27  2.38/23   3.12/22   4.01/19   4.52/20   6.14/26   7.27/21   8.45/18  13.34/14  15.24/14  15.52/14  16.06/14  17.22/14  19.33/14  20.43/14  21.49/14  22.26/14 
    SK Severka Šumperk                    2.38/23   0.34/3    0.49/7    0.51/17   1.22/31   1.13/11   1.18/10   4.49/8    1.50/6    0.28/21   0.14/10   1.16/15   2.11/17   1.10/22   1.06/3    0.37/7  
                                         23.41/12  24.56/11  25.16/11  25.27/11 
                                          1.15/5    1.15/6    0.20/13   0.11/6  
 12 Polák Vlastimil                25.31  1.50/9    2.28/8    3.14/5    4.02/7    4.29/5    5.36/2    7.07/4   12.25/7   14.37/9   15.06/9   15.19/9   16.38/11  19.28/13  20.35/13  21.45/13  22.20/13 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.50/9    0.38/13   0.46/3    0.48/14   0.27/9    1.07/3    1.31/18   5.18/20   2.12/22   0.29/24   0.13/3    1.19/20   2.50/31   1.07/19   1.10/9    0.35/5  
                                         23.45/14  24.57/12  25.18/12  25.31/12 
                                          1.25/17   1.12/3    0.21/16   0.13/22 
 13 Matějů Michal                  25.36  1.48/4    2.28/8    3.20/9    4.23/11   4.51/10   6.09/10   7.51/10  12.31/8   14.33/8   15.00/8   15.18/8   16.33/8   18.59/11  20.09/12  21.16/11  22.06/11 
    Slavia Liberec orienteering           1.48/4    0.40/18   0.52/14   1.03/25   0.28/10   1.18/14   1.42/23   4.40/3    2.02/11   0.27/17   0.18/31   1.15/14   2.26/25   1.10/22   1.07/6    0.50/28 
                                         23.42/13  25.01/13  25.23/13  25.36/13 
                                          1.36/27   1.19/9    0.22/25   0.13/22 
 14 Mrázek Jiří                    25.40  1.51/10   2.31/11   3.22/10   4.13/10   4.36/8    6.03/9    7.50/9   12.42/10  14.46/10  15.08/10  15.22/10  16.36/9   18.59/11  20.04/11  21.33/12  22.13/12 
    Oddíl OB Kotlářka                     1.51/10   0.40/18   0.51/9    0.51/17   0.23/3    1.27/17   1.47/30   4.52/10   2.04/14   0.22/1*   0.14/10   1.14/11   2.23/23   1.05/14   1.29/25   0.40/16 
                                         23.33/11  25.04/14  25.26/14  25.40/14 
                                          1.20/12   1.31/20   0.22/25   0.14/26 
 15 Kazda Ondřej                   26.17  1.49/7    2.27/7    3.15/8    3.58/5    6.01/23   7.56/27   9.13/25  14.17/19  16.13/18  16.37/18  16.51/18  18.04/18  20.13/17  21.17/17  22.42/16  23.20/16 
    Sportcentrum Jičín                    1.49/7    0.38/13   0.48/5    0.43/7    2.03/33   1.55/24   1.17/9    5.04/14   1.56/9    0.24/4    0.14/10   1.13/10   2.09/15   1.04/11   1.25/22   0.38/11 
                                         24.45/16  25.50/15  26.06/15  26.17/15 
                                          1.25/17   1.05/1*   0.16/1*   0.11/6  
 16 Novák Jiří                     26.26  2.03/16   2.38/13   3.41/12   4.42/15   5.40/18   6.59/13   8.18/12  14.00/18  15.50/16  16.26/16  16.39/16  17.58/16  20.13/17  21.12/16  22.19/15  22.56/15 
    SK lyžování a OB Nová Paka            2.03/16   0.35/7    1.03/25   1.01/23   0.58/30   1.19/15   1.19/12   5.42/26   1.50/6    0.36/26   0.13/3    1.19/20   2.15/19   0.59/5    1.07/6    0.37/7  
                                         24.18/15  25.56/16  26.14/16  26.26/16 
                                          1.22/14   1.38/25   0.18/5    0.12/14 
 17 Herman Jan                     27.09  2.57/26   3.44/27   4.36/27   5.45/27   6.20/27   7.29/23   8.42/15  13.51/17  15.45/15  16.11/15  16.24/15  17.35/15  19.58/15  21.10/15  23.06/18  23.49/18 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.57/26   0.47/31   0.52/14   1.09/30   0.35/20   1.09/6    1.13/7    5.09/17   1.54/8    0.26/13   0.13/3    1.11/7    2.23/23   1.12/25   1.56/32   0.43/22 
                                         25.14/17  26.36/17  26.56/17  27.09/17 
                                          1.25/17   1.22/11   0.20/13   0.13/22 
 18 Janovský Tomáš                 27.20  3.48/28   4.28/28   5.20/28   6.06/28   6.31/28   7.42/26   8.44/17  13.50/16  16.06/17  16.32/17  16.46/17  17.58/16  20.06/16  21.21/18  22.48/17  23.28/17 
    SK Praga                              3.48/28   0.40/18   0.52/14   0.46/9    0.25/5    1.11/10   1.02/2    5.06/15   2.16/23   0.26/13   0.14/10   1.12/9    2.08/13   1.15/29   1.27/23   0.40/16 
                                         25.21/18  26.47/18  27.08/18  27.20/18 
                                          1.53/32   1.26/17   0.21/16   0.12/14 
 19 Weiner Jakub                   27.41  2.36/22   3.16/23   4.32/26   5.20/23   5.56/22   7.03/15   8.49/20  14.35/23  17.12/21  17.40/19  17.55/20  19.13/19  21.26/20  22.25/19  23.35/19  24.15/19 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.36/22   0.40/18   1.16/29   0.48/14   0.36/21   1.07/3    1.46/27   5.46/27   2.37/27   0.28/21   0.15/23   1.18/19   2.13/18   0.59/5    1.10/9    0.40/16 
                                         25.43/19  27.07/19  27.28/19  27.41/19 
                                          1.28/23   1.24/12   0.21/16   0.13/22 
 20 Makovský Jakub                 28.15  1.44/3    2.18/2    3.11/3    3.57/4    4.22/3    6.14/11  10.06/27  15.01/24  17.22/22  17.47/21  18.02/21  19.18/21  21.22/19  22.37/20  24.14/21  24.52/21 
    KOB TRETRA Praha                      1.44/3    0.34/3    0.53/17   0.46/9    0.25/5    1.52/23   3.52/32   4.55/12   2.21/25   0.25/8    0.15/23   1.16/15   2.04/10   1.15/29   1.37/30   0.38/11 
                                         26.18/21  27.43/20  28.04/20  28.15/20 
                                          1.26/20   1.25/15   0.21/16   0.11/6  
 21 Neumann Pepa                   28.58  2.00/14   2.46/16   4.06/21   4.55/21   5.49/19   6.59/13   8.42/15  13.48/15  16.33/19  18.24/24  18.36/24  20.04/25  22.06/23  23.24/23  24.52/24  25.38/23 
    USV TU Dresden                        2.00/14   0.46/30   1.20/30   0.49/16   0.54/28   1.10/7    1.43/25   5.06/15   2.45/29   1.51/33   0.12/1*   1.28/31   2.02/8    1.18/31   1.28/24   0.46/26 
                                         27.01/23  28.30/21  28.48/21  28.58/21 
                                          1.23/16   1.29/19   0.18/5    0.10/2  
 22 Kolín Jan                      29.17  2.04/18   2.52/18   3.45/14   4.32/12   5.06/11   7.28/22   8.35/14  14.26/21  16.33/19  17.40/19  17.54/19  19.16/20  21.32/21  22.45/21  24.07/20  24.47/20 
    OK Jilemnice                          2.04/18   0.48/32   0.53/17   0.47/12   0.34/18   2.22/27   1.07/4    5.51/28   2.07/16   1.07/32   0.14/10   1.22/25   2.16/20   1.13/27   1.22/21   0.40/16 
                                         26.09/20  28.41/22  29.05/22  29.17/22 
                                          1.22/14   2.32/33   0.24/29   0.12/14 
 23 Vlach Jiří                     29.39  2.30/21   3.07/20   4.03/20   5.05/22   6.02/24   7.30/24   9.01/24  14.26/21  17.31/23  18.13/23  18.27/23  19.41/22  21.49/22  22.53/22  24.30/22  25.27/22 
    VSK VŠB TU Ostrava                    2.30/21   0.37/11   0.56/21   1.02/24   0.57/29   1.28/18   1.31/18   5.25/22   3.05/32   0.42/31   0.14/10   1.14/11   2.08/13   1.04/11   1.37/30   0.57/31 
                                         26.42/22  29.01/23  29.24/23  29.39/23 
                                          1.15/5    2.19/30   0.23/27   0.15/27 
 24 Kondrát Martin                 29.45  2.05/19   2.48/17   3.47/15   4.51/19   5.25/15   7.16/17   9.43/26  15.08/25  17.58/25  18.27/25  18.43/25  20.03/24  22.38/25  24.09/26  25.21/25  26.03/24 
    SK Praga                              2.05/19   0.43/28   0.59/24   1.04/28   0.34/18   1.51/22   2.27/31   5.25/22   2.50/30   0.29/24   0.16/27   1.20/23   2.35/28   1.31/33   1.12/13   0.42/21 
                                         27.32/24  29.09/24  29.30/24  29.45/24 
                                          1.29/24   1.37/24   0.21/16   0.15/27 
 25 Jelínek Petr                   30.14  1.41/2    2.21/3    4.20/23   5.33/25   6.02/24   7.35/25   8.59/23  15.18/26  18.20/27  18.48/27  19.02/27  20.28/27  23.19/27  24.30/27  25.41/26  26.26/26 
    SK Žabovřesky Brno                    1.41/2    0.40/18   1.59/32   1.13/32   0.29/13   1.33/20   1.24/16   6.19/32   3.02/31   0.28/21   0.14/10   1.26/29   2.51/32   1.11/24   1.11/12   0.45/25 
                                         28.13/26  29.41/26  30.02/25  30.14/25 
                                          1.47/31   1.28/18   0.21/16   0.12/14 
 26 Henych Petr                    30.18  2.00/14   2.41/14   3.44/13   4.47/18   5.16/14   7.17/18   8.46/19  15.45/27  18.03/26  18.39/26  18.53/26  20.12/26  22.40/26  23.42/25  25.45/27  26.25/25 
    Slavia Liberec orienteering           2.00/14   0.41/25   1.03/25   1.03/25   0.29/13   2.01/25   1.29/17   6.59/33   2.18/24   0.36/26   0.14/10   1.19/20   2.28/26   1.02/9    2.03/33   0.40/16 
                                         28.04/25  29.39/25  30.03/26  30.18/26 
                                          1.39/28   1.35/23   0.24/29   0.15/27 
 27 Peterka Vojtěch                31.01  2.03/16   2.44/15   3.48/16   4.34/13   5.26/16   9.58/28  11.34/28  17.14/28  19.40/28  20.07/28  20.22/28  21.42/28  23.59/28  25.02/28  26.35/28  27.26/27 
    TJ Loko Liberec                       2.03/16   0.41/25   1.04/27   0.46/9    0.52/25   4.32/33   1.36/21   5.40/25   2.26/26   0.27/17   0.15/23   1.20/23   2.17/21   1.03/10   1.33/28   0.51/29 
                                         28.56/27  30.28/27  30.49/27  31.01/27 
                                          1.30/25   1.32/21   0.21/16   0.12/14 
 28 Pospíšil Ondřej                31.15  2.46/25   3.23/25   4.20/23   5.23/24   5.55/21   7.11/16   8.54/22  14.21/20  17.38/24  18.03/22  18.19/22  19.44/23  22.13/24  23.27/24  24.44/23  27.40/28 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.46/25   0.37/11   0.57/22   1.03/25   0.32/16   1.16/13   1.43/25   5.27/24   3.17/33   0.25/8    0.16/27   1.25/28   2.29/27   1.14/28   1.17/18   2.56/33 
                                         29.21/28  30.46/28  31.04/28  31.15/28 
                                          1.41/30   1.25/15   0.18/5    0.11/6  
 29 Janeček Oldřich                32.32  3.58/29   4.34/30   6.03/30   7.01/30   7.54/30  12.03/30  13.25/29  18.44/29  20.54/29  21.31/29  21.55/29  23.22/29  25.31/29  26.39/29  27.58/29  28.45/29 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.58/29   0.36/10   1.29/31   0.58/22   0.53/26   4.09/32   1.22/15   5.19/21   2.10/18   0.37/29   0.24/33   1.27/30   2.09/15   1.08/21   1.19/20   0.47/27 
                                         30.03/29  31.57/29  32.17/29  32.32/29 
                                          1.18/8    1.54/28   0.20/13   0.15/27 
 30 Pašek František                34.23  7.40/31   8.23/31   9.14/31  10.25/31  12.13/31  14.41/31  16.27/31  21.44/31  23.46/31  24.12/31  24.26/31  25.43/31  28.04/31  29.03/31  30.20/31  31.03/31 
    SK Kamenice                           7.40/31   0.43/28   0.51/9    1.11/31   1.48/32   2.28/29   1.46/27   5.17/19   2.02/11   0.26/13   0.14/10   1.17/17   2.21/22   0.59/5    1.17/18   0.43/22 
                                         32.29/31  33.53/30  34.11/30  34.23/30 
                                          1.26/20   1.24/12   0.18/5    0.12/14 
 31 Suslov Sergej                  35.00  3.58/29   4.31/29   5.22/29   6.52/29   7.22/29  10.16/29  14.43/30  20.36/30  22.43/30  23.10/30  23.28/30  25.01/30  27.40/30  28.44/30  29.58/30  30.49/30 
    Slavia Liberec orienteering           3.58/29   0.33/1*   0.51/9    1.30/33   0.30/15   2.54/30   4.27/33   5.53/29   2.07/16   0.27/17   0.18/31   1.33/33   2.39/29   1.04/11   1.14/15   0.51/29 
                                         32.24/30  34.17/31  34.45/31  35.00/31 
                                          1.35/26   1.53/27   0.28/31   0.15/27 
 32 Klech Richard                  36.56  8.32/32   9.12/32  11.13/32  12.09/32  12.48/32  15.14/32  16.35/32  22.38/32  24.49/32  25.15/32  25.31/32  26.55/32  29.42/32  30.49/32  32.04/32  32.47/32 
    SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.        8.32/32   0.40/18   2.01/33   0.56/20   0.39/23   2.26/28   1.21/14   6.03/30   2.11/20   0.26/13   0.16/27   1.24/26   2.47/30   1.07/19   1.15/16   0.43/22 
                                         34.27/32  36.11/32  36.39/32  36.56/32 
                                          1.40/29   1.44/26   0.28/31   0.17/32 
 33 Krejčík Jiří                   41.32 10.34/33  11.14/33  12.19/33  13.15/33  14.08/33  17.10/33  18.25/33  24.43/33  26.53/33  27.20/33  27.34/33  28.58/33  32.04/33  33.28/33  35.00/33  36.01/33 
    SKOB Zlín                            10.34/33   0.40/18   1.05/28   0.56/20   0.53/26   3.02/31   1.15/8    6.18/31   2.10/18   0.27/17   0.14/10   1.24/26   3.06/33   1.24/32   1.32/26   1.01/32 
                                         38.41/33  40.47/33  41.15/33  41.32/33 
                                          2.40/33   2.06/29   0.28/31   0.17/32 
    Kolařík Tomáš              DISK       1.35/     2.06/     2.55/     3.32/     3.59/     5.11/         /     9.24/    11.58/    12.21/    12.35/    13.44/    15.35/    16.33/    17.37/    18.10/   
    OK Jiskra Nový Bor                    1.35/     0.31/     0.49/     0.37/     0.27/     1.12/         /         /     2.34/     0.23/     0.14/     1.09/     1.51/     0.58/     1.04/     0.33/   
                                         19.17/    20.33/    20.50/    21.01/   
                                          1.07/     1.16/     0.17/     0.11/   
    Holas Štěpán               DISK       1.41/     2.19/     3.06/     4.01/         /     5.12/     7.10/    11.32/    13.30/    13.53/    14.06/    15.28/    17.36/    18.32/    19.56/    20.32/   
    Sportcentrum Jičín                    1.41/     0.38/     0.47/     0.55/         /         /     1.58/     4.22/     1.58/     0.23/     0.13/     1.22/     2.08/     0.56/     1.24/     0.36/   
                                         21.47/    24.57/    25.17/    25.29/   
                                          1.15/     3.10/     0.20/     0.12/   
    Zajíc Vítězslav            DISK       1.45/     2.35/     6.44/     7.18/     7.46/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KOB TRETRA Praha                      1.45/     0.50/     4.09/     0.34/     0.28/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         2.3km   90m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-113     2-105     3-35      4-53      5-39      6-38      7-40      8-90      9-107    10-91     11-92     12-73     13-80     14-95     15-106    16-100   
                                     
  1 Illner Jakub                   22.57  0.46/3    1.47/2    2.30/2    3.48/2    5.18/4    5.55/3    7.01/3    8.00/2   12.30/1*  14.35/1*  17.36/1*  18.04/1*  19.17/1*  20.39/1*  22.05/1*  22.46/1* 
    Oddíl OB Kotlářka                     0.46/3    1.01/3    0.43/5    1.18/4    1.30/12   0.37/4    1.06/5    0.59/8    4.30/1*   2.05/7    3.01/2    0.28/4    1.13/5    1.22/18   1.26/1*   0.41/10 
                                         22.57/1* 
                                          0.11/2  
  2 Gálus Igor                     24.38  0.38/1*   1.35/1*   2.17/1*   3.27/1*   4.57/1*   5.36/1*   6.36/1*   8.04/3   13.21/2   15.15/2   19.24/6   20.00/6   21.10/4   22.04/3   24.02/3   24.28/2  
    KOB Děčín                             0.38/1*   0.57/1*   0.42/3    1.10/1*   1.30/12   0.39/6    1.00/3    1.28/16   5.17/5    1.54/4    4.09/11   0.36/13   1.10/2    0.54/1*   1.58/5    0.26/1* 
                                         24.38/2  
                                          0.10/1* 
  3 Leibiger Jens                  24.47  0.56/7    2.21/8    3.24/11   5.00/10   5.52/7    6.24/5    7.52/7    8.46/6   14.12/6   15.52/4   19.09/4   19.39/3   20.49/3   22.09/4   23.56/2   24.33/3  
    Post SV Dresden                       0.56/7    1.25/12   1.03/20   1.36/12   0.52/5    0.32/1*   1.28/15   0.54/5    5.26/8    1.40/1*   3.17/4    0.30/5    1.10/2    1.20/16   1.47/2    0.37/5  
                                         24.47/3  
                                          0.14/10 
  4 Vřešťál Jan                    24.59  1.04/9    2.13/5    2.57/6    4.24/6    5.57/8    6.33/6    7.35/4    8.33/5   13.29/3   15.36/3   19.07/2   19.45/4   21.17/5   22.15/5   24.02/3   24.45/4  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        1.04/9    1.09/6    0.44/6    1.27/8    1.33/15   0.36/3    1.02/4    0.58/7    4.56/3    2.07/8    3.31/6    0.38/16   1.32/16   0.58/2    1.47/2    0.43/13 
                                         24.59/4  
                                          0.14/10 
  5 Bohuslav Václav                25.20  0.53/6    1.58/4    2.47/4    4.09/4    5.17/3    5.50/2    6.45/2    7.47/1*  13.46/4   15.55/5   19.17/5   19.47/5   21.21/6   22.25/6   24.33/5   25.08/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   0.53/6    1.05/4    0.49/10   1.22/6    1.08/8    0.33/2    0.55/1*   1.02/9    5.59/10   2.09/9    3.22/5    0.30/5    1.34/18   1.04/4    2.08/8    0.35/2  
                                         25.20/5  
                                          0.12/3  
  6 Baldrian Petr                  26.05  0.47/4    1.47/2    2.35/3    3.50/3    5.01/2    6.12/4    7.35/4    8.26/4   13.48/5   15.58/6   19.52/7   20.29/7   21.54/7   22.58/7   25.15/6   25.51/6  
    SK Praga                              0.47/4    1.00/2    0.48/9    1.15/2    1.11/9    1.11/17   1.23/14   0.51/3    5.22/6    2.10/10   3.54/8    0.37/14   1.25/10   1.04/4    2.17/9    0.36/4  
                                         26.05/6  
                                          0.14/10 
  7 Fiala Jan                      27.30  1.10/16   2.18/7    2.56/5    4.13/5    5.46/6    7.27/8    8.45/8    9.48/8   14.39/7   16.24/7   19.08/3   19.34/2   20.42/2   21.59/2   26.41/7   27.18/7  
    BETA URSUS Orienteering               1.10/16   1.08/5    0.38/2    1.17/3    1.33/15   1.41/22   1.18/11   1.03/10   4.51/2    1.45/2    2.44/1*   0.26/1*   1.08/1*   1.17/14   4.42/22   0.37/5  
                                         27.30/7  
                                          0.12/3  
  8 Pecka Jan                      28.47  0.44/2    4.04/17   4.39/15   6.31/14   7.37/14   8.44/13   9.42/11  11.35/12  16.43/8   18.36/8   23.10/9   23.42/9   24.54/8   25.57/8   27.59/8   28.34/8  
    VŠTJ Ekonom Praha                     0.44/2    3.20/20   0.35/1*   1.52/15   1.06/7    1.07/14   0.58/2    1.53/22   5.08/4    1.53/3    4.34/15   0.32/8    1.12/4    1.03/3    2.02/6    0.35/2  
                                         28.47/8  
                                          0.13/6  
  9 Šimša Jaromír                  29.29  1.26/19   2.38/13   3.25/13   4.51/8    5.29/5    6.35/7    7.47/6    9.18/7   17.12/9   19.25/9   22.57/8   23.32/8   24.55/9   26.05/9   28.34/9   29.15/9  
    VŠSK MFF UK Praha                     1.26/19   1.12/8    0.47/8    1.26/7    0.38/1*   1.06/13   1.12/8    1.31/18   7.54/18   2.13/12   3.32/7    0.35/10   1.23/9    1.10/10   2.29/13   0.41/10 
                                         29.29/9  
                                          0.14/10 
 10 Samek Petr                     29.36  0.50/5    6.10/23   6.52/21   8.13/19   9.43/19  11.09/20  12.24/18  13.11/18  18.35/14  20.47/13  23.57/11  24.32/11  25.46/11  26.55/10  28.45/10  29.24/10 
    OK 99 Hradec Králové                  0.50/5    5.20/24   0.42/3    1.21/5    1.30/12   1.26/20   1.15/10   0.47/1*   5.24/7    2.12/11   3.10/3    0.35/10   1.14/6    1.09/9    1.50/4    0.39/8  
                                         29.36/10 
                                          0.12/3  
 11 Straka Lukáš                   30.59  1.08/14   2.24/10   3.09/7    4.54/9    7.29/13   8.36/12   9.49/12  11.21/11  17.28/11  20.00/12  24.06/12  24.43/12  26.13/12  27.24/12  30.05/12  30.43/11 
    VSK Přírodověda                       1.08/14   1.16/9    0.45/7    1.45/13   2.35/19   1.07/14   1.13/9    1.32/19   6.07/11   2.32/14   4.06/10   0.37/14   1.30/14   1.11/11   2.41/15   0.38/7  
                                         30.59/11 
                                          0.16/18 
 12 Siegl Roman                    31.00  1.29/20   3.42/16   4.41/16   6.37/15   7.18/11   8.07/10   9.16/9   10.25/10  17.44/12  19.40/10  23.42/10  24.20/10  25.42/10  27.12/11  29.53/11  30.43/11 
    VŠSK MFF UK Praha                     1.29/20   2.13/15   0.59/18   1.56/17   0.41/2    0.49/9    1.09/6    1.09/13   7.19/17   1.56/5    4.02/9    0.38/16   1.22/8    1.30/19   2.41/15   0.50/19 
                                         31.00/12 
                                          0.17/21 
 13 Štěpán Petr                    31.54  0.59/8    2.22/9    3.15/8    4.44/7    6.07/9    9.19/14  11.47/17  12.36/16  18.30/13  20.51/14  25.24/14  25.59/14  27.14/14  28.20/13  31.01/13  31.41/13 
    KOB Děčín                             0.59/8    1.23/11   0.53/13   1.29/9    1.23/10   3.12/24   2.28/20   0.49/2    5.54/9    2.21/13   4.33/14   0.35/10   1.15/7    1.06/7    2.41/15   0.40/9  
                                         31.54/13 
                                          0.13/6  
 14 Nechanický Pavel               32.21  1.13/18   4.06/18   5.03/18   6.38/16   7.28/12   8.07/10   9.29/10  10.21/9   17.12/9   19.55/11  24.49/13  25.27/13  27.13/13  28.28/14  31.22/14  32.07/14 
    SK OS Nové Město n. M.                1.13/18   2.53/17   0.57/17   1.35/10   0.50/4    0.39/6    1.22/13   0.52/4    6.51/15   2.43/17   4.54/18   0.38/16   1.46/24   1.15/13   2.54/18   0.45/15 
                                         32.21/14 
                                          0.14/10 
 15 Kos Michal                     35.31  1.07/13   2.29/11   3.19/10   5.06/11   6.30/10   7.44/9   10.20/13  13.00/17  21.03/17  23.02/16  29.14/16  29.41/16  31.07/16  32.12/16  34.34/15  35.16/15 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.07/13   1.22/10   0.50/12   1.47/14   1.24/11   1.14/18   2.36/23   2.40/24   8.03/20   1.59/6    6.12/22   0.27/2    1.26/12   1.05/6    2.22/10   0.42/12 
                                         35.31/15 
                                          0.15/16 
 16 Šklíba Jan                     36.27  1.04/9    2.29/11   3.24/11   5.16/12   8.02/16   9.23/15  10.32/14  12.12/13  22.35/19  25.17/19  29.35/18  30.06/17  31.33/17  32.54/17  35.18/16  36.11/16 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.04/9    1.25/12   0.55/16   1.52/15   2.46/21   1.21/19   1.09/6    1.40/21  10.23/23   2.42/16   4.18/12   0.31/7    1.27/13   1.21/17   2.24/11   0.53/21 
                                         36.27/16 
                                          0.16/18 
 17 Štolfa Jaromír                 36.30  1.09/15   5.51/22   6.40/20   8.36/20  10.10/20  10.59/19  12.45/19  13.50/19  20.36/16  24.09/17  29.23/17  30.08/18  31.44/18  32.55/18  35.19/17  36.13/17 
    KOB Směr Kroměříž                     1.09/15   4.42/23   0.49/10   1.56/17   1.34/17   0.49/9    1.46/16   1.05/11   6.46/12   3.33/25   5.14/19   0.45/20   1.36/19   1.11/11   2.24/11   0.54/22 
                                         36.30/17 
                                          0.17/21 
 18 Bradáč Stanislav               37.06  1.32/22   5.21/21   6.15/19   7.50/18   8.37/17   9.38/17  11.28/16  12.35/15  19.44/15  22.44/15  27.25/15  27.58/15  29.31/15  30.37/15  35.59/18  36.46/18 
    TJ Loko Liberec                       1.32/22   3.49/21   0.54/14   1.35/10   0.47/3    1.01/11   1.50/18   1.07/12   7.09/16   3.00/21   4.41/16   0.33/9    1.33/17   1.06/7    5.22/24   0.47/16 
                                         37.06/18 
                                          0.20/23 
 19 Ježek Ladislav                 37.53  1.50/24   3.32/15   4.50/17   7.01/17   7.54/15   9.29/16  13.39/20  15.07/20  21.55/18  25.04/18  29.56/19  30.47/19  32.25/19  33.42/19  36.46/19  37.37/19 
    Slavia Liberec orienteering           1.50/24   1.42/14   1.18/22   2.11/21   0.53/6    1.35/21   4.10/25   1.28/16   6.48/13   3.09/23   4.52/17   0.51/21   1.38/20   1.17/14   3.04/19   0.51/20 
                                         37.53/19 
                                          0.16/18 
 20 Žitný Tomáš                    39.13  1.06/11   3.19/14   4.13/14   6.10/13   9.21/18   9.59/18  11.20/15  12.15/14  23.26/20  26.18/20  30.50/20  32.38/20  34.09/20  35.40/20  38.17/20  39.00/20 
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           1.06/11   2.13/15   0.54/14   1.57/19   3.11/23   0.38/5    1.21/12   0.55/6   11.11/24   2.52/20   4.32/13   1.48/25   1.31/15   1.31/20   2.37/14   0.43/13 
                                         39.13/20 
                                          0.13/6  
 21 Mlateček Jiří                  43.19  1.11/17   7.07/24   8.19/22  10.45/22  13.29/22  14.09/21  16.42/21  18.05/21  26.06/21  28.54/21  34.59/21  35.57/21  37.22/21  38.58/21  42.12/21  43.06/21 
    SK Týniště nad Orlicí OOB             1.11/17   5.56/25   1.12/21   2.26/22   2.44/20   0.40/8    2.33/21   1.23/15   8.01/19   2.48/19   6.05/21   0.58/22   1.25/10   1.36/22   3.14/20   0.54/22 
                                         43.19/21 
                                          0.13/6  
 22 Mulíček Ondřej                 50.50  1.31/21   4.41/19  11.19/25  13.19/24  16.13/23  17.18/22  20.36/22  22.15/22  31.26/22  34.11/22  39.37/22  41.15/22  42.56/22  44.57/22  49.46/22  50.35/22 
    KOB Moira Brno                        1.31/21   3.10/19   6.38/25   2.00/20   2.54/22   1.05/12   3.18/24   1.39/20   9.11/21   2.45/18   5.26/20   1.38/23   1.41/22   2.01/23   4.49/23   0.49/17 
                                         50.50/22 
                                          0.15/16 
 23 Geisler Michal                 52.28  4.38/25   8.39/25  10.23/24  17.48/25  21.20/24  22.28/23  25.01/23  26.17/23  36.06/23  39.07/23  45.42/23  46.09/23  47.50/23  49.22/23  51.25/23  52.14/23 
    KOB Kladno                            4.38/25   4.01/22   1.44/23   7.25/25   3.32/24   1.08/16   2.33/21   1.16/14   9.49/22   3.01/22   6.35/24   0.27/2    1.41/22   1.32/21   2.03/7    0.49/17 
                                         52.28/23 
                                          0.14/10 
 24 Choutka Jaroslav               63.59  1.06/11   2.16/6    3.16/9    9.46/21  12.19/21  33.09/25  35.21/25  37.37/25  44.25/25  47.01/24  53.34/24  54.15/24  55.55/24  58.19/24  62.38/24  63.39/24 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  1.06/11   1.10/7    1.00/19   6.30/24   2.33/18  20.50/25   2.12/19   2.16/23   6.48/13   2.36/15   6.33/23   0.41/19   1.40/21   2.24/24   4.19/21   1.01/24 
                                         63.59/24 
                                          0.20/23 
 25 Jirásek Stanislav              74.23  1.43/23   4.47/20   8.53/23  12.19/23  26.25/25  28.19/24  30.07/24  32.58/24  44.23/24  47.47/25  56.01/25  57.39/25  59.59/25  63.01/25  71.54/25  73.57/25 
    TJ Jiskra Hořice                      1.43/23   3.04/18   4.06/24   3.26/23  14.06/25   1.54/23   1.48/17   2.51/25  11.25/25   3.24/24   8.14/25   1.38/23   2.20/25   3.02/25   8.53/25   2.03/25 
                                         74.23/25 
                                          0.26/25 
    Rožek David                DISK       0.50/     1.45/     2.28/     3.46/     4.23/     4.52/     5.52/     6.38/    10.59/         /    15.30/    16.00/    17.10/    18.26/    20.21/    21.00/   
    VŠSK MFF UK Praha                     0.50/     0.55/     0.43/     1.18/     0.37/     0.29/     1.00/     0.46/     4.21/         /         /     0.30/     1.10/     1.16/     1.55/     0.39/   
                                         21.13/   
                                          0.13/   
    Kubáň Pavel                DISK       4.14/     6.50/         /    11.29/    12.55/    14.23/    16.16/    17.57/    28.41/    31.52/    38.56/    39.20/    40.56/    42.32/    45.42/    46.15/   
    KOS TJ Tesla Brno                     4.14/     2.36/         /         /     1.26/     1.28/     1.53/     1.41/    10.44/     3.11/     7.04/     0.24/     1.36/     1.36/     3.10/     0.33/   
                                         46.27/   
                                          0.12/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         2.0km  105m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-31      3-36      4-38      5-41      6-44      7-50      8-64      9-65     10-62     11-59     12-58     13-56     14-75     15-77     16-100   
                                     
  1 Filip Libor                    22.50  0.53/1*   4.19/2    5.46/2    6.22/1*   7.04/1*   7.53/1*   9.04/1*  14.03/1*  17.07/1*  17.32/1*  18.42/1*  19.19/1*  19.42/1*  21.17/1*  22.18/1*  22.39/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.53/1*   3.26/2    1.27/1*   0.36/1*   0.42/1*   0.49/2    1.11/1*   4.59/3    3.04/2    0.25/1*   1.10/1*   0.37/1*   0.23/1*   1.35/10   1.01/14   0.21/1* 
                                         22.50/1* 
                                          0.11/1* 
  2 Kunz Martin                    23.32  0.57/3    4.10/1*   5.43/1*   6.32/2    7.18/2    8.19/2   10.38/2   15.13/2   18.41/3   19.13/3   20.25/3   21.09/3   21.32/2   22.28/2   23.00/2   23.21/2  
    BETA URSUS Orienteering               0.57/3    3.13/1*   1.33/3    0.49/2    0.46/3    1.01/5    2.19/7    4.35/2    3.28/3    0.32/6    1.12/2    0.44/2    0.23/1*   0.56/2    0.32/2    0.21/1* 
                                         23.32/2  
                                          0.11/1* 
  3 Aschermann Jan                 24.24  0.56/2    5.22/6    6.54/5    8.07/4    8.59/3    9.47/3   11.19/3   15.39/3   18.22/2   18.54/2   20.09/2   21.00/2   22.30/3   23.19/3   23.48/3   24.11/3  
    USK Praha                             0.56/2    4.26/6    1.32/2    1.13/6    0.52/5    0.48/1*   1.32/2    4.20/1*   2.43/1*   0.32/6    1.15/4    0.51/7    1.30/22   0.49/1*   0.29/1*   0.23/4  
                                         24.24/3  
                                          0.13/4  
  4 Žejdlík Michal                 27.02  1.13/5    4.47/3    6.27/3    8.05/3    9.16/5   10.12/4   11.56/4   18.22/4   21.54/4   22.28/4   23.41/4   24.26/4   24.56/4   25.55/4   26.29/4   26.50/4  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             1.13/5    3.34/4    1.40/4    1.38/11   1.11/11   0.56/3    1.44/3    6.26/9    3.32/5    0.34/9    1.13/3    0.45/3    0.30/4    0.59/3    0.34/3    0.21/1* 
                                         27.02/4  
                                          0.12/3  
  5 Kubát Miroslav                 29.48  1.05/4    5.37/7    7.38/7    8.49/6   10.06/7   11.04/5   13.48/7   19.06/5   23.19/5   23.50/5   25.11/5   25.59/5   26.30/5   28.34/7   29.12/5   29.35/5  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.05/4    4.32/7    2.01/8    1.11/4    1.17/13   0.58/4    2.44/9    5.18/4    4.13/12   0.31/5    1.21/6    0.48/4    0.31/5    2.04/12   0.38/4    0.23/4  
                                         29.48/5  
                                          0.13/4  
  6 Vébr Radek                     30.19  1.15/8    6.26/9    8.25/8    9.42/8   10.40/8   11.41/8   14.10/8   20.12/7   23.41/6   24.38/7   25.59/7   26.47/7   27.18/7   28.24/5   29.36/6   30.03/6  
    SKOB Baník Havířov                    1.15/8    5.11/11   1.59/7    1.17/7    0.58/7    1.01/5    2.29/8    6.02/7    3.29/4    0.57/21   1.21/6    0.48/4    0.31/5    1.06/4    1.12/17   0.27/7  
                                         30.19/6  
                                          0.16/10 
  7 Šritr Martin                   30.31  1.14/6    5.04/5    6.55/6    8.51/7    9.47/6   11.17/6   13.06/5   19.39/6   23.46/7   24.19/6   25.46/6   26.37/6   27.09/6   28.27/6   29.47/7   30.14/7  
    SOK TJ Turnov                         1.14/6    3.50/5    1.51/5    1.56/14   0.56/6    1.30/17   1.49/4    6.33/11   4.07/8    0.33/8    1.27/8    0.51/7    0.32/7    1.18/5    1.20/19   0.27/7  
                                         30.31/7  
                                          0.17/13 
  8 Gryc Jan                       32.31  1.25/10   4.56/4    6.51/4    8.12/5    9.13/4   11.27/7   13.23/6   22.14/8   26.25/8   26.53/8   28.13/8   29.11/8   29.46/8   31.08/8   31.47/8   32.16/8  
    KOS TJ Tesla Brno                     1.25/10   3.31/3    1.55/6    1.21/8    1.01/8    2.14/23   1.56/5    8.51/19   4.11/11   0.28/3    1.20/5    0.58/13   0.35/11   1.22/7    0.39/5    0.29/11 
                                         32.31/8  
                                          0.15/7  
  9 Konečný Jiří                   35.31  1.39/15   7.51/16  10.13/13  11.25/12  13.12/12  14.17/11  17.13/9   22.55/9   26.50/9   27.40/9   29.37/9   30.54/9   31.31/9   32.59/9   34.46/9   35.17/9  
    SK Haná orienteering                  1.39/15   6.12/16   2.22/14   1.12/5    1.47/18   1.05/7    2.56/11   5.42/6    3.55/6    0.50/18   1.57/16   1.17/19   0.37/15   1.28/8    1.47/23   0.31/14 
                                         35.31/9  
                                          0.14/6  
 10 Bruner Luboš                   36.30  1.16/9    7.44/15  10.22/14  11.30/13  13.09/11  14.19/12  18.33/13  25.00/11  29.09/11  29.44/11  31.23/11  32.14/11  32.46/11  35.01/10  35.49/10  36.14/10 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             1.16/9    6.28/19   2.38/16   1.08/3    1.39/17   1.10/9    4.14/16   6.27/10   4.09/9    0.35/10   1.39/14   0.51/7    0.32/7    2.15/16   0.48/11   0.25/6  
                                         36.30/10 
                                          0.16/10 
 11 Růžička Ivan                   37.15  1.39/15   7.12/12  10.40/15  12.22/14  13.23/14  14.53/14  17.42/10  25.31/13  29.40/13  30.10/13  31.42/13  32.32/12  32.58/12  35.49/11  36.31/11  37.00/11 
    OK 99 Hradec Králové                  1.39/15   5.33/13   3.28/21   1.42/12   1.01/8    1.30/17   2.49/10   7.49/17   4.09/9    0.30/4    1.32/10   0.50/6    0.26/3    2.51/17   0.42/7    0.29/11 
                                         37.15/11 
                                          0.15/7  
 12 Kalousek Jiří                  37.28  1.27/12   6.09/8    9.17/11  13.04/15  13.47/15  14.57/15  17.53/11  23.12/10  27.26/10  28.06/10  29.37/9   30.55/10  32.36/10  36.01/12  36.46/12  37.13/12 
    Oddíl OB Kotlářka                     1.27/12   4.42/8    3.08/20   3.47/22   0.43/2    1.10/9    2.56/11   5.19/5    4.14/13   0.40/13   1.31/9    1.18/21   1.41/23   3.25/23   0.45/9    0.27/7  
                                         37.28/12 
                                          0.15/7  
 13 Müller Robert                  38.38  2.20/18   7.13/13   9.26/12  10.58/11  12.36/10  13.44/10  18.29/12  25.12/12  29.09/11  29.56/12  31.34/12  32.43/13  33.30/13  36.35/13  37.54/13  38.22/13 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.20/18   4.53/9    2.13/12   1.32/10   1.38/16   1.08/8    4.45/18   6.43/12   3.57/7    0.47/16   1.38/13   1.09/15   0.47/17   3.05/20   1.19/18   0.28/10 
                                         38.38/13 
                                          0.16/10 
 14 Rachůnek Stanislav             39.53  3.16/19  11.40/20  13.50/20  15.21/20  16.28/20  17.55/19  20.03/15  27.11/14  32.10/14  32.54/14  34.26/14  35.23/14  35.57/14  37.25/14  38.51/14  39.29/14 
    OK Jihlava                            3.16/19   8.24/22   2.10/11   1.31/9    1.07/10   1.27/15   2.08/6    7.08/13   4.59/15   0.44/14   1.32/10   0.57/12   0.34/9    1.28/8    1.26/21   0.38/21 
                                         39.53/14 
                                          0.24/23 
 15 Lohr Ivo                       40.35  1.14/6    6.43/11   8.45/9   10.57/10  13.18/13  14.38/13  21.28/19  27.52/15  32.53/15  33.41/15  35.29/15  36.23/15  36.57/15  39.03/15  39.46/15  40.18/15 
    OK Sparta Praha                       1.14/6    5.29/12   2.02/9    2.12/18   2.21/22   1.20/14   6.50/22   6.24/8    5.01/16   0.48/17   1.48/15   0.54/11   0.34/9    2.06/14   0.43/8    0.32/15 
                                         40.35/15 
                                          0.17/13 
 16 Tryzna Pavel                   41.58  1.25/10   8.44/18  10.53/16  13.56/18  15.53/18  17.45/18  21.24/18  29.12/18  34.34/17  35.13/17  37.14/17  38.12/17  38.47/17  40.26/16  41.05/16  41.39/16 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.25/10   7.19/20   2.09/10   3.03/20   1.57/20   1.52/21   3.39/14   7.48/16   5.22/19   0.39/12   2.01/17   0.58/13   0.35/11   1.39/11   0.39/5    0.34/17 
                                         41.58/16 
                                          0.19/19 
 17 Hanák Martin                   42.25  1.32/14   6.41/10   9.01/10  10.53/9   12.14/9   13.31/9   19.22/14  28.54/17  34.09/16  34.54/16  36.58/16  38.07/16  38.43/16  40.52/17  41.37/17  42.07/17 
    Kometa Kralovice                      1.32/14   5.09/10   2.20/13   1.52/13   1.21/14   1.17/12   5.51/20   9.32/22   5.15/18   0.45/15   2.04/18   1.09/15   0.36/13   2.09/15   0.45/9    0.30/13 
                                         42.25/17 
                                          0.18/17 
 18 Hauptfleisch Roman             46.24  1.29/13   7.18/14  11.35/17  13.34/16  14.22/16  15.39/16  20.06/16  28.10/16  38.37/19  39.15/19  41.35/19  42.44/19  43.22/19  44.42/18  45.33/18  46.06/18 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.29/13   5.49/14   4.17/23   1.59/16   0.48/4    1.17/12   4.27/17   8.04/18  10.27/23   0.38/11   2.20/19   1.09/15   0.38/16   1.20/6    0.51/12   0.33/16 
                                         46.24/18 
                                          0.18/17 
 19 Chaloupka Stanislav            47.55  3.31/20   9.41/19  12.23/19  14.27/19  16.26/19  18.02/20  23.58/20  31.12/19  37.13/18  38.04/18  40.43/18  41.56/18  42.52/18  45.47/19  46.48/19  47.34/19 
    KOB Choceň                            3.31/20   6.10/15   2.42/17   2.04/17   1.59/21   1.36/19   5.56/21   7.14/14   6.01/20   0.51/19   2.39/20   1.13/18   0.56/19   2.55/19   1.01/14   0.46/22 
                                         47.55/19 
                                          0.21/22 
 20 Souček Karel                   50.50  5.59/22  12.11/21  16.06/22  21.57/23  23.23/23  24.51/23  28.04/22  35.37/20  39.55/20  41.16/20  42.52/20  43.45/20  44.49/20  48.12/20  49.44/20  50.33/20 
    TJ Slavia Hradec Králové              5.59/22   6.12/16   3.55/22   5.51/23   1.26/15   1.28/16   3.13/13   7.33/15   4.18/14   1.21/23   1.36/12   0.53/10   1.04/21   3.23/22   1.32/22   0.49/23 
                                         50.50/20 
                                          0.17/13 
 21 Michalík Petr                  53.40  4.04/21  13.31/22  15.53/21  18.50/21  21.12/21  22.25/21  29.45/23  39.02/23  44.06/22  45.01/22  47.54/21  49.11/21  49.47/21  51.51/21  52.46/21  53.21/21 
    Pell's MTBO team                      4.04/21   9.27/23   2.22/14   2.57/19   2.22/23   1.13/11   7.20/23   9.17/20   5.04/17   0.55/20   2.53/21   1.17/19   0.36/13   2.04/12   0.55/13   0.35/19 
                                         53.40/21 
                                          0.19/19 
 22 Pavlíček Daniel                55.53  7.04/23  14.24/23  17.12/23  20.16/22  22.03/22  23.59/22  27.51/21  37.16/21  43.51/21  44.57/21  47.55/22  49.47/22  50.43/22  53.49/22  54.56/22  55.33/22 
    SKOB Ostrava                          7.04/23   7.20/21   2.48/18   3.04/21   1.47/18   1.56/22   3.52/15   9.25/21   6.35/21   1.06/22   2.58/23   1.52/23   0.56/19   3.06/21   1.07/16   0.37/20 
                                         55.53/22 
                                          0.20/21 
 23 Staněk Rostislav               57.28  2.10/17   8.34/17  11.41/18  13.38/17  14.53/17  16.30/17  21.21/17  38.46/22  46.33/23  47.00/23  49.55/23  51.35/23  52.22/23  55.13/23  56.37/23  57.11/23 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.10/17   6.24/18   3.07/19   1.57/15   1.15/12   1.37/20   4.51/19  17.25/23   7.47/22   0.27/2    2.55/22   1.40/22   0.47/17   2.51/17   1.24/20   0.34/17 
                                         57.28/23 
                                          0.17/13 
    Eichler Petr               DISK       1.36/     9.09/    11.18/    14.53/         /    21.03/    25.36/    36.08/    41.19/    42.05/    44.05/    45.12/    47.38/    49.30/    50.40/    51.15/   
    KOB Kamenický Šenov                   1.36/     7.33/     2.09/     3.35/         /         /     4.33/    10.32/     5.11/     0.46/     2.00/     1.07/     2.26/     1.52/     1.10/     0.35/   
                                         51.30/   
                                          0.15/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         2.0km  105m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-31      3-36      4-38      5-41      6-44      7-50      8-64      9-65     10-62     11-59     12-58     13-56     14-75     15-77     16-100   
                                     
  1 Ptáček Pavel                   22.32  0.49/1*   3.59/2    5.45/2    6.27/2    7.09/2    8.32/2    9.43/2   13.59/2   17.07/1*  17.37/1*  18.41/1*  19.23/1*  19.47/1*  20.51/1*  21.57/1*  22.19/1* 
    BETA URSUS Orienteering               0.49/1*   3.10/3    1.46/6    0.42/1*   0.42/3    1.23/23   1.11/1*   4.16/1*   3.08/2    0.30/4    1.04/1*   0.42/2    0.24/2    1.04/6    1.06/30   0.22/1* 
                                         22.32/1* 
                                          0.13/4  
  2 Novák Libor                    22.43  0.56/3    3.52/1*   5.17/1*   6.04/1*   6.46/1*   7.35/1*   9.06/1*  13.45/1*  17.42/2   18.06/2   19.22/2   20.07/2   20.34/2   21.33/2   22.07/2   22.30/2  
    SK OK 24 Praha                        0.56/3    2.56/1*   1.25/1*   0.47/2    0.42/3    0.49/1*   1.31/3    4.39/4    3.57/15   0.24/1*   1.16/6    0.45/8    0.27/4    0.59/2    0.34/5    0.23/4  
                                         22.43/2  
                                          0.13/4  
  3 Novák Ivo                      23.39  1.05/7    4.11/3    6.13/4    7.06/3    7.53/3    8.50/3   10.36/3   15.11/3   18.19/3   18.50/3   19.58/3   20.40/3   21.02/3   22.03/3   23.01/3   23.25/3  
    SK OK 24 Praha                        1.05/7    3.06/2    2.02/13   0.53/5    0.47/7    0.57/5    1.46/9    4.35/3    3.08/2    0.31/7    1.08/2    0.42/2    0.22/1*   1.01/3    0.58/28   0.24/7  
                                         23.39/3  
                                          0.14/9  
  4 Teringl Radek                  24.45  1.17/15   4.36/5    6.27/6    7.19/4    8.11/5    9.01/4   10.42/4   16.06/4   19.16/4   19.42/4   20.52/4   21.39/4   22.05/4   23.32/4   24.09/4   24.32/4  
    TJ OB České Budějovice                1.17/15   3.19/5    1.51/9    0.52/3    0.52/11   0.50/2    1.41/6    5.24/10   3.10/4    0.26/2    1.10/3    0.47/10   0.26/3    1.27/21   0.37/11   0.23/4  
                                         24.45/4  
                                          0.13/4  
  5 Kožina Petr                    25.56  1.20/16   5.09/10   7.23/12   8.15/7    8.54/7   10.06/7   11.44/5   16.31/5   19.46/5   20.24/5   21.59/5   22.51/5   23.19/5   24.38/5   25.13/5   25.41/5  
    SK Praga                              1.20/16   3.49/12   2.14/20   0.52/3    0.39/2    1.12/15   1.38/4    4.47/6    3.15/5    0.38/19   1.35/20   0.52/15   0.28/5    1.19/19   0.35/7    0.28/14 
                                         25.56/5  
                                          0.15/12 
  6 Slavík Viktor                  26.59  1.32/22   6.04/16   7.44/14   8.51/13   9.49/12  11.02/12  12.56/11  18.16/10  21.38/6   22.09/6   23.22/6   24.02/6   24.31/6   25.34/6   26.14/6   26.42/6  
    SK Praga                              1.32/22   4.32/18   1.40/3    1.07/14   0.58/14   1.13/16   1.54/12   5.20/9    3.22/7    0.31/7    1.13/5    0.40/1*   0.29/8    1.03/5    0.40/17   0.28/14 
                                         26.59/6  
                                          0.17/21 
  7 Chmelař Miroslav               27.33  0.58/4    4.41/6    6.23/5    7.26/5    8.10/4    9.15/5   11.50/6   17.49/6   21.49/7   22.20/7   23.53/8   24.47/7   25.19/7   26.25/7   26.58/7   27.20/7  
    SK Prostějov                          0.58/4    3.43/10   1.42/5    1.03/11   0.44/5    1.05/8    2.35/21   5.59/15   4.00/16   0.31/7    1.33/18   0.54/18   0.32/14   1.06/10   0.33/1*   0.22/1* 
                                         27.33/7  
                                          0.13/4  
  8 Richtr Aleš                    28.03  0.58/4    6.34/20   8.14/15   9.08/15   9.58/13  11.07/13  14.05/14  19.13/13  22.20/10  22.53/10  24.05/9   24.55/8   25.24/8   26.31/8   27.15/8   27.46/8  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   0.58/4    5.36/26   1.40/3    0.54/6    0.50/9    1.09/11   2.58/24   5.08/8    3.07/1*   0.33/11   1.12/4    0.50/13   0.29/8    1.07/11   0.44/21   0.31/23 
                                         28.03/8  
                                          0.17/21 
  9 Vávra Martin                   28.08  1.10/8    4.24/4    6.12/3    8.54/14   9.29/10  10.50/11  12.30/10  18.05/7   21.59/8   22.33/8   23.50/7   24.57/9   25.38/9   26.53/9   27.31/9   27.56/9  
    TJ Jiskra Hořice                      1.10/8    3.14/4    1.48/7    2.42/29   0.35/1*   1.21/22   1.40/5    5.35/13   3.54/13   0.34/13   1.17/8    1.07/30   0.41/26   1.15/16   0.38/12   0.25/8  
                                         28.08/9  
                                          0.12/1* 
 10 Vydra Ivan                     28.37  1.13/13   5.13/11   7.38/13   8.40/11  10.01/14  12.41/18  14.35/16  19.22/14  23.15/14  23.47/14  25.05/14  25.48/12  26.16/11  27.18/10  27.53/10  28.19/10 
    OK RECO Sport                         1.13/13   4.00/14   2.25/22   1.02/10   1.21/22   2.40/34   1.54/12   4.47/6    3.53/11   0.32/10   1.18/9    0.43/5    0.28/5    1.02/4    0.35/7    0.26/12 
                                         28.37/10 
                                          0.18/27 
 11 Gorčica Pavel                  28.46  1.11/10   4.45/7    6.35/7    8.15/7    9.03/8   10.07/8   11.52/7   18.21/11  22.15/9   22.52/9   24.27/10  25.42/11  26.17/12  27.34/11  28.12/11  28.34/11 
    OK Chrastava                          1.11/10   3.34/7    1.50/8    1.40/20   0.48/8    1.04/7    1.45/8    6.29/21   3.54/13   0.37/17   1.35/20   1.15/33   0.35/20   1.17/17   0.38/12   0.22/1* 
                                         28.46/11 
                                          0.12/1* 
 12 Jordanov Nikolaj               28.59  1.57/27   5.26/13   7.18/11   8.33/10   9.31/11  10.24/10  13.32/12  19.04/12  22.44/12  23.20/12  24.59/12  26.00/14  26.30/14  27.41/12  28.17/12  28.43/12 
    VSK Mendelu Brno                      1.57/27   3.29/6    1.52/10   1.15/17   0.58/14   0.53/3    3.08/27   5.32/12   3.40/9    0.36/15   1.39/24   1.01/25   0.30/10   1.11/12   0.36/9    0.26/12 
                                         28.59/12 
                                          0.16/15 
 13 Valenta Jiří                   29.23  1.16/14   5.16/12   7.15/10   8.41/12  10.41/15  11.52/14  13.58/13  19.22/14  23.15/14  23.53/15  25.34/15  26.27/15  26.58/15  28.03/13  28.39/13  29.07/13 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              1.16/14   4.00/14   1.59/12   1.26/18   2.00/31   1.11/13   2.06/15   5.24/10   3.53/11   0.38/19   1.41/26   0.53/17   0.31/13   1.05/9    0.36/9    0.28/14 
                                         29.23/13 
                                          0.16/15 
 14 Hájek Jiří                     29.34  1.11/10   4.52/8    6.57/8    7.51/6    8.45/6    9.51/6   12.08/8   18.15/8   22.42/11  23.15/11  24.46/11  25.37/10  26.13/10  28.10/14  28.52/14  29.20/14 
    SKOB Ostrov                           1.11/10   3.41/9    2.05/16   0.54/6    0.54/12   1.06/9    2.17/19   6.07/16   4.27/21   0.33/11   1.31/16   0.51/14   0.36/21   1.57/27   0.42/20   0.28/14 
                                         29.34/14 
                                          0.14/9  
 15 Sklenář Josef                  29.46  1.28/19   5.05/9    7.09/9    8.15/7    9.13/9   10.22/9   12.08/8   18.15/8   22.50/13  23.31/13  25.02/13  25.54/13  26.24/13  28.15/15  28.59/15  29.29/15 
    SKOB Bruntál                          1.28/19   3.37/8    2.04/15   1.06/13   0.58/14   1.09/11   1.46/9    6.07/16   4.35/24   0.41/23   1.31/16   0.52/15   0.30/10   1.51/26   0.44/21   0.30/21 
                                         29.46/15 
                                          0.17/21 
 16 Mezník Vladimír                30.38  1.10/8    9.52/29  11.28/27  12.39/24  14.13/25  15.33/24  17.02/24  21.28/18  24.44/16  25.39/17  26.55/17  27.38/17  28.08/16  29.30/16  30.03/16  30.26/16 
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.10/8    8.42/32   1.36/2    1.11/15   1.34/27   1.20/21   1.29/2    4.26/2    3.16/6    0.55/31   1.16/6    0.43/5    0.30/10   1.22/20   0.33/1*   0.23/4  
                                         30.38/16 
                                          0.12/1* 
 17 Přibík Jan                     30.55  3.31/33   7.19/23  11.08/25  13.10/25  14.05/23  15.01/23  16.44/23  21.27/17  24.56/17  25.32/16  26.50/16  27.32/16  28.41/17  29.35/17  30.15/17  30.40/17 
    SK Praga                              3.31/33   3.48/11   3.49/31   2.02/25   0.55/13   0.56/4    1.43/7    4.43/5    3.29/8    0.36/15   1.18/9    0.42/2    1.09/32   0.54/1*   0.40/17   0.25/8  
                                         30.55/17 
                                          0.15/12 
 18 Veljačik Pavel                 32.56  1.41/24   6.02/15   8.22/16  10.17/17  11.18/16  12.25/15  14.31/15  21.16/16  27.02/19  27.42/18  29.08/18  29.55/18  30.28/18  31.42/18  32.15/18  32.40/18 
    OK Sparta Praha                       1.41/24   4.21/16   2.20/21   1.55/24   1.01/19   1.07/10   2.06/15   6.45/24   5.46/32   0.40/22   1.26/13   0.47/10   0.33/17   1.14/15   0.33/1*   0.25/8  
                                         32.56/18 
                                          0.16/15 
 19 Kudrass Peter                  34.26  1.12/12   6.36/21   8.49/20  10.30/19  11.21/17  12.34/16  15.35/18  22.27/19  26.52/18  27.43/19  29.20/19  30.27/19  30.55/19  33.00/19  33.40/19  34.10/19 
    Zittau  Süd                           1.12/12   5.24/24   2.13/19   1.41/21   0.51/10   1.13/16   3.01/26   6.52/26   4.25/19   0.51/28   1.37/23   1.07/30   0.28/5    2.05/29   0.40/17   0.30/21 
                                         34.26/19 
                                          0.16/15 
 20 Hostaš Zdeněk                  34.45  1.20/16   6.31/19   8.37/17  10.24/18  11.22/18  12.35/17  16.08/19  23.27/21  27.15/20  28.02/20  29.45/20  30.42/20  31.27/20  33.00/19  33.48/20  34.24/20 
    OOB Vamberk                           1.20/16   5.11/22   2.06/17   1.47/23   0.58/14   1.13/16   3.33/32   7.19/27   3.48/10   0.47/27   1.43/28   0.57/21   0.45/29   1.33/23   0.48/24   0.36/27 
                                         34.45/20 
                                          0.21/32 
 21 Havel Leoš                     35.03  1.02/6    6.05/17   8.41/18   9.39/16  11.27/19  12.41/18  15.14/17  25.07/22  29.10/22  29.44/22  31.13/22  32.01/22  32.35/22  33.46/21  34.19/21  34.48/21 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.02/6    5.03/21   2.36/23   0.58/8    1.48/30   1.14/20   2.33/20   9.53/31   4.03/17   0.34/13   1.29/14   0.48/12   0.34/19   1.11/12   0.33/1*   0.29/19 
                                         35.03/21 
                                          0.15/12 
 22 Vičan Lubomír                  36.02  1.31/21   5.55/14   8.48/19  10.59/20  12.42/20  14.26/20  16.30/20  22.57/20  27.49/21  28.28/21  30.03/21  31.07/21  31.44/21  34.09/22  34.58/22  35.41/22 
    SK Prostějov                          1.31/21   4.24/17   2.53/25   2.11/26   1.43/29   1.44/30   2.04/14   6.27/20   4.52/27   0.39/21   1.35/20   1.04/26   0.37/22   2.25/30   0.49/26   0.43/34 
                                         36.02/22 
                                          0.21/32 
 23 Jelínek Roman                  36.26  0.53/2    9.24/28  11.27/26  12.31/22  13.29/22  14.27/21  16.43/22  25.56/24  30.32/24  31.09/24  32.30/23  33.14/23  33.47/23  35.05/23  35.44/23  36.13/23 
    KOB Choceň                            0.53/2    8.31/31   2.03/14   1.04/12   0.58/14   0.58/6    2.16/18   9.13/30   4.36/25   0.37/17   1.21/12   0.44/7    0.33/17   1.18/18   0.39/14   0.29/19 
                                         36.26/23 
                                          0.13/4  
 24 Pulec Pavel                    37.26  6.50/34  10.45/32  13.55/31  14.56/27  16.56/28  18.07/27  19.54/26  25.36/23  30.09/23  30.50/23  32.32/24  33.38/24  34.10/24  35.41/24  36.36/24  37.09/24 
    VSK Mendelu Brno                      6.50/34   3.55/13   3.10/28   1.01/9    2.00/31   1.11/13   1.47/11   5.42/14   4.33/23   0.41/23   1.42/27   1.06/27   0.32/14   1.31/22   0.55/27   0.33/25 
                                         37.26/24 
                                          0.17/21 
 25 Kaňák Petr                     39.31  2.58/32   8.26/26  10.21/23  11.32/21  13.01/21  14.29/22  16.35/21  26.55/25  32.35/25  33.44/25  35.23/25  36.18/25  36.59/25  38.11/25  38.50/25  39.15/25 
    OK Jihlava                            2.58/32   5.28/25   1.55/11   1.11/15   1.29/25   1.28/26   2.06/15  10.20/34   5.40/31   1.09/33   1.39/24   0.55/19   0.41/26   1.12/14   0.39/14   0.25/8  
                                         39.31/25 
                                          0.16/15 
 26 Hájek Tomáš                    39.48  1.22/18   8.40/27  11.54/28  14.46/26  16.47/27  18.39/28  22.07/29  28.57/27  33.24/26  34.08/26  35.54/26  36.50/26  37.28/26  38.32/26  39.06/26  39.34/26 
    OB SK Zvole                           1.22/18   7.18/28   3.14/29   2.52/30   2.01/33   1.52/31   3.28/31   6.50/25   4.27/21   0.44/25   1.46/30   0.56/20   0.38/24   1.04/6    0.34/5    0.28/14 
                                         39.48/26 
                                          0.14/9  
 27 Sklenář Miroslav               41.12  2.28/30   7.49/24  16.58/32  18.41/32  19.26/31  20.54/31  23.37/31  29.45/29  34.10/29  35.01/28  36.52/28  37.58/29  38.42/28  39.46/27  40.25/27  40.56/27 
    POBO - přátelé OB Opava               2.28/30   5.21/23   9.09/34   1.43/22   0.45/6    1.28/26   2.43/22   6.08/18   4.25/19   0.51/28   1.51/31   1.06/27   0.44/28   1.04/6    0.39/14   0.31/23 
                                         41.12/27 
                                          0.16/15 
 28 Starý Pavel                    41.53  2.00/28  10.23/31  12.32/29  14.58/28  16.03/26  17.16/26  20.02/27  30.21/31  35.19/31  35.46/31  37.05/30  37.50/28  38.22/27  40.19/28  41.03/28  41.36/28 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.00/28   8.23/30   2.09/18   2.26/28   1.05/20   1.13/16   2.46/23  10.19/33   4.58/28   0.27/3    1.19/11   0.45/8    0.32/14   1.57/27   0.44/21   0.33/25 
                                         41.53/28 
                                          0.17/21 
 29 Doškář Boris                   43.18  1.35/23   8.04/25  11.02/24  12.35/23  14.11/24  15.49/25  18.59/25  27.27/26  33.47/27  34.42/27  37.27/31  38.39/31  39.27/31  41.10/29  42.20/29  43.01/29 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.35/23   6.29/27   2.58/26   1.33/19   1.36/28   1.38/29   3.10/28   8.28/29   6.20/33   0.55/31   2.45/34   1.12/32   0.48/30   1.43/24   1.10/32   0.41/31 
                                         43.18/29 
                                          0.17/21 
 30 Záveský Richard                43.40  1.50/26  10.11/30  12.49/30  17.08/30  18.25/30  19.56/30  23.09/30  29.48/30  34.28/30  35.14/30  36.59/29  38.05/30  38.42/28  41.36/30  42.42/30  43.22/30 
    TJ Loko Česká Třebová                 1.50/26   8.21/29   2.38/24   4.19/32   1.17/21   1.31/28   3.13/29   6.39/22   4.40/26   0.46/26   1.45/29   1.06/27   0.37/22   2.54/32   1.06/30   0.40/30 
                                         43.40/30 
                                          0.18/27 
 31 Procházka Radek                44.54  2.06/29   6.58/22  10.18/22  16.09/29  17.30/29  18.57/29  21.57/28  29.33/28  33.56/28  35.05/29  36.35/27  37.32/27  39.07/30  42.13/31  43.57/31  44.35/31 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.06/29   4.52/20   3.20/30   5.51/33   1.21/22   1.27/25   3.00/25   7.36/28   4.23/18   1.09/33   1.30/15   0.57/21   1.35/33   3.06/33   1.44/34   0.38/29 
                                         44.54/31 
                                          0.19/29 
 32 Hlaváček Lubomír               47.32  2.39/31  11.45/33  17.35/34  20.27/34  21.58/33  23.53/33  27.11/32  33.52/32  39.06/32  39.36/32  41.27/32  42.24/32  43.04/32  45.44/32  46.32/32  47.13/32 
    OK 99 Hradec Králové                  2.39/31   9.06/33   5.50/33   2.52/30   1.31/26   1.55/32   3.18/30   6.41/23   5.14/30   0.30/4    1.51/31   0.57/21   0.40/25   2.40/31   0.48/24   0.41/31 
                                         47.32/32 
                                          0.19/29 
 33 Kadaňka Jiří                   48.46  1.28/19   6.14/18   9.23/21  17.23/31  22.02/34  24.17/34  27.59/33  34.25/33  39.34/33  40.04/33  41.38/33  42.37/33  44.35/33  46.19/33  47.46/33  48.27/33 
    OK Rožnov                             1.28/19   4.46/19   3.09/27   8.00/34   4.39/34   2.15/33   3.42/33   6.26/19   5.09/29   0.30/4    1.34/19   0.59/24   1.58/34   1.44/25   1.27/33   0.41/31 
                                         48.46/33 
                                          0.19/29 
 34 Beneš Jan                      59.09  1.42/25  13.18/34  17.25/33  19.40/33  21.02/32  22.26/32  29.46/34  39.54/34  46.59/34  47.52/34  50.24/34  51.51/34  52.48/34  57.09/34  58.11/34  58.48/34 
    KOB Kladno                            1.42/25  11.36/34   4.07/32   2.15/27   1.22/24   1.24/24   7.20/34  10.08/32   7.05/34   0.53/30   2.32/33   1.27/34   0.57/31   4.21/34   1.02/29   0.37/28 
                                         59.09/34 
                                          0.21/32 
    Dobeš Václav               DISK       6.31/    15.41/    24.34/    30.37/    32.20/    34.15/         /    45.24/    57.04/    58.14/    60.57/    72.03/    73.25/    78.11/    79.21/    80.20/   
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          6.31/     9.10/     8.53/     6.03/     1.43/     1.55/         /         /    11.40/     1.10/     2.43/    11.06/     1.22/     4.46/     1.10/     0.59/   
                                         80.52/   
                                          0.32/   
    Patočka Petr               DISK       5.12/    10.12/    13.01/         /    20.15/    27.34/    30.35/    38.50/    45.16/    46.10/    48.22/    49.40/    57.39/    66.18/         /    67.25/   
    BETA URSUS Orienteering               5.12/     5.00/     2.49/         /         /     7.19/     3.01/     8.15/     6.26/     0.54/     2.12/     1.18/     7.59/     8.39/         /         /   
                                         67.41/   
                                          0.16/   
    Hanuš Pavel                DISK       1.46/     5.50/     8.09/    14.07/    15.36/    16.55/    20.02/    28.11/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             1.46/     4.04/     2.19/     5.58/     1.29/     1.19/     3.07/     8.09/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         39.19/   
                                              /   
    Kořínek Zdeněk             DISK       1.21/     6.59/    11.18/    12.54/    14.07/    15.25/         /    21.33/    26.16/    27.01/    28.41/    29.46/    30.31/    32.36/    34.19/    34.53/   
    OK RECO Sport                         1.21/     5.38/     4.19/     1.36/     1.13/     1.18/         /         /     4.43/     0.45/     1.40/     1.05/     0.45/     2.05/     1.43/     0.34/   
                                         35.12/   
                                          0.19/   
    Suchý Jiří                 DISK       1.56/     7.15/     9.32/    10.51/    12.15/    13.56/         /    20.00/    24.28/    25.11/    26.47/    27.47/    28.18/    29.40/    30.59/    31.40/   
    OK Jihlava                            1.56/     5.19/     2.17/     1.19/     1.24/     1.41/         /         /     4.28/     0.43/     1.36/     1.00/     0.31/     1.22/     1.19/     0.41/   
                                         31.59/   
                                          0.19/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         1.8km   95m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-31      3-97      4-44      5-49      6-43      7-51      8-81      9-60     10-93     11-77     12-94     13-100   
  1 Cigoš Petr                     23.23  1.33/1*   3.51/1*   4.36/1*   5.34/1*   6.03/1*   8.53/1*  11.34/1*  18.06/1*  19.22/1*  19.57/1*  22.24/1*  22.53/1*  23.09/1*  23.23/1* 
    KOS TJ Tesla Brno                     1.33/1*   2.18/1*   0.45/3    0.58/3    0.29/1*   2.50/10   2.41/1*   6.32/1*   1.16/2    0.35/1*   2.27/8    0.29/12   0.16/2    0.14/2  
  2 Višňa Milan                    27.34  1.33/1*   5.16/3    7.05/5    8.37/5    9.19/4   11.01/3   13.46/3   21.58/2   23.33/2   24.17/2   26.41/2   27.02/2   27.21/2   27.34/2  
    SK SKI-OB Šternberk                   1.33/1*   3.43/5    1.49/17   1.32/14   0.42/4    1.42/4    2.45/3    8.12/2    1.35/8    0.44/6    2.24/7    0.21/4    0.19/5    0.13/1* 
  3 Nešpor Jan                     27.41  1.42/5    7.18/12   7.56/11   8.47/7    9.40/6   11.33/4   14.17/4   23.13/3   24.23/3   25.02/3   26.47/3   27.07/3   27.26/3   27.41/3  
    OOB Třebíč                            1.42/5    5.36/13   0.38/1*   0.51/1*   0.53/6    1.53/6    2.44/2    8.56/3    1.10/1*   0.39/3    1.45/3    0.20/2    0.19/5    0.15/3  
  4 Roudný Václav                  28.17  1.47/7    5.08/2    6.01/2    7.13/2    8.52/3   10.27/2   13.40/2   23.17/4   24.45/4   25.29/4   27.22/4   27.44/4   28.01/4   28.17/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.47/7    3.21/2    0.53/8    1.12/10   1.39/12   1.35/3    3.13/6    9.37/6    1.28/6    0.44/6    1.53/5    0.22/6    0.17/4    0.16/4  
  5 Běhoun Pavel                   28.55  1.49/8    5.19/4    6.46/4    7.50/3    8.28/2   11.35/5   14.31/5   24.13/5   25.38/5   26.24/5   28.03/5   28.23/5   28.38/5   28.55/5  
    OK 99 Hradec Králové                  1.49/8    3.30/4    1.27/14   1.04/5    0.38/3    3.07/13   2.56/5    9.42/9    1.25/4    0.46/8    1.39/1*   0.20/2    0.15/1*   0.17/7  
  6 Vykysalý Miroslav              30.53  1.43/6    5.46/5    6.36/3    8.59/11   9.56/8   11.48/6   16.16/8   25.29/6   26.56/6   28.05/6   29.51/6   30.13/6   30.36/6   30.53/6  
    OK 99 Hradec Králové                  1.43/6    4.03/8    0.50/6    2.23/18   0.57/7    1.52/5    4.28/15   9.13/4    1.27/5    1.09/17   1.46/4    0.22/6    0.23/10   0.17/7  
  7 Švihovský Jaroslav             32.28  1.34/3    9.49/14  10.38/14  11.54/13  13.11/12  14.38/12  18.00/12  27.13/10  29.14/9   29.55/9   31.37/7   31.55/7   32.11/7   32.28/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.34/3    8.15/17   0.49/4    1.16/11   1.17/10   1.27/1*   3.22/10   9.13/4    2.01/17   0.41/4    1.42/2    0.18/1*   0.16/2    0.17/7  
  8 Drobník Ivan                   32.58  2.20/11   6.11/6    7.13/6    8.36/4    9.26/5   12.51/8   16.12/7   26.15/8   27.53/8   28.49/7   31.56/8   32.17/8   32.40/8   32.58/8  
    Slavia Liberec orienteering           2.20/11   3.51/7    1.02/10   1.23/13   0.50/5    3.25/16   3.21/9   10.03/11   1.38/9    0.56/14   3.07/14   0.21/4    0.23/10   0.18/10 
  9 Dvorský Ilja                   34.21  2.45/13   6.11/6    7.18/7    8.52/9    9.55/7   12.25/7   15.40/6   25.52/7   27.41/7   28.50/8   33.02/9   33.32/9   33.57/9   34.21/9  
    KOB Směr Kroměříž                     2.45/13   3.26/3    1.07/12   1.34/15   1.03/8    2.30/9    3.15/7   10.12/12   1.49/14   1.09/17   4.12/15   0.30/14   0.25/13   0.24/17 
 10 Eiselt Miloš                   35.28  1.40/4    6.53/9    7.42/9    8.46/6   11.08/11  14.15/11  17.46/11  29.09/11  30.47/11  31.38/11  34.23/10  34.52/10  35.12/10  35.28/10 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             1.40/4    5.13/11   0.49/4    1.04/5    2.22/15   3.07/13   3.31/11  11.23/14   1.38/9    0.51/11   2.45/12   0.29/12   0.20/8    0.16/4  
 11 Hošek Ladislav                 35.46  2.06/10   7.02/10   7.45/10   8.49/8   14.29/13  15.58/13  20.40/13  30.18/12  31.41/12  32.28/12  34.45/11  35.11/11  35.30/11  35.46/11 
    OK Sparta Praha                       2.06/10   4.56/10   0.43/2    1.04/5    5.40/19   1.29/2    4.42/16   9.38/7    1.23/3    0.47/9    2.17/6    0.26/10   0.19/5    0.16/4  
 12 Beneš Josef                    36.49  2.35/12   6.21/8    7.33/8    8.54/10  10.47/9   12.51/8   16.49/9   26.27/9   29.53/10  30.46/10  35.11/12  35.47/12  36.22/12  36.49/12 
    Sportcentrum Jičín                    2.35/12   3.46/6    1.12/13   1.21/12   1.53/13   2.04/7    3.58/13   9.38/7    3.26/18   0.53/12   4.25/16   0.36/15   0.35/18   0.27/18 
 13 Malý Evžen                     39.24  1.50/9    7.13/11   8.52/12   9.46/12  11.06/10  13.58/10  16.51/10  33.27/13  34.57/13  35.45/13  38.18/13  38.41/13  39.04/13  39.24/13 
    OK Jilemnice                          1.50/9    5.23/12   1.39/16   0.54/2    1.20/11   2.52/11   2.53/4   16.36/18   1.30/7    0.48/10   2.33/10   0.23/8    0.23/10   0.20/13 
 14 Kavka Jiří                     42.30  2.50/14  10.32/16  11.24/16  13.09/15  16.25/16  20.29/16  25.57/16  35.58/15  37.56/15  38.37/15  41.18/14  41.44/14  42.11/14  42.30/14 
    OK Sparta Praha                       2.50/14   7.42/16   0.52/7    1.45/16   3.16/17   4.04/17   5.28/18  10.01/10   1.58/15   0.41/4    2.41/11   0.26/10   0.27/16   0.19/11 
 15 Kafka Václav                   44.45  3.09/16  10.13/15  11.07/15  12.16/14  15.23/14  23.58/17  27.30/17  38.32/17  40.12/17  41.08/17  43.35/15  43.59/15  44.25/15  44.45/15 
    OK Jihlava                            3.09/16   7.04/15   0.54/9    1.09/9    3.07/16   8.35/19   3.32/12  11.02/13   1.40/12   0.56/14   2.27/8    0.24/9    0.26/15   0.20/13 
 16 Janovič Ondřej                 48.15  3.05/15  12.31/17  13.34/17  14.41/17  15.55/15  18.58/14  23.01/14  35.15/14  37.13/14  38.07/14  46.11/16  47.26/16  47.53/16  48.15/16 
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.05/15   9.26/19   1.03/11   1.07/8    1.14/9    3.03/12   4.03/14  12.14/16   1.58/15   0.54/13   8.04/18   1.15/17   0.27/16   0.22/16 
 17 Chalupa Oldřich                51.10  7.00/19  12.51/19  20.42/18  21.43/18  22.20/18  28.14/18  31.33/18  43.17/18  45.01/18  46.00/18  48.57/17  50.30/17  50.51/17  51.10/17 
    OK Lokomotiva Pardubice               7.00/19   5.51/14   7.51/18   1.01/4    0.37/2    5.54/18   3.19/8   11.44/15   1.44/13   0.59/16   2.57/13   1.33/18   0.21/9    0.19/11 
 18 Tihon Jaroslav                 57.28  4.02/18   8.21/13   9.58/13  13.20/16  17.35/17  19.41/15  24.23/15  37.08/16  38.47/16  39.24/16  54.45/18  56.43/18  57.08/18  57.28/18 
    KOB TRETRA Praha                      4.02/18   4.19/9    1.37/15   3.22/19   4.15/18   2.06/8    4.42/16  12.45/17   1.39/11   0.37/2   15.21/19   1.58/19   0.25/13   0.20/13 
 19 Hulha Karel                    98.01  3.58/17  12.49/18  27.15/19  29.08/19  31.22/19  34.42/19  40.46/19  85.57/19  90.16/19  91.46/19  96.13/19  96.52/19  97.33/19  98.01/19 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.58/17   8.51/18  14.26/19   1.53/17   2.14/14   3.20/15   6.04/19  45.11/19   4.19/19   1.30/19   4.27/17   0.39/16   0.41/19   0.28/19 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         1.8km   95m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-31      3-97      4-44      5-49      6-43      7-51      8-81      9-60     10-93     11-77     12-94     13-100   
  1 Uher Petr                      22.47  1.37/2    4.23/1*   5.19/1*   6.21/1*   7.29/1*   9.16/1*  11.46/1*  17.47/1*  19.04/1*  19.45/1*  21.52/1*  22.12/1*  22.31/1*  22.47/1* 
    USK Praha                             1.37/2    2.46/1*   0.56/7    1.02/4    1.08/9    1.47/1*   2.30/1*   6.01/1*   1.17/2    0.41/5    2.07/7    0.20/3    0.19/6    0.16/5  
  2 Hornik Zbigniew                26.40  2.12/9    5.56/8    6.47/7    7.47/4    8.20/2   10.18/2   13.02/2   19.44/2   20.53/2   21.27/2   25.37/2   26.10/2   26.27/2   26.40/2  
    LKO Leszno                            2.12/9    3.44/7    0.51/3    1.00/3    0.33/3    1.58/2    2.44/2    6.42/2    1.09/1*   0.34/1*   4.10/17   0.33/17   0.17/2    0.13/1* 
  3 Škoda Přemek                   27.25  1.31/1*   6.42/9    7.22/8    8.20/7    8.57/4   10.55/3   14.32/3   22.29/3   23.47/3   24.23/3   26.35/3   26.51/3   27.08/3   27.25/3  
    Slavia Liberec orienteering           1.31/1*   5.11/14   0.40/1*   0.58/1*   0.37/5    1.58/2    3.37/9    7.57/4    1.18/3    0.36/2    2.12/8    0.16/1*   0.17/2    0.17/8  
  4 Jaroš Vladimír                 29.43  2.14/11   7.35/14   8.18/12   9.17/10  10.09/8   12.19/4   15.14/4   23.11/4   24.35/4   25.15/4   28.54/4   29.15/4   29.30/4   29.43/4  
    KOB Dobřichovice                      2.14/11   5.21/15   0.43/2    0.59/2    0.52/8    2.10/5    2.55/4    7.57/4    1.24/6    0.40/4    3.39/15   0.21/5    0.15/1*   0.13/1* 
  5 Farář Václav                   30.48  2.07/8    5.25/3    6.23/3    7.38/3    8.23/3   13.25/8   17.48/9   26.02/8   27.24/7   28.01/7   29.51/5   30.13/5   30.33/5   30.48/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.07/8    3.18/2    0.58/9    1.15/12   0.45/6    5.02/18   4.23/15   8.14/6    1.22/5    0.37/3    1.50/5    0.22/6    0.20/7    0.15/3  
  6 Polák Zdeněk                   31.07  2.00/6    5.19/2    6.21/2    9.12/9    9.36/5   12.22/5   16.02/5   24.56/6   26.31/6   27.23/6   30.02/6   30.28/6   30.51/6   31.07/6  
    USK Praha                             2.00/6    3.19/3    1.02/12   2.51/18   0.24/1*   2.46/12   3.40/10   8.54/8    1.35/9    0.52/13   2.39/12   0.26/9    0.23/13   0.16/5  
  7 Kaška Rudolf                   31.09  2.20/13   5.41/5    7.54/9    9.00/8    9.36/5   12.34/6   16.07/6   23.26/5   24.47/5   25.32/5   30.05/7   30.31/7   30.52/7   31.09/7  
    OK Chrastava                          2.20/13   3.21/4    2.13/18   1.06/5    0.36/4    2.58/14   3.33/5    7.19/3    1.21/4    0.45/10   4.33/18   0.26/9    0.21/11   0.17/8  
  8 Erlebach Josef                 31.34  1.44/3    5.25/3    6.24/4    7.36/2   10.57/9   13.34/10  17.10/8   27.09/10  28.34/9   29.18/9   30.43/9   31.02/9   31.19/9   31.34/8  
    OK Jilemnice                          1.44/3    3.41/6    0.59/10   1.12/9    3.21/14   2.37/10   3.36/8    9.59/11   1.25/7    0.44/8    1.25/1*   0.19/2    0.17/2    0.15/3  
  9 Juračka Vojtěch                31.38  2.17/12   7.12/12   8.07/11  10.34/14  11.02/10  13.27/9   16.14/7   25.49/7   27.26/8   28.07/8   30.29/8   30.57/8   31.17/8   31.38/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.17/12   4.55/12   0.55/4    2.27/17   0.28/2    2.25/8    2.47/3    9.35/9    1.37/10   0.41/5    2.22/10   0.28/13   0.20/7    0.21/16 
 10 Horák Petr                     33.26  1.56/4    5.41/5    6.46/5    8.05/6   10.08/7   13.07/7   17.50/10  28.08/11  29.57/11  30.44/11  32.23/10  32.49/10  33.07/10  33.26/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.56/4    3.45/8    1.05/13   1.19/13   2.03/11   2.59/15   4.43/19  10.18/12   1.49/11   0.47/11   1.39/3    0.26/9    0.18/5    0.19/12 
 11 Wald František                 33.55  3.07/17   7.29/13   8.26/13   9.33/11  13.01/15  15.44/13  19.19/13  29.17/12  30.46/12  31.29/12  32.57/11  33.17/11  33.37/11  33.55/11 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           3.07/17   4.22/11   0.57/8    1.07/6    3.28/15   2.43/11   3.35/7    9.58/10   1.29/8    0.43/7    1.28/2    0.20/3    0.20/7    0.18/10 
 12 Doležal Miroslav               34.24  2.12/9    9.03/17  10.21/16  11.33/15  12.21/12  14.29/11  18.27/11  27.02/9   28.58/10  29.51/10  33.09/12  33.37/12  34.03/12  34.24/12 
    SK Praga                              2.12/9    6.51/18   1.18/15   1.12/9    0.48/7    2.08/4    3.58/14   8.35/7    1.56/14   0.53/14   3.18/14   0.28/13   0.26/16   0.21/16 
 13 Lulay Miloš                    37.17  1.59/5    5.51/7    6.46/5    7.55/5   12.43/14  15.02/12  18.36/12  31.40/13  33.38/13  34.27/13  36.06/13  36.37/13  36.59/13  37.17/13 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.59/5    3.52/9    0.55/4    1.09/7    4.48/19   2.19/7    3.34/6   13.04/17   1.58/15   0.49/12   1.39/3    0.31/16   0.22/12   0.18/10 
 14 Bárta Miroslav                 38.30  2.25/14   6.43/10   7.59/10   9.42/12  12.29/13  16.58/14  20.39/14  32.14/14  34.12/14  35.06/14  37.10/14  37.47/14  38.11/14  38.30/14 
    OB Jenišovice                         2.25/14   4.18/10   1.16/14   1.43/15   2.47/12   4.29/17   3.41/12  11.35/15   1.58/15   0.54/15   2.04/6    0.37/18   0.24/14   0.19/12 
 15 Orálek Miroslav                39.34  2.01/7    6.56/11  10.23/17  13.43/18  16.35/16  18.49/15  22.29/15  33.36/15  35.27/15  36.11/15  38.32/15  38.58/15  39.18/15  39.34/15 
    OOB Třebíč                            2.01/7    4.55/12   3.27/19   3.20/19   2.52/13   2.14/6    3.40/10  11.07/13   1.51/13   0.44/8    2.21/9    0.26/9    0.20/7    0.16/5  
 16 Jedlička Miroslav              43.10  3.03/16   8.30/16  10.12/15  12.07/16  16.52/18  19.23/16  23.11/16  34.39/16  36.41/16  37.45/16  41.41/16  42.09/16  42.45/16  43.10/16 
    OB Jenišovice                         3.03/16   5.27/16   1.42/16   1.55/16   4.45/18   2.31/9    3.48/13  11.28/14   2.02/17   1.04/17   3.56/16   0.28/13   0.36/18   0.25/18 
 17 Žemlička Zbyněk                47.59  3.23/18  15.36/19  16.31/19  17.40/19  21.15/19  24.11/19  28.35/19  41.13/18  43.02/18  44.14/18  46.42/17  47.07/17  47.39/17  47.59/17 
    SK Chrast                             3.23/18  12.13/19   0.55/4    1.09/7    3.35/16   2.56/13   4.24/16  12.38/16   1.49/11   1.12/18   2.28/11   0.25/8    0.32/17   0.20/14 
 18 Junek Petr                     48.57  2.55/15   9.04/18  10.49/18  12.31/17  16.40/17  19.48/17  24.12/17  38.27/17  40.52/17  42.09/17  46.58/18  47.46/18  48.26/18  48.57/18 
    SK Studenec                           2.55/15   6.09/17   1.45/17   1.42/14   4.09/17   3.08/16   4.24/16  14.15/18   2.25/19   1.17/19   4.49/19   0.48/19   0.40/19   0.31/19 
 19 Fejlek Vojtěch                 49.02  4.15/19   7.51/15   8.50/14  10.02/13  11.33/11  21.41/18  26.18/18  42.01/19  44.05/19  45.02/19  47.53/19  48.17/19  48.42/19  49.02/19 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.15/19   3.36/5    0.59/10   1.12/9    1.31/10  10.08/19   4.37/18  15.43/19   2.04/18   0.57/16   2.51/13   0.24/7    0.25/15   0.20/14 
    Filip Aleš                 DISK       1.42/     8.30/     9.22/    10.24/    16.16/    18.48/    22.24/    31.07/    32.28/    33.10/    35.32/         /    36.06/    36.23/   
    TJ Slavia Hradec Králové              1.42/     6.48/     0.52/     1.02/     5.52/     2.32/     3.36/     8.43/     1.21/     0.42/     2.22/         /         /     0.17/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         1.5km   90m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-47      3-46      4-108     5-40      6-53      7-104     8-87      9-64     10-107    11-57     12-75     13-77     14-94     15-100   
  1 Přinda Oldřich                 16.19  0.26/1*   1.27/2    2.28/1*   4.20/1*   5.06/1*   5.56/1*   8.12/1*  10.42/1*  11.15/1*  12.28/1*  14.13/1*  15.07/1*  15.39/1*  15.52/1*  16.06/1*  16.19/1* 
    Slavia Liberec orienteering           0.26/1*   1.01/4    1.01/2    1.52/1*   0.46/2    0.50/1*   2.16/1*   2.30/3    0.33/3    1.13/1*   1.45/2    0.54/2    0.32/1*   0.13/1*   0.14/1*   0.13/2  
  2 Čípa Jiří                      18.32  0.33/2    1.18/1*   2.58/2    5.14/2    6.07/4    7.13/3   10.08/3   12.49/2   13.22/2   14.40/2   16.20/2   17.13/2   17.45/2   18.01/2   18.19/2   18.32/2  
    TJ Loko Česká Třebová                 0.33/2    0.45/1*   1.40/15   2.16/11   0.53/11   1.06/9    2.55/9    2.41/6    0.33/3    1.18/2    1.40/1*   0.53/1*   0.32/1*   0.16/2    0.18/5    0.13/2  
  3 Härtelt Helmut                 19.56  0.42/11   2.14/14   4.08/12   6.25/12   7.11/12   8.16/9   11.01/6   13.18/4   13.50/4   15.10/3   16.59/3   18.33/3   19.09/3   19.25/3   19.42/3   19.56/3  
    SSV Planeta Radebeul                  0.42/11   1.32/15   1.54/18   2.17/12   0.46/2    1.05/8    2.45/6    2.17/2    0.32/1*   1.20/3    1.49/3    1.34/10   0.36/3    0.16/2    0.17/2    0.14/6  
  4 Hořínek Jaroslav               20.42  0.38/5    1.55/8    3.03/4    5.15/3    6.03/2    7.02/2    9.48/2   13.13/3   13.48/3   15.34/5   17.40/5   19.02/5   19.44/4   20.04/4   20.25/4   20.42/4  
    USK Praha                             0.38/5    1.17/11   1.08/3    2.12/7    0.48/6    0.59/4    2.46/7    3.25/20   0.35/7    1.46/10   2.06/5    1.22/6    0.42/8    0.20/8    0.21/16   0.17/20 
  5 Chmelík Aleš                   21.27  0.38/5    1.38/3    4.08/12   6.14/10   7.01/8    8.05/6   10.46/4   13.24/5   14.07/5   15.28/4   17.39/4   18.54/4   20.30/5   20.53/5   21.13/5   21.27/5  
    VSK Mendelu Brno                      0.38/5    1.00/3    2.30/25   2.06/3    0.47/5    1.04/7    2.41/4    2.38/5    0.43/14   1.21/4    2.11/7    1.15/3    1.36/24   0.23/17   0.20/10   0.14/6  
  6 Lukavec Miloslav               22.14  0.52/21   2.08/10   3.26/8    6.06/9    7.02/9    8.17/10  11.20/7   14.17/7   15.00/7   16.37/7   18.58/7   20.32/7   21.13/6   21.34/6   21.56/6   22.14/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      0.52/21   1.16/10   1.18/8    2.40/20   0.56/15   1.15/16   3.03/12   2.57/12   0.43/14   1.37/5    2.21/9    1.34/10   0.41/6    0.21/11   0.22/18   0.18/22 
  7 Zabloudil Pavel                22.16  0.39/9    1.50/5    3.05/5    5.19/4    6.11/5    7.17/4   10.49/5   13.34/6   14.17/6   16.00/6   18.41/6   20.28/6   21.13/6   21.37/7   22.00/7   22.16/7  
    KOS TJ Tesla Brno                     0.39/9    1.11/5    1.15/6    2.14/9    0.52/9    1.06/9    3.32/16   2.45/7    0.43/14   1.43/8    2.41/19   1.47/16   0.45/13   0.24/20   0.23/21   0.16/18 
  8 Hrobař Rudolf                  22.54  2.11/30   2.57/19   4.39/17   7.08/16   8.08/16   9.04/14  11.55/9   14.27/9   15.09/9   16.48/8   19.54/9   21.22/8   22.04/8   22.21/8   22.40/8   22.54/8  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.11/30   0.46/2    1.42/16   2.29/15   1.00/19   0.56/3    2.51/8    2.32/4    0.42/11   1.39/6    3.06/26   1.28/8    0.42/8    0.17/4    0.19/6    0.14/6  
  9 Procházka Aleš                 23.49  0.56/23   2.28/18   4.27/15   6.49/14   7.45/14   8.53/13  11.35/8   14.21/8   15.02/8   17.07/9   19.32/8   22.11/10  22.50/9   23.14/9   23.34/9   23.49/9  
    Oddíl OB Kotlářka                     0.56/23   1.32/15   1.59/20   2.22/14   0.56/15   1.08/12   2.42/5    2.46/8    0.41/10   2.05/18   2.25/11   2.39/25   0.39/5    0.24/20   0.20/10   0.15/12 
  9 Novák Miloš                    23.49  0.48/16   2.20/16   3.18/7    5.57/8    6.59/7    8.08/7   12.22/13  15.45/14  16.29/14  18.12/13  20.51/13  22.16/11  22.57/10  23.16/10  23.35/10  23.49/9  
    OK Sparta Praha                       0.48/16   1.32/15   0.58/1*   2.39/19   1.02/21   1.09/14   4.14/22   3.23/19   0.44/18   1.43/8    2.39/16   1.25/7    0.41/6    0.19/6    0.19/6    0.14/6  
 11 Tvrdek Vojtěch                 24.09  0.48/16   3.49/24   5.11/19   7.23/18   8.16/18   9.16/15  12.13/11  15.16/11  15.53/11  17.44/10  20.36/11  22.26/12  23.10/12  23.34/11  23.54/11  24.09/11 
    TJ Lokomotiva Beroun                  0.48/16   3.01/26   1.22/10   2.12/7    0.53/11   1.00/5    2.57/10   3.03/15   0.37/9    1.51/11   2.52/22   1.50/18   0.44/12   0.24/20   0.20/10   0.15/12 
 11 Kotecký Roman                  24.09  0.43/13   1.56/9    3.30/9    5.40/7    7.08/11   8.11/8   12.04/10  15.01/10  15.47/10  17.46/11  20.13/10  21.32/9   22.59/11  23.36/12  23.57/12  24.09/11 
    SK Praga                              0.43/13   1.13/7    1.34/14   2.10/6    1.28/30   1.03/6    3.53/18   2.57/12   0.46/21   1.59/15   2.27/12   1.19/5    1.27/21   0.37/30   0.21/16   0.12/1* 
 13 Mrštík Václav                  24.13  0.38/5    1.51/6    3.16/6    5.23/6    6.06/3    9.28/18  12.46/14  15.36/12  16.11/12  18.07/12  20.56/14  22.32/14  23.17/13  23.39/13  23.58/13  24.13/13 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.38/5    1.13/7    1.25/11   2.07/5    0.43/1*   3.22/29   3.18/14   2.50/10   0.35/7    1.56/13   2.49/20   1.36/12   0.45/13   0.22/15   0.19/6    0.15/12 
 14 Peterka František              25.05  0.33/2    1.44/4    5.30/21   7.36/19   8.29/19  11.35/23  14.11/19  16.17/15  16.51/15  18.47/15  20.48/12  23.31/17  24.14/14  24.35/14  24.52/14  25.05/14 
    OOB TJ Sokol Troja                    0.33/2    1.11/5    3.46/30   2.06/3    0.53/11   3.06/28   2.36/3    2.06/1*   0.34/5    1.56/13   2.01/4    2.43/26   0.43/10   0.21/11   0.17/2    0.13/2  
 15 Novák Karel                    25.19  0.42/11   3.24/20   4.34/16   6.48/13   7.44/13   8.50/12  13.12/15  17.13/18  17.57/18  19.36/17  21.43/17  22.58/15  24.29/16  24.49/16  25.06/16  25.19/15 
    SK lyžování a OB Nová Paka            0.42/11   2.42/22   1.10/5    2.14/9    0.56/15   1.06/9    4.22/24   4.01/28   0.44/18   1.39/6    2.07/6    1.15/3    1.31/23   0.20/8    0.17/2    0.13/2  
 16 Bílek Vratislav                25.21  0.54/22   2.13/13   4.46/18   7.21/17   8.13/17   9.21/16  12.20/12  15.36/12  16.26/13  18.38/14  21.01/15  22.31/13  24.24/15  24.45/15  25.05/15  25.21/16 
    Sportcentrum Jičín                    0.54/22   1.19/12   2.33/26   2.35/17   0.52/9    1.08/12   2.59/11   3.16/16   0.50/23   2.12/21   2.23/10   1.30/9    1.53/27   0.21/11   0.20/10   0.16/18 
 17 Babický Tomáš                  25.37  0.38/5    2.27/17   3.43/11   7.51/20   8.44/20  10.13/19  13.43/17  16.37/16  17.21/16  19.12/16  21.40/16  23.22/16  24.41/17  25.00/17  25.22/17  25.37/17 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              0.38/5    1.49/20   1.16/7    4.08/30   0.53/11   1.29/21   3.30/15   2.54/11   0.44/18   1.51/11   2.28/13   1.42/14   1.19/19   0.19/6    0.22/18   0.15/12 
 18 Pospíšil Jiří                  25.39  0.36/4    1.51/6    2.59/3    5.19/4    6.22/6    7.32/5   13.56/18  17.17/19  17.51/17  19.50/18  22.29/18  24.05/18  24.42/18  25.05/18  25.25/18  25.39/18 
    SOK TJ Turnov                         0.36/4    1.15/9    1.08/3    2.20/13   1.03/23   1.10/15   6.24/30   3.21/17   0.34/5    1.59/15   2.39/16   1.36/12   0.37/4    0.23/17   0.20/10   0.14/6  
 19 Peterka Josef                  27.18  0.46/15   7.11/29   8.31/29  10.23/29  11.09/29  12.00/24  14.30/21  17.19/20  18.01/20  20.14/19  22.34/19  24.50/19  26.20/19  26.37/19  27.03/19  27.18/19 
    TJ Loko Liberec                       0.46/15   6.25/29   1.20/9    1.52/1*   0.46/2    0.51/2    2.30/2    2.49/9    0.42/11   2.13/22   2.20/8    2.16/23   1.30/22   0.17/4    0.26/23   0.15/12 
 20 Kříž Pavel                     28.12  0.41/10   2.12/12   5.36/22   8.20/21   9.20/21  10.35/20  15.27/24  18.27/22  19.09/22  21.16/23  23.47/21  25.33/21  27.15/20  27.37/20  27.57/20  28.12/20 
    UNITOP SKP Žďár nad Sázavou           0.41/10   1.31/14   3.24/29   2.44/24   1.00/19   1.15/16   4.52/26   3.00/14   0.42/11   2.07/19   2.31/14   1.46/15   1.42/25   0.22/15   0.20/10   0.15/12 
 21 Sikora Miroslav                28.28  0.43/13   2.17/15   4.11/14   6.51/15   7.54/15   9.21/16  13.27/16  17.10/17  18.00/19  20.17/20  23.06/20  25.22/20  27.16/21  27.40/21  28.06/21  28.28/21 
    TJ Baník Ostrava OKD                  0.43/13   1.34/18   1.54/18   2.40/20   1.03/23   1.27/20   4.06/21   3.43/26   0.50/23   2.17/23   2.49/20   2.16/23   1.54/28   0.24/20   0.26/23   0.22/27 
 22 Zlesák Zdeněk                  29.50  1.06/25   3.52/25   5.23/20   8.20/21   9.22/22  10.55/21  15.10/23  18.48/24  19.56/24  22.45/24  25.25/24  27.15/23  28.21/22  28.53/22  29.27/22  29.50/22 
    OK Jilemnice                          1.06/25   2.46/23   1.31/13   2.57/27   1.02/21   1.33/22   4.15/23   3.38/25   1.08/30   2.49/30   2.40/18   1.50/18   1.06/18   0.32/27   0.34/30   0.23/28 
 23 Paulíček Jiří                  30.01  0.49/18   3.35/22   6.04/24   8.42/23   9.48/23  11.14/22  15.05/22  18.30/23  19.16/23  21.15/22  24.30/22  26.44/22  28.50/23  29.10/23  29.38/23  30.01/23 
    OK Jihlava                            0.49/18   2.46/23   2.29/24   2.38/18   1.06/25   1.26/19   3.51/17   3.25/20   0.46/21   1.59/15   3.15/27   2.14/22   2.06/29   0.20/8    0.28/27   0.23/28 
 24 Richtr Jiří                    31.15  0.56/23   5.18/28   7.05/27   9.34/27  10.33/26  13.06/28  16.59/26  20.33/26  21.25/25  23.52/25  26.55/25  28.57/24  29.59/24  30.22/24  30.50/24  31.15/24 
    OB Jenišovice                         0.56/23   4.22/28   1.47/17   2.29/15   0.59/18   2.33/27   3.53/18   3.34/24   0.52/25   2.27/25   3.03/25   2.02/20   1.02/17   0.23/17   0.28/27   0.25/30 
 25 Štregl Tomáš                   31.23  1.17/26   4.11/27   7.08/28   9.48/28  11.04/28  12.40/27  17.06/27  20.35/27  21.34/27  24.15/27  27.31/28  29.19/25  30.15/25  30.40/25  31.04/25  31.23/25 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.17/26   2.54/25   2.57/27   2.40/20   1.16/28   1.36/24   4.26/25   3.29/22   0.59/26   2.41/29   3.16/28   1.48/17   0.56/15   0.25/24   0.24/22   0.19/25 
 26 Stárek Jiří                    31.29  0.49/18   2.08/10   3.35/10   6.17/11   7.06/10   8.21/11  14.17/20  17.49/21  18.32/21  20.57/21  24.38/23  29.26/26  30.25/26  30.52/26  31.11/26  31.29/26 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.49/18   1.19/12   1.27/12   2.42/23   0.49/7    1.15/16   5.56/28   3.32/23   0.43/14   2.25/24   3.41/30   4.48/30   0.59/16   0.27/26   0.19/6    0.18/22 
 27 Zelený Vladimír                32.08  1.29/27   3.34/21   6.36/26   9.22/26  10.38/27  12.11/25  17.10/28  20.32/25  21.31/26  23.58/26  27.16/27  30.07/28  30.50/27  31.23/27  31.51/27  32.08/27 
    SK Praga                              1.29/27   2.05/21   3.02/28   2.46/25   1.16/28   1.33/22   4.59/27   3.22/18   0.59/26   2.27/25   3.18/29   2.51/27   0.43/10   0.33/28   0.28/27   0.17/20 
 28 Procházka Jan                  32.57  0.49/18   3.57/26   6.10/25   8.56/24  10.11/25  12.19/26  16.17/25  20.40/28  21.42/28  24.22/28  27.15/26  29.26/26  31.46/28  32.11/28  32.37/28  32.57/28 
    KOS TJ Tesla Brno                     0.49/18   3.08/27   2.13/23   2.46/25   1.15/27   2.08/26   3.58/20   4.23/29   1.02/29   2.40/28   2.53/23   2.11/21   2.20/30   0.25/24   0.26/23   0.20/26 
 29 Sáňka Bedřich                  35.00  1.48/29   3.36/23   5.47/23   9.02/25   9.52/24  15.07/29  18.21/29  23.22/29  23.54/29  26.01/29  28.34/29  32.11/29  34.03/29  34.24/29  34.46/29  35.00/29 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.48/29   1.48/19   2.11/22   3.15/28   0.50/8    5.15/30   3.14/13   5.01/30   0.32/1*   2.07/19   2.33/15   3.37/28   1.52/26   0.21/11   0.22/18   0.14/6  
 30 Kadečka Jiří                   40.23  1.36/28   8.02/30  10.10/30  13.33/30  14.40/30  16.37/30  22.43/30  26.37/30  27.38/30  30.09/30  33.09/30  37.45/30  39.04/30  39.38/30  40.05/30  40.23/30 
    OB Jenišovice                         1.36/28   6.26/30   2.08/21   3.23/29   1.07/26   1.57/25   6.06/29   3.54/27   1.01/28   2.31/27   3.00/24   4.36/29   1.19/19   0.34/29   0.27/26   0.18/22 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         1.5km   90m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-47      3-46      4-108     5-40      6-53      7-104     8-87      9-64     10-107    11-57     12-75     13-77     14-94     15-100   
  1 Pospíšil Jaromír               18.21  0.29/1*   1.11/1*   2.05/1*   4.16/1*   5.35/1*   6.30/1*   8.57/1*  11.32/1*  12.10/1*  13.46/1*  15.42/1*  17.00/1*  17.35/1*  17.52/1*  18.08/1*  18.21/1* 
    UNITOP SKP Žďár nad Sázavou           0.29/1*   0.42/1*   0.54/1*   2.11/4    1.19/15   0.55/2    2.27/2    2.35/2    0.38/4    1.36/2    1.56/1*   1.18/1*   0.35/2    0.17/4    0.16/1*   0.13/2  
  2 Conrad Helmut                  20.02  0.42/6    1.57/6    3.23/5    5.08/3    5.53/3    6.58/2    9.28/2   11.49/2   12.20/2   14.09/2   16.23/2   18.06/2   19.16/2   19.29/2   19.49/2   20.02/2  
    USV TU Dresden                        0.42/6    1.15/7    1.26/8    1.45/1*   0.45/2    1.05/4    2.30/3    2.21/1*   0.31/1*   1.49/5    2.14/6    1.43/10   1.10/12   0.13/1*   0.20/4    0.13/2  
  3 Švadlena Jiří                  20.23  0.29/1*   1.59/7    4.09/9    6.19/7    7.41/7    8.34/6   10.54/3   13.38/3   14.11/3   15.43/3   17.45/3   19.05/3   19.39/3   19.55/3   20.11/3   20.23/3  
    KOB Choceň                            0.29/1*   1.30/9    2.10/14   2.10/3    1.22/16   0.53/1*   2.20/1*   2.44/5    0.33/2    1.32/1*   2.02/3    1.20/2    0.34/1*   0.16/3    0.16/1*   0.12/1* 
  4 Čadil Jan                      22.03  0.40/4    1.53/4    3.59/8    6.37/8    7.21/6    8.21/4   11.13/4   13.50/4   14.25/4   16.19/4   18.41/4   20.08/4   21.01/4   21.27/4   21.48/4   22.03/4  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           0.40/4    1.13/6    2.06/13   2.38/8    0.44/1*   1.00/3    2.52/4    2.37/4    0.35/3    1.54/7    2.22/7    1.27/4    0.53/6    0.26/10   0.21/8    0.15/4  
  5 Vlach Oldřich                  23.01  0.41/5    2.20/9    3.31/6    5.35/4    6.26/4    7.41/3   11.17/5   14.39/5   15.20/5   16.57/5   19.06/5   20.26/5   22.08/5   22.23/5   22.43/5   23.01/5  
    VSK VŠB TU Ostrava                    0.41/5    1.39/11   1.11/4    2.04/2    0.51/3    1.15/6    3.36/7    3.22/9    0.41/6    1.37/3    2.09/4    1.20/2    1.42/18   0.15/2    0.20/4    0.18/8  
  6 Sccmalfeld Tassilo             26.34  0.36/3    1.34/2    2.33/2    4.53/2    5.44/2   12.40/11  15.48/10  18.24/8   19.02/8   21.03/8   23.13/8   24.45/8   25.36/6   25.59/6   26.18/6   26.34/6  
    SSV Planeta Radebeul                  0.36/3    0.58/2    0.59/2    2.20/5    0.51/3    6.56/20   3.08/5    2.36/3    0.38/4    2.01/9    2.10/5    1.32/6    0.51/4    0.23/7    0.19/3    0.16/5  
  7 Vyškovský Ivan                 27.08  0.46/11   2.30/13   4.22/11   7.13/9    8.11/8    9.31/7   13.37/7   16.53/7   17.43/7   19.34/6   22.14/6   24.24/7   26.06/7   26.32/8   26.52/7   27.08/7  
    TJ Zbrojovka Vsetín                   0.46/11   1.44/13   1.52/11   2.51/11   0.58/7    1.20/8    4.06/9    3.16/8    0.50/12   1.51/6    2.40/9    2.10/14   1.42/18   0.26/10   0.20/4    0.16/5  
  8 Dohnal Josef                   27.12  0.45/10   1.52/3    3.01/3    5.47/6    6.53/5    8.24/5   13.09/6   16.24/6   17.12/6   19.38/7   22.43/7   24.19/6   26.06/7   26.28/7   26.53/8   27.12/8  
    USK Praha                             0.45/10   1.07/3    1.09/3    2.46/9    1.06/10   1.31/10   4.45/13   3.15/7    0.48/11   2.26/12   3.05/11   1.36/7    1.47/20   0.22/6    0.25/12   0.19/11 
  9 Kraus Jan                      28.46  0.44/7    1.56/5    3.18/4    5.46/5   11.25/14  12.48/12  16.40/12  19.45/9   20.30/9   22.17/9   24.54/9   26.38/9   27.30/9   28.05/9   28.30/9   28.46/9  
    TJ Loko Liberec                       0.44/7    1.12/5    1.22/6    2.28/6    5.39/20   1.23/9    3.52/8    3.05/6    0.45/8    1.47/4    2.37/8    1.44/11   0.52/5    0.35/16   0.25/12   0.16/5  
 10 Nosál Stanislav                32.05  0.49/13   3.44/16   5.48/13   8.50/12   9.54/11  11.34/10  16.02/11  22.27/12  23.12/12  25.11/11  28.13/10  29.52/10  30.49/10  31.13/10  31.39/10  32.05/10 
    SKOB Slaný                            0.49/13   2.55/17   2.04/12   3.02/12   1.04/8    1.40/13   4.28/11   6.25/20   0.45/8    1.59/8    3.02/10   1.39/9    0.57/7    0.24/8    0.26/16   0.26/18 
 11 Kohout Tomáš                   32.46  0.53/15   3.38/15   4.53/12  12.44/17  13.35/16  14.45/16  18.17/13  24.19/15  25.05/14  27.19/13  29.18/13  30.49/12  31.37/11  32.02/11  32.22/11  32.46/11 
    Slovan Praha                          0.53/15   2.45/16   1.15/5    7.51/19   0.51/3    1.10/5    3.32/6    6.02/19   0.46/10   2.14/11   1.59/2    1.31/5    0.48/3    0.25/9    0.20/4    0.24/16 
 12 Lisý Jan                       33.13  1.11/18   2.20/9    3.57/7    7.54/11   9.08/10  10.47/8   15.42/8   20.50/10  21.51/10  24.32/10  28.26/11  30.49/12  31.59/12  32.31/12  32.55/13  33.13/12 
    SKOB Ostrov                           1.11/18   1.09/4    1.37/9    3.57/16   1.14/13   1.39/12   4.55/15   5.08/16   1.01/19   2.41/14   3.54/17   2.23/15   1.10/12   0.32/14   0.24/11   0.18/8  
 12 Gřunděl Ivan                   33.13  0.50/14   2.29/12   4.15/10   7.50/10   9.01/9   10.52/9   15.45/9   21.34/11  22.30/11  25.20/12  28.34/12  30.39/11  32.04/13  32.31/12  32.54/12  33.13/12 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           0.50/14   1.39/11   1.46/10   3.35/15   1.11/12   1.51/15   4.53/14   5.49/18   0.56/14   2.50/15   3.14/14   2.05/12   1.25/16   0.27/12   0.23/10   0.19/11 
 14 Komínek Jiří                   35.43  0.47/12  10.43/20  12.07/20  14.39/18  15.36/18  16.51/18  21.46/17  25.36/17  26.17/17  28.29/16  31.38/16  33.16/14  34.44/14  35.04/14  35.25/14  35.43/14 
    KOS TJ Tesla Brno                     0.47/12   9.56/20   1.24/7    2.32/7    0.57/6    1.15/6    4.55/15   3.50/10   0.41/6    2.12/10   3.09/12   1.38/8    1.28/17   0.20/5    0.21/8    0.18/8  
 15 Nejezchleba Jiří               37.30  0.44/7    2.22/11   6.35/15   9.22/13  10.28/12  14.23/14  18.46/14  23.56/13  24.56/13  28.04/15  31.31/15  35.14/15  36.15/15  36.42/15  37.07/15  37.30/15 
    KOB Kamenický Šenov                   0.44/7    1.38/10   4.13/19   2.47/10   1.06/10   3.55/19   4.23/10   5.10/17   1.00/17   3.08/16   3.27/15   3.43/16   1.01/8    0.27/12   0.25/12   0.23/14 
 16 Sedlář Vladimír                38.54  1.15/19   3.52/17   8.04/18  11.38/15  12.52/15  14.42/15  19.12/15  24.19/15  25.18/16  27.48/14  30.57/14  36.21/16  37.27/16  38.02/16  38.31/16  38.54/16 
    POBO - přátelé OB Opava               1.15/19   2.37/15   4.12/18   3.34/14   1.14/13   1.50/14   4.30/12   5.07/15   0.59/15   2.30/13   3.09/12   5.24/19   1.06/10   0.35/16   0.29/17   0.23/14 
 17 Lukáš Zdeněk                   41.25  0.55/16   3.28/14   6.40/16   9.55/14  11.23/13  13.18/13  19.35/16  24.10/14  25.11/15  29.02/17  32.48/17  38.49/18  39.54/18  40.36/18  41.01/18  41.25/17 
    TJ Loko Liberec                       0.55/16   2.33/14   3.12/16   3.15/13   1.28/18   1.55/16   6.17/18   4.35/13   1.01/19   3.51/19   3.46/16   6.01/20   1.05/9    0.42/19   0.25/12   0.24/16 
 18 Valášek Josef                  41.28  2.08/20   6.16/19  10.14/19  14.55/19  16.22/19  18.24/20  23.26/18  27.54/18  28.49/18  32.07/18  36.29/18  38.36/17  39.42/17  40.24/17  40.59/17  41.28/18 
    OK Sparta Praha                       2.08/20   4.08/19   3.58/17   4.41/18   1.27/17   2.02/18   5.02/17   4.28/12   0.55/13   3.18/17   4.22/18   2.07/13   1.06/10   0.42/19   0.35/20   0.29/19 
 19 Dufek Jan                      45.40  0.44/7    2.10/8    6.23/14  15.28/20  16.33/20  18.10/19  24.41/19  29.07/19  30.06/19  34.07/19  39.03/19  42.55/19  44.15/19  44.48/19  45.18/19  45.40/19 
    KOS TJ Tesla Brno                     0.44/7    1.26/8    4.13/19   9.05/20   1.05/9    1.37/11   6.31/19   4.26/11   0.59/15   4.01/20   4.56/19   3.52/17   1.20/15   0.33/15   0.30/18   0.22/13 
 20 Hlavatý Karel                  51.20  1.08/17   4.51/18   7.26/17  11.40/16  13.40/17  15.41/17  28.52/20  33.43/20  34.43/20  38.09/20  43.56/20  48.28/20  49.42/20  50.19/20  50.51/20  51.20/20 
    Slavoj Praha                          1.08/17   3.43/18   2.35/15   4.14/17   2.00/19   2.01/17  13.11/20   4.51/14   1.00/17   3.26/18   5.47/20   4.32/18   1.14/14   0.37/18   0.32/19   0.29/19 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         1.5km   85m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-112     2-53      3-37      4-38      5-41      6-63      7-64      8-56      9-75     10-77     11-100   
  1 Havlík Jaroslav                23.25  1.57/1*   6.20/1*   7.41/1*   8.21/1*   9.36/1*  11.53/1*  18.09/1*  20.02/1*  22.02/1*  22.41/1*  23.10/1*  23.25/1* 
    Sportcentrum Jičín                    1.57/1*   4.23/7    1.21/1*   0.40/1*   1.15/1*   2.17/3    6.16/1*   1.53/1*   2.00/2    0.39/1*   0.29/1*   0.15/1* 
  2 Attl Vladimír                  30.11  2.15/2    9.39/11  12.01/5   13.28/4   14.44/3   16.54/2   24.06/2   26.27/2   28.07/2   29.11/2   29.53/2   30.11/2  
    SK Praga                              2.15/2    7.24/13   2.22/3    1.27/4    1.16/2    2.10/2    7.12/2    2.21/2    1.40/1*   1.04/3    0.42/4    0.18/4  
  3 Boudný Zdeněk                  35.30  2.39/4    6.50/4   10.10/2   11.59/2   15.07/4   20.00/4   27.37/4   31.16/4   33.22/3   34.31/3   35.13/3   35.30/3  
    OK Jihlava                            2.39/4    4.11/2    3.20/7    1.49/7    3.08/12   4.53/7    7.37/4    3.39/9    2.06/3    1.09/6    0.42/4    0.17/2  
  4 Štrojsa Josef                  38.40  3.24/6    8.28/8   10.25/3   11.59/2   14.05/2   20.42/5   30.35/6   33.34/6   35.55/4   37.25/4   38.13/4   38.40/4  
    KOB Kamenický Šenov                   3.24/6    5.04/9    1.57/2    1.34/5    2.06/7    6.37/9    9.53/9    2.59/5    2.21/4    1.30/10   0.48/7    0.27/11 
  5 Weber Petr                     39.46  2.36/3    6.47/3   12.53/7   13.43/5   15.42/5   19.36/3   26.49/3   30.47/3   37.23/6   38.28/5   39.19/5   39.46/5  
    OK 99 Hradec Králové                  2.36/3    4.11/2    6.06/11   0.50/3    1.59/6    3.54/6    7.13/3    3.58/10   6.36/11   1.05/4    0.51/10   0.27/11 
  6 Bláha Svatopluk                39.49  7.45/13  12.01/13  14.43/11  16.58/10  20.09/11  22.13/6   30.30/5   33.04/5   35.56/5   38.48/6   39.26/6   39.49/6  
    Slavoj Praha                          7.45/13   4.16/5    2.42/4    2.15/9    3.11/13   2.04/1*   8.17/6    2.34/3    2.52/7    2.52/12   0.38/3    0.23/7  
  7 Mašek Pavel                    44.33  3.24/6    8.41/9   16.12/13  18.14/12  19.54/10  26.51/11  36.31/10  39.31/9   42.02/7   43.22/7   44.07/7   44.33/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.24/6    5.17/10   7.31/13   2.02/8    1.40/4    6.57/10   9.40/8    3.00/6    2.31/6    1.20/7    0.45/6    0.26/10 
  8 Vřešťál Jan                    45.51  3.39/10   8.13/7   13.18/8   21.05/13  23.21/13  26.42/10  35.04/8   40.17/10  43.14/8   44.38/8   45.28/8   45.51/8  
    Neregistrovaní - Vřešťál              3.39/10   4.34/8    5.05/9    7.47/13   2.16/9    3.21/4    8.22/7    5.13/12   2.57/8    1.24/8    0.50/9    0.23/7  
  9 Novotný Petr                   46.56  3.29/9    7.43/5   13.30/9   16.49/9   18.47/9   22.28/7   32.55/7   35.45/7   43.56/9   45.47/9   46.36/9   46.56/9  
    OK 99 Hradec Králové                  3.29/9    4.14/4    5.47/10   3.19/12   1.58/5    3.41/5   10.27/10   2.50/4    8.11/12   1.51/11   0.49/8    0.20/5  
 10 Vykysalý František             50.13  3.27/8    7.43/5   10.53/4   14.01/7   16.32/8   30.12/12  37.59/11  45.46/12  48.16/12  49.23/10  49.56/10  50.13/10 
    OK 99 Hradec Králové                  3.27/8    4.16/5    3.10/6    3.08/11   2.31/10  13.40/12   7.47/5    7.47/13   2.30/5    1.07/5    0.33/2    0.17/2  
 11 Lejsek Tom                     51.08  3.54/11   9.34/10  12.19/6   13.55/6   16.09/7   24.20/8   35.37/9   38.55/8   48.14/11  49.43/11  50.40/11  51.08/11 
    Tempo Praha                           3.54/11   5.40/11   2.45/5    1.36/6    2.14/8    8.11/11  11.17/11   3.18/8    9.19/13   1.29/9    0.57/11   0.28/13 
 12 Hanák Milan                    52.23  4.41/12  10.49/12  15.01/12  17.53/11  20.46/12  25.40/9   38.08/12  42.23/11  46.06/10  50.29/12  51.58/12  52.23/12 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           4.41/12   6.08/12   4.12/8    2.52/10   2.53/11   4.54/8   12.28/12   4.15/11   3.43/10   4.23/13   1.29/13   0.25/9  
 13 Diener Herbert                 96.11  2.52/5    6.43/2   13.31/10  14.17/8   15.56/6   74.07/13  87.32/13  90.43/13  93.45/13  94.39/13  95.50/13  96.11/13 
    SKOB Ostrava                          2.52/5    3.51/1*   6.48/12   0.46/2    1.39/3   58.11/13  13.25/13   3.11/7    3.02/9    0.54/2    1.11/12   0.21/6  
    Zemánek Bohumil            DISK       1.59/     5.27/    11.37/         /    19.41/    36.46/    44.13/    47.30/    51.32/    52.34/    53.09/    53.27/   
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.59/     3.28/     6.10/         /         /    17.05/     7.27/     3.17/     4.02/     1.02/     0.35/     0.18/   
    Langr Jan                  DISK           /         /         /         /         /         /    25.50/    29.32/    32.22/    34.19/    36.09/    36.50/   
    OK Jiskra Nový Bor                        /         /         /         /         /         /         /     3.42/     2.50/     1.57/     1.50/     0.41/   
    Chloupek Radek             DISK       6.13/    13.11/    17.56/    19.45/    38.07/         /         /         /         /         /    67.20/    67.58/   
    OOB Slavia Praha                      6.13/     6.58/     4.45/     1.49/    18.22/         /         /         /         /         /         /     0.38/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.2km   60m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-82      2-83      3-84      4-85      5-100   
  1 Blaha Michal                   14.39  4.42/1*   8.26/1*  11.08/1*  13.08/1*  14.17/1*  14.39/1* 
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.42/1*   3.44/2    2.42/1*   2.00/2    1.09/2    0.22/4  
  2 Blaha Jiří                     14.49  4.51/2    8.34/2   11.21/2   13.30/2   14.34/2   14.49/2  
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.51/2    3.43/1*   2.47/2    2.09/3    1.04/1*   0.15/1* 
  3 Katka Havlová                  16.46  5.01/3    9.37/3   13.12/4   15.10/3   16.21/3   16.46/3  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               5.01/3    4.36/3    3.35/7    1.58/1*   1.11/3    0.25/9  
  4 Šimšová Pavla                  17.33  5.20/4   10.01/4   13.08/3   15.36/4   17.05/4   17.33/4  
    VŠSK MFF UK Praha                     5.20/4    4.41/4    3.07/3    2.28/5    1.29/9    0.28/17 
  5 Doucha Martin                  18.43  5.24/5   10.10/5   13.40/5   16.47/5   18.18/5   18.43/5  
    TJ Start Náchod                       5.24/5    4.46/5    3.30/5    3.07/7    1.31/11   0.25/9  
  6 Klechová Karolína              18.55  5.53/9   10.52/6   14.41/7   16.50/6   18.26/6   18.55/6  
    POBO - přátelé OB Opava               5.53/9    4.59/6    3.49/9    2.09/3    1.36/14   0.29/19 
  7 Hewitt Matthew                 19.27  5.44/7   11.06/7   14.27/6   17.32/7   18.51/7   19.27/7  
    Neregistrovaní - Hewitt               5.44/7    5.22/8    3.21/4    3.05/6    1.19/5    0.36/26 
  8 Nejezchleb Vojtěch             21.19  5.46/8   11.38/8   15.47/8   19.17/8   20.49/8   21.19/8  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        5.46/8    5.52/10   4.09/10   3.30/11   1.32/13   0.30/21 
  9 Žejdlíková Eliška              22.04  7.12/20  13.06/11  16.54/9   20.19/9   21.42/9   22.04/9  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             7.12/20   5.54/11   3.48/8    3.25/10   1.23/6    0.22/4  
 10 Rachůnek Stanislav             22.18  5.35/6   12.03/9   17.00/10  20.30/10  21.48/10  22.18/10 
    OK Jihlava                            5.35/6    6.28/13   4.57/19   3.30/11   1.18/4    0.30/21 
 11 Knobová Agáta                  25.46  6.39/15  13.11/12  19.03/13  23.50/15  25.19/11  25.46/11 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               6.39/15   6.32/14   5.52/24   4.47/20   1.29/9    0.27/14 
 12 Lisá Štěpánka                  26.10  6.35/14  14.13/15  19.05/14  23.20/11  25.46/12  26.10/12 
    SKOB Ostrov                           6.35/14   7.38/21   4.52/17   4.15/17   2.26/30   0.24/8  
 13 Malý Antonín                   26.11  6.44/16  13.39/13  18.34/12  23.48/13  25.51/13  26.11/13 
    OK Jilemnice                          6.44/16   6.55/16   4.55/18   5.14/25   2.03/19   0.20/2  
 14 Teringl Vojtěch                26.30  6.34/13  16.07/20  19.38/15  23.51/16  25.52/14  26.30/14 
    TJ OB České Budějovice                6.34/13   9.33/24   3.31/6    4.13/15   2.01/18   0.38/29 
 15 Teringlová Vendula             26.33  6.17/10  15.02/17  19.43/16  23.43/12  26.07/15  26.33/15 
    TJ OB České Budějovice                6.17/10   8.45/23   4.41/13   4.00/13   2.24/28   0.26/12 
 16 Lucie Bruková                  26.43  6.48/18  12.53/10  17.37/11  23.49/14  26.14/16  26.43/16 
    TJ TŽ Třinec                          6.48/18   6.05/12   4.44/15   6.12/33   2.25/29   0.29/19 
 17 Vojta Bozděch                  27.37 11.02/31  16.03/19  20.38/17  23.56/17  27.04/17  27.37/17 
    SK Praga                             11.02/31   5.01/7    4.35/12   3.18/8    3.08/32   0.33/23 
 18 Riby Thomas                    28.31  6.44/16  16.28/21  20.56/19  26.00/19  28.08/20  28.31/18 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             6.44/16   9.44/25   4.28/11   5.04/22   2.08/21   0.23/6  
 19 Riby Philip                    28.34  8.31/25  14.12/14  20.55/18  26.07/20  28.00/18  28.34/19 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             8.31/25   5.41/9    6.43/30   5.12/24   1.53/16   0.34/24 
 20 Müllerová Hana                 28.47  7.32/22  14.30/16  21.29/20  25.45/18  28.06/19  28.47/20 
    TJ Sokol Hostivice                    7.32/22   6.58/18   6.59/31   4.16/18   2.21/27   0.41/30 
 21 Pavelec Matěj                  29.55  7.00/19  17.52/22  22.41/21  27.57/21  29.28/21  29.55/21 
    SK lyžování a OB Nová Paka            7.00/19  10.52/27   4.49/16   5.16/26   1.31/11   0.27/14 
 22 Přibíková Agáta                30.05  9.21/27  19.34/23  24.52/23  28.10/22  29.38/22  30.05/22 
    SK Praga                              9.21/27  10.13/26   5.18/21   3.18/8    1.28/8    0.27/14 
 23 Kašpar Štěpán                  31.56  7.19/21  19.48/25  25.16/25  29.30/24  31.28/23  31.56/23 
    SK Netopýr Zákupy                     7.19/21  12.29/29   5.28/23   4.14/16   1.58/17   0.28/17 
 24 Bláha Šimon                    32.57  8.14/23  15.43/18  22.55/22  28.26/23  31.51/24  32.57/24 
    Slavoj Praha                          8.14/23   7.29/20   7.12/32   5.31/28   3.25/34   1.06/33 
 25 Panáčková Alžběta              36.14 15.50/34  23.07/29  27.50/26  31.52/25  35.15/25  36.14/25 
    Neregistrovaní - Panáčková           15.50/34   7.17/19   4.43/14   4.02/14   3.23/33   0.59/32 
 26 Houžvička David                37.29  6.31/11  23.05/28  29.31/28  34.39/27  36.52/27  37.29/26 
    Neregistrovaní - Houžvičkovi          6.31/11  16.34/32   6.26/29   5.08/23   2.13/22   0.37/28 
 27 Nešpor Jiří                    37.31 12.51/32  19.46/24  25.13/24  34.29/26  36.13/26  37.31/27 
    OOB Třebíč                           12.51/32   6.55/16   5.27/22   9.16/35   1.44/15   1.18/34 
 28 Vlach Timík                    37.34 16.14/35  23.08/30  29.00/27  34.54/28  36.58/28  37.34/28 
    SKOB Bruntál                         16.14/35   6.54/15   5.52/24   5.54/30   2.04/20   0.36/26 
 29 Vaníček Josef                  38.36 10.34/30  23.59/32  30.02/30  36.00/30  38.16/29  38.36/29 
    TJ Lokomotiva Beroun                 10.34/30  13.25/30   6.03/26   5.58/31   2.16/23   0.20/2  
 30 Vaníčková Anna                 38.46  9.39/28  23.54/31  30.04/31  36.05/31  38.23/30  38.46/30 
    TJ Lokomotiva Beroun                  9.39/28  14.15/31   6.10/27   6.01/32   2.18/25   0.23/6  
 31 Houžvičková Daniela            39.27  6.31/11  25.58/33  31.13/32  35.32/29  38.33/31  39.27/31 
    Neregistrovaní - Houžvičkovi          6.31/11  19.27/33   5.15/20   4.19/19   3.01/31   0.54/31 
 32 Lošťáková Sára                 39.58  9.12/26  20.39/26  31.35/33  37.07/33  39.23/32  39.58/32 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             9.12/26  11.27/28  10.56/35   5.32/29   2.16/23   0.35/25 
 33 Kadaně Marek                   42.46 14.56/33  22.39/27  29.55/29  36.14/32  41.17/33  42.46/33 
    OK Lokomotiva Pardubice              14.56/33   7.43/22   7.16/33   6.19/34   5.03/35   1.29/35 
 34 Kovářová Jana                  44.17  8.24/24  30.39/34  37.02/34  42.27/34  43.51/34  44.17/34 
    TJ Loko Česká Třebová                 8.24/24  22.15/34   6.23/28   5.25/27   1.24/7    0.26/12 
 35 Vřešťál Antonín                52.24 10.16/29  37.07/35  44.44/35  49.40/35  51.59/35  52.24/35 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov       10.16/29  26.51/35   7.37/34   4.56/21   2.19/26   0.25/9  
    Poštolka Karel             DISK       6.56/    14.34/    18.20/    25.10/    26.56/    27.29/   
    TJ Start Náchod                       6.56/     7.38/     3.46/     6.50/     1.46/     0.33/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          1.4km   40m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-37      3-104     4-55      5-54      6-109     7-95      8-78      9-100   
  1 Baklíková Anna                 18.53  4.21/7    5.01/3    8.46/2   12.03/1*  13.47/1*  15.58/2   16.34/1*  17.57/1*  18.33/1*  18.53/1* 
    SKOB Zlín                             4.21/7    0.40/1*   3.45/4    3.17/2    1.44/21   2.11/8    0.36/5    1.23/4    0.36/9    0.20/15 
  2 Bruk Slavomír                  19.00  2.48/1*   6.19/9    9.18/3   12.41/2   13.56/2   15.42/1*  16.35/2   18.13/2   18.46/2   19.00/2  
    TJ TŽ Třinec                          2.48/1*   3.31/15   2.59/1*   3.23/3    1.15/15   1.46/4    0.53/14   1.38/5    0.33/7    0.14/2  
  3 Beránek Petr                   19.24  2.50/2    5.35/6   11.12/5   13.53/3   14.38/3   16.58/4   17.22/4   18.41/3   19.10/3   19.24/3  
    OK Sparta Praha                       2.50/2    2.45/14   5.37/13   2.41/1*   0.45/4    2.20/9    0.24/1*   1.19/3    0.29/1*   0.14/2  
  4 Hořák Jaroslav                 19.59  4.22/8    6.20/10   9.57/4   13.53/3   14.49/4   16.36/3   17.18/3   19.12/4   19.44/4   19.59/4  
    TJ Loko Liberec                       4.22/8    1.58/12   3.37/2    3.56/6    0.56/8    1.47/5    0.42/9    1.54/6    0.32/3    0.15/5  
  5 Matušová Dominika              21.43  3.05/3    3.55/1*   7.41/1*  16.43/7   17.40/7   19.09/5   19.41/5   20.55/5   21.28/5   21.43/5  
    Neregistrovaní - Matušovi             3.05/3    0.50/6    3.46/5    9.02/16   0.57/9    1.29/1*   0.32/3    1.14/1*   0.33/7    0.15/5  
  6 Tichý Jiří                     21.50  4.29/10   5.18/4   11.43/6   16.53/8   17.37/6   19.21/6   19.47/6   21.01/6   21.32/6   21.50/6  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.29/10   0.49/5    6.25/14   5.10/10   0.44/2    1.44/3    0.26/2    1.14/1*   0.31/2    0.18/12 
  7 Hlubuček Tomáš                 22.42  7.23/16   8.07/12  12.00/7   15.55/5   16.50/5   19.24/7   19.57/7   21.56/7   22.28/7   22.42/7  
    OK Chrastava                          7.23/16   0.44/2    3.53/6    3.55/5    0.55/7    2.34/12   0.33/4    1.59/8    0.32/3    0.14/2  
  8 Krausová Hana                  28.25  4.04/6    5.24/5   12.22/9   16.15/6   17.51/8   21.23/8   21.59/8   27.24/8   28.03/8   28.25/8  
    TJ Loko Liberec                       4.04/6    1.20/9    6.58/17   3.53/4    1.36/19   3.32/17   0.36/5    5.25/24   0.39/10   0.22/18 
  9 Stříteský Tomáš                30.15  7.07/14  11.33/15  16.52/13  21.56/9   23.19/9   25.46/9   26.29/9   28.58/9   30.00/9   30.15/9  
    TJ Zbrojovka Vsetín                   7.07/14   4.26/20   5.19/10   5.04/9    1.23/17   2.27/11   0.43/10   2.29/15   1.02/23   0.15/5  
 10 Bejčková Kateřina              33.24  4.57/11   5.42/7   18.17/14  26.38/11  27.22/11  28.51/10  29.35/10  32.37/10  33.09/10  33.24/10 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          4.57/11   0.45/3   12.35/22   8.21/15   0.44/2    1.29/1*   0.44/11   3.02/21   0.32/3    0.15/5  
 11 Sasýnová Radka                 33.51  3.52/5    6.12/8   13.05/10  25.58/10  26.46/10  30.35/11  31.11/11  33.06/11  33.38/11  33.51/11 
    TJ Zbrojovka Vsetín                   3.52/5    2.20/13   6.53/16  12.53/17   0.48/5    3.49/18   0.36/5    1.55/7    0.32/3    0.13/1* 
 12 Matuš Štefan                   36.08  4.24/9    8.38/13  12.16/8   27.42/14  28.45/13  30.47/12  32.54/12  34.55/12  35.49/12  36.08/12 
    Neregistrovaní - Matušovi             4.24/9    4.14/19   3.38/3   15.26/19   1.03/13   2.02/6    2.07/24   2.01/10   0.54/21   0.19/14 
 13 Poláková Lucie                 37.14 11.10/20  12.06/16  22.39/18  29.21/16  30.53/16  32.55/14  33.50/14  36.07/13  36.51/13  37.14/13 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí              11.10/20   0.56/7   10.33/20   6.42/12   1.32/18   2.02/6    0.55/15   2.17/12   0.44/15   0.23/19 
 14 Eliška Brožová                 37.45  6.14/13   7.36/11  20.26/17  27.59/15  29.40/15  32.31/13  33.59/15  36.30/14  37.18/14  37.45/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               6.14/13   1.22/10  12.50/23   7.33/13   1.41/20   2.51/15   1.28/21   2.31/17   0.48/18   0.27/22 
 15 Melichárková Kristýna          38.33  8.51/18   9.49/14  13.55/11  27.10/12  28.07/12  33.01/15  33.39/13  37.29/15  38.16/15  38.33/15 
    SKOB Zlín                             8.51/18   0.58/8    4.06/7   13.15/18   0.57/9    4.54/20   0.38/8    3.50/23   0.47/17   0.17/10 
 16 Hanušová Jitka                 39.35  7.21/15  12.39/17  19.31/16  27.34/13  29.33/14  33.50/16  35.19/16  38.01/16  39.07/16  39.35/16 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             7.21/15   5.18/21   6.52/15   8.03/14   1.59/23   4.17/19   1.29/22   2.42/19   1.06/24   0.28/23 
 17 Blažková Hana                  40.06  7.47/17  19.12/22  27.06/21  32.35/17  33.46/17  36.10/17  37.10/17  39.10/17  39.49/17  40.06/17 
    Neregistrovaní  - Blažková            7.47/17  11.25/22   7.54/18   5.29/11   1.11/14   2.24/10   1.00/16   2.00/9    0.39/10   0.17/10 
 18 Stará Petra                    47.50  5.20/12  27.47/23  32.26/22  37.03/18  39.59/18  42.54/18  43.55/18  46.39/18  47.25/18  47.50/18 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               5.20/12  22.27/24   4.39/9    4.37/8    2.56/24   2.55/16   1.01/18   2.44/20   0.46/16   0.25/21 
 19 Přibylová Jana                 49.58 13.36/21  17.40/20  23.00/19  41.24/19  42.15/19  44.58/19  46.25/19  48.54/19  49.37/19  49.58/19 
    VŠSK MFF UK Praha                    13.36/21   4.04/18   5.20/11  18.24/20   0.51/6    2.43/14   1.27/20   2.29/15   0.43/14   0.21/17 
 20 Přibylová Kateřina             50.44 14.19/22  18.22/21  23.44/20  42.19/20  43.00/20  45.39/20  47.05/20  49.41/20  50.21/20  50.44/20 
    VŠSK MFF UK Praha                    14.19/22   4.03/17   5.22/12  18.35/21   0.41/1*   2.39/13   1.26/19   2.36/18   0.40/12   0.23/19 
 21 Postolková Monika              68.12 10.38/19  14.35/18  19.13/15  55.11/22  56.59/22  63.29/21  64.29/21  66.57/21  67.52/21  68.12/21 
    KOB Kladno                           10.38/19   3.57/16   4.38/8   35.58/23   1.48/22   6.30/21   1.00/16   2.28/14   0.55/22   0.20/15 
 22 Hájková Barbora                69.12  3.09/4    4.51/2   16.23/12  46.58/21  47.58/21  65.02/22  65.47/22  68.01/22  68.54/22  69.12/22 
    OOB Vamberk                           3.09/4    1.42/11  11.32/21  30.35/22   1.00/12  17.04/23   0.45/12   2.14/11   0.53/20   0.18/12 
 23 Šturc Pavel                    84.06 36.55/24  55.40/24  65.17/24  69.42/23  70.40/23  78.19/23  79.53/23  83.08/23  83.50/23  84.06/23 
    OK Lokomotiva Pardubice              36.55/24  18.45/23   9.37/19   4.25/7    0.58/11   7.39/22   1.34/23   3.15/22   0.42/13   0.16/9  
 24 Jiřina Králíková              102.07 16.00/23  16.46/19  41.58/23  79.09/24  80.28/24  97.36/24  98.22/24 100.44/24 101.33/24 102.07/24 
    KOB Dobruška                         16.00/23   0.46/4   25.12/24  37.11/24   1.19/16  17.08/24   0.46/13   2.22/13   0.49/19   0.34/24 
    Kadaňková Hana             DISK      12.28/    20.37/    24.56/    42.11/    45.27/    50.40/    51.21/         /    54.13/    54.28/   
    OK Rožnov                            12.28/     8.09/     4.19/    17.15/     3.16/     5.13/     0.41/         /         /     0.15/   
    Matušová Světlana          DISK       5.29/     6.49/    11.42/    17.25/    19.32/         /    24.35/    27.31/    28.24/    28.46/   
    Neregistrovaní - Matušovi             5.29/     1.20/     4.53/     5.43/     2.07/         /         /     2.56/     0.53/     0.22/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          2.3km   95m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-97      3-40      4-36      5-38      6-44      7-87      8-107     9-58     10-72     11-73     12-80     13-109    14-95     15-106    16-100   
                                     
  1 Štrincl Lukáš                  30.37  2.53/1*   3.46/1*   4.23/1*   5.29/1*   6.36/1*   7.49/1*  12.19/1*  14.16/1*  16.11/1*  20.14/1*  20.38/1*  21.59/1*  23.10/1*  27.24/1*  29.39/1*  30.20/1* 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        2.53/1*   0.53/2    0.37/3    1.06/1*   1.07/2    1.13/1*   4.30/1*   1.57/1*   1.55/5    4.03/2    0.24/12   1.21/1*   1.11/3    4.14/25   2.15/5    0.41/2  
                                         30.37/1* 
                                          0.17/8  
  2 Tihon Michal                   31.22  3.46/4    5.00/4    5.33/4    6.46/3    7.52/2    9.17/2   14.10/2   16.43/2   18.51/2   23.27/2   23.56/2   25.37/2   26.47/2   27.35/2   30.04/2   31.03/2  
    OK 99 Hradec Králové                  3.46/4    1.14/9    0.33/2    1.13/2    1.06/1*   1.25/3    4.53/2    2.33/5    2.08/9    4.36/6    0.29/16   1.41/8    1.10/2    0.48/9    2.29/7    0.59/8  
                                         31.22/2  
                                          0.19/12 
  3 Silný Ondřej                   31.32  4.00/5    5.20/6    6.03/6    7.22/6    8.35/3    9.57/3   15.06/3   18.09/3   19.59/3   24.32/3   24.52/3   26.25/3   27.34/3   28.16/3   30.09/3   31.14/3  
    OK 99 Hradec Králové                  4.00/5    1.20/11   0.43/8    1.19/5    1.13/3    1.22/2    5.09/3    3.03/7    1.50/2    4.33/5    0.20/9    1.33/6    1.09/1*   0.42/8    1.53/1*   1.05/11 
                                         31.32/3  
                                          0.18/9  
  4 Žáček Martin                   33.51  3.21/2    4.22/2    4.59/2    6.35/2   11.10/6   13.18/8   20.05/8   22.13/6   24.00/6   27.34/4   27.51/4   29.13/4   30.26/4   30.51/4   33.07/4   33.37/4  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           3.21/2    1.01/4    0.37/3    1.36/9    4.35/19   2.08/14   6.47/11   2.08/3    1.47/1*   3.34/1*   0.17/2    1.22/2    1.13/4    0.25/1*   2.16/6    0.30/1* 
                                         33.51/4  
                                          0.14/2  
  5 Bejčková Jana                  34.39  3.42/3    4.46/3    5.27/3    6.57/4    8.49/4   10.18/4   16.36/4   20.03/4   21.53/4   27.39/5   27.57/5   29.27/5   30.46/5   31.22/5   33.33/5   34.24/5  
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          3.42/3    1.04/5    0.41/6    1.30/7    1.52/7    1.29/4    6.18/9    3.27/12   1.50/2    5.46/8    0.18/6    1.30/5    1.19/5    0.36/4    2.11/2    0.51/4  
                                         34.39/5  
                                          0.15/4  
  6 Eliška Brožová                 37.51  4.59/8    6.03/8    6.49/7    8.31/7   11.12/7   12.47/5   18.17/5   22.15/7   24.29/7   28.41/7   29.01/7   30.50/7   32.28/6   34.14/6   36.28/6   37.32/6  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        4.59/8    1.04/5    0.46/9    1.42/10   2.41/11   1.35/6    5.30/5    3.58/14   2.14/10   4.12/3    0.20/9    1.49/10   1.38/8    1.46/20   2.14/4    1.04/10 
                                         37.51/6  
                                          0.19/12 
  7 Hudeček Tomáš                  39.15  4.10/6    5.09/5    5.41/5    6.58/5    9.39/5   13.10/7   19.36/6   21.34/5   23.33/5   28.00/6   28.18/6   29.47/6   34.35/7   35.13/7   38.08/7   39.03/7  
    TJ Opava                              4.10/6    0.59/3    0.32/1*   1.17/3    2.41/11   3.31/20   6.26/10   1.58/2    1.59/7    4.27/4    0.18/6    1.29/4    4.48/24   0.38/7    2.55/11   0.55/6  
                                         39.15/7  
                                          0.12/1* 
  8 Miturová Radka                 40.18  5.15/9    7.04/10   7.59/12   9.47/11  12.21/11  14.48/11  20.11/9   24.10/9   26.08/9   31.55/8   32.20/8   34.00/8   35.39/8   36.30/8   38.43/8   39.57/8  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.15/9    1.49/17   0.55/16   1.48/13   2.34/10   2.27/17   5.23/4    3.59/15   1.58/6    5.47/9    0.25/13   1.40/7    1.39/10   0.51/10   2.13/3    1.14/15 
                                         40.18/8  
                                          0.21/16 
  9 Wagner Thomas                  40.40 10.55/22  12.10/20  12.57/20  14.41/18  16.13/14  17.45/14  23.25/12  25.34/12  27.34/11  32.28/9   32.45/9   34.56/9   36.19/9   36.54/9   39.25/9   40.22/9  
    Zittau  Süd                          10.55/22   1.15/10   0.47/10   1.44/12   1.32/4    1.32/5    5.40/6    2.09/4    2.00/8    4.54/7    0.17/2    2.11/15   1.23/7    0.35/3    2.31/8    0.57/7  
                                         40.40/9  
                                          0.18/9  
 10 Ševčík Břetislav               43.37  4.11/7    5.54/7    6.53/8    9.06/8   11.56/10  13.52/9   20.02/7   22.55/8   25.42/8   34.04/10  34.24/10  36.22/10  38.00/10  38.37/10  42.08/10  43.21/10 
    TJ Opava                              4.11/7    1.43/15   0.59/18   2.13/16   2.50/14   1.56/10   6.10/7    2.53/6    2.47/14   8.22/17   0.20/9    1.58/13   1.38/8    0.37/5    3.31/13   1.13/14 
                                         43.37/10 
                                          0.16/6  
 11 Vřešťálová Lucie               46.09  5.24/11   7.07/11   7.57/11   9.40/10  11.15/8   12.53/6   21.11/10  24.49/10  28.00/12  34.41/11  35.12/11  37.24/11  39.34/11  40.29/11  44.15/11  45.44/11 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        5.24/11   1.43/15   0.50/13   1.43/11   1.35/5    1.38/7    8.18/15   3.38/13   3.11/17   6.41/11   0.31/18   2.12/17   2.10/16   0.55/11   3.46/14   1.29/17 
                                         46.09/11 
                                          0.25/20 
 12 Jeřábek Petr                   48.14  7.01/16   7.46/13   8.40/13  10.42/13  18.51/20  20.44/19  26.59/14  30.04/14  32.18/14  38.09/12  38.25/12  40.07/12  41.29/12  42.06/12  46.53/12  47.59/12 
    SK UP Olomouc                         7.01/16   0.45/1*   0.54/15   2.02/14   8.09/25   1.53/9    6.15/8    3.05/8    2.14/10   5.51/10   0.16/1*   1.42/9    1.22/6    0.37/5    4.47/20   1.06/12 
                                         48.14/12 
                                          0.15/4  
 13 Aneta Pražáková                49.23  6.06/14   7.10/12   7.52/10   9.21/9   11.51/9   14.09/10  21.39/11  24.55/11  26.49/10  39.43/13  40.00/13  42.03/13  44.12/13  45.32/13  48.19/13  49.09/13 
    Sportcentrum Jičín                    6.06/14   1.04/5    0.42/7    1.29/6    2.30/9    2.18/15   7.30/13   3.16/11   1.54/4   12.54/20   0.17/2    2.03/14   2.09/14   1.20/17   2.47/9    0.50/3  
                                         49.23/13 
                                          0.14/2  
 14 Petr Suchý                     52.56  5.35/13   9.29/15  10.29/15  13.20/16  16.43/16  18.45/15  27.02/15  34.09/16  36.38/16  44.32/16  44.50/16  46.17/16  48.08/15  48.42/15  51.34/14  52.37/14 
    TJ Slavia Hradec Králové              5.35/13   3.54/21   1.00/19   2.51/19   3.23/15   2.02/12   8.17/14   7.07/21   2.29/12   7.54/16   0.18/6    1.27/3    1.51/11   0.34/2    2.52/10   1.03/9  
                                         52.56/14 
                                          0.19/12 
 15 Vřeštálová                     55.02  6.54/15   8.03/14   8.41/14   9.59/12  14.32/12  17.34/13  29.24/17  32.36/15  35.51/15  43.09/15  43.44/15  45.39/15  48.45/16  49.50/16  53.48/15  54.42/15 
    TJ Loko Liberec                       6.54/15   1.09/8    0.38/5    1.18/4    4.33/18   3.02/18  11.50/19   3.12/9    3.15/19   7.18/12   0.35/21   1.55/12   3.06/22   1.05/13   3.58/15   0.54/5  
                                         55.02/15 
                                          0.20/15 
 16 Puš Roman                      55.58  8.49/19  10.11/16  11.02/16  13.32/17  15.08/13  17.08/12  26.28/13  29.41/13  32.17/13  39.48/14  40.05/14  42.46/14  45.18/14  47.44/14  54.34/16  55.40/16 
    SK Studenec                           8.49/19   1.22/13   0.51/14   2.30/17   1.36/6    2.00/11   9.20/16   3.13/10   2.36/13   7.31/14   0.17/2    2.41/21   2.32/17   2.26/22   6.50/22   1.06/12 
                                         55.58/16 
                                          0.18/9  
 17 Jeřábková Jana                 58.43  5.20/10   6.41/9    7.43/9   11.16/14  17.42/17  19.48/17  27.12/16  35.04/17  38.52/17  46.15/17  46.48/17  49.07/17  51.13/17  52.22/17  56.37/17  58.17/17 
    SK UP Olomouc                         5.20/10   1.21/12   1.02/21   3.33/23   6.26/23   2.06/13   7.24/12   7.52/23   3.48/21   7.23/13   0.33/19   2.19/18   2.06/12   1.09/15   4.15/16   1.40/21 
                                         58.43/17 
                                          0.26/21 
 18 Slavíčková Katka               66.18  8.56/20  10.21/17  11.17/17  14.46/19  19.27/21  22.59/21  38.07/21  42.23/21  45.34/20  53.15/18  53.51/19  56.23/19  58.32/18  59.44/19  64.29/18  65.46/18 
    SK Haná orienteering                  8.56/20   1.25/14   0.56/17   3.29/22   4.41/20   3.32/21  15.08/22   4.16/16   3.11/17   7.41/15   0.36/22   2.32/20   2.09/14   1.12/16   4.45/19   1.17/16 
                                         66.18/18 
                                          0.32/23 
 19 Blahová Markéta                67.07  8.22/17  12.24/22  13.13/21  16.07/22  19.54/22  21.36/20  33.04/19  39.03/19  42.24/19  53.16/19  53.42/18  56.04/18  58.36/19  59.32/18  65.09/19  66.44/19 
    VŠTJ Ekonom Praha                     8.22/17   4.02/22   0.49/12   2.54/20   3.47/17   1.42/8   11.28/18   5.59/20   3.21/20  10.52/18   0.26/14   2.22/19   2.32/17   0.56/12   5.37/21   1.35/20 
                                         67.07/19 
                                          0.23/18 
 20 Geislerová Dita                74.26  8.23/18  11.11/19  12.22/19  15.05/20  17.53/19  20.13/18  32.39/18  37.41/18  41.49/18  56.17/20  56.50/20  60.19/20  63.09/20  64.34/20  71.44/20  73.54/20 
    KOB Kladno                            8.23/18   2.48/20   1.11/23   2.43/18   2.48/13   2.20/16  12.26/20   5.02/18   4.08/23  14.28/21   0.33/19   3.29/22   2.50/20   1.25/18   7.10/23   2.10/23 
                                         74.26/20 
                                          0.32/23 
 21 Pelák Martin                   81.25  5.27/12  10.29/18  11.17/17  12.49/15  16.22/15  19.27/16  37.38/20  41.54/20  45.54/21  66.49/21  67.41/21  69.33/21  71.41/21  75.03/21  79.38/21  81.09/21 
    Neregistrovaní - Chessul              5.27/12   5.02/24   0.48/11   1.32/8    3.33/16   3.05/19  18.11/23   4.16/16   4.00/22  20.55/25   0.52/24   1.52/11   2.08/13   3.22/23   4.35/18   1.31/18 
                                         81.25/21 
                                          0.16/6  
 22 Procházka Lukáš                84.21 10.18/21  12.19/21  13.19/22  15.26/21  17.45/18  25.12/22  52.18/23  57.43/23  60.34/22  73.01/22  73.28/22  75.39/22  78.12/22  79.17/22  82.14/22  83.59/22 
    KOB TRETRA Praha                     10.18/21   2.01/18   1.00/19   2.07/15   2.19/8    7.27/24  27.06/25   5.25/19   2.51/15  12.27/19   0.27/15   2.11/15   2.33/19   1.05/13   2.57/12   1.45/22 
                                         84.21/22 
                                          0.22/17 
 23 Eliška Konečná                 96.18 16.01/24  20.22/23  21.42/23  24.52/23  29.40/23  33.31/23  46.46/22  56.52/22  61.31/23  81.02/24  81.32/24  85.17/24  88.08/23  89.47/23  94.20/23  95.54/23 
    KOB Český Krumlov                    16.01/24   4.21/23   1.20/24   3.10/21   4.48/21   3.51/22  13.15/21  10.06/25   4.39/24  19.31/24   0.30/17   3.45/24   2.51/21   1.39/19   4.33/17   1.34/19 
                                         96.18/23 
                                          0.24/19 
 24 Chrz Pavel                    115.22 27.43/25  29.47/25  30.56/25  35.48/25  40.46/25  44.52/24  54.32/24  61.54/24  64.56/24  80.06/23  80.55/23  84.36/23 100.28/24 102.36/24 112.39/24 114.51/24 
    Neregistrovaní - Chessul             27.43/25   2.04/19   1.09/22   4.52/25   4.58/22   4.06/23   9.40/17   7.22/22   3.02/16  15.10/22   0.49/23   3.41/23  15.52/25   2.08/21  10.03/25   2.12/24 
                                        115.22/24 
                                          0.31/22 
 25 Píšová Jitka                  138.21 13.26/23  26.48/24  29.20/24  33.25/24  40.42/24  48.55/25  75.27/25  85.08/25  93.38/25 111.28/25 113.12/25 118.27/25 122.37/25 126.03/25 135.25/25 137.41/25 
    Neregistrovaní - Píšová              13.26/23  13.22/25   2.32/25   4.05/24   7.17/24   8.13/25  26.32/24   9.41/24   8.30/25  17.50/23   1.44/25   5.15/25   4.10/23   3.26/24   9.22/24   2.16/25 
                                        138.21/25 
                                          0.40/25 
    Chmelařová Blanka          DISK           /    13.53/         /         /         /         /         /         /         /         /         /    32.17/    34.47/    37.15/         /    50.33/   
    SK Prostějov                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     2.30/     2.28/         /         /   
                                         51.17/   
                                          0.44/   
    Dobranský Jaroslav         DISK       6.22/    13.54/    14.54/    17.56/    20.46/    22.52/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SKOB Ostrov                           6.22/     7.32/     1.00/     3.02/     2.50/     2.06/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         58.53/   
                                              /   
    Lichovníková Alena         DISK       4.41/     6.10/     7.14/     9.18/    12.22/    13.57/    20.01/    22.58/    25.47/    33.54/    34.15/    36.08/    37.50/         /    41.10/    42.17/   
    UNITOP SKP Žďár nad Sázavou           4.41/     1.29/     1.04/     2.04/     3.04/     1.35/     6.04/     2.57/     2.49/     8.07/     0.21/     1.53/     1.42/         /         /     1.07/   
                                         42.33/   
                                          0.16/   
    Horych Pavel               DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KOB Kladno                                /     2.15/     2.58/     1.52/     3.33/     3.22/     8.18/     7.39/     2.49/    12.53/     0.15/     2.25/     5.24/     0.32/     8.25/     1.34/   
                                              /   
                                          0.23/