Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          21.8.2011 17:59:31
                                                                                      Pěkné prázdniny 2011 3.etapa
===ČSOS-TUR================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.9km   40m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-53      3-68      4-54      5-55      6-113     7-112     8-100   
  1 Kosová Tereza                  17.49  3.01/7    4.41/4    6.07/3    7.03/3    9.55/2   13.20/1*  14.15/1*  17.17/1*  17.49/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.01/7    1.40/4    1.26/2    0.56/3    2.52/1*   3.25/2    0.55/1*   3.02/3    0.32/7  
  2 Držková Berenika               18.10  2.31/4    3.55/2    5.34/2    6.31/2    9.44/1*  13.33/2   14.44/2   17.43/2   18.10/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.31/4    1.24/2    1.39/5    0.57/4    3.13/3    3.49/3    1.11/4    2.59/2    0.27/1* 
  3 Šklíbová Veronika              23.57  2.27/3    6.06/7    7.58/7    9.03/7   12.42/5   17.57/4   19.43/3   23.26/3   23.57/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.27/3    3.39/14   1.52/8    1.05/5    3.39/4    5.15/7    1.46/9    3.43/7    0.31/6  
  4 Kochová Anna                   24.15  6.48/9    9.03/9   10.25/9   11.14/9   14.06/6   17.04/3   20.52/4   23.47/4   24.15/4  
    Sportcentrum Jičín                    6.48/9    2.15/6    1.22/1*   0.49/1*   2.52/1*   2.58/1*   3.48/13   2.55/1*   0.28/3  
  5 Šlechtová Tereza               27.05  2.21/1*   4.38/3    6.57/4    8.20/4   12.18/4   21.19/5   22.21/5   26.30/5   27.05/5  
    Kometa Kralovice                      2.21/1*   2.17/7    2.19/11   1.23/12   3.58/5    9.01/11   1.02/2    4.09/9    0.35/9  
  6 Chrástová Tereza               29.14  6.54/10   9.18/10  11.39/10  13.21/11  18.00/8   22.59/6   24.40/6   28.39/6   29.14/6  
    SK Studenec                           6.54/10   2.24/9    2.21/12   1.42/13   4.39/8    4.59/6    1.41/8    3.59/8    0.35/9  
  7 Šimšová Barbora                31.01  2.51/6    4.48/5    7.16/5    8.37/5   19.40/12  25.20/8   26.54/7   30.25/7   31.01/7  
    VŠSK MFF UK Praha                     2.51/6    1.57/5    2.28/13   1.21/10  11.03/14   5.40/8    1.34/7    3.31/5    0.36/11 
  8 Jeřábková Nina                 35.05  2.45/5    6.03/6    7.39/6    8.46/6   18.38/9   29.12/10  30.25/9   34.35/8   35.05/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.45/5    3.18/13   1.36/4    1.07/8    9.52/13  10.34/12   1.13/5    4.10/11   0.30/4  
  9 Jelínková Zuzana               35.17  7.36/12  10.43/12  12.40/12  14.02/12  19.17/10  25.36/9   28.56/8   34.41/9   35.17/9  
    KOB Choceň                            7.36/12   3.07/12   1.57/9    1.22/11   5.15/10   6.19/10   3.20/12   5.45/14   0.36/11 
 10 Vyhnálková Marie               36.32  2.25/2    3.25/1*   4.57/1*   5.51/1*  10.26/3   31.21/11  32.54/10  36.05/10  36.32/10 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.25/2    1.00/1*   1.32/3    0.54/2    4.35/7   20.55/16   1.33/6    3.11/4    0.27/1* 
 11 Linková Lucie                  40.17  7.05/11   9.56/11  11.54/11  12.59/10  19.18/11  23.41/7   35.09/11  39.33/11  40.17/11 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        7.05/11   2.51/11   1.58/10   1.05/5    6.19/11   4.23/5   11.28/15   4.24/12   0.44/15 
 12 Francová Lucie                 41.07  6.03/8    7.30/8    9.11/8   10.16/8   14.24/7   35.49/14  36.58/12  40.37/12  41.07/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               6.03/8    1.27/3    1.41/6    1.05/5    4.08/6   21.25/17   1.09/3    3.39/6    0.30/4  
 13 Richtrová Kamila               47.56 13.56/13  17.59/14  19.48/13  21.01/13  27.20/14  31.33/12  43.14/13  47.23/13  47.56/13 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                  13.56/13   4.03/15   1.49/7    1.13/9    6.19/11   4.13/4   11.41/16   4.09/9    0.33/8  
 14 Richtrová Kateřina             53.37 14.43/14  17.15/13  20.02/14  21.44/14  26.35/13  32.39/13  47.31/14  52.56/14  53.37/14 
    OK Jilemnice                         14.43/14   2.32/10   2.47/14   1.42/13   4.51/9    6.04/9   14.52/17   5.25/13   0.41/14 
 15 Mulíčková Zuzana               72.27 22.35/16  27.52/16  31.25/16  35.20/16  46.56/15  62.54/16  65.36/15  71.39/15  72.27/15 
    KOB Moira Brno                       22.35/16   5.17/17   3.33/15   3.55/17  11.36/15  15.58/15   2.42/10   6.03/16   0.48/16 
 16 Klára Havlová                  76.44 26.51/17  31.48/17  36.39/17  39.19/17  51.02/17  66.53/17  69.39/16  75.37/16  76.44/16 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí              26.51/17   4.57/16   4.51/17   2.40/16  11.43/16  15.51/14   2.46/11   5.58/15   1.07/17 
 17 Horychová Zuzana               78.42 21.04/15  23.27/15  27.29/15  29.40/15  50.05/16  61.08/15  71.32/17  78.04/17  78.42/17 
    KOB Kladno                           21.04/15   2.23/8    4.02/16   2.11/15  20.25/17  11.03/13  10.24/14   6.32/17   0.38/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        3.0km   80m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-59      3-60      4-54      5-55      6-62      7-113     8-112     9-100   
  1 Suchá Simona                   47.05  3.34/3    7.04/2   18.04/3   19.45/2   27.47/2   29.26/2   41.41/2   43.39/1*  46.36/1*  47.05/1* 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.34/3    3.30/2   11.00/5    1.41/1*   8.02/6    1.39/1*  12.15/2    1.58/5    2.57/1*   0.29/1* 
  2 Staňková Markéta               49.23  3.45/5    7.56/4   14.38/1*  18.21/1*  23.40/1*  26.03/1*  31.05/1*  44.33/2   48.29/2   49.23/2  
                                          3.45/5    4.11/3    6.42/1*   3.43/5    5.19/4    2.23/3    5.02/1*  13.28/8    3.56/6    0.54/8  
  3 Pušová Bára                    49.29  3.17/2    6.42/1*  20.12/4   23.03/3   28.04/3   30.57/3   43.49/3   45.23/3   48.49/3   49.29/3  
    SK Studenec                           3.17/2    3.25/1*  13.30/6    2.51/3    5.01/3    2.53/6   12.52/4    1.34/2    3.26/5    0.40/4  
  4 Pilná Natálie                  53.10  3.34/3    8.30/5   24.09/6   27.02/5   32.00/5   34.56/5   47.50/4   49.22/4   52.36/4   53.10/4  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.34/3    4.56/6   15.39/7    2.53/4    4.58/2    2.56/7   12.54/5    1.32/1*   3.14/3    0.34/2  
  5 Nešporová Marie                55.46  5.36/7   10.25/6   26.44/7   29.19/6   34.08/6   37.00/6   49.43/6   51.49/5   55.12/5   55.46/5  
    OOB Třebíč                            5.36/7    4.49/5   16.19/8    2.35/2    4.49/1*   2.52/5   12.43/3    2.06/6    3.23/4    0.34/2  
  6 Blahová Pavla                  73.56  5.16/6   13.17/7   23.48/5   29.32/7   49.46/8   52.21/8   66.03/7   67.48/7   73.12/7   73.56/7  
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.16/6    8.01/8   10.31/4    5.44/7   20.14/8    2.35/4   13.42/6    1.45/3    5.24/8    0.44/7  
  7 Pračková Ema                   81.37 15.38/8   21.15/8   31.17/8   35.38/8   42.34/7   51.08/7   74.02/8   75.53/8   80.57/8   81.37/8  
    KOB TRETRA Praha                     15.38/8    5.37/7   10.02/3    4.21/6    6.56/5    8.34/8   22.54/8    1.51/4    5.04/7    0.40/4  
    Martanová Elin             DISK       3.01/     5.07/         /    10.00/    15.16/    17.37/    31.33/    33.19/    37.12/    37.45/   
    Slavia Liberec orienteering           3.01/     2.06/         /         /     5.16/     2.21/    13.56/     1.46/     3.53/     0.33/   
    Mulíčková Markéta          DISK       2.59/    11.07/    20.55/    25.07/         /    31.10/    39.42/    43.43/    47.23/    47.56/   
    KOB Moira Brno                        2.59/     8.08/     9.48/     4.12/         /         /     8.32/     4.01/     3.40/     0.33/   
 10 Štrincl Filip             MS   66.21  2.51/1*   7.19/3   15.45/2   23.22/4   31.55/4   34.09/4   49.20/5   62.30/6   65.41/6   66.21/6  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        2.51/1*   4.28/4    8.26/2    7.37/8    8.33/7    2.14/2   15.11/7   13.10/7    3.11/2    0.40/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.1km   45m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-110     3-54      4-111     5-55      6-62      7-113     8-47      9-100   
  1 Waňková Martina                20.22  3.10/2    5.26/1*   6.28/1*   8.26/1*  10.20/1*  11.51/1*  15.21/1*  18.17/1*  19.56/1*  20.22/1* 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.10/2    2.16/1*   1.02/1*   1.58/1*   1.54/1*   1.31/1*   3.30/1*   2.56/3    1.39/1*   0.26/4  
  2 Zlámalová Nikola               26.10  3.36/5    6.38/4    8.16/4   10.55/3   13.23/3   15.10/3   19.39/2   23.47/2   25.45/2   26.10/2  
    OK 99 Hradec Králové                  3.36/5    3.02/6    1.38/9    2.39/5    2.28/2    1.47/3    4.29/2    4.08/15   1.58/4    0.25/2  
  3 Kundratová Lucie               27.02  4.11/7    6.44/5    8.24/5   11.16/5   14.00/4   16.24/4   20.56/3   24.11/3   26.32/3   27.02/3  
    TJ Jižní svahy Zlín                   4.11/7    2.33/4    1.40/10   2.52/12   2.44/8    2.24/17   4.32/3    3.15/7    2.21/12   0.30/9  
  4 Biersaková Dagmar              29.16  3.11/3    5.36/3    6.56/2    9.06/2   11.47/2   13.38/2   23.29/4   26.32/4   28.47/4   29.16/4  
    Kometa Kralovice                      3.11/3    2.25/2    1.20/4    2.10/2    2.41/6    1.51/5    9.51/13   3.03/5    2.15/11   0.29/6  
  5 Filipová Tereza                31.41  5.40/15   8.46/9   10.44/9   13.05/7   16.25/7   18.17/7   25.29/6   29.13/5   31.09/5   31.41/5  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.40/15   3.06/8    1.58/14   2.21/3    3.20/10   1.52/7    7.12/9    3.44/9    1.56/2    0.32/14 
  6 Sieglová Eliška                31.45  6.04/17   9.23/11  10.37/8   13.19/8   15.49/5   17.42/5   26.05/8   29.13/5   31.15/6   31.45/6  
    VŠSK MFF UK Praha                     6.04/17   3.19/10   1.14/2    2.42/7    2.30/4    1.53/8    8.23/10   3.08/6    2.02/6    0.30/9  
  7 Bruková Magda                  35.22  9.38/20  12.42/16  14.41/15  17.02/15  20.21/13  22.14/13  29.06/9   32.57/7   34.57/7   35.22/7  
    TJ TŽ Třinec                          9.38/20   3.04/7    1.59/15   2.21/3    3.19/9    1.53/8    6.52/8    3.51/12   2.00/5    0.25/2  
  8 Kalenská Dominika              36.47  2.59/1*   5.29/2    7.05/3   11.13/4   17.36/10  19.24/10  31.16/11  34.03/8   36.17/8   36.47/8  
    SK Studenec                           2.59/1*   2.30/3    1.36/7    4.08/19   6.23/19   1.48/4   11.52/15   2.47/1*   2.14/10   0.30/9  
  9 Žejdlíková Karolína            36.57  4.09/6   10.29/13  12.02/12  14.41/11  17.24/9   19.18/9   30.30/10  34.19/9   36.29/9   36.57/9  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.09/6    6.20/16   1.33/6    2.39/5    2.43/7    1.54/10  11.12/14   3.49/11   2.10/9    0.28/5  
 10 Hájková Anna                   38.48  4.34/11   7.27/6    9.15/6   13.19/8   19.34/12  21.20/12  33.27/13  36.28/11  38.24/10  38.48/10 
    OB Jenišovice                         4.34/11   2.53/5    1.48/12   4.04/18   6.15/18   1.46/2   12.07/16   3.01/4    1.56/2    0.24/1* 
 11 Stará Tereza                   39.14  4.32/9   11.32/15  13.00/14  15.42/13  18.12/11  20.17/11  25.39/7   36.39/12  38.45/11  39.14/11 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.32/9    7.00/17   1.28/5    2.42/7    2.30/4    2.05/13   5.22/4   11.00/20   2.06/7    0.29/6  
 12 Jeřábková Ema                  39.55  4.33/10   9.46/12  12.21/13  16.37/14  20.31/14  22.48/14  31.33/12  35.08/10  39.12/12  39.55/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.33/10   5.13/15   2.35/18   4.16/20   3.54/11   2.17/16   8.45/12   3.35/8    4.04/20   0.43/17 
 13 Nechanická Klára               44.57  5.26/13   8.37/7   10.14/7   12.57/6   17.04/8   19.06/8   39.33/15  42.21/13  44.28/13  44.57/13 
    SK OS Nové Město n. M.                5.26/13   3.11/9    1.37/8    2.43/9    4.07/13   2.02/11  20.27/18   2.48/2    2.07/8    0.29/6  
 14 Riby Rose                      47.22  5.50/16  10.38/14  14.45/16  19.47/16  24.12/16  27.03/17  33.51/14  44.26/14  46.51/14  47.22/14 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             5.50/16   4.48/14   4.07/21   5.02/21   4.25/15   2.51/19   6.48/6   10.35/17   2.25/13   0.31/12 
 15 Chaloupková Kateřina           49.50  4.28/8    9.01/10  10.46/10  13.31/10  15.59/6   17.50/6   23.46/5   46.15/16  49.06/15  49.50/15 
    KOB Choceň                            4.28/8    4.33/13   1.45/11   2.45/10   2.28/2    1.51/5    5.56/5   22.29/21   2.51/15   0.44/19 
 16 Lejsková Barbora               49.53  3.32/4   16.46/20  18.40/20  21.27/20  30.39/20  32.44/20  41.14/16  45.17/15  49.10/16  49.53/16 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.32/4   13.14/20   1.54/13   2.47/11   9.12/20   2.05/13   8.30/11   4.03/14   3.53/18   0.43/17 
 17 Pilná Bára                     52.04  4.47/12   8.38/8   11.23/11  15.14/12  20.48/15  22.54/15  44.34/18  48.30/17  51.33/17  52.04/17 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.47/12   3.51/11   2.45/19   3.51/16   5.34/17   2.06/15  21.40/21   3.56/13   3.03/16   0.31/12 
 18 Hanáková Lenka                 55.52  5.36/14  16.34/19  17.50/19  21.04/17  24.58/17  27.02/16  48.29/19  52.15/18  55.18/18  55.52/18 
    Kometa Kralovice                      5.36/14  10.58/19   1.16/3    3.14/13   3.54/11   2.04/12  21.27/19   3.46/10   3.03/16   0.34/15 
 19 Hänchen Julia                  58.51  7.40/19  14.55/18  17.18/17  21.19/19  25.30/18  29.04/18  43.38/17  54.17/19  58.16/19  58.51/19 
    ESV Lok Bad Schandau                  7.40/19   7.15/18   2.23/16   4.01/17   4.11/14   3.34/21  14.34/17  10.39/18   3.59/19   0.35/16 
 20 Čížková Eliška                 61.34 10.43/21  14.35/17  17.34/18  21.18/18  26.45/19  29.09/19  50.41/20  54.49/20  60.41/20  61.34/20 
    OOB TJ Spartak Adamov                10.43/21   3.52/12   2.59/20   3.44/15   5.27/16   2.24/17  21.32/20   4.08/15   5.52/21   0.53/21 
 21 Benešová Hana                  71.53  7.00/18  25.51/21  28.25/21  31.46/21  48.08/21  50.59/21  57.50/21  68.36/21  71.09/21  71.53/21 
    KOB Kladno                            7.00/18  18.51/21   2.34/17   3.21/14  16.22/21   2.51/19   6.51/7   10.46/19   2.33/14   0.44/19 
    Mudrová Lenka              DISK      19.54/    28.03/    31.16/    36.07/    45.25/    48.55/    56.51/         /    62.13/    62.46/   
    Kometa Kralovice                     19.54/     8.09/     3.13/     4.51/     9.18/     3.30/     7.56/         /         /     0.33/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.3km   90m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-60      2-110     3-68      4-101     5-111     6-106     7-112     8-85      9-100   
  1 Zemánková Tereza               25.11  4.42/1*   6.32/1*   8.09/1*  12.45/1*  13.52/1*  19.31/1*  21.36/1*  23.49/1*  24.44/1*  25.11/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.42/1*   1.50/1*   1.37/3    4.36/5    1.07/2    5.39/1*   2.05/3    2.13/9    0.55/3    0.27/3  
  2 Nejezchlebová Barbora          26.23  4.46/2    6.46/2    8.28/2   12.55/2   14.13/2   20.46/2   23.00/2   24.55/2   25.53/2   26.23/2  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        4.46/2    2.00/2    1.42/4    4.27/3    1.18/6    6.33/3    2.14/8    1.55/7    0.58/5    0.30/12 
  3 Linková Alena                  26.31  5.01/3    7.13/3    9.15/4   13.30/4   14.41/4   21.09/3   23.16/4   25.02/3   26.04/3   26.31/3  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        5.01/3    2.12/6    2.02/11   4.15/2    1.11/3    6.28/2    2.07/5    1.46/2    1.02/8    0.27/3  
  4 Vyhnálková Barbora             27.03  5.07/5    7.20/4    8.52/3   13.06/3   14.28/3   21.09/3   23.11/3   25.28/4   26.35/4   27.03/4  
    VŠSK MFF UK Praha                     5.07/5    2.13/7    1.32/1*   4.14/1*   1.22/7    6.41/4    2.02/2    2.17/10   1.07/11   0.28/9  
  5 Chaloupková Veronika           28.00  5.11/6    7.21/5    9.16/5   13.50/5   15.06/5   22.35/5   24.54/5   26.38/5   27.33/5   28.00/5  
    KOB Choceň                            5.11/6    2.10/4    1.55/6    4.34/4    1.16/4    7.29/10   2.19/9    1.44/1*   0.55/3    0.27/3  
  6 Hudská Ludmila                 28.39  5.24/7    7.24/6    9.22/7   14.44/6   16.01/6   23.23/6   25.32/6   27.20/6   28.11/6   28.39/6  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        5.24/7    2.00/2    1.58/8    5.22/9    1.17/5    7.22/8    2.09/6    1.48/3    0.51/1*   0.28/9  
  7 Doubková Petra                 29.07  5.33/8    7.44/8    9.53/8   15.00/7   16.31/7   23.26/7   25.37/7   27.42/7   28.42/7   29.07/7  
    Slavia Liberec orienteering           5.33/8    2.11/5    2.09/12   5.07/6    1.31/12   6.55/5    2.11/7    2.05/8    1.00/6    0.25/1* 
  8 Samková Kateřina               30.46  6.41/12   9.24/10  11.19/10  16.26/10  17.59/10  25.23/10  27.23/8   29.15/8   30.16/8   30.46/8  
    OK 99 Hradec Králové                  6.41/12   2.43/10   1.55/6    5.07/6    1.33/13   7.24/9    2.00/1*   1.52/5    1.01/7    0.30/12 
  9 Veljačiková Hana               31.55  5.04/4    7.41/7    9.17/6   15.33/8   16.58/8   23.53/8   27.38/9   30.19/9   31.22/9   31.55/9  
    OK Sparta Praha                       5.04/4    2.37/9    1.36/2    6.16/12   1.25/8    6.55/5    3.45/12   2.41/13   1.03/9    0.33/14 
 10 Hájková Eliška                 33.27  5.37/9    9.53/11  12.12/12  17.32/11  19.02/11  26.40/11  29.31/11  31.56/11  32.59/10  33.27/10 
    OB SK Zvole                           5.37/9    4.16/14   2.19/14   5.20/8    1.30/10   7.38/11   2.51/10   2.25/11   1.03/9    0.28/9  
 11 Kohlová Monika                 34.28  6.11/10   8.54/9   10.53/9   16.17/9   17.47/9   25.04/9   29.12/10  31.03/10  34.01/11  34.28/11 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        6.11/10   2.43/10   1.59/10   5.24/10   1.30/10   7.17/7    4.08/13   1.51/4    2.58/14   0.27/3  
 12 Košťalková Julie               34.36  6.38/11   9.54/12  12.07/11  19.00/13  19.58/12  29.19/12  31.25/12  33.17/12  34.11/12  34.36/12 
    KOB Choceň                            6.38/11   3.16/13   2.13/13   6.53/13   0.58/1*   9.21/13   2.06/4    1.52/5    0.54/2    0.25/1* 
 13 Tryznová Lucie                 43.06  7.46/13  11.01/13  12.49/13  18.48/12  20.42/13  35.10/14  38.47/13  41.15/13  42.39/13  43.06/13 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               7.46/13   3.15/12   1.48/5    5.59/11   1.54/14  14.28/14   3.37/11   2.28/12   1.24/13   0.27/3  
 14 Melicharová Anna               45.04  9.00/14  11.20/14  13.18/14  24.18/14  25.47/14  34.13/13  39.33/14  43.27/14  44.37/14  45.04/14 
    KOB Dobruška                          9.00/14   2.20/8    1.58/8   11.00/14   1.29/9    8.26/12   5.20/14   3.54/14   1.10/12   0.27/3  
    Kubečková Veronika         DISK      11.58/         /         /         /         /         /    37.23/    41.07/    43.30/    44.31/   
    OK 99 Hradec Králové                 11.58/         /         /         /         /         /         /     3.44/     2.23/     1.01/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.4km  235m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-67      3-33      4-40      5-101     6-79      7-43      8-83      9-56     10-46     11-108    12-100   
  1 Hančová Petra                  51.27  4.05/1*   9.47/2   11.20/2   23.54/2   29.52/2   35.16/2   37.37/2   45.19/1*  47.15/1*  48.00/1*  49.54/1*  51.01/1*  51.27/1* 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.05/1*   5.42/5    1.33/4   12.34/2    5.58/2    5.24/1*   2.21/2    7.42/1*   1.56/1*   0.45/2    1.54/1*   1.07/1*   0.26/1* 
  2 Hanáková Magda                 53.02  4.15/2    9.25/1*  10.35/1*  22.30/1*  27.09/1*  34.15/1*  37.32/1*  46.20/2   48.30/2   49.14/2   51.20/2   52.33/2   53.02/2  
    Kometa Kralovice                      4.15/2    5.10/1*   1.10/2   11.55/1*   4.39/1*   7.06/3    3.17/3    8.48/2    2.10/2    0.44/1*   2.06/3    1.13/2    0.29/3  
  3 Petrasová Zuzana               65.20  4.58/3   10.25/3   13.39/3   29.01/3   36.42/3   44.58/3   47.14/3   57.19/3   59.44/3   60.40/3   63.35/3   64.51/3   65.20/3  
    OOB Vamberk                           4.58/3    5.27/2    3.14/5   15.22/4    7.41/3    8.16/4    2.16/1*  10.05/4    2.25/3    0.56/3    2.55/4    1.16/3    0.29/3  
  4 Čížková Markéta                76.53  6.59/4   12.31/4   13.49/4   29.03/4   38.06/4   50.43/4   55.19/4   66.11/4   69.00/4   70.30/4   74.11/4   76.20/4   76.53/4  
    OOB TJ Spartak Adamov                 6.59/4    5.32/4    1.18/3   15.14/3    9.03/5   12.37/5    4.36/5   10.52/5    2.49/4    1.30/4    3.41/5    2.09/5    0.33/5  
  5 Šmejcová Anna                  81.06 21.39/5   27.09/5   28.00/5   45.16/5   53.43/5   59.38/5   63.11/5   72.09/5   75.19/5   76.59/5   79.02/5   80.38/5   81.06/5  
    Sportcentrum Jičín                   21.39/5    5.30/3    0.51/1*  17.16/5    8.27/4    5.55/2    3.33/4    8.58/3    3.10/5    1.40/5    2.03/2    1.36/4    0.28/2  
    Slavíčková Klárka          DISK       6.29/    24.49/    26.28/    42.12/    50.41/         /         /         /         /         /         /    63.34/    64.05/   
    SK Haná orienteering                  6.29/    18.20/     1.39/    15.44/     8.29/         /         /         /         /         /         /         /     0.31/   
    Martina Paukertová         DISK      19.48/    37.40/    45.03/    72.18/    78.24/         /   101.56/         /         /         /         /   129.01/   129.51/   
    OOB TJ Sokol Troja                   19.48/    17.52/     7.23/    27.15/     6.06/         /         /         /         /         /         /         /     0.50/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         4.1km  255m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-67      3-64      4-40      5-36      6-74      7-97      8-73      9-35     10-101    11-44     12-106    13-108    14-56     15-82     16-100   
                                     
  1 Kulhavá Šárka                  57.54  3.33/1*   7.57/3    9.18/2   22.36/2   25.53/1*  29.00/1*  30.17/1*  31.01/1*  37.40/1*  38.28/1*  44.45/1*  45.47/1*  50.16/1*  52.26/1*  54.26/1*  57.32/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.33/1*   4.24/3    1.21/1*  13.18/3    3.17/1*   3.07/1*   1.17/3    0.44/1*   6.39/1*   0.48/3    6.17/1*   1.02/1*   4.29/2    2.10/1*   2.00/2    3.06/2  
                                         57.54/1* 
                                          0.22/1* 
  2 Nováková Kateřina              61.07  3.42/2    7.36/1*   9.14/1*  23.06/3   27.10/2   30.19/2   31.44/2   32.29/2   39.33/2   40.09/2   48.05/2   49.11/2   53.17/2   55.48/2   57.42/2   60.44/2  
    SK OK 24 Praha                        3.42/2    3.54/1*   1.38/4   13.52/4    4.04/2    3.09/2    1.25/5    0.45/2    7.04/2    0.36/1*   7.56/2    1.06/2    4.06/1*   2.31/2    1.54/1*   3.02/1* 
                                         61.07/2  
                                          0.23/2  
  3 Netíková Martina               74.16  3.42/2    7.56/2    9.22/3   22.31/1*  28.34/3   33.12/3   34.30/3   35.54/3   43.17/3   44.02/3   56.19/3   57.44/3   64.26/3   67.34/3   69.55/3   73.37/3  
    KOB Dobruška                          3.42/2    4.14/2    1.26/2   13.09/2    6.03/6    4.38/7    1.18/4    1.24/8    7.23/3    0.45/2   12.17/7    1.25/3    6.42/5    3.08/3    2.21/5    3.42/3  
                                         74.16/3  
                                          0.39/7  
  4 Jeřábková Zuzana               76.28  4.20/6    9.01/4   10.39/4   27.15/4   32.39/4   37.06/5   38.31/5   39.39/5   47.58/5   48.49/5   57.19/4   58.45/4   64.52/4   68.34/4   71.52/4   75.56/4  
    SK UP Olomouc                         4.20/6    4.41/4    1.38/4   16.36/6    5.24/5    4.27/6    1.25/5    1.08/5    8.19/5    0.51/5    8.30/3    1.26/4    6.07/4    3.42/6    3.18/8    4.04/6  
                                         76.28/4  
                                          0.32/6  
  5 Krpatová Klára                 77.38  4.17/5   13.02/7   14.40/7   27.46/5   32.40/5   36.07/4   37.22/4   38.16/4   46.30/4   47.19/4   59.56/5   61.24/5   67.05/5   70.32/5   73.09/5   77.07/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.17/5    8.45/8    1.38/4   13.06/1*   4.54/4    3.27/3    1.15/2    0.54/3    8.14/4    0.49/4   12.37/8    1.28/5    5.41/3    3.27/4    2.37/6    3.58/4  
                                         77.38/5  
                                          0.31/4  
  6 Neumannová Anna                94.44 11.26/9   16.13/9   17.50/9   40.48/9   45.18/9   49.07/9   50.35/8   51.31/8   59.51/7   60.44/7   70.29/6   71.58/6   82.33/7   86.53/6   89.44/6   94.13/6  
    SK SKI-OB Šternberk                  11.26/9    4.47/5    1.37/3   22.58/9    4.30/3    3.49/5    1.28/7    0.56/4    8.20/6    0.53/6    9.45/4    1.29/6   10.35/9    4.20/7    2.51/7    4.29/7  
                                         94.44/6  
                                          0.31/4  
  7 Tesařová Marcela               96.00  5.03/7   15.55/8   17.46/8   33.52/8   40.36/7   45.21/7   46.35/7   47.48/6   61.00/8   62.12/8   72.52/7   74.50/7   82.00/6   88.04/7   90.08/7   95.15/7  
    VSK VŠB TU Ostrava                    5.03/7   10.52/9    1.51/8   16.06/5    6.44/7    4.45/8    1.14/1*   1.13/6   13.12/8    1.12/8   10.40/5    1.58/9    7.10/6    6.04/9    2.04/4    5.07/8  
                                         96.00/7  
                                          0.45/8  
  8 Jančová Jana                  100.02  4.06/4   10.42/5   12.29/5   31.23/6   40.49/8   48.39/8   50.39/9   51.54/9   65.09/9   66.21/9   77.02/9   78.44/9   86.04/8   91.59/9   94.01/8   99.14/8  
    SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.        4.06/4    6.36/7    1.47/7   18.54/7    9.26/9    7.50/9    2.00/8    1.15/7   13.15/9    1.12/8   10.41/6    1.42/7    7.20/7    5.55/8    2.02/3    5.13/9  
                                        100.02/8  
                                          0.48/9  
  9 Chmelíková Zuzana             102.19  6.14/8   11.46/6   13.52/6   33.17/7   40.05/6   43.51/6   46.09/6   48.46/7   57.20/6   58.23/6   75.50/8   77.34/8   86.05/9   89.42/8   97.51/9  101.50/9  
    VSK Mendelu Brno                      6.14/8    5.32/6    2.06/9   19.25/8    6.48/8    3.46/4    2.18/9    2.37/9    8.34/7    1.03/7   17.27/9    1.44/8    8.31/8    3.37/5    8.09/9    3.59/5  
                                        102.19/9  
                                          0.29/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         4.1km  255m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-67      3-64      4-40      5-36      6-74      7-97      8-73      9-35     10-101    11-44     12-106    13-108    14-56     15-82     16-100   
                                     
  1 Burdová Adéla                  57.35  3.54/3    8.09/3    9.16/3   21.17/2   24.41/2   27.01/1*  29.34/2   30.19/1*  36.43/1*  37.14/1*  45.11/2   46.11/1*  50.23/1*  52.36/1*  54.34/1*  57.09/1* 
    KOB Děčín                             3.54/3    4.15/4    1.07/1*  12.01/3    3.24/1*   2.20/1*   2.33/7    0.45/2    6.24/1*   0.31/1*   7.57/3    1.00/1*   4.12/1*   2.13/1*   1.58/2    2.35/1* 
                                         57.35/1* 
                                          0.26/2  
  2 Procházková Monika             59.00  3.31/1*   7.15/1*   8.37/1*  20.15/1*  23.54/1*  27.13/2   28.28/1*  30.34/2   37.14/2   37.55/2   45.06/1*  46.11/1*  51.24/2   53.59/2   55.41/2   58.35/2  
    KOB Baník Sokolov                     3.31/1*   3.44/1*   1.22/4   11.38/1*   3.39/3    3.19/4    1.15/2    2.06/6    6.40/4    0.41/3    7.11/2    1.05/3    5.13/5    2.35/3    1.42/1*   2.54/2  
                                         59.00/2  
                                          0.25/1* 
  3 Doškářová Tereza               60.53  4.33/6    8.31/4    9.38/4   23.30/4   27.48/4   30.55/4   32.16/4   32.52/4   39.25/4   40.07/4   47.07/4   48.21/4   52.49/4   55.18/3   57.30/3   60.25/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.33/6    3.58/3    1.07/1*  13.52/5    4.18/5    3.07/3    1.21/3    0.36/1*   6.33/3    0.42/4    7.00/1*   1.14/5    4.28/2    2.29/2    2.12/3    2.55/3  
                                         60.53/3  
                                          0.28/3  
  4 Gorčicová Eliška               61.10  3.41/2    7.35/2    8.56/2   22.33/3   26.14/3   29.01/3   30.28/3   31.18/3   37.43/3   38.30/3   46.27/3   47.34/3   52.45/3   55.21/4   57.34/4   60.40/4  
    OK Chrastava                          3.41/2    3.54/2    1.21/3   13.37/4    3.41/4    2.47/2    1.27/4    0.50/3    6.25/2    0.47/5    7.57/3    1.07/4    5.11/4    2.36/4    2.13/4    3.06/4  
                                         61.10/4  
                                          0.30/5  
  5 Kičinová Erika                 66.20  4.18/5   11.17/6   12.39/6   24.19/5   27.57/5   31.16/5   32.30/5   34.32/5   41.24/5   42.01/5   50.30/5   51.33/5   56.39/5   59.47/5   62.35/5   65.52/5  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.18/5    6.59/7    1.22/4   11.40/2    3.38/2    3.19/4    1.14/1*   2.02/5    6.52/5    0.37/2    8.29/5    1.03/2    5.06/3    3.08/5    2.48/5    3.17/5  
                                         66.20/5  
                                          0.28/3  
  6 Lejsková Pavlína               91.08  4.09/4    9.36/5   11.22/5   28.23/6   35.25/6   39.44/6   41.57/6   43.16/6   53.43/6   55.00/6   66.28/6   67.42/6   75.47/6   79.37/6   85.43/6   90.29/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.09/4    5.27/5    1.46/6   17.01/6    7.02/6    4.19/7    2.13/6    1.19/4   10.27/6    1.17/7   11.28/7    1.14/5    8.05/6    3.50/6    6.06/7    4.46/6  
                                         91.08/6  
                                          0.39/6  
  7 Nováková Anežka               107.53  8.58/7   15.10/7   17.33/7   36.12/7   50.32/7   54.21/7   56.22/7   59.20/7   69.57/7   71.07/7   80.02/7   81.53/7   91.03/7   98.05/7  101.00/7  107.04/7  
    OOB TJ Baník Ostrava                  8.58/7    6.12/6    2.23/7   18.39/7   14.20/7    3.49/6    2.01/5    2.58/7   10.37/7    1.10/6    8.55/6    1.51/7    9.10/7    7.02/7    2.55/6    6.04/7  
                                        107.53/7  
                                          0.49/7  
    Posseltová Tereza          DISK       4.50/     9.45/    11.45/    30.11/    37.29/    42.23/    44.50/    46.09/    55.59/    56.57/    70.33/    72.03/         /         /         /    79.54/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.50/     4.55/     2.00/    18.26/     7.18/     4.54/     2.27/     1.19/     9.50/     0.58/    13.36/     1.30/         /         /         /         /   
                                         80.31/   
                                          0.37/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21A        4.1km  260m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-75      2-107     3-61      4-64      5-34      6-41      7-42      8-79      9-93     10-103    11-78     12-80     13-82     14-47     15-100   
  1 Juračková Jana                 23.39  4.03/7    6.16/4    9.58/1*  11.31/1*  23.39/1*  33.33/8   39.24/5   40.13/5   42.25/8   45.11/6   45.36/6   53.22/9   57.34/5   59.52/5   61.03/5   61.28/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               4.03/7    2.13/9    3.42/2    1.33/2   12.08/5    9.54/32   5.51/1*   0.49/2    2.12/41   2.46/1*   0.25/2    7.46/39   4.12/1*   2.18/1*   1.11/1*   0.25/4  
  2 Hrobařová Lenka                24.21  3.48/3    6.44/11  10.27/2   12.16/3   24.21/2   31.21/3   37.36/2   38.44/2   40.16/2   43.29/1*  44.02/2   49.08/1*  53.48/1*  56.17/1*  57.40/1*  58.09/1* 
    Magnus Orienteering                   3.48/3    2.56/28   3.43/3    1.49/11  12.05/3    7.00/19   6.15/4    1.08/26   1.32/22   3.13/3    0.33/11   5.06/4    4.40/2    2.29/4    1.23/6    0.29/14 
  3 Peterová Alena                 24.26  3.35/1*   5.42/1*  10.34/4   12.25/4   24.26/3   33.16/7   39.29/7   40.26/6   41.29/5   44.54/5   45.21/4   50.32/4   55.31/4   58.13/2   59.36/2   59.58/2  
    KOB Dobruška                          3.35/1*   2.07/6    4.52/16   1.51/14  12.01/1*   8.50/28   6.13/3    0.57/10   1.03/1*   3.25/4    0.27/3    5.11/6    4.59/5    2.42/9    1.23/6    0.22/1* 
  4 Kutlvašrová Vlaďka             25.22  4.10/13   6.16/4   11.29/7   13.15/5   25.22/4   30.48/1*  37.19/1*  38.13/1*  39.34/1*  43.29/1*  43.56/1*  49.54/2   55.20/3   58.33/4   60.03/4   60.32/4  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.10/13   2.06/5    5.13/21   1.46/8   12.07/4    5.26/12   6.31/8    0.54/8    1.21/13   3.55/17   0.27/3    5.58/21   5.26/11   3.13/20   1.30/12   0.29/14 
  5 Stachoňová Barbara             25.36  4.08/11   6.03/3   11.38/12  13.34/11  25.36/5   41.23/34  47.58/31  49.03/30  50.49/32  57.08/33  57.47/33  63.34/32  71.23/31  76.04/32  77.18/31  77.42/31 
    SK Žabovřesky Brno                    4.08/11   1.55/3    5.35/28   1.56/17  12.02/2   15.47/45   6.35/10   1.05/21   1.46/30   6.19/43   0.39/26   5.47/16   7.49/36   4.41/43   1.14/2    0.24/2  
  6 Křížová Lenka                  26.16  4.09/12   6.18/6   10.27/2   12.10/2   26.16/6   31.29/4   37.59/3   39.11/3   40.26/3   44.06/3   44.42/3   50.11/3   55.03/2   58.20/3   59.51/3   60.28/3  
    OOB Třebíč                            4.09/12   2.09/8    4.09/6    1.43/5   14.06/19   5.13/10   6.30/7    1.12/30   1.15/7    3.40/8    0.36/21   5.29/9    4.52/4    3.17/21   1.31/13   0.37/35 
  7 Mrštíková Květa                26.36  5.24/30   7.52/26  11.35/11  13.33/10  26.36/7   41.59/35  51.41/36  52.30/35  53.38/35  57.11/34  57.49/34  67.23/36  74.46/35  77.48/34  79.12/34  79.42/34 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.24/30   2.28/16   3.43/3    1.58/18  13.03/8   15.23/44   9.42/39   0.49/2    1.08/3    3.33/5    0.38/23   9.34/41   7.23/32   3.02/16   1.24/8    0.30/21 
  7 Mezníková Lenka                26.36  5.07/26   7.26/22  12.12/19  14.01/19  26.36/7   31.16/2   38.45/4   39.17/4   40.49/4   44.47/4   45.21/4   51.04/5   58.49/9   61.43/9   63.04/9   63.31/9  
    Sportcentrum Jičín                    5.07/26   2.19/12   4.46/13   1.49/11  12.35/6    4.40/5    7.29/22   0.32/1*   1.32/22   3.58/18   0.34/16   5.43/13   7.45/35   2.54/11   1.21/4    0.27/10 
  9 Malá Věra                      26.49  4.01/5    7.01/17  11.15/5   13.17/6   26.49/9   34.26/9   41.58/11  42.57/11  44.31/11  48.06/11  48.41/11  54.39/11  61.22/11  63.59/11  65.37/11  66.08/11 
    OK Jilemnice                          4.01/5    3.00/32   4.14/8    2.02/20  13.32/13   7.37/23   7.32/23   0.59/14   1.34/27   3.35/7    0.35/18   5.58/21   6.43/27   2.37/7    1.38/21   0.31/23 
 10 Čepová Daniela                 26.51  5.54/32   8.15/30  12.19/23  13.47/14  26.51/10  41.13/33  47.32/29  48.23/26  49.36/24  52.48/23  53.12/23  57.21/16  62.12/15  65.14/14  66.42/14  67.06/14 
    OK 99 Hradec Králové                  5.54/32   2.21/13   4.04/5    1.28/1*  13.04/9   14.22/41   6.19/5    0.51/7    1.13/6    3.12/2    0.24/1*   4.09/1*   4.51/3    3.02/16   1.28/9    0.24/2  
 11 Smutná Pavla                   27.07  4.51/25   7.19/21  11.32/9   13.25/8   27.07/11  34.42/12  40.51/9   41.40/9   42.55/9   47.32/10  48.00/10  53.25/10  58.33/8   61.06/8   62.26/7   62.54/7  
    OOB Vamberk                           4.51/25   2.28/16   4.13/7    1.53/15  13.42/15   7.35/22   6.09/2    0.49/2    1.15/7    4.37/29   0.28/5    5.25/8    5.08/6    2.33/6    1.20/3    0.28/12 
 12 Klíchová Jana                  27.26  4.06/9    7.06/19  11.32/9   13.38/12  27.26/12  38.24/25  45.26/21  46.33/21  47.49/21  51.40/20  52.08/19  57.51/19  64.01/19  67.35/18  69.15/18  69.44/18 
    SK Severka Šumperk                    4.06/9    3.00/32   4.26/10   2.06/23  13.48/16  10.58/34   7.02/16   1.07/24   1.16/9    3.51/15   0.28/5    5.43/13   6.10/20   3.34/26   1.40/26   0.29/14 
 13 Henychová Zuzana               27.41  6.13/36   8.07/29  11.46/14  14.30/22  27.41/13  40.39/31  47.25/28  48.23/26  49.42/26  53.33/25  54.15/25  59.49/24  65.04/21  68.30/21  70.02/21  70.41/21 
    Slavia Liberec orienteering           6.13/36   1.54/2    3.39/1*   2.44/40  13.11/10  12.58/37   6.46/13   0.58/13   1.19/10   3.51/15   0.42/35   5.34/10   5.15/8    3.26/23   1.32/16   0.39/40 
 14 Peterová Věra                  27.44  4.36/21   6.59/15  11.24/6   13.28/9   27.44/14  31.57/5   40.00/8   41.00/8   42.19/7   45.53/7   46.32/8   52.31/8   59.23/10  61.50/10  63.24/10  63.56/10 
    KOB Dobruška                          4.36/21   2.23/15   4.25/9    2.04/22  14.16/21   4.13/2    8.03/29   1.00/15   1.19/10   3.34/6    0.39/26   5.59/23   6.52/30   2.27/3    1.34/18   0.32/27 
 15 Pachnerová Dominika            27.59  4.11/14   6.43/9   12.00/17  14.00/18  27.59/15  35.47/16  49.04/34  50.05/34  51.37/34  57.34/35  58.15/35  64.41/34  72.05/32  75.57/31  77.44/32  78.32/32 
    OK Chrastava                          4.11/14   2.32/18   5.17/23   2.00/19  13.59/18   7.48/24  13.17/42   1.01/16   1.32/22   5.57/42   0.41/33   6.26/29   7.24/33   3.52/31   1.47/30   0.48/45 
 16 Labašová Katarína              28.00  4.33/20   7.27/23  13.19/27  15.01/27  28.00/16  34.26/9   40.58/10  42.00/10  43.08/10  46.49/9   47.29/9   52.14/6   57.34/5   60.58/7   62.31/8   63.07/8  
    Magnus Orienteering                   4.33/20   2.54/26   5.52/34   1.42/4   12.59/7    6.26/17   6.32/9    1.02/18   1.08/3    3.41/9    0.40/32   4.45/2    5.20/9    3.24/22   1.33/17   0.36/32 
 17 Šediváková Helena              28.03  4.11/14   6.47/13  12.25/24  14.11/21  28.03/17  34.27/11  42.33/12  43.22/12  45.58/13  49.40/12  50.08/12  57.48/18  63.08/16  66.03/16  67.37/16  68.06/16 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.11/14   2.36/20   5.38/29   1.46/8   13.52/17   6.24/16   8.06/30   0.49/2    2.36/42   3.42/11   0.28/5    7.40/38   5.20/9    2.55/12   1.34/18   0.29/14 
 18 Hojná Silvie                   28.12  4.50/24   6.43/9   11.40/13  13.20/7   28.12/18  37.06/20  44.12/17  45.08/16  46.31/15  50.18/14  50.50/14  55.59/12  61.28/12  64.15/12  65.43/12  66.12/12 
    OK Sparta Praha                       4.50/24   1.53/1*   4.57/18   1.40/3   14.52/27   8.54/29   7.06/17   0.56/9    1.23/15   3.47/13   0.32/9    5.09/5    5.29/13   2.47/10   1.28/9    0.29/14 
 18 Zamazalová Kateřina            28.12  4.11/14   7.08/20  11.54/16  13.39/13  28.12/18  32.13/6   39.28/6   40.43/7   42.07/6   45.53/7   46.28/7   52.25/7   57.56/7   60.51/6   62.22/6   62.53/6  
    KOB TRETRA Praha                      4.11/14   2.57/29   4.46/13   1.45/7   14.33/26   4.01/1*   7.15/20   1.15/33   1.24/16   3.46/12   0.35/18   5.57/20   5.31/14   2.55/12   1.31/13   0.31/23 
 20 Brozová Zuzana                 28.28  4.07/10   6.46/12  12.10/18  14.05/20  28.28/20  37.41/23  45.28/22  47.15/23  49.15/23  52.56/24  53.31/24  59.15/22  68.20/29  72.53/30  74.32/30  74.59/30 
    OK Chrastava                          4.07/10   2.39/22   5.24/26   1.55/16  14.23/23   9.13/30   7.47/25   1.47/38   2.00/39   3.41/9    0.35/18   5.44/15   9.05/40   4.33/41   1.39/24   0.27/10 
 21 Smolková Kateřina              28.54  3.43/2    5.57/2   12.12/19  13.58/17  28.54/21  34.46/13  48.46/33  49.36/33  50.44/30  54.33/28  55.03/28  60.50/27  66.54/25  69.12/23  70.41/22  71.07/22 
    SK Praga                              3.43/2    2.14/10   6.15/37   1.46/8   14.56/28   5.52/14  14.00/43   0.50/6    1.08/3    3.49/14   0.30/8    5.47/16   6.04/18   2.18/1*   1.29/11   0.26/5  
 22 Kynčlová Martina               29.20  4.28/19   7.36/24  12.45/26  15.00/26  29.20/22  36.44/18  44.17/18  45.28/18  47.01/18  51.17/17  51.51/17  57.40/17  63.41/18  66.21/17  68.00/17  68.31/17 
    OK Jilemnice                          4.28/19   3.08/35   5.09/20   2.15/29  14.20/22   7.24/21   7.33/24   1.11/28   1.33/25   4.16/23   0.34/16   5.49/18   6.01/17   2.40/8    1.39/24   0.31/23 
 23 Bozděchová Lenka               29.27  3.52/4    6.47/13  11.29/7   13.54/15  29.27/23  42.48/37  61.58/42  62.55/42  64.15/42  69.52/41  70.33/41  78.57/42  86.46/40  90.53/41  92.58/41  93.34/41 
    SK Praga                              3.52/4    2.55/27   4.42/12   2.25/36  15.33/30  13.21/38  19.10/44   0.57/10   1.20/12   5.37/38   0.41/33   8.24/40   7.49/36   4.07/35   2.05/41   0.36/32 
 24 Sůvová Barbora                 29.46  5.17/29   9.05/35  14.22/33  16.12/31  29.46/24  34.50/14  42.57/13  44.05/13  45.35/12  50.42/15  51.24/15  57.03/15  63.28/17  67.35/18  69.34/20  70.00/20 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.17/29   3.48/42   5.17/23   1.50/13  13.34/14   5.04/9    8.07/31   1.08/26   1.30/21   5.07/36   0.42/35   5.39/12   6.25/23   4.07/35   1.59/39   0.26/5  
 25 Beržinská Soňa                 29.54  5.12/27   7.49/25  12.42/25  14.54/24  29.54/25  45.09/39  51.53/37  54.13/37  55.55/37  60.34/36  61.13/36  67.16/35  73.28/33  76.40/33  78.11/33  78.40/33 
    KOB Start Blansko                     5.12/27   2.37/21   4.53/17   2.12/26  15.00/29  15.15/43   6.44/12   2.20/44   1.42/28   4.39/31   0.39/26   6.03/28   6.12/21   3.12/18   1.31/13   0.29/14 
 26 Ulahelová Jana                 30.26  4.40/22   7.56/27  13.38/29  15.59/30  30.26/26  35.22/15  43.12/14  44.13/14  45.58/13  49.57/13  50.30/13  56.04/13  62.08/14  65.53/15  67.33/15  68.02/15 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             4.40/22   3.16/38   5.42/32   2.21/32  14.27/24   4.56/8    7.50/26   1.01/16   1.45/29   3.59/19   0.33/11   5.34/10   6.04/18   3.45/28   1.40/26   0.29/14 
 27 Zurynková Jana                 30.36  4.02/6    7.00/16  11.48/15  13.57/16  30.36/27  35.51/17  43.44/15  44.55/15  46.51/16  51.21/18  51.54/18  59.24/23  66.09/22  69.06/22  71.04/23  71.44/23 
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.02/6    2.58/31   4.48/15   2.09/25  16.39/38   5.15/11   7.53/27   1.11/28   1.56/36   4.30/28   0.33/11   7.30/33   6.45/28   2.57/15   1.58/36   0.40/41 
 28 Hůlková Marie                  31.24  6.41/39   8.48/33  15.05/35  17.59/38  31.24/28  38.35/26  45.48/23  46.50/22  48.15/22  52.15/22  52.54/22  58.47/21  74.38/34  79.02/35  80.48/35  81.30/35 
    TJ Start Náchod                       6.41/39   2.07/6    6.17/38   2.54/41  13.25/11   7.11/20   7.13/19   1.02/18   1.25/18   4.00/20   0.39/26   5.53/19  15.51/44   4.24/40   1.46/29   0.42/42 
 29 Fólová Martina                 31.28  4.03/7    6.36/8   12.16/22  14.54/24  31.28/29  45.21/40  53.28/38  54.52/38  56.43/38  61.46/38  62.41/37  70.19/37  77.51/38  82.09/38  84.17/38  84.54/38 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.03/7    2.33/19   5.40/30   2.38/38  16.34/36  13.53/40   8.07/31   1.24/35   1.51/35   5.03/34   0.55/38   7.38/37   7.32/34   4.18/39   2.08/43   0.37/35 
 30 Kožinová Jana                  31.36  7.17/42  10.06/42  16.02/39  18.05/39  31.36/30  40.55/32  47.56/30  49.11/31  50.44/30  55.01/30  55.40/30  61.41/29  67.07/26  69.39/24  71.34/24  72.04/24 
    SK Praga                              7.17/42   2.49/25   5.56/35   2.03/21  13.31/12   9.19/31   7.01/15   1.15/33   1.33/25   4.17/24   0.39/26   6.01/25   5.26/11   2.32/5    1.55/35   0.30/21 
 31 Choutková Magdalena            31.53  5.59/33   8.43/32  13.24/28  15.31/28  31.53/31  40.19/30  47.16/27  48.21/25  49.45/27  54.00/26  54.37/26  59.50/25  66.24/23  70.12/26  71.49/26  72.15/26 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  5.59/33   2.44/24   4.41/11   2.07/24  16.22/34   8.26/27   6.57/14   1.05/21   1.24/16   4.15/22   0.37/22   5.13/7    6.34/25   3.48/29   1.37/20   0.26/5  
 32 Kuchařová Markéta              31.54  6.30/38   9.53/40  15.35/38  17.47/36  31.54/32  37.24/22  44.34/19  45.37/19  47.04/19  51.30/19  52.08/19  58.09/20  64.04/20  67.45/20  69.23/19  69.56/19 
    KOB TRETRA Praha                      6.30/38   3.23/39   5.42/32   2.12/26  14.07/20   5.30/13   7.10/18   1.03/20   1.27/19   4.26/26   0.38/23   6.01/25   5.55/16   3.41/27   1.38/21   0.33/29 
 33 Daňková Veronika               32.10  4.45/23   7.01/17  12.15/21  14.37/23  32.10/33  38.10/24  44.37/20  45.49/20  46.52/17  50.54/16  51.27/16  56.23/14  61.36/13  65.02/13  66.23/13  66.51/13 
    KOB Start Blansko                     4.45/23   2.16/11   5.14/22   2.22/33  17.33/40   6.00/15   6.27/6    1.12/30   1.03/1*   4.02/21   0.33/11   4.56/3    5.13/7    3.26/23   1.21/4    0.28/12 
 34 Nádvorníková Tereza            32.31  4.26/18   8.55/34  13.52/30  16.51/33  32.31/34  36.49/19  46.51/24  48.42/29  50.03/28  54.25/27  54.58/27  61.50/30  68.50/30  71.45/28  73.34/27  74.00/27 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.26/18   4.29/45   4.57/18   2.59/42  15.40/31   4.18/3   10.02/41   1.51/39   1.21/13   4.22/25   0.33/11   6.52/30   7.00/31   2.55/12   1.49/32   0.26/5  
 35 Ticháčková Magdalena           32.38  4.17/17   6.21/7   13.54/31  15.38/29  32.38/35  37.21/21  43.59/16  45.24/17  47.11/20  51.52/21  52.24/21  59.58/26  66.45/24  69.57/25  71.35/25  72.07/25 
    Sportcentrum Jičín                    4.17/17   2.04/4    7.33/40   1.44/6   17.00/39   4.43/7    6.38/11   1.25/36   1.47/33   4.41/32   0.32/9    7.34/36   6.47/29   3.12/18   1.38/21   0.32/27 
 36 Adamová Eva                    33.16  6.14/37   9.16/36  14.48/34  17.08/34  33.16/36  39.42/29  47.06/25  48.31/28  50.28/29  56.10/32  57.14/32  64.14/33  75.09/36  79.23/36  81.12/36  81.48/36 
    VSK Mendelu Brno                      6.14/37   3.02/34   5.32/27   2.20/31  16.08/32   6.26/17   7.24/21   1.25/36   1.57/37   5.42/39   1.04/41   7.00/31  10.55/43   4.14/38   1.49/32   0.36/32 
 37 Letfusová Veronika             33.51  7.01/41   9.58/41  15.15/36  17.29/35  33.51/37  45.04/38  54.04/39  55.57/39  57.43/39  62.36/39  63.34/39  71.06/38  77.38/37  81.35/37  83.42/37  84.16/37 
    KOB TRETRA Praha                      7.01/41   2.57/29   5.17/23   2.14/28  16.22/34  11.13/35   9.00/35   1.53/41   1.46/30   4.53/33   0.58/39   7.32/34   6.32/24   3.57/33   2.07/42   0.34/30 
 38 Procházková Zuzana             34.13  5.34/31   7.56/27  14.02/32  16.26/32  34.13/38  42.03/36  51.01/35  52.57/36  55.42/36  61.37/37  63.06/38  73.00/39  81.40/39  85.47/39  88.44/39  89.28/39 
    Sportcentrum Jičín                    5.34/31   2.22/14   6.06/36   2.24/35  17.47/42   7.50/25   8.58/34   1.56/42   2.45/43   5.55/41   1.29/45   9.54/43   8.40/39   4.07/35   2.57/45   0.44/44 
 39 Valachová Martina              34.23  6.43/40   9.51/38  17.34/41  19.51/40  34.23/39  39.04/28  47.06/25  48.12/24  49.39/25  54.43/29  55.22/29  61.21/28  67.44/27  71.40/27  73.38/29  74.04/28 
    OK Lokomotiva Pardubice               6.43/40   3.08/35   7.43/42   2.17/30  14.32/25   4.41/6    8.02/28   1.06/23   1.27/19   5.04/35   0.39/26   5.59/23   6.23/22   3.56/32   1.58/36   0.26/5  
 40 Havlíčková Markéta             34.34  6.09/35   9.36/37  15.16/37  17.58/37  34.34/40  38.59/27  48.28/32  49.25/32  51.11/33  55.40/31  56.24/31  62.26/31  68.01/28  71.50/29  73.35/28  74.06/29 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    6.09/35   3.27/40   5.40/30   2.42/39  16.36/37   4.25/4    9.29/37   0.57/10   1.46/30   4.29/27   0.44/37   6.02/27   5.35/15   3.49/30   1.45/28   0.31/23 
 41 Višňová Michaela               37.20  5.14/28   8.28/31  18.37/42  21.07/41  37.20/41  50.48/42  60.34/41  61.47/41  63.37/41  70.06/42  70.44/42  77.51/40  86.58/41  90.24/40  92.11/40  92.46/40 
    VSK VŠB TU Ostrava                    5.14/28   3.14/37  10.09/44   2.30/37  16.13/33  13.28/39   9.46/40   1.13/32   1.50/34   6.29/44   0.38/23   7.07/32   9.07/41   3.26/23   1.47/30   0.35/31 
 42 Lennerová Hana                 39.55  8.20/43  11.03/43  19.58/43  22.21/43  39.55/42  47.47/41  56.56/40  58.48/40  61.47/40  67.38/40  68.56/40  78.37/41  87.15/42  91.49/42  94.31/42  95.13/42 
    OK Lokomotiva Pardubice               8.20/43   2.43/23   8.55/43   2.23/34  17.34/41   7.52/26   9.09/36   1.52/40   2.59/44   5.51/40   1.18/44   9.41/42   8.38/38   4.34/42   2.42/44   0.42/42 
 43 Csakvaryová Lenka              42.21  6.00/34   9.52/39  17.26/40  21.09/42  42.21/43  53.06/43  62.39/43  63.46/43  65.44/43  71.17/43  72.25/43  85.24/43  94.41/43 104.53/44 106.44/44 107.21/44 
    KOB Start Blansko                     6.00/34   3.52/43   7.34/41   3.43/44  21.12/43  10.45/33   9.33/38   1.07/24   1.58/38   5.33/37   1.08/42  12.59/44   9.17/42  10.12/45   1.51/34   0.37/35 
 44 Vacková Jana                   61.49 12.52/44  17.04/44  31.07/44  35.24/44  61.49/44  76.15/44 117.24/45  95.06/44 103.39/45 126.45/45 127.55/45 140.57/45 174.52/45 180.54/46 184.36/46 185.51/46 
    KOB Start Blansko                    12.52/44   4.12/44  14.03/45   4.17/45  26.25/44  14.26/42  41.09/45       /     8.33/45  23.06/45   1.10/43  13.02/45  33.55/45   6.02/44   3.42/46   1.15/46 
 45 Bolechová Anežka               71.10 26.24/46  30.09/46  37.32/45  41.05/45  71.10/45       /         /         /         /         /         /         /         /    92.58/43  95.02/43  95.39/43 
    OK Lokomotiva Pardubice              26.24/46   3.45/41   7.23/39   3.33/43  30.05/46       /         /         /         /         /         /         /         /         /     2.04/40   0.37/35 
 46 Pračková Zita                  73.55 14.53/45  19.24/45  39.26/46  46.26/46  73.55/46  85.13/45  94.01/44  95.59/45  98.01/44 102.39/44 103.37/44 111.09/44 117.45/44 121.46/45 123.44/45 124.22/45 
    KOB TRETRA Praha                     14.53/45   4.31/46  20.02/46   7.00/46  27.29/45  11.18/36   8.48/33   1.58/43   2.02/40   4.38/30   0.58/39   7.32/34   6.36/26   4.01/34   1.58/36   0.38/39 
    Piskáčková Zuzana          VZDAL      5.03/     8.52/    14.13/    16.39/    33.27/    38.54/         /    47.54/    50.09/         /         /         /         /         /         /         /   
    KOB TRETRA Praha                      5.03/     3.49/     5.21/     2.26/    16.48/     5.27/         /         /     2.15/         /         /         /         /         /         /         /   
    Matějů Kateřina            VZDAL      4.04/     6.13/    12.08/    14.05/    26.36/    31.37/    37.58/    45.55/    47.20/    50.47/    51.19/    57.39/    63.44/    67.00/    68.57/         /   
    Slavia Liberec orienteering           4.04/     2.09/     5.55/     1.57/    12.31/     5.01/     6.21/     7.57/     1.25/     3.27/     0.32/     6.20/     6.05/     3.16/     1.57/         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21B        3.4km  235m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-67      3-33      4-40      5-101     6-79      7-43      8-83      9-56     10-46     11-108    12-100   
  1 Cigošová Petra                 47.52  3.53/1*   8.16/1*   9.04/1*  20.12/1*  24.50/1*  30.39/1*  32.26/1*  41.06/1*  43.30/1*  44.06/1*  46.13/1*  47.20/1*  47.52/1* 
    OK Sparta Praha                       3.53/1*   4.23/1*   0.48/6   11.08/1*   4.38/8    5.49/2    1.47/1*   8.40/7    2.24/17   0.36/1*   2.07/5    1.07/4    0.32/14 
  2 Bochenková Martina             48.18  4.24/4    9.02/4   10.08/5   22.55/4   26.51/4   32.32/3   34.23/3   42.12/2   44.04/2   44.43/2   46.51/2   47.52/2   48.18/2  
    Oddíl OB Kotlářka                     4.24/4    4.38/6    1.06/13  12.47/6    3.56/3    5.41/1*   1.51/2    7.49/1*   1.52/1*   0.39/3    2.08/6    1.01/1*   0.26/2  
  3 Dušátková Lenka                49.01  4.35/5    9.44/6   11.11/7   22.53/3   26.36/3   32.47/4   34.44/4   42.54/4   44.49/4   45.31/4   47.29/4   48.36/3   49.01/3  
    OK 99 Hradec Králové                  4.35/5    5.09/9    1.27/19  11.42/3    3.43/1*   6.11/4    1.57/3    8.10/2    1.55/3    0.42/6    1.58/1*   1.07/4    0.25/1* 
  4 Kopecká Anežka                 49.23  4.15/2    8.53/3    9.28/2   21.32/2   25.16/2   31.50/2   33.49/2   42.32/3   44.47/3   45.25/3   47.24/3   48.48/4   49.23/4  
    USK Praha                             4.15/2    4.38/6    0.35/1*  12.04/4    3.44/2    6.34/9    1.59/5    8.43/8    2.15/11   0.38/2    1.59/3    1.24/21   0.35/23 
  5 Teringlová Martina             53.26  6.14/24  11.47/15  12.28/11  24.08/7   29.08/6   35.11/6   37.55/6   47.00/6   48.54/6   49.43/5   51.52/5   52.57/5   53.26/5  
    TJ OB České Budějovice                6.14/24   5.33/11   0.41/2   11.40/2    5.00/11   6.03/3    2.44/18   9.05/9    1.54/2    0.49/9    2.09/7    1.05/2    0.29/8  
  6 Samková Renáta                 53.52  4.43/6    9.11/5    9.58/4   23.11/5   28.24/5   34.58/5   37.23/5   45.49/5   48.01/5   50.09/6   52.14/6   53.22/6   53.52/6  
    OK 99 Hradec Králové                  4.43/6    4.28/3    0.47/5   13.13/10   5.13/14   6.34/9    2.25/9    8.26/4    2.12/9    2.08/32   2.05/4    1.08/6    0.30/10 
  7 Šmidrkalová Monika             54.30  5.08/11  11.59/17  12.42/12  25.38/10  30.06/8   36.31/7   38.37/7   47.14/7   49.38/7   50.25/7   52.35/7   53.55/7   54.30/7  
    SK lyžování a OB Nová Paka            5.08/11   6.51/20   0.43/4   12.56/8    4.28/6    6.25/6    2.06/6    8.37/6    2.24/17   0.47/7    2.10/8    1.20/17   0.35/23 
  8 Dvořáčková Jana                55.42  5.26/16   9.59/8   11.17/8   23.21/6   29.27/7   37.21/8   39.51/8   48.09/8   50.36/8   51.16/8   53.59/8   55.09/8   55.42/8  
    OOB Třebíč                            5.26/16   4.33/5    1.18/17  12.04/4    6.06/23   7.54/23   2.30/10   8.18/3    2.27/20   0.40/4    2.43/25   1.10/8    0.33/18 
  9 Švíglerová Pavla               56.57  5.33/17  11.33/12  14.47/24  28.19/16  32.31/13  38.54/11  41.04/10  49.35/9   51.38/9   53.17/9   55.15/9   56.27/9   56.57/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               5.33/17   6.00/15   3.14/33  13.32/13   4.12/5    6.23/5    2.10/8    8.31/5    2.03/5    1.39/29   1.58/1*   1.12/10   0.30/10 
 10 Gavendová Hana                 59.24  5.17/14  11.19/11  12.22/10  25.42/11  30.26/9   39.18/12  42.10/13  51.47/11  54.03/10  55.23/10  57.44/10  58.58/10  59.24/10 
    OK Sparta Praha                       5.17/14   6.02/16   1.03/11  13.20/11   4.44/10   8.52/29   2.52/21   9.37/13   2.16/12   1.20/23   2.21/13   1.14/13   0.26/2  
 11 Píšová Monika                  59.42  7.20/29  11.46/14  14.09/18  27.11/12  31.10/11  38.50/10  40.59/9   51.50/12  54.13/12  55.35/12  57.49/11  59.07/11  59.42/11 
    SK lyžování a OB Nová Paka            7.20/29   4.26/2    2.23/31  13.02/9    3.59/4    7.40/18   2.09/7   10.51/19   2.23/16   1.22/24   2.14/10   1.18/16   0.35/23 
 12 Nešporová Marie                60.32  6.09/23  12.15/20  13.22/15  27.25/14  33.05/15  39.31/13  42.02/12  51.42/10  54.03/10  55.29/11  58.50/12  60.05/12  60.32/12 
    OOB Třebíč                            6.09/23   6.06/17   1.07/14  14.03/17   5.40/17   6.26/7    2.31/11   9.40/15   2.21/14   1.26/25   3.21/32   1.15/15   0.27/6  
 13 Štěpánová Dita                 60.46  4.18/3    8.48/2    9.50/3   27.16/13  33.04/14  39.46/14  43.42/15  52.59/13  55.02/13  56.34/13  58.58/13  60.20/13  60.46/13 
    KOB Dobruška                          4.18/3    4.30/4    1.02/10  17.26/29   5.48/21   6.42/11   3.56/30   9.17/10   2.03/5    1.32/27   2.24/16   1.22/19   0.26/2  
 14 Klimplová Zuzana               62.56  5.01/8    9.58/7   11.10/6   25.12/9   32.23/12  40.14/15  43.33/14  55.24/14  57.52/14  58.41/14  60.56/14  62.17/14  62.56/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.01/8    4.57/8    1.12/15  14.02/16   7.11/28   7.51/20   3.19/26  11.51/27   2.28/21   0.49/9    2.15/11   1.21/18   0.39/30 
 15 Suchá Eva                      63.51  4.47/7   12.44/22  14.11/19  28.03/15  35.49/20  43.33/18  46.11/17  55.52/15  58.08/15  59.16/15  61.37/15  63.22/15  63.51/15 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.47/7    7.57/28   1.27/19  13.52/15   7.46/30   7.44/19   2.38/15   9.41/16   2.16/12   1.08/21   2.21/13   1.45/33   0.29/8  
 16 Lošťáková Ivana                64.43  5.03/9   13.20/25  14.21/22  30.18/21  35.18/17  43.11/17  45.59/16  55.57/16  59.12/17  60.10/16  62.58/16  64.10/16  64.43/16 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             5.03/9    8.17/32   1.01/9   15.57/26   5.00/11   7.53/21   2.48/20   9.58/17   3.15/28   0.58/15   2.48/26   1.12/10   0.33/18 
 17 Petrová Tereza                 65.11  5.18/15  13.18/24  14.00/16  32.14/27  37.37/26  44.36/22  46.34/18  55.59/17  58.10/16  60.27/17  63.30/19  64.35/17  65.11/17 
    VSK VŠB TU Ostrava                    5.18/15   8.00/29   0.42/3   18.14/32   5.23/16   6.59/13   1.58/4    9.25/11   2.11/8    2.17/33   3.03/30   1.05/2    0.36/26 
 18 Zoubková Jana                  65.20  5.03/9   11.38/13  15.07/25  31.25/24  35.58/21  43.59/19  47.04/21  57.32/20  59.44/18  60.36/18  63.17/17  64.44/18  65.20/18 
    SK Zbraslav OOB                       5.03/9    6.35/19   3.29/34  16.18/27   4.33/7    8.01/25   3.05/23  10.28/18   2.12/9    0.52/13   2.41/24   1.27/25   0.36/26 
 19 Setínková Eva                  65.41  5.44/20  12.08/19  14.23/23  29.24/19  35.04/16  42.29/16  46.58/19  56.36/18  60.28/20  61.09/20  63.42/20  65.07/20  65.41/19 
    Oddíl OB Kotlářka                     5.44/20   6.24/18   2.15/30  15.01/21   5.40/17   7.25/15   4.29/33   9.38/14   3.52/32   0.41/5    2.33/21   1.25/22   0.34/21 
 20 Fejková Marcela                65.44  5.10/12  10.35/9   11.32/9   24.57/8   30.37/10  37.43/9   41.07/11  56.52/19  59.50/19  60.53/19  63.21/18  65.00/19  65.44/20 
    Sportcentrum Jičín                    5.10/12   5.25/10   0.57/8   13.25/12   5.40/17   7.06/14   3.24/27  15.45/31   2.58/27   1.03/17   2.28/17   1.39/30   0.44/33 
 21 Tihonová Hana                  66.35  6.08/22  12.03/18  14.15/20  31.48/26  36.48/23  45.06/24  47.38/23  58.46/21  61.11/21  62.09/21  64.41/21  66.03/21  66.35/21 
    KOB TRETRA Praha                      6.08/22   5.55/13   2.12/29  17.33/30   5.00/11   8.18/26   2.32/12  11.08/20   2.25/19   0.58/15   2.32/20   1.22/19   0.32/14 
 22 Végsöová Markéta               68.36  5.56/21  11.51/16  13.15/14  28.50/17  35.32/19  44.19/21  47.03/20  59.34/22  62.57/22  63.44/22  66.15/22  67.59/22  68.36/22 
    KOB Dobruška                          5.56/21   5.55/13   1.24/18  15.35/25   6.42/26   8.47/27   2.44/18  12.31/29   3.23/29   0.47/7    2.31/19   1.44/31   0.37/28 
 23 Melounková Lucie               68.53 14.31/34  22.17/34  23.21/34  37.06/33  41.49/30  48.18/27  50.52/27  62.11/26  64.10/24  65.01/24  67.13/24  68.21/24  68.53/23 
    OK 99 Hradec Králové                 14.31/34   7.46/27   1.04/12  13.45/14   4.43/9    6.29/8    2.34/14  11.19/24   1.59/4    0.51/11   2.12/9    1.08/6    0.32/14 
 24 Uvizlová Radka                 68.56  5.14/13  12.49/23  14.04/17  29.28/20  37.07/24  45.00/23  49.09/25  60.30/23  63.05/23  63.58/23  66.20/23  68.12/23  68.56/24 
    SK Studenec                           5.14/13   7.35/24   1.15/16  15.24/24   7.39/29   7.53/21   4.09/32  11.21/25   2.35/24   0.53/14   2.22/15   1.52/34   0.44/33 
 25 Neuhäuserová Ladislava         70.31  8.04/32  18.56/32  19.47/32  32.40/28  42.11/31  49.04/30  52.37/30  62.09/25  64.15/25  65.49/26  68.24/25  69.59/25  70.31/25 
    USK Praha                             8.04/32  10.52/34   0.51/7   12.53/7    9.31/33   6.53/12   3.33/29   9.32/12   2.06/7    1.34/28   2.35/22   1.35/28   0.32/14 
 26 Ježková Dominika               70.47  5.36/18  11.10/10  12.56/13  31.33/25  36.47/22  45.56/26  49.22/26  63.00/28  65.32/28  66.23/27  68.51/27  70.16/27  70.47/26 
    SK Praga                              5.36/18   5.34/12   1.46/24  18.37/33   5.14/15   9.09/30   3.26/28  13.38/30   2.32/23   0.51/11   2.28/17   1.25/22   0.31/13 
 27 Neradová Eva                   70.52  6.46/27  14.31/28  16.19/28  31.09/23  37.32/25  45.28/25  48.44/24  60.51/24  64.27/26  65.41/25  68.29/26  70.13/26  70.52/27 
    KOB Chemopetrol Litvínov              6.46/27   7.45/26   1.48/25  14.50/20   6.23/24   7.56/24   3.16/24  12.07/28   3.36/30   1.14/22   2.48/26   1.44/31   0.39/30 
 28 Uhrová Zuzana                  71.02  7.32/31  15.07/29  17.51/31  32.58/29  38.38/28  48.31/28  51.03/28  62.17/27  64.38/27  66.23/27  69.21/28  70.32/28  71.02/28 
    USK Praha                             7.32/31   7.35/24   2.44/32  15.07/22   5.40/17   9.53/31   2.32/12  11.14/22   2.21/14   1.45/30   2.58/28   1.11/9    0.30/10 
 29 Slavíková Lucie                71.12  5.40/19  12.42/21  14.15/20  28.52/18  35.26/18  44.13/20  47.10/22  63.37/29  66.08/29  67.15/29  69.33/29  70.46/29  71.12/29 
    SK Praga                              5.40/19   7.02/22   1.33/21  14.37/19   6.34/25   8.47/27   2.57/22  16.27/33   2.31/22   1.07/19   2.18/12   1.13/12   0.26/2  
 30 Záveská Anna                   74.07  6.18/25  13.25/26  15.34/27  33.41/30  42.59/32  50.32/32  53.10/31  64.26/31  67.12/30  68.38/30  72.25/30  73.39/30  74.07/30 
    TJ Loko Česká Třebová                 6.18/25   7.07/23   2.09/28  18.07/31   9.18/32   7.33/16   2.38/15  11.16/23   2.46/25   1.26/25   3.47/33   1.14/13   0.28/7  
 31 Držková Markéta                75.08  6.39/26  13.33/27  15.07/25  30.20/22  38.13/27  48.36/29  51.54/29  63.39/30  67.43/31  70.01/31  73.03/31  74.34/31  75.08/31 
    OK Lokomotiva Pardubice               6.39/26   6.54/21   1.34/22  15.13/23   7.53/31  10.23/33   3.18/25  11.45/26   4.04/34   2.18/34   3.02/29   1.31/26   0.34/21 
 32 Blahutová Hana                 79.56 10.43/33  20.36/33  22.24/33  36.47/32  43.48/33  51.27/33  56.08/33  67.16/32  71.09/32  73.02/32  77.49/32  79.15/32  79.56/32 
    VŠSK MFF UK Praha                    10.43/33   9.53/33   1.48/25  14.23/18   7.01/27   7.39/17   4.41/34  11.08/20   3.53/33   1.53/31   4.47/34   1.26/24   0.41/32 
 33 Knoblochová Kamila             87.15  7.26/30  15.38/31  17.36/30  34.41/31  40.31/29  50.25/31  54.21/32  77.40/33  81.22/33  82.29/33  85.07/33  86.42/33  87.15/33 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               7.26/30   8.12/30   1.58/27  17.05/28   5.50/22   9.54/32   3.56/30  23.19/34   3.42/31   1.07/19   2.38/23   1.35/28   0.33/18 
 34 Ježková Klára                  88.33  7.07/28  15.23/30  17.07/29  37.43/34  47.59/34  60.32/34  63.14/34  79.14/34  82.06/34  83.11/34  86.23/34  87.55/34  88.33/34 
    SK Meteor Kačerov Praha               7.07/28   8.16/31   1.44/23  20.36/34  10.16/34  12.33/34   2.42/17  16.00/32   2.52/26   1.05/18   3.12/31   1.32/27   0.38/29 
    Bohuslavová Jana           DISK       6.41/    20.35/    22.31/    41.29/    46.43/         /         /         /         /         /         /         /    56.22/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   6.41/    13.54/     1.56/    18.58/     5.14/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kettnerová Dana            DISK       4.53/    11.23/    12.36/    26.50/    31.26/    37.45/    40.00/    49.51/    52.12/         /    54.56/    56.14/    56.42/   
    TJ Slavia Hradec Králové              4.53/     6.30/     1.13/    14.14/     4.36/     6.19/     2.15/     9.51/     2.21/         /         /     1.18/     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        3.0km  200m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-91      2-71      3-97      4-73      5-70      6-102     7-43      8-44      9-106    10-81     11-47     12-100   
  1 Havlínová Zuzana               42.36  4.43/3   10.44/4   12.26/4   13.12/3   19.47/1*  27.40/1*  28.28/1*  34.07/1*  35.03/1*  38.37/1*  40.34/1*  42.06/1*  42.36/1* 
    OK Sparta Praha                       4.43/3    6.01/5    1.42/3    0.46/2    6.35/1*   7.53/2    0.48/1*   5.39/5    0.56/1*   3.34/1*   1.57/1*   1.32/2    0.30/3  
  2 Matušová Petra                 43.55  5.00/4   10.15/2   11.53/2   12.29/2   21.03/3   28.24/2   29.16/2   34.22/2   35.35/2   39.29/2   41.46/2   43.24/2   43.55/2  
    Sportcentrum Jičín                    5.00/4    5.15/1*   1.38/1*   0.36/1*   8.34/6    7.21/1*   0.52/2    5.06/3    1.13/3    3.54/2    2.17/4    1.38/3    0.31/4  
  3 Zemanová Šárka                 46.42  4.24/1*   9.55/1*  11.41/1*  12.27/1*  19.59/2   28.24/2   29.40/3   35.02/3   36.22/3   42.02/4   44.26/4   46.10/4   46.42/3  
    Slavia Liberec orienteering           4.24/1*   5.31/2    1.46/4    0.46/2    7.32/3    8.25/4    1.16/8    5.22/4    1.20/8    5.40/7    2.24/6    1.44/4    0.32/5  
  4 Schmidtová Jana                46.47  5.38/5   11.55/5   13.34/5   14.33/5   21.48/5   30.16/5   31.15/5   36.02/4   37.15/4   41.49/3   44.12/3   46.06/3   46.47/4  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               5.38/5    6.17/6    1.39/2    0.59/9    7.15/2    8.28/5    0.59/3    4.47/1*   1.13/3    4.34/3    2.23/5    1.54/7    0.41/12 
  5 Horálková Iva                  47.34  4.42/2   10.36/3   12.24/3   13.28/4   21.12/4   29.30/4   30.45/4   36.58/5   38.15/5   43.12/5   45.11/5   47.01/5   47.34/5  
    Sportcentrum Jičín                    4.42/2    5.54/4    1.48/5    1.04/11   7.44/4    8.18/3    1.15/7    6.13/6    1.17/5    4.57/4    1.59/2    1.50/6    0.33/8  
  6 Kubečková Zdena                50.04  7.10/10  12.46/6   14.41/6   15.27/6   23.49/6   32.18/6   33.27/6   38.20/6   39.38/6   44.37/6   48.06/6   49.36/6   50.04/6  
    OK 99 Hradec Králové                  7.10/10   5.36/3    1.55/6    0.46/2    8.22/5    8.29/6    1.09/5    4.53/2    1.18/6    4.59/5    3.29/9    1.30/1*   0.28/2  
  7 Kadaňová Barbora               64.05  6.20/7   14.33/7   17.00/7   17.52/7   31.21/8   42.28/9   43.56/9   50.43/8   52.09/7   58.37/8   61.26/7   63.25/7   64.05/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               6.20/7    8.13/7    2.27/10   0.52/6   13.29/10  11.07/10   1.28/11   6.47/8    1.26/10   6.28/9    2.49/7    1.59/9    0.40/11 
  8 Waňková Dita                   64.55  7.02/8   15.15/8   17.34/8   18.24/8   29.16/7   39.55/7   41.51/7   51.38/9   53.10/9   58.24/7   62.28/8   64.16/8   64.55/8  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               7.02/8    8.13/7    2.19/9    0.50/5   10.52/9   10.39/9    1.56/13   9.47/12   1.32/11   5.14/6    4.04/11   1.48/5    0.39/10 
  9 Dienerová Petra                65.57  5.44/6   22.01/12  25.48/12  26.49/12  35.28/10  44.21/10  45.21/10  52.21/10  53.33/10  59.59/9   62.58/9   65.07/9   65.57/9  
    Oddíl OB Kotlářka                     5.44/6   16.17/14   3.47/13   1.01/10   8.39/7    8.53/7    1.00/4    7.00/9    1.12/2    6.26/8    2.59/8    2.09/12   0.50/14 
 10 Rudolfova Jana                 67.08  7.04/9   16.14/9   19.40/10  21.19/10  31.25/9   41.57/8   43.13/8   50.29/7   52.15/8   60.33/10  64.30/10  66.36/10  67.08/10 
    Sportcentrum Jičín                    7.04/9    9.10/10   3.26/12   1.39/13  10.06/8   10.32/8    1.16/8    7.16/10   1.46/12   8.18/12   3.57/10   2.06/11   0.32/5  
 11 Zajícová Markéta               78.32  8.05/12  16.39/10  18.36/9   19.33/9   36.21/11  49.04/11  51.20/11  63.51/12  65.10/12  73.34/12  75.42/11  77.46/11  78.32/11 
    KOB TRETRA Praha                      8.05/12   8.34/9    1.57/7    0.57/8   16.48/12  12.43/12   2.16/14  12.31/14   1.19/7    8.24/13   2.08/3    2.04/10   0.46/13 
 12 Pěluchová Daniela              79.44  7.15/11  19.05/11  21.18/11  23.09/11  41.48/12  53.54/12  55.18/12  61.40/11  63.35/11  71.44/11  77.22/12  79.17/12  79.44/12 
    KOB Choceň                            7.15/11  11.50/11   2.13/8    1.51/14  18.39/13  12.06/11   1.24/10   6.22/7    1.55/13   8.09/11   5.38/14   1.55/8    0.27/1* 
 13 Jeřábková Tereza               85.54 10.57/13  22.51/13  27.06/13  28.22/13  42.08/13  57.56/13  59.35/13  70.39/13  72.01/13  78.48/13  83.11/13  85.22/13  85.54/13 
    OK Jiskra Nový Bor                   10.57/13  11.54/12   4.15/14   1.16/12  13.46/11  15.48/14   1.39/12  11.04/13   1.22/9    6.47/10   4.23/12   2.11/13   0.32/5  
 14 Dobešová Kateřina             105.41 13.55/14  27.23/14  30.20/14  31.16/14  59.53/14  73.36/14  74.50/14  84.20/14  86.30/14  96.27/14 101.53/14 105.06/14 105.41/14 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.         13.55/14  13.28/13   2.57/11   0.56/7   28.37/14  13.43/13   1.14/6    9.30/11   2.10/14   9.57/14   5.26/13   3.13/14   0.35/9  
    Schwab Clarissa            DISK       9.10/    24.02/    26.36/    30.34/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KOB TRETRA Praha                      9.10/    14.52/     2.34/     3.58/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21E        4.8km  280m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-32      3-57      4-64      5-63      6-70      7-39      8-73      9-72     10-71     11-36     12-93     13-79     14-42     15-80     16-81    
                                      17-82     18-56     19-47     20-100   
  1 Kovářová Kristýna              60.48  3.05/1*   4.08/1*   5.18/1*  10.12/4   21.45/2   23.19/2   31.39/1*  32.59/1*  34.14/1*  35.08/1*  38.12/1*  44.22/1*  45.30/1*  46.11/1*  49.58/1*  53.58/1* 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.05/1*   1.03/3    1.10/15   4.54/8   11.33/2    1.34/2    8.20/4    1.20/5    1.15/1*   0.54/4    3.04/4    6.10/2    1.08/5    0.41/8    3.47/7    4.00/2  
                                         55.30/1*  56.30/1*  59.06/1*  60.20/1*  60.48/1* 
                                          1.32/4    1.00/2    2.36/6    1.14/5    0.28/10 
  2 Jedličková Zuzana              61.40  3.59/7    5.00/3    5.38/2   10.06/3   21.57/3   23.40/3   32.01/2   33.16/2   35.02/2   35.54/2   38.46/2   45.13/2   46.33/2   47.09/2   50.55/2   54.42/2  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.59/7    1.01/2    0.38/1*   4.28/6   11.51/5    1.43/5    8.21/5    1.15/3    1.46/9    0.52/2    2.52/1*   6.27/4    1.20/11   0.36/3    3.46/6    3.47/1* 
                                         56.12/2   57.16/2   59.48/2   61.17/2   61.40/2  
                                          1.30/3    1.04/4    2.32/4    1.29/11   0.23/3  
  3 Knapová Jana                   61.50  6.08/13   7.03/13   7.54/13  11.49/10  23.16/7   25.20/7   33.12/7   34.38/7   36.16/6   37.12/6   40.09/5   46.26/5   47.32/5   48.05/5   51.25/4   55.44/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               6.08/13   0.55/1*   0.51/4    3.55/3   11.27/1*   2.04/8    7.52/1*   1.26/6    1.38/5    0.56/6    2.57/2    6.17/3    1.06/4    0.33/1*   3.20/1*   4.19/5  
                                         57.06/3   58.08/3   60.27/3   61.29/3   61.50/3  
                                          1.22/1*   1.02/3    2.19/1*   1.02/1*   0.21/1* 
  4 Heczková Bohdana               62.33  3.10/2    5.48/10   6.28/7   10.41/5   22.18/5   23.48/4   32.29/4   33.39/3   35.19/3   36.11/3   39.14/3   46.00/3   47.00/3   47.35/3   51.09/3   55.25/3  
    Slavia Liberec orienteering           3.10/2    2.38/15   0.40/2    4.13/4   11.37/3    1.30/1*   8.41/7    1.10/1*   1.40/6    0.52/2    3.03/3    6.46/6    1.00/3    0.35/2    3.34/2    4.16/3  
                                         57.12/4   58.11/4   60.54/4   62.09/4   62.33/4  
                                          1.47/6    0.59/1*   2.43/7    1.15/6    0.24/6  
  5 Bochenková Ivana               63.23  3.40/3    4.48/2    5.46/3    9.30/1*  21.07/1*  22.52/1*  32.53/6   34.09/5   35.34/5   36.34/4   39.48/4   46.19/4   47.14/4   47.54/4   51.37/5   55.57/5  
    Sportcentrum Jičín                    3.40/3    1.08/6    0.58/7    3.44/1*  11.37/3    1.45/6   10.01/12   1.16/4    1.25/2    1.00/8    3.14/5    6.31/5    0.55/2    0.40/7    3.43/4    4.20/6  
                                         57.55/5   59.18/5   61.49/5   63.00/5   63.23/5  
                                          1.58/12   1.23/10   2.31/2    1.11/2    0.23/3  
  6 Doležalová Vendula             65.11  4.13/8    5.17/6    5.59/4    9.49/2   22.11/4   24.01/5   32.23/3   33.56/4   35.32/4   36.35/5   40.30/6   48.17/6   49.10/6   49.48/6   53.33/6   58.05/6  
    OK 99 Hradec Králové                  4.13/8    1.04/4    0.42/3    3.50/2   12.22/7    1.50/7    8.22/6    1.33/8    1.36/4    1.03/9    3.55/10   7.47/11   0.53/1*   0.38/5    3.45/5    4.32/8  
                                         59.30/6   61.05/6   63.36/6   64.49/6   65.11/6  
                                          1.25/2    1.35/13   2.31/2    1.13/4    0.22/2  
  7 Randáková Helena               68.12  4.41/12   5.45/8    6.37/9   10.53/6   22.56/6   24.37/6   32.33/5   34.14/6   38.11/7   39.20/7   43.51/7   49.52/7   51.55/7   52.34/7   56.44/7   61.04/7  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.41/12   1.04/4    0.52/5    4.16/5   12.03/6    1.41/4    7.56/2    1.41/9    3.57/15   1.09/11   4.31/13   6.01/1*   2.03/16   0.39/6    4.10/10   4.20/6  
                                         62.55/7   63.59/7   66.33/7   67.45/7   68.12/7  
                                          1.51/8    1.04/4    2.34/5    1.12/3    0.27/9  
  8 Baldrianová Barbora            69.03  4.27/9    5.46/9    6.44/10  11.41/9   26.45/12  28.25/11  36.35/8   37.48/8   39.19/8   40.18/8   43.54/8   50.57/8   52.07/8   53.13/8   57.08/8   61.25/8  
    USK Praha                             4.27/9    1.19/9    0.58/7    4.57/10  15.04/12   1.40/3    8.10/3    1.13/2    1.31/3    0.59/7    3.36/7    7.03/7    1.10/7    1.06/15   3.55/8    4.17/4  
                                         63.13/8   64.27/8   67.14/8   68.32/8   69.03/8  
                                          1.48/7    1.14/8    2.47/8    1.18/7    0.31/14 
  9 Kubátová Zuzana                70.50  6.24/14   7.47/14   8.42/14  13.11/13  25.36/10  27.56/10  36.45/9   38.13/9   39.53/9   40.39/9   44.12/9   52.28/9   53.36/9   54.13/9   57.54/9   62.56/9  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               6.24/14   1.23/11   0.55/6    4.29/7   12.25/8    2.20/13   8.49/8    1.28/7    1.40/6    0.46/1*   3.33/6    8.16/14   1.08/5    0.37/4    3.41/3    5.02/13 
                                         64.30/9   65.45/9   69.01/9   70.19/9   70.50/9  
                                          1.34/5    1.15/9    3.16/13   1.18/7    0.31/14 
 10 Gabrovská Lucie                72.35  3.56/4    5.12/4    6.21/6   11.37/8   25.05/8   27.13/8   36.49/10  38.39/10  40.48/10  41.52/10  45.41/10  53.32/10  54.46/10  55.34/10  59.36/10  64.37/10 
    KOB TRETRA Praha                      3.56/4    1.16/7    1.09/14   5.16/13  13.28/10   2.08/9    9.36/10   1.50/12   2.09/13   1.04/10   3.49/8    7.51/13   1.14/8    0.48/10   4.02/9    5.01/12 
                                         66.30/10  67.35/10  70.44/10  72.12/10  72.35/10 
                                          1.53/9    1.05/6    3.09/11   1.28/9    0.23/3  
 11 Voráčková Lenka                74.29  4.33/10   5.55/11   7.03/11  12.13/12  26.16/11  29.26/12  39.01/12  40.44/12  42.26/12  43.21/12  47.13/11  54.51/11  56.06/11  56.56/11  61.19/11  66.09/11 
    SK OS Nové Město n. M.                4.33/10   1.22/10   1.08/13   5.10/12  14.03/11   3.10/16   9.35/9    1.43/10   1.42/8    0.55/5    3.52/9    7.38/8    1.15/10   0.50/11   4.23/11   4.50/9  
                                         68.03/11  69.28/11  72.31/11  73.59/11  74.29/11 
                                          1.54/11   1.25/11   3.03/9    1.28/9    0.30/13 
 12 Gajdová Kristina               76.09  4.37/11   6.07/12   7.09/12  12.05/11  25.17/9   27.37/9   37.52/11  39.55/11  41.55/11  43.10/11  47.28/12  55.13/12  57.02/12  57.49/12  62.16/12  67.10/12 
    USK Praha                             4.37/11   1.30/12   1.02/10   4.56/9   13.12/9    2.20/13  10.15/13   2.03/14   2.00/10   1.15/12   4.18/12   7.45/9    1.49/15   0.47/9    4.27/12   4.54/11 
                                         69.25/12  70.55/12  74.08/12  75.43/12  76.09/12 
                                          2.15/14   1.30/12   3.13/12   1.35/13   0.26/7  
 13 Dlouhá Marie                   80.51  3.56/4    5.12/4    6.14/5   11.16/7   30.16/13  32.24/13  42.24/13  44.10/13  46.12/13  47.30/13  51.36/13  59.24/13  60.38/13  61.34/13  66.10/13  71.03/13 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.56/4    1.16/7    1.02/10   5.02/11  19.00/13   2.08/9   10.00/11   1.46/11   2.02/11   1.18/13   4.06/11   7.48/12   1.14/8    0.56/12   4.36/13   4.53/10 
                                         73.16/13  74.59/13  78.45/13  80.22/13  80.51/13 
                                          2.13/13   1.43/14   3.46/15   1.37/14   0.29/11 
 14 Gorčicová Barbora              89.27  3.57/6    5.30/7    6.29/8   13.43/14  33.42/14  35.59/14  46.53/14  49.00/14  51.08/14  52.33/14  58.01/14  65.46/14  67.07/14  68.14/14  72.52/14  80.14/14 
    OK Chrastava                          3.57/6    1.33/13   0.59/9    7.14/16  19.59/14   2.17/11  10.54/14   2.07/16   2.08/12   1.25/14   5.28/15   7.45/9    1.21/12   1.07/16   4.38/14   7.22/16 
                                         82.07/14  84.04/14  87.31/14  89.01/14  89.27/14 
                                          1.53/9    1.57/15   3.27/14   1.30/12   0.26/7  
 15 Vejstrková Zuzana              99.54  7.28/16  10.38/16  11.44/16  18.04/16  39.47/15  42.04/15  56.38/15  58.32/15  61.07/15  63.09/15  67.41/15  77.08/15  78.49/15  79.48/15  85.42/15  91.01/15 
    OK Chrastava                          7.28/16   3.10/16   1.06/12   6.20/14  21.43/15   2.17/11  14.34/15   1.54/13   2.35/14   2.02/16   4.32/14   9.27/15   1.41/14   0.59/13   5.54/15   5.19/14 
                                         93.19/15  94.30/15  97.36/15  99.20/15  99.54/15 
                                          2.18/15   1.11/7    3.06/10   1.44/15   0.34/16 
 16 Darmovzalová Lenka            128.16  6.45/15   8.29/15  10.05/15  16.46/15  48.16/16  51.24/16  71.28/16  73.31/16  78.14/16  80.04/16  88.30/16  99.55/16 101.34/16 102.34/16 109.07/16 115.29/16 
    SK Praga                              6.45/15   1.44/14   1.36/16   6.41/15  31.30/16   3.08/15  20.04/16   2.03/14   4.43/16   1.50/15   8.26/16  11.25/16   1.39/13   1.00/14   6.33/16   6.22/15 
                                        118.09/16 120.32/16 125.03/16 127.47/16 128.16/16 
                                          2.40/16   2.23/16   4.31/16   2.44/16   0.29/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         4.2km  235m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-107     3-67      4-64      5-95      6-40      7-35      8-87      9-70     10-103    11-43     12-93     13-56     14-46     15-100   
  1 Šimšová Jana                   62.17  5.03/2    6.21/1*  11.22/1*  12.50/1*  23.52/1*  27.40/1*  30.51/1*  32.17/1*  33.41/1*  44.17/1*  45.49/1*  49.36/1*  59.37/1*  60.08/1*  61.53/1*  62.17/1* 
    VŠSK MFF UK Praha                     5.03/2    1.18/2    5.01/26   1.28/4   11.02/1*   3.48/2    3.11/3    1.26/1*   1.24/1*  10.36/6    1.32/1*   3.47/2   10.01/3    0.31/1*   1.45/1*   0.24/1* 
  2 Filipová Ivana                 67.22  4.55/1*   7.17/7   12.40/3   14.23/4   25.53/2   30.26/2   33.27/2   34.53/2   36.31/2   46.43/2   49.25/2   52.57/2   64.31/2   65.06/2   66.51/2   67.22/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.55/1*   2.22/17   5.23/3    1.43/11  11.30/2    4.33/5    3.01/2    1.26/1*   1.38/6   10.12/5    2.42/5    3.32/1*  11.34/7    0.35/2    1.45/1*   0.31/9  
  3 Grycová Petra                  71.09  5.17/4    7.15/6   14.34/8   15.59/7   28.08/5   32.21/4   35.21/4   36.56/4   38.28/4   49.19/3   52.56/3   57.42/3   68.14/3   68.51/3   70.40/3   71.09/3  
    KOS TJ Tesla Brno                     5.17/4    1.58/13   7.19/17   1.25/2   12.09/4    4.13/3    3.00/1*   1.35/3    1.32/4   10.51/8    3.37/20   4.46/6   10.32/4    0.37/3    1.49/3    0.29/5  
  4 Růžičková Kamila               75.10  5.35/8    6.44/2   18.14/15  19.46/15  32.12/12  35.50/7   40.17/7   42.09/7   44.52/9   53.24/5   56.22/5   62.01/6   71.18/4   72.09/4   74.42/4   75.10/4  
    OK 99 Hradec Králové                  5.35/8    1.09/1*  11.30/24   1.32/6   12.26/5    3.38/1*   4.27/12   1.52/9    2.43/21   8.32/1*   2.58/8    5.39/21   9.17/1*   0.51/8    2.33/18   0.28/3  
  5 Sedlářová Pavla                76.41  5.22/5    7.44/11  14.44/9   17.44/10  31.34/10  36.42/8   40.18/8   42.13/8   43.58/7   53.49/6   56.49/6   61.58/5   73.10/5   74.11/5   76.11/5   76.41/5  
    POBO - přátelé OB Opava               5.22/5    2.22/17   7.00/13   3.00/24  13.50/10   5.08/10   3.36/6    1.55/10   1.45/11   9.51/2    3.00/9    5.09/12  11.12/5    1.01/15   2.00/5    0.30/7  
  6 Nechanická Daniela             77.23  5.23/6    7.18/8   12.59/5   14.22/3   27.14/4   33.05/5   38.45/5   40.31/5   42.11/5   54.07/7   57.02/7   62.06/7   73.45/6   74.40/6   76.49/6   77.23/6  
    SK OS Nové Město n. M.                5.23/6    1.55/12   5.41/4    1.23/1*  12.52/7    5.51/15   5.40/22   1.46/6    1.40/7   11.56/13   2.55/7    5.04/10  11.39/8    0.55/11   2.09/8    0.34/12 
  7 Eichlerová Jana                80.28  5.39/9    7.21/9   12.35/2   14.19/2   31.24/9   37.49/12  43.28/13  45.04/13  46.45/13  57.32/11  61.05/12  65.11/10  77.26/9   78.05/7   79.54/7   80.28/7  
    KOB Kamenický Šenov                   5.39/9    1.42/8    5.14/2    1.44/13  17.05/18   6.25/18   5.39/21   1.36/4    1.41/9   10.47/7    3.33/16   4.06/3   12.15/9    0.39/4    1.49/3    0.34/12 
  8 Nehasilová Zuzana              80.58  5.11/3    7.03/4   12.53/4   14.24/5   26.59/3   31.23/3   34.55/3   36.32/3   38.03/3   51.00/4   53.45/4   59.16/4   74.55/7   78.12/8   80.32/8   80.58/8  
    KOB Děčín                             5.11/3    1.52/9    5.50/5    1.31/5   12.35/6    4.24/4    3.32/5    1.37/5    1.31/3   12.57/17   2.45/6    5.31/18  15.39/19   3.17/25   2.20/14   0.26/2  
  9 Kroniková Jana                 81.57  7.26/17   9.01/14  15.12/11  19.07/13  30.55/8   36.59/10  42.11/11  44.13/11  45.57/11  55.59/8   57.49/8   63.12/8   77.15/8   78.49/9   81.25/9   81.57/9  
    TJ Slavia Hradec Králové              7.26/17   1.35/5    6.11/7    3.55/25  11.48/3    6.04/16   5.12/19   2.02/13   1.44/10  10.02/3    1.50/2    5.23/16  14.03/15   1.34/22   2.36/19   0.32/11 
 10 Smolková Alena                 82.57  5.48/11   9.25/15  16.55/12  19.11/14  33.32/13  38.43/13  42.59/12  44.47/12  46.23/12  59.02/13  62.05/13  66.56/13  79.37/12  80.16/12  82.26/11  82.57/10 
    SK Praga                              5.48/11   3.37/22   7.30/18   2.16/18  14.21/11   5.11/11   4.16/10   1.48/8    1.36/5   12.39/16   3.03/10   4.51/7   12.41/11   0.39/4    2.10/9    0.31/9  
 11 Mulíčková Eva                  83.01  5.45/10   7.09/5   13.44/6   15.21/6   30.28/7   37.02/11  40.41/9   42.27/9   44.21/8   57.38/12  60.53/10  66.27/12  78.42/10  80.02/10  82.20/10  83.01/11 
    KOB Moira Brno                        5.45/10   1.24/4    6.35/9    1.37/7   15.07/14   6.34/19   3.39/7    1.46/6    1.54/13  13.17/19   3.15/14   5.34/19  12.15/9    1.20/19   2.18/12   0.41/21 
 12 Kubáňová Jana                  84.18  5.24/7    7.00/3   13.51/7   16.00/8   29.28/6   34.52/6   39.49/6   41.51/6   43.53/6   56.29/9   59.37/9   64.34/9   79.08/11  80.03/11  82.52/12  84.18/12 
    KOS TJ Tesla Brno                     5.24/7    1.36/7    6.51/12   2.09/17  13.28/8    5.24/13   4.57/16   2.02/13   2.02/18  12.36/15   3.08/11   4.57/9   14.34/16   0.55/11   2.49/23   1.26/26 
 13 Forstová Lenka                 84.29  6.42/15  11.43/20  18.27/17  20.24/17  36.19/15  41.06/15  45.03/15  47.00/14  48.40/14  60.12/14  62.36/14  67.21/14  80.40/13  81.50/14  84.00/13  84.29/13 
    VŠSK MFF UK Praha                     6.42/15   5.01/26   6.44/11   1.57/16  15.55/17   4.47/6    3.57/9    1.57/11   1.40/7   11.32/10   2.24/3    4.45/5   13.19/12   1.10/16   2.10/9    0.29/5  
 14 Zabořilová Romana              84.46  6.57/16   8.58/13  14.58/10  16.36/9   31.53/11  36.45/9   41.04/10  43.18/10  45.19/10  57.09/10  60.56/11  66.06/11  80.57/14  81.48/13  84.07/14  84.46/14 
    OB Jenišovice                         6.57/16   2.01/14   6.00/6    1.38/8   15.17/15   4.52/7    4.19/11   2.14/16   2.01/15  11.50/12   3.47/21   5.10/13  14.51/17   0.51/8    2.19/13   0.39/17 
 15 Vyškovská Radka                86.21 10.31/23  15.07/23  21.42/21  23.29/21  41.05/22  46.06/19  51.12/20  53.46/20  55.39/18  65.42/16  69.17/16  73.27/16  83.06/15  83.46/15  85.51/15  86.21/15 
    TJ Zbrojovka Vsetín                  10.31/23   4.36/24   6.35/9    1.47/14  17.36/20   5.01/8    5.06/18   2.34/21   1.53/12  10.03/4    3.35/17   4.10/4    9.39/2    0.40/6    2.05/6    0.30/7  
 16 Kučerová  Marie                90.11  6.38/14   8.30/12  17.08/13  18.46/11  35.56/14  41.00/14  44.56/14  47.03/15  49.04/15  64.16/15  66.57/15  72.40/15  86.36/17  87.26/17  89.32/16  90.11/16 
    USK Praha                             6.38/14   1.52/9    8.38/21   1.38/8   17.10/19   5.04/9    3.56/8    2.07/15   2.01/15  15.12/23   2.41/4    5.43/22  13.56/14   0.50/7    2.06/7    0.39/17 
 17 Kundratová Jana                90.24 17.50/26  19.13/26  25.34/24  27.17/23  40.54/21  46.12/20  50.48/19  53.05/17  55.09/16  66.05/17  69.40/17  74.33/17  86.06/16  87.22/16  89.47/17  90.24/17 
    TJ Jižní svahy Zlín                  17.50/26   1.23/3    6.21/8    1.43/11  13.37/9    5.18/12   4.36/13   2.17/18   2.04/19  10.56/9    3.35/17   4.53/8   11.33/6    1.16/18   2.25/15   0.37/14 
 18 Pecharová Michaela             93.07  8.06/19  11.57/21  18.58/19  21.25/19  36.54/16  47.12/21  50.40/16  53.23/19  55.17/17  67.06/18  70.18/18  75.39/18  89.04/18  89.58/18  92.30/18  93.07/18 
    OOB TJ Sokol Troja                    8.06/19   3.51/23   7.01/14   2.27/20  15.29/16  10.18/25   3.28/4    2.43/22   1.54/13  11.49/11   3.12/12   5.21/15  13.25/13   0.54/10   2.32/17   0.37/14 
 19 Asterová Jana                  98.37  8.30/20  10.32/17  18.21/16  20.11/16  38.01/17  43.36/16  51.14/21  53.15/18  55.52/19  69.37/19  72.50/19  78.27/19  93.52/19  95.15/19  97.56/19  98.37/19 
    SKOB Slaný                            8.30/20   2.02/15   7.49/20   1.50/15  17.50/21   5.35/14   7.38/25   2.01/12   2.37/20  13.45/21   3.13/13   5.37/20  15.25/18   1.23/20   2.41/21   0.41/21 
 20 Zemánková Eva                 106.45  8.58/22  13.47/22  20.56/20  23.26/20  38.10/18  46.02/18  50.47/18  54.38/21  57.27/21  70.35/20  74.11/20  79.36/20  99.12/20 102.53/20 105.54/20 106.45/20 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      8.58/22   4.49/25   7.09/15   2.30/21  14.44/12   7.52/23   4.45/15   3.51/25   2.49/24  13.08/18   3.36/19   5.25/17  19.36/22   3.41/26   3.01/25   0.51/23 
 21 Kubátová Dana                 109.17 15.07/24  17.22/24  24.38/23  30.02/25  44.59/24  52.41/23  59.11/22  61.30/22  63.31/22  76.53/22  82.34/22  87.49/22 103.31/21 106.01/21 108.49/21 109.17/21 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí              15.07/24   2.15/16   7.16/16   5.24/26  14.57/13   7.42/21   6.30/24   2.19/19   2.01/15  13.22/20   5.41/25   5.15/14  15.42/20   2.30/24   2.48/22   0.28/3  
 22 Sieglová Dáša                 113.54  6.04/12   7.39/10  17.39/14  19.06/12  39.58/20  56.33/24  61.35/24  64.32/24  65.58/23  80.00/23  83.18/23  88.22/23 108.43/22 110.50/23 113.17/22 113.54/22 
    VŠSK MFF UK Praha                     6.04/12   1.35/5   10.00/22   1.27/3   20.52/25  16.35/26   5.02/17   2.57/24   1.26/2   14.02/22   3.18/15   5.04/10  20.21/23   2.07/23   2.27/16   0.37/14 
 23 Přibíková Monika              115.36  7.27/18  10.50/19  18.38/18  21.21/18  39.14/19  45.21/17  50.44/17  52.58/16  55.59/20  75.00/21  80.42/21  87.38/21 109.36/23 110.34/22 114.33/23 115.36/23 
    SK Praga                              7.27/18   3.23/20   7.48/19   2.43/23  17.53/22   6.07/17   5.23/20   2.14/16   3.01/25  19.01/26   5.42/26   6.56/24  21.58/26   0.58/13   3.59/26   1.03/25 
 24 Richtrová Lucie               120.43 15.43/25  18.46/25  30.03/26  31.44/26  52.02/25  58.53/25  64.54/25  67.41/25  70.25/25  82.54/24  88.18/25  95.41/25 116.52/25 117.50/24 120.04/24 120.43/24 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                  15.43/25   3.03/19  11.17/23   1.41/10  20.18/24   6.51/20   6.01/23   2.47/23   2.44/22  12.29/14   5.24/24   7.23/26  21.11/24   0.58/13   2.14/11   0.39/17 
 25 Pelikánová Lucie              121.39  8.47/21  10.39/18  23.32/22  26.03/22  44.25/23  52.10/22  61.26/23  63.54/23  66.39/24  83.21/25  87.25/24  94.45/24 116.22/24 117.55/25 120.47/25 121.39/25 
    VŠSK MFF UK Praha                     8.47/21   1.52/9   12.53/25   2.31/22  18.22/23   7.45/22   9.16/26   2.28/20   2.45/23  16.42/24   4.04/22   7.20/25  21.37/25   1.33/21   2.52/24   0.52/24 
 26 Zobaníková Vladimíra          122.36  6.30/13  10.01/16  26.22/25  28.44/24  54.03/26  62.26/26  67.04/26  70.55/26  74.27/26  91.13/26  96.03/26 102.05/26 118.08/26 119.19/26 121.57/26 122.36/26 
    TJ Sokol Radslavice                   6.30/13   3.31/21  16.21/26   2.22/19  25.19/26   8.23/24   4.38/14   3.51/25   3.32/26  16.46/25   4.50/23   6.02/23  16.03/21   1.11/17   2.38/20   0.39/17 
    Kovářová Anna              DISK      10.54/    13.05/    20.29/    24.13/    40.57/    47.20/         /         /         /         /         /         /         /         /    67.22/    68.06/   
    TJ Loko Česká Třebová                10.54/     2.11/     7.24/     3.44/    16.44/     6.23/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.44/   
    Zlámalová Zdena            DISK       9.14/    10.46/    16.20/    18.21/    40.31/         /         /         /         /         /         /         /         /         /    68.31/    69.16/   
    OK 99 Hradec Králové                  9.14/     1.32/     5.34/     2.01/    22.10/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.45/   
    Poštolková Andrea          DISK       7.30/    10.15/    17.24/    19.37/    37.43/    44.23/    48.43/    51.31/    54.12/         /         /         /         /         /    67.54/    68.37/   
    TJ Start Náchod                       7.30/     2.45/     7.09/     2.13/    18.06/     6.40/     4.20/     2.48/     2.41/         /         /         /         /         /         /     0.43/   
    Šklíbová Jana              DISK       6.48/    11.35/    22.30/    24.03/    41.29/    48.46/    54.17/    58.10/    59.55/    72.12/    75.46/         /   102.02/   103.28/   107.28/   108.20/   
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      6.48/     4.47/    10.55/     1.33/    17.26/     7.17/     5.31/     3.53/     1.45/    12.17/     3.34/         /         /     1.26/     4.00/     0.52/   
    Podrábská Marie            DISK       4.33/     5.52/    11.23/    13.08/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    50.49/   
    Slavia Liberec orienteering           4.33/     1.19/     5.31/     1.45/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kašparová Marie            DISK       9.11/    16.24/    28.01/    32.38/    59.13/    70.13/    84.22/    87.15/    89.30/         /         /         /         /         /         /         /   
    SK Netopýr Zákupy                     9.11/     7.13/    11.37/     4.37/    26.35/    11.00/    14.09/     2.53/     2.15/         /         /         /         /         /         /         /   
    Odstrčilová Hana           DISK      24.26/    26.56/    40.34/    42.38/    68.16/   104.56/   118.37/   121.15/   125.03/         /         /         /         /         /         /         /   
    Neregistrovaní - Odstrčilovi         24.26/     2.30/    13.38/     2.04/    25.38/    36.40/    13.41/     2.38/     3.48/         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         3.4km  210m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-84      2-65      3-104     4-107     5-75      6-34      7-78      8-102     9-42     10-81     11-45     12-56     13-47     14-100   
  1 Kosová Michaela                52.32  6.52/9   10.25/8   12.27/8   14.14/8   16.45/8   25.46/5   33.25/2   34.58/2   36.46/1*  42.37/1*  45.07/1*  46.54/1*  50.44/1*  52.06/1*  52.32/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      6.52/9    3.33/15   2.02/9    1.47/7    2.31/9    9.01/1*   7.39/1*   1.33/5    1.48/1*   5.51/1*   2.30/1*   1.47/10   3.50/7    1.22/2    0.26/2  
  2 Műllerová Zorka                60.14  5.00/3    6.45/1*   8.38/1*  10.13/1*  12.06/1*  23.59/1*  34.35/5   36.28/5   39.38/5   47.13/2   51.01/2   52.39/2   57.58/2   59.42/2   60.14/2  
    TJ Slavia Hradec Králové              5.00/3    1.45/3    1.53/6    1.35/4    1.53/5   11.53/7   10.36/11   1.53/11   3.10/16   7.35/4    3.48/13   1.38/8    5.19/12   1.44/9    0.32/6  
  3 Teplá Hana                     60.29  4.49/1*   7.38/5    9.29/5   11.06/3   12.52/2   25.54/6   34.32/4   35.50/4   38.01/3   51.44/7   54.34/6   55.52/5   58.44/4   60.04/3   60.29/3  
    TJ Slavia Hradec Králové              4.49/1*   2.49/11   1.51/4    1.37/5    1.46/3   13.02/11   8.38/3    1.18/2    2.11/5   13.43/21   2.50/4    1.18/1*   2.52/1*   1.20/1*   0.25/1* 
  4 Klapalová Jana                 60.40  5.27/5    7.47/6    9.38/6   11.38/6   14.11/5   24.59/4   34.06/3   35.22/3   38.49/4   50.47/5   53.33/3   55.07/3   58.27/3   60.04/3   60.40/4  
    OOB Vamberk                           5.27/5    2.20/7    1.51/4    2.00/10   2.33/11  10.48/5    9.07/4    1.16/1*   3.27/17  11.58/17   2.46/2    1.34/6    3.20/2    1.37/5    0.36/13 
  5 Oncirková Monika               62.34  5.16/4    7.18/3    8.55/2   10.39/2   13.25/3   24.06/2   32.30/1*  34.45/1*  37.31/2   49.33/4   54.05/5   56.08/7   60.11/6   61.59/6   62.34/5  
    SKOB Ostrov                           5.16/4    2.02/4    1.37/1*   1.44/6    2.46/13  10.41/4    8.24/2    2.15/18   2.46/12  12.02/18   4.32/19   2.03/15   4.03/9    1.48/11   0.35/10 
  6 Benešová Jaroslava             62.35  4.59/2    7.05/2    9.02/3   11.26/5   14.21/6   25.57/7   35.55/6   37.32/6   42.18/7   51.50/8   54.39/7   56.07/6   60.02/5   61.57/5   62.35/6  
    KOB Kladno                            4.59/2    2.06/5    1.57/8    2.24/12   2.55/15  11.36/6    9.58/9    1.37/7    4.46/22   9.32/11   2.49/3    1.28/3    3.55/8    1.55/13   0.38/15 
  7 Procházková Alexandra          63.05  6.11/8   13.17/13  15.12/13  17.02/11  19.10/10  28.49/9   38.00/7   39.38/7   41.29/6   47.57/3   53.41/4   55.23/4   60.59/7   62.36/7   63.05/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               6.11/8    7.06/22   1.55/7    1.50/8    2.08/7    9.39/2    9.11/5    1.38/8    1.51/2    6.28/2    5.44/22   1.42/9    5.36/14   1.37/5    0.29/3  
  8 Staňková Marcela               63.18  5.47/6    7.30/4    9.13/4   11.08/4   13.29/4   26.39/8   40.32/8   41.51/8   43.47/8   51.38/6   55.28/8   57.15/8   61.03/8   62.45/8   63.18/8  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   5.47/6    1.43/2    1.43/2    1.55/9    2.21/8   13.10/12  13.53/19   1.19/3    1.56/3    7.51/6    3.50/14   1.47/10   3.48/6    1.42/8    0.33/9  
  9 Čechová Zuzana                 63.22  6.04/7    8.12/7   10.00/7   12.35/7   14.42/7   24.39/3   41.10/9   43.10/9   45.21/9   53.02/9   56.18/9   57.54/9   61.16/9   62.50/9   63.22/9  
    OK Jihlava                            6.04/7    2.08/6    1.48/3    2.35/13   2.07/6    9.57/3   16.31/22   2.00/13   2.11/5    7.41/5    3.16/8    1.36/7    3.22/3    1.34/4    0.32/6  
 10 Hanáková Marta                 71.13  7.51/10  10.36/9   12.55/9   16.25/9   18.56/9   33.29/10  44.48/10  46.21/10  49.27/11  57.22/10  61.14/10  62.44/10  68.25/10  70.30/10  71.13/10 
    Kometa Kralovice                      7.51/10   2.45/9    2.19/10   3.30/18   2.31/9   14.33/17  11.19/12   1.33/5    3.06/14   7.55/7    3.52/15   1.30/5    5.41/15   2.05/15   0.43/17 
 11 Chaloupková Lenka              72.51  9.13/15  15.18/18  17.49/17  19.17/14  21.02/11  35.09/12  44.59/11  46.23/11  48.54/10  61.56/14  64.54/14  67.09/12  70.49/11  72.22/11  72.51/11 
    KOB Choceň                            9.13/15   6.05/20   2.31/11   1.28/2    1.45/2   14.07/16   9.50/6    1.24/4    2.31/8   13.02/20   2.58/5    2.15/18   3.40/4    1.33/3    0.29/3  
 12 Semíková Iva                   75.21 12.03/20  13.45/16  21.30/21  23.02/19  24.40/18  41.22/19  51.14/18  53.14/17  55.48/16  63.22/15  67.32/15  69.31/15  73.14/12  74.52/12  75.21/12 
    SK OK 24 Praha                       12.03/20   1.42/1*   7.45/22   1.32/3    1.38/1*  16.42/21   9.52/7    2.00/13   2.34/9    7.34/3    4.10/17   1.59/14   3.43/5    1.38/7    0.29/3  
 13 Lázničková Marcela             75.55  9.59/16  13.22/14  15.55/14  18.44/12  22.00/12  34.51/11  46.15/12  48.12/12  50.51/12  60.54/13  64.33/12  66.38/11  73.36/14  75.23/13  75.55/13 
    SKOB Zlín                             9.59/16   3.23/13   2.33/13   2.49/15   3.16/17  12.51/10  11.24/13   1.57/12   2.39/11  10.03/14   3.39/11   2.05/17   6.58/19   1.47/10   0.32/6  
 14 Pilná Libuše                   76.25 11.35/19  17.30/20  20.01/18  21.27/18  23.17/14  37.21/14  47.29/14  49.08/14  51.42/13  60.13/12  64.20/11  68.51/14  73.27/13  75.46/14  76.25/14 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí              11.35/19   5.55/19   2.31/11   1.26/1*   1.50/4   14.04/15  10.08/10   1.39/9    2.34/9    8.31/9    4.07/16   4.31/22   4.36/11   2.19/20   0.39/16 
 15 Hančová Alice                  76.36  7.58/11  10.54/10  14.13/10  18.46/13  24.29/17  36.29/13  46.23/13  48.47/13  51.53/14  60.03/11  64.43/13  68.17/13  74.05/15  75.59/15  76.36/15 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               7.58/11   2.56/12   3.19/18   4.33/21   5.43/21  12.00/8    9.54/8    2.24/19   3.06/14   8.10/8    4.40/20   3.34/21   5.48/16   1.54/12   0.37/14 
 16 Jelínková Marta                79.18  8.12/12  11.35/11  14.40/11  16.58/10  25.57/19  38.37/17  50.08/15  51.56/15  55.00/15  65.35/16  68.39/16  70.33/16  76.28/16  78.34/16  79.18/16 
    KOB Choceň                            8.12/12   3.23/13   3.05/17   2.18/11   8.59/22  12.40/9   11.31/14   1.48/10   3.04/13  10.35/15   3.04/6    1.54/12   5.55/18   2.06/18   0.44/19 
 17 Kunzová Ivana                  79.25 10.42/18  13.29/15  17.25/16  20.58/17  24.15/15  38.16/15  50.20/16  52.46/16  56.50/17  66.23/17  70.10/18  72.07/18  76.35/17  78.40/17  79.25/17 
    BETA URSUS Orienteering              10.42/18   2.47/10   3.56/19   3.33/19   3.17/18  14.01/13  12.04/15   2.26/20   4.04/18   9.33/12   3.47/12   1.57/13   4.28/10   2.05/15   0.45/20 
 18 Burdová Simona                 81.15  8.57/14  14.06/17  16.44/15  19.22/15  22.16/13  39.39/18  52.50/19  54.55/18  57.06/18  66.41/18  69.48/17  71.15/17  78.35/18  80.40/18  81.15/18 
    KOB Děčín                             8.57/14   5.09/17   2.38/14   2.38/14   2.54/14  17.23/22  13.11/18   2.05/15   2.11/5    9.35/13   3.07/7    1.27/2    7.20/20   2.05/15   0.35/10 
 19 Egrtová Jitka                  83.21 15.44/21  18.07/21  21.00/20  24.22/21  27.00/21  42.11/21  54.57/20  57.02/20  59.09/19  68.32/19  71.52/19  73.21/19  80.51/19  82.46/19  83.21/19 
    TJ Slavia Hradec Králové             15.44/21   2.23/8    2.53/16   3.22/17   2.38/12  15.11/18  12.46/17   2.05/15   2.07/4    9.23/10   3.20/9    1.29/4    7.30/21   1.55/13   0.35/10 
 20 Illnerová Daniela              89.16  8.17/13  12.25/12  15.06/12  20.39/16  24.27/16  38.28/16  50.46/17  55.06/19  59.44/20  75.20/21  78.49/21  80.53/21  86.26/21  88.33/20  89.16/20 
    Oddíl OB Kotlářka                     8.17/13   4.08/16   2.41/15   5.33/22   3.48/19  14.01/13  12.18/16   4.20/22   4.38/21  15.36/22   3.29/10   2.04/16   5.33/13   2.07/19   0.43/17 
 21 Pavlíčková Lenka               90.01 10.25/17  16.09/19  20.05/19  23.25/20  26.30/20  42.07/20  56.14/21  58.21/21  62.25/21  73.13/20  77.44/20  80.23/20  86.13/20  89.09/21  90.01/21 
    SKOB Ostrava                         10.25/17   5.44/18   3.56/19   3.20/16   3.05/16  15.37/19  14.07/20   2.07/17   4.04/18  10.48/16   4.31/18   2.39/19   5.50/17   2.56/22   0.52/21 
 22 Douchová Jaroslava            110.33 16.20/22  23.13/22  28.06/22  32.29/22  36.52/22  52.50/22  67.43/22  70.31/22  74.36/22  86.43/22  91.32/22  94.11/22 107.01/22 109.34/22 110.33/22 
    TJ Start Náchod                      16.20/22   6.53/21   4.53/21   4.23/20   4.23/20  15.58/20  14.53/21   2.48/21   4.05/20  12.07/19   4.49/21   2.39/19  12.50/22   2.33/21   0.59/22 
    Kamenická Lenka            DISK       5.40/     8.28/    10.22/    12.16/    14.49/    24.14/    34.33/    36.13/    38.20/    51.10/    54.05/    55.52/    59.35/         /    61.25/   
    OK 99 Hradec Králové                  5.40/     2.48/     1.54/     1.54/     2.33/     9.25/    10.19/     1.40/     2.07/    12.50/     2.55/     1.47/     3.43/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         3.1km  165m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-109     2-84      3-31      4-37      5-105     6-76      7-35      8-87      9-80     10-106    11-45     12-56     13-85     14-100   
  1 Juračková Jana                 47.30  5.00/4    7.25/2    9.21/2   15.23/1*  16.40/1*  21.20/1*  24.11/1*  25.45/1*  31.50/1*  33.14/1*  40.33/1*  43.36/1*  46.13/1*  47.02/1*  47.30/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.00/4    2.25/5    1.56/2    6.02/3    1.17/9    4.40/1*   2.51/7    1.34/2    6.05/2    1.24/1*   7.19/5    3.03/19   2.37/1*   0.49/1*   0.28/3  
  2 Kavková Dana                   51.04  9.07/14  11.05/11  13.13/9   19.13/7   20.08/6   26.17/4   28.58/3   30.30/3   37.13/2   38.54/2   45.22/2   47.05/2   49.45/2   50.37/2   51.04/2  
    OK Sparta Praha                       9.07/14   1.58/1*   2.08/4    6.00/2    0.55/2    6.09/7    2.41/5    1.32/1*   6.43/4    1.41/3    6.28/1*   1.43/8    2.40/2    0.52/3    0.27/2  
  3 Zalabová Martina               54.04  4.19/1*   7.49/4   10.44/4   16.37/3   18.53/3   26.54/5   29.18/4   31.21/4   37.24/3   39.13/3   46.36/3   48.04/3   52.30/3   53.33/3   54.04/3  
    Sportcentrum Jičín                    4.19/1*   3.30/16   2.55/14   5.53/1*   2.16/20   8.01/17   2.24/2    2.03/6    6.03/1*   1.49/7    7.23/6    1.28/2    4.26/16   1.03/6    0.31/4  
  4 Pávková Jana                   54.17  4.27/2    6.25/1*   8.48/1*  16.32/2   17.37/2   23.26/2   28.00/2   30.05/2   38.01/4   39.43/4   47.55/4   49.17/4   52.40/4   53.43/4   54.17/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.27/2    1.58/1*   2.23/9    7.44/12   1.05/4    5.49/6    4.34/14   2.05/7    7.56/8    1.42/4    8.12/11   1.22/1*   3.23/7    1.03/6    0.34/7  
  5 Slavíková Kateřina             58.29  7.54/10  10.29/7   12.39/7   20.35/9   21.48/9   27.35/7   30.17/5   33.36/6   40.55/5   43.07/5   49.52/5   51.26/5   56.46/5   57.54/5   58.29/5  
    SK Praga                              7.54/10   2.35/9    2.10/5    7.56/14   1.13/8    5.47/5    2.42/6    3.19/16   7.19/6    2.12/16   6.45/4    1.34/4    5.20/19   1.08/9    0.35/9  
  6 Fólová Hana                    58.35  6.09/7    8.43/6   11.03/5   19.09/6   19.54/5   25.27/3   32.44/8   34.57/7   41.33/6   43.39/6   51.16/7   53.49/7   57.01/7   58.03/7   58.35/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.09/7    2.34/8    2.20/8    8.06/17   0.45/1*   5.33/4    7.17/21   2.13/8    6.36/3    2.06/13   7.37/8    2.33/15   3.12/4    1.02/5    0.32/5  
  7 Michálková Jiřina              58.41  8.29/11  10.52/10  13.07/8   19.44/8   21.19/8   28.16/8   31.32/7   33.23/5   42.28/7   44.28/7   51.05/6   53.18/6   56.48/6   57.59/6   58.41/7  
    USK Praha                             8.29/11   2.23/4    2.15/7    6.37/5    1.35/14   6.57/10   3.16/8    1.51/4    9.05/12   2.00/10   6.37/2    2.13/13   3.30/9    1.11/11   0.42/14 
  8 Vejvodová Mirka                60.20  8.54/12  11.35/12  14.11/12  21.51/12  22.59/12  28.31/9   35.15/12  37.00/10  45.15/8   46.58/8   53.38/8   55.19/8   58.23/8   59.37/8   60.20/8  
    SK Libín 1096 Prachatice              8.54/12   2.41/10   2.36/11   7.40/11   1.08/5    5.32/3    6.44/20   1.45/3    8.15/9    1.43/5    6.40/3    1.41/6    3.04/3    1.14/12   0.43/15 
  9 Hindráková Martina             64.42  5.29/5    7.35/3    9.22/3   18.21/4   19.33/4   27.23/6   31.08/6   36.35/8   46.16/9   48.45/9   56.11/9   57.52/9   63.27/9   64.16/9   64.42/9  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             5.29/5    2.06/3    1.47/1*   8.59/19   1.12/6    7.50/14   3.45/11   5.27/21   9.41/15   2.29/20   7.26/7    1.41/6    5.35/20   0.49/1*   0.26/1* 
 10 Roudná Eva                     65.43  7.25/8   10.38/8   15.13/13  22.46/13  24.30/13  31.35/13  35.16/13  38.12/12  47.43/11  50.04/11  58.01/11  59.41/10  63.31/10  64.55/10  65.43/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               7.25/8    3.13/15   4.35/19   7.33/9    1.44/17   7.05/11   3.41/10   2.56/14   9.31/13   2.21/18   7.57/10   1.40/5    3.50/12   1.24/18   0.48/21 
 11 Tihonová Jindra                66.55  5.37/6    8.41/5   11.21/6   18.51/5   20.15/7   28.46/10  34.58/11  39.44/13  47.01/10  49.10/10  56.56/10  59.41/10  64.54/11  66.11/11  66.55/11 
    KOB TRETRA Praha                      5.37/6    3.04/13   2.40/12   7.30/8    1.24/11   8.31/18   6.12/19   4.46/20   7.17/5    2.09/15   7.46/9    2.45/17   5.13/17   1.17/13   0.44/16 
 12 Veljačíková Markéta            68.46  9.12/15  11.39/13  13.52/11  21.40/11  22.52/11  30.42/12  34.29/10  36.46/9   48.53/12  50.58/12  61.13/12  63.12/12  66.41/12  68.02/12  68.46/12 
    OK Sparta Praha                       9.12/15   2.27/6    2.13/6    7.48/13   1.12/6    7.50/14   3.47/12   2.17/9   12.07/17   2.05/12  10.15/17   1.59/10   3.29/8    1.21/14   0.44/16 
 13 Jedličková Zdena               70.43 13.07/17  15.49/17  18.34/16  28.13/16  29.49/15  35.14/14  40.28/14  42.49/14  51.50/13  53.35/13  63.14/13  65.24/13  68.36/13  69.58/13  70.43/13 
    OK Jiskra Nový Bor                   13.07/17   2.42/11   2.45/13   9.39/20   1.36/15   5.25/2    5.14/17   2.21/10   9.01/11   1.45/6    9.39/16   2.10/12   3.12/4    1.22/15   0.45/20 
 14 Vavrečková Ivana               73.37 16.52/18  20.30/18  23.39/18  31.42/18  32.46/18  39.12/17  44.01/17  46.30/17  54.51/15  56.41/15  64.54/14  66.23/14  71.37/14  72.59/14  73.37/14 
    SK Prostějov                         16.52/18   3.38/17   3.09/16   8.03/16   1.04/3    6.26/8    4.49/15   2.29/12   8.21/10   1.50/8    8.13/12   1.29/3    5.14/18   1.22/15   0.38/12 
 15 Ježková Regina                 74.07 11.21/16  15.07/16  20.11/17  28.11/15  30.04/16  37.38/15  43.25/16  45.51/16  55.26/16  57.45/16  67.05/15  68.56/15  72.13/15  73.23/15  74.07/15 
    SK Meteor Kačerov Praha              11.21/16   3.46/19   5.04/20   8.00/15   1.53/18   7.34/12   5.47/18   2.26/11   9.35/14   2.19/17   9.20/15   1.51/9    3.17/6    1.10/10   0.44/16 
 16 Nováková Irena                 77.21  4.49/3   14.17/15  16.13/15  23.48/14  25.09/14  38.59/16  41.38/15  45.35/15  58.33/17  60.58/17  69.20/16  71.46/16  75.41/16  76.45/16  77.21/16 
    SK OK 24 Praha                        4.49/3    9.28/21   1.56/2    7.35/10   1.21/10  13.50/21   2.39/4    3.57/19  12.58/19   2.25/19   8.22/13   2.26/14   3.55/13   1.04/8    0.36/10 
 17 Wagner Martina                 78.12  7.38/9   10.40/9   13.37/10  21.01/10  22.43/10  30.17/11  34.21/9   37.44/11  52.23/14  54.24/14  69.28/17  72.42/17  76.15/17  77.38/17  78.12/17 
    Zittau  Süd                           7.38/9    3.02/12   2.57/15   7.24/7    1.42/16   7.34/12   4.04/13   3.23/17  14.39/20   2.01/11  15.04/20   3.14/20   3.33/10   1.23/17   0.34/7  
 18 Julínková Dana                 82.53 17.22/19  26.23/20  28.54/20  35.31/19  37.02/19  45.01/19  47.28/19  49.25/19  61.18/19  63.26/18  72.17/18  75.58/18  80.17/18  82.13/18  82.53/18 
    OK Lokomotiva Pardubice              17.22/19   9.01/20   2.31/10   6.37/5    1.31/12   7.59/16   2.27/3    1.57/5   11.53/16   2.08/14   8.51/14   3.41/21   4.19/15   1.56/20   0.40/13 
 19 Kukolová Alena                 88.13  8.57/13  12.38/14  16.05/14  28.18/17  31.10/17  40.30/18  45.21/18  48.20/18  61.04/18  63.43/19  74.25/19  76.58/19  86.02/19  87.29/19  88.13/19 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              8.57/13   3.41/18   3.27/17  12.13/21   2.52/21   9.20/19   4.51/16   2.59/15  12.44/18   2.39/21  10.42/19   2.33/15   9.04/21   1.27/19   0.44/16 
 20 Večeřová Ivana                100.46 22.06/20  25.16/19  28.46/19  37.38/20  39.38/20  46.22/20  49.41/20  52.29/20  67.26/20  69.21/20  91.20/20  94.13/20  97.55/20 100.10/20 100.46/20 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     22.06/20   3.10/14   3.30/18   8.52/18   2.00/19   6.44/9    3.19/9    2.48/13  14.57/21   1.55/9   21.59/21   2.53/18   3.42/11   2.15/21   0.36/10 
 21 Lohrová Hana                  101.53 39.26/21  41.57/21  51.07/21  57.31/21  59.05/21  68.50/21  71.08/21  74.40/21  82.06/21  83.39/21  94.11/21  96.19/21 100.20/21 101.21/21 101.53/21 
    OK Sparta Praha                      39.26/21   2.31/7    9.10/21   6.24/4    1.34/13   9.45/20   2.18/1*   3.32/18   7.26/7    1.33/2   10.32/18   2.08/11   4.01/14   1.01/4    0.32/5  
    Veverková Yveta            DISK      11.22/    16.59/    20.16/    32.37/    35.04/    46.07/         /         /         /         /         /         /         /         /    65.46/   
    OOB Vamberk                          11.22/     5.37/     3.17/    12.21/     2.27/    11.03/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         3.1km  165m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-109     2-84      3-31      4-37      5-105     6-76      7-35      8-87      9-80     10-106    11-45     12-56     13-85     14-100   
  1 Běhounová Jiřina               58.22  7.06/4    9.17/3   11.29/1*  17.56/1*  19.10/1*  28.02/1*  31.25/1*  33.03/1*  39.32/1*  41.27/1*  48.03/1*  50.01/1*  56.38/1*  57.46/1*  58.22/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  7.06/4    2.11/3    2.12/1*   6.27/2    1.14/2    8.52/7    3.23/5    1.38/1*   6.29/1*   1.55/6    6.36/1*   1.58/5    6.37/12   1.08/3    0.36/2  
  2 Zelená Markéta                 58.34  9.28/9   11.18/7   14.06/7   21.23/3   22.38/3   29.24/2   33.54/3   35.38/3   43.18/2   45.22/2   52.07/2   53.34/2   56.42/2   57.53/2   58.34/2  
    SK Praga                              9.28/9    1.50/1*   2.48/4    7.17/6    1.15/3    6.46/3    4.30/8    1.44/2    7.40/5    2.04/8    6.45/2    1.27/1*   3.08/1*   1.11/4    0.41/6  
  3 Žemličková Jindra              62.59  5.40/2    8.23/2   11.51/2   18.37/2   19.56/2   30.32/3   33.14/2   35.29/2   45.17/4   47.02/4   54.43/4   57.24/4   61.01/3   62.18/3   62.59/3  
    SK Chrast                             5.40/2    2.43/6    3.28/10   6.46/5    1.19/4   10.36/10   2.42/1*   2.15/6    9.48/8    1.45/4    7.41/5    2.41/11   3.37/3    1.17/6    0.41/6  
  4 Dudová Hana                    64.02  8.06/7   10.19/5   12.36/3   21.32/5   22.56/4   31.32/5   34.21/4   36.39/4   45.11/3   46.50/3   53.57/3   56.16/3   62.05/4   63.23/4   64.02/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     8.06/7    2.13/4    2.17/2    8.56/10   1.24/5    8.36/6    2.49/2    2.18/7    8.32/6    1.39/2    7.07/4    2.19/7    5.49/11   1.18/7    0.39/4  
  5 Králová Zdenka                 64.51 15.48/11  18.50/11  22.10/11  28.16/10  29.45/10  36.27/9   39.18/7   41.17/7   48.20/6   49.48/6   56.43/5   58.34/5   62.54/5   64.08/5   64.51/5  
    SK Severka Šumperk                   15.48/11   3.02/8    3.20/8    6.06/1*   1.29/6    6.42/2    2.51/3    1.59/4    7.03/2    1.28/1*   6.55/3    1.51/3    4.20/5    1.14/5    0.43/8  
  6 Benešová Iva                   70.24  7.23/5   11.08/6   13.56/6   22.17/6   24.04/6   30.34/4   36.57/5   41.16/6   52.05/8   54.25/8   62.49/6   64.47/6   68.11/6   69.36/6   70.24/6  
    Sportcentrum Jičín                    7.23/5    3.45/9    2.48/4    8.21/9    1.47/9    6.30/1*   6.23/11   4.19/13  10.49/11   2.20/11   8.24/7    1.58/5    3.24/2    1.25/10   0.48/9  
  7 Hušková Eva                    72.15 13.15/10  15.23/10  17.43/9   24.22/9   25.29/8   33.56/6   37.00/6   38.54/5   46.01/5   47.43/5   64.44/8   66.23/8   70.43/7   71.44/7   72.15/7  
    SK lyžování a OB Nová Paka           13.15/10   2.08/2    2.20/3    6.39/4    1.07/1*   8.27/5    3.04/4    1.54/3    7.07/3    1.42/3   17.01/13   1.39/2    4.20/5    1.01/1*   0.31/1* 
  8 Štrossová Jiřina               72.24  8.10/8   12.54/8   16.17/8   22.54/7   24.43/7   35.54/8   41.37/8   43.36/8   50.57/7   52.44/7   63.41/7   66.18/7   70.45/8   71.48/8   72.24/8  
    KOB Dobřichovice                      8.10/8    4.44/11   3.23/9    6.37/3    1.49/11  11.11/12   5.43/10   1.59/4    7.21/4    1.47/5   10.57/11   2.37/10   4.27/8    1.03/2    0.36/2  
  9 Czaschová Irena                75.19  5.37/1*   8.13/1*  13.18/5   21.26/4   23.08/5   39.16/10  43.12/10  45.45/10  54.46/9   56.51/9   66.22/9   68.13/9   73.12/9   74.31/9   75.19/9  
    SKOB Bruntál                          5.37/1*   2.36/5    5.05/12   8.08/8    1.42/7   16.08/13   3.56/6    2.33/8    9.01/7    2.05/9    9.31/8    1.51/3    4.59/10   1.19/8    0.48/9  
 10 Gabrielová Šárka               79.05  7.01/3    9.54/4   12.55/4   24.06/8   26.11/9   35.28/7   42.39/9   45.39/9   55.55/10  58.07/10  70.20/10  72.41/10  77.03/10  78.26/10  79.05/10 
    SKOB Ostrov                           7.01/3    2.53/7    3.01/6   11.11/12   2.05/13   9.17/9    7.11/12   3.00/11  10.16/10   2.12/10  12.13/12   2.21/8    4.22/7    1.23/9    0.39/4  
 11 Pavlíková Hana                 85.55  7.31/6   14.53/9   21.22/10  29.16/11  31.01/11  42.04/11  46.44/11  49.32/11  59.23/11  61.20/11  71.08/11  73.37/11  82.07/11  84.21/11  85.55/11 
    OOB TJ Zlaté Hory                     7.31/6    7.22/13   6.29/13   7.54/7    1.45/8   11.03/11   4.40/9    2.48/10   9.51/9    1.57/7    9.48/9    2.29/9    8.30/13   2.14/13   1.34/13 
 12 Šabatková Zdena               103.07 28.38/13  34.13/13  37.32/13  47.28/12  49.27/12  57.53/12  66.00/13  68.34/13  80.31/13  82.59/13  91.11/12  95.35/12 100.14/12 102.07/12 103.07/12 
    TJ Slavia Hradec Králové             28.38/13   5.35/12   3.19/7    9.56/11   1.59/12   8.26/4    8.07/13   2.34/9   11.57/13   2.28/12   8.12/6    4.24/13   4.39/9    1.53/12   1.00/11 
 13 Gazdačková Jana               103.29 22.14/12  26.03/12  31.05/12  47.50/13  49.38/13  58.32/13  62.55/12  66.58/12  78.36/12  82.08/12  92.52/13  96.52/13 100.38/13 102.18/13 103.29/13 
    TJ Slavia Hradec Králové             22.14/12   3.49/10   5.02/11  16.45/13   1.48/10   8.54/8    4.23/7    4.03/12  11.38/12   3.32/13  10.44/10   4.00/12   3.46/4    1.40/11   1.11/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.7km  155m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-37      3-105     4-74      5-36      6-76      7-101     8-93      9-79     10-102    11-81     12-108    13-100   
  1 Vajcová Hana                   48.20  7.42/5   10.41/5   11.47/3   14.06/3   17.31/2   19.50/2   22.58/2   29.44/1*  31.42/1*  34.44/1*  45.31/1*  46.46/1*  47.49/1*  48.20/1* 
    OK Chrastava                          7.42/5    2.59/9    1.06/2    2.19/2    3.25/5    2.19/1*   3.08/2    6.46/1*   1.58/9    3.02/1*  10.47/7    1.15/1*   1.03/2    0.31/2  
  2 Doležalová Vlasta              50.47  6.29/1*   8.32/1*   9.58/1*  12.38/1*  15.41/1*  18.48/1*  22.14/1*  30.58/2   32.33/2   36.20/2   46.45/2   48.51/2   50.15/2   50.47/2  
    SK Praga                              6.29/1*   2.03/1*   1.26/6    2.40/5    3.03/3    3.07/9    3.26/4    8.44/8    1.35/3    3.47/5   10.25/5    2.06/14   1.24/6    0.32/3  
  3 Korejčíková Dáďa               52.15  6.57/2   14.56/13  15.50/13  18.02/9   21.25/7   23.46/6   26.48/4   34.23/4   35.47/4   38.53/3   49.30/3   50.48/3   51.46/3   52.15/3  
    TJ Loko Liberec                       6.57/2    7.59/18   0.54/1*   2.12/1*   3.23/4    2.21/2    3.02/1*   7.35/2    1.24/1*   3.06/2   10.37/6    1.18/3    0.58/1*   0.29/1* 
  4 Nováková Svatava               54.56 10.12/12  13.00/9   14.13/7   16.42/5   19.42/5   22.29/4   25.58/3   33.37/3   35.21/3   40.04/4   50.57/4   52.54/4   54.17/4   54.56/4  
    TJ Slovan Karlovy Vary               10.12/12   2.48/7    1.13/3    2.29/3    3.00/1*   2.47/6    3.29/5    7.39/3    1.44/5    4.43/12  10.53/8    1.57/11   1.23/4    0.39/6  
  5 Mrázková Ivana                 56.24  7.04/3   13.30/11  15.20/12  18.18/10  21.56/8   24.45/7   28.24/7   37.48/6   39.52/6   43.02/5   53.23/5   54.39/5   55.51/5   56.24/5  
    Oddíl OB Kotlářka                     7.04/3    6.26/15   1.50/12   2.58/8    3.38/7    2.49/7    3.39/8    9.24/10   2.04/12   3.10/3   10.21/2    1.16/2    1.12/3    0.33/4  
  6 Nýdrlová Eva                   59.32  9.35/9   12.29/6   15.02/10  17.55/8   23.26/10  26.07/9   30.22/9   39.00/8   40.43/8   44.32/6   54.53/6   56.38/6   58.46/6   59.32/6  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               9.35/9    2.54/8    2.33/18   2.53/7    5.31/15   2.41/4    4.15/11   8.38/7    1.43/4    3.49/6   10.21/2    1.45/6    2.08/16   0.46/11 
  7 Kalibánová Jiřina              60.26  7.13/4    9.33/2   11.01/2   13.31/2   17.50/3   20.35/3   27.57/6   38.10/7   40.01/7   44.35/7   56.18/7   58.03/7   59.47/7   60.26/7  
    SK lyžování a OB Nová Paka            7.13/4    2.20/4    1.28/7    2.30/4    4.19/10   2.45/5    7.22/19  10.13/12   1.51/7    4.34/10  11.43/9    1.45/6    1.44/9    0.39/6  
  8 Procházková Helena             61.29  7.49/6   10.25/3   11.55/4   15.24/4   19.23/4   24.55/8   28.31/8   40.16/10  42.37/10  46.53/10  57.17/8   59.15/8   60.53/8   61.29/8  
    KOS TJ Tesla Brno                     7.49/6    2.36/5    1.30/9    3.29/12   3.59/8    5.32/17   3.36/7   11.45/16   2.21/15   4.16/8   10.24/4    1.58/12   1.38/8    0.36/5  
  9 Tvrdková Eva                   62.37 10.53/14  13.00/9   14.25/8   17.08/6   20.35/6   23.09/5   27.07/5   35.30/5   37.34/5   45.39/8   58.53/10  60.35/9   61.58/9   62.37/9  
    TJ Lokomotiva Beroun                 10.53/14   2.07/2    1.25/4    2.43/6    3.27/6    2.34/3    3.58/9    8.23/6    2.04/12   8.05/17  13.14/11   1.42/5    1.23/4    0.39/6  
 10 Štáblová Jitka                 64.04 10.22/13  12.37/7   14.06/6   17.15/7   22.28/9   31.37/13  35.08/12  42.56/11  44.55/11  48.30/11  58.08/9   61.35/10  63.11/10  64.04/10 
    SK Severka Šumperk                   10.22/13   2.15/3    1.29/8    3.09/9    5.13/13   9.09/20   3.31/6    7.48/4    1.59/10   3.35/4    9.38/1*   3.27/18   1.36/7    0.53/14 
 11 Fejlková Alice                 70.46  8.52/8   13.36/12  15.16/11  18.54/12  24.31/11  27.55/11  32.03/11  43.46/12  45.36/12  52.19/12  65.44/11  67.55/11  69.53/11  70.46/11 
    TJ Slavia Hradec Králové              8.52/8    4.44/11   1.40/11   3.38/13   5.37/16   3.24/12   4.08/10  11.43/15   1.50/6    6.43/14  13.25/12   2.11/15   1.58/11   0.53/14 
 12 Mrštíková Hana                 72.01  7.50/7   10.28/4   13.16/5   25.17/16  29.24/14  32.41/14  37.54/14  47.37/13  51.06/13  55.11/13  67.26/12  69.17/12  71.15/12  72.01/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               7.50/7    2.38/6    2.48/19  12.01/17   4.07/9    3.17/10   5.13/14   9.43/11   3.29/19   4.05/7   12.15/10   1.51/10   1.58/11   0.46/11 
 13 Šumberová Zuzana               75.17 11.29/15  16.57/14  18.22/14  21.44/13  24.45/12  27.46/10  31.03/10  39.22/9   41.30/9   46.04/9   70.40/13  72.39/13  74.38/13  75.17/13 
    Slavia Liberec orienteering          11.29/15   5.28/13   1.25/4    3.22/11   3.01/2    3.01/8    3.17/3    8.19/5    2.08/14   4.34/10  24.36/19   1.59/13   1.59/13   0.39/6  
 14 Orálková Libuše                79.22  9.48/10  12.53/8   14.44/9   18.33/11  26.33/13  30.27/12  35.19/13  49.39/14  52.10/14  59.04/15  73.39/14  76.18/14  78.27/14  79.22/14 
    OOB Třebíč                            9.48/10   3.05/10   1.51/13   3.49/15   8.00/19   3.54/15   4.52/13  14.20/18   2.31/16   6.54/15  14.35/13   2.39/16   2.09/17   0.55/16 
 15 Richtrová Jaroslava            86.43 13.08/18  17.58/16  20.12/16  23.32/15  29.44/15  33.17/15  40.20/15  52.10/16  53.39/16  61.43/16  79.59/15  83.19/15  85.47/15  86.43/15 
    OB Jenišovice                        13.08/18   4.50/12   2.14/16   3.20/10   6.12/17   3.33/13   7.03/18  11.50/17   1.29/2    8.04/16  18.16/15   3.20/17   2.28/18   0.56/17 
 16 Havlová Jaroslava              91.56 14.52/19  24.19/19  25.53/19  36.12/18  40.41/18  44.16/17  48.46/17  59.21/17  61.21/17  70.10/17  87.47/17  89.11/16  91.11/16  91.56/16 
    OB Jenišovice                        14.52/19   9.27/20   1.34/10  10.19/16   4.29/11   3.35/14   4.30/12  10.35/14   2.00/11   8.49/18  17.37/14   1.24/4    2.00/14   0.45/10 
 17 Nováková Jana                  95.32 12.50/16  22.04/18  24.09/18  40.10/19  44.55/19  49.09/19  55.01/19  65.19/18  68.15/18  72.41/18  91.09/18  92.58/18  94.43/18  95.32/17 
    SK lyžování a OB Nová Paka           12.50/16   9.14/19   2.05/14  16.01/20   4.45/12   4.14/16   5.52/15  10.18/13   2.56/18   4.26/9   18.28/16   1.49/9    1.45/10   0.49/13 
 18 Kadečková Jana                 95.33 10.06/11  17.28/15  19.40/15  23.28/14  31.51/16  35.13/16  42.03/16  51.13/15  53.10/15  58.57/14  85.24/16  91.41/17  93.44/17  95.33/18 
    OB Jenišovice                        10.06/11   7.22/16   2.12/15   3.48/14   8.23/20   3.22/11   6.50/16   9.10/9    1.57/8    5.47/13  26.27/20   6.17/20   2.03/15   1.49/20 
 19 Krákorová Iva                 104.58 12.54/17  18.22/17  20.39/17  32.51/17  38.16/17  44.20/18  51.21/18  67.22/19  70.12/19  80.02/19  99.41/19 101.29/19 103.57/19 104.58/19 
                                         12.54/17   5.28/13   2.17/17  12.12/18   5.25/14   6.04/18   7.01/17  16.01/19   2.50/17   9.50/19  19.39/17   1.48/8    2.28/18   1.01/18 
 20 Böhmová Eva                   128.01 17.40/20  25.32/20  28.48/20  41.48/20  49.29/20  55.44/20  65.21/20  83.32/20  87.25/20  97.37/20 119.38/20 123.05/20 126.24/20 128.01/20 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     17.40/20   7.52/17   3.16/20  13.00/19   7.41/18   6.15/19   9.37/20  18.11/20   3.53/20  10.12/20  22.01/18   3.27/18   3.19/20   1.37/19 
    Hepnerová Dagmar           DISK      18.16/    25.09/    26.43/    29.31/         /    34.19/    37.36/    44.21/    45.30/    49.33/    59.09/    61.14/    63.02/    63.31/   
    TJ Slavia Hradec Králové             18.16/     6.53/     1.34/     2.48/         /         /     3.17/     6.45/     1.09/     4.03/     9.36/     2.05/     1.48/     0.29/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         2.7km  150m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-90      2-91      3-87      4-70      5-77      6-92      7-79      8-42      9-82     10-46     11-108    12-85     13-100   
  1 Neradová Alena                 48.33  5.25/2    7.08/1*  15.58/2   17.37/1*  22.00/2   23.23/1*  29.16/1*  30.14/1*  40.27/1*  42.55/1*  46.12/1*  46.48/1*  48.01/1*  48.33/1* 
    KOB Chemopetrol Litvínov              5.25/2    1.43/3    8.50/3    1.39/1*   4.23/2    1.23/2    5.53/1*   0.58/3   10.13/2    2.28/2    3.17/6    0.36/2    1.13/5    0.32/1* 
  2 Dohnalová Dana                 53.56  4.50/1*   7.32/2   15.37/1*  17.40/2   21.58/1*  26.11/2   34.20/4   35.11/4   46.36/3   49.16/3   51.34/2   52.07/2   53.15/2   53.56/2  
    USK Praha                             4.50/1*   2.42/6    8.05/1*   2.03/2    4.18/1*   4.13/7    8.09/7    0.51/1*  11.25/3    2.40/3    2.18/1*   0.33/1*   1.08/2    0.41/4  
  3 Sikorová Marie                 54.04  6.45/7    7.48/3   15.59/3   18.08/3   22.59/3   27.53/4   33.55/3   35.03/3   44.58/2   49.04/2   51.39/3   52.31/3   53.29/3   54.04/3  
    TJ Baník Ostrava OKD                  6.45/7    1.03/1*   8.11/2    2.09/4    4.51/5    4.54/10   6.02/2    1.08/4    9.55/1*   4.06/5    2.35/2    0.52/7    0.58/1*   0.35/2  
  4 Křížová Zdenka                 55.35  5.33/3    8.41/5   18.27/4   21.33/4   26.15/4   27.30/3   33.32/2   34.24/2   47.04/4   50.12/4   53.07/4   53.43/4   54.53/4   55.35/4  
    UNITOP SKP Žďár nad Sázavou           5.33/3    3.08/7    9.46/4    3.06/8    4.42/3    1.15/1*   6.02/2    0.52/2   12.40/4    3.08/4    2.55/4    0.36/2    1.10/3    0.42/5  
  5 Suchánková Libuše              64.32  9.06/8   10.42/8   20.35/7   23.20/8   28.25/8   33.03/8   40.05/8   41.29/8   56.45/7   59.10/5   61.58/5   62.35/5   63.49/5   64.32/5  
    OOB TJ Slezan Opava                   9.06/8    1.36/2    9.53/5    2.45/6    5.05/8    4.38/9    7.02/5    1.24/7   15.16/7    2.25/1*   2.48/3    0.37/5    1.14/6    0.43/6  
  6 Horáčková Stanislava           67.04  5.51/5   10.27/7   20.59/8   23.03/6   28.10/6   30.21/6   38.03/5   39.20/6   54.29/6   60.06/6   63.35/6   65.08/6   66.29/6   67.04/6  
    Slavia Liberec orienteering           5.51/5    4.36/9   10.32/6    2.04/3    5.07/9    2.11/4    7.42/6    1.17/6   15.09/6    5.37/8    3.29/7    1.33/9    1.21/7    0.35/2  
  7 Kohoutová Jitřenka             67.54  6.35/6    8.33/4   19.16/5   22.16/5   27.10/5   31.39/7   38.04/6   39.17/5   52.20/5   60.45/7   64.49/7   65.25/7   66.58/7   67.54/7  
    Slovan Praha                          6.35/6    1.58/4   10.43/8    3.00/7    4.54/6    4.29/8    6.25/4    1.13/5   13.03/5    8.25/10   4.04/9    0.36/2    1.33/8    0.56/9  
  8 Kubíková Květa                 69.20  5.37/4    9.31/6   20.09/6   23.16/7   28.15/7   30.10/5   39.12/7   40.49/7   57.46/8   62.51/8   66.36/8   67.26/8   68.37/8   69.20/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               5.37/4    3.54/8   10.38/7    3.07/9    4.59/7    1.55/3    9.02/8    1.37/9   16.57/9    5.05/7    3.45/8    0.50/6    1.11/4    0.43/6  
  9 Kupcová Věroslava              78.12  9.23/9   11.28/9   29.10/9   31.38/9   36.23/9   39.56/9   49.48/9   51.13/9   66.38/9   71.21/9   74.37/9   75.46/9   77.21/9   78.12/9  
    Horizont klub Šumperk                 9.23/9    2.05/5   17.42/9    2.28/5    4.45/4    3.33/6    9.52/9    1.25/8   15.25/8    4.43/6    3.16/5    1.09/8    1.35/9    0.51/8  
 10 Nedvídková Jitka              122.27 12.27/10  23.31/10  41.20/10  46.38/10  55.43/10  59.05/10  75.09/10  78.52/10 101.31/10 109.49/10 115.29/10 117.37/10 120.30/10 122.27/10 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice             12.27/10  11.04/10  17.49/10   5.18/10   9.05/10   3.22/5   16.04/10   3.43/10  22.39/10   8.18/9    5.40/10   2.08/10   2.53/10   1.57/10 
    Čadilová Alena             DISK      12.12/    14.56/    33.24/    37.54/    47.44/    52.39/    69.39/    71.55/         /         /         /         /         /   128.35/   
    Horizont klub Šumperk                12.12/     2.44/    18.28/     4.30/     9.50/     4.55/    17.00/     2.16/         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         2.7km  150m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-90      2-91      3-87      4-70      5-77      6-92      7-79      8-42      9-82     10-46     11-108    12-85     13-100   
  1 Haňkovská Jana                 62.58  4.43/1*   7.43/1*  19.19/1*  23.01/2   27.42/1*  31.42/1*  40.33/1*  41.24/1*  52.45/1*  56.32/1*  60.37/1*  61.12/1*  62.22/1*  62.58/1* 
    SK Praga                              4.43/1*   3.00/5   11.36/2    3.42/8    4.41/1*   4.00/3    8.51/4    0.51/1*  11.21/1*   3.47/4    4.05/7    0.35/1*   1.10/1*   0.36/1* 
  2 Dvořáková Ladislava            75.18  6.46/3    9.47/4   23.30/3   25.50/3   32.34/2   38.53/2   47.30/2   49.11/2   64.20/2   68.02/2   71.38/2   72.24/2   74.18/2   75.18/2  
    SK Praga                              6.46/3    3.01/6   13.43/6    2.20/1*   6.44/4    6.19/10   8.37/2    1.41/7   15.09/2    3.42/3    3.36/4    0.46/3    1.54/6    1.00/5  
  3 Kašková Eva                    85.36  9.42/7   14.21/7   27.08/6   29.49/6   36.17/3   40.29/3   49.31/3   50.57/3   67.27/3   78.22/4   81.46/4   82.40/3   84.35/3   85.36/3  
    OK Chrastava                          9.42/7    4.39/8   12.47/5    2.41/2    6.28/3    4.12/4    9.02/5    1.26/6   16.30/3   10.55/10   3.24/2    0.54/5    1.55/7    1.01/6  
  4 Štrojsová Jaroslava            86.01 12.05/9   14.32/8   26.26/5   29.27/5   36.46/4   41.29/4   52.28/4   53.47/4   71.11/4   76.44/3   80.47/3   82.44/4   84.45/4   86.01/4  
    KOB Kamenický Šenov                  12.05/9    2.27/3   11.54/4    3.01/5    7.19/5    4.43/6   10.59/9    1.19/2   17.24/5    5.33/7    4.03/6    1.57/10   2.01/8    1.16/10 
  5 Křtěnská Leontina              87.13  5.52/2    8.00/2   26.00/4   28.44/4   40.30/6   43.07/5   54.26/6   55.49/6   76.02/6   78.57/5   83.48/5   84.45/5   86.18/5   87.13/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.52/2    2.08/1*  18.00/9    2.44/3   11.46/9    2.37/2   11.19/10   1.23/3   20.13/9    2.55/1*   4.51/8    0.57/6    1.33/3    0.55/4  
  6 Boudná Jaroslava               89.03 10.17/8   15.24/9   32.36/10  35.36/9   43.01/8   45.26/7   54.48/7   57.54/7   78.58/8   82.18/8   85.32/6   86.14/6   88.00/6   89.03/6  
    OK Jihlava                           10.17/8    5.07/10  17.12/8    3.00/4    7.25/6    2.25/1*   9.22/6    3.06/10  21.04/10   3.20/2    3.14/1*   0.42/2    1.46/5    1.03/8  
  7 Krausová Marie                 89.07 13.43/10  18.22/10  30.01/7   33.17/7   39.30/5   44.26/6   53.02/5   54.27/5   72.48/5   82.00/7   85.58/7   86.51/7   88.17/7   89.07/7  
    TJ Loko Liberec                      13.43/10   4.39/8   11.39/3    3.16/7    6.13/2    4.56/7    8.36/1*   1.25/5   18.21/7    9.12/8    3.58/5    0.53/4    1.26/2    0.50/3  
  8 Nejezchlebová Věra             91.21  9.37/6   14.08/6   30.27/9   34.31/8   41.59/7   46.11/8   56.03/8   57.54/7   76.39/7   81.19/6   86.57/8   88.00/8   90.08/8   91.21/8  
    KOB Kamenický Šenov                   9.37/6    4.31/7   16.19/7    4.04/9    7.28/7    4.12/4    9.52/8    1.51/8   18.45/8    4.40/5    5.38/10   1.03/8    2.08/10   1.13/9  
  9 Bláhová Blanka                 95.06  8.45/5   11.15/5   30.02/8   36.46/10  44.46/9   50.23/9   60.11/9   62.10/9   80.28/10  85.26/9   90.31/9   91.58/9   94.05/9   95.06/9  
    Slavoj Praha                          8.45/5    2.30/4   18.47/10   6.44/10   8.00/8    5.37/9    9.48/7    1.59/9   18.18/6    4.58/6    5.05/9    1.27/9    2.07/9    1.01/6  
 10 Novotná Marie                  97.05  6.53/4    9.10/3   19.42/2   22.51/1*  47.23/10  52.31/10  61.12/10  62.35/10  79.16/9   90.09/10  93.37/10  94.35/10  96.17/10  97.05/10 
    OK 99 Hradec Králové                  6.53/4    2.17/2   10.32/1*   3.09/6   24.32/10   5.08/8    8.41/3    1.23/3   16.41/4   10.53/9    3.28/3    0.58/7    1.42/4    0.48/2  
    Dolečková Míla             DISK-LIM. 12.15/    18.46/    41.57/    50.15/    74.32/    77.43/    95.25/   100.05/   132.32/   140.10/   147.17/   151.03/   154.47/   157.16/   
    OOB TJ Sokol Troja                   12.15/     6.31/    23.11/     8.18/    24.17/     3.11/    17.42/     4.40/    32.27/     7.38/     7.07/     3.46/     3.44/     2.29/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.9km   40m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-53      3-68      4-54      5-55      6-113     7-112     8-100   
  1 Zemánek Mikuláš                17.35  2.35/2    4.07/2    5.43/1*   6.39/1*   9.48/1*  13.46/1*  14.56/1*  17.11/1*  17.35/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.35/2    1.32/2    1.36/1*   0.56/1*   3.09/1*   3.58/2    1.10/2    2.15/2    0.24/1* 
  2 Hänchen Florian                21.05  2.41/4    3.51/1*   5.44/2    6.40/2   13.46/4   16.53/2   18.21/2   20.35/2   21.05/2  
    ESV Lok Bad Schandau                  2.41/4    1.10/1*   1.53/6    0.56/1*   7.06/8    3.07/1*   1.28/4    2.14/1*   0.30/7  
  3 Siegl Matyáš                   26.28  2.35/2    4.31/4    6.13/4    7.22/4   13.08/3   22.16/3   23.27/3   26.02/3   26.28/3  
    VŠSK MFF UK Praha                     2.35/2    1.56/5    1.42/2    1.09/6    5.46/6    9.08/5    1.11/3    2.35/3    0.26/2  
  4 Šimša Martin                   29.23  5.13/9    6.46/8    8.30/7    9.37/6   14.37/6   24.51/4   25.50/4   28.55/4   29.23/4  
    VŠSK MFF UK Praha                     5.13/9    1.33/3    1.44/3    1.07/5    5.00/5   10.14/8    0.59/1*   3.05/8    0.28/5  
  5 Nešpor Jan                     29.58  4.32/7    8.38/9   10.33/9   11.37/9   20.40/9   25.01/5   26.36/5   29.25/5   29.58/5  
    OOB Třebíč                            4.32/7    4.06/10   1.55/8    1.04/4    9.03/9    4.21/4    1.35/7    2.49/4    0.33/8  
  6 Zabořil Vojta                  30.25  2.51/5    5.00/5    6.53/5    8.10/5   12.39/2   25.32/6   27.06/6   29.57/6   30.25/6  
    OB Jenišovice                         2.51/5    2.09/8    1.53/6    1.17/7    4.29/4   12.53/9    1.34/6    2.51/5    0.28/5  
  7 Kundrata Jan                   30.56  2.12/1*   4.16/3    6.04/3    7.07/3   16.22/8   26.07/7   27.36/7   30.30/7   30.56/7  
    TJ Jižní svahy Zlín                   2.12/1*   2.04/7    1.48/4    1.03/3    9.15/10   9.45/6    1.29/5    2.54/7    0.26/2  
  8 Nechanický Jan                 33.33  5.08/8    6.43/7    8.35/8    9.58/7   16.06/7   26.13/8   30.14/9   33.07/8   33.33/8  
    SK OS Nové Město n. M.                5.08/8    1.35/4    1.52/5    1.23/9    6.08/7   10.07/7    4.01/10   2.53/6    0.26/2  
  9 Zalaba Tomáš                   37.00  4.09/6    6.10/6    8.18/6   10.15/8   14.36/5   27.56/9   29.57/8   36.26/9   37.00/9  
    Sportcentrum Jičín                    4.09/6    2.01/6    2.08/9    1.57/10   4.21/2   13.20/10   2.01/9    6.29/10   0.34/9  
 10 Kolář Matyáš                   39.33 14.44/10  17.02/10  21.19/10  22.37/10  27.00/10  31.05/10  32.48/10  38.54/10  39.33/10 
    SKOB Slaný                           14.44/10   2.18/9    4.17/10   1.18/8    4.23/3    4.05/3    1.43/8    6.06/9    0.39/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        3.0km   80m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-59      3-60      4-54      5-55      6-62      7-113     8-112     9-100   
  1 Zobaník Radek                  42.03  3.19/5    9.05/8   12.49/4   14.54/3   19.02/1*  20.55/1*  29.10/1*  37.55/1*  41.31/1*  42.03/1* 
    TJ Sokol Radslavice                   3.19/5    5.46/9    3.44/6    2.05/2    4.08/3    1.53/3    8.15/2    8.45/8    3.36/10   0.32/4  
  2 Hewitt Christopher             48.54  4.18/12  11.07/9   14.26/6   17.00/4   21.47/3   24.43/3   42.17/5   45.03/2   48.19/2   48.54/2  
    Neregistrovaní - Hewitt               4.18/12   6.49/11   3.19/2    2.34/3    4.47/8    2.56/9   17.34/11   2.46/7    3.16/6    0.35/11 
  3 Vébr Tomáš                     50.43  3.34/8    6.59/6   17.24/8   23.19/8   30.57/7   35.31/9   44.17/6   45.46/3   50.13/3   50.43/3  
    SKOB Baník Havířov                    3.34/8    3.25/5   10.25/10   5.55/8    7.38/10   4.34/14   8.46/3    1.29/3    4.27/12   0.30/2  
  4 Kovář Lukáš                    51.42  3.30/7    6.44/5   12.17/3   19.07/5   22.32/4   26.40/4   37.29/2   48.02/4   51.08/4   51.42/4  
    TJ Loko Česká Třebová                 3.30/7    3.14/4    5.33/8    6.50/12   3.25/1*   4.08/13  10.49/4   10.33/13   3.06/5    0.34/9  
  5 Rožek Vilém                    52.11  3.05/3    6.11/1*  10.36/2   14.52/2   31.08/8   33.00/7   47.01/7   48.08/5   51.44/5   52.11/5  
    VŠSK MFF UK Praha                     3.05/3    3.06/2    4.25/7    4.16/5   16.16/14   1.52/2   14.01/6    1.07/2    3.36/10   0.27/1* 
  6 Oncirk Honzík                  52.18  3.08/4    6.41/4    9.27/1*  14.26/1*  19.10/2   21.07/2   38.53/3   48.50/6   51.48/6   52.18/6  
    SKOB Ostrov                           3.08/4    3.33/7    2.46/1*   4.59/6    4.44/6    1.57/4   17.46/13   9.57/11   2.58/2    0.30/2  
  7 Bradáč David                   53.40  3.24/6    6.36/3   14.15/5   20.53/6   24.31/5   27.13/5   39.12/4   50.16/7   53.06/7   53.40/7  
    TJ Loko Liberec                       3.24/6    3.12/3    7.39/9    6.38/11   3.38/2    2.42/8   11.59/5   11.04/14   2.50/1*   0.34/9  
  8 Hanuš Miroslav                 60.22  2.56/1*   8.33/7   27.06/13  28.48/12  33.43/10  36.42/10  53.11/10  54.15/8   59.35/8   60.22/8  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        2.56/1*   5.37/8   18.33/14   1.42/1*   4.55/9    2.59/10  16.29/9    1.04/1*   5.20/14   0.47/14 
  9 Bláha Vojtěch                  61.09  4.03/11  13.15/11  16.57/7   22.41/7   27.04/6   29.28/6   47.03/8   57.03/10  60.29/9   61.09/9  
    Slavoj Praha                          4.03/11   9.12/12   3.42/5    5.44/7    4.23/5    2.24/7   17.35/12  10.00/12   3.26/7    0.40/12 
 10 Waněk Hubert                   61.20  4.01/10  15.09/12  18.38/9   24.39/9   35.27/11  37.45/11  54.13/11  56.12/9   60.47/10  61.20/10 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.01/10  11.08/13   3.29/4    6.01/9   10.48/12   2.18/6   16.28/8    1.59/6    4.35/13   0.33/7  
 11 Malý Evženek                   66.29  3.36/9   19.14/13  22.41/11  28.44/11  33.06/9   35.05/8   53.01/9   62.56/11  65.56/11  66.29/11 
    OK Jilemnice                          3.36/9   15.38/14   3.27/3    6.03/10   4.22/4    1.59/5   17.56/14   9.55/10   3.00/4    0.33/7  
 12 Baldrian Tomáš                 68.02  4.55/13  11.28/10  26.20/12  34.21/13  42.14/13  45.43/13  61.55/13  63.52/12  67.19/12  68.02/12 
    USK Praha                             4.55/13   6.33/10  14.52/12   8.01/13   7.53/11   3.29/11  16.12/7    1.57/5    3.27/9    0.43/13 
 13 Zabořil Ondra                  68.19  2.59/2    6.30/2   22.38/10  25.32/10  36.29/12  38.13/12  54.57/12  64.48/13  67.47/13  68.19/13 
    OB Jenišovice                         2.59/2    3.31/6   16.08/13   2.54/4   10.57/13   1.44/1*  16.44/10   9.51/9    2.59/3    0.32/4  
 14 Bláha Matyáš                  145.13 32.00/14  35.04/14  47.57/14 126.26/14 131.12/14 134.58/14 139.36/14 141.15/14 144.41/14 145.13/14 
    Slavoj Praha                         32.00/14   3.04/1*  12.53/11  78.29/14   4.46/7    3.46/12   4.38/1*   1.39/4    3.26/7    0.32/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.1km   45m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-110     3-54      4-111     5-55      6-62      7-113     8-47      9-100   
  1 Roudný Martin                  22.50  3.32/3    6.44/4    7.47/2    9.53/2   12.11/3   14.12/3   18.12/1*  20.45/1*  22.23/1*  22.50/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.32/3    3.12/6    1.03/3    2.06/1*   2.18/4    2.01/4    4.00/1*   2.33/2    1.38/4    0.27/6  
  2 Kubát Tomáš                    23.39  4.31/8    6.55/5    7.57/3   10.04/3   12.05/2   14.09/2   18.37/2   21.13/2   23.13/2   23.39/2  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.31/8    2.24/2    1.02/2    2.07/2    2.01/2    2.04/7    4.28/3    2.36/3    2.00/12   0.26/4  
  3 Zobaník Michal                 26.48  3.51/6    6.30/3    8.08/4   10.55/4   14.29/5   16.27/5   21.02/3   24.44/3   26.22/3   26.48/3  
    TJ Sokol Radslavice                   3.51/6    2.39/4    1.38/11   2.47/5    3.34/12   1.58/2    4.35/4    3.42/8    1.38/4    0.26/4  
  4 Kafka Matěj                    27.00  3.03/1*   5.30/1*   8.35/5   11.37/6   13.28/4   15.00/4   21.44/5   24.55/4   26.33/4   27.00/4  
    OK Jihlava                            3.03/1*   2.27/3    3.05/17   3.02/7    1.51/1*   1.32/1*   6.44/10   3.11/4    1.38/4    0.27/6  
  5 Láznička Václav                27.47  4.43/11   7.24/7    8.58/6   11.09/5   14.36/6   16.37/6   21.42/4   25.25/5   27.20/5   27.47/5  
    SKOB Zlín                             4.43/11   2.41/5    1.34/10   2.11/3    3.27/10   2.01/4    5.05/5    3.43/9    1.55/10   0.27/6  
  6 Janovský Tomáš                 30.04  4.28/7    7.43/8   10.03/8   14.11/10  16.33/7   18.47/7   23.08/6   27.42/6   29.36/6   30.04/6  
    SK Praga                              4.28/7    3.15/7    2.20/13   4.08/12   2.22/5    2.14/10   4.21/2    4.34/13   1.54/9    0.28/10 
  7 Macko Lukáš                    30.32  3.44/4    5.40/2    7.05/1*   9.17/1*  11.27/1*  13.26/1*  24.15/7   28.25/7   30.08/7   30.32/7  
    Sportcentrum Jičín                    3.44/4    1.56/1*   1.25/6    2.12/4    2.10/3    1.59/3   10.49/16   4.10/12   1.43/7    0.24/3  
  8 Šklíba Michal                  31.52  5.37/14   8.56/10  10.25/10  14.06/9   17.08/9   19.21/8   24.55/8   28.55/8   31.19/8   31.52/8  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.37/14   3.19/8    1.29/8    3.41/10   3.02/8    2.13/9    5.34/7    4.00/11   2.24/14   0.33/14 
  9 Postolka Jáchym                33.54  3.21/2    9.15/11  10.36/11  13.56/8   16.33/7   19.45/9   30.11/10  32.09/9   33.32/9   33.54/9  
    KOB Kladno                            3.21/2    5.54/13   1.21/5    3.20/9    2.37/7    3.12/15  10.26/15   1.58/1*   1.23/1*   0.22/2  
 10 Tryzna Matěj                   36.00  5.55/15   9.38/12  11.06/12  14.23/11  17.43/10  20.07/10  27.20/9   33.03/10  35.30/10  36.00/10 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               5.55/15   3.43/10   1.28/7    3.17/8    3.20/9    2.24/11   7.13/11   5.43/15   2.27/15   0.30/12 
 11 Karásek Matěj                  36.27  4.32/10   8.37/9   10.09/9   18.52/13  22.33/12  24.45/12  30.51/12  34.05/11  35.53/11  36.27/11 
    Sportcentrum Jičín                    4.32/10   4.05/11   1.32/9    8.43/16   3.41/13   2.12/8    6.06/9    3.14/5    1.48/8    0.34/15 
 12 Karatsiolis Kryštof            36.34  6.57/16  12.32/14  13.33/13  17.45/12  20.10/11  23.09/11  30.34/11  34.30/12  36.07/12  36.34/12 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        6.57/16   5.35/12   1.01/1*   4.12/13   2.25/6    2.59/13   7.25/12   3.56/10   1.37/3    0.27/6  
 13 Samek Tomáš                    40.55  5.08/12  12.48/16  15.15/16  19.10/14  23.50/13  26.44/13  32.46/13  38.05/13  40.26/13  40.55/13 
    OK 99 Hradec Králové                  5.08/12   7.40/15   2.27/14   3.55/11   4.40/14   2.54/12   6.02/8    5.19/14   2.21/13   0.29/11 
 14 Bradáč Jakub                   41.16  4.31/8   12.40/15  13.48/14  25.10/16  28.37/16  30.39/16  36.05/14  39.30/14  40.56/14  41.16/14 
    TJ Loko Liberec                       4.31/8    8.09/16   1.08/4   11.22/17   3.27/10   2.02/6    5.26/6    3.25/6    1.26/2    0.20/1* 
 15 Roudný Václav                  48.44  5.10/13  11.55/13  14.57/15  20.53/15  26.24/15  29.25/15  37.13/15  45.14/15  48.08/15  48.44/15 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.10/13   6.45/14   3.02/15   5.56/15   5.31/15   3.01/14   7.48/13   8.01/17   2.54/16   0.36/16 
 16 Jelínek Tomáš                  48.50  3.47/5    7.14/6    9.15/7   12.07/7   24.29/14  27.45/14  42.52/16  46.23/16  48.18/16  48.50/16 
    KOB Choceň                            3.47/5    3.27/9    2.01/12   2.52/6   12.22/17   3.16/16  15.07/17   3.31/7    1.55/10   0.32/13 
 17 Matěj Konečný                  56.47  7.15/17  18.42/17  21.45/17  27.02/17  32.54/17  37.09/17  45.45/17  52.42/17  55.43/17  56.47/17 
    KOB Český Krumlov                     7.15/17  11.27/17   3.03/16   5.17/14   5.52/16   4.15/17   8.36/14   6.57/16   3.01/17   1.04/17 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.7km  150m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-60      3-110     4-68      5-35      6-111     7-102     8-44      9-106    10-85     11-100   
  1 Ptáček Patrik                  30.44  2.41/5    4.20/5    6.03/5    7.41/5   12.25/6   13.59/5   19.50/3   24.56/1*  25.40/1*  29.32/1*  30.19/1*  30.44/1* 
    BETA URSUS Orienteering               2.41/5    1.39/6    1.43/3    1.38/5    4.44/5    1.34/5    5.51/2    5.06/3    0.44/3    3.52/3    0.47/4    0.25/8  
  2 Zikmund Zdeněk                 31.04  2.15/1*   3.46/1*   5.36/1*   7.23/3   11.39/3   12.51/2   19.08/2   26.03/3   26.41/3   29.54/2   30.43/3   31.04/2  
    Sportcentrum Jičín                    2.15/1*   1.31/2    1.50/6    1.47/8    4.16/1*   1.12/1*   6.17/4    6.55/7    0.38/1*   3.13/1*   0.49/6    0.21/2  
  3 Starý Ondra                    31.06  2.39/4    4.45/7    6.26/6    8.02/6   12.21/5   14.01/6   20.07/4   25.07/2   25.57/2   29.54/2   30.42/2   31.06/3  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.39/4    2.06/10   1.41/2    1.36/4    4.19/3    1.40/7    6.06/3    5.00/2    0.50/4    3.57/4    0.48/5    0.24/7  
  4 Wolf Filip                     31.22  2.35/3    4.09/3    5.57/4    7.29/4   12.18/4   13.50/4   20.35/5   26.16/4   27.06/4   30.22/4   31.03/4   31.22/4  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        2.35/3    1.34/3    1.48/5    1.32/3    4.49/6    1.32/3    6.45/6    5.41/5    0.50/4    3.16/2    0.41/1*   0.19/1* 
  5 Novák Pavel                    35.18  3.03/7    4.47/8    6.57/8    8.37/8   14.04/8   15.42/8   23.11/7   28.44/5   29.45/5   33.47/5   34.47/5   35.18/5  
    OOB TJ Baník Ostrava                  3.03/7    1.44/8    2.10/9    1.40/6    5.27/7    1.38/6    7.29/9    5.33/4    1.01/7    4.02/5    1.00/12   0.31/16 
  6 Vyskočil Štěpán                36.26  3.04/8    4.41/6    6.38/7    8.19/7   13.54/7   15.39/7   22.52/6   29.19/6   30.28/6   34.47/6   35.56/6   36.26/6  
    OOB Vamberk                           3.04/8    1.37/5    1.57/7    1.41/7    5.35/8    1.45/8    7.13/7    6.27/6    1.09/11   4.19/7    1.09/13   0.30/15 
  7 Růžička Adam                   38.00  2.42/6    4.17/4    5.53/3    7.10/2   11.34/2   13.07/3   24.34/8   29.24/7   30.28/6   36.44/7   37.38/7   38.00/7  
    OK 99 Hradec Králové                  2.42/6    1.35/4    1.36/1*   1.17/1*   4.24/4    1.33/4   11.27/16   4.50/1*   1.04/8    6.16/12   0.54/8    0.22/3  
  8 Hájek Jan                      39.25  2.34/2    3.52/2    5.36/1*   7.02/1*  11.19/1*  12.47/1*  18.30/1*  33.05/9   33.48/8   38.06/8   39.03/8   39.25/8  
    OB Jenišovice                         2.34/2    1.18/1*   1.44/4    1.26/2    4.17/2    1.28/2    5.43/1*  14.35/16   0.43/2    4.18/6    0.57/10   0.22/3  
  9 Horký Aleš                     40.03  3.58/12   5.41/9    8.29/11  10.22/10  16.53/11  19.09/11  25.27/9   33.02/8   34.19/9   38.39/9   39.37/9   40.03/9  
    Kometa Kralovice                      3.58/12   1.43/7    2.48/12   1.53/10   6.31/11   2.16/12   6.18/5    7.35/9    1.17/13   4.20/8    0.58/11   0.26/10 
 10 Kunz Jiří                      42.03  3.48/10   5.44/10   8.00/9   10.38/11  16.45/10  18.51/10  27.36/11  35.05/11  36.05/11  40.55/10  41.41/10  42.03/10 
    BETA URSUS Orienteering               3.48/10   1.56/9    2.16/10   2.38/13   6.07/9    2.06/9    8.45/11   7.29/8    1.00/6    4.50/10   0.46/2    0.22/3  
 11 Pokorný Jonáš                  45.04  3.48/10   6.00/11   8.08/10  10.02/9   16.23/9   18.34/9   25.54/10  33.58/10  35.04/10  43.48/11  44.39/11  45.04/11 
    Kometa Kralovice                      3.48/10   2.12/11   2.08/8    1.54/11   6.21/10   2.11/10   7.20/8    8.04/11   1.06/9    8.44/15   0.51/7    0.25/8  
 12 Šíma Vladislav                 48.44  4.35/15   7.36/15  10.38/15  13.07/13  20.41/13  23.23/13  31.28/12  39.21/12  40.27/12  47.04/12  48.17/12  48.44/12 
    KOB Kladno                            4.35/15   3.01/14   3.02/14   2.29/12   7.34/14   2.42/14   8.05/10   7.53/10   1.06/9    6.37/13   1.13/15   0.27/11 
 13 Horký David                    50.27  4.34/14   7.20/14  10.31/14  13.13/14  21.45/14  25.00/14  34.50/14  43.11/13  44.27/13  48.48/13  49.58/13  50.27/13 
    Kometa Kralovice                      4.34/14   2.46/13   3.11/16   2.42/14   8.32/15   3.15/15   9.50/13   8.21/13   1.16/12   4.21/9    1.10/14   0.29/14 
 14 Kašpar Ludvík                  54.34  4.28/13   7.12/13  10.18/13  13.04/12  20.18/12  22.55/12  33.24/13  44.53/14  46.15/14  51.43/14  54.06/14  54.34/14 
    SK Netopýr Zákupy                     4.28/13   2.44/12   3.06/15   2.46/15   7.14/13   2.37/13  10.29/15  11.29/15   1.22/14   5.28/11   2.23/16   0.28/13 
 15 Koutský Pavel                  57.22  3.44/9    6.45/12   9.33/12  14.45/15  27.29/16  29.44/15  38.44/15  47.01/15  49.02/15  55.59/15  56.55/15  57.22/15 
    OB Jenišovice                         3.44/9    3.01/14   2.48/12   5.12/16  12.44/16   2.15/11   9.00/12   8.17/12   2.01/16   6.57/14   0.56/9    0.27/11 
 16 Kočvara Oldřich                63.35  5.34/16  14.02/16  16.30/16  18.21/16  25.11/15  30.08/16  39.58/16  50.36/16  52.09/16  62.26/16  63.12/16  63.35/16 
    OB Jenišovice                         5.34/16   8.28/16   2.28/11   1.51/9    6.50/12   4.57/16   9.50/13  10.38/14   1.33/15  10.17/16   0.46/2    0.23/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         3.9km  245m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-109     2-57      3-63      4-34      5-39      6-38      7-97      8-105     9-106    10-83     11-56     12-46     13-100   
  1 Čech Jan                       43.46  2.58/1*   4.03/1*  15.56/2   18.33/2   25.30/2   26.54/2   27.44/2   28.18/1*  35.40/1*  40.06/1*  41.22/1*  41.58/1*  43.26/1*  43.46/1* 
    OK Jihlava                            2.58/1*   1.05/3   11.53/6    2.37/2    6.57/4    1.24/5    0.50/6    0.34/1*   7.22/2    4.26/1*   1.16/1*   0.36/4    1.28/3    0.20/4  
  2 Záděra Pavel                   46.41  3.28/6    5.01/9   16.44/4   19.38/4   26.42/4   28.36/4   29.26/4   30.07/4   36.45/2   41.59/2   44.38/4   45.05/4   46.22/2   46.41/2  
    BETA URSUS Orienteering               3.28/6    1.33/11  11.43/5    2.54/7    7.04/6    1.54/13   0.50/6    0.41/8    6.38/1*   5.14/5    2.39/15   0.27/1*   1.17/1*   0.19/2  
  3 Chmelař Martin                 46.50  3.32/9    4.37/5   15.53/1*  18.27/1*  25.17/1*  26.33/1*  27.16/1*  28.30/2   37.40/4   42.29/4   44.21/3   44.59/2   46.26/3   46.50/3  
    SK Prostějov                          3.32/9    1.05/3   11.16/1*   2.34/1*   6.50/2    1.16/3    0.43/2    1.14/20   9.10/14   4.49/2    1.52/7    0.38/6    1.27/2    0.24/14 
  4 Ptáček Pavel                   46.58  3.31/8    4.41/6   16.15/3   19.00/3   26.01/3   27.32/3   28.23/3   28.59/3   37.22/3   42.15/3   43.57/2   45.01/3   46.36/4   46.58/4  
    BETA URSUS Orienteering               3.31/8    1.10/5   11.34/4    2.45/5    7.01/5    1.31/9    0.51/8    0.36/4    8.23/6    4.53/3    1.42/3    1.04/12   1.35/6    0.22/8  
  5 Vičan Dominik                  53.25  3.52/10   5.53/11  17.16/6   20.21/5   29.27/6   31.35/7   32.31/7   33.32/7   41.01/5   47.30/5   50.13/5   50.54/5   53.02/5   53.25/5  
    SK Prostějov                          3.52/10   2.01/16  11.23/2    3.05/10   9.06/10   2.08/16   0.56/10   1.01/16   7.29/3    6.29/9    2.43/18   0.41/7    2.08/15   0.23/10 
  6 Glonek Jakub                   53.45  5.12/15   7.04/15  18.35/9   21.50/9   30.49/8   32.44/8   33.39/8   34.26/8   42.59/7   48.51/6   50.56/6   51.42/6   53.20/6   53.45/6  
    OOB TJ Baník Ostrava                  5.12/15   1.52/15  11.31/3    3.15/11   8.59/9    1.55/14   0.55/9    0.47/11   8.33/7    5.52/6    2.05/10   0.46/8    1.38/7    0.25/15 
  7 Zlámal David                   58.44  3.28/6    4.50/8   20.25/12  24.18/13  32.33/10  34.06/9   34.55/9   35.29/9   44.18/8   53.32/9   55.16/9   56.37/8   58.21/7   58.44/7  
    OK 99 Hradec Králové                  3.28/6    1.22/9   15.35/15   3.53/15   8.15/8    1.33/10   0.49/4    0.34/1*   8.49/10   9.14/18   1.44/5    1.21/15   1.44/10   0.23/10 
  8 Burda Matěj                    58.58  3.22/5    4.25/2   17.07/5   20.30/6   27.13/5   28.37/5   29.51/5   30.44/5   49.24/14  54.17/10  55.59/10  57.08/9   58.38/8   58.58/8  
    KOB Děčín                             3.22/5    1.03/2   12.42/8    3.23/13   6.43/1*   1.24/5    1.14/18   0.53/13  18.40/20   4.53/3    1.42/3    1.09/13   1.30/5    0.20/4  
  9 Waněk Adam                     59.14  3.18/3    4.30/3   17.47/8   20.51/7   33.50/12  35.20/12  36.24/12  37.03/12  44.48/9   52.29/7   54.34/7   55.45/7   58.44/9   59.14/9  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.18/3    1.12/7   13.17/10   3.04/9   12.59/18   1.30/8    1.04/14   0.39/7    7.45/4    7.41/14   2.05/10   1.11/14   2.59/20   0.30/19 
 10 Sklenář Martin                 60.20  3.15/2    4.48/7   19.14/10  21.52/10  29.39/7   30.58/6   31.47/6   32.31/6   41.38/6   53.07/8   55.03/8   57.27/10  59.55/10  60.20/10 
    SKOB Bruntál                          3.15/2    1.33/11  14.26/12   2.38/3    7.47/7    1.19/4    0.49/4    0.44/9    9.07/13  11.29/21   1.56/9    2.24/19   2.28/17   0.25/15 
 11 Štál Jan                       60.21  3.20/4    4.30/3   22.43/15  25.21/14  35.51/14  37.36/14  38.34/14  39.45/14  47.31/12  55.52/13  57.43/12  58.19/11  60.00/11  60.21/11 
    Sportcentrum Jičín                    3.20/4    1.10/5   18.13/16   2.38/3   10.30/12   1.45/11   0.58/11   1.11/18   7.46/5    8.21/16   1.51/6    0.36/4    1.41/8    0.21/6  
 12 Pavlík Marek                   62.06  3.54/11   5.11/10  17.19/7   21.01/8   32.56/11  35.09/11  36.19/11  36.55/11  45.44/10  55.47/12  58.02/13  58.57/12  61.47/13  62.06/12 
    OOB TJ Zlaté Hory                     3.54/11   1.17/8   12.08/7    3.42/14  11.55/15   2.13/17   1.10/15   0.36/4    8.49/10  10.03/19   2.15/13   0.55/9    2.50/18   0.19/2  
 13 Jordanov Alexandr              62.07  4.39/14   6.03/12  25.59/17  30.42/17  39.48/17  40.59/17  41.43/17  42.17/16  50.50/16  56.56/16  59.09/16  59.41/13  61.39/12  62.07/13 
    SK Žabovřesky Brno                    4.39/14   1.24/10  19.56/17   4.43/18   9.06/10   1.11/1*   0.44/3    0.34/1*   8.33/7    6.06/7    2.13/12   0.32/3    1.58/12   0.28/18 
 14 Aster Tomáš                    62.26  5.33/16   7.18/16  22.29/14  25.29/15  32.25/9   34.46/10  35.44/10  36.28/10  48.41/13  56.16/15  58.56/15  59.52/14  62.03/14  62.26/14 
    SKOB Slaný                            5.33/16   1.45/13  15.11/14   3.00/8    6.56/3    2.21/18   0.58/11   0.44/9   12.13/19   7.35/13   2.40/16   0.56/10   2.11/16   0.23/10 
 15 Kotecký Daniel                 63.22  5.57/17   8.59/18  24.03/16  27.20/16  39.30/16  40.41/16  41.40/16  42.53/17  52.06/17  59.01/17  60.53/17  61.23/15  63.05/15  63.22/15 
    SK Praga                              5.57/17   3.02/20  15.04/13   3.17/12  12.10/17   1.11/1*   0.59/13   1.13/19   9.13/15   6.55/10   1.52/7    0.30/2    1.42/9    0.17/1* 
 16 Kunz Jan                       63.52  4.09/13   6.24/14  20.08/11  24.12/12  34.49/13  36.13/13  36.53/13  37.42/13  46.36/11  54.42/11  56.07/11  62.02/16  63.30/16  63.52/16 
    BETA URSUS Orienteering               4.09/13   2.15/19  13.44/11   4.04/16  10.37/13   1.24/5    0.40/1*   0.49/12   8.54/12   8.06/15   1.25/2    5.55/20   1.28/3    0.22/8  
 17 Taclík Milan                   66.51  6.45/18   7.47/17  20.47/13  23.40/11  37.11/15  39.08/15  40.21/15  40.57/15  49.42/15  55.52/13  58.33/14  64.29/17  66.28/17  66.51/17 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             6.45/18   1.02/1*  13.00/9    2.53/6   13.31/19   1.57/15   1.13/17   0.36/4    8.45/9    6.10/8    2.41/17   5.56/21   1.59/13   0.23/10 
 18 Růžička Karel                  76.23  3.56/12   6.06/13  32.11/19  36.34/18  47.59/18  49.50/18  51.01/18  52.11/18  62.09/18  69.34/18  72.30/18  73.56/18  76.02/18  76.23/18 
    OK 99 Hradec Králové                  3.56/12   2.10/17  26.05/19   4.23/17  11.25/14   1.51/12   1.11/16   1.10/17   9.58/16   7.25/12   2.56/19   1.26/16   2.06/14   0.21/6  
 19 Posselt Martin                 88.53  9.09/20  10.54/20  38.15/20  43.45/20  55.44/20  58.43/19  60.05/19  61.54/20  73.32/19  81.55/19  84.23/19  85.25/19  88.22/19  88.53/19 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      9.09/20   1.45/13  27.21/20   5.30/20  11.59/16   2.59/20   1.22/20   1.49/21  11.38/18   8.23/17   2.28/14   1.02/11   2.57/19   0.31/20 
 20 Veljačik Michal                95.47  6.54/19   9.04/19  32.05/18  36.51/19  54.11/19  58.55/20  60.14/20  61.08/19  81.23/20  88.42/20  91.52/20  93.29/20  95.20/20  95.47/20 
    OK Sparta Praha                       6.54/19   2.10/17  23.01/18   4.46/19  17.20/21   4.44/21   1.19/19   0.54/14  20.15/21   7.19/11   3.10/21   1.37/17   1.51/11   0.27/17 
 21 Vébr Dominik                  107.14 16.00/21  19.15/21  50.29/21  56.16/21  71.51/21  74.49/21  76.11/21  77.07/21  87.55/21  98.09/21 101.17/21 103.33/21 106.43/21 107.14/21 
    SKOB Baník Havířov                   16.00/21   3.15/21  31.14/21   5.47/21  15.35/20   2.58/19   1.22/20   0.56/15  10.48/17  10.14/20   3.08/20   2.16/18   3.10/21   0.31/20 
    Mlateček Jiří              DISK       3.19/     4.32/    13.00/    15.40/    23.12/    25.53/    26.35/    27.09/    33.13/    39.16/    41.32/         /    43.13/    43.34/   
    SK Týniště nad Orlicí OOB             3.19/     1.13/     8.28/     2.40/     7.32/     2.41/     0.42/     0.34/     6.04/     6.03/     2.16/         /         /     0.21/   
    Kadečka Adam               DISK-LIM. 28.00/    35.28/    68.47/    74.14/    98.28/   100.32/   103.18/   104.24/   125.59/   144.14/   146.14/   147.09/   149.47/   150.06/   
    OB Jenišovice                        28.00/     7.28/    33.19/     5.27/    24.14/     2.04/     2.46/     1.06/    21.35/    18.15/     2.00/     0.55/     2.38/     0.19/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         4.7km  280m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-84      2-104     3-61      4-95      5-40      6-36      7-101     8-94      9-103    10-42     11-80     12-83     13-56     14-82     15-112    16-100   
                                     
  1 Német Kryštof                  59.51  3.39/2    5.48/1*   9.09/2   21.05/2   23.53/1*  26.52/1*  29.55/1*  34.37/1*  41.27/1*  43.44/1*  47.30/1*  53.04/1*  54.24/1*  55.45/1*  58.04/1*  59.31/1* 
    SK SKI-OB Šternberk                   3.39/2    2.09/1*   3.21/4   11.56/5    2.48/1*   2.59/1*   3.03/2    4.42/1*   6.50/2    2.17/2    3.46/2    5.34/1*   1.20/1*   1.21/1*   2.19/2    1.27/1* 
                                         59.51/1* 
                                          0.20/1* 
  2 Skyva Petr                     66.34  3.57/3    6.39/3   10.19/4   22.09/4   25.40/3   29.48/4   33.59/4   39.50/4   47.21/4   49.39/4   53.31/4   59.08/3   60.36/2   62.10/2   64.24/2   66.10/2  
    SK SKI-OB Šternberk                   3.57/3    2.42/5    3.40/6   11.50/4    3.31/3    4.08/6    4.11/6    5.51/4    7.31/5    2.18/3    3.52/3    5.37/2    1.28/2    1.34/2    2.14/1*   1.46/2  
                                         66.34/2  
                                          0.24/4  
  3 Šmejc Jakub                    67.52  4.16/4    6.32/2    9.02/1*  20.48/1*  24.32/2   28.09/2   31.50/2   37.34/2   44.47/3   48.29/3   52.33/2   58.57/2   60.54/3   62.39/3   65.22/3   67.28/3  
    Sportcentrum Jičín                    4.16/4    2.16/2    2.30/1*  11.46/2    3.44/4    3.37/4    3.41/5    5.44/3    7.13/4    3.42/7    4.04/4    6.24/4    1.57/5    1.45/3    2.43/3    2.06/4  
                                         67.52/3  
                                          0.24/4  
  4 Šlajs Daniel                   68.48  3.19/1*   7.46/5   10.29/5   22.17/5   25.43/4   29.14/3   32.13/3   37.51/3   44.39/2   47.18/2   52.57/3   60.20/4   61.51/4   63.43/4   66.30/4   68.25/4  
    Kometa Kralovice                      3.19/1*   4.27/7    2.43/3   11.48/3    3.26/2    3.31/3    2.59/1*   5.38/2    6.48/1*   2.39/5    5.39/6    7.23/5    1.31/4    1.52/4    2.47/4    1.55/3  
                                         68.48/4  
                                          0.23/3  
  5 Zelinka Jan                    78.04  4.31/5    6.59/4    9.38/3   21.52/3   26.49/5   32.13/5   35.46/5   42.17/5   49.21/5   51.16/5   56.15/5   65.03/5   68.01/5   70.30/5   75.03/5   77.37/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               4.31/5    2.28/3    2.39/2   12.14/6    4.57/6    5.24/7    3.33/4    6.31/5    7.04/3    1.55/1*   4.59/5    8.48/7    2.58/7    2.29/6    4.33/7    2.34/6  
                                         78.04/5  
                                          0.27/6  
  6 Skoupý Jan                     80.20  7.33/7   10.11/7   15.04/7   23.55/6   29.25/6   32.55/6   36.17/6   44.35/6   56.42/6   59.15/6   62.37/6   68.38/6   70.06/6   72.33/6   76.52/6   79.52/6  
    SK SKI-OB Šternberk                   7.33/7    2.38/4    4.53/7    8.51/1*   5.30/7    3.30/2    3.22/3    8.18/7   12.07/7    2.33/4    3.22/1*   6.01/3    1.28/2    2.27/5    4.19/6    3.00/7  
                                         80.20/6  
                                          0.28/7  
  7 Melichar Jan                   92.46  6.09/6    9.51/6   13.14/6   28.08/7   32.39/7   36.45/7   41.34/7   48.34/7   57.26/7   60.18/7   67.15/7   75.03/7   77.00/7   87.09/7   90.02/7   92.24/7  
    KOB Dobruška                          6.09/6    3.42/6    3.23/5   14.54/7    4.31/5    4.06/5    4.49/7    7.00/6    8.52/6    2.52/6    6.57/7    7.48/6    1.57/5   10.09/8    2.53/5    2.22/5  
                                         92.46/7  
                                          0.22/2  
  8 Hulha Lukáš                   140.36  7.37/8   13.19/8   19.52/8   46.30/8   58.13/8   69.09/8   77.01/8   85.39/8   98.12/8  104.49/8  112.16/8  122.11/8  125.42/8  128.40/8  136.42/8  140.03/8  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             7.37/8    5.42/8    6.33/8   26.38/8   11.43/8   10.56/8    7.52/8    8.38/8   12.33/8    6.37/8    7.27/8    9.55/8    3.31/8    2.58/7    8.02/8    3.21/8  
                                        140.36/8  
                                          0.33/8  
    Láznička Jan               DISK       4.44/     7.26/    10.00/    23.03/    28.44/    32.36/    36.53/         /         /         /    43.16/    50.11/    52.04/    54.20/    57.03/    59.18/   
    SKOB Zlín                             4.44/     2.42/     2.34/    13.03/     5.41/     3.52/     4.17/         /         /         /         /     6.55/     1.53/     2.16/     2.43/     2.15/   
                                         59.47/   
                                          0.29/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H20         4.7km  280m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-84      2-104     3-61      4-95      5-40      6-36      7-101     8-94      9-103    10-42     11-80     12-83     13-56     14-82     15-112    16-100   
                                     
  1 Procházka Tomáš                74.30  4.09/1*   7.02/1*   9.45/1*  21.09/1*  24.48/1*  28.16/1*  33.47/1*  40.25/1*  51.05/1*  55.26/1*  59.24/1*  65.28/1*  67.19/1*  69.04/1*  71.52/1*  74.01/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.09/1*   2.53/1*   2.43/1*  11.24/1*   3.39/1*   3.28/1*   5.31/1*   6.38/1*  10.40/1*   4.21/1*   3.58/1*   6.04/1*   1.51/1*   1.45/1*   2.48/1*   2.09/1* 
                                         74.30/1* 
                                          0.29/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21A        5.6km  375m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-75      2-32      3-61      4-48      5-101     6-72      7-71      8-49      9-94     10-43     11-79     12-82     13-83     14-46     15-47     16-100   
                                     
  1 Horáček Michal                 55.46  3.20/16   5.48/3    7.56/3   16.01/1*  20.25/1*  26.18/1*  26.52/1*  29.44/1*  36.58/1*  41.45/1*  43.26/1*  49.39/1*  51.02/1*  52.31/1*  54.24/1*  55.23/1* 
    Slavia Liberec orienteering           3.20/16   2.28/1*   2.08/2    8.05/2    4.24/5    5.53/3    0.34/2    2.52/2    7.14/1*   4.47/1*   1.41/3    6.13/2    1.23/2    1.29/1*   1.53/4    0.59/1* 
                                         55.46/1* 
                                          0.23/13 
  2 Nehasil David                  59.39  2.32/2    5.14/1*   7.22/1*  16.21/3   20.33/2   26.24/2   28.11/3   31.00/3   40.48/3   45.51/3   47.18/3   53.46/3   55.01/3   56.47/3   58.20/2   59.22/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.32/2    2.42/2    2.08/2    8.59/6    4.12/1*   5.51/2    1.47/35   2.49/1*   9.48/29   5.03/3    1.27/1*   6.28/4    1.15/1*   1.46/7    1.33/1*   1.02/3  
                                         59.39/2  
                                          0.17/1* 
  3 Přinda Lukáš                   62.41  2.26/1*   5.27/2    7.36/2   16.49/4   21.28/4   28.30/5   29.28/5   32.52/5   41.17/4   46.47/4   48.30/4   56.16/4   57.44/4   59.18/4   61.15/4   62.24/4  
    Slavia Liberec orienteering           2.26/1*   3.01/4    2.09/4    9.13/7    4.39/6    7.02/25   0.58/12   3.24/21   8.25/6    5.30/10   1.43/6    7.46/28   1.28/3    1.34/4    1.57/7    1.09/11 
                                         62.41/4  
                                          0.17/1* 
  4 Gajda Jan                      65.43  2.52/6    5.57/4    8.13/4   16.12/2   22.28/6   29.40/6   30.51/6   34.26/6   44.28/8   49.53/6   51.43/6   58.28/6   60.23/6   62.13/6   64.13/5   65.19/5  
    USK Praha                             2.52/6    3.05/6    2.16/6    7.59/1*   6.16/36   7.12/29   1.11/25   3.35/32  10.02/34   5.25/7    1.50/11   6.45/7    1.55/24   1.50/12   2.00/9    1.06/8  
                                         65.43/5  
                                          0.24/21 
  5 Martan Jiří                    66.42  3.18/15   6.58/15   9.27/12  19.04/11  25.04/13  32.21/16  33.15/12  36.17/12  44.19/7   50.00/7   51.58/7   58.43/7   60.31/7   62.09/5   65.07/7   66.18/6  
    Slavia Liberec orienteering           3.18/15   3.40/21   2.29/16   9.37/13   6.00/29   7.17/31   0.54/7    3.02/9    8.02/3    5.41/13   1.58/17   6.45/7    1.48/17   1.38/6    2.58/45   1.11/15 
                                         66.42/6  
                                          0.24/21 
  6 Antoš Filip                    66.44  3.01/9    6.57/14   9.18/9   19.03/10  23.58/7   30.53/9   31.56/7   35.12/10  43.47/5   48.49/5   50.31/5   57.25/5   58.54/5   63.06/9   65.03/6   66.20/7  
    SK lyžování a OB Nová Paka            3.01/9    3.56/28   2.21/9    9.45/15   4.55/12   6.55/21   1.03/16   3.16/17   8.35/9    5.02/2    1.42/5    6.54/14   1.29/4    4.12/52   1.57/7    1.17/24 
                                         66.44/7  
                                          0.24/21 
  7 Šabatka Zdeněk                 67.04  3.20/16   6.35/10   9.37/16  20.30/21  25.42/17  31.59/15  34.07/16  37.04/15  45.03/12  50.38/11  52.33/10  59.24/9   61.19/10  63.16/10  65.18/8   66.37/8  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.20/16   3.15/7    3.02/39  10.53/30   5.12/14   6.17/11   2.08/40   2.57/5    7.59/2    5.35/12   1.55/14   6.51/12   1.55/24   1.57/19   2.02/11   1.19/28 
                                         67.04/8  
                                          0.27/34 
  8 Pachner Pavel                  67.11  2.59/8    5.59/5    8.16/5   17.09/6   21.30/5   28.07/4   28.52/4   32.23/4   44.11/6   50.15/8   52.20/9   59.05/8   60.59/8   63.00/7   65.36/10  66.49/10 
    Slavia Liberec orienteering           2.59/8    3.00/3    2.17/7    8.53/5    4.21/4    6.37/17   0.45/4    3.31/28  11.48/48   6.04/18   2.05/24   6.45/7    1.54/21   2.01/24   2.36/35   1.13/21 
                                         67.11/9  
                                          0.22/7  
  8 Kopec Tomáš                    67.11  4.56/45   8.56/39  11.17/34  20.51/23  26.54/23  32.55/20  33.47/14  37.05/16  45.31/14  50.55/12  52.42/12  59.36/11  61.15/9   63.03/8   65.33/9   66.44/9  
    VSK VŠB TU Ostrava                    4.56/45   4.00/29   2.21/9    9.34/12   6.03/32   6.01/5    0.52/6    3.18/18   8.26/7    5.24/6    1.47/8    6.54/14   1.39/11   1.48/10   2.30/30   1.11/15 
                                         67.11/9  
                                          0.27/34 
 10 Mašata Roman                   67.33  5.07/47   9.12/44  11.18/35  20.32/22  24.48/11  30.50/7   31.59/8   34.58/7   44.52/10  50.21/9   52.18/8   59.33/10  61.53/11  63.45/11  66.01/11  67.10/11 
    OK 99 Hradec Králové                  5.07/47   4.05/33   2.06/1*   9.14/8    4.16/2    6.02/6    1.09/22   2.59/6    9.54/33   5.29/8    1.57/16   7.15/18   2.20/37   1.52/13   2.16/18   1.09/11 
                                         67.33/11 
                                          0.23/13 
 11 Švadlena Pavel                 68.17  2.40/3    6.02/6    8.38/7   19.57/17  24.45/10  30.53/9   32.01/10  35.00/8   44.52/10  50.24/10  52.33/10  60.22/12  62.11/12  64.06/12  66.34/12  67.54/12 
    KOB Choceň                            2.40/3    3.22/12   2.36/26  11.19/39   4.48/7    6.08/7    1.08/18   2.59/6    9.52/31   5.32/11   2.09/27   7.49/30   1.49/19   1.55/15   2.28/27   1.20/30 
                                         68.17/12 
                                          0.23/13 
 12 Bašus Petr                     69.22  4.02/31   7.49/25  10.19/23  19.02/9   25.16/14  31.51/13  32.59/11  36.13/11  46.27/16  52.10/13  53.53/13  61.23/13  63.04/13  65.03/13  67.24/13  68.52/13 
    OK Sparta Praha                       4.02/31   3.47/26   2.30/17   8.43/4    6.14/35   6.35/16   1.08/18   3.14/15  10.14/38   5.43/14   1.43/6    7.30/23   1.41/13   1.59/20   2.21/23   1.28/44 
                                         69.22/13 
                                          0.30/47 
 13 Petras Tomáš                   69.24  3.14/14   6.45/12   9.20/10  18.59/7   24.59/12  31.31/11  33.18/13  36.31/13  45.22/13  52.37/15  54.35/15  61.51/15  63.27/14  65.30/14  67.42/14  68.59/14 
    OOB Vamberk                           3.14/14   3.31/16   2.35/24   9.39/14   6.00/29   6.32/15   1.47/35   3.13/14   8.51/13   7.15/33   1.58/17   7.16/19   1.36/8    2.03/28   2.12/17   1.17/24 
                                         69.24/14 
                                          0.25/26 
 14 Dvořáček Jiří                  69.26  3.21/19   6.54/13  10.00/20  19.21/13  24.12/8   30.50/7   32.00/9   35.07/9   44.51/9   54.15/17  55.53/17  62.43/16  64.19/16  66.05/16  67.51/15  69.03/15 
    OOB Třebíč                            3.21/19   3.33/18   3.06/40   9.21/9    4.51/8    6.38/18   1.10/24   3.07/10   9.44/28   9.24/46   1.38/2    6.50/11   1.36/8    1.46/7    1.46/2    1.12/18 
                                         69.26/15 
                                          0.23/13 
 15 Fejk Zbyněk                    69.48  4.32/37   8.35/36  11.33/38  21.21/28  26.28/21  32.43/17  33.51/15  36.51/14  46.05/15  52.13/14  54.14/14  61.27/14  63.50/15  65.51/15  67.59/16  69.21/16 
    Sportcentrum Jičín                    4.32/37   4.03/32   2.58/36   9.48/17   5.07/13   6.15/9    1.08/18   3.00/8    9.14/16   6.08/19   2.01/21   7.13/17   2.23/40   2.01/24   2.08/16   1.22/34 
                                         69.48/16 
                                          0.27/34 
 16 Černý Martin                   70.47  3.50/27   7.12/21  10.31/25  21.18/26  26.55/24  34.01/25  35.03/21  39.31/24  48.49/20  54.48/19  56.36/19  63.15/17  65.11/17  67.06/17  69.12/17  70.25/17 
    KOB TRETRA Praha                      3.50/27   3.22/12   3.19/45  10.47/28   5.37/22   7.06/27   1.02/15   4.28/50   9.18/17   5.59/17   1.48/9    6.39/5    1.56/27   1.55/15   2.06/13   1.13/21 
                                         70.47/17 
                                          0.22/7  
 17 Novák Zdeněk                   72.04  4.51/43   8.41/38  11.11/31  21.22/29  26.14/19  33.49/23  34.58/20  38.24/19  48.31/19  54.52/20  57.25/20  64.53/21  66.25/20  68.19/20  70.35/18  71.42/18 
    SK lyžování a OB Nová Paka            4.51/43   3.50/27   2.30/17  10.11/23   4.52/9    7.35/37   1.09/22   3.26/25  10.07/37   6.21/22   2.33/41   7.28/21   1.32/6    1.54/14   2.16/18   1.07/9  
                                         72.04/18 
                                          0.22/7  
 18 Nývlt Martin                   72.18  3.29/22   6.33/9    9.30/13  20.17/18  27.09/27  33.35/22  37.47/30  41.01/27  50.24/28  55.53/21  57.43/21  65.29/22  67.05/22  68.51/22  70.45/19  71.55/19 
    TJ Start Náchod                       3.29/22   3.04/5    2.57/35  10.47/28   6.52/42   6.26/13   4.12/49   3.14/15   9.23/20   5.29/8    1.50/11   7.46/28   1.36/8    1.46/7    1.54/5    1.10/14 
                                         72.18/19 
                                          0.23/13 
 19 Nehasil Vladislav              72.48  5.30/49   9.40/45  12.14/42  23.41/44  29.28/41  36.24/35  37.40/28  41.04/28  50.07/27  56.04/24  57.53/22  64.46/20  66.42/21  68.14/19  71.17/21  72.26/20 
    KOB Děčín                             5.30/49   4.10/34   2.34/22  11.27/41   5.47/24   6.56/23   1.16/27   3.24/21   9.03/14   5.57/15   1.49/10   6.53/13   1.56/27   1.32/3    3.03/46   1.09/11 
                                         72.48/20 
                                          0.22/7  
 20 Polášek Jan                    73.07  3.11/13   6.43/11   9.22/11  19.18/12  26.18/20  32.44/19  34.13/17  37.21/17  47.38/18  54.19/18  56.28/18  64.20/19  66.15/19  68.29/21  71.05/20  72.40/21 
    SKOB Zlín                             3.11/13   3.32/17   2.39/27   9.56/19   7.00/44   6.26/13   1.29/33   3.08/11  10.17/40   6.41/26   2.09/27   7.52/31   1.55/24   2.14/36   2.36/35   1.35/49 
                                         73.07/21 
                                          0.27/34 
 21 Kříž Lukáš                     74.09  3.25/20   7.09/19   9.42/17  19.44/14  25.37/16  31.53/14  38.10/34  41.21/30  49.41/26  55.56/22  58.36/24  66.10/23  68.21/24  70.21/24  72.24/23  73.44/23 
    OOB Třebíč                            3.25/20   3.44/24   2.33/21  10.02/21   5.53/27   6.16/10   6.17/52   3.11/12   8.20/5    6.15/20   2.40/46   7.34/25   2.11/32   2.00/23   2.03/12   1.20/30 
                                         74.09/22 
                                          0.25/26 
 21 Veverka Tomáš                  74.09  2.52/6    7.02/16   9.45/18  21.13/25  27.02/26  34.51/29  35.50/24  39.30/23  47.36/17  53.34/16  55.39/16  64.04/18  65.58/18  68.09/18  72.17/22  73.42/22 
    OOB Vamberk                           2.52/6    4.10/34   2.43/29  11.28/42   5.49/26   7.49/44   0.59/13   3.40/35   8.06/4    5.58/16   2.05/24   8.25/42   1.54/21   2.11/33   4.08/52   1.25/38 
                                         74.09/22 
                                          0.27/34 
 23 Doležel Ondřej                 74.17  2.51/5    8.27/33  11.22/36  22.19/36  28.32/33  34.32/26  38.29/39  41.53/35  50.42/31  57.10/28  59.21/28  66.10/23  67.49/23  69.18/23  72.55/24  73.58/24 
    SK SKI-OB Šternberk                   2.51/5    5.36/47   2.55/32  10.57/33   6.13/34   6.00/4    3.57/48   3.24/21   8.49/12   6.28/23   2.11/30   6.49/10   1.39/11   1.29/1*   3.37/49   1.03/5  
                                         74.17/24 
                                          0.19/4  
 24 Boudný Jan                     74.33  4.41/39   8.16/30  10.43/27  20.28/20  25.22/15  32.43/17  35.12/22  38.33/20  49.36/24  60.01/35  61.42/33  67.43/29  69.28/28  71.02/27  72.58/25  74.09/25 
    OK Sparta Praha                       4.41/39   3.35/20   2.27/14   9.45/15   4.54/11   7.21/33   2.29/43   3.21/20  11.03/43  10.25/49   1.41/3    6.01/1*   1.45/14   1.34/4    1.56/6    1.11/15 
                                         74.33/25 
                                          0.24/21 
 25 Hodek Michal                   74.52  3.03/10   7.52/26  10.26/24  22.00/34  27.45/31  35.02/31  35.35/23  39.33/25  49.23/23  56.54/27  58.56/25  66.59/26  68.45/26  70.47/26  73.11/26  74.30/26 
    KOB TRETRA Praha                      3.03/10   4.49/43   2.34/22  11.34/43   5.45/23   7.17/31   0.33/1*   3.58/42   9.50/30   7.31/35   2.02/22   8.03/37   1.46/15   2.02/27   2.24/25   1.19/28 
                                         74.52/26 
                                          0.22/7  
 26 Kadavý Petr                    75.55  4.49/42   9.05/42  11.47/40  22.49/40  28.44/35  37.09/40  38.09/33  41.33/33  51.16/33  57.33/29  60.01/29  67.45/30  69.51/29  71.57/28  74.26/28  75.34/27 
    OK Chrastava                          4.49/42   4.16/36   2.42/28  11.02/34   5.55/28   8.25/48   1.00/14   3.24/21   9.43/26   6.17/21   2.28/39   7.44/27   2.06/30   2.06/32   2.29/29   1.08/10 
                                         75.55/27 
                                          0.21/6  
 27 Veselý Marek                   76.02  4.57/46   8.27/33  11.02/29  21.19/27  26.36/22  33.23/21  34.52/19  38.03/18  49.37/25  56.26/26  59.04/27  66.33/25  68.25/25  70.28/25  74.12/27  75.35/28 
    OK Chrastava                          4.57/46   3.30/15   2.35/24  10.17/25   5.17/17   6.47/20   1.29/33   3.11/12  11.34/47   6.49/29   2.38/44   7.29/22   1.52/20   2.03/28   3.44/51   1.23/35 
                                         76.02/28 
                                          0.27/34 
 28 Janda Martin                   76.57  4.30/36  10.48/48  13.09/45  22.36/38  28.05/32  35.40/32  37.44/29  41.18/29  50.59/32  56.22/25  58.56/25  67.12/27  68.47/27  72.28/29  74.58/29  76.28/29 
    KOB Dobruška                          4.30/36   6.18/49   2.21/9    9.27/10   5.29/21   7.35/37   2.04/38   3.34/30   9.41/25   5.23/5    2.34/43   8.16/40   1.35/7    3.41/50   2.30/30   1.30/45 
                                         76.57/29 
                                          0.29/45 
 29 Suchý Petr                     77.00  3.47/25   7.03/17   9.33/14  19.46/15  27.33/29  34.37/27  36.04/25  39.54/26  49.13/22  55.58/23  58.25/23  67.18/28  71.12/31  73.07/30  75.14/30  76.38/30 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.47/25   3.16/9    2.30/17  10.13/24   7.47/48   7.04/26   1.27/30   3.50/39   9.19/18   6.45/28   2.27/38   8.53/45   3.54/50   1.55/15   2.07/14   1.24/36 
                                         77.00/30 
                                          0.22/7  
 30 Pavlů Ondřej                   77.05  3.10/11   6.26/8    8.58/8   19.00/8   25.43/18  34.46/28  40.17/45  44.14/44  52.43/40  59.14/32  61.17/32  69.40/33  71.51/32  73.39/32  75.46/32  76.45/31 
    SK Praga                              3.10/11   3.16/9    2.32/20  10.02/21   6.43/41   9.03/49   5.31/51   3.57/41   8.29/8    6.31/24   2.03/23   8.23/41   2.11/32   1.48/10   2.07/14   0.59/1* 
                                         77.05/31 
                                          0.20/5  
 31 Daněk Roman                    77.15  5.41/50  11.23/49  14.32/49  25.56/48  32.37/48  39.21/47  40.48/47  44.23/45  53.44/45  60.19/37  62.31/35  69.12/32  71.09/30  73.08/31  75.40/31  76.52/32 
    KOB Start Blansko                     5.41/50   5.42/48   3.09/42  11.24/40   6.41/40   6.44/19   1.27/30   3.35/32   9.21/19   6.35/25   2.12/31   6.41/6    1.57/29   1.59/20   2.32/34   1.12/18 
                                         77.15/32 
                                          0.23/13 
 32 Hanč Petr                      78.43  4.05/33  10.29/47  13.50/48  25.07/45  30.19/44  37.44/45  38.31/40  42.23/38  52.06/37  59.28/33  61.50/34  69.49/34  72.27/35  74.31/35  77.01/33  78.18/33 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.05/33   6.24/50   3.21/46  11.17/38   5.12/14   7.25/35   0.47/5    3.52/40   9.43/26   7.22/34   2.22/34   7.59/35   2.38/44   2.04/31   2.30/30   1.17/24 
                                         78.43/33 
                                          0.25/26 
 33 Štregl Petr                    78.46  3.10/11   7.12/21  10.07/21  21.09/24  26.57/25  33.52/24  37.27/27  41.28/32  50.40/30  57.51/30  60.14/30  70.19/36  72.13/33  74.08/33  77.02/34  78.23/34 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.10/11   4.02/30   2.55/32  11.02/34   5.48/25   6.55/21   3.35/47   4.01/43   9.12/15   7.11/31   2.23/36  10.05/51   1.54/21   1.55/15   2.54/43   1.21/32 
                                         78.46/34 
                                          0.23/13 
 34 Fiala Petr                     78.56  3.55/30   8.21/31  10.38/26  21.31/31  29.27/40  37.26/43  39.30/43  43.01/42  52.34/39  60.51/39  62.45/37  71.38/38  73.25/38  75.48/37  77.36/36  78.38/35 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.55/30   4.26/40   2.17/7   10.53/30   7.56/50   7.59/46   2.04/38   3.31/28   9.33/23   8.17/38   1.54/13   8.53/45   1.47/16   2.23/41   1.48/3    1.02/3  
                                         78.56/35 
                                          0.18/3  
 35 Pražák Jiří                    79.16  3.54/29   8.11/29  11.11/31  22.52/41  29.20/39  37.31/44  38.25/37  42.35/41  52.01/36  59.45/34  62.37/36  70.09/35  72.18/34  74.19/34  77.08/35  78.49/36 
    SK Zbraslav OOB                       3.54/29   4.17/37   3.00/37  11.41/45   6.28/37   8.11/47   0.54/7    4.10/48   9.26/21   7.44/36   2.52/49   7.32/24   2.09/31   2.01/24   2.49/40   1.41/52 
                                         79.16/36 
                                          0.27/34 
 36 Doucha Jiří                    80.12  4.04/32   7.44/23  11.08/30  23.01/42  30.54/46  37.16/41  38.24/36  42.04/36  51.34/34  58.27/31  60.57/31  68.34/31  72.32/36  75.37/36  78.19/37  79.44/37 
    TJ Start Náchod                       4.04/32   3.40/21   3.24/47  11.53/47   7.53/49   6.22/12   1.08/18   3.40/35   9.30/22   6.53/30   2.30/40   7.37/26   3.58/51   3.05/46   2.42/37   1.25/38 
                                         80.12/37 
                                          0.28/44 
 37 Hladký Viktor                  80.37  4.07/34   8.09/28  10.54/28  21.58/33  28.33/34  36.08/33  38.25/37  42.32/39  52.51/41  61.08/40  63.59/40  71.56/40  74.18/39  76.36/39  78.57/38  80.11/38 
    OOB Vamberk                           4.07/34   4.02/30   2.45/30  11.04/36   6.35/38   7.35/37   2.17/41   4.07/45  10.19/41   8.17/38   2.51/48   7.57/34   2.22/38   2.18/39   2.21/23   1.14/23 
                                         80.37/38 
                                          0.26/31 
 38 Pelc Václav                    81.00  3.52/28   7.07/18   9.55/19  19.52/16  24.44/9   31.42/12  34.33/18  38.40/21  50.37/29  60.42/38  63.06/38  70.29/37  72.44/37  76.17/38  79.09/39  80.36/39 
    OOB TJ ČZ Strakonice                  3.52/28   3.15/7    2.48/31   9.57/20   4.52/9    6.58/24   2.51/44   4.07/45  11.57/49  10.05/48   2.24/37   7.23/20   2.15/35   3.33/49   2.52/41   1.27/43 
                                         81.00/39 
                                          0.24/21 
 39 Meyer Dirk                     81.50  3.29/22   7.10/20   9.34/15  20.27/19  27.35/30  37.18/42  38.12/35  42.18/37  51.55/35  60.14/36  63.08/39  73.34/44  75.48/42  78.02/42  80.20/40  81.25/40 
    Post SV Dresden                       3.29/22   3.41/23   2.24/12  10.53/30   7.08/47   9.43/52   0.54/7    4.06/44   9.37/24   8.19/40   2.54/51  10.26/52   2.14/34   2.14/36   2.18/20   1.05/6  
                                         81.50/40 
                                          0.25/26 
 40 Slovák Miroslav                82.29  4.18/35   8.57/40  12.22/43  23.30/43  28.46/36  36.22/34  38.47/41  42.33/40  52.26/38  61.48/41  64.21/42  73.44/45  75.59/43  78.14/43  80.38/41  82.02/41 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.18/35   4.39/41   3.25/48  11.08/37   5.16/16   7.36/40   2.25/42   3.46/38   9.53/32   9.22/45   2.33/41   9.23/49   2.15/35   2.15/38   2.24/25   1.24/36 
                                         82.29/41 
                                          0.27/34 
 41 Držka Štěpán                   82.53  3.27/21   7.47/24  10.12/22  22.09/35  28.46/36  36.28/36  39.31/44  43.05/43  53.21/43  62.06/42  64.20/41  72.49/41  75.33/40  77.55/41  80.41/42  82.18/42 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.27/21   4.20/38   2.25/13  11.57/48   6.37/39   7.42/43   3.03/45   3.34/30  10.16/39   8.45/41   2.14/32   8.29/44   2.44/46   2.22/40   2.46/39   1.37/50 
                                         82.53/42 
                                          0.35/51 
 42 Pilař Karel                    83.03  4.47/41  13.06/51  16.01/51  25.30/47  30.47/45  36.55/39  41.21/48  44.41/46  53.27/44  63.07/45  65.06/44  73.02/42  75.35/41  77.34/40  81.16/43  82.37/43 
    KČT Aš                                4.47/41   8.19/51   2.55/32   9.29/11   5.17/17   6.08/7    4.26/50   3.20/19   8.46/11   9.40/47   1.59/19   7.56/33   2.33/42   1.59/20   3.42/50   1.21/32 
                                         83.03/43 
                                          0.26/31 
 43 Khýn Vítězslav                 83.13  3.20/16   8.30/35  11.30/37  21.55/32  27.21/28  34.53/30  36.09/26  39.05/22  49.10/21  62.44/44  64.39/43  71.48/39  76.42/45  78.55/44  81.25/44  82.42/44 
    KOB Dobruška                          3.20/16   5.10/45   3.00/37  10.25/26   5.26/20   7.32/36   1.16/27   2.56/4   10.05/36  13.34/52   1.55/14   7.09/16   4.54/52   2.13/35   2.30/30   1.17/24 
                                         83.13/44 
                                          0.31/49 
 44 Svoboda Ondřej                 83.50  4.52/44   8.36/37  11.50/41  22.33/37  29.40/43  36.49/38  38.07/32  41.45/34  53.09/42  62.21/43  65.14/45  73.25/43  76.12/44  79.01/45  81.58/45  83.24/45 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.52/44   3.44/24   3.14/44  10.43/27   7.07/46   7.09/28   1.18/29   3.38/34  11.24/45   9.12/43   2.53/50   8.11/39   2.47/47   2.49/45   2.57/44   1.26/40 
                                         83.50/45 
                                          0.26/31 
 45 Pátek Michal                   87.37  3.33/24   8.23/32  13.42/47  28.12/51  34.13/50  41.35/49  44.45/50  48.53/51  58.55/49  66.06/46  68.16/46  76.10/46  78.49/46  82.45/46  85.28/46  87.02/46 
    KOB Choceň                            3.33/24   4.50/44   5.19/52  14.30/52   6.01/31   7.22/34   3.10/46   4.08/47  10.02/34   7.11/31   2.10/29   7.54/32   2.39/45   3.56/51   2.43/38   1.34/48 
                                         87.37/46 
                                          0.35/51 
 46 Skyva Petr                     88.29  4.46/40   9.09/43  11.37/39  21.27/30  29.28/41  36.43/37  37.55/31  41.25/31  56.05/46  67.51/47  70.13/47  78.19/47  81.10/47  83.51/47  86.19/47  87.57/47 
    SK SKI-OB Šternberk                   4.46/40   4.23/39   2.28/15   9.50/18   8.01/51   7.15/30   1.12/26   3.30/27  14.40/52  11.46/50   2.22/34   8.06/38   2.51/48   2.41/44   2.28/27   1.38/51 
                                         88.29/47 
                                          0.32/50 
 47 Bejr Zdeněk                    88.39  7.52/52  11.26/50  14.51/50  27.17/50  36.33/52  44.30/52  46.30/52  51.44/52  62.18/52  69.01/50  71.09/49  79.35/48  81.57/48  84.21/48  86.41/48  88.12/48 
    SK lyžování a OB Nová Paka            7.52/52   3.34/19   3.25/48  12.26/50   9.16/52   7.57/45   2.00/37   5.14/51  10.34/42   6.43/27   2.08/26   8.26/43   2.22/38   2.24/42   2.20/22   1.31/46 
                                         88.39/48 
                                          0.27/34 
 48 Pátek Richard                  90.10  3.49/26   9.03/41  12.46/44  27.07/49  34.01/49  43.26/51  44.54/51  48.36/50  60.09/50  68.01/48  70.17/48  80.09/50  82.42/50  85.10/49  88.19/49  89.45/49 
    SK Žabovřesky Brno                    3.49/26   5.14/46   3.43/51  14.21/51   6.54/43   9.25/50   1.28/32   3.42/37  11.33/46   7.52/37   2.16/33   9.52/50   2.33/42   2.28/43   3.09/47   1.26/40 
                                         90.10/49 
                                          0.25/26 
 49 Blaha Ondřej                   90.32  5.54/51  15.03/52  18.36/52  30.18/52  35.35/51  43.11/50  44.18/49  47.46/49  58.51/48  68.12/49  71.45/50  79.47/49  82.18/49  85.40/50  88.32/50  90.03/50 
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.54/51   9.09/52   3.33/50  11.42/46   5.17/17   7.36/40   1.07/17   3.28/26  11.05/44   9.21/44   3.33/52   8.02/36   2.31/41   3.22/48   2.52/41   1.31/46 
                                         90.32/50 
                                          0.29/45 
 50 Martínek Robert                90.34  5.28/48  10.12/46  13.19/46  25.27/46  32.31/47  40.09/48  40.46/46  45.13/47  57.10/47  69.39/52  72.25/52  81.39/52  83.27/51  86.33/52  88.52/51  90.04/51 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           5.28/48   4.44/42   3.07/41  12.08/49   7.04/45   7.38/42   0.37/3    4.27/49  11.57/49  12.29/51   2.46/47   9.14/48   1.48/17   3.06/47   2.19/21   1.12/18 
                                         90.34/51 
                                          0.30/47 
 51 Kříž Ondřej                    91.23  4.35/38   7.58/27  11.11/31  22.46/39  28.55/38  38.24/46  39.20/42  46.33/48  60.29/51  69.37/51  72.16/51  81.12/51  84.04/52  86.07/51  89.30/52  90.56/52 
    UNITOP SKP Žďár nad Sázavou           4.35/38   3.23/14   3.13/43  11.35/44   6.09/33   9.29/51   0.56/10   7.13/52  13.56/51   9.08/42   2.39/45   8.56/47   2.52/49   2.03/28   3.23/48   1.26/40 
                                         91.23/52 
                                          0.27/34 
    Tomeš Petr                 DISK           /         /         /         /         /    19.30/    17.59/         /         /         /         /         /         /         /    45.22/    47.05/   
    SK Žabovřesky Brno                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.43/   
                                         47.46/   
                                          0.41/   
    Kazda Jiří                 DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    75.57/   
    Sportcentrum Jičín                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         76.33/   
                                          0.36/   
    Žaloudek Petr              DISK       6.30/    15.38/    19.23/    39.49/    47.34/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Sportcentrum Jičín                    6.30/     9.08/     3.45/    20.26/     7.45/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         70.01/   
                                              /   
 55 Kučera Jan                MS   60.08  2.48/4    6.08/7    8.22/6   16.53/5   21.10/3   26.54/3   27.51/2   30.43/2   39.23/2   44.35/2   46.35/2   52.59/2   54.28/2   56.39/2   58.40/3   59.45/3  
    USK Praha                             2.48/4    3.20/11   2.14/5    8.31/3    4.17/3    5.44/1*   0.57/11   2.52/2    8.40/10   5.12/4    2.00/20   6.24/3    1.29/4    2.11/33   2.01/10   1.05/6  
                                         60.08/3  
                                          0.23/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21B        4.7km  280m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-84      2-104     3-61      4-95      5-40      6-36      7-101     8-94      9-103    10-42     11-80     12-83     13-56     14-82     15-112    16-100   
                                     
  1 Semík Luboš                    57.49  4.18/11   6.34/7    9.16/5   19.37/4   22.55/4   26.12/2   29.26/2   33.42/2   39.47/2   41.46/1*  45.18/1*  50.21/1*  52.17/1*  53.34/1*  55.35/1*  57.22/1* 
    SK OK 24 Praha                        4.18/11   2.16/2    2.42/7   10.21/4    3.18/5    3.17/6    3.14/6    4.16/1*   6.05/5    1.59/2    3.32/4    5.03/1*   1.56/20   1.17/1*   2.01/2    1.47/4  
                                         57.49/1* 
                                          0.27/16 
  2 Švihovský Jaromír              61.13  3.53/4    6.20/4    8.29/2   19.04/3   22.05/3   26.52/4   30.29/5   36.33/5   42.41/4   44.29/4   47.58/4   53.33/3   55.13/3   56.41/2   58.59/2   60.48/2  
    Sportcentrum Jičín                    3.53/4    2.27/6    2.09/1*  10.35/6    3.01/1*   4.47/27   3.37/11   6.04/19   6.08/7    1.48/1*   3.29/2    5.35/4    1.40/7    1.28/3    2.18/5    1.49/6  
                                         61.13/2  
                                          0.25/11 
  3 Hain Jan                       64.04  3.45/2    5.54/1*   8.36/3   18.45/1*  21.56/1*  24.51/1*  27.38/1*  33.03/1*  38.51/1*  41.56/2   45.29/2   52.11/2   54.02/2   57.54/3   61.45/3   63.36/3  
    Sportcentrum Jičín                    3.45/2    2.09/1*   2.42/7   10.09/3    3.11/3    2.55/1*   2.47/1*   5.25/7    5.48/3    3.05/17   3.33/5    6.42/14   1.51/13   3.52/33   3.51/27   1.51/7  
                                         64.04/3  
                                          0.28/22 
  4 Leštínský Tomáš                64.35  3.53/4    6.36/8    9.23/7   20.14/6   23.34/6   26.54/5   30.22/4   35.50/4   42.43/5   44.59/5   48.48/5   55.02/5   56.46/5   58.52/5   61.53/4   64.05/4  
    KOB Dobruška                          3.53/4    2.43/11   2.47/13  10.51/8    3.20/6    3.20/7    3.28/9    5.28/8    6.53/15   2.16/6    3.49/9    6.14/11   1.44/8    2.06/19   3.01/20   2.12/17 
                                         64.35/4  
                                          0.30/27 
  5 Stachoň Zdeněk                 64.37  4.12/9    6.41/9    9.48/8   20.38/8   24.04/8   27.06/6   30.16/3   37.53/7   44.06/7   48.01/7   51.29/7   57.23/6   58.47/6   60.35/6   62.26/5   64.14/5  
    KOB Směr Kroměříž                     4.12/9    2.29/8    3.07/21  10.50/7    3.26/9    3.02/3    3.10/5    7.37/27   6.13/10   3.55/29   3.28/1*   5.54/7    1.24/2    1.48/10   1.51/1*   1.48/5  
                                         64.37/5  
                                          0.23/4  
  6 Kopecký Pavel                  64.57  4.38/15   7.35/14  10.21/13  19.52/5   23.14/5   26.15/3   30.31/6   35.38/3   41.54/3   44.14/3   47.44/3   53.40/4   55.28/4   58.04/4   62.49/6   64.32/6  
    USK Praha                             4.38/15   2.57/15   2.46/11   9.31/1*   3.22/8    3.01/2    4.16/25   5.07/4    6.16/11   2.20/7    3.30/3    5.56/8    1.48/10   2.36/26   4.45/37   1.43/3  
                                         64.57/6  
                                          0.25/11 
  7 Ďoubal Jan                     65.55  3.48/3    6.07/3    8.49/4   18.54/2   21.57/2   31.30/15  34.52/13  40.37/11  46.14/9   48.17/8   52.11/8   57.32/7   59.19/7   60.39/7   63.25/7   65.35/7  
    KOB Dobruška                          3.48/3    2.19/3    2.42/7   10.05/2    3.03/2    9.33/39   3.22/8    5.45/13   5.37/1*   2.03/3    3.54/11   5.21/3    1.47/9    1.20/2    2.46/16   2.10/15 
                                         65.55/7  
                                          0.20/1* 
  8 Henych Ondřej                  68.15  3.38/1*   6.03/2    8.15/1*  22.50/15  26.24/12  29.40/10  34.16/11  39.26/10  47.33/12  49.46/11  53.32/10  60.34/10  62.09/10  63.47/10  65.48/8   67.47/8  
    Slavia Liberec orienteering           3.38/1*   2.25/5    2.12/2   14.35/30   3.34/10   3.16/5    4.36/27   5.10/5    8.07/25   2.13/5    3.46/7    7.02/18   1.35/4    1.38/5    2.01/2    1.59/10 
                                         68.15/8  
                                          0.28/22 
  9 Šístek Daniel                  69.39  5.31/25   8.15/19  10.37/14  21.02/10  24.52/10  30.26/12  34.12/10  39.02/9   46.17/10  49.43/10  54.48/11  60.31/9   62.22/11  64.07/11  67.01/9   69.06/9  
    OK Sparta Praha                       5.31/25   2.44/12   2.22/4   10.25/5    3.50/14   5.34/32   3.46/15   4.50/3    7.15/17   3.26/22   5.05/31   5.43/5    1.51/13   1.45/8    2.54/19   2.05/12 
                                         69.39/9  
                                          0.33/31 
 10 Nitsch Karel                   69.49  4.06/7    6.33/6    9.19/6   20.24/7   23.44/7   27.20/7   32.02/7   37.20/6   44.48/8   48.24/9   52.32/9   58.42/8   60.38/8   62.47/8   67.10/10  69.22/10 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           4.06/7    2.27/6    2.46/11  11.05/10   3.20/6    3.36/10   4.42/28   5.18/6    7.28/20   3.36/25   4.08/16   6.10/10   1.56/20   2.09/21   4.23/34   2.12/17 
                                         69.49/10 
                                          0.27/16 
 11 Dubec Pavel                    70.38  4.51/18   7.38/15  10.42/17  23.17/17  26.33/13  29.48/11  33.25/9   38.01/8   43.47/6   47.20/6   50.56/6   60.34/10  61.51/9   63.41/9   67.35/11  70.07/11 
    OK Sparta Praha                       4.51/18   2.47/13   3.04/19  12.35/20   3.16/4    3.15/4    3.37/11   4.36/2    5.46/2    3.33/24   3.36/6    9.38/29   1.17/1*   1.50/12   3.54/28   2.32/29 
                                         70.38/11 
                                          0.31/30 
 12 Vančura Martin                 71.54  4.06/7    7.34/13   9.55/10  20.47/9   24.35/9   29.28/9   32.15/8   41.33/13  47.24/11  52.16/12  58.03/17  64.17/13  65.56/13  67.27/13  69.51/13  71.32/12 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.06/7    3.28/24   2.21/3   10.52/9    3.48/12   4.53/28   2.47/1*   9.18/35   5.51/4    4.52/34   5.47/33   6.14/11   1.39/6    1.31/4    2.24/6    1.41/2  
                                         71.54/12 
                                          0.22/3  
 13 Trávníček Jan                  73.03  4.44/16   7.23/11   9.57/11  21.46/12  25.35/11  29.24/8   35.34/16  44.00/18  50.11/16  53.43/17  57.37/14  63.20/12  64.54/12  66.51/12  69.33/12  72.30/13 
    SK UP Olomouc                         4.44/16   2.39/9    2.34/5   11.49/13   3.49/13   3.49/13   6.10/35   8.26/30   6.11/9    3.32/23   3.54/11   5.43/5    1.34/3    1.57/15   2.42/11   2.57/34 
                                         73.03/13 
                                          0.33/31 
 14 Urban Jan                      74.14  5.15/22   8.44/23  12.08/23  24.45/20  29.13/21  32.48/19  36.57/18  42.53/16  50.17/17  53.10/16  57.45/16  64.35/15  66.27/14  68.32/14  71.14/14  73.36/14 
    KOB Start Blansko                     5.15/22   3.29/25   3.24/25  12.37/21   4.28/24   3.35/9    4.09/23   5.56/14   7.24/19   2.53/15   4.35/23   6.50/15   1.52/16   2.05/18   2.42/11   2.22/24 
                                         74.14/14 
                                          0.38/38 
 15 Havlas Jan                     74.19  4.46/17   7.43/17  10.39/15  23.09/16  27.39/16  31.38/16  35.33/15  44.07/19  51.37/18  54.14/18  59.03/19  65.26/16  67.20/16  69.05/15  71.35/15  73.56/15 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.46/17   2.57/15   2.56/15  12.30/19   4.30/26   3.59/19   3.55/21   8.34/32   7.30/21   2.37/11   4.49/26   6.23/13   1.54/18   1.45/8    2.30/7    2.21/23 
                                         74.19/15 
                                          0.23/4  
 16 Simr Pavel                     75.34  4.00/6    6.22/5    9.48/8   21.38/11  28.34/19  32.32/18  37.02/20  42.43/15  49.28/14  52.35/13  57.00/13  67.16/18  69.09/18  71.05/18  73.22/17  75.13/16 
    SKOB Roudnice nad Labem               4.00/6    2.22/4    3.26/28  11.50/14   6.56/37   3.58/17   4.30/26   5.41/12   6.45/14   3.07/19   4.25/18  10.16/34   1.53/17   1.56/13   2.17/4    1.51/7  
                                         75.34/16 
                                          0.21/2  
 17 Kraus Petr                     75.59  4.15/10   7.13/10  10.18/12  22.40/13  26.36/14  30.34/13  37.00/19  44.10/20  52.01/19  54.51/19  58.48/18  65.40/17  67.49/17  69.57/16  73.15/16  75.30/17 
    Sportcentrum Jičín                    4.15/10   2.58/17   3.05/20  12.22/18   3.56/15   3.58/17   6.26/36   7.10/24   7.51/23   2.50/14   3.57/14   6.52/16   2.09/27   2.08/20   3.18/23   2.15/20 
                                         75.59/17 
                                          0.29/24 
 18 Koldinský Jan                  76.21  6.30/34   9.47/27  13.07/27  24.48/21  28.35/20  33.20/20  36.38/17  42.39/14  50.01/15  53.06/14  56.54/12  64.22/14  66.35/15  70.35/17  73.28/18  75.57/18 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          6.30/34   3.17/20   3.20/24  11.41/12   3.47/11   4.45/26   3.18/7    6.01/15   7.22/18   3.05/17   3.48/8    7.28/20   2.13/32   4.00/34   2.53/18   2.29/27 
                                         76.21/18 
                                          0.24/8  
 19 Vejstrk Daniel                 78.42  8.44/37  13.10/37  15.51/34  30.46/34  35.01/32  38.54/30  41.49/29  47.29/24  54.02/21  56.06/20  59.55/20  69.36/20  71.24/20  73.20/20  76.03/20  78.16/19 
    OK Chrastava                          8.44/37   4.26/32   2.41/6   14.55/32   4.15/19   3.53/14   2.55/3    5.40/10   6.33/13   2.04/4    3.49/9    9.41/30   1.48/10   1.56/13   2.43/14   2.13/19 
                                         78.42/19 
                                          0.26/14 
 20 Sýkora Bohumil                 78.48  5.10/21   8.40/22  11.29/18  23.19/18  27.51/17  31.44/17  35.21/14  41.22/12  49.16/13  53.07/15  57.39/15  67.55/19  69.50/19  72.49/19  75.52/19  78.19/20 
    KOB Choceň                            5.10/21   3.30/26   2.49/14  11.50/14   4.32/27   3.53/14   3.37/11   6.01/15   7.54/24   3.51/28   4.32/22  10.16/34   1.55/19   2.59/31   3.03/21   2.27/26 
                                         78.48/20 
                                          0.29/24 
 21 Kasal Vít                      79.56  5.18/23   8.05/18  11.54/21  25.17/23  30.07/23  35.46/26  39.36/23  48.51/28  55.08/24  59.55/26  63.49/24  71.20/23  73.42/23  75.24/22  77.54/22  79.33/21 
    KOB Start Blansko                     5.18/23   2.47/13   3.49/32  13.23/23   4.50/30   5.39/33   3.50/18   9.15/34   6.17/12   4.47/32   3.54/11   7.31/21   2.22/35   1.42/7    2.30/7    1.39/1* 
                                         79.56/21 
                                          0.23/4  
 22 Šimek Tomáš                    80.14  4.29/14   9.41/26  12.24/25  24.16/19  28.22/18  34.10/21  37.41/21  49.59/29  57.41/29  60.01/27  65.01/27  70.20/21  72.18/21  75.00/21  77.41/21  79.47/22 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           4.29/14   5.12/37   2.43/10  11.52/16   4.06/17   5.48/34   3.31/10  12.18/38   7.42/22   2.20/7    5.00/29   5.19/2    1.58/23   2.42/28   2.41/9    2.06/13 
                                         80.14/22 
                                          0.27/16 
 23 Chrást Tomáš                   82.07  5.50/27   8.31/21  11.31/19  22.44/14  27.10/15  30.38/14  34.16/11  43.27/17  53.31/20  56.09/21  62.07/21  71.02/22  72.53/22  75.24/22  78.35/23  81.33/23 
    SK Studenec                           5.50/27   2.41/10   3.00/17  11.13/11   4.26/22   3.28/8    3.38/14   9.11/33  10.04/36   2.38/12   5.58/37   8.55/27   1.51/13   2.31/24   3.11/22   2.58/35 
                                         82.07/23 
                                          0.34/35 
 24 Slabý Jan                      82.34  5.39/26   9.21/24  13.00/26  29.07/31  34.00/31  37.54/29  41.48/28  47.50/26  55.57/26  60.55/29  65.23/28  72.23/25  74.22/25  76.23/25  79.59/24  82.10/24 
    TJ Zhoř                               5.39/26   3.42/28   3.39/31  16.07/38   4.53/32   3.54/16   3.54/20   6.02/18   8.07/25   4.58/35   4.28/20   7.00/17   1.59/24   2.01/17   3.36/26   2.11/16 
                                         82.34/24 
                                          0.24/8  
 25 Pesničák Jan                   83.20  4.20/13   7.41/16  12.02/22  26.03/25  30.16/24  34.32/23  40.05/26  46.06/22  55.08/24  59.03/24  63.57/25  72.27/26  74.39/26  77.23/26  80.42/26  82.57/25 
    SK SNS Smržovka                       4.20/13   3.21/21   4.21/34  14.01/26   4.13/18   4.16/23   5.33/32   6.01/15   9.02/35   3.55/29   4.54/27   8.30/26   2.12/30   2.44/29   3.19/24   2.15/20 
                                         83.20/25 
                                          0.23/4  
 26 Nerad Jaroslav                 83.34  5.23/24  10.28/31  13.29/28  27.57/29  33.13/28  37.28/28  41.23/27  48.50/27  57.11/28  59.53/25  64.20/26  71.52/24  74.12/24  76.10/24  80.37/25  83.09/26 
    KOB Chemopetrol Litvínov              5.23/24   5.05/36   3.01/18  14.28/29   5.16/33   4.15/22   3.55/21   7.27/26   8.21/27   2.42/13   4.27/19   7.32/22   2.20/33   1.58/16   4.27/35   2.32/29 
                                         83.34/26 
                                          0.25/11 
 27 Pračka Tomáš                   84.18  5.08/19  10.00/29  13.53/29  29.06/30  33.45/30  41.30/34  46.26/34  54.06/34  60.14/32  63.57/33  68.14/32  74.22/29  76.11/29  79.04/28  81.46/27  83.49/27 
    KOB TRETRA Praha                      5.08/19   4.52/33   3.53/33  15.13/34   4.39/28   7.45/36   4.56/29   7.40/28   6.08/7    3.43/27   4.17/17   6.08/9    1.49/12   2.53/30   2.42/11   2.03/11 
                                         84.18/27 
                                          0.29/24 
 28 Koleš Jan                      84.26  6.29/33  14.11/38  19.21/38  33.12/37  41.16/38  44.58/36  48.07/36  53.36/33  59.42/31  62.18/30  67.43/30  75.10/31  77.31/31  79.19/30  82.07/29  83.59/28 
    OK Lokomotiva Pardubice               6.29/33   7.42/39   5.10/37  13.51/25   8.04/38   3.42/11   3.09/4    5.29/9    6.06/6    2.36/10   5.25/32   7.27/19   2.21/34   1.48/10   2.48/17   1.52/9  
                                         84.26/28 
                                          0.27/16 
 29 Špicar Petr                    84.41  8.48/38  13.06/36  16.32/36  31.11/35  35.11/33  39.12/31  45.01/32  51.10/30  59.40/30  63.50/32  67.52/31  75.31/32  77.33/32  79.14/29  81.55/28  84.15/29 
    Sportcentrum Jičín                    8.48/38   4.18/30   3.26/28  14.39/31   4.00/16   4.01/20   5.49/34   6.09/20   8.30/29   4.10/31   4.02/15   7.39/23   2.02/25   1.41/6    2.41/9    2.20/22 
                                         84.41/29 
                                          0.26/14 
 30 Ježek Lukáš                    86.13  4.18/11   7.26/12  10.39/15  25.38/24  30.02/22  34.29/22  39.46/25  47.40/25  56.29/27  58.49/23  63.36/22  73.26/28  75.48/28  78.22/27  82.18/30  85.36/30 
    OK Chrastava                          4.18/11   3.08/18   3.13/23  14.59/33   4.24/21   4.27/24   5.17/31   7.54/29   8.49/32   2.20/7    4.47/25   9.50/32   2.22/35   2.34/25   3.56/29   3.18/38 
                                         86.13/30 
                                          0.37/36 
 31 Randík Jan                     86.17  5.55/28   9.21/24  12.19/24  25.01/22  31.15/25  35.27/25  39.17/22  46.19/23  54.43/23  60.44/28  65.25/29  73.06/27  75.29/27  79.36/31  83.34/31  85.40/31 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  5.55/28   3.26/23   2.58/16  12.42/22   6.14/36   4.12/21   3.50/18   7.02/22   8.24/28   6.01/39   4.41/24   7.41/24   2.23/37   4.07/36   3.58/30   2.06/13 
                                         86.17/31 
                                          0.37/36 
 32 Kutlvašr Ruda                  88.09  5.08/19   8.19/20  11.47/20  27.05/27  31.27/27  35.56/27  39.42/24  45.22/21  54.14/22  57.51/22  63.41/23  74.49/30  76.58/30  80.19/32  84.49/32  87.36/32 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               5.08/19   3.11/19   3.28/30  15.18/35   4.22/20   4.29/25   3.46/15   5.40/10   8.52/33   3.37/26   5.50/34  11.08/37   2.09/27   3.21/32   4.30/36   2.47/33 
                                         88.09/32 
                                          0.33/31 
 33 Dvořáček Jan                   90.56  6.07/30   9.48/28  15.14/32  30.45/33  35.35/34  40.49/32  44.37/31  51.43/32  60.41/33  63.36/31  68.40/33  78.59/33  81.11/33  85.12/33  87.56/33  90.26/33 
    OOB Třebíč                            6.07/30   3.41/27   5.26/39  15.31/37   4.50/30   5.14/30   3.48/17   7.06/23   8.58/34   2.55/16   5.04/30  10.19/36   2.12/30   4.01/35   2.44/15   2.30/28 
                                         90.56/33 
                                          0.30/27 
 34 Souček Michal                  92.42  6.22/31  11.17/33  14.41/31  26.55/26  31.22/26  35.07/24  41.52/30  51.12/31  61.40/34  64.58/34  70.53/34  80.34/34  82.40/34  85.20/34  88.53/34  92.15/34 
    TJ Slavia Hradec Králové              6.22/31   4.55/34   3.24/25  12.14/17   4.27/23   3.45/12   6.45/37   9.20/36  10.28/37   3.18/20   5.55/36   9.41/30   2.06/26   2.40/27   3.33/25   3.22/39 
                                         92.42/34 
                                          0.27/16 
 35 Bílek Aleš                     96.48  5.58/29  10.22/30  15.36/33  29.40/32  39.17/37  47.24/39  53.10/37  59.19/37  66.15/37  69.35/37  74.30/36  84.29/36  86.05/35  88.16/35  93.59/35  96.24/35 
    Neregistrovaní - Matušovi             5.58/29   4.24/31   5.14/38  14.04/27   9.37/39   8.07/37   5.46/33   6.09/20   6.56/16   3.20/21   4.55/28   9.59/33   1.36/5    2.11/22   5.43/38   2.25/25 
                                         96.48/35 
                                          0.24/8  
 36 Potůček Michal                 99.03  6.49/35  11.48/34  16.10/35  31.30/36  37.13/35  42.30/35  47.34/35  54.45/35  63.33/35  68.39/35  74.32/37  84.09/35  86.41/36  89.11/36  95.58/36  98.36/36 
    OK 99 Hradec Králové                  6.49/35   4.59/35   4.22/35  15.20/36   5.43/34   5.17/31   5.04/30   7.11/25   8.48/31   5.06/36   5.53/35   9.37/28   2.32/38   2.30/23   6.47/39   2.38/32 
                                         99.03/36 
                                          0.27/16 
 37 Haering Jan                   102.07  7.17/36  10.38/32  14.03/30  27.31/28  33.14/29  41.28/33  45.42/33  56.10/36  64.42/36  69.31/36  73.59/35  86.52/37  88.49/37  94.17/37  98.28/37 101.28/37 
    VSK Přírodověda                       7.17/36   3.21/21   3.25/27  13.28/24   5.43/34   8.14/38   4.14/24  10.28/37   8.32/30   4.49/33   4.28/20  12.53/39   1.57/22   5.28/38   4.11/31   3.00/36 
                                        102.07/37 
                                          0.39/39 
 38 Mátl Radek                    115.43  6.28/32  12.25/35  17.09/37  33.31/38  37.59/36  45.38/37  54.33/38  63.01/38  73.56/38  79.44/38  89.05/38  97.02/38  99.12/38 107.47/38 112.00/38 115.10/38 
    Neregistrovaní - Mátl                 6.28/32   5.57/38   4.44/36  16.22/39   4.28/24   7.39/35   8.55/39   8.28/31  10.55/39   5.48/38   9.21/39   7.57/25   2.10/29   8.35/39   4.13/32   3.10/37 
                                        115.43/38 
                                          0.33/31 
 39 Lžíčař Martin                 116.39 15.53/39  19.42/39  22.49/39  37.02/39  41.42/39  46.35/38  54.58/39  67.17/39  78.09/39  83.56/39  90.04/39 102.02/39 104.53/39 109.11/39 113.33/39 116.09/39 
    KOB Dobruška                         15.53/39   3.49/29   3.07/21  14.13/28   4.40/29   4.53/28   8.23/38  12.19/39  10.52/38   5.47/37   6.08/38  11.58/38   2.51/39   4.18/37   4.22/33   2.36/31 
                                        116.39/39 
                                          0.30/27 
    Cupák Jiří                 DISK       5.07/         /    12.30/    27.06/    32.39/    37.06/    41.26/    53.46/    67.08/    70.44/    77.01/    88.04/    91.09/    94.16/   100.49/   104.25/   
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               5.07/         /         /    14.36/     5.33/     4.27/     4.20/    12.20/    13.22/     3.36/     6.17/    11.03/     3.05/     3.07/     6.33/     3.36/   
                                        104.58/   
                                          0.33/   
    Mencl Pavel                DISK      11.02/    18.05/    23.26/    82.43/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   106.39/   110.53/   
    Oddíl OB Kotlářka                    11.02/     7.03/     5.21/    59.17/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     4.14/   
                                        111.38/   
                                          0.45/   
    Krausz Milan               DISK       4.08/    12.22/    14.58/    26.51/    31.42/         /    45.28/    50.45/    59.02/    62.23/    66.47/    73.17/    77.15/    79.37/    83.55/    86.10/   
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           4.08/     8.14/     2.36/    11.53/     4.51/         /         /     5.17/     8.17/     3.21/     4.24/     6.30/     3.58/     2.22/     4.18/     2.15/   
                                         86.40/   
                                          0.30/   
    Eiselt Jan                 DISK       5.07/     8.19/    13.18/    29.07/    35.07/    42.49/         /         /         /         /         /         /         /         /    63.59/    67.15/   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             5.07/     3.12/     4.59/    15.49/     6.00/     7.42/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     3.16/   
                                         68.09/   
                                          0.54/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C        3.4km  210m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-91      3-72      4-97      5-50      6-77      7-92      8-103     9-102    10-43     11-81     12-56     13-85     14-100   
  1 Krčál Jaroslav                 42.05  2.38/3    3.38/1*   8.29/1*  10.04/1*  13.06/2   21.41/1*  23.10/1*  28.50/1*  29.39/1*  30.16/1*  36.32/1*  38.29/1*  41.01/1*  41.42/1*  42.05/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.38/3    1.00/1*   4.51/3    1.35/12   3.02/4    8.35/1*   1.29/10   5.40/2    0.49/1*   0.37/1*   6.16/2    1.57/1*   2.32/9    0.41/1*   0.23/2  
  2 Karvánek Petr                  44.03  2.33/1*   4.00/2    9.04/4   10.10/3   13.00/1*  21.48/2   23.34/2   29.10/2   30.17/2   31.07/2   38.16/2   40.31/2   42.43/2   43.37/2   44.03/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.33/1*   1.27/5    5.04/6    1.06/1*   2.50/2    8.48/2    1.46/13   5.36/1*   1.07/6    0.50/3    7.09/4    2.15/4    2.12/3    0.54/11   0.26/8  
  3 Preininger Luděk               44.51  2.39/4    4.06/4    8.57/3   10.28/4   13.18/3   23.20/3   24.29/3   30.32/3   31.46/3   33.03/3   39.03/3   41.52/3   43.47/3   44.30/3   44.51/3  
    KOB Dobruška                          2.39/4    1.27/5    4.51/3    1.31/10   2.50/2   10.02/6    1.09/4    6.03/3    1.14/7    1.17/15   6.00/1*   2.49/11   1.55/1*   0.43/3    0.21/1* 
  4 Kvapil Petr                    46.38  3.17/15   4.45/8    9.41/5   11.18/6   14.27/5   23.55/4   24.51/4   31.48/4   32.48/4   34.21/4   40.58/4   43.08/4   45.18/4   46.08/4   46.38/4  
    SOK TJ Turnov                         3.17/15   1.28/7    4.56/5    1.37/15   3.09/8    9.28/3    0.56/1*   6.57/11   1.00/2    1.33/20   6.37/3    2.10/3    2.10/2    0.50/6    0.30/14 
  5 Drobník Lukáš                  52.06  3.00/10   4.40/6   11.02/10  12.38/10  16.10/9   29.04/12  30.09/10  36.36/7   37.41/6   38.40/6   45.59/5   48.35/6   50.51/5   51.41/5   52.06/5  
    KOB TRETRA Praha                      3.00/10   1.40/8    6.22/13   1.36/14   3.32/11  12.54/17   1.05/2    6.27/6    1.05/5    0.59/9    7.19/7    2.36/9    2.16/5    0.50/6    0.25/7  
  6 Jedlička Lukáš                 52.13  3.16/14   5.08/10  11.19/11  12.30/9   16.25/10  26.12/8   27.20/6   35.12/6   37.43/7   38.55/7   46.08/6   48.08/5   50.53/6   51.49/6   52.13/6  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.16/14   1.52/10   6.11/12   1.11/2    3.55/15   9.47/4    1.08/3    7.52/14   2.31/19   1.12/14   7.13/5    2.00/2    2.45/11   0.56/15   0.24/4  
  7 Bém Roman                      55.45  2.57/9    4.03/3    8.44/2   10.06/2   14.00/4   26.09/7   27.43/7   38.46/10  39.47/9   40.27/9   49.22/8   51.50/8   54.19/7   55.15/7   55.45/7  
    SK Zbraslav OOB                       2.57/9    1.06/2    4.41/2    1.22/6    3.54/14  12.09/14   1.34/12  11.03/20   1.01/3    0.40/2    8.55/12   2.28/6    2.29/7    0.56/15   0.30/14 
  8 Jaroš Marek                    56.36  2.51/6    4.48/9   10.16/8   11.36/8   14.48/8   25.55/6   27.06/5   33.16/5   34.50/5   35.42/5   46.30/7   48.54/7   55.21/8   56.12/8   56.36/8  
    KOB Dobřichovice                      2.51/6    1.57/11   5.28/7    1.20/5    3.12/9   11.07/10   1.11/5    6.10/4    1.34/12   0.52/4   10.48/17   2.24/5    6.27/22   0.51/8    0.24/4  
  9 Šmíd Ivo                       57.41  3.05/11   5.26/11  11.50/12  13.12/11  17.43/13  30.56/16  32.17/14  41.08/16  42.33/15  43.40/16  51.00/13  54.02/13  56.17/10  57.11/9   57.41/9  
    Sportcentrum Jičín                    3.05/11   2.21/14   6.24/14   1.22/6    4.31/20  13.13/19   1.21/8    8.51/17   1.25/10   1.07/11   7.20/9    3.02/15   2.15/4    0.54/11   0.30/14 
 10 Kalina Miroslav                57.54  3.37/19   5.54/16  12.47/17  14.19/14  17.04/11  27.12/9   31.50/12  40.04/14  42.07/14  43.18/14  50.58/12  53.39/11  56.09/9   57.16/10  57.54/10 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.37/19   2.17/12   6.53/19   1.32/11   2.45/1*  10.08/7    4.38/23   8.14/15   2.03/15   1.11/13   7.40/10   2.41/10   2.30/8    1.07/20   0.38/20 
 11 Jirásek Jakub                  58.11  3.17/15   5.36/12  12.20/15  13.44/12  17.10/12  28.01/10  29.20/9   37.01/8   41.33/13  42.28/11  49.47/9   52.58/9   56.45/11  57.43/11  58.11/11 
    OOB Třebíč                            3.17/15   2.19/13   6.44/18   1.24/9    3.26/10  10.51/9    1.19/7    7.41/13   4.32/23   0.55/7    7.19/7    3.11/16   3.47/17   0.58/17   0.28/12 
 12 Forst Libor                    58.45  3.06/12   4.12/5    9.44/6   10.56/5   14.36/7   25.44/5   28.19/8   41.41/17  42.43/16  43.37/15  50.52/11  53.52/12  57.30/12  58.22/12  58.45/12 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.06/12   1.06/2    5.32/9    1.12/3    3.40/12  11.08/11   2.35/17  13.22/22   1.02/4    0.54/6    7.15/6    3.00/14   3.38/15   0.52/9    0.23/2  
 13 Laga Miroslav                  58.56  2.46/5    6.26/17  11.55/13  15.12/17  18.14/16  28.45/11  30.52/11  37.19/9   38.38/8   39.31/8   50.32/10  53.00/10  57.49/14  58.32/13  58.56/13 
    SK Zbraslav OOB                       2.46/5    3.40/20   5.29/8    3.17/21   3.02/4   10.31/8    2.07/15   6.27/6    1.19/9    0.53/5   11.01/18   2.28/6    4.49/21   0.43/3    0.24/4  
 14 Vaněk Petr                     59.09  2.51/6    4.41/7   10.13/7   11.27/7   14.35/6   29.58/14  33.32/17  39.53/13  41.21/11  42.46/12  52.46/15  55.14/14  57.36/13  58.34/14  59.09/14 
    SK Zbraslav OOB                       2.51/6    1.50/9    5.32/9    1.14/4    3.08/7   15.23/21   3.34/22   6.21/5    1.28/11   1.25/18  10.00/14   2.28/6    2.22/6    0.58/17   0.35/19 
 15 Klomínský Václav               59.53  2.34/2    5.53/15  10.19/9   15.03/16  18.05/15  29.33/13  32.17/14  38.46/10  40.34/10  41.55/10  52.27/14  55.16/15  58.46/15  59.27/15  59.53/15 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          2.34/2    3.19/19   4.26/1*   4.44/23   3.02/4   11.28/13   2.44/18   6.29/8    1.48/14   1.21/16  10.32/16   2.49/11   3.30/14   0.41/1*   0.26/8  
 16 Paulíček Jiří                  61.29  3.14/13   5.36/12  12.37/16  14.12/13  17.54/14  30.15/15  32.09/13  39.42/12  41.28/12  43.01/13  53.32/18  56.44/17  59.39/16  60.50/16  61.29/16 
    OK Jihlava                            3.14/13   2.22/15   7.01/20   1.35/12   3.42/13  12.21/16   1.54/14   7.33/12   1.46/13   1.33/20  10.31/15   3.12/17   2.55/12   1.11/21   0.39/21 
 17 Kašpar Ludvík                  62.04  5.44/22   9.28/22  16.05/22  17.27/20  21.32/18  32.46/18  34.02/18  40.33/15  42.44/17  44.05/17  53.15/16  58.07/18  60.43/17  61.37/17  62.04/17 
    SK Netopýr Zákupy                     5.44/22   3.44/21   6.37/17   1.22/6    4.05/16  11.14/12   1.16/6    6.31/9    2.11/16   1.21/16   9.10/13   4.52/22   2.36/10   0.54/11   0.27/11 
 18 Hošek Jiří                     66.43  3.21/17   5.51/14  11.59/14  14.30/15  18.56/17  31.12/17  33.31/16  41.46/18  43.58/18  44.56/18  53.30/17  56.23/16  65.17/18  66.15/18  66.43/18 
    KOB TRETRA Praha                      3.21/17   2.30/16   6.08/11   2.31/20   4.26/19  12.16/15   2.19/16   8.15/16   2.12/17   0.58/8    8.34/11   2.53/13   8.54/23   0.58/17   0.28/12 
 19 Čížek Petr                     69.08  2.55/8    7.49/19  14.19/18  16.25/18  26.12/23  36.13/19  37.36/19  44.28/19  46.52/19  47.54/19  59.49/19  63.03/19  67.50/19  68.36/19  69.08/19 
    OOB TJ Spartak Adamov                 2.55/8    4.54/23   6.30/16   2.06/19   9.47/23  10.01/5    1.23/9    6.52/10   2.24/18   1.02/10  11.55/22   3.14/18   4.47/20   0.46/5    0.32/17 
 20 Hampl Petr                     71.30 10.29/23  11.48/23  18.59/23  20.51/23  25.09/22  38.10/20  39.42/20  48.35/20  49.53/20  51.01/20  62.26/20  66.04/20  70.11/20  71.04/20  71.30/20 
    KOB Dobruška                         10.29/23   1.19/4    7.11/22   1.52/16   4.18/18  13.01/18   1.32/11   8.53/18   1.18/8    1.08/12  11.25/19   3.38/20   4.07/19   0.53/10   0.26/8  
 21 Dressler Jan                   78.06  5.30/21   8.28/21  15.33/21  17.27/20  22.47/20  39.16/22  42.15/22  51.10/21  54.22/21  56.16/21  68.08/21  71.37/21  75.18/21  77.04/21  78.06/21 
    KOB Start Blansko                     5.30/21   2.58/17   7.05/21   1.54/17   5.20/22  16.29/22   2.59/19   8.55/19   3.12/21   1.54/22  11.52/21   3.29/19   3.41/16   1.46/23   1.02/23 
 22 Hric Jan                       78.55  3.36/18   8.25/20  14.52/19  18.38/22  22.53/21  38.10/20  41.29/21  53.16/22  55.55/22  57.20/22  69.02/22  74.11/22  77.29/22  78.23/22  78.55/22 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.36/18   4.49/22   6.27/15   3.46/22   4.15/17  15.17/20   3.19/20  11.47/21   2.39/20   1.25/18  11.42/20   5.09/23   3.18/13   0.54/11   0.32/17 
 23 Jeřábek Petr                   90.11  4.04/20   7.17/18  14.59/20  16.57/19  21.36/19  42.35/23  46.04/23  59.52/23  63.09/23  66.30/23  79.52/23  84.11/23  88.09/23  89.27/23  90.11/23 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.04/20   3.13/18   7.42/23   1.58/18   4.39/21  20.59/23   3.29/21  13.48/23   3.17/22   3.21/23  13.22/23   4.19/21   3.58/18   1.18/22   0.44/22 
    Pucherna Jan               DISK       2.50/     4.31/     9.29/    10.41/    13.54/    23.47/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KOB TRETRA Praha                      2.50/     1.41/     4.58/     1.12/     3.13/     9.53/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Hänchen Danilo             DISK       3.09/     5.17/    10.47/    12.51/    18.31/    31.52/    34.19/    42.42/    47.43/         /    57.26/    60.10/    62.50/    63.50/    64.19/   
    ESV Lok Bad Schandau                  3.09/     2.08/     5.30/     2.04/     5.40/    13.21/     2.27/     8.23/     5.01/         /         /     2.44/     2.40/     1.00/     0.29/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21E        6.3km  430m 23k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-37      7-38      8-39      9-36     10-49     11-51     12-95     13-40     14-41     15-92     16-78    
                                      17-93     18-42     19-44     20-45     21-46     22-47     23-100   
  1 Škoda Jakub                    66.25  3.08/2    5.51/4    8.30/3   17.42/5   19.13/5   24.10/4   25.42/4   26.44/4   28.21/4   30.50/2   34.35/2   35.44/2   38.17/1*  43.51/1*  46.08/1*  49.55/1* 
    Slavia Liberec orienteering           3.08/2    2.43/16   2.39/2    9.12/6    1.31/5    4.57/6    1.32/16   1.02/6    1.37/1*   2.29/4    3.45/1*   1.09/5    2.33/1*   5.34/21   2.17/1*   3.47/1* 
                                         51.58/1*  55.14/1*  59.18/1*  62.33/1*  63.41/1*  65.09/1*  66.06/1*  66.25/1* 
                                          2.03/2    3.16/32   4.04/25   3.15/1*   1.08/3    1.28/1*   0.57/2    0.19/1* 
  2 Král Václav                    68.23  3.31/5    5.33/2    8.10/1*  17.27/3   18.59/4   23.59/3   25.22/3   26.23/2   28.07/2   31.31/3   36.10/6   37.20/5   40.30/6   44.47/3   48.25/3   52.43/3  
    SK Severka Šumperk                    3.31/5    2.02/2    2.37/1*   9.17/8    1.32/8    5.00/8    1.23/10   1.01/5    1.44/2    3.24/27   4.39/18   1.10/6    3.10/22   4.17/8    3.38/16   4.18/4  
                                         55.00/3   56.37/3   60.05/2   63.57/2   65.04/2   66.58/2   67.59/2   68.23/2  
                                          2.17/5    1.37/14   3.28/10   3.52/7    1.07/2    1.54/10   1.01/6    0.24/17 
  3 Mrázek Jan                     68.38  3.21/3    5.55/8    8.42/5   16.53/2   18.24/2   23.26/2   25.07/2   26.26/3   28.12/3   30.17/1*  34.19/1*  35.29/1*  38.41/2   45.00/5   48.07/2   52.27/2  
    OK Sparta Praha                       3.21/3    2.34/11   2.47/3    8.11/1*   1.31/5    5.02/12   1.41/20   1.19/16   1.46/3    2.05/1*   4.02/5    1.10/6    3.12/24   6.19/23   3.07/7    4.20/7  
                                         54.47/2   56.32/2   60.11/3   64.03/3   65.17/3   67.17/3   68.15/3   68.38/3  
                                          2.20/7    1.45/19   3.39/18   3.52/7    1.14/9    2.00/14   0.58/3    0.23/12 
  4 Klapal Jan                     68.44  3.05/1*   5.04/1*   8.13/2   16.41/1*  18.14/1*  23.16/1*  24.49/1*  26.00/1*  28.03/1*  31.51/5   36.00/4   37.07/3   39.55/3   46.42/7   49.29/5   53.47/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.05/1*   1.59/1*   3.09/14   8.28/2    1.33/9    5.02/12   1.33/18   1.11/11   2.03/11   3.48/30   4.09/7    1.07/4    2.48/7    6.47/26   2.47/3    4.18/4  
                                         55.47/4   57.50/5   60.41/4   64.37/4   65.43/4   67.26/4   68.25/4   68.44/4  
                                          2.00/1*   2.03/28   2.51/1*   3.56/9    1.06/1*   1.43/4    0.59/5    0.19/1* 
  5 Bouchal Jiří                   69.17  4.07/28   6.48/18   9.35/11  18.37/6   20.06/6   24.56/6   25.59/6   28.27/8   30.26/8   32.58/7   36.46/7   37.49/7   40.35/7   46.57/8   50.44/9   54.39/6  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.07/28   2.41/13   2.47/3    9.02/4    1.29/2    4.50/3    1.03/2    2.28/25   1.59/8    2.32/5    3.48/3    1.03/1*   2.46/6    6.22/24   3.47/18   3.55/2  
                                         56.56/6   58.26/6   61.24/6   64.58/5   66.15/5   67.53/5   68.56/5   69.17/5  
                                          2.17/5    1.30/10   2.58/2    3.34/2    1.17/12   1.38/2    1.03/8    0.21/6  
  6 Komanec Václav                 69.49  3.39/11   5.55/8    8.57/7   18.47/8   20.18/7   25.00/7   25.59/6   27.18/5   29.26/6   31.48/4   36.06/5   37.25/6   40.10/5   44.49/4   48.25/3   53.14/4  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.39/11   2.16/7    3.02/8    9.50/14   1.31/5    4.42/1*   0.59/1*   1.19/16   2.08/14   2.22/3    4.18/9    1.19/15   2.45/4    4.39/12   3.36/15   4.49/14 
                                         55.48/5   57.17/4   61.09/5   64.59/6   66.20/6   68.11/6   69.24/6   69.49/6  
                                          2.34/14   1.29/9    3.52/22   3.50/6    1.21/16   1.51/8    1.13/22   0.25/20 
  7 Hepner David                   72.03  3.46/15   5.50/3    8.38/4   17.33/4   18.57/3   24.39/5   25.51/5   27.28/6   29.24/5   32.00/6   35.54/3   37.11/4   40.06/4   43.53/2   50.19/7   54.56/7  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.46/15   2.04/3    2.48/5    8.55/3    1.24/1*   5.42/22   1.12/6    1.37/23   1.56/7    2.36/8    3.54/4    1.17/14   2.55/11   3.47/1*   6.26/32   4.37/10 
                                         58.16/7   59.41/7   62.46/7   66.52/7   68.13/7   70.26/7   71.37/7   72.03/7  
                                          3.20/29   1.25/6    3.05/4    4.06/16   1.21/16   2.13/20   1.11/20   0.26/23 
  8 Makovský Jakub                 72.21  3.47/16   5.52/5   10.11/14  20.56/24  22.26/21  27.26/18  29.09/18  30.08/14  32.01/11  35.08/12  39.15/10  40.21/10  43.25/10  47.26/9   50.10/6   55.13/8  
    KOB TRETRA Praha                      3.47/16   2.05/4    4.19/29  10.45/24   1.30/3    5.00/8    1.43/21   0.59/2    1.53/5    3.07/23   4.07/6    1.06/3    3.04/17   4.01/4    2.44/2    5.03/19 
                                         59.20/10  61.05/11  64.10/10  67.48/10  69.01/8   70.53/8   72.00/8   72.21/8  
                                          4.07/31   1.45/19   3.05/4    3.38/4    1.13/6    1.52/9    1.07/15   0.21/6  
  9 Lenner Miroslav                72.23  3.36/7    5.52/5    9.25/9   19.08/10  20.55/11  26.06/9   29.04/17  30.01/13  32.11/12  34.32/10  40.10/15  41.33/16  44.18/14  48.11/10  51.11/10  55.58/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.36/7    2.16/7    3.33/20   9.43/10   1.47/21   5.11/14   2.58/31   0.57/1*   2.10/17   2.21/2    5.38/32   1.23/20   2.45/4    3.53/3    3.00/5    4.47/13 
                                         58.28/8   60.09/9   63.50/9   67.46/9   69.05/9   71.04/9   72.02/9   72.23/9  
                                          2.30/10   1.41/17   3.41/20   3.56/9    1.19/13   1.59/13   0.58/3    0.21/6  
 10 Mrázek Jiří                    72.43  3.37/10   6.48/18  10.32/21  20.24/18  22.11/18  27.39/19  29.09/18  30.45/17  32.55/17  35.31/15  39.54/12  41.05/11  43.57/11  48.21/12  51.30/12  56.05/11 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.37/10   3.11/22   3.44/23   9.52/15   1.47/21   5.28/17   1.30/14   1.36/22   2.10/17   2.36/8    4.23/12   1.11/8    2.52/10   4.24/10   3.09/8    4.35/9  
                                         58.39/9   60.07/8   63.40/8   67.40/8   69.07/10  71.05/10  72.19/10  72.43/10 
                                          2.34/14   1.28/8    3.33/13   4.00/12   1.27/25   1.58/11   1.14/24   0.24/17 
 11 Kolín Jan                      73.18  3.44/13   6.03/10  10.39/25  21.53/26  24.13/28  28.59/26  30.02/23  32.30/24  34.24/22  37.02/21  40.47/20  41.52/17  44.34/16  51.00/17  54.47/16  58.42/15 
    OK Jilemnice                          3.44/13   2.19/9    4.36/31  11.14/27   2.20/32   4.46/2    1.03/2    2.28/25   1.54/6    2.38/10   3.45/1*   1.05/2    2.42/3    6.26/25   3.47/18   3.55/2  
                                         60.58/14  62.29/14  65.27/13  69.02/11  70.12/11  71.55/11  72.57/11  73.18/11 
                                          2.16/4    1.31/11   2.58/2    3.35/3    1.10/4    1.43/4    1.02/7    0.21/6  
 12 Peterka Vojtěch                74.44  3.35/6    6.40/17  10.35/24  20.24/18  22.15/20  27.47/22  29.02/16  30.15/15  32.27/14  35.14/13  39.47/11  41.09/12  44.14/12  48.25/13  52.22/13  57.31/12 
    TJ Loko Liberec                       3.35/6    3.05/20   3.55/26   9.49/13   1.51/26   5.32/21   1.15/8    1.13/13   2.12/19   2.47/15   4.33/15   1.22/19   3.05/19   4.11/5    3.57/22   5.09/21 
                                         60.06/12  61.38/12  65.07/12  69.25/12  70.54/12  73.17/12  74.21/12  74.44/12 
                                          2.35/16   1.32/13   3.29/11   4.18/19   1.29/26   2.23/22   1.04/12   0.23/12 
 13 Henek Vladan                   75.04  4.02/26   6.14/12   9.12/8   19.08/10  20.38/10  25.30/8   26.51/8   27.51/7   29.51/7   32.58/7   37.20/8   38.34/8   41.10/8   46.34/6   50.25/8   55.32/9  
    VSK Mendelu Brno                      4.02/26   2.12/6    2.58/7    9.56/17   1.30/3    4.52/4    1.21/9    1.00/3    2.00/9    3.07/23   4.22/11   1.14/9    2.36/2    5.24/20   3.51/20   5.07/20 
                                         59.22/11  60.30/10  65.00/11  70.28/13  71.53/13  73.37/13  74.41/13  75.04/13 
                                          3.50/30   1.08/1*   4.30/31   5.28/28   1.25/24   1.44/7    1.04/12   0.23/12 
 14 Vlach Jiří                     76.14  3.47/16   7.18/25  10.48/26  20.31/21  22.28/22  27.43/21  30.49/25  32.16/23  34.21/21  37.15/22  41.30/22  42.45/22  45.54/22  50.05/15  54.22/15  59.15/16 
    VSK VŠB TU Ostrava                    3.47/16   3.31/25   3.30/18   9.43/10   1.57/28   5.15/16   3.06/32   1.27/18   2.05/12   2.54/19   4.15/8    1.15/11   3.09/21   4.11/5    4.17/26   4.53/16 
                                         61.55/16  63.26/15  67.37/16  71.42/16  72.58/16  74.39/14  75.49/14  76.14/14 
                                          2.40/17   1.31/11   4.11/29   4.05/14   1.16/10   1.41/3    1.10/17   0.25/20 
 15 Jedlička Michal                76.34  3.27/4    6.14/12   9.56/13  19.50/14  21.24/13  26.55/13  28.24/11  31.44/20  33.49/20  36.34/20  41.15/21  42.30/21  45.26/20  52.29/21  55.44/18  60.23/19 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.27/4    2.47/17   3.42/22   9.54/16   1.34/11   5.31/19   1.29/13   3.20/29   2.05/12   2.45/14   4.41/20   1.15/11   2.56/12   7.03/28   3.15/10   4.39/11 
                                         62.52/18  64.10/16  67.26/15  71.50/17  73.03/17  75.05/15  76.10/15  76.34/15 
                                          2.29/9    1.18/2    3.16/6    4.24/20   1.13/6    2.02/16   1.05/14   0.24/17 
 16 Neumann Pepa                   76.41  3.36/7    7.15/24  10.21/16  19.44/13  21.30/14  27.01/16  28.50/13  29.50/10  31.41/10  35.25/14  40.05/14  41.25/14  44.29/15  48.17/11  51.28/11  57.56/13 
    USV TU Dresden                        3.36/7    3.39/27   3.06/11   9.23/9    1.46/19   5.31/19   1.49/22   1.00/3    1.51/4    3.44/29   4.40/19   1.20/17   3.04/17   3.48/2    3.11/9    6.28/30 
                                         60.43/13  62.01/13  66.05/14  71.18/14  72.41/14  75.28/17  76.22/16  76.41/16 
                                          2.47/19   1.18/2    4.04/25   5.13/27   1.23/21   2.47/27   0.54/1*   0.19/1* 
 17 Janovský Tomáš                 76.51  3.51/21   6.31/15  10.22/17  19.26/12  21.12/12  26.09/10  28.40/12  29.53/11  32.33/15  35.34/16  40.42/18  42.12/20  45.12/19  49.38/14  53.12/14  58.30/14 
    SK Praga                              3.51/21   2.40/12   3.51/24   9.04/5    1.46/19   4.57/6    2.31/27   1.13/13   2.40/32   3.01/22   5.08/30   1.30/27   3.00/15   4.26/11   3.34/13   5.18/25 
                                         61.17/15  64.12/17  67.45/17  71.50/17  73.27/18  75.27/16  76.30/17  76.51/17 
                                          2.47/19   2.55/31   3.33/13   4.05/14   1.37/28   2.00/14   1.03/8    0.21/6  
 18 Weiner Jakub                   77.42  3.42/12   6.23/14   9.26/10  18.41/7   20.21/8   26.25/11  27.35/9   28.40/9   30.52/9   33.36/9   38.14/9   39.43/9   42.54/9   50.39/16  54.49/17  59.58/17 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.42/12   2.41/13   3.03/10   9.15/7    1.40/14   6.04/28   1.10/4    1.05/7    2.12/19   2.44/12   4.38/17   1.29/24   3.11/23   7.45/29   4.10/23   5.09/21 
                                         63.08/20  64.35/19  67.54/19  72.30/19  73.54/19  76.02/18  77.15/18  77.42/18 
                                          3.10/26   1.27/7    3.19/7    4.36/21   1.24/22   2.08/18   1.13/22   0.27/25 
 19 Polák Vlastimil                78.32  3.52/22   7.03/21  10.32/21  20.54/23  22.37/23  28.07/24  29.34/20  30.43/16  32.43/16  35.37/18  40.10/15  41.31/15  44.36/17  51.23/18  55.45/19  60.24/20 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.52/22   3.11/22   3.29/17  10.22/23   1.43/15   5.30/18   1.27/12   1.09/9    2.00/9    2.54/19   4.33/15   1.21/18   3.05/19   6.47/26   4.22/27   4.39/11 
                                         62.54/19  64.36/20  68.14/20  72.56/20  74.12/20  76.51/19  78.06/19  78.32/19 
                                          2.30/10   1.42/18   3.38/17   4.42/22   1.16/10   2.39/26   1.15/25   0.26/23 
 20 Henych Petr                    78.45  3.48/18   7.09/23  10.17/15  20.29/20  22.07/17  27.07/17  29.38/21  30.47/18  33.02/18  35.35/17  40.42/18  42.01/18  45.31/21  53.40/26  57.15/24  62.06/22 
    Slavia Liberec orienteering           3.48/18   3.21/24   3.08/13  10.12/20   1.38/13   5.00/8    2.31/27   1.09/9    2.15/23   2.33/6    5.07/29   1.19/15   3.30/28   8.09/31   3.35/14   4.51/15 
                                         64.56/23  66.43/24  70.12/22  74.13/21  75.34/21  77.17/20  78.20/20  78.45/20 
                                          2.50/21   1.47/22   3.29/11   4.01/13   1.21/16   1.43/4    1.03/8    0.25/20 
 21 Kazda Ondřej                   78.54  3.49/19   6.49/20  10.22/17  20.21/17  22.06/16  27.00/15  28.51/14  31.19/19  33.37/19  36.21/19  40.40/17  42.09/19  45.00/18  52.55/24  55.54/21  60.20/18 
    Sportcentrum Jičín                    3.49/19   3.00/18   3.33/20   9.59/18   1.45/18   4.54/5    1.51/23   2.28/25   2.18/26   2.44/12   4.19/10   1.29/24   2.51/9    7.55/30   2.59/4    4.26/8  
                                         62.28/17  64.27/18  67.49/18  71.37/15  72.57/15  77.17/20  78.27/21  78.54/21 
                                          2.08/3    1.59/27   3.22/9    3.48/5    1.20/15   4.20/32   1.10/17   0.27/25 
 22 Janeček Oldřich                79.32  3.36/7    7.26/26  10.32/21  20.35/22  22.39/24  27.39/19  28.51/14  29.57/12  32.22/13  34.56/11  39.58/13  41.14/13  44.16/13  52.42/22  56.57/23  62.07/23 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.36/7    3.50/29   3.06/11  10.03/19   2.04/31   5.00/8    1.12/6    1.06/8    2.25/28   2.34/7    5.02/27   1.16/13   3.02/16   8.26/32   4.15/25   5.10/23 
                                         64.29/21  66.41/22  70.21/24  74.38/22  75.51/22  77.58/22  79.09/22  79.32/22 
                                          2.22/8    2.12/29   3.40/19   4.17/18   1.13/6    2.07/17   1.11/20   0.23/12 
 23 Suslov Sergej                  81.54  3.45/14   5.52/5    8.44/6   19.01/9   20.34/9   26.26/12  27.37/10  32.14/22  34.27/23  38.02/24  42.50/24  44.14/24  47.11/23  52.00/19  55.52/20  61.45/21 
    Slavia Liberec orienteering           3.45/14   2.07/5    2.52/6   10.17/22   1.33/9    5.52/26   1.11/5    4.37/32   2.13/21   3.35/28   4.48/22   1.24/21   2.57/13   4.49/16   3.52/21   5.53/28 
                                         64.36/22  65.58/21  69.32/21  76.46/26  78.26/26  80.24/24  81.32/24  81.54/23 
                                          2.51/22   1.22/4    3.34/15   7.14/32   1.40/30   1.58/11   1.08/16   0.22/11 
 24 Holas Štěpán                   81.55  4.20/31   7.59/29  11.01/27  22.17/28  24.05/26  29.53/27  31.52/27  33.23/25  35.39/25  39.42/27  44.36/28  46.08/28  50.22/28  55.02/28  58.45/28  63.04/26 
    Sportcentrum Jičín                    4.20/31   3.39/27   3.02/8   11.16/28   1.48/24   5.48/24   1.59/24   1.31/19   2.16/24   4.03/31   4.54/24   1.32/28   4.14/32   4.40/13   3.43/17   4.19/6  
                                         65.37/26  67.35/26  71.38/26  75.36/23  76.55/23  80.09/23  81.27/23  81.55/24 
                                          2.33/13   1.58/26   4.03/24   3.58/11   1.19/13   3.14/30   1.18/28   0.28/27 
 25 Kovář Miroslav                 82.32  4.06/27   7.39/28  11.10/28  23.39/29  25.29/29  31.44/29  33.16/29  34.51/29  36.59/29  39.42/27  44.05/26  45.19/26  48.08/25  52.19/20  56.43/22  62.09/24 
    OK Sparta Praha                       4.06/27   3.33/26   3.31/19  12.29/31   1.50/25   6.15/30   1.32/16   1.35/20   2.08/14   2.43/11   4.23/12   1.14/9    2.49/8    4.11/5    4.24/28   5.26/26 
                                         65.10/25  67.01/25  71.08/25  76.07/24  77.44/24  80.37/25  82.02/25  82.32/25 
                                          3.01/25   1.51/24   4.07/27   4.59/25   1.37/28   2.53/28   1.25/30   0.30/28 
 26 Novák Jiří                     83.04  4.27/32   7.28/27  11.24/29  22.12/27  24.10/27  30.51/28  32.26/28  34.29/28  36.58/28  40.16/29  45.22/29  47.09/29  50.39/29  55.22/29  58.22/27  63.54/27 
    SK lyžování a OB Nová Paka            4.27/32   3.01/19   3.56/27  10.48/25   1.58/30   6.41/32   1.35/19   2.03/24   2.29/30   3.18/26   5.06/28   1.47/31   3.30/28   4.43/15   3.00/5    5.32/27 
                                         66.39/27  69.13/27  73.11/28  77.56/27  79.18/27  81.26/26  82.41/26  83.04/26 
                                          2.45/18   2.34/30   3.58/23   4.45/23   1.22/20   2.08/18   1.15/25   0.23/12 
 27 Krejčík Jiří                   83.21  3.55/24   6.37/16   9.55/12  20.07/15  21.44/15  26.55/13  29.38/21  33.34/26  35.54/26  38.52/25  43.37/25  45.06/25  48.29/26  52.51/23  57.38/25  62.33/25 
    SKOB Zlín                             3.55/24   2.42/15   3.18/15  10.12/20   1.37/12   5.11/14   2.43/29   3.56/31   2.20/27   2.58/21   4.45/21   1.29/24   3.23/26   4.22/9    4.47/30   4.55/17 
                                         65.03/24  66.42/23  70.16/23  76.26/25  77.47/25  81.52/27  83.02/27  83.21/27 
                                          2.30/10   1.39/15   3.34/15   6.10/31   1.21/16   4.05/31   1.10/17   0.19/1* 
 28 Zajíc Vítězslav                85.13  3.58/25   7.04/22  10.31/19  21.21/25  23.05/25  28.51/25  30.50/26  32.04/21  34.29/24  37.22/23  42.19/23  43.45/23  47.27/24  53.22/25  57.55/26  64.48/28 
    KOB TRETRA Praha                      3.58/25   3.06/21   3.27/16  10.50/26   1.44/16   5.46/23   1.59/24   1.14/15   2.25/28   2.53/18   4.57/25   1.26/22   3.42/31   5.55/22   4.33/29   6.53/31 
                                         67.39/28  69.18/28  73.08/27  78.37/28  80.25/28  82.50/28  84.43/28  85.13/28 
                                          2.51/22   1.39/15   3.50/21   5.29/29   1.48/32   2.25/24   1.53/32   0.30/28 
 29 Matějů Michal                  85.46  3.49/19   6.11/11  10.31/19  20.18/16  22.13/19  28.01/23  30.46/24  34.12/27  36.28/27  39.41/26  44.34/27  46.01/27  49.39/27  54.58/27  59.11/29  65.09/29 
    Slavia Liberec orienteering           3.49/19   2.22/10   4.20/30   9.47/12   1.55/27   5.48/24   2.45/30   3.26/30   2.16/24   3.13/25   4.53/23   1.27/23   3.38/30   5.19/19   4.13/24   5.58/29 
                                         68.03/29  69.49/29  74.32/29  79.35/29  81.22/29  83.50/29  85.16/29  85.46/29 
                                          2.54/24   1.46/21   4.43/32   5.03/26   1.47/31   2.28/25   1.26/31   0.30/28 
 30 Pospíšil Ondřej                86.30  4.11/29   9.12/30  16.28/32  28.13/32  29.57/32  35.54/31  37.24/32  38.59/31  41.08/31  46.10/32  50.40/31  52.13/31  55.42/31  61.00/32  64.19/31  69.20/30 
    Oddíl OB Kotlářka                     4.11/29   5.01/30   7.16/32  11.45/29   1.44/16   5.57/27   1.30/14   1.35/20   2.09/16   5.02/32   4.30/14   1.33/29   3.29/27   5.18/18   3.19/11   5.01/18 
                                         72.37/30  74.00/30  77.20/30  81.34/30  82.45/30  85.08/30  86.11/30  86.30/30 
                                          3.17/27   1.23/5    3.20/8    4.14/17   1.11/5    2.23/22   1.03/8    0.19/1* 
 31 Herman Jan                     90.34  3.53/23  11.11/32  15.13/31  27.31/31  29.28/31  35.56/32  37.21/31  40.35/32  43.04/32  45.56/31  51.15/32  52.54/32  55.53/32  60.49/31  65.56/32  71.09/32 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.53/23   7.18/32   4.02/28  12.18/30   1.57/28   6.28/31   1.25/11   3.14/28   2.29/30   2.52/16   5.19/31   1.39/30   2.59/14   4.56/17   5.07/31   5.13/24 
                                         74.28/31  76.16/31  80.23/31  85.09/31  86.33/31  88.47/31  90.04/31  90.34/31 
                                          3.19/28   1.48/23   4.07/27   4.46/24   1.24/22   2.14/21   1.17/27   0.30/28 
 32 Pašek František                96.04  4.12/30   9.59/31  13.50/30  26.28/30  28.15/30  34.24/30  36.32/30  37.44/30  39.57/30  42.49/30  47.48/30  49.51/30  53.09/30  57.50/30  61.18/30  69.29/31 
    SK Kamenice                           4.12/30   5.47/31   3.51/24  12.38/32   1.47/21   6.09/29   2.08/26   1.12/12   2.13/21   2.52/16   4.59/26   2.03/32   3.18/25   4.41/14   3.28/12   8.11/32 
                                         77.59/32  79.50/32  84.01/32  89.46/32  91.15/32  94.11/32  95.33/32  96.04/32 
                                          8.30/32   1.51/24   4.11/29   5.45/30   1.29/26   2.56/29   1.22/29   0.31/32 
    Kondrát Martin             DISK       4.19/    11.56/    15.24/    27.08/    29.15/    36.32/    38.23/    39.54/    42.45/    47.25/         /         /         /         /         /         /   
    SK Praga                              4.19/     7.37/     3.28/    11.44/     2.07/     7.17/     1.51/     1.31/     2.51/     4.40/         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /    81.54/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
    Procházka Jan              DISK       3.37/     7.54/    11.03/    19.51/    21.23/    26.38/    27.49/    29.04/    30.58/    33.28/    38.01/    39.24/    42.21/         /         /         /   
    SK Praga                              3.37/     4.17/     3.09/     8.48/     1.32/     5.15/     1.11/     1.15/     1.54/     2.30/     4.33/     1.23/     2.57/         /         /         /   
                                              /         /    57.24/         /    65.40/    67.58/    69.08/    69.36/   
                                              /         /         /         /         /     2.18/     1.10/     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         4.8km  280m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-88      2-91      3-48      4-50      5-105     6-37      7-38      8-39      9-77     10-43     11-42     12-106    13-83     14-46     15-47     16-100   
                                     
  1 Leibiger Jens                  50.20  2.45/13   4.28/10  12.28/6   17.50/5   20.19/5   21.15/5   22.31/3   24.04/3   30.48/2   36.13/2   37.09/2   41.17/2   44.57/1*  46.49/1*  48.51/1*  49.55/1* 
    Post SV Dresden                       2.45/13   1.43/5    8.00/3    5.22/5    2.29/1*   0.56/7    1.16/1*   1.33/16   6.44/1*   5.25/4    0.56/1*   4.08/3    3.40/1*   1.52/2    2.02/1*   1.04/1* 
                                         50.20/1* 
                                          0.25/6  
  2 Rožek David                    52.48  1.53/2    3.37/3   11.16/2   16.33/2   19.23/2   20.09/1*  22.02/1*  23.11/1*  29.59/1*  34.54/1*  36.13/1*  40.35/1*  46.43/2   49.03/2   51.06/2   52.20/2  
    VŠSK MFF UK Praha                     1.53/2    1.44/6    7.39/1*   5.17/2    2.50/6    0.46/2    1.53/7    1.09/3    6.48/2    4.55/2    1.19/5    4.22/5    6.08/14   2.20/10   2.03/2    1.14/7  
                                         52.48/2  
                                          0.28/14 
  3 Samek Petr                     54.14  2.21/7    4.01/6   12.02/3   17.40/4   20.17/4   21.02/4   22.29/2   23.57/2   33.08/5   38.14/3   39.11/3   43.33/3   48.27/3   50.21/3   52.43/3   53.54/3  
    OK 99 Hradec Králové                  2.21/7    1.40/4    8.01/4    5.38/6    2.37/2    0.45/1*   1.27/2    1.28/12   9.11/13   5.06/3    0.57/2    4.22/5    4.54/5    1.54/3    2.22/5    1.11/4  
                                         54.14/3  
                                          0.20/3  
  4 Illner Jakub                   54.48  2.06/4    3.51/4   12.11/4   17.29/3   20.12/3   21.01/3   24.36/7   25.40/7   33.05/4   38.43/5   39.51/5   44.34/5   49.09/4   51.15/4   53.24/4   54.28/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     2.06/4    1.45/7    8.20/6    5.18/3    2.43/4    0.49/4    3.35/21   1.04/1*   7.25/3    5.38/6    1.08/3    4.43/7    4.35/2    2.06/6    2.09/3    1.04/1* 
                                         54.48/4  
                                          0.20/3  
  5 Datel Jiří                     55.39  2.03/3    3.33/2   12.38/7   17.56/6   20.40/6   22.34/7   24.49/8   26.13/8   33.53/7   38.24/4   39.47/4   44.07/4   49.11/5   51.16/5   54.01/5   55.14/5  
    KOB Kladno                            2.03/3    1.30/1*   9.05/10   5.18/3    2.44/5    1.54/22   2.15/11   1.24/10   7.40/5    4.31/1*   1.23/7    4.20/4    5.04/9    2.05/5    2.45/10   1.13/5  
                                         55.39/5  
                                          0.25/6  
  6 Baldrian Petr                  58.05  2.06/4    3.56/5   12.52/8   19.06/8   21.47/8   22.38/8   24.18/6   25.35/6   33.33/6   39.22/6   40.38/6   45.21/7   50.04/7   52.25/7   56.15/6   57.38/6  
    SK Praga                              2.06/4    1.50/8    8.56/7    6.14/10   2.41/3    0.51/5    1.40/6    1.17/8    7.58/6    5.49/8    1.16/4    4.43/7    4.43/3    2.21/11   3.50/19   1.23/12 
                                         58.05/6  
                                          0.27/11 
  7 Pecka Jan                      58.20  2.10/6    4.01/6   12.16/5   18.00/7   21.04/7   22.02/6   23.30/4   24.45/4   32.45/3   39.25/7   41.00/7   44.49/6   49.46/6   51.41/6   56.28/7   57.51/7  
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.10/6    1.51/9    8.15/5    5.44/7    3.04/8    0.58/8    1.28/3    1.15/6    8.00/7    6.40/12   1.35/14   3.49/1*   4.57/6    1.55/4    4.47/23   1.23/12 
                                         58.20/7  
                                          0.29/15 
  8 Gálus Igor                     61.27  1.46/1*   3.25/1*  11.04/1*  16.16/1*  19.15/1*  20.38/2   24.05/5   25.13/5   34.04/8   42.50/9   44.23/8   49.51/9   54.51/8   56.39/8   59.55/8   61.09/8  
    KOB Děčín                             1.46/1*   1.39/2    7.39/1*   5.12/1*   2.59/7    1.23/18   3.27/20   1.08/2    8.51/10   8.46/19   1.33/13   5.28/12   5.00/7    1.48/1*   3.16/15   1.14/7  
                                         61.27/8  
                                          0.18/1* 
  9 Bohuslav Václav                62.30  2.22/8    4.19/9   14.34/11  20.50/11  24.28/11  25.27/11  27.00/11  28.41/11  39.18/12  44.43/11  46.10/11  51.13/11  56.13/11  58.23/10  60.58/9   62.11/9  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.22/8    1.57/12  10.15/14   6.16/11   3.38/13   0.59/10   1.33/4    1.41/17  10.37/19   5.25/4    1.27/9    5.03/10   5.00/7    2.10/8    2.35/7    1.13/5  
                                         62.30/9  
                                          0.19/2  
 10 Fiala Jan                      64.09  4.09/19   6.04/16  17.36/16  23.20/16  26.34/13  27.36/13  29.37/12  30.47/12  38.21/11  45.31/12  47.02/12  50.53/10  55.42/9   57.48/9   62.26/10  63.45/10 
    BETA URSUS Orienteering               4.09/19   1.55/10  11.32/19   5.44/7    3.14/10   1.02/13   2.01/10   1.10/4    7.34/4    7.10/13   1.31/11   3.51/2    4.49/4    2.06/6    4.38/22   1.19/9  
                                         64.09/10 
                                          0.24/5  
 11 Vřešťál Jan                    64.57  2.36/9    4.15/8   13.42/9   20.16/9   23.29/9   24.16/9   25.51/9   27.17/9   35.53/9   44.28/10  46.05/10  51.41/12  57.41/12  59.54/11  63.04/11  64.30/11 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        2.36/9    1.39/2    9.27/11   6.34/15   3.13/9    0.47/3    1.35/5    1.26/11   8.36/9    8.35/16   1.37/16   5.36/13   6.00/13   2.13/9    3.10/14   1.26/14 
                                         64.57/11 
                                          0.27/11 
 12 Štěpán Petr                    65.10  2.55/15   5.02/14  13.59/10  20.32/10  23.56/10  24.48/10  26.45/10  27.57/10  36.10/10  42.39/8   44.35/9   49.22/8   55.57/10  61.06/12  63.38/12  64.44/12 
    KOB Děčín                             2.55/15   2.07/14   8.57/9    6.33/14   3.24/11   0.52/6    1.57/9    1.12/5    8.13/8    6.29/11   1.56/20   4.47/9    6.35/15   5.09/23   2.32/6    1.06/3  
                                         65.10/12 
                                          0.26/10 
 13 Šimša Jaromír                  70.43  2.44/12   4.39/12  15.28/13  22.34/13  26.28/12  27.26/12  30.22/14  32.40/14  43.18/14  48.58/13  50.39/13  56.36/13  62.28/13  66.07/13  68.50/13  70.16/13 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.44/12   1.55/10  10.49/15   7.06/19   3.54/14   0.58/8    2.56/17   2.18/21  10.38/20   5.40/7    1.41/17   5.57/14   5.52/10   3.39/19   2.43/9    1.26/14 
                                         70.43/13 
                                          0.27/11 
 14 Siegl Roman                    70.52  5.35/24   8.27/22  18.09/18  24.38/17  28.45/16  29.48/16  32.34/15  34.06/16  44.02/15  49.52/14  51.20/14  56.41/14  64.20/14  66.41/14  69.02/14  70.23/14 
    VŠSK MFF UK Praha                     5.35/24   2.52/19   9.42/13   6.29/13   4.07/16   1.03/14   2.46/14   1.32/15   9.56/17   5.50/9    1.28/10   5.21/11   7.39/19   2.21/11   2.21/4    1.21/10 
                                         70.52/14 
                                          0.29/15 
 15 Nechanický Pavel               74.01  2.36/9    4.49/13  16.04/14  23.00/14  28.01/15  29.28/15  32.39/16  34.00/15  45.11/16  51.31/16  52.52/15  59.11/15  66.35/15  69.06/15  71.58/15  73.32/15 
    SK OS Nové Město n. M.                2.36/9    2.13/16  11.15/16   6.56/18   5.01/20   1.27/19   3.11/18   1.21/9   11.11/22   6.20/10   1.21/6    6.19/19   7.24/18   2.31/13   2.52/12   1.34/18 
                                         74.01/15 
                                          0.29/15 
 16 Choutka Jaroslav               76.21  3.21/18   6.45/20  18.58/20  26.38/20  30.59/18  32.27/19  35.20/18  36.49/17  46.05/17  54.42/17  56.42/17  62.41/17  68.40/16  71.11/16  74.07/16  75.47/16 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  3.21/18   3.24/20  12.13/21   7.40/20   4.21/17   1.28/20   2.53/16   1.29/13   9.16/15   8.37/17   2.00/21   5.59/15   5.59/12   2.31/13   2.56/13   1.40/20 
                                         76.21/16 
                                          0.34/21 
 17 Šklíba Jan                     77.37  5.25/23   7.32/21  18.55/19  25.12/18  31.18/19  32.19/18  35.41/20  36.56/18  47.13/18  56.58/19  58.30/19  64.43/18  70.35/17  73.06/17  75.51/17  77.12/17 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.25/23   2.07/14  11.23/17   6.17/12   6.06/22   1.01/12   3.22/19   1.15/6   10.17/18   9.45/21   1.32/12   6.13/18   5.52/10   2.31/13   2.45/10   1.21/10 
                                         77.37/17 
                                          0.25/6  
 18 Bradáč Stanislav               81.25  2.36/9    4.38/11  16.25/15  23.18/15  26.44/14  27.57/14  30.17/13  31.47/13  40.57/13  50.22/15  56.12/16  62.36/16  71.36/18  75.52/19  79.28/19  80.55/18 
    TJ Loko Liberec                       2.36/9    2.02/13  11.47/20   6.53/17   3.26/12   1.13/15   2.20/13   1.30/14   9.10/12   9.25/20   5.50/24   6.24/20   9.00/22   4.16/22   3.36/17   1.27/16 
                                         81.25/18 
                                          0.30/18 
 19 Ježek Ladislav                 81.37  2.48/14   6.33/18  17.57/17  25.37/19  30.01/17  31.17/17  35.17/17  37.20/19  49.01/19  56.42/18  58.27/18  64.55/19  71.41/19  75.43/18  79.10/18  80.57/19 
    Slavia Liberec orienteering           2.48/14   3.45/22  11.24/18   7.40/20   4.24/19   1.16/16   4.00/22   2.03/20  11.41/23   7.41/14   1.45/18   6.28/21   6.46/16   4.02/21   3.27/16   1.47/23 
                                         81.37/19 
                                          0.40/23 
 20 Štolfa Jaromír                 87.51  3.08/16   6.43/19  19.15/21  31.09/22  35.31/21  36.51/21  39.07/21  41.08/20  52.18/20  60.39/20  63.01/20  70.57/20  79.00/20  82.02/20  85.40/20  87.18/20 
    KOB Směr Kroměříž                     3.08/16   3.35/21  12.32/22  11.54/24   4.22/18   1.20/17   2.16/12   2.01/19  11.10/21   8.21/15   2.22/22   7.56/22   8.03/20   3.02/17   3.38/18   1.38/19 
                                         87.51/20 
                                          0.33/20 
 21 Mulíček Ondřej                 89.19  3.19/17   5.36/15  28.33/24  37.04/23  41.00/22  41.59/22  44.45/22  46.42/21  56.11/21  66.52/21  68.18/21  74.24/21  81.44/21  84.32/21  87.07/21  88.49/21 
    KOB Moira Brno                        3.19/17   2.17/18  22.57/24   8.31/22   3.56/15   0.59/10   2.46/14   1.57/18   9.29/16  10.41/22   1.26/8    6.06/16   7.20/17   2.48/16   2.35/7    1.42/21 
                                         89.19/21 
                                          0.30/18 
 22 Mlateček Jiří                  98.10  5.00/22  13.06/24  22.40/22  29.25/21  42.09/23  46.29/23  51.28/23  54.17/23  63.26/23  72.03/23  73.58/23  80.05/22  88.27/22  91.48/22  96.14/22  97.45/22 
    SK Týniště nad Orlicí OOB             5.00/22   8.06/24   9.34/12   6.45/16  12.44/24   4.20/24   4.59/23   2.49/22   9.09/11   8.37/17   1.55/19   6.07/17   8.22/21   3.21/18   4.26/20   1.31/17 
                                         98.10/22 
                                          0.25/6  
 23 Kos Michal                    106.11  4.09/19   6.23/17  15.19/12  21.24/12  31.56/20  33.28/20  35.24/19  51.49/22  61.03/22  71.50/22  73.25/22  82.12/23  92.06/23  99.25/23 103.51/23 105.36/23 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.09/19   2.14/17   8.56/7    6.05/9   10.32/23   1.32/21   1.56/8   16.25/24   9.14/14  10.47/23   1.35/14   8.47/24   9.54/23   7.19/24   4.26/20   1.45/22 
                                        106.11/23 
                                          0.35/22 
 24 Jirásek Stanislav             130.53  4.27/21   8.39/23  27.34/23  39.20/24  45.09/24  48.43/24  54.33/24  65.23/24  78.08/24  89.40/24  92.43/24 101.14/24 117.18/24 121.04/24 126.47/24 129.50/24 
    TJ Jiskra Hořice                      4.27/21   4.12/23  18.55/23  11.46/23   5.49/21   3.34/23   5.50/24  10.50/23  12.45/24  11.32/24   3.03/23   8.31/23  16.04/24   3.46/20   5.43/24   3.03/24 
                                        130.53/24 
                                          1.03/24 
    Kubáň Pavel                DISK       2.49/     4.55/    15.11/    23.08/    26.47/    28.46/    33.17/    35.33/    46.29/    61.40/    62.32/    68.08/    74.31/    77.49/         /    80.18/   
    KOS TJ Tesla Brno                     2.49/     2.06/    10.16/     7.57/     3.39/     1.59/     4.31/     2.16/    10.56/    15.11/     0.52/     5.36/     6.23/     3.18/         /         /   
                                         80.45/   
                                          0.27/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         5.0km  285m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-104     3-61      4-33      5-70      6-35      7-71      8-37      9-105    10-39     11-76     12-77     13-78     14-102    15-79     16-45    
                                      17-82     18-108    19-100   
  1 Filip Libor                    62.53  3.50/2    4.48/1*   7.20/2    9.42/3   18.39/1*  22.01/1*  28.25/1*  29.57/1*  30.50/1*  32.19/1*  35.24/1*  41.05/1*  47.46/1*  48.49/1*  51.31/2   58.19/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.50/2    0.58/1*   2.32/2    2.22/11   8.57/1*   3.22/5    6.24/2    1.32/1*   0.53/4    1.29/1*   3.05/4    5.41/1*   6.41/3    1.03/2    2.42/4    6.48/1* 
                                         59.51/1*  61.36/1*  62.26/1*  62.53/1* 
                                          1.32/3    1.45/1*   0.50/2    0.27/6  
  2 Kunz Martin                    65.52  4.11/3    5.24/3    8.02/3    9.37/2   19.35/2   22.30/2   28.42/2   30.45/2   31.35/2   33.19/2   36.05/2   41.50/2   47.58/2   49.05/2   51.27/1*  61.13/2  
    BETA URSUS Orienteering               4.11/3    1.13/2    2.38/4    1.35/2    9.58/2    2.55/2    6.12/1*   2.03/2    0.50/2    1.44/3    2.46/1*   5.45/2    6.08/2    1.07/3    2.22/2    9.46/4  
                                         62.38/2   64.45/2   65.31/2   65.52/2  
                                          1.25/1*   2.07/3    0.46/1*   0.21/2  
  3 Aschermann Jan                 68.46  3.49/1*   5.06/2    7.13/1*   8.27/1*  22.01/4   24.45/3   31.09/3   33.43/3   34.28/3   36.08/3   39.01/3   45.19/3   50.49/3   51.50/3   54.08/3   63.35/3  
    USK Praha                             3.49/1*   1.17/3    2.07/1*   1.14/1*  13.34/8    2.44/1*   6.24/2    2.34/7    0.45/1*   1.40/2    2.53/2    6.18/4    5.30/1*   1.01/1*   2.18/1*   9.27/3  
                                         65.19/3   67.25/3   68.21/3   68.46/3  
                                          1.44/6    2.06/2    0.56/3    0.25/3  
  4 Žejdlík Michal                 75.51  4.27/5    5.58/5    9.17/4   11.07/4   21.58/3   25.07/4   33.30/4   36.08/4   37.16/4   39.07/4   42.03/4   49.19/4   57.03/4   58.31/4   61.07/4   71.04/4  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.27/5    1.31/4    3.19/7    1.50/6   10.51/3    3.09/3    8.23/8    2.38/8    1.08/11   1.51/6    2.56/3    7.16/7    7.44/6    1.28/7    2.36/3    9.57/6  
                                         72.30/4   74.37/4   75.33/4   75.51/4  
                                          1.26/2    2.07/3    0.56/3    0.18/1* 
  5 Gryc Jan                       83.47  4.44/8    6.35/7   10.22/6   12.03/5   27.24/5   31.01/5   39.11/5   41.52/5   42.58/5   44.51/5   48.06/5   55.23/5   62.12/5   63.29/5   66.46/5   77.13/5  
    KOS TJ Tesla Brno                     4.44/8    1.51/9    3.47/10   1.41/4   15.21/12   3.37/8    8.10/5    2.41/9    1.06/10   1.53/7    3.15/5    7.17/8    6.49/5    1.17/5    3.17/7   10.27/7  
                                         79.12/5   82.12/5   83.16/5   83.47/5  
                                          1.59/8    3.00/10   1.04/6    0.31/13 
  6 Vébr Radek                     86.45 11.42/19  13.13/19  15.49/18  20.37/17  33.13/14  36.30/12  43.53/12  46.13/10  47.34/11  49.30/10  54.16/10  60.20/10  67.04/7   68.35/7   71.58/7   81.13/6  
    SKOB Baník Havířov                   11.42/19   1.31/4    2.36/3    4.48/17  12.36/6    3.17/4    7.23/4    2.20/3    1.21/15   1.56/9    4.46/14   6.04/3    6.44/4    1.31/8    3.23/8    9.15/2  
                                         82.56/6   85.12/6   86.16/6   86.45/6  
                                          1.43/5    2.16/5    1.04/6    0.29/11 
  7 Růžička Ivan                   88.11  9.58/18  11.36/18  16.05/19  17.54/16  30.00/10  33.54/10  42.29/8   44.53/8   45.56/8   47.40/7   50.59/7   57.26/6   65.17/6   66.32/6   69.41/6   82.08/7  
    OK 99 Hradec Králové                  9.58/18   1.38/8    4.29/14   1.49/5   12.06/4    3.54/11   8.35/9    2.24/5    1.03/7    1.44/3    3.19/7    6.27/5    7.51/7    1.15/4    3.09/6   12.27/12 
                                         83.49/7   86.38/7   87.46/7   88.11/7  
                                          1.41/4    2.49/7    1.08/9    0.25/3  
  8 Šritr Martin                   89.54  4.14/4    5.47/4   11.38/7   13.18/7   30.06/11  33.42/9   42.35/9   45.02/9   46.18/9   48.35/8   52.13/9   59.42/8   69.09/8   70.49/8   73.37/8   83.31/8  
    SOK TJ Turnov                         4.14/4    1.33/7    5.51/19   1.40/3   16.48/18   3.36/6    8.53/10   2.27/6    1.16/13   2.17/11   3.38/10   7.29/10   9.27/10   1.40/11   2.48/5    9.54/5  
                                         85.39/8   88.26/8   89.27/8   89.54/8  
                                          2.08/13   2.47/6    1.01/5    0.27/6  
  9 Rachůnek Stanislav             93.25  4.29/6    6.32/6   10.12/5   12.08/6   28.52/8   33.39/8   41.54/7   44.37/7   45.46/7   48.36/9   52.10/8   60.12/9   69.51/9   71.37/9   75.03/9   85.43/9  
    OK Jihlava                            4.29/6    2.03/11   3.40/8    1.56/8   16.44/17   4.47/17   8.15/6    2.43/10   1.09/12   2.50/18   3.34/9    8.02/12   9.39/12   1.46/14   3.26/9   10.40/8  
                                         88.23/9   91.27/9   92.52/9   93.25/9  
                                          2.40/15   3.04/11   1.25/14   0.33/15 
 10 Michalík Petr                  95.30  6.01/12   8.14/12  13.32/12  15.38/11  29.56/9   34.13/11  43.13/10  46.15/11  47.10/10  49.42/11  54.43/11  62.59/11  72.12/11  73.43/11  77.09/10  87.57/10 
    Pell's MTBO team                      6.01/12   2.13/12   5.18/16   2.06/10  14.18/10   4.17/14   9.00/12   3.02/13   0.55/6    2.32/13   5.01/17   8.16/14   9.13/8    1.31/8    3.26/9   10.48/9  
                                         90.07/10  93.22/10  94.54/10  95.30/10 
                                          2.10/14   3.15/12   1.32/17   0.36/17 
 11 Bruner Luboš                   97.51  7.15/14   8.47/13  13.07/10  15.02/9   27.33/6   31.09/6   40.04/6   42.54/6   43.45/6   45.39/6   48.56/6   58.01/7   71.08/10  72.50/10  78.10/11  90.57/11 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             7.15/14   1.32/6    4.20/11   1.55/7   12.31/5    3.36/6    8.55/11   2.50/11   0.51/3    1.54/8    3.17/6    9.05/16  13.07/17   1.42/12   5.20/19  12.47/14 
                                         93.03/11  96.19/11  97.23/11  97.51/11 
                                          2.06/12   3.16/13   1.04/6    0.28/9  
 12 Kalousek Jiří                  99.35  4.37/7    7.55/9   13.31/11  22.24/19  35.18/18  40.30/18  48.50/13  51.13/13  52.29/13  54.42/13  58.22/13  65.33/13  75.23/13  77.08/13  81.48/13  92.44/12 
    Oddíl OB Kotlářka                     4.37/7    3.18/20   5.36/17   8.53/20  12.54/7    5.12/20   8.20/7    2.23/4    1.16/13   2.13/10   3.40/11   7.11/6    9.50/13   1.45/13   4.40/16  10.56/10 
                                         94.48/12  97.42/12  99.08/12  99.35/12 
                                          2.04/11   2.54/9    1.26/15   0.27/6  
 13 Lohr Ivo                      102.35  8.13/15  10.31/15  13.48/13  17.24/12  34.03/16  38.20/15  48.57/15  52.44/16  53.37/16  56.09/15  60.59/15  68.27/14  78.01/14  79.33/14  83.00/14  95.28/13 
    OK Sparta Praha                       8.13/15   2.18/14   3.17/6    3.36/16  16.39/16   4.17/14  10.37/14   3.47/16   0.53/4    2.32/13   4.50/15   7.28/9    9.34/11   1.32/10   3.27/11  12.28/13 
                                         97.30/13 100.48/13 102.06/13 102.35/13 
                                          2.02/9    3.18/14   1.18/13   0.29/11 
 14 Konečný Jiří                  106.29  6.50/13   9.38/14  12.44/9   15.15/10  28.50/7   32.38/7   43.40/11  49.10/12  51.33/12  53.20/12  56.52/12  64.21/12  73.41/12  75.27/12  79.41/12  97.04/14 
    SK Haná orienteering                  6.50/13   2.48/19   3.06/5    2.31/14  13.35/9    3.48/10  11.02/15   5.30/20   2.23/20   1.47/5    3.32/8    7.29/10   9.20/9    1.46/14   4.14/13  17.23/20 
                                         98.58/14 104.36/14 106.04/14 106.29/14 
                                          1.54/7    5.38/18   1.28/16   0.25/3  
 15 Eichler Petr                  108.38  5.27/10   8.12/11  12.35/8   15.01/8   34.03/16  38.59/17  48.56/14  51.49/14  53.17/14  55.41/14  59.55/14  68.41/15  81.56/15  83.58/15  88.33/15 100.42/15 
    KOB Kamenický Šenov                   5.27/10   2.45/18   4.23/12   2.26/12  19.02/19   4.56/18   9.57/13   2.53/12   1.28/16   2.24/12   4.14/12   8.46/15  13.15/18   2.02/19   4.35/15  12.09/11 
                                        103.37/15 106.58/15 108.07/15 108.38/15 
                                          2.55/17   3.21/15   1.09/10   0.31/13 
 16 Souček Karel                  115.53  8.27/17  10.58/17  15.21/16  17.47/14  33.09/13  37.11/14  49.03/16  52.26/15  53.31/15  56.36/16  61.31/16  73.00/16  84.13/16  85.36/16  90.10/16 104.21/16 
    TJ Slavia Hradec Králové              8.27/17   2.31/16   4.23/12   2.26/12  15.22/13   4.02/12  11.52/16   3.23/14   1.05/8    3.05/19   4.55/16  11.29/19  11.13/15   1.23/6    4.34/14  14.11/15 
                                        110.38/16 113.27/16 115.15/16 115.53/16 
                                          6.17/19   2.49/7    1.48/18   0.38/19 
 17 Hauptfleisch Roman            121.10  5.27/10   7.24/8   14.37/15  17.41/13  32.50/12  37.03/13  50.24/17  53.49/17  55.24/17  58.02/17  63.20/17  73.26/17  88.08/17  89.58/17  94.08/17 111.20/17 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.27/10   1.57/10   7.13/20   3.04/15  15.09/11   4.13/13  13.21/18   3.25/15   1.35/19   2.38/16   5.18/19  10.06/17  14.42/19   1.50/16   4.10/12  17.12/19 
                                        113.23/17 119.28/17 120.42/17 121.10/17 
                                          2.03/10   6.05/19   1.14/11   0.28/9  
 18 Müller Robert                 124.38  5.26/9    8.01/10  13.50/14  21.04/18  36.51/19  40.31/19  52.37/18  56.40/18  57.45/18  60.22/18  65.24/18  76.16/18  88.09/18  90.28/18  95.48/18 111.50/18 
    TJ Slavia Hradec Králové              5.26/9    2.35/17   5.49/18   7.14/19  15.47/14   3.40/9   12.06/17   4.03/18   1.05/8    2.37/15   5.02/18  10.52/18  11.53/16   2.19/20   5.20/19  16.02/17 
                                        114.38/18 121.21/18 123.46/18 124.38/18 
                                          2.48/16   6.43/20   2.25/20   0.52/20 
 19 Pavlíček Daniel               127.41  8.14/16  10.31/15  15.48/17  17.53/15  33.41/15  38.42/16  54.09/19  58.01/19  59.31/19  62.37/19  70.34/19  82.23/19  93.19/19  95.20/19 100.32/19 116.42/19 
    SKOB Ostrava                          8.14/16   2.17/13   5.17/15   2.05/9   15.48/15   5.01/19  15.27/20   3.52/17   1.30/18   3.06/20   7.57/20  11.49/20  10.56/14   2.01/18   5.12/17  16.10/18 
                                        119.56/19 125.05/19 127.04/19 127.41/19 
                                          3.14/18   5.09/17   1.59/19   0.37/18 
 20 Staněk Rostislav              149.10 25.29/20  27.57/20  31.37/20  37.44/20  57.53/20  62.18/20  76.36/20  81.06/20  82.34/20  85.15/20  89.46/20  97.50/20 113.28/20 115.26/20 120.39/20 135.01/20 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                  25.29/20   2.28/15   3.40/8    6.07/18  20.09/20   4.25/16  14.18/19   4.30/19   1.28/16   2.41/17   4.31/13   8.04/13  15.38/20   1.58/17   5.13/18  14.22/16 
                                        143.58/20 147.22/20 148.37/20 149.10/20 
                                          8.57/20   3.24/16   1.15/12   0.33/15 
    Chaloupka Stanislav        DISK       5.35/     8.39/    23.57/    27.42/    49.02/    54.20/    71.16/    75.13/    76.44/    79.29/    89.38/         /         /         /         /         /   
    KOB Choceň                            5.35/     3.04/    15.18/     3.45/    21.20/     5.18/    16.56/     3.57/     1.31/     2.45/    10.09/         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
    Kubát Miroslav             DISK      14.47/    17.51/    26.29/    28.00/    40.42/    43.26/    51.33/    54.29/    55.44/    57.38/    60.31/    67.16/    74.07/    75.03/    78.24/    89.14/   
    OOS TJ Spartak Vrchlabí              14.47/     3.04/     8.38/     1.31/    12.42/     2.44/     8.07/     2.56/     1.15/     1.54/     2.53/     6.45/     6.51/     0.56/     3.21/    10.50/   
                                         90.56/         /    93.17/    93.41/   
                                          1.42/         /         /     0.24/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         4.9km  260m 21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-107     2-104     3-67      4-33      5-51      6-40      7-50      8-74      9-97     10-37     11-105    12-87     13-92     14-102    15-43     16-79    
                                      17-80     18-81     19-82     20-108    21-100   
  1 Ptáček Pavel                   57.07  3.37/1*   4.50/1*   7.48/1*   8.23/1*  16.33/1*  18.38/1*  22.43/1*  24.35/1*  25.32/1*  26.25/1*  27.11/1*  32.36/1*  35.52/1*  41.33/1*  42.19/1*  44.18/1* 
    BETA URSUS Orienteering               3.37/1*   1.13/2    2.58/1*   0.35/3    8.10/1*   2.05/1*   4.05/4    1.52/1*   0.57/1*   0.53/1*   0.46/5    5.25/1*   3.16/1*   5.41/3    0.46/4    1.59/3  
                                         48.04/1*  52.14/1*  53.50/1*  55.47/1*  56.42/1*  57.07/1* 
                                          3.46/5    4.10/4    1.36/4    1.57/6    0.55/6    0.25/6  
  2 Novák Ivo                      59.43  4.00/2    5.07/2    8.40/2    9.23/2   17.57/2   20.19/2   24.11/2   26.12/2   27.11/2   28.08/2   29.06/2   34.49/2   38.07/2   43.30/2   44.14/2   46.05/2  
    SK OK 24 Praha                        4.00/2    1.07/1*   3.33/5    0.43/7    8.34/2    2.22/4    3.52/2    2.01/2    0.59/4    0.57/3    0.58/14   5.43/3    3.18/2    5.23/2    0.44/3    1.51/1* 
                                         50.59/2   55.06/2   56.37/2   58.27/2   59.17/2   59.43/2  
                                          4.54/20   4.07/3    1.31/3    1.50/1*   0.50/2    0.26/8  
  3 Novák Libor                    62.07  4.25/4    5.49/4    9.00/3    9.27/3   18.33/3   20.50/3   24.49/3   26.58/3   28.00/3   29.05/3   29.46/3   35.21/3   38.46/3   44.46/3   45.27/3   47.47/3  
    SK OK 24 Praha                        4.25/4    1.24/4    3.11/2    0.27/1*   9.06/5    2.17/2    3.59/3    2.09/4    1.02/6    1.05/6    0.41/2    5.35/2    3.25/3    6.00/6    0.41/2    2.20/5  
                                         52.10/3   57.40/3   59.05/3   60.55/3   61.45/3   62.07/3  
                                          4.23/13   5.30/13   1.25/2    1.50/1*   0.50/2    0.22/2  
  4 Richtr Aleš                    67.23  4.30/5    6.04/5    9.47/5   10.33/5   20.06/5   22.49/5   27.26/6   29.53/6   31.20/6   32.30/6   33.22/6   39.36/6   43.46/6   49.00/4   50.22/4   52.50/4  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.30/5    1.34/8    3.43/8    0.46/12   9.33/7    2.43/9    4.37/10   2.27/11   1.27/18   1.10/11   0.52/10   6.14/6    4.10/10   5.14/1*   1.22/23   2.28/9  
                                         56.54/4   61.49/4   63.57/4   65.49/4   66.52/4   67.23/4  
                                          4.04/7    4.55/7    2.08/20   1.52/4    1.03/14   0.31/18 
  5 Teringl Radek                  68.13  4.35/7    6.11/7    9.54/6   10.45/7   19.46/4   22.08/4   26.27/4   28.28/4   29.25/4   30.27/4   31.10/4   38.13/4   42.59/5   52.18/8   53.14/8   55.36/8  
    TJ OB České Budějovice                4.35/7    1.36/9    3.43/8    0.51/15   9.01/3    2.22/4    4.19/9    2.01/2    0.57/1*   1.02/5    0.43/3    7.03/10   4.46/16   9.19/27   0.56/6    2.22/7  
                                         58.59/6   62.39/5   65.07/6   66.58/5   67.49/5   68.13/5  
                                          3.23/1*   3.40/1*   2.28/28   1.51/3    0.51/4    0.24/3  
  6 Kožina Petr                    69.16  4.48/9    6.25/8   10.01/8   10.47/9   21.23/10  23.55/9   28.43/9   31.09/9   32.18/8   33.24/8   34.20/7   40.38/7   44.54/7   50.58/6   51.52/6   54.23/6  
    SK Praga                              4.48/9    1.37/10   3.36/6    0.46/12  10.36/17   2.32/7    4.48/16   2.26/10   1.09/8    1.06/7    0.56/13   6.18/7    4.16/12   6.04/7    0.54/5    2.31/10 
                                         59.06/7   63.00/6   64.41/5   67.46/6   68.48/6   69.16/6  
                                          4.43/18   3.54/2    1.41/6    3.05/20   1.02/13   0.28/12 
  7 Vydra Ivan                     69.56  4.21/3    5.40/3    9.45/4   10.26/4   20.53/8   23.39/7   28.19/7   30.57/7   32.11/7   33.20/7   34.24/8   41.51/8   45.41/8   51.50/7   53.00/7   55.05/7  
    OK RECO Sport                         4.21/3    1.19/3    4.05/15   0.41/6   10.27/16   2.46/11   4.40/12   2.38/16   1.14/10   1.09/9    1.04/19   7.27/12   3.50/6    6.09/8    1.10/14   2.05/4  
                                         59.11/8   64.12/8   65.59/7   68.22/7   69.28/7   69.56/7  
                                          4.06/11   5.01/8    1.47/8    2.23/10   1.06/18   0.28/12 
  8 Vávra Martin                   71.09  9.17/34  11.05/31  15.05/26  16.17/26  25.19/20  28.10/18  32.17/15  34.33/14  35.31/12  36.27/12  37.07/12  43.03/9   47.05/9   52.46/9   54.00/9   56.43/9  
    TJ Jiskra Hořice                      9.17/34   1.48/14   4.00/12   1.12/29   9.02/4    2.51/15   4.07/5    2.16/6    0.58/3    0.56/2    0.40/1*   5.56/5    4.02/7    5.41/3    1.14/16   2.43/17 
                                         60.56/9   65.31/9   67.18/9   69.49/8   70.44/8   71.09/8  
                                          4.13/12   4.35/6    1.47/8    2.31/14   0.55/6    0.25/6  
  9 Hájek Jiří                     72.24  5.10/13   7.03/14  10.45/10  11.28/10  21.12/9   23.43/8   28.38/8   31.03/8   33.12/9   35.13/10  36.01/9   44.26/11  48.03/10  54.55/10  56.25/10  58.56/10 
    SKOB Ostrov                           5.10/13   1.53/18   3.42/7    0.43/7    9.44/9    2.31/6    4.55/17   2.25/9    2.09/30   2.01/28   0.48/6    8.25/20   3.37/4    6.52/12   1.30/26   2.31/10 
                                         62.28/10  67.43/10  69.06/10  71.16/9   72.04/9   72.24/9  
                                          3.32/2    5.15/10   1.23/1*   2.10/8    0.48/1*   0.20/1* 
 10 Slavík Viktor                  76.23  4.44/8    6.32/9   10.01/8   10.46/8   20.40/6   25.07/11  29.24/10  31.47/10  36.57/15  39.11/16  40.02/16  48.51/17  52.55/14  58.52/12  59.59/12  62.31/12 
    SK Praga                              4.44/8    1.48/14   3.29/3    0.45/10   9.54/10   4.27/31   4.17/6    2.23/8    5.10/35   2.14/30   0.51/8    8.49/22   4.04/8    5.57/5    1.07/9    2.32/12 
                                         66.09/12  71.13/12  73.00/12  75.00/11  75.55/10  76.23/10 
                                          3.38/3    5.04/9    1.47/8    2.00/7    0.55/6    0.28/12 
 11 Vičan Lubomír                  76.41  4.53/10   6.32/9   10.53/11  11.57/12  21.58/11  24.37/10  30.02/12  32.36/12  33.55/10  35.11/9   36.05/10  43.51/10  48.36/11  55.26/11  57.05/11  59.44/11 
    SK Prostějov                          4.53/10   1.39/12   4.21/17   1.04/26  10.01/11   2.39/8    5.25/22   2.34/13   1.19/13   1.16/15   0.54/11   7.46/15   4.45/15   6.50/11   1.39/28   2.39/16 
                                         64.40/11  70.36/11  72.33/11  74.44/10  76.03/11  76.41/11 
                                          4.56/21   5.56/17   1.57/14   2.11/9    1.19/25   0.38/27 
 12 Havel Leoš                     77.04  4.32/6    6.09/6    9.55/7   10.39/6   20.49/7   23.34/6   27.25/5   29.36/5   30.37/5   31.35/5   32.23/5   38.13/4   41.55/4   49.51/5   50.56/5   53.34/5  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.32/6    1.37/10   3.46/10   0.44/9   10.10/14   2.45/10   3.51/1*   2.11/5    1.01/5    0.58/4    0.48/6    5.50/4    3.42/5    7.56/16   1.05/8    2.38/14 
                                         57.39/5   63.47/7   66.05/8   75.27/12  76.34/12  77.04/12 
                                          4.05/10   6.08/18   2.18/25   9.22/34   1.07/20   0.30/16 
 13 Gorčica Pavel                  79.27  5.43/20   7.37/19  12.00/16  12.38/16  23.42/13  26.29/13  31.44/13  34.25/13  35.44/13  37.06/14  38.10/14  45.35/12  50.33/12  58.55/13  60.04/13  62.42/13 
    OK Chrastava                          5.43/20   1.54/19   4.23/18   0.38/4   11.04/20   2.47/13   5.15/19   2.41/17   1.19/13   1.22/18   1.04/19   7.25/11   4.58/18   8.22/19   1.09/12   2.38/14 
                                         67.11/13  73.38/13  75.34/13  78.04/13  78.58/13  79.27/13 
                                          4.29/15   6.27/23   1.56/13   2.30/13   0.54/5    0.29/15 
 14 Valenta Jiří                   81.14  6.35/26   8.32/23  13.15/19  14.13/18  25.05/18  29.00/20  33.47/20  39.25/24  42.11/24  43.41/24  44.26/24  51.14/20  55.25/19  64.35/19  66.23/21  68.20/19 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              6.35/26   1.57/21   4.43/20   0.58/21  10.52/18   3.55/29   4.47/15   5.38/31   2.46/33   1.30/23   0.45/4    6.48/9    4.11/11   9.10/26   1.48/29   1.57/2  
                                         72.06/17  76.18/15  77.55/15  79.50/14  80.47/14  81.14/14 
                                          3.46/5    4.12/5    1.37/5    1.55/5    0.57/11   0.27/10 
 15 Jordanov Nikolaj               82.04  5.13/14   6.41/11  11.31/15  12.28/15  22.45/12  25.38/12  29.56/11  32.32/11  33.59/11  35.40/11  36.40/11  47.41/14  53.32/16  60.04/14  61.23/14  64.06/14 
    VSK Mendelu Brno                      5.13/14   1.28/5    4.50/22   0.57/20  10.17/15   2.53/16   4.18/8    2.36/14   1.27/18   1.41/26   1.00/16  11.01/32   5.51/28   6.32/9    1.19/21   2.43/17 
                                         68.51/14  74.37/14  76.54/14  80.27/15  81.32/15  82.04/15 
                                          4.45/19   5.46/16   2.17/23   3.33/25   1.05/16   0.32/19 
 16 Chmelař Miroslav               82.29  5.24/16   6.52/13  10.56/12  11.36/11  24.02/14  26.50/14  33.01/18  36.01/18  37.19/16  38.26/15  39.26/15  48.35/15  52.56/15  61.40/15  63.02/15  65.35/15 
    SK Prostějov                          5.24/16   1.28/5    4.04/14   0.40/5   12.26/28   2.48/14   6.11/31   3.00/22   1.18/12   1.07/8    1.00/16   9.09/23   4.21/13   8.44/22   1.22/23   2.33/13 
                                         70.14/15  76.40/16  78.44/16  81.09/16  82.05/16  82.29/16 
                                          4.39/17   6.26/22   2.04/16   2.25/12   0.56/9    0.24/3  
 17 Sklenář Josef                  84.17  5.34/18   7.26/17  12.24/17  13.16/17  25.38/21  29.16/21  34.33/21  37.24/19  38.55/19  40.09/18  42.09/20  49.55/19  55.42/20  62.43/17  63.51/16  67.04/16 
    SKOB Bruntál                          5.34/18   1.52/17   4.58/25   0.52/17  12.22/26   3.38/24   5.17/21   2.51/20   1.31/22   1.14/13   2.00/34   7.46/15   5.47/26   7.01/13   1.08/10   3.13/27 
                                         71.30/16  76.59/17  79.05/17  82.25/17  83.39/17  84.17/17 
                                          4.26/14   5.29/12   2.06/17   3.20/23   1.14/23   0.38/27 
 18 Kudrass Peter                  87.06  5.16/15   7.45/20  13.19/20  14.52/22  26.42/24  29.57/23  35.13/22  38.02/20  39.19/20  40.30/20  41.28/18  51.19/21  57.09/22  63.52/18  65.19/18  68.18/18 
    Zittau  Süd                           5.16/15   2.29/25   5.34/29   1.33/33  11.50/25   3.15/19   5.16/20   2.49/18   1.17/11   1.11/12   0.58/14   9.51/25   5.50/27   6.43/10   1.27/25   2.59/22 
                                         73.37/20  79.45/18  82.04/18  85.23/18  86.34/18  87.06/18 
                                          5.19/24   6.08/18   2.19/26   3.19/22   1.11/21   0.32/19 
 19 Jelínek Roman                  87.57  5.50/23   7.18/16  11.19/13  12.13/14  24.52/17  28.46/19  33.25/19  38.06/21  40.11/22  41.20/21  42.14/21  49.00/18  53.42/18  65.00/21  66.18/20  69.05/20 
    KOB Choceň                            5.50/23   1.28/5    4.01/13   0.54/18  12.39/29   3.54/28   4.39/11   4.41/29   2.05/29   1.09/9    0.54/11   6.46/8    4.42/14  11.18/33   1.18/18   2.47/19 
                                         73.09/19  80.49/20  82.30/20  86.37/19  87.33/19  87.57/19 
                                          4.04/7    7.40/29   1.41/6    4.07/29   0.56/9    0.24/3  
 20 Pulec Pavel                    89.01  6.12/25   8.16/22  12.59/18  14.18/19  24.20/15  27.06/15  32.34/16  35.59/17  38.13/18  39.52/17  41.15/17  48.50/16  53.37/17  62.32/16  65.03/17  67.26/17 
    VSK Mendelu Brno                      6.12/25   2.04/23   4.43/20   1.19/30  10.02/12   2.46/11   5.28/23   3.25/27   2.14/31   1.39/25   1.23/30   7.35/13   4.47/17   8.55/25   2.31/33   2.23/8  
                                         73.05/18  82.35/21  84.38/21  87.23/20  88.28/20  89.01/20 
                                          5.39/26   9.30/34   2.03/15   2.45/17   1.05/16   0.33/22 
 21 Veljačik Pavel                 89.16  5.38/19   7.26/17  14.15/24  15.14/24  24.38/16  27.55/17  32.39/17  35.39/16  37.27/17  40.20/19  41.28/18  51.26/23  56.29/21  64.56/20  66.12/19  69.22/21 
    OK Sparta Praha                       5.38/19   1.48/14   6.49/32   0.59/22   9.24/6    3.17/20   4.44/13   3.00/22   1.48/28   2.53/34   1.08/24   9.58/27   5.03/20   8.27/20   1.16/17   3.10/26 
                                         75.20/22  82.50/22  85.22/23  87.46/21  88.49/21  89.16/21 
                                          5.58/29   7.30/28   2.32/30   2.24/11   1.03/14   0.27/10 
 22 Sklenář Miroslav               91.01  7.44/31   9.45/26  15.50/29  16.23/27  27.58/26  31.16/24  35.33/24  38.09/22  39.21/21  41.46/22  42.54/22  51.24/22  58.11/23  66.42/22  67.51/22  70.47/22 
    POBO - přátelé OB Opava               7.44/31   2.01/22   6.05/31   0.33/2   11.35/22   3.18/21   4.17/6    2.36/14   1.12/9    2.25/32   1.08/24   8.30/21   6.47/33   8.31/21   1.09/12   2.56/21 
                                         74.51/21  80.25/19  82.13/19  89.04/22  90.29/22  91.01/22 
                                          4.04/7    5.34/15   1.48/11   6.51/33   1.25/27   0.32/19 
 23 Mezník Vladimír                91.22  5.27/17  10.38/30  14.07/23  15.06/23  25.10/19  27.30/16  32.14/14  34.45/15  35.47/14  37.02/13  37.53/13  47.26/13  51.33/13  70.45/25  71.18/25  76.30/25 
    TJ Lokomotiva Beroun                  5.27/17   5.11/34   3.29/3    0.59/22  10.04/13   2.20/3    4.44/13   2.31/12   1.02/6    1.15/14   0.51/8    9.33/24   4.07/9   19.12/35   0.33/1*   5.12/35 
                                         80.09/24  85.34/24  87.25/24  89.56/23  90.56/23  91.22/23 
                                          3.39/4    5.25/11   1.51/12   2.31/14   1.00/12   0.26/8  
 24 Kaňák Petr                     92.06  8.26/32  10.22/29  14.21/25  15.21/25  26.20/23  33.19/26  38.51/26  41.47/25  43.14/25  44.38/25  45.58/25  54.17/25  59.38/24  67.44/23  68.52/23  71.41/23 
    OK Jihlava                            8.26/32   1.56/20   3.59/11   1.00/24  10.59/19   6.59/35   5.32/24   2.56/21   1.27/18   1.24/19   1.20/28   8.19/19   5.21/25   8.06/18   1.08/10   2.49/20 
                                         76.45/23  82.58/23  85.05/22  90.16/24  91.28/24  92.06/24 
                                          5.04/23   6.13/20   2.07/19   5.11/32   1.12/22   0.38/27 
 25 Hostaš Zdeněk                  97.19  5.45/22   8.15/21  13.29/21  14.25/20  26.10/22  29.52/22  35.29/23  38.44/23  40.28/23  41.54/23  43.22/23  53.20/24  60.01/25  68.46/24  71.03/24  75.26/24 
    OOB Vamberk                           5.45/22   2.30/26   5.14/26   0.56/19  11.45/24   3.42/27   5.37/29   3.15/26   1.44/27   1.26/20   1.28/32   9.58/27   6.41/30   8.45/24   2.17/32   4.23/32 
                                         81.07/25  89.13/25  91.47/25  95.11/25  96.39/25  97.19/25 
                                          5.41/28   8.06/30   2.34/31   3.24/24   1.28/29   0.40/32 
 26 Přibík Jan                     97.33  4.55/11   7.10/15  17.17/32  18.08/30  27.44/25  34.23/29  40.16/28  42.37/26  43.59/26  45.40/26  46.47/26  61.27/31  66.40/31  74.38/30  75.42/29  78.02/28 
    SK Praga                              4.55/11   2.15/24  10.07/35   0.51/15   9.36/8    6.39/34   5.53/30   2.21/7    1.22/15   1.41/26   1.07/22  14.40/35   5.13/23   7.58/17   1.04/7    2.20/5  
                                         82.31/26  89.46/26  91.52/26  95.57/26  97.03/26  97.33/26 
                                          4.29/15   7.15/27   2.06/17   4.05/28   1.06/18   0.30/16 
 27 Kadaňka Jiří                   98.24  8.35/33  11.31/32  16.47/31  18.07/29  30.30/30  34.56/30  40.29/29  45.51/30  47.15/30  48.35/29  50.05/29  57.47/26  62.50/26  72.46/26  74.20/26  77.21/26 
    OK Rožnov                             8.35/33   2.56/30   5.16/27   1.20/32  12.23/27   4.26/30   5.33/25   5.22/30   1.24/16   1.20/17   1.30/33   7.42/14   5.03/20   9.56/29   1.34/27   3.01/23 
                                         84.30/28  90.53/27  93.09/27  96.10/27  97.47/27  98.24/27 
                                          7.09/33   6.23/21   2.16/22   3.01/18   1.37/34   0.37/26 
 28 Hlaváček Lubomír               99.29  7.12/29  10.07/28  15.32/27  18.13/31  33.55/32  37.07/32  42.40/32  49.03/32  50.36/32  51.55/32  53.02/32  61.05/30  66.25/30  74.17/29  75.38/28  79.04/29 
    OK 99 Hradec Králové                  7.12/29   2.55/29   5.25/28   2.41/34  15.42/31   3.12/18   5.33/25   6.23/34   1.33/23   1.19/16   1.07/22   8.03/18   5.20/24   7.52/15   1.21/22   3.26/29 
                                         84.43/29  91.43/28  94.13/28  97.16/28  98.48/28  99.29/28 
                                          5.39/26   7.00/26   2.30/29   3.03/19   1.32/30   0.41/34 
 29 Sobek Pavel                   100.20  7.07/28  11.38/33  16.32/30  17.18/28  28.55/27  32.20/25  38.54/27  45.05/29  46.48/29  50.07/31  51.12/31  59.04/27  64.04/27  74.08/28  76.56/30  79.57/30 
    TJ Loko Liberec                       7.07/28   4.31/33   4.54/24   0.46/12  11.37/23   3.25/22   6.34/32   6.11/33   1.43/26   3.19/35   1.05/21   7.52/17   5.00/19  10.04/30   2.48/34   3.01/23 
                                         86.59/30  92.29/29  94.46/29  98.21/29  99.47/29 100.20/29 
                                          7.02/32   5.30/13   2.17/23   3.35/26   1.26/28   0.33/22 
 30 Suchý Jiří                    102.49  5.44/21   9.27/25  13.43/22  14.50/21  29.54/28  33.31/27  41.07/30  44.19/27  45.54/27  47.20/27  48.30/27  59.04/27  65.45/28  73.28/27  74.46/27  77.51/27 
    OK Jihlava                            5.44/21   3.43/32   4.16/16   1.07/27  15.04/30   3.37/23   7.36/34   3.12/25   1.35/24   1.26/20   1.10/26  10.34/30   6.41/30   7.43/14   1.18/18   3.05/25 
                                         83.58/27  95.28/32  98.06/32 100.50/30 102.11/30 102.49/30 
                                          6.07/30  11.30/35   2.38/33   2.44/16   1.21/26   0.38/27 
 31 Starý Pavel                   103.04  5.02/12   6.46/12  11.23/14  12.08/13  30.26/29  33.35/28  38.49/25  46.51/31  48.21/31  49.54/30  50.57/30  61.35/32  66.40/31  77.09/32  78.58/32  83.00/32 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               5.02/12   1.44/13   4.37/19   0.45/10  18.18/34   3.09/17   5.14/18   8.02/35   1.30/21   1.33/24   1.03/18  10.38/31   5.05/22  10.29/31   1.49/30   4.02/31 
                                         88.01/32  94.47/30  97.01/30 101.11/32 102.28/31 103.04/31 
                                          5.01/22   6.46/24   2.14/21   4.10/30   1.17/24   0.36/25 
 32 Procházka Radek               103.21  6.08/24  15.04/35  19.57/34  20.59/33  32.30/31  36.08/31  41.43/31  44.50/28  46.31/28  48.00/28  49.26/28  59.27/29  66.13/29  74.57/31  77.05/31  81.35/31 
    OK Lokomotiva Pardubice               6.08/24   8.56/35   4.53/23   1.02/25  11.31/21   3.38/24   5.35/27   3.07/24   1.41/25   1.29/22   1.26/31  10.01/29   6.46/32   8.44/22   2.08/31   4.30/33 
                                         87.13/31  95.23/31  97.57/31 101.09/31 102.41/32 103.21/32 
                                          5.38/25   8.10/31   2.34/31   3.12/21   1.32/30   0.40/32 
 33 Doškář Boris                  115.57  6.46/27   9.17/24  18.13/33  19.20/32  36.36/33  41.20/33  48.02/33  51.34/33  53.58/33  56.07/33  57.20/33  71.30/34  78.02/33  89.18/34  90.29/34  94.04/34 
    OK Jiskra Nový Bor                    6.46/27   2.31/27   8.56/34   1.07/27  17.16/32   4.44/32   6.42/33   3.32/28   2.24/32   2.09/29   1.13/27  14.10/34   6.32/29  11.16/32   1.11/15   3.35/30 
                                        100.53/34 107.52/33 110.16/33 113.51/33 115.24/33 115.57/33 
                                          6.49/31   6.59/25   2.24/27   3.35/26   1.33/32   0.33/22 
 34 Hájek Tomáš                   127.03  7.15/30   9.54/27  15.41/28  24.15/35  42.08/34  45.46/34  51.22/34  54.12/34  55.38/34  58.15/34  59.36/34  69.32/33  78.28/34  87.53/33  89.11/33  92.31/33 
    OB SK Zvole                           7.15/30   2.39/28   5.47/30   8.34/35  17.53/33   3.38/24   5.36/28   2.50/19   1.26/17   2.37/33   1.21/29   9.56/26   8.56/35   9.25/28   1.18/18   3.20/28 
                                        100.32/33 109.49/34 114.44/34 124.50/34 126.24/34 127.03/34 
                                          8.01/34   9.17/33   4.55/35  10.06/35   1.34/33   0.39/31 
 35 Kořínek Zdeněk                147.43 10.40/35  13.49/34  21.27/35  22.46/34  43.42/35  50.03/35  60.23/35  66.31/35  69.29/35  71.50/35  74.09/35  86.51/35  94.53/35 107.23/35 110.43/35 115.41/35 
    OK RECO Sport                        10.40/35   3.09/31   7.38/33   1.19/30  20.56/35   6.21/33  10.20/35   6.08/32   2.58/34   2.21/31   2.19/35  12.42/33   8.02/34  12.30/34   3.20/35   4.58/34 
                                        125.39/35 134.51/35 138.18/35 143.25/35 146.24/35 147.43/35 
                                          9.58/35   9.12/32   3.27/34   5.07/31   2.59/35   1.19/35 
    Patočka Petr               DISK      13.52/    15.27/    20.32/    21.38/    31.52/    34.45/    38.57/    41.35/    43.08/    44.50/    45.54/    56.55/    62.33/    69.23/    70.38/    73.27/   
    BETA URSUS Orienteering              13.52/     1.35/     5.05/     1.06/    10.14/     2.53/     4.12/     2.38/     1.33/     1.42/     1.04/    11.01/     5.38/     6.50/     1.15/     2.49/   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
    Beneš Jan                  DISK       9.59/    12.47/    20.03/    21.17/    40.44/    47.59/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KOB Kladno                            9.59/     2.48/     7.16/     1.14/    19.27/     7.15/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /    75.36/    76.34/   
                                              /         /         /         /         /     0.58/   
    Hanuš Pavel                DISK       8.40/    17.26/         /         /         /         /         /    49.43/    52.00/    60.32/    61.41/         /    72.14/    84.26/    86.00/    89.41/   
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             8.40/     8.46/         /         /         /         /         /         /     2.17/     8.32/     1.09/         /         /    12.12/     1.34/     3.41/   
                                         95.50/   103.14/   105.29/   109.34/   111.46/   112.49/   
                                          6.09/     7.24/     2.15/     4.05/     2.12/     1.03/   
    Zalaba Jindřich            DISK      26.27/    28.37/    35.55/    36.59/    57.43/    64.56/    73.33/    78.31/    80.39/    83.20/    85.50/    95.14/   101.00/         /         /         /   
    Sportcentrum Jičín                   26.27/     2.10/     7.18/     1.04/    20.44/     7.13/     8.37/     4.58/     2.08/     2.41/     2.30/     9.24/     5.46/         /         /         /   
                                              /         /         /         /   119.05/   119.51/   
                                              /         /         /         /         /     0.46/   
    Záveský Richard            DISK-LIM.  6.00/     9.29/    16.13/    17.03/    56.46/    70.26/    75.58/    79.10/    80.49/    82.49/    84.30/   101.08/   107.19/   123.51/   126.06/   129.55/   
    TJ Loko Česká Třebová                 6.00/     3.29/     6.44/     0.50/    39.43/    13.40/     5.32/     3.12/     1.39/     2.00/     1.41/    16.38/     6.11/    16.32/     2.15/     3.49/   
                                        144.18/   153.45/   157.26/   162.15/   163.45/   164.36/   
                                         14.23/     9.27/     3.41/     4.49/     1.30/     0.51/   
    Dobeš Václav               DISK-LIM. 11.21/    14.27/    21.07/    24.30/    47.30/    60.26/    71.55/    76.20/    79.34/    82.15/    83.44/    97.18/   106.33/   123.34/   125.26/   129.15/   
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.         11.21/     3.06/     6.40/     3.23/    23.00/    12.56/    11.29/     4.25/     3.14/     2.41/     1.29/    13.34/     9.15/    17.01/     1.52/     3.49/   
                                        138.55/   156.06/   163.24/   168.55/   171.23/   172.16/   
                                          9.40/    17.11/     7.18/     5.31/     2.28/     0.53/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         4.2km  235m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-57      3-67      4-48      5-101     6-35      7-87      8-92      9-43     10-78     11-93     12-79     13-80     14-82     15-45     16-56    
                                      17-100   
  1 Vykysalý Miroslav              71.32  3.56/1*   4.24/1*  10.14/1*  22.41/1*  29.35/1*  30.27/1*  32.19/1*  36.38/1*  43.46/1*  46.57/2   51.45/2   53.29/2   59.10/2   65.03/1*  66.54/1*  68.14/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  3.56/1*   0.28/2    5.50/8   12.27/3    6.54/2    0.52/7    1.52/7    4.19/2    7.08/3    3.11/12   4.48/7    1.44/17   5.41/9    5.53/1*   1.51/6    1.20/3  
                                         70.52/1*  71.32/1* 
                                          2.38/7    0.40/13 
  2 Nešpor Jan                     71.58  5.45/10   6.17/9   11.02/3   24.11/4   32.02/4   32.41/4   34.10/4   38.23/3   48.15/4   49.59/3   54.41/3   55.52/3   60.16/3   66.17/2   67.48/2   69.17/2  
    OOB Třebíč                            5.45/10   0.32/3    4.45/1*  13.09/7    7.51/6    0.39/2    1.29/4    4.13/1*   9.52/14   1.44/1*   4.42/6    1.11/4    4.24/3    6.01/2    1.31/2    1.29/7  
                                         71.28/2   71.58/2  
                                          2.11/1*   0.30/3  
  3 Běhoun Pavel                   74.13  4.34/3    5.37/5   12.30/11  23.47/3   30.43/2   31.33/2   33.22/2   38.08/2   44.35/2   46.52/1*  50.41/1*  52.17/1*  56.57/1*  67.04/3   69.24/3   70.49/3  
    OK 99 Hradec Králové                  4.34/3    1.03/12   6.53/11  11.17/1*   6.56/4    0.50/5    1.49/6    4.46/5    6.27/2    2.17/2    3.49/2    1.36/12   4.40/4   10.07/13   2.20/14   1.25/5  
                                         73.37/3   74.13/3  
                                          2.48/8    0.36/8  
  4 Višňa Milan                    74.45  4.50/5    5.17/2   10.25/2   25.22/7   31.32/3   32.20/3   33.43/3   41.35/5   49.56/6   52.35/6   56.20/4   57.29/4   61.50/4   69.06/4   70.55/4   72.00/4  
    SK SKI-OB Šternberk                   4.50/5    0.27/1*   5.08/2   14.57/9    6.10/1*   0.48/4    1.23/1*   7.52/19   8.21/5    2.39/5    3.45/1*   1.09/3    4.21/2    7.16/7    1.49/4    1.05/1* 
                                         74.20/4   74.45/4  
                                          2.20/2    0.25/1* 
  5 Cigoš Petr                     75.48  5.30/9    6.02/7   11.42/5   25.32/8   32.33/6   33.25/6   34.51/5   41.51/6   47.42/3   50.40/4   58.10/6   59.09/6   63.15/6   69.42/5   71.31/5   72.51/5  
    KOS TJ Tesla Brno                     5.30/9    0.32/3    5.40/6   13.50/8    7.01/5    0.52/7    1.26/2    7.00/18   5.51/1*   2.58/9    7.30/16   0.59/1*   4.06/1*   6.27/4    1.49/4    1.20/3  
                                         75.16/5   75.48/5  
                                          2.25/4    0.32/5  
  6 Roudný Václav                  80.08  5.27/8    6.06/8   11.37/4   27.04/9   34.56/8   36.20/8   38.56/9   43.24/9   51.49/8   54.51/9   61.42/9   62.49/9   67.30/9   73.51/6   76.09/6   77.21/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               5.27/8    0.39/6    5.31/5   15.27/12   7.52/7    1.24/17   2.36/16   4.28/3    8.25/6    3.02/10   6.51/14   1.07/2    4.41/5    6.21/3    2.18/13   1.12/2  
                                         79.42/6   80.08/6  
                                          2.21/3    0.26/2  
  7 Malý Evžen                     82.49  6.13/14   6.45/13  12.29/10  25.14/6   32.09/5   33.20/5   35.31/6   41.16/4   49.35/5   52.22/5   56.34/5   57.57/5   63.04/5   76.55/7   78.09/7   79.39/7  
    OK Jilemnice                          6.13/14   0.32/3    5.44/7   12.45/4    6.55/3    1.11/14   2.11/11   5.45/9    8.19/4    2.47/6    4.12/3    1.23/7    5.07/6   13.51/17   1.14/1*   1.30/8  
                                         82.10/7   82.49/7  
                                          2.31/6    0.39/11 
  8 Hošek Ladislav                 85.22  5.47/11   6.32/11  11.58/8   23.40/2   33.27/7   34.13/7   36.39/7   42.19/7   51.16/7   54.07/7   58.38/7   59.53/7   66.20/7   79.21/8   80.52/8   82.22/8  
    OK Sparta Praha                       5.47/11   0.45/10   5.26/4   11.42/2    9.47/12   0.46/3    2.26/13   5.40/8    8.57/9    2.51/7    4.31/4    1.15/5    6.27/12  13.01/16   1.31/2    1.30/8  
                                         84.51/8   85.22/8  
                                          2.29/5    0.31/4  
  9 Drobník Ivan                   88.23  6.40/16   7.20/15  18.05/15  31.10/13  40.40/12  41.45/12  43.46/12  49.53/12  58.26/11  61.18/10  66.40/10  68.21/10  73.37/10  80.24/9   82.49/9   84.34/9  
    Slavia Liberec orienteering           6.40/16   0.40/7   10.45/17  13.05/6    9.30/10   1.05/12   2.01/9    6.07/12   8.33/7    2.52/8    5.22/12   1.41/15   5.16/7    6.47/5    2.25/15   1.45/11 
                                         87.43/9   88.23/9  
                                          3.09/11   0.40/13 
 10 Eiselt Miloš                   89.16  4.54/6    5.36/4   11.42/5   27.06/10  35.44/9   36.35/9   38.14/8   42.53/8   51.52/9   54.16/8   58.50/8   61.12/8   66.29/8   81.16/10  83.10/10  85.35/10 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.54/6    0.42/8    6.06/9   15.24/11   8.38/9    0.51/6    1.39/5    4.39/4    8.59/10   2.24/3    4.34/5    2.22/18   5.17/8   14.47/18   1.54/7    2.25/16 
                                         88.43/10  89.16/10 
                                          3.08/10   0.33/6  
 11 Kavka Jiří                     95.05  4.48/4    5.56/6   13.08/12  28.29/11  39.14/11  39.51/10  42.25/11  48.55/11  58.03/10  61.28/11  71.15/12  72.55/12  79.08/11  87.13/11  89.23/11  91.32/11 
    OK Sparta Praha                       4.48/4    1.08/15   7.12/13  15.21/10  10.45/14   0.37/1*   2.34/15   6.30/13   9.08/11   3.25/13   9.47/18   1.40/13   6.13/11   8.05/9    2.10/12   2.09/14 
                                         94.25/11  95.05/11 
                                          2.53/9    0.40/13 
 12 Beneš Josef                    96.13  5.52/12   7.08/14  14.14/13  30.32/12  43.15/13  44.23/13  47.11/13  53.41/14  63.18/13  66.24/13  71.18/13  72.59/13  80.06/12  87.48/13  89.45/12  91.44/12 
    Sportcentrum Jičín                    5.52/12   1.16/17   7.06/12  16.18/14  12.43/17   1.08/13   2.48/17   6.30/13   9.37/13   3.06/11   4.54/8    1.41/15   7.07/15   7.42/8    1.57/8    1.59/12 
                                         95.22/12  96.13/12 
                                          3.38/14   0.51/19 
 13 Kafka Václav                   97.50  5.25/7    6.25/10  11.49/7   24.43/5   38.41/10  39.54/11  41.48/10  47.46/10  60.54/12  64.48/12  69.51/11  71.23/11  80.14/13  87.23/12  90.40/13  93.22/13 
    OK Jihlava                            5.25/7    1.00/11   5.24/3   12.54/5   13.58/19   1.13/15   1.54/8    5.58/10  13.08/19   3.54/16   5.03/9    1.32/10   8.51/16   7.09/6    3.17/19   2.42/18 
                                         97.10/13  97.50/13 
                                          3.48/15   0.40/13 
 14 Švihovský Jaroslav            100.25  4.14/2    5.27/3   12.13/9   35.32/15  43.47/14  44.40/14  47.40/15  53.39/13  65.48/15  68.18/14  75.23/14  76.41/14  82.24/14  91.46/14  94.48/14  96.16/14 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.14/2    1.13/16   6.46/10  23.19/18   8.15/8    0.53/9    3.00/18   5.59/11  12.09/17   2.30/4    7.05/15   1.18/6    5.43/10   9.22/12   3.02/18   1.28/6  
                                         99.48/14 100.25/14 
                                          3.32/12   0.37/9  
 15 Dvorský Ilja                  104.38  6.22/15   7.25/16  17.14/14  32.50/14  43.58/15  45.01/15  47.29/14  54.25/15  65.41/14  70.08/15  76.02/16  78.24/16  87.57/15  96.08/15  98.16/15 100.22/15 
    KOB Směr Kroměříž                     6.22/15   1.03/12   9.49/15  15.36/13  11.08/15   1.03/11   2.28/14   6.56/17  11.16/16   4.27/18   5.54/13   2.22/18   9.33/17   8.11/10   2.08/10   2.06/13 
                                        103.57/15 104.38/15 
                                          3.35/13   0.41/18 
 16 Chalupa Oldřich               107.42  6.02/13   6.44/12  21.27/16  40.14/16  50.29/16  51.31/16  53.36/16  58.42/16  67.15/16  70.53/16  75.57/15  77.37/15  88.51/16  99.10/16 101.36/16 103.11/16 
    OK Lokomotiva Pardubice               6.02/13   0.42/8   14.43/18  18.47/16  10.15/13   1.02/10   2.05/10   5.06/6    8.33/7    3.38/14   5.04/11   1.40/13  11.14/18  10.19/14   2.26/16   1.35/10 
                                        107.03/16 107.42/16 
                                          3.52/16   0.39/11 
 17 Tihon Jaroslav                122.42 10.04/17  13.19/18  36.36/19  55.07/19  64.43/18  66.05/18  67.33/18  73.00/18  82.11/18  85.50/17  90.53/17  92.26/17 105.18/18 113.38/17 115.46/17 118.03/17 
    KOB TRETRA Praha                     10.04/17   3.15/19  23.17/19  18.31/15   9.36/11   1.22/16   1.28/3    5.27/7    9.11/12   3.39/15   5.03/9    1.33/11  12.52/19   8.20/11   2.08/10   2.17/15 
                                        122.02/17 122.42/17 
                                          3.59/17   0.40/13 
 18 Hulha Karel                   125.16 10.35/18  12.11/17  21.52/17  44.48/17  56.35/17  60.00/17  63.02/17  69.40/17  80.08/17  86.17/18  96.13/18  97.36/18 104.30/17 115.31/18 117.31/18 120.23/18 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice            10.35/18   1.36/18   9.41/14  22.56/17  11.47/16   3.25/19   3.02/19   6.38/16  10.28/15   6.09/19   9.56/19   1.23/7    6.54/14  11.01/15   2.00/9    2.52/19 
                                        124.42/18 125.16/18 
                                          4.19/19   0.34/7  
 19 Janovič Ondřej                137.15 14.56/19  16.01/19  26.28/18  54.03/18  67.26/19  69.06/19  71.28/19  77.59/19  90.40/19  94.45/19 102.55/19 104.20/19 110.47/19 127.25/19 129.52/19 132.27/19 
    TJ Slovan Karlovy Vary               14.56/19   1.05/14  10.27/16  27.35/19  13.23/18   1.40/18   2.22/12   6.31/15  12.41/18   4.05/17   8.10/17   1.25/9    6.27/12  16.38/19   2.27/17   2.35/17 
                                        136.38/19 137.15/19 
                                          4.11/18   0.37/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         4.2km  235m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-57      3-67      4-48      5-101     6-35      7-87      8-92      9-43     10-78     11-93     12-79     13-80     14-82     15-45     16-56    
                                      17-100   
  1 Uher Petr                      58.32  3.26/2    4.10/2    8.18/2   18.14/1*  24.06/1*  24.50/1*  26.09/1*  30.10/1*  36.29/1*  38.31/1*  41.53/1*  44.50/1*  48.40/1*  53.34/1*  54.44/1*  55.53/1* 
    USK Praha                             3.26/2    0.44/4    4.08/3    9.56/1*   5.52/2    0.44/3    1.19/1*   4.01/2    6.19/3    2.02/1*   3.22/1*   2.57/15   3.50/1*   4.54/2    1.10/1*   1.09/2  
                                         57.58/1*  58.32/1* 
                                          2.05/2    0.34/8  
  2 Hornik Zbigniew                62.26  3.03/1*   3.53/1*   7.54/1*  19.04/2   24.30/2   26.52/2   28.26/2   32.28/2   37.24/2   39.30/2   46.54/2   47.52/2   53.00/2   57.51/2   59.11/2   60.18/2  
    LKO Leszno                            3.03/1*   0.50/10   4.01/2   11.10/3    5.26/1*   2.22/14   1.34/4    4.02/3    4.56/1*   2.06/2    7.24/13   0.58/1*   5.08/8    4.51/1*   1.20/2    1.07/1* 
                                         62.03/2   62.26/2  
                                          1.45/1*   0.23/1* 
  3 Jaroš Vladimír                 67.31  3.53/3    4.45/5   10.20/6   24.16/7   31.10/5   31.48/5   33.15/5   37.22/5   43.23/3   45.48/3   49.51/3   50.59/3   55.28/3   61.00/3   63.02/3   64.25/3  
    KOB Dobřichovice                      3.53/3    0.52/12   5.35/7   13.56/9    6.54/5    0.38/2    1.27/3    4.07/5    6.01/2    2.25/6    4.03/4    1.08/5    4.29/3    5.32/3    2.02/9    1.23/4  
                                         67.05/3   67.31/3  
                                          2.40/9    0.26/2  
  4 Škoda Přemek                   70.18  3.58/5    4.41/3    8.41/3   19.35/3   27.44/3   28.19/3   30.09/3   34.30/3   44.40/4   46.49/4   52.39/4   53.38/4   58.35/4   64.54/4   66.24/4   67.33/4  
    Slavia Liberec orienteering           3.58/5    0.43/3    4.00/1*  10.54/2    8.09/9    0.35/1*   1.50/10   4.21/8   10.10/10   2.09/3    5.50/10   0.59/2    4.57/6    6.19/5    1.30/3    1.09/2  
                                         69.48/4   70.18/4  
                                          2.15/4    0.30/4  
  5 Doležal Miroslav               73.47  4.31/8    5.13/7   11.48/9   25.09/8   31.56/6   33.00/6   34.48/6   38.50/6   45.57/5   48.12/5   53.51/6   55.14/6   59.58/5   67.10/5   68.53/5   70.29/5  
    SK Praga                              4.31/8    0.42/2    6.35/10  13.21/7    6.47/4    1.04/8    1.48/8    4.02/3    7.07/8    2.15/4    5.39/9    1.23/7    4.44/4    7.12/7    1.43/5    1.36/9  
                                         73.13/5   73.47/5  
                                          2.44/11   0.34/8  
  6 Erlebach Josef                 75.00  4.51/10   5.38/10  15.05/13  30.24/14  37.05/10  39.03/11  40.24/11  44.15/10  50.43/9   53.04/9   57.34/8   58.56/8   63.09/8   68.46/6   70.40/6   72.08/6  
    OK Jilemnice                          4.51/10   0.47/6    9.27/15  15.19/12   6.41/3    1.58/13   1.21/2    3.51/1*   6.28/4    2.21/5    4.30/5    1.22/6    4.13/2    5.37/4    1.54/8    1.28/5  
                                         74.32/6   75.00/6  
                                          2.24/5    0.28/3  
  7 Kaška Rudolf                   77.34  4.06/6    5.04/6   10.06/5   22.08/4   30.23/4   31.10/4   32.44/4   36.58/4   48.19/8   51.19/7   54.52/7   55.59/7   60.48/6   70.47/7   73.13/7   74.46/7  
    OK Chrastava                          4.06/6    0.58/13   5.02/5   12.02/4    8.15/11   0.47/4    1.34/4    4.14/6   11.21/11   3.00/9    3.33/2    1.07/4    4.49/5    9.59/11   2.26/14   1.33/6  
                                         76.59/7   77.34/7  
                                          2.13/3    0.35/10 
  8 Farář Václav                   78.31  3.56/4    4.43/4    9.35/4   23.57/5   32.30/7   33.18/7   35.06/7   39.20/7   46.18/6   49.24/6   53.12/5   54.49/5   61.02/7   72.14/8   73.51/8   75.26/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.56/4    0.47/6    4.52/4   14.22/10   8.33/12   0.48/5    1.48/8    4.14/6    6.58/5    3.06/10   3.48/3    1.37/10   6.13/13  11.12/14   1.37/4    1.35/8  
                                         78.01/8   78.31/8  
                                          2.35/8    0.30/4  
  9 Orálek Miroslav                80.00  4.24/7    5.15/8   12.41/10  25.36/9   32.33/8   33.31/8   35.25/8   40.40/8   47.39/7   51.25/8   58.27/9   59.33/9   64.44/9   72.21/9   74.42/9   76.37/9  
    OOB Třebíč                            4.24/7    0.51/11   7.26/12  12.55/6    6.57/6    0.58/7    1.54/11   5.15/9    6.59/6    3.46/15   7.02/12   1.06/3    5.11/9    7.37/8    2.21/12   1.55/12 
                                         79.30/9   80.00/9  
                                          2.53/12   0.30/4  
 10 Juračka Vojtěch                86.24  4.36/9    5.36/9   11.38/8   24.09/6   32.55/9   34.01/9   36.11/9   41.33/9   53.31/11  56.43/11  64.46/11  66.31/11  72.42/11  79.25/11  81.32/10  83.12/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.36/9    1.00/15   6.02/8   12.31/5    8.46/13   1.06/10   2.10/14   5.22/12  11.58/13   3.12/11   8.03/14   1.45/12   6.11/12   6.43/6    2.07/11   1.40/10 
                                         85.45/10  86.24/10 
                                          2.33/7    0.39/13 
 11 Horák Petr                     87.09  7.32/14   8.10/14  15.52/15  29.43/12  37.14/11  38.19/10  40.06/10  45.27/11  53.24/10  56.12/10  61.18/10  62.52/10  67.51/10  78.36/10  82.11/11  83.56/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.32/14   0.38/1*   7.42/13  13.51/8    7.31/7    1.05/9    1.47/7    5.21/11   7.57/9    2.48/8    5.06/8    1.34/9    4.59/7   10.45/13   3.35/15   1.45/11 
                                         86.39/11  87.09/11 
                                          2.43/10   0.30/4  
 12 Bárta Miroslav                 92.29  5.56/13   6.55/13  14.37/12  30.48/15  39.02/15  40.12/14  42.28/14  48.15/13  61.04/14  64.22/13  69.27/13  71.12/13  76.55/13  84.40/12  86.32/12  88.27/12 
    OB Jenišovice                         5.56/13   0.59/14   7.42/13  16.11/14   8.14/10   1.10/12   2.16/15   5.47/13  12.49/14   3.18/12   5.05/7    1.45/12   5.43/10   7.45/9    1.52/7    1.55/12 
                                         91.49/12  92.29/12 
                                          3.22/15   0.40/14 
 13 Lulay Miloš                    93.29  5.09/11   5.58/11  11.26/7   28.33/10  38.38/14  39.30/12  41.13/12  48.21/14  55.21/12  58.47/12  67.13/12  69.35/12  76.26/12  86.45/13  88.50/13  90.24/13 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.09/11   0.49/9    5.28/6   17.07/15  10.05/15   0.52/6    1.43/6    7.08/14   7.00/7    3.26/13   8.26/15   2.22/14   6.51/15  10.19/12   2.05/10   1.34/7  
                                         92.52/13  93.29/13 
                                          2.28/6    0.37/12 
 14 Böhm Karel                     96.13  5.15/12   6.02/12  13.06/11  28.56/11  38.34/13  39.40/13  41.48/13  48.59/15  60.51/13  64.29/14  71.05/15  72.44/15  78.50/15  87.47/14  90.10/14  92.18/14 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.15/12   0.47/6    7.04/11  15.50/13   9.38/14   1.06/10   2.08/13   7.11/15  11.52/12   3.38/14   6.36/11   1.39/11   6.06/11   8.57/10   2.23/13   2.08/14 
                                         95.33/14  96.13/14 
                                          3.15/14   0.40/14 
 15 Wald František                 98.24  8.12/15   8.56/15  15.25/14  30.12/13  38.03/12  40.31/15  42.29/15  47.47/12  63.04/15  65.35/15  70.08/14  71.39/14  78.15/14  90.57/15  92.45/15  94.56/15 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           8.12/15   0.44/4    6.29/9   14.47/11   7.51/8    2.28/15   1.58/12   5.18/10  15.17/15   2.31/7    4.33/6    1.31/8    6.36/14  12.42/15   1.48/6    2.11/15 
                                         97.49/15  98.24/15 
                                          2.53/12   0.35/10 
    Filip Aleš                 DISK     -29.79/   -28.52/         /   -13.88/    -6.43/    -6.90/    -4.57/    -0.45/     5.42/    11.09/    14.25/    15.24/    20.18/    25.51/    28.34/    29.48/   
    TJ Slavia Hradec Králové                  /     0.33/         /         /     6.15/     0.47/     1.27/     3.48/     9.37/     5.27/     3.16/     0.59/     4.54/     5.33/     2.43/     1.14/   
                                         31.42/    32.08/   
                                          1.54/     0.26/   
    Žemlička Zbyněk            DISK       8.51/     9.46/    16.23/         /         /    34.58/         /         /         /         /         /         /    46.41/         /         /    59.21/   
    SK Chrast                             8.51/     0.55/     6.37/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         65.52/    67.03/   
                                          6.31/     1.11/   
    Fejlek Vojtěch             DISK           /         /         /         /    15.36/    16.58/    19.41/    25.50/    36.13/    39.50/    54.35/    56.40/    67.27/         /         /         /   
    TJ Slavia Hradec Králové                  /         /         /         /         /     1.22/     2.43/     6.09/    10.23/     3.37/    14.45/     2.05/    10.47/         /         /         /   
                                         75.13/    76.01/   
                                              /     0.48/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         3.6km  205m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-84      2-75      3-36      4-73      5-38      6-97      7-74      8-49      9-70     10-83     11-56     12-82     13-81     14-47     15-100   
  1 Přinda Oldřich                 51.17  4.13/1*   5.06/1*  10.54/1*  14.04/2   17.12/2   18.02/2   19.12/2   21.21/2   28.46/2   41.21/1*  43.05/2   44.49/1*  47.52/2   49.19/1*  50.53/1*  51.17/1* 
    Slavia Liberec orienteering           4.13/1*   0.53/1*   5.48/3    3.10/15   3.08/17   0.50/6    1.10/3    2.09/2    7.25/2   12.35/3    1.44/3    1.44/1*   3.03/17   1.27/1*   1.34/4    0.24/1* 
  2 Peterka František              51.40  4.46/2    6.04/3   11.17/2   13.19/1*  15.59/1*  16.51/1*  17.52/1*  20.33/1*  28.23/1*  41.23/2   43.04/1*  44.59/2   46.37/1*  49.46/2   51.09/2   51.40/2  
    OOB TJ Sokol Troja                    4.46/2    1.18/5    5.13/1*   2.02/1*   2.40/13   0.52/7    1.01/1*   2.41/6    7.50/4   13.00/5    1.41/2    1.55/3    1.38/2    3.09/24   1.23/1*   0.31/9  
  3 Härtelt Helmut                 53.30  7.43/22   9.11/18  14.36/9   17.02/8   21.46/11  22.34/11  24.30/12  26.38/7   33.21/7   42.23/3   44.36/3   46.36/3   49.35/3   51.29/3   53.05/3   53.30/3  
    SSV Planeta Radebeul                  7.43/22   1.28/11   5.25/2    2.26/4    4.44/29   0.48/4    1.56/21   2.08/1*   6.43/1*   9.02/1*   2.13/8    2.00/6    2.59/15   1.54/5    1.36/5    0.25/2  
  4 Zabloudil Pavel                57.30  5.53/8    7.20/8   14.22/8   16.57/7   18.59/6   19.56/7   21.24/6   24.07/6   32.55/5   45.43/5   47.58/5   50.41/4   53.04/4   55.13/4   57.00/4   57.30/4  
    KOS TJ Tesla Brno                     5.53/8    1.27/10   7.02/10   2.35/6    2.02/2    0.57/12   1.28/12   2.43/7    8.48/10  12.48/4    2.15/11   2.43/13   2.23/9    2.09/8    1.47/13   0.30/7  
  5 Valter Petr                    57.51  5.53/8    7.12/6   13.09/4   15.18/3   17.43/3   18.42/3   20.22/3   22.51/3   31.06/3   47.26/6   49.17/6   52.09/6   53.36/5   55.37/5   57.19/5   57.51/5  
    KBP Praha                             5.53/8    1.19/6    5.57/4    2.09/2    2.25/8    0.59/15   1.40/16   2.29/4    8.15/6   16.20/15   1.51/4    2.52/17   1.27/1*   2.01/6    1.42/8    0.32/10 
  6 Hořínek Jaroslav               58.36  4.49/3    5.57/2   12.08/3   16.29/4   18.14/4   19.29/4   20.41/4   23.06/4   31.46/4   44.48/4   47.04/4   51.32/5   54.03/6   56.21/6   58.01/6   58.36/6  
    USK Praha                             4.49/3    1.08/3    6.11/5    4.21/23   1.45/1*   1.15/22   1.12/5    2.25/3    8.40/8   13.02/6    2.16/12   4.28/27   2.31/12   2.18/11   1.40/7    0.35/19 
  7 Lukavec Miloslav               59.39  5.41/6    7.20/8   14.17/7   16.45/5   18.57/5   19.49/5   21.14/5   24.01/5   33.19/6   48.29/7   50.35/7   52.29/7   54.23/7   57.14/7   59.07/7   59.39/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.41/6    1.39/15   6.57/9    2.28/5    2.12/5    0.52/7    1.25/9    2.47/8    9.18/12  15.10/13   2.06/6    1.54/2    1.54/5    2.51/18   1.53/17   0.32/10 
  8 Novák Karel                    60.52  5.56/10   7.37/11  15.58/12  18.46/9   21.25/10  22.23/10  23.46/8   26.43/8   35.27/8   49.54/8   52.20/9   54.56/9   56.57/9   58.30/8   60.25/8   60.52/8  
    SK lyžování a OB Nová Paka            5.56/10   1.41/16   8.21/16   2.48/8    2.39/12   0.58/14   1.23/8    2.57/10   8.44/9   14.27/10   2.26/14   2.36/11   2.01/6    1.33/2    1.55/18   0.27/5  
  9 Peterka Josef                  62.02  6.15/13   7.14/7   14.09/6   19.03/12  21.55/12  22.40/12  27.57/20  30.45/19  38.20/15  51.32/11  53.12/10  55.10/10  56.49/8   59.56/9   61.32/9   62.02/9  
    TJ Loko Liberec                       6.15/13   0.59/2    6.55/8    4.54/26   2.52/15   0.45/1*   5.17/27   2.48/9    7.35/3   13.12/8    1.40/1*   1.58/5    1.39/3    3.07/21   1.36/5    0.30/7  
 10 Chmelík Aleš                   63.27  6.23/14   7.48/13  17.40/20  19.52/17  24.29/21  26.04/21  27.07/18  30.06/18  37.59/14  50.08/9   52.07/8   54.27/8   58.34/11  61.05/10  62.54/10  63.27/10 
    VSK Mendelu Brno                      6.23/14   1.25/8    9.52/24   2.12/3    4.37/28   1.35/28   1.03/2    2.59/11   7.53/5   12.09/2    1.59/5    2.20/8    4.07/25   2.31/14   1.49/15   0.33/14 
 11 Hrobař Rudolf                  63.32  5.22/4    6.37/4   13.48/5   16.49/6   19.04/7   19.49/5   25.58/15  29.05/14  37.37/13  52.27/13  54.46/13  57.02/13  59.56/13  61.37/11  63.06/11  63.32/11 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.22/4    1.15/4    7.11/11   3.01/11   2.15/6    0.45/1*   6.09/28   3.07/12   8.32/7   14.50/12   2.19/13   2.16/7    2.54/14   1.41/3    1.29/3    0.26/4  
 12 Pospíšil Jiří                  63.58  6.08/12   7.45/12  15.48/10  18.49/11  21.20/9   22.21/9   23.46/8   26.56/9   37.24/11  52.12/12  54.39/12  56.35/12  58.28/10  61.37/11  63.25/12  63.58/12 
    SOK TJ Turnov                         6.08/12   1.37/14   8.03/14   3.01/11   2.31/10   1.01/17   1.25/9    3.10/14  10.28/19  14.48/11   2.27/15   1.56/4    1.53/4    3.09/24   1.48/14   0.33/14 
 13 Babický Tomáš                  64.43  5.36/5    7.01/5   16.02/13  19.37/16  22.05/14  23.00/14  24.10/10  27.17/11  36.08/9   51.27/10  53.40/11  56.15/11  59.17/12  62.04/13  64.06/13  64.43/13 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              5.36/5    1.25/8    9.01/21   3.35/18   2.28/9    0.55/10   1.10/3    3.07/12   8.51/11  15.19/14   2.13/8    2.35/10   3.02/16   2.47/17   2.02/20   0.37/21 
 14 Mrštík Václav                  66.27  6.05/11   7.52/14  16.21/16  20.20/20  23.44/20  24.52/18  26.31/16  29.55/17  39.48/17  52.54/14  55.01/14  59.29/14  62.06/14  64.19/14  66.02/14  66.27/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               6.05/11   1.47/19   8.29/18   3.59/21   3.24/23   1.08/19   1.39/15   3.24/18   9.53/15  13.06/7    2.07/7    4.28/27   2.37/13   2.13/10   1.43/9    0.25/2  
 15 Novák Miloš                    68.48  6.37/16   8.19/15  16.36/17  19.24/15  22.02/13  22.59/13  24.15/11  27.30/13  37.30/12  54.57/15  57.58/15  61.04/15  63.30/15  66.07/15  68.16/15  68.48/15 
    OK Sparta Praha                       6.37/16   1.42/17   8.17/15   2.48/8    2.38/11   0.57/12   1.16/6    3.15/16  10.00/16  17.27/18   3.01/21   3.06/19   2.26/11   2.37/15   2.09/22   0.32/10 
 16 Kříž Pavel                     69.56  5.44/7    7.30/10  16.12/15  19.14/14  23.42/19  25.01/19  26.42/17  29.54/16  40.29/18  56.57/17  59.38/17  62.45/16  64.48/16  67.12/16  69.17/16  69.56/16 
    UNITOP SKP Žďár nad Sázavou           5.44/7    1.46/18   8.42/19   3.02/13   4.28/27   1.19/23   1.41/17   3.12/15  10.35/20  16.28/16   2.41/18   3.07/20   2.03/7    2.24/13   2.05/21   0.39/22 
 17 Milan Paukert                  70.47  8.24/27  10.36/28  17.04/18  19.58/18  23.15/18  25.29/20  27.18/19  32.08/21  43.34/21  56.58/18  59.11/16  64.00/18  66.24/17  68.29/17  70.13/17  70.47/17 
    OOB TJ Sokol Troja                    8.24/27   2.12/27   6.28/6    2.54/10   3.17/21   2.14/30   1.49/20   4.50/29  11.26/22  13.24/9    2.13/8    4.49/29   2.24/10   2.05/7    1.44/10   0.34/17 
 18 Tvrdek Vojtěch                 71.43  8.10/25   9.29/20  16.03/14  18.48/10  22.35/16  24.02/17  25.33/14  29.20/15  38.47/16  56.27/16  59.41/18  63.38/17  67.14/18  69.24/18  71.10/18  71.43/18 
    TJ Lokomotiva Beroun                  8.10/25   1.19/6    6.34/7    2.45/7    3.47/24   1.27/27   1.31/13   3.47/26   9.27/14  17.40/20   3.14/25   3.57/24   3.36/23   2.10/9    1.46/11   0.33/14 
 19 Zlesák Zdeněk                  78.05  8.03/24  10.10/25  18.35/22  22.11/22  25.30/22  26.37/22  28.21/21  31.51/20  41.58/19  62.25/20  65.59/20  68.49/20  72.02/19  75.01/19  77.20/19  78.05/19 
    OK Jilemnice                          8.03/24   2.07/24   8.25/17   3.36/19   3.19/22   1.07/18   1.44/18   3.30/19  10.07/17  20.27/24   3.34/27   2.50/16   3.13/20   2.59/19   2.19/23   0.45/26 
 20 Kotecký Roman                  78.26  6.27/15   8.22/16  15.50/11  19.11/13  21.13/8   21.59/8   23.36/7   27.19/12  36.38/10  60.10/19  63.13/19  65.47/19  73.44/20  76.29/20  77.57/20  78.26/20 
    SK Praga                              6.27/15   1.55/22   7.28/12   3.21/16   2.02/2    0.46/3    1.37/14   3.43/23   9.19/13  23.32/28   3.03/23   2.34/9    7.57/30   2.45/16   1.28/2    0.29/6  
 21 Sáňka Bedřich                  80.19  6.44/17   8.37/17  17.45/21  21.06/21  23.11/17  24.00/16  30.49/22  34.35/22  47.35/23  65.02/22  68.40/22  71.29/22  74.59/22  77.59/21  79.45/21  80.19/21 
    OK Lokomotiva Pardubice               6.44/17   1.53/21   9.08/22   3.21/16   2.05/4    0.49/5    6.49/29   3.46/25  13.00/25  17.27/18   3.38/28   2.49/15   3.30/22   3.00/20   1.46/11   0.34/17 
 22 Stárek Jiří                    81.56  7.24/21   9.33/21  17.04/18  20.06/19  22.21/15  23.14/15  24.30/12  27.02/10  42.18/20  64.44/21  67.19/21  70.17/21  74.31/21  78.45/22  81.13/22  81.56/22 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      7.24/21   2.09/26   7.31/13   3.02/13   2.15/6    0.53/9    1.16/6    2.32/5   15.16/28  22.26/27   2.35/16   2.58/18   4.14/26   4.14/28   2.28/25   0.43/24 
 23 Zelený Vladimír                83.27  8.21/26  10.28/26  20.50/26  25.03/25  29.01/25  29.56/25  32.36/24  36.12/24  47.09/22  67.49/23  70.42/24  74.19/24  79.05/24  80.57/23  82.55/23  83.27/23 
    SK Praga                              8.21/26   2.07/24  10.22/25   4.13/22   3.58/26   0.55/10   2.40/26   3.36/21  10.57/21  20.40/25   2.53/20   3.37/23   4.46/27   1.52/4    1.58/19   0.32/10 
 24 Sikora Miroslav                85.54  7.00/19   9.33/21  20.25/25  25.01/24  28.17/24  29.42/24  32.01/23  35.45/23  47.41/24  67.56/24  70.36/23  73.43/23  76.48/23  81.25/24  85.00/24  85.54/24 
    TJ Baník Ostrava OKD                  7.00/19   2.33/29  10.52/26   4.36/24   3.16/19   1.25/26   2.19/24   3.44/24  11.56/24  20.15/23   2.40/17   3.07/20   3.05/18   4.37/29   3.35/29   0.54/29 
 25 Richtr Jiří                    89.58  7.19/20   9.46/24  19.28/24  30.11/27  33.26/27  34.46/26  36.31/27  40.36/26  55.44/27  72.30/26  76.25/26  79.11/26  83.13/25  86.20/25  89.03/25  89.58/25 
    OB Jenišovice                         7.19/20   2.27/28   9.42/23  10.43/30   3.15/18   1.20/24   1.45/19   4.05/28  15.08/27  16.46/17   3.55/30   2.46/14   4.02/24   3.07/21   2.43/28   0.55/30 
 26 Procházka Aleš                 90.00  7.46/23   9.22/19  24.06/28  27.54/26  32.56/26  35.05/27  36.30/26  42.42/27  52.55/26  71.32/25  74.18/25  77.52/25  84.26/26  87.33/26  89.24/26  90.00/26 
    Oddíl OB Kotlářka                     7.46/23   1.36/13  14.44/28   3.48/20   5.02/30   2.09/29   1.25/9    6.12/30  10.13/18  18.37/21   2.46/19   3.34/22   6.34/29   3.07/21   1.51/16   0.36/20 
 27 Paulíček Jiří                  90.57  9.01/28  10.32/27  19.15/23  24.20/23  27.07/23  28.06/23  35.12/25  38.35/25  50.11/25  74.54/27  78.15/27  83.08/27  85.28/27  87.47/27  90.17/27  90.57/27 
    OK Jihlava                            9.01/28   1.31/12   8.43/20   5.05/27   2.47/14   0.59/15   7.06/30   3.23/17  11.36/23  24.43/29   3.21/26   4.53/30   2.20/8    2.19/12   2.30/26   0.40/23 
 28 Štregl Tomáš                   96.31 10.33/29  12.20/29  28.39/29  33.19/29  37.16/29  38.27/29  40.23/29  43.57/29  57.26/28  76.50/28  80.41/28  84.58/28  88.07/28  91.54/28  95.43/28  96.31/28 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí              10.33/29   1.47/19  16.19/29   4.40/25   3.57/25   1.11/20   1.56/21   3.34/20  13.29/26  19.24/22   3.51/29   4.17/26   3.09/19   3.47/26   3.49/30   0.48/27 
 29 Procházka Jan                 100.45  6.58/18   9.34/23  21.54/27  32.17/28  35.33/28  36.56/28  39.35/28  43.37/28  61.16/29  82.43/29  85.45/29  89.43/29  93.10/29  97.11/29  99.53/29 100.45/29 
    KOS TJ Tesla Brno                     6.58/18   2.36/30  12.20/27  10.23/29   3.16/19   1.23/25   2.39/25   4.02/27  17.39/30  21.27/26   3.02/22   3.58/25   3.27/21   4.01/27   2.42/27   0.52/28 
 30 Kadečka Jiří                  109.11 10.35/30  12.40/30  32.50/30  38.17/30  41.17/30  42.29/30  44.28/30  48.07/30  64.58/30  90.47/30  93.52/30  96.28/30 101.21/30 106.04/30 108.27/30 109.11/30 
    OB Jenišovice                        10.35/30   2.05/23  20.10/30   5.27/28   3.00/16   1.12/21   1.59/23   3.39/22  16.51/29  25.49/30   3.05/24   2.36/11   4.53/28   4.43/30   2.23/24   0.44/25 
    Čípa Jiří                  DISK       6.30/     7.52/    16.32/    20.24/    23.12/    24.11/         /    27.46/    36.21/         /         /         /    49.08/    56.10/    57.56/    58.24/   
    TJ Loko Česká Třebová                 6.30/     1.22/     8.40/     3.52/     2.48/     0.59/         /         /     8.35/         /         /         /         /     7.02/     1.46/     0.28/   
    Bílek Vratislav            DISK       5.54/     7.27/    14.23/    17.11/         /    18.34/    20.53/    24.22/    32.32/    47.02/    49.59/    52.30/    55.33/    57.26/    59.15/    59.42/   
    Sportcentrum Jičín                    5.54/     1.33/     6.56/     2.48/         /         /     2.19/     3.29/     8.10/    14.30/     2.57/     2.31/     3.03/     1.53/     1.49/     0.27/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         2.9km  195m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-88      2-90      3-60      4-36      5-76      6-70      7-87      8-92      9-93     10-42     11-43     12-81     13-108    14-85     15-100   
  1 Pospíšil Jaromír               37.30  2.20/1*   3.41/1*   5.29/1*  10.13/1*  12.13/1*  15.53/1*  17.39/1*  21.18/1*  24.41/1*  26.42/1*  28.14/1*  34.21/1*  35.42/1*  36.05/1*  37.05/1*  37.30/1* 
    UNITOP SKP Žďár nad Sázavou           2.20/1*   1.21/1*   1.48/1*   4.44/2    2.00/2    3.40/1*   1.46/2    3.39/1*   3.23/2    2.01/1*   1.32/4    6.07/1*   1.21/5    0.23/3    1.00/7    0.25/1* 
  2 Švadlena Jiří                  44.20  2.30/2    3.57/2    6.51/5   11.11/3   13.02/2   18.17/3   20.13/2   23.59/2   27.36/2   32.38/3   33.59/3   40.11/2   42.43/2   43.02/2   43.51/2   44.20/2  
    KOB Choceň                            2.30/2    1.27/2    2.54/10   4.20/1*   1.51/1*   5.15/5    1.56/6    3.46/2    3.37/3    5.02/17   1.21/1*   6.12/2    2.32/16   0.19/1*   0.49/1*   0.29/3  
  3 Conrad Helmut                  45.49  2.43/4    4.23/4    6.17/3   11.08/2   13.25/3   18.54/4   20.40/4   24.40/3   27.49/3   30.25/2   31.50/2   42.47/3   44.07/3   44.32/3   45.24/3   45.49/3  
    USV TU Dresden                        2.43/4    1.40/5    1.54/2    4.51/3    2.17/5    5.29/7    1.46/2    4.00/3    3.09/1*   2.36/5    1.25/2   10.57/9    1.20/4    0.25/4    0.52/2    0.25/1* 
  4 Čadil Jan                      47.06  2.59/5    4.40/5    6.38/4   12.09/5   14.37/5   19.05/5   20.38/3   25.15/4   33.25/5   35.58/5   37.30/5   43.49/4   45.05/4   45.36/4   46.33/4   47.06/4  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.59/5    1.41/6    1.58/3    5.31/6    2.28/7    4.28/4    1.33/1*   4.37/4    8.10/17   2.33/4    1.32/4    6.19/4    1.16/2    0.31/6    0.57/6    0.33/7  
  5 Vlach Oldřich                  47.51  2.34/3    4.06/3    6.08/2   11.22/4   13.35/4   18.00/2   20.55/5   28.03/5   33.36/6   35.52/4   37.22/4   43.54/5   45.12/5   46.13/5   47.17/5   47.51/5  
    VSK VŠB TU Ostrava                    2.34/3    1.32/3    2.02/4    5.14/5    2.13/3    4.25/2    2.55/14   7.08/11   5.33/7    2.16/3    1.30/3    6.32/5    1.18/3    1.01/19   1.04/8    0.34/10 
  6 Kohout Tomáš                   55.42  8.58/19  12.21/20  15.13/19  20.25/17  22.39/14  27.05/12  30.05/12  37.15/12  42.44/9   44.55/9   46.27/9   52.41/6   53.52/6   54.14/6   55.09/6   55.42/6  
    Slovan Praha                          8.58/19   3.23/18   2.52/9    5.12/4    2.14/4    4.26/3    3.00/15   7.10/12   5.29/6    2.11/2    1.32/4    6.14/3    1.11/1*   0.22/2    0.55/5    0.33/7  
  7 Sccmalfeld Tassilo             57.23  4.03/11   5.42/8    8.22/7   14.02/6   16.22/6   22.02/6   23.49/6   28.28/6   33.00/4   42.18/7   43.52/7   54.01/7   55.24/7   55.57/7   56.51/7   57.23/7  
    SSV Planeta Radebeul                  4.03/11   1.39/4    2.40/5    5.40/7    2.20/6    5.40/8    1.47/4    4.39/5    4.32/4    9.18/20   1.34/7   10.09/8    1.23/6    0.33/10   0.54/4    0.32/5  
  8 Kraus Jan                      58.49  3.34/8    5.51/10   8.32/8   16.10/10  19.14/10  26.01/10  28.15/8   33.38/8   39.40/8   42.46/8   44.40/8   54.31/8   56.54/9   57.25/9   58.17/8   58.49/8  
    TJ Loko Liberec                       3.34/8    2.17/14   2.41/6    7.38/13   3.04/10   6.47/11   2.14/7    5.23/6    6.02/10   3.06/7    1.54/10   9.51/7    2.23/15   0.31/6    0.52/2    0.32/5  
  9 Nosál Stanislav                59.01  4.05/12   6.04/12   9.19/11  16.27/11  20.01/12  25.21/8   27.08/7   32.55/7   38.20/7   41.48/6   43.28/6   54.42/9   56.35/8   57.07/8   58.17/8   59.01/9  
    SKOB Slaný                            4.05/12   1.59/9    3.15/15   7.08/11   3.34/13   5.20/6    1.47/4    5.47/9    5.25/5    3.28/9    1.40/8   11.14/10   1.53/10   0.32/8    1.10/12   0.44/15 
 10 Komínek Jiří                   62.21  3.56/10   5.38/7    8.33/9   14.28/7   17.03/7   23.36/7   29.58/11  35.27/10  44.50/13  48.26/12  50.22/12  58.26/10  60.16/10  60.46/10  61.50/10  62.21/10 
    KOS TJ Tesla Brno                     3.56/10   1.42/7    2.55/11   5.55/8    2.35/8    6.33/9    6.22/20   5.29/7    9.23/18   3.36/11   1.56/11   8.04/6    1.50/8    0.30/5    1.04/8    0.31/4  
 11 Dohnal Josef                   64.33  3.12/6    5.18/6    8.21/6   15.03/8   18.12/8   25.24/9   28.24/9   34.09/9   43.34/11  46.34/10  48.24/10  60.08/11  62.13/11  62.45/11  63.53/11  64.33/11 
    USK Praha                             3.12/6    2.06/11   3.03/12   6.42/9    3.09/11   7.12/12   3.00/15   5.45/8    9.25/19   3.00/6    1.50/9   11.44/11   2.05/14   0.32/8    1.08/11   0.40/14 
 12 Gřunděl Ivan                   66.49  4.09/14   6.31/14   9.19/11  16.27/11  19.57/11  26.40/11  29.19/10  37.01/11  42.52/10  46.48/11  49.34/11  61.47/12  64.25/12  65.02/12  66.13/12  66.49/12 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           4.09/14   2.22/16   2.48/8    7.08/11   3.30/12   6.43/10   2.39/12   7.42/15   5.51/9    3.56/12   2.46/16  12.13/12   2.38/17   0.37/14   1.11/13   0.36/11 
 13 Nejezchleba Jiří               68.11  3.27/7    5.48/9    9.28/13  17.45/13  21.27/13  28.53/13  31.11/13  37.26/13  43.55/12  48.30/13  50.42/13  63.52/13  65.42/13  66.17/13  67.35/13  68.11/13 
    KOB Kamenický Šenov                   3.27/7    2.21/15   3.40/17   8.17/14   3.42/14   7.26/13   2.18/9    6.15/10   6.29/11   4.35/16   2.12/12  13.10/13   1.50/8    0.35/11   1.18/15   0.36/11 
 14 Vyškovský Ivan                 73.33  3.42/9    5.56/11   8.40/10  15.47/9   18.40/9   29.47/14  32.02/14  39.15/14  46.03/14  49.15/14  52.04/14  69.14/14  71.15/14  71.51/14  72.55/14  73.33/14 
    TJ Zbrojovka Vsetín                   3.42/9    2.14/12   2.44/7    7.07/10   2.53/9   11.07/19   2.15/8    7.13/13   6.48/12   3.12/8    2.49/18  17.10/18   2.01/12   0.36/13   1.04/8    0.38/13 
 15 Lisý Jan                       77.10  4.32/15   6.47/15  10.40/15  19.26/15  23.12/16  33.09/16  36.13/17  43.55/16  50.46/15  55.07/15  57.27/15  73.09/15  74.47/15  75.22/15  76.37/15  77.10/15 
    SKOB Ostrov                           4.32/15   2.15/13   3.53/18   8.46/16   3.46/15   9.57/17   3.04/17   7.42/15   6.51/13   4.21/13   2.20/13  15.42/17   1.38/7    0.35/11   1.15/14   0.33/7  
 16 Sedlář Vladimír                82.13  4.48/16   7.31/16  10.50/16  19.52/16  24.24/17  33.28/17  35.57/16  43.17/15  54.17/16  58.47/17  61.20/17  76.20/16  79.09/16  79.50/16  81.24/16  82.13/16 
    POBO - přátelé OB Opava               4.48/16   2.43/17   3.19/16   9.02/18   4.32/19   9.04/15   2.29/11   7.20/14  11.00/20   4.30/15   2.33/14  15.00/15   2.49/18   0.41/15   1.34/19   0.49/18 
 17 Dufek Jan                      85.47  9.48/20  11.39/19  14.49/18  23.47/18  27.56/18  36.54/18  39.33/18  48.34/17  54.22/17  57.55/16  60.35/16  80.41/17  82.37/17  83.32/17  85.01/17  85.47/17 
    KOS TJ Tesla Brno                     9.48/20   1.51/8    3.10/14   8.58/17   4.09/18   8.58/14   2.39/12   9.01/19   5.48/8    3.33/10   2.40/15  20.06/20   1.56/11   0.55/17   1.29/16   0.46/16 
 18 Lukáš Zdeněk                   88.45  4.07/13   6.10/13  10.04/14  18.34/14  22.41/15  31.52/15  34.16/15  49.31/18  56.40/18  61.02/18  63.50/18  83.28/18  85.30/18  86.25/18  87.55/18  88.45/18 
    TJ Loko Liberec                       4.07/13   2.03/10   3.54/19   8.30/15   4.07/17   9.11/16   2.24/10  15.15/20   7.09/14   4.22/14   2.48/17  19.38/19   2.02/13   0.55/17   1.30/17   0.50/19 
 19 Hlavatý Karel                  95.03  5.33/17   9.18/17  15.37/20  27.53/20  32.31/20  45.30/20  50.25/20  58.58/20  66.34/20  72.12/20  75.17/20  89.08/20  91.57/20  92.44/19  94.17/19  95.03/19 
    Slavoj Praha                          5.33/17   3.45/20   6.19/20  12.16/19   4.38/20  12.59/20   4.55/18   8.33/17   7.36/15   5.38/19   3.05/19  13.51/14   2.49/18   0.47/16   1.33/18   0.46/16 
 20 Valášek Josef                  95.59  6.12/18   9.41/18  12.50/17  26.20/19  30.15/19  40.19/19  45.27/19  54.15/19  62.06/19  67.17/19  70.27/19  85.39/19  90.36/19  93.10/20  94.50/20  95.59/20 
    OK Sparta Praha                       6.12/18   3.29/19   3.09/13  13.30/20   3.55/16  10.04/18   5.08/19   8.48/18   7.51/16   5.11/18   3.10/20  15.12/16   4.57/20   2.34/20   1.40/20   1.09/20 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         2.9km  195m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-88      2-90      3-60      4-36      5-76      6-70      7-87      8-92      9-93     10-42     11-43     12-81     13-108    14-85     15-100   
  1 Havlík Jaroslav                48.40  2.47/1*   4.31/1*   6.31/1*  11.43/1*  14.25/1*  20.38/1*  22.12/1*  26.09/1*  34.26/1*  36.47/1*  38.16/1*  45.43/1*  47.02/1*  47.27/1*  48.11/1*  48.40/1* 
    Sportcentrum Jičín                    2.47/1*   1.44/2    2.00/1*   5.12/1*   2.42/2    6.13/3    1.34/1*   3.57/1*   8.17/11   2.21/1*   1.29/1*   7.27/1*   1.19/1*   0.25/1*   0.44/1*   0.29/1* 
  2 Attl Vladimír                  56.09  3.49/3    7.45/7   10.00/3   16.36/2   19.38/2   25.20/2   27.24/2   33.12/2   37.04/2   41.57/2   43.41/2   51.40/2   54.10/2   54.48/2   55.36/2   56.09/2  
    SK Praga                              3.49/3    3.56/10   2.15/2    6.36/3    3.02/4    5.42/1*   2.04/2    5.48/2    3.52/1*   4.53/10   1.44/2    7.59/2    2.30/6    0.38/4    0.48/2    0.33/3  
  3 Zemánek Bohumil                69.27  8.30/14  10.12/12  13.15/9   20.34/8   23.04/6   29.16/4   31.46/4   37.35/3   48.40/5   51.53/5   54.14/5   62.47/3   64.44/3   68.07/3   68.58/3   69.27/3  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               8.30/14   1.42/1*   3.03/5    7.19/4    2.30/1*   6.12/2    2.30/5    5.49/3   11.05/13   3.13/4    2.21/5    8.33/3    1.57/2    3.23/13   0.51/3    0.29/1* 
  4 Tahotný Urban                  72.45  3.51/5    6.17/2    9.17/2   21.53/9   24.51/9   33.03/7   37.26/8   43.15/7   49.24/7   52.20/7   54.35/6   67.28/6   69.45/6   70.22/5   72.00/5   72.45/4  
    OOB TJ Sokol Troja                    3.51/5    2.26/4    3.00/4   12.36/14   2.58/3    8.12/6    4.23/14   5.49/3    6.09/6    2.56/3    2.15/4   12.53/10   2.17/5    0.37/3    1.38/11   0.45/6  
  5 Weber Petr                     72.48  3.26/2    6.57/4   10.23/6   17.55/4   22.15/5   30.27/5   33.08/5   40.34/5   45.13/3   52.09/6   55.23/7   66.52/5   69.31/5   70.20/4   71.53/4   72.48/5  
    OK 99 Hradec Králové                  3.26/2    3.31/7    3.26/9    7.32/8    4.20/10   8.12/6    2.41/9    7.26/9    4.39/2    6.56/14   3.14/10  11.29/5    2.39/9    0.49/7    1.33/10   0.55/13 
  6 Boudný Zdeněk                  73.43  5.08/10   7.09/5   10.19/5   16.53/3   20.18/3   28.03/3   30.35/3   39.16/4   49.09/6   51.39/4   53.26/4   66.26/4   69.13/4   71.45/6   73.05/6   73.43/6  
    OK Jihlava                            5.08/10   2.01/3    3.10/6    6.34/2    3.25/6    7.45/5    2.32/6    8.41/11   9.53/12   2.30/2    1.47/3   13.00/11   2.47/11   2.32/12   1.20/8    0.38/4  
  7 Novotný Petr                   74.34  4.25/7    8.05/8   10.53/8   18.23/5   21.42/4   31.53/6   34.20/6   40.40/6   46.46/4   50.35/3   52.56/3   70.04/7   72.01/7   72.36/7   73.49/7   74.34/7  
    OK 99 Hradec Králové                  4.25/7    3.40/9    2.48/3    7.30/7    3.19/5   10.11/11   2.27/4    6.20/5    6.06/5    3.49/6    2.21/5   17.08/13   1.57/2    0.35/2    1.13/6    0.45/6  
  8 Mašek Pavel                    78.28  4.46/8    7.16/6   10.42/7   18.36/6   23.38/7   33.20/8   36.30/7   43.54/8   51.27/8   56.48/8   59.59/8   72.23/8   74.54/8   75.48/8   77.38/8   78.28/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.46/8    2.30/6    3.26/9    7.54/9    5.02/13   9.42/10   3.10/10   7.24/8    7.33/9    5.21/11   3.11/9   12.24/7    2.31/7    0.54/9    1.50/13   0.50/11 
  9 Vykysalý František             81.05  4.46/8    9.41/9   15.58/12  23.18/10  26.59/10  38.55/12  41.27/11  48.43/9   54.19/9   59.06/9   64.00/9   75.52/10  78.27/10  79.15/9   80.27/9   81.05/9  
    OK 99 Hradec Králové                  4.46/8    4.55/13   6.17/13   7.20/5    3.41/7   11.56/13   2.32/6    7.16/7    5.36/4    4.47/9    4.54/13  11.52/6    2.35/8    0.48/6    1.12/5    0.38/4  
 10 Vřešťál Jan                    81.21  3.50/4   10.01/10  19.27/14  26.51/14  31.04/14  39.32/14  42.12/12  49.18/11  54.22/10  61.13/10  64.30/10  75.18/9   78.21/9   79.15/9   80.34/10  81.21/10 
    Neregistrovaní - Vřešťál              3.50/4    6.11/14   9.26/14   7.24/6    4.13/9    8.28/8    2.40/8    7.06/6    5.04/3    6.51/13   3.17/12  10.48/4    3.03/12   0.54/9    1.19/7    0.47/8  
 11 Štrojsa Josef                  84.29  7.36/13  11.42/14  15.23/11  24.19/12  28.21/11  39.14/13  42.26/14  50.52/12  58.01/12  62.42/11  65.50/11  78.41/11  80.50/11  81.42/11  83.33/11  84.29/11 
    KOB Kamenický Šenov                   7.36/13   4.06/12   3.41/11   8.56/10   4.02/8   10.53/12   3.12/11   8.26/10   7.09/7    4.41/8    3.08/8   12.51/8    2.09/4    0.52/8    1.51/14   0.56/14 
 12 Lejsek Tom                     90.34  4.16/6    6.45/3   10.05/4   19.03/7   23.53/8   36.13/9   39.29/9   48.54/10  56.45/11  63.29/12  66.44/12  82.52/12  86.40/12  88.03/12  89.43/12  90.34/12 
    Tempo Praha                           4.16/6    2.29/5    3.20/7    8.58/12   4.50/12  12.20/14   3.16/12   9.25/12   7.51/10   6.44/12   3.15/11  16.08/12   3.48/13   1.23/11   1.40/12   0.51/12 
 13 Diener Herbert                 93.37  6.35/11  10.08/11  13.31/10  24.05/11  30.44/13  38.19/10  40.43/10  52.04/13  66.01/14  69.15/14  71.40/14  84.32/13  87.18/13  91.42/13  92.49/13  93.37/13 
    SKOB Ostrava                          6.35/11   3.33/8    3.23/8   10.34/13   6.39/14   7.35/4    2.24/3   11.21/13  13.57/14   3.14/5    2.25/7   12.52/9    2.46/10   4.24/14   1.07/4    0.48/9  
 14 Šidla Jiří                    109.43  7.12/12  11.14/13  16.10/13  25.06/13  29.33/12  38.33/11  42.23/13  53.53/14  61.10/13  64.59/13  70.16/13  90.18/14 106.46/14 107.29/14 108.54/14 109.43/14 
    OOB TJ Jiskra Otrokovice              7.12/12   4.02/11   4.56/12   8.56/10   4.27/11   9.00/9    3.50/13  11.30/14   7.17/8    3.49/6    5.17/14  20.02/14  16.28/14   0.43/5    1.25/9    0.49/10 
    Bláha Svatopluk            DISK       6.54/         /    15.53/    25.24/    28.46/    34.58/    37.27/    47.34/    53.54/    61.05/    64.03/    75.14/    77.50/    78.29/    79.47/    80.26/   
    Slavoj Praha                          6.54/         /         /     9.31/     3.22/     6.12/     2.29/    10.07/     6.20/     7.11/     2.58/    11.11/     2.36/     0.39/     1.18/     0.39/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         3.0km   80m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-59      3-60      4-54      5-55      6-62      7-113     8-112     9-100   
  1 Katka Havlová                  24.45  3.00/2    5.04/2    7.25/2    9.28/2   12.41/1*  14.42/1*  19.26/1*  20.36/1*  24.03/1*  24.45/1* 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.00/2    2.04/2    2.21/2    2.03/1*   3.13/1*   2.01/2    4.44/4    1.10/2    3.27/4    0.42/10 
  2 Blaha Michal                   24.59  2.40/1*   4.52/1*   6.56/1*   9.16/1*  12.43/2   15.11/2   19.51/2   21.03/2   24.23/2   24.59/2  
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.40/1*   2.12/3    2.04/1*   2.20/3    3.27/3    2.28/5    4.40/3    1.12/4    3.20/2    0.36/4  
  3 Blaha Jiří                     26.36  3.02/3    5.26/4    9.19/6   11.53/4   15.46/3   18.12/3   22.39/3   23.49/3   26.08/3   26.36/3  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.02/3    2.24/6    3.53/10   2.34/5    3.53/4    2.26/4    4.27/2    1.10/2    2.19/1*   0.28/1* 
  4 Rožek Vojtěch                  30.35  3.11/5    5.49/6    9.13/4   12.22/6   16.28/4   19.00/4   24.40/4   26.24/5   30.01/4   30.35/4  
    VŠSK MFF UK Praha                     3.11/5    2.38/9    3.24/8    3.09/7    4.06/6    2.32/8    5.40/8    1.44/13   3.37/6    0.34/3  
  5 Klechová Karolína              31.53  3.33/7    5.47/5    8.16/3   10.32/3   16.52/5   20.11/5   25.41/6   27.38/6   31.05/5   31.53/5  
    POBO - přátelé OB Opava               3.33/7    2.14/4    2.29/3    2.16/2    6.20/15   3.19/14   5.30/7    1.57/16   3.27/4    0.48/17 
  6 Hewitt Matthew                 32.02  4.02/10   6.44/8    9.15/5   11.53/4   17.53/6   20.24/6   26.17/7   27.59/8   31.23/6   32.02/6  
    Neregistrovaní - Hewitt               4.02/10   2.42/11   2.31/4    2.38/6    6.00/12   2.31/7    5.53/9    1.42/9    3.24/3    0.39/6  
  7 Doucha Martin                  33.01  4.16/14   7.00/13  10.16/8   13.52/8   18.17/7   21.05/8   26.23/8   27.58/7   32.19/7   33.01/7  
    TJ Start Náchod                       4.16/14   2.44/12   3.16/7    3.36/13   4.25/7    2.48/9    5.18/6    1.35/7    4.21/8    0.42/10 
  8 Malý Antonín                   38.52  4.46/20   7.37/16  13.13/16  16.33/16  21.38/13  24.53/13  32.18/12  34.01/12  38.04/10  38.52/8  
    OK Jilemnice                          4.46/20   2.51/13   5.36/24   3.20/10   5.05/9    3.15/13   7.25/13   1.43/11   4.03/7    0.48/17 
  9 Houžvička David                38.56  3.25/6    6.05/7   10.27/9   15.34/11  19.29/9   21.59/9   30.28/10  31.56/10  37.48/8   38.56/9  
    Neregistrovaní - Houžvičkovi          3.25/6    2.40/10   4.22/13   5.07/25   3.55/5    2.30/6    8.29/17   1.28/6    5.52/21   1.08/26 
 10 Houžvičková Daniela            39.04  4.18/15   6.45/9    9.57/7   13.10/7   19.32/10  22.24/10  29.31/9   31.34/9   37.56/9   39.04/10 
    Neregistrovaní - Houžvičkovi          4.18/15   2.27/8    3.12/5    3.13/8    6.22/16   2.52/10   7.07/12   2.03/21   6.22/25   1.08/26 
 11 Riby Philip                    39.09  4.21/16   7.13/14  11.25/11  14.59/10  20.00/11  22.59/11  30.37/11  32.27/11  38.20/11  39.09/11 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.21/16   2.52/14   4.12/12   3.34/12   5.01/8    2.59/11   7.38/14   1.50/14   5.53/22   0.49/19 
 12 Lucie Bruková                  39.40  3.08/4    5.07/3   13.26/18  15.55/13  19.15/8   21.03/7   25.10/5   26.18/4   39.08/12  39.40/12 
    TJ TŽ Třinec                          3.08/4    1.59/1*   8.19/32   2.29/4    3.20/2    1.48/1*   4.07/1*   1.08/1*  12.50/39   0.32/2  
 13 Riby Thomas                    44.53  4.29/18   6.51/10  12.04/14  15.41/12  29.04/24  31.15/18  36.17/14  38.19/14  44.16/13  44.53/13 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.29/18   2.22/5    5.13/21   3.37/14  13.23/38   2.11/3    5.02/5    2.02/20   5.57/23   0.37/5  
 14 Rachůnek Stanislav             45.53  4.02/10   6.59/11  11.34/13  16.29/14  23.01/14  27.20/14  35.40/13  37.36/13  44.29/14  45.53/14 
    OK Jihlava                            4.02/10   2.57/15   4.35/15   4.55/22   6.32/17   4.19/24   8.20/15   1.56/15   6.53/28   1.24/34 
 15 Nejezchleb Vojtěch             46.49  4.02/10   7.37/16  10.51/10  14.04/9   20.06/12  23.48/12  38.44/17  40.27/16  46.06/16  46.49/15 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        4.02/10   3.35/17   3.14/6    3.13/8    6.02/14   3.42/19  14.56/32   1.43/11   5.39/19   0.43/15 
 16 Šimšová Pavla                  47.14  7.21/37  10.58/31  15.36/21  20.57/24  26.33/16  30.10/16  38.30/16  40.45/17  46.21/17  47.14/16 
    VŠSK MFF UK Praha                     7.21/37   3.37/19   4.38/17   5.21/27   5.36/10   3.37/17   8.20/15   2.15/23   5.36/18   0.53/22 
 17 Bláha Šimon                    47.19  4.34/19   6.59/11  11.33/12  16.43/17  23.31/15  27.43/15  37.35/15  40.16/15  45.48/15  47.19/17 
    Slavoj Praha                          4.34/19   2.25/7    4.34/14   5.10/26   6.48/18   4.12/21   9.52/20   2.41/28   5.32/17   1.31/35 
 18 Žejdlíková Eliška              48.50  3.35/8    8.50/19  17.33/31  23.06/31  29.06/25  32.33/22  39.35/18  41.35/18  48.11/18  48.50/18 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.35/8    5.15/31   8.43/34   5.33/29   6.00/12   3.27/16   7.02/11   2.00/18   6.36/27   0.39/6  
 19 Lisá Štěpánka                  51.28  4.26/17  11.24/32  16.00/24  20.11/21  28.54/23  32.13/20  44.29/21  45.55/20  50.41/19  51.28/19 
    SKOB Ostrov                           4.26/17   6.58/36   4.36/16   4.11/18   8.43/26   3.19/14  12.16/28   1.26/5    4.46/9    0.47/16 
 20 Němec Vít                      51.51  3.39/9    7.29/15  13.04/15  16.29/14  26.49/17  30.41/17  40.05/19  42.59/19  50.56/20  51.51/20 
    Neregistrovaní - Němcovi              3.39/9    3.50/22   5.35/23   3.25/11  10.20/31   3.52/20   9.24/18   2.54/30   7.57/33   0.55/23 
 21 Kovářová Jana                  55.15  5.38/26   9.52/22  15.42/22  20.34/22  28.44/20  33.35/23  43.03/20  47.53/22  54.25/21  55.15/21 
    TJ Loko Česká Třebová                 5.38/26   4.14/25   5.50/26   4.52/21   8.10/23   4.51/30   9.28/19   4.50/38   6.32/26   0.50/20 
 22 Přibíková Agáta                55.34  5.05/22   8.40/18  13.19/17  20.37/23  27.31/18  31.47/19  47.25/25  49.05/24  54.33/22  55.34/22 
    SK Praga                              5.05/22   3.35/17   4.39/18   7.18/36   6.54/20   4.16/23  15.38/33   1.40/8    5.28/16   1.01/25 
 23 Knobová Agáta                  55.48  4.04/13  10.53/29  15.58/23  23.01/30  28.42/19  32.23/21  47.13/24  49.10/25  55.09/23  55.48/23 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.04/13   6.49/33   5.05/20   7.03/33   5.41/11   3.41/18  14.50/30   1.57/16   5.59/24   0.39/6  
 24 Kubáňová Tereza                57.15  6.06/32  10.06/25  16.08/26  20.07/20  30.11/27  35.00/28  44.56/22  47.39/21  55.53/25  57.15/24 
    KOS TJ Tesla Brno                     6.06/32   4.00/23   6.02/27   3.59/16  10.04/30   4.49/29   9.56/21   2.43/29   8.14/34   1.22/33 
 25 Müllerová Hana                 57.30  5.49/27   9.09/20  16.26/28  22.23/29  30.48/30  35.30/29  45.42/23  47.59/23  55.46/24  57.30/25 
    TJ Sokol Hostivice                    5.49/27   3.20/16   7.17/30   5.57/30   8.25/24   4.42/27  10.12/22   2.17/25   7.47/32   1.44/38 
 26 Pavelec Matěj                  57.33  6.11/33   9.54/23  16.16/27  21.41/27  28.45/21  34.07/25  48.59/29  51.00/27  56.22/26  57.33/26 
    SK lyžování a OB Nová Paka            6.11/33   3.43/20   6.22/29   5.25/28   7.04/21   5.22/33  14.52/31   2.01/19   5.22/14   1.11/29 
 27 Vřešťál Antonín                58.29  5.55/28  10.41/28  16.07/25  21.06/25  31.33/31  37.01/31  48.27/28  51.59/28  57.38/27  58.29/27 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        5.55/28   4.46/28   5.26/22   4.59/24  10.27/32   5.28/34  11.26/27   3.32/35   5.39/19   0.51/21 
 28 Vlach Timík                    58.50  6.03/31  12.59/35  16.46/30  23.47/32  30.36/29  34.55/27  50.34/30  52.16/30  57.42/28  58.50/28 
    SKOB Bruntál                          6.03/31   6.56/35   3.47/9    7.01/32   6.49/19   4.19/24  15.39/34   1.42/9    5.26/15   1.08/26 
 29 Panáčková Alžběta              59.40  5.17/24   9.23/21  17.56/32  21.56/28  30.30/28  36.28/30  47.46/26  50.25/26  58.01/29  59.40/29 
    Neregistrovaní - Panáčková            5.17/24   4.06/24   8.33/33   4.00/17   8.34/25   5.58/35  11.18/26   2.39/27   7.36/31   1.39/37 
 30 Vojta Bozděch                  60.19  6.54/36  10.40/27  16.26/28  21.21/26  32.25/32  40.20/33  50.55/31  54.02/31  58.59/30  60.19/30 
    SK Praga                              6.54/36   3.46/21   5.46/25   4.55/22  11.04/35   7.55/39  10.35/24   3.07/32   4.57/12   1.20/32 
 31 Bohuslav Pepík                 60.42  6.00/30  10.55/30  14.51/19  19.37/19  29.29/26  34.41/26  51.41/32  55.08/32  60.00/32  60.42/31 
    OK Lokomotiva Plzeň                   6.00/30   4.55/29   3.56/11   4.46/20   9.52/29   5.12/32  17.00/36   3.27/34   4.52/10   0.42/10 
 32 Novák Igor                     60.58  5.59/29  10.21/26  15.11/20  18.58/18  28.47/22  33.40/24  48.18/27  52.02/29  59.26/31  60.58/32 
    OOB TJ Baník Ostrava                  5.59/29   4.22/27   4.50/19   3.47/15   9.49/28   4.53/31  14.38/29   3.44/36   7.24/30   1.32/36 
 33 Kašpar Štěpán                  62.03  8.32/39  12.51/33  20.14/35  26.12/34  37.25/35  41.38/35  51.58/33  56.16/33  61.21/33  62.03/33 
    SK Netopýr Zákupy                     8.32/39   4.19/26   7.23/31   5.58/31  11.13/37   4.13/22  10.20/23   4.18/37   5.05/13   0.42/10 
 34 Lošťáková Sára                 65.50  5.03/21   9.59/24  19.45/34  24.28/33  34.13/33  38.58/32  54.56/34  57.29/34  64.37/34  65.50/34 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             5.03/21   4.56/30   9.46/37   4.43/19   9.45/27   4.45/28  15.58/35   2.33/26   7.08/29   1.13/30 
 35 Vaníček Josef                  72.17  6.36/35  14.57/38  23.54/36  32.12/36  43.03/36  50.24/37  57.23/35  59.39/35  71.35/35  72.17/35 
    TJ Lokomotiva Beroun                  6.36/35   8.21/38   8.57/35   8.18/38  10.51/33   7.21/38   6.59/10   2.16/24  11.56/38   0.42/10 
 36 Dvořáček Jakub                 75.19  5.13/23  13.34/36  24.52/38  35.32/38  53.26/40  56.31/38  67.33/38  69.42/37  74.38/36  75.19/36 
    OOB Třebíč                            5.13/23   8.21/38  11.18/39  10.40/39  17.54/40   3.05/12  11.02/25   2.09/22   4.56/11   0.41/9  
 37 Košťálková  Žofie              78.11  5.20/25  12.54/34  19.14/33  26.25/35  34.25/34  40.48/34  63.22/36  66.27/36  76.56/37  78.11/37 
    KOB Choceň                            5.20/25   7.34/37   6.20/28   7.11/34   8.00/22   6.23/36  22.34/39   3.05/31  10.29/37   1.15/31 
 38 Nešpor Jiří                    98.22  7.41/38  14.19/37  25.07/39  36.44/39  52.08/39  58.52/39  81.04/39  86.11/39  95.46/38  98.22/38 
    OOB Třebíč                            7.41/38   6.38/32  10.48/38  11.37/40  15.24/39   6.44/37  22.12/38   5.07/39   9.35/35   2.36/40 
 39 Vaníčková Anna                100.32  6.30/34  15.06/39  24.06/37  32.22/37  43.16/37  47.43/36  67.10/37  83.23/38  99.34/39 100.32/39 
    TJ Lokomotiva Beroun                  6.30/34   8.36/40   9.00/36   8.16/37  10.54/34   4.27/26  19.27/37  16.13/40  16.11/40   0.58/24 
 40 Kadaně Marek                  105.04  8.52/40  15.47/40  32.48/40  40.02/40  51.13/38  59.20/40  89.59/40  93.13/40 102.53/40 105.04/40 
    OK Lokomotiva Pardubice               8.52/40   6.55/34  17.01/40   7.14/35  11.11/36   8.07/40  30.39/40   3.14/33   9.40/36   2.11/39 
    Baldrianová Eva            DISK       7.41/    11.22/    16.15/    20.13/    27.14/         /         /         /         /    38.53/   
    USK Praha                             7.41/     3.41/     4.53/     3.58/     7.01/         /         /         /         /         /   
    Poštolka Karel             VZDAL      5.33/     9.38/    15.16/    19.27/    25.06/    29.40/    38.17/    40.36/    46.31/         /   
    TJ Start Náchod                       5.33/     4.05/     5.38/     4.11/     5.39/     4.34/     8.37/     2.19/     5.55/         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          2.1km   70m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-110     3-68      4-111     5-62      6-106     7-113     8-112     9-100   
  1 Tichý Jiří                     22.47  3.03/1*   4.00/1*   5.23/1*   8.17/1*  12.13/1*  17.08/1*  18.08/1*  19.35/1*  22.23/1*  22.47/1* 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.03/1*   0.57/1*   1.23/1*   2.54/1*   3.56/3    4.55/1*   1.00/2    1.27/5    2.48/2    0.24/1* 
  2 Baklíková Anna                 27.23  3.58/3    5.15/2    7.08/2   10.28/2   15.04/2   20.27/2   21.57/2   23.02/2   26.44/2   27.23/2  
    SKOB Zlín                             3.58/3    1.17/2    1.53/7    3.20/2    4.36/8    5.23/2    1.30/6    1.05/2    3.42/13   0.39/17 
  3 Hlubuček Tomáš                 28.41  4.16/4    6.11/7    8.05/5   11.36/5   15.44/3   21.58/3   23.30/3   24.56/3   28.14/3   28.41/3  
    OK Chrastava                          4.16/4    1.55/16   1.54/8    3.31/6    4.08/4    6.14/5    1.32/7    1.26/3    3.18/9    0.27/2  
  4 Matušová Dominika              29.02  3.42/2    5.25/3    7.33/3   11.14/3   16.13/4   22.36/4   23.48/4   25.21/4   28.29/4   29.02/4  
    Neregistrovaní - Matušovi             3.42/2    1.43/9    2.08/13   3.41/7    4.59/11   6.23/7    1.12/3    1.33/9    3.08/6    0.33/8  
  5 Hořák Jaroslav                 31.10  5.23/10   6.44/10   8.51/10  12.47/8   17.49/7   23.27/5   25.19/6   26.45/5   30.37/5   31.10/5  
    TJ Loko Liberec                       5.23/10   1.21/4    2.07/12   3.56/13   5.02/12   5.38/4    1.52/16   1.26/3    3.52/14   0.33/8  
  6 Bejčková Kateřina              32.33  4.47/8    6.38/9    8.21/7   14.30/11  18.43/12  26.22/9   28.02/9   29.34/7   32.01/6   32.33/6  
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          4.47/8    1.51/12   1.43/4    6.09/23   4.13/5    7.39/11   1.40/10   1.32/8    2.27/1*   0.32/6  
  7 Hájková Barbora                32.46  4.42/7    6.01/5    7.50/4   11.17/4   17.26/5   24.40/7   26.16/7   27.53/6   32.08/7   32.46/7  
    OOB Vamberk                           4.42/7    1.19/3    1.49/5    3.27/4    6.09/16   7.14/9    1.36/9    1.37/11   4.15/20   0.38/16 
  8 Blažková Hana                  34.38  4.17/5    5.59/4    8.42/8   12.23/6   18.28/10  27.15/11  29.02/11  30.32/10  34.03/8   34.38/8  
    Neregistrovaní  - Blažková            4.17/5    1.42/7    2.43/24   3.41/7    6.05/14   8.47/20   1.47/15   1.30/7    3.31/10   0.35/11 
  9 Stříteský Tomáš                34.51  6.56/18   8.40/17  10.30/15  13.56/10  18.18/8   24.40/7   27.10/8   30.18/9   34.16/10  34.51/9  
    TJ Zbrojovka Vsetín                   6.56/18   1.44/11   1.50/6    3.26/3    4.22/6    6.22/6    2.30/18   3.08/25   3.58/17   0.35/11 
 10 Hořáková Petra                 34.54  7.05/19   8.57/19  11.00/17  14.49/13  19.20/13  26.41/10  28.23/10  29.51/8   34.10/9   34.54/10 
    TJ Loko Liberec                       7.05/19   1.52/14   2.03/9    3.49/11   4.31/7    7.21/10   1.42/11   1.28/6    4.19/21   0.44/21 
 11 Bruk Slavomír                  35.56  4.32/6    6.08/6    8.20/6   14.52/14  18.23/9   23.52/6   25.11/5   32.28/12  35.24/11  35.56/11 
    TJ TŽ Třinec                          4.32/6    1.36/6    2.12/14   6.32/25   3.31/1*   5.29/3    1.19/4    7.17/29   2.56/3    0.32/6  
 12 Poláková Lucie                 36.48  4.53/9    6.15/8    8.42/8   12.24/7   17.34/6   28.06/12  29.52/12  31.32/11  35.59/12  36.48/12 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.53/9    1.22/5    2.27/19   3.42/9    5.10/13  10.32/24   1.46/14   1.40/12   4.27/23   0.49/23 
 13 Postolková Monika              38.53  6.06/14   8.07/15  10.21/14  15.18/17  19.59/14  28.50/14  31.20/13  33.12/13  38.04/13  38.53/13 
    KOB Kladno                            6.06/14   2.01/19   2.14/15   4.57/20   4.41/9    8.51/21   2.30/18   1.52/16   4.52/24   0.49/23 
 14 Matušová Světlana              40.53  6.43/16   8.41/18  11.29/20  15.36/19  21.44/17  29.34/15  31.38/14  33.12/13  39.32/15  40.53/14 
    Neregistrovaní - Matušovi             6.43/16   1.58/18   2.48/25   4.07/15   6.08/15   7.50/14   2.04/17   1.34/10   6.20/28   1.21/27 
 15 Matuš Štefan                   40.54  7.22/21   9.25/20  11.41/21  15.31/18  24.44/19  32.28/16  35.31/18  37.11/16  40.17/16  40.54/15 
    Neregistrovaní - Matušovi             7.22/21   2.03/21   2.16/16   3.50/12   9.13/27   7.44/13   3.03/23   1.40/12   3.06/5    0.37/14 
 16 Mikan Vladimír                 40.59  5.41/13   7.42/13  10.16/13  13.45/9   18.30/11  28.11/13  32.04/15  33.46/15  38.10/14  40.59/16 
    Sportcentrum Jičín                    5.41/13   2.01/19   2.34/20   3.29/5    4.45/10   9.41/23   3.53/28   1.42/14   4.24/22   2.49/30 
 17 Přibylová Jana                 41.30  7.13/20   9.52/21  11.25/19  17.32/20  25.13/20  33.29/17  35.03/16  37.33/17  40.45/17  41.30/17 
    VŠSK MFF UK Praha                     7.13/20   2.39/23   1.33/2    6.07/22   7.41/24   8.16/17   1.34/8    2.30/22   3.12/7    0.45/22 
 18 Eliška Brožová                 42.05  5.34/12   7.17/11  10.37/16  15.03/16  21.42/16  33.45/18  35.28/17  37.35/18  41.31/18  42.05/18 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.34/12   1.43/9    3.20/26   4.26/18   6.39/19  12.03/25   1.43/13   2.07/18   3.56/16   0.34/10 
 19 Přibylová Kateřina             42.24  8.07/22  10.46/22  12.25/22  19.03/21  26.01/21  34.17/19  35.59/19  38.29/19  41.41/19  42.24/19 
    VŠSK MFF UK Praha                     8.07/22   2.39/23   1.39/3    6.38/27   6.58/20   8.16/17   1.42/11   2.30/22   3.12/7    0.43/20 
 20 Stará Petra                    46.03  6.52/17   8.34/16  11.14/18  15.01/15  21.18/15  35.23/20  39.02/22  41.16/20  45.22/20  46.03/20 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               6.52/17   1.42/7    2.40/23   3.47/10   6.17/17  14.05/27   3.39/26   2.14/19   4.06/19   0.41/18 
 21 Šturc Pavel                    47.09 10.48/26  13.51/26  16.25/25  22.41/26  31.31/26  39.26/24  40.24/23  41.18/21  46.40/21  47.09/21 
    OK Lokomotiva Pardubice              10.48/26   3.03/26   2.34/20   6.16/24   8.50/26   7.55/16   0.58/1*   0.54/1*   5.22/26   0.29/4  
 22 Pinterová Kateřina             48.58  8.20/23  11.18/23  14.47/24  19.43/22  27.16/22  35.59/22  38.37/21  41.34/22  47.55/22  48.58/22 
    VSK Mendelu Brno                      8.20/23   2.58/25   3.29/27   4.56/19   7.33/23   8.43/19   2.38/21   2.57/24   6.21/29   1.03/25 
 23 Melichárková Kristýna          51.29  6.09/15   8.05/14  10.10/12  14.33/12  29.13/24  35.46/21  37.05/20  47.18/23  50.52/23  51.29/23 
    SKOB Zlín                             6.09/15   1.56/17   2.05/11   4.23/17  14.40/30   6.33/8    1.19/4   10.13/30   3.34/11   0.37/14 
 24 Kadaňková Hana                 52.08 15.45/28  19.18/28  21.21/28  25.43/27  32.10/27  39.49/25  42.28/25  48.32/24  51.32/24  52.08/24 
    OK Rožnov                            15.45/28   3.33/29   2.03/9    4.22/16   6.27/18   7.39/11   2.39/22   6.04/27   3.00/4    0.36/13 
 25 Jiřina Králíková               52.48  8.50/24  11.58/24  14.17/23  20.53/24  28.11/23  37.23/23  41.54/24  48.41/25  52.17/25  52.48/25 
    KOB Dobruška                          8.50/24   3.08/27   2.19/17   6.36/26   7.18/22   9.12/22   4.31/29   6.47/28   3.36/12   0.31/5  
 26 Krausová Hana                  53.44  5.30/11   7.21/12   9.41/11  20.07/23  23.57/18  43.13/26  46.57/26  49.13/26  53.17/26  53.44/26 
    TJ Loko Liberec                       5.30/11   1.51/12   2.20/18  10.26/29   3.50/2   19.16/29   3.44/27   2.16/20   4.04/18   0.27/2  
 27 Němec Vladimír                 58.07 10.27/25  13.03/25  16.51/26  22.35/25  29.42/25  45.11/27  48.44/27  50.35/27  56.31/27  58.07/27 
    SKOB Slaný                           10.27/25   2.36/22   3.48/28   5.44/21   7.07/21  15.29/28   3.33/25   1.51/15   5.56/27   1.36/28 
 28 Hanušová Jitka                 60.49 12.39/27  16.28/27  20.26/27  27.23/28  35.40/28  48.50/28  52.14/28  54.30/28  59.40/28  60.49/28 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov            12.39/27   3.49/30   3.58/29   6.57/28   8.17/25  13.10/26   3.24/24   2.16/20   5.10/25   1.09/26 
 29 Sasýnová Radka                 69.31 33.48/30  35.41/30  38.17/30  42.19/29  52.36/29  60.29/29  63.06/29  64.58/29  68.50/29  69.31/29 
    TJ Zbrojovka Vsetín                  33.48/30   1.53/15   2.36/22   4.02/14  10.17/28   7.53/15   2.37/20   1.52/16   3.52/14   0.41/18 
 30 Jankovcová Marie              101.14 22.58/29  26.14/29  32.51/29  44.11/30  58.15/30  78.19/30  83.45/30  87.07/30  99.13/30 101.14/30 
    OOB TJ Sokol Troja                   22.58/29   3.16/28   6.37/30  11.20/30  14.04/29  20.04/30   5.26/30   3.22/26  12.06/30   2.01/29 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          4.0km  270m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-72      2-97      3-105     4-50      5-95      6-35      7-41      8-43      9-80     10-45     11-56     12-112    13-100   
  1 Ropek Rudolf                   60.19  6.16/6    7.19/4    8.03/2   11.34/1*  18.43/1*  25.16/1*  32.01/1*  40.44/1*  45.45/1*  51.51/1*  53.06/1*  57.16/1*  59.40/1*  60.19/1* 
                                          6.16/6    1.03/2    0.44/2    3.31/1*   7.09/1*   6.33/1*   6.45/5    8.43/5    5.01/4    6.06/1*   1.15/1*   4.10/6    2.24/3    0.39/16 
  2 Bejčková Jana                  64.54  6.38/7    8.41/7   10.03/8   14.53/7   22.13/5   30.44/5   36.53/3   44.37/2   50.36/2   56.49/2   58.43/2   62.23/2   64.23/2   64.54/2  
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          6.38/7    2.03/11   1.22/11   4.50/5    7.20/3    8.31/4    6.09/2    7.44/1*   5.59/10   6.13/4    1.54/6    3.40/2    2.00/1*   0.31/7  
  3 Štrincl Lukáš                  68.00  6.02/3    8.38/6    9.22/6   13.43/5   21.09/4   29.06/2   38.23/4   46.10/3   51.04/3   58.40/3   60.01/3   64.17/3   66.58/3   68.00/3  
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov        6.02/3    2.36/16   0.44/2    4.21/4    7.26/4    7.57/3    9.17/17   7.47/2    4.54/2    7.36/7    1.21/3    4.16/7    2.41/7    1.02/22 
  4 Tihon Michal                   69.10  5.42/2    7.01/2    8.29/4   13.39/4   20.55/3   29.55/3   36.43/2   46.38/4   54.01/4   60.21/4   61.42/4   65.39/4   68.28/4   69.10/4  
    OK 99 Hradec Králové                  5.42/2    1.19/4    1.28/14   5.10/9    7.16/2    9.00/5    6.48/6    9.55/11   7.23/17   6.20/5    1.21/3    3.57/5    2.49/8    0.42/17 
  5 Silný Ondřej                   71.47  5.37/1*   7.00/1*   7.54/1*  11.59/2   20.02/2   36.31/9   42.56/8   51.58/5   57.14/5   63.26/5   64.46/5   68.37/5   71.09/5   71.47/5  
    OK 99 Hradec Králové                  5.37/1*   1.23/5    0.54/6    4.05/3    8.03/5   16.29/20   6.25/3    9.02/7    5.16/6    6.12/3    1.20/2    3.51/3    2.32/5    0.38/15 
  6 Beránek Petr                   73.20  6.10/5    8.03/5    8.53/5   15.12/8   25.37/9   34.45/7   40.20/6   53.04/7   57.58/6   65.10/6   67.23/6   70.38/6   72.55/6   73.20/6  
    OK Sparta Praha                       6.10/5    1.53/9    0.50/4    6.19/15  10.25/12   9.08/6    5.35/1*  12.44/17   4.54/2    7.12/6    2.13/10   3.15/1*   2.17/2    0.25/1* 
  7 Bacílková Pavlína              78.48  8.25/12   9.41/10  11.29/10  16.55/9   25.28/8   36.23/8   44.26/9   52.48/6   59.25/8   67.14/7   69.44/7   74.37/7   77.58/7   78.48/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      8.25/12   1.16/3    1.48/16   5.26/10   8.33/6   10.55/9    8.03/12   8.22/3    6.37/12   7.49/8    2.30/15   4.53/11   3.21/16   0.50/19 
  8 Hudeček Tomáš                  79.33  6.07/4    7.09/3    8.14/3   13.46/6   23.06/7   33.02/6   41.56/7   53.19/8   58.20/7   69.25/8   71.58/8   76.37/8   79.06/8   79.33/8  
    TJ Opava                              6.07/4    1.02/1*   1.05/8    5.32/11   9.20/7    9.56/7    8.54/15  11.23/14   5.01/4   11.05/18   2.33/16   4.39/10   2.29/4    0.27/2  
  9 Ševčík Břetislav               84.36  8.03/10  10.40/13  12.51/13  17.45/10  27.18/10  40.38/10  48.22/11  57.06/10  62.47/10  71.58/9   74.13/9   80.53/9   84.03/9   84.36/9  
    TJ Opava                              8.03/10   2.37/17   2.11/17   4.54/7    9.33/10  13.20/16   7.44/11   8.44/6    5.41/8    9.11/12   2.15/12   6.40/15   3.10/14   0.33/9  
 10 Novotný František              86.19  7.21/9    9.37/9   10.37/9   20.21/14  30.05/12  43.52/12  51.26/12  63.41/14  71.14/14  77.25/13  79.00/13  82.54/10  85.46/10  86.19/10 
    OOB USK Slavie Ústí n.L.              7.21/9    2.16/13   1.00/7    9.44/20   9.44/11  13.47/18   7.34/10  12.15/16   7.33/19   6.11/2    1.35/5    3.54/4    2.52/9    0.33/9  
 11 Jeřábek Petr                   86.31  8.13/11  10.19/11  14.42/15  19.32/12  29.04/11  40.49/11  48.21/10  57.54/11  64.07/11  74.05/10  76.11/10  82.57/11  85.56/11  86.31/11 
    SK UP Olomouc                         8.13/11   2.06/12   4.23/21   4.50/5    9.32/9   11.45/10   7.32/9    9.33/8    6.13/11   9.58/14   2.06/8    6.46/16   2.59/12   0.35/12 
 12 Žáček Martin                   87.15  7.07/8    8.44/8    9.23/7   13.17/3   22.46/6   30.23/4   38.52/5   56.49/9   61.38/9   75.41/12  78.45/12  83.52/12  86.44/12  87.15/12 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           7.07/8    1.37/7    0.39/1*   3.54/2    9.29/8    7.37/2    8.29/14  17.57/19   4.49/1*  14.03/21   3.04/19   5.07/12   2.52/9    0.31/7  
 13 Petr Suchý                     88.17 11.06/17  15.03/17  16.15/17  21.23/15  33.13/14  45.43/13  52.58/14  61.23/12  66.42/12  75.29/11  77.43/11  84.31/13  87.30/13  88.17/13 
    TJ Slavia Hradec Králové             11.06/17   3.57/21   1.12/9    5.08/8   11.50/15  12.30/13   7.15/8    8.25/4    5.19/7    8.47/10   2.14/11   6.48/18   2.59/12   0.47/18 
 14 Puš Roman                      93.41  9.08/13  10.37/12  11.29/10  20.09/13  32.09/13  45.52/14  52.32/13  62.19/13  68.09/13  82.00/14  84.00/14  90.34/14  93.12/14  93.41/14 
    SK Studenec                           9.08/13   1.29/6    0.52/5    8.40/18  12.00/16  13.43/17   6.40/4    9.47/9    5.50/9   13.51/19   2.00/7    6.34/14   2.38/6    0.29/3  
 15 Němec Jan                      94.36  9.08/13  11.01/14  12.18/12  19.02/11  35.03/15  47.06/16  55.13/15  65.26/15  74.54/15  83.53/15  86.58/15  91.14/15  94.06/15  94.36/15 
    Neregistrovaní - Němcovi              9.08/13   1.53/9    1.17/10   6.44/17  16.01/20  12.03/11   8.07/13  10.13/13   9.28/20   8.59/11   3.05/20   4.16/7    2.52/9    0.30/5  
 16 Lichovníková Alena             98.11 11.24/18  13.43/16  16.09/16  22.22/16  35.11/16  46.00/15  55.48/16  65.52/16  80.11/17  88.02/16  90.13/16  94.29/16  97.42/16  98.11/16 
    UNITOP SKP Žďár nad Sázavou          11.24/18   2.19/14   2.26/18   6.13/14  12.49/18  10.49/8    9.48/18  10.04/12  14.19/22   7.51/9    2.11/9    4.16/7    3.13/15   0.29/3  
 17 Eliška Brožová                102.27 18.59/22  20.50/22  22.16/22  31.20/22  43.58/20  56.02/20  63.10/18  72.58/17  79.51/16  90.06/17  92.35/17  97.51/17 101.53/17 102.27/17 
    OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov       18.59/22   1.51/8    1.26/13   9.04/19  12.38/17  12.04/12   7.08/7    9.48/10   6.53/13  10.15/15   2.29/14   5.16/13   4.02/18   0.34/11 
 18 Jeřábková Jana                110.29 10.07/15  12.52/15  14.15/14  24.03/17  37.25/17  51.49/19  63.30/19  75.44/18  83.07/18  92.40/18  95.01/18 106.08/18 109.39/18 110.29/18 
    SK UP Olomouc                        10.07/15   2.45/18   1.23/12   9.48/21  13.22/19  14.24/19  11.41/19  12.14/15   7.23/17   9.33/13   2.21/13  11.07/22   3.31/17   0.50/19 
 19 Michaela Čermáková            112.57 15.04/20  17.38/20  21.36/20  27.10/18  37.36/18  50.41/17  63.07/17  81.05/19  87.58/19  98.25/19 101.17/19 108.03/19 112.20/19 112.57/19 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk   15.04/20   2.34/15   3.58/20   5.34/12  10.26/13  13.05/15  12.26/22  17.58/20   6.53/13  10.27/16   2.52/18   6.46/16   4.17/21   0.37/13 
 20 Veronika Josífová             113.35 15.26/21  18.19/21  22.01/21  27.54/20  38.28/19  51.30/18  63.51/20  81.56/20  88.50/20  99.17/20 102.02/20 108.54/20 113.05/20 113.35/20 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk   15.26/21   2.53/19   3.42/19   5.53/13  10.34/14  13.02/14  12.21/21  18.05/21   6.54/15  10.27/16   2.45/17   6.52/19   4.11/20   0.30/5  
 21 Pelák Martin                  138.39 12.32/19  15.56/18  20.36/19  27.14/19  46.14/21  67.34/22  76.31/22  89.52/21  97.08/21 118.52/21 125.03/21 133.53/21 138.02/21 138.39/21 
    Neregistrovaní - Chessul             12.32/19   3.24/20   4.40/22   6.38/16  19.00/22  21.20/22   8.57/16  13.21/18   7.16/16  21.44/22   6.11/22   8.50/21   4.09/19   0.37/13 
 22 Alena Oldřichová              145.25 10.29/16  16.32/19  18.07/18  28.37/21  46.44/22  63.48/21  76.04/21 102.35/22 114.12/22 128.05/22 132.38/22 140.13/22 144.30/22 145.25/22 
    SK Zbraslav OOB                      10.29/16   6.03/22   1.35/15  10.30/22  18.07/21  17.04/21  12.16/20  26.31/22  11.37/21  13.53/20   4.33/21   7.35/20   4.17/21   0.55/21 
    Slavíčková Katka           DISK      13.44/    17.08/    18.34/    40.01/    51.08/    74.45/    90.10/         /         /         /         /         /         /   112.36/   
    SK Haná orienteering                 13.44/     3.24/     1.26/    21.27/    11.07/    23.37/    15.25/         /         /         /         /         /         /         /   
    Aneta Pražáková            DISK       9.11/         /    25.16/         /         /    35.20/    44.01/    53.40/         /         /         /    63.48/    67.33/    68.00/   
    Sportcentrum Jičín                    9.11/         /         /         /         /         /     8.41/     9.39/         /         /         /         /     3.45/     0.27/   
    Miturová Radka             DISK       7.55/     9.29/    11.15/    16.42/    25.21/    35.07/    43.05/         /         /         /         /    53.40/    56.53/    57.42/   
    MLOK Mariánské Lázně                  7.55/     1.34/     1.46/     5.27/     8.39/     9.46/     7.58/         /         /         /         /         /     3.13/     0.49/   
    Blahová Markéta            DISK-LIM. 51.59/    60.25/    62.27/    74.10/    89.43/   108.31/   124.18/   149.03/   157.20/   167.43/   169.50/   177.10/   181.30/   182.20/   
    VŠTJ Ekonom Praha                    51.59/     8.26/     2.02/    11.43/    15.33/    18.48/    15.47/    24.45/     8.17/    10.23/     2.07/     7.20/     4.20/     0.50/   
    Eliška Konečná             DISK-LIM. 22.31/    29.10/    32.40/    64.27/    83.13/   113.22/   131.39/   150.41/   163.11/   187.29/   194.20/   204.20/   209.16/   209.56/   
    KOB Český Krumlov                    22.31/     6.39/     3.30/    31.47/    18.46/    30.09/    18.17/    19.02/    12.30/    24.18/     6.51/    10.00/     4.56/     0.40/   
    Píšová Jitka               DISK-LIM. 21.27/    27.33/    32.22/    58.35/    78.51/   102.25/   124.39/   143.24/   155.21/   173.57/   180.24/   192.04/   198.04/   199.27/   
    Neregistrovaní - Píšová              21.27/     6.06/     4.49/    26.13/    20.16/    23.34/    22.14/    18.45/    11.57/    18.36/     6.27/    11.40/     6.00/     1.23/   
    Chrz Pavel                 DISK-LIM. 19.49/    21.47/    24.55/    43.14/    60.41/    79.54/    96.24/   112.39/   125.16/   142.13/   146.35/   160.53/   167.49/   168.40/   
    Neregistrovaní - Chessul             19.49/     1.58/     3.08/    18.19/    17.27/    19.13/    16.30/    16.15/    12.37/    16.57/     4.22/    14.18/     6.56/     0.51/