Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)                        21.8.2011 19:27:14
                                Pěkné prázdniny 2011 1.etapa
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D10         1.6km   70m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 C     14.35  +      0.00
  2>Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 C     15.29  +      0.54
  3>Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 C     17.07  +      2.32
  4>Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 C     18.24  +      3.49
  5>Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C     19.37  +      5.02
  6>Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151 C     20.03  +      5.28
  7>Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C     20.14  +      5.39
  8>Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251 C     20.38  +      6.03
  9>Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 C     23.23  +      8.48
 10>Francová Lucie           OK Lokomotiva Pardub LPU0152 C     24.12  +      9.37
 11>Linková Lucie            OOB TJ Turnov / MTBO TUR0251 C     26.25  +     11.50
 12>Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C     26.51  +     12.16
 13>Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C     28.00  +     13.25
 14>Richtrová Kateřina       OK Jilemnice         JIL0151 C     28.47  +     14.12
 15>Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     30.04  +     15.29
 16>Mulíčková Zuzana         KOB Moira Brno       ABM0157 C     41.48  +     27.13
 17>Klára Havlová            OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C     45.51  +     31.16
 
Průběžné výsledky kategorie: D10L        2.0km   65m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C     20.44  +      0.00
  2>Pušová Bára              SK Studenec          STH0352 C     21.40  +      0.56
  3>Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351       22.26  +      1.42
  4>Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK0351       28.22  +      7.38
  5>Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     28.42  +      7.58
  6>Pračková Ema             KOB TRETRA Praha     TAP     C     29.50  +      9.06
  7>Blahová Pavla            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0153 C     30.24  +      9.40
  8>Mulíčková Markéta        KOB Moira Brno       ABM           30.47  +     10.03
  9>Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C     41.05  +     20.21
 MS Štrincl Filip            OOB TJ Turnov / MTBO TUR      MS   25.37  +      4.53
 
Průběžné výsledky kategorie: D12         1.7km   70m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B     15.49  +      0.00
  2>Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 C     18.50  +      3.01
  3>Nechanická Klára         SK OS Nové Město n.  OSN0050 C     18.59  +      3.10
  4>Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B     19.36  +      3.47
  5>Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 C     19.41  +      3.52
  6>Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051 C     20.11  +      4.22
  7>Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 C     21.06  +      5.17
  8>Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 C     21.11  +      5.22
  9>Bruková Magda            TJ TŽ Třinec         TRI0054 C     22.26  +      6.37
 10>Loudová Leona            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9956 C     24.55  +      9.06
 11>Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052       25.35  +      9.46
 12>Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C     25.44  +      9.55
 13>Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051       26.37  +     10.48
 14>Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C     27.38  +     11.49
 15>Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     29.25  +     13.36
 16>Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 C     29.36  +     13.47
 17>Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     30.21  +     14.32
 18>Zlámalová Nikola         OK 99 Hradec Králové PHK9950 B     31.33  +     15.44
 19>Gallová Veronika         OK Jilemnice         JIL0052 C     35.32  +     19.43
 20>Čížková Eliška           OOB TJ Spartak Adamo ADA0051 C     37.17  +     21.28
 21>Hänchen Julia            ESV Lok Bad Schandau Z55           37.30  +     21.41
 22>Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     42.57  +     27.08
 23>Mudrová Lenka            Kometa Kralovice     KRL0052 C     52.14  +     36.25
 
Průběžné výsledky kategorie: D14         2.4km  100m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9851 B     28.34  +      0.00
  2>Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 B     30.22  +      1.48
  3>Linková Alena            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9751 B     31.46  +      3.12
  4>Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 B     32.07  +      3.33
  5>Kohlová Monika           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9756 C     32.20  +      3.46
  6>Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 B     33.32  +      4.58
  7>Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 B     35.29  +      6.55
  8>Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 C     35.47  +      7.13
  9>Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B     37.28  +      8.54
 10>Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov / MTBO TUR9755 C     38.59  +     10.25
 11>Košťalková Julie         KOB Choceň           CHC9752 C     49.30  +     20.56
 12>Melicharová Anna         KOB Dobruška         DOB9850       51.30  +     22.56
 13>Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9751       64.43  +     36.09
 14>Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov / MTBO TUR9854 C     73.48  +     45.14
 15>Kubečková Veronika       OK 99 Hradec Králové PHK9853 C     79.54  +     51.20
    Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D16         2.5km  115m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A     34.23  +      0.00
  2>Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B     36.31  +      2.08
  3>Petrasová Zuzana         OOB Vamberk          VAM9653 A     40.36  +      6.13
  4>Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A     40.49  +      6.26
  5>Čížková Markéta          OOB TJ Spartak Adamo ADA9652 B     48.25  +     14.02
  6>Martina Paukertová       OOB TJ Sokol Troja   TJP9650 C     58.50  +     24.27
  7>Lavičková Michaela       Kometa Kralovice     KRL9655 B     59.01  +     24.38
  8>Slavíčková Klárka        SK Haná orienteering OOL9562 C     62.54  +     28.31
 
Průběžné výsledky kategorie: D18         2.6km  135m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     35.52  +      0.00
  2>Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A     36.23  +      0.31
  3>Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B     38.31  +      2.39
  4>Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B     40.43  +      4.51
  5>Neumannová Anna          SK SKI-OB Šternberk  STE9456 B     50.56  +     15.04
  6>Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 A     55.21  +     19.29
  7>Jančová Jana             SK při gymnáziu OOB  VRB9450 A     58.00  +     22.08
  8>Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351       58.38  +     22.46
  9>Chmelíková Zuzana        VSK Mendelu Brno     VBM9353 C     73.53  +     38.01
 
Průběžné výsledky kategorie: D20         3.2km  125m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 B     35.07  +      0.00
  2>Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B     37.57  +      2.50
  3>Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 A     39.06  +      3.59
  4>Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B     41.21  +      6.14
  5>Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 B     42.44  +      7.37
  6>Nováková Anežka          OOB TJ Baník Ostrava AOV9251 B     83.30  +     48.23
 
Průběžné výsledky kategorie: D21A        3.6km  170m 18k  Ranking:0.7708 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 R     39.59  +      0.00  R: 7867b
  2>Kutlvašrová Vlaďka       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C     40.58  +      0.59  R: 7681b
  3>Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C     41.31  +      1.32  R: 7577b
  4>Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953       42.06  +      2.07  R: 7467b
  5>Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     42.33  +      2.34  R: 7382b
  6>Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     42.45  +      2.46  R: 7344b
  7>Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     43.30  +      3.31  R: 7203b
  8>Matějů Kateřina          Slavia Liberec orien VLI8054 C     43.42  +      3.43  R: 7165b
  9>Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C     44.09  +      4.10  R: 7080b
 10>Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     44.16  +      4.17  R: 7058b
 11>Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     44.17  +      4.18  R: 7055b
 12>Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C     44.26  +      4.27  R: 7026b
 13>Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     44.53  +      4.54  R: 6941b
 14>Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 R     45.11  +      5.12  R: 6885b
 15>Kuchařová Markéta        KOB TRETRA Praha     TAP8463 C     46.29  +      6.30  R: 6639b
 16>Daňková Veronika         KOB Start Blansko    SBK8151 C     47.29  +      7.30  R: 6450b
 17>Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     47.35  +      7.36  R: 6432b
 18>Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C     47.47  +      7.48  R: 6394b
 19>Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C     48.24  +      8.25  R: 6277b
 20>Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     48.26  +      8.27  R: 6271b
 21>Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     48.28  +      8.29  R: 6265b
 22>Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C     48.31  +      8.32  R: 6255b
 23>Bolinová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C     48.39  +      8.40  R: 6230b
 24>Stachoňová Barbara       SK Žabovřesky Brno   ZBM8451 C     49.32  +      9.33  R: 6063b
 25>Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C     50.15  +     10.16  R: 5928b
 26>Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C     50.16  +     10.17  R: 5925b
 27>Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 B     51.18  +     11.19  R: 5730b
 28>Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C     51.22  +     11.23  R: 5717b
 29>Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     51.41  +     11.42  R: 5657b
 30>Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     52.01  +     12.02  R: 5594b
 31>Křížová Lenka            OOB Třebíč           TTR8551 C     52.08  +     12.09  R: 5572b
 32>Beržinská Soňa           KOB Start Blansko    SBK8554 C     52.10  +     12.11  R: 5566b
 33>Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C     52.32  +     12.33  R: 5497b
 34>Bolechová Anežka         OK Lokomotiva Pardub LPU9051 C     52.57  +     12.58  R: 5418b
 35>Piskáčková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C     52.58  +     12.59  R: 5415b
 36>Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C     53.00  +     13.01  R: 5409b
 36>Labašová Katarína        Magnus Orienteering  ASU8351 E     53.00  +     13.01  R: 5409b
 38>Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851 C     53.35  +     13.36  R: 5299b
 39>Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C     54.20  +     14.21  R: 5157b
 40>Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 C     54.34  +     14.35  R: 5113b
 41>Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C     55.55  +     15.56  R: 4858b
 42>Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494 C     56.55  +     16.56  R: 4669b
 43>Letfusová Veronika       KOB TRETRA Praha     TAP8654 C     59.39  +     19.40  R: 4153b
 44>Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C     63.24  +     23.25  R: 3445b
 45>Adamová Eva              VSK Mendelu Brno     VBM8772 C     66.14  +     26.15  R: 2910b
 46>Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C     78.53  +     38.54  R:  521b
    Pračková Zita            KOB TRETRA Praha     TAP     C DISK              
    Vacková Jana             KOB Start Blansko    SBK     C DISK-LIM.         
 
Průběžné výsledky kategorie: D21B        3.2km  125m 13k  Ranking:0.6467 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C     32.29  +      0.00  R: 6642b
  2>Dušátková Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK8557 C     33.15  +      0.46  R: 6493b
  3>Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C     34.25  +      1.56  R: 6267b
  4>Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     35.21  +      2.52  R: 6086b
  5>Cigošová Petra           OK Sparta Praha      SCP8656 C     36.04  +      3.35  R: 5947b
  6>Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 C     36.10  +      3.41  R: 5928b
  7>Píšová Monika            SK lyžování a OB Nov NPA8151 C     36.44  +      4.15  R: 5818b
  8>Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     37.07  +      4.38  R: 5744b
  9>Kopecká Anežka           USK Praha            VSP8150 C     37.42  +      5.13  R: 5631b
 10>Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C     37.45  +      5.16  R: 5621b
 11>Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK7851       37.54  +      5.25  R: 5592b
 12>Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     37.57  +      5.28  R: 5583b
 13>Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     38.00  +      5.31  R: 5573b
 14>Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C     38.31  +      6.02  R: 5473b
 15>Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 B     38.34  +      6.05  R: 5463b
 16>Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C     39.39  +      7.10  R: 5253b
 17>Gavendová Hana           OK Sparta Praha      SCP8451 C     39.42  +      7.13  R: 5244b
 18>Setínková Eva            Oddíl OB Kotlářka    DKP8759 C     39.47  +      7.18  R: 5227b
 19>Chloupková Jana          OOB Slavia Praha     SLP5951 C     40.01  +      7.32  R: 5182b
 20>Zoubková Jana            SK Zbraslav OOB      ZBP8050 C     40.48  +      8.19  R: 5030b
 21>Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C     40.59  +      8.30  R: 4995b
 22>Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     41.04  +      8.35  R: 4979b
 23>Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     41.23  +      8.54  R: 4917b
 24>Uvizlová Radka           SK Studenec          STH8451 C     42.01  +      9.32  R: 4795b
 25>Petrová Tereza           VSK VŠB TU Ostrava   VOV8751 C     43.31  +     11.02  R: 4504b
 26>Tihonová Hana            KOB TRETRA Praha     TAP9052 C     44.06  +     11.37  R: 4391b
 27>Lošťáková Ivana          OOB TJ Lokomotiva Te LTP7758 C     44.29  +     12.00  R: 4317b
 28>Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 C     45.10  +     12.41  R: 4184b
 29>Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C     45.34  +     13.05  R: 4107b
 30>Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     45.45  +     13.16  R: 4071b
 31>Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950       45.48  +     13.19  R: 4062b
 32>Slavíková Lucie          SK Praga             PGP9150 C     47.38  +     15.09  R: 3707b
 33>Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     49.40  +     17.11  R: 3313b
 34>Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET8851 C     52.56  +     20.27  R: 2680b
 35>Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     53.22  +     20.53  R: 2596b
 36>Ježková Klára            SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C     56.13  +     23.44  R: 2044b
 37>Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     56.26  +     23.57  R: 2002b
 38>Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850       58.50  +     26.21  R: 1537b
 39>Blahutová Hana           VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C     61.19  +     28.50  R: 1056b
 
Průběžné výsledky kategorie: D21C        2.6km  135m 12k  Ranking:0.3267 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Matušová Petra           Sportcentrum Jičín   SJC           39.30  +      0.00  R: 3332b
  2>Zemanová Šárka           Slavia Liberec orien VLI8553 C     40.04  +      0.34  R: 3286b
  3>Schmidtová Jana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7553 C     41.21  +      1.51  R: 3182b
  4>Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C     42.15  +      2.45  R: 3109b
  5>Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C     43.03  +      3.33  R: 3045b
  6>Dienerová Petra          Oddíl OB Kotlářka    DKP8159 C     46.12  +      6.42  R: 2789b
  7>Kubečková Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7551 C     53.29  +     13.59  R: 2199b
  8>Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C     53.40  +     14.10  R: 2184b
  9>Kadaňová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU8253 C     54.37  +     15.07  R: 2107b
 10>Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     61.26  +     21.56  R: 1554b
 11>Zajícová Markéta         KOB TRETRA Praha     TAP9054 C     64.47  +     25.17  R: 1283b
 12>Schwab Clarissa          KOB TRETRA Praha     TAP7750 C     66.32  +     27.02  R: 1141b
 13>Pěluchová Daniela        KOB Choceň           CHC8851 C     67.59  +     28.29  R: 1024b
 14>Pološčuková Lucie        SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9051 C     70.54  +     31.24  R:  787b
    Dobešová Kateřina        SKOB TJ Sokol Kralup KPY8750 C DISK              
    Rudolfova Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D21E        3.9km  230m 18k  Ranking:0.9036 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bochenková Ivana         Sportcentrum Jičín   SJC8952 E     35.19  +      0.00  R: 9472b
  2>Jedličková Zuzana        TJ Slavia Hradec Krá SHK8150       37.44  +      2.25  R: 8884b
  3>Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E     38.16  +      2.57  R: 8754b
  4>Heczková Bohdana         Slavia Liberec orien VLI7750 E     39.16  +      3.57  R: 8510b
  5>Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     40.15  +      4.56  R: 8271b
  6>Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C     40.59  +      5.40  R: 8092b
  7>Doležalová Vendula       OK 99 Hradec Králové PHK8752 R     41.36  +      6.17  R: 7942b
  8>Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R     41.57  +      6.38  R: 7857b
  9>Voráčková Lenka          SK OS Nové Město n.  OSN8555 C     44.24  +      9.05  R: 7260b
 10>Hepnerová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E     45.11  +      9.52  R: 7069b
 11>Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A     47.11  +     11.52  R: 6582b
 12>Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     47.29  +     12.10  R: 6509b
 13>Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     51.15  +     15.56  R: 5592b
 14>Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     54.51  +     19.32  R: 4715b
 15>Wurzelová Hana           SK OS Nové Město n.  OSN8972 R     55.15  +     19.56  R: 4618b
 16>Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C     55.27  +     20.08  R: 4569b
 17>Darmovzalová Lenka       SK Praga             PGP7951 C     59.04  +     23.45  R: 3688b
 18>Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     67.38  +     32.19  R: 1602b
 
Průběžné výsledky kategorie: D35         2.5km  135m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     29.46  +      0.00
  2>Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     29.55  +      0.09
  3>Mulíčková Eva            KOB Moira Brno       ABM7469 C     33.47  +      4.01
  4>Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C     33.50  +      4.04
  5>Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C     33.55  +      4.09
  6>Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     33.58  +      4.12
  7>Nechanická Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN7557 C     34.32  +      4.46
  8>Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C     35.29  +      5.43
  9>Vyškovská Radka          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7450 C     37.04  +      7.18
 10>Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C     38.18  +      8.32
 11>Zlámalová Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7257 C     38.22  +      8.36
 12>Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C     39.08  +      9.22
 13>Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     40.09  +     10.23
 14>Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C     42.53  +     13.07
 15>Zobaníková Vladimíra     TJ Sokol Radslavice  RAD6850 C     42.56  +     13.10
 16>Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C     43.46  +     14.00
 17>Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C     43.53  +     14.07
 18>Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350       44.16  +     14.30
 19>Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     45.12  +     15.26
 20>Sedlářová Pavla          POBO - přátelé OB Op AOP7052 C     45.44  +     15.58
 21>Pecharová Michaela       OOB TJ Sokol Troja   TJP6550 C     46.17  +     16.31
 22>Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C     48.14  +     18.28
 23>Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C     48.43  +     18.57
 24>Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     48.48  +     19.02
 25>Poštolková Andrea        TJ Start Náchod      SNA7251 C     52.17  +     22.31
 26>Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C     52.24  +     22.38
 27>Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     56.16  +     26.30
 28>Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C     60.25  +     30.39
 29>Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C     65.26  +     35.40
 30>Kašparová Marie          SK Netopýr Zákupy    ZAK7250 C     66.33  +     36.47
    Odstrčilová Hana         Neregistrovaní - Ods N10       DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D40         2.5km  135m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     30.27  +      0.00
  2>Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     31.49  +      1.22
  3>Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     34.14  +      3.47
  4>Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     36.13  +      5.46
  5>Műllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751 C     36.58  +      6.31
  6>Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750 C     40.25  +      9.58
  7>Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     41.42  +     11.15
  8>Chaloupková Lenka        KOB Choceň           CHC6951 C     43.00  +     12.33
  9>Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C     44.42  +     14.15
 10>Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C     45.10  +     14.43
 11>Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     46.28  +     16.01
 12>Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751 C     48.25  +     17.58
 13>Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C     49.48  +     19.21
 14>Pavlíčková Lenka         SKOB Ostrava         MOV7151 C     51.21  +     20.54
 15>Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153       51.40  +     21.13
 16>Pavlů Veronika           SK Praga             PGP6950 C     52.40  +     22.13
 17>Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     53.29  +     23.02
 18>Lázničková Marcela       SKOB Zlín            TZL6751 C     55.25  +     24.58
 19>Fundová Hana             TJ Slavia Hradec Krá SHK6752 C     56.26  +     25.59
 20>Hanáková Marta           Kometa Kralovice     KRL7151 C     57.31  +     27.04
 21>Kunzová Ivana            BETA URSUS Orienteer BBM7155 C     59.15  +     28.48
 22>Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C     61.56  +     31.29
 23>Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C     62.08  +     31.41
 24>Egrtová Jitka            TJ Slavia Hradec Krá SHK6354 C     63.12  +     32.45
 25>Kamenická Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK6851 C     92.38  +     62.11
 
Průběžné výsledky kategorie: D45         2.5km  120m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C     37.59  +      0.00
  2>Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     38.40  +      0.41
  3>Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C     41.05  +      3.06
  4>Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C     41.09  +      3.10
  5>Julínková Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6555 C     41.42  +      3.43
  6>Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C     44.23  +      6.24
  7>Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554 C     46.26  +      8.27
  8>Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     46.50  +      8.51
  9>Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     47.03  +      9.04
 10>Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     47.09  +      9.10
 11>Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     48.28  +     10.29
 12>Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     49.36  +     11.37
 13>Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     50.04  +     12.05
 14>Fólová Hana              OOB TJ Tatran Jablon TJN6353 C     50.08  +     12.09
 15>Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C     50.29  +     12.30
 16>Veljačíková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C     53.27  +     15.28
 17>Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     54.16  +     16.17
 18>Vavrečková Ivana         SK Prostějov         JPV6363 C     55.19  +     17.20
 19>Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C     59.16  +     21.17
 20>Pološčuková Monika       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6551 C     60.12  +     22.13
 21>Lohrová Hana             OK Sparta Praha      SCP6550 C     65.56  +     27.57
 22>Wagner Martina           Zittau  Süd          Z52           69.41  +     31.42
 23>Kukolová Alena           OOB TJ Slovan Luhačo LCE6651 C     70.44  +     32.45
 24>Pfeiferová Blanka        TJ Jiskra Hořice     HOR6450 C    107.25  +     69.26
 
Průběžné výsledky kategorie: D50         2.3km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     29.27  +      0.00
  2>Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     32.47  +      3.20
  3>Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C     33.40  +      4.13
  4>Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C     33.52  +      4.25
  5>Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     35.29  +      6.02
  6>Pavlíková Hana           OOB TJ Zlaté Hory    ZLH5950 C     36.42  +      7.15
  7>Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C     41.02  +     11.35
  8>Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     43.14  +     13.47
  9>Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     45.17  +     15.50
 10>Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C     45.55  +     16.28
 11>Czaschová Irena          SKOB Bruntál         SBR6150 C     47.19  +     17.52
 11>Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C     47.19  +     17.52
 13>Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C     48.18  +     18.51
 
Průběžné výsledky kategorie: D55         2.3km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C     31.12  +      0.00
  2>Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C     31.31  +      0.19
  3>Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     33.23  +      2.11
  4>Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C     35.15  +      4.03
  5>Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     37.34  +      6.22
  6>Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     37.48  +      6.36
  7>Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350 C     38.04  +      6.52
  8>Šumberová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI5351 C     38.38  +      7.26
  9>Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     39.30  +      8.18
 10>Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     39.55  +      8.43
 11>Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     43.07  +     11.55
 12>Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C     43.20  +     12.08
 13>Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     44.13  +     13.01
 14>Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     50.36  +     19.24
 15>Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C     51.22  +     20.10
 16>Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     52.32  +     21.20
 17>Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C     57.09  +     25.57
 18>Lulayová Věra            OK Lokomotiva Pardub LPU5651 C     62.50  +     31.38
 19>Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C     76.31  +     45.19
 20>Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C     88.02  +     56.50
    Hepnerová Dagmar         TJ Slavia Hradec Krá SHK5451 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D60         1.8km   95m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     28.33  +      0.00
  2>Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     31.01  +      2.28
  3>Horáčková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C     33.45  +      5.12
  4>Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     38.45  +     10.12
  5>Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851 C     40.21  +     11.48
  6>Sikorová Marie           TJ Baník Ostrava OKD BOV4852 C     46.51  +     18.18
  7>Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850 C     48.48  +     20.15
  8>Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C     48.52  +     20.19
  9>Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C     50.29  +     21.56
 10>Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C     57.24  +     28.51
 11>Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     59.55  +     31.22
 12>Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C     61.41  +     33.08
 13>Rufferová Iva            TJ Start Náchod      SNA5052 C     62.36  +     34.03
 14>Čadilová Alena           Horizont klub Šumper HSU5051 C     63.14  +     34.41
 
Průběžné výsledky kategorie: D65         1.8km   95m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     36.57  +      0.00
  2>Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     37.44  +      0.47
  3>Novotná Marie            OK 99 Hradec Králové PHK3951 C     41.45  +      4.48
  4>Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650       43.06  +      6.09
  5>Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C     44.46  +      7.49
  6>Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     45.27  +      8.30
  7>Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     45.40  +      8.43
  8>Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     46.49  +      9.52
  9>Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C     48.24  +     11.27
 10>Bláhová Blanka           Slavoj Praha         SJP3651 C     51.53  +     14.56
 11>Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C     55.13  +     18.16
 12>Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C     63.21  +     26.24
 13>Dolečková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C     86.34  +     49.37
    Lejsková Jiřina          Tempo Praha          TEP3750 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H10         1.6km   70m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Zemánek Mikuláš          SOOB Spartak Rychnov SRK0201 C     14.09  +      0.00
  2>Hänchen Florian          ESV Lok Bad Schandau Z55           16.10  +      2.01
  3>Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 C     18.02  +      3.53
  4>Nechanický Jan           SK OS Nové Město n.  OSN0200 C     21.21  +      7.12
  5>Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     22.45  +      8.36
  6>Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C     23.21  +      9.12
  7>Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C     25.22  +     11.13
  8>Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C     27.58  +     13.49
 
Průběžné výsledky kategorie: H10L        2.0km   65m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401 C     16.34  +      0.00
  2>Zobaník Radek            TJ Sokol Radslavice  RAD0201 C     17.47  +      1.13
  3>Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 C     18.13  +      1.39
  4>Malý Evženek             OK Jilemnice         JIL0301 C     19.32  +      2.58
  5>Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C     23.49  +      7.15
  6>Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov / MTBO TUR0401 C     24.00  +      7.26
  7>Vébr Tomáš               SKOB Baník Havířov   HAV0200 C     24.15  +      7.41
  8>Čtrnáct František        SK Praga             PGP0401 C     30.17  +     13.43
  9>Oncirk Honzík            SKOB Ostrov          ONO0301 C     30.37  +     14.03
 10>Baldrian Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     34.12  +     17.38
 11>Hewitt Christopher       Neregistrovaní - Hew N01           34.20  +     17.46
 12>Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302       34.36  +     18.02
 13>Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C     37.13  +     20.39
 14>Bláha Vojtěch            Slavoj Praha         SJP0501       38.54  +     22.20
 15>Bláha Matyáš             Slavoj Praha         SJP0500       51.41  +     35.07
 MS Čtrnáct Šimon            SK Praga             PGP0001 CMS   28.12  +     11.38
 
Průběžné výsledky kategorie: H12         1.7km   70m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 B     15.21  +      0.00
  2>Kafka Matěj              OK Jihlava           SJI9903 B     17.21  +      2.00
  3>Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 C     17.57  +      2.36
  4>Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 C     18.21  +      3.00
  5>Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001       19.22  +      4.01
  6>Macko Lukáš              Sportcentrum Jičín   SJC9901 B     20.45  +      5.24
  7>Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C     21.26  +      6.05
  8>Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903 C     21.27  +      6.06
  9>Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     22.23  +      7.02
 10>Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 C     24.30  +      9.09
 11>Karásek Matěj            Sportcentrum Jičín   SJC0001 B     25.17  +      9.56
 12>Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     26.11  +     10.50
 13>Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov / MTBO TUR9901       28.11  +     12.50
 14>Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004       28.49  +     13.28
 15>Láznička Václav          SKOB Zlín            TZL9901 B     29.29  +     14.08
    Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H14         2.4km  100m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     22.20  +      0.00
  2>Wolf Filip               OOB TJ Turnov / MTBO TUR9701 A     24.50  +      2.30
  3>Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     24.53  +      2.33
  4>Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B     27.24  +      5.04
  5>Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A     29.31  +      7.11
  6>Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 B     29.34  +      7.14
  7>Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 B     33.29  +     11.09
  8>Novák Pavel              OOB TJ Baník Ostrava AOV9801 B     34.04  +     11.44
  9>Kunz Jiří                BETA URSUS Orienteer BBM9801 C     37.25  +     15.05
 10>Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C     42.20  +     20.00
 11>Pokorný Jonáš            Kometa Kralovice     KRL9702 C     42.28  +     20.08
 12>Horký David              Kometa Kralovice     KRL9801 C     44.00  +     21.40
 13>Straka Tomáš             VSK Přírodověda      PVP9700 C     50.31  +     28.11
 14>Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701 B     51.13  +     28.53
 15>Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C     52.17  +     29.57
 16>Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK9800 C     52.26  +     30.06
 17>Koutský Pavel            OB Jenišovice        JEN9706 C     60.28  +     38.08
 
Průběžné výsledky kategorie: H16         2.6km  135m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A     24.00  +      0.00
  2>Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A     24.49  +      0.49
  3>Mlateček Jiří            SK Týniště nad Orlic TYN9501 C     26.43  +      2.43
  4>Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 B     26.46  +      2.46
  5>Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A     27.44  +      3.44
  6>Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A     28.02  +      4.02
  7>Zlámal David             OK 99 Hradec Králové PHK9600 B     28.59  +      4.59
  8>Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A     29.16  +      5.16
  9>Glonek Jakub             OOB TJ Baník Ostrava AOV9602 B     30.55  +      6.55
 10>Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     31.47  +      7.47
 11>Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B     32.32  +      8.32
 12>Kunz Jan                 BETA URSUS Orienteer BBM9601 B     32.51  +      8.51
 13>Vičan Dominik            SK Prostějov         JPV9501 B     32.59  +      8.59
 14>Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     33.44  +      9.44
 15>Taclík Milan             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9601 B     36.05  +     12.05
 16>Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 C     36.30  +     12.30
 17>Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 B     38.44  +     14.44
 18>Pavlík Marek             OOB TJ Zlaté Hory    ZLH9501 C     40.17  +     16.17
 19>Kotecký Daniel           SK Praga             PGP9500 C     42.17  +     18.17
 20>Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C     43.59  +     19.59
 21>Veljačik Michal          OK Sparta Praha      SCP9500 C     49.54  +     25.54
 22>Vébr Dominik             SKOB Baník Havířov   HAV9404       75.04  +     51.04
 23>Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C     77.14  +     53.14
 
Průběžné výsledky kategorie: H18         3.2km  125m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     27.16  +      0.00
  2>Német Kryštof            SK SKI-OB Šternberk  STE9308 A     30.28  +      3.12
  3>Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A     33.33  +      6.17
  4>Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A     33.39  +      6.23
  5>Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 C     34.02  +      6.46
  6>Skoupý Jan               SK SKI-OB Šternberk  STE9411 B     34.25  +      7.09
  7>Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE9307 B     35.45  +      8.29
  8>Melichar Jan             KOB Dobruška         DOB9401       56.54  +     29.38
  9>Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 B     61.23  +     34.07
 
Průběžné výsledky kategorie: H20         3.6km  180m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 A     37.44  +      0.00
  2>Večeřa Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN9105 C     46.15  +      8.31
 
Průběžné výsledky kategorie: H21A        4.0km  250m 19k  Ranking:0.7605 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 R     30.52  +      0.00  R: 8270b
  2>Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002       35.09  +      4.17  R: 7307b
  3>Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     35.28  +      4.36  R: 7236b
  4>Bašus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C     35.41  +      4.49  R: 7188b
  5>Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C     35.58  +      5.06  R: 7124b
  6>Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C     36.07  +      5.15  R: 7090b
  7>Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     36.21  +      5.29  R: 7038b
  8>Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     36.55  +      6.03  R: 6910b
  9>Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C     36.56  +      6.04  R: 6906b
 10>Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C     37.20  +      6.28  R: 6817b
 11>Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     37.22  +      6.30  R: 6809b
 12>Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     37.38  +      6.46  R: 6749b
 13>Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     38.17  +      7.25  R: 6603b
 14>Polášek Jan              SKOB Zlín            TZL8601 C     38.26  +      7.34  R: 6569b
 15>Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 C     38.54  +      8.02  R: 6464b
 16>Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     39.05  +      8.13  R: 6423b
 17>Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     39.12  +      8.20  R: 6397b
 18>Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     39.20  +      8.28  R: 6367b
 19>Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C     39.23  +      8.31  R: 6356b
 20>Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     39.27  +      8.35  R: 6341b
 21>Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     39.42  +      8.50  R: 6285b
 22>Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     39.47  +      8.55  R: 6266b
 23>Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     40.21  +      9.29  R: 6138b
 24>Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     40.52  +     10.00  R: 6022b
 25>Voráček Michal           SK Praga             PGP8009 C     41.11  +     10.19  R: 5951b
 26>Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     41.17  +     10.25  R: 5929b
 27>Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902       41.21  +     10.29  R: 5914b
 28>Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C     41.33  +     10.41  R: 5869b
 29>Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     41.41  +     10.49  R: 5839b
 30>Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     41.50  +     10.58  R: 5805b
 31>Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     42.04  +     11.12  R: 5753b
 32>Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C     42.57  +     12.05  R: 5554b
 33>Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     43.40  +     12.48  R: 5393b
 34>Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     43.42  +     12.50  R: 5385b
 35>Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C     43.46  +     12.54  R: 5370b
 36>Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C     43.58  +     13.06  R: 5325b
 37>Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     44.09  +     13.17  R: 5284b
 38>Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C     44.38  +     13.46  R: 5175b
 39>Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     45.03  +     14.11  R: 5082b
 40>Meyer Dirk               Post SV Dresden      Z53           45.17  +     14.25  R: 5029b
 41>Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     45.28  +     14.36  R: 4988b
 42>Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     45.29  +     14.37  R: 4984b
 42>Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C     45.29  +     14.37  R: 4984b
 44>Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303       45.46  +     14.54  R: 4921b
 45>Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C     45.52  +     15.00  R: 4898b
 46>Doležel Ondřej           SK SKI-OB Šternberk  STE9202 A     45.56  +     15.04  R: 4883b
 47>Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     46.45  +     15.53  R: 4700b
 48>Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C     46.56  +     16.04  R: 4658b
 49>Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     47.19  +     16.27  R: 4572b
 50>Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904 A     48.19  +     17.27  R: 4347b
 51>Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     48.26  +     17.34  R: 4321b
 52>Martínek Robert          VŠTJ Stavební fakult FSP7700 C     48.52  +     18.00  R: 4224b
 53>Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C     49.09  +     18.17  R: 4160b
 54>Pelc Václav              OOB TJ ČZ Strakonice CST6702 C     49.36  +     18.44  R: 4059b
 55>Hladký Viktor            OOB Vamberk          VAM8201 C     51.02  +     20.10  R: 3737b
 56>Kříž Ondřej              UNITOP SKP Žďár nad  PZR8001 C     52.54  +     22.02  R: 3317b
 57>Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C     52.56  +     22.04  R: 3310b
 58>Denk Štěpán              SK Praga             PGP9104 C     60.42  +     29.50  R: 1564b
 59>Blaha Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002 C     65.32  +     34.40  R:  477b
 60>Prokop Petr              SK Žabovřesky Brno   ZBM     C     77.21  +     46.29  R:    0b
 
Průběžné výsledky kategorie: H21B        3.5km  215m 18k  Ranking:0.6306 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Koťátko Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC7701 C     30.48  +      0.00  R: 6419b
  2>Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005       31.00  +      0.12  R: 6379b
  3>Henych Ondřej            Slavia Liberec orien VLI9001 C     32.17  +      1.29  R: 6121b
  4>Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502 C     34.38  +      3.50  R: 5648b
  5>Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801       35.16  +      4.28  R: 5521b
  6>Stachoň Zdeněk           KOB Směr Kroměříž    SKM8014 C     35.19  +      4.31  R: 5511b
  7>Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C     35.28  +      4.40  R: 5481b
  8>Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     36.36  +      5.48  R: 5253b
  9>Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     37.34  +      6.46  R: 5058b
 10>Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     37.56  +      7.08  R: 4985b
 11>Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C     38.13  +      7.25  R: 4928b
 12>Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C     39.26  +      8.38  R: 4683b
 13>Ďoubal Jan               KOB Dobruška         DOB8600 C     39.36  +      8.48  R: 4650b
 14>Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C     40.18  +      9.30  R: 4509b
 15>Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     40.39  +      9.51  R: 4438b
 16>Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C     40.41  +      9.53  R: 4432b
 17>Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C     41.06  +     10.18  R: 4348b
 18>Michalička David         KOB TRETRA Praha     TAP     C     41.26  +     10.38  R: 4281b
 19>Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     42.49  +     12.01  R: 4003b
 20>Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C     43.01  +     12.13  R: 3962b
 21>Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C     43.08  +     12.20  R: 3939b
 22>Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C     43.39  +     12.51  R: 3835b
 23>Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     44.28  +     13.40  R: 3671b
 23>Havlas Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK8908 C     44.28  +     13.40  R: 3671b
 25>Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C     44.43  +     13.55  R: 3621b
 26>Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803       45.15  +     14.27  R: 3513b
 27>Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C     45.23  +     14.35  R: 3487b
 28>Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C     46.23  +     15.35  R: 3285b
 29>Trávníček Jan            SK UP Olomouc        UOL7501 C     46.33  +     15.45  R: 3252b
 30>Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C     46.52  +     16.04  R: 3188b
 31>Kopecký Pavel            USK Praha            VSP7800 C     46.54  +     16.06  R: 3182b
 32>Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201       47.19  +     16.31  R: 3098b
 33>Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C     47.43  +     16.55  R: 3017b
 34>Randík Jan               Sdruž. organizátorů  SOB8703 C     48.09  +     17.21  R: 2930b
 35>Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C     48.27  +     17.39  R: 2870b
 36>Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7901 C     50.18  +     19.30  R: 2498b
 37>Koldinský Jan            SKOB TJ Sokol Kralup KPY8506 C     50.19  +     19.31  R: 2495b
 38>Haering Jan              VSK Přírodověda      PVP7500 C     50.32  +     19.44  R: 2451b
 39>Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 C     59.32  +     28.44  R:  641b
 40>Koleš Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU     C     60.09  +     29.21  R:  517b
 41>Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C     63.49  +     33.01  R:    0b
 42>Mátl Radek               Neregistrovaní - Mát N04           64.27  +     33.39  R:    0b
 43>Bílek Aleš               Neregistrovaní - Mat N38           68.36  +     37.48  R:    0b
 44>Pračka Tomáš             KOB TRETRA Praha     TAP     C     70.41  +     39.53  R:    0b
 45>Dvořáček Jan             OOB Třebíč           TTR7701 C     77.48  +     47.00  R:    0b
 46>Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C    100.23  +     69.35  R:    0b
 
Průběžné výsledky kategorie: H21C        3.6km  180m 16k  Ranking:0.4158 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Krčál Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU8407 C     34.41  +      0.00  R: 4383b
  2>Blažek Martin            OB SK Zvole          ZVO7505 C     35.41  +      1.00  R: 4270b
  3>Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     39.39  +      4.58  R: 3820b
  4>Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001       41.39  +      6.58  R: 3593b
  5>Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C     44.31  +      9.50  R: 3268b
  6>Drobník Lukáš            KOB TRETRA Praha     TAP     C     44.32  +      9.51  R: 3267b
  7>Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C     44.45  +     10.04  R: 3242b
  8>Laga Miroslav            SK Zbraslav OOB      ZBP7900 C     44.54  +     10.13  R: 3225b
  9>Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C     45.30  +     10.49  R: 3157b
 10>Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     46.06  +     11.25  R: 3089b
 11>Rozkošný Karel           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7900 C     46.53  +     12.12  R: 3000b
 12>Šmíd Ivo                 Sportcentrum Jičín   SJC7707       47.34  +     12.53  R: 2923b
 13>Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     51.14  +     16.33  R: 2507b
 14>Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C     51.34  +     16.53  R: 2469b
 15>Paulíček Jiří            OK Jihlava           SJI7727 C     51.48  +     17.07  R: 2443b
 15>Bém Roman                SK Zbraslav OOB      ZBP6300 C     51.48  +     17.07  R: 2443b
 17>Čížek Petr               OOB TJ Spartak Adamo ADA7101 C     53.19  +     18.38  R: 2271b
 18>Jaroš Marek              KOB Dobřichovice     DCE8100 C     54.53  +     20.12  R: 2093b
 19>Hampl Petr               KOB Dobruška         DOB8300 C     55.22  +     20.41  R: 2038b
 20>Hošek Jiří               KOB TRETRA Praha     TAP7601 C     56.22  +     21.41  R: 1925b
 21>Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C     59.00  +     24.19  R: 1626b
 22>Jirásek Jakub            OOB Třebíč           TTR8601 C     63.15  +     28.34  R: 1145b
 23>Hric Jan                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6300 C     64.05  +     29.24  R: 1050b
 24>Hänchen Danilo           ESV Lok Bad Schandau Z55           66.24  +     31.43  R:  787b
 25>Jedlička Lukáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK8100 C     67.08  +     32.27  R:  704b
 26>Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C     80.04  +     45.23  R:    0b
    Klomínský Václav         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8700   DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H21E        4.5km  250m 21k  Ranking:0.9006 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     36.07  +      0.00  R: 9109b
  2>Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E     36.41  +      0.34  R: 8969b
  3>Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E     36.48  +      0.41  R: 8941b
  4>Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C     38.06  +      1.59  R: 8620b
  5>Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R     38.16  +      2.09  R: 8579b
  6>Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E     38.22  +      2.15  R: 8554b
  7>Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R     38.27  +      2.20  R: 8534b
  8>Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R     38.43  +      2.36  R: 8468b
  9>Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 C     38.52  +      2.45  R: 8431b
 10>Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R     38.54  +      2.47  R: 8423b
 11>Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 R     39.31  +      3.24  R: 8271b
 12>Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 R     39.35  +      3.28  R: 8254b
 13>Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     39.46  +      3.39  R: 8209b
 13>Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     39.46  +      3.39  R: 8209b
 15>Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C     39.50  +      3.43  R: 8193b
 16>Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C     40.11  +      4.04  R: 8107b
 17>Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C     41.02  +      4.55  R: 7897b
 18>Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 C     41.05  +      4.58  R: 7885b
 19>Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R     41.34  +      5.27  R: 7766b
 20>Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     41.36  +      5.29  R: 7757b
 21>Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     42.21  +      6.14  R: 7572b
 22>Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     42.23  +      6.16  R: 7564b
 23>Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     42.31  +      6.24  R: 7531b
 24>Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C     42.35  +      6.28  R: 7515b
 25>Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     43.21  +      7.14  R: 7326b
 26>Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     43.39  +      7.32  R: 7252b
 27>Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     43.53  +      7.46  R: 7194b
 28>Neumann Pepa             USV TU Dresden       Z56           44.03  +      7.56  R: 7153b
 29>Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     44.22  +      8.15  R: 7075b
 30>Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C     46.06  +      9.59  R: 6648b
 31>Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     47.01  +     10.54  R: 6422b
 32>Suslov Sergej            Slavia Liberec orien VLI8801 C     48.10  +     12.03  R: 6138b
 33>Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C     48.16  +     12.09  R: 6114b
 34>Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     48.56  +     12.49  R: 5949b
 35>Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C     49.21  +     13.14  R: 5847b
 36>Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     50.43  +     14.36  R: 5510b
 37>Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C     56.29  +     20.22  R: 4088b
 
Průběžné výsledky kategorie: H35         3.7km  185m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C     33.38  +      0.00
  2>Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     35.29  +      1.51
  3>Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     36.26  +      2.48
  4>Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     36.30  +      2.52
  5>Leibiger Jens            Post SV Dresden      Z53           38.05  +      4.27
  6>Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     39.13  +      5.35
  7>Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C     39.29  +      5.51
  8>Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     40.01  +      6.23
  9>Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov / MTBO TUR           41.16  +      7.38
 10>Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C     43.11  +      9.33
 11>Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     45.50  +     12.12
 12>Nechanický Pavel         SK OS Nové Město n.  OSN7209 C     48.04  +     14.26
 13>Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C     48.44  +     15.06
 14>Kubáň Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7506 C     48.48  +     15.10
 15>Straka Lukáš             VSK Přírodověda      PVP7006 C     49.16  +     15.38
 16>Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C     49.39  +     16.01
 17>Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C     51.57  +     18.19
 18>Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7203 C     52.53  +     19.15
 19>Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C     55.54  +     22.16
 20>Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     57.11  +     23.33
 21>Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C     59.04  +     25.26
 22>Štolfa Jaromír           KOB Směr Kroměříž    SKM7506 C     60.18  +     26.40
 23>Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     61.40  +     28.02
 24>Mlateček Jiří            SK Týniště nad Orlic TYN6701 C     72.14  +     38.36
 25>Mulíček Ondřej           KOB Moira Brno       ABM7405 C     77.04  +     43.26
 26>Jirásek Stanislav        TJ Jiskra Hořice     HOR6501 C     77.10  +     43.32
 27>Geisler Michal           KOB Kladno           DKL7500 C     85.37  +     51.59
 
Průběžné výsledky kategorie: H40         3.3km  160m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C     27.49  +      0.00
  2>Vébr Radek               SKOB Baník Havířov   HAV7103 C     34.00  +      6.11
  3>Kunz Martin              BETA URSUS Orienteer BBM7101 C     35.17  +      7.28
  4>Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C     37.26  +      9.37
  5>Žejdlík Michal           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7001 C     38.05  +     10.16
  6>Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV     C     42.52  +     15.03
  7>Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     43.00  +     15.11
  8>Gryc Jan                 KOS TJ Tesla Brno    TBM6709 C     43.11  +     15.22
  9>Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     45.01  +     17.12
 10>Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C     45.30  +     17.41
 11>Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C     46.07  +     18.18
 12>Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     46.41  +     18.52
 13>Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C     46.57  +     19.08
 14>Michalík Petr            Pell's MTBO team     XBM7117 C     48.03  +     20.14
 15>Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C     50.42  +     22.53
 16>Hauptfleisch Roman       SOOB Spartak Rychnov SRK6603 C     52.37  +     24.48
 17>Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C     55.00  +     27.11
 18>Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701 C     55.48  +     27.59
 19>Pavlíček Daniel          SKOB Ostrava         MOV7100 C     58.45  +     30.56
 20>Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C     59.24  +     31.35
 21>Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901       59.57  +     32.08
 22>Konečný Jiří             SK Haná orienteering OOL6303 C     62.01  +     34.12
 23>Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6801 C     73.22  +     45.33
 24>Chaloupka Stanislav      KOB Choceň           CHC6703 C     74.35  +     46.46
 
Průběžné výsledky kategorie: H45         3.3km  160m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C     28.45  +      0.00
  2>Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C     30.43  +      1.58
  3>Havel Leoš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL6401 C     30.49  +      2.04
  4>Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     31.52  +      3.07
  5>Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     32.22  +      3.37
  6>Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     32.45  +      4.00
  7>Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     33.13  +      4.28
  8>Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     33.16  +      4.31
  9>Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     34.02  +      5.17
 10>Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C     36.05  +      7.20
 11>Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     37.13  +      8.28
 12>Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C     38.16  +      9.31
 13>Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C     39.19  +     10.34
 14>Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6301 C     40.41  +     11.56
 15>Vičan Lubomír            SK Prostějov         JPV6501 C     41.08  +     12.23
 16>Kudrass Peter            Zittau  Süd          Z52           41.50  +     13.05
 17>Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     42.45  +     14.00
 18>Sklenář Josef            SKOB Bruntál         SBR6601 C     43.13  +     14.28
 19>Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C     44.05  +     15.20
 20>Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C     44.48  +     16.03
 21>Starý Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301       45.11  +     16.26
 22>Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301 C     45.31  +     16.46
 23>Kaňák Petr               OK Jihlava           SJI6115 C     45.32  +     16.47
 24>Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     45.48  +     17.03
 25>Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C     46.36  +     17.51
 26>Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI6601 C     48.22  +     19.37
 27>Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C     49.05  +     20.20
 28>Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C     49.42  +     20.57
 29>Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C     49.49  +     21.04
 30>Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C     50.09  +     21.24
 31>Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C     52.03  +     23.18
 32>Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     52.46  +     24.01
 33>Sklenář Miroslav         POBO - přátelé OB Op AOP6302 C     53.16  +     24.31
 34>Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     55.23  +     26.38
 35>Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301 C     64.49  +     36.04
 36>Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C     66.00  +     37.15
 37>Patočka Petr             BETA URSUS Orienteer BBM6300 C     73.29  +     44.44
 38>Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C     77.17  +     48.32
 
Průběžné výsledky kategorie: H50         3.1km  155m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Cigoš Petr               KOS TJ Tesla Brno    TBM5602 C     37.51  +      0.00
  2>Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     41.43  +      3.52
  3>Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     42.03  +      4.12
  4>Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C     42.53  +      5.02
  5>Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     44.28  +      6.37
  6>Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003       45.46  +      7.55
  7>Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902 C     46.17  +      8.26
  8>Drobník Ivan             Slavia Liberec orien VLI5601 C     47.48  +      9.57
  9>Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C     49.22  +     11.31
 10>Chalupa Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU5301 C     53.03  +     15.12
 11>Višňa Milan              SK SKI-OB Šternberk  STE5904 C     53.19  +     15.28
 12>Dvorský Ilja             KOB Směr Kroměříž    SKM6103 C     55.20  +     17.29
 13>Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     61.55  +     24.04
 14>Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     62.33  +     24.42
 15>Kafka Václav             OK Jihlava           SJI6001 C     62.54  +     25.03
 16>Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     69.54  +     32.03
 17>Palas Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC5604 C     71.06  +     33.15
 18>Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C     74.07  +     36.16
    Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C DISK-LIM.         
 
Průběžné výsledky kategorie: H55         3.1km  155m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Hornik Zbigniew          LKO Leszno           Z57           34.10  +      0.00
  2>Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     36.12  +      2.02
  3>Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     39.44  +      5.34
  4>Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C     39.45  +      5.35
  5>Doležal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C     44.04  +      9.54
  6>Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C     45.55  +     11.45
  7>Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502 C     47.50  +     13.40
  8>Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     48.35  +     14.25
  9>Polák Zdeněk             USK Praha            VSP5203 C     49.29  +     15.19
 10>Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C     50.24  +     16.14
 11>Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     50.38  +     16.28
 12>Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C     51.36  +     17.26
 13>Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     51.47  +     17.37
 14>Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     51.57  +     17.47
 15>Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     52.40  +     18.30
 16>Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     56.58  +     22.48
 17>Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     57.06  +     22.56
 18>Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     58.23  +     24.13
 19>Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C     59.07  +     24.57
 20>Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C     64.19  +     30.09
 21>Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     68.44  +     34.34
 
Průběžné výsledky kategorie: H60         2.5km  120m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     26.50  +      0.00
  2>Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     27.02  +      0.12
  3>Härtelt Helmut           SSV Planeta Radebeul Z54           28.26  +      1.36
  4>Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C     30.00  +      3.10
  5>Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     32.11  +      5.21
  6>Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     33.02  +      6.12
  7>Zabloudil Pavel          KOS TJ Tesla Brno    TBM5003 C     33.57  +      7.07
  8>Lukavec Miloslav         OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     34.11  +      7.21
  9>Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     34.12  +      7.22
 10>Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     34.36  +      7.46
 11>Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     34.46  +      7.56
 11>Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     34.46  +      7.56
 13>Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     35.23  +      8.33
 14>Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C     36.12  +      9.22
 15>Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C     37.54  +     11.04
 16>Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     38.01  +     11.11
 17>Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     38.16  +     11.26
 18>Procházka Aleš           Oddíl OB Kotlářka    DKP4700 C     38.24  +     11.34
 19>Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4802 C     40.53  +     14.03
 20>Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     42.11  +     15.21
 21>Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C     42.46  +     15.56
 22>Paulíček Jiří            OK Jihlava           SJI4911 C     43.28  +     16.38
 23>Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C     44.14  +     17.24
 24>Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C     44.20  +     17.30
 25>Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C     44.33  +     17.43
 26>Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     48.00  +     21.10
 27>Kotecký Roman            SK Praga             PGP4900 C     48.53  +     22.03
 28>Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002 C     49.51  +     23.01
 29>Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001       52.04  +     25.14
 30>Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     52.12  +     25.22
 31>Milan Paukert            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C     59.22  +     32.32
 32>Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C     71.44  +     44.54
 
Průběžné výsledky kategorie: H65         2.5km  120m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Conrad Helmut            USV TU Dresden       Z56           28.53  +      0.00
  2>Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     29.24  +      0.31
  3>Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     31.18  +      2.25
  4>Sccmalfeld Tassilo       SSV Planeta Radebeul Z54           32.18  +      3.25
  5>Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C     37.55  +      9.02
  6>Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     39.32  +     10.39
  7>Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C     39.57  +     11.04
  8>Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     41.51  +     12.58
  9>Komínek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM4639 C     41.55  +     13.02
 10>Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     43.16  +     14.23
 11>Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     43.50  +     14.57
 12>Nosál Stanislav          SKOB Slaný           SLA4600 C     44.27  +     15.34
 13>Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C     45.28  +     16.35
 14>Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     49.33  +     20.40
 15>Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     50.08  +     21.15
 16>Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C     52.51  +     23.58
 17>Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     54.49  +     25.56
 18>Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     74.14  +     45.21
 19>Sedlář Vladimír          POBO - přátelé OB Op AOP4201 C     77.39  +     48.46
 20>Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C     77.48  +     48.55
 
Průběžné výsledky kategorie: H70         1.8km   95m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     25.08  +      0.00
  2>Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C     30.59  +      5.51
  3>Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     31.30  +      6.22
  4>Weber Petr               OK 99 Hradec Králové PHK3901 C     36.13  +     11.05
  5>Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     36.19  +     11.11
  6>Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C     37.34  +     12.26
  7>Tahotný Urban            OOB TJ Sokol Troja   TJP3701 C     38.15  +     13.07
  8>Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     40.38  +     15.30
  9>Diener Herbert           SKOB Ostrava         MOV4101 C     41.26  +     16.18
 10>Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     42.17  +     17.09
 11>Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     43.32  +     18.24
 12>Vřešťál Jan              Neregistrovaní - Vře N08           45.13  +     20.05
 13>Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C     46.51  +     21.43
 14>Šidla Jiří               OOB TJ Jiskra Otroko OTK4001       50.17  +     25.09
 15>Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     54.08  +     29.00
 16>Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     56.09  +     31.01
 17>Lejsek Tom               Tempo Praha          TEP3700 C     56.10  +     31.02
 18>Chloupek Radek           OOB Slavia Praha     SLP4001 C     89.19  +     64.11
 
Průběžné výsledky kategorie: HDR         2.0km   65m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Blaha Jiří               VŠTJ Ekonom Praha    EKP0401 C     15.53  +      0.00
  2>Katka Havlová            OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C     15.55  +      0.02
  3>Klechová Karolína        POBO - přátelé OB Op AOP0452 C     16.35  +      0.42
  4>Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov / MTBO TUR0501       18.22  +      2.29
  5>Rožek Vojtěch            VŠSK MFF UK Praha    MFP0501 C     18.24  +      2.31
  6>Žejdlíková Eliška        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 C     19.11  +      3.18
  7>Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501 C     19.12  +      3.19
  8>Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C     19.27  +      3.34
  8>Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     19.27  +      3.34
 10>Hewitt Matthew           Neregistrovaní - Hew N01           19.41  +      3.48
 11>Blaha Michal             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0402 C     19.52  +      3.59
 12>Novák Igor               OOB TJ Baník Ostrava AOV0501 C     21.37  +      5.44
 13>Vaníček Josef            TJ Lokomotiva Beroun LBE0500 C     21.38  +      5.45
 14>Knobová Agáta            OOS TJ Spartak Vrchl VRL           21.44  +      5.51
 15>Lucie Bruková            TJ TŽ Třinec         TRI     C     22.36  +      6.43
 16>Vlach Timík              SKOB Bruntál         SBR           23.13  +      7.20
 17>Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C     23.57  +      8.04
 18>Kašpar Štěpán            SK Netopýr Zákupy    ZAK     C     24.01  +      8.08
 19>Houžvička David          Neregistrovaní - Hou N02           24.42  +      8.49
 20>Malý Antonín             OK Jilemnice         JIL0501 C     24.48  +      8.55
 21>Kutáčková Linda          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU           25.38  +      9.45
 22>Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE           25.59  +     10.06
 23>Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     26.11  +     10.18
 24>Přibíková Agáta          SK Praga             PGP0651 C     27.58  +     12.05
 25>Lisá Štěpánka            SKOB Ostrov          ONO0650 C     28.53  +     13.00
 26>Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov / MTBO TUR           30.20  +     14.27
 27>Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501 C     30.48  +     14.55
 28>Kovářová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET0251 C     31.01  +     15.08
 29>Lošťáková Sára           OOB TJ Lokomotiva Te LTP0650 C     31.47  +     15.54
 30>Košťálková  Žofie        KOB Choceň           CHC           31.58  +     16.05
 31>Poštolka Karel           TJ Start Náchod      SNA0401 C     32.29  +     16.36
 32>Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     32.30  +     16.37
 33>Baldrianová Eva          USK Praha            VSP0751 C     33.20  +     17.27
 34>Blažková Adéla           USK Praha            VSP0751 C     35.41  +     19.48
 35>Vojta Bozděch            SK Praga             PGP1000 C     35.48  +     19.55
 36>Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C     36.18  +     20.25
 37>Houžvičková Daniela      Neregistrovaní - Hou N02           36.33  +     20.40
 38>Pochop Petr              OK Jilemnice         JIL     C     42.25  +     26.32
 39>Kuklová Klára            OK Lokomotiva Pardub LPU     C     44.40  +     28.47
 40>Panáčková Alžběta        Neregistrovaní - Pan N05           46.34  +     30.41
 41>Kadaně Marek             OK Lokomotiva Pardub LPU0703 C     59.35  +     43.42
    Bláha Šimon              Slavoj Praha         SJP0700 C DISK              
    Kubáňová Tereza          KOS TJ Tesla Brno    TBM0756 C DISK              
 MS Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM      MS   22.04  +      6.11
 
Průběžné výsledky kategorie: P2          1.6km   50m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bruk Slavomír            TJ TŽ Třinec         TRI6800 C     13.58  +      0.00
  2>Matušová Dominika        Neregistrovaní - Mat N38           15.46  +      1.48
  3>Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA     C     16.22  +      2.24
  4>Baklíková Anna           SKOB Zlín            TZL           17.23  +      3.25
  5>Matuš Štefan             Neregistrovaní - Mat N38           17.40  +      3.42
  6>Sasýnová Radka           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7750 C     19.59  +      6.01
  7>Loosová Lenka            Slavia Liberec orien VLI8199 C     20.01  +      6.03
  8>Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C     20.16  +      6.18
  9>Vlček Ondřej             Neregistrovaní - Vlč N12           20.44  +      6.46
 10>Tichý Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL           20.58  +      7.00
 11>Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254       21.07  +      7.09
 12>Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI           21.32  +      7.34
 13>Bejčková Kateřina        SKOB TJ Sokol Kralup KPY           21.51  +      7.53
 14>Matušová Světlana        Neregistrovaní - Mat N38           22.23  +      8.25
 15>Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C     22.38  +      8.40
 16>Přibylová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP           24.24  +     10.26
 17>Přibylová Kateřina       VŠSK MFF UK Praha    MFP           25.20  +     11.22
 18>Kadaňková Hana           OK Rožnov            ROV9750 C     25.23  +     11.25
 19>Stříteský Tomáš          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7401 C     26.35  +     12.37
 20>Melichárková Kristýna    SKOB Zlín            TZL8890       26.47  +     12.49
 21>Eliška Brožová           OK Lokomotiva Pardub LPU     C     27.46  +     13.48
 22>Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C     28.55  +     14.57
 22>Stará Petra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7354       28.55  +     14.57
 24>Blažková Hana            Neregistrovaní  - Bl N06           30.03  +     16.05
 25>Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C     31.22  +     17.24
 26>Šturc Pavel              OK Lokomotiva Pardub LPU     C     34.20  +     20.22
 27>Jiřina Králíková         KOB Dobruška         DOB8651       35.02  +     21.04
 28>Jankovcová Marie         OOB TJ Sokol Troja   TJP3950 C     45.52  +     31.54
 29>Hájková Barbora          OOB Vamberk          VAM9099 C     47.41  +     33.43
 30>Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     78.10  +     64.12
 
Průběžné výsledky kategorie: P4          2.8km  115m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Štrincl Lukáš            OOB TJ Turnov / MTBO TUR           30.58  +      0.00
  2>Silný Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C     35.24  +      4.26
  3>Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C     35.53  +      4.55
  4>Wagner Thomas            Zittau  Süd          Z52           38.52  +      7.54
  5>Bejčková Jana            SKOB TJ Sokol Kralup KPY           44.29  +     13.31
  6>Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     47.26  +     16.28
  7>Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C     47.45  +     16.47
  8>Miturová Radka           MLOK Mariánské Lázně MLA6502       48.10  +     17.12
  9>Jeřábek Petr             SK UP Olomouc        UOL6702 C     49.50  +     18.52
 10>Lichovníková Alena       UNITOP SKP Žďár nad  PZR9052 C     50.18  +     19.20
 11>Vřešťálová Lucie         OOB TJ Turnov / MTBO TUR           52.57  +     21.59
 12>Procházka Lukáš          KOB TRETRA Praha     TAP     C     58.35  +     27.37
 13>Aneta Pražáková          Sportcentrum Jičín   SJC8758 C     60.28  +     29.30
 14>Jeřábková Jana           SK UP Olomouc        UOL6954 C     61.18  +     30.20
 15>Petr Suchý               TJ Slavia Hradec Krá SHK           63.38  +     32.40
 16>Slavíček Stanislav       SK Haná orienteering OOL6708 C     66.10  +     35.12
 17>Slavíčková Katka         SK Haná orienteering OOL6955 C     66.17  +     35.19
 18>Blahová Markéta          VŠTJ Ekonom Praha    EKP     C     72.32  +     41.34
 19>Geislerová Dita          KOB Kladno           DKL7550 C     77.09  +     46.11
 20>Reisingerová Martina     KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C     77.44  +     46.46
 21>Pelák Martin             Neregistrovaní - Che N13           81.31  +     50.33
 22>Michaela Čermáková       Klub vytrvalostních  KSU     C     82.58  +     52.00
 23>Veronika Josífová        Klub vytrvalostních  KSU     C     84.23  +     53.25
 24>Alena Oldřichová         SK Zbraslav OOB      ZBP     C     87.29  +     56.31
 25>Chrz Pavel               Neregistrovaní - Che N13           88.25  +     57.27
 26>Puš Roman                SK Studenec          STH     C    102.23  +     71.25
 27>Píšová Jitka             Neregistrovaní - Píš N11          116.33  +     85.35
 28>Karoch Petr              Neregistrovaní - Kar N09          121.24  +     90.26
 29>Jan Zamiška              KOB Dobruška         DOB8501      142.06  +    111.08
    Chmelařová Blanka        SK Prostějov         JPV     C DISK              
    Šmakal Vladimír          OK Lokomotiva Pardub LPU     C DISK              
    Vřeštálová               TJ Loko Liberec      LLI9702 C DISK              
    Horych Pavel             KOB Kladno           DKL7000 C DISK              
    Němec Jan                Neregistrovaní - Něm N03       DISK