Průběžné celkové výsledky kategorie                                                    21.8.2011 19:35:33
                                      Pěkné prázdniny 2011 2.etapa
===ČSOS-TUR================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D10                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 C     17.07/3       14.28/1       31.35/1  
  2 Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 C     18.24/4       19.07/2       37.31/2  
  3 Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 C     14.35/1       24.44/8       39.19/3  
  4 Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 C     15.29/2       24.25/6       39.54/4  
  5 Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C     19.37/5       22.57/4       42.34/5  
  6 Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151 C     20.03/6       23.53/5       43.56/6  
  7 Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C     20.14/7       25.14/10      45.28/7  
  8 Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251 C     20.38/8       27.46/11      48.24/8  
  9 Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 C     23.23/9       25.05/9       48.28/9  
 10 Francová Lucie           OK Lokomotiva Pardub LPU0152 C     24.12/10      24.31/7       48.43/10 
 11 Linková Lucie            OOB TJ Turnov / MTBO TUR0251 C     26.25/11      22.42/3       49.07/11 
 12 Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C     28.00/13      30.06/12      58.06/12 
 13 Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     30.04/15      33.34/13      63.38/13 
 14 Richtrová Kateřina       OK Jilemnice         JIL0151 C     28.47/14      37.35/14      66.22/14 
 15 Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C     26.51/12      44.44/16      71.35/15 
 16 Klára Havlová            OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C     45.51/17      41.49/15      87.40/16 
 17 Mulíčková Zuzana         KOB Moira Brno       ABM0157 C     41.48/16      49.02/17      90.50/17 
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D10L                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C     20.44/1       23.25/2       44.09/1  
  2 Mulíčková Markéta        KOB Moira Brno       ABM           30.47/8       21.16/1       52.03/2  
  3 Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK0351       28.22/4       24.03/3       52.25/3  
  4 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     28.42/5       28.30/4       57.12/4  
  5 Pušová Bára              SK Studenec          STH0352 C     21.40/2       36.51/7       58.31/5  
  6 Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351       22.26/3       36.47/6       59.13/6  
  7 Blahová Pavla            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0153 C     30.24/7       39.10/8       69.34/7  
  8 Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C     41.05/9       31.27/5       72.32/8  
    Pračková Ema             KOB TRETRA Praha     TAP     C     29.50/6                              
    Staňková Markéta                                                          42.29/9            /   
 MS Štrincl Filip            OOB TJ Turnov / MTBO TUR      MS   25.37/10 MSDISK    /   MSDISK    /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D12                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B     15.49/1       12.33/1       28.22/1  
  2 Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 C     18.50/2       15.17/3       34.07/2  
  3 Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B     19.36/4       14.59/2       34.35/3  
  4 Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 C     19.41/5       17.14/4       36.55/4  
  5 Nechanická Klára         SK OS Nové Město n.  OSN0050 C     18.59/3       19.14/8       38.13/5  
  6 Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 C     21.06/7       17.24/5       38.30/6  
  7 Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051 C     20.11/6       20.11/10      40.22/7  
  8 Bruková Magda            TJ TŽ Třinec         TRI0054 C     22.26/9       19.04/7       41.30/8  
  9 Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051       26.37/13      18.32/6       45.09/9  
 10 Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 C     21.11/8       24.24/15      45.35/10 
 11 Loudová Leona            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9956 C     24.55/10      23.38/13      48.33/11 
 12 Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 C     29.36/16      21.13/11      50.49/12 
 13 Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C     25.44/12      25.10/16      50.54/13 
 14 Zlámalová Nikola         OK 99 Hradec Králové PHK9950 B     31.33/18      19.33/9       51.06/14 
 15 Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C     27.38/14      23.48/14      51.26/15 
 16 Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     30.21/17      21.14/12      51.35/16 
 17 Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052       25.35/11      28.16/19      53.51/17 
 18 Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     29.25/15      29.38/21      59.03/18 
 19 Čížková Eliška           OOB TJ Spartak Adamo ADA0051 C     37.17/20      25.25/17      62.42/19 
 20 Hänchen Julia            ESV Lok Bad Schandau Z55           37.30/21      28.39/20      66.09/20 
 21 Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     42.57/22      37.20/22      80.17/21 
 22 Mudrová Lenka            Kometa Kralovice     KRL0052 C     52.14/23      28.12/18      80.26/22 
    Gallová Veronika         OK Jilemnice         JIL0052 C     35.32/19           /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D14                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Alena            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9751 B     31.46/3       21.10/1       52.56/1  
  2 Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 B     30.22/2       24.20/2       54.42/2  
  3 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9851 B     28.34/1       26.20/6       54.54/3  
  4 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9756 C     32.20/5       24.39/3       56.59/4  
  5 Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 B     32.07/4       25.08/4       57.15/5  
  6 Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 B     35.29/7       26.26/7       61.55/6  
  7 Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 C     35.47/8       27.20/8       63.07/7  
  8 Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov / MTBO TUR9755 C     38.59/10      25.09/5       64.08/8  
  9 Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 B     33.32/6       30.42/9       64.14/9  
 10 Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B     37.28/9       31.40/10      69.08/10 
 11 Košťalková Julie         KOB Choceň           CHC9752 C     49.30/11      32.20/11      81.50/11 
 12 Melicharová Anna         KOB Dobruška         DOB9850       51.30/12      45.53/15      97.23/12 
 13 Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9751       64.43/13      34.10/12      98.53/13 
 14 Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov / MTBO TUR9854 C     73.48/14      41.12/14     115.00/14 
    Kubečková Veronika       OK 99 Hradec Králové PHK9853 C     79.54/15  DISK     /    DISK     /   
    Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 C DISK     /        37.18/13  DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D16                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A     34.23/1       29.07/1       63.30/1  
  2 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B     36.31/2       34.35/4       71.06/2  
  3 Petrasová Zuzana         OOB Vamberk          VAM9653 A     40.36/3       32.36/3       73.12/3  
  4 Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A     40.49/4       37.38/5       78.27/4  
  5 Čížková Markéta          OOB TJ Spartak Adamo ADA9652 B     48.25/5       30.48/2       79.13/5  
  6 Slavíčková Klárka        SK Haná orienteering OOL9562 C     62.54/8       43.04/6      105.58/6  
    Lavičková Michaela       Kometa Kralovice     KRL9655 B     59.01/7   DISK     /    DISK     /   
    Martina Paukertová       OOB TJ Sokol Troja   TJP9650 C     58.50/6            /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D18                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A     36.23/2       24.06/1       60.29/1  
  2 Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     35.52/1       27.39/2       63.31/2  
  3 Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B     40.43/4       32.01/3       72.44/3  
  4 Neumannová Anna          SK SKI-OB Šternberk  STE9456 B     50.56/5       38.15/6       89.11/4  
  5 Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 A     55.21/6       34.01/5       89.22/5  
  6 Jančová Jana             SK při gymnáziu OOB  VRB9450 A     58.00/7       32.07/4       90.07/6  
  7 Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351       58.38/8       39.38/7       98.16/7  
    Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B     38.31/3   DISK     /    DISK     /   
    Chmelíková Zuzana        VSK Mendelu Brno     VBM9353 C     73.53/9   DISK     /    DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D20                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 B     35.07/1       26.16/3       61.23/1  
  2 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B     37.57/2       24.07/1       62.04/2  
  3 Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 A     39.06/3       27.44/4       66.50/3  
  4 Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B     41.21/4       29.18/5       70.39/4  
  5 Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 B     42.44/5       31.49/6       74.33/5  
  6 Nováková Anežka          OOB TJ Baník Ostrava AOV9251 B     83.30/6       63.50/7      147.20/6  
    Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R          /        25.27/2            /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D21A                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 R     39.59/1       22.57/1       62.56/1  
  2 Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953       42.06/4       25.33/4       67.39/2  
  3 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     43.30/7       24.11/3       67.41/3  
  4 Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     44.16/10      23.49/2       68.05/4  
  5 Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C     41.31/3       28.12/18      69.43/5  
  6 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     42.33/5       27.35/15      70.08/6  
  7 Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C     44.09/9       26.59/13      71.08/7  
  8 Kutlvašrová Vlaďka       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C     40.58/2       30.38/30      71.36/8  
  9 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     42.45/6       29.08/24      71.53/9  
 10 Matějů Kateřina          Slavia Liberec orien VLI8054 C     43.42/8       28.15/19      71.57/10 
 11 Kuchařová Markéta        KOB TRETRA Praha     TAP8463 C     46.29/15      26.07/7       72.36/11 
 12 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     47.35/17      26.30/9       74.05/12 
 13 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     44.53/13      29.13/25      74.06/13 
 14 Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 R     45.11/14      29.00/21      74.11/14 
 15 Daňková Veronika         KOB Start Blansko    SBK8151 C     47.29/16      27.49/16      75.18/15 
 16 Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C     48.31/22      26.49/12      75.20/16 
 17 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     48.28/21      27.01/14      75.29/17 
 18 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C     47.47/18      28.49/20      76.36/18 
 19 Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 B     51.18/27      25.46/6       77.04/19 
 20 Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C     48.24/19      29.05/22      77.29/20 
 21 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     48.26/20      29.07/23      77.33/21 
 22 Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     52.01/30      26.28/8       78.29/22 
 23 Labašová Katarína        Magnus Orienteering  ASU8351 E     53.00/36      25.33/4       78.33/23 
 24 Bolinová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C     48.39/23      30.28/29      79.07/24 
 25 Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C     50.16/26      29.16/26      79.32/25 
 26 Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     51.41/29      28.04/17      79.45/26 
 27 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C     54.20/39      26.31/10      80.51/27 
 28 Bolechová Anežka         OK Lokomotiva Pardub LPU9051 C     52.57/34      30.04/27      83.01/28 
 29 Beržinská Soňa           KOB Start Blansko    SBK8554 C     52.10/32      31.06/31      83.16/29 
 30 Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     44.17/11      39.33/41      83.50/30 
 31 Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C     51.22/28      32.30/33      83.52/31 
 32 Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851 C     53.35/38      30.18/28      83.53/32 
 33 Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C     50.15/25      34.34/37      84.49/33 
 34 Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C     53.00/36      32.09/32      85.09/34 
 35 Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C     52.32/33      33.38/35      86.10/35 
 36 Stachoňová Barbara       SK Žabovřesky Brno   ZBM8451 C     49.32/24      37.06/39      86.38/36 
 37 Křížová Lenka            OOB Třebíč           TTR8551 C     52.08/31      36.21/38      88.29/37 
 38 Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C     55.55/41      34.05/36      90.00/38 
 39 Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494 C     56.55/42      33.22/34      90.17/39 
 40 Piskáčková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C     52.58/35      39.04/40      92.02/40 
 41 Letfusová Veronika       KOB TRETRA Praha     TAP8654 C     59.39/43      42.33/43     102.12/41 
 42 Adamová Eva              VSK Mendelu Brno     VBM8772 C     66.14/45      40.08/42     106.22/42 
 43 Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C     63.24/44      43.18/44     106.42/43 
 44 Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C     78.53/46      51.05/45     129.58/44 
    Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 C     54.34/40  DISK     /    DISK     /   
    Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C     44.26/12  DISK     /    DISK     /   
    Pračková Zita            KOB TRETRA Praha     TAP     C DISK     /                               
    Vacková Jana             KOB Start Blansko    SBK     C DISK-LIM./    DISK     /    DISK     /   
    Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C                   26.37/11           /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C     34.25/3       20.26/1       54.51/1  
  2 Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     37.07/8       21.04/2       58.11/2  
  3 Cigošová Petra           OK Sparta Praha      SCP8656 C     36.04/5       22.43/3       58.47/3  
  4 Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     35.21/4       23.51/6       59.12/4  
  5 Dušátková Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK8557 C     33.15/2       27.09/18      60.24/5  
  6 Kopecká Anežka           USK Praha            VSP8150 C     37.42/9       23.15/5       60.57/6  
  7 Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     38.00/13      22.58/4       60.58/7  
  8 Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C     32.29/1       29.24/26      61.53/8  
  9 Píšová Monika            SK lyžování a OB Nov NPA8151 C     36.44/7       25.16/10      62.00/9  
 10 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 C     36.10/6       25.58/16      62.08/10 
 11 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     37.57/12      24.35/7       62.32/11 
 12 Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C     37.45/10      25.12/9       62.57/12 
 13 Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C     38.31/14      25.20/11      63.51/13 
 14 Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 B     38.34/15      25.20/11      63.54/14 
 15 Setínková Eva            Oddíl OB Kotlářka    DKP8759 C     39.47/18      25.10/8       64.57/15 
 16 Zoubková Jana            SK Zbraslav OOB      ZBP8050 C     40.48/20      25.48/15      66.36/16 
 17 Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK7851       37.54/11      29.21/25      67.15/17 
 18 Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C     39.39/16      28.16/20      67.55/18 
 19 Gavendová Hana           OK Sparta Praha      SCP8451 C     39.42/17      28.56/21      68.38/19 
 20 Petrová Tereza           VSK VŠB TU Ostrava   VOV8751 C     43.31/25      26.57/17      70.28/20 
 21 Uvizlová Radka           SK Studenec          STH8451 C     42.01/24      29.15/24      71.16/21 
 22 Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C     40.59/21      31.19/30      72.18/22 
 23 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     41.04/22      31.21/31      72.25/23 
 24 Slavíková Lucie          SK Praga             PGP9150 C     47.38/32      25.20/11      72.58/24 
 25 Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     41.23/23      31.48/33      73.11/25 
 26 Tihonová Hana            KOB TRETRA Praha     TAP9052 C     44.06/26      29.10/23      73.16/26 
 27 Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950       45.48/31      27.38/19      73.26/27 
 28 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     45.45/30      28.56/21      74.41/28 
 29 Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 C     45.10/28      31.29/32      76.39/29 
 30 Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET8851 C     52.56/34      25.24/14      78.20/30 
 31 Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C     45.34/29      35.04/35      80.38/31 
 32 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     49.40/33      31.13/28      80.53/32 
 33 Lošťáková Ivana          OOB TJ Lokomotiva Te LTP7758 C     44.29/27      37.16/37      81.45/33 
 34 Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     53.22/35      31.16/29      84.38/34 
 35 Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     56.26/37      30.52/27      87.18/35 
 36 Ježková Klára            SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C     56.13/36      36.01/36      92.14/36 
 37 Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850       58.50/38      33.47/34      92.37/37 
 38 Blahutová Hana           VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C     61.19/39      39.12/38     100.31/38 
    Chloupková Jana          OOB Slavia Praha     SLP5951 C     40.01/19  DISK     /    DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D21C                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matušová Petra           Sportcentrum Jičín   SJC           39.30/1       21.48/1       61.18/1  
  2 Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C     42.15/4       24.54/3       67.09/2  
  3 Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C     43.03/5       24.35/2       67.38/3  
  4 Zemanová Šárka           Slavia Liberec orien VLI8553 C     40.04/2       29.06/4       69.10/4  
  5 Schmidtová Jana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7553 C     41.21/3       34.12/6       75.33/5  
  6 Dienerová Petra          Oddíl OB Kotlářka    DKP8159 C     46.12/6       36.32/10      82.44/6  
  7 Kubečková Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7551 C     53.29/7       34.58/7       88.27/7  
  8 Kadaňová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU8253 C     54.37/9       35.18/8       89.55/8  
  9 Zajícová Markéta         KOB TRETRA Praha     TAP9054 C     64.47/11      31.01/5       95.48/9  
 10 Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C     53.40/8       43.31/12      97.11/10 
 11 Pološčuková Lucie        SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9051 C     70.54/14      39.18/11     110.12/11 
 12 Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     61.26/10      51.46/15     113.12/12 
 12 Pěluchová Daniela        KOB Choceň           CHC8851 C     67.59/13      45.13/13     113.12/12 
 14 Schwab Clarissa          KOB TRETRA Praha     TAP7750 C     66.32/12      47.05/14     113.37/14 
    Dobešová Kateřina        SKOB TJ Sokol Kralup KPY8750 C DISK     /        56.10/16  DISK     /   
    Rudolfova Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752 C DISK     /        35.31/9   DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D21E                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bochenková Ivana         Sportcentrum Jičín   SJC8952 E     35.19/1       21.40/2       56.59/1  
  2 Jedličková Zuzana        TJ Slavia Hradec Krá SHK8150       37.44/2       21.41/3       59.25/2  
  3 Heczková Bohdana         Slavia Liberec orien VLI7750 E     39.16/4       20.54/1       60.10/3  
  4 Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E     38.16/3       22.01/5       60.17/4  
  5 Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     40.15/5       21.57/4       62.12/5  
  6 Doležalová Vendula       OK 99 Hradec Králové PHK8752 R     41.36/7       23.57/6       65.33/6  
  7 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R     41.57/8       26.02/8       67.59/7  
  8 Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C     40.59/6       27.35/13      68.34/8  
  9 Voráčková Lenka          SK OS Nové Město n.  OSN8555 C     44.24/9       25.07/7       69.31/9  
 10 Hepnerová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E     45.11/10      26.18/10      71.29/10 
 11 Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     47.29/12      26.03/9       73.32/11 
 12 Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A     47.11/11      26.28/11      73.39/12 
 13 Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     51.15/13      27.13/12      78.28/13 
 14 Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     54.51/14      30.17/14      85.08/14 
 15 Wurzelová Hana           SK OS Nové Město n.  OSN8972 R     55.15/15      30.29/15      85.44/15 
 16 Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C     55.27/16      31.15/16      86.42/16 
 17 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     67.38/18      38.12/17     105.50/17 
 18 Darmovzalová Lenka       SK Praga             PGP7951 C     59.04/17      51.15/18     110.19/18 
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D35                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     29.46/1       27.28/2       57.14/1  
  2 Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C     33.55/5       24.24/1       58.19/2  
  3 Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C     33.50/4       27.35/3       61.25/3  
  4 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     29.55/2       33.05/8       63.00/4  
  5 Nechanická Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN7557 C     34.32/7       31.08/4       65.40/5  
  6 Mulíčková Eva            KOB Moira Brno       ABM7469 C     33.47/3       35.12/14      68.59/6  
  7 Vyškovská Radka          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7450 C     37.04/9       33.23/9       70.27/7  
  8 Zlámalová Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7257 C     38.22/11      33.27/10      71.49/8  
  9 Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     40.09/13      35.01/13      75.10/9  
 10 Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     33.58/6       41.37/20      75.35/10 
 11 Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C     43.53/17      32.40/7       76.33/11 
 12 Sedlářová Pavla          POBO - přátelé OB Op AOP7052 C     45.44/20      31.28/5       77.12/12 
 13 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     45.12/19      32.27/6       77.39/13 
 14 Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350       44.16/18      33.54/11      78.10/14 
 15 Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C     39.08/12      39.50/18      78.58/15 
 16 Rožková Petra            VŠSK MFF UK Praha    MFP7551 C     42.53/14      37.41/15      80.34/16 
 17 Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C     38.18/10      44.35/22      82.53/17 
 18 Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     48.48/24      38.07/16      86.55/18 
 19 Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C     43.46/16      43.24/21      87.10/19 
 20 Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C     52.24/26      38.45/17      91.09/20 
 21 Zobaníková Vladimíra     TJ Sokol Radslavice  RAD6850 C     42.56/15      50.19/27      93.15/21 
 22 Poštolková Andrea        TJ Start Náchod      SNA7251 C     52.17/25      41.29/19      93.46/22 
 23 Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C     48.43/23      47.14/24      95.57/23 
 24 Pecharová Michaela       OOB TJ Sokol Troja   TJP6550 C     46.17/21      50.25/28      96.42/24 
 25 Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     56.16/27      45.46/23     102.02/25 
 26 Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C     60.25/28      50.08/26     110.33/26 
 27 Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C     65.26/29      54.45/29     120.11/27 
 28 Kašparová Marie          SK Netopýr Zákupy    ZAK7250 C     66.33/30      59.53/30     126.26/28 
    Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C     48.14/22  DISK     /    DISK     /   
    Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C     35.29/8   DISK     /    DISK     /   
    Odstrčilová Hana         Neregistrovaní - Ods N10       DISK     /        48.54/25  DISK     /   
    Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552 C          /        34.38/12           /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D40                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     30.27/1       28.41/4       59.08/1  
  2 Műllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751 C     36.58/5       28.13/3       65.11/2  
  3 Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     41.42/7       27.20/1       69.02/3  
  4 Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750 C     40.25/6       29.17/5       69.42/4  
  5 Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     31.49/2       37.56/10      69.45/5  
  6 Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     34.14/3       36.33/8       70.47/6  
  7 Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C     44.42/9       27.46/2       72.28/7  
  8 Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     36.13/4       39.38/11      75.51/8  
  9 Chaloupková Lenka        KOB Choceň           CHC6951 C     43.00/8       33.35/7       76.35/9  
 10 Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C     45.10/10      32.19/6       77.29/10 
 11 Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     46.28/11      37.29/9       83.57/11 
 12 Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153       51.40/15      40.02/12      91.42/12 
 13 Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C     49.48/13      43.02/15      92.50/13 
 14 Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751 C     48.25/12      45.58/17      94.23/14 
 15 Pavlů Veronika           SK Praga             PGP6950 C     52.40/16      42.01/13      94.41/15 
 16 Pavlíčková Lenka         SKOB Ostrava         MOV7151 C     51.21/14      47.01/18      98.22/16 
 17 Hanáková Marta           Kometa Kralovice     KRL7151 C     57.31/20      44.41/16     102.12/17 
 18 Egrtová Jitka            TJ Slavia Hradec Krá SHK6354 C     63.12/24      42.01/13     105.13/18 
 19 Kunzová Ivana            BETA URSUS Orienteer BBM7155 C     59.15/21      51.30/19     110.45/19 
 20 Lázničková Marcela       SKOB Zlín            TZL6751 C     55.25/18      56.43/20     112.08/20 
 21 Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C     62.08/23      60.09/21     122.17/21 
    Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C     61.56/22  DISK     /    DISK     /   
    Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     53.29/17  DISK     /    DISK     /   
    Kamenická Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK6851 C     92.38/25  DISK     /    DISK     /   
    Fundová Hana             TJ Slavia Hradec Krá SHK6752 C     56.26/19  DISK     /    DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D45                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C     41.05/3       28.23/1       69.28/1  
  2 Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C     37.59/1       35.30/7       73.29/2  
  3 Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C     41.09/4       34.24/5       75.33/3  
  4 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     38.40/2       36.56/8       75.36/4  
  5 Julínková Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6555 C     41.42/5       34.25/6       76.07/5  
  6 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     50.04/13      30.29/2       80.33/6  
  7 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     47.09/10      38.37/10      85.46/7  
  8 Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C     44.23/6       42.11/15      86.34/8  
  9 Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     47.03/9       40.57/12      88.00/9  
 10 Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     46.50/8       41.18/13      88.08/10 
 11 Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554 C     46.26/7       46.01/18      92.27/11 
 12 Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     48.28/11      44.00/17      92.28/12 
 13 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     54.16/17      40.20/11      94.36/13 
 14 Veljačíková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C     53.27/16      42.04/14      95.31/14 
 15 Lohrová Hana             OK Sparta Praha      SCP6550 C     65.56/21      31.14/3       97.10/15 
 16 Pološčuková Monika       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6551 C     60.12/20      37.38/9       97.50/16 
 17 Vavrečková Ivana         SK Prostějov         JPV6363 C     55.19/18      42.32/16      97.51/17 
 18 Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     49.36/12      49.22/21      98.58/18 
 19 Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C     50.29/15      49.14/20      99.43/19 
 20 Fólová Hana              OOB TJ Tatran Jablon TJN6353 C     50.08/14      57.28/23     107.36/20 
 21 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C     59.16/19      52.23/22     111.39/21 
 22 Wagner Martina           Zittau  Süd          Z52           69.41/22      46.10/19     115.51/22 
 23 Kukolová Alena           OOB TJ Slovan Luhačo LCE6651 C     70.44/23      57.31/24     128.15/23 
    Pfeiferová Blanka        TJ Jiskra Hořice     HOR6450 C    107.25/24  DISK     /    DISK     /   
    Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C          /        31.24/4            /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D50                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     29.27/1       28.23/3       57.50/1  
  2 Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     32.47/2       25.43/1       58.30/2  
  3 Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C     33.40/3       28.53/4       62.33/3  
  4 Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C     33.52/4       32.34/6       66.26/4  
  5 Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     35.29/5       34.43/8       70.12/5  
  6 Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C     41.02/7       31.45/5       72.47/6  
  7 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     45.17/9       27.57/2       73.14/7  
  8 Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     43.14/8       34.03/7       77.17/8  
  9 Pavlíková Hana           OOB TJ Zlaté Hory    ZLH5950 C     36.42/6       42.31/10      79.13/9  
 10 Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C     45.55/10      41.25/9       87.20/10 
 11 Czaschová Irena          SKOB Bruntál         SBR6150 C     47.19/11      42.43/11      90.02/11 
 12 Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C     47.19/11      45.44/12      93.03/12 
 13 Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C     48.18/13      47.00/13      95.18/13 
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D55                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C     31.31/2       25.42/1       57.13/1  
  2 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C     31.12/1       29.40/2       60.52/2  
  3 Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C     35.15/4       31.29/4       66.44/3  
  4 Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     33.23/3       33.47/6       67.10/4  
  5 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     37.34/5       32.59/5       70.33/5  
  6 Šumberová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI5351 C     38.38/8       35.40/7       74.18/6  
  7 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     44.13/13      31.04/3       75.17/7  
  8 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     39.55/10      35.55/8       75.50/8  
  9 Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350 C     38.04/7       39.21/11      77.25/9  
 10 Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     37.48/6       41.35/13      79.23/10 
 11 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     43.07/11      37.18/10      80.25/11 
 12 Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C     43.20/12      41.17/12      84.37/12 
 13 Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     39.30/9       51.57/15      91.27/13 
 14 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     52.32/16      50.15/14     102.47/14 
 15 Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     50.36/14      54.06/16     104.42/15 
 16 Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C     57.09/17      58.09/17     115.18/16 
 17 Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C     51.22/15      65.18/20     116.40/17 
 18 Lulayová Věra            OK Lokomotiva Pardub LPU5651 C     62.50/18      63.48/19     126.38/18 
 19 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C     88.02/20      62.59/18     151.01/19 
    Hepnerová Dagmar         TJ Slavia Hradec Krá SHK5451 C DISK     /        36.17/9   DISK     /   
    Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C     76.31/19           /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D60                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     31.01/2       26.22/1       57.23/1  
  2 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     28.33/1       35.13/3       63.46/2  
  3 Horáčková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C     33.45/3       30.02/2       63.47/3  
  4 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     38.45/4       38.02/6       76.47/4  
  5 Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851 C     40.21/5       39.21/7       79.42/5  
  6 Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850 C     48.48/7       36.10/4       84.58/6  
  7 Sikorová Marie           TJ Baník Ostrava OKD BOV4852 C     46.51/6       42.27/8       89.18/7  
  8 Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     59.55/11      36.21/5       96.16/8  
  9 Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C     48.52/8       50.05/9       98.57/9  
 10 Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C     57.24/10      50.25/10     107.49/10 
    Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C     61.41/12  DISK     /    DISK     /   
    Čadilová Alena           Horizont klub Šumper HSU5051 C     63.14/14  DISK     /    DISK     /   
    Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C     50.29/9            /             /   
    Rufferová Iva            TJ Start Náchod      SNA5052 C     62.36/13           /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: D65                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     37.44/2       31.09/1       68.53/1  
  2 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650       43.06/4       40.02/3       83.08/2  
  3 Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C     44.46/5       38.59/2       83.45/3  
  4 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     36.57/1       51.14/6       88.11/4  
  5 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     45.40/7       49.07/4       94.47/5  
  6 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     46.49/8       50.51/5       97.40/6  
  7 Novotná Marie            OK 99 Hradec Králové PHK3951 C     41.45/3       56.44/7       98.29/7  
  8 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     45.27/6       56.47/8      102.14/8  
  9 Bláhová Blanka           Slavoj Praha         SJP3651 C     51.53/10      62.58/9      114.51/9  
 10 Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C     48.24/9       70.17/10     118.41/10 
 11 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C     63.21/12     102.37/12     165.58/11 
 12 Dolečková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C     86.34/13      82.43/11     169.17/12 
    Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C     55.13/11  DISK     /    DISK     /   
    Lejsková Jiřina          Tempo Praha          TEP3750 C DISK     /    DISK     /    DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H10                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zemánek Mikuláš          SOOB Spartak Rychnov SRK0201 C     14.09/1       19.51/3       34.00/1  
  2 Hänchen Florian          ESV Lok Bad Schandau Z55           16.10/2       19.29/2       35.39/2  
  3 Nechanický Jan           SK OS Nové Město n.  OSN0200 C     21.21/4       20.42/4       42.03/3  
  4 Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C     25.22/7       21.29/5       46.51/4  
  5 Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C     27.58/8       19.19/1       47.17/5  
  6 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C     23.21/6       24.47/6       48.08/6  
  7 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     22.45/5       29.43/7       52.28/7  
  8 Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 C     18.02/3       37.19/8       55.21/8  
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H10L                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zobaník Radek            TJ Sokol Radslavice  RAD0201 C     17.47/2       16.23/1       34.10/1  
  2 Malý Evženek             OK Jilemnice         JIL0301 C     19.32/4       25.08/4       44.40/2  
  3 Vébr Tomáš               SKOB Baník Havířov   HAV0200 C     24.15/7       23.13/3       47.28/3  
  4 Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 C     18.13/3       32.37/8       50.50/4  
  5 Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov / MTBO TUR0401 C     24.00/6       27.34/5       51.34/5  
  6 Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C     37.13/13      23.06/2       60.19/6  
  7 Oncirk Honzík            SKOB Ostrov          ONO0301 C     30.37/9       32.40/9       63.17/7  
  8 Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401 C     16.34/1       48.37/12      65.11/8  
  9 Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302       34.36/12      32.59/10      67.35/9  
 10 Bláha Vojtěch            Slavoj Praha         SJP0501       38.54/14      30.48/6       69.42/10 
 11 Baldrian Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     34.12/10      36.48/11      71.00/11 
 12 Bláha Matyáš             Slavoj Praha         SJP0500       51.41/15      31.19/7       83.00/12 
 13 Čtrnáct František        SK Praga             PGP0401 C     30.17/8       63.34/13      93.51/13 
    Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C     23.49/5   DISK     /    DISK     /   
    Hewitt Christopher       Neregistrovaní - Hew N01           34.20/11  DISK     /    DISK     /   
 MS Čtrnáct Šimon            SK Praga             PGP0001 CMS   28.12/16 MSDISK    /   MSDISK    /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H12                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 B     15.21/1       15.26/1       30.47/1  
  2 Kafka Matěj              OK Jihlava           SJI9903 B     17.21/2       17.29/2       34.50/2  
  3 Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001       19.22/5       20.43/5       40.05/3  
  4 Macko Lukáš              Sportcentrum Jičín   SJC9901 B     20.45/6       20.18/4       41.03/4  
  5 Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     22.23/9       20.12/3       42.35/5  
  6 Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 C     24.30/10      23.09/8       47.39/6  
  7 Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov / MTBO TUR9901       28.11/13      21.40/7       49.51/7  
  8 Láznička Václav          SKOB Zlín            TZL9901 B     29.29/15      20.45/6       50.14/8  
  9 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 C     18.21/4       33.44/11      52.05/9  
 10 Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004       28.49/14      26.40/9       55.29/10 
 11 Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C     21.26/7       34.14/12      55.40/11 
 12 Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     26.11/12      29.43/10      55.54/12 
 13 Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903 C     21.27/8       44.00/14      65.27/13 
 14 Karásek Matěj            Sportcentrum Jičín   SJC0001 B     25.17/11      41.59/13      67.16/14 
    Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 C DISK     /        48.18/15  DISK     /   
    Matěj Konečný            KOB Český Krumlov    KCK9907 B          /       137.59/16           /   
    Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 C     17.57/3                              
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H14                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     22.20/1       16.28/2       38.48/1  
  2 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     24.53/3       20.17/4       45.10/2  
  3 Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A     29.31/5       16.18/1       45.49/3  
  4 Wolf Filip               OOB TJ Turnov / MTBO TUR9701 A     24.50/2       22.21/5       47.11/4  
  5 Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B     27.24/4       22.40/6       50.04/5  
  6 Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 B     33.29/7       18.57/3       52.26/6  
  7 Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 B     29.34/6       23.50/7       53.24/7  
  8 Novák Pavel              OOB TJ Baník Ostrava AOV9801 B     34.04/8       25.11/8       59.15/8  
  9 Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C     42.20/10      32.59/11      75.19/9  
 10 Pokorný Jonáš            Kometa Kralovice     KRL9702 C     42.28/11      34.17/12      76.45/10 
 11 Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C     52.17/15      30.57/9       83.14/11 
 12 Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701 B     51.13/14      32.55/10      84.08/12 
 13 Kunz Jiří                BETA URSUS Orienteer BBM9801 C     37.25/9       47.35/16      85.00/13 
 14 Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK9800 C     52.26/16      34.41/13      87.07/14 
 15 Straka Tomáš             VSK Přírodověda      PVP9700 C     50.31/13      41.09/14      91.40/15 
 16 Horký David              Kometa Kralovice     KRL9801 C     44.00/12      53.35/17      97.35/16 
 17 Koutský Pavel            OB Jenišovice        JEN9706 C     60.28/17      43.12/15     103.40/17 
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H16                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A     24.00/1       18.35/1       42.35/1  
  2 Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A     24.49/2       19.41/2       44.30/2  
  3 Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A     28.02/6       19.49/3       47.51/3  
  4 Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 B     26.46/4       21.15/5       48.01/4  
  5 Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A     27.44/5       21.56/6       49.40/5  
  6 Mlateček Jiří            SK Týniště nad Orlic TYN9501 C     26.43/3       24.51/10      51.34/6  
  7 Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A     29.16/8       23.05/8       52.21/7  
  8 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     31.47/10      21.14/4       53.01/8  
  9 Zlámal David             OK 99 Hradec Králové PHK9600 B     28.59/7       25.19/12      54.18/9  
 10 Kunz Jan                 BETA URSUS Orienteer BBM9601 B     32.51/12      24.56/11      57.47/10 
 11 Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B     32.32/11      26.04/14      58.36/11 
 12 Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 C     36.30/16      22.12/7       58.42/12 
 13 Taclík Milan             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9601 B     36.05/15      25.23/13      61.28/13 
 14 Vičan Dominik            SK Prostějov         JPV9501 B     32.59/13      29.23/16      62.22/14 
 15 Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 B     38.44/17      23.55/9       62.39/15 
 16 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     33.44/14      28.58/15      62.42/16 
 17 Glonek Jakub             OOB TJ Baník Ostrava AOV9602 B     30.55/9       32.02/18      62.57/17 
 18 Pavlík Marek             OOB TJ Zlaté Hory    ZLH9501 C     40.17/18      30.10/17      70.27/18 
 19 Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C     43.59/20      34.25/19      78.24/19 
 20 Kotecký Daniel           SK Praga             PGP9500 C     42.17/19      47.09/22      89.26/20 
 21 Veljačik Michal          OK Sparta Praha      SCP9500 C     49.54/21      41.32/21      91.26/21 
 22 Vébr Dominik             SKOB Baník Havířov   HAV9404       75.04/22      38.39/20     113.43/22 
 23 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C     77.14/23      86.10/23     163.24/23 
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H18                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     27.16/1       22.39/1       49.55/1  
  2 Német Kryštof            SK SKI-OB Šternberk  STE9308 A     30.28/2       24.55/4       55.23/2  
  3 Skoupý Jan               SK SKI-OB Šternberk  STE9411 B     34.25/6       24.27/3       58.52/3  
  4 Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A     33.33/3       26.04/5       59.37/4  
  5 Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE9307 B     35.45/7       23.58/2       59.43/5  
  6 Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 C     34.02/5       27.37/6       61.39/6  
  7 Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 B     61.23/9       42.54/7      104.17/7  
    Melichar Jan             KOB Dobruška         DOB9401       56.54/8   DISK     /    DISK     /   
    Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A     33.39/4            /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H20                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 A     37.44/1       30.10/2       67.54/1  
  2 Večeřa Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN9105 C     46.15/2       28.08/1       74.23/2  
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H21A                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 R     30.52/1       19.18/1       50.10/1  
  2 Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     35.28/3       22.11/6       57.39/2  
  3 Bašus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C     35.41/4       22.08/5       57.49/3  
  4 Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C     36.56/9       21.16/2       58.12/4  
  5 Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C     35.58/5       22.29/8       58.27/5  
  6 Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C     36.07/6       22.40/11      58.47/6  
  7 Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     36.55/8       22.03/4       58.58/7  
  8 Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     36.21/7       24.27/21      60.48/8  
  9 Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     38.17/13      22.36/10      60.53/9  
 10 Polášek Jan              SKOB Zlín            TZL8601 C     38.26/14      22.28/7       60.54/10 
 11 Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     37.38/12      23.37/14      61.15/11 
 12 Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C     37.20/10      24.14/19      61.34/12 
 13 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     39.42/21      22.30/9       62.12/13 
 14 Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C     39.23/19      22.50/12      62.13/14 
 15 Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     37.22/11      25.05/27      62.27/15 
 16 Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902       41.21/27      22.01/3       63.22/16 
 17 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     39.12/17      25.05/27      64.17/17 
 18 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     39.05/16      25.13/31      64.18/18 
 19 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     39.27/20      24.52/26      64.19/19 
 20 Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     39.47/22      24.49/25      64.36/20 
 21 Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 C     38.54/15      25.53/34      64.47/21 
 22 Voráček Michal           SK Praga             PGP8009 C     41.11/25      23.37/14      64.48/22 
 23 Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     39.20/18      25.33/32      64.53/23 
 24 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     40.21/23      24.43/24      65.04/24 
 25 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     40.52/24      25.12/30      66.04/25 
 26 Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C     42.57/32      23.13/13      66.10/26 
 27 Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     41.50/30      24.35/22      66.25/27 
 28 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     41.41/29      25.09/29      66.50/28 
 29 Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     41.17/26      25.44/33      67.01/29 
 30 Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     43.40/33      23.40/17      67.20/30 
 31 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     42.04/31      26.41/38      68.45/31 
 32 Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C     41.33/28      27.27/42      69.00/32 
 33 Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C     44.38/38      24.36/23      69.14/33 
 34 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     45.03/39      24.20/20      69.23/34 
 34 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303       45.46/44      23.37/14      69.23/34 
 36 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     43.42/34      26.17/35      69.59/36 
 37 Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C     45.29/42      26.35/37      72.04/37 
 37 Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904 A     48.19/50      23.45/18      72.04/37 
 39 Meyer Dirk               Post SV Dresden      Z53           45.17/40      27.02/40      72.19/39 
 40 Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C     43.58/36      28.34/47      72.32/40 
 41 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     45.28/41      27.25/41      72.53/41 
 42 Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     46.45/47      26.26/36      73.11/42 
 43 Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C     43.46/35      30.03/51      73.49/43 
 44 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     47.19/49      27.01/39      74.20/44 
 45 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     45.29/42      28.53/48      74.22/45 
 46 Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     44.09/37      30.19/52      74.28/46 
 47 Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     48.26/51      28.24/46      76.50/47 
 48 Martínek Robert          VŠTJ Stavební fakult FSP7700 C     48.52/52      29.33/49      78.25/48 
 49 Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C     49.09/53      29.54/50      79.03/49 
 50 Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C     45.52/45      33.13/55      79.05/50 
 51 Hladký Viktor            OOB Vamberk          VAM8201 C     51.02/55      28.16/44      79.18/51 
 52 Kříž Ondřej              UNITOP SKP Žďár nad  PZR8001 C     52.54/56      27.58/43      80.52/52 
 53 Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C     52.56/57      28.19/45      81.15/53 
 54 Doležel Ondřej           SK SKI-OB Šternberk  STE9202 A     45.56/46      36.27/57      82.23/54 
 55 Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C     46.56/48      35.35/56      82.31/55 
 56 Denk Štěpán              SK Praga             PGP9104 C     60.42/58      32.14/54      92.56/56 
 57 Blaha Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002 C     65.32/59      31.23/53      96.55/57 
 58 Prokop Petr              SK Žabovřesky Brno   ZBM     C     77.21/60      50.31/58     127.52/58 
    Pelc Václav              OOB TJ ČZ Strakonice CST6702 C     49.36/54  DISK     /    DISK     /   
    Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002       35.09/2   DISK     /    DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005       31.00/2       18.13/1       49.13/1  
  2 Koťátko Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC7701 C     30.48/1       22.32/4       53.20/2  
  3 Henych Ondřej            Slavia Liberec orien VLI9001 C     32.17/3       24.55/12      57.12/3  
  4 Stachoň Zdeněk           KOB Směr Kroměříž    SKM8014 C     35.19/6       22.39/5       57.58/4  
  5 Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502 C     34.38/4       24.21/9       58.59/5  
  6 Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801       35.16/5       24.01/7       59.17/6  
  7 Ďoubal Jan               KOB Dobruška         DOB8600 C     39.36/13      21.27/3       61.03/7  
  8 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     37.34/9       24.08/8       61.42/8  
  9 Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C     35.28/7       26.18/20      61.46/9  
 10 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     36.36/8       25.21/13      61.57/10 
 11 Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C     38.13/11      24.48/11      63.01/11 
 12 Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C     43.01/20      22.57/6       65.58/12 
 13 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C     41.06/17      25.26/16      66.32/13 
 14 Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C     40.41/16      26.25/21      67.06/14 
 15 Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C     39.26/12      27.43/24      67.09/15 
 16 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     40.39/15      26.47/22      67.26/16 
 17 Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C     43.08/21      25.22/14      68.30/17 
 18 Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C     40.18/14      28.30/28      68.48/18 
 19 Havlas Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK8908 C     44.28/23      24.27/10      68.55/19 
 20 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     42.49/19      26.54/23      69.43/20 
 21 Michalička David         KOB TRETRA Praha     TAP     C     41.26/18      29.19/30      70.45/21 
 22 Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C     45.23/27      25.31/17      70.54/22 
 23 Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C     46.23/28      25.24/15      71.47/23 
 24 Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C     46.52/30      26.08/19      73.00/24 
 25 Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C     44.43/25      28.24/27      73.07/25 
 26 Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803       45.15/26      28.14/26      73.29/26 
 27 Kopecký Pavel            USK Praha            VSP7800 C     46.54/31      28.08/25      75.02/27 
 28 Trávníček Jan            SK UP Olomouc        UOL7501 C     46.33/29      28.49/29      75.22/28 
 29 Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C     43.39/22      31.56/35      75.35/29 
 30 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     44.28/23      31.22/33      75.50/30 
 31 Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201       47.19/32      30.06/31      77.25/31 
 32 Koldinský Jan            SKOB TJ Sokol Kralup KPY8506 C     50.19/37      30.12/32      80.31/32 
 33 Haering Jan              VSK Přírodověda      PVP7500 C     50.32/38      31.38/34      82.10/33 
 34 Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C     47.43/33      34.35/37      82.18/34 
 35 Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C     48.27/35      35.23/39      83.50/35 
 36 Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7901 C     50.18/36      33.33/36      83.51/36 
 37 Randík Jan               Sdruž. organizátorů  SOB8703 C     48.09/34      36.57/41      85.06/37 
 38 Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 C     59.32/39      34.53/38      94.25/38 
 39 Bílek Aleš               Neregistrovaní - Mat N38           68.36/43      40.59/42     109.35/39 
 40 Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C     63.49/41      46.43/43     110.32/40 
 41 Dvořáček Jan             OOB Třebíč           TTR7701 C     77.48/45      36.49/40     114.37/41 
 42 Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C    100.23/46      67.11/44     167.34/42 
    Koleš Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU     C     60.09/40  DISK     /    DISK     /   
    Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C          /        25.54/18           /   
    Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C          /        19.39/2            /   
    Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     37.56/10           /             /   
    Pračka Tomáš             KOB TRETRA Praha     TAP     C     70.41/44                             
    Mátl Radek               Neregistrovaní - Mát N04           64.27/42                             
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H21C                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krčál Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU8407 C     34.41/1       21.24/1       56.05/1  
  2 Blažek Martin            OB SK Zvole          ZVO7505 C     35.41/2       25.37/5       61.18/2  
  3 Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001       41.39/4       23.10/2       64.49/3  
  4 Drobník Lukáš            KOB TRETRA Praha     TAP     C     44.32/6       24.39/3       69.11/4  
  5 Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     46.06/10      25.23/4       71.29/5  
  6 Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C     45.30/9       26.17/6       71.47/6  
  7 Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C     44.31/5       27.45/8       72.16/7  
  8 Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C     44.45/7       29.09/9       73.54/8  
  9 Šmíd Ivo                 Sportcentrum Jičín   SJC7707       47.34/12      26.47/7       74.21/9  
 10 Laga Miroslav            SK Zbraslav OOB      ZBP7900 C     44.54/8       34.55/16      79.49/10 
 11 Jaroš Marek              KOB Dobřichovice     DCE8100 C     54.53/18      29.54/10      84.47/11 
 12 Paulíček Jiří            OK Jihlava           SJI7727 C     51.48/15      34.34/15      86.22/12 
 13 Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C     51.34/14      36.13/18      87.47/13 
 14 Čížek Petr               OOB TJ Spartak Adamo ADA7101 C     53.19/17      35.54/17      89.13/14 
 15 Hampl Petr               KOB Dobruška         DOB8300 C     55.22/19      36.40/20      92.02/15 
 16 Hošek Jiří               KOB TRETRA Praha     TAP7601 C     56.22/20      36.37/19      92.59/16 
 17 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     51.14/13      42.54/23      94.08/17 
 18 Jirásek Jakub            OOB Třebíč           TTR8601 C     63.15/22      32.21/12      95.36/18 
 19 Jedlička Lukáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK8100 C     67.08/25      30.19/11      97.27/19 
 20 Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C     59.00/21      41.32/22     100.32/20 
 21 Hänchen Danilo           ESV Lok Bad Schandau Z55           66.24/24      34.32/14     100.56/21 
 22 Hric Jan                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6300 C     64.05/23      45.19/24     109.24/22 
 23 Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C     80.04/26      47.10/25     127.14/23 
    Klomínský Václav         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8700   DISK     /        33.35/13  DISK     /   
    Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     39.39/3            /             /   
    Bém Roman                SK Zbraslav OOB      ZBP6300 C     51.48/15           /             /   
    Bolina Michal            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7701 C                   37.48/21           /   
    Rozkošný Karel           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7900 C     46.53/11                             
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H21E                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     36.07/1       22.00/1       58.07/1  
  2 Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C     38.06/4       22.19/2       60.25/2  
  3 Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E     36.41/2       24.25/7       61.06/3  
  4 Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E     36.48/3       24.52/8       61.40/4  
  5 Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 C     38.52/9       24.22/6       63.14/5  
  6 Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E     38.22/6       24.53/9       63.15/6  
  7 Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 R     39.35/12      24.07/3       63.42/7  
  8 Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     39.46/13      24.15/4       64.01/8  
  9 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     39.46/13      24.21/5       64.07/9  
 10 Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R     38.54/10      25.27/11      64.21/10 
 11 Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 R     39.31/11      25.24/10      64.55/11 
 12 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C     39.50/15      26.17/15      66.07/12 
 13 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C     40.11/16      26.26/16      66.37/13 
 14 Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C     41.02/17      25.36/13      66.38/14 
 15 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R     38.27/7       28.15/20      66.42/15 
 16 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     41.36/20      25.31/12      67.07/16 
 17 Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     42.21/21      25.40/14      68.01/17 
 18 Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     42.23/22      27.41/19      70.04/18 
 19 Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     43.53/27      27.20/18      71.13/19 
 20 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     43.21/25      29.17/22      72.38/20 
 21 Neumann Pepa             USV TU Dresden       Z56           44.03/28      28.58/21      73.01/21 
 22 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C     46.06/30      27.09/17      73.15/22 
 23 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     43.39/26      31.01/27      74.40/23 
 23 Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     44.22/29      30.18/26      74.40/23 
 25 Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C     42.35/24      32.32/29      75.07/25 
 26 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     42.31/23      34.23/30      76.54/26 
 27 Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C     48.16/33      29.39/23      77.55/27 
 28 Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 C     41.05/18      36.56/32      78.01/28 
 29 Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     48.56/34      29.45/24      78.41/29 
 30 Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     50.43/36      31.15/28      81.58/30 
 31 Suslov Sergej            Slavia Liberec orien VLI8801 C     48.10/32      35.00/31      83.10/31 
 32 Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C     56.29/37      30.14/25      86.43/32 
 33 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C     49.21/35      41.32/33      90.53/33 
    Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R     38.16/5   DISK     /    DISK     /   
    Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R     41.34/19  DISK     /    DISK     /   
    Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     47.01/31  DISK     /    DISK     /   
    Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R     38.43/8            /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H35                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     36.26/3       22.57/1       59.23/1  
  2 Leibiger Jens            Post SV Dresden      Z53           38.05/5       24.47/3       62.52/2  
  3 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     39.13/6       24.38/2       63.51/3  
  4 Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     35.29/2       29.36/10      65.05/4  
  5 Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     36.30/4       28.47/8       65.17/5  
  6 Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     40.01/8       26.05/6       66.06/6  
  7 Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov / MTBO TUR           41.16/9       24.59/4       66.15/7  
  8 Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C     39.29/7       27.30/7       66.59/8  
  9 Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C     43.11/10      25.20/5       68.31/9  
 10 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     45.50/11      29.29/9       75.19/10 
 11 Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C     48.44/13      31.00/12      79.44/11 
 12 Straka Lukáš             VSK Přírodověda      PVP7006 C     49.16/15      30.59/11      80.15/12 
 13 Nechanický Pavel         SK OS Nové Město n.  OSN7209 C     48.04/12      32.21/14      80.25/13 
 14 Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C     49.39/16      35.31/15      85.10/14 
 15 Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C     55.54/19      31.54/13      87.48/15 
 16 Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7203 C     52.53/18      37.06/18      89.59/16 
 17 Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     57.11/20      36.27/16      93.38/17 
 18 Štolfa Jaromír           KOB Směr Kroměříž    SKM7506 C     60.18/22      36.30/17      96.48/18 
 19 Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C     59.04/21      39.13/20      98.17/19 
 20 Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     61.40/23      37.53/19      99.33/20 
 21 Mlateček Jiří            SK Týniště nad Orlic TYN6701 C     72.14/24      43.19/21     115.33/21 
 22 Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C     51.57/17      63.59/24     115.56/22 
 23 Mulíček Ondřej           KOB Moira Brno       ABM7405 C     77.04/25      50.50/22     127.54/23 
 24 Geisler Michal           KOB Kladno           DKL7500 C     85.37/27      52.28/23     138.05/24 
 25 Jirásek Stanislav        TJ Jiskra Hořice     HOR6501 C     77.10/26      74.23/25     151.33/25 
    Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C     33.38/1   DISK     /    DISK     /   
    Kubáň Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7506 C     48.48/14  DISK     /    DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H40                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C     27.49/1       22.50/1       50.39/1  
  2 Kunz Martin              BETA URSUS Orienteer BBM7101 C     35.17/3       23.32/2       58.49/2  
  3 Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C     37.26/4       24.24/3       61.50/3  
  4 Vébr Radek               SKOB Baník Havířov   HAV7103 C     34.00/2       30.19/6       64.19/4  
  5 Žejdlík Michal           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7001 C     38.05/5       27.02/4       65.07/5  
  6 Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV     C     42.52/6       30.31/7       73.23/6  
  7 Gryc Jan                 KOS TJ Tesla Brno    TBM6709 C     43.11/8       32.31/8       75.42/7  
  8 Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C     46.57/13      29.48/5       76.45/8  
  9 Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     43.00/7       37.28/12      80.28/9  
 10 Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     45.01/9       36.30/10      81.31/10 
 11 Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C     46.07/11      37.15/11      83.22/11 
 12 Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C     45.30/10      39.53/14      85.23/12 
 13 Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C     55.00/17      41.58/16      96.58/13 
 14 Konečný Jiří             SK Haná orienteering OOL6303 C     62.01/22      35.31/9       97.32/14 
 15 Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701 C     55.48/18      42.25/17      98.13/15 
 16 Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901       59.57/21      38.38/13      98.35/16 
 17 Hauptfleisch Roman       SOOB Spartak Rychnov SRK6603 C     52.37/16      46.24/18      99.01/17 
 18 Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C     59.24/20      40.35/15      99.59/18 
 19 Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C     50.42/15      50.50/20     101.32/19 
 20 Michalík Petr            Pell's MTBO team     XBM7117 C     48.03/14      53.40/21     101.43/20 
 21 Pavlíček Daniel          SKOB Ostrava         MOV7100 C     58.45/19      55.53/22     114.38/21 
 22 Chaloupka Stanislav      KOB Choceň           CHC6703 C     74.35/24      47.55/19     122.30/22 
 23 Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6801 C     73.22/23      57.28/23     130.50/23 
    Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     46.41/12  DISK     /    DISK     /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H45                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C     28.45/1       22.32/1       51.17/1  
  2 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     31.52/4       22.43/2       54.35/2  
  3 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C     30.43/2       24.45/4       55.28/3  
  4 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     32.45/6       23.39/3       56.24/4  
  5 Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     32.22/5       28.37/10      60.59/5  
  6 Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     33.13/7       28.03/8       61.16/6  
  7 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     33.16/8       28.08/9       61.24/7  
  8 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     34.02/9       30.38/16      64.40/8  
  9 Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C     36.05/10      29.34/14      65.39/9  
 10 Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C     38.16/12      27.33/7       65.49/10 
 11 Havel Leoš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL6401 C     30.49/3       35.03/21      65.52/11 
 12 Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     37.13/11      28.46/11      65.59/12 
 13 Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C     39.19/13      26.59/6       66.18/13 
 14 Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6301 C     40.41/14      29.23/13      70.04/14 
 15 Sklenář Josef            SKOB Bruntál         SBR6601 C     43.13/18      29.46/15      72.59/15 
 16 Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     42.45/17      32.56/18      75.41/16 
 17 Kudrass Peter            Zittau  Süd          Z52           41.50/16      34.26/19      76.16/17 
 18 Vičan Lubomír            SK Prostějov         JPV6501 C     41.08/15      36.02/22      77.10/18 
 19 Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C     46.36/25      30.55/17      77.31/19 
 20 Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C     49.05/27      28.59/12      78.04/20 
 21 Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301 C     45.31/22      36.26/23      81.57/21 
 22 Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C     44.48/20      37.26/24      82.14/22 
 23 Kaňák Petr               OK Jihlava           SJI6115 C     45.32/23      39.31/25      85.03/23 
 24 Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C     52.03/31      34.45/20      86.48/24 
 25 Starý Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301       45.11/21      41.53/28      87.04/25 
 26 Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C     49.49/29      39.48/26      89.37/26 
 27 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     45.48/24      44.54/31      90.42/27 
 28 Sklenář Miroslav         POBO - přátelé OB Op AOP6302 C     53.16/33      41.12/27      94.28/28 
 29 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     52.46/32      43.18/29      96.04/29 
 30 Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C     50.09/30      48.46/33      98.55/30 
 31 Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     55.23/34      47.32/32     102.55/31 
 32 Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301 C     64.49/35      43.40/30     108.29/32 
 33 Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C     66.00/36      59.09/34     125.09/33 
    Patočka Petr             BETA URSUS Orienteer BBM6300 C     73.29/37  DISK     /    DISK     /   
    Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C     77.17/38  DISK     /    DISK     /   
    Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C     49.42/28  DISK     /    DISK     /   
    Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C     44.05/19  DISK     /    DISK     /   
    Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI6601 C     48.22/26  DISK     /    DISK     /   
    Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C                   25.56/5            /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H50                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cigoš Petr               KOS TJ Tesla Brno    TBM5602 C     37.51/1       23.23/1       61.14/1  
  2 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     41.43/2       27.41/3       69.24/2  
  3 Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     42.03/3       28.55/5       70.58/3  
  4 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C     42.53/4       28.17/4       71.10/4  
  5 Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902 C     46.17/7       30.53/6       77.10/5  
  6 Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003       45.46/6       32.28/7       78.14/6  
  7 Drobník Ivan             Slavia Liberec orien VLI5601 C     47.48/8       32.58/8       80.46/7  
  8 Višňa Milan              SK SKI-OB Šternberk  STE5904 C     53.19/11      27.34/2       80.53/8  
  9 Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     44.28/5       39.24/13      83.52/9  
 10 Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C     49.22/9       35.28/10      84.50/10 
 11 Dvorský Ilja             KOB Směr Kroměříž    SKM6103 C     55.20/12      34.21/9       89.41/11 
 12 Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     61.55/13      35.46/11      97.41/12 
 13 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     62.33/14      36.49/12      99.22/13 
 14 Chalupa Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU5301 C     53.03/10      51.10/17     104.13/14 
 15 Kafka Václav             OK Jihlava           SJI6001 C     62.54/15      44.45/15     107.39/15 
 16 Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C     74.07/18      48.15/16     122.22/16 
 17 Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     69.54/16      57.28/18     127.22/17 
    Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C DISK-LIM./        98.01/19  DISK     /   
    Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C          /        42.30/14           /   
    Palas Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC5604 C     71.06/17           /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H55                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     36.12/2       22.47/1       58.59/1  
  2 Hornik Zbigniew          LKO Leszno           Z57           34.10/1       26.40/2       60.50/2  
  3 Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C     39.45/4       27.25/3       67.10/3  
  4 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     39.44/3       31.09/7       70.53/4  
  5 Doležal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C     44.04/5       34.24/12      78.28/5  
  6 Polák Zdeněk             USK Praha            VSP5203 C     49.29/9       31.07/6       80.36/6  
  7 Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     51.47/13      29.43/4       81.30/7  
  8 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     50.38/11      31.34/8       82.12/8  
  9 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     51.57/14      30.48/5       82.45/9  
 10 Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C     51.36/12      31.38/9       83.14/10 
 11 Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502 C     47.50/7       37.17/13      85.07/11 
 12 Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     52.40/15      33.55/11      86.35/12 
 13 Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     48.35/8       39.34/15      88.09/13 
 14 Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     57.06/17      33.26/10      90.32/14 
 15 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     56.58/16      38.30/14      95.28/15 
 16 Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C     50.24/10      47.59/17      98.23/16 
 17 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C     59.07/19      48.57/18     108.04/17 
 18 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     68.44/21      43.10/16     111.54/18 
 19 Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C     64.19/20      49.02/19     113.21/19 
    Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C     45.55/6   DISK     /    DISK     /   
    Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     58.23/18           /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H60                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     26.50/1       16.19/1       43.09/1  
  2 Härtelt Helmut           SSV Planeta Radebeul Z54           28.26/3       19.56/3       48.22/2  
  3 Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C     30.00/4       21.27/5       51.27/3  
  4 Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     27.02/2       25.05/14      52.07/4  
  5 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     34.46/11      20.42/4       55.28/5  
  6 Zabloudil Pavel          KOS TJ Tesla Brno    TBM5003 C     33.57/7       22.16/7       56.13/6  
  7 Lukavec Miloslav         OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     34.11/8       22.14/6       56.25/7  
  8 Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     33.02/6       24.13/13      57.15/8  
  9 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     32.11/5       25.19/15      57.30/9  
  9 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     34.36/10      22.54/8       57.30/9  
 11 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     34.12/9       24.09/11      58.21/11 
 12 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     34.46/11      25.39/18      60.25/12 
 13 Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C     36.12/14      25.21/16      61.33/13 
 14 Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     38.16/17      23.49/9       62.05/14 
 15 Procházka Aleš           Oddíl OB Kotlářka    DKP4700 C     38.24/18      23.49/9       62.13/15 
 16 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     35.23/13      27.18/19      62.41/16 
 17 Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C     44.14/23      18.32/2       62.46/17 
 18 Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     38.01/16      25.37/17      63.38/18 
 19 Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C     37.54/15      28.12/20      66.06/19 
 20 Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4802 C     40.53/19      28.28/21      69.21/20 
 21 Kotecký Roman            SK Praga             PGP4900 C     48.53/27      24.09/11      73.02/21 
 22 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     42.11/20      31.15/24      73.26/22 
 23 Paulíček Jiří            OK Jihlava           SJI4911 C     43.28/22      30.01/23      73.29/23 
 24 Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C     42.46/21      32.08/27      74.54/24 
 25 Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C     44.33/25      32.57/28      77.30/25 
 26 Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C     44.20/24      35.00/29      79.20/26 
 27 Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002 C     49.51/28      31.29/26      81.20/27 
 28 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     52.12/30      29.50/22      82.02/28 
 29 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001       52.04/29      31.23/25      83.27/29 
 30 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C     71.44/32      40.23/30     112.07/30 
    Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     48.00/26                             
    Milan Paukert            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C     59.22/31           /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H65                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     29.24/2       18.21/1       47.45/1  
  2 Conrad Helmut            USV TU Dresden       Z56           28.53/1       20.02/2       48.55/2  
  3 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     31.18/3       22.03/4       53.21/3  
  4 Sccmalfeld Tassilo       SSV Planeta Radebeul Z54           32.18/4       26.34/6       58.52/4  
  5 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     39.32/6       20.23/3       59.55/5  
  6 Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C     37.55/5       23.01/5       60.56/6  
  7 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     41.51/8       27.12/8       69.03/7  
  8 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     43.50/11      28.46/9       72.36/8  
  8 Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C     45.28/13      27.08/7       72.36/8  
 10 Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C     39.57/7       32.46/11      72.43/10 
 11 Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     43.16/10      33.13/12      76.29/11 
 12 Nosál Stanislav          SKOB Slaný           SLA4600 C     44.27/12      32.05/10      76.32/12 
 13 Komínek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM4639 C     41.55/9       35.43/14      77.38/13 
 14 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     50.08/15      33.13/12      83.21/14 
 15 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     49.33/14      37.30/15      87.03/15 
 16 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     54.49/17      41.25/17      96.14/16 
 17 Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C     52.51/16      45.40/19      98.31/17 
 18 Sedlář Vladimír          POBO - přátelé OB Op AOP4201 C     77.39/19      38.54/16     116.33/18 
 19 Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C     77.48/20      41.28/18     119.16/19 
 20 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     74.14/18      51.20/20     125.34/20 
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: H70                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     25.08/1       23.25/1       48.33/1  
  2 Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     31.30/3       30.11/2       61.41/2  
  3 Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     36.19/5       35.30/3       71.49/3  
  4 Weber Petr               OK 99 Hradec Králové PHK3901 C     36.13/4       39.46/5       75.59/4  
  5 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     43.32/11      38.40/4       82.12/5  
  6 Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C     37.34/6       46.56/9       84.30/6  
  7 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     40.38/8       44.33/7       85.11/7  
  8 Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C     46.51/13      39.49/6       86.40/8  
  9 Vřešťál Jan              Neregistrovaní - Vře N08           45.13/12      45.51/8       91.04/9  
 10 Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     42.17/10      50.13/10      92.30/10 
 11 Lejsek Tom               Tempo Praha          TEP3700 C     56.10/17      51.08/11     107.18/11 
 12 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     56.09/16      52.23/12     108.32/12 
 13 Diener Herbert           SKOB Ostrava         MOV4101 C     41.26/9       96.11/13     137.37/13 
    Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     54.08/15  DISK     /    DISK     /   
    Chloupek Radek           OOB Slavia Praha     SLP4001 C     89.19/18  DISK     /    DISK     /   
    Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C     30.59/2   DISK     /    DISK     /   
    Šidla Jiří               OOB TJ Jiskra Otroko OTK4001       50.17/14           /             /   
    Tahotný Urban            OOB TJ Sokol Troja   TJP3701 C     38.15/7            /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: HDR                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blaha Jiří               VŠTJ Ekonom Praha    EKP0401 C     15.53/1       14.49/2       30.42/1  
  2 Katka Havlová            OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C     15.55/2       16.46/3       32.41/2  
  3 Blaha Michal             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0402 C     19.52/11      14.39/1       34.31/3  
  4 Klechová Karolína        POBO - přátelé OB Op AOP0452 C     16.35/3       18.55/6       35.30/4  
  5 Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     19.27/8       17.33/4       37.00/5  
  6 Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501 C     19.12/7       18.43/5       37.55/6  
  7 Hewitt Matthew           Neregistrovaní - Hew N01           19.41/10      19.27/7       39.08/7  
  8 Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov / MTBO TUR0501       18.22/4       21.19/8       39.41/8  
  9 Žejdlíková Eliška        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 C     19.11/6       22.04/9       41.15/9  
 10 Knobová Agáta            OOS TJ Spartak Vrchl VRL           21.44/14      25.46/11      47.30/10 
 11 Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C     19.27/8       28.31/18      47.58/11 
 12 Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     26.11/23      22.18/10      48.29/12 
 13 Lucie Bruková            TJ TŽ Třinec         TRI     C     22.36/15      26.43/16      49.19/13 
 14 Malý Antonín             OK Jilemnice         JIL0501 C     24.48/20      26.11/13      50.59/14 
 15 Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE           25.59/22      28.47/20      54.46/15 
 16 Lisá Štěpánka            SKOB Ostrov          ONO0650 C     28.53/25      26.10/12      55.03/16 
 17 Kašpar Štěpán            SK Netopýr Zákupy    ZAK     C     24.01/18      31.56/23      55.57/17 
 18 Přibíková Agáta          SK Praga             PGP0651 C     27.58/24      30.05/22      58.03/18 
 19 Vaníček Josef            TJ Lokomotiva Beroun LBE0500 C     21.38/13      38.36/29      60.14/19 
 20 Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501 C     30.48/27      29.55/21      60.43/20 
 21 Vlach Timík              SKOB Bruntál         SBR           23.13/16      37.34/28      60.47/21 
 22 Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     32.30/32      28.34/19      61.04/22 
 23 Houžvička David          Neregistrovaní - Hou N02           24.42/19      37.29/26      62.11/23 
 24 Vojta Bozděch            SK Praga             PGP1000 C     35.48/35      27.37/17      63.25/24 
 25 Lošťáková Sára           OOB TJ Lokomotiva Te LTP0650 C     31.47/29      39.58/32      71.45/25 
 26 Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C     36.18/36      37.31/27      73.49/26 
 27 Kovářová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET0251 C     31.01/28      44.17/34      75.18/27 
 28 Houžvičková Daniela      Neregistrovaní - Hou N02           36.33/37      39.27/31      76.00/28 
 29 Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov / MTBO TUR           30.20/26      52.24/35      82.44/29 
 30 Panáčková Alžběta        Neregistrovaní - Pan N05           46.34/40      36.14/25      82.48/30 
 31 Kadaně Marek             OK Lokomotiva Pardub LPU0703 C     59.35/41      42.46/33     102.21/31 
    Bláha Šimon              Slavoj Praha         SJP0700 C DISK     /        32.57/24  DISK     /   
    Poštolka Karel           TJ Start Náchod      SNA0401 C     32.29/31  DISK     /    DISK     /   
    Kubáňová Tereza          KOS TJ Tesla Brno    TBM0756 C DISK     /             /    DISK     /   
    Novák Igor               OOB TJ Baník Ostrava AOV0501 C     21.37/12           /             /   
    Pochop Petr              OK Jilemnice         JIL     C     42.25/38           /             /   
    Blažková Adéla           USK Praha            VSP0751 C     35.41/34           /             /   
    Vaníčková Anna           TJ Lokomotiva Beroun LBE0550 C          /        38.46/30           /   
    Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C     23.57/17           /             /   
    Kuklová Klára            OK Lokomotiva Pardub LPU     C     44.40/39                             
    Rožek Vojtěch            VŠSK MFF UK Praha    MFP0501 C     18.24/5            /             /   
    Teringlová Vendula       TJ OB České Budějovi VCB0451 C                   26.33/15           /   
    Teringl Vojtěch          TJ OB České Budějovi VCB0702 C                   26.30/14           /   
    Baldrianová Eva          USK Praha            VSP0751 C     33.20/33           /             /   
    Košťálková  Žofie        KOB Choceň           CHC           31.58/30                             
    Kutáčková Linda          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU           25.38/21                             
 MS Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM      MS   22.04/42           /   MS        /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: P2                        1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bruk Slavomír            TJ TŽ Třinec         TRI6800 C     13.58/1       19.00/2       32.58/1  
  2 Baklíková Anna           SKOB Zlín            TZL           17.23/4       18.53/1       36.16/2  
  3 Matušová Dominika        Neregistrovaní - Mat N38           15.46/2       21.43/5       37.29/3  
  4 Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA     C     16.22/3       22.42/7       39.04/4  
  5 Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI           21.32/12      19.59/4       41.31/5  
  6 Tichý Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL           20.58/10      21.50/6       42.48/6  
  7 Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C     20.16/8       28.25/8       48.41/7  
  8 Matuš Štefan             Neregistrovaní - Mat N38           17.40/5       36.08/12      53.48/8  
  9 Sasýnová Radka           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7750 C     19.59/6       33.51/11      53.50/9  
 10 Bejčková Kateřina        SKOB TJ Sokol Kralup KPY           21.51/13      33.24/10      55.15/10 
 11 Stříteský Tomáš          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7401 C     26.35/19      30.15/9       56.50/11 
 12 Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254       21.07/11      37.14/13      58.21/12 
 13 Melichárková Kristýna    SKOB Zlín            TZL8890       26.47/20      38.33/15      65.20/13 
 14 Eliška Brožová           OK Lokomotiva Pardub LPU     C     27.46/21      37.45/14      65.31/14 
 15 Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C     28.55/22      39.35/16      68.30/15 
 16 Blažková Hana            Neregistrovaní  - Bl N06           30.03/24      40.06/17      70.09/16 
 17 Přibylová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP           24.24/16      49.58/19      74.22/17 
 18 Přibylová Kateřina       VŠSK MFF UK Praha    MFP           25.20/17      50.44/20      76.04/18 
 19 Stará Petra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7354       28.55/22      47.50/18      76.45/19 
 20 Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C     22.38/15      68.12/21      90.50/20 
 21 Hájková Barbora          OOB Vamberk          VAM9099 C     47.41/29      69.12/22     116.53/21 
 22 Šturc Pavel              OK Lokomotiva Pardub LPU     C     34.20/26      84.06/23     118.26/22 
 23 Jiřina Králíková         KOB Dobruška         DOB8651       35.02/27     102.07/24     137.09/23 
    Kadaňková Hana           OK Rožnov            ROV9750 C     25.23/18  DISK     /    DISK     /   
    Matušová Světlana        Neregistrovaní - Mat N38           22.23/14  DISK     /    DISK     /   
    Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C     31.22/25                             
    Loosová Lenka            Slavia Liberec orien VLI8199 C     20.01/7                              
    Jankovcová Marie         OOB TJ Sokol Troja   TJP3950 C     45.52/28           /             /   
    Beránek Petr             OK Sparta Praha      SCP                         19.24/3            /   
    Vlček Ondřej             Neregistrovaní - Vlč N12           20.44/9                              
    Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     78.10/30           /             /   
 
Průběžné celkové výsledky kategorie: P4                        1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrincl Lukáš            OOB TJ Turnov / MTBO TUR           30.58/1       30.37/1       61.35/1  
  2 Silný Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C     35.24/2       31.32/3       66.56/2  
  3 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C     35.53/3       33.51/4       69.44/3  
  4 Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     47.26/6       31.22/2       78.48/4  
  5 Bejčková Jana            SKOB TJ Sokol Kralup KPY           44.29/5       34.39/5       79.08/5  
  6 Wagner Thomas            Zittau  Süd          Z52           38.52/4       40.40/9       79.32/6  
  7 Miturová Radka           MLOK Mariánské Lázně MLA6502       48.10/8       40.18/8       88.28/7  
  8 Jeřábek Petr             SK UP Olomouc        UOL6702 C     49.50/9       48.14/12      98.04/8  
  9 Vřešťálová Lucie         OOB TJ Turnov / MTBO TUR           52.57/11      46.09/11      99.06/9  
 10 Aneta Pražáková          Sportcentrum Jičín   SJC8758 C     60.28/13      49.23/13     109.51/10 
 11 Petr Suchý               TJ Slavia Hradec Krá SHK           63.38/15      52.56/14     116.34/11 
 12 Jeřábková Jana           SK UP Olomouc        UOL6954 C     61.18/14      58.43/17     120.01/12 
 13 Slavíčková Katka         SK Haná orienteering OOL6955 C     66.17/17      66.18/18     132.35/13 
 14 Blahová Markéta          VŠTJ Ekonom Praha    EKP     C     72.32/18      67.07/19     139.39/14 
 15 Procházka Lukáš          KOB TRETRA Praha     TAP     C     58.35/12      84.21/22     142.56/15 
 16 Geislerová Dita          KOB Kladno           DKL7550 C     77.09/19      74.26/20     151.35/16 
 17 Puš Roman                SK Studenec          STH     C    102.23/26      55.58/16     158.21/17 
 18 Pelák Martin             Neregistrovaní - Che N13           81.31/21      81.25/21     162.56/18 
 19 Chrz Pavel               Neregistrovaní - Che N13           88.25/25     115.22/24     203.47/19 
 20 Píšová Jitka             Neregistrovaní - Píš N11          116.33/27     138.21/25     254.54/20 
    Horych Pavel             KOB Kladno           DKL7000 C DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Chmelařová Blanka        SK Prostějov         JPV     C DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Šmakal Vladimír          OK Lokomotiva Pardub LPU     C DISK     /             /    DISK     /   
    Lichovníková Alena       UNITOP SKP Žďár nad  PZR9052 C     50.18/10  DISK     /    DISK     /   
    Vřeštálová               TJ Loko Liberec      LLI9702 C DISK     /        55.02/15  DISK     /   
    Němec Jan                Neregistrovaní - Něm N03       DISK     /30           /     32012.25/   
    Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C     47.45/7                              
    Reisingerová Martina     KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C     77.44/20                             
    Jan Zamiška              KOB Dobruška         DOB8501      142.06/29           /             /   
    Eliška Konečná           KOB Český Krumlov    KCK9662 B          /        96.18/23           /   
    Michaela Čermáková       Klub vytrvalostních  KSU     C     82.58/22           /             /   
    Veronika Josífová        Klub vytrvalostních  KSU     C     84.23/23           /             /   
    Slavíček Stanislav       SK Haná orienteering OOL6708 C     66.10/16           /             /   
    Eliška Brožová           OOB TJ Turnov / MTBO TUR     C          /        37.51/6            /   
    Alena Oldřichová         SK Zbraslav OOB      ZBP     C     87.29/24                             
    Karoch Petr              Neregistrovaní - Kar N09          121.24/28                             
    Ševčík Břetislav         TJ Opava             OOP5001 C                   43.37/10           /   
    Hudeček Tomáš            TJ Opava             OOP                         39.15/7            /