Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)                        21.8.2011 19:28:50
                                Pěkné prázdniny 2011 3.etapa
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D10         1.9km   40m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 C     17.49  +      0.00
  2>Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C     18.10  +      0.21
  3>Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 C     23.57  +      6.08
  4>Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 C     24.15  +      6.26
  5>Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 C     27.05  +      9.16
  6>Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251 C     29.14  +     11.25
  7>Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C     31.01  +     13.12
  8>Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C     35.05  +     17.16
  9>Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151 C     35.17  +     17.28
 10>Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 C     36.32  +     18.43
 11>Linková Lucie            OOB TJ Turnov / MTBO TUR0251 C     40.17  +     22.28
 12>Francová Lucie           OK Lokomotiva Pardub LPU0152 C     41.07  +     23.18
 13>Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     47.56  +     30.07
 14>Richtrová Kateřina       OK Jilemnice         JIL0151 C     53.37  +     35.48
 15>Mulíčková Zuzana         KOB Moira Brno       ABM0157 C     72.27  +     54.38
 16>Klára Havlová            OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C     76.44  +     58.55
 17>Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C     78.42  +     60.53
 
Průběžné výsledky kategorie: D10L        3.0km   80m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK0351       47.05  +      0.00
  2>Staňková Markéta                                            49.23  +      2.18
  3>Pušová Bára              SK Studenec          STH0352 C     49.29  +      2.24
  4>Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351       53.10  +      6.05
  5>Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     55.46  +      8.41
  6>Blahová Pavla            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0153 C     73.56  +     26.51
  7>Pračková Ema             KOB TRETRA Praha     TAP     C     81.37  +     34.32
    Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C DISK              
    Mulíčková Markéta        KOB Moira Brno       ABM       DISK              
 MS Štrincl Filip            OOB TJ Turnov / MTBO TUR      MS   66.21  +     19.16
 
Průběžné výsledky kategorie: D12         2.1km   45m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B     20.22  +      0.00
  2>Zlámalová Nikola         OK 99 Hradec Králové PHK9950 B     26.10  +      5.48
  3>Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 C     27.02  +      6.40
  4>Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B     29.16  +      8.54
  5>Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 C     31.41  +     11.19
  6>Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 C     31.45  +     11.23
  7>Bruková Magda            TJ TŽ Třinec         TRI0054 C     35.22  +     15.00
  8>Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 C     36.47  +     16.25
  9>Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C     36.57  +     16.35
 10>Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051 C     38.48  +     18.26
 11>Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051       39.14  +     18.52
 12>Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     39.55  +     19.33
 13>Nechanická Klára         SK OS Nové Město n.  OSN0050 C     44.57  +     24.35
 14>Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 C     47.22  +     27.00
 15>Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C     49.50  +     29.28
 16>Lejsková Barbora         OOB TJ Tatran Jablon TJN0051 C     49.53  +     29.31
 17>Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052       52.04  +     31.42
 18>Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     55.52  +     35.30
 19>Hänchen Julia            ESV Lok Bad Schandau Z55           58.51  +     38.29
 20>Čížková Eliška           OOB TJ Spartak Adamo ADA0051 C     61.34  +     41.12
 21>Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     71.53  +     51.31
    Mudrová Lenka            Kometa Kralovice     KRL0052 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D14         2.3km   90m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 B     25.11  +      0.00
  2>Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov / MTBO TUR9755 C     26.23  +      1.12
  3>Linková Alena            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9751 B     26.31  +      1.20
  4>Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 B     27.03  +      1.52
  5>Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 B     28.00  +      2.49
  6>Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9851 B     28.39  +      3.28
  7>Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 B     29.07  +      3.56
  8>Samková Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9752 B     30.46  +      5.35
  9>Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 C     31.55  +      6.44
 10>Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 C     33.27  +      8.16
 11>Kohlová Monika           OOB TJ Turnov / MTBO TUR9756 C     34.28  +      9.17
 12>Košťalková Julie         KOB Choceň           CHC9752 C     34.36  +      9.25
 13>Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9751       43.06  +     17.55
 14>Melicharová Anna         KOB Dobruška         DOB9850       45.04  +     19.53
    Kubečková Veronika       OK 99 Hradec Králové PHK9853 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D16         3.4km  235m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A     51.27  +      0.00
  2>Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A     53.02  +      1.35
  3>Petrasová Zuzana         OOB Vamberk          VAM9653 A     65.20  +     13.53
  4>Čížková Markéta          OOB TJ Spartak Adamo ADA9652 B     76.53  +     25.26
  5>Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B     81.06  +     29.39
    Slavíčková Klárka        SK Haná orienteering OOL9562 C DISK              
    Martina Paukertová       OOB TJ Sokol Troja   TJP9650 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D18         4.1km  255m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A     57.54  +      0.00
  2>Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     61.07  +      3.13
  3>Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351       74.16  +     16.22
  4>Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B     76.28  +     18.34
  5>Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B     77.38  +     19.44
  6>Neumannová Anna          SK SKI-OB Šternberk  STE9456 B     94.44  +     36.50
  7>Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 A     96.00  +     38.06
  8>Jančová Jana             SK při gymnáziu OOB  VRB9450 A    100.02  +     42.08
  9>Chmelíková Zuzana        VSK Mendelu Brno     VBM9353 C    102.19  +     44.25
 
Průběžné výsledky kategorie: D20         4.1km  255m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 B     57.35  +      0.00
  2>Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R     59.00  +      1.25
  3>Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 A     60.53  +      3.18
  4>Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B     61.10  +      3.35
  5>Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 B     66.20  +      8.45
  6>Lejsková Pavlína         OOB TJ Tatran Jablon TJN9251 C     91.08  +     33.33
  7>Nováková Anežka          OOB TJ Baník Ostrava AOV9251 B    107.53  +     50.18
    Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D21A        4.1km  260m 15k  Ranking:0.7708 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 R     23.39  +      0.00  R: 7866b
  2>Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     24.21  +      0.42  R: 7643b
  3>Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953       24.26  +      0.47  R: 7616b
  4>Kutlvašrová Vlaďka       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C     25.22  +      1.43  R: 7318b
  5>Stachoňová Barbara       SK Žabovřesky Brno   ZBM8451 C     25.36  +      1.57  R: 7244b
  6>Křížová Lenka            OOB Třebíč           TTR8551 C     26.16  +      2.37  R: 7031b
  7>Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C     26.36  +      2.57  R: 6924b
  7>Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     26.36  +      2.57  R: 6924b
  9>Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     26.49  +      3.10  R: 6855b
 10>Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C     26.51  +      3.12  R: 6844b
 11>Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     27.07  +      3.28  R: 6759b
 12>Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     27.26  +      3.47  R: 6658b
 13>Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     27.41  +      4.02  R: 6578b
 14>Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     27.44  +      4.05  R: 6562b
 15>Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     27.59  +      4.20  R: 6483b
 16>Labašová Katarína        Magnus Orienteering  ASU8351 E     28.00  +      4.21  R: 6477b
 17>Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     28.03  +      4.24  R: 6461b
 18>Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C     28.12  +      4.33  R: 6413b
 18>Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C     28.12  +      4.33  R: 6413b
 20>Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 C     28.28  +      4.49  R: 6328b
 21>Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 B     28.54  +      5.15  R: 6190b
 22>Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C     29.20  +      5.41  R: 6052b
 23>Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C     29.27  +      5.48  R: 6014b
 24>Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C     29.46  +      6.07  R: 5913b
 25>Beržinská Soňa           KOB Start Blansko    SBK8554 C     29.54  +      6.15  R: 5871b
 26>Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C     30.26  +      6.47  R: 5700b
 27>Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     30.36  +      6.57  R: 5647b
 28>Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     31.24  +      7.45  R: 5392b
 29>Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C     31.28  +      7.49  R: 5371b
 30>Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     31.36  +      7.57  R: 5328b
 31>Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851 C     31.53  +      8.14  R: 5238b
 32>Kuchařová Markéta        KOB TRETRA Praha     TAP8463 C     31.54  +      8.15  R: 5232b
 33>Daňková Veronika         KOB Start Blansko    SBK8151 C     32.10  +      8.31  R: 5147b
 34>Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C     32.31  +      8.52  R: 5035b
 35>Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C     32.38  +      8.59  R: 4998b
 36>Adamová Eva              VSK Mendelu Brno     VBM8772 C     33.16  +      9.37  R: 4796b
 37>Letfusová Veronika       KOB TRETRA Praha     TAP8654 C     33.51  +     10.12  R: 4610b
 38>Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C     34.13  +     10.34  R: 4493b
 39>Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 R     34.23  +     10.44  R: 4439b
 40>Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494 C     34.34  +     10.55  R: 4381b
 41>Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C     37.20  +     13.41  R: 3498b
 42>Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C     39.55  +     16.16  R: 2673b
 43>Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C     42.21  +     18.42  R: 1896b
 44>Vacková Jana             KOB Start Blansko    SBK     C     61.49  +     38.10  R:    0b
 45>Bolechová Anežka         OK Lokomotiva Pardub LPU9051 C     71.10  +     47.31  R:    0b
 46>Pračková Zita            KOB TRETRA Praha     TAP     C     73.55  +     50.16  R:    0b
    Piskáčková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C VZDAL             
    Matějů Kateřina          Slavia Liberec orien VLI8054 C VZDAL             
 
Průběžné výsledky kategorie: D21B        3.4km  235m 12k  Ranking:0.6467 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Cigošová Petra           OK Sparta Praha      SCP8656 C     47.52  +      0.00  R: 6538b
  2>Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C     48.18  +      0.26  R: 6480b
  3>Dušátková Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK8557 C     49.01  +      1.09  R: 6384b
  4>Kopecká Anežka           USK Praha            VSP8150 C     49.23  +      1.31  R: 6335b
  5>Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C     53.26  +      5.34  R: 5794b
  6>Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     53.52  +      6.00  R: 5736b
  7>Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 C     54.30  +      6.38  R: 5651b
  8>Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C     55.42  +      7.50  R: 5491b
  9>Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     56.57  +      9.05  R: 5324b
 10>Gavendová Hana           OK Sparta Praha      SCP8451 C     59.24  +     11.32  R: 4996b
 11>Píšová Monika            SK lyžování a OB Nov NPA8151 C     59.42  +     11.50  R: 4956b
 12>Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     60.32  +     12.40  R: 4845b
 13>Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     60.46  +     12.54  R: 4814b
 14>Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     62.56  +     15.04  R: 4524b
 15>Suchá Eva                TJ Slavia Hradec Krá SHK7851       63.51  +     15.59  R: 4402b
 16>Lošťáková Ivana          OOB TJ Lokomotiva Te LTP7758 C     64.43  +     16.51  R: 4286b
 17>Petrová Tereza           VSK VŠB TU Ostrava   VOV8751 C     65.11  +     17.19  R: 4224b
 18>Zoubková Jana            SK Zbraslav OOB      ZBP8050 C     65.20  +     17.28  R: 4204b
 19>Setínková Eva            Oddíl OB Kotlářka    DKP8759 C     65.41  +     17.49  R: 4157b
 20>Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     65.44  +     17.52  R: 4150b
 21>Tihonová Hana            KOB TRETRA Praha     TAP9052 C     66.35  +     18.43  R: 4037b
 22>Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850       68.36  +     20.44  R: 3767b
 23>Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C     68.53  +     21.01  R: 3729b
 24>Uvizlová Radka           SK Studenec          STH8451 C     68.56  +     21.04  R: 3722b
 25>Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     70.31  +     22.39  R: 3511b
 26>Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 C     70.47  +     22.55  R: 3475b
 27>Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     70.52  +     23.00  R: 3464b
 28>Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     71.02  +     23.10  R: 3442b
 29>Slavíková Lucie          SK Praga             PGP9150 C     71.12  +     23.20  R: 3420b
 30>Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET8851 C     74.07  +     26.15  R: 3030b
 31>Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     75.08  +     27.16  R: 2894b
 32>Blahutová Hana           VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C     79.56  +     32.04  R: 2252b
 33>Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C     87.15  +     39.23  R: 1275b
 34>Ježková Klára            SK Meteor Kačerov Pr MKP8450 C     88.33  +     40.41  R: 1101b
    Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C DISK              
    Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950   DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D21C        3.0km  200m 12k  Ranking:0.3267 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C     42.36  +      0.00  R: 3400b
  2>Matušová Petra           Sportcentrum Jičín   SJC           43.55  +      1.19  R: 3303b
  3>Zemanová Šárka           Slavia Liberec orien VLI8553 C     46.42  +      4.06  R: 3098b
  4>Schmidtová Jana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7553 C     46.47  +      4.11  R: 3092b
  5>Horálková Iva            Sportcentrum Jičín   SJC8256 C     47.34  +      4.58  R: 3034b
  6>Kubečková Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7551 C     50.04  +      7.28  R: 2851b
  7>Kadaňová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU8253 C     64.05  +     21.29  R: 1819b
  8>Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C     64.55  +     22.19  R: 1758b
  9>Dienerová Petra          Oddíl OB Kotlářka    DKP8159 C     65.57  +     23.21  R: 1682b
 10>Rudolfova Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752 C     67.08  +     24.32  R: 1595b
 11>Zajícová Markéta         KOB TRETRA Praha     TAP9054 C     78.32  +     35.56  R:  756b
 12>Pěluchová Daniela        KOB Choceň           CHC8851 C     79.44  +     37.08  R:  668b
 13>Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     85.54  +     43.18  R:  214b
 14>Dobešová Kateřina        SKOB TJ Sokol Kralup KPY8750 C    105.41  +     63.05  R:    0b
    Schwab Clarissa          KOB TRETRA Praha     TAP7750 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D21E        4.8km  280m 20k  Ranking:0.9036 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     60.48  +      0.00  R: 9130b
  2>Jedličková Zuzana        TJ Slavia Hradec Krá SHK8150       61.40  +      0.52  R: 9002b
  3>Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E     61.50  +      1.02  R: 8978b
  4>Heczková Bohdana         Slavia Liberec orien VLI7750 E     62.33  +      1.45  R: 8872b
  5>Bochenková Ivana         Sportcentrum Jičín   SJC8952 E     63.23  +      2.35  R: 8750b
  6>Doležalová Vendula       OK 99 Hradec Králové PHK8752 R     65.11  +      4.23  R: 8485b
  7>Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C     68.12  +      7.24  R: 8041b
  8>Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R     69.03  +      8.15  R: 7916b
  9>Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A     70.50  +     10.02  R: 7654b
 10>Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     72.35  +     11.47  R: 7396b
 11>Voráčková Lenka          SK OS Nové Město n.  OSN8555 C     74.29  +     13.41  R: 7117b
 12>Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     76.09  +     15.21  R: 6872b
 13>Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     80.51  +     20.03  R: 6180b
 14>Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C     89.27  +     28.39  R: 4915b
 15>Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     99.54  +     39.06  R: 3378b
 16>Darmovzalová Lenka       SK Praga             PGP7951 C    128.16  +     67.28  R:    0b
 
Průběžné výsledky kategorie: D35         4.2km  235m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     62.17  +      0.00
  2>Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C     67.22  +      5.05
  3>Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C     71.09  +      8.52
  4>Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C     75.10  +     12.53
  5>Sedlářová Pavla          POBO - přátelé OB Op AOP7052 C     76.41  +     14.24
  6>Nechanická Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN7557 C     77.23  +     15.06
  7>Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     80.28  +     18.11
  8>Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C     80.58  +     18.41
  9>Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350       81.57  +     19.40
 10>Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     82.57  +     20.40
 11>Mulíčková Eva            KOB Moira Brno       ABM7469 C     83.01  +     20.44
 12>Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C     84.18  +     22.01
 13>Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     84.29  +     22.12
 14>Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     84.46  +     22.29
 15>Vyškovská Radka          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7450 C     86.21  +     24.04
 16>Kučerová  Marie          USK Praha            VSP7551 C     90.11  +     27.54
 17>Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C     90.24  +     28.07
 18>Pecharová Michaela       OOB TJ Sokol Troja   TJP6550 C     93.07  +     30.50
 19>Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C     98.37  +     36.20
 20>Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C    106.45  +     44.28
 21>Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C    109.17  +     47.00
 22>Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C    113.54  +     51.37
 23>Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C    115.36  +     53.19
 24>Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C    120.43  +     58.26
 25>Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C    121.39  +     59.22
 26>Zobaníková Vladimíra     TJ Sokol Radslavice  RAD6850 C    122.36  +     60.19
    Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552 C DISK              
    Zlámalová Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7257 C DISK              
    Poštolková Andrea        TJ Start Náchod      SNA7251 C DISK              
    Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C DISK              
    Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C DISK              
    Kašparová Marie          SK Netopýr Zákupy    ZAK7250 C DISK              
    Odstrčilová Hana         Neregistrovaní - Ods N10       DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D40         3.4km  210m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     52.32  +      0.00
  2>Műllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751 C     60.14  +      7.42
  3>Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     60.29  +      7.57
  4>Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     60.40  +      8.08
  5>Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750 C     62.34  +     10.02
  6>Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     62.35  +     10.03
  7>Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     63.05  +     10.33
  8>Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C     63.18  +     10.46
  9>Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C     63.22  +     10.50
 10>Hanáková Marta           Kometa Kralovice     KRL7151 C     71.13  +     18.41
 11>Chaloupková Lenka        KOB Choceň           CHC6951 C     72.51  +     20.19
 12>Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     75.21  +     22.49
 13>Lázničková Marcela       SKOB Zlín            TZL6751 C     75.55  +     23.23
 14>Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153       76.25  +     23.53
 15>Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C     76.36  +     24.04
 16>Jelínková Marta          KOB Choceň           CHC6751 C     79.18  +     26.46
 17>Kunzová Ivana            BETA URSUS Orienteer BBM7155 C     79.25  +     26.53
 18>Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     81.15  +     28.43
 19>Egrtová Jitka            TJ Slavia Hradec Krá SHK6354 C     83.21  +     30.49
 20>Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C     89.16  +     36.44
 21>Pavlíčková Lenka         SKOB Ostrava         MOV7151 C     90.01  +     37.29
 22>Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    110.33  +     58.01
    Kamenická Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK6851 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D45         3.1km  165m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C     47.30  +      0.00
  2>Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     51.04  +      3.34
  3>Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     54.04  +      6.34
  4>Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     54.17  +      6.47
  5>Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C     58.29  +     10.59
  6>Fólová Hana              OOB TJ Tatran Jablon TJN6353 C     58.35  +     11.05
  7>Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     58.41  +     11.11
  8>Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C     60.20  +     12.50
  9>Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C     64.42  +     17.12
 10>Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554 C     65.43  +     18.13
 11>Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     66.55  +     19.25
 12>Veljačíková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C     68.46  +     21.16
 13>Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     70.43  +     23.13
 14>Vavrečková Ivana         SK Prostějov         JPV6363 C     73.37  +     26.07
 15>Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     74.07  +     26.37
 16>Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     77.21  +     29.51
 17>Wagner Martina           Zittau  Süd          Z52           78.12  +     30.42
 18>Julínková Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6555 C     82.53  +     35.23
 19>Kukolová Alena           OOB TJ Slovan Luhačo LCE6651 C     88.13  +     40.43
 20>Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C    100.46  +     53.16
 21>Lohrová Hana             OK Sparta Praha      SCP6550 C    101.53  +     54.23
    Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D50         3.1km  165m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     58.22  +      0.00
  2>Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     58.34  +      0.12
  3>Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C     62.59  +      4.37
  4>Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     64.02  +      5.40
  5>Králová Zdenka           SK Severka Šumperk   SSU6091 C     64.51  +      6.29
  6>Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     70.24  +     12.02
  7>Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C     72.15  +     13.53
  8>Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     72.24  +     14.02
  9>Czaschová Irena          SKOB Bruntál         SBR6150 C     75.19  +     16.57
 10>Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C     79.05  +     20.43
 11>Pavlíková Hana           OOB TJ Zlaté Hory    ZLH5950 C     85.55  +     27.33
 12>Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C    103.07  +     44.45
 13>Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C    103.29  +     45.07
 
Průběžné výsledky kategorie: D55         2.7km  155m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     48.20  +      0.00
  2>Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C     50.47  +      2.27
  3>Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     52.15  +      3.55
  4>Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C     54.56  +      6.36
  5>Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     56.24  +      8.04
  6>Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     59.32  +     11.12
  7>Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     60.26  +     12.06
  8>Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C     61.29  +     13.09
  9>Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     62.37  +     14.17
 10>Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350 C     64.04  +     15.44
 11>Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C     70.46  +     22.26
 12>Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C     72.01  +     23.41
 13>Šumberová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI5351 C     75.17  +     26.57
 14>Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     79.22  +     31.02
 15>Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C     86.43  +     38.23
 16>Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     91.56  +     43.36
 17>Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     95.32  +     47.12
 18>Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C     95.33  +     47.13
 19>Krákorová Iva                                              104.58  +     56.38
 20>Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C    128.01  +     79.41
    Hepnerová Dagmar         TJ Slavia Hradec Krá SHK5451 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D60         2.7km  150m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     48.33  +      0.00
  2>Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     53.56  +      5.23
  3>Sikorová Marie           TJ Baník Ostrava OKD BOV4852 C     54.04  +      5.31
  4>Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C     55.35  +      7.02
  5>Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851 C     64.32  +     15.59
  6>Horáčková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C     67.04  +     18.31
  7>Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     67.54  +     19.21
  8>Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     69.20  +     20.47
  9>Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850 C     78.12  +     29.39
 10>Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C    122.27  +     73.54
    Čadilová Alena           Horizont klub Šumper HSU5051 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D65         2.7km  150m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     62.58  +      0.00
  2>Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C     75.18  +     12.20
  3>Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     85.36  +     22.38
  4>Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     86.01  +     23.03
  5>Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650       87.13  +     24.15
  6>Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C     89.03  +     26.05
  7>Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     89.07  +     26.09
  8>Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     91.21  +     28.23
  9>Bláhová Blanka           Slavoj Praha         SJP3651 C     95.06  +     32.08
 10>Novotná Marie            OK 99 Hradec Králové PHK3951 C     97.05  +     34.07
    Dolečková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C DISK-LIM.         
 
Průběžné výsledky kategorie: H10         1.9km   40m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Zemánek Mikuláš          SOOB Spartak Rychnov SRK0201 C     17.35  +      0.00
  2>Hänchen Florian          ESV Lok Bad Schandau Z55           21.05  +      3.30
  3>Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 C     26.28  +      8.53
  4>Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C     29.23  +     11.48
  5>Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C     29.58  +     12.23
  6>Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     30.25  +     12.50
  7>Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C     30.56  +     13.21
  8>Nechanický Jan           SK OS Nové Město n.  OSN0200 C     33.33  +     15.58
  9>Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 C     37.00  +     19.25
 10>Kolář Matyáš             SKOB Slaný           SLA0300 C     39.33  +     21.58
 
Průběžné výsledky kategorie: H10L        3.0km   80m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Zobaník Radek            TJ Sokol Radslavice  RAD0201 C     42.03  +      0.00
  2>Hewitt Christopher       Neregistrovaní - Hew N01           48.54  +      6.51
  3>Vébr Tomáš               SKOB Baník Havířov   HAV0200 C     50.43  +      8.40
  4>Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C     51.42  +      9.39
  5>Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C     52.11  +     10.08
  6>Oncirk Honzík            SKOB Ostrov          ONO0301 C     52.18  +     10.15
  7>Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 C     53.40  +     11.37
  8>Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov / MTBO TUR0401 C     60.22  +     18.19
  9>Bláha Vojtěch            Slavoj Praha         SJP0501       61.09  +     19.06
 10>Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302       61.20  +     19.17
 11>Malý Evženek             OK Jilemnice         JIL0301 C     66.29  +     24.26
 12>Baldrian Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     68.02  +     25.59
 13>Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401 C     68.19  +     26.16
 14>Bláha Matyáš             Slavoj Praha         SJP0500      145.13  +    103.10
 
Průběžné výsledky kategorie: H12         2.1km   45m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 B     22.50  +      0.00
  2>Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001       23.39  +      0.49
  3>Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     26.48  +      3.58
  4>Kafka Matěj              OK Jihlava           SJI9903 B     27.00  +      4.10
  5>Láznička Václav          SKOB Zlín            TZL9901 B     27.47  +      4.57
  6>Janovský Tomáš           SK Praga             PGP0101 B     30.04  +      7.14
  7>Macko Lukáš              Sportcentrum Jičín   SJC9901 B     30.32  +      7.42
  8>Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 C     31.52  +      9.02
  9>Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C     33.54  +     11.04
 10>Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004       36.00  +     13.10
 11>Karásek Matěj            Sportcentrum Jičín   SJC0001 B     36.27  +     13.37
 12>Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov / MTBO TUR9901       36.34  +     13.44
 13>Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     40.55  +     18.05
 14>Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 C     41.16  +     18.26
 15>Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 C     48.44  +     25.54
 16>Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903 C     48.50  +     26.00
 17>Matěj Konečný            KOB Český Krumlov    KCK9907 B     56.47  +     33.57
 
Průběžné výsledky kategorie: H14         2.7km  150m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 B     30.44  +      0.00
  2>Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     31.04  +      0.20
  3>Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 B     31.06  +      0.22
  4>Wolf Filip               OOB TJ Turnov / MTBO TUR9701 A     31.22  +      0.38
  5>Novák Pavel              OOB TJ Baník Ostrava AOV9801 B     35.18  +      4.34
  6>Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B     36.26  +      5.42
  7>Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A     38.00  +      7.16
  8>Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     39.25  +      8.41
  9>Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701 B     40.03  +      9.19
 10>Kunz Jiří                BETA URSUS Orienteer BBM9801 C     42.03  +     11.19
 11>Pokorný Jonáš            Kometa Kralovice     KRL9702 C     45.04  +     14.20
 12>Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C     48.44  +     18.00
 13>Horký David              Kometa Kralovice     KRL9801 C     50.27  +     19.43
 14>Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK9800 C     54.34  +     23.50
 15>Koutský Pavel            OB Jenišovice        JEN9706 C     57.22  +     26.38
 16>Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C     63.35  +     32.51
 
Průběžné výsledky kategorie: H16         3.9km  245m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A     43.46  +      0.00
  2>Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 B     46.41  +      2.55
  3>Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A     46.50  +      3.04
  4>Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A     46.58  +      3.12
  5>Vičan Dominik            SK Prostějov         JPV9501 B     53.25  +      9.39
  6>Glonek Jakub             OOB TJ Baník Ostrava AOV9602 B     53.45  +      9.59
  7>Zlámal David             OK 99 Hradec Králové PHK9600 B     58.44  +     14.58
  8>Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 C     58.58  +     15.12
  9>Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A     59.14  +     15.28
 10>Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A     60.20  +     16.34
 11>Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     60.21  +     16.35
 12>Pavlík Marek             OOB TJ Zlaté Hory    ZLH9501 C     62.06  +     18.20
 13>Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B     62.07  +     18.21
 14>Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 B     62.26  +     18.40
 15>Kotecký Daniel           SK Praga             PGP9500 C     63.22  +     19.36
 16>Kunz Jan                 BETA URSUS Orienteer BBM9601 B     63.52  +     20.06
 17>Taclík Milan             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9601 B     66.51  +     23.05
 18>Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C     76.23  +     32.37
 19>Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     88.53  +     45.07
 20>Veljačik Michal          OK Sparta Praha      SCP9500 C     95.47  +     52.01
 21>Vébr Dominik             SKOB Baník Havířov   HAV9404      107.14  +     63.28
    Mlateček Jiří            SK Týniště nad Orlic TYN9501 C DISK              
    Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C DISK-LIM.         
 
Průběžné výsledky kategorie: H18         4.7km  280m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Német Kryštof            SK SKI-OB Šternberk  STE9308 A     59.51  +      0.00
  2>Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE9307 B     66.34  +      6.43
  3>Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     67.52  +      8.01
  4>Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A     68.48  +      8.57
  5>Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 C     78.04  +     18.13
  6>Skoupý Jan               SK SKI-OB Šternberk  STE9411 B     80.20  +     20.29
  7>Melichar Jan             KOB Dobruška         DOB9401       92.46  +     32.55
  8>Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 B    140.36  +     80.45
    Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H20         4.7km  280m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 A     74.30  +      0.00
 
Průběžné výsledky kategorie: H21A        5.6km  375m 16k  Ranking:0.7605 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 R     55.46  +      0.00  R: 8066b
  2>Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     59.39  +      3.53  R: 7568b
  3>Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     62.41  +      6.55  R: 7180b
  4>Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     65.43  +      9.57  R: 6791b
  5>Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     66.42  +     10.56  R: 6665b
  6>Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C     66.44  +     10.58  R: 6661b
  7>Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902       67.04  +     11.18  R: 6618b
  8>Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     67.11  +     11.25  R: 6603b
  8>Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     67.11  +     11.25  R: 6603b
 10>Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     67.33  +     11.47  R: 6556b
 11>Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C     68.17  +     12.31  R: 6462b
 12>Bašus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C     69.22  +     13.36  R: 6324b
 13>Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C     69.24  +     13.38  R: 6319b
 14>Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C     69.26  +     13.40  R: 6315b
 15>Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     69.48  +     14.02  R: 6268b
 16>Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     70.47  +     15.01  R: 6142b
 17>Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     72.04  +     16.18  R: 5978b
 18>Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     72.18  +     16.32  R: 5948b
 19>Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     72.48  +     17.02  R: 5884b
 20>Polášek Jan              SKOB Zlín            TZL8601 C     73.07  +     17.21  R: 5843b
 21>Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     74.09  +     18.23  R: 5711b
 21>Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     74.09  +     18.23  R: 5711b
 23>Doležel Ondřej           SK SKI-OB Šternberk  STE9202 A     74.17  +     18.31  R: 5694b
 24>Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C     74.33  +     18.47  R: 5660b
 25>Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     74.52  +     19.06  R: 5619b
 26>Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     75.55  +     20.09  R: 5485b
 27>Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C     76.02  +     20.16  R: 5470b
 28>Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002       76.57  +     21.11  R: 5352b
 29>Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     77.00  +     21.14  R: 5346b
 30>Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904 A     77.05  +     21.19  R: 5335b
 31>Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C     77.15  +     21.29  R: 5314b
 32>Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     78.43  +     22.57  R: 5126b
 33>Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303       78.46  +     23.00  R: 5120b
 34>Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     78.56  +     23.10  R: 5098b
 35>Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C     79.16  +     23.30  R: 5056b
 36>Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     80.12  +     24.26  R: 4936b
 37>Hladký Viktor            OOB Vamberk          VAM8201 C     80.37  +     24.51  R: 4883b
 38>Pelc Václav              OOB TJ ČZ Strakonice CST6702 C     81.00  +     25.14  R: 4833b
 39>Meyer Dirk               Post SV Dresden      Z53           81.50  +     26.04  R: 4727b
 40>Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     82.29  +     26.43  R: 4643b
 41>Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     82.53  +     27.07  R: 4592b
 42>Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     83.03  +     27.17  R: 4571b
 43>Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     83.13  +     27.27  R: 4550b
 44>Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     83.50  +     28.04  R: 4471b
 45>Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 C     87.37  +     31.51  R: 3986b
 46>Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C     88.29  +     32.43  R: 3875b
 47>Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C     88.39  +     32.53  R: 3854b
 48>Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     90.10  +     34.24  R: 3659b
 49>Blaha Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002 C     90.32  +     34.46  R: 3612b
 50>Martínek Robert          VŠTJ Stavební fakult FSP7700 C     90.34  +     34.48  R: 3608b
 51>Kříž Ondřej              UNITOP SKP Žďár nad  PZR8001 C     91.23  +     35.37  R: 3503b
    Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C DISK              
    Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C DISK              
    Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C DISK              
 MS Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 CMS   60.08  +      4.22  R: 7506b
 
Průběžné výsledky kategorie: H21B        4.7km  280m 16k  Ranking:0.5972 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     57.49  +      0.00  R: 6286b
  2>Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005       61.13  +      3.24  R: 5954b
  3>Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502 C     64.04  +      6.15  R: 5675b
  4>Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801       64.35  +      6.46  R: 5624b
  5>Stachoň Zdeněk           KOB Směr Kroměříž    SKM8014 C     64.37  +      6.48  R: 5621b
  6>Kopecký Pavel            USK Praha            VSP7800 C     64.57  +      7.08  R: 5588b
  7>Ďoubal Jan               KOB Dobruška         DOB8600 C     65.55  +      8.06  R: 5494b
  8>Henych Ondřej            Slavia Liberec orien VLI9001 C     68.15  +     10.26  R: 5266b
  9>Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C     69.39  +     11.50  R: 5129b
 10>Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C     69.49  +     12.00  R: 5112b
 11>Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C     70.38  +     12.49  R: 5032b
 12>Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C     71.54  +     14.05  R: 4908b
 13>Trávníček Jan            SK UP Olomouc        UOL7501 C     73.03  +     15.14  R: 4796b
 14>Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C     74.14  +     16.25  R: 4680b
 15>Havlas Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK8908 C     74.19  +     16.30  R: 4672b
 16>Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C     75.34  +     17.45  R: 4550b
 17>Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C     75.59  +     18.10  R: 4509b
 18>Koldinský Jan            SKOB TJ Sokol Kralup KPY8506 C     76.21  +     18.32  R: 4473b
 19>Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     78.42  +     20.53  R: 4243b
 20>Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C     78.48  +     20.59  R: 4233b
 21>Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C     79.56  +     22.07  R: 4122b
 22>Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C     80.14  +     22.25  R: 4093b
 23>Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C     82.07  +     24.18  R: 3909b
 24>Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7901 C     82.34  +     24.45  R: 3865b
 25>Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C     83.20  +     25.31  R: 3790b
 26>Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     83.34  +     25.45  R: 3767b
 27>Pračka Tomáš             KOB TRETRA Praha     TAP     C     84.18  +     26.29  R: 3695b
 28>Koleš Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU     C     84.26  +     26.37  R: 3682b
 29>Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C     84.41  +     26.52  R: 3658b
 30>Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C     86.13  +     28.24  R: 3508b
 31>Randík Jan               Sdruž. organizátorů  SOB8703 C     86.17  +     28.28  R: 3501b
 32>Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C     88.09  +     30.20  R: 3318b
 33>Dvořáček Jan             OOB Třebíč           TTR7701 C     90.56  +     33.07  R: 3046b
 34>Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 C     92.42  +     34.53  R: 2873b
 35>Bílek Aleš               Neregistrovaní - Mat N38           96.48  +     38.59  R: 2472b
 36>Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C     99.03  +     41.14  R: 2252b
 37>Haering Jan              VSK Přírodověda      PVP7500 C    102.07  +     44.18  R: 1952b
 38>Mátl Radek               Neregistrovaní - Mát N04          115.43  +     57.54  R:  621b
 39>Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803      116.39  +     58.50  R:  530b
    Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201   DISK              
    Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C DISK              
    Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C DISK              
    Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H21C        3.4km  210m 14k  Ranking:0.4158 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Krčál Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU8407 C     42.05  +      0.00  R: 4308b
  2>Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     44.03  +      1.58  R: 4121b
  3>Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001       44.51  +      2.46  R: 4045b
  4>Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     46.38  +      4.33  R: 3875b
  5>Drobník Lukáš            KOB TRETRA Praha     TAP     C     52.06  +     10.01  R: 3354b
  6>Jedlička Lukáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK8100 C     52.13  +     10.08  R: 3343b
  7>Bém Roman                SK Zbraslav OOB      ZBP6300 C     55.45  +     13.40  R: 3007b
  8>Jaroš Marek              KOB Dobřichovice     DCE8100 C     56.36  +     14.31  R: 2926b
  9>Šmíd Ivo                 Sportcentrum Jičín   SJC7707       57.41  +     15.36  R: 2822b
 10>Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     57.54  +     15.49  R: 2802b
 11>Jirásek Jakub            OOB Třebíč           TTR8601 C     58.11  +     16.06  R: 2775b
 12>Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C     58.45  +     16.40  R: 2721b
 13>Laga Miroslav            SK Zbraslav OOB      ZBP7900 C     58.56  +     16.51  R: 2703b
 14>Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C     59.09  +     17.04  R: 2683b
 15>Klomínský Václav         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8700       59.53  +     17.48  R: 2613b
 16>Paulíček Jiří            OK Jihlava           SJI7727 C     61.29  +     19.24  R: 2461b
 17>Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C     62.04  +     19.59  R: 2405b
 18>Hošek Jiří               KOB TRETRA Praha     TAP7601 C     66.43  +     24.38  R: 1962b
 19>Čížek Petr               OOB TJ Spartak Adamo ADA7101 C     69.08  +     27.03  R: 1732b
 20>Hampl Petr               KOB Dobruška         DOB8300 C     71.30  +     29.25  R: 1507b
 21>Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C     78.06  +     36.01  R:  878b
 22>Hric Jan                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6300 C     78.55  +     36.50  R:  800b
 23>Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C     90.11  +     48.06  R:    0b
    Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C DISK              
    Hänchen Danilo           ESV Lok Bad Schandau Z55       DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H21E        6.3km  430m 23k  Ranking:0.9045 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     66.25  +      0.00  R: 9231b
  2>Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R     68.23  +      1.58  R: 8968b
  3>Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E     68.38  +      2.13  R: 8935b
  4>Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 R     68.44  +      2.19  R: 8922b
  5>Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C     69.17  +      2.52  R: 8848b
  6>Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R     69.49  +      3.24  R: 8777b
  7>Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E     72.03  +      5.38  R: 8479b
  8>Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R     72.21  +      5.56  R: 8439b
  9>Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     72.23  +      5.58  R: 8435b
 10>Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     72.43  +      6.18  R: 8390b
 11>Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     73.18  +      6.53  R: 8312b
 12>Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     74.44  +      8.19  R: 8121b
 13>Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 R     75.04  +      8.39  R: 8077b
 14>Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C     76.14  +      9.49  R: 7921b
 15>Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E     76.34  +     10.09  R: 7877b
 16>Neumann Pepa             USV TU Dresden       Z56           76.41  +     10.16  R: 7861b
 17>Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     76.51  +     10.26  R: 7839b
 18>Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     77.42  +     11.17  R: 7726b
 19>Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     78.32  +     12.07  R: 7614b
 20>Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     78.45  +     12.20  R: 7586b
 21>Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C     78.54  +     12.29  R: 7566b
 22>Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C     79.32  +     13.07  R: 7481b
 23>Suslov Sergej            Slavia Liberec orien VLI8801 C     81.54  +     15.29  R: 7165b
 24>Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R     81.55  +     15.30  R: 7163b
 25>Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 C     82.32  +     16.07  R: 7081b
 26>Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C     83.04  +     16.39  R: 7010b
 27>Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C     83.21  +     16.56  R: 6972b
 28>Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     85.13  +     18.48  R: 6723b
 29>Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C     85.46  +     19.21  R: 6650b
 30>Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     86.30  +     20.05  R: 6552b
 31>Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C     90.34  +     24.09  R: 6009b
 32>Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     96.04  +     29.39  R: 5276b
    Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C DISK              
    Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H35         4.8km  280m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Leibiger Jens            Post SV Dresden      Z53           50.20  +      0.00
  2>Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C     52.48  +      2.28
  3>Samek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     54.14  +      3.54
  4>Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     54.48  +      4.28
  5>Datel Jiří               KOB Kladno           DKL7101 C     55.39  +      5.19
  6>Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     58.05  +      7.45
  7>Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     58.20  +      8.00
  8>Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     61.27  +     11.07
  9>Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C     62.30  +     12.10
 10>Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C     64.09  +     13.49
 11>Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov / MTBO TUR           64.57  +     14.37
 12>Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C     65.10  +     14.50
 13>Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     70.43  +     20.23
 14>Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C     70.52  +     20.32
 15>Nechanický Pavel         SK OS Nové Město n.  OSN7209 C     74.01  +     23.41
 16>Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C     76.21  +     26.01
 17>Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     77.37  +     27.17
 18>Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7203 C     81.25  +     31.05
 19>Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     81.37  +     31.17
 20>Štolfa Jaromír           KOB Směr Kroměříž    SKM7506 C     87.51  +     37.31
 21>Mulíček Ondřej           KOB Moira Brno       ABM7405 C     89.19  +     38.59
 22>Mlateček Jiří            SK Týniště nad Orlic TYN6701 C     98.10  +     47.50
 23>Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C    106.11  +     55.51
 24>Jirásek Stanislav        TJ Jiskra Hořice     HOR6501 C    130.53  +     80.33
    Kubáň Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7506 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H40         5.0km  285m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C     62.53  +      0.00
  2>Kunz Martin              BETA URSUS Orienteer BBM7101 C     65.52  +      2.59
  3>Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C     68.46  +      5.53
  4>Žejdlík Michal           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7001 C     75.51  +     12.58
  5>Gryc Jan                 KOS TJ Tesla Brno    TBM6709 C     83.47  +     20.54
  6>Vébr Radek               SKOB Baník Havířov   HAV7103 C     86.45  +     23.52
  7>Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C     88.11  +     25.18
  8>Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV     C     89.54  +     27.01
  9>Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C     93.25  +     30.32
 10>Michalík Petr            Pell's MTBO team     XBM7117 C     95.30  +     32.37
 11>Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     97.51  +     34.58
 12>Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     99.35  +     36.42
 13>Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C    102.35  +     39.42
 14>Konečný Jiří             SK Haná orienteering OOL6303 C    106.29  +     43.36
 15>Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C    108.38  +     45.45
 16>Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C    115.53  +     53.00
 17>Hauptfleisch Roman       SOOB Spartak Rychnov SRK6603 C    121.10  +     58.17
 18>Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901      124.38  +     61.45
 19>Pavlíček Daniel          SKOB Ostrava         MOV7100 C    127.41  +     64.48
 20>Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6801 C    149.10  +     86.17
    Chaloupka Stanislav      KOB Choceň           CHC6703 C DISK              
    Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H45         4.9km  260m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C     57.07  +      0.00
  2>Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     59.43  +      2.36
  3>Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     62.07  +      5.00
  4>Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     67.23  +     10.16
  5>Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C     68.13  +     11.06
  6>Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     69.16  +     12.09
  7>Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     69.56  +     12.49
  8>Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     71.09  +     14.02
  9>Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C     72.24  +     15.17
 10>Slavík Viktor            SK Praga             PGP6300 C     76.23  +     19.16
 11>Vičan Lubomír            SK Prostějov         JPV6501 C     76.41  +     19.34
 12>Havel Leoš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL6401 C     77.04  +     19.57
 13>Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     79.27  +     22.20
 14>Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6301 C     81.14  +     24.07
 15>Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C     82.04  +     24.57
 16>Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C     82.29  +     25.22
 17>Sklenář Josef            SKOB Bruntál         SBR6601 C     84.17  +     27.10
 18>Kudrass Peter            Zittau  Süd          Z52           87.06  +     29.59
 19>Jelínek Roman            KOB Choceň           CHC6301 C     87.57  +     30.50
 20>Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C     89.01  +     31.54
 21>Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     89.16  +     32.09
 22>Sklenář Miroslav         POBO - přátelé OB Op AOP6302 C     91.01  +     33.54
 23>Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     91.22  +     34.15
 24>Kaňák Petr               OK Jihlava           SJI6115 C     92.06  +     34.59
 25>Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C     97.19  +     40.12
 26>Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C     97.33  +     40.26
 27>Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C     98.24  +     41.17
 28>Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     99.29  +     42.22
 29>Sobek Pavel              TJ Loko Liberec      LLI6302 C    100.20  +     43.13
 30>Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI6601 C    102.49  +     45.42
 31>Starý Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301      103.04  +     45.57
 32>Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C    103.21  +     46.14
 33>Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    115.57  +     58.50
 34>Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C    127.03  +     69.56
 35>Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C    147.43  +     90.36
    Patočka Petr             BETA URSUS Orienteer BBM6300 C DISK              
    Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C DISK              
    Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C DISK              
    Zalaba Jindřich          Sportcentrum Jičín   SJC6603 C DISK              
    Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301 C DISK-LIM.         
    Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C DISK-LIM.         
 
Průběžné výsledky kategorie: H50         4.2km  235m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902 C     71.32  +      0.00
  2>Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     71.58  +      0.26
  3>Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     74.13  +      2.41
  4>Višňa Milan              SK SKI-OB Šternberk  STE5904 C     74.45  +      3.13
  5>Cigoš Petr               KOS TJ Tesla Brno    TBM5602 C     75.48  +      4.16
  6>Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C     80.08  +      8.36
  7>Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     82.49  +     11.17
  8>Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     85.22  +     13.50
  9>Drobník Ivan             Slavia Liberec orien VLI5601 C     88.23  +     16.51
 10>Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C     89.16  +     17.44
 11>Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     95.05  +     23.33
 12>Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     96.13  +     24.41
 13>Kafka Václav             OK Jihlava           SJI6001 C     97.50  +     26.18
 14>Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003      100.25  +     28.53
 15>Dvorský Ilja             KOB Směr Kroměříž    SKM6103 C    104.38  +     33.06
 16>Chalupa Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU5301 C    107.42  +     36.10
 17>Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C    122.42  +     51.10
 18>Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C    125.16  +     53.44
 19>Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C    137.15  +     65.43
 
Průběžné výsledky kategorie: H55         4.2km  235m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     58.32  +      0.00
  2>Hornik Zbigniew          LKO Leszno           Z57           62.26  +      3.54
  3>Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     67.31  +      8.59
  4>Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C     70.18  +     11.46
  5>Doležal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C     73.47  +     15.15
  6>Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     75.00  +     16.28
  7>Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     77.34  +     19.02
  8>Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     78.31  +     19.59
  9>Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     80.00  +     21.28
 10>Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C     86.24  +     27.52
 11>Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     87.09  +     28.37
 12>Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     92.29  +     33.57
 13>Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502 C     93.29  +     34.57
 14>Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     96.13  +     37.41
 15>Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     98.24  +     39.52
    Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C DISK              
    Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C DISK              
    Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H60         3.6km  205m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     51.17  +      0.00
  2>Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     51.40  +      0.23
  3>Härtelt Helmut           SSV Planeta Radebeul Z54           53.30  +      2.13
  4>Zabloudil Pavel          KOS TJ Tesla Brno    TBM5003 C     57.30  +      6.13
  5>Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     57.51  +      6.34
  6>Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     58.36  +      7.19
  7>Lukavec Miloslav         OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     59.39  +      8.22
  8>Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     60.52  +      9.35
  9>Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     62.02  +     10.45
 10>Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C     63.27  +     12.10
 11>Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     63.32  +     12.15
 12>Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     63.58  +     12.41
 13>Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     64.43  +     13.26
 14>Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     66.27  +     15.10
 15>Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     68.48  +     17.31
 16>Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C     69.56  +     18.39
 17>Milan Paukert            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C     70.47  +     19.30
 18>Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     71.43  +     20.26
 19>Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     78.05  +     26.48
 20>Kotecký Roman            SK Praga             PGP4900 C     78.26  +     27.09
 21>Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C     80.19  +     29.02
 22>Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002 C     81.56  +     30.39
 23>Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C     83.27  +     32.10
 24>Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4802 C     85.54  +     34.37
 25>Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     89.58  +     38.41
 26>Procházka Aleš           Oddíl OB Kotlářka    DKP4700 C     90.00  +     38.43
 27>Paulíček Jiří            OK Jihlava           SJI4911 C     90.57  +     39.40
 28>Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001       96.31  +     45.14
 29>Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C    100.45  +     49.28
 30>Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C    109.11  +     57.54
    Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C DISK              
    Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H65         2.9km  195m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     37.30  +      0.00
  2>Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     44.20  +      6.50
  3>Conrad Helmut            USV TU Dresden       Z56           45.49  +      8.19
  4>Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     47.06  +      9.36
  5>Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C     47.51  +     10.21
  6>Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C     55.42  +     18.12
  7>Sccmalfeld Tassilo       SSV Planeta Radebeul Z54           57.23  +     19.53
  8>Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     58.49  +     21.19
  9>Nosál Stanislav          SKOB Slaný           SLA4600 C     59.01  +     21.31
 10>Komínek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM4639 C     62.21  +     24.51
 11>Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     64.33  +     27.03
 12>Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     66.49  +     29.19
 13>Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     68.11  +     30.41
 14>Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C     73.33  +     36.03
 15>Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     77.10  +     39.40
 16>Sedlář Vladimír          POBO - přátelé OB Op AOP4201 C     82.13  +     44.43
 17>Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C     85.47  +     48.17
 18>Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     88.45  +     51.15
 19>Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C     95.03  +     57.33
 20>Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C     95.59  +     58.29
 
Průběžné výsledky kategorie: H70         2.9km  195m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     48.40  +      0.00
  2>Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     56.09  +      7.29
  3>Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C     69.27  +     20.47
  4>Tahotný Urban            OOB TJ Sokol Troja   TJP3701 C     72.45  +     24.05
  5>Weber Petr               OK 99 Hradec Králové PHK3901 C     72.48  +     24.08
  6>Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     73.43  +     25.03
  7>Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C     74.34  +     25.54
  8>Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     78.28  +     29.48
  9>Vykysalý František       OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     81.05  +     32.25
 10>Vřešťál Jan              Neregistrovaní - Vře N08           81.21  +     32.41
 11>Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     84.29  +     35.49
 12>Lejsek Tom               Tempo Praha          TEP3700 C     90.34  +     41.54
 13>Diener Herbert           SKOB Ostrava         MOV4101 C     93.37  +     44.57
 14>Šidla Jiří               OOB TJ Jiskra Otroko OTK4001      109.43  +     61.03
    Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: HDR         3.0km   80m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Katka Havlová            OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C     24.45  +      0.00
  2>Blaha Michal             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0402 C     24.59  +      0.14
  3>Blaha Jiří               VŠTJ Ekonom Praha    EKP0401 C     26.36  +      1.51
  4>Rožek Vojtěch            VŠSK MFF UK Praha    MFP0501 C     30.35  +      5.50
  5>Klechová Karolína        POBO - přátelé OB Op AOP0452 C     31.53  +      7.08
  6>Hewitt Matthew           Neregistrovaní - Hew N01           32.02  +      7.17
  7>Doucha Martin            TJ Start Náchod      SNA0501 C     33.01  +      8.16
  8>Malý Antonín             OK Jilemnice         JIL0501 C     38.52  +     14.07
  9>Houžvička David          Neregistrovaní - Hou N02           38.56  +     14.11
 10>Houžvičková Daniela      Neregistrovaní - Hou N02           39.04  +     14.19
 11>Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     39.09  +     14.24
 12>Lucie Bruková            TJ TŽ Třinec         TRI     C     39.40  +     14.55
 13>Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C     44.53  +     20.08
 14>Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     45.53  +     21.08
 15>Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov / MTBO TUR0501       46.49  +     22.04
 16>Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     47.14  +     22.29
 17>Bláha Šimon              Slavoj Praha         SJP0700 C     47.19  +     22.34
 18>Žejdlíková Eliška        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 C     48.50  +     24.05
 19>Lisá Štěpánka            SKOB Ostrov          ONO0650 C     51.28  +     26.43
 20>Němec Vít                Neregistrovaní - Něm N03           51.51  +     27.06
 21>Kovářová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET0251 C     55.15  +     30.30
 22>Přibíková Agáta          SK Praga             PGP0651 C     55.34  +     30.49
 23>Knobová Agáta            OOS TJ Spartak Vrchl VRL           55.48  +     31.03
 24>Kubáňová Tereza          KOS TJ Tesla Brno    TBM0756 C     57.15  +     32.30
 25>Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE           57.30  +     32.45
 26>Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501 C     57.33  +     32.48
 27>Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov / MTBO TUR           58.29  +     33.44
 28>Vlach Timík              SKOB Bruntál         SBR           58.50  +     34.05
 29>Panáčková Alžběta        Neregistrovaní - Pan N05           59.40  +     34.55
 30>Vojta Bozděch            SK Praga             PGP1000 C     60.19  +     35.34
 31>Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C     60.42  +     35.57
 32>Novák Igor               OOB TJ Baník Ostrava AOV0501 C     60.58  +     36.13
 33>Kašpar Štěpán            SK Netopýr Zákupy    ZAK     C     62.03  +     37.18
 34>Lošťáková Sára           OOB TJ Lokomotiva Te LTP0650 C     65.50  +     41.05
 35>Vaníček Josef            TJ Lokomotiva Beroun LBE0500 C     72.17  +     47.32
 36>Dvořáček Jakub           OOB Třebíč           TTR           75.19  +     50.34
 37>Košťálková  Žofie        KOB Choceň           CHC           78.11  +     53.26
 38>Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C     98.22  +     73.37
 39>Vaníčková Anna           TJ Lokomotiva Beroun LBE0550 C    100.32  +     75.47
 40>Kadaně Marek             OK Lokomotiva Pardub LPU0703 C    105.04  +     80.19
    Baldrianová Eva          USK Praha            VSP0751 C DISK              
    Poštolka Karel           TJ Start Náchod      SNA0401 C VZDAL             
 
Průběžné výsledky kategorie: P2          2.1km   70m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Tichý Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL           22.47  +      0.00
  2>Baklíková Anna           SKOB Zlín            TZL           27.23  +      4.36
  3>Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA     C     28.41  +      5.54
  4>Matušová Dominika        Neregistrovaní - Mat N38           29.02  +      6.15
  5>Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI           31.10  +      8.23
  6>Bejčková Kateřina        SKOB TJ Sokol Kralup KPY           32.33  +      9.46
  7>Hájková Barbora          OOB Vamberk          VAM9099 C     32.46  +      9.59
  8>Blažková Hana            Neregistrovaní  - Bl N06           34.38  +     11.51
  9>Stříteský Tomáš          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7401 C     34.51  +     12.04
 10>Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI           34.54  +     12.07
 11>Bruk Slavomír            TJ TŽ Třinec         TRI6800 C     35.56  +     13.09
 12>Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254       36.48  +     14.01
 13>Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C     38.53  +     16.06
 14>Matušová Světlana        Neregistrovaní - Mat N38           40.53  +     18.06
 15>Matuš Štefan             Neregistrovaní - Mat N38           40.54  +     18.07
 16>Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     40.59  +     18.12
 17>Přibylová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP           41.30  +     18.43
 18>Eliška Brožová           OK Lokomotiva Pardub LPU     C     42.05  +     19.18
 19>Přibylová Kateřina       VŠSK MFF UK Praha    MFP           42.24  +     19.37
 20>Stará Petra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7354       46.03  +     23.16
 21>Šturc Pavel              OK Lokomotiva Pardub LPU     C     47.09  +     24.22
 22>Pinterová Kateřina       VSK Mendelu Brno     VBM6651 C     48.58  +     26.11
 23>Melichárková Kristýna    SKOB Zlín            TZL8890       51.29  +     28.42
 24>Kadaňková Hana           OK Rožnov            ROV9750 C     52.08  +     29.21
 25>Jiřina Králíková         KOB Dobruška         DOB8651       52.48  +     30.01
 26>Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C     53.44  +     30.57
 27>Němec Vladimír           SKOB Slaný           SLA4202 C     58.07  +     35.20
 28>Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C     60.49  +     38.02
 29>Sasýnová Radka           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7750 C     69.31  +     46.44
 30>Jankovcová Marie         OOB TJ Sokol Troja   TJP3950 C    101.14  +     78.27
 
Průběžné výsledky kategorie: P4          4.0km  270m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ropek Rudolf                                                60.19  +      0.00
  2>Bejčková Jana            SKOB TJ Sokol Kralup KPY           64.54  +      4.35
  3>Štrincl Lukáš            OOB TJ Turnov / MTBO TUR           68.00  +      7.41
  4>Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     69.10  +      8.51
  5>Silný Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C     71.47  +     11.28
  6>Beránek Petr             OK Sparta Praha      SCP           73.20  +     13.01
  7>Bacílková Pavlína        OOB TJ Tatran Jablon TJN9999 C     78.48  +     18.29
  8>Hudeček Tomáš            TJ Opava             OOP           79.33  +     19.14
  9>Ševčík Břetislav         TJ Opava             OOP5001 C     84.36  +     24.17
 10>Novotný František        OOB USK Slavie Ústí  PUL4200 C     86.19  +     26.00
 11>Jeřábek Petr             SK UP Olomouc        UOL6702 C     86.31  +     26.12
 12>Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C     87.15  +     26.56
 13>Petr Suchý               TJ Slavia Hradec Krá SHK           88.17  +     27.58
 14>Puš Roman                SK Studenec          STH     C     93.41  +     33.22
 15>Němec Jan                Neregistrovaní - Něm N03           94.36  +     34.17
 16>Lichovníková Alena       UNITOP SKP Žďár nad  PZR9052 C     98.11  +     37.52
 17>Eliška Brožová           OOB TJ Turnov / MTBO TUR     C    102.27  +     42.08
 18>Jeřábková Jana           SK UP Olomouc        UOL6954 C    110.29  +     50.10
 19>Michaela Čermáková       Klub vytrvalostních  KSU     C    112.57  +     52.38
 20>Veronika Josífová        Klub vytrvalostních  KSU     C    113.35  +     53.16
 21>Pelák Martin             Neregistrovaní - Che N13          138.39  +     78.20
 22>Alena Oldřichová         SK Zbraslav OOB      ZBP     C    145.25  +     85.06
    Slavíčková Katka         SK Haná orienteering OOL6955 C DISK              
    Aneta Pražáková          Sportcentrum Jičín   SJC8758 C DISK              
    Miturová Radka           MLOK Mariánské Lázně MLA6502   DISK              
    Blahová Markéta          VŠTJ Ekonom Praha    EKP     C DISK-LIM.         
    Eliška Konečná           KOB Český Krumlov    KCK9662 B DISK-LIM.         
    Píšová Jitka             Neregistrovaní - Píš N11       DISK-LIM.         
    Chrz Pavel               Neregistrovaní - Che N13       DISK-LIM.