Hubneme do průchodů, aneb PP s PP


Je léto, jsou prázdniny, doba kdy každý běžný smrtelník touží mít perfektní postavu (zkráceně PP, pozn. red.), aby vypadal na koupáku k světu a mohl se vystavit všem potencionálním obdivovatelkám či obdivovatelům na obdiv. Běžného lampióna, ale nechává toto šílenství chladným. Běžný lampión je totiž chytrý a moc dobře ví, že perfektní postavu už má vyběhanou, a nebo ví, že ji nemá a je mu to jedno.
Jenže pozor! Blíží se Pěkné prázdniny (též zkráceně PP, pozn. red.) a s nimi i šílenství, kdy každý lampión touží mít PP, aby se vešel do úzkých skalních průchodů na PP na Drábovně a Kalichu. Také už na sobě pozorujete známky zvýšeného zájmu o váš vzhled? Strhává Vás pomalu vlna PP šílenství? Jestli ano, tak právě pro Vás máme před PP pár tipů na PP s PP!

Orienťák zachycený fotopastí v úzkém průchodu na Drábovně


Jezte zdravě, je to o Stravě!

Zeptali jsme se naší dvorní PP nutriční terapeutky Nikity, jaká strava je letos v módě. Co jíst, abyste měli PP na PP a naopak co nejíst. „Boom zdravé stravy dnešní doby jsou hlavně sójové boby.“ Dále radí, „do všeho přidej trochu chia a hlavně omez přísun piva, jez místo párků rybičku, ať máš na PP formičku, no a k večeři cpi bulgur a polníček, ať přes skály skáčeš jako koníček!“ A na závěr trochu té neskryté reklamy, neb průchodama na PP neprojde nikdo bez PP, „takže začni rychle s dietou - konzultací s Nikitou!“

Pohled závodníka: Dnešní doba je opravdu hlavně o Stravě, však i náš dvorní PP elitní závodník s dopravními prostředky a znalec piv Jenda při pohledu na svůj PP jídelníček doporučuje: „přehnaně netyranizujte Váš zobáček a radši na Stravu nahrajte nějaký ten kiláček!“

Projde nebo neprojde?


Hlavně posílit břich a zatnout svaly!

Jak zní doporučení naší dvorní PP fitness trenérky? „Projít průchody na Kalichu? To závisí na břichu! Dnes už nestačí sed-leh nebo klik - nejdřív potýrejte břich na tý-ár-iks, k tomu spinning, trampolínky..“ „A budete za blondýnky,“ směje se náš závodník.

A co na to říká ředitel? „Lampióni, rozum do hrsti. PP si řešte před PP, ale na PP si užijte PP! Neb tam nebude chvíle nudy, na čepu narazíme sudy, z bufetu bude vonět polívčička a na grilu krkovička. No a kdo by se v průchodu přec moh zaseknout, tak ten ho dycky může oběhnout!“

A stavitel? Jeho vyjádření se nám bohužel zatím získat nepodařilo, protože si přečetl na blogu svého bratra v jednom ze vzpomínkových příběhů z historie PP jaká je nejnáročnější stránka stavby tratí na Drábovně a od té doby nebyl zastižen. Dle posledních informací byl viděn v neděli turistickou skupinou, kterak poctivě přeměřuje šířku průchodu pod Vyhlídkou do údolí Jizery. Tratě už jsou naštěstí připraveny, teď je to na Vás!

Nebojte se vlka nic, dáváme si záležet, aby tratě zvládl každý, ale zadarmo to nebude! A kdo vyleze kopec na start, tak ten už projde skoro všude.

Hlavní rozhodčí testuje šířku průchodu.


Dann

18.07.2016