"Ultimate" kategorie opět na PP


Pilně pro Vás připravujeme rozpis a čekáme na finální povolení, které věříme co nejdříve dostaneme a budeme moci otevřít přihlášky. V rozpisu se stejně jako v posledních třech ročnících pak objeví v nabídce kategorií i kategorie D21UK, D21UL, H21UK a H21UL. Tedy "ultimate", do kterých Vás srdečně zveme. O co se jedná a proč se do nich přihlásit?

Ukázka ultimate tratě z PP 2016

Ultimate kategorie pro vás nabízíme již počtvrté. Jak můžete vidět výše na ukázce ultimate tratě z první etapy loňských PP, jedná se o tratě na speciálně upravených mapách, které mají za úkol ještě více prověřít vaši mapovou techniku a um. Většinou mapy neobsahují žádné cesty, pěšiny a průseky. Někdy se musíte obejít i bez porostů, někdy jen s vrstevnicemi, někdy s kombinací. Vždy ale tak, aby to stále byl regulérní závod, aby se kontrola stále dala dle mapy jasně dohledat a nebyla příliš "na náhodu".

Nevýhodou pro někoho může být, že se jejich výsledky nezapočítávají do rankingu, ale je léto, PéPéčka... Pojďte si raději užít super terény a zamapovat si!

D,H21UL - delší ultimate tratě na úrovni DH21A
D,H21UK - kratší ultimate tratě na úorvni DH40, které se hodí i pro veterány

6.06.2017