Limit byl naplněn, přihlášky uzavřeny!


Neuvěřitelné. Po místech ve startovní listině na PP se opět se zaprášilo během několika málo minut. Děkujeme moc za přízeň, které si velmi vážíme a pokusíme se připravit pro vás opět pěkný prázdninový o-zážitek!
Více míst bohužel opravdu nabídnout nemůžeme, limit CHKO je neúprosný a buďme rádi za možnost se v takto atraktivních lokalitách proběhnout alespoň v tomto počtu. Pouze závodníci řádně přihlášení v ORISu mají jistotu startu na PP. Pokud nebudete moci přijet, prosíme odhlaste se v ORISu, co nejdříve po zjištění této skutečnosti, ať uvolníte místo dalším v pořadí. Vy, co jste zařazeni mezi náhradníky (žluté zvýraznění přihlášky), prosíme sledujte ORIS a pouze v případě poskočení mezi řádně přihlášené, můžete zaslat platbu a zúčastnit se závodu, v opačném případě prosíme platby neposílejte. Pokud s účastí přestanete počítat, prosíme, odhlaste se také v ORISu.
Změny údajů v přihlášce (čip, kategorie, apod.) můžete provádět v systému ORIS až do 13.8.2017. Do té doby můžete také objednávat či rušit ubytování v kempu a zasílat platby.

20.06.2017