Bohatý doprovodný program na PP


PP párty sice bude letos lehce improvizovaná, ale doprovodný program bude jinak tradičně velmi bohatý. Tady přinášíme přehled toho, co pro Vás o víkendu nabízíme. V pátek ve 20:00 ku příležitosti 1. výročí O-News.cz vypukne v centru PP "O-News.cz Live show", pásmo rozhovorů se zajímavými osobnostmi českého OB. Účast zatím přislíbili Pavel Kubát, Petr Klimpl, Jan Schulhof a další. Na tuto improvizovanou talk show naváže další páteční překvapení a rohozecké pivo ve stánku samozřejmě poteče proudem.

V sobotu přes den můžete využít jako tip na výlet náš Fotoorienťák. Když spojíte kontroly na mapě s fotografiemi z daných míst a odevzdáte vyplněnou kartičku v infostánku. Budete začleněni do naší tomboly o ceny od našich partnerů, kterou vylosujeme v neděli hned po skončení vyhlášení vítězů. Mapy se prodávají v infostánku za 20,- Kč do vyčerpání zásob.

Cestou můžete navštívit místní dominantu - hrad Trosky. Na tu platí pro účastníky PP snížené vstupné 60,- Kč / osoba při prokázání se vaším závodním čipem u pokladny. Při stejné proceduře můžete využít snížené vstupné i do Muzea motorek v Borku pod Troskami, za 30,- Kč/osoba.

Sobotní odpoledne a podvečer bude patřit tradičnímu klání o nejlepšího Píchače PP. O-RUN Píchač Pěkných prázdnin startuje do kvalifikace v sobotu od 16:00 hodin, vyřazovací finálové boje začnou v centru závodů od 18:00 hodin. Obhájce titulu Mrazák nakonec nenastoupí, vrátí se na trůn král této disciplíny Vory?

No a večer vás zajisté neochudíme o možnost vyrazit za písničkou, i když v omezených podmínkách.

Těšíme se na Vás a věříme, že si užijete nejen pískovcové terény, ale také celý nabitý víkend v Českém ráji!

24.08.2017