Pěkné prázdniny 2019 Vás přivítají na Vyskři!


V roce 2019 pro Vás OOB TJ Turnov opět připravuje v tradiční srpnový termín již 28. ročník vícedenních orientačních závodů  s názvem „Pěkné prázdniny  s orientačním během v Českém ráji“, zkráceně „Pépéčka“. 

Do jedněch z fyzicky a mapově nejnáročnějších terénů v Českém ráji se tentokrát podíváte nikoliv z tradičního centra v Kacanovech, ale z premiérového shromaždiště na travnatém polním letišti pod kopcem Vyskeř ve stejnojmenné obci. Kromě nádherných výhledů z kempu a shromaždiště až na siluetu Bezdězu, Vrátenské hory či Ralska nám to umožní podívat se do jinak těžko přístupných terénů Hruboskalska z jiné strany, a využít tak i nově zmapované atraktivní prostory. Podíváte se do prostorů, které byly naposledy mapovány v roce 1983!

Kromě náročné sportovní stránky zahrnující 3 etapy (krátká trať - klasika – krátká trať) od pátku 23.8. do neděle 25.8.2019 pro Vás připravujeme ve spolupráci s obcí zajímavý doprovodný program od komentovaných prohlídek kapličky a kostela po tradiční PP párty v místním kulturním sále, páteční posezení s hudbou ve venkovním areálu až po sobotního „píchače“ v centru závodů.

V nejbližší době bude zveřejněn rozpis závodu a začátkem června pak bude spuštěn přihláškový systém.

Těšíme se na Vás!

Za všechny pořadatele  Filip Stárek – ředitel závodu26.05.2019