PP 2012 startují již v pátek!


A to doprovodným sprintem pod taktovkou Tomáše Dlabaji. "Minulý týden jsem navštívil prostor závodu a byl jsem mile potěšen. To nejpěknější hledání lampionů si užijete v okolí zámku Hrubý Rohozec. Ale vaše schopnosti prověří i prvky městské zástavby a také lesní a vodní svět."

PP

Zámecké schody 2012:

K samotnému sprintu, který je vypsán pro kategorie DH10, DH14, DH21, DH40,DH50,DH60, je přidána ještě jedna "hrubá" třešnička na dortu ležící za hranou u malebně vyhlížejícího zámku Hrubý Rohozec. K dominantě čnějící na skále nad řekou Jizerou vede strmé schodiště. Před sobotním startem Pěkných prázdnin vás samozřejmě nechceme zničit, ale trať si žádá jejich výběh. Kdo ale předvede před zraky zámeckého pána nejvíc hrubé síly a na jistém mezičase se zařadí mezi nejrychlejší, bude po zásluze odměněn (pivenky, kofolenky a Aminostar-lenky). Úsek je nazván Hrubý Dolomitenmann. Podobně jako pravý Dolomitenmann, který začíná dlouhou rovinou a pak se prudce zlomí, bude se jednat i pod zámkem Hrubý Rohozec nejprve o rovinatý úvod a poté o 20 výškových metrů po strmém schodišti. Odměněny budou děti i dospělí.

PP

Neváhejte, hlaste se!

Za normální startovné se lze na sprint přihlašovat až do 17. srpna přes OB Haná. Na místě pouze do počtu volných map. Celkový počet závodníků byl omezen na 300!!

Oproti rozpisu byla provedena změna v položce - parkoviště a centrum, které bylo přemístěno na centrální parkoviště u starého autobusového nádraží v Turnově. Detailní informace o příjezdu očekávejte v pokynech.

15.08.2012