PP Prémie powered by ISC


Aby nebylo těch soutěží a doprovodných akcí v rámci PP víkendu málo, vypisujeme ve spolupráci s firmou ISC Czech Republic speciální prémii na každou z etap včetně pátečního Předsprintu. Nenechejte si ujít zajímavé ceny a zkuste svojí šanci!

Předsprint: "Hrubý Dolomitenmann"

V každé kategorii získají nejrychlejší závodníci na mezičase nad "zámeckými schody" poukaz na piva či kofoly zdarma - bude vyhlášeno v průběhu sobotního večera.

Etapa 1: "ISC Doběh"

Úplně nejrychlejší závodník ze všech na doběhu od poslední kontroly do cíle získá speciální cenu od ISC. Ale nebude to zadarmo! Doběh bude přes 200m dlouhý a povede podél celého kempu, cílovou loukou mezi diváky, nad hlavou vám bude kroužit náš kamerový vrtulník a vyloučena nejsou ani další překvapení..

Etapa 2: "O sprinterku PP"

Další cenu od ISC získá tentokrát jedna z eliťaček. A sice nejrychlejší závodnice z D21E na mezičase na šesté kontrole. Plynulost, správná volba a rychlé nohy z kopce.. To bude cesta k vítězství!

Etapa 3: "Na morál.."

Tentokrát zase prémie pro naše eliťáky z H21E. Pro většinu z nich po více než hodině rychlého běhu v těžké podložce přijde náběh do poslední těžké pasáže na trati a dost možná rozhodující.. Kdo mezi kontrolami 25 - 28 prolétne nejrychleji, získá další cenu od ISC!

Velmi pěkné ceny samozřejmě čekají na všechny závodníky, kteří se v rámci PP 2012 umístí v kategorii na bedně. Tak bojujte, ať si jednu z cen odvezete právě vy!

20.08.2012