Startovka oddílů                                                   23.8.2012 0:42:25
                                   PP2012 1-3.etapa
===ČSOS-TUR===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: 110 - 110                                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škorpil Marek            110     HDR                        
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB Moira Brno                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Odehnalova Tereza        ABM9757 D16     79.00  77.00  30.00
  2 Odehnalova Klara         ABM9956 D14     34.00  34.00 154.00
 
 
Startovka oddílu: AOP - POBO - přátelé OB Opava                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Lenka            AOP0050 D12      1.00  79.00   9.00
  2 Kostka Jiří              AOP0201 H10      2.00 116.00 101.00
  3 Hájková Lucie            AOP0350 D10     38.00  66.00 123.00
  4 Sedlář Vladimír          AOP4201 H70      2.00  79.00  70.00
  5 Kostka Evžen             AOP5701 H55     57.00  14.00  49.00
  6 Sedlářová Pavla          AOP7052 D35    101.00  40.00  56.00
  7 Košárek Pavel            AOP7102 H21E    13.00  58.00  96.00
  8 Hájková Jitka            AOP7150 D40     75.00  71.00 119.00
  9 Kostková Jana            AOP7151 D40     29.00  29.00  56.00
 10 Kašparová Šárka          AOP7251 D21A    49.00  32.00  93.00
 
 
Startovka oddílu: AOV - OOB TJ Baník Ostrava                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mielec Radomír           AOV0301 H10      6.00  94.00 125.00
  2 Mielec Jaromír           AOV6901 H35     50.00 112.00  87.00
  3 Mielcová Elena           AOV6951 D40     55.00   3.00  59.00
  4 Mielec Jaromír           AOV9701 H16    129.00 125.00 160.00
 
 
Startovka oddílu: API - OK Andante Písek                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Funda Jiří               API6401 H45    163.00 165.00 195.00
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aleš Mikuláš a Anna      ASU1017 HDR                        
  2 Aleš David               ASU7517 H21B    76.00 142.00  55.00
  3 Hrobařová Lenka          ASU7751 D21A    99.00  84.00  77.00
  4 Labašová Katarína        ASU8351 D21E    26.00  13.00  71.00
  5 Ježek Tomáš              ASU8419 H21B   112.00  44.00 187.00
  6 Vávrová Veronika         ASU8598 D21A    45.00  38.00 173.00
  7 Navrátil Tomáš           ASU8817 H21A    90.00 132.00 204.00
  8 Thiemel Jiří             ASU8948 P4                         
  9 Ostřanský Filip          ASU9243 H21A   152.00  66.00  96.00
 10 Mušinský Tomáš           ASU9348 H21B    26.00  78.00  91.00
 11 Minář Marek              ASU9444 H21B    52.00 106.00 142.00
 12 Šincl Jiří               ASU9446 H18    117.00 111.00  69.00
 13 Horvát Petr              ASU9447 H20    144.00   4.00   9.00
 14 Sokolová Ludmila         ASU9499 D18    118.00  25.00  50.00
 15 Šmelík Martin            ASU9644 H16    161.00 133.00 100.00
 16 Horvátová Hana           ASU9797 D16     75.00  71.00   2.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kameník David            BOR0003 H12    116.00 114.00  62.00
  2 Jeřábková Nina           BOR0151 D12      5.00  71.00  18.00
  3 Janoušek Slávek          BOR0400 H10L     3.00   2.00   9.00
  4 Lamačová Barbora         BOR0750 HDR                        
  5 Křtěnský Jaroslav        BOR3600 H70     10.00  67.00  67.00
  6 Křtěnská Leontina        BOR4650 D65    104.00  41.00  53.00
  7 Bartoňová Marie          BOR5351 D55    102.00 104.00 114.00
  8 Jedličková Zdena         BOR6250 D50    109.00 106.00  18.00
  9 Krejčí Jaroslav          BOR6302 H45     97.00 155.00 140.00
 10 Karvánek Petr            BOR6600 H45    143.00 115.00  50.00
 11 Jeřábek Petr             BOR7105 H40    148.00   9.00 144.00
 12 Janoušková Iveta         BOR7457 P2                         
 13 Jeřábková Tereza         BOR7563 D35     95.00  56.00  88.00
 14 Tučková Monika           BOR7650 D21C   150.00  86.00  98.00
 15 Kameníková Kateřina      BOR7758 D21C   138.00  70.00 126.00
 16 Novák Daniel             BOR8702 H21A   126.00   6.00  51.00
 17 Kořínek Tomáš            BOR9007 P4                         
 18 Pavlovec Jan             BOR9503 H21B    36.00  32.00 130.00
 19 Kameníková Andrea        BOR9751 D16     53.00  75.00  46.00
 20 Kašpar Ludvík            BOR9805 H14     72.00  67.00 134.00
 21 Janoušková Lucie         BOR9954 D14     28.00  26.00 145.00
 22 Jeřábková Ema            BOR9957 D14     50.00  56.00 190.00
 
 
Startovka oddílu: BRU - Ulita Broumov                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Volák Ondřej             BRU0006 H12    112.00 102.00  41.00
  2 Voláková Viktorie        BRU0651 HDR                        
  3 Volák Pavel              BRU7001 H35     54.00 130.00  91.00
 
 
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Česká Třebová                    
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovář Lukáš              CET0102 H12     90.00 132.00   8.00
  2 Kovářová Jana            CET0251 D10L    63.00  72.00  69.00
  3 Kovář Radim              CET0501 HDR                        
  4 Čípa Jiří                CET5002 H60     27.00  89.00 127.00
  5 Pilgr Bohuslav           CET5101 H60     49.00  61.00  88.00
  6 Kovářová Anna            CET7552 D35     89.00   2.00  84.00
  7 Pilgr Luděk              CET7601 H21B    18.00  30.00  22.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK OB Chotěboř                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Král Adam                CTB0501 HDR                        
  2 Gregor Martin            CTB7701 H21B    86.00  56.00  28.00
  3 Král Aleš                CTB7801 H21C   169.00  97.00   8.00
  4 Hübner Jan               CTB7902 H21A    82.00  86.00 159.00
  5 Králová Michaela         CTB7959 D21A     7.00   2.00 197.00
  6 Gregorová Kamila         CTB8151 D21E    34.00  35.00  26.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobřichovice                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paul Josef               DCE4401 H65     34.00   1.00  16.00
  2 Paulová Mirka            DCE5250 D60     16.00 145.00  26.00
  3 Jaroš Vladimír           DCE5400 H55     67.00  12.00  37.00
  4 Procházková Miluše       DCE5450 D45     86.00  47.00 158.00
  5 Procházka Antonín        DCE5500 H35     46.00 132.00 135.00
  6 Mrázová Pavla            DCE5550 D45     56.00  77.00 200.00
  7 Štrossová Jiřina         DCE5650 D55    134.00 108.00  78.00
  8 Svobodová Jitka          DCE7450 D21A    91.00  40.00  73.00
  9 Jarošová Klára           DCE7950 D21A    41.00  86.00 169.00
 
 
Startovka oddílu: DE1 - USV TU Dresden                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neumann Josef            DE1     H21A   162.00 130.00 171.00
  2 Flechsig Theresa         DE1     D21E    78.00  33.00 131.00
  3 Flechsig Florian         DE1     H21A    94.00  62.00  78.00
  4 Hempfling Sarah          DE1     D21C   144.00  68.00  94.00
  5 Nieke Corinna            DE1     D21E    48.00  63.00  46.00
  6 Conrad Helmut            DE1     H60     29.00  69.00 118.00
 
 
Startovka oddílu: DE2 - OK Leipzig                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Birnstock Jan            DE2     H21A    46.00  16.00  48.00
 
 
Startovka oddílu: DE3 - TV Oberbexbach                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Döllgast Moritz          DE3     H21A   118.00  42.00  24.00
  2 Döllgast Nina            DE3     D20      8.00 144.00 175.00
 
 
Startovka oddílu: DE4 - KOLV                                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mark Otto                DE4     H16    147.00 117.00 172.00
 
 
Startovka oddílu: DE5 - Planeta Radebeul                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hickethier Manfred       DE5     H60      1.00  67.00 103.00
 
 
Startovka oddílu: DE6 - SV Robotron Dresden                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cruse Kay                DE6     H45    135.00 139.00  10.00
  2 Cruse Katrin             DE6     D45     62.00  61.00 182.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - KOB Kladno                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Hana            DKL0050 D12     33.00  81.00  54.00
  2 Postolka Jonáš           DKL0100 P2                         
  3 Horychová Zuzana         DKL0150 D12     51.00  99.00  78.00
  4 Geislerová Aneta         DKL0151 D12     13.00 119.00  24.00
  5 Beneš Jan                DKL6600 H45    121.00 129.00  15.00
  6 Vinš Pavel               DKL6900 H35     86.00 156.00 199.00
  7 Šemelík Petr             DKL6901 H35     92.00 140.00 119.00
  8 Lukáš Petr               DKL6902 H40     98.00  19.00  69.00
  9 Benešová Jaroslava       DKL7050 D40     21.00  63.00  50.00
 10 Postolková Monika        DKL7053 D40     65.00  25.00 110.00
 11 Datel Jiří               DKL7101 H35     58.00 162.00 167.00
 12 Bejčková Jana            DKL7150 D35    117.00  28.00 100.00
 13 Geisler Michal           DKL7500 H35     74.00 126.00 151.00
 14 Geislerová Dita          DKL7550 D35     87.00  70.00 184.00
 15 Šíma Vladislav           DKL9700 H16    163.00 135.00 188.00
 16 Lukáš Marek              DKL9702 H16    133.00 159.00 140.00
 17 Beneš Jan                DKL9800 H14     42.00  31.00  22.00
 18 Hradecký Ondřej          DKL9801 H14     18.00  59.00  70.00
 19 Bejčková Kateřina        DKL9850 D14     20.00   4.00 169.00
 20 Postolka Jáchym          DKL9900 H14     66.00  11.00 118.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaška Martin            DKP0100 H12     76.00 116.00  59.00
  2 Stehno Pavel             DKP4900 H60     37.00  65.00 106.00
  3 Stehnová Hana            DKP5150 D60     10.00 141.00   2.00
  4 Mrázková Ivana           DKP5650 D50     95.00 100.00  33.00
  5 Dudová Hana              DKP5752 D55    126.00 112.00  72.00
  6 Betlach Miroslav         DKP6300 H45    117.00  89.00 100.00
  7 Klaška Pavel             DKP6500 H35     72.00 116.00 179.00
  8 Illner Jakub             DKP6601 H21A    86.00  56.00  99.00
  9 Illnerová Daniela        DKP6651 D45     52.00  39.00 194.00
 10 Klašková Kateřina        DKP6750 D45     82.00  69.00 152.00
 11 Kalousek Jiří            DKP6901 H40    114.00  51.00  39.00
 12 Mrázek Jiří              DKP7911 H21A   130.00  94.00  84.00
 13 Mencl Pavel              DKP7912 H21C   163.00 107.00  80.00
 14 Tomeš Jaroslav           DKP8109 H21A    58.00  24.00  27.00
 15 Janatová Lucie           DKP8154 D21A     5.00  12.00 189.00
 16 Jiřištová Zuzana         DKP8254 D21E    32.00  39.00 151.00
 17 Janata Martin            DKP8306 H21E    83.00  84.00  40.00
 18 Karbanová Vendula        DKP8350 D21B    94.00  89.00  73.00
 19 Jána Michal              DKP8400 H21B   110.00 126.00 193.00
 20 Kovářová Kristýna        DKP8450 D21E    44.00   7.00  21.00
 21 Pártl Adam               DKP8501 H21C   141.00 123.00  48.00
 22 Ramba Jiří               DKP8606 H21B    50.00  66.00  94.00
 23 Foglarová Kamila         DKP8655 D21A    23.00  22.00 157.00
 24 Pospíšil Ondřej          DKP8717 H21A    38.00 116.00   0.00
 25 Dlouhá Marie             DKP8756 D21E    64.00  25.00  61.00
 26 Bochenková Martina       DKP8758 D21A    95.00  52.00 105.00
 27 Karochová Simona         DKP8853 D21E    72.00  53.00  96.00
 28 Klaška Pavel             DKP9301 H20    152.00   8.00   6.00
 29 Šňupárek Václav          DKP9500 H20    146.00   2.00  12.00
 30 Klašková Josefína        DKP9651 P2                         
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice                 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedvídková Katka         DLT0451 HDR                        
  2 Nedvídková Adéla         DLT0452 HDR                        
  3 Babický Tomáš            DLT5001 H60      5.00  79.00 100.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubcová Anna             DOB0550 HDR                        
  2 Stolinová Andrejka       DOB0950 HDR                        
  3 Kubec Martin             DOB7002 H40    116.00  11.00 129.00
  4 Kubcová Lenka            DOB7451 D35     91.00  58.00 164.00
  5 Kolek Petr               DOB7501 H21A   166.00  32.00 120.00
  6 Leštínský Tomáš          DOB7801 H21A   114.00 122.00  33.00
  7 Štěpánová Dita           DOB7956 D21B   126.00 121.00 183.00
  8 Janda Martin             DOB8002 H21E    65.00  32.00 120.00
  9 Stolinová Lenka          DOB8158 D21B   142.00 155.00  83.00
 10 Khýn Vítězslav           DOB8304 H21A    66.00  78.00   3.00
 11 Peterová Věra            DOB8751 D21A    81.00  34.00  85.00
 12 Staňková Lucie           DOB8756 D21B   104.00 103.00  18.00
 13 Lžíčař Martin            DOB8803 H21B    92.00  82.00 109.00
 14 Peterová Alena           DOB8953 D21A    35.00  80.00 193.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: DOR - OK Dobříš                                
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jiras Antonín            DOR     HDR                        
  2 Jiras Jan                DOR     HDR                        
  3 Kučera Teodor            DOR     HDR                        
  4 Vlašaná Karolína         DOR     HDR                        
  5 Nentvichová Romana       DOR     P2                         
  6 Kučera Pavel             DOR     P4                         
  7 Nentvich Lubomír         DOR     P4                         
  8 Mirčeva Tereza           DOR     HDR                        
  9 Bambousková Julie        DOR     HDR                        
 10 Štěpo Matěj              DOR0000 H12    120.00 124.00  83.00
 11 Janda Ondřej             DOR0100 H12    100.00 150.00  35.00
 12 Dudla Maxmilián          DOR0200 H10L    37.00   6.00  43.00
 13 Hronza Jakub             DOR0300 H10L    23.00  42.00  25.00
 14 Kučera Jáchym            DOR0301 H10L    19.00  22.00  17.00
 15 Jirasová Anežka          DOR0350 D10L    79.00  82.00  55.00
 16 Nentvichová Julie        DOR0351 D10L    83.00  56.00  61.00
 17 Bernard Vilém            DOR0400 H10L    41.00  34.00  29.00
 18 Dudla Teodor             DOR0401 H10L    11.00  26.00   7.00
 19 Hájek Tobiáš             DOR0402 H10L    33.00  18.00  39.00
 20 Janda Jakub              DOR0403 H10L    15.00  38.00  21.00
 21 Štěpo Ondřej             DOR0408 H10L    31.00   0.00  35.00
 22 Klvačová Ema             DOR0450 D10L    65.00  60.00  75.00
 23 Vlašaná Michaela         DOR0452 D10L    71.00  74.00  85.00
 24 Hronza Štěpán            DOR0501 H10L     7.00  14.00  13.00
 25 Nový Jáchym              DOR0502 H10L    27.00  30.00   1.00
 26 Nová Jana                DOR7150 P4                         
 27 Kovalčíková Taťána       DOR9850 P4                         
 28 Nentvichová Klára        DOR9950 D14     14.00  40.00 148.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bochenek Milan           EKP5601 H55     69.00  32.00   1.00
  2 Bochenková Jana          EKP6150 D45     64.00  35.00 140.00
  3 Bolina Michal            EKP7701 H21C   145.00 109.00  44.00
  4 Kalous Vladislav         EKP7702 H21A   132.00  96.00 129.00
  5 Bolinová Hana            EKP8150 D21B   132.00  95.00 103.00
  6 Kalina Miroslav          EKP8211 H21C   167.00 125.00  76.00
  7 Kalinová Markéta         EKP8259 D21C   134.00  78.00 110.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Milan              FSP3400 H70     12.00  81.00  73.00
  2 Čadil Jan                FSP4300 H65     40.00  19.00   1.00
  3 Wald František           FSP5300 H55     87.00  20.00  16.00
  4 Borovička Milan          FSP6104 H50      5.00   9.00  32.00
  5 Krausz Milan             FSP6700 H40    138.00  43.00 104.00
 
 
Startovka oddílu: GB1 - South Ribble OC                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rosen David              GB1     H55     79.00  28.00  25.00
  2 Rosen Miriam             GB1     D60     18.00 159.00   5.00
 
 
Startovka oddílu: GB2 - CUOC, Windsor                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Windsor Ben              GB2     H21C   149.00  91.00  28.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müllerová Hana           HCE0650 HDR                        
  2 Kettner Pavel            HCE5900 H45    127.00  97.00   0.00
  3 Kettnerová Lenka         HCE6450 D45     46.00  49.00 149.00
  4 Mudrová Martina          HCE6451 D45     76.00  79.00 191.00
 
 
Startovka oddílu: HLV - OOB TJ Sokol Holešov                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedláček Jaroslav        HLV6404 H40    144.00  65.00  54.00
  2 Sedláčková Jana          HLV7060 D40     45.00  15.00  86.00
  3 Sedláček Ondřej          HLV9732 H16    131.00 155.00 116.00
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rückerová Šárka          HOR0050 D12     25.00  77.00  36.00
  2 Rücker Jan               HOR0201 H10     14.00  96.00 131.00
  3 Vávra Martin             HOR6302 H45     91.00  99.00 105.00
  4 Rücker Petr              HOR6500 P2                         
  5 Luštický Martin          HOR8700 H21A    80.00  88.00  15.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lusk jr. Zdeněk          CHA0600 HDR                        
  2 Kašková Eva              CHA4650 D65    114.00  45.00  65.00
  3 Kadavý Zdeněk            CHA4901 H55     71.00  36.00  22.00
  4 Lusk Karel               CHA5002 H60     35.00  87.00  79.00
  5 Ševčík Milan             CHA5003 H60     47.00  75.00 109.00
  6 Barták Jiří              CHA5100 H60     13.00  51.00 133.00
  7 Šaffková Zuzana          CHA5150 D60     12.00 153.00  14.00
  8 Ševčíková Alena          CHA5351 D55    100.00 144.00  87.00
  9 Kaška Rudolf             CHA5500 H55     89.00  18.00  55.00
 10 Bradnová Věra            CHA5550 D55    128.00 124.00 105.00
 11 Lusková Olga             CHA5650 D55    114.00 110.00  66.00
 12 Kadavá Eva               CHA5751 D55    146.00 138.00 126.00
 13 Gorčica Pavel            CHA6200 H21B   114.00  38.00  73.00
 14 Gorčicová Ivana          CHA6550 D40     27.00  31.00  53.00
 15 Švancar Martin           CHA7000 H40    130.00  15.00  24.00
 16 Bartáková Eva            CHA7051 D40     73.00  73.00 116.00
 17 Schröter Pavel           CHA7203 H21B    66.00  60.00 169.00
 18 Polák Jaroslav           CHA7500 H35     44.00 124.00 111.00
 19 Pachnerová Dominika      CHA7750 D21A    13.00  94.00 133.00
 20 Kadavý Petr              CHA7800 H21A   144.00  40.00 108.00
 21 Kašková Kateřina         CHA7850 D21E    68.00  19.00 106.00
 22 Veselý Marek             CHA8201 H21B    22.00  90.00  40.00
 23 Ježek Lukáš              CHA8604 H21B    82.00 148.00 148.00
 24 Brozová Veronika         CHA8650 D21B   102.00 123.00 138.00
 25 Ježková Barbora          CHA8850 D21A    63.00  66.00  29.00
 26 Vejstrková Zuzana        CHA8852 D21A    93.00  16.00 205.00
 27 Brozová Zuzana           CHA8950 D21A    43.00  46.00  89.00
 28 Vejstrk Daniel           CHA9105 H21B    34.00 112.00 112.00
 29 Nejman Stanislav         CHA9500 H18    129.00 123.00   1.00
 30 Hlubuček Tomáš           CHA9704 H16    141.00 157.00 144.00
 31 Bartáková ml. Eva        CHA9950 D14      2.00  36.00 163.00
 32 Tomáš Funk               CHA9999 P2                         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chaloupková Kateřina     CHC0051 D12     27.00  87.00  45.00
  2 Švadlena Michal          CHC0101 H12     74.00 108.00  44.00
  3 Švadlena Jiří            CHC4601 H65     28.00   9.00  25.00
  4 Semrádová Jitka          CHC6651 D45     44.00  31.00 167.00
  5 Chaloupková Lenka        CHC6951 D40     77.00  33.00 107.00
  6 Švadlenová Ivana         CHC7151 D40     31.00  75.00  47.00
  7 Švadlena Pavel           CHC7502 H21A   124.00  20.00  69.00
  8 Sýkora Bohumil           CHC8601 H21B    58.00  86.00 106.00
  9 Pěluchová Daniela        CHC8851 D21C   126.00  64.00 122.00
 10 Sháněl Jan               CHC9402 H18    133.00 113.00  73.00
 11 Křivda Martin            CHC9501 H18    153.00 131.00  29.00
 12 Janeba Vladimír          CHC9602 H18    119.00 117.00  85.00
 13 Semrád Ladislav          CHC9701 H16    145.00 145.00  92.00
 14 Chaloupková Veronika     CHC9852 D14     48.00  16.00 184.00
 15 Křivda Tomáš             CHC9901 H14     56.00  49.00  94.00
 16 Semrádová Jana           CHC9951 D14     26.00  44.00 139.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korecký Miroslav         CHT7901 H21B   122.00 124.00 181.00
  2 Korecká Lenka            CHT8053 D21A     3.00  30.00  17.00
  3 Drahokoupil Aleš         CHT8501 H21A    48.00 106.00  60.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             JEN0051 D12     31.00 105.00   3.00
  2 Zabořil Vojta            JEN0101 H12    104.00 152.00  26.00
  3 Valkoun Jaroslav         JEN0102 H12    126.00 126.00  71.00
  4 Kyselová Adéla           JEN0351 D10L    57.00  76.00  79.00
  5 Zabořil Ondra            JEN0401 H10     24.00 100.00 104.00
  6 Zabořilová Anna          JEN0951 HDR           
  7 Richtr Jiří              JEN5001 H60     33.00  73.00 136.00
  8 Kadečka Jiří             JEN5002 H60     11.00  81.00 112.00
  9 Bárta Miroslav           JEN5201 H60     43.00  49.00  82.00
 10 Jedlička Miroslav        JEN5301 H55     55.00   6.00  40.00
 11 Havlová Jaroslava        JEN5452 D55    110.00 128.00  84.00
 12 Kadečková Jana           JEN5651 D55    140.00 152.00 123.00
 13 Sucharda Jiří            JEN5801 H50     21.00  21.00  27.00
 14 Zabořilová Romana        JEN7457 D35     51.00  24.00 152.00
 15 Zakouřilová Markéta      JEN7459 P2                         
 16 Kadečka Adam             JEN9601 H16    125.00 129.00 124.00
 17 Hájek Jan                JEN9703 H16    149.00 163.00 184.00
 18 Kočvara Oldřich          JEN9705 H16    167.00 153.00 152.00
 19 Valkounová Markéta       JEN9851 D14     10.00  28.00 121.00
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotná Šárka            JHB0152 D12     47.00  69.00  63.00
  2 Marek Novotný            JHB0301 H10L     1.00   4.00   5.00
  3 Vlková Radka             JHB6554 D45     70.00  63.00 173.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlesák Zdeněk            JIL4701 H65     42.00   5.00  34.00
  2 Erlebach Josef           JIL5201 H60     39.00  45.00  85.00
  3 Zlesáková Vlasta         JIL5362 D55    124.00 142.00 102.00
  4 Malý Evžen               JIL6102 H50     37.00  19.00  92.00
  5 Kolín Jan                JIL7701 H21E    29.00  14.00  16.00
  6 Malá Věra                JIL7752 D35     43.00  22.00  96.00
  7 Falta Ondřej             JIL8502 H21B    46.00  76.00 172.00
  8 Kynčlová Martina         JIL8651 D21A    27.00  62.00 141.00
  9 Malý Aleš                JIL8702 H21B   100.00 136.00  79.00
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                             
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chmelařová Blanka        JPV     P4                         
  2 Chmelař Miroslav         JPV6217 H50     25.00  23.00  17.00
  3 Vavrečková Ivana         JPV6363 D45     50.00  73.00 188.00
  4 Vičan Lubomír            JPV6501 H45    145.00 143.00 135.00
  5 Soldán Vladimír          JPV6526 H45     99.00 103.00  45.00
  6 Fajkusová Jitka          JPV6773 D45     80.00  43.00 146.00
  7 Soldánová Karin          JPV6971 D40     49.00  49.00   8.00
  8 Chmelař Martin           JPV9505 H18    137.00 115.00  41.00
  9 Fajkus Radim             JPV9509 H18    159.00 135.00  89.00
 10 Grulichová Lucie         JPV9677 D16     61.00  95.00  42.00
 11 Otruba Vojtěch           JPV9717 H16    155.00 123.00 108.00
 12 Vystavěl Ondřej          JPV9807 H14     40.00  57.00  26.00
 13 Pilcová Sabina           JPV9898 D14     24.00  48.00 172.00
 14 Soldánová Tereza         JPV9899 D14     46.00  18.00 130.00
 15 Janečka Viktor           JPV9917 H14     64.00   9.00 122.00
 16 Němeček Kryštof          JPV9919 H14     16.00  29.00  74.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aschermannová Karolína   KAM0051 D12     49.00  75.00  21.00
  2 Hankovec Hugo            KAM0201 H10     20.00 120.00 113.00
  3 Škvor Adam               KAM0202 H10     32.00 104.00 134.00
  4 Semíková Lucie           KAM0250 D10     40.00  82.00 111.00
  5 Hankovcová Helena        KAM0350 D10                  129.00
  6 Klinkerová Jitka         KAM6450 D21B    96.00  91.00 148.00
  7 Aschermann David         KAM6500 H45    139.00  93.00 150.00
  8 Kozák Petr               KAM6501 H21A   150.00  82.00  42.00
  9 Aschermannová Eva        KAM6550 D45     78.00  41.00 197.00
 10 Valášek Petr             KAM6600 H45     93.00 141.00 110.00
 11 Straka Daniel            KAM6602 H45     87.00 133.00  20.00
 12 Škvor Martin             KAM6700 H45    129.00 101.00  60.00
 13 Straková Lenka           KAM6751 D45     48.00  71.00 155.00
 14 Semíková Eva             KAM6950 D35    111.00  16.00  76.00
 15 Valášková Šárka          KAM6951 D21A    59.00  26.00 121.00
 16 Hankovcová Lenka         KAM7053 D35     67.00  44.00 168.00
 17 Hankovec Petr            KAM7101 H40    108.00  47.00 139.00
 18 Škvorová Zuzana          KAM7350 D35     99.00  68.00 136.00
 19 Pašek František          KAM7600 H21A    62.00  36.00 126.00
 20 Semík Vojtěch            KAM9100 H21B    40.00 100.00  64.00
 21 Aschermann Michal        KAM9104 H21C   161.00 105.00  40.00
 22 Straková Andrea          KAM9152 D21E    52.00  43.00 101.00
 23 Panochová Anna           KAM9153 D21A    25.00  96.00 201.00
 24 Kamererová Klára         KAM9154 D21A    97.00  56.00  49.00
 25 Straková Zuzana          KAM9250 D20     14.00 158.00 163.00
 26 Rusý Tomáš               KAM9301 H21A   108.00 126.00 189.00
 27 Prášek Přemysl           KAM9305 H21C   139.00 119.00  72.00
 28 Aschermannová Petra      KAM9354 D20     30.00 136.00 203.00
 29 Valášek Jan              KAM9400 H18                   33.00
 30 Semík Ondřej             KAM9401 H18    121.00 103.00   5.00
 31 Kettner Lukáš            KAM9403 H18    145.00 119.00  53.00
 32 Kamererová Valérie       KAM9452 D18    114.00  21.00  18.00
 33 Procházková Marie        KAM9554 D18    104.00   7.00  42.00
 34 Kettner Vojtěch          KAM9601 H18    157.00 139.00  81.00
 35 Valášek Jiří             KAM9700 H16    143.00 143.00 128.00
 36 Aschermann Daniel        KAM9801 H14     20.00  35.00  82.00
 37 Hausenblas Šimon         KAM9803 H14     68.00  15.00 130.00
 38 Škvor Ota                KAM9900 H14     44.00  65.00  34.00
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500 H60     31.00         76.00
 
 
Startovka oddílu: KNC - OOB Sokol Kostelec n. Č.l.               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tereza Bestová           KNC     HDR                        
  2 Besta Lukáš              KNC8101 H21C   147.00  87.00  56.00
 
 
Startovka oddílu: KON - KOB Konice                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kočí Josef               KON9824 H14     24.00  43.00  14.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobeš Václav             KPY5701 H45    107.00 113.00 170.00
  2 Kohl Jiří                KPY6201 H45    153.00 153.00  80.00
  3 Klomínský Václav         KPY8700 H21B    16.00  62.00 160.00
  4 Kohlová Zuzana           KPY8852 D21B   124.00  85.00 108.00
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biersaková Dagmar        KRL0051 D14     30.00  52.00 136.00
  2 Šlechtová Tereza         KRL0152 D12     19.00 111.00  12.00
  3 Fišarová Eliška          KRL0351 D10     48.00  76.00 105.00
  4 Hanáková Aneta           KRL0951 HDR                        
  5 Hanáková Magda           KRL9651 D16     63.00 101.00  54.00
  6 Hanáková Lenka           KRL9951 D14     52.00  22.00 181.00
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smrckova Dominika        KSU9799 D16     71.00  87.00  58.00
 
 
Startovka oddílu: KYL - SK SP Kylešovice                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Martin             KYL6801 H40    154.00  29.00 154.00
 
 
Startovka oddílu: LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korpasová Lucie          LBM0151 D12      7.00 113.00  42.00
  2 Korpas Jaroslav          LBM6113 H50     27.00   1.00   2.00
  3 Korpasová Ivana          LBM7362 D35     53.00  36.00 116.00
  4 Korpasová Tereza         LBM9898 D14      4.00   2.00 166.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice                 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kocmanová Alžběta        LCE7951 D21C   136.00  72.00 102.00
  2 Padělková Lenka          LCE7952 D21C   148.00  88.00 130.00
  3 Sýkora Vojtěch           LCE9801 H14     26.00  17.00   2.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Burdová Simona           LDC6851 P2                         
  2 Gálus Igor               LDC7302 H35     88.00 122.00 131.00
  3 Burdová Adéla            LDC9152 D21A    67.00  68.00 101.00
  4 Burda Matěj              LDC9602 H16    137.00 139.00 164.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Moutvička Ondřej         LIT     P2                         
  2 Pavlík Ondřej            LIT0101 H12     78.00 140.00   2.00
  3 Pavlík Matěj             LIT0401 H10L    13.00  10.00  15.00
  4 Neradová Alena           LIT5051 D60     24.00 157.00   8.00
  5 Ondrůjová Anna           LIT5351 D55    132.00 134.00 111.00
  6 Pavlíková Klára          LIT7451 D21B   108.00 127.00  93.00
  7 Pavlík Libor             LIT7605 H21B    44.00 102.00  88.00
  8 Pavlík Bronislav         LIT8201 H21B    10.00  40.00  52.00
  9 Pavlíková Jitka          LIT8352 D21B   154.00 139.00 193.00
 10 Macek Jiří               LIT8401 H21B    96.00 130.00 184.00
 11 Neradová Eva             LIT8951 D21B   164.00 115.00 128.00
 12 Nerad Jaroslav           LIT9001 H21B   108.00  70.00 139.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bradáč David             LLI     H10     16.00 102.00 119.00
  2 Bradáč Jakub             LLI     H12    108.00 110.00  38.00
  3 Bradáč Václav            LLI     HDR                        
  4 Melicharová Barabora     LLI     P2                         
  5 Melichar Peťa            LLI0001 H12     88.00 148.00  80.00
  6 Hořák Jaroslav           LLI0102 H12    124.00 138.00  11.00
  7 Paroulek Lukáš           LLI0201 H10     28.00 118.00 140.00
  8 Peterka Jakub            LLI0404 H10L    17.00  28.00  33.00
  9 Peterka Josef            LLI4702 H65     48.00  21.00  19.00
 10 Melichar Jaromír         LLI6301 P4                         
 11 Fürst Aleš               LLI6801 H40    120.00  37.00  84.00
 12 Fürstová Katka           LLI6950 D40     51.00  51.00  62.00
 13 Labská Bohuslava         LLI6951 D40     19.00  65.00  17.00
 14 Žihlová Lucie            LLI6952 D40     37.00   7.00 101.00
 15 Hořáková Petra           LLI6953 D40      7.00  35.00  83.00
 16 Paroulková Iva           LLI7151 D40     63.00  19.00  32.00
 17 Bradáč Stanislav         LLI7201 H40    160.00  75.00 169.00
 18 Peterka Vojtěch          LLI7502 H21E    17.00  60.00  20.00
 19 Labský Jan               LLI9602 H16    135.00 137.00 136.00
 20 Fürst Matouš             LLI9603 H16    165.00 165.00 180.00
 21 Melichar Vojta           LLI9802 H14     58.00  25.00  66.00
 22 Žihlová Anna             LLI9852 D14     56.00  46.00 178.00
 23 Fürstová Anna            LLI9854 D14     16.00  12.00 151.00
 24 Labská Karolína          LLI9952 D14     36.00  30.00 124.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šilhavý Miroslav         LPM5800 H40    118.00  41.00  94.00
  2 Šilhavá Jana             LPM5951 D50     85.00 118.00  36.00
  3 Hofman Petr              LPM6500 H45    137.00 137.00  30.00
  4 Šoupová Jana             LPM6850 D40     35.00  17.00  11.00
  5 Šoupa Karel              LPM6900 H40    158.00  79.00 184.00
  6 Hofmanová Michaela       LPM7751 D21A    65.00  10.00  61.00
  7 Šilhavý Jakub            LPM8500 H21A    76.00  70.00 102.00
  8 Kuberková Lucie          LPM9451 D18    112.00  19.00  22.00
  9 Chvalová Věra            LPM9452 D18    102.00   5.00  46.00
 10 Valeš Jiří               LPM9502 H18    127.00 129.00  61.00
 11 Sova František           LPM9702 H16    123.00 121.00 104.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šturc Pavel              LPU     P4                         
  2 Držková Berenika         LPU0151 D12      3.00  95.00  66.00
  3 Vodičková Johana         LPU0354 D10L    73.00  78.00  59.00
  4 Vodičková Veronika       LPU0651 HDR                        
  5 Kadaně Marek             LPU0703 HDR                        
  6 Kubíková Květa           LPU4752 D65    108.00  53.00  68.00
  7 Klimpl Petr              LPU5401 H55     91.00  16.00  19.00
  8 Nožička Miroslav         LPU5405 H55     63.00  24.00  52.00
  9 Štěrba Pavel             LPU5408 H55     73.00   4.00   7.00
 10 Štěrbová Lenka           LPU5451 D55    106.00 132.00 108.00
 11 Lulay Miloš              LPU5502 H55     81.00  34.00  43.00
 12 Klimplová Alena          LPU5551 D55    118.00 118.00  60.00
 13 Lulayová Věra            LPU5651 D55    144.00 106.00 132.00
 14 Novotná Jiřina           LPU5654 D55     98.00 148.00  75.00
 15 Nožičková Libuše         LPU5751 D55    130.00 140.00  96.00
 16 Vícha Vladimír           LPU5801 H50     33.00  17.00  77.00
 17 Víchová Ladislava        LPU5851 D50    107.00 108.00  24.00
 18 Novotný Miroslav         LPU5905 H50     13.00  37.00  42.00
 19 Procházka Tomáš          LPU6503 H45    155.00 145.00  65.00
 20 Procházka Radek          LPU6504 H45    109.00 105.00 155.00
 21 Procházková Alexandra    LPU7051 D40      9.00   5.00  20.00
 22 Vávra Jaroslav           LPU7308 H21A   168.00  46.00  57.00
 23 Jirásek Aleš             LPU7601 H21A    60.00 108.00   6.00
 24 Držka Štěpán             LPU7604 H21A   140.00 104.00 153.00
 25 Držková Markéta          LPU7670 D21B   134.00 125.00  98.00
 26 Lučan Vladimír           LPU7710 H21A    50.00  72.00 186.00
 27 Vodička Oldřich          LPU7715 H35     66.00 120.00 171.00
 28 Kárník Jan               LPU7811 H21A   102.00  28.00 105.00
 29 Václavek Jan             LPU7816 H21C   137.00 111.00  68.00
 30 Kokaisl Tomáš            LPU7820 H21B   116.00  72.00 145.00
 31 Hovorka Jan              LPU7907 H21E    47.00  16.00  92.00
 32 Lučanová Marta           LPU7957 D21E    46.00  47.00  56.00
 33 Zitková Radka            LPU7958 P4                         
 34 Udržal Tomáš             LPU8002 H21E    21.00  64.00   0.00
 35 Fukátko Jan              LPU8105 H21B     8.00 104.00  34.00
 36 Zvěřina Petr             LPU8208 H21E     1.00  12.00  36.00
 37 Kadaňová Barbora         LPU8253 D21C   132.00  80.00 106.00
 38 Štěrba Zbyněk            LPU8304 H21E    51.00  26.00 140.00
 39 Zvěřinová Martina        LPU8357 D21E    84.00  65.00 156.00
 40 Petrová Daniela          LPU8454 D21B   100.00 149.00 168.00
 41 Przyczková Michaela      LPU8499 D21E    24.00   5.00 136.00
 42 Herman Jan               LPU8505 H21A   158.00  50.00 141.00
 43 Udržalová Pavla          LPU8552 D21E    30.00  55.00   6.00
 44 Lenner Miroslav          LPU8605 H21E     5.00  56.00 108.00
 45 Kafka Miloš              LPU8608 H21A   122.00  10.00  75.00
 46 Kutílek Jakub            LPU8609 H21C   159.00 127.00  36.00
 47 Duchová Iveta            LPU8654 D21E    54.00  11.00 111.00
 48 Fiala Petr               LPU8701 H21A    78.00  92.00  30.00
 49 Sůvová Barbora           LPU8751 D21A    77.00  44.00 181.00
 50 Hermanová Zuzana         LPU8752 D21E    40.00  41.00  16.00
 51 Mrštíková Květa          LPU8753 D21A    33.00  92.00  81.00
 52 Weisbauerová Dagmar      LPU8951 D21B   162.00 113.00  68.00
 53 Lennerová Hana           LPU8952 D21B   122.00  93.00 143.00
 54 Nádvorníková Tereza      LPU8953 D21B   110.00 105.00 123.00
 55 Nožka Radek              LPU9005 H21E    63.00  86.00  48.00
 56 Klapal Jan               LPU9006 H21E    85.00  96.00   8.00
 57 Knapová Jana             LPU9053 D21E    66.00  27.00 146.00
 58 Procházka Tomáš          LPU9110 H21B    78.00 132.00  97.00
 59 Procházka David          LPU9113 H21E    15.00  72.00  68.00
 60 Knapová Lenka            LPU9351 D20      2.00 134.00 183.00
 61 Kulhavá Šárka            LPU9357 D20     20.00 152.00 167.00
 62 Grundmann Jan            LPU9410 H18    147.00  97.00  65.00
 63 Procházková Klára        LPU9451 D18    106.00  23.00  38.00
 64 Doleželová Kateřina      LPU9558 D18    116.00   9.00  14.00
 65 Jurica Jan               LPU9611 H16    153.00 147.00 168.00
 66 Chládková Simona         LPU9658 D20     24.00 156.00 139.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051 D12     29.00 117.00   6.00
  2 Riby Thomas              LTP0202 H10     10.00  92.00 110.00
  3 Riby Philip              LTP0702 HDR                        
  4 Riby Andrew              LTP5501 H55     59.00  26.00   4.00
  5 Eiselt Jan               LTP8801 H21C   155.00 101.00  24.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kutáčková Stanislava     LTU4751 D65    118.00  49.00  59.00
  2 Procházka Jiří           LTU4802 H60      7.00  63.00 121.00
  3 Petržela Pavel           LTU6301 H45    105.00 123.00 145.00
  4 Petrželová Alena         LTU6351 D45     88.00  37.00 164.00
  5 Hindráková Martina       LTU6451 D45     58.00  67.00 206.00
  6 Bendák Petr              LTU6500 H45    151.00 163.00  55.00
  7 Killar Marek             LTU6801 H40    150.00  23.00 159.00
  8 Bendáková Jitka          LTU6951 D35     75.00  20.00 156.00
  9 Procházka Martin         LTU8101 H21C   127.00  99.00  20.00
 10 Koderičová Tereza        LTU9651 D16     57.00  93.00  18.00
 11 Bendák Jan               LTU9801 H14     30.00   3.00  98.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Přibylová Kateřina       MFP     P2                         
  2 Přibylová Jana           MFP     P2                         
  3 Siegl Matyáš             MFP0103 H12     96.00 134.00  17.00
  4 Vyhnálková Marie         MFP0151 D12     43.00  97.00  33.00
  5 Vojta Adam               MFP0204 H10     18.00 122.00 137.00
  6 Rožek Vilém              MFP0301 H10     30.00 106.00 116.00
  7 Pokorná Adéla            MFP0455 D10L    61.00  62.00  77.00
  8 Rožek Vojtěch            MFP0501 HDR                        
  9 Šarman Vojtěch           MFP0800 HDR                        
 10 Siegl Roman              MFP6700 H35     80.00 142.00 147.00
 11 Sieglová Dáša            MFP7050 D35     79.00  26.00 108.00
 12 Šimša Jaromír            MFP7100 H21C   131.00  89.00  60.00
 13 Blahuta Marek            MFP7301 H21B    56.00  68.00 100.00
 14 Rožek David              MFP7403 H35     98.00 164.00 195.00
 15 Kučera Petr              MFP7602 H21B   120.00 128.00 205.00
 16 Šimšová Jana             MFP7651 D35    107.00  62.00 196.00
 17 Nedbalová Jana           MFP8050 D21E    22.00   9.00   1.00
 18 Vyhnálková Barbora       MFP9850 D14     32.00  32.00 157.00
 19 Repiská Amálie           MFP9851 D14     54.00   8.00 142.00
 20 Šachová Barbora          MFP9852 D14      8.00  54.00 118.00
 21 Jiroušek Matyáš          MFP9901 H14      8.00  21.00  62.00
 22 Sieglová Eliška          MFP9950 D14     38.00  24.00 187.00
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartoš Václav            MLA0101 H12     98.00 120.00  68.00
  2 Bartošová Marie          MLA0451 D10     54.00  80.00  96.00
  3 Bartoš Luděk             MLA6701 H45    133.00 127.00   5.00
  4 Bartošová Jana           MLA7051 D35     93.00   0.00 120.00
  5 Bartoš Vojtěch           MLA9802 H14     38.00  23.00 110.00
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Holec Honza              MOV6701 H40    106.00  21.00  74.00
 
 
Startovka oddílu: N01 - Hypiusová..                              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hypiusová Tereza         N01     P4                         
  2 Staněk Jan               N01     P4                         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: N02 - Houžvičkovi                              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Houžvička David          N02     HDR                        
  2 Houžvičková Daniela      N02     HDR                        
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Luboš              OKP6204 H21A    56.00  26.00  66.00
  2 Němečková Jarmila        OKP6650 D45     74.00  65.00 179.00
  3 Semíková Iva             OKP6852 D40     53.00  41.00  14.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dastych Petr             PEN0000 P2                         
  2 Kořínek Zdeněk           PEN6201 H50     17.00  25.00   7.00
  3 Vydra Ivan               PEN6600 H45    125.00  91.00  35.00
  4 Dastychová Alexandra     PEN7450 D35     63.00  60.00  48.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Haňkovská Jana           PGP4050 D65    110.00  51.00  71.00
  2 Suchý Karel              PGP4300 H65     36.00   7.00  22.00
  3 Suchá Bohuslava          PGP4450 D65    120.00  57.00  56.00
  4 Zelený Vladimír          PGP4800 H60     15.00  53.00  73.00
  5 Zelená Markéta           PGP5850 D50     99.00 102.00   3.00
  6 Kožina Petr              PGP6000 H50      7.00   7.00  62.00
  7 Tichovský Martin         PGP6100 H21A   148.00  60.00 165.00
  8 Smolková Alena           PGP6450 D35     73.00  18.00 132.00
  9 Kožinová Jana            PGP6651 D21A    61.00  14.00 153.00
 10 Tichovská Hana           PGP6652 D21A    11.00  36.00 129.00
 11 Matějů Luboš             PGP7601 H21E    45.00  38.00 128.00
 12 Voráček Michal           PGP8009 H21B    70.00  54.00 199.00
 13 Bozděchová Lenka         PGP8254 D21A    39.00  82.00  65.00
 14 Sysel Ondřej             PGP8302 H21A    88.00 128.00  72.00
 15 Spurná Martina           PGP8556 D21A    71.00 100.00 209.00
 16 Flašar Jan               PGP8610 H21E    25.00  70.00 112.00
 17 Sysel Ctibor             PGP8700 H21E    77.00  24.00  24.00
 18 Hrstková Vladěna         PGP8753 D21E    70.00  59.00  66.00
 19 Smolková Kateřina        PGP8852 D21A    89.00  64.00  25.00
 20 Lejsek Tadeáš            PGP8903 H21B    30.00 150.00 124.00
 21 Pavlů Ondřej             PGP8904 H21B   118.00  96.00  70.00
 22 Procházka Pavel          PGP9002 H21E    59.00  54.00  84.00
 23 Landovský Tomáš          PGP9103 H21E    11.00  94.00  52.00
 24 Šámalová Ludmila         PGP9252 D20     34.00 140.00 195.00
 25 Kožinová Anna            PGP9350 D20     16.00 162.00 155.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Samek  Tomáš             PHK0001 H12     80.00 112.00  14.00
  2 Weberová  Adéla          PHK0155 D12     21.00  73.00  48.00
  3 Weber  Petr              PHK3901 H70      4.00  73.00  58.00
  4 Jiran Václav             PHK4701 H65     52.00  23.00  37.00
  5 Jiranová Alena           PHK5351 D55    142.00 126.00 129.00
  6 Běhounová Jiřina         PHK5651 D55    112.00 150.00  90.00
  7 Běhoun Pavel             PHK5701 H55     75.00   0.00  10.00
  8 Štěpán  Pavel            PHK5901 H50     31.00  15.00  82.00
  9 Panchártková  Jitka      PHK5951 D50    111.00 114.00  15.00
 10 Hejnalová Hana           PHK6151 D50     91.00  98.00  48.00
 11 Zelenková  Lenka         PHK6152 D50    103.00 124.00  30.00
 12 Kubíčková  Marcela       PHK6251 D45     40.00  53.00 134.00
 13 Hlaváček Lubomír         PHK6401 H45    147.00 107.00 180.00
 14 Kavalír  Karel           PHK6503 H40    102.00  73.00 194.00
 15 Melichar Igor            PHK6504 H45    101.00 147.00  90.00
 16 Kamenický  Jan           PHK6601 H40    164.00  31.00  19.00
 17 Růžička  Ivan            PHK6702 H40    112.00  49.00  64.00
 18 Kavalírová  Kateřina     PHK6756 D40     15.00  11.00 113.00
 19 Azebová Martina          PHK6757 D40     61.00  37.00  29.00
 20 Faltejsek Pavel          PHK7003 H40    132.00  63.00 134.00
 21 Čepová Petra             PHK7053 P2                         
 22 Mašata  Roman            PHK7107 H21A   110.00  64.00   9.00
 23 Maňáková  Silvie         PHK7151 D40     39.00  61.00  71.00
 24 Růžičková  Kamila        PHK7153 D35    113.00  32.00 104.00
 25 Chvátil Jiří             PHK7200 H40    142.00  25.00 164.00
 26 Samek  Petr              PHK7302 H35     52.00 134.00  95.00
 27 Chvátilová Pavlína       PHK7450 D35    103.00   8.00 148.00
 28 Samková  Renáta          PHK7456 D35     81.00  52.00  68.00
 29 Kubečková Zdena          PHK7551 D35     55.00  78.00 192.00
 30 Kadeřávek  Petr          PHK7605 H21A    64.00  38.00 147.00
 31 Losman  Petr             PHK7901 H21E    27.00  90.00 168.00
 32 Potůček Michal           PHK7903 H21B     4.00  48.00  61.00
 33 Tihon Michal             PHK7905 H21A    92.00 102.00 123.00
 34 Silný  Ondřej            PHK7906 P4                         
 35 Melounková Lucie         PHK8054 D21B   106.00 117.00 133.00
 36 Novotný  Tomáš           PHK8101 H21A    40.00  14.00  12.00
 37 Novotná  Martina         PHK8255 D21B   160.00 153.00  23.00
 38 Macinská Jana            PHK8666 D21E    56.00  37.00  81.00
 39 Justa Pavel              PHK8701 H21A   154.00  18.00  39.00
 40 Machútová  Lucie         PHK8851 D21B   130.00 141.00 203.00
 41 Azebová  Nina            PHK8855 D21A    37.00  90.00  69.00
 42 Čepová Daniela           PHK8951 D21A    87.00  42.00 165.00
 43 Zelenka  Tomáš           PHK9001 H21A   138.00  84.00 168.00
 44 Kosová Denisa            PHK9150 D21E    36.00  51.00  31.00
 45 Petržela Jan             PHK9200 H21E    75.00  62.00  80.00
 46 Štěpán  Pavel            PHK9201 H18    141.00 121.00  49.00
 47 Novotná  Markéta         PHK9451 D21E    74.00  17.00 126.00
 48 Růžička Karel            PHK9502 H18    125.00 109.00  17.00
 49 Mašata  Matěj            PHK9601 H18    155.00 133.00  77.00
 50 Machačová  Michaela      PHK9656 D16     59.00  89.00  38.00
 51 Růžička Adam             PHK9704 H16    159.00 141.00 112.00
 52 Novotná Klára            PHK9751 D16     81.00 103.00  66.00
 53 Kavalírová  Jůlie        PHK9753 D16     73.00  79.00  10.00
 54 Maňák Michal             PHK9801 H14     10.00  19.00 114.00
 55 Faltejsek Jan            PHK9802 H14     34.00  45.00  42.00
 56 Kubečková  Veronika      PHK9853 D14     44.00  20.00 133.00
 57 Kavalír Jáchym           PHK9901 H14     62.00  63.00  54.00
 58 Mašata  Metoděj          PHK9905 H14     28.00   5.00  86.00
 59 Chvátil Šimon            PHK9908 H14     52.00  27.00  18.00
 60 Kubíčková  Jana          PHK9999 D14     22.00  50.00 175.00
 
 
Startovka oddílu: PL1 - UNT                                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Anc Kamil                PL1     H18    123.00  95.00  13.00
  2 Anc Mateusz              PL1     H21A    70.00  90.00 150.00
  3 Antonowicz Anna Maria    PL1     D14     18.00   6.00 115.00
  4 Antonowicz Jan           PL1     HDR                        
  5 Antonowicz Jerzy         PL1     H40    122.00  39.00 189.00
  6 Cygler Slawomir          PL1     H21E    67.00  44.00  72.00
  7 Gornicka Antonowicz Anna PL1     D21E    80.00  31.00 141.00
  8 Morawski Jacek           PL1     H21E    81.00  78.00 144.00
  9 Szlendak Joanna          PL1     D20     18.00 146.00 179.00
 10 Wolowczyk Marek          PL1     H45    157.00 151.00 185.00
 11 Wolowczyk Mariola        PL1     D40     79.00  21.00  92.00
 12 Wolowczyk Michal         PL1     H16    121.00 119.00 156.00
 13 Faron Paulina            PL1     D21E    50.00  61.00  51.00
 14 Staszak Anna             PL1     D40     33.00  57.00  38.00
 15 Staszak Artur            PL1     H40    162.00  77.00  99.00
 16 Staszak Alicja           PL1     D12     11.00  91.00  72.00
 17 Biolik  Emil             PL1     H10      8.00 112.00 122.00
 18 Biolik  Agnieszka        PL1     D35     61.00  12.00 160.00
 19 Biolik  Grzegorz         PL1     H35     82.00 118.00 183.00
 20 Chachurski Ryszard       PL1     H45    111.00 111.00  95.00
 
 
Startovka oddílu: PL2 - OK!Sport                                 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Drągowska Maria          PL2     D18    110.00  15.00  30.00
  2 Drągowska Marzena        PL2     D50     97.00 104.00  45.00
  3 Wróblewska Bogna         PL2     D50    115.00 120.00  21.00
  4 Drągowski Kuba           PL2     H21E    53.00  10.00  44.00
  5 Drągowski Piotr          PL2     H21A   120.00  98.00 156.00
  6 Drągowski Robert         PL2     H50     35.00  13.00  72.00
  7 Wróblewski Tadeusz       PL2     H50     15.00  33.00  37.00
  8 Pedowski Wojciech        PL2     H45     85.00  87.00 120.00
 
 
Startovka oddílu: PLU - TJ Sokol Plumlov                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Otrubová Anna            PLU0577 D10L    77.00  52.00  63.00
  2 Otrubová Ivona           PLU7677 D21B   114.00 131.00 158.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Alblová Lucie            PVP7554 D21B   136.00  97.00 153.00
  2 Albl Miloslav            PVP7605 H21B    38.00 114.00 154.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jaromír         PZR4417 H65     50.00  25.00  10.00
  2 Kříž Pavel               PZR4800 H60      3.00  47.00  70.00
  3 Křížová Zdenka           PZR5051 D60      2.00 155.00  11.00
  4 Doleželová Iva           PZR7171 D40     13.00  55.00  80.00
 
 
Startovka oddílu: RAD - TJ Sokol Radslavice                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zobaník Radek            RAD0201 H10     22.00 108.00 128.00
  2 Zobaníková Vladimíra     RAD6850 D40     43.00  43.00  65.00
  3 Zobaník Michal           RAD9901 H14     54.00  39.00 106.00
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žáček Zbyněk             RBK7101 H40    126.00  59.00 124.00
  2 Skládanková Tereza       RBK8951 D21A    47.00  18.00 125.00
  3 Pekárková Monika         RBK9252 D20      4.00 154.00 171.00
  4 Moučková Andrea          RBK9257 D20     22.00 132.00 143.00
  5 Šestáková Petra          RBK9357 D20     32.00 150.00 191.00
  6 Tužilová Magdaléna       RBK9452 D18    108.00  11.00  34.00
  7 Žáček Matěj              RBK9802 H14     60.00  41.00  58.00
 
 
Startovka oddílu: ROV - OK Rožnov                                
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadaňka Jan              ROV     P2                         
  2 Kadaňka Jiří             ROV6001 H45     89.00 131.00 130.00
  3 Kadaňková Hana           ROV9750 P2                         
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klinkerová Tereza        ROZ9350 D20      0.00 130.00 135.00
  2 Jíra Tomáš               ROZ9800 H14     32.00   7.00  46.00
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jana Vacková             SBK0000 P4                         
  2 Kasal Vít                SBK7540 H21B    84.00  28.00  31.00
  3 Daněk Roman              SBK7541 H21A    72.00  52.00 114.00
  4 Dressler Jan             SBK7911 P4                         
  5 Daňková Veronika         SBK8151 D21A    31.00  76.00 137.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Romana Růžková           SCP0000 P2                         
  2 Valášek Josef            SCP4501 H65     54.00  27.00  28.00
  3 Lohrová Jarmila          SCP4650 D65    112.00  47.00  50.00
  4 Kavka Jiří               SCP5900 H50     23.00  27.00  67.00
  5 Hošek Ladislav           SCP6001 H50      3.00   5.00  12.00
  6 Vrabec Martin            SCP6100 H50     29.00  11.00  87.00
  7 Kavková Dana             SCP6150 D45     84.00  81.00 203.00
  8 Veljačik Pavel           SCP6200 H50      9.00  31.00  52.00
  9 Veljačíková Markéta      SCP6451 D45     54.00  51.00 161.00
 10 Bašus Petr               SCP7400 H21A    96.00  58.00 177.00
 11 Boudný Jan               SCP7417 H21B    20.00  98.00  46.00
 12 Fujáček Jan              SCP7506 H21B    60.00  64.00  58.00
 13 Šístek Daniel            SCP7507 H21A   142.00 136.00       
 14 Skripník Štěpán          SCP7901 H21E    79.00  88.00 156.00
 15 Hojná Silvie             SCP7950 D21B   112.00 133.00 118.00
 16 Mrázek Jan               SCP8102 H21E                  76.00
 17 Vrabec Ondřej            SCP8303 H21A   164.00 118.00  81.00
 18 Cigošová Petra           SCP8656 D21A    75.00  70.00  97.00
 19 Veljačiková Hana         SCP9750 D16     55.00  73.00  34.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Thýnová Nikola           SHK0051 D12      9.00  93.00  69.00
  2 Thýnová Martina          SHK0350 D10     50.00  64.00 117.00
  3 Máslo Miroslav           SHK4001 H70     14.00  69.00  55.00
  4 Fejlek Vojtěch           SHK5202 H60     17.00  55.00 124.00
  5 Fejlková Alice           SHK5351 D55    116.00 120.00  63.00
  6 Šabatková Zdena          SHK5652 D50    105.00  96.00  42.00
  7 Gazdačko Milan           SHK5702 H55     83.00  30.00  46.00
  8 Gazdačková Jana          SHK5851 D50    113.00 112.00  12.00
  9 Bláhová Luba             SHK5852 D50     93.00 122.00  27.00
 10 Teplá Hana               SHK6561 D45     60.00  45.00 143.00
 11 Souček Karel             SHK6601 H40    124.00  69.00  89.00
 12 Thýnová Ivana            SHK6651 D45     90.00  75.00 185.00
 13 Kohout Josef             SHK6902 H40    168.00  35.00 174.00
 14 Jedlička Michal          SHK7309 H21E    69.00  22.00 136.00
 15 Hepner David             SHK7601 H21E     3.00  82.00 160.00
 16 Toužil Karel             SHK7602 H35     60.00 158.00 127.00
 17 Svoboda Ondřej           SHK7605 H21B    94.00  80.00  82.00
 18 Slovák Miroslav          SHK7704 H21B    24.00 108.00 175.00
 19 Weiner Jakub             SHK7911 H21E    55.00  52.00  60.00
 20 Toužilová Martina        SHK8051 D21A    83.00  78.00 185.00
 21 Hepnerová Martina        SHK8152 D21E    82.00  15.00  41.00
 22 Dubrovský Lukáš          SHK8400 H21B    42.00 144.00 136.00
 23 Komanec Václav           SHK8406 H21E     7.00  68.00  32.00
 24 Stulíková Barbora        SHK8552 D21B   146.00 107.00 198.00
 25 Šmehlík Eduard           SHK8702 H21E    39.00  36.00 116.00
 26 Doležalová Veronika      SHK8753 D21A    55.00  20.00 117.00
 27 Šabatka Zdeněk           SHK8902 H21A   146.00   0.00 117.00
 28 Kettnerová Dana          SHK8950 D21B   116.00 145.00 113.00
 29 Petrželová Tereza        SHK8952 D21A    19.00  50.00  45.00
 30 Souček Michal            SHK9007 H21B    74.00  46.00  49.00
 31 Chmelařová Michaela      SHK9151 D21E    76.00  57.00 121.00
 32 Fundová Eliška           SHK9351 D20     26.00 160.00 187.00
 33 Myslivcová Pavla         SHK9352 D20     10.00 138.00 151.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zalaba Tomáš             SJC0101 H12     86.00 146.00  56.00
  2 Kochová Anna             SJC0153 D12     45.00 107.00  75.00
  3 Havlík Jaroslav          SJC3601 H70      0.00  63.00  76.00
  4 Beneš Josef              SJC5801 H50     19.00  29.00  57.00
  5 Benešová Iva             SJC6151 D50     89.00 116.00  39.00
  6 Zalaba Jindřich          SJC6603 H45    119.00 125.00 125.00
  7 Zalabová Martina         SJC6657 D45     68.00  33.00 137.00
  8 Zlámalová Zdena          SJC7253 D40      5.00  53.00  35.00
  9 Kraus Petr               SJC7303 H21B    64.00  36.00 202.00
 10 Škorpilová Jana          SJC7451 D35     71.00  46.00 128.00
 11 Fejk Zbyněk              SJC7501 H21A    54.00  44.00 144.00
 12 Všetečka Michal          SJC7503 H35     70.00 128.00 103.00
 13 Tomeš Petr               SJC7531 H21B     0.00  58.00  43.00
 14 Musil Pavel              SJC7705 H21B    98.00 110.00 151.00
 15 Fejková Marcela          SJC7751 D21B   128.00 147.00  88.00
 16 Posoldová Eva            SJC7957 D21C   140.00  62.00  90.00
 17 Kazda Jiří               SJC8006 H21B    32.00  88.00 115.00
 18 Kazda Ondřej             SJC8202 H21A    74.00  22.00 198.00
 19 Hanzl Tomáš              SJC8205 H21A   106.00  74.00  18.00
 20 Mrázková Romana          SJC8351 D21A    85.00  88.00 113.00
 21 Prášil Ondřej            SJC8401 H21A   156.00 110.00 111.00
 22 Tomešová Daniela         SJC8451 D21B   158.00 129.00 178.00
 23 Kazdová Lenka            SJC8484 D21A    21.00  24.00  41.00
 24 Procházková Zuzana       SJC8551 D21A    57.00  54.00 177.00
 25 Henych Martin            SJC8601 H21E    19.00  40.00 104.00
 26 Beneš Jan                SJC8703 H21A   136.00 100.00  54.00
 27 Špicar Petr              SJC8801 H21B    80.00 138.00  76.00
 28 Bochenková Ivana         SJC8952 D21E    28.00  23.00  91.00
 29 Šmejc Jakub              SJC9401 H18    139.00 105.00  21.00
 30 Šmejcová Anna            SJC9552 D18     96.00  17.00  10.00
 31 Štál Jan                 SJC9601 H16    169.00 161.00 120.00
 32 Zlámal David             SJC9603 H16    127.00 127.00 176.00
 33 Zikmund Zdeněk           SJC9703 H16    151.00 151.00 148.00
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gřunděl Ivan             SJH4201 H70      8.00  71.00  49.00
  2 Beneš Jan                SJH7001 H40    140.00  57.00 114.00
  3 Benešová Jana            SJH9451 D18     94.00   1.00  26.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rachůnek Stanislav       SJI0602 HDR                        
  2 Rachůnek Stanislav       SJI6801 H40    100.00  17.00  59.00
 
 
Startovka oddílu: SK1 - ATU Košice                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolvekova Veronika       SK1     D20      6.00 148.00 147.00
 
 
Startovka oddílu: SK2 - Farmaceut Bratislava                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janota Maximilián        SK2     HDR           
  2 Janota Timotej           SK2     HDR           
 
 
Startovka oddílu: SKM - KOB Směr Kroměříž                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stachoň Zdeněk           SKM8014 H21B    14.00  84.00 127.00
  2 Pěčková Veronika         SKM9651 D16     77.00  91.00  14.00
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janovič Ondřej           SKV5901 H50      1.00   3.00  22.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Míla Zmeková             SLP4451 D65    106.00  43.00  62.00
  2 Koppová Ingrid           SLP7960 D21A     1.00  48.00 149.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slavík Pavel             SNA7349 H21C   157.00  93.00  12.00
  2 Nývlt Petr               SNA8004 H21A    98.00  68.00  93.00
  3 Nývlt Martin             SNA8206 H21A   170.00 134.00 192.00
  4 Schütznerová Lucie       SNA8551 D21B   138.00  99.00  48.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí    
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Choutka Jaroslav         SOB6301 H35     62.00 148.00 163.00
 
 
Startovka oddílu: SOP - OOB TJ Slezan Opava                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchánková Libuše        SOP4851 D60      4.00 161.00  20.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Filipová Tereza          SRK0050 D12     35.00 121.00  60.00
  2 Kosová Tereza            SRK0151 D12     55.00  83.00  30.00
  3 Šklíbová Veronika        SRK0153 D12     15.00 101.00  87.00
  4 Hrobař Rudolf            SRK4702 H65     38.00  15.00   7.00
  5 Kosová Michaela          SRK6752 D45     72.00  29.00 170.00
  6 Filipová Ivana           SRK7373 D35    105.00  30.00  92.00
  7 Šklíba Jan               SRK7501 H35     64.00 114.00 159.00
  8 Šklíbová Jana            SRK7651 D35     77.00  74.00 180.00
  9 Šklíba Michal            SRK9900 H14     14.00   1.00  90.00
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašparová Ivana          SSU6951 D40     59.00  45.00  77.00
  2 Kašpar Jaroslav          SSU7004 H40    156.00  53.00 119.00
  3 Krtička Luděk            SSU7847 H21B    62.00 116.00 103.00
  4 Klíchová Jana            SSU8151 D21A    51.00   4.00  57.00
  5 Kašparová Zuzka          SSU9661 D16     83.00  83.00  22.00
  6 Machusová Karolína       SSU9666 D16     65.00 105.00  70.00
  7 Kašpar Petr              SSU9911 H14     48.00  37.00  38.00
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Šternberk                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neumann Jaroslav         STE5902 H50     11.00  35.00  47.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Exner Jan                STH9001 H21C   151.00 115.00   4.00
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gryc Vojtěch             TBM0106 H12     94.00 118.00  53.00
  2 Hlaváčová Anežka         TBM0199 D12     41.00 109.00  15.00
  3 Gryc Ondřej              TBM0406 H10L    35.00  16.00   3.00
  4 Dufek Jan                TBM4231 H70     16.00  65.00  64.00
  5 Hlaváč Jiří              TBM6116 H35     48.00 110.00 123.00
  6 Holík Marek              TBM6507 H45    159.00 159.00 165.00
  7 Gryc Jan                 TBM6709 H45    113.00 119.00  75.00
  8 Hlaváčová Šárka          TBM7258 D35     65.00  42.00  80.00
  9 Kubáňová Jana            TBM7275 D35    109.00  66.00 140.00
 10 Grycová Petra            TBM7467 D35     97.00  14.00 172.00
 11 Kozáková Zdenka          TBM7952 D21E    60.00  49.00 116.00
 12 Kozák Osvald             TBM8201 H21E    31.00  28.00   4.00
 13 Hlaváč Ondřej            TBM9901 H14      6.00  53.00  10.00
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Zdenek         TEH7800 H21B    72.00 122.00 133.00
  2 Procházková Ivana        TEH8451 D21B   140.00 111.00  63.00
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hradec            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Martin             TJH6401 H21B    90.00 120.00 163.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zappe Nicholas           TJN0003 H12    122.00 106.00  77.00
  2 Pavel Martin             TJN0004 H12    114.00 130.00   5.00
  3 Růta Matyáš              TJN0102 H12     82.00 144.00  50.00
  4 Rokos Michal             TJN0107 H12    102.00 156.00  32.00
  5 Baloghová Lída           TJN0150 D12     23.00 123.00  39.00
  6 Rýdlová Adéla            TJN0151 D12     53.00  89.00  81.00
  7 Rýdlová Magdaléna        TJN0251 D10     42.00  74.00 108.00
  8 Budská Anna              TJN0253 D10     58.00  86.00 126.00
  9 Dejnožka Vojtěch         TJN0300 H10      4.00  98.00 107.00
 10 Tkáč Matěj               TJN0401 H10L     5.00  12.00  27.00
 11 Rokos Marek              TJN0500 HDR                        
 12 Dejnožka Martin          TJN0600 HDR                        
 13 Picek Jan                TJN4000 H70     18.00  75.00  61.00
 14 Lukavec Miloslav         TJN4901 H60     21.00  77.00 115.00
 15 Böhm Karel               TJN5101 H55     77.00         34.00
 16 Böhmová Eva              TJN5450 D55    136.00         99.00
 17 Lukavcová Lenka          TJN5452 D55    104.00 116.00  69.00
 18 Kunc Radovan             TJN5549 H55     65.00  10.00  13.00
 19 Horák Petr               TJN5602 H55     93.00  22.00  58.00
 20 Kuncová Jiřina           TJN5752 D55    122.00 146.00 117.00
 21 Zuzánek Zdeněk           TJN5901 H35     90.00 144.00 143.00
 22 Zuzánková Růžena         TJN6051 D40     67.00  59.00  41.00
 23 Večeřová Ivana           TJN6052 D45     42.00  57.00 128.00
 24 Picek Jan                TJN6500 H45    141.00 161.00       
 25 Žucha Jiří               TJN6603 H45     95.00 121.00 190.00
 26 Posselt Martin           TJN6802 H40    166.00  55.00  44.00
 27 Rýdlová Magda            TJN6850 D40     23.00   9.00  95.00
 28 Pustaiová Romana         TJN6851 D40     11.00  47.00  74.00
 29 Rydl Jiří                TJN7000 H40    110.00  71.00 149.00
 30 Novotný Dušan            TJN7002 H40    134.00  27.00 179.00
 31 Posseltová Romana        TJN7050 D40     47.00  23.00  23.00
 32 Balogh Jan               TJN7500 H35     40.00 108.00 191.00
 33 Vokurka Jan              TJN7501 H21B    12.00 146.00 157.00
 34 Dejnožka Jiří            TJN7503 P4                         
 35 Pešík Michal             TJN7701 P4                         
 36 Zaoral Petr              TJN7904 H21B    68.00  92.00 118.00
 37 Vokurková Marta          TJN7950 D21B   156.00  81.00  28.00
 38 Lukavec Martin           TJN8001 H21C          129.00       
 39 Vančura Martin           TJN8002 H21B   106.00  50.00 166.00
 40 Fólová Martina           TJN8853 D21A    29.00  60.00   9.00
 41 Koester Jo Ellen         TJN8859 D21C           74.00       
 42 Kobr Tomáš               TJN8901 H21E    61.00  30.00 100.00
 43 Picek Jan                TJN9101 H21A   134.00   8.00  63.00
 44 Posseltová Tereza        TJN9252 D20     12.00 142.00 159.00
 45 Krpatová Klára           TJN9353 D20     28.00 164.00 199.00
 46 Vaniš Ondřej             TJN9500 H18    151.00 137.00  57.00
 47 Hájek Vojtěch            TJN9502 H18    131.00 101.00   9.00
 48 Picek Štěpán             TJN9601 H18    143.00 125.00  37.00
 49 Žuchová Daniela          TJN9750 D16     69.00  97.00  50.00
 50 Veselý Pavel             TJN  98 P2                         
 51 Novák Filip              TJN9801 H14     46.00  33.00 126.00
 52 Janeček Míra             TJN9804 H14     22.00  61.00  78.00
 53 Novotný Marek            TJN9901 H14     70.00  13.00  30.00
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterka František        TJP4900 H60     51.00  91.00 142.00
  2 Cedrych Karel            TJP5500 H55     61.00   2.00  28.00
 
 
Startovka oddílu: TRI - TJ TŽ Třinec                             
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bruková Magda            TRI0054 D12     39.00 115.00  51.00
  2 Kovařík Martin           TRI0101 H12    118.00 104.00  23.00
  3 Gavendová Anna           TRI4650 D65    116.00  55.00  47.00
  4 Bruk Slavomír            TRI6800 H40    146.00  33.00  29.00
  5 Kovaříková Mária         TRI6950 D40     25.00  69.00 104.00
  6 Tesařová Bohumila        TRI6957 D40     69.00  27.00  44.00
  7 Cienciala Martin         TRI7401 H35     68.00 150.00  99.00
  8 Kovařík Martin           TRI7700 P4                         
  9 Argaláš Michal           TRI9301 H20    148.00   6.00   3.00
 10 Kosová Štěpánka          TRI9458 D18    100.00   3.00   2.00
 11 Madzia Martin            TRI9705 H16    157.00 131.00  96.00
 12 Cienciala Jan            TRI9801 H14     12.00  47.00  50.00
 13 Liberdová Jana           TRI9852 D14      6.00  42.00 109.00
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Orálek Miroslav          TTR5201 H60     19.00  71.00  97.00
  2 Orálková Libuše          TTR5351 D55     96.00 122.00  57.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Heřmánková Barbora       TUR     HDR                        
  2 Nejezchleb Vojta         TUR     HDR                        
  3 Drahoňovský Tomáš        TUR     HDR                        
  4 Linková Lucie            TUR0251 D10     56.00  68.00 102.00
  5 Heřmánek Petr            TUR0500 HDR                        
  6 Brož Marek               TUR8402 H21A           30.00       
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šritrová Lenka           TUV0252 D10     52.00  78.00  99.00
  2 Kvapilová Kristýna       TUV0999 HDR                        
  3 Pospíšil Jiří            TUV4701 H65     46.00  13.00   4.00
  4 Šritr Martin             TUV6802 H40    152.00  61.00  79.00
  5 Kvapil Petr              TUV7402 H35     42.00 136.00 175.00
  6 Zakouřil Tomáš           TUV7500 H21A    52.00  48.00 180.00
  7 Kvapilová Lenka          TUV8151 D21B   152.00  83.00  58.00
  8 Zakouřilová Kamila       TUV8557 D21B   166.00 143.00  33.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horynová Eva             TZL5254 D60      6.00 139.00  35.00
  2 Štípek Rostislav         TZL5702 P4                         
  3 Krejčík Jiří             TZL8301 H21E    49.00  74.00  12.00
  4 Hančíková Hana           TZL8852 D21B    98.00 137.00  53.00
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK UP Olomouc                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janošíková Tereza        UOL9950 D14     42.00  38.00 112.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomáš             UVP3700 H70      6.00  77.00  52.00
  2 Kohoutová Jitřenka       UVP4850 D60     14.00 143.00  32.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klapalová Jana           VAM6451 D40     57.00   1.00  89.00
  2 Veverková Yveta          VAM6452 D45     66.00  59.00 176.00
  3 Filip Libor              VAM7101 H40    128.00  45.00  34.00
  4 Veverka Tomáš            VAM8401 H21A   100.00 112.00  90.00
  5 Smutná Pavla             VAM8651 D21A    69.00   6.00  53.00
  6 Dvořáček Radek           VAM9401 H21A   172.00  54.00 183.00
  7 Vyskočil Štěpán          VAM9701 H16    139.00 149.00 132.00
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK Mendelu Brno                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hiršová Gabriela         VBM9651 D16     49.00  81.00  62.00
 
 
Startovka oddílu: VIC - OB Vizovice                              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fukátková Miroslava      VIC7658 D35    119.00  10.00 188.00
  2 Maliňáková Barbora       VIC9051 D21C   128.00  66.00 118.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Přinda Vojtěch           VLI     HDR                        
  2 Plátková Eliška          VLI     HDR                        
  3 Plátek Vojtěch           VLI     HDR                        
  4 Podrábská Marie          VLI0251 D10L    69.00  80.00  81.00
  5 Martanová Elin           VLI0252 D10     46.00  70.00 120.00
  6 Podrábská Bětka          VLI0451 D10L    85.00  64.00  65.00
  7 Martanová Lea            VLI0555 HDR                        
  8 Habán Oliver             VLI0600 HDR                        
  9 Podrábský Ctiborek       VLI0700 HDR                        
 10 Přinda Jan               VLI0803 HDR                        
 11 Ježek Ladislav           VLI4900 H35     76.00 146.00 155.00
 12 Karmazín Petr            VLI4901 H60     25.00  57.00  91.00
 13 Přinda Oldřich           VLI5101 H60     45.00  83.00 130.00
 14 Karmazínová Ivana        VLI5150 D60     20.00 151.00  38.00
 15 Pachnerová Jaroslava     VLI5152 D60      8.00 163.00  17.00
 16 Škoda Přemek             VLI5301 H55     85.00   8.00  31.00
 17 Henych Petr              VLI6001 H21E    23.00  50.00  56.00
 18 Petrová Věra             VLI6251 D50     87.00  94.00   6.00
 19 Podrábský Ctibor         VLI7001 H40    104.00  67.00 109.00
 20 Urbaník Robert           VLI7002 H21C   135.00 113.00   0.00
 21 Martan Jiří              VLI7300 H21A    68.00 124.00 195.00
 22 Podrábská Marie          VLI7451 D35     49.00  38.00  60.00
 23 Znojemský Jiří           VLI7500 H35     94.00 166.00 203.00
 24 Pachner Pavel            VLI7503 H21A   116.00  80.00  45.00
 25 Horáček Michal           VLI7700 H21E    41.00  20.00 164.00
 26 Přinda Lukáš             VLI7701 H21A   174.00  34.00 132.00
 27 Matějů Michal            VLI7702 H21E    37.00  92.00 152.00
 28 Habán Ivo                VLI7707 H21B     6.00  34.00  25.00
 29 Heczková Bohdana         VLI7750 D21E    38.00   1.00  11.00
 30 Matějů Kateřina          VLI8054 D21A   101.00   8.00  33.00
 31 Horáčková Kateřina       VLI8150 D21B   148.00  87.00  43.00
 32 Škoda Jakub              VLI8800 H21E    57.00  80.00  88.00
 33 Suslov Sergej            VLI8801 H21E     9.00  34.00  28.00
 34 Petr Pavel               VLI9400 H18    149.00  99.00  25.00
 35 Doubková Petra           VLI9853 D14     40.00   0.00 160.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: VOV - VSK VŠB TU Ostrava                       
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tesař Jiří               VOV6702 H45    123.00  85.00  40.00
  2 Kopec Tomáš              VOV8203 H21E    71.00  66.00 124.00
  3 Višňová Michaela         VOV8456 D21E    62.00  45.00  76.00
  4 Tesařová Marcela         VOV9450 D18     98.00  13.00   6.00
  5 Tesařová Jana            VOV9751 D16     51.00  99.00   6.00
  6 Tesař Vojtěch            VOV9900 H14     50.00  55.00   6.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vodrážková Kateřina      VPM7995 D21A    73.00   0.00  13.00
  2 Kantnerová Marie         VPM8251 D21C   146.00  82.00  86.00
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klech Richard            VRB7201 H21A   104.00   2.00 138.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlová Katka            VRL     D10L    75.00  84.00  67.00
  2 Havlová Klára            VRL     D12     57.00 125.00  57.00
  3 Tryznová Lucie           VRL     D16     85.00  85.00  74.00
  4 Rychlíková Blanka        VRL     D55    108.00 130.00  81.00
  5 Michlová Eliška          VRL     HDR                        
  6 Kubát Tomáš              VRL0001 H12    106.00 154.00  74.00
  7 Tryzna Matěj             VRL0004 H12    128.00 128.00  29.00
  8 Stará Tereza             VRL0051 D12     17.00 103.00  27.00
  9 Pilná Bára               VRL0052 D12     37.00  85.00  84.00
 10 Štreglová Zuzka          VRL0251 D10     60.00  72.00 114.00
 11 Randáková Alžběta        VRL0252 D10     44.00  84.00 132.00
 12 Štregl Matyáš            VRL0301 H10L    21.00  36.00  19.00
 13 Waněk Hubert             VRL0302 H10L    39.00  20.00  37.00
 14 Michlová Valentýna       VRL0451 D10L    81.00  66.00  73.00
 15 Randáková Adéla          VRL0452 D10L    55.00  70.00  83.00
 16 Čivrný Jan               VRL0501 HDR                        
 17 Fikar Šimon              VRL0601 HDR                        
 18 Štregl Tomáš             VRL5001 H60      9.00  43.00  67.00
 19 Nýdrlová Eva             VRL5451 D55    138.00 154.00 120.00
 20 Vlachová Hana            VRL6251 D45     38.00  55.00 131.00
 21 Starý Pavel              VRL6301 H45    115.00  95.00  70.00
 22 Čivrný Pavel             VRL6306 H45    165.00 135.00  25.00
 23 Havel Leoš               VRL6401 H45    161.00 157.00 160.00
 24 Kubát Miroslav           VRL6701 H45    131.00 117.00 115.00
 25 Hanč Jaroslav            VRL6702 P4                         
 26 Tryzna Pavel             VRL6801 H40    136.00  13.00  49.00
 27 Kubátová Dana            VRL6851 D35     59.00  48.00  64.00
 28 Hančová Alice            VRL7052 D40     41.00  67.00  98.00
 29 Fikar Aleš               VRL7101 P4             -1.00  -1.00
 30 Waňková Dita             VRL7151 D40     71.00  39.00  26.00
 31 Pilná Libuše             VRL7153 D40     17.00  13.00  68.00
 32 Cupák Jiří               VRL7201 H21B    28.00 140.00 121.00
 33 Štregl Petr              VRL7303 H21A    84.00 114.00  87.00
 34 Wohanka Petr             VRL7305 H21A    42.00   4.00 174.00
 35 Stará Petra              VRL7354 P2                         
 36 Čivrná Karolína          VRL7355 D35     45.00  34.00 200.00
 37 Randáková Helena         VRL7452 D21E    58.00   3.00  86.00
 38 Wohanka Pavel            VRL7501 H21B   102.00  94.00  67.00
 39 Štreglová Andrea         VRL7552 D35     85.00   4.00 144.00
 40 Kutlvašr Ruda            VRL7601 H21B     2.00  52.00 190.00
 41 Fikar Stránská Linda     VRL7651 D35     47.00  72.00  52.00
 42 Klimešová Gabriela       VRL7652 P2                         
 43 Polák Vlastimil          VRL7702 H21E    43.00  18.00 148.00
 44 Kutlvašrová Vlaďka       VRL7752 D21B   150.00 151.00  38.00
 45 Wohanková Kateřina       VRL7955 D21C   152.00  90.00 134.00
 46 Poláková Lucie           VRL8254 P2             -1.00  -1.00
 47 Knoblochová Kamila       VRL8353 D21B   118.00 109.00 173.00
 48 Tichý Jiří               VRL8503 P4                         
 49 Kubátová Zuzana          VRL9151 D21A     9.00  74.00 145.00
 50 Kičinová Erika           VRL9154 D21C   142.00  84.00 138.00
 51 Kubát Lukáš              VRL9301 H20    150.00   0.00   0.00
 52 Waněk Adam               VRL9501 H18    115.00 107.00  45.00
 53 Hančová Petra            VRL9652 D16     67.00 107.00  26.00
 54 Starý Ondra              VRL9802 H14     36.00  51.00 102.00
 55 Waňková Martina          VRL9951 D14     12.00  10.00 127.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Průša Kryštof            VSP0102 H12     84.00 136.00  65.00
  2 Trnka Martin             VSP0300 H10     26.00 110.00  95.00
  3 Zakouřil Matyáš          VSP0400 H10L     9.00  40.00  23.00
  4 Trnka Marek              VSP0402 H10L    29.00  32.00  31.00
  5 Průša Dominik            VSP0406 H10L    43.00  24.00  11.00
  6 Arnoštová Veronika       VSP0450 D10L    59.00  54.00  53.00
  7 Městka Václav            VSP0600 H10L    25.00   8.00  41.00
  8 Zakouřilová Klára        VSP0850 HDR                        
  9 Dohnal Josef             VSP4300 H65     30.00   3.00  31.00
 10 Hořínek Jaroslav         VSP5000 H60     23.00  85.00 139.00
 11 Uher Petr                VSP5001 H60     41.00  59.00  94.00
 12 Dohnalová Dana           VSP5050 D60      0.00 147.00  29.00
 13 Michálková Jiřina        VSP6151 D50    101.00 110.00   9.00
 14 Němeček Jan              VSP6201 H21A   160.00 120.00 162.00
 15 Hartman Aleš             VSP6506 H45    103.00 149.00  85.00
 16 Semík Jan                VSP6507 H45    149.00 109.00 175.00
 17 Arnošt Kamil             VSP7301 H21A   112.00  76.00  36.00
 18 Kučera Jan               VSP7302 H21A    44.00  12.00  21.00
 19 Průša Michal             VSP7310 H35     78.00 138.00 139.00
 20 Trnková Dana             VSP7351 D35     57.00   6.00  72.00
 21 Zakouřil Václav          VSP7401 H35     96.00 160.00 187.00
 22 Zakouřilová Helena       VSP7453 D35     83.00  64.00 112.00
 23 Kučerová  Marie          VSP7551 D35    121.00  76.00 176.00
 24 Městková Kateřina        VSP7650 D35    115.00  50.00 204.00
 25 Uhrová Zuzana            VSP8050 D21B    92.00 101.00 163.00
 
 
Startovka oddílu: ZAK - SK Netopýr Zákupy                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Vojtěch           ZAK     HDR            
  2 Kašpar Ludvík            ZAK7200 H21C   133.00 131.00  88.00
  3 Kašparová Marie          ZAK7250 D40     81.00  77.00 122.00
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pátek Richard            ZBM7609 H21B   104.00  74.00  85.00
  2 König Lukáš              ZBM8001 H21B    48.00 134.00 178.00
  3 Palas Jan                ZBM8507 H21E    73.00  76.00  64.00
  4 Jiráčková Jana           ZBM8661 D21A    53.00  58.00 109.00
  5 Hendrychová Zuzana       ZBM8954 D21A    79.00  28.00  37.00
  6 Nykodým Miloš            ZBM9005 H21E    33.00  42.00 132.00
  7 Mezníková Lucie          ZBM9150 D21A    17.00  98.00 161.00
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav OOB                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Toušek Filip             ZBP7102 H21C   129.00 103.00  32.00
  2 Vaněk Petr               ZBP7302 H21C   143.00 121.00  52.00
  3 Zoubek Petr              ZBP7602 H21C   153.00  95.00  16.00
  4 Pražák Jiří              ZBP7800 H21B    88.00 118.00  37.00
  5 Laga Miroslav            ZBP7900 H21C   165.00 117.00  64.00
  6 Macková Eva              ZBP7950 D21A    15.00  72.00  21.00
  7 Zoubková Jana            ZBP8050 D21B   120.00 135.00  78.00
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB Železárny Prostějov                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karásek Adam             ZPV0001 H12     92.00 142.00  20.00
  2 Karásek Matyáš           ZPV0302 H10     12.00 114.00  98.00
  3 Karásková Marcela        ZPV6970 D35     69.00  54.00 124.00
  4 Karásek Martin           ZPV7301 H35     56.00 154.00 107.00