Startovka oddílů                                                  22.8.2012 22:15:08
                                    PP2012sprint
===ČSOS-TUR===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: AOV - OOB TJ Baník Ostrava                     Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mielec Radomír           AOV0301  920660    H10     28.00         
  2 Mielec Jaromír           AOV6901  515430    H21     10.00         
  3 Mielcová Elena           AOV6951  896961    D40     19.00         
  4 Mielec Jaromír           AOV9701  515123    H21     30.00         
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Labašová Katarína        ASU8351  920656    D21     16.00         
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Daniel             BOR8702  887924    H21     60.00         
  2 Šákrová Michaela         BOR8850    8481    D21     14.00         
  3 Folbrechtová Šárka       BOR9051    8479    D21      9.00         
  4 Doškářová Tereza         BOR9150    8494    D21     30.00         
  5 Šákr Vít                 BOR9301 2032136    H21     33.00         
  6 Pavlovec Jan             BOR9503  887936    H21      3.00         
 
 
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Česká Třebová                    Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovář Lukáš              CET0102 2035730    H14     21.00         
  2 Kovářová Jana            CET0251 1398986    D10      8.00         
  3 Pilgr Bohuslav           CET5101    9721    H60     78.00         
  4 Kovářová Anna            CET7552  339546    D21     44.00         
  5 Pilgr Luděk              CET7601    9720    H21     65.00         
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK OB Chotěboř                           Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Král Aleš                CTB7801  887613    H21     57.00         
  2 Hübner Jan               CTB7902   51833    H21      7.00         
  3 Králová Michaela         CTB7959   52139    D21     47.00         
  4 Gregorová Kamila         CTB8151  887165    D21     49.00         
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobřichovice                         Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D50     22.00         
  2 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H50      0.00         
  3 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D50     36.00         
  4 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D21      2.00         
 
 
Startovka oddílu: DKL - KOB Kladno                               Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Hana            DKL0050   49640    D14     51.00         
  2 Postolka Jonáš           DKL0100  410721    H14     19.00         
  3 Horychová Zuzana         DKL0150  232715    D14     59.00         
  4 Geislerová Aneta         DKL0151 2042535    D14     43.00         
  5 Vinš Pavel               DKL6900   51684    H40     69.00         
  6 Šemelík Petr             DKL6901  515065    H40     45.00         
  7 Benešová Jaroslava       DKL7050   49647    D40      7.00         
  8 Postolková Monika        DKL7053 2042542    D40     11.00         
  9 Datel Jiří               DKL7101  995851    H40     59.00         
 10 Šíma Vladislav           DKL9700  301697    H21     58.00         
 11 Lukáš Marek              DKL9702  336745    H21      8.00         
 12 Beneš Jan                DKL9800   49648    H14     11.00         
 13 Hradecký Ondřej          DKL9801  336741    H14     15.00         
 14 Postolka Jáchym          DKL9900  888621    H14      7.00         
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Aleš           DKP4700   49885    H60     88.00         
  2 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H60     74.00         
  3 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D60     60.00         
  4 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D50     34.00         
  5 Dudová Hana              DKP5752   49892    D50     24.00         
  6 Betlach Miroslav         DKP6300   49818    H40     71.00         
  7 Mencl Pavel              DKP7912  515416    H21     42.00         
  8 Tomeš Jaroslav           DKP8109  416025    H21     67.00         
  9 Janata Martin            DKP8306  888608    H21     20.00         
 10 Jána Michal              DKP8400  207852    H21     85.00         
 11 Kovářová Kristýna        DKP8450   51755    D21     11.00         
 12 Pártl Adam               DKP8501   51292    H21      0.00         
 13 Pospíšil Ondřej          DKP8717  336746    H21     16.00         
 14 Dlouhá Marie             DKP8756   49815    D21     45.00         
 15 Bochenková Martina       DKP8758  434840    D21     38.00         
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice                 Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedvídková Katka         DLT0651            D10     10.00         
  2 Nedvídková Adéla         DLT0652            D10      2.00         
  3 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H60     80.00         
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Černíková Barbora        DOB      681856    D21     20.00         
  2 Černík David             DOB      681859    H10     26.00         
  3 Kolek Petr               DOB7501  887908    H21     47.00         
  4 Fátor Jan                DOB7907  981808    H21     49.00         
  5 Štěpánová Dita           DOB7956    7226    D21     22.00         
  6 Janda Martin             DOB8002  920696    H21     26.00         
  7 Peterová Věra            DOB8751    7248    D21     41.00         
  8 Lžíčař Martin            DOB8803    7230    H21     31.00         
  9 Peterová Alena           DOB8953    7247    D21      6.00         
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Tom                DOK5500  886255    H21      5.00         
  2 Nováková Pavla           DOK5950  886256    D50     30.00         
  3 Koštejn Vít              DOK9800  888634    H21     43.00         
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bochenková Jana          EKP6150  232174    D40     15.00         
  2 Koucký Roman             EKP6301 20357738    H21     29.00         
  3 Kalina Miroslav          EKP8211  515458    H21     37.00         
  4 Kalinová Markéta         EKP8259  515409    D21     46.00         
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimek Jan                FSP      303953    H14      9.00         
  2 Šimek Tomáš              FSP6304  995873    H40     43.00         
 
 
Startovka oddílu: GB1 - South Ribble OC                          Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rosen David              GB1      503221    H50      2.00         
  2 Rosen Miriam             GB1       11790    D60     52.00         
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D50     28.00         
  2 Švancar Martin           CHA7000    8178    H40     65.00         
  3 Schröter Pavel           CHA7203  301545    H21     12.00         
  4 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21     32.00         
  5 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21     42.00         
  6 Vejstrková Zuzana        CHA8852    4662    D21     23.00         
  7 Vejstrk Daniel           CHA9105    8177    H21     68.00         
  8 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H21     61.00         
  9 Hlubuček Tomáš           CHA9704    5176    H21     24.00         
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chaloupková Kateřina     CHC0051  320290    D14     53.00         
  2 Švadlena Michal          CHC0101 2011852    H14      3.00         
  3 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H60     70.00         
  4 Chaloupková Lenka        CHC6951    9542    D40      9.00         
  5 Švadlenová Ivana         CHC7151 2011857    D40     17.00         
  6 Švadlena Pavel           CHC7502 2011854    H21     72.00         
  7 Sýkora Bohumil           CHC8601    9563    H21     51.00         
  8 Pěluchová Daniela        CHC8851    9549    D21     34.00         
  9 Sháněl Jan               CHC9402    9560    H21     53.00         
 10 Křivda Martin            CHC9501 2025344    H21     78.00         
 11 Janeba Vladimír          CHC9602    9572    H21     88.00         
 12 Chaloupková Veronika     CHC9852    9569    D14     39.00         
 13 Křivda Tomáš             CHC9901 2025366    H14     13.00         
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Drahokoupil Aleš         CHT8501  899165    H21     35.00         
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolín Jan                JIL7701   51590    H21     82.00         
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pašek František          KAM7600  523000    H21     86.00         
  2 Panochová Anna           KAM9153  232420    D21     50.00         
  3 Semík Ondřej             KAM9401  920683    H21     13.00         
  4 Kettner Lukáš            KAM9403  887640    H21     36.00         
  5 Hlubučková Kristýna      KAM9551  232418    D21     19.00         
  6 Procházková Marie        KAM9554   51968    D21     57.00         
  7 Kettner Vojtěch          KAM9601  897360    H21     11.00         
  8 Hausenblas Šimon         KAM9803  361923    H14     17.00         
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Václav Klomínský         KPY8700            H21     14.00         
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biersaková Dagmar        KRL0051  232960    D14     57.00         
  2 Šlechtová Tereza         KRL0152 2020708    D14     61.00         
  3 Fišarová Eliška          KRL0351  232611    D10      4.00         
  4 Hanáková Marta           KRL7151  434576    D40     21.00         
  5 Hanáková Magda           KRL9651  416318    D21     33.00         
  6 Hanáková Lenka           KRL9951  232613    D14     47.00         
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          LBE4600    8805    H60     84.00         
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlík Ondřej            LIT0101    8106    H14      5.00         
  2 Pavlíková Klára          LIT7451    8111    D21     17.00         
  3 Pavlík Libor             LIT7605    8124    H21     76.00         
  4 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21      4.00         
  5 Pavlík Bronislav         LIT8201    8119    H21     59.00         
  6 Pavlíková Jitka          LIT8352    8113    D21      7.00         
  7 Macek Jiří               LIT8401    8107    H21     87.00         
  8 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H21     83.00         
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrštíková Hana           LPU5552  301629    D50     26.00         
  2 Vávra Jaroslav           LPU7308    9325    H21     46.00         
  3 Jirásek Aleš             LPU7601    9219    H21     17.00         
  4 Vodička Oldřich          LPU7715 2025371    H21     80.00         
  5 Václavek Jan             LPU7816 2025376    H21     90.00         
  6 Hovorka Jan              LPU7907    9337    H21     79.00         
  7 Zitková Radka            LPU7958    9222    D21     32.00         
  8 Petrová Daniela          LPU8454   49634    D21     40.00         
  9 Przyczková Michaela      LPU8499  981834    D21     37.00         
 10 Herman Jan               LPU8505    9307    H21     74.00         
 11 Lenner Miroslav          LPU8605    9278    H21     62.00         
 12 Kafka Miloš              LPU8608  886290    H21     44.00         
 13 Kutílek Jakub            LPU8609            H21     48.00         
 14 Duchová Iveta            LPU8654  515102    D21     54.00         
 15 Sůvová Barbora           LPU8751    9205    D21     59.00         
 16 Hermanová Zuzana         LPU8752  515136    D21     10.00         
 17 Mrštíková Květa          LPU8753  896973    D21     26.00         
 18 Weisbauerová Dagmar      LPU8951    9250    D21     52.00         
 19 Nožka Radek              LPU9005  515166    H21     56.00         
 20 Klapal Jan               LPU9006  515142    H21     54.00         
 21 Knapová Jana             LPU9053  906217    D21     29.00         
 22 Procházka David          LPU9113  515162    H21      2.00         
 23 Knapová Lenka            LPU9351 2011864    D21     24.00         
 24 Procházková Klára        LPU9451  940318    D21     18.00         
 25 Doleželová Kateřina      LPU9558  220400    D21     35.00         
 
 
Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petržela Pavel           LTU6301  405971    H40     49.00         
  2 Petrželová Alena         LTU6351  405972    D40     23.00         
  3 Hindráková Martina       LTU6451 2017662    D40      3.00         
  4 Killar Marek             LTU6801  301646    H40     55.00         
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučera Petr              MFP7602  515076    H21     22.00         
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kožina Petr              PGP6000   51632    H40     47.00         
  2 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21     15.00         
  3 Flašar Jan               PGP8610  887941    H21     25.00         
  4 Procházka Pavel          PGP9002  515113    H21     18.00         
  5 Šámalová Ludmila         PGP9252  515039    D21      1.00         
  6 Kožinová Anna            PGP9350   53009    D21     48.00         
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Losman Petr              PHK7901  515420    H21     28.00         
  2 Macinská Jana            PHK8666 2020733    D21     27.00         
  3 Kosová Denisa            PHK9150  887904    D21     43.00         
  4 Petržela Jan             PHK9200  515402    H21      9.00         
 
 
Startovka oddílu: PL1 - UNT                                      Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Antonowicz Anna Maria    PL1      886680    D14     55.00         
  2 Antonowicz Jerzy         PL1      504405    H40     51.00         
  3 Gornicka Antonowicz Anna PL1      895015    D21     36.00         
  4 Staszak Artur            PL1      886686    H40     57.00         
  5 Staszak Agata            PL1      886683    D21     60.00         
  6 Staszak Alicja           PL1     1111777    D14     65.00         
  7 Staszak Anna             PL1      981862    D40     25.00         
 
 
Startovka oddílu: PL2 - OK!Sport                                 Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Drągowska Maria          PL2      887233    D21     31.00         
  2 Drągowski Kuba           PL2      504413    H21     27.00         
  3 Drągowski Piotr          PL2      842664    H21     50.00         
  4 Drągowski Robert         PL2      887222    H50      8.00         
  5 Pedowski Wojciech        PL2     1399038    H40     63.00         
 
 
Startovka oddílu: PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou              Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H60     82.00         
  2 Kříž Pavel               PZR4800 2023807    H60     76.00         
  3 Křížová Zdenka           PZR5051   49821    D60     56.00         
  4 Doleželová Iva           PZR7171  438601    D40     13.00         
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kasal Vít                SBK7540  889688    H21     40.00         
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šístek Daniel            SCP7507   51566    H21     55.00         
  2 Mrázek Jan               SCP8102  771771    H21     52.00         
  3 Kovář Miroslav           SCP8103  888645    H21     77.00         
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Thýnová Nikola           SHK0051 2032191    D14     63.00         
  2 Thýnová Martina          SHK0350  410782    D10      6.00         
  3 Thýnová Ivana            SHK6651 2017663    D40      5.00         
  4 Kohout Josef             SHK6902 2017669    H40     53.00         
  5 Petrželová Tereza        SHK8952  515140    D21     56.00         
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kazda Ondřej             SJC8202  886288    H21     70.00         
  2 Žaloudek Petr            SJC8309   51803    H21     89.00         
  3 Mrázková Romana          SJC8351  500556    D21      4.00         
  4 Prášil Ondřej            SJC8401    9705    H21      6.00         
  5 Kazdová Lenka            SJC8484  995813    D21     28.00         
  6 Procházková Zuzana       SJC8551    9969    D21     13.00         
  7 Špicar Petr              SJC8801    9998    H21     38.00         
  8 Bochenková Ivana         SJC8952  897345    D21     53.00         
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Beneš Jan                SJH7001  336767    H40     41.00         
  2 Benešová Jana            SJH9451  920682    D21      3.00         
 
 
Startovka oddílu: SKM - KOB Směr Kroměříž                        Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stachoň Zdeněk           SKM8014  509050    H21     23.00         
 
 
Startovka oddílu: SL1 - Slovenia Veteran Team                    Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gawel Jiří               SL1      301272    H50      4.00         
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zmeková Míla             SLP4451   51612    D60     58.00         
  2 Koppová Ingrid           SLP7960   52166    D21     58.00         
 
 
Startovka oddílu: SOP - OOB TJ Slezan Opava                      Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchánková Libuše        SOP4851  446344    D60     54.00         
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kosová Tereza            SRK0151    9471    D14     41.00         
  2 Šklíbová Veronika        SRK0153  425600    D14     45.00         
  3 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H60     86.00         
  4 Kosová Michaela          SRK6752  438611    D40      1.00         
  5 Šklíba Jan               SRK7501    9811    H21      1.00         
  6 Šklíbová Jana            SRK7651    9503    D21      8.00         
  7 Šklíba Michal            SRK9900  416343    H14      1.00         
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klíchová Jana            SSU8151    9480    D21     12.00         
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21      5.00         
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Purkyt Jan               TAP8705  232148    H21     41.00         
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hradec            Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Martin             TJH6401   51929    H21     84.00         
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kobr Tomáš               TJN8901 1969696    H21     66.00         
  2 Picek Jan                TJN9101  416840    H21     75.00         
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov           Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Brož Marek               TUR8402  887618    H21     19.00         
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlík Pavel             TZL7135    8893    H21     45.00         
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Veverka Tomáš            VAM8401    9669    H21     71.00         
  2 Smutná Pavla             VAM8651    9674    D21     39.00         
  3 Vyskočil Štěpán          VAM9701  438629    H21     64.00         
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Elin           VLI0252 2043603    D10      0.00         
  2 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H60     72.00         
  3 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H50      6.00         
  4 Petrová Věra             VLI6251   51218    D50     38.00         
  5 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21     21.00         
  6 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21     73.00         
  7 Petr Pavel               VLI9400    8288    H21     15.00         
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tryznová Lucie           VRL      436944    D21     21.00         
  2 Tryzna Matěj             VRL0004  436943    H14     23.00         
  3 Nýdrlová Eva             VRL5451    8954    D50     32.00         
  4 Tryzna Pavel             VRL6801 2019219    H40     61.00         
  5 Waňková Martina          VRL9951  425555    D14     49.00         
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Arnošt Kamil             VSP7301   51648    H21     69.00         
  2 Gajdová Kristina         VSP7752   52283    D21     25.00         
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mezníková Lucie          ZBM9150  515151    D21     51.00         
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav OOB                          Pátek 24.8.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Toušek Filip             ZBP7102   53586    H21     34.00         
  2 Vaněk Petr               ZBP7302  995800    H21     39.00         
  3 Pražák Jiří              ZBP7800   53583    H21     63.00         
  4 Macková Eva              ZBP7950  331616    D21     55.00