Konečné výsledky kategorie                                                27.8.2012 17:52:41
                                        PP2012sprint
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.6km   28m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C     17.45  +      0.00
  2.Thýnová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 C     23.46  +      6.01
  3.Fišarová Eliška          Kometa Kralovice     KRL0351 C     26.08  +      8.23
  4.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0262 C     27.47  +     10.02
  5.Nedvídková Adéla         KrOB Rozmarýn Litomě DLT0652 C     28.08  +     10.23
  6.Nedvídková Katka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT0651 C     32.40  +     14.55
  7.Kovářová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET0251 C     35.34  +     17.49          
 
Konečné výsledky kategorie: D14         1.8km   38m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 B     15.20  +      0.00
  2.Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 A     15.33  +      0.13
  3.Thýnová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 B     16.29  +      1.09
  4.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     17.58  +      2.38
  5.Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C     18.14  +      2.54
  6.Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B     18.44  +      3.24
  7.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B     19.07  +      3.47
  8.Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 C     20.09  +      4.49
  9.Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 C     20.44  +      5.24
 10.Staszak Alicja           UNT                  PL1           21.10  +      5.50
 11.Antonowicz Anna Maria    UNT                  PL1           22.00  +      6.40
 12.Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     28.57  +     13.37
 13.Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C     31.43  +     16.23
 14.Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C     37.42  +     22.22
 
Konečné výsledky kategorie: D21         2.2km   42m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 R     16.12  +      0.00  R:    0b
  2.Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E     16.31  +      0.19  R:    0b
  3.Labašová Katarína        Magnus Orienteering  ASU8351 R     16.48  +      0.36  R:    0b
  4.Macinská Jana            OK 99 Hradec Králové PHK8666 R     17.03  +      0.51  R:    0b
  5.Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     17.10  +      0.58  R:    0b
  6.Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 E     17.41  +      1.29  R:    0b
  7.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     17.44  +      1.32  R:    0b
  8.Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 R     17.47  +      1.35  R:    0b
  9.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C     18.20  +      2.08  R:    0b
 10.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     18.26  +      2.14  R:    0b
 11.Przyczková Michaela      OK Lokomotiva Pardub LPU8499 C     18.30  +      2.18  R:    0b
 12.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 R     18.49  +      2.37  R:    0b
 13.Panochová Anna           SK Kamenice          KAM9153 B     18.56  +      2.44  R:    0b
 14.Kazdová Lenka            Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     19.16  +      3.04  R:    0b
 15.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     19.28  +      3.16  R:    0b
 16.Doleželová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9558       19.37  +      3.25  R:    0b
 16.Králová Michaela         SK OB Chotěboř       CTB7959 C     19.37  +      3.25  R:    0b
 18.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     19.42  +      3.30  R:    0b
 19.Gornicka Antonowicz Anna UNT                  PL1           19.48  +      3.36  R:    0b
 20.Drągowska Maria          OK!Sport             PL2           19.53  +      3.41  R:    0b
 21.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 A     20.08  +      3.56  R:    0b
 22.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     20.13  +      4.01  R:    0b
 23.Petrželová Tereza        TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 C     20.15  +      4.03  R:    0b
 24.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     20.21  +      4.09  R:    0b
 25.Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C     20.48  +      4.36  R:    0b
 26.Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 A     20.55  +      4.43  R:    0b
 27.Macková Eva              SK Zbraslav OOB      ZBP7950 C     21.24  +      5.12  R:    0b
 28.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     21.30  +      5.18  R:    0b
 29.Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552 C     21.33  +      5.21  R:    0b
 30.Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C     21.40  +      5.28  R:    0b
 31.Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C     21.52  +      5.40  R:    0b
 32.Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     21.54  +      5.42  R:    0b
 33.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A     22.08  +      5.56  R:    0b
 34.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A     22.16  +      6.04  R:    0b
 35.Šákrová Michaela         OK Jiskra Nový Bor   BOR8850 C     22.23  +      6.11  R:    0b
 36.Flašarová Kristýna       SK Praga             PGP9054       22.40  +      6.28  R:    0b
 37.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C     22.42  +      6.30  R:    0b
 38.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A     22.47  +      6.35  R:    0b
 39.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     22.57  +      6.45  R:    0b
 40.Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150       23.00  +      6.48  R:    0b
 41.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 A     23.02  +      6.50  R:    0b
 42.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     23.39  +      7.27  R:    0b
 43.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     23.46  +      7.34  R:    0b
 44.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     23.54  +      7.42  R:    0b
 45.Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     24.21  +      8.09  R:    0b
 46.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     24.34  +      8.22  R:    0b
 47.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     27.19  +     11.07  R:    0b
 48.Černíková Barbora        KOB Dobruška         DOB           27.24  +     11.12  R:    0b
 49.Koppová Ingrid           OOB Slavia Praha     SLP7960 C     27.42  +     11.30  R:    0b
 50.Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     29.20  +     13.08  R:    0b
 51.Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL           29.34  +     13.22  R:    0b
 52.Vávrová Barbora          Nereg 1              N01           30.59  +     14.47  R:    0b
 53.Facková Jana             KOB Start Blansko    SBK           31.14  +     15.02  R:    0b
 54.Pěluchová Daniela        KOB Choceň           CHC8851 C     32.13  +     16.01  R:    0b
 55.Staszak Agata            UNT                  PL1           48.59  +     32.47  R:   -0b
 56.Rejsková Marcela         Nereg 1              N01           54.59  +     38.47  R:   -0b
    Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R DISK              
    Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A DISK              
    Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E DISK              
    Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C DISK              
    Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D40         1.9km   42m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     18.53  +      0.00
  2.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C     19.15  +      0.22
  3.Doleželová Iva           UNITOP SKP Žďár nad  PZR7171 C     19.32  +      0.39
  4.Chaloupková Lenka        KOB Choceň           CHC6951 C     21.40  +      2.47
  5.Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     22.01  +      3.08
  6.Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451       22.30  +      3.37
  7.Khizhzak Tamara          Moscow               RU1           23.58  +      5.05
  8.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     23.59  +      5.06
  9.Thýnová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C     24.43  +      5.50
 10.Hanáková Marta           Kometa Kralovice     KRL7151 C     26.46  +      7.53
 11.Mielcová Elena           OOB TJ Baník Ostrava AOV6951 C     26.50  +      7.57
 12.Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351       27.02  +      8.09
 13.Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C     36.30  +     17.37
 14.Staszak Anna             UNT                  PL1           39.24  +     20.31
 
Konečné výsledky kategorie: D50         1.9km   36m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     22.47  +      0.00
  2.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     23.28  +      0.41
  3.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     24.11  +      1.24
  4.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     25.06  +      2.19
  5.Petrová Věra             Slavia Liberec orien VLI6251 C     29.08  +      6.21
  6.Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     33.34  +     10.47
 
Konečné výsledky kategorie: D60         1.9km   36m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C     25.03  +      0.00
  2.Rosen Miriam             South Ribble OC      GB1           28.20  +      3.17
  2.Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851       28.20  +      3.17
  4.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     28.36  +      3.33
  5.Zmeková Míla             OOB Slavia Praha     SLP4451 C     35.26  +     10.23
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.6km   28m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302 C     17.53  +      0.00
  2.Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 C     18.04  +      0.11
  3.Mielec Radomír           OOB TJ Baník Ostrava AOV0301 C     20.06  +      2.13
  4.Černík David             KOB Dobruška         DOB           23.12  +      5.19
 
Konečné výsledky kategorie: H14         1.8km   38m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 B     13.55  +      0.00
  2.Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 B     15.18  +      1.23
  3.Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 B     15.31  +      1.36
  4.Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C     16.41  +      2.46
  5.Beneš Jan                KOB Kladno           DKL9800 C     17.48  +      3.53
  6.Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004       22.11  +      8.16
  7.Hradecký Ondřej          KOB Kladno           DKL9801 C     24.00  +     10.05
  8.Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C     25.12  +     11.17
  9.Postolka Jonáš           KOB Kladno           DKL0100 C     27.18  +     13.23
    Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C DISK              
    Dastych Petr             OK RECO Sport        PEN0000   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21         2.2km   46m 23k  Ranking:0.6312 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E     14.15  +      0.00  R: 6451b
  2.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 E     14.39  +      0.24  R: 6278b
  3.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C     14.49  +      0.34  R: 6206b
  4.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 R     14.53  +      0.38  R: 6177b
  5.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     15.01  +      0.46  R: 6119b
  6.Drahokoupil Aleš         SK Chrast            CHT8501 R     15.06  +      0.51  R: 6083b
  7.Drągowski Kuba           OK!Sport             PL2           15.22  +      1.07  R: 5967b
  8.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 R     15.38  +      1.23  R: 5852b
  9.Brož Marek               OOB TJ Turnov / MTBO TUR8402 C     15.45  +      1.30  R: 5802b
  9.Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A     15.45  +      1.30  R: 5802b
 11.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C     15.47  +      1.32  R: 5787b
 12.Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 C     15.48  +      1.33  R: 5780b
 13.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     16.01  +      1.46  R: 5686b
 13.Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904       16.01  +      1.46  R: 5686b
 15.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     16.06  +      1.51  R: 5650b
 16.Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C     16.10  +      1.55  R: 5621b
 17.Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A     16.19  +      2.04  R: 5556b
 18.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     16.25  +      2.10  R: 5513b
 19.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     16.27  +      2.12  R: 5498b
 20.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     16.29  +      2.14  R: 5484b
 21.Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C     16.34  +      2.19  R: 5448b
 22.Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C     16.37  +      2.22  R: 5426b
 23.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 C     16.44  +      2.29  R: 5376b
 24.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     16.51  +      2.36  R: 5325b
 25.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A     16.57  +      2.42  R: 5282b
 26.Vodička Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU7715 C     17.00  +      2.45  R: 5260b
 27.Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     17.01  +      2.46  R: 5253b
 27.Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303 C     17.01  +      2.46  R: 5253b
 29.Jána Michal              Oddíl OB Kotlářka    DKP8400 C     17.08  +      2.53  R: 5202b
 30.Procházka Pavel          SK Praga             PGP9002 E     17.12  +      2.57  R: 5173b
 31.Hübner Jan               SK OB Chotěboř       CTB7902 C     17.14  +      2.59  R: 5159b
 32.Fátor Jan                KOB Dobruška         DOB7907 C     17.17  +      3.02  R: 5137b
 33.Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C     17.24  +      3.09  R: 5087b
 34.Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C     17.25  +      3.10  R: 5080b
 35.Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C     17.26  +      3.11  R: 5072b
 36.Král Aleš                SK OB Chotěboř       CTB7801 C     17.27  +      3.12  R: 5065b
 37.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     17.33  +      3.18  R: 5022b
 37.Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 E     17.33  +      3.18  R: 5022b
 39.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     17.40  +      3.25  R: 4971b
 40.Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 C     17.45  +      3.30  R: 4935b
 41.Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C     17.46  +      3.31  R: 4928b
 42.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     17.47  +      3.32  R: 4921b
 43.Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E     17.51  +      3.36  R: 4892b
 44.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     17.52  +      3.37  R: 4885b
 45.Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801       18.09  +      3.54  R: 4762b
 46.Stachoň Zdeněk           KOB Směr Kroměříž    SKM8014 C     18.12  +      3.57  R: 4740b
 47.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 C     18.22  +      4.07  R: 4668b
 48.Sháněl Jan               KOB Choceň           CHC9402 B     18.28  +      4.13  R: 4625b
 49.Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C     18.30  +      4.15  R: 4610b
 49.Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C     18.30  +      4.15  R: 4610b
 51.Drągowski Piotr          OK!Sport             PL2           18.32  +      4.17  R: 4596b
 52.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     18.36  +      4.21  R: 4567b
 53.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     19.09  +      4.54  R: 4329b
 54.Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     19.11  +      4.56  R: 4314b
 54.Václavek Jan             OK Lokomotiva Pardub LPU7816       19.11  +      4.56  R: 4314b
 56.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     19.19  +      5.04  R: 4257b
 56.Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B     19.19  +      5.04  R: 4257b
 58.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV6901 C     19.31  +      5.16  R: 4170b
 59.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001       19.38  +      5.23  R: 4120b
 60.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     19.42  +      5.27  R: 4091b
 61.Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C     19.45  +      5.30  R: 4069b
 62.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 C     20.03  +      5.48  R: 3939b
 63.Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C     20.05  +      5.50  R: 3925b
 64.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     20.09  +      5.54  R: 3896b
 65.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     20.11  +      5.56  R: 3881b
 66.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B     20.12  +      5.57  R: 3874b
 67.Pilgr Luděk              TJ Loko Česká Třebov CET7601 C     20.14  +      5.59  R: 3860b
 68.Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C     20.19  +      6.04  R: 3824b
 69.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     20.22  +      6.07  R: 3802b
 69.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     20.22  +      6.07  R: 3802b
 71.Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 B     20.23  +      6.08  R: 3795b
 72.Václav Klomínský         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8700       20.31  +      6.16  R: 3737b
 73.Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C     20.33  +      6.18  R: 3723b
 74.Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C     20.52  +      6.37  R: 3585b
 75.Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540       21.12  +      6.57  R: 3441b
 76.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     23.16  +      9.01  R: 2546b
 77.Purkyt Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8705 C     24.22  +     10.07  R: 2069b
 78.Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C     24.41  +     10.26  R: 1932b
 79.Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA9704 C     24.46  +     10.31  R: 1896b
 80.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C     25.10  +     10.55  R: 1723b
 81.Pártl Adam               Oddíl OB Kotlářka    DKP8501 C     25.19  +     11.04  R: 1658b
 82.Toušek Filip             SK Zbraslav OOB      ZBP7102 C     26.22  +     12.07  R: 1203b
 83.Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C     27.41  +     13.26  R:  633b
 84.Lukáš Marek              KOB Kladno           DKL9702 C     32.17  +     18.02  R:    0b
 85.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV9701 A     33.35  +     19.20  R:    0b
    Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C DISK              
    Petržela Jan             OK 99 Hradec Králové PHK9200 R DISK              
    Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C DISK              
    Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103   DISK              
 MS Chloupek Adam            OOB TJ Turnov / MTBO TUR9300 RMS   13.55  +     -0.20  R: 6596b
 MS Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov / MTBO TUR9301 RMS   15.06  +      0.51  R: 6083b
 
Konečné výsledky kategorie: H40         1.9km   42m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     15.22  +      0.00
  2.Datel Jiří               KOB Kladno           DKL7101 C     15.37  +      0.15
  3.Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6801       15.39  +      0.17
  4.Vinš Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C     16.19  +      0.57
  5.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C     16.37  +      1.15
  6.Šemelík Petr             KOB Kladno           DKL6901 C     17.13  +      1.51
  7.Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300       17.52  +      2.30
  8.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     17.56  +      2.34
  9.Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301       18.21  +      2.59
 10.Staszak Artur            UNT                  PL1           18.32  +      3.10
 11.Antonowicz Jerzy         UNT                  PL1           19.43  +      4.21
 12.Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C     21.25  +      6.03
 13.Kohout Josef             TJ Slavia Hradec Krá SHK6902 C     22.27  +      7.05
 14.Pedowski Wojciech        OK!Sport             PL2           26.13  +     10.51
    Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50         1.9km   36m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     16.52  +      0.00
  2.Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C     18.06  +      1.14
  3.Drągowski Robert         OK!Sport             PL2           18.14  +      1.22
  4.Rosen David              South Ribble OC      GB1           24.52  +      8.00
  5.Lulcin Sergey            Moscow               RU1           24.54  +      8.02
  6.Šubrt Jiří               Tempo Praha          TEP6100 C     32.11  +     15.19
 
Konečné výsledky kategorie: H60         1.9km   36m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     17.36  +      0.00
  2.Konrad Helmut            TU Dresden           DE6           19.44  +      2.08
  3.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     19.57  +      2.21
  4.Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     21.06  +      3.30
  5.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     21.43  +      4.07
  6.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     21.45  +      4.09
  7.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     22.05  +      4.29
  8.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     23.19  +      5.43
  9.Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C     23.45  +      6.09
 10.Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C     23.49  +      6.13
 11.Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     25.23  +      7.47