Konečné výsledky kategorie                                                27.8.2012 18:06:08
                                       PP2012 1.etapa
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.2km   75m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hájková Lucie            POBO - přátelé OB Op AOP0350 C     30.15  +      0.00
  2.Štreglová Zuzka          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251       32.41  +      2.26
  3.Rýdlová Magdaléna        OOB TJ Tatran Jablon TJN0251       35.41  +      5.26
  4.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C     36.57  +      6.42
  5.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     42.56  +     12.41
  6.Thýnová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 C     44.41  +     14.26
  7.Fišarová Eliška          Kometa Kralovice     KRL0351 C     46.43  +     16.28
  8.Linková Lucie            OOB TJ Turnov / MTBO TUR0251       48.03  +     17.48
  9.Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C     48.34  +     18.19
 10.Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C     92.35  +     62.20
    Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        2.9km   75m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kyselová Adéla           OB Jenišovice        JEN0351       37.00  +      0.00
  2.Otrubová Anna            TJ Sokol Plumlov     PLU0577 C     37.22  +      0.22
  3.Havlová Katka            OOS TJ Spartak Vrchl VRL           40.26  +      3.26
  4.Arnoštová Veronika       USK Praha            VSP0450 C     47.00  +     10.00
  5.Vodičková Johana         OK Lokomotiva Pardub LPU0354 C     48.41  +     11.41
  6.Podrábská Bětka          Slavia Liberec orien VLI0451 C     50.47  +     13.47
  7.Kovářová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET0251       51.46  +     14.46
  8.Randáková Adéla          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0452       59.33  +     22.33
  9.Nentvichová Julie        OK Dobříš            DOR0351 C     64.13  +     27.13
 10.Jirasová Anežka          OK Dobříš            DOR0350 C     68.16  +     31.16
 11.Vlašaná Michaela         OK Dobříš            DOR0452 C     70.15  +     33.15
 12.Klvačová Ema             OK Dobříš            DOR0450 C     77.31  +     40.31
    Karatsiolisová Nela      OOB TJ Turnov / MTBO TUR       DISK              
    Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 C DISK              
    Michlová Valentýna       OOS TJ Spartak Vrchl VRL0451   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.2km   80m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 C     31.26  +      0.00
  2.Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B     31.38  +      0.12
  3.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 C     32.15  +      0.49
  4.Bruková Magda            TJ TŽ Třinec         TRI0054 B     33.20  +      1.54
  5.Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 C     34.02  +      2.36
  6.Rýdlová Adéla            OOB TJ Tatran Jablon TJN0151       34.25  +      2.59
  7.Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 B     34.59  +      3.33
  8.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C     38.22  +      6.56
  9.Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 C     39.52  +      8.26
 10.Hájková Lenka            POBO - přátelé OB Op AOP0050 B     40.08  +      8.42
 11.Thýnová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 B     41.24  +      9.58
 12.Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C     42.48  +     11.22
 13.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B     44.36  +     13.10
 14.Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 C     44.37  +     13.11
 15.Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 C     44.59  +     13.33
 16.Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051       46.20  +     14.54
 17.Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052       48.01  +     16.35
 18.Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 C     50.09  +     18.43
 19.Staszak Alicja           UNT                  PL1           52.49  +     21.23
 20.Korpasová Lucie          TJ Lokomotiva Ingsta LBM0151 C     53.42  +     22.16
 21.Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C     58.43  +     27.17
 22.Baloghová Lída           OOB TJ Tatran Jablon TJN0150 C     70.59  +     39.33
 23.Havlová Klára            OOS TJ Spartak Vrchl VRL           95.55  +     64.29
 24.Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C    102.21  +     70.55
 25.Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C    108.27  +     77.01
    Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C DISK              
    Novotná Šárka            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB0152 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.3km  100m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 A     30.41  +      0.00
  2.Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B     31.40  +      0.59
  3.Soldánová Tereza         SK Prostějov         JPV9899 B     32.35  +      1.54
  4.Odehnalova Klara         KOB Moira Brno       ABM9956       34.41  +      4.00
  5.Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 B     37.28  +      6.47
  6.Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 B     37.48  +      7.07
  7.Janošíková Tereza        SK UP Olomouc        UOL9950       38.15  +      7.34
  8.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B     38.56  +      8.15
  9.Kubečková  Veronika      OK 99 Hradec Králové PHK9853 C     39.07  +      8.26
 10.Pilcová Sabina           SK Prostějov         JPV9898 B     42.43  +     12.02
 11.Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 B     42.58  +     12.17
 12.Korpasová Tereza         TJ Lokomotiva Ingsta LBM9898 C     43.00  +     12.19
 13.Liberdová Jana           TJ TŽ Třinec         TRI9852       43.09  +     12.28
 14.Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C     47.12  +     16.31
 15.Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 B     47.24  +     16.43
 16.Bejčková Kateřina        KOB Kladno           DKL9850 C     49.58  +     19.17
 17.Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 B     51.54  +     21.13
 18.Repiská Amálie           VŠSK MFF UK Praha    MFP9851 C     53.57  +     23.16
 19.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     54.14  +     23.33
 20.Antonowicz Anna Maria    UNT                  PL1           55.40  +     24.59
 21.Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 C     56.18  +     25.37
 22.Kubíčková  Jana          OK 99 Hradec Králové PHK9999 B     59.50  +     29.09
 23.Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851 C     62.12  +     31.31
 24.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     65.49  +     35.08
 25.Bartáková ml. Eva        OK Chrastava         CHA9950 C     70.33  +     39.52
 26.Nentvichová Klára        OK Dobříš            DOR9950 C     73.45  +     43.04
 27.Šachová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP9852 C     85.37  +     54.56
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.9km  135m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Odehnalova Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757       36.50  +      0.00
  2.Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A     37.16  +      0.26
  3.Machusová Karolína       SK Severka Šumperk   SSU9666       39.24  +      2.34
  4.Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A     43.44  +      6.54
  5.Kavalírová  Jůlie        OK 99 Hradec Králové PHK9753 B     43.49  +      6.59
  6.Machačová  Michaela      OK 99 Hradec Králové PHK9656 A     44.09  +      7.19
  7.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B     45.42  +      8.52
  8.Smrckova Dominika        Klub vytrvalostních  KSU9799       46.00  +      9.10
  9.Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 A     49.05  +     12.15
 10.Fenclová Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU9752 A     49.56  +     13.06
 11.Kašparová Zuzka          SK Severka Šumperk   SSU9661 A     50.04  +     13.14
 12.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A     50.10  +     13.20
 13.Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 A     51.55  +     15.05
 14.Horvátová Hana           Magnus Orienteering  ASU9797 B     53.53  +     17.03
 15.Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 B     59.33  +     22.43
 16.Pěčková Veronika         KOB Směr Kroměříž    SKM9651 B     68.56  +     32.06
 17.Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C     88.28  +     51.38
    Koderičová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9651   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.3km  165m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Drągowska Maria          OK!Sport             PL2           50.35  +      0.00
  2.Tužilová Magdaléna       SK Radioklub Blansko RBK9452 A     51.59  +      1.24
  3.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 A     52.01  +      1.26
  4.Kosová Štěpánka          TJ TŽ Třinec         TRI9458       54.10  +      3.35
  5.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     56.37  +      6.02
  6.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B     58.10  +      7.35
  7.Doleželová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9558 A     59.39  +      9.04
  8.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 C     60.27  +      9.52
  9.Sokolová Ludmila         Magnus Orienteering  ASU9499       61.05  +     10.30
 10.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     62.42  +     12.07
 11.Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 B     70.33  +     19.58
 12.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B     75.50  +     25.15
 13.Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 B     82.29  +     31.54
 
Konečné výsledky kategorie: D20         3.6km  165m 23k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A     48.12  +      0.00
  2.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A     50.15  +      2.03
  3.Chládková Simona         OK Lokomotiva Pardub LPU9658 A     55.34  +      7.22
  4.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A     56.41  +      8.29
  5.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 A     57.07  +      8.55
  6.Szlendak Joanna          UNT                  PL1           59.34  +     11.22
  7.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 A     62.17  +     14.05
  8.Döllgast Nina            TV Oberbexbach       DE3           65.39  +     17.27
  9.Moučková Andrea          SK Radioklub Blansko RBK9257 B     65.56  +     17.44
 10.Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A     68.59  +     20.47
 11.Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 A     70.22  +     22.10
 12.Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B     72.43  +     24.31
 13.Klinkerová Tereza        OK Roztoky           ROZ9350 C     72.46  +     24.34
 14.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B     73.03  +     24.51
 15.Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 C     77.13  +     29.01
 16.Pekárková Monika         SK Radioklub Blansko RBK9252 B     79.21  +     31.09
 17.Straková Zuzana          SK Kamenice          KAM9250 C     81.13  +     33.01
 18.Kolvekova Veronika       ATU Košice           SK1           83.07  +     34.55
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        3.8km  175m 22k  Ranking:0.7920 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C     49.38  +      0.00  R: 8338b
  2.Spurná Martina           SK Praga             PGP8556       53.25  +      3.47  R: 7766b
  3.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C     54.09  +      4.31  R: 7655b
  3.Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C     54.09  +      4.31  R: 7655b
  5.Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 R     54.12  +      4.34  R: 7648b
  6.Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C     54.48  +      5.10  R: 7557b
  7.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C     55.34  +      5.56  R: 7441b
  8.Azebová  Nina            OK 99 Hradec Králové PHK8855 C     55.58  +      6.20  R: 7381b
  9.Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C     57.54  +      8.16  R: 7089b
 10.Machútová Lucie          OK 99 Hradec Králové PHK8851 C     58.52  +      9.14  R: 6942b
 11.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     59.15  +      9.37  R: 6885b
 12.Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C     60.04  +     10.26  R: 6761b
 13.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C     60.20  +     10.42  R: 6721b
 14.Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C     60.52  +     11.14  R: 6640b
 15.Foglarová Kamila         Oddíl OB Kotlářka    DKP8655 C     61.05  +     11.27  R: 6607b
 16.Kazdová Lenka            Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     61.08  +     11.30  R: 6600b
 17.Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 R     61.32  +     11.54  R: 6539b
 18.Matějů Kateřina          Slavia Liberec orien VLI8054 C     62.44  +     13.06  R: 6358b
 19.Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C     63.08  +     13.30  R: 6298b
 20.Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C     63.14  +     13.36  R: 6282b
 21.Hofmanová Michaela       OK Lokomotiva Plzeň  LPM7751 C     63.48  +     14.10  R: 6197b
 22.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     63.52  +     14.14  R: 6187b
 23.Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 C     64.03  +     14.25  R: 6159b
 24.Panochová Anna           SK Kamenice          KAM9153 B     64.28  +     14.50  R: 6096b
 25.Králová Michaela         SK OB Chotěboř       CTB7959 C     64.56  +     15.18  R: 6025b
 26.Petrželová Tereza        TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 C     65.01  +     15.23  R: 6013b
 27.Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     65.52  +     16.14  R: 5884b
 28.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C     66.57  +     17.19  R: 5721b
 29.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     67.13  +     17.35  R: 5680b
 30.Korecká Lenka            SK Chrast            CHT8053 C     68.58  +     19.20  R: 5416b
 31.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     69.59  +     20.21  R: 5262b
 32.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     71.28  +     21.50  R: 5038b
 33.Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C     74.37  +     24.59  R: 4562b
 34.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     75.35  +     25.57  R: 4416b
 35.Kašparová Šárka          POBO - přátelé OB Op AOP7251 C     76.29  +     26.51  R: 4280b
 36.Cigošová Petra           OK Sparta Praha      SCP8656 C     76.47  +     27.09  R: 4234b
 37.Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C     77.24  +     27.46  R: 4141b
 38.Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C     79.52  +     30.14  R: 3768b
 39.Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C     82.30  +     32.52  R: 3370b
 40.Macková Eva              SK Zbraslav OOB      ZBP7950 C     83.44  +     34.06  R: 3184b
 41.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C     89.07  +     39.29  R: 2370b
 42.Daňková Veronika         KOB Start Blansko    SBK8151 C     89.32  +     39.54  R: 2307b
 43.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A     91.08  +     41.30  R: 2066b
 44.Skládanková Tereza       SK Radioklub Blansko RBK8951 C     95.19  +     45.41  R: 1433b
 45.Koppová Ingrid           OOB Slavia Praha     SLP7960 C     96.29  +     46.51  R: 1257b
 46.Jarošová Klára           KOB Dobřichovice     DCE7950 C    104.23  +     54.45  R:   63b
 47.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C    111.24  +     61.46  R:    0b
    Ježková Barbora          OK Chrastava         CHA8850 C DISK              
    Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 C DISK              
 MS Toužilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051 CMS   68.31  +     18.53  R: 5484b
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        3.2km  165m 19k  Ranking:0.6542 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Otrubová Ivona           TJ Sokol Plumlov     PLU7677 C     45.57  +      0.00  R: 6799b
  2.Kutlvašrová Vlaďka       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C     48.40  +      2.43  R: 6427b
  3.Tomešová Daniela         Sportcentrum Jičín   SJC8451 C     48.52  +      2.55  R: 6400b
  4.Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C     49.08  +      3.11  R: 6363b
  5.Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C     49.23  +      3.26  R: 6329b
  6.Alblová Lucie            VSK Přírodověda      PVP7554 C     50.31  +      4.34  R: 6174b
  7.Bolinová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C     52.13  +      6.16  R: 5942b
  8.Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C     52.51  +      6.54  R: 5855b
  9.Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     53.22  +      7.25  R: 5784b
 10.Kvapilová Lenka          SOK TJ Turnov        TUV8151 C     53.43  +      7.46  R: 5737b
 11.Zoubková Jana            SK Zbraslav OOB      ZBP8050 C     54.08  +      8.11  R: 5680b
 12.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C     54.35  +      8.38  R: 5618b
 13.Horálková Iva            OOB TJ Turnov / MTBO TUR           54.44  +      8.47  R: 5597b
 14.Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C     54.48  +      8.51  R: 5588b
 15.Hančíková Hana           SKOB Zlín            TZL8852 C     56.03  +     10.06  R: 5417b
 16.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     57.42  +     11.45  R: 5192b
 17.Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C     57.55  +     11.58  R: 5162b
 18.Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C     58.10  +     12.13  R: 5128b
 19.Kohlová Zuzana           SKOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C     58.19  +     12.22  R: 5107b
 20.Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950       59.15  +     13.18  R: 4980b
 21.Schütznerová Lucie       TJ Start Náchod      SNA8551 C     60.07  +     14.10  R: 4861b
 22.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     63.36  +     17.39  R: 4385b
 23.Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650 C     65.25  +     19.28  R: 4136b
 24.Karbanová Vendula        Oddíl OB Kotlářka    DKP8350 C     66.03  +     20.06  R: 4050b
 25.Staňková Lucie           KOB Dobruška         DOB8756 C     66.06  +     20.09  R: 4043b
 26.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     66.40  +     20.43  R: 3965b
 27.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     67.20  +     21.23  R: 3874b
 28.Stolinová Lenka          KOB Dobruška         DOB8158 C     67.31  +     21.34  R: 3849b
 29.Zakouřilová Kamila       SOK TJ Turnov        TUV8557 C     69.15  +     23.18  R: 3612b
 30.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     70.13  +     24.16  R: 3480b
 31.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     70.27  +     24.30  R: 3448b
 32.Flašarová Kristýna       SK Praga             PGP9054 C     71.06  +     25.09  R: 3359b
 33.Weisbauerová Dagmar      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 C     72.41  +     26.44  R: 3142b
 34.Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     73.30  +     27.33  R: 3031b
 35.Novotná  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK8255 C     74.24  +     28.27  R: 2907b
 36.Procházková Ivana        Sokol Tehov          TEH8451 C     75.13  +     29.16  R: 2796b
 37.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     93.41  +     47.44  R:  270b
 MS Vřešťálová Lucie         OOB TJ Turnov / MTBO TUR      MS   51.20  +      5.23  R: 6062b
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        2.6km  150m 18k  Ranking:0.3106 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 C     45.05  +      0.00  R: 3247b
  2.Posoldová Eva            Sportcentrum Jičín   SJC7957 C     47.16  +      2.11  R: 3104b
  3.Maliňáková Barbora       OB Vizovice          VIC9051 C     49.22  +      4.17  R: 2966b
  4.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     53.06  +      8.01  R: 2720b
  5.Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     57.14  +     12.09  R: 2449b
  6.Kadaňová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU8253 C     63.12  +     18.07  R: 2056b
  7.Pěluchová Daniela        KOB Choceň           CHC8851 C     68.47  +     23.42  R: 1689b
  8.Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     75.11  +     30.06  R: 1268b
  9.Hempfling Sarah          USV TU Dresden       DE1           93.21  +     48.16  R:   74b
 10.Kocmanová Alžběta        OOB TJ Slovan Luhačo LCE7951 C    116.44  +     71.39  R:    0b
 11.Padělková Lenka          OOB TJ Slovan Luhačo LCE7952      128.10  +     83.05  R:    0b
    Wohanková Kateřina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7955   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21E        4.1km  210m 26k  Ranking:0.9221 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hepnerová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 R     49.50  +      0.00  R: 9416b
  2.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E     50.49  +      0.59  R: 9238b
  3.Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 R     52.04  +      2.14  R: 9011b
  4.Kozáková Zdenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7952 R     52.09  +      2.19  R: 8996b
  5.Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A     52.11  +      2.21  R: 8990b
  6.Gornicka Antonowicz Anna UNT                  PL1           52.28  +      2.38  R: 8939b
  7.Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     52.38  +      2.48  R: 8908b
  8.Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E     52.50  +      3.00  R: 8872b
  9.Bochenková Ivana         Sportcentrum Jičín   SJC8952 E     53.06  +      3.16  R: 8824b
 10.Heczková Bohdana         Slavia Liberec orien VLI7750 E     54.29  +      4.39  R: 8573b
 11.Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     54.39  +      4.49  R: 8543b
 12.Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 R     54.48  +      4.58  R: 8516b
 13.Macinská Jana            OK 99 Hradec Králové PHK8666 R     55.48  +      5.58  R: 8335b
 14.Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 E     56.13  +      6.23  R: 8259b
 15.Hrstková Vladěna         SK Praga             PGP8753 C     56.23  +      6.33  R: 8229b
 16.Przyczková Michaela      OK Lokomotiva Pardub LPU8499 C     57.08  +      7.18  R: 8093b
 17.Udržalová Pavla          OK Lokomotiva Pardub LPU8552 R     58.01  +      8.11  R: 7933b
 18.Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 R     58.20  +      8.30  R: 7876b
 19.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     58.54  +      9.04  R: 7773b
 20.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     61.42  +     11.52  R: 7266b
 21.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     62.39  +     12.49  R: 7094b
 22.Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 R     62.48  +     12.58  R: 7067b
 23.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     64.57  +     15.07  R: 6677b
 24.Faron Paulina            UNT                  PL1           66.23  +     16.33  R: 6418b
 25.Flechsig Theresa         USV TU Dresden       DE1           68.24  +     18.34  R: 6052b
 26.Lučanová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7957 E     70.45  +     20.55  R: 5627b
 27.Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C     72.02  +     22.12  R: 5394b
 28.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 R     75.31  +     25.41  R: 4763b
 29.Labašová Katarína        Magnus Orienteering  ASU8351 R     76.57  +     27.07  R: 4504b
 30.Nieke Corinna            USV TU Dresden       DE1           78.05  +     28.15  R: 4298b
 31.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C     88.07  +     38.17  R: 2481b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.1km  155m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     43.49  +      0.00
  2.Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C     44.01  +      0.12
  3.Sedlářová Pavla          POBO - přátelé OB Op AOP7052 C     44.06  +      0.17
  4.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     45.32  +      1.43
  5.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     45.41  +      1.52
  6.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     46.06  +      2.17
  7.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     46.20  +      2.31
  8.Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C     47.18  +      3.29
  9.Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C     47.22  +      3.33
 10.Kučerová  Marie          USK Praha            VSP7551 C     47.41  +      3.52
 11.Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     47.53  +      4.04
 12.Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     47.55  +      4.06
 13.Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C     48.14  +      4.25
 14.Kubečková Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7551 C     49.14  +      5.25
 15.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C     49.39  +      5.50
 16.Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552 C     52.00  +      8.11
 17.Bejčková Jana            KOB Kladno           DKL7150 C     52.10  +      8.21
 18.Fukátková Miroslava      OB Vizovice          VIC7658 C     52.59  +      9.10
 18.Čivrná Karolína          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7355       52.59  +      9.10
 20.Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C     54.05  +     10.16
 21.Růžičková  Kamila        OK 99 Hradec Králové PHK7153 C     55.19  +     11.30
 22.Bendáková Jitka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6951       56.39  +     12.50
 23.Korpasová Ivana          TJ Lokomotiva Ingsta LBM7362 C     57.45  +     13.56
 24.Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     61.13  +     17.24
 25.Karásková Marcela        KOB Železárny Prostě ZPV6970 C     61.50  +     18.01
 26.Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C     62.05  +     18.16
 27.Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C     62.27  +     18.38
 28.Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     62.55  +     19.06
 29.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     65.37  +     21.48
 30.Semíková Eva             SK Kamenice          KAM6950 C     67.09  +     23.20
 31.Kubcová Lenka            KOB Dobruška         DOB7451 C     68.14  +     24.25
 32.Fikar Stránská Linda     OOS TJ Spartak Vrchl VRL7651       69.04  +     25.15
 33.Hlaváčová Šárka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7258 C     69.24  +     25.35
 34.Biolik  Agnieszka        UNT                  PL1           70.17  +     26.28
 35.Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552       71.52  +     28.03
 36.Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C     79.35  +     35.46
 37.Geislerová Dita          KOB Kladno           DKL7550 C     98.56  +     55.07
 38.Dastychová Alexandra     OK RECO Sport        PEN7450 C    102.52  +     59.03
 39.Chvátilová Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7450 C    107.10  +     63.21
 MS Hlubuček Jan             Sportcentrum Jičín   SJC      MSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: D40         2.9km  145m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kašparová Ivana          SK Severka Šumperk   SSU6951 C     41.41  +      0.00
  2.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     44.11  +      2.30
  3.Rýdlová Magda            OOB TJ Tatran Jablon TJN6850       44.12  +      2.31
  4.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C     44.36  +      2.55
  5.Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C     48.47  +      7.06
  6.Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     49.02  +      7.21
  7.Doleželová Iva           UNITOP SKP Žďár nad  PZR7171 C     49.30  +      7.49
  8.Chaloupková Lenka        KOB Choceň           CHC6951 C     49.53  +      8.12
  9.Kovaříková Mária         TJ TŽ Třinec         TRI6950 C     49.59  +      8.18
 10.Hájková Jitka            POBO - přátelé OB Op AOP7150 C     52.11  +     10.30
 11.Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C     53.28  +     11.47
 12.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     54.34  +     12.53
 13.Tesařová Bohumila        TJ TŽ Třinec         TRI6957 C     55.52  +     14.11
 14.Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C     56.44  +     15.03
 15.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     57.34  +     15.53
 16.Zobaníková Vladimíra     TJ Sokol Radslavice  RAD6850 C     57.43  +     16.02
 17.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     58.17  +     16.36
 18.Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153       59.08  +     17.27
 19.Kostková Jana            POBO - přátelé OB Op AOP7151 C     59.18  +     17.37
 20.Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C     59.38  +     17.57
 21.Pustaiová Romana         OOB TJ Tatran Jablon TJN6851 C     61.16  +     19.35
 22.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     61.53  +     20.12
 23.Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C     62.32  +     20.51
 24.Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952 C     62.36  +     20.55
 25.Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C     64.28  +     22.47
 26.Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     64.32  +     22.51
 27.Wolowczyk Mariola        UNT                  PL1           64.44  +     23.03
 28.Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C     65.39  +     23.58
 29.Odehnalová Kamila        KOB Moira Brno       ABM7052 C     65.49  +     24.08
 30.Sedláčková Jana          OOB TJ Sokol Holešov HLV7060 C     67.57  +     26.16
 31.Azebová Martina          OK 99 Hradec Králové PHK6757 C     68.33  +     26.52
 32.Maňáková  Silvie         OK 99 Hradec Králové PHK7151 C     78.00  +     36.19
 33.Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C     84.13  +     42.32
 34.Staszak Anna             UNT                  PL1           92.55  +     51.14
 35.Mielcová Elena           OOB TJ Baník Ostrava AOV6951 C     96.25  +     54.44
 36.Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C    112.34  +     70.53
 37.Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C    117.01  +     75.20
    Kašparová Marie          SK Netopýr Zákupy    ZAK7250   DISK              
 MS Kavalírová  Kateřina     OK 99 Hradec Králové PHK6756 CMS   69.34  +     27.53
 
Konečné výsledky kategorie: D45         2.8km  135m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     44.37  +      0.00
  2.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     49.05  +      4.28
  3.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C     50.28  +      5.51
  4.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     50.56  +      6.19
  5.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     51.01  +      6.24
  6.Fajkusová Jitka          SK Prostějov         JPV6773 C     51.02  +      6.25
  7.Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451       52.49  +      8.12
  8.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     52.54  +      8.17
  9.Aschermannová Eva        SK Kamenice          KAM6550 C     53.06  +      8.29
 10.Thýnová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C     53.47  +      9.10
 11.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     54.34  +      9.57
 12.Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C     54.45  +     10.08
 13.Vavrečková Ivana         SK Prostějov         JPV6363 C     56.40  +     12.03
 14.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     58.08  +     13.31
 15.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     58.15  +     13.38
 16.Kubíčková  Marcela       OK 99 Hradec Králové PHK6251 C     60.51  +     16.14
 17.Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351       61.49  +     17.12
 18.Cruse Katrin             SV Robotron Dresden  DE6           62.42  +     18.05
 19.Veljačíková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C     64.31  +     19.54
 20.Straková Lenka           SK Kamenice          KAM6751 C     65.04  +     20.27
 21.Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C     65.29  +     20.52
 22.Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C     68.47  +     24.10
 23.Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C     80.19  +     35.42
 24.Vlková Radka             TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6554 C    109.43  +     65.06
    Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D50         2.4km  120m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     42.17  +      0.00
  2.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     46.43  +      4.26
  3.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     47.34  +      5.17
  4.Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     49.00  +      6.43
  5.Drągowska Marzena        OK!Sport             PL2           53.29  +     11.12
  6.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     54.09  +     11.52
  7.Bláhová Luba             TJ Slavia Hradec Krá SHK5852 C     56.43  +     14.26
  8.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     59.37  +     17.20
  9.Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     60.38  +     18.21
 10.Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     63.27  +     21.10
 11.Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951 C     65.15  +     22.58
 12.Zelenková  Lenka         OK 99 Hradec Králové PHK6152 C     68.15  +     25.58
 13.Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C     73.49  +     31.32
 14.Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C     88.06  +     45.49
 15.Wróblewska Bogna         OK!Sport             PL2          109.20  +     67.03
    Petrová Věra             Slavia Liberec orien VLI6251 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.3km  115m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     43.31  +      0.00
  2.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     44.18  +      0.47
  3.Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351 C     45.43  +      2.12
  4.Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752       47.16  +      3.45
  5.Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C     48.36  +      5.05
  6.Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     50.58  +      7.27
  7.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C     52.21  +      8.50
  8.Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C     52.45  +      9.14
  9.Rychlíková Blanka        OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C     54.14  +     10.43
 10.Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C     57.53  +     14.22
 11.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     58.09  +     14.38
 12.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     58.26  +     14.55
 13.Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     58.55  +     15.24
 14.Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     59.39  +     16.08
 15.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     62.10  +     18.39
 16.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     62.29  +     18.58
 17.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     64.07  +     20.36
 18.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5751 C     65.23  +     21.52
 19.Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C     66.10  +     22.39
 20.Štěrbová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU5451 C     66.27  +     22.56
 21.Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C     70.47  +     27.16
 22.Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C    100.09  +     56.38
 23.Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C    106.43  +     63.12
    Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D60         2.3km  110m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     40.35  +      0.00
  2.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     50.22  +      9.47
  3.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     52.53  +     12.18
  4.Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254       54.46  +     14.11
  5.Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851       58.06  +     17.31
  6.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     58.43  +     18.08
  7.Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C     59.12  +     18.37
  8.Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     59.57  +     19.22
  9.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     60.03  +     19.28
 10.Rosen Miriam             South Ribble OC      GB1           68.00  +     27.25
 11.Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C     75.46  +     35.11
 12.Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C     80.09  +     39.34
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.1km  105m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         TRI4650 C     41.51  +      0.00
  2.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     46.11  +      4.20
  3.Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     46.50  +      4.59
  4.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     49.14  +      7.23
  5.Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C     49.41  +      7.50
  6.Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751       51.47  +      9.56
  7.Míla Zmeková             OOB Slavia Praha     SLP4451 C     57.50  +     15.59
  8.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     59.37  +     17.46
  9.Suchá Bohuslava          SK Praga             PGP4450 C    145.09  +    103.18
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.2km   75m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300       26.47  +      0.00
  2.Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C     29.03  +      2.16
  3.Kostka Jiří              POBO - přátelé OB Op AOP0201 C     30.41  +      3.54
  4.Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 C     34.28  +      7.41
  5.Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C     37.25  +     10.38
  6.Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C     38.07  +     11.20
  7.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI     C     38.42  +     11.55
  8.Trnka Martin             USK Praha            VSP0300 C     42.52  +     16.05
  9.Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 C     43.22  +     16.35
 10.Zobaník Radek            TJ Sokol Radslavice  RAD0201 C     44.50  +     18.03
 11.Karásek Matyáš           KOB Železárny Prostě ZPV0302 C     45.39  +     18.52
 12.Mielec Radomír           OOB TJ Baník Ostrava AOV0301 C     56.32  +     29.45
 13.Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401 C     59.01  +     32.14
 14.Vojta Adam               VŠSK MFF UK Praha    MFP0204 C     61.51  +     35.04
 15.Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C     72.08  +     45.21
 16.Biolik  Emil             UNT                  PL1           78.04  +     51.17
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        2.9km   75m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302       27.29  +      0.00
  2.Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401       29.10  +      1.41
  3.Dudla Maxmilián          OK Dobříš            DOR0200 C     31.45  +      4.16
  4.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     32.41  +      5.12
  5.Gryc Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM0406 C     33.46  +      6.17
  6.Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301       34.19  +      6.50
  7.Hájek Tobiáš             OK Dobříš            DOR0402 C     36.43  +      9.14
  8.Štěpo Ondřej             OK Dobříš            DOR0408 C     37.04  +      9.35
  9.Kučera Jáchym            OK Dobříš            DOR0301 C     38.21  +     10.52
 10.Dudla Teodor             OK Dobříš            DOR0401 C     41.10  +     13.41
 11.Hronza Jakub             OK Dobříš            DOR0300 C     41.56  +     14.27
 12.Marek Novotný            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB0301 C     42.33  +     15.04
 13.Bernard Vilém            OK Dobříš            DOR0400 C     43.31  +     16.02
 14.Husák Zdeněk             Husákovi             NE3           45.19  +     17.50
 15.Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C     46.16  +     18.47
 16.Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C     47.41  +     20.12
 17.Janda Jakub              OK Dobříš            DOR0403 C     49.16  +     21.47
 18.Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C     53.34  +     26.05
 19.Hronza Štěpán            OK Dobříš            DOR0501 C     59.06  +     31.37
 20.Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C     63.18  +     35.49
 21.Trnka Marek              USK Praha            VSP0402 C     69.58  +     42.29
 22.Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     88.33  +     61.04
    Nový Jáchym              OK Dobříš            DOR0502 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.3km   80m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C     28.22  +      0.00
  2.Gryc Vojtěch             KOS TJ Tesla Brno    TBM0106 B     33.58  +      5.36
  3.Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 B     35.13  +      6.51
  4.Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 B     40.45  +     12.23
  5.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C     41.37  +     13.15
  6.Volák Ondřej             Ulita Broumov        BRU0006 C     45.56  +     17.34
  7.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     46.41  +     18.19
  8.Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 C     46.48  +     18.26
  9.Karásek Adam             KOB Železárny Prostě ZPV0001 C     48.17  +     19.55
 10.Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004       50.07  +     21.45
 11.Kovařík Martin           TJ TŽ Třinec         TRI0101 C     50.18  +     21.56
 12.Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C     50.28  +     22.06
 13.Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001 B     51.53  +     23.31
 14.Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 C     52.15  +     23.53
 15.Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 C     56.14  +     27.52
 16.Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI     C     56.45  +     28.23
 17.Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 C     56.57  +     28.35
 18.Samek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     60.18  +     31.56
 19.Janda Ondřej             OK Dobříš            DOR0100 C     60.40  +     32.18
 20.Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 C     62.34  +     34.12
 21.Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C     64.31  +     36.09
 22.Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     65.06  +     36.44
 23.Zappe Nicholas           OOB TJ Tatran Jablon TJN0003       74.12  +     45.50
 24.Pavel Martin             OOB TJ Tatran Jablon TJN0004       74.44  +     46.22
 25.Štěpo Matěj              OK Dobříš            DOR0000 C     76.45  +     48.23
 26.Veselý Pavel             OOB TJ Tatran Jablon TJN           78.42  +     50.20
 27.Rokos Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN0107       86.54  +     58.32
 28.Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102       91.18  +     62.56
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.6km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 B     25.25  +      0.00
  2.Sýkora Vojtěch           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9801       25.44  +      0.19
  3.Vystavěl Ondřej          SK Prostějov         JPV9807 A     27.23  +      1.58
  4.Kočí Josef               KOB Konice           KON9824 A     27.52  +      2.27
  5.Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 B     28.16  +      2.51
  6.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 B     28.58  +      3.33
  7.Jíra Tomáš               OK Roztoky           ROZ9800 B     30.14  +      4.49
  8.Cienciala Jan            TJ TŽ Třinec         TRI9801 B     31.31  +      6.06
  9.Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801 B     31.43  +      6.18
 10.Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805       32.02  +      6.37
 11.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 C     32.04  +      6.39
 12.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A     32.49  +      7.24
 13.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 B     33.35  +      8.10
 14.Mašata  Metoděj          OK 99 Hradec Králové PHK9905 B     33.55  +      8.30
 15.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 B     35.36  +     10.11
 16.Kašpar Petr              SK Severka Šumperk   SSU9911 B     37.16  +     11.51
 17.Chvátil Šimon            OK 99 Hradec Králové PHK9908 C     38.57  +     13.32
 18.Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 B     39.00  +     13.35
 19.Tesař Vojtěch            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9900 B     39.25  +     14.00
 20.Janečka Viktor           SK Prostějov         JPV9917 B     39.38  +     14.13
 21.Žáček Matěj              SK Radioklub Blansko RBK9802 B     40.06  +     14.41
 22.Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C     40.23  +     14.58
 23.Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 B     41.27  +     16.02
 24.Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 C     42.57  +     17.32
 25.Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C     50.47  +     25.22
 26.Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 C     51.16  +     25.51
 27.Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     57.04  +     31.39
 28.Janeček Míra             OOB TJ Tatran Jablon TJN9804       57.18  +     31.53
 29.Hradecký Ondřej          KOB Kladno           DKL9801 C     59.14  +     33.49
 30.Jiroušek Matyáš          VŠSK MFF UK Praha    MFP9901 B     60.35  +     35.10
 31.Beneš Jan                KOB Kladno           DKL9800 C     66.15  +     40.50
    Faltejsek Jan            OK 99 Hradec Králové PHK9802 C DISK              
    Maňák Michal             OK 99 Hradec Králové PHK9801 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.0km  145m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A     28.28  +      0.00
  2.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A     32.00  +      3.32
  3.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 A     34.10  +      5.42
  4.Wolowczyk Michal         UNT                  PL1           35.30  +      7.02
  5.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     36.03  +      7.35
  6.Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B     36.15  +      7.47
  7.Madzia Martin            TJ TŽ Třinec         TRI9705       38.31  +     10.03
  8.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     38.47  +     10.19
  9.Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 B     40.27  +     11.59
 10.Sedláček Ondřej          OOB TJ Sokol Holešov HLV9732 A     41.15  +     12.47
 11.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B     42.15  +     13.47
 12.Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B     42.26  +     13.58
 13.Jurica Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9611 B     43.41  +     15.13
 14.Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA9704 C     44.16  +     15.48
 15.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     47.00  +     18.32
 16.Šmelík Martin            Magnus Orienteering  ASU9644       47.35  +     19.07
 17.Otruba Vojtěch           SK Prostějov         JPV9717 A     48.28  +     20.00
 18.Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C     67.55  +     39.27
 19.Sova František           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9702 C     68.21  +     39.53
 20.Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C     70.33  +     42.05
 21.Lukáš Marek              KOB Kladno           DKL9702 C     76.50  +     48.22
    Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV9701 A DISK              
    Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C DISK              
    Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         3.6km  170m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     33.08  +      0.00
  2.Grundmann Jan            OK Lokomotiva Pardub LPU9410 A     35.34  +      2.26
  3.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     37.32  +      4.24
  4.Mašata  Matěj            OK 99 Hradec Králové PHK9601 A     40.36  +      7.28
  5.Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A     41.46  +      8.38
  6.Šincl Jiří               Magnus Orienteering  ASU9446 B     43.27  +     10.19
  7.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     43.37  +     10.29
  8.Picek Štěpán             OOB TJ Tatran Jablon TJN9601 A     44.41  +     11.33
  9.Sháněl Jan               KOB Choceň           CHC9402 B     47.34  +     14.26
 10.Vaniš Ondřej             OOB TJ Tatran Jablon TJN9500       48.06  +     14.58
 11.Fajkus Radim             SK Prostějov         JPV9509 B     48.31  +     15.23
 12.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602       49.38  +     16.30
 13.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A     50.10  +     17.02
 14.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B     51.34  +     18.26
 15.Valeš Jiří               OK Lokomotiva Plzeň  LPM9502 C     56.19  +     23.11
 16.Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 C     60.45  +     27.37
 17.Anc Kamil                UNT                  PL1           61.11  +     28.03
 18.Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 B     71.06  +     37.58
 19.Petr Pavel               Slavia Liberec orien VLI9400 C     90.27  +     57.19
    Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A DISK              
 MS Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 AMS   53.11  +     20.03
 
Konečné výsledky kategorie: H20         3.7km  170m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 A     42.05  +      0.00
  2.Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 A     42.35  +      0.30
  3.Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A     49.46  +      7.41
  4.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B     55.19  +     13.14
  5.Kubát Lukáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9301 C     55.50  +     13.45
  6.Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C     63.25  +     21.20
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        4.1km  195m 23k  Ranking:0.8035 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C     37.53  +      0.00  R: 8388b
  2.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C     40.18  +      2.25  R: 7898b
  3.Novotný  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK8101 C     40.41  +      2.48  R: 7820b
  4.Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C     42.02  +      4.09  R: 7546b
  5.Zakouřil Tomáš           SOK TJ Turnov        TUV7500 C     42.03  +      4.10  R: 7543b
  6.Lučan Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7710 R     42.04  +      4.11  R: 7540b
  7.Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C     43.37  +      5.44  R: 7225b
  8.Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     43.58  +      6.05  R: 7154b
  8.Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 C     43.58  +      6.05  R: 7154b
 10.Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     44.39  +      6.46  R: 7016b
 11.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     44.52  +      6.59  R: 6972b
 12.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505       44.54  +      7.01  R: 6965b
 13.Döllgast Moritz          TV Oberbexbach       DE3           44.55  +      7.02  R: 6962b
 14.Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C     45.01  +      7.08  R: 6941b
 15.Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C     45.14  +      7.21  R: 6897b
 16.Neumann Josef            USV TU Dresden       DE1           45.44  +      7.51  R: 6796b
 17.Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C     45.51  +      7.58  R: 6772b
 18.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401       45.58  +      8.05  R: 6749b
 19.Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C     46.00  +      8.07  R: 6742b
 20.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     46.11  +      8.18  R: 6705b
 21.Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902       46.27  +      8.34  R: 6651b
 22.Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C     46.36  +      8.43  R: 6620b
 23.Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801 C     46.58  +      9.05  R: 6546b
 24.Mašata  Roman            OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     46.59  +      9.06  R: 6543b
 25.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502       47.22  +      9.29  R: 6465b
 26.Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     47.29  +      9.36  R: 6441b
 27.Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     47.31  +      9.38  R: 6434b
 28.Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C     47.32  +      9.39  R: 6431b
 29.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     47.34  +      9.41  R: 6424b
 30.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     47.36  +      9.43  R: 6418b
 31.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     47.46  +      9.53  R: 6384b
 32.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     47.59  +     10.06  R: 6340b
 33.Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     48.07  +     10.14  R: 6313b
 34.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C     48.34  +     10.41  R: 6221b
 35.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     48.36  +     10.43  R: 6215b
 36.Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C     49.01  +     11.08  R: 6130b
 37.Hübner Jan               SK OB Chotěboř       CTB7902 C     49.13  +     11.20  R: 6090b
 38.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     49.55  +     12.02  R: 5948b
 39.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 C     50.12  +     12.19  R: 5890b
 40.Flechsig Florian         USV TU Dresden       DE1           51.11  +     13.18  R: 5691b
 41.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     51.40  +     13.47  R: 5593b
 42.Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C     51.47  +     13.54  R: 5569b
 43.Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C     52.02  +     14.09  R: 5518b
 44.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     52.23  +     14.30  R: 5447b
 45.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     52.27  +     14.34  R: 5434b
 46.Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507       52.38  +     14.45  R: 5397b
 47.Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700 C     52.45  +     14.52  R: 5373b
 48.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     53.33  +     15.40  R: 5211b
 49.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     55.04  +     17.11  R: 4903b
 50.Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C     55.35  +     17.42  R: 4798b
 51.Birnstock Jan            OK Leipzig           DE2           56.04  +     18.11  R: 4700b
 52.Ostřanský Filip          Magnus Orienteering  ASU9243       56.11  +     18.18  R: 4677b
 53.Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303       57.09  +     19.16  R: 4481b
 54.Anc Mateusz              UNT                  PL1           57.32  +     19.39  R: 4403b
 55.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500 C     57.47  +     19.54  R: 4352b
 56.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     60.36  +     22.43  R: 3781b
 57.Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 C     60.39  +     22.46  R: 3771b
 58.Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C     60.55  +     23.02  R: 3717b
 59.Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     62.27  +     24.34  R: 3406b
 60.Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501       66.07  +     28.14  R: 2662b
 61.Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C     66.44  +     28.51  R: 2537b
 62.Drągowski Piotr          OK!Sport             PL2           67.17  +     29.24  R: 2426b
 63.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     69.45  +     31.52  R: 1925b
 64.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     70.13  +     32.20  R: 1831b
 65.Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C     70.24  +     32.31  R: 1794b
    Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C DISK              
    Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C DISK              
    Bašus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        3.3km  175m 19k  Ranking:0.6690 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     32.31  +      0.00  R: 7156b
  2.Voráček Michal           SK Praga             PGP8009       36.08  +      3.37  R: 6464b
  3.Falta Ondřej             OK Jilemnice         JIL8502 C     36.12  +      3.41  R: 6451b
  4.Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A     36.28  +      3.57  R: 6400b
  5.Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904 C     36.51  +      4.20  R: 6327b
  6.Lejsek Tadeáš            SK Praga             PGP8903 C     37.30  +      4.59  R: 6202b
  7.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     37.39  +      5.08  R: 6174b
  8.Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502       38.00  +      5.29  R: 6107b
  9.Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 C     38.31  +      6.00  R: 6008b
 10.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 C     38.58  +      6.27  R: 5922b
 11.Fujáček Jan              OK Sparta Praha      SCP7506 C     39.33  +      7.02  R: 5810b
 12.Korecký Miroslav         SK Chrast            CHT7901 C     40.13  +      7.42  R: 5682b
 13.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     41.01  +      8.30  R: 5529b
 14.Jána Michal              Oddíl OB Kotlářka    DKP8400 C     41.17  +      8.46  R: 5478b
 15.Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C     41.29  +      8.58  R: 5440b
 15.Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C     41.29  +      8.58  R: 5440b
 17.Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C     41.44  +      9.13  R: 5392b
 18.Pilgr Luděk              TJ Loko Česká Třebov CET7601 C     42.14  +      9.43  R: 5296b
 19.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     42.45  +     10.14  R: 5197b
 20.Krtička Luděk            SK Severka Šumperk   SSU7847 C     43.10  +     10.39  R: 5118b
 20.Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C     43.10  +     10.39  R: 5118b
 22.Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C     43.20  +     10.49  R: 5086b
 23.Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 C     43.48  +     11.17  R: 4996b
 24.Stachoň Zdeněk           KOB Směr Kroměříž    SKM8014 C     44.02  +     11.31  R: 4952b
 25.Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C     44.24  +     11.53  R: 4881b
 26.Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C     45.01  +     12.30  R: 4763b
 27.Aleš David               Magnus Orienteering  ASU7517 C     45.04  +     12.33  R: 4754b
 28.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     45.23  +     12.52  R: 4693b
 29.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     45.29  +     12.58  R: 4674b
 30.Albl Miloslav            VSK Přírodověda      PVP7605 C     46.00  +     13.29  R: 4575b
 31.Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C     46.26  +     13.55  R: 4492b
 32.Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201       46.50  +     14.19  R: 4416b
 33.Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C     47.15  +     14.44  R: 4336b
 34.Mušinský Tomáš           Magnus Orienteering  ASU9348 C     47.34  +     15.03  R: 4275b
 35.Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C     47.37  +     15.06  R: 4266b
 36.Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C     47.44  +     15.13  R: 4243b
 37.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     47.56  +     15.25  R: 4205b
 38.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     48.23  +     15.52  R: 4119b
 39.Klomínský Václav         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8700 C     48.40  +     16.09  R: 4065b
 40.Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C     48.45  +     16.14  R: 4049b
 41.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     49.18  +     16.47  R: 3943b
 42.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C     49.23  +     16.52  R: 3927b
 43.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     50.47  +     18.16  R: 3659b
 44.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     51.04  +     18.33  R: 3605b
 45.Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C     52.45  +     20.14  R: 3283b
 46.Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C     54.28  +     21.57  R: 2954b
 47.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C     54.44  +     22.13  R: 2903b
 48.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     54.50  +     22.19  R: 2884b
 49.Procházka Zdenek         Sokol Tehov          TEH7800 C     55.08  +     22.37  R: 2827b
 50.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     55.17  +     22.46  R: 2798b
 51.Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C     56.26  +     23.55  R: 2578b
 52.Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C     57.32  +     25.01  R: 2367b
 53.Dubrovský Lukáš          TJ Slavia Hradec Krá SHK8400       57.41  +     25.10  R: 2339b
 54.Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C     59.33  +     27.02  R: 1981b
 55.Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C     61.56  +     29.25  R: 1525b
 56.Zaoral Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN7904 C     62.06  +     29.35  R: 1493b
 57.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     62.14  +     29.43  R: 1468b
 58.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C     65.41  +     33.10  R:  807b
 59.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C     67.39  +     35.08  R:  431b
 60.Ježek Tomáš              Magnus Orienteering  ASU8419       67.49  +     35.18  R:  399b
 61.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 C     68.10  +     35.39  R:  332b
    Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C DISK              
    Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        2.7km  155m 19k  Ranking:0.5249 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Král Aleš                SK OB Chotěboř       CTB7801 C     35.05  +      0.00  R: 5710b
  2.Laga Miroslav            SK Zbraslav OOB      ZBP7900 C     38.57  +      3.52  R: 5182b
  3.Windsor Ben              CUOC, Windsor        GB2           41.21  +      6.16  R: 4855b
  4.Besta Lukáš              OOB Sokol Kostelec n KNC8101 C     42.28  +      7.23  R: 4702b
  5.Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     42.31  +      7.26  R: 4696b
  6.Urbaník Robert           Slavia Liberec orien VLI7002 C     44.22  +      9.17  R: 4443b
  7.Procházka Martin         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8101       46.11  +     11.06  R: 4195b
  8.Aschermann Michal        SK Kamenice          KAM9104 C     47.16  +     12.11  R: 4047b
  9.Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200       50.00  +     14.55  R: 3674b
 10.Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801       50.43  +     15.38  R: 3576b
 11.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     50.48  +     15.43  R: 3565b
 12.Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C     51.17  +     16.12  R: 3499b
 13.Toušek Filip             SK Zbraslav OOB      ZBP7102 C     55.35  +     20.30  R: 2912b
 14.Zoubek Petr              SK Zbraslav OOB      ZBP7602 C     56.25  +     21.20  R: 2799b
 15.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     59.55  +     24.50  R: 2321b
 16.Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C     64.26  +     29.21  R: 1704b
 17.Václavek Jan             OK Lokomotiva Pardub LPU7816 C     69.08  +     34.03  R: 1063b
 18.Bolina Michal            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7701 C     81.16  +     46.11  R:    0b
 19.Pártl Adam               Oddíl OB Kotlářka    DKP8501 C    107.03  +     71.58  R:    0b
    Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21E        4.7km  235m 30k  Ranking:0.9289 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     43.28  +      0.00  R: 9350b
  2.Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 C     43.43  +      0.15  R: 9297b
  3.Petržela Jan             OK 99 Hradec Králové PHK9200 A     44.05  +      0.37  R: 9219b
  4.Šmehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 E     45.39  +      2.11  R: 8887b
  5.Losman  Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7901 E     47.00  +      3.32  R: 8600b
  6.Udržal Tomáš             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 E     47.25  +      3.57  R: 8512b
  7.Skripník Štěpán          OK Sparta Praha      SCP7901 R     47.55  +      4.27  R: 8405b
  8.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R     47.56  +      4.28  R: 8402b
  9.Morawski Jacek           UNT                  PL1           48.17  +      4.49  R: 8328b
 10.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 R     48.36  +      5.08  R: 8260b
 11.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     49.19  +      5.51  R: 8108b
 12.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 R     49.27  +      5.59  R: 8080b
 13.Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 A     50.16  +      6.48  R: 7907b
 14.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 C     51.34  +      8.06  R: 7631b
 15.Drągowski Kuba           OK!Sport             PL2           51.51  +      8.23  R: 7570b
 16.Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 E     52.12  +      8.44  R: 7496b
 17.Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     52.29  +      9.01  R: 7436b
 18.Pospíšil Vít             OK Sparta Praha      SCP6800 C     52.33  +      9.05  R: 7422b
 19.Košárek Pavel            POBO - přátelé OB Op AOP7102 C     53.26  +      9.58  R: 7234b
 20.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     53.39  +     10.11  R: 7188b
 21.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 E     53.47  +     10.19  R: 7160b
 22.Procházka Pavel          SK Praga             PGP9002 E     53.57  +     10.29  R: 7125b
 23.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 C     54.04  +     10.36  R: 7100b
 24.Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     54.11  +     10.43  R: 7075b
 25.Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R     54.17  +     10.49  R: 7054b
 26.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     54.19  +     10.51  R: 7047b
 27.Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 R     54.55  +     11.27  R: 6919b
 28.Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601       55.36  +     12.08  R: 6774b
 29.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     55.49  +     12.21  R: 6728b
 30.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     56.45  +     13.17  R: 6530b
 31.Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R     56.56  +     13.28  R: 6491b
 32.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     57.31  +     14.03  R: 6367b
 33.Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C     58.41  +     15.13  R: 6120b
 34.Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C     60.14  +     16.46  R: 5791b
 35.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 R     60.49  +     17.21  R: 5667b
 36.Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 R     62.11  +     18.43  R: 5377b
 37.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     64.44  +     21.16  R: 4835b
 38.Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 E     69.07  +     25.39  R: 3905b
 39.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002       71.40  +     28.12  R: 3364b
 40.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 R     72.19  +     28.51  R: 3226b
 41.Suslov Sergej            Slavia Liberec orien VLI8801 R     77.19  +     33.51  R: 2164b
 42.Cygler Slawomir          UNT                  PL1           85.13  +     41.45  R:  487b
 MS Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 EMS  118.22  +     74.54  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         3.3km  165m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C     38.26  +      0.00
  2.Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C     39.17  +      0.51
  3.Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C     39.54  +      1.28
  4.Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C     40.31  +      2.05
  5.Cienciala Martin         TJ TŽ Třinec         TRI7401 C     41.51  +      3.25
  6.Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     42.34  +      4.08
  7.Toužil Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK7602 C     42.48  +      4.22
  8.Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C     43.06  +      4.40
  8.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     43.06  +      4.40
 10.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     43.13  +      4.47
 11.Šemelík Petr             KOB Kladno           DKL6901 C     44.22  +      5.56
 12.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     44.41  +      6.15
 13.Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     46.27  +      8.01
 14.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     47.40  +      9.14
 15.Všetečka Michal          Sportcentrum Jičín   SJC7503 C     49.04  +     10.38
 16.Volák Pavel              Ulita Broumov        BRU7001 C     51.00  +     12.34
 17.Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C     51.36  +     13.10
 18.Datel Jiří               KOB Kladno           DKL7101 C     52.53  +     14.27
 19.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C     52.56  +     14.30
 20.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV6901 C     54.35  +     16.09
 21.Znojemský Jiří           Slavia Liberec orien VLI7500 C     56.35  +     18.09
 22.Karásek Martin           KOB Železárny Prostě ZPV7301 C     59.45  +     21.19
 23.Geisler Michal           KOB Kladno           DKL7500 C     59.53  +     21.27
 24.Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C     61.41  +     23.15
 25.Biolik  Grzegorz         UNT                  PL1           64.25  +     25.59
 26.Vinš Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C     66.29  +     28.03
 27.Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     71.11  +     32.45
 28.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     73.57  +     35.31
    Vodička Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU7715 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40         3.1km  150m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Podrábský Ctibor         Slavia Liberec orien VLI7001       36.11  +      0.00
  2.Kavalír  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     37.23  +      1.12
  3.Filip Libor              OOB Vamberk          VAM7101 C     38.05  +      1.54
  4.Kamenický  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK6601 C     38.31  +      2.20
  5.Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C     39.18  +      3.07
  6.Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6801       41.16  +      5.05
  7.Růžička  Ivan            OK 99 Hradec Králové PHK6702 C     42.08  +      5.57
  8.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C     42.45  +      6.34
  9.Kohout Josef             TJ Slavia Hradec Krá SHK6902 C     43.36  +      7.25
 10.Kašpar Jaroslav          SK Severka Šumperk   SSU7004 C     44.07  +      7.56
 11.Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C     44.59  +      8.48
 12.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C     45.18  +      9.07
 13.Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000       46.14  +     10.03
 14.Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C     48.15  +     12.04
 15.Žáček Zbyněk             SK Radioklub Blansko RBK7101 C     49.01  +     12.50
 16.Sedláček Jaroslav        OOB TJ Sokol Holešov HLV6404 C     50.36  +     14.25
 17.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C     50.59  +     14.48
 18.Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C     51.23  +     15.12
 19.Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C     52.28  +     16.17
 20.Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     53.00  +     16.49
 21.Staszak Artur            UNT                  PL1           53.03  +     16.52
 22.Odehnal Roman            KOB Moira Brno       ABM6909 C     55.10  +     18.59
 23.Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C     55.57  +     19.46
 24.Antonowicz Jerzy         UNT                  PL1           57.03  +     20.52
 25.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C     60.12  +     24.01
 26.Faltejsek Pavel          OK 99 Hradec Králové PHK7003 C     60.30  +     24.19
 27.Hájek Martin             SK SP Kylešovice     KYL6801 C     61.01  +     24.50
 27.Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C     61.01  +     24.50
 29.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     61.15  +     25.04
 30.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C     61.30  +     25.19
 31.Chvátil Jiří             OK 99 Hradec Králové PHK7200 C     62.23  +     26.12
 32.Bruk Slavomír            TJ TŽ Třinec         TRI6800 C     79.45  +     43.34
 33.Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C     81.02  +     44.51
 34.Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900       82.54  +     46.43
 35.Lukáš Petr               KOB Kladno           DKL6902 C     83.54  +     47.43
 36.Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C     96.16  +     60.05
 
Konečné výsledky kategorie: H45         3.1km  150m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     32.27  +      0.00
  2.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     35.15  +      2.48
  3.Holík Marek              KOS TJ Tesla Brno    TBM6507 C     35.43  +      3.16
  4.Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C     37.26  +      4.59
  5.Wolowczyk Marek          UNT                  PL1           38.57  +      6.30
  6.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     39.17  +      6.50
  7.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     39.21  +      6.54
  8.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     39.46  +      7.19
  9.Chachurski Ryszard       UNT                  PL1           40.26  +      7.59
 10.Havel Leoš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL6401 C     42.12  +      9.45
 11.Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     42.39  +     10.12
 12.Straka Daniel            SK Kamenice          KAM6602 C     43.32  +     11.05
 13.Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301       44.36  +     12.09
 14.Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C     45.56  +     13.29
 15.Cruse Kay                SV Robotron Dresden  DE6           46.02  +     13.35
 16.Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C     50.40  +     18.13
 17.Starý Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301       50.49  +     18.22
 18.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C     51.44  +     19.17
 19.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     52.05  +     19.38
 20.Gryc Jan                 KOS TJ Tesla Brno    TBM6709 C     52.09  +     19.42
 21.Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300 C     52.28  +     20.01
 22.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN6500 C     52.40  +     20.13
 23.Bendák Petr              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6500       53.01  +     20.34
 24.Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C     53.06  +     20.39
 25.Žucha Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN6603 C     53.12  +     20.45
 26.Melichar Igor            OK 99 Hradec Králové PHK6504 C     55.15  +     22.48
 27.Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C     56.46  +     24.19
 28.Aschermann David         SK Kamenice          KAM6500 C     56.58  +     24.31
 29.Vičan Lubomír            SK Prostějov         JPV6501 C     57.14  +     24.47
 30.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401       58.13  +     25.46
 31.Pedowski Wojciech        OK!Sport             PL2           63.53  +     31.26
 32.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     68.23  +     35.56
 33.Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C     72.13  +     39.46
 34.Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     74.01  +     41.34
 35.Zalaba Jindřich          Sportcentrum Jičín   SJC6603 C     75.13  +     42.46
 36.Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C     80.36  +     48.09
 37.Hofman Petr              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6500 C     93.13  +     60.46
 38.Čivrný Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6306      129.37  +     97.10
    Soldán Vladimír          SK Prostějov         JPV6526 C DISK              
    Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50         2.8km  140m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     37.40  +      0.00
  2.Drągowski Robert         OK!Sport             PL2           38.21  +      0.41
  3.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     40.03  +      2.23
  4.Neumann Jaroslav         SK SKI-OB Šternberk  STE5902 C     40.43  +      3.03
  5.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     40.44  +      3.04
  6.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     41.26  +      3.46
  7.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     41.58  +      4.18
  8.Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C     44.06  +      6.26
  9.Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     44.10  +      6.30
 10.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C     49.53  +     12.13
 11.Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C     50.20  +     12.40
 12.Korpas Jaroslav          TJ Lokomotiva Ingsta LBM6113 C     50.21  +     12.41
 13.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     54.50  +     17.10
 14.Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C     56.39  +     18.59
 15.Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     57.30  +     19.50
 16.Wróblewski Tadeusz       OK!Sport             PL2           60.10  +     22.30
 17.Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C     61.58  +     24.18
 18.Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     62.41  +     25.01
 19.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     65.29  +     27.49
 
Konečné výsledky kategorie: H55         2.5km  135m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C     33.47  +      0.00
  2.Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549       34.39  +      0.52
  3.Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C     36.35  +      2.48
  4.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     37.37  +      3.50
  5.Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     38.42  +      4.55
  6.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     39.36  +      5.49
  7.Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     42.16  +      8.29
  8.Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     44.04  +     10.17
  9.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C     44.52  +     11.05
 10.Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502 C     45.03  +     11.16
 11.Rosen David              South Ribble OC      GB1           45.15  +     11.28
 12.Kostka Evžen             POBO - přátelé OB Op AOP5701 C     45.37  +     11.50
 13.Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     47.29  +     13.42
 14.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     47.45  +     13.58
 15.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     49.09  +     15.22
 16.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     54.00  +     20.13
 17.Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     59.54  +     26.07
 18.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     62.10  +     28.23
 19.Riby Andrew              OOB TJ Lokomotiva Te LTP5501 C    105.12  +     71.25
    Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H60         2.3km  125m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     28.06  +      0.00
  2.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     28.56  +      0.50
  3.Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C     35.33  +      7.27
  4.Lukavec Miloslav         OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     36.40  +      8.34
  5.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     36.54  +      8.48
  6.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     38.27  +     10.21
  7.Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C     38.57  +     10.51
  8.Conrad Helmut            USV TU Dresden       DE1           39.07  +     11.01
  9.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900       39.43  +     11.37
 10.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     40.54  +     12.48
 11.Hickethier Manfred       Planeta Radebeul     DE5           41.49  +     13.43
 12.Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     42.06  +     14.00
 13.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     44.39  +     16.33
 14.Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C     47.34  +     19.28
 15.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     47.44  +     19.38
 16.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     47.54  +     19.48
 17.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     48.23  +     20.17
 18.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     50.26  +     22.20
 19.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     59.51  +     31.45
 20.Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C     63.40  +     35.34
 21.Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C     65.21  +     37.15
 22.Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C     69.43  +     41.37
 23.Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C     73.10  +     45.04
 24.Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001       81.34  +     53.28
 25.Procházka Jiří           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4802       83.49  +     55.43
 26.Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C     85.13  +     57.07
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.1km  115m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     30.51  +      0.00
  2.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     31.32  +      0.41
  3.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702       34.58  +      4.07
  4.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     38.38  +      7.47
  5.Suchý Karel              SK Praga             PGP4300 C     41.03  +     10.12
  6.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     43.28  +     12.37
  7.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     45.08  +     14.17
  8.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     46.17  +     15.26
  9.Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     47.13  +     16.22
 10.Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov / MTBO TUR           59.26  +     28.35
 11.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     65.07  +     34.16
 12.Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501       71.29  +     40.38
 13.Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701 C     81.17  +     50.26
 
Konečné výsledky kategorie: H70         2.0km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     38.40  +      0.00
  2.Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C     41.44  +      3.04
  3.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     50.07  +     11.27
  4.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     53.59  +     15.19
  5.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     54.12  +     15.32
  6.Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C     68.17  +     29.37
  7.Sedlář Vladimír          POBO - přátelé OB Op AOP4201 C     86.52  +     48.12
  8.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C     94.35  +     55.55
  9.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C    103.33  +     64.53
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.9km   75m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Husák Ondřej             Husákovi             NE3           25.55  +      0.00
  2.Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov / MTBO TUR0500       27.01  +      1.06
  3.Schroterová Adéla        OK Chrastava         CHA0551       27.30  +      1.35
  4.Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C     34.58  +      9.03
  5.Houžvička David          Houžvičkovi          N02           35.14  +      9.19
  6.Antonowicz Jan           UNT                  PL1           36.16  +     10.21
  7.Nejezchleb Vojta         OOB TJ Turnov / MTBO TUR           36.53  +     10.58
  8.Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600       37.57  +     12.02
  9.Habán Oliver             Slavia Liberec orien VLI0600 C     38.27  +     12.32
 10.Drahoňovský Tomáš        OOB TJ Turnov / MTBO TUR     C     38.53  +     12.58
 11.Mertlík Vojta            OOB TJ Turnov / MTBO TUR           38.55  +     13.00
 12.Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C     40.51  +     14.56
 13.Kubcová Anna             KOB Dobruška         DOB0550 C     42.16  +     16.21
 14.Lusk jr. Zdeněk          OK Chrastava         CHA0600 C     44.33  +     18.38
 15.Mirčeva Tereza           OK Dobříš            DOR     C     44.40  +     18.45
 16.Král Adam                SK OB Chotěboř       CTB0501 C     44.48  +     18.53
 17.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     45.45  +     19.50
 18.Janota Maximilián        Farmaceut Bratislava SK2           45.50  +     19.55
 19.Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C     46.14  +     20.19
 20.Houžvičková Daniela      Houžvičkovi          N02           46.49  +     20.54
 21.Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     48.59  +     23.04
 22.Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov / MTBO TUR           51.45  +     25.50
 23.Nedvídková Adéla         KrOB Rozmarýn Litomě DLT0452 C     52.20  +     26.25
 24.Fikar Šimon              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0601       53.43  +     27.48
 25.Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C     53.47  +     27.52
 26.Nedvídková Katka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT0451 C     53.50  +     27.55
 27.Vlašaná Karolína         OK Dobříš            DOR     C     54.18  +     28.23
 28.Podrábský Ctiborek       Slavia Liberec orien VLI0700 C     54.32  +     28.37
 29.Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C     55.00  +     29.05
 30.Voláková Viktorie        Ulita Broumov        BRU0651 C     58.45  +     32.50
 31.Michlová Eliška          OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C     59.02  +     33.07
 32.Čivrný Jan               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0501       59.19  +     33.24
 33.Heřmánková Barbora       OOB TJ Turnov / MTBO TUR           59.37  +     33.42
 34.Bradáč Václav            TJ Loko Liberec      LLI     C     59.43  +     33.48
 35.Rožek Vojtěch            VŠSK MFF UK Praha    MFP0501 C     64.05  +     38.10
 36.Nehasilová Marie         Sportcentrum Jičín   SJC           64.41  +     38.46
 37.Jiras Jan                OK Dobříš            DOR     C     66.10  +     40.15
 38.Hanáková Aneta           Kometa Kralovice     KRL0951 C     67.21  +     41.26
 39.Bambousková Julie        OK Dobříš            DOR     C     67.43  +     41.48
 40.Janota Timotej           Farmaceut Bratislava SK2           68.58  +     43.03
 41.Jiras Antonín            OK Dobříš            DOR     C     69.07  +     43.12
 42.Přinda Vojtěch           Slavia Liberec orien VLI     C     72.33  +     46.38
 43.Zabořilová Anna          OB Jenišovice        JEN0951       77.12  +     51.17
 44.Stolinová Andrejka       KOB Dobruška         DOB0950 C     80.29  +     54.34
 45.Vodičková Veronika       OK Lokomotiva Pardub LPU0651 C     85.06  +     59.11
 46.Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE0650 C     88.27  +     62.32
 47.Škorpil Marek            110                  110           89.04  +     63.09
 48.Kovář Radim              TJ Loko Česká Třebov CET0501      112.38  +     86.43
 49.Jandová Eva              OK Dobříš            DOR          116.51  +     90.56
 50.Bernard                  OK Dobříš            DOR          118.00  +     92.05
    Aleš Mikuláš a Anna      Magnus Orienteering  ASU1017 C DISK              
    Kadaně Marek             OK Lokomotiva Pardub LPU0703 C DISK              
    Kučera Teodor            OK Dobříš            DOR     C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.0km   95m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rücker Petr              TJ Jiskra Hořice     HOR6500 C     30.57  +      0.00
  2.Kadaňka Jan              OK Rožnov            ROV     C     42.52  +     11.55
  3.Romana Růžková           OK Sparta Praha      SCP0000 C     45.34  +     14.37
  4.Tomáš Funk               OK Chrastava         CHA9999 C     47.19  +     16.22
  5.Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT     C     48.23  +     17.26
  6.Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254 C     48.50  +     17.53
  7.Stará Petra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7354       49.29  +     18.32
  8.Melicharová Barabora     TJ Loko Liberec      LLI     C     51.01  +     20.04
  9.Janoušková Iveta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7457 C     52.26  +     21.29
 10.Kadaňková Hana           OK Rožnov            ROV9750 C     52.31  +     21.34
 11.Postolka Jonáš           KOB Kladno           DKL0100 C     54.13  +     23.16
 12.Klašková Josefína        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C     55.51  +     24.54
 13.Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459 C     59.30  +     28.33
 14.Dastych Petr             OK RECO Sport        PEN0000 C     63.51  +     32.54
 15.Nentvichová Romana       OK Dobříš            DOR     C     67.20  +     36.23
 16.Čepová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK7053 C     70.05  +     39.08
 17.Klimešová Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7652       70.53  +     39.56
 18.Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     73.31  +     42.34
 19.Přibylová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP          103.18  +     72.21
 20.Přibylová Kateřina       VŠSK MFF UK Praha    MFP          104.12  +     73.15
    Thiemel Jiří             Magnus Orienteering  ASU8948 C DISK              
    Žuchová Nikola           OOB TJ Tatran Jablon TJN9352 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P4          3.6km  145m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hypiusová Tereza         Hypiusová..          N01           65.54  +      0.00
  2.Pešík Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN7701 C     68.28  +      2.34
  3.Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C     69.36  +      3.42
  4.Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C     72.27  +      6.33
  5.Kovařík Martin           TJ TŽ Třinec         TRI7700 C     72.31  +      6.37
  6.Bém Roman                SK Zbraslav OOB      ZBP6300 C     74.20  +      8.26
  7.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R     81.24  +     15.30
  8.Štípek Rostislav         SKOB Zlín            TZL5702 C     83.38  +     17.44
  9.Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     84.08  +     18.14
 10.Hanč Jaroslav            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6702      103.52  +     37.58
 11.Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503      108.45  +     42.51
 12.Kučera Pavel             OK Dobříš            DOR     C    111.42  +     45.48
 13.Tichý Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL8503      113.35  +     47.41
 14.Nentvich Lubomír         OK Dobříš            DOR     C    121.50  +     55.56
 15.Chmelařová Blanka        SK Prostějov         JPV     C    125.39  +     59.45
    Kovalčíková Taťána       OK Dobříš            DOR9850 C DISK              
    Nová Jana                OK Dobříš            DOR       DISK              
    Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C DISK              
    Šturc Pavel              OK Lokomotiva Pardub LPU     C DISK              
    Silný  Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK7906 C DISK              
    Jana Vacková             KOB Start Blansko    SBK0000 C DISK              
    Staněk Jan               Hypiusová..          N01       DISK              
    Fikar Aleš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7101 C DISK              
    Dudla Michal             OK Dobříš            DOR       DISK