Konečné celkové výsledky kategorie                                                                                 27.8.2012 18:40:00
                                                           PP2012 3.etapa
===ČSOS-TUR============================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D10                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hájková Lucie            POBO - přátelé OB Op AOP0350 C     30.15/1        8.47/2       39.02/1       25.15/3       64.17/1  
  2.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C     36.57/4        8.35/1       45.32/4       21.26/1       66.58/2  
  3.Štreglová Zuzka          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251       32.41/2       10.29/5       43.10/2       28.45/6       71.55/3  
  4.Rýdlová Magdaléna        OOB TJ Tatran Jablon TJN0251       35.41/3        9.29/4       45.10/3       29.32/7       74.42/4  
  5.Linková Lucie            OOB TJ Turnov / MTBO TUR0251       48.03/8        9.24/3       57.27/7       24.21/2       81.48/5  
  6.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     42.56/5       12.18/7       55.14/5       27.25/5       82.39/6  
  7.Fišarová Eliška          Kometa Kralovice     KRL0351 C     46.43/7       14.16/10      60.59/8       25.40/4       86.39/7  
  8.Thýnová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 C     44.41/6       12.03/6       56.44/6       36.07/9       92.51/8  
  9.Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C     48.34/9       12.54/8       61.28/9       33.04/8       94.32/9  
    Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252   DISK     /        13.53/9   DISK     /        45.10/11  DISK     /   
    Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C                                               40.29/10           /   
    Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C     92.35/10      24.37/11     117.12/10                             
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D10L                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Otrubová Anna            TJ Sokol Plumlov     PLU0577 C     37.22/2       16.11/5       53.33/1       38.29/4       92.02/1  
  2.Arnoštová Veronika       USK Praha            VSP0450 C     47.00/4       15.17/2       62.17/2       40.26/5      102.43/2  
  3.Podrábská Bětka          Slavia Liberec orien VLI0451 C     50.47/6       15.37/4       66.24/4       36.34/3      102.58/3  
  4.Havlová Katka            OOS TJ Spartak Vrchl VRL           40.26/3       25.40/11      66.06/3       44.17/9      110.23/4  
  5.Kovářová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET0251       51.46/7       21.34/10      73.20/5       42.13/7      115.33/5  
  6.Randáková Adéla          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0452       59.33/8       20.25/8       79.58/8       36.30/2      116.28/6  
  7.Vodičková Johana         OK Lokomotiva Pardub LPU0354 C     48.41/5       26.24/12      75.05/6       50.00/11     125.05/7  
  8.Nentvichová Julie        OK Dobříš            DOR0351 C     64.13/9       15.03/1       79.16/7       53.56/12     133.12/8  
  9.Vlašaná Michaela         OK Dobříš            DOR0452 C     70.15/11      19.36/7       89.51/9       65.19/15     155.10/9  
 10.Jirasová Anežka          OK Dobříš            DOR0350 C     68.16/10      27.40/13      95.56/10      61.39/13     157.35/10 
 11.Klvačová Ema             OK Dobříš            DOR0450 C     77.31/12      28.57/14     106.28/11      72.16/16     178.44/11 
    Kyselová Adéla           OB Jenišovice        JEN0351       37.00/1   DISK     /    DISK     /        41.55/6   DISK     /   
    Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 C DISK     /        15.26/3   DISK     /        34.12/1   DISK     /   
    Karatsiolisová Nela      OOB TJ Turnov / MTBO TUR       DISK     /             /    DISK     /             /    DISK     /   
    Michlová Valentýna       OOS TJ Spartak Vrchl VRL0451   DISK     /             /    DISK     /        42.48/8   DISK     /   
    Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C          /             /             /        44.41/10           /   
    Pokorná Adéla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0455 C          /        17.36/6            /        63.06/14           /   
    Blažková Adéla                                ZVO0750                     21.05/9            /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D12                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B     31.38/2        9.56/3       41.34/1       23.04/2       64.38/1  
  2.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 C     32.15/3        9.44/2       41.59/2       25.27/4       67.26/2  
  3.Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 C     34.02/5       12.27/18      46.29/6       22.51/1       69.20/3  
  4.Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 C     31.26/1       10.51/5       42.17/3       32.14/10      74.31/4  
  5.Thýnová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 B     41.24/11      10.56/8       52.20/11      24.33/3       76.53/5  
  6.Bruková Magda            TJ TŽ Třinec         TRI0054 B     33.20/4        9.24/1       42.44/4       34.21/13      77.05/6  
  7.Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 B     34.59/7       10.59/10      45.58/5       31.14/7       77.12/7  
  8.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C     38.22/8       12.15/16      50.37/9       27.37/5       78.14/8  
  9.Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 C     39.52/9       10.51/5       50.43/10      28.16/6       78.59/9  
 10.Hájková Lenka            POBO - přátelé OB Op AOP0050 B     40.08/10      10.26/4       50.34/8       31.40/8       82.14/10 
 11.Rýdlová Adéla            OOB TJ Tatran Jablon TJN0151       34.25/6       13.01/20      47.26/7       37.34/20      85.00/11 
 12.Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C     42.48/12      12.34/19      55.22/12      32.40/11      88.02/12 
 13.Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051       46.20/16      10.53/7       57.13/16      33.59/12      91.12/13 
 14.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B     44.36/13      11.40/12      56.16/14      35.06/16      91.22/14 
 15.Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 C     44.37/14      11.48/14      56.25/15      35.16/17      91.41/15 
 16.Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 C     44.59/15      10.58/9       55.57/13      36.22/19      92.19/16 
 17.Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052       48.01/17      11.36/11      59.37/17      34.58/15      94.35/17 
 18.Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 C     50.09/18      13.25/21      63.34/18      34.42/14      98.16/18 
 19.Korpasová Lucie          TJ Lokomotiva Ingsta LBM0151 C     53.42/20      11.40/12      65.22/20      35.38/18     101.00/19 
 20.Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C     58.43/21      11.48/14      70.31/21      32.06/9      102.37/20 
 21.Staszak Alicja           UNT                  PL1           52.49/19      12.25/17      65.14/19      53.55/23     119.09/21 
 22.Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C    108.27/25      25.23/25     133.50/24      53.42/22     187.32/22 
 23.Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C    102.21/24      22.01/23     124.22/23      73.37/24     197.59/23 
    Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C DISK     /        18.24/22  DISK     /        40.37/21  DISK     /   
    Novotná Šárka            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB0152 C DISK     /             /    DISK     /             /    DISK     /   
    Havlová Klára            OOS TJ Spartak Vrchl VRL           95.55/23      24.31/24     120.26/22  DISK     /    DISK     /   
    Baloghová Lída           OOB TJ Tatran Jablon TJN0150 C     70.59/22           /             /             /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D14                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Odehnalova Klara         KOB Moira Brno       ABM9956       34.41/4       13.17/2       47.58/3       29.56/1       77.54/1  
  2.Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 B     37.48/6       12.30/1       50.18/4       30.54/2       81.12/2  
  3.Soldánová Tereza         SK Prostějov         JPV9899 B     32.35/3       15.11/6       47.46/1       38.48/6       86.34/3  
  4.Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 A     30.41/1       17.13/11      47.54/2       39.07/7       87.01/4  
  5.Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B     31.40/2       20.31/19      52.11/6       37.13/5       89.24/5  
  6.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B     38.56/8       14.54/4       53.50/8       40.42/8       94.32/6  
  7.Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 B     47.24/15      15.45/7       63.09/14      35.26/3       98.35/7  
  8.Janošíková Tereza        SK UP Olomouc        UOL9950       38.15/7       13.43/3       51.58/5       48.28/16     100.26/8  
  9.Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 B     37.28/5       14.59/5       52.27/7       48.16/15     100.43/9  
 10.Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C     47.12/14      19.55/18      67.07/15      35.38/4      102.45/10 
 11.Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 B     42.58/11      19.46/17      62.44/13      41.18/9      104.02/11 
 12.Korpasová Tereza         TJ Lokomotiva Ingsta LBM9898 C     43.00/12      18.22/15      61.22/10      50.15/18     111.37/12 
 13.Pilcová Sabina           SK Prostějov         JPV9898 B     42.43/10      19.11/16      61.54/11      50.35/19     112.29/13 
 14.Liberdová Jana           TJ TŽ Třinec         TRI9852       43.09/13      17.07/10      60.16/9       55.31/22     115.47/14 
 15.Kubíčková  Jana          OK 99 Hradec Králové PHK9999 B     59.50/22      16.51/9       76.41/20      41.24/10     118.05/15 
 16.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     54.14/19      16.39/8       70.53/16      48.12/14     119.05/16 
 17.Repiská Amálie           VŠSK MFF UK Praha    MFP9851 C     53.57/18      17.42/12      71.39/17      47.49/12     119.28/17 
 18.Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 C     56.18/21      18.01/14      74.19/18      47.53/13     122.12/18 
 19.Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 B     51.54/17      23.00/21      74.54/19      49.59/17     124.53/19 
 20.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     65.49/24      17.50/13      83.39/22      42.12/11     125.51/20 
 21.Antonowicz Anna Maria    UNT                  PL1           55.40/20      23.04/22      78.44/21      55.27/21     134.11/21 
 22.Kubečková  Veronika      OK 99 Hradec Králové PHK9853 C     39.07/9       22.57/20      62.04/12      75.51/26     137.55/22 
 23.Nentvichová Klára        OK Dobříš            DOR9950 C     73.45/26      25.33/23      99.18/25      74.01/25     173.19/23 
 24.Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851 C     62.12/23      26.13/24      88.25/23      88.18/28     176.43/24 
 25.Šachová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP9852 C     85.37/27      34.03/26     119.40/26      58.44/23     178.24/25 
 26.Bartáková ml. Eva        OK Chrastava         CHA9950 C     70.33/25      27.44/25      98.17/24      83.38/27     181.55/26 
    Bejčková Kateřina        KOB Kladno           DKL9850 C     49.58/16  DISK     /    DISK     /        53.35/20  DISK     /   
    Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C          /             /             /        66.05/24           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D16                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Odehnalova Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757       36.50/1       13.59/3       50.49/1       58.18/2      109.07/1  
  2.Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A     37.16/2       13.52/2       51.08/2       58.36/3      109.44/2  
  3.Kašparová Zuzka          SK Severka Šumperk   SSU9661 A     50.04/11      16.31/10      66.35/11      57.26/1      124.01/3  
  4.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B     45.42/7       17.40/16      63.22/7       64.44/5      128.06/4  
  5.Machačová  Michaela      OK 99 Hradec Králové PHK9656 A     44.09/6       15.10/6       59.19/5       69.18/10     128.37/5  
  6.Kavalírová  Jůlie        OK 99 Hradec Králové PHK9753 B     43.49/5       17.19/13      61.08/6       68.25/8      129.33/6  
  7.Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 A     49.05/9       15.43/7       64.48/9       65.45/6      130.33/7  
  8.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A     50.10/12      17.12/12      67.22/13      64.40/4      132.02/8  
  9.Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 A     51.55/13      15.03/4       66.58/12      69.15/9      136.13/9  
 10.Fenclová Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU9752 A     49.56/10      15.08/5       65.04/10      73.39/11     138.43/10 
 11.Smrckova Dominika        Klub vytrvalostních  KSU9799       46.00/8       18.05/17      64.05/8       79.32/13     143.37/11 
 12.Horvátová Hana           Magnus Orienteering  ASU9797 B     53.53/14      16.10/9       70.03/14      76.42/12     146.45/12 
 13.Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 B     59.33/15      15.58/8       75.31/15      86.33/14     162.04/13 
 14.Machusová Karolína       SK Severka Šumperk   SSU9666       39.24/3       17.28/14      56.52/3      124.30/17     181.22/14 
 15.Pěčková Veronika         KOB Směr Kroměříž    SKM9651 B     68.56/16      17.28/14      86.24/16     105.55/15     192.19/15 
 16.Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C     88.28/17      21.04/18     109.32/17     118.51/16     228.23/16 
    Koderičová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9651   DISK     /        17.05/11  DISK     /        67.24/7   DISK     /   
    Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A     43.44/4       13.50/1       57.34/4   DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D18                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 A     52.01/3       21.33/7       73.34/2       60.54/1      134.28/1  
  2.Drągowska Maria          OK!Sport             PL2           50.35/1       19.32/2       70.07/1       72.44/3      142.51/2  
  3.Kosová Štěpánka          TJ TŽ Třinec         TRI9458       54.10/4       19.35/3       73.45/3       76.40/6      150.25/3  
  4.Doleželová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9558 A     59.39/7       18.13/1       77.52/6       76.57/7      154.49/4  
  5.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     62.42/10      20.21/5       83.03/10      72.24/2      155.27/5  
  6.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 C     60.27/8       22.13/8       82.40/9       77.02/8      159.42/6  
  7.Sokolová Ludmila         Magnus Orienteering  ASU9499       61.05/9       20.18/4       81.23/7       79.42/9      161.05/7  
  8.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B     58.10/6       24.27/12      82.37/8       81.00/10     163.37/8  
  9.Tužilová Magdaléna       SK Radioklub Blansko RBK9452 A     51.59/2       23.38/11      75.37/4       88.49/11     164.26/9  
 10.Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 B     70.33/11      23.27/10      94.00/11      72.44/3      166.44/10 
 11.Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 B     82.29/13      22.41/9      105.10/12      72.58/5      178.08/11 
 12.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B     75.50/12      37.27/13     113.17/13     120.18/12     233.35/12 
    Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     56.37/5       20.55/6       77.32/5            /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D20                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A     50.15/2       17.29/2       67.44/2       58.55/1      126.39/1  
  2.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A     48.12/1       16.33/1       64.45/1       62.10/3      126.55/2  
  3.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 A     57.07/5       18.51/5       75.58/4       61.46/2      137.44/3  
  4.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A     56.41/4       22.33/10      79.14/5       63.52/4      143.06/4  
  5.Chládková Simona         OK Lokomotiva Pardub LPU9658 A     55.34/3       18.15/3       73.49/3       79.56/12     153.45/5  
  6.Szlendak Joanna          UNT                  PL1           59.34/6       19.47/6       79.21/6       77.14/8      156.35/6  
  7.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 A     62.17/7       18.23/4       80.40/7       78.08/10     158.48/7  
  8.Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A     68.59/10      20.53/8       89.52/10      70.22/6      160.14/8  
  9.Moučková Andrea          SK Radioklub Blansko RBK9257 B     65.56/9       20.38/7       86.34/8       77.58/9      164.32/9  
 10.Klinkerová Tereza        OK Roztoky           ROZ9350 C     72.46/13      26.16/17      99.02/14      67.36/5      166.38/10 
 11.Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B     72.43/12      23.24/12      96.07/12      83.37/13     179.44/11 
 12.Döllgast Nina            TV Oberbexbach       DE3           65.39/8       23.53/15      89.32/9       90.20/15     179.52/12 
 13.Straková Zuzana          SK Kamenice          KAM9250 C     81.13/17      23.03/11     104.16/17      76.01/7      180.17/13 
 14.Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 C     77.13/15      23.24/12     100.37/15      79.44/11     180.21/14 
 15.Pekárková Monika         SK Radioklub Blansko RBK9252 B     79.21/16      23.50/14     103.11/16      85.50/14     189.01/15 
 16.Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 A     70.22/11      21.37/9       91.59/11      98.06/17     190.05/16 
 17.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B     73.03/14      25.23/16      98.26/13      94.14/16     192.40/17 
 18.Kolvekova Veronika       ATU Košice           SK1           83.07/18      26.20/18     109.27/18     125.30/18     234.57/18 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21A                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C     54.09/3       18.43/1       72.52/2       54.22/2      127.14/1  
  2.Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C     49.38/1       22.02/15      71.40/1       57.40/5      129.20/2  
  3.Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C     54.09/3       20.55/11      75.04/4       55.34/3      130.38/3  
  4.Spurná Martina           SK Praga             PGP8556       53.25/2       19.28/3       72.53/3       59.47/8      132.40/4  
  5.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C     55.34/7       20.06/9       75.40/5       57.10/4      132.50/5  
  6.Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 R     61.32/17      19.40/4       81.12/13      53.49/1      135.01/6  
  7.Azebová  Nina            OK 99 Hradec Králové PHK8855 C     55.58/8       21.24/12      77.22/6       59.43/7      137.05/7  
  8.Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C     54.48/6       25.23/36      80.11/9       58.19/6      138.30/8  
  9.Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 R     54.12/5       24.05/30      78.17/7       60.14/10     138.31/9  
 10.Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C     60.52/14      19.43/6       80.35/10      60.08/9      140.43/10 
 11.Machútová Lucie          OK 99 Hradec Králové PHK8851 C     58.52/10      19.50/8       78.42/8       62.52/14     141.34/11 
 12.Foglarová Kamila         Oddíl OB Kotlářka    DKP8655 C     61.05/15      22.25/17      83.30/15      63.41/16     147.11/12 
 13.Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C     63.08/19      23.05/22      86.13/19      60.59/12     147.12/13 
 14.Petrželová Tereza        TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 C     65.01/26      24.54/35      89.55/24      60.18/11     150.13/14 
 15.Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C     63.14/20      27.27/39      90.41/26      62.03/13     152.44/15 
 16.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C     66.57/28      22.10/16      89.07/22      63.53/17     153.00/16 
 17.Panochová Anna           SK Kamenice          KAM9153 B     64.28/24      19.07/2       83.35/16      69.28/20     153.03/17 
 18.Kazdová Lenka            Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     61.08/16      19.40/4       80.48/11      73.34/24     154.22/18 
 19.Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     65.52/27      23.56/27      89.48/23      64.53/18     154.41/19 
 20.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     63.52/22      28.14/42      92.06/28      63.04/15     155.10/20 
 21.Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C     60.04/12      20.54/10      80.58/12      77.40/28     158.38/21 
 22.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C     60.20/13      23.19/25      83.39/17      80.36/30     164.15/22 
 23.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     71.28/32      23.14/23      94.42/31      69.47/21     164.29/23 
 24.Králová Michaela         SK OB Chotěboř       CTB7959 C     64.56/25      27.09/38      92.05/27      73.05/23     165.10/24 
 25.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     59.15/11      22.42/19      81.57/14      83.40/32     165.37/25 
 26.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     75.35/34      24.10/32      99.45/33      67.41/19     167.26/26 
 27.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     69.59/31      22.27/18      92.26/29      75.12/26     167.38/27 
 28.Matějů Kateřina          Slavia Liberec orien VLI8054 C     62.44/18      23.32/26      86.16/20      82.19/31     168.35/28 
 29.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     67.13/29      28.38/44      95.51/32      74.38/25     170.29/29 
 30.Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C     79.52/38      22.51/21     102.43/35      75.50/27     178.33/30 
 31.Korecká Lenka            SK Chrast            CHT8053 C     68.58/30      21.24/12      90.22/25      89.02/38     179.24/31 
 32.Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 C     64.03/23      22.48/20      86.51/21      95.43/39     182.34/32 
 33.Cigošová Petra           OK Sparta Praha      SCP8656 C     76.47/36      24.30/33     101.17/34      85.04/34     186.21/33 
 34.Kašparová Šárka          POBO - přátelé OB Op AOP7251 C     76.29/35      28.21/43     104.50/36      84.53/33     189.43/34 
 35.Daňková Veronika         KOB Start Blansko    SBK8151 C     89.32/42      23.14/23     112.46/40      79.05/29     191.51/35 
 36.Macková Eva              SK Zbraslav OOB      ZBP7950 C     83.44/40      24.09/31     107.53/37      88.05/37     195.58/36 
 37.Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C     82.30/39      25.39/37     108.09/38      96.50/40     204.59/37 
 38.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C     89.07/41      23.58/28     113.05/41      98.34/42     211.39/38 
 39.Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C     77.24/37      31.18/47     108.42/39     103.38/43     212.20/39 
 40.Skládanková Tereza       SK Radioklub Blansko RBK8951 C     95.19/44      29.34/46     124.53/43      87.37/36     212.30/40 
 41.Jarošová Klára           KOB Dobřichovice     DCE7950 C    104.23/46      29.17/45     133.40/45      86.47/35     220.27/41 
 42.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C    111.24/47      27.46/41     139.10/46      97.34/41     236.44/42 
 43.Koppová Ingrid           OOB Slavia Praha     SLP7960 C     96.29/45      35.03/48     131.32/44     106.48/45     238.20/43 
    Ježková Barbora          OK Chrastava         CHA8850 C DISK     /        24.49/34  DISK     /       106.09/44  DISK     /   
    Hofmanová Michaela       OK Lokomotiva Plzeň  LPM7751 C     63.48/21      21.57/14      85.45/18  DISK     /    DISK     /   
    Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C          /    DISK     /             /    DISK     /    DISK     /   
    Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C     74.37/33      19.48/7       94.25/30  DISK     /    DISK     /   
    Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 C DISK     /        24.03/29  DISK     /        72.35/22  DISK     /   
    Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A     91.08/43      27.41/40     118.49/42           /             /   
    Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C     57.54/9            /             /    DISK     /             /   
 MS.Toužilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051 CMS   68.31/48 MS   26.50/49 MS   95.21/47 MS   72.25/46 MS  167.46/44 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hančíková Hana           SKOB Zlín            TZL8852 C     56.03/15      14.28/2       70.31/9       56.01/1      126.32/1  
  2.Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C     49.23/5       16.41/8       66.04/5       66.30/2      132.34/2  
  3.Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C     49.08/4       16.45/10      65.53/4       67.17/4      133.10/3  
  4.Tomešová Daniela         Sportcentrum Jičín   SJC8451 C     48.52/3       16.01/5       64.53/3       70.19/6      135.12/4  
  5.Otrubová Ivona           TJ Sokol Plumlov     PLU7677 C     45.57/1       16.51/12      62.48/1       76.28/12     139.16/5  
  6.Kutlvašrová Vlaďka       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C     48.40/2       15.12/4       63.52/2       76.01/11     139.53/6  
  7.Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C     54.48/14      14.50/3       69.38/6       75.34/10     145.12/7  
  8.Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     53.22/9       18.14/21      71.36/13      74.32/9      146.08/8  
  9.Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C     57.55/17      20.09/27      78.04/20      68.31/5      146.35/9  
 10.Horálková Iva            OOB TJ Turnov / MTBO TUR           54.44/13      18.47/24      73.31/14      73.16/8      146.47/10 
 11.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     63.36/22      18.14/21      81.50/22      66.35/3      148.25/11 
 12.Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950       59.15/20      17.55/19      77.10/19      71.57/7      149.07/12 
 13.Alblová Lucie            VSK Přírodověda      PVP7554 C     50.31/6       19.28/25      69.59/7       80.10/14     150.09/13 
 14.Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C     52.51/8       17.41/16      70.32/10      81.38/17     152.10/14 
 15.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     57.42/16      17.18/14      75.00/16      78.09/13     153.09/15 
 16.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C     54.35/12      16.11/7       70.46/11      91.58/23     162.44/16 
 17.Zoubková Jana            SK Zbraslav OOB      ZBP8050 C     54.08/11      16.49/11      70.57/12      92.35/25     163.32/17 
 18.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     66.40/26      18.19/23      84.59/25      80.56/15     165.55/18 
 19.Bolinová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C     52.13/7       21.28/32      73.41/15      93.03/26     166.44/19 
 20.Kvapilová Lenka          SOK TJ Turnov        TUV8151 C     53.43/10      16.42/9       70.25/8       96.58/30     167.23/20 
 21.Flašarová Kristýna       SK Praga             PGP9054 C     71.06/32      14.01/1       85.07/27      88.49/20     173.56/21 
 22.Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650 C     65.25/23      20.26/29      85.51/28      89.01/21     174.52/22 
 23.Stolinová Lenka          KOB Dobruška         DOB8158 C     67.31/28      16.06/6       83.37/23      93.03/26     176.40/23 
 24.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     67.20/27      17.46/17      85.06/26      91.58/23     177.04/24 
 25.Weisbauerová Dagmar      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 C     72.41/33      21.12/31      93.53/34      87.15/19     181.08/25 
 26.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     70.13/30      21.35/34      91.48/32      89.34/22     181.22/26 
 27.Zakouřilová Kamila       SOK TJ Turnov        TUV8557 C     69.15/29      17.49/18      87.04/30      96.02/29     183.06/27 
 28.Karbanová Vendula        Oddíl OB Kotlářka    DKP8350 C     66.03/24      20.15/28      86.18/29      98.12/31     184.30/28 
 29.Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     73.30/34      19.32/26      93.02/33      93.12/28     186.14/29 
 30.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     70.27/31      20.34/30      91.01/31     101.56/32     192.57/30 
 31.Schütznerová Lucie       TJ Start Náchod      SNA8551 C     60.07/21      21.31/33      81.38/21     119.16/34     200.54/31 
 32.Staňková Lucie           KOB Dobruška         DOB8756 C     66.06/25      17.40/15      83.46/24     120.31/35     204.17/32 
 33.Procházková Ivana        Sokol Tehov          TEH8451 C     75.13/36      24.15/35      99.28/35     113.16/33     212.44/33 
    Kohlová Zuzana           SKOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C     58.19/19      17.15/13      75.34/17  DISK     /    DISK     /   
    Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     93.41/37  DISK     /    DISK     /        81.17/16  DISK     /   
    Novotná  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK8255 C     74.24/35  DISK     /    DISK     /        85.22/18  DISK     /   
    Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C     58.10/18      18.06/20      76.16/18           /             /   
 MS.Vřešťálová Lucie         OOB TJ Turnov / MTBO TUR      MS   51.20/38 MS   20.58/36 MS   72.18/36 MS   60.12/36 MS  132.30/34 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21C                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Posoldová Eva            Sportcentrum Jičín   SJC7957 C     47.16/2       20.14/9       67.30/3       57.34/1      125.04/1  
  2.Maliňáková Barbora       OB Vizovice          VIC9051 C     49.22/3       15.09/1       64.31/2       80.41/3      145.12/2  
  3.Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     57.14/5       19.26/8       76.40/5       74.13/2      150.53/3  
  4.Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 C     45.05/1       15.18/2       60.23/1       96.45/6      157.08/4  
  5.Kadaňová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU8253 C     63.12/6       19.22/7       82.34/6       87.18/5      169.52/5  
  6.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     53.06/4       17.04/3       70.10/4      101.56/7      172.06/6  
  7.Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     75.11/8       17.45/5       92.56/8       83.12/4      176.08/7  
  8.Pěluchová Daniela        KOB Choceň           CHC8851 C     68.47/7       19.19/6       88.06/7      113.07/8      201.13/8  
  9.Hempfling Sarah          USV TU Dresden       DE1           93.21/9       17.09/4      110.30/9      116.10/9      226.40/9  
    Padělková Lenka          OOB TJ Slovan Luhačo LCE7952      128.10/11  DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
    Wohanková Kateřina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7955   DISK     /        25.31/11  DISK     /             /    DISK     /   
    Kocmanová Alžběta        OOB TJ Slovan Luhačo LCE7951 C    116.44/10           /             /             /             /   
    Kantnerová Marie         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8251 C          /        27.03/12           /             /             /   
    Koester Jo Ellen         OOB TJ Tatran Jablon TJN8859                     22.12/10           /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21E                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E     52.50/8       16.42/1       69.32/3       61.09/1      130.41/1  
  2.Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     52.38/7       18.19/10      70.57/6       63.50/2      134.47/2  
  3.Kozáková Zdenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7952 R     52.09/4       18.12/7       70.21/4       65.59/3      136.20/3  
  4.Hepnerová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 R     49.50/1       19.31/16      69.21/2       67.22/4      136.43/4  
  5.Bochenková Ivana         Sportcentrum Jičín   SJC8952 E     53.06/9       18.10/6       71.16/7       72.21/7      143.37/5  
  6.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E     50.49/2       22.00/27      72.49/9       71.23/6      144.12/6  
  7.Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A     52.11/5       18.43/12      70.54/5       73.25/9      144.19/7  
  8.Przyczková Michaela      OK Lokomotiva Pardub LPU8499 C     57.08/16      19.01/14      76.09/15      69.56/5      146.05/8  
  9.Heczková Bohdana         Slavia Liberec orien VLI7750 E     54.29/10      20.15/20      74.44/12      72.54/8      147.38/9  
 10.Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     54.39/11      18.26/11      73.05/10      74.58/11     148.03/10 
 11.Macinská Jana            OK 99 Hradec Králové PHK8666 R     55.48/13      17.49/3       73.37/11      75.16/12     148.53/11 
 12.Gornicka Antonowicz Anna UNT                  PL1           52.28/6       19.26/15      71.54/8       78.52/16     150.46/12 
 13.Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 R     52.04/3       17.09/2       69.13/1       82.51/19     152.04/13 
 14.Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 R     54.48/12      21.37/26      76.25/17      76.03/13     152.28/14 
 15.Udržalová Pavla          OK Lokomotiva Pardub LPU8552 R     58.01/17      18.13/8       76.14/16      77.49/15     154.03/15 
 16.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     61.42/20      17.55/4       79.37/19      76.51/14     156.28/16 
 17.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     58.54/19      24.44/30      83.38/22      74.45/10     158.23/17 
 18.Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 R     58.20/18      20.57/22      79.17/18      79.14/17     158.31/18 
 19.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     64.57/23      23.37/29      88.34/24      82.29/18     171.03/19 
 20.Hrstková Vladěna         SK Praga             PGP8753 C     56.23/15      19.42/18      76.05/14      95.07/24     171.12/20 
 21.Faron Paulina            UNT                  PL1           66.23/24      18.16/9       84.39/23      89.31/22     174.10/21 
 22.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     62.39/21      18.54/13      81.33/20      92.38/23     174.11/22 
 23.Flechsig Theresa         USV TU Dresden       DE1           68.24/25      21.02/23      89.26/25      86.12/21     175.38/23 
 24.Lučanová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7957 E     70.45/26      21.05/24      91.50/26      85.46/20     177.36/24 
 25.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 R     75.31/28      20.31/21      96.02/28     101.02/26     197.04/25 
 26.Labašová Katarína        Magnus Orienteering  ASU8351 R     76.57/29      18.06/5       95.03/27     109.18/28     204.21/26 
 27.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C     88.07/31      22.55/28     111.02/30      95.30/25     206.32/27 
 28.Nieke Corinna            USV TU Dresden       DE1           78.05/30      21.31/25      99.36/29     107.04/27     206.40/28 
    Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C     72.02/27  DISK     /    DISK     /       124.33/29  DISK     /   
    Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 E     56.13/14      19.32/17      75.45/13  DISK     /    DISK     /   
    Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 R     62.48/22      19.56/19      82.44/21  DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D35                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C     44.01/2       21.07/8       65.08/4       66.27/2      131.35/1  
  2.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     43.49/1       19.35/2       63.24/1       68.40/5      132.04/2  
  3.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     46.06/6       17.46/1       63.52/2       68.13/4      132.05/3  
  4.Kučerová  Marie          USK Praha            VSP7551 C     47.41/10      21.19/10      69.00/9       65.42/1      134.42/4  
  5.Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C     47.18/8       21.22/11      68.40/8       67.40/3      136.20/5  
  6.Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     47.53/11      22.04/13      69.57/11      68.53/6      138.50/6  
  7.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     45.32/4       25.38/28      71.10/13      68.53/6      140.03/7  
  8.Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C     47.22/9       20.09/4       67.31/6       74.13/8      141.44/8  
  9.Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     47.55/12      19.56/3       67.51/7       75.02/9      142.53/9  
 10.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     46.20/7       24.09/22      70.29/12      80.09/12     150.38/10 
 11.Fukátková Miroslava      OB Vizovice          VIC7658 C     52.59/18      22.23/15      75.22/18      76.39/10     152.01/11 
 12.Sedlářová Pavla          POBO - přátelé OB Op AOP7052 C     44.06/3       20.12/5       64.18/3       89.53/17     154.11/12 
 13.Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552 C     52.00/16      22.41/16      74.41/16      79.45/11     154.26/13 
 14.Kubečková Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7551 C     49.14/14      24.23/23      73.37/15      82.11/14     155.48/14 
 15.Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C     48.14/13      21.09/9       69.23/10      86.36/15     155.59/15 
 16.Bejčková Jana            KOB Kladno           DKL7150 C     52.10/17      22.45/17      74.55/17      82.07/13     157.02/16 
 17.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C     49.39/15      22.16/14      71.55/14      88.19/16     160.14/17 
 18.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     45.41/5       20.54/7       66.35/5       99.42/24     166.17/18 
 19.Růžičková  Kamila        OK 99 Hradec Králové PHK7153 C     55.19/21      20.45/6       76.04/19      90.29/18     166.33/19 
 20.Korpasová Ivana          TJ Lokomotiva Ingsta LBM7362 C     57.45/23      23.12/18      80.57/22      90.59/20     171.56/20 
 21.Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C     54.05/20      24.06/21      78.11/21      94.26/21     172.37/21 
 22.Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     62.55/28      23.49/20      86.44/26      94.52/22     181.36/22 
 23.Karásková Marcela        KOB Železárny Prostě ZPV6970 C     61.50/25      21.53/12      83.43/24      98.27/23     182.10/23 
 24.Fikar Stránská Linda     OOS TJ Spartak Vrchl VRL7651       69.04/32      26.23/30      95.27/31      90.35/19     186.02/24 
 25.Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C     62.27/27      24.42/24      87.09/27     101.37/26     188.46/25 
 26.Hlaváčová Šárka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7258 C     69.24/33      25.40/29      95.04/30     100.29/25     195.33/26 
 27.Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552       71.52/35      33.21/34     105.13/33     109.52/28     215.05/27 
 28.Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C     62.05/26      25.11/26      87.16/28     133.42/30     220.58/28 
 29.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     65.37/29      27.24/31      93.01/29     135.22/32     228.23/29 
 30.Biolik  Agnieszka        UNT                  PL1           70.17/34      28.35/32      98.52/32     134.41/31     233.33/30 
 31.Chvátilová Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7450 C    107.10/39      29.26/33     136.36/35     126.22/29     262.58/31 
 32.Kubcová Lenka            KOB Dobruška         DOB7451 C     68.14/31      40.42/36     108.56/34     162.09/33     271.05/32 
    Geislerová Dita          KOB Kladno           DKL7550 C     98.56/37      42.57/37     141.53/37  DISK     /    DISK     /   
    Bendáková Jitka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6951       56.39/22      25.12/27      81.51/23  DISK     /    DISK     /   
    Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     61.13/24      25.08/25      86.21/25  DISK     /    DISK     /   
    Semíková Eva             SK Kamenice          KAM6950 C     67.09/30           /             /       107.37/27           /   
    Dastychová Alexandra     OK RECO Sport        PEN7450 C    102.52/38      38.51/35     141.43/36           /             /   
    Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C     79.35/36      73.18/38     152.53/38           /             /   
    Čivrná Karolína          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7355       52.59/18      23.16/19      76.15/20           /             /   
 MS.Hlubuček Jan             Sportcentrum Jičín   SJC      MSDISK    /   MSDISK    /   MSDISK    /   MS   96.20/34 MSDISK    /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D40                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     44.11/2       20.42/5       64.53/3       60.28/2      125.21/1  
  2.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C     44.36/4       19.04/3       63.40/1       62.02/3      125.42/2  
  3.Rýdlová Magda            OOB TJ Tatran Jablon TJN6850       44.12/3       19.45/4       63.57/2       62.24/4      126.21/3  
  4.Kovaříková Mária         TJ TŽ Třinec         TRI6950 C     49.59/9       18.08/1       68.07/5       58.23/1      126.30/4  
  5.Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C     48.47/5       18.34/2       67.21/4       70.43/7      138.04/5  
  6.Doleželová Iva           UNITOP SKP Žďár nad  PZR7171 C     49.30/7       23.10/10      72.40/7       69.13/6      141.53/6  
  7.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     57.34/15      21.51/8       79.25/11      67.56/5      147.21/7  
  8.Tesařová Bohumila        TJ TŽ Třinec         TRI6957 C     55.52/13      21.38/7       77.30/10      75.36/9      153.06/8  
  9.Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     49.02/6       22.23/9       71.25/6       83.34/14     154.59/9  
 10.Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C     56.44/14      23.21/12      80.05/13      78.36/10     158.41/10 
 11.Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C     53.28/11      26.06/20      79.34/12      83.40/15     163.14/11 
 12.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     58.17/17      23.26/13      81.43/15      83.01/13     164.44/12 
 13.Wolowczyk Mariola        UNT                  PL1           64.44/27      24.00/16      88.44/19      82.19/11     171.03/13 
 14.Zobaníková Vladimíra     TJ Sokol Radslavice  RAD6850 C     57.43/16      31.02/28      88.45/20      85.35/16     174.20/14 
 15.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     61.53/22      21.28/6       83.21/17      92.40/20     176.01/15 
 16.Kostková Jana            POBO - přátelé OB Op AOP7151 C     59.18/19      23.56/15      83.14/16      93.15/21     176.29/16 
 17.Hájková Jitka            POBO - přátelé OB Op AOP7150 C     52.11/10      24.20/17      76.31/9      105.09/23     181.40/17 
 18.Sedláčková Jana          OOB TJ Sokol Holešov HLV7060 C     67.57/30      27.01/23      94.58/25      88.23/17     183.21/18 
 19.Chaloupková Lenka        KOB Choceň           CHC6951 C     49.53/8       23.20/11      73.13/8      117.15/29     190.28/19 
 20.Odehnalová Kamila        KOB Moira Brno       ABM7052 C     65.49/29      24.52/19      90.41/23     101.17/22     191.58/20 
 21.Pustaiová Romana         OOB TJ Tatran Jablon TJN6851 C     61.16/21      23.54/14      85.10/18     107.38/25     192.48/21 
 22.Maňáková  Silvie         OK 99 Hradec Králové PHK7151 C     78.00/32      24.20/17     102.20/29      91.31/19     193.51/22 
 23.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     54.34/12      26.54/21      81.28/14     116.54/28     198.22/23 
 24.Azebová Martina          OK 99 Hradec Králové PHK6757 C     68.33/31      27.24/24      95.57/26     105.11/24     201.08/24 
 25.Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C     59.38/20      30.29/26      90.07/22     111.31/27     201.38/25 
 26.Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952 C     62.36/24      31.04/29      93.40/24     108.32/26     202.12/26 
 27.Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C     84.13/33      26.58/22     111.11/31      91.22/18     202.33/27 
 28.Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C     64.28/25      32.49/31      97.17/27     134.07/30     231.24/28 
 29.Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C     62.32/23      27.24/24      89.56/21     147.30/31     237.26/29 
 30.Staszak Anna             UNT                  PL1           92.55/34      34.40/32     127.35/32     194.59/33     322.34/30 
    Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C    117.01/37      37.36/33     154.37/33  DISK     /    DISK     /   
    Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     64.32/26      44.27/34     108.59/30  DISK     /    DISK     /   
    Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C     65.39/28      32.34/30      98.13/28  DISK     /    DISK     /   
    Kašparová Ivana          SK Severka Šumperk   SSU6951 C     41.41/1   DISK     /    DISK     /        72.17/8   DISK     /   
    Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153       59.08/18  DISK     /    DISK     /        82.32/12  DISK     /   
    Kašparová Marie          SK Netopýr Zákupy    ZAK7250   DISK     /        30.30/27  DISK     /             /    DISK     /   
    Mielcová Elena           OOB TJ Baník Ostrava AOV6951 C     96.25/35           /             /    DISK     /             /   
    Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C    112.34/36           /             /       173.07/32           /   
 MS.Kavalírová  Kateřina     OK 99 Hradec Králové PHK6756 CMS   69.34/38 MSDISK    /   MSDISK    /   MSDISK    /   MSDISK    /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D45                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     44.37/1       18.58/1       63.35/1       64.00/1      127.35/1  
  2.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     51.01/5       19.40/2       70.41/2       74.08/2      144.49/2  
  3.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C     50.28/3       22.11/7       72.39/4       75.04/3      147.43/3  
  4.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     54.34/11      21.59/6       76.33/6       78.59/4      155.32/4  
  5.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     49.05/2       23.19/8       72.24/3       84.20/8      156.44/5  
  6.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     58.15/15      21.04/4       79.19/11      80.15/5      159.34/6  
  7.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     52.54/8       25.17/12      78.11/10      83.30/7      161.41/7  
  8.Fajkusová Jitka          SK Prostějov         JPV6773 C     51.02/6       24.31/10      75.33/5       86.52/9      162.25/8  
  9.Vavrečková Ivana         SK Prostějov         JPV6363 C     56.40/13      26.18/15      82.58/15      91.06/10     174.04/9  
 10.Thýnová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C     53.47/10      26.57/17      80.44/13      94.00/12     174.44/10 
 11.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     50.56/4       25.50/14      76.46/7      100.52/14     177.38/11 
 12.Straková Lenka           SK Kamenice          KAM6751 C     65.04/20      21.23/5       86.27/17      91.33/11     178.00/12 
 13.Kubíčková  Marcela       OK 99 Hradec Králové PHK6251 C     60.51/16      23.51/9       84.42/16      98.50/13     183.32/13 
 14.Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351       61.49/17      27.35/19      89.24/18     115.28/17     204.52/14 
 15.Veljačíková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C     64.31/19      32.42/22      97.13/19     108.23/15     205.36/15 
 16.Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C     68.47/22      29.34/20      98.21/20     112.33/16     210.54/16 
    Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C     54.45/12      26.58/18      81.43/14  DISK     /    DISK     /   
    Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C DISK     /        25.43/13  DISK     /        80.36/6   DISK     /   
    Aschermannová Eva        SK Kamenice          KAM6550 C     53.06/9       26.32/16      79.38/12  DISK     /    DISK     /   
    Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451       52.49/7       24.54/11      77.43/8   DISK     /    DISK     /   
    Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     58.08/14      19.51/3       77.59/9   DISK     /    DISK     /   
    Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C     80.19/23      29.55/21     110.14/22  DISK     /    DISK     /   
    Vlková Radka             TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6554 C    109.43/24           /             /             /             /   
    Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C     65.29/21      33.47/23      99.16/21           /             /   
    Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251 C          /        36.52/24           /             /             /   
    Cruse Katrin             SV Robotron Dresden  DE6           62.42/18           /             /    DISK     /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D50                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     42.17/1       23.29/5       65.46/2       63.51/1      129.37/1  
  2.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     46.43/2       18.43/1       65.26/1       68.56/3      134.22/2  
  3.Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     49.00/4       25.24/8       74.24/4       66.51/2      141.15/3  
  4.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     47.34/3       20.25/2       67.59/3       83.44/7      151.43/4  
  5.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     59.37/8       24.29/6       84.06/5       82.35/6      166.41/5  
  6.Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951 C     65.15/11      28.19/11      93.34/9       80.38/5      174.12/6  
  7.Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     63.27/10      22.56/3       86.23/7       88.50/9      175.13/7  
  8.Bláhová Luba             TJ Slavia Hradec Krá SHK5852 C     56.43/7       30.26/12      87.09/8       90.05/10     177.14/8  
  9.Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C     88.06/14      23.07/4      111.13/12      92.28/11     203.41/9  
 10.Zelenková  Lenka         OK 99 Hradec Králové PHK6152 C     68.15/12      27.10/10      95.25/10     142.04/13     237.29/10 
 11.Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C     73.49/13      26.01/9       99.50/11     142.12/14     242.02/11 
 12.Wróblewska Bogna         OK!Sport             PL2          109.20/15      36.25/13     145.45/13      99.13/12     244.58/12 
    Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     54.09/6   DISK     /    DISK     /        88.22/8   DISK     /   
    Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     60.38/9       24.58/7       85.36/6   DISK     /    DISK     /   
    Drągowska Marzena        OK!Sport             PL2           53.29/5   DISK     /    DISK     /        74.44/4   DISK     /   
 16.Petrová Věra             Slavia Liberec orien VLI6251 C DISK     /             /    DISK     /             /   MSDISK    /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D55                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351 C     45.43/3       20.28/5       66.11/3       73.41/1      139.52/1  
  2.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     44.18/2       21.17/7       65.35/2       79.29/4      145.04/2  
  3.Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     58.55/13      19.22/2       78.17/8       75.34/2      153.51/3  
  4.Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C     48.36/5       20.38/6       69.14/4       84.47/9      154.01/4  
  5.Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     59.39/14      19.23/3       79.02/9       82.44/7      161.46/5  
  6.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     62.10/15      20.19/4       82.29/11      79.25/3      161.54/6  
  7.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     58.09/11      22.05/9       80.14/10      83.23/8      163.37/7  
  8.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5751 C     65.23/18      21.25/8       86.48/13      82.32/6      169.20/8  
  9.Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     50.58/6       24.20/13      75.18/6      103.36/13     178.54/9  
 10.Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C     52.45/8       24.53/14      77.38/7      102.13/12     179.51/10 
 11.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C     52.21/7       22.39/10      75.00/5      105.05/14     180.05/11 
 12.Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C     66.10/19      28.16/15      94.26/16      88.45/10     183.11/12 
 13.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     62.29/16      23.56/12      86.25/12     108.47/15     195.12/13 
 14.Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C     70.47/21      31.37/18     102.24/18     100.02/11     202.26/14 
    Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     64.07/17      23.37/11      87.44/14  DISK     /    DISK     /   
    Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C DISK     /             /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C    106.43/23      67.59/19     174.42/19  DISK     /    DISK     /   
    Štěrbová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU5451 C     66.27/20      30.47/17      97.14/17  DISK     /    DISK     /   
    Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     43.31/1       16.59/1       60.30/1   DISK     /    DISK     /   
    Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752       47.16/4   DISK     /    DISK     /        79.34/5   DISK     /   
    Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     58.26/12           /             /    DISK     /             /   
    Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C    100.09/22                                 147.57/16           /   
    Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C     57.53/10      30.38/16      88.31/15           /             /   
    Rychlíková Blanka        OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C     54.14/9            /             /    DISK     /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D60                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     40.35/1       16.10/2       56.45/1       73.51/3      130.36/1  
  2.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     50.22/2       16.02/1       66.24/2       78.14/6      144.38/2  
  3.Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C     59.12/7       17.56/3       77.08/4       77.26/5      154.34/3  
  4.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     52.53/3       18.13/4       71.06/3       87.15/7      158.21/4  
  5.Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851       58.06/5       21.13/6       79.19/5       90.59/9      170.18/5  
  6.Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C     80.09/12      22.20/7      102.29/8       72.20/2      174.49/6  
  7.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     60.03/9       20.39/5       80.42/6       95.02/11     175.44/7  
  8.Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C     75.46/11      23.22/8       99.08/7       91.09/10     190.17/8  
    Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254       54.46/4   DISK     /    DISK     /        87.59/8   DISK     /   
    Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     59.57/8   DISK     /    DISK     /        75.01/4   DISK     /   
    Rosen Miriam             South Ribble OC      GB1           68.00/10  DISK     /    DISK     /        95.45/12  DISK     /   
    Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     58.43/6            /             /        59.10/1            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D65                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         TRI4650 C     41.51/1       15.56/1       57.47/1       64.14/1      122.01/1  
  2.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     49.14/4       21.10/8       70.24/6       67.56/2      138.20/2  
  3.Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751       51.47/6       16.47/4       68.34/5       84.47/4      153.21/3  
  4.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     46.11/2       16.10/2       62.21/2       95.30/5      157.51/4  
  5.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     59.37/8       19.17/6       78.54/8       80.12/3      159.06/5  
  6.Míla Zmeková             OOB Slavia Praha     SLP4451 C     57.50/7       20.09/7       77.59/7      101.30/6      179.29/6  
  7.Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     46.50/3       18.07/5       64.57/3      117.58/7      182.55/7  
  8.Suchá Bohuslava          SK Praga             PGP4450 C    145.09/9       46.04/9      191.13/9      133.05/8      324.18/8  
    Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C     49.41/5       16.22/3       66.03/4   DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H10                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300       26.47/1        8.56/2       35.43/1       18.36/1       54.19/1  
  2.Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C     29.03/2       10.21/7       39.24/2       21.23/3       60.47/2  
  3.Kostka Jiří              POBO - přátelé OB Op AOP0201 C     30.41/3        9.24/3       40.05/3       21.58/5       62.03/3  
  4.Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 C     34.28/4       11.15/10      45.43/4       22.50/6       68.33/4  
  5.Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 C     43.22/9        8.51/1       52.13/8       20.24/2       72.37/5  
  6.Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C     38.07/6       10.00/5       48.07/6       29.27/7       77.34/6  
  7.Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C     37.25/5        9.30/4       46.55/5       35.14/12      82.09/7  
  8.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI     C     38.42/7       12.36/12      51.18/7       30.58/9       82.16/8  
  9.Zobaník Radek            TJ Sokol Radslavice  RAD0201 C     44.50/10      14.37/15      59.27/11      32.28/10      91.55/9  
 10.Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401 C     59.01/13      11.54/11      70.55/13      21.40/4       92.35/10 
 11.Trnka Martin             USK Praha            VSP0300 C     42.52/8       10.50/9       53.42/9       41.24/13      95.06/11 
 12.Mielec Radomír           OOB TJ Baník Ostrava AOV0301 C     56.32/12      13.17/13      69.49/12      30.32/8      100.21/12 
 13.Karásek Matyáš           KOB Železárny Prostě ZPV0302 C     45.39/11      10.45/8       56.24/10      44.44/14     101.08/13 
 14.Biolik  Emil             UNT                  PL1           78.04/16      10.14/6       88.18/15      33.04/11     121.22/14 
 15.Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C     72.08/15      20.38/16      92.46/16      57.12/15     149.58/15 
 16.Vojta Adam               VŠSK MFF UK Praha    MFP0204 C     61.51/14      13.58/14      75.49/14      80.52/16     156.41/16 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H10L                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301       34.19/6       10.57/1       45.16/2       22.36/1       67.52/1  
  2.Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302       27.29/1       13.37/4       41.06/1       26.54/4       68.00/2  
  3.Kučera Jáchym            OK Dobříš            DOR0301 C     38.21/9       14.22/5       52.43/6       25.17/3       78.00/3  
  4.Dudla Maxmilián          OK Dobříš            DOR0200 C     31.45/3       17.03/7       48.48/4       33.58/7       82.46/4  
  5.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     32.41/4       16.16/6       48.57/5       34.14/8       83.11/5  
  6.Gryc Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM0406 C     33.46/5       13.03/3       46.49/3       39.55/13      86.44/6  
  7.Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C     47.41/16      12.30/2       60.11/8       31.35/5       91.46/7  
  8.Hájek Tobiáš             OK Dobříš            DOR0402 C     36.43/7       18.38/9       55.21/7       38.04/11      93.25/8  
  9.Hronza Jakub             OK Dobříš            DOR0300 C     41.56/11      20.45/11      62.41/9       33.28/6       96.09/9  
 10.Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C     46.16/15      19.30/10      65.46/10      35.21/9      101.07/10 
 11.Dudla Teodor             OK Dobříš            DOR0401 C     41.10/10      29.48/17      70.58/13      36.08/10     107.06/11 
 12.Husák Zdeněk             Husákovi             NE3           45.19/14      23.34/14      68.53/11      41.19/14     110.12/12 
 13.Janda Jakub              OK Dobříš            DOR0403 C     49.16/17      32.16/18      81.32/15      39.46/12     121.18/13 
 14.Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C     63.18/20      24.05/16      87.23/16      49.09/15     136.32/14 
 15.Trnka Marek              USK Praha            VSP0402 C     69.58/21      23.48/15      93.46/17      52.58/16     146.44/15 
 16.Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     88.33/22      21.00/13     109.33/18      56.35/17     166.08/16 
    Bernard Vilém            OK Dobříš            DOR0400 C     43.31/13  DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Štěpo Ondřej             OK Dobříš            DOR0408 C     37.04/8   DISK     /    DISK     /        66.32/19  DISK     /   
    Hronza Štěpán            OK Dobříš            DOR0501 C     59.06/19      20.54/12      80.00/14  DISK     /    DISK     /   
    Nový Jáchym              OK Dobříš            DOR0502 C DISK     /        40.40/19  DISK     /        61.39/18  DISK     /   
    Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401       29.10/2   DISK     /    DISK     /        23.54/2   DISK     /   
    Marek Novotný            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB0301 C     42.33/12           /             /             /             /   
    Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C     53.34/18      17.15/8       70.49/12           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H12                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C     28.22/1       10.35/4       38.57/1       23.32/1       62.29/1  
  2.Gryc Vojtěch             KOS TJ Tesla Brno    TBM0106 B     33.58/2       10.10/1       44.08/2       26.09/3       70.17/2  
  3.Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 B     35.13/3       11.13/5       46.26/3       25.33/2       71.59/3  
  4.Volák Ondřej             Ulita Broumov        BRU0006 C     45.56/6       10.15/2       56.11/5       26.34/4       82.45/4  
  5.Karásek Adam             KOB Železárny Prostě ZPV0001 C     48.17/9       10.28/3       58.45/7       27.44/5       86.29/5  
  6.Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 B     40.45/4       12.53/10      53.38/4       36.02/10      89.40/6  
  7.Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 C     46.48/8       13.10/12      59.58/8       30.40/6       90.38/7  
  8.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C     41.37/5       14.55/19      56.32/6       38.22/12      94.54/8  
  9.Kovařík Martin           TJ TŽ Třinec         TRI0101 C     50.18/11      13.52/15      64.10/12      35.22/8       99.32/9  
 10.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     46.41/7       14.01/16      60.42/9       40.16/14     100.58/10 
 11.Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI     C     56.45/16      11.46/6       68.31/15      33.26/7      101.57/11 
 12.Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004       50.07/10      12.22/8       62.29/10      40.59/16     103.28/12 
 13.Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 C     56.57/17      12.24/9       69.21/16      36.40/11     106.01/13 
 14.Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C     50.28/12      17.01/23      67.29/14      40.23/15     107.52/14 
 15.Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 C     52.15/14      13.33/14      65.48/13      42.08/17     107.56/15 
 16.Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001 B     51.53/13      11.54/7       63.47/11      46.03/19     109.50/16 
 17.Samek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     60.18/18      13.00/11      73.18/18      46.06/20     119.24/17 
 18.Janda Ondřej             OK Dobříš            DOR0100 C     60.40/19      14.55/19      75.35/19      44.10/18     119.45/18 
 19.Zappe Nicholas           OOB TJ Tatran Jablon TJN0003       74.12/23      13.31/13      87.43/23      39.39/13     127.22/19 
 20.Štěpo Matěj              OK Dobříš            DOR0000 C     76.45/25      15.56/21      92.41/24      35.56/9      128.37/20 
 21.Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C     64.31/21      16.03/22      80.34/20      49.29/22     130.03/21 
 22.Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 C     56.14/15      14.37/17      70.51/17      60.28/25     131.19/22 
 23.Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 C     62.34/20      20.08/28      82.42/21      52.31/23     135.13/23 
 24.Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102       91.18/28      14.37/17     105.55/27      48.05/21     154.00/24 
 25.Rokos Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN0107       86.54/27      19.22/27     106.16/28      53.49/24     160.05/25 
 26.Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     65.06/22      18.44/25      83.50/22     129.26/26     213.16/26 
    Veselý Pavel             OOB TJ Tatran Jablon TJN           78.42/26      17.16/24      95.58/26           /             /   
    Pavel Martin             OOB TJ Tatran Jablon TJN0004       74.44/24      19.00/26      93.44/25           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H14                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sýkora Vojtěch           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9801       25.44/2       14.44/7       40.28/2       21.18/2       61.46/1  
  2.Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 B     25.25/1       12.24/1       37.49/1       24.06/3       61.55/2  
  3.Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 B     28.16/5       12.46/2       41.02/3       21.09/1       62.11/3  
  4.Vystavěl Ondřej          SK Prostějov         JPV9807 A     27.23/3       14.12/5       41.35/4       25.44/5       67.19/4  
  5.Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801 B     31.43/9       13.58/4       45.41/7       24.23/4       70.04/5  
  6.Kočí Josef               KOB Konice           KON9824 A     27.52/4       16.22/14      44.14/6       27.15/9       71.29/6  
  7.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 B     28.58/6       15.05/10      44.03/5       27.58/10      72.01/7  
  8.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A     32.49/12      13.41/3       46.30/8       26.07/7       72.37/8  
  9.Jíra Tomáš               OK Roztoky           ROZ9800 B     30.14/7       16.19/12      46.33/9       29.13/12      75.46/9  
 10.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 B     33.35/13      19.07/21      52.42/14      25.47/6       78.29/10 
 11.Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805       32.02/10      16.21/13      48.23/10      34.43/18      83.06/11 
 12.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 B     35.36/15      14.32/6       50.08/13      33.03/16      83.11/12 
 13.Chvátil Šimon            OK 99 Hradec Králové PHK9908 C     38.57/17      17.18/17      56.15/18      28.00/11      84.15/13 
 14.Kašpar Petr              SK Severka Šumperk   SSU9911 B     37.16/16      15.44/11      53.00/15      33.55/17      86.55/14 
 15.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 C     32.04/11      16.32/16      48.36/11      38.55/23      87.31/15 
 16.Mašata  Metoděj          OK 99 Hradec Králové PHK9905 B     33.55/14      14.54/8       48.49/12      41.37/25      90.26/16 
 17.Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 B     39.00/18      14.59/9       53.59/16      37.10/21      91.09/17 
 18.Tesař Vojtěch            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9900 B     39.25/19      16.23/15      55.48/17      37.03/20      92.51/18 
 19.Cienciala Jan            TJ TŽ Třinec         TRI9801 B     31.31/8       25.17/31      56.48/19      37.29/22      94.17/19 
 20.Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 C     42.57/24      26.10/32      69.07/24      26.11/8       95.18/20 
 21.Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 B     41.27/23      22.18/26      63.45/23      32.30/15      96.15/21 
 22.Žáček Matěj              SK Radioklub Blansko RBK9802 B     40.06/21      17.50/18      57.56/21      41.24/24      99.20/22 
 23.Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 C     51.16/26      18.20/20      69.36/25      31.28/13     101.04/23 
 24.Janečka Viktor           SK Prostějov         JPV9917 B     39.38/20      18.08/19      57.46/20      44.47/26     102.33/24 
 25.Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C     40.23/22      19.54/22      60.17/22      48.54/29     109.11/25 
 26.Janeček Míra             OOB TJ Tatran Jablon TJN9804       57.18/28      24.17/30      81.35/28      35.55/19     117.30/26 
 27.Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C     50.47/25      20.32/24      71.19/26      66.50/31     138.09/27 
 28.Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     57.04/27      23.03/28      80.07/27      61.44/30     141.51/28 
 29.Hradecký Ondřej          KOB Kladno           DKL9801 C     59.14/29      23.20/29      82.34/29      86.32/32     169.06/29 
    Beneš Jan                KOB Kladno           DKL9800 C     66.15/31      20.39/25      86.54/30  DISK     /    DISK     /   
    Jiroušek Matyáš          VŠSK MFF UK Praha    MFP9901 B     60.35/30  DISK     /    DISK     /        47.14/28  DISK     /   
    Maňák Michal             OK 99 Hradec Králové PHK9801 B DISK     /        20.29/23  DISK     /        32.11/14  DISK     /   
    Faltejsek Jan            OK 99 Hradec Králové PHK9802 C DISK     /        22.27/27  DISK     /        45.56/27  DISK     /   
    Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 B          /             /             /        89.34/33           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H16                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A     28.28/1       15.25/2       43.53/1       39.31/1       83.24/1  
  2.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A     32.00/2       15.20/1       47.20/2       47.50/2       95.10/2  
  3.Wolowczyk Michal         UNT                  PL1           35.30/4       16.17/5       51.47/4       50.36/3      102.23/3  
  4.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     38.47/8       17.48/11      56.35/7       59.06/5      115.41/4  
  5.Šmelík Martin            Magnus Orienteering  ASU9644       47.35/16      15.57/4       63.32/13      54.22/4      117.54/5  
  6.Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B     36.15/6       17.07/8       53.22/6       68.15/11     121.37/6  
  7.Madzia Martin            TJ TŽ Třinec         TRI9705       38.31/7       19.29/16      58.00/9       64.39/7      122.39/7  
  8.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B     42.15/11      19.29/16      61.44/12      62.19/6      124.03/8  
  9.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     36.03/5       15.52/3       51.55/5       76.15/15     128.10/9  
 10.Sedláček Ondřej          OOB TJ Sokol Holešov HLV9732 A     41.15/10      16.41/6       57.56/8       71.08/12     129.04/10 
 11.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     47.00/15      18.22/12      65.22/15      66.10/10     131.32/11 
 12.Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B     42.26/12      18.33/14      60.59/11      73.41/13     134.40/12 
 13.Otruba Vojtěch           SK Prostějov         JPV9717 A     48.28/17      18.44/15      67.12/16      85.31/16     152.43/13 
 14.Jurica Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9611 B     43.41/13      17.15/9       60.56/10      96.36/17     157.32/14 
 15.Sova František           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9702 C     68.21/19      18.25/13      86.46/17      74.54/14     161.40/15 
 16.Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA9704 C     44.16/14      21.03/18      65.19/14     108.24/19     173.43/16 
 17.Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C     67.55/18      24.06/20      92.01/18     117.16/20     209.17/17 
    Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV9701 A DISK     /        16.47/7   DISK     /        65.39/9   DISK     /   
    Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C DISK     /        24.47/21  DISK     /             /    DISK     /   
    Lukáš Marek              KOB Kladno           DKL9702 C     76.50/21      31.30/23     108.20/20  DISK     /    DISK     /   
    Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C     70.33/20      22.41/19      93.14/19  DISK     /    DISK     /   
    Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 B DISK     /        26.34/22  DISK     /       100.27/18  DISK     /   
    Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 B     40.27/9   DISK     /    DISK     /        65.19/8   DISK     /   
    Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 A     34.10/3       17.22/10      51.32/3            /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H18                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     33.08/1       15.43/1       48.51/1       52.30/3      101.21/1  
  2.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     37.32/3       16.09/3       53.41/3       51.09/1      104.50/2  
  3.Grundmann Jan            OK Lokomotiva Pardub LPU9410 A     35.34/2       15.47/2       51.21/2       60.23/6      111.44/3  
  4.Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A     41.46/5       16.23/4       58.09/4       55.14/4      113.23/4  
  5.Mašata  Matěj            OK 99 Hradec Králové PHK9601 A     40.36/4       21.52/14      62.28/6       52.20/2      114.48/5  
  6.Šincl Jiří               Magnus Orienteering  ASU9446 B     43.27/6       17.28/5       60.55/5       61.42/7      122.37/6  
  7.Sháněl Jan               KOB Choceň           CHC9402 B     47.34/9       19.45/9       67.19/9       59.25/5      126.44/7  
  8.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     43.37/7       19.17/8       62.54/7       64.34/8      127.28/8  
  9.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A     50.10/13      17.32/6       67.42/10      68.06/9      135.48/9  
 10.Picek Štěpán             OOB TJ Tatran Jablon TJN9601 A     44.41/8       18.18/7       62.59/8       73.39/12     136.38/10 
 11.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602       49.38/12      20.07/10      69.45/11      70.13/10     139.58/11 
 12.Vaniš Ondřej             OOB TJ Tatran Jablon TJN9500       48.06/10      23.42/16      71.48/13      73.44/13     145.32/12 
 13.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B     51.34/14      20.21/12      71.55/14      76.39/14     148.34/13 
 14.Fajkus Radim             SK Prostějov         JPV9509 B     48.31/11      23.13/15      71.44/12      78.23/15     150.07/14 
 15.Valeš Jiří               OK Lokomotiva Plzeň  LPM9502 C     56.19/15      20.45/13      77.04/15      86.29/16     163.33/15 
 16.Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 B     71.06/18      20.20/11      91.26/16     146.39/18     238.05/16 
    Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A DISK     /             /    DISK     /             /    DISK     /   
    Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 C     60.45/16  DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
    Anc Kamil                UNT                  PL1           61.11/17  DISK     /    DISK     /        97.04/17  DISK     /   
    Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A                                               71.07/11           /   
    Petr Pavel               Slavia Liberec orien VLI9400 C     90.27/19           /             /             /             /   
 MS.Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 AMS   53.11/20 MS   17.21/17 MS   70.32/17 MS  123.22/19 MS  193.54/17 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H20                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 A     42.35/2       13.11/1       55.46/2       53.05/1      108.51/1  
  2.Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 A     42.05/1       13.25/2       55.30/1       59.10/2      114.40/2  
  3.Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A     49.46/3       14.30/3       64.16/3       69.14/3      133.30/3  
  4.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B     55.19/4       16.05/5       71.24/4       75.25/4      146.49/4  
  5.Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C     63.25/6       16.05/5       79.30/6      126.58/5      206.28/5  
    Kubát Lukáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9301 C     55.50/5       15.43/4       71.33/5            /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21A                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C     37.53/1       17.08/3       55.01/1       60.16/1      115.17/1  
  2.Zakouřil Tomáš           SOK TJ Turnov        TUV7500 C     42.03/5       18.38/12      60.41/6       62.57/2      123.38/2  
  3.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C     40.18/2       19.22/23      59.40/4       65.08/3      124.48/3  
  4.Novotný  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK8101 C     40.41/3       17.56/6       58.37/2       66.27/4      125.04/4  
  5.Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C     43.37/7       19.15/20      62.52/7       66.53/5      129.45/5  
  6.Lučan Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7710 R     42.04/6       17.45/5       59.49/5       70.19/10     130.08/6  
  7.Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     43.58/8       18.58/16      62.56/8       67.49/7      130.45/7  
  8.Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     44.39/10      18.52/15      63.31/11      68.36/8      132.07/8  
  9.Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 C     43.58/8       23.28/61      67.26/24      67.30/6      134.56/9  
 10.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     44.52/11      18.20/8       63.12/10      71.57/12     135.09/10 
 11.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502       47.22/25      18.33/10      65.55/18      69.17/9      135.12/11 
 12.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     46.11/20      19.01/17      65.12/14      73.17/13     138.29/12 
 13.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401       45.58/18      20.07/34      66.05/19      73.20/14     139.25/13 
 14.Döllgast Moritz          TV Oberbexbach       DE3           44.55/13      20.50/44      65.45/16      73.54/16     139.39/14 
 15.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C     48.34/34      20.15/37      68.49/31      71.08/11     139.57/15 
 16.Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C     45.01/14      19.18/22      64.19/12      76.19/21     140.38/16 
 17.Hübner Jan               SK OB Chotěboř       CTB7902 C     49.13/37      18.27/9       67.40/26      73.30/15     141.10/17 
 18.Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     48.07/33      17.30/4       65.37/15      75.48/20     141.25/18 
 19.Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     47.29/26      19.48/27      67.17/22      74.58/17     142.15/19 
 20.Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C     46.00/19      22.41/58      68.41/30      75.34/19     144.15/20 
 21.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     47.59/32      20.15/37      68.14/28      77.35/22     145.49/21 
 22.Flechsig Florian         USV TU Dresden       DE1           51.11/40      16.35/1       67.46/27      78.22/25     146.08/22 
 23.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     51.40/41      19.40/26      71.20/36      75.25/18     146.45/23 
 24.Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C     42.02/4       16.53/2       58.55/3       88.28/41     147.23/24 
 25.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     47.34/29      19.04/18      66.38/20      81.25/29     148.03/25 
 26.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     48.36/35      18.47/13      67.23/23      83.12/32     150.35/26 
 27.Neumann Josef            USV TU Dresden       DE1           45.44/16      20.07/34      65.51/17      85.13/37     151.04/27 
 28.Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C     45.14/15      19.48/27      65.02/13      87.01/40     152.03/28 
 29.Mašata  Roman            OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     46.59/24      21.25/47      68.24/29      84.02/34     152.26/29 
 30.Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700 C     52.45/47      22.15/54      75.00/44      78.13/24     153.13/30 
 31.Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C     51.47/42      19.56/30      71.43/38      83.06/30     154.49/31 
 32.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     55.04/49      18.49/14      73.53/43      81.19/28     155.12/32 
 33.Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C     52.02/43      20.10/36      72.12/39      83.13/33     155.25/33 
 34.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     53.33/48      21.30/48      75.03/45      81.01/26     156.04/34 
 35.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     49.55/38      21.31/49      71.26/37      85.22/38     156.48/35 
 36.Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     47.31/27      21.46/51      69.17/32      91.57/44     161.14/36 
 37.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     52.27/45      18.34/11      71.01/34      92.10/45     163.11/37 
 38.Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C     60.55/58      19.11/19      80.06/51      83.06/30     163.12/38 
 39.Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C     49.01/36      20.38/42      69.39/33      93.38/46     163.17/39 
 40.Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902       46.27/21      25.53/64      72.20/40      91.21/43     163.41/40 
 41.Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C     45.51/17      20.54/45      66.45/21      99.24/49     166.09/41 
 42.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505       44.54/12      18.17/7       63.11/9      105.18/57     168.29/42 
 43.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     47.36/30      23.37/62      71.13/35      97.27/48     168.40/43 
 44.Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303       57.09/53      19.37/25      76.46/47      97.14/47     174.00/44 
 45.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     52.23/44      20.21/40      72.44/42     103.25/54     176.09/45 
 46.Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801 C     46.58/23      20.31/41      67.29/25     108.58/59     176.27/46 
 47.Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C     55.35/50      22.52/59      78.27/50      99.28/50     177.55/47 
 48.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     70.13/64      23.16/60      93.29/60      84.51/36     178.20/48 
 49.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500 C     57.47/55      22.36/57      80.23/52     103.28/55     183.51/49 
 50.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     60.36/56      21.35/50      82.11/55     103.36/56     185.47/50 
 51.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     69.45/63      25.42/63      95.27/61      90.46/42     186.13/51 
 52.Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 C     60.39/57      20.18/39      80.57/53     106.47/58     187.44/52 
 53.Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C     66.44/61      19.56/30      86.40/56     102.10/53     188.50/53 
 54.Drągowski Piotr          OK!Sport             PL2           67.17/62      22.00/53      89.17/58     100.41/52     189.58/54 
 55.Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C     70.24/65      22.34/56      92.58/59     100.16/51     193.14/55 
 56.Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501       66.07/60      21.46/51      87.53/57     119.34/60     207.27/56 
    Ostřanský Filip          Magnus Orienteering  ASU9243       56.11/52      19.58/33      76.09/46  DISK     /    DISK     /   
    Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C DISK     /        19.16/21  DISK     /        81.13/27  DISK     /   
    Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C DISK     /                                                           
    Bašus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C DISK     /        19.49/29  DISK     /             /    DISK     /   
    Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 C     50.12/39  DISK     /    DISK     /        77.37/23  DISK     /   
    Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     47.46/31  DISK     /    DISK     /        84.13/35  DISK     /   
    Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C     46.36/22  DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
    Birnstock Jan            OK Leipzig           DE2           56.04/51      22.22/55      78.26/49  DISK     /    DISK     /   
    Anc Mateusz              UNT                  PL1           57.32/54      20.43/43      78.15/48  DISK     /    DISK     /   
    Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C     47.32/28           /             /    DISK     /             /   
    Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     62.27/59      19.27/24      81.54/54                             
    Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507       52.38/46      19.57/32      72.35/41                             
    Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C                                               85.55/39           /   
    Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C                   21.13/46           /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     32.31/1       13.23/4       45.54/1       54.46/4      100.40/1  
  2.Voráček Michal           SK Praga             PGP8009       36.08/2       15.05/24      51.13/5       51.10/1      102.23/2  
  3.Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A     36.28/4       13.04/2       49.32/2       53.55/3      103.27/3  
  4.Falta Ondřej             OK Jilemnice         JIL8502 C     36.12/3       13.54/10      50.06/4       53.43/2      103.49/4  
  5.Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904 C     36.51/5       13.05/3       49.56/3       62.04/5      112.00/5  
  6.Lejsek Tadeáš            SK Praga             PGP8903 C     37.30/6       13.56/11      51.26/6       65.57/9      117.23/6  
  7.Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 C     38.31/9       14.32/16      53.03/10      65.04/8      118.07/7  
  8.Stachoň Zdeněk           KOB Směr Kroměříž    SKM8014 C     44.02/24      14.49/21      58.51/19      62.29/6      121.20/8  
  9.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     37.39/7       14.30/15      52.09/8       69.15/14     121.24/9  
 10.Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 C     43.48/23      15.23/27      59.11/21      64.42/7      123.53/10 
 11.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     41.01/13      13.45/8       54.46/11      69.56/16     124.42/11 
 12.Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C     43.20/22      15.38/29      58.58/20      68.38/12     127.36/12 
 13.Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C     45.01/26      16.19/36      61.20/31      66.51/11     128.11/13 
 14.Albl Miloslav            VSK Přírodověda      PVP7605 C     46.00/30      14.02/12      60.02/26      68.42/13     128.44/14 
 15.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 C     38.58/10      13.34/5       52.32/9       78.57/23     131.29/15 
 16.Korecký Miroslav         SK Chrast            CHT7901 C     40.13/12      16.07/35      56.20/16      75.25/19     131.45/16 
 17.Krtička Luděk            SK Severka Šumperk   SSU7847 C     43.10/20      16.48/41      59.58/25      73.08/17     133.06/17 
 18.Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C     43.10/20      16.01/33      59.11/21      74.56/18     134.07/18 
 19.Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C     46.26/31      14.45/20      61.11/29      77.36/21     138.47/19 
 20.Mušinský Tomáš           Magnus Orienteering  ASU9348 C     47.34/34      12.49/1       60.23/28      79.41/25     140.04/20 
 21.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C     49.23/42      16.21/38      65.44/41      76.19/20     142.03/21 
 22.Jána Michal              Oddíl OB Kotlářka    DKP8400 C     41.17/14      16.19/36      57.36/18      85.49/32     143.25/22 
 23.Aleš David               Magnus Orienteering  ASU7517 C     45.04/27      14.53/22      59.57/24      83.40/30     143.37/23 
 24.Fujáček Jan              OK Sparta Praha      SCP7506 C     39.33/11      16.30/40      56.03/15      89.11/37     145.14/24 
 25.Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C     47.44/36      15.05/24      62.49/34      82.53/28     145.42/25 
 26.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     47.56/37      17.33/49      65.29/40      81.22/26     146.51/26 
 27.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C     54.44/47      14.39/18      69.23/44      78.27/22     147.50/27 
 28.Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C     44.24/25      15.57/32      60.21/27      87.51/34     148.12/28 
 29.Ježek Tomáš              Magnus Orienteering  ASU8419       67.49/60      15.11/26      83.00/58      69.23/15     152.23/29 
 30.Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C     48.45/40      16.02/34      64.47/37      89.07/36     153.54/30 
 31.Pilgr Luděk              TJ Loko Česká Třebov CET7601 C     42.14/18      17.28/48      59.42/23      94.42/42     154.24/31 
 32.Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C     54.28/46      16.50/43      71.18/47      83.20/29     154.38/32 
 33.Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201       46.50/32      19.25/56      66.15/42      88.37/35     154.52/33 
 34.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     49.18/41      15.39/30      64.57/39      90.16/38     155.13/34 
 35.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     55.17/50      14.44/19      70.01/45      85.14/31     155.15/35 
 36.Klomínský Václav         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8700 C     48.40/39      15.27/28      64.07/36      96.51/43     160.58/36 
 37.Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C     47.37/35      14.32/16      62.09/32      99.34/45     161.43/37 
 38.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     62.14/57      20.33/59      82.47/57      79.00/24     161.47/38 
 39.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     54.50/48      19.45/57      74.35/49      87.40/33     162.15/39 
 40.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     45.29/29      18.02/50      63.31/35     100.25/47     163.56/40 
 41.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C     65.41/58      16.57/44      82.38/56      82.19/27     164.57/41 
 42.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     48.23/38      16.26/39      64.49/38     102.08/49     166.57/42 
 43.Dubrovský Lukáš          TJ Slavia Hradec Krá SHK8400       57.41/53      18.15/52      75.56/50      92.04/41     168.00/43 
 44.Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C     52.45/45      18.03/51      70.48/46     100.13/46     171.01/44 
 45.Procházka Zdenek         Sokol Tehov          TEH7800 C     55.08/49      25.00/62      80.08/54      91.01/39     171.09/45 
 46.Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C     47.15/33      14.54/23      62.09/32     111.28/53     173.37/46 
 47.Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C     61.56/55      16.48/41      78.44/52      99.14/44     177.58/47 
 48.Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C     57.32/52      18.54/55      76.26/51     102.01/48     178.27/48 
 49.Zaoral Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN7904 C     62.06/56      18.19/53      80.25/55     105.05/50     185.30/49 
 50.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C     67.39/59      18.50/54      86.29/59     105.50/51     192.19/50 
 51.Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C     59.33/54      20.03/58      79.36/53     121.48/54     201.24/51 
 52.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 C     68.10/61      21.18/60      89.28/60     127.49/55     217.17/52 
    Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     42.45/19      14.28/14      57.13/17  DISK     /    DISK     /   
    Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C     56.26/51      17.26/47      73.52/48  DISK     /    DISK     /   
    Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C DISK     /        22.35/61  DISK     /        91.40/40  DISK     /   
    Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C DISK     /        17.09/45  DISK     /       106.11/52  DISK     /   
    Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     45.23/28      15.54/31      61.17/30  DISK     /    DISK     /   
    Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C     41.29/15      13.40/7       55.09/13  DISK     /    DISK     /   
    Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C     41.29/15      13.36/6       55.05/12  DISK     /    DISK     /   
    Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C     41.44/17      14.17/13      56.01/14  DISK     /    DISK     /   
    Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502       38.00/8       13.50/9       51.50/7   DISK     /    DISK     /   
    Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     51.04/44           /             /        66.07/10           /   
    Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     50.47/43      17.24/46      68.11/43           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21C                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Král Aleš                SK OB Chotěboř       CTB7801 C     35.05/1       12.24/1       47.29/1       46.41/1       94.10/1  
  2.Laga Miroslav            SK Zbraslav OOB      ZBP7900 C     38.57/2       12.38/2       51.35/2       64.51/4      116.26/2  
  3.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     50.48/11      14.20/6       65.08/8       63.08/2      128.16/3  
  4.Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200       50.00/9       15.10/10      65.10/9       69.10/5      134.20/4  
  5.Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801       50.43/10      13.22/3       64.05/7       74.44/7      138.49/5  
  6.Windsor Ben              CUOC, Windsor        GB2           41.21/3       25.49/16      67.10/10      76.43/8      143.53/6  
  7.Procházka Martin         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8101       46.11/7       13.58/4       60.09/5       90.42/11     150.51/7  
  8.Urbaník Robert           Slavia Liberec orien VLI7002 C     44.22/6       15.00/9       59.22/3       94.06/12     153.28/8  
  9.Aschermann Michal        SK Kamenice          KAM9104 C     47.16/8       14.42/7       61.58/6       96.59/14     158.57/9  
 10.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     59.55/15      14.09/5       74.04/12      86.34/10     160.38/10 
 11.Václavek Jan             OK Lokomotiva Pardub LPU7816 C     69.08/17      14.47/8       83.55/14      86.24/9      170.19/11 
 12.Toušek Filip             SK Zbraslav OOB      ZBP7102 C     55.35/13      19.50/13      75.25/13      97.40/15     173.05/12 
    Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C DISK     /        24.18/15  DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Besta Lukáš              OOB Sokol Kostelec n KNC8101 C     42.28/4       17.22/12      59.50/4   DISK     /    DISK     /   
    Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C     64.26/16  DISK     /    DISK     /       122.11/16  DISK     /   
    Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C     51.17/12      19.56/14      71.13/11  DISK     /    DISK     /   
    Zoubek Petr              SK Zbraslav OOB      ZBP7602 C     56.25/14  DISK     /    DISK     /        96.46/13  DISK     /   
    Pártl Adam               Oddíl OB Kotlářka    DKP8501 C    107.03/19      16.11/11     123.14/15           /             /   
    Bolina Michal            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7701 C     81.16/18           /             /        74.16/6            /   
    Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     42.31/5            /             /        64.49/3            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21E                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petržela Jan             OK 99 Hradec Králové PHK9200 A     44.05/3       16.41/1       60.46/1       69.35/2      130.21/1  
  2.Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 C     43.43/2       18.34/11      62.17/3       69.03/1      131.20/2  
  3.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     43.28/1       18.17/8       61.45/2       73.30/3      135.15/3  
  4.Šmehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 E     45.39/4       17.21/2       63.00/4       74.14/7      137.14/4  
  5.Udržal Tomáš             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 E     47.25/6       17.54/5       65.19/5       73.52/5      139.11/5  
  6.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R     47.56/8       17.59/6       65.55/6       73.35/4      139.30/6  
  7.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 R     48.36/10      17.33/3       66.09/7       74.12/6      140.21/7  
  8.Morawski Jacek           UNT                  PL1           48.17/9       18.25/9       66.42/8       79.32/11     146.14/8  
  9.Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 E     52.12/16      18.13/7       70.25/14      79.10/10     149.35/9  
 10.Pospíšil Vít             OK Sparta Praha      SCP6800 C     52.33/18      21.49/35      74.22/22      78.09/9      152.31/10 
 11.Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 A     50.16/13      18.39/12      68.55/11      83.56/15     152.51/11 
 12.Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 R     54.55/27      21.33/34      76.28/25      77.36/8      154.04/12 
 13.Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     54.11/24      19.26/18      73.37/18      83.18/14     156.55/13 
 14.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     55.49/29      19.28/20      75.17/24      82.31/13     157.48/14 
 15.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 R     49.27/12      18.49/14      68.16/10      91.28/18     159.44/15 
 16.Košárek Pavel            POBO - přátelé OB Op AOP7102 C     53.26/19      20.29/29      73.55/20      87.13/16     161.08/16 
 17.Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C     60.14/34      20.07/25      80.21/32      81.52/12     162.13/17 
 18.Drągowski Kuba           OK!Sport             PL2           51.51/15      17.40/4       69.31/13      93.49/23     163.20/18 
 19.Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     52.29/17      19.37/21      72.06/16      92.07/20     164.13/19 
 20.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     54.19/26      20.25/27      74.44/23      91.46/19     166.30/20 
 21.Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R     54.17/25      19.21/17      73.38/19      95.08/25     168.46/21 
 22.Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C     58.41/33      19.43/23      78.24/28      91.02/17     169.26/22 
 23.Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601       55.36/28      22.53/38      78.29/30      92.55/21     171.24/23 
 24.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     57.31/32      20.51/30      78.22/27      94.07/24     172.29/24 
 25.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     53.39/20      20.25/27      74.04/21     101.43/28     175.47/25 
 26.Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R     56.56/31      21.30/33      78.26/29      99.02/27     177.28/26 
 27.Skripník Štěpán          OK Sparta Praha      SCP7901 R     47.55/7       21.20/31      69.15/12     108.16/32     177.31/27 
 28.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 C     54.04/23      18.29/10      72.33/17     106.19/29     178.52/28 
 29.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     64.44/37      20.17/26      85.01/34      95.18/26     180.19/29 
 30.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     56.45/30      19.53/24      76.38/26     107.06/30     183.44/30 
 31.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     49.19/11      18.52/15      68.11/9      117.23/36     185.34/31 
 32.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 R     60.49/35      18.43/13      79.32/31     114.13/35     193.45/32 
 33.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002       71.40/39      19.41/22      91.21/35     111.59/34     203.20/33 
 34.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 R     72.19/40      22.48/37      95.07/36     109.50/33     204.57/34 
 35.Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 R     62.11/36      21.28/32      83.39/33     124.06/37     207.45/35 
    Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 C     51.34/14      18.59/16      70.33/15  DISK     /    DISK     /   
    Procházka Pavel          SK Praga             PGP9002 E     53.57/22  DISK     /    DISK     /       131.38/38  DISK     /   
    Losman  Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7901 E     47.00/5   DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 E     69.07/38  DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Cygler Slawomir          UNT                  PL1           85.13/42      22.40/36     107.53/38  DISK     /    DISK     /   
    Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E                                              107.51/31           /   
    Suslov Sergej            Slavia Liberec orien VLI8801 R     77.19/41      19.26/18      96.45/37                             
    Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 E     53.47/21           /             /             /             /   
    Horyna Roman             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7602 R                                               93.39/22           /   
 MS.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 EMS  118.22/43 MS   30.00/39 MS  148.22/39 MSDISK    /   MSDISK    /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H35                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C     38.26/1       15.40/1       54.06/1       49.53/1      103.59/1  
  2.Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C     39.54/3       18.15/10      58.09/3       56.08/3      114.17/2  
  3.Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C     39.17/2       18.12/8       57.29/2       57.56/5      115.25/3  
  4.Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C     40.31/4       18.22/11      58.53/4       58.18/6      117.11/4  
  5.Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     42.34/6       18.43/12      61.17/8       56.05/2      117.22/5  
  6.Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C     43.06/8       17.10/4       60.16/6       57.51/4      118.07/6  
  7.Toužil Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK7602 C     42.48/7       17.50/7       60.38/7       62.50/9      123.28/7  
  8.Všetečka Michal          Sportcentrum Jičín   SJC7503 C     49.04/15      17.27/5       66.31/14      60.37/8      127.08/8  
  9.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     47.40/14      17.06/3       64.46/13      64.45/10     129.31/9  
 10.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     43.06/8       19.04/14      62.10/9       67.49/12     129.59/10 
 11.Šemelík Petr             KOB Kladno           DKL6901 C     44.22/11      19.57/16      64.19/12      68.25/13     132.44/11 
 12.Cienciala Martin         TJ TŽ Třinec         TRI7401 C     41.51/5       21.36/20      63.27/10      69.49/14     133.16/12 
 13.Datel Jiří               KOB Kladno           DKL7101 C     52.53/18      17.31/6       70.24/16      67.18/11     137.42/13 
 14.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     44.41/12      19.37/15      64.18/11      74.16/16     138.34/14 
 15.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     43.13/10      16.28/2       59.41/5       79.35/18     139.16/15 
 16.Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     46.27/13      21.20/18      67.47/15      73.36/15     141.23/16 
 17.Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C     51.36/17      21.24/19      73.00/18      84.53/22     157.53/17 
 18.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C     52.56/19      23.53/22      76.49/20      84.51/21     161.40/18 
 19.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV6901 C     54.35/20      18.12/8       72.47/17      91.37/25     164.24/19 
 20.Vinš Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C     66.29/26      22.38/21      89.07/23      80.54/19     170.01/20 
 21.Volák Pavel              Ulita Broumov        BRU7001 C     51.00/16      25.00/24      76.00/19      99.13/27     175.13/21 
 22.Karásek Martin           KOB Železárny Prostě ZPV7301 C     59.45/22      33.53/26      93.38/24      84.55/23     178.33/22 
 23.Geisler Michal           KOB Kladno           DKL7500 C     59.53/23      21.14/17      81.07/21     101.58/28     183.05/23 
 24.Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C     61.41/24      24.30/23      86.11/22     104.20/29     190.31/24 
 25.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     73.57/28      29.16/25     103.13/25      94.23/26     197.36/25 
 26.Biolik  Grzegorz         UNT                  PL1           64.25/25      42.08/27     106.33/26     108.28/30     215.01/26 
    Vodička Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU7715 C DISK     /        18.52/13  DISK     /        78.50/17  DISK     /   
    Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     71.11/27           /             /        86.45/24           /   
    Znojemský Jiří           Slavia Liberec orien VLI7500 C     56.35/21           /             /        80.54/19           /   
    Rudolf Ropek             Sportcentrum Jičín   SJC7002                          /             /        60.30/7            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H40                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Podrábský Ctibor         Slavia Liberec orien VLI7001       36.11/1       17.30/2       53.41/1       63.05/1      116.46/1  
  2.Filip Libor              OOB Vamberk          VAM7101 C     38.05/3       17.14/1       55.19/2       68.47/4      124.06/2  
  3.Kavalír  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     37.23/2       21.35/9       58.58/3       65.43/2      124.41/3  
  4.Kamenický  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK6601 C     38.31/4       21.24/8       59.55/4       65.53/3      125.48/4  
  5.Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6801       41.16/6       19.42/4       60.58/5       72.49/5      133.47/5  
  6.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C     42.45/8       19.46/5       62.31/6       79.02/7      141.33/6  
  7.Kašpar Jaroslav          SK Severka Šumperk   SSU7004 C     44.07/10      19.29/3       63.36/7       86.20/11     149.56/7  
  8.Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C     44.59/11      22.52/10      67.51/8       84.25/9      152.16/8  
  9.Odehnal Roman            KOB Moira Brno       ABM6909 C     55.10/22      20.49/7       75.59/12      76.18/6      152.17/9  
 10.Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C     52.28/19      23.40/11      76.08/13      85.31/10     161.39/10 
 11.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C     45.18/12      33.07/29      78.25/17      84.01/8      162.26/11 
 12.Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C     51.23/18      26.18/17      77.41/15      89.00/12     166.41/12 
 13.Staszak Artur            UNT                  PL1           53.03/21      24.37/14      77.40/14      93.07/17     170.47/13 
 14.Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C     48.15/14      23.53/12      72.08/11      98.48/19     170.56/14 
 15.Sedláček Jaroslav        OOB TJ Sokol Holešov HLV6404 C     50.36/16      29.42/26      80.18/19      92.56/16     173.14/15 
 16.Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     53.00/20      29.31/25      82.31/21      95.12/18     177.43/16 
 17.Růžička  Ivan            OK 99 Hradec Králové PHK6702 C     42.08/7       28.17/20      70.25/10     108.00/23     178.25/17 
 18.Žáček Zbyněk             SK Radioklub Blansko RBK7101 C     49.01/15      20.23/6       69.24/9      110.00/24     179.24/18 
 19.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C     60.12/25      28.45/22      88.57/25      91.49/15     180.46/19 
 20.Hájek Martin             SK SP Kylešovice     KYL6801 C     61.01/27      24.12/13      85.13/22     100.27/20     185.40/20 
 21.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C     61.30/30      29.03/24      90.33/27     106.01/22     196.34/21 
 22.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C     50.59/17      26.47/18      77.46/16     120.40/25     198.26/22 
 23.Chvátil Jiří             OK 99 Hradec Králové PHK7200 C     62.23/31      25.41/16      88.04/24     121.33/26     209.37/23 
 24.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     61.15/29      28.30/21      89.45/26     127.31/27     217.16/24 
 25.Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C     81.02/33      38.08/32     119.10/31     133.46/28     252.56/25 
 26.Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900       82.54/34      35.19/30     118.13/30     146.50/30     265.03/26 
 27.Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C     96.16/36      28.05/19     124.21/32     141.08/29     265.29/27 
 28.Bruk Slavomír            TJ TŽ Třinec         TRI6800 C     79.45/32      32.11/28     111.56/28     172.32/32     284.28/28 
 29.Lukáš Petr               KOB Kladno           DKL6902 C     83.54/35      30.41/27     114.35/29     170.32/31     285.07/29 
    Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C     39.18/5   DISK     /    DISK     /        91.21/14  DISK     /   
    Faltejsek Pavel          OK 99 Hradec Králové PHK7003 C     60.30/26  DISK     /    DISK     /       105.24/21  DISK     /   
    Kohout Josef             TJ Slavia Hradec Krá SHK6902 C     43.36/9       35.44/31      79.20/18  DISK     /    DISK     /   
    Antonowicz Jerzy         UNT                  PL1           57.03/24      28.45/22      85.48/23  DISK     /    DISK     /   
    Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C     61.01/27           /             /        89.01/13           /   
    Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000       46.14/13           /             /             /             /   
    Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C     55.57/23      25.15/15      81.12/20           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H45                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     35.15/2       17.25/1       52.40/2       49.43/1      102.23/1  
  2.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     32.27/1       19.04/3       51.31/1       53.04/2      104.35/2  
  3.Holík Marek              KOS TJ Tesla Brno    TBM6507 C     35.43/3       21.48/19      57.31/3       62.29/3      120.00/3  
  4.Havel Leoš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL6401 C     42.12/10      20.20/10      62.32/10      66.59/5      129.31/4  
  5.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     39.46/8       19.59/7       59.45/8       73.38/7      133.23/5  
  6.Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     42.39/11      20.33/12      63.12/12      72.53/6      136.05/6  
  7.Chachurski Ryszard       UNT                  PL1           40.26/9       21.37/17      62.03/9       75.03/10     137.06/7  
  8.Straka Daniel            SK Kamenice          KAM6602 C     43.32/12      19.37/5       63.09/11      74.42/9      137.51/8  
  9.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     39.17/6       20.07/9       59.24/7       80.52/14     140.16/9  
 10.Gryc Jan                 KOS TJ Tesla Brno    TBM6709 C     52.09/20      21.46/18      73.55/18      76.04/11     149.59/10 
 11.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401       58.13/30      21.12/15      79.25/25      74.18/8      153.43/11 
 12.Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C     56.46/27      19.12/4       75.58/21      77.49/13     153.47/12 
 13.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     39.21/7       19.45/6       59.06/4       95.08/20     154.14/13 
 14.Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C     50.40/16      20.33/12      71.13/15      91.53/19     163.06/14 
 15.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     52.05/19      21.08/14      73.13/17      90.39/18     163.52/15 
 16.Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C     53.06/24      25.30/27      78.36/23      87.56/17     166.32/16 
 17.Starý Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301       50.49/17      21.33/16      72.22/16     100.37/21     172.59/17 
 18.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     68.23/32      28.16/30      96.39/29      77.33/12     174.12/18 
 19.Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300 C     52.28/21      21.55/21      74.23/19     104.25/22     178.48/19 
 20.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C     51.44/18      18.50/2       70.34/14     114.35/25     185.09/20 
 21.Melichar Igor            OK 99 Hradec Králové PHK6504 C     55.15/26      22.42/25      77.57/22     110.22/24     188.19/21 
 22.Aschermann David         SK Kamenice          KAM6500 C     56.58/28      26.09/28      83.07/27     116.45/26     199.52/22 
 23.Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C     72.13/33      25.11/26      97.24/30     105.52/23     203.16/23 
 24.Pedowski Wojciech        OK!Sport             PL2           63.53/31      28.28/31      92.21/28     120.54/28     213.15/24 
 25.Bendák Petr              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6500       53.01/23      26.16/29      79.17/24     145.48/32     225.05/25 
 26.Zalaba Jindřich          Sportcentrum Jičín   SJC6603 C     75.13/35      30.09/32     105.22/31     122.05/29     227.27/26 
 27.Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     74.01/34      36.35/36     110.36/32     117.29/27     228.05/27 
 28.Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C     80.36/36      30.53/33     111.29/33     138.18/30     249.47/28 
 29.Hofman Petr              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6500 C     93.13/37      31.20/34     124.33/34     152.13/33     276.46/29 
 30.Čivrný Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6306      129.37/38      34.39/35     164.16/35     143.02/31     307.18/30 
    Soldán Vladimír          SK Prostějov         JPV6526 C DISK     /        19.59/7   DISK     /        81.38/15  DISK     /   
    Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C DISK     /        41.45/37  DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301       44.36/13  DISK     /    DISK     /        81.57/16  DISK     /   
    Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C     37.26/4       21.50/20      59.16/5   DISK     /    DISK     /   
    Cruse Kay                SV Robotron Dresden  DE6           46.02/15  DISK     /    DISK     /        64.15/4   DISK     /   
    Wolowczyk Marek          UNT                  PL1           38.57/5       20.22/11      59.19/6   DISK     /    DISK     /   
    Vičan Lubomír            SK Prostějov         JPV6501 C     57.14/29      22.34/24      79.48/26           /             /   
    Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN6500 C     52.40/22      22.10/23      74.50/20                             
    Žucha Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN6603 C     53.12/25           /             /             /             /   
    Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C     45.56/14      22.09/22      68.05/13           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H50                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     37.40/1       17.20/2       55.00/1       64.03/1      119.03/1  
  2.Neumann Jaroslav         SK SKI-OB Šternberk  STE5902 C     40.43/4       17.51/4       58.34/4       64.35/2      123.09/2  
  3.Drągowski Robert         OK!Sport             PL2           38.21/2       17.11/1       55.32/2       68.23/3      123.55/3  
  4.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     40.03/3       17.52/5       57.55/3       73.09/4      131.04/4  
  5.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     41.26/6       18.34/6       60.00/5       74.54/5      134.54/5  
  6.Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     44.10/9       17.46/3       61.56/6       75.50/6      137.46/6  
  7.Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C     44.06/8       20.43/8       64.49/9       86.32/8      151.21/7  
  8.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     41.58/7       20.39/7       62.37/8       94.18/9      156.55/8  
  9.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     65.29/19      25.02/14      90.31/15      85.32/7      176.03/9  
 10.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     40.44/5       21.52/11      62.36/7      115.41/14     178.17/10 
 11.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     54.50/13      23.20/12      78.10/13     110.42/11     188.52/11 
 12.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C     49.53/10      26.17/15      76.10/11     112.46/13     188.56/12 
 13.Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C     50.20/11      26.29/16      76.49/12     116.08/15     192.57/13 
 14.Korpas Jaroslav          TJ Lokomotiva Ingsta LBM6113 C     50.21/12      21.27/10      71.48/10     127.03/19     198.51/14 
 15.Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     62.41/18      24.59/13      87.40/14     119.30/17     207.10/15 
 16.Wróblewski Tadeusz       OK!Sport             PL2           60.10/16      35.38/19      95.48/18     116.19/16     212.07/16 
 17.Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C     61.58/17      31.33/17      93.31/17     125.59/18     219.30/17 
 18.Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C     56.39/14      34.40/18      91.19/16     141.34/20     232.53/18 
    Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     57.30/15  DISK     /    DISK     /       100.18/10  DISK     /   
    Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801 C          /        21.06/9            /       111.06/12           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H55                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C     33.47/1       16.23/1       50.10/1       61.31/1      111.41/1  
  2.Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549       34.39/2       17.15/2       51.54/2       63.16/2      115.10/2  
  3.Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     38.42/5       22.25/12      61.07/4       66.08/3      127.15/3  
  4.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     39.36/6       19.24/3       59.00/3       73.51/9      132.51/4  
  5.Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     44.04/8       20.47/6       64.51/5       70.47/5      135.38/5  
  6.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C     44.52/9       22.07/9       66.59/8       69.15/4      136.14/6  
  7.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     47.45/14      20.13/5       67.58/9       73.37/8      141.35/7  
  8.Kostka Evžen             POBO - přátelé OB Op AOP5701 C     45.37/12      19.30/4       65.07/6       76.52/11     141.59/8  
  9.Rosen David              South Ribble OC      GB1           45.15/11      24.21/14      69.36/10      73.32/7      143.08/9  
 10.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     49.09/15      23.20/13      72.29/12      91.43/13     164.12/10 
 11.Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     47.29/13      22.23/11      69.52/11     107.26/16     177.18/11 
 12.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     62.10/18      21.33/8       83.43/14     103.55/15     187.38/12 
 13.Riby Andrew              OOB TJ Lokomotiva Te LTP5501 C    105.12/19      35.15/16     140.27/15     195.14/17     335.41/13 
    Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     42.16/7   DISK     /    DISK     /        75.18/10  DISK     /   
    Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     54.00/16      27.02/15      81.02/13  DISK     /    DISK     /   
    Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C     36.35/3   DISK     /    DISK     /        72.39/6   DISK     /   
    Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502 C     45.03/10      21.21/7       66.24/7   DISK     /    DISK     /   
    Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     37.37/4   DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C DISK     /        22.09/10  DISK     /        80.31/12  DISK     /   
    Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     59.54/17                                  96.04/14           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H60                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     28.06/1       13.38/1       41.44/1       54.32/2       96.16/1  
  2.Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C     35.33/3       15.06/3       50.39/3       63.28/3      114.07/2  
  3.Hickethier Manfred       Planeta Radebeul     DE5           41.49/11      25.42/17      67.31/12      51.34/1      119.05/3  
  4.Conrad Helmut            USV TU Dresden       DE1           39.07/8       15.02/2       54.09/5       65.30/4      119.39/4  
  5.Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     42.06/12      18.12/8       60.18/10      68.56/5      129.14/5  
  6.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900       39.43/9       15.53/5       55.36/8       74.04/6      129.40/6  
  7.Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C     38.57/7       19.53/12      58.50/9       80.36/7      139.26/7  
  8.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     40.54/10      20.45/14      61.39/11      83.43/8      145.22/8  
  9.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     38.27/6       17.01/7       55.28/7      103.29/13     158.57/9  
 10.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     44.39/13      27.59/22      72.38/16      98.35/11     171.13/10 
 11.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     59.51/19      22.01/15      81.52/17      90.17/9      172.09/11 
 12.Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001       81.34/24      19.10/11     100.44/21     100.21/12     201.05/12 
 13.Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C     85.13/26      27.30/20     112.43/22     132.29/15     245.12/13 
    Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     50.26/18      18.46/10      69.12/14  DISK     /    DISK     /   
    Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C     73.10/23      25.45/18      98.55/20  DISK     /    DISK     /   
    Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     47.54/16      22.36/16      70.30/15  DISK     /    DISK     /   
    Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     36.54/5       16.56/6       53.50/4   DISK     /    DISK     /   
    Procházka Jiří           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4802       83.49/25  DISK     /    DISK     /       106.36/14  DISK     /   
    Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C     47.34/14      20.28/13      68.02/13  DISK     /    DISK     /   
    Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C     65.21/21      26.02/19      91.23/19  DISK     /    DISK     /   
    Lukavec Miloslav         OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     36.40/4       18.12/8       54.52/6   DISK     /    DISK     /   
    Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     28.56/2       15.22/4       44.18/2   DISK     /    DISK     /   
    Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C     63.40/20      27.36/21      91.16/18           /             /   
    Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C     69.43/22           /             /       142.32/16           /   
    Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     48.23/17                              DISK     /             /   
    Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     47.44/15           /             /        96.02/10           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H65                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     31.32/2       18.34/2       50.06/2       64.42/1      114.48/1  
  2.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702       34.58/3       29.46/8       64.44/4       69.13/2      133.57/2  
  3.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     30.51/1       18.07/1       48.58/1       86.15/6      135.13/3  
  4.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     43.28/6       23.28/5       66.56/5       71.23/3      138.19/4  
  5.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     65.07/11      19.53/3       85.00/10      72.59/4      157.59/5  
  6.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     45.08/7       25.31/7       70.39/6       90.07/7      160.46/6  
  7.Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501       71.29/12      30.02/9      101.31/11      84.10/5      185.41/7  
  8.Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     47.13/9       32.31/11      79.44/9      112.16/9      192.00/8  
  9.Suchý Karel              SK Praga             PGP4300 C     41.03/5       31.20/10      72.23/8      120.42/10     193.05/9  
 10.Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov / MTBO TUR           59.26/10      42.57/13     102.23/12      98.22/8      200.45/10 
    Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     38.38/4       22.37/4       61.15/3   DISK     /    DISK     /   
    Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     46.17/8       25.13/6       71.30/7   DISK     /    DISK     /   
    Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701 C     81.17/13      39.15/12     120.32/13           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H70                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     38.40/1       13.59/2       52.39/1       56.34/1      109.13/1  
  2.Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C     41.44/2       17.09/3       58.53/2       77.09/2      136.02/2  
  3.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     50.07/3       17.16/4       67.23/3       79.13/3      146.36/3  
  4.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     54.12/5       19.39/5       73.51/4       84.26/5      158.17/4  
  5.Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C     68.17/6       13.34/1       81.51/6       80.35/4      162.26/5  
  6.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     53.59/4       22.12/8       76.11/5       86.46/6      162.57/6  
  7.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C     94.35/8       19.47/6      114.22/8       90.32/7      204.54/7  
    Sedlář Vladimír          POBO - přátelé OB Op AOP4201 C     86.52/7       21.10/7      108.02/7   DISK     /    DISK     /   
    Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C    103.33/9            /             /    DISK     /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : HDR                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov / MTBO TUR0500       27.01/2       10.11/2       37.12/1       21.05/2       58.17/1  
  2.Husák Ondřej             Husákovi             NE3           25.55/1       13.09/13      39.04/3       21.04/1       60.08/2  
  3.Schroterová Adéla        OK Chrastava         CHA0551       27.30/3       10.28/5       37.58/2       25.28/6       63.26/3  
  4.Houžvička David          Houžvičkovi          N02           35.14/5        9.11/1       44.25/4       21.28/3       65.53/4  
  5.Antonowicz Jan           UNT                  PL1           36.16/6       10.11/2       46.27/5       23.10/5       69.37/5  
  6.Nejezchleb Vojta         OOB TJ Turnov / MTBO TUR           36.53/7       10.22/4       47.15/6       27.57/7       75.12/6  
  7.Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C     40.51/12      11.04/6       51.55/9       29.46/8       81.41/7  
  8.Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C     34.58/4       13.16/14      48.14/7       34.25/16      82.39/8  
  9.Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600       37.57/8       12.40/9       50.37/8       32.57/14      83.34/9  
 10.Král Adam                SK OB Chotěboř       CTB0501 C     44.48/16      19.52/38      64.40/17      22.59/4       87.39/10 
 11.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     45.45/17      11.59/8       57.44/11      32.47/12      90.31/11 
 12.Kubcová Anna             KOB Dobruška         DOB0550 C     42.16/13      16.16/24      58.32/12      32.54/13      91.26/12 
 13.Lusk jr. Zdeněk          OK Chrastava         CHA0600 C     44.33/14      15.44/22      60.17/13      32.10/10      92.27/13 
 14.Houžvičková Daniela      Houžvičkovi          N02           46.49/20      15.28/20      62.17/16      32.20/11      94.37/14 
 15.Janota Maximilián        Farmaceut Bratislava SK2           45.50/18      11.52/7       57.42/10      37.06/20      94.48/15 
 16.Mirčeva Tereza           OK Dobříš            DOR     C     44.40/15      15.52/23      60.32/14      34.52/17      95.24/16 
 17.Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     48.59/21      13.08/12      62.07/15      38.32/26     100.39/17 
 18.Nedvídková Adéla         KrOB Rozmarýn Litomě DLT0452 C     52.20/23      18.28/32      70.48/22      30.41/9      101.29/18 
 19.Vlašaná Karolína         OK Dobříš            DOR     C     54.18/27      13.45/15      68.03/19      36.15/18     104.18/19 
 20.Podrábský Ctiborek       Slavia Liberec orien VLI0700 C     54.32/28      15.08/19      69.40/21      37.32/21     107.12/20 
 21.Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C     53.47/25      18.42/33      72.29/25      36.55/19     109.24/21 
 22.Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov / MTBO TUR           51.45/22      19.55/39      71.40/24      41.09/30     112.49/22 
 23.Nedvídková Katka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT0451 C     53.50/26      17.45/29      71.35/23      43.32/33     115.07/23 
 24.Rožek Vojtěch            VŠSK MFF UK Praha    MFP0501 C     64.05/35      16.31/25      80.36/28      38.27/25     119.03/24 
 25.Jiras Jan                OK Dobříš            DOR     C     66.10/37      14.55/18      81.05/29      43.31/32     124.36/25 
 26.Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C     46.14/19      19.28/36      65.42/18      63.39/46     129.21/26 
 27.Bradáč Václav            TJ Loko Liberec      LLI     C     59.43/34      26.08/47      85.51/31      43.53/35     129.44/27 
 28.Michlová Eliška          OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C     59.02/31      17.03/27      76.05/26      55.44/42     131.49/28 
 29.Janota Timotej           Farmaceut Bratislava SK2           68.58/40      19.30/37      88.28/33      48.47/37     137.15/29 
 30.Jiras Antonín            OK Dobříš            DOR     C     69.07/41      17.29/28      86.36/32      55.35/41     142.11/30 
 31.Hanáková Aneta           Kometa Kralovice     KRL0951 C     67.21/38      21.28/41      88.49/34      62.10/44     150.59/31 
 32.Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE0650 C     88.27/46      21.56/44     110.23/38      43.43/34     154.06/32 
 33.Zabořilová Anna          OB Jenišovice        JEN0951       77.12/43      21.55/43      99.07/35      57.22/43     156.29/33 
 34.Škorpil Marek            110                  110           89.04/47      20.41/40     109.45/37      54.56/40     164.41/34 
 35.Stolinová Andrejka       KOB Dobruška         DOB0950 C     80.29/44      24.30/45     104.59/36      67.07/47     172.06/35 
 36.Jandová Eva              OK Dobříš            DOR          116.51/49      17.52/30     134.43/40      38.40/27     173.23/36 
 37.Bernard                  OK Dobříš            DOR          118.00/50      18.03/31     136.03/41      38.07/24     174.10/37 
 38.Kovář Radim              TJ Loko Česká Třebov CET0501      112.38/48      21.34/42     134.12/39      89.13/48     223.25/38 
    Aleš Mikuláš a Anna      Magnus Orienteering  ASU1017 C DISK     /        52.13/49  DISK     /             /    DISK     /   
    Kučera Teodor            OK Dobříš            DOR     C DISK     /        14.29/17  DISK     /        40.18/28  DISK     /   
    Kadaně Marek             OK Lokomotiva Pardub LPU0703 C DISK     /        15.35/21  DISK     /        38.02/23  DISK     /   
    Přinda Vojtěch           Slavia Liberec orien VLI     C     72.33/42           /             /        38.01/22           /   
    Voláková Viktorie        Ulita Broumov        BRU0651 C     58.45/30                                  40.52/29           /   
    Bambousková Julie        OK Dobříš            DOR     C     67.43/39      12.51/11      80.34/27           /             /   
    Tereza Bestová           OOB Sokol Kostelec n KNC     C                   19.25/35           /        53.49/39           /   
    Vodičková Veronika       OK Lokomotiva Pardub LPU0651 C     85.06/45           /             /        43.12/31           /   
    Šarman Vojtěch           VŠSK MFF UK Praha    MFP0800 C          /        28.18/48           /             /             /   
    Heřmánková Barbora       OOB TJ Turnov / MTBO TUR           59.37/33                                       /             /   
    Drahoňovský Tomáš        OOB TJ Turnov / MTBO TUR     C     38.53/10                                                         
    Habán Oliver             Slavia Liberec orien VLI0600 C     38.27/9            /             /             /             /   
    Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C     55.00/29      14.07/16      69.07/20           /             /   
    Čivrný Jan               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0501       59.19/32      25.15/46      84.34/30           /             /   
    Fikar Šimon              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0601       53.43/24           /             /        63.30/45           /   
    Kašpar Vojtěch           SK Netopýr Zákupy    ZAK                /        18.59/34           /        47.10/36           /   
    Nehasilová Marie         Sportcentrum Jičín   SJC           64.41/36           /             /        49.59/38           /   
    Mertlík Vojta            OOB TJ Turnov / MTBO TUR           38.55/11           /             /             /             /   
    Karásková Denisa         KOB Železárny Prostě ZPV0555 C                   16.58/26           /                               
    Kraus Jan                Sportcentrum Jičín   SJC                /        12.42/10           /             /             /   
    Ehl Ondřej a Martina     KOS TJ Tesla Brno    TBM                                                     33.29/15           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : P2                        1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rücker Petr              TJ Jiskra Hořice     HOR6500 C     30.57/1       13.40/1       44.37/1       49.49/2       94.26/1  
  2.Kadaňka Jan              OK Rožnov            ROV     C     42.52/2       15.25/2       58.17/2       45.47/1      104.04/2  
  3.Romana Růžková           OK Sparta Praha      SCP0000 C     45.34/3       15.44/3       61.18/3       68.04/6      129.22/3  
  4.Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT     C     48.23/5       17.32/5       65.55/4       69.25/7      135.20/4  
  5.Janoušková Iveta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7457 C     52.26/9       19.42/12      72.08/7       63.53/5      136.01/5  
  6.Stará Petra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7354       49.29/7       16.56/4       66.25/5       97.34/14     163.59/6  
  7.Kadaňková Hana           OK Rožnov            ROV9750 C     52.31/10      25.06/16      77.37/11      87.05/10     164.42/7  
  8.Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459 C     59.30/13      18.04/7       77.34/10      87.20/11     164.54/8  
  9.Klimešová Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7652       70.53/17      19.14/9       90.07/14      86.21/9      176.28/9  
 10.Nentvichová Romana       OK Dobříš            DOR     C     67.20/15      19.31/10      86.51/12      92.58/12     179.49/10 
 11.Dastych Petr             OK RECO Sport        PEN0000 C     63.51/14      25.09/17      89.00/13      96.06/13     185.06/11 
 12.Klašková Josefína        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C     55.51/12      20.57/14      76.48/9      118.33/18     195.21/12 
 13.Čepová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK7053 C     70.05/16      22.35/15      92.40/15     105.16/17     197.56/13 
 14.Melicharová Barabora     TJ Loko Liberec      LLI     C     51.01/8       20.37/13      71.38/6      141.03/20     212.41/14 
 15.Přibylová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP          103.18/19      17.46/6      121.04/16     102.41/16     223.45/15 
 16.Přibylová Kateřina       VŠSK MFF UK Praha    MFP          104.12/20      18.45/8      122.57/17     101.40/15     224.37/16 
    Thiemel Jiří             Magnus Orienteering  ASU8948 C DISK     /             /    DISK     /        54.09/4   DISK     /   
    Žuchová Nikola           OOB TJ Tatran Jablon TJN9352 B DISK     /             /    DISK     /        51.22/3   DISK     /   
    Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254 C     48.50/6     -660.33/19    -609.43/18           /     32014.57/   
    Postolka Jonáš           KOB Kladno           DKL0100 C     54.13/11      19.32/11      73.45/8            /             /   
    Tomáš Funk               OK Chrastava         CHA9999 C     47.19/4                                        /             /   
    Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     73.31/18                                  73.34/8            /   
    Samohýl Richard          SK Praga             PGP2800 C          /        37.02/18           /       134.33/19           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : P4                        1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C     72.27/4       22.58/5       95.25/2       38.21/2      133.46/1  
  2.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R     81.24/7       21.28/2      102.52/4       37.44/1      140.36/2  
  3.Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     84.08/9       19.55/1      104.03/5       63.00/3      167.03/3  
  4.Hypiusová Tereza         Hypiusová..          N01           65.54/1       22.54/4       88.48/1       79.22/7      168.10/4  
  5.Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C     69.36/3       35.15/13     104.51/6       77.04/6      181.55/5  
  6.Kovařík Martin           TJ TŽ Třinec         TRI7700 C     72.31/5       23.23/6       95.54/3       87.54/9      183.48/6  
  7.Štípek Rostislav         SKOB Zlín            TZL5702 C     83.38/8       24.42/7      108.20/7       82.44/8      191.04/7  
  8.Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503      108.45/11      31.08/10     139.53/9      110.59/12     250.52/8  
  9.Kučera Pavel             OK Dobříš            DOR     C    111.42/12      27.22/8      139.04/8      131.41/14     270.45/9  
 10.Hanč Jaroslav            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6702      103.52/10      67.01/18     170.53/11     104.06/11     274.59/10 
 11.Nentvich Lubomír         OK Dobříš            DOR     C    121.50/14      36.32/15     158.22/10     141.42/16     300.04/11 
    Nová Jana                OK Dobříš            DOR       DISK     /        39.18/17  DISK     /                               
    Kovalčíková Taťána       OK Dobříš            DOR9850 C DISK     /    DISK     /    DISK     /                               
    Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C DISK     /        30.14/9   DISK     /             /    DISK     /   
    Šturc Pavel              OK Lokomotiva Pardub LPU     C DISK     /        34.08/12  DISK     /       140.20/15  DISK     /   
    Silný  Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK7906 C DISK     /        22.18/3   DISK     /             /    DISK     /   
    Jana Vacková             KOB Start Blansko    SBK0000 C DISK     /             /    DISK     /             /    DISK     /   
    Tichý Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL8503      113.35/13  DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Staněk Jan               Hypiusová..          N01       DISK     /        35.15/13  DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Fikar Aleš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7101 C DISK     /        38.48/16  DISK     /             /    DISK     /   
    Dudla Michal             OK Dobříš            DOR       DISK     /        31.09/11  DISK     /       123.56/13  DISK     /   
    Chmelařová Blanka        SK Prostějov         JPV     C    125.39/15                              DISK     /             /   
    Pešík Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN7701 C     68.28/2                                   66.22/5            /   
    Bém Roman                SK Zbraslav OOB      ZBP6300 C     74.20/6            /             /        64.38/4            /   
    Matuš Vojtěch            SK při gymnáziu OOB  VRB9606 B                                               99.27/10           /