Konečné výsledky kategorie                                                27.8.2012 18:40:35
                                       PP2012 3.etapa
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.7km   90m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C     21.26  +      0.00
  2.Linková Lucie            OOB TJ Turnov / MTBO TUR0251       24.21  +      2.55
  3.Hájková Lucie            POBO - přátelé OB Op AOP0350 C     25.15  +      3.49
  4.Fišarová Eliška          Kometa Kralovice     KRL0351 C     25.40  +      4.14
  5.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     27.25  +      5.59
  6.Štreglová Zuzka          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251       28.45  +      7.19
  7.Rýdlová Magdaléna        OOB TJ Tatran Jablon TJN0251       29.32  +      8.06
  8.Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 C     33.04  +     11.38
  9.Thýnová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 C     36.07  +     14.41
 10.Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C     40.29  +     19.03
 11.Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252       45.10  +     23.44
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        3.1km   85m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 C     34.12  +      0.00
  2.Randáková Adéla          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0452       36.30  +      2.18
  3.Podrábská Bětka          Slavia Liberec orien VLI0451 C     36.34  +      2.22
  4.Otrubová Anna            TJ Sokol Plumlov     PLU0577 C     38.29  +      4.17
  5.Arnoštová Veronika       USK Praha            VSP0450 C     40.26  +      6.14
  6.Kyselová Adéla           OB Jenišovice        JEN0351       41.55  +      7.43
  7.Kovářová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET0251       42.13  +      8.01
  8.Michlová Valentýna       OOS TJ Spartak Vrchl VRL0451       42.48  +      8.36
  9.Havlová Katka            OOS TJ Spartak Vrchl VRL           44.17  +     10.05
 10.Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C     44.41  +     10.29
 11.Vodičková Johana         OK Lokomotiva Pardub LPU0354 C     50.00  +     15.48
 12.Nentvichová Julie        OK Dobříš            DOR0351 C     53.56  +     19.44
 13.Jirasová Anežka          OK Dobříš            DOR0350 C     61.39  +     27.27
 14.Pokorná Adéla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0455 C     63.06  +     28.54
 15.Vlašaná Michaela         OK Dobříš            DOR0452 C     65.19  +     31.07
 16.Klvačová Ema             OK Dobříš            DOR0450 C     72.16  +     38.04
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.0km   95m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Vyhnálková Marie         VŠSK MFF UK Praha    MFP0151 C     22.51  +      0.00
  2.Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B     23.04  +      0.13
  3.Thýnová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 B     24.33  +      1.42
  4.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 C     25.27  +      2.36
  5.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 C     27.37  +      4.46
  6.Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 C     28.16  +      5.25
  7.Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 B     31.14  +      8.23
  8.Hájková Lenka            POBO - přátelé OB Op AOP0050 B     31.40  +      8.49
  9.Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C     32.06  +      9.15
 10.Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 C     32.14  +      9.23
 11.Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C     32.40  +      9.49
 12.Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051       33.59  +     11.08
 13.Bruková Magda            TJ TŽ Třinec         TRI0054 B     34.21  +     11.30
 14.Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 C     34.42  +     11.51
 15.Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052       34.58  +     12.07
 16.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B     35.06  +     12.15
 17.Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 C     35.16  +     12.25
 18.Korpasová Lucie          TJ Lokomotiva Ingsta LBM0151 C     35.38  +     12.47
 19.Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 C     36.22  +     13.31
 20.Rýdlová Adéla            OOB TJ Tatran Jablon TJN0151       37.34  +     14.43
 21.Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     40.37  +     17.46
 22.Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C     53.42  +     30.51
 23.Staszak Alicja           UNT                  PL1           53.55  +     31.04
 24.Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C     73.37  +     50.46
    Havlová Klára            OOS TJ Spartak Vrchl VRL       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.5km  145m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Odehnalova Klara         KOB Moira Brno       ABM9956       29.56  +      0.00
  2.Vyhnálková Barbora       VŠSK MFF UK Praha    MFP9850 B     30.54  +      0.58
  3.Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 B     35.26  +      5.30
  4.Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C     35.38  +      5.42
  5.Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 B     37.13  +      7.17
  6.Soldánová Tereza         SK Prostějov         JPV9899 B     38.48  +      8.52
  7.Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 A     39.07  +      9.11
  8.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B     40.42  +     10.46
  9.Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 B     41.18  +     11.22
 10.Kubíčková  Jana          OK 99 Hradec Králové PHK9999 B     41.24  +     11.28
 11.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     42.12  +     12.16
 12.Repiská Amálie           VŠSK MFF UK Praha    MFP9851 C     47.49  +     17.53
 13.Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 C     47.53  +     17.57
 14.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     48.12  +     18.16
 15.Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 B     48.16  +     18.20
 16.Janošíková Tereza        SK UP Olomouc        UOL9950       48.28  +     18.32
 17.Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 B     49.59  +     20.03
 18.Korpasová Tereza         TJ Lokomotiva Ingsta LBM9898 C     50.15  +     20.19
 19.Pilcová Sabina           SK Prostějov         JPV9898 B     50.35  +     20.39
 20.Bejčková Kateřina        KOB Kladno           DKL9850 C     53.35  +     23.39
 21.Antonowicz Anna Maria    UNT                  PL1           55.27  +     25.31
 22.Liberdová Jana           TJ TŽ Třinec         TRI9852       55.31  +     25.35
 23.Šachová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP9852 C     58.44  +     28.48
 24.Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C     66.05  +     36.09
 25.Nentvichová Klára        OK Dobříš            DOR9950 C     74.01  +     44.05
 26.Kubečková  Veronika      OK 99 Hradec Králové PHK9853 C     75.51  +     45.55
 27.Bartáková ml. Eva        OK Chrastava         CHA9950 C     83.38  +     53.42
 28.Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851 C     88.18  +     58.22
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.2km  225m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kašparová Zuzka          SK Severka Šumperk   SSU9661 A     57.26  +      0.00
  2.Odehnalova Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757       58.18  +      0.52
  3.Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A     58.36  +      1.10
  4.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A     64.40  +      7.14
  5.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B     64.44  +      7.18
  6.Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 A     65.45  +      8.19
  7.Koderičová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9651       67.24  +      9.58
  8.Kavalírová  Jůlie        OK 99 Hradec Králové PHK9753 B     68.25  +     10.59
  9.Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 A     69.15  +     11.49
 10.Machačová  Michaela      OK 99 Hradec Králové PHK9656 A     69.18  +     11.52
 11.Fenclová Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU9752 A     73.39  +     16.13
 12.Horvátová Hana           Magnus Orienteering  ASU9797 B     76.42  +     19.16
 13.Smrckova Dominika        Klub vytrvalostních  KSU9799       79.32  +     22.06
 14.Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 B     86.33  +     29.07
 15.Pěčková Veronika         KOB Směr Kroměříž    SKM9651 B    105.55  +     48.29
 16.Tryznová Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C    118.51  +     61.25
 17.Machusová Karolína       SK Severka Šumperk   SSU9666      124.30  +     67.04
    Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.6km  280m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 A     60.54  +      0.00
  2.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     72.24  +     11.30
  3.Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 B     72.44  +     11.50
  3.Drągowska Maria          OK!Sport             PL2           72.44  +     11.50
  5.Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 B     72.58  +     12.04
  6.Kosová Štěpánka          TJ TŽ Třinec         TRI9458       76.40  +     15.46
  7.Doleželová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9558 A     76.57  +     16.03
  8.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 C     77.02  +     16.08
  9.Sokolová Ludmila         Magnus Orienteering  ASU9499       79.42  +     18.48
 10.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B     81.00  +     20.06
 11.Tužilová Magdaléna       SK Radioklub Blansko RBK9452 A     88.49  +     27.55
 12.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B    120.18  +     59.24
 
Konečné výsledky kategorie: D20         3.8km  285m 22k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A     58.55  +      0.00
  2.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 A     61.46  +      2.51
  3.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A     62.10  +      3.15
  4.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 A     63.52  +      4.57
  5.Klinkerová Tereza        OK Roztoky           ROZ9350 C     67.36  +      8.41
  6.Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A     70.22  +     11.27
  7.Straková Zuzana          SK Kamenice          KAM9250 C     76.01  +     17.06
  8.Szlendak Joanna          UNT                  PL1           77.14  +     18.19
  9.Moučková Andrea          SK Radioklub Blansko RBK9257 B     77.58  +     19.03
 10.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 A     78.08  +     19.13
 11.Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354 C     79.44  +     20.49
 12.Chládková Simona         OK Lokomotiva Pardub LPU9658 A     79.56  +     21.01
 13.Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B     83.37  +     24.42
 14.Pekárková Monika         SK Radioklub Blansko RBK9252 B     85.50  +     26.55
 15.Döllgast Nina            TV Oberbexbach       DE3           90.20  +     31.25
 16.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B     94.14  +     35.19
 17.Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 A     98.06  +     39.11
 18.Kolvekova Veronika       ATU Košice           SK1          125.30  +     66.35
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        3.8km  285m 22k  Ranking:0.7892 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 R     53.49  +      0.00  R: 8003b
  2.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C     54.22  +      0.33  R: 7923b
  3.Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C     55.34  +      1.45  R: 7750b
  4.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C     57.10  +      3.21  R: 7518b
  5.Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C     57.40  +      3.51  R: 7446b
  6.Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C     58.19  +      4.30  R: 7352b
  7.Azebová  Nina            OK 99 Hradec Králové PHK8855 C     59.43  +      5.54  R: 7150b
  8.Spurná Martina           SK Praga             PGP8556       59.47  +      5.58  R: 7140b
  9.Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C     60.08  +      6.19  R: 7090b
 10.Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 R     60.14  +      6.25  R: 7075b
 11.Petrželová Tereza        TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 C     60.18  +      6.29  R: 7065b
 12.Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C     60.59  +      7.10  R: 6967b
 13.Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C     62.03  +      8.14  R: 6812b
 14.Machútová Lucie          OK 99 Hradec Králové PHK8851 C     62.52  +      9.03  R: 6694b
 15.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     63.04  +      9.15  R: 6665b
 16.Foglarová Kamila         Oddíl OB Kotlářka    DKP8655 C     63.41  +      9.52  R: 6576b
 17.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C     63.53  +     10.04  R: 6547b
 18.Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     64.53  +     11.04  R: 6403b
 19.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     67.41  +     13.52  R: 5998b
 20.Panochová Anna           SK Kamenice          KAM9153 B     69.28  +     15.39  R: 5740b
 21.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     69.47  +     15.58  R: 5694b
 22.Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 C     72.35  +     18.46  R: 5289b
 23.Králová Michaela         SK OB Chotěboř       CTB7959 C     73.05  +     19.16  R: 5217b
 24.Kazdová Lenka            Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     73.34  +     19.45  R: 5147b
 25.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     74.38  +     20.49  R: 4993b
 26.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     75.12  +     21.23  R: 4911b
 27.Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C     75.50  +     22.01  R: 4820b
 28.Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C     77.40  +     23.51  R: 4554b
 29.Daňková Veronika         KOB Start Blansko    SBK8151 C     79.05  +     25.16  R: 4350b
 30.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C     80.36  +     26.47  R: 4130b
 31.Matějů Kateřina          Slavia Liberec orien VLI8054 C     82.19  +     28.30  R: 3882b
 32.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     83.40  +     29.51  R: 3687b
 33.Kašparová Šárka          POBO - přátelé OB Op AOP7251 C     84.53  +     31.04  R: 3511b
 34.Cigošová Petra           OK Sparta Praha      SCP8656 C     85.04  +     31.15  R: 3485b
 35.Jarošová Klára           KOB Dobřichovice     DCE7950 C     86.47  +     32.58  R: 3236b
 36.Skládanková Tereza       SK Radioklub Blansko RBK8951 C     87.37  +     33.48  R: 3116b
 37.Macková Eva              SK Zbraslav OOB      ZBP7950 C     88.05  +     34.16  R: 3048b
 38.Korecká Lenka            SK Chrast            CHT8053 C     89.02  +     35.13  R: 2911b
 39.Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 C     95.43  +     41.54  R: 1945b
 40.Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C     96.50  +     43.01  R: 1783b
 41.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     97.34  +     43.45  R: 1677b
 42.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C     98.34  +     44.45  R: 1533b
 43.Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C    103.38  +     49.49  R:  800b
 44.Ježková Barbora          OK Chrastava         CHA8850 C    106.09  +     52.20  R:  436b
 45.Koppová Ingrid           OOB Slavia Praha     SLP7960 C    106.48  +     52.59  R:  342b
    Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C DISK              
    Hofmanová Michaela       OK Lokomotiva Plzeň  LPM7751 C DISK              
    Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C DISK              
    Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C DISK              
 MS Toužilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051 CMS   72.25  +     18.36  R: 5314b
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        3.5km  240m 18k  Ranking:0.6542 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hančíková Hana           SKOB Zlín            TZL8852 C     56.01  +      0.00  R: 7270b
  2.Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C     66.30  +     10.29  R: 6182b
  3.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     66.35  +     10.34  R: 6174b
  4.Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C     67.17  +     11.16  R: 6101b
  5.Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C     68.31  +     12.30  R: 5973b
  6.Tomešová Daniela         Sportcentrum Jičín   SJC8451 C     70.19  +     14.18  R: 5786b
  7.Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950       71.57  +     15.56  R: 5617b
  8.Horálková Iva            OOB TJ Turnov / MTBO TUR           73.16  +     17.15  R: 5480b
  9.Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     74.32  +     18.31  R: 5348b
 10.Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C     75.34  +     19.33  R: 5241b
 11.Kutlvašrová Vlaďka       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C     76.01  +     20.00  R: 5195b
 12.Otrubová Ivona           TJ Sokol Plumlov     PLU7677 C     76.28  +     20.27  R: 5148b
 13.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     78.09  +     22.08  R: 4973b
 14.Alblová Lucie            VSK Přírodověda      PVP7554 C     80.10  +     24.09  R: 4764b
 15.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     80.56  +     24.55  R: 4684b
 16.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     81.17  +     25.16  R: 4648b
 17.Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C     81.38  +     25.37  R: 4612b
 18.Novotná  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK8255 C     85.22  +     29.21  R: 4224b
 19.Weisbauerová Dagmar      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 C     87.15  +     31.14  R: 4029b
 20.Flašarová Kristýna       SK Praga             PGP9054 C     88.49  +     32.48  R: 3866b
 21.Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650 C     89.01  +     33.00  R: 3845b
 22.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     89.34  +     33.33  R: 3788b
 23.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     91.58  +     35.57  R: 3539b
 23.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C     91.58  +     35.57  R: 3539b
 25.Zoubková Jana            SK Zbraslav OOB      ZBP8050 C     92.35  +     36.34  R: 3475b
 26.Stolinová Lenka          KOB Dobruška         DOB8158 C     93.03  +     37.02  R: 3427b
 26.Bolinová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8150 C     93.03  +     37.02  R: 3427b
 28.Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     93.12  +     37.11  R: 3411b
 29.Zakouřilová Kamila       SOK TJ Turnov        TUV8557 C     96.02  +     40.01  R: 3117b
 30.Kvapilová Lenka          SOK TJ Turnov        TUV8151 C     96.58  +     40.57  R: 3020b
 31.Karbanová Vendula        Oddíl OB Kotlářka    DKP8350 C     98.12  +     42.11  R: 2892b
 32.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C    101.56  +     45.55  R: 2505b
 33.Procházková Ivana        Sokol Tehov          TEH8451 C    113.16  +     57.15  R: 1328b
 34.Schütznerová Lucie       TJ Start Náchod      SNA8551 C    119.16  +     63.15  R:  706b
 35.Staňková Lucie           KOB Dobruška         DOB8756 C    120.31  +     64.30  R:  576b
    Kohlová Zuzana           SKOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C DISK              
 MS Vřešťálová Lucie         OOB TJ Turnov / MTBO TUR      MS   60.12  +      4.11  R: 6836b
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        3.2km  225m 16k  Ranking:0.3106 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Posoldová Eva            Sportcentrum Jičín   SJC7957 C     57.34  +      0.00  R: 3687b
  2.Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     74.13  +     16.39  R: 2957b
  3.Maliňáková Barbora       OB Vizovice          VIC9051 C     80.41  +     23.07  R: 2673b
  4.Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     83.12  +     25.38  R: 2563b
  5.Kadaňová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU8253 C     87.18  +     29.44  R: 2383b
  6.Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 C     96.45  +     39.11  R: 1969b
  7.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C    101.56  +     44.22  R: 1741b
  8.Pěluchová Daniela        KOB Choceň           CHC8851 C    113.07  +     55.33  R: 1251b
  9.Hempfling Sarah          USV TU Dresden       DE1          116.10  +     58.36  R: 1117b
 
Konečné výsledky kategorie: D21E        4.7km  325m 23k  Ranking:0.9221 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E     61.09  +      0.00  R: 9584b
  2.Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     63.50  +      2.41  R: 9196b
  3.Kozáková Zdenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7952 R     65.59  +      4.50  R: 8884b
  4.Hepnerová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 R     67.22  +      6.13  R: 8684b
  5.Przyczková Michaela      OK Lokomotiva Pardub LPU8499 C     69.56  +      8.47  R: 8312b
  6.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E     71.23  +     10.14  R: 8102b
  7.Bochenková Ivana         Sportcentrum Jičín   SJC8952 E     72.21  +     11.12  R: 7962b
  8.Heczková Bohdana         Slavia Liberec orien VLI7750 E     72.54  +     11.45  R: 7882b
  9.Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A     73.25  +     12.16  R: 7807b
 10.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     74.45  +     13.36  R: 7614b
 11.Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     74.58  +     13.49  R: 7583b
 12.Macinská Jana            OK 99 Hradec Králové PHK8666 R     75.16  +     14.07  R: 7539b
 13.Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 R     76.03  +     14.54  R: 7426b
 14.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     76.51  +     15.42  R: 7310b
 15.Udržalová Pavla          OK Lokomotiva Pardub LPU8552 R     77.49  +     16.40  R: 7170b
 16.Gornicka Antonowicz Anna UNT                  PL1           78.52  +     17.43  R: 7018b
 17.Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 R     79.14  +     18.05  R: 6965b
 18.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     82.29  +     21.20  R: 6494b
 19.Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 R     82.51  +     21.42  R: 6441b
 20.Lučanová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7957 E     85.46  +     24.37  R: 6018b
 21.Flechsig Theresa         USV TU Dresden       DE1           86.12  +     25.03  R: 5956b
 22.Faron Paulina            UNT                  PL1           89.31  +     28.22  R: 5475b
 23.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     92.38  +     31.29  R: 5024b
 24.Hrstková Vladěna         SK Praga             PGP8753 C     95.07  +     33.58  R: 4664b
 25.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C     95.30  +     34.21  R: 4608b
 26.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 R    101.02  +     39.53  R: 3807b
 27.Nieke Corinna            USV TU Dresden       DE1          107.04  +     45.55  R: 2933b
 28.Labašová Katarína        Magnus Orienteering  ASU8351 R    109.18  +     48.09  R: 2609b
 29.Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C    124.33  +     63.24  R:  400b
    Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 E DISK              
    Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 R DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.6km  280m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kučerová  Marie          USK Praha            VSP7551 C     65.42  +      0.00
  2.Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C     66.27  +      0.45
  3.Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C     67.40  +      1.58
  4.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     68.13  +      2.31
  5.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     68.40  +      2.58
  6.Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     68.53  +      3.11
  6.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     68.53  +      3.11
  8.Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C     74.13  +      8.31
  9.Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     75.02  +      9.20
 10.Fukátková Miroslava      OB Vizovice          VIC7658 C     76.39  +     10.57
 11.Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552 C     79.45  +     14.03
 12.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     80.09  +     14.27
 13.Bejčková Jana            KOB Kladno           DKL7150 C     82.07  +     16.25
 14.Kubečková Zdena          OK 99 Hradec Králové PHK7551 C     82.11  +     16.29
 15.Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C     86.36  +     20.54
 16.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C     88.19  +     22.37
 17.Sedlářová Pavla          POBO - přátelé OB Op AOP7052 C     89.53  +     24.11
 18.Růžičková  Kamila        OK 99 Hradec Králové PHK7153 C     90.29  +     24.47
 19.Fikar Stránská Linda     OOS TJ Spartak Vrchl VRL7651       90.35  +     24.53
 20.Korpasová Ivana          TJ Lokomotiva Ingsta LBM7362 C     90.59  +     25.17
 21.Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C     94.26  +     28.44
 22.Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     94.52  +     29.10
 23.Karásková Marcela        KOB Železárny Prostě ZPV6970 C     98.27  +     32.45
 24.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     99.42  +     34.00
 25.Hlaváčová Šárka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7258 C    100.29  +     34.47
 26.Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C    101.37  +     35.55
 27.Semíková Eva             SK Kamenice          KAM6950 C    107.37  +     41.55
 28.Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552      109.52  +     44.10
 29.Chvátilová Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7450 C    126.22  +     60.40
 30.Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C    133.42  +     68.00
 31.Biolik  Agnieszka        UNT                  PL1          134.41  +     68.59
 32.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C    135.22  +     69.40
 33.Kubcová Lenka            KOB Dobruška         DOB7451 C    162.09  +     96.27
    Geislerová Dita          KOB Kladno           DKL7550 C DISK              
    Bendáková Jitka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6951   DISK              
    Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C DISK              
 MS Hlubuček Jan             Sportcentrum Jičín   SJC      MS   96.20  +     30.38
 
Konečné výsledky kategorie: D40         3.0km  200m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovaříková Mária         TJ TŽ Třinec         TRI6950 C     58.23  +      0.00
  2.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     60.28  +      2.05
  3.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C     62.02  +      3.39
  4.Rýdlová Magda            OOB TJ Tatran Jablon TJN6850       62.24  +      4.01
  5.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     67.56  +      9.33
  6.Doleželová Iva           UNITOP SKP Žďár nad  PZR7171 C     69.13  +     10.50
  7.Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C     70.43  +     12.20
  8.Kašparová Ivana          SK Severka Šumperk   SSU6951 C     72.17  +     13.54
  9.Tesařová Bohumila        TJ TŽ Třinec         TRI6957 C     75.36  +     17.13
 10.Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C     78.36  +     20.13
 11.Wolowczyk Mariola        UNT                  PL1           82.19  +     23.56
 12.Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153       82.32  +     24.09
 13.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     83.01  +     24.38
 14.Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     83.34  +     25.11
 15.Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C     83.40  +     25.17
 16.Zobaníková Vladimíra     TJ Sokol Radslavice  RAD6850 C     85.35  +     27.12
 17.Sedláčková Jana          OOB TJ Sokol Holešov HLV7060 C     88.23  +     30.00
 18.Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C     91.22  +     32.59
 19.Maňáková  Silvie         OK 99 Hradec Králové PHK7151 C     91.31  +     33.08
 20.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     92.40  +     34.17
 21.Kostková Jana            POBO - přátelé OB Op AOP7151 C     93.15  +     34.52
 22.Odehnalová Kamila        KOB Moira Brno       ABM7052 C    101.17  +     42.54
 23.Hájková Jitka            POBO - přátelé OB Op AOP7150 C    105.09  +     46.46
 24.Azebová Martina          OK 99 Hradec Králové PHK6757 C    105.11  +     46.48
 25.Pustaiová Romana         OOB TJ Tatran Jablon TJN6851 C    107.38  +     49.15
 26.Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952 C    108.32  +     50.09
 27.Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C    111.31  +     53.08
 28.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C    116.54  +     58.31
 29.Chaloupková Lenka        KOB Choceň           CHC6951 C    117.15  +     58.52
 30.Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C    134.07  +     75.44
 31.Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C    147.30  +     89.07
 32.Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C    173.07  +    114.44
 33.Staszak Anna             UNT                  PL1          194.59  +    136.36
    Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C DISK              
    Mielcová Elena           OOB TJ Baník Ostrava AOV6951 C DISK              
    Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C DISK              
    Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C DISK              
 MS Kavalírová  Kateřina     OK 99 Hradec Králové PHK6756 CMSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.0km  200m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     64.00  +      0.00
  2.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     74.08  +     10.08
  3.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C     75.04  +     11.04
  4.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     78.59  +     14.59
  5.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     80.15  +     16.15
  6.Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     80.36  +     16.36
  7.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     83.30  +     19.30
  8.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     84.20  +     20.20
  9.Fajkusová Jitka          SK Prostějov         JPV6773 C     86.52  +     22.52
 10.Vavrečková Ivana         SK Prostějov         JPV6363 C     91.06  +     27.06
 11.Straková Lenka           SK Kamenice          KAM6751 C     91.33  +     27.33
 12.Thýnová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C     94.00  +     30.00
 13.Kubíčková  Marcela       OK 99 Hradec Králové PHK6251 C     98.50  +     34.50
 14.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C    100.52  +     36.52
 15.Veljačíková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C    108.23  +     44.23
 16.Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C    112.33  +     48.33
 17.Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351      115.28  +     51.28
    Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C DISK              
    Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C DISK              
    Aschermannová Eva        SK Kamenice          KAM6550 C DISK              
    Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451   DISK              
    Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C DISK              
    Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C DISK              
    Cruse Katrin             SV Robotron Dresden  DE6       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D50         2.7km  155m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     63.51  +      0.00
  2.Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     66.51  +      3.00
  3.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     68.56  +      5.05
  4.Drągowska Marzena        OK!Sport             PL2           74.44  +     10.53
  5.Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951 C     80.38  +     16.47
  6.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     82.35  +     18.44
  7.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     83.44  +     19.53
  8.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     88.22  +     24.31
  9.Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     88.50  +     24.59
 10.Bláhová Luba             TJ Slavia Hradec Krá SHK5852 C     90.05  +     26.14
 11.Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C     92.28  +     28.37
 12.Wróblewska Bogna         OK!Sport             PL2           99.13  +     35.22
 13.Zelenková  Lenka         OK 99 Hradec Králové PHK6152 C    142.04  +     78.13
 14.Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C    142.12  +     78.21
    Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.7km  155m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351 C     73.41  +      0.00
  2.Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     75.34  +      1.53
  3.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     79.25  +      5.44
  4.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     79.29  +      5.48
  5.Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752       79.34  +      5.53
  6.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5751 C     82.32  +      8.51
  7.Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     82.44  +      9.03
  8.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     83.23  +      9.42
  9.Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C     84.47  +     11.06
 10.Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C     88.45  +     15.04
 11.Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C    100.02  +     26.21
 12.Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C    102.13  +     28.32
 13.Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C    103.36  +     29.55
 14.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C    105.05  +     31.24
 15.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C    108.47  +     35.06
 16.Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C    147.57  +     74.16
    Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C DISK              
    Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C DISK              
    Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C DISK              
    Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C DISK              
    Štěrbová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU5451 C DISK              
    Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C DISK              
    Rychlíková Blanka        OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D60         2.4km  135m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     59.10  +      0.00
  2.Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C     72.20  +     13.10
  3.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     73.51  +     14.41
  4.Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     75.01  +     15.51
  5.Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C     77.26  +     18.16
  6.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     78.14  +     19.04
  7.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     87.15  +     28.05
  8.Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254       87.59  +     28.49
  9.Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851       90.59  +     31.49
 10.Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C     91.09  +     31.59
 11.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     95.02  +     35.52
 12.Rosen Miriam             South Ribble OC      GB1           95.45  +     36.35
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.4km  135m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         TRI4650 C     64.14  +      0.00
  2.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     67.56  +      3.42
  3.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     80.12  +     15.58
  4.Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751       84.47  +     20.33
  5.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     95.30  +     31.16
  6.Míla Zmeková             OOB Slavia Praha     SLP4451 C    101.30  +     37.16
  7.Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C    117.58  +     53.44
  8.Suchá Bohuslava          SK Praga             PGP4450 C    133.05  +     68.51
    Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.7km   90m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300       18.36  +      0.00
  2.Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 C     20.24  +      1.48
  3.Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 C     21.23  +      2.47
  4.Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401 C     21.40  +      3.04
  5.Kostka Jiří              POBO - přátelé OB Op AOP0201 C     21.58  +      3.22
  6.Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 C     22.50  +      4.14
  7.Rožek Vilém              VŠSK MFF UK Praha    MFP0301 C     29.27  +     10.51
  8.Mielec Radomír           OOB TJ Baník Ostrava AOV0301 C     30.32  +     11.56
  9.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI     C     30.58  +     12.22
 10.Zobaník Radek            TJ Sokol Radslavice  RAD0201 C     32.28  +     13.52
 11.Biolik  Emil             UNT                  PL1           33.04  +     14.28
 12.Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 C     35.14  +     16.38
 13.Trnka Martin             USK Praha            VSP0300 C     41.24  +     22.48
 14.Karásek Matyáš           KOB Železárny Prostě ZPV0302 C     44.44  +     26.08
 15.Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C     57.12  +     38.36
 16.Vojta Adam               VŠSK MFF UK Praha    MFP0204 C     80.52  +     62.16
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        3.1km   85m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301       22.36  +      0.00
  2.Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401       23.54  +      1.18
  3.Kučera Jáchym            OK Dobříš            DOR0301 C     25.17  +      2.41
  4.Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302       26.54  +      4.18
  5.Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C     31.35  +      8.59
  6.Hronza Jakub             OK Dobříš            DOR0300 C     33.28  +     10.52
  7.Dudla Maxmilián          OK Dobříš            DOR0200 C     33.58  +     11.22
  8.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     34.14  +     11.38
  9.Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C     35.21  +     12.45
 10.Dudla Teodor             OK Dobříš            DOR0401 C     36.08  +     13.32
 11.Hájek Tobiáš             OK Dobříš            DOR0402 C     38.04  +     15.28
 12.Janda Jakub              OK Dobříš            DOR0403 C     39.46  +     17.10
 13.Gryc Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM0406 C     39.55  +     17.19
 14.Husák Zdeněk             Husákovi             NE3           41.19  +     18.43
 15.Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C     49.09  +     26.33
 16.Trnka Marek              USK Praha            VSP0402 C     52.58  +     30.22
 17.Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     56.35  +     33.59
 18.Nový Jáchym              OK Dobříš            DOR0502 C     61.39  +     39.03
 19.Štěpo Ondřej             OK Dobříš            DOR0408 C     66.32  +     43.56
    Bernard Vilém            OK Dobříš            DOR0400 C DISK              
    Hronza Štěpán            OK Dobříš            DOR0501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.0km   95m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C     23.32  +      0.00
  2.Melichar Peťa            TJ Loko Liberec      LLI0001 B     25.33  +      2.01
  3.Gryc Vojtěch             KOS TJ Tesla Brno    TBM0106 B     26.09  +      2.37
  4.Volák Ondřej             Ulita Broumov        BRU0006 C     26.34  +      3.02
  5.Karásek Adam             KOB Železárny Prostě ZPV0001 C     27.44  +      4.12
  6.Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 C     30.40  +      7.08
  7.Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI     C     33.26  +      9.54
  8.Kovařík Martin           TJ TŽ Třinec         TRI0101 C     35.22  +     11.50
  9.Štěpo Matěj              OK Dobříš            DOR0000 C     35.56  +     12.24
 10.Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 B     36.02  +     12.30
 11.Kameník David            OK Jiskra Nový Bor   BOR0003 C     36.40  +     13.08
 12.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C     38.22  +     14.50
 13.Zappe Nicholas           OOB TJ Tatran Jablon TJN0003       39.39  +     16.07
 14.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     40.16  +     16.44
 15.Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C     40.23  +     16.51
 16.Tryzna Matěj             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0004       40.59  +     17.27
 17.Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 C     42.08  +     18.36
 18.Janda Ondřej             OK Dobříš            DOR0100 C     44.10  +     20.38
 19.Kubát Tomáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0001 B     46.03  +     22.31
 20.Samek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK0001 C     46.06  +     22.34
 21.Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102       48.05  +     24.33
 22.Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C     49.29  +     25.57
 23.Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 C     52.31  +     28.59
 24.Rokos Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN0107       53.49  +     30.17
 25.Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 C     60.28  +     36.56
 26.Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C    129.26  +    105.54
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.4km  145m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802 B     21.09  +      0.00
  2.Sýkora Vojtěch           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9801       21.18  +      0.09
  3.Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 B     24.06  +      2.57
  4.Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801 B     24.23  +      3.14
  5.Vystavěl Ondřej          SK Prostějov         JPV9807 A     25.44  +      4.35
  6.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 B     25.47  +      4.38
  7.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A     26.07  +      4.58
  8.Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 C     26.11  +      5.02
  9.Kočí Josef               KOB Konice           KON9824 A     27.15  +      6.06
 10.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 B     27.58  +      6.49
 11.Chvátil Šimon            OK 99 Hradec Králové PHK9908 C     28.00  +      6.51
 12.Jíra Tomáš               OK Roztoky           ROZ9800 B     29.13  +      8.04
 13.Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 C     31.28  +     10.19
 14.Maňák Michal             OK 99 Hradec Králové PHK9801 B     32.11  +     11.02
 15.Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 B     32.30  +     11.21
 16.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 B     33.03  +     11.54
 17.Kašpar Petr              SK Severka Šumperk   SSU9911 B     33.55  +     12.46
 18.Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805       34.43  +     13.34
 19.Janeček Míra             OOB TJ Tatran Jablon TJN9804       35.55  +     14.46
 20.Tesař Vojtěch            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9900 B     37.03  +     15.54
 21.Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 B     37.10  +     16.01
 22.Cienciala Jan            TJ TŽ Třinec         TRI9801 B     37.29  +     16.20
 23.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 C     38.55  +     17.46
 24.Žáček Matěj              SK Radioklub Blansko RBK9802 B     41.24  +     20.15
 25.Mašata  Metoděj          OK 99 Hradec Králové PHK9905 B     41.37  +     20.28
 26.Janečka Viktor           SK Prostějov         JPV9917 B     44.47  +     23.38
 27.Faltejsek Jan            OK 99 Hradec Králové PHK9802 C     45.56  +     24.47
 28.Jiroušek Matyáš          VŠSK MFF UK Praha    MFP9901 B     47.14  +     26.05
 29.Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C     48.54  +     27.45
 30.Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     61.44  +     40.35
 31.Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C     66.50  +     45.41
 32.Hradecký Ondřej          KOB Kladno           DKL9801 C     86.32  +     65.23
 33.Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 B     89.34  +     68.25
    Beneš Jan                KOB Kladno           DKL9800 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.1km  185m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A     39.31  +      0.00
  2.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A     47.50  +      8.19
  3.Wolowczyk Michal         UNT                  PL1           50.36  +     11.05
  4.Šmelík Martin            Magnus Orienteering  ASU9644       54.22  +     14.51
  5.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     59.06  +     19.35
  6.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B     62.19  +     22.48
  7.Madzia Martin            TJ TŽ Třinec         TRI9705       64.39  +     25.08
  8.Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 B     65.19  +     25.48
  9.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV9701 A     65.39  +     26.08
 10.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     66.10  +     26.39
 11.Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 B     68.15  +     28.44
 12.Sedláček Ondřej          OOB TJ Sokol Holešov HLV9732 A     71.08  +     31.37
 13.Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 B     73.41  +     34.10
 14.Sova František           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9702 C     74.54  +     35.23
 15.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     76.15  +     36.44
 16.Otruba Vojtěch           SK Prostějov         JPV9717 A     85.31  +     46.00
 17.Jurica Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9611 B     96.36  +     57.05
 18.Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 B    100.27  +     60.56
 19.Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA9704 C    108.24  +     68.53
 20.Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C    117.16  +     77.45
    Lukáš Marek              KOB Kladno           DKL9702 C DISK              
    Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         4.2km  250m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     51.09  +      0.00
  2.Mašata  Matěj            OK 99 Hradec Králové PHK9601 A     52.20  +      1.11
  3.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     52.30  +      1.21
  4.Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A     55.14  +      4.05
  5.Sháněl Jan               KOB Choceň           CHC9402 B     59.25  +      8.16
  6.Grundmann Jan            OK Lokomotiva Pardub LPU9410 A     60.23  +      9.14
  7.Šincl Jiří               Magnus Orienteering  ASU9446 B     61.42  +     10.33
  8.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     64.34  +     13.25
  9.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A     68.06  +     16.57
 10.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602       70.13  +     19.04
 11.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A     71.07  +     19.58
 12.Picek Štěpán             OOB TJ Tatran Jablon TJN9601 A     73.39  +     22.30
 13.Vaniš Ondřej             OOB TJ Tatran Jablon TJN9500       73.44  +     22.35
 14.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B     76.39  +     25.30
 15.Fajkus Radim             SK Prostějov         JPV9509 B     78.23  +     27.14
 16.Valeš Jiří               OK Lokomotiva Plzeň  LPM9502 C     86.29  +     35.20
 17.Anc Kamil                UNT                  PL1           97.04  +     45.55
 18.Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 B    146.39  +     95.30
 MS Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 AMS  123.22  +     72.13
 
Konečné výsledky kategorie: H20         4.0km  295m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 A     53.05  +      0.00
  2.Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 A     59.10  +      6.05
  3.Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A     69.14  +     16.09
  4.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B     75.25  +     22.20
  5.Štěpán Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9201 C    126.58  +     73.53
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        5.4km  345m 29k  Ranking:0.8035 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C     60.16  +      0.00  R: 8358b
  2.Zakouřil Tomáš           SOK TJ Turnov        TUV7500 C     62.57  +      2.41  R: 8014b
  3.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C     65.08  +      4.52  R: 7735b
  4.Novotný  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK8101 C     66.27  +      6.11  R: 7566b
  5.Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C     66.53  +      6.37  R: 7511b
  6.Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 C     67.30  +      7.14  R: 7432b
  7.Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     67.49  +      7.33  R: 7391b
  8.Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     68.36  +      8.20  R: 7291b
  9.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502       69.17  +      9.01  R: 7203b
 10.Lučan Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7710 R     70.19  +     10.03  R: 7071b
 11.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C     71.08  +     10.52  R: 6967b
 12.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     71.57  +     11.41  R: 6862b
 13.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     73.17  +     13.01  R: 6692b
 14.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401       73.20  +     13.04  R: 6685b
 15.Hübner Jan               SK OB Chotěboř       CTB7902 C     73.30  +     13.14  R: 6664b
 16.Döllgast Moritz          TV Oberbexbach       DE3           73.54  +     13.38  R: 6613b
 17.Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     74.58  +     14.42  R: 6476b
 18.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     75.25  +     15.09  R: 6419b
 19.Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C     75.34  +     15.18  R: 6399b
 20.Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     75.48  +     15.32  R: 6369b
 21.Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C     76.19  +     16.03  R: 6303b
 22.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     77.35  +     17.19  R: 6141b
 23.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 C     77.37  +     17.21  R: 6137b
 24.Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700 C     78.13  +     17.57  R: 6060b
 25.Flechsig Florian         USV TU Dresden       DE1           78.22  +     18.06  R: 6041b
 26.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     81.01  +     20.45  R: 5702b
 27.Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     81.13  +     20.57  R: 5676b
 28.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     81.19  +     21.03  R: 5663b
 29.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     81.25  +     21.09  R: 5651b
 30.Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C     83.06  +     22.50  R: 5435b
 30.Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C     83.06  +     22.50  R: 5435b
 32.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     83.12  +     22.56  R: 5422b
 33.Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C     83.13  +     22.57  R: 5420b
 34.Mašata  Roman            OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     84.02  +     23.46  R: 5316b
 35.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     84.13  +     23.57  R: 5292b
 36.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     84.51  +     24.35  R: 5211b
 37.Neumann Josef            USV TU Dresden       DE1           85.13  +     24.57  R: 5164b
 38.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     85.22  +     25.06  R: 5145b
 39.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     85.55  +     25.39  R: 5075b
 40.Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C     87.01  +     26.45  R: 4934b
 41.Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C     88.28  +     28.12  R: 4748b
 42.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     90.46  +     30.30  R: 4454b
 43.Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902       91.21  +     31.05  R: 4379b
 44.Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     91.57  +     31.41  R: 4302b
 45.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     92.10  +     31.54  R: 4275b
 46.Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C     93.38  +     33.22  R: 4087b
 47.Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303       97.14  +     36.58  R: 3626b
 48.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     97.27  +     37.11  R: 3599b
 49.Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C     99.24  +     39.08  R: 3349b
 50.Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C     99.28  +     39.12  R: 3340b
 51.Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C    100.16  +     40.00  R: 3238b
 52.Drągowski Piotr          OK!Sport             PL2          100.41  +     40.25  R: 3185b
 53.Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C    102.10  +     41.54  R: 2995b
 54.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    103.25  +     43.09  R: 2835b
 55.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500 C    103.28  +     43.12  R: 2828b
 56.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A    103.36  +     43.20  R: 2811b
 57.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505      105.18  +     45.02  R: 2594b
 58.Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 C    106.47  +     46.31  R: 2404b
 59.Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801 C    108.58  +     48.42  R: 2125b
 60.Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501      119.34  +     59.18  R:  768b
    Ostřanský Filip          Magnus Orienteering  ASU9243   DISK              
    Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C DISK              
    Birnstock Jan            OK Leipzig           DE2       DISK              
    Anc Mateusz              UNT                  PL1       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        4.0km  295m 18k  Ranking:0.6615 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Voráček Michal           SK Praga             PGP8009       51.10  +      0.00  R: 6836b
  2.Falta Ondřej             OK Jilemnice         JIL8502 C     53.43  +      2.33  R: 6517b
  3.Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A     53.55  +      2.45  R: 6492b
  4.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     54.46  +      3.36  R: 6386b
  5.Pavlů Ondřej             SK Praga             PGP8904 C     62.04  +     10.54  R: 5474b
  6.Stachoň Zdeněk           KOB Směr Kroměříž    SKM8014 C     62.29  +     11.19  R: 5422b
  7.Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 C     64.42  +     13.32  R: 5145b
  8.Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 C     65.04  +     13.54  R: 5099b
  9.Lejsek Tadeáš            SK Praga             PGP8903 C     65.57  +     14.47  R: 4988b
 10.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     66.07  +     14.57  R: 4968b
 11.Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C     66.51  +     15.41  R: 4876b
 12.Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C     68.38  +     17.28  R: 4653b
 13.Albl Miloslav            VSK Přírodověda      PVP7605 C     68.42  +     17.32  R: 4645b
 14.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     69.15  +     18.05  R: 4576b
 15.Ježek Tomáš              Magnus Orienteering  ASU8419       69.23  +     18.13  R: 4559b
 16.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     69.56  +     18.46  R: 4491b
 17.Krtička Luděk            SK Severka Šumperk   SSU7847 C     73.08  +     21.58  R: 4091b
 18.Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C     74.56  +     23.46  R: 3866b
 19.Korecký Miroslav         SK Chrast            CHT7901 C     75.25  +     24.15  R: 3805b
 20.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C     76.19  +     25.09  R: 3693b
 21.Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C     77.36  +     26.26  R: 3533b
 22.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C     78.27  +     27.17  R: 3426b
 23.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 C     78.57  +     27.47  R: 3364b
 24.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     79.00  +     27.50  R: 3358b
 25.Mušinský Tomáš           Magnus Orienteering  ASU9348 C     79.41  +     28.31  R: 3272b
 26.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     81.22  +     30.12  R: 3062b
 27.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C     82.19  +     31.09  R: 2943b
 28.Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C     82.53  +     31.43  R: 2872b
 29.Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C     83.20  +     32.10  R: 2816b
 30.Aleš David               Magnus Orienteering  ASU7517 C     83.40  +     32.30  R: 2774b
 31.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     85.14  +     34.04  R: 2579b
 32.Jána Michal              Oddíl OB Kotlářka    DKP8400 C     85.49  +     34.39  R: 2506b
 33.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     87.40  +     36.30  R: 2274b
 34.Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C     87.51  +     36.41  R: 2252b
 35.Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201       88.37  +     37.27  R: 2156b
 36.Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C     89.07  +     37.57  R: 2093b
 37.Fujáček Jan              OK Sparta Praha      SCP7506 C     89.11  +     38.01  R: 2085b
 38.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     90.16  +     39.06  R: 1950b
 39.Procházka Zdenek         Sokol Tehov          TEH7800 C     91.01  +     39.51  R: 1856b
 40.Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C     91.40  +     40.30  R: 1775b
 41.Dubrovský Lukáš          TJ Slavia Hradec Krá SHK8400       92.04  +     40.54  R: 1725b
 42.Pilgr Luděk              TJ Loko Česká Třebov CET7601 C     94.42  +     43.32  R: 1396b
 43.Klomínský Václav         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8700 C     96.51  +     45.41  R: 1127b
 44.Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C     99.14  +     48.04  R:  829b
 45.Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C     99.34  +     48.24  R:  787b
 46.Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C    100.13  +     49.03  R:  706b
 47.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    100.25  +     49.15  R:  681b
 48.Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C    102.01  +     50.51  R:  481b
 49.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    102.08  +     50.58  R:  467b
 50.Zaoral Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN7904 C    105.05  +     53.55  R:   98b
 51.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C    105.50  +     54.40  R:    4b
 52.Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C    106.11  +     55.01  R:    0b
 53.Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C    111.28  +     60.18  R:    0b
 54.Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C    121.48  +     70.38  R:    0b
 55.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 C    127.49  +     76.39  R:    0b
    Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C DISK              
    Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C DISK              
    Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C DISK              
    Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C DISK              
    Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C DISK              
    Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C DISK              
    Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        3.1km  185m 17k  Ranking:0.4845 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Král Aleš                SK OB Chotěboř       CTB7801 C     46.41  +      0.00  R: 5804b
  2.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     63.08  +     16.27  R: 4435b
  3.Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     64.49  +     18.08  R: 4295b
  4.Laga Miroslav            SK Zbraslav OOB      ZBP7900 C     64.51  +     18.10  R: 4292b
  5.Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200       69.10  +     22.29  R: 3933b
  6.Bolina Michal            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7701 C     74.16  +     27.35  R: 3508b
  7.Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801       74.44  +     28.03  R: 3470b
  8.Windsor Ben              CUOC, Windsor        GB2           76.43  +     30.02  R: 3304b
  9.Václavek Jan             OK Lokomotiva Pardub LPU7816 C     86.24  +     39.43  R: 2499b
 10.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     86.34  +     39.53  R: 2485b
 11.Procházka Martin         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8101       90.42  +     44.01  R: 2141b
 12.Urbaník Robert           Slavia Liberec orien VLI7002 C     94.06  +     47.25  R: 1858b
 13.Zoubek Petr              SK Zbraslav OOB      ZBP7602 C     96.46  +     50.05  R: 1636b
 14.Aschermann Michal        SK Kamenice          KAM9104 C     96.59  +     50.18  R: 1618b
 15.Toušek Filip             SK Zbraslav OOB      ZBP7102 C     97.40  +     50.59  R: 1561b
 16.Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C    122.11  +     75.30  R:    0b
    Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C DISK              
    Besta Lukáš              OOB Sokol Kostelec n KNC8101 C DISK              
    Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21E        6.6km  420m 30k  Ranking:0.9256 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 C     69.03  +      0.00  R: 9473b
  2.Petržela Jan             OK 99 Hradec Králové PHK9200 A     69.35  +      0.32  R: 9403b
  3.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     73.30  +      4.27  R: 8891b
  4.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R     73.35  +      4.32  R: 8880b
  5.Udržal Tomáš             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 E     73.52  +      4.49  R: 8843b
  6.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 R     74.12  +      5.09  R: 8799b
  7.Šmehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 E     74.14  +      5.11  R: 8795b
  8.Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 R     77.36  +      8.33  R: 8354b
  9.Pospíšil Vít             OK Sparta Praha      SCP6800 C     78.09  +      9.06  R: 8282b
 10.Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 E     79.10  +     10.07  R: 8149b
 11.Morawski Jacek           UNT                  PL1           79.32  +     10.29  R: 8101b
 12.Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C     81.52  +     12.49  R: 7796b
 13.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     82.31  +     13.28  R: 7711b
 14.Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     83.18  +     14.15  R: 7608b
 15.Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 A     83.56  +     14.53  R: 7525b
 16.Košárek Pavel            POBO - přátelé OB Op AOP7102 C     87.13  +     18.10  R: 7095b
 17.Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C     91.02  +     21.59  R: 6596b
 18.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 R     91.28  +     22.25  R: 6539b
 19.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     91.46  +     22.43  R: 6500b
 20.Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     92.07  +     23.04  R: 6454b
 21.Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601       92.55  +     23.52  R: 6349b
 22.Horyna Roman             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7602 R     93.39  +     24.36  R: 6253b
 23.Drągowski Kuba           OK!Sport             PL2           93.49  +     24.46  R: 6231b
 24.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     94.07  +     25.04  R: 6192b
 25.Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R     95.08  +     26.05  R: 6059b
 26.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     95.18  +     26.15  R: 6037b
 27.Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R     99.02  +     29.59  R: 5549b
 28.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C    101.43  +     32.40  R: 5197b
 29.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 C    106.19  +     37.16  R: 4595b
 30.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C    107.06  +     38.03  R: 4493b
 31.Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E    107.51  +     38.48  R: 4394b
 32.Skripník Štěpán          OK Sparta Praha      SCP7901 R    108.16  +     39.13  R: 4340b
 33.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 R    109.50  +     40.47  R: 4135b
 34.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002      111.59  +     42.56  R: 3853b
 35.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 R    114.13  +     45.10  R: 3561b
 36.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R    117.23  +     48.20  R: 3147b
 37.Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 R    124.06  +     55.03  R: 2267b
 38.Procházka Pavel          SK Praga             PGP9002 E    131.38  +     62.35  R: 1281b
    Losman  Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7901 E DISK              
    Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 C DISK              
    Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 E DISK              
    Cygler Slawomir          UNT                  PL1       DISK              
 MS Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 EMSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: H35         4.2km  250m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C     49.53  +      0.00
  2.Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     56.05  +      6.12
  3.Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C     56.08  +      6.15
  4.Rožek David              VŠSK MFF UK Praha    MFP7403 C     57.51  +      7.58
  5.Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C     57.56  +      8.03
  6.Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C     58.18  +      8.25
  7.Rudolf Ropek             Sportcentrum Jičín   SJC7002       60.30  +     10.37
  8.Všetečka Michal          Sportcentrum Jičín   SJC7503 C     60.37  +     10.44
  9.Toužil Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK7602 C     62.50  +     12.57
 10.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     64.45  +     14.52
 11.Datel Jiří               KOB Kladno           DKL7101 C     67.18  +     17.25
 12.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     67.49  +     17.56
 13.Šemelík Petr             KOB Kladno           DKL6901 C     68.25  +     18.32
 14.Cienciala Martin         TJ TŽ Třinec         TRI7401 C     69.49  +     19.56
 15.Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     73.36  +     23.43
 16.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     74.16  +     24.23
 17.Vodička Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU7715 C     78.50  +     28.57
 18.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     79.35  +     29.42
 19.Vinš Pavel               KOB Kladno           DKL6900 C     80.54  +     31.01
 19.Znojemský Jiří           Slavia Liberec orien VLI7500 C     80.54  +     31.01
 21.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C     84.51  +     34.58
 22.Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C     84.53  +     35.00
 23.Karásek Martin           KOB Železárny Prostě ZPV7301 C     84.55  +     35.02
 24.Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     86.45  +     36.52
 25.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV6901 C     91.37  +     41.44
 26.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     94.23  +     44.30
 27.Volák Pavel              Ulita Broumov        BRU7001 C     99.13  +     49.20
 28.Geisler Michal           KOB Kladno           DKL7500 C    101.58  +     52.05
 29.Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C    104.20  +     54.27
 30.Biolik  Grzegorz         UNT                  PL1          108.28  +     58.35
 
Konečné výsledky kategorie: H40         3.9km  295m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Podrábský Ctibor         Slavia Liberec orien VLI7001       63.05  +      0.00
  2.Kavalír  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     65.43  +      2.38
  3.Kamenický  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK6601 C     65.53  +      2.48
  4.Filip Libor              OOB Vamberk          VAM7101 C     68.47  +      5.42
  5.Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6801       72.49  +      9.44
  6.Odehnal Roman            KOB Moira Brno       ABM6909 C     76.18  +     13.13
  7.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C     79.02  +     15.57
  8.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C     84.01  +     20.56
  9.Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C     84.25  +     21.20
 10.Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C     85.31  +     22.26
 11.Kašpar Jaroslav          SK Severka Šumperk   SSU7004 C     86.20  +     23.15
 12.Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C     89.00  +     25.55
 13.Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C     89.01  +     25.56
 14.Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C     91.21  +     28.16
 15.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C     91.49  +     28.44
 16.Sedláček Jaroslav        OOB TJ Sokol Holešov HLV6404 C     92.56  +     29.51
 17.Staszak Artur            UNT                  PL1           93.07  +     30.02
 18.Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     95.12  +     32.07
 19.Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C     98.48  +     35.43
 20.Hájek Martin             SK SP Kylešovice     KYL6801 C    100.27  +     37.22
 21.Faltejsek Pavel          OK 99 Hradec Králové PHK7003 C    105.24  +     42.19
 22.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C    106.01  +     42.56
 23.Růžička  Ivan            OK 99 Hradec Králové PHK6702 C    108.00  +     44.55
 24.Žáček Zbyněk             SK Radioklub Blansko RBK7101 C    110.00  +     46.55
 25.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C    120.40  +     57.35
 26.Chvátil Jiří             OK 99 Hradec Králové PHK7200 C    121.33  +     58.28
 27.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C    127.31  +     64.26
 28.Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C    133.46  +     70.41
 29.Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C    141.08  +     78.03
 30.Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900      146.50  +     83.45
 31.Lukáš Petr               KOB Kladno           DKL6902 C    170.32  +    107.27
 32.Bruk Slavomír            TJ TŽ Třinec         TRI6800 C    172.32  +    109.27
    Kohout Josef             TJ Slavia Hradec Krá SHK6902 C DISK              
    Antonowicz Jerzy         UNT                  PL1       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         3.8km  255m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     49.43  +      0.00
  2.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     53.04  +      3.21
  3.Holík Marek              KOS TJ Tesla Brno    TBM6507 C     62.29  +     12.46
  4.Cruse Kay                SV Robotron Dresden  DE6           64.15  +     14.32
  5.Havel Leoš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL6401 C     66.59  +     17.16
  6.Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     72.53  +     23.10
  7.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     73.38  +     23.55
  8.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401       74.18  +     24.35
  9.Straka Daniel            SK Kamenice          KAM6602 C     74.42  +     24.59
 10.Chachurski Ryszard       UNT                  PL1           75.03  +     25.20
 11.Gryc Jan                 KOS TJ Tesla Brno    TBM6709 C     76.04  +     26.21
 12.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     77.33  +     27.50
 13.Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C     77.49  +     28.06
 14.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     80.52  +     31.09
 15.Soldán Vladimír          SK Prostějov         JPV6526 C     81.38  +     31.55
 16.Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301       81.57  +     32.14
 17.Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C     87.56  +     38.13
 18.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     90.39  +     40.56
 19.Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C     91.53  +     42.10
 20.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     95.08  +     45.25
 21.Starý Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301      100.37  +     50.54
 22.Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300 C    104.25  +     54.42
 23.Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C    105.52  +     56.09
 24.Melichar Igor            OK 99 Hradec Králové PHK6504 C    110.22  +     60.39
 25.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C    114.35  +     64.52
 26.Aschermann David         SK Kamenice          KAM6500 C    116.45  +     67.02
 27.Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    117.29  +     67.46
 28.Pedowski Wojciech        OK!Sport             PL2          120.54  +     71.11
 29.Zalaba Jindřich          Sportcentrum Jičín   SJC6603 C    122.05  +     72.22
 30.Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C    138.18  +     88.35
 31.Čivrný Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6306      143.02  +     93.19
 32.Bendák Petr              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6500      145.48  +     96.05
 33.Hofman Petr              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6500 C    152.13  +    102.30
    Wolowczyk Marek          UNT                  PL1       DISK              
    Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C DISK              
    Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50         3.8km  255m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     64.03  +      0.00
  2.Neumann Jaroslav         SK SKI-OB Šternberk  STE5902 C     64.35  +      0.32
  3.Drągowski Robert         OK!Sport             PL2           68.23  +      4.20
  4.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     73.09  +      9.06
  5.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     74.54  +     10.51
  6.Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     75.50  +     11.47
  7.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     85.32  +     21.29
  8.Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C     86.32  +     22.29
  9.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     94.18  +     30.15
 10.Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C    100.18  +     36.15
 11.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    110.42  +     46.39
 12.Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801 C    111.06  +     47.03
 13.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C    112.46  +     48.43
 14.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C    115.41  +     51.38
 15.Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C    116.08  +     52.05
 16.Wróblewski Tadeusz       OK!Sport             PL2          116.19  +     52.16
 17.Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C    119.30  +     55.27
 18.Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C    125.59  +     61.56
 19.Korpas Jaroslav          TJ Lokomotiva Ingsta LBM6113 C    127.03  +     63.00
 20.Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C    141.34  +     77.31
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.3km  225m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C     61.31  +      0.00
  2.Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549       63.16  +      1.45
  3.Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     66.08  +      4.37
  4.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C     69.15  +      7.44
  5.Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     70.47  +      9.16
  6.Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C     72.39  +     11.08
  7.Rosen David              South Ribble OC      GB1           73.32  +     12.01
  8.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     73.37  +     12.06
  9.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     73.51  +     12.20
 10.Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     75.18  +     13.47
 11.Kostka Evžen             POBO - přátelé OB Op AOP5701 C     76.52  +     15.21
 12.Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C     80.31  +     19.00
 13.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     91.43  +     30.12
 14.Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     96.04  +     34.33
 15.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    103.55  +     42.24
 16.Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C    107.26  +     45.55
 17.Riby Andrew              OOB TJ Lokomotiva Te LTP5501 C    195.14  +    133.43
    Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C DISK              
    Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C DISK              
    Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H60         3.3km  225m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hickethier Manfred       Planeta Radebeul     DE5           51.34  +      0.00
  2.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     54.32  +      2.58
  3.Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C     63.28  +     11.54
  4.Conrad Helmut            USV TU Dresden       DE1           65.30  +     13.56
  5.Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     68.56  +     17.22
  6.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900       74.04  +     22.30
  7.Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C     80.36  +     29.02
  8.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     83.43  +     32.09
  9.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     90.17  +     38.43
 10.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     96.02  +     44.28
 11.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     98.35  +     47.01
 12.Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001      100.21  +     48.47
 13.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C    103.29  +     51.55
 14.Procházka Jiří           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4802      106.36  +     55.02
 15.Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C    132.29  +     80.55
 16.Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C    142.32  +     90.58
    Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C DISK              
    Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C DISK              
    Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C DISK              
    Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C DISK              
    Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C DISK              
    Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C DISK              
    Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C DISK              
    Lukavec Miloslav         OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C DISK              
    Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.6km  205m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     64.42  +      0.00
  2.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702       69.13  +      4.31
  3.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     71.23  +      6.41
  4.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     72.59  +      8.17
  5.Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501       84.10  +     19.28
  6.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     86.15  +     21.33
  7.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     90.07  +     25.25
  8.Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov / MTBO TUR           98.22  +     33.40
  9.Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C    112.16  +     47.34
 10.Suchý Karel              SK Praga             PGP4300 C    120.42  +     56.00
    Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C DISK              
    Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H70         2.6km  205m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     56.34  +      0.00
  2.Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C     77.09  +     20.35
  3.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     79.13  +     22.39
  4.Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C     80.35  +     24.01
  5.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     84.26  +     27.52
  6.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     86.46  +     30.12
  7.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C     90.32  +     33.58
    Sedlář Vladimír          POBO - přátelé OB Op AOP4201 C DISK              
    Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         3.1km   85m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Husák Ondřej             Husákovi             NE3           21.04  +      0.00
  2.Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov / MTBO TUR0500       21.05  +      0.01
  3.Houžvička David          Houžvičkovi          N02           21.28  +      0.24
  4.Král Adam                SK OB Chotěboř       CTB0501 C     22.59  +      1.55
  5.Antonowicz Jan           UNT                  PL1           23.10  +      2.06
  6.Schroterová Adéla        OK Chrastava         CHA0551       25.28  +      4.24
  7.Nejezchleb Vojta         OOB TJ Turnov / MTBO TUR           27.57  +      6.53
  8.Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C     29.46  +      8.42
  9.Nedvídková Adéla         KrOB Rozmarýn Litomě DLT0452 C     30.41  +      9.37
 10.Lusk jr. Zdeněk          OK Chrastava         CHA0600 C     32.10  +     11.06
 11.Houžvičková Daniela      Houžvičkovi          N02           32.20  +     11.16
 12.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     32.47  +     11.43
 13.Kubcová Anna             KOB Dobruška         DOB0550 C     32.54  +     11.50
 14.Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600       32.57  +     11.53
 15.Ehl Ondřej a Martina     KOS TJ Tesla Brno    TBM           33.29  +     12.25
 16.Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C     34.25  +     13.21
 17.Mirčeva Tereza           OK Dobříš            DOR     C     34.52  +     13.48
 18.Vlašaná Karolína         OK Dobříš            DOR     C     36.15  +     15.11
 19.Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C     36.55  +     15.51
 20.Janota Maximilián        Farmaceut Bratislava SK2           37.06  +     16.02
 21.Podrábský Ctiborek       Slavia Liberec orien VLI0700 C     37.32  +     16.28
 22.Přinda Vojtěch           Slavia Liberec orien VLI     C     38.01  +     16.57
 23.Kadaně Marek             OK Lokomotiva Pardub LPU0703 C     38.02  +     16.58
 24.Bernard                  OK Dobříš            DOR           38.07  +     17.03
 25.Rožek Vojtěch            VŠSK MFF UK Praha    MFP0501 C     38.27  +     17.23
 26.Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     38.32  +     17.28
 27.Jandová Eva              OK Dobříš            DOR           38.40  +     17.36
 28.Kučera Teodor            OK Dobříš            DOR     C     40.18  +     19.14
 29.Voláková Viktorie        Ulita Broumov        BRU0651 C     40.52  +     19.48
 30.Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov / MTBO TUR           41.09  +     20.05
 31.Vodičková Veronika       OK Lokomotiva Pardub LPU0651 C     43.12  +     22.08
 32.Jiras Jan                OK Dobříš            DOR     C     43.31  +     22.27
 33.Nedvídková Katka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT0451 C     43.32  +     22.28
 34.Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE0650 C     43.43  +     22.39
 35.Bradáč Václav            TJ Loko Liberec      LLI     C     43.53  +     22.49
 36.Kašpar Vojtěch           SK Netopýr Zákupy    ZAK           47.10  +     26.06
 37.Janota Timotej           Farmaceut Bratislava SK2           48.47  +     27.43
 38.Nehasilová Marie         Sportcentrum Jičín   SJC           49.59  +     28.55
 39.Tereza Bestová           OOB Sokol Kostelec n KNC     C     53.49  +     32.45
 40.Škorpil Marek            110                  110           54.56  +     33.52
 41.Jiras Antonín            OK Dobříš            DOR     C     55.35  +     34.31
 42.Michlová Eliška          OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C     55.44  +     34.40
 43.Zabořilová Anna          OB Jenišovice        JEN0951       57.22  +     36.18
 44.Hanáková Aneta           Kometa Kralovice     KRL0951 C     62.10  +     41.06
 45.Fikar Šimon              OOS TJ Spartak Vrchl VRL0601       63.30  +     42.26
 46.Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C     63.39  +     42.35
 47.Stolinová Andrejka       KOB Dobruška         DOB0950 C     67.07  +     46.03
 48.Kovář Radim              TJ Loko Česká Třebov CET0501       89.13  +     68.09
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.3km  135m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kadaňka Jan              OK Rožnov            ROV     C     45.47  +      0.00
  2.Rücker Petr              TJ Jiskra Hořice     HOR6500 C     49.49  +      4.02
  3.Žuchová Nikola           OOB TJ Tatran Jablon TJN9352 B     51.22  +      5.35
  4.Thiemel Jiří             Magnus Orienteering  ASU8948 C     54.09  +      8.22
  5.Janoušková Iveta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7457 C     63.53  +     18.06
  6.Romana Růžková           OK Sparta Praha      SCP0000 C     68.04  +     22.17
  7.Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT     C     69.25  +     23.38
  8.Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     73.34  +     27.47
  9.Klimešová Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7652       86.21  +     40.34
 10.Kadaňková Hana           OK Rožnov            ROV9750 C     87.05  +     41.18
 11.Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459 C     87.20  +     41.33
 12.Nentvichová Romana       OK Dobříš            DOR     C     92.58  +     47.11
 13.Dastych Petr             OK RECO Sport        PEN0000 C     96.06  +     50.19
 14.Stará Petra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7354       97.34  +     51.47
 15.Přibylová Kateřina       VŠSK MFF UK Praha    MFP          101.40  +     55.53
 16.Přibylová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP          102.41  +     56.54
 17.Čepová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK7053 C    105.16  +     59.29
 18.Klašková Josefína        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C    118.33  +     72.46
 19.Samohýl Richard          SK Praga             PGP2800 C    134.33  +     88.46
 20.Melicharová Barabora     TJ Loko Liberec      LLI     C    141.03  +     95.16
 
Konečné výsledky kategorie: P4          3.1km  185m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R     37.44  +      0.00
  2.Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C     38.21  +      0.37
  3.Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     63.00  +     25.16
  4.Bém Roman                SK Zbraslav OOB      ZBP6300 C     64.38  +     26.54
  5.Pešík Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN7701 C     66.22  +     28.38
  6.Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C     77.04  +     39.20
  7.Hypiusová Tereza         Hypiusová..          N01           79.22  +     41.38
  8.Štípek Rostislav         SKOB Zlín            TZL5702 C     82.44  +     45.00
  9.Kovařík Martin           TJ TŽ Třinec         TRI7700 C     87.54  +     50.10
 10.Matuš Vojtěch            SK při gymnáziu OOB  VRB9606 B     99.27  +     61.43
 11.Hanč Jaroslav            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6702      104.06  +     66.22
 12.Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503      110.59  +     73.15
 13.Dudla Michal             OK Dobříš            DOR          123.56  +     86.12
 14.Kučera Pavel             OK Dobříš            DOR     C    131.41  +     93.57
 15.Šturc Pavel              OK Lokomotiva Pardub LPU     C    140.20  +    102.36
 16.Nentvich Lubomír         OK Dobříš            DOR     C    141.42  +    103.58
    Chmelařová Blanka        SK Prostějov         JPV     C DISK              
    Tichý Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL8503   DISK              
    Staněk Jan               Hypiusová..          N01       DISK