Startovka oddílů                                                   24.8.2013 7:49:43
                                   PP2013 
===ČSOS-TUR===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: 11G - GB O Squad                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rosen Miriam             11G4950 D60     69.00  11.00  48.00
  2 Rosen David              11G5300 H60     31.00   1.00  73.00
 
 
Startovka oddílu: 12E - FRONTELA OK                              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Frontela Angel           12E7500 H21B    74.00  81.00 146.00
  2 Sanz Gloria              12E7550 D21B   123.00 121.00 124.00
  3 Velasco David            12E7600 H21B   120.00  55.00  92.00
  4 Tejero Alberto           12E8500 H21B   104.00  25.00  47.00
 
 
Startovka oddílu: 13R - OSMOL                                    
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rázek Filip              13R0100 H12      0.00  69.00  31.00
  2 Rázek Adam               13R0600 HDR                        
 
 
Startovka oddílu: 13U - OK Slavutich                             
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rybakov Oleksandr        13U8100 H21E    55.00  53.00 151.00
  2 Fesenko Andrii           13U8200 H21E   109.00 103.00  76.00
  3 Pitirimova Olena         13U9050 D21E   138.00 124.00 134.00
  4 Palashevska Maryna       13U9051 D21A    71.00  59.00  55.00
 
 
Startovka oddílu: 15G - nebstone                                 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stevens Sue              15G5350 D60     71.00  21.00  20.00
  2 Stevens Ben              15G8700 H21E   105.00  77.00  43.00
  3 Stevens Victoria         15G8950 D21E   142.00 108.00  38.00
  4 Stevens George           15G9100 H21B    86.00  47.00  29.00
 
 
Startovka oddílu: 21N - Halden                                   
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Haldin Mats              21N7500 H21E    11.00  27.00 112.00
  2 Haldin Vendula           21N8100 D21E   114.00 130.00 114.00
 
 
Startovka oddílu: 23L - G-Sport                                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Trimakas Gediminas       23L8500 H21B    80.00   1.00  59.00
  2 Rybakovaite Kristina     23L8650 D21E   122.00 104.00  62.00
 
 
Startovka oddílu: 23P - OK!Sport                                 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wróblewski Tadeusz       23P5800 H55     92.00  85.00  50.00
  2 Drągowski Robert         23P5900 H50     36.00  31.00  54.00
  3 Wróblewska Bogna         23P5950 D50     90.00  47.00  25.00
  4 Dragowska Marzena        23P6250 P4                         
  5 Drągowski Piotr          23P8200 H21B    64.00  19.00  53.00
  6 Dragowski Kuba           23P9000 H21E    59.00   5.00 121.00
  7 Drągowska Maria          23P9550 D18     31.00  68.00  87.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 24D - SV Robotron Dresden                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cruse Katrin             24D6556 D45     42.00  32.00  25.00
  2 Cruse Kay                24D6557 H45    102.00  32.00  86.00
 
 
Startovka oddílu: 24P - Slask O-Team                             
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wysocka Malwina          24P8500 D21B   139.00  93.00  88.00
 
 
Startovka oddílu: 25S - ATU Kosice                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Papuga Miroslav          25S9002 H21E    83.00   1.00 127.00
 
 
Startovka oddílu: 28P - UNTS Warszawa                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Antonowicz Jan           28P0600 H10L    61.00  60.00  57.00
  2 Wolowczyk Marek          28P6300 H50      8.00  25.00   6.00
  3 Parfianowicz Joanna      28P6450 D45      2.00  34.00  64.00
  4 Antonowicz Jerzy         28P6800 P2                         
  5 Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 D21E   120.00 146.00 142.00
  6 Morawski Jacek           28P8900 H21E    43.00  57.00  61.00
  7 Dusza Anna               28P8950 D21B   133.00 103.00   0.00
  8 Gajda Monika             28P9050 D21E   154.00 122.00  94.00
  9 Anc Mateusz              28P9100 H21A    60.00  42.00  87.00
 10 Parfianowicz Piotr       28P9400 H21E    93.00 107.00 139.00
 11 Wolowczyk Krzysztof      28P9501 H18    144.00  28.00  90.00
 12 Wolowczyk Michal         28P9700 H16    127.00   1.00 109.00
 13 Antonowicz Anna Maria    28P9850 D16     20.00  40.00  72.00
 
 
Startovka oddílu: 2PC - Sportovní klub hasičů Královehradeckého  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Křivdová Lenka           2PC1350 D40     69.00  72.00 108.00
  2 Křivda Ivan              2PC6700 H45    114.00  74.00  74.00
 
 
Startovka oddílu: 2QC - Vrestal                                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vřešťál Jan              2QC3900 H70     33.00  47.00  79.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 33D - USV TU Dresden                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neumann Lena             33D0351 D10     16.00   0.00   0.00
  2 Neumann Johanna          33D0500 D10L    19.00   6.00  27.00
  3 Neumann Rasmus           33D0800 HDR                        
  4 Grosse Ingrid            33D3950 D70    116.00  90.00  41.00
  5 Conrad Helmut            33D4000 H70     45.00  65.00  82.00
  6 Nieke Hagen              33D4400 H50     42.00  43.00  18.00
  7 Müller Rainer            33D4500 H65     79.00  12.00  30.00
  8 Zenker Norbert           33D5430 H55     74.00  73.00  78.00
  9 Gerhardt Joachim         33D5800 H55     68.00  95.00  66.00
 10 Leideck Heike            33D6250 D50     76.00  39.00  22.00
 11 Gossel Heiko             33D6500 H45     72.00  58.00 106.00
 12 Drechsel Michael         33D6501 H45    120.00  98.00 164.00
 13 Eckardt Cornelia         33D6951 D40     43.00  80.00  42.00
 14 Kaufmann Torsten         33D7100 H40    112.00   9.00 108.00
 15 Straube Hanka            33D7350 D21E   132.00 134.00  82.00
 16 Richter Silke            33D8050 D21A   139.00  23.00  94.00
 17 Kjäll Jonas              33D8201 H21E    75.00  37.00  52.00
 18 Meyer Jörg               33D8300 H21A   120.00  78.00  47.00
 19 Neumann Josef            33D8400 H21E    23.00  65.00  22.00
 20 Olunczek Andrei          33D8401 H21A    62.00 148.00 115.00
 21 Engelhardt Katja         33D8450 D21A    85.00  53.00  43.00
 22 Jaunsproge Mara          33D8750 D21A   113.00  83.00 130.00
 23 Müller Kurt              33D9600 H18    114.00  22.00 135.00
 24 Klüser Ellen             33D9900 D14     59.00  95.00  80.00
 
 
Startovka oddílu: 38A - Uringa Sydney                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopřivová Jitka          38A4850 D65      9.00  64.00  25.00
 
 
Startovka oddílu: 39S - KOBRA Bratislava                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hierweg Karol            39S5800 H45    110.00   6.00 120.00
  2 Kniebügl Anton           39S6400 H35     52.00  92.00 109.00
  3 Wallner Jozef            39S6800 H21B   112.00  31.00  80.00
  4 Piják Ondrej             39S8204 H21E    63.00   3.00  10.00
 
 
Startovka oddílu: 41D - Braunschweiger MTV 1896                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Frenzel Michael          41D4300 H60      5.00  33.00  67.00
  2 Genderjahn Ludwig        41D4800 H60     47.00  17.00  93.00
  3 Ziesche Juergen          41D5001 H60     27.00  53.00  89.00
 
 
Startovka oddílu: 43S - ŠK Sandberg Bratislava                   
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Balogh Matúš             43S0100 H12     51.00  79.00  65.00
  2 Jonáš Adam               43S0101 H12     15.00 149.00  79.00
  3 Urban Matej              43S0102 H12    132.00  99.00  15.00
  4 Kukurugya Matej          43S0103 H12     93.00 129.00  39.00
  5 Balogh Michal            43S0300 H10     13.00  88.00  74.00
  6 Urban Michal             43S0401 H10     79.00  58.00  30.00
  7 Kukurugya Šimon          43S0402 H10     55.00  70.00 110.00
  8 Vorlíčková Martina       43S0551 D10L    25.00  10.00  33.00
  9 Baloghová Zora           43S0750 HDR                        
 10 Vorlíčková Lucka         43S0851 HDR                        
 11 Jonášová Ema             43S0951 HDR                        
 12 Balogh Richard           43S6900 H40    136.00  27.00  57.00
 13 Jonáš Radoslav           43S6912 H40    108.00  69.00 114.00
 14 Jonášová Marta           43S6951 P2                         
 15 Urban Marek              43S7401 H35     38.00 156.00  67.00
 16 Vorlíček Peter           43S7501 H35     74.00 120.00 124.00
 17 Vorlíčková Barbora       43S7651 D35     36.00  28.00 140.00
 18 Urbanová Monika          43S7751 D35     70.00  66.00  60.00
 19 Jonáš Martin             43S9601 H18    122.00  34.00  96.00
 
 
Startovka oddílu: 45P - KU AZS WAT Warszawa                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chachurski Ryszard       45P6300 H50     30.00  27.00  12.00
  2 Kijewski Jacek           45P7000 H40     98.00  17.00  84.00
  3 Gędziorowski Maciej      45P9000 H21A    54.00 126.00  31.00
  4 Gordon Diana             45P9050 D21B   121.00 135.00  68.00
 
 
Startovka oddílu: 46P - Bioliki                                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biolik Emil              46P0300 H10     70.00  80.00  98.00
  2 Biolik Grzegorz          46P7600 H35     58.00  96.00  79.00
  3 Biolik Agnieszka         46P7700 D35     16.00   8.00 108.00
 
 
Startovka oddílu: 46S - Youth Team Slovakia                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Král Adam                46S9601 H18    126.00  16.00 117.00
  2 Šmelík Martin            46S9602 H18    146.00  44.00 159.00
  3 Chupek Jakub             46S9606 H16    133.00  35.00  82.00
  4 Franko Stanislav         46S9607 H16    149.00  55.00 145.00
  5 Sláma Dušan              46S9608 H16    113.00  15.00 112.00
  6 Papugová Martina         46S9651 D18      9.00  72.00 123.00
  7 Košútová Katarína        46S9652 D16     58.00   8.00  81.00
  8 Franková Dominika        46S9653 D18      3.00  88.00 131.00
  9 Lamanecová Radka         46S9654 D18     27.00  66.00  95.00
 10 Hošeková Vanda           46S9655 D18     33.00  50.00  75.00
 11 Miklušová Tereza         46S9658 D16     30.00  24.00  18.00
 12 Papugová Andrea          46S9659 D16      8.00  60.00  42.00
 13 Schenková Tereza         46S9660 D16     46.00  36.00  60.00
 
 
Startovka oddílu: 47S - Rapid Bratislava                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mikluš Marián            47S7200 H35     54.00 110.00 100.00
 
 
Startovka oddílu: 51S - ŠK Hadveo Banská Bystrica                
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hríbik Miroslav          51S8501 H21C    45.00 132.00 137.00
 
 
Startovka oddílu: 52S - TJ Mladosť Zvolen                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krnáč Peter              52S7701 H21C    47.00 116.00  81.00
 
 
Startovka oddílu: 64C - Ekonom Praha Outdoor                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Urbanovská Aneta         64C8750 D21B    81.00 129.00  48.00
  2 Zamrzlová Eva            64C8751 D21C    94.00  85.00  83.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 65C - Ekonom Praha Outdoor                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mátl Radek               65C7900 H21A   154.00 170.00 135.00
 
 
Startovka oddílu: 81C - Cirkus Čakovice                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Humpolcová Veronika      81C0051 D14     80.00  99.00  29.00
  2 Humpolec Martin          81C0402 H10L    57.00  56.00  45.00
  3 Kubec Adam               81C0900 HDR                        
  4 Humpolec Jakub           81C7300 H40     88.00  55.00 144.00
  5 Humpolcová Jitka         81C7350 D35     24.00  18.00  32.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB Moira Brno                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Odehnalová Kamila        ABM7052 D40     23.00 134.00   9.00
  2 Odehnalová Tereza        ABM9757 D16     32.00  12.00  39.00
  3 Odehnalová Klára         ABM9956 D14     62.00  73.00  59.00
 
 
Startovka oddílu: AOP - Přátelé orientačního běhu Opava          
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Lenka            AOP0050 D14     83.00  81.00  20.00
  2 Kostka Jiří              AOP0201 H12     57.00  89.00   3.00
  3 Hájková Lucie            AOP0350 D12     97.00  35.00  34.00
  4 Klechová Karolína        AOP0452 D10L     3.00  28.00   1.00
  5 Sedlář Vladimír          AOP4201 H70     41.00  57.00 112.00
  6 Tesař Jiří               AOP6702 H45     42.00  10.00  72.00
  7 Sedlářová Pavla          AOP7052 D40     19.00 158.00  36.00
  8 Košárek Pavel            AOP7102 H21E     1.00   9.00 166.00
  9 Hájková Jitka            AOP7150 D40     49.00 124.00  81.00
 10 Kostková Jana            AOP7151 D40     87.00  92.00 135.00
 11 Kašparová Šárka          AOP7251 D21B   135.00  87.00 112.00
 12 Košárková Iva            AOP8152 D21E   150.00 150.00  46.00
 13 Schuster Marek           AOP9303 H21E    35.00  43.00  70.00
 14 Tesař Vojtěch            AOP9900 H14     90.00  99.00  37.00
 
 
Startovka oddílu: AOV - OOB TJ Baník Ostrava                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mielec Radomír           AOV0301 H10     67.00  40.00  86.00
  2 Mielec Jaromír           AOV6901 H21B    70.00   9.00 107.00
  3 Mielcová Elena           AOV6951 D40     45.00 126.00   6.00
  4 Mielec Jaromír           AOV9701 H18    110.00   4.00 138.00
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: BBM - BETA URSUS Orienteering                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptáček Ladislav          BBM5300 H60     11.00  41.00  87.00
  2 Ptáček Pavel             BBM6508 H45     70.00  14.00 116.00
  3 Ptáček Pavel             BBM9600 H18    138.00  32.00 102.00
  4 Ptáček Patrik            BBM9800 H16    139.00  47.00 118.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kapanen                  BOR     P4                         
  2 Mareš Vít                BOR0000 H14    129.00 119.00  15.00
  3 Pavlovec Dan             BOR0001 H14     84.00  87.00  45.00
  4 Jeřábková Nina           BOR0151 D12    118.00   1.00   6.00
  5 Lamačová Barbora         BOR0750 HDR                        
  6 Křtěnská Leontina        BOR4650 D65      7.00  56.00  13.00
  7 Švihovský Jaroslav       BOR5003 H60     33.00   7.00  53.00
  8 Bartoňová Marie          BOR5351 D60     57.00  17.00  16.00
  9 Kubátová Ivana           BOR6152 D50     96.00  51.00  13.00
 10 Jedličková Zdena         BOR6250 D50     88.00  63.00  34.00
 11 Karvánek Petr            BOR6600 H45     46.00  38.00  76.00
 12 Jeřábek Petr             BOR7105 H21C    75.00 146.00 141.00
 13 Jeřábková Tereza         BOR7563 D35     56.00  40.00  80.00
 14 Tučková Monika           BOR7650 D21C   114.00 119.00 143.00
 15 Nehasil David            BOR7713 H35     68.00 142.00  46.00
 16 Kameníková Kateřina      BOR7758 D21C    84.00  95.00  87.00
 17 Folbrechtová Šárka       BOR9051 D21E   140.00 100.00  98.00
 18 Kameníková Andrea        BOR9751 D16     40.00  10.00  24.00
 19 Birnbaum Adam            BOR9802 H16    145.00  39.00  73.00
 20 Kohoutová Barbora        BOR9850 D16     62.00  62.00  96.00
 21 Staňová Karolína         BOR9853 D16     14.00  32.00  57.00
 22 Nováková Lucie           BOR9854 D16     56.00  58.00  90.00
 23 Jeřábková Ema            BOR9957 D14      8.00  47.00   5.00
 
 
Startovka oddílu: BRU - Ulita-HOBRA Orienteering Broumov         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rusin Jan                BRU0001 H14     75.00 111.00  23.00
  2 Volák Ondřej             BRU0006 H14    120.00  79.00  55.00
  3 Rusin Vojtěch            BRU0301 H10      7.00  62.00  62.00
  4 Voláková Viktorie        BRU0651 HDR                        
  5 Volák Pavel              BRU7001 H40    102.00  39.00  90.00
  6 Rusinová Alena           BRU7152 D35     12.00  10.00 100.00
  7 Rusin Jan                BRU7601 H35     72.00 126.00  91.00
 
 
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Česká Třebová                    
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovář Lukáš              CET0102 H12      6.00 135.00  55.00
  2 Kovářová Jana            CET0251 D12     91.00  31.00  32.00
  3 Kovář Radim              CET0501 HDR                        
  4 Hájek Dominik            CET0601 HDR                        
  5 Hájková Lucie            CET0751 HDR                        
  6 Čípa Jiří                CET5002 H60     41.00  49.00  83.00
  7 Pilgr Bohuslav           CET5101 H60     13.00  29.00 103.00
  8 Śafář Miroslav           CET7001 H35     18.00 164.00  28.00
  9 Kovářová Anna            CET7552 D35     72.00  70.00  52.00
 10 Hájková Ludmila          CET7554 D35     38.00  32.00 136.00
 11 Šafářová Ivana           CET8051 D21C   116.00  75.00 151.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK OB Chotěboř                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hübner Jan               CTB7902 H21A   104.00 112.00  63.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobřichovice                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paul Josef               DCE4401 H65     81.00  30.00  33.00
  2 Jaroš Vladimír           DCE5400 H55     72.00  83.00   2.00
  3 Procházková Miluše       DCE5450 D45     28.00  48.00  73.00
  4 Mrázová Pavla            DCE5550 D45     56.00  16.00  31.00
  5 Štrossová Jiřina         DCE5650 D55     25.00  18.00  58.00
  6 Pavlů Jaroslav           DCE6100 H45    118.00  22.00 146.00
  7 Svobodová Jitka          DCE7450 D21A   105.00  61.00  82.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - KOB Kladno                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Hana            DKL0050 D14     32.00  77.00  35.00
  2 Kohout Václav            DKL0101 H12    138.00 103.00  41.00
  3 Melichna Matěj           DKL0102 H12     54.00 155.00  81.00
  4 Horychová Zuzana         DKL0150 D12    127.00  17.00  48.00
  5 Geislerová Aneta         DKL0151 D12     85.00  49.00  20.00
  6 Kohoutová Zdeňka         DKL0651 D10L    33.00  20.00   9.00
  7 Beneš Jan                DKL6600 H45     64.00   0.00  68.00
  8 Lukáš Petr               DKL6902 H40    122.00  45.00  96.00
  9 Benešová Jaroslava       DKL7050 D40     33.00 114.00 129.00
 10 Postolková Monika        DKL7053 D40     77.00 160.00  57.00
 11 Šíma Vladislav           DKL9700 H16    135.00  13.00 115.00
 12 Lukáš Marek              DKL9702 H16    157.00  33.00  85.00
 13 Postolka Jáchym          DKL9900 H14     99.00  73.00   9.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaška Martin            DKP0100 H12     81.00 113.00  71.00
  2 Procházka Zdenko         DKP4300 H70     29.00  67.00 100.00
  3 Stehno Pavel             DKP4900 H60     29.00   5.00  69.00
  4 Stehnová Hana            DKP5150 D60     61.00   9.00  24.00
  5 Mrázková Ivana           DKP5650 D55     13.00   6.00  90.00
  6 Dudová Hana              DKP5752 D55     31.00  32.00 126.00
  7 Klaška Pavel             DKP6500 H45    128.00  86.00 160.00
  8 Sanna Roberto            DKP6703 H45     80.00  46.00 102.00
  9 Kalousek Jiří            DKP6901 H40     84.00   1.00  69.00
 10 Kolín Jan                DKP7701 H21E   103.00  91.00 154.00
 11 Mrázek Jiří              DKP7911 H21A    32.00 116.00  13.00
 12 Mencl Pavel              DKP7912 H21C    69.00 142.00  85.00
 13 Tomeš Jaroslav           DKP8109 H21E    21.00  15.00  79.00
 14 Janatová Lucie           DKP8154 D21A   129.00   3.00  31.00
 15 Jiřištová Zuzana         DKP8254 D21E   124.00 132.00 102.00
 16 Janata Martin            DKP8306 H21E     5.00 111.00 175.00
 17 Kolínová Kristýna        DKP8450 D21E   106.00 116.00 118.00
 18 Johanovský Tomáš         DKP8500 H21A    94.00  40.00  91.00
 19 Wagner Libor             DKP8511 H21A    56.00  64.00  35.00
 20 Ramba Jiří               DKP8606 H21A   122.00 130.00  67.00
 21 Plochová Dominika        DKP8651 D21E   112.00 126.00 146.00
 22 Pospíšil Ondřej          DKP8717 H21E    73.00  41.00  34.00
 23 Dlouhá Marie             DKP8756 D21E   136.00 144.00  58.00
 24 Setínková Eva            DKP8759 D21B   131.00 105.00  28.00
 25 Svobodná Šárka           DKP8850 D21E   148.00 102.00  74.00
 26 Klaška Pavel             DKP9301 H21A   114.00  90.00 111.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice                 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedvídková Adéla         DLT0452 D10L    13.00   4.00   3.00
  2 Babický Tomáš            DLT5001 H60     21.00  31.00  97.00
  3 Nedvídková Jitka         DLT5151 D60     85.00   7.00  28.00
  4 Tvrdek Vojtěch           DLT5201 H60     51.00  51.00  77.00
  5 Tvrdkova Eva             DLT5251 D60     67.00  29.00  52.00
  6 Nosek Petr               DLT6901 P4                         
  7 Reisingerová Martina     DLT7251 P4                         
  8 Nedvídek Martin          DLT7501 P4                         
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubcová Anna             DOB0550 D10L    29.00  16.00  11.00
  2 Kubec Martin             DOB7002 H40     70.00  47.00 153.00
  3 Kubcová Lenka            DOB7451 D35     60.00  56.00   8.00
  4 Kolek Petr               DOB7501 H21A    38.00 138.00  19.00
  5 Černíková Barbora        DOB7878 D21B   129.00 109.00 108.00
  6 Fátor Jan                DOB7907 H21A   138.00  70.00  55.00
  7 Štěpánová Dita           DOB7956 D21B   153.00 125.00  84.00
  8 Preininger Luděk         DOB8001 H21C    55.00 150.00 153.00
  9 Janda Martin             DOB8002 H21A   106.00  44.00 127.00
 10 Khýn Vítězslav           DOB8304 H21A    74.00 106.00  83.00
 11 Khýnová Radka            DOB8750 D21C    72.00 101.00  71.00
 12 Staňková Lucie           DOB8756 D21B    85.00  91.00  44.00
 13 Lžíčař Martin            DOB8803 H21C    83.00 128.00 121.00
 14 Záveská Anna             DOB8851 D21B    99.00  79.00 120.00
 15 Netíková Martina         DOB9350 P4                         
 16 Preininger Kryštof       DOB9601 H18    116.00   0.00  93.00
 17 Preiningerová Monika     DOB9999 P4                         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucká Barbora           EKP0050 D14     86.00  75.00       
  2 Kalinová Ella            EKP0961 HDR                        
  3 Šedivý Jiří              EKP5500 H21B   110.00  49.00  98.00
  4 Adrián Petr              EKP5600 H55     70.00  97.00  26.00
  5 Šedivá Miroslava         EKP5750 D45     52.00  46.00  40.00
  6 Koucký Roman             EKP6301 H21B    68.00  13.00 131.00
  7 Koucká Ivana             EKP6850 D45     24.00  14.00  82.00
  8 Rozkošný Karel           EKP7900 H21B    82.00  75.00  26.00
  9 Vondra Vítězslav         EKP7901 H21B   102.00  29.00  56.00
 10 Rozkošná Taťána          EKP8155 D21B   137.00  85.00  76.00
 11 Kalina Miroslav          EKP8211 H21B   122.00  59.00  83.00
 12 Kalinová Markéta         EKP8259 D21C    96.00 113.00 127.00
 13 Koucký Martin            EKP9700 H16    103.00  41.00  88.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Milan              FSP3400 H75    124.00  81.00  57.00
  2 Čadil Jan                FSP4300 H70     35.00  55.00 106.00
  3 Wald František           FSP5300 H60     53.00  37.00  85.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müllerová Hana           HCE0650 HDR                        
  2 Kettner Pavel            HCE5900 H50     12.00   1.00  42.00
  3 Kettnerová Lenka         HCE6450 D45     34.00  28.00   4.00
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rückerová Šárka          HOR0050 D14    116.00  97.00  14.00
  2 Kuneš Vojtěch            HOR0200 H12     21.00 143.00  77.00
  3 Rücker Jan               HOR0201 H12    111.00 115.00  21.00
  4 Vávra Jakub              HOR0202 H12     66.00  81.00  57.00
  5 Vávrová Vanda            HOR0350 D10      8.00   2.00  12.00
  6 Kolář Šimon              HOR0400 H10     49.00  50.00 102.00
  7 Škorpil Martin           HOR5700 H55    102.00 103.00  70.00
  8 Vávra Radek              HOR6301 H50     22.00  51.00  45.00
  9 Vávra Martin             HOR6302 H50     48.00  19.00  78.00
 10 Rücker Petr              HOR6500 P4                         
 11 Kolář Viktor             HOR7300 H40     74.00   7.00 132.00
 12 Luštický Martin          HOR8700 H21E    85.00  31.00  94.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlíková Markéta        CHA0050 D14     77.00  45.00  77.00
  2 Danko Štěpán             CHA0301 H10     61.00  82.00  50.00
  3 Tomanicová Sofie         CHA0450 D10L    11.00   2.00  17.00
  4 Danková Alice            CHA0650 HDR                        
  5 Kašková Eva              CHA4650 D65      1.00  58.00  29.00
  6 Barták Jiří              CHA5100 H60     23.00  15.00  65.00
  7 Kaška Rudolf             CHA5500 H55     82.00  79.00  38.00
  8 Vajcová Hana             CHA5651 D55     15.00  40.00  94.00
  9 Gorčica Pavel            CHA6200 H21B   128.00  41.00  71.00
 10 Gorčicová Ivana          CHA6550 D40     93.00 102.00 141.00
 11 Švancar Martin           CHA7000 H40    100.00  41.00  78.00
 12 Bartáková Eva            CHA7051 D40     41.00 142.00  63.00
 13 Danko Tomáš              CHA7200 P2                         
 14 Schröter Pavel           CHA7203 H21A    80.00 118.00  61.00
 15 Štverák Jan              CHA7301 P4                         
 16 Polák Jaroslav           CHA7500 H35     70.00  94.00  31.00
 17 Tomanica Vojtěch         CHA7601 P2                         
 18 Pachnerová Dominika      CHA7750 D21A   109.00  41.00  61.00
 19 Kadavý Petr              CHA7800 H21E    31.00  33.00  19.00
 20 Kašková Kateřina         CHA7850 D21E   134.00 118.00  78.00
 21 Štveráková Monika        CHA7852 P4                         
 22 Poláková Veronika        CHA8150 P2                         
 23 Němec Jan                CHA8606 H21A   144.00 122.00 133.00
 24 Vejstrk Daniel           CHA9105 H21B    90.00  77.00 119.00
 25 Gorčicová Eliška         CHA9150 D21B    87.00  75.00  24.00
 26 Nejman Stanislav         CHA9500 H18    124.00   2.00 132.00
 
 
Startovka oddílu: CHC - K.O.B. Choceň                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chaloupková Kateřina     CHC0051 D14    104.00 109.00  95.00
  2 Švadlena Michal          CHC0101 H12     75.00 123.00  29.00
  3 Jelínková Zuzana         CHC0151 D12     73.00   7.00  10.00
  4 Švadlena Jiří            CHC4601 H65     93.00  20.00  18.00
  5 Janeba Petr              CHC6001 H50     16.00  45.00  33.00
  6 Semrádová Jitka          CHC6651 D45     18.00  20.00  76.00
  7 Jelínková Marta          CHC6751 D45     46.00  52.00  34.00
  8 Chaloupková Lenka        CHC6951 D40     53.00 136.00  15.00
  9 Švadlena Pavel           CHC7502 H35     92.00 134.00  88.00
 10 Sýkora Bohumil           CHC8601 H21B    84.00  45.00  86.00
 11 Pěluchová Daniela        CHC8851 D21C    90.00 103.00 123.00
 12 Sháněl Jan               CHC9402 H20      4.00  96.00   1.00
 13 Křivda Martin            CHC9501 H18    154.00  48.00 165.00
 14 Janeba Vladimír          CHC9602 H18    132.00  20.00 123.00
 15 Semrád Ladislav          CHC9701 H16    131.00  49.00 121.00
 16 Chaloupková Veronika     CHC9852 D16     48.00  38.00  30.00
 17 Křivda Tomáš             CHC9901 H14    102.00 105.00  25.00
 18 Semrádová Jana           CHC9951 D14     44.00  63.00  47.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - OOB SK Chrast                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korecká Eva              CHT1054 HDR                        
  2 Korecký Miroslav         CHT7901 H21A    26.00 164.00   7.00
  3 Korecká Lenka            CHT8053 D21A   153.00  11.00 148.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zabořil Vojta            JEN0101 H12     42.00 151.00  87.00
  2 Valkoun Jaroslav         JEN0102 H12    123.00 101.00  47.00
  3 Kyselová Adéla           JEN0351 D10      4.00   6.00  60.00
  4 Zabořil Ondřej           JEN0401 H10     40.00  76.00   2.00
  5 Richtr Jiří              JEN5001 H60     35.00  27.00  91.00
  6 Kadečka Jiří             JEN5002 H60      3.00  11.00  95.00
  7 Bárta Miroslav           JEN5201 H60     45.00  47.00  63.00
  8 Richtrová Jaroslava      JEN5251 D60     79.00  15.00  12.00
  9 Jedlička Miroslav        JEN5301 H60     17.00  35.00  75.00
 10 Havlová Jaroslava        JEN5452 D55     29.00  34.00  78.00
 11 Kadečková Jana           JEN5651 D55     11.00  10.00 114.00
 12 Zabořil Michal           JEN7101 P4                         
 13 Kysela Martin            JEN7201 P4                         
 14 Zabořilová Romana        JEN7457 D35     14.00  60.00  84.00
 15 Zakouřilová Markéta      JEN7459 P2                         
 16 Kadečka Adam             JEN9601 P4                         
 17 Valkounová Markéta       JEN9851 D16     24.00  16.00  66.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlesák Zdeněk            JIL4701 H65     91.00  10.00   6.00
  2 Erlebach Josef           JIL5201 H60      1.00  19.00  71.00
  3 Zlesáková Vlasta         JIL5362 D60     81.00  25.00  40.00
  4 Malý Evžen               JIL6102 H50     26.00  17.00  87.00
  5 Malá Věra                JIL7752 D35     26.00   4.00  56.00
  6 Erbanová Karolína        JIL8851 D21C   110.00 115.00 147.00
  7 Augustinová Bohdana      JIL8952 D21C    82.00  93.00  91.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kováříková Marie         KAM0050 D14     53.00  65.00  56.00
  2 Aschermannová Karolína   KAM0051 D14    113.00 111.00 107.00
  3 Valášek Václav           KAM0100 H12     90.00 147.00  19.00
  4 Šafka Sebastian          KAM0101 H12     45.00  97.00  49.00
  5 Šafková Sofie            KAM0153 D12     82.00  53.00  50.00
  6 Hankovec Hugo            KAM0201 H12    126.00 127.00  91.00
  7 Semíková Lucie           KAM0250 D12    124.00  19.00  22.00
  8 Hankovcová Helena        KAM0350 D10                   20.00
  9 Semík Luboš              KAM6201 H45     56.00  90.00  92.00
 10 Klinkerová Jitka         KAM6450 D35     88.00  72.00  92.00
 11 Kozák Petr               KAM6501 H21A   110.00  46.00  53.00
 12 Valášek Petr             KAM6600 H45    140.00  70.00 150.00
 13 Šafka Jan                KAM6604 H45    106.00  50.00  78.00
 14 Šafková Petra            KAM6650 D45     12.00  44.00  67.00
 15 Škvor Martin             KAM6700 H45     90.00  28.00 130.00
 16 Semíková Iva             KAM6850 D40     21.00 120.00 132.00
 17 Valášková Šárka          KAM6951 D35     48.00  42.00  28.00
 18 Macková Lenka            KAM7051 D35     40.00  74.00 128.00
 19 Hankovcová Lenka         KAM7053 D40     51.00 150.00  33.00
 20 Hankovec Petr            KAM7101 H40     76.00  23.00 102.00
 21 Žemla Tomáš              KAM7105 H35     32.00 106.00 103.00
 22 Škvorová Zuzana          KAM7350 D40     89.00  88.00  78.00
 23 Žemlová Eva              KAM7550 D35     64.00  16.00 148.00
 24 Pašek František          KAM7600 H21E    47.00  35.00  85.00
 25 Semík Vojtěch            KAM9100 H21A    42.00  72.00  17.00
 26 Šafka Daniel             KAM9105 H21A   150.00 108.00 125.00
 27 Macková Lucia            KAM9151 D21A   131.00  81.00  46.00
 28 Straková Andrea          KAM9152 D21A   111.00  51.00 136.00
 29 Kamererová Klára         KAM9154 D21A    83.00  21.00  97.00
 30 Rusý Tomáš               KAM9301 H21A    86.00 140.00  81.00
 31 Prášek Přemysl           KAM9305 H20      8.00 106.00  19.00
 32 Semík Ondřej             KAM9401 H21E    99.00  85.00 160.00
 33 Kettner Lukáš            KAM9403 H21E    51.00  87.00 130.00
 34 Kamererová Valerie       KAM9452 D20     99.00  84.00  14.00
 35 Hlubučková Kristýna      KAM9551 D18     11.00  80.00 111.00
 36 Procházková Marie        KAM9554 D18     37.00  60.00 151.00
 37 Kettner Vojtěch          KAM9601 H18    112.00   6.00  87.00
 38 Valášek Jiří             KAM9700 H16    161.00  23.00  94.00
 39 Aschermann Daniel        KAM9801 H16    111.00  45.00 148.00
 40 Jíra Tomáš               KAM9802 H16    125.00  61.00  76.00
 41 Hausenblas Šimon         KAM9803 H16    143.00  11.00 124.00
 42 Škvor Ota                KAM9900 H14    105.00  67.00  29.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejezchlebová Věra       KAS4551 D65     11.00  70.00  17.00
  2 Nejezchleba Jiří         KAS4600 H65     77.00  24.00  12.00
  3 Eichler Petr             KAS6900 H40    124.00  13.00  75.00
  4 Eichlerová Jana          KAS7051 D40     27.00  70.00 105.00
 
 
Startovka oddílu: KCK - KOB Český Krumlov                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Flašar Jan               KCK5701 H55     90.00  81.00  18.00
  2 Flašarová Marie          KCK5756 D55     27.00  24.00  66.00
  3 Matěj Konečný            KCK9907 H14     63.00 101.00   7.00
 
 
Startovka oddílu: KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Besta Lukáš              KNC8101 H21C    87.00 140.00 105.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohl Jiří                KPY6201 H21B   124.00  23.00 125.00
  2 Procházka Vít            KPY8000 H21B   106.00  53.00  89.00
  3 Procházková Zuzana       KPY8650 D21C   102.00 109.00 135.00
  4 Klomínský Václav         KPY8700 H21B    76.00  67.00  44.00
  5 Kohlová Zuzana           KPY8852 D21B   111.00 131.00  96.00
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biersaková Dagmar        KRL0051 D14     89.00  85.00  68.00
  2 Mudrová Lenka            KRL0052 D14     11.00  51.00 110.00
  3 Šlechtová Tereza         KRL0152 D12     55.00  21.00   0.00
  4 Hanák Jakub              KRL0201 H12      3.00 133.00  33.00
  5 Hanák Ondřej             KRL0301 H10     64.00  56.00  90.00
  6 Fišarová Eliška          KRL0351 D10     12.00  18.00  52.00
  7 Fišarová Adéla           KRL0751 HDR                        
  8 Hanáková Aneta           KRL0951 HDR                        
  9 Hanáková Marta           KRL7151 D40     13.00  96.00  84.00
 10 Fišar Miroslav           KRL7201 H40    126.00   3.00 147.00
 11 Hanák Petr               KRL7401 H35     34.00 144.00 112.00
 12 Hanáková Magda           KRL9651 D18     17.00  64.00 147.00
 13 Lavičková Michaela       KRL9655 D18     43.00  86.00 107.00
 14 Peterková Veronika       KRL9755 D16     22.00  48.00  36.00
 15 Hanáková Lenka           KRL9951 D14     65.00 113.00  26.00
 
 
Startovka oddílu: KTA - SK Kotnov Tábor                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vébr Jiří                KTA6901 H21B   116.00  15.00 104.00
 
 
Startovka oddílu: KYL - SK SP Kylešovice                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Iveta            KYL6350 D45      8.00   0.00  22.00
  2 Hájek Marek              KYL6800 H45    134.00  40.00  90.00
  3 Hájek Martin             KYL6801 H45     86.00  80.00 148.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karmazín Pavel           LBE6800 H35     64.00 140.00  82.00
 
 
Startovka oddílu: LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korpasová Lucie          LBM0151 D12     76.00  45.00  36.00
  2 Korpas Jaroslav          LBM6113 H50     38.00   9.00  24.00
  3 Korpasová Ivana          LBM7362 D35      4.00   6.00 104.00
  4 Korpasová Tereza         LBM9898 D16     10.00  14.00   3.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Burdová Simona           LDC6851 D45      6.00  12.00  58.00
  2 Gálus Igor               LDC7302 H35     66.00 128.00  43.00
  3 Burdová Adéla            LDC9152 D21A    67.00  15.00 106.00
  4 Burda Matěj              LDC9602 H18    120.00  30.00 126.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlík Ondřej            LIT0101 H12     99.00  87.00  53.00
  2 Pavlík Tobiáš            LIT1111 HDR                        
  3 Neradová Alena           LIT5051 D60     75.00  13.00  36.00
  4 Pavlíková Klára          LIT7451 D21B   107.00  95.00  56.00
  5 Pavlík Libor             LIT7605 H21B   136.00  37.00  74.00
  6 Moutvička Ondřej         LIT8301 H21C    49.00 122.00  77.00
  7 Pavlíková Jitka          LIT8352 D21A    93.00  37.00 139.00
  8 Macek Jiří               LIT8401 H21B    96.00  73.00 122.00
  9 Neradová Alena           LIT8551 D21A   133.00  91.00  70.00
 10 Neradová Eva             LIT8951 D21B   145.00 137.00 132.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šikola Alexej            LJN5301 H60     25.00  13.00  61.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Petr            LLI0001 H14     78.00 113.00  19.00
  2 Bradáč Jakub             LLI0002 H14    123.00  81.00  49.00
  3 Hořák Jaroslav           LLI0102 H12    120.00 119.00  93.00
  4 Paroulek Lukáš           LLI0201 H12     72.00 153.00  25.00
  5 Bradáč David             LLI0203 H12     27.00  85.00  61.00
  6 Peterka Jakub            LLI0404 H10     19.00  42.00  42.00
  7 Bradáč Václav            LLI0600 H10L    55.00  44.00  47.00
  8 Peterka Josef            LLI4702 H65     71.00  34.00  36.00
  9 Hoidekr Pavel            LLI5901 H50     44.00  11.00   3.00
 10 Štičková Eva             LLI6051 P4                         
 11 Melichar Jaromír         LLI6301 P4                         
 12 Fürst Aleš               LLI6801 H45     96.00  62.00 114.00
 13 Fürstová Katka           LLI6950 D40     61.00 130.00  93.00
 14 Labská Bohuslava         LLI6951 P2                         
 15 Žihlová Lucie            LLI6952 D40      9.00  76.00 138.00
 16 Hořáková Petra           LLI6953 D40     37.00 146.00  60.00
 17 Paroulková Iva           LLI7151 D40     81.00 106.00  24.00
 18 Bradáč Stanislav         LLI7201 H40     90.00  53.00 135.00
 19 Melicharová Barbora      LLI7252 P2                         
 20 Peterka Vojtěch          LLI7502 H21E    81.00  83.00  49.00
 21 Peterková Viktorie       LLI7551 D21C    78.00 105.00 115.00
 22 Hoidekrová Lucie         LLI9552 D18     13.00  56.00 135.00
 23 Labský Jan               LLI9602 H18                  108.00
 24 Fürst Matouš             LLI9603 H18    160.00  40.00 150.00
 25 Štičková Anna            LLI9651 D18     39.00  76.00  99.00
 26 Melichar Vojtěch         LLI9802 H16    137.00  29.00 139.00
 27 Žihlová Anna             LLI9852 D16     54.00  20.00  51.00
 28 Fürstová Anna            LLI9854 D16     28.00  54.00  93.00
 29 Labská Karolína          LLI9952 D14      5.00  91.00  11.00
 
 
Startovka oddílu: LME - SK Los Mělník                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gabrišová Petra          LME     P4                         
  2 Alblová Zuzana           LME0660 HDR                        
  3 Gabrišová Petra          LME0751 HDR                        
  4 Alblová Lucie            LME7555 D21B    79.00 149.00   8.00
  5 Albl Miloslav            LME7600 H21B   140.00   5.00 143.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuhnová Alžběta          LPU     HDR                        
  2 Roudný Václav            LPU0001 H14    114.00 121.00  21.00
  3 Roudný Martin            LPU0002 H14     69.00  89.00  53.00
  4 Držková Berenika         LPU0151 D12    103.00  41.00  28.00
  5 Vodičková Johana         LPU0354 D10     36.00  14.00   4.00
  6 Kuhn Vojtěch             LPU0404 H10L    47.00  50.00  63.00
  7 Vodičková Veronika       LPU0651 HDR                        
  8 Málek Josef              LPU3901 H70     39.00  59.00  85.00
  9 Klimpl Petr              LPU5401 H55    106.00 105.00  86.00
 10 Klimplová Alena          LPU5551 D55     23.00  20.00 138.00
 11 Novotná Jiřina           LPU5654 D55      9.00  30.00 110.00
 12 Vícha Vladimír           LPU5801 H55     84.00  89.00  34.00
 13 Víchová Ladislava        LPU5851 D55     39.00   2.00  74.00
 14 Novotný Miroslav         LPU5905 H50     46.00  23.00  48.00
 15 Roudný Václav            LPU6102 H50     20.00  55.00  81.00
 16 Procházka Radek          LPU6504 H45    122.00  44.00 156.00
 17 Čermáková Renata         LPU6553 D40     11.00 144.00 126.00
 18 Roudná Eva               LPU6554 D45     32.00   2.00  16.00
 19 Kment Libor              LPU6703 H45     74.00  84.00  98.00
 20 Kaplanová Iva            LPU6859 D40     85.00 104.00  21.00
 21 Demlová Jitka            LPU6955 D40     39.00  74.00  90.00
 22 Procházková Alexandra    LPU7051 D40     63.00 128.00  54.00
 23 Mrskočová Dana           LPU7356 D35      8.00  58.00 112.00
 24 Držka Štěpán             LPU7604 H21A    48.00 134.00  71.00
 25 Švíglerová Pavla         LPU7658 D21C   104.00  97.00 139.00
 26 Držková Markéta          LPU7670 D21C    86.00  91.00 103.00
 27 Vodička Oldřich          LPU7715 H35     44.00 114.00 139.00
 28 Václavek Jan             LPU7816 H35     82.00 150.00  76.00
 29 Zitková Radka            LPU7958 D21C   118.00  73.00  59.00
 30 Klimplová Zuzana         LPU8151 D21C   108.00 117.00  75.00
 31 Kadaňová Barbora         LPU8253 D21C    98.00  81.00  67.00
 32 Zitka Adam               LPU8402 H21C    43.00 154.00 165.00
 33 Lenner Miroslav          LPU8605 H21E   107.00  89.00  88.00
 34 Kafka Miloš              LPU8608 H21A    98.00  94.00  23.00
 35 Kutílek Jakub            LPU8609 H21C    63.00 136.00 101.00
 36 Koleš Jan                LPU8610 H21B   146.00 111.00 182.00
 37 Šediváková Helena        LPU8857 D21A    97.00  77.00 160.00
 38 Lennerová Hana           LPU8952 D21C    76.00 111.00 119.00
 39 Nádvorníková Tereza      LPU8953 D21C   112.00  87.00 131.00
 40 Knapová Jana             LPU9053 D21E   146.00 140.00 138.00
 41 Valachová Martina        LPU9054 D21A   137.00  27.00  79.00
 42 Weisbauer Vojtěch        LPU9101 H21C    53.00 120.00 133.00
 43 Procházka Tomáš          LPU9110 H21B    66.00  61.00  41.00
 44 Procházka David          LPU9113 H21E    53.00  39.00 172.00
 45 Knapová Lenka            LPU9351 D21E   118.00 120.00  90.00
 46 Kulhavá Šárka            LPU9357 D20    113.00  88.00  34.00
 47 Zelinka Jan              LPU9405 H20      0.00 102.00  10.00
 48 Procházková Klára        LPU9451 D20    109.00  78.00  18.00
 49 Deml Tomáš               LPU9502 H18    148.00  50.00  99.00
 50 Doležalová Kateřina      LPU9558 D18     19.00  58.00 103.00
 51 Kaplan Martin            LPU9609 H18    142.00  26.00 147.00
 52 Jurica Jan               LPU9611 H18    118.00   8.00 129.00
 53 Chládková Simona         LPU9658 D18     45.00  78.00 143.00
 54 Kmentová Barbora         LPU9957 D14     29.00  79.00  71.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051 D14    110.00 107.00  50.00
  2 Gilich Kryštof           LTP0101 H12     69.00  83.00  89.00
  3 Bílý Jakub               LTP0104 H12     24.00 117.00  59.00
  4 Pavlová Martina          LTP0151 D12    115.00   3.00  16.00
  5 Riby Thomas              LTP0202 H12    117.00 145.00  23.00
  6 Žejdlíková Eliška        LTP0350 D10L     7.00   0.00  31.00
  7 Riby Philip              LTP0702 HDR                        
  8 Riby Andrew              LTP5501 P2                         
  9 Eiselt Miloš             LTP5802 H55     94.00  91.00  14.00
 10 Hulha Karel              LTP6001 H50     50.00  21.00  51.00
 11 Kovář Karel              LTP6102 H50     24.00  53.00  84.00
 12 Kovářová Alena           LTP6151 D50     84.00  57.00  19.00
 13 Bruner Luboš             LTP6501 H45    104.00  68.00 132.00
 14 Kovář Boris              LTP6710 H45     54.00  26.00 152.00
 15 Bílý Petr                LTP6805 H45    136.00  48.00  94.00
 16 Pavel Petr               LTP6806 H45     88.00  88.00  80.00
 17 Matějková Martina        LTP6850 D45     38.00  38.00   7.00
 18 Žejdlík Michal           LTP7001 H40     80.00  15.00  63.00
 19 Riby Kateřina            LTP7252 P2                         
 20 Eiselt Jan               LTP8801 H21B   108.00  65.00  32.00
 21 Hulha Lukáš              LTP9405 H21C    67.00 144.00  93.00
 22 Kovářová Lenka           LTP9750 D16     12.00   0.00  75.00
 23 Matějka Lukáš            LTP9802 H16    105.00  37.00  91.00
 24 Žejdlíková Karolína      LTP9950 D14     50.00  61.00  98.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kutáčková Stanislava     LTU4751 D65     15.00  68.00   1.00
  2 Petržela Pavel           LTU6301 H45    132.00  56.00 158.00
  3 Petrželová Alena         LTU6351 D50     92.00  43.00  31.00
  4 Hindráková Martina       LTU6451 D45     50.00  26.00  46.00
  5 Bendák Petr              LTU6500 H45     84.00  96.00 100.00
  6 Rückerová Olga           LTU6751 D45     22.00  58.00  88.00
  7 Bendáková Jitka          LTU6951 D40     65.00 116.00  96.00
  8 Ondrejček Pavel          LTU8400 P2                         
  9 Ulahelová Jana           LTU8451 D21A   101.00  33.00 124.00
 10 Petrželová Tereza        LTU8950 D21A   143.00  87.00  64.00
 11 Bendák Jan               LTU9801 H16     99.00   7.00  70.00
 
 
Startovka oddílu: MBM - O-mikron                                 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mesiarkinová Kamila      MBM8282 D21C    92.00  79.00  63.00
  2 Šrubař Michal            MBM8606 H21C    73.00 124.00 145.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Forst Antonín            MFP0101 H12    135.00 137.00  75.00
  2 Siegl Matyáš             MFP0103 H12    105.00  91.00  37.00
  3 Šimšová Barbora          MFP0150 D12     79.00  27.00  12.00
  4 Šimša Martin             MFP0300 H10     37.00  48.00   6.00
  5 Pračková Ema             MFP0451 D10     44.00  22.00  24.00
  6 Blahutová Martina        MFP0550 D10L    35.00  34.00  15.00
  7 Šimšová Pavla            MFP0551 D10L    15.00  14.00  37.00
  8 Forst Libor              MFP6301 H50     54.00  33.00  30.00
  9 Valtr Pavel              MFP6600 P4                         
 10 Siegl Roman              MFP6700 H45    108.00   2.00 142.00
 11 Forstová Lenka           MFP6850 D40     95.00 140.00  72.00
 12 Pelikánová Lucie         MFP6950 D40     91.00 118.00  27.00
 13 Sieglová Dáša            MFP7050 D40     83.00  86.00 111.00
 14 Šimša Jaromír            MFP7100 H40    128.00  37.00 150.00
 15 Blahuta Marek            MFP7301 H21C    77.00 114.00 113.00
 16 Pračka Tomáš             MFP7302 H21A    92.00  60.00  93.00
 17 Šimšová Jana             MFP7651 D35     42.00  30.00  40.00
 18 Pračková Zita            MFP7850 D35     78.00  68.00 124.00
 19 Blahutová Hanka          MFP7953 D21C    74.00  89.00  99.00
 20 Sieglová Eliška          MFP9950 D14     71.00  71.00  17.00
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartoš Václav            MLA0101 H12     96.00  73.00   9.00
  2 Bartošová Marie          MLA0451 D10L    23.00  18.00  21.00
  3 Fišák Jan                MLA4401 H65     85.00  36.00  24.00
  4 Bartoš Luděk             MLA6701 H45    116.00  66.00 138.00
  5 Bartošová Jana           MLA7051 D40     55.00  98.00   3.00
  6 Bartoš Vojtěch           MLA9802 H16    107.00  31.00 133.00
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švidrnochová Eliška      MOV0451 D10      0.00  20.00  48.00
  2 Ryšavý Jiří              MOV5803 H55     96.00  71.00  46.00
  3 Holec Honza              MOV6701 H45     44.00  30.00 122.00
  4 Švidrnochová Hana        MOV7751 D35     30.00  48.00  76.00
 
 
Startovka oddílu: NNN - Neregistrovaní                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Konečná Kateřina         NNN7100 P4                         
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK LOB Nová Paka                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Jiří               NPA7502 H21E    91.00  47.00  82.00
  2 Novák Zdeněk             NPA7701 H21A    82.00  76.00  37.00
  3 Antoš Filip              NPA8001 H21E    41.00  97.00 157.00
  4 Píšová Monika            NPA8151 D21A   123.00  25.00 121.00
  5 Bejr Zdeněk              NPA8401 H21A   146.00 144.00  99.00
  6 Kubátová Zuzka           NPA9151 D21E   108.00 110.00 122.00
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ Aero Odolena Voda                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hartl Zdeněk             ODV6300 H50     56.00  41.00  39.00
  2 Hartlová Blanka          ODV6350 D50     72.00  41.00  37.00
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Oncirk Jan               ONO0301 H10     58.00  74.00  26.00
  2 Štěpánka Lisá            ONO0550 D10L    27.00  24.00  19.00
  3 Hájek Jiří               ONO6400 H45     52.00  36.00  84.00
  4 Lisá Monika              ONO6750 D45     36.00  36.00   1.00
  5 Lisý Ondřej              ONO7100 H35     36.00  98.00  34.00
 
 
Startovka oddílu: OOL - SK Haná orienteering                     
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK OS Nové Město n. M.                   
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nechanická Klára         OSN0050 D14      2.00  89.00  83.00
  2 Nechanický Jan           OSN0200 H12     78.00  71.00  51.00
  3 Nechanický Pavel         OSN7209 H40     68.00  59.00 120.00
  4 Nechanická Daniela       OSN7557 D35     46.00  12.00  24.00
  5 Voráčková Lenka          OSN8555 D21A    61.00   5.00 157.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bozděch Vojta            PGP1010 HDR                        
  2 Zelený Vladimír          PGP4800 H65     87.00  16.00   0.00
  3 Sysel Zdeněk             PGP5200 H55     98.00  87.00   6.00
  4 Syslová Drahomíra        PGP5650 D50     94.00  53.00   7.00
  5 Zelená Markéta           PGP5850 D55      1.00  26.00  62.00
  6 Kožina Petr              PGP6000 H50     18.00  39.00  72.00
  7 Ježková Regina           PGP6352 D45     16.00  10.00  13.00
  8 Janovský Tomáš           PGP6401 H21E    25.00  95.00  46.00
  9 Kondrát Martin           PGP6501 H21A   134.00 160.00 123.00
 10 Kožinová Jana            PGP6651 D21A    69.00  79.00  49.00
 11 Baldrian Petr            PGP7203 H40     82.00  21.00 126.00
 12 Janovská Petra           PGP7355 D21A   149.00  19.00 145.00
 13 Voráček Michal           PGP8009 H21B   132.00  87.00  20.00
 14 Procházka Jan            PGP8206 H21E    33.00  29.00  97.00
 15 Bozděchová Lenka         PGP8254 D21A   155.00  95.00 151.00
 16 Hora Vojtěch             PGP8301 H21E    79.00  63.00  91.00
 17 Sysel Ondřej             PGP8302 H21A    70.00  68.00  51.00
 18 Procházka Jan            PGP8407 H21E   111.00  79.00  13.00
 19 Ježková Klára            PGP8455 D21B   101.00 127.00  32.00
 20 Flašar Jan               PGP8610 H21E    61.00  11.00 163.00
 21 Masopustová Elis         PGP8656 D21A   103.00  29.00 115.00
 22 Sysel Ctibor             PGP8700 H21E     9.00  25.00 118.00
 23 Hrstková Vladěna         PGP8753 D21E   116.00 136.00  54.00
 24 Flašarová  Kristýna      PGP9054 D21A   125.00  65.00 100.00
 25 Landovský Tomáš          PGP9103 H21E    57.00  67.00  40.00
 26 Čermáková Kristýna       PGP9154 D21A   159.00  99.00 166.00
 27 Šámalová Ludmila         PGP9252 D21A   115.00  49.00  25.00
 28 Kožinová Anna            PGP9350 D20    103.00  76.00  26.00
 29 Pavlů Kateřina           PGP9554 D18     41.00  62.00 115.00
 30 Kožinová Zuzana          PGP9650 D18     15.00  82.00 155.00
 31 Werner Michal            PGP9705 H16    101.00   5.00 142.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotná Vendula          PHK     HDR                        
  2 Hápová Petra             PHK0051 D14     47.00  59.00 104.00
  3 Chvátilová Johana        PHK0450 D10     56.00  30.00  56.00
  4 Háp Matěj                PHK0501 HDR                        
  5 Běhounová Jiřina         PHK5651 D55     45.00  42.00  54.00
  6 Běhoun Pavel             PHK5701 H55     66.00  67.00  58.00
  7 Vykysalý Miroslav        PHK5902 H50     28.00  37.00  69.00
  8 Kubíčková Marcela        PHK6251 D50     82.00  61.00   1.00
  9 Kavalír Karel            PHK6503 H45    124.00  92.00 108.00
 10 Růžička Ivan             PHK6702 H45     76.00  52.00 166.00
 11 Kavalírová Kateřina      PHK6756 D40     59.00 132.00  51.00
 12 Azebová Martina          PHK6757 D40      7.00 108.00  87.00
 13 Cichý David              PHK7001 H40     92.00  49.00  93.00
 14 Faltejsek Pavel          PHK7003 H40    132.00  11.00 123.00
 15 Chaloupská Pavlína       PHK7051 D35     32.00  62.00 132.00
 16 Háp Pavel                PHK7101 H40    110.00  65.00 138.00
 17 Mašata Roman             PHK7107 H21A    76.00  48.00  21.00
 18 Maňáková Silvie          PHK7151 D40     35.00  78.00  18.00
 19 Růžičková Kamila         PHK7153 D40     79.00 148.00 120.00
 20 Chvátil Jiří             PHK7200 H40    120.00  35.00  72.00
 21 Háp Petr                 PHK7201 H40     78.00  19.00 159.00
 22 Chvátilová Pavlína       PHK7450 D35     62.00  24.00  48.00
 23 Kadeřávek Petr           PHK7605 H21E    71.00  17.00 109.00
 24 Potůček Michal           PHK7903 H21B    88.00  33.00 128.00
 25 Tihon Michal             PHK7905 H21A   140.00  84.00  57.00
 26 Silný Ondřej             PHK7906 P4                         
 27 Melounková Lucie         PHK8054 D21A    81.00  63.00  34.00
 28 Novotná Martina          PHK8255 D21B   157.00 133.00 152.00
 29 Veselý Ondřej            PHK8505 H21B   126.00  69.00  77.00
 30 Tihonová Martina         PHK8651 D21C    80.00  99.00  95.00
 31 Justa Pavel              PHK8701 H21A   108.00 154.00 129.00
 32 Panchártek Jan           PHK8802 H21E    19.00  45.00 148.00
 33 Zelenka Tomáš            PHK9001 H21A    40.00 110.00  85.00
 34 Kosová Denisa            PHK9150 D21E   102.00  96.00  50.00
 35 Petržela Jan             PHK9200 H21E    97.00  93.00  73.00
 36 Mašata Matěj             PHK9601 H18    128.00  18.00 162.00
 37 Horáček Petr             PHK9602 H18    150.00  46.00 120.00
 38 Šádková Martina          PHK9653 D18      5.00  70.00  79.00
 39 Šádková Lucie            PHK9654 D18     23.00  52.00 119.00
 40 Machačová Michaela       PHK9656 D18     35.00  84.00 139.00
 41 Háp Ondřej               PHK9702 P4                         
 42 Růžička Adam             PHK9704 H16    141.00   9.00 127.00
 43 Kavalírová Julie         PHK9753 D16      4.00  42.00  78.00
 44 Maňák Michal             PHK9801 H16    123.00  53.00 103.00
 45 Faltejsek Jan            PHK9802 H16    109.00  43.00 157.00
 46 Vandas Daniel            PHK9805 H16    159.00  17.00  79.00
 47 Kavalír Jáchym           PHK9901 H14     87.00 107.00  31.00
 48 Mašata Metoděj           PHK9905 H14     60.00  93.00  51.00
 49 Chvátil Šimon            PHK9908 H14    132.00  71.00   5.00
 50 Kubíčková Jana           PHK9999 D14    107.00 103.00  53.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jaromír         PZR4417 H65     95.00  22.00  27.00
 
 
Startovka oddílu: RAD - TJ Sokol Radslavice                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zobaník Radek            RAD0201 H12     63.00 107.00   7.00
  2 Zobaníková Vladimíra     RAD6850 D40      1.00  94.00  39.00
  3 Zobaník Michal           RAD9901 H14     54.00  91.00  33.00
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kozumplíková Alice       RBK8151 D21B    95.00 113.00  16.00
  2 Ráb Martin               RBK8307 H21B            7.00  50.00
  3 Henek Michal             RBK8605 H21A    24.00  50.00  69.00
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedláčková Linda         ROZ0050 D14     68.00  49.00  65.00
  2 Svoboda Jáchym           ROZ0200 H12     60.00 131.00  63.00
  3 Chalupová Aneta          ROZ0250 D12    106.00  23.00  26.00
  4 Sedláček Jaroslav        ROZ0300 H10     31.00  44.00  10.00
  5 Křístková Magdalena      ROZ0350 D10     68.00   4.00  44.00
  6 Voltrová Svatava         ROZ6150 D50     78.00  49.00  28.00
  7 Svoboda Ondřej           ROZ7100 H40    114.00  31.00  60.00
  8 Křístková Hana           ROZ7450 D21A    73.00  13.00  52.00
  9 László David             ROZ9502 H18    166.00  56.00 174.00
 10 Voltrová Hana            ROZ9752 D16      2.00  28.00  27.00
 11 Voltrová Alena           ROZ9951 D14     95.00  83.00  23.00
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Urban Jan                SBK7537 H21A   132.00  56.00  29.00
  2 Kasal Vít                SBK7540 H21A   102.00  98.00 121.00
  3 Daněk Roman              SBK7541 H21A    52.00 146.00  77.00
  4 Dressler Jan             SBK7911 P4                         
  5 Csakvaryová Lenka        SBK8383 D21B   117.00 117.00 116.00
  6 Beržinská Soňa           SBK8554 D21E   104.00 138.00  86.00
  7 Vacková Jana             SBK9999 P4                         
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Miloš              SCP4600 H65     89.00  32.00  21.00
  2 Lohrová Jarmila          SCP4650 D65      5.00  66.00   9.00
  3 Přeček Zdeněk            SCP5200 H50     52.00  35.00  63.00
  4 Hojný Oldřich            SCP5201 H60     37.00   3.00  55.00
  5 Zavadilová Naďa          SCP5450 D55     41.00   8.00  86.00
  6 Jahn Pavel               SCP5500 H55     64.00  65.00  42.00
  7 Jahnová Helena           SCP5550 D55     47.00  44.00  50.00
  8 Hošek Ladislav           SCP6001 H50     14.00  49.00  27.00
  9 Veljačik Pavel           SCP6200 H50     34.00  13.00  75.00
 10 Veljačiková Markéta      SCP6451 D45     54.00  18.00  37.00
 11 Lohrová Hana             SCP6550 D45     26.00  50.00  79.00
 12 Lohr Ivo                 SCP6801 H45     50.00  60.00 118.00
 13 Boudný Jan               SCP7417 H21A   128.00  82.00  43.00
 14 Khel Richard             SCP7500 H21A    66.00 152.00 107.00
 15 Hojná Silvie             SCP7950 D21B   109.00 151.00  52.00
 16 Dubec Pavel              SCP8003 H21C    65.00 138.00 117.00
 17 Havlínová Zuzana         SCP8150 D21C    88.00  83.00  79.00
 18 Procházka Tomáš          SCP8200 H21B   100.00  21.00 101.00
 19 Skripniková Petra        SCP8656 D21B   149.00 101.00 128.00
 20 Veljačiková Hana         SCP9750 D16     38.00  30.00  69.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Thýnová Nikola           SHK0051 D14     35.00 115.00  44.00
  2 Thýnová Martina          SHK0350 D10     28.00  12.00  32.00
  3 Máslo Miroslav           SHK4001 H70     43.00  45.00 103.00
  4 Fejlek Vojtěch           SHK5202 H60      9.00  39.00  57.00
  5 Fejlková Alice           SHK5351 D55     17.00  12.00 118.00
  6 Filip Aleš               SHK5501 H55     76.00  99.00  74.00
  7 Filipová Dagmar          SHK5651 P4                         
  8 Bláhová Luba             SHK5852 D55     37.00  36.00  82.00
  9 Teplý Jiří               SHK6401 H45     94.00  34.00 134.00
 10 Teplá Hana               SHK6561 D45     58.00  56.00  28.00
 11 Souček Karel             SHK6601 H40    104.00  71.00 111.00
 12 Thýnová Ivana            SHK6651 D45     30.00  24.00  70.00
 13 Kohout Josef             SHK6902 H40    130.00  29.00 156.00
 14 Jedlička Michal          SHK7309 H21E    39.00  55.00  58.00
 15 Kroniková Jana           SHK7350 D40      5.00 138.00  99.00
 16 Hepner David             SHK7601 H21E    15.00  21.00 169.00
 17 Svoboda Ondřej           SHK7605 H35     50.00 122.00 130.00
 18 Slovák Miroslav          SHK7704 H35     90.00 160.00  70.00
 19 Roman Paclík             SHK7801 H21A    30.00 104.00  95.00
 20 Weiner Jakub             SHK7911 H21E    67.00  71.00  28.00
 21 Hepnerová Martina        SHK8152 D21E   152.00 148.00  42.00
 22 Doležalová Lenka         SHK8256 D21B   103.00  99.00 136.00
 23 Ondřejová Dita Terezie   SHK8550 D21B    91.00 147.00  20.00
 24 Stulíková Barbora        SHK8552 D21B   141.00 119.00  60.00
 25 Šabatka Zdeněk           SHK8902 H21E    89.00 105.00 136.00
 26 Kettnerová Dana          SHK8950 D21A   151.00  17.00 127.00
 27 Chmelař Lukáš            SHK9102 H21B   118.00  63.00  62.00
 28 Teplá Karolína           SHK9251 D21A    87.00  47.00  91.00
 29 Fundová Eliška           SHK9351 D21A   117.00  75.00  40.00
 30 Myslivcová Pavla         SHK9352 D20     95.00  86.00   6.00
 31 Myslivcová Markéta       SHK9650 D18     25.00  44.00  83.00
 32 Červená Adéla            SHK9755 D16     16.00   4.00   9.00
 33 Větříčková Andrea        SHK9951 D14     92.00  67.00  92.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karásek Matěj            SJC0001 H14     66.00  85.00  17.00
  2 Semiginovský Šimon       SJC0005 H14    111.00 117.00  47.00
  3 Zalaba Tomáš             SJC0101 H12     87.00 139.00  43.00
  4 Mařádek Jiří             SJC0103 H12    114.00  93.00  17.00
  5 Vejražková Róza          SJC0151 D12    109.00  39.00   2.00
  6 Kochová Anna             SJC0153 D12     64.00  25.00  40.00
  7 Šimonová Klára           SJC0155 D12     94.00   9.00  30.00
  8 Franta Jonáš             SJC0201 H12      9.00 125.00  83.00
  9 Tuma Matěj               SJC0202 H12     39.00  75.00  67.00
 10 Kuchařová Rozálie        SJC0251 D12     70.00  13.00  14.00
 11 Janků Anna               SJC0252 D12    121.00  51.00  46.00
 12 Tesař Zdeněk             SJC0401 H10     25.00  86.00  70.00
 13 Janků Štěpán             SJC0501 H10     76.00  64.00 122.00
 14 Havlík Jaroslav          SJC3601 H70     27.00  61.00 109.00
 15 Beneš Josef              SJC5801 H55     86.00  93.00  30.00
 16 Zalabová Martina         SJC6657 D45     40.00  30.00  19.00
 17 Zlámalová Zdena          SJC7253 D40     29.00 154.00  45.00
 18 Janků Radka              SJC7353 D40     71.00 110.00 114.00
 19 Tesař Zdeněk             SJC7401 H35     46.00 124.00  64.00
 20 Škorpilová Jana          SJC7451 D35      2.00   0.00 120.00
 21 Hain Jan                 SJC7502 H35     84.00 162.00 121.00
 22 Tomeš Petr               SJC7531 H21B   142.00  83.00 134.00
 23 Koťátko Zdeněk           SJC7701 H21B    72.00  17.00  95.00
 24 Musil Pavel              SJC7705 H21B    60.00   3.00 137.00
 25 Rudolfová Jana           SJC7752 D21B    97.00  89.00 104.00
 26 Posoldová Eva            SJC7957 D21B   127.00 141.00 144.00
 27 Kazda Jiří               SJC8006 H21B   138.00  39.00  35.00
 28 Kalenský Tomáš           SJC8015 H21A   124.00 158.00 103.00
 29 Mrázek Jan               SJC8102 H21E    17.00  69.00 133.00
 30 Šafka Brožková Dana      SJC8156 D21E   100.00 112.00  70.00
 31 Žaloudek Petr            SJC8309 H21E    45.00  49.00  25.00
 32 Křížová Vendula          SJC8355 D21B   151.00 123.00  12.00
 33 Prášil Ondřej            SJC8401 H21A    50.00  58.00  73.00
 34 Tomešová Daniela         SJC8451 D21A    63.00   7.00  19.00
 35 Procházková Zuzana       SJC8551 D21B    83.00  77.00  40.00
 36 Henych Martin            SJC8601 H21E    69.00  19.00  55.00
 37 Drobník Michal           SJC8709 H21A   100.00 100.00  25.00
 38 Kodeda Štěpán            SJC8818 H21E    95.00  99.00 103.00
 39 Vobořilová Markéta       SJC8854 D21B   113.00 107.00  80.00
 40 Šmejc Jakub              SJC9401 H20      6.00 100.00   4.00
 41 Štál Jan                 SJC9601 H18    136.00  36.00 105.00
 42 Zlámal David             SJC9603 H18    158.00  10.00 144.00
 43 Zikmund Zdeněk           SJC9703 H16    119.00  57.00 154.00
 44 Doležal Vít              SJC9802 H16    153.00  19.00 100.00
 45 Zlámalová Nikola         SJC9951 D14     26.00  93.00   8.00
 
 
Startovka oddílu: SJH - SJH Jindřichův Hradec                    
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dundáček Karel           SJH0401 H10      1.00  54.00  14.00
  2 Benešová Michaela        SJH0651 D10L     1.00  30.00   7.00
  3 Gřunděl Ivan             SJH4201 H70     21.00  51.00  97.00
  4 Parkán Jiří              SJH6801 H45     92.00  18.00 136.00
  5 Dundáček Milan           SJH6902 H40    106.00  25.00 165.00
  6 Beneš Jan                SJH7001 H40    134.00  67.00 117.00
  7 Benešová Iva             SJH7051 D40     67.00  82.00  66.00
  8 Benešová Jana            SJH9451 D20    107.00  82.00  30.00
  9 Parkanová Veronika       SJH9751 D16     26.00   6.00  21.00
 10 Peňázová Veronika        SJH9752 D16     50.00  34.00  45.00
 11 Hojná Dominika           SJH9852 D16     44.00  22.00  84.00
 12 Dundáčková Julie         SJH9853 D16      6.00  56.00  63.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Venhoda Matěj            SJI0301 H10     46.00  84.00  94.00
  2 Rachůnek Stanislav       SJI0602 HDR                        
  3 Rachůnek Stanislav       SJI6801 H45     66.00  76.00  82.00
  4 Venhoda Milan            SJI7104 H21A    36.00  38.00  11.00
  5 Prášil Aleš              SJI7415 H21B    92.00  35.00  68.00
  6 Prošek Michal            SJI7823 H21B   130.00  71.00 116.00
  7 Čech Jan                 SJI9601 H18    152.00  38.00 153.00
  8 Vacek Vojtěch            SJI9602 H18    130.00  12.00 111.00
  9 Bořil Jan                SJI9700 H16    117.00  21.00 163.00
 10 Frýba Dominik            SJI9702 H16    151.00  59.00 106.00
 11 Čechová Tereza           SJI9852 D16     18.00  50.00   6.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolář Tomáš              SLA7103 H40     66.00  43.00  87.00
  2 Kolářová Michaela        SLA7351 D35     66.00  54.00  88.00
  3 Asterová Jana            SLA7451 D35     22.00  86.00 176.00
  4 Aster Tomáš              SLA9602 H18    162.00  52.00 168.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šafka Jan                SLP7704 H21A   142.00  74.00  59.00
  2 Fišer Jiří               SLP8503 H21A    78.00 142.00 131.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Prchalová Ivana          SMR8754 D21A    91.00  55.00  37.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ START Náchod                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rufferová Iva            SNA5052 D60     59.00  23.00   8.00
  2 Langrová Eva             SNA5351 D55     43.00  38.00  98.00
  3 Langr Stanislav          SNA5403 H55    100.00  69.00  10.00
  4 Mikysková Hana           SNA5651 D55     19.00  14.00 142.00
  5 Vondráčková Zdeňka       SNA6251 D50     74.00  55.00  10.00
  6 Sedlák Radek             SNA7501 H21A    88.00  88.00  49.00
  7 Nývlt Martin             SNA8206 H21A   152.00 162.00 117.00
  8 Hančová Marie            SNA8255 D21A   145.00  31.00 133.00
  9 Schütznerová Lucie       SNA8551 D21A   147.00  85.00  67.00
 
 
Startovka oddílu: SOP - OOB TJ Slezan Opava                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchánková Libuše        SOP4851 D65     13.00  60.00   5.00
 
 
Startovka oddílu: SPE - KOB Sokol Pezinok                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pijáková Barbora         SPE9451 D20    105.00  74.00  22.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Filipová Tereza          SRK0050 D14     17.00  53.00  32.00
  2 Kosová Tereza            SRK0151 D12    130.00  47.00  52.00
  3 Šklíbová Veronika        SRK0153 D12     88.00  15.00  24.00
  4 Hrobař Rudolf            SRK4702 H65     69.00  28.00  39.00
  5 Kosová Michaela          SRK6752 D45      4.00   4.00  49.00
  6 Kos Michal               SRK6802 H45     62.00  20.00 126.00
  7 Filip Libor              SRK7101 H40     94.00   5.00 141.00
  8 Šklíba Jan               SRK7501 H35     24.00 136.00  55.00
  9 Šklíbová Jana            SRK7651 D35     76.00  34.00  44.00
 10 Ptáček Martin            SRK9509 H18    164.00  54.00 171.00
 11 Zemánková Tereza         SRK9752 D16     36.00   2.00  33.00
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Šternberk                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bořánek Michal           STE0007 H14     93.00  75.00  39.00
  2 Neumann Jaroslav         STE5902 H50     58.00  57.00  90.00
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Grycová Kateřina         TBM0058 D14     20.00  43.00  62.00
  2 Gryc Vojtěch             TBM0106 H12    129.00 105.00  45.00
  3 Milán Tomáš              TBM0111 H12     48.00 157.00  85.00
  4 Hlaváčová Anežka         TBM0199 D12    100.00  43.00  42.00
  5 Gryc Ondřej              TBM0406 H10     28.00  92.00  66.00
  6 Milán Jakub              TBM0411 H10     82.00  66.00 106.00
  7 Hlaváčová Lucie          TBM0660 D10L     5.00   8.00  25.00
  8 Dufek Jan                TBM4231 H70     25.00  63.00  94.00
  9 Hlaváč Jiří              TBM6116 H50      4.00  29.00  36.00
 10 Holík Marek              TBM6507 H45     82.00  42.00 104.00
 11 Gryc Jan                 TBM6709 H45    130.00  82.00 162.00
 12 Gryc Tomáš               TBM6903 H35     76.00 130.00  49.00
 13 Grycová Jana             TBM6969 D40     47.00 152.00 123.00
 14 Milán Pavel              TBM7227 H35     28.00 148.00  94.00
 15 Hlaváčová Šárka          TBM7258 D40     17.00 122.00  30.00
 16 Kubáňová Jana            TBM7275 D40     75.00  90.00  75.00
 17 Grycová Petra            TBM7467 D35     34.00  26.00  64.00
 18 Milánová Jindřiška       TBM7475 D35     68.00  64.00 144.00
 19 Kubáň Pavel              TBM7506 H35     56.00 102.00 127.00
 20 Štěpánková Kateřina      TBM7654 D21A   107.00  43.00 112.00
 21 Grycová Veronika         TBM9859 D16     42.00  44.00  15.00
 22 Hlaváč Ondřej            TBM9901 H14    108.00  95.00  27.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klimešová Petra          TEP0050 D14     56.00  55.00  74.00
  2 Klimešová Hana           TEP6150 D50     80.00  59.00  16.00
  3 Klimeš Petr              TEP6300 H50     10.00  47.00  21.00
  4 Klimeš Ondřej            TEP9200 H21B    98.00  51.00  17.00
  5 Klimešová Iva            TEP9550 D18     21.00  54.00  71.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schindler Pavel          TJN0000 H14    126.00  83.00  13.00
  2 Dejnožka Vojtěch         TJN0300 H10     52.00  72.00  38.00
  3 Řehoř Vojta              TJN0303 H10     10.00  60.00  82.00
  4 Tkáč Matěj               TJN0401 H10     73.00  90.00 118.00
  5 Dejnožka Martin          TJN0600 H10L    53.00  54.00  51.00
  6 Pecka Matěj              TJN0901 HDR                        
  7 Petrželka Pavel          TJN3800 H70     47.00  49.00 115.00
  8 Picek Jan                TJN4000 H70     37.00  71.00  88.00
  9 Lukavec Míla             TJN4901 H60      7.00  21.00  59.00
 10 Böhm Karel               TJN5101 H55    104.00  75.00  62.00
 11 Böhmová Eva              TJN5450 D55      7.00  22.00 106.00
 12 Lukavcová Lenka          TJN5452 D55     21.00        134.00
 13 Kunc Radovan             TJN5549 H55     78.00 107.00  82.00
 14 Horák Petr               TJN5602 H55     88.00 101.00  22.00
 15 Kuncová Jiřina           TJN5752 D55     35.00   4.00  70.00
 16 Večeřová Ivana           TJN6052 D50     86.00  45.00   4.00
 17 Schindler Jiří           TJN6301 H50     32.00  15.00  60.00
 18 Žucha Jiří               TJN6603 H45    112.00  12.00 128.00
 19 Pustaiová Romana         TJN6851 D45     14.00   6.00  52.00
 20 Novotný Dušan            TJN7002 H40    118.00  61.00 129.00
 21 Vokurka Jan              TJN7501 H21A    68.00 150.00 101.00
 22 Pecka Vlastimil          TJN7502 H35     86.00 118.00  61.00
 23 Dejnožka Jiří            TJN7503 H35     48.00 154.00 118.00
 24 Dejnožková Blanka        TJN7651 P2                         
 25 Pešík Michal             TJN7701 H21C    57.00 152.00 125.00
 26 Zaoral Pedros            TJN7904 H21B    94.00  43.00 113.00
 27 Vokurková Marta          TJN7950 D21B   147.00  83.00  92.00
 28 Vančura Martin           TJN8002 H21B   134.00  79.00  65.00
 29 Pešík Marek              TJN8301 H21C    85.00 130.00 161.00
 30 Fólová Martina           TJN8853 D21A    65.00   1.00  88.00
 31 Picek Jan                TJN9101 H21A   130.00  80.00  39.00
 32 Posseltová Tereza        TJN9252 D21B   119.00 139.00  36.00
 33 Pustai David             TJN9301 H20      2.00 104.00   7.00
 34 Krpatová Klára           TJN9353 D21B    93.00 115.00 140.00
 35 Posselt Martin           TJN9501 H18    134.00  14.00 156.00
 36 Hájek Vojtěch            TJN9502 H18    156.00  42.00 114.00
 37 Pustaiová Zuzana         TJN9650 D18      7.00  74.00 127.00
 38 Novák Filip              TJN9801 H16    155.00  63.00 151.00
 39 Janeček Mirek            TJN9804 H16    121.00  25.00  97.00
 40 Šikolová Tereza          TJN9850 D16      0.00  26.00  54.00
 41 Novotný Marek            TJN9901 H14     81.00 115.00  43.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: TJP - TJ Sokol Troja                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ryšavý Vít               TJP4700 H65     73.00  18.00   9.00
  2 Ryšavá Lubomíra          TJP4750 D65      3.00  62.00  21.00
  3 Peterka František        TJP4900 H60     55.00  55.00 105.00
 
 
Startovka oddílu: TRI - TJ TŽ Třinec                             
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tesařová Jana            TRI9751 D20    101.00  80.00   2.00
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nešpor Jan               TTR0101 H12     33.00  67.00   5.00
  2 Nešporová Marie          TTR0351 D10     24.00  10.00  36.00
  3 Prášil Tomáš             TTR0501 H10      4.00  78.00  58.00
  4 Nešpor Jiří              TTR0502 HDR                        
  5 Nešporová Terezie        TTR0852 HDR                        
  6 Orálek Miroslav          TTR5201 H60     39.00   9.00  51.00
  7 Orálková Libuše          TTR5351 D60     63.00  19.00  44.00
  8 Nešpor Jan               TTR6101 H50      2.00   3.00  15.00
  9 Syslová Iva              TTR6151 D45     48.00  22.00  43.00
 10 Nešporová Marie          TTR7251 D40      3.00  68.00   0.00
 11 Prášil Marek             TTR7301 H21E    77.00  75.00 115.00
 12 Klusáček Matěj           TTR8901 H21A    90.00 124.00  15.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychlá Kateřina          TUR0050 D14     38.00 101.00  41.00
  2 Linková Lucie            TUR0251 D12     58.00  33.00  38.00
  3 Hanuš Miroslav           TUR0401 H10L    59.00  48.00  61.00
  4 Heřmánek Petr            TUR0500 H10L    63.00  52.00  49.00
  5 Nejezchleb Vojtěch       TUR0501 H10L    49.00  62.00  65.00
  6 Vřešťál Antonín          TUR0604 H10L           66.00       
  7 Mertlík Vojta            TUR  07 HDR                        
  8 Drahoňovský Tomáš        TUR0701 HDR                        
  9 Heřmánková Bára          TUR0850 HDR                        
 10 Vřešťál František + OndraTUR0906 HDR                        
 11 Šurgan Štefan            TUR7900 H21A    58.00 114.00  33.00
 12 Nieke Patricia           TUR9552 D18     29.00  46.00  67.00
 13 Grätsch Markus           TUR9603 H18    140.00  24.00 141.00
 14 Müller Dorothea          TUR9758 D16     34.00  46.00  12.00
 15 Karatsiolis Kryštof      TUR9901 H14     57.00  69.00   1.00
 16 Nejezchlebová Martina    TUR9951 D14     98.00  57.00  89.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Kryštof            TUV0203 H12     30.00         11.00
  2 Šritrová Lenka           TUV0252 D12     61.00  37.00  44.00
  3 Mellan Jonáš             TUV0308 H10     22.00         46.00
  4 Houžvička David          TUV0501 H10L    43.00  46.00  55.00
  5 Hájková Tereza           TUV0558 D10L     9.00         29.00
  6 Houžvičková Daniela      TUV0751 HDR                        
  7 Houžvičková Kateřina     TUV0952 HDR                        
  8 Kvapilová Kristýna       TUV0999 HDR                        
  9 Pospíšil Jiří            TUV4701 H65     75.00  14.00   3.00
 10 Mellan Martin            TUV6304 H50      0.00         57.00
 11 Šritr Martin             TUV6802 H45     60.00  24.00 112.00
 12 Houžvičková Karolína     TUV7254 P2                         
 13 Hájek Jan                TUV7301 H35     40.00        115.00
 14 Folprecht Eduard         TUV7304 H35     78.00 112.00  58.00
 15 Hájková Magdalena        TUV7351 D40     25.00        102.00
 16 Kvapil Petr              TUV7402 H21B    62.00  11.00 140.00
 17 Kvapilová Lenka          TUV8151 D21B   155.00 153.00   4.00
 18 Horáček Matěj            TUV8501 H21C    79.00 110.00 149.00
 19 Zítková  Michaela        TUV8551 P2                         
 20 Sokolářová Šárka         TUV9951 D14     74.00  87.00   2.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horynová Eva             TZL5254 D60     77.00   3.00   4.00
  2 Podmolík Tomáš           TZL6915 H21A    34.00 120.00  79.00
  3 Podmolíková Dagmar       TZL7155 D21A    75.00  73.00 118.00
  4 Podmolík Josef           TZL9701 H16    129.00  27.00 136.00
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK UP Olomouc                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimek Štěpán             UOL0104 H12     18.00 109.00  13.00
  2 Smékalová Viktorie       UOL0450 D10     20.00  16.00  40.00
  3 Smékalová Karolína       UOL0451 D10     52.00  28.00  16.00
  4 Binarová Adéla           UOL0452 D10     40.00   8.00  64.00
  5 Kopecká Nela             UOL0650 HDR                        
  6 Janošíková Jaroslava     UOL5858 D55      5.00  28.00 102.00
  7 Poklopová Ivana          UOL6451 D45     20.00  54.00  85.00
  8 Šimek Roman              UOL6503 H45     78.00  94.00  96.00
  9 Jeřábek Petr             UOL6702 H45    126.00  54.00 154.00
 10 Jeřábková Jana           UOL6954 D40     15.00 100.00  12.00
 11 Horčičková Eva           UOL7051 D21A   161.00 101.00 169.00
 12 Horký Jan                UOL7100 H35     88.00 158.00  52.00
 13 Horká Soňa               UOL7152 P2                         
 14 Binar Robert             UOL7500 H21B   144.00  85.00  23.00
 15 Trávníček Jan            UOL7501 H21C    71.00 112.00  89.00
 16 Smékal David             UOL7503 H35     30.00 132.00 133.00
 17 Kopecká Jitka            UOL7750 P2                         
 18 Binarová Jitka           UOL7751 D35     10.00   2.00 152.00
 19 Smékalová Jana           UOL7777 P2                         
 20 Kopecký David            UOL7800 H35           104.00  97.00
 21 Čermáková Magdalena      UOL9155 D21A   157.00  97.00 163.00
 22 Horčičková Vendula       UOL9353 D21E   126.00 114.00 130.00
 23 Jeřábková Zuzana         UOL9453 P4                         
 24 Horčička Vít             UOL9919 H14     96.00 103.00  35.00
 25 Janošíkova Tereza        UOL9950 D14     41.00  69.00  86.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klapalová Jana           VAM6451 D40     31.00 112.00  48.00
  2 Müllerová Zorka          VAM6767 D45     10.00   8.00  10.00
  3 Adamovský Michal         VAM7200 H40    116.00  57.00  81.00
  4 Vandasová Markéta        VAM7250 D40     73.00 156.00 117.00
  5 Netopil Libor            VAM7401 H35     60.00 146.00  37.00
  6 Veverka Tomáš            VAM8401 H21A    44.00  92.00  65.00
  7 Smutná Pavla             VAM8651 D21A   127.00  67.00  58.00
  8 Müllerová Petra          VAM9098 D21C   100.00 107.00 107.00
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK Mendelu Brno                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bauer Emil               VBM4410 H65     97.00  26.00  15.00
  2 Dokoupil Vladimír        VBM4806 H65     83.00  38.00  42.00
  3 Dokoupilová Zuzana       VBM5754 D55      3.00   0.00 122.00
  4 Hirš Libor               VBM6000 H50     40.00   7.00   9.00
  5 Hiršová Marcela          VBM7079 D40     57.00  84.00  69.00
  6 Kořan Pavel              VBM7401 H21A    84.00 128.00 113.00
  7 Čech Viktor              VBM8001 H21A   148.00 166.00   9.00
  8 Verner Tomáš             VBM8204 H21B   114.00  57.00  38.00
  9 Čechová Jitka            VBM8353 P4                         
 10 Kociánová Lenka          VBM8553 D21A    99.00  39.00  73.00
 11 Dokoupilová Radka        VBM8558 D21A   141.00  93.00 142.00
 12 Hiršová Gabriela         VBM9651 D18      1.00  48.00  91.00
 13 Hirš Otakar              VBM9801 H16    147.00   3.00 130.00
 
 
Startovka oddílu: VIC - OB Vizovice                              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kršák Karel              VIC5902 H50      6.00   5.00  66.00
  2 Jahn Petr                VIC8400 H21B    78.00  27.00 110.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Elin           VLI0252 D12     67.00   5.00  18.00
  2 Novotný Jaromír          VLI0300 H10     16.00  52.00  22.00
  3 Martanová Lea            VLI0555 D10     32.00  24.00  28.00
  4 Přinda Jan               VLI0803 HDR                        
  5 Ježek Ladislav           VLI4900 H45     68.00   8.00 110.00
  6 Karmazín Petr            VLI4901 H60     15.00  45.00  81.00
  7 Přinda Oldřich           VLI5101 H60     43.00  25.00 101.00
  8 Karmazínová Ivana        VLI5150 D60     65.00  27.00  56.00
  9 Pachnerová Jaroslava     VLI5152 D60     83.00   5.00  32.00
 10 Drobník Ivan             VLI5601 H55    108.00 109.00  90.00
 11 Henych Petr              VLI6001 H21E    37.00  59.00 106.00
 12 Henychová Zuzana         VLI6151 D21A   121.00  71.00  22.00
 13 Řezáč Pavel              VLI6900 H21C    59.00 126.00 109.00
 14 Martan Jiří              VLI7300 H21A   136.00  86.00 105.00
 15 Martanová Daniela        VLI7452 D35     54.00  36.00  16.00
 16 Pachner Pavel            VLI7503 H21A    72.00 156.00  41.00
 17 Horáček Michal           VLI7700 H21E    13.00  73.00  31.00
 18 Přinda Lukáš             VLI7701 H35     20.00 108.00  85.00
 19 Matějů Michal            VLI7702 H21E    65.00  23.00  67.00
 20 Škoda Jakub              VLI8800 H21E    87.00 109.00 145.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richtr Lukáš             VPM0204 H12    102.00 111.00   1.00
  2 Richtrová Kamila         VPM0451 D10     48.00  26.00   8.00
  3 Richtr Aleš              VPM6601 H45     98.00  72.00 144.00
  4 Richtrová Lucie          VPM7451 P4                         
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matuš Vojtěch            VRB9606 P4                         
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanč Petr                VRL8001 H21A    28.00  62.00   5.00
  2 Knoblochová Kamila       VRL8353 D21A    89.00  69.00 103.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Solar Tomáš              VSP     P4                         
  2 Solarová Kateřina        VSP     HDR                        
  3 Trnka Martin jun         VSP0300 H10                   78.00
  4 Zakouřil Matyáš          VSP0400 H10                  114.00
  5 Trnka Marek              VSP0402 H10                   34.00
  6 Solarová Anežka          VSP0552 D10L                   5.00
  7 Solar Adam               VSP0603 H10L    51.00         59.00
  8 Folprechtová Julie       VSP0653 D10L    17.00  32.00  35.00
  9 Baldriánová Eva          VSP0751 D10L    37.00  12.00  13.00
 10 Gajdová Michaela         VSP0752 HDR                        
 11 Zakouřilová Klára        VSP0850 HDR                        
 12 Kučera Jakub             VSP0900 HDR                        
 13 Dohnal Josef             VSP4300 H70     23.00  69.00  76.00
 14 Hořínek Jaroslav         VSP5000 H60     49.00  43.00  79.00
 15 Uher Petr                VSP5001 H60     19.00  23.00  99.00
 16 Dohnalová Dana           VSP5050 D60     73.00   1.00   0.00
 17 Hora Vladimír            VSP5100 H21A   126.00  66.00  45.00
 18 Horová Magda             VSP5450 D21A    77.00  45.00  85.00
 19 Šváb Jan                 VSP5801 P4                         
 20 Gajda Jan                VSP6801 H45     58.00  16.00 140.00
 21 Aschermann Jan           VSP6902 H40     72.00  63.00  99.00
 22 Bořánek Petr             VSP7000 H21A    64.00 132.00 109.00
 23 Kučera Jan               VSP7302 H21E    27.00  61.00 124.00
 24 Solar Jan                VSP7303 H35     62.00 116.00  40.00
 25 Průša Michal             VSP7310 H35     80.00 138.00 136.00
 26 Trnková Dana             VSP7351 D35     44.00  50.00  12.00
 27 Zakouřil Václav          VSP7401 H35     42.00 152.00  73.00
 28 Zakouřilová Helena       VSP7453 D35     28.00         96.00
 29 Folprechtová Kateřina    VSP7460 D35     50.00  44.00  36.00
 30 Kučerová Marie           VSP7551 D35      6.00  20.00 156.00
 31 Solarová Zuzana          VSP7750 D35     74.00  38.00 116.00
 32 Gajdová Kristina         VSP7752 D35     20.00  76.00  72.00
 33 Baldrianová Barbora      VSP7850 D21E   130.00  98.00 106.00
 34 Uhrová Zuzana            VSP8050 D21B   105.00  97.00 156.00
 35 Neuhäuserová Ladislava   VSP8151 D21B   143.00 145.00  64.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk                    
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Venclová Aneta           ZAM1051 HDR                        
  2 Levý Tomáš               ZAM6801 H45     48.00   4.00 124.00
  3 Venclová Veronika        ZAM8251 D21C   106.00  77.00 111.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pátek Richard            ZBM7609 H21A   116.00  54.00  27.00
  2 König Lukáš              ZBM8001 H21A    46.00 136.00 119.00
  3 Palas Jan                ZBM8507 H21A    96.00  96.00  75.00
  4 Palasová Petra           ZBM8658 D21A    95.00  57.00 154.00
  5 Jiráčková Jana           ZBM8661 D21A    79.00  35.00  28.00
  6 Bialožyt Michal          ZBM8707 H21E    49.00  51.00 142.00
  7 Žabková Marie            ZBM8753 D21A   135.00   9.00  76.00
  8 Mádlová Věra             ZBM8951 D21E   128.00 106.00 150.00
  9 Kabáthová Eva            ZBM8966 D21E   144.00 142.00 110.00
 10 Hlavová Jindra           ZBM8989 D21E   110.00 128.00  66.00
 11 Nykodým Miloš            ZBM9005 H21E   101.00 101.00  64.00
 12 Bialožytová Tereza       ZBM9050 D21A   119.00  89.00 109.00
 
 
Startovka oddílu: ZBP - OOB SK Zbraslav                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedláček Martin          ZBP     HDR                        
  2 Toušek Filip             ZBP7102 H21C    81.00 118.00 129.00
  3 Vaněk Petr               ZBP7302 H21C    51.00 148.00 157.00
  4 Sedláčková Jana          ZBP7654 D35      0.00  46.00   4.00
  5 Pražák Jiří              ZBP7800 H21A   112.00 102.00  89.00
  6 Laga Miroslav            ZBP7900 H21C    61.00 134.00  97.00
  7 Zoubková Jana            ZBP8050 D21B    89.00 111.00  72.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB ZPV Prostějov                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirka Mikuláš            ZPV0000 H14     72.00 109.00  11.00
  2 Karásek Adam             ZPV0001 H14    117.00  77.00  41.00
  3 Jirka Matyáš             ZPV0201 H12     84.00 121.00  27.00
  4 Karásek Matyáš           ZPV0302 H10     34.00  68.00  18.00
  5 Karásková Denisa         ZPV0555 HDR                        
  6 Jirka Jiří               ZPV5501 H55     80.00  77.00  54.00
  7 Jirková Renata           ZPV6553 D45     44.00  40.00  61.00
  8 Karásková Marcela        ZPV6970 D35     52.00  52.00  68.00
  9 Karásek Martin           ZPV7301 H40     96.00  51.00 105.00
 
 
Startovka oddílu: ZVO - OB SK Zvole                              
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Červenka Jakub           ZVO0006 H14    135.00  97.00   3.00
  2 Marhold Ondřej           ZVO0101 H12     36.00 141.00  73.00
  3 Brachtl Adam             ZVO0102 H12    108.00  95.00  35.00
  4 Vallová Kristýna         ZVO0152 D12    133.00  11.00   8.00
  5 Marhold Přemysl          ZVO0301 H10     43.00  46.00  54.00
  6 Marhold Václav           ZVO0501 HDR                        
  7 Valla Zdeněk             ZVO6431 H45    138.00  78.00  88.00
  8 Zimmerová Lenka          ZVO6451 D45      0.00  42.00  55.00
  9 Brachtl Daniel           ZVO6902 H40     86.00  33.00  66.00
 10 Marholdová Martina       ZVO7451 D35     18.00  22.00   0.00
 11 Klinkerová Tereza        ZVO9379 D20     97.00  72.00  10.00
 12 Hájková Eliška           ZVO9851 D16     60.00  52.00  87.00
 13 Zimmerová Kateřina       ZVO9852 D16     52.00  18.00  48.00
 
 
Startovka oddílu: ZVS - TJ Zbrojovka Vsetín                      
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vyškovský Ivan           ZVS4301 H70     31.00  53.00  91.00