Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          24.8.2013 21:49:30
                                                                                             PP2013 2.etapa
===ČSOS-TUR================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.3km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-72      3-75      4-76      5-78      6-79      7-100   
  1 Martanová Lea                  19.53  1.22/1*   3.00/5    6.32/2   12.01/2   16.51/2   18.50/1*  19.27/1*  19.53/1* 
    Slavia Liberec orienteering           1.22/1*   1.38/14   3.32/2    5.29/5    4.50/8    1.59/1*   0.37/5    0.26/2  
  2 Richtrová Kamila               20.24  1.39/4    3.11/6    7.22/4   12.27/3   16.40/1*  19.16/2   19.54/2   20.24/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.39/4    1.32/13   4.11/3    5.05/2    4.13/4    2.36/7    0.38/6    0.30/6  
  3 Švidrnochová Eliška            20.49  2.23/11   3.30/11   8.09/6   13.15/4   17.12/3   19.48/3   20.21/3   20.49/3  
    SKOB Ostrava                          2.23/11   1.07/8    4.39/6    5.06/4    3.57/1*   2.36/7    0.33/1*   0.28/4  
  4 Binarová Adéla                 22.02  2.07/8    3.11/6    7.30/5   13.42/5   17.58/4   20.35/4   21.31/4   22.02/4  
    SK UP Olomouc                         2.07/8    1.04/5    4.19/4    6.12/9    4.16/5    2.37/9    0.56/16   0.31/7  
  5 Chvátilová Johana              22.07  1.27/2    2.18/1*   5.44/1*  11.57/1*  18.07/5   21.03/5   21.36/5   22.07/5  
    OK 99 Hradec Králové                  1.27/2    0.51/2    3.26/1*   6.13/10   6.10/10   2.56/11   0.33/1*   0.31/7  
  6 Fišarová Eliška                22.44  2.14/10   3.27/10  10.08/9   15.13/8   19.25/7   21.46/6   22.19/6   22.44/6  
    Kometa Kralovice                      2.14/10   1.13/9    6.41/11   5.05/2    4.12/3    2.21/4    0.33/1*   0.25/1* 
  7 Thýnová Martina                23.19  2.23/11   4.17/14   8.52/8   15.22/9   20.00/8   22.07/7   22.47/7   23.19/7  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.23/11   1.54/15   4.35/5    6.30/13   4.38/6    2.07/2    0.40/9    0.32/9  
  8 Neumann Lena                   23.59  1.43/5    2.34/3    8.26/7   14.11/6   19.00/6   22.50/8   23.33/8   23.59/8  
    USV TU Dresden                        1.43/5    0.51/2    5.52/8    5.45/6    4.49/7    3.50/14   0.43/11   0.26/2  
  9 Smékalová Viktorie             25.00  2.11/9    3.16/8   12.18/12  17.13/11  21.19/10  23.50/9   24.28/9   25.00/9  
    SK UP Olomouc                         2.11/9    1.05/7    9.02/12   4.55/1*   4.06/2    2.31/5    0.38/6    0.32/9  
 10 Kyselová Adéla                 29.15  1.37/3    2.30/2    7.12/3   14.21/7   20.51/9   28.03/10  28.47/10  29.15/10 
    OB Jenišovice                         1.37/3    0.53/4    4.42/7    7.09/14   6.30/11   7.12/16   0.44/13   0.28/4  
 11 Vodičková Johana               33.34  2.38/13   3.42/12  14.15/13  20.03/12  29.08/11  32.18/11  33.01/11  33.34/11 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.38/13   1.04/5   10.33/13   5.48/7    9.05/14   3.10/12   0.43/11   0.33/12 
 12 Smékalová Karolína             34.10  3.10/15   4.25/15  10.49/10  20.26/13  29.52/12  33.03/12  33.38/12  34.10/12 
    SK UP Olomouc                         3.10/15   1.15/10   6.24/9    9.37/15   9.26/15   3.11/13   0.35/4    0.32/9  
 13 Pračková Ema                   36.05  2.52/14   4.12/13  10.52/11  17.12/10  30.52/13  34.54/13  35.32/13  36.05/13 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.52/14   1.20/11   6.40/10   6.20/12  13.40/16   4.02/15   0.38/6    0.33/12 
 14 Vávrová Vanda                  41.37  1.58/7    2.48/4   17.27/14  32.55/16  37.50/14  40.24/14  41.04/14  41.37/14 
    TJ Jiskra Hořice                      1.58/7    0.50/1*  14.39/14  15.28/16   4.55/9    2.34/6    0.40/9    0.33/12 
 15 Křístková Magdalena            42.48  3.20/16   6.34/16  24.17/15  30.15/14  39.06/16  41.22/15  42.09/15  42.48/15 
    OK Roztoky                            3.20/16   3.14/16  17.43/15   5.58/8    8.51/13   2.16/3    0.47/14   0.39/15 
 16 Nešporová Marie                43.00  1.54/6    3.22/9   25.58/16  32.13/15  38.56/15  41.33/16  42.20/16  43.00/16 
    OOB Třebíč                            1.54/6    1.28/12  22.36/16   6.15/11   6.43/12   2.37/9    0.47/14   0.40/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        1.3km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-72      2-74      3-75      4-76      5-77      6-78      7-100   
  1 Šimšová Pavla                  21.01  2.34/1*   4.43/1*   7.03/1*  13.30/1*  16.23/1*  18.04/1*  20.27/1*  21.01/1* 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.34/1*   2.09/3    2.20/9    6.27/3    2.53/1*   1.41/1*   2.23/1*   0.34/8  
  2 Klechová Karolína              24.28  4.54/8    6.42/3    8.55/3   14.19/3   18.31/3   20.46/2   23.55/2   24.28/2  
    Přátelé orientačního běhu Opava       4.54/8    1.48/1*   2.13/5    5.24/1*   4.12/8    2.15/2    3.09/6    0.33/6  
  3 Adamovská Kateřina             25.12  2.52/2    4.56/2    7.09/2   14.13/2   17.56/2   21.21/3   24.45/3   25.12/3  
    OOB Vamberk                           2.52/2    2.04/2    2.13/5    7.04/5    3.43/5    3.25/10   3.24/7    0.27/1* 
  4 Hlaváčová Lucie                28.19  4.38/7    8.49/8   11.07/7   17.24/4   21.32/4   23.58/4   27.49/4   28.19/4  
    KOS TJ Tesla Brno                     4.38/7    4.11/12   2.18/8    6.17/2    4.08/7    2.26/4    3.51/9    0.30/3  
  5 Blahutová Martina              29.30  4.06/3    7.21/4    9.58/4   17.43/5   21.38/5   25.17/5   28.48/5   29.30/5  
    VŠSK MFF UK Praha                     4.06/3    3.15/7    2.37/12   7.45/7    3.55/6    3.39/13   3.31/8    0.42/16 
  6 Nedvídková Adéla               31.06  6.17/13   9.22/10  11.28/8   18.46/7   23.09/6   26.35/6   30.38/6   31.06/6  
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              6.17/13   3.05/6    2.06/2    7.18/6    4.23/10   3.26/12   4.03/11   0.28/2  
  7 Kohoutová Zdeňka               32.22  5.00/9    9.26/11  11.47/10  21.42/10  26.14/10  28.42/10  31.49/7   32.22/7  
    KOB Kladno                            5.00/9    4.26/13   2.21/10   9.55/11   4.32/11   2.28/5    3.07/5    0.33/6  
  8 Folprechtová Julie             33.07  6.04/12   9.49/12  12.00/12  19.58/8   24.44/7   28.32/8   32.32/8   33.07/8  
    USK Praha                             6.04/12   3.45/10   2.11/4    7.58/8    4.46/13   3.48/14   4.00/10   0.35/10 
  9 Tomanicová Sofie               33.18  5.57/11   9.14/9   11.57/11  20.51/9   25.13/8   28.38/9   32.41/9   33.18/9  
    OK Chrastava                          5.57/11   3.17/8    2.43/13   8.54/9    4.22/9    3.25/10   4.03/11   0.37/12 
 10 Benešová Michaela              33.26  4.18/5    8.09/5   11.46/9   18.45/6   25.13/8   28.06/7   32.49/10  33.26/10 
    SJH Jindřichův Hradec                 4.18/5    3.51/11   3.37/15   6.59/4    6.28/16   2.53/7    4.43/15   0.37/12 
 11 Neumann Johanna                38.23  5.34/10   8.25/7   10.33/6   28.17/13  31.27/11  33.45/11  37.48/11  38.23/11 
    USV TU Dresden                        5.34/10   2.51/5    2.08/3   17.44/16   3.10/2    2.18/3    4.03/11   0.35/10 
 12 Štěpánka Lisá                  41.18  8.05/15  10.44/13  13.18/13  30.28/15  33.52/13  37.48/13  40.44/12  41.18/12 
    SKOB Ostrov                           8.05/15   2.39/4    2.34/11  17.10/15   3.24/4    3.56/16   2.56/4    0.34/8  
 13 Hájková Tereza                 42.15  4.37/6    8.19/6   10.17/5   32.33/16  35.55/15  39.19/15  41.45/13  42.15/13 
    SOK TJ Turnov                         4.37/6    3.42/9    1.58/1*  22.16/17   3.22/3    3.24/9    2.26/2    0.30/3  
 14 Baldriánová Eva                44.06 11.22/17  16.31/15  19.49/16  29.46/14  34.30/14  37.16/12  43.29/14  44.06/14 
    USK Praha                            11.22/17   5.09/14   3.18/14   9.57/12   4.44/12   2.46/6    6.13/16   0.37/12 
 15 Kubcová Anna                   45.33  6.55/14  12.30/14  16.47/14  28.04/11  33.34/12  38.15/14  44.50/15  45.33/15 
    KOB Dobruška                          6.55/14   5.35/15   4.17/16  11.17/13   5.30/14   4.41/17   6.35/17   0.43/17 
 16 Bartošová Marie                47.16  4.11/4   16.41/16  18.58/15  28.10/12  39.59/16  43.50/16  46.44/16  47.16/16 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.11/4   12.30/17   2.17/7    9.12/10  11.49/17   3.51/15   2.54/3    0.32/5  
 17 Vorlíčková Martina             53.27  9.36/16  17.21/17  23.27/17  38.48/17  45.15/17  48.11/17  52.50/17  53.27/17 
    ŠK Sandberg Bratislava                9.36/16   7.45/16   6.06/17  15.21/14   6.27/15   2.56/8    4.39/14   0.37/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         1.3km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-74      3-75      4-50      5-77      6-78      7-79      8-100   
  1 Kochová Anna                   13.30  1.45/1*   3.52/4    4.59/2    8.06/2    9.30/1*  11.05/1*  12.38/1*  13.07/1*  13.30/1* 
    Sportcentrum Jičín                    1.45/1*   2.07/17   1.07/1*   3.07/1*   1.24/1*   1.35/4    1.33/2    0.29/3    0.23/1* 
  2 Kosová Tereza                  13.49  1.57/2    3.08/1*   4.21/1*   7.59/1*   9.59/2   11.10/2   12.53/2   13.23/2   13.49/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.57/2    1.11/1*   1.13/2    3.38/3    2.00/5    1.11/2    1.43/4    0.30/5    0.26/3  
  3 Šklíbová Veronika              16.39  2.26/4    3.42/3    5.29/4    9.19/3   11.03/3   13.29/3   15.38/3   16.11/3   16.39/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.26/4    1.16/4    1.47/13   3.50/4    1.44/2    2.26/9    2.09/8    0.33/9    0.28/10 
  4 Hlaváčová Anežka               17.51  2.40/8    3.55/5    5.28/3   11.16/6   14.00/9   15.07/5   16.56/4   17.24/4   17.51/4  
    KOS TJ Tesla Brno                     2.40/8    1.15/3    1.33/7    5.48/16   2.44/14   1.07/1*   1.49/5    0.28/1*   0.27/8  
  5 Vejražková Róza                18.48  3.51/16   5.33/15   7.07/12  11.41/8   13.58/8   15.11/6   17.47/6   18.20/5   18.48/5  
    Sportcentrum Jičín                    3.51/16   1.42/12   1.34/8    4.34/8    2.17/7    1.13/3    2.36/19   0.33/9    0.28/10 
  6 Martanová Elin                 18.59  2.11/3    3.27/2    8.11/15  11.29/7   13.41/6   16.22/9   18.01/7   18.32/6   18.59/6  
    Slavia Liberec orienteering           2.11/3    1.16/4    4.44/22   3.18/2    2.12/6    2.41/12   1.39/3    0.31/6    0.27/8  
  7 Jeřábková Nina                 19.21  2.37/6    4.09/7    5.40/6    9.34/4   11.51/4   14.51/4   17.10/5   18.48/7   19.21/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.37/6    1.32/8    1.31/6    3.54/5    2.17/7    3.00/16   2.19/12   1.38/23   0.33/19 
  8 Držková Berenika               19.28  2.43/9    4.11/8    6.02/7   12.02/14  13.51/7   15.56/7   18.07/8   18.56/8   19.28/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.43/9    1.28/6    1.51/15   6.00/18   1.49/3    2.05/7    2.11/9    0.49/19   0.32/17 
  9 Šlechtová Tereza               19.46  4.12/17   5.23/13   7.10/14  12.01/12  14.31/12  16.14/8   18.44/9   19.20/9   19.46/9  
    Kometa Kralovice                      4.12/17   1.11/1*   1.47/13   4.51/11   2.30/11   1.43/5    2.30/18   0.36/13   0.26/3  
 10 Pavlová Martina                20.28  3.31/15   5.11/12   7.05/11  11.52/10  14.09/11  17.02/10  19.22/10  20.00/10  20.28/10 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.31/15   1.40/11   1.54/16   4.47/10   2.17/7    2.53/15   2.20/13   0.38/14   0.28/10 
 11 Hájková Lucie                  20.39  3.08/12   5.23/13   7.08/13  11.41/8   14.01/10  17.42/11  19.41/11  20.13/11  20.39/11 
    Přátelé orientačního běhu Opava       3.08/12   2.15/18   1.45/12   4.33/7    2.20/10   3.41/17   1.59/7    0.32/8    0.26/3  
 12 Jelínková Zuzana               22.05  3.20/13   5.09/11   6.36/10  11.58/11  14.36/13  18.19/12  20.57/12  21.39/12  22.05/12 
    K.O.B. Choceň                         3.20/13   1.49/14   1.27/4    5.22/14   2.38/12   3.43/19   2.38/20   0.42/17   0.26/3  
 13 Kuchařová Rozálie              22.37  3.26/14   6.56/17   8.22/17  12.45/16  15.56/15  19.37/14  20.58/13  22.12/13  22.37/13 
    Sportcentrum Jičín                    3.26/14   3.30/20   1.26/3    4.23/6    3.11/19   3.41/17   1.21/1*   1.14/22   0.25/2  
 14 Šimšová Barbora                23.20  2.55/10   4.37/10   6.31/9   12.14/15  15.23/14  19.49/15  22.10/15  22.48/14  23.20/14 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.55/10   1.42/12   1.54/16   5.43/15   3.09/17   4.26/21   2.21/14   0.38/14   0.32/17 
 15 Šritrová Lenka                 23.22  4.58/20   6.36/16   8.11/15  12.52/17  16.02/16  18.36/13  22.02/14  22.53/16  23.22/15 
    SOK TJ Turnov                         4.58/20   1.38/10   1.35/9    4.41/9    3.10/18   2.34/11   3.26/23   0.51/21   0.29/13 
 16 Janků Anna                     23.24  4.59/21   7.02/18   8.59/18  14.02/18  17.03/17  19.50/16  22.18/16  22.51/15  23.24/16 
    Sportcentrum Jičín                    4.59/21   2.03/16   1.57/18   5.03/12   3.01/16   2.47/14   2.28/17   0.33/9    0.33/19 
 17 Linková Lucie                  24.00  2.37/6    4.32/9    6.13/8   12.01/12  18.04/18  20.34/17  22.49/17  23.27/17  24.00/17 
    OOB TJ Turnov                         2.37/6    1.55/15   1.41/11   5.48/16   6.03/23   2.30/10   2.15/10   0.38/14   0.33/19 
 18 Šafková Sofie                  24.56  2.30/5    4.07/6    5.37/5   10.53/5   13.36/5   21.46/18  24.02/18  24.30/18  24.56/18 
    SK Kamenice                           2.30/5    1.37/9    1.30/5    5.16/13   2.43/13   8.10/23   2.16/11   0.28/1*   0.26/3  
 19 Semíková Lucie                 27.40  4.47/19   7.08/19  12.26/20  19.32/19  22.20/20  24.32/19  26.30/19  27.05/19  27.40/19 
    SK Kamenice                           4.47/19   2.21/19   5.18/23   7.06/19   2.48/15   2.12/8    1.58/6    0.35/12   0.35/23 
 20 Korpasová Lucie                28.34  6.59/23   8.30/20  10.10/19  20.17/20  22.11/19  24.56/20  27.20/20  28.05/20  28.34/20 
    TJ Lokomotiva Ingstav Brno            6.59/23   1.31/7    1.40/10  10.07/22   1.54/4    2.45/13   2.24/15   0.45/18   0.29/13 
 21 Horychová Zuzana               36.08  4.32/18  11.38/22  14.12/22  22.24/22  27.39/22  32.04/21  34.50/21  35.39/21  36.08/21 
    KOB Kladno                            4.32/18   7.06/22   2.34/20   8.12/20   5.15/22   4.25/20   2.46/21   0.49/19   0.29/13 
 22 Geislerová Aneta               36.43  2.57/11  13.40/23  15.46/23  27.08/23  31.14/23  33.17/22  35.43/22  36.12/22  36.43/22 
    KOB Kladno                            2.57/11  10.43/23   2.06/19  11.22/23   4.06/20   2.03/6    2.26/16   0.29/3    0.31/16 
 23 Vallová Kristýna               39.23  5.24/22   9.33/21  12.51/21  21.59/21  26.58/21  35.05/23  38.19/23  38.50/23  39.23/23 
    OB SK Zvole                           5.24/22   4.09/21   3.18/21   9.08/21   4.59/21   8.07/22   3.14/22   0.31/6    0.33/19 
    Kovářová Jana              DISK      12.06/    14.12/    16.15/    28.05/    31.13/    34.20/         /    36.33/    37.02/   
    TJ Loko Česká Třebová                12.06/     2.06/     2.03/    11.50/     3.08/     3.07/         /         /     0.29/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         1.4km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-88      2-103     3-92      4-84      5-50      6-77      7-52      8-38      9-79     10-100   
  1 Odehnalová Klára               14.00  2.48/2    3.07/2    4.04/1*   8.09/1*   9.13/1*  10.31/1*  11.33/1*  12.28/2   13.06/1*  13.32/1*  14.00/1* 
    KOB Moira Brno                        2.48/2    0.19/10   0.57/7    4.05/2    1.04/1*   1.18/3    1.02/13   0.55/9    0.38/3    0.26/4    0.28/16 
  2 Klüser Ellen                   14.56  2.42/1*   3.03/1*   4.29/4    8.14/2    9.32/2   10.53/2   11.46/2   12.26/1*  14.09/2   14.31/2   14.56/2  
    USV TU Dresden                        2.42/1*   0.21/16   1.26/18   3.45/1*   1.18/3    1.21/5    0.53/9    0.40/1*   1.43/30   0.22/1*   0.25/6  
  3 Janošíkova Tereza              16.41  2.59/3    3.13/3    4.50/7    9.33/5   12.48/8   13.52/6   14.35/4   15.16/4   15.53/4   16.17/3   16.41/3  
    SK UP Olomouc                         2.59/3    0.14/1*   1.37/19   4.43/9    3.15/28   1.04/1*   0.43/1*   0.41/3    0.37/2    0.24/3    0.24/4  
  4 Voltrová Alena                 16.46  3.29/7    3.45/7    4.36/5    9.31/4   11.12/4   12.48/4   13.51/3   14.48/3   15.52/3   16.23/4   16.46/4  
    OK Roztoky                            3.29/7    0.16/3    0.51/6    4.55/12   1.41/14   1.36/7    1.03/14   0.57/13   1.04/28   0.31/12   0.23/2  
  5 Sokolářová Šárka               17.33  3.27/6    3.44/6    4.20/2    9.49/6   11.12/4   12.53/5   15.05/5   15.57/5   16.40/5   17.11/5   17.33/5  
    SOK TJ Turnov                         3.27/6    0.17/5    0.36/1*   5.29/15   1.23/6    1.41/10   2.12/24   0.52/6    0.43/9    0.31/12   0.22/1* 
  6 Rückerová Šárka                17.56  3.46/11   4.05/11   6.31/14  10.59/8   12.13/6   14.42/8   15.33/6   16.25/6   17.04/6   17.31/6   17.56/6  
    TJ Jiskra Hořice                      3.46/11   0.19/10   2.26/22   4.28/7    1.14/2    2.29/22   0.51/8    0.52/6    0.39/5    0.27/5    0.25/6  
  7 Grycová Kateřina               18.27  3.07/5    3.28/5    4.27/3    8.52/3   10.28/3   12.16/3   15.47/7   16.41/7   17.25/7   17.56/7   18.27/7  
    KOS TJ Tesla Brno                     3.07/5    0.21/16   0.59/9    4.25/4    1.36/12   1.48/13   3.31/28   0.54/8    0.44/10   0.31/12   0.31/24 
  8 Thýnová Nikola                 18.35  3.37/10   3.55/9    6.11/13  10.55/7   12.54/9   15.21/10  16.14/9   17.01/9   17.39/8   18.08/8   18.35/8  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.37/10   0.18/7    2.16/21   4.44/10   1.59/21   2.27/20   0.53/9    0.47/4    0.38/3    0.29/8    0.27/13 
  9 Aschermannová Karolína         18.42  4.11/16   4.38/15   5.45/10  11.45/13  14.01/14  15.23/11  16.11/8   16.51/8   17.44/9   18.12/9   18.42/9  
    SK Kamenice                           4.11/16   0.27/24   1.07/12   6.00/17   2.16/24   1.22/6    0.48/4    0.40/1*   0.53/21   0.28/6    0.30/22 
 10 Žejdlíková Karolína            18.56  3.31/8    3.56/10   4.46/6   11.23/11  13.07/11  15.27/12  16.17/10  17.12/10  17.56/10  18.26/10  18.56/10 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.31/8    0.25/22   0.50/5    6.37/19   1.44/17   2.20/18   0.50/5    0.55/9    0.44/10   0.30/10   0.30/22 
 11 Biersaková Dagmar              19.41  3.04/4    3.22/4    5.51/11  11.59/14  13.17/12  14.57/9   16.59/12  17.56/12  18.38/11  19.14/11  19.41/11 
    Kometa Kralovice                      3.04/4    0.18/7    2.29/23   6.08/18   1.18/3    1.40/9    2.02/22   0.57/13   0.42/8    0.36/22   0.27/13 
 12 Semrádová Jana                 19.53  4.35/18   4.51/18   5.57/12  11.00/9   12.20/7   14.07/7   16.57/11  17.55/11  18.53/12  19.28/12  19.53/12 
    K.O.B. Choceň                         4.35/18   0.16/3    1.06/11   5.03/13   1.20/5    1.47/11   2.50/27   0.58/15   0.58/25   0.35/21   0.25/6  
 13 Hápová Petra                   20.46  5.40/23   5.58/22   6.39/15  13.48/16  15.15/16  17.24/14  18.10/14  19.09/13  19.53/13  20.21/13  20.46/13 
    OK 99 Hradec Králové                  5.40/23   0.18/7    0.41/3    7.09/22   1.27/9    2.09/16   0.46/2    0.59/18   0.44/10   0.28/6    0.25/6  
 14 Labská Karolína                21.15  3.50/12   4.13/12   4.54/9   11.39/12  13.41/13  16.09/13  17.59/13  19.14/14  20.09/14  20.52/14  21.15/14 
    TJ Loko Liberec                       3.50/12   0.23/19   0.41/3    6.45/21   2.02/23   2.28/21   1.50/21   1.15/25   0.55/24   0.43/30   0.23/2  
 15 Sieglová Eliška                21.21  4.37/19   4.57/19  10.45/28  14.55/19  16.41/20  17.59/15  18.49/15  19.44/15  20.23/15  20.57/15  21.21/15 
    VŠSK MFF UK Praha                     4.37/19   0.20/13   5.48/28   4.10/3    1.46/18   1.18/3    0.50/5    0.55/9    0.39/5    0.34/17   0.24/4  
 16 Chaloupková Kateřina           21.49  6.06/24   6.35/24   7.52/18  13.50/17  16.13/17  18.13/16  18.59/16  19.57/16  20.41/16  21.14/16  21.49/16 
    K.O.B. Choceň                         6.06/24   0.29/26   1.17/17   5.58/16   2.23/25   2.00/15   0.46/2    0.58/15   0.44/10   0.33/16   0.35/29 
 17 Kováříková Marie               22.06  3.31/8    3.50/8    9.54/23  15.21/21  17.04/22  18.21/17  19.26/18  20.24/17  21.03/17  21.37/17  22.06/17 
    SK Kamenice                           3.31/8    0.19/10   6.04/29   5.27/14   1.43/16   1.17/2    1.05/15   0.58/15   0.39/5    0.34/17   0.29/20 
 18 Hanáková Lenka                 22.59  4.25/17   4.48/17   8.13/19  13.06/15  15.06/15  18.33/18  19.23/17  21.08/18  21.55/18  22.31/18  22.59/18 
    Kometa Kralovice                      4.25/17   0.23/19   3.25/25   4.53/11   2.00/22   3.27/26   0.50/5    1.45/29   0.47/16   0.36/22   0.28/16 
 19 Zlámalová Nikola               23.06  9.18/28   9.42/28  10.41/26  15.08/20  16.34/19  19.30/20  20.28/20  21.24/19  22.10/19  22.40/19  23.06/19 
    Sportcentrum Jičín                    9.18/28   0.24/21   0.59/9    4.27/5    1.26/7    2.56/23   0.58/11   0.56/12   0.46/14   0.30/10   0.26/10 
 20 Nechanická Klára               23.55  4.07/14   4.22/14  10.43/27  15.21/21  16.53/21  18.45/19  20.08/19  22.30/21  23.00/20  23.29/20  23.55/20 
    SK OS Nové Město n. M.                4.07/14   0.15/2    6.21/30   4.38/8    1.32/11   1.52/14   1.23/18   2.22/30   0.30/1*   0.29/8    0.26/10 
 21 Hájková Lenka                  24.17  5.33/21   5.53/21   6.50/16  11.17/10  13.04/10  20.25/22  21.35/21  22.26/20  23.15/21  23.46/21  24.17/21 
    Přátelé orientačního běhu Opava       5.33/21   0.20/13   0.57/7    4.27/5    1.47/20   7.21/30   1.10/16   0.51/5    0.49/17   0.31/12   0.31/24 
 22 Větříčková Andrea              26.05  3.55/13   4.15/13   4.52/8   16.36/24  19.59/25  21.46/24  23.03/22  24.08/22  25.01/22  25.37/22  26.05/22 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.55/13   0.20/13   0.37/2   11.44/29   3.23/29   1.47/11   1.17/17   1.05/21   0.53/21   0.36/22   0.28/16 
 23 Kubíčková Jana                 26.47  7.00/25   7.17/25   8.26/20  16.06/23  19.03/23  21.19/23  23.44/23  24.57/23  25.43/23  26.21/23  26.47/23 
    OK 99 Hradec Králové                  7.00/25   0.17/5    1.09/13   7.40/25   2.57/26   2.16/17   2.25/25   1.13/24   0.46/14   0.38/27   0.26/10 
 24 Nejezchlebová Martina          27.07  4.44/20   5.12/20  10.09/24  17.48/25  19.34/24  22.58/25  23.58/24  25.05/24  25.57/24  26.39/24  27.07/24 
    OOB TJ Turnov                         4.44/20   0.28/25   4.57/26   7.39/24   1.46/18   3.24/25   1.00/12   1.07/23   0.52/18   0.42/29   0.28/16 
 25 Sedláčková Linda               29.40  5.39/22   6.01/23   7.17/17  14.46/18  16.28/18  19.46/21  26.31/25  27.32/25  28.50/25  29.13/25  29.40/25 
    OK Roztoky                            5.39/22   0.22/18   1.16/16   7.29/23   1.42/15   3.18/24   6.45/29   1.01/19   1.18/29   0.23/2    0.27/13 
 26 Filipová Tereza                30.03  8.30/27   9.14/27  10.24/25  21.09/28  22.39/27  24.15/26  27.02/26  28.03/26  28.57/26  29.31/26  30.03/26 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      8.30/27   0.44/29   1.10/14  10.45/27   1.30/10   1.36/7    2.47/26   1.01/19   0.54/23   0.34/17   0.32/26 
 27 Jeřábková Ema                  30.46  4.09/15   4.40/16   9.37/22  20.38/27  23.36/28  25.57/27  27.39/27  28.44/27  29.36/27  30.14/27  30.46/27 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.09/15   0.31/28   4.57/26  11.01/28   2.58/27   2.21/19   1.42/20   1.05/21   0.52/18   0.38/27   0.32/26 
 28 Mudrová Lenka                  33.55  7.46/26   8.16/26   9.27/21  17.51/26  21.15/26  28.03/28  30.10/28  31.45/28  32.45/28  33.21/28  33.55/28 
    Kometa Kralovice                      7.46/26   0.30/27   1.11/15   8.24/26   3.24/30   6.48/29   2.07/23   1.35/27   1.00/27   0.36/22   0.34/28 
 29 Kmentová Barbora               38.51 18.08/29  18.54/29  22.16/29  28.53/29  30.19/29  33.48/29  35.20/29  36.56/29  37.48/29  38.22/29  38.51/29 
    OK Lokomotiva Pardubice              18.08/29   0.46/30   3.22/24   6.37/19   1.26/7    3.29/27   1.32/19   1.36/28   0.52/18   0.34/17   0.29/20 
 30 Benešová Hana                  69.38 30.25/30  30.51/30  32.31/30  48.24/30  50.04/30  56.43/30  65.58/30  67.27/30  68.26/30  69.03/30  69.38/30 
    KOB Kladno                           30.25/30   0.26/23   1.40/20  15.53/30   1.40/13   6.39/28   9.15/30   1.29/26   0.59/26   0.37/26   0.35/29 
    Riby Rose                  DISK       3.43/     4.02/     8.01/    16.14/    18.06/    19.43/    20.30/         /    22.33/    23.05/    23.32/   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.43/     0.19/     3.59/     8.13/     1.52/     1.37/     0.47/         /         /     0.32/     0.27/   
    Klimešová Petra            DISK      20.57/    28.10/    33.05/         /    63.15/         /         /    69.11/    70.43/    71.37/    72.05/   
    Tempo Praha                          20.57/     7.13/     4.55/         /         /         /         /         /     1.32/     0.54/     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         1.6km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-32      3-96      4-64      5-94      6-50      7-51      8-52      9-60     10-79     11-100   
  1 Odehnalová Tereza              16.29  2.10/1*   3.35/1*   7.12/1*   8.17/1*   8.58/1*  10.16/1*  12.28/1*  13.50/1*  14.38/1*  15.34/1*  16.02/1*  16.29/1* 
    KOB Moira Brno                        2.10/1*   1.25/1*   3.37/2    1.05/8    0.41/14   1.18/2    2.12/26   1.22/1*   0.48/3    0.56/11   0.28/7    0.27/13 
  2 Kovářová Lenka                 17.19  2.33/5    3.58/2    7.45/2    9.00/2    9.44/2   11.27/2   12.46/2   14.33/2   15.26/2   16.20/2   16.49/2   17.19/2  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.33/5    1.25/1*   3.47/4    1.15/20   0.44/19   1.43/7    1.19/7    1.47/15   0.53/9    0.54/9    0.29/11   0.30/23 
  3 Čechová Tereza                 17.34  3.47/13   5.46/11   9.13/6   10.08/5   11.06/7   12.28/5   13.36/3   15.09/4   15.55/3   16.43/3   17.10/3   17.34/3  
    OK Jihlava                            3.47/13   1.59/11   3.27/1*   0.55/1*   0.58/27   1.22/4    1.08/2    1.33/6    0.46/1*   0.48/4    0.27/4    0.24/2  
  4 Kohoutová Barbora              17.42  2.52/9    4.57/6    9.33/9   10.35/9   11.11/9   12.21/3   13.39/4   15.03/3   15.55/3   16.44/4   17.16/4   17.42/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.52/9    2.05/12   4.36/14   1.02/6    0.36/3    1.10/1*   1.18/4    1.24/2    0.52/6    0.49/6    0.32/18   0.26/9  
  5 Voltrová Hana                  18.47  2.34/6    5.11/8    9.17/7   10.32/8   11.10/8   12.53/8   14.19/8   16.04/8   16.53/5   17.49/5   18.20/5   18.47/5  
    OK Roztoky                            2.34/6    2.37/22   4.06/9    1.15/20   0.38/8    1.43/7    1.26/11   1.45/13   0.49/5    0.56/11   0.31/14   0.27/13 
  6 Grycová Veronika               19.18  2.17/3    4.03/3    9.01/5   10.14/6   11.01/5   12.47/7   14.29/9   16.21/9   17.13/8   18.13/6   18.46/6   19.18/6  
    KOS TJ Tesla Brno                     2.17/3    1.46/5    4.58/16   1.13/17   0.47/21   1.46/10   1.42/20   1.52/16   0.52/6    1.00/15   0.33/19   0.32/27 
  7 Papugová Andrea                19.35  4.02/14   6.20/13  11.12/11  12.17/11  12.53/11  14.14/10  15.29/10  16.59/10  17.47/9   18.42/7   19.10/7   19.35/7  
    Youth Team Slovakia                   4.02/14   2.18/15   4.52/15   1.05/8    0.36/3    1.21/3    1.15/3    1.30/4    0.48/3    0.55/10   0.28/7    0.25/5  
  8 Veljačiková Hana               19.51  2.34/6    4.19/5    8.22/3    9.20/3   10.03/3   13.04/9   14.11/6   15.57/6   18.19/10  18.58/8   19.26/8   19.51/8  
    OK Sparta Praha                       2.34/6    1.45/3    4.03/8    0.58/3    0.43/17   3.01/25   1.07/1*   1.46/14   2.22/26   0.39/1*   0.28/7    0.25/5  
  9 Kavalírová Julie               19.57  2.51/8    4.59/7    9.21/8   10.22/7   11.02/6   12.28/5   14.00/5   15.57/6   16.57/6   18.58/8   19.26/8   19.57/9  
    OK 99 Hradec Králové                  2.51/8    2.08/13   4.22/12   1.01/4    0.40/10   1.26/5    1.32/16   1.57/20   1.00/11   2.01/26   0.28/7    0.31/25 
 10 Staňová Karolína               20.30  2.16/2    4.05/4    8.24/4    9.31/4   10.03/3   12.26/4   14.14/7   15.45/5   17.05/7   19.43/10  20.06/10  20.30/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.16/2    1.49/8    4.19/11   1.07/11   0.32/2    2.23/19   1.48/24   1.31/5    1.20/16   2.38/29   0.23/1*   0.24/2  
 11 Nováková Lucie                 21.51  3.18/11   6.05/12  11.29/12  12.26/12  12.54/12  14.30/11  15.52/11  17.34/11  20.12/11  20.58/11  21.24/11  21.51/11 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.18/11   2.47/24   5.24/20   0.57/2    0.28/1*   1.36/6    1.22/8    1.42/10   2.38/28   0.46/2    0.26/2    0.27/13 
 12 Chaloupková Veronika           23.22  6.55/22   8.43/19  12.29/15  13.46/15  14.26/15  17.15/15  18.39/15  20.23/15  21.34/14  22.26/14  22.56/13  23.22/12 
    K.O.B. Choceň                         6.55/22   1.48/7    3.46/3    1.17/23   0.40/10   2.49/24   1.24/10   1.44/12   1.11/14   0.52/8    0.30/13   0.26/9  
 12 Peňázová Veronika              23.22  2.24/4    5.41/10   9.36/10  10.48/10  11.25/10  16.45/13  18.03/13  19.55/14  20.57/13  22.22/12  22.53/12  23.22/12 
    SJH Jindřichův Hradec                 2.24/4    3.17/25   3.55/6    1.12/16   0.37/6    5.20/29   1.18/4    1.52/16   1.02/12   1.25/24   0.31/14   0.29/19 
 14 Kameníková Andrea              23.32  5.42/19   8.08/16  13.34/18  14.37/17  15.14/17  17.59/18  19.22/17  20.59/16  21.51/16  22.40/15  23.07/14  23.32/14 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.42/19   2.26/17   5.26/21   1.03/7    0.37/6    2.45/23   1.23/9    1.37/8    0.52/6    0.49/6    0.27/4    0.25/5  
 15 Dundáčková Julie               23.57  4.45/16   8.18/17  13.41/19  14.54/18  15.35/18  17.37/16  19.18/16  21.01/17  21.57/17  22.54/16  23.28/15  23.57/15 
    SJH Jindřichův Hradec                 4.45/16   3.33/26   5.23/19   1.13/17   0.41/14   2.02/16   1.41/18   1.43/11   0.56/10   0.57/13   0.34/21   0.29/19 
 16 Müller Dorothea                24.36  7.19/23   9.04/20  13.02/16  14.13/16  14.56/16  16.48/14  18.18/14  19.45/13  21.45/15  23.47/18  24.13/17  24.36/16 
    OOB TJ Turnov                         7.19/23   1.45/3    3.58/7    1.11/15   0.43/17   1.52/13   1.30/15   1.27/3    2.00/21   2.02/27   0.26/2    0.23/1* 
 17 Hojná Dominika                 24.44  8.33/26  11.07/26  15.15/22  16.21/22  17.11/22  18.57/22  20.23/21  21.58/19  22.45/18  23.44/17  24.18/18  24.44/17 
    SJH Jindřichův Hradec                 8.33/26   2.34/20   4.08/10   1.06/10   0.50/23   1.46/10   1.26/11   1.35/7    0.47/2    0.59/14   0.34/21   0.26/9  
 18 Schenková Tereza               24.58  3.09/10   5.36/9   11.46/13  13.15/14  14.09/14  17.42/17  19.25/18  21.34/18  23.07/19  23.55/19  24.28/19  24.58/18 
    Youth Team Slovakia                   3.09/10   2.27/18   6.10/24   1.29/28   0.54/25   3.33/27   1.43/21   2.09/22   1.33/19   0.48/4    0.33/19   0.30/23 
 19 Hájková Eliška                 25.34  4.50/17   6.44/14  11.54/14  12.55/13  13.33/13  15.35/12  17.02/12  19.03/12  20.13/12  22.23/13  23.56/16  25.34/19 
    OB SK Zvole                           4.50/17   1.54/9    5.10/18   1.01/4    0.38/8    2.02/16   1.27/13   2.01/21   1.10/13   2.10/28   1.33/29   1.38/29 
 20 Miklušová Tereza               25.54  7.25/24   9.37/22  14.37/20  15.44/20  16.20/20  18.51/21  20.09/20  22.01/20  24.14/20  25.00/20  25.27/20  25.54/20 
    Youth Team Slovakia                   7.25/24   2.12/14   5.00/17   1.07/11   0.36/3    2.31/22   1.18/4    1.52/16   2.13/23   0.46/2    0.27/4    0.27/13 
 21 Antonowicz Anna Maria          27.15  4.16/15   7.00/15  13.30/17  15.07/19  15.59/19  18.08/19  20.08/19  23.22/21  24.51/21  26.09/21  26.47/21  27.15/21 
    UNTS Warszawa                         4.16/15   2.44/23   6.30/25   1.37/29   0.52/24   2.09/18   2.00/25   3.14/29   1.29/18   1.18/21   0.38/26   0.28/17 
 22 Fürstová Anna                  27.38  8.04/25  10.01/24  15.32/23  16.46/23  17.52/23  19.42/23  21.22/22  23.49/22  25.23/22  26.31/22  27.09/22  27.38/22 
    TJ Loko Liberec                       8.04/25   1.57/10   5.31/22   1.14/19   1.06/28   1.50/12   1.40/17   2.27/26   1.34/20   1.08/19   0.38/26   0.29/19 
 23 Zimmerová Kateřina             28.31  5.13/18   9.39/23  16.34/24  17.57/24  18.41/24  21.05/25  22.46/23  25.02/23  26.23/23  27.24/23  27.59/23  28.31/23 
    OB SK Zvole                           5.13/18   4.26/27   6.55/26   1.23/26   0.44/19   2.24/20   1.41/18   2.16/24   1.21/17   1.01/17   0.35/23   0.32/27 
 24 Červená Adéla                  30.31  8.41/27  10.27/25  15.00/21  16.10/21  16.50/21  18.42/20  23.36/24  25.28/24  27.49/24  29.28/24  30.05/24  30.31/24 
    TJ Slavia Hradec Králové              8.41/27   1.46/5    4.33/13   1.10/14   0.40/10   1.52/13   4.54/28   1.52/16   2.21/25   1.39/25   0.37/25   0.26/9  
 25 Šikolová Tereza                31.08  3.28/12   9.25/21  17.08/26  18.29/26  19.17/26  22.44/26  24.27/25  26.46/25  28.52/25  30.07/25  30.43/25  31.08/25 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.28/12   5.57/28   7.43/27   1.21/24   0.48/22   3.27/26   1.43/21   2.19/25   2.06/22   1.15/20   0.36/24   0.25/5  
 26 Zemánková Tereza               31.54 10.41/29  13.17/28  17.05/25  18.14/25  18.56/25  20.41/24  25.40/26  27.21/26  29.56/26  30.56/26  31.25/26  31.54/26 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou     10.41/29   2.36/21   3.48/5    1.09/13   0.42/16   1.45/9    4.59/29   1.41/9    2.35/27   1.00/15   0.29/11   0.29/19 
 27 Korpasová Tereza               32.34  6.06/20   8.31/18  17.32/27  18.59/27  19.39/27  24.24/27  26.52/27  29.03/27  30.19/27  31.39/27  32.10/27  32.34/27 
    TJ Lokomotiva Ingstav Brno            6.06/20   2.25/16   9.01/28   1.27/27   0.40/10   4.45/28   2.28/27   2.11/23   1.16/15   1.20/23   0.31/14   0.24/2  
 28 Peterková Veronika             36.33  6.09/21  14.17/29  23.18/29  24.33/29  25.29/28  27.53/29  29.36/29  32.10/29  34.27/28  35.34/28  36.05/28  36.33/28 
    Kometa Kralovice                      6.09/21   8.08/29   9.01/28   1.15/20   0.56/26   2.24/20   1.43/21   2.34/28   2.17/24   1.07/18   0.31/14   0.28/17 
 29 Parkanová Veronika             37.32  9.41/28  12.13/27  18.18/28  19.40/28  25.29/28  27.26/28  28.55/28  31.25/28  35.02/29  36.21/29  37.01/29  37.32/29 
    SJH Jindřichův Hradec                 9.41/28   2.32/19   6.05/23   1.22/25   5.49/29   1.57/15   1.29/14   2.30/27   3.37/29   1.19/22   0.40/28   0.31/25 
    Košútová Katarína          DISK       5.41/     7.40/    11.21/    12.28/         /    14.28/    19.34/    21.26/    23.59/    24.51/    25.21/    25.47/   
    Youth Team Slovakia                   5.41/     1.59/     3.41/     1.07/         /         /     5.06/     1.52/     2.33/     0.52/     0.30/     0.26/   
    Žihlová Anna               DISK       9.46/    15.13/         /         /         /         /         /         /         /         /    35.16/    37.01/   
    TJ Loko Liberec                       9.46/     5.27/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.45/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         1.7km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-62      3-73      4-37      5-39      6-81      7-43      8-106     9-52     10-33     11-59     12-79     13-100   
  1 Štičková Anna                  17.41  0.36/1*   2.18/1*   3.32/1*   8.01/2    9.29/2   10.23/2   11.39/1*  12.36/1*  14.45/1*  15.30/1*  16.16/1*  16.45/1*  17.15/1*  17.41/1* 
    TJ Loko Liberec                       0.36/1*   1.42/1*   1.14/2    4.29/4    1.28/6    0.54/2    1.16/5    0.57/1*   2.09/1*   0.45/1*   0.46/3    0.29/2    0.30/8    0.26/5  
  2 Chládková Simona               19.58  0.41/2    3.04/8    4.14/3    8.10/3   10.25/3   11.35/3   13.55/2   14.52/2   17.04/2   17.49/2   18.34/2   19.06/2   19.33/2   19.58/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.41/2    2.23/9    1.10/1*   3.56/1*   2.15/18   1.10/14   2.20/15   0.57/1*   2.12/2    0.45/1*   0.45/1*   0.32/6    0.27/2    0.25/2  
  3 Procházková Marie              20.44  0.41/2    2.50/6    4.50/6    9.19/5   11.12/5   12.06/5   14.13/3   15.12/3   17.42/3   18.27/3   19.12/3   19.45/3   20.16/3   20.44/3  
    SK Kamenice                           0.41/2    2.09/7    2.00/6    4.29/4    1.53/13   0.54/2    2.07/13   0.59/3    2.30/9    0.45/1*   0.45/1*   0.33/8    0.31/10   0.28/12 
  4 Hiršová Gabriela               21.10  0.41/2    2.34/2    3.48/2    7.59/1*   9.21/1*  10.16/1*  14.20/4   15.45/4   18.03/4   18.50/4   19.39/4   20.10/4   20.39/4   21.10/4  
    VSK Mendelu Brno                      0.41/2    1.53/3    1.14/2    4.11/2    1.22/2    0.55/4    4.04/18   1.25/15   2.18/4    0.47/5    0.49/5    0.31/4    0.29/6    0.31/16 
  5 Hlubučková Kristýna            22.01  0.43/8    3.40/12   5.49/9   11.38/8   13.10/8   14.13/7   15.23/7   16.28/6   18.47/6   19.38/6   20.32/5   21.07/5   21.35/5   22.01/5  
    SK Kamenice                           0.43/8    2.57/13   2.09/10   5.49/11   1.32/7    1.03/11   1.10/1*   1.05/6    2.19/6    0.51/9    0.54/10   0.35/11   0.28/4    0.26/5  
  6 Nieke Patricia                 22.09  0.51/11   2.59/7    5.12/7    9.31/6   10.51/4   11.56/4   15.21/6   16.31/7   19.07/7   19.53/7   20.42/6   21.16/6   21.43/6   22.09/6  
    OOB TJ Turnov                         0.51/11   2.08/6    2.13/11   4.19/3    1.20/1*   1.05/12   3.25/17   1.10/9    2.36/12   0.46/4    0.49/5    0.34/10   0.27/2    0.26/5  
  7 Drągowska Maria                22.18  0.53/14   2.45/5    4.30/4    9.16/4   13.08/7   14.22/8   15.33/8   16.43/8   19.10/8   20.00/8   21.01/7   21.31/7   21.52/7   22.18/7  
    OK!Sport                              0.53/14   1.52/2    1.45/5    4.46/8    3.52/21   1.14/18   1.11/2    1.10/9    2.27/8    0.50/8    1.01/12   0.30/3    0.21/1*   0.26/5  
  8 Hošeková Vanda                 22.45  0.41/2    3.54/13   5.56/10  11.03/7   12.27/6   13.18/6   15.20/5   16.21/5   18.38/5   19.25/5   21.24/8   21.51/8   22.20/8   22.45/8  
    Youth Team Slovakia                   0.41/2    3.13/17   2.02/9    5.07/9    1.24/3    0.51/1*   2.02/12   1.01/4    2.17/3    0.47/5    1.59/20   0.27/1*   0.29/6    0.25/2  
  9 Kožinová Zuzana                23.52  0.42/7    2.39/4    7.24/13  12.01/11  14.47/12  15.42/12  17.00/11  18.04/11  20.25/10  21.14/9   22.15/9   22.51/9   23.22/9   23.52/9  
    SK Praga                              0.42/7    1.57/5    4.45/17   4.37/6    2.46/20   0.55/4    1.18/6    1.04/5    2.21/7    0.49/7    1.01/12   0.36/13   0.31/10   0.30/15 
 10 Lamanecová Radka               24.49  0.59/18   4.11/17   6.35/11  12.06/12  13.46/11  14.47/10  16.02/9   17.09/9   19.41/9   22.05/10  23.11/10  23.44/10  24.18/10  24.49/10 
    Youth Team Slovakia                   0.59/18   3.12/16   2.24/12   5.31/10   1.40/10   1.01/10   1.15/4    1.07/8    2.32/11   2.24/20   1.06/15   0.33/8    0.34/15   0.31/16 
 11 Doležalová Kateřina            25.42  0.41/2    2.37/3    8.11/14  14.00/14  15.36/14  16.34/13  18.10/13  19.48/13  22.06/12  23.03/12  23.55/11  24.34/11  25.08/11  25.42/11 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.41/2    1.56/4    5.34/20   5.49/11   1.36/8    0.58/7    1.36/8    1.38/20   2.18/4    0.57/12   0.52/9    0.39/16   0.34/15   0.34/19 
 12 Pavlů Kateřina                 25.51  0.46/9    3.09/10   4.46/5   11.51/10  13.45/10  14.51/11  16.34/10  18.00/10  21.32/11  22.42/11  23.55/11  24.38/12  25.20/12  25.51/12 
    SK Praga                              0.46/9    2.23/9    1.37/4    7.05/15   1.54/14   1.06/13   1.43/9    1.26/17   3.32/15   1.10/14   1.13/17   0.43/18   0.42/20   0.31/16 
 13 Hanáková Magda                 26.16  0.52/13   3.25/11   5.26/8   13.37/13  15.29/13  16.49/14  18.00/12  19.18/12  22.24/13  23.15/13  24.45/13  25.20/13  25.50/13  26.16/13 
    Kometa Kralovice                      0.52/13   2.33/11   2.01/8    8.11/18   1.52/12   1.20/20   1.11/2    1.18/12   3.06/13   0.51/9    1.30/19   0.35/11   0.30/8    0.26/5  
 14 Papugová Martina               26.51  0.51/11   3.04/8    8.32/16  15.08/15  16.33/15  17.33/15  19.42/15  20.47/15  23.17/14  24.16/14  25.18/14  25.55/14  26.26/14  26.51/14 
    Youth Team Slovakia                   0.51/11   2.13/8    5.28/19   6.36/14   1.25/4    1.00/8    2.09/14   1.05/6    2.30/9    0.59/13   1.02/14   0.37/14   0.31/10   0.25/2  
 15 Myslivcová Markéta             27.51  0.46/9    5.01/18   7.01/12  11.42/9   13.32/9   14.27/9   18.40/14  20.02/14  24.33/15  25.27/15  26.22/15  26.54/15  27.22/15  27.51/15 
    TJ Slavia Hradec Králové              0.46/9    4.15/20   2.00/6    4.41/7    1.50/11   0.55/4    4.13/19   1.22/14   4.31/20   0.54/11   0.55/11   0.32/6    0.28/4    0.29/14 
 16 Šádková Martina                30.41  3.41/21   7.45/21  11.12/21  17.32/17  19.10/17  20.22/16  22.14/16  23.24/16  26.47/16  28.14/16  29.04/16  29.41/16  30.13/16  30.41/16 
    OK 99 Hradec Králové                  3.41/21   4.04/18   3.27/13   6.20/13   1.38/9    1.12/15   1.52/10   1.10/9    3.23/14   1.27/17   0.50/7    0.37/14   0.32/13   0.28/12 
 17 Franková Dominika              34.06  0.54/17   3.54/13   8.28/15  18.48/19  20.15/18  21.15/18  23.35/17  24.55/17  29.12/17  31.10/17  32.01/17  32.49/17  33.42/17  34.06/17 
    Youth Team Slovakia                   0.54/17   3.00/14   4.34/15  10.20/19   1.27/5    1.00/8    2.20/15   1.20/13   4.17/18   1.58/19   0.51/8    0.48/20   0.53/21   0.24/1* 
 18 Lavičková Michaela             34.29  1.12/19   4.06/16   9.28/18  19.52/20  21.56/20  23.09/20  24.39/18  26.11/18  29.54/18  31.38/18  32.44/18  33.29/18  34.02/18  34.29/18 
    Kometa Kralovice                      1.12/19   2.54/12   5.22/18  10.24/20   2.04/16   1.13/17   1.30/7    1.32/18   3.43/17   1.44/18   1.06/15   0.45/19   0.33/14   0.27/11 
 19 Hoidekrová Lucie               38.01  0.53/14   5.07/19   9.06/17  16.23/16  18.30/16  21.06/17  26.57/19  28.32/20  32.11/19  33.21/19  36.18/19  36.49/19  37.24/19  38.01/19 
    TJ Loko Liberec                       0.53/14   4.14/19   3.59/14   7.17/16   2.07/17   2.36/21   5.51/20   1.35/19   3.39/16   1.10/14   2.57/21   0.31/4    0.35/17   0.37/21 
 20 Pustaiová Zuzana               39.47  0.53/14   3.58/15  11.02/20  18.37/18  20.52/19  22.06/19  28.16/21  30.34/21  35.04/20  36.21/20  37.47/20  38.41/20  39.21/20  39.47/20 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      0.53/14   3.05/15   7.04/21   7.35/17   2.15/18   1.14/18   6.10/21   2.18/21   4.30/19   1.17/16   1.26/18   0.54/21   0.40/19   0.26/5  
 21 Machačová Michaela             41.03  1.18/20   6.15/20  10.58/19  21.57/21  23.56/21  25.08/21  27.04/20  28.29/19  35.29/21  38.25/21  39.11/21  39.51/21  40.27/21  41.03/21 
    OK 99 Hradec Králové                  1.18/20   4.57/21   4.43/16  10.59/21   1.59/15   1.12/15   1.56/11   1.25/15   7.00/21   2.56/21   0.46/3    0.40/17   0.36/18   0.36/20 
    Šádková Lucie              DISK       0.57/    10.49/    13.27/         /         /         /         /         /         /         /    27.24/    28.07/    28.45/    29.28/   
    OK 99 Hradec Králové                  0.57/     9.52/     2.38/         /         /         /         /         /         /         /         /     0.43/     0.38/     0.43/   
    Klimešová Iva              DISK       0.56/     3.40/         /     9.52/    11.25/    12.27/    14.20/    15.32/    18.13/    19.59/    20.51/    21.34/    22.11/    25.53/   
    Tempo Praha                           0.56/     2.44/         /         /     1.33/     1.02/     1.53/     1.12/     2.41/     1.46/     0.52/     0.43/     0.37/     3.42/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         1.8km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-113     3-42      4-104     5-41      6-84      7-83      8-48      9-94     10-56     11-51     12-52     13-33     14-38     15-100   
  1 Benešová Jana                  19.33  1.49/1*   3.07/1*   3.42/1*   4.19/1*   5.19/1*  10.11/2   11.13/1*  12.12/2   13.20/1*  14.15/1*  15.04/1*  16.54/1*  17.32/1*  18.11/1*  19.05/1*  19.33/1* 
    SJH Jindřichův Hradec                 1.49/1*   1.18/2    0.35/3    0.37/5    1.00/1*   4.52/7    1.02/1*   0.59/7    1.08/1*   0.55/1*   0.49/2    1.50/7    0.38/1*   0.39/4    0.54/2    0.28/6  
  2 Procházková Klára              21.01  2.28/6    3.41/3    4.15/2    4.45/2    5.46/2    9.58/1*  11.23/2   12.06/1*  13.23/2   14.41/2   16.51/2   18.11/2   18.56/2   19.46/2   20.39/2   21.01/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.28/6    1.13/1*   0.34/2    0.30/3    1.01/2    4.12/2    1.25/3    0.43/3    1.17/4    1.18/3    2.10/8    1.20/1*   0.45/4    0.50/7    0.53/1*   0.22/1* 
  3 Myslivcová Pavla               22.25  2.07/3    3.29/2    5.38/4    6.02/3    7.04/3   10.41/3   13.51/3   14.21/3   15.31/3   16.44/3   17.30/3   18.51/3   20.28/3   21.00/3   21.57/3   22.25/3  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.07/3    1.22/3    2.09/6    0.24/2    1.02/3    3.37/1*   3.10/8    0.30/1*   1.10/2    1.13/2    0.46/1*   1.21/2    1.37/7    0.32/2    0.57/3    0.28/6  
  4 Kožinová Anna                  24.06  2.20/5    4.55/6    6.23/5    6.53/4    7.59/4   12.38/4   14.16/5   15.10/5   16.37/5   18.40/4   19.31/4   21.09/4   21.48/4   22.34/4   23.40/4   24.06/4  
    SK Praga                              2.20/5    2.35/7    1.28/5    0.30/3    1.06/5    4.39/6    1.38/4    0.54/5    1.27/5    2.03/4    0.51/4    1.38/4    0.39/2    0.46/6    1.06/6    0.26/5  
  5 Pijáková Barbora               24.15  3.47/8    6.23/8    6.56/7    7.39/7    8.44/6   12.56/5   14.10/4   14.51/4   16.05/4   18.59/5   19.50/5   21.30/5   22.13/5   22.51/5   23.53/5   24.15/5  
    KOB Sokol Pezinok                     3.47/8    2.36/8    0.33/1*   0.43/6    1.05/4    4.12/2    1.14/2    0.41/2    1.14/3    2.54/6    0.51/4    1.40/5    0.43/3    0.38/3    1.02/5    0.22/1* 
  6 Kulhavá Šárka                  26.54  2.15/4    3.43/4    6.45/6    7.29/6    8.55/7   13.20/7   15.19/6   16.34/6   18.05/6   21.02/6   21.51/6   23.33/6   24.48/6   25.28/6   26.29/6   26.54/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.15/4    1.28/4    3.02/7    0.44/7    1.26/7    4.25/5    1.59/6    1.15/8    1.31/7    2.57/7    0.49/2    1.42/6    1.15/6    0.40/5    1.01/4    0.25/4  
  7 Tesařová Jana                  28.53  2.04/2    4.02/5    4.47/3    7.17/5    8.41/5   13.04/6   15.49/7   16.43/7   18.10/7   21.53/7   22.44/7   24.06/7   26.57/7   27.22/7   28.29/7   28.53/7  
    TJ TŽ Třinec                          2.04/2    1.58/6    0.45/4    2.30/8    1.24/6    4.23/4    2.45/7    0.54/5    1.27/5    3.43/8    0.51/4    1.22/3    2.51/8    0.25/1*   1.07/7    0.24/3  
  8 Klinkerová Tereza              31.59  3.18/7    5.06/7    8.55/8    9.13/8   10.42/8   18.11/8   19.50/8   20.39/8   22.24/8   24.52/8   25.58/8   27.59/8   29.06/8   29.56/8   31.19/8   31.59/8  
    OB SK Zvole                           3.18/7    1.48/5    3.49/8    0.18/1*   1.29/8    7.29/8    1.39/5    0.49/4    1.45/8    2.28/5    1.06/7    2.01/8    1.07/5    0.50/7    1.23/8    0.40/8  
    Kamererová Valerie         DISK       2.59/     4.30/     5.09/     5.43/     6.55/    11.06/    13.06/         /    14.33/    15.31/    18.42/    20.25/    21.18/    22.05/    23.07/    23.35/   
    SK Kamenice                           2.59/     1.31/     0.39/     0.34/     1.12/     4.11/     2.00/         /         /     0.58/     3.11/     1.43/     0.53/     0.47/     1.02/     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21A        2.1km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-62      3-32      4-91      5-96      6-64      7-55      8-49      9-101    10-63     11-44     12-43     13-56     14-77     15-71     16-38    
                                      17-100   
  1 Horčičková Eva                 21.13  2.22/2    2.46/2    3.48/1*   7.11/1*   8.22/1*   9.20/1*  11.38/2   12.48/1*  13.20/1*  14.12/1*  14.40/1*  15.11/1*  16.58/1*  17.52/1*  18.34/1*  19.48/1* 
    SK UP Olomouc                         2.22/2    0.24/16   1.02/12   3.23/2    1.11/1*   0.58/8    2.18/40   1.10/6    0.32/4    0.52/7    0.28/11   0.31/1*   1.47/15   0.54/6    0.42/2    1.14/7  
                                         20.46/1*  21.13/1* 
                                          0.58/7    0.27/12 
  2 Neradová Alena                 21.36  2.29/6    2.56/5    3.55/3    7.33/2    9.03/2    9.58/2   11.32/1*  12.50/2   13.24/2   14.25/2   14.49/2   15.29/2   17.07/2   18.02/2   18.50/2   20.17/2  
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.29/6    0.27/28   0.59/7    3.38/7    1.30/10   0.55/4    1.34/1*   1.18/14   0.34/10   1.01/14   0.24/2    0.40/20   1.38/3    0.55/8    0.48/4    1.27/22 
                                         21.12/2   21.36/2  
                                          0.55/3    0.24/1* 
  3 Kožinová Jana                  22.30  2.18/1*   2.45/1*   3.48/1*   7.41/3    9.45/6   10.47/6   12.29/4   13.38/4   14.17/4   15.01/3   15.31/3   16.09/3   17.47/3   18.46/3   19.41/3   21.00/3  
    SK Praga                              2.18/1*   0.27/28   1.03/15   3.53/11   2.04/38   1.02/15   1.42/8    1.09/5    0.39/23   0.44/2    0.30/22   0.38/7    1.38/3    0.59/11   0.55/6    1.19/14 
                                         22.02/3   22.30/3  
                                          1.02/17   0.28/14 
  4 Píšová Monika                  23.52  2.47/12   3.16/11   4.22/9    7.54/5    9.38/5   10.42/5   12.17/3   13.34/3   14.03/3   15.27/4   15.55/4   16.52/5   18.38/4   19.51/4   21.07/4   22.24/4  
    SK LOB Nová Paka                      2.47/12   0.29/32   1.06/20   3.32/6    1.44/24   1.04/23   1.35/2    1.17/12   0.29/1*   1.24/25   0.28/11   0.57/44   1.46/13   1.13/34   1.16/29   1.17/11 
                                         23.24/4   23.52/4  
                                          1.00/12   0.28/14 
  5 Valachová Martina              24.16  3.00/19   3.28/16   4.26/11   8.51/16  10.22/9   11.25/7   13.05/6   14.12/6   14.50/6   15.41/6   16.18/6   16.56/6   19.01/6   19.52/5   21.24/5   22.48/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.00/19   0.28/31   0.58/4    4.25/28   1.31/12   1.03/19   1.40/6    1.07/2    0.38/22   0.51/4    0.37/44   0.38/7    2.05/33   0.51/2    1.32/35   1.24/18 
                                         23.47/5   24.16/5  
                                          0.59/9    0.29/24 
  6 Teplá Karolína                 24.18  3.21/23   3.33/18   4.19/8    7.47/4    9.37/4   10.33/3   12.38/5   13.43/5   14.35/5   15.28/5   15.56/5   16.37/4   18.50/5   20.00/6   21.43/7   22.49/6  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.21/23   0.12/1*   0.46/1*   3.28/5    1.50/29   0.56/5    2.05/30   1.05/1*   0.52/42   0.53/8    0.28/11   0.41/21   2.13/42   1.10/28   1.43/39   1.06/1* 
                                         23.51/6   24.18/6  
                                          1.02/17   0.27/12 
  7 Šediváková Helena              24.44  5.12/39   5.38/41   6.40/37  10.22/30  11.43/24  12.46/25  14.26/21  15.33/19  16.15/18  16.59/10  17.29/10  18.07/9   19.41/9   20.34/7   21.32/6   22.55/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               5.12/39   0.26/24   1.02/12   3.42/8    1.21/2    1.03/19   1.40/6    1.07/2    0.42/29   0.44/2    0.30/22   0.38/7    1.34/1*   0.53/4    0.58/8    1.23/16 
                                         24.15/7   24.44/7  
                                          1.20/45   0.29/24 
  8 Žabková Marie                  24.55  2.43/11   3.14/10   4.10/5    8.02/6    9.33/3   10.35/4   13.26/8   14.45/8   15.27/8   16.18/7   16.46/7   17.30/7   19.35/8   20.39/9   21.43/7   23.14/8  
    SK Žabovřesky Brno                    2.43/11   0.31/35   0.56/3    3.52/10   1.31/12   1.02/15   2.51/47   1.19/16   0.42/29   0.51/4    0.28/11   0.44/25   2.05/33   1.04/19   1.04/13   1.31/28 
                                         24.29/8   24.55/8  
                                          1.15/44   0.26/6  
  9 Čermáková Magdalena            25.31  3.33/26   3.59/25   4.57/20   9.34/24  11.02/21  12.05/17  13.50/14  15.36/20  16.13/17  17.42/19  18.10/17  18.48/15  20.35/14  21.43/14  22.29/10  24.00/11 
    SK UP Olomouc                         3.33/26   0.26/24   0.58/4    4.37/33   1.28/9    1.03/19   1.45/10   1.46/44   0.37/17   1.29/30   0.28/11   0.38/7    1.47/15   1.08/25   0.46/3    1.31/28 
                                         25.01/9   25.31/9  
                                          1.01/15   0.30/29 
 10 Pachnerová Dominika            25.39  2.22/2    2.48/3    4.11/6    8.40/9   10.14/7   11.29/8   13.19/7   14.43/7   15.20/7   17.00/11  17.30/11  18.17/11  20.05/10  21.09/10  22.14/9   23.41/9  
    OK Chrastava                          2.22/2    0.26/24   1.23/35   4.29/30   1.34/15   1.15/39   1.50/18   1.24/29   0.37/17   1.40/35   0.30/22   0.47/30   1.48/19   1.04/19   1.05/14   1.27/22 
                                         25.07/10  25.39/10 
                                          1.26/46   0.32/39 
 11 Burdová Adéla                  25.59  3.37/28   3.55/24   5.00/21   9.31/21  10.57/20  11.54/14  13.30/9   14.51/9   16.19/20  18.00/20  18.24/20  19.02/17  20.38/15  21.38/13  22.47/11  23.54/10 
    KOB Děčín                             3.37/28   0.18/8    1.05/19   4.31/31   1.26/6    0.57/7    1.36/3    1.21/20   1.28/48   1.41/36   0.24/2    0.38/7    1.36/2    1.00/13   1.09/20   1.07/2  
                                         25.31/11  25.59/11 
                                          1.37/49   0.28/14 
 11 Petrželová Tereza              25.59  2.30/7    2.57/6    4.37/15   8.46/12  10.28/10  11.32/10  13.38/12  15.06/11  15.38/10  17.20/13  17.55/14  19.09/20  20.58/18  22.03/16  23.02/12  24.37/13 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             2.30/7    0.27/28   1.40/40   4.09/23   1.42/22   1.04/23   2.06/33   1.28/34   0.32/4    1.42/38   0.35/37   1.14/48   1.49/20   1.05/22   0.59/9    1.35/34 
                                         25.35/12  25.59/11 
                                          0.58/7    0.24/1* 
 13 Kociánová Lenka                26.02  2.56/17   3.26/15   5.21/24   8.35/8   12.18/28  13.12/26  15.20/27  16.31/26  17.05/24  18.23/23  18.46/23  19.24/22  21.17/22  22.23/20  23.29/15  24.41/14 
    VSK Mendelu Brno                      2.56/17   0.30/34   1.55/43   3.14/1*   3.43/47   0.54/2    2.08/35   1.11/7    0.34/10   1.18/20   0.23/1*   0.38/7    1.53/23   1.06/23   1.06/16   1.12/6  
                                         25.38/14  26.02/13 
                                          0.57/5    0.24/1* 
 14 Ulahelová Jana                 26.03  2.59/18   3.30/17   4.31/13   8.34/7   10.51/16  12.04/16  14.00/18  15.22/16  16.02/14  17.02/12  17.38/12  18.29/13  20.40/16  21.54/15  23.06/13  24.30/12 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             2.59/18   0.31/35   1.01/11   4.03/18   2.17/40   1.13/35   1.56/23   1.22/23   0.40/26   1.00/13   0.36/39   0.51/36   2.11/39   1.14/36   1.12/25   1.24/18 
                                         25.35/12  26.03/14 
                                          1.05/27   0.28/14 
 15 Smutná Pavla                   26.36  4.25/35   4.46/33   5.40/28  10.50/32  12.13/27  13.15/27  15.04/26  16.37/27  17.08/26  18.10/22  18.37/22  19.22/21  21.14/21  22.17/19  23.17/14  24.59/15 
    OOB Vamberk                           4.25/35   0.21/12   0.54/2    5.10/41   1.23/5    1.02/15   1.49/15   1.33/39   0.31/2    1.02/17   0.27/9    0.45/27   1.52/22   1.03/17   1.00/10   1.42/39 
                                         26.02/15  26.36/15 
                                          1.03/22   0.34/45 
 16 Dokoupilová Radka              26.43  2.47/12   3.11/9    4.22/9    9.16/20  10.56/19  12.06/19  15.01/25  16.20/25  17.06/25  18.28/24  18.57/24  19.39/24  21.47/23  22.54/22  23.56/18  25.23/18 
    VSK Mendelu Brno                      2.47/12   0.24/16   1.11/23   4.54/37   1.40/21   1.10/31   2.55/48   1.19/16   0.46/37   1.22/21   0.29/18   0.42/23   2.08/37   1.07/24   1.02/12   1.27/22 
                                         26.17/16  26.43/16 
                                          0.54/2    0.26/6  
 17 Hančová Marie                  26.58  4.01/31   4.16/28   5.26/26   9.31/21  11.10/22  12.12/22  14.00/18  15.15/14  15.47/12  17.20/13  17.49/13  18.28/12  20.27/12  21.20/11  24.00/19  25.35/19 
    TJ START Náchod                       4.01/31   0.15/6    1.10/22   4.05/20   1.39/20   1.02/15   1.48/13   1.15/9    0.32/4    1.33/32   0.29/18   0.39/17   1.59/28   0.53/4    2.40/45   1.35/34 
                                         26.32/18  26.58/17 
                                          0.57/5    0.26/6  
 18 Voráčková Lenka                27.06  2.38/9    3.10/8    4.26/11   9.03/18  10.52/17  12.07/20  14.05/20  15.32/18  16.11/16  17.33/16  18.13/19  19.07/19  21.05/19  22.16/18  23.50/17  25.21/17 
    SK OS Nové Město n. M.                2.38/9    0.32/37   1.16/29   4.37/33   1.49/25   1.15/39   1.58/26   1.27/31   0.39/23   1.22/21   0.40/46   0.54/41   1.58/26   1.11/31   1.34/36   1.31/28 
                                         26.30/17  27.06/18 
                                          1.09/35   0.36/47 
 19 Křístková Hana                 27.20  3.02/20   3.38/19   5.20/23   9.32/23  10.54/18  12.05/17  13.50/14  15.10/13  15.50/13  17.33/16  18.08/16  18.51/16  20.51/17  22.30/21  23.39/16  25.19/16 
    OK Roztoky                            3.02/20   0.36/42   1.42/41   4.12/24   1.22/4    1.11/33   1.45/10   1.20/18   0.40/26   1.43/39   0.35/37   0.43/24   2.00/30   1.39/44   1.09/20   1.40/38 
                                         26.48/19  27.20/19 
                                          1.29/47   0.32/39 
 20 Horová Magda                   27.31  3.43/29   4.19/29   5.35/27   9.37/25  11.27/23  12.40/23  14.32/23  15.52/23  16.34/22  18.01/21  18.34/21  19.24/22  21.11/20  22.15/17  24.30/20  25.55/20 
    USK Praha                             3.43/29   0.36/42   1.16/29   4.02/17   1.50/29   1.13/35   1.52/19   1.20/18   0.42/29   1.27/29   0.33/32   0.50/34   1.47/15   1.04/19   2.15/43   1.25/20 
                                         27.01/20  27.31/20 
                                          1.06/29   0.30/29 
 21 Čermáková Kristýna             27.36  6.55/46   7.09/46   8.18/46  11.44/38  13.11/31  14.05/31  16.14/31  17.36/31  18.13/31  19.48/30  20.20/30  20.55/30  22.40/28  23.37/23  24.48/21  25.57/21 
    SK Praga                              6.55/46   0.14/3    1.09/21   3.26/4    1.27/8    0.54/2    2.09/36   1.22/23   0.37/17   1.35/33   0.32/29   0.35/3    1.45/12   0.57/9    1.11/23   1.09/3  
                                         27.10/21  27.36/21 
                                          1.13/40   0.26/6  
 22 Prchalová Ivana                27.48  3.28/24   3.52/22   5.58/32  10.01/27  11.44/25  12.42/24  14.31/22  15.46/22  16.18/19  19.43/29  20.09/29  20.47/29  22.40/28  23.52/26  25.03/23  26.17/22 
    SK SNS Smržovka                       3.28/24   0.24/16   2.06/47   4.03/18   1.43/23   0.58/8    1.49/15   1.15/9    0.32/4    3.25/48   0.26/7    0.38/7    1.53/23   1.12/33   1.11/23   1.14/7  
                                         27.20/22  27.48/22 
                                          1.03/22   0.28/14 
 23 Kamererová Klára               27.53  3.32/25   3.50/21   4.50/18   8.48/13  10.20/8   11.29/8   13.46/13  15.17/15  16.03/15  17.26/15  17.57/15  18.35/14  20.32/13  23.47/24  24.48/21  26.21/23 
    SK Kamenice                           3.32/25   0.18/8    1.00/9    3.58/15   1.32/14   1.09/28   2.17/38   1.31/35   0.46/37   1.23/23   0.31/26   0.38/7    1.57/25   3.15/48   1.01/11   1.33/32 
                                         27.25/23  27.53/23 
                                          1.04/25   0.28/14 
 24 Podmolíková Dagmar             28.17  4.03/33   4.26/31   5.47/29  14.26/43  15.47/43  16.56/43  18.34/42  19.41/41  20.13/41  20.53/35  21.23/36  22.01/35  23.39/31  24.36/28  25.27/25  26.41/24 
    SKOB Zlín                             4.03/33   0.23/14   1.21/34   8.39/46   1.21/2    1.09/28   1.38/4    1.07/2    0.32/4    0.40/1*   0.30/22   0.38/7    1.38/3    0.57/9    0.51/5    1.14/7  
                                         27.46/24  28.17/24 
                                          1.05/27   0.31/35 
 25 Henychová Zuzana               28.27  5.58/43   6.30/44   7.43/44  12.10/40  14.04/37  15.13/39  17.02/37  18.41/36  19.23/36  20.21/33  20.57/32  21.49/34  23.32/30  24.26/27  25.32/26  26.47/25 
    Slavia Liberec orienteering           5.58/43   0.32/37   1.13/25   4.27/29   1.54/35   1.09/28   1.49/15   1.39/42   0.42/29   0.58/10   0.36/39   0.52/37   1.43/9    0.54/6    1.06/16   1.15/10 
                                         27.54/25  28.27/25 
                                          1.07/31   0.33/43 
 26 Straková Andrea                28.31  5.12/39   5.37/40   7.00/39  11.00/34  12.49/29  13.52/29  15.49/29  17.04/29  17.40/28  19.21/28  19.49/28  20.26/27  22.28/26  23.48/25  25.11/24  26.54/26 
    SK Kamenice                           5.12/39   0.25/21   1.23/35   4.00/16   1.49/25   1.03/19   1.57/25   1.15/9    0.36/15   1.41/36   0.28/11   0.37/6    2.02/32   1.20/41   1.23/31   1.43/42 
                                         28.01/26  28.31/26 
                                          1.07/31   0.30/29 
 27 Jaunsproge Mara                29.01  5.22/42   5.35/39   6.38/36  10.03/28  14.08/38  15.04/36  16.49/33  18.36/35  19.16/34  20.53/35  21.17/35  22.27/36  24.07/33  25.15/31  26.21/28  27.31/27 
    USV TU Dresden                        5.22/42   0.13/2    1.03/15   3.25/3    4.05/48   0.56/5    1.45/10   1.47/45   0.40/26   1.37/34   0.24/2    1.10/46   1.40/7    1.08/25   1.06/16   1.10/5  
                                         28.35/27  29.01/27 
                                          1.04/25   0.26/6  
 28 Macková Lucia                  29.29  3.34/27   3.54/23   5.23/25  10.11/29  12.12/26  13.28/28  15.26/28  16.58/28  17.43/29  19.08/27  19.45/27  20.24/26  22.22/25  24.37/29  26.08/27  27.58/28 
    SK Kamenice                           3.34/27   0.20/11   1.29/37   4.48/36   2.01/37   1.16/41   1.58/26   1.32/37   0.45/36   1.25/27   0.37/44   0.39/17   1.58/26   2.15/45   1.31/34   1.50/44 
                                         28.58/28  29.29/28 
                                          1.00/12   0.31/35 
 29 Flašarová  Kristýna            29.39  6.06/44   6.20/43   7.35/43  11.56/39  15.02/41  16.15/41  18.09/40  19.31/40  20.07/40  21.36/38  22.00/38  22.36/38  24.48/39  25.48/36  27.04/31  28.22/30 
    SK Praga                              6.06/44   0.14/3    1.15/27   4.21/26   3.06/43   1.13/35   1.54/22   1.22/23   0.36/15   1.29/30   0.24/2    0.36/5    2.12/41   1.00/13   1.16/29   1.18/13 
                                         29.15/29  29.39/29 
                                          0.53/1*   0.24/1* 
 30 Janovská Petra                 29.51  2.50/14   3.23/14   4.43/16   8.50/15  10.28/10  11.44/11  13.36/11  15.45/21  16.46/23  18.31/25  19.03/25  20.14/25  22.33/27  25.31/33  26.44/29  28.10/29 
    SK Praga                              2.50/14   0.33/40   1.20/32   4.07/22   1.38/19   1.16/41   1.52/19   2.09/48   1.01/46   1.45/40   0.32/29   1.11/47   2.19/43   2.58/47   1.13/26   1.26/21 
                                         29.20/30  29.51/30 
                                          1.10/36   0.31/35 
 31 Korecká Lenka                  30.19  6.18/45   6.36/45   7.55/45  11.40/37  13.32/36  14.31/32  18.08/39  19.30/39  20.04/38  21.52/40  22.17/39  22.58/39  24.42/38  25.41/34  27.26/35  28.53/34 
    OOB SK Chrast                         6.18/45   0.18/8    1.19/31   3.45/9    1.52/32   0.59/12   3.37/49   1.22/23   0.34/10   1.48/42   0.25/6    0.41/21   1.44/11   0.59/11   1.45/40   1.27/22 
                                         29.53/33  30.19/31 
                                          1.00/12   0.26/6  
 32 Bialožytová Tereza             30.21  2.54/15   3.18/12   4.31/13   8.44/11  13.27/34  15.00/35  16.56/36  18.30/34  19.22/35  20.20/32  20.56/31  21.43/31  24.08/34  25.21/32  27.02/30  28.37/31 
    SK Žabovřesky Brno                    2.54/15   0.24/16   1.13/25   4.13/25   4.43/49   1.33/48   1.56/23   1.34/40   0.52/42   0.58/10   0.36/39   0.47/30   2.25/44   1.13/34   1.41/38   1.35/34 
                                         29.49/31  30.21/32 
                                          1.12/37   0.32/39 
 33 Melounková Lucie               30.24  7.11/47   7.28/47   8.26/47  13.09/41  14.39/40  15.55/40  18.12/41  19.43/42  20.20/42  21.11/37  21.47/37  22.32/37  24.31/36  25.45/35  27.10/32  28.52/33 
    OK 99 Hradec Králové                  7.11/47   0.17/7    0.58/4    4.43/35   1.30/10   1.16/41   2.17/38   1.31/35   0.37/17   0.51/4    0.36/39   0.45/27   1.59/28   1.14/36   1.25/32   1.42/39 
                                         29.54/34  30.24/33 
                                          1.02/17   0.30/29 
 34 Fundová Eliška                 30.25  2.26/5    2.48/3    4.47/17   9.45/26  12.51/30  13.57/30  15.50/30  17.22/30  18.11/30  19.05/26  19.36/26  20.42/28  22.21/24  26.16/38  27.23/34  28.44/32 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.26/5    0.22/13   1.59/44   4.58/40   3.06/43   1.06/25   1.53/21   1.32/37   0.49/40   0.54/9    0.31/26   1.06/45   1.39/6    3.55/49   1.07/19   1.21/15 
                                         29.52/32  30.25/34 
                                          1.08/34   0.33/43 
 35 Knoblochová Kamila             31.06  4.04/34   4.36/32   5.56/31  11.39/36  13.31/35  15.08/37  17.30/38  18.52/37  19.34/37  22.16/42  22.49/41  23.43/41  25.43/42  26.44/40  27.49/36  29.23/35 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.04/34   0.32/37   1.20/32   5.43/43   1.52/32   1.37/49   2.22/42   1.22/23   0.42/29   2.42/47   0.33/32   0.54/41   2.00/30   1.01/15   1.05/14   1.34/33 
                                         30.30/35  31.06/35 
                                          1.07/31   0.36/47 
 36 Svobodová Jitka                31.07  9.06/48   9.20/48  10.50/48  14.45/44  16.21/44  17.22/44  19.26/44  20.38/44  21.15/44  22.39/43  23.10/43  23.54/43  25.41/41  26.42/39  28.08/38  29.39/38 
    KOB Dobřichovice                      9.06/48   0.14/3    1.30/38   3.55/12   1.36/17   1.01/14   2.04/29   1.12/8    0.37/17   1.24/25   0.31/26   0.44/25   1.47/15   1.01/15   1.26/33   1.31/28 
                                         30.38/36  31.07/36 
                                          0.59/9    0.29/24 
 37 Šámalová Ludmila               31.09  2.38/9    3.07/7    4.07/4    8.41/10  10.33/12  11.46/12  13.52/16  15.09/12  15.43/11  16.42/9   17.16/9   18.09/10  20.20/11  21.36/12  28.09/39  29.37/37 
    SK Praga                              2.38/9    0.29/32   1.00/9    4.34/32   1.52/32   1.13/35   2.06/33   1.17/12   0.34/10   0.59/12   0.34/36   0.53/38   2.11/39   1.16/38   6.33/48   1.28/26 
                                         30.38/36  31.09/37 
                                          1.01/15   0.31/35 
 38 Bozděchová Lenka               31.12  2.55/16   3.18/12   4.17/7    9.13/19  10.49/15  12.09/21  14.33/24  15.54/24  16.26/21  17.36/18  18.12/18  19.02/17  24.40/37  25.58/37  27.12/33  29.31/36 
    SK Praga                              2.55/16   0.23/14   0.59/7    4.56/39   1.36/17   1.20/45   2.24/44   1.21/20   0.32/4    1.10/19   0.36/39   0.50/34   5.38/49   1.18/40   1.14/27   2.19/48 
                                         30.43/38  31.12/38 
                                          1.12/37   0.29/24 
 39 Kettnerová Dana                31.27  3.18/22   3.42/20   4.53/19   8.49/14  10.40/13  11.47/13  13.52/16  15.27/17  17.21/27  21.48/39  22.20/40  23.13/40  25.40/40  26.51/41  28.05/37  29.47/40 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.18/22   0.24/16   1.11/23   3.56/14   1.51/31   1.07/26   2.05/30   1.35/41   1.54/49   4.27/49   0.32/29   0.53/38   2.27/45   1.11/31   1.14/27   1.42/39 
                                         30.59/39  31.27/39 
                                          1.12/37   0.28/14 
 40 Jiráčková Jana                 31.30  5.01/38   5.26/38   6.29/35  10.34/31  14.12/39  15.10/38  16.52/34  18.19/32  18.50/32  20.38/34  21.07/34  21.46/33  23.52/32  25.09/30  28.22/40  30.01/41 
    SK Žabovřesky Brno                    5.01/38   0.25/21   1.03/15   4.05/20   3.38/46   0.58/8    1.42/8    1.27/31   0.31/2    1.48/42   0.29/18   0.39/17   2.06/36   1.17/39   3.13/46   1.39/37 
                                         31.00/40  31.30/40 
                                          0.59/9    0.30/29 
 41 Štěpánková Kateřina            31.47  3.10/21   3.59/25   5.02/22   8.57/17  10.46/14  11.54/14  13.32/10  14.54/10  15.33/9   16.34/8   17.07/8   17.45/8   19.28/7   20.38/8   28.24/41  29.41/39 
    KOS TJ Tesla Brno                     3.10/21   0.49/46   1.03/15   3.55/12   1.49/25   1.08/27   1.38/4    1.22/23   0.39/23   1.01/14   0.33/32   0.38/7    1.43/9    1.10/28   7.46/49   1.17/11 
                                         31.15/41  31.47/41 
                                          1.34/48   0.32/39 
 42 Tomešová Daniela               32.34  3.47/30   4.12/27   5.55/30  10.50/32  13.26/33  14.36/33  16.48/32  19.21/38  20.04/38  22.12/41  22.57/42  23.52/42  25.57/43  27.23/43  28.59/43  30.43/42 
    Sportcentrum Jičín                    3.47/30   0.25/21   1.43/42   4.55/38   2.36/42   1.10/31   2.12/37   2.33/49   0.43/34   2.08/45   0.45/48   0.55/43   2.05/33   1.26/43   1.36/37   1.44/43 
                                         31.56/42  32.34/42 
                                          1.13/40   0.38/49 
 43 Engelhardt Katja               32.39  2.34/8    4.23/30   5.59/33  11.11/35  13.24/32  14.49/34  16.54/35  18.20/33  19.13/33  20.14/31  20.58/33  21.44/32  24.14/35  26.59/42  28.56/42  31.04/43 
    USV TU Dresden                        2.34/8    1.49/48   1.36/39   5.12/42   2.13/39   1.25/46   2.05/30   1.26/30   0.53/44   1.01/14   0.44/47   0.46/29   2.30/46   2.45/46   1.57/42   2.08/47 
                                         32.10/43  32.39/43 
                                          1.06/29   0.29/24 
 44 Masopustová Elis               33.52  4.01/31   4.49/34   7.06/40  16.49/47  20.03/47  20.55/47  22.56/47  24.14/47  24.49/47  26.35/47  27.01/47  27.35/46  29.16/45  30.08/45  31.17/44  32.26/44 
    SK Praga                              4.01/31   0.48/45   2.17/48   9.43/48   3.14/45   0.52/1*   2.01/28   1.18/14   0.35/14   1.46/41   0.26/7    0.34/2    1.41/8    0.52/3    1.09/20   1.09/3  
                                         33.28/44  33.52/44 
                                          1.02/17   0.24/1* 
 45 Palasová Petra                 35.05  5.19/41   5.45/42   6.47/38  15.43/46  17.32/46  18.48/45  21.11/45  23.00/45  23.59/45  25.22/45  25.50/45  26.43/45  29.50/46  30.53/46  31.48/46  33.42/46 
    SK Žabovřesky Brno                    5.19/41   0.26/24   1.02/12   8.56/47   1.49/25   1.16/41   2.23/43   1.49/47   0.59/45   1.23/23   0.28/11   0.53/38   3.07/48   1.03/17   0.55/6    1.54/45 
                                         34.37/45  35.05/45 
                                          0.55/3    0.28/14 
 46 Pavlíková Jitka                35.17  2.23/4    5.05/35   6.20/34  13.44/42  15.18/42  16.29/42  18.49/43  20.16/43  21.02/43  22.53/44  23.26/44  24.13/44  26.21/44  27.31/44  31.34/45  33.29/45 
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.23/4    2.42/49   1.15/27   7.24/44   1.34/15   1.11/33   2.20/41   1.27/31   0.46/37   1.51/44   0.33/32   0.47/30   2.08/37   1.10/28   4.03/47   1.55/46 
                                         34.43/46  35.17/46 
                                          1.14/43   0.34/45 
 47 Palashevska Maryna             36.07  4.37/36   5.11/36   7.16/41  19.54/49  21.20/49  22.18/49  24.06/48  25.27/48  26.11/48  27.17/48  27.44/48  28.19/48  30.05/47  31.13/47  33.08/47  34.36/47 
    OK Slavutich                          4.37/36   0.34/41   2.05/46  12.38/49   1.26/6    0.58/8    1.48/13   1.21/20   0.44/35   1.06/18   0.27/9    0.35/3    1.46/13   1.08/25   1.55/41   1.28/26 
                                         35.39/47  36.07/47 
                                          1.03/22   0.28/14 
 48 Schütznerová Lucie             37.33 10.31/49  11.35/49  14.35/49  18.56/48  20.53/48  21.53/48  24.41/49  26.29/49  27.50/49  30.05/49  30.34/49  31.22/49  33.11/49  34.01/49  34.40/49  36.03/48 
    TJ START Náchod                      10.31/49   1.04/47   3.00/49   4.21/26   1.57/36   1.00/13   2.48/46   1.48/46   1.21/47   2.15/46   0.29/18   0.48/33   1.49/20   0.50/1*   0.39/1*   1.23/16 
                                         37.05/48  37.33/48 
                                          1.02/17   0.28/14 
 49 Richter Silke                  38.50  4.45/37   5.23/37   7.27/42  15.02/45  17.28/45  18.57/46  21.29/46  23.14/46  24.04/46  25.30/46  26.20/46  27.35/46  30.34/48  31.58/48  34.20/48  37.07/49 
    USV TU Dresden                        4.45/37   0.38/44   2.04/45   7.35/45   2.26/41   1.29/47   2.32/45   1.45/43   0.50/41   1.26/28   0.50/49   1.15/49   2.59/47   1.24/42   2.22/44   2.47/49 
                                         38.20/49  38.50/49 
                                          1.13/40   0.30/29 
    Janatová Lucie             DISK       2.40/     3.02/     4.05/     8.21/     9.47/    10.48/    12.31/    13.41/    14.14/         /    16.09/    16.59/    19.42/    20.51/    22.18/    23.32/   
    Oddíl OB Kotlářka                     2.40/     0.22/     1.03/     4.16/     1.26/     1.01/     1.43/     1.10/     0.33/         /         /     0.50/     2.43/     1.09/     1.27/     1.14/   
                                         24.33/    25.04/   
                                          1.01/     0.31/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21B        1.8km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-90      2-110     3-32      4-91      5-81      6-49      7-101     8-44      9-93     10-94     11-114    12-58     13-60     14-59     15-100   
  1 Štěpánová Dita                 21.02  1.41/2    2.39/2    4.17/1*   8.22/2   10.16/1*  11.04/1*  11.39/1*  12.15/1*  13.34/1*  16.07/1*  17.49/1*  18.23/1*  19.07/1*  19.29/1*  20.33/1*  21.02/1* 
    KOB Dobruška                          1.41/2    0.58/2    1.38/2    4.05/6    1.54/2    0.48/14   0.35/5    0.36/1*   1.19/2    2.33/3    1.42/15   0.34/11   0.44/1*   0.22/1*   1.04/15   0.29/15 
  2 Procházková Zuzana             22.28  2.07/14   3.12/10   5.06/7    8.59/4   11.06/4   11.47/4   12.23/3   13.08/2   14.31/2   17.31/2   18.59/2   19.32/2   20.27/2   20.59/2   21.56/2   22.28/2  
    Sportcentrum Jičín                    2.07/14   1.05/9    1.54/7    3.53/4    2.07/4    0.41/1*   0.36/6    0.45/8    1.23/6    3.00/11   1.28/5    0.33/8    0.55/8    0.32/18   0.57/5    0.32/23 
  3 Křížová Vendula                23.14  2.22/19   3.23/14   6.01/14  10.01/7   12.11/6   13.08/6   13.42/5   14.19/3   15.39/3   18.18/4   19.55/3   20.27/3   21.17/3   21.42/3   22.41/3   23.14/3  
    Sportcentrum Jičín                    2.22/19   1.01/5    2.38/22   4.00/5    2.10/6    0.57/28   0.34/4    0.37/2    1.20/4    2.39/8    1.37/11   0.32/5    0.50/2    0.25/5    0.59/8    0.33/27 
  4 Gorčicová Eliška               23.54  2.40/27   3.40/18   5.57/13   9.44/6   11.54/5   12.37/5   14.13/11  15.02/8   16.18/8   18.55/5   20.22/5   20.52/5   21.46/5   22.10/4   23.20/4   23.54/4  
    OK Chrastava                          2.40/27   1.00/4    2.17/17   3.47/3    2.10/6    0.43/4    1.36/33   0.49/12   1.16/1*   2.37/6    1.27/4    0.30/2    0.54/6    0.24/4    1.10/25   0.34/31 
  4 Hojná Silvie                   23.54  1.27/1*   2.31/1*   4.57/4    8.34/3   10.51/2   11.33/2   12.06/2   14.25/4   15.48/4   19.13/6   20.25/6   20.56/6   22.01/6   22.28/5   23.26/5   23.54/4  
    OK Sparta Praha                       1.27/1*   1.04/8    2.26/20   3.37/1*   2.17/12   0.42/3    0.33/2    2.19/33   1.23/6    3.25/16   1.12/1*   0.31/3    1.05/15   0.27/12   0.58/7    0.28/11 
  6 Ondřejová Dita Terezie         24.13  1.44/4    2.46/3    4.23/2    8.06/1*  11.03/3   11.46/3   13.27/4   14.45/7   16.07/5   18.08/3   20.12/4   20.33/4   21.28/4   22.49/6   23.44/6   24.13/6  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.44/4    1.02/6    1.37/1*   3.43/2    2.57/26   0.43/4    1.41/34   1.18/25   1.22/5    2.01/1*   2.04/22   0.21/1*   0.55/8    1.21/34   0.55/3    0.29/15 
  7 Stulíková Barbora              24.59  1.46/6    3.34/17   5.40/12  10.09/9   12.26/7   13.18/8   13.59/8   14.44/6   16.16/7   19.24/7   21.33/7   22.05/7   22.55/7   23.21/7   24.25/7   24.59/7  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.46/6    1.48/29   2.06/11   4.29/11   2.17/12   0.52/25   0.41/16   0.45/8    1.32/14   3.08/12   2.09/23   0.32/5    0.50/2    0.26/9    1.04/15   0.34/31 
  8 Rozkošná Taťána                25.46  2.22/19   3.46/19   6.32/21  11.08/16  13.52/17  14.38/16  15.16/16  16.00/13  17.28/12  20.41/11  22.18/10  22.49/10  23.43/10  24.15/8   25.15/8   25.46/8  
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.22/19   1.24/22   2.46/26   4.36/13   2.44/18   0.46/12   0.38/14   0.44/6    1.28/10   3.13/13   1.37/11   0.31/3    0.54/6    0.32/18   1.00/10   0.31/19 
  9 Novotná Martina                25.58  2.36/25   3.55/23   6.04/16  10.23/10  12.31/8   13.14/7   13.50/6   15.47/11  17.26/11  21.05/13  22.41/13  23.14/13  24.17/13  24.43/11  25.32/9   25.58/9  
    OK 99 Hradec Králové                  2.36/25   1.19/21   2.09/14   4.19/10   2.08/5    0.43/4    0.36/6    1.57/30   1.39/18   3.39/22   1.36/9    0.33/8    1.03/13   0.26/9    0.49/2    0.26/4  
 10 Vokurková Marta                26.06  2.08/15   3.20/13   7.00/26  11.13/18  14.01/19  14.50/17  15.42/17  16.23/16  18.00/14  20.56/12  22.24/12  22.59/11  24.03/11  24.33/10  25.41/10  26.06/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.08/15   1.12/12   3.40/32   4.13/8    2.48/21   0.49/16   0.52/23   0.41/3    1.37/17   2.56/10   1.28/5    0.35/15   1.04/14   0.30/15   1.08/24   0.25/3  
 11 Zoubková Jana                  26.15  1.53/11   3.07/9    4.57/4   10.28/12  13.16/12  14.04/12  14.41/12  15.36/9   17.00/9   20.19/10  21.47/8   22.26/9   23.39/9   24.17/9   25.44/11  26.15/11 
    OOB SK Zbraslav                       1.53/11   1.14/15   1.50/5    5.31/23   2.48/21   0.48/14   0.37/9    0.55/15   1.24/8    3.19/15   1.28/5    0.39/23   1.13/30   0.38/31   1.27/33   0.31/19 
 12 Wysocka Malwina                26.19  1.51/10   2.50/4    6.11/18  10.26/11  12.42/10  13.25/9   13.58/7   14.40/5   16.13/6   20.18/9   22.19/11  23.07/12  24.14/12  24.49/12  25.55/12  26.19/12 
    Slask O-Team                          1.51/10   0.59/3    3.21/31   4.15/9    2.16/10   0.43/4    0.33/2    0.42/4    1.33/15   4.05/25   2.01/21   0.48/32   1.07/18   0.35/29   1.06/20   0.24/1* 
 13 Záveská Anna                   26.33  2.17/17   3.30/16   6.40/22  11.35/21  13.38/15  14.54/19  16.24/20  17.22/17  18.51/17  21.29/14  22.52/14  23.34/14  24.42/14  25.05/13  26.09/13  26.33/13 
    KOB Dobruška                          2.17/17   1.13/14   3.10/30   4.55/18   2.03/3    1.16/33   1.30/32   0.58/18   1.29/12   2.38/7    1.23/2    0.42/27   1.08/21   0.23/2    1.04/15   0.24/1* 
 14 Kvapilová Lenka                26.35  1.45/5    3.01/7    4.44/3   11.08/16  12.45/11  13.26/11  14.09/10  16.01/14  18.06/16  20.14/8   21.52/9   22.24/8   23.34/8   25.21/14  26.09/13  26.35/14 
    SOK TJ Turnov                         1.45/5    1.16/19   1.43/3    6.24/29   1.37/1*   0.41/1*   0.43/17   1.52/29   2.05/33   2.08/2    1.38/13   0.32/5    1.10/27   1.47/35   0.48/1*   0.26/4  
 15 Kohlová Zuzana                 28.27  1.43/3    2.50/4    5.32/11  10.03/8   12.40/9   13.25/9   14.08/9   15.57/12  17.37/13  23.29/21  25.05/18  25.38/18  26.28/16  26.56/15  27.59/15  28.27/15 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          1.43/3    1.07/10   2.42/23   4.31/12   2.37/16   0.45/10   0.43/17   1.49/28   1.40/19   5.52/30   1.36/9    0.33/8    0.50/2    0.28/13   1.03/13   0.28/11 
 16 Posseltová Tereza              28.29  3.20/31   4.35/26   6.31/19  11.32/20  15.01/22  15.51/22  16.28/21  17.58/20  19.43/19  23.20/20  24.52/15  25.30/15  26.23/15  26.57/16  28.01/16  28.29/16 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.20/31   1.15/17   1.56/9    5.01/19   3.29/31   0.50/20   0.37/9    1.30/27   1.45/23   3.37/21   1.32/8    0.38/22   0.53/5    0.34/23   1.04/15   0.28/11 
 17 Csakvaryová Lenka              28.55  2.27/23   3.54/22   6.49/24  12.42/24  15.29/24  16.18/23  17.41/25  18.38/23  20.14/23  22.49/17  25.11/20  25.52/20  27.00/20  27.25/18  28.28/17  28.55/17 
    KOB Start Blansko                     2.27/23   1.27/25   2.55/27   5.53/26   2.47/20   0.49/16   1.23/30   0.57/16   1.36/16   2.35/5    2.22/28   0.41/26   1.08/21   0.25/5    1.03/13   0.27/7  
 18 Doležalová Lenka               28.58  1.59/12   3.06/8    5.03/6    9.39/5   13.21/13  14.07/13  14.45/13  15.37/10  17.23/10  23.29/21  25.16/21  25.51/19  26.59/19  27.27/19  28.29/18  28.58/18 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.59/12   1.07/10   1.57/10   4.36/13   3.42/32   0.46/12   0.38/14   0.52/13   1.46/24   6.06/33   1.47/18   0.35/15   1.08/21   0.28/13   1.02/12   0.29/15 
 19 Staňková Lucie                 29.01  1.49/7    4.55/28   6.48/23  10.57/15  13.21/13  14.11/14  14.56/14  17.54/18  19.45/20  23.19/19  25.02/17  25.37/17  26.33/17  27.30/20  28.30/19  29.01/19 
    KOB Dobruška                          1.49/7    3.06/32   1.53/6    4.09/7    2.24/15   0.50/20   0.45/21   2.58/34   1.51/30   3.34/19   1.43/16   0.35/15   0.56/10   0.57/33   1.00/10   0.31/19 
 20 Posoldová Eva                  29.08  2.00/13   3.16/12   5.26/10  11.42/22  14.28/21  15.18/21  15.55/18  18.06/21  19.52/22  22.39/15  24.59/16  25.33/16  26.40/18  27.14/17  28.33/20  29.08/20 
    Sportcentrum Jičín                    2.00/13   1.16/19   2.10/15   6.16/28   2.46/19   0.50/20   0.37/9    2.11/31   1.46/24   2.47/9    2.20/27   0.34/11   1.07/18   0.34/23   1.19/30   0.35/33 
 21 Kašparová Šárka                29.35  1.50/9    3.15/11   5.23/9   10.54/14  13.43/16  14.28/15  15.05/15  16.03/15  18.01/15  22.47/16  25.06/19  26.02/21  27.08/21  27.40/21  29.03/21  29.35/21 
    Přátelé orientačního běhu Opava       1.50/9    1.25/23   2.08/12   5.31/23   2.49/23   0.45/10   0.37/9    0.58/18   1.58/31   4.46/28   2.19/26   0.56/35   1.06/16   0.32/18   1.23/31   0.32/23 
 22 Neuhäuserová Ladislava         29.37  3.09/30   4.37/27   6.31/19  11.24/19  14.14/20  15.03/20  16.54/22  17.54/18  19.35/18  23.42/23  25.35/22  26.17/22  27.19/22  28.04/22  29.09/22  29.37/22 
    USK Praha                             3.09/30   1.28/27   1.54/7    4.53/17   2.50/24   0.49/16   1.51/35   1.00/21   1.41/20   4.07/26   1.53/19   0.42/27   1.02/12   0.45/32   1.05/19   0.28/11 
 23 Skripniková Petra              30.37  1.49/7    2.52/6    5.17/8   15.02/28  17.18/28  18.01/27  18.38/27  19.30/26  20.49/25  24.39/24  26.51/23  27.25/23  28.33/23  28.58/23  30.04/23  30.37/23 
    OK Sparta Praha                       1.49/7    1.03/7    2.25/19   9.45/34   2.16/10   0.43/4    0.37/9    0.52/13   1.19/2    3.50/24   2.12/25   0.34/11   1.08/21   0.25/5    1.06/20   0.33/27 
 24 Neradová Eva                   31.08  4.14/32   5.41/29   8.24/28  14.10/27  17.13/27  18.04/28  18.53/28  19.54/27  21.37/28  25.08/25  26.51/23  27.26/24  28.36/24  29.09/24  30.35/24  31.08/24 
    KOB Chemopetrol Litvínov              4.14/32   1.27/25   2.43/24   5.46/25   3.03/28   0.51/24   0.49/22   1.01/22   1.43/22   3.31/18   1.43/16   0.35/15   1.10/27   0.33/22   1.26/32   0.33/27 
 25 Alblová Lucie                  31.38  5.02/33   5.57/31   8.28/29  13.05/25  16.04/26  16.53/25  17.36/23  18.20/22  19.45/20  23.00/18  27.46/25  28.20/25  29.38/25  30.12/25  31.09/25  31.38/25 
    SK Los Mělník                         5.02/33   0.55/1*   2.31/21   4.37/15   2.59/27   0.49/16   0.43/17   0.44/6    1.25/9    3.15/14   4.46/34   0.34/11   1.18/31   0.34/23   0.57/5    0.29/15 
 26 Uhrová Zuzana                  31.49  2.34/24   4.18/24   6.03/15  10.40/13  13.57/18  14.53/18  15.56/19  19.16/25  20.58/26  25.57/27  27.50/26  28.25/26  29.48/26  30.19/26  31.18/26  31.49/26 
    USK Praha                             2.34/24   1.44/28   1.45/4    4.37/15   3.17/30   0.56/27   1.03/26   3.20/35   1.42/21   4.59/29   1.53/19   0.35/15   1.23/33   0.31/16   0.59/8    0.31/19 
 27 Horová Klára                   32.36  2.47/28   5.43/30   8.04/27  15.05/29  17.20/29  18.25/29  19.24/29  20.12/29  22.01/29  25.29/26  28.57/27  29.36/27  30.35/27  30.58/27  32.04/27  32.36/27 
    SK Praga                              2.47/28   2.56/31   2.21/18   7.01/30   2.15/9    1.05/30   0.59/24   0.48/10   1.49/29   3.28/17   3.28/31   0.39/23   0.59/11   0.23/2    1.06/20   0.32/23 
 28 Kozumplíková Alice             32.54  5.43/34   7.50/33  10.51/33  16.47/31  19.26/30  20.16/30  21.43/30  22.40/30  24.09/30  26.43/28  29.09/28  29.49/28  30.56/28  31.21/28  32.27/28  32.54/28 
    SK Radioklub Blansko                  5.43/34   2.07/30   3.01/28   5.56/27   2.39/17   0.50/20   1.27/31   0.57/16   1.29/12   2.34/4    2.26/29   0.40/25   1.07/18   0.25/5    1.06/20   0.27/7  
 29 Pavlíková Klára                32.56  2.11/16   3.26/15   6.09/17  13.37/26  15.50/25  16.33/24  17.51/26  20.07/28  21.35/27  27.33/29  29.14/29  29.56/29  31.02/29  31.33/29  32.29/29  32.56/29 
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.11/16   1.15/17   2.43/24   7.28/32   2.13/8    0.43/4    1.18/29   2.16/32   1.28/10   5.58/31   1.41/14   0.42/27   1.06/16   0.31/16   0.56/4    0.27/7  
 30 Černíková Barbora              34.39  2.22/19   3.47/20   6.53/25  12.11/23  15.19/23  16.53/25  17.37/24  18.39/24  20.27/24  27.56/30  30.36/30  31.11/30  32.30/30  33.02/30  34.12/30  34.39/30 
    KOB Dobruška                          2.22/19   1.25/23   3.06/29   5.18/22   3.08/29   1.34/35   0.44/20   1.02/23   1.48/27   7.29/34   2.40/30   0.35/15   1.19/32   0.32/18   1.10/25   0.27/7  
 31 Dusza Anna                     39.49  2.37/26   3.49/21   8.30/30  15.37/30  22.34/32  23.39/32  24.11/32  24.59/32  27.15/32  30.50/32  35.25/32  36.18/32  37.26/31  38.00/31  39.11/31  39.49/31 
    UNTS Warszawa                         2.37/26   1.12/12   4.41/34   7.07/31   6.57/35   1.05/30   0.32/1*   0.48/10   2.16/34   3.35/20   4.35/33   0.53/34   1.08/21   0.34/23   1.11/27   0.38/35 
 32 Krpatová Klára                 40.42  2.25/22   6.34/32   8.42/31  18.14/32  20.32/31  21.27/31  22.03/31  22.45/31  24.31/31  28.38/31  32.36/31  33.18/31  38.03/32  38.29/32  40.07/32  40.42/32 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.25/22   4.09/33   2.08/12   9.32/33   2.18/14   0.55/26   0.36/6    0.42/4    1.46/24   4.07/26   3.58/32   0.42/27   4.45/35   0.26/9    1.38/35   0.35/33 
 33 Rudolfová Jana                 40.49  3.08/29   4.22/25  10.02/32  21.00/35  24.47/34  25.45/34  27.01/34  28.26/35  30.25/34  34.11/33  36.20/33  37.04/33  38.16/33  38.50/33  40.23/33  40.49/33 
    Sportcentrum Jičín                    3.08/29   1.14/15   5.40/35  10.58/35   3.47/33   0.58/29   1.16/28   1.25/26   1.59/32   3.46/23   2.09/23   0.44/31   1.12/29   0.34/23   1.33/34   0.26/4  
 34 Vobořilová Markéta             42.11  2.21/18  10.55/34  15.29/35  20.34/34  23.26/33  24.55/33  25.54/33  26.59/33  28.47/33  36.29/34  37.52/34  38.43/34  39.52/34  40.27/34  41.38/34  42.11/34 
    Sportcentrum Jičín                    2.21/18   8.34/35   4.34/33   5.05/20   2.52/25   1.29/34   0.59/24   1.05/24   1.48/27   7.42/35   1.23/2    0.51/33   1.09/26   0.35/29   1.11/27   0.33/27 
 35 Sanz Gloria                    49.17  6.47/35  11.47/35  14.00/34  19.11/33  25.03/35  26.13/35  27.18/35  28.17/34  32.46/35  38.48/35  44.54/35  45.30/35  46.56/35  47.30/35  48.45/35  49.17/35 
    FRONTELA OK                           6.47/35   5.00/34   2.13/16   5.11/21   5.52/34   1.10/32   1.05/27   0.59/20   4.29/35   6.02/32   6.06/35   0.36/21   1.26/34   0.34/23   1.15/29   0.32/23 
    Gordon Diana               DISK       2.32/     5.16/    10.12/    14.42/    20.55/    21.41/    22.19/    23.24/    25.21/    28.27/    30.16/    31.27/         /    33.29/    34.36/    35.04/   
    KU AZS WAT Warszawa                   2.32/     2.44/     4.56/     4.30/     6.13/     0.46/     0.38/     1.05/     1.57/     3.06/     1.49/     1.11/         /         /     1.07/     0.28/   
    Urbanovská Aneta           DISK      12.51/    14.09/    25.32/         /    56.01/    58.46/    60.09/    62.01/    64.47/    71.00/         /    82.41/    84.10/         /    89.07/    89.45/   
    Ekonom Praha Outdoor                 12.51/     1.18/    11.23/         /         /     2.45/     1.23/     1.52/     2.46/     6.13/         /         /     1.29/         /         /     0.38/   
    Setínková Eva              DISK       1.53/     6.11/     8.36/    13.12/    15.32/    16.15/    17.34/    21.52/         /         /         /         /         /         /    30.40/    31.14/   
    Oddíl OB Kotlářka                     1.53/     4.18/     2.25/     4.36/     2.20/     0.43/     1.19/     4.18/         /         /         /         /         /         /         /     0.34/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        1.6km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-88      3-42      4-104     5-103     6-113     7-96      8-64      9-71     10-95     11-112    12-87     13-100   
  1 Tihonová Martina               20.48  1.37/4    4.05/5    4.37/3    5.07/2    5.53/2    6.30/2   12.14/1*  13.28/1*  15.23/1*  16.48/1*  17.31/1*  19.14/1*  20.08/1*  20.48/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  1.37/4    2.28/10   0.32/6    0.30/1*   0.46/7    0.37/2    5.44/1*   1.14/3    1.55/3    1.25/6    0.43/19   1.43/9    0.54/1*   0.40/23 
  2 Švíglerová Pavla               21.16  1.24/1*   3.44/1*   4.15/1*   4.57/1*   5.37/1*   6.13/1*  12.43/2   13.54/2   15.42/2   17.43/2   18.10/2   19.49/2   20.45/2   21.16/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.24/1*   2.20/9    0.31/5    0.42/5    0.40/2    0.36/1*   6.30/7    1.11/1*   1.48/1*   2.01/19   0.27/1*   1.39/6    0.56/2    0.31/9  
  3 Nádvorníková Tereza            21.46  1.45/7    3.59/4    4.40/4    5.12/3    5.56/3    6.54/3   12.47/3   14.39/3   16.56/3   18.17/3   18.45/3   20.16/3   21.14/3   21.46/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.45/7    2.14/5    0.41/15   0.32/2    0.44/5    0.58/16   5.53/3    1.52/22   2.17/7    1.21/4    0.28/3    1.31/4    0.58/3    0.32/14 
  4 Šafářová Ivana                 22.26  1.47/9    3.49/2    4.30/2    5.37/6    6.13/4    7.03/5   13.37/4   15.03/5   17.20/5   18.40/4   19.15/4   20.56/4   21.54/4   22.26/4  
    TJ Loko Česká Třebová                 1.47/9    2.02/1*   0.41/15   1.07/14   0.36/1*   0.50/10   6.34/8    1.26/16   2.17/7    1.20/1*   0.35/9    1.41/7    0.58/3    0.32/14 
  5 Tučková Monika                 22.32  1.35/3    4.17/9    4.56/9    5.38/7    6.21/7    7.01/4   13.45/5   15.00/4   17.14/4   19.05/5   19.37/5   21.00/5   22.01/5   22.32/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.35/3    2.42/13   0.39/14   0.42/5    0.43/4    0.40/3    6.44/9    1.15/5    2.14/6    1.51/17   0.32/7    1.23/1*   1.01/8    0.31/9  
  6 Klimplová Zuzana               23.16  1.52/12   4.08/6    4.42/6    5.38/7    6.30/8    7.14/7   14.01/7   15.29/7   17.55/6   19.30/6   20.04/6   21.34/6   22.40/6   23.16/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.52/12   2.16/7    0.34/7    0.56/11   0.52/14   0.44/8    6.47/11   1.28/18   2.26/12   1.35/11   0.34/8    1.30/3    1.06/14   0.36/21 
  7 Zamrzlová Eva                  23.56  2.39/22   6.07/17   6.44/17   7.25/14   8.12/14   9.08/14  15.19/10  16.44/10  19.02/8   20.26/9   20.54/8   22.26/7   23.31/7   23.56/7  
    Ekonom Praha Outdoor                  2.39/22   3.28/17   0.37/11   0.41/3    0.47/8    0.56/14   6.11/4    1.25/15   2.18/9    1.24/5    0.28/3    1.32/5    1.05/10   0.25/1* 
  8 Zitková Radka                  24.42  1.45/7    3.58/3    4.40/4    5.22/4    6.13/4    7.11/6   13.58/6   15.19/6   19.12/10  20.45/10  21.12/10  23.08/8   24.08/8   24.42/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.45/7    2.13/3    0.42/17   0.42/5    0.51/12   0.58/16   6.47/11   1.21/10   3.53/18   1.33/10   0.27/1*   1.56/12   1.00/5    0.34/18 
  9 Kameníková Kateřina            24.51  1.51/11   4.09/7    4.52/7    5.33/5    6.13/4    7.41/8   14.45/9   16.08/9   18.20/7   20.09/7   20.48/7   23.20/9   24.20/9   24.51/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.51/11   2.18/8    0.43/18   0.41/3    0.40/2    1.28/24   7.04/13   1.23/12   2.12/5    1.49/16   0.39/12   2.32/19   1.00/5    0.31/9  
 10 Lennerová Hana                 25.05  1.40/6    4.20/10   4.54/8    7.31/15   8.16/15   9.06/13  15.50/11  17.11/11  19.05/9   20.25/8   21.00/9   23.37/10  24.37/10  25.05/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.40/6    2.40/12   0.34/7    2.37/21   0.45/6    0.50/10   6.44/9    1.21/10   1.54/2    1.20/1*   0.35/9    2.37/20   1.00/5    0.28/4  
 11 Havlínová Zuzana               25.24  2.01/14   4.16/8    5.00/10   6.03/9    6.54/9    7.50/9   14.19/8   15.39/8   20.12/11  21.32/11  22.12/11  23.39/11  24.49/11  25.24/11 
    OK Sparta Praha                       2.01/14   2.15/6    0.44/19   1.03/12   0.51/12   0.56/14   6.29/6    1.20/9    4.33/22   1.20/1*   0.40/14   1.27/2    1.10/17   0.35/19 
 12 Kadaňová Barbora               27.30  2.11/16   4.46/13   5.15/12   6.28/12   7.16/11   8.06/10  16.50/12  18.06/12  20.39/12  22.18/12  23.11/12  25.36/12  26.55/12  27.30/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.11/16   2.35/11   0.29/4    1.13/16   0.48/9    0.50/10   8.44/20   1.16/7    2.33/15   1.39/13   0.53/24   2.25/16   1.19/21   0.35/19 
 13 Kalinová Markéta               28.33  2.20/18   6.07/17   6.32/16   8.24/17   9.19/16  10.01/16  17.40/14  19.07/14  21.35/13  24.34/14  25.15/13  26.57/13  28.02/13  28.33/13 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.20/18   3.47/18   0.25/2    1.52/19   0.55/18   0.42/5    7.39/14   1.27/17   2.28/13   2.59/24   0.41/15   1.42/8    1.05/10   0.31/9  
 14 Držková Markéta                29.34  1.47/9    4.59/15   5.59/15   7.08/13   7.56/13   9.03/12  19.14/17  20.28/16  23.00/14  24.31/13  26.11/15  27.55/14  29.01/14  29.34/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.47/9    3.12/16   1.00/23   1.09/15   0.48/9    1.07/19  10.11/21   1.14/3    2.32/14   1.31/9    1.40/25   1.44/10   1.06/14   0.33/17 
 15 Müllerová Petra                30.50  2.07/15   5.04/16   5.40/14   6.25/11   7.32/12   8.26/11  17.07/13  19.04/13  23.09/15  25.08/15  25.56/14  29.00/15  30.12/15  30.50/15 
    OOB Vamberk                           2.07/15   2.57/14   0.36/10   0.45/8    1.07/21   0.54/13   8.41/19   1.57/23   4.05/19   1.59/18   0.48/21   3.04/22   1.12/18   0.38/22 
 16 Venclová Veronika              31.24  1.37/4    7.33/21   7.59/21  11.56/21  13.35/22  14.55/22  20.45/18  21.56/18  25.29/17  26.54/17  27.25/17  29.50/16  30.56/16  31.24/16 
    OB T.J. Sokol Žamberk                 1.37/4    5.56/21   0.26/3    3.57/24   1.39/25   1.20/22   5.50/2    1.11/1*   3.33/17   1.25/6    0.31/6    2.25/16   1.06/14   0.28/4  
 17 Augustinová Bohdana            31.33  1.33/2    7.55/22   8.17/22  14.32/24  15.29/24  16.12/24  22.37/20  23.56/20  25.59/19  27.27/18  27.56/18  29.58/17  31.03/17  31.33/17 
    OK Jilemnice                          1.33/2    6.22/22   0.22/1*   6.15/25   0.57/19   0.43/7    6.25/5    1.19/8    2.03/4    1.28/8    0.29/5    2.02/13   1.05/10   0.30/7  
 18 Pěluchová Daniela              32.16  1.52/12   4.52/14   5.30/13   8.40/18   9.54/19  10.36/17  18.23/15  20.04/15  24.33/16  26.20/16  27.07/16  30.33/18  31.49/18  32.16/18 
    K.O.B. Choceň                         1.52/12   3.00/15   0.38/13   3.10/23   1.14/22   0.42/5    7.47/15   1.41/21   4.29/21   1.47/15   0.47/20   3.26/24   1.16/20   0.27/2  
 19 Blahutová Hanka                33.21  2.23/20   4.35/12   7.36/20   8.58/19   9.50/18  11.02/19  19.00/16  20.30/17  25.52/18  27.27/18  28.06/19  31.47/19  32.51/19  33.21/19 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.23/20   2.12/2    3.01/25   1.22/18   0.52/14   1.12/20   7.58/17   1.30/19   5.22/23   1.35/11   0.39/12   3.41/25   1.04/9    0.30/7  
 20 Erbanová Karolína              33.44  3.15/24  10.30/23  12.27/24  13.21/23  14.14/23  15.00/23  23.27/21  24.50/21  27.15/21  29.01/20  29.43/20  32.01/20  33.13/20  33.44/20 
    OK Jilemnice                          3.15/24   7.15/23   1.57/24   0.54/10   0.53/16   0.46/9    8.27/18   1.23/12   2.25/11   1.46/14   0.42/17   2.18/15   1.12/18   0.31/9  
 21 Mesiarkinová Kamila            36.32  3.29/25  13.59/25  14.44/25  16.55/25  17.43/25  18.24/25  26.18/24  27.33/23  29.53/22  32.04/22  32.42/22  34.59/22  36.04/21  36.32/21 
    O-mikron                              3.29/25  10.30/25   0.45/20   2.11/20   0.48/9    0.41/4    7.54/16   1.15/5    2.20/10   2.11/22   0.38/11   2.17/14   1.05/10   0.28/4  
 22 Peterková Viktorie             37.47  2.20/18   6.07/17   7.03/18   8.09/16   9.30/17  10.44/18  21.30/19  23.33/19  26.21/20  30.37/21  31.29/21  34.39/21  37.04/22  37.47/22 
    TJ Loko Liberec                       2.20/18   3.47/18   0.56/22   1.06/13   1.21/23   1.14/21  10.46/23   2.03/24   2.48/16   4.16/25   0.52/23   3.10/23   2.25/25   0.43/24 
 23 Procházková Zuzana             38.06  2.49/23  10.46/24  11.40/23  12.29/22  13.23/21  14.47/21  24.59/22  26.33/22  30.49/23  32.51/23  33.33/23  36.13/23  37.39/23  38.06/23 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          2.49/23   7.57/24   0.54/21   0.49/9    0.54/17   1.24/23  10.12/22   1.34/20   4.16/20   2.02/21   0.42/17   2.40/21   1.26/22   0.27/2  
 24 Brzáková Kristýna              44.06  2.13/17   4.26/11   5.01/11   6.16/10   7.13/10   9.08/14  26.17/23  27.40/24  37.01/24  39.02/24  39.53/24  41.42/24  43.34/24  44.06/24 
    Slavia Liberec orienteering           2.13/17   2.13/3    0.35/9    1.15/17   0.57/19   1.55/25  17.09/25   1.23/12   9.21/25   2.01/19   0.51/22   1.49/11   1.52/24   0.32/14 
 25 Khýnová Radka                  46.35  2.31/21   6.50/20   7.27/19  10.35/20  12.10/20  13.08/20  28.45/25  30.53/25  38.20/25  41.02/25  41.43/25  44.10/25  45.47/25  46.35/25 
    KOB Dobruška                          2.31/21   4.19/20   0.37/11   3.08/22   1.35/24   0.58/16  15.37/24   2.08/25   7.27/24   2.42/23   0.41/15   2.27/18   1.37/23   0.48/25 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21E        2.4km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-62      3-73      4-32      5-102     6-114     7-106     8-49      9-101    10-44     11-55     12-54     13-82     14-52     15-60     16-79    
                                      17-100   
  1 Šafka Brožková Dana            21.25  0.38/6    2.16/3    3.33/3    4.01/2    7.56/2    8.34/1*  10.27/1*  11.31/1*  12.16/1*  12.53/1*  15.07/1*  17.15/1*  18.52/1*  19.22/1*  19.58/1*  20.37/1* 
    Sportcentrum Jičín                    0.38/6    1.38/1*   1.17/6    0.28/1*   3.55/1*   0.38/1*   1.53/1*   1.04/1*   0.45/24   0.37/21   2.14/14   2.08/6    1.37/2    0.30/1*   0.36/1*   0.39/1* 
                                         21.01/1*  21.25/1* 
                                          0.24/1*   0.24/1* 
  2 Kolínová Kristýna              25.24  0.38/6    2.32/9    4.10/9    4.46/6    9.17/5    9.57/4   11.55/2   13.02/2   13.34/2   14.04/2   16.09/2   20.21/3   22.00/2   22.33/2   23.46/2   24.30/2  
    Oddíl OB Kotlářka                     0.38/6    1.54/10   1.38/12   0.36/10   4.31/4    0.40/3    1.58/2    1.07/3    0.32/13   0.30/1*   2.05/5    4.12/20   1.39/4    0.33/3    1.13/25   0.44/4  
                                         24.58/2   25.24/2  
                                          0.28/12   0.26/7  
  3 Knapová Jana                   25.25  0.36/3    2.15/2    3.50/4    5.06/8    9.32/6   10.47/6   12.59/5   14.37/4   15.06/4   15.36/4   17.25/4   19.30/2   22.26/4   23.05/4   23.49/3   24.35/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.36/3    1.39/3    1.35/11   1.16/24   4.26/3    1.15/18   2.12/4    1.38/22   0.29/2    0.30/1*   1.49/1*   2.05/5    2.56/28   0.39/16   0.44/4    0.46/8  
                                         25.01/3   25.25/3  
                                          0.26/3    0.24/1* 
  4 Dlouhá Marie                   25.36  0.37/4    3.11/22   4.37/12   5.14/11  10.44/10  11.26/8   13.46/7   15.04/7   15.33/7   16.12/7   18.26/7   20.24/4   22.08/3   22.46/3   23.49/3   24.44/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     0.37/4    2.34/23   1.26/9    0.37/14   5.30/21   0.42/4    2.20/6    1.18/9    0.29/2    0.39/23   2.14/14   1.58/3    1.44/7    0.38/12   1.03/22   0.55/23 
                                         25.12/4   25.36/4  
                                          0.28/12   0.24/1* 
  5 Hepnerová Martina              25.48  0.40/13   2.54/19   5.06/17   5.49/19  10.47/11  11.32/9   13.56/8   15.17/8   15.48/8   16.21/8   18.32/8   20.52/6   22.40/6   23.23/5   24.11/5   24.55/5  
    TJ Slavia Hradec Králové              0.40/13   2.14/20   2.12/18   0.43/21   4.58/12   0.45/7    2.24/8    1.21/12   0.31/7    0.33/5    2.11/10   2.20/7    1.48/11   0.43/22   0.48/11   0.44/4  
                                         25.23/5   25.48/5  
                                          0.28/12   0.25/5  
  6 Horčičková Vendula             26.10  0.41/16   2.36/10   4.03/7    5.43/14  11.03/14  11.48/11  15.01/13  16.15/11  16.50/11  17.23/11  19.33/11  21.09/7   22.56/7   23.32/6   24.21/6   25.13/6  
    SK UP Olomouc                         0.41/16   1.55/11   1.27/10   1.40/27   5.20/19   0.45/7    3.13/21   1.14/6    0.35/19   0.33/5    2.10/9    1.36/2    1.47/10   0.36/8    0.49/12   0.52/18 
                                         25.42/6   26.10/6  
                                          0.29/19   0.28/16 
  7 Knapová Lenka                  27.19  0.38/6    2.48/15   5.09/20   5.45/16  12.19/23  12.57/20  15.37/18  16.49/14  17.21/14  17.55/14  19.50/12  22.40/10  24.23/9   25.01/10  25.44/9   26.29/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.38/6    2.10/17   2.21/20   0.36/10   6.34/25   0.38/1*   2.40/12   1.12/5    0.32/13   0.34/12   1.55/3    2.50/12   1.43/5    0.38/12   0.43/3    0.45/6  
                                         26.54/8   27.19/7  
                                          0.25/2    0.25/5  
  8 Kosová Denisa                  27.20  0.38/6    2.37/11   3.57/5    4.25/4    9.02/3    9.50/3   12.28/3   13.46/3   14.16/3   14.49/3   17.02/3   20.25/5   22.28/5   24.12/8   25.30/7   26.23/7  
    OK 99 Hradec Králové                  0.38/6    1.59/12   1.20/8    0.28/1*   4.37/6    0.48/11   2.38/11   1.18/9    0.30/4    0.33/5    2.13/12   3.23/14   2.03/22   1.44/28   1.18/26   0.53/20 
                                         26.53/7   27.20/8  
                                          0.30/24   0.27/10 
  9 Hrstková Vladěna               27.23  0.39/11   4.25/28   7.11/27   7.40/26  12.56/25  14.21/24  16.20/20  17.24/18  18.24/20  18.58/19  21.11/19  22.39/9   24.27/10  24.58/9   25.42/8   26.27/8  
    SK Praga                              0.39/11   3.46/28   2.46/23   0.29/3    5.16/17   1.25/20   1.59/3    1.04/1*   1.00/25   0.34/12   2.13/12   1.28/1*   1.48/11   0.31/2    0.44/4    0.45/6  
                                         26.59/9   27.23/9  
                                          0.32/26   0.24/1* 
 10 Kabáthová Eva                  28.08  0.38/6    2.16/3    3.21/1*   3.54/1*   7.50/1*   8.34/1*  12.58/4   14.42/5   15.18/5   15.51/5   17.42/5   21.55/8   23.32/8   24.07/7   26.21/10  27.15/10 
    SK Žabovřesky Brno                    0.38/6    1.38/1*   1.05/1*   0.33/6    3.56/2    0.44/6    4.24/24   1.44/25   0.36/20   0.33/5    1.51/2    4.13/21   1.37/2    0.35/5    2.14/28   0.54/22 
                                         27.41/10  28.08/10 
                                          0.26/3    0.27/10 
 11 Svobodná Šárka                 28.28  0.35/2    2.26/7    6.04/25   6.35/23  11.31/17  12.39/17  15.20/16  17.27/19  17.59/18  18.34/17  20.51/17  23.18/11  25.19/12  25.52/11  26.45/13  27.35/12 
    Oddíl OB Kotlářka                     0.35/2    1.51/9    3.38/27   0.31/4    4.56/10   1.08/17   2.41/13   2.07/27   0.32/13   0.35/16   2.17/19   2.27/9    2.01/20   0.33/3    0.53/18   0.50/14 
                                         28.01/11  28.28/11 
                                          0.26/3    0.27/10 
 12 Košárková Iva                  28.33  0.45/23   3.47/27   5.46/24   6.25/21  11.59/22  12.45/19  15.01/13  16.24/12  16.56/12  17.41/13  20.11/15  23.35/13  25.24/13  25.59/13  26.44/12  27.34/11 
    Přátelé orientačního běhu Opava       0.45/23   3.02/27   1.59/16   0.39/16   5.34/22   0.46/10   2.16/5    1.23/14   0.32/13   0.45/25   2.30/25   3.24/15   1.49/15   0.35/5    0.45/6    0.50/14 
                                         28.03/12  28.33/12 
                                          0.29/19   0.30/24 
 13 Mádlová Věra                   28.40  0.46/24   3.11/22   6.20/26   6.59/25  11.47/21  12.32/16  15.17/15  16.34/13  17.05/13  17.40/12  19.55/13  23.28/12  25.11/11  25.54/12  26.40/11  27.35/12 
    SK Žabovřesky Brno                    0.46/24   2.25/22   3.09/26   0.39/16   4.48/8    0.45/7    2.45/14   1.17/8    0.31/7    0.35/16   2.15/16   3.33/16   1.43/5    0.43/22   0.46/7    0.55/23 
                                         28.08/13  28.40/13 
                                          0.33/27   0.32/27 
 14 Haldin Vendula                 28.57  0.42/18   2.45/13   5.07/19   5.43/14  10.19/9   11.08/7   14.13/9   15.44/9   16.12/9   16.45/9   18.43/9   24.00/14  25.50/14  26.31/14  27.18/14  28.01/14 
    Halden                                0.42/18   2.03/14   2.22/21   0.36/10   4.36/5    0.49/13   3.05/19   1.31/19   0.28/1*   0.33/5    1.58/4    5.17/25   1.50/17   0.41/20   0.47/8    0.43/3  
                                         28.28/14  28.57/14 
                                          0.27/8    0.29/22 
 15 Gajda Monika                   29.25  0.40/13   2.21/5    5.06/17   5.47/17  11.00/13  12.00/13  14.21/10  15.51/10  16.21/10  16.57/10  19.12/10  24.12/15  26.00/15  26.46/15  27.37/15  28.29/15 
    UNTS Warszawa                         0.40/13   1.41/5    2.45/22   0.41/19   5.13/16   1.00/16   2.21/7    1.30/17   0.30/4    0.36/18   2.15/16   5.00/24   1.48/11   0.46/25   0.51/17   0.52/18 
                                         28.57/15  29.25/15 
                                          0.28/12   0.28/16 
 16 Hlavová Jindra                 29.30  0.39/11   2.23/6    5.16/22   5.48/18  11.08/16  11.50/12  14.58/11  17.02/17  18.13/19  18.49/18  20.55/18  24.51/20  26.26/17  27.04/17  27.54/17  28.35/16 
    SK Žabovřesky Brno                    0.39/11   1.44/6    2.53/25   0.32/5    5.20/19   0.42/4    3.08/20   2.04/26   1.11/27   0.36/18   2.06/6    3.56/17   1.35/1*   0.38/12   0.50/16   0.41/2  
                                         29.03/16  29.30/16 
                                          0.28/12   0.27/10 
 17 Jiřištová Zuzana               29.31  0.43/19   3.06/21   4.19/10   4.57/7    9.53/7   11.35/10  17.13/22  18.44/22  19.22/22  19.56/22  22.17/21  24.17/16  26.08/16  26.50/16  27.39/16  28.37/17 
    Oddíl OB Kotlářka                     0.43/19   2.23/21   1.13/4    0.38/15   4.56/10   1.42/23   5.38/28   1.31/19   0.38/22   0.34/12   2.21/24   2.00/4    1.51/19   0.42/21   0.49/12   0.58/25 
                                         29.03/16  29.31/17 
                                          0.26/3    0.28/16 
 18 Kašková Kateřina               29.40  0.34/1*   2.14/1*   3.31/2    4.05/3   11.06/15  13.23/22  15.49/19  16.56/16  17.27/16  18.00/16  20.18/16  24.43/17  26.32/18  27.09/18  27.56/18  28.46/18 
    OK Chrastava                          0.34/1*   1.40/4    1.17/6    0.34/8    7.01/27   2.17/24   2.26/9    1.07/3    0.31/7    0.33/5    2.18/20   4.25/22   1.49/15   0.37/9    0.47/8    0.50/14 
                                         29.13/18  29.40/18 
                                          0.27/8    0.27/10 
 19 Plochová Dominika              30.23  0.37/4    2.50/16   3.57/5    4.32/5    9.12/4   10.32/5   13.34/6   14.52/6   15.23/6   15.59/6   18.19/6   25.03/21  26.53/19  27.32/19  28.37/19  29.26/19 
    Oddíl OB Kotlářka                     0.37/4    2.13/19   1.07/2    0.35/9    4.40/7    1.20/19   3.02/18   1.18/9    0.31/7    0.36/18   2.20/22   6.44/27   1.50/17   0.39/16   1.05/23   0.49/12 
                                         29.55/19  30.23/19 
                                          0.29/19   0.28/16 
 20 Gornicka-Antonowicz Anna       30.37  0.46/24   2.58/20   4.08/8    5.12/10  10.01/8   12.41/18  15.36/17  16.52/15  17.24/15  17.58/15  20.05/14  24.47/19  27.26/21  28.05/21  28.52/21  29.43/20 
    UNTS Warszawa                         0.46/24   2.12/18   1.10/3    1.04/22   4.49/9    2.40/26   2.55/16   1.16/7    0.32/13   0.34/12   2.07/7    4.42/23   2.39/27   0.39/16   0.47/8    0.51/17 
                                         30.11/20  30.37/20 
                                          0.28/12   0.26/7  
 21 Baldrianová Barbora            30.46  0.43/19   2.43/12   4.46/14   6.15/20  11.34/18  12.22/14  16.27/21  17.51/21  18.32/21  19.13/20  21.48/20  24.46/18  27.02/20  27.37/20  28.39/20  29.47/21 
    USK Praha                             0.43/19   2.00/13   2.03/17   1.29/26   5.19/18   0.48/11   4.05/22   1.24/15   0.41/23   0.41/24   2.35/26   2.58/13   2.16/25   0.35/5    1.02/21   1.08/28 
                                         30.16/21  30.46/21 
                                          0.29/19   0.30/24 
 22 Kubátová Zuzka                 31.33  0.41/16   3.41/25   4.57/15   5.33/12  11.36/19  12.26/15  14.59/12  17.27/19  17.58/17  19.41/21  22.23/22  26.19/23  28.03/23  28.41/23  29.51/22  30.40/22 
    SK LOB Nová Paka                      0.41/16   3.00/26   1.16/5    0.36/10   6.03/24   0.50/15   2.33/10   2.28/28   0.31/7    1.43/28   2.42/27   3.56/17   1.44/7    0.38/12   1.10/24   0.49/12 
                                         31.06/22  31.33/22 
                                          0.26/3    0.27/10 
 23 Stevens Victoria               32.15  0.40/13   2.26/7    5.13/21   6.28/22  12.26/24  16.04/26  19.03/25  20.27/25  20.59/24  21.36/24  23.51/24  26.33/24  29.01/24  29.38/24  30.31/23  31.18/23 
    nebstone                              0.40/13   1.46/8    2.47/24   1.15/23   5.58/23   3.38/27   2.59/17   1.24/15   0.32/13   0.37/21   2.15/16   2.42/10   2.28/26   0.37/9    0.53/18   0.47/9  
                                         31.45/23  32.15/23 
                                          0.27/8    0.30/24 
 24 Straube Hanka                  32.39  1.03/28   2.47/14   5.03/16   5.42/13  10.51/12  13.28/23  18.16/24  19.57/24  20.27/23  21.00/23  23.18/23  25.43/22  27.45/22  28.36/22  30.48/24  31.36/24 
    USV TU Dresden                        1.03/28   1.44/6    2.16/19   0.39/16   5.09/15   2.37/25   4.48/25   1.41/23   0.30/4    0.33/5    2.18/20   2.25/8    2.02/21   0.51/27   2.12/27   0.48/11 
                                         32.10/24  32.39/24 
                                          0.34/28   0.29/22 
 25 Folbrechtová Šárka             33.33  0.46/24   2.52/18   4.37/12   5.10/9   13.08/26  16.57/27  21.06/27  22.36/27  23.13/27  23.45/27  26.05/27  28.47/25  30.35/25  31.12/25  31.53/25  32.40/25 
    OK Jiskra Nový Bor                    0.46/24   2.06/15   1.45/15   0.33/6    7.58/28   3.49/28   4.09/23   1.30/17   0.37/21   0.32/3    2.20/22   2.42/10   1.48/11   0.37/9    0.41/2    0.47/9  
                                         33.07/25  33.33/25 
                                          0.27/8    0.26/7  
 26 Rybakovaite Kristina           35.02  0.43/19   2.50/16   4.31/11   8.34/27  13.35/27  15.14/25  20.23/26  21.44/26  22.15/26  22.47/26  24.54/26  28.53/26  30.56/26  31.41/26  32.30/26  33.23/26 
    G-Sport                               0.43/19   2.07/16   1.41/14   4.03/28   5.01/14   1.39/22   5.09/27   1.21/12   0.31/7    0.32/3    2.07/7    3.59/19   2.03/22   0.45/24   0.49/12   0.53/20 
                                         33.52/26  35.02/26 
                                          0.29/19   1.10/28 
 27 Pitirimova Olena               35.29  0.49/27   3.44/26   5.24/23   6.40/24  11.38/20  13.13/21  18.08/23  19.44/23  21.17/25  22.27/25  24.39/25  30.08/27  31.54/27  32.44/27  33.33/27  34.33/27 
    OK Slavutich                          0.49/27   2.55/25   1.40/13   1.16/24   4.58/12   1.35/21   4.55/26   1.36/21   1.33/28   1.10/27   2.12/11   5.29/26   1.46/9    0.50/26   0.49/12   1.00/27 
                                         35.01/27  35.29/27 
                                          0.28/12   0.28/16 
 28 Beržinská Soňa                 41.28  0.43/19   3.20/24  10.12/28  10.53/28  17.35/28  18.24/28  21.13/28  22.56/28  24.02/28  24.49/28  27.40/28  35.38/28  37.52/28  38.31/28  39.31/28  40.30/28 
    KOB Start Blansko                     0.43/19   2.37/24   6.52/28   0.41/19   6.42/26   0.49/13   2.49/15   1.43/24   1.06/26   0.47/26   2.51/28   7.58/28   2.14/24   0.39/16   1.00/20   0.59/26 
                                         41.00/28  41.28/28 
                                          0.30/24   0.28/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         1.9km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-92      2-73      3-48      4-94      5-105     6-106     7-43      8-49      9-97     10-71     11-58     12-60     13-87     14-100   
  1 Chaloupská Pavlína             21.08  2.33/3    3.26/1*   8.14/1*   9.45/1*  12.12/1*  12.46/1*  13.39/1*  14.14/1*  15.40/1*  17.44/1*  18.13/1*  19.04/1*  19.45/1*  20.38/1*  21.08/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  2.33/3    0.53/2    4.48/1*   1.31/3    2.27/6    0.34/8    0.53/4    0.35/6    1.26/2    2.04/1*   0.29/5    0.51/1*   0.41/12   0.53/5    0.30/13 
  2 Klinkerová Jitka               23.14  2.32/2    4.03/3    9.33/4   11.06/4   13.04/2   13.50/2   15.05/3   16.02/3   17.32/3   19.51/3   20.20/3   21.18/3   21.52/2   22.46/2   23.14/2  
    SK Kamenice                           2.32/2    1.31/12   5.30/7    1.33/6    1.58/2    0.46/29   1.15/17   0.57/28   1.30/6    2.19/3    0.29/5    0.58/9    0.34/3    0.54/8    0.28/7  
  3 Gajdová Kristina               23.20  3.08/9    4.07/4    9.17/3   10.46/3   13.32/3   14.06/3   15.01/2   15.33/2   17.05/2   19.28/2   20.03/2   20.56/2   22.04/3   22.51/3   23.20/3  
    USK Praha                             3.08/9    0.59/3    5.10/3    1.29/1*   2.46/9    0.34/8    0.55/5    0.32/4    1.32/9    2.23/6    0.35/14   0.53/4    1.08/27   0.47/1*   0.29/10 
  4 Šimšová Jana                   23.58  2.58/6    4.09/5   10.55/11  12.33/11  14.48/5   15.26/5   16.17/4   16.47/4   18.14/5   20.36/4   21.03/4   22.10/4   22.41/4   23.30/4   23.58/4  
    VŠSK MFF UK Praha                     2.58/6    1.11/7    6.46/18   1.38/11   2.15/4    0.38/17   0.51/3    0.30/2    1.27/3    2.22/5    0.27/4    1.07/16   0.31/1*   0.49/2    0.28/7  
  5 Malá Věra                      24.21  2.27/1*   3.49/2    9.03/2   10.37/2   15.09/7   15.37/6   16.26/5   16.53/5   18.07/4   20.57/5   21.23/5   22.25/5   23.03/5   23.56/5   24.21/5  
    OK Jilemnice                          2.27/1*   1.22/10   5.14/4    1.34/7    4.32/25   0.28/1*   0.49/1*   0.27/1*   1.14/1*   2.50/13   0.26/3    1.02/13   0.38/6    0.53/5    0.25/2  
  6 Mrskočová Dana                 25.36  3.15/10   4.20/7   10.18/6   11.49/6   14.56/6   15.38/7   16.59/6   17.41/6   19.32/8   21.51/6   22.24/6   23.19/6   24.08/6   25.09/6   25.36/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.15/10   1.05/4    5.58/11   1.31/3    3.07/13   0.42/23   1.21/20   0.42/20   1.51/24   2.19/3    0.33/10   0.55/5    0.49/16   1.01/16   0.27/4  
  7 Folprechtová Kateřina          26.01  2.35/4    4.09/5   10.36/10  12.11/10  14.05/4   14.53/4   17.19/8   17.52/8   19.30/7   22.06/7   22.39/7   23.36/7   24.17/7   25.30/7   26.01/7  
    USK Praha                             2.35/4    1.34/14   6.27/13   1.35/8    1.54/1*   0.48/30   2.26/31   0.33/5    1.38/15   2.36/9    0.33/10   0.57/8    0.41/12   1.13/24   0.31/17 
  8 Zabořilová Romana              26.15  3.26/15   4.46/10  10.24/9   12.07/9   15.34/8   16.16/9   17.32/10  18.09/10  19.43/10  22.39/8   23.17/8   24.08/8   24.48/8   25.44/8   26.15/8  
    OB Jenišovice                         3.26/15   1.20/8    5.38/9    1.43/17   3.27/17   0.42/23   1.16/18   0.37/10   1.34/13   2.56/14   0.38/17   0.51/1*   0.40/9    0.56/10   0.31/17 
  9 Solarová Zuzana                26.55  3.21/13   6.06/17  12.35/15  14.04/15  17.18/13  17.46/13  18.41/13  19.25/13  20.54/12  23.31/11  24.11/11  25.02/11  25.39/10  26.30/9   26.55/9  
    USK Praha                             3.21/13   2.45/25   6.29/14   1.29/1*   3.14/16   0.28/1*   0.55/5    0.44/22   1.29/5    2.37/10   0.40/21   0.51/1*   0.37/5    0.51/3    0.25/2  
 10 Kučerová Marie                 27.03  2.58/6    4.44/9   10.20/8   12.06/8   15.37/9   16.09/8   17.06/7   17.45/7   19.17/6   23.19/10  23.51/10  24.52/10  25.32/9   26.30/9   27.03/10 
    USK Praha                             2.58/6    1.46/17   5.36/8    1.46/18   3.31/18   0.32/3    0.57/8    0.39/12   1.32/9    4.02/25   0.32/8    1.01/12   0.40/9    0.58/13   0.33/26 
 11 Nechanická Daniela             27.47  2.58/6    4.54/11  10.18/6   11.57/7   16.00/11  16.38/11  17.42/11  18.22/11  20.02/11  22.59/9   23.46/9   24.42/9   26.07/11  27.15/11  27.47/11 
    SK OS Nové Město n. M.                2.58/6    1.56/18   5.24/6    1.39/13   4.03/21   0.38/17   1.04/13   0.40/14   1.40/18   2.57/15   0.47/29   0.56/6    1.25/33   1.08/21   0.32/20 
 12 Milánová Jindřiška             27.52  3.36/18   5.53/15  12.05/14  13.47/13  15.52/10  16.27/10  17.25/9   18.02/9   19.37/9   24.04/13  24.25/12  25.52/13  26.24/12  27.20/12  27.52/12 
    KOS TJ Tesla Brno                     3.36/18   2.17/19   6.12/12   1.42/16   2.05/3    0.35/11   0.58/9    0.37/10   1.35/14   4.27/30   0.21/1*   1.27/29   0.32/2    0.56/10   0.32/20 
 13 Kovářová Anna                  28.16  3.32/16   4.37/8    9.40/5   11.16/5   17.20/14  17.53/14  18.43/14  19.22/12  21.15/13  24.00/12  24.36/13  25.40/12  26.51/13  27.44/13  28.16/13 
    TJ Loko Česká Třebová                 3.32/16   1.05/4    5.03/2    1.36/9    6.04/31   0.33/5    0.50/2    0.39/12   1.53/26   2.45/11   0.36/15   1.04/14   1.11/31   0.53/5    0.32/20 
 14 Grycová Petra                  28.29  4.41/24   6.11/18  11.59/13  13.37/12  16.17/12  16.53/12  17.48/12  20.42/16  22.09/15  24.26/14  24.57/14  26.17/14  26.59/14  28.00/14  28.29/14 
    KOS TJ Tesla Brno                     4.41/24   1.30/11   5.48/10   1.38/11   2.40/8    0.36/14   0.55/5    2.54/36   1.27/3    2.17/2    0.31/7    1.20/26   0.42/14   1.01/16   0.29/10 
 15 Biolik Agnieszka               29.16  2.56/5    6.24/20  13.00/17  14.37/17  18.29/18  19.02/18  21.12/18  21.43/18  23.14/18  25.44/17  26.16/17  27.23/17  28.01/16  28.53/16  29.16/15 
    Bioliki                               2.56/5    3.28/29   6.36/16   1.37/10   3.52/20   0.33/5    2.10/30   0.31/3    1.31/8    2.30/8    0.32/8    1.07/16   0.38/6    0.52/4    0.23/1* 
 16 Hájková Ludmila                29.18  4.02/20   5.34/13  12.39/16  14.29/16  18.14/17  18.46/17  19.45/16  20.20/14  21.53/14  24.57/15  25.36/15  27.13/15  27.48/15  28.48/15  29.18/16 
    TJ Loko Česká Třebová                 4.02/20   1.32/13   7.05/20   1.50/20   3.45/19   0.32/3    0.59/10   0.35/6    1.33/12   3.04/16   0.39/20   1.37/32   0.35/4    1.00/15   0.30/13 
 17 Macková Lenka                  30.08  3.33/17   5.12/12  11.55/12  13.50/14  17.55/16  18.33/15  19.41/15  20.37/15  22.42/16  25.30/16  26.15/16  27.13/15  28.22/17  29.33/17  30.08/17 
    SK Kamenice                           3.33/17   1.39/16   6.43/17   1.55/22   4.05/22   0.38/17   1.08/15   0.56/24   2.05/29   2.48/12   0.45/26   0.58/9    1.09/29   1.11/23   0.35/30 
 18 Šklíbová Jana                  31.26  7.26/33   9.55/31  16.59/24  18.51/23  21.16/21  21.49/21  22.48/19  23.29/19  25.07/19  27.36/19  28.17/19  29.23/19  30.01/18  30.56/18  31.26/18 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      7.26/33   2.29/21   7.04/19   1.52/21   2.25/5    0.33/5    0.59/10   0.41/16   1.38/15   2.29/7    0.41/22   1.06/15   0.38/6    0.55/9    0.30/13 
 19 Karásková Marcela              31.33  5.01/27   6.22/19  14.05/21  15.44/21  18.44/19  19.26/19  20.31/17  21.06/17  22.57/17  27.07/18  27.49/18  29.08/18  30.03/19  31.00/19  31.33/19 
    KOB ZPV Prostějov                     5.01/27   1.21/9    7.43/23   1.39/13   3.00/11   0.42/23   1.05/14   0.35/6    1.51/24   4.10/26   0.42/24   1.19/23   0.55/20   0.57/12   0.33/26 
 20 Korpasová Ivana                34.15  3.15/10   5.57/16  13.03/19  15.02/19  21.48/22  22.22/22  23.23/20  24.05/20  25.48/20  29.39/20  30.17/20  31.30/20  32.28/20  33.43/20  34.15/20 
    TJ Lokomotiva Ingstav Brno            3.15/10   2.42/24   7.06/21   1.59/24   6.46/33   0.34/8    1.01/12   0.42/20   1.43/20   3.51/23   0.38/17   1.13/20   0.58/21   1.15/27   0.32/20 
 21 Sedláčková Jana                35.43  4.27/23   5.37/14  13.18/20  15.18/20  17.54/15  18.39/16  24.02/21  24.43/21  26.21/21  30.37/21  31.28/21  32.38/21  33.44/21  35.07/21  35.43/21 
    OOB SK Zbraslav                       4.27/23   1.10/6    7.41/22   2.00/26   2.36/7    0.45/26   5.23/34   0.41/16   1.38/15   4.16/28   0.51/32   1.10/19   1.06/25   1.23/29   0.36/31 
 22 Rusinová Alena                 36.56  6.56/31   7.43/22  13.02/18  14.41/18  24.18/24  24.54/24  26.11/22  26.46/22  28.34/22  33.15/24  33.37/22  34.33/22  35.22/22  36.24/22  36.56/22 
    Ulita-HOBRA Orienteering Broumov      6.56/31   0.47/1*   5.19/5    1.39/13   9.37/35   0.36/14   1.17/19   0.35/6    1.48/22   4.41/32   0.22/2    0.56/6    0.49/16   1.02/18   0.32/20 
 23 Martanová Daniela              37.21  4.03/21   8.37/28  15.12/22  16.43/22  19.56/20  20.33/20  27.21/24  28.01/24  29.49/25  32.58/22  33.55/23  34.53/23  35.51/23  36.54/23  37.21/23 
    Slavia Liberec orienteering           4.03/21   4.34/33   6.35/15   1.31/3    3.13/15   0.37/16   6.48/35   0.40/14   1.48/22   3.09/19   0.57/33   0.58/9    0.58/21   1.03/19   0.27/4  
 24 Chvátilová Pavlína             38.26  4.55/25   8.28/27  18.07/28  20.19/26  25.02/26  25.54/25  27.22/25  28.18/25  29.48/24  33.07/23  34.04/24  35.23/24  36.10/24  37.59/24  38.26/24 
    OK 99 Hradec Králové                  4.55/25   3.33/30   9.39/28   2.12/30   4.43/27   0.52/32   1.28/24   0.56/24   1.30/6    3.19/20   0.57/33   1.19/23   0.47/15   1.49/36   0.27/4  
 25 Binarová Jitka                 39.42  3.22/14   9.45/30  17.32/26  19.31/25  24.14/23  24.53/23  26.14/23  27.09/23  29.29/23  34.06/25  34.47/25  36.14/25  37.41/25  39.02/25  39.42/25 
    SK UP Olomouc                         3.22/14   6.23/35   7.47/24   1.59/24   4.43/27   0.39/20   1.21/20   0.55/23   2.20/31   4.37/31   0.41/22   1.27/29   1.27/34   1.21/28   0.40/35 
 26 Kubcová Lenka                  39.48  7.31/34  10.43/32  19.11/30  21.50/31  25.02/26  26.10/28  28.03/27  29.15/27  31.16/27  34.23/26  35.21/26  36.38/26  37.49/26  39.12/26  39.48/26 
    KOB Dobruška                          7.31/34   3.12/27   8.28/26   2.39/32   3.12/14   1.08/36   1.53/28   1.12/33   2.01/28   3.07/18   0.58/35   1.17/22   1.11/31   1.23/29   0.36/31 
 27 Žemlová Eva                    40.10  7.08/32   8.42/29  19.10/29  20.59/28  25.36/29  26.35/29  28.08/28  29.24/28  31.46/28  35.24/27  36.09/27  37.24/27  38.31/27  39.37/27  40.10/27 
    SK Kamenice                           7.08/32   1.34/14  10.28/31   1.49/19   4.37/26   0.59/34   1.33/25   1.16/35   2.22/32   3.38/22   0.45/26   1.15/21   1.07/26   1.06/20   0.33/26 
 28 Asterová Jana                  40.34  4.56/26   8.16/25  16.08/23  22.42/32  27.56/32  28.36/32  29.45/31  30.26/30  33.09/31  36.15/28  36.49/28  37.57/28  38.49/28  39.57/28  40.34/28 
    SKOB Slaný                            4.56/26   3.20/28   7.52/25   6.34/36   5.14/29   0.40/21   1.09/16   0.41/16   2.43/34   3.06/17   0.34/13   1.08/18   0.52/18   1.08/21   0.37/33 
 29 Humpolcová Jitka               41.32  5.18/28   7.54/23  17.38/27  20.42/27  24.58/25  25.59/26  27.25/26  28.33/26  31.07/26  36.56/29  37.29/29  38.53/29  39.47/29  41.00/29  41.32/29 
    Cirkus Čakovice                       5.18/28   2.36/23   9.44/29   3.04/33   4.16/23   1.01/35   1.26/23   1.08/32   2.34/33   5.49/34   0.33/10   1.24/28   0.54/19   1.13/24   0.32/20 
 30 Jeřábková Tereza               43.46  3.38/19   8.02/24  20.55/33  24.10/33  27.12/31  28.00/31  29.36/30  30.32/31  32.44/30  38.04/30  38.54/30  40.14/30  41.22/30  43.07/30  43.46/30 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.38/19   4.24/32  12.53/36   3.15/34   3.02/12   0.48/30   1.36/26   0.56/24   2.12/30   5.20/33   0.50/31   1.20/26   1.08/27   1.45/34   0.39/34 
 31 Vorlíčková Barbora             46.12  5.20/29  10.49/33  19.23/32  21.31/30  26.01/30  26.42/30  28.20/29  29.33/29  32.17/29  38.36/31  39.14/31  43.09/31  44.13/31  45.38/31  46.12/31 
    ŠK Sandberg Bratislava                5.20/29   5.29/34   8.34/27   2.08/29   4.30/24   0.41/22   1.38/27   1.13/34   2.44/35   6.19/35   0.38/17   3.55/36   1.04/24   1.25/31   0.34/29 
 32 Pračková Zita                  46.25  4.06/22   7.03/21  17.22/25  19.17/24  25.34/28  26.09/27  34.10/32  34.51/32  36.38/32  39.57/32  40.33/32  43.37/32  44.17/32  45.56/32  46.25/32 
    VŠSK MFF UK Praha                     4.06/22   2.57/26  10.19/30   1.55/22   6.17/32   0.35/11   8.01/36   0.41/16   1.47/21   3.19/20   0.36/15   3.04/35   0.40/9    1.39/33   0.29/10 
 33 Urbanová Monika                48.50  6.02/30   8.21/26  19.19/31  21.23/29  32.50/33  33.35/33  36.52/33  37.51/33  39.23/33  43.16/33  44.05/33  45.58/33  47.08/33  48.22/33  48.50/33 
    ŠK Sandberg Bratislava                6.02/30   2.19/20  10.58/33   2.04/28  11.27/36   0.45/26   3.17/32   0.59/29   1.32/9    3.53/24   0.49/30   1.53/33   1.10/30   1.14/26   0.28/7  
 34 Kolářová Michaela              50.37 15.02/36  17.31/35  28.11/34  30.13/34  35.35/34  36.10/34  37.32/34  38.35/34  40.33/34  44.51/34  45.35/34  47.02/34  48.39/34  50.06/34  50.37/34 
    SKOB Slaný                           15.02/36   2.29/21  10.40/32   2.02/27   5.22/30   0.35/11   1.22/22   1.03/30   1.58/27   4.18/29   0.44/25   1.27/29   1.37/35   1.27/32   0.31/17 
 35 Švidrnochová Hana              53.49  3.15/10  22.06/36  34.36/36  36.53/36  39.39/35  40.24/35  42.22/35  43.18/35  45.00/35  49.13/35  49.59/35  51.18/35  52.20/35  53.19/35  53.49/35 
    SKOB Ostrava                          3.15/10  18.51/36  12.30/34   2.17/31   2.46/9    0.45/26   1.58/29   0.56/24   1.42/19   4.13/27   0.46/28   1.19/23   1.02/23   0.59/14   0.30/13 
 36 Marholdová Martina             66.43 13.34/35  17.21/34  30.01/35  33.25/35  42.18/36  43.11/36  47.49/36  48.54/36  51.46/36  59.07/36  60.12/36  62.19/36  64.16/36  66.03/36  66.43/36 
    OB SK Zvole                          13.34/35   3.47/31  12.40/35   3.24/35   8.53/34   0.53/33   4.38/33   1.05/31   2.52/36   7.21/36   1.05/36   2.07/34   1.57/36   1.47/35   0.40/35 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         1.9km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-92      3-113     4-64      5-51      6-93      7-55      8-95      9-52     10-33     11-38     12-100   
  1 Eckardt Cornelia               23.55  2.17/1*   4.02/1*   5.06/1*  13.33/2   15.51/1*  16.56/1*  18.13/1*  19.50/1*  20.38/1*  21.28/1*  22.16/1*  23.23/1*  23.55/1* 
    USV TU Dresden                        2.17/1*   1.45/1*   1.04/34   8.27/12   2.18/2    1.05/1*   1.17/10   1.37/11   0.48/5    0.50/1*   0.48/8    1.07/9    0.32/23 
  2 Škvorová Zuzana                26.34  3.09/7    5.51/9    6.28/9   14.17/4   16.41/2   19.09/2   20.25/2   22.01/2   22.57/2   23.55/2   24.53/2   26.06/2   26.34/2  
    SK Kamenice                           3.09/7    2.42/17   0.37/22   7.49/4    2.24/5    2.28/36   1.16/8    1.36/9    0.56/19   0.58/4    0.58/19   1.13/21   0.28/5  
  3 Nešporová Marie                27.30  3.52/20   5.46/7    6.27/8   14.58/6   17.55/5   19.41/5   21.16/5   23.09/6   23.59/6   24.59/3   25.45/3   26.58/3   27.30/3  
    OOB Třebíč                            3.52/20   1.54/3    0.41/27   8.31/13   2.57/11   1.46/19   1.35/25   1.53/26   0.50/8    1.00/9    0.46/7    1.13/21   0.32/23 
  4 Semíková Iva                   27.34  3.16/9    6.24/10   7.01/10  15.11/8   17.33/4   19.53/6   21.20/6   23.00/5   23.54/5   25.00/4   25.58/4   27.05/4   27.34/4  
    SK Kamenice                           3.16/9    3.08/21   0.37/22   8.10/10   2.22/3    2.20/32   1.27/20   1.40/12   0.54/17   1.06/16   0.58/19   1.07/9    0.29/9  
  5 Forstová Lenka                 27.36  3.24/13   6.28/11   7.05/11  14.58/6   17.28/3   19.32/4   20.51/4   22.35/4   23.48/4   25.04/5   26.00/5   27.08/5   27.36/5  
    VŠSK MFF UK Praha                     3.24/13   3.04/20   0.37/22   7.53/6    2.30/7    2.04/25   1.19/14   1.44/16   1.13/28   1.16/22   0.56/16   1.08/13   0.28/5  
  6 Klapalová Jana                 27.49  3.52/20   5.47/8    6.14/7   15.56/11  19.24/10  20.50/8   22.00/7   23.33/7   24.24/7   25.28/6   26.13/6   27.19/6   27.49/6  
    OOB Vamberk                           3.52/20   1.55/5    0.27/11   9.42/19   3.28/23   1.26/11   1.10/3    1.33/6    0.51/9    1.04/13   0.45/6    1.06/7    0.30/15 
  7 Kostková Jana                  27.57  4.49/30   6.42/14   7.12/12  14.52/5   18.06/6   19.24/3   20.41/3   22.27/3   23.21/3   25.51/7   26.19/7   27.27/7   27.57/7  
    Přátelé orientačního běhu Opava       4.49/30   1.53/2    0.30/14   7.40/1*   3.14/17   1.18/6    1.17/10   1.46/20   0.54/17   2.30/41   0.28/1*   1.08/13   0.30/15 
  8 Kroniková Jana                 29.33  4.12/23   6.46/16   7.16/14  15.18/9   20.21/15  21.38/14  22.49/10  24.18/9   25.01/8   27.08/9   27.58/8   29.04/8   29.33/8  
    TJ Slavia Hradec Králové              4.12/23   2.34/13   0.30/14   8.02/8    5.03/36   1.17/4    1.11/4    1.29/4    0.43/2    2.07/36   0.50/10   1.06/7    0.29/9  
  9 Hiršová Marcela                29.41  3.22/11   9.33/36  10.03/31  17.46/16  20.09/14  21.32/12  22.51/11  24.35/11  26.10/14  27.17/11  28.08/10  29.13/9   29.41/9  
    VSK Mendelu Brno                      3.22/11   6.11/39   0.30/14   7.43/3    2.23/4    1.23/8    1.19/14   1.44/16   1.35/35   1.07/19   0.51/11   1.05/6    0.28/5  
 10 Paroulková Iva                 29.45  2.41/2    5.15/3    5.33/3   13.24/1*  19.23/9   21.22/11  23.22/14  25.16/14  26.03/13  27.09/10  28.10/11  29.19/11  29.45/10 
    TJ Loko Liberec                       2.41/2    2.34/13   0.18/5    7.51/5    5.59/41   1.59/24   2.00/40   1.54/27   0.47/4    1.06/16   1.01/26   1.09/18   0.26/2  
 11 Čermáková Renata               29.47  3.16/9    5.21/5    6.02/6   15.39/10  19.58/11  21.35/13  23.16/13  24.49/13  25.53/12  26.54/8   28.02/9   29.15/10  29.47/11 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.16/9    2.05/6    0.41/27   9.37/18   4.19/32   1.37/14   1.41/29   1.33/6    1.04/26   1.01/10   1.08/34   1.13/21   0.32/23 
 12 Kubáňová Jana                  29.53  3.32/15   8.52/32   9.10/26  16.50/14  20.04/12  21.21/10  22.44/9   24.26/10  25.19/9   27.42/13  28.15/12  29.23/12  29.53/12 
    KOS TJ Tesla Brno                     3.32/15   5.20/38   0.18/5    7.40/1*   3.14/17   1.17/4    1.23/16   1.42/15   0.53/15   2.23/39   0.33/2    1.08/13   0.30/15 
 13 Sedlářová Pavla                30.23  4.16/24   8.13/29   9.32/28  19.52/24  22.18/21  23.29/16  24.40/16  26.07/15  26.55/15  27.58/14  28.58/14  29.56/14  30.23/13 
    Přátelé orientačního běhu Opava       4.16/24   3.57/32   1.19/38  10.20/21   2.26/6    1.11/3    1.11/4    1.27/3    0.48/5    1.03/12   1.00/25   0.58/1*   0.27/3  
 14 Procházková Alexandra          30.24  2.54/5    5.01/2    5.28/2   13.34/3   18.40/7   20.33/7   22.18/8   23.51/8   25.30/10  27.38/12  28.26/13  29.50/13  30.24/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.54/5    2.07/7    0.27/11   8.06/9    5.06/37   1.53/21   1.45/32   1.33/6    1.39/36   2.08/37   0.48/8    1.24/31   0.34/33 
 15 Gorčicová Ivana                31.34  4.58/33   6.52/17   7.25/17  18.29/21  21.25/17  23.34/17  24.48/17  26.44/17  27.33/16  28.32/15  29.58/16  31.02/15  31.34/15 
    OK Chrastava                          4.58/33   1.54/3    0.33/17  11.04/27   2.56/10   2.09/26   1.14/6    1.56/30   0.49/7    0.59/7    1.26/40   1.04/4    0.32/23 
 16 Benešová Iva                   31.40  3.38/17   7.15/19   7.30/18  16.05/12  18.56/8   21.08/9   23.00/12  24.46/12  25.44/11  29.02/17  30.01/17  31.11/16  31.40/16 
    SJH Jindřichův Hradec                 3.38/17   3.37/26   0.15/1*   8.35/14   2.51/9    2.12/29   1.52/35   1.46/20   0.58/21   3.18/42   0.59/22   1.10/19   0.29/9  
 17 Bartáková Eva                  31.53  4.24/26   6.33/12   7.32/19  18.06/19  21.26/18  23.37/18  25.17/19  27.02/18  28.00/17  28.59/16  29.57/15  31.16/17  31.53/17 
    OK Chrastava                          4.24/26   2.09/8    0.59/33  10.34/22   3.20/19   2.11/28   1.40/27   1.45/18   0.58/21   0.59/7    0.58/19   1.19/26   0.37/39 
 18 Chaloupková Lenka              32.06  4.42/28   8.38/31   9.13/27  17.11/15  21.14/16  23.40/19  24.56/18  26.37/16  28.00/17  29.12/18  30.27/18  31.37/18  32.06/18 
    K.O.B. Choceň                         4.42/28   3.56/31   0.35/20   7.58/7    4.03/31   2.26/34   1.16/8    1.41/14   1.23/29   1.12/20   1.15/37   1.10/19   0.29/9  
 19 Růžičková Kamila               32.28  5.29/39   7.50/25  10.26/35  21.12/32  24.15/26  25.53/25  27.07/25  28.29/23  29.26/21  30.24/20  31.04/19  32.03/19  32.28/19 
    OK 99 Hradec Králové                  5.29/39   2.21/11   2.36/40  10.46/25   3.03/14   1.38/15   1.14/6    1.22/2    0.57/20   0.58/4    0.40/4    0.59/2    0.25/1* 
 20 Vandasová Markéta              32.33  2.51/4    7.07/18   7.24/16  21.48/34  23.58/24  25.22/23  26.20/22  27.38/20  29.27/22  30.24/20  31.04/19  32.03/19  32.33/20 
    OOB Vamberk                           2.51/4    4.16/33   0.17/3   14.24/40   2.10/1*   1.24/9    0.58/1*   1.18/1*   1.49/38   0.57/3    0.40/4    0.59/2    0.30/15 
 21 Křivdová Lenka                 33.03  2.43/3    5.35/6    5.58/4   18.09/20  23.44/23  25.18/22  26.44/23  28.31/24  29.12/20  30.14/19  31.20/21  32.28/21  33.03/21 
    Sportovní klub hasičů Královehradeck  2.43/3    2.52/19   0.23/9   12.11/32   5.35/39   1.34/13   1.26/18   1.47/24   0.41/1*   1.02/11   1.06/30   1.08/13   0.35/35 
 22 Benešová Jaroslava             33.43  3.31/14   6.40/13   7.13/13  16.45/13  20.08/13  22.17/15  24.25/15  28.08/22  29.10/19  30.29/22  31.41/22  33.01/22  33.43/22 
    KOB Kladno                            3.31/14   3.09/22   0.33/17   9.32/17   3.23/20   2.09/26   2.08/42   3.43/44   1.02/25   1.19/23   1.12/36   1.20/28   0.42/42 
 23 Sieglová Dáša                  35.02  5.44/40   7.59/26   8.47/23  20.25/27  24.19/27  27.01/30  28.45/29  30.43/30  31.35/28  32.33/26  33.24/25  34.31/23  35.02/23 
    VŠSK MFF UK Praha                     5.44/40   2.15/9    0.48/30  11.38/30   3.54/29   2.42/40   1.44/31   1.58/31   0.52/12   0.58/4    0.51/11   1.07/9    0.31/20 
 24 Hájková Jitka                  35.12  4.32/27   8.19/30   9.04/24  18.01/18  24.34/28  26.22/28  27.51/28  29.37/27  30.30/26  32.14/24  33.16/24  34.35/24  35.12/24 
    Přátelé orientačního běhu Opava       4.32/27   3.47/29   0.45/29   8.57/15   6.33/42   1.48/20   1.29/22   1.46/20   0.53/15   1.44/30   1.02/27   1.19/26   0.37/39 
 25 Demlová Jitka                  35.31  7.12/43   9.58/38  10.23/34  18.47/22  22.10/19  24.04/21  25.45/21  27.55/21  29.35/23  31.39/23  32.38/23  34.55/25  35.31/25 
    OK Lokomotiva Pardubice               7.12/43   2.46/18   0.25/10   8.24/11   3.23/20   1.54/22   1.41/29   2.10/38   1.40/37   2.04/34   0.59/22   2.17/44   0.36/36 
 26 Hořáková Petra                 35.38  4.04/22   7.19/21   7.57/20  19.34/23  22.31/22  25.31/24  27.01/24  28.59/25  30.11/24  32.31/25  33.37/26  35.11/26  35.38/26 
    TJ Loko Liberec                       4.04/22   3.15/23   0.38/25  11.37/29   2.57/11   3.00/43   1.30/23   1.58/31   1.12/27   2.20/38   1.06/30   1.34/36   0.27/3  
 27 Kaplanová Iva                  35.49  3.36/16  10.39/41  10.55/37  23.46/38  27.27/38  29.07/37  30.06/36  31.35/34  32.27/31  33.23/30  34.15/28  35.19/27  35.49/27 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.36/16   7.03/41   0.16/2   12.51/35   3.41/25   1.40/16   0.59/2    1.29/4    0.52/12   0.56/2    0.52/13   1.04/4    0.30/15 
 28 Zobaníková Vladimíra           36.17  3.04/6    5.19/4    5.59/5   17.46/16  22.16/20  24.00/20  25.28/20  27.34/19  31.42/29  32.46/27  33.43/27  35.44/28  36.17/28 
    TJ Sokol Radslavice                   3.04/6    2.15/9    0.40/26  11.47/31   4.30/34   1.44/18   1.28/21   2.06/36   4.08/43   1.04/13   0.57/18   2.01/41   0.33/29 
 29 Eichlerová Jana                36.18  4.52/32   7.28/22   9.04/24  20.22/26  25.36/32  27.00/29  28.52/30  30.28/29  31.14/27  33.20/28  34.16/29  35.46/29  36.18/29 
    KOB Kamenický Šenov                   4.52/32   2.36/16   1.36/39  11.18/28   5.14/38   1.24/9    1.52/35   1.36/9    0.46/3    2.06/35   0.56/16   1.30/33   0.32/23 
 30 Bartošová Jana                 36.33  3.23/12   6.45/15   7.21/15  22.47/36  25.33/31  28.03/33  29.36/32  31.16/31  32.44/34  34.03/31  34.57/31  36.05/30  36.33/30 
    MLOK Mariánské Lázně                  3.23/12   3.22/24   0.36/21  15.26/41   2.46/8    2.30/37   1.33/24   1.40/12   1.28/32   1.19/23   0.54/14   1.08/13   0.28/5  
 31 Grycová Jana                   36.42  3.13/8    7.40/24   8.13/21  21.11/31  24.52/29  26.19/27  27.36/26  29.21/26  30.12/25  34.27/34  35.02/32  36.09/31  36.42/31 
    KOS TJ Tesla Brno                     3.13/8    4.27/35   0.33/17  12.58/37   3.41/25   1.27/12   1.17/10   1.45/18   0.51/9    4.15/43   0.35/3    1.07/9    0.33/29 
 32 Zlámalová Zdena                37.05  4.49/30   9.12/35   9.32/28  23.54/39  26.52/37  28.14/35  29.37/33  31.23/32  32.14/30  33.20/28  34.19/30  36.32/32  37.05/32 
    Sportcentrum Jičín                    4.49/30   4.23/34   0.20/8   14.22/39   2.58/13   1.22/7    1.23/16   1.46/20   0.51/9    1.06/16   0.59/22   2.13/43   0.33/29 
 32 Hlaváčová Šárka                37.05  3.48/19   7.31/23  10.54/36  20.04/25  26.49/36  27.59/32  29.53/35  31.41/35  32.33/33  34.08/32  35.11/33  36.34/33  37.05/32 
    KOS TJ Tesla Brno                     3.48/19   3.43/27   3.23/41   9.10/16   6.45/43   1.10/2    1.54/37   1.48/25   0.52/12   1.35/29   1.03/29   1.23/30   0.31/20 
 34 Bendáková Jitka                38.04  3.40/18  10.20/40  11.38/38  21.47/33  25.42/33  28.09/34  29.35/31  31.29/33  32.27/31  34.16/33  35.55/34  37.26/34  38.04/34 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             3.40/18   6.40/40   1.18/37  10.09/20   3.55/30   2.27/35   1.26/18   1.54/27   0.58/21   1.49/31   1.39/42   1.31/34   0.38/41 
 35 Maňáková Silvie                38.13  5.46/41   8.11/27  12.42/40  23.24/37  26.29/35  28.53/36  30.11/37  32.09/36  33.10/35  35.34/35  36.28/35  37.42/35  38.13/35 
    OK 99 Hradec Králové                  5.46/41   2.25/12   4.31/43  10.42/24   3.05/15   2.24/33   1.18/13   1.58/31   1.01/24   2.24/40   0.54/14   1.14/24   0.31/20 
 36 Pelikánová Lucie               39.29  5.28/37   9.03/34   9.53/30  20.29/28  24.53/30  27.40/31  29.51/34  32.26/37  33.52/36  35.43/36  36.59/36  38.42/36  39.29/36 
    VŠSK MFF UK Praha                     5.28/37   3.35/25   0.50/31  10.36/23   4.24/33   2.47/41   2.11/43   2.35/42   1.26/31   1.51/32   1.16/38   1.43/39   0.47/44 
 37 Hankovcová Lenka               39.31  4.19/25   8.11/27   8.29/22  21.04/30  28.35/39  30.17/39  32.07/39  34.01/39  35.30/38  36.35/38  37.37/37  38.57/37  39.31/37 
    SK Kamenice                           4.19/25   3.52/30   0.18/5   12.35/34   7.31/44   1.42/17   1.50/33   1.54/27   1.29/33   1.05/15   1.02/27   1.20/28   0.34/33 
 38 Fürstová Katka                 39.50  5.28/37   9.59/39  10.16/33  21.02/29  24.14/25  26.12/26  27.49/27  29.51/28  34.29/37  35.52/37  38.00/38  39.18/38  39.50/38 
    TJ Loko Liberec                       5.28/37   4.31/36   0.17/3   10.46/25   3.12/16   1.58/23   1.37/26   2.02/35   4.38/44   1.23/25   2.08/44   1.18/25   0.32/23 
 39 Žihlová Lucie                  41.06  5.02/35   9.41/37  10.08/32  22.27/35  26.17/34  29.14/38  30.54/38  32.55/38  36.24/39  37.49/39  39.12/39  40.37/39  41.06/39 
    TJ Loko Liberec                       5.02/35   4.39/37   0.27/11  12.19/33   3.50/27   2.57/42   1.40/27   2.01/34   3.29/42   1.25/27   1.23/39   1.25/32   0.29/9  
 40 Hanáková Marta                 45.58  4.42/28   7.16/20  12.26/39  29.21/42  32.49/42  35.02/42  37.21/42  39.31/42  40.54/41  42.22/41  43.29/40  45.29/40  45.58/40 
    Kometa Kralovice                      4.42/28   2.34/13   5.10/44  16.55/43   3.28/23   2.13/30   2.19/44   2.10/38   1.23/29   1.28/28   1.07/33   2.00/40   0.29/9  
 41 Postolková Monika              46.08  5.50/42  14.04/43  14.54/43  27.46/41  31.11/40  33.43/40  35.48/40  38.05/40  40.26/40  42.20/40  43.59/42  45.32/41  46.08/41 
    KOB Kladno                            5.50/42   8.14/43   0.50/31  12.52/36   3.25/22   2.32/39   2.05/41   2.17/41   2.21/39   1.54/33   1.39/42   1.33/35   0.36/36 
 42 Kavalírová Kateřina            46.41  4.58/33  12.14/42  13.26/42  26.30/40  32.10/41  34.25/41  36.15/41  38.26/41  41.35/42  42.47/42  43.57/41  46.08/42  46.41/42 
    OK 99 Hradec Králové                  4.58/33   7.16/42   1.12/36  13.04/38   5.40/40   2.15/31   1.50/33   2.11/40   3.09/40   1.12/20   1.10/35   2.11/42   0.33/29 
 43 Jeřábková Jana                 56.11 10.16/44  19.15/44  20.19/44  36.04/44  39.57/44  43.07/44  45.05/44  47.43/44  51.00/44  52.24/43  53.50/43  55.29/43  56.11/43 
    SK UP Olomouc                        10.16/44   8.59/44   1.04/34  15.45/42   3.53/28   3.10/44   1.58/39   2.38/43   3.17/41   1.24/26   1.26/40   1.39/37   0.42/42 
 44 Mielcová Elena                 58.32  5.13/36   8.59/33  12.58/41  34.59/43  39.42/43  42.13/43  44.08/43  46.14/43  47.43/43  55.08/44  56.14/44  57.56/44  58.32/44 
    OOB TJ Baník Ostrava                  5.13/36   3.46/28   3.59/42  22.01/44   4.43/35   2.31/38   1.55/38   2.06/36   1.29/33   7.25/44   1.06/30   1.42/38   0.36/36 
    Odehnalová Kamila          DISK       6.58/     9.10/    11.08/    28.45/    32.51/         /    38.45/    34.17/         /         /    42.24/    43.51/    44.30/   
    KOB Moira Brno                        6.58/     2.12/     1.58/    17.37/     4.06/         /         /         /         /         /         /     1.27/     0.39/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         1.8km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-57      2-42      3-104     4-103     5-37      6-48      7-94      8-55      9-50     10-77     11-33     12-38     13-87     14-100   
  1 Kosová Michaela                24.23  3.20/5    5.15/2    6.10/2    6.51/1*  13.45/3   15.06/2   16.53/1*  17.58/1*  18.19/1*  19.53/1*  21.22/1*  22.03/1*  22.56/1*  23.57/1*  24.23/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.20/5    1.55/1*   0.55/11   0.41/2    6.54/7    1.21/5    1.47/4    1.05/1*   0.21/1*   1.34/1*   1.29/2    0.41/2    0.53/10   1.01/7    0.26/1* 
  2 Jirková Renata                 27.13  2.49/1*   5.39/3    6.40/4    7.27/5   12.54/1*  14.39/1*  17.39/3   19.48/3   20.10/3   22.31/5   24.01/3   24.53/3   25.37/2   26.46/2   27.13/2  
    KOB ZPV Prostějov                     2.49/1*   2.50/10   1.01/15   0.47/6    5.27/1*   1.45/14   3.00/24   2.09/22   0.22/2    2.21/18   1.30/4    0.52/7    0.44/3    1.09/14   0.27/2  
  3 Procházková Miluše             27.44  3.07/2    6.54/7    7.54/7    8.52/8   15.10/5   16.37/4   18.29/4   20.14/5   20.39/5   22.24/3   24.34/5   25.26/5   26.13/3   27.13/3   27.44/3  
    KOB Dobřichovice                      3.07/2    3.47/20   1.00/14   0.58/20   6.18/5    1.27/7    1.52/6    1.45/14   0.25/4    1.45/6    2.10/16   0.52/7    0.47/4    1.00/3    0.31/8  
  4 Kettnerová Lenka               28.15  3.29/6    5.53/5    6.34/3    7.26/4   14.28/4   16.38/5   18.37/5   20.08/4   20.33/4   22.28/4   24.27/4   25.23/4   26.40/5   27.44/4   28.15/4  
    TJ Sokol Hostivice                    3.29/6    2.24/3    0.41/4    0.52/12   7.02/8    2.10/20   1.59/10   1.31/8    0.25/4    1.55/8    1.59/13   0.56/10   1.17/24   1.04/10   0.31/8  
  5 Lisá Monika                    28.26  3.11/4    5.12/1*   6.05/1*   6.57/2   15.44/6   17.32/7   19.18/6   20.44/6   21.08/6   23.57/6   25.17/6   26.07/6   26.50/6   27.52/5   28.26/5  
    SKOB Ostrov                           3.11/4    2.01/2    0.53/8    0.52/12   8.47/16   1.48/15   1.46/3    1.26/5    0.24/3    2.49/24   1.20/1*   0.50/5    0.43/2    1.02/9    0.34/16 
  6 Poklopová Ivana                28.32  3.08/3    5.43/4    6.47/5    7.22/3   13.33/2   15.16/3   17.00/2   19.36/2   20.05/2   21.48/2   23.22/2   24.00/2   26.18/4   28.01/6   28.32/6  
    SK UP Olomouc                         3.08/3    2.35/6    1.04/18   0.35/1*   6.11/3    1.43/12   1.44/2    2.36/26   0.29/12   1.43/4    1.34/5    0.38/1*   2.18/28   1.43/28   0.31/8  
  7 Gabryšová Tereza               29.22  4.10/12   6.58/8    8.00/8    8.43/7   16.18/7   17.26/6   20.48/9   22.16/9   22.48/9   24.34/9   26.03/7   26.45/7   27.39/7   28.53/7   29.22/7  
    SK Los Mělník                         4.10/12   2.48/8    1.02/16   0.43/3    7.35/9    1.08/1*   3.22/25   1.28/6    0.32/17   1.46/7    1.29/2    0.42/3    0.54/13   1.14/19   0.29/6  
  8 Šedivá Miroslava               29.41  5.30/18   8.49/16  10.11/17  10.54/16  17.04/8   18.46/11  20.20/8   22.10/7   22.35/7   24.15/7   26.38/10  27.22/9   28.09/8   29.09/8   29.41/8  
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.30/18   3.19/15   1.22/22   0.43/3    6.10/2    1.42/11   1.34/1*   1.50/17   0.25/4    1.40/3    2.23/19   0.44/4    0.47/4    1.00/3    0.32/14 
  8 Hindráková Martina             29.41  4.07/11   7.41/12   8.14/9    9.02/9   17.23/11  18.44/10  20.48/9   22.10/7   22.36/8   24.41/11  26.26/9   27.22/9   28.13/9   29.13/9   29.41/8  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             4.07/11   3.34/19   0.33/1*   0.48/8    8.21/14   1.21/5    2.04/12   1.22/3    0.26/9    2.05/12   1.45/8    0.56/10   0.51/9    1.00/3    0.28/5  
 10 Teplá Hana                     30.12  3.37/7    6.25/6    7.07/6    7.58/6   17.05/9   18.14/8   20.02/7   22.26/10  22.51/10  24.34/9   27.09/11  28.07/11  28.45/10  29.45/10  30.12/10 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.37/7    2.48/8    0.42/5    0.51/11   9.07/18   1.09/2    1.48/5    2.24/24   0.25/4    1.43/4    2.35/24   0.58/15   0.38/1*   1.00/3    0.27/2  
 11 Mrázová Pavla                  30.27  5.43/21   8.56/17   9.36/13  10.28/13  17.19/10  18.35/9   20.52/11  22.27/11  22.52/11  24.27/8   26.15/8   27.21/8   29.03/11  29.58/11  30.27/11 
    KOB Dobřichovice                      5.43/21   3.13/13   0.40/3    0.52/12   6.51/6    1.16/4    2.17/20   1.35/10   0.25/4    1.35/2    1.48/10   1.06/22   1.42/26   0.55/1*   0.29/6  
 12 Matějková Martina              32.17  7.33/26  10.49/23  11.42/21  12.37/21  18.49/14  20.18/12  22.14/12  23.31/12  23.58/12  26.04/12  29.05/12  30.02/12  30.49/12  31.50/12  32.17/12 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             7.33/26   3.16/14   0.53/8    0.55/17   6.12/4    1.29/8    1.56/8    1.17/2    0.27/10   2.06/13   3.01/26   0.57/13   0.47/4    1.01/7    0.27/2  
 13 Pustaiová Romana               34.03  5.58/23   8.28/14   9.59/16  10.55/17  18.52/15  21.45/14  23.46/14  26.25/15  26.54/15  28.57/15  30.36/14  31.29/13  32.22/13  33.32/13  34.03/13 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.58/23   2.30/4    1.31/24   0.56/19   7.57/11   2.53/26   2.01/11   2.39/27   0.29/12   2.03/11   1.39/6    0.53/9    0.53/10   1.10/16   0.31/8  
 14 Syslová Iva                    34.26  5.01/17   9.45/19  10.38/18  11.38/18  19.17/17  21.53/15  23.59/15  25.24/14  26.03/14  28.15/14  30.40/15  31.37/14  32.38/14  33.46/14  34.26/14 
    OOB Třebíč                            5.01/17   4.44/22   0.53/8    1.00/21   7.39/10   2.36/25   2.06/13   1.25/4    0.39/22   2.12/16   2.25/21   0.57/13   1.01/17   1.08/12   0.40/25 
 15 Roudná Eva                     35.06  3.46/8    7.12/9    8.16/10   9.03/10  18.31/13  20.41/13  22.51/13  24.33/13  25.12/13  27.57/13  30.26/13  32.01/15  33.13/15  34.32/15  35.06/15 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.46/8    3.26/16   1.04/18   0.47/6    9.28/21   2.10/20   2.10/16   1.42/13   0.39/22   2.45/23   2.29/23   1.35/27   1.12/23   1.19/22   0.34/16 
 16 Burdová Simona                 37.05  6.24/24   9.52/20  10.57/19  12.00/19  21.12/18  23.04/17  25.11/17  27.05/17  28.24/17  30.43/17  33.07/16  34.09/16  35.06/16  36.28/16  37.05/16 
    KOB Děčín                             6.24/24   3.28/17   1.05/21   1.03/23   9.12/19   1.52/18   2.07/15   1.54/19   1.19/28   2.19/17   2.24/20   1.02/19   0.57/15   1.22/24   0.37/20 
 17 Rückerová Olga                 37.14  5.31/19  10.21/21  11.16/20  12.11/20  21.57/19  23.45/19  26.17/18  28.10/18  29.04/18  31.13/18  33.09/17  34.10/17  35.29/17  36.39/17  37.14/17 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             5.31/19   4.50/23   0.55/11   0.55/17   9.46/22   1.48/15   2.32/23   1.53/18   0.54/27   2.09/14   1.56/12   1.01/17   1.19/25   1.10/16   0.35/18 
 18 Jelínková Marta                37.33  4.13/13   7.20/11   8.19/11   9.13/11  17.25/12  25.24/21  27.34/20  29.09/19  29.58/19  31.54/19  33.58/18  35.17/18  36.05/18  37.02/18  37.33/18 
    K.O.B. Choceň                         4.13/13   3.07/12   0.59/13   0.54/16   8.12/13   7.59/28   2.10/16   1.35/10   0.49/25   1.56/9    2.04/14   1.19/26   0.48/7    0.57/2    0.31/8  
 19 Šafková Petra                  39.05  4.56/16  12.19/25  13.08/24  14.09/24  24.39/24  26.28/25  28.41/25  30.30/24  31.12/24  33.14/22  35.42/20  36.33/20  37.26/20  38.34/20  39.05/19 
    SK Kamenice                           4.56/16   7.23/26   0.49/6    1.01/22  10.30/23   1.49/17   2.13/18   1.49/15   0.42/24   2.02/10   2.28/22   0.51/6    0.53/10   1.08/12   0.31/8  
 20 Veljačiková Markéta            39.07  4.44/15   9.38/18  12.04/22  13.22/22  22.42/21  25.10/20  27.27/19  29.32/20  30.05/20  32.38/20  34.24/19  35.20/19  37.07/19  38.24/19  39.07/20 
    OK Sparta Praha                       4.44/15   4.54/24   2.26/27   1.18/28   9.20/20   2.28/23   2.17/20   2.05/20   0.33/19   2.33/20   1.46/9    0.56/10   1.47/27   1.17/20   0.43/26 
 21 Koucká Ivana                   39.38  4.39/14   7.19/10   9.44/15  10.32/14  21.59/20  23.09/18  25.05/16  26.33/16  27.02/16  29.41/16  35.54/21  37.02/21  37.56/21  39.05/21  39.38/21 
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.39/14   2.40/7    2.25/26   0.48/8   11.27/24   1.10/3    1.56/8    1.28/6    0.29/12   2.39/22   6.13/27   1.08/23   0.54/13   1.09/14   0.33/15 
 22 Ježková Regina                 40.43  5.53/22   8.27/13   9.29/12  10.34/15  19.13/16  22.19/16  27.43/21  30.10/22  30.38/22  34.21/23  36.35/22  37.40/22  38.45/22  40.06/22  40.43/22 
    SK Praga                              5.53/22   2.34/5    1.02/16   1.05/24   8.39/15   3.06/27   5.24/27   2.27/25   0.28/11   3.43/26   2.14/17   1.05/21   1.05/21   1.21/23   0.37/20 
 23 Müllerová Zorka                41.13  3.55/9   13.33/27  15.53/28  16.45/28  24.47/25  26.17/24  28.11/23  29.45/21  30.22/21  34.46/24  37.01/23  38.10/23  39.00/23  40.26/23  41.13/23 
    OOB Vamberk                           3.55/9    9.38/28   2.20/25   0.52/12   8.02/12   1.30/9    1.54/7    1.34/9    0.37/21   4.24/28   2.15/18   1.09/24   0.50/8    1.26/27   0.47/28 
 24 Thýnová Ivana                  41.43  5.39/20   8.36/15   9.40/14  10.25/12  23.14/22  25.49/22  27.55/22  32.08/25  32.40/25  36.04/25  37.47/24  38.47/24  39.50/24  41.08/24  41.43/24 
    TJ Slavia Hradec Králové              5.39/20   2.57/11   1.04/18   0.45/5   12.49/25   2.35/24   2.06/13   4.13/28   0.32/17   3.24/25   1.43/7    1.00/16   1.03/19   1.18/21   0.35/18 
 25 Hájková Iveta                  41.54  3.55/9   11.54/24  12.44/23  13.34/23  27.45/26  29.29/26  31.44/26  33.19/26  33.49/26  36.13/26  38.04/25  39.05/25  40.05/25  41.16/25  41.54/25 
    SK SP Kylešovice                      3.55/9    7.59/27   0.50/7    0.50/10  14.11/28   1.44/13   2.15/19   1.35/10   0.30/15   2.24/19   1.51/11   1.01/17   1.00/16   1.11/18   0.38/22 
 26 Parfianowicz Joanna            46.15  7.19/25  10.47/22  14.15/26  15.20/26  24.17/23  25.57/23  28.22/24  30.11/23  30.45/23  32.54/21  41.32/26  43.07/26  44.09/26  45.32/26  46.15/26 
    UNTS Warszawa                         7.19/25   3.28/17   3.28/28   1.05/24   8.57/17   1.40/10   2.25/22   1.49/15   0.34/20   2.09/14   8.38/28   1.35/27   1.02/18   1.23/25   0.43/26 
 27 Semrádová Jitka                46.16  7.52/27  12.29/26  13.51/25  15.00/25  28.05/27  30.28/27  33.51/27  35.58/27  36.51/27  39.25/27  42.01/27  43.10/27  44.13/27  45.37/27  46.16/27 
    K.O.B. Choceň                         7.52/27   4.37/21   1.22/22   1.09/27  13.05/27   2.23/22   3.23/26   2.07/21   0.53/26   2.34/21   2.36/25   1.09/24   1.03/19   1.24/26   0.39/24 
 28 Lohrová Hana                   50.27  9.03/28  14.55/28  15.33/27  16.39/27  29.40/28  31.41/28  37.42/28  39.54/28  40.25/28  44.23/28  46.32/28  47.35/28  48.42/28  49.49/28  50.27/28 
    OK Sparta Praha                       9.03/28   5.52/25   0.38/2    1.06/26  13.01/26   2.01/19   6.01/28   2.12/23   0.31/16   3.58/27   2.09/15   1.03/20   1.07/22   1.07/11   0.38/22 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         1.7km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-110     3-57      4-92      5-54      6-64      7-53      8-93      9-106    10-58     11-60     12-79     13-100   
  1 Klimešová Hana                 28.39  2.11/4    4.01/5    5.58/6    8.13/2   15.45/1*  16.43/1*  17.15/1*  20.36/1*  22.02/1*  25.10/1*  26.26/1*  27.30/1*  28.08/1*  28.39/1* 
    Tempo Praha                           2.11/4    1.50/7    1.57/6    2.15/1*   7.32/1*   0.58/4    0.32/1*   3.21/3    1.26/2    3.08/1*   1.16/5    1.04/1*   0.38/2    0.31/3  
  2 Voltrová Svatava               31.57  1.35/1*   2.27/1*   3.42/1*   6.01/1*  17.12/2   18.04/2   18.41/2   21.49/2   23.04/2   28.48/2   29.49/2   30.56/2   31.29/2   31.57/2  
    OK Roztoky                            1.35/1*   0.52/2    1.15/5    2.19/2   11.11/4    0.52/2    0.37/3    3.08/1*   1.15/1*   5.44/8    1.01/2    1.07/2    0.33/1*   0.28/1* 
  3 Jedličková Zdena               37.57  2.16/5    3.26/3    5.52/5    8.39/3   21.48/4   23.05/4   23.50/4   27.15/3   29.38/4   33.42/3   34.50/3   36.39/4   37.17/3   37.57/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.16/5    1.10/3    2.26/7    2.47/3   13.09/6    1.17/8    0.45/8    3.25/4    2.23/11   4.04/5    1.08/3    1.49/9    0.38/2    0.40/9  
  4 Leideck Heike                  38.01  2.17/6    5.42/11   8.36/9   11.34/8   20.26/3   21.41/3   23.23/3   27.18/4   28.57/3   34.16/4   35.12/4   36.36/3   37.22/4   38.01/4  
    USV TU Dresden                        2.17/6    3.25/11   2.54/8    2.58/4    8.52/2    1.15/6    1.42/9    3.55/7    1.39/4    5.19/7    0.56/1*   1.24/7    0.46/8    0.39/7  
  5 Kubíčková Marcela              38.33  2.17/6    4.20/6    5.03/3   10.42/6   24.02/6   25.07/6   25.45/6   29.37/5   31.21/5   34.54/5   36.05/5   37.20/5   37.58/5   38.33/5  
    OK 99 Hradec Králové                  2.17/6    2.03/8    0.43/2    5.39/8   13.20/7    1.05/5    0.38/4    3.52/6    1.44/6    3.33/2    1.11/4    1.15/3    0.38/2    0.35/5  
  6 Večeřová Ivana                 44.36  2.31/8    5.04/10   6.17/7   10.18/5   29.52/8   30.44/8   31.20/8   34.54/7   36.37/7   40.24/6   41.48/6   43.09/6   44.04/6   44.36/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.31/8    2.33/10   1.13/3    4.01/7   19.34/10   0.52/2    0.36/2    3.34/5    1.43/5    3.47/3    1.24/8    1.21/5    0.55/10   0.32/4  
  7 Hartlová Blanka                45.43  2.34/9    3.21/2    4.35/2   11.09/7   23.13/5   24.29/5   25.11/5   29.43/6   31.51/6   41.32/7   43.03/7   44.20/7   45.00/7   45.43/7  
    TJ Aero Odolena Voda                  2.34/9    0.47/1*   1.14/4    6.34/10  12.04/5    1.16/7    0.42/7    4.32/9    2.08/9    9.41/11   1.31/10   1.17/4    0.40/5    0.43/10 
  8 Petrželová Alena               46.38  2.07/2    4.35/7    5.07/4    8.54/4   32.01/11  32.50/11  33.28/10  36.48/9   38.26/9   42.20/8   43.45/8   45.07/8   46.08/8   46.38/8  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             2.07/2    2.28/9    0.32/1*   3.47/6   23.07/11   0.49/1*   0.38/4    3.20/2    1.38/3    3.54/4    1.25/9    1.22/6    1.01/11   0.30/2  
  9 Kovářová Alena                 47.11  2.08/3    3.35/4    6.34/8   12.33/9   29.59/9   31.16/9   31.57/9   36.10/8   37.57/8   42.27/9   43.50/9   45.53/9   46.36/9   47.11/9  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.08/3    1.27/4    2.59/9    5.59/9   17.26/9    1.17/8    0.41/6    4.13/8    1.47/7    4.30/6    1.23/6    2.03/11   0.43/7    0.35/5  
 10 Vondráčková Zdeňka             50.20  3.03/11   4.39/8   10.03/11  13.49/10  24.31/7   26.04/7   28.26/7   37.13/10  39.17/10  45.54/10  47.17/10  48.59/10  49.41/10  50.20/10 
    TJ START Náchod                       3.03/11   1.36/6    5.24/12   3.46/5   10.42/3    1.33/11   2.22/10   8.47/12   2.04/8    6.37/10   1.23/6    1.42/8    0.42/6    0.39/7  
 11 Kubátová Ivana                 66.29  3.21/12   4.49/9    9.27/10  16.22/11  31.14/10  32.37/10  41.05/11  46.46/11  49.25/11  61.08/11  62.59/11  64.51/11  65.42/11  66.29/11 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.21/12   1.28/5    4.38/10   6.55/11  14.52/8    1.23/10   8.28/12   5.41/11   2.39/12  11.43/12   1.51/11   1.52/10   0.51/9    0.47/11 
 12 Wróblewska Bogna               80.53  2.54/10   8.34/12  13.24/12  22.56/12  55.30/12  57.18/12  61.31/12  66.39/12  68.53/12  74.41/12  76.46/12  78.52/12  79.54/12  80.53/12 
    OK!Sport                              2.54/10   5.40/12   4.50/11   9.32/12  32.34/12   1.48/12   4.13/11   5.08/10   2.14/10   5.48/9    2.05/12   2.06/12   1.02/12   0.59/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         1.6km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-109     2-57      3-73      4-37      5-84      6-93      7-105     8-107     9-114    10-33     11-38     12-100   
  1 Zelená Markéta                 27.19  1.03/1*   3.53/1*   6.08/1*  12.15/1*  14.20/1*  16.39/1*  18.30/1*  21.42/1*  22.53/1*  24.38/1*  25.35/1*  26.49/1*  27.19/1* 
    SK Praga                              1.03/1*   2.50/5    2.15/2    6.07/1*   2.05/2    2.19/1*   1.51/1*   3.12/6    1.11/4    1.45/10   0.57/4    1.14/7    0.30/2  
  2 Běhounová Jiřina               31.43  1.27/4    5.04/7    9.53/3   16.45/3   18.50/2   21.22/2   23.28/2   25.49/2   27.31/2   29.09/2   30.05/2   31.10/2   31.43/2  
    OK 99 Hradec Králové                  1.27/4    3.37/8    4.49/5    6.52/5    2.05/2    2.32/3    2.06/5    2.21/1*   1.42/9    1.38/8    0.56/3    1.05/1*   0.33/7  
  3 Langrová Eva                   35.44  1.58/12   4.25/5   10.07/4   16.21/2   20.41/3   23.42/3   25.44/3   29.12/3   31.23/3   32.56/3   33.59/3   35.10/3   35.44/3  
    TJ START Náchod                       1.58/12   2.27/2    5.42/9    6.14/2    4.20/12   3.01/7    2.02/3    3.28/7    2.11/12   1.33/4    1.03/7    1.11/4    0.34/10 
  4 Mrázková Ivana                 36.52  1.22/3    5.36/10  15.25/15  23.14/15  25.07/9   27.28/8   29.28/8   31.53/5   32.54/5   34.09/5   35.11/5   36.23/4   36.52/4  
    Oddíl OB Kotlářka                     1.22/3    4.14/11   9.49/19   7.49/9    1.53/1*   2.21/2    2.00/2    2.25/2    1.01/3    1.15/1*   1.02/6    1.12/5    0.29/1* 
  5 Víchová Ladislava              37.03  1.39/9    4.09/3    9.50/2   18.45/5   21.46/4   24.27/4   27.07/4   30.00/4   32.01/4   33.35/4   34.56/4   36.28/5   37.03/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.39/9    2.30/3    5.41/8    8.55/15   3.01/9    2.41/4    2.40/11   2.53/3    2.01/10   1.34/5    1.21/16   1.32/15   0.35/12 
  6 Bláhová Luba                   38.07  2.01/14   4.56/6   12.22/10  20.07/7   22.48/5   25.44/5   28.02/5   31.56/6   33.20/6   34.59/6   36.07/6   37.28/6   38.07/6  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.01/14   2.55/6    7.26/16   7.45/8    2.41/4    2.56/6    2.18/6    3.54/12   1.24/6    1.39/9    1.08/10   1.21/11   0.39/16 
  7 Dokoupilová Zuzana             38.55  1.32/7    5.38/11  12.05/8   20.52/8   23.49/8   26.36/7   29.11/7   32.04/7   34.07/7   35.52/7   37.00/7   38.24/7   38.55/7  
    VSK Mendelu Brno                      1.32/7    4.06/10   6.27/10   8.47/13   2.57/7    2.47/5    2.35/9    2.53/3    2.03/11   1.45/10   1.08/10   1.24/13   0.31/3  
  8 Dudová Hana                    42.09  1.53/11   5.31/9   12.51/11  21.18/9   26.45/13  29.46/10  32.10/10  35.54/9   37.26/8   39.03/8   40.10/8   41.32/8   42.09/8  
    Oddíl OB Kotlářka                     1.53/11   3.38/9    7.20/15   8.27/12   5.27/16   3.01/7    2.24/8    3.44/11   1.32/8    1.37/7    1.07/9    1.22/12   0.37/14 
  9 Flašarová Marie                42.36  1.20/2    4.22/4   11.34/6   19.11/6   22.59/6   26.03/6   28.06/6   33.02/8   37.52/9   39.55/9   40.50/9   42.03/9   42.36/9  
    KOB Český Krumlov                     1.20/2    3.02/7    7.12/13   7.37/7    3.48/10   3.04/9    2.03/4    4.56/16   4.50/19   2.03/15   0.55/1*   1.13/6    0.33/7  
 10 Novotná Jiřina                 43.46  1.39/9   13.04/20  14.56/14  22.46/13  27.40/15  31.49/14  34.26/14  38.00/12  39.28/11  40.46/10  42.03/10  43.12/10  43.46/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.39/9   11.25/20   1.52/1*   7.50/10   4.54/14   4.09/15   2.37/10   3.34/10   1.28/7    1.18/2    1.17/14   1.09/3    0.34/10 
 11 Jahnová Helena                 44.48  2.33/17   5.20/8   14.10/12  23.00/14  25.52/12  29.06/9   31.58/9   38.12/13  39.24/10  41.10/11  42.30/11  44.08/11  44.48/11 
    OK Sparta Praha                       2.33/17   2.47/4    8.50/18   8.50/14   2.52/6    3.14/11   2.52/13   6.14/18   1.12/5    1.46/12   1.20/15   1.38/16   0.40/18 
 12 Vajcová Hana                   45.46  1.30/6    9.04/15  15.49/16  22.30/12  25.21/10  30.02/12  33.22/12  39.55/14  40.42/12  42.51/12  43.57/12  45.14/12  45.46/12 
    OK Chrastava                          1.30/6    7.34/17   6.45/12   6.41/4    2.51/5    4.41/17   3.20/17   6.33/20   0.47/2    2.09/17   1.06/8    1.17/8    0.32/5  
 13 Štrossová Jiřina               46.47  2.35/18   7.54/14  12.03/7   22.23/11  25.22/11  29.52/11  32.40/11  36.13/10  41.28/13  43.51/14  44.46/13  46.15/13  46.47/13 
    KOB Dobřichovice                      2.35/18   5.19/13   4.09/4   10.20/17   2.59/8    4.30/16   2.48/12   3.33/9    5.15/20   2.23/18   0.55/1*   1.29/14   0.32/5  
 14 Klimplová Alena                48.25  2.06/15   6.39/12  12.07/9   21.24/10  27.06/14  30.19/13  34.16/13  37.25/11  42.14/14  43.48/13  45.12/14  47.46/14  48.25/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.06/15   4.33/12   5.28/7    9.17/16   5.42/17   3.13/10   3.57/18   3.09/5    4.49/18   1.34/5    1.24/17   2.34/20   0.39/16 
 15 Zavadilová Naďa                50.37  1.58/12  11.09/18  17.53/20  26.07/17  30.56/16  34.31/15  37.38/15  42.31/15  45.45/15  47.33/15  48.47/15  50.06/15  50.37/15 
    OK Sparta Praha                       1.58/12   9.11/18   6.44/11   8.14/11   4.49/13   3.35/12   3.07/15   4.53/15   3.14/15   1.48/13   1.14/13   1.19/10   0.31/3  
 16 Mikysková Hana                 54.27  2.08/16  12.50/19  16.22/17  27.08/18  33.12/17  37.03/17  40.11/16  44.15/16  47.08/16  49.52/16  51.24/16  53.37/16  54.27/16 
    TJ START Náchod                       2.08/16  10.42/19   3.32/3   10.46/18   6.04/18   3.51/13   3.08/16   4.04/13   2.53/14   2.44/19   1.32/18   2.13/18   0.50/19 
 17 Kuncová Jiřina                 55.31  1.36/8    7.26/13  17.30/18  24.32/16  34.02/18  40.14/18  42.34/17  48.50/17  51.20/17  52.42/17  53.50/17  54.58/17  55.31/17 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.36/8    5.50/15  10.04/20   7.02/6    9.30/20   6.12/19   2.20/7    6.16/19   2.30/13   1.22/3    1.08/10   1.08/2    0.33/7  
 18 Janošíková Jaroslava           57.31  1.28/5    3.53/1*  11.05/5   17.27/4   23.35/7   34.54/16  46.14/19  51.59/19  52.45/19  54.38/18  55.39/18  56.56/18  57.31/18 
    SK UP Olomouc                         1.28/5    2.25/1*   7.12/13   6.22/3    6.08/19  11.19/20  11.20/20   5.45/17   0.46/1*   1.53/14   1.01/5    1.17/8    0.35/12 
 19 Havlová Jaroslava              59.01  3.14/19   9.42/16  14.31/13  34.30/20  38.34/20  42.29/19  45.35/18  49.05/18  52.42/18  54.48/19  56.29/19  58.23/19  59.01/19 
    OB Jenišovice                         3.14/19   6.28/16   4.49/5   19.59/20   4.04/11   3.55/14   3.06/14   3.30/8    3.37/17   2.06/16   1.41/19   1.54/17   0.38/15 
 20 Böhmová Eva                    67.04  3.55/20   9.43/17  17.43/19  31.25/19  36.34/19  42.38/20  48.28/20  53.01/20  56.20/20  61.39/20  63.48/20  66.03/20  67.04/20 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.55/20   5.48/14   8.00/17  13.42/19   5.09/15   6.04/18   5.50/19   4.33/14   3.19/16   5.19/20   2.09/20   2.15/19   1.01/20 
    Fejlková Alice             DISK       2.47/     6.35/    13.07/         /    21.49/    27.40/    34.36/    39.38/    41.37/    43.15/    44.43/    46.00/    46.40/   
    TJ Slavia Hradec Králové              2.47/     3.48/     6.32/         /         /     5.51/     6.56/     5.02/     1.59/     1.38/     1.28/     1.17/     0.40/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         1.6km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-110     3-88      4-103     5-67      6-37      7-70      8-64      9-107    10-112    11-59     12-100   
  1 Zlesáková Vlasta               30.45  2.06/2    3.08/1*   6.03/2    6.32/2    8.25/2   15.53/3   18.00/2   23.34/2   24.59/1*  26.57/1*  28.32/1*  30.00/1*  30.45/1* 
    OK Jilemnice                          2.06/2    1.02/2    2.55/4    0.29/4    1.53/4    7.28/4    2.07/4    5.34/11   1.25/1*   1.58/5    1.35/10   1.28/8    0.45/13 
  1 Dohnalová Dana                 30.45  2.48/10   5.31/12   7.46/4    8.23/4   11.32/6   19.41/6   21.32/6   24.19/4   25.49/2   27.46/2   28.55/2   30.06/2   30.45/1* 
    USK Praha                             2.48/10   2.43/13   2.15/2    0.37/10   3.09/11   8.09/7    1.51/1*   2.47/4    1.30/3    1.57/4    1.09/3    1.11/3    0.39/10 
  3 Rosen Miriam                   31.22  2.55/11   4.35/8    7.50/5    8.29/5   10.25/4   18.51/5   21.11/5   24.14/3   26.13/3   28.15/3   29.25/3   30.47/3   31.22/3  
    GB O Squad                            2.55/11   1.40/7    3.15/6    0.39/13   1.56/5    8.26/8    2.20/7    3.03/5    1.59/6    2.02/7    1.10/4    1.22/7    0.35/5  
  4 Neradová Alena                 31.34  2.37/9    3.38/3    6.18/3    6.46/3    8.26/3   15.49/2   18.55/3   25.15/6   26.44/4   28.47/4   29.52/4   31.02/4   31.34/4  
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.37/9    1.01/1*   2.40/3    0.28/2    1.40/2    7.23/2    3.06/12   6.20/14   1.29/2    2.03/9    1.05/2    1.10/1*   0.32/2  
  5 Horynová Eva                   32.26  1.59/1*   3.09/2    5.19/1*   5.43/1*   7.17/1*  14.59/1*  17.43/1*  19.36/1*  28.23/6   29.47/5   30.45/5   31.55/5   32.26/5  
    SKOB Zlín                             1.59/1*   1.10/3    2.10/1*   0.24/1*   1.34/1*   7.42/6    2.44/10   1.53/1*   8.47/14   1.24/1*   0.58/1*   1.10/1*   0.31/1* 
  6 Tvrdkova Eva                   34.24  3.11/12   4.36/9    8.56/9    9.24/9   11.36/7   20.17/7   22.55/7   24.54/5   28.56/7   30.48/6   32.17/6   33.46/6   34.24/6  
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              3.11/12   1.25/6    4.20/9    0.28/2    2.12/8    8.41/10   2.38/9    1.59/2    4.02/12   1.52/3    1.29/8    1.29/10   0.38/8  
  7 Stehnová Hana                  35.36  2.33/6    3.45/4    8.39/8    9.13/8   11.38/8   20.30/8   23.02/8   27.24/9   29.25/8   32.21/8   33.47/7   35.02/7   35.36/7  
    Oddíl OB Kotlářka                     2.33/6    1.12/4    4.54/10   0.34/9    2.25/10   8.52/11   2.32/8    4.22/7    2.01/7    2.56/10   1.26/6    1.15/4    0.34/4  
  8 Karmazínová Ivana              36.18  2.21/4    4.12/6    9.47/10  10.18/10  15.04/10  22.30/9   24.49/9   26.57/8   30.50/9   32.49/9   34.15/8   35.43/8   36.18/8  
    Slavia Liberec orienteering           2.21/4    1.51/9    5.35/11   0.31/7    4.46/14   7.26/3    2.19/6    2.08/3    3.53/10   1.59/6    1.26/6    1.28/8    0.35/5  
  9 Rufferová Iva                  40.24  3.21/13   5.12/11   8.09/7    8.40/6   10.32/5   18.12/4   20.13/4   26.09/7   27.43/5   30.50/7   38.23/9   39.43/9   40.24/9  
    TJ START Náchod                       3.21/13   1.51/9    2.57/5    0.31/7    1.52/3    7.40/5    2.01/2    5.56/12   1.34/4    3.07/11   7.33/15   1.20/6    0.41/11 
 10 Stevens Sue                    40.54  2.10/3    5.10/10  14.27/15  15.13/15  17.21/14  24.23/12  27.10/11  30.25/10  32.12/10  34.14/10  38.49/10  40.18/10  40.54/10 
    nebstone                              2.10/3    3.00/14   9.17/15   0.46/14   2.08/7    7.02/1*   2.47/11   3.15/6    1.47/5    2.02/7    4.35/14   1.29/10   0.36/7  
 11 Bartoňová Marie                42.47  2.35/7    3.54/5   12.43/13  13.12/13  15.27/11  23.59/10  26.04/10  32.17/11  35.43/12  39.12/12  40.45/11  42.15/11  42.47/11 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.35/7    1.19/5    8.49/14   0.29/4    2.15/9    8.32/9    2.05/3    6.13/13   3.26/9    3.29/12   1.33/9    1.30/12   0.32/2  
 12 Orálková Libuše                43.46  2.36/8    4.16/7    8.07/6    8.45/7   12.27/9   24.00/11  27.29/13  32.29/12  34.47/11  38.34/11  41.05/12  43.03/12  43.46/12 
    OOB Třebíč                            2.36/8    1.40/7    3.51/8    0.38/12   3.42/12  11.33/13   3.29/13   5.00/8    2.18/8    3.47/14   2.31/13   1.58/14   0.43/12 
 13 Richtrová Jaroslava            54.33  3.35/14   5.31/12  12.11/11  12.40/11  16.23/13  32.04/14  36.33/14  41.40/14  46.25/13  50.11/13  51.51/13  53.38/13  54.33/13 
    OB Jenišovice                         3.35/14   1.56/12   6.40/13   0.29/4    3.43/13  15.41/15   4.29/14   5.07/9    4.45/13   3.46/13   1.40/11   1.47/13   0.55/14 
 14 Nedvídková Jitka               65.16  4.17/15   6.12/14  12.13/12  13.07/12  20.22/15  35.59/15  44.32/15  49.58/15  53.51/14  58.47/14  61.10/14  63.42/14  65.16/14 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              4.17/15   1.55/11   6.01/12   0.54/15   7.15/15  15.37/14   8.33/15   5.26/10   3.53/10   4.56/15   2.23/12   2.32/15   1.34/15 
 15 Pachnerová Jaroslava           69.57  2.31/5    9.50/15  13.23/14  14.00/14  16.04/12  25.00/13  27.18/12  39.28/13  64.57/15  66.46/15  68.01/15  69.19/15  69.57/15 
    Slavia Liberec orienteering           2.31/5    7.19/15   3.33/7    0.37/10   2.04/6    8.56/12   2.18/5   12.10/15  25.29/15   1.49/2    1.15/5    1.18/5    0.38/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         1.3km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-109     2-61      3-41      4-73      5-37      6-84      7-55      8-107     9-52     10-33     11-59     12-100   
  1 Lohrová Jarmila                36.09  1.42/4    4.36/3    6.38/3    8.50/2   18.42/1*  25.47/3   27.04/2   29.47/2   31.19/2   32.46/1*  34.10/1*  35.33/1*  36.09/1* 
    OK Sparta Praha                       1.42/4    2.54/4    2.02/3    2.12/2    9.52/2    7.05/7    1.17/3    2.43/1*   1.32/4    1.27/1*   1.24/2    1.23/3    0.36/3  
  2 Suchánková Libuše              37.38  1.41/3    5.08/5    6.57/4    9.48/4   18.50/2   21.56/1*  23.19/1*  27.00/1*  30.09/1*  33.39/2   35.50/2   37.06/2   37.38/2  
    OOB TJ Slezan Opava                   1.41/3    3.27/8    1.49/1*   2.51/6    9.02/1*   3.06/2    1.23/4    3.41/5    3.09/8    3.30/6    2.11/7    1.16/1*   0.32/1* 
  3 Kopřivová Jitka                38.19  1.40/2    4.11/2    6.14/2    8.26/1*  22.29/5   27.28/5   28.34/5   31.49/4   33.20/4   34.57/4   36.15/3   37.40/3   38.19/3  
    Uringa Sydney                         1.40/2    2.31/1*   2.03/4    2.12/2   14.03/8    4.59/6    1.06/1*   3.15/4    1.31/2    1.37/3    1.18/1*   1.25/4    0.39/4  
  4 Křtěnská Leontina              38.57  1.45/5    4.37/4    8.25/7    9.42/3   22.19/4   25.30/2   27.24/4   30.36/3   32.34/3   34.27/3   36.22/4   38.06/4   38.57/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.45/5    2.52/3    3.48/8    1.17/1*  12.37/6    3.11/4    1.54/8    3.12/3    1.58/6    1.53/5    1.55/6    1.44/7    0.51/6  
  5 Ryšavá Lubomíra                40.09  1.53/6    5.14/6    7.49/6   10.21/5   24.23/7   29.15/7   30.22/7   33.31/5   35.02/5   36.51/5   38.16/5   39.34/5   40.09/5  
    TJ Sokol Troja                        1.53/6    3.21/5    2.35/6    2.32/5   14.02/7    4.52/5    1.07/2    3.09/2    1.31/2    1.49/4    1.25/3    1.18/2    0.35/2  
  6 Kašková Eva                    44.36  1.55/7    5.21/7    7.12/5   12.49/7   22.49/6   25.56/4   27.19/3   36.48/6   38.15/6   39.51/6   42.18/6   43.48/6   44.36/6  
    OK Chrastava                          1.55/7    3.26/6    1.51/2    5.37/7   10.00/3    3.07/3    1.23/4    9.29/6    1.27/1*   1.36/2    2.27/8    1.30/5    0.48/5  
  7 Kutáčková Stanislava           50.54  1.24/1*   3.58/1*   6.08/1*  13.01/8   25.20/8   28.20/6   29.57/6   41.05/7   43.04/7   46.57/7   48.23/7   50.03/7   50.54/7  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             1.24/1*   2.34/2    2.10/5    6.53/8   12.19/5    3.00/1*   1.37/6   11.08/7    1.59/7    3.53/7    1.26/4    1.40/6    0.51/6  
  8 Nejezchlebová Věra             69.16  2.32/8    5.58/8    8.41/8   10.58/6   22.18/3   38.40/8   40.26/8   56.41/8   58.22/8   64.05/8   65.57/8   68.03/8   69.16/8  
    KOB Kamenický Šenov                   2.32/8    3.26/6    2.43/7    2.17/4   11.20/4   16.22/8    1.46/7   16.15/8    1.41/5    5.43/8    1.52/5    2.06/8    1.13/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D70         1.2km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-111     2-61      3-67      4-41      5-91      6-39      7-94      8-82      9-33     10-38     11-100   
  1 Grosse Ingrid                  38.40  4.01/1*  10.05/1*  12.13/1*  14.13/1*  23.41/1*  27.10/1*  29.00/1*  30.59/1*  34.18/1*  36.30/1*  38.00/1*  38.40/1* 
    USV TU Dresden                        4.01/1*   6.04/1*   2.08/1*   2.00/1*   9.28/1*   3.29/1*   1.50/1*   1.59/1*   3.19/1*   2.12/1*   1.30/1*   0.40/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.3km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-72      3-75      4-76      5-78      6-79      7-100   
  1 Tkáč Matěj                     14.15  1.17/2    2.04/3    5.07/1*   9.05/1*  11.52/1*  13.21/1*  13.51/1*  14.15/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.17/2    0.47/3    3.03/1*   3.58/3    2.47/2    1.29/1*   0.30/7    0.24/2  
  2 Šimša Martin                   14.31  1.33/8    2.26/7    5.48/3    9.13/2   11.57/2   13.35/2   14.08/2   14.31/2  
    VŠSK MFF UK Praha                     1.33/8    0.53/6    3.22/2    3.25/1*   2.44/1*   1.38/2    0.33/12   0.23/1* 
  3 Dejnožka Vojtěch               16.46  1.18/3    2.01/2    6.16/5   10.54/4   13.52/3   15.44/3   16.19/3   16.46/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.18/3    0.43/1*   4.15/13   4.38/8    2.58/4    1.52/4    0.35/16   0.27/4  
  4 Peterka Jakub                  17.42  1.20/4    2.18/4    6.20/6   10.39/3   14.47/4   16.39/4   17.16/4   17.42/4  
    TJ Loko Liberec                       1.20/4    0.58/11   4.02/9    4.19/5    4.08/8    1.52/4    0.37/19   0.26/3  
  5 Gryc Ondřej                    19.20  1.43/10   2.33/8    6.32/8   11.34/5   16.18/5   18.16/5   18.50/5   19.20/5  
    KOS TJ Tesla Brno                     1.43/10   0.50/4    3.59/7    5.02/9    4.44/16   1.58/6    0.34/15   0.30/13 
  6 Novotný Jaromír                19.49  2.13/20   3.36/18   8.03/12  12.36/8   16.31/6   18.50/6   19.19/6   19.49/6  
    Slavia Liberec orienteering           2.13/20   1.23/20   4.27/14   4.33/7    3.55/7    2.19/10   0.29/5    0.30/13 
  7 Venhoda Matěj                  20.32  1.10/1*   2.00/1*   5.28/2   11.55/7   16.45/7   19.42/8   20.04/7   20.32/7  
    OK Jihlava                            1.10/1*   0.50/4    3.28/4    6.27/14   4.50/17   2.57/19   0.22/1*   0.28/8  
  8 Mielec Radomír                 20.52  1.36/9    2.20/5    6.10/4   11.48/6   17.06/8   19.40/7   20.22/8   20.52/8  
    OOB TJ Baník Ostrava                  1.36/9    0.44/2    3.50/6    5.38/11   5.18/19   2.34/14   0.42/22   0.30/13 
  9 Karásek Matyáš                 21.05  1.50/11   2.47/10   6.57/10  12.47/9   17.44/10  19.42/8   20.26/9   21.05/9  
    KOB ZPV Prostějov                     1.50/11   0.57/10   4.10/12   5.50/12   4.57/18   1.58/6    0.44/24   0.39/25 
 10 Mellan Jonáš                   21.27  4.00/23   4.55/23   8.32/13  13.04/10  17.30/9   20.13/11  20.56/10  21.27/10 
    SOK TJ Turnov                         4.00/23   0.55/8    3.37/5    4.32/6    4.26/14   2.43/16   0.43/23   0.31/17 
 11 Biolik Emil                    22.16  1.55/16   3.07/15   8.34/14  14.31/12  18.51/12  21.16/12  21.49/11  22.16/11 
    Bioliki                               1.55/16   1.12/18   5.27/17   5.57/13   4.20/12   2.25/13   0.33/12   0.27/4  
 12 Milán Jakub                    22.27  1.50/11   2.50/11   8.46/17  16.58/16  19.46/14  21.29/13  21.58/12  22.27/12 
    KOS TJ Tesla Brno                     1.50/11   1.00/12   5.56/18   8.12/21   2.48/3    1.43/3    0.29/5    0.29/11 
 13 Rusin Vojtěch                  23.06  1.28/6    2.23/6    6.32/8   15.50/14  20.03/15  22.11/15  22.39/13  23.06/13 
    Ulita-HOBRA Orienteering Broumov      1.28/6    0.55/8    4.09/10   9.18/24   4.13/10   2.08/8    0.28/4    0.27/4  
 14 Kolář Šimon                    23.31  1.54/15   3.00/12   7.56/11  14.57/13  20.18/16  22.28/16  23.03/14  23.31/14 
    TJ Jiskra Hořice                      1.54/15   1.06/15   4.56/15   7.01/15   5.21/20   2.10/9    0.35/16   0.28/8  
 15 Zabořil Ondřej                 25.25  1.27/5    3.04/14   6.31/7   14.10/11  17.47/11  20.07/10  24.48/15  25.25/15 
    OB Jenišovice                         1.27/5    1.37/22   3.27/3    7.39/18   3.37/6    2.20/11   4.41/26   0.37/23 
 16 Řehoř Vojta                    25.54  3.34/22   4.27/22   8.36/15  17.57/18  22.14/17  24.52/17  25.23/16  25.54/16 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.34/22   0.53/6    4.09/10   9.21/25   4.17/11   2.38/15   0.31/9    0.31/17 
 17 Oncirk Jan                     26.14  1.31/7    2.40/9    8.43/16  16.23/15  19.45/13  22.09/14  25.47/17  26.14/17 
    SKOB Ostrov                           1.31/7    1.09/17   6.03/19   7.40/19   3.22/5    2.24/12   3.38/25   0.27/4  
 18 Prášil Tomáš                   26.32  1.50/11   3.53/21  10.57/20  18.00/19  22.42/18  25.39/18  26.04/18  26.32/18 
    OOB Třebíč                            1.50/11   2.03/25   7.04/21   7.03/16   4.42/15   2.57/19   0.25/3    0.28/8  
 19 Sedláček Jaroslav              28.20  9.57/26  10.58/26  14.58/23  20.19/22  24.28/20  27.12/19  27.45/19  28.20/19 
    OK Roztoky                            9.57/26   1.01/14   4.00/8    5.21/10   4.09/9    2.44/17   0.33/12   0.35/21 
 20 Hanák Ondřej                   29.00  2.00/17   3.00/12  16.15/24  20.02/21  24.22/19  28.08/20  28.31/20  29.00/20 
    Kometa Kralovice                      2.00/17   1.00/12  13.15/25   3.47/2    4.20/12   3.46/25   0.23/2    0.29/11 
 21 Dundáček Karel                 33.10  1.51/14   3.48/20  18.19/25  22.30/24  29.13/21  32.01/21  32.38/21  33.10/21 
    SJH Jindřichův Hradec                 1.51/14   1.57/23  14.31/26   4.11/4    6.43/22   2.48/18   0.37/19   0.32/19 
 22 Balogh Michal                  34.19  2.03/18   3.11/16  10.51/19  18.53/20  29.23/22  33.14/22  33.49/22  34.19/22 
    ŠK Sandberg Bratislava                2.03/18   1.08/16   7.40/22   8.02/20  10.30/23   3.51/26   0.35/16   0.30/13 
 23 Danko Štěpán                   36.32  2.12/19   3.27/17   9.43/18  17.21/17  31.47/23  35.11/23  35.52/23  36.32/23 
    OK Chrastava                          2.12/19   1.15/19   6.16/20   7.38/17  14.26/26   3.24/22   0.41/21   0.40/26 
 24 Janků Štěpán                   38.15  5.33/24   7.31/24  12.57/21  21.14/23  33.43/24  37.11/24  37.43/24  38.15/24 
    Sportcentrum Jičín                    5.33/24   1.58/24   5.26/16   8.17/23  12.29/24   3.28/23   0.32/11   0.32/19 
 25 Marhold Přemysl                39.51  2.13/20   3.47/19  14.36/22  29.37/26  35.45/25  38.46/25  39.16/25  39.51/25 
    OB SK Zvole                           2.13/20   1.34/21  10.49/24  15.01/26   6.08/21   3.01/21   0.30/7    0.35/21 
 26 Urban Michal                   44.23  7.41/25  10.17/25  18.56/26  27.09/25  39.44/26  43.14/26  43.45/26  44.23/26 
    ŠK Sandberg Bratislava                7.41/25   2.36/26   8.39/23   8.13/22  12.35/25   3.30/24   0.31/9    0.38/24 
    Kukurugya Šimon            DISK       2.22/     4.33/         /    15.10/    22.15/    26.05/    27.09/    27.46/   
    ŠK Sandberg Bratislava                2.22/     2.11/         /         /     7.05/     3.50/     1.04/     0.37/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        1.3km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-72      2-74      3-75      4-76      5-77      6-78      7-100   
  1 Antonowicz Jan                 18.30  2.13/1*   4.15/2    5.45/2   10.02/1*  13.52/1*  16.03/1*  18.02/1*  18.30/1* 
    UNTS Warszawa                         2.13/1*   2.02/2    1.30/1*   4.17/1*   3.50/8    2.11/3    1.59/2    0.28/2  
  2 Hanuš Miroslav                 20.07  2.23/2    3.55/1*   5.39/1*  10.54/2   14.08/2   17.25/2   19.32/2   20.07/2  
    OOB TJ Turnov                         2.23/2    1.32/1*   1.44/3    5.15/6    3.14/5    3.17/7    2.07/3    0.35/7  
  3 Heřmánek Petr                  21.14  3.34/5    6.01/5    8.19/5   12.55/3   15.37/3   18.19/3   20.42/3   21.14/3  
    OOB TJ Turnov                         3.34/5    2.27/4    2.18/9    4.36/2    2.42/2    2.42/5    2.23/4    0.32/5  
  4 Kuhn Vojtěch                   22.44  3.56/7    7.06/6    8.44/6   13.46/5   17.07/5   19.17/4   22.19/4   22.44/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.56/7    3.10/7    1.38/2    5.02/4    3.21/7    2.10/2    3.02/8    0.25/1* 
  5 Houžvička David                23.24  3.01/3    5.57/4    7.45/4   12.56/4   16.11/4   19.28/5   22.41/5   23.24/5  
    SOK TJ Turnov                         3.01/3    2.56/5    1.48/5    5.11/5    3.15/6    3.17/7    3.13/9    0.43/10 
  6 Solar Adam                     24.17  4.12/9    7.18/7    9.18/7   14.07/6   17.19/6   21.15/6   23.42/6   24.17/6  
    USK Praha                             4.12/9    3.06/6    2.00/7    4.49/3    3.12/3    3.56/11   2.27/5    0.35/7  
  7 Dejnožka Martin                24.29  4.11/8    8.46/9   10.48/9   16.13/8   20.13/8   22.08/8   23.59/7   24.29/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.11/8    4.35/11   2.02/8    5.25/7    4.00/9    1.55/1*   1.51/1*   0.30/4  
  8 Nejezchleb Vojtěch             25.13  3.23/4    7.55/8    9.52/8   15.52/7   19.04/7   21.49/7   24.39/8   25.13/8  
    OOB TJ Turnov                         3.23/4    4.32/10   1.57/6    6.00/8    3.12/3    2.45/6    2.50/7    0.34/6  
  9 Humpolec Martin                27.27  3.34/5    5.48/3    7.34/3   19.33/9   21.41/9   24.13/9   26.59/9   27.27/9  
    Cirkus Čakovice                       3.34/5    2.14/3    1.46/4   11.59/11   2.08/1*   2.32/4    2.46/6    0.28/2  
 10 Tesař Zdeněk                   34.48  7.51/11  11.51/11  14.30/11  20.47/10  25.10/10  28.29/10  34.10/10  34.48/10 
    Sportcentrum Jičín                    7.51/11   4.00/9    2.39/10   6.17/9    4.23/10   3.19/9    5.41/11   0.38/9  
 11 Vřešťál Antonín                36.20  6.33/10   9.57/10  13.19/10  21.57/11  28.34/11  31.53/11  35.37/11  36.20/11 
    OOB TJ Turnov                         6.33/10   3.24/8    3.22/11   8.38/10   6.37/11   3.19/9    3.44/10   0.43/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         1.4km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-75      3-50      4-56      5-51      6-112     7-77      8-78      9-79     10-100   
  1 Švadlena Michal                12.41  1.57/1*   3.53/1*   6.39/1*   7.10/1*   8.08/1*   8.38/1*   9.21/1*  10.22/1*  11.45/1*  12.15/1*  12.41/1* 
    K.O.B. Choceň                         1.57/1*   1.56/1*   2.46/1*   0.31/13   0.58/4    0.30/7    0.43/1*   1.01/1*   1.23/1*   0.30/10   0.26/11 
  2 Šafka Sebastian                14.12  2.09/2    4.14/3    7.25/2    7.52/2    8.59/2    9.28/2   10.15/2   11.33/2   13.13/2   13.46/2   14.12/2  
    SK Kamenice                           2.09/2    2.05/3    3.11/5    0.27/7    1.07/11   0.29/5    0.47/4    1.18/8    1.40/3    0.33/18   0.26/11 
  3 Richtr Lukáš                   14.41  2.14/5    4.10/2    8.03/3    8.22/3    9.25/3    9.55/3   10.43/3   11.53/3   13.51/3   14.20/3   14.41/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.14/5    1.56/1*   3.53/10   0.19/2    1.03/8    0.30/7    0.48/5    1.10/3    1.58/9    0.29/6    0.21/1* 
  4 Hořák Jaroslav                 15.56  2.22/8    5.26/10   8.29/5    9.00/4   10.07/4   10.35/4   11.43/4   13.09/4   15.02/4   15.33/4   15.56/4  
    TJ Loko Liberec                       2.22/8    3.04/14   3.03/4    0.31/13   1.07/11   0.28/3    1.08/17   1.26/11   1.53/6    0.31/13   0.23/5  
  5 Gryc Vojtěch                   17.01  2.53/12   5.03/5    9.40/9   10.03/8   11.14/7   11.40/7   12.35/6   13.59/5   15.42/5   16.37/5   17.01/5  
    KOS TJ Tesla Brno                     2.53/12   2.10/4    4.37/16   0.23/5    1.11/14   0.26/1*   0.55/15   1.24/10   1.43/4    0.55/37   0.24/6  
  6 Paroulek Lukáš                 17.20  2.32/9    5.06/6    8.58/7    9.32/6   10.39/6   11.13/6   12.51/8   14.38/8   16.23/6   16.53/6   17.20/6  
    TJ Loko Liberec                       2.32/9    2.34/9    3.52/8    0.34/18   1.07/11   0.34/15   1.38/29   1.47/12   1.45/5    0.30/10   0.27/14 
  7 Nechanický Jan                 17.37  3.00/14   5.17/8    8.57/6    9.20/5   10.20/5   10.51/5   11.45/5   14.30/7   16.46/7   17.12/7   17.37/7  
    SK OS Nové Město n. M.                3.00/14   2.17/6    3.40/7    0.23/5    1.00/6    0.31/10   0.54/13   2.45/27   2.16/18   0.26/2    0.25/8  
  8 Klaška Martin                  18.06  2.21/7    5.32/12   9.30/8    9.59/7   11.19/8   11.48/8   12.36/7   14.29/6   17.08/8   17.39/8   18.06/8  
    Oddíl OB Kotlářka                     2.21/7    3.11/15   3.58/12   0.29/10   1.20/19   0.29/5    0.48/5    1.53/13   2.39/23   0.31/13   0.27/14 
  9 Rücker Jan                     18.21  2.10/3    5.09/7   10.56/10  11.24/10  12.20/10  12.46/9   13.32/9   14.50/9   17.32/9   17.59/9   18.21/9  
    TJ Jiskra Hořice                      2.10/3    2.59/12   5.47/21   0.28/8    0.56/3    0.26/1*   0.46/3    1.18/8    2.42/24   0.27/3    0.22/4  
 10 Siegl Matyáš                   18.47  2.14/5    4.24/4    8.18/4   11.19/9   12.19/9   13.03/10  13.51/10  15.56/10  18.00/10  18.23/10  18.47/10 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.14/5    2.10/4    3.54/11   3.01/38   1.00/6    0.44/25   0.48/5    2.05/14   2.04/13   0.23/1*   0.24/6  
 11 Bílý Jakub                     19.40  4.04/21   8.15/18  11.30/12  12.01/12  13.48/13  14.22/13  15.13/11  16.29/11  18.40/11  19.11/11  19.40/11 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.04/21   4.11/24   3.15/6    0.31/13   1.47/28   0.34/15   0.51/10   1.16/7    2.11/17   0.31/13   0.29/24 
 12 Hájek Kryštof                  19.53  2.49/11   9.06/20  12.01/14  12.29/14  14.21/15  14.55/15  15.46/14  16.57/13  18.57/12  19.32/13  19.53/12 
    SOK TJ Turnov                         2.49/11   6.17/31   2.55/2    0.28/8    1.52/31   0.34/15   0.51/10   1.11/4    2.00/10   0.35/21   0.21/1* 
 13 Forst Antonín                  20.07  2.36/10   5.21/9   12.23/15  12.43/15  13.42/12  14.14/12  15.29/13  16.40/12  19.00/13  19.29/12  20.07/13 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.36/10   2.45/10   7.02/29   0.20/4    0.59/5    0.32/11   1.15/21   1.11/4    2.20/19   0.29/6    0.38/38 
 14 Bradáč David                   21.28  2.55/13   5.46/14  11.10/11  11.46/11  13.02/11  13.32/11  15.21/12  17.42/14  20.34/14  21.01/14  21.28/14 
    TJ Loko Liberec                       2.55/13   2.51/11   5.24/17   0.36/20   1.16/16   0.30/7    1.49/32   2.21/20   2.52/27   0.27/3    0.27/14 
 15 Milán Tomáš                    21.50  2.10/3    5.30/11  14.21/18  15.07/18  15.52/16  16.24/16  17.09/16  19.14/16  20.43/15  21.21/15  21.50/15 
    KOS TJ Tesla Brno                     2.10/3    3.20/17   8.51/36   0.46/26   0.45/1*   0.32/11   0.45/2    2.05/14   1.29/2    0.38/26   0.29/24 
 16 Tuma Matěj                     21.52  4.47/25  11.04/26  13.59/16  14.28/16  16.18/17  16.53/17  17.44/17  18.56/15  20.56/16  21.31/16  21.52/16 
    Sportcentrum Jičín                    4.47/25   6.17/31   2.55/2    0.29/10   1.50/29   0.35/18   0.51/10   1.12/6    2.00/10   0.35/21   0.21/1* 
 17 Kostka Jiří                    23.29  3.08/15   5.40/13  11.43/13  12.19/13  14.09/14  14.44/14  16.04/15  19.48/17  22.26/17  23.01/17  23.29/17 
    Přátelé orientačního běhu Opava       3.08/15   2.32/8    6.03/23   0.36/20   1.50/29   0.35/18   1.20/23   3.44/34   2.38/22   0.35/21   0.28/20 
 18 Bartoš Václav                  24.10  4.38/23  10.56/25  16.28/24  16.47/23  17.52/21  19.03/22  19.51/21  20.58/18  23.00/18  23.40/18  24.10/18 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.38/23   6.18/33   5.32/18   0.19/2    1.05/9    1.11/36   0.48/5    1.07/2    2.02/12   0.40/27   0.30/27 
 19 Hankovec Hugo                  24.34  8.20/32  11.34/27  15.26/21  15.57/20  17.12/19  17.40/18  18.52/18  21.12/19  23.06/19  24.07/19  24.34/19 
    SK Kamenice                           8.20/32   3.14/16   3.52/8    0.31/13   1.15/15   0.28/3    1.12/19   2.20/19   1.54/7    1.01/39   0.27/14 
 20 Rázek Filip                    26.09  3.49/18  10.42/23  14.50/20  15.42/19  16.58/18  17.42/19  19.43/20  22.04/20  25.10/21  25.41/21  26.09/20 
    OSMOL                                 3.49/18   6.53/35   4.08/14   0.52/30   1.16/16   0.44/25   2.01/35   2.21/20   3.06/34   0.31/13   0.28/20 
 20 Marhold Ondřej                 26.09  4.39/24   8.10/17  14.37/19  16.44/22  17.49/20  18.21/20  19.37/19  22.39/21  24.48/20  25.36/20  26.09/20 
    OB SK Zvole                           4.39/24   3.31/18   6.27/24   2.07/37   1.05/9    0.32/11   1.16/22   3.02/30   2.09/14   0.48/33   0.33/34 
 22 Vávra Jakub                    26.21  5.44/26   9.48/21  16.36/26  16.54/24  18.14/22  18.58/21  20.07/22  22.50/22  25.23/22  25.56/22  26.21/22 
    TJ Jiskra Hořice                      5.44/26   4.04/22   6.48/26   0.18/1*   1.20/19   0.44/25   1.09/18   2.43/26   2.33/21   0.33/18   0.25/8  
 23 Nešpor Jan                     28.12  3.53/19   6.15/15  16.59/27  17.37/26  18.56/24  19.52/24  21.41/24  23.59/23  27.05/23  27.40/23  28.12/23 
    OOB Třebíč                            3.53/19   2.22/7   10.44/39   0.38/23   1.19/18   0.56/31   1.49/32   2.18/16   3.06/34   0.35/21   0.32/32 
 24 Brachtl Adam                   28.37  5.47/27  10.51/24  16.25/23  17.02/25  19.08/25  20.34/25  22.10/25  24.36/24  27.37/24  28.07/24  28.37/24 
    OB SK Zvole                           5.47/27   5.04/30   5.34/19   0.37/22   2.06/34   1.26/39   1.36/27   2.26/23   3.01/32   0.30/10   0.30/27 
 25 Jirka Matyáš                   28.44  7.43/29  11.39/28  16.04/22  16.39/21  18.15/23  19.21/23  20.58/23  24.49/25  27.43/25  28.12/25  28.44/25 
    KOB ZPV Prostějov                     7.43/29   3.56/21   4.25/15   0.35/19   1.36/25   1.06/35   1.37/28   3.51/35   2.54/28   0.29/6    0.32/32 
 26 Zobaník Radek                  29.55  3.21/17  10.23/22  17.29/28  19.09/28  20.52/26  22.13/28  23.48/28  26.06/26  28.27/26  29.27/26  29.55/26 
    TJ Sokol Radslavice                   3.21/17   7.02/36   7.06/30   1.40/35   1.43/27   1.21/38   1.35/26   2.18/16   2.21/20   1.00/38   0.28/20 
 27 Franta Jonáš                   30.12  4.11/22   8.30/19  14.14/17  15.00/17  21.05/28  22.04/27  23.45/27  26.14/27  29.01/27  29.41/27  30.12/27 
    Sportcentrum Jičín                    4.11/22   4.19/25   5.44/20   0.46/26   6.05/39   0.59/33   1.41/30   2.29/24   2.47/25   0.40/27   0.31/31 
 28 Kovář Lukáš                    30.14  3.58/20  13.14/32  20.02/32  20.51/31  22.19/29  22.51/29  24.15/29  27.02/28  29.11/28  29.45/28  30.14/28 
    TJ Loko Česká Třebová                 3.58/20   9.16/38   6.48/26   0.49/29   1.28/23   0.32/11   1.24/25   2.47/28   2.09/14   0.34/20   0.29/24 
 29 Jonáš Adam                     31.44  9.15/35  13.09/31  22.25/34  23.09/33  23.59/31  24.34/30  25.28/30  27.47/29  30.48/29  31.17/29  31.44/29 
    ŠK Sandberg Bratislava                9.15/35   3.54/19   9.16/37   0.44/25   0.50/2    0.35/18   0.54/13   2.19/18   3.01/32   0.29/6    0.27/14 
 30 Hanák Jakub                    32.10  5.52/28  15.11/35  22.04/33  22.52/32  24.15/32  24.57/31  26.11/31  29.04/30  31.13/31  31.45/30  32.10/30 
    Kometa Kralovice                      5.52/28   9.19/39   6.53/28   0.48/28   1.23/21   0.42/23   1.14/20   2.53/29   2.09/14   0.32/17   0.25/8  
 31 Urban Matej                    32.16 11.25/37  14.27/34  18.25/29  19.20/30  22.47/30  25.46/32  26.42/32  29.14/31  31.11/30  31.48/31  32.16/31 
    ŠK Sandberg Bratislava               11.25/37   3.02/13   3.58/12   0.55/31   3.27/38   2.59/40   0.56/16   2.32/25   1.57/8    0.37/25   0.28/20 
 32 Balogh Matúš                   34.18  8.27/34  12.46/30  18.39/30  19.17/29  20.55/27  21.57/26  23.18/26  29.58/32  33.06/32  33.48/32  34.18/32 
    ŠK Sandberg Bratislava                8.27/34   4.19/25   5.53/22   0.38/23   1.38/26   1.02/34   1.21/24   6.40/39   3.08/36   0.42/29   0.30/27 
 33 Melichna Matěj                 39.08  3.13/16   7.08/16  16.33/25  18.32/27  27.25/33  28.03/33  31.04/34  34.22/33  37.22/33  38.24/33  39.08/33 
    KOB Kladno                            3.13/16   3.55/20   9.25/38   1.59/36   8.53/40   0.38/21   3.01/38   3.18/32   3.00/31   1.02/40   0.44/40 
 34 Zabořil Vojta                  41.33  8.22/33  13.16/33  19.52/31  28.04/35  30.16/35  31.02/35  33.02/35  36.26/34  40.05/34  40.58/34  41.33/34 
    OB Jenišovice                         8.22/33   4.54/29   6.36/25   8.12/40   2.12/36   0.46/28   2.00/34   3.24/33   3.39/37   0.53/35   0.35/37 
 35 Riby Thomas                    42.12  9.36/36  20.28/37  27.43/36  28.59/36  30.25/36  31.16/36  33.23/36  38.07/35  40.56/35  41.39/35  42.12/35 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             9.36/36  10.52/40   7.15/32   1.16/33   1.26/22   0.51/30   2.07/37   4.44/36   2.49/26   0.43/30   0.33/34 
 36 Svoboda Jáchym                 46.39 17.20/38  23.46/38  32.33/38  33.32/38  35.42/38  37.00/38  39.03/37  42.20/37  45.16/36  46.09/36  46.39/36 
    OK Roztoky                           17.20/38   6.26/34   8.47/35   0.59/32   2.10/35   1.18/37   2.03/36   3.17/31   2.56/29   0.53/35   0.30/27 
 37 Kohout Václav                  47.41  8.09/30  16.22/36  24.08/35  25.30/34  27.54/34  28.52/34  30.39/33  39.59/36  46.08/37  46.58/37  47.41/37 
    KOB Kladno                            8.09/30   8.13/37   7.46/34   1.22/34   2.24/37   0.58/32   1.47/31   9.20/40   6.09/40   0.50/34   0.43/39 
 38 Pavlík Ondřej                  49.51 19.55/39  24.03/39  31.09/37  31.40/37  33.34/37  34.17/37  39.40/38  44.53/38  48.34/38  49.18/38  49.51/38 
    KOB Chemopetrol Litvínov             19.55/39   4.08/23   7.06/30   0.31/13   1.54/32   0.43/24   5.23/39   5.13/37   3.41/38   0.44/32   0.33/34 
 39 Kukurugya Matej                51.40  8.14/31  12.40/29  36.22/40  42.14/40  43.49/40  44.36/40  45.26/40  47.49/39  50.47/39  51.14/39  51.40/39 
    ŠK Sandberg Bratislava                8.14/31   4.26/28  23.42/40   5.52/39   1.35/24   0.47/29   0.50/9    2.23/22   2.58/30   0.27/3    0.26/11 
 40 Gilich Kryštof                 53.42 23.16/40  27.41/40  35.07/39  35.36/39  37.30/39  38.08/39  43.32/39  48.48/40  52.32/40  53.15/40  53.42/40 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice            23.16/40   4.25/27   7.26/33   0.29/10   1.54/32   0.38/21   5.24/40   5.16/38   3.44/39   0.43/30   0.27/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         1.5km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-67      2-84      3-55      4-81      5-93      6-97      7-94      8-107     9-95     10-59     11-100   
  1 Škvor Ota                      14.38  2.11/3    6.03/4    6.49/4    7.28/4    8.21/6    8.59/4   11.13/4   11.51/2   12.44/2   13.27/1*  14.16/1*  14.38/1* 
    SK Kamenice                           2.11/3    3.52/10   0.46/5    0.39/5    0.53/12   0.38/4    2.14/13   0.38/1*   0.53/14   0.43/7    0.49/4    0.22/2  
  2 Křivda Tomáš                   14.57  2.20/4    5.36/1*   6.18/1*   6.49/1*   7.29/1*   8.02/1*  11.36/5   12.24/3   13.04/3   13.43/2   14.33/2   14.57/2  
    K.O.B. Choceň                         2.20/4    3.16/3    0.42/1*   0.31/1*   0.40/2    0.33/1*   3.34/21   0.48/3    0.40/2    0.39/2    0.50/6    0.24/6  
  3 Hlaváč Ondřej                  15.26  2.43/8    5.53/3    6.38/3    7.12/2    8.05/2    8.38/2   12.13/6   12.51/4   13.37/4   14.18/4   15.05/3   15.26/3  
    KOS TJ Tesla Brno                     2.43/8    3.10/2    0.45/4    0.34/4    0.53/12   0.33/1*   3.35/22   0.38/1*   0.46/4    0.41/4    0.47/1*   0.21/1* 
  4 Chvátil Šimon                  15.36  3.06/12   6.11/6    6.53/5    7.32/5    8.20/4    9.02/6   10.52/1*  11.41/1*  12.32/1*  14.24/5   15.12/4   15.36/4  
    OK 99 Hradec Králové                  3.06/12   3.05/1*   0.42/1*   0.39/5    0.48/7    0.42/8    1.50/6    0.49/4    0.51/11   1.52/25   0.48/2    0.24/6  
  5 Rusin Jan                      15.49  2.26/5    6.13/8    7.02/6    7.33/6    8.20/4    8.53/3   10.54/2   12.53/5   13.40/5   14.17/3   15.24/5   15.49/5  
    Ulita-HOBRA Orienteering Broumov      2.26/5    3.47/8    0.49/8    0.31/1*   0.47/6    0.33/1*   2.01/10   1.59/17   0.47/6    0.37/1*   1.07/24   0.25/10 
  6 Mareš Vít                      16.45  3.09/14   6.51/10   7.43/10   8.41/10   9.40/11  11.15/13  13.08/11  14.12/6   14.51/6   15.33/6   16.21/6   16.45/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.09/14   3.42/7    0.52/12   0.58/21   0.59/16   1.35/24   1.53/8    1.04/6    0.39/1*   0.42/6    0.48/2    0.24/6  
  7 Kavalír Jáchym                 17.19  3.58/19   7.26/14   8.15/12   9.37/16  10.47/15  11.27/14  13.26/12  14.37/7   15.19/7   16.04/7   16.54/7   17.19/7  
    OK 99 Hradec Králové                  3.58/19   3.28/4    0.49/8    1.22/23   1.10/22   0.40/5    1.59/9    1.11/8    0.42/3    0.45/10   0.50/6    0.25/10 
  8 Jirka Mikuláš                  17.50  4.47/22   8.19/17   9.03/17   9.35/15  10.18/13  11.02/11  12.50/7   14.48/8   15.37/8   16.18/8   17.25/8   17.50/8  
    KOB ZPV Prostějov                     4.47/22   3.32/5    0.44/3    0.32/3    0.43/3    0.44/9    1.48/5    1.58/16   0.49/10   0.41/4    1.07/24   0.25/10 
  9 Roudný Martin                  18.37  2.35/7    6.10/5    7.02/6    7.49/7    8.33/7    9.14/7   11.05/3   15.51/12  16.39/10  17.23/9   18.12/9   18.37/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.35/7    3.35/6    0.52/12   0.47/12   0.44/5    0.41/6    1.51/7    4.46/23   0.48/9    0.44/9    0.49/4    0.25/10 
 10 Tesař Vojtěch                  19.06  2.54/11   7.22/13   8.30/15   9.13/14  10.18/13  11.13/12  12.57/8   15.17/10  16.50/11  17.44/10  18.40/10  19.06/10 
    Přátelé orientačního běhu Opava       2.54/11   4.28/16   1.08/20   0.43/10   1.05/19   0.55/17   1.44/3    2.20/19   1.33/23   0.54/13   0.56/14   0.26/17 
 11 Mašata Metoděj                 19.08  2.01/1*   5.49/2    6.36/2    7.27/3    8.10/3    9.01/5   12.58/9   15.11/9   17.15/12  17.55/11  18.46/11  19.08/11 
    OK 99 Hradec Králové                  2.01/1*   3.48/9    0.47/6    0.51/16   0.43/3    0.51/15   3.57/23   2.13/18   2.04/26   0.40/3    0.51/8    0.22/2  
 12 Melichar Petr                  19.27  2.51/10   7.11/11   7.58/11   8.45/11   9.35/10  10.55/9   13.53/14  15.21/11  16.08/9   18.11/12  19.02/12  19.27/12 
    TJ Loko Liberec                       2.51/10   4.20/15   0.47/6    0.47/12   0.50/8    1.20/22   2.58/20   1.28/14   0.47/6    2.03/26   0.51/8    0.25/10 
 13 Zobaník Michal                 20.28  4.31/21  10.25/20  11.36/19  12.28/19  13.27/19  14.12/19  16.17/16  17.25/13  18.18/13  19.10/13  20.02/13  20.28/13 
    TJ Sokol Radslavice                   4.31/21   5.54/22   1.11/24   0.52/17   0.59/16   0.45/12   2.05/12   1.08/7    0.53/14   0.52/12   0.52/11   0.26/17 
 14 Volák Ondřej                   21.13  2.43/8    6.43/9    7.32/9    8.22/9    9.12/9   12.21/15  13.50/13  17.33/14  18.26/14  19.59/15  20.50/14  21.13/14 
    Ulita-HOBRA Orienteering Broumov      2.43/8    4.00/11   0.49/8    0.50/15   0.50/8    3.09/27   1.29/1*   3.43/22   0.53/14   1.33/23   0.51/8    0.23/5  
 15 Pavlovec Dan                   21.21  2.09/2    6.12/7    7.18/8    8.01/8    8.55/8   10.04/8   12.59/10  18.02/16  18.53/15  19.48/14  20.51/15  21.21/15 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.09/2    4.03/14   1.06/19   0.43/10   0.54/14   1.09/20   2.55/19   5.03/25   0.51/11   0.55/15   1.03/20   0.30/25 
 16 Roudný Václav                  21.38  3.39/18   9.47/19  10.55/18  11.48/17  12.53/18  13.55/17  16.36/17  17.49/15  19.01/16  20.02/16  21.07/16  21.38/16 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.39/18   6.08/23   1.08/20   0.53/19   1.05/19   1.02/18   2.41/15   1.13/11   1.12/19   1.01/18   1.05/22   0.31/26 
 17 Bradáč Jakub                   23.09  2.34/6    7.57/16   8.53/16  11.50/18  12.22/17  13.06/16  15.45/15  19.03/18  20.02/17  21.42/17  22.43/17  23.09/17 
    TJ Loko Liberec                       2.34/6    5.23/20   0.56/15   2.57/27   0.32/1*   0.44/9    2.39/14   3.18/20   0.59/17   1.40/24   1.01/19   0.26/17 
 18 Novotný Marek                  23.30  3.08/13  10.57/21  11.50/20  12.44/20  13.35/20  15.08/20  17.12/18  18.25/17  20.58/18  21.59/18  23.03/18  23.30/18 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.08/13   7.49/26   0.53/14   0.54/20   0.51/10   1.33/23   2.04/11   1.13/11   2.33/27   1.01/18   1.04/21   0.27/21 
 19 Matěj Konečný                  23.39  3.14/15   7.14/12   8.28/14   9.07/13  10.07/12  10.56/10  19.13/21  20.41/20  21.27/19  22.14/19  23.14/19  23.39/19 
    KOB Český Krumlov                     3.14/15   4.00/11   1.14/25   0.39/5    1.00/18   0.49/14   8.17/26   1.28/14   0.46/4    0.47/11   1.00/18   0.25/10 
 20 Bořánek Michal                 23.50  3.27/17   7.29/15   8.20/13   9.01/12  11.12/16  13.57/18  20.00/23  20.59/21  21.46/20  22.29/20  23.25/20  23.50/20 
    SK SKI-OB Šternberk                   3.27/17   4.02/13   0.51/11   0.41/8    2.11/27   2.45/26   6.03/24   0.59/5    0.47/6    0.43/7    0.56/14   0.25/10 
 21 Karatsiolis Kryštof            24.20  5.58/23  11.10/22  12.30/21  13.18/21  15.06/22  17.05/23  18.48/19  19.59/19  21.59/21  22.53/21  23.52/21  24.20/21 
    OOB TJ Turnov                         5.58/23   5.12/18   1.20/26   0.48/14   1.48/25   1.59/25   1.43/2    1.11/8    2.00/25   0.54/13   0.59/17   0.28/22 
 22 Semiginovský Šimon             25.43  4.11/20  13.49/26  14.58/26  15.50/26  16.55/26  17.57/26  20.41/24  21.52/22  23.06/22  24.03/22  25.09/22  25.43/22 
    Sportcentrum Jičín                    4.11/20   9.38/27   1.09/22   0.52/17   1.05/19   1.02/18   2.44/17   1.11/8    1.14/20   0.57/17   1.06/23   0.34/27 
 23 Postolka Jáchym                27.22  7.01/25  13.27/25  14.28/25  15.10/24  16.06/23  16.47/22  22.55/25  24.15/24  25.07/24  26.02/23  26.56/23  27.22/23 
    KOB Kladno                            7.01/25   6.26/25   1.01/17   0.42/9    0.56/15   0.41/6    6.08/25   1.20/13   0.52/13   0.55/15   0.54/13   0.26/17 
 24 Horčička Vít                   28.42  7.24/26  12.59/24  14.02/24  15.24/25  16.16/24  17.10/25  18.57/20  24.43/25  26.01/25  27.22/24  28.20/24  28.42/24 
    SK UP Olomouc                         7.24/26   5.35/21   1.03/18   1.22/23   0.52/11   0.54/16   1.47/4    5.46/26   1.18/21   1.21/22   0.58/16   0.22/2  
 25 Karásek Adam                   30.55  3.23/16   9.36/18  12.55/23  14.23/23  16.24/25  17.08/24  19.50/22  23.26/23  24.50/23  29.12/25  30.31/25  30.55/25 
    KOB ZPV Prostějov                     3.23/16   6.13/24   3.19/27   1.28/25   2.01/26   0.44/9    2.42/16   3.36/21   1.24/22   4.22/27   1.19/26   0.24/6  
 26 Karásek Matěj                  34.12  6.39/24  11.26/23  12.36/22  13.39/22  15.04/21  15.50/21  25.50/26  30.38/26  31.38/26  32.51/26  33.44/26  34.12/26 
    Sportcentrum Jičín                    6.39/24   4.47/17   1.10/23   1.03/22   1.25/24   0.46/13  10.00/27   4.48/24   1.00/18   1.13/20   0.53/12   0.28/22 
 27 Červenka Jakub                 41.45 12.12/27  17.34/27  18.32/27  21.13/27  22.28/27  23.47/27  26.33/27  37.00/27  38.37/27  39.54/27  41.17/27  41.45/27 
    OB SK Zvole                          12.12/27   5.22/19   0.58/16   2.41/26   1.15/23   1.19/21   2.46/18  10.27/27   1.37/24   1.17/21   1.23/27   0.28/22 
    Schindler Pavel            DISK           /    10.19/         /    16.06/         /    24.53/    32.13/    34.19/    35.06/    35.48/    36.46/    37.08/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou          /         /         /         /         /         /     7.20/     2.06/     0.47/     0.42/     0.58/     0.22/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         1.6km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-90      2-41      3-32      4-91      5-83      6-93      7-97      8-94      9-114    10-33     11-38     12-87     13-100   
  1 Vandas Daniel                  14.20  1.38/13   2.42/9    3.24/5    5.50/1*   6.40/1*   8.35/1*   9.18/1*  10.36/1*  11.36/1*  12.18/1*  12.53/1*  13.17/1*  13.57/1*  14.20/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  1.38/13   1.04/2    0.42/2    2.26/1*   0.50/1*   1.55/4    0.43/7    1.18/1*   1.00/5    0.42/4    0.35/6    0.24/1*   0.40/2    0.23/12 
  2 Hirš Otakar                    15.28  1.17/5    2.58/13   3.41/9    6.32/4    7.23/4    9.25/4    9.59/3   11.28/2   12.37/2   13.20/2   13.55/2   14.24/2   15.06/2   15.28/2  
    VSK Mendelu Brno                      1.17/5    1.41/23   0.43/3    2.51/3    0.51/2    2.02/7    0.34/2    1.29/2    1.09/9    0.43/6    0.35/6    0.29/5    0.42/9    0.22/11 
  3 Melichar Vojtěch               17.52  1.30/10   2.38/7    3.32/6    6.37/5    7.50/7    9.56/7   10.51/5   13.19/4   14.32/3   15.19/3   15.54/3   16.51/3   17.31/3   17.52/3  
    TJ Loko Liberec                       1.30/10   1.08/4    0.54/12   3.05/8    1.13/13   2.06/9    0.55/14   2.28/16   1.13/11   0.47/9    0.35/6    0.57/25   0.40/2    0.21/5  
  4 Podmolík Josef                 18.21  1.54/17   3.32/18   4.18/16   7.24/12   8.41/9   11.11/9   12.20/9   14.12/7   15.15/5   16.10/4   16.52/4   17.20/4   18.00/4   18.21/4  
    SKOB Zlín                             1.54/17   1.38/21   0.46/5    3.06/9    1.17/14   2.30/19   1.09/17   1.52/8    1.03/6    0.55/13   0.42/15   0.28/3    0.40/2    0.21/5  
  5 Bendák Jan                     18.37  2.29/23   3.39/20   5.13/21   8.16/16   9.10/11  11.11/9   12.25/10  14.14/8   15.18/6   16.11/5   16.56/5   17.25/5   18.12/5   18.37/5  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             2.29/23   1.10/5    1.34/26   3.03/7    0.54/5    2.01/5    1.14/19   1.49/6    1.04/7    0.53/12   0.45/18   0.29/5    0.47/15   0.25/15 
  6 Hausenblas Šimon               18.39  1.07/1*   2.22/1*   3.15/3    6.37/5    8.11/8   10.49/8   11.21/6   13.44/5   15.03/4   16.46/9   17.15/8   17.44/8   18.19/6   18.39/6  
    SK Kamenice                           1.07/1*   1.15/10   0.53/11   3.22/13   1.34/19   2.38/20   0.32/1*   2.23/13   1.19/12   1.43/24   0.29/3    0.29/5    0.35/1*   0.20/2  
  7 Bořil Jan                      18.40  1.17/5    2.23/2    3.04/1*   5.57/2    6.49/2    8.51/2    9.30/2   12.00/3   15.50/9   16.34/7   17.12/7   17.39/6   18.19/6   18.40/7  
    OK Jihlava                            1.17/5    1.06/3    0.41/1*   2.53/4    0.52/4    2.02/7    0.39/6    2.30/19   3.50/25   0.44/8    0.38/11   0.27/2    0.40/2    0.21/5  
  8 Zikmund Zdeněk                 18.42  1.13/2    2.32/4    3.42/10   6.43/8    7.47/6    9.33/5   10.27/4   14.43/9   15.38/7   16.20/6   16.59/6   17.40/7   18.22/8   18.42/8  
    Sportcentrum Jičín                    1.13/2    1.19/13   1.10/21   3.01/6    1.04/11   1.46/2    0.54/12   4.16/24   0.55/2    0.42/4    0.39/13   0.41/17   0.42/9    0.20/2  
  9 Frýba Dominik                  18.55  1.42/14   2.52/10   3.39/8    9.05/19   9.59/17  12.14/16  13.02/11  15.00/11  15.59/10  16.42/8   17.24/9   17.53/9   18.35/9   18.55/9  
    OK Jihlava                            1.42/14   1.10/5    0.47/6    5.26/24   0.54/5    2.15/13   0.48/9    1.58/11   0.59/3    0.43/6    0.42/15   0.29/5    0.42/9    0.20/2  
 10 Chupek Jakub                   19.14  1.51/16   3.03/14   3.51/12   6.47/9    7.41/5    9.33/5   11.33/7   14.48/10  15.47/8   17.08/10  17.41/10  18.11/10  18.55/10  19.14/10 
    Youth Team Slovakia                   1.51/16   1.12/7    0.48/7    2.56/5    0.54/5    1.52/3    2.00/25   3.15/21   0.59/3    1.21/19   0.33/4    0.30/9    0.44/13   0.19/1* 
 11 Semrád Ladislav                19.45  1.13/2    2.27/3    3.10/2    6.19/3    7.18/3    9.19/3   12.04/8   13.48/6   16.54/13  17.35/11  18.11/11  18.39/11  19.20/11  19.45/11 
    K.O.B. Choceň                         1.13/2    1.14/9    0.43/3    3.09/10   0.59/10   2.01/5    2.45/28   1.44/4    3.06/23   0.41/3    0.36/9    0.28/3    0.41/7    0.25/15 
 12 Matějka Lukáš                  20.59  1.48/15   3.13/16   4.02/14   7.15/11   9.46/16  11.58/14  13.38/16  15.39/15  16.48/12  17.37/12  18.21/12  19.38/12  20.27/12  20.59/12 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             1.48/15   1.25/16   0.49/9    3.13/11   2.31/24   2.12/11   1.40/22   2.01/12   1.09/9    0.49/10   0.44/17   1.17/27   0.49/18   0.32/26 
 13 Jíra Tomáš                     21.09  1.22/8    2.37/6    4.10/15   8.37/18   9.35/13  11.52/12  13.17/14  15.03/12  18.08/14  18.48/13  19.29/13  20.02/13  20.48/13  21.09/13 
    SK Kamenice                           1.22/8    1.15/10   1.33/25   4.27/20   0.58/9    2.17/14   1.25/21   1.46/5    3.05/22   0.40/2    0.41/14   0.33/11   0.46/14   0.21/5  
 14 Sláma Dušan                    21.57  1.31/11   2.57/12   3.57/13   9.36/21  10.27/18  12.06/15  13.09/13  15.34/13  16.22/11  19.17/14  19.51/14  20.53/14  21.33/14  21.57/14 
    Youth Team Slovakia                   1.31/11   1.26/17   1.00/19   5.39/25   0.51/2    1.39/1*   1.03/16   2.25/15   0.48/1*   2.55/27   0.34/5    1.02/26   0.40/2    0.24/13 
 15 Ptáček Patrik                  22.36  1.14/4    2.33/5    3.21/4    6.58/10   9.18/12  11.26/11  13.07/12  15.35/14  19.09/16  19.43/15  20.29/15  21.14/15  22.06/15  22.36/15 
    BETA URSUS Orienteering               1.14/4    1.19/13   0.48/7    3.37/16   2.20/23   2.08/10   1.41/23   2.28/16   3.34/24   0.34/1*   0.46/20   0.45/20   0.52/21   0.30/23 
 16 Aschermann Daniel              23.22  4.48/28   5.51/26   6.47/24  11.09/22  12.30/21  15.48/22  16.24/21  18.03/19  19.27/18  20.52/16  21.30/16  22.03/16  22.57/16  23.22/16 
    SK Kamenice                           4.48/28   1.03/1*   0.56/16   4.22/19   1.21/17   3.18/23   0.36/4    1.39/3    1.24/14   1.25/21   0.38/11   0.33/11   0.54/22   0.25/15 
 17 Birnbaum Adam                  24.10  3.02/26   4.17/23   5.24/22   9.12/20  11.00/19  13.57/18  14.46/18  19.05/20  20.24/19  21.15/17  22.00/17  22.53/17  23.44/17  24.10/17 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.02/26   1.15/10   1.07/20   3.48/17   1.48/20   2.57/21   0.49/10   4.19/25   1.19/12   0.51/11   0.45/18   0.53/23   0.51/20   0.26/19 
 18 Wolowczyk Michal               24.30  1.36/12   3.07/15   4.24/18   7.47/14   9.40/14  11.57/13  13.59/17  16.23/16  20.42/21  21.39/18  22.31/18  23.15/18  24.04/18  24.30/18 
    UNTS Warszawa                         1.36/12   1.31/19   1.17/22   3.23/14   1.53/21   2.17/14   2.02/26   2.24/14   4.19/27   0.57/14   0.52/22   0.44/19   0.49/18   0.26/19 
 19 Werner Michal                  24.47  2.09/21   3.49/21   4.47/20   8.12/15  12.06/20  14.33/19  15.28/19  17.56/18  19.25/17  21.41/19  22.33/19  23.15/18  24.17/19  24.47/19 
    SK Praga                              2.09/21   1.40/22   0.58/17   3.25/15   3.54/25   2.27/18   0.55/14   2.28/16   1.29/16   2.16/26   0.52/22   0.42/18   1.02/25   0.30/23 
 20 Janeček Mirek                  25.18  2.02/19   3.25/17   4.19/17   8.21/17   9.40/14  12.39/17  13.22/15  19.34/22  21.30/22  22.29/20  23.22/21  23.56/20  24.54/20  25.18/20 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.02/19   1.23/15   0.54/12   4.02/18   1.19/15   2.59/22   0.43/7    6.12/26   1.56/19   0.59/15   0.53/24   0.34/13   0.58/24   0.24/13 
 21 Franko Stanislav               25.44  1.29/9    2.41/8    3.35/7   13.31/24  14.26/24  16.43/23  17.18/23  19.15/21  20.39/20  22.48/21  23.16/20  24.35/21  25.23/21  25.44/21 
    Youth Team Slovakia                   1.29/9    1.12/7    0.54/12   9.56/28   0.55/8    2.17/14   0.35/3    1.57/9    1.24/14   2.09/25   0.28/2    1.19/28   0.48/16   0.21/5  
 22 Růžička Adam                   26.33  1.20/7    2.55/11   3.50/11   6.38/7   12.46/22  15.11/20  15.49/20  17.38/17  18.42/15  24.26/23  24.53/22  25.23/22  26.04/22  26.33/22 
    OK 99 Hradec Králové                  1.20/7    1.35/20   0.55/15   2.48/2    6.08/27   2.25/17   0.38/5    1.49/6    1.04/7    5.44/28   0.27/1*   0.30/9    0.41/7    0.29/22 
 23 Novák Filip                    26.51  2.04/20   3.33/19   4.24/18   7.44/13   8.54/10  15.44/21  16.33/22  20.37/23  23.03/23  24.18/22  24.54/23  25.31/23  26.26/23  26.51/23 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.04/20   1.29/18   0.51/10   3.20/12   1.10/12   6.50/28   0.49/10   4.04/23   2.26/21   1.15/18   0.36/9    0.37/15   0.55/23   0.25/15 
 24 Bartoš Vojtěch                 28.05  1.56/18   7.44/27   9.14/27  13.45/25  15.40/25  17.54/25  20.02/25  21.59/24  23.44/24  25.24/24  26.20/24  26.56/24  27.44/24  28.05/24 
    MLOK Mariánské Lázně                  1.56/18   5.48/27   1.30/24   4.31/21   1.55/22   2.14/12   2.08/27   1.57/9    1.45/18   1.40/22   0.56/25   0.36/14   0.48/16   0.21/5  
 25 Doležal Vít                    32.53  2.22/22   4.16/22   7.29/25  12.48/23  14.15/23  17.47/24  19.09/24  22.46/25  28.16/25  29.25/25  30.24/25  31.02/25  32.20/25  32.53/25 
    Sportcentrum Jičín                    2.22/22   1.54/24   3.13/27   5.19/23   1.27/18   3.32/26   1.22/20   3.37/22   5.30/28   1.09/17   0.59/26   0.38/16   1.18/28   0.33/27 
 26 Faltejsek Jan                  34.14  2.31/24   5.38/25   8.56/26  15.28/26  16.47/26  20.16/26  22.15/26  25.13/26  29.20/26  30.27/26  31.37/26  32.29/26  33.41/26  34.14/26 
    OK 99 Hradec Králové                  2.31/24   3.07/26   3.18/28   6.32/26   1.19/15   3.29/25   1.59/24   2.58/20   4.07/26   1.07/16   1.10/27   0.52/22   1.12/27   0.33/27 
 27 Koucký Martin                  41.59  3.47/27  10.55/28  11.54/28  16.51/28  22.18/27  25.38/27  26.32/27  35.48/27  37.29/27  39.11/27  40.02/27  40.50/27  41.32/27  41.59/27 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.47/27   7.08/28   0.59/18   4.57/22   5.27/26   3.20/24   0.54/12   9.16/27   1.41/17   1.42/23   0.51/21   0.48/21   0.42/9    0.27/21 
 28 Lukáš Marek                    47.13  2.39/25   4.36/24   5.59/23  15.46/27  23.32/28  28.24/28  29.36/28  39.55/28  42.01/28  43.23/28  44.45/28  45.41/28  46.43/28  47.13/28 
    KOB Kladno                            2.39/25   1.57/25   1.23/23   9.47/27   7.46/28   4.52/27   1.12/18  10.19/28   2.06/20   1.22/20   1.22/28   0.56/24   1.02/25   0.30/23 
    Šíma Vladislav             DISK       3.17/     5.52/     8.55/    25.39/    27.25/         /         /         /         /         /         /         /    35.23/    35.45/   
    KOB Kladno                            3.17/     2.35/     3.03/    16.44/     1.46/         /         /         /         /         /         /         /         /     0.22/   
    Maňák Michal               DISK       1.40/     4.28/    16.30/    30.54/    36.48/         /         /    40.08/    42.51/    44.28/    45.33/    46.51/    48.24/    49.33/   
    OK 99 Hradec Králové                  1.40/     2.48/    12.02/    14.24/     5.54/         /         /         /     2.43/     1.37/     1.05/     1.18/     1.33/     1.09/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         1.8km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-113     3-83      4-70      5-55      6-97      7-51      8-53      9-102    10-58     11-95     12-112    13-60     14-100   
  1 Wolowczyk Krzysztof            15.04  1.20/1*   2.24/1*   6.57/1*   7.34/1*   8.20/1*   9.02/1*   9.33/1*  10.52/1*  11.18/1*  11.55/1*  12.48/1*  13.09/1*  13.44/1*  14.42/1*  15.04/1* 
    UNTS Warszawa                         1.20/1*   1.04/1*   4.33/2    0.37/2    0.46/1*   0.42/4    0.31/6    1.19/1*   0.26/1*   0.37/3    0.53/1*   0.21/5    0.35/1*   0.58/6    0.22/6  
  2 Ptáček Pavel                   17.38  1.31/2    2.40/3    8.00/3    8.57/3    9.52/3   10.33/3   11.06/3   12.43/3   13.18/3   13.59/3   15.05/3   15.28/3   16.06/2   17.12/2   17.38/2  
    BETA URSUS Orienteering               1.31/2    1.09/3    5.20/8    0.57/12   0.55/7    0.41/2    0.33/9    1.37/5    0.35/7    0.41/5    1.06/7    0.23/9    0.38/3    1.06/16   0.26/20 
  3 Kettner Vojtěch                17.51  2.29/22   4.15/19   8.32/7    9.07/4    9.57/4   10.39/4   11.09/4   13.31/6   13.59/6   14.34/5   15.30/5   15.49/5   16.31/3   17.27/3   17.51/3  
    SK Kamenice                           2.29/22   1.46/13   4.17/1*   0.35/1*   0.50/2    0.42/4    0.30/4    2.22/14   0.28/2    0.35/1*   0.56/2    0.19/2    0.42/6    0.56/2    0.24/13 
  4 Horáček Petr                   17.57  1.41/5    3.37/12   9.09/12   9.54/10  10.45/9   11.27/9   11.54/8   13.19/5   13.51/5   14.36/6   15.36/6   15.56/6   16.34/5   17.33/4   17.57/4  
    OK 99 Hradec Králové                  1.41/5    1.56/18   5.32/11   0.45/6    0.51/3    0.42/4    0.27/1*   1.25/2    0.32/3    0.45/10   1.00/4    0.20/3    0.38/3    0.59/7    0.24/13 
  5 Křivda Martin                  18.00  1.50/14   3.04/6    8.08/5    9.07/4   10.04/5   10.45/5   11.20/5   13.02/4   13.38/4   14.22/4   15.25/4   15.48/4   16.31/3   17.39/5   18.00/5  
    K.O.B. Choceň                         1.50/14   1.14/5    5.04/7    0.59/14   0.57/9    0.41/2    0.35/13   1.42/7    0.36/9    0.44/8    1.03/6    0.23/9    0.43/9    1.08/19   0.21/3  
  5 Mašata Matěj                   18.00  1.33/3    2.38/2    7.34/2    8.14/2    9.24/2   10.02/2   10.31/2   12.15/2   12.47/2   13.30/2   14.29/2   14.53/2   16.42/6   17.39/5   18.00/5  
    OK 99 Hradec Králové                  1.33/3    1.05/2    4.56/5    0.40/3    1.10/13   0.38/1*   0.29/3    1.44/9    0.32/3    0.43/6    0.59/3    0.24/12   1.49/22   0.57/4    0.21/3  
  7 Burda Matěj                    19.44  1.33/3    2.57/4    8.52/10   9.58/11  11.13/12  12.04/12  12.44/12  14.26/10  15.01/8   15.53/8   17.06/8   17.29/9   18.10/7   19.17/7   19.44/7  
    KOB Děčín                             1.33/3    1.24/9    5.55/16   1.06/17   1.15/14   0.51/17   0.40/16   1.42/7    0.35/7    0.52/14   1.13/11   0.23/9    0.41/5    1.07/18   0.27/23 
  8 Šmelík Martin                  19.54  2.40/23   3.52/15  10.35/19  11.40/18  12.31/17  13.13/17  13.41/15  15.16/13  15.49/12  16.33/12  17.35/11  17.52/11  18.29/8   19.32/8   19.54/8  
    Youth Team Slovakia                   2.40/23   1.12/4    6.43/21   1.05/15   0.51/3    0.42/4    0.28/2    1.35/4    0.33/6    0.44/8    1.02/5    0.17/1*   0.37/2    1.03/13   0.22/6  
  9 Štál Jan                       20.04  2.05/17   3.20/8    8.02/4    9.10/6   10.05/6   10.58/6   11.40/6   13.42/7   14.27/7   15.16/7   16.42/7   17.12/7   18.29/8   19.39/9   20.04/9  
    Sportcentrum Jičín                    2.05/17   1.15/6    4.42/3    1.08/18   0.55/7    0.53/18   0.42/18   2.02/12   0.45/14   0.49/13   1.26/17   0.30/20   1.17/18   1.10/20   0.25/16 
 10 Grätsch Markus                 20.06  1.48/11   4.05/17   8.48/9    9.39/8   10.33/7   11.15/7   11.46/7   14.20/9   15.04/9   16.00/9   17.06/8   17.26/8   18.46/11  19.43/10  20.06/10 
    OOB TJ Turnov                         1.48/11   2.17/21   4.43/4    0.51/8    0.54/6    0.42/4    0.31/6    2.34/16   0.44/13   0.56/19   1.06/7    0.20/3    1.20/19   0.57/4    0.23/11 
 11 Jonáš Martin                   20.16  1.46/10   3.27/9    8.54/11   9.47/9   10.56/10  11.46/10  12.21/10  14.19/8   15.12/10  16.04/10  17.17/10  17.45/10  18.30/10  19.50/11  20.16/11 
    ŠK Sandberg Bratislava                1.46/10   1.41/12   5.27/10   0.53/10   1.09/12   0.50/16   0.35/13   1.58/11   0.53/18   0.52/14   1.13/11   0.28/18   0.45/11   1.20/25   0.26/20 
 12 Zlámal David                   21.12  1.49/12   3.10/7    8.30/6    9.27/7   10.33/7   11.21/8   12.09/9   15.02/12  16.04/13  17.03/13  18.33/14  19.01/13  19.44/12  20.48/12  21.12/12 
    Sportcentrum Jičín                    1.49/12   1.21/8    5.20/8    0.57/12   1.06/11   0.48/14   0.48/23   2.53/18   1.02/22   0.59/21   1.30/21   0.28/18   0.43/9    1.04/14   0.24/13 
 13 Mielec Jaromír                 21.33  1.42/7    3.34/11  10.19/17  11.01/16  12.02/14  12.47/14  13.20/13  14.58/11  15.48/11  16.25/11  17.40/12  18.02/12  19.58/13  21.08/13  21.33/13 
    OOB TJ Baník Ostrava                  1.42/7    1.52/16   6.45/22   0.42/4    1.01/10   0.45/9    0.33/9    1.38/6    0.50/16   0.37/3    1.15/13   0.22/7    1.56/23   1.10/20   0.25/16 
 13 Vacek Vojtěch                  21.33  1.45/8    3.49/14   9.29/13  10.16/14  11.54/13  12.41/13  13.24/14  15.33/14  16.30/15  17.05/14  18.21/13  19.04/14  20.17/14  21.11/14  21.33/13 
    OK Jihlava                            1.45/8    2.04/20   5.40/12   0.47/7    1.38/22   0.47/11   0.43/19   2.09/13   0.57/20   0.35/1*   1.16/14   0.43/25   1.13/17   0.54/1*   0.22/6  
 15 Aster Tomáš                    22.13  1.41/5    2.57/4    9.30/14  10.12/13  11.03/11  11.49/11  12.21/10  16.05/16  17.28/16  18.15/16  19.32/16  19.59/16  20.41/15  21.47/15  22.13/15 
    SKOB Slaný                            1.41/5    1.16/7    6.33/19   0.42/4    0.51/3    0.46/10   0.32/8    3.44/23   1.23/24   0.47/11   1.17/15   0.27/15   0.42/6    1.06/16   0.26/20 
 16 Müller Kurt                    22.38  2.01/16   3.54/16   9.47/16  10.38/15  12.05/15  13.08/15  13.52/16  17.31/18  18.13/18  19.00/18  20.11/17  20.38/17  21.20/16  22.19/16  22.38/16 
    USV TU Dresden                        2.01/16   1.53/17   5.53/15   0.51/8    1.27/20   1.03/21   0.44/21   3.39/21   0.42/12   0.47/11   1.11/10   0.27/15   0.42/6    0.59/7    0.19/1* 
 17 Deml Tomáš                     23.14  1.49/12   3.40/13   8.41/8   10.03/12  12.22/16  13.09/16  13.56/17  15.46/15  16.27/14  17.19/15  19.04/15  19.34/15  21.46/17  22.47/17  23.14/17 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.49/12   1.51/15   5.01/6    1.22/22   2.19/26   0.47/11   0.47/22   1.50/10   0.41/11   0.52/14   1.45/25   0.30/20   2.12/24   1.01/9    0.27/23 
 18 Nejman Stanislav               23.39  2.15/19   4.05/17  10.51/21  12.21/20  13.50/20  14.46/20  15.16/20  17.52/19  18.38/19  19.33/19  20.43/19  21.09/19  22.13/18  23.17/18  23.39/18 
    OK Chrastava                          2.15/19   1.50/14   6.46/23   1.30/23   1.29/21   0.56/20   0.30/4    2.36/17   0.46/15   0.55/17   1.10/9    0.26/14   1.04/16   1.04/14   0.22/6  
 19 László David                   23.48  2.00/15   3.33/10   9.44/15  11.31/17  13.10/18  13.57/18  14.40/18  17.56/20  18.53/20  19.36/20  21.03/20  21.30/20  22.23/19  23.25/19  23.48/19 
    OK Roztoky                            2.00/15   1.33/10   6.11/18   1.47/24   1.39/23   0.47/11   0.43/19   3.16/20   0.57/20   0.43/6    1.27/18   0.27/15   0.53/12   1.02/10   0.23/11 
 20 Ptáček Martin                  25.51  2.25/21   5.00/22  10.48/20  13.33/23  14.52/23  15.40/23  16.20/23  19.59/22  20.49/22  21.44/22  23.13/21  23.34/21  24.27/20  25.29/20  25.51/20 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.25/21   2.35/22   5.48/13   2.45/26   1.19/15   0.48/14   0.40/16   3.39/21   0.50/16   0.55/17   1.29/20   0.21/5    0.53/12   1.02/10   0.22/6  
 21 Hájek Vojtěch                  28.30  2.24/20   4.20/20  10.22/18  12.41/22  14.01/22  15.17/22  15.50/22  17.24/17  17.56/17  18.58/17  20.26/18  21.03/18  26.54/21  28.11/21  28.30/21 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.24/20   1.56/18   6.02/17   2.19/25   1.20/17   1.16/22   0.33/9    1.34/3    0.32/3    1.02/23   1.28/19   0.37/24   5.51/26   1.17/23   0.19/1* 
 22 Jurica Jan                     30.32  1.45/8    5.07/23  10.56/22  12.01/19  13.20/19  14.14/19  15.03/19  23.18/23  24.49/23  25.55/23  27.25/22  27.49/22  29.15/22  30.11/22  30.32/22 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.45/8    3.22/24   5.49/14   1.05/15   1.19/15   0.54/19   0.49/24   8.15/26   1.31/25   1.06/24   1.30/21   0.24/12   1.26/20   0.56/2    0.21/3  
 23 Posselt Martin                 30.42  3.54/26   5.29/24  12.40/24  13.54/24  15.16/24  16.35/24  18.10/24  24.28/24  25.08/24  26.15/24  27.55/23  28.17/23  29.15/22  30.17/23  30.42/23 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.54/26   1.35/11   7.11/24   1.14/21   1.22/18   1.19/24   1.35/26   6.18/25   0.40/10   1.07/25   1.40/23   0.22/7    0.58/14   1.02/10   0.25/16 
 24 Král Adam                      32.52  2.05/17   4.41/21  11.20/23  12.29/21  13.55/21  15.11/21  15.44/21  18.17/21  19.11/21  20.12/21  29.32/25  30.03/25  31.03/24  32.21/24  32.52/24 
    Youth Team Slovakia                   2.05/17   2.36/23   6.39/20   1.09/19   1.26/19   1.16/22   0.33/9    2.33/15   0.54/19   1.01/22   9.20/26   0.31/22   1.00/15   1.18/24   0.31/25 
 25 Janeba Vladimír                35.06  3.51/25   7.33/25  15.54/25  17.04/25  18.48/25  20.35/25  21.37/25  24.48/25  26.08/25  27.25/25  29.09/24  29.58/24  31.24/25  33.47/25  35.06/25 
    K.O.B. Choceň                         3.51/25   3.42/25   8.21/25   1.10/20   1.44/24   1.47/26   1.02/25   3.11/19   1.20/23   1.17/26   1.44/24   0.49/26   1.26/20   2.23/26   1.19/26 
 26 Preininger Kryštof             41.39  3.36/24  10.45/26  21.19/26  22.12/26  24.12/26  25.47/26  26.23/26  31.50/26  33.25/26  34.22/26  35.44/26  36.18/26  39.58/26  41.14/26  41.39/26 
    KOB Dobruška                          3.36/24   7.09/26  10.34/26   0.53/10   2.00/25   1.35/25   0.36/15   5.27/24   1.35/26   0.57/20   1.22/16   0.34/23   3.40/25   1.16/22   0.25/16 
    Fürst Matouš               DISK       3.35/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    20.43/    22.15/   
    TJ Loko Liberec                       3.35/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.32/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H20         2.2km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-48      3-85      4-49      5-35      6-34      7-101     8-97      9-58     10-60     11-59     12-100   
  1 Sháněl Jan                     23.04  1.45/1*   5.43/1*   7.33/1*   9.21/1*  13.00/1*  13.57/1*  16.33/1*  18.33/1*  20.34/1*  21.23/1*  21.47/1*  22.39/1*  23.04/1* 
    K.O.B. Choceň                         1.45/1*   3.58/1*   1.50/1*   1.48/1*   3.39/2    0.57/2    2.36/3    2.00/3    2.01/3    0.49/2    0.24/2    0.52/3    0.25/3  
  2 Zelinka Jan                    26.53  3.02/3    8.47/3   11.49/3   14.03/2   17.46/2   18.37/2   20.43/2   22.33/2   24.28/2   25.21/2   25.39/2   26.27/2   26.53/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.02/3    5.45/5    3.02/5    2.14/2    3.43/3    0.51/1*   2.06/1*   1.50/1*   1.55/2    0.53/3    0.18/1*   0.48/2    0.26/4  
  3 Šmejc Jakub                    28.38  2.35/2    7.53/2   10.52/2   14.59/3   19.00/3   20.03/3   22.33/3   24.27/3   26.19/3   27.06/3   27.31/3   28.14/3   28.38/3  
    Sportcentrum Jičín                    2.35/2    5.18/4    2.59/4    4.07/5    4.01/4    1.03/3    2.30/2    1.54/2    1.52/1*   0.47/1*   0.25/3    0.43/1*   0.24/2  
  4 Pustai David                   32.48  6.50/5   11.48/5   14.01/5   17.43/5   20.54/5   21.58/4   24.56/4   27.33/4   29.54/4   30.48/4   31.20/4   32.25/4   32.48/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.50/5    4.58/3    2.13/2    3.42/4    3.11/1*   1.04/4    2.58/4    2.37/4    2.21/4    0.54/4    0.32/4    1.05/4    0.23/1* 
  5 Prášek Přemysl                 38.11  5.25/4    9.56/4   12.34/4   15.31/4   20.49/4   22.08/5   25.55/5   29.10/5   34.41/5   35.46/5   36.22/5   37.34/5   38.11/5  
    SK Kamenice                           5.25/4    4.31/2    2.38/3    2.57/3    5.18/5    1.19/5    3.47/5    3.15/5    5.31/5    1.05/5    0.36/5    1.12/5    0.37/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21A        2.6km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-40      2-73      3-42      4-104     5-103     6-83      7-93      8-44      9-35     10-34     11-101    12-54     13-85     14-53     15-58     16-59    
                                      17-100   
  1 Roman Paclík                   26.25  1.54/4    2.56/3    3.57/3    4.18/3    4.49/2    9.25/1*  11.16/1*  12.06/1*  14.29/2   15.16/2   17.04/2   20.52/3   22.05/3   22.44/2   24.11/1*  25.12/1* 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.54/4    1.02/9    1.01/9    0.21/5    0.31/5    4.36/5    1.51/4    0.50/1*   2.23/20   0.47/4    1.48/3    3.48/10   1.13/14   0.39/3    1.27/32   1.01/9  
                                         26.00/1*  26.25/1* 
                                          0.48/5    0.25/21 
  2 Klusáček Matěj                 26.47  1.57/6    2.49/1*   3.43/1*   4.02/1*   4.35/1*   9.40/3   11.32/4   12.32/4   14.40/3   15.28/3   17.14/3   20.26/1*  21.46/1*  22.30/1*  24.33/2   25.33/2  
    OOB Třebíč                            1.57/6    0.52/2    0.54/3    0.19/1*   0.33/11   5.05/15   1.52/6    1.00/11   2.08/9    0.48/6    1.46/1*   3.12/2    1.20/18   0.44/5    2.03/57   1.00/6  
                                         26.22/2   26.47/2  
                                          0.49/11   0.25/21 
  3 Palas Jan                      27.45  1.42/1*   3.13/7    4.10/4    4.34/4    5.07/4    9.49/4   11.38/5   12.28/3   14.58/5   16.38/6   18.49/6   21.49/4   23.27/4   24.28/3   25.33/3   26.34/3  
    SK Žabovřesky Brno                    1.42/1*   1.31/29   0.57/5    0.24/10   0.33/11   4.42/9    1.49/2    0.50/1*   2.30/25   1.40/57   2.11/18   3.00/1*   1.38/34   1.01/25   1.05/2    1.01/9  
                                         27.21/3   27.45/3  
                                          0.47/3    0.24/12 
  4 Drobník Michal                 28.42  2.10/11   4.00/13   6.50/27   7.14/24   7.48/24  11.45/15  13.35/13  14.34/11  16.29/9   17.16/9   19.02/9   22.26/5   24.04/6   25.17/5   26.40/5   27.36/4  
    Sportcentrum Jičín                    2.10/11   1.50/35   2.50/55   0.24/10   0.34/20   3.57/2    1.50/3    0.59/8    1.55/4    0.47/4    1.46/1*   3.24/6    1.38/34   1.13/32   1.23/21   0.56/2  
                                         28.19/4   28.42/4  
                                          0.43/1*   0.23/6  
  5 Martan Jiří                    28.53  2.07/10   3.09/6    4.15/6    4.45/6    5.21/6   10.24/8   12.25/8   13.26/7   15.32/6   16.31/5   18.36/5   22.35/6   24.01/5   24.52/4   26.37/4   27.38/5  
    Slavia Liberec orienteering           2.07/10   1.02/9    1.06/14   0.30/27   0.36/26   5.03/14   2.01/13   1.01/13   2.06/8    0.59/38   2.05/11   3.59/12   1.26/21   0.51/9    1.45/47   1.01/9  
                                         28.28/5   28.53/5  
                                          0.50/15   0.25/21 
  6 Kozák Petr                     29.06  2.28/16   3.28/8    4.29/9    4.58/8    5.29/8    9.49/4   11.30/3   12.32/4   14.22/1*  15.04/1*  16.54/1*  20.28/2   21.53/2   25.53/7   26.53/6   27.50/6  
    SK Kamenice                           2.28/16   1.00/7    1.01/9    0.29/25   0.31/5    4.20/4    1.41/1*   1.02/15   1.50/1*   0.42/1*   1.50/4    3.34/8    1.25/20   4.00/59   1.00/1*   0.57/4  
                                         28.41/6   29.06/6  
                                          0.51/21   0.25/21 
  7 Mrázek Jiří                    29.33  1.48/3    3.03/4    4.13/5    4.43/5    5.17/5   11.10/10  13.06/9   14.14/9   16.57/12  17.45/11  20.00/11  23.22/8   24.24/7   25.22/6   27.05/7   28.13/7  
    Oddíl OB Kotlářka                     1.48/3    1.15/22   1.10/17   0.30/27   0.34/20   5.53/34   1.56/10   1.08/27   2.43/36   0.48/6    2.15/25   3.22/5    1.02/2    0.58/18   1.43/45   1.08/27 
                                         29.06/7   29.33/7  
                                          0.53/26   0.27/32 
  8 Venhoda Milan                  29.45  2.30/17   3.28/8    4.28/8    4.54/7    5.25/7    9.36/2   11.29/2   12.26/2   14.40/3   15.32/4   17.26/4   24.15/10  25.26/8   26.20/8   27.38/8   28.33/8  
    OK Jihlava                            2.30/17   0.58/5    1.00/7    0.26/19   0.31/5    4.11/3    1.53/7    0.57/6    2.14/11   0.52/19   1.54/6    6.49/46   1.11/10   0.54/14   1.18/11   0.55/1* 
                                         29.21/8   29.45/8  
                                          0.48/5    0.24/12 
  9 Janda Martin                   30.05  4.32/45   5.23/28   6.34/23   7.05/23   7.33/22  11.27/12  13.29/11  14.25/10  16.17/8   17.03/8   18.57/8   24.25/12  25.26/8   26.24/9   27.49/9   28.49/9  
    KOB Dobruška                          4.32/45   0.51/1*   1.11/19   0.31/32   0.28/1*   3.54/1*   2.02/15   0.56/4    1.52/2    0.46/2    1.54/6    5.28/33   1.01/1*   0.58/18   1.25/26   1.00/6  
                                         29.39/9   30.05/9  
                                          0.50/15   0.26/25 
 10 Vokurka Jan                    30.50  2.27/15   3.33/11   4.45/10   5.10/10   5.56/10  11.08/9   13.33/12  15.05/14  17.17/13  18.18/13  20.46/16  24.44/13  25.52/11  26.41/10  28.10/11  29.29/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.27/15   1.06/13   1.12/20   0.25/15   0.46/55   5.12/21   2.25/38   1.32/47   2.12/10   1.01/44   2.28/37   3.58/11   1.08/5    0.49/7    1.29/34   1.19/42 
                                         30.26/10  30.50/10 
                                          0.57/37   0.24/12 
 11 Šafka Jan                      31.21  3.09/25   4.25/18   5.45/16   6.12/14   6.55/14  11.44/13  13.54/15  15.10/15  17.30/14  18.31/14  20.43/13  24.49/14  26.19/14  27.32/13  28.57/12  30.04/11 
    OOB Slavia Praha                      3.09/25   1.16/23   1.20/33   0.27/21   0.43/49   4.49/11   2.10/25   1.16/34   2.20/16   1.01/44   2.12/21   4.06/14   1.30/27   1.13/32   1.25/26   1.07/23 
                                         30.54/11  31.21/11 
                                          0.50/15   0.27/32 
 12 Picek Jan                      31.23  1.56/5    2.52/2    3.54/2    4.17/2    4.49/2   10.00/6   12.01/6   13.13/6   16.42/10  17.40/10  19.50/10  23.57/9   25.28/10  27.28/12  29.04/14  30.04/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.56/5    0.56/3    1.02/11   0.23/6    0.32/9    5.11/20   2.01/13   1.12/30   3.29/48   0.58/37   2.10/17   4.07/15   1.31/28   2.00/50   1.36/41   1.00/6  
                                         30.59/13  31.23/12 
                                          0.55/33   0.24/12 
 13 Rusý Tomáš                     31.30  4.04/40   6.17/41   7.08/34   7.27/28   7.58/27  13.07/22  15.02/20  15.56/17  17.51/16  18.42/16  20.44/15  25.42/16  26.55/16  27.45/15  29.03/13  30.04/11 
    SK Kamenice                           4.04/40   2.13/39   0.51/1*   0.19/1*   0.31/5    5.09/17   1.55/8    0.54/3    1.55/4    0.51/12   2.02/8    4.58/26   1.13/14   0.50/8    1.18/11   1.01/9  
                                         30.58/12  31.30/13 
                                          0.54/30   0.32/51 
 14 Khýn Vítězslav                 31.36  2.04/9    3.08/5    4.21/7    5.06/9    5.39/9   10.19/7   12.24/7   13.29/8   15.51/7   16.46/7   18.54/7   23.18/7   26.02/12  26.49/11  27.58/10  30.22/14 
    KOB Dobruška                          2.04/9    1.04/11   1.13/26   0.45/49   0.33/11   4.40/7    2.05/18   1.05/22   2.22/18   0.55/25   2.08/14   4.24/19   2.44/58   0.47/6    1.09/3    2.24/59 
                                         31.10/14  31.36/14 
                                          0.48/5    0.26/25 
 15 Klaška Pavel                   31.43  1.43/2    4.13/14   5.41/14   6.11/13   6.46/12  11.22/11  13.25/10  14.52/13  16.51/11  17.46/12  20.20/12  24.24/11  26.08/13  27.43/14  29.24/15  30.31/15 
    Oddíl OB Kotlářka                     1.43/2    2.30/40   1.28/38   0.30/27   0.35/22   4.36/5    2.03/16   1.27/44   1.59/7    0.55/25   2.34/40   4.04/13   1.44/38   1.35/43   1.41/43   1.07/23 
                                         31.19/15  31.43/15 
                                          0.48/5    0.24/12 
 16 Kalenský Tomáš                 31.56  4.00/39   5.54/35   6.45/26   7.15/25   7.53/26  12.38/19  14.48/17  15.55/16  17.48/15  18.34/15  20.43/13  25.01/15  26.30/15  28.27/16  29.42/16  30.46/16 
    Sportcentrum Jičín                    4.00/39   1.54/36   0.51/1*   0.30/27   0.38/32   4.45/10   2.10/25   1.07/25   1.53/3    0.46/2    2.09/15   4.18/18   1.29/26   1.57/48   1.15/9    1.04/18 
                                         31.33/16  31.56/16 
                                          0.47/3    0.23/6  
 17 Pachner Pavel                  32.12  4.30/44   5.46/33   6.58/29   7.21/27   7.59/28  14.41/34  16.50/31  17.53/30  19.51/26  20.39/25  22.46/23  26.07/17  27.34/17  28.38/18  29.53/17  30.57/17 
    Slavia Liberec orienteering           4.30/44   1.16/23   1.12/20   0.23/6    0.38/32   6.42/46   2.09/24   1.03/17   1.58/6    0.48/6    2.07/13   3.21/4    1.27/24   1.04/27   1.15/9    1.04/18 
                                         31.48/17  32.12/17 
                                          0.51/21   0.24/12 
 18 Hanč Petr                      32.38  2.41/20   4.24/17   5.58/18   6.33/17   7.06/18  12.47/20  14.59/18  16.11/18  18.52/20  19.52/20  22.14/20  26.26/18  27.37/18  28.28/17  30.14/18  31.25/18 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.41/20   1.43/32   1.34/44   0.35/39   0.33/11   5.41/31   2.12/28   1.12/30   2.41/32   1.00/41   2.22/34   4.12/17   1.11/10   0.51/9    1.46/48   1.11/30 
                                         32.14/18  32.38/18 
                                          0.49/11   0.24/12 
 19 Bořánek Petr                   32.55  2.10/11   3.31/10   4.48/11   5.15/11   5.59/11  13.13/23  15.20/22  16.25/19  18.49/19  19.44/19  22.02/18  26.32/19  27.42/19  28.40/19  30.16/19  31.31/19 
    USK Praha                             2.10/11   1.21/25   1.17/32   0.27/21   0.44/52   7.14/52   2.07/21   1.05/22   2.24/23   0.55/25   2.18/28   4.30/21   1.10/8    0.58/18   1.36/41   1.15/34 
                                         32.25/19  32.55/19 
                                          0.54/30   0.30/47 
 20 Šurgan Štefan                  33.01  4.19/43   6.08/39   8.05/41   8.29/37   9.05/37  14.41/34  16.32/28  17.32/28  20.54/31  21.51/31  23.43/28  27.00/20  28.40/20  29.33/20  30.56/20  31.52/20 
    OOB TJ Turnov                         4.19/43   1.49/34   1.57/50   0.24/10   0.36/26   5.36/29   1.51/4    1.00/11   3.22/47   0.57/30   1.52/5    3.17/3    1.40/36   0.53/11   1.23/21   0.56/2  
                                         32.37/20  33.01/20 
                                          0.45/2    0.24/12 
 21 Kafka Miloš                    33.22  2.58/22   6.01/36   7.22/35   7.45/31   8.22/31  13.27/24  16.05/25  17.12/25  20.19/28  21.10/28  23.28/27  27.10/21  29.03/22  29.44/21  30.58/21  32.02/21 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.58/22   3.03/49   1.21/34   0.23/6    0.37/30   5.05/15   2.38/45   1.07/25   3.07/43   0.51/12   2.18/28   3.42/9    1.53/40   0.41/4    1.14/7    1.04/18 
                                         32.55/21  33.22/21 
                                          0.53/26   0.27/32 
 22 Novák Zdeněk                   34.34  3.53/38   4.51/22   6.03/19   6.34/19   7.14/19  12.15/16  14.21/16  17.32/28  20.02/27  20.55/27  23.13/25  27.40/22  28.51/21  29.47/22  32.12/22  33.22/22 
    SK LOB Nová Paka                      3.53/38   0.58/5    1.12/20   0.31/32   0.40/37   5.01/12   2.06/20   3.11/58   2.30/25   0.53/21   2.18/28   4.27/20   1.11/10   0.56/17   2.25/58   1.10/29 
                                         34.10/22  34.34/22 
                                          0.48/5    0.24/12 
 23 Podmolík Tomáš                 35.44  5.42/51   6.55/42   7.49/40   8.09/34   8.41/32  14.10/27  16.09/26  17.11/24  19.33/23  20.24/23  23.16/26  28.13/23  30.09/24  31.30/23  32.56/23  34.14/23 
    SKOB Zlín                             5.42/51   1.13/19   0.54/3    0.20/3    0.32/9    5.29/26   1.59/12   1.02/15   2.22/18   0.51/12   2.52/47   4.57/25   1.56/43   1.21/38   1.26/30   1.18/38 
                                         35.11/23  35.44/23 
                                          0.57/37   0.33/53 
 24 Hübner Jan                     36.04  7.34/56   9.14/53  10.11/52  10.41/51  11.10/49  16.11/41  18.06/40  19.07/37  21.45/34  22.36/33  24.38/33  30.06/31  31.12/27  32.27/27  33.45/25  34.46/24 
    SK OB Chotěboř                        7.34/56   1.40/31   0.57/5    0.30/27   0.29/3    5.01/12   1.55/8    1.01/13   2.38/29   0.51/12   2.02/8    5.28/33   1.06/3    1.15/35   1.18/11   1.01/9  
                                         35.37/24  36.04/24 
                                          0.51/21   0.27/32 
 25 Henek Michal                   36.20  3.10/27   4.15/16   5.43/15   6.33/17   7.03/17  11.44/13  13.41/14  14.45/12  18.22/17  19.21/17  21.35/17  29.48/28  31.14/28  32.52/30  34.01/28  35.04/26 
    SK Radioklub Blansko                  3.10/27   1.05/12   1.28/38   0.50/52   0.30/4    4.41/8    1.57/11   1.04/20   3.37/53   0.59/38   2.14/23   8.13/54   1.26/21   1.38/44   1.09/3    1.03/16 
                                         35.53/25  36.20/25 
                                          0.49/11   0.27/32 
 26 Fišer Jiří                     36.27  6.08/52   7.16/45   8.19/42   8.47/39   9.27/39  14.37/31  16.45/30  18.53/36  21.23/32  22.20/32  24.26/32  29.57/29  31.29/29  32.22/26  33.42/24  34.49/25 
    OOB Slavia Praha                      6.08/52   1.08/15   1.03/13   0.28/24   0.40/37   5.10/18   2.08/23   2.08/54   2.30/25   0.57/30   2.06/12   5.31/35   1.32/30   0.53/11   1.20/15   1.07/23 
                                         35.55/26  36.27/26 
                                          1.06/51   0.32/51 
 27 Veverka Tomáš                  36.34  4.06/41   5.20/27   6.27/21   8.21/36   9.01/36  15.43/39  18.04/39  20.04/41  22.27/38  23.17/38  25.26/35  28.56/25  30.58/25  32.02/25  33.59/27  35.07/27 
    OOB Vamberk                           4.06/41   1.14/21   1.07/15   1.54/55   0.40/37   6.42/46   2.21/32   2.00/52   2.23/20   0.50/9    2.09/15   3.30/7    2.02/45   1.04/27   1.57/55   1.08/27 
                                         36.04/27  36.34/27 
                                          0.57/37   0.30/47 
 28 Držka Štěpán                   36.43  3.50/37   4.58/23   7.03/32   7.34/29   8.10/29  13.48/25  15.53/24  16.51/22  19.14/21  20.11/22  22.25/21  29.58/30  31.51/32  32.51/29  34.05/29  35.19/29 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.50/37   1.08/15   2.05/53   0.31/32   0.36/26   5.38/30   2.05/18   0.58/7    2.23/20   0.57/30   2.14/23   7.33/51   1.53/40   1.00/24   1.14/7    1.14/33 
                                         36.15/28  36.43/28 
                                          0.56/34   0.28/40 
 28 Pátek Richard                  36.43  2.44/21   4.14/15   5.40/13   6.05/12   6.48/13  12.16/17  15.00/19  17.00/23  19.42/24  20.44/26  23.47/29  29.10/27  31.06/26  32.01/24  33.53/26  35.17/28 
    SK Žabovřesky Brno                    2.44/21   1.30/28   1.26/37   0.25/15   0.43/49   5.28/25   2.44/51   2.00/52   2.42/34   1.02/46   3.03/51   5.23/31   1.56/43   0.55/16   1.52/53   1.24/47 
                                         36.17/29  36.43/28 
                                          1.00/46   0.26/25 
 30 Nývlt Martin                   37.00  4.47/47   5.44/31   6.54/28   7.17/26   7.50/25  14.10/27  16.32/28  17.31/27  19.45/25  20.38/24  22.50/24  28.33/24  29.41/23  33.13/31  34.42/31  35.43/31 
    TJ START Náchod                       4.47/47   0.57/4    1.10/17   0.23/6    0.33/11   6.20/43   2.22/34   0.59/8    2.14/11   0.53/21   2.12/21   5.43/36   1.08/5    3.32/56   1.29/34   1.01/9  
                                         36.34/31  37.00/30 
                                          0.51/21   0.26/25 
 31 Bejr Zdeněk                    37.03  3.09/25   5.05/25   6.20/20   6.52/20   7.25/20  14.35/30  16.55/32  18.52/35  21.36/33  22.36/33  25.30/36  30.37/33  31.43/31  32.48/28  34.08/30  35.33/30 
    SK LOB Nová Paka                      3.09/25   1.56/37   1.15/30   0.32/36   0.33/11   7.10/51   2.20/31   1.57/51   2.44/37   1.00/41   2.54/48   5.07/29   1.06/3    1.05/29   1.20/15   1.25/49 
                                         36.32/30  37.03/31 
                                          0.59/45   0.31/49 
 32 Meyer Jörg                     37.19  1.58/7    4.38/20   7.33/37   8.05/33   8.48/33  14.29/29  17.00/33  18.03/31  20.23/29  21.20/29  23.57/30  29.00/26  31.41/30  33.20/33  34.43/32  36.01/33 
    USV TU Dresden                        1.58/7    2.40/43   2.55/57   0.32/36   0.43/49   5.41/31   2.31/44   1.03/17   2.20/16   0.57/30   2.37/43   5.03/27   2.41/57   1.39/45   1.23/21   1.18/38 
                                         36.58/32  37.19/32 
                                          0.57/37   0.21/1* 
 33 Sysel Ondřej                   37.33  2.39/19   5.25/29   6.37/24   7.02/22   7.44/23  16.07/40  18.32/41  19.49/39  22.35/39  23.34/39  26.33/41  30.43/34  32.26/35  33.19/32  34.51/34  36.08/34 
    SK Praga                              2.39/19   2.46/47   1.12/20   0.25/15   0.42/44   8.23/55   2.25/38   1.17/36   2.46/39   0.59/38   2.59/49   4.10/16   1.43/37   0.53/11   1.32/37   1.17/35 
                                         37.04/33  37.33/33 
                                          0.56/34   0.29/45 
 34 Johanovský Tomáš               37.47  2.26/14   3.47/12   5.23/12   6.22/15   7.02/16  13.01/21  15.24/23  16.37/21  19.15/22  20.07/21  22.31/22  30.54/36  32.20/34  33.25/34  34.45/33  35.57/32 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.26/14   1.21/25   1.36/45   0.59/54   0.40/37   5.59/37   2.23/36   1.13/32   2.38/29   0.52/19   2.24/35   8.23/55   1.26/21   1.05/29   1.20/15   1.12/32 
                                         37.21/34  37.47/34 
                                          1.24/57   0.26/25 
 35 Daněk Roman                    38.08  3.02/23   4.59/24   6.29/22   6.55/21   7.30/21  14.02/26  16.12/27  17.16/26  23.15/42  24.11/41  26.32/40  31.49/38  33.22/39  34.16/35  35.34/35  36.56/35 
    KOB Start Blansko                     3.02/23   1.57/38   1.30/41   0.26/19   0.35/22   6.32/45   2.10/25   1.04/20   5.59/59   0.56/29   2.21/31   5.17/30   1.33/31   0.54/14   1.18/11   1.22/45 
                                         37.46/35  38.08/35 
                                          0.50/15   0.22/5  
 36 Zelenka Tomáš                  38.35  2.15/13   7.19/46   8.19/42   8.54/40   9.32/41  15.03/37  17.25/37  18.24/32  21.58/37  23.03/37  25.31/37  31.57/39  33.08/38  34.34/36  35.57/36  37.15/36 
    OK 99 Hradec Králové                  2.15/13   5.04/55   1.00/7    0.35/39   0.38/32   5.31/27   2.22/34   0.59/8    3.34/52   1.05/50   2.28/37   6.26/42   1.11/10   1.26/39   1.23/21   1.18/38 
                                         38.08/36  38.35/36 
                                          0.53/26   0.27/32 
 37 Boudný Jan                     38.45  3.05/24   8.18/49   9.30/47   9.59/46  10.40/46  16.45/45  19.25/42  20.34/42  23.10/41  24.12/42  26.46/42  31.19/37  32.47/37  34.34/36  36.03/37  37.20/37 
    OK Sparta Praha                       3.05/24   5.13/56   1.12/20   0.29/25   0.41/41   6.05/38   2.40/46   1.09/28   2.36/28   1.02/46   2.34/40   4.33/22   1.28/25   1.47/46   1.29/34   1.17/35 
                                         38.17/37  38.45/37 
                                          0.57/37   0.28/40 
 38 Mašata Roman                   38.54  3.36/35   4.37/19   5.50/17   6.24/16   6.57/15  12.29/18  15.09/21  16.27/20  18.46/18  19.41/18  22.05/19  30.28/32  32.31/36  34.55/38  36.18/38  37.35/38 
    OK 99 Hradec Králové                  3.36/35   1.01/8    1.13/26   0.34/38   0.33/11   5.32/28   2.40/46   1.18/37   2.19/14   0.55/25   2.24/35   8.23/55   2.03/46   2.24/53   1.23/21   1.17/35 
                                         38.26/38  38.54/38 
                                          0.51/21   0.28/40 
 39 Semík Vojtěch                  39.23  3.28/32   6.09/40   7.42/39   8.35/38   9.12/38  14.38/32  17.04/34  18.29/33  20.48/30  21.41/30  24.02/31  30.44/35  31.52/33  35.33/40  37.08/40  38.07/40 
    SK Kamenice                           3.28/32   2.41/45   1.33/43   0.53/53   0.37/30   5.26/24   2.26/40   1.25/41   2.19/14   0.53/21   2.21/31   6.42/45   1.08/5    3.41/57   1.35/38   0.59/5  
                                         39.00/39  39.23/39 
                                          0.53/26   0.23/6  
 40 Ramba Jiří                     39.31  8.00/58   9.11/52  11.13/54  11.49/54  12.31/54  17.47/49  20.01/45  21.04/43  23.48/44  24.50/44  27.01/43  32.07/40  34.24/40  34.57/39  36.23/39  37.46/39 
    Oddíl OB Kotlářka                     8.00/58   1.11/18   2.02/52   0.36/42   0.42/44   5.16/22   2.14/29   1.03/17   2.44/37   1.02/46   2.11/18   5.06/28   2.17/50   0.33/1*   1.26/30   1.23/46 
                                         39.05/40  39.31/40 
                                          1.19/55   0.26/25 
 41 Korecký Miroslav               40.09  3.26/30   6.06/38   7.30/36   8.11/35   8.53/34  14.51/36  17.20/36  18.40/34  21.47/35  22.53/36  25.44/38  32.09/41  34.41/41  35.42/41  37.17/41  38.43/41 
    OOB SK Chrast                         3.26/30   2.40/43   1.24/36   0.41/48   0.42/44   5.58/36   2.29/43   1.20/39   3.07/43   1.06/53   2.51/46   6.25/41   2.32/56   1.01/25   1.35/38   1.26/52 
                                         39.40/41  40.09/41 
                                          0.57/37   0.29/45 
 42 Kořan Pavel                    41.33  2.33/18   5.37/30   6.58/29  10.49/52  11.36/52  17.55/50  20.36/48  21.46/47  25.18/46  26.18/46  28.34/45  34.01/43  36.27/43  37.02/42  38.27/42  39.51/42 
    VSK Mendelu Brno                      2.33/18   3.04/50   1.21/34   3.51/59   0.47/56   6.19/42   2.41/49   1.10/29   3.32/49   1.00/41   2.16/26   5.27/32   2.26/54   0.35/2    1.25/26   1.24/47 
                                         41.10/42  41.33/42 
                                          1.19/55   0.23/6  
 43 Wagner Libor                   41.57  3.42/36   7.28/47   8.42/45   9.13/42   9.55/42  16.40/44  19.55/44  21.08/44  23.47/43  24.38/43  28.14/44  33.58/42  36.22/42  37.38/43  39.13/43  40.38/43 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.42/36   3.46/52   1.14/29   0.31/32   0.42/44   6.45/48   3.15/55   1.13/32   2.39/31   0.51/12   3.36/57   5.44/37   2.24/52   1.16/36   1.35/38   1.25/49 
                                         41.34/43  41.57/43 
                                          0.56/34   0.23/6  
 44 Olunczek Andrei                42.39  3.32/34   7.42/48   9.11/46   9.46/45  10.25/45  17.23/47  20.16/47  21.47/48  24.57/45  26.01/45  28.38/46  34.53/44  36.57/46  38.13/44  39.40/44  41.01/44 
    USV TU Dresden                        3.32/34   4.10/54   1.29/40   0.35/39   0.39/35   6.58/49   2.53/52   1.31/46   3.10/45   1.04/49   2.37/43   6.15/40   2.04/48   1.16/36   1.27/32   1.21/43 
                                         42.03/44  42.39/44 
                                          1.02/48   0.36/58 
 45 Šafka Daniel                   44.01  3.20/29   5.06/26   6.44/25   8.56/41   9.31/40  16.32/42  19.41/43  21.33/45  25.46/48  27.07/48  30.14/47  36.14/47  37.50/47  39.49/45  41.50/47  42.52/46 
    SK Kamenice                           3.20/29   1.46/33   1.38/47   2.12/57   0.35/22   7.01/50   3.09/53   1.52/49   4.13/57   1.21/56   3.07/52   6.00/38   1.36/32   1.59/49   2.01/56   1.02/15 
                                         43.40/45  44.01/45 
                                          0.48/5    0.21/1* 
 46 Pražák Jiří                    44.24  3.11/28   5.45/32   7.00/31   9.44/44  10.17/43  15.42/38  18.03/38  19.57/40  23.02/40  23.53/40  25.56/39  35.28/46  36.52/45  40.11/47  41.33/45  42.51/45 
    OOB SK Zbraslav                       3.11/28   2.34/41   1.15/30   2.44/58   0.33/11   5.25/23   2.21/32   1.54/50   3.05/42   0.51/12   2.03/10   9.32/58   1.24/19   3.19/55   1.22/20   1.18/38 
                                         43.49/46  44.24/46 
                                          0.58/43   0.35/54 
 47 Schröter Pavel                 44.31  7.48/57   9.21/54  11.46/56  12.24/56  13.08/56  19.17/53  21.43/51  24.07/54  27.06/52  28.11/51  30.56/53  37.00/48  39.03/48  40.01/46  41.51/48  43.02/47 
    OK Chrastava                          7.48/57   1.33/30   2.25/54   0.38/45   0.44/52   6.09/39   2.26/40   2.24/55   2.59/41   1.05/50   2.45/45   6.04/39   2.03/46   0.58/18   1.50/51   1.11/30 
                                         44.00/47  44.31/47 
                                          0.58/43   0.31/49 
 48 Němec Jan                      44.59  4.11/42   7.04/44   8.40/44   9.28/43  10.20/44  16.35/43  22.03/53  23.46/52  27.18/53  28.15/53  30.36/49  35.24/45  36.34/44  40.24/48  41.44/46  43.05/48 
    OK Chrastava                          4.11/42   2.53/48   1.36/45   0.48/51   0.52/57   6.15/41   5.28/58   1.43/48   3.32/49   0.57/30   2.21/31   4.48/23   1.10/8    3.50/58   1.20/15   1.21/43 
                                         44.36/48  44.59/48 
                                          1.31/59   0.23/6  
 49 Gędziorowski Maciej            45.03 13.06/59  14.13/57  15.26/57  15.51/57  16.19/57  22.08/57  24.11/57  25.07/57  27.36/54  28.30/54  30.41/50  37.50/49  39.43/49  40.42/49  42.07/49  43.10/49 
    KU AZS WAT Warszawa                  13.06/59   1.07/14   1.13/26   0.25/15   0.28/1*   5.49/33   2.03/16   0.56/4    2.29/24   0.54/24   2.11/18   7.09/47   1.53/40   0.59/23   1.25/26   1.03/16 
                                         44.36/48  45.03/49 
                                          1.26/58   0.27/32 
 50 Kasal Vít                      45.33  3.27/31   6.02/37   7.04/33   7.40/30   8.19/30  14.39/33  17.06/35  19.36/38  21.50/36  22.40/35  24.56/34  38.16/52  39.53/51  42.07/53  43.18/52  44.23/51 
    KOB Start Blansko                     3.27/31   2.35/42   1.02/11   0.36/42   0.39/35   6.20/43   2.27/42   2.30/57   2.14/11   0.50/9    2.16/26  13.20/59   1.37/33   2.14/52   1.11/5    1.05/22 
                                         45.12/50  45.33/50 
                                          0.49/11   0.21/1* 
 51 Anc Mateusz                    45.44  5.26/48   9.24/55  11.24/55  12.10/55  12.43/55  20.15/55  22.34/54  25.00/55  28.11/55  29.08/55  32.08/55  38.46/54  40.03/53  41.15/51  43.04/51  44.29/52 
    UNTS Warszawa                         5.26/48   3.58/53   2.00/51   0.46/50   0.33/11   7.32/54   2.19/30   2.26/56   3.11/46   0.57/30   3.00/50   6.38/43   1.17/17   1.12/31   1.49/49   1.25/49 
                                         45.23/52  45.44/51 
                                          0.54/30   0.21/1* 
 52 König Lukáš                    45.57  5.37/49   7.03/43   9.53/49  10.32/50  11.29/51  17.41/48  20.52/49  22.18/49  26.18/51  27.35/49  30.49/52  38.08/51  39.55/52  40.53/50  42.42/50  44.11/50 
    SK Žabovřesky Brno                    5.37/49   1.26/27   2.50/55   0.39/46   0.57/59   6.12/40   3.11/54   1.26/43   4.00/55   1.17/55   3.14/54   7.19/48   1.47/39   0.58/18   1.49/49   1.29/53 
                                         45.19/51  45.57/52 
                                          1.08/53   0.38/59 
 53 Urban Jan                      47.05  5.41/50   8.22/51   9.53/49  10.29/49  11.14/50  21.06/56  23.46/56  25.02/56  28.47/56  29.52/56  33.09/56  38.03/50  40.22/54  41.54/52  43.46/53  45.25/53 
    KOB Start Blansko                     5.41/50   2.41/45   1.31/42   0.36/42   0.45/54   9.52/59   2.40/46   1.16/34   3.45/54   1.05/50   3.17/55   4.54/24   2.19/51   1.32/41   1.52/53   1.39/56 
                                         46.30/53  47.05/53 
                                          1.05/50   0.35/54 
 54 Khel Richard                   47.06  3.31/33   4.44/21   9.54/51  10.18/48  10.53/47  19.53/54  22.00/52  23.06/51  25.48/49  26.38/47  30.26/48  38.17/53  39.48/50  43.05/56  44.46/56  45.50/56 
    OK Sparta Praha                       3.31/33   1.13/19   5.10/59   0.24/10   0.35/22   9.00/56   2.07/21   1.06/24   2.42/34   0.50/9    3.48/59   7.51/52   1.31/28   3.17/54   1.41/43   1.04/18 
                                         46.40/56  47.06/54 
                                          0.50/15   0.26/25 
 55 Justa Pavel                    47.07  6.38/54   9.44/56  10.53/53  11.20/53  11.56/53  19.12/52  21.35/50  22.54/50  25.48/49  28.10/50  30.45/51  38.46/54  41.16/56  42.44/55  44.04/55  45.36/55 
    OK 99 Hradec Králové                  6.38/54   3.06/51   1.09/16   0.27/21   0.36/26   7.16/53   2.23/36   1.19/38   2.54/40   2.22/58   2.35/42   8.01/53   2.30/55   1.28/40   1.20/15   1.32/54 
                                         46.39/55  47.07/55 
                                          1.03/49   0.28/40 
 56 Sedlák Radek                   47.08  2.02/8    8.20/50   9.32/48  10.11/47  10.53/47  16.48/46  20.10/46  21.38/46  25.39/47  28.11/51  31.24/54  38.46/54  40.53/55  42.07/53  43.57/54  45.32/54 
    TJ START Náchod                       2.02/8    6.18/57   1.12/20   0.39/46   0.42/44   5.55/35   3.22/56   1.28/45   4.01/56   2.32/59   3.13/53   7.22/50   2.07/49   1.14/34   1.50/51   1.35/55 
                                         46.33/54  47.08/56 
                                          1.01/47   0.35/54 
 57 Prášil Ondřej                  49.36  4.41/46   5.50/34   7.33/37   7.57/32   8.53/34  18.42/51  22.37/55  24.00/53  29.10/57  30.19/57  33.55/57  40.35/57  43.00/57  44.32/57  46.16/57  48.02/57 
    Sportcentrum Jičín                    4.41/46   1.09/17   1.43/48   0.24/10   0.56/58   9.49/58   3.55/57   1.23/40   5.10/58   1.09/54   3.36/57   6.40/44   2.25/53   1.32/41   1.44/46   1.46/58 
                                         49.09/57  49.36/57 
                                          1.07/52   0.27/32 
 58 Kolek Petr                     52.01  7.31/55  14.33/59  19.14/59  19.34/59  20.15/59  25.25/58  28.06/58  29.31/58  32.12/58  33.09/58  35.39/58  45.07/58  46.23/58  48.23/58  49.36/58  50.43/58 
    KOB Dobruška                          7.31/55   7.02/58   4.41/58   0.20/3    0.41/41   5.10/18   2.41/49   1.25/41   2.41/32   0.57/30   2.30/39   9.28/57   1.16/16   2.00/50   1.13/6    1.07/23 
                                         51.33/58  52.01/58 
                                          0.50/15   0.28/40 
 59 Mátl Radek                     70.30  6.23/53  14.26/58  16.16/58  18.27/58  19.08/58  28.34/59  34.38/59  39.46/59  43.19/59  44.10/59  47.30/59  54.51/59  58.14/59  60.09/59  67.03/59  68.43/59 
    Ekonom Praha Outdoor                  6.23/53   8.03/59   1.50/49   2.11/56   0.41/41   9.26/57   6.04/59   5.08/59   3.33/51   0.51/12   3.20/56   7.21/49   3.23/59   1.55/47   6.54/59   1.40/57 
                                         69.55/59  70.30/59 
                                          1.12/54   0.35/54 
    Hora Vladimír              DISK       2.52/     4.22/     6.26/     7.21/     8.06/         /    21.10/    23.20/    26.41/    27.48/    30.46/    36.37/    38.16/    41.17/    43.00/    44.21/   
    USK Praha                             2.52/     1.30/     2.04/     0.55/     0.45/         /         /     2.10/     3.21/     1.07/     2.58/     5.51/     1.39/     3.01/     1.43/     1.21/   
                                         45.27/    45.54/   
                                          1.06/     0.27/   
    Fátor Jan                  DISK       2.30/     5.45/     6.52/     7.27/     8.09/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KOB Dobruška                          2.30/     3.15/     1.07/     0.35/     0.42/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    Pračka Tomáš               DISK       2.57/     6.23/     8.25/     8.58/     9.42/    20.42/         /         /         /         /         /    23.57/    25.24/    26.46/    28.17/    29.26/   
    VŠSK MFF UK Praha                     2.57/     3.26/     2.02/     0.33/     0.44/    11.00/         /         /         /         /         /         /     1.27/     1.22/     1.31/     1.09/   
                                         30.39/    31.08/   
                                          1.13/     0.29/   
    Kondrát Martin             DISK       3.58/     5.19/     6.44/     7.27/     8.08/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SK Praga                              3.58/     1.21/     1.25/     0.43/     0.41/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         27.03/    28.49/   
                                              /     1.46/   
    Čech Viktor                DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    VSK Mendelu Brno                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         35.13/    35.46/   
                                              /     0.33/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21B        2.4km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-108     2-57      3-103     4-88      5-70      6-85      7-43      8-44      9-35     10-34     11-49     12-97     13-58     14-59     15-100   
  1 Chmelař Lukáš                  23.11  1.09/1*   1.46/1*   2.54/1*   3.13/1*   8.13/1*   8.53/1*  10.52/1*  11.20/1*  13.36/1*  14.34/1*  17.43/1*  18.46/1*  20.49/1*  21.50/1*  22.42/1*  23.11/1* 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.09/1*   0.37/4    1.08/5    0.19/1*   5.00/3    0.40/19   1.59/2    0.28/3    2.16/5    0.58/18   3.09/14   1.03/3    2.03/9    1.01/8    0.52/13   0.29/32 
  2 Stevens George                 24.36  1.19/5    2.06/5    3.17/3    3.37/2    8.56/2    9.34/2   11.34/2   12.02/2   14.58/2   15.54/2   19.03/3   20.26/3   22.21/2   23.24/2   24.11/2   24.36/2  
    nebstone                              1.19/5    0.47/11   1.11/8    0.20/2    5.19/5    0.38/17   2.00/3    0.28/3    2.56/25   0.56/15   3.09/14   1.23/19   1.55/2    1.03/10   0.47/2    0.25/14 
  3 Kazda Jiří                     24.49  1.22/9    3.21/25   4.37/19   5.02/16  10.59/10  11.25/8   13.23/7   14.00/7   16.18/8   17.04/6   19.45/5   20.51/5   22.39/3   23.37/3   24.27/3   24.49/3  
    Sportcentrum Jičín                    1.22/9    1.59/29   1.16/11   0.25/7    5.57/11   0.26/3    1.58/1*   0.37/25   2.18/7    0.46/1*   2.41/1*   1.06/5    1.48/1*   0.58/5    0.50/8    0.22/2  
  4 Procházka Tomáš                24.51  1.13/2    3.53/29   4.57/26   5.17/20   9.54/7   11.35/9   13.35/9   14.03/8   16.16/7   17.05/7   19.46/6   20.48/4   22.43/4   23.40/4   24.27/3   24.51/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.13/2    2.40/32   1.04/1*   0.20/2    4.37/1*   1.41/34   2.00/3    0.28/3    2.13/4    0.49/3    2.41/1*   1.02/2    1.55/2    0.57/4    0.47/2    0.24/8  
  5 Macek Jiří                     24.54  1.18/4    2.01/3    3.39/7    4.04/4    9.18/4    9.51/3   12.29/4   13.05/3   15.07/3   15.58/3   18.54/2   19.59/2   22.49/5   23.41/5   24.28/5   24.54/5  
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.18/4    0.43/6    1.38/32   0.25/7    5.14/4    0.33/9    2.38/22   0.36/23   2.02/1*   0.51/4    2.56/8    1.05/4    2.50/33   0.52/1*   0.47/2    0.26/19 
  6 Musil Pavel                    26.03  1.20/6    2.31/11   3.47/12   4.11/8    9.01/3   10.55/6   13.07/6   13.47/6   16.12/6   17.12/8   20.29/8   21.42/7   23.38/6   24.47/6   25.37/6   26.03/6  
    Sportcentrum Jičín                    1.20/6    1.11/21   1.16/11   0.24/6    4.50/2    1.54/35   2.12/5    0.40/27   2.25/9    1.00/23   3.17/17   1.13/9    1.56/4    1.09/17   0.50/8    0.26/19 
  7 Prošek Michal                  26.22  1.20/6    4.08/33   5.38/32   6.08/31  11.38/17  12.03/13  14.31/12  15.02/11  17.04/10  17.56/10  20.56/9   22.03/8   24.05/7   25.04/7   25.56/7   26.22/7  
    OK Jihlava                            1.20/6    2.48/34   1.30/29   0.30/14   5.30/7    0.25/1*   2.28/14   0.31/11   2.02/1*   0.52/7    3.00/11   1.07/6    2.02/7    0.59/6    0.52/13   0.26/19 
  8 Sýkora Bohumil                 26.32  1.35/21   2.16/7    3.43/9    4.10/7    9.32/6   10.03/4   12.21/3   13.06/4   15.58/5   16.53/5   20.21/7   21.41/6   24.07/8   25.10/8   26.03/8   26.32/8  
    K.O.B. Choceň                         1.35/21   0.41/5    1.27/26   0.27/10   5.22/6    0.31/6    2.18/12   0.45/34   2.52/20   0.55/12   3.28/26   1.20/16   2.26/25   1.03/10   0.53/18   0.29/32 
  9 Kalina Miroslav                26.57  1.54/28   3.26/26   4.44/23   5.25/23  12.04/21  12.40/16  14.57/13  15.23/13  17.49/11  18.41/11  21.41/11  22.50/10  24.48/10  25.43/10  26.28/9   26.57/9  
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.54/28   1.32/25   1.18/17   0.41/30   6.39/20   0.36/14   2.17/10   0.26/1*   2.26/11   0.52/7    3.00/11   1.09/8    1.58/5    0.55/2    0.45/1*   0.29/32 
 10 Voráček Michal                 27.01  1.24/12   1.58/2    3.06/2    4.07/5   10.45/8   11.19/7   13.31/8   14.03/8   16.41/9   17.36/9   21.03/10  22.23/9   24.29/9   25.41/9   26.33/10  27.01/10 
    SK Praga                              1.24/12   0.34/2    1.08/5    1.01/36   6.38/19   0.34/10   2.12/5    0.32/14   2.38/15   0.55/12   3.27/24   1.20/16   2.06/13   1.12/19   0.52/13   0.28/31 
 11 Prášil Aleš                    28.26  1.21/8    2.41/14   3.45/10   4.27/11  11.01/11  13.52/23  16.08/20  16.39/20  19.04/18  19.55/17  22.51/17  23.59/12  26.09/12  27.10/12  28.00/12  28.26/11 
    OK Jihlava                            1.21/8    1.20/23   1.04/1*   0.42/31   6.34/18   2.51/39   2.16/8    0.31/11   2.25/9    0.51/4    2.56/8    1.08/7    2.10/17   1.01/8    0.50/8    0.26/19 
 12 Koťátko Zdeněk                 28.30  1.31/17   2.02/4    3.17/3    3.46/3    9.26/5   10.22/5   12.51/5   13.20/5   15.29/4   16.22/4   19.39/4   23.31/11  25.38/11  26.57/11  27.58/11  28.30/12 
    Sportcentrum Jičín                    1.31/17   0.31/1*   1.15/10   0.29/11   5.40/8    0.56/28   2.29/16   0.29/7    2.09/3    0.53/10   3.17/17   3.52/42   2.07/14   1.19/29   1.01/31   0.32/38 
 13 Koucký Roman                   28.37  1.59/31   2.43/15   4.03/16   4.41/13  11.46/19  12.46/18  15.19/16  15.54/16  18.59/17  19.56/18  22.38/14  23.59/12  26.15/13  27.11/13  28.12/13  28.37/13 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.59/31   0.44/8    1.20/19   0.38/25   7.05/27   1.00/30   2.33/20   0.35/20   3.05/29   0.57/17   2.42/4    1.21/18   2.16/19   0.56/3    1.01/31   0.25/14 
 14 Binar Robert                   28.51  1.32/19   3.53/29   5.04/28   5.52/27  11.51/20  12.23/14  15.25/17  16.11/17  18.39/15  19.42/16  22.46/16  24.16/15  26.20/14  27.36/14  28.29/14  28.51/14 
    SK UP Olomouc                         1.32/19   2.21/30   1.11/8    0.48/34   5.59/12   0.32/8    3.02/29   0.46/36   2.28/12   1.03/29   3.04/13   1.30/24   2.04/10   1.16/24   0.53/18   0.22/2  
 15 Wallner Jozef                  29.12  1.23/10   2.09/6    3.33/5    4.13/9   11.11/14  11.46/12  14.15/10  14.48/10  18.02/12  19.04/12  22.41/15  24.07/14  26.25/15  27.44/15  28.46/15  29.12/15 
    KOBRA Bratislava                      1.23/10   0.46/10   1.24/22   0.40/27   6.58/24   0.35/12   2.29/16   0.33/15   3.14/32   1.02/27   3.37/29   1.26/21   2.18/20   1.19/29   1.02/34   0.26/19 
 16 Veselý Ondřej                  30.46  1.27/13   3.16/22   4.54/25   5.23/21  11.12/15  13.17/21  15.48/18  16.22/18  18.39/15  19.35/15  22.23/12  24.59/16  28.16/17  29.34/18  30.21/16  30.46/16 
    OK 99 Hradec Králové                  1.27/13   1.49/28   1.38/32   0.29/11   5.49/9    2.05/36   2.31/18   0.34/17   2.17/6    0.56/15   2.48/6    2.36/39   3.17/38   1.18/26   0.47/2    0.25/14 
 17 Procházka Tomáš                30.47  1.23/10   2.48/17   3.52/14   4.13/9   14.03/30  14.29/27  16.42/21  17.12/21  19.36/19  20.37/19  23.53/19  25.41/17  27.45/16  28.53/16  30.22/17  30.47/17 
    OK Sparta Praha                       1.23/10   1.25/24   1.04/1*   0.21/4    9.50/38   0.26/3    2.13/7    0.30/9    2.24/8    1.01/24   3.16/16   1.48/31   2.04/10   1.08/16   1.29/42   0.25/14 
 18 Albl Miloslav                  31.09  1.46/27   2.29/10   3.35/6    4.08/6   10.57/9   11.43/10  15.10/14  15.43/14  18.26/14  19.13/13  22.30/13  26.00/19  28.22/18  29.27/17  30.28/18  31.09/18 
    SK Los Mělník                         1.46/27   0.43/6    1.06/4    0.33/20   6.49/21   0.46/23   3.27/33   0.33/15   2.43/16   0.47/2    3.17/17   3.30/41   2.22/23   1.05/12   1.01/31   0.41/42 
 19 Tomeš Petr                     31.11  1.29/14   5.24/36   6.32/36   7.03/35  14.34/31  15.05/29  17.28/27  17.56/25  20.46/23  21.40/23  25.02/21  26.31/21  28.35/19  29.53/19  30.45/19  31.11/19 
    Sportcentrum Jičín                    1.29/14   3.55/37   1.08/5    0.31/17   7.31/29   0.31/6    2.23/13   0.28/3    2.50/19   0.54/11   3.22/21   1.29/23   2.04/10   1.18/26   0.52/13   0.26/19 
 20 Ráb Martin                     31.44  2.12/36   4.57/35   6.28/35   6.58/34  15.09/32  15.44/31  18.00/30  18.44/29  21.38/29  22.39/29  25.35/24  26.54/22  29.14/21  30.29/20  31.18/20  31.44/20 
    SK Radioklub Blansko                  2.12/36   2.45/33   1.31/30   0.30/14   8.11/33   0.35/12   2.16/8    0.44/33   2.54/22   1.01/24   2.56/8    1.19/15   2.20/22   1.15/23   0.49/6    0.26/19 
 21 Mielec Jaromír                 31.52  2.02/33   2.52/18   4.19/18   6.05/30  13.03/26  13.39/22  16.50/22  17.30/24  20.30/21  21.33/21  25.16/22  26.30/20  29.15/22  30.34/21  31.29/21  31.52/21 
    OOB TJ Baník Ostrava                  2.02/33   0.50/12   1.27/26   1.46/40   6.58/24   0.36/14   3.11/31   0.40/27   3.00/26   1.03/29   3.43/30   1.14/11   2.45/30   1.19/29   0.55/24   0.23/6  
 22 Klomínský Václav               32.00  1.30/15   3.17/24   4.42/22   5.14/19  11.05/13  13.58/24  18.11/31  18.46/30  21.19/28  22.18/27  24.59/20  25.58/18  29.38/25  30.43/23  31.36/23  32.00/22 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          1.30/15   1.47/27   1.25/24   0.32/19   5.51/10   2.53/40   4.13/38   0.35/20   2.33/14   0.59/21   2.41/1*   0.59/1*   3.40/42   1.05/12   0.53/18   0.24/8  
 23 Šedivý Jiří                    32.04  2.14/37   3.16/22   4.39/21   5.13/18  11.44/18  12.28/15  15.17/15  15.53/15  21.03/24  22.17/26  25.50/26  27.15/26  29.33/24  30.40/22  31.34/22  32.04/23 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.14/37   1.02/18   1.23/20   0.34/23   6.31/17   0.44/22   2.49/27   0.36/23   5.10/41   1.14/38   3.33/28   1.25/20   2.18/20   1.07/14   0.54/22   0.30/36 
 24 Gorčica Pavel                  32.08  1.42/24   2.33/12   3.50/13   4.54/14  11.03/12  11.44/11  14.28/11  15.13/12  18.20/13  19.33/14  23.35/18  27.01/24  29.25/23  30.48/25  31.42/24  32.08/24 
    OK Chrastava                          1.42/24   0.51/14   1.17/14   1.04/38   6.09/14   0.41/20   2.44/26   0.45/34   3.07/31   1.13/36   4.02/34   3.26/40   2.24/24   1.23/34   0.54/22   0.26/19 
 25 Vančura Martin                 32.29  1.55/29   3.37/28   5.14/30   5.44/26  12.34/23  15.17/30  17.57/29  18.28/28  21.11/26  22.13/25  25.45/25  27.12/25  29.58/26  31.12/26  32.04/25  32.29/25 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.55/29   1.42/26   1.37/31   0.30/14   6.50/22   2.43/38   2.40/25   0.31/11   2.43/16   1.02/27   3.32/27   1.27/22   2.46/31   1.14/21   0.52/13   0.25/14 
 26 Koleš Jan                      32.30  1.17/3    6.18/39   8.36/39   9.16/38  15.26/33  17.47/36  20.20/36  21.00/34  23.28/32  24.19/32  27.01/30  28.14/30  30.14/28  31.13/27  32.06/27  32.30/26 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.17/3    5.01/40   2.18/40   0.40/27   6.10/15   2.21/37   2.33/20   0.40/27   2.28/12   0.51/4    2.42/4    1.13/9    2.00/6    0.59/6    0.53/18   0.24/8  
 27 Jahn Petr                      32.41  1.40/23   2.25/9    3.41/8    4.58/15  11.15/16  12.40/16  16.57/23  17.26/22  20.31/22  21.29/20  25.21/23  26.55/23  29.10/20  30.43/23  32.04/25  32.41/27 
    OB Vizovice                           1.40/23   0.45/9    1.16/11   1.17/39   6.17/16   1.25/33   4.17/39   0.29/7    3.05/29   0.58/18   3.52/33   1.34/27   2.15/18   1.33/41   1.21/41   0.37/40 
 28 Eiselt Jan                     32.49  1.36/22   2.40/13   4.04/17   5.56/29  13.50/29  14.29/27  17.22/26  18.13/26  21.15/27  22.24/28  26.13/28  27.50/27  30.22/29  31.33/29  32.23/28  32.49/28 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             1.36/22   1.04/20   1.24/22   1.52/41   7.54/31   0.39/18   2.53/28   0.51/38   3.02/27   1.09/34   3.49/32   1.37/28   2.32/26   1.11/18   0.50/8    0.26/19 
 29 Pavlík Libor                   32.51  1.44/26   2.20/8    3.45/10  10.01/40  16.06/35  16.43/33  19.00/32  19.34/31  22.21/30  23.16/30  26.36/29  28.06/29  30.13/27  31.26/28  32.24/29  32.51/29 
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.44/26   0.36/3    1.25/24   6.16/42   6.05/13   0.37/16   2.17/10   0.34/17   2.47/18   0.55/12   3.20/20   1.30/24   2.07/14   1.13/20   0.58/26   0.27/30 
 30 Trimakas Gediminas             33.10  2.00/32   2.58/19   4.38/20   5.04/17  13.19/27  14.26/26  16.57/23  17.27/23  22.32/31  23.35/31  27.02/31  28.17/31  30.24/30  31.41/30  32.38/30  33.10/30 
    G-Sport                               2.00/32   0.58/16   1.40/34   0.26/9    8.15/34   1.07/32   2.31/18   0.30/9    5.05/40   1.03/29   3.27/24   1.15/12   2.07/14   1.17/25   0.57/25   0.32/38 
 31 Drągowski Piotr                33.20  1.31/17   3.54/31   5.13/29   5.35/24  12.47/25  13.15/20  15.53/19  16.28/19  20.22/20  21.35/22  26.01/27  28.04/28  30.44/31  31.58/31  32.58/31  33.20/31 
    OK!Sport                              1.31/17   2.23/31   1.19/18   0.22/5    7.12/28   0.28/5    2.38/22   0.35/20   3.54/36   1.13/36   4.26/37   2.03/35   2.40/28   1.14/21   1.00/29   0.22/2  
 32 Verner Tomáš                   35.01  2.19/38   3.13/21   5.02/27   5.41/25  13.48/28  14.22/25  17.34/28  18.14/27  21.08/25  22.06/24  27.41/32  29.20/32  32.12/32  33.35/32  34.35/32  35.01/32 
    VSK Mendelu Brno                      2.19/38   0.54/15   1.49/36   0.39/26   8.07/32   0.34/10   3.12/32   0.40/27   2.54/22   0.58/18   5.35/42   1.39/29   2.52/34   1.23/34   1.00/29   0.26/19 
 33 Frontela Angel                 36.33  1.30/15   2.43/15   4.00/15   4.33/12  16.17/36  17.03/34  19.41/33  20.08/32  23.49/34  24.50/34  29.03/33  31.00/33  33.47/33  35.05/33  36.04/33  36.33/33 
    FRONTELA OK                           1.30/15   1.13/22   1.17/14   0.33/20  11.44/40   0.46/23   2.38/22   0.27/2    3.41/35   1.01/24   4.13/35   1.57/34   2.47/32   1.18/26   0.59/27   0.29/32 
 34 Rozkošný Karel                 37.47  1.33/20   5.35/37   7.03/37   7.32/36  16.39/37  17.37/35  20.05/35  20.39/33  23.34/33  24.49/33  29.48/34  31.43/34  34.46/34  36.15/34  37.23/34  37.47/34 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.33/20   4.02/38   1.28/28   0.29/11   9.07/36   0.58/29   2.28/14   0.34/17   2.55/24   1.15/39   4.59/40   1.55/33   3.03/35   1.29/38   1.08/37   0.24/8  
 35 Potůček Michal                 38.16  2.25/39   3.27/27   5.52/33   6.34/32  15.30/34  15.55/32  19.51/34  21.13/35  25.42/36  26.49/36  30.32/35  32.23/35  35.05/35  36.35/35  37.54/35  38.16/35 
    OK 99 Hradec Králové                  2.25/39   1.02/18   2.25/41   0.42/31   8.56/35   0.25/1*   3.56/35   1.22/41   4.29/38   1.07/33   3.43/30   1.51/32   2.42/29   1.30/39   1.19/40   0.22/2  
 36 Procházka Vít                  38.48  1.55/29   5.49/38   7.51/38   8.22/37  20.01/39  20.43/39  23.52/39  24.31/39  27.24/38  28.23/38  31.46/38  33.01/37  36.32/39  37.39/37  38.28/37  38.48/36 
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          1.55/29   3.54/36   2.02/37   0.31/17  11.39/39   0.42/21   3.09/30   0.39/26   2.53/21   0.59/21   3.23/22   1.15/12   3.31/40   1.07/14   0.49/6    0.20/1* 
 37 Klimeš Ondřej                  39.01  1.43/25   4.48/34   6.05/34   6.45/33  20.12/40  21.07/40  25.07/40  25.50/40  29.08/40  30.12/40  33.05/39  34.23/39  36.25/38  37.47/38  38.38/38  39.01/37 
    Tempo Praha                           1.43/25   3.05/35   1.17/14   0.40/27  13.27/41   0.55/27   4.00/37   0.43/32   3.18/33   1.04/32   2.53/7    1.18/14   2.02/7    1.22/33   0.51/12   0.23/6  
 38 Vejstrk Daniel                 39.04  2.11/35   3.01/20   4.48/24   5.23/21  12.25/22  13.14/19  17.04/25  21.27/36  24.30/35  25.45/35  30.37/36  32.44/36  35.47/36  37.13/36  38.24/36  39.04/38 
    OK Chrastava                          2.11/35   0.50/12   1.47/35   0.35/24   7.02/26   0.49/26   3.50/34   4.23/42   3.03/28   1.15/39   4.52/38   2.07/36   3.03/35   1.26/36   1.11/38   0.40/41 
 39 Vébr Jiří                      39.13  2.57/41   3.56/32   5.19/31   5.52/27  12.42/24  18.12/37  22.11/37  23.18/37  26.40/37  27.56/37  31.21/37  33.02/38  36.23/37  37.50/39  38.49/39  39.13/39 
    SK Kotnov Tábor                       2.57/41   0.59/17   1.23/20   0.33/20   6.50/22   5.30/42   3.59/36   1.07/40   3.22/34   1.16/41   3.25/23   1.41/30   3.21/39   1.27/37   0.59/27   0.24/8  
 40 Tejero Alberto                 42.11  2.05/34   6.45/40   9.11/40   9.56/39  17.47/38  18.47/38  23.49/38  24.29/38  29.02/39  29.54/39  34.09/40  36.34/40  39.07/40  40.38/40  41.45/40  42.11/40 
    FRONTELA OK                           2.05/34   4.40/39   2.26/42   0.45/33   7.51/30   1.00/30   5.02/40   0.40/27   4.33/39   0.52/7    4.15/36   2.25/37   2.33/27   1.31/40   1.07/36   0.26/19 
 41 Velasco David                  67.23  4.26/42  10.19/41  12.26/41  13.18/41  23.04/41  23.52/41  48.24/42  49.12/42  53.40/41  54.50/41  59.57/41  61.30/41  64.38/41  65.57/41  66.59/41  67.23/41 
    FRONTELA OK                           4.26/42   5.53/41   2.07/38   0.52/35   9.46/37   0.48/25  24.32/42   0.48/37   4.28/37   1.10/35   5.07/41   1.33/26   3.08/37   1.19/29   1.02/34   0.24/8  
 42 Vondra Vítězslav               72.08  2.28/40  14.39/42  16.56/42  17.59/42  32.31/42  37.23/42  42.30/41  43.33/41  54.00/42  57.31/42  62.29/42  65.01/42  68.32/42  70.19/42  71.37/42  72.08/42 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.28/40  12.11/42   2.17/39   1.03/37  14.32/42   4.52/41   5.07/41   1.03/39  10.27/42   3.31/42   4.58/39   2.32/38   3.31/40   1.47/42   1.18/39   0.31/37 
    Kvapil Petr                DISK           /     2.58/     4.45/     5.14/    11.50/    12.28/    14.54/    15.28/    18.00/    19.09/    23.11/    24.40/    27.04/    28.31/    29.31/    30.04/   
    SOK TJ Turnov                             /         /     1.47/     0.29/     6.36/     0.38/     2.26/     0.34/     2.32/     1.09/     4.02/     1.29/     2.24/     1.27/     1.00/     0.33/   
    Kohl Jiří                  DISK       2.22/     3.54/     5.25/     6.02/    16.04/    16.43/    20.28/    21.19/    24.14/    25.27/    29.49/    31.41/    34.41/         /    36.44/    37.16/   
    SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          2.22/     1.32/     1.31/     0.37/    10.02/     0.39/     3.45/     0.51/     2.55/     1.13/     4.22/     1.52/     3.00/         /         /     0.32/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C        1.8km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-92      2-42      3-104     4-103     5-37      6-70      7-39      8-56      9-53     10-107    11-71     12-95     13-112    14-87     15-100   
  1 Blahuta Marek                  18.41  1.57/1*   2.49/1*   3.21/2    3.54/2    8.32/1*   9.49/1*  10.36/1*  11.37/1*  13.14/1*  14.00/1*  15.00/1*  16.08/1*  16.29/1*  17.34/1*  18.16/1*  18.41/1* 
    VŠSK MFF UK Praha                     1.57/1*   0.52/5    0.32/3    0.33/4    4.38/1*   1.17/3    0.47/2    1.01/20   1.37/3    0.46/6    1.00/2    1.08/7    0.21/1*   1.05/1*   0.42/2    0.25/5  
  2 Šrubař Michal                  19.35  2.04/2    2.51/2    3.14/1*   3.45/1*  10.06/4   11.15/3   12.11/3   12.45/3   13.53/2   14.29/2   15.33/2   16.20/2   17.02/2   18.33/2   19.09/2   19.35/2  
    O-mikron                              2.04/2    0.47/3    0.23/2    0.31/3    6.21/6    1.09/1*   0.56/9    0.34/6    1.08/1*   0.36/2    1.04/3    0.47/1*   0.42/15   1.31/10   0.36/1*   0.26/7  
  3 Besta Lukáš                    20.34  2.08/3    3.02/4    3.41/4    4.11/3    9.43/3   11.13/2   12.00/2   12.28/2   15.02/3   15.47/3   16.35/3   17.28/3   18.07/3   19.26/3   20.10/3   20.34/3  
    OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.         2.08/3    0.54/7    0.39/10   0.30/2    5.32/4    1.30/6    0.47/2    0.28/1*   2.34/8    0.45/5    0.48/1*   0.53/3    0.39/14   1.19/5    0.44/4    0.24/4  
  4 Preininger Luděk               21.59  3.16/13   4.00/12   4.47/10   5.28/10  10.46/5   12.49/5   13.33/5   14.03/5   15.47/4   17.04/4   18.08/4   19.04/4   19.26/4   20.49/4   21.32/4   21.59/4  
    KOB Dobruška                          3.16/13   0.44/1*   0.47/14   0.41/12   5.18/3    2.03/13   0.44/1*   0.30/2    1.44/4    1.17/17   1.04/3    0.56/4    0.22/2    1.23/8    0.43/3    0.27/9  
  5 Weisbauer Vojtěch              23.29  2.12/5    3.52/8    4.08/7    4.54/6   11.40/7   12.49/5   13.40/6   14.12/6   17.55/9   18.24/7   19.34/7   20.25/5   21.03/6   22.21/6   23.06/5   23.29/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.12/5    1.40/18   0.16/1*   0.46/14   6.46/9    1.09/1*   0.51/7    0.32/3    3.43/15   0.29/1*   1.10/8    0.51/2    0.38/13   1.18/4    0.45/5    0.23/1* 
  6 Dubec Pavel                    23.40  2.37/9    3.23/5    4.00/5    4.39/5    9.32/2   11.30/4   12.29/4   13.02/4   17.33/5   18.21/6   19.27/6   20.26/6   20.51/5   22.14/5   23.08/6   23.40/6  
    OK Sparta Praha                       2.37/9    0.46/2    0.37/7    0.39/9    4.53/2    1.58/10   0.59/12   0.33/4    4.31/18   0.48/8    1.06/5    0.59/5    0.25/3    1.23/8    0.54/11   0.32/15 
  7 Lžíčař Martin                  24.22  2.08/3    2.59/3    3.37/3    4.14/4   11.24/6   13.22/7   14.12/7   14.54/7   17.37/7   18.30/8   19.42/8   20.57/8   21.23/8   22.54/7   23.52/7   24.22/7  
    KOB Dobruška                          2.08/3    0.51/4    0.38/9    0.37/6    7.10/11   1.58/10   0.50/6    0.42/16   2.43/10   0.53/10   1.12/10   1.15/11   0.26/4    1.31/10   0.58/14   0.30/13 
  8 Laga Miroslav                  25.02  3.00/12   3.54/10   5.03/11   5.39/11  12.10/8   13.27/8   14.33/8   15.14/8   17.35/6   18.16/5   19.25/5   20.44/7   21.17/7   23.45/8   24.37/8   25.02/8  
    OOB SK Zbraslav                       3.00/12   0.54/7    1.09/19   0.36/5    6.31/7    1.17/3    1.06/14   0.41/13   2.21/5    0.41/3    1.09/7    1.19/12   0.33/11   2.28/21   0.52/9    0.25/5  
  9 Trávníček Jan                  25.27  2.21/6    4.08/13   5.35/14   6.04/13  12.22/9   15.25/10  16.14/10  16.50/10  19.16/10  20.08/10  21.19/10  22.21/10  22.56/10  24.12/9   25.00/9   25.27/9  
    SK UP Olomouc                         2.21/6    1.47/19   1.27/21   0.29/1*   6.18/5    3.03/22   0.49/5    0.36/8    2.26/6    0.52/9    1.11/9    1.02/6    0.35/12   1.16/2    0.48/6    0.27/9  
 10 Vaněk Petr                     26.06  2.35/8    3.56/11   5.11/12   5.49/12  12.26/10  14.58/9   15.46/9   16.19/9   17.50/8   19.08/9   20.33/9   22.03/9   22.34/9   24.46/10  25.37/10  26.06/10 
    OOB SK Zbraslav                       2.35/8    1.21/16   1.15/20   0.38/8    6.37/8    2.32/17   0.48/4    0.33/4    1.31/2    1.18/18   1.25/12   1.30/15   0.31/8    2.12/17   0.51/7    0.29/12 
 11 Krnáč Peter                    28.31  5.07/18   6.17/17   6.53/17   7.35/17  15.10/13  16.41/13  17.39/11  18.20/11  21.57/13  22.43/11  23.51/11  25.05/11  25.34/11  26.51/11  27.57/11  28.31/11 
    TJ Mladosť Zvolen                     5.07/18   1.10/14   0.36/5    0.42/13   7.35/13   1.31/7    0.58/11   0.41/13   3.37/14   0.46/6    1.08/6    1.14/10   0.29/6    1.17/3    1.06/16   0.34/19 
 12 Zitka Adam                     29.39  2.31/7    3.26/6    4.03/6    4.55/7   17.20/18  18.52/17  19.48/17  20.22/16  22.59/14  23.41/14  25.20/14  26.28/13  26.55/13  28.15/12  29.06/12  29.39/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.31/7    0.55/9    0.37/7    0.52/18  12.25/21   1.32/9    0.56/9    0.34/6    2.37/9    0.42/4    1.39/14   1.08/7    0.27/5    1.20/7    0.51/7    0.33/16 
 13 Pešík Marek                    29.41  2.41/11   3.53/9    4.29/9    5.09/9   15.22/15  16.53/14  17.45/12  18.24/12  21.36/12  22.48/12  24.01/12  25.45/12  26.39/12  28.22/13  29.15/13  29.41/13 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.41/11   1.12/15   0.36/5    0.40/11  10.13/18   1.31/7    0.52/8    0.39/11   3.12/13   1.12/15   1.13/11   1.44/17   0.54/18   1.43/14   0.53/10   0.26/7  
 14 Jeřábek Petr                   31.28  3.27/15   4.35/14   5.31/13   6.29/14  13.57/11  16.36/11  17.58/13  18.39/13  21.07/11  22.52/13  24.58/13  26.49/14  27.31/14  29.43/14  30.55/14  31.28/14 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.27/15   1.08/13   0.56/17   0.58/19   7.28/12   2.39/19   1.22/18   0.41/13   2.28/7    1.45/21   2.06/18   1.51/18   0.42/15   2.12/17   1.12/19   0.33/16 
 15 Hulha Lukáš                    31.46  7.17/22   8.18/20   9.07/20   9.53/20  16.58/17  19.01/18  20.07/18  20.46/17  23.43/15  24.37/15  26.42/15  28.03/15  28.35/15  30.16/15  31.16/15  31.46/15 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             7.17/22   1.01/11   0.49/16   0.46/14   7.05/10   2.03/13   1.06/14   0.39/11   2.57/11   0.54/11   2.05/17   1.21/13   0.32/10   1.41/13   1.00/15   0.30/13 
 16 Hríbik Miroslav                32.45  2.39/10   3.37/7    4.20/8    4.59/8   15.10/13  18.02/15  19.02/14  19.38/14  25.14/18  26.39/18  28.20/18  29.33/16  30.04/16  31.23/16  32.17/16  32.45/16 
    ŠK Hadveo Banská Bystrica             2.39/10   0.58/10   0.43/12   0.39/9   10.11/17   2.52/21   1.00/13   0.36/8    5.36/21   1.25/19   1.41/15   1.13/9    0.31/8    1.19/5    0.54/11   0.28/11 
 17 Kutílek Jakub                  33.32  5.58/20   6.50/18   7.31/18   8.08/18  16.18/16  18.20/16  19.33/16  20.11/15  25.03/17  25.58/17  28.16/17  29.53/18  30.38/17  32.13/17  33.09/17  33.32/17 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.58/20   0.52/5    0.41/11   0.37/6    8.10/15   2.02/12   1.13/16   0.38/10   4.52/20   0.55/12   2.18/19   1.37/16   0.45/17   1.35/12   0.56/13   0.23/1* 
 18 Řezáč Pavel                    36.56  3.16/13   5.20/16   5.55/15   6.41/15  14.22/12  16.39/12  19.31/15  21.24/18  24.27/16  25.37/16  27.39/16  29.40/17  32.45/18  35.12/18  36.23/18  36.56/18 
    Slavia Liberec orienteering           3.16/13   2.04/20   0.35/4    0.46/14   7.41/14   2.17/15   2.52/20   1.53/22   3.03/12   1.10/14   2.02/16   2.01/20   3.05/22   2.27/20   1.11/18   0.33/16 
 19 Pešík Michal                   38.03  3.54/16   4.57/15   6.00/16   7.01/16  18.49/19  20.18/19  23.38/20  24.29/20  28.38/20  30.51/20  32.16/20  33.41/19  34.11/19  36.18/19  37.28/19  38.03/19 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.54/16   1.03/12   1.03/18   1.01/21  11.48/19   1.29/5    3.20/21   0.51/18   4.09/17   2.13/22   1.25/12   1.25/14   0.30/7    2.07/16   1.10/17   0.35/20 
 20 Toušek Filip                   39.06  5.27/19   8.43/21   9.29/21  10.17/21  18.52/20  21.24/20  22.45/19  23.46/19  28.19/19  29.24/19  31.56/19  33.49/20  34.44/20  36.41/20  38.28/20  39.06/20 
    OOB SK Zbraslav                       5.27/19   3.16/21   0.46/13   0.48/17   8.35/16   2.32/17   1.21/17   1.01/20   4.33/19   1.05/13   2.32/20   1.53/19   0.55/19   1.57/15   1.47/21   0.38/21 
 21 Moutvička Ondřej               46.40  7.08/21   8.46/22  10.58/22  12.24/22  24.48/21  27.12/21  28.54/21  29.43/21  33.26/21  34.41/21  39.24/21  41.39/21  42.40/21  44.56/21  46.17/21  46.40/21 
    KOB Chemopetrol Litvínov              7.08/21   1.38/17   2.12/22   1.26/22  12.24/20   2.24/16   1.42/19   0.49/17   3.43/15   1.15/16   4.43/22   2.15/21   1.01/20   2.16/19   1.21/20   0.23/1* 
 22 Mencl Pavel                    62.02  4.20/17   7.37/19   8.25/19   9.24/19  30.09/22  32.58/22  37.48/22  38.45/22  47.39/22  49.12/22  52.20/22  55.05/22  56.11/22  59.21/22  61.23/22  62.02/22 
    Oddíl OB Kotlářka                     4.20/17   3.17/22   0.48/15   0.59/20  20.45/22   2.49/20   4.50/22   0.57/19   8.54/22   1.33/20   3.08/21   2.45/22   1.06/21   3.10/22   2.02/22   0.39/22 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21E        2.7km    0m 21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-73      3-32      4-102     5-114     6-95      7-43      8-63      9-31     10-101    11-44     12-93     13-83     14-37     15-91     16-64    
                                      17-82     18-33     19-59     20-87     21-100   
  1 Petržela Jan                   18.01  1.04/1*   2.17/1*   2.43/1*   5.47/1*   6.27/1*   7.08/1*   8.39/1*   9.11/1*   9.34/1*   9.54/1*  10.17/1*  11.07/1*  12.42/1*  13.07/1*  13.40/1*  14.44/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  1.04/1*   1.13/1*   0.26/8    3.04/1*   0.40/17   0.41/1*   1.31/7    0.32/1*   0.23/1*   0.20/4    0.23/1*   0.50/1*   1.35/1*   0.25/1*   0.33/2    1.04/2  
                                         15.23/1*  16.14/1*  16.47/1*  17.07/1*  17.41/1*  18.01/1* 
                                          0.39/1*   0.51/4    0.33/5    0.20/2    0.34/3    0.20/2  
  2 Kodeda Štěpán                  19.57  1.04/1*   2.56/9    3.19/8    7.26/15   7.59/11   8.45/10  10.15/9   10.53/8   11.18/8   11.37/8   12.00/6   12.55/6   14.34/3   15.06/3   15.42/3   16.45/3  
    Sportcentrum Jičín                    1.04/1*   1.52/24   0.23/2    4.07/30   0.33/3    0.46/4    1.30/6    0.38/7    0.25/5    0.19/2    0.23/1*   0.55/5    1.39/2    0.32/18   0.36/5    1.03/1* 
                                         17.27/2   18.12/2   18.41/2   19.01/2   19.36/2   19.57/2  
                                          0.42/3    0.45/1*   0.29/1*   0.20/2    0.35/4    0.21/4  
  3 Janata Martin                  20.26  1.11/3    2.36/3    3.03/4    6.30/3    7.05/2    7.57/2    9.23/2   10.04/2   10.31/3   10.53/3   11.20/3   12.21/4   14.08/2   14.34/2   15.14/2   16.35/2  
    Oddíl OB Kotlářka                     1.11/3    1.25/8    0.27/10   3.27/4    0.35/9    0.52/14   1.26/2    0.41/15   0.27/15   0.22/10   0.27/12   1.01/16   1.47/4    0.26/3    0.40/12   1.21/12 
                                         17.34/3   18.29/3   19.05/3   19.27/3   20.04/3   20.26/3  
                                          0.59/28   0.55/9    0.36/7    0.22/10   0.37/13   0.22/12 
  4 Procházka Jan                  21.08  1.51/42   3.21/20   3.48/18   7.05/10   7.38/8    8.27/7    9.53/6   11.12/9   11.37/10  11.59/10  12.23/10  13.23/9   15.07/4   15.33/4   16.08/4   17.36/4  
    SK Praga                              1.51/42   1.30/10   0.27/10   3.17/2    0.33/3    0.49/9    1.26/2    1.19/48   0.25/5    0.22/10   0.24/3    1.00/14   1.44/3    0.26/3    0.35/4    1.28/20 
                                         18.20/4   19.12/4   19.54/4   20.14/4   20.46/4   21.08/4  
                                          0.44/4    0.52/5    0.42/17   0.20/2    0.32/1*   0.22/12 
  5 Jedlička Michal                21.18  1.20/14   3.01/13   3.26/10   7.00/8    7.35/7    8.30/8   10.05/8   10.49/7   11.14/7   11.36/7   12.17/8   13.18/8   15.19/6   15.49/7   16.28/5   17.45/5  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.20/14   1.41/20   0.25/4    3.34/7    0.35/9    0.55/22   1.35/13   0.44/21   0.25/5    0.22/10   0.41/50   1.01/16   2.01/20   0.30/12   0.39/10   1.17/7  
                                         18.36/5   19.25/5   19.54/4   20.16/5   20.54/5   21.18/5  
                                          0.51/11   0.49/2    0.29/1*   0.22/10   0.38/16   0.24/21 
  6 Mrázek Jan                     21.47  1.31/26   3.42/28   4.12/23   7.55/21   8.27/17   9.24/19  10.57/15  11.34/14  11.57/14  12.17/13  12.43/13  13.37/13  15.36/9   16.06/9   16.44/9   18.01/7  
    Sportcentrum Jičín                    1.31/26   2.11/32   0.30/19   3.43/16   0.32/2    0.57/31   1.33/10   0.37/5    0.23/1*   0.20/4    0.26/9    0.54/2    1.59/16   0.30/12   0.38/9    1.17/7  
                                         18.47/7   19.43/6   20.19/6   20.48/6   21.23/6   21.47/6  
                                          0.46/7    0.56/10   0.36/7    0.29/41   0.35/4    0.24/21 
  7 Kolín Jan                      21.58  1.30/24   3.10/18   3.43/17   7.52/19   8.30/19   9.12/14  10.41/13  11.13/10  11.36/9   11.56/9   12.20/9   13.14/7   15.07/4   15.44/5   16.31/6   18.00/6  
    Oddíl OB Kotlářka                     1.30/24   1.40/17   0.33/32   4.09/32   0.38/16   0.42/2    1.29/4    0.32/1*   0.23/1*   0.20/4    0.24/3    0.54/2    1.53/11   0.37/32   0.47/25   1.29/23 
                                         18.44/6   19.53/7   20.30/7   20.54/7   21.34/7   21.58/7  
                                          0.44/4    1.09/36   0.37/11   0.24/24   0.40/22   0.24/21 
  8 Horáček Michal                 22.18  1.25/20   2.45/6    3.17/7    6.56/7    7.29/6    8.26/6    9.55/7   10.33/6   11.08/6   11.30/6   12.01/7   13.28/10  15.20/7   15.45/6   16.34/7   18.19/10 
    Slavia Liberec orienteering           1.25/20   1.20/4    0.32/26   3.39/12   0.33/3    0.57/31   1.29/4    0.38/7    0.35/44   0.22/10   0.31/36   1.27/49   1.52/9    0.25/1*   0.49/32   1.45/37 
                                         19.11/9   20.07/8   20.53/8   21.13/8   21.54/8   22.18/8  
                                          0.52/13   0.56/10   0.46/31   0.20/2    0.41/25   0.24/21 
  9 Dragowski Kuba                 22.51  1.37/33   4.14/36   4.39/31   8.06/22   8.56/24   9.51/23  11.23/22  12.17/22  12.48/22  13.10/22  13.36/22  14.30/20  16.26/16  16.52/15  17.33/13  19.05/13 
    OK!Sport                              1.37/33   2.37/37   0.25/4    3.27/4    0.50/27   0.55/22   1.32/8    0.54/36   0.31/32   0.22/10   0.26/9    0.54/2    1.56/13   0.26/3    0.41/13   1.32/25 
                                         19.52/11  20.44/10  21.30/10  21.52/10  22.30/9   22.51/9  
                                          0.47/9    0.52/5    0.46/31   0.22/10   0.38/16   0.21/4  
 10 Sysel Ctibor                   22.55  1.11/3    3.44/29   4.14/25   7.53/20   8.28/18   9.20/18  11.00/16  11.41/16  12.09/16  12.32/16  13.04/16  14.04/16  16.12/13  16.42/13  17.19/12  18.47/12 
    SK Praga                              1.11/3    2.33/36   0.30/19   3.39/12   0.35/9    0.52/14   1.40/24   0.41/15   0.28/20   0.23/18   0.32/39   1.00/14   2.08/21   0.30/12   0.37/6    1.28/20 
                                         19.41/10  20.42/9   21.22/9   21.48/9   22.30/9   22.55/10 
                                          0.54/16   1.01/18   0.40/14   0.26/31   0.42/28   0.25/27 
 11 Škoda Jakub                    23.01  1.11/3    2.33/2    3.02/3    6.38/4    7.12/3    8.03/4    9.36/4   10.12/4   10.38/4   10.57/4   11.22/4   12.18/3   16.48/17  17.25/17  18.06/16  19.29/16 
    Slavia Liberec orienteering           1.11/3    1.22/5    0.29/17   3.36/10   0.34/8    0.51/11   1.33/10   0.36/4    0.26/12   0.19/2    0.25/5    0.56/6    4.30/43   0.37/32   0.41/13   1.23/13 
                                         20.15/13  21.12/12  21.43/11  22.01/11  22.36/11  23.01/11 
                                          0.46/7    0.57/12   0.31/3    0.18/1*   0.35/4    0.25/27 
 12 Procházka David                23.06  1.18/12   2.36/3    3.04/5    6.50/6    8.02/13   8.58/12  10.37/11  11.14/11  11.39/11  12.05/11  12.32/11  13.33/11  15.25/8   15.58/8   16.39/8   18.15/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.18/12   1.18/3    0.28/12   3.46/20   1.12/36   0.56/26   1.39/22   0.37/5    0.25/5    0.26/37   0.27/12   1.01/16   1.52/9    0.33/21   0.41/13   1.36/28 
                                         19.07/8   21.07/11  21.46/12  22.09/12  22.45/12  23.06/12 
                                          0.52/13   2.00/50   0.39/13   0.23/18   0.36/10   0.21/4  
 13 Flašar Jan                     23.29  1.31/26   3.31/25   4.04/20   7.40/16   8.16/14   9.12/14  10.50/14  11.37/15  12.02/15  12.23/15  12.52/15  13.59/15  15.50/12  16.22/10  17.37/14  19.12/14 
    SK Praga                              1.31/26   2.00/29   0.33/32   3.36/10   0.36/13   0.56/26   1.38/20   0.47/29   0.25/5    0.21/8    0.29/24   1.07/34   1.51/8    0.32/18   1.15/47   1.35/27 
                                         20.09/12  21.13/13  21.57/13  22.24/13  23.07/13  23.29/13 
                                          0.57/23   1.04/26   0.44/24   0.27/35   0.43/33   0.22/12 
 14 Prášil Marek                   23.34  1.14/6    2.52/8    3.22/9    7.07/11   8.01/12   8.53/11  10.37/11  11.30/13  11.55/13  12.20/14  12.47/14  13.46/14  15.44/10  16.33/12  17.16/11  18.35/11 
    OOB Třebíč                            1.14/6    1.38/16   0.30/19   3.45/18   0.54/28   0.52/14   1.44/28   0.53/33   0.25/5    0.25/31   0.27/12   0.59/9    1.58/15   0.49/47   0.43/19   1.19/10 
                                         20.33/15  21.27/14  22.07/14  22.27/14  23.09/14  23.34/14 
                                          1.58/48   0.54/8    0.40/14   0.20/2    0.42/28   0.25/27 
 15 Chloupek Adam                  23.37  1.15/7    2.50/7    3.12/6    6.39/5    7.12/3    7.59/3    9.23/2   10.04/2   10.28/2   10.50/2   11.15/2   12.13/2   16.20/15  16.48/14  18.38/20  19.49/17 
    SK Žabovřesky Brno                    1.15/7    1.35/12   0.22/1*   3.27/4    0.33/3    0.47/5    1.24/1*   0.41/15   0.24/4    0.22/10   0.25/5    0.58/8    4.07/38   0.28/6    1.50/49   1.11/3  
                                         20.45/18  21.43/17  22.15/15  22.42/16  23.17/15  23.37/15 
                                          0.56/21   0.58/15   0.32/4    0.27/35   0.35/4    0.20/2  
 16 Hora Vojtěch                   23.44  1.32/29   3.05/16   3.33/14   7.20/13   7.57/10   9.09/13  11.04/19  11.45/17  12.16/17  12.40/18  13.08/18  14.18/18  16.18/14  16.58/16  18.01/15  19.28/15 
    SK Praga                              1.32/29   1.33/11   0.28/12   3.47/21   0.37/14   1.12/50   1.55/42   0.41/15   0.31/32   0.24/22   0.28/18   1.10/37   2.00/17   0.40/38   1.03/44   1.27/18 
                                         20.30/14  21.33/15  22.15/15  22.38/15  23.19/16  23.44/16 
                                          1.02/31   1.03/22   0.42/17   0.23/18   0.41/25   0.25/27 
 17 Lenner Miroslav                23.47  1.50/41   3.49/30   4.46/33   8.21/27   9.57/29  10.45/29  12.21/28  13.01/27  13.33/28  13.51/26  14.16/26  15.15/24  17.03/19  17.39/19  18.29/18  19.54/18 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.50/41   1.59/27   0.57/43   3.35/8    1.36/46   0.48/6    1.36/15   0.40/13   0.32/36   0.18/1*   0.25/5    0.59/9    1.48/5    0.36/30   0.50/34   1.25/16 
                                         20.41/16  21.48/18  22.28/18  22.51/18  23.26/17  23.47/17 
                                          0.47/9    1.07/33   0.40/14   0.23/18   0.35/4    0.21/4  
 18 Haldin Mats                    23.49  2.33/47   4.08/34   4.37/30   8.16/23   8.46/22   9.38/22  11.10/21  11.51/18  12.17/18  12.39/17  13.07/17  14.06/17  17.56/21  18.31/22  19.02/21  20.16/20 
    Halden                                2.33/47   1.35/12   0.29/17   3.39/12   0.30/1*   0.52/14   1.32/8    0.41/15   0.26/12   0.22/10   0.28/18   0.59/9    3.50/37   0.35/28   0.31/1*   1.14/5  
                                         21.01/20  21.50/19  22.26/17  22.48/17  23.26/17  23.49/18 
                                          0.45/6    0.49/2    0.36/7    0.22/10   0.38/16   0.23/17 
 19 Parfianowicz Piotr             24.22  1.15/7    2.37/5    3.01/2    6.21/2    7.20/5    8.03/4    9.45/5   10.23/5   10.48/5   11.09/5   11.34/5   12.30/5   18.12/26  18.41/25  19.18/23  20.32/22 
    UNTS Warszawa                         1.15/7    1.22/5    0.24/3    3.20/3    0.59/29   0.43/3    1.42/25   0.38/7    0.25/5    0.21/8    0.25/5    0.56/6    5.42/48   0.29/7    0.37/6    1.14/5  
                                         21.23/22  22.31/22  23.07/21  23.30/21  24.03/19  24.22/19 
                                          0.51/11   1.08/35   0.36/7    0.23/18   0.33/2    0.19/1* 
 20 Novák Jiří                     24.27  1.36/32   3.36/26   4.04/20   8.24/28   9.08/26  10.13/26  11.47/24  12.26/23  12.58/23  13.25/23  13.56/23  15.04/23  17.17/20  17.46/20  18.33/19  20.22/21 
    SK LOB Nová Paka                      1.36/32   2.00/29   0.28/12   4.20/39   0.44/22   1.05/43   1.34/12   0.39/11   0.32/36   0.27/41   0.31/36   1.08/36   2.13/24   0.29/7    0.47/25   1.49/39 
                                         21.19/21  22.23/21  23.06/20  23.26/20  24.04/20  24.27/20 
                                          0.57/23   1.04/26   0.43/22   0.20/2    0.38/16   0.23/17 
 21 Košárek Pavel                  24.31  1.46/38   3.29/24   4.00/19   8.17/24   8.54/23   9.58/24  11.49/25  12.35/24  13.05/24  13.28/24  13.57/24  15.02/22  17.02/18  17.36/18  18.20/17  19.56/19 
    Přátelé orientačního běhu Opava       1.46/38   1.43/21   0.31/22   4.17/37   0.37/14   1.04/41   1.51/38   0.46/26   0.30/25   0.23/18   0.29/24   1.05/28   2.00/17   0.34/25   0.44/21   1.36/28 
                                         20.58/19  22.11/20  22.58/19  23.23/19  24.06/21  24.31/21 
                                          1.02/31   1.13/43   0.47/36   0.25/27   0.43/33   0.25/27 
 22 Procházka Jan                  24.41  1.30/24   2.58/12   3.29/11   7.04/9    7.39/9    8.35/9   10.29/10  11.14/11  11.43/12  12.05/11  12.32/11  13.34/12  15.47/11  16.26/11  17.00/10  18.13/8  
    SK Praga                              1.30/24   1.28/9    0.31/22   3.35/8    0.35/9    0.56/26   1.54/39   0.45/25   0.29/23   0.22/10   0.27/12   1.02/22   2.13/24   0.39/34   0.34/3    1.13/4  
                                         20.41/16  21.33/15  23.20/23  23.42/23  24.20/22  24.41/22 
                                          2.28/49   0.52/5    1.47/50   0.22/10   0.38/16   0.21/4  
 23 Nykodým Miloš                  24.49  1.17/11   3.49/30   4.15/26   8.43/31   9.58/30  10.49/30  12.24/29  13.35/29  14.09/29  14.36/29  15.02/29  16.03/28  17.57/22  18.26/21  19.10/22  20.35/23 
    SK Žabovřesky Brno                    1.17/11   2.32/35   0.26/8    4.28/42   1.15/38   0.51/11   1.35/13   1.11/46   0.34/41   0.27/41   0.26/9    1.01/16   1.54/12   0.29/7    0.44/21   1.25/16 
                                         21.33/23  22.33/23  23.15/22  23.37/22  24.22/23  24.49/23 
                                          0.58/25   1.00/17   0.42/17   0.22/10   0.45/41   0.27/40 
 24 Neumann Josef                  25.26  1.24/18   3.04/14   3.32/13   7.44/17   8.17/15   9.13/17  11.01/17  12.10/21  12.46/21  13.06/21  13.35/21  14.34/21  18.11/24  18.40/24  19.22/24  21.16/25 
    USV TU Dresden                        1.24/18   1.40/17   0.28/12   4.12/33   0.33/3    0.56/26   1.48/33   1.09/45   0.36/45   0.20/4    0.29/24   0.59/9    3.37/35   0.29/7    0.42/17   1.54/40 
                                         22.11/25  23.14/25  24.00/25  24.28/25  25.04/25  25.26/24 
                                          0.55/18   1.03/22   0.46/31   0.28/38   0.36/10   0.22/12 
 24 Landovský Tomáš                25.26  1.34/31   3.38/27   4.13/24   8.19/25  10.43/39  11.38/39  13.15/37  13.54/33  14.24/32  14.47/32  15.25/32  16.30/32  18.26/27  18.59/27  19.47/26  21.11/24 
    SK Praga                              1.34/31   2.04/31   0.35/39   4.06/28   2.24/50   0.55/22   1.37/19   0.39/11   0.30/25   0.23/18   0.38/48   1.05/28   1.56/13   0.33/21   0.48/31   1.24/15 
                                         22.05/24  23.06/24  23.48/24  24.17/24  25.01/24  25.26/24 
                                          0.54/16   1.01/18   0.42/17   0.29/41   0.44/38   0.25/27 
 26 Panchártek Jan                 26.06  1.24/18   3.04/14   3.36/16   7.21/14   8.24/16   9.12/14  11.02/18  12.07/20  12.33/19  12.58/19  13.28/19  14.29/19  18.52/30  19.31/29  20.18/28  21.46/29 
    OK 99 Hradec Králové                  1.24/18   1.40/17   0.32/26   3.45/18   1.03/31   0.48/6    1.50/36   1.05/42   0.26/12   0.25/31   0.30/32   1.01/16   4.23/41   0.39/34   0.47/25   1.28/20 
                                         22.44/28  23.41/26  24.38/27  25.00/26  25.43/26  26.06/26 
                                          0.58/25   0.57/12   0.57/48   0.22/10   0.43/33   0.23/17 
 27 Janovský Tomáš                 26.08  1.39/35   3.24/23   5.11/36   9.34/39  10.17/33  11.18/33  13.07/33  14.12/37  14.42/37  15.12/37  15.40/37  16.50/37  18.39/28  19.10/28  19.47/26  21.42/28 
    SK Praga                              1.39/35   1.45/23   1.47/50   4.23/40   0.43/20   1.01/39   1.49/35   1.05/42   0.30/25   0.30/48   0.28/18   1.10/37   1.49/6    0.31/16   0.37/6    1.55/42 
                                         22.45/29  23.47/27  24.33/26  25.02/27  25.46/28  26.08/27 
                                          1.03/34   1.02/21   0.46/31   0.29/41   0.44/38   0.22/12 
 28 Hepner David                   26.11  1.37/33   3.57/33   5.18/37   9.26/38  10.09/31  11.15/32  13.09/34  14.05/36  14.32/34  14.59/34  15.31/35  16.30/32  19.01/31  19.35/30  20.19/29  21.38/27 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.37/33   2.20/33   1.21/47   4.08/31   0.43/20   1.06/45   1.54/39   0.56/38   0.27/15   0.27/41   0.32/39   0.59/9    2.31/28   0.34/25   0.44/21   1.19/10 
                                         22.43/27  23.50/28  24.43/28  25.08/29  25.45/27  26.11/28 
                                          1.05/37   1.07/33   0.53/45   0.25/27   0.37/13   0.26/37 
 29 Žaloudek Petr                  26.12  3.10/49   4.32/37   5.04/34   9.20/35  10.19/34  11.28/36  13.06/32  13.46/30  14.20/31  14.45/31  15.14/31  16.16/29  18.06/23  18.39/23  19.26/25  21.32/26 
    Sportcentrum Jičín                    3.10/49   1.22/5    0.32/26   4.16/35   0.59/29   1.09/48   1.38/20   0.40/13   0.34/41   0.25/31   0.29/24   1.02/22   1.50/7    0.33/21   0.47/25   2.06/46 
                                         22.42/26  23.51/29  24.43/28  25.04/28  25.47/29  26.12/29 
                                          1.10/40   1.09/36   0.52/44   0.21/9    0.43/33   0.25/27 
 30 Semík Ondřej                   26.17  1.52/43   3.09/17   3.34/15   7.15/12   8.42/21   9.30/21  11.35/23  12.52/25  13.20/25  13.44/25  14.14/25  15.19/25  18.11/24  18.42/26  20.40/30  22.45/31 
    SK Kamenice                           1.52/43   1.17/2    0.25/4    3.41/15   1.27/44   0.48/6    2.05/47   1.17/47   0.28/20   0.24/22   0.30/32   1.05/28   2.52/30   0.31/16   1.58/50   2.05/44 
                                         23.26/30  24.23/30  25.01/30  25.21/30  25.56/30  26.17/30 
                                          0.41/2    0.57/12   0.38/12   0.20/2    0.35/4    0.21/4  
 31 Kjäll Jonas                    26.38  1.15/7    4.11/35   5.37/42   9.42/40  10.23/36  11.14/31  13.04/31  13.48/31  14.18/30  14.42/30  15.09/30  16.23/30  18.41/29  20.05/31  20.54/31  22.31/30 
    USV TU Dresden                        1.15/7    2.56/39   1.26/49   4.05/27   0.41/18   0.51/11   1.50/36   0.44/21   0.30/25   0.24/22   0.27/12   1.14/43   2.18/27   1.24/48   0.49/32   1.37/31 
                                         23.29/31  24.30/31  25.15/31  25.40/31  26.17/31  26.38/31 
                                          0.58/25   1.01/18   0.45/28   0.25/27   0.37/13   0.21/4  
 32 Šabatka Zdeněk                 27.04  2.39/48   4.33/38   5.07/35   8.51/32  11.13/41  12.08/40  14.14/42  15.06/40  15.40/40  16.06/40  16.37/40  17.44/40  19.52/33  20.32/34  21.22/32  22.51/32 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.39/48   1.54/25   0.34/38   3.44/17   2.22/49   0.55/22   2.06/48   0.52/32   0.34/41   0.26/37   0.31/36   1.07/34   2.08/21   0.40/38   0.50/34   1.29/23 
                                         23.44/32  24.47/32  25.29/32  25.56/32  26.36/32  27.04/32 
                                          0.53/15   1.03/22   0.42/17   0.27/35   0.40/22   0.28/45 
 33 Piják Ondrej                   27.23  1.25/20   3.51/32   4.31/28   8.24/28   9.40/28  10.32/27  12.08/26  12.54/26  13.30/26  13.55/27  14.28/28  15.32/26  19.51/32  20.30/32  21.35/35  22.58/33 
    KOBRA Bratislava                      1.25/20   2.26/34   0.40/40   3.53/23   1.16/39   0.52/14   1.36/15   0.46/26   0.36/45   0.25/31   0.33/42   1.04/27   4.19/40   0.39/34   1.05/45   1.23/13 
                                         24.03/33  25.09/33  25.53/33  26.22/33  26.58/33  27.23/33 
                                          1.05/37   1.06/31   0.44/24   0.29/41   0.36/10   0.25/27 
 34 Pašek František                27.56  1.43/37   5.28/43   6.08/45  10.41/44  11.22/42  12.28/42  14.12/41  15.07/41  15.43/41  16.09/41  16.42/41  17.53/41  20.05/35  20.44/35  21.34/34  23.13/34 
    SK Kamenice                           1.43/37   3.45/44   0.40/40   4.33/43   0.41/18   1.06/45   1.44/28   0.55/37   0.36/45   0.26/37   0.33/42   1.11/39   2.12/23   0.39/34   0.50/34   1.39/34 
                                         24.12/34  25.34/34  26.18/34  26.46/34  27.32/34  27.56/34 
                                          0.59/28   1.22/48   0.44/24   0.28/38   0.46/43   0.24/21 
 35 Kučera Jan                     28.16  1.29/23   5.01/41   5.29/39  10.22/42  12.31/45  13.28/45  15.11/44  16.09/45  16.39/45  17.03/45  17.32/45  18.33/43  20.50/39  21.22/39  22.03/39  23.46/37 
    USK Praha                             1.29/23   3.32/42   0.28/12   4.53/47   2.09/48   0.57/31   1.43/27   0.58/40   0.30/25   0.24/22   0.29/24   1.01/16   2.17/26   0.32/18   0.41/13   1.43/36 
                                         24.49/36  25.55/36  26.42/35  27.08/35  27.50/35  28.16/35 
                                          1.03/34   1.06/31   0.47/36   0.26/31   0.42/28   0.26/37 
 36 Kadavý Petr                    28.22  1.40/36   5.34/45   6.06/44  10.25/43  11.29/43  12.28/42  14.24/43  15.17/42  16.07/42  16.36/42  17.06/42  18.20/42  20.20/38  20.49/37  21.40/37  23.38/36 
    OK Chrastava                          1.40/36   3.54/47   0.32/26   4.19/38   1.04/32   0.59/34   1.56/43   0.53/33   0.50/50   0.29/46   0.30/32   1.14/43   2.00/17   0.29/7    0.51/38   1.58/43 
                                         24.45/35  25.54/35  26.45/36  27.16/36  27.57/36  28.22/36 
                                          1.07/39   1.09/36   0.51/42   0.31/48   0.41/25   0.25/27 
 37 Pospíšil Ondřej                28.35  1.15/7    5.02/42   5.35/41   9.24/36  10.41/38  11.34/38  13.10/36  14.03/35  14.36/36  15.00/35  15.28/33  16.34/34  20.50/39  21.24/40  22.39/40  24.15/39 
    Oddíl OB Kotlářka                     1.15/7    3.47/45   0.33/32   3.49/22   1.17/41   0.53/19   1.36/15   0.53/33   0.33/38   0.24/22   0.28/18   1.06/33   4.16/39   0.34/25   1.15/47   1.36/28 
                                         25.10/39  26.14/38  27.03/38  27.32/38  28.14/38  28.35/37 
                                          0.55/18   1.04/26   0.49/40   0.29/41   0.42/28   0.21/4  
 37 Weiner Jakub                   28.35  1.21/15   2.56/9    4.19/27   8.20/26   9.06/25  10.06/25  12.28/30  13.53/32  14.26/33  14.56/33  15.29/34  16.45/36  19.58/34  20.31/33  21.26/33  23.31/35 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.21/15   1.35/12   1.23/48   4.01/26   0.46/24   1.00/38   2.22/49   1.25/49   0.33/38   0.30/48   0.33/42   1.16/47   3.13/32   0.33/21   0.55/41   2.05/44 
                                         25.00/37  26.09/37  26.56/37  27.19/37  28.06/37  28.35/37 
                                          1.29/46   1.09/36   0.47/36   0.23/18   0.47/46   0.29/47 
 39 Henych Petr                    28.52  1.23/17   3.22/21   4.40/32   8.33/30  10.40/37  11.33/37  13.15/37  13.59/34  14.35/35  15.02/36  15.39/36  16.41/35  21.51/42  22.27/42  23.10/42  24.27/41 
    Slavia Liberec orienteering           1.23/17   1.59/27   1.18/45   3.53/23   2.07/47   0.53/19   1.42/25   0.44/21   0.36/45   0.27/41   0.37/47   1.02/22   5.10/46   0.36/30   0.43/19   1.17/7  
                                         25.46/42  26.44/41  27.18/39  27.41/39  28.25/39  28.52/39 
                                          1.19/43   0.58/15   0.34/6    0.23/18   0.44/38   0.27/40 
 40 Antoš Filip                    28.55  1.32/29   3.15/19   4.11/22   8.52/33   9.38/27  10.43/28  12.19/27  13.01/27  13.31/27  13.55/27  14.25/27  15.38/27  20.07/36  20.48/36  21.38/36  23.50/38 
    SK LOB Nová Paka                      1.32/29   1.43/21   0.56/42   4.41/46   0.46/24   1.05/43   1.36/15   0.42/20   0.30/25   0.24/22   0.30/32   1.13/41   4.29/42   0.41/41   0.50/34   2.12/47 
                                         25.09/38  26.24/39  27.20/40  27.42/40  28.28/40  28.55/40 
                                          1.19/43   1.15/45   0.56/46   0.22/10   0.46/43   0.27/40 
 41 Rybakov Oleksandr              29.00  1.31/26   4.59/40   5.32/40   9.55/41  11.12/40  12.16/41  14.04/40  14.50/39  15.27/39  15.56/39  16.25/39  17.37/39  21.21/41  21.56/41  22.47/41  24.27/41 
    OK Slavutich                          1.31/26   3.28/41   0.33/32   4.23/40   1.17/41   1.04/41   1.48/33   0.46/26   0.37/49   0.29/46   0.29/24   1.12/40   3.44/36   0.35/28   0.51/38   1.40/35 
                                         25.22/40  26.37/40  27.28/41  27.53/41  28.36/41  29.00/41 
                                          0.55/18   1.15/45   0.51/42   0.25/27   0.43/33   0.24/21 
 42 Kettner Lukáš                  29.59  1.18/12   4.53/39   5.18/37   9.24/36  10.11/32  11.21/34  13.24/39  16.07/44  16.34/44  17.00/44  17.28/44  18.41/46  22.16/44  22.46/43  23.25/43  25.19/43 
    SK Kamenice                           1.18/12   3.35/43   0.25/4    4.06/28   0.47/26   1.10/49   2.03/46   2.43/50   0.27/15   0.26/37   0.28/18   1.13/41   3.35/34   0.30/12   0.39/10   1.54/40 
                                         26.35/43  27.38/43  28.22/43  28.48/43  29.28/42  29.59/42 
                                          1.16/42   1.03/22   0.44/24   0.26/31   0.40/22   0.31/49 
 43 Kadeřávek Petr                 30.01  1.27/22   3.23/22   4.35/29   9.12/34  10.21/35  11.22/35  13.09/34  14.17/38  14.48/38  15.21/38  16.00/38  17.22/38  20.12/37  20.53/38  21.58/38  24.21/40 
    OK 99 Hradec Králové                  1.27/22   1.56/26   1.12/44   4.37/45   1.09/33   1.01/39   1.47/31   1.08/44   0.31/32   0.33/50   0.39/49   1.22/48   2.50/29   0.41/41   1.05/45   2.23/48 
                                         25.42/41  27.05/42  28.04/42  28.39/42  29.28/42  30.01/43 
                                          1.21/45   1.23/49   0.59/49   0.35/49   0.49/48   0.33/50 
 44 Morawski Jacek                 30.39  2.05/45   5.28/43   6.01/43  11.23/46  12.50/46  13.39/46  15.26/46  16.04/43  16.31/43  16.54/43  17.22/43  18.37/44  22.01/43  22.49/44  23.35/44  26.04/44 
    UNTS Warszawa                         2.05/45   3.23/40   0.33/32   5.22/50   1.27/44   0.49/9    1.47/31   0.38/7    0.27/15   0.23/18   0.28/18   1.15/45   3.24/33   0.48/45   0.46/24   2.29/49 
                                         27.07/44  28.11/44  28.57/44  29.21/44  30.11/44  30.39/44 
                                          1.03/34   1.04/26   0.46/31   0.24/24   0.50/49   0.28/45 
 45 Peterka Vojtěch                31.44  1.21/15   2.57/11   3.29/11   7.45/18   8.30/19   9.26/20  11.05/20  12.02/19  12.35/20  12.59/20  13.28/19  16.24/31  23.52/47  24.32/47  25.14/46  26.41/45 
    TJ Loko Liberec                       1.21/15   1.36/15   0.32/26   4.16/35   0.45/23   0.56/26   1.39/22   0.57/39   0.33/38   0.24/22   0.29/24   2.56/50   7.28/49   0.40/38   0.42/17   1.27/18 
                                         27.52/45  29.03/45  29.48/45  30.31/45  31.17/45  31.44/45 
                                          1.11/41   1.11/41   0.45/28   0.43/50   0.46/43   0.27/40 
 46 Tomeš Jaroslav                 32.26  1.59/44   5.46/46   7.04/48  11.01/45  12.10/44  13.18/44  15.20/45  16.22/47  16.50/47  17.14/47  17.49/47  19.04/47  24.18/49  25.06/48  25.59/48  27.46/47 
    Oddíl OB Kotlářka                     1.59/44   3.47/45   1.18/45   3.57/25   1.09/33   1.08/47   2.02/44   1.02/41   0.28/20   0.24/22   0.35/46   1.15/45   5.14/47   0.48/45   0.53/40   1.47/38 
                                         28.48/46  29.59/46  30.55/46  31.24/46  32.03/46  32.26/46 
                                          1.02/31   1.11/41   0.56/46   0.29/41   0.39/21   0.23/17 
 47 Papuga Miroslav                32.39  1.48/40   5.57/47   6.28/46  11.49/48  12.59/47  13.58/47  16.49/49  17.37/49  18.07/49  18.32/49  19.06/49  20.08/49  23.18/45  24.03/45  24.50/45  28.05/48 
    ATU Kosice                            1.48/40   4.09/48   0.31/22   5.21/49   1.10/35   0.59/34   2.51/50   0.48/31   0.30/25   0.25/31   0.34/45   1.02/22   3.10/31   0.45/44   0.47/25   3.15/50 
                                         29.01/47  30.19/47  31.08/47  31.32/47  32.14/47  32.39/47 
                                          0.56/21   1.18/47   0.49/40   0.24/24   0.42/28   0.25/27 
 48 Fesenko Andrii                 33.16  4.03/50   6.58/49   7.31/49  11.43/47  12.59/47  13.58/47  15.43/47  16.18/46  16.45/46  17.09/46  17.36/46  18.38/45  23.35/46  24.16/46  25.18/47  26.56/46 
    OK Slavutich                          4.03/50   2.55/38   0.33/32   4.12/33   1.16/39   0.59/34   1.45/30   0.35/3    0.27/15   0.24/22   0.27/12   1.02/22   4.57/45   0.41/41   1.02/43   1.38/33 
                                         29.36/48  30.45/48  31.28/48  31.54/48  32.49/48  33.16/48 
                                          2.40/50   1.09/36   0.43/22   0.26/31   0.55/50   0.27/40 
 49 Bialožyt Michal                33.21  1.46/38   6.21/48   6.53/47  12.07/49  13.19/49  14.12/49  16.14/48  16.58/48  17.29/48  17.54/48  18.23/48  19.28/48  24.05/48  25.32/49  26.31/49  28.08/49 
    SK Žabovřesky Brno                    1.46/38   4.35/49   0.32/26   5.14/48   1.12/36   0.53/19   2.02/44   0.44/21   0.31/32   0.25/31   0.29/24   1.05/28   4.37/44   1.27/49   0.59/42   1.37/31 
                                         29.48/49  30.52/49  31.37/49  32.06/49  32.51/49  33.21/49 
                                          1.40/47   1.04/26   0.45/28   0.29/41   0.45/41   0.30/48 
 50 Stevens Ben                    40.49  2.08/46   9.38/50  10.09/50  14.44/50  16.04/50  17.03/50  18.57/50  19.44/50  20.13/50  20.40/50  21.12/50  22.17/50  31.37/50  33.47/50  34.34/50  36.06/50 
    nebstone                              2.08/46   7.30/50   0.31/22   4.35/44   1.20/43   0.59/34   1.54/39   0.47/29   0.29/23   0.27/41   0.32/39   1.05/28   9.20/50   2.10/50   0.47/25   1.32/25 
                                         37.07/50  38.20/50  39.07/50  39.35/50  40.23/50  40.49/50 
                                          1.01/30   1.13/43   0.47/36   0.28/38   0.48/47   0.26/37 
    Schuster Marek             DISK       1.44/     5.37/     6.52/    11.27/    12.22/    13.32/    15.45/    16.38/    17.13/    17.43/    18.20/    19.35/    26.15/    27.44/    29.01/         /   
    Přátelé orientačního běhu Opava       1.44/     3.53/     1.15/     4.35/     0.55/     1.10/     2.13/     0.53/     0.35/     0.30/     0.37/     1.15/     6.40/     1.29/     1.17/         /   
                                              /         /         /         /         /    49.18/   
                                              /         /         /         /         /         /   
    Luštický Martin            DISK       2.23/     4.59/         /     9.48/    10.20/    11.15/    12.59/    14.39/    15.12/    15.41/    16.09/    17.12/    19.04/    19.43/    20.28/    22.08/   
    TJ Jiskra Hořice                      2.23/     2.36/         /         /     0.32/     0.55/     1.44/     1.40/     0.33/     0.29/     0.28/     1.03/     1.52/     0.39/     0.45/     1.40/   
                                         23.01/    23.56/    24.38/    25.00/    25.37/    25.58/   
                                          0.53/     0.55/     0.42/     0.22/     0.37/     0.21/   
    Henych Martin              DISK       1.25/     2.43/     3.08/     6.57/     8.13/     9.03/    12.59/    13.54/    14.29/    14.58/    15.39/    16.56/    21.08/    20.11/    19.15/    22.23/   
    Sportcentrum Jičín                    1.25/     1.18/     0.25/     3.49/     1.16/     0.50/     3.56/     0.55/     0.35/     0.29/     0.41/     1.17/     4.12/         /         /     3.08/   
                                              /         /         /         /    29.54/    30.35/   
                                              /         /         /         /         /     0.41/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         2.1km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-62      3-113     4-42      5-104     6-41      7-54      8-85      9-49     10-43     11-97     12-77     13-87     14-100   
  1 Přinda Lukáš                   18.47  1.17/1*   1.58/1*   3.24/1*   3.59/1*   4.21/1*   5.21/1*   9.36/1*  11.53/2   13.38/1*  14.03/1*  15.15/1*  16.32/1*  17.43/1*  18.23/1*  18.47/1* 
    Slavia Liberec orienteering           1.17/1*   0.41/1*   1.26/1*   0.35/5    0.22/2    1.00/5    4.15/3    2.17/21   1.45/1*   0.25/6    1.12/5    1.17/8    1.11/3    0.40/2    0.24/7  
  2 Milán Pavel                    19.07  1.29/2    2.20/2    3.54/2    4.26/2    4.49/2    5.53/2   10.31/2   11.49/1*  13.40/2   14.05/2   15.15/1*  16.37/2   17.51/2   18.39/2   19.07/2  
    KOS TJ Tesla Brno                     1.29/2    0.51/2    1.34/6    0.32/2    0.23/4    1.04/9    4.38/4    1.18/3    1.51/6    0.25/6    1.10/2    1.22/11   1.14/4    0.48/11   0.28/22 
  3 Hain Jan                       19.58  1.31/3    2.23/3    3.54/2    4.29/3    5.07/3    6.09/3   11.00/3   12.56/3   14.42/3   15.04/3   16.15/3   17.30/3   18.45/3   19.31/3   19.58/3  
    Sportcentrum Jičín                    1.31/3    0.52/3    1.31/2    0.35/5    0.38/16   1.02/7    4.51/5    1.56/9    1.46/2    0.22/1*   1.11/3    1.15/7    1.15/6    0.46/7    0.27/16 
  4 Netopil Libor                  20.22  1.44/4    3.37/15   5.17/8    5.47/7    7.43/14   8.37/12  12.37/8   13.44/7   15.33/6   15.57/6   17.01/5   18.13/4   19.17/4   19.58/4   20.22/4  
    OOB Vamberk                           1.44/4    1.53/24   1.40/8    0.30/1*   1.56/30   0.54/2    4.00/2    1.07/1*   1.49/4    0.24/3    1.04/1*   1.12/3    1.04/1*   0.41/3    0.24/7  
  5 Švadlena Pavel                 20.58  1.49/6    2.45/5    5.02/6    5.36/6    5.57/6    7.11/6   12.04/7   13.43/6   15.29/5   15.55/5   17.12/6   18.25/5   19.42/5   20.28/5   20.58/5  
    K.O.B. Choceň                         1.49/6    0.56/8    2.17/17   0.34/3    0.21/1*   1.14/15   4.53/6    1.39/5    1.46/2    0.26/8    1.17/8    1.13/5    1.17/7    0.46/7    0.30/29 
  6 Nehasil David                  20.59  2.07/12   3.06/8    5.36/12   6.16/11   6.41/8    7.34/7   11.29/4   13.27/5   16.03/7   16.26/7   17.38/7   18.49/6   19.57/6   20.36/6   20.59/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.07/12   0.59/9    2.30/19   0.40/14   0.25/7    0.53/1*   3.55/1*   1.58/11   2.36/25   0.23/2    1.12/5    1.11/2    1.08/2    0.39/1*   0.23/4  
  7 Folprecht Eduard               21.31  1.49/6    2.44/4    4.18/4    4.55/4    5.19/4    6.29/4   11.38/5   12.56/3   15.07/4   15.39/4   16.59/4   18.50/7   20.17/7   21.04/7   21.31/7  
    SOK TJ Turnov                         1.49/6    0.55/6    1.34/6    0.37/10   0.24/5    1.10/11   5.09/7    1.18/3    2.11/11   0.32/11   1.20/11   1.51/28   1.27/10   0.47/9    0.27/16 
  8 Polák Jaroslav                 22.45  1.52/8    2.53/6    4.26/5    5.04/5    5.28/5    6.42/5   11.52/6   14.23/8   16.40/8   17.12/8   18.38/8   20.07/8   21.25/8   22.18/8   22.45/8  
    OK Chrastava                          1.52/8    1.01/11   1.33/5    0.38/11   0.24/5    1.14/15   5.10/8    2.31/24   2.17/19   0.32/11   1.26/17   1.29/13   1.18/8    0.53/19   0.27/16 
  9 Horký Jan                      24.01  2.48/21   4.23/18   6.07/16   6.50/15   7.40/13   8.55/13  14.32/12  16.50/11  18.43/11  19.07/10  20.20/10  21.32/9   22.50/9   23.33/9   24.01/9  
    SK UP Olomouc                         2.48/21   1.35/22   1.44/10   0.43/20   0.50/23   1.15/18   5.37/10   2.18/22   1.53/7    0.24/3    1.13/7    1.12/3    1.18/8    0.43/4    0.28/22 
 10 Gryc Tomáš                     24.54  2.18/16   3.18/11   5.18/9    5.58/9    6.41/8    7.57/9   13.48/10  15.45/9   18.01/9   18.43/9   20.03/9   21.50/10  23.36/10  24.26/10  24.54/10 
    KOS TJ Tesla Brno                     2.18/16   1.00/10   2.00/12   0.40/14   0.43/19   1.16/20   5.51/13   1.57/10   2.16/17   0.42/24   1.20/11   1.47/25   1.46/22   0.50/14   0.28/22 
 11 Žemla Tomáš                    25.23  2.00/10   3.06/8    5.09/7    5.53/8    6.31/7    8.04/10  14.27/11  16.28/10  18.40/10  19.13/11  20.42/11  22.20/11  24.04/11  24.56/11  25.23/11 
    SK Kamenice                           2.00/10   1.06/13   2.03/14   0.44/22   0.38/16   1.33/29   6.23/21   2.01/14   2.12/12   0.33/13   1.29/19   1.38/24   1.44/18   0.52/16   0.27/16 
 12 Průša Michal                   25.26  2.32/20   4.09/17   5.41/13   6.19/12   6.49/10   7.49/8   13.30/9   17.17/12  19.06/12  19.49/12  21.00/12  22.31/12  24.15/12  25.00/12  25.26/12 
    USK Praha                             2.32/20   1.37/23   1.32/4    0.38/11   0.30/9    1.00/5    5.41/11   3.47/32   1.49/4    0.43/26   1.11/3    1.31/16   1.44/18   0.45/6    0.26/11 
 13 Śafář Miroslav                 26.50  2.05/11   3.18/11   5.32/10   6.39/14   8.08/15   9.41/15  15.28/13  17.41/13  20.02/13  20.38/13  22.13/13  23.44/13  25.29/13  26.28/13  26.50/13 
    TJ Loko Česká Třebová                 2.05/11   1.13/16   2.14/16   1.07/26   1.29/28   1.33/29   5.47/12   2.13/18   2.21/21   0.36/18   1.35/22   1.31/16   1.45/20   0.59/24   0.22/2  
 14 Mikluš Marián                  27.02  1.53/9    3.04/7    7.29/21   8.11/18   8.41/16   9.52/16  15.46/14  18.02/14  20.21/14  20.51/14  22.28/14  23.57/14  25.32/14  26.31/14  27.02/14 
    Rapid Bratislava                      1.53/9    1.11/14   4.25/31   0.42/18   0.30/9    1.11/13   5.54/16   2.16/20   2.19/20   0.30/10   1.37/25   1.29/13   1.35/15   0.59/24   0.31/30 
 15 Kopecký David                  27.21  2.09/13   3.33/14   6.58/18   8.16/19   8.53/17  10.12/18  16.06/16  18.37/15  20.44/15  21.17/15  22.44/15  24.16/15  26.10/15  26.58/15  27.21/15 
    SK UP Olomouc                         2.09/13   1.24/20   3.25/26   1.18/29   0.37/13   1.19/23   5.54/16   2.31/24   2.07/10   0.33/13   1.27/18   1.32/20   1.54/26   0.48/11   0.23/4  
 16 Šklíba Jan                     27.29  4.02/27   4.56/22   7.13/19   7.48/17   8.58/19  10.00/17  16.03/15  19.14/17  21.07/16  21.45/16  23.02/16  24.33/16  26.19/16  27.03/16  27.29/16 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.02/27   0.54/5    2.17/17   0.35/5    1.10/26   1.02/7    6.03/20   3.11/28   1.53/7    0.38/22   1.17/8    1.31/16   1.46/22   0.44/5    0.26/11 
 17 Rusin Jan                      28.53  2.22/17   5.27/24   9.22/27  10.00/25  10.42/24  11.59/24  17.50/22  19.48/20  22.03/18  22.45/18  24.07/17  25.54/17  27.39/17  28.26/17  28.53/17 
    Ulita-HOBRA Orienteering Broumov      2.22/17   3.05/30   3.55/28   0.38/11   0.42/18   1.17/21   5.51/13   1.58/11   2.15/15   0.42/24   1.22/15   1.47/25   1.45/20   0.47/9    0.27/16 
 18 Kniebügl Anton                 29.11  2.14/15   6.55/27   8.55/24   9.35/23  10.20/23  11.47/23  17.49/21  19.37/18  21.59/17  22.35/17  24.10/18  26.00/18  27.41/18  28.43/19  29.11/18 
    KOBRA Bratislava                      2.14/15   4.41/32   2.00/12   0.40/14   0.45/21   1.27/27   6.02/19   1.48/6    2.22/22   0.36/18   1.35/22   1.50/27   1.41/16   1.02/28   0.28/22 
 19 Slovák Miroslav                29.12  3.07/24   4.27/20   5.58/15   6.32/13   7.03/11   8.13/11  16.55/17  20.22/21  22.34/20  23.02/19  24.44/19  26.17/19  27.49/19  28.41/18  29.12/19 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.07/24   1.20/18   1.31/2    0.34/3    0.31/11   1.10/11   8.42/29   3.27/29   2.12/12   0.28/9    1.42/27   1.33/21   1.32/13   0.52/16   0.31/30 
 20 Svoboda Ondřej                 29.19  1.47/5    3.13/10   5.47/14   9.12/22   9.38/21  10.33/21  17.12/20  20.49/22  22.45/21  23.49/21  25.10/20  26.23/20  27.57/20  28.50/20  29.19/20 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.47/5    1.26/21   2.34/21   3.25/32   0.26/8    0.55/3    6.39/22   3.37/31   1.56/9    1.04/32   1.21/14   1.13/5    1.34/14   0.53/19   0.29/26 
 21 Kubáň Pavel                    30.06  2.59/23   4.55/21   7.29/21   8.20/20   8.57/18  10.12/18  18.05/23  21.06/23  23.42/23  24.17/23  26.04/23  27.33/22  28.47/21  29.44/21  30.06/21 
    KOS TJ Tesla Brno                     2.59/23   1.56/26   2.34/21   0.51/25   0.37/13   1.15/18   7.53/24   3.01/27   2.36/25   0.35/17   1.47/28   1.29/13   1.14/4    0.57/23   0.22/2  
 22 Biolik Grzegorz                30.42  2.30/19   4.23/18   6.55/17   7.38/16   9.57/22  11.11/22  17.07/19  19.05/16  23.31/22  24.04/22  25.23/21  26.54/21  29.10/22  30.11/22  30.42/22 
    Bioliki                               2.30/19   1.53/24   2.32/20   0.43/20   2.19/32   1.14/15   5.56/18   1.58/11   4.26/31   0.33/13   1.19/10   1.31/16   2.16/29   1.01/27   0.31/30 
 23 Dejnožka Jiří                  31.34  2.25/18   3.27/13   5.34/11   6.15/10   7.31/12   8.59/14  17.04/18  19.40/19  22.31/19  23.14/20  26.01/22  27.53/23  29.44/23  31.08/23  31.34/23 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.25/18   1.02/12   2.07/15   0.41/17   1.16/27   1.28/28   8.05/26   2.36/26   2.51/27   0.43/26   2.47/32   1.52/29   1.51/24   1.24/32   0.26/11 
 24 Lisý Ondřej                    33.11  2.56/22   3.51/16   7.52/23   8.27/21   9.10/20  10.30/20  19.32/24  23.30/25  27.01/26  27.25/25  28.45/25  30.02/25  31.54/24  32.42/24  33.11/24 
    SKOB Ostrov                           2.56/22   0.55/6    4.01/30   0.35/5    0.43/19   1.20/25   9.02/30   3.58/33   3.31/29   0.24/3    1.20/11   1.17/8    1.52/25   0.48/11   0.29/26 
 25 Ruud van Garp                  34.56  2.09/13   6.29/26  10.14/29  10.58/27  12.01/27  13.07/26  21.34/26  23.42/26  26.07/24  26.43/24  28.33/24  29.59/24  33.09/25  34.36/25  34.56/25 
    Neregistrovaní                        2.09/13   4.20/31   3.45/27   0.44/22   1.03/25   1.06/10   8.27/28   2.08/17   2.25/24   0.36/18   1.50/29   1.26/12   3.10/33   1.27/33   0.20/1* 
 26 Hanák Petr                     35.24  6.32/30   7.24/29   9.07/26   9.42/24  11.50/26  13.07/26  24.35/28  25.50/28  28.05/27  28.43/27  30.19/26  31.52/26  34.05/26  34.57/26  35.24/26 
    Kometa Kralovice                      6.32/30   0.52/3    1.43/9    0.35/5    2.08/31   1.17/21  11.28/33   1.15/2    2.15/15   0.38/22   1.36/24   1.33/21   2.13/28   0.52/16   0.27/16 
 27 Urban Marek                    36.28  3.43/26   6.24/25   9.06/25  10.18/26  11.20/25  12.58/25  20.43/25  23.02/24  26.57/25  27.50/26  30.22/27  32.16/27  34.32/27  35.52/27  36.28/27 
    ŠK Sandberg Bratislava                3.43/26   2.41/29   2.42/24   1.12/27   1.02/24   1.38/31   7.45/23   2.19/23   3.55/30   0.53/30   2.32/31   1.54/31   2.16/29   1.20/31   0.36/33 
 28 Vodička Oldřich                37.04  4.05/28   5.26/23   7.20/20  17.27/32  17.49/32  18.48/31  26.41/29  28.36/29  30.52/29  31.36/29  33.09/29  34.19/28  35.50/28  36.40/28  37.04/28 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.05/28   1.21/19   1.54/11  10.07/33   0.22/2    0.59/4    7.53/24   1.55/8    2.16/17   0.44/28   1.33/21   1.10/1*   1.31/12   0.50/14   0.24/7  
 29 Smékal David                   37.53  6.48/31   8.55/30  13.47/31  14.29/30  15.05/30  16.17/28  27.28/30  29.16/30  31.30/30  32.06/30  33.30/30  34.51/30  36.18/29  37.30/29  37.53/29 
    SK UP Olomouc                         6.48/31   2.07/27   4.52/32   0.42/18   0.36/12   1.12/14  11.11/31   1.48/6    2.14/14   0.36/18   1.24/16   1.21/10   1.27/10   1.12/29   0.23/4  
 30 Tesař Zdeněk                   38.43  5.43/29   6.55/27   9.34/28  11.00/28  14.58/29  16.17/28  21.51/27  24.06/27  29.51/28  30.46/28  32.16/28  34.23/29  37.21/30  38.17/30  38.43/30 
    Sportcentrum Jičín                    5.43/29   1.12/15   2.39/23   1.26/30   3.58/33   1.19/23   5.34/9    2.15/19   5.45/32   0.55/31   1.30/20   2.07/32   2.58/32   0.56/22   0.26/11 
 31 Václavek Jan                   40.49 14.57/33  16.16/33  19.27/33  20.41/33  22.17/33  23.42/33  29.35/33  31.38/32  34.00/31  34.34/31  36.11/31  37.45/31  39.26/31  40.25/31  40.49/31 
    OK Lokomotiva Pardubice              14.57/33   1.19/17   3.11/25   1.14/28   1.36/29   1.25/26   5.53/15   2.03/15   2.22/22   0.34/16   1.37/25   1.34/23   1.41/16   0.59/24   0.24/7  
 32 Solar Jan                      44.40  3.35/25  10.00/32  14.56/32  16.58/31  17.35/31  21.19/32  29.26/31  32.59/33  36.24/32  37.14/32  39.18/32  41.11/32  43.20/32  44.14/32  44.40/32 
    USK Praha                             3.35/25   6.25/33   4.56/33   2.02/31   0.37/13   3.44/33   8.07/27   3.33/30   3.25/28   0.50/29   2.04/30   1.53/30   2.09/27   0.54/21   0.26/11 
 33 Vorlíček Peter                 54.57  7.13/32   9.22/31  13.19/30  14.06/29  14.51/28  18.20/30  29.33/32  31.36/31  40.10/33  42.04/33  47.26/33  50.22/33  53.11/33  54.28/33  54.57/33 
    ŠK Sandberg Bratislava                7.13/32   2.09/28   3.57/29   0.47/24   0.45/21   3.29/32  11.13/32   2.03/15   8.34/33   1.54/33   5.22/33   2.56/33   2.49/31   1.17/30   0.29/26 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         1.8km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-40      3-41      4-88      5-42      6-104     7-103     8-70      9-85     10-53     11-82     12-56     13-97     14-33     15-87     16-100   
                                     
  1 Aschermann Jan                 20.02  1.49/5    2.39/2    3.28/2    4.13/2    4.42/2    5.21/2    6.02/2   11.40/2   12.21/2   13.17/2   14.09/2   15.09/1*  15.43/1*  18.00/1*  18.57/1*  19.36/1* 
    USK Praha                             1.49/5    0.50/1*   0.49/1*   0.45/2    0.29/5    0.39/14   0.41/11   5.38/2    0.41/9    0.56/6    0.52/5    1.00/1*   0.34/11   2.17/6    0.57/13   0.39/1* 
                                         20.02/1* 
                                          0.26/8  
  2 Baldrian Petr                  21.20  1.25/1*   2.42/3    3.36/3    4.22/3    5.05/3    5.28/3    6.05/3   11.13/1*  11.47/1*  12.40/1*  13.29/1*  16.57/2   17.25/2   19.19/2   20.06/2   20.52/2  
    SK Praga                              1.25/1*   1.17/8    0.54/6    0.46/3    0.43/16   0.23/2    0.37/5    5.08/1*   0.34/5    0.53/4    0.49/4    3.28/35   0.28/3    1.54/3    0.47/3    0.46/3  
                                         21.20/2  
                                          0.28/14 
  3 Jonáš Radoslav                 21.33  1.30/2    2.26/1*   3.18/1*   3.56/1*   4.25/1*   5.00/1*   5.32/1*  12.01/3   14.19/3   15.24/3   16.08/3   17.13/3   17.39/3   19.23/3   20.10/3   21.05/3  
    ŠK Sandberg Bratislava                1.30/2    0.56/2    0.52/4    0.38/1*   0.29/5    0.35/7    0.32/1*   6.29/5    2.18/31   1.05/10   0.44/2    1.05/4    0.26/2    1.44/1*   0.47/3    0.55/7  
                                         21.33/3  
                                          0.28/14 
  4 Novotný Dušan                  24.01  2.40/21   4.26/13   5.17/10   6.15/10   6.47/6    7.28/6    8.07/5   14.12/4   15.13/4   16.14/4   17.11/4   18.30/4   19.04/5   21.30/4   22.28/4   23.32/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.40/21   1.46/16   0.51/3    0.58/8    0.32/7    0.41/18   0.39/9    6.05/3    1.01/24   1.01/9    0.57/6    1.19/13   0.34/11   2.26/13   0.58/15   1.04/22 
                                         24.01/4  
                                          0.29/18 
  5 Háp Pavel                      26.20  3.34/26   4.39/15   5.33/12   6.49/12   7.21/10   8.07/9    8.46/9   17.04/9   17.47/7   18.57/7   19.55/7   21.05/7   21.38/6   23.41/5   24.45/5   25.47/5  
    OK 99 Hradec Králové                  3.34/26   1.05/5    0.54/6    1.16/12   0.32/7    0.46/25   0.39/9    8.18/17   0.43/12   1.10/12   0.58/8    1.10/7    0.33/8    2.03/4    1.04/24   1.02/20 
                                         26.20/5  
                                          0.33/27 
  6 Beneš Jan                      26.43  1.37/3    2.58/4    3.51/4    5.43/5    6.05/4    6.42/4    7.26/4   14.38/5   15.30/5   16.25/5   17.23/5   18.31/5   19.03/4   24.34/6   25.18/6   26.14/6  
    SJH Jindřichův Hradec                 1.37/3    1.21/9    0.53/5    1.52/22   0.22/1*   0.37/12   0.44/14   7.12/10   0.52/19   0.55/5    0.58/8    1.08/5    0.32/5    5.31/34   0.44/2    0.56/10 
                                         26.43/6  
                                          0.29/18 
  7 Žejdlík Michal                 27.03  2.11/10   4.46/17   5.46/15   7.33/15   7.58/12   8.37/11   9.36/11  18.01/11  18.28/9   19.20/8   20.20/8   21.41/9   22.14/9   24.54/8   25.41/7   26.36/7  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.11/10   2.35/21   1.00/11   1.47/20   0.25/3    0.39/14   0.59/27   8.25/19   0.27/1*   0.52/3    1.00/11   1.21/15   0.33/8    2.40/17   0.47/3    0.55/7  
                                         27.03/7  
                                          0.27/10 
  8 Nechanický Pavel               27.31  2.13/11   3.36/8    4.53/8    6.27/11   6.49/9    7.24/5    8.12/6   16.22/7   18.23/8   19.20/8   20.21/9   21.38/8   22.11/8   24.58/9   25.58/9   27.01/8  
    SK OS Nové Město n. M.                2.13/11   1.23/10   1.17/19   1.34/16   0.22/1*   0.35/7    0.48/19   8.10/16   2.01/29   0.57/7    1.01/14   1.17/11   0.33/8    2.47/20   1.00/17   1.03/21 
                                         27.31/8  
                                          0.30/23 
  9 Kaufmann Torsten               27.42  1.39/4    6.35/25   7.35/23   8.42/18   9.16/17  10.00/16  10.37/16  18.46/14  19.18/13  20.17/11  21.14/11  22.16/10  22.46/10  25.11/10  26.17/10  27.14/10 
    USV TU Dresden                        1.39/4    4.56/31   1.00/11   1.07/9    0.34/10   0.44/21   0.37/5    8.09/15   0.32/3    0.59/8    0.57/6    1.02/2    0.30/4    2.25/11   1.06/26   0.57/14 
                                         27.42/9  
                                          0.28/14 
 10 Cichý David                    27.48  2.14/14   3.40/10   4.46/7    6.09/8    6.45/5    7.30/8    8.25/8   16.00/6   17.18/6   18.23/6   19.33/6   21.04/6   21.45/7   24.47/7   25.50/8   27.07/9  
    OK 99 Hradec Králové                  2.14/14   1.26/11   1.06/15   1.23/13   0.36/13   0.45/23   0.55/23   7.35/12   1.18/26   1.05/10   1.10/21   1.31/19   0.41/25   3.02/27   1.03/22   1.17/31 
                                         27.48/10 
                                          0.41/34 
 11 Dundáček Milan                 28.31  2.08/9    3.38/9    5.03/9    5.56/7    6.48/8    7.28/6    8.17/7   17.18/10  19.54/15  20.37/12  21.36/12  23.06/11  23.41/11  25.58/11  26.59/11  28.00/11 
    SJH Jindřichův Hradec                 2.08/9    1.30/12   1.25/23   0.53/6    0.52/20   0.40/16   0.49/21   9.01/23   2.36/33   0.43/1*   0.59/10   1.30/17   0.35/16   2.17/6    1.01/18   1.01/19 
                                         28.31/11 
                                          0.31/24 
 12 Kalousek Jiří                  28.56  2.28/20   4.53/18   6.15/17   7.25/14   8.19/14   9.02/13   9.40/12  18.23/12  19.10/10  21.01/13  22.08/13  23.12/12  23.46/12  26.41/12  27.42/12  28.33/12 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.28/20   2.25/19   1.22/21   1.10/11   0.54/22   0.43/20   0.38/8    8.43/22   0.47/14   1.51/24   1.07/18   1.04/3    0.34/11   2.55/23   1.01/18   0.51/4  
                                         28.56/12 
                                          0.23/1* 
 13 Filip Libor                    29.53  1.55/6    6.14/23   7.04/21   8.51/19  11.41/23  12.03/22  12.37/19  18.43/13  19.16/12  20.06/10  20.52/10  25.54/16  26.19/15  28.08/13  28.45/13  29.26/13 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.55/6    4.19/30   0.50/2    1.47/20   2.50/31   0.22/1*   0.34/3    6.06/4    0.33/4    0.50/2    0.46/3    5.02/36   0.25/1*   1.49/2    0.37/1*   0.41/2  
                                         29.53/13 
                                          0.27/10 
 14 Chvátil Jiří                   31.00  2.16/15   5.21/19   6.20/19   7.44/17   8.21/15   8.57/12   9.43/13  16.34/8   19.12/11  23.18/16  24.29/16  25.45/15  26.19/15  28.43/14  29.40/14  30.33/14 
    OK 99 Hradec Králové                  2.16/15   3.05/25   0.59/10   1.24/14   0.37/14   0.36/10   0.46/16   6.51/6    2.38/34   4.06/34   1.11/22   1.16/9    0.34/11   2.24/10   0.57/13   0.53/5  
                                         31.00/14 
                                          0.27/10 
 15 Šimša Jaromír                  31.33  1.57/8    4.37/14   5.42/14   7.22/13  11.27/22  11.53/21  12.55/21  19.55/17  20.33/17  24.08/18  25.08/18  26.24/17  26.56/17  29.16/16  30.07/16  31.04/15 
    VŠSK MFF UK Praha                     1.57/8    2.40/22   1.05/14   1.40/19   4.05/35   0.26/4    1.02/30   7.00/9    0.38/6    3.35/33   1.00/11   1.16/9    0.32/5    2.20/9    0.51/9    0.57/14 
                                         31.33/15 
                                          0.29/18 
 16 Adamovský Michal               31.45  1.55/6    3.25/5    4.44/6    5.52/6    9.03/16   9.48/15  10.34/15  20.27/19  21.22/19  22.57/15  24.09/15  25.42/14  26.17/14  28.59/15  30.01/15  31.14/16 
    OOB Vamberk                           1.55/6    1.30/12   1.19/20   1.08/10   3.11/32   0.45/23   0.46/16   9.53/30   0.55/21   1.35/19   1.12/23   1.33/20   0.35/16   2.42/18   1.02/20   1.13/27 
                                         31.45/16 
                                          0.31/24 
 17 Bradáč Stanislav               31.52  2.24/19   3.34/7    4.38/5    5.25/4    7.50/11   8.28/10   9.11/10  19.58/18  20.48/18  23.55/17  24.58/17  26.32/18  27.09/18  29.34/17  30.23/17  31.20/17 
    TJ Loko Liberec                       2.24/19   1.10/6    1.04/13   0.47/4    2.25/30   0.38/13   0.43/13  10.47/31   0.50/18   3.07/31   1.03/16   1.34/22   0.37/19   2.25/11   0.49/8    0.57/14 
                                         31.52/17 
                                          0.32/26 
 18 Kubec Martin                   32.35  2.13/11   6.27/24   7.39/24  10.07/24  11.06/21  11.36/19  12.17/18  19.08/15  19.46/14  24.48/20  25.28/19  27.06/19  27.42/19  30.20/18  31.12/18  32.08/18 
    KOB Dobruška                          2.13/11   4.14/29   1.12/16   2.28/28   0.59/24   0.30/6    0.41/11   6.51/6    0.38/6    5.02/36   0.40/1*   1.38/24   0.36/18   2.38/16   0.52/12   0.56/10 
                                         32.35/18 
                                          0.27/10 
 19 Eichler Petr                   33.59  4.19/28   6.51/26   8.07/26   9.46/23  10.31/19  11.51/20  12.48/20  21.51/22  22.44/21  24.51/21  26.12/21  27.54/21  28.42/21  31.25/21  32.35/19  33.34/19 
    KOB Kamenický Šenov                   4.19/28   2.32/20   1.16/18   1.39/17   0.45/17   1.20/30   0.57/25   9.03/24   0.53/20   2.07/26   1.21/29   1.42/26   0.48/32   2.43/19   1.10/28   0.59/18 
                                         33.59/19 
                                          0.25/3  
 20 Brachtl Daniel                 34.13  2.16/15   4.24/12   6.17/18   9.37/22  10.39/20  13.49/26  14.36/25  24.04/27  24.45/25  25.55/23  27.08/23  28.38/23  29.12/23  31.49/22  32.40/21  33.48/20 
    OB SK Zvole                           2.16/15   2.08/17   1.53/32   3.20/31   1.02/25   3.10/34   0.47/18   9.28/26   0.41/9    1.10/12   1.13/25   1.30/17   0.34/11   2.37/15   0.51/9    1.08/26 
                                         34.13/20 
                                          0.25/3  
 21 Karásek Martin                 34.37  2.13/11   3.45/11   5.40/13   7.37/16   8.11/13  10.53/17  11.30/17  19.35/16  20.21/16  21.31/14  22.40/14  24.00/13  24.42/13  31.21/20  32.38/20  33.51/21 
    KOB ZPV Prostějov                     2.13/11   1.32/14   1.55/33   1.57/23   0.34/10   2.42/33   0.37/5    8.05/14   0.46/13   1.10/12   1.09/20   1.20/14   0.42/26   6.39/36   1.17/32   1.13/27 
                                         34.37/21 
                                          0.46/36 
 22 Humpolec Jakub                 34.42  3.01/24   4.41/16   6.09/16   9.36/21  10.09/18  11.26/18  13.14/22  22.38/24  23.26/23  24.40/19  25.53/20  27.28/20  28.13/20  31.08/19  33.12/23  34.06/22 
    Cirkus Čakovice                       3.01/24   1.40/15   1.28/25   3.27/32   0.33/9    1.17/29   1.48/36   9.24/25   0.48/15   1.14/15   1.13/25   1.35/23   0.45/29   2.55/23   2.04/36   0.54/6  
                                         34.42/22 
                                          0.36/30 
 23 Volák Pavel                    34.58  4.54/31   5.57/22   6.52/20  11.14/27  12.07/25  12.43/23  13.16/23  21.11/20  22.09/20  26.44/25  28.09/25  29.26/25  30.04/25  32.21/24  33.38/25  34.33/24 
    Ulita-HOBRA Orienteering Broumov      4.54/31   1.03/3    0.55/8    4.22/34   0.53/21   0.36/10   0.33/2    7.55/13   0.58/22   4.35/35   1.25/31   1.17/11   0.38/21   2.17/6    1.17/32   0.55/7  
                                         34.58/23 
                                          0.25/3  
 24 Kijewski Jacek                 35.03  4.49/29   7.52/28   9.35/28  12.38/29  13.25/27  14.00/27  14.36/25  21.27/21  23.20/22  25.12/22  26.40/22  28.26/22  29.04/22  32.10/23  33.08/22  34.29/23 
    KU AZS WAT Warszawa                   4.49/29   3.03/24   1.43/29   3.03/30   0.47/19   0.35/7    0.36/4    6.51/6    1.53/27   1.52/25   1.28/32   1.46/29   0.38/21   3.06/28   0.58/15   1.21/34 
                                         35.03/24 
                                          0.34/28 
 24 Faltejsek Pavel                35.03  2.58/23   5.52/20   7.06/22   9.17/20  12.35/26  13.34/25  14.41/27  22.14/23  24.20/24  26.27/24  27.28/24  28.42/24  29.14/24  32.42/25  33.30/24  34.34/25 
    OK 99 Hradec Králové                  2.58/23   2.54/23   1.14/17   2.11/25   3.18/33   0.59/27   1.07/31   7.33/11   2.06/30   2.07/26   1.01/14   1.14/8    0.32/5    3.28/31   0.48/6    1.04/22 
                                         35.03/24 
                                          0.29/18 
 26 Fišar Miroslav                 37.47  3.47/27   6.58/27   8.39/27  10.18/25  13.37/29  14.21/28  15.05/28  26.06/28  26.35/27  28.16/26  29.28/26  31.16/26  31.58/26  35.05/26  36.09/26  37.22/26 
    Kometa Kralovice                      3.47/27   3.11/26   1.41/28   1.39/17   3.19/34   0.44/21   0.44/14  11.01/33   0.29/2    1.41/21   1.12/23   1.48/30   0.42/26   3.07/29   1.04/24   1.13/27 
                                         37.47/26 
                                          0.25/3  
 27 Souček Karel                   38.01  2.17/17   3.28/6    5.18/11   6.13/9    6.47/6    9.05/14  10.31/14  23.59/26  26.48/28  28.28/27  29.50/27  31.39/27  32.17/27  35.06/27  36.09/26  37.27/27 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.17/17   1.11/7    1.50/31   0.55/7    0.34/10   2.18/32   1.26/35  13.28/36   2.49/35   1.40/20   1.22/30   1.49/32   0.38/21   2.49/21   1.03/22   1.18/32 
                                         38.01/27 
                                          0.34/28 
 28 Kolář Viktor                   38.56  4.49/29  11.53/33  12.48/32  15.36/33  16.01/30  16.42/30  17.43/30  26.22/29  28.15/29  30.31/31  31.31/29  32.40/28  33.17/28  36.46/29  37.34/28  38.30/28 
    TJ Jiskra Hořice                      4.49/29   7.04/34   0.55/8    2.48/29   0.25/3    0.41/18   1.01/29   8.39/20   1.53/27   2.16/29   1.00/11   1.09/6    0.37/19   3.29/32   0.48/6    0.56/10 
                                         38.56/28 
                                          0.26/8  
 29 Háp Petr                       39.38  7.43/33   8.46/30  10.19/29  11.07/26  11.52/24  13.16/24  14.15/24  23.53/25  26.21/26  29.36/28  31.10/28  33.00/29  33.45/29  36.45/28  37.51/29  38.55/29 
    OK 99 Hradec Králové                  7.43/33   1.03/3    1.33/26   0.48/5    0.45/17   1.24/31   0.59/27   9.38/29   2.28/32   3.15/32   1.34/34   1.50/34   0.45/29   3.00/25   1.06/26   1.04/22 
                                         39.38/29 
                                          0.43/35 
 30 Kolář Tomáš                    40.04  5.18/32   9.04/31  10.28/31  12.55/30  13.32/28  14.24/29  15.19/29  28.21/31  29.01/31  30.23/30  31.39/30  33.22/30  34.11/30  37.01/30  38.17/30  39.24/30 
    SKOB Slaný                            5.18/32   3.46/28   1.24/22   2.27/27   0.37/14   0.52/26   0.55/23  13.02/35   0.40/8    1.22/17   1.16/27   1.43/27   0.49/33   2.50/22   1.16/31   1.07/25 
                                         40.04/30 
                                          0.40/33 
 31 Svoboda Ondřej                 41.47  9.29/34  11.39/32  13.50/33  15.20/32  17.39/32  18.06/32  19.16/32  27.37/30  28.18/30  29.59/29  33.30/31  35.19/31  36.13/31  38.19/31  39.53/31  41.19/31 
    OK Roztoky                            9.29/34   2.10/18   2.11/36   1.30/15   2.19/29   0.27/5    1.10/32   8.21/18   0.41/9    1.41/21   3.31/35   1.49/32   0.54/34   2.06/5    1.34/35   1.26/35 
                                         41.47/31 
                                          0.28/14 
 32 Hankovec Petr                  44.08  2.41/22   8.12/29  10.20/30  14.54/31  16.19/31  16.59/31  17.49/31  28.40/32  34.35/33  35.59/33  37.06/33  38.30/33  39.09/33  41.43/32  42.45/32  43.43/32 
    SK Kamenice                           2.41/22   5.31/33   2.08/35   4.34/35   1.25/27   0.40/16   0.50/22  10.51/32   5.55/36   1.24/18   1.07/18   1.24/16   0.39/24   2.34/14   1.02/20   0.58/17 
                                         44.08/32 
                                          0.25/3  
 33 Balogh Richard                 46.32  2.23/18   5.55/21   7.59/25  12.16/28  20.29/34  20.52/33  21.49/33  31.26/33  32.38/32  34.20/32  35.40/32  37.21/32  38.18/32  43.05/33  44.37/33  45.56/33 
    ŠK Sandberg Bratislava                2.23/18   3.32/27   2.04/34   4.17/33   8.13/36   0.23/2    0.57/25   9.37/28   1.12/25   1.42/23   1.20/28   1.41/25   0.57/36   4.47/33   1.32/34   1.19/33 
                                         46.32/33 
                                          0.36/30 
 34 Lukáš Petr                     51.31  3.07/25  13.19/34  14.46/34  16.46/34  17.43/33  21.22/34  22.38/34  35.17/34  36.06/34  38.14/34  39.43/34  41.16/34  41.59/34  48.20/34  49.34/34  51.02/34 
    KOB Kladno                            3.07/25  10.12/35   1.27/24   2.00/24   0.57/23   3.39/36   1.16/33  12.39/34   0.49/17   2.08/28   1.29/33   1.33/20   0.43/28   6.21/35   1.14/29   1.28/36 
                                         51.31/34 
                                          0.29/18 
 35 Kohout Josef                   58.29 10.54/35  28.08/36  29.57/36  32.17/36  33.47/36  37.11/36  38.31/36  47.13/36  48.12/36  49.26/36  50.29/35  52.14/35  52.59/35  56.18/36  57.09/35  58.05/35 
    TJ Slavia Hradec Králové             10.54/35  17.14/36   1.49/30   2.20/26   1.30/28   3.24/35   1.20/34   8.42/21   0.59/23   1.14/15   1.03/16   1.45/28   0.45/29   3.19/30   0.51/9    0.56/10 
                                         58.29/35 
                                          0.24/2  
 36 Švancar Martin                 59.23 12.02/36  17.09/35  18.48/35  24.59/35  26.15/35  27.15/35  28.03/35  37.35/35  38.23/35  40.43/35  50.34/36  52.22/36  53.17/36  56.17/35  57.31/36  58.45/36 
    OK Chrastava                         12.02/36   5.07/32   1.39/27   6.11/36   1.16/26   1.00/28   0.48/19   9.32/27   0.48/15   2.20/30   9.51/36   1.48/30   0.55/35   3.00/25   1.14/29   1.14/30 
                                         59.23/36 
                                          0.38/32 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         1.8km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-36      3-80      4-41      5-96      6-85      7-39      8-84      9-83     10-70     11-97     12-51     13-58     14-60     15-100   
  1 Škvor Martin                   19.50  1.26/1*   2.44/7    3.47/5    4.16/3    8.29/1*  11.35/6   12.09/4   12.37/2   13.39/2   14.21/1*  15.46/1*  16.17/1*  17.38/1*  18.22/1*  19.25/1*  19.50/1* 
    SK Kamenice                           1.26/1*   1.18/20   1.03/6    0.29/2    4.13/2    3.06/29   0.34/1*   0.28/1*   1.02/1*   0.42/5    1.25/1*   0.31/1*   1.21/1*   0.44/5    1.03/1*   0.25/7  
  2 Hlaváč Jiří                    21.06  1.31/4    2.53/9    3.50/7    4.24/6    8.47/4   11.19/4   12.27/6   13.15/6   14.24/6   15.04/5   16.38/3   17.12/3   18.39/2   19.36/2   20.43/2   21.06/2  
    KOS TJ Tesla Brno                     1.31/4    1.22/21   0.57/3    0.34/12   4.23/7    2.32/16   1.08/27   0.48/18   1.09/5    0.40/3    1.34/3    0.34/3    1.27/2    0.57/26   1.07/3    0.23/2  
  3 Kavalír Karel                  21.30  1.40/10   2.51/8    3.47/5    4.24/6    8.43/3   10.43/1*  11.52/1*  12.27/1*  13.30/1*  14.48/2   16.20/2   16.53/2   19.16/4   19.59/3   21.05/3   21.30/3  
    OK 99 Hradec Králové                  1.40/10   1.11/19   0.56/2    0.37/19   4.19/3    2.00/2    1.09/28   0.35/4    1.03/2    1.18/32   1.32/2    0.33/2    2.23/30   0.43/3    1.06/2    0.25/7  
  4 Cruse Kay                      21.38  1.29/2    2.12/1*   3.04/1*   3.33/1*   8.54/5   11.15/3   12.05/3   12.39/3   14.01/3   14.55/3   16.39/4   17.14/4   19.02/3   20.02/4   21.12/4   21.38/4  
    SV Robotron Dresden                   1.29/2    0.43/2    0.52/1*   0.29/2    5.21/26   2.21/8    0.50/9    0.34/3    1.22/18   0.54/19   1.44/10   0.35/5    1.48/12   1.00/32   1.10/5    0.26/12 
  5 Gossel Heiko                   21.53  2.37/26   3.30/14   5.22/19   5.54/18  10.26/14  12.16/10  12.59/8   13.50/9   15.14/9   15.58/8   17.35/7   18.09/7   19.51/6   20.20/6   21.27/5   21.53/5  
    USV TU Dresden                        2.37/26   0.53/6    1.52/35   0.32/10   4.32/10   1.50/1*   0.43/3    0.51/21   1.24/20   0.44/6    1.37/4    0.34/3    1.42/6    0.29/1*   1.07/3    0.26/12 
  6 Ptáček Pavel                   22.03  1.31/4    2.23/4    3.28/2    3.58/2    9.28/7   11.35/6   12.19/5   12.56/4   14.04/4   14.58/4   16.55/5   17.32/5   19.26/5   20.13/5   21.34/6   22.03/6  
    BETA URSUS Orienteering               1.31/4    0.52/4    1.05/8    0.30/4    5.30/28   2.07/3    0.44/4    0.37/5    1.08/4    0.54/19   1.57/22   0.37/12   1.54/13   0.47/9    1.21/18   0.29/21 
  7 Bílý Petr                      22.42  1.34/7    2.30/5    3.29/3    4.22/5    8.41/2   10.49/2   11.59/2   12.57/5   14.23/5   15.26/6   17.05/6   17.48/6   20.01/7   20.59/7   22.18/7   22.42/7  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             1.34/7    0.56/11   0.59/4    0.53/38   4.19/3    2.08/4    1.10/29   0.58/25   1.26/22   1.03/26   1.39/5    0.43/24   2.13/27   0.58/28   1.19/15   0.24/4  
  8 Holík Marek                    22.48  1.32/6    3.19/12   4.36/11   5.06/10   9.30/8   11.45/8   12.50/7   13.28/7   14.48/7   16.05/9   17.58/9   18.48/9   20.26/8   21.11/8   22.24/8   22.48/8  
    KOS TJ Tesla Brno                     1.32/6    1.47/28   1.17/23   0.30/4    4.24/8    2.15/6    1.05/24   0.38/7    1.20/14   1.17/31   1.53/17   0.50/33   1.38/3    0.45/6    1.13/6    0.24/4  
  9 Richtr Aleš                    23.16  1.35/8    2.17/2    3.41/4    4.16/3    8.59/6   11.29/5   12.59/8   13.42/8   15.01/8   15.53/7   17.39/8   18.17/8   20.36/9   21.24/9   22.43/9   23.16/9  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.35/8    0.42/1*   1.24/28   0.35/16   4.43/13   2.30/15   1.30/36   0.43/12   1.19/13   0.52/16   1.46/11   0.38/16   2.19/29   0.48/10   1.19/15   0.33/35 
 10 Fürst Aleš                     23.32  1.29/2    2.21/3    4.39/12   5.13/11  10.03/12  13.56/16  14.42/16  15.19/15  16.22/13  16.56/12  18.46/10  19.22/10  21.04/11  21.49/10  23.06/10  23.32/10 
    TJ Loko Liberec                       1.29/2    0.52/4    2.18/38   0.34/12   4.50/14   3.53/37   0.46/6    0.37/5    1.03/2    0.34/1*   1.50/13   0.36/8    1.42/6    0.45/6    1.17/12   0.26/12 
 11 Semík Luboš                    23.33  2.46/28   3.39/17   4.45/13   5.32/14  10.35/17  12.46/12  13.45/13  14.29/11  16.23/15  17.02/13  18.48/12  19.23/11  21.03/10  21.55/11  23.08/11  23.33/11 
    SK Kamenice                           2.46/28   0.53/6    1.06/9    0.47/33   5.03/20   2.11/5    0.59/19   0.44/13   1.54/33   0.39/2    1.46/11   0.35/5    1.40/4    0.52/18   1.13/6    0.25/7  
 12 Bartoš Luděk                   24.12  1.56/14   4.17/23   5.37/22   6.08/21  10.47/18  13.13/15  14.06/14  14.51/13  16.21/12  17.15/14  19.05/14  19.48/14  21.34/13  22.26/12  23.41/12  24.12/12 
    MLOK Mariánské Lázně                  1.56/14   2.21/33   1.20/25   0.31/7    4.39/11   2.26/12   0.53/13   0.45/15   1.30/24   0.54/19   1.50/13   0.43/24   1.46/9    0.52/18   1.15/11   0.31/27 
 13 Klaška Pavel                   24.24  1.48/11   2.42/6    3.55/8    4.29/8    9.42/10  12.00/9   14.27/15  15.06/14  16.22/13  17.21/15  19.00/13  19.40/13  21.34/13  22.31/13  23.53/13  24.24/13 
    Oddíl OB Kotlářka                     1.48/11   0.54/8    1.13/18   0.34/12   5.13/23   2.18/7    2.27/43   0.39/10   1.16/9    0.59/24   1.39/5    0.40/19   1.54/13   0.57/26   1.22/21   0.31/27 
 14 Drechsel Michael               24.28  2.04/16   2.54/10   4.28/10   5.19/12  10.21/13  12.46/12  13.43/12  14.29/11  15.49/11  16.55/11  18.47/11  19.23/11  21.32/12  22.34/14  24.00/14  24.28/14 
    USV TU Dresden                        2.04/16   0.50/3    1.34/32   0.51/37   5.02/19   2.25/11   0.57/18   0.46/16   1.20/14   1.06/28   1.52/15   0.36/8    2.09/24   1.02/33   1.26/25   0.28/19 
 15 Hájek Jiří                     24.32  2.30/24   3.35/15   4.59/16   5.36/15  10.28/15  12.57/14  13.42/11  15.37/16  16.58/16  17.45/16  19.27/15  20.12/15  21.58/15  22.54/15  24.11/15  24.32/15 
    SKOB Ostrov                           2.30/24   1.05/16   1.24/28   0.37/19   4.52/15   2.29/14   0.45/5    1.55/38   1.21/17   0.47/8    1.42/8    0.45/27   1.46/9    0.56/24   1.17/12   0.21/1* 
 16 Valášek Petr                   24.57  3.13/33   4.10/22   5.22/19   5.53/17  11.04/19  14.12/17  15.07/17  15.45/17  17.08/17  17.58/17  19.50/16  20.28/16  22.27/16  23.12/16  24.25/16  24.57/16 
    SK Kamenice                           3.13/33   0.57/12   1.12/17   0.31/7    5.11/22   3.08/31   0.55/15   0.38/7    1.23/19   0.50/12   1.52/15   0.38/16   1.59/17   0.45/6    1.13/6    0.32/31 
 17 Křivda Ivan                    25.18  1.36/9    3.20/13   4.53/15   5.20/13   9.40/9   12.33/11  13.22/10  14.00/10  15.18/10  16.06/10  20.24/18  21.01/17  22.46/18  23.37/18  24.51/17  25.18/17 
    Sportovní klub hasičů Královehradeck  1.36/9    1.44/24   1.33/31   0.27/1*   4.20/6    2.53/25   0.49/8    0.38/7    1.18/12   0.48/10   4.18/43   0.37/12   1.45/8    0.51/14   1.14/9    0.27/18 
 18 Hierweg Karol                  25.32  2.16/18   6.22/33   7.26/30   8.16/31  12.40/26  15.14/23  15.56/21  16.40/19  17.50/18  18.40/18  20.22/17  21.02/18  22.42/17  23.34/17  25.02/18  25.32/18 
    KOBRA Bratislava                      2.16/18   4.06/38   1.04/7    0.50/35   4.24/8    2.34/19   0.42/2    0.44/13   1.10/6    0.50/12   1.42/8    0.40/19   1.40/4    0.52/18   1.28/28   0.30/22 
 19 Teplý Jiří                     26.32  1.53/12   4.06/21   5.43/23   6.21/22  11.59/23  14.37/19  15.29/18  17.29/23  18.46/23  19.32/23  21.28/22  22.03/22  24.01/20  24.55/20  26.09/19  26.32/19 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.53/12   2.13/32   1.37/34   0.38/22   5.38/29   2.38/20   0.52/10   2.00/39   1.17/10   0.46/7    1.56/21   0.35/5    1.58/16   0.54/22   1.14/9    0.23/2  
 20 Parkán Jiří                    26.47  2.00/15   3.07/11   4.13/9    4.56/9    9.54/11  14.50/20  15.51/20  16.37/18  18.13/20  19.07/20  21.02/19  21.44/19  23.49/19  24.41/19  26.15/20  26.47/20 
    SJH Jindřichův Hradec                 2.00/15   1.07/18   1.06/9    0.43/28   4.58/16   4.56/43   1.01/21   0.46/16   1.36/26   0.54/19   1.55/19   0.42/21   2.05/22   0.52/18   1.34/32   0.32/31 
 21 Šritr Martin                   27.03  4.01/37   5.56/31   7.07/29   7.50/29  12.50/28  15.38/25  16.24/23  17.15/22  18.32/21  19.25/21  21.18/21  22.00/21  24.12/22  25.03/21  26.33/21  27.03/21 
    SOK TJ Turnov                         4.01/37   1.55/30   1.11/15   0.43/28   5.00/17   2.48/22   0.46/6    0.51/21   1.17/10   0.53/17   1.53/17   0.42/21   2.12/26   0.51/14   1.30/29   0.30/22 
 22 Siegl Roman                    27.15  1.55/13   3.41/18   5.03/17   5.59/19  11.25/20  14.50/20  16.01/22  17.02/21  18.38/22  19.25/21  21.37/23  22.31/24  24.35/23  25.26/23  26.49/22  27.15/22 
    VŠSK MFF UK Praha                     1.55/13   1.46/25   1.22/26   0.56/39   5.26/27   3.25/33   1.11/31   1.01/28   1.36/26   0.47/8    2.12/30   0.54/38   2.04/21   0.51/14   1.23/22   0.26/12 
 23 Gajda Jan                      27.38  2.17/19   3.45/19   4.51/14   5.48/16  10.28/15  14.35/18  15.37/19  16.40/19  18.06/19  18.59/19  21.10/20  21.56/20  24.05/21  25.09/22  26.54/23  27.38/23 
    USK Praha                             2.17/19   1.28/22   1.06/9    0.57/40   4.40/12   4.07/39   1.02/22   1.03/29   1.26/22   0.53/17   2.11/29   0.46/29   2.09/24   1.04/36   1.45/36   0.44/45 
 24 Gryc Jan                       28.15  3.04/32   5.45/30   6.54/27   7.40/27  12.48/27  15.39/27  17.31/26  18.20/26  19.45/26  20.44/25  22.43/25  23.25/25  25.26/24  26.16/24  27.42/24  28.15/24 
    KOS TJ Tesla Brno                     3.04/32   2.41/35   1.09/14   0.46/32   5.08/21   2.51/24   1.52/41   0.49/20   1.25/21   0.59/24   1.59/24   0.42/21   2.01/18   0.50/12   1.26/25   0.33/35 
 25 Tesař Jiří                     28.26  5.34/41   6.31/34   7.30/31   8.00/30  12.10/24  16.08/28  17.38/27  18.09/25  19.21/24  20.10/24  21.51/24  22.28/23  25.47/25  26.38/25  27.56/25  28.26/25 
    Přátelé orientačního běhu Opava       5.34/41   0.57/12   0.59/4    0.30/4    4.10/1*   3.58/38   1.30/36   0.31/2    1.12/7    0.49/11   1.41/7    0.37/12   3.19/37   0.51/14   1.18/14   0.30/22 
 26 Holec Honza                    30.54  2.30/24   3.36/16   5.33/21   6.23/23  12.31/25  15.37/24  16.40/25  17.40/24  19.30/25  20.52/26  23.23/26  24.14/26  27.52/26  28.51/26  30.23/26  30.54/26 
    SKOB Ostrava                          2.30/24   1.06/17   1.57/36   0.50/35   6.08/31   3.06/29   1.03/23   1.00/27   1.50/30   1.22/33   2.31/32   0.51/34   3.38/42   0.59/31   1.32/31   0.31/27 
 27 Rachůnek Stanislav             32.08  3.03/31   5.10/26   6.26/25   7.09/25  13.26/29  17.08/30  18.00/29  18.48/28  20.20/27  22.05/28  24.06/27  24.52/27  28.36/27  30.00/27  31.35/27  32.08/27 
    OK Jihlava                            3.03/31   2.07/31   1.16/22   0.43/28   6.17/35   3.42/34   0.52/10   0.48/18   1.32/25   1.45/42   2.01/27   0.46/29   3.44/43   1.24/41   1.35/33   0.33/35 
 28 Pavel Petr                     32.20  2.25/23   5.31/28   6.38/26   7.19/26  13.33/30  16.46/29  17.53/28  18.45/27  21.03/28  21.43/27  24.35/28  25.24/28  29.17/29  30.15/29  31.52/28  32.20/28 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.25/23   3.06/36   1.07/13   0.41/25   6.14/33   3.13/32   1.07/26   0.52/23   2.18/37   0.40/3    2.52/40   0.49/32   3.53/44   0.58/28   1.37/34   0.28/19 
 29 Bendák Petr                    32.21  2.05/17   8.24/39   9.35/36  10.34/36  15.34/32  17.56/31  19.07/31  20.21/29  22.03/29  23.38/29  25.37/29  27.07/29  29.08/28  30.04/28  31.56/29  32.21/29 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             2.05/17   6.19/41   1.11/15   0.59/41   5.00/17   2.22/9    1.11/31   1.14/30   1.42/29   1.35/38   1.59/24   1.30/44   2.01/18   0.56/24   1.52/39   0.25/7  
 30 Petržela Pavel                 32.33  4.28/39   5.23/27   8.37/34   9.13/33  16.07/34  19.09/33  20.40/32  21.22/31  22.42/30  23.47/30  26.28/30  27.27/30  29.28/30  30.30/30  32.00/30  32.33/30 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             4.28/39   0.55/10   3.14/40   0.36/18   6.54/37   3.02/28   1.31/38   0.42/11   1.20/14   1.05/27   2.41/35   0.59/40   2.01/18   1.02/33   1.30/29   0.33/35 
 31 Lohr Ivo                       34.10  9.43/44  10.37/42  11.55/41  12.30/41  17.44/37  20.07/35  21.00/33  22.19/32  24.10/32  25.05/31  27.02/31  27.55/31  31.14/31  32.19/31  33.38/31  34.10/31 
    OK Sparta Praha                       9.43/44   0.54/8    1.18/24   0.35/16   5.14/24   2.23/10   0.53/13   1.19/33   1.51/32   0.55/23   1.57/22   0.53/36   3.19/37   1.05/37   1.19/15   0.32/31 
 32 Jeřábek Petr                   34.36  2.19/20   7.27/37  11.22/39  11.55/39  18.10/38  20.43/36  21.53/36  22.51/34  24.45/33  25.52/33  28.30/33  29.32/33  31.26/32  32.24/32  34.10/32  34.36/32 
    SK UP Olomouc                         2.19/20   5.08/40   3.55/43   0.33/11   6.15/34   2.33/18   1.10/29   0.58/25   1.54/33   1.07/30   2.38/34   1.02/41   1.54/13   0.58/28   1.46/37   0.26/12 
 33 Bruner Luboš                   35.18  2.21/21   5.37/29   7.00/28   7.42/28  14.07/31  19.25/34  21.07/34  22.28/33  24.07/31  25.45/32  28.18/32  29.03/32  31.40/33  32.57/33  34.43/33  35.18/33 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.21/21   3.16/37   1.23/27   0.42/27   6.25/36   5.18/44   1.42/39   1.21/35   1.39/28   1.38/39   2.33/33   0.45/27   2.37/32   1.17/39   1.46/37   0.35/39 
 34 Karvánek Petr                  35.21  8.02/43   9.54/40  11.07/38  11.45/38  19.34/40  22.02/39  22.54/38  24.14/36  26.56/37  28.19/37  30.14/36  30.50/35  32.37/34  33.26/34  34.51/34  35.21/34 
    OK Jiskra Nový Bor                    8.02/43   1.52/29   1.13/18   0.38/22   7.49/41   2.28/13   0.52/10   1.20/34   2.42/41   1.23/34   1.55/19   0.36/8    1.47/11   0.49/11   1.25/24   0.30/22 
 35 Pavlů Jaroslav                 35.51  2.38/27   7.12/36   8.48/35   9.29/34  15.40/33  18.41/32  21.29/35  24.10/35  26.32/35  27.38/36  29.39/35  30.31/34  32.48/35  33.42/35  35.21/35  35.51/35 
    KOB Dobřichovice                      2.38/27   4.34/39   1.36/33   0.41/25   6.11/32   3.01/27   2.48/44   2.41/40   2.22/38   1.06/28   2.01/27   0.52/35   2.17/28   0.54/22   1.39/35   0.30/22 
 36 Růžička Ivan                   36.09  4.17/38   6.54/35   8.00/33   8.37/32  20.14/41  22.46/41  23.52/41  24.48/37  26.38/36  27.29/35  30.41/37  31.25/37  33.31/36  34.14/36  35.38/36  36.09/36 
    OK 99 Hradec Králové                  4.17/38   2.37/34   1.06/9    0.37/19  11.37/44   2.32/16   1.06/25   0.56/24   1.50/30   0.51/15   3.12/41   0.44/26   2.06/23   0.43/3    1.24/23   0.31/27 
 37 Kment Libor                    37.15  3.46/36   4.49/24   6.04/24   6.38/24  11.54/22  14.51/22  18.31/30  21.20/30  24.53/34  26.16/34  29.06/34  31.00/36  34.08/37  34.50/37  36.49/37  37.15/37 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.46/36   1.03/15   1.15/21   0.34/12   5.16/25   2.57/26   3.40/45   2.49/43   3.33/44   1.23/34   2.50/38   1.54/45   3.08/36   0.42/2    1.59/41   0.26/12 
 38 Kos Michal                     37.41  3.33/35  10.37/42  11.51/40  12.22/40  16.41/35  22.17/40  23.17/40  26.00/39  28.37/39  29.27/38  31.26/38  32.05/38  34.46/38  35.48/38  37.09/38  37.41/38 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.33/35   7.04/42   1.14/20   0.31/7    4.19/3    5.36/45   1.00/20   2.43/41   2.37/40   0.50/12   1.59/24   0.39/18   2.41/33   1.02/33   1.21/18   0.32/31 
 39 Procházka Radek                40.43  2.22/22   9.57/41  13.21/43  14.05/43  22.15/43  24.56/42  25.51/42  27.08/40  29.21/40  30.59/40  33.22/39  34.29/39  37.32/40  38.40/39  40.07/39  40.43/39 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.22/22   7.35/43   3.24/42   0.44/31   8.10/43   2.41/21   0.55/15   1.17/32   2.13/35   1.38/39   2.23/31   1.07/43   3.03/35   1.08/38   1.27/27   0.36/41 
 40 Levý Tomáš                     40.46  2.49/30   3.47/20   5.12/18   6.01/20  11.51/21  15.38/25  16.34/24  28.46/41  30.00/41  31.30/41  34.17/41  34.54/41  37.23/39  39.00/40  40.21/40  40.46/40 
    OB T.J. Sokol Žamberk                 2.49/30   0.58/14   1.25/30   0.49/34   5.50/30   3.47/36   0.56/17  12.12/45   1.14/8    1.30/36   2.47/37   0.37/12   2.29/31   1.37/43   1.21/18   0.25/7  
 41 Kovář Boris                    42.16  3.30/34   5.00/25   7.53/32   9.35/35  17.00/36  21.24/37  22.51/37  25.38/38  27.54/38  29.37/39  33.40/40  34.42/40  38.03/41  39.20/41  41.40/41  42.16/41 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.30/34   1.30/23   2.53/39   1.42/45   7.25/38   4.24/41   1.27/35   2.47/42   2.16/36   1.43/41   4.03/42   1.02/41   3.21/40   1.17/39   2.20/44   0.36/41 
 42 Ježek Ladislav                 46.32  5.53/42   7.39/38   9.41/37  11.02/37  18.35/39  21.25/38  23.08/39  29.59/43  32.41/42  34.49/42  37.30/42  38.18/42  41.38/42  44.01/42  45.54/42  46.32/42 
    Slavia Liberec orienteering           5.53/42   1.46/25   2.02/37   1.21/44   7.33/39   2.50/23   1.43/40   6.51/44   2.42/41   2.08/43   2.41/35   0.48/31   3.20/39   2.23/45   1.53/40   0.38/43 
 43 Šafka Jan                      51.07  2.46/28  11.59/44  15.18/44  15.57/44  23.49/44  28.00/44  29.23/44  30.58/44  33.44/43  35.14/43  41.43/43  42.36/43  46.11/43  48.14/43  50.43/43  51.07/43 
    SK Kamenice                           2.46/28   9.13/44   3.19/41   0.39/24   7.52/42   4.11/40   1.23/34   1.35/36   2.46/43   1.30/36   6.29/45   0.53/36   3.35/41   2.03/44   2.29/45   0.24/4  
 44 Valla Zdeněk                   56.50  4.30/40   6.16/32  12.24/42  13.40/42  21.28/42  25.11/43  27.21/43  29.02/42  36.25/44  40.46/44  46.19/44  46.55/44  53.17/44  54.07/44  56.15/44  56.50/44 
    OB SK Zvole                           4.30/40   1.46/25   6.08/45   1.16/43   7.48/40   3.43/35   2.10/42   1.41/37   7.23/45   4.21/45   5.33/44   0.36/8    6.22/45   0.50/12   2.08/43   0.35/39 
 45 Hájek Marek                    62.51 11.33/45  21.05/45  25.13/45  26.13/45  39.51/45  44.20/45  45.36/45  46.52/45  49.28/45  51.56/45  54.47/45  55.41/45  58.27/45  60.02/45  62.09/45  62.51/45 
    SK SP Kylešovice                     11.33/45   9.32/45   4.08/44   1.00/42  13.38/45   4.29/42   1.16/33   1.16/31   2.36/39   2.28/44   2.51/39   0.54/38   2.46/34   1.35/42   2.07/42   0.42/44 
    Beneš Jan                  DISK       5.55/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    39.40/    41.44/   
    KOB Kladno                            5.55/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     2.04/   
    Hájek Martin               DISK       2.03/     7.37/     8.24/     9.26/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SK SP Kylešovice                      2.03/     5.34/     0.47/     1.02/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         1.8km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-110     3-67      4-92      5-53      6-82      7-105     8-106     9-93     10-56     11-58     12-59     13-87     14-100   
  1 Neumann Jaroslav               22.09  1.36/2    2.28/1*   3.09/1*   5.16/3   11.32/1*  12.29/1*  14.25/1*  14.56/1*  16.02/1*  17.02/1*  19.13/1*  20.21/1*  20.52/1*  21.40/1*  22.09/1* 
    SK SKI-OB Šternberk                   1.36/2    0.52/4    0.41/1*   2.07/18   6.16/3    0.57/2    1.56/5    0.31/5    1.06/9    1.00/4    2.11/7    1.08/1*   0.31/4    0.48/2    0.29/13 
  2 Vávra Martin                   23.01  3.20/16   3.53/14   4.43/9    6.13/6   13.02/6   14.17/4   16.00/5   16.26/4   17.18/4   18.21/4   20.04/3   21.17/3   21.49/3   22.34/2   23.01/2  
    TJ Jiskra Hořice                      3.20/16   0.33/1*   0.50/9    1.30/11   6.49/9    1.15/14   1.43/2    0.26/1*   0.52/1*   1.03/6    1.43/2    1.13/5    0.32/6    0.45/1*   0.27/7  
  3 Kožina Petr                    23.05  1.45/3    2.47/3    3.58/5    5.06/2   11.46/2   12.50/2   15.22/2   15.55/2   16.48/2   17.45/2   19.51/2   20.59/2   21.38/2   22.36/3   23.05/3  
    SK Praga                              1.45/3    1.02/9    1.11/16   1.08/2    6.40/7    1.04/8    2.32/12   0.33/8    0.53/2    0.57/1*   2.06/5    1.08/1*   0.39/14   0.58/14   0.29/13 
  4 Wolowczyk Marek                23.39  1.49/4    2.58/5    3.42/3    5.36/4   12.18/3   13.40/3   15.26/3   16.04/3   17.11/3   18.08/3   20.28/4   21.44/4   22.14/4   23.09/4   23.39/4  
    UNTS Warszawa                         1.49/4    1.09/12   0.44/3    1.54/14   6.42/8    1.22/17   1.46/3    0.38/16   1.07/10   0.57/1*   2.20/9    1.16/7    0.30/3    0.55/10   0.30/16 
  5 Roudný Václav                  24.04  1.58/7    4.34/15   5.20/14   6.41/9   12.50/4   14.18/5   15.58/4   16.32/5   17.55/5   18.57/5   20.56/5   22.10/5   22.48/5   23.38/5   24.04/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.58/7    2.36/23   0.46/8    1.21/7    6.09/2    1.28/18   1.40/1*   0.34/11   1.23/15   1.02/5    1.59/4    1.14/6    0.38/13   0.50/3    0.26/5  
  6 Hirš Libor                     25.26  3.02/15   3.49/13   4.50/10   6.49/10  13.10/7   14.23/6   16.44/7   17.23/7   18.46/7   19.57/6   22.04/6   23.31/6   23.58/6   24.58/6   25.26/6  
    VSK Mendelu Brno                      3.02/15   0.47/2    1.01/14   1.59/16   6.21/4    1.13/12   2.21/10   0.39/18   1.23/15   1.11/13   2.07/6    1.27/12   0.27/1*   1.00/16   0.28/10 
  7 Nešpor Jan                     26.41  1.52/6    3.07/6    3.51/4    6.30/7   12.52/5   14.33/7   16.33/6   17.04/6   17.59/6   21.02/8   23.43/9   24.51/7   25.24/8   26.16/8   26.41/7  
    OOB Třebíč                            1.52/6    1.15/17   0.44/3    2.39/21   6.22/5    1.41/22   2.00/6    0.31/5    0.55/3    3.03/26   2.41/15   1.08/1*   0.33/8    0.52/7    0.25/1* 
  8 Vávra Radek                    26.48  4.33/22   7.42/24   8.27/22   9.31/20  15.39/10  16.48/10  19.34/10  20.00/10  20.55/10  22.02/10  23.38/8   24.54/9   25.33/9   26.23/9   26.48/8  
    TJ Jiskra Hořice                      4.33/22   3.09/24   0.45/6    1.04/1*   6.08/1*   1.09/10   2.46/15   0.26/1*   0.55/3    1.07/10   1.36/1*   1.16/7    0.39/14   0.50/3    0.25/1* 
  8 Malý Evžen                     26.48  1.33/1*   2.28/1*   3.20/2    4.33/1*  13.55/8   15.25/8   17.59/8   18.33/8   19.29/8   20.48/7   23.13/7   24.51/7   25.19/7   26.15/7   26.48/8  
    OK Jilemnice                          1.33/1*   0.55/7    0.52/11   1.13/3    9.22/12   1.30/20   2.34/13   0.34/11   0.56/5    1.19/15   2.25/11   1.38/18   0.28/2    0.56/11   0.33/18 
 10 Korpas Jaroslav                27.25  2.07/11   3.18/9    5.11/13   8.00/15  14.34/9   16.03/9   18.17/9   18.53/9   20.02/9   21.07/9   24.12/10  25.36/10  26.07/10  26.58/10  27.25/10 
    TJ Lokomotiva Ingstav Brno            2.07/11   1.11/15   1.53/19   2.49/22   6.34/6    1.29/19   2.14/8    0.36/13   1.09/11   1.05/8    3.05/19   1.24/10   0.31/4    0.51/5    0.27/7  
 11 Forst Libor                    30.48  1.51/5    2.51/4    5.09/12   8.13/17  17.56/15  18.59/13  21.17/12  21.49/12  22.53/11  23.50/11  27.03/11  28.37/11  29.17/11  30.14/11  30.48/11 
    VŠSK MFF UK Praha                     1.51/5    1.00/8    2.18/21   3.04/23   9.43/13   1.03/7    2.18/9    0.32/7    1.04/7    0.57/1*   3.13/22   1.34/16   0.40/19   0.57/13   0.34/19 
 12 Nieke Hagen                    31.36  2.02/10   3.12/7    4.03/6    8.32/18  20.24/18  21.25/18  24.05/17  24.34/17  25.36/17  26.43/17  28.35/13  29.45/12  30.19/12  31.11/12  31.36/12 
    USV TU Dresden                        2.02/10   1.10/13   0.51/10   4.29/26  11.52/20   1.01/5    2.40/14   0.29/3    1.02/6    1.07/10   1.52/3    1.10/4    0.34/9    0.52/7    0.25/1* 
 13 Veljačik Pavel                 32.22  1.58/7    3.41/12   5.34/15   6.55/11  18.09/16  19.09/15  23.22/16  23.55/16  25.15/15  26.21/15  29.06/16  30.24/14  30.56/13  31.54/13  32.22/13 
    OK Sparta Praha                       1.58/7    1.43/22   1.53/19   1.21/7   11.14/18   1.00/4    4.13/23   0.33/8    1.20/14   1.06/9    2.45/17   1.18/9    0.32/6    0.58/14   0.28/10 
 14 Novotný Miroslav               33.02  3.53/19   5.03/16   5.47/16   7.43/14  17.55/14  19.00/14  21.50/13  22.29/13  24.43/14  25.59/14  28.59/15  31.03/16  31.44/16  32.35/15  33.02/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.53/19   1.10/13   0.44/3    1.56/15  10.12/15   1.05/9    2.50/17   0.39/18   2.14/25   1.16/14   3.00/18   2.04/26   0.41/21   0.51/5    0.27/7  
 15 Kršák Karel                    33.04  2.15/12   3.18/9    4.19/7    8.10/16  16.34/11  18.05/11  21.57/14  22.48/14  24.17/13  25.52/13  28.32/12  30.17/13  30.58/14  32.16/14  33.04/15 
    OB Vizovice                           2.15/12   1.03/10   1.01/14   3.51/25   8.24/10   1.31/21   3.52/21   0.51/23   1.29/17   1.35/20   2.40/14   1.45/20   0.41/21   1.18/23   0.48/25 
 16 Hartl Zdeněk                   33.27  2.01/9    3.15/8    4.58/11   6.38/8   16.37/12  18.31/12  20.57/11  21.43/11  23.25/12  25.37/12  28.53/14  30.40/15  31.19/15  32.43/16  33.27/16 
    TJ Aero Odolena Voda                  2.01/9    1.14/16   1.43/18   1.40/13   9.59/14   1.54/23   2.26/11   0.46/20   1.42/19   2.12/25   3.16/24   1.47/22   0.39/14   1.24/25   0.44/24 
 17 Přeček Zdeněk                  33.57  2.22/13   3.26/11   4.23/8    5.51/5   17.53/13  19.11/16  23.06/15  23.43/15  25.15/15  26.34/16  29.48/17  31.32/17  32.15/17  33.23/17  33.57/17 
    OK Sparta Praha                       2.22/13   1.04/11   0.57/13   1.28/10  12.02/21   1.18/15   3.55/22   0.37/14   1.32/18   1.19/15   3.14/23   1.44/19   0.43/23   1.08/18   0.34/19 
 18 Kettner Pavel                  35.19  3.48/17   5.10/17   5.52/17   7.24/13  20.18/17  21.19/17  26.12/18  26.41/18  28.24/18  29.34/18  31.53/18  33.22/18  34.01/18  34.54/18  35.19/18 
    TJ Sokol Hostivice                    3.48/17   1.22/19   0.42/2    1.32/12  12.54/22   1.01/5    4.53/25   0.29/3    1.43/20   1.10/12   2.19/8    1.29/15   0.39/14   0.53/9    0.25/1* 
 19 Vykysalý Miroslav              36.56  5.09/24   6.02/21  11.02/24  13.08/24  23.33/22  24.54/20  27.06/20  27.52/20  29.02/20  30.25/19  33.07/19  34.34/19  35.09/19  36.18/19  36.56/19 
    OK 99 Hradec Králové                  5.09/24   0.53/6    5.00/26   2.06/17  10.25/16   1.21/16   2.12/7    0.46/20   1.10/12   1.23/19   2.42/16   1.27/12   0.35/10   1.09/20   0.38/22 
 20 Hošek Ladislav                 39.24  4.51/23   5.40/19   8.12/21   9.38/21  23.05/21  25.00/21  30.01/22  30.39/22  31.53/21  33.12/21  35.46/21  37.13/20  37.48/20  38.56/20  39.24/20 
    OK Sparta Praha                       4.51/23   0.49/3    2.32/24   1.26/9   13.27/23   1.55/24   5.01/26   0.38/16   1.14/13   1.19/15   2.34/12   1.27/12   0.35/10   1.08/18   0.28/10 
 21 Kovář Karel                    39.44  3.48/17   5.10/17   6.04/18   7.18/12  26.06/23  26.59/22  28.51/21  29.52/21  32.02/22  33.21/22  35.56/22  37.22/22  38.01/21  39.10/21  39.44/21 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.48/17   1.22/19   0.54/12   1.14/4   18.48/24   0.53/1*   1.52/4    1.01/25   2.10/24   1.19/15   2.35/13   1.26/11   0.39/14   1.09/20   0.34/19 
 22 Janeba Petr                    41.16  2.52/14   7.52/25  12.27/25  13.42/25  22.09/20  23.18/19  26.17/19  27.18/19  29.01/19  30.47/20  35.27/20  37.15/21  38.25/22  40.03/22  41.16/22 
    K.O.B. Choceň                         2.52/14   5.00/26   4.35/25   1.15/5    8.27/11   1.09/10   2.59/18   1.01/25   1.43/20   1.46/23   4.40/26   1.48/23   1.10/25   1.38/26   1.13/26 
 23 Schindler Jiří                 41.19  5.38/25   6.30/22   7.15/20   8.33/19  27.47/25  29.00/25  31.48/24  32.21/24  33.25/23  34.29/23  37.38/23  39.15/23  39.52/23  40.48/23  41.19/23 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.38/25   0.52/4    0.45/6    1.18/6   19.14/25   1.13/12   2.48/16   0.33/8    1.04/7    1.04/7    3.09/21   1.37/17   0.37/12   0.56/11   0.31/17 
 24 Hoidekr Pavel                  42.22  4.21/21   5.40/19   7.12/19  10.29/22  21.22/19  27.41/23  31.03/23  31.40/23  34.22/24  35.58/24  38.21/24  40.06/24  40.46/24  41.53/24  42.22/24 
    TJ Loko Liberec                       4.21/21   1.19/18   1.32/17   3.17/24  10.53/17   6.19/26   3.22/19   0.37/14   2.42/26   1.36/21   2.23/10   1.45/20   0.40/19   1.07/17   0.29/13 
 25 Hulha Karel                    45.51  8.36/26  10.16/26  12.45/26  15.11/26  26.29/24  28.24/24  33.02/25  33.51/25  35.56/25  37.35/25  40.57/25  42.57/25  43.51/25  45.12/25  45.51/25 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             8.36/26   1.40/21   2.29/23   2.26/20  11.18/19   1.55/24   4.38/24   0.49/22   2.05/23   1.39/22   3.22/25   2.00/24   0.54/24   1.21/24   0.39/23 
 26 Klimeš Petr                    73.46  4.04/20   7.39/23  10.07/23  12.14/23  55.51/26  56.48/26  60.29/26  61.23/26  63.23/26  65.21/26  68.28/26  70.30/26  72.11/26  73.20/26  73.46/26 
    Tempo Praha                           4.04/20   3.35/25   2.28/22   2.07/18  43.37/26   0.57/2    3.41/20   0.54/24   2.00/22   1.58/24   3.07/20   2.02/25   1.41/26   1.09/20   0.26/5  
    Drągowski Robert           DISK           /     3.52/     4.29/     5.42/    11.48/    12.41/    14.26/    15.01/    16.14/    17.09/    18.55/    20.14/    20.51/    21.50/    22.20/   
    OK!Sport                                  /         /     0.37/     1.13/     6.06/     0.53/     1.45/     0.35/     1.13/     0.55/     1.46/     1.19/     0.37/     0.59/     0.30/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         1.8km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-110     3-67      4-92      5-64      6-94      7-39      8-83      9-48     10-56     11-33     12-59     13-100   
  1 Jirka Jiří                     25.15  1.32/1*   2.36/1*   3.25/1*   5.30/2   11.41/2   12.31/2   14.48/2   16.19/2   17.18/1*  20.19/1*  22.43/1*  23.46/1*  24.45/1*  25.15/1* 
    KOB ZPV Prostějov                     1.32/1*   1.04/7    0.49/6    2.05/12   6.11/4    0.50/9    2.17/20   1.31/8    0.59/15   3.01/6    2.24/6    1.03/12   0.59/4    0.30/8  
  2 Kunc Radovan                   25.37  2.01/4    3.00/2    3.48/3    7.01/4   12.53/3   13.28/3   15.13/3   17.47/3   18.24/3   21.03/2   22.56/2   23.52/2   25.08/2   25.37/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.01/4    0.59/3    0.48/4    3.13/20   5.52/1*   0.35/2    1.45/17   2.34/15   0.37/3    2.39/1*   1.53/1*   0.56/5    1.16/10   0.29/7  
  3 Běhoun Pavel                   26.21  1.57/3    3.00/2    3.40/2    4.48/1*  10.40/1*  11.26/1*  12.37/1*  15.45/1*  18.23/2   21.29/3   24.00/3   24.55/3   25.56/3   26.21/3  
    OK 99 Hradec Králové                  1.57/3    1.03/6    0.40/1*   1.08/2    5.52/1*   0.46/3    1.11/7    3.08/17   2.38/21   3.06/8    2.31/8    0.55/3    1.01/5    0.25/2  
  4 Flašar Jan                     26.49  1.46/2    3.09/4    4.00/4    6.29/3   15.44/5   16.18/4   17.16/4   18.45/4   19.23/4   22.24/4   24.25/4   25.25/4   26.21/4   26.49/4  
    KOB Český Krumlov                     1.46/2    1.23/11   0.51/7    2.29/15   9.15/14   0.34/1*   0.58/3    1.29/6    0.38/5    3.01/6    2.01/2    1.00/8    0.56/2    0.28/5  
  5 Filip Aleš                     27.29  3.54/14   4.46/10   5.49/8    7.11/6   15.28/4   16.45/5   18.05/5   19.22/5   20.07/5   22.56/5   25.15/5   26.04/5   27.02/5   27.29/5  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.54/14   0.52/2    1.03/12   1.22/3    8.17/8    1.17/19   1.20/10   1.17/5    0.45/8    2.49/2    2.19/4    0.49/1*   0.58/3    0.27/4  
  6 Kaška Rudolf                   30.53  2.20/6    5.04/11   5.52/9    8.39/11  16.58/9   17.46/9   18.47/8   19.56/8   21.19/7   25.42/7   28.10/6   29.12/6   30.23/6   30.53/6  
    OK Chrastava                          2.20/6    2.44/19   0.48/4    2.47/17   8.19/9    0.48/4    1.01/4    1.09/2    1.23/19   4.23/19   2.28/7    1.02/10   1.11/9    0.30/8  
  7 Ryšavý Jiří                    31.00  7.04/20   9.34/20  10.26/18  12.05/18  18.14/12  19.03/11  19.55/9   22.51/12  23.25/12  26.16/10  28.47/7   29.42/8   30.34/7   31.00/7  
    SKOB Ostrava                          7.04/20   2.30/17   0.52/9    1.39/8    6.09/3    0.49/7    0.52/1*   2.56/16   0.34/1*   2.51/3    2.31/8    0.55/3    0.52/1*   0.26/3  
  8 Zenker Norbert                 31.04  4.58/17   7.40/17   8.23/14   9.26/13  16.49/8   17.41/8   18.36/7   19.39/7   21.35/8   25.25/6   28.49/9   29.39/7   30.40/8   31.04/8  
    USV TU Dresden                        4.58/17   2.42/18   0.43/2    1.03/1*   7.23/6    0.52/11   0.55/2    1.03/1*   1.56/20   3.50/11   3.24/17   0.50/2    1.01/5    0.24/1* 
  9 Adrián Petr                    31.44  2.14/5    4.35/8    5.37/7    7.34/8   16.22/7   17.13/7   18.18/6   19.31/6   20.08/6   25.51/8   29.13/10  30.12/10  31.14/9   31.44/9  
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.14/5    2.21/15   1.02/10   1.57/11   8.48/11   0.51/10   1.05/5    1.13/3    0.37/3    5.43/21   3.22/15   0.59/7    1.02/7    0.30/8  
 10 Eiselt Miloš                   32.07  2.37/8    4.36/9    5.55/10   7.24/7   16.04/6   17.00/6   19.59/10  22.15/10  23.05/10  26.04/9   28.48/8   29.50/9   31.28/10  32.07/10 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.37/8    1.59/14   1.19/14   1.29/6    8.40/10   0.56/14   2.59/21   2.16/14   0.50/11   2.59/5    2.44/10   1.02/10   1.38/18   0.39/15 
 11 Beneš Josef                    32.40  3.16/13   8.05/19   8.52/16  10.23/14  18.06/11  18.54/10  20.25/11  21.55/9   22.43/9   26.37/11  29.33/11  30.37/11  31.59/11  32.40/11 
    Sportcentrum Jičín                    3.16/13   4.49/20   0.47/3    1.31/7    7.43/7    0.48/4    1.31/14   1.30/7    0.48/9    3.54/13   2.56/12   1.04/13   1.22/13   0.41/16 
 12 Wróblewski Tadeusz             32.53  5.59/18   6.58/15  10.51/19  12.17/19  18.51/14  19.39/13  20.48/13  24.23/15  25.05/14  27.58/13  30.19/12  31.19/12  32.25/12  32.53/12 
    OK!Sport                              5.59/18   0.59/3    3.53/20   1.26/4    6.34/5    0.48/4    1.09/6    3.35/18   0.42/6    2.53/4    2.21/5    1.00/8    1.06/8    0.28/5  
 13 Klimpl Petr                    34.01  4.04/15   5.06/12   5.57/11   9.17/12  18.31/13  19.23/12  20.47/12  22.19/11  23.12/11  27.13/12  30.50/13  32.02/13  33.26/13  34.01/13 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.04/15   1.02/5    0.51/7    3.20/21   9.14/13   0.52/11   1.24/11   1.32/9    0.53/13   4.01/14   3.37/20   1.12/15   1.24/14   0.35/13 
 14 Vícha Vladimír                 34.52  2.39/9    7.49/18   9.10/17  10.37/15  19.32/15  20.30/15  21.55/15  24.01/14  25.10/15  28.51/15  31.40/15  32.56/15  34.16/14  34.52/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.39/9    5.10/21   1.21/16   1.27/5    8.55/12   0.58/15   1.25/12   2.06/13   1.09/16   3.41/10   2.49/11   1.16/17   1.20/12   0.36/14 
 15 Drobník Ivan                   35.13  2.39/9    4.00/6    5.19/6    7.10/5   17.08/10  19.45/14  21.17/14  22.59/13  23.54/13  28.14/14  31.36/14  32.54/14  34.24/15  35.13/15 
    Slavia Liberec orienteering           2.39/9    1.21/10   1.19/14   1.51/9    9.58/16   2.37/20   1.32/15   1.42/10   0.55/14   4.20/18   3.22/15   1.18/18   1.30/16   0.49/19 
 16 Jaroš Vladimír                 35.29  2.42/11   3.46/5    4.48/5    7.49/9   22.03/17  22.52/17  24.08/17  25.23/17  26.07/17  30.23/17  32.36/17  33.42/17  34.59/16  35.29/16 
    KOB Dobřichovice                      2.42/11   1.04/7    1.02/10   3.01/19  14.14/20   0.49/7    1.16/9    1.15/4    0.44/7    4.16/17   2.13/3    1.06/14   1.17/11   0.30/8  
 17 Böhm Karel                     35.44  2.28/7    4.01/7    8.29/15  11.05/17  20.27/16  21.33/16  23.01/16  24.49/16  25.37/16  29.08/16  32.17/16  33.29/16  35.02/17  35.44/17 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.28/7    1.33/13   4.28/21   2.36/16   9.22/15   1.06/17   1.28/13   1.48/12   0.48/9    3.31/9    3.09/13   1.12/15   1.33/17   0.42/17 
 18 Horák Petr                     43.55  4.20/16   5.30/13   6.39/12   8.33/10  24.09/19  25.02/19  26.56/19  32.50/18  33.25/18  37.15/18  40.49/18  41.47/18  43.13/18  43.55/18 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.20/16   1.10/9    1.09/13   1.54/10  15.36/21   0.53/13   1.54/19   5.54/20   0.35/2    3.50/11   3.34/18   0.58/6    1.26/15   0.42/17 
 19 Gerhardt Joachim               47.11  3.14/12   5.42/14   7.40/13  10.39/16  22.56/18  24.05/18  25.39/18  34.04/19  35.22/20  39.27/19  43.01/19  44.35/19  46.19/19  47.11/19 
    USV TU Dresden                        3.14/12   2.28/16   1.58/17   2.59/18  12.17/18   1.09/18   1.34/16   8.25/21   1.18/18   4.05/16   3.34/18   1.34/20   1.44/20   0.52/20 
 20 Langr Stanislav                49.00  6.41/19   7.23/16  11.13/20  13.35/20  26.15/20  31.42/21  32.57/21  37.32/21  38.22/21  42.24/21  45.34/21  46.52/21  48.30/20  49.00/20 
    TJ START Náchod                       6.41/19   0.42/1*   3.50/19   2.22/14  12.40/19   5.27/21   1.15/8    4.35/19   0.50/11   4.02/15   3.10/14   1.18/18   1.38/18   0.30/8  
 21 Jahn Pavel                     49.49 13.12/21  14.37/21  16.54/21  19.09/21  29.29/21  30.33/20  32.20/20  34.06/20  35.18/19  40.10/20  44.45/20  46.31/20  48.55/21  49.49/21 
    OK Sparta Praha                      13.12/21   1.25/12   2.17/18   2.15/13  10.20/17   1.04/16   1.47/18   1.46/11   1.12/17   4.52/20   4.35/21   1.46/21   2.24/21   0.54/21 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         1.5km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-67      2-92      3-83      4-54      5-85      6-39      7-50      8-56      9-53     10-82     11-52     12-60     13-100   
  1 Uher Petr                      19.37  2.01/1*   3.27/2    8.22/1*   9.12/1*  11.37/1*  12.25/1*  13.07/1*  13.33/1*  15.14/1*  16.11/1*  16.56/1*  17.48/1*  19.07/1*  19.37/1* 
    USK Praha                             2.01/1*   1.26/5    4.55/1*   0.50/5    2.25/10   0.48/1*   0.42/4    0.26/1*   1.41/5    0.57/4    0.45/2    0.52/2    1.19/6    0.30/9  
  2 Přinda Oldřich                 21.17  2.14/2    3.23/1*   9.50/3   10.34/2   12.43/2   13.32/2   14.02/2   14.28/2   16.01/2   16.51/2   17.59/2   19.38/2   20.50/2   21.17/2  
    Slavia Liberec orienteering           2.14/2    1.09/1*   6.27/5    0.44/2    2.09/5    0.49/2    0.30/1*   0.26/1*   1.33/2    0.50/2    1.08/14   1.39/19   1.12/1*   0.27/3  
  3 Hořínek Jaroslav               23.30  3.16/13   4.32/8    9.48/2   10.50/3   12.52/3   13.48/3   14.30/3   15.02/3   18.51/3   19.48/3   20.48/3   21.44/3   23.01/3   23.30/3  
    USK Praha                             3.16/13   1.16/2    5.16/2    1.02/13   2.02/3    0.56/6    0.42/4    0.32/5    3.49/18   0.57/4    1.00/8    0.56/5    1.17/5    0.29/6  
  4 Erlebach Josef                 23.41  2.48/7    4.56/11  12.36/9   13.22/8   15.42/7   16.34/6   17.13/6   17.43/5   19.21/4   20.20/4   21.02/4   21.55/4   23.09/4   23.41/4  
    OK Jilemnice                          2.48/7    2.08/16   7.40/13   0.46/3    2.20/7    0.52/3    0.39/2    0.30/3    1.38/3    0.59/6    0.42/1*   0.53/3    1.14/3    0.32/12 
  5 Lukavec Míla                   25.24  3.18/14   4.47/10  10.43/4   11.43/4   14.26/4   15.30/4   16.17/4   16.51/4   19.22/5   20.38/5   21.47/5   23.04/5   24.41/5   25.24/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.18/14   1.29/6    5.56/3    1.00/9    2.43/14   1.04/7    0.47/7    0.34/11   2.31/11   1.16/14   1.09/16   1.17/13   1.37/9    0.43/21 
  6 Genderjahn Ludwig              26.17  3.23/15   4.45/9   11.12/5   12.13/5   15.25/6   16.42/7   18.04/8   18.40/8   20.45/7   21.57/7   23.05/6   24.10/6   25.50/6   26.17/6  
    Braunschweiger MTV 1896               3.23/15   1.22/3    6.27/5    1.01/12   3.12/18   1.17/15   1.22/22   0.36/14   2.05/7    1.12/13   1.08/14   1.05/8    1.40/13   0.27/3  
  7 Babický Tomáš                  27.36  2.49/8    4.12/4   11.23/7   12.31/7   15.11/5   16.21/5   17.10/5   17.43/5   22.00/9   23.03/9   24.08/9   25.25/8   27.03/7   27.36/7  
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              2.49/8    1.23/4    7.11/11   1.08/14   2.40/13   1.10/11   0.49/9    0.33/7    4.17/21   1.03/7    1.05/11   1.17/13   1.38/11   0.33/14 
  8 Orálek Miroslav                28.09  2.42/5    5.45/14  12.54/11  13.52/10  16.15/9   18.01/9   19.14/11  19.48/11  22.24/10  23.32/10  24.41/10  25.50/9   27.40/8   28.09/8  
    OOB Třebíč                            2.42/5    3.03/20   7.09/10   0.58/7    2.23/8    1.46/23   1.13/21   0.34/11   2.36/12   1.08/10   1.09/16   1.09/11   1.50/17   0.29/6  
  9 Wald František                 28.23  2.59/9    4.28/7   11.15/6   12.13/5   15.57/8   17.01/8   17.51/7   18.29/7   20.33/6   21.51/6   23.14/7   26.21/10  27.50/9   28.23/9  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.59/9    1.29/6    6.47/7    0.58/7    3.44/21   1.04/7    0.50/11   0.38/17   2.04/6    1.18/16   1.23/20   3.07/24   1.29/7    0.33/14 
 10 Čípa Jiří                      28.55  4.05/18   7.14/21  13.34/12  17.47/19  19.22/16  20.17/16  21.00/15  21.30/14  22.58/11  24.05/11  24.58/11  26.42/11  28.30/10  28.55/10 
    TJ Loko Česká Třebová                 4.05/18   3.09/21   6.20/4    4.13/24   1.35/1*   0.55/4    0.43/6    0.30/3    1.28/1*   1.07/9    0.53/3    1.44/21   1.48/16   0.25/1* 
 11 Tvrdek Vojtěch                 29.12  3.02/10   5.19/13  12.26/8   13.26/9   16.18/10  18.02/10  19.03/9   19.39/9   21.19/8   22.35/8   23.31/8   24.39/7   28.41/11  29.12/11 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              3.02/10   2.17/17   7.07/9    1.00/9    2.52/16   1.44/21   1.01/17   0.36/14   1.40/4    1.16/14   0.56/6    1.08/9    4.02/24   0.31/10 
 12 Pilgr Bohuslav                 30.02  2.45/6    4.23/6   13.48/14  14.59/12  17.15/11  18.25/11  19.06/10  19.41/10  23.13/12  24.37/12  26.24/12  27.32/12  29.25/12  30.02/12 
    TJ Loko Česká Třebová                 2.45/6    1.38/9    9.25/20   1.11/17   2.16/6    1.10/11   0.41/3    0.35/13   3.32/17   1.24/19   1.47/21   1.08/9    1.53/19   0.37/17 
 13 Karmazín Petr                  30.06  4.23/19   6.28/18  14.50/16  15.36/14  17.38/13  19.39/14  20.36/13  21.13/13  25.09/14  26.05/14  27.06/14  28.01/14  29.35/13  30.06/13 
    Slavia Liberec orienteering           4.23/19   2.05/15   8.22/14   0.46/3    2.02/3    2.01/24   0.57/15   0.37/16   3.56/20   0.56/3    1.01/9    0.55/4    1.34/8    0.31/10 
 14 Rosen David                    30.27  3.28/17   5.59/15  13.38/13  14.47/11  18.42/15  19.51/15  20.47/14  21.32/15  24.00/13  25.28/13  26.30/13  27.43/13  29.42/14  30.27/14 
    GB O Squad                            3.28/17   2.31/18   7.39/12   1.09/15   3.55/23   1.09/10   0.56/14   0.45/20   2.28/10   1.28/20   1.02/10   1.13/12   1.59/21   0.45/22 
 15 Peterka František              30.56  2.36/4    4.07/3   15.01/17  15.44/15  17.30/12  19.09/13  19.58/12  20.30/12  25.48/17  26.35/15  28.25/17  29.14/16  30.27/15  30.56/15 
    TJ Sokol Troja                        2.36/4    1.31/8   10.54/21   0.43/1*   1.46/2    1.39/20   0.49/9    0.32/5    5.18/22   0.47/1*   1.50/22   0.49/1*   1.13/2    0.29/6  
 16 Stehno Pavel                   31.22  2.35/3    4.18/5   15.58/20  17.08/17  19.51/17  21.12/17  22.18/16  22.51/16  25.34/15  27.39/18  28.35/18  29.39/18  30.55/17  31.22/16 
    Oddíl OB Kotlářka                     2.35/3    1.43/12  11.40/24   1.10/16   2.43/14   1.21/18   1.06/18   0.33/7    2.43/14   2.05/24   0.56/6    1.04/7    1.16/4    0.27/3  
 17 Barták Jiří                    31.26  3.09/11   7.40/22  16.59/21  17.55/20  20.32/19  21.40/18  22.28/17  23.01/17  25.37/16  26.58/16  27.52/15  29.10/15  30.53/16  31.26/17 
    OK Chrastava                          3.09/11   4.31/24   9.19/18   0.56/6    2.37/12   1.08/9    0.48/8    0.33/7    2.36/12   1.21/17   0.54/4    1.18/15   1.43/14   0.33/14 
 18 Šikola Alexej                  31.33  3.11/12   6.00/16  12.52/10  15.27/13  17.51/14  18.46/12  22.44/19  23.39/19  25.48/17  26.59/17  27.54/16  29.28/17  31.07/18  31.33/18 
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou        3.11/12   2.49/19   6.52/8    2.35/22   2.24/9    0.55/4    3.58/24   0.55/24   2.09/8    1.11/12   0.55/5    1.34/18   1.39/12   0.26/2  
 19 Ptáček Ladislav                32.46  3.23/15   5.18/12  14.21/15  17.56/21  20.26/18  21.46/19  22.40/18  23.26/18  26.51/19  28.01/19  29.06/19  30.27/19  32.04/19  32.46/19 
    BETA URSUS Orienteering               3.23/15   1.55/14   9.03/17   3.35/23   2.30/11   1.20/17   0.54/12   0.46/21   3.25/15   1.10/11   1.05/11   1.21/16   1.37/9    0.42/18 
 20 Bárta Miroslav                 36.59  5.53/23  10.19/23  18.43/23  20.03/23  23.48/23  25.03/23  25.58/23  26.47/23  28.56/20  30.17/20  32.18/20  33.57/20  36.12/20  36.59/20 
    OB Jenišovice                         5.53/23   4.26/23   8.24/15   1.20/19   3.45/22   1.15/13   0.55/13   0.49/22   2.09/8    1.21/17   2.01/23   1.39/19   2.15/22   0.47/24 
 21 Jedlička Miroslav              37.01  4.48/21   6.34/20  17.38/22  19.13/22  22.16/22  23.31/21  24.38/21  25.28/22  29.18/21  31.14/21  32.19/21  34.28/21  36.15/21  37.01/21 
    OB Jenišovice                         4.48/21   1.46/13  11.04/22   1.35/20   3.03/17   1.15/13   1.07/19   0.50/23   3.50/19   1.56/23   1.05/11   2.09/23   1.47/15   0.46/23 
 22 Frenzel Michael                40.48  4.52/22   6.32/19  15.28/18  16.28/16  21.54/21  23.38/22  24.38/21  25.11/20  33.53/22  34.57/22  37.24/22  38.22/22  40.16/22  40.48/22 
    Braunschweiger MTV 1896               4.52/22   1.40/10   8.56/16   1.00/9    5.26/24   1.44/21   1.00/16   0.33/7    8.42/23   1.04/8    2.27/24   0.58/6    1.54/20   0.32/12 
 23 Hojný Oldřich                  44.45  4.45/20   6.27/17  15.49/19  17.33/18  21.12/20  22.43/20  24.37/20  25.17/21  37.15/24  38.48/23  40.10/23  41.39/23  44.03/23  44.45/23 
    OK Sparta Praha                       4.45/20   1.42/11   9.22/19   1.44/21   3.39/20   1.31/19   1.54/23   0.40/18  11.58/24   1.33/21   1.22/19   1.29/17   2.24/23   0.42/18 
 24 Richtr Jiří                    44.48 10.58/24  14.38/24  25.44/24  27.00/24  30.28/24  31.46/24  32.56/24  33.37/24  37.02/23  38.56/24  40.11/24  42.14/24  44.06/24  44.48/24 
    OB Jenišovice                        10.58/24   3.40/22  11.06/23   1.16/18   3.28/19   1.18/16   1.10/20   0.41/19   3.25/15   1.54/22   1.15/18   2.03/22   1.52/18   0.42/18 
    Ziesche Juergen            DISK       4.33/     5.58/    17.32/    18.31/    21.03/    22.07/         /    22.58/    27.06/    27.57/    28.44/    30.57/    32.24/    33.00/   
    Braunschweiger MTV 1896               4.33/     1.25/    11.34/     0.59/     2.32/     1.04/         /         /     4.08/     0.51/     0.47/     2.13/     1.27/     0.36/   
    Švihovský Jaroslav         DISK       6.15/     8.58/    19.52/    23.14/    25.24/    27.03/    28.01/    28.34/    30.59/    32.02/    33.28/         /    35.28/    35.58/   
    OK Jiskra Nový Bor                    6.15/     2.43/    10.54/     3.22/     2.10/     1.39/     0.58/     0.33/     2.25/     1.03/     1.26/         /         /     0.30/   
    Fejlek Vojtěch             DISK       4.03/    11.42/    25.41/    27.07/    30.40/    31.57/    32.45/    33.25/    51.20/    52.48/    54.17/    62.22/         /    66.01/   
    TJ Slavia Hradec Králové              4.03/     7.39/    13.59/     1.26/     3.33/     1.17/     0.48/     0.40/    17.55/     1.28/     1.29/     8.05/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         1.4km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-111     2-67      3-113     4-88      5-103     6-92      7-32      8-91      9-84     10-39     11-85     12-53     13-114    14-60     15-87     16-100   
                                     
  1 Hrobař Rudolf                  25.18  1.41/3    2.57/1*   4.25/1*   5.11/1*   5.36/1*   6.44/1*   8.46/1*  12.39/1*  14.03/1*  15.41/1*  19.15/1*  20.29/1*  21.48/1*  23.10/1*  23.50/1*  24.52/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.41/3    1.16/1*   1.28/3    0.46/2    0.25/2    1.08/5    2.02/10   3.53/2    1.24/2    1.38/12   3.34/9    1.14/1*   1.19/3    1.22/3    0.40/1*   1.02/3  
                                         25.18/1* 
                                          0.26/1* 
  2 Peterka Josef                  31.19  1.50/6    3.47/3    5.54/4    6.35/4    7.09/4    8.22/3    9.40/2   18.58/7   19.55/5   20.48/5   22.48/3   24.13/2   25.42/2   28.39/3   29.42/2   30.46/2  
    TJ Loko Liberec                       1.50/6    1.57/5    2.07/9    0.41/1*   0.34/9    1.13/6    1.18/4    9.18/13   0.57/1*   0.53/1*   2.00/3    1.25/2    1.29/6    2.57/14   1.03/7    1.04/5  
                                         31.19/2  
                                          0.33/6  
  3 Pospíšil Jaromír               31.23  1.23/1*   4.44/7    6.02/6    7.53/7    8.19/6    9.18/5   10.23/3   13.53/2   17.10/2   18.22/2   20.53/2   24.52/3   25.50/3   27.09/2   30.00/3   30.55/3  
    UNITOP SKP Žďár nad Sázavou           1.23/1*   3.21/13   1.18/1*   1.51/11   0.26/3    0.59/1*   1.05/2    3.30/1*   3.17/14   1.12/9    2.31/5    3.59/11   0.58/1*   1.19/1*   2.51/14   0.55/2  
                                         31.23/3  
                                          0.28/2  
  4 Pospíšil Jiří                  32.20  1.34/2    5.27/10   7.04/8    9.37/9   10.03/8   11.22/6   12.31/6   17.32/3   19.00/3   20.10/3   24.04/6   25.43/5   28.06/6   29.57/6   30.45/4   31.47/4  
    SOK TJ Turnov                         1.34/2    3.53/14   1.37/4    2.33/14   0.26/3    1.19/7    1.09/3    5.01/5    1.28/4    1.10/7    3.54/11   1.39/3    2.23/13   1.51/5    0.48/2    1.02/3  
                                         32.20/4  
                                          0.33/6  
  5 Zlesák Zdeněk                  32.51  2.52/9    5.13/8    7.58/9    8.52/8   10.13/9   11.40/8   13.23/7   18.18/6   20.23/6   21.27/6   23.03/5   25.08/4   27.19/4   29.25/5   31.01/5   32.18/5  
    OK Jilemnice                          2.52/9    2.21/9    2.45/12   0.54/5    1.21/14   1.27/9    1.43/7    4.55/4    2.05/10   1.04/5    1.36/1*   2.05/6    2.11/11   2.06/9    1.36/12   1.17/8  
                                         32.51/5  
                                          0.33/6  
  6 Švadlena Jiří                  33.26  3.49/11   6.45/12   8.09/10   9.50/10  10.16/10  11.23/7   12.27/5   17.46/4   19.13/4   20.27/4   22.50/4   26.53/6   27.57/5   29.17/4   32.05/6   32.55/6  
    K.O.B. Choceň                         3.49/11   2.56/12   1.24/2    1.41/10   0.26/3    1.07/3    1.04/1*   5.19/6    1.27/3    1.14/10   2.23/4    4.03/12   1.04/2    1.20/2    2.48/13   0.50/1* 
                                         33.26/6  
                                          0.31/4  
  7 Fišák Jan                      34.42  1.49/5    3.52/4    5.38/3    6.28/3    6.58/3    8.05/2   14.28/9   19.05/8   21.19/8   22.13/8   25.15/7   28.52/8   30.12/7   31.55/7   32.45/7   34.04/7  
    MLOK Mariánské Lázně                  1.49/5    2.03/7    1.46/5    0.50/3    0.30/6    1.07/3    6.23/13   4.37/3    2.14/11   0.54/2    3.02/8    3.37/10   1.20/4    1.43/4    0.50/3    1.19/9  
                                         34.42/7  
                                          0.38/12 
  8 Müller Rainer                  35.18  1.52/7    4.20/6    6.16/7    7.07/5    7.40/5    9.02/4   10.30/4   18.06/5   20.26/7   21.36/7   25.54/8   27.54/7   30.14/8   32.17/8   33.17/8   34.38/8  
    USV TU Dresden                        1.52/7    2.28/10   1.56/7    0.51/4    0.33/7    1.22/8    1.28/6    7.36/9    2.20/13   1.10/7    4.18/13   2.00/5    2.20/12   2.03/8    1.00/6    1.21/11 
                                         35.18/8  
                                          0.40/13 
  9 Novák Miloš                    36.26  1.43/4    3.08/2    5.33/2    6.27/2    6.49/2   13.04/11  14.52/10  20.14/9   22.16/9   23.20/9   27.27/9   29.11/9   30.45/9   32.46/9   34.20/9   35.49/9  
    OK Sparta Praha                       1.43/4    1.25/2    2.25/11   0.54/5    0.22/1*   6.15/14   1.48/8    5.22/7    2.02/9    1.04/5    4.07/12   1.44/4    1.34/7    2.01/6    1.34/11   1.29/12 
                                         36.26/9  
                                          0.37/11 
 10 Bauer Emil                     39.47  4.13/12   6.03/11  10.10/12  11.06/12  11.40/12  14.23/12  17.03/12  25.56/12  27.26/12  28.20/11  31.18/12  33.33/10  34.58/10  36.59/10  38.04/10  39.18/10 
    VSK Mendelu Brno                      4.13/12   1.50/3    4.07/14   0.56/7    0.34/9    2.43/10   2.40/12   8.53/12   1.30/5    0.54/2    2.58/7    2.15/7    1.25/5    2.01/6    1.05/10   1.14/7  
                                         39.47/10 
                                          0.29/3  
 11 Nejezchleba Jiří               41.42  1.58/8    4.00/5    5.54/4    7.48/6    8.27/7   12.47/10  14.56/11  21.20/10  23.20/10  24.34/10  29.25/10  34.36/11  36.13/11  38.50/12  39.54/12  41.07/11 
    KOB Kamenický Šenov                   1.58/8    2.02/6    1.54/6    1.54/12   0.39/11   4.20/11   2.09/11   6.24/8    2.00/8    1.14/10   4.51/14   5.11/14   1.37/8    2.37/13   1.04/9    1.13/6  
                                         41.42/11 
                                          0.35/10 
 12 Paul Josef                     41.44  3.32/10   5.26/9    9.29/11  10.28/11  11.12/11  12.18/9   13.42/8   23.51/11  25.37/11  28.32/12  31.12/11  34.38/12  36.21/12  38.39/11  39.35/11  41.10/12 
    KOB Dobřichovice                      3.32/10   1.54/4    4.03/13   0.59/8    0.44/12   1.06/2    1.24/5   10.09/14   1.46/7    2.55/13   2.40/6    3.26/9    1.43/10   2.18/11   0.56/4    1.35/13 
                                         41.44/12 
                                          0.34/9  
 13 Dokoupil Vladimír              50.32  6.35/13   9.16/13  11.23/13  12.50/13  13.35/13  18.21/13  20.17/13  29.01/13  31.20/13  32.16/13  35.54/13  41.04/13  45.16/13  47.43/13  48.40/13  50.00/13 
    VSK Mendelu Brno                      6.35/13   2.41/11   2.07/9    1.27/9    0.45/13   4.46/13   1.56/9    8.44/11   2.19/12   0.56/4    3.38/10   5.10/13   4.12/14   2.27/12   0.57/5    1.20/10 
                                         50.32/13 
                                          0.32/5  
 14 Ryšavý Vít                     54.14  7.44/14   9.53/14  11.51/14  13.53/14  14.26/14  18.58/14  27.38/14  35.47/14  37.31/14  41.53/14  43.34/14  46.54/14  48.32/14  50.47/14  51.50/14  53.26/14 
    TJ Sokol Troja                        7.44/14   2.09/8    1.58/8    2.02/13   0.33/7    4.32/12   8.40/14   8.09/10   1.44/6    4.22/14   1.41/2    3.20/8    1.38/9    2.15/10   1.03/7    1.36/14 
                                         54.14/14 
                                          0.48/14 
    Zelený Vladimír            DISK       2.01/     3.45/     9.57/    11.15/    12.05/    12.49/    15.11/    20.27/         /    22.20/    24.57/    25.42/    27.20/    29.03/    29.57/    31.08/   
    SK Praga                              2.01/     1.44/     6.12/     1.18/     0.50/     0.44/     2.22/     5.16/         /         /     2.37/     0.45/     1.38/     1.43/     0.54/     1.11/   
                                         31.37/   
                                          0.29/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         1.4km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-111     2-62      3-41      4-113     5-91      6-84      7-85      8-64      9-53     10-114    11-38     12-87     13-100   
  1 Conrad Helmut                  24.15  3.54/8    5.30/6    6.57/4    7.22/2   13.52/1*  15.19/1*  18.12/1*  19.03/1*  19.34/1*  20.57/1*  22.14/1*  23.00/1*  23.50/1*  24.15/1* 
    USV TU Dresden                        3.54/8    1.36/1*   1.27/1*   0.25/1*   6.30/2    1.27/1*   2.53/5    0.51/1*   0.31/1*   1.23/1*   1.17/1*   0.46/2    0.50/1*   0.25/1* 
  2 Havlík Jaroslav                27.47  1.24/1*   3.56/1*   5.27/1*   9.09/6   15.32/2   17.34/2   20.21/2   21.18/2   22.29/2   23.52/2   25.34/2   26.15/2   27.16/2   27.47/2  
    Sportcentrum Jičín                    1.24/1*   2.32/7    1.31/2    3.42/13   6.23/1*   2.02/5    2.47/4    0.57/2    1.11/8    1.23/1*   1.42/2    0.41/1*   1.01/2    0.31/2  
  3 Procházka Zdenko               30.17  2.03/2    4.30/2    6.38/2    7.19/1*  16.40/3   18.48/3   21.30/3   22.38/3   23.24/3   25.26/3   27.20/3   28.13/3   29.43/3   30.17/3  
    Oddíl OB Kotlářka                     2.03/2    2.27/5    2.08/5    0.41/5    9.21/6    2.08/7    2.42/2    1.08/4    0.46/3    2.02/6    1.54/4    0.53/5    1.30/10   0.34/4  
  4 Čadil Jan                      32.09  2.57/7    4.59/4    6.55/3    7.28/3   17.38/5   19.27/5   24.47/4   25.54/4   26.27/4   27.55/4   29.43/4   30.29/4   31.36/4   32.09/4  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.57/7    2.02/2    1.56/3    0.33/3   10.10/8    1.49/3    5.20/9    1.07/3    0.33/2    1.28/3    1.48/3    0.46/2    1.07/3    0.33/3  
  5 Vyškovský Ivan                 34.18  5.01/12   7.03/8    8.59/8    9.31/7   20.03/8   22.11/8   24.56/5   26.23/5   27.10/5   29.17/5   31.48/5   32.34/5   33.42/5   34.18/5  
    TJ Zbrojovka Vsetín                   5.01/12   2.02/2    1.56/3    0.32/2   10.32/10   2.08/7    2.45/3    1.27/6    0.47/4    2.07/9    2.31/11   0.46/2    1.08/4    0.36/6  
  6 Gřunděl Ivan                   36.50  2.42/6    5.07/5    7.42/5    8.22/4   16.58/4   19.04/4   26.44/7   28.18/7   29.21/6   31.25/6   33.46/6   35.03/6   36.15/6   36.50/6  
    SJH Jindřichův Hradec                 2.42/6    2.25/4    2.35/9    0.40/4    8.36/4    2.06/6    7.40/12   1.34/8    1.03/7    2.04/7    2.21/7    1.17/8    1.12/5    0.35/5  
  7 Petrželka Pavel                38.58  4.38/10   7.09/9    9.39/9   10.26/8   18.07/6   21.17/7   28.47/8   30.31/8   31.18/7   33.23/7   35.50/7   36.59/7   38.19/7   38.58/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.38/10   2.31/6    2.30/8    0.47/8    7.41/3    3.10/13   7.30/11   1.44/10   0.47/4    2.05/8    2.27/9    1.09/6    1.20/7    0.39/8  
  8 Dohnal Josef                   39.52  2.11/3    4.48/3    7.49/6    8.31/5   19.01/7   20.51/6   26.04/6   27.31/6   31.33/8   33.43/8   36.10/8   37.42/8   39.09/8   39.52/8  
    USK Praha                             2.11/3    2.37/8    3.01/12   0.42/6   10.30/9    1.50/4    5.13/6    1.27/6    4.02/11   2.10/10   2.27/9    1.32/11   1.27/9    0.43/12 
  9 Dufek Jan                      51.43  4.12/9   10.29/11  12.50/10  15.35/11  25.08/10  26.53/10  32.09/9   33.24/9   43.18/10  45.09/10  47.29/10  49.44/10  51.06/9   51.43/9  
    KOS TJ Tesla Brno                     4.12/9    6.17/12   2.21/6    2.45/12   9.33/7    1.45/2    5.16/7    1.15/5    9.54/14   1.51/5    2.20/5    2.15/13   1.22/8    0.37/7  
 10 Picek Jan                      52.52  6.28/13  11.30/12  13.52/12  15.02/10  23.58/9   26.07/9   36.56/10  38.34/10  42.31/9   44.47/9   47.07/9   49.41/9   51.48/10  52.52/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.28/13   5.02/11   2.22/7    1.10/10   8.56/5    2.09/9   10.49/13   1.38/9    3.57/10   2.16/12   2.20/5    2.34/14   2.07/14   1.04/14 
 11 Máslo Miroslav                 56.48  8.33/14  13.08/13  16.02/13  17.00/12  38.45/14  41.03/14  43.42/12  46.22/13  47.11/11  49.44/11  52.30/11  53.58/11  55.57/11  56.48/11 
    TJ Slavia Hradec Králové              8.33/14   4.35/10   2.54/11   0.58/9   21.45/14   2.18/11   2.39/1*   2.40/13   0.49/6    2.33/14   2.46/12   1.28/10   1.59/13   0.51/13 
 12 Málek Josef                    58.01  4.49/11  14.34/14  17.38/14  18.23/13  34.14/12  36.31/12  42.04/11  43.55/11  49.02/12  50.42/12  54.02/12  55.26/12  57.19/12  58.01/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.49/11   9.45/14   3.04/13   0.45/7   15.51/12   2.17/10   5.33/10   1.51/11   5.07/12   1.40/4    3.20/13   1.24/9    1.53/11   0.42/11 
 13 Sedlář Vladimír                61.13  2.37/5    9.11/10  12.54/11  21.04/14  35.36/13  38.54/13  44.10/13  46.12/12  51.45/13  53.56/13  57.23/13  58.34/13  60.32/13  61.13/13 
    Přátelé orientačního běhu Opava       2.37/5    6.34/13   3.43/14   8.10/14  14.32/11   3.18/14   5.16/7    2.02/12   5.33/13   2.11/11   3.27/14   1.11/7    1.58/12   0.41/10 
 14 Vřešťál Jan                    61.43  2.12/4    6.18/7    8.57/7   10.59/9   31.11/11  33.48/11  45.55/14  49.41/14  53.22/14  55.48/14  58.13/14  59.48/14  61.04/14  61.43/14 
    Vrestal                               2.12/4    4.06/9    2.39/10   2.02/11  20.12/13   2.37/12  12.07/14   3.46/14   3.41/9    2.26/13   2.25/8    1.35/12   1.16/6    0.39/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H75         1.2km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-111     2-67      3-40      4-32      5-83      6-48      7-85      8-94      9-52     10-33     11-87     12-100   
  1 Hanák Milan                    47.35  3.32/1*   6.39/1*   9.17/1*  12.19/1*  23.29/1*  25.47/1*  31.32/1*  33.49/1*  38.57/1*  41.47/1*  44.02/1*  46.33/1*  47.35/1* 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           3.32/1*   3.07/1*   2.38/1*   3.02/1*  11.10/1*   2.18/1*   5.45/1*   2.17/1*   5.08/1*   2.50/1*   2.15/1*   2.31/1*   1.02/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.3km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-72      2-74      3-75      4-76      5-77      6-78      7-100   
  1 Přinda Jan                     19.39  2.24/3    4.22/1*   6.14/1*  11.30/1*  14.27/2   17.05/2   19.03/2   19.39/1* 
    Slavia Liberec orienteering           2.24/3    1.58/1*   1.52/3    5.16/3    2.57/7    2.38/5    1.58/2    0.36/5  
  2 Houžvičková Daniela            19.42  3.23/9    5.21/6    7.07/3   11.38/2   13.54/1*  16.27/1*  18.50/1*  19.42/2  
    SOK TJ Turnov                         3.23/9    1.58/1*   1.46/1*   4.31/1*   2.16/1*   2.33/3    2.23/3    0.52/26 
  3 Mertlík Vojta                  20.33  3.14/8    5.14/5    7.39/5   12.44/3   15.12/3   17.20/3   19.56/3   20.33/3  
    OOB TJ Turnov                         3.14/8    2.00/3    2.25/9    5.05/2    2.28/2    2.08/2    2.36/11   0.37/8  
  4 Háp Matěj                      21.24  2.18/1*   4.39/2    6.30/2   12.56/4   15.42/4   19.06/4   20.53/4   21.24/4  
    OK 99 Hradec Králové                  2.18/1*   2.21/6    1.51/2    6.26/9    2.46/5    3.24/15   1.47/1*   0.31/2  
  5 Lamačová Barbora               22.39  3.05/6    5.46/9    7.52/7   14.41/8   17.27/8   19.32/6   22.00/5   22.39/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.05/6    2.41/12   2.06/5    6.49/13   2.46/5    2.05/1*   2.28/6    0.39/14 
  6 Riby Philip                    23.03  3.07/7    5.32/7    8.02/9   13.24/5   16.40/6   19.56/7   22.24/6   23.03/6  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.07/7    2.25/7    2.30/10   5.22/5    3.16/10   3.16/12   2.28/6    0.39/14 
  7 Fišarová Adéla                 23.16  2.22/2    4.56/4    7.47/6   13.55/6   16.35/5   19.29/5   22.33/7   23.16/7  
    Kometa Kralovice                      2.22/2    2.34/10   2.51/15   6.08/8    2.40/4    2.54/7    3.04/15   0.43/20 
  8 Houžvičková Kateřina           24.18  2.53/5    5.32/7    8.16/10  14.07/7   17.23/7   20.53/8   23.26/8   24.18/8  
    SOK TJ Turnov                         2.53/5    2.39/11   2.44/13   5.51/6    3.16/10   3.30/19   2.33/9    0.52/26 
  9 Nešpor Jiří                    25.22  3.29/10   5.49/10   7.53/8   14.45/9   18.57/9   22.18/10  24.50/9   25.22/9  
    OOB Třebíč                            3.29/10   2.20/5    2.04/4    6.52/14   4.12/20   3.21/13   2.32/8    0.32/3  
 10 Heřmánková Bára                25.41  5.28/23   8.42/21  10.59/16  16.20/10  19.18/10  22.13/9   25.01/10  25.41/10 
    OOB TJ Turnov                         5.28/23   3.14/18   2.17/6    5.21/4    2.58/8    2.55/8    2.48/13   0.40/16 
 11 Rachůnek Stanislav             26.58  2.38/4    4.53/3    7.30/4   17.31/11  20.30/11  23.56/11  26.21/11  26.58/11 
    OK Jihlava                            2.38/4    2.15/4    2.37/12  10.01/27   2.59/9    3.26/16   2.25/4    0.37/8  
 12 Marhold Václav                 27.46  4.30/16   6.56/12  10.07/12  19.40/18  22.14/15  24.50/13  27.16/12  27.46/12 
    OB SK Zvole                           4.30/16   2.26/8    3.11/20   9.33/25   2.34/3    2.36/4    2.26/5    0.30/1* 
 13 Voláková Viktorie              27.59  4.47/20   7.44/15  10.46/14  17.31/11  21.14/12  24.40/12  27.21/13  27.59/13 
    Ulita-HOBRA Orienteering Broumov      4.47/20   2.57/16   3.02/19   6.45/11   3.43/15   3.26/16   2.41/12   0.38/10 
 14 Kuhnová Alžběta                28.51  5.41/27   8.34/19  11.32/19  18.00/13  22.06/14  25.17/15  28.15/14  28.51/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.41/27   2.53/13   2.58/18   6.28/10   4.06/18   3.11/10   2.58/14   0.36/5  
 15 Sedláček Martin                29.21  5.29/24   9.45/24  12.02/21  18.04/15  22.36/17  25.58/16  28.33/15  29.21/15 
    OOB SK Zbraslav                       5.29/24   4.16/27   2.17/6    6.02/7    4.32/21   3.22/14   2.35/10   0.48/24 
 16 Hanáková Aneta                 30.45  3.54/12   7.39/14  11.13/18  18.00/13  21.40/13  26.19/17  29.39/16  30.45/16 
    Kometa Kralovice                      3.54/12   3.45/22   3.34/23   6.47/12   3.40/13   4.39/25   3.20/17   1.06/32 
 16 Nešporová Terezie              30.45  4.14/14   6.44/11   9.03/11  18.55/16  22.20/16  25.10/14  29.41/17  30.45/16 
    OOB Třebíč                            4.14/14   2.30/9    2.19/8    9.52/26   3.25/12   2.50/6    4.31/24   1.04/30 
 18 Kučera Jakub                   34.14  4.29/15   8.36/20  13.02/24  21.11/22  25.48/21  29.00/19  33.01/18  34.14/18 
    USK Praha                             4.29/15   4.07/25   4.26/30   8.09/18   4.37/22   3.12/11   4.01/19   1.13/35 
 19 Vodičková Veronika             34.36  4.38/17   7.49/16  10.21/13  20.27/21  24.07/18  28.20/18  33.56/19  34.36/19 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.38/17   3.11/17   2.32/11  10.06/29   3.40/13   4.13/22   5.36/29   0.40/16 
 19 Karásková Denisa               34.36  5.20/22   9.05/23  11.58/20  19.43/19  24.25/19  30.02/20  34.00/20  34.36/19 
    KOB ZPV Prostějov                     5.20/22   3.45/22   2.53/16   7.45/16   4.42/23   5.37/31   3.58/18   0.36/5  
 21 Kubec Adam                     36.21  3.52/11   7.27/13  11.12/17  19.28/17  24.55/20  31.12/24  35.18/21  36.21/21 
    Cirkus Čakovice                       3.52/11   3.35/21   3.45/25   8.16/21   5.27/27   6.17/32   4.06/21   1.03/29 
 22 Müllerová Hana                 36.58  4.00/13   7.59/17  10.52/15  22.03/25  27.18/24  31.55/26  36.18/22  36.58/22 
    TJ Sokol Hostivice                    4.00/13   3.59/24   2.53/16  11.11/32   5.15/25   4.37/24   4.23/23   0.40/16 
 23 Kvapilová Kristýna             37.46  5.38/26  10.05/25  14.05/28  23.05/28  29.48/28  32.55/27  36.57/23  37.46/23 
    SOK TJ Turnov                         5.38/26   4.27/28   4.00/27   9.00/23   6.43/33   3.07/9    4.02/20   0.49/25 
 24 Baloghová Zora                 38.04  7.32/33  10.27/28  13.41/27  21.53/24  27.19/25  30.54/21  37.23/25  38.04/24 
    ŠK Sandberg Bratislava                7.32/33   2.55/15   3.14/21   8.12/19   5.26/26   3.35/20   6.29/32   0.41/19 
 25 Vorlíčková Lucka               38.05  7.31/32  10.25/27  13.40/26  21.52/23  27.33/26  30.59/22  37.20/24  38.05/25 
    ŠK Sandberg Bratislava                7.31/32   2.54/14   3.15/22   8.12/19   5.41/28   3.26/16   6.21/31   0.45/23 
 26 Alblová Zuzana                 38.13  6.41/29  10.15/26  13.05/25  22.26/26  29.11/27  34.10/28  37.29/26  38.13/26 
    SK Los Mělník                         6.41/29   3.34/19   2.50/14   9.21/24   6.45/34   4.59/29   3.19/16   0.44/21 
 27 Danková Alice                  38.32  4.44/19   8.51/22  12.44/23  22.46/27  26.35/23  31.27/25  37.58/28  38.32/27 
    OK Chrastava                          4.44/19   4.07/25   3.53/26  10.02/28   3.49/16   4.52/26   6.31/33   0.34/4  
 28 Jonášová Ema                   38.59  4.41/18   8.15/18  12.42/22  20.18/20  26.07/22  31.02/23  37.54/27  38.59/28 
    ŠK Sandberg Bratislava                4.41/18   3.34/19   4.27/31   7.36/15   5.49/31   4.55/27   6.52/35   1.05/31 
 29 Gajdová Michaela               43.51  7.01/30  12.37/31  16.17/30  24.13/29  29.55/29  35.06/29  42.58/29  43.51/29 
    USK Praha                             7.01/30   5.36/31   3.40/24   7.56/17   5.42/29   5.11/30   7.52/39   0.53/28 
 30 Venclová Aneta                 46.32  5.29/24  11.11/30  16.26/31  26.36/30  31.31/30  39.59/30  45.20/30  46.32/30 
    OB T.J. Sokol Žamberk                 5.29/24   5.42/32   5.15/37  10.10/30   4.55/24   8.28/37   5.21/26   1.12/33 
 31 Vřešťál František + Ondra      50.42  9.39/38  15.34/35  20.04/34  30.28/33  37.42/32  44.47/32  49.30/31  50.42/31 
    OOB TJ Turnov                         9.39/38   5.55/33   4.30/32  10.24/31   7.14/35   7.05/35   4.43/25   1.12/33 
 32 Kopecká Nela                   51.40  5.18/21  10.37/29  14.51/29  28.45/31  37.51/33  46.42/34  51.02/32  51.40/32 
    SK UP Olomouc                         5.18/21   5.19/30   4.14/28  13.54/35   9.06/38   8.51/38   4.20/22   0.38/10 
 33 Novotná Vendula                52.31  7.12/31  14.14/33  19.54/33  33.19/34  41.17/36  45.46/33  51.17/34  52.31/33 
    OK 99 Hradec Králové                  7.12/31   7.02/38   5.40/38  13.25/34   7.58/37   4.29/23   5.31/28   1.14/36 
 34 Kalinová Ella                  52.37  6.24/28  12.51/32  17.30/32  29.24/32  35.09/31  44.32/31  51.11/33  52.37/34 
    VŠTJ Ekonom Praha                     6.24/28   6.27/37   4.39/35  11.54/33   5.45/30   9.23/39   6.39/34   1.26/38 
 35 Hájková Lucie                  54.52  9.25/35  15.35/36  20.07/35  36.01/35  42.11/37  47.07/35  54.08/35  54.52/35 
    TJ Loko Česká Třebová                 9.25/35   6.10/36   4.32/33  15.54/37   6.10/32   4.56/28   7.01/36   0.44/21 
 36 Kovář Radim                    54.57  9.29/36  15.33/34  20.10/36  36.17/36  40.22/34  47.10/36  54.19/36  54.57/36 
    TJ Loko Česká Třebová                 9.29/36   6.04/35   4.37/34  16.07/39   4.05/17   6.48/34   7.09/37   0.38/10 
 37 Hájek Dominik                  55.00  9.38/37  15.35/36  20.14/37  36.18/37  40.28/35  47.11/37  54.22/37  55.00/37 
    TJ Loko Česká Třebová                 9.38/37   5.57/34   4.39/35  16.04/38   4.10/19   6.43/33   7.11/38   0.38/10 
 38 Pavlík Tobiáš                  62.57  9.12/34  20.47/38  30.34/39  39.18/38  51.49/39  55.49/38  61.15/38  62.57/38 
    KOB Chemopetrol Litvínov              9.12/34  11.35/39   9.47/39   8.44/22  12.31/39   4.00/21   5.26/27   1.42/39 
 39 Neumann Rasmus                 63.11 16.12/39  21.18/39  25.42/38  40.07/39  48.00/38  55.49/38  61.50/39  63.11/39 
    USV TU Dresden                       16.12/39   5.06/29   4.24/29  14.25/36   7.53/36   7.49/36   6.01/30   1.21/37 
    Korecká Eva                DISK           /    18.08/         /         /         /         /    34.37/    35.52/   
    OOB SK Chrast                             /         /         /         /         /         /         /     1.15/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          1.2km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-74      3-75      4-76      5-112     6-38      7-79      8-100   
  1 Houžvičková Karolína           14.57  4.05/2    4.42/2    6.04/2   10.37/2   12.19/2   13.08/1*  13.55/1*  14.27/1*  14.57/1* 
    SOK TJ Turnov                         4.05/2    0.37/1*   1.22/2    4.33/2    1.42/3    0.49/3    0.47/2    0.32/4    0.30/5  
  2 Antonowicz Jerzy               15.10  3.28/1*   4.10/1*   5.35/1*   9.59/1*  11.49/1*  13.28/2   14.06/2   14.37/2   15.10/2  
    UNTS Warszawa                         3.28/1*   0.42/3    1.25/4    4.24/16   1.50/7    1.39/14   0.38/1*   0.31/2    0.33/9  
  3 Tomanica Vojtěch               15.56  4.46/7    5.24/6    6.41/4   11.24/3   13.06/3   13.58/3   14.54/3   15.25/3   15.56/3  
    OK Chrastava                          4.46/7    0.38/2    1.17/1*   4.43/3    1.42/3    0.52/5    0.56/8    0.31/2    0.31/6  
  4 Novotná Jana                   17.15  4.21/4    5.21/5    6.56/5   11.43/4   14.04/4   15.03/5   16.01/4   16.40/4   17.15/4  
    Slavia Liberec orienteering           4.21/4    1.00/9    1.35/5    4.47/4    2.21/8    0.59/8    0.58/9    0.39/7    0.35/11 
  5 Danko Tomáš                    17.37  4.22/5    5.04/3    6.26/3   12.44/5   14.05/5   14.48/4   16.45/6   17.13/5   17.37/5  
    OK Chrastava                          4.22/5    0.42/3    1.22/2    6.18/9    1.21/1*   0.43/1*   1.57/16   0.28/1*   0.24/1* 
  6 Zítková  Michaela              17.44  5.48/9    6.30/9    8.12/8   13.09/6   14.58/6   15.47/6   16.38/5   17.15/6   17.44/6  
    SOK TJ Turnov                         5.48/9    0.42/3    1.42/6    4.57/5    1.49/6    0.49/3    0.51/4    0.37/6    0.29/3  
  7 Ondrejček Pavel                18.05  4.37/6    5.34/7    7.29/7   13.34/9   15.21/7   16.06/7   17.00/7   17.41/7   18.05/7  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             4.37/6    0.57/8    1.55/9    6.05/7    1.47/5    0.45/2    0.54/6    0.41/8    0.24/1* 
  8 Riby Kateřina                  19.06  4.20/3    5.16/4    7.04/6   13.10/7   15.36/8   16.34/8   17.48/8   18.33/8   19.06/8  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.20/3    0.56/7    1.48/8    6.06/8    2.26/9    0.58/7    1.14/11   0.45/10   0.33/9  
  9 Melicharová Barbora            20.51  5.09/8    6.17/8    8.21/9   13.26/8   17.29/9   18.33/9   19.28/9   20.20/9   20.51/9  
    TJ Loko Liberec                       5.09/8    1.08/11   2.04/11   5.05/6    4.03/16   1.04/10   0.55/7    0.52/12   0.31/6  
 10 Poláková Veronika              23.24  6.05/10   6.53/10  11.17/10  17.36/10  19.15/10  21.11/10  22.01/10  22.45/10  23.24/10 
    OK Chrastava                          6.05/10   0.48/6    4.24/16   6.19/10   1.39/2    1.56/16   0.50/3    0.44/9    0.39/13 
 11 Jonášová Marta                 26.35  9.38/14  10.38/13  12.58/13  19.17/11  22.25/11  23.34/11  25.07/11  25.58/11  26.35/11 
    ŠK Sandberg Bratislava                9.38/14   1.00/9    2.20/12   6.19/10   3.08/13   1.09/11   1.33/14   0.51/11   0.37/12 
 12 Dejnožková Blanka              27.54 11.06/16  12.47/16  14.33/16  22.24/14  25.04/14  25.58/13  26.51/12  27.25/12  27.54/12 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     11.06/16   1.41/14   1.46/7    7.51/12   2.40/12   0.54/6    0.53/5    0.34/5    0.29/3  
 13 Baloghová Hana                 28.40  7.22/11   9.30/11  11.53/11  21.51/13  24.26/13  25.41/12  27.03/13  27.55/13  28.40/13 
    ŠK Sandberg Bratislava                7.22/11   2.08/15   2.23/13   9.58/15   2.35/11   1.15/12   1.22/12   0.52/12   0.45/15 
 14 Smékalová Jana                 28.49  8.14/12   9.42/12  12.34/12  20.37/12  24.22/12  26.07/14  27.16/14  28.08/14  28.49/14 
    SK UP Olomouc                         8.14/12   1.28/13   2.52/14   8.03/13   3.45/14   1.45/15   1.09/10   0.52/12   0.41/14 
 15 Horká Soňa                     30.11 10.46/15  12.03/15  14.05/14  23.40/15  26.11/15  27.13/15  28.45/15  29.39/15  30.11/15 
    SK UP Olomouc                        10.46/15   1.17/12   2.02/10   9.35/14   2.31/10   1.02/9    1.32/13   0.54/15   0.32/8  
 16 Kovářová Milena                42.29  8.53/13  11.07/14  14.06/15  33.13/16  37.01/16  38.23/16  40.18/16  41.34/16  42.29/16 
    TJ OK Tolar                           8.53/13   2.14/16   2.59/15  19.07/16   3.48/15   1.22/13   1.55/15   1.16/16   0.55/16 
    Kopecký Tomáš              DISK       7.25/     9.11/    16.46/         /         /         /         /         /    45.43/   
    Neregistrovaní                        7.25/     1.46/     7.35/         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          2.3km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-73      2-32      3-64      4-53      5-43      6-35      7-34      8-31      9-44     10-106    11-52     12-33     13-79     14-100   
  1 Matuš Vojtěch                  27.06  5.11/3    5.45/2    9.50/2   10.12/2   13.12/2   15.49/2   16.57/2   18.32/2   20.08/2   21.07/2   23.44/2   25.19/2   26.20/2   26.43/2   27.06/2  
    SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.        5.11/2    0.34/2    4.05/1*   0.22/2    3.00/2    2.37/1*   1.08/5    1.35/2    1.36/8    0.59/2    2.37/2    1.35/14   1.01/1*   0.23/1*   0.23/2  
  2 Remeš Petr                     34.10  7.44/12   9.13/12  13.37/3   18.52/10  21.38/3   25.07/3   26.04/3   27.32/3   28.18/3   29.16/3   31.28/3   32.16/3   33.26/3   33.49/3   34.10/3  
    TJ Slavia Hradec Králové              7.44/11   1.29/10   4.24/2    5.15/24   2.46/1*   3.29/2    0.57/1*   1.28/1*   0.46/1*   0.58/1*   2.12/1*   0.48/3    1.10/2    0.23/1*   0.21/1* 
  3 Kovář Jaroslav                 40.33  7.22/10   7.56/7   14.57/5   15.26/3   22.16/6   26.54/4   27.53/4   29.41/4   30.59/4   32.25/4   37.11/4   38.20/4   39.40/4   40.07/4   40.33/4  
    TJ OK Tolar                           7.22/9    0.34/2    7.01/6    0.29/5    6.50/19   4.38/6    0.59/2    1.48/3    1.18/3    1.26/4    4.46/19   1.09/6    1.20/3    0.27/3    0.26/4  
  4 Melichar Jaromír               45.01  7.51/13   8.47/10  15.35/8   16.28/5   21.41/4   27.51/5   29.15/6   32.12/5   33.35/5   36.20/5   39.54/5   42.08/5   44.05/5   44.35/5   45.01/5  
    TJ Loko Liberec                       7.51/12   0.56/6    6.48/5    0.53/18   5.13/10   6.10/19   1.24/16   2.57/13   1.23/5    2.45/25   3.34/5    2.14/21   1.57/15   0.30/5    0.26/4  
  5 Zabořil Michal                 45.31 11.59/19  12.36/17  18.51/13  19.33/12  25.36/12  30.38/10  31.55/10  34.40/11  36.25/10  38.14/10  42.07/10  43.00/7   44.22/6   44.55/6   45.31/6  
    OB Jenišovice                        11.59/18   0.37/4    6.15/4    0.42/9    6.03/17   5.02/9    1.17/13   2.45/9    1.45/13   1.49/10   3.53/11   0.53/4    1.22/4    0.33/8    0.36/19 
  6 Silný Ondřej                   45.34  5.58/6    6.57/4   15.09/6   23.10/15  26.27/14  30.55/12  32.10/11  34.35/10  37.40/12  39.02/11  41.54/9   42.59/6   44.33/7   45.04/7   45.34/7  
    OK 99 Hradec Králové                  5.58/5    0.59/7    8.12/11   8.01/26   3.17/3    4.28/4    1.15/12   2.25/4    3.05/25   1.22/3    2.52/3    1.05/5    1.34/6    0.31/6    0.30/10 
  7 Netíková Martina               46.06  8.20/15   8.53/11  14.46/4   18.05/7   24.24/10  29.57/9   31.11/9   33.41/9   35.32/9   37.23/9   40.45/6   43.34/9   45.12/8   45.39/8   46.06/8  
    KOB Dobruška                          8.20/14   0.33/1*   5.53/3    3.19/23   6.19/18   5.33/12   1.14/9    2.30/5    1.51/16   1.51/11   3.22/4    2.49/24   1.38/7    0.27/3    0.27/6  
  8 Jeřábková Zuzana               46.39  6.00/7    7.52/6   15.33/7   16.16/4   21.46/5   27.51/5   29.15/6   33.06/7   34.59/7   37.10/8   41.52/8   43.17/8   45.18/9   46.02/9   46.39/9  
    SK UP Olomouc                         6.00/6    1.52/17   7.41/10   0.43/12   5.30/12   6.05/18   1.24/16   3.51/22   1.53/21   2.11/19   4.42/18   1.25/10   2.01/18   0.44/20   0.37/20 
  9 Nosek Petr                     47.18  6.05/8    8.27/9   17.19/10  18.10/8   23.33/8   27.57/7   29.01/5   32.20/6   34.27/6   37.04/7   42.32/11  44.16/10  46.12/10  46.53/10  47.18/10 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              6.05/7    2.22/20   8.52/15   0.51/16   5.23/11   4.24/3    1.04/4    3.19/18   2.07/24   2.37/24   5.28/23   1.44/16   1.56/14   0.41/16   0.25/3  
 10 Richtrová Lucie                47.39  5.32/4    7.23/5   15.47/9   16.33/6   23.38/9   29.41/8   30.52/8   33.29/8   35.19/8   36.57/6   41.20/7   44.45/11  46.31/11  47.09/11  47.39/11 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   5.32/3    1.51/16   8.24/12   0.46/13   7.05/21   6.03/16   1.11/8    2.37/8    1.50/14   1.38/6    4.23/16   3.25/27   1.46/10   0.38/13   0.30/10 
 11 Kapanen                        47.57 11.32/17  14.17/20  21.22/15  22.03/14  26.10/13  31.48/14  33.36/14  36.43/13  38.13/13  40.04/13  43.43/12  44.54/12  46.38/12  47.19/12  47.57/12 
    OK Jiskra Nový Bor                   11.32/16   2.45/23   7.05/7    0.41/8    4.07/4    5.38/13   1.48/20   3.07/15   1.30/6    1.51/11   3.39/7    1.11/7    1.44/9    0.41/16   0.38/22 
 12 Reisingerová Martina           50.18  5.57/5    8.07/8   17.24/11  19.07/11  24.48/11  30.51/11  32.41/13  36.44/14  38.35/14  40.58/14  45.00/13  46.46/13  48.59/13  49.46/13  50.18/13 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              5.57/4    2.10/18   9.17/16   1.43/21   5.41/14   6.03/16   1.50/22   4.03/23   1.51/16   2.23/21   4.02/13   1.46/17   2.13/22   0.47/22   0.32/17 
 13 Šváb Jan                       51.21  7.37/11  10.19/14  17.31/12  18.13/9   23.21/7   31.01/13  32.22/12  35.48/12  37.05/11  39.10/12  45.58/14  48.26/14  50.12/14  50.51/14  51.21/14 
    USK Praha                             7.37/10   2.42/22   7.12/8    0.42/9    5.08/9    7.40/23   1.21/14   3.26/20   1.17/2    2.05/17   6.48/24   2.28/22   1.46/10   0.39/14   0.30/10 
 14 Rücker Petr                    55.26 18.57/27  19.50/26  28.32/20  29.24/19  34.22/17  40.10/17  41.12/17  44.05/17  45.40/17  47.21/17  51.07/16  52.28/16  54.15/15  54.57/15  55.26/15 
    TJ Jiskra Hořice                     18.57/26   0.53/5    8.42/14   0.52/17   4.58/8    5.48/15   1.02/3    2.53/10   1.35/7    1.41/8    3.46/9    1.21/9    1.47/12   0.42/18   0.29/8  
 15 Štveráková Monika              55.44 12.11/20  13.13/19  23.31/16  23.54/16  28.32/15  37.55/16  40.30/16  43.37/16  45.15/16  47.07/16  51.14/17  52.34/17  54.41/17  55.14/16  55.44/16 
    OK Chrastava                         12.11/19   1.02/8   10.18/19   0.23/3    4.38/5    9.23/25   2.35/25   3.07/15   1.38/10   1.52/13   4.07/15   1.20/8    2.07/20   0.33/8    0.30/10 
 16 Háp Ondřej                     55.53  9.07/16  10.57/16  20.35/14  21.31/13  29.48/16  37.00/15  38.48/15  41.54/15  43.50/15  45.42/15  49.40/15  52.25/15  54.29/16  55.15/17  55.53/17 
    OK 99 Hradec Králové                  9.07/15   1.50/15   9.38/18   0.56/19   8.17/23   7.12/21   1.48/20   3.06/14   1.56/23   1.52/13   3.58/12   2.45/23   2.04/19   0.46/21   0.38/22 
 17 Valtr Pavel                    56.26  4.13/2    5.46/3   28.47/21  29.19/18  35.19/18  41.00/18  42.27/19  44.58/18  46.37/18  48.35/18  52.21/18  53.48/18  55.21/18  55.55/18  56.26/18 
    VŠSK MFF UK Praha                     4.13/1*   1.33/12  23.01/27   0.32/6    6.00/16   5.41/14   1.27/18   2.31/6    1.39/11   1.58/15   3.46/9    1.27/13   1.33/5    0.34/10   0.31/15 
 18 Preiningerová Monika           57.50 11.38/18  13.10/18  29.26/22  30.08/20  35.39/19  41.07/19  42.21/18  45.47/20  47.07/20  49.21/20  53.05/19  54.42/20  56.49/19  57.20/19  57.50/19 
    KOB Dobruška                         11.38/17   1.32/11  16.16/23   0.42/9    5.31/13   5.28/11   1.14/9    3.26/20   1.20/4    2.14/20   3.44/8    1.37/15   2.07/20   0.31/6    0.30/10 
 19 Kovářová Lenka                 58.08  8.04/14  10.51/15  26.27/18  31.58/24  36.39/21  41.08/20  42.31/20  45.25/19  47.02/19  49.01/19  53.06/20  54.31/19  56.59/20  57.35/20  58.08/20 
    TJ OK Tolar                           8.04/13   2.47/24  15.36/22   5.31/25   4.41/6    4.29/5    1.23/15   2.54/11   1.37/9    1.59/16   4.05/14   1.25/10   2.28/23   0.36/12   0.33/18 
 20 Konečná Kateřina               62.08 14.20/24  15.23/21  23.55/17  24.43/17  35.57/20  43.23/21  44.31/21  47.46/21  49.38/21  51.47/21  56.15/21  59.04/21  61.02/21  61.37/21  62.08/21 
    Neregistrovaní                       14.20/23   1.03/9    8.32/13   0.48/14  11.14/24   7.26/22   1.08/5    3.15/17   1.52/18   2.09/18   4.28/17   2.49/24   1.58/16   0.35/11   0.31/15 
 21 Kysela Martin                  62.27 14.57/25  21.46/27  31.13/25  31.51/23  39.37/23  44.59/23  46.46/22  50.11/22  52.03/22  53.37/22  58.47/22  59.34/22  61.17/22  61.59/22  62.27/22 
    OB Jenišovice                        14.57/24   6.49/27   9.27/17   0.38/7    7.46/22   5.22/10   1.47/19   3.25/19   1.52/18   1.34/5    5.10/22   0.47/1*   1.43/8    0.42/18   0.28/7  
 22 Dragowska Marzena              67.58 17.25/26  19.05/25  30.03/23  31.05/22  36.55/22  44.55/22  46.47/23  51.26/23  53.16/23  55.43/23  60.43/23  62.52/23  65.47/23  66.49/23  67.58/23 
    OK!Sport                             17.25/25   1.40/13  10.58/20   1.02/20   5.50/15   8.00/24   1.52/23   4.39/25   1.50/14   2.27/22   5.00/21   2.09/20   2.55/25   1.02/25   1.09/25 
 23 Štverák Jan                    73.40 13.30/23  16.11/23  30.27/24  30.46/21  50.31/24  55.32/24  56.42/24  59.13/24  60.55/24  62.41/24  69.45/24  70.32/24  72.32/24  73.11/24  73.40/24 
    OK Chrastava                         13.30/22   2.41/21  14.16/21   0.19/1*  19.45/27   5.01/8    1.10/7    2.31/6    1.42/12   1.46/9    7.04/25   0.47/1*   2.00/17   0.39/14   0.29/8  
 24 Filipová Dagmar                87.23  6.58/9    9.14/13  28.09/19  52.11/27  59.08/27  65.28/25  67.35/25  71.42/25  73.34/25  76.09/25  81.02/25  82.56/25  85.31/25  86.26/25  87.23/25 
    TJ Slavia Hradec Králové              6.58/8    2.16/19  18.55/24  24.02/27   6.57/20   6.20/20   2.07/24   4.07/24   1.52/18   2.35/23   4.53/20   1.54/18   2.35/24   0.55/24   0.57/24 
 25 Dressler Jan                  108.12 12.25/21  15.42/22  38.23/26  39.11/25  52.21/25  66.08/26  72.32/26  78.14/26  82.40/26  86.52/26  99.45/27 101.53/26 105.06/26 106.45/26 108.12/26 
    KOB Start Blansko                    12.25/20   3.17/26  22.41/25   0.48/14  13.10/25  13.47/26   6.24/27   5.42/26   4.26/27   4.12/26  12.53/27   2.08/19   3.13/26   1.39/26   1.27/26 
 26 Vacková Jana                  108.42 13.03/22  16.13/24  39.07/27  39.34/26  52.59/26  69.56/27  73.17/27  79.14/27  83.15/27  87.32/27  99.20/26 102.13/27 105.31/27 107.13/27 108.42/27 
    KOB Start Blansko                    13.03/21   3.10/25  22.54/26   0.27/4   13.25/26  16.57/27   3.21/26   5.57/27   4.01/26   4.17/27  11.48/26   2.53/26   3.18/27   1.42/27   1.29/27 
 27 Čechová Jitka                -669.39-711.55/1* -713.00/1* -702.59/1* -700.79/1* -695.65/1* -690.58/1* -689.72/1* -686.68/1* -684.61/1* -683.99/1* -679.76/1* -677.41/1* -676.90/1* -675.84/1* -674.61/1* 
    VSK Mendelu Brno                          /     1.45/14   7.19/9    2.20/22   4.46/7    4.53/7    1.14/9    2.56/12   1.53/21   1.38/6    3.37/6    1.25/10   1.49/13   0.54/23   0.37/20 
    Kadečka Adam               DISK       5.40/     6.13/    13.50/    15.51/    22.55/         /    31.18/    35.07/    36.30/    38.26/    42.30/    43.14/    44.37/    45.11/    45.35/   
    OB Jenišovice                         5.40/     0.33/     7.37/     2.01/     7.04/         /         /     3.49/     1.23/     1.56/     4.04/     0.44/     1.23/     0.34/     0.24/   
    Gabrišová Petra            DISK           /     6.47/         /    21.24/    30.49/         /         /    36.22/    38.36/    42.03/         /         /    49.49/    50.51/    51.34/   
    SK Los Mělník                             /         /         /         /     9.25/         /         /         /     2.14/     3.27/         /         /         /     1.02/     0.43/