Konečné celkové výsledky kategorie                                                                                 25.8.2013 18:15:27
                                                           PP2013 3.etapa
===ČSOS-TUR============================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D10                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     14.42/3       20.24/2       35.06/1       16.27/2       51.33/1  
  2.Chvátilová Johana        OK 99 Hradec Králové PHK0450 C     15.09/4       22.07/5       37.16/2       16.48/3       54.04/2  
  3.Binarová Adéla           SK UP Olomouc        UOL0452 C     15.27/5       22.02/4       37.29/3       17.14/4       54.43/3  
  4.Fišarová Eliška          Kometa Kralovice     KRL0351 C     20.07/9       22.44/6       42.51/6       14.41/1       57.32/4  
  5.Neumann Lena             USV TU Dresden       33D0351       16.06/6       23.59/8       40.05/5       17.40/5       57.45/5  
  6.Thýnová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 C     14.40/2       23.19/7       37.59/4       19.54/8       57.53/6  
  7.Švidrnochová Eliška      SKOB Ostrava         MOV0451 C     22.03/13      20.49/3       42.52/7       18.49/7       61.41/7  
  8.Kyselová Adéla           OB Jenišovice        JEN0351 C     14.03/1       29.15/10      43.18/8       21.05/11      64.23/8  
  9.Smékalová Viktorie       SK UP Olomouc        UOL0450 C     24.54/15      25.00/9       49.54/9       17.54/6       67.48/9  
 10.Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C     30.02/16      19.53/1       49.55/10      23.37/14      73.32/10 
 11.Smékalová Karolína       SK UP Olomouc        UOL0451 C     20.57/10      34.10/12      55.07/12      20.14/10      75.21/11 
 12.Pračková Ema             VŠSK MFF UK Praha    MFP0451 C     21.14/12      36.05/13      57.19/13      25.09/15      82.28/12 
 13.Vávrová Vanda            TJ Jiskra Hořice     HOR0350 C     22.49/14      41.37/14      64.26/16      19.56/9       84.22/13 
 14.Vodičková Johana         OK Lokomotiva Pardub LPU0354       19.49/8       33.34/11      53.23/11      31.19/16      84.42/14 
 15.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     21.01/11      43.00/16      64.01/15      21.52/12      85.53/15 
    Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C                                               22.08/13           /   
    Křístková Magdalena      OK Roztoky           ROZ0350 C     17.33/7       42.48/15      60.21/14           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D10L                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     15.53/3       21.01/1       36.54/1       18.19/4       55.13/1  
  2.Klechová Karolína        Přátelé orientačního AOP0452 C     15.12/2       24.28/2       39.40/2       16.23/2       56.03/2  
  3.Adamovská Kateřina       OOB Vamberk          VAM           16.00/4       25.12/3       41.12/3       19.46/5       60.58/3  
  4.Hlaváčová Lucie          KOS TJ Tesla Brno    TBM0660 C     22.04/7       28.19/4       50.23/4       17.53/3       68.16/4  
  5.Neumann Johanna          USV TU Dresden       33D0500       14.45/1       38.23/11      53.08/5       19.50/6       72.58/5  
  6.Nedvídková Adéla         KrOB Rozmarýn Litomě DLT0452 C     23.31/8       31.06/6       54.37/6       20.05/7       74.42/6  
  7.Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 C     21.23/6       33.18/9       54.41/7       25.58/13      80.39/7  
  8.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558       18.30/5       42.15/13      60.45/10      20.12/8       80.57/8  
  9.Benešová Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH0651 C     26.41/9       33.26/10      60.07/8       25.20/12      85.27/9  
 10.Kohoutová Zdeňka         KOB Kladno           DKL0651       32.34/13      32.22/7       64.56/11      26.07/14      91.03/10 
 11.Kubcová Anna             KOB Dobruška         DOB0550 C     29.11/12      45.33/15      74.44/13      24.07/11      98.51/11 
 12.Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     28.37/11      44.06/14      72.43/12      31.03/16     103.46/12 
 13.Folprechtová Julie       USK Praha            VSP0653 C     27.37/10      33.07/8       60.44/9       46.37/18     107.21/13 
 14.Vorlíčková Martina       ŠK Sandberg Bratisla 43S0551       33.09/14      53.27/17      86.36/14      26.29/15     113.05/14 
    Blahutová Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP0550 C DISK-LIM./        29.30/5   DISK     /        35.11/17  DISK     /   
    Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C DISK     /        47.16/16  DISK     /        20.54/9   DISK     /   
    Žejdlíková Eliška        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 C                        /             /        16.22/1            /   
    Štěpánka Lisá            SKOB Ostrov          ONO0550 C          /        41.18/12           /        22.51/10           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D12                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B     16.22/1       13.30/1       29.52/1       12.15/1       42.07/1  
  2.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 B     16.54/2       13.49/2       30.43/2       12.48/2       43.31/2  
  3.Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 B     20.11/6       17.51/4       38.02/3       15.58/6       54.00/3  
  4.Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 B     20.01/4       18.59/6       39.00/5       15.10/4       54.10/4  
  5.Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 B     19.05/3       19.21/7       38.26/4       16.28/7       54.54/5  
  6.Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 B     23.50/12      16.39/3       40.29/6       16.47/8       57.16/6  
  7.Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 B     20.03/5       24.56/18      44.59/9       14.48/3       59.47/7  
  8.Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B     22.50/7       20.28/10      43.18/7       18.04/11      61.22/8  
  9.Hájková Lucie            Přátelé orientačního AOP0350 C     23.12/9       20.39/11      43.51/8       18.32/12      62.23/9  
 10.Vejražková Róza          Sportcentrum Jičín   SJC0151 B     26.12/14      18.48/5       45.00/10      18.00/10      63.00/10 
 11.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C     23.03/8       27.40/19      50.43/15      15.32/5       66.15/11 
 12.Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C     23.23/11      23.20/14      46.43/12      19.38/14      66.21/12 
 13.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     26.39/15      24.00/17      50.39/14      17.23/9       68.02/13 
 14.Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 B     29.52/17      19.46/9       49.38/13      19.54/15      69.32/14 
 15.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     23.18/10      23.22/15      46.40/11      24.52/20      71.32/15 
 16.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B     32.09/19      19.28/8       51.37/17      21.19/18      72.56/16 
 17.Kuchařová Rozálie        Sportcentrum Jičín   SJC0251 C     31.55/18      22.37/13      54.32/18      19.14/13      73.46/17 
 18.Jelínková Zuzana         K.O.B. Choceň        CHC0151 C     29.31/16      22.05/12      51.36/16      23.21/19      74.57/18 
 19.Korpasová Lucie          TJ Lokomotiva Ingsta LBM0151 B     26.10/13      28.34/20      54.44/19      25.37/21      80.21/19 
 20.Janků Anna               Sportcentrum Jičín   SJC0252 C     49.11/22      23.24/16      72.35/20      19.59/16      92.34/20 
 21.Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C     48.02/21      36.08/21      84.10/21      26.21/22     110.31/21 
 22.Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C     53.04/23      36.43/22      89.47/22      29.19/23     119.06/22 
 23.Vallová Kristýna         OB SK Zvole          ZVO0152 C     92.34/24      39.23/23     131.57/23      32.48/24     164.45/23 
    Kovářová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET0251 C     44.17/20  DISK     /    DISK     /        20.35/17  DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D14                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klüser Ellen             USV TU Dresden       33D9900       16.10/3       14.56/2       31.06/2       20.31/1       51.37/1  
  2.Janošíkova Tereza        SK UP Olomouc        UOL9950 B     15.50/1       16.41/3       32.31/3       20.58/2       53.29/2  
  3.Odehnalová Klára         KOB Moira Brno       ABM9956 A     15.50/1       14.00/1       29.50/1       23.59/3       53.49/3  
  4.Grycová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM0058 B     18.07/6       18.27/7       36.34/5       24.39/5       61.13/4  
  5.Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 B     17.48/5       21.21/15      39.09/9       24.26/4       63.35/5  
  6.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B     18.50/9       18.42/9       37.32/6       26.59/9       64.31/6  
  7.Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 B     18.20/8       22.06/17      40.26/13      25.10/7       65.36/7  
  8.Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 B     20.43/13      17.56/6       38.39/7       27.31/10      66.10/8  
  9.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 A     19.28/12      19.41/11      39.09/9       27.40/11      66.49/9  
  9.Nechanická Klára         SK OS Nové Město n.  OSN0050 B     18.11/7       23.55/20      42.06/14      24.43/6       66.49/9  
 11.Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 A     17.14/4       17.33/5       34.47/4       33.29/20      68.16/11 
 12.Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B     22.58/19      16.46/4       39.44/11      28.50/12      68.34/12 
 13.Thýnová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 B     24.27/22      18.35/8       43.02/15      26.18/8       69.20/13 
 14.Semrádová Jana           K.O.B. Choceň        CHC9951 B     19.05/11      19.53/12      38.58/8       32.34/17      71.32/14 
 15.Hájková Lenka            Přátelé orientačního AOP0050 B     18.50/9       24.17/21      43.07/16      29.20/13      72.27/15 
 16.Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C     21.24/14      18.56/10      40.20/12      33.38/21      73.58/16 
 17.Chaloupková Kateřina     K.O.B. Choceň        CHC0051 C     25.10/23      21.49/16      46.59/18      31.01/16      78.00/17 
 18.Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 B     29.05/26      20.46/13      49.51/23      30.23/14      80.14/18 
 19.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     25.35/24      22.59/18      48.34/19      32.56/19      81.30/19 
 20.Větříčková Andrea        TJ Slavia Hradec Krá SHK9951 B     22.42/17      26.05/22      48.47/20      32.47/18      81.34/20 
 21.Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 C     22.36/16      26.47/23      49.23/22      34.02/22      83.25/21 
 22.Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 B     23.00/20      30.03/26      53.03/25      30.42/15      83.45/22 
 23.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 B     23.06/21      23.06/19      46.12/17      41.23/25      87.35/23 
 24.Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C     27.55/25      21.15/14      49.10/21      46.38/28      95.48/24 
 25.Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 B     22.48/18      29.40/25      52.28/24      46.21/27      98.49/25 
 26.Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C     31.18/29      27.07/24      58.25/26      43.10/26     101.35/26 
 27.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     29.54/28      30.46/27      60.40/27      47.56/31     108.36/27 
 28.Mudrová Lenka            Kometa Kralovice     KRL0052 C     29.07/27      33.55/28      63.02/28      47.38/30     110.40/28 
 29.Kmentová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU9957 C     44.35/32      38.51/29      83.26/29      39.22/24     122.48/29 
 30.Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     43.31/31      69.38/30     113.09/30      52.09/33     165.18/30 
    Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 B     21.38/15  DISK     /    DISK     /        36.27/23  DISK     /   
    Klimešová Petra          Tempo Praha          TEP0050 C     47.00/33  DISK     /    DISK     /        46.57/29  DISK     /   
    Humpolcová Veronika      Cirkus Čakovice      81C0051       42.10/30           /             /        49.47/32           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D16                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 A     26.03/1       17.34/3       43.37/1       29.12/1       72.49/1  
  2.Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A     27.13/2       17.19/2       44.32/2       30.41/2       75.13/2  
  3.Odehnalová Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757 A     29.24/6       16.29/1       45.53/3       32.41/5       78.34/3  
  4.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A     27.48/3       20.30/10      48.18/4       34.44/8       83.02/4  
  5.Müller Dorothea          OOB TJ Turnov        TUR9758       28.27/5       24.36/16      53.03/8       30.59/3       84.02/5  
  6.Papugová Andrea          Youth Team Slovakia  46S9659       29.54/8       19.35/7       49.29/5       36.02/11      85.31/6  
  7.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850       32.24/14      17.42/4       50.06/6       36.08/12      86.14/7  
  8.Chaloupková Veronika     K.O.B. Choceň        CHC9852 A     29.55/9       23.22/12      53.17/9       33.28/6       86.45/8  
  9.Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 C     35.32/18      19.51/8       55.23/13      31.40/4       87.03/9  
 10.Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 B     31.39/12      21.51/11      53.30/11      35.01/9       88.31/10 
 11.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 A     28.07/4       23.32/14      51.39/7       38.05/14      89.44/11 
 12.Kavalírová Julie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 B     36.24/20      19.57/9       56.21/14      34.32/7       90.53/12 
 13.Grycová Veronika         KOS TJ Tesla Brno    TBM9859 A     34.01/15      19.18/6       53.19/10      39.50/16      93.09/13 
 14.Peňázová Veronika        SJH Jindřichův Hrade SJH9752 A     31.16/11      23.22/12      54.38/12      38.40/15      93.18/14 
 15.Miklušová Tereza         Youth Team Slovakia  46S9658       31.43/13      25.54/20      57.37/15      37.29/13      95.06/15 
 16.Hojná Dominika           SJH Jindřichův Hrade SJH9852 A     35.18/17      24.44/17      60.02/18      36.00/10      96.02/16 
 17.Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B     39.55/24      18.47/5       58.42/16      41.40/17     100.22/17 
 18.Červená Adéla            TJ Slavia Hradec Krá SHK9755 A     30.13/10      30.31/24      60.44/19      43.04/18     103.48/18 
 19.Dundáčková Julie         SJH Jindřichův Hrade SJH9853 B     34.47/16      23.57/15      58.44/17      47.35/21     106.19/19 
 20.Schenková Tereza         Youth Team Slovakia  46S9660       39.23/23      24.58/18      64.21/20      47.53/22     112.14/20 
 21.Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 C     37.21/21      27.38/22      64.59/21      51.13/24     116.12/21 
 22.Parkanová Veronika       SJH Jindřichův Hrade SJH9751 B     38.31/22      37.32/29      76.03/25      43.27/19     119.30/22 
 23.Šikolová Tereza          OOB TJ Tatran Jablon TJN9850 C     52.05/30      31.08/25      83.13/28      48.08/23     131.21/23 
 24.Korpasová Tereza         TJ Lokomotiva Ingsta LBM9898 B     48.21/27      32.34/27      80.55/27      61.55/26     142.50/24 
 25.Antonowicz Anna Maria    UNTS Warszawa        28P9850       48.58/28      27.15/21      76.13/26      68.32/27     144.45/25 
 26.Peterková Veronika       Kometa Kralovice     KRL9755 C     51.16/29      36.33/28      87.49/29      82.51/29     170.40/26 
    Košútová Katarína        Youth Team Slovakia  46S9652       29.41/7   DISK     /    DISK     /        44.24/20  DISK     /   
    Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C     61.43/31  DISK     /    DISK     /        51.29/25  DISK     /   
    Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851 C     73.38/32           /             /        69.46/28           /   
    Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 A     35.52/19      31.54/26      67.46/22           /             /   
    Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 B     44.15/26      25.34/19      69.49/23           /             /   
    Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B     42.57/25      28.31/23      71.28/24           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D18                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     24.42/1       17.41/1       42.23/1       40.00/1       82.23/1  
  2.Chládková Simona         OK Lokomotiva Pardub LPU9658 A     27.54/4       19.58/2       47.52/3       41.48/3       89.40/2  
  3.Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A     26.16/2       21.10/4       47.26/2       43.46/5       91.12/3  
  4.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     28.21/6       20.44/3       49.05/4       42.55/4       92.00/4  
  5.Drągowska Maria          OK!Sport             23P9550       29.46/10      22.18/7       52.04/8       41.28/2       93.32/5  
  6.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A     27.31/3       22.01/5       49.32/5       44.03/6       93.35/6  
  7.Nieke Patricia           OOB TJ Turnov        TUR9552       28.19/5       22.09/6       50.28/6       45.43/8       96.11/7  
  8.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A     29.08/8       23.52/9       53.00/9       44.11/7       97.11/8  
  9.Hošeková Vanda           Youth Team Slovakia  46S9655       28.28/7       22.45/8       51.13/7       46.38/10      97.51/9  
 10.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A     30.20/11      26.16/13      56.36/12      46.32/9      103.08/10 
 11.Lamanecová Radka         Youth Team Slovakia  46S9654       30.24/12      24.49/10      55.13/10      48.23/12     103.36/11 
 12.Papugová Martina         Youth Team Slovakia  46S9651       29.11/9       26.51/14      56.02/11      47.51/11     103.53/12 
 13.Doležalová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9558       32.36/14      25.42/11      58.18/13      48.31/13     106.49/13 
 14.Franková Dominika        Youth Team Slovakia  46S9653       39.01/18      34.06/17      73.07/18      54.29/15     127.36/14 
 15.Myslivcová Markéta       TJ Slavia Hradec Krá SHK9650 B     30.46/13      27.51/15      58.37/14      69.08/22     127.45/15 
 16.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 A     33.06/15      38.01/19      71.07/17      57.33/17     128.40/16 
 17.Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554 A     40.41/20      25.51/12      66.32/15      62.16/20     128.48/17 
 18.Šádková Martina          OK 99 Hradec Králové PHK9653 A     43.39/21      30.41/16      74.20/19      55.54/16     130.14/18 
 19.Lavičková Michaela       Kometa Kralovice     KRL9655 B     36.13/16      34.29/18      70.42/16      60.04/19     130.46/19 
 20.Machačová Michaela       OK 99 Hradec Králové PHK9656 A     39.41/19      41.03/21      80.44/20      53.24/14     134.08/20 
 21.Pustaiová Zuzana         OOB TJ Tatran Jablon TJN9650 C     45.46/22      39.47/20      85.33/21      68.04/21     153.37/21 
    Šádková Lucie            OK 99 Hradec Králové PHK9654 C     56.39/23  DISK     /    DISK     /        72.53/23  DISK     /   
    Klimešová Iva            Tempo Praha          TEP9550 C     38.54/17  DISK     /    DISK     /        59.19/18  DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D20                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 R     27.11/1       22.25/3       49.36/1       50.00/2       99.36/1  
  2.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 R     35.04/5       21.01/2       56.05/4       44.55/1      101.00/2  
  3.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 R     30.05/3       24.06/4       54.11/2       53.58/4      108.09/3  
  4.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 R     28.26/2       26.54/6       55.20/3       53.40/3      109.00/4  
  5.Pijáková Barbora         KOB Sokol Pezinok    SPE9451       32.05/4       24.15/5       56.20/5       61.36/6      117.56/5  
  6.Tesařová Jana            TJ TŽ Třinec         TRI9751 C     35.43/6       28.53/7       64.36/6       59.20/5      123.56/6  
  7.Klinkerová Tereza        OB SK Zvole          ZVO9379       50.25/8       31.59/8       82.24/7       61.46/7      144.10/7  
    Kamererová Valerie       SK Kamenice          KAM9452 A     39.22/7   DISK     /    DISK     /        63.57/8   DISK     /   
    Benešová Jana            SJH Jindřichův Hrade SJH9451 R DISK     /        19.33/1   DISK     /             /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21A                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     32.04/1       21.36/2       53.40/1       57.57/3      111.37/1  
  2.Horčičková Eva           SK UP Olomouc        UOL7051 C     35.24/9       21.13/1       56.37/2       57.48/1      114.25/2  
  3.Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 R     33.35/5       24.18/6       57.53/3       57.54/2      115.47/3  
  4.Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 C     32.16/2       27.36/21      59.52/7       58.15/4      118.07/4  
  5.Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C     32.53/4       25.59/11      58.52/4       59.22/5      118.14/5  
  6.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     36.29/14      22.30/3       58.59/5       62.20/9      121.19/6  
  7.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     35.10/7       24.44/7       59.54/8       64.26/13     124.20/7  
  8.Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 C     35.12/8       24.16/5       59.28/6       66.02/18     125.30/8  
  9.Kociánová Lenka          VSK Mendelu Brno     VBM8553 C     34.58/6       26.02/13      61.00/9       65.28/17     126.28/9  
 10.Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C     36.28/13      28.17/24      64.45/15      62.02/8      126.47/10 
 11.Píšová Monika            SK LOB Nová Paka     NPA8151 C     37.39/20      23.52/4       61.31/10      65.23/16     126.54/11 
 12.Dokoupilová Radka        VSK Mendelu Brno     VBM8558 C     37.30/19      26.43/16      64.13/13      63.11/10     127.24/12 
 13.Jaunsproge Mara          USV TU Dresden       33D8750       35.59/11      29.01/27      65.00/17      63.44/11     128.44/13 
 14.Čermáková Magdalena      SK UP Olomouc        UOL9155 R     39.27/26      25.31/9       64.58/16      63.51/12     128.49/14 
 15.Prchalová Ivana          SK SNS Smržovka      SMR8754 C     36.39/15      27.48/22      64.27/14      65.10/15     129.37/15 
 16.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     37.23/18      25.39/10      63.02/11      67.03/19     130.05/16 
 17.Hančová Marie            TJ START Náchod      SNA8255 C     36.46/16      26.58/17      63.44/12      68.55/22     132.39/17 
 18.Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C     39.03/24      31.47/41      70.50/30      61.53/7      132.43/18 
 19.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     38.17/22      27.31/20      65.48/19      68.03/20     133.51/19 
 20.Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     36.54/17      28.27/25      65.21/18      69.35/24     134.56/20 
 21.Masopustová Elis         SK Praga             PGP8656 C     36.26/12      33.52/44      70.18/29      64.50/14     135.08/21 
 22.Křístková Hana           OK Roztoky           ROZ7450 C     38.38/23      27.20/19      65.58/20      69.41/25     135.39/22 
 23.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     40.30/29      26.36/15      67.06/23      69.04/23     136.10/23 
 24.Petrželová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8950 C     40.23/28      25.59/11      66.22/21      70.18/26     136.40/24 
 25.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     35.34/10      31.07/36      66.41/22      70.54/28     137.35/25 
 26.Voráčková Lenka          SK OS Nové Město n.  OSN8555 C     42.23/34      27.06/18      69.29/27      71.48/30     141.17/26 
 27.Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C     42.15/32      26.03/14      68.18/25      73.47/32     142.05/27 
 28.Korecká Lenka            OOB SK Chrast        CHT8053 C     39.09/25      30.19/31      69.28/26      74.15/33     143.43/28 
 29.Palashevska Maryna       OK Slavutich         13U9051       39.51/27      36.07/47      75.58/41      68.35/21     144.33/29 
 30.Flašarová  Kristýna      SK Praga             PGP9054 C     38.10/21      29.39/29      67.49/24      78.18/40     146.07/30 
 31.Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C     44.44/43      30.24/33      75.08/39      71.24/29     146.32/31 
 32.Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C     41.59/30      27.53/23      69.52/28      76.55/37     146.47/32 
 33.Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C     44.33/39      29.51/30      74.24/37      72.44/31     147.08/33 
 34.Palasová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C     42.24/36      35.05/45      77.29/44      70.30/27     147.59/34 
 35.Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A     42.20/33      30.25/34      72.45/31      76.44/35     149.29/35 
 36.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C     42.11/31      31.30/40      73.41/33      76.15/34     149.56/36 
 37.Žabková Marie            SK Žabovřesky Brno   ZBM8753 C     48.10/48      24.55/8       73.05/32      77.18/38     150.23/37 
 38.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 C     45.26/45      28.31/26      73.57/35      76.48/36     150.45/38 
 39.Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C     42.23/34      31.27/39      73.50/34      79.30/42     153.20/39 
 40.Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C     44.38/40      31.12/38      75.50/40      82.09/45     157.59/40 
 41.Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     44.39/41      35.17/46      79.56/45      78.10/39     158.06/41 
 42.Engelhardt Katja         USV TU Dresden       33D8450       48.21/49      32.39/43      81.00/46      79.56/43     160.56/42 
 43.Schütznerová Lucie       TJ START Náchod      SNA8551 C     44.54/44      37.33/48      82.27/47      79.05/41     161.32/43 
 44.Tomešová Daniela         Sportcentrum Jičín   SJC8451 C     43.43/38      32.34/42      76.17/42      86.33/46     162.50/44 
 45.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 C     55.40/51      31.09/37      86.49/48      81.14/44     168.03/45 
 46.Bialožytová Tereza       SK Žabovřesky Brno   ZBM9050 C     46.22/46      30.21/32      76.43/43      92.10/47     168.53/46 
 47.Macková Lucia            SK Kamenice          KAM9151 C     44.43/42      29.29/28      74.12/36      96.21/49     170.33/47 
 48.Richter Silke            USV TU Dresden       33D8050       55.29/50      38.50/49      94.19/49      93.07/48     187.26/48 
    Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C     32.25/3   DISK     /    DISK     /        60.12/6   DISK     /   
    Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C     43.41/37      31.06/35      74.47/38  DISK     /    DISK     /   
    Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C     46.28/47           /             /             /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ondřejová Dita Terezie   TJ Slavia Hradec Krá SHK8550 C     35.59/1       24.13/6       60.12/2       57.36/1      117.48/1  
  2.Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C     37.17/3       23.54/4       61.11/4       58.17/3      119.28/2  
  3.Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C     38.29/5       22.28/2       60.57/3       60.42/4      121.39/3  
  4.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     36.33/2       21.02/1       57.35/1       64.14/9      121.49/4  
  5.Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C     37.49/4       25.58/9       63.47/5       58.11/2      121.58/5  
  6.Kohlová Zuzana           SKOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C     38.31/6       28.27/15      66.58/7       66.02/13     133.00/6  
  7.Skripniková Petra        OK Sparta Praha      SCP8656 C     39.10/7       30.37/23      69.47/13      63.23/7      133.10/7  
  8.Záveská Anna             KOB Dobruška         DOB8851 C     41.34/12      26.33/13      68.07/9       65.52/11     133.59/8  
  9.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 C     40.00/9       23.54/4       63.54/6       70.59/19     134.53/9  
 10.Křížová Vendula          Sportcentrum Jičín   SJC8355 C     45.11/18      23.14/3       68.25/10      66.34/14     134.59/10 
 11.Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256 C     44.06/16      28.58/18      73.04/16      62.56/6      136.00/11 
 12.Posoldová Eva            Sportcentrum Jičín   SJC7957 C     40.50/10      29.08/20      69.58/14      67.54/15     137.52/12 
 13.Alblová Lucie            SK Los Mělník        LME7555 C     41.28/11      31.38/25      73.06/17      65.29/10     138.35/13 
 14.Wysocka Malwina          Slask O-Team         24P8500       42.54/14      26.19/12      69.13/12      69.46/17     138.59/14 
 15.Staňková Lucie           KOB Dobruška         DOB8756 C     39.51/8       29.01/19      68.52/11      72.14/20     141.06/15 
 16.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     47.01/20      32.56/29      79.57/23      63.25/8      143.22/16 
 17.Kvapilová Lenka          SOK TJ Turnov        TUV8151 C     57.39/36      26.35/14      84.14/25      60.45/5      144.59/17 
 18.Rozkošná Taťána          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8155       54.01/30      25.46/8       79.47/21      65.59/12     145.46/18 
 19.Kozumplíková Alice       SK Radioklub Blansko RBK8151 C     46.01/19      32.54/28      78.55/19      73.22/21     152.17/19 
 20.Zoubková Jana            OOB SK Zbraslav      ZBP8050 C     44.52/17      26.15/11      71.07/15      83.43/29     154.50/20 
 21.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     47.35/22      31.49/26      79.24/20      79.52/25     159.16/21 
 22.Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     56.09/34      29.37/22      85.46/27      75.46/22     161.32/22 
 23.Kašparová Šárka          Přátelé orientačního AOP7251 C     55.31/32      29.35/21      85.06/26      78.07/24     163.13/23 
 24.Černíková Barbora        KOB Dobruška         DOB7878 C     47.12/21      34.39/30      81.51/24      82.03/27     163.54/24 
 25.Vobořilová Markéta       Sportcentrum Jičín   SJC8854       52.43/27      42.11/34      94.54/33      70.34/18     165.28/25 
 26.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C     48.49/23      28.29/16      77.18/18      89.53/33     167.11/26 
 27.Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B     51.54/26      40.42/32      92.36/31      76.55/23     169.31/27 
 28.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     56.08/33      31.08/24      87.16/28      83.11/28     170.27/28 
 29.Horová Klára             SK Praga             PGP8455 C     56.39/35      32.36/27      89.15/30      84.59/30     174.14/29 
 30.Dusza Anna               UNTS Warszawa        28P8950       49.21/24      39.49/31      89.10/29      89.41/32     178.51/30 
 31.Sanz Gloria              FRONTELA OK          12E7550       54.10/31      49.17/35     103.27/34      81.51/26     185.18/31 
 32.Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C     50.53/25      28.55/17      79.48/22     105.58/36     185.46/32 
 33.Rudolfová Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752 C     53.16/29      40.49/33      94.05/32      93.31/34     187.36/33 
    Gordon Diana             KU AZS WAT Warszawa  45P9050       53.00/28  DISK     /    DISK     /        87.32/31  DISK     /   
    Urbanovská Aneta         Ekonom Praha Outdoor 64C8750       59.43/37  DISK     /    DISK     /        97.54/35  DISK     /   
    Setínková Eva            Oddíl OB Kotlářka    DKP8759 C     43.30/15  DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C     42.04/13      24.59/7       67.03/8            /             /   
    Vokurková Marta          OOB TJ Tatran Jablon TJN7950 C          /        26.06/10           /        69.15/16           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21C                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     29.59/1       21.16/2       51.15/1       43.37/1       94.52/1  
  2.Šafářová Ivana           TJ Loko Česká Třebov CET8051 C     31.59/3       22.26/4       54.25/3       47.52/2      102.17/2  
  3.Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     31.51/2       22.32/5       54.23/2       50.31/3      104.54/3  
  4.Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C     38.13/8       21.46/3       59.59/4       52.38/6      112.37/4  
  5.Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C     36.23/7       25.05/10      61.28/5       55.15/9      116.43/5  
  6.Augustinová Bohdana      OK Jilemnice         JIL8952 C     34.35/4       31.33/17      66.08/10      50.41/4      116.49/6  
  7.Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C     40.22/11      25.24/11      65.46/8       53.08/7      118.54/7  
  8.Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     38.37/9       24.42/8       63.19/7       56.14/10     119.33/8  
  9.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     38.40/10      23.16/6       61.56/6       62.58/16     124.54/9  
 10.Pěluchová Daniela        K.O.B. Choceň        CHC8851 C     40.38/12      32.16/18      72.54/14      57.11/11     130.05/10 
 11.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     44.23/16      24.51/9       69.14/12      61.04/14     130.18/11 
 12.Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     43.34/14      29.34/14      73.08/15      59.02/12     132.10/12 
 13.Erbanová Karolína        OK Jilemnice         JIL8851 C     43.42/15      33.44/20      77.26/16      59.29/13     136.55/13 
 14.Kadaňová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU8253 C     41.23/13      27.30/12      68.53/11      68.30/19     137.23/14 
 15.Venclová Veronika        OB T.J. Sokol Žamber ZAM8251 C     34.35/4       31.24/16      65.59/9       72.51/20     138.50/15 
 16.Zamrzlová Eva            Ekonom Praha Outdoor 64C8751       56.43/20      23.56/7       80.39/17      62.31/15     143.10/16 
 17.Mesiarkinová Kamila      O-mikron             MBM8282 C     36.10/6       36.32/21      72.42/13      73.57/21     146.39/17 
 18.Blahutová Hanka          VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C     47.42/18      33.21/19      81.03/18      66.58/18     148.01/18 
 19.Procházková Zuzana       SKOB TJ Sokol Kralup KPY8650 C     47.31/17      38.06/23      85.37/20      63.49/17     149.26/19 
 20.Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     71.03/22      28.33/13      99.36/21      54.43/8      154.19/20 
 21.Müllerová Petra          OOB Vamberk          VAM9098 C     52.56/19      30.50/15      83.46/19      75.34/22     159.20/21 
 22.Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C     70.09/21      37.47/22     107.56/22      84.43/23     192.39/22 
 23.Khýnová Radka            KOB Dobruška         DOB8750 C     92.12/23      46.35/25     138.47/23     114.20/24     253.07/23 
    Tihonová Martina         OK 99 Hradec Králové PHK8651 C          /        20.48/1            /        51.43/5            /   
    Brzáková Kristýna        Slavia Liberec orien VLI8650 C                   44.06/24           /    DISK     /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21E                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haldin Vendula           Halden               21N8100       35.44/2       28.57/14      64.41/3       52.32/1      117.13/1  
  2.Kolínová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     36.32/3       25.24/2       61.56/2       58.12/3      120.08/2  
  3.Hrstková Vladěna         SK Praga             PGP8753 R     37.22/4       27.23/9       64.45/4       59.10/4      123.55/3  
  4.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 E     38.16/5       27.19/7       65.35/6       59.29/5      125.04/4  
  5.Hepnerová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E     39.43/8       25.48/5       65.31/5       61.56/16     127.27/5  
  6.Horčičková Vendula       SK UP Olomouc        UOL9353 E     42.04/16      26.10/6       68.14/7       60.30/9      128.44/6  
  7.Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 C     40.59/11      28.28/11      69.27/9       59.55/7      129.22/7  
  8.Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E     41.14/12      28.08/10      69.22/8       61.00/11     130.22/8  
  9.Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 C     39.28/7       30.23/19      69.51/12      60.39/10     130.30/9  
 10.Hlavová Jindra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8989 R     39.59/9       29.30/16      69.29/10      61.06/12     130.35/10 
 11.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     45.23/23      25.36/4       70.59/15      60.10/8      131.09/11 
 12.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     41.29/14      30.46/21      72.15/17      59.46/6      132.01/12 
 13.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C     40.09/10      29.40/18      69.49/11      62.22/18     132.11/13 
 14.Stevens Victoria         nebstone             15G8950       39.21/6       32.15/23      71.36/16      61.44/15     133.20/14 
 15.Košárková Iva            Přátelé orientačního AOP8152 R     41.19/13      28.33/12      69.52/13      63.40/19     133.32/15 
 16.Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 E     41.47/15      28.40/13      70.27/14      64.04/20     134.31/16 
 17.Gornicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa        28P6850       43.44/20      30.37/20      74.21/20      62.20/17     136.41/17 
 18.Kubátová Zuzka           SK LOB Nová Paka     NPA9151 C     43.42/19      31.33/22      75.15/21      61.41/14     136.56/18 
 19.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     43.38/18      29.31/17      73.09/19      66.11/22     139.20/19 
 20.Rybakovaite Kristina     G-Sport              23L8650       42.59/17      35.02/26      78.01/23      61.39/13     139.40/20 
 21.Gajda Monika             UNTS Warszawa        28P9050       46.38/25      29.25/15      76.03/22      69.23/23     145.26/21 
 22.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051       47.10/26      33.33/25      80.43/26      65.44/21     146.27/22 
 23.Pitirimova Olena         OK Slavutich         13U9050       44.22/21      35.29/27      79.51/25      70.13/24     150.04/23 
 24.Straube Hanka            USV TU Dresden       33D7350       46.13/24      32.39/24      78.52/24      71.32/25     150.24/24 
 25.Beržinská Soňa           KOB Start Blansko    SBK8554 C     56.09/27      41.28/28      97.37/27      72.03/26     169.40/25 
    Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E DISK     /        25.25/3   DISK     /        57.09/2   DISK     /   
    Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 E     45.07/22      27.20/8       72.27/18           /             /   
    Šafka Brožková Dana      Sportcentrum Jičín   SJC8156 E     33.12/1       21.25/1       54.37/1            /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D35                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chaloupská Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7051 C     30.24/1       21.08/1       51.32/1       47.36/1       99.08/1  
  2.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     32.26/6       24.21/5       56.47/4       49.04/2      105.51/2  
  3.Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     31.22/2       23.20/3       54.42/2       53.04/7      107.46/3  
  4.Folprechtová Kateřina    USK Praha            VSP7460 C     31.38/3       26.01/7       57.39/5       53.03/6      110.42/4  
  5.Solarová Zuzana          USK Praha            VSP7750 C     32.18/5       26.55/9       59.13/6       52.00/3      111.13/5  
  6.Kučerová Marie           USK Praha            VSP7551 C     34.24/8       27.03/10      61.27/7       52.41/4      114.08/6  
  7.Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C     33.55/7       28.29/14      62.24/9       55.30/10     117.54/7  
  8.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     32.02/4       23.58/4       56.00/3       62.10/17     118.10/8  
  9.Biolik Agnieszka         Bioliki              46P7700       34.56/10      29.16/15      64.12/11      54.53/9      119.05/9  
 10.Milánová Jindřiška       KOS TJ Tesla Brno    TBM7475 C     39.04/20      27.52/12      66.56/17      53.43/8      120.39/10 
 11.Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     36.01/14      26.15/8       62.16/8       59.10/12     121.26/11 
 12.Mrskočová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU7356 C     37.55/19      25.36/6       63.31/10      59.54/15     123.25/12 
 13.Nechanická Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN7557 C     39.04/20      27.47/11      66.51/16      57.35/11     124.26/13 
 14.Hájková Ludmila          TJ Loko Česká Třebov CET7554 C     36.27/15      29.18/16      65.45/13      59.11/13     124.56/14 
 15.Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C     35.04/12      31.26/18      66.30/15      61.59/16     128.29/15 
 16.Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552 C     37.37/18      28.16/13      65.53/14      63.43/19     129.36/16 
 17.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     55.52/33      23.14/2       79.06/21      52.51/5      131.57/17 
 18.Macková Lenka            SK Kamenice          KAM7051 C     34.34/9       30.08/17      64.42/12      67.42/23     132.24/18 
 19.Karásková Marcela        KOB ZPV Prostějov    ZPV6970 C     37.17/17      31.33/19      68.50/18      65.22/21     134.12/19 
 20.Martanová Daniela        Slavia Liberec orien VLI7452 C     37.03/16      37.21/23      74.24/19      62.26/18     136.50/20 
 21.Korpasová Ivana          TJ Lokomotiva Ingsta LBM7362 C     42.34/23      34.15/20      76.49/20      64.03/20     140.52/21 
 22.Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451       42.38/24      40.34/28      83.12/25      65.37/22     148.49/22 
 23.Rusinová Alena           Ulita-HOBRA Orientee BRU7152 C     43.56/25      36.56/22      80.52/22      68.08/25     149.00/23 
 24.Chvátilová Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7450 C     44.38/26      38.26/24      83.04/24      68.00/24     151.04/24 
 25.Binarová Jitka           SK UP Olomouc        UOL7751 C     44.54/27      39.42/25      84.36/26      71.30/27     156.06/25 
 26.Pračková Zita            VŠSK MFF UK Praha    MFP7850 C     49.07/29      46.25/32      95.32/30      70.01/26     165.33/26 
 27.Sedláčková Jana          OOB SK Zbraslav      ZBP7654 C     47.04/28      35.43/21      82.47/23      88.48/34     171.35/27 
 28.Urbanová Monika          ŠK Sandberg Bratisla 43S7751       42.31/22      48.50/33      91.21/27      85.30/31     176.51/28 
 29.Kubcová Lenka            KOB Dobruška         DOB7451 C     57.36/34      39.48/26      97.24/31      83.55/29     181.19/29 
 30.Kolářová Michaela        SKOB Slaný           SLA7351 C     49.19/30      50.37/34      99.56/32      86.51/32     186.47/30 
 31.Vorlíčková Barbora       ŠK Sandberg Bratisla 43S7651       60.03/35      46.12/31     106.15/34      84.32/30     190.47/31 
 32.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     61.45/36      43.46/30     105.31/33      87.32/33     193.03/32 
 33.Humpolcová Jitka         Cirkus Čakovice      81C7350       50.25/31      41.32/29      91.57/28     103.37/35     195.34/33 
 34.Švidrnochová Hana        SKOB Ostrava         MOV7751 C     64.56/37      53.49/35     118.45/35      83.20/28     202.05/34 
    Marholdová Martina       OB SK Zvole          ZVO7451 C     86.24/38      66.43/36     153.07/36  DISK-LIM./    DISK     /   
    Žemlová Eva              SK Kamenice          KAM7550 C     53.49/32      40.10/27      93.59/29           /             /   
    Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C     34.59/11           /             /             /             /   
    Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     35.46/13                                  59.47/14           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D40                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Eckardt Cornelia         USV TU Dresden       33D6951       34.53/4       23.55/1       58.48/1       36.10/1       94.58/1  
  2.Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C     33.24/3       29.41/9       63.05/2       41.15/5      104.20/2  
  3.Křivdová Lenka           Sportovní klub hasič 2PC1350       32.13/2       33.03/21      65.16/7       39.09/2      104.25/3  
  4.Sedlářová Pavla          Přátelé orientačního AOP7052 C     37.38/10      30.23/13      68.01/11      39.30/3      107.31/4  
  5.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     36.43/7       27.49/6       64.32/4       44.04/7      108.36/5  
  6.Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C     36.23/5       29.53/12      66.16/9       43.11/6      109.27/6  
  7.Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C     36.23/5       29.45/10      66.08/8       44.24/9      110.32/7  
  8.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     37.39/11      26.34/2       64.13/3       46.35/14     110.48/8  
  9.Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C     40.05/18      32.28/19      72.33/16      40.45/4      113.18/9  
 10.Benešová Iva             SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C     38.32/13      31.40/16      70.12/13      44.37/10     114.49/10 
 11.Semíková Iva             SK Kamenice          KAM6850 C     37.25/9       27.34/4       64.59/6       50.25/21     115.24/11 
 12.Vandasová Markéta        OOB Vamberk          VAM7250 C     32.06/1       32.33/20      64.39/5       50.52/22     115.31/12 
 13.Kostková Jana            Přátelé orientačního AOP7151 C     40.01/17      27.57/7       67.58/10      48.45/20     116.43/13 
 14.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     42.41/22      29.47/11      72.28/15      45.15/12     117.43/14 
 15.Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     41.50/20      27.36/5       69.26/12      48.29/19     117.55/15 
 16.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     37.57/12      36.18/29      74.15/20      44.23/8      118.38/16 
 17.Grycová Jana             KOS TJ Tesla Brno    TBM6969 C     36.54/8       36.42/31      73.36/17      45.07/11     118.43/17 
 18.Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350 C     42.46/23      29.33/8       72.19/14      47.52/18     120.11/18 
 19.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     39.48/15      37.05/32      76.53/23      47.04/15     123.57/19 
 20.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     50.22/33      27.30/3       77.52/25      47.10/16     125.02/20 
 21.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     44.04/25      35.31/25      79.35/26      47.32/17     127.07/21 
 22.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     42.09/21      31.53/17      74.02/19      53.27/23     127.29/22 
 23.Chaloupková Lenka        K.O.B. Choceň        CHC6951 C     47.51/29      32.06/18      79.57/27      55.42/27     135.39/23 
 24.Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     44.01/24      33.43/22      77.44/24      58.42/31     136.26/24 
 25.Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C     48.06/30      36.33/30      84.39/29      53.38/24     138.17/25 
 26.Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C     39.57/16      35.49/27      75.46/21      62.56/36     138.42/26 
 27.Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C     47.32/28      39.31/37      87.03/32      55.19/26     142.22/27 
 28.Hlaváčová Šárka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7258 C     49.01/31      37.05/32      86.06/31      57.19/29     143.25/28 
 29.Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C     51.32/34      35.38/26      87.10/33      56.36/28     143.46/29 
 30.Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     51.42/35      31.34/15      83.16/28      62.52/35     146.08/30 
 31.Maňáková Silvie          OK 99 Hradec Králové PHK7151 C     52.34/36      38.13/35      90.47/34      58.49/32     149.36/31 
 32.Hanáková Marta           Kometa Kralovice     KRL7151 C     49.07/32      45.58/40      95.05/36      62.46/34     157.51/32 
 33.Zobaníková Vladimíra     TJ Sokol Radslavice  RAD6850 C     57.52/38      36.17/28      94.09/35      67.03/39     161.12/33 
 34.Bendáková Jitka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6951 C     76.00/43      38.04/34     114.04/39      54.21/25     168.25/34 
 35.Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952 C     68.43/40      41.06/39     109.49/38      66.03/38     175.52/35 
 36.Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     64.59/39      39.29/36     104.28/37      89.07/44     193.35/36 
 37.Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C     73.10/42      46.08/41     119.18/40      82.30/41     201.48/37 
 38.Mielcová Elena           OOB TJ Baník Ostrava AOV6951 C     72.49/41      58.32/44     131.21/41      82.42/42     214.03/38 
 39.Jeřábková Jana           SK UP Olomouc        UOL6954 C     78.45/44      56.11/43     134.56/42      83.03/43     217.59/39 
    Odehnalová Kamila        KOB Moira Brno       ABM7052 C     44.39/26  DISK     /    DISK     /        57.27/30  DISK     /   
    Hájková Jitka            Přátelé orientačního AOP7150 C     41.24/19      35.12/24      76.36/22  DISK     /    DISK     /   
    Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C     46.15/27      39.50/38      86.05/30  DISK     /    DISK     /   
    Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C DISK     /        30.24/14  DISK     /        46.18/13  DISK     /   
    Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C     38.40/14      35.02/23      73.42/18  DISK     /    DISK     /   
    Hájková Magdalena        SOK TJ Turnov        TUV7351   DISK     /                                    63.54/37  DISK     /   
    Kavalírová Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK6756 C          /        46.41/42           /        69.34/40           /   
    Janků Radka              Sportcentrum Jičín   SJC7353 C     54.33/37           /             /        62.12/33           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D45                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     37.15/5       24.23/1       61.38/1       46.09/2      107.47/1  
  2.Jirková Renata           KOB ZPV Prostějov    ZPV6553 C     40.06/10      27.13/2       67.19/6       43.59/1      111.18/2  
  3.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     34.12/1       30.12/10      64.24/2       49.37/4      114.01/3  
  4.Poklopová Ivana          SK UP Olomouc        UOL6451 C     38.25/6       28.32/6       66.57/4       47.51/3      114.48/4  
  5.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     36.53/3       29.41/8       66.34/3       51.11/5      117.45/5  
  6.Lisá Monika              SKOB Ostrov          ONO6750 C     38.44/7       28.26/5       67.10/5       53.18/8      120.28/6  
  7.Matějková Martina        OOB TJ Lokomotiva Te LTP6850 C     36.56/4       32.17/12      69.13/7       54.19/10     123.32/7  
  8.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     41.27/11      28.15/4       69.42/8       54.32/11     124.14/8  
  9.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     39.58/9       30.27/11      70.25/9       54.01/9      124.26/9  
 10.Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C     47.36/19      29.41/8       77.17/11      52.53/7      130.10/10 
 11.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     42.03/12      39.38/21      81.41/15      52.30/6      134.11/11 
 12.Syslová Iva              OOB Třebíč           TTR6151       50.03/22      34.26/14      84.29/16      59.20/16     143.49/12 
 13.Thýnová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C     45.47/18      41.43/24      87.30/18      56.39/13     144.09/13 
 14.Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554 C     44.54/16      35.06/15      80.00/13      69.02/22     149.02/14 
 15.Hájková Iveta            SK SP Kylešovice     KYL6350 C     50.55/23      41.54/25      92.49/20      57.23/14     150.12/15 
 16.Müllerová Zorka          OOB Vamberk          VAM6767 C     39.00/8       41.13/23      80.13/14      71.55/23     152.08/16 
 17.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     69.53/29      27.44/3       97.37/27      54.45/12     152.22/17 
 18.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     47.48/20      39.05/19      86.53/17      65.58/20     152.51/18 
 19.Rückerová Olga           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6751 C     56.05/27      37.14/17      93.19/21      62.48/18     156.07/19 
 20.Parfianowicz Joanna      UNTS Warszawa        28P6450       48.39/21      46.15/26      94.54/26      64.34/19     159.28/20 
 21.Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     56.30/28      37.05/16      93.35/25      67.47/21     161.22/21 
 22.Jelínková Marta          K.O.B. Choceň        CHC6751 C     54.25/26      37.33/18      91.58/19      72.00/24     163.58/22 
 23.Ježková Regina           SK Praga             PGP6352 C     52.49/24      40.43/22      93.32/24      78.06/26     171.38/23 
 24.Veljačiková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C     54.22/25      39.07/20      93.29/23      78.45/27     172.14/24 
 25.Lohrová Hana             OK Sparta Praha      SCP6550 C     42.54/13      50.27/28      93.21/22      83.56/28     177.17/25 
 26.Semrádová Jitka          K.O.B. Choceň        CHC6651 C     74.54/30      46.16/27     121.10/28      75.40/25     196.50/26 
    Pustaiová Romana         OOB TJ Tatran Jablon TJN6851 C     44.21/15      34.03/13      78.24/12  DISK     /    DISK     /   
    Cruse Katrin             SV Robotron Dresden  24D6556       45.31/17           /             /        61.04/17           /   
    Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     35.34/2            /             /        59.02/15           /   
    Gabryšová Tereza         SK Los Mělník        LME6850 C     43.59/14      29.22/7       73.21/10                             
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D50                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     34.23/1       31.57/2       66.20/1       48.42/1      115.02/1  
  2.Klimešová Hana           Tempo Praha          TEP6150 C     49.56/7       28.39/1       78.35/2       54.03/4      132.38/2  
  3.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     49.23/5       37.57/3       87.20/4       52.11/2      139.31/3  
  4.Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C     43.59/2       46.38/8       90.37/6       52.47/3      143.24/4  
  5.Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251 C     49.47/6       38.33/5       88.20/5       60.22/5      148.42/5  
  6.Leideck Heike            USV TU Dresden       33D6250       46.47/3       38.01/4       84.48/3       64.11/6      148.59/6  
  7.Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C     48.50/4       44.36/6       93.26/7       74.34/9      168.00/7  
  8.Hartlová Blanka          TJ Aero Odolena Voda ODV6350 C     58.31/8       45.43/7      104.14/8       66.12/7      170.26/8  
  9.Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C     59.26/9       47.11/9      106.37/9       68.49/8      175.26/9  
 10.Vondráčková Zdeňka       TJ START Náchod      SNA6251 C     68.22/10      50.20/10     118.42/10      77.42/10     196.24/10 
 11.Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C     70.00/11      66.29/11     136.29/11      78.26/11     214.55/11 
 12.Wróblewska Bogna         OK!Sport             23P5950       70.38/12      80.53/12     151.31/12      86.03/12     237.34/12 
    Syslová Drahomíra        SK Praga             PGP5650 C DISK     /             /    DISK     /             /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D55                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     35.10/4       27.19/1       62.29/2       40.28/1      102.57/1  
  2.Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     30.18/1       31.43/2       62.01/1       46.45/5      108.46/2  
  3.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     37.46/7       36.52/4       74.38/4       46.35/4      121.13/3  
  4.Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     35.00/3       42.36/9       77.36/6       44.52/2      122.28/4  
  5.Dokoupilová Zuzana       VSK Mendelu Brno     VBM5754 C     41.39/13      38.55/7       80.34/9       47.53/6      128.27/5  
  6.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     39.38/9       37.03/5       76.41/5       52.26/8      129.07/6  
  7.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     33.01/2       45.46/12      78.47/7       52.10/7      130.57/7  
  8.Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     42.34/15      43.46/10      86.20/13      46.15/3      132.35/8  
  9.Langrová Eva             TJ START Náchod      SNA5351 C     35.28/5       35.44/3       71.12/3       62.42/16     133.54/9  
 10.Bláhová Luba             TJ Slavia Hradec Krá SHK5852 C     41.59/14      38.07/6       80.06/8       62.14/15     142.20/10 
 11.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     43.45/16      42.09/8       85.54/12      57.03/11     142.57/11 
 12.Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     38.59/8       46.47/13      85.46/11      57.44/12     143.30/12 
 13.Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C     39.53/10      44.48/11      84.41/10      60.36/13     145.17/13 
 14.Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C     36.59/6       55.31/17      92.30/14      55.43/9      148.13/14 
 15.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     41.37/12      59.01/19     100.38/15      61.39/14     162.17/15 
 16.Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450       54.59/19      50.37/15     105.36/16      72.33/17     178.09/16 
 17.Janošíková Jaroslava     SK UP Olomouc        UOL5858 C     57.04/20      57.31/18     114.35/18      86.21/18     200.56/17 
 18.Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C     69.27/21      67.04/20     136.31/19     127.01/22     263.32/18 
    Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C DISK     /        48.25/14  DISK     /        87.10/19  DISK     /   
    Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C     40.46/11  DISK     /    DISK     /        56.58/10  DISK     /   
    Mikysková Hana           TJ START Náchod      SNA5651 C     52.07/18      54.27/16     106.34/17  DISK     /    DISK     /   
    Vondrašová Marta         VŠTJ Stavební fakult FSP5850                                                 90.32/21           /   
    Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C          /             /             /        87.38/20           /   
    Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C     51.02/17                                       /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D60                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     32.01/1       30.45/1       62.46/1       33.43/3       96.29/1  
  2.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     33.20/2       31.34/4       64.54/2       32.14/2       97.08/2  
  3.Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254 C     40.34/7       32.26/5       73.00/4       29.23/1      102.23/3  
  4.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     37.27/4       30.45/1       68.12/3       38.30/7      106.42/4  
  5.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     40.14/5       36.18/8       76.32/6       36.28/4      113.00/5  
  6.Tvrdkova Eva             KrOB Rozmarýn Litomě DLT5251 C     40.55/8       34.24/6       75.19/5       38.13/6      113.32/6  
  7.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     44.30/9       35.36/7       80.06/8       44.46/9      124.52/7  
  8.Stevens Sue              nebstone             15G5350       36.26/3       40.54/10      77.20/7       53.26/12     130.46/8  
  9.Rufferová Iva            TJ START Náchod      SNA5052       49.48/10      40.24/9       90.12/9       50.19/10     140.31/9  
 10.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     51.44/12      43.46/12      95.30/11      50.30/11     146.00/10 
 11.Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C     40.18/6       69.57/15     110.15/12      41.20/8      151.35/11 
 12.Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C     51.25/11      42.47/11      94.12/10      57.28/13     151.40/12 
 13.Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C     73.00/14      65.16/14     138.16/14      73.32/14     211.48/13 
    Rosen Miriam             GB O Squad           11G4950   DISK     /        31.22/3   DISK     /        37.04/5   DISK     /   
    Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C     60.53/13      54.33/13     115.26/13                             
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D65                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650       47.56/2       36.09/1       84.05/1       37.16/1      121.21/1  
  2.Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851 C     50.03/3       37.38/2       87.41/2       42.01/5      129.42/2  
  3.Kopřivová Jitka          Uringa Sydney        38A4850       53.51/6       38.19/3       92.10/3       38.07/3      130.17/3  
  4.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     59.11/7       38.57/4       98.08/5       38.00/2      136.08/4  
  5.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     53.46/5       44.36/6       98.22/6       38.30/4      136.52/5  
  6.Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C     42.30/1       50.54/7       93.24/4       46.36/7      140.00/6  
  7.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     52.37/4       69.16/8      121.53/8       45.05/6      166.58/7  
    Ryšavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C     60.52/8       40.09/5      101.01/7   DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D70                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grosse Ingrid            USV TU Dresden       33D3950       58.04/1       38.40/1       96.44/1       42.42/1      139.26/1  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H10                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 B     10.57/2       14.31/2       25.28/1       11.57/2       37.25/1  
  2.Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 C     11.34/3       14.15/1       25.49/2       13.17/3       39.06/2  
  3.Milán Jakub              KOS TJ Tesla Brno    TBM0411 C      9.47/1       22.27/12      32.14/4       10.51/1       43.05/3  
  4.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     11.59/4       17.42/4       29.41/3       18.11/14      47.52/4  
  5.Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 C     19.16/16      16.46/3       36.02/6       13.27/4       49.29/5  
  6.Venhoda Matěj            OK Jihlava           SJI0301 C     16.13/10      20.32/7       36.45/8       15.37/9       52.22/6  
  7.Gryc Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM0406 C     14.31/8       19.20/5       33.51/5       19.09/17      53.00/7  
  8.Karásek Matyáš           KOB ZPV Prostějov    ZPV0302 C     15.05/9       21.05/9       36.10/7       18.10/13      54.20/8  
  9.Zabořil Ondřej           OB Jenišovice        JEN0401 C     13.59/6       25.25/15      39.24/11      14.58/5       54.22/9  
 10.Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301 C     12.49/5       26.14/17      39.03/9       15.33/8       54.36/10 
 11.Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308       17.54/13      21.27/10      39.21/10      17.09/11      56.30/11 
 12.Novotný Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C     21.28/19      19.49/6       41.17/14      15.40/10      56.57/12 
 13.Mielec Radomír           OOB TJ Baník Ostrava AOV0301 C     21.26/18      20.52/8       42.18/15      15.28/7       57.46/13 
 14.Kolář Šimon              TJ Jiskra Hořice     HOR0400 C     22.16/21      23.31/14      45.47/17      15.25/6       61.12/14 
 15.Prášil Tomáš             OOB Třebíč           TTR0501 C     14.09/7       26.32/18      40.41/12      21.10/19      61.51/15 
 16.Rusin Vojtěch            Ulita-HOBRA Orientee BRU0301 C     19.52/17      23.06/13      42.58/16      19.01/16      61.59/16 
 17.Dundáček Karel           SJH Jindřichův Hrade SJH0401 C     17.01/11      33.10/21      50.11/19      17.58/12      68.09/17 
 18.Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 C     22.25/23      28.20/19      50.45/20      18.43/15      69.28/18 
 19.Balogh Michal            ŠK Sandberg Bratisla 43S0300       17.58/14      34.19/22      52.17/21      25.36/23      77.53/19 
 20.Hanák Ondřej             Kometa Kralovice     KRL0301 C     27.53/25      29.00/20      56.53/22      21.18/20      78.11/20 
 21.Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C     22.23/22      25.54/16      48.17/18      29.55/24      78.12/21 
 22.Urban Michal             ŠK Sandberg Bratisla 43S0401       39.32/27      44.23/26      83.55/26      22.40/21     106.35/22 
 23.Marhold Přemysl          OB SK Zvole          ZVO0301 C     30.06/26      39.51/25      69.57/25      41.45/25     111.42/23 
    Kukurugya Šimon          ŠK Sandberg Bratisla 43S0402       17.46/12  DISK     /    DISK     /        23.50/22  DISK     /   
    Biolik Emil              Bioliki              46P0300       18.58/15      22.16/11      41.14/13  DISK     /    DISK     /   
    Danko Štěpán             OK Chrastava         CHA0301 C     22.13/20      36.32/23      58.45/23  DISK     /    DISK     /   
    Janků Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC0501 C     24.04/24      38.15/24      62.19/24  DISK     /    DISK     /   
    Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C                                               19.40/18           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H10L                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Antonowicz Jan           UNTS Warszawa        28P0600       10.39/1       18.30/1       29.09/1       13.52/1       43.01/1  
  2.Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR0401       13.25/3       20.07/2       33.32/2       14.34/2       48.06/2  
  3.Houžvička David          SOK TJ Turnov        TUV0501       13.07/2       23.24/5       36.31/3       20.36/6       57.07/3  
  4.Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C     18.37/6       24.29/7       43.06/5       16.28/3       59.34/4  
  5.Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov        TUR0501 C     18.33/5       25.13/8       43.46/6       17.28/4       61.14/5  
  6.Humpolec Martin          Cirkus Čakovice      81C0402       14.03/4       27.27/9       41.30/4       22.24/8       63.54/6  
  7.Solar Adam               USK Praha            VSP0603 C     21.34/8                                   24.46/10      70.37/7  
  8.Kuhn Vojtěch             OK Lokomotiva Pardub LPU0404 C     31.38/9       22.44/4       54.22/8       18.54/5       73.16/8  
  9.Tesař Zdeněk             Sportcentrum Jičín   SJC0401 C     20.33/7       34.48/10      55.21/9       24.45/9       80.06/9  
    Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C          /        21.14/3            /        20.47/7            /   
    Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604                     36.20/11           /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H12                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švadlena Michal          K.O.B. Choceň        CHC0101 B     10.43/1       12.41/1       23.24/1       23.16/4       46.40/1  
  2.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 B     11.27/2       14.12/2       25.39/2       22.16/2       47.55/2  
  3.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B     11.40/4       14.41/3       26.21/3       23.20/5       49.41/3  
  4.Gryc Vojtěch             KOS TJ Tesla Brno    TBM0106 B     11.44/5       17.01/5       28.45/5       21.09/1       49.54/4  
  5.Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 B     11.28/3       18.21/9       29.49/6       22.17/3       52.06/5  
  6.Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 B     13.51/11      17.20/6       31.11/8       23.32/6       54.43/6  
  7.Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 B     12.08/6       15.56/4       28.04/4       27.01/12      55.05/7  
  8.Nechanický Jan           SK OS Nové Město n.  OSN0200 B     12.20/7       17.37/7       29.57/7       26.21/11      56.18/8  
  9.Milán Tomáš              KOS TJ Tesla Brno    TBM0111 B     12.30/8       21.50/15      34.20/12      24.25/7       58.45/9  
 10.Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 B     13.01/9       18.47/10      31.48/9       29.16/15      61.04/10 
 11.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 B     13.59/14      18.06/8       32.05/10      29.32/18      61.37/11 
 12.Bílý Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 B     13.45/10      19.40/11      33.25/11      29.28/17      62.53/12 
 13.Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C     14.20/15      20.07/13      34.27/13      30.54/20      65.21/13 
 14.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B     14.59/18      21.28/14      36.27/15      29.16/15      65.43/14 
 15.Kostka Jiří              Přátelé orientačního AOP0201 B     13.57/13      23.29/17      37.26/16      28.34/14      66.00/15 
 16.Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203       15.56/20      19.53/12      35.49/14      31.03/21      66.52/16 
 17.Tuma Matěj               Sportcentrum Jičín   SJC0202 B     20.39/25      21.52/16      42.31/19      24.57/8       67.28/17 
 18.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 B     13.54/12      28.12/23      42.06/18      30.43/19      72.49/18 
 19.Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 C     14.52/17      24.34/19      39.26/17      33.35/24      73.01/19 
 20.Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 C     18.22/22      24.10/18      42.32/20      39.38/27      82.10/20 
 21.Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C     18.56/23      30.14/28      49.10/23      33.29/23      82.39/21 
 22.Urban Matej              ŠK Sandberg Bratisla 43S0102       22.13/28      32.16/31      54.29/28      28.22/13      82.51/22 
 23.Franta Jonáš             Sportcentrum Jičín   SJC0201 B     20.22/24      30.12/27      50.34/24      35.22/26      85.56/23 
 24.Rázek Filip              OSMOL                13R0100       26.46/32      26.09/20      52.55/26      35.12/25      88.07/24 
 25.Jirka Matyáš             KOB ZPV Prostějov    ZPV0201 C     17.07/21      28.44/25      45.51/21      42.40/30      88.31/25 
 26.Balogh Matúš             ŠK Sandberg Bratisla 43S0100       27.08/34      34.18/32      61.26/30      39.46/28     101.12/26 
 27.Marhold Ondřej           OB SK Zvole          ZVO0101 C     25.19/29      26.09/20      51.28/25      51.12/37     102.40/27 
 28.Zobaník Radek            TJ Sokol Radslavice  RAD0201 C     27.49/36      29.55/26      57.44/29      51.02/36     108.46/28 
 29.Hanák Jakub              Kometa Kralovice     KRL0201 C     21.42/26      32.10/30      53.52/27      55.30/38     109.22/29 
 30.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     27.21/35      41.33/34      68.54/31      49.43/35     118.37/30 
 31.Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C     33.42/38      42.12/35      75.54/34      45.52/33     121.46/31 
 32.Kukurugya Matej          ŠK Sandberg Bratisla 43S0103       26.06/30      51.40/39      77.46/35      45.02/31     122.48/32 
 33.Gilich Kryštof           OOB TJ Lokomotiva Te LTP0101 C     29.46/37      53.42/40      83.28/38      45.28/32     128.56/33 
 34.Svoboda Jáchym           OK Roztoky           ROZ0200 C     35.13/39      46.39/36      81.52/37      61.58/39     143.50/34 
 35.Jonáš Adam               ŠK Sandberg Bratisla 43S0101       41.05/41      31.44/29      72.49/32      77.43/42     150.32/35 
 36.Melichna Matěj           KOB Kladno           DKL0102 C     40.19/40      39.08/33      79.27/36      75.45/41     155.12/36 
 37.Kohout Václav            KOB Kladno           DKL0101 C     43.41/42      47.41/37      91.22/39      72.16/40     163.38/37 
 38.Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     50.19/44      49.51/38     100.10/40      78.51/43     179.01/38 
    Kuneš Vojtěch            TJ Jiskra Hořice     HOR0200 C     26.09/31           /             /        41.32/29           /   
    Vávra Jakub              TJ Jiskra Hořice     HOR0202 C     22.11/27      26.21/22      48.32/22           /             /   
    Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C     26.50/33           /             /        46.07/34           /   
    Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 B     15.19/19           /             /        26.09/9            /   
    Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 B     14.45/16           /             /        31.16/22           /   
    Mařádek Jiří             Sportcentrum Jičín   SJC0103 C          /             /             /        26.17/10           /   
    Brachtl Adam             OB SK Zvole          ZVO0102 C     44.36/43      28.37/24      73.13/33           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H14                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A     15.51/1       14.38/1       30.29/1       22.36/5       53.05/1  
  2.Chvátil Šimon            OK 99 Hradec Králové PHK9908 B     16.40/3       15.36/4       32.16/2       21.24/2       53.40/2  
  3.Křivda Tomáš             K.O.B. Choceň        CHC9901 A     18.02/11      14.57/2       32.59/3       20.48/1       53.47/3  
  4.Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 B     17.49/10      15.26/3       33.15/5       21.28/3       54.43/4  
  5.Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU0001 B     17.20/8       15.49/5       33.09/4       22.56/6       56.05/5  
  6.Jirka Mikuláš            KOB ZPV Prostějov    ZPV0000 B     16.19/2       17.50/8       34.09/7       22.31/4       56.40/6  
  7.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 A     16.54/6       17.19/7       34.13/8       24.01/7       58.14/7  
  8.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 B     16.47/4       16.45/6       33.32/6       27.45/13      61.17/8  
  9.Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 B     17.06/7       18.37/9       35.43/9       26.19/12      62.02/9  
 10.Volák Ondřej             Ulita-HOBRA Orientee BRU0006 B     16.51/5       21.13/14      38.04/10      24.43/8       62.47/10 
 11.Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B     19.19/13      19.27/12      38.46/11      24.58/9       63.44/11 
 12.Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 C     17.48/9       23.50/20      41.38/12      25.12/10      66.50/12 
 13.Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 B     24.31/19      19.08/11      43.39/13      26.08/11      69.47/13 
 14.Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B     20.31/14      23.09/17      43.40/14      28.27/14      72.07/14 
 15.Horčička Vít             SK UP Olomouc        UOL9919 B     18.55/12      28.42/24      47.37/20      28.49/15      76.26/15 
 16.Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C     20.55/15      23.30/18      44.25/15      35.04/20      79.29/16 
 17.Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     25.19/20      20.28/13      45.47/16      33.45/18      79.32/17 
 18.Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 B     26.29/21      21.21/15      47.50/21      32.34/17      80.24/18 
 19.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 B     24.23/18      21.38/16      46.01/17      35.26/22      81.27/19 
 20.Tesař Vojtěch            Přátelé orientačního AOP9900 B     28.14/26      19.06/10      47.20/19      34.18/19      81.38/20 
 21.Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901       22.23/16      24.20/21      46.43/18      37.56/24      84.39/21 
 22.Matěj Konečný            KOB Český Krumlov    KCK9907 B     29.36/27      23.39/19      53.15/23      32.24/16      85.39/22 
 23.Karásek Adam             KOB ZPV Prostějov    ZPV0001 B     22.49/17      30.55/25      53.44/24      35.19/21      89.03/23 
 24.Semiginovský Šimon       Sportcentrum Jičín   SJC0005 C     27.31/24      25.43/22      53.14/22      39.17/26      92.31/24 
 25.Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C     26.51/22      27.22/23      54.13/25      42.38/27      96.51/25 
 26.Červenka Jakub           OB SK Zvole          ZVO0006 C     34.24/28      41.45/27      76.09/27      36.02/23     112.11/26 
 27.Karásek Matěj            Sportcentrum Jičín   SJC0001 B     27.43/25      34.12/26      61.55/26      54.48/28     116.43/27 
    Schindler Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN0000 C     27.15/23  DISK     /    DISK     /        38.55/25  DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H16                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vandas Daniel            OK 99 Hradec Králové PHK9805       22.08/1       14.20/1       36.28/1       33.59/3       70.27/1  
  2.Hirš Otakar              VSK Mendelu Brno     VBM9801 A     25.34/8       15.28/2       41.02/3       33.46/2       74.48/2  
  3.Bořil Jan                OK Jihlava           SJI9700 A     24.57/6       18.40/7       43.37/5       35.44/4       79.21/3  
  4.Matějka Lukáš            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9802 A     26.48/13      20.59/12      47.47/13      32.26/1       80.13/4  
  5.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     22.08/1       18.42/8       40.50/2       40.12/12      81.02/5  
  6.Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A     24.49/4       17.52/3       42.41/4       38.41/9       81.22/6  
  7.Semrád Ladislav          K.O.B. Choceň        CHC9701 A     24.08/3       19.45/11      43.53/7       37.57/7       81.50/7  
  8.Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 A     26.44/12      18.55/9       45.39/10      38.15/8       83.54/8  
  9.Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801 A     25.48/10      18.37/5       44.25/8       39.43/11      84.08/9  
 10.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 A     25.13/7       18.39/6       43.52/6       40.28/13      84.20/10 
 11.Jíra Tomáš               SK Kamenice          KAM9802 A     25.41/9       21.09/13      46.50/11      38.57/10      85.47/11 
 12.Sláma Dušan              Youth Team Slovakia  46S9608       28.10/14      21.57/14      50.07/14      37.55/6       88.02/12 
 13.Podmolík Josef           SKOB Zlín            TZL9701 A     26.32/11      18.21/4       44.53/9       43.14/19      88.07/13 
 14.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A     24.50/5       26.33/22      51.23/15      37.23/5       88.46/14 
 15.Chupek Jakub             Youth Team Slovakia  46S9606       28.10/14      19.14/10      47.24/12      41.39/15      89.03/15 
 16.Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 A     29.21/18      22.36/15      51.57/16      41.28/14      93.25/16 
 17.Franko Stanislav         Youth Team Slovakia  46S9607       28.43/16      25.44/21      54.27/18      41.47/16      96.14/17 
 18.Wolowczyk Michal         UNTS Warszawa        28P9700       28.50/17      24.30/18      53.20/17      43.08/18      96.28/18 
 19.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 B     33.24/21      23.22/16      56.46/21      41.54/17      98.40/19 
 20.Werner Michal            SK Praga             PGP9705 B     31.05/19      24.47/19      55.52/19      48.42/23     104.34/20 
 21.Janeček Mirek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9804 B     31.05/19      25.18/20      56.23/20      49.03/24     105.26/21 
 22.Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 B     36.17/23      26.51/23      63.08/23      43.57/21     107.05/22 
 23.Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 B     35.35/22      28.05/24      63.40/24      48.30/22     112.10/23 
 24.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B     36.46/24      24.10/17      60.56/22      62.08/28     123.04/24 
 25.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B     45.05/27      32.53/25      77.58/25      57.36/25     135.34/25 
 26.Faltejsek Jan            OK 99 Hradec Králové PHK9802 C     44.35/26      34.14/26      78.49/26      59.18/27     138.07/26 
 27.Lukáš Marek              KOB Kladno           DKL9702 C     64.00/29      47.13/28     111.13/28      90.54/30     202.07/27 
    Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C     47.48/28  DISK     /    DISK     /        67.59/29  DISK     /   
    Maňák Michal             OK 99 Hradec Králové PHK9801 B DISK     /    DISK     /    DISK     /        59.16/26  DISK     /   
    Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     40.41/25      41.59/27      82.40/27           /             /   
    Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 A          /             /             /        43.23/20           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H18                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wolowczyk Krzysztof      UNTS Warszawa        28P9501       24.16/1       15.04/1       39.20/1       43.26/3       82.46/1  
  2.Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A     26.18/3       17.51/3       44.09/2       42.15/2       86.24/2  
  3.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A     28.01/5       18.00/5       46.01/4       41.02/1       87.03/3  
  4.Šmelík Martin            Youth Team Slovakia  46S9602       26.58/4       19.54/8       46.52/5       44.02/4       90.54/4  
  5.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A     28.21/6       17.38/2       45.59/3       48.23/5       94.22/5  
  6.Křivda Martin            K.O.B. Choceň        CHC9501 A     32.06/10      18.00/5       50.06/8       49.30/6       99.36/6  
  7.Horáček Petr             OK 99 Hradec Králové PHK9602 A     30.51/9       17.57/4       48.48/6       53.26/11     102.14/7  
  8.Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 B     32.57/12      19.44/7       52.41/10      51.03/7      103.44/8  
  9.Jonáš Martin             ŠK Sandberg Bratisla 43S9601       33.50/14      20.16/11      54.06/11      53.08/10     107.14/9  
 10.Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602       32.29/11      22.13/15      54.42/12      53.28/12     108.10/10 
 11.Müller Kurt              USV TU Dresden       33D9600       33.48/13      22.38/16      56.26/13      52.34/9      109.00/11 
 12.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B     37.07/22      23.39/18      60.46/18      55.25/14     116.11/12 
 13.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     36.57/21      20.04/9       57.01/14      59.23/16     116.24/13 
 14.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV9701 A     36.20/17      21.33/13      57.53/15      58.51/15     116.44/14 
 15.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 A     36.20/17      23.14/17      59.34/17      61.25/18     120.59/15 
 16.Jurica Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9611 B     36.25/19      30.32/22      66.57/20      54.49/13     121.46/16 
 17.László David             OK Roztoky           ROZ9502 C     45.44/26      23.48/19      69.32/23      52.28/8      122.00/17 
 18.Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509 A     36.05/16      25.51/20      61.56/19      61.23/17     123.19/18 
 19.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 A     38.12/24      21.12/12      59.24/16      65.26/20     124.50/19 
 20.Král Adam                Youth Team Slovakia  46S9601       37.36/23      32.52/24      70.28/25      62.29/19     132.57/20 
 21.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     36.37/20      30.42/23      67.19/21      66.08/23     133.27/21 
 22.Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 B     40.14/25      28.30/21      68.44/22      65.56/22     134.40/22 
 23.Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601 C     58.06/28      41.39/26      99.45/26      65.53/21     165.38/23 
    Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A     26.03/2   DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
    Grätsch Markus           OOB TJ Turnov        TUR9603       29.22/7       20.06/10      49.28/7   DISK     /    DISK     /   
    Janeba Vladimír          K.O.B. Choceň        CHC9602 A     34.30/15      35.06/25      69.36/24           /             /   
    Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 B                                               89.26/24           /   
    Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 A     57.11/27           /             /             /             /   
    Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 A     30.05/8       21.33/13      51.38/9            /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H20                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 A     34.52/1       28.38/3       63.30/1       58.48/1      122.18/1  
  2.Sháněl Jan               K.O.B. Choceň        CHC9402 A     40.26/2       23.04/1       63.30/1       71.49/4      135.19/2  
  3.Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 B     45.04/3       26.53/2       71.57/3       67.22/2      139.19/3  
  4.Pustai David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9301 B     47.56/4       32.48/4       80.44/4       69.40/3      150.24/4  
    Prášek Přemysl           SK Kamenice          KAM9305 C     56.29/5       38.11/5       94.40/5   DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21A                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klusáček Matěj           OOB Třebíč           TTR8901 R     32.31/1       26.47/2       59.18/1       62.14/1      121.32/1  
  2.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     34.15/2       30.05/9       64.20/5       62.57/2      127.17/2  
  3.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 E     35.15/5       27.45/3       63.00/2       64.30/3      127.30/3  
  4.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C     34.23/3       29.06/6       63.29/3       65.06/5      128.35/4  
  5.Roman Paclík             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C     38.00/12      26.25/1       64.25/6       65.36/6      130.01/5  
  6.Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C     35.22/6       29.45/8       65.07/7       66.10/7      131.17/6  
  7.Šurgan Štefan            OOB TJ Turnov        TUR7900       35.38/8       33.01/20      68.39/10      64.43/4      133.22/7  
  8.Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     37.55/10      28.53/5       66.48/8       68.24/9      135.12/8  
  9.Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     35.26/7       36.27/26      71.53/17      67.07/8      139.00/9  
 10.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     38.20/15      31.30/13      69.50/11      70.20/11     140.10/10 
 11.Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     37.59/11      29.33/7       67.32/9       73.45/17     141.17/11 
 12.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     38.17/14      31.36/14      69.53/12      73.03/14     142.56/12 
 13.Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C     34.49/4       28.42/4       63.31/4       80.05/26     143.36/13 
 14.Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C     38.31/17      35.44/23      74.15/21      71.02/12     145.17/14 
 15.Hübner Jan               SK OB Chotěboř       CTB7902 C     36.33/9       36.04/24      72.37/19      73.15/16     145.52/15 
 16.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B     40.02/23      31.43/15      71.45/16      75.11/18     146.56/16 
 17.Nývlt Martin             TJ START Náchod      SNA8206 C     39.32/21      37.00/30      76.32/26      73.01/13     149.33/17 
 18.Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C     38.03/13      36.20/25      74.23/22      75.40/19     150.03/18 
 19.Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     40.19/24      32.12/17      72.31/18      78.03/22     150.34/19 
 20.Kalenský Tomáš           Sportcentrum Jičín   SJC8015 C     39.19/19      31.56/16      71.15/15      80.57/30     152.12/20 
 21.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     42.45/30      32.55/19      75.40/24      77.26/21     153.06/21 
 22.Novák Zdeněk             SK LOB Nová Paka     NPA7701 C     40.55/27      34.34/22      75.29/23      78.13/24     153.42/22 
 23.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 C     39.30/20      31.23/12      70.53/13      85.54/39     156.47/23 
 24.Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C     46.34/41      38.08/35      84.42/34      73.13/15     157.55/24 
 25.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     43.30/34      32.38/18      76.08/25      82.38/32     158.46/25 
 26.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     42.22/29      36.43/28      79.05/27      80.51/29     159.56/26 
 27.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     49.45/47      36.34/27      86.19/38      77.05/20     163.24/27 
 28.Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001 C     47.18/42      38.35/36      85.53/37      78.07/23     164.00/28 
 29.Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 C     41.40/28      39.23/39      81.03/30      83.13/34     164.16/29 
 30.Johanovský Tomáš         Oddíl OB Kotlářka    DKP8500 C     47.43/43      37.47/34      85.30/36      79.56/25     165.26/30 
 31.Pražák Jiří              OOB SK Zbraslav      ZBP7800 C     39.04/18      44.24/46      83.28/33      84.25/36     167.53/31 
 32.Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C     46.26/39      38.45/37      85.11/35      83.37/35     168.48/32 
 33.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     42.50/31      37.33/33      80.23/29      91.08/43     171.31/33 
 34.Gędziorowski Maciej      KU AZS WAT Warszawa  45P9000       45.51/37      45.03/49      90.54/42      84.36/37     175.30/34 
 35.Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C     45.55/38      47.07/55      93.02/43      82.58/33     176.00/35 
 36.Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C     49.27/45      47.06/54      96.33/47      80.33/27     177.06/36 
 37.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     42.54/32      44.31/47      87.25/39      90.45/42     178.10/37 
 38.Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C     49.32/46      39.31/40      89.03/41      89.30/41     178.33/38 
 39.Meyer Jörg               USV TU Dresden       33D8300       44.26/36      37.19/32      81.45/31      98.03/47     179.48/39 
 40.Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C     46.28/40      52.01/58      98.29/50      82.06/31     180.35/40 
 41.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     50.46/50      36.43/28      87.29/40      99.46/49     187.15/41 
 42.Korecký Miroslav         OOB SK Chrast        CHT7901 C     53.36/53      40.09/41      93.45/45      94.11/46     187.56/42 
 43.Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C     50.28/49      45.33/50      96.01/46      93.13/45     189.14/43 
 44.Kořan Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM7401 C     59.07/60      41.33/42     100.40/54      91.24/44     192.04/44 
 45.Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C     48.05/44      44.59/48      93.04/44      99.07/48     192.11/45 
 46.Olunczek Andrei          USV TU Dresden       33D8401       55.02/56      42.39/44      97.41/49     102.36/51     200.17/46 
 47.Sedlák Radek             TJ START Náchod      SNA7501 C     53.25/51      47.08/56     100.33/52      99.48/50     200.21/47 
 48.Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C     50.20/48      47.05/53      97.25/48     104.40/53     202.05/48 
 49.Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C     59.31/61      41.57/43     101.28/55     103.52/52     205.20/49 
 50.Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105 C     56.17/58      44.01/45     100.18/51     109.09/54     209.27/50 
 51.Anc Mateusz              UNTS Warszawa        28P9100       56.54/59      45.44/51     102.38/56     111.29/55     214.07/51 
 52.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C     54.39/54      45.57/52     100.36/53     113.52/58     214.28/52 
 53.Mátl Radek               Ekonom Praha Outdoor 65C7900       81.39/63      70.30/59     152.09/58     117.47/59     269.56/53 
    Fátor Jan                KOB Dobruška         DOB7907 C     38.29/16  DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
    Pračka Tomáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP7302 C     56.16/57  DISK     /    DISK     /        86.46/40  DISK     /   
    Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     40.24/25  DISK     /    DISK     /        84.37/38  DISK     /   
    Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     44.19/35      38.54/38      83.13/32  DISK     /    DISK     /   
    Čech Viktor              VSK Mendelu Brno     VBM8001 C     70.14/62  DISK     /    DISK     /       113.12/57  DISK     /   
    Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C     53.26/52  DISK     /    DISK     /       111.40/56  DISK     /   
    Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     40.41/26      33.22/21      74.03/20           /             /   
    Bejr Zdeněk              SK LOB Nová Paka     NPA8401 C     43.04/33      37.03/31      80.07/28           /             /   
    Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C          /             /             /        69.36/10           /   
    Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C     54.46/55      49.36/57     104.22/57           /             /   
    Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C     39.41/22      31.21/11      71.02/14           /             /   
    Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C          /        30.50/10           /        80.39/28           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     28.41/1       24.49/3       53.30/1       57.34/1      111.04/1  
  2.Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102       31.22/4       23.11/1       54.33/2       66.08/8      120.41/2  
  3.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 C     29.54/2       24.51/4       54.45/3       65.57/6      120.42/3  
  4.Stevens George           nebstone             15G9100       32.02/7       24.36/2       56.38/4       64.41/4      121.19/4  
  5.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     32.05/8       26.03/6       58.08/6       64.42/5      122.50/5  
  6.Prášil Aleš              OK Jihlava           SJI7415 C     33.27/9       28.26/11      61.53/9       63.56/3      125.49/6  
  7.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     33.37/10      24.54/5       58.31/7       67.50/9      126.21/7  
  8.Prošek Michal            OK Jihlava           SJI7823 C     31.10/3       26.22/7       57.32/5       69.18/13     126.50/8  
  9.Koleš Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU8610 C     34.53/13      32.30/26      67.23/18      60.40/2      128.03/9  
 10.Albl Miloslav            SK Los Mělník        LME7600 C     31.30/5       31.09/18      62.39/10      66.07/7      128.46/10 
 11.Veselý Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK8505 C     33.50/12      30.46/16      64.36/16      69.01/11     133.37/11 
 12.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     35.07/14      28.37/13      63.44/13      70.40/14     134.24/12 
 13.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     36.52/21      26.57/9       63.49/14      73.05/17     136.54/13 
 14.Klomínský Václav         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8700 C     37.33/23      32.00/22      69.33/22      69.02/12     138.35/14 
 15.Sýkora Bohumil           K.O.B. Choceň        CHC8601 C     36.15/19      26.32/8       62.47/12      75.51/19     138.38/15 
 16.Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C     36.36/20      30.47/17      67.23/18      72.46/16     140.09/16 
 17.Binar Robert             SK UP Olomouc        UOL7500 C     35.13/15      28.51/14      64.04/15      77.04/20     141.08/17 
 18.Voráček Michal           SK Praga             PGP8009 C     35.42/17      27.01/10      62.43/11      79.13/22     141.56/18 
 19.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     35.31/16      32.51/29      68.22/21      74.51/18     143.13/19 
 20.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     36.09/18      32.04/23      68.13/20      79.50/23     148.03/20 
 21.Procházka Vít            SKOB TJ Sokol Kralup KPY8000 C     40.36/30      38.48/36      79.24/31      68.51/10     148.15/21 
 22.Klimeš Ondřej            Tempo Praha          TEP9200 C     38.56/26      39.01/37      77.57/30      72.23/15     150.20/22 
 23.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     39.59/29      32.08/24      72.07/27      78.36/21     150.43/23 
 24.Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C     38.33/25      32.49/28      71.22/26      80.20/24     151.42/24 
 25.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV6901 C     39.16/27      31.52/21      71.08/25      81.46/26     152.54/25 
 26.Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C     37.38/24      32.29/25      70.07/23      87.34/31     157.41/26 
 27.Trimakas Gediminas       G-Sport              23L8500       37.13/22      33.10/30      70.23/24      90.02/32     160.25/27 
 28.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901       41.30/32      39.13/39      80.43/32      80.46/25     161.29/28 
 29.Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C     44.59/38      38.16/35      83.15/36      83.17/27     166.32/29 
 30.Frontela Angel           FRONTELA OK          12E7500       45.27/39      36.33/33      82.00/34      86.22/30     168.22/30 
 31.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     43.40/35      39.04/38      82.44/35      91.32/33     174.16/31 
 32.Verner Tomáš             VSK Mendelu Brno     VBM8204 C     48.44/40      35.01/32      83.45/37      94.00/35     177.45/32 
 33.Tejero Alberto           FRONTELA OK          12E8500       51.25/41      42.11/40      93.36/38     100.22/37     193.58/33 
 34.Vondra Vítězslav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7901 C     54.12/42      72.08/42     126.20/39     100.26/38     226.46/34 
    Velasco David            FRONTELA OK          12E7600       64.46/43      67.23/41     132.09/40  DISK     /    DISK     /   
    Drągowski Piotr          OK!Sport             23P8200       41.27/31      33.20/31      74.47/28  DISK     /    DISK     /   
    Wallner Jozef            KOBRA Bratislava     39S6800   DISK     /        29.12/15  DISK     /        92.57/34  DISK     /   
    Rozkošný Karel           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7900 C     43.51/36      37.47/34      81.38/33  DISK     /    DISK     /   
    Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C     44.20/37  DISK     /    DISK     /        95.25/36  DISK     /   
    Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C     33.44/11      31.11/19      64.55/17  DISK     /    DISK     /   
    Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     42.19/34  DISK     /    DISK     /        85.53/29  DISK     /   
    Ráb Martin               SK Radioklub Blansko RBK8307 C                   31.44/20           /        85.42/28           /   
    Koťátko Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC7701 C     31.45/6       28.30/12      60.15/8            /             /   
    Zaoral Pedros            OOB TJ Tatran Jablon TJN7904 C     39.56/28           /             /             /             /   
    Jahn Petr                OB Vizovice          VIC8400 C     42.15/33      32.41/27      74.56/29           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21C                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šrubař Michal            O-mikron             MBM8606 C     27.36/2       19.35/2       47.11/2       43.24/1       90.35/1  
  2.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     27.32/1       18.41/1       46.13/1       45.15/3       91.28/2  
  3.Besta Lukáš              OOB TJ Sokol Kostele KNC8101 C     30.15/5       20.34/3       50.49/3       45.03/2       95.52/3  
  4.Trávníček Jan            SK UP Olomouc        UOL7501 C     29.45/3       25.27/9       55.12/5       49.48/5      105.00/4  
  5.Pešík Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN8301 C     30.09/4       29.41/13      59.50/9       47.57/4      107.47/5  
  6.Weisbauer Vojtěch        OK Lokomotiva Pardub LPU9101 C     32.38/6       23.29/5       56.07/6       53.00/9      109.07/6  
  7.Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001 C     33.00/7       21.59/4       54.59/4       55.56/11     110.55/7  
  8.Laga Miroslav            OOB SK Zbraslav      ZBP7900 C     34.32/9       25.02/8       59.34/8       52.04/7      111.38/8  
  9.Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C     35.22/10      23.40/6       59.02/7       52.41/8      111.43/9  
 10.Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C     34.07/8       29.39/12      63.46/12      51.06/6      114.52/10 
 11.Krnáč Peter              TJ Mladosť Zvolen    52S7701       35.33/11      28.31/11      64.04/13      55.25/10     119.29/11 
 12.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C     36.20/12      24.22/7       60.42/10      59.42/15     120.24/12 
 13.Vaněk Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C     36.51/13      26.06/10      62.57/11      58.42/14     121.39/13 
 14.Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C     42.06/15      33.32/17      75.38/15      56.08/12     131.46/14 
 15.Hríbik Miroslav          ŠK Hadveo Banská Bys 51S8501       42.26/16      32.45/16      75.11/14      57.35/13     132.46/15 
 16.Pešík Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN7701 C     38.00/14      38.03/19      76.03/16      66.41/16     142.44/16 
 17.Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C     51.05/20      31.28/14      82.33/18      75.06/18     157.39/17 
 18.Toušek Filip             OOB SK Zbraslav      ZBP7102 C     45.34/17      39.06/20      84.40/19      74.58/17     159.38/18 
 19.Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 C     45.41/18      31.46/15      77.27/17      82.18/19     159.45/19 
 20.Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C     49.48/19      36.56/18      86.44/20      83.32/20     170.16/20 
 21.Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT8301 C     58.22/21      46.40/21     105.02/21      99.33/21     204.35/21 
 22.Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C     60.24/22      62.02/22     122.26/22     111.27/22     233.53/22 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21E                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petržela Jan             OK 99 Hradec Králové PHK9200 E     36.10/2       18.01/1       54.11/1       68.09/1      122.20/1  
  2.Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E     38.22/4       19.57/2       58.19/3       70.19/3      128.38/2  
  3.Procházka Jan            SK Praga             PGP8407 E     34.48/1       21.08/4       55.56/2       74.28/5      130.24/3  
  4.Haldin Mats              Halden               21N7500       37.53/3       23.49/18      61.42/5       70.11/2      131.53/4  
  5.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     40.27/11      20.26/3       60.53/4       72.45/4      133.38/5  
  6.Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     38.48/6       23.01/11      61.49/6       77.07/9      138.56/6  
  7.Dragowski Kuba           OK!Sport             23P9000       40.48/12      22.51/9       63.39/9       75.18/6      138.57/7  
  8.Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     41.15/15      24.41/22      65.56/17      75.38/7      141.34/8  
  9.Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 E     41.47/17      22.18/8       64.05/11      78.21/11     142.26/9  
 10.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     39.29/7       26.17/30      65.46/15      77.12/10     142.58/10 
 11.Mrázek Jan               Sportcentrum Jičín   SJC8102 E     40.22/9       21.47/6       62.09/7       81.06/16     143.15/11 
 12.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 R     42.55/24      21.18/5       64.13/12      80.16/14     144.29/12 
 13.Prášil Marek             OOB Třebíč           TTR7301 R     40.26/10      23.34/14      64.00/10      82.19/19     146.19/13 
 14.Kolín Jan                Oddíl OB Kotlářka    DKP7701 C     44.05/28      21.58/7       66.03/18      83.18/21     149.21/14 
 15.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 E     41.10/14      23.06/12      64.16/13      86.13/29     150.29/15 
 16.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 E     42.17/20      23.29/13      65.46/15      85.30/27     151.16/16 
 17.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 C     42.20/21      26.11/28      68.31/22      83.53/22     152.24/17 
 18.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     43.10/25      23.47/17      66.57/20      85.30/27     152.27/18 
 19.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     43.15/26      28.52/39      72.07/27      80.39/15     152.46/19 
 20.Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     47.43/41      26.06/26      73.49/31      79.08/13     152.57/20 
 21.Kjäll Jonas              USV TU Dresden       33D8201       42.35/22      26.38/31      69.13/24      84.12/24     153.25/21 
 22.Parfianowicz Piotr       UNTS Warszawa        28P9400       38.42/5       24.22/19      63.04/8       90.38/37     153.42/22 
 23.Košárek Pavel            Přátelé orientačního AOP7102 C     45.23/30      24.31/21      69.54/25      84.01/23     153.55/23 
 24.Morawski Jacek           UNTS Warszawa        28P8900       41.54/18      30.39/44      72.33/28      82.25/20     154.58/24 
 25.Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C     42.08/19      24.27/20      66.35/19      88.48/35     155.23/25 
 26.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     45.34/31      29.59/42      75.33/35      81.56/17     157.29/26 
 27.Papuga Miroslav          ATU Kosice           25S9002       43.41/27      32.39/47      76.20/37      82.09/18     158.29/27 
 28.Neumann Josef            USV TU Dresden       33D8400       46.20/37      25.26/24      71.46/26      87.16/31     159.02/28 
 29.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 C     42.47/23      25.26/24      68.13/21      91.36/38     159.49/29 
 30.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C     49.17/43      23.44/16      73.01/29      88.10/33     161.11/30 
 31.Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902 C     47.35/39      27.04/32      74.39/33      87.03/30     161.42/31 
 32.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 R     46.06/36      22.55/10      69.01/23      93.16/42     162.17/32 
 33.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     46.01/34      31.44/45      77.45/39      85.29/26     163.14/33 
 34.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     47.39/40      27.56/34      75.35/36      90.07/36     165.42/34 
 35.Piják Ondrej             KOBRA Bratislava     39S8204       45.49/32      27.23/33      73.12/30      92.42/41     165.54/35 
 36.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     46.40/38      28.22/36      75.02/34      92.16/39     167.18/36 
 37.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     52.45/50      26.08/27      78.53/40      88.39/34     167.32/37 
 38.Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 C     52.13/49      33.21/49      85.34/48      85.20/25     170.54/38 
 39.Stevens Ben              nebstone             15G8700       44.37/29      40.49/50      85.26/47      87.46/32     173.12/39 
 40.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     50.18/44      28.35/37      78.53/40      94.25/44     173.18/40 
 41.Rybakov Oleksandr        OK Slavutich         13U8100       53.18/51      29.00/41      82.18/45      92.16/39     174.34/41 
 42.Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     51.39/48      30.01/43      81.40/44      94.22/43     176.02/42 
 43.Fesenko Andrii           OK Slavutich         13U8200       50.27/45      33.16/48      83.43/46      95.48/45     179.31/43 
 44.Antoš Filip              SK LOB Nová Paka     NPA8001 C     57.30/53      28.55/40      86.25/49      99.23/46     185.48/44 
    Schuster Marek           Přátelé orientačního AOP9303 E     54.32/52  DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
    Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700 C     41.34/16  DISK     /    DISK     /        78.43/12  DISK     /   
    Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     41.04/13  DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
    Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C     45.57/33      28.16/35      74.13/32  DISK     /    DISK     /   
    Chloupek Adam            SK Žabovřesky Brno   ZBM9300 E                   23.37/15           /        75.47/8            /   
    Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C     49.09/42      32.26/46      81.35/43           /             /   
    Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     51.36/47      28.35/37      80.11/42           /             /   
    Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C     50.56/46      26.12/29      77.08/38           /             /   
    Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C     46.01/34           /             /    DISK     /             /   
    Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E     40.21/8       24.49/23      65.10/14           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H35                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     32.17/1       18.47/1       51.04/1       51.53/1      102.57/1  
  2.Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502 C     32.17/1       19.58/3       52.15/2       55.49/5      108.04/2  
  3.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     34.01/3       20.59/6       55.00/3       53.42/2      108.42/3  
  4.Netopil Libor            OOB Vamberk          VAM7401 C     36.36/7       20.22/4       56.58/4       54.22/3      111.20/4  
  5.Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C     36.58/10      22.45/8       59.43/8       56.48/6      116.31/5  
  6.Milán Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7227 C     39.29/14      19.07/2       58.36/7       59.50/9      118.26/6  
  7.Horký Jan                SK UP Olomouc        UOL7100 C     36.44/9       24.01/9       60.45/9       57.52/7      118.37/7  
  8.Folprecht Eduard         SOK TJ Turnov        TUV7304 C     35.51/5       21.31/7       57.22/5       62.52/11     120.14/8  
  9.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     35.57/6       25.26/12      61.23/10      59.08/8      120.31/9  
 10.Švadlena Pavel           K.O.B. Choceň        CHC7502 C     36.39/8       20.58/5       57.37/6       66.43/15     124.20/10 
 11.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     35.27/4       29.19/20      64.46/11      62.05/10     126.51/11 
 12.Mikluš Marián            Rapid Bratislava     47S7200       39.51/15      27.02/14      66.53/12      67.27/16     134.20/12 
 13.Vodička Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU7715 C     44.15/18      37.04/28      81.19/23      54.57/4      136.16/13 
 14.Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     44.27/19      27.29/16      71.56/15      65.24/12     137.20/14 
 15.Gryc Tomáš               KOS TJ Tesla Brno    TBM6903 C     42.39/17      24.54/10      67.33/14      71.00/19     138.33/15 
 16.Kubáň Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7506 C     46.57/21      30.06/21      77.03/21      68.07/17     145.10/16 
 17.Śafář Miroslav           TJ Loko Česká Třebov CET7001 C     51.20/25      26.50/13      78.10/22      68.19/18     146.29/17 
 18.Biolik Grzegorz          Bioliki              46P7600       53.49/26      30.42/22      84.31/24      74.54/22     159.25/18 
 19.Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C     55.47/28      31.34/23      87.21/25      82.52/23     170.13/19 
 20.Smékal David             SK UP Olomouc        UOL7503 C     59.19/30      37.53/29      97.12/28      73.15/20     170.27/20 
 21.Václavek Jan             OK Lokomotiva Pardub LPU7816 C     48.49/23      40.49/31      89.38/26      85.59/24     175.37/21 
 22.Solar Jan                USK Praha            VSP7303 C     56.47/29      44.40/32     101.27/30      89.25/26     190.52/22 
 23.Urban Marek              ŠK Sandberg Bratisla 43S7401       64.12/32      36.28/27     100.40/29      93.57/27     194.37/23 
 24.Tesař Zdeněk             Sportcentrum Jičín   SJC7401 C     54.49/27      38.43/30      93.32/27     112.43/30     206.15/24 
 25.Vorlíček Peter           ŠK Sandberg Bratisla 43S7501       81.06/33      54.57/33     136.03/31     100.36/28     236.39/25 
    Kniebügl Anton           KOBRA Bratislava     39S6400       47.20/22      29.11/18      76.31/20  DISK     /    DISK     /   
    Hanák Petr               Kometa Kralovice     KRL7401 C     37.23/11      35.24/26      72.47/17  DISK     /    DISK     /   
    Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C DISK     /                                                           
    Lisý Ondřej              SKOB Ostrov          ONO7100 C     39.16/13      33.11/24      72.27/16  DISK     /    DISK     /   
    Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     38.08/12      29.12/19      67.20/13  DISK     /    DISK     /   
    Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C DISK     /             /    DISK     /        65.47/13  DISK     /   
    Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU7601 C     46.48/20      28.53/17      75.41/19           /             /   
    Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C     49.58/24      25.23/11      75.21/18           /             /   
    Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800 C     40.01/16           /             /        66.39/14           /   
    Pecka Vlastimil          OOB TJ Tatran Jablon TJN7502 C     63.28/31           /             /       107.37/29           /   
    Kopecký David            SK UP Olomouc        UOL7800 C                   27.21/15           /        74.17/21           /   
    Ruud van Garp            Neregistrovaní       NNN                         34.56/25           /        86.20/25           /   
    Hájek Jan                SOK TJ Turnov        TUV7301       84.14/34                                 113.17/31           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H40                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     34.05/2       21.20/2       55.25/1       43.29/2       98.54/1  
  2.Jonáš Radoslav           ŠK Sandberg Bratisla 43S6912       34.28/3       21.33/3       56.01/2       45.14/4      101.15/2  
  3.Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C     37.01/4       20.02/1       57.03/3       44.20/3      101.23/3  
  4.Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C     30.24/1       29.53/13      60.17/4       43.26/1      103.43/4  
  5.Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C     40.15/9       24.01/4       64.16/5       54.07/8      118.23/5  
  6.Kaufmann Torsten         USV TU Dresden       33D7100       37.35/6       27.42/9       65.17/7       53.18/6      118.35/6  
  7.Beneš Jan                SJH Jindřichův Hrade SJH7001 C     40.45/11      26.43/6       67.28/9       52.21/5      119.49/7  
  8.Háp Pavel                OK 99 Hradec Králové PHK7101 C     39.26/7       26.20/5       65.46/8       55.51/10     121.37/8  
  9.Žejdlík Michal           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7001 C     37.34/5       27.03/7       64.37/6       60.00/14     124.37/9  
 10.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     39.43/8       31.33/15      71.16/11      53.36/7      124.52/10 
 11.Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C     41.09/12      31.52/17      73.01/14      55.37/9      128.38/11 
 12.Nechanický Pavel         SK OS Nové Město n.  OSN7209 C     42.58/17      27.31/8       70.29/10      59.55/12     130.24/12 
 13.Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C     43.25/18      32.35/18      76.00/16      56.35/11     132.35/13 
 14.Dundáček Milan           SJH Jindřichův Hrade SJH6902 C     44.03/19      28.31/11      72.34/13      60.14/15     132.48/14 
 15.Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     42.26/16      28.56/12      71.22/12      63.03/19     134.25/15 
 16.Faltejsek Pavel          OK 99 Hradec Králové PHK7003 C     42.01/13      35.03/24      77.04/18      64.20/21     141.24/16 
 17.Cichý David              OK 99 Hradec Králové PHK7001 C     48.20/22      27.48/10      76.08/17      67.47/24     143.55/17 
 18.Karásek Martin           KOB ZPV Prostějov    ZPV7301 C     49.33/24      34.37/21      84.10/22      59.56/13     144.06/18 
 19.Volák Pavel              Ulita-HOBRA Orientee BRU7001 C     40.42/10      34.58/23      75.40/15      68.45/25     144.25/19 
 20.Kijewski Jacek           KU AZS WAT Warszawa  45P7000       53.56/31      35.03/24      88.59/26      61.26/17     150.25/20 
 21.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     56.19/32      33.59/19      90.18/28      61.06/16     151.24/21 
 22.Fišar Miroslav           Kometa Kralovice     KRL7201 C     50.13/25      37.47/26      88.00/24      65.47/22     153.47/22 
 23.Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     45.08/20      44.08/32      89.16/27      65.57/23     155.13/23 
 24.Humpolec Jakub           Cirkus Čakovice      81C7300       52.36/29      34.42/22      87.18/23      70.12/27     157.30/24 
 25.Háp Petr                 OK 99 Hradec Králové PHK7201 C     51.01/28      39.38/29      90.39/29      69.27/26     160.06/25 
 26.Adamovský Michal         OOB Vamberk          VAM7200 C     50.23/26      31.45/16      82.08/21      78.23/31     160.31/26 
 27.Kohout Josef             TJ Slavia Hradec Krá SHK6902 C     42.17/15      58.29/35     100.46/31      61.37/18     162.23/27 
 28.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C     50.47/27      38.01/27      88.48/25      76.28/28     165.16/28 
 29.Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C     61.36/35      40.04/30     101.40/32      77.50/30     179.30/29 
 30.Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C     53.28/30      59.23/36     112.51/35      77.26/29     190.17/30 
 31.Balogh Richard           ŠK Sandberg Bratisla 43S6900       61.07/34      46.32/33     107.39/33      89.20/32     196.59/31 
 32.Lukáš Petr               KOB Kladno           DKL6902 C     59.19/33      51.31/34     110.50/34      97.29/33     208.19/32 
    Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C     42.15/14      38.56/28      81.11/19  DISK     /    DISK     /   
    Chvátil Jiří             OK 99 Hradec Králové PHK7200 C DISK     /        31.00/14  DISK     /        64.12/20  DISK     /   
    Svoboda Ondřej           OK Roztoky           ROZ7100 C     49.23/23      41.47/31      91.10/30  DISK     /    DISK     /   
    Brachtl Daniel           OB SK Zvole          ZVO6902 C     47.50/21      34.13/20      82.03/20           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H45                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     24.41/1       19.50/1       44.31/1       39.12/1       83.43/1  
  2.Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C     26.08/2       21.06/2       47.14/2       41.52/2       89.06/2  
  3.Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     27.32/3       21.30/3       49.02/3       42.17/3       91.19/3  
  4.Gossel Heiko             USV TU Dresden       33D6500       28.15/5       21.53/5       50.08/4       45.28/5       95.36/4  
  5.Hierweg Karol            KOBRA Bratislava     39S5800       28.03/4       25.32/18      53.35/5       46.02/6       99.37/5  
  6.Semík Luboš              SK Kamenice          KAM6201 C     30.43/8       23.33/11      54.16/9       46.51/7      101.07/6  
  7.Holík Marek              KOS TJ Tesla Brno    TBM6507 C     31.22/9       22.48/8       54.10/7       48.13/9      102.23/7  
  8.Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C     30.03/7       24.12/12      54.15/8       48.44/10     102.59/8  
  9.Cruse Kay                SV Robotron Dresden  24D6557       34.14/22      21.38/4       55.52/13      47.13/8      103.05/9  
 10.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C     31.57/12      22.03/6       54.00/6       49.22/11     103.22/10 
 11.Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     31.48/10      23.16/9       55.04/12      49.56/13     105.00/11 
 12.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     32.10/14      24.24/13      56.34/14      49.30/12     106.04/12 
 13.Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C     33.08/18      23.32/10      56.40/15      50.01/14     106.41/13 
 14.Křivda Ivan              Sportovní klub hasič 2PC6700       29.18/6       25.18/17      54.36/11      52.35/21     107.11/14 
 15.Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C     31.53/11      22.42/7       54.35/10      53.11/22     107.46/15 
 16.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     31.58/13      24.57/16      56.55/16      51.35/17     108.30/16 
 17.Tesař Jiří               Přátelé orientačního AOP6702 C     36.24/28      28.26/25      64.50/24      44.50/4      109.40/17 
 18.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C     32.18/15      27.03/21      59.21/18      51.25/16     110.46/18 
 19.Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C     32.21/16      27.15/22      59.36/19      51.36/18     111.12/19 
 20.Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C     36.10/27      24.32/15      60.42/21      50.31/15     111.13/20 
 21.Parkán Jiří              SJH Jindřichův Hrade SJH6801 C     33.43/20      26.47/20      60.30/20      51.45/19     112.15/21 
 22.Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C     33.09/19      32.33/30      65.42/26      51.46/20     117.28/22 
 23.Drechsel Michael         USV TU Dresden       33D6501       33.07/17      24.28/14      57.35/17      61.31/26     119.06/23 
 24.Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     34.43/25      27.38/23      62.21/23      57.51/24     120.12/24 
 25.Teplý Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C     34.16/23      26.32/19      60.48/22      63.12/29     124.00/25 
 26.Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C     36.47/29      34.10/31      70.57/29      54.49/23     125.46/26 
 27.Bendák Petr              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6500 C     34.41/24      32.21/29      67.02/27      64.05/30     131.07/27 
 28.Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C     40.46/34      32.20/28      73.06/30      64.23/31     137.29/28 
 29.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C     37.17/31      37.41/38      74.58/32      62.58/28     137.56/29 
 30.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     35.50/26      40.43/39      76.33/35      62.00/27     138.33/30 
 30.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C     38.39/32      32.08/27      70.47/28      67.46/37     138.33/30 
 32.Levý Tomáš               OB T.J. Sokol Žamber ZAM6801 C     33.46/21      40.46/40      74.32/31      64.51/32     139.23/32 
 33.Jeřábek Petr             SK UP Olomouc        UOL6702 C     41.09/35      34.36/32      75.45/33      65.42/33     141.27/33 
 34.Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     41.10/36      35.18/33      76.28/34      66.39/35     143.07/34 
 35.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     43.30/38      35.51/35      79.21/38      65.52/34     145.13/35 
 36.Kment Libor              OK Lokomotiva Pardub LPU6703 C     41.32/37      37.15/37      78.47/36      67.37/36     146.24/36 
 37.Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     45.07/39      46.32/42      91.39/39      73.33/38     165.12/37 
 38.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     48.22/40      30.54/26      79.16/37      88.20/41     167.36/38 
 39.Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C     53.33/42      42.16/41      95.49/40      92.35/42     188.24/39 
 40.Hájek Marek              SK SP Kylešovice     KYL6800 C     55.11/43      62.51/45     118.02/41      78.32/40     196.34/40 
 41.Valla Zdeněk             OB SK Zvole          ZVO6431 C     68.17/44      56.50/44     125.07/42      98.24/43     223.31/41 
 42.Šafka Jan                SK Kamenice          KAM6604 C     75.19/45      51.07/43     126.26/43      99.40/44     226.06/42 
    Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C     76.29/46  DISK     /    DISK     /             /    DISK     /   
    Hájek Martin             SK SP Kylešovice     KYL6801 C     40.44/33  DISK     /    DISK     /        58.27/25  DISK     /   
    Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C DISK     /        36.09/36  DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C          /        35.21/34           /             /             /   
    Sanna Roberto            Oddíl OB Kotlářka    DKP6703 C     48.42/41           /             /        75.52/39           /   
    Gryc Jan                 KOS TJ Tesla Brno    TBM6709 C     36.59/30      28.15/24      65.14/25           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H50                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     26.36/1       23.01/2       49.37/1       44.09/1       93.46/1  
  2.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     29.58/4       23.05/3       53.03/3       44.16/2       97.19/2  
  3.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     30.34/5       26.41/7       57.15/5       45.22/3      102.37/3  
  4.Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C     30.41/6       25.26/6       56.07/4       47.29/5      103.36/4  
  5.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C     34.01/10      24.04/5       58.05/6       48.07/7      106.12/5  
  6.Nieke Hagen              USV TU Dresden       33D4400       29.38/2       31.36/12      61.14/10      46.15/4      107.29/6  
  7.Vávra Radek              TJ Jiskra Hořice     HOR6301 C     31.59/8       26.48/8       58.47/7       52.19/12     111.06/7  
  8.Wolowczyk Marek          UNTS Warszawa        28P6300       35.35/13      23.39/4       59.14/8       52.13/11     111.27/8  
  9.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     34.06/11      26.48/8       60.54/9       50.55/9      111.49/9  
 10.Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     34.12/12      32.22/13      66.34/11      50.02/8      116.36/10 
 11.Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C     38.17/18      30.48/11      69.05/12      54.58/15     124.03/11 
 12.Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C     35.38/14      39.44/21      75.22/17      51.58/10     127.20/12 
 13.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     38.05/17      35.19/18      73.24/14      54.37/14     128.01/13 
 14.Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C     33.31/9       41.19/23      74.50/16      53.21/13     128.11/14 
 15.Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902 C     37.03/15      36.56/19      73.59/15      56.14/18     130.13/15 
 16.Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902       38.42/20      33.04/15      71.46/13      59.27/19     131.13/16 
 17.Korpas Jaroslav          TJ Lokomotiva Ingsta LBM6113 C     50.19/25      27.25/10      77.44/20      55.27/16     133.11/17 
 18.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     38.33/19      39.24/20      77.57/21      56.00/17     133.57/18 
 19.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     42.50/23      33.02/14      75.52/19      68.13/21     144.05/19 
 20.Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C     37.52/16      42.22/24      80.14/22      64.55/20     145.09/20 
 21.Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200       41.39/22      33.57/17      75.36/18      71.08/23     146.44/21 
 22.Hartl Zdeněk             TJ Aero Odolena Voda ODV6300 C     56.08/26      33.27/16      89.35/24      69.57/22     159.32/22 
 23.Klimeš Petr              Tempo Praha          TEP6300 C     48.27/24      73.46/26     122.13/26      76.31/24     198.44/23 
 24.Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C     66.03/28      45.51/25     111.54/25      88.48/25     200.42/24 
    Drągowski Robert         OK!Sport             23P5900       31.19/7   DISK     /    DISK     /        47.51/6   DISK     /   
    Neumann Jaroslav         SK SKI-OB Šternberk  STE5902 C     29.45/3       22.09/1       51.54/2   DISK     /    DISK     /   
    Janeba Petr              K.O.B. Choceň        CHC6001 C     40.50/21      41.16/22      82.06/23           /             /   
    Mellan Martin            SOK TJ Turnov        TUV6304       62.37/27                                  95.26/26           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H55                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C     30.57/1       25.37/2       56.34/1       38.35/1       95.09/1  
  2.Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     32.55/2       26.21/3       59.16/3       43.08/3      102.24/2  
  3.Jirka Jiří               KOB ZPV Prostějov    ZPV5501 C     33.56/4       25.15/1       59.11/2       43.27/4      102.38/3  
  4.Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     34.34/5       26.49/4       61.23/4       44.33/5      105.56/4  
  5.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     33.35/3       30.53/6       64.28/5       45.51/6      110.19/5  
  6.Zenker Norbert           USV TU Dresden       33D5430       39.50/11      31.04/8       70.54/8       42.31/2      113.25/6  
  7.Ryšavý Jiří              SKOB Ostrava         MOV5803 C     36.17/6       31.00/7       67.17/6       46.24/7      113.41/7  
  8.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     38.59/8       32.40/11      71.39/9       50.52/9      122.31/8  
  9.Adrián Petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600 C     39.09/9       31.44/9       70.53/7       51.53/10     122.46/9  
  9.Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C     47.45/14      27.29/5       75.14/11      47.32/8      122.46/9  
 11.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     37.06/7       35.29/16      72.35/10      55.56/11     128.31/11 
 12.Wróblewski Tadeusz       OK!Sport             23P5800       44.49/12      32.53/12      77.42/12      55.56/11     133.38/12 
 13.Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C     46.40/13      32.07/10      78.47/13      65.18/18     144.05/13 
 14.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C     53.59/18      34.52/14      88.51/17      55.56/11     144.47/14 
 15.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     50.22/16      34.01/13      84.23/14      61.59/16     146.22/15 
 16.Langr Stanislav          TJ START Náchod      SNA5403 C     39.39/10      49.00/20      88.39/16      57.59/15     146.38/16 
 17.Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     48.08/15      43.55/18      92.03/18      56.55/14     148.58/17 
 18.Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     50.58/17      35.44/17      86.42/15      64.34/17     151.16/18 
 19.Drobník Ivan             Slavia Liberec orien VLI5601 C     61.51/20      35.13/15      97.04/19      68.50/20     165.54/19 
 20.Gerhardt Joachim         USV TU Dresden       33D5800       56.01/19      47.11/19     103.12/20      66.48/19     170.00/20 
 21.Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C     63.59/22      49.49/21     113.48/21      78.16/21     192.04/21 
    Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C     63.25/21           /             /             /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H60                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     26.54/1       19.37/1       46.31/1       31.52/1       78.23/1  
  2.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     27.45/2       21.17/2       49.02/2       35.17/2       84.19/2  
  3.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     32.48/8       23.30/3       56.18/4       36.07/3       92.25/3  
  4.Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C     29.23/5       30.06/13      59.29/6       36.14/4       95.43/4  
  5.Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C     29.48/6       28.55/10      58.43/5       38.57/7       97.40/5  
  6.Genderjahn Ludwig        Braunschweiger MTV 1 41D4800       34.52/11      26.17/6       61.09/8       38.00/6       99.09/6  
  7.Peterka František        TJ Sokol Troja       TJP4900 C     28.44/3       30.56/15      59.40/7       39.39/8       99.19/7  
  8.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     32.57/9       31.22/16      64.19/12      36.21/5      100.40/8  
  9.Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     36.03/15      28.23/9       64.26/13      40.15/9      104.41/9  
 10.Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     35.59/13      25.24/5       61.23/9       45.46/14     107.09/10 
 11.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     36.00/14      28.09/8       64.09/11      45.58/15     110.07/11 
 12.Šikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301       34.46/10      31.33/18      66.19/14      44.58/12     111.17/12 
 13.Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     35.45/12      27.36/7       63.21/10      49.17/19     112.38/13 
 14.Rosen David              GB O Squad           11G5300       37.18/17      30.27/14      67.45/16      45.42/13     113.27/14 
 15.Tvrdek Vojtěch           KrOB Rozmarýn Litomě DLT5201 C     37.58/20      29.12/11      67.10/15      48.19/17     115.29/15 
 16.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     36.47/16      31.26/17      68.13/17      47.33/16     115.46/16 
 17.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     39.06/21      30.02/12      69.08/18      49.38/20     118.46/17 
 18.Frenzel Michael          Braunschweiger MTV 1 41D4300       37.41/19      40.48/22      78.29/20      41.56/10     120.25/18 
 19.Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C     41.17/22      32.46/19      74.03/19      53.10/21     127.13/19 
 20.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     44.05/24      36.59/20      81.04/22      55.03/23     136.07/20 
 21.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     43.14/23      37.01/21      80.15/21      76.02/27     156.17/21 
 22.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     48.42/26      44.48/24      93.30/23      68.15/26     161.45/22 
 23.Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C     55.38/27      44.45/23     100.23/24      67.18/25     167.41/23 
    Ziesche Juergen          Braunschweiger MTV 1 41D5001       37.27/18  DISK     /    DISK     /        48.27/18  DISK     /   
    Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C     28.55/4   DISK     /    DISK     /        43.46/11  DISK     /   
    Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     32.09/7       23.41/4       55.50/3   DISK     /    DISK     /   
    Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C     45.18/25  DISK     /    DISK     /        55.01/22  DISK     /   
    Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C          /             /             /        66.33/24           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H65                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     29.10/2       25.18/1       54.28/1       31.55/3       86.23/1  
  2.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417       29.25/3       31.23/3       60.48/2       28.45/1       89.33/2  
  3.Švadlena Jiří            K.O.B. Choceň        CHC4601 C     27.22/1       33.26/6       60.48/2       30.52/2       91.40/3  
  4.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     36.02/7       31.19/2       67.21/5       35.01/4      102.22/4  
  5.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     35.35/5       32.20/4       67.55/6       38.47/5      106.42/5  
  6.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     33.43/4       32.51/5       66.34/4       43.24/9      109.58/6  
  7.Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C     37.48/8       39.47/10      77.35/9       41.17/6      118.52/7  
  8.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     35.53/6       34.42/7       70.35/7       48.56/13     119.31/8  
  9.Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     39.58/9       36.26/9       76.24/8       44.03/10     120.27/9  
 10.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     45.17/13      41.42/11      86.59/11      41.55/7      128.54/10 
 11.Müller Rainer            USV TU Dresden       33D4500       50.04/14      35.18/8       85.22/10      48.58/14     134.20/11 
 12.Dokoupil Vladimír        VSK Mendelu Brno     VBM4806 C     41.12/11      50.32/13      91.44/12      44.38/11     136.22/12 
 13.Ryšavý Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C     45.07/12      54.14/14      99.21/13      45.10/12     144.31/13 
 14.Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     69.40/15      41.44/12     111.24/14      59.36/15     171.00/14 
    Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C     40.52/10  DISK     /    DISK     /        42.13/8   DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H70                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Conrad Helmut            USV TU Dresden       33D4000       24.17/1       24.15/1       48.32/1       24.56/1       73.28/1  
  2.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     27.21/2       32.09/4       59.30/2       26.29/2       85.59/2  
  3.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     34.32/3       27.47/2       62.19/3       28.29/3       90.48/3  
  4.Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C     37.01/4       30.17/3       67.18/4       32.58/5      100.16/4  
  5.Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C     42.58/8       34.18/5       77.16/5       37.18/7      114.34/5  
  6.Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C     47.29/10      36.50/6       84.19/8       31.23/4      115.42/6  
  7.Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C     45.05/9       38.58/7       84.03/7       40.37/10     124.40/7  
  8.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     39.08/6       39.52/8       79.00/6       51.30/11     130.30/8  
  9.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C     38.21/5       52.52/10      91.13/9       60.23/14     151.36/9  
 10.Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C     69.45/14      51.43/9      121.28/12      34.13/6      155.41/10 
 11.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     59.08/11      56.48/11     115.56/11      40.13/9      156.09/11 
 12.Vřešťál Jan              Vrestal              2QC3900       40.59/7       61.43/14     102.42/10      57.41/13     160.23/12 
 13.Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C     64.08/13      58.01/12     122.09/13      39.12/8      161.21/13 
 14.Sedlář Vladimír          Přátelé orientačního AOP4201 C     62.19/12      61.13/13     123.32/14      57.03/12     180.35/14 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H75                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     68.10/1       47.35/1      115.45/1       48.48/1      164.33/1  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : HDR                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C     11.20/6       19.39/1       30.59/2       12.27/1       43.26/1  
  2.Houžvičková Daniela      SOK TJ Turnov        TUV0751       10.02/1       19.42/2       29.44/1       14.20/3       44.04/2  
  3.Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C     10.49/4       22.39/5       33.28/4       15.39/4       49.07/3  
  4.Háp Matěj                OK 99 Hradec Králové PHK0501 C     13.05/8       21.24/4       34.29/5       18.38/11      53.07/4  
  5.Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C     11.32/7       25.22/9       36.54/6       18.09/9       55.03/5  
  6.Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     14.35/12      23.03/6       37.38/7       18.06/8       55.44/6  
  7.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     13.35/10      26.58/11      40.33/8       18.10/10      58.43/7  
  8.Marhold Václav           OB SK Zvole          ZVO0501 C     14.41/13      27.46/12      42.27/11      17.16/7       59.43/8  
  9.Voláková Viktorie        Ulita-HOBRA Orientee BRU0651 C     15.59/14      27.59/13      43.58/13      16.29/5       60.27/9  
 10.Kuhnová Alžběta          OK Lokomotiva Pardub LPU     C     13.21/9       28.51/14      42.12/10      20.54/15      63.06/10 
 11.Sedláček Martin          OOB SK Zbraslav      ZBP           14.11/11      29.21/15      43.32/12      21.13/16      64.45/11 
 12.Karásková Denisa         KOB ZPV Prostějov    ZPV0555       16.15/15      34.36/19      50.51/15      18.56/12      69.47/12 
 13.Vodičková Veronika       OK Lokomotiva Pardub LPU0651 C     16.26/16      34.36/19      51.02/16      20.44/14      71.46/13 
 14.Alblová Zuzana           SK Los Mělník        LME0660 C     18.34/19      38.13/26      56.47/20      18.56/12      75.43/14 
 15.Nešporová Terezie        OOB Třebíč           TTR0852       20.18/25      30.45/16      51.03/17      26.55/25      77.58/15 
 16.Kubec Adam               Cirkus Čakovice      81C0900       16.56/17      36.21/21      53.17/19      30.23/28      83.40/16 
 17.Baloghová Zora           ŠK Sandberg Bratisla 43S0750       20.04/21      38.04/24      58.08/22      26.06/22      84.14/17 
 18.Vorlíčková Lucka         ŠK Sandberg Bratisla 43S0851       20.12/23      38.05/25      58.17/23      26.14/23      84.31/18 
 19.Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE0650 C     20.16/24      36.58/22      57.14/21      28.29/27      85.43/19 
 20.Jonášová Ema             ŠK Sandberg Bratisla 43S0951       21.53/31      38.59/28      60.52/26      26.40/24      87.32/20 
 21.Kovář Radim              TJ Loko Česká Třebov CET0501 C     20.32/26      54.57/36      75.29/29      25.46/20     101.15/21 
 22.Hájek Dominik            TJ Loko Česká Třebov CET0601 C     20.34/27      55.00/37      75.34/30      25.45/19     101.19/22 
 23.Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C     21.33/30      37.46/23      59.19/24      44.25/34     103.44/23 
 24.Hájková Lucie            TJ Loko Česká Třebov CET0751 C     20.04/21      54.52/35      74.56/28      32.35/29     107.31/24 
 25.Venclová Aneta           OB T.J. Sokol Žamber ZAM1051       30.44/35      46.32/30      77.16/31      32.40/30     109.56/25 
 26.Kalinová Ella            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0961 C     37.25/39      52.37/34      90.02/35      27.39/26     117.41/26 
 27.Kopecká Nela             SK UP Olomouc        UOL0650 C     26.46/33      51.40/32      78.26/32      43.58/33     122.24/27 
 28.Novotná Vendula          OK 99 Hradec Králové PHK           29.27/34      52.31/33      81.58/33      46.09/35     128.07/28 
 29.Pavlík Tobiáš            KOB Chemopetrol Litv LIT1111 C     38.49/41      62.57/38     101.46/36      50.55/37     152.41/29 
    Neumann Rasmus           USV TU Dresden       33D0800       42.48/43      63.11/39     105.59/37  DISK     /    DISK     /   
    Danková Alice            OK Chrastava         CHA0650 C     21.56/32      38.32/27      60.28/25  DISK     /    DISK     /   
    Korecká Eva              OOB SK Chrast        CHT1054 C     36.42/38                              DISK     /    DISK     /   
    Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C     19.25/20                              DISK     /    DISK     /   
    Solarová Kateřina        USK Praha            VSP                                                 DISK     /    DISK     /   
    Rázek Adam               OSMOL                13R0600       10.11/2                                   13.58/2            /   
    Zabořilová Anna          OB Jenišovice        JEN0951            /             /             /        25.52/21           /   
    Hanáková Aneta           Kometa Kralovice     KRL0951 C     21.13/29      30.45/16      51.58/18           /             /   
    Bozděch Vojta            SK Praga             PGP1010 C     40.26/42           /             /        48.39/36           /   
    Pecka Matěj              OOB TJ Tatran Jablon TJN0901 C     37.43/40                                  21.21/17           /   
    Mertlík Vojta            OOB TJ Turnov        TUR07   C     10.53/5       20.33/3       31.26/3            /             /   
    Heřmánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C          /        25.41/10           /        16.40/6            /   
    Gajdová Michaela         USK Praha            VSP0752 C     46.09/44      43.51/29      90.00/34                             
    Kučera Jakub             USK Praha            VSP0900 C     31.36/36      34.14/18      65.50/27                             
    Vřešťál František + OndraOOB TJ Turnov        TUR0906                     50.42/31           /                               
    Houžvičková Kateřina     SOK TJ Turnov        TUV0952       20.57/28      24.18/8       45.15/14           /             /   
    Fišarová Adéla           Kometa Kralovice     KRL0751       17.26/18      23.16/7       40.42/9            /             /   
    Drahoňovský Tomáš        OOB TJ Turnov        TUR0701 C     10.36/3                                                          
    Vaculovič Matěj          Tempo Praha          TEP           33.28/37                                  41.15/32           /   
    Fost Albert              VŠSK MFF UK Praha    MFP                /             /             /        32.50/31           /   
    Hudská Štěpánka          OOB TJ Turnov        TUR0451            /             /             /        25.13/18           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : P2                        1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Antonowicz Jerzy         UNTS Warszawa        28P6800       17.28/2       15.10/2       32.38/2       31.05/1       63.43/1  
  2.Houžvičková Karolína     SOK TJ Turnov        TUV7254       17.38/3       14.57/1       32.35/1       37.08/3       69.43/2  
  3.Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C     17.25/1       17.37/5       35.02/3       38.31/6       73.33/3  
  4.Tomanica Vojtěch         OK Chrastava         CHA7601       20.41/5       15.56/3       36.37/4       37.32/5       74.09/4  
  5.Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI           21.58/8       17.15/4       39.13/5       36.38/2       75.51/5  
  6.Ondrejček Pavel          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8400       24.45/10      18.05/7       42.50/9       38.49/7       81.39/6  
  7.Zítková  Michaela        SOK TJ Turnov        TUV8551       21.31/7       17.44/6       39.15/6       43.43/8       82.58/7  
  8.Riby Kateřina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C     20.32/4       19.06/8       39.38/7       45.43/10      85.21/8  
  9.Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C     22.55/9       27.54/12      50.49/10      37.29/4       88.18/9  
 10.Horká Soňa               SK UP Olomouc        UOL7152       33.32/13      30.11/15      63.43/12      51.56/12     115.39/10 
 11.Smékalová Jana           SK UP Olomouc        UOL7777       42.44/16      28.49/14      71.33/13      59.22/14     130.55/11 
    Jonášová Marta           ŠK Sandberg Bratisla 43S6951       33.39/14      26.35/11      60.14/11  DISK     /    DISK     /   
    Poláková Veronika        OK Chrastava         CHA8150   DISK     /        23.24/10  DISK     /        72.31/15  DISK     /   
    Melicharová Barbora      TJ Loko Liberec      LLI7252 C     21.27/6       20.51/9       42.18/8   DISK     /    DISK     /   
    Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459 C     27.29/11           /             /        49.50/11           /   
    Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C     37.12/15                                  45.23/9            /   
    Riby Andrew              OOB TJ Lokomotiva Te LTP5501 C     45.09/17           /             /        54.15/13           /   
    Baloghová Hana           ŠK Sandberg Bratisla 43S6555            /        28.40/13           /    DISK     /             /   
    Kopecká Jitka            SK UP Olomouc        UOL7750 C     32.09/12                                                         
    Kovářová Milena          TJ OK Tolar          TJH5351 C          /        42.29/16           /             /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : P4                        1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matuš Vojtěch            SK při gymnáziu OOB  VRB9606 A     31.21/1       27.06/1       58.27/1       31.06/1       89.33/1  
  2.Remeš Petr               TJ Slavia Hradec Krá SHK           48.24/3       34.10/2       82.34/2       31.55/2      114.29/2  
  3.Silný Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C     45.26/2       45.34/6       91.00/3       43.59/3      134.59/3  
  4.Kapanen                  OK Jiskra Nový Bor   BOR           55.17/6       47.57/11     103.14/5       44.20/4      147.34/4  
  5.Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9350 C     52.39/4       46.06/7       98.45/4       50.53/7      149.38/5  
  6.Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     59.30/9       45.01/4      104.31/6       51.53/9      156.24/6  
  7.Valtr Pavel              VŠSK MFF UK Praha    MFP6600 C     55.27/7       56.26/17     111.53/8       51.03/8      162.56/7  
  8.Rücker Petr              TJ Jiskra Hořice     HOR6500 C     57.00/8       55.26/14     112.26/10      53.09/10     165.35/8  
  9.Preiningerová Monika     KOB Dobruška         DOB9999       54.12/5       57.50/18     112.02/9       61.51/14     173.53/9  
 10.Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B     76.44/17      46.39/8      123.23/13      69.13/17     192.36/10 
 11.Štverák Jan              OK Chrastava         CHA7301       64.51/11      73.40/23     138.31/16      60.21/13     198.52/11 
 12.Konečná Kateřina         Neregistrovaní       NNN7100       71.01/14      62.08/20     133.09/15      67.24/16     200.33/12 
 13.Kysela Martin            OB Jenišovice        JEN7201       67.41/13      62.27/21     130.08/14      71.54/20     202.02/13 
 14.Filipová Dagmar          TJ Slavia Hradec Krá SHK5651 C     87.12/19      87.23/24     174.35/19      48.45/5      223.20/14 
 15.Háp Ondřej               OK 99 Hradec Králové PHK9702 C     86.49/18      55.53/16     142.42/17      85.01/24     227.43/15 
 16.Štveráková Monika        OK Chrastava         CHA7852       96.53/21      55.44/15     152.37/18      79.32/22     232.09/16 
 17.Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C     93.25/20     108.12/25     201.37/20      50.14/6      251.51/17 
    Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C DISK     /    DISK     /    DISK     /        71.16/19  DISK     /   
    Dragowska Marzena        OK!Sport             23P6250   DISK     /        67.58/22  DISK     /        77.16/21  DISK     /   
    Gabrišová Petra          SK Los Mělník        LME           99.50/22  DISK     /    DISK     /                               
    Vacková Jana             KOB Start Blansko    SBK9999   DISK     /       108.42/26  DISK     /       121.31/25  DISK     /   
    Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C     65.30/12      47.18/9      112.48/11                             
    Reisingerová Martina     KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C     72.30/15      50.18/12     122.48/12                             
    Nedvídek Adam            KrOB Rozmarýn Litomě DLT7501                                                 80.25/23           /   
    Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C                   45.31/5            /        55.21/12           /   
    Štičková Eva             TJ Loko Liberec      LLI6051 C     73.42/16           /             /        71.14/18           /   
    Čechová Jitka            VSK Mendelu Brno     VBM8353 C                 -669.39/27           /        55.10/11           /   
    Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C                   47.39/10           /        66.08/15           /   
    Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     59.47/10      51.21/13     111.08/7            /             /   
    Kovářová Lenka           TJ OK Tolar          TJH8652 C          /        58.08/19           /             /             /   
    Kovář Jaroslav           TJ OK Tolar          TJH8901 C          /        40.33/3            /             /             /