Konečné výsledky kategorie                                                24.8.2013 21:45:56
                                       PP2013 1.etapa
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.4km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kyselová Adéla           OB Jenišovice        JEN0351 C     14.03  +      0.00
  2.Thýnová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 C     14.40  +      0.37
  3.Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     14.42  +      0.39
  4.Chvátilová Johana        OK 99 Hradec Králové PHK0450 C     15.09  +      1.06
  5.Binarová Adéla           SK UP Olomouc        UOL0452 C     15.27  +      1.24
  6.Neumann Lena             USV TU Dresden       33D0351       16.06  +      2.03
  7.Křístková Magdalena      OK Roztoky           ROZ0350 C     17.33  +      3.30
  8.Vodičková Johana         OK Lokomotiva Pardub LPU0354       19.49  +      5.46
  9.Fišarová Eliška          Kometa Kralovice     KRL0351 C     20.07  +      6.04
 10.Smékalová Karolína       SK UP Olomouc        UOL0451 C     20.57  +      6.54
 11.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     21.01  +      6.58
 12.Pračková Ema             VŠSK MFF UK Praha    MFP0451 C     21.14  +      7.11
 13.Švidrnochová Eliška      SKOB Ostrava         MOV0451 C     22.03  +      8.00
 14.Vávrová Vanda            TJ Jiskra Hořice     HOR0350 C     22.49  +      8.46
 15.Smékalová Viktorie       SK UP Olomouc        UOL0450 C     24.54  +     10.51
 16.Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C     30.02  +     15.59
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        1.0km    0m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Neumann Johanna          USV TU Dresden       33D0500       14.45  +      0.00
  2.Klechová Karolína        Přátelé orientačního AOP0452 C     15.12  +      0.27
  3.Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     15.53  +      1.08
  4.Adamovská Kateřina       OOB Vamberk          VAM           16.00  +      1.15
  5.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558       18.30  +      3.45
  6.Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 C     21.23  +      6.38
  7.Hlaváčová Lucie          KOS TJ Tesla Brno    TBM0660 C     22.04  +      7.19
  8.Nedvídková Adéla         KrOB Rozmarýn Litomě DLT0452 C     23.31  +      8.46
  9.Benešová Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH0651 C     26.41  +     11.56
 10.Folprechtová Julie       USK Praha            VSP0653 C     27.37  +     12.52
 11.Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     28.37  +     13.52
 12.Kubcová Anna             KOB Dobruška         DOB0550 C     29.11  +     14.26
 13.Kohoutová Zdeňka         KOB Kladno           DKL0651       32.34  +     17.49
 14.Vorlíčková Martina       ŠK Sandberg Bratisla 43S0551       33.09  +     18.24
    Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C DISK              
    Blahutová Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP0550 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.5km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B     16.22  +      0.00
  2.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 B     16.54  +      0.32
  3.Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 B     19.05  +      2.43
  4.Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 B     20.01  +      3.39
  5.Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 B     20.03  +      3.41
  6.Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 B     20.11  +      3.49
  7.Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B     22.50  +      6.28
  8.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C     23.03  +      6.41
  9.Hájková Lucie            Přátelé orientačního AOP0350 C     23.12  +      6.50
 10.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     23.18  +      6.56
 11.Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C     23.23  +      7.01
 12.Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 B     23.50  +      7.28
 13.Korpasová Lucie          TJ Lokomotiva Ingsta LBM0151 B     26.10  +      9.48
 14.Vejražková Róza          Sportcentrum Jičín   SJC0151 B     26.12  +      9.50
 15.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     26.39  +     10.17
 16.Jelínková Zuzana         K.O.B. Choceň        CHC0151 C     29.31  +     13.09
 17.Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 B     29.52  +     13.30
 18.Kuchařová Rozálie        Sportcentrum Jičín   SJC0251 C     31.55  +     15.33
 19.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B     32.09  +     15.47
 20.Kovářová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET0251 C     44.17  +     27.55
 21.Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C     48.02  +     31.40
 22.Janků Anna               Sportcentrum Jičín   SJC0252 C     49.11  +     32.49
 23.Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C     53.04  +     36.42
 24.Vallová Kristýna         OB SK Zvole          ZVO0152 C     92.34  +     76.12
 
Konečné výsledky kategorie: D14         1.5km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Odehnalová Klára         KOB Moira Brno       ABM9956 A     15.50  +      0.00
  1.Janošíkova Tereza        SK UP Olomouc        UOL9950 B     15.50  +      0.00
  3.Klüser Ellen             USV TU Dresden       33D9900       16.10  +      0.20
  4.Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 A     17.14  +      1.24
  5.Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 B     17.48  +      1.58
  6.Grycová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM0058 B     18.07  +      2.17
  7.Nechanická Klára         SK OS Nové Město n.  OSN0050 B     18.11  +      2.21
  8.Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 B     18.20  +      2.30
  9.Hájková Lenka            Přátelé orientačního AOP0050 B     18.50  +      3.00
  9.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B     18.50  +      3.00
 11.Semrádová Jana           K.O.B. Choceň        CHC9951 B     19.05  +      3.15
 12.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 A     19.28  +      3.38
 13.Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 B     20.43  +      4.53
 14.Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C     21.24  +      5.34
 15.Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 B     21.38  +      5.48
 16.Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 C     22.36  +      6.46
 17.Větříčková Andrea        TJ Slavia Hradec Krá SHK9951 B     22.42  +      6.52
 18.Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 B     22.48  +      6.58
 19.Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B     22.58  +      7.08
 20.Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 B     23.00  +      7.10
 21.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 B     23.06  +      7.16
 22.Thýnová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 B     24.27  +      8.37
 23.Chaloupková Kateřina     K.O.B. Choceň        CHC0051 C     25.10  +      9.20
 24.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     25.35  +      9.45
 25.Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C     27.55  +     12.05
 26.Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 B     29.05  +     13.15
 27.Mudrová Lenka            Kometa Kralovice     KRL0052 C     29.07  +     13.17
 28.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     29.54  +     14.04
 29.Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C     31.18  +     15.28
 30.Humpolcová Veronika      Cirkus Čakovice      81C0051       42.10  +     26.20
 31.Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     43.31  +     27.41
 32.Kmentová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU9957 C     44.35  +     28.45
 33.Klimešová Petra          Tempo Praha          TEP0050 C     47.00  +     31.10
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.2km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 A     26.03  +      0.00
  2.Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A     27.13  +      1.10
  3.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A     27.48  +      1.45
  4.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 A     28.07  +      2.04
  5.Müller Dorothea          OOB TJ Turnov        TUR9758       28.27  +      2.24
  6.Odehnalová Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757 A     29.24  +      3.21
  7.Košútová Katarína        Youth Team Slovakia  46S9652       29.41  +      3.38
  8.Papugová Andrea          Youth Team Slovakia  46S9659       29.54  +      3.51
  9.Chaloupková Veronika     K.O.B. Choceň        CHC9852 A     29.55  +      3.52
 10.Červená Adéla            TJ Slavia Hradec Krá SHK9755 A     30.13  +      4.10
 11.Peňázová Veronika        SJH Jindřichův Hrade SJH9752 A     31.16  +      5.13
 12.Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 B     31.39  +      5.36
 13.Miklušová Tereza         Youth Team Slovakia  46S9658       31.43  +      5.40
 14.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850       32.24  +      6.21
 15.Grycová Veronika         KOS TJ Tesla Brno    TBM9859 A     34.01  +      7.58
 16.Dundáčková Julie         SJH Jindřichův Hrade SJH9853 B     34.47  +      8.44
 17.Hojná Dominika           SJH Jindřichův Hrade SJH9852 A     35.18  +      9.15
 18.Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 C     35.32  +      9.29
 19.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 A     35.52  +      9.49
 20.Kavalírová Julie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 B     36.24  +     10.21
 21.Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 C     37.21  +     11.18
 22.Parkanová Veronika       SJH Jindřichův Hrade SJH9751 B     38.31  +     12.28
 23.Schenková Tereza         Youth Team Slovakia  46S9660       39.23  +     13.20
 24.Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B     39.55  +     13.52
 25.Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B     42.57  +     16.54
 26.Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 B     44.15  +     18.12
 27.Korpasová Tereza         TJ Lokomotiva Ingsta LBM9898 B     48.21  +     22.18
 28.Antonowicz Anna Maria    UNTS Warszawa        28P9850       48.58  +     22.55
 29.Peterková Veronika       Kometa Kralovice     KRL9755 C     51.16  +     25.13
 30.Šikolová Tereza          OOB TJ Tatran Jablon TJN9850 C     52.05  +     26.02
 31.Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C     61.43  +     35.40
 32.Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851 C     73.38  +     47.35
 
Konečné výsledky kategorie: D18         2.3km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     24.42  +      0.00
  2.Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A     26.16  +      1.34
  3.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A     27.31  +      2.49
  4.Chládková Simona         OK Lokomotiva Pardub LPU9658 A     27.54  +      3.12
  5.Nieke Patricia           OOB TJ Turnov        TUR9552       28.19  +      3.37
  6.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     28.21  +      3.39
  7.Hošeková Vanda           Youth Team Slovakia  46S9655       28.28  +      3.46
  8.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A     29.08  +      4.26
  9.Papugová Martina         Youth Team Slovakia  46S9651       29.11  +      4.29
 10.Drągowska Maria          OK!Sport             23P9550       29.46  +      5.04
 11.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A     30.20  +      5.38
 12.Lamanecová Radka         Youth Team Slovakia  46S9654       30.24  +      5.42
 13.Myslivcová Markéta       TJ Slavia Hradec Krá SHK9650 B     30.46  +      6.04
 14.Doležalová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9558       32.36  +      7.54
 15.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 A     33.06  +      8.24
 16.Lavičková Michaela       Kometa Kralovice     KRL9655 B     36.13  +     11.31
 17.Klimešová Iva            Tempo Praha          TEP9550 C     38.54  +     14.12
 18.Franková Dominika        Youth Team Slovakia  46S9653       39.01  +     14.19
 19.Machačová Michaela       OK 99 Hradec Králové PHK9656 A     39.41  +     14.59
 20.Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554 A     40.41  +     15.59
 21.Šádková Martina          OK 99 Hradec Králové PHK9653 A     43.39  +     18.57
 22.Pustaiová Zuzana         OOB TJ Tatran Jablon TJN9650 C     45.46  +     21.04
 23.Šádková Lucie            OK 99 Hradec Králové PHK9654 C     56.39  +     31.57
 
Konečné výsledky kategorie: D20         2.4km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 R     27.11  +      0.00
  2.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 R     28.26  +      1.15
  3.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 R     30.05  +      2.54
  4.Pijáková Barbora         KOB Sokol Pezinok    SPE9451       32.05  +      4.54
  5.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 R     35.04  +      7.53
  6.Tesařová Jana            TJ TŽ Třinec         TRI9751 C     35.43  +      8.32
  7.Kamererová Valerie       SK Kamenice          KAM9452 A     39.22  +     12.11
  8.Klinkerová Tereza        OB SK Zvole          ZVO9379       50.25  +     23.14
    Benešová Jana            SJH Jindřichův Hrade SJH9451 R DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        2.9km    0m 16k  Ranking:0.7631 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     32.04  +      0.00  R: 7675b
  2.Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 C     32.16  +      0.12  R: 7627b
  3.Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C     32.25  +      0.21  R: 7592b
  4.Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C     32.53  +      0.49  R: 7481b
  5.Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 R     33.35  +      1.31  R: 7316b
  6.Kociánová Lenka          VSK Mendelu Brno     VBM8553 C     34.58  +      2.54  R: 6988b
  7.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     35.10  +      3.06  R: 6941b
  8.Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 C     35.12  +      3.08  R: 6933b
  9.Horčičková Eva           SK UP Olomouc        UOL7051 C     35.24  +      3.20  R: 6886b
 10.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     35.34  +      3.30  R: 6846b
 11.Jaunsproge Mara          USV TU Dresden       33D8750       35.59  +      3.55  R: 6748b
 12.Masopustová Elis         SK Praga             PGP8656 C     36.26  +      4.22  R: 6641b
 13.Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C     36.28  +      4.24  R: 6633b
 14.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     36.29  +      4.25  R: 6630b
 15.Prchalová Ivana          SK SNS Smržovka      SMR8754 C     36.39  +      4.35  R: 6590b
 16.Hančová Marie            TJ START Náchod      SNA8255 C     36.46  +      4.42  R: 6562b
 17.Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     36.54  +      4.50  R: 6531b
 18.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     37.23  +      5.19  R: 6417b
 19.Dokoupilová Radka        VSK Mendelu Brno     VBM8558 C     37.30  +      5.26  R: 6389b
 20.Píšová Monika            SK LOB Nová Paka     NPA8151 C     37.39  +      5.35  R: 6353b
 21.Flašarová  Kristýna      SK Praga             PGP9054 C     38.10  +      6.06  R: 6231b
 22.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     38.17  +      6.13  R: 6204b
 23.Křístková Hana           OK Roztoky           ROZ7450 C     38.38  +      6.34  R: 6121b
 24.Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C     39.03  +      6.59  R: 6022b
 25.Korecká Lenka            OOB SK Chrast        CHT8053 C     39.09  +      7.05  R: 5998b
 26.Čermáková Magdalena      SK UP Olomouc        UOL9155 R     39.27  +      7.23  R: 5927b
 27.Palashevska Maryna       OK Slavutich         13U9051       39.51  +      7.47  R: 5833b
 28.Petrželová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8950 C     40.23  +      8.19  R: 5707b
 29.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     40.30  +      8.26  R: 5679b
 30.Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C     41.59  +      9.55  R: 5328b
 31.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C     42.11  +     10.07  R: 5281b
 32.Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C     42.15  +     10.11  R: 5265b
 33.Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A     42.20  +     10.16  R: 5245b
 34.Voráčková Lenka          SK OS Nové Město n.  OSN8555 C     42.23  +     10.19  R: 5233b
 34.Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C     42.23  +     10.19  R: 5233b
 36.Palasová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C     42.24  +     10.20  R: 5229b
 37.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C     43.41  +     11.37  R: 4926b
 38.Tomešová Daniela         Sportcentrum Jičín   SJC8451 C     43.43  +     11.39  R: 4918b
 39.Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C     44.33  +     12.29  R: 4721b
 40.Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C     44.38  +     12.34  R: 4701b
 41.Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     44.39  +     12.35  R: 4697b
 42.Macková Lucia            SK Kamenice          KAM9151 C     44.43  +     12.39  R: 4681b
 43.Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C     44.44  +     12.40  R: 4677b
 44.Schütznerová Lucie       TJ START Náchod      SNA8551 C     44.54  +     12.50  R: 4638b
 45.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 C     45.26  +     13.22  R: 4512b
 46.Bialožytová Tereza       SK Žabovřesky Brno   ZBM9050 C     46.22  +     14.18  R: 4291b
 47.Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C     46.28  +     14.24  R: 4267b
 48.Žabková Marie            SK Žabovřesky Brno   ZBM8753 C     48.10  +     16.06  R: 3865b
 49.Engelhardt Katja         USV TU Dresden       33D8450       48.21  +     16.17  R: 3822b
 50.Richter Silke            USV TU Dresden       33D8050       55.29  +     23.25  R: 2134b
 51.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 C     55.40  +     23.36  R: 2090b
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        2.8km    0m 13k  Ranking:0.6158 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ondřejová Dita Terezie   TJ Slavia Hradec Krá SHK8550 C     35.59  +      0.00  R: 6262b
  2.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     36.33  +      0.34  R: 6167b
  3.Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C     37.17  +      1.18  R: 6044b
  4.Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C     37.49  +      1.50  R: 5954b
  5.Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C     38.29  +      2.30  R: 5842b
  6.Kohlová Zuzana           SKOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C     38.31  +      2.32  R: 5836b
  7.Skripniková Petra        OK Sparta Praha      SCP8656 C     39.10  +      3.11  R: 5727b
  8.Staňková Lucie           KOB Dobruška         DOB8756 C     39.51  +      3.52  R: 5612b
  9.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 C     40.00  +      4.01  R: 5587b
 10.Posoldová Eva            Sportcentrum Jičín   SJC7957 C     40.50  +      4.51  R: 5447b
 11.Alblová Lucie            SK Los Mělník        LME7555 C     41.28  +      5.29  R: 5340b
 12.Záveská Anna             KOB Dobruška         DOB8851 C     41.34  +      5.35  R: 5323b
 13.Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C     42.04  +      6.05  R: 5239b
 14.Wysocka Malwina          Slask O-Team         24P8500       42.54  +      6.55  R: 5099b
 15.Setínková Eva            Oddíl OB Kotlářka    DKP8759 C     43.30  +      7.31  R: 4998b
 16.Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256 C     44.06  +      8.07  R: 4897b
 17.Zoubková Jana            OOB SK Zbraslav      ZBP8050 C     44.52  +      8.53  R: 4768b
 18.Křížová Vendula          Sportcentrum Jičín   SJC8355 C     45.11  +      9.12  R: 4715b
 19.Kozumplíková Alice       SK Radioklub Blansko RBK8151 C     46.01  +     10.02  R: 4575b
 20.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     47.01  +     11.02  R: 4406b
 21.Černíková Barbora        KOB Dobruška         DOB7878 C     47.12  +     11.13  R: 4376b
 22.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     47.35  +     11.36  R: 4311b
 23.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C     48.49  +     12.50  R: 4104b
 24.Dusza Anna               UNTS Warszawa        28P8950       49.21  +     13.22  R: 4014b
 25.Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C     50.53  +     14.54  R: 3756b
 26.Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B     51.54  +     15.55  R: 3585b
 27.Vobořilová Markéta       Sportcentrum Jičín   SJC8854       52.43  +     16.44  R: 3448b
 28.Gordon Diana             KU AZS WAT Warszawa  45P9050       53.00  +     17.01  R: 3400b
 29.Rudolfová Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752 C     53.16  +     17.17  R: 3355b
 30.Rozkošná Taťána          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8155       54.01  +     18.02  R: 3229b
 31.Sanz Gloria              FRONTELA OK          12E7550       54.10  +     18.11  R: 3204b
 32.Kašparová Šárka          Přátelé orientačního AOP7251 C     55.31  +     19.32  R: 2977b
 33.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     56.08  +     20.09  R: 2873b
 34.Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     56.09  +     20.10  R: 2870b
 35.Horová Klára             SK Praga             PGP8455 C     56.39  +     20.40  R: 2786b
 36.Kvapilová Lenka          SOK TJ Turnov        TUV8151 C     57.39  +     21.40  R: 2618b
 37.Urbanovská Aneta         Ekonom Praha Outdoor 64C8750       59.43  +     23.44  R: 2270b
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        2.2km    0m 11k  Ranking:0.4479 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     29.59  +      0.00  R: 4664b
  2.Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     31.51  +      1.52  R: 4397b
  3.Šafářová Ivana           TJ Loko Česká Třebov CET8051 C     31.59  +      2.00  R: 4378b
  4.Augustinová Bohdana      OK Jilemnice         JIL8952 C     34.35  +      4.36  R: 4005b
  4.Venclová Veronika        OB T.J. Sokol Žamber ZAM8251 C     34.35  +      4.36  R: 4005b
  6.Mesiarkinová Kamila      O-mikron             MBM8282 C     36.10  +      6.11  R: 3778b
  7.Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C     36.23  +      6.24  R: 3747b
  8.Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C     38.13  +      8.14  R: 3485b
  9.Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     38.37  +      8.38  R: 3427b
 10.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     38.40  +      8.41  R: 3420b
 11.Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C     40.22  +     10.23  R: 3177b
 12.Pěluchová Daniela        K.O.B. Choceň        CHC8851 C     40.38  +     10.39  R: 3139b
 13.Kadaňová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU8253 C     41.23  +     11.24  R: 3031b
 14.Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     43.34  +     13.35  R: 2718b
 15.Erbanová Karolína        OK Jilemnice         JIL8851 C     43.42  +     13.43  R: 2699b
 16.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     44.23  +     14.24  R: 2601b
 17.Procházková Zuzana       SKOB TJ Sokol Kralup KPY8650 C     47.31  +     17.32  R: 2153b
 18.Blahutová Hanka          VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C     47.42  +     17.43  R: 2126b
 19.Müllerová Petra          OOB Vamberk          VAM9098 C     52.56  +     22.57  R: 1377b
 20.Zamrzlová Eva            Ekonom Praha Outdoor 64C8751       56.43  +     26.44  R:  835b
 21.Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C     70.09  +     40.10  R:    0b
 22.Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     71.03  +     41.04  R:    0b
 23.Khýnová Radka            KOB Dobruška         DOB8750 C     92.12  +     62.13  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21E        3.5km    0m 20k  Ranking:0.9022 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šafka Brožková Dana      Sportcentrum Jičín   SJC8156 E     33.12  +      0.00  R: 9524b
  2.Haldin Vendula           Halden               21N8100       35.44  +      2.32  R: 8874b
  3.Kolínová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     36.32  +      3.20  R: 8669b
  4.Hrstková Vladěna         SK Praga             PGP8753 R     37.22  +      4.10  R: 8455b
  5.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 E     38.16  +      5.04  R: 8224b
  6.Stevens Victoria         nebstone             15G8950       39.21  +      6.09  R: 7946b
  7.Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 C     39.28  +      6.16  R: 7916b
  8.Hepnerová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E     39.43  +      6.31  R: 7852b
  9.Hlavová Jindra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8989 R     39.59  +      6.47  R: 7783b
 10.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C     40.09  +      6.57  R: 7741b
 11.Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 C     40.59  +      7.47  R: 7527b
 12.Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E     41.14  +      8.02  R: 7463b
 13.Košárková Iva            Přátelé orientačního AOP8152 R     41.19  +      8.07  R: 7441b
 14.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     41.29  +      8.17  R: 7398b
 15.Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 E     41.47  +      8.35  R: 7321b
 16.Horčičková Vendula       SK UP Olomouc        UOL9353 E     42.04  +      8.52  R: 7249b
 17.Rybakovaite Kristina     G-Sport              23L8650       42.59  +      9.47  R: 7013b
 18.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     43.38  +     10.26  R: 6847b
 19.Kubátová Zuzka           SK LOB Nová Paka     NPA9151 C     43.42  +     10.30  R: 6830b
 20.Gornicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa        28P6850       43.44  +     10.32  R: 6821b
 21.Pitirimova Olena         OK Slavutich         13U9050       44.22  +     11.10  R: 6658b
 22.Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 E     45.07  +     11.55  R: 6466b
 23.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     45.23  +     12.11  R: 6398b
 24.Straube Hanka            USV TU Dresden       33D7350       46.13  +     13.01  R: 6184b
 25.Gajda Monika             UNTS Warszawa        28P9050       46.38  +     13.26  R: 6077b
 26.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051       47.10  +     13.58  R: 5940b
 27.Beržinská Soňa           KOB Start Blansko    SBK8554 C     56.09  +     22.57  R: 3634b
    Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         2.4km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chaloupská Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7051 C     30.24  +      0.00
  2.Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     31.22  +      0.58
  3.Folprechtová Kateřina    USK Praha            VSP7460 C     31.38  +      1.14
  4.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     32.02  +      1.38
  5.Solarová Zuzana          USK Praha            VSP7750 C     32.18  +      1.54
  6.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     32.26  +      2.02
  7.Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C     33.55  +      3.31
  8.Kučerová Marie           USK Praha            VSP7551 C     34.24  +      4.00
  9.Macková Lenka            SK Kamenice          KAM7051 C     34.34  +      4.10
 10.Biolik Agnieszka         Bioliki              46P7700       34.56  +      4.32
 11.Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C     34.59  +      4.35
 12.Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C     35.04  +      4.40
 13.Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     35.46  +      5.22
 14.Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     36.01  +      5.37
 15.Hájková Ludmila          TJ Loko Česká Třebov CET7554 C     36.27  +      6.03
 16.Martanová Daniela        Slavia Liberec orien VLI7452 C     37.03  +      6.39
 17.Karásková Marcela        KOB ZPV Prostějov    ZPV6970 C     37.17  +      6.53
 18.Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552 C     37.37  +      7.13
 19.Mrskočová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU7356 C     37.55  +      7.31
 20.Nechanická Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN7557 C     39.04  +      8.40
 20.Milánová Jindřiška       KOS TJ Tesla Brno    TBM7475 C     39.04  +      8.40
 22.Urbanová Monika          ŠK Sandberg Bratisla 43S7751       42.31  +     12.07
 23.Korpasová Ivana          TJ Lokomotiva Ingsta LBM7362 C     42.34  +     12.10
 24.Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451       42.38  +     12.14
 25.Rusinová Alena           Ulita-HOBRA Orientee BRU7152 C     43.56  +     13.32
 26.Chvátilová Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7450 C     44.38  +     14.14
 27.Binarová Jitka           SK UP Olomouc        UOL7751 C     44.54  +     14.30
 28.Sedláčková Jana          OOB SK Zbraslav      ZBP7654 C     47.04  +     16.40
 29.Pračková Zita            VŠSK MFF UK Praha    MFP7850 C     49.07  +     18.43
 30.Kolářová Michaela        SKOB Slaný           SLA7351 C     49.19  +     18.55
 31.Humpolcová Jitka         Cirkus Čakovice      81C7350       50.25  +     20.01
 32.Žemlová Eva              SK Kamenice          KAM7550 C     53.49  +     23.25
 33.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     55.52  +     25.28
 34.Kubcová Lenka            KOB Dobruška         DOB7451 C     57.36  +     27.12
 35.Vorlíčková Barbora       ŠK Sandberg Bratisla 43S7651       60.03  +     29.39
 36.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     61.45  +     31.21
 37.Švidrnochová Hana        SKOB Ostrava         MOV7751 C     64.56  +     34.32
 38.Marholdová Martina       OB SK Zvole          ZVO7451 C     86.24  +     56.00
 
Konečné výsledky kategorie: D40         2.4km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vandasová Markéta        OOB Vamberk          VAM7250 C     32.06  +      0.00
  2.Křivdová Lenka           Sportovní klub hasič 2PC1350       32.13  +      0.07
  3.Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C     33.24  +      1.18
  4.Eckardt Cornelia         USV TU Dresden       33D6951       34.53  +      2.47
  5.Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C     36.23  +      4.17
  5.Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C     36.23  +      4.17
  7.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     36.43  +      4.37
  8.Grycová Jana             KOS TJ Tesla Brno    TBM6969 C     36.54  +      4.48
  9.Semíková Iva             SK Kamenice          KAM6850 C     37.25  +      5.19
 10.Sedlářová Pavla          Přátelé orientačního AOP7052 C     37.38  +      5.32
 11.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     37.39  +      5.33
 12.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     37.57  +      5.51
 13.Benešová Iva             SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C     38.32  +      6.26
 14.Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C     38.40  +      6.34
 15.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     39.48  +      7.42
 16.Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C     39.57  +      7.51
 17.Kostková Jana            Přátelé orientačního AOP7151 C     40.01  +      7.55
 18.Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C     40.05  +      7.59
 19.Hájková Jitka            Přátelé orientačního AOP7150 C     41.24  +      9.18
 20.Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     41.50  +      9.44
 21.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     42.09  +     10.03
 22.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     42.41  +     10.35
 23.Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350 C     42.46  +     10.40
 24.Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     44.01  +     11.55
 25.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     44.04  +     11.58
 26.Odehnalová Kamila        KOB Moira Brno       ABM7052 C     44.39  +     12.33
 27.Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C     46.15  +     14.09
 28.Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C     47.32  +     15.26
 29.Chaloupková Lenka        K.O.B. Choceň        CHC6951 C     47.51  +     15.45
 30.Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C     48.06  +     16.00
 31.Hlaváčová Šárka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7258 C     49.01  +     16.55
 32.Hanáková Marta           Kometa Kralovice     KRL7151 C     49.07  +     17.01
 33.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     50.22  +     18.16
 34.Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C     51.32  +     19.26
 35.Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     51.42  +     19.36
 36.Maňáková Silvie          OK 99 Hradec Králové PHK7151 C     52.34  +     20.28
 37.Janků Radka              Sportcentrum Jičín   SJC7353 C     54.33  +     22.27
 38.Zobaníková Vladimíra     TJ Sokol Radslavice  RAD6850 C     57.52  +     25.46
 39.Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     64.59  +     32.53
 40.Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952 C     68.43  +     36.37
 41.Mielcová Elena           OOB TJ Baník Ostrava AOV6951 C     72.49  +     40.43
 42.Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C     73.10  +     41.04
 43.Bendáková Jitka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6951 C     76.00  +     43.54
 44.Jeřábková Jana           SK UP Olomouc        UOL6954 C     78.45  +     46.39
    Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C DISK              
    Hájková Magdalena        SOK TJ Turnov        TUV7351   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         2.3km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     34.12  +      0.00
  2.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     35.34  +      1.22
  3.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     36.53  +      2.41
  4.Matějková Martina        OOB TJ Lokomotiva Te LTP6850 C     36.56  +      2.44
  5.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     37.15  +      3.03
  6.Poklopová Ivana          SK UP Olomouc        UOL6451 C     38.25  +      4.13
  7.Lisá Monika              SKOB Ostrov          ONO6750 C     38.44  +      4.32
  8.Müllerová Zorka          OOB Vamberk          VAM6767 C     39.00  +      4.48
  9.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     39.58  +      5.46
 10.Jirková Renata           KOB ZPV Prostějov    ZPV6553 C     40.06  +      5.54
 11.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     41.27  +      7.15
 12.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     42.03  +      7.51
 13.Lohrová Hana             OK Sparta Praha      SCP6550 C     42.54  +      8.42
 14.Gabryšová Tereza         SK Los Mělník        LME6850 C     43.59  +      9.47
 15.Pustaiová Romana         OOB TJ Tatran Jablon TJN6851 C     44.21  +     10.09
 16.Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554 C     44.54  +     10.42
 17.Cruse Katrin             SV Robotron Dresden  24D6556       45.31  +     11.19
 18.Thýnová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C     45.47  +     11.35
 19.Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C     47.36  +     13.24
 20.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     47.48  +     13.36
 21.Parfianowicz Joanna      UNTS Warszawa        28P6450       48.39  +     14.27
 22.Syslová Iva              OOB Třebíč           TTR6151       50.03  +     15.51
 23.Hájková Iveta            SK SP Kylešovice     KYL6350 C     50.55  +     16.43
 24.Ježková Regina           SK Praga             PGP6352 C     52.49  +     18.37
 25.Veljačiková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C     54.22  +     20.10
 26.Jelínková Marta          K.O.B. Choceň        CHC6751 C     54.25  +     20.13
 27.Rückerová Olga           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6751 C     56.05  +     21.53
 28.Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     56.30  +     22.18
 29.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     69.53  +     35.41
 30.Semrádová Jitka          K.O.B. Choceň        CHC6651 C     74.54  +     40.42
 
Konečné výsledky kategorie: D50         2.3km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     34.23  +      0.00
  2.Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C     43.59  +      9.36
  3.Leideck Heike            USV TU Dresden       33D6250       46.47  +     12.24
  4.Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C     48.50  +     14.27
  5.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     49.23  +     15.00
  6.Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251 C     49.47  +     15.24
  7.Klimešová Hana           Tempo Praha          TEP6150 C     49.56  +     15.33
  8.Hartlová Blanka          TJ Aero Odolena Voda ODV6350 C     58.31  +     24.08
  9.Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C     59.26  +     25.03
 10.Vondráčková Zdeňka       TJ START Náchod      SNA6251 C     68.22  +     33.59
 11.Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C     70.00  +     35.37
 12.Wróblewska Bogna         OK!Sport             23P5950       70.38  +     36.15
    Syslová Drahomíra        SK Praga             PGP5650 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.1km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     30.18  +      0.00
  2.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     33.01  +      2.43
  3.Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     35.00  +      4.42
  4.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     35.10  +      4.52
  5.Langrová Eva             TJ START Náchod      SNA5351 C     35.28  +      5.10
  6.Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C     36.59  +      6.41
  7.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     37.46  +      7.28
  8.Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     38.59  +      8.41
  9.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     39.38  +      9.20
 10.Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C     39.53  +      9.35
 11.Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C     40.46  +     10.28
 12.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     41.37  +     11.19
 13.Dokoupilová Zuzana       VSK Mendelu Brno     VBM5754 C     41.39  +     11.21
 14.Bláhová Luba             TJ Slavia Hradec Krá SHK5852 C     41.59  +     11.41
 15.Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     42.34  +     12.16
 16.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     43.45  +     13.27
 17.Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C     51.02  +     20.44
 18.Mikysková Hana           TJ START Náchod      SNA5651 C     52.07  +     21.49
 19.Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450       54.59  +     24.41
 20.Janošíková Jaroslava     SK UP Olomouc        UOL5858 C     57.04  +     26.46
 21.Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C     69.27  +     39.09
    Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D60         2.1km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     32.01  +      0.00
  2.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     33.20  +      1.19
  3.Stevens Sue              nebstone             15G5350       36.26  +      4.25
  4.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     37.27  +      5.26
  5.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     40.14  +      8.13
  6.Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C     40.18  +      8.17
  7.Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254 C     40.34  +      8.33
  8.Tvrdkova Eva             KrOB Rozmarýn Litomě DLT5251 C     40.55  +      8.54
  9.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     44.30  +     12.29
 10.Rufferová Iva            TJ START Náchod      SNA5052       49.48  +     17.47
 11.Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C     51.25  +     19.24
 12.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     51.44  +     19.43
 13.Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C     60.53  +     28.52
 14.Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C     73.00  +     40.59
    Rosen Miriam             GB O Squad           11G4950   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.0km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C     42.30  +      0.00
  2.Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650       47.56  +      5.26
  3.Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851 C     50.03  +      7.33
  4.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     52.37  +     10.07
  5.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     53.46  +     11.16
  6.Kopřivová Jitka          Uringa Sydney        38A4850       53.51  +     11.21
  7.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     59.11  +     16.41
  8.Ryšavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C     60.52  +     18.22
 
Konečné výsledky kategorie: D70         1.8km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grosse Ingrid            USV TU Dresden       33D3950       58.04  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.4km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Milán Jakub              KOS TJ Tesla Brno    TBM0411 C      9.47  +      0.00
  2.Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 B     10.57  +      1.10
  3.Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 C     11.34  +      1.47
  4.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     11.59  +      2.12
  5.Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301 C     12.49  +      3.02
  6.Zabořil Ondřej           OB Jenišovice        JEN0401 C     13.59  +      4.12
  7.Prášil Tomáš             OOB Třebíč           TTR0501 C     14.09  +      4.22
  8.Gryc Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM0406 C     14.31  +      4.44
  9.Karásek Matyáš           KOB ZPV Prostějov    ZPV0302 C     15.05  +      5.18
 10.Venhoda Matěj            OK Jihlava           SJI0301 C     16.13  +      6.26
 11.Dundáček Karel           SJH Jindřichův Hrade SJH0401 C     17.01  +      7.14
 12.Kukurugya Šimon          ŠK Sandberg Bratisla 43S0402       17.46  +      7.59
 13.Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308       17.54  +      8.07
 14.Balogh Michal            ŠK Sandberg Bratisla 43S0300       17.58  +      8.11
 15.Biolik Emil              Bioliki              46P0300       18.58  +      9.11
 16.Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 C     19.16  +      9.29
 17.Rusin Vojtěch            Ulita-HOBRA Orientee BRU0301 C     19.52  +     10.05
 18.Mielec Radomír           OOB TJ Baník Ostrava AOV0301 C     21.26  +     11.39
 19.Novotný Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C     21.28  +     11.41
 20.Danko Štěpán             OK Chrastava         CHA0301 C     22.13  +     12.26
 21.Kolář Šimon              TJ Jiskra Hořice     HOR0400 C     22.16  +     12.29
 22.Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C     22.23  +     12.36
 23.Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 C     22.25  +     12.38
 24.Janků Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC0501 C     24.04  +     14.17
 25.Hanák Ondřej             Kometa Kralovice     KRL0301 C     27.53  +     18.06
 26.Marhold Přemysl          OB SK Zvole          ZVO0301 C     30.06  +     20.19
 27.Urban Michal             ŠK Sandberg Bratisla 43S0401       39.32  +     29.45
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        1.0km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Antonowicz Jan           UNTS Warszawa        28P0600       10.39  +      0.00
  2.Houžvička David          SOK TJ Turnov        TUV0501       13.07  +      2.28
  3.Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR0401       13.25  +      2.46
  4.Humpolec Martin          Cirkus Čakovice      81C0402       14.03  +      3.24
  5.Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov        TUR0501 C     18.33  +      7.54
  6.Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C     18.37  +      7.58
  7.Tesař Zdeněk             Sportcentrum Jičín   SJC0401 C     20.33  +      9.54
  8.Solar Adam               USK Praha            VSP0603 C     21.34  +     10.55
  9.Kuhn Vojtěch             OK Lokomotiva Pardub LPU0404 C     31.38  +     20.59
 
Konečné výsledky kategorie: H12         1.3km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švadlena Michal          K.O.B. Choceň        CHC0101 B     10.43  +      0.00
  2.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 B     11.27  +      0.44
  3.Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 B     11.28  +      0.45
  4.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B     11.40  +      0.57
  5.Gryc Vojtěch             KOS TJ Tesla Brno    TBM0106 B     11.44  +      1.01
  6.Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 B     12.08  +      1.25
  7.Nechanický Jan           SK OS Nové Město n.  OSN0200 B     12.20  +      1.37
  8.Milán Tomáš              KOS TJ Tesla Brno    TBM0111 B     12.30  +      1.47
  9.Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 B     13.01  +      2.18
 10.Bílý Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 B     13.45  +      3.02
 11.Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 B     13.51  +      3.08
 12.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 B     13.54  +      3.11
 13.Kostka Jiří              Přátelé orientačního AOP0201 B     13.57  +      3.14
 14.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 B     13.59  +      3.16
 15.Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C     14.20  +      3.37
 16.Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 B     14.45  +      4.02
 17.Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 C     14.52  +      4.09
 18.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B     14.59  +      4.16
 19.Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 B     15.19  +      4.36
 20.Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203       15.56  +      5.13
 21.Jirka Matyáš             KOB ZPV Prostějov    ZPV0201 C     17.07  +      6.24
 22.Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 C     18.22  +      7.39
 23.Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C     18.56  +      8.13
 24.Franta Jonáš             Sportcentrum Jičín   SJC0201 B     20.22  +      9.39
 25.Tuma Matěj               Sportcentrum Jičín   SJC0202 B     20.39  +      9.56
 26.Hanák Jakub              Kometa Kralovice     KRL0201 C     21.42  +     10.59
 27.Vávra Jakub              TJ Jiskra Hořice     HOR0202 C     22.11  +     11.28
 28.Urban Matej              ŠK Sandberg Bratisla 43S0102       22.13  +     11.30
 29.Marhold Ondřej           OB SK Zvole          ZVO0101 C     25.19  +     14.36
 30.Kukurugya Matej          ŠK Sandberg Bratisla 43S0103       26.06  +     15.23
 31.Kuneš Vojtěch            TJ Jiskra Hořice     HOR0200 C     26.09  +     15.26
 32.Rázek Filip              OSMOL                13R0100       26.46  +     16.03
 33.Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C     26.50  +     16.07
 34.Balogh Matúš             ŠK Sandberg Bratisla 43S0100       27.08  +     16.25
 35.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     27.21  +     16.38
 36.Zobaník Radek            TJ Sokol Radslavice  RAD0201 C     27.49  +     17.06
 37.Gilich Kryštof           OOB TJ Lokomotiva Te LTP0101 C     29.46  +     19.03
 38.Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C     33.42  +     22.59
 39.Svoboda Jáchym           OK Roztoky           ROZ0200 C     35.13  +     24.30
 40.Melichna Matěj           KOB Kladno           DKL0102 C     40.19  +     29.36
 41.Jonáš Adam               ŠK Sandberg Bratisla 43S0101       41.05  +     30.22
 42.Kohout Václav            KOB Kladno           DKL0101 C     43.41  +     32.58
 43.Brachtl Adam             OB SK Zvole          ZVO0102 C     44.36  +     33.53
 44.Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     50.19  +     39.36
 
Konečné výsledky kategorie: H14         1.8km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A     15.51  +      0.00
  2.Jirka Mikuláš            KOB ZPV Prostějov    ZPV0000 B     16.19  +      0.28
  3.Chvátil Šimon            OK 99 Hradec Králové PHK9908 B     16.40  +      0.49
  4.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 B     16.47  +      0.56
  5.Volák Ondřej             Ulita-HOBRA Orientee BRU0006 B     16.51  +      1.00
  6.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 A     16.54  +      1.03
  7.Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 B     17.06  +      1.15
  8.Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU0001 B     17.20  +      1.29
  9.Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 C     17.48  +      1.57
 10.Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 B     17.49  +      1.58
 11.Křivda Tomáš             K.O.B. Choceň        CHC9901 A     18.02  +      2.11
 12.Horčička Vít             SK UP Olomouc        UOL9919 B     18.55  +      3.04
 13.Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B     19.19  +      3.28
 14.Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B     20.31  +      4.40
 15.Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C     20.55  +      5.04
 16.Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901       22.23  +      6.32
 17.Karásek Adam             KOB ZPV Prostějov    ZPV0001 B     22.49  +      6.58
 18.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 B     24.23  +      8.32
 19.Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 B     24.31  +      8.40
 20.Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     25.19  +      9.28
 21.Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 B     26.29  +     10.38
 22.Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C     26.51  +     11.00
 23.Schindler Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN0000 C     27.15  +     11.24
 24.Semiginovský Šimon       Sportcentrum Jičín   SJC0005 C     27.31  +     11.40
 25.Karásek Matěj            Sportcentrum Jičín   SJC0001 B     27.43  +     11.52
 26.Tesař Vojtěch            Přátelé orientačního AOP9900 B     28.14  +     12.23
 27.Matěj Konečný            KOB Český Krumlov    KCK9907 B     29.36  +     13.45
 28.Červenka Jakub           OB SK Zvole          ZVO0006 C     34.24  +     18.33
 
Konečné výsledky kategorie: H16         2.8km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vandas Daniel            OK 99 Hradec Králové PHK9805       22.08  +      0.00
  1.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     22.08  +      0.00
  3.Semrád Ladislav          K.O.B. Choceň        CHC9701 A     24.08  +      2.00
  4.Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A     24.49  +      2.41
  5.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A     24.50  +      2.42
  6.Bořil Jan                OK Jihlava           SJI9700 A     24.57  +      2.49
  7.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 A     25.13  +      3.05
  8.Hirš Otakar              VSK Mendelu Brno     VBM9801 A     25.34  +      3.26
  9.Jíra Tomáš               SK Kamenice          KAM9802 A     25.41  +      3.33
 10.Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801 A     25.48  +      3.40
 11.Podmolík Josef           SKOB Zlín            TZL9701 A     26.32  +      4.24
 12.Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 A     26.44  +      4.36
 13.Matějka Lukáš            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9802 A     26.48  +      4.40
 14.Chupek Jakub             Youth Team Slovakia  46S9606       28.10  +      6.02
 14.Sláma Dušan              Youth Team Slovakia  46S9608       28.10  +      6.02
 16.Franko Stanislav         Youth Team Slovakia  46S9607       28.43  +      6.35
 17.Wolowczyk Michal         UNTS Warszawa        28P9700       28.50  +      6.42
 18.Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 A     29.21  +      7.13
 19.Werner Michal            SK Praga             PGP9705 B     31.05  +      8.57
 19.Janeček Mirek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9804 B     31.05  +      8.57
 21.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 B     33.24  +     11.16
 22.Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 B     35.35  +     13.27
 23.Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 B     36.17  +     14.09
 24.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B     36.46  +     14.38
 25.Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     40.41  +     18.33
 26.Faltejsek Jan            OK 99 Hradec Králové PHK9802 C     44.35  +     22.27
 27.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B     45.05  +     22.57
 28.Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C     47.48  +     25.40
 29.Lukáš Marek              KOB Kladno           DKL9702 C     64.00  +     41.52
    Maňák Michal             OK 99 Hradec Králové PHK9801 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         3.0km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wolowczyk Krzysztof      UNTS Warszawa        28P9501       24.16  +      0.00
  2.Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A     26.03  +      1.47
  3.Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A     26.18  +      2.02
  4.Šmelík Martin            Youth Team Slovakia  46S9602       26.58  +      2.42
  5.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A     28.01  +      3.45
  6.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A     28.21  +      4.05
  7.Grätsch Markus           OOB TJ Turnov        TUR9603       29.22  +      5.06
  8.Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 A     30.05  +      5.49
  9.Horáček Petr             OK 99 Hradec Králové PHK9602 A     30.51  +      6.35
 10.Křivda Martin            K.O.B. Choceň        CHC9501 A     32.06  +      7.50
 11.Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602       32.29  +      8.13
 12.Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 B     32.57  +      8.41
 13.Müller Kurt              USV TU Dresden       33D9600       33.48  +      9.32
 14.Jonáš Martin             ŠK Sandberg Bratisla 43S9601       33.50  +      9.34
 15.Janeba Vladimír          K.O.B. Choceň        CHC9602 A     34.30  +     10.14
 16.Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509 A     36.05  +     11.49
 17.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV9701 A     36.20  +     12.04
 17.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 A     36.20  +     12.04
 19.Jurica Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9611 B     36.25  +     12.09
 20.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     36.37  +     12.21
 21.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     36.57  +     12.41
 22.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B     37.07  +     12.51
 23.Král Adam                Youth Team Slovakia  46S9601       37.36  +     13.20
 24.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 A     38.12  +     13.56
 25.Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 B     40.14  +     15.58
 26.László David             OK Roztoky           ROZ9502 C     45.44  +     21.28
 27.Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 A     57.11  +     32.55
 28.Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601 C     58.06  +     33.50
 
Konečné výsledky kategorie: H20         3.3km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 A     34.52  +      0.00
  2.Sháněl Jan               K.O.B. Choceň        CHC9402 A     40.26  +      5.34
  3.Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 B     45.04  +     10.12
  4.Pustai David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9301 B     47.56  +     13.04
  5.Prášek Přemysl           SK Kamenice          KAM9305 C     56.29  +     21.37
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        3.8km    0m 21k  Ranking:0.8096 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klusáček Matěj           OOB Třebíč           TTR8901 R     32.31  +      0.00  R: 8384b
  2.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     34.15  +      1.44  R: 7968b
  3.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C     34.23  +      1.52  R: 7936b
  4.Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C     34.49  +      2.18  R: 7832b
  5.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 E     35.15  +      2.44  R: 7728b
  6.Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C     35.22  +      2.51  R: 7700b
  7.Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     35.26  +      2.55  R: 7684b
  8.Šurgan Štefan            OOB TJ Turnov        TUR7900       35.38  +      3.07  R: 7636b
  9.Hübner Jan               SK OB Chotěboř       CTB7902 C     36.33  +      4.02  R: 7416b
 10.Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     37.55  +      5.24  R: 7088b
 11.Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     37.59  +      5.28  R: 7072b
 12.Roman Paclík             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C     38.00  +      5.29  R: 7068b
 13.Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C     38.03  +      5.32  R: 7056b
 14.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     38.17  +      5.46  R: 7000b
 15.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     38.20  +      5.49  R: 6988b
 16.Fátor Jan                KOB Dobruška         DOB7907 C     38.29  +      5.58  R: 6952b
 17.Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C     38.31  +      6.00  R: 6944b
 18.Pražák Jiří              OOB SK Zbraslav      ZBP7800 C     39.04  +      6.33  R: 6812b
 19.Kalenský Tomáš           Sportcentrum Jičín   SJC8015 C     39.19  +      6.48  R: 6752b
 20.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 C     39.30  +      6.59  R: 6708b
 21.Nývlt Martin             TJ START Náchod      SNA8206 C     39.32  +      7.01  R: 6699b
 22.Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C     39.41  +      7.10  R: 6663b
 23.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B     40.02  +      7.31  R: 6579b
 24.Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     40.19  +      7.48  R: 6511b
 25.Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     40.24  +      7.53  R: 6491b
 26.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     40.41  +      8.10  R: 6423b
 27.Novák Zdeněk             SK LOB Nová Paka     NPA7701 C     40.55  +      8.24  R: 6367b
 28.Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 C     41.40  +      9.09  R: 6187b
 29.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     42.22  +      9.51  R: 6019b
 30.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     42.45  +     10.14  R: 5927b
 31.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     42.50  +     10.19  R: 5907b
 32.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     42.54  +     10.23  R: 5891b
 33.Bejr Zdeněk              SK LOB Nová Paka     NPA8401 C     43.04  +     10.33  R: 5851b
 34.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     43.30  +     10.59  R: 5747b
 35.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     44.19  +     11.48  R: 5551b
 36.Meyer Jörg               USV TU Dresden       33D8300       44.26  +     11.55  R: 5523b
 37.Gędziorowski Maciej      KU AZS WAT Warszawa  45P9000       45.51  +     13.20  R: 5183b
 38.Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C     45.55  +     13.24  R: 5167b
 39.Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C     46.26  +     13.55  R: 5043b
 40.Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C     46.28  +     13.57  R: 5035b
 41.Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C     46.34  +     14.03  R: 5011b
 42.Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001 C     47.18  +     14.47  R: 4835b
 43.Johanovský Tomáš         Oddíl OB Kotlářka    DKP8500 C     47.43  +     15.12  R: 4734b
 44.Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C     48.05  +     15.34  R: 4646b
 45.Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C     49.27  +     16.56  R: 4318b
 46.Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C     49.32  +     17.01  R: 4298b
 47.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     49.45  +     17.14  R: 4246b
 48.Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C     50.20  +     17.49  R: 4106b
 49.Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C     50.28  +     17.57  R: 4074b
 50.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     50.46  +     18.15  R: 4002b
 51.Sedlák Radek             TJ START Náchod      SNA7501 C     53.25  +     20.54  R: 3366b
 52.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C     53.26  +     20.55  R: 3362b
 53.Korecký Miroslav         OOB SK Chrast        CHT7901 C     53.36  +     21.05  R: 3322b
 54.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C     54.39  +     22.08  R: 3070b
 55.Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C     54.46  +     22.15  R: 3042b
 56.Olunczek Andrei          USV TU Dresden       33D8401       55.02  +     22.31  R: 2978b
 57.Pračka Tomáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP7302 C     56.16  +     23.45  R: 2681b
 58.Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105 C     56.17  +     23.46  R: 2677b
 59.Anc Mateusz              UNTS Warszawa        28P9100       56.54  +     24.23  R: 2529b
 60.Kořan Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM7401 C     59.07  +     26.36  R: 1997b
 61.Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C     59.31  +     27.00  R: 1901b
 62.Čech Viktor              VSK Mendelu Brno     VBM8001 C     70.14  +     37.43  R:    0b
 63.Mátl Radek               Ekonom Praha Outdoor 65C7900       81.39  +     49.08  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        3.0km    0m 18k  Ranking:0.7053 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     28.41  +      0.00  R: 7344b
  2.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 C     29.54  +      1.13  R: 7057b
  3.Prošek Michal            OK Jihlava           SJI7823 C     31.10  +      2.29  R: 6758b
  4.Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102       31.22  +      2.41  R: 6711b
  5.Albl Miloslav            SK Los Mělník        LME7600 C     31.30  +      2.49  R: 6680b
  6.Koťátko Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC7701 C     31.45  +      3.04  R: 6621b
  7.Stevens George           nebstone             15G9100       32.02  +      3.21  R: 6554b
  8.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     32.05  +      3.24  R: 6542b
  9.Prášil Aleš              OK Jihlava           SJI7415 C     33.27  +      4.46  R: 6220b
 10.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     33.37  +      4.56  R: 6181b
 11.Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C     33.44  +      5.03  R: 6153b
 12.Veselý Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK8505 C     33.50  +      5.09  R: 6130b
 13.Koleš Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU8610 C     34.53  +      6.12  R: 5882b
 14.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     35.07  +      6.26  R: 5827b
 15.Binar Robert             SK UP Olomouc        UOL7500 C     35.13  +      6.32  R: 5804b
 16.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     35.31  +      6.50  R: 5733b
 17.Voráček Michal           SK Praga             PGP8009 C     35.42  +      7.01  R: 5690b
 18.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     36.09  +      7.28  R: 5584b
 19.Sýkora Bohumil           K.O.B. Choceň        CHC8601 C     36.15  +      7.34  R: 5560b
 20.Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C     36.36  +      7.55  R: 5478b
 21.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     36.52  +      8.11  R: 5415b
 22.Trimakas Gediminas       G-Sport              23L8500       37.13  +      8.32  R: 5332b
 23.Klomínský Václav         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8700 C     37.33  +      8.52  R: 5254b
 24.Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C     37.38  +      8.57  R: 5234b
 25.Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C     38.33  +      9.52  R: 5018b
 26.Klimeš Ondřej            Tempo Praha          TEP9200 C     38.56  +     10.15  R: 4927b
 27.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV6901 C     39.16  +     10.35  R: 4849b
 28.Zaoral Pedros            OOB TJ Tatran Jablon TJN7904 C     39.56  +     11.15  R: 4692b
 29.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     39.59  +     11.18  R: 4680b
 30.Procházka Vít            SKOB TJ Sokol Kralup KPY8000 C     40.36  +     11.55  R: 4535b
 31.Drągowski Piotr          OK!Sport             23P8200       41.27  +     12.46  R: 4334b
 32.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901       41.30  +     12.49  R: 4322b
 33.Jahn Petr                OB Vizovice          VIC8400 C     42.15  +     13.34  R: 4146b
 34.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     42.19  +     13.38  R: 4130b
 35.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     43.40  +     14.59  R: 3812b
 36.Rozkošný Karel           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7900 C     43.51  +     15.10  R: 3768b
 37.Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C     44.20  +     15.39  R: 3654b
 38.Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C     44.59  +     16.18  R: 3501b
 39.Frontela Angel           FRONTELA OK          12E7500       45.27  +     16.46  R: 3391b
 40.Verner Tomáš             VSK Mendelu Brno     VBM8204 C     48.44  +     20.03  R: 2617b
 41.Tejero Alberto           FRONTELA OK          12E8500       51.25  +     22.44  R: 1984b
 42.Vondra Vítězslav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7901 C     54.12  +     25.31  R: 1328b
 43.Velasco David            FRONTELA OK          12E7600       64.46  +     36.05  R:    0b
    Wallner Jozef            KOBRA Bratislava     39S6800   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        2.8km    0m 16k  Ranking:0.5835 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     27.32  +      0.00  R: 5992b
  2.Šrubař Michal            O-mikron             MBM8606 C     27.36  +      0.04  R: 5978b
  3.Trávníček Jan            SK UP Olomouc        UOL7501 C     29.45  +      2.13  R: 5535b
  4.Pešík Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN8301 C     30.09  +      2.37  R: 5452b
  5.Besta Lukáš              OOB TJ Sokol Kostele KNC8101 C     30.15  +      2.43  R: 5432b
  6.Weisbauer Vojtěch        OK Lokomotiva Pardub LPU9101 C     32.38  +      5.06  R: 4940b
  7.Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001 C     33.00  +      5.28  R: 4864b
  8.Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C     34.07  +      6.35  R: 4634b
  9.Laga Miroslav            OOB SK Zbraslav      ZBP7900 C     34.32  +      7.00  R: 4548b
 10.Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C     35.22  +      7.50  R: 4376b
 11.Krnáč Peter              TJ Mladosť Zvolen    52S7701       35.33  +      8.01  R: 4339b
 12.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C     36.20  +      8.48  R: 4177b
 13.Vaněk Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C     36.51  +      9.19  R: 4071b
 14.Pešík Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN7701 C     38.00  +     10.28  R: 3833b
 15.Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C     42.06  +     14.34  R: 2988b
 16.Hríbik Miroslav          ŠK Hadveo Banská Bys 51S8501       42.26  +     14.54  R: 2919b
 17.Toušek Filip             OOB SK Zbraslav      ZBP7102 C     45.34  +     18.02  R: 2273b
 18.Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 C     45.41  +     18.09  R: 2249b
 19.Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C     49.48  +     22.16  R: 1400b
 20.Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C     51.05  +     23.33  R: 1135b
 21.Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT8301 C     58.22  +     30.50  R:    0b
 22.Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C     60.24  +     32.52  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21E        4.3km    0m 24k  Ranking:0.9536 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházka Jan            SK Praga             PGP8407 E     34.48  +      0.00  R: 9926b
  2.Petržela Jan             OK 99 Hradec Králové PHK9200 E     36.10  +      1.22  R: 9567b
  3.Haldin Mats              Halden               21N7500       37.53  +      3.05  R: 9115b
  4.Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E     38.22  +      3.34  R: 8989b
  5.Parfianowicz Piotr       UNTS Warszawa        28P9400       38.42  +      3.54  R: 8901b
  6.Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     38.48  +      4.00  R: 8875b
  7.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     39.29  +      4.41  R: 8695b
  8.Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E     40.21  +      5.33  R: 8467b
  9.Mrázek Jan               Sportcentrum Jičín   SJC8102 E     40.22  +      5.34  R: 8463b
 10.Prášil Marek             OOB Třebíč           TTR7301 R     40.26  +      5.38  R: 8445b
 11.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     40.27  +      5.39  R: 8441b
 12.Dragowski Kuba           OK!Sport             23P9000       40.48  +      6.00  R: 8349b
 13.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     41.04  +      6.16  R: 8279b
 14.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 E     41.10  +      6.22  R: 8253b
 15.Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     41.15  +      6.27  R: 8231b
 16.Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700 C     41.34  +      6.46  R: 8147b
 17.Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 E     41.47  +      6.59  R: 8091b
 18.Morawski Jacek           UNTS Warszawa        28P8900       41.54  +      7.06  R: 8060b
 19.Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C     42.08  +      7.20  R: 7999b
 20.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 E     42.17  +      7.29  R: 7959b
 21.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 C     42.20  +      7.32  R: 7946b
 22.Kjäll Jonas              USV TU Dresden       33D8201       42.35  +      7.47  R: 7880b
 23.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 C     42.47  +      7.59  R: 7828b
 24.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 R     42.55  +      8.07  R: 7793b
 25.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     43.10  +      8.22  R: 7727b
 26.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     43.15  +      8.27  R: 7705b
 27.Papuga Miroslav          ATU Kosice           25S9002       43.41  +      8.53  R: 7591b
 28.Kolín Jan                Oddíl OB Kotlářka    DKP7701 C     44.05  +      9.17  R: 7486b
 29.Stevens Ben              nebstone             15G8700       44.37  +      9.49  R: 7346b
 30.Košárek Pavel            Přátelé orientačního AOP7102 C     45.23  +     10.35  R: 7144b
 31.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     45.34  +     10.46  R: 7096b
 32.Piják Ondrej             KOBRA Bratislava     39S8204       45.49  +     11.01  R: 7030b
 33.Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C     45.57  +     11.09  R: 6995b
 34.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     46.01  +     11.13  R: 6978b
 34.Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C     46.01  +     11.13  R: 6978b
 36.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 R     46.06  +     11.18  R: 6956b
 37.Neumann Josef            USV TU Dresden       33D8400       46.20  +     11.32  R: 6895b
 38.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     46.40  +     11.52  R: 6807b
 39.Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902 C     47.35  +     12.47  R: 6566b
 40.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     47.39  +     12.51  R: 6549b
 41.Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     47.43  +     12.55  R: 6531b
 42.Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C     49.09  +     14.21  R: 6154b
 43.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C     49.17  +     14.29  R: 6119b
 44.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     50.18  +     15.30  R: 5852b
 45.Fesenko Andrii           OK Slavutich         13U8200       50.27  +     15.39  R: 5813b
 46.Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C     50.56  +     16.08  R: 5686b
 47.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     51.36  +     16.48  R: 5511b
 48.Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     51.39  +     16.51  R: 5497b
 49.Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 C     52.13  +     17.25  R: 5348b
 50.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     52.45  +     17.57  R: 5208b
 51.Rybakov Oleksandr        OK Slavutich         13U8100       53.18  +     18.30  R: 5064b
 52.Schuster Marek           Přátelé orientačního AOP9303 E     54.32  +     19.44  R: 4740b
 53.Antoš Filip              SK LOB Nová Paka     NPA8001 C     57.30  +     22.42  R: 3960b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         3.3km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502 C     32.17  +      0.00
  1.Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     32.17  +      0.00
  3.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     34.01  +      1.44
  4.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     35.27  +      3.10
  5.Folprecht Eduard         SOK TJ Turnov        TUV7304 C     35.51  +      3.34
  6.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     35.57  +      3.40
  7.Netopil Libor            OOB Vamberk          VAM7401 C     36.36  +      4.19
  8.Švadlena Pavel           K.O.B. Choceň        CHC7502 C     36.39  +      4.22
  9.Horký Jan                SK UP Olomouc        UOL7100 C     36.44  +      4.27
 10.Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C     36.58  +      4.41
 11.Hanák Petr               Kometa Kralovice     KRL7401 C     37.23  +      5.06
 12.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     38.08  +      5.51
 13.Lisý Ondřej              SKOB Ostrov          ONO7100 C     39.16  +      6.59
 14.Milán Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7227 C     39.29  +      7.12
 15.Mikluš Marián            Rapid Bratislava     47S7200       39.51  +      7.34
 16.Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800 C     40.01  +      7.44
 17.Gryc Tomáš               KOS TJ Tesla Brno    TBM6903 C     42.39  +     10.22
 18.Vodička Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU7715 C     44.15  +     11.58
 19.Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     44.27  +     12.10
 20.Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU7601 C     46.48  +     14.31
 21.Kubáň Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7506 C     46.57  +     14.40
 22.Kniebügl Anton           KOBRA Bratislava     39S6400       47.20  +     15.03
 23.Václavek Jan             OK Lokomotiva Pardub LPU7816 C     48.49  +     16.32
 24.Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C     49.58  +     17.41
 25.Śafář Miroslav           TJ Loko Česká Třebov CET7001 C     51.20  +     19.03
 26.Biolik Grzegorz          Bioliki              46P7600       53.49  +     21.32
 27.Tesař Zdeněk             Sportcentrum Jičín   SJC7401 C     54.49  +     22.32
 28.Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C     55.47  +     23.30
 29.Solar Jan                USK Praha            VSP7303 C     56.47  +     24.30
 30.Smékal David             SK UP Olomouc        UOL7503 C     59.19  +     27.02
 31.Pecka Vlastimil          OOB TJ Tatran Jablon TJN7502 C     63.28  +     31.11
 32.Urban Marek              ŠK Sandberg Bratisla 43S7401       64.12  +     31.55
 33.Vorlíček Peter           ŠK Sandberg Bratisla 43S7501       81.06  +     48.49
 34.Hájek Jan                SOK TJ Turnov        TUV7301       84.14  +     51.57
    Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C DISK              
    Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40         3.0km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C     30.24  +      0.00
  2.Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     34.05  +      3.41
  3.Jonáš Radoslav           ŠK Sandberg Bratisla 43S6912       34.28  +      4.04
  4.Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C     37.01  +      6.37
  5.Žejdlík Michal           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7001 C     37.34  +      7.10
  6.Kaufmann Torsten         USV TU Dresden       33D7100       37.35  +      7.11
  7.Háp Pavel                OK 99 Hradec Králové PHK7101 C     39.26  +      9.02
  8.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     39.43  +      9.19
  9.Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C     40.15  +      9.51
 10.Volák Pavel              Ulita-HOBRA Orientee BRU7001 C     40.42  +     10.18
 11.Beneš Jan                SJH Jindřichův Hrade SJH7001 C     40.45  +     10.21
 12.Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C     41.09  +     10.45
 13.Faltejsek Pavel          OK 99 Hradec Králové PHK7003 C     42.01  +     11.37
 14.Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C     42.15  +     11.51
 15.Kohout Josef             TJ Slavia Hradec Krá SHK6902 C     42.17  +     11.53
 16.Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     42.26  +     12.02
 17.Nechanický Pavel         SK OS Nové Město n.  OSN7209 C     42.58  +     12.34
 18.Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C     43.25  +     13.01
 19.Dundáček Milan           SJH Jindřichův Hrade SJH6902 C     44.03  +     13.39
 20.Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     45.08  +     14.44
 21.Brachtl Daniel           OB SK Zvole          ZVO6902 C     47.50  +     17.26
 22.Cichý David              OK 99 Hradec Králové PHK7001 C     48.20  +     17.56
 23.Svoboda Ondřej           OK Roztoky           ROZ7100 C     49.23  +     18.59
 24.Karásek Martin           KOB ZPV Prostějov    ZPV7301 C     49.33  +     19.09
 25.Fišar Miroslav           Kometa Kralovice     KRL7201 C     50.13  +     19.49
 26.Adamovský Michal         OOB Vamberk          VAM7200 C     50.23  +     19.59
 27.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C     50.47  +     20.23
 28.Háp Petr                 OK 99 Hradec Králové PHK7201 C     51.01  +     20.37
 29.Humpolec Jakub           Cirkus Čakovice      81C7300       52.36  +     22.12
 30.Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C     53.28  +     23.04
 31.Kijewski Jacek           KU AZS WAT Warszawa  45P7000       53.56  +     23.32
 32.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     56.19  +     25.55
 33.Lukáš Petr               KOB Kladno           DKL6902 C     59.19  +     28.55
 34.Balogh Richard           ŠK Sandberg Bratisla 43S6900       61.07  +     30.43
 35.Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C     61.36  +     31.12
    Chvátil Jiří             OK 99 Hradec Králové PHK7200 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         2.8km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     24.41  +      0.00
  2.Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C     26.08  +      1.27
  3.Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     27.32  +      2.51
  4.Hierweg Karol            KOBRA Bratislava     39S5800       28.03  +      3.22
  5.Gossel Heiko             USV TU Dresden       33D6500       28.15  +      3.34
  6.Křivda Ivan              Sportovní klub hasič 2PC6700       29.18  +      4.37
  7.Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C     30.03  +      5.22
  8.Semík Luboš              SK Kamenice          KAM6201 C     30.43  +      6.02
  9.Holík Marek              KOS TJ Tesla Brno    TBM6507 C     31.22  +      6.41
 10.Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     31.48  +      7.07
 11.Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C     31.53  +      7.12
 12.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C     31.57  +      7.16
 13.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     31.58  +      7.17
 14.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     32.10  +      7.29
 15.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C     32.18  +      7.37
 16.Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C     32.21  +      7.40
 17.Drechsel Michael         USV TU Dresden       33D6501       33.07  +      8.26
 18.Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C     33.08  +      8.27
 19.Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C     33.09  +      8.28
 20.Parkán Jiří              SJH Jindřichův Hrade SJH6801 C     33.43  +      9.02
 21.Levý Tomáš               OB T.J. Sokol Žamber ZAM6801 C     33.46  +      9.05
 22.Cruse Kay                SV Robotron Dresden  24D6557       34.14  +      9.33
 23.Teplý Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C     34.16  +      9.35
 24.Bendák Petr              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6500 C     34.41  +     10.00
 25.Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     34.43  +     10.02
 26.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     35.50  +     11.09
 27.Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C     36.10  +     11.29
 28.Tesař Jiří               Přátelé orientačního AOP6702 C     36.24  +     11.43
 29.Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C     36.47  +     12.06
 30.Gryc Jan                 KOS TJ Tesla Brno    TBM6709 C     36.59  +     12.18
 31.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C     37.17  +     12.36
 32.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C     38.39  +     13.58
 33.Hájek Martin             SK SP Kylešovice     KYL6801 C     40.44  +     16.03
 34.Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C     40.46  +     16.05
 35.Jeřábek Petr             SK UP Olomouc        UOL6702 C     41.09  +     16.28
 36.Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     41.10  +     16.29
 37.Kment Libor              OK Lokomotiva Pardub LPU6703 C     41.32  +     16.51
 38.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     43.30  +     18.49
 39.Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     45.07  +     20.26
 40.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     48.22  +     23.41
 41.Sanna Roberto            Oddíl OB Kotlářka    DKP6703 C     48.42  +     24.01
 42.Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C     53.33  +     28.52
 43.Hájek Marek              SK SP Kylešovice     KYL6800 C     55.11  +     30.30
 44.Valla Zdeněk             OB SK Zvole          ZVO6431 C     68.17  +     43.36
 45.Šafka Jan                SK Kamenice          KAM6604 C     75.19  +     50.38
 46.Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C     76.29  +     51.48
    Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50         2.5km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     26.36  +      0.00
  2.Nieke Hagen              USV TU Dresden       33D4400       29.38  +      3.02
  3.Neumann Jaroslav         SK SKI-OB Šternberk  STE5902 C     29.45  +      3.09
  4.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     29.58  +      3.22
  5.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     30.34  +      3.58
  6.Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C     30.41  +      4.05
  7.Drągowski Robert         OK!Sport             23P5900       31.19  +      4.43
  8.Vávra Radek              TJ Jiskra Hořice     HOR6301 C     31.59  +      5.23
  9.Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C     33.31  +      6.55
 10.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C     34.01  +      7.25
 11.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     34.06  +      7.30
 12.Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     34.12  +      7.36
 13.Wolowczyk Marek          UNTS Warszawa        28P6300       35.35  +      8.59
 14.Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C     35.38  +      9.02
 15.Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902 C     37.03  +     10.27
 16.Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C     37.52  +     11.16
 17.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     38.05  +     11.29
 18.Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C     38.17  +     11.41
 19.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     38.33  +     11.57
 20.Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902       38.42  +     12.06
 21.Janeba Petr              K.O.B. Choceň        CHC6001 C     40.50  +     14.14
 22.Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200       41.39  +     15.03
 23.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     42.50  +     16.14
 24.Klimeš Petr              Tempo Praha          TEP6300 C     48.27  +     21.51
 25.Korpas Jaroslav          TJ Lokomotiva Ingsta LBM6113 C     50.19  +     23.43
 26.Hartl Zdeněk             TJ Aero Odolena Voda ODV6300 C     56.08  +     29.32
 27.Mellan Martin            SOK TJ Turnov        TUV6304       62.37  +     36.01
 28.Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C     66.03  +     39.27
 
Konečné výsledky kategorie: H55         2.5km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C     30.57  +      0.00
  2.Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     32.55  +      1.58
  3.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     33.35  +      2.38
  4.Jirka Jiří               KOB ZPV Prostějov    ZPV5501 C     33.56  +      2.59
  5.Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     34.34  +      3.37
  6.Ryšavý Jiří              SKOB Ostrava         MOV5803 C     36.17  +      5.20
  7.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     37.06  +      6.09
  8.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     38.59  +      8.02
  9.Adrián Petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600 C     39.09  +      8.12
 10.Langr Stanislav          TJ START Náchod      SNA5403 C     39.39  +      8.42
 11.Zenker Norbert           USV TU Dresden       33D5430       39.50  +      8.53
 12.Wróblewski Tadeusz       OK!Sport             23P5800       44.49  +     13.52
 13.Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C     46.40  +     15.43
 14.Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C     47.45  +     16.48
 15.Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     48.08  +     17.11
 16.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     50.22  +     19.25
 17.Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     50.58  +     20.01
 18.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C     53.59  +     23.02
 19.Gerhardt Joachim         USV TU Dresden       33D5800       56.01  +     25.04
 20.Drobník Ivan             Slavia Liberec orien VLI5601 C     61.51  +     30.54
 21.Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C     63.25  +     32.28
 22.Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C     63.59  +     33.02
 
Konečné výsledky kategorie: H60         2.3km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     26.54  +      0.00
  2.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     27.45  +      0.51
  3.Peterka František        TJ Sokol Troja       TJP4900 C     28.44  +      1.50
  4.Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C     28.55  +      2.01
  5.Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C     29.23  +      2.29
  6.Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C     29.48  +      2.54
  7.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     32.09  +      5.15
  8.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     32.48  +      5.54
  9.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     32.57  +      6.03
 10.Šikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301       34.46  +      7.52
 11.Genderjahn Ludwig        Braunschweiger MTV 1 41D4800       34.52  +      7.58
 12.Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     35.45  +      8.51
 13.Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     35.59  +      9.05
 14.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     36.00  +      9.06
 15.Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     36.03  +      9.09
 16.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     36.47  +      9.53
 17.Rosen David              GB O Squad           11G5300       37.18  +     10.24
 18.Ziesche Juergen          Braunschweiger MTV 1 41D5001       37.27  +     10.33
 19.Frenzel Michael          Braunschweiger MTV 1 41D4300       37.41  +     10.47
 20.Tvrdek Vojtěch           KrOB Rozmarýn Litomě DLT5201 C     37.58  +     11.04
 21.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     39.06  +     12.12
 22.Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C     41.17  +     14.23
 23.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     43.14  +     16.20
 24.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     44.05  +     17.11
 25.Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C     45.18  +     18.24
 26.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     48.42  +     21.48
 27.Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C     55.38  +     28.44
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.3km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švadlena Jiří            K.O.B. Choceň        CHC4601 C     27.22  +      0.00
  2.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     29.10  +      1.48
  3.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417       29.25  +      2.03
  4.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     33.43  +      6.21
  5.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     35.35  +      8.13
  6.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     35.53  +      8.31
  7.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     36.02  +      8.40
  8.Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C     37.48  +     10.26
  9.Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     39.58  +     12.36
 10.Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C     40.52  +     13.30
 11.Dokoupil Vladimír        VSK Mendelu Brno     VBM4806 C     41.12  +     13.50
 12.Ryšavý Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C     45.07  +     17.45
 13.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     45.17  +     17.55
 14.Müller Rainer            USV TU Dresden       33D4500       50.04  +     22.42
 15.Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     69.40  +     42.18
 
Konečné výsledky kategorie: H70         2.0km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Conrad Helmut            USV TU Dresden       33D4000       24.17  +      0.00
  2.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     27.21  +      3.04
  3.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     34.32  +     10.15
  4.Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C     37.01  +     12.44
  5.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C     38.21  +     14.04
  6.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     39.08  +     14.51
  7.Vřešťál Jan              Vrestal              2QC3900       40.59  +     16.42
  8.Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C     42.58  +     18.41
  9.Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C     45.05  +     20.48
 10.Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C     47.29  +     23.12
 11.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     59.08  +     34.51
 12.Sedlář Vladimír          Přátelé orientačního AOP4201 C     62.19  +     38.02
 13.Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C     64.08  +     39.51
 14.Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C     69.45  +     45.28
 
Konečné výsledky kategorie: H75         1.8km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     68.10  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.0km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Houžvičková Daniela      SOK TJ Turnov        TUV0751       10.02  +      0.00
  2.Rázek Adam               OSMOL                13R0600       10.11  +      0.09
  3.Drahoňovský Tomáš        OOB TJ Turnov        TUR0701 C     10.36  +      0.34
  4.Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C     10.49  +      0.47
  5.Mertlík Vojta            OOB TJ Turnov        TUR07   C     10.53  +      0.51
  6.Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C     11.20  +      1.18
  7.Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C     11.32  +      1.30
  8.Háp Matěj                OK 99 Hradec Králové PHK0501 C     13.05  +      3.03
  9.Kuhnová Alžběta          OK Lokomotiva Pardub LPU     C     13.21  +      3.19
 10.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     13.35  +      3.33
 11.Sedláček Martin          OOB SK Zbraslav      ZBP           14.11  +      4.09
 12.Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     14.35  +      4.33
 13.Marhold Václav           OB SK Zvole          ZVO0501 C     14.41  +      4.39
 14.Voláková Viktorie        Ulita-HOBRA Orientee BRU0651 C     15.59  +      5.57
 15.Karásková Denisa         KOB ZPV Prostějov    ZPV0555       16.15  +      6.13
 16.Vodičková Veronika       OK Lokomotiva Pardub LPU0651 C     16.26  +      6.24
 17.Kubec Adam               Cirkus Čakovice      81C0900       16.56  +      6.54
 18.Fišarová Adéla           Kometa Kralovice     KRL0751       17.26  +      7.24
 19.Alblová Zuzana           SK Los Mělník        LME0660 C     18.34  +      8.32
 20.Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C     19.25  +      9.23
 21.Baloghová Zora           ŠK Sandberg Bratisla 43S0750       20.04  +     10.02
 21.Hájková Lucie            TJ Loko Česká Třebov CET0751 C     20.04  +     10.02
 23.Vorlíčková Lucka         ŠK Sandberg Bratisla 43S0851       20.12  +     10.10
 24.Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE0650 C     20.16  +     10.14
 25.Nešporová Terezie        OOB Třebíč           TTR0852       20.18  +     10.16
 26.Kovář Radim              TJ Loko Česká Třebov CET0501 C     20.32  +     10.30
 27.Hájek Dominik            TJ Loko Česká Třebov CET0601 C     20.34  +     10.32
 28.Houžvičková Kateřina     SOK TJ Turnov        TUV0952       20.57  +     10.55
 29.Hanáková Aneta           Kometa Kralovice     KRL0951 C     21.13  +     11.11
 30.Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C     21.33  +     11.31
 31.Jonášová Ema             ŠK Sandberg Bratisla 43S0951       21.53  +     11.51
 32.Danková Alice            OK Chrastava         CHA0650 C     21.56  +     11.54
 33.Kopecká Nela             SK UP Olomouc        UOL0650 C     26.46  +     16.44
 34.Novotná Vendula          OK 99 Hradec Králové PHK           29.27  +     19.25
 35.Venclová Aneta           OB T.J. Sokol Žamber ZAM1051       30.44  +     20.42
 36.Kučera Jakub             USK Praha            VSP0900 C     31.36  +     21.34
 37.Vaculovič Matěj          Tempo Praha          TEP           33.28  +     23.26
 38.Korecká Eva              OOB SK Chrast        CHT1054 C     36.42  +     26.40
 39.Kalinová Ella            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0961 C     37.25  +     27.23
 40.Pecka Matěj              OOB TJ Tatran Jablon TJN0901 C     37.43  +     27.41
 41.Pavlík Tobiáš            KOB Chemopetrol Litv LIT1111 C     38.49  +     28.47
 42.Bozděch Vojta            SK Praga             PGP1010 C     40.26  +     30.24
 43.Neumann Rasmus           USV TU Dresden       33D0800       42.48  +     32.46
 44.Gajdová Michaela         USK Praha            VSP0752 C     46.09  +     36.07
 
Konečné výsledky kategorie: P2          1.7km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C     17.25  +      0.00
  2.Antonowicz Jerzy         UNTS Warszawa        28P6800       17.28  +      0.03
  3.Houžvičková Karolína     SOK TJ Turnov        TUV7254       17.38  +      0.13
  4.Riby Kateřina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C     20.32  +      3.07
  5.Tomanica Vojtěch         OK Chrastava         CHA7601       20.41  +      3.16
  6.Melicharová Barbora      TJ Loko Liberec      LLI7252 C     21.27  +      4.02
  7.Zítková  Michaela        SOK TJ Turnov        TUV8551       21.31  +      4.06
  8.Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI           21.58  +      4.33
  9.Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C     22.55  +      5.30
 10.Ondrejček Pavel          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8400       24.45  +      7.20
 11.Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459 C     27.29  +     10.04
 12.Kopecká Jitka            SK UP Olomouc        UOL7750 C     32.09  +     14.44
 13.Horká Soňa               SK UP Olomouc        UOL7152       33.32  +     16.07
 14.Jonášová Marta           ŠK Sandberg Bratisla 43S6951       33.39  +     16.14
 15.Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C     37.12  +     19.47
 16.Smékalová Jana           SK UP Olomouc        UOL7777       42.44  +     25.19
 17.Riby Andrew              OOB TJ Lokomotiva Te LTP5501 C     45.09  +     27.44
    Poláková Veronika        OK Chrastava         CHA8150   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P4          2.9km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matuš Vojtěch            SK při gymnáziu OOB  VRB9606 A     31.21  +      0.00
  2.Silný Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C     45.26  +     14.05
  3.Remeš Petr               TJ Slavia Hradec Krá SHK           48.24  +     17.03
  4.Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9350 C     52.39  +     21.18
  5.Preiningerová Monika     KOB Dobruška         DOB9999       54.12  +     22.51
  6.Kapanen                  OK Jiskra Nový Bor   BOR           55.17  +     23.56
  7.Valtr Pavel              VŠSK MFF UK Praha    MFP6600 C     55.27  +     24.06
  8.Rücker Petr              TJ Jiskra Hořice     HOR6500 C     57.00  +     25.39
  9.Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     59.30  +     28.09
 10.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     59.47  +     28.26
 11.Štverák Jan              OK Chrastava         CHA7301       64.51  +     33.30
 12.Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C     65.30  +     34.09
 13.Kysela Martin            OB Jenišovice        JEN7201       67.41  +     36.20
 14.Konečná Kateřina         Neregistrovaní       NNN7100       71.01  +     39.40
 15.Reisingerová Martina     KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C     72.30  +     41.09
 16.Štičková Eva             TJ Loko Liberec      LLI6051 C     73.42  +     42.21
 17.Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B     76.44  +     45.23
 18.Háp Ondřej               OK 99 Hradec Králové PHK9702 C     86.49  +     55.28
 19.Filipová Dagmar          TJ Slavia Hradec Krá SHK5651 C     87.12  +     55.51
 20.Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C     93.25  +     62.04
 21.Štveráková Monika        OK Chrastava         CHA7852       96.53  +     65.32
 22.Gabrišová Petra          SK Los Mělník        LME           99.50  +     68.29
    Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C DISK              
    Dragowska Marzena        OK!Sport             23P6250   DISK              
    Vacková Jana             KOB Start Blansko    SBK9999   DISK