Konečné celkové výsledky kategorie                                                     24.8.2013 21:51:12
                                             PP2013 2.etapa
===ČSOS-TUR================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D10                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     14.42/3       20.24/2       35.06/1  
  2.Chvátilová Johana        OK 99 Hradec Králové PHK0450 C     15.09/4       22.07/5       37.16/2  
  3.Binarová Adéla           SK UP Olomouc        UOL0452 C     15.27/5       22.02/4       37.29/3  
  4.Thýnová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 C     14.40/2       23.19/7       37.59/4  
  5.Neumann Lena             USV TU Dresden       33D0351       16.06/6       23.59/8       40.05/5  
  6.Fišarová Eliška          Kometa Kralovice     KRL0351 C     20.07/9       22.44/6       42.51/6  
  7.Švidrnochová Eliška      SKOB Ostrava         MOV0451 C     22.03/13      20.49/3       42.52/7  
  8.Kyselová Adéla           OB Jenišovice        JEN0351 C     14.03/1       29.15/10      43.18/8  
  9.Smékalová Viktorie       SK UP Olomouc        UOL0450 C     24.54/15      25.00/9       49.54/9  
 10.Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C     30.02/16      19.53/1       49.55/10 
 11.Vodičková Johana         OK Lokomotiva Pardub LPU0354       19.49/8       33.34/11      53.23/11 
 12.Smékalová Karolína       SK UP Olomouc        UOL0451 C     20.57/10      34.10/12      55.07/12 
 13.Pračková Ema             VŠSK MFF UK Praha    MFP0451 C     21.14/12      36.05/13      57.19/13 
 14.Křístková Magdalena      OK Roztoky           ROZ0350 C     17.33/7       42.48/15      60.21/14 
 15.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     21.01/11      43.00/16      64.01/15 
 16.Vávrová Vanda            TJ Jiskra Hořice     HOR0350 C     22.49/14      41.37/14      64.26/16 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D10L                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     15.53/3       21.01/1       36.54/1  
  2.Klechová Karolína        Přátelé orientačního AOP0452 C     15.12/2       24.28/2       39.40/2  
  3.Adamovská Kateřina       OOB Vamberk          VAM           16.00/4       25.12/3       41.12/3  
  4.Hlaváčová Lucie          KOS TJ Tesla Brno    TBM0660 C     22.04/7       28.19/4       50.23/4  
  5.Neumann Johanna          USV TU Dresden       33D0500       14.45/1       38.23/11      53.08/5  
  6.Nedvídková Adéla         KrOB Rozmarýn Litomě DLT0452 C     23.31/8       31.06/6       54.37/6  
  7.Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 C     21.23/6       33.18/9       54.41/7  
  8.Benešová Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH0651 C     26.41/9       33.26/10      60.07/8  
  9.Folprechtová Julie       USK Praha            VSP0653 C     27.37/10      33.07/8       60.44/9  
 10.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558       18.30/5       42.15/13      60.45/10 
 11.Kohoutová Zdeňka         KOB Kladno           DKL0651       32.34/13      32.22/7       64.56/11 
 12.Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     28.37/11      44.06/14      72.43/12 
 13.Kubcová Anna             KOB Dobruška         DOB0550 C     29.11/12      45.33/15      74.44/13 
 14.Vorlíčková Martina       ŠK Sandberg Bratisla 43S0551       33.09/14      53.27/17      86.36/14 
    Blahutová Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP0550 C DISK-LIM./        29.30/5   DISK     /   
    Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C DISK     /        47.16/16  DISK     /   
    Štěpánka Lisá            SKOB Ostrov          ONO0550 C          /        41.18/12           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D12                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B     16.22/1       13.30/1       29.52/1  
  2.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 B     16.54/2       13.49/2       30.43/2  
  3.Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 B     20.11/6       17.51/4       38.02/3  
  4.Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 B     19.05/3       19.21/7       38.26/4  
  5.Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 B     20.01/4       18.59/6       39.00/5  
  6.Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 B     23.50/12      16.39/3       40.29/6  
  7.Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B     22.50/7       20.28/10      43.18/7  
  8.Hájková Lucie            Přátelé orientačního AOP0350 C     23.12/9       20.39/11      43.51/8  
  9.Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 B     20.03/5       24.56/18      44.59/9  
 10.Vejražková Róza          Sportcentrum Jičín   SJC0151 B     26.12/14      18.48/5       45.00/10 
 11.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     23.18/10      23.22/15      46.40/11 
 12.Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C     23.23/11      23.20/14      46.43/12 
 13.Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 B     29.52/17      19.46/9       49.38/13 
 14.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     26.39/15      24.00/17      50.39/14 
 15.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C     23.03/8       27.40/19      50.43/15 
 16.Jelínková Zuzana         K.O.B. Choceň        CHC0151 C     29.31/16      22.05/12      51.36/16 
 17.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B     32.09/19      19.28/8       51.37/17 
 18.Kuchařová Rozálie        Sportcentrum Jičín   SJC0251 C     31.55/18      22.37/13      54.32/18 
 19.Korpasová Lucie          TJ Lokomotiva Ingsta LBM0151 B     26.10/13      28.34/20      54.44/19 
 20.Janků Anna               Sportcentrum Jičín   SJC0252 C     49.11/22      23.24/16      72.35/20 
 21.Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C     48.02/21      36.08/21      84.10/21 
 22.Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C     53.04/23      36.43/22      89.47/22 
 23.Vallová Kristýna         OB SK Zvole          ZVO0152 C     92.34/24      39.23/23     131.57/23 
    Kovářová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET0251 C     44.17/20  DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D14                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Odehnalová Klára         KOB Moira Brno       ABM9956 A     15.50/1       14.00/1       29.50/1  
  2.Klüser Ellen             USV TU Dresden       33D9900       16.10/3       14.56/2       31.06/2  
  3.Janošíkova Tereza        SK UP Olomouc        UOL9950 B     15.50/1       16.41/3       32.31/3  
  4.Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 A     17.14/4       17.33/5       34.47/4  
  5.Grycová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM0058 B     18.07/6       18.27/7       36.34/5  
  6.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B     18.50/9       18.42/9       37.32/6  
  7.Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 B     20.43/13      17.56/6       38.39/7  
  8.Semrádová Jana           K.O.B. Choceň        CHC9951 B     19.05/11      19.53/12      38.58/8  
  9.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 A     19.28/12      19.41/11      39.09/9  
  9.Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 B     17.48/5       21.21/15      39.09/9  
 11.Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B     22.58/19      16.46/4       39.44/11 
 12.Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C     21.24/14      18.56/10      40.20/12 
 13.Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 B     18.20/8       22.06/17      40.26/13 
 14.Nechanická Klára         SK OS Nové Město n.  OSN0050 B     18.11/7       23.55/20      42.06/14 
 15.Thýnová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 B     24.27/22      18.35/8       43.02/15 
 16.Hájková Lenka            Přátelé orientačního AOP0050 B     18.50/9       24.17/21      43.07/16 
 17.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 B     23.06/21      23.06/19      46.12/17 
 18.Chaloupková Kateřina     K.O.B. Choceň        CHC0051 C     25.10/23      21.49/16      46.59/18 
 19.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     25.35/24      22.59/18      48.34/19 
 20.Větříčková Andrea        TJ Slavia Hradec Krá SHK9951 B     22.42/17      26.05/22      48.47/20 
 21.Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C     27.55/25      21.15/14      49.10/21 
 22.Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 C     22.36/16      26.47/23      49.23/22 
 23.Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 B     29.05/26      20.46/13      49.51/23 
 24.Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 B     22.48/18      29.40/25      52.28/24 
 25.Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 B     23.00/20      30.03/26      53.03/25 
 26.Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C     31.18/29      27.07/24      58.25/26 
 27.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     29.54/28      30.46/27      60.40/27 
 28.Mudrová Lenka            Kometa Kralovice     KRL0052 C     29.07/27      33.55/28      63.02/28 
 29.Kmentová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU9957 C     44.35/32      38.51/29      83.26/29 
 30.Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     43.31/31      69.38/30     113.09/30 
    Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 B     21.38/15  DISK     /    DISK     /   
    Klimešová Petra          Tempo Praha          TEP0050 C     47.00/33  DISK     /    DISK     /   
    Humpolcová Veronika      Cirkus Čakovice      81C0051       42.10/30           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D16                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 A     26.03/1       17.34/3       43.37/1  
  2.Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A     27.13/2       17.19/2       44.32/2  
  3.Odehnalová Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757 A     29.24/6       16.29/1       45.53/3  
  4.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A     27.48/3       20.30/10      48.18/4  
  5.Papugová Andrea          Youth Team Slovakia  46S9659       29.54/8       19.35/7       49.29/5  
  6.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850       32.24/14      17.42/4       50.06/6  
  7.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 A     28.07/4       23.32/14      51.39/7  
  8.Müller Dorothea          OOB TJ Turnov        TUR9758       28.27/5       24.36/16      53.03/8  
  9.Chaloupková Veronika     K.O.B. Choceň        CHC9852 A     29.55/9       23.22/12      53.17/9  
 10.Grycová Veronika         KOS TJ Tesla Brno    TBM9859 A     34.01/15      19.18/6       53.19/10 
 11.Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 B     31.39/12      21.51/11      53.30/11 
 12.Peňázová Veronika        SJH Jindřichův Hrade SJH9752 A     31.16/11      23.22/12      54.38/12 
 13.Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 C     35.32/18      19.51/8       55.23/13 
 14.Kavalírová Julie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 B     36.24/20      19.57/9       56.21/14 
 15.Miklušová Tereza         Youth Team Slovakia  46S9658       31.43/13      25.54/20      57.37/15 
 16.Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B     39.55/24      18.47/5       58.42/16 
 17.Dundáčková Julie         SJH Jindřichův Hrade SJH9853 B     34.47/16      23.57/15      58.44/17 
 18.Hojná Dominika           SJH Jindřichův Hrade SJH9852 A     35.18/17      24.44/17      60.02/18 
 19.Červená Adéla            TJ Slavia Hradec Krá SHK9755 A     30.13/10      30.31/24      60.44/19 
 20.Schenková Tereza         Youth Team Slovakia  46S9660       39.23/23      24.58/18      64.21/20 
 21.Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 C     37.21/21      27.38/22      64.59/21 
 22.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 A     35.52/19      31.54/26      67.46/22 
 23.Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 B     44.15/26      25.34/19      69.49/23 
 24.Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B     42.57/25      28.31/23      71.28/24 
 25.Parkanová Veronika       SJH Jindřichův Hrade SJH9751 B     38.31/22      37.32/29      76.03/25 
 26.Antonowicz Anna Maria    UNTS Warszawa        28P9850       48.58/28      27.15/21      76.13/26 
 27.Korpasová Tereza         TJ Lokomotiva Ingsta LBM9898 B     48.21/27      32.34/27      80.55/27 
 28.Šikolová Tereza          OOB TJ Tatran Jablon TJN9850 C     52.05/30      31.08/25      83.13/28 
 29.Peterková Veronika       Kometa Kralovice     KRL9755 C     51.16/29      36.33/28      87.49/29 
    Košútová Katarína        Youth Team Slovakia  46S9652       29.41/7   DISK     /    DISK     /   
    Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C     61.43/31  DISK     /    DISK     /   
    Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851 C     73.38/32           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D18                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     24.42/1       17.41/1       42.23/1  
  2.Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A     26.16/2       21.10/4       47.26/2  
  3.Chládková Simona         OK Lokomotiva Pardub LPU9658 A     27.54/4       19.58/2       47.52/3  
  4.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     28.21/6       20.44/3       49.05/4  
  5.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A     27.31/3       22.01/5       49.32/5  
  6.Nieke Patricia           OOB TJ Turnov        TUR9552       28.19/5       22.09/6       50.28/6  
  7.Hošeková Vanda           Youth Team Slovakia  46S9655       28.28/7       22.45/8       51.13/7  
  8.Drągowska Maria          OK!Sport             23P9550       29.46/10      22.18/7       52.04/8  
  9.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A     29.08/8       23.52/9       53.00/9  
 10.Lamanecová Radka         Youth Team Slovakia  46S9654       30.24/12      24.49/10      55.13/10 
 11.Papugová Martina         Youth Team Slovakia  46S9651       29.11/9       26.51/14      56.02/11 
 12.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A     30.20/11      26.16/13      56.36/12 
 13.Doležalová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9558       32.36/14      25.42/11      58.18/13 
 14.Myslivcová Markéta       TJ Slavia Hradec Krá SHK9650 B     30.46/13      27.51/15      58.37/14 
 15.Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554 A     40.41/20      25.51/12      66.32/15 
 16.Lavičková Michaela       Kometa Kralovice     KRL9655 B     36.13/16      34.29/18      70.42/16 
 17.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 A     33.06/15      38.01/19      71.07/17 
 18.Franková Dominika        Youth Team Slovakia  46S9653       39.01/18      34.06/17      73.07/18 
 19.Šádková Martina          OK 99 Hradec Králové PHK9653 A     43.39/21      30.41/16      74.20/19 
 20.Machačová Michaela       OK 99 Hradec Králové PHK9656 A     39.41/19      41.03/21      80.44/20 
 21.Pustaiová Zuzana         OOB TJ Tatran Jablon TJN9650 C     45.46/22      39.47/20      85.33/21 
    Šádková Lucie            OK 99 Hradec Králové PHK9654 C     56.39/23  DISK     /    DISK     /   
    Klimešová Iva            Tempo Praha          TEP9550 C     38.54/17  DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D20                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 R     27.11/1       22.25/3       49.36/1  
  2.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 R     30.05/3       24.06/4       54.11/2  
  3.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 R     28.26/2       26.54/6       55.20/3  
  4.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 R     35.04/5       21.01/2       56.05/4  
  5.Pijáková Barbora         KOB Sokol Pezinok    SPE9451       32.05/4       24.15/5       56.20/5  
  6.Tesařová Jana            TJ TŽ Třinec         TRI9751 C     35.43/6       28.53/7       64.36/6  
  7.Klinkerová Tereza        OB SK Zvole          ZVO9379       50.25/8       31.59/8       82.24/7  
    Kamererová Valerie       SK Kamenice          KAM9452 A     39.22/7   DISK     /    DISK     /   
    Benešová Jana            SJH Jindřichův Hrade SJH9451 R DISK     /        19.33/1   DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21A                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     32.04/1       21.36/2       53.40/1  
  2.Horčičková Eva           SK UP Olomouc        UOL7051 C     35.24/9       21.13/1       56.37/2  
  3.Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 R     33.35/5       24.18/6       57.53/3  
  4.Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C     32.53/4       25.59/11      58.52/4  
  5.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     36.29/14      22.30/3       58.59/5  
  6.Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 C     35.12/8       24.16/5       59.28/6  
  7.Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 C     32.16/2       27.36/21      59.52/7  
  8.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     35.10/7       24.44/7       59.54/8  
  9.Kociánová Lenka          VSK Mendelu Brno     VBM8553 C     34.58/6       26.02/13      61.00/9  
 10.Píšová Monika            SK LOB Nová Paka     NPA8151 C     37.39/20      23.52/4       61.31/10 
 11.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     37.23/18      25.39/10      63.02/11 
 12.Hančová Marie            TJ START Náchod      SNA8255 C     36.46/16      26.58/17      63.44/12 
 13.Dokoupilová Radka        VSK Mendelu Brno     VBM8558 C     37.30/19      26.43/16      64.13/13 
 14.Prchalová Ivana          SK SNS Smržovka      SMR8754 C     36.39/15      27.48/22      64.27/14 
 15.Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C     36.28/13      28.17/24      64.45/15 
 16.Čermáková Magdalena      SK UP Olomouc        UOL9155 R     39.27/26      25.31/9       64.58/16 
 17.Jaunsproge Mara          USV TU Dresden       33D8750       35.59/11      29.01/27      65.00/17 
 18.Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     36.54/17      28.27/25      65.21/18 
 19.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     38.17/22      27.31/20      65.48/19 
 20.Křístková Hana           OK Roztoky           ROZ7450 C     38.38/23      27.20/19      65.58/20 
 21.Petrželová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8950 C     40.23/28      25.59/11      66.22/21 
 22.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     35.34/10      31.07/36      66.41/22 
 23.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     40.30/29      26.36/15      67.06/23 
 24.Flašarová  Kristýna      SK Praga             PGP9054 C     38.10/21      29.39/29      67.49/24 
 25.Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C     42.15/32      26.03/14      68.18/25 
 26.Korecká Lenka            OOB SK Chrast        CHT8053 C     39.09/25      30.19/31      69.28/26 
 27.Voráčková Lenka          SK OS Nové Město n.  OSN8555 C     42.23/34      27.06/18      69.29/27 
 28.Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C     41.59/30      27.53/23      69.52/28 
 29.Masopustová Elis         SK Praga             PGP8656 C     36.26/12      33.52/44      70.18/29 
 30.Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C     39.03/24      31.47/41      70.50/30 
 31.Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A     42.20/33      30.25/34      72.45/31 
 32.Žabková Marie            SK Žabovřesky Brno   ZBM8753 C     48.10/48      24.55/8       73.05/32 
 33.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C     42.11/31      31.30/40      73.41/33 
 34.Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C     42.23/34      31.27/39      73.50/34 
 35.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 C     45.26/45      28.31/26      73.57/35 
 36.Macková Lucia            SK Kamenice          KAM9151 C     44.43/42      29.29/28      74.12/36 
 37.Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C     44.33/39      29.51/30      74.24/37 
 38.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C     43.41/37      31.06/35      74.47/38 
 39.Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C     44.44/43      30.24/33      75.08/39 
 40.Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C     44.38/40      31.12/38      75.50/40 
 41.Palashevska Maryna       OK Slavutich         13U9051       39.51/27      36.07/47      75.58/41 
 42.Tomešová Daniela         Sportcentrum Jičín   SJC8451 C     43.43/38      32.34/42      76.17/42 
 43.Bialožytová Tereza       SK Žabovřesky Brno   ZBM9050 C     46.22/46      30.21/32      76.43/43 
 44.Palasová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C     42.24/36      35.05/45      77.29/44 
 45.Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     44.39/41      35.17/46      79.56/45 
 46.Engelhardt Katja         USV TU Dresden       33D8450       48.21/49      32.39/43      81.00/46 
 47.Schütznerová Lucie       TJ START Náchod      SNA8551 C     44.54/44      37.33/48      82.27/47 
 48.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 C     55.40/51      31.09/37      86.49/48 
 49.Richter Silke            USV TU Dresden       33D8050       55.29/50      38.50/49      94.19/49 
    Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C     32.25/3   DISK     /    DISK     /   
    Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C     46.28/47           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     36.33/2       21.02/1       57.35/1  
  2.Ondřejová Dita Terezie   TJ Slavia Hradec Krá SHK8550 C     35.59/1       24.13/6       60.12/2  
  3.Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C     38.29/5       22.28/2       60.57/3  
  4.Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C     37.17/3       23.54/4       61.11/4  
  5.Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C     37.49/4       25.58/9       63.47/5  
  6.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 C     40.00/9       23.54/4       63.54/6  
  7.Kohlová Zuzana           SKOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C     38.31/6       28.27/15      66.58/7  
  8.Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C     42.04/13      24.59/7       67.03/8  
  9.Záveská Anna             KOB Dobruška         DOB8851 C     41.34/12      26.33/13      68.07/9  
 10.Křížová Vendula          Sportcentrum Jičín   SJC8355 C     45.11/18      23.14/3       68.25/10 
 11.Staňková Lucie           KOB Dobruška         DOB8756 C     39.51/8       29.01/19      68.52/11 
 12.Wysocka Malwina          Slask O-Team         24P8500       42.54/14      26.19/12      69.13/12 
 13.Skripniková Petra        OK Sparta Praha      SCP8656 C     39.10/7       30.37/23      69.47/13 
 14.Posoldová Eva            Sportcentrum Jičín   SJC7957 C     40.50/10      29.08/20      69.58/14 
 15.Zoubková Jana            OOB SK Zbraslav      ZBP8050 C     44.52/17      26.15/11      71.07/15 
 16.Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256 C     44.06/16      28.58/18      73.04/16 
 17.Alblová Lucie            SK Los Mělník        LME7555 C     41.28/11      31.38/25      73.06/17 
 18.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C     48.49/23      28.29/16      77.18/18 
 19.Kozumplíková Alice       SK Radioklub Blansko RBK8151 C     46.01/19      32.54/28      78.55/19 
 20.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     47.35/22      31.49/26      79.24/20 
 21.Rozkošná Taťána          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8155       54.01/30      25.46/8       79.47/21 
 22.Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C     50.53/25      28.55/17      79.48/22 
 23.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     47.01/20      32.56/29      79.57/23 
 24.Černíková Barbora        KOB Dobruška         DOB7878 C     47.12/21      34.39/30      81.51/24 
 25.Kvapilová Lenka          SOK TJ Turnov        TUV8151 C     57.39/36      26.35/14      84.14/25 
 26.Kašparová Šárka          Přátelé orientačního AOP7251 C     55.31/32      29.35/21      85.06/26 
 27.Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     56.09/34      29.37/22      85.46/27 
 28.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     56.08/33      31.08/24      87.16/28 
 29.Dusza Anna               UNTS Warszawa        28P8950       49.21/24      39.49/31      89.10/29 
 30.Horová Klára             SK Praga             PGP8455 C     56.39/35      32.36/27      89.15/30 
 31.Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B     51.54/26      40.42/32      92.36/31 
 32.Rudolfová Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752 C     53.16/29      40.49/33      94.05/32 
 33.Vobořilová Markéta       Sportcentrum Jičín   SJC8854       52.43/27      42.11/34      94.54/33 
 34.Sanz Gloria              FRONTELA OK          12E7550       54.10/31      49.17/35     103.27/34 
    Gordon Diana             KU AZS WAT Warszawa  45P9050       53.00/28  DISK     /    DISK     /   
    Urbanovská Aneta         Ekonom Praha Outdoor 64C8750       59.43/37  DISK     /    DISK     /   
    Setínková Eva            Oddíl OB Kotlářka    DKP8759 C     43.30/15  DISK     /    DISK     /   
    Vokurková Marta          OOB TJ Tatran Jablon TJN7950 C          /        26.06/10           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21C                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     29.59/1       21.16/2       51.15/1  
  2.Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     31.51/2       22.32/5       54.23/2  
  3.Šafářová Ivana           TJ Loko Česká Třebov CET8051 C     31.59/3       22.26/4       54.25/3  
  4.Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C     38.13/8       21.46/3       59.59/4  
  5.Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C     36.23/7       25.05/10      61.28/5  
  6.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     38.40/10      23.16/6       61.56/6  
  7.Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     38.37/9       24.42/8       63.19/7  
  8.Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C     40.22/11      25.24/11      65.46/8  
  9.Venclová Veronika        OB T.J. Sokol Žamber ZAM8251 C     34.35/4       31.24/16      65.59/9  
 10.Augustinová Bohdana      OK Jilemnice         JIL8952 C     34.35/4       31.33/17      66.08/10 
 11.Kadaňová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU8253 C     41.23/13      27.30/12      68.53/11 
 12.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     44.23/16      24.51/9       69.14/12 
 13.Mesiarkinová Kamila      O-mikron             MBM8282 C     36.10/6       36.32/21      72.42/13 
 14.Pěluchová Daniela        K.O.B. Choceň        CHC8851 C     40.38/12      32.16/18      72.54/14 
 15.Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     43.34/14      29.34/14      73.08/15 
 16.Erbanová Karolína        OK Jilemnice         JIL8851 C     43.42/15      33.44/20      77.26/16 
 17.Zamrzlová Eva            Ekonom Praha Outdoor 64C8751       56.43/20      23.56/7       80.39/17 
 18.Blahutová Hanka          VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C     47.42/18      33.21/19      81.03/18 
 19.Müllerová Petra          OOB Vamberk          VAM9098 C     52.56/19      30.50/15      83.46/19 
 20.Procházková Zuzana       SKOB TJ Sokol Kralup KPY8650 C     47.31/17      38.06/23      85.37/20 
 21.Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     71.03/22      28.33/13      99.36/21 
 22.Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C     70.09/21      37.47/22     107.56/22 
 23.Khýnová Radka            KOB Dobruška         DOB8750 C     92.12/23      46.35/25     138.47/23 
    Tihonová Martina         OK 99 Hradec Králové PHK8651 C          /        20.48/1            /   
    Brzáková Kristýna        Slavia Liberec orien VLI8650 C                   44.06/24           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21E                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šafka Brožková Dana      Sportcentrum Jičín   SJC8156 E     33.12/1       21.25/1       54.37/1  
  2.Kolínová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     36.32/3       25.24/2       61.56/2  
  3.Haldin Vendula           Halden               21N8100       35.44/2       28.57/14      64.41/3  
  4.Hrstková Vladěna         SK Praga             PGP8753 R     37.22/4       27.23/9       64.45/4  
  5.Hepnerová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E     39.43/8       25.48/5       65.31/5  
  6.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 E     38.16/5       27.19/7       65.35/6  
  7.Horčičková Vendula       SK UP Olomouc        UOL9353 E     42.04/16      26.10/6       68.14/7  
  8.Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E     41.14/12      28.08/10      69.22/8  
  9.Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 C     40.59/11      28.28/11      69.27/9  
 10.Hlavová Jindra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8989 R     39.59/9       29.30/16      69.29/10 
 11.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C     40.09/10      29.40/18      69.49/11 
 12.Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 C     39.28/7       30.23/19      69.51/12 
 13.Košárková Iva            Přátelé orientačního AOP8152 R     41.19/13      28.33/12      69.52/13 
 14.Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 E     41.47/15      28.40/13      70.27/14 
 15.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     45.23/23      25.36/4       70.59/15 
 16.Stevens Victoria         nebstone             15G8950       39.21/6       32.15/23      71.36/16 
 17.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     41.29/14      30.46/21      72.15/17 
 18.Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 E     45.07/22      27.20/8       72.27/18 
 19.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     43.38/18      29.31/17      73.09/19 
 20.Gornicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa        28P6850       43.44/20      30.37/20      74.21/20 
 21.Kubátová Zuzka           SK LOB Nová Paka     NPA9151 C     43.42/19      31.33/22      75.15/21 
 22.Gajda Monika             UNTS Warszawa        28P9050       46.38/25      29.25/15      76.03/22 
 23.Rybakovaite Kristina     G-Sport              23L8650       42.59/17      35.02/26      78.01/23 
 24.Straube Hanka            USV TU Dresden       33D7350       46.13/24      32.39/24      78.52/24 
 25.Pitirimova Olena         OK Slavutich         13U9050       44.22/21      35.29/27      79.51/25 
 26.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051       47.10/26      33.33/25      80.43/26 
 27.Beržinská Soňa           KOB Start Blansko    SBK8554 C     56.09/27      41.28/28      97.37/27 
    Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E DISK     /        25.25/3   DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D35                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chaloupská Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7051 C     30.24/1       21.08/1       51.32/1  
  2.Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     31.22/2       23.20/3       54.42/2  
  3.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     32.02/4       23.58/4       56.00/3  
  4.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     32.26/6       24.21/5       56.47/4  
  5.Folprechtová Kateřina    USK Praha            VSP7460 C     31.38/3       26.01/7       57.39/5  
  6.Solarová Zuzana          USK Praha            VSP7750 C     32.18/5       26.55/9       59.13/6  
  7.Kučerová Marie           USK Praha            VSP7551 C     34.24/8       27.03/10      61.27/7  
  8.Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     36.01/14      26.15/8       62.16/8  
  9.Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C     33.55/7       28.29/14      62.24/9  
 10.Mrskočová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU7356 C     37.55/19      25.36/6       63.31/10 
 11.Biolik Agnieszka         Bioliki              46P7700       34.56/10      29.16/15      64.12/11 
 12.Macková Lenka            SK Kamenice          KAM7051 C     34.34/9       30.08/17      64.42/12 
 13.Hájková Ludmila          TJ Loko Česká Třebov CET7554 C     36.27/15      29.18/16      65.45/13 
 14.Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552 C     37.37/18      28.16/13      65.53/14 
 15.Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C     35.04/12      31.26/18      66.30/15 
 16.Nechanická Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN7557 C     39.04/20      27.47/11      66.51/16 
 17.Milánová Jindřiška       KOS TJ Tesla Brno    TBM7475 C     39.04/20      27.52/12      66.56/17 
 18.Karásková Marcela        KOB ZPV Prostějov    ZPV6970 C     37.17/17      31.33/19      68.50/18 
 19.Martanová Daniela        Slavia Liberec orien VLI7452 C     37.03/16      37.21/23      74.24/19 
 20.Korpasová Ivana          TJ Lokomotiva Ingsta LBM7362 C     42.34/23      34.15/20      76.49/20 
 21.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     55.52/33      23.14/2       79.06/21 
 22.Rusinová Alena           Ulita-HOBRA Orientee BRU7152 C     43.56/25      36.56/22      80.52/22 
 23.Sedláčková Jana          OOB SK Zbraslav      ZBP7654 C     47.04/28      35.43/21      82.47/23 
 24.Chvátilová Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7450 C     44.38/26      38.26/24      83.04/24 
 25.Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451       42.38/24      40.34/28      83.12/25 
 26.Binarová Jitka           SK UP Olomouc        UOL7751 C     44.54/27      39.42/25      84.36/26 
 27.Urbanová Monika          ŠK Sandberg Bratisla 43S7751       42.31/22      48.50/33      91.21/27 
 28.Humpolcová Jitka         Cirkus Čakovice      81C7350       50.25/31      41.32/29      91.57/28 
 29.Žemlová Eva              SK Kamenice          KAM7550 C     53.49/32      40.10/27      93.59/29 
 30.Pračková Zita            VŠSK MFF UK Praha    MFP7850 C     49.07/29      46.25/32      95.32/30 
 31.Kubcová Lenka            KOB Dobruška         DOB7451 C     57.36/34      39.48/26      97.24/31 
 32.Kolářová Michaela        SKOB Slaný           SLA7351 C     49.19/30      50.37/34      99.56/32 
 33.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     61.45/36      43.46/30     105.31/33 
 34.Vorlíčková Barbora       ŠK Sandberg Bratisla 43S7651       60.03/35      46.12/31     106.15/34 
 35.Švidrnochová Hana        SKOB Ostrava         MOV7751 C     64.56/37      53.49/35     118.45/35 
 36.Marholdová Martina       OB SK Zvole          ZVO7451 C     86.24/38      66.43/36     153.07/36 
    Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C     34.59/11           /             /   
    Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     35.46/13                             
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D40                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Eckardt Cornelia         USV TU Dresden       33D6951       34.53/4       23.55/1       58.48/1  
  2.Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C     33.24/3       29.41/9       63.05/2  
  3.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     37.39/11      26.34/2       64.13/3  
  4.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     36.43/7       27.49/6       64.32/4  
  5.Vandasová Markéta        OOB Vamberk          VAM7250 C     32.06/1       32.33/20      64.39/5  
  6.Semíková Iva             SK Kamenice          KAM6850 C     37.25/9       27.34/4       64.59/6  
  7.Křivdová Lenka           Sportovní klub hasič 2PC1350       32.13/2       33.03/21      65.16/7  
  8.Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C     36.23/5       29.45/10      66.08/8  
  9.Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C     36.23/5       29.53/12      66.16/9  
 10.Kostková Jana            Přátelé orientačního AOP7151 C     40.01/17      27.57/7       67.58/10 
 11.Sedlářová Pavla          Přátelé orientačního AOP7052 C     37.38/10      30.23/13      68.01/11 
 12.Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     41.50/20      27.36/5       69.26/12 
 13.Benešová Iva             SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C     38.32/13      31.40/16      70.12/13 
 14.Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350 C     42.46/23      29.33/8       72.19/14 
 15.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     42.41/22      29.47/11      72.28/15 
 16.Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C     40.05/18      32.28/19      72.33/16 
 17.Grycová Jana             KOS TJ Tesla Brno    TBM6969 C     36.54/8       36.42/31      73.36/17 
 18.Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C     38.40/14      35.02/23      73.42/18 
 19.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     42.09/21      31.53/17      74.02/19 
 20.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     37.57/12      36.18/29      74.15/20 
 21.Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C     39.57/16      35.49/27      75.46/21 
 22.Hájková Jitka            Přátelé orientačního AOP7150 C     41.24/19      35.12/24      76.36/22 
 23.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     39.48/15      37.05/32      76.53/23 
 24.Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     44.01/24      33.43/22      77.44/24 
 25.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     50.22/33      27.30/3       77.52/25 
 26.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     44.04/25      35.31/25      79.35/26 
 27.Chaloupková Lenka        K.O.B. Choceň        CHC6951 C     47.51/29      32.06/18      79.57/27 
 28.Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     51.42/35      31.34/15      83.16/28 
 29.Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C     48.06/30      36.33/30      84.39/29 
 30.Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C     46.15/27      39.50/38      86.05/30 
 31.Hlaváčová Šárka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7258 C     49.01/31      37.05/32      86.06/31 
 32.Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C     47.32/28      39.31/37      87.03/32 
 33.Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C     51.32/34      35.38/26      87.10/33 
 34.Maňáková Silvie          OK 99 Hradec Králové PHK7151 C     52.34/36      38.13/35      90.47/34 
 35.Zobaníková Vladimíra     TJ Sokol Radslavice  RAD6850 C     57.52/38      36.17/28      94.09/35 
 36.Hanáková Marta           Kometa Kralovice     KRL7151 C     49.07/32      45.58/40      95.05/36 
 37.Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     64.59/39      39.29/36     104.28/37 
 38.Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952 C     68.43/40      41.06/39     109.49/38 
 39.Bendáková Jitka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6951 C     76.00/43      38.04/34     114.04/39 
 40.Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C     73.10/42      46.08/41     119.18/40 
 41.Mielcová Elena           OOB TJ Baník Ostrava AOV6951 C     72.49/41      58.32/44     131.21/41 
 42.Jeřábková Jana           SK UP Olomouc        UOL6954 C     78.45/44      56.11/43     134.56/42 
    Odehnalová Kamila        KOB Moira Brno       ABM7052 C     44.39/26  DISK     /    DISK     /   
    Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C DISK     /        30.24/14  DISK     /   
    Hájková Magdalena        SOK TJ Turnov        TUV7351   DISK     /                               
    Kavalírová Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK6756 C          /        46.41/42           /   
    Janků Radka              Sportcentrum Jičín   SJC7353 C     54.33/37           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D45                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     37.15/5       24.23/1       61.38/1  
  2.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     34.12/1       30.12/10      64.24/2  
  3.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     36.53/3       29.41/8       66.34/3  
  4.Poklopová Ivana          SK UP Olomouc        UOL6451 C     38.25/6       28.32/6       66.57/4  
  5.Lisá Monika              SKOB Ostrov          ONO6750 C     38.44/7       28.26/5       67.10/5  
  6.Jirková Renata           KOB ZPV Prostějov    ZPV6553 C     40.06/10      27.13/2       67.19/6  
  7.Matějková Martina        OOB TJ Lokomotiva Te LTP6850 C     36.56/4       32.17/12      69.13/7  
  8.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     41.27/11      28.15/4       69.42/8  
  9.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     39.58/9       30.27/11      70.25/9  
 10.Gabryšová Tereza         SK Los Mělník        LME6850 C     43.59/14      29.22/7       73.21/10 
 11.Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C     47.36/19      29.41/8       77.17/11 
 12.Pustaiová Romana         OOB TJ Tatran Jablon TJN6851 C     44.21/15      34.03/13      78.24/12 
 13.Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554 C     44.54/16      35.06/15      80.00/13 
 14.Müllerová Zorka          OOB Vamberk          VAM6767 C     39.00/8       41.13/23      80.13/14 
 15.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     42.03/12      39.38/21      81.41/15 
 16.Syslová Iva              OOB Třebíč           TTR6151       50.03/22      34.26/14      84.29/16 
 17.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     47.48/20      39.05/19      86.53/17 
 18.Thýnová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C     45.47/18      41.43/24      87.30/18 
 19.Jelínková Marta          K.O.B. Choceň        CHC6751 C     54.25/26      37.33/18      91.58/19 
 20.Hájková Iveta            SK SP Kylešovice     KYL6350 C     50.55/23      41.54/25      92.49/20 
 21.Rückerová Olga           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6751 C     56.05/27      37.14/17      93.19/21 
 22.Lohrová Hana             OK Sparta Praha      SCP6550 C     42.54/13      50.27/28      93.21/22 
 23.Veljačiková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C     54.22/25      39.07/20      93.29/23 
 24.Ježková Regina           SK Praga             PGP6352 C     52.49/24      40.43/22      93.32/24 
 25.Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     56.30/28      37.05/16      93.35/25 
 26.Parfianowicz Joanna      UNTS Warszawa        28P6450       48.39/21      46.15/26      94.54/26 
 27.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     69.53/29      27.44/3       97.37/27 
 28.Semrádová Jitka          K.O.B. Choceň        CHC6651 C     74.54/30      46.16/27     121.10/28 
    Cruse Katrin             SV Robotron Dresden  24D6556       45.31/17           /             /   
    Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     35.34/2            /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D50                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     34.23/1       31.57/2       66.20/1  
  2.Klimešová Hana           Tempo Praha          TEP6150 C     49.56/7       28.39/1       78.35/2  
  3.Leideck Heike            USV TU Dresden       33D6250       46.47/3       38.01/4       84.48/3  
  4.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     49.23/5       37.57/3       87.20/4  
  5.Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251 C     49.47/6       38.33/5       88.20/5  
  6.Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C     43.59/2       46.38/8       90.37/6  
  7.Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C     48.50/4       44.36/6       93.26/7  
  8.Hartlová Blanka          TJ Aero Odolena Voda ODV6350 C     58.31/8       45.43/7      104.14/8  
  9.Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C     59.26/9       47.11/9      106.37/9  
 10.Vondráčková Zdeňka       TJ START Náchod      SNA6251 C     68.22/10      50.20/10     118.42/10 
 11.Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C     70.00/11      66.29/11     136.29/11 
 12.Wróblewska Bogna         OK!Sport             23P5950       70.38/12      80.53/12     151.31/12 
    Syslová Drahomíra        SK Praga             PGP5650 C DISK     /             /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D55                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     30.18/1       31.43/2       62.01/1  
  2.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     35.10/4       27.19/1       62.29/2  
  3.Langrová Eva             TJ START Náchod      SNA5351 C     35.28/5       35.44/3       71.12/3  
  4.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     37.46/7       36.52/4       74.38/4  
  5.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     39.38/9       37.03/5       76.41/5  
  6.Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     35.00/3       42.36/9       77.36/6  
  7.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     33.01/2       45.46/12      78.47/7  
  8.Bláhová Luba             TJ Slavia Hradec Krá SHK5852 C     41.59/14      38.07/6       80.06/8  
  9.Dokoupilová Zuzana       VSK Mendelu Brno     VBM5754 C     41.39/13      38.55/7       80.34/9  
 10.Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C     39.53/10      44.48/11      84.41/10 
 11.Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     38.59/8       46.47/13      85.46/11 
 12.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     43.45/16      42.09/8       85.54/12 
 13.Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     42.34/15      43.46/10      86.20/13 
 14.Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C     36.59/6       55.31/17      92.30/14 
 15.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     41.37/12      59.01/19     100.38/15 
 16.Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450       54.59/19      50.37/15     105.36/16 
 17.Mikysková Hana           TJ START Náchod      SNA5651 C     52.07/18      54.27/16     106.34/17 
 18.Janošíková Jaroslava     SK UP Olomouc        UOL5858 C     57.04/20      57.31/18     114.35/18 
 19.Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C     69.27/21      67.04/20     136.31/19 
    Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C DISK     /        48.25/14  DISK     /   
    Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C     40.46/11  DISK     /    DISK     /   
    Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C     51.02/17                             
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D60                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     32.01/1       30.45/1       62.46/1  
  2.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     33.20/2       31.34/4       64.54/2  
  3.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     37.27/4       30.45/1       68.12/3  
  4.Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254 C     40.34/7       32.26/5       73.00/4  
  5.Tvrdkova Eva             KrOB Rozmarýn Litomě DLT5251 C     40.55/8       34.24/6       75.19/5  
  6.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     40.14/5       36.18/8       76.32/6  
  7.Stevens Sue              nebstone             15G5350       36.26/3       40.54/10      77.20/7  
  8.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     44.30/9       35.36/7       80.06/8  
  9.Rufferová Iva            TJ START Náchod      SNA5052       49.48/10      40.24/9       90.12/9  
 10.Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C     51.25/11      42.47/11      94.12/10 
 11.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     51.44/12      43.46/12      95.30/11 
 12.Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C     40.18/6       69.57/15     110.15/12 
 13.Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C     60.53/13      54.33/13     115.26/13 
 14.Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C     73.00/14      65.16/14     138.16/14 
    Rosen Miriam             GB O Squad           11G4950   DISK     /        31.22/3   DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D65                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650       47.56/2       36.09/1       84.05/1  
  2.Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851 C     50.03/3       37.38/2       87.41/2  
  3.Kopřivová Jitka          Uringa Sydney        38A4850       53.51/6       38.19/3       92.10/3  
  4.Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C     42.30/1       50.54/7       93.24/4  
  5.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     59.11/7       38.57/4       98.08/5  
  6.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     53.46/5       44.36/6       98.22/6  
  7.Ryšavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C     60.52/8       40.09/5      101.01/7  
  8.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     52.37/4       69.16/8      121.53/8  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D70                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grosse Ingrid            USV TU Dresden       33D3950       58.04/1       38.40/1       96.44/1  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H10                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 B     10.57/2       14.31/2       25.28/1  
  2.Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 C     11.34/3       14.15/1       25.49/2  
  3.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     11.59/4       17.42/4       29.41/3  
  4.Milán Jakub              KOS TJ Tesla Brno    TBM0411 C      9.47/1       22.27/12      32.14/4  
  5.Gryc Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM0406 C     14.31/8       19.20/5       33.51/5  
  6.Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 C     19.16/16      16.46/3       36.02/6  
  7.Karásek Matyáš           KOB ZPV Prostějov    ZPV0302 C     15.05/9       21.05/9       36.10/7  
  8.Venhoda Matěj            OK Jihlava           SJI0301 C     16.13/10      20.32/7       36.45/8  
  9.Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301 C     12.49/5       26.14/17      39.03/9  
 10.Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308       17.54/13      21.27/10      39.21/10 
 11.Zabořil Ondřej           OB Jenišovice        JEN0401 C     13.59/6       25.25/15      39.24/11 
 12.Prášil Tomáš             OOB Třebíč           TTR0501 C     14.09/7       26.32/18      40.41/12 
 13.Biolik Emil              Bioliki              46P0300       18.58/15      22.16/11      41.14/13 
 14.Novotný Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C     21.28/19      19.49/6       41.17/14 
 15.Mielec Radomír           OOB TJ Baník Ostrava AOV0301 C     21.26/18      20.52/8       42.18/15 
 16.Rusin Vojtěch            Ulita-HOBRA Orientee BRU0301 C     19.52/17      23.06/13      42.58/16 
 17.Kolář Šimon              TJ Jiskra Hořice     HOR0400 C     22.16/21      23.31/14      45.47/17 
 18.Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C     22.23/22      25.54/16      48.17/18 
 19.Dundáček Karel           SJH Jindřichův Hrade SJH0401 C     17.01/11      33.10/21      50.11/19 
 20.Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 C     22.25/23      28.20/19      50.45/20 
 21.Balogh Michal            ŠK Sandberg Bratisla 43S0300       17.58/14      34.19/22      52.17/21 
 22.Hanák Ondřej             Kometa Kralovice     KRL0301 C     27.53/25      29.00/20      56.53/22 
 23.Danko Štěpán             OK Chrastava         CHA0301 C     22.13/20      36.32/23      58.45/23 
 24.Janků Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC0501 C     24.04/24      38.15/24      62.19/24 
 25.Marhold Přemysl          OB SK Zvole          ZVO0301 C     30.06/26      39.51/25      69.57/25 
 26.Urban Michal             ŠK Sandberg Bratisla 43S0401       39.32/27      44.23/26      83.55/26 
    Kukurugya Šimon          ŠK Sandberg Bratisla 43S0402       17.46/12  DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H10L                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Antonowicz Jan           UNTS Warszawa        28P0600       10.39/1       18.30/1       29.09/1  
  2.Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR0401       13.25/3       20.07/2       33.32/2  
  3.Houžvička David          SOK TJ Turnov        TUV0501       13.07/2       23.24/5       36.31/3  
  4.Humpolec Martin          Cirkus Čakovice      81C0402       14.03/4       27.27/9       41.30/4  
  5.Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C     18.37/6       24.29/7       43.06/5  
  6.Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov        TUR0501 C     18.33/5       25.13/8       43.46/6  
  7.Solar Adam               USK Praha            VSP0603 C     21.34/8                              
  8.Kuhn Vojtěch             OK Lokomotiva Pardub LPU0404 C     31.38/9       22.44/4       54.22/8  
  9.Tesař Zdeněk             Sportcentrum Jičín   SJC0401 C     20.33/7       34.48/10      55.21/9  
    Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C          /        21.14/3            /   
    Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604                     36.20/11           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H12                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švadlena Michal          K.O.B. Choceň        CHC0101 B     10.43/1       12.41/1       23.24/1  
  2.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 B     11.27/2       14.12/2       25.39/2  
  3.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B     11.40/4       14.41/3       26.21/3  
  4.Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 B     12.08/6       15.56/4       28.04/4  
  5.Gryc Vojtěch             KOS TJ Tesla Brno    TBM0106 B     11.44/5       17.01/5       28.45/5  
  6.Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 B     11.28/3       18.21/9       29.49/6  
  7.Nechanický Jan           SK OS Nové Město n.  OSN0200 B     12.20/7       17.37/7       29.57/7  
  8.Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 B     13.51/11      17.20/6       31.11/8  
  9.Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 B     13.01/9       18.47/10      31.48/9  
 10.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 B     13.59/14      18.06/8       32.05/10 
 11.Bílý Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 B     13.45/10      19.40/11      33.25/11 
 12.Milán Tomáš              KOS TJ Tesla Brno    TBM0111 B     12.30/8       21.50/15      34.20/12 
 13.Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C     14.20/15      20.07/13      34.27/13 
 14.Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203       15.56/20      19.53/12      35.49/14 
 15.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B     14.59/18      21.28/14      36.27/15 
 16.Kostka Jiří              Přátelé orientačního AOP0201 B     13.57/13      23.29/17      37.26/16 
 17.Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 C     14.52/17      24.34/19      39.26/17 
 18.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 B     13.54/12      28.12/23      42.06/18 
 19.Tuma Matěj               Sportcentrum Jičín   SJC0202 B     20.39/25      21.52/16      42.31/19 
 20.Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 C     18.22/22      24.10/18      42.32/20 
 21.Jirka Matyáš             KOB ZPV Prostějov    ZPV0201 C     17.07/21      28.44/25      45.51/21 
 22.Vávra Jakub              TJ Jiskra Hořice     HOR0202 C     22.11/27      26.21/22      48.32/22 
 23.Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C     18.56/23      30.14/28      49.10/23 
 24.Franta Jonáš             Sportcentrum Jičín   SJC0201 B     20.22/24      30.12/27      50.34/24 
 25.Marhold Ondřej           OB SK Zvole          ZVO0101 C     25.19/29      26.09/20      51.28/25 
 26.Rázek Filip              OSMOL                13R0100       26.46/32      26.09/20      52.55/26 
 27.Hanák Jakub              Kometa Kralovice     KRL0201 C     21.42/26      32.10/30      53.52/27 
 28.Urban Matej              ŠK Sandberg Bratisla 43S0102       22.13/28      32.16/31      54.29/28 
 29.Zobaník Radek            TJ Sokol Radslavice  RAD0201 C     27.49/36      29.55/26      57.44/29 
 30.Balogh Matúš             ŠK Sandberg Bratisla 43S0100       27.08/34      34.18/32      61.26/30 
 31.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     27.21/35      41.33/34      68.54/31 
 32.Jonáš Adam               ŠK Sandberg Bratisla 43S0101       41.05/41      31.44/29      72.49/32 
 33.Brachtl Adam             OB SK Zvole          ZVO0102 C     44.36/43      28.37/24      73.13/33 
 34.Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C     33.42/38      42.12/35      75.54/34 
 35.Kukurugya Matej          ŠK Sandberg Bratisla 43S0103       26.06/30      51.40/39      77.46/35 
 36.Melichna Matěj           KOB Kladno           DKL0102 C     40.19/40      39.08/33      79.27/36 
 37.Svoboda Jáchym           OK Roztoky           ROZ0200 C     35.13/39      46.39/36      81.52/37 
 38.Gilich Kryštof           OOB TJ Lokomotiva Te LTP0101 C     29.46/37      53.42/40      83.28/38 
 39.Kohout Václav            KOB Kladno           DKL0101 C     43.41/42      47.41/37      91.22/39 
 40.Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     50.19/44      49.51/38     100.10/40 
    Kuneš Vojtěch            TJ Jiskra Hořice     HOR0200 C     26.09/31           /             /   
    Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C     26.50/33           /             /   
    Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 B     15.19/19           /             /   
    Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 B     14.45/16           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H14                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A     15.51/1       14.38/1       30.29/1  
  2.Chvátil Šimon            OK 99 Hradec Králové PHK9908 B     16.40/3       15.36/4       32.16/2  
  3.Křivda Tomáš             K.O.B. Choceň        CHC9901 A     18.02/11      14.57/2       32.59/3  
  4.Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU0001 B     17.20/8       15.49/5       33.09/4  
  5.Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 B     17.49/10      15.26/3       33.15/5  
  6.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 B     16.47/4       16.45/6       33.32/6  
  7.Jirka Mikuláš            KOB ZPV Prostějov    ZPV0000 B     16.19/2       17.50/8       34.09/7  
  8.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 A     16.54/6       17.19/7       34.13/8  
  9.Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 B     17.06/7       18.37/9       35.43/9  
 10.Volák Ondřej             Ulita-HOBRA Orientee BRU0006 B     16.51/5       21.13/14      38.04/10 
 11.Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B     19.19/13      19.27/12      38.46/11 
 12.Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 C     17.48/9       23.50/20      41.38/12 
 13.Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 B     24.31/19      19.08/11      43.39/13 
 14.Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B     20.31/14      23.09/17      43.40/14 
 15.Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C     20.55/15      23.30/18      44.25/15 
 16.Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     25.19/20      20.28/13      45.47/16 
 17.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 B     24.23/18      21.38/16      46.01/17 
 18.Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901       22.23/16      24.20/21      46.43/18 
 19.Tesař Vojtěch            Přátelé orientačního AOP9900 B     28.14/26      19.06/10      47.20/19 
 20.Horčička Vít             SK UP Olomouc        UOL9919 B     18.55/12      28.42/24      47.37/20 
 21.Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 B     26.29/21      21.21/15      47.50/21 
 22.Semiginovský Šimon       Sportcentrum Jičín   SJC0005 C     27.31/24      25.43/22      53.14/22 
 23.Matěj Konečný            KOB Český Krumlov    KCK9907 B     29.36/27      23.39/19      53.15/23 
 24.Karásek Adam             KOB ZPV Prostějov    ZPV0001 B     22.49/17      30.55/25      53.44/24 
 25.Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C     26.51/22      27.22/23      54.13/25 
 26.Karásek Matěj            Sportcentrum Jičín   SJC0001 B     27.43/25      34.12/26      61.55/26 
 27.Červenka Jakub           OB SK Zvole          ZVO0006 C     34.24/28      41.45/27      76.09/27 
    Schindler Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN0000 C     27.15/23  DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H16                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vandas Daniel            OK 99 Hradec Králové PHK9805       22.08/1       14.20/1       36.28/1  
  2.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     22.08/1       18.42/8       40.50/2  
  3.Hirš Otakar              VSK Mendelu Brno     VBM9801 A     25.34/8       15.28/2       41.02/3  
  4.Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A     24.49/4       17.52/3       42.41/4  
  5.Bořil Jan                OK Jihlava           SJI9700 A     24.57/6       18.40/7       43.37/5  
  6.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 A     25.13/7       18.39/6       43.52/6  
  7.Semrád Ladislav          K.O.B. Choceň        CHC9701 A     24.08/3       19.45/11      43.53/7  
  8.Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801 A     25.48/10      18.37/5       44.25/8  
  9.Podmolík Josef           SKOB Zlín            TZL9701 A     26.32/11      18.21/4       44.53/9  
 10.Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 A     26.44/12      18.55/9       45.39/10 
 11.Jíra Tomáš               SK Kamenice          KAM9802 A     25.41/9       21.09/13      46.50/11 
 12.Chupek Jakub             Youth Team Slovakia  46S9606       28.10/14      19.14/10      47.24/12 
 13.Matějka Lukáš            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9802 A     26.48/13      20.59/12      47.47/13 
 14.Sláma Dušan              Youth Team Slovakia  46S9608       28.10/14      21.57/14      50.07/14 
 15.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A     24.50/5       26.33/22      51.23/15 
 16.Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 A     29.21/18      22.36/15      51.57/16 
 17.Wolowczyk Michal         UNTS Warszawa        28P9700       28.50/17      24.30/18      53.20/17 
 18.Franko Stanislav         Youth Team Slovakia  46S9607       28.43/16      25.44/21      54.27/18 
 19.Werner Michal            SK Praga             PGP9705 B     31.05/19      24.47/19      55.52/19 
 20.Janeček Mirek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9804 B     31.05/19      25.18/20      56.23/20 
 21.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 B     33.24/21      23.22/16      56.46/21 
 22.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B     36.46/24      24.10/17      60.56/22 
 23.Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 B     36.17/23      26.51/23      63.08/23 
 24.Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 B     35.35/22      28.05/24      63.40/24 
 25.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B     45.05/27      32.53/25      77.58/25 
 26.Faltejsek Jan            OK 99 Hradec Králové PHK9802 C     44.35/26      34.14/26      78.49/26 
 27.Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     40.41/25      41.59/27      82.40/27 
 28.Lukáš Marek              KOB Kladno           DKL9702 C     64.00/29      47.13/28     111.13/28 
    Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C     47.48/28  DISK     /    DISK     /   
    Maňák Michal             OK 99 Hradec Králové PHK9801 B DISK     /    DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H18                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wolowczyk Krzysztof      UNTS Warszawa        28P9501       24.16/1       15.04/1       39.20/1  
  2.Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A     26.18/3       17.51/3       44.09/2  
  3.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A     28.21/6       17.38/2       45.59/3  
  4.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A     28.01/5       18.00/5       46.01/4  
  5.Šmelík Martin            Youth Team Slovakia  46S9602       26.58/4       19.54/8       46.52/5  
  6.Horáček Petr             OK 99 Hradec Králové PHK9602 A     30.51/9       17.57/4       48.48/6  
  7.Grätsch Markus           OOB TJ Turnov        TUR9603       29.22/7       20.06/10      49.28/7  
  8.Křivda Martin            K.O.B. Choceň        CHC9501 A     32.06/10      18.00/5       50.06/8  
  9.Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 A     30.05/8       21.33/13      51.38/9  
 10.Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 B     32.57/12      19.44/7       52.41/10 
 11.Jonáš Martin             ŠK Sandberg Bratisla 43S9601       33.50/14      20.16/11      54.06/11 
 12.Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602       32.29/11      22.13/15      54.42/12 
 13.Müller Kurt              USV TU Dresden       33D9600       33.48/13      22.38/16      56.26/13 
 14.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     36.57/21      20.04/9       57.01/14 
 15.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV9701 A     36.20/17      21.33/13      57.53/15 
 16.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 A     38.12/24      21.12/12      59.24/16 
 17.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 A     36.20/17      23.14/17      59.34/17 
 18.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B     37.07/22      23.39/18      60.46/18 
 19.Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509 A     36.05/16      25.51/20      61.56/19 
 20.Jurica Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9611 B     36.25/19      30.32/22      66.57/20 
 21.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     36.37/20      30.42/23      67.19/21 
 22.Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 B     40.14/25      28.30/21      68.44/22 
 23.László David             OK Roztoky           ROZ9502 C     45.44/26      23.48/19      69.32/23 
 24.Janeba Vladimír          K.O.B. Choceň        CHC9602 A     34.30/15      35.06/25      69.36/24 
 25.Král Adam                Youth Team Slovakia  46S9601       37.36/23      32.52/24      70.28/25 
 26.Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601 C     58.06/28      41.39/26      99.45/26 
    Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A     26.03/2   DISK     /    DISK     /   
    Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 A     57.11/27           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H20                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sháněl Jan               K.O.B. Choceň        CHC9402 A     40.26/2       23.04/1       63.30/1  
  1.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 A     34.52/1       28.38/3       63.30/1  
  3.Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 B     45.04/3       26.53/2       71.57/3  
  4.Pustai David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9301 B     47.56/4       32.48/4       80.44/4  
  5.Prášek Přemysl           SK Kamenice          KAM9305 C     56.29/5       38.11/5       94.40/5  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21A                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klusáček Matěj           OOB Třebíč           TTR8901 R     32.31/1       26.47/2       59.18/1  
  2.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 E     35.15/5       27.45/3       63.00/2  
  3.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C     34.23/3       29.06/6       63.29/3  
  4.Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C     34.49/4       28.42/4       63.31/4  
  5.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     34.15/2       30.05/9       64.20/5  
  6.Roman Paclík             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C     38.00/12      26.25/1       64.25/6  
  7.Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C     35.22/6       29.45/8       65.07/7  
  8.Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     37.55/10      28.53/5       66.48/8  
  9.Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     37.59/11      29.33/7       67.32/9  
 10.Šurgan Štefan            OOB TJ Turnov        TUR7900       35.38/8       33.01/20      68.39/10 
 11.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     38.20/15      31.30/13      69.50/11 
 12.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     38.17/14      31.36/14      69.53/12 
 13.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 C     39.30/20      31.23/12      70.53/13 
 14.Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C     39.41/22      31.21/11      71.02/14 
 15.Kalenský Tomáš           Sportcentrum Jičín   SJC8015 C     39.19/19      31.56/16      71.15/15 
 16.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B     40.02/23      31.43/15      71.45/16 
 17.Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     35.26/7       36.27/26      71.53/17 
 18.Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     40.19/24      32.12/17      72.31/18 
 19.Hübner Jan               SK OB Chotěboř       CTB7902 C     36.33/9       36.04/24      72.37/19 
 20.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     40.41/26      33.22/21      74.03/20 
 21.Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C     38.31/17      35.44/23      74.15/21 
 22.Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C     38.03/13      36.20/25      74.23/22 
 23.Novák Zdeněk             SK LOB Nová Paka     NPA7701 C     40.55/27      34.34/22      75.29/23 
 24.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     42.45/30      32.55/19      75.40/24 
 25.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     43.30/34      32.38/18      76.08/25 
 26.Nývlt Martin             TJ START Náchod      SNA8206 C     39.32/21      37.00/30      76.32/26 
 27.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     42.22/29      36.43/28      79.05/27 
 28.Bejr Zdeněk              SK LOB Nová Paka     NPA8401 C     43.04/33      37.03/31      80.07/28 
 29.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     42.50/31      37.33/33      80.23/29 
 30.Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 C     41.40/28      39.23/39      81.03/30 
 31.Meyer Jörg               USV TU Dresden       33D8300       44.26/36      37.19/32      81.45/31 
 32.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     44.19/35      38.54/38      83.13/32 
 33.Pražák Jiří              OOB SK Zbraslav      ZBP7800 C     39.04/18      44.24/46      83.28/33 
 34.Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C     46.34/41      38.08/35      84.42/34 
 35.Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C     46.26/39      38.45/37      85.11/35 
 36.Johanovský Tomáš         Oddíl OB Kotlářka    DKP8500 C     47.43/43      37.47/34      85.30/36 
 37.Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001 C     47.18/42      38.35/36      85.53/37 
 38.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     49.45/47      36.34/27      86.19/38 
 39.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     42.54/32      44.31/47      87.25/39 
 40.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     50.46/50      36.43/28      87.29/40 
 41.Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C     49.32/46      39.31/40      89.03/41 
 42.Gędziorowski Maciej      KU AZS WAT Warszawa  45P9000       45.51/37      45.03/49      90.54/42 
 43.Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C     45.55/38      47.07/55      93.02/43 
 44.Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C     48.05/44      44.59/48      93.04/44 
 45.Korecký Miroslav         OOB SK Chrast        CHT7901 C     53.36/53      40.09/41      93.45/45 
 46.Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C     50.28/49      45.33/50      96.01/46 
 47.Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C     49.27/45      47.06/54      96.33/47 
 48.Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C     50.20/48      47.05/53      97.25/48 
 49.Olunczek Andrei          USV TU Dresden       33D8401       55.02/56      42.39/44      97.41/49 
 50.Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C     46.28/40      52.01/58      98.29/50 
 51.Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105 C     56.17/58      44.01/45     100.18/51 
 52.Sedlák Radek             TJ START Náchod      SNA7501 C     53.25/51      47.08/56     100.33/52 
 53.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C     54.39/54      45.57/52     100.36/53 
 54.Kořan Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM7401 C     59.07/60      41.33/42     100.40/54 
 55.Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C     59.31/61      41.57/43     101.28/55 
 56.Anc Mateusz              UNTS Warszawa        28P9100       56.54/59      45.44/51     102.38/56 
 57.Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C     54.46/55      49.36/57     104.22/57 
 58.Mátl Radek               Ekonom Praha Outdoor 65C7900       81.39/63      70.30/59     152.09/58 
    Fátor Jan                KOB Dobruška         DOB7907 C     38.29/16  DISK     /    DISK     /   
    Pračka Tomáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP7302 C     56.16/57  DISK     /    DISK     /   
    Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     40.24/25  DISK     /    DISK     /   
    Čech Viktor              VSK Mendelu Brno     VBM8001 C     70.14/62  DISK     /    DISK     /   
    Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C     53.26/52  DISK     /    DISK     /   
    Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C          /        30.50/10           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     28.41/1       24.49/3       53.30/1  
  2.Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102       31.22/4       23.11/1       54.33/2  
  3.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 C     29.54/2       24.51/4       54.45/3  
  4.Stevens George           nebstone             15G9100       32.02/7       24.36/2       56.38/4  
  5.Prošek Michal            OK Jihlava           SJI7823 C     31.10/3       26.22/7       57.32/5  
  6.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     32.05/8       26.03/6       58.08/6  
  7.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     33.37/10      24.54/5       58.31/7  
  8.Koťátko Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC7701 C     31.45/6       28.30/12      60.15/8  
  9.Prášil Aleš              OK Jihlava           SJI7415 C     33.27/9       28.26/11      61.53/9  
 10.Albl Miloslav            SK Los Mělník        LME7600 C     31.30/5       31.09/18      62.39/10 
 11.Voráček Michal           SK Praga             PGP8009 C     35.42/17      27.01/10      62.43/11 
 12.Sýkora Bohumil           K.O.B. Choceň        CHC8601 C     36.15/19      26.32/8       62.47/12 
 13.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     35.07/14      28.37/13      63.44/13 
 14.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     36.52/21      26.57/9       63.49/14 
 15.Binar Robert             SK UP Olomouc        UOL7500 C     35.13/15      28.51/14      64.04/15 
 16.Veselý Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK8505 C     33.50/12      30.46/16      64.36/16 
 17.Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C     33.44/11      31.11/19      64.55/17 
 18.Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C     36.36/20      30.47/17      67.23/18 
 18.Koleš Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU8610 C     34.53/13      32.30/26      67.23/18 
 20.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     36.09/18      32.04/23      68.13/20 
 21.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     35.31/16      32.51/29      68.22/21 
 22.Klomínský Václav         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8700 C     37.33/23      32.00/22      69.33/22 
 23.Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C     37.38/24      32.29/25      70.07/23 
 24.Trimakas Gediminas       G-Sport              23L8500       37.13/22      33.10/30      70.23/24 
 25.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV6901 C     39.16/27      31.52/21      71.08/25 
 26.Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C     38.33/25      32.49/28      71.22/26 
 27.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     39.59/29      32.08/24      72.07/27 
 28.Drągowski Piotr          OK!Sport             23P8200       41.27/31      33.20/31      74.47/28 
 29.Jahn Petr                OB Vizovice          VIC8400 C     42.15/33      32.41/27      74.56/29 
 30.Klimeš Ondřej            Tempo Praha          TEP9200 C     38.56/26      39.01/37      77.57/30 
 31.Procházka Vít            SKOB TJ Sokol Kralup KPY8000 C     40.36/30      38.48/36      79.24/31 
 32.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901       41.30/32      39.13/39      80.43/32 
 33.Rozkošný Karel           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7900 C     43.51/36      37.47/34      81.38/33 
 34.Frontela Angel           FRONTELA OK          12E7500       45.27/39      36.33/33      82.00/34 
 35.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     43.40/35      39.04/38      82.44/35 
 36.Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C     44.59/38      38.16/35      83.15/36 
 37.Verner Tomáš             VSK Mendelu Brno     VBM8204 C     48.44/40      35.01/32      83.45/37 
 38.Tejero Alberto           FRONTELA OK          12E8500       51.25/41      42.11/40      93.36/38 
 39.Vondra Vítězslav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7901 C     54.12/42      72.08/42     126.20/39 
 40.Velasco David            FRONTELA OK          12E7600       64.46/43      67.23/41     132.09/40 
    Wallner Jozef            KOBRA Bratislava     39S6800   DISK     /        29.12/15  DISK     /   
    Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C     44.20/37  DISK     /    DISK     /   
    Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     42.19/34  DISK     /    DISK     /   
    Ráb Martin               SK Radioklub Blansko RBK8307 C                   31.44/20           /   
    Zaoral Pedros            OOB TJ Tatran Jablon TJN7904 C     39.56/28           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21C                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     27.32/1       18.41/1       46.13/1  
  2.Šrubař Michal            O-mikron             MBM8606 C     27.36/2       19.35/2       47.11/2  
  3.Besta Lukáš              OOB TJ Sokol Kostele KNC8101 C     30.15/5       20.34/3       50.49/3  
  4.Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001 C     33.00/7       21.59/4       54.59/4  
  5.Trávníček Jan            SK UP Olomouc        UOL7501 C     29.45/3       25.27/9       55.12/5  
  6.Weisbauer Vojtěch        OK Lokomotiva Pardub LPU9101 C     32.38/6       23.29/5       56.07/6  
  7.Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C     35.22/10      23.40/6       59.02/7  
  8.Laga Miroslav            OOB SK Zbraslav      ZBP7900 C     34.32/9       25.02/8       59.34/8  
  9.Pešík Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN8301 C     30.09/4       29.41/13      59.50/9  
 10.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C     36.20/12      24.22/7       60.42/10 
 11.Vaněk Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C     36.51/13      26.06/10      62.57/11 
 12.Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C     34.07/8       29.39/12      63.46/12 
 13.Krnáč Peter              TJ Mladosť Zvolen    52S7701       35.33/11      28.31/11      64.04/13 
 14.Hríbik Miroslav          ŠK Hadveo Banská Bys 51S8501       42.26/16      32.45/16      75.11/14 
 15.Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C     42.06/15      33.32/17      75.38/15 
 16.Pešík Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN7701 C     38.00/14      38.03/19      76.03/16 
 17.Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 C     45.41/18      31.46/15      77.27/17 
 18.Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C     51.05/20      31.28/14      82.33/18 
 19.Toušek Filip             OOB SK Zbraslav      ZBP7102 C     45.34/17      39.06/20      84.40/19 
 20.Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C     49.48/19      36.56/18      86.44/20 
 21.Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT8301 C     58.22/21      46.40/21     105.02/21 
 22.Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C     60.24/22      62.02/22     122.26/22 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21E                      1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petržela Jan             OK 99 Hradec Králové PHK9200 E     36.10/2       18.01/1       54.11/1  
  2.Procházka Jan            SK Praga             PGP8407 E     34.48/1       21.08/4       55.56/2  
  3.Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E     38.22/4       19.57/2       58.19/3  
  4.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     40.27/11      20.26/3       60.53/4  
  5.Haldin Mats              Halden               21N7500       37.53/3       23.49/18      61.42/5  
  6.Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     38.48/6       23.01/11      61.49/6  
  7.Mrázek Jan               Sportcentrum Jičín   SJC8102 E     40.22/9       21.47/6       62.09/7  
  8.Parfianowicz Piotr       UNTS Warszawa        28P9400       38.42/5       24.22/19      63.04/8  
  9.Dragowski Kuba           OK!Sport             23P9000       40.48/12      22.51/9       63.39/9  
 10.Prášil Marek             OOB Třebíč           TTR7301 R     40.26/10      23.34/14      64.00/10 
 11.Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 E     41.47/17      22.18/8       64.05/11 
 12.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 R     42.55/24      21.18/5       64.13/12 
 13.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 E     41.10/14      23.06/12      64.16/13 
 14.Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E     40.21/8       24.49/23      65.10/14 
 15.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     39.29/7       26.17/30      65.46/15 
 15.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 E     42.17/20      23.29/13      65.46/15 
 17.Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     41.15/15      24.41/22      65.56/17 
 18.Kolín Jan                Oddíl OB Kotlářka    DKP7701 C     44.05/28      21.58/7       66.03/18 
 19.Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C     42.08/19      24.27/20      66.35/19 
 20.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     43.10/25      23.47/17      66.57/20 
 21.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 C     42.47/23      25.26/24      68.13/21 
 22.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 C     42.20/21      26.11/28      68.31/22 
 23.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 R     46.06/36      22.55/10      69.01/23 
 24.Kjäll Jonas              USV TU Dresden       33D8201       42.35/22      26.38/31      69.13/24 
 25.Košárek Pavel            Přátelé orientačního AOP7102 C     45.23/30      24.31/21      69.54/25 
 26.Neumann Josef            USV TU Dresden       33D8400       46.20/37      25.26/24      71.46/26 
 27.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     43.15/26      28.52/39      72.07/27 
 28.Morawski Jacek           UNTS Warszawa        28P8900       41.54/18      30.39/44      72.33/28 
 29.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C     49.17/43      23.44/16      73.01/29 
 30.Piják Ondrej             KOBRA Bratislava     39S8204       45.49/32      27.23/33      73.12/30 
 31.Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     47.43/41      26.06/26      73.49/31 
 32.Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C     45.57/33      28.16/35      74.13/32 
 33.Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902 C     47.35/39      27.04/32      74.39/33 
 34.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     46.40/38      28.22/36      75.02/34 
 35.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     45.34/31      29.59/42      75.33/35 
 36.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     47.39/40      27.56/34      75.35/36 
 37.Papuga Miroslav          ATU Kosice           25S9002       43.41/27      32.39/47      76.20/37 
 38.Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C     50.56/46      26.12/29      77.08/38 
 39.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     46.01/34      31.44/45      77.45/39 
 40.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     50.18/44      28.35/37      78.53/40 
 40.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     52.45/50      26.08/27      78.53/40 
 42.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     51.36/47      28.35/37      80.11/42 
 43.Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C     49.09/42      32.26/46      81.35/43 
 44.Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     51.39/48      30.01/43      81.40/44 
 45.Rybakov Oleksandr        OK Slavutich         13U8100       53.18/51      29.00/41      82.18/45 
 46.Fesenko Andrii           OK Slavutich         13U8200       50.27/45      33.16/48      83.43/46 
 47.Stevens Ben              nebstone             15G8700       44.37/29      40.49/50      85.26/47 
 48.Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 C     52.13/49      33.21/49      85.34/48 
 49.Antoš Filip              SK LOB Nová Paka     NPA8001 C     57.30/53      28.55/40      86.25/49 
    Schuster Marek           Přátelé orientačního AOP9303 E     54.32/52  DISK     /    DISK     /   
    Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700 C     41.34/16  DISK     /    DISK     /   
    Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     41.04/13  DISK     /    DISK     /   
    Chloupek Adam            SK Žabovřesky Brno   ZBM9300 E                   23.37/15           /   
    Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C     46.01/34           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H35                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     32.17/1       18.47/1       51.04/1  
  2.Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502 C     32.17/1       19.58/3       52.15/2  
  3.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     34.01/3       20.59/6       55.00/3  
  4.Netopil Libor            OOB Vamberk          VAM7401 C     36.36/7       20.22/4       56.58/4  
  5.Folprecht Eduard         SOK TJ Turnov        TUV7304 C     35.51/5       21.31/7       57.22/5  
  6.Švadlena Pavel           K.O.B. Choceň        CHC7502 C     36.39/8       20.58/5       57.37/6  
  7.Milán Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7227 C     39.29/14      19.07/2       58.36/7  
  8.Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C     36.58/10      22.45/8       59.43/8  
  9.Horký Jan                SK UP Olomouc        UOL7100 C     36.44/9       24.01/9       60.45/9  
 10.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     35.57/6       25.26/12      61.23/10 
 11.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     35.27/4       29.19/20      64.46/11 
 12.Mikluš Marián            Rapid Bratislava     47S7200       39.51/15      27.02/14      66.53/12 
 13.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     38.08/12      29.12/19      67.20/13 
 14.Gryc Tomáš               KOS TJ Tesla Brno    TBM6903 C     42.39/17      24.54/10      67.33/14 
 15.Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     44.27/19      27.29/16      71.56/15 
 16.Lisý Ondřej              SKOB Ostrov          ONO7100 C     39.16/13      33.11/24      72.27/16 
 17.Hanák Petr               Kometa Kralovice     KRL7401 C     37.23/11      35.24/26      72.47/17 
 18.Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C     49.58/24      25.23/11      75.21/18 
 19.Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU7601 C     46.48/20      28.53/17      75.41/19 
 20.Kniebügl Anton           KOBRA Bratislava     39S6400       47.20/22      29.11/18      76.31/20 
 21.Kubáň Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7506 C     46.57/21      30.06/21      77.03/21 
 22.Śafář Miroslav           TJ Loko Česká Třebov CET7001 C     51.20/25      26.50/13      78.10/22 
 23.Vodička Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU7715 C     44.15/18      37.04/28      81.19/23 
 24.Biolik Grzegorz          Bioliki              46P7600       53.49/26      30.42/22      84.31/24 
 25.Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C     55.47/28      31.34/23      87.21/25 
 26.Václavek Jan             OK Lokomotiva Pardub LPU7816 C     48.49/23      40.49/31      89.38/26 
 27.Tesař Zdeněk             Sportcentrum Jičín   SJC7401 C     54.49/27      38.43/30      93.32/27 
 28.Smékal David             SK UP Olomouc        UOL7503 C     59.19/30      37.53/29      97.12/28 
 29.Urban Marek              ŠK Sandberg Bratisla 43S7401       64.12/32      36.28/27     100.40/29 
 30.Solar Jan                USK Praha            VSP7303 C     56.47/29      44.40/32     101.27/30 
 31.Vorlíček Peter           ŠK Sandberg Bratisla 43S7501       81.06/33      54.57/33     136.03/31 
    Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C DISK     /                               
    Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C DISK     /             /    DISK     /   
    Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800 C     40.01/16           /             /   
    Pecka Vlastimil          OOB TJ Tatran Jablon TJN7502 C     63.28/31           /             /   
    Kopecký David            SK UP Olomouc        UOL7800 C                   27.21/15           /   
    Ruud van Garp            Neregistrovaní       NNN                         34.56/25           /   
    Hájek Jan                SOK TJ Turnov        TUV7301       84.14/34                             
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H40                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     34.05/2       21.20/2       55.25/1  
  2.Jonáš Radoslav           ŠK Sandberg Bratisla 43S6912       34.28/3       21.33/3       56.01/2  
  3.Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C     37.01/4       20.02/1       57.03/3  
  4.Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C     30.24/1       29.53/13      60.17/4  
  5.Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C     40.15/9       24.01/4       64.16/5  
  6.Žejdlík Michal           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7001 C     37.34/5       27.03/7       64.37/6  
  7.Kaufmann Torsten         USV TU Dresden       33D7100       37.35/6       27.42/9       65.17/7  
  8.Háp Pavel                OK 99 Hradec Králové PHK7101 C     39.26/7       26.20/5       65.46/8  
  9.Beneš Jan                SJH Jindřichův Hrade SJH7001 C     40.45/11      26.43/6       67.28/9  
 10.Nechanický Pavel         SK OS Nové Město n.  OSN7209 C     42.58/17      27.31/8       70.29/10 
 11.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     39.43/8       31.33/15      71.16/11 
 12.Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     42.26/16      28.56/12      71.22/12 
 13.Dundáček Milan           SJH Jindřichův Hrade SJH6902 C     44.03/19      28.31/11      72.34/13 
 14.Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C     41.09/12      31.52/17      73.01/14 
 15.Volák Pavel              Ulita-HOBRA Orientee BRU7001 C     40.42/10      34.58/23      75.40/15 
 16.Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C     43.25/18      32.35/18      76.00/16 
 17.Cichý David              OK 99 Hradec Králové PHK7001 C     48.20/22      27.48/10      76.08/17 
 18.Faltejsek Pavel          OK 99 Hradec Králové PHK7003 C     42.01/13      35.03/24      77.04/18 
 19.Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C     42.15/14      38.56/28      81.11/19 
 20.Brachtl Daniel           OB SK Zvole          ZVO6902 C     47.50/21      34.13/20      82.03/20 
 21.Adamovský Michal         OOB Vamberk          VAM7200 C     50.23/26      31.45/16      82.08/21 
 22.Karásek Martin           KOB ZPV Prostějov    ZPV7301 C     49.33/24      34.37/21      84.10/22 
 23.Humpolec Jakub           Cirkus Čakovice      81C7300       52.36/29      34.42/22      87.18/23 
 24.Fišar Miroslav           Kometa Kralovice     KRL7201 C     50.13/25      37.47/26      88.00/24 
 25.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C     50.47/27      38.01/27      88.48/25 
 26.Kijewski Jacek           KU AZS WAT Warszawa  45P7000       53.56/31      35.03/24      88.59/26 
 27.Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     45.08/20      44.08/32      89.16/27 
 28.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     56.19/32      33.59/19      90.18/28 
 29.Háp Petr                 OK 99 Hradec Králové PHK7201 C     51.01/28      39.38/29      90.39/29 
 30.Svoboda Ondřej           OK Roztoky           ROZ7100 C     49.23/23      41.47/31      91.10/30 
 31.Kohout Josef             TJ Slavia Hradec Krá SHK6902 C     42.17/15      58.29/35     100.46/31 
 32.Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C     61.36/35      40.04/30     101.40/32 
 33.Balogh Richard           ŠK Sandberg Bratisla 43S6900       61.07/34      46.32/33     107.39/33 
 34.Lukáš Petr               KOB Kladno           DKL6902 C     59.19/33      51.31/34     110.50/34 
 35.Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C     53.28/30      59.23/36     112.51/35 
    Chvátil Jiří             OK 99 Hradec Králové PHK7200 C DISK     /        31.00/14  DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H45                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     24.41/1       19.50/1       44.31/1  
  2.Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C     26.08/2       21.06/2       47.14/2  
  3.Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     27.32/3       21.30/3       49.02/3  
  4.Gossel Heiko             USV TU Dresden       33D6500       28.15/5       21.53/5       50.08/4  
  5.Hierweg Karol            KOBRA Bratislava     39S5800       28.03/4       25.32/18      53.35/5  
  6.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C     31.57/12      22.03/6       54.00/6  
  7.Holík Marek              KOS TJ Tesla Brno    TBM6507 C     31.22/9       22.48/8       54.10/7  
  8.Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C     30.03/7       24.12/12      54.15/8  
  9.Semík Luboš              SK Kamenice          KAM6201 C     30.43/8       23.33/11      54.16/9  
 10.Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C     31.53/11      22.42/7       54.35/10 
 11.Křivda Ivan              Sportovní klub hasič 2PC6700       29.18/6       25.18/17      54.36/11 
 12.Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     31.48/10      23.16/9       55.04/12 
 13.Cruse Kay                SV Robotron Dresden  24D6557       34.14/22      21.38/4       55.52/13 
 14.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     32.10/14      24.24/13      56.34/14 
 15.Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C     33.08/18      23.32/10      56.40/15 
 16.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     31.58/13      24.57/16      56.55/16 
 17.Drechsel Michael         USV TU Dresden       33D6501       33.07/17      24.28/14      57.35/17 
 18.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C     32.18/15      27.03/21      59.21/18 
 19.Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C     32.21/16      27.15/22      59.36/19 
 20.Parkán Jiří              SJH Jindřichův Hrade SJH6801 C     33.43/20      26.47/20      60.30/20 
 21.Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C     36.10/27      24.32/15      60.42/21 
 22.Teplý Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C     34.16/23      26.32/19      60.48/22 
 23.Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     34.43/25      27.38/23      62.21/23 
 24.Tesař Jiří               Přátelé orientačního AOP6702 C     36.24/28      28.26/25      64.50/24 
 25.Gryc Jan                 KOS TJ Tesla Brno    TBM6709 C     36.59/30      28.15/24      65.14/25 
 26.Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C     33.09/19      32.33/30      65.42/26 
 27.Bendák Petr              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6500 C     34.41/24      32.21/29      67.02/27 
 28.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C     38.39/32      32.08/27      70.47/28 
 29.Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C     36.47/29      34.10/31      70.57/29 
 30.Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C     40.46/34      32.20/28      73.06/30 
 31.Levý Tomáš               OB T.J. Sokol Žamber ZAM6801 C     33.46/21      40.46/40      74.32/31 
 32.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C     37.17/31      37.41/38      74.58/32 
 33.Jeřábek Petr             SK UP Olomouc        UOL6702 C     41.09/35      34.36/32      75.45/33 
 34.Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     41.10/36      35.18/33      76.28/34 
 35.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     35.50/26      40.43/39      76.33/35 
 36.Kment Libor              OK Lokomotiva Pardub LPU6703 C     41.32/37      37.15/37      78.47/36 
 37.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     48.22/40      30.54/26      79.16/37 
 38.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     43.30/38      35.51/35      79.21/38 
 39.Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     45.07/39      46.32/42      91.39/39 
 40.Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C     53.33/42      42.16/41      95.49/40 
 41.Hájek Marek              SK SP Kylešovice     KYL6800 C     55.11/43      62.51/45     118.02/41 
 42.Valla Zdeněk             OB SK Zvole          ZVO6431 C     68.17/44      56.50/44     125.07/42 
 43.Šafka Jan                SK Kamenice          KAM6604 C     75.19/45      51.07/43     126.26/43 
    Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C     76.29/46  DISK     /    DISK     /   
    Hájek Martin             SK SP Kylešovice     KYL6801 C     40.44/33  DISK     /    DISK     /   
    Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C DISK     /        36.09/36  DISK     /   
    Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C          /        35.21/34           /   
    Sanna Roberto            Oddíl OB Kotlářka    DKP6703 C     48.42/41           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H50                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     26.36/1       23.01/2       49.37/1  
  2.Neumann Jaroslav         SK SKI-OB Šternberk  STE5902 C     29.45/3       22.09/1       51.54/2  
  3.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     29.58/4       23.05/3       53.03/3  
  4.Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C     30.41/6       25.26/6       56.07/4  
  5.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     30.34/5       26.41/7       57.15/5  
  6.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C     34.01/10      24.04/5       58.05/6  
  7.Vávra Radek              TJ Jiskra Hořice     HOR6301 C     31.59/8       26.48/8       58.47/7  
  8.Wolowczyk Marek          UNTS Warszawa        28P6300       35.35/13      23.39/4       59.14/8  
  9.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     34.06/11      26.48/8       60.54/9  
 10.Nieke Hagen              USV TU Dresden       33D4400       29.38/2       31.36/12      61.14/10 
 11.Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     34.12/12      32.22/13      66.34/11 
 12.Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C     38.17/18      30.48/11      69.05/12 
 13.Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902       38.42/20      33.04/15      71.46/13 
 14.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     38.05/17      35.19/18      73.24/14 
 15.Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902 C     37.03/15      36.56/19      73.59/15 
 16.Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C     33.31/9       41.19/23      74.50/16 
 17.Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C     35.38/14      39.44/21      75.22/17 
 18.Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200       41.39/22      33.57/17      75.36/18 
 19.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     42.50/23      33.02/14      75.52/19 
 20.Korpas Jaroslav          TJ Lokomotiva Ingsta LBM6113 C     50.19/25      27.25/10      77.44/20 
 21.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     38.33/19      39.24/20      77.57/21 
 22.Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C     37.52/16      42.22/24      80.14/22 
 23.Janeba Petr              K.O.B. Choceň        CHC6001 C     40.50/21      41.16/22      82.06/23 
 24.Hartl Zdeněk             TJ Aero Odolena Voda ODV6300 C     56.08/26      33.27/16      89.35/24 
 25.Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C     66.03/28      45.51/25     111.54/25 
 26.Klimeš Petr              Tempo Praha          TEP6300 C     48.27/24      73.46/26     122.13/26 
    Drągowski Robert         OK!Sport             23P5900       31.19/7   DISK     /    DISK     /   
    Mellan Martin            SOK TJ Turnov        TUV6304       62.37/27                             
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H55                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C     30.57/1       25.37/2       56.34/1  
  2.Jirka Jiří               KOB ZPV Prostějov    ZPV5501 C     33.56/4       25.15/1       59.11/2  
  3.Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     32.55/2       26.21/3       59.16/3  
  4.Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     34.34/5       26.49/4       61.23/4  
  5.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     33.35/3       30.53/6       64.28/5  
  6.Ryšavý Jiří              SKOB Ostrava         MOV5803 C     36.17/6       31.00/7       67.17/6  
  7.Adrián Petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600 C     39.09/9       31.44/9       70.53/7  
  8.Zenker Norbert           USV TU Dresden       33D5430       39.50/11      31.04/8       70.54/8  
  9.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     38.59/8       32.40/11      71.39/9  
 10.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     37.06/7       35.29/16      72.35/10 
 11.Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C     47.45/14      27.29/5       75.14/11 
 12.Wróblewski Tadeusz       OK!Sport             23P5800       44.49/12      32.53/12      77.42/12 
 13.Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C     46.40/13      32.07/10      78.47/13 
 14.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     50.22/16      34.01/13      84.23/14 
 15.Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     50.58/17      35.44/17      86.42/15 
 16.Langr Stanislav          TJ START Náchod      SNA5403 C     39.39/10      49.00/20      88.39/16 
 17.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C     53.59/18      34.52/14      88.51/17 
 18.Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     48.08/15      43.55/18      92.03/18 
 19.Drobník Ivan             Slavia Liberec orien VLI5601 C     61.51/20      35.13/15      97.04/19 
 20.Gerhardt Joachim         USV TU Dresden       33D5800       56.01/19      47.11/19     103.12/20 
 21.Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C     63.59/22      49.49/21     113.48/21 
    Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C     63.25/21           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H60                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     26.54/1       19.37/1       46.31/1  
  2.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     27.45/2       21.17/2       49.02/2  
  3.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     32.09/7       23.41/4       55.50/3  
  4.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     32.48/8       23.30/3       56.18/4  
  5.Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C     29.48/6       28.55/10      58.43/5  
  6.Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C     29.23/5       30.06/13      59.29/6  
  7.Peterka František        TJ Sokol Troja       TJP4900 C     28.44/3       30.56/15      59.40/7  
  8.Genderjahn Ludwig        Braunschweiger MTV 1 41D4800       34.52/11      26.17/6       61.09/8  
  9.Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     35.59/13      25.24/5       61.23/9  
 10.Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     35.45/12      27.36/7       63.21/10 
 11.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     36.00/14      28.09/8       64.09/11 
 12.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     32.57/9       31.22/16      64.19/12 
 13.Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     36.03/15      28.23/9       64.26/13 
 14.Šikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301       34.46/10      31.33/18      66.19/14 
 15.Tvrdek Vojtěch           KrOB Rozmarýn Litomě DLT5201 C     37.58/20      29.12/11      67.10/15 
 16.Rosen David              GB O Squad           11G5300       37.18/17      30.27/14      67.45/16 
 17.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     36.47/16      31.26/17      68.13/17 
 18.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     39.06/21      30.02/12      69.08/18 
 19.Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C     41.17/22      32.46/19      74.03/19 
 20.Frenzel Michael          Braunschweiger MTV 1 41D4300       37.41/19      40.48/22      78.29/20 
 21.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     43.14/23      37.01/21      80.15/21 
 22.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     44.05/24      36.59/20      81.04/22 
 23.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     48.42/26      44.48/24      93.30/23 
 24.Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C     55.38/27      44.45/23     100.23/24 
    Ziesche Juergen          Braunschweiger MTV 1 41D5001       37.27/18  DISK     /    DISK     /   
    Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C     28.55/4   DISK     /    DISK     /   
    Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C     45.18/25  DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H65                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     29.10/2       25.18/1       54.28/1  
  2.Švadlena Jiří            K.O.B. Choceň        CHC4601 C     27.22/1       33.26/6       60.48/2  
  2.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417       29.25/3       31.23/3       60.48/2  
  4.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     33.43/4       32.51/5       66.34/4  
  5.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     36.02/7       31.19/2       67.21/5  
  6.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     35.35/5       32.20/4       67.55/6  
  7.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     35.53/6       34.42/7       70.35/7  
  8.Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     39.58/9       36.26/9       76.24/8  
  9.Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C     37.48/8       39.47/10      77.35/9  
 10.Müller Rainer            USV TU Dresden       33D4500       50.04/14      35.18/8       85.22/10 
 11.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     45.17/13      41.42/11      86.59/11 
 12.Dokoupil Vladimír        VSK Mendelu Brno     VBM4806 C     41.12/11      50.32/13      91.44/12 
 13.Ryšavý Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C     45.07/12      54.14/14      99.21/13 
 14.Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     69.40/15      41.44/12     111.24/14 
    Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C     40.52/10  DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H70                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Conrad Helmut            USV TU Dresden       33D4000       24.17/1       24.15/1       48.32/1  
  2.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     27.21/2       32.09/4       59.30/2  
  3.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     34.32/3       27.47/2       62.19/3  
  4.Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C     37.01/4       30.17/3       67.18/4  
  5.Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C     42.58/8       34.18/5       77.16/5  
  6.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     39.08/6       39.52/8       79.00/6  
  7.Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C     45.05/9       38.58/7       84.03/7  
  8.Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C     47.29/10      36.50/6       84.19/8  
  9.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C     38.21/5       52.52/10      91.13/9  
 10.Vřešťál Jan              Vrestal              2QC3900       40.59/7       61.43/14     102.42/10 
 11.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     59.08/11      56.48/11     115.56/11 
 12.Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C     69.45/14      51.43/9      121.28/12 
 13.Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C     64.08/13      58.01/12     122.09/13 
 14.Sedlář Vladimír          Přátelé orientačního AOP4201 C     62.19/12      61.13/13     123.32/14 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H75                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     68.10/1       47.35/1      115.45/1  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : HDR                       1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Houžvičková Daniela      SOK TJ Turnov        TUV0751       10.02/1       19.42/2       29.44/1  
  2.Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C     11.20/6       19.39/1       30.59/2  
  3.Mertlík Vojta            OOB TJ Turnov        TUR07   C     10.53/5       20.33/3       31.26/3  
  4.Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C     10.49/4       22.39/5       33.28/4  
  5.Háp Matěj                OK 99 Hradec Králové PHK0501 C     13.05/8       21.24/4       34.29/5  
  6.Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C     11.32/7       25.22/9       36.54/6  
  7.Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     14.35/12      23.03/6       37.38/7  
  8.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     13.35/10      26.58/11      40.33/8  
  9.Fišarová Adéla           Kometa Kralovice     KRL0751       17.26/18      23.16/7       40.42/9  
 10.Kuhnová Alžběta          OK Lokomotiva Pardub LPU     C     13.21/9       28.51/14      42.12/10 
 11.Marhold Václav           OB SK Zvole          ZVO0501 C     14.41/13      27.46/12      42.27/11 
 12.Sedláček Martin          OOB SK Zbraslav      ZBP           14.11/11      29.21/15      43.32/12 
 13.Voláková Viktorie        Ulita-HOBRA Orientee BRU0651 C     15.59/14      27.59/13      43.58/13 
 14.Houžvičková Kateřina     SOK TJ Turnov        TUV0952       20.57/28      24.18/8       45.15/14 
 15.Karásková Denisa         KOB ZPV Prostějov    ZPV0555       16.15/15      34.36/19      50.51/15 
 16.Vodičková Veronika       OK Lokomotiva Pardub LPU0651 C     16.26/16      34.36/19      51.02/16 
 17.Nešporová Terezie        OOB Třebíč           TTR0852       20.18/25      30.45/16      51.03/17 
 18.Hanáková Aneta           Kometa Kralovice     KRL0951 C     21.13/29      30.45/16      51.58/18 
 19.Kubec Adam               Cirkus Čakovice      81C0900       16.56/17      36.21/21      53.17/19 
 20.Alblová Zuzana           SK Los Mělník        LME0660 C     18.34/19      38.13/26      56.47/20 
 21.Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE0650 C     20.16/24      36.58/22      57.14/21 
 22.Baloghová Zora           ŠK Sandberg Bratisla 43S0750       20.04/21      38.04/24      58.08/22 
 23.Vorlíčková Lucka         ŠK Sandberg Bratisla 43S0851       20.12/23      38.05/25      58.17/23 
 24.Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C     21.33/30      37.46/23      59.19/24 
 25.Danková Alice            OK Chrastava         CHA0650 C     21.56/32      38.32/27      60.28/25 
 26.Jonášová Ema             ŠK Sandberg Bratisla 43S0951       21.53/31      38.59/28      60.52/26 
 27.Kučera Jakub             USK Praha            VSP0900 C     31.36/36      34.14/18      65.50/27 
 28.Hájková Lucie            TJ Loko Česká Třebov CET0751 C     20.04/21      54.52/35      74.56/28 
 29.Kovář Radim              TJ Loko Česká Třebov CET0501 C     20.32/26      54.57/36      75.29/29 
 30.Hájek Dominik            TJ Loko Česká Třebov CET0601 C     20.34/27      55.00/37      75.34/30 
 31.Venclová Aneta           OB T.J. Sokol Žamber ZAM1051       30.44/35      46.32/30      77.16/31 
 32.Kopecká Nela             SK UP Olomouc        UOL0650 C     26.46/33      51.40/32      78.26/32 
 33.Novotná Vendula          OK 99 Hradec Králové PHK           29.27/34      52.31/33      81.58/33 
 34.Gajdová Michaela         USK Praha            VSP0752 C     46.09/44      43.51/29      90.00/34 
 35.Kalinová Ella            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0961 C     37.25/39      52.37/34      90.02/35 
 36.Pavlík Tobiáš            KOB Chemopetrol Litv LIT1111 C     38.49/41      62.57/38     101.46/36 
 37.Neumann Rasmus           USV TU Dresden       33D0800       42.48/43      63.11/39     105.59/37 
    Korecká Eva              OOB SK Chrast        CHT1054 C     36.42/38                             
    Rázek Adam               OSMOL                13R0600       10.11/2                              
    Bozděch Vojta            SK Praga             PGP1010 C     40.26/42           /             /   
    Pecka Matěj              OOB TJ Tatran Jablon TJN0901 C     37.43/40                             
    Heřmánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C          /        25.41/10           /   
    Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C     19.25/20                             
    Vřešťál František + OndraOOB TJ Turnov        TUR0906                     50.42/31           /   
    Drahoňovský Tomáš        OOB TJ Turnov        TUR0701 C     10.36/3                              
    Vaculovič Matěj          Tempo Praha          TEP           33.28/37                             
 
Konečné celkové výsledky kategorie : P2                        1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Houžvičková Karolína     SOK TJ Turnov        TUV7254       17.38/3       14.57/1       32.35/1  
  2.Antonowicz Jerzy         UNTS Warszawa        28P6800       17.28/2       15.10/2       32.38/2  
  3.Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C     17.25/1       17.37/5       35.02/3  
  4.Tomanica Vojtěch         OK Chrastava         CHA7601       20.41/5       15.56/3       36.37/4  
  5.Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI           21.58/8       17.15/4       39.13/5  
  6.Zítková  Michaela        SOK TJ Turnov        TUV8551       21.31/7       17.44/6       39.15/6  
  7.Riby Kateřina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C     20.32/4       19.06/8       39.38/7  
  8.Melicharová Barbora      TJ Loko Liberec      LLI7252 C     21.27/6       20.51/9       42.18/8  
  9.Ondrejček Pavel          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8400       24.45/10      18.05/7       42.50/9  
 10.Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C     22.55/9       27.54/12      50.49/10 
 11.Jonášová Marta           ŠK Sandberg Bratisla 43S6951       33.39/14      26.35/11      60.14/11 
 12.Horká Soňa               SK UP Olomouc        UOL7152       33.32/13      30.11/15      63.43/12 
 13.Smékalová Jana           SK UP Olomouc        UOL7777       42.44/16      28.49/14      71.33/13 
    Poláková Veronika        OK Chrastava         CHA8150   DISK     /        23.24/10  DISK     /   
    Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459 C     27.29/11           /             /   
    Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C     37.12/15                             
    Riby Andrew              OOB TJ Lokomotiva Te LTP5501 C     45.09/17           /             /   
    Baloghová Hana           ŠK Sandberg Bratisla 43S6555            /        28.40/13           /   
    Kopecká Jitka            SK UP Olomouc        UOL7750 C     32.09/12                             
    Kovářová Milena          TJ OK Tolar          TJH5351 C          /        42.29/16           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : P4                        1.E           2.E       Cel. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matuš Vojtěch            SK při gymnáziu OOB  VRB9606 A     31.21/1       27.06/1       58.27/1  
  2.Remeš Petr               TJ Slavia Hradec Krá SHK           48.24/3       34.10/2       82.34/2  
  3.Silný Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C     45.26/2       45.34/6       91.00/3  
  4.Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9350 C     52.39/4       46.06/7       98.45/4  
  5.Kapanen                  OK Jiskra Nový Bor   BOR           55.17/6       47.57/11     103.14/5  
  6.Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     59.30/9       45.01/4      104.31/6  
  7.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     59.47/10      51.21/13     111.08/7  
  8.Valtr Pavel              VŠSK MFF UK Praha    MFP6600 C     55.27/7       56.26/17     111.53/8  
  9.Preiningerová Monika     KOB Dobruška         DOB9999       54.12/5       57.50/18     112.02/9  
 10.Rücker Petr              TJ Jiskra Hořice     HOR6500 C     57.00/8       55.26/14     112.26/10 
 11.Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C     65.30/12      47.18/9      112.48/11 
 12.Reisingerová Martina     KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C     72.30/15      50.18/12     122.48/12 
 13.Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B     76.44/17      46.39/8      123.23/13 
 14.Kysela Martin            OB Jenišovice        JEN7201       67.41/13      62.27/21     130.08/14 
 15.Konečná Kateřina         Neregistrovaní       NNN7100       71.01/14      62.08/20     133.09/15 
 16.Štverák Jan              OK Chrastava         CHA7301       64.51/11      73.40/23     138.31/16 
 17.Háp Ondřej               OK 99 Hradec Králové PHK9702 C     86.49/18      55.53/16     142.42/17 
 18.Štveráková Monika        OK Chrastava         CHA7852       96.53/21      55.44/15     152.37/18 
 19.Filipová Dagmar          TJ Slavia Hradec Krá SHK5651 C     87.12/19      87.23/24     174.35/19 
 20.Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C     93.25/20     108.12/25     201.37/20 
    Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C DISK     /    DISK     /    DISK     /   
    Dragowska Marzena        OK!Sport             23P6250   DISK     /        67.58/22  DISK     /   
    Gabrišová Petra          SK Los Mělník        LME           99.50/22  DISK     /    DISK     /   
    Vacková Jana             KOB Start Blansko    SBK9999   DISK     /       108.42/26  DISK     /   
    Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C                   45.31/5            /   
    Štičková Eva             TJ Loko Liberec      LLI6051 C     73.42/16           /             /   
    Čechová Jitka            VSK Mendelu Brno     VBM8353 C                 -669.39/27           /   
    Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C                   47.39/10           /   
    Kovářová Lenka           TJ OK Tolar          TJH8652 C          /        58.08/19           /   
    Kovář Jaroslav           TJ OK Tolar          TJH8901 C          /        40.33/3            /