Konečné výsledky kategorie                                                24.8.2013 21:50:30
                                       PP2013 2.etapa
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.3km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C     19.53  +      0.00
  2.Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     20.24  +      0.31
  3.Švidrnochová Eliška      SKOB Ostrava         MOV0451 C     20.49  +      0.56
  4.Binarová Adéla           SK UP Olomouc        UOL0452 C     22.02  +      2.09
  5.Chvátilová Johana        OK 99 Hradec Králové PHK0450 C     22.07  +      2.14
  6.Fišarová Eliška          Kometa Kralovice     KRL0351 C     22.44  +      2.51
  7.Thýnová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 C     23.19  +      3.26
  8.Neumann Lena             USV TU Dresden       33D0351       23.59  +      4.06
  9.Smékalová Viktorie       SK UP Olomouc        UOL0450 C     25.00  +      5.07
 10.Kyselová Adéla           OB Jenišovice        JEN0351 C     29.15  +      9.22
 11.Vodičková Johana         OK Lokomotiva Pardub LPU0354       33.34  +     13.41
 12.Smékalová Karolína       SK UP Olomouc        UOL0451 C     34.10  +     14.17
 13.Pračková Ema             VŠSK MFF UK Praha    MFP0451 C     36.05  +     16.12
 14.Vávrová Vanda            TJ Jiskra Hořice     HOR0350 C     41.37  +     21.44
 15.Křístková Magdalena      OK Roztoky           ROZ0350 C     42.48  +     22.55
 16.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     43.00  +     23.07
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        1.3km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     21.01  +      0.00
  2.Klechová Karolína        Přátelé orientačního AOP0452 C     24.28  +      3.27
  3.Adamovská Kateřina       OOB Vamberk          VAM           25.12  +      4.11
  4.Hlaváčová Lucie          KOS TJ Tesla Brno    TBM0660 C     28.19  +      7.18
  5.Blahutová Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP0550 C     29.30  +      8.29
  6.Nedvídková Adéla         KrOB Rozmarýn Litomě DLT0452 C     31.06  +     10.05
  7.Kohoutová Zdeňka         KOB Kladno           DKL0651       32.22  +     11.21
  8.Folprechtová Julie       USK Praha            VSP0653 C     33.07  +     12.06
  9.Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 C     33.18  +     12.17
 10.Benešová Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH0651 C     33.26  +     12.25
 11.Neumann Johanna          USV TU Dresden       33D0500       38.23  +     17.22
 12.Štěpánka Lisá            SKOB Ostrov          ONO0550 C     41.18  +     20.17
 13.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558       42.15  +     21.14
 14.Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     44.06  +     23.05
 15.Kubcová Anna             KOB Dobruška         DOB0550 C     45.33  +     24.32
 16.Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C     47.16  +     26.15
 17.Vorlíčková Martina       ŠK Sandberg Bratisla 43S0551       53.27  +     32.26
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.3km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B     13.30  +      0.00
  2.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 B     13.49  +      0.19
  3.Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 B     16.39  +      3.09
  4.Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 B     17.51  +      4.21
  5.Vejražková Róza          Sportcentrum Jičín   SJC0151 B     18.48  +      5.18
  6.Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 B     18.59  +      5.29
  7.Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 B     19.21  +      5.51
  8.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B     19.28  +      5.58
  9.Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 B     19.46  +      6.16
 10.Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B     20.28  +      6.58
 11.Hájková Lucie            Přátelé orientačního AOP0350 C     20.39  +      7.09
 12.Jelínková Zuzana         K.O.B. Choceň        CHC0151 C     22.05  +      8.35
 13.Kuchařová Rozálie        Sportcentrum Jičín   SJC0251 C     22.37  +      9.07
 14.Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C     23.20  +      9.50
 15.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     23.22  +      9.52
 16.Janků Anna               Sportcentrum Jičín   SJC0252 C     23.24  +      9.54
 17.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     24.00  +     10.30
 18.Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 B     24.56  +     11.26
 19.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C     27.40  +     14.10
 20.Korpasová Lucie          TJ Lokomotiva Ingsta LBM0151 B     28.34  +     15.04
 21.Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C     36.08  +     22.38
 22.Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C     36.43  +     23.13
 23.Vallová Kristýna         OB SK Zvole          ZVO0152 C     39.23  +     25.53
    Kovářová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET0251 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         1.4km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Odehnalová Klára         KOB Moira Brno       ABM9956 A     14.00  +      0.00
  2.Klüser Ellen             USV TU Dresden       33D9900       14.56  +      0.56
  3.Janošíkova Tereza        SK UP Olomouc        UOL9950 B     16.41  +      2.41
  4.Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B     16.46  +      2.46
  5.Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 A     17.33  +      3.33
  6.Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 B     17.56  +      3.56
  7.Grycová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM0058 B     18.27  +      4.27
  8.Thýnová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 B     18.35  +      4.35
  9.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B     18.42  +      4.42
 10.Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C     18.56  +      4.56
 11.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 A     19.41  +      5.41
 12.Semrádová Jana           K.O.B. Choceň        CHC9951 B     19.53  +      5.53
 13.Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 B     20.46  +      6.46
 14.Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C     21.15  +      7.15
 15.Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 B     21.21  +      7.21
 16.Chaloupková Kateřina     K.O.B. Choceň        CHC0051 C     21.49  +      7.49
 17.Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 B     22.06  +      8.06
 18.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     22.59  +      8.59
 19.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 B     23.06  +      9.06
 20.Nechanická Klára         SK OS Nové Město n.  OSN0050 B     23.55  +      9.55
 21.Hájková Lenka            Přátelé orientačního AOP0050 B     24.17  +     10.17
 22.Větříčková Andrea        TJ Slavia Hradec Krá SHK9951 B     26.05  +     12.05
 23.Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 C     26.47  +     12.47
 24.Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C     27.07  +     13.07
 25.Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 B     29.40  +     15.40
 26.Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 B     30.03  +     16.03
 27.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     30.46  +     16.46
 28.Mudrová Lenka            Kometa Kralovice     KRL0052 C     33.55  +     19.55
 29.Kmentová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU9957 C     38.51  +     24.51
 30.Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     69.38  +     55.38
    Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 B DISK              
    Klimešová Petra          Tempo Praha          TEP0050 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         1.6km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Odehnalová Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757 A     16.29  +      0.00
  2.Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A     17.19  +      0.50
  3.Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 A     17.34  +      1.05
  4.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850       17.42  +      1.13
  5.Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B     18.47  +      2.18
  6.Grycová Veronika         KOS TJ Tesla Brno    TBM9859 A     19.18  +      2.49
  7.Papugová Andrea          Youth Team Slovakia  46S9659       19.35  +      3.06
  8.Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 C     19.51  +      3.22
  9.Kavalírová Julie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 B     19.57  +      3.28
 10.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A     20.30  +      4.01
 11.Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 B     21.51  +      5.22
 12.Chaloupková Veronika     K.O.B. Choceň        CHC9852 A     23.22  +      6.53
 12.Peňázová Veronika        SJH Jindřichův Hrade SJH9752 A     23.22  +      6.53
 14.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 A     23.32  +      7.03
 15.Dundáčková Julie         SJH Jindřichův Hrade SJH9853 B     23.57  +      7.28
 16.Müller Dorothea          OOB TJ Turnov        TUR9758       24.36  +      8.07
 17.Hojná Dominika           SJH Jindřichův Hrade SJH9852 A     24.44  +      8.15
 18.Schenková Tereza         Youth Team Slovakia  46S9660       24.58  +      8.29
 19.Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 B     25.34  +      9.05
 20.Miklušová Tereza         Youth Team Slovakia  46S9658       25.54  +      9.25
 21.Antonowicz Anna Maria    UNTS Warszawa        28P9850       27.15  +     10.46
 22.Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 C     27.38  +     11.09
 23.Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B     28.31  +     12.02
 24.Červená Adéla            TJ Slavia Hradec Krá SHK9755 A     30.31  +     14.02
 25.Šikolová Tereza          OOB TJ Tatran Jablon TJN9850 C     31.08  +     14.39
 26.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 A     31.54  +     15.25
 27.Korpasová Tereza         TJ Lokomotiva Ingsta LBM9898 B     32.34  +     16.05
 28.Peterková Veronika       Kometa Kralovice     KRL9755 C     36.33  +     20.04
 29.Parkanová Veronika       SJH Jindřichův Hrade SJH9751 B     37.32  +     21.03
    Košútová Katarína        Youth Team Slovakia  46S9652   DISK              
    Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18         1.7km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     17.41  +      0.00
  2.Chládková Simona         OK Lokomotiva Pardub LPU9658 A     19.58  +      2.17
  3.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     20.44  +      3.03
  4.Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A     21.10  +      3.29
  5.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A     22.01  +      4.20
  6.Nieke Patricia           OOB TJ Turnov        TUR9552       22.09  +      4.28
  7.Drągowska Maria          OK!Sport             23P9550       22.18  +      4.37
  8.Hošeková Vanda           Youth Team Slovakia  46S9655       22.45  +      5.04
  9.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A     23.52  +      6.11
 10.Lamanecová Radka         Youth Team Slovakia  46S9654       24.49  +      7.08
 11.Doležalová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9558       25.42  +      8.01
 12.Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554 A     25.51  +      8.10
 13.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A     26.16  +      8.35
 14.Papugová Martina         Youth Team Slovakia  46S9651       26.51  +      9.10
 15.Myslivcová Markéta       TJ Slavia Hradec Krá SHK9650 B     27.51  +     10.10
 16.Šádková Martina          OK 99 Hradec Králové PHK9653 A     30.41  +     13.00
 17.Franková Dominika        Youth Team Slovakia  46S9653       34.06  +     16.25
 18.Lavičková Michaela       Kometa Kralovice     KRL9655 B     34.29  +     16.48
 19.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 A     38.01  +     20.20
 20.Pustaiová Zuzana         OOB TJ Tatran Jablon TJN9650 C     39.47  +     22.06
 21.Machačová Michaela       OK 99 Hradec Králové PHK9656 A     41.03  +     23.22
    Šádková Lucie            OK 99 Hradec Králové PHK9654 C DISK              
    Klimešová Iva            Tempo Praha          TEP9550 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D20         1.8km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Benešová Jana            SJH Jindřichův Hrade SJH9451 R     19.33  +      0.00
  2.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 R     21.01  +      1.28
  3.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 R     22.25  +      2.52
  4.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 R     24.06  +      4.33
  5.Pijáková Barbora         KOB Sokol Pezinok    SPE9451       24.15  +      4.42
  6.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 R     26.54  +      7.21
  7.Tesařová Jana            TJ TŽ Třinec         TRI9751 C     28.53  +      9.20
  8.Klinkerová Tereza        OB SK Zvole          ZVO9379       31.59  +     12.26
    Kamererová Valerie       SK Kamenice          KAM9452 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        2.1km    0m 17k  Ranking:0.7494 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Horčičková Eva           SK UP Olomouc        UOL7051 C     21.13  +      0.00  R: 7686b
  2.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     21.36  +      0.23  R: 7554b
  3.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     22.30  +      1.17  R: 7244b
  4.Píšová Monika            SK LOB Nová Paka     NPA8151 C     23.52  +      2.39  R: 6773b
  5.Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 C     24.16  +      3.03  R: 6636b
  6.Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 R     24.18  +      3.05  R: 6624b
  7.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     24.44  +      3.31  R: 6475b
  8.Žabková Marie            SK Žabovřesky Brno   ZBM8753 C     24.55  +      3.42  R: 6412b
  9.Čermáková Magdalena      SK UP Olomouc        UOL9155 R     25.31  +      4.18  R: 6206b
 10.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     25.39  +      4.26  R: 6160b
 11.Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C     25.59  +      4.46  R: 6045b
 11.Petrželová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8950 C     25.59  +      4.46  R: 6045b
 13.Kociánová Lenka          VSK Mendelu Brno     VBM8553 C     26.02  +      4.49  R: 6028b
 14.Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C     26.03  +      4.50  R: 6022b
 15.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     26.36  +      5.23  R: 5833b
 16.Dokoupilová Radka        VSK Mendelu Brno     VBM8558 C     26.43  +      5.30  R: 5792b
 17.Hančová Marie            TJ START Náchod      SNA8255 C     26.58  +      5.45  R: 5706b
 18.Voráčková Lenka          SK OS Nové Město n.  OSN8555 C     27.06  +      5.53  R: 5661b
 19.Křístková Hana           OK Roztoky           ROZ7450 C     27.20  +      6.07  R: 5580b
 20.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     27.31  +      6.18  R: 5517b
 21.Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 C     27.36  +      6.23  R: 5488b
 22.Prchalová Ivana          SK SNS Smržovka      SMR8754 C     27.48  +      6.35  R: 5420b
 23.Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C     27.53  +      6.40  R: 5391b
 24.Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C     28.17  +      7.04  R: 5253b
 25.Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     28.27  +      7.14  R: 5196b
 26.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 C     28.31  +      7.18  R: 5173b
 27.Jaunsproge Mara          USV TU Dresden       33D8750       29.01  +      7.48  R: 5001b
 28.Macková Lucia            SK Kamenice          KAM9151 C     29.29  +      8.16  R: 4840b
 29.Flašarová  Kristýna      SK Praga             PGP9054 C     29.39  +      8.26  R: 4783b
 30.Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C     29.51  +      8.38  R: 4714b
 31.Korecká Lenka            OOB SK Chrast        CHT8053 C     30.19  +      9.06  R: 4553b
 32.Bialožytová Tereza       SK Žabovřesky Brno   ZBM9050 C     30.21  +      9.08  R: 4542b
 33.Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C     30.24  +      9.11  R: 4525b
 34.Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A     30.25  +      9.12  R: 4519b
 35.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C     31.06  +      9.53  R: 4284b
 36.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     31.07  +      9.54  R: 4278b
 37.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 C     31.09  +      9.56  R: 4266b
 38.Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C     31.12  +      9.59  R: 4249b
 39.Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C     31.27  +     10.14  R: 4163b
 40.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C     31.30  +     10.17  R: 4146b
 41.Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C     31.47  +     10.34  R: 4048b
 42.Tomešová Daniela         Sportcentrum Jičín   SJC8451 C     32.34  +     11.21  R: 3779b
 43.Engelhardt Katja         USV TU Dresden       33D8450       32.39  +     11.26  R: 3750b
 44.Masopustová Elis         SK Praga             PGP8656 C     33.52  +     12.39  R: 3331b
 45.Palasová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C     35.05  +     13.52  R: 2912b
 46.Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     35.17  +     14.04  R: 2844b
 47.Palashevska Maryna       OK Slavutich         13U9051       36.07  +     14.54  R: 2557b
 48.Schütznerová Lucie       TJ START Náchod      SNA8551 C     37.33  +     16.20  R: 2063b
 49.Richter Silke            USV TU Dresden       33D8050       38.50  +     17.37  R: 1622b
    Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        1.8km    0m 15k  Ranking:0.6158 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     21.02  +      0.00  R: 6493b
  2.Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C     22.28  +      1.26  R: 6096b
  3.Křížová Vendula          Sportcentrum Jičín   SJC8355 C     23.14  +      2.12  R: 5884b
  4.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 C     23.54  +      2.52  R: 5700b
  4.Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C     23.54  +      2.52  R: 5700b
  6.Ondřejová Dita Terezie   TJ Slavia Hradec Krá SHK8550 C     24.13  +      3.11  R: 5612b
  7.Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C     24.59  +      3.57  R: 5400b
  8.Rozkošná Taťána          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8155       25.46  +      4.44  R: 5183b
  9.Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C     25.58  +      4.56  R: 5127b
 10.Vokurková Marta          OOB TJ Tatran Jablon TJN7950 C     26.06  +      5.04  R: 5091b
 11.Zoubková Jana            OOB SK Zbraslav      ZBP8050 C     26.15  +      5.13  R: 5049b
 12.Wysocka Malwina          Slask O-Team         24P8500       26.19  +      5.17  R: 5030b
 13.Záveská Anna             KOB Dobruška         DOB8851 C     26.33  +      5.31  R: 4966b
 14.Kvapilová Lenka          SOK TJ Turnov        TUV8151 C     26.35  +      5.33  R: 4957b
 15.Kohlová Zuzana           SKOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C     28.27  +      7.25  R: 4440b
 16.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C     28.29  +      7.27  R: 4431b
 17.Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C     28.55  +      7.53  R: 4311b
 18.Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256 C     28.58  +      7.56  R: 4297b
 19.Staňková Lucie           KOB Dobruška         DOB8756 C     29.01  +      7.59  R: 4283b
 20.Posoldová Eva            Sportcentrum Jičín   SJC7957 C     29.08  +      8.06  R: 4251b
 21.Kašparová Šárka          Přátelé orientačního AOP7251 C     29.35  +      8.33  R: 4126b
 22.Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     29.37  +      8.35  R: 4117b
 23.Skripniková Petra        OK Sparta Praha      SCP8656 C     30.37  +      9.35  R: 3840b
 24.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     31.08  +     10.06  R: 3697b
 25.Alblová Lucie            SK Los Mělník        LME7555 C     31.38  +     10.36  R: 3559b
 26.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     31.49  +     10.47  R: 3508b
 27.Horová Klára             SK Praga             PGP8455 C     32.36  +     11.34  R: 3291b
 28.Kozumplíková Alice       SK Radioklub Blansko RBK8151 C     32.54  +     11.52  R: 3208b
 29.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     32.56  +     11.54  R: 3199b
 30.Černíková Barbora        KOB Dobruška         DOB7878 C     34.39  +     13.37  R: 2724b
 31.Dusza Anna               UNTS Warszawa        28P8950       39.49  +     18.47  R: 1293b
 32.Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B     40.42  +     19.40  R: 1049b
 33.Rudolfová Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752 C     40.49  +     19.47  R: 1017b
 34.Vobořilová Markéta       Sportcentrum Jičín   SJC8854       42.11  +     21.09  R:  638b
 35.Sanz Gloria              FRONTELA OK          12E7550       49.17  +     28.15  R:    0b
    Gordon Diana             KU AZS WAT Warszawa  45P9050   DISK              
    Urbanovská Aneta         Ekonom Praha Outdoor 64C8750   DISK              
    Setínková Eva            Oddíl OB Kotlářka    DKP8759 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        1.6km    0m 13k  Ranking:0.5175 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tihonová Martina         OK 99 Hradec Králové PHK8651 C     20.48  +      0.00  R: 5291b
  2.Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     21.16  +      0.28  R: 5177b
  3.Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C     21.46  +      0.58  R: 5056b
  4.Šafářová Ivana           TJ Loko Česká Třebov CET8051 C     22.26  +      1.38  R: 4894b
  5.Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     22.32  +      1.44  R: 4869b
  6.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     23.16  +      2.28  R: 4691b
  7.Zamrzlová Eva            Ekonom Praha Outdoor 64C8751       23.56  +      3.08  R: 4529b
  8.Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     24.42  +      3.54  R: 4342b
  9.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     24.51  +      4.03  R: 4306b
 10.Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C     25.05  +      4.17  R: 4249b
 11.Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C     25.24  +      4.36  R: 4172b
 12.Kadaňová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU8253 C     27.30  +      6.42  R: 3661b
 13.Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     28.33  +      7.45  R: 3406b
 14.Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     29.34  +      8.46  R: 3159b
 15.Müllerová Petra          OOB Vamberk          VAM9098 C     30.50  +     10.02  R: 2851b
 16.Venclová Veronika        OB T.J. Sokol Žamber ZAM8251 C     31.24  +     10.36  R: 2713b
 17.Augustinová Bohdana      OK Jilemnice         JIL8952 C     31.33  +     10.45  R: 2677b
 18.Pěluchová Daniela        K.O.B. Choceň        CHC8851 C     32.16  +     11.28  R: 2502b
 19.Blahutová Hanka          VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C     33.21  +     12.33  R: 2239b
 20.Erbanová Karolína        OK Jilemnice         JIL8851 C     33.44  +     12.56  R: 2146b
 21.Mesiarkinová Kamila      O-mikron             MBM8282 C     36.32  +     15.44  R: 1465b
 22.Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C     37.47  +     16.59  R: 1161b
 23.Procházková Zuzana       SKOB TJ Sokol Kralup KPY8650 C     38.06  +     17.18  R: 1084b
 24.Brzáková Kristýna        Slavia Liberec orien VLI8650 C     44.06  +     23.18  R:    0b
 25.Khýnová Radka            KOB Dobruška         DOB8750 C     46.35  +     25.47  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21E        2.4km    0m 17k  Ranking:0.9184 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šafka Brožková Dana      Sportcentrum Jičín   SJC8156 E     21.25  +      0.00  R:10199b
  2.Kolínová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     25.24  +      3.59  R: 8680b
  3.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E     25.25  +      4.00  R: 8673b
  4.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     25.36  +      4.11  R: 8603b
  5.Hepnerová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E     25.48  +      4.23  R: 8527b
  6.Horčičková Vendula       SK UP Olomouc        UOL9353 E     26.10  +      4.45  R: 8387b
  7.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 E     27.19  +      5.54  R: 7948b
  8.Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 E     27.20  +      5.55  R: 7942b
  9.Hrstková Vladěna         SK Praga             PGP8753 R     27.23  +      5.58  R: 7923b
 10.Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E     28.08  +      6.43  R: 7637b
 11.Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 C     28.28  +      7.03  R: 7510b
 12.Košárková Iva            Přátelé orientačního AOP8152 R     28.33  +      7.08  R: 7478b
 13.Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 E     28.40  +      7.15  R: 7434b
 14.Haldin Vendula           Halden               21N8100       28.57  +      7.32  R: 7325b
 15.Gajda Monika             UNTS Warszawa        28P9050       29.25  +      8.00  R: 7147b
 16.Hlavová Jindra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8989 R     29.30  +      8.05  R: 7116b
 17.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     29.31  +      8.06  R: 7109b
 18.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C     29.40  +      8.15  R: 7052b
 19.Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 C     30.23  +      8.58  R: 6779b
 20.Gornicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa        28P6850       30.37  +      9.12  R: 6690b
 21.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     30.46  +      9.21  R: 6633b
 22.Kubátová Zuzka           SK LOB Nová Paka     NPA9151 C     31.33  +     10.08  R: 6334b
 23.Stevens Victoria         nebstone             15G8950       32.15  +     10.50  R: 6067b
 24.Straube Hanka            USV TU Dresden       33D7350       32.39  +     11.14  R: 5914b
 25.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051       33.33  +     12.08  R: 5571b
 26.Rybakovaite Kristina     G-Sport              23L8650       35.02  +     13.37  R: 5005b
 27.Pitirimova Olena         OK Slavutich         13U9050       35.29  +     14.04  R: 4834b
 28.Beržinská Soňa           KOB Start Blansko    SBK8554 C     41.28  +     20.03  R: 2551b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         1.9km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chaloupská Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7051 C     21.08  +      0.00
  2.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     23.14  +      2.06
  3.Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     23.20  +      2.12
  4.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     23.58  +      2.50
  5.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     24.21  +      3.13
  6.Mrskočová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU7356 C     25.36  +      4.28
  7.Folprechtová Kateřina    USK Praha            VSP7460 C     26.01  +      4.53
  8.Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     26.15  +      5.07
  9.Solarová Zuzana          USK Praha            VSP7750 C     26.55  +      5.47
 10.Kučerová Marie           USK Praha            VSP7551 C     27.03  +      5.55
 11.Nechanická Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN7557 C     27.47  +      6.39
 12.Milánová Jindřiška       KOS TJ Tesla Brno    TBM7475 C     27.52  +      6.44
 13.Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552 C     28.16  +      7.08
 14.Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C     28.29  +      7.21
 15.Biolik Agnieszka         Bioliki              46P7700       29.16  +      8.08
 16.Hájková Ludmila          TJ Loko Česká Třebov CET7554 C     29.18  +      8.10
 17.Macková Lenka            SK Kamenice          KAM7051 C     30.08  +      9.00
 18.Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C     31.26  +     10.18
 19.Karásková Marcela        KOB ZPV Prostějov    ZPV6970 C     31.33  +     10.25
 20.Korpasová Ivana          TJ Lokomotiva Ingsta LBM7362 C     34.15  +     13.07
 21.Sedláčková Jana          OOB SK Zbraslav      ZBP7654 C     35.43  +     14.35
 22.Rusinová Alena           Ulita-HOBRA Orientee BRU7152 C     36.56  +     15.48
 23.Martanová Daniela        Slavia Liberec orien VLI7452 C     37.21  +     16.13
 24.Chvátilová Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7450 C     38.26  +     17.18
 25.Binarová Jitka           SK UP Olomouc        UOL7751 C     39.42  +     18.34
 26.Kubcová Lenka            KOB Dobruška         DOB7451 C     39.48  +     18.40
 27.Žemlová Eva              SK Kamenice          KAM7550 C     40.10  +     19.02
 28.Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451       40.34  +     19.26
 29.Humpolcová Jitka         Cirkus Čakovice      81C7350       41.32  +     20.24
 30.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     43.46  +     22.38
 31.Vorlíčková Barbora       ŠK Sandberg Bratisla 43S7651       46.12  +     25.04
 32.Pračková Zita            VŠSK MFF UK Praha    MFP7850 C     46.25  +     25.17
 33.Urbanová Monika          ŠK Sandberg Bratisla 43S7751       48.50  +     27.42
 34.Kolářová Michaela        SKOB Slaný           SLA7351 C     50.37  +     29.29
 35.Švidrnochová Hana        SKOB Ostrava         MOV7751 C     53.49  +     32.41
 36.Marholdová Martina       OB SK Zvole          ZVO7451 C     66.43  +     45.35
 
Konečné výsledky kategorie: D40         1.9km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Eckardt Cornelia         USV TU Dresden       33D6951       23.55  +      0.00
  2.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     26.34  +      2.39
  3.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     27.30  +      3.35
  4.Semíková Iva             SK Kamenice          KAM6850 C     27.34  +      3.39
  5.Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     27.36  +      3.41
  6.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     27.49  +      3.54
  7.Kostková Jana            Přátelé orientačního AOP7151 C     27.57  +      4.02
  8.Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350 C     29.33  +      5.38
  9.Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C     29.41  +      5.46
 10.Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C     29.45  +      5.50
 11.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     29.47  +      5.52
 12.Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C     29.53  +      5.58
 13.Sedlářová Pavla          Přátelé orientačního AOP7052 C     30.23  +      6.28
 14.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     30.24  +      6.29
 15.Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     31.34  +      7.39
 16.Benešová Iva             SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C     31.40  +      7.45
 17.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     31.53  +      7.58
 18.Chaloupková Lenka        K.O.B. Choceň        CHC6951 C     32.06  +      8.11
 19.Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C     32.28  +      8.33
 20.Vandasová Markéta        OOB Vamberk          VAM7250 C     32.33  +      8.38
 21.Křivdová Lenka           Sportovní klub hasič 2PC1350       33.03  +      9.08
 22.Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     33.43  +      9.48
 23.Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C     35.02  +     11.07
 24.Hájková Jitka            Přátelé orientačního AOP7150 C     35.12  +     11.17
 25.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     35.31  +     11.36
 26.Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C     35.38  +     11.43
 27.Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C     35.49  +     11.54
 28.Zobaníková Vladimíra     TJ Sokol Radslavice  RAD6850 C     36.17  +     12.22
 29.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     36.18  +     12.23
 30.Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C     36.33  +     12.38
 31.Grycová Jana             KOS TJ Tesla Brno    TBM6969 C     36.42  +     12.47
 32.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     37.05  +     13.10
 32.Hlaváčová Šárka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7258 C     37.05  +     13.10
 34.Bendáková Jitka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6951 C     38.04  +     14.09
 35.Maňáková Silvie          OK 99 Hradec Králové PHK7151 C     38.13  +     14.18
 36.Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     39.29  +     15.34
 37.Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C     39.31  +     15.36
 38.Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C     39.50  +     15.55
 39.Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952 C     41.06  +     17.11
 40.Hanáková Marta           Kometa Kralovice     KRL7151 C     45.58  +     22.03
 41.Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C     46.08  +     22.13
 42.Kavalírová Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK6756 C     46.41  +     22.46
 43.Jeřábková Jana           SK UP Olomouc        UOL6954 C     56.11  +     32.16
 44.Mielcová Elena           OOB TJ Baník Ostrava AOV6951 C     58.32  +     34.37
    Odehnalová Kamila        KOB Moira Brno       ABM7052 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         1.8km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     24.23  +      0.00
  2.Jirková Renata           KOB ZPV Prostějov    ZPV6553 C     27.13  +      2.50
  3.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     27.44  +      3.21
  4.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     28.15  +      3.52
  5.Lisá Monika              SKOB Ostrov          ONO6750 C     28.26  +      4.03
  6.Poklopová Ivana          SK UP Olomouc        UOL6451 C     28.32  +      4.09
  7.Gabryšová Tereza         SK Los Mělník        LME6850 C     29.22  +      4.59
  8.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     29.41  +      5.18
  8.Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C     29.41  +      5.18
 10.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     30.12  +      5.49
 11.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     30.27  +      6.04
 12.Matějková Martina        OOB TJ Lokomotiva Te LTP6850 C     32.17  +      7.54
 13.Pustaiová Romana         OOB TJ Tatran Jablon TJN6851 C     34.03  +      9.40
 14.Syslová Iva              OOB Třebíč           TTR6151       34.26  +     10.03
 15.Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554 C     35.06  +     10.43
 16.Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     37.05  +     12.42
 17.Rückerová Olga           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6751 C     37.14  +     12.51
 18.Jelínková Marta          K.O.B. Choceň        CHC6751 C     37.33  +     13.10
 19.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     39.05  +     14.42
 20.Veljačiková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C     39.07  +     14.44
 21.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     39.38  +     15.15
 22.Ježková Regina           SK Praga             PGP6352 C     40.43  +     16.20
 23.Müllerová Zorka          OOB Vamberk          VAM6767 C     41.13  +     16.50
 24.Thýnová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C     41.43  +     17.20
 25.Hájková Iveta            SK SP Kylešovice     KYL6350 C     41.54  +     17.31
 26.Parfianowicz Joanna      UNTS Warszawa        28P6450       46.15  +     21.52
 27.Semrádová Jitka          K.O.B. Choceň        CHC6651 C     46.16  +     21.53
 28.Lohrová Hana             OK Sparta Praha      SCP6550 C     50.27  +     26.04
 
Konečné výsledky kategorie: D50         1.7km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klimešová Hana           Tempo Praha          TEP6150 C     28.39  +      0.00
  2.Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     31.57  +      3.18
  3.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     37.57  +      9.18
  4.Leideck Heike            USV TU Dresden       33D6250       38.01  +      9.22
  5.Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251 C     38.33  +      9.54
  6.Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C     44.36  +     15.57
  7.Hartlová Blanka          TJ Aero Odolena Voda ODV6350 C     45.43  +     17.04
  8.Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C     46.38  +     17.59
  9.Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C     47.11  +     18.32
 10.Vondráčková Zdeňka       TJ START Náchod      SNA6251 C     50.20  +     21.41
 11.Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C     66.29  +     37.50
 12.Wróblewska Bogna         OK!Sport             23P5950       80.53  +     52.14
 
Konečné výsledky kategorie: D55         1.6km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     27.19  +      0.00
  2.Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     31.43  +      4.24
  3.Langrová Eva             TJ START Náchod      SNA5351 C     35.44  +      8.25
  4.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     36.52  +      9.33
  5.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     37.03  +      9.44
  6.Bláhová Luba             TJ Slavia Hradec Krá SHK5852 C     38.07  +     10.48
  7.Dokoupilová Zuzana       VSK Mendelu Brno     VBM5754 C     38.55  +     11.36
  8.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     42.09  +     14.50
  9.Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     42.36  +     15.17
 10.Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     43.46  +     16.27
 11.Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C     44.48  +     17.29
 12.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     45.46  +     18.27
 13.Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     46.47  +     19.28
 14.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C     48.25  +     21.06
 15.Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450       50.37  +     23.18
 16.Mikysková Hana           TJ START Náchod      SNA5651 C     54.27  +     27.08
 17.Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C     55.31  +     28.12
 18.Janošíková Jaroslava     SK UP Olomouc        UOL5858 C     57.31  +     30.12
 19.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     59.01  +     31.42
 20.Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C     67.04  +     39.45
    Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D60         1.6km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     30.45  +      0.00
  1.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     30.45  +      0.00
  3.Rosen Miriam             GB O Squad           11G4950       31.22  +      0.37
  4.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     31.34  +      0.49
  5.Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254 C     32.26  +      1.41
  6.Tvrdkova Eva             KrOB Rozmarýn Litomě DLT5251 C     34.24  +      3.39
  7.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     35.36  +      4.51
  8.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     36.18  +      5.33
  9.Rufferová Iva            TJ START Náchod      SNA5052       40.24  +      9.39
 10.Stevens Sue              nebstone             15G5350       40.54  +     10.09
 11.Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C     42.47  +     12.02
 12.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     43.46  +     13.01
 13.Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C     54.33  +     23.48
 14.Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C     65.16  +     34.31
 15.Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C     69.57  +     39.12
 
Konečné výsledky kategorie: D65         1.3km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650       36.09  +      0.00
  2.Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851 C     37.38  +      1.29
  3.Kopřivová Jitka          Uringa Sydney        38A4850       38.19  +      2.10
  4.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     38.57  +      2.48
  5.Ryšavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C     40.09  +      4.00
  6.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     44.36  +      8.27
  7.Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C     50.54  +     14.45
  8.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     69.16  +     33.07
 
Konečné výsledky kategorie: D70         1.2km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grosse Ingrid            USV TU Dresden       33D3950       38.40  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.3km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 C     14.15  +      0.00
  2.Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 B     14.31  +      0.16
  3.Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 C     16.46  +      2.31
  4.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     17.42  +      3.27
  5.Gryc Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM0406 C     19.20  +      5.05
  6.Novotný Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C     19.49  +      5.34
  7.Venhoda Matěj            OK Jihlava           SJI0301 C     20.32  +      6.17
  8.Mielec Radomír           OOB TJ Baník Ostrava AOV0301 C     20.52  +      6.37
  9.Karásek Matyáš           KOB ZPV Prostějov    ZPV0302 C     21.05  +      6.50
 10.Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308       21.27  +      7.12
 11.Biolik Emil              Bioliki              46P0300       22.16  +      8.01
 12.Milán Jakub              KOS TJ Tesla Brno    TBM0411 C     22.27  +      8.12
 13.Rusin Vojtěch            Ulita-HOBRA Orientee BRU0301 C     23.06  +      8.51
 14.Kolář Šimon              TJ Jiskra Hořice     HOR0400 C     23.31  +      9.16
 15.Zabořil Ondřej           OB Jenišovice        JEN0401 C     25.25  +     11.10
 16.Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C     25.54  +     11.39
 17.Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301 C     26.14  +     11.59
 18.Prášil Tomáš             OOB Třebíč           TTR0501 C     26.32  +     12.17
 19.Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 C     28.20  +     14.05
 20.Hanák Ondřej             Kometa Kralovice     KRL0301 C     29.00  +     14.45
 21.Dundáček Karel           SJH Jindřichův Hrade SJH0401 C     33.10  +     18.55
 22.Balogh Michal            ŠK Sandberg Bratisla 43S0300       34.19  +     20.04
 23.Danko Štěpán             OK Chrastava         CHA0301 C     36.32  +     22.17
 24.Janků Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC0501 C     38.15  +     24.00
 25.Marhold Přemysl          OB SK Zvole          ZVO0301 C     39.51  +     25.36
 26.Urban Michal             ŠK Sandberg Bratisla 43S0401       44.23  +     30.08
    Kukurugya Šimon          ŠK Sandberg Bratisla 43S0402   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        1.3km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Antonowicz Jan           UNTS Warszawa        28P0600       18.30  +      0.00
  2.Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR0401       20.07  +      1.37
  3.Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C     21.14  +      2.44
  4.Kuhn Vojtěch             OK Lokomotiva Pardub LPU0404 C     22.44  +      4.14
  5.Houžvička David          SOK TJ Turnov        TUV0501       23.24  +      4.54
  6.Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C     24.29  +      5.59
  7.Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov        TUR0501 C     25.13  +      6.43
  8.Humpolec Martin          Cirkus Čakovice      81C0402       27.27  +      8.57
  9.Tesař Zdeněk             Sportcentrum Jičín   SJC0401 C     34.48  +     16.18
 10.Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604       36.20  +     17.50
 
Konečné výsledky kategorie: H12         1.4km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švadlena Michal          K.O.B. Choceň        CHC0101 B     12.41  +      0.00
  2.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 B     14.12  +      1.31
  3.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B     14.41  +      2.00
  4.Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 B     15.56  +      3.15
  5.Gryc Vojtěch             KOS TJ Tesla Brno    TBM0106 B     17.01  +      4.20
  6.Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 B     17.20  +      4.39
  7.Nechanický Jan           SK OS Nové Město n.  OSN0200 B     17.37  +      4.56
  8.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 B     18.06  +      5.25
  9.Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 B     18.21  +      5.40
 10.Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 B     18.47  +      6.06
 11.Bílý Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 B     19.40  +      6.59
 12.Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203       19.53  +      7.12
 13.Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C     20.07  +      7.26
 14.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B     21.28  +      8.47
 15.Milán Tomáš              KOS TJ Tesla Brno    TBM0111 B     21.50  +      9.09
 16.Tuma Matěj               Sportcentrum Jičín   SJC0202 B     21.52  +      9.11
 17.Kostka Jiří              Přátelé orientačního AOP0201 B     23.29  +     10.48
 18.Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 C     24.10  +     11.29
 19.Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 C     24.34  +     11.53
 20.Rázek Filip              OSMOL                13R0100       26.09  +     13.28
 20.Marhold Ondřej           OB SK Zvole          ZVO0101 C     26.09  +     13.28
 22.Vávra Jakub              TJ Jiskra Hořice     HOR0202 C     26.21  +     13.40
 23.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 B     28.12  +     15.31
 24.Brachtl Adam             OB SK Zvole          ZVO0102 C     28.37  +     15.56
 25.Jirka Matyáš             KOB ZPV Prostějov    ZPV0201 C     28.44  +     16.03
 26.Zobaník Radek            TJ Sokol Radslavice  RAD0201 C     29.55  +     17.14
 27.Franta Jonáš             Sportcentrum Jičín   SJC0201 B     30.12  +     17.31
 28.Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C     30.14  +     17.33
 29.Jonáš Adam               ŠK Sandberg Bratisla 43S0101       31.44  +     19.03
 30.Hanák Jakub              Kometa Kralovice     KRL0201 C     32.10  +     19.29
 31.Urban Matej              ŠK Sandberg Bratisla 43S0102       32.16  +     19.35
 32.Balogh Matúš             ŠK Sandberg Bratisla 43S0100       34.18  +     21.37
 33.Melichna Matěj           KOB Kladno           DKL0102 C     39.08  +     26.27
 34.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     41.33  +     28.52
 35.Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C     42.12  +     29.31
 36.Svoboda Jáchym           OK Roztoky           ROZ0200 C     46.39  +     33.58
 37.Kohout Václav            KOB Kladno           DKL0101 C     47.41  +     35.00
 38.Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     49.51  +     37.10
 39.Kukurugya Matej          ŠK Sandberg Bratisla 43S0103       51.40  +     38.59
 40.Gilich Kryštof           OOB TJ Lokomotiva Te LTP0101 C     53.42  +     41.01
 
Konečné výsledky kategorie: H14         1.5km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A     14.38  +      0.00
  2.Křivda Tomáš             K.O.B. Choceň        CHC9901 A     14.57  +      0.19
  3.Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 B     15.26  +      0.48
  4.Chvátil Šimon            OK 99 Hradec Králové PHK9908 B     15.36  +      0.58
  5.Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU0001 B     15.49  +      1.11
  6.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 B     16.45  +      2.07
  7.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 A     17.19  +      2.41
  8.Jirka Mikuláš            KOB ZPV Prostějov    ZPV0000 B     17.50  +      3.12
  9.Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 B     18.37  +      3.59
 10.Tesař Vojtěch            Přátelé orientačního AOP9900 B     19.06  +      4.28
 11.Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 B     19.08  +      4.30
 12.Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B     19.27  +      4.49
 13.Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     20.28  +      5.50
 14.Volák Ondřej             Ulita-HOBRA Orientee BRU0006 B     21.13  +      6.35
 15.Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 B     21.21  +      6.43
 16.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 B     21.38  +      7.00
 17.Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B     23.09  +      8.31
 18.Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C     23.30  +      8.52
 19.Matěj Konečný            KOB Český Krumlov    KCK9907 B     23.39  +      9.01
 20.Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 C     23.50  +      9.12
 21.Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901       24.20  +      9.42
 22.Semiginovský Šimon       Sportcentrum Jičín   SJC0005 C     25.43  +     11.05
 23.Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C     27.22  +     12.44
 24.Horčička Vít             SK UP Olomouc        UOL9919 B     28.42  +     14.04
 25.Karásek Adam             KOB ZPV Prostějov    ZPV0001 B     30.55  +     16.17
 26.Karásek Matěj            Sportcentrum Jičín   SJC0001 B     34.12  +     19.34
 27.Červenka Jakub           OB SK Zvole          ZVO0006 C     41.45  +     27.07
    Schindler Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN0000 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         1.6km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vandas Daniel            OK 99 Hradec Králové PHK9805       14.20  +      0.00
  2.Hirš Otakar              VSK Mendelu Brno     VBM9801 A     15.28  +      1.08
  3.Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A     17.52  +      3.32
  4.Podmolík Josef           SKOB Zlín            TZL9701 A     18.21  +      4.01
  5.Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801 A     18.37  +      4.17
  6.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 A     18.39  +      4.19
  7.Bořil Jan                OK Jihlava           SJI9700 A     18.40  +      4.20
  8.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     18.42  +      4.22
  9.Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 A     18.55  +      4.35
 10.Chupek Jakub             Youth Team Slovakia  46S9606       19.14  +      4.54
 11.Semrád Ladislav          K.O.B. Choceň        CHC9701 A     19.45  +      5.25
 12.Matějka Lukáš            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9802 A     20.59  +      6.39
 13.Jíra Tomáš               SK Kamenice          KAM9802 A     21.09  +      6.49
 14.Sláma Dušan              Youth Team Slovakia  46S9608       21.57  +      7.37
 15.Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 A     22.36  +      8.16
 16.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 B     23.22  +      9.02
 17.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B     24.10  +      9.50
 18.Wolowczyk Michal         UNTS Warszawa        28P9700       24.30  +     10.10
 19.Werner Michal            SK Praga             PGP9705 B     24.47  +     10.27
 20.Janeček Mirek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9804 B     25.18  +     10.58
 21.Franko Stanislav         Youth Team Slovakia  46S9607       25.44  +     11.24
 22.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A     26.33  +     12.13
 23.Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 B     26.51  +     12.31
 24.Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 B     28.05  +     13.45
 25.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B     32.53  +     18.33
 26.Faltejsek Jan            OK 99 Hradec Králové PHK9802 C     34.14  +     19.54
 27.Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     41.59  +     27.39
 28.Lukáš Marek              KOB Kladno           DKL9702 C     47.13  +     32.53
    Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C DISK              
    Maňák Michal             OK 99 Hradec Králové PHK9801 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         1.8km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wolowczyk Krzysztof      UNTS Warszawa        28P9501       15.04  +      0.00
  2.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A     17.38  +      2.34
  3.Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A     17.51  +      2.47
  4.Horáček Petr             OK 99 Hradec Králové PHK9602 A     17.57  +      2.53
  5.Křivda Martin            K.O.B. Choceň        CHC9501 A     18.00  +      2.56
  5.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A     18.00  +      2.56
  7.Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 B     19.44  +      4.40
  8.Šmelík Martin            Youth Team Slovakia  46S9602       19.54  +      4.50
  9.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     20.04  +      5.00
 10.Grätsch Markus           OOB TJ Turnov        TUR9603       20.06  +      5.02
 11.Jonáš Martin             ŠK Sandberg Bratisla 43S9601       20.16  +      5.12
 12.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 A     21.12  +      6.08
 13.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV9701 A     21.33  +      6.29
 13.Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 A     21.33  +      6.29
 15.Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602       22.13  +      7.09
 16.Müller Kurt              USV TU Dresden       33D9600       22.38  +      7.34
 17.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 A     23.14  +      8.10
 18.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B     23.39  +      8.35
 19.László David             OK Roztoky           ROZ9502 C     23.48  +      8.44
 20.Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509 A     25.51  +     10.47
 21.Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 B     28.30  +     13.26
 22.Jurica Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9611 B     30.32  +     15.28
 23.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     30.42  +     15.38
 24.Král Adam                Youth Team Slovakia  46S9601       32.52  +     17.48
 25.Janeba Vladimír          K.O.B. Choceň        CHC9602 A     35.06  +     20.02
 26.Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601 C     41.39  +     26.35
    Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20         2.2km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sháněl Jan               K.O.B. Choceň        CHC9402 A     23.04  +      0.00
  2.Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 B     26.53  +      3.49
  3.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 A     28.38  +      5.34
  4.Pustai David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9301 B     32.48  +      9.44
  5.Prášek Přemysl           SK Kamenice          KAM9305 C     38.11  +     15.07
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        2.6km    0m 17k  Ranking:0.8096 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Roman Paclík             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C     26.25  +      0.00  R: 8266b
  2.Klusáček Matěj           OOB Třebíč           TTR8901 R     26.47  +      0.22  R: 8156b
  3.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 E     27.45  +      1.20  R: 7866b
  4.Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C     28.42  +      2.17  R: 7581b
  5.Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     28.53  +      2.28  R: 7526b
  6.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C     29.06  +      2.41  R: 7461b
  7.Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     29.33  +      3.08  R: 7326b
  8.Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C     29.45  +      3.20  R: 7266b
  9.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     30.05  +      3.40  R: 7166b
 10.Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C     30.50  +      4.25  R: 6941b
 11.Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C     31.21  +      4.56  R: 6786b
 12.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 C     31.23  +      4.58  R: 6776b
 13.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     31.30  +      5.05  R: 6741b
 14.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     31.36  +      5.11  R: 6711b
 15.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B     31.43  +      5.18  R: 6676b
 16.Kalenský Tomáš           Sportcentrum Jičín   SJC8015 C     31.56  +      5.31  R: 6611b
 17.Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     32.12  +      5.47  R: 6531b
 18.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     32.38  +      6.13  R: 6401b
 19.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     32.55  +      6.30  R: 6316b
 20.Šurgan Štefan            OOB TJ Turnov        TUR7900       33.01  +      6.36  R: 6286b
 21.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     33.22  +      6.57  R: 6181b
 22.Novák Zdeněk             SK LOB Nová Paka     NPA7701 C     34.34  +      8.09  R: 5821b
 23.Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C     35.44  +      9.19  R: 5471b
 24.Hübner Jan               SK OB Chotěboř       CTB7902 C     36.04  +      9.39  R: 5371b
 25.Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C     36.20  +      9.55  R: 5291b
 26.Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     36.27  +     10.02  R: 5256b
 27.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     36.34  +     10.09  R: 5221b
 28.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     36.43  +     10.18  R: 5176b
 28.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     36.43  +     10.18  R: 5176b
 30.Nývlt Martin             TJ START Náchod      SNA8206 C     37.00  +     10.35  R: 5091b
 31.Bejr Zdeněk              SK LOB Nová Paka     NPA8401 C     37.03  +     10.38  R: 5076b
 32.Meyer Jörg               USV TU Dresden       33D8300       37.19  +     10.54  R: 4996b
 33.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     37.33  +     11.08  R: 4926b
 34.Johanovský Tomáš         Oddíl OB Kotlářka    DKP8500 C     37.47  +     11.22  R: 4856b
 35.Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C     38.08  +     11.43  R: 4751b
 36.Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001 C     38.35  +     12.10  R: 4616b
 37.Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C     38.45  +     12.20  R: 4566b
 38.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     38.54  +     12.29  R: 4521b
 39.Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 C     39.23  +     12.58  R: 4376b
 40.Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C     39.31  +     13.06  R: 4336b
 41.Korecký Miroslav         OOB SK Chrast        CHT7901 C     40.09  +     13.44  R: 4146b
 42.Kořan Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM7401 C     41.33  +     15.08  R: 3726b
 43.Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C     41.57  +     15.32  R: 3606b
 44.Olunczek Andrei          USV TU Dresden       33D8401       42.39  +     16.14  R: 3395b
 45.Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105 C     44.01  +     17.36  R: 2985b
 46.Pražák Jiří              OOB SK Zbraslav      ZBP7800 C     44.24  +     17.59  R: 2870b
 47.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     44.31  +     18.06  R: 2835b
 48.Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C     44.59  +     18.34  R: 2695b
 49.Gędziorowski Maciej      KU AZS WAT Warszawa  45P9000       45.03  +     18.38  R: 2675b
 50.Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C     45.33  +     19.08  R: 2525b
 51.Anc Mateusz              UNTS Warszawa        28P9100       45.44  +     19.19  R: 2470b
 52.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C     45.57  +     19.32  R: 2405b
 53.Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C     47.05  +     20.40  R: 2065b
 54.Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C     47.06  +     20.41  R: 2060b
 55.Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C     47.07  +     20.42  R: 2055b
 56.Sedlák Radek             TJ START Náchod      SNA7501 C     47.08  +     20.43  R: 2050b
 57.Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C     49.36  +     23.11  R: 1310b
 58.Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C     52.01  +     25.36  R:  585b
 59.Mátl Radek               Ekonom Praha Outdoor 65C7900       70.30  +     44.05  R:    0b
    Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C DISK              
    Fátor Jan                KOB Dobruška         DOB7907 C DISK              
    Pračka Tomáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP7302 C DISK              
    Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C DISK              
    Čech Viktor              VSK Mendelu Brno     VBM8001 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        2.4km    0m 15k  Ranking:0.7053 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102       23.11  +      0.00  R: 7350b
  2.Stevens George           nebstone             15G9100       24.36  +      1.25  R: 6937b
  3.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     24.49  +      1.38  R: 6874b
  4.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 C     24.51  +      1.40  R: 6864b
  5.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     24.54  +      1.43  R: 6849b
  6.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     26.03  +      2.52  R: 6514b
  7.Prošek Michal            OK Jihlava           SJI7823 C     26.22  +      3.11  R: 6422b
  8.Sýkora Bohumil           K.O.B. Choceň        CHC8601 C     26.32  +      3.21  R: 6373b
  9.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     26.57  +      3.46  R: 6252b
 10.Voráček Michal           SK Praga             PGP8009 C     27.01  +      3.50  R: 6232b
 11.Prášil Aleš              OK Jihlava           SJI7415 C     28.26  +      5.15  R: 5819b
 12.Koťátko Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC7701 C     28.30  +      5.19  R: 5800b
 13.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     28.37  +      5.26  R: 5766b
 14.Binar Robert             SK UP Olomouc        UOL7500 C     28.51  +      5.40  R: 5698b
 15.Wallner Jozef            KOBRA Bratislava     39S6800       29.12  +      6.01  R: 5596b
 16.Veselý Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK8505 C     30.46  +      7.35  R: 5139b
 17.Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C     30.47  +      7.36  R: 5134b
 18.Albl Miloslav            SK Los Mělník        LME7600 C     31.09  +      7.58  R: 5028b
 19.Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C     31.11  +      8.00  R: 5018b
 20.Ráb Martin               SK Radioklub Blansko RBK8307 C     31.44  +      8.33  R: 4858b
 21.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV6901 C     31.52  +      8.41  R: 4819b
 22.Klomínský Václav         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8700 C     32.00  +      8.49  R: 4780b
 23.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     32.04  +      8.53  R: 4760b
 24.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     32.08  +      8.57  R: 4741b
 25.Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C     32.29  +      9.18  R: 4639b
 26.Koleš Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU8610 C     32.30  +      9.19  R: 4634b
 27.Jahn Petr                OB Vizovice          VIC8400 C     32.41  +      9.30  R: 4581b
 28.Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C     32.49  +      9.38  R: 4542b
 29.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     32.51  +      9.40  R: 4532b
 30.Trimakas Gediminas       G-Sport              23L8500       33.10  +      9.59  R: 4440b
 31.Drągowski Piotr          OK!Sport             23P8200       33.20  +     10.09  R: 4391b
 32.Verner Tomáš             VSK Mendelu Brno     VBM8204 C     35.01  +     11.50  R: 3901b
 33.Frontela Angel           FRONTELA OK          12E7500       36.33  +     13.22  R: 3454b
 34.Rozkošný Karel           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7900 C     37.47  +     14.36  R: 3094b
 35.Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C     38.16  +     15.05  R: 2953b
 36.Procházka Vít            SKOB TJ Sokol Kralup KPY8000 C     38.48  +     15.37  R: 2798b
 37.Klimeš Ondřej            Tempo Praha          TEP9200 C     39.01  +     15.50  R: 2735b
 38.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     39.04  +     15.53  R: 2720b
 39.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901       39.13  +     16.02  R: 2676b
 40.Tejero Alberto           FRONTELA OK          12E8500       42.11  +     19.00  R: 1812b
 41.Velasco David            FRONTELA OK          12E7600       67.23  +     44.12  R:    0b
 42.Vondra Vítězslav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7901 C     72.08  +     48.57  R:    0b
    Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C DISK              
    Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        1.8km    0m 15k  Ranking:0.5835 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     18.41  +      0.00  R: 6111b
  2.Šrubař Michal            O-mikron             MBM8606 C     19.35  +      0.54  R: 5843b
  3.Besta Lukáš              OOB TJ Sokol Kostele KNC8101 C     20.34  +      1.53  R: 5551b
  4.Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001 C     21.59  +      3.18  R: 5129b
  5.Weisbauer Vojtěch        OK Lokomotiva Pardub LPU9101 C     23.29  +      4.48  R: 4683b
  6.Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C     23.40  +      4.59  R: 4628b
  7.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C     24.22  +      5.41  R: 4420b
  8.Laga Miroslav            OOB SK Zbraslav      ZBP7900 C     25.02  +      6.21  R: 4222b
  9.Trávníček Jan            SK UP Olomouc        UOL7501 C     25.27  +      6.46  R: 4098b
 10.Vaněk Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C     26.06  +      7.25  R: 3904b
 11.Krnáč Peter              TJ Mladosť Zvolen    52S7701       28.31  +      9.50  R: 3185b
 12.Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C     29.39  +     10.58  R: 2848b
 13.Pešík Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN8301 C     29.41  +     11.00  R: 2838b
 14.Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C     31.28  +     12.47  R: 2307b
 15.Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 C     31.46  +     13.05  R: 2218b
 16.Hríbik Miroslav          ŠK Hadveo Banská Bys 51S8501       32.45  +     14.04  R: 1926b
 17.Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C     33.32  +     14.51  R: 1693b
 18.Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C     36.56  +     18.15  R:  681b
 19.Pešík Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN7701 C     38.03  +     19.22  R:  349b
 20.Toušek Filip             OOB SK Zbraslav      ZBP7102 C     39.06  +     20.25  R:   36b
 21.Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT8301 C     46.40  +     27.59  R:    0b
 22.Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C     62.02  +     43.21  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21E        2.7km    0m 21k  Ranking:0.9536 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petržela Jan             OK 99 Hradec Králové PHK9200 E     18.01  +      0.00  R:10246b
  2.Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E     19.57  +      1.56  R: 9299b
  3.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     20.26  +      2.25  R: 9062b
  4.Procházka Jan            SK Praga             PGP8407 E     21.08  +      3.07  R: 8720b
  5.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 R     21.18  +      3.17  R: 8638b
  6.Mrázek Jan               Sportcentrum Jičín   SJC8102 E     21.47  +      3.46  R: 8401b
  7.Kolín Jan                Oddíl OB Kotlářka    DKP7701 C     21.58  +      3.57  R: 8311b
  8.Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 E     22.18  +      4.17  R: 8148b
  9.Dragowski Kuba           OK!Sport             23P9000       22.51  +      4.50  R: 7879b
 10.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 R     22.55  +      4.54  R: 7846b
 11.Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     23.01  +      5.00  R: 7797b
 12.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 E     23.06  +      5.05  R: 7756b
 13.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 E     23.29  +      5.28  R: 7568b
 14.Prášil Marek             OOB Třebíč           TTR7301 R     23.34  +      5.33  R: 7528b
 15.Chloupek Adam            SK Žabovřesky Brno   ZBM9300 E     23.37  +      5.36  R: 7503b
 16.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C     23.44  +      5.43  R: 7446b
 17.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     23.47  +      5.46  R: 7422b
 18.Haldin Mats              Halden               21N7500       23.49  +      5.48  R: 7405b
 19.Parfianowicz Piotr       UNTS Warszawa        28P9400       24.22  +      6.21  R: 7136b
 20.Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C     24.27  +      6.26  R: 7095b
 21.Košárek Pavel            Přátelé orientačního AOP7102 C     24.31  +      6.30  R: 7062b
 22.Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     24.41  +      6.40  R: 6981b
 23.Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E     24.49  +      6.48  R: 6915b
 24.Neumann Josef            USV TU Dresden       33D8400       25.26  +      7.25  R: 6613b
 24.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 C     25.26  +      7.25  R: 6613b
 26.Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     26.06  +      8.05  R: 6287b
 27.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     26.08  +      8.07  R: 6270b
 28.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 C     26.11  +      8.10  R: 6246b
 29.Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C     26.12  +      8.11  R: 6238b
 30.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     26.17  +      8.16  R: 6197b
 31.Kjäll Jonas              USV TU Dresden       33D8201       26.38  +      8.37  R: 6025b
 32.Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902 C     27.04  +      9.03  R: 5813b
 33.Piják Ondrej             KOBRA Bratislava     39S8204       27.23  +      9.22  R: 5658b
 34.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     27.56  +      9.55  R: 5389b
 35.Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C     28.16  +     10.15  R: 5225b
 36.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     28.22  +     10.21  R: 5176b
 37.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     28.35  +     10.34  R: 5070b
 37.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     28.35  +     10.34  R: 5070b
 39.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     28.52  +     10.51  R: 4931b
 40.Antoš Filip              SK LOB Nová Paka     NPA8001 C     28.55  +     10.54  R: 4907b
 41.Rybakov Oleksandr        OK Slavutich         13U8100       29.00  +     10.59  R: 4866b
 42.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     29.59  +     11.58  R: 4384b
 43.Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     30.01  +     12.00  R: 4368b
 44.Morawski Jacek           UNTS Warszawa        28P8900       30.39  +     12.38  R: 4058b
 45.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     31.44  +     13.43  R: 3527b
 46.Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C     32.26  +     14.25  R: 3184b
 47.Papuga Miroslav          ATU Kosice           25S9002       32.39  +     14.38  R: 3078b
 48.Fesenko Andrii           OK Slavutich         13U8200       33.16  +     15.15  R: 2776b
 49.Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 C     33.21  +     15.20  R: 2735b
 50.Stevens Ben              nebstone             15G8700       40.49  +     22.48  R:    0b
    Schuster Marek           Přátelé orientačního AOP9303 E DISK              
    Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700 C DISK              
    Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         2.1km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     18.47  +      0.00
  2.Milán Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7227 C     19.07  +      0.20
  3.Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502 C     19.58  +      1.11
  4.Netopil Libor            OOB Vamberk          VAM7401 C     20.22  +      1.35
  5.Švadlena Pavel           K.O.B. Choceň        CHC7502 C     20.58  +      2.11
  6.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     20.59  +      2.12
  7.Folprecht Eduard         SOK TJ Turnov        TUV7304 C     21.31  +      2.44
  8.Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C     22.45  +      3.58
  9.Horký Jan                SK UP Olomouc        UOL7100 C     24.01  +      5.14
 10.Gryc Tomáš               KOS TJ Tesla Brno    TBM6903 C     24.54  +      6.07
 11.Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C     25.23  +      6.36
 12.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     25.26  +      6.39
 13.Śafář Miroslav           TJ Loko Česká Třebov CET7001 C     26.50  +      8.03
 14.Mikluš Marián            Rapid Bratislava     47S7200       27.02  +      8.15
 15.Kopecký David            SK UP Olomouc        UOL7800 C     27.21  +      8.34
 16.Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     27.29  +      8.42
 17.Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU7601 C     28.53  +     10.06
 18.Kniebügl Anton           KOBRA Bratislava     39S6400       29.11  +     10.24
 19.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     29.12  +     10.25
 20.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     29.19  +     10.32
 21.Kubáň Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7506 C     30.06  +     11.19
 22.Biolik Grzegorz          Bioliki              46P7600       30.42  +     11.55
 23.Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C     31.34  +     12.47
 24.Lisý Ondřej              SKOB Ostrov          ONO7100 C     33.11  +     14.24
 25.Ruud van Garp            Neregistrovaní       NNN           34.56  +     16.09
 26.Hanák Petr               Kometa Kralovice     KRL7401 C     35.24  +     16.37
 27.Urban Marek              ŠK Sandberg Bratisla 43S7401       36.28  +     17.41
 28.Vodička Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU7715 C     37.04  +     18.17
 29.Smékal David             SK UP Olomouc        UOL7503 C     37.53  +     19.06
 30.Tesař Zdeněk             Sportcentrum Jičín   SJC7401 C     38.43  +     19.56
 31.Václavek Jan             OK Lokomotiva Pardub LPU7816 C     40.49  +     22.02
 32.Solar Jan                USK Praha            VSP7303 C     44.40  +     25.53
 33.Vorlíček Peter           ŠK Sandberg Bratisla 43S7501       54.57  +     36.10
 
Konečné výsledky kategorie: H40         1.8km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C     20.02  +      0.00
  2.Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     21.20  +      1.18
  3.Jonáš Radoslav           ŠK Sandberg Bratisla 43S6912       21.33  +      1.31
  4.Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C     24.01  +      3.59
  5.Háp Pavel                OK 99 Hradec Králové PHK7101 C     26.20  +      6.18
  6.Beneš Jan                SJH Jindřichův Hrade SJH7001 C     26.43  +      6.41
  7.Žejdlík Michal           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7001 C     27.03  +      7.01
  8.Nechanický Pavel         SK OS Nové Město n.  OSN7209 C     27.31  +      7.29
  9.Kaufmann Torsten         USV TU Dresden       33D7100       27.42  +      7.40
 10.Cichý David              OK 99 Hradec Králové PHK7001 C     27.48  +      7.46
 11.Dundáček Milan           SJH Jindřichův Hrade SJH6902 C     28.31  +      8.29
 12.Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     28.56  +      8.54
 13.Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C     29.53  +      9.51
 14.Chvátil Jiří             OK 99 Hradec Králové PHK7200 C     31.00  +     10.58
 15.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     31.33  +     11.31
 16.Adamovský Michal         OOB Vamberk          VAM7200 C     31.45  +     11.43
 17.Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C     31.52  +     11.50
 18.Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C     32.35  +     12.33
 19.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     33.59  +     13.57
 20.Brachtl Daniel           OB SK Zvole          ZVO6902 C     34.13  +     14.11
 21.Karásek Martin           KOB ZPV Prostějov    ZPV7301 C     34.37  +     14.35
 22.Humpolec Jakub           Cirkus Čakovice      81C7300       34.42  +     14.40
 23.Volák Pavel              Ulita-HOBRA Orientee BRU7001 C     34.58  +     14.56
 24.Kijewski Jacek           KU AZS WAT Warszawa  45P7000       35.03  +     15.01
 24.Faltejsek Pavel          OK 99 Hradec Králové PHK7003 C     35.03  +     15.01
 26.Fišar Miroslav           Kometa Kralovice     KRL7201 C     37.47  +     17.45
 27.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C     38.01  +     17.59
 28.Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C     38.56  +     18.54
 29.Háp Petr                 OK 99 Hradec Králové PHK7201 C     39.38  +     19.36
 30.Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C     40.04  +     20.02
 31.Svoboda Ondřej           OK Roztoky           ROZ7100 C     41.47  +     21.45
 32.Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     44.08  +     24.06
 33.Balogh Richard           ŠK Sandberg Bratisla 43S6900       46.32  +     26.30
 34.Lukáš Petr               KOB Kladno           DKL6902 C     51.31  +     31.29
 35.Kohout Josef             TJ Slavia Hradec Krá SHK6902 C     58.29  +     38.27
 36.Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C     59.23  +     39.21
 
Konečné výsledky kategorie: H45         1.8km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     19.50  +      0.00
  2.Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C     21.06  +      1.16
  3.Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     21.30  +      1.40
  4.Cruse Kay                SV Robotron Dresden  24D6557       21.38  +      1.48
  5.Gossel Heiko             USV TU Dresden       33D6500       21.53  +      2.03
  6.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C     22.03  +      2.13
  7.Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C     22.42  +      2.52
  8.Holík Marek              KOS TJ Tesla Brno    TBM6507 C     22.48  +      2.58
  9.Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     23.16  +      3.26
 10.Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C     23.32  +      3.42
 11.Semík Luboš              SK Kamenice          KAM6201 C     23.33  +      3.43
 12.Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C     24.12  +      4.22
 13.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     24.24  +      4.34
 14.Drechsel Michael         USV TU Dresden       33D6501       24.28  +      4.38
 15.Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C     24.32  +      4.42
 16.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     24.57  +      5.07
 17.Křivda Ivan              Sportovní klub hasič 2PC6700       25.18  +      5.28
 18.Hierweg Karol            KOBRA Bratislava     39S5800       25.32  +      5.42
 19.Teplý Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C     26.32  +      6.42
 20.Parkán Jiří              SJH Jindřichův Hrade SJH6801 C     26.47  +      6.57
 21.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C     27.03  +      7.13
 22.Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C     27.15  +      7.25
 23.Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     27.38  +      7.48
 24.Gryc Jan                 KOS TJ Tesla Brno    TBM6709 C     28.15  +      8.25
 25.Tesař Jiří               Přátelé orientačního AOP6702 C     28.26  +      8.36
 26.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     30.54  +     11.04
 27.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C     32.08  +     12.18
 28.Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C     32.20  +     12.30
 29.Bendák Petr              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6500 C     32.21  +     12.31
 30.Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C     32.33  +     12.43
 31.Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C     34.10  +     14.20
 32.Jeřábek Petr             SK UP Olomouc        UOL6702 C     34.36  +     14.46
 33.Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     35.18  +     15.28
 34.Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     35.21  +     15.31
 35.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     35.51  +     16.01
 36.Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C     36.09  +     16.19
 37.Kment Libor              OK Lokomotiva Pardub LPU6703 C     37.15  +     17.25
 38.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C     37.41  +     17.51
 39.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     40.43  +     20.53
 40.Levý Tomáš               OB T.J. Sokol Žamber ZAM6801 C     40.46  +     20.56
 41.Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C     42.16  +     22.26
 42.Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     46.32  +     26.42
 43.Šafka Jan                SK Kamenice          KAM6604 C     51.07  +     31.17
 44.Valla Zdeněk             OB SK Zvole          ZVO6431 C     56.50  +     37.00
 45.Hájek Marek              SK SP Kylešovice     KYL6800 C     62.51  +     43.01
    Beneš Jan                KOB Kladno           DKL6600 C DISK              
    Hájek Martin             SK SP Kylešovice     KYL6801 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50         1.8km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Neumann Jaroslav         SK SKI-OB Šternberk  STE5902 C     22.09  +      0.00
  2.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     23.01  +      0.52
  3.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     23.05  +      0.56
  4.Wolowczyk Marek          UNTS Warszawa        28P6300       23.39  +      1.30
  5.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C     24.04  +      1.55
  6.Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C     25.26  +      3.17
  7.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     26.41  +      4.32
  8.Vávra Radek              TJ Jiskra Hořice     HOR6301 C     26.48  +      4.39
  8.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     26.48  +      4.39
 10.Korpas Jaroslav          TJ Lokomotiva Ingsta LBM6113 C     27.25  +      5.16
 11.Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C     30.48  +      8.39
 12.Nieke Hagen              USV TU Dresden       33D4400       31.36  +      9.27
 13.Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     32.22  +     10.13
 14.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     33.02  +     10.53
 15.Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902       33.04  +     10.55
 16.Hartl Zdeněk             TJ Aero Odolena Voda ODV6300 C     33.27  +     11.18
 17.Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200       33.57  +     11.48
 18.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     35.19  +     13.10
 19.Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902 C     36.56  +     14.47
 20.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     39.24  +     17.15
 21.Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C     39.44  +     17.35
 22.Janeba Petr              K.O.B. Choceň        CHC6001 C     41.16  +     19.07
 23.Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C     41.19  +     19.10
 24.Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C     42.22  +     20.13
 25.Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C     45.51  +     23.42
 26.Klimeš Petr              Tempo Praha          TEP6300 C     73.46  +     51.37
    Drągowski Robert         OK!Sport             23P5900   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         1.8km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirka Jiří               KOB ZPV Prostějov    ZPV5501 C     25.15  +      0.00
  2.Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C     25.37  +      0.22
  3.Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     26.21  +      1.06
  4.Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     26.49  +      1.34
  5.Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C     27.29  +      2.14
  6.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     30.53  +      5.38
  7.Ryšavý Jiří              SKOB Ostrava         MOV5803 C     31.00  +      5.45
  8.Zenker Norbert           USV TU Dresden       33D5430       31.04  +      5.49
  9.Adrián Petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600 C     31.44  +      6.29
 10.Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C     32.07  +      6.52
 11.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     32.40  +      7.25
 12.Wróblewski Tadeusz       OK!Sport             23P5800       32.53  +      7.38
 13.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     34.01  +      8.46
 14.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C     34.52  +      9.37
 15.Drobník Ivan             Slavia Liberec orien VLI5601 C     35.13  +      9.58
 16.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     35.29  +     10.14
 17.Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     35.44  +     10.29
 18.Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     43.55  +     18.40
 19.Gerhardt Joachim         USV TU Dresden       33D5800       47.11  +     21.56
 20.Langr Stanislav          TJ START Náchod      SNA5403 C     49.00  +     23.45
 21.Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C     49.49  +     24.34
 
Konečné výsledky kategorie: H60         1.5km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     19.37  +      0.00
  2.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     21.17  +      1.40
  3.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     23.30  +      3.53
  4.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     23.41  +      4.04
  5.Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     25.24  +      5.47
  6.Genderjahn Ludwig        Braunschweiger MTV 1 41D4800       26.17  +      6.40
  7.Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     27.36  +      7.59
  8.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     28.09  +      8.32
  9.Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     28.23  +      8.46
 10.Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C     28.55  +      9.18
 11.Tvrdek Vojtěch           KrOB Rozmarýn Litomě DLT5201 C     29.12  +      9.35
 12.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     30.02  +     10.25
 13.Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C     30.06  +     10.29
 14.Rosen David              GB O Squad           11G5300       30.27  +     10.50
 15.Peterka František        TJ Sokol Troja       TJP4900 C     30.56  +     11.19
 16.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     31.22  +     11.45
 17.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     31.26  +     11.49
 18.Šikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301       31.33  +     11.56
 19.Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C     32.46  +     13.09
 20.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     36.59  +     17.22
 21.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     37.01  +     17.24
 22.Frenzel Michael          Braunschweiger MTV 1 41D4300       40.48  +     21.11
 23.Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C     44.45  +     25.08
 24.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     44.48  +     25.11
    Ziesche Juergen          Braunschweiger MTV 1 41D5001   DISK              
    Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C DISK              
    Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         1.4km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     25.18  +      0.00
  2.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     31.19  +      6.01
  3.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417       31.23  +      6.05
  4.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     32.20  +      7.02
  5.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     32.51  +      7.33
  6.Švadlena Jiří            K.O.B. Choceň        CHC4601 C     33.26  +      8.08
  7.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     34.42  +      9.24
  8.Müller Rainer            USV TU Dresden       33D4500       35.18  +     10.00
  9.Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     36.26  +     11.08
 10.Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C     39.47  +     14.29
 11.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     41.42  +     16.24
 12.Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     41.44  +     16.26
 13.Dokoupil Vladimír        VSK Mendelu Brno     VBM4806 C     50.32  +     25.14
 14.Ryšavý Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C     54.14  +     28.56
    Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H70         1.4km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Conrad Helmut            USV TU Dresden       33D4000       24.15  +      0.00
  2.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     27.47  +      3.32
  3.Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C     30.17  +      6.02
  4.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     32.09  +      7.54
  5.Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C     34.18  +     10.03
  6.Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C     36.50  +     12.35
  7.Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C     38.58  +     14.43
  8.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     39.52  +     15.37
  9.Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C     51.43  +     27.28
 10.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C     52.52  +     28.37
 11.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     56.48  +     32.33
 12.Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C     58.01  +     33.46
 13.Sedlář Vladimír          Přátelé orientačního AOP4201 C     61.13  +     36.58
 14.Vřešťál Jan              Vrestal              2QC3900       61.43  +     37.28
 
Konečné výsledky kategorie: H75         1.2km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     47.35  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.3km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C     19.39  +      0.00
  2.Houžvičková Daniela      SOK TJ Turnov        TUV0751       19.42  +      0.03
  3.Mertlík Vojta            OOB TJ Turnov        TUR07   C     20.33  +      0.54
  4.Háp Matěj                OK 99 Hradec Králové PHK0501 C     21.24  +      1.45
  5.Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C     22.39  +      3.00
  6.Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     23.03  +      3.24
  7.Fišarová Adéla           Kometa Kralovice     KRL0751       23.16  +      3.37
  8.Houžvičková Kateřina     SOK TJ Turnov        TUV0952       24.18  +      4.39
  9.Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C     25.22  +      5.43
 10.Heřmánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C     25.41  +      6.02
 11.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     26.58  +      7.19
 12.Marhold Václav           OB SK Zvole          ZVO0501 C     27.46  +      8.07
 13.Voláková Viktorie        Ulita-HOBRA Orientee BRU0651 C     27.59  +      8.20
 14.Kuhnová Alžběta          OK Lokomotiva Pardub LPU     C     28.51  +      9.12
 15.Sedláček Martin          OOB SK Zbraslav      ZBP           29.21  +      9.42
 16.Hanáková Aneta           Kometa Kralovice     KRL0951 C     30.45  +     11.06
 16.Nešporová Terezie        OOB Třebíč           TTR0852       30.45  +     11.06
 18.Kučera Jakub             USK Praha            VSP0900 C     34.14  +     14.35
 19.Vodičková Veronika       OK Lokomotiva Pardub LPU0651 C     34.36  +     14.57
 19.Karásková Denisa         KOB ZPV Prostějov    ZPV0555       34.36  +     14.57
 21.Kubec Adam               Cirkus Čakovice      81C0900       36.21  +     16.42
 22.Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE0650 C     36.58  +     17.19
 23.Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C     37.46  +     18.07
 24.Baloghová Zora           ŠK Sandberg Bratisla 43S0750       38.04  +     18.25
 25.Vorlíčková Lucka         ŠK Sandberg Bratisla 43S0851       38.05  +     18.26
 26.Alblová Zuzana           SK Los Mělník        LME0660 C     38.13  +     18.34
 27.Danková Alice            OK Chrastava         CHA0650 C     38.32  +     18.53
 28.Jonášová Ema             ŠK Sandberg Bratisla 43S0951       38.59  +     19.20
 29.Gajdová Michaela         USK Praha            VSP0752 C     43.51  +     24.12
 30.Venclová Aneta           OB T.J. Sokol Žamber ZAM1051       46.32  +     26.53
 31.Vřešťál František + OndraOOB TJ Turnov        TUR0906       50.42  +     31.03
 32.Kopecká Nela             SK UP Olomouc        UOL0650 C     51.40  +     32.01
 33.Novotná Vendula          OK 99 Hradec Králové PHK           52.31  +     32.52
 34.Kalinová Ella            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0961 C     52.37  +     32.58
 35.Hájková Lucie            TJ Loko Česká Třebov CET0751 C     54.52  +     35.13
 36.Kovář Radim              TJ Loko Česká Třebov CET0501 C     54.57  +     35.18
 37.Hájek Dominik            TJ Loko Česká Třebov CET0601 C     55.00  +     35.21
 38.Pavlík Tobiáš            KOB Chemopetrol Litv LIT1111 C     62.57  +     43.18
 39.Neumann Rasmus           USV TU Dresden       33D0800       63.11  +     43.32
 
Konečné výsledky kategorie: P2          1.2km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Houžvičková Karolína     SOK TJ Turnov        TUV7254       14.57  +      0.00
  2.Antonowicz Jerzy         UNTS Warszawa        28P6800       15.10  +      0.13
  3.Tomanica Vojtěch         OK Chrastava         CHA7601       15.56  +      0.59
  4.Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI           17.15  +      2.18
  5.Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C     17.37  +      2.40
  6.Zítková  Michaela        SOK TJ Turnov        TUV8551       17.44  +      2.47
  7.Ondrejček Pavel          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8400       18.05  +      3.08
  8.Riby Kateřina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C     19.06  +      4.09
  9.Melicharová Barbora      TJ Loko Liberec      LLI7252 C     20.51  +      5.54
 10.Poláková Veronika        OK Chrastava         CHA8150       23.24  +      8.27
 11.Jonášová Marta           ŠK Sandberg Bratisla 43S6951       26.35  +     11.38
 12.Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C     27.54  +     12.57
 13.Baloghová Hana           ŠK Sandberg Bratisla 43S6555       28.40  +     13.43
 14.Smékalová Jana           SK UP Olomouc        UOL7777       28.49  +     13.52
 15.Horká Soňa               SK UP Olomouc        UOL7152       30.11  +     15.14
 16.Kovářová Milena          TJ OK Tolar          TJH5351 C     42.29  +     27.32
    Kopecký Tomáš            Neregistrovaní       NNN       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P4          2.3km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matuš Vojtěch            SK při gymnáziu OOB  VRB9606 A     27.06  +      0.00
  2.Remeš Petr               TJ Slavia Hradec Krá SHK           34.10  +      7.04
  3.Kovář Jaroslav           TJ OK Tolar          TJH8901 C     40.33  +     13.27
  4.Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     45.01  +     17.55
  5.Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C     45.31  +     18.25
  6.Silný Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C     45.34  +     18.28
  7.Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9350 C     46.06  +     19.00
  8.Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B     46.39  +     19.33
  9.Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C     47.18  +     20.12
 10.Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C     47.39  +     20.33
 11.Kapanen                  OK Jiskra Nový Bor   BOR           47.57  +     20.51
 12.Reisingerová Martina     KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C     50.18  +     23.12
 13.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     51.21  +     24.15
 14.Rücker Petr              TJ Jiskra Hořice     HOR6500 C     55.26  +     28.20
 15.Štveráková Monika        OK Chrastava         CHA7852       55.44  +     28.38
 16.Háp Ondřej               OK 99 Hradec Králové PHK9702 C     55.53  +     28.47
 17.Valtr Pavel              VŠSK MFF UK Praha    MFP6600 C     56.26  +     29.20
 18.Preiningerová Monika     KOB Dobruška         DOB9999       57.50  +     30.44
 19.Kovářová Lenka           TJ OK Tolar          TJH8652 C     58.08  +     31.02
 20.Konečná Kateřina         Neregistrovaní       NNN7100       62.08  +     35.02
 21.Kysela Martin            OB Jenišovice        JEN7201       62.27  +     35.21
 22.Dragowska Marzena        OK!Sport             23P6250       67.58  +     40.52
 23.Štverák Jan              OK Chrastava         CHA7301       73.40  +     46.34
 24.Filipová Dagmar          TJ Slavia Hradec Krá SHK5651 C     87.23  +     60.17
 25.Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C    108.12  +     81.06
 26.Vacková Jana             KOB Start Blansko    SBK9999      108.42  +     81.36
 27.Čechová Jitka            VSK Mendelu Brno     VBM8353 C   -669.39  +   -696.45
    Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C DISK              
    Gabrišová Petra          SK Los Mělník        LME       DISK