Konečné výsledky kategorie                                                25.8.2013 18:09:53
                                       PP2013 3.etapa
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.5km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Fišarová Eliška          Kometa Kralovice     KRL0351 C     14.41  +      0.00
  2.Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     16.27  +      1.46
  3.Chvátilová Johana        OK 99 Hradec Králové PHK0450 C     16.48  +      2.07
  4.Binarová Adéla           SK UP Olomouc        UOL0452 C     17.14  +      2.33
  5.Neumann Lena             USV TU Dresden       33D0351       17.40  +      2.59
  6.Smékalová Viktorie       SK UP Olomouc        UOL0450 C     17.54  +      3.13
  7.Švidrnochová Eliška      SKOB Ostrava         MOV0451 C     18.49  +      4.08
  8.Thýnová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 C     19.54  +      5.13
  9.Vávrová Vanda            TJ Jiskra Hořice     HOR0350 C     19.56  +      5.15
 10.Smékalová Karolína       SK UP Olomouc        UOL0451 C     20.14  +      5.33
 11.Kyselová Adéla           OB Jenišovice        JEN0351 C     21.05  +      6.24
 12.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     21.52  +      7.11
 13.Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C     22.08  +      7.27
 14.Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C     23.37  +      8.56
 15.Pračková Ema             VŠSK MFF UK Praha    MFP0451 C     25.09  +     10.28
 16.Vodičková Johana         OK Lokomotiva Pardub LPU0354       31.19  +     16.38
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        1.4km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Žejdlíková Eliška        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 C     16.22  +      0.00
  2.Klechová Karolína        Přátelé orientačního AOP0452 C     16.23  +      0.01
  3.Hlaváčová Lucie          KOS TJ Tesla Brno    TBM0660 C     17.53  +      1.31
  4.Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     18.19  +      1.57
  5.Adamovská Kateřina       OOB Vamberk          VAM           19.46  +      3.24
  6.Neumann Johanna          USV TU Dresden       33D0500       19.50  +      3.28
  7.Nedvídková Adéla         KrOB Rozmarýn Litomě DLT0452 C     20.05  +      3.43
  8.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558       20.12  +      3.50
  9.Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C     20.54  +      4.32
 10.Štěpánka Lisá            SKOB Ostrov          ONO0550 C     22.51  +      6.29
 11.Kubcová Anna             KOB Dobruška         DOB0550 C     24.07  +      7.45
 12.Benešová Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH0651 C     25.20  +      8.58
 13.Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 C     25.58  +      9.36
 14.Kohoutová Zdeňka         KOB Kladno           DKL0651       26.07  +      9.45
 15.Vorlíčková Martina       ŠK Sandberg Bratisla 43S0551       26.29  +     10.07
 16.Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     31.03  +     14.41
 17.Blahutová Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP0550 C     35.11  +     18.49
 18.Folprechtová Julie       USK Praha            VSP0653 C     46.37  +     30.15
    Solarová Anežka          USK Praha            VSP0552 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.8km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B     12.15  +      0.00
  2.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 B     12.48  +      0.33
  3.Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 B     14.48  +      2.33
  4.Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 B     15.10  +      2.55
  5.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 C     15.32  +      3.17
  6.Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 B     15.58  +      3.43
  7.Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 B     16.28  +      4.13
  8.Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 B     16.47  +      4.32
  9.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     17.23  +      5.08
 10.Vejražková Róza          Sportcentrum Jičín   SJC0151 B     18.00  +      5.45
 11.Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B     18.04  +      5.49
 12.Hájková Lucie            Přátelé orientačního AOP0350 C     18.32  +      6.17
 13.Kuchařová Rozálie        Sportcentrum Jičín   SJC0251 C     19.14  +      6.59
 14.Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 C     19.38  +      7.23
 15.Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 B     19.54  +      7.39
 16.Janků Anna               Sportcentrum Jičín   SJC0252 C     19.59  +      7.44
 17.Kovářová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET0251 C     20.35  +      8.20
 18.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B     21.19  +      9.04
 19.Jelínková Zuzana         K.O.B. Choceň        CHC0151 C     23.21  +     11.06
 20.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     24.52  +     12.37
 21.Korpasová Lucie          TJ Lokomotiva Ingsta LBM0151 B     25.37  +     13.22
 22.Horychová Zuzana         KOB Kladno           DKL0150 C     26.21  +     14.06
 23.Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 C     29.19  +     17.04
 24.Vallová Kristýna         OB SK Zvole          ZVO0152 C     32.48  +     20.33
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.3km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Klüser Ellen             USV TU Dresden       33D9900       20.31  +      0.00
  2.Janošíkova Tereza        SK UP Olomouc        UOL9950 B     20.58  +      0.27
  3.Odehnalová Klára         KOB Moira Brno       ABM9956 A     23.59  +      3.28
  4.Sieglová Eliška          VŠSK MFF UK Praha    MFP9950 B     24.26  +      3.55
  5.Grycová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM0058 B     24.39  +      4.08
  6.Nechanická Klára         SK OS Nové Město n.  OSN0050 B     24.43  +      4.12
  7.Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 B     25.10  +      4.39
  8.Thýnová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 B     26.18  +      5.47
  9.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B     26.59  +      6.28
 10.Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 B     27.31  +      7.00
 11.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 A     27.40  +      7.09
 12.Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B     28.50  +      8.19
 13.Hájková Lenka            Přátelé orientačního AOP0050 B     29.20  +      8.49
 14.Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 B     30.23  +      9.52
 15.Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 B     30.42  +     10.11
 16.Chaloupková Kateřina     K.O.B. Choceň        CHC0051 C     31.01  +     10.30
 17.Semrádová Jana           K.O.B. Choceň        CHC9951 B     32.34  +     12.03
 18.Větříčková Andrea        TJ Slavia Hradec Krá SHK9951 B     32.47  +     12.16
 19.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     32.56  +     12.25
 20.Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 A     33.29  +     12.58
 21.Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C     33.38  +     13.07
 22.Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 C     34.02  +     13.31
 23.Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 B     36.27  +     15.56
 24.Kmentová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU9957 C     39.22  +     18.51
 25.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 B     41.23  +     20.52
 26.Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C     43.10  +     22.39
 27.Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 B     46.21  +     25.50
 28.Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C     46.38  +     26.07
 29.Klimešová Petra          Tempo Praha          TEP0050 C     46.57  +     26.26
 30.Mudrová Lenka            Kometa Kralovice     KRL0052 C     47.38  +     27.07
 31.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     47.56  +     27.25
 32.Humpolcová Veronika      Cirkus Čakovice      81C0051       49.47  +     29.16
 33.Benešová Hana            KOB Kladno           DKL0050 C     52.09  +     31.38
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.8km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 A     29.12  +      0.00
  2.Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A     30.41  +      1.29
  3.Müller Dorothea          OOB TJ Turnov        TUR9758       30.59  +      1.47
  4.Veljačiková Hana         OK Sparta Praha      SCP9750 C     31.40  +      2.28
  5.Odehnalová Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757 A     32.41  +      3.29
  6.Chaloupková Veronika     K.O.B. Choceň        CHC9852 A     33.28  +      4.16
  7.Kavalírová Julie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 B     34.32  +      5.20
  8.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A     34.44  +      5.32
  9.Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 B     35.01  +      5.49
 10.Hojná Dominika           SJH Jindřichův Hrade SJH9852 A     36.00  +      6.48
 11.Papugová Andrea          Youth Team Slovakia  46S9659       36.02  +      6.50
 12.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850       36.08  +      6.56
 13.Miklušová Tereza         Youth Team Slovakia  46S9658       37.29  +      8.17
 14.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 A     38.05  +      8.53
 15.Peňázová Veronika        SJH Jindřichův Hrade SJH9752 A     38.40  +      9.28
 16.Grycová Veronika         KOS TJ Tesla Brno    TBM9859 A     39.50  +     10.38
 17.Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B     41.40  +     12.28
 18.Červená Adéla            TJ Slavia Hradec Krá SHK9755 A     43.04  +     13.52
 19.Parkanová Veronika       SJH Jindřichův Hrade SJH9751 B     43.27  +     14.15
 20.Košútová Katarína        Youth Team Slovakia  46S9652       44.24  +     15.12
 21.Dundáčková Julie         SJH Jindřichův Hrade SJH9853 B     47.35  +     18.23
 22.Schenková Tereza         Youth Team Slovakia  46S9660       47.53  +     18.41
 23.Šikolová Tereza          OOB TJ Tatran Jablon TJN9850 C     48.08  +     18.56
 24.Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 C     51.13  +     22.01
 25.Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C     51.29  +     22.17
 26.Korpasová Tereza         TJ Lokomotiva Ingsta LBM9898 B     61.55  +     32.43
 27.Antonowicz Anna Maria    UNTS Warszawa        28P9850       68.32  +     39.20
 28.Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851 C     69.46  +     40.34
 29.Peterková Veronika       Kometa Kralovice     KRL9755 C     82.51  +     53.39
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.8km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     40.00  +      0.00
  2.Drągowska Maria          OK!Sport             23P9550       41.28  +      1.28
  3.Chládková Simona         OK Lokomotiva Pardub LPU9658 A     41.48  +      1.48
  4.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     42.55  +      2.55
  5.Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A     43.46  +      3.46
  6.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A     44.03  +      4.03
  7.Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A     44.11  +      4.11
  8.Nieke Patricia           OOB TJ Turnov        TUR9552       45.43  +      5.43
  9.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A     46.32  +      6.32
 10.Hošeková Vanda           Youth Team Slovakia  46S9655       46.38  +      6.38
 11.Papugová Martina         Youth Team Slovakia  46S9651       47.51  +      7.51
 12.Lamanecová Radka         Youth Team Slovakia  46S9654       48.23  +      8.23
 13.Doležalová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9558       48.31  +      8.31
 14.Machačová Michaela       OK 99 Hradec Králové PHK9656 A     53.24  +     13.24
 15.Franková Dominika        Youth Team Slovakia  46S9653       54.29  +     14.29
 16.Šádková Martina          OK 99 Hradec Králové PHK9653 A     55.54  +     15.54
 17.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 A     57.33  +     17.33
 18.Klimešová Iva            Tempo Praha          TEP9550 C     59.19  +     19.19
 19.Lavičková Michaela       Kometa Kralovice     KRL9655 B     60.04  +     20.04
 20.Pavlů Kateřina           SK Praga             PGP9554 A     62.16  +     22.16
 21.Pustaiová Zuzana         OOB TJ Tatran Jablon TJN9650 C     68.04  +     28.04
 22.Myslivcová Markéta       TJ Slavia Hradec Krá SHK9650 B     69.08  +     29.08
 23.Šádková Lucie            OK 99 Hradec Králové PHK9654 C     72.53  +     32.53
 
Konečné výsledky kategorie: D20         4.0km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 R     44.55  +      0.00
  2.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 R     50.00  +      5.05
  3.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 R     53.40  +      8.45
  4.Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 R     53.58  +      9.03
  5.Tesařová Jana            TJ TŽ Třinec         TRI9751 C     59.20  +     14.25
  6.Pijáková Barbora         KOB Sokol Pezinok    SPE9451       61.36  +     16.41
  7.Klinkerová Tereza        OB SK Zvole          ZVO9379       61.46  +     16.51
  8.Kamererová Valerie       SK Kamenice          KAM9452 A     63.57  +     19.02
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        5.0km    0m 19k  Ranking:0.7631 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Horčičková Eva           SK UP Olomouc        UOL7051 C     57.48  +      0.00  R: 7642b
  2.Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 R     57.54  +      0.06  R: 7629b
  3.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     57.57  +      0.09  R: 7622b
  4.Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 C     58.15  +      0.27  R: 7583b
  5.Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C     59.22  +      1.34  R: 7436b
  6.Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C     60.12  +      2.24  R: 7326b
  7.Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C     61.53  +      4.05  R: 7104b
  8.Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C     62.02  +      4.14  R: 7084b
  9.Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     62.20  +      4.32  R: 7045b
 10.Dokoupilová Radka        VSK Mendelu Brno     VBM8558 C     63.11  +      5.23  R: 6932b
 11.Jaunsproge Mara          USV TU Dresden       33D8750       63.44  +      5.56  R: 6860b
 12.Čermáková Magdalena      SK UP Olomouc        UOL9155 R     63.51  +      6.03  R: 6845b
 13.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     64.26  +      6.38  R: 6768b
 14.Masopustová Elis         SK Praga             PGP8656 C     64.50  +      7.02  R: 6715b
 15.Prchalová Ivana          SK SNS Smržovka      SMR8754 C     65.10  +      7.22  R: 6671b
 16.Píšová Monika            SK LOB Nová Paka     NPA8151 C     65.23  +      7.35  R: 6642b
 17.Kociánová Lenka          VSK Mendelu Brno     VBM8553 C     65.28  +      7.40  R: 6631b
 18.Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 C     66.02  +      8.14  R: 6557b
 19.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     67.03  +      9.15  R: 6423b
 20.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     68.03  +     10.15  R: 6291b
 21.Palashevska Maryna       OK Slavutich         13U9051       68.35  +     10.47  R: 6221b
 22.Hančová Marie            TJ START Náchod      SNA8255 C     68.55  +     11.07  R: 6177b
 23.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     69.04  +     11.16  R: 6157b
 24.Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     69.35  +     11.47  R: 6089b
 25.Křístková Hana           OK Roztoky           ROZ7450 C     69.41  +     11.53  R: 6076b
 26.Petrželová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8950 C     70.18  +     12.30  R: 5994b
 27.Palasová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C     70.30  +     12.42  R: 5968b
 28.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     70.54  +     13.06  R: 5915b
 29.Melounková Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8054 C     71.24  +     13.36  R: 5849b
 30.Voráčková Lenka          SK OS Nové Město n.  OSN8555 C     71.48  +     14.00  R: 5796b
 31.Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C     72.44  +     14.56  R: 5673b
 32.Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C     73.47  +     15.59  R: 5535b
 33.Korecká Lenka            OOB SK Chrast        CHT8053 C     74.15  +     16.27  R: 5473b
 34.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C     76.15  +     18.27  R: 5210b
 35.Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A     76.44  +     18.56  R: 5146b
 36.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152 C     76.48  +     19.00  R: 5137b
 37.Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C     76.55  +     19.07  R: 5122b
 38.Žabková Marie            SK Žabovřesky Brno   ZBM8753 C     77.18  +     19.30  R: 5071b
 39.Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     78.10  +     20.22  R: 4957b
 40.Flašarová  Kristýna      SK Praga             PGP9054 C     78.18  +     20.30  R: 4940b
 41.Schütznerová Lucie       TJ START Náchod      SNA8551 C     79.05  +     21.17  R: 4836b
 42.Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C     79.30  +     21.42  R: 4781b
 43.Engelhardt Katja         USV TU Dresden       33D8450       79.56  +     22.08  R: 4724b
 44.Šámalová Ludmila         SK Praga             PGP9252 C     81.14  +     23.26  R: 4553b
 45.Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C     82.09  +     24.21  R: 4432b
 46.Tomešová Daniela         Sportcentrum Jičín   SJC8451 C     86.33  +     28.45  R: 3852b
 47.Bialožytová Tereza       SK Žabovřesky Brno   ZBM9050 C     92.10  +     34.22  R: 3111b
 48.Richter Silke            USV TU Dresden       33D8050       93.07  +     35.19  R: 2986b
 49.Macková Lucia            SK Kamenice          KAM9151 C     96.21  +     38.33  R: 2560b
    Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        4.4km    0m 16k  Ranking:0.6147 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ondřejová Dita Terezie   TJ Slavia Hradec Krá SHK8550 C     57.36  +      0.00  R: 6192b
  2.Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C     58.11  +      0.35  R: 6130b
  3.Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C     58.17  +      0.41  R: 6120b
  4.Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C     60.42  +      3.06  R: 5863b
  5.Kvapilová Lenka          SOK TJ Turnov        TUV8151 C     60.45  +      3.09  R: 5858b
  6.Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256 C     62.56  +      5.20  R: 5627b
  7.Skripniková Petra        OK Sparta Praha      SCP8656 C     63.23  +      5.47  R: 5579b
  8.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     63.25  +      5.49  R: 5576b
  9.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     64.14  +      6.38  R: 5489b
 10.Alblová Lucie            SK Los Mělník        LME7555 C     65.29  +      7.53  R: 5357b
 11.Záveská Anna             KOB Dobruška         DOB8851 C     65.52  +      8.16  R: 5316b
 12.Rozkošná Taťána          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8155       65.59  +      8.23  R: 5304b
 13.Kohlová Zuzana           SKOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C     66.02  +      8.26  R: 5298b
 14.Křížová Vendula          Sportcentrum Jičín   SJC8355 C     66.34  +      8.58  R: 5242b
 15.Posoldová Eva            Sportcentrum Jičín   SJC7957 C     67.54  +     10.18  R: 5101b
 16.Vokurková Marta          OOB TJ Tatran Jablon TJN7950 C     69.15  +     11.39  R: 4958b
 17.Wysocka Malwina          Slask O-Team         24P8500       69.46  +     12.10  R: 4903b
 18.Vobořilová Markéta       Sportcentrum Jičín   SJC8854       70.34  +     12.58  R: 4818b
 19.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 C     70.59  +     13.23  R: 4774b
 20.Staňková Lucie           KOB Dobruška         DOB8756 C     72.14  +     14.38  R: 4642b
 21.Kozumplíková Alice       SK Radioklub Blansko RBK8151 C     73.22  +     15.46  R: 4522b
 22.Neuhäuserová Ladislava   USK Praha            VSP8151 C     75.46  +     18.10  R: 4267b
 23.Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B     76.55  +     19.19  R: 4145b
 24.Kašparová Šárka          Přátelé orientačního AOP7251 C     78.07  +     20.31  R: 4018b
 25.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     79.52  +     22.16  R: 3833b
 26.Sanz Gloria              FRONTELA OK          12E7550       81.51  +     24.15  R: 3623b
 27.Černíková Barbora        KOB Dobruška         DOB7878 C     82.03  +     24.27  R: 3602b
 28.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     83.11  +     25.35  R: 3481b
 29.Zoubková Jana            OOB SK Zbraslav      ZBP8050 C     83.43  +     26.07  R: 3425b
 30.Horová Klára             SK Praga             PGP8455 C     84.59  +     27.23  R: 3291b
 31.Gordon Diana             KU AZS WAT Warszawa  45P9050       87.32  +     29.56  R: 3021b
 32.Dusza Anna               UNTS Warszawa        28P8950       89.41  +     32.05  R: 2793b
 33.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C     89.53  +     32.17  R: 2772b
 34.Rudolfová Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752 C     93.31  +     35.55  R: 2387b
 35.Urbanovská Aneta         Ekonom Praha Outdoor 64C8750       97.54  +     40.18  R: 1922b
 36.Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C    105.58  +     48.22  R: 1068b
    Setínková Eva            Oddíl OB Kotlářka    DKP8759 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        3.7km    0m 15k  Ranking:0.5175 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     43.37  +      0.00  R: 5581b
  2.Šafářová Ivana           TJ Loko Česká Třebov CET8051 C     47.52  +      4.15  R: 5116b
  3.Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     50.31  +      6.54  R: 4827b
  4.Augustinová Bohdana      OK Jilemnice         JIL8952 C     50.41  +      7.04  R: 4808b
  5.Tihonová Martina         OK 99 Hradec Králové PHK8651 C     51.43  +      8.06  R: 4695b
  6.Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 C     52.38  +      9.01  R: 4595b
  7.Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C     53.08  +      9.31  R: 4541b
  8.Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     54.43  +     11.06  R: 4367b
  9.Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C     55.15  +     11.38  R: 4309b
 10.Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     56.14  +     12.37  R: 4202b
 11.Pěluchová Daniela        K.O.B. Choceň        CHC8851 C     57.11  +     13.34  R: 4098b
 12.Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     59.02  +     15.25  R: 3896b
 13.Erbanová Karolína        OK Jilemnice         JIL8851 C     59.29  +     15.52  R: 3846b
 14.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     61.04  +     17.27  R: 3673b
 15.Zamrzlová Eva            Ekonom Praha Outdoor 64C8751       62.31  +     18.54  R: 3515b
 16.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     62.58  +     19.21  R: 3466b
 17.Procházková Zuzana       SKOB TJ Sokol Kralup KPY8650 C     63.49  +     20.12  R: 3373b
 18.Blahutová Hanka          VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C     66.58  +     23.21  R: 3028b
 19.Kadaňová Barbora         OK Lokomotiva Pardub LPU8253 C     68.30  +     24.53  R: 2861b
 20.Venclová Veronika        OB T.J. Sokol Žamber ZAM8251 C     72.51  +     29.14  R: 2385b
 21.Mesiarkinová Kamila      O-mikron             MBM8282 C     73.57  +     30.20  R: 2265b
 22.Müllerová Petra          OOB Vamberk          VAM9098 C     75.34  +     31.57  R: 2088b
 23.Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C     84.43  +     41.06  R: 1088b
 24.Khýnová Radka            KOB Dobruška         DOB8750 C    114.20  +     70.43  R:    0b
    Brzáková Kristýna        Slavia Liberec orien VLI8650 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21E        5.7km    0m 20k  Ranking:0.9184 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haldin Vendula           Halden               21N8100       52.32  +      0.00  R: 9746b
  2.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E     57.09  +      4.37  R: 8989b
  3.Kolínová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     58.12  +      5.40  R: 8816b
  4.Hrstková Vladěna         SK Praga             PGP8753 R     59.10  +      6.38  R: 8658b
  5.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 E     59.29  +      6.57  R: 8606b
  6.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 E     59.46  +      7.14  R: 8559b
  7.Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 C     59.55  +      7.23  R: 8535b
  8.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     60.10  +      7.38  R: 8494b
  9.Horčičková Vendula       SK UP Olomouc        UOL9353 E     60.30  +      7.58  R: 8439b
 10.Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 C     60.39  +      8.07  R: 8414b
 11.Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E     61.00  +      8.28  R: 8357b
 12.Hlavová Jindra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8989 R     61.06  +      8.34  R: 8340b
 13.Rybakovaite Kristina     G-Sport              23L8650       61.39  +      9.07  R: 8250b
 14.Kubátová Zuzka           SK LOB Nová Paka     NPA9151 C     61.41  +      9.09  R: 8245b
 15.Stevens Victoria         nebstone             15G8950       61.44  +      9.12  R: 8237b
 16.Hepnerová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E     61.56  +      9.24  R: 8204b
 17.Gornicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa        28P6850       62.20  +      9.48  R: 8138b
 18.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C     62.22  +      9.50  R: 8133b
 19.Košárková Iva            Přátelé orientačního AOP8152 R     63.40  +     11.08  R: 7919b
 20.Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 E     64.04  +     11.32  R: 7854b
 21.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051       65.44  +     13.12  R: 7580b
 22.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     66.11  +     13.39  R: 7506b
 23.Gajda Monika             UNTS Warszawa        28P9050       69.23  +     16.51  R: 6981b
 24.Pitirimova Olena         OK Slavutich         13U9050       70.13  +     17.41  R: 6844b
 25.Straube Hanka            USV TU Dresden       33D7350       71.32  +     19.00  R: 6628b
 26.Beržinská Soňa           KOB Start Blansko    SBK8554 C     72.03  +     19.31  R: 6543b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         4.0km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chaloupská Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7051 C     47.36  +      0.00
  2.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     49.04  +      1.28
  3.Solarová Zuzana          USK Praha            VSP7750 C     52.00  +      4.24
  4.Kučerová Marie           USK Praha            VSP7551 C     52.41  +      5.05
  5.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C     52.51  +      5.15
  6.Folprechtová Kateřina    USK Praha            VSP7460 C     53.03  +      5.27
  7.Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     53.04  +      5.28
  8.Milánová Jindřiška       KOS TJ Tesla Brno    TBM7475 C     53.43  +      6.07
  9.Biolik Agnieszka         Bioliki              46P7700       54.53  +      7.17
 10.Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C     55.30  +      7.54
 11.Nechanická Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN7557 C     57.35  +      9.59
 12.Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     59.10  +     11.34
 13.Hájková Ludmila          TJ Loko Česká Třebov CET7554 C     59.11  +     11.35
 14.Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     59.47  +     12.11
 15.Mrskočová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU7356 C     59.54  +     12.18
 16.Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C     61.59  +     14.23
 17.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     62.10  +     14.34
 18.Martanová Daniela        Slavia Liberec orien VLI7452 C     62.26  +     14.50
 19.Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552 C     63.43  +     16.07
 20.Korpasová Ivana          TJ Lokomotiva Ingsta LBM7362 C     64.03  +     16.27
 21.Karásková Marcela        KOB ZPV Prostějov    ZPV6970 C     65.22  +     17.46
 22.Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451       65.37  +     18.01
 23.Macková Lenka            SK Kamenice          KAM7051 C     67.42  +     20.06
 24.Chvátilová Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7450 C     68.00  +     20.24
 25.Rusinová Alena           Ulita-HOBRA Orientee BRU7152 C     68.08  +     20.32
 26.Pračková Zita            VŠSK MFF UK Praha    MFP7850 C     70.01  +     22.25
 27.Binarová Jitka           SK UP Olomouc        UOL7751 C     71.30  +     23.54
 28.Švidrnochová Hana        SKOB Ostrava         MOV7751 C     83.20  +     35.44
 29.Kubcová Lenka            KOB Dobruška         DOB7451 C     83.55  +     36.19
 30.Vorlíčková Barbora       ŠK Sandberg Bratisla 43S7651       84.32  +     36.56
 31.Urbanová Monika          ŠK Sandberg Bratisla 43S7751       85.30  +     37.54
 32.Kolářová Michaela        SKOB Slaný           SLA7351 C     86.51  +     39.15
 33.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     87.32  +     39.56
 34.Sedláčková Jana          OOB SK Zbraslav      ZBP7654 C     88.48  +     41.12
 35.Humpolcová Jitka         Cirkus Čakovice      81C7350      103.37  +     56.01
    Marholdová Martina       OB SK Zvole          ZVO7451 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: D40         3.4km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Eckardt Cornelia         USV TU Dresden       33D6951       36.10  +      0.00
  2.Křivdová Lenka           Sportovní klub hasič 2PC1350       39.09  +      2.59
  3.Sedlářová Pavla          Přátelé orientačního AOP7052 C     39.30  +      3.20
  4.Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C     40.45  +      4.35
  5.Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C     41.15  +      5.05
  6.Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C     43.11  +      7.01
  7.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     44.04  +      7.54
  8.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     44.23  +      8.13
  9.Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C     44.24  +      8.14
 10.Benešová Iva             SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C     44.37  +      8.27
 11.Grycová Jana             KOS TJ Tesla Brno    TBM6969 C     45.07  +      8.57
 12.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     45.15  +      9.05
 13.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     46.18  +     10.08
 14.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     46.35  +     10.25
 15.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     47.04  +     10.54
 16.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     47.10  +     11.00
 17.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     47.32  +     11.22
 18.Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350 C     47.52  +     11.42
 19.Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     48.29  +     12.19
 20.Kostková Jana            Přátelé orientačního AOP7151 C     48.45  +     12.35
 21.Semíková Iva             SK Kamenice          KAM6850 C     50.25  +     14.15
 22.Vandasová Markéta        OOB Vamberk          VAM7250 C     50.52  +     14.42
 23.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     53.27  +     17.17
 24.Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C     53.38  +     17.28
 25.Bendáková Jitka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6951 C     54.21  +     18.11
 26.Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C     55.19  +     19.09
 27.Chaloupková Lenka        K.O.B. Choceň        CHC6951 C     55.42  +     19.32
 28.Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C     56.36  +     20.26
 29.Hlaváčová Šárka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7258 C     57.19  +     21.09
 30.Odehnalová Kamila        KOB Moira Brno       ABM7052 C     57.27  +     21.17
 31.Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C     58.42  +     22.32
 32.Maňáková Silvie          OK 99 Hradec Králové PHK7151 C     58.49  +     22.39
 33.Janků Radka              Sportcentrum Jičín   SJC7353 C     62.12  +     26.02
 34.Hanáková Marta           Kometa Kralovice     KRL7151 C     62.46  +     26.36
 35.Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     62.52  +     26.42
 36.Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C     62.56  +     26.46
 37.Hájková Magdalena        SOK TJ Turnov        TUV7351       63.54  +     27.44
 38.Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952 C     66.03  +     29.53
 39.Zobaníková Vladimíra     TJ Sokol Radslavice  RAD6850 C     67.03  +     30.53
 40.Kavalírová Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK6756 C     69.34  +     33.24
 41.Postolková Monika        KOB Kladno           DKL7053 C     82.30  +     46.20
 42.Mielcová Elena           OOB TJ Baník Ostrava AOV6951 C     82.42  +     46.32
 43.Jeřábková Jana           SK UP Olomouc        UOL6954 C     83.03  +     46.53
 44.Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     89.07  +     52.57
    Hájková Jitka            Přátelé orientačního AOP7150 C DISK              
    Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C DISK              
    Sieglová Dáša            VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.3km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirková Renata           KOB ZPV Prostějov    ZPV6553 C     43.59  +      0.00
  2.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     46.09  +      2.10
  3.Poklopová Ivana          SK UP Olomouc        UOL6451 C     47.51  +      3.52
  4.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     49.37  +      5.38
  5.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     51.11  +      7.12
  6.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     52.30  +      8.31
  7.Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C     52.53  +      8.54
  8.Lisá Monika              SKOB Ostrov          ONO6750 C     53.18  +      9.19
  9.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     54.01  +     10.02
 10.Matějková Martina        OOB TJ Lokomotiva Te LTP6850 C     54.19  +     10.20
 11.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     54.32  +     10.33
 12.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     54.45  +     10.46
 13.Thýnová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C     56.39  +     12.40
 14.Hájková Iveta            SK SP Kylešovice     KYL6350 C     57.23  +     13.24
 15.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     59.02  +     15.03
 16.Syslová Iva              OOB Třebíč           TTR6151       59.20  +     15.21
 17.Cruse Katrin             SV Robotron Dresden  24D6556       61.04  +     17.05
 18.Rückerová Olga           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6751 C     62.48  +     18.49
 19.Parfianowicz Joanna      UNTS Warszawa        28P6450       64.34  +     20.35
 20.Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C     65.58  +     21.59
 21.Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     67.47  +     23.48
 22.Roudná Eva               OK Lokomotiva Pardub LPU6554 C     69.02  +     25.03
 23.Müllerová Zorka          OOB Vamberk          VAM6767 C     71.55  +     27.56
 24.Jelínková Marta          K.O.B. Choceň        CHC6751 C     72.00  +     28.01
 25.Semrádová Jitka          K.O.B. Choceň        CHC6651 C     75.40  +     31.41
 26.Ježková Regina           SK Praga             PGP6352 C     78.06  +     34.07
 27.Veljačiková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C     78.45  +     34.46
 28.Lohrová Hana             OK Sparta Praha      SCP6550 C     83.56  +     39.57
    Pustaiová Romana         OOB TJ Tatran Jablon TJN6851 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D50         2.7km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C     48.42  +      0.00
  2.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     52.11  +      3.29
  3.Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C     52.47  +      4.05
  4.Klimešová Hana           Tempo Praha          TEP6150 C     54.03  +      5.21
  5.Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251 C     60.22  +     11.40
  6.Leideck Heike            USV TU Dresden       33D6250       64.11  +     15.29
  7.Hartlová Blanka          TJ Aero Odolena Voda ODV6350 C     66.12  +     17.30
  8.Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C     68.49  +     20.07
  9.Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C     74.34  +     25.52
 10.Vondráčková Zdeňka       TJ START Náchod      SNA6251 C     77.42  +     29.00
 11.Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C     78.26  +     29.44
 12.Wróblewska Bogna         OK!Sport             23P5950       86.03  +     37.21
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.7km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     40.28  +      0.00
  2.Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756 C     44.52  +      4.24
  3.Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     46.15  +      5.47
  4.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     46.35  +      6.07
  5.Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     46.45  +      6.17
  6.Dokoupilová Zuzana       VSK Mendelu Brno     VBM5754 C     47.53  +      7.25
  7.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     52.10  +     11.42
  8.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     52.26  +     11.58
  9.Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C     55.43  +     15.15
 10.Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C     56.58  +     16.30
 11.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     57.03  +     16.35
 12.Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     57.44  +     17.16
 13.Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C     60.36  +     20.08
 14.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     61.39  +     21.11
 15.Bláhová Luba             TJ Slavia Hradec Krá SHK5852 C     62.14  +     21.46
 16.Langrová Eva             TJ START Náchod      SNA5351 C     62.42  +     22.14
 17.Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450       72.33  +     32.05
 18.Janošíková Jaroslava     SK UP Olomouc        UOL5858 C     86.21  +     45.53
 19.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C     87.10  +     46.42
 20.Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C     87.38  +     47.10
 21.Vondrašová Marta         VŠTJ Stavební fakult FSP5850       90.32  +     50.04
 22.Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C    127.01  +     86.33
    Mikysková Hana           TJ START Náchod      SNA5651 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D60         2.2km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254 C     29.23  +      0.00
  2.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     32.14  +      2.51
  3.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     33.43  +      4.20
  4.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     36.28  +      7.05
  5.Rosen Miriam             GB O Squad           11G4950       37.04  +      7.41
  6.Tvrdkova Eva             KrOB Rozmarýn Litomě DLT5251 C     38.13  +      8.50
  7.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     38.30  +      9.07
  8.Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C     41.20  +     11.57
  9.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     44.46  +     15.23
 10.Rufferová Iva            TJ START Náchod      SNA5052       50.19  +     20.56
 11.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     50.30  +     21.07
 12.Stevens Sue              nebstone             15G5350       53.26  +     24.03
 13.Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C     57.28  +     28.05
 14.Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C     73.32  +     44.09
 
Konečné výsledky kategorie: D65         1.8km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650       37.16  +      0.00
  2.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     38.00  +      0.44
  3.Kopřivová Jitka          Uringa Sydney        38A4850       38.07  +      0.51
  4.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     38.30  +      1.14
  5.Suchánková Libuše        OOB TJ Slezan Opava  SOP4851 C     42.01  +      4.45
  6.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     45.05  +      7.49
  7.Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C     46.36  +      9.20
    Ryšavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D70         1.8km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grosse Ingrid            USV TU Dresden       33D3950       42.42  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.5km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Milán Jakub              KOS TJ Tesla Brno    TBM0411 C     10.51  +      0.00
  2.Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 B     11.57  +      1.06
  3.Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 C     13.17  +      2.26
  4.Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 C     13.27  +      2.36
  5.Zabořil Ondřej           OB Jenišovice        JEN0401 C     14.58  +      4.07
  6.Kolář Šimon              TJ Jiskra Hořice     HOR0400 C     15.25  +      4.34
  7.Mielec Radomír           OOB TJ Baník Ostrava AOV0301 C     15.28  +      4.37
  8.Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301 C     15.33  +      4.42
  9.Venhoda Matěj            OK Jihlava           SJI0301 C     15.37  +      4.46
 10.Novotný Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C     15.40  +      4.49
 11.Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308       17.09  +      6.18
 12.Dundáček Karel           SJH Jindřichův Hrade SJH0401 C     17.58  +      7.07
 13.Karásek Matyáš           KOB ZPV Prostějov    ZPV0302 C     18.10  +      7.19
 14.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     18.11  +      7.20
 15.Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 C     18.43  +      7.52
 16.Rusin Vojtěch            Ulita-HOBRA Orientee BRU0301 C     19.01  +      8.10
 17.Gryc Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM0406 C     19.09  +      8.18
 18.Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C     19.40  +      8.49
 19.Prášil Tomáš             OOB Třebíč           TTR0501 C     21.10  +     10.19
 20.Hanák Ondřej             Kometa Kralovice     KRL0301 C     21.18  +     10.27
 21.Urban Michal             ŠK Sandberg Bratisla 43S0401       22.40  +     11.49
 22.Kukurugya Šimon          ŠK Sandberg Bratisla 43S0402       23.50  +     12.59
 23.Balogh Michal            ŠK Sandberg Bratisla 43S0300       25.36  +     14.45
 24.Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C     29.55  +     19.04
 25.Marhold Přemysl          OB SK Zvole          ZVO0301 C     41.45  +     30.54
    Biolik Emil              Bioliki              46P0300   DISK              
    Danko Štěpán             OK Chrastava         CHA0301 C DISK              
    Janků Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC0501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        1.4km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Antonowicz Jan           UNTS Warszawa        28P0600       13.52  +      0.00
  2.Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR0401       14.34  +      0.42
  3.Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C     16.28  +      2.36
  4.Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov        TUR0501 C     17.28  +      3.36
  5.Kuhn Vojtěch             OK Lokomotiva Pardub LPU0404 C     18.54  +      5.02
  6.Houžvička David          SOK TJ Turnov        TUV0501       20.36  +      6.44
  7.Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C     20.47  +      6.55
  8.Humpolec Martin          Cirkus Čakovice      81C0402       22.24  +      8.32
  9.Tesař Zdeněk             Sportcentrum Jičín   SJC0401 C     24.45  +     10.53
 10.Solar Adam               USK Praha            VSP0603 C     24.46  +     10.54
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.6km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gryc Vojtěch             KOS TJ Tesla Brno    TBM0106 B     21.09  +      0.00
  2.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 B     22.16  +      1.07
  3.Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 B     22.17  +      1.08
  4.Švadlena Michal          K.O.B. Choceň        CHC0101 B     23.16  +      2.07
  5.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B     23.20  +      2.11
  6.Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 B     23.32  +      2.23
  7.Milán Tomáš              KOS TJ Tesla Brno    TBM0111 B     24.25  +      3.16
  8.Tuma Matěj               Sportcentrum Jičín   SJC0202 B     24.57  +      3.48
  9.Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 B     26.09  +      5.00
 10.Mařádek Jiří             Sportcentrum Jičín   SJC0103 C     26.17  +      5.08
 11.Nechanický Jan           SK OS Nové Město n.  OSN0200 B     26.21  +      5.12
 12.Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 B     27.01  +      5.52
 13.Urban Matej              ŠK Sandberg Bratisla 43S0102       28.22  +      7.13
 14.Kostka Jiří              Přátelé orientačního AOP0201 B     28.34  +      7.25
 15.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B     29.16  +      8.07
 15.Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 B     29.16  +      8.07
 17.Bílý Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 B     29.28  +      8.19
 18.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 B     29.32  +      8.23
 19.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 B     30.43  +      9.34
 20.Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C     30.54  +      9.45
 21.Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203       31.03  +      9.54
 22.Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 B     31.16  +     10.07
 23.Kovář Lukáš              TJ Loko Česká Třebov CET0102 C     33.29  +     12.20
 24.Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 C     33.35  +     12.26
 25.Rázek Filip              OSMOL                13R0100       35.12  +     14.03
 26.Franta Jonáš             Sportcentrum Jičín   SJC0201 B     35.22  +     14.13
 27.Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 C     39.38  +     18.29
 28.Balogh Matúš             ŠK Sandberg Bratisla 43S0100       39.46  +     18.37
 29.Kuneš Vojtěch            TJ Jiskra Hořice     HOR0200 C     41.32  +     20.23
 30.Jirka Matyáš             KOB ZPV Prostějov    ZPV0201 C     42.40  +     21.31
 31.Kukurugya Matej          ŠK Sandberg Bratisla 43S0103       45.02  +     23.53
 32.Gilich Kryštof           OOB TJ Lokomotiva Te LTP0101 C     45.28  +     24.19
 33.Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C     45.52  +     24.43
 34.Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C     46.07  +     24.58
 35.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     49.43  +     28.34
 36.Zobaník Radek            TJ Sokol Radslavice  RAD0201 C     51.02  +     29.53
 37.Marhold Ondřej           OB SK Zvole          ZVO0101 C     51.12  +     30.03
 38.Hanák Jakub              Kometa Kralovice     KRL0201 C     55.30  +     34.21
 39.Svoboda Jáchym           OK Roztoky           ROZ0200 C     61.58  +     40.49
 40.Kohout Václav            KOB Kladno           DKL0101 C     72.16  +     51.07
 41.Melichna Matěj           KOB Kladno           DKL0102 C     75.45  +     54.36
 42.Jonáš Adam               ŠK Sandberg Bratisla 43S0101       77.43  +     56.34
 43.Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     78.51  +     57.42
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.6km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivda Tomáš             K.O.B. Choceň        CHC9901 A     20.48  +      0.00
  2.Chvátil Šimon            OK 99 Hradec Králové PHK9908 B     21.24  +      0.36
  3.Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 B     21.28  +      0.40
  4.Jirka Mikuláš            KOB ZPV Prostějov    ZPV0000 B     22.31  +      1.43
  5.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A     22.36  +      1.48
  6.Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU0001 B     22.56  +      2.08
  7.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 A     24.01  +      3.13
  8.Volák Ondřej             Ulita-HOBRA Orientee BRU0006 B     24.43  +      3.55
  9.Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B     24.58  +      4.10
 10.Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 C     25.12  +      4.24
 11.Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 B     26.08  +      5.20
 12.Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 B     26.19  +      5.31
 13.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 B     27.45  +      6.57
 14.Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B     28.27  +      7.39
 15.Horčička Vít             SK UP Olomouc        UOL9919 B     28.49  +      8.01
 16.Matěj Konečný            KOB Český Krumlov    KCK9907 B     32.24  +     11.36
 17.Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 B     32.34  +     11.46
 18.Zobaník Michal           TJ Sokol Radslavice  RAD9901 C     33.45  +     12.57
 19.Tesař Vojtěch            Přátelé orientačního AOP9900 B     34.18  +     13.30
 20.Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C     35.04  +     14.16
 21.Karásek Adam             KOB ZPV Prostějov    ZPV0001 B     35.19  +     14.31
 22.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 B     35.26  +     14.38
 23.Červenka Jakub           OB SK Zvole          ZVO0006 C     36.02  +     15.14
 24.Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901       37.56  +     17.08
 25.Schindler Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN0000 C     38.55  +     18.07
 26.Semiginovský Šimon       Sportcentrum Jičín   SJC0005 C     39.17  +     18.29
 27.Postolka Jáchym          KOB Kladno           DKL9900 C     42.38  +     21.50
 28.Karásek Matěj            Sportcentrum Jičín   SJC0001 B     54.48  +     34.00
 
Konečné výsledky kategorie: H16         4.1km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matějka Lukáš            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9802 A     32.26  +      0.00
  2.Hirš Otakar              VSK Mendelu Brno     VBM9801 A     33.46  +      1.20
  3.Vandas Daniel            OK 99 Hradec Králové PHK9805       33.59  +      1.33
  4.Bořil Jan                OK Jihlava           SJI9700 A     35.44  +      3.18
  5.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A     37.23  +      4.57
  6.Sláma Dušan              Youth Team Slovakia  46S9608       37.55  +      5.29
  7.Semrád Ladislav          K.O.B. Choceň        CHC9701 A     37.57  +      5.31
  8.Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 A     38.15  +      5.49
  9.Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A     38.41  +      6.15
 10.Jíra Tomáš               SK Kamenice          KAM9802 A     38.57  +      6.31
 11.Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801 A     39.43  +      7.17
 12.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     40.12  +      7.46
 13.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 A     40.28  +      8.02
 14.Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 A     41.28  +      9.02
 15.Chupek Jakub             Youth Team Slovakia  46S9606       41.39  +      9.13
 16.Franko Stanislav         Youth Team Slovakia  46S9607       41.47  +      9.21
 17.Aschermann Daniel        SK Kamenice          KAM9801 B     41.54  +      9.28
 18.Wolowczyk Michal         UNTS Warszawa        28P9700       43.08  +     10.42
 19.Podmolík Josef           SKOB Zlín            TZL9701 A     43.14  +     10.48
 20.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 A     43.23  +     10.57
 21.Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 B     43.57  +     11.31
 22.Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 B     48.30  +     16.04
 23.Werner Michal            SK Praga             PGP9705 B     48.42  +     16.16
 24.Janeček Mirek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9804 B     49.03  +     16.37
 25.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B     57.36  +     25.10
 26.Maňák Michal             OK 99 Hradec Králové PHK9801 B     59.16  +     26.50
 27.Faltejsek Jan            OK 99 Hradec Králové PHK9802 C     59.18  +     26.52
 28.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B     62.08  +     29.42
 29.Šíma Vladislav           KOB Kladno           DKL9700 C     67.59  +     35.33
 30.Lukáš Marek              KOB Kladno           DKL9702 C     90.54  +     58.28
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.1km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A     41.02  +      0.00
  2.Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A     42.15  +      1.13
  3.Wolowczyk Krzysztof      UNTS Warszawa        28P9501       43.26  +      2.24
  4.Šmelík Martin            Youth Team Slovakia  46S9602       44.02  +      3.00
  5.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A     48.23  +      7.21
  6.Křivda Martin            K.O.B. Choceň        CHC9501 A     49.30  +      8.28
  7.Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 B     51.03  +     10.01
  8.László David             OK Roztoky           ROZ9502 C     52.28  +     11.26
  9.Müller Kurt              USV TU Dresden       33D9600       52.34  +     11.32
 10.Jonáš Martin             ŠK Sandberg Bratisla 43S9601       53.08  +     12.06
 11.Horáček Petr             OK 99 Hradec Králové PHK9602 A     53.26  +     12.24
 12.Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602       53.28  +     12.26
 13.Jurica Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9611 B     54.49  +     13.47
 14.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B     55.25  +     14.23
 15.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV9701 A     58.51  +     17.49
 16.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     59.23  +     18.21
 17.Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509 A     61.23  +     20.21
 18.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 A     61.25  +     20.23
 19.Král Adam                Youth Team Slovakia  46S9601       62.29  +     21.27
 20.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 A     65.26  +     24.24
 21.Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601 C     65.53  +     24.51
 22.Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 B     65.56  +     24.54
 23.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     66.08  +     25.06
 24.Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 B     89.26  +     48.24
    Grätsch Markus           OOB TJ Turnov        TUR9603   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20         5.9km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 A     58.48  +      0.00
  2.Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 B     67.22  +      8.34
  3.Pustai David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9301 B     69.40  +     10.52
  4.Sháněl Jan               K.O.B. Choceň        CHC9402 A     71.49  +     13.01
    Prášek Přemysl           SK Kamenice          KAM9305 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        7.0km    0m 27k  Ranking:0.8096 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klusáček Matěj           OOB Třebíč           TTR8901 R     62.14  +      0.00  R: 8224b
  2.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     62.57  +      0.43  R: 8132b
  3.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 E     64.30  +      2.16  R: 7933b
  4.Šurgan Štefan            OOB TJ Turnov        TUR7900       64.43  +      2.29  R: 7906b
  5.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C     65.06  +      2.52  R: 7856b
  6.Roman Paclík             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C     65.36  +      3.22  R: 7792b
  7.Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C     66.10  +      3.56  R: 7720b
  8.Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     67.07  +      4.53  R: 7598b
  9.Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     68.24  +      6.10  R: 7434b
 10.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     69.36  +      7.22  R: 7280b
 11.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     70.20  +      8.06  R: 7186b
 12.Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C     71.02  +      8.48  R: 7097b
 13.Nývlt Martin             TJ START Náchod      SNA8206 C     73.01  +     10.47  R: 6843b
 14.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     73.03  +     10.49  R: 6838b
 15.Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C     73.13  +     10.59  R: 6817b
 16.Hübner Jan               SK OB Chotěboř       CTB7902 C     73.15  +     11.01  R: 6813b
 17.Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     73.45  +     11.31  R: 6749b
 18.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B     75.11  +     12.57  R: 6565b
 19.Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C     75.40  +     13.26  R: 6503b
 20.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     77.05  +     14.51  R: 6322b
 21.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     77.26  +     15.12  R: 6277b
 22.Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     78.03  +     15.49  R: 6198b
 23.Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001 C     78.07  +     15.53  R: 6190b
 24.Novák Zdeněk             SK LOB Nová Paka     NPA7701 C     78.13  +     15.59  R: 6177b
 25.Johanovský Tomáš         Oddíl OB Kotlářka    DKP8500 C     79.56  +     17.42  R: 5957b
 26.Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C     80.05  +     17.51  R: 5938b
 27.Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C     80.33  +     18.19  R: 5878b
 28.Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C     80.39  +     18.25  R: 5865b
 29.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     80.51  +     18.37  R: 5840b
 30.Kalenský Tomáš           Sportcentrum Jičín   SJC8015 C     80.57  +     18.43  R: 5827b
 31.Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C     82.06  +     19.52  R: 5680b
 32.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     82.38  +     20.24  R: 5611b
 33.Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C     82.58  +     20.44  R: 5569b
 34.Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 C     83.13  +     20.59  R: 5537b
 35.Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C     83.37  +     21.23  R: 5485b
 36.Pražák Jiří              OOB SK Zbraslav      ZBP7800 C     84.25  +     22.11  R: 5383b
 37.Gędziorowski Maciej      KU AZS WAT Warszawa  45P9000       84.36  +     22.22  R: 5360b
 38.Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C     84.37  +     22.23  R: 5357b
 39.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 C     85.54  +     23.40  R: 5193b
 40.Pračka Tomáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP7302 C     86.46  +     24.32  R: 5082b
 41.Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C     89.30  +     27.16  R: 4732b
 42.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     90.45  +     28.31  R: 4572b
 43.Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C     91.08  +     28.54  R: 4523b
 44.Kořan Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM7401 C     91.24  +     29.10  R: 4489b
 45.Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C     93.13  +     30.59  R: 4256b
 46.Korecký Miroslav         OOB SK Chrast        CHT7901 C     94.11  +     31.57  R: 4132b
 47.Meyer Jörg               USV TU Dresden       33D8300       98.03  +     35.49  R: 3637b
 48.Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C     99.07  +     36.53  R: 3501b
 49.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     99.46  +     37.32  R: 3417b
 50.Sedlák Radek             TJ START Náchod      SNA7501 C     99.48  +     37.34  R: 3413b
 51.Olunczek Andrei          USV TU Dresden       33D8401      102.36  +     40.22  R: 3055b
 52.Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C    103.52  +     41.38  R: 2892b
 53.Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 C    104.40  +     42.26  R: 2790b
 54.Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105 C    109.09  +     46.55  R: 2216b
 55.Anc Mateusz              UNTS Warszawa        28P9100      111.29  +     49.15  R: 1917b
 56.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C    111.40  +     49.26  R: 1894b
 57.Čech Viktor              VSK Mendelu Brno     VBM8001 C    113.12  +     50.58  R: 1697b
 58.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C    113.52  +     51.38  R: 1612b
 59.Mátl Radek               Ekonom Praha Outdoor 65C7900      117.47  +     55.33  R: 1110b
    Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        6.4km    0m 21k  Ranking:0.7053 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     57.34  +      0.00  R: 7420b
  2.Koleš Jan                OK Lokomotiva Pardub LPU8610 C     60.40  +      3.06  R: 7060b
  3.Prášil Aleš              OK Jihlava           SJI7415 C     63.56  +      6.22  R: 6680b
  4.Stevens George           nebstone             15G9100       64.41  +      7.07  R: 6593b
  5.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     64.42  +      7.08  R: 6591b
  6.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 C     65.57  +      8.23  R: 6446b
  7.Albl Miloslav            SK Los Mělník        LME7600 C     66.07  +      8.33  R: 6427b
  8.Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102       66.08  +      8.34  R: 6425b
  9.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     67.50  +     10.16  R: 6227b
 10.Procházka Vít            SKOB TJ Sokol Kralup KPY8000 C     68.51  +     11.17  R: 6109b
 11.Veselý Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK8505 C     69.01  +     11.27  R: 6090b
 12.Klomínský Václav         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8700 C     69.02  +     11.28  R: 6088b
 13.Prošek Michal            OK Jihlava           SJI7823 C     69.18  +     11.44  R: 6057b
 14.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     70.40  +     13.06  R: 5898b
 15.Klimeš Ondřej            Tempo Praha          TEP9200 C     72.23  +     14.49  R: 5699b
 16.Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C     72.46  +     15.12  R: 5654b
 17.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     73.05  +     15.31  R: 5617b
 18.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     74.51  +     17.17  R: 5412b
 19.Sýkora Bohumil           K.O.B. Choceň        CHC8601 C     75.51  +     18.17  R: 5296b
 20.Binar Robert             SK UP Olomouc        UOL7500 C     77.04  +     19.30  R: 5155b
 21.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     78.36  +     21.02  R: 4977b
 22.Voráček Michal           SK Praga             PGP8009 C     79.13  +     21.39  R: 4905b
 23.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     79.50  +     22.16  R: 4833b
 24.Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C     80.20  +     22.46  R: 4775b
 25.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901       80.46  +     23.12  R: 4725b
 26.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV6901 C     81.46  +     24.12  R: 4609b
 27.Potůček Michal           OK 99 Hradec Králové PHK7903 C     83.17  +     25.43  R: 4433b
 28.Ráb Martin               SK Radioklub Blansko RBK8307 C     85.42  +     28.08  R: 4152b
 29.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C     85.53  +     28.19  R: 4131b
 30.Frontela Angel           FRONTELA OK          12E7500       86.22  +     28.48  R: 4074b
 31.Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C     87.34  +     30.00  R: 3935b
 32.Trimakas Gediminas       G-Sport              23L8500       90.02  +     32.28  R: 3649b
 33.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     91.32  +     33.58  R: 3474b
 34.Wallner Jozef            KOBRA Bratislava     39S6800       92.57  +     35.23  R: 3310b
 35.Verner Tomáš             VSK Mendelu Brno     VBM8204 C     94.00  +     36.26  R: 3188b
 36.Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C     95.25  +     37.51  R: 3023b
 37.Tejero Alberto           FRONTELA OK          12E8500      100.22  +     42.48  R: 2448b
 38.Vondra Vítězslav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7901 C    100.26  +     42.52  R: 2441b
    Velasco David            FRONTELA OK          12E7600   DISK              
    Drągowski Piotr          OK!Sport             23P8200   DISK              
    Rozkošný Karel           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7900 C DISK              
    Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        4.4km    0m 18k  Ranking:0.5835 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šrubař Michal            O-mikron             MBM8606 C     43.24  +      0.00  R: 5988b
  2.Besta Lukáš              OOB TJ Sokol Kostele KNC8101 C     45.03  +      1.39  R: 5772b
  3.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     45.15  +      1.51  R: 5745b
  4.Pešík Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN8301 C     47.57  +      4.33  R: 5392b
  5.Trávníček Jan            SK UP Olomouc        UOL7501 C     49.48  +      6.24  R: 5150b
  6.Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C     51.06  +      7.42  R: 4979b
  7.Laga Miroslav            OOB SK Zbraslav      ZBP7900 C     52.04  +      8.40  R: 4853b
  8.Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C     52.41  +      9.17  R: 4772b
  9.Weisbauer Vojtěch        OK Lokomotiva Pardub LPU9101 C     53.00  +      9.36  R: 4731b
 10.Krnáč Peter              TJ Mladosť Zvolen    52S7701       55.25  +     12.01  R: 4414b
 11.Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001 C     55.56  +     12.32  R: 4347b
 12.Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C     56.08  +     12.44  R: 4320b
 13.Hríbik Miroslav          ŠK Hadveo Banská Bys 51S8501       57.35  +     14.11  R: 4131b
 14.Vaněk Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C     58.42  +     15.18  R: 3984b
 15.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C     59.42  +     16.18  R: 3853b
 16.Pešík Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN7701 C     66.41  +     23.17  R: 2939b
 17.Toušek Filip             OOB SK Zbraslav      ZBP7102 C     74.58  +     31.34  R: 1855b
 18.Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C     75.06  +     31.42  R: 1837b
 19.Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 C     82.18  +     38.54  R:  895b
 20.Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C     83.32  +     40.08  R:  733b
 21.Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT8301 C     99.33  +     56.09  R:    0b
 22.Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C    111.27  +     68.03  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21E        8.8km    0m 30k  Ranking:0.9455 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petržela Jan             OK 99 Hradec Králové PHK9200 E     68.09  +      0.00  R: 9646b
  2.Haldin Mats              Halden               21N7500       70.11  +      2.02  R: 9369b
  3.Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E     70.19  +      2.10  R: 9351b
  4.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     72.45  +      4.36  R: 9020b
  5.Procházka Jan            SK Praga             PGP8407 E     74.28  +      6.19  R: 8787b
  6.Dragowski Kuba           OK!Sport             23P9000       75.18  +      7.09  R: 8673b
  7.Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     75.38  +      7.29  R: 8628b
  8.Chloupek Adam            SK Žabovřesky Brno   ZBM9300 E     75.47  +      7.38  R: 8608b
  9.Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     77.07  +      8.58  R: 8427b
 10.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     77.12  +      9.03  R: 8415b
 11.Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 E     78.21  +     10.12  R: 8259b
 12.Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700 C     78.43  +     10.34  R: 8209b
 13.Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     79.08  +     10.59  R: 8152b
 14.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 R     80.16  +     12.07  R: 7998b
 15.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     80.39  +     12.30  R: 7946b
 16.Mrázek Jan               Sportcentrum Jičín   SJC8102 E     81.06  +     12.57  R: 7885b
 17.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     81.56  +     13.47  R: 7772b
 18.Papuga Miroslav          ATU Kosice           25S9002       82.09  +     14.00  R: 7742b
 19.Prášil Marek             OOB Třebíč           TTR7301 R     82.19  +     14.10  R: 7720b
 20.Morawski Jacek           UNTS Warszawa        28P8900       82.25  +     14.16  R: 7706b
 21.Kolín Jan                Oddíl OB Kotlářka    DKP7701 C     83.18  +     15.09  R: 7586b
 22.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 C     83.53  +     15.44  R: 7507b
 23.Košárek Pavel            Přátelé orientačního AOP7102 C     84.01  +     15.52  R: 7488b
 24.Kjäll Jonas              USV TU Dresden       33D8201       84.12  +     16.03  R: 7464b
 25.Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 C     85.20  +     17.11  R: 7309b
 26.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     85.29  +     17.20  R: 7289b
 27.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     85.30  +     17.21  R: 7287b
 27.Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 E     85.30  +     17.21  R: 7287b
 29.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 E     86.13  +     18.04  R: 7189b
 30.Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902 C     87.03  +     18.54  R: 7076b
 31.Neumann Josef            USV TU Dresden       33D8400       87.16  +     19.07  R: 7047b
 32.Stevens Ben              nebstone             15G8700       87.46  +     19.37  R: 6979b
 33.Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C     88.10  +     20.01  R: 6924b
 34.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     88.39  +     20.30  R: 6859b
 35.Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C     88.48  +     20.39  R: 6838b
 36.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     90.07  +     21.58  R: 6659b
 37.Parfianowicz Piotr       UNTS Warszawa        28P9400       90.38  +     22.29  R: 6589b
 38.Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 C     91.36  +     23.27  R: 6458b
 39.Rybakov Oleksandr        OK Slavutich         13U8100       92.16  +     24.07  R: 6367b
 39.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     92.16  +     24.07  R: 6367b
 41.Piják Ondrej             KOBRA Bratislava     39S8204       92.42  +     24.33  R: 6308b
 42.Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 R     93.16  +     25.07  R: 6231b
 43.Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     94.22  +     26.13  R: 6081b
 44.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     94.25  +     26.16  R: 6075b
 45.Fesenko Andrii           OK Slavutich         13U8200       95.48  +     27.39  R: 5887b
 46.Antoš Filip              SK LOB Nová Paka     NPA8001 C     99.23  +     31.14  R: 5399b
    Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C DISK              
    Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         5.9km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     51.53  +      0.00
  2.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     53.42  +      1.49
  3.Netopil Libor            OOB Vamberk          VAM7401 C     54.22  +      2.29
  4.Vodička Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU7715 C     54.57  +      3.04
  5.Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502 C     55.49  +      3.56
  6.Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C     56.48  +      4.55
  7.Horký Jan                SK UP Olomouc        UOL7100 C     57.52  +      5.59
  8.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     59.08  +      7.15
  9.Milán Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7227 C     59.50  +      7.57
 10.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     62.05  +     10.12
 11.Folprecht Eduard         SOK TJ Turnov        TUV7304 C     62.52  +     10.59
 12.Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     65.24  +     13.31
 13.Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C     65.47  +     13.54
 14.Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800 C     66.39  +     14.46
 15.Švadlena Pavel           K.O.B. Choceň        CHC7502 C     66.43  +     14.50
 16.Mikluš Marián            Rapid Bratislava     47S7200       67.27  +     15.34
 17.Kubáň Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7506 C     68.07  +     16.14
 18.Śafář Miroslav           TJ Loko Česká Třebov CET7001 C     68.19  +     16.26
 19.Gryc Tomáš               KOS TJ Tesla Brno    TBM6903 C     71.00  +     19.07
 20.Smékal David             SK UP Olomouc        UOL7503 C     73.15  +     21.22
 21.Kopecký David            SK UP Olomouc        UOL7800 C     74.17  +     22.24
 22.Biolik Grzegorz          Bioliki              46P7600       74.54  +     23.01
 23.Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C     82.52  +     30.59
 24.Václavek Jan             OK Lokomotiva Pardub LPU7816 C     85.59  +     34.06
 25.Ruud van Garp            Neregistrovaní       NNN           86.20  +     34.27
 26.Solar Jan                USK Praha            VSP7303 C     89.25  +     37.32
 27.Urban Marek              ŠK Sandberg Bratisla 43S7401       93.57  +     42.04
 28.Vorlíček Peter           ŠK Sandberg Bratisla 43S7501      100.36  +     48.43
 29.Pecka Vlastimil          OOB TJ Tatran Jablon TJN7502 C    107.37  +     55.44
 30.Tesař Zdeněk             Sportcentrum Jičín   SJC7401 C    112.43  +     60.50
 31.Hájek Jan                SOK TJ Turnov        TUV7301      113.17  +     61.24
    Kniebügl Anton           KOBRA Bratislava     39S6400   DISK              
    Hanák Petr               Kometa Kralovice     KRL7401 C DISK              
    Lisý Ondřej              SKOB Ostrov          ONO7100 C DISK              
    Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40         4.6km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C     43.26  +      0.00
  2.Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     43.29  +      0.03
  3.Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C     44.20  +      0.54
  4.Jonáš Radoslav           ŠK Sandberg Bratisla 43S6912       45.14  +      1.48
  5.Beneš Jan                SJH Jindřichův Hrade SJH7001 C     52.21  +      8.55
  6.Kaufmann Torsten         USV TU Dresden       33D7100       53.18  +      9.52
  7.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     53.36  +     10.10
  8.Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C     54.07  +     10.41
  9.Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C     55.37  +     12.11
 10.Háp Pavel                OK 99 Hradec Králové PHK7101 C     55.51  +     12.25
 11.Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C     56.35  +     13.09
 12.Nechanický Pavel         SK OS Nové Město n.  OSN7209 C     59.55  +     16.29
 13.Karásek Martin           KOB ZPV Prostějov    ZPV7301 C     59.56  +     16.30
 14.Žejdlík Michal           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7001 C     60.00  +     16.34
 15.Dundáček Milan           SJH Jindřichův Hrade SJH6902 C     60.14  +     16.48
 16.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     61.06  +     17.40
 17.Kijewski Jacek           KU AZS WAT Warszawa  45P7000       61.26  +     18.00
 18.Kohout Josef             TJ Slavia Hradec Krá SHK6902 C     61.37  +     18.11
 19.Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C     63.03  +     19.37
 20.Chvátil Jiří             OK 99 Hradec Králové PHK7200 C     64.12  +     20.46
 21.Faltejsek Pavel          OK 99 Hradec Králové PHK7003 C     64.20  +     20.54
 22.Fišar Miroslav           Kometa Kralovice     KRL7201 C     65.47  +     22.21
 23.Hankovec Petr            SK Kamenice          KAM7101 C     65.57  +     22.31
 24.Cichý David              OK 99 Hradec Králové PHK7001 C     67.47  +     24.21
 25.Volák Pavel              Ulita-HOBRA Orientee BRU7001 C     68.45  +     25.19
 26.Háp Petr                 OK 99 Hradec Králové PHK7201 C     69.27  +     26.01
 27.Humpolec Jakub           Cirkus Čakovice      81C7300       70.12  +     26.46
 28.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C     76.28  +     33.02
 29.Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C     77.26  +     34.00
 30.Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C     77.50  +     34.24
 31.Adamovský Michal         OOB Vamberk          VAM7200 C     78.23  +     34.57
 32.Balogh Richard           ŠK Sandberg Bratisla 43S6900       89.20  +     45.54
 33.Lukáš Petr               KOB Kladno           DKL6902 C     97.29  +     54.03
    Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C DISK              
    Svoboda Ondřej           OK Roztoky           ROZ7100 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         4.1km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     39.12  +      0.00
  2.Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C     41.52  +      2.40
  3.Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     42.17  +      3.05
  4.Tesař Jiří               Přátelé orientačního AOP6702 C     44.50  +      5.38
  5.Gossel Heiko             USV TU Dresden       33D6500       45.28  +      6.16
  6.Hierweg Karol            KOBRA Bratislava     39S5800       46.02  +      6.50
  7.Semík Luboš              SK Kamenice          KAM6201 C     46.51  +      7.39
  8.Cruse Kay                SV Robotron Dresden  24D6557       47.13  +      8.01
  9.Holík Marek              KOS TJ Tesla Brno    TBM6507 C     48.13  +      9.01
 10.Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C     48.44  +      9.32
 11.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C     49.22  +     10.10
 12.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     49.30  +     10.18
 13.Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     49.56  +     10.44
 14.Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C     50.01  +     10.49
 15.Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C     50.31  +     11.19
 16.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C     51.25  +     12.13
 17.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     51.35  +     12.23
 18.Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C     51.36  +     12.24
 19.Parkán Jiří              SJH Jindřichův Hrade SJH6801 C     51.45  +     12.33
 20.Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C     51.46  +     12.34
 21.Křivda Ivan              Sportovní klub hasič 2PC6700       52.35  +     13.23
 22.Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C     53.11  +     13.59
 23.Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C     54.49  +     15.37
 24.Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     57.51  +     18.39
 25.Hájek Martin             SK SP Kylešovice     KYL6801 C     58.27  +     19.15
 26.Drechsel Michael         USV TU Dresden       33D6501       61.31  +     22.19
 27.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     62.00  +     22.48
 28.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C     62.58  +     23.46
 29.Teplý Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C     63.12  +     24.00
 30.Bendák Petr              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6500 C     64.05  +     24.53
 31.Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C     64.23  +     25.11
 32.Levý Tomáš               OB T.J. Sokol Žamber ZAM6801 C     64.51  +     25.39
 33.Jeřábek Petr             SK UP Olomouc        UOL6702 C     65.42  +     26.30
 34.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     65.52  +     26.40
 35.Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     66.39  +     27.27
 36.Kment Libor              OK Lokomotiva Pardub LPU6703 C     67.37  +     28.25
 37.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C     67.46  +     28.34
 38.Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     73.33  +     34.21
 39.Sanna Roberto            Oddíl OB Kotlářka    DKP6703 C     75.52  +     36.40
 40.Hájek Marek              SK SP Kylešovice     KYL6800 C     78.32  +     39.20
 41.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     88.20  +     49.08
 42.Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C     92.35  +     53.23
 43.Valla Zdeněk             OB SK Zvole          ZVO6431 C     98.24  +     59.12
 44.Šafka Jan                SK Kamenice          KAM6604 C     99.40  +     60.28
    Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50         4.0km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     44.09  +      0.00
  2.Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C     44.16  +      0.07
  3.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     45.22  +      1.13
  4.Nieke Hagen              USV TU Dresden       33D4400       46.15  +      2.06
  5.Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C     47.29  +      3.20
  6.Drągowski Robert         OK!Sport             23P5900       47.51  +      3.42
  7.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C     48.07  +      3.58
  8.Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     50.02  +      5.53
  9.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     50.55  +      6.46
 10.Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C     51.58  +      7.49
 11.Wolowczyk Marek          UNTS Warszawa        28P6300       52.13  +      8.04
 12.Vávra Radek              TJ Jiskra Hořice     HOR6301 C     52.19  +      8.10
 13.Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C     53.21  +      9.12
 14.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     54.37  +     10.28
 15.Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C     54.58  +     10.49
 16.Korpas Jaroslav          TJ Lokomotiva Ingsta LBM6113 C     55.27  +     11.18
 17.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     56.00  +     11.51
 18.Vykysalý Miroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5902 C     56.14  +     12.05
 19.Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902       59.27  +     15.18
 20.Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C     64.55  +     20.46
 21.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     68.13  +     24.04
 22.Hartl Zdeněk             TJ Aero Odolena Voda ODV6300 C     69.57  +     25.48
 23.Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200       71.08  +     26.59
 24.Klimeš Petr              Tempo Praha          TEP6300 C     76.31  +     32.22
 25.Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C     88.48  +     44.39
 26.Mellan Martin            SOK TJ Turnov        TUV6304       95.26  +     51.17
    Neumann Jaroslav         SK SKI-OB Šternberk  STE5902 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.7km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C     38.35  +      0.00
  2.Zenker Norbert           USV TU Dresden       33D5430       42.31  +      3.56
  3.Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     43.08  +      4.33
  4.Jirka Jiří               KOB ZPV Prostějov    ZPV5501 C     43.27  +      4.52
  5.Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C     44.33  +      5.58
  6.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     45.51  +      7.16
  7.Ryšavý Jiří              SKOB Ostrava         MOV5803 C     46.24  +      7.49
  8.Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C     47.32  +      8.57
  9.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     50.52  +     12.17
 10.Adrián Petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600 C     51.53  +     13.18
 11.Wróblewski Tadeusz       OK!Sport             23P5800       55.56  +     17.21
 11.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     55.56  +     17.21
 11.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C     55.56  +     17.21
 14.Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     56.55  +     18.20
 15.Langr Stanislav          TJ START Náchod      SNA5403 C     57.59  +     19.24
 16.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     61.59  +     23.24
 17.Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     64.34  +     25.59
 18.Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C     65.18  +     26.43
 19.Gerhardt Joachim         USV TU Dresden       33D5800       66.48  +     28.13
 20.Drobník Ivan             Slavia Liberec orien VLI5601 C     68.50  +     30.15
 21.Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C     78.16  +     39.41
 
Konečné výsledky kategorie: H60         3.0km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     31.52  +      0.00
  2.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     35.17  +      3.25
  3.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     36.07  +      4.15
  4.Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C     36.14  +      4.22
  5.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     36.21  +      4.29
  6.Genderjahn Ludwig        Braunschweiger MTV 1 41D4800       38.00  +      6.08
  7.Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C     38.57  +      7.05
  8.Peterka František        TJ Sokol Troja       TJP4900 C     39.39  +      7.47
  9.Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C     40.15  +      8.23
 10.Frenzel Michael          Braunschweiger MTV 1 41D4300       41.56  +     10.04
 11.Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C     43.46  +     11.54
 12.Šikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301       44.58  +     13.06
 13.Rosen David              GB O Squad           11G5300       45.42  +     13.50
 14.Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     45.46  +     13.54
 15.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     45.58  +     14.06
 16.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     47.33  +     15.41
 17.Tvrdek Vojtěch           KrOB Rozmarýn Litomě DLT5201 C     48.19  +     16.27
 18.Ziesche Juergen          Braunschweiger MTV 1 41D5001       48.27  +     16.35
 19.Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     49.17  +     17.25
 20.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     49.38  +     17.46
 21.Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C     53.10  +     21.18
 22.Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C     55.01  +     23.09
 23.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     55.03  +     23.11
 24.Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C     66.33  +     34.41
 25.Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C     67.18  +     35.26
 26.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     68.15  +     36.23
 27.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     76.02  +     44.10
    Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.5km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417       28.45  +      0.00
  2.Švadlena Jiří            K.O.B. Choceň        CHC4601 C     30.52  +      2.07
  3.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     31.55  +      3.10
  4.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     35.01  +      6.16
  5.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     38.47  +     10.02
  6.Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C     41.17  +     12.32
  7.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     41.55  +     13.10
  8.Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C     42.13  +     13.28
  9.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     43.24  +     14.39
 10.Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     44.03  +     15.18
 11.Dokoupil Vladimír        VSK Mendelu Brno     VBM4806 C     44.38  +     15.53
 12.Ryšavý Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C     45.10  +     16.25
 13.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     48.56  +     20.11
 14.Müller Rainer            USV TU Dresden       33D4500       48.58  +     20.13
 15.Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     59.36  +     30.51
 
Konečné výsledky kategorie: H70         2.2km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Conrad Helmut            USV TU Dresden       33D4000       24.56  +      0.00
  2.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     26.29  +      1.33
  3.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     28.29  +      3.33
  4.Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C     31.23  +      6.27
  5.Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C     32.58  +      8.02
  6.Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C     34.13  +      9.17
  7.Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C     37.18  +     12.22
  8.Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C     39.12  +     14.16
  9.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     40.13  +     15.17
 10.Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C     40.37  +     15.41
 11.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     51.30  +     26.34
 12.Sedlář Vladimír          Přátelé orientačního AOP4201 C     57.03  +     32.07
 13.Vřešťál Jan              Vrestal              2QC3900       57.41  +     32.45
 14.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C     60.23  +     35.27
 
Konečné výsledky kategorie: H75         1.8km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     48.48  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.4km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C     12.27  +      0.00
  2.Rázek Adam               OSMOL                13R0600       13.58  +      1.31
  3.Houžvičková Daniela      SOK TJ Turnov        TUV0751       14.20  +      1.53
  4.Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C     15.39  +      3.12
  5.Voláková Viktorie        Ulita-HOBRA Orientee BRU0651 C     16.29  +      4.02
  6.Heřmánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C     16.40  +      4.13
  7.Marhold Václav           OB SK Zvole          ZVO0501 C     17.16  +      4.49
  8.Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     18.06  +      5.39
  9.Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C     18.09  +      5.42
 10.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     18.10  +      5.43
 11.Háp Matěj                OK 99 Hradec Králové PHK0501 C     18.38  +      6.11
 12.Alblová Zuzana           SK Los Mělník        LME0660 C     18.56  +      6.29
 12.Karásková Denisa         KOB ZPV Prostějov    ZPV0555       18.56  +      6.29
 14.Vodičková Veronika       OK Lokomotiva Pardub LPU0651 C     20.44  +      8.17
 15.Kuhnová Alžběta          OK Lokomotiva Pardub LPU     C     20.54  +      8.27
 16.Sedláček Martin          OOB SK Zbraslav      ZBP           21.13  +      8.46
 17.Pecka Matěj              OOB TJ Tatran Jablon TJN0901 C     21.21  +      8.54
 18.Hudská Štěpánka          OOB TJ Turnov        TUR0451       25.13  +     12.46
 19.Hájek Dominik            TJ Loko Česká Třebov CET0601 C     25.45  +     13.18
 20.Kovář Radim              TJ Loko Česká Třebov CET0501 C     25.46  +     13.19
 21.Zabořilová Anna          OB Jenišovice        JEN0951       25.52  +     13.25
 22.Baloghová Zora           ŠK Sandberg Bratisla 43S0750       26.06  +     13.39
 23.Vorlíčková Lucka         ŠK Sandberg Bratisla 43S0851       26.14  +     13.47
 24.Jonášová Ema             ŠK Sandberg Bratisla 43S0951       26.40  +     14.13
 25.Nešporová Terezie        OOB Třebíč           TTR0852       26.55  +     14.28
 26.Kalinová Ella            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0961 C     27.39  +     15.12
 27.Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE0650 C     28.29  +     16.02
 28.Kubec Adam               Cirkus Čakovice      81C0900       30.23  +     17.56
 29.Hájková Lucie            TJ Loko Česká Třebov CET0751 C     32.35  +     20.08
 30.Venclová Aneta           OB T.J. Sokol Žamber ZAM1051       32.40  +     20.13
 31.Fost Albert              VŠSK MFF UK Praha    MFP           32.50  +     20.23
 32.Vaculovič Matěj          Tempo Praha          TEP           41.15  +     28.48
 33.Kopecká Nela             SK UP Olomouc        UOL0650 C     43.58  +     31.31
 34.Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C     44.25  +     31.58
 35.Novotná Vendula          OK 99 Hradec Králové PHK           46.09  +     33.42
 36.Bozděch Vojta            SK Praga             PGP1010 C     48.39  +     36.12
 37.Pavlík Tobiáš            KOB Chemopetrol Litv LIT1111 C     50.55  +     38.28
    Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C DISK              
    Neumann Rasmus           USV TU Dresden       33D0800   DISK              
    Danková Alice            OK Chrastava         CHA0650 C DISK              
    Korecká Eva              OOB SK Chrast        CHT1054 C DISK              
    Solarová Kateřina        USK Praha            VSP       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.7km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Antonowicz Jerzy         UNTS Warszawa        28P6800       31.05  +      0.00
  2.Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI           36.38  +      5.33
  3.Houžvičková Karolína     SOK TJ Turnov        TUV7254       37.08  +      6.03
  4.Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C     37.29  +      6.24
  5.Tomanica Vojtěch         OK Chrastava         CHA7601       37.32  +      6.27
  6.Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C     38.31  +      7.26
  7.Ondrejček Pavel          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8400       38.49  +      7.44
  8.Zítková  Michaela        SOK TJ Turnov        TUV8551       43.43  +     12.38
  9.Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C     45.23  +     14.18
 10.Riby Kateřina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C     45.43  +     14.38
 11.Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459 C     49.50  +     18.45
 12.Horká Soňa               SK UP Olomouc        UOL7152       51.56  +     20.51
 13.Riby Andrew              OOB TJ Lokomotiva Te LTP5501 C     54.15  +     23.10
 14.Smékalová Jana           SK UP Olomouc        UOL7777       59.22  +     28.17
 15.Poláková Veronika        OK Chrastava         CHA8150       72.31  +     41.26
    Melicharová Barbora      TJ Loko Liberec      LLI7252 C DISK              
    Jonášová Marta           ŠK Sandberg Bratisla 43S6951   DISK              
    Baloghová Hana           ŠK Sandberg Bratisla 43S6555   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P4          3.0km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matuš Vojtěch            SK při gymnáziu OOB  VRB9606 A     31.06  +      0.00
  2.Remeš Petr               TJ Slavia Hradec Krá SHK           31.55  +      0.49
  3.Silný Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C     43.59  +     12.53
  4.Kapanen                  OK Jiskra Nový Bor   BOR           44.20  +     13.14
  5.Filipová Dagmar          TJ Slavia Hradec Krá SHK5651 C     48.45  +     17.39
  6.Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C     50.14  +     19.08
  7.Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9350 C     50.53  +     19.47
  8.Valtr Pavel              VŠSK MFF UK Praha    MFP6600 C     51.03  +     19.57
  9.Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     51.53  +     20.47
 10.Rücker Petr              TJ Jiskra Hořice     HOR6500 C     53.09  +     22.03
 11.Čechová Jitka            VSK Mendelu Brno     VBM8353 C     55.10  +     24.04
 12.Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C     55.21  +     24.15
 13.Štverák Jan              OK Chrastava         CHA7301       60.21  +     29.15
 14.Preiningerová Monika     KOB Dobruška         DOB9999       61.51  +     30.45
 15.Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C     66.08  +     35.02
 16.Konečná Kateřina         Neregistrovaní       NNN7100       67.24  +     36.18
 17.Jeřábková Zuzana         SK UP Olomouc        UOL9453 B     69.13  +     38.07
 18.Štičková Eva             TJ Loko Liberec      LLI6051 C     71.14  +     40.08
 19.Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C     71.16  +     40.10
 20.Kysela Martin            OB Jenišovice        JEN7201       71.54  +     40.48
 21.Dragowska Marzena        OK!Sport             23P6250       77.16  +     46.10
 22.Štveráková Monika        OK Chrastava         CHA7852       79.32  +     48.26
 23.Nedvídek Adam            KrOB Rozmarýn Litomě DLT7501       80.25  +     49.19
 24.Háp Ondřej               OK 99 Hradec Králové PHK9702 C     85.01  +     53.55
 25.Vacková Jana             KOB Start Blansko    SBK9999      121.31  +     90.25