PP2014ne 24.8.2014 20:38
Výsledky - E1vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
D10L (12)3,0 km 70 m5 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava23:040:00
2Mrskočová MarkétaLPU OK Lokomotiva Pardubice23:56+0:52
3Hlaváčová LucieTBM KOS TJ Tesla Brno24:55+1:51
4Komárková ZbyňkaSJH SJH Jindřichův Hradec35:45+12:41
5Kohoutová ZdeňkaDKL KOB Kladno40:37+17:33
6Danková AliceCHA OK Chrastava41:03+17:59
7Nemšovská MagdalenaVSP USK Praha42:38+19:34
8Pastuszková LauraVSP USK Praha45:32+22:28
9Vařeková AnnaTUV SOK TJ Turnov47:26+24:22
10Alblová ZuzanaLME SK Los Mělník54:40+31:36
11Folprechtová JulieVSP USK Praha58:37+35:33
 
Skalová JolanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisdisk
 
 
 
D10 (25)2,0 km 50 m7 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Arnoštová VeronikaDOR OK Dobříš19:570:00
2Marková HanaLLI TJ Loko Liberec20:03+0:06
3Randáková AdélaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí20:46+0:49
4Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteering21:15+1:18
5Švidrnochová EliškaMOV SKOB Ostrava21:44+1:47
6Bartošová MarieMLA MLOK Mariánské Lázně22:03+2:06
7Čapková AnnaPHK OK 99 Hradec Králové24:54+4:57
8Podrábská AlžbětaVLI Slavia Liberec orienteering25:08+5:11
9Nedvídková KatkaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice25:24+5:27
10Hájková TerezaTUV SOK TJ Turnov26:10+6:13
11Pompe Lone18D Post SV Dresden26:35+6:38
12Komárková JindraSJH SJH Jindřichův Hradec26:51+6:54
13Chvátilová JohanaPHK OK 99 Hradec Králové28:44+8:47
14Schlittermann Clara41D LOK Berlin28:59+9:02
15Knobová AgátaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí29:10+9:13
16Tomanicová SofieCHA OK Chrastava31:24+11:27
17Stoklasová ZuzanaOSN SK OS Nové Město n. M.34:39+14:42
18Benešová MichaelaSJH SJH Jindřichův Hradec34:52+14:55
19Huková RebekaDKP Oddíl OB Kotlářka35:34+15:37
20Klechová KarolínaAOP Přátelé orientačního běhu Opav36:41+16:44
20Mellanová JuditaTUV SOK TJ Turnov36:41+16:44
22Vorlíčková Martina43S ŠK Sandberg Bratislava38:16+18:19
23Štefanová MarkétaSTH SK Studenec41:35+21:38
24Blažková VeronikaSJH SJH Jindřichův Hradec47:19+27:22
 
Nedvídková AdélaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřicedisk
 
 
 
D12 (24)2,1 km 50 m8 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteering17:180:00
2Štreglová ZuzanaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí18:11+0:53
3Blažková KateřinaSJH SJH Jindřichův Hradec18:54+1:36
4Linková LucieTUR OOB TJ Turnov21:08+3:50
5Thýnová MartinaSHK TJ Slavia Hradec Králové21:11+3:53
6Miklušová Tamara47S Rapid Bratislava21:23+4:05
7Šmelíková Dorota47S Rapid Bratislava22:03+4:45
8Janků AnnaSJC TJ Sportcentrum Jičín23:01+5:43
9Richtrová KamilaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň23:23+6:05
10Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí23:35+6:17
11Pušová BáraLPU OK Lokomotiva Pardubice23:45+6:27
12Růžičková VendulaCHA OK Chrastava24:27+7:09
13Chalupová AnetaROZ OK Roztoky24:40+7:22
14Rydlová MagdalénaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis25:12+7:54
15Nešporová MarieTTR OOB Třebíč25:40+8:22
16Hankovcová HelenaKAM SK Kamenice26:20+9:02
17Binarová AdélaUOL SK UP Olomouc27:43+10:25
18Hornychová KarolínaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis29:01+11:43
19Richterová JulieADA OOB TJ Spartak Adamov34:43+17:25
20Weislová EliškaTJP TJ Sokol Troja37:31+20:13
21Veselá PavlaTUV SOK TJ Turnov41:04+23:46
22Nehasilová VeronikaLDC KOB Děčín45:21+28:03
23Adamovská KateřinaVAM OOB Vamberk52:47+35:29
24Jedruchová ŠtěpánkaTZL SKOB Zlín70:40+53:22
 
 
 
D14 (32)2,3 km 80 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Peterová JanaDOB KOB Dobruška17:310:00
2Thýnová NikolaSHK TJ Slavia Hradec Králové20:01+2:30
3Grycová KateřinaTBM KOS TJ Tesla Brno20:03+2:32
4Kochová AnnaSJC TJ Sportcentrum Jičín20:37+3:06
5Nechanická KláraOSN SK OS Nové Město n. M.20:39+3:08
6Rydlová AdélaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis20:52+3:21
7Kováříková MarieKAM SK Kamenice20:53+3:22
8Hlaváčová AnežkaTBM KOS TJ Tesla Brno22:21+4:50
9Kosová TerezaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn23:48+6:17
10Šafková SofieKAM SK Kamenice23:58+6:27
11Pavlíková MarkétaCHA OK Chrastava24:23+6:52
12Machová MarieLME SK Los Mělník25:26+7:55
13Chaloupková KateřinaCHC K.O.B. Choceň25:48+8:17
14Filipová TerezaLPU OK Lokomotiva Pardubice26:02+8:31
15Korpasová LucieLBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno28:07+10:36
16Vejražková RózaSJC TJ Sportcentrum Jičín28:44+11:13
17Biersaková DagmarKRL Kometa Kralovice28:50+11:19
18Baloghová LídaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis29:38+12:07
19Pavlová MartinaLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice30:39+13:08
20Hápová PetraPHK OK 99 Hradec Králové30:47+13:16
21Horáková BarboraVSP USK Praha31:27+13:56
22Geislerová AnetaDKL KOB Kladno34:09+16:38
23Stoklasová DanielaOSN SK OS Nové Město n. M.34:27+16:56
24Čermáková KateřinaROZ OK Roztoky37:07+19:36
25Horychová ZuzanaDKL KOB Kladno37:10+19:39
26Jelínková ZuzanaCHC K.O.B. Choceň38:46+21:15
27Benešová HanaDKL KOB Kladno39:55+22:24
28Vallová KristýnaZVO OB SK Zvole41:38+24:07
29Šimšová BarboraMFP VŠSK MFF UK Praha42:32+25:01
30Kubenová Alžbeta47S Rapid Bratislava43:58+26:27
31Tumová AdélaSJC TJ Sportcentrum Jičín46:01+28:30
32Pilná BáraVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:09+33:38
 
 
 
D16 (33)2,5 km 135 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Čechová TerezaSJI OK Jihlava25:220:00
2Janovská KateřinaPGP SK Praga28:06+2:44
3Kopecká AnnaLPU OK Lokomotiva Pardubice30:15+4:53
4Sieglová EliškaPGP SK Praga30:39+5:17
5Zimmerová KateřinaZVO OB SK Zvole31:01+5:39
6Semrádová JanaCHC K.O.B. Choceň31:47+6:25
7Kalenská DominikaSTH SK Studenec32:06+6:44
8Větříčková AndreaSHK TJ Slavia Hradec Králové32:41+7:19
9Kubecová KateřinaBOR OK Jiskra Nový Bor33:08+7:46
10Chaloupková VeronikaCHC K.O.B. Choceň33:24+8:02
11Voltrová AlenaROZ OK Roztoky33:35+8:13
12Malinová ApolenaSHK TJ Slavia Hradec Králové34:29+9:07
13Hájková EliškaZVO OB SK Zvole35:17+9:55
14Kubíčková JanaPHK OK 99 Hradec Králové35:32+10:10
15Fürstová AnnaLLI TJ Loko Liberec36:31+11:09
16Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum Jičín36:45+11:23
17Petráčková KristýnaSJI OK Jihlava38:18+12:56
18Kolářová JohanaPGP SK Praga38:51+13:29
19Grycová VeronikaTBM KOS TJ Tesla Brno39:31+14:09
20Pukyšová AnežkaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum39:38+14:16
21Miklušová Tereza47S Rapid Bratislava40:18+14:56
22Hanáková LenkaKRL Kometa Kralovice40:53+15:31
23Korpasová TerezaLBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno41:02+15:40
24Vacková AnnaSJI OK Jihlava41:39+16:17
25Dundáčková JulieSJH SJH Jindřichův Hradec43:16+17:54
26Labská KarolínaLLI TJ Loko Liberec43:24+18:02
27Švancárová VeronikaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum43:44+18:22
28Doubková PetraVLI Slavia Liberec orienteering44:07+18:45
29Klinkerová MagdalénaROZ OK Roztoky49:03+23:41
30Pohořalá AnnaROU SKOB Roudnice nad Labem49:52+24:30
31Habigerová JanaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum51:38+26:16
32Štorová AnnaROU SKOB Roudnice nad Labem97:31+72:09
33Kovalčíková TaťánaDOR OK Dobříš118:32+93:10
 
 
 
D18 (14)2,8 km 160 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Štičková AnnaLLI TJ Loko Liberec28:260:00
2Hanáková MagdaKRL Kometa Kralovice35:36+7:10
3Kožinová ZuzanaPGP SK Praga35:47+7:21
4Červená AdélaSHK TJ Slavia Hradec Králové36:45+8:19
5Lavičková MichaelaKRL Kometa Kralovice37:05+8:39
6Jansová DoubravkaLPU OK Lokomotiva Pardubice38:39+10:13
7Muller DorotheaTUR OOB TJ Turnov40:17+11:51
8Parkanová VeronikaSJH SJH Jindřichův Hradec41:58+13:32
9Poloprutská KláraVLI Slavia Liberec orienteering42:02+13:36
10Myslivcová MarkétaSHK TJ Slavia Hradec Králové42:11+13:45
11Kavalírová JuliePHK OK 99 Hradec Králové42:46+14:20
12Peňázová VeronikaSJH SJH Jindřichův Hradec43:49+15:23
13Fukalová HanaAOV OOB TJ Baník Ostrava46:27+18:01
14Machačová MichaelaPHK OK 99 Hradec Králové50:13+21:47
 
 
 
D20 (3)3,3 km 150 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Košková AničkaLLI TJ Loko Liberec46:090:00
2Šmejcová AnnaSJC TJ Sportcentrum Jičín46:20+0:11
3Habigerová RadkaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum60:18+14:09
 
 
 
D21E (20)4,3 km 215 m19 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Poklopová LenkaUOL SK UP Olomouc39:150:00
2Kolínová KristýnaDKP Oddíl OB Kotlářka40:44+1:29
3Baldrianová BarboraVSP USK Praha42:52+3:37
4Novotná MarkétaPHK OK 99 Hradec Králové43:14+3:59
5Doležalová MonikaKAM SK Kamenice44:18+5:03
6Jakobová AdélkaUOL SK UP Olomouc44:37+5:22
7Bengtsson JennySW1 Langhundra IF45:37+6:22
8Hepnerová MartinaSHK TJ Slavia Hradec Králové45:41+6:26
9Müllerová VěraVAM OOB Vamberk46:17+7:02
10Przyczková MichaelaLPU OK Lokomotiva Pardubice46:59+7:44
11Čepová DanielaPHK OK 99 Hradec Králové47:44+8:29
12Vozdová AnetaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum48:07+8:52
13Randáková HelenaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí49:27+10:12
14Nieke PatriciaTUR OOB TJ Turnov50:56+11:41
15Kraemer Jitka18D Post SV Dresden52:14+12:59
16Doležalová VendulaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň54:18+15:03
17Nieke Corinna71D TU Dresden55:18+16:03
18Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka57:04+17:49
19Procházková KláraLPU OK Lokomotiva Pardubice59:45+20:30
 
Plochová DominikaDKP Oddíl OB Kotlářkavzdal
 
 
 
D21A (38)3,8 km 200 m18 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kopáčková IvaCHT OOB SK Chrast40:540:00
2Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka43:13+2:19
2Petrželová TerezaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov43:13+2:19
4Myslivcová PavlaSHK TJ Slavia Hradec Králové43:19+2:25
5Podmolíková DagmarTZL SKOB Zlín44:07+3:13
6Novotná BarboraSHK TJ Slavia Hradec Králové45:18+4:24
6Teplá KarolínaSHK TJ Slavia Hradec Králové45:18+4:24
8Kašková KateřinaCHA OK Chrastava45:31+4:37
9Kožinová AnnaPGP SK Praga46:26+5:32
10Svobodová JitkaVSP USK Praha46:28+5:34
11Matějů KateřinaVLI Slavia Liberec orienteering47:17+6:23
12Neradová AlenaLIT KOB Chemopetrol Litvínov47:28+6:34
13Prchalová IvanaSMR SK SNS Smržovka48:23+7:29
14Janů HanaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum48:42+7:48
15Benešová JanaSJH SJH Jindřichův Hradec48:48+7:54
16Margoldová BarboraDKP Oddíl OB Kotlářka49:39+8:45
17Kožinová JanaPGP SK Praga49:49+8:55
18Fundová EliškaSHK TJ Slavia Hradec Králové51:03+10:09
19Košťálová PetraDKP Oddíl OB Kotlářka51:44+10:50
20Hrobařová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis51:51+10:57
21Horová MagdaVSP USK Praha52:48+11:54
22Foglarová KamilaDKP Oddíl OB Kotlářka52:50+11:56
23Henychová ZuzanaVLI Slavia Liberec orienteering53:56+13:02
24Janovská PetraPGP SK Praga55:07+14:13
25Ulahelová JanaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov55:34+14:40
26Hnilicová ŠárkaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum56:01+15:07
27Jeřábková JitkaTZL SKOB Zlín56:39+15:45
28Kolaja Ehlerová JanaVLI Slavia Liberec orienteering56:59+16:05
29Königová JanaZBM SK Žabovřesky Brno57:06+16:12
30Ježková DominikaPGP SK Praga58:38+17:44
31Slováčková VěraTZL SKOB Zlín59:17+18:23
32Mesiarkinová KamilaMBM O-mikron60:05+19:11
33Chmelařová MichaelaSHK TJ Slavia Hradec Králové60:13+19:19
34Peterová VěraDOB KOB Dobruška60:57+20:03
35Horová KláraPGP SK Praga62:50+21:56
36Hegerová PetraRBK SK Radioklub Blansko65:22+24:28
37Stachoňová BarbaraZBM SK Žabovřesky Brno68:35+27:41
38Mertová EvaDOB KOB Dobruška68:41+27:47
 
 
 
D21B (33)3,5 km 175 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Hojná SilvieSCP OK Sparta Praha43:060:00
2Švíglerová PavlaLPU OK Lokomotiva Pardubice47:23+4:17
3Štěpánová DitaDOB KOB Dobruška47:33+4:27
4Žitná JanaSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav49:39+6:33
5Musilová VendulaSJC TJ Sportcentrum Jičín51:37+8:31
6Zoubková JanaZBP OOB SK Zbraslav52:59+9:53
7Kvapilová LenkaTUV SOK TJ Turnov55:33+12:27
8Šulcová VeronikaCHA OK Chrastava55:47+12:41
9Klimplová ZuzanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:57+12:51
10Volfová JulieVLI Slavia Liberec orienteering56:43+13:37
11Végsöová MarkétaDOB KOB Dobruška57:32+14:26
12Řezníčková TerezaSJI OK Jihlava58:10+15:04
13Stolinová LenkaDOB KOB Dobruška59:53+16:47
14Bozděchová LenkaPGP SK Praga60:02+16:56
15Vokurková MartaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis60:05+16:59
16Gorčicová EliškaCHA OK Chrastava60:09+17:03
17Alblová LucieLME SK Los Mělník60:26+17:20
18Uhrová ZuzanaVSP USK Praha60:48+17:42
19Neradová EvaLIT KOB Chemopetrol Litvínov61:50+18:44
20Pavlíková KláraLIT KOB Chemopetrol Litvínov62:07+19:01
21Neuhäuserová LadislavaVSP USK Praha63:33+20:27
22Koppová IngridSLP OOB Slavia Praha63:40+20:34
23Krpatová KláraTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis64:17+21:11
24Geislerová BlankaLLI TJ Loko Liberec65:11+22:05
25Posseltová TerezaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis67:45+24:39
26Vejstrková ZuzanaCHA OK Chrastava69:05+25:59
27Kučerková RomanaSTB TJ Stadion Nový Bor70:05+26:59
28Csakvaryová LenkaSBK KOB Start Blansko73:45+30:39
29Loosová LenkaVLI Slavia Liberec orienteering78:18+35:12
30Netíková MartinaDOB KOB Dobruška83:22+40:16
31Pěluchová DanielaCHC K.O.B. Choceň84:09+41:03
32Nedvídková IvaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice84:21+41:15
 
Hlavacikova Erika17S Ekonom Banska Bystricadisk
 
 
 
D21C (18)3,1 km 140 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta Praha37:420:00
2Doležalová LenkaSHK TJ Slavia Hradec Králové38:35+0:53
3Bartošová IvanaKRP SK KOURA40:26+2:44
4Zitková RadkaLPU OK Lokomotiva Pardubice43:29+5:47
5Venclová VeronikaZAM OB T.J. Sokol Žamberk46:06+8:24
6Filipová ZdeňkaKRP SK KOURA46:50+9:08
7Stryková KateřinaLPU OK Lokomotiva Pardubice52:05+14:23
8Kadaňová BarboraLPU OK Lokomotiva Pardubice53:15+15:33
9Pilná LibušeVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí54:51+17:09
10Kovářová LenkaSJH SJH Jindřichův Hradec55:09+17:27
11Krejsová MartinaCHT OOB SK Chrast57:23+19:41
12Jílková RadkaZBP OOB SK Zbraslav60:15+22:33
12Kalinová LucieDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice60:15+22:33
14Štefanová KláraSTH SK Studenec60:59+23:17
15Šedivá PetraSTH SK Studenec65:43+28:01
16Müllerová PetraVAM OOB Vamberk67:31+29:49
17Dančáková MichaelaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí88:17+50:35
 
Wohanková GabrielaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabídisk
 
 
 
D35 (38)3,6 km 185 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Eckardt Cornelia71D TU Dresden40:340:00
2Novotná PetraPHK OK 99 Hradec Králové42:15+1:41
3Ryšavá MagdalenaPGP SK Praga43:26+2:52
4Grycová PetraTBM KOS TJ Tesla Brno44:40+4:06
5Wendler-Groß Wiebke18D Post SV Dresden47:03+6:29
6Kotecká MichaelaTBM KOS TJ Tesla Brno47:09+6:35
7Kučerová MarieVSP USK Praha47:34+7:00
8Folprechtová KateřinaVSP USK Praha47:58+7:24
9Čechová MarcelaTBM KOS TJ Tesla Brno50:15+9:41
10Šklíbová JanaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn50:29+9:55
11Králová MichaelaMFP VŠSK MFF UK Praha50:39+10:05
12Arnoštová KateřinaVSP USK Praha50:53+10:19
13Gajdová KristinaVSP USK Praha51:19+10:45
14Městková KateřinaVSP USK Praha51:54+11:20
15Nechanická DanielaOSN SK OS Nové Město n. M.54:25+13:51
16Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno54:40+14:06
17Mrskočová DanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:49+15:15
18Binarová JitkaUOL SK UP Olomouc56:46+16:12
19Pompe Katja18D Post SV Dresden57:08+16:34
20Čivrná KarolínaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí58:15+17:41
21Dvořáčková JanaOSN SK OS Nové Město n. M.60:19+19:45
22Nešporová MarieTTR OOB Třebíč60:38+20:04
23Komárková LenkaTJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec63:26+22:52
24Löhning Susanne71D TU Dresden64:49+24:15
25Ehlerová PetraVSP USK Praha65:00+24:26
26Fukalová RadmilaAOV OOB TJ Baník Ostrava66:11+25:37
27Karásková MarcelaZPV KOB ZPV Prostějov66:30+25:56
28Bialekova Martina17S Ekonom Banska Bystrica67:55+27:21
29Kroniková JanaSHK TJ Slavia Hradec Králové68:02+27:28
30Krpatová ZuzanaLPU OK Lokomotiva Pardubice68:12+27:38
31Švidrnochová HanaMOV SKOB Ostrava75:36+35:02
32Vorlíčková Barbora43S ŠK Sandberg Bratislava86:05+45:31
33Čapková PetraPHK OK 99 Hradec Králové90:31+49:57
34Žemlová EvaKAM SK Kamenice93:14+52:40
35Geislerová DitaDKL KOB Kladno103:36+63:02
36Kopecká JitkaUOL SK UP Olomouc114:47+74:13
 
Hlaváčková KláraLME SK Los Mělníkdisk
Švihlová KateřinaLME SK Los Mělníkdisk
 
 
 
D40 (54)3,2 km 145 m16 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Podrábská MarieVLI Slavia Liberec orienteering32:420:00
2Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice35:31+2:49
3Křivdová Lenka2PC Sportovní klub hasičů Královeh37:29+4:47
4Trnková DanaVSP USK Praha37:40+4:58
5Sedlářová PavlaAOP Přátelé orientačního běhu Opav38:15+5:33
6Škorpilová JanaSJC TJ Sportcentrum Jičín38:21+5:39
7Kubáňová JanaTBM KOS TJ Tesla Brno40:00+7:18
8Teplá HanaSHK TJ Slavia Hradec Králové40:24+7:42
9Škvorová ZuzanaKAM SK Kamenice41:27+8:45
10Filipová IvanaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn41:40+8:58
11Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický Šenov41:45+9:03
12Zuzánková RůženaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis41:53+9:11
13Myslivcová LenkaSHK TJ Slavia Hradec Králové42:01+9:19
14Čermáková RenataLPU OK Lokomotiva Pardubice42:49+10:07
15Nehasilová ZuzanaLDC KOB Děčín42:51+10:09
15Jirková RenataZPV KOB ZPV Prostějov42:51+10:09
17Sieglová DagmarMFP VŠSK MFF UK Praha44:16+11:34
18Benešová IvaSJH SJH Jindřichův Hradec44:18+11:36
19Horáková LenkaVSP USK Praha45:33+12:51
20Benešová JaroslavaDKL KOB Kladno46:37+13:55
21Schlittermann Silke41D LOK Berlin46:47+14:05
22Chvátilová PavlínaPHK OK 99 Hradec Králové47:34+14:52
23Hanušová ZdenaSJC TJ Sportcentrum Jičín47:48+15:06
24Mellanová VeronikaTUV SOK TJ Turnov48:09+15:27
25Hankovcová LenkaKAM SK Kamenice49:00+16:18
26Čechlovská JanaCHA OK Chrastava49:08+16:26
27Zemánková EvaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn50:58+18:16
28Štraitová JitkaVSP USK Praha51:03+18:21
29Richterová NatašaADA OOB TJ Spartak Adamov52:19+19:37
30Pavlíková PavlaCHA OK Chrastava52:37+19:55
31Miklušová Dagmar47S Rapid Bratislava52:45+20:03
32Martanová DanielaVLI Slavia Liberec orienteering52:49+20:07
33Semíková IvaKAM SK Kamenice52:52+20:10
34Smith LucieVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí53:37+20:55
35Tichá DagmarDKP Oddíl OB Kotlářka53:41+20:59
36Švancárová HelenaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum54:15+21:33
37Marková JanaLLI TJ Loko Liberec55:17+22:35
38Kubcová LenkaDOB KOB Dobruška56:31+23:49
39Hlaváčová ŠárkaTBM KOS TJ Tesla Brno56:34+23:52
40Procházková AlexandraVLI Slavia Liberec orienteering56:42+24:00
41Kaplanová IvaLPU OK Lokomotiva Pardubice56:50+24:08
42Hančová AliceVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí57:04+24:22
43Janků RadkaSJC TJ Sportcentrum Jičín57:27+24:45
44Balusková IdaOKP SK OK 24 Praha58:32+25:50
45Pelikánová LucieMFP VŠSK MFF UK Praha62:09+29:27
46Langrová MonikaSHK TJ Slavia Hradec Králové63:03+30:21
47Bartošová JanaMLA MLOK Mariánské Lázně65:35+32:53
48Postolková MonikaDKL KOB Kladno66:52+34:10
49Hájková MagdalenaTUV SOK TJ Turnov68:12+35:30
50Melicharová BarboraLLI TJ Loko Liberec68:27+35:45
51Richtrová LucieVPM KOS Slavia VŠ Plzeň72:14+39:32
52Pánková Martina47S Rapid Bratislava77:16+44:34
53Nová JanaDOR OK Dobříš79:10+46:28
 
Míková MarkétaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisdisk
 
 
 
D45 (37)3,0 km 130 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kosová MichaelaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn32:190:00
2Rydlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis32:43+0:24
3Šmausová DanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis33:35+1:16
4Zalabová MartinaSJC TJ Sportcentrum Jičín35:12+2:53
5Poklopová IvanaUOL SK UP Olomouc35:44+3:25
6Chaloupková LenkaCHC K.O.B. Choceň35:55+3:36
7Müller Anke18D Post SV Dresden36:05+3:46
8Richter Sabine71D TU Dresden37:03+4:44
9Fürstová KatkaLLI TJ Loko Liberec37:47+5:28
10Kettnerová LenkaHCE TJ Sokol Hostivice37:50+5:31
11Němečková JarmilaVSP USK Praha38:21+6:02
12Grycová JanaTBM KOS TJ Tesla Brno38:32+6:13
13Mrázová PavlaDCE KOB Dobřichovice39:25+7:06
14Tichá JanaTJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec39:29+7:10
15Šmausová GabrielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis40:08+7:49
16Demlová JitkaLPU OK Lokomotiva Pardubice41:11+8:52
17Müllerová ZorkaVAM OOB Vamberk41:27+9:08
18Klašková KateřinaDKP Oddíl OB Kotlářka41:33+9:14
19Zobaníková VladimíraRAD TJ Sokol Radslavice42:08+9:49
20Šmelíková BarboraVBA ŠK VAZKA Bratislava43:57+11:38
21Vejvodová MirkaLPM OK Lokomotiva Plzeň44:16+11:57
22Pustaiová RomanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis45:36+13:17
23Ježková ReginaPGP SK Praga46:21+14:02
24Fundová HanaSHK TJ Slavia Hradec Králové46:37+14:18
25Jelínková MartaCHC K.O.B. Choceň48:18+15:59
26Kulová JanaVAM OOB Vamberk49:10+16:51
27Semrádová JitkaCHC K.O.B. Choceň49:49+17:30
28Thýnová IvanaSHK TJ Slavia Hradec Králové50:00+17:41
29Končáková KateřinaHLV KČT - OB Holešov52:36+20:17
30Bendáková JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov54:57+22:38
31Hasalová JanaPGP SK Praga55:00+22:41
32Divecká RůženaSHK TJ Slavia Hradec Králové57:25+25:06
33Mudrová MartinaHCE TJ Sokol Hostivice65:37+33:18
34Foglarová NaďaDKP Oddíl OB Kotlářka77:34+45:15
35Baloghová Hana43S ŠK Sandberg Bratislava92:03+59:44
36Macháčková JanaSHK TJ Slavia Hradec Králové108:56+76:37
37Jonášová Marta43S ŠK Sandberg Bratislava117:10+84:51
 
 
 
D50 (20)2,2 km 120 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kraemer Karin18D Post SV Dresden23:170:00
2Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky29:54+6:37
3Novotná IvaSHK TJ Slavia Hradec Králové31:42+8:25
4Chmelařová MarieSHK TJ Slavia Hradec Králové34:04+10:47
5Kavková DanaSCP OK Sparta Praha34:08+10:51
6Leideck Heike71D TU Dresden34:24+11:07
7Košková VlastaLLI TJ Loko Liberec35:35+12:18
8Syslová IvaTTR OOB Třebíč36:18+13:01
9Kubíčková MarcelaPHK OK 99 Hradec Králové36:25+13:08
10Michálková JiřinaVSP USK Praha36:44+13:27
11Hindráková MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov38:04+14:47
12Benešová IvaSJC TJ Sportcentrum Jičín38:44+15:27
13Jedličková ZdenaBOR OK Jiskra Nový Bor39:05+15:48
14Hartlová BlankaODV TJ Aero Odolena Voda40:02+16:45
15Petrželová AlenaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov40:11+16:54
16Večeřová IvanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis48:30+25:13
17Zimmerová LenkaZVO OB SK Zvole51:25+28:08
18Černíková ZdeňkaOSN SK OS Nové Město n. M.58:00+34:43
19Hlavacikova Katarina17S Ekonom Banska Bystrica137:36+114:19
 
msFikar Stránská LindaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí45:47+22:30
 
 
 
D55 (26)2,3 km 110 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Víchová LadislavaLPU OK Lokomotiva Pardubice31:540:00
2Rosecká AlenaPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou32:00+0:06
3Zelená MarkétaPGP SK Praga33:03+1:09
4Mrázková IvanaDKP Oddíl OB Kotlářka33:04+1:10
5Bradnová VěraCHA OK Chrastava37:58+6:04
6Kuncová JiřinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis38:02+6:08
7Novotná JiřinaLPU OK Lokomotiva Pardubice38:55+7:01
8Běhounová JiřinaPHK OK 99 Hradec Králové40:47+8:53
9Bláhová LubaSHK TJ Slavia Hradec Králové41:05+9:11
10Dudová HanaDKP Oddíl OB Kotlářka42:25+10:31
11Nýdrlová EvaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:30+10:36
12Štrossová JiřinaDCE KOB Dobřichovice42:42+10:48
13Šabatková ZdenaSHK TJ Slavia Hradec Králové42:50+10:56
14Klimplová AlenaLPU OK Lokomotiva Pardubice43:02+11:08
15Procházková MilušeDCE KOB Dobřichovice43:15+11:21
16Gazdačková JanaSHK TJ Slavia Hradec Králové43:59+12:05
17Žemličková JindraCHT OOB SK Chrast45:36+13:42
18Svobodná EvaDKP Oddíl OB Kotlářka45:47+13:53
19Jelínková JanaRUZ TJ Růžená53:07+21:13
20Stulíková ZuzanaSHK TJ Slavia Hradec Králové53:09+21:15
21Vychodilová JiřinaSHK TJ Slavia Hradec Králové54:27+22:33
22Zavadilová NaďaSCP OK Sparta Praha57:52+25:58
23Kadečková JanaJEN OB Jenišovice62:33+30:39
24Kadavá EvaCHA OK Chrastava62:39+30:45
25Svobodová EvaSHK TJ Slavia Hradec Králové77:36+45:42
26Lusková OlgaCHA OK Chrastava79:30+47:36
 
 
 
D60 (15)2,2 km 105 m12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava30:510:00
2Neradová AlenaLIT KOB Chemopetrol Litvínov35:45+4:54
3Procházková HelenaTBM KOS TJ Tesla Brno40:38+9:47
4Ševčíková AlenaCHA OK Chrastava41:33+10:42
5Tvrdková EvaLBE TJ Lokomotiva Beroun42:09+11:18
6Dohnalová DanaVSP USK Praha43:32+12:41
7Křížová ZdenkaPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou43:53+13:02
8Zlesáková VlastaJIL OK Jilemnice45:52+15:01
9Lukavcová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis47:01+16:10
10Rufferová IvaSNA TJ START Náchod48:07+17:16
11Karmazínová IvanaVLI Slavia Liberec orienteering52:53+22:02
12Stehnová HanaDKP Oddíl OB Kotlářka54:50+23:59
13Ondrůjová AnnaLIT KOB Chemopetrol Litvínov77:24+46:33
14Böhmová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis77:34+46:43
15Nedvídková JitkaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice82:23+51:32
 
 
 
D65 (9)2,2 km 95 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kohoutová JitřenkaUVP Slovan Praha39:320:00
2Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteering40:49+1:17
3Kubíková KvětaLPU OK Lokomotiva Pardubice43:11+3:39
4Suchánková LibušeSOP OOB TJ Slezan Opava45:09+5:37
5Lohrová JarmilaSCP OK Sparta Praha50:25+10:53
6Kašková EvaCHA OK Chrastava51:30+11:58
7Křtěnská LeontinaBOR OK Jiskra Nový Bor55:17+15:45
8Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický Šenov58:35+19:03
9Malá MarieLPU OK Lokomotiva Pardubice62:30+22:58
 
 
 
D70 (5)1,8 km 85 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický Šenov46:380:00
2Zmeková MílaSLP OOB Slavia Praha48:09+1:31
3Dvořáková LadislavaPGP SK Praga48:17+1:39
4Bláhová BlankaSJP KČT Slavoj Praha60:55+14:17
5Dolečková MílaTJP TJ Sokol Troja112:13+65:35
 
 
 
H10L (31)3,0 km 70 m5 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Štefan JanSTH SK Studenec18:100:00
2Heřmánek PetrTUR OOB TJ Turnov20:34+2:24
3Štrait VilémVSP USK Praha22:19+4:09
4Nemšovský FilipVSP USK Praha22:28+4:18
5Klust JanCHA OK Chrastava22:52+4:42
6Mairich FilipTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis22:54+4:44
7Čivrný JanVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí23:48+5:38
8Háp MatějPHK OK 99 Hradec Králové24:18+6:08
9Hora DavidPGP SK Praga25:36+7:26
10Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:35+8:25
11Šmelík Daniel47S Rapid Bratislava27:49+9:39
12Horák MartinVSP USK Praha27:55+9:45
13Suchánek MartinXBM PELL’S MTBO TEAM28:00+9:50
14Městka VáclavVSP USK Praha28:37+10:27
15Mencl JosefVSP USK Praha30:09+11:59
16Veselý VáclavTUV SOK TJ Turnov30:14+12:04
17Jíra FilipROZ OK Roztoky30:33+12:23
18Tesař ZdeněkSJC TJ Sportcentrum Jičín32:00+13:50
19Hoetzel HugoJEN OB Jenišovice33:02+14:52
20Biersak PetrKRL Kometa Kralovice36:14+18:04
21Folprecht LukášVSP USK Praha37:55+19:45
22Kadaně MarekLPU OK Lokomotiva Pardubice38:01+19:51
22Štichhauer AdamLPU OK Lokomotiva Pardubice38:01+19:51
24Huk KryštofTJP TJ Sokol Troja39:00+20:50
25Richter RudolfADA OOB TJ Spartak Adamov40:23+22:13
26Nešpor JiříTTR OOB Třebíč41:54+23:44
27Čech AdamROZ OK Roztoky47:21+29:11
28Řehoř HynekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis49:57+31:47
29Geisler RichardDKL KOB Kladno52:31+34:21
30Jedruch ViktorTZL SKOB Zlín53:44+35:34
 
Pícha ŠtěpánTUR OOB TJ Turnovdisk
 
 
 
H10 (27)2,1 km 50 m7 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Prášil TomášTTR OOB Třebíč19:570:00
2Gryc OndřejTBM KOS TJ Tesla Brno20:04+0:07
3Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův Hradec20:18+0:21
4Janda JakubDOR OK Dobříš20:22+0:25
5Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis20:42+0:45
6Kolář ŠimonHOR TJ Jiskra Hořice22:01+2:04
7Nový JáchymDOR OK Dobříš22:59+3:02
8Dejnožka MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis23:39+3:42
9Štichhauer DanielLPU OK Lokomotiva Pardubice23:43+3:46
10Krpata MichalLPU OK Lokomotiva Pardubice24:32+4:35
11Zabořil OndřejJEN OB Jenišovice26:32+6:35
12Kukurugya Šimon43S ŠK Sandberg Bratislava27:43+7:46
13Král AdamMFP VŠSK MFF UK Praha29:08+9:11
14Kučera FilipCHA OK Chrastava30:47+10:50
15Bláha VojtěchSJP KČT Slavoj Praha34:58+15:01
16Pavlík MatějLIT KOB Chemopetrol Litvínov35:21+15:24
17Bláha MatyášSJP KČT Slavoj Praha35:42+15:45
18Kalous TomášEKP VŠTJ Ekonom Praha36:12+16:15
19Knaup JonasSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav36:17+16:20
20Janků ŠtěpánSJC TJ Sportcentrum Jičín37:07+17:10
21Houžvička DavidTUR OOB TJ Turnov37:17+17:20
22Janas AdamPGP SK Praga42:22+22:25
23Míka BertíkTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis42:48+22:51
24Rokos MarekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis49:27+29:30
25Marhold VáclavZVO OB SK Zvole50:36+30:39
26Vřešťál AntonínTUR OOB TJ Turnov56:35+36:38
27Brachtl ŠimonZVO OB SK Zvole98:27+78:30
 
 
 
H12 (29)2,1 km 55 m8 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Tuma MatějSJC TJ Sportcentrum Jičín15:580:00
2Štefan VítSTH SK Studenec17:49+1:51
3Pompe Marek18D Post SV Dresden18:09+2:11
4Škvor AdamKAM SK Kamenice18:10+2:12
5Hankovec HugoKAM SK Kamenice18:55+2:57
6Nechanický JanOSN SK OS Nové Město n. M.18:59+3:01
7Dejnožka VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis20:16+4:18
8Štregl MatyášVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí20:35+4:37
9Mrskoč MarekLPU OK Lokomotiva Pardubice20:40+4:42
10Peterka JakubLLI TJ Loko Liberec20:55+4:57
11Venhoda MatějSJI OK Jihlava21:47+5:49
12Janas PetrPGP SK Praga22:24+6:26
13Zemánek MikulášSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn22:26+6:28
14Bradáč DavidLLI TJ Loko Liberec24:21+8:23
15Růžička RadekLPU OK Lokomotiva Pardubice24:57+8:59
16Matyáš VojtěchCHA OK Chrastava28:19+12:21
17Jirka MatyášZPV KOB ZPV Prostějov28:30+12:32
18Dvořáček JakubOSN SK OS Nové Město n. M.34:20+18:22
19Suchánek JakubXBM PELL’S MTBO TEAM34:50+18:52
20Řehoř VojtaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis38:17+22:19
21Hallman MarekTUV SOK TJ Turnov39:29+23:31
22Karásek MatyášZPV KOB ZPV Prostějov39:53+23:55
23Zobaník RadekRAD TJ Sokol Radslavice45:52+29:54
24Danko ŠtěpánCHA OK Chrastava48:20+32:22
25Swart BenjaminDKL KOB Kladno48:29+32:31
26Weisl MartinTJP TJ Sokol Troja55:11+39:13
27Javůrek TomášVSP USK Praha72:27+56:29
28Marhold PřemyslZVO OB SK Zvole74:23+58:25
 
Zoubek ViktorTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisdisk
 
 
 
H14 (41)2,3 km 80 m9 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Jirka MikulášZPV KOB ZPV Prostějov16:350:00
2Melichar PetrLLI TJ Loko Liberec16:42+0:07
3Němeček JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis18:42+2:07
4Švadlena MichalCHC K.O.B. Choceň19:33+2:58
5Gryc VojtěchTBM KOS TJ Tesla Brno20:54+4:19
6Šafka SebastianKAM SK Kamenice22:10+5:35
7Šmaus AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis22:51+6:16
8Marhold OndřejZVO OB SK Zvole23:07+6:32
9Sedlář JanTBM KOS TJ Tesla Brno23:13+6:38
10Šafář VojtěchKSU Klub vytrvalostních sportů Šum23:20+6:45
11Janda OndřejDOR OK Dobříš24:13+7:38
12Podmolík JonášTZL SKOB Zlín24:17+7:42
13Karásek AdamZPV KOB ZPV Prostějov25:08+8:33
14Siegl MatyášMFP VŠSK MFF UK Praha25:20+8:45
15Zalaba TomášSJC TJ Sportcentrum Jičín25:32+8:57
16Nešpor JanTTR OOB Třebíč26:07+9:32
17Červenka JakubZVO OB SK Zvole26:11+9:36
18Semiginovský ŠimonSJC TJ Sportcentrum Jičín26:49+10:14
19Blaha PetrKAM SK Kamenice27:03+10:28
20Richtr LukášVPM KOS Slavia VŠ Plzeň27:10+10:35
21Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis27:50+11:15
22Bartoš VáclavMLA MLOK Mariánské Lázně27:54+11:19
23Vavřík TomášLOV lepus.cz29:59+13:24
24Postolka JonášDKL KOB Kladno31:43+15:08
25Semík JakubVSP USK Praha32:42+16:07
26Rokos MichalTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis33:50+17:15
27Kniebügl Jakub39S KOBRA Bratislava34:18+17:43
28Brachtl AdamZVO OB SK Zvole35:53+19:18
29Kukurugya Matej43S ŠK Sandberg Bratislava38:17+21:42
30Václavů JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis39:52+23:17
31Melichna MatějDKL KOB Kladno40:09+23:34
32Balogh Matúš43S ŠK Sandberg Bratislava40:45+24:10
33Pohořalý HugoROU SKOB Roudnice nad Labem42:45+26:10
34Kohout VáclavDKL KOB Kladno45:59+29:24
35Zabořil VojtaJEN OB Jenišovice46:24+29:49
36Adamovský MichalVAM OOB Vamberk47:53+31:18
37Vrkota TomášDKL KOB Kladno53:25+36:50
38Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis53:43+37:08
39Pavlík OndřejLIT KOB Chemopetrol Litvínov61:17+44:42
40Jonáš Adam43S ŠK Sandberg Bratislava62:06+45:31
 
Javůrek EmilVSP USK Prahavzdal
 
 
 
H16 (23)2,7 km 150 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Melichar VojtěchLLI TJ Loko Liberec25:180:00
2Fencl JonášLPU OK Lokomotiva Pardubice25:48+0:30
3Jíra TomášKAM SK Kamenice29:12+3:54
4Novák FilipTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis30:03+4:45
5Horčička VítUOL SK UP Olomouc30:05+4:47
6Müller JonášKSU Klub vytrvalostních sportů Šum30:55+5:37
7Janeček MirekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis31:16+5:58
8Jílek OndřejKSU Klub vytrvalostních sportů Šum31:56+6:38
9Dekret Jakub17S Ekonom Banska Bystrica32:53+7:35
10Michek DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis35:24+10:06
11Hasal MartinPGP SK Praga36:01+10:43
12Šklíba MichalSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn39:22+14:04
13Doležal VítSJC TJ Sportcentrum Jičín39:28+14:10
14Matoušek MatějKSU Klub vytrvalostních sportů Šum39:52+14:34
15Postolka JáchymDKL KOB Kladno41:37+16:19
16Šrámek OndřejKSU Klub vytrvalostních sportů Šum43:56+18:38
17Marek JakubLLI TJ Loko Liberec46:11+20:53
18Novotný MarekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis46:33+21:15
19Zobaník MichalRAD TJ Sokol Radslavice49:11+23:53
20Faltejsek JanPHK OK 99 Hradec Králové51:30+26:12
21Beneš JanDKL KOB Kladno57:01+31:43
22Jelínek TomášCHC K.O.B. Choceň64:39+39:21
23Bartoš PavelKRP SK KOURA105:26+80:08
 
 
 
H18 (19)3,4 km 180 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec27:060:00
2Navrátil ŠimonPGP SK Praga28:37+1:31
3Vacek VojtěchSJI OK Jihlava31:18+4:12
3Illner VojtěchDKP Oddíl OB Kotlářka31:18+4:12
5Čech JanSJI OK Jihlava31:24+4:18
6Semrád LadislavCHC K.O.B. Choceň31:26+4:20
7Frýba DominikSJI OK Jihlava35:23+8:17
8Jurica JanLPU OK Lokomotiva Pardubice36:09+9:03
9Štál JanSJC TJ Sportcentrum Jičín38:11+11:05
10Zlámal DavidSJC TJ Sportcentrum Jičín39:45+12:39
11Šmaus JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis40:26+13:20
12Zikmund ZdeněkSJC TJ Sportcentrum Jičín43:15+16:09
13Werner MichalPGP SK Praga43:48+16:42
14Preininger KryštofDOB KOB Dobruška51:17+24:11
15Kaplan MartinLPU OK Lokomotiva Pardubice55:14+28:08
16Bořil JanSJI OK Jihlava59:57+32:51
17Moravec JakubKAM SK Kamenice71:12+44:06
18Lukáš MarekDKL KOB Kladno103:23+76:17
 
Kanta MartinLPU OK Lokomotiva Pardubicedisk
 
 
 
H20 (5)3,7 km 160 m16 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Křivda MartinCHC K.O.B. Choceň39:520:00
2Jiroušek VítSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn42:37+2:45
3Vaniš OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis45:42+5:50
4Posselt MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis50:34+10:42
5Hájek VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis54:10+14:18
 
 
 
H21E (34)5,2 km 275 m23 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Nykodým MilošZBM SK Žabovřesky Brno38:580:00
2Horáček MichalVLI Slavia Liberec orienteering40:00+1:02
3Kodeda ŠtěpánSJC TJ Sportcentrum Jičín40:45+1:47
4Prášil MarekTTR OOB Třebíč41:10+2:12
5Kretzschmar Matthias18D Post SV Dresden41:19+2:21
6Janata MartinDKP Oddíl OB Kotlářka41:52+2:54
7Janda MartinDOB KOB Dobruška42:03+3:05
8Mrázek JanSJC TJ Sportcentrum Jičín42:42+3:44
9Hepner DavidSHK TJ Slavia Hradec Králové42:44+3:46
10Landovský TomášPGP SK Praga43:01+4:03
11Kubelka TomášLPU OK Lokomotiva Pardubice43:16+4:18
12Grundmann JanLPU OK Lokomotiva Pardubice43:29+4:31
13Klapal JanLPU OK Lokomotiva Pardubice44:01+5:03
14Lenner MiroslavLPU OK Lokomotiva Pardubice44:08+5:10
15Janovský TomášPGP SK Praga44:11+5:13
16Štěrba ZbyněkLPU OK Lokomotiva Pardubice44:33+5:35
17Sysel CtiborPGP SK Praga44:34+5:36
18Argaláš MichalTRI TJ TŽ Třinec44:41+5:43
19Hora VojtěchPGP SK Praga45:38+6:40
20Hora ZbyněkPGP SK Praga46:11+7:13
21Kučera JanVSP USK Praha46:47+7:49
22Škoda JakubVLI Slavia Liberec orienteering47:47+8:49
23Kadeřávek PetrPHK OK 99 Hradec Králové48:13+9:15
24Kalous VladislavEKP VŠTJ Ekonom Praha48:14+9:16
25Azeb KarimPHK OK 99 Hradec Králové51:44+12:46
26Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka52:53+13:55
27Pašek FrantišekKAM SK Kamenice53:55+14:57
28Sysel OndřejPGP SK Praga55:25+16:27
29Johanovský TomášDKP Oddíl OB Kotlářka55:37+16:39
30Tomeš JaroslavDKP Oddíl OB Kotlářka58:24+19:26
31Plíhal TomášSJI OK Jihlava58:35+19:37
32Ptáček MartinSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn64:55+25:57
33Jána MichalDKP Oddíl OB Kotlářka88:58+50:00
 
Kraemer Andrei18D Post SV Dresdenvzdal
 
 
 
H21A (39)4,4 km 220 m20 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Henych PetrVLI Slavia Liberec orienteering37:080:00
2Žemlík PavelTUV SOK TJ Turnov38:07+0:59
3Šabatka ZdeněkPHK OK 99 Hradec Králové38:36+1:28
4Arnošt KamilVSP USK Praha38:38+1:30
5Mrázek JiříDKP Oddíl OB Kotlářka39:26+2:18
6Kadavý PetrCHA OK Chrastava39:56+2:48
7Peterka VojtěchLLI TJ Loko Liberec40:58+3:50
8Kadlec JanSJI OK Jihlava41:10+4:02
9Fišer JiříSLP OOB Slavia Praha41:13+4:05
10Semík VojtěchKAM SK Kamenice43:45+6:37
11Pražák JiříZBP OOB SK Zbraslav44:01+6:53
12Slováček TomášTZL SKOB Zlín44:08+7:00
13Semík LubošKAM SK Kamenice44:21+7:13
14Venhoda MilanSJI OK Jihlava44:35+7:27
15Podmolík TomášTZL SKOB Zlín44:48+7:40
16Jílek JakubKSU Klub vytrvalostních sportů Šum45:27+8:19
17Illner JakubDKP Oddíl OB Kotlářka46:11+9:03
18Veselý MarekCHA OK Chrastava46:21+9:13
19Novotný JiříTZL SKOB Zlín46:27+9:19
20Deml TomášLPU OK Lokomotiva Pardubice47:25+10:17
21Zelinka JanLPU OK Lokomotiva Pardubice48:25+11:17
22Wagner LiborDKP Oddíl OB Kotlářka48:47+11:39
23Hanč PetrDOB KOB Dobruška48:50+11:42
24Schröter PavelCHA OK Chrastava49:18+12:10
25Šrubař MichalMBM O-mikron49:29+12:21
26Korecký MiroslavCHT OOB SK Chrast50:00+12:52
27Janas PetrXBM PELL’S MTBO TEAM51:21+14:13
28Janů ZdeněkKSU Klub vytrvalostních sportů Šum52:34+15:26
29Suchomel VítMBM O-mikron55:27+18:19
30Ramba JiříDKP Oddíl OB Kotlářka56:47+19:39
31Schroth Peter18D Post SV Dresden57:13+20:05
32Khel RichardSCP OK Sparta Praha58:17+21:09
33König LukášZBM SK Žabovřesky Brno58:39+21:31
34Veselý OndřejPHK OK 99 Hradec Králové59:29+22:21
35Čechlovský JanCHA OK Chrastava63:56+26:48
36Pitra MartinCHT OOB SK Chrast65:58+28:50
37Hora VladimírVSP USK Praha77:16+40:08
 
Ďoubal JanDOB KOB Dobruškadisk
Krejčí Jiří8DC DOBneregistrovanidisk
 
 
 
H21B (32)3,9 km 190 m18 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Koťátko ZdeněkSJC TJ Sportcentrum Jičín34:430:00
2Prášil AlešSJI OK Jihlava34:47+0:04
3Wohanka PavelVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí35:46+1:03
4Wallner Jozef39S KOBRA Bratislava35:50+1:07
5Macek JiříLIT KOB Chemopetrol Litvínov36:52+2:09
6Fukátko JanLPU OK Lokomotiva Pardubice37:09+2:26
7Zitka AdamLPU OK Lokomotiva Pardubice37:42+2:59
8Štregl PetrVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí37:53+3:10
9Pavlík LiborLIT KOB Chemopetrol Litvínov37:57+3:14
10Remeš PetrSHK TJ Slavia Hradec Králové38:45+4:02
11Meyer Dirk18D Post SV Dresden38:54+4:11
12Binar RobertUOL SK UP Olomouc40:02+5:19
13Albl MiloslavLME SK Los Mělník40:19+5:36
14Eiselt JanLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice40:24+5:41
15Voráček MichalPGP SK Praga41:53+7:10
16Bernášek JiříSTB TJ Stadion Nový Bor42:04+7:21
17Prošek MichalSJI OK Jihlava43:27+8:44
18Kovář JaroslavSJH SJH Jindřichův Hradec43:46+9:03
19Kučerka JanLIT KOB Chemopetrol Litvínov44:15+9:32
20Nemec Andrej17S Ekonom Banska Bystrica44:30+9:47
21Kopecký DavidUOL SK UP Olomouc45:05+10:22
21Cupák JiříVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí45:05+10:22
23Sýkora BohumilCHC K.O.B. Choceň45:32+10:49
24Nerad JaroslavLIT KOB Chemopetrol Litvínov46:31+11:48
25Lžíčař MartinDOB KOB Dobruška46:39+11:56
26Nemec Juraj17S Ekonom Banska Bystrica46:47+12:04
27Kučerka DavidLIT KOB Chemopetrol Litvínov48:49+14:06
28Dubec PavelSCP OK Sparta Praha49:12+14:29
29Vejstrk DanielCHA OK Chrastava51:36+16:53
30Horčička PetrUOL SK UP Olomouc54:02+19:19
31Jirásek JakubTTR OOB Třebíč54:03+19:20
32Vančura MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis80:31+45:48
 
 
 
H21C (17)3,5 km 175 m17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Pešík MarekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis39:230:00
2Vaněk PetrZBP OOB SK Zbraslav40:36+1:13
3Laga MiroslavZBP OOB SK Zbraslav41:52+2:29
4Chmelař LukášXHK GHOST RUBENA racing team42:28+3:05
5Kutílek JakubLPU OK Lokomotiva Pardubice43:28+4:05
6Souček TomášPHK OK 99 Hradec Králové43:50+4:27
7Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.44:30+5:07
8Prášek PřemyslKAM SK Kamenice44:53+5:30
9Trýzna AlešDKP Oddíl OB Kotlářka45:41+6:18
10Pešík MichalTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis46:25+7:02
11Preininger LuděkDOB KOB Dobruška46:53+7:30
12Mokrý PavelVLI Slavia Liberec orienteering47:29+8:06
13Urbaník RobertVLI Slavia Liberec orienteering55:26+16:03
14Pastuszek JakubVSP USK Praha62:05+22:42
15Řezáč PavelVLI Slavia Liberec orienteering62:14+22:51
16Nový JakubDKP Oddíl OB Kotlářka73:32+34:09
17Moutvička OndřejLIT KOB Chemopetrol Litvínov77:25+38:02
 
 
 
H35 (36)3,9 km 200 m19 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Přinda LukášVLI Slavia Liberec orienteering36:160:00
2Nehasil VladislavLDC KOB Děčín39:38+3:22
3Matějů MichalVLI Slavia Liberec orienteering40:06+3:50
4Nemšovský PetrPGP SK Praga42:19+6:03
5Švadlena PavelCHC K.O.B. Choceň43:03+6:47
6Hain JanSJC TJ Sportcentrum Jičín43:19+7:03
7Musil PavelSJC TJ Sportcentrum Jičín44:15+7:59
8Slovák MiroslavSHK TJ Slavia Hradec Králové44:39+8:23
9Kučera PetrMFP VŠSK MFF UK Praha44:46+8:30
10Svoboda OndřejSHK TJ Slavia Hradec Králové44:58+8:42
11Karmazín PavelLBE TJ Lokomotiva Beroun45:03+8:47
12Šklíba JanSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn45:08+8:52
13Král AlešMFP VŠSK MFF UK Praha45:12+8:56
14Folprecht EduardTUV SOK TJ Turnov47:22+11:06
15Karásek MartinZPV KOB ZPV Prostějov52:00+15:44
16Hankovec PetrKAM SK Kamenice53:40+17:24
17Balogh JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis55:25+19:09
18Becker UweSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav57:55+21:39
19Žitný TomášSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav57:56+21:40
20Štrait MartinVSP USK Praha59:21+23:05
21Shein Alexander59:48+23:32
22Pecka VlastimilLLI TJ Loko Liberec60:18+24:02
23Knaup JanSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav60:45+24:29
24Nedvídek MartinDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice61:35+25:19
25Komárek ArnoštTJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec61:52+25:36
26Čapek MiroslavPHK OK 99 Hradec Králové63:25+27:09
27Kubáň PavelTBM KOS TJ Tesla Brno64:11+27:55
28Műller KamilVAM OOB Vamberk64:12+27:56
29Dejnožka JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis65:02+28:46
30Zapletal PetrXBM PELL’S MTBO TEAM66:52+30:36
31Kniebügl Anton39S KOBRA Bratislava66:57+30:41
32Vorlíček Peter43S ŠK Sandberg Bratislava67:29+31:13
33Choutka JaroslavSOB SOBSA68:10+31:54
34Janda PavelDOR OK Dobříš71:28+35:12
35Geisler MichalDKL KOB Kladno80:06+43:50
36Zlesák OndřejJIL OK Jilemnice121:34+85:18
 
 
 
H40 (46)3,4 km 160 m18 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Horák Pavel (Starosta)VSP USK Praha29:550:00
2Pompe Tilo18D Post SV Dresden31:25+1:30
3Aschermann JanVSP USK Praha34:16+4:21
4Horký JanUOL SK UP Olomouc34:44+4:49
5Myslivec TomášSHK TJ Slavia Hradec Králové35:29+5:34
6Harazin MartinVLI Slavia Liberec orienteering37:12+7:17
7Beneš JanSJH SJH Jindřichův Hradec37:35+7:40
8Kovářík TomášKAM SK Kamenice37:48+7:53
9Kubec MartinDOB KOB Dobruška39:04+9:09
10Löhning Michael71D TU Dresden39:34+9:39
11Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov39:44+9:49
12Slavík PavelSNA TJ START Náchod40:14+10:19
13Lisý OndřejONO SKOB Ostrov40:18+10:23
14Farrak Holger24D SV Robotron Dresden41:03+11:08
15Zuzánek ZdeněkTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis41:26+11:31
16Žemla TomášKAM SK Kamenice42:11+12:16
17Tuma JaroslavSJC TJ Sportcentrum Jičín42:46+12:51
18Gálus IgorLDC KOB Děčín42:57+13:02
19Kaufmann Torsten71D TU Dresden43:14+13:19
20Cichý DavidPHK OK 99 Hradec Králové43:16+13:21
20Procházka AntonínDCE KOB Dobřichovice43:16+13:21
22Nechanický PavelOSN SK OS Nové Město n. M.43:37+13:42
23Honzík TomášVLI Slavia Liberec orienteering43:44+13:49
24Háp PavelPHK OK 99 Hradec Králové45:12+15:17
25Šimša JaromírMFP VŠSK MFF UK Praha46:02+16:07
26Kolář ViktorHOR TJ Jiskra Hořice46:28+16:33
27Faltejsek PavelPHK OK 99 Hradec Králové47:14+17:19
28Sedlář PetrTBM KOS TJ Tesla Brno49:00+19:05
29Chvátil JiříPHK OK 99 Hradec Králové49:10+19:15
30Suchánek LadislavXBM PELL’S MTBO TEAM49:14+19:19
31Novotný DušanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis49:32+19:37
32Bradáč StanislavLLI TJ Loko Liberec51:24+21:29
33Matoušek MilanKSU Klub vytrvalostních sportů Šum52:01+22:06
34Adamovský MichalVAM OOB Vamberk52:21+22:26
35Kohout JosefSHK TJ Slavia Hradec Králové52:44+22:49
36Souček KarelSHK TJ Slavia Hradec Králové53:36+23:41
37Tesař ZdeněkSJC TJ Sportcentrum Jičín53:38+23:43
38Humpolec Jakub81C Cirkus Čakovice56:56+27:01
39Blažek PetrSJH SJH Jindřichův Hradec61:55+32:00
40Marek MartinLLI TJ Loko Liberec64:27+34:32
41Zemánek MiroslavSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn64:29+34:34
42Urban Marek43S ŠK Sandberg Bratislava68:45+38:50
43Groß Sebastian18D Post SV Dresden72:03+42:08
44Zabořil MichalJEN OB Jenišovice75:43+45:48
45Froš ŠtěpánLPU OK Lokomotiva Pardubice80:59+51:04
46Hájek JanTUV SOK TJ Turnov97:01+67:06
 
 
 
H45 (48)3,4 km 135 m15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Novotný MilanPHK OK 99 Hradec Králové28:280:00
2Jonáš Radoslav43S ŠK Sandberg Bratislava29:41+1:13
3Leibiger Jens18D Post SV Dresden30:32+2:04
4Holík MarekTBM KOS TJ Tesla Brno31:03+2:35
5Gossel Heiko71D TU Dresden31:23+2:55
6Langr JanSHK TJ Slavia Hradec Králové33:54+5:26
7Lubs Alexander71D TU Dresden34:02+5:34
8Šritr MartinTUV SOK TJ Turnov34:10+5:42
9Petržela PavelLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov34:41+6:13
10Bláha JanSJP KČT Slavoj Praha34:53+6:25
11Rachůnek StanislavSJI OK Jihlava35:08+6:40
12Fürst AlešLLI TJ Loko Liberec35:36+7:08
13Bartoš LuděkMLA MLOK Mariánské Lázně35:48+7:20
14Cruse Kay24D SV Robotron Dresden36:16+7:48
15Siegl RomanMFP VŠSK MFF UK Praha36:51+8:23
16Parkan JiříSJH SJH Jindřichův Hradec37:08+8:40
17Levý TomášZAM OB T.J. Sokol Žamberk37:56+9:28
18Lohr IvoSCP OK Sparta Praha38:34+10:06
19Gryc TomášTBM KOS TJ Tesla Brno38:55+10:27
20Gryc JanTBM KOS TJ Tesla Brno39:21+10:53
21Bendák PetrLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov39:25+10:57
22Pavel PetrLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice39:37+11:09
23Procházka RadekLPU OK Lokomotiva Pardubice39:51+11:23
24Semík JanVSP USK Praha40:34+12:06
25Dundáček MilanSJH SJH Jindřichův Hradec41:17+12:49
26Müller RobertVAM OOB Vamberk42:15+13:47
27Kalousek JiříDKP Oddíl OB Kotlářka44:05+15:37
28Drechsel Michael71D TU Dresden45:01+16:33
29Bruner LubošLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice45:14+16:46
30Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka45:16+16:48
31Eichler PetrKAS KOB Kamenický Šenov45:18+16:50
32Melichar IgorPHK OK 99 Hradec Králové45:54+17:26
33Tryzna PavelVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí49:30+21:02
34Hostaš PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis49:35+21:07
35Balogh Richard43S ŠK Sandberg Bratislava50:03+21:35
36Pustai JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis52:36+24:08
37Pavlů JaroslavDCE KOB Dobřichovice52:39+24:11
38Ježek LadislavVLI Slavia Liberec orienteering53:05+24:37
39Brachtl DanielZVO OB SK Zvole54:04+25:36
40Míka ZdeněkTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis54:29+26:01
41Müller Rico71D TU Dresden54:43+26:15
42Šafka JanKAM SK Kamenice60:59+32:31
43Lukáš PetrDKL KOB Kladno78:33+50:05
44Kukurugya Emil43S ŠK Sandberg Bratislava78:42+50:14
45Hanč JaroslavVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí81:14+52:46
46Valla ZdeněkZVO OB SK Zvole83:39+55:11
47Beneš JanDKL KOB Kladno87:14+58:46
48Blaha PetrKAM SK Kamenice98:14+69:46
 
 
 
H50 (40)3,1 km 130 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Němeček JanVSP USK Praha26:470:00
2Müller Matthias18D Post SV Dresden28:43+1:56
3Ročejdl MarekKAM SK Kamenice28:51+2:04
4Novák IvoOKP SK OK 24 Praha29:06+2:19
5Šmaus IvanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis29:31+2:44
6Vávra MartinHOR TJ Jiskra Hořice29:33+2:46
7Chmelař PavelSHK TJ Slavia Hradec Králové30:55+4:08
8Fencl JiříLPU OK Lokomotiva Pardubice31:20+4:33
9Veljačik PavelSCP OK Sparta Praha32:19+5:32
10Kožina PetrPGP SK Praga32:22+5:35
10Kaňák PetrSJI OK Jihlava32:22+5:35
12Funda JiříAPI OK Andante Písek32:42+5:55
13Mezník VladimírLBE TJ Lokomotiva Beroun33:17+6:30
14Černík ZdeněkOSN SK OS Nové Město n. M.33:56+7:09
15Teplý JiříSHK TJ Slavia Hradec Králové34:59+8:12
16Nieke Hagen71D TU Dresden35:02+8:15
17Nešpor JanTTR OOB Třebíč35:03+8:16
18Štubňa Ján47S Rapid Bratislava35:20+8:33
19Kula JiříVAM OOB Vamberk37:01+10:14
20Končák JaroslavHLV KČT - OB Holešov37:54+11:07
21Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno37:56+11:09
22Kettner PavelHCE TJ Sokol Hostivice39:11+12:24
22Nemec Juraj17S Ekonom Banska Bystrica39:11+12:24
24Svoboda MiloslavSHK TJ Slavia Hradec Králové39:15+12:28
25Kavka JiříSCP OK Sparta Praha39:53+13:06
26Petráček AlešSJI OK Jihlava41:25+14:38
27Hájek TomášZVO OB SK Zvole43:53+17:06
28Jelínek RomanCHC K.O.B. Choceň44:27+17:40
29Mazúr Ján47S Rapid Bratislava45:18+18:31
30Ščehovič Roman17S Ekonom Banska Bystrica49:17+22:30
31Novotný PavelSHK TJ Slavia Hradec Králové49:30+22:43
32Funda MichalSHK TJ Slavia Hradec Králové50:43+23:56
33Sysel SvatoborTTR OOB Třebíč52:54+26:07
34Formanko DušanRBA TJ Rapid Bratislava54:30+27:43
35Hartl ZdeněkODV TJ Aero Odolena Voda56:11+29:24
36Divecký JosefSHK TJ Slavia Hradec Králové56:51+30:04
37Čivrný PavelVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí57:38+30:51
38Vychodil TomášSHK TJ Slavia Hradec Králové59:06+32:19
39Mellan MartinTUV SOK TJ Turnov75:50+49:03
 
Panáček JaroslavSJI OK Jihlavavzdal
 
 
 
H55 (26)2,8 km 140 m13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šrámek JaromírKSU Klub vytrvalostních sportů Šum29:530:00
2Hones SeppAT1 HSV Ried30:07+0:14
3Gurka JiříTUV SOK TJ Turnov32:28+2:35
4Běhoun PavelPHK OK 99 Hradec Králové34:05+4:12
5Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice34:22+4:29
6Palicka Miroslav75S TJ Cingov Spisska Nova Ves35:21+5:28
7Jirka JiříZPV KOB ZPV Prostějov35:23+5:30
8Gazdačko MilanSHK TJ Slavia Hradec Králové35:48+5:55
9Ryšavý JiříMOV SKOB Ostrava35:49+5:56
10Kraemer Werner18D Post SV Dresden36:03+6:10
11Kršák KarelVIC OB Vizovice36:44+6:51
12Kaška RudolfCHA OK Chrastava37:55+8:02
13Beneš JosefSJC TJ Sportcentrum Jičín38:02+8:09
14Horák PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis40:19+10:26
15Vícha VladimírLPU OK Lokomotiva Pardubice41:17+11:24
16Jaroš VladimírDCE KOB Dobřichovice43:15+13:22
17Janů ZdeněkKSU Klub vytrvalostních sportů Šum43:48+13:55
18Eiselt MilošLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice45:21+15:28
19Novotný MiroslavLPU OK Lokomotiva Pardubice46:23+16:30
20Poklop LubomírLOL OK Olomouc52:35+22:42
21Pavlík MilanCHA OK Chrastava54:16+24:23
22Žemlička ZbyněkCHT OOB SK Chrast56:22+26:29
23Böhm KarelTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis56:25+26:32
24Jelínek LubošRUZ TJ Růžená58:03+28:10
25Šabatka PetrSHK TJ Slavia Hradec Králové72:59+43:06
26Bartoš VratislavKRP SK KOURA106:14+76:21
 
 
 
H60 (29)2,6 km 140 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Uher PetrVSP USK Praha28:200:00
2Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteering28:55+0:35
3Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteering28:58+0:38
4Valter PetrKBP KBP Praha30:36+2:16
5Slováček RudolfTZL SKOB Zlín32:42+4:22
6Hořínek JaroslavVSP USK Praha32:44+4:24
7Karmazín PetrVLI Slavia Liberec orienteering34:08+5:48
8Farář VáclavLPU OK Lokomotiva Pardubice34:14+5:54
9Ziesche Juergen41D LOK Berlin34:42+6:22
10Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteering36:46+8:26
11Polák ZdeněkVSP USK Praha37:22+9:02
12Ševčík MilanCHA OK Chrastava39:24+11:04
13Genderjahn Ludwig41D LOK Berlin39:47+11:27
14Šikola AlexejLJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou40:58+12:38
15Babický TomášDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice41:02+12:42
16Peterka FrantišekTJP TJ Sokol Troja41:41+13:21
17Bárta MiroslavJEN OB Jenišovice42:59+14:39
18Wald FrantišekFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha43:39+15:19
19Sáňka BedřichLPU OK Lokomotiva Pardubice46:45+18:25
20Jedlička MiroslavJEN OB Jenišovice49:21+21:01
21Klimpl PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice50:30+22:10
22Štregl TomášVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí52:21+24:01
23Ptáček LadislavBBM BETA URSUS Orienteering52:45+24:25
24Ševčík BřetislavOOP TJ Opava53:16+24:56
25Richtr JiříJEN OB Jenišovice54:17+25:57
26Hojný OldřichSCP OK Sparta Praha65:43+37:23
27Lusk KarelCHA OK Chrastava65:47+37:27
 
Kadavý ZdeněkCHA OK Chrastavadisk
Kadečka JiříJEN OB Jenišovicedisk
 
 
 
H65 (19)2,4 km 140 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Conrad Helmut71D TU Dresden27:560:00
2Stehno PavelDKP Oddíl OB Kotlářka31:26+3:30
3Hrobař RudolfSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn32:02+4:06
4Švadlena JiříCHC K.O.B. Choceň33:43+5:47
5Pospíšil JiříTUV SOK TJ Turnov34:57+7:01
6Lukavec MílaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis35:18+7:22
7Horký JanUOL SK UP Olomouc35:46+7:50
8Peterka JosefLLI TJ Loko Liberec36:03+8:07
9Kříž PavelPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou36:12+8:16
10Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav36:36+8:40
11Zlesák ZdeněkJIL OK Jilemnice38:32+10:36
12Zelený VladimírPGP SK Praga42:19+14:23
13Tvrdek VojtěchLBE TJ Lokomotiva Beroun44:08+16:12
14Procházka JanTBM KOS TJ Tesla Brno45:41+17:45
15Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva Beroun46:13+18:17
16Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický Šenov50:34+22:38
17Procházka JiříLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov52:20+24:24
18Müller Rainer71D TU Dresden55:45+27:49
19Čepelka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice61:17+33:21
 
 
 
H70 (14)2,0 km 100 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha23:450:00
2Havlík JaroslavSJC TJ Sportcentrum Jičín24:48+1:03
3Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou25:21+1:36
4Vlach OldřichBOV TJ Baník Ostrava OKD28:55+5:10
5Fišák JanMLA MLOK Mariánské Lázně30:40+6:55
6Dufek JanTBM KOS TJ Tesla Brno30:57+7:12
7Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB Kotlářka33:09+9:24
8Gřunděl IvanSJH SJH Jindřichův Hradec39:51+16:06
9Dohnal JosefVSP USK Praha41:34+17:49
10Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický Šenov41:43+17:58
11Sedlář VladimírAOP Přátelé orientačního běhu Opav45:53+22:08
12Picek JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis50:15+26:30
13Petrželka PavelTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis54:13+30:28
14Hlavatý KarelSJP KČT Slavoj Praha57:02+33:17
 
 
 
H75 (7)1,9 km 100 m10 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kohout TomášUVP Slovan Praha33:490:00
2Málek JosefLPU OK Lokomotiva Pardubice47:34+13:45
3Schlittermann Klaus41D LOK Berlin49:43+15:54
4Vřešťál Jan2QC Vrestal50:37+16:48
5Semorád MilošSCP OK Sparta Praha55:22+21:33
6Novotný PetrPHK OK 99 Hradec Králové73:04+39:15
7Bláha SvatoplukSJP KČT Slavoj Praha73:28+39:39
 
 
 
HDR (56)3,0 km 70 m5 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Houžvičková DanielaTUR OOB TJ Turnov18:030:00
2Přinda JanVLI Slavia Liberec orienteering20:55+2:52
3Klustová TerezaCHA OK Chrastava24:05+6:02
4Houžvičková KateřinaTUR OOB TJ Turnov26:41+8:38
5Rachůnek StanislavSJI OK Jihlava26:55+8:52
6Prášil ŠimonTTR OOB Třebíč27:12+9:09
7Rozkošný DavidEKP VŠTJ Ekonom Praha27:26+9:23
8Venhoda LukášSJI OK Jihlava27:35+9:32
9Brňák Jakub43S ŠK Sandberg Bratislava31:48+13:45
10Fikar ŠimonVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí32:14+14:11
11Jandová EvaDOR OK Dobříš32:30+14:27
12Slováček OndřejTZL SKOB Zlín32:32+14:29
13Kučera RadekCHA OK Chrastava32:38+14:35
14Heřmánková BáraTUR OOB TJ Turnov33:08+15:05
15Ehlerová AnnaVSP USK Praha33:20+15:17
16Brňáková Dianka43S ŠK Sandberg Bratislava33:27+15:24
17Vřešťál FrantišekTUR OOB TJ Turnov34:03+16:00
17Nešporová TerezieTTR OOB Třebíč34:03+16:00
19Míková SofieTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis34:35+16:32
20Bodurková DenisaKRL Kometa Kralovice34:56+16:53
20Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov34:56+16:53
22Blahová KarolínaKAM SK Kamenice35:35+17:32
23Bláha ŠimonSJP KČT Slavoj Praha35:38+17:35
24Šedivý JosefSTH SK Studenec36:27+18:24
25Baloghová Zora43S ŠK Sandberg Bratislava36:44+18:41
26Vorlíčková Lucka43S ŠK Sandberg Bratislava36:50+18:47
27Knob ViktorVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí37:10+19:07
28Knaupová JanaSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav37:44+19:41
29Kučera JakubVSP USK Praha37:53+19:50
30Parkan TomášSJH SJH Jindřichův Hradec38:50+20:47
31Kadaně MatějLPU OK Lokomotiva Pardubice39:20+21:17
32Müllerová KateřinaVAM OOB Vamberk39:48+21:45
33Venclová AnetaZAM OB T.J. Sokol Žamberk40:18+22:15
34Zabořilová AnnaJEN OB Jenišovice41:25+23:22
35Lisá ŠtěpánkaONO SKOB Ostrov41:33+23:30
36Škoda MatějVLI Slavia Liberec orienteering41:47+23:44
37Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí41:48+23:45
38Dvořáčková JanaOSN SK OS Nové Město n. M.44:19+26:16
39Sychra ŠimonCHA OK Chrastava44:48+26:45
40Žemlík EduardTUV SOK TJ Turnov45:35+27:32
41Dvořáčková EvaOSN SK OS Nové Město n. M.45:39+27:36
42Müllerová HanaHCE TJ Sokol Hostivice45:41+27:38
43Sychra MarekCHA OK Chrastava45:48+27:45
44Forst AlbertMFP VŠSK MFF UK Praha46:10+28:07
45Kučerka RadekSTB TJ Stadion Nový Bor46:50+28:47
46Kolencová SáraHCE TJ Sokol Hostivice48:26+30:23
47Korecká EvaCHT OOB SK Chrast49:00+30:57
48Prášil JakubSJI OK Jihlava51:19+33:16
49Pavlík TobiášLIT KOB Chemopetrol Litvínov53:05+35:02
50Kvapilová KristýnaTUV SOK TJ Turnov55:41+37:38
51Kubec AdamDOB KOB Dobruška56:15+38:12
52Hudečková StellaOOP TJ Opava59:39+41:36
53Cupák VáclavVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí67:04+49:01
54Becker AntonSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav74:33+56:30
55Gajda PetrVSP USK Praha76:09+58:06
 
Hora JanPGP SK Pragadisk
 
 
 
T2 (42)2,6 km 150 m11 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Zítková MichaelaTUV SOK TJ Turnov31:310:00
2Dejnožková BlankaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis34:46+3:15
3Menclová SilvieVSP USK Praha35:25+3:54
4Prášilová MirkaTTR OOB Třebíč36:04+4:33
5Švorcová LenkaCHA OK Chrastava38:06+6:35
6Jaroslav SkalTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis39:05+7:34
7Matyáš LiborCHA OK Chrastava40:59+9:28
8Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava41:48+10:17
9Ondrejček PavelLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov42:03+10:32
10Paurová LenkaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov43:11+11:40
11Marholdová MartinaZVO OB SK Zvole46:03+14:32
11Hápová ŠárkaPHK OK 99 Hradec Králové46:03+14:32
13Dundáčková HanaSJH SJH Jindřichův Hradec46:33+15:02
14Fikar AlešVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí46:54+15:23
15Beranová KristínaTZL SKOB Zlín48:11+16:40
16Pilná NatálieVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí48:39+17:08
17Kalousová RadkaEKP VŠTJ Ekonom Praha48:51+17:20
18Kohout ZdeněkDKL KOB Kladno49:50+18:19
19Hornychová HelenaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis50:06+18:35
20Hallmanová KatkaTUV SOK TJ Turnov51:32+20:01
21Matyášová JanaCHA OK Chrastava51:38+20:07
22Stulík JiříSHK TJ Slavia Hradec Králové52:15+20:44
23Kršáková OlgaVIC OB Vizovice55:54+24:23
24Pavlová PetraCHC K.O.B. Choceň58:14+26:43
25Štichhauerová KateřinaLPU OK Lokomotiva Pardubice60:00+28:29
26Harazinová RadkaVLI Slavia Liberec orienteering60:45+29:14
27Woy Anja71D TU Dresden62:38+31:07
28Brňák Štefan43S ŠK Sandberg Bratislava64:52+33:21
29Bradáčová MarieLLI TJ Loko Liberec65:17+33:46
30Brňáková Martina43S ŠK Sandberg Bratislava65:53+34:22
31Kohoutová ZdeňkaDKL KOB Kladno68:03+36:32
32Brozová ZuzanaCHA OK Chrastava68:39+37:08
33Janasová BarboraXBM PELL’S MTBO TEAM69:14+37:43
34Haidek AnnaAT1 HSV Ried71:07+39:36
35Kučerová LucieCHA OK Chrastava72:29+40:58
36Klašková JosefinaDKP Oddíl OB Kotlářka78:16+46:45
37Danková IrenaCHA OK Chrastava123:01+91:30
38Tomanicová PetraCHA OK Chrastava124:54+93:23
 
Hronová KatarínaVSP USK Prahadisk
Zoubková KláraTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisdisk
Nolová MarkétaTUR OOB TJ Turnovdisk
Markovič Josef47S Rapid Bratislavadisk
 
 
 
T4 (39)3,1 km 95 m14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Rozkošný KarelEKP VŠTJ Ekonom Praha39:040:00
2Ehler TomášVSP USK Praha41:12+2:08
3Tomášková RadkaTUV SOK TJ Turnov41:29+2:25
4Fajrajzl OldřichAPI OK Andante Písek41:45+2:41
5Beránek PetrBOR OK Jiskra Nový Bor42:09+3:05
6Funda JiříAPI OK Andante Písek43:26+4:22
7Mairichová RadkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis43:47+4:43
8Táborský OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis44:29+5:25
9Horáčková KateřinaVLI Slavia Liberec orienteering47:12+8:08
10Mencl MiloslavVSP USK Praha47:39+8:35
11Melichar JaromírLLI TJ Loko Liberec49:38+10:34
12Veselý PavelTUV SOK TJ Turnov50:03+10:59
13Sychra ZdeněkCHA OK Chrastava51:43+12:39
14Langrová AnnaSHK TJ Slavia Hradec Králové52:17+13:13
15Štveráková MonikaCHA OK Chrastava54:00+14:56
16Štreglová AndreaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí56:08+17:04
17Beran PavelTZL SKOB Zlín56:29+17:25
18Tomanica VojtěchCHA OK Chrastava57:15+18:11
19Křenek TomášLLI TJ Loko Liberec58:45+19:41
20Veselá JitkaTUV SOK TJ Turnov62:04+23:00
21Danko TomášCHA OK Chrastava62:54+23:50
22Řehoř JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis62:56+23:52
23Košek LadislavLLI TJ Loko Liberec67:21+28:17
24Štverák JanCHA OK Chrastava68:18+29:14
25Preiningerová Monika8DC DOBneregistrovani69:23+30:19
26Hoetzelová ZuzanaJEN OB Jenišovice71:03+31:59
27Horká SoňaUOL SK UP Olomouc73:26+34:22
28Pohořalá KarolínaROU SKOB Roudnice nad Labem74:29+35:25
29Pohořalý DobroslavROU SKOB Roudnice nad Labem75:06+36:02
30Hlaváčová Lenka8DC DOBneregistrovani79:42+40:38
31Machová PetraLME SK Los Mělník89:31+50:27
32Berková KvětaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis90:28+51:24
33Čechová EliškaROZ OK Roztoky95:09+56:05
34Voleský KarelBBM BETA URSUS Orienteering96:42+57:38
35Filip MilanKRP SK KOURA101:19+62:15
36Háp OndřejPHK OK 99 Hradec Králové119:58+80:54
37Slancová Petra8CC OK Mariánská Hora126:33+87:29
 
Korčák MariánHAV SKOB Baník Havířovdisk
Čech ZdeněkROZ OK Roztokyvzdal
 
 
 
H21U (18)3,9 km 215 m18 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Čech RadovanTBM KOS TJ Tesla Brno30:170:00
2Rusý TomášKAM SK Kamenice32:58+2:41
3Kettner LukášKAM SK Kamenice35:24+5:07
4Škvor MartinKAM SK Kamenice35:26+5:09
5Krejsa JanCHT OOB SK Chrast37:41+7:24
6Kotecký OndřejTBM KOS TJ Tesla Brno37:55+7:38
7Martan JiříVLI Slavia Liberec orienteering37:57+7:40
8Pátek LukášSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn38:32+8:15
9Hlaváč JiříTBM KOS TJ Tesla Brno38:35+8:18
10Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteering38:40+8:23
11Šmelík JurajLCE OOB TJ Slovan Luhačovice39:27+9:10
12Pachner PavelVLI Slavia Liberec orienteering40:29+10:12
13Dvořáček JiříTTR OOB Třebíč41:39+11:22
14Richtr AlešVPM KOS Slavia VŠ Plzeň43:13+12:56
15Mikluš Marián47S Rapid Bratislava48:06+17:49
16Olunczek Andrei71D TU Dresden48:45+18:28
17Gajda JanVSP USK Praha50:21+20:04
 
Tichý MartinTJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradecdisk
 
 
 
D21U (11)3,5 km 185 m16 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Bochenková MartinaDKP Oddíl OB Kotlářka36:180:00
2Kamererová ValerieKAM SK Kamenice37:09+0:51
3Šimšová JanaMFP VŠSK MFF UK Praha41:24+5:06
4Klinkerová TerezaROZ OK Roztoky46:14+9:56
5Nyklová HelenaMFP VŠSK MFF UK Praha48:33+12:15
6Klinkerová JitkaKAM SK Kamenice50:47+14:29
7Weislová EvaTJP TJ Sokol Troja51:39+15:21
8Forstová LenkaMFP VŠSK MFF UK Praha52:17+15:59
9Huková PetraTJP TJ Sokol Troja55:46+19:28
10Kukolová ŠárkaLCE OOB TJ Slovan Luhačovice56:19+20:01
 
msForst LiborMFP VŠSK MFF UK Praha40:05+3:47