PP2014ne 24.8.2014 20:38
Výsledky - E3vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
D10L (12)3,5 km 0 m8 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava23:210:00
2Mrskočová MarkétaLPU OK Lokomotiva Pardubice23:29+0:08
3Hlaváčová LucieTBM KOS TJ Tesla Brno24:48+1:27
4Danková AliceCHA OK Chrastava32:11+8:50
5Skalová JolanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis33:53+10:32
6Vařeková AnnaTUV SOK TJ Turnov34:18+10:57
7Balcarová MarieLLI TJ Loko Liberec36:58+13:37
8Folprechtová JulieVSP USK Praha38:55+15:34
9Nemšovská MagdalenaVSP USK Praha44:19+20:58
10Pastuszková LauraVSP USK Praha44:55+21:34
11Kohoutová ZdeňkaDKL KOB Kladno50:05+26:44
12Komárková ZbyňkaSJH SJH Jindřichův Hradec56:58+33:37
 
 
 
D10 (25)2,5 km10 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Arnoštová VeronikaDOR OK Dobříš20:200:00
2Čapková AnnaPHK OK 99 Hradec Králové21:32+1:12
3Podrábská AlžbětaVLI Slavia Liberec orienteering22:25+2:05
4Chvátilová JohanaPHK OK 99 Hradec Králové22:51+2:31
5Švidrnochová EliškaMOV SKOB Ostrava23:17+2:57
6Marková HanaLLI TJ Loko Liberec23:48+3:28
7Štefanová MarkétaSTH SK Studenec24:05+3:45
8Randáková AdélaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí24:15+3:55
9Bartošová MarieMLA MLOK Mariánské Lázně24:36+4:16
10Nedvídková KatkaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice25:47+5:27
11Stoklasová ZuzanaOSN SK OS Nové Město n. M.29:17+8:57
12Komárková JindraSJH SJH Jindřichův Hradec29:53+9:33
13Knobová AgátaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí30:28+10:08
14Štraitová JolanaVSP USK Praha30:58+10:38
15Schlittermann Clara41D LOK Berlin32:46+12:26
15Mellanová JuditaTUV SOK TJ Turnov32:46+12:26
17Hájková TerezaTUV SOK TJ Turnov33:45+13:25
18Pompe Lone18D Post SV Dresden34:58+14:38
19Klechová KarolínaAOP Přátelé orientačního běhu Opav38:39+18:19
20Blažková VeronikaSJH SJH Jindřichův Hradec40:15+19:55
21Benešová MichaelaSJH SJH Jindřichův Hradec41:50+21:30
22Vorlíčková Martina43S ŠK Sandberg Bratislava44:49+24:29
23Huková RebekaDKP Oddíl OB Kotlářka50:15+29:55
 
Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteeringdisk
Nedvídková AdélaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřicedisk
 
 
 
D12 (24)3,0 km12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Štreglová ZuzanaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí25:220:00
2Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteering25:25+0:03
3Blažková KateřinaSJH SJH Jindřichův Hradec25:53+0:31
4Miklušová Tamara47S Rapid Bratislava27:53+2:31
5Rydlová MagdalénaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis28:41+3:19
6Janků AnnaSJC TJ Sportcentrum Jičín29:50+4:28
7Thýnová MartinaSHK TJ Slavia Hradec Králové30:06+4:44
8Pušová BáraLPU OK Lokomotiva Pardubice30:21+4:59
9Hankovcová HelenaKAM SK Kamenice30:55+5:33
10Linková LucieTUR OOB TJ Turnov31:27+6:05
11Šmelíková Dorota47S Rapid Bratislava32:30+7:08
12Hornychová KarolínaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis33:52+8:30
13Nehasilová VeronikaLDC KOB Děčín35:09+9:47
14Chalupová AnetaROZ OK Roztoky36:00+10:38
15Veselá PavlaTUV SOK TJ Turnov37:22+12:00
16Růžičková VendulaCHA OK Chrastava38:36+13:14
17Richtrová KamilaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň38:55+13:33
18Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí39:11+13:49
19Binarová AdélaUOL SK UP Olomouc39:54+14:32
20Richterová JulieADA OOB TJ Spartak Adamov43:21+17:59
21Adamovská KateřinaVAM OOB Vamberk53:07+27:45
22Nešporová MarieTTR OOB Třebíč56:15+30:53
23Weislová EliškaTJP TJ Sokol Troja77:46+52:24
 
Jedruchová ŠtěpánkaTZL SKOB Zlínvzdal
 
 
 
D14 (33)3,7 km12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kochová AnnaSJC TJ Sportcentrum Jičín24:280:00
2Peterová JanaDOB KOB Dobruška28:07+3:39
3Thýnová NikolaSHK TJ Slavia Hradec Králové29:06+4:38
4Pavlíková MarkétaCHA OK Chrastava30:03+5:35
5Grycová KateřinaTBM KOS TJ Tesla Brno30:49+6:21
6Rydlová AdélaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis32:19+7:51
7Kováříková MarieKAM SK Kamenice32:48+8:20
8Kosová TerezaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn32:53+8:25
9Hlaváčová AnežkaTBM KOS TJ Tesla Brno33:17+8:49
10Filipová TerezaLPU OK Lokomotiva Pardubice33:26+8:58
11Nechanická KláraOSN SK OS Nové Město n. M.34:35+10:07
12Vejražková RózaSJC TJ Sportcentrum Jičín35:27+10:59
13Biersaková DagmarKRL Kometa Kralovice36:58+12:30
14Chaloupková KateřinaCHC K.O.B. Choceň37:06+12:38
15Jelínková ZuzanaCHC K.O.B. Choceň41:48+17:20
16Čermáková KateřinaROZ OK Roztoky43:05+18:37
17Pavlová MartinaLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice43:06+18:38
18Machová MarieLME SK Los Mělník43:51+19:23
19Tumová AdélaSJC TJ Sportcentrum Jičín44:06+19:38
20Šafková SofieKAM SK Kamenice44:11+19:43
21Horáková BarboraVSP USK Praha45:23+20:55
22Stoklasová DanielaOSN SK OS Nové Město n. M.45:40+21:12
23Baloghová LídaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis46:57+22:29
24Hápová PetraPHK OK 99 Hradec Králové47:23+22:55
25Korpasová LucieLBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno48:31+24:03
26Geislerová AnetaDKL KOB Kladno49:35+25:07
27Šritrová LenkaTUV SOK TJ Turnov52:26+27:58
28Benešová HanaDKL KOB Kladno52:31+28:03
29Horychová ZuzanaDKL KOB Kladno63:46+39:18
30Šimšová BarboraMFP VŠSK MFF UK Praha64:07+39:39
31Pilná BáraVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí65:24+40:56
32Kubenová Alžbeta47S Rapid Bratislava67:05+42:37
33Vallová KristýnaZVO OB SK Zvole68:36+44:08
 
 
 
D16 (31)4,4 km14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Čechová TerezaSJI OK Jihlava39:160:00
2Janovská KateřinaPGP SK Praga45:22+6:06
3Kopecká AnnaLPU OK Lokomotiva Pardubice46:36+7:20
4Sieglová EliškaPGP SK Praga47:23+8:07
5Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum Jičín50:16+11:00
6Kubíčková JanaPHK OK 99 Hradec Králové50:46+11:30
7Semrádová JanaCHC K.O.B. Choceň51:26+12:10
8Chaloupková VeronikaCHC K.O.B. Choceň51:50+12:34
9Zimmerová KateřinaZVO OB SK Zvole52:07+12:51
10Klinkerová MagdalénaROZ OK Roztoky52:08+12:52
11Voltrová AlenaROZ OK Roztoky52:45+13:29
12Fürstová AnnaLLI TJ Loko Liberec53:26+14:10
13Grycová VeronikaTBM KOS TJ Tesla Brno54:02+14:46
14Kubecová KateřinaBOR OK Jiskra Nový Bor54:58+15:42
15Miklušová Tereza47S Rapid Bratislava56:18+17:02
16Švancárová VeronikaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum57:01+17:45
17Kalenská DominikaSTH SK Studenec57:44+18:28
18Petráčková KristýnaSJI OK Jihlava58:36+19:20
19Vacková AnnaSJI OK Jihlava59:55+20:39
20Větříčková AndreaSHK TJ Slavia Hradec Králové60:37+21:21
21Pukyšová AnežkaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum60:43+21:27
22Malinová ApolenaSHK TJ Slavia Hradec Králové61:18+22:02
23Dundáčková JulieSJH SJH Jindřichův Hradec61:47+22:31
24Hanáková LenkaKRL Kometa Kralovice66:15+26:59
25Kolářová JohanaPGP SK Praga66:41+27:25
26Korpasová TerezaLBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno66:52+27:36
27Pohořalá AnnaROU SKOB Roudnice nad Labem67:10+27:54
28Habigerová JanaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum79:26+40:10
29Hájková EliškaZVO OB SK Zvole81:07+41:51
30Labská KarolínaLLI TJ Loko Liberec103:04+63:48
 
Kovalčíková TaťánaDOR OK Dobříšdisk
 
 
 
D18 (14)4,9 km15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Muller DorotheaTUR OOB TJ Turnov43:420:00
2Štičková AnnaLLI TJ Loko Liberec43:54+0:12
3Červená AdélaSHK TJ Slavia Hradec Králové53:28+9:46
4Kožinová ZuzanaPGP SK Praga58:35+14:53
5Machačová MichaelaPHK OK 99 Hradec Králové59:40+15:58
6Jansová DoubravkaLPU OK Lokomotiva Pardubice62:44+19:02
7Poloprutská KláraVLI Slavia Liberec orienteering63:57+20:15
8Fukalová HanaAOV OOB TJ Baník Ostrava64:53+21:11
9Parkanová VeronikaSJH SJH Jindřichův Hradec68:53+25:11
10Hanáková MagdaKRL Kometa Kralovice69:30+25:48
10Lavičková MichaelaKRL Kometa Kralovice69:30+25:48
12Peňázová VeronikaSJH SJH Jindřichův Hradec69:41+25:59
13Myslivcová MarkétaSHK TJ Slavia Hradec Králové71:48+28:06
14Kavalírová JuliePHK OK 99 Hradec Králové71:56+28:14
 
 
 
D20 (3)4,8 km18 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šmejcová AnnaSJC TJ Sportcentrum Jičín77:200:00
2Košková AničkaLLI TJ Loko Liberec78:35+1:15
3Habigerová RadkaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum82:55+5:35
 
 
 
D21E (19)8,5 km24 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Poklopová LenkaUOL SK UP Olomouc71:370:00
2Doležalová MonikaKAM SK Kamenice74:04+2:27
3Müllerová VěraVAM OOB Vamberk76:44+5:07
4Novotná MarkétaPHK OK 99 Hradec Králové77:40+6:03
5Kolínová KristýnaDKP Oddíl OB Kotlářka77:42+6:05
6Hepnerová MartinaSHK TJ Slavia Hradec Králové80:39+9:02
7Randáková HelenaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí83:00+11:23
8Jakobová AdélkaUOL SK UP Olomouc83:08+11:31
9Vozdová AnetaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum86:01+14:24
10Čepová DanielaPHK OK 99 Hradec Králové86:32+14:55
11Przyczková MichaelaLPU OK Lokomotiva Pardubice87:19+15:42
12Procházková KláraLPU OK Lokomotiva Pardubice88:03+16:26
13Nieke PatriciaTUR OOB TJ Turnov88:31+16:54
14Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka92:37+21:00
15Doležalová VendulaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň93:35+21:58
16Kraemer Jitka18D Post SV Dresden108:42+37:05
17Nieke Corinna71D TU Dresden112:56+41:19
 
Plochová DominikaDKP Oddíl OB Kotlářkavzdal
Bengtsson JennySW1 Langhundra IFvzdal
 
 
 
D21A (35)6,9 km22 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava64:440:00
2Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka67:44+3:00
3Myslivcová PavlaSHK TJ Slavia Hradec Králové69:25+4:41
4Teplá KarolínaSHK TJ Slavia Hradec Králové71:00+6:16
5Podmolíková DagmarTZL SKOB Zlín71:26+6:42
6Petrželová TerezaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov71:34+6:50
7Margoldová BarboraDKP Oddíl OB Kotlářka72:09+7:25
8Košťálová PetraDKP Oddíl OB Kotlářka74:20+9:36
9Neradová AlenaLIT KOB Chemopetrol Litvínov75:44+11:00
10Kopáčková IvaCHT OOB SK Chrast75:55+11:11
11Fundová EliškaSHK TJ Slavia Hradec Králové75:58+11:14
12Benešová JanaSJH SJH Jindřichův Hradec76:42+11:58
13Svobodová JitkaVSP USK Praha77:00+12:16
14Matějů KateřinaVLI Slavia Liberec orienteering77:12+12:28
15Prchalová IvanaSMR SK SNS Smržovka77:26+12:42
16Foglarová KamilaDKP Oddíl OB Kotlářka79:08+14:24
17Kožinová AnnaPGP SK Praga80:34+15:50
18Kolaja Ehlerová JanaVLI Slavia Liberec orienteering84:00+19:16
19Novotná BarboraSHK TJ Slavia Hradec Králové84:04+19:20
20Peterová VěraDOB KOB Dobruška84:58+20:14
21Hrobařová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis85:50+21:06
22Hnilicová ŠárkaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum85:51+21:07
23Horová MagdaVSP USK Praha86:00+21:16
24Ježková DominikaPGP SK Praga86:09+21:25
25Ulahelová JanaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov87:34+22:50
26Janovská PetraPGP SK Praga89:18+24:34
27Kožinová JanaPGP SK Praga90:03+25:19
28Henychová ZuzanaVLI Slavia Liberec orienteering90:31+25:47
29Slováčková VěraTZL SKOB Zlín91:15+26:31
30Mertová EvaDOB KOB Dobruška96:06+31:22
31Stachoňová BarbaraZBM SK Žabovřesky Brno105:00+40:16
32Mesiarkinová KamilaMBM O-mikron105:12+40:28
33Königová JanaZBM SK Žabovřesky Brno106:03+41:19
34Horová KláraPGP SK Praga114:42+49:58
 
Jeřábková JitkaTZL SKOB Zlínvzdal
 
 
 
D21B (30)6,1 km18 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Hojná SilvieSCP OK Sparta Praha61:280:00
2Švíglerová PavlaLPU OK Lokomotiva Pardubice65:22+3:54
3Žitná JanaSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav65:50+4:22
4Štěpánová DitaDOB KOB Dobruška70:38+9:10
5Musilová VendulaSJC TJ Sportcentrum Jičín71:23+9:55
6Gorčicová EliškaCHA OK Chrastava74:06+12:38
7Bozděchová LenkaPGP SK Praga76:34+15:06
8Klimplová ZuzanaLPU OK Lokomotiva Pardubice79:14+17:46
9Vejstrková ZuzanaCHA OK Chrastava80:17+18:49
10Pavlíková KláraLIT KOB Chemopetrol Litvínov80:26+18:58
11Kvapilová LenkaTUV SOK TJ Turnov80:36+19:08
12Neuhäuserová LadislavaVSP USK Praha81:13+19:45
13Zoubková JanaZBP OOB SK Zbraslav85:02+23:34
14Kučerková RomanaSTB TJ Stadion Nový Bor85:03+23:35
14Neradová EvaLIT KOB Chemopetrol Litvínov85:03+23:35
16Uhrová ZuzanaVSP USK Praha85:07+23:39
17Šulcová VeronikaCHA OK Chrastava85:38+24:10
18Netíková MartinaDOB KOB Dobruška86:37+25:09
19Alblová LucieLME SK Los Mělník89:35+28:07
20Koppová IngridSLP OOB Slavia Praha93:53+32:25
21Végsöová MarkétaDOB KOB Dobruška94:38+33:10
22Pěluchová DanielaCHC K.O.B. Choceň100:52+39:24
23Geislerová BlankaLLI TJ Loko Liberec101:50+40:22
24Loosová LenkaVLI Slavia Liberec orienteering110:20+48:52
25Csakvaryová LenkaSBK KOB Start Blansko116:31+55:03
 
Volfová JulieVLI Slavia Liberec orienteeringdisk
Stolinová LenkaDOB KOB Dobruškadisk
Krpatová KláraTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisdisk
Hlavacikova Erika17S Ekonom Banska Bystricadisk
Nedvídková IvaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřicevzdal
 
 
 
D21C (18)4,6 km16 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta Praha53:060:00
2Doležalová LenkaSHK TJ Slavia Hradec Králové56:52+3:46
3Zitková RadkaLPU OK Lokomotiva Pardubice59:31+6:25
4Filipová ZdeňkaKRP SK KOURA66:25+13:19
5Wohanková GabrielaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí67:45+14:39
6Bartošová IvanaKRP SK KOURA68:05+14:59
7Venclová VeronikaZAM OB T.J. Sokol Žamberk70:17+17:11
8Kovářová LenkaSJH SJH Jindřichův Hradec73:24+20:18
9Stryková KateřinaLPU OK Lokomotiva Pardubice74:25+21:19
10Pilná LibušeVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí77:43+24:37
11Kadaňová BarboraLPU OK Lokomotiva Pardubice80:06+27:00
12Štefanová KláraSTH SK Studenec83:00+29:54
13Šedivá PetraSTH SK Studenec89:54+36:48
14Müllerová PetraVAM OOB Vamberk89:57+36:51
15Kalinová LucieDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice92:17+39:11
16Jílková RadkaZBP OOB SK Zbraslav100:33+47:27
17Dančáková MichaelaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí105:36+52:30
18Hájková PetraVPM KOS Slavia VŠ Plzeň126:02+72:56
 
 
 
D35 (35)5,1 km15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Eckardt Cornelia71D TU Dresden49:090:00
2Novotná PetraPHK OK 99 Hradec Králové49:36+0:27
3Wendler-Groß Wiebke18D Post SV Dresden50:40+1:31
4Ryšavá MagdalenaPGP SK Praga51:17+2:08
5Grycová PetraTBM KOS TJ Tesla Brno55:44+6:35
6Kroniková JanaSHK TJ Slavia Hradec Králové57:09+8:00
7Městková KateřinaVSP USK Praha57:37+8:28
8Folprechtová KateřinaVSP USK Praha58:23+9:14
9Kučerová MarieVSP USK Praha58:56+9:47
10Arnoštová KateřinaVSP USK Praha60:08+10:59
10Gajdová KristinaVSP USK Praha60:08+10:59
12Komárková LenkaTJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec62:35+13:26
13Šklíbová JanaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn63:14+14:05
14Bialekova Martina17S Ekonom Banska Bystrica63:32+14:23
15Nechanická DanielaOSN SK OS Nové Město n. M.64:30+15:21
16Mrskočová DanaLPU OK Lokomotiva Pardubice65:47+16:38
17Králová MichaelaMFP VŠSK MFF UK Praha66:15+17:06
18Dvořáčková JanaOSN SK OS Nové Město n. M.66:31+17:22
19Čivrná KarolínaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí66:56+17:47
20Nešporová MarieTTR OOB Třebíč67:39+18:30
21Binarová JitkaUOL SK UP Olomouc67:53+18:44
22Čechová MarcelaTBM KOS TJ Tesla Brno69:09+20:00
23Pompe Katja18D Post SV Dresden71:52+22:43
24Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno75:01+25:52
25Karásková MarcelaZPV KOB ZPV Prostějov76:41+27:32
26Švidrnochová HanaMOV SKOB Ostrava79:45+30:36
27Ehlerová PetraVSP USK Praha88:46+39:37
28Hlaváčková KláraLME SK Los Mělník93:25+44:16
29Čapková PetraPHK OK 99 Hradec Králové96:57+47:48
30Krpatová ZuzanaLPU OK Lokomotiva Pardubice99:48+50:39
31Kopecká JitkaUOL SK UP Olomouc103:14+54:05
32Vorlíčková Barbora43S ŠK Sandberg Bratislava123:26+74:17
 
Fukalová RadmilaAOV OOB TJ Baník Ostravadisk
Švihlová KateřinaLME SK Los Mělníkdisk
Geislerová DitaDKL KOB Kladnovzdal
 
 
 
D40 (55)4,7 km16 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Škorpilová JanaSJC TJ Sportcentrum Jičín50:370:00
2Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice51:39+1:02
3Křivdová Lenka2PC Sportovní klub hasičů Královeh51:45+1:08
4Podrábská MarieVLI Slavia Liberec orienteering51:55+1:18
5Sedlářová PavlaAOP Přátelé orientačního běhu Opav54:09+3:32
6Trnková DanaVSP USK Praha57:28+6:51
7Kubáňová JanaTBM KOS TJ Tesla Brno58:45+8:08
8Jirková RenataZPV KOB ZPV Prostějov58:54+8:17
9Benešová IvaSJH SJH Jindřichův Hradec60:21+9:44
10Sieglová DagmarMFP VŠSK MFF UK Praha63:07+12:30
11Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický Šenov63:10+12:33
12Marková JanaLLI TJ Loko Liberec63:51+13:14
13Teplá HanaSHK TJ Slavia Hradec Králové64:13+13:36
14Myslivcová LenkaSHK TJ Slavia Hradec Králové65:21+14:44
15Zuzánková RůženaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis66:17+15:40
16Martanová DanielaVLI Slavia Liberec orienteering66:22+15:45
17Filipová IvanaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn66:41+16:04
18Čermáková RenataLPU OK Lokomotiva Pardubice66:48+16:11
19Hanušová ZdenaSJC TJ Sportcentrum Jičín67:54+17:17
20Chvátilová PavlínaPHK OK 99 Hradec Králové69:07+18:30
21Škvorová ZuzanaKAM SK Kamenice69:21+18:44
22Hankovcová LenkaKAM SK Kamenice69:52+19:15
23Míková MarkétaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis71:48+21:11
24Horáková LenkaVSP USK Praha72:19+21:42
25Bartošová JanaMLA MLOK Mariánské Lázně74:03+23:26
26Čechlovská JanaCHA OK Chrastava75:14+24:37
27Hančová AliceVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí75:22+24:45
28Štraitová JitkaVSP USK Praha76:27+25:50
29Benešová JaroslavaDKL KOB Kladno77:32+26:55
30Richterová NatašaADA OOB TJ Spartak Adamov78:01+27:24
31Hájková MagdalenaTUV SOK TJ Turnov78:57+28:20
32Pavlíková PavlaCHA OK Chrastava80:15+29:38
33Kaplanová IvaLPU OK Lokomotiva Pardubice81:24+30:47
34Zemánková EvaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn82:20+31:43
35Mellanová VeronikaTUV SOK TJ Turnov83:12+32:35
36Procházková AlexandraVLI Slavia Liberec orienteering83:51+33:14
37Langrová MonikaSHK TJ Slavia Hradec Králové84:09+33:32
38Janků RadkaSJC TJ Sportcentrum Jičín84:42+34:05
39Semíková IvaKAM SK Kamenice84:54+34:17
40Nehasilová ZuzanaLDC KOB Děčín86:18+35:41
41Schlittermann Silke41D LOK Berlin87:50+37:13
42Kubcová LenkaDOB KOB Dobruška89:07+38:30
43Balusková IdaOKP SK OK 24 Praha89:29+38:52
44Švancárová HelenaKSU Klub vytrvalostních sportů Šum89:39+39:02
45Pánková Martina47S Rapid Bratislava89:42+39:05
46Tichá DagmarDKP Oddíl OB Kotlářka97:23+46:46
47Miklušová Dagmar47S Rapid Bratislava97:36+46:59
48Humpolcová Jitka81C Cirkus Čakovice98:41+48:04
49Nová JanaDOR OK Dobříš100:35+49:58
50Smith LucieVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí101:50+51:13
51Pelikánová LucieMFP VŠSK MFF UK Praha103:52+53:15
52Richtrová LucieVPM KOS Slavia VŠ Plzeň104:24+53:47
53Postolková MonikaDKL KOB Kladno110:09+59:32
54Melicharová BarboraLLI TJ Loko Liberec111:22+60:45
 
Hlaváčová ŠárkaTBM KOS TJ Tesla Brnodisk
 
 
 
D45 (36)4,7 km15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Rydlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis53:180:00
2Müller Anke18D Post SV Dresden54:24+1:06
3Kosová MichaelaSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn54:49+1:31
4Poklopová IvanaUOL SK UP Olomouc55:28+2:10
5Němečková JarmilaVSP USK Praha56:27+3:09
6Grycová JanaTBM KOS TJ Tesla Brno56:28+3:10
7Šmausová DanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis57:39+4:21
8Zalabová MartinaSJC TJ Sportcentrum Jičín57:53+4:35
9Demlová JitkaLPU OK Lokomotiva Pardubice58:54+5:36
10Vejvodová MirkaLPM OK Lokomotiva Plzeň62:09+8:51
11Zobaníková VladimíraRAD TJ Sokol Radslavice64:45+11:27
12Šmelíková BarboraVBA ŠK VAZKA Bratislava66:23+13:05
13Kettnerová LenkaHCE TJ Sokol Hostivice68:16+14:58
14Tichá JanaTJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec69:11+15:53
15Richter Sabine71D TU Dresden69:36+16:18
16Ježková ReginaPGP SK Praga69:39+16:21
17Jelínková MartaCHC K.O.B. Choceň69:53+16:35
18Klašková KateřinaDKP Oddíl OB Kotlářka70:48+17:30
19Mrázová PavlaDCE KOB Dobřichovice71:49+18:31
20Pustaiová RomanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis72:27+19:09
21Hasalová JanaPGP SK Praga74:42+21:24
22Thýnová IvanaSHK TJ Slavia Hradec Králové74:53+21:35
23Šmausová GabrielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis75:32+22:14
24Semrádová JitkaCHC K.O.B. Choceň81:09+27:51
25Divecká RůženaSHK TJ Slavia Hradec Králové82:19+29:01
26Fundová HanaSHK TJ Slavia Hradec Králové82:29+29:11
27Chaloupková LenkaCHC K.O.B. Choceň84:30+31:12
28Fürstová KatkaLLI TJ Loko Liberec92:28+39:10
29Mudrová MartinaHCE TJ Sokol Hostivice95:43+42:25
30Bendáková JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov96:03+42:45
31Končáková KateřinaHLV KČT - OB Holešov96:25+43:07
32Macháčková JanaSHK TJ Slavia Hradec Králové96:44+43:26
33Jonášová Marta43S ŠK Sandberg Bratislava107:40+54:22
34Foglarová NaďaDKP Oddíl OB Kotlářka109:36+56:18
35Baloghová Hana43S ŠK Sandberg Bratislava126:21+73:03
 
Müllerová ZorkaVAM OOB Vamberkdisk
 
 
 
D50 (18)4,3 km14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kraemer Karin18D Post SV Dresden49:420:00
2Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky51:45+2:03
3Kavková DanaSCP OK Sparta Praha54:20+4:38
4Michálková JiřinaVSP USK Praha55:58+6:16
5Leideck Heike71D TU Dresden61:07+11:25
6Novotná IvaSHK TJ Slavia Hradec Králové61:08+11:26
7Jedličková ZdenaBOR OK Jiskra Nový Bor61:47+12:05
8Syslová IvaTTR OOB Třebíč61:54+12:12
9Košková VlastaLLI TJ Loko Liberec63:01+13:19
10Petrželová AlenaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov69:27+19:45
11Benešová IvaSJC TJ Sportcentrum Jičín70:50+21:08
12Večeřová IvanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis71:18+21:36
13Kubíčková MarcelaPHK OK 99 Hradec Králové74:47+25:05
14Zimmerová LenkaZVO OB SK Zvole86:11+36:29
15Černíková ZdeňkaOSN SK OS Nové Město n. M.88:37+38:55
 
Hindráková MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnovdisk
Chmelařová MarieSHK TJ Slavia Hradec Královédisk
msFikar Stránská LindaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí57:24+7:42
 
 
 
D55 (24)4,0 km15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Rosecká AlenaPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou53:370:00
2Víchová LadislavaLPU OK Lokomotiva Pardubice61:03+7:26
3Zelená MarkétaPGP SK Praga61:17+7:40
4Mrázková IvanaDKP Oddíl OB Kotlářka63:42+10:05
5Běhounová JiřinaPHK OK 99 Hradec Králové67:14+13:37
6Svobodná EvaDKP Oddíl OB Kotlářka71:06+17:29
7Bradnová VěraCHA OK Chrastava71:14+17:37
8Kuncová JiřinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis71:17+17:40
9Bláhová LubaSHK TJ Slavia Hradec Králové72:52+19:15
10Štrossová JiřinaDCE KOB Dobřichovice76:49+23:12
11Nýdrlová EvaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí76:55+23:18
12Procházková MilušeDCE KOB Dobřichovice78:49+25:12
13Novotná JiřinaLPU OK Lokomotiva Pardubice80:20+26:43
14Kadavá EvaCHA OK Chrastava81:03+27:26
15Žemličková JindraCHT OOB SK Chrast86:16+32:39
16Gazdačková JanaSHK TJ Slavia Hradec Králové88:59+35:22
17Dudová HanaDKP Oddíl OB Kotlářka90:41+37:04
18Svobodová EvaSHK TJ Slavia Hradec Králové90:55+37:18
19Klimplová AlenaLPU OK Lokomotiva Pardubice98:37+45:00
20Stulíková ZuzanaSHK TJ Slavia Hradec Králové99:02+45:25
21Šabatková ZdenaSHK TJ Slavia Hradec Králové108:23+54:46
22Lusková OlgaCHA OK Chrastava122:42+69:05
23Zavadilová NaďaSCP OK Sparta Praha127:05+73:28
 
Kadečková JanaJEN OB Jenišovicedisk
 
 
 
D60 (15)3,8 km15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava56:170:00
2Dohnalová DanaVSP USK Praha63:30+7:13
3Procházková HelenaTBM KOS TJ Tesla Brno67:06+10:49
4Ševčíková AlenaCHA OK Chrastava73:44+17:27
4Křížová ZdenkaPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou73:44+17:27
6Zlesáková VlastaJIL OK Jilemnice74:53+18:36
7Neradová AlenaLIT KOB Chemopetrol Litvínov75:19+19:02
8Lukavcová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis81:44+25:27
9Tvrdková EvaLBE TJ Lokomotiva Beroun82:33+26:16
10Karmazínová IvanaVLI Slavia Liberec orienteering82:40+26:23
11Rufferová IvaSNA TJ START Náchod83:59+27:42
12Stehnová HanaDKP Oddíl OB Kotlářka90:16+33:59
13Böhmová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis126:15+69:58
14Ondrůjová AnnaLIT KOB Chemopetrol Litvínov130:47+74:30
15Nedvídková JitkaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice134:24+78:07
 
 
 
D65 (8)3,8 km15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteering65:260:00
2Kašková EvaCHA OK Chrastava76:05+10:39
3Křtěnská LeontinaBOR OK Jiskra Nový Bor79:59+14:33
4Kubíková KvětaLPU OK Lokomotiva Pardubice82:54+17:28
5Suchánková LibušeSOP OOB TJ Slezan Opava83:05+17:39
6Lohrová JarmilaSCP OK Sparta Praha102:19+36:53
7Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický Šenov106:48+41:22
 
Kohoutová JitřenkaUVP Slovan Prahadisk
 
 
 
D70 (3)3,9 km14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický Šenov95:490:00
2Dvořáková LadislavaPGP SK Praga112:21+16:32
 
Zmeková MílaSLP OOB Slavia Prahadisk
 
 
 
H10L (29)3,5 km 0 m8 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Nemšovský FilipVSP USK Praha17:570:00
2Klust JanCHA OK Chrastava20:12+2:15
3Štefan JanSTH SK Studenec21:00+3:03
4Hora DavidPGP SK Praga21:22+3:25
5Suchánek MartinXBM PELL’S MTBO TEAM22:36+4:39
6Štrait VilémVSP USK Praha23:56+5:59
7Háp MatějPHK OK 99 Hradec Králové24:47+6:50
8Veselý VáclavTUV SOK TJ Turnov25:25+7:28
9Městka VáclavVSP USK Praha25:58+8:01
10Mencl JosefVSP USK Praha26:19+8:22
11Šmelík Daniel47S Rapid Bratislava26:25+8:28
12Čech AdamROZ OK Roztoky26:41+8:44
13Kadaně MarekLPU OK Lokomotiva Pardubice27:18+9:21
14Heřmánek PetrTUR OOB TJ Turnov27:49+9:52
15Hoetzel HugoJEN OB Jenišovice28:26+10:29
16Mairich FilipTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis30:29+12:32
17Jedruch ViktorTZL SKOB Zlín31:08+13:11
18Čivrný JanVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí32:41+14:44
19Štichhauer AdamLPU OK Lokomotiva Pardubice32:48+14:51
20Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov33:56+15:59
21Horák MartinVSP USK Praha35:10+17:13
22Huk KryštofTJP TJ Sokol Troja35:36+17:39
23Tesař ZdeněkSJC TJ Sportcentrum Jičín37:45+19:48
24Richter RudolfADA OOB TJ Spartak Adamov39:13+21:16
25Nešpor JiříTTR OOB Třebíč40:17+22:20
26Biersak PetrKRL Kometa Kralovice41:20+23:23
27Geisler RichardDKL KOB Kladno42:58+25:01
28Řehoř HynekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis51:18+33:21
 
Folprecht LukášVSP USK Prahadisk
 
 
 
H10 (27)2,9 km12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis22:310:00
2Prášil TomášTTR OOB Třebíč24:21+1:50
3Král AdamMFP VŠSK MFF UK Praha25:21+2:50
4Krpata MichalLPU OK Lokomotiva Pardubice25:30+2:59
5Janda JakubDOR OK Dobříš26:32+4:01
6Zabořil OndřejJEN OB Jenišovice27:16+4:45
7Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův Hradec28:18+5:47
8Kučera FilipCHA OK Chrastava30:48+8:17
9Gryc OndřejTBM KOS TJ Tesla Brno30:49+8:18
10Kukurugya Šimon43S ŠK Sandberg Bratislava32:20+9:49
11Nový JáchymDOR OK Dobříš32:55+10:24
12Janků ŠtěpánSJC TJ Sportcentrum Jičín33:10+10:39
13Janas AdamPGP SK Praga34:12+11:41
14Dejnožka MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis35:59+13:28
15Knaup JonasSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav37:01+14:30
16Houžvička DavidTUR OOB TJ Turnov37:25+14:54
17Trnka MarekVSP USK Praha37:32+15:01
18Bláha MatyášSJP KČT Slavoj Praha37:51+15:20
19Míka BertíkTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis46:28+23:57
20Rokos MarekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis46:54+24:23
21Pavlík MatějLIT KOB Chemopetrol Litvínov51:11+28:40
22Vřešťál AntonínTUR OOB TJ Turnov51:22+28:51
23Bláha VojtěchSJP KČT Slavoj Praha52:03+29:32
24Marhold VáclavZVO OB SK Zvole52:43+30:12
25Brachtl ŠimonZVO OB SK Zvole54:22+31:51
 
Kolář ŠimonHOR TJ Jiskra Hořicedisk
Štichhauer DanielLPU OK Lokomotiva Pardubicedisk
 
 
 
H12 (29)3,1 km12 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Tuma MatějSJC TJ Sportcentrum Jičín22:010:00
2Pompe Marek18D Post SV Dresden23:53+1:52
3Štefan VítSTH SK Studenec24:15+2:14
4Nechanický JanOSN SK OS Nové Město n. M.24:20+2:19
5Zemánek MikulášSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn25:28+3:27
6Dejnožka VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis26:52+4:51
7Peterka JakubLLI TJ Loko Liberec27:00+4:59
8Venhoda MatějSJI OK Jihlava28:00+5:59
9Hankovec HugoKAM SK Kamenice28:17+6:16
10Škvor AdamKAM SK Kamenice28:20+6:19
11Štregl MatyášVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí28:26+6:25
12Janas PetrPGP SK Praga29:01+7:00
13Růžička RadekLPU OK Lokomotiva Pardubice30:21+8:20
14Mrskoč MarekLPU OK Lokomotiva Pardubice31:44+9:43
15Matyáš VojtěchCHA OK Chrastava33:51+11:50
16Řehoř VojtaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis35:01+13:00
17Jirka MatyášZPV KOB ZPV Prostějov35:08+13:07
18Javůrek TomášVSP USK Praha39:18+17:17
19Swart BenjaminDKL KOB Kladno40:05+18:04
20Dvořáček JakubOSN SK OS Nové Město n. M.41:06+19:05
21Suchánek JakubXBM PELL’S MTBO TEAM42:13+20:12
22Bradáč DavidLLI TJ Loko Liberec44:30+22:29
23Trnka Martin junVSP USK Praha46:28+24:27
24Karásek MatyášZPV KOB ZPV Prostějov46:30+24:29
25Weisl MartinTJP TJ Sokol Troja46:45+24:44
26Zobaník RadekRAD TJ Sokol Radslavice46:53+24:52
27Marhold PřemyslZVO OB SK Zvole60:24+38:23
28Danko ŠtěpánCHA OK Chrastava62:53+40:52
29Balogh Michal43S ŠK Sandberg Bratislava65:31+43:30
 
 
 
H14 (42)3,9 km14 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Jirka MikulášZPV KOB ZPV Prostějov28:360:00
2Melichar PetrLLI TJ Loko Liberec29:54+1:18
2Němeček JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis29:54+1:18
4Šafka SebastianKAM SK Kamenice30:48+2:12
5Richtr LukášVPM KOS Slavia VŠ Plzeň31:53+3:17
6Janda OndřejDOR OK Dobříš33:17+4:41
7Švadlena MichalCHC K.O.B. Choceň34:48+6:12
8Gryc VojtěchTBM KOS TJ Tesla Brno35:00+6:24
9Sedlář JanTBM KOS TJ Tesla Brno35:34+6:58
10Podmolík JonášTZL SKOB Zlín36:11+7:35
11Karásek AdamZPV KOB ZPV Prostějov36:24+7:48
12Semík JakubVSP USK Praha37:28+8:52
13Marhold OndřejZVO OB SK Zvole38:48+10:12
14Šmaus AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis39:38+11:02
15Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis41:26+12:50
16Zalaba TomášSJC TJ Sportcentrum Jičín45:56+17:20
17Siegl MatyášMFP VŠSK MFF UK Praha46:18+17:42
18Bílý JakubLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice46:26+17:50
19Postolka JonášDKL KOB Kladno46:42+18:06
20Kukurugya Matej43S ŠK Sandberg Bratislava46:58+18:22
21Blaha PetrKAM SK Kamenice49:12+20:36
22Semiginovský ŠimonSJC TJ Sportcentrum Jičín49:20+20:44
23Nešpor JanTTR OOB Třebíč50:02+21:26
24Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis53:00+24:24
25Jonáš Adam43S ŠK Sandberg Bratislava53:59+25:23
26Vavřík TomášLOV lepus.cz58:45+30:09
27Rokos MichalTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis58:58+30:22
28Bartoš VáclavMLA MLOK Mariánské Lázně59:55+31:19
29Melichna MatějDKL KOB Kladno61:23+32:47
30Václavů JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis65:08+36:32
31Pohořalý HugoROU SKOB Roudnice nad Labem65:48+37:12
32Balogh Matúš43S ŠK Sandberg Bratislava66:31+37:55
33Kniebügl Jakub39S KOBRA Bratislava67:10+38:34
34Vrkota TomášDKL KOB Kladno67:24+38:48
35Zabořil VojtaJEN OB Jenišovice69:29+40:53
36Adamovský MichalVAM OOB Vamberk81:59+53:23
37Bradáč JakubLLI TJ Loko Liberec89:31+60:55
38Kohout VáclavDKL KOB Kladno100:33+71:57
39Brachtl AdamZVO OB SK Zvole101:12+72:36
 
Červenka JakubZVO OB SK Zvoledisk
Šafář VojtěchKSU Klub vytrvalostních sportů Šumdisk
Pavlík OndřejLIT KOB Chemopetrol Litvínovvzdal
 
 
 
H16 (23)5,1 km18 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Jíra TomášKAM SK Kamenice45:440:00
2Horčička VítUOL SK UP Olomouc46:03+0:19
3Melichar VojtěchLLI TJ Loko Liberec47:58+2:14
4Fencl JonášLPU OK Lokomotiva Pardubice48:03+2:19
5Müller JonášKSU Klub vytrvalostních sportů Šum49:44+4:00
6Novák FilipTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis51:27+5:43
7Janeček MirekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis52:21+6:37
8Marek JakubLLI TJ Loko Liberec54:01+8:17
9Dekret Jakub17S Ekonom Banska Bystrica56:40+10:56
10Šklíba MichalSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn59:30+13:46
11Šrámek OndřejKSU Klub vytrvalostních sportů Šum60:59+15:15
12Jílek OndřejKSU Klub vytrvalostních sportů Šum63:24+17:40
13Doležal VítSJC TJ Sportcentrum Jičín67:33+21:49
14Michek DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis67:58+22:14
15Matoušek MatějKSU Klub vytrvalostních sportů Šum68:01+22:17
16Novotný MarekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis70:15+24:31
17Faltejsek JanPHK OK 99 Hradec Králové74:13+28:29
18Zobaník MichalRAD TJ Sokol Radslavice79:22+33:38
19Postolka JáchymDKL KOB Kladno88:32+42:48
20Hasal MartinPGP SK Praga99:20+53:36
21Beneš JanDKL KOB Kladno108:34+62:50
22Jelínek TomášCHC K.O.B. Choceň137:38+91:54
 
Bartoš PavelKRP SK KOURAvzdal
 
 
 
H18 (19)6,7 km18 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Čech JanSJI OK Jihlava50:040:00
2Semrád LadislavCHC K.O.B. Choceň51:42+1:38
3Illner VojtěchDKP Oddíl OB Kotlářka55:25+5:21
4Zlámal DavidSJC TJ Sportcentrum Jičín55:47+5:43
5Vacek VojtěchSJI OK Jihlava57:51+7:47
6Kanta MartinLPU OK Lokomotiva Pardubice59:38+9:34
7Landovský JakubPGP SK Praga60:09+10:05
8Werner MichalPGP SK Praga61:36+11:32
9Frýba DominikSJI OK Jihlava62:37+12:33
10Šmaus JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis68:01+17:57
11Štál JanSJC TJ Sportcentrum Jičín68:28+18:24
12Kaplan MartinLPU OK Lokomotiva Pardubice78:41+28:37
13Zikmund ZdeněkSJC TJ Sportcentrum Jičín78:55+28:51
14Moravec JakubKAM SK Kamenice84:21+34:17
15Preininger KryštofDOB KOB Dobruška92:38+42:34
16Jurica JanLPU OK Lokomotiva Pardubice107:47+57:43
 
Navrátil ŠimonPGP SK Pragavzdal
Bořil JanSJI OK Jihlavavzdal
Lukáš MarekDKL KOB Kladnovzdal
 
 
 
H20 (5)6,9 km19 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Křivda MartinCHC K.O.B. Choceň59:220:00
2Jiroušek VítSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn67:07+7:45
3Vaniš OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis72:01+12:39
4Hájek VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis84:50+25:28
5Posselt MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis86:50+27:28
 
 
 
H21E (30)10,6 km 260 m29 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kodeda ŠtěpánSJC TJ Sportcentrum Jičín68:290:00
2Nykodým MilošZBM SK Žabovřesky Brno71:04+2:35
3Kubelka TomášLPU OK Lokomotiva Pardubice71:25+2:56
4Horáček MichalVLI Slavia Liberec orienteering72:50+4:21
5Kretzschmar Matthias18D Post SV Dresden75:44+7:15
6Štěrba ZbyněkLPU OK Lokomotiva Pardubice75:47+7:18
7Janata MartinDKP Oddíl OB Kotlářka77:30+9:01
8Prášil MarekTTR OOB Třebíč78:35+10:06
9Sysel CtiborPGP SK Praga78:41+10:12
10Lenner MiroslavLPU OK Lokomotiva Pardubice79:03+10:34
11Argaláš MichalTRI TJ TŽ Třinec79:34+11:05
12Klapal JanLPU OK Lokomotiva Pardubice80:08+11:39
13Grundmann JanLPU OK Lokomotiva Pardubice80:24+11:55
14Kučera JanVSP USK Praha83:17+14:48
15Hora ZbyněkPGP SK Praga85:27+16:58
16Landovský TomášPGP SK Praga86:41+18:12
17Hora VojtěchPGP SK Praga87:01+18:32
18Kadeřávek PetrPHK OK 99 Hradec Králové89:06+20:37
19Hepner DavidSHK TJ Slavia Hradec Králové89:12+20:43
20Pašek FrantišekKAM SK Kamenice89:52+21:23
21Azeb KarimPHK OK 99 Hradec Králové90:36+22:07
22Janovský TomášPGP SK Praga92:04+23:35
23Sysel OndřejPGP SK Praga98:45+30:16
24Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka98:55+30:26
25Tomeš JaroslavDKP Oddíl OB Kotlářka100:06+31:37
26Plíhal TomášSJI OK Jihlava104:20+35:51
27Janda MartinDOB KOB Dobruška104:55+36:26
28Johanovský TomášDKP Oddíl OB Kotlářka106:12+37:43
29Ptáček MartinSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn108:22+39:53
 
Jána MichalDKP Oddíl OB Kotlářkavzdal
 
 
 
H21A (38)9,4 km24 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Peterka VojtěchLLI TJ Loko Liberec72:530:00
2Mrázek JiříDKP Oddíl OB Kotlářka74:08+1:15
3Žemlík PavelTUV SOK TJ Turnov74:15+1:22
4Kadavý PetrCHA OK Chrastava74:36+1:43
5Henych PetrVLI Slavia Liberec orienteering75:47+2:54
6Arnošt KamilVSP USK Praha78:13+5:20
7Šabatka ZdeněkPHK OK 99 Hradec Králové81:07+8:14
8Illner JakubDKP Oddíl OB Kotlářka81:31+8:38
9Slováček TomášTZL SKOB Zlín84:25+11:32
10Khel RichardSCP OK Sparta Praha85:04+12:11
11Semík VojtěchKAM SK Kamenice85:23+12:30
12Ramba JiříDKP Oddíl OB Kotlářka86:26+13:33
13Šrubař MichalMBM O-mikron87:06+14:13
14Fišer JiříSLP OOB Slavia Praha88:01+15:08
15Semík LubošKAM SK Kamenice89:03+16:10
16Janů ZdeněkKSU Klub vytrvalostních sportů Šum90:07+17:14
17Ďoubal JanDOB KOB Dobruška90:13+17:20
18Pražák JiříZBP OOB SK Zbraslav91:46+18:53
19Deml TomášLPU OK Lokomotiva Pardubice92:57+20:04
20Čechlovský JanCHA OK Chrastava93:01+20:08
21Novotný JiříTZL SKOB Zlín95:23+22:30
22Korecký MiroslavCHT OOB SK Chrast96:08+23:15
23Zelinka JanLPU OK Lokomotiva Pardubice100:35+27:42
24Wagner LiborDKP Oddíl OB Kotlářka103:46+30:53
25Schröter PavelCHA OK Chrastava108:59+36:06
26Jílek JakubKSU Klub vytrvalostních sportů Šum112:43+39:50
27Veselý MarekCHA OK Chrastava112:59+40:06
28Schroth Peter18D Post SV Dresden113:06+40:13
29Kadlec JanSJI OK Jihlava113:34+40:41
30Pitra MartinCHT OOB SK Chrast120:16+47:23
31Hora VladimírVSP USK Praha125:51+52:58
32König LukášZBM SK Žabovřesky Brno129:04+56:11
33Krejčí Jiří8DC DOBneregistrovani136:16+63:23
34Veselý OndřejPHK OK 99 Hradec Králové153:40+80:47
 
Podmolík TomášTZL SKOB Zlíndisk
Venhoda MilanSJI OK Jihlavavzdal
Hanč PetrDOB KOB Dobruškavzdal
Janas PetrXBM PELL’S MTBO TEAMvzdal
 
 
 
H21B (32)8,1 km21 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Koťátko ZdeněkSJC TJ Sportcentrum Jičín60:170:00
2Bradna VáclavCHA OK Chrastava61:40+1:23
3Prášil AlešSJI OK Jihlava65:59+5:42
4Wohanka PavelVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí66:20+6:03
5Wallner Jozef39S KOBRA Bratislava67:18+7:01
6Zitka AdamLPU OK Lokomotiva Pardubice67:30+7:13
7Štregl PetrVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí71:11+10:54
8Fukátko JanLPU OK Lokomotiva Pardubice71:24+11:07
9Prošek MichalSJI OK Jihlava71:35+11:18
10Albl MiloslavLME SK Los Mělník73:19+13:02
11Kopecký DavidUOL SK UP Olomouc75:21+15:04
12Dubec PavelSCP OK Sparta Praha76:24+16:07
13Sýkora BohumilCHC K.O.B. Choceň76:35+16:18
14Nerad JaroslavLIT KOB Chemopetrol Litvínov77:01+16:44
15Macek JiříLIT KOB Chemopetrol Litvínov78:14+17:57
16Remeš PetrSHK TJ Slavia Hradec Králové78:34+18:17
17Pavlík LiborLIT KOB Chemopetrol Litvínov78:38+18:21
18Binar RobertUOL SK UP Olomouc78:58+18:41
19Lžíčař MartinDOB KOB Dobruška79:48+19:31
20Voráček MichalPGP SK Praga81:18+21:01
21Bernášek JiříSTB TJ Stadion Nový Bor81:25+21:08
22Kučerka JanLIT KOB Chemopetrol Litvínov81:36+21:19
23Nemec Juraj17S Ekonom Banska Bystrica82:37+22:20
24Horčička PetrUOL SK UP Olomouc82:42+22:25
25Jirásek JakubTTR OOB Třebíč85:05+24:48
26Kovář JaroslavSJH SJH Jindřichův Hradec87:53+27:36
27Eiselt JanLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice88:16+27:59
28Meyer Dirk18D Post SV Dresden89:32+29:15
29Kučerka DavidLIT KOB Chemopetrol Litvínov90:33+30:16
30Nemec Andrej17S Ekonom Banska Bystrica92:53+32:36
31Cupák JiříVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí96:41+36:24
32Vejstrk DanielCHA OK Chrastava100:37+40:20
 
 
 
H21C (17)4,9 km17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.46:210:00
2Mencl PavelDKP Oddíl OB Kotlářka48:52+2:31
3Chmelař LukášXHK GHOST RUBENA racing team49:25+3:04
4Trýzna AlešDKP Oddíl OB Kotlářka50:22+4:01
5Pastuszek JakubVSP USK Praha51:36+5:15
6Vaněk PetrZBP OOB SK Zbraslav51:50+5:29
7Preininger LuděkDOB KOB Dobruška52:02+5:41
8Mokrý PavelVLI Slavia Liberec orienteering55:44+9:23
9Kutílek JakubLPU OK Lokomotiva Pardubice57:55+11:34
10Prášek PřemyslKAM SK Kamenice58:32+12:11
11Pešík MarekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis59:52+13:31
12Souček TomášPHK OK 99 Hradec Králové61:36+15:15
13Pešík MichalTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis67:12+20:51
14Doležal TomášVPM KOS Slavia VŠ Plzeň68:09+21:48
15Řezáč PavelVLI Slavia Liberec orienteering82:14+35:53
16Moutvička OndřejLIT KOB Chemopetrol Litvínov97:10+50:49
17Nový JakubDKP Oddíl OB Kotlářka122:02+75:41
 
 
 
H35 (34)7,7 km23 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Matějů MichalVLI Slavia Liberec orienteering56:500:00
2Přinda LukášVLI Slavia Liberec orienteering58:20+1:30
3Švadlena PavelCHC K.O.B. Choceň64:14+7:24
4Nehasil VladislavLDC KOB Děčín65:17+8:27
5Nemšovský PetrPGP SK Praga66:56+10:06
6Král AlešMFP VŠSK MFF UK Praha67:22+10:32
7Musil PavelSJC TJ Sportcentrum Jičín67:35+10:45
8Hain JanSJC TJ Sportcentrum Jičín69:20+12:30
9Šklíba JanSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn69:31+12:41
10Svoboda OndřejSHK TJ Slavia Hradec Králové75:25+18:35
11Kučera PetrMFP VŠSK MFF UK Praha77:15+20:25
12Folprecht EduardTUV SOK TJ Turnov77:46+20:56
13Slovák MiroslavSHK TJ Slavia Hradec Králové80:50+24:00
14Karmazín PavelLBE TJ Lokomotiva Beroun81:44+24:54
15Karásek MartinZPV KOB ZPV Prostějov84:37+27:47
16Kubáň PavelTBM KOS TJ Tesla Brno85:20+28:30
17Knaup JanSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav85:34+28:44
18Shein Alexander85:50+29:00
19Kniebügl Anton39S KOBRA Bratislava85:52+29:02
20Balogh JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis85:56+29:06
21Becker UweSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav89:06+32:16
22Hankovec PetrKAM SK Kamenice91:45+34:55
23Žitný TomášSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav98:57+42:07
24Choutka JaroslavSOB SOBSA99:41+42:51
25Štrait MartinVSP USK Praha109:38+52:48
26Dejnožka JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis112:54+56:04
27Čapek MiroslavPHK OK 99 Hradec Králové116:46+59:56
28Zapletal PetrXBM PELL’S MTBO TEAM118:04+61:14
29Geisler MichalDKL KOB Kladno124:47+67:57
30Janda PavelDOR OK Dobříš127:23+70:33
31Pecka VlastimilLLI TJ Loko Liberec135:55+79:05
32Vorlíček Peter43S ŠK Sandberg Bratislava140:20+83:30
33Zlesák OndřejJIL OK Jilemnice157:45+100:55
 
Műller KamilVAM OOB Vamberkvzdal
 
 
 
H40 (44)7,0 km24 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Zuzánek ZdeněkTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis55:120:00
2Horký JanUOL SK UP Olomouc60:32+5:20
3Pompe Tilo18D Post SV Dresden61:54+6:42
4Horák Pavel (Starosta)VSP USK Praha64:31+9:19
5Honzík TomášVLI Slavia Liberec orienteering65:18+10:06
6Löhning Michael71D TU Dresden68:05+12:53
7Lisý OndřejONO SKOB Ostrov70:57+15:45
8Aschermann JanVSP USK Praha71:44+16:32
9Kubec MartinDOB KOB Dobruška73:11+17:59
10Beneš JanSJH SJH Jindřichův Hradec73:28+18:16
11Procházka AntonínDCE KOB Dobřichovice74:50+19:38
12Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov76:31+21:19
13Gálus IgorLDC KOB Děčín76:47+21:35
14Myslivec TomášSHK TJ Slavia Hradec Králové76:57+21:45
15Nechanický PavelOSN SK OS Nové Město n. M.79:44+24:32
16Harazin MartinVLI Slavia Liberec orienteering79:58+24:46
16Matoušek MilanKSU Klub vytrvalostních sportů Šum79:58+24:46
18Kolář ViktorHOR TJ Jiskra Hořice82:21+27:09
19Novotný DušanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis83:24+28:12
20Cichý DavidPHK OK 99 Hradec Králové83:43+28:31
21Bradáč StanislavLLI TJ Loko Liberec84:19+29:07
22Farrak Holger24D SV Robotron Dresden84:22+29:10
23Kaufmann Torsten71D TU Dresden84:38+29:26
24Šimša JaromírMFP VŠSK MFF UK Praha86:25+31:13
25Háp PavelPHK OK 99 Hradec Králové87:35+32:23
26Chvátil JiříPHK OK 99 Hradec Králové91:54+36:42
27Faltejsek PavelPHK OK 99 Hradec Králové92:35+37:23
28Blažek PetrSJH SJH Jindřichův Hradec95:01+39:49
29Marek MartinLLI TJ Loko Liberec95:56+40:44
30Suchánek LadislavXBM PELL’S MTBO TEAM97:08+41:56
31Kohout JosefSHK TJ Slavia Hradec Králové98:50+43:38
32Humpolec Jakub81C Cirkus Čakovice99:57+44:45
33Adamovský MichalVAM OOB Vamberk107:20+52:08
34Tesař ZdeněkSJC TJ Sportcentrum Jičín110:56+55:44
35Zabořil MichalJEN OB Jenišovice111:31+56:19
36Slavík PavelSNA TJ START Náchod114:25+59:13
37Froš ŠtěpánLPU OK Lokomotiva Pardubice116:06+60:54
38Zemánek MiroslavSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn123:01+67:49
39Urban Marek43S ŠK Sandberg Bratislava130:54+75:42
40Souček KarelSHK TJ Slavia Hradec Králové132:40+77:28
41Hájek JanTUV SOK TJ Turnov147:09+91:57
 
Groß Sebastian18D Post SV Dresdendisk
Tuma JaroslavSJC TJ Sportcentrum Jičíndisk
Sedlář PetrTBM KOS TJ Tesla Brnodisk
 
 
 
H45 (48)7,4 km19 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Leibiger Jens18D Post SV Dresden56:190:00
2Jonáš Radoslav43S ŠK Sandberg Bratislava59:18+2:59
3Lubs Alexander71D TU Dresden59:32+3:13
4Novotný MilanPHK OK 99 Hradec Králové63:14+6:55
5Gossel Heiko71D TU Dresden63:30+7:11
6Siegl RomanMFP VŠSK MFF UK Praha67:30+11:11
7Šritr MartinTUV SOK TJ Turnov71:37+15:18
8Gryc JanTBM KOS TJ Tesla Brno73:49+17:30
9Langr JanSHK TJ Slavia Hradec Králové73:55+17:36
10Bílý PetrLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice74:24+18:05
11Parkan JiříSJH SJH Jindřichův Hradec74:27+18:08
12Semík JanVSP USK Praha75:04+18:45
13Gryc TomášTBM KOS TJ Tesla Brno75:37+19:18
14Bendák PetrLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov76:46+20:27
15Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka78:28+22:09
16Drechsel Michael71D TU Dresden78:50+22:31
17Kalousek JiříDKP Oddíl OB Kotlářka81:06+24:47
18Levý TomášZAM OB T.J. Sokol Žamberk81:17+24:58
19Bartoš LuděkMLA MLOK Mariánské Lázně81:57+25:38
20Rachůnek StanislavSJI OK Jihlava84:00+27:41
21Fürst AlešLLI TJ Loko Liberec84:48+28:29
22Petržela PavelLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov86:09+29:50
23Bruner LubošLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice86:46+30:27
24Lohr IvoSCP OK Sparta Praha87:29+31:10
25Pavel PetrLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice87:42+31:23
26Hostaš PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis92:32+36:13
27Hanč JaroslavVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí92:54+36:35
28Dundáček MilanSJH SJH Jindřichův Hradec93:25+37:06
29Procházka RadekLPU OK Lokomotiva Pardubice95:16+38:57
30Pustai JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis95:54+39:35
31Eichler PetrKAS KOB Kamenický Šenov97:32+41:13
32Müller RobertVAM OOB Vamberk97:40+41:21
33Müller Rico71D TU Dresden100:38+44:19
34Pavlů JaroslavDCE KOB Dobřichovice104:16+47:57
35Ježek LadislavVLI Slavia Liberec orienteering107:24+51:05
36Balogh Richard43S ŠK Sandberg Bratislava111:17+54:58
37Valla ZdeněkZVO OB SK Zvole113:56+57:37
38Melichar IgorPHK OK 99 Hradec Králové117:01+60:42
39Brachtl DanielZVO OB SK Zvole117:33+61:14
40Lukáš PetrDKL KOB Kladno120:12+63:53
41Míka ZdeněkTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis122:53+66:34
42Kukurugya Emil43S ŠK Sandberg Bratislava141:40+85:21
43Beneš JanDKL KOB Kladno146:59+90:40
44Blaha PetrKAM SK Kamenice153:37+97:18
45Šafka JanKAM SK Kamenice155:29+99:10
 
Bláha JanSJP KČT Slavoj Prahavzdal
Holík MarekTBM KOS TJ Tesla Brnovzdal
Voleský KarelBBM BETA URSUS Orienteeringvzdal
 
 
 
H50 (37)6,0 km21 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Němeček JanVSP USK Praha52:020:00
2Novák IvoOKP SK OK 24 Praha54:16+2:14
3Vávra MartinHOR TJ Jiskra Hořice57:01+4:59
4Ročejdl MarekKAM SK Kamenice58:36+6:34
5Müller Matthias18D Post SV Dresden59:33+7:31
6Šmaus IvanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis62:50+10:48
7Kožina PetrPGP SK Praga66:05+14:03
8Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno68:09+16:07
9Kaňák PetrSJI OK Jihlava68:21+16:19
10Funda JiříAPI OK Andante Písek69:09+17:07
11Nieke Hagen71D TU Dresden69:15+17:13
12Chmelař PavelSHK TJ Slavia Hradec Králové71:38+19:36
13Mezník VladimírLBE TJ Lokomotiva Beroun76:05+24:03
14Fencl JiříLPU OK Lokomotiva Pardubice76:28+24:26
15Kettner PavelHCE TJ Sokol Hostivice76:38+24:36
16Končák JaroslavHLV KČT - OB Holešov78:26+26:24
17Veljačik PavelSCP OK Sparta Praha78:46+26:44
18Nemec Juraj17S Ekonom Banska Bystrica79:34+27:32
19Novotný PavelSHK TJ Slavia Hradec Králové79:39+27:37
20Nešpor JanTTR OOB Třebíč79:45+27:43
21Teplý JiříSHK TJ Slavia Hradec Králové79:52+27:50
22Štubňa Ján47S Rapid Bratislava81:41+29:39
23Kavka JiříSCP OK Sparta Praha82:27+30:25
24Jelínek RomanCHC K.O.B. Choceň83:38+31:36
25Petráček AlešSJI OK Jihlava85:06+33:04
26Svoboda MiloslavSHK TJ Slavia Hradec Králové89:09+37:07
27Funda MichalSHK TJ Slavia Hradec Králové93:23+41:21
28Černík ZdeněkOSN SK OS Nové Město n. M.93:49+41:47
29Sysel SvatoborTTR OOB Třebíč93:57+41:55
30Ščehovič Roman17S Ekonom Banska Bystrica96:21+44:19
31Formanko DušanRBA TJ Rapid Bratislava97:35+45:33
32Mazúr Ján47S Rapid Bratislava100:41+48:39
33Kořínek ZdeněkPEN OK RECO Sport111:02+59:00
34Divecký JosefSHK TJ Slavia Hradec Králové111:09+59:07
35Čivrný PavelVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí117:29+65:27
36Mellan MartinTUV SOK TJ Turnov149:32+97:30
 
Panáček JaroslavSJI OK Jihlavavzdal
 
 
 
H55 (25)6,0 km18 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Šrámek JaromírKSU Klub vytrvalostních sportů Šum57:470:00
2Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice61:00+3:13
3Hones SeppAT1 HSV Ried63:12+5:25
4Běhoun PavelPHK OK 99 Hradec Králové65:47+8:00
5Ryšavý JiříMOV SKOB Ostrava66:01+8:14
6Kraemer Werner18D Post SV Dresden69:03+11:16
7Kaška RudolfCHA OK Chrastava70:29+12:42
8Gurka JiříTUV SOK TJ Turnov70:33+12:46
9Gazdačko MilanSHK TJ Slavia Hradec Králové71:56+14:09
10Jirka JiříZPV KOB ZPV Prostějov72:35+14:48
11Kršák KarelVIC OB Vizovice73:50+16:03
12Novotný MiroslavLPU OK Lokomotiva Pardubice74:50+17:03
13Beneš JosefSJC TJ Sportcentrum Jičín75:38+17:51
14Palicka Miroslav75S TJ Cingov Spisska Nova Ves81:13+23:26
15Horák PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis82:37+24:50
16Vícha VladimírLPU OK Lokomotiva Pardubice84:09+26:22
17Jaroš VladimírDCE KOB Dobřichovice85:01+27:14
18Eiselt MilošLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice93:45+35:58
19Žemlička ZbyněkCHT OOB SK Chrast95:12+37:25
20Pavlík MilanCHA OK Chrastava101:31+43:44
21Poklop LubomírLOL OK Olomouc120:38+62:51
22Janů ZdeněkKSU Klub vytrvalostních sportů Šum123:58+66:11
23Bartoš VratislavKRP SK KOURA127:02+69:15
 
Böhm KarelTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisdisk
Šabatka PetrSHK TJ Slavia Hradec Královévzdal
 
 
 
H60 (30)4,8 km19 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteering45:320:00
2Uher PetrVSP USK Praha47:54+2:22
2Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteering47:54+2:22
4Farář VáclavLPU OK Lokomotiva Pardubice49:30+3:58
5Peterka FrantišekTJP TJ Sokol Troja55:44+10:12
6Hořínek JaroslavVSP USK Praha57:17+11:45
7Slováček RudolfTZL SKOB Zlín58:36+13:04
8Karmazín PetrVLI Slavia Liberec orienteering59:49+14:17
9Valter PetrKBP KBP Praha61:14+15:42
10Ziesche Juergen41D LOK Berlin63:37+18:05
11Štregl TomášVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí63:52+18:20
12Polák ZdeněkVSP USK Praha65:06+19:34
13Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteering65:50+20:18
14Šikola AlexejLJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou68:12+22:40
15Genderjahn Ludwig41D LOK Berlin68:58+23:26
16Babický TomášDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice70:48+25:16
17Ševčík MilanCHA OK Chrastava71:03+25:31
18Bárta MiroslavJEN OB Jenišovice72:51+27:19
19Klimpl PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice78:00+32:28
20Sáňka BedřichLPU OK Lokomotiva Pardubice80:26+34:54
21Ševčík BřetislavOOP TJ Opava83:49+38:17
22Jedlička MiroslavJEN OB Jenišovice83:54+38:22
23Wald FrantišekFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha85:50+40:18
24Lusk KarelCHA OK Chrastava94:42+49:10
25Ptáček LadislavBBM BETA URSUS Orienteering95:46+50:14
26Kadavý ZdeněkCHA OK Chrastava96:42+51:10
27Hojný OldřichSCP OK Sparta Praha97:00+51:28
28Richtr JiříJEN OB Jenišovice100:00+54:28
29Mikan VladimírSJC TJ Sportcentrum Jičín111:42+66:10
30Kadečka JiříJEN OB Jenišovice113:40+68:08
 
 
 
H65 (18)4,4 km15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Hrobař RudolfSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn48:550:00
2Conrad Helmut71D TU Dresden49:49+0:54
3Švadlena JiříCHC K.O.B. Choceň55:26+6:31
4Horký JanUOL SK UP Olomouc57:16+8:21
5Stehno PavelDKP Oddíl OB Kotlářka58:02+9:07
6Pospíšil JiříTUV SOK TJ Turnov59:37+10:42
7Peterka JosefLLI TJ Loko Liberec63:29+14:34
8Tvrdek VojtěchLBE TJ Lokomotiva Beroun63:36+14:41
9Lukavec MílaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis68:03+19:08
10Zelený VladimírPGP SK Praga69:49+20:54
11Procházka JiříLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov72:00+23:05
12Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav75:54+26:59
13Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva Beroun76:53+27:58
14Kříž PavelPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou76:57+28:02
15Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický Šenov81:31+32:36
16Zlesák ZdeněkJIL OK Jilemnice87:04+38:09
17Procházka JanTBM KOS TJ Tesla Brno94:39+45:44
18Müller Rainer71D TU Dresden97:27+48:32
 
 
 
H70 (14)4,2 km15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Praha52:460:00
2Vlach OldřichBOV TJ Baník Ostrava OKD57:23+4:37
3Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou62:54+10:08
4Havlík JaroslavSJC TJ Sportcentrum Jičín65:36+12:50
5Fišák JanMLA MLOK Mariánské Lázně65:54+13:08
6Dohnal JosefVSP USK Praha70:48+18:02
7Gřunděl IvanSJH SJH Jindřichův Hradec75:42+22:56
8Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB Kotlářka78:04+25:18
9Dufek JanTBM KOS TJ Tesla Brno86:59+34:13
10Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický Šenov91:07+38:21
11Picek JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis91:33+38:47
12Sedlář VladimírAOP Přátelé orientačního běhu Opav108:00+55:14
13Hlavatý KarelSJP KČT Slavoj Praha137:15+84:29
 
Petrželka PavelTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisdisk
 
 
 
H75 (6)3,8 km15 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kohout TomášUVP Slovan Praha72:110:00
2Málek JosefLPU OK Lokomotiva Pardubice97:38+25:27
3Novotný PetrPHK OK 99 Hradec Králové102:10+29:59
4Schlittermann Klaus41D LOK Berlin116:27+44:16
5Vřešťál Jan2QC Vrestal119:08+46:57
 
Bláha SvatoplukSJP KČT Slavoj Prahadisk
 
 
 
HDR (65)3,5 km 0 m8 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Přinda JanVLI Slavia Liberec orienteering16:410:00
2Klustová TerezaCHA OK Chrastava21:14+4:33
3Houžvičková DanielaTUR OOB TJ Turnov21:22+4:41
4Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov21:54+5:13
5Houžvičková KateřinaTUR OOB TJ Turnov24:01+7:20
6Kučera RadekCHA OK Chrastava24:17+7:36
7Prášil JakubSJI OK Jihlava24:28+7:47
8Venhoda LukášSJI OK Jihlava24:34+7:53
9Fikar ŠimonVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí25:27+8:46
10Prášil ŠimonTTR OOB Třebíč26:47+10:06
11Vřešťál FrantišekTUR OOB TJ Turnov27:08+10:27
12Ehlerová AnnaVSP USK Praha27:25+10:44
13Rozkošný DavidEKP VŠTJ Ekonom Praha27:31+10:50
14Blahová KarolínaKAM SK Kamenice28:37+11:56
15Bláha ŠimonSJP KČT Slavoj Praha29:20+12:39
16Kolencová SáraHCE TJ Sokol Hostivice29:27+12:46
17Harazinová ZuzanaVLI Slavia Liberec orienteering29:38+12:57
18Brňák Jakub43S ŠK Sandberg Bratislava29:43+13:02
19Vorlíčková Lucka43S ŠK Sandberg Bratislava29:49+13:08
20Baloghová Zora43S ŠK Sandberg Bratislava29:52+13:11
21Harazinová TerezaVLI Slavia Liberec orienteering29:55+13:14
22Rachůnek StanislavSJI OK Jihlava30:26+13:45
23Jandová EvaDOR OK Dobříš31:10+14:29
24Kadaně MatějLPU OK Lokomotiva Pardubice31:19+14:38
25Bodurková DenisaKRL Kometa Kralovice31:46+15:05
26Brňáková Dianka43S ŠK Sandberg Bratislava32:02+15:21
27Lisá ŠtěpánkaONO SKOB Ostrov33:05+16:24
28Sychra MarekCHA OK Chrastava34:10+17:29
29Knob ViktorVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí34:26+17:45
30Žemlík EduardTUV SOK TJ Turnov34:33+17:52
31Kuttelwascher AdamHCE TJ Sokol Hostivice34:52+18:11
32Šedivý JosefSTH SK Studenec35:59+19:18
33Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov36:12+19:31
34Müllerová KateřinaVAM OOB Vamberk37:38+20:57
35Zabořilová AnnaJEN OB Jenišovice37:58+21:17
36Drahoňovský JakubTUR OOB TJ Turnov38:16+21:35
37Veljačik JonášSCP OK Sparta Praha38:27+21:46
38Kubec AdamDOB KOB Dobruška38:50+22:09
39Nešporová TerezieTTR OOB Třebíč39:15+22:34
40Parkan TomášSJH SJH Jindřichův Hradec39:32+22:51
41Slováček OndřejTZL SKOB Zlín39:37+22:56
42Müllerová HanaHCE TJ Sokol Hostivice40:12+23:31
43Hora JanPGP SK Praga40:50+24:09
44Sychra ŠimonCHA OK Chrastava41:28+24:47
45Pavlík TobiášLIT KOB Chemopetrol Litvínov42:43+26:02
46Dvořáčková JanaOSN SK OS Nové Město n. M.42:46+26:05
47Korecká EvaCHT OOB SK Chrast43:42+27:01
48Míková SofieTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis45:50+29:09
49Dvořáčková EvaOSN SK OS Nové Město n. M.46:02+29:21
50Knaupová JanaSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav47:26+30:45
51Kučerka RadekSTB TJ Stadion Nový Bor48:12+31:31
52Kvapilová KristýnaTUV SOK TJ Turnov49:02+32:21
53Hudečková StellaOOP TJ Opava49:13+32:32
54Gajda PetrVSP USK Praha50:11+33:30
55Venclová AnetaZAM OB T.J. Sokol Žamberk50:15+33:34
56Kopecký Matyáš MichalTUR OOB TJ Turnov54:26+37:45
57Cupák VáclavVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí60:05+43:24
58Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí60:06+43:25
59van Dongen TimDKP Oddíl OB Kotlářka60:47+44:06
60Dvořák DanielTUR OOB TJ Turnov62:48+46:07
61Becker AntonSMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav69:44+53:03
62Heřmánková BáraTUR OOB TJ Turnov69:58+53:17
63Pecka MatějLLI TJ Loko Liberec70:49+54:08
64Janatová ViolkaDKP Oddíl OB Kotlářka74:11+57:30
65Bozděch VojtaPGP SK Praga75:08+58:27
 
 
 
T2 (35)3,1 km13 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Menclová SilvieVSP USK Praha31:530:00
2Jaroslav SkalTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis32:20+0:27
3Zítková MichaelaTUV SOK TJ Turnov32:52+0:59
4Ondrejček PavelLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov35:22+3:29
5Matyáš LiborCHA OK Chrastava35:52+3:59
6Fikar AlešVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí36:07+4:14
7Pavlová PetraCHC K.O.B. Choceň37:12+5:19
8Dundáčková HanaSJH SJH Jindřichův Hradec38:03+6:10
9Hápová ŠárkaPHK OK 99 Hradec Králové38:12+6:19
10Kohout ZdeněkDKL KOB Kladno38:14+6:21
11Štichhauerová KateřinaLPU OK Lokomotiva Pardubice38:24+6:31
12Dejnožková BlankaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis38:38+6:45
13Švorcová LenkaCHA OK Chrastava39:04+7:11
14Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava39:37+7:44
15Hornychová HelenaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis39:41+7:48
16Paurová LenkaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov42:32+10:39
17Haidek AnnaAT1 HSV Ried43:01+11:08
18Kučerová LucieCHA OK Chrastava43:51+11:58
19Prášilová MirkaTTR OOB Třebíč44:03+12:10
20Klašková JosefinaDKP Oddíl OB Kotlářka44:04+12:11
21Matyášová JanaCHA OK Chrastava44:27+12:34
22Pilná NatálieVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí44:30+12:37
23Brňáková Martina43S ŠK Sandberg Bratislava45:08+13:15
24Marholdová MartinaZVO OB SK Zvole45:18+13:25
25Kršáková OlgaVIC OB Vizovice46:06+14:13
26Brňák Štefan43S ŠK Sandberg Bratislava46:07+14:14
27Janasová BarboraXBM PELL’S MTBO TEAM46:58+15:05
28Bláhová KateřinaSJP KČT Slavoj Praha47:02+15:09
29Beranová KristínaTZL SKOB Zlín47:06+15:13
30Štorová AnnaROU SKOB Roudnice nad Labem47:22+15:29
31Bradáčová MarieLLI TJ Loko Liberec47:26+15:33
32Hronová KatarínaVSP USK Praha51:43+19:50
33Kohoutová ZdeňkaDKL KOB Kladno56:46+24:53
34Danková IrenaCHA OK Chrastava69:41+37:48
 
Markovič Josef47S Rapid Bratislavavzdal
 
 
 
T4 (41)5,2 km17 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Tomášková RadkaTUV SOK TJ Turnov68:330:00
2Ehler TomášVSP USK Praha68:55+0:22
3Táborský OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis70:12+1:39
4Mencl MiloslavVSP USK Praha71:06+2:33
5Sychra ZdeněkCHA OK Chrastava71:18+2:45
6Funda JiříAPI OK Andante Písek71:47+3:14
7Štreglová AndreaVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí72:51+4:18
8Křenek TomášLLI TJ Loko Liberec72:52+4:19
9Rozkošný KarelEKP VŠTJ Ekonom Praha75:16+6:43
10Valtr PavelMFP VŠSK MFF UK Praha76:59+8:26
11Mairichová RadkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis78:08+9:35
12Veselá JitkaTUV SOK TJ Turnov81:33+13:00
13Beran PavelTZL SKOB Zlín82:04+13:31
14Fajrajzl OldřichAPI OK Andante Písek85:25+16:52
15Severýn OttoVLI Slavia Liberec orienteering86:44+18:11
16Melichar JaromírLLI TJ Loko Liberec87:52+19:19
17Řehoř JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis88:39+20:06
18Vávra MartinHOR TJ Jiskra Hořice95:01+26:28
19Langrová AnnaSHK TJ Slavia Hradec Králové95:57+27:24
20Veselý PavelTUV SOK TJ Turnov100:39+32:06
21Štverák JanCHA OK Chrastava103:35+35:02
22Košek LadislavLLI TJ Loko Liberec103:43+35:10
23Tomanica VojtěchCHA OK Chrastava105:10+36:37
24Čech ZdeněkROZ OK Roztoky127:15+58:42
25Hoetzelová ZuzanaJEN OB Jenišovice128:08+59:35
26Balcarová AlenaLLI TJ Loko Liberec128:16+59:43
27Danko TomášCHA OK Chrastava128:31+59:58
28Čechová EliškaROZ OK Roztoky129:48+61:15
29Filip MilanKRP SK KOURA130:13+61:40
30Popková KláraVLI Slavia Liberec orienteering132:35+64:02
31Hlaváčová Lenka8DC DOBneregistrovani133:39+65:06
32Pohořalá KarolínaROU SKOB Roudnice nad Labem133:58+65:25
33Pohořalý DobroslavROU SKOB Roudnice nad Labem135:30+66:57
34Háp OndřejPHK OK 99 Hradec Králové141:51+73:18
35Štveráková MonikaCHA OK Chrastava151:48+83:15
36Machová PetraLME SK Los Mělník175:32+106:59
37Bejvlová MartinaLME SK Los Mělník177:14+108:41
38Horká SoňaUOL SK UP Olomouc201:58+133:25
 
Horáčková KateřinaVLI Slavia Liberec orienteeringvzdal
Preiningerová Monika8DC DOBneregistrovanivzdal
Berková KvětaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisvzdal
 
 
 
H21U (17)7,7 km24 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Čech RadovanTBM KOS TJ Tesla Brno59:580:00
2Kettner LukášKAM SK Kamenice60:09+0:11
3Rusý TomášKAM SK Kamenice61:31+1:33
4Kotecký OndřejTBM KOS TJ Tesla Brno68:53+8:55
5Pátek LukášSRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn70:28+10:30
6Škvor MartinKAM SK Kamenice71:26+11:28
7Martan JiříVLI Slavia Liberec orienteering71:36+11:38
8Hlaváč JiříTBM KOS TJ Tesla Brno72:00+12:02
9Pachner PavelVLI Slavia Liberec orienteering72:30+12:32
10Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteering77:04+17:06
11Dvořáček JiříTTR OOB Třebíč80:08+20:10
12Richtr AlešVPM KOS Slavia VŠ Plzeň84:44+24:46
13Mikluš Marián47S Rapid Bratislava86:04+26:06
14Tichý MartinTJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec92:01+32:03
15Gajda JanVSP USK Praha92:07+32:09
16Olunczek Andrei71D TU Dresden95:36+35:38
17Šmelík JurajLCE OOB TJ Slovan Luhačovice96:16+36:18
 
 
 
D21U (11)6,7 km21 K
místoJménoOddílČasZtráta
1Kamererová ValerieKAM SK Kamenice66:150:00
2Šimšová JanaMFP VŠSK MFF UK Praha78:29+12:14
3Bochenková MartinaDKP Oddíl OB Kotlářka82:31+16:16
4Klinkerová JitkaKAM SK Kamenice86:58+20:43
5Huková PetraTJP TJ Sokol Troja97:18+31:03
6Klinkerová TerezaROZ OK Roztoky107:30+41:15
7Weislová EvaTJP TJ Sokol Troja108:07+41:52
8Nyklová HelenaMFP VŠSK MFF UK Praha109:13+42:58
9Forstová LenkaMFP VŠSK MFF UK Praha126:50+60:35
 
Kukolová ŠárkaLCE OOB TJ Slovan Luhačovicevzdal
msForst LiborMFP VŠSK MFF UK Praha95:51+29:36