Startovka kategorie                                              13.5.2014 23:35:35
                                 ŽA, ŽB - klasika
===ČSOS-TUR==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D10C        2.0km   30m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Teringlová Vendula       TJ OB České Budějovi VCB0451 C  232975  70.00         
  2 Šauli Kateřina           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0456 C 2060388  72.00         
  3 Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453 C 2021847  74.00         
  4 Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C 2043610  76.00         
  5 Nosková Barbora          USK Praha            VSP0457 C 2058488  78.00         
  6 Chvátilová Johana        OK 99 Hradec Králové PHK0450 C  362000  80.00         
  7 Haková Michaela          SK Praga             PGP0451 C 2051549  82.00         
  8 Komárková Jindra         SJH Jindřichův Hrade SJH0453 C  426377  84.00         
  9 Havlová Kateřina         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0552 C    9004  86.00         
 10 Škáchová Viktorie        SK Kamenice          KAM0650 C   51366  88.00         
 11 Kubecová Magdalena       TJ Stadion Nový Bor  STB0550 C 2019212  90.00         
 12 Zaňková Natálie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0450 C 2069089  92.00         
 13 Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C    8941  94.00         
 14 Štraitová Jolana         USK Praha            VSP0456 C 2021830  96.00         
 15 Podrábská Alžběta        Slavia Liberec orien VLI0451 C   49962  98.00         
 16 Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C 2021831 100.00         
 17 Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C  428269 102.00         
 18 Knobová Agáta            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0453 C 2053583 104.00         
 19 Aschermannová Klára      USK Praha            VSP0454 C 2020713 106.00         
 20 Synková Barbora          OK Doksy             DOK0450 C 2053515 108.00         
 21 Randáková Adéla          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0452 C  425599 110.00         
 22 Vakant                                                          112.00         
 23 Vakant                                                          114.00         
 24 Vakant                                                          116.00         
 
Startovka kategorie: D10L        3.7km   45m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Gajdová Michaela         USK Praha            VSP0752 C   51730  51.00         
  2 Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C    8666  53.00         
  3 Jedličková Josefína      USK Praha            VSP0651 C  443085  55.00         
  4 Marková Hana             TJ Loko Liberec      LLI0450 C 2060281  57.00         
  5 Nemšovská Magdalena      USK Praha            VSP0853 C  111111  59.00         
  6 Komárková Zbyňka         SJH Jindřichův Hrade SJH0751 C  232404  61.00         
  7 Pavlíčková Hana          SKOB TJ Sokol Kralup KPY0450   2060246  63.00         
  8 Pecková Tereza           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0551 C   51600  65.00         
  9 Kodejšová Markéta        USK Praha            VSP0458 C 2021828  67.00         
 10 Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C  411518  69.00         
 11 Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C 2032113  71.00         
 12 Škáchová Zuzana          SK Kamenice          KAM0651 C   51550  73.00         
 13 Benešová Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH0651 C  553451  75.00         
 14 Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C  888626  77.00         
 15 Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C  888639  79.00         
 16 Vakant                                                           81.00         
 17 Vakant                                                           83.00         
 
Startovka kategorie: D12C        2.2km   35m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vítová Lucie             KOB Baník Sokolov    BSO0250 C  232240   4.00         
  2 Ďoubalíková Lenka        OOB SK Chrast        CHT0351 C  331686   8.00         
  3 Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C 2021832  12.00         
  4 Marešová Klára           TJ Jiskra Nejdek     NEJ0250 C 2067349  16.00         
  5 Pušová Bára              OK Lokomotiva Pardub LPU0357 C 2032180  20.00         
  6 Nosková Klára            USK Praha            VSP0255 C 2058493  24.00         
  7 Nedomlelová Lucie        OOB TJ Tatran Jablon TJN0256 C 2069091  28.00         
  8 Karlová Anna             OK Jilemnice         JIL0352 C  425535  32.00         
  9 Thýnová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 C  410782  36.00         
 10 Novotná Viktorie         OOB TJ Tatran Jablon TJN0250 C  425591  40.00         
 11 Aschermannová Tereza     USK Praha            VSP0253 C 2020712  44.00         
 12 Suchá Simona             TJ Slavia Hradec Krá SHK0351 C 2049543  48.00         
 13 Vitebská Eliška          OOB TJ Tatran Jablon TJN0350 C 1398987  52.00         
 14 Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351 C  438036  56.00         
 15 Vandasová Adéla          OK 99 Hradec Králové PHK0255 B 8623000  60.00         
 16 Hankovcová Helena        SK Kamenice          KAM0350 C  442879  64.00         
 17 Patzeltová Emma          OK Jiskra Nový Bor   BOR0251 C    4367  68.00         
 18 Bulířová Ema             KOB TRETRA Praha     TAP0452 B 1403053  72.00         
 19 Sládečková Barbora       OB Říčany            RIC0250 B  448934  76.00         
 20 Boskovská Tereza         OK Doksy             DOK0250 C    7766  80.00         
 21 Hornychová Karolína      OOB TJ Tatran Jablon TJN0254 C  232506  84.00         
 22 Veselá Aneta             SJH Jindřichův Hrade SJH0352 C  442866  88.00         
 23 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C   51808  92.00         
 24 Budská Anna              OOB TJ Tatran Jablon TJN0253 C  416830  96.00         
 25 Buková Anežka            SKOB Roudnice nad La ROU0351 C 2059749 100.00         
 26 Mrkvičková Veronika      OOB TJ Tatran Jablon TJN0355 C 2069097 104.00         
 27 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 C  207860 108.00         
 28 Staňková Radka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0452 C 2035169 112.00         
 29 Nádeníčková Iva          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0350 C 2035733 116.00         
 30 Janků Anna               Sportcentrum Jičín   SJC0252 B 2056293 120.00         
 31 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B 2032102 124.00         
 32 Holečková Michaela       KOB Moira Brno       ABM0259 C  337646 128.00         
 33 Slámová Barbora          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0251    301424 132.00         
 34 Kopecká Tamara           OOB TJ Tatran Jablon TJN0352 C         136.00         
 35 Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252 C  416271 140.00         
 36 Koberová Kateřina        OK Lokomotiva Pardub LPU0352 C  219207 144.00         
 37 Nováková Marie           OOB TJ Tatran Jablon TJN0351 C 2067312 148.00         
 38 Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251 B    9048 152.00         
 39 Vakant                                                          156.00         
 40 Vakant                                                          160.00         
 
Startovka kategorie: D14B        4.0km  105m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Filipová Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU0050 B 2027245   2.00         
  2 Bálková Denisa           OK Dobříš            DOR0050 C 2067306   5.00         
  3 Mašínová Anna            OOB TJ Tatran Jablon TJN0152 C 2056303   8.00         
  4 Stoklasová Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN0055 C   53154  11.00         
  5 Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 B  425600  14.00         
  6 Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 B 2043603  17.00         
  7 Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B  232425  20.00         
  8 Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 B 7200323  23.00         
  9 Šimšová Barbora          VŠSK MFF UK Praha    MFP0150 B  428243  26.00         
 10 Černá Kateřina           MLOK Mariánské Lázně MLA0251 B  416178  29.00         
 11 Chaloupková Kateřina     K.O.B. Choceň        CHC0051 C  320290  32.00         
 12 Grycová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM0058 A  232865  35.00         
 13 Hájková Anna             OOB TJ Turnov        TUR0051 C    7782  38.00         
 14 Ďoubalíková Marie        OOB SK Chrast        CHT0153 C  339541  41.00         
 15 Zahradníková Denisa      SK Studenec          STH0052 C  425576  44.00         
 16 Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B 2059737  47.00         
 17 Zapalačová Petra         OK Doksy             DOK0154 C   51496  50.00         
 18 Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 B 1333269  53.00         
 19 Straková Veronika        SKOB Slaný           SLA0051 B  219276  56.00         
 20 Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 C  428223  59.00         
 21 Nechanická Klára         SK OS Nové Město n.  OSN0050 A   52000  62.00         
 22 Nádeníčková Pavla        TJ Jiskra Nejdek     NEJ0150 B 2056275  65.00         
 23 Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 B    9368  68.00         
 24 Vojtíšková Viktorie      OK Lokomotiva Pardub LPU0051 B  426321  71.00         
 25 Lokajíčková Klára        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0052 C          74.00         
 26 Zimová Barbora           TJ Slavia Hradec Krá SHK0151 B 2049549  77.00         
 27 Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0051 A  897364  80.00         
 28 Rydlová Magdaléna        OOB TJ Tatran Jablon TJN0251 B 2035725  83.00         
 29 Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 B 7090701  86.00         
 30 Šklíbová Míša            OOB TJ Tatran Jablon TJN0153 B 2053560  89.00         
 31 Vyhnálková Marie         OB Říčany            RIC0151 A 2019236  92.00         
 32 Šafková Sofie            SK Kamenice          KAM0153 B 2042545  95.00         
 33 Hojná Eliška             SJH Jindřichův Hrade SJH0052 A  442882  98.00         
 34 Šrámková Hana            OB Říčany            RIC0051 B 2031355 101.00         
 35 Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 B  434808 104.00         
 36 Geislerová Aneta         KOB Kladno           DKL0151 B 2042535 107.00         
 37 Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 A    9471 110.00         
 38 Rydlová Adéla            OOB TJ Tatran Jablon TJN0151 B 2035701 113.00         
 39 Thýnová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 A 2032191 116.00         
 40 Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 B 2025352 119.00         
 41 Borovičková Valerie      OB T.J. Sokol Žamber ZAM0051 B 2053567 122.00         
 42 Stuchlíková Katka        OOB TJ Tatran Jablon TJN0156 C 2067341 125.00         
 43 Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B   52925 128.00         
 44 Zrníková Adéla           SK OS Nové Město n.  OSN0099 B  416210 131.00         
 45 Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150 C  331064 134.00         
 46 Sanna Karin              Oddíl OB Kotlářka    DKP0250 B 7200326 137.00         
 47 Baloghová Lída           OOB TJ Tatran Jablon TJN0150 C 2027211 140.00         
 48 Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0153 C 2035165 143.00         
 49 Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 B   53247 146.00         
 50 Kroniková Štěpánka       TJ Slavia Hradec Krá SHK0150 B 2017683 149.00         
 51 Vejražková Róza          Sportcentrum Jičín   SJC0151 B 2056270 152.00         
 52 Dědková Teodora          KOB TRETRA Praha     TAP0051 B  361961 155.00         
 53 Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 B  436447 158.00         
 54 Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B 7150100 161.00         
 55 Horová Eliška            KOB Baník Sokolov    BSO0150 C    8687 164.00         
 56 Škáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151 B  434818 167.00         
 57 Kalousková Marie         Oddíl OB Kotlářka    DKP0151 B  443091 170.00         
 58 Kováříková Marie         SK Kamenice          KAM0050 B  436964 173.00         
 59 Zlesáková Adéla          OOB SK Chrast        CHT0151 C  206486 176.00         
 60 Míchalová Šárka          SKOB TJ Sokol Kralup KPY0050 C  682688 179.00         
 61 Hrnčířová Magda          SK Studenec          STH0051 C    9044 182.00         
 62 Svobodová Alexandra      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0051 C 2042515 185.00         
 63 Gallová Veronika         SK Studenec          STH0053 C 2035745 188.00         
 64 Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B  425545 191.00         
 65 Plhalová Šárka           Magnus Orienteering  ASU0097 A  920661 194.00         
 66 Auerműllerová Anna       SK Žabovřesky Brno   ZBM0060 B  410338 197.00         
 67 Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0151 B 2035737 200.00         
 68 Vakant                                                          203.00         
 69 Vakant                                                          206.00         
 
Startovka kategorie: D16A        5.4km  210m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           15.00      301
  2 Vakant                                                           20.00      302
  3 Vakant                                                           25.00      303
  4 Vakant                                                           30.00      304
  5 Firešová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9951 A  897355  35.00      305
  6 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 A  232726  40.00      306
  7 Pilcová Sabina           Oddíl OS SK Prostějo JPV9898 A 1007538  45.00      307
  8 Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 A  425555  50.00      308
  9 Fukalová Hana            OOB TJ Baník Ostrava AOV9850 A  361939  55.00      309
 10 Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 A    8427  60.00      310
 11 Větříčková Andrea        TJ Slavia Hradec Krá SHK9951 A    9196  65.00      311
 12 Kopecká Anna             OK Lokomotiva Pardub LPU9958 A 1006615  70.00      312
 13 Sieglová Eliška          SK Praga             PGP9954 A 7201197  75.00      313
 14 Chaloupková Veronika     K.O.B. Choceň        CHC9852 A    9569  80.00      314
 15 Janovská Kateřina        SK Praga             PGP9850 A  981838  85.00      315
 16 Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 A  426323  90.00      316
 17 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A 2051475  95.00      317
 18 Grycová Veronika         KOS TJ Tesla Brno    TBM9859 A  229382 100.00      318
 19 Janošíkova Tereza        SK UP Olomouc        UOL9950 A  682075 105.00      319
 20 Jezdinská Natálie        SK Studenec          STH9954 A  330520 110.00      320
 21 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 A 2051481 115.00      321
 22 Čechová Klára            Přátelé orientačního AOP9951 A 2045206 120.00      322
 23 Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 A 2058511 125.00      323
 24 Vyhnálková Barbora       OB Říčany            RIC9850 A 2023812 130.00      324
 25 Poláková Tereza          OOB TJ Slezan Opava  SOP9951 A 2061783 135.00      325
 26 Odehnalová Klára         KOB Moira Brno       ABM9956 A 1400403 140.00      326
 27 Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 A 2051502 145.00      327
 28 Soldánová Tereza         Oddíl OS SK Prostějo JPV9899 A 1007537 150.00      328
 29 Chaloupská Barbora       OK 99 Hradec Králové PHK9951 A  682365 155.00      329
 30 Semrádová Jana           K.O.B. Choceň        CHC9951 A  425544 160.00      330
 31 Vývodová Jana            SKOB Ostrava         MOV9852 A 2027242 165.00      331
 32 Szarzecová Lucie         TJ TŽ Třinec         TRI9850 A   53280 170.00      332
 33 Šmelíková Tereza         OOB TJ Slovan Luhačo LCE9952 A 1399951 175.00      333
 34 Kubecová Kateřina        OK Jiskra Nový Bor   BOR9959 A  303919 180.00      334
 35 Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 A    9955 185.00      335
 
Startovka kategorie: D16B        4.6km  125m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 B  331147   4.00         
  2 Marešová Alexandra       TJ Jiskra Nejdek     NEJ9950 B 2067348   9.00         
  3 Kubíčková Jana           OK 99 Hradec Králové PHK9999 B  224883  14.00         
  4 Kopecká Eliška           OOB TJ Sokol Kostele KNC9850 C  420401  19.00         
  5 Malinová Apolena         TJ Slavia Hradec Krá SHK9952 B 2032162  24.00         
  6 Lišková Hana             SKOB TJ Sokol Kralup KPY9951 C  682095  29.00         
  7 Poloprutská Lucie        Slavia Liberec orien VLI9950 B   49951  34.00         
  8 Čiháková Barbora         OOB TJ Sokol Kostele KNC9950 B  232895  39.00         
  9 Petráčková Kristýna      OK Jihlava           SJI9851 B  336763  44.00         
 10 Kolářová Johana          SK Praga             PGP9952 B  897346  49.00         
 11 Mikešová Adéla           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9852 B 2042520  54.00         
 12 Urbanová Markéta         SK Studenec          STH9953 B    9997  59.00         
 13 Kroupová Eliška          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9853 B 2031356  64.00         
 14 Hájková Eliška           OB SK Zvole          ZVO9851 B 2031363  69.00         
 15 Dundáčková Julie         SJH Jindřichův Hrade SJH9853 B  420443  74.00         
 16 Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B  438638  79.00         
 17 Zimmerová Kateřina       OB SK Zvole          ZVO9852 B  886274  84.00         
 18 Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 C 2021848  89.00         
 19 Šrenkelová Ilona         OK Lokomotiva Pardub LPU9955 B  246820  94.00         
 20 Kinkorová Tereza         OK Lokomotiva Plzeň  LPM9850 B  361960  99.00         
 21 Poláková Tereza          KOB TRETRA Praha     TAP9853 B  442863 104.00         
 22 Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C  232494 109.00         
 23 Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B 7291299 114.00         
 24 Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 B 2056306 119.00         
 25 Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 B  336765 124.00         
 26 Hojná Dominika           SJH Jindřichův Hrade SJH9852 B  331328 129.00         
 27 Poláková Kateřina        KOB TRETRA Praha     TAP9854 B  442864 134.00         
 28 Sokolářová Šárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 B  411616 139.00         
 29 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C 2056287 144.00         
 30 Thořová Markéta          OOB TJ Turnov        TUR9952 C    6886 149.00         
 31 Vakant                                                          154.00         
 32 Vakant                                                          159.00         
 33 Vakant                                                          164.00         
 
Startovka kategorie: D18A        6.2km  235m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           40.00      401
  2 Vakant                                                           44.00      402
  3 Vakant                                                           48.00      403
  4 Vakant                                                           52.00      404
  5 Starke Paula             USV TU Dresden       33D9651   9999999  56.00      405
  6 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 A 2051536  60.00      406
  7 Argalášová Kateřina      TJ TŽ Třinec         TRI9750 A 2060276  64.00      407
  8 Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 A  232050  68.00      408
  9 Tesařová Jana            TJ TŽ Třinec         TRI9751 A  232620  72.00      409
 10 Šňupárková Anna          Oddíl OB Kotlářka    DKP9652 A  515071  76.00      410
 11 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A 7200361  80.00      411
 12 Poloprutská Klára        Slavia Liberec orien VLI9750 A   49954  84.00      412
 13 Chládková Simona         OK Lokomotiva Pardub LPU9658 A  434574  88.00      413
 14 Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A 7200344  92.00      414
 15 Peňázová Veronika        SJH Jindřichův Hrade SJH9752 A  331783  96.00      415
 16 Smrčková Dominika        Klub vytrvalostních  KSU9799 A  897348 100.00      416
 17 Šádková Martina          OK 99 Hradec Králové PHK9653 A 1398980 104.00      417
 18 Vavrysová Barbara        OOB TJ Slovan Luhačo LCE9751 A  889309 108.00      418
 19 Kožinová Zuzana          SK Praga             PGP9650 A 7003042 112.00      419
 20 Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 A 7201820 116.00      420
 21 Slavíková Silvie         SK Praga             PGP9751 A  246808 120.00      421
 22 Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752 A 7003008 124.00      422
 23 Fenclová Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU9752 A    9648 128.00      423
 24 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A 1403419 132.00      424
 25 Machačová Michaela       OK 99 Hradec Králové PHK9656 A 1398981 136.00      425
 26 Chovancová Zuzana        SKOB Zlín            TZL9754 A  425531 140.00      426
 27 Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 A  301107 144.00      427
 28 Petrasová Zuzana         Magnus Orienteering  ASU9695 A  405999 148.00      428
 29 Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 A 7201819 152.00      429
 30 Nedbálková Hana          SK Žabovřesky Brno   ZBM9755 A 2042513 156.00      430
 31 Koderičová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9651 A  301640 160.00      431
 32 Odehnalová Tereza        KOB Moira Brno       ABM9757 A 1007533 164.00      432
 33 Sabelová Markéta         TJ TŽ Třinec         TRI9656 A    8653 168.00      433
 34 Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A 1398998 172.00      434
 35 Horvátová Hana           Magnus Orienteering  ASU9797 A  980354 176.00      435
 36 Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 A 1398990 180.00      436
 37 Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A  887635 184.00      437
 38 Nováková Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9751 A  886271 188.00      438
 39 Vališová Martina         SK OS Nové Město n.  OSN9696 A  981804 192.00      439
 40 Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A 7200367 196.00      440
 41 Červená Adéla            TJ Slavia Hradec Krá SHK9755 A  420436 200.00      441
 42 Šimůnková Gabriela       KOB TRETRA Praha     TAP9755 A  442851 204.00      442
 
Startovka kategorie: D18B        5.7km  180m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Myslivcová Markéta       TJ Slavia Hradec Krá SHK9650 B    9472   2.00         
  2 Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 B  231920   8.00         
  3 Hlinovská Johana         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9751 B 2035166  14.00         
  4 Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 B 1403414  20.00         
  5 Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 B  434595  26.00         
  6 Šafrhansová Lucie        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9753 B 2060399  32.00         
  7 Parkanová Veronika       SJH Jindřichův Hrade SJH9751 B  331244  38.00         
  8 Obytová Kateřina         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9752 B 2042510  44.00         
  9 Kašparová Zuzana         SK Severka Šumperk   SSU9661 B 2058520  50.00         
 10 Voltrová Hana            OK Roztoky           ROZ9752 B  438639  56.00         
 11 Kavánková Iva            SKOB Zlín            TZL9753 C  436954  62.00         
 12 Šádková Lucie            OK 99 Hradec Králové PHK9654 B  224885  68.00         
 13 Vakant                                                           74.00         
 14 Vakant                                                           80.00         
 
Startovka kategorie: D20A        7.6km  270m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           60.00      451
  2 Vakant                                                           65.00      452
  3 Vakant                                                           70.00      453
  4 Svobodová Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK9551 R  995893  75.00      454
  5 Nieke Patricia           OOB TJ Turnov        TUR9552 B 1210495  80.00      455
  6 Chromá Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 E 9201069  85.00      456
  7 Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 A  331098  90.00      457
  8 Tesařová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9456 E 9201068  95.00      458
  9 Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 R 7003009 100.00      459
 10 Končáková Klára          OOB TJ Slovan Luhačo LCE9555 A   53828 105.00      460
 11 Brožová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 A    8213 110.00      461
 12 Otrusinová Jana          KOB Moira Brno       ABM9560 A   52013 115.00      462
 13 Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 R 7945000 120.00      463
 14 Tužilová Magdaléna       SK Žabovřesky Brno   ZBM9452 R 2020737 125.00      464
 15 Benešová Jana            SJH Jindřichův Hrade SJH9451 R  920682 130.00      465
 16 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 R  940318 135.00      466
 17 Tesařová Marcela         Přátelé orientačního AOP9450 R  515074 140.00      467
 18 Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A 7200333 145.00      468
 19 Kosová Štěpánka          OK Lokomotiva Pardub LPU9460 R   49371 150.00      469
 20 Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 E   53599 155.00      470
 21 Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 R  236994 160.00      471
 22 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 A  410734 165.00      472
 23 Doleželová Kateřina      OK Lokomotiva Pardub LPU9558 R  220400 170.00      473
 24 Křivancová Zdeňka        TJ Lokomotiva Beroun LBE9450 A 7200131 175.00      474
 25 Voborníková Alena        OK Lokomotiva Pardub LPU9458 R    4536 180.00      475
 
Startovka kategorie: D20B        6.3km  215m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B  236985 156.00         
  2 Košková Anička           TJ Loko Liberec      LLI9550 B 1398995 161.00         
  3 Vakant                                                          166.00         
  4 Vakant                                                          171.00         
 
Startovka kategorie: D21A        8.1km  310m 13k  Ranking:0.0000 * 1.06
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Petrová Tereza           OOB TJ Baník Ostrava AOV8750 C   49458   3.00         
  2 Hepnerová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E 1398689   6.00         
  3 Mikulášová Helena        SK Praga             PGP9353 C  515453   9.00         
  4 Štěpánková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM7654 C 2049566  12.00         
  5 Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C   51707  15.00         
  6 Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C 9999888  18.00         
  7 Králová Iveta            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8952 C   53615  21.00         
  8 Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 R 2051524  24.00         
  9 Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C    9782  27.00         
 10 Kazdová Lenka            Sportcentrum Jičín   SJC8484 C  995813  30.00         
 11 Tichovská Hana           SK Praga             PGP8251 C   51688  33.00         
 12 Schütznerová Lucie       Oddíl OB Kotlářka    DKP8550 C    9622  36.00         
 13 Píšová Monika            SK LOB Nová Paka     NPA8151 C 7201810  39.00         
 14 Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 C  515447  42.00         
 15 Horčičková Eva           SK UP Olomouc        UOL7051 C  682350  45.00         
 16 Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C   53853  48.00         
 17 Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 C  219279  51.00         
 18 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C  682690  54.00         
 19 Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 C 7200316  57.00         
 20 Staňková Lucie           Magnus Orienteering  ASU8756 C    7202  60.00         
 21 Doležalová Vendula       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8787 C  995858  63.00         
 22 Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 R 1008144  66.00         
 23 Sukeníková Zuzana        KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8353 C    5591  69.00         
 24 Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C    9061  72.00         
 25 Šmidrkalová Monika       SK LOB Nová Paka     NPA9051 C 2073708  75.00         
 26 Balcarová Jana           OK 99 Hradec Králové PHK8753 C  897344  78.00         
 27 Wurzelová Hana           SK OS Nové Město n.  OSN8972 C   52144  81.00         
 28 Mesiarkinová Kamila      O-mikron             MBM8282 C 7200319  84.00         
 29 Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C  515185  87.00         
 30 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C  886283  90.00         
 31 Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 C 9416043  93.00         
 32 Choutková Magdalena      SOBSA                SOB8851 C    4183  96.00         
 33 Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 C  331162  99.00         
 34 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C  887906 102.00         
 35 Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C  502089 105.00         
 36 Matrasová Kateřina       OOB SK Chrast        CHT8353 C 1007554 108.00         
 37 Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C  434834 111.00         
 38 Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C  416329 114.00         
 39 Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C   51636 117.00         
 40 Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C  232393 120.00         
 41 Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 R  995814 123.00         
 42 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C    9480 126.00         
 43 Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 C   51658 129.00         
 44 Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 C  981820 132.00         
 45 Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C   51676 135.00         
 46 Kopáčková Iva            OOB SK Chrast        CHT8851 C 2059736 138.00         
 47 Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 C   53556 141.00         
 48 Kamererová Klára         SK Kamenice          KAM9154 C   52932 144.00         
 49 Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 C   51176 147.00         
 50 Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C   51765 150.00         
 51 Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C  500556 153.00         
 52 Foglarová Kamila         Oddíl OB Kotlářka    DKP8655 C    8638 156.00         
 53 Rychlá Pavlína           KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8559 C  995815 159.00         
 54 Kilarská Marcela         USK Praha            VSP7151 C 1398972 162.00         
 55 Kubátová Zuzka           SK LOB Nová Paka     NPA9151 R  515421 165.00         
 56 Heczková Bohdana         Slavia Liberec orien VLI7750 R 7200363 168.00         
 57 Svobodová Jitka          USK Praha            VSP7450 C   53598 171.00         
 58 Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493 B  897370 174.00         
 59 Kopcová Michaela         KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8456 C   52533 177.00         
 60 Hrobařová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN7754 C    9482 180.00         
 61 Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 C  995857 183.00         
 62 Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C    9054 186.00         
 63 Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C  888623 189.00         
 64 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C  897368 192.00         
 65 Udržalová Pavla          OK Lokomotiva Pardub LPU8552 E 2053588 195.00         
 66 Vakant                                                          198.00         
 67 Vakant                                                          201.00         
 68 Vakant                                                          204.00         
 69 Vakant                                                          207.00         
 70 Vakant                                                          210.00         
 
Startovka kategorie: D21B        6.5km  245m 13k  Ranking:0.0000 * 1.06
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pekárková Monika         SK Radioklub Blansko RBK9252 C  301286   2.00         
  2 Macková Lucia            SK Kamenice          KAM9151 C  416156   5.00         
  3 Kuklová Kateřina         TJ Sokol Troja       TJP8450 C   51559   8.00         
  4 Fencíková Vladislava     TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6553 C   53614  11.00         
  5 Zakouřilová Kamila       SOK TJ Turnov        TUV8557 C   52370  14.00         
  6 Kuklová Jana             TJ Sokol Troja       TJP8750 C   51328  17.00         
  7 Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C  998454  20.00         
  8 Veselá Anna              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9250 C  301402  23.00         
  9 Viková Vendula           SK Studenec          STH8951 C    8889  26.00         
 10 Dušátková Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK8557 C    9364  29.00         
 11 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C    8115  32.00         
 12 Klusáková Barbora        Oddíl OB Kotlářka    DKP9157 C  899157  35.00         
 13 Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351 C   52186  38.00         
 14 Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C   53252  41.00         
 15 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  515496  44.00         
 16 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C    4662  47.00         
 17 Zoubková Jana            OOB SK Zbraslav      ZBP8050 C   53592  50.00         
 18 Horová Klára             SK Praga             PGP8455 C   51659  53.00         
 19 Kohlová Zuzana           SKOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C  301347  56.00         
 20 Šrámková Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH9352 C  553458  59.00         
 21 Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C 2045231  62.00         
 22 Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C 7201193  65.00         
 23 Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C  416264  68.00         
 24 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 C    8197  71.00         
 25 Setínková Eva            Oddíl OB Kotlářka    DKP8759 C    8946  74.00         
 26 Hanušová Petra           TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C  682356  77.00         
 27 Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 C  515151  80.00         
 28 Žitná Jana               SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9251 C   49973  83.00         
 29 Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C  411767  86.00         
 30 Volfová Julie            Slavia Liberec orien VLI8051 C    7710  89.00         
 31 Kozumplíková Alice       SK Radioklub Blansko RBK8151 C  981818  92.00         
 32 Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C  416834  95.00         
 33 Musilová Vendula         Sportcentrum Jičín   SJC8355 C   51563  98.00         
 34 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C    9674 101.00         
 35 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333 104.00         
 36 Ondřejová Dita Terezie   TJ Slavia Hradec Krá SHK8550 C    9915 107.00         
 37 Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C  232062 110.00         
 38 Bohunská Jana            KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8651 C   52636 113.00         
 39 Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C  436445 116.00         
 40 Širůčková Daniela        xxx                  73C7650   2056292 119.00         
 41 Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 C  331285 122.00         
 42 Jarošová Klára           KOB Dobřichovice     DCE7950 C  416316 125.00         
 43 Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C    8952 128.00         
 44 Vakant                                                          131.00         
 45 Vakant                                                          134.00         
 46 Vakant                                                          137.00         
 47 Vakant                                                          140.00         
 48 Vakant                                                          143.00         
 49 Vakant                                                          146.00         
 50 Vakant                                                          149.00         
 
Startovka kategorie: D21C        6.1km  230m 14k  Ranking:0.0000 * 1.06
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Erbanová Karolína        OK Jilemnice         JIL8851 C  425540   3.00         
  2 Skripniková Kateřina     VŠTJ Stavební fakult FSP8051 C  887950   8.00         
  3 Zitková Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C  682608  13.00         
  4 Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C 7201195  18.00         
  5 Hausmannová Klára        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8651 C 2067248  23.00         
  6 Žandová Monika           TJ Slovan Karlovy Va SKV8751 C 2058500  28.00         
  7 Augustinová Bohdana      OK Jilemnice         JIL8952 C   51116  33.00         
  8 Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C 7913579  38.00         
  9 Vejrostová Lenka         SKOB TJ Sokol Kralup KPY8853 C  330691  43.00         
 10 Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8462 C   53640  48.00         
 11 Gottliebová Petra        SKOB TJ Sokol Kralup KPY8752 C 2060245  53.00         
 12 Štembergová Lucie        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8851 C  438648  58.00         
 13 Freyová Michaela         SKOB TJ Sokol Kralup KPY6050 C  301394  63.00         
 14 Řezníčková Tereza        OK Jihlava           SJI9056 C 2042543  68.00         
 15 Dančáková Michaela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8052 C          73.00         
 16 Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C 1333177  78.00         
 17 Wohanková Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7652 C 2042537  83.00         
 18 Králová Tereza           OK Jilemnice         JIL8751 C    9064  88.00         
 19 Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C   51574  93.00         
 20 Vakant                                                           98.00         
 21 Vakant                                                          103.00         
 22 Vakant                                                          108.00         
 
Startovka kategorie: D21E        9.0km  380m 16k  Ranking:0.0000 * 1.06
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Horčičková Vendula       SK UP Olomouc        UOL9353 E  515413  49.00      101
  2 Przyczková Michaela      OK Lokomotiva Pardub LPU8499 E  981834  53.00      102
  3 Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 R 9944499  57.00      103
  4 Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 C  232409  61.00      104
  5 Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R 7875600  65.00      105
  6 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E  515136  69.00      106
  7 Burdová Adéla            OK Jiskra Nový Bor   BOR9161 C 7434894  73.00      107
  8 Kabáthová Eva            SK Žabovřesky Brno   ZBM8966 E 7200341  77.00      108
  9 Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 R   51798  81.00      109
 10 Kozáková Zdenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7952 R  515006  85.00      110
 11 Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 R  887904  89.00      111
 12 Jakobová Adélka          SK UP Olomouc        UOL9052 R  682103  93.00      112
 13 Čermáková Kristýna       SK Praga             PGP9154 C   53007  97.00      113
 14 Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9354 R 1668661 101.00      114
 15 Kožinová Anna            SK Praga             PGP9350 R 7200338 105.00      115
 16 Hrstková Vladěna         SK Žabovřesky Brno   ZBM8787 E 7201204 109.00      116
 17 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R    9784 113.00      117
 18 Košárková Iva            Přátelé orientačního AOP8152 R   51568 117.00      118
 19 Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R  515425 121.00      119
 20 Hlavová Hana             SK Žabovřesky Brno   ZBM8888 E  515450 125.00      120
 21 Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E  887612 129.00      121
 22 Kociánová Lenka          VSK Mendelu Brno     VBM8553 C  330625 133.00      122
 23 Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E  515102 137.00      123
 24 Spurná Martina           SK Praga             PGP8556 E  995832 141.00      124
 25 Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E  906217 145.00      125
 26 Topinková Monika         OK 99 Hradec Králové PHK8051 E  515494 149.00      126
 27 Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 E 2011864 153.00      127
 28 Indráková Adélka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9153 E  897391 157.00      128
 29 Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 R 1602628 161.00      129
 30 Brožková Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8456 E  500265 165.00      130
 31 Jedličková Zuzana        TJ Slavia Hradec Krá SHK8150 E 1008173 169.00      131
 32 Kolínová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E 9000007 173.00      132
 33 Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E  515126 177.00      133
 34 Šimková Johanka          SK UP Olomouc        UOL9355 C 2011817 181.00      134
 35 Vakant                                                          185.00      135
 36 Vakant                                                          189.00      136
 37 Vakant                                                          193.00      137
 38 Vakant                                                          197.00      138
 
Startovka kategorie: D35B        6.3km  215m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Čečrdlová Marcela        VŠTJ Ekonom Praha    EKP7257 C  725724   4.00         
  2 Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C  236999   8.00         
  3 Tauchmanová Ivana        SK LOB Nová Paka     NPA7852 C 2060300  12.00         
  4 Králová Michaela         VŠSK MFF UK Praha    MFP7959 C   52139  16.00         
  5 Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C  442858  20.00         
  6 Ryšavá Magdalena         SK Praga             PGP7650 C   51627  24.00         
  7 Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552 C  206478  28.00         
  8 Brettlová Marta          SK Praga             PGP7557 C 2060208  32.00         
  9 Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C 7200372  36.00         
 10 Vyhnálková Eva           OB Říčany            RIC7552    889279  40.00         
 11 Škáchová Petra           SK Kamenice          KAM7054 C  434803  44.00         
 12 Hasmanová Lenka          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7551 C 2060390  48.00         
 13 Městková Lucie           Tempo Praha          TEP7850 C   49546  52.00         
 14 Samková Renáta           OK 99 Hradec Králové PHK7456 C    9431  56.00         
 15 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910  60.00         
 16 Kuželová Michaela        VŠTJ Stavební fakult FSP7851 C  211539  64.00         
 17 Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C    8441  68.00         
 18 Fukalová Radmila         OOB TJ Baník Ostrava AOV7051 C  232136  72.00         
 19 Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C   51746  76.00         
 20 Žemlová Eva              SK Kamenice          KAM7550 C   52118  80.00         
 21 Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C  682683  84.00         
 22 Šauli Iva                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7852 C 2060395  88.00         
 23 Gajdová Magdalena        SK Kamenice          KAM7450 C    8696  92.00         
 24 Vlastníková Lucie        OK Jilemnice         JIL7554 C 2060258  96.00         
 25 Nechanická Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN7557 C   51975 100.00         
 26 Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C    8438 104.00         
 27 Novotná Petra            OK 99 Hradec Králové PHK6651 C    4146 108.00         
 28 Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C   52113 112.00         
 29 Šrámková Iva             OB Říčany            RIC7251 C 2035141 116.00         
 30 Haková Magda             SK Praga             PGP7651 C 2051544 120.00         
 31 Chvátilová Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7450 C    9430 124.00         
 32 Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C    9503 128.00         
 33 Kučerová Marie           USK Praha            VSP7551 C   53546 132.00         
 34 Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450 C 7071964 136.00         
 35 Vakant                                                          140.00         
 36 Vakant                                                          144.00         
 37 Vakant                                                          148.00         
 38 Vakant                                                          152.00         
 
Startovka kategorie: D40B        5.6km  185m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kamenická Lenka          SK OS Nové Město n.  OSN6955 C 9690219   0.00         
  2 Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C    8256   3.00         
  3 Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C 2021834   6.00         
  4 Benešová Jaroslava       KOB Kladno           DKL7050 C   49647   9.00         
  5 Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C  211303  12.00         
  6 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C    8307  15.00         
  7 Hanušová Zdena           Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    9962  18.00         
  8 Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C    9310  21.00         
  9 Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C    9501  24.00         
 10 Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C    9316  27.00         
 11 Rusinová Alena           Ulita-HOBRA Orientee BRU7152 C 2032384  30.00         
 12 Černá Monika             MLOK Mariánské Lázně MLA7451 C  331203  33.00         
 13 Nosek Martina            KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C  236061  36.00         
 14 Benešová Iva             SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C     109  39.00         
 15 Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C  888641  42.00         
 16 Chaloupková Lenka        K.O.B. Choceň        CHC6951 C    9542  45.00         
 17 Dulovcová Marie          OOB TJ Sokol Křemže  KRE7051 C   51411  48.00         
 18 Martanová Daniela        Slavia Liberec orien VLI7452 C    8126  51.00         
 19 Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C  224882  54.00         
 20 Janoušková Iveta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7457 C    8431  57.00         
 21 Kolářová Michaela        SKOB Slaný           SLA7351 C  981813  60.00         
 22 Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153 C  232639  63.00         
 23 Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C 7201756  66.00         
 24 Růžičková Kamila         OK 99 Hradec Králové PHK7153 C  336724  69.00         
 25 Švadlenová Ivana         K.O.B. Choceň        CHC7151 C 2011857  72.00         
 26 Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C   51728  75.00         
 27 Vandasová Markéta        OOB Vamberk          VAM7250 C 2053570  78.00         
 28 Mellanová Veronika       SOK TJ Turnov        TUV7251 C  411597  81.00         
 29 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C    8229  84.00         
 30 Semíková Iva             SK Kamenice          KAM6850 C 2035702  87.00         
 31 Procházková Alexandra    Slavia Liberec orien VLI7051 C  416258  90.00         
 32 Koberová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU6954 C    9336  93.00         
 33 Hájková Magdalena        SOK TJ Turnov        TUV7351 C  411543  96.00         
 34 Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C  410359  99.00         
 35 Kalenská Kateřina        SK Studenec          STH7351 C  410777 102.00         
 36 Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI7350 C 2058476 105.00         
 37 Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C    7775 108.00         
 38 Přibíková Monika         SK Praga             PGP7256 C  301618 111.00         
 39 Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C  434839 114.00         
 40 Marešová Marcela         TJ Jiskra Nejdek     NEJ7450 C  232207 117.00         
 41 Chaloupská Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7051 C  682334 120.00         
 42 Kašparová Ivana          SK Severka Šumperk   SSU6951 C 2032169 123.00         
 43 Nosková Pavla            USK Praha            VSP7261 C 2058494 126.00         
 44 Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C  253147 129.00         
 45 Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C  206480 132.00         
 46 Azebová Martina          OK 99 Hradec Králové PHK6757 C   49890 135.00         
 47 Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C  232401 138.00         
 48 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C   52273 141.00         
 49 Ďoubalíková Veronika     OOB SK Chrast        CHT7351 C    9361 144.00         
 50 Vlkanova Hana            OK 99 Hradec Králové PHK7050 C 2067950 147.00         
 51 Švecová Iva              OOB SK Chrast        CHT7151 C   53167 150.00         
 52 Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C   51494 153.00         
 53 Maňáková Silvie          OK 99 Hradec Králové PHK7151 C  224872 156.00         
 54 Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C 2021823 159.00         
 55 Hankovcová Lenka         SK Kamenice          KAM7053 C  682099 162.00         
 56 Průšová Markéta          USK Praha            VSP7256 C   53160 165.00         
 57 Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051 C  515465 168.00         
 58 Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C    9796 171.00         
 59 Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C  331619 174.00         
 60 Sieglová Dagmar          VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C  443075 177.00         
 61 Klapalová Pavla          USK Praha            VSP7099 C   51589 180.00         
 62 Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C    9676 183.00         
 63 Zlesáková Stáňa          OOB SK Chrast        CHT7352 C   52154 186.00         
 64 Vakant                                                          189.00         
 65 Vakant                                                          192.00         
 66 Vakant                                                          195.00         
 67 Vakant                                                          198.00         
 68 Vakant                                                          201.00         
 
Startovka kategorie: D45B        5.3km  185m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490   1.00         
  2 Šmausová Gabriela        OOB TJ Tatran Jablon TJN6951 C  232510   5.00         
  3 Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C   51984   9.00         
  4 Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C  515195  13.00         
  5 Valentová Helena         SK OK 24 Praha       OKP6550 C   52099  17.00         
  6 Šmausová Dana            OOB TJ Tatran Jablon TJN6750 C  307416  21.00         
  7 Šebková Helena           OK Sparta Praha      SCP6750 C  889283  25.00         
  8 Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583  29.00         
  9 Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C  301705  33.00         
 10 Kavalírová Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK6756 C    9833  37.00         
 11 Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727  41.00         
 12 Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C  446418  45.00         
 13 Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C   51966  49.00         
 14 Rydlová Magda            OOB TJ Tatran Jablon TJN6850 C    7726  53.00         
 15 Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C    8179  57.00         
 16 Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C   52114  61.00         
 17 Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C   53261  65.00         
 18 Šafková Petra            SK Kamenice          KAM6650 C   51278  69.00         
 19 Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C  231939  73.00         
 20 Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C    9656  77.00         
 21 Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C  980334  81.00         
 22 Pološčuková Monika       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6551 C    7722  85.00         
 23 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111  89.00         
 24 Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668  93.00         
 25 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C    9681  97.00         
 26 Picková Helena           OOB TJ Tatran Jablon TJN6952 C  416843 101.00         
 27 Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C  410387 105.00         
 28 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C    9678 109.00         
 29 Čiháková Lenka           OOB TJ Sokol Kostele KNC6750 C   51387 113.00         
 30 Leideck Heike            USV TU Dresden       33D6250    620713 117.00         
 31 Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ6950 C  301416 121.00         
 32 Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C   51533 125.00         
 33 Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C    8465 129.00         
 34 Bínová Kathrin           MLOK Mariánské Lázně MLA6754 C  416172 133.00         
 35 Čechmánková Helena       SK OK 24 Praha       OKP6450 C   51720 137.00         
 36 Thýnová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C 2017663 141.00         
 37 Grycová Jana             KOS TJ Tesla Brno    TBM6969 C   49412 145.00         
 38 Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6550 C  416317 149.00         
 39 Cruse Katrin             SV Robotron Dresden  24D6650   2035206 153.00         
 40 Slezáčková Věra          KOB Kamenický Šenov  KAS6550 C   51381 157.00         
 41 Žandová Marie            TJ Slovan Karlovy Va SKV6551 C  236486 161.00         
 42 Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C    7868 165.00         
 43 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445 169.00         
 44 Kavalírová Zuzana        OK 99 Hradec Králové PHK6950 C 2035720 173.00         
 45 Komersová Jana           OOB TJ Sokol Kostele KNC6550 C   52265 177.00         
 46 Slavíková Kateřina       SK Praga             PGP6650 C   51275 181.00         
 47 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C  682366 185.00         
 48 Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C    9932 189.00         
 49 Wurzelová Dana           OOB SK Chrast        CHT6654 C   52145 193.00         
 50 Bendáková Jitka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6951 C  425571 197.00         
 51 Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C   51601 201.00         
 52 Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C  438611 205.00         
 53 Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C   49806 209.00         
 54 Nykodýmová Monika        KOS TJ Tesla Brno    TBM6870 C  232038 213.00         
 55 Pustaiová Romana         OOB TJ Tatran Jablon TJN6851 C  434578 217.00         
 56 Vakant                                                          221.00         
 57 Vakant                                                          225.00         
 58 Vakant                                                          229.00         
 59 Vakant                                                          233.00         
 60 Vakant                                                          237.00         
 
Startovka kategorie: D50B        4.9km  170m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C  232914   3.00         
  2 Voltrová Svatava         OK Roztoky           ROZ6150 C  438643   8.00         
  3 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C   51734  13.00         
  4 Řezníčková Hana          OOB SK Chrast        CHT6051 C   53452  18.00         
  5 Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C   51398  23.00         
  6 Kubíčková Marcela        OK 99 Hradec Králové PHK6251 C    9389  28.00         
  7 Veljačiková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C  336735  33.00         
  8 Panchártková Jitka       OK 99 Hradec Králové PHK5951 C  253368  38.00         
  9 Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C  405972  43.00         
 10 Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN6150 C  425590  48.00         
 11 Kapounová Jitka          OK Doksy             DOK6050 C  886261  53.00         
 12 Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525  58.00         
 13 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467  63.00         
 14 Rajnošková Marie         Bratrstvo Ždárských  BZR6051 C  301392  68.00         
 15 Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949  73.00         
 16 Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251 C    8962  78.00         
 17 Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C   52358  83.00         
 18 Vejvodová Mirka          OK Lokomotiva Plzeň  LPM5750 C 2011846  88.00         
 19 Ježková Regina           SK Praga             PGP6352 C   51660  93.00         
 20 Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C 7201808  98.00         
 21 Jeřábková Jana           SK Praga             PGP6151 C  303948 103.00         
 22 Bouchalová Zdena         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C   52378 108.00         
 23 Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250 C  232184 113.00         
 24 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C    9908 118.00         
 25 Kohlová Alena            SKOB TJ Sokol Kralup KPY6051 C   53182 123.00         
 26 Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C  410719 128.00         
 27 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387 133.00         
 28 Havlíčková Jindra        OOB TJ Sokol Kostele KNC6150 C   52259 138.00         
 29 Vakant                                                          143.00         
 30 Vakant                                                          148.00         
 31 Vakant                                                          153.00         
 
Startovka kategorie: D55B        4.5km  145m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pokorná Eva              SK Technik České Bud TCB5751 C   52184   3.00         
  2 Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C    7870   7.00         
  3 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C  888601  11.00         
  4 Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C    8257  15.00         
  5 Nováková Jana            SK LOB Nová Paka     NPA5552 C 2060214  19.00         
  6 Hejzlarová Vladimíra     TJ OB České Budějovi VCB5651 C   53725  23.00         
  7 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566  27.00         
  8 Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C    8433  31.00         
  9 Nováková Pavla           OK Doksy             DOK5950 C  886256  35.00         
 10 Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C   49892  39.00         
 11 Doležalová Vlasta        SK Praga             PGP5550 C   52095  43.00         
 12 Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C   51795  47.00         
 13 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C  411563  51.00         
 14 Matoušková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C    7742  55.00         
 15 Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290  59.00         
 16 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171  63.00         
 17 Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C   51862  67.00         
 18 Bláhová Luba             TJ Slavia Hradec Krá SHK5852 C    9118  71.00         
 19 Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C  336750  75.00         
 20 Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604  79.00         
 21 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168  83.00         
 22 Žemličková Jindra        OOB SK Chrast        CHT5751 C   51957  87.00         
 23 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C    8954  91.00         
 24 Rosecká Alena            UNITOP SKP Žďár nad  PZR5654 C   51900  95.00         
 25 Svobodová Hana           SKOB Sig-Mat Mladá B SMB5951 C    7705  99.00         
 26 Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C   53641 103.00         
 27 Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401 107.00         
 28 Jansová Alena            OOB SK Chrast        CHT5852 C   51897 111.00         
 29 Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756 C   49615 115.00         
 30 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C    4631 119.00         
 31 Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C  301365 123.00         
 32 Beranová Vlasta          Slovan Praha         UVP5450 C    7917 127.00         
 33 Balcarová Eva            OK 99 Hradec Králové PHK5952 C  301691 131.00         
 34 Klusáková Jitka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5651 C    8558 135.00         
 35 Vakant                                                          139.00         
 36 Vakant                                                          143.00         
 37 Vakant                                                          147.00         
 38 Vakant                                                          151.00         
 
Startovka kategorie: D60B        4.0km  115m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162  74.00         
  2 Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C    9068  79.00         
  3 Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C  232515  84.00         
  4 Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C    5991  89.00         
  5 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C   51135  94.00         
  6 Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C    8553  99.00         
  7 Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C   51799 104.00         
  8 Kalibánová Jiřina        SK LOB Nová Paka     NPA5351 C 2060217 109.00         
  9 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110 114.00         
 10 Jiranová Alena           OK 99 Hradec Králové PHK5351 C    9371 119.00         
 11 Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C    8259 124.00         
 12 Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C   51216 129.00         
 13 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165 134.00         
 14 Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C    8283 139.00         
 15 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645 144.00         
 16 Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959 149.00         
 17 Vakant                                                          154.00         
 18 Vakant                                                          159.00         
 
Startovka kategorie: D65B        4.0km  115m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C   51647   2.00         
  2 Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         TRI4650 C   49330   7.00         
  3 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152  12.00         
  4 Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C 2067222  17.00         
  5 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  22.00         
  6 Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C  219220  27.00         
  7 Ryšavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C   53540  32.00         
  8 Horáčková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C    4100  37.00         
  9 Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C   51698  42.00         
 10 Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850 C   52600  47.00         
 11 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247  52.00         
 12 Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C  405955  57.00         
 13 Vakant                                                           62.00         
 14 Vakant                                                           67.00         
 15 Vakant                                                           72.00         
 
Startovka kategorie: D70B        3.6km  110m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zmeková Míla             OOB Slavia Praha     SLP4451 C   51612  23.00         
  2 Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C   52096  28.00         
  3 Stará Pavla              TJ Baník Ostrava OKD BOV4251 C    9576  33.00         
  4 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  38.00         
  5 Vakant                                                           43.00         
  6 Vakant                                                           48.00         
 
Startovka kategorie: D75B        3.6km  110m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláhová Blanka           KČT Slavoj Praha     SJP3651 C   51148   4.00         
  2 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542   9.00         
  3 Vakant                                                           14.00         
  4 Vakant                                                           19.00         
 
Startovka kategorie: H10C        2.0km   30m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Havíř Kryštof            OOB TJ Tatran Jablon TJN0404 C           0.00         
  2 Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov        TUR0503 C 1403061   2.00         
  3 Doucha Martin            TJ START Náchod      SNA0501 C    9636   4.00         
  4 Bláha Vojtěch            KČT Slavoj Praha     SJP0501 C  443072   6.00         
  5 Kužel Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP0400 C  446429   8.00         
  6 Hejna Viktor             USK Praha            VSP0408 C  411604  10.00         
  7 Bláha Matyáš             KČT Slavoj Praha     SJP0500 C  443105  12.00         
  8 Zrník Tomáš              SK OS Nové Město n.  OSN0606 C    9579  14.00         
  9 Hejna Igor               USK Praha            VSP0407 C  411602  16.00         
 10 Dohnálek Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK0403 C 1400421  18.00         
 11 Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C    4360  20.00         
 12 Pokorný Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0400 C 2056302  22.00         
 13 Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C    8020  24.00         
 14 Černý Jonáš              MLOK Mariánské Lázně MLA0501 C  301443  26.00         
 15 Brandt Adam              KOB Moira Brno       ABM                28.00         
 16 Surga Jakub              OB Jinonice          7BC0400    446322  30.00         
 17 Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C 2035718  32.00         
 18 Zabořil Ondřej           OB Jenišovice        JEN0401 C    7780  34.00         
 19 Král Adam                VŠSK MFF UK Praha    MFP0507 C   51835  36.00         
 20 Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 C 2027207  38.00         
 21 Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C  232616  40.00         
 22 Dundáček Karel           SJH Jindřichův Hrade SJH0401 C  420435  42.00         
 23 Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C 2032107  44.00         
 24 Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C 2011878  46.00         
 25 Pompach Lukáš            OK 99 Hradec Králové PHK0500 C 2035735  48.00         
 26 Baldrián Tomáš           USK Praha            VSP0405 C 9200730  50.00         
 27 Houžvička David          OOB TJ Turnov        TUR0501 C          52.00         
 28 Kalous Tomáš             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0601 C   51588  54.00         
 29 Janas Adam               SK Praga             PGP0404 C  443090  56.00         
 30 Rokos Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0500 C 2049534  58.00         
 31 Nosek Daniel             USK Praha            VSP0409 C  446366  60.00         
 32 Kolář Šimon              TJ Jiskra Hořice     HOR0605   2049536  62.00         
 33 Vakant                                                           64.00         
 34 Vakant                                                           66.00         
 35 Vakant                                                           68.00         
 
Startovka kategorie: H10L        3.7km   45m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB0601 C  438039   1.00         
  2 Vondra Tomáš             VŠTJ Stavební fakult FSP0500 C  303910   3.00         
  3 Svoboda Antonín          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0601 C           5.00         
  4 Mairich Filip            OOB TJ Tatran Jablon TJN0603 C 2067316   7.00         
  5 Nemšovský Filip          USK Praha            VSP0500 C 2035710   9.00         
  6 Zlesák Matyáš            OOB SK Chrast        CHT0601 C  336786  11.00         
  7 Míka Bertík              OOB TJ Tatran Jablon TJN0601 C 2067319  13.00         
  8 Bulíř Jáchym             KOB TRETRA Praha     TAP0602 C 4616796  15.00         
  9 Štrait Vilém             USK Praha            VSP0701 C 2021829  17.00         
 10 Hasman Jakub             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0501 C 2042516  19.00         
 11 Surga David              OB Jinonice          7BC0700   2049574  21.00         
 12 Skripnik Matouš          VŠTJ Stavební fakult FSP0800 C          23.00         
 13 Meier David              USK Praha            VSP0606 C  232246  25.00         
 14 Skripnik Nikola          VŠTJ Stavební fakult FSP0600 C          27.00         
 15 Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C 2021850  29.00         
 16 Jedlička Aleš            USK Praha            VSP0800 C 2067940  31.00         
 17 Šoupa Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM0500 C  301717  33.00         
 18 Řehoř Hynek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0700 C 2053559  35.00         
 19 Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C  416121  37.00         
 20 Teringl Vojtěch          TJ OB České Budějovi VCB0702 C  232980  39.00         
 21 Horák Martin             USK Praha            VSP0601 C   51649  41.00         
 22 Vakant                                                           43.00         
 23 Vakant                                                           45.00         
 24 Vakant                                                           47.00         
 
Startovka kategorie: H12C        2.4km   40m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kříž Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0205 C  232918   2.00         
  2 Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203 C  886280   6.00         
  3 Tichý Lubomír            TJ Slavia Hradec Krá SHK0303 C    9828  10.00         
  4 Šauli Filip              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0301 C 2060398  14.00         
  5 Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 C 2017678  18.00         
  6 Rind Matyáš              TJ Loko Liberec      LLI0400 C 2060282  22.00         
  7 Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C   51382  26.00         
  8 Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B 2032132  30.00         
  9 Horák Pavel ml.          USK Praha            VSP0301 C  434600  34.00         
 10 Škácha Vít               SK Kamenice          KAM0309 C  682695  38.00         
 11 Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302 B 7200595  42.00         
 12 Kohoutek Oldřich         KOB Baník Sokolov    BSO0301 C  232236  46.00         
 13 Janas Petr               SK Praga             PGP0200 B 2060249  50.00         
 14 Kolář Matyáš             SKOB Slaný           SLA0300 C  897393  54.00         
 15 Nechanický Jan           SK OS Nové Město n.  OSN0200 B  436433  58.00         
 16 Hasman Marek             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0201 B 2042515  62.00         
 17 Zemánek Mikuláš          SOOB Spartak Rychnov SRK0201 B    9496  66.00         
 18 Kurz Šimon               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0208 B 2058525  70.00         
 19 Tokár Radim              TJ Jiskra Nejdek     NEJ0300 B 2049567  74.00         
 20 Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308 C  888622  78.00         
 21 Šrámek Jaromír           OB Říčany            RIC0303 C 2031371  82.00         
 22 Lustig Adam              Oddíl OB Kotlářka    DKP0202 C  515410  86.00         
 23 Novotný Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C 2058474  90.00         
 24 Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 B 2027224  94.00         
 25 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C   51201  98.00         
 26 Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C 2056291 102.00         
 27 Zátka Josef              O-mikron             MBM0200    342558 106.00         
 28 Paroulek Lukáš           TJ Loko Liberec      LLI0201 B  253135 110.00         
 29 Kožina Štěpán            SK Praga             PGP0300 B    9877 114.00         
 30 Kodejš Ondřej            USK Praha            VSP0200 C 2021827 118.00         
 31 Chaloupský Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK0302 B  434594 122.00         
 32 Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 C 2053519 126.00         
 33 Gajda Martin             SK Kamenice          KAM0405 C 9201061 130.00         
 34 Vakant                                                          134.00         
 35 Vakant                                                          138.00         
 36 Vakant                                                          142.00         
 37 Vakant                                                          146.00         
 
Startovka kategorie: H14B        4.9km  110m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kdýr Matěj               TJ Aero Odolena Voda ODV0000 C  428268   1.00         
  2 Budský Ondřej            OOB TJ Tatran Jablon TJN0105 B 1398985   4.00         
  3 Hašek Jan                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0001 B 2060400   7.00         
  4 Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 B  515060  10.00         
  5 Blaha Petr               SK Kamenice          KAM0104 B 2053550  13.00         
  6 Semiginovský Šimon       Sportcentrum Jičín   SJC0005 C 2056271  16.00         
  7 Poláček Tomáš            UNITOP SKP Žďár nad  PZR0102 B 2052352  19.00         
  8 Vecko Jan                TJ Jiskra Nejdek     NEJ0002 C 2067346  22.00         
  9 Tichý Radomír            TJ Slavia Hradec Krá SHK0000 B  405954  25.00         
 10 Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102 C 2032159  28.00         
 11 Gajda Jan                SK Kamenice          KAM0105 B 9201064  31.00         
 12 Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE0000 B  887605  34.00         
 13 Janovský Tomáš           SK Praga             PGP0101 B  887632  37.00         
 14 Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001 C  410789  40.00         
 15 Porkert Jan              TJ Slavia Hradec Krá SHK0100 C    9190  43.00         
 16 Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 A    4370  46.00         
 17 Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 B  336770  49.00         
 18 Kulhavý Tadeáš           OK Lokomotiva Pardub LPU0005 B 2025361  52.00         
 19 Měšťan Ondřej            KOB TRETRA Praha     TAP0100 B 7201203  55.00         
 20 Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 B 2025353  58.00         
 21 Longin Jan               KOB TRETRA Praha     TAP0103 B  981814  61.00         
 22 Metelka Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK0101 B 2058465  64.00         
 23 Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 B  425596  67.00         
 24 Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 B 2053545  70.00         
 25 Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B 2032105  73.00         
 26 Adamec Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN0106 B 2045202  76.00         
 27 Švadlena Michal          K.O.B. Choceň        CHC0101 B 9990101  79.00         
 28 Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 B  218785  82.00         
 29 Malačka Milan            Oddíl OB Kotlářka    DKP0210 B  446345  85.00         
 30 Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 C 2053518  88.00         
 31 Pavel Martin             OOB TJ Tatran Jablon TJN0004 C 2045201  91.00         
 32 Aschermann Martin        USK Praha            VSP0001 C 2020710  94.00         
 33 Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C  218851  97.00         
 34 Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 B 1403413 100.00         
 35 Hašek Adam               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0101 C  887604 103.00         
 36 Lejbl Jakub              TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 B  887638 106.00         
 37 Bílý Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 B  434575 109.00         
 38 Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 A    4372 112.00         
 39 Hankovec Hugo            SK Kamenice          KAM0201 B  436446 115.00         
 40 Šmaus Antonín            OOB TJ Tatran Jablon TJN0001 C 2025357 118.00         
 41 Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B 1398996 121.00         
 42 Dědek Matěj              KOB TRETRA Praha     TAP0001 B         124.00         
 43 Kučera Jan               OK 99 Hradec Králové PHK0100 C  336757 127.00         
 44 Rokos Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN0107 B 2027215 130.00         
 45 Šmol David               OK Doksy             DOK0100 C 2053509 133.00         
 46 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 B    9884 136.00         
 47 Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B  331503 139.00         
 48 Šubrt Matěj              Oddíl OB Kotlářka    DKP0205 B  888625 142.00         
 49 Bárta Šimon              OK 99 Hradec Králové PHK0202 B    9428 145.00         
 50 Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B 2042518 148.00         
 51 Siegl Matyáš             VŠSK MFF UK Praha    MFP0103 B 7201196 151.00         
 52 Hasman Ondřej            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0002 B 2042514 154.00         
 53 Tuma Matěj               Sportcentrum Jičín   SJC0202 B 2056295 157.00         
 54 Konvalinka Jindřich      OK Lokomotiva Pardub LPU0004 B  434587 160.00         
 55 Semík Jakub              USK Praha            VSP0000 C  446363 163.00         
 56 Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU0001 A 2032380 166.00         
 57 Ježek Jakub              OK Jilemnice         JIL0104 B 2035716 169.00         
 58 Víšek Martin             SK Kamenice          KAM0102 B  218797 172.00         
 59 Veselý Vojtěch           SJH Jindřichův Hrade SJH0001 B  442888 175.00         
 60 Tachezy Jan              KOB Dobřichovice     DCE0100 B  416159 178.00         
 61 Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 B 2020707 181.00         
 62 Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 B    4369 184.00         
 63 Melichna Matěj           KOB Kladno           DKL0102 C  682699 187.00         
 64 Němeček Josef            OOB TJ Tatran Jablon TJN0002 B  436942 190.00         
 65 Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 A  425543 193.00         
 66 Podmolík Jonáš           SKOB Zlín            TZL0001 B   53831 196.00         
 67 Vakant                                                          199.00         
 68 Vakant                                                          202.00         
 69 Vakant                                                          205.00         
 70 Vakant                                                          208.00         
 
Startovka kategorie: H16A        6.9km  280m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            8.00      151
  2 Vakant                                                           13.00      152
  3 Vakant                                                           18.00      153
  4 Vakant                                                           23.00      154
  5 Semerád Antonín          Oddíl OB Kotlářka    DKP9801 A  897357  28.00      155
  6 Lanc Vojtěch             TJ TŽ Třinec         TRI9807 A   49315  33.00      156
  7 Hájek Jakub              TJ Slavia Hradec Krá SHK9802 A  232493  38.00      157
  8 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A  981828  43.00      158
  9 Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 A 2025354  48.00      159
 10 Šiška Petr               SKOB Zlín            TZL9801 A 2025335  53.00      160
 11 Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 A 2059757  58.00      161
 12 Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 A  980376  63.00      162
 13 Matějka Lukáš            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9802 A 7200336  68.00      163
 14 Gebrt Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9801 A  331229  73.00      164
 15 Fencl Jonáš              OK Lokomotiva Pardub LPU9902 A 2070827  78.00      165
 16 Vandas Daniel            OK 99 Hradec Králové PHK9805 A 9110998  83.00      166
 17 Šebek Petr               Oddíl OB Kotlářka    DKP9903 A 9903301  88.00      167
 18 Černocký Libor           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9803 A 1400401  93.00      168
 19 Jíra Tomáš               SK Kamenice          KAM9802 A 9005139  98.00      169
 20 Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A 7200375 103.00      170
 21 Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 A  888634 108.00      171
 22 Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 A  207870 113.00      172
 23 Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 A 7201758 118.00      173
 24 Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801 A  681889 123.00      174
 25 Locker Tomáš             SOOB Spartak Rychnov SRK9802 A 2017682 128.00      175
 26 Vopařil Jan              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9911 A 7201830 133.00      176
 27 Chupek Jakub             Oddíl OS SK Prostějo JPV9911 A 7200370 138.00      177
 28 Hirš Otakar              SK Žabovřesky Brno   ZBM9801 A 7200360 143.00      178
 29 Chvátil Šimon            OK 99 Hradec Králové PHK9908 A 2035744 148.00      179
 30 Cienciala Jan            TJ TŽ Třinec         TRI9801 A 1400410 153.00      180
 31 Jílek Ondřej             Klub vytrvalostních  KSU9908 A 2056285 158.00      181
 32 Křivda Tomáš             K.O.B. Choceň        CHC9901 A 2025366 163.00      182
 33 Müller Jonáš             Klub vytrvalostních  KSU9906 A 2053541 168.00      183
 34 Horčička Vít             SK UP Olomouc        UOL9919 A  682370 173.00      184
 35 Sýkora Vojtěch           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9801 A 7200378 178.00      185
 36 Kočí Josef               Oddíl OS SK Prostějo JPV9824 A 1007539 183.00      186
 37 Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 A  361923 188.00      187
 38 Vystavěl Ondřej          Oddíl OS SK Prostějo JPV9807 A 1602633 193.00      188
 39 Kašpar Petr              SK Severka Šumperk   SSU9911 A 2069090 198.00      189
 
Startovka kategorie: H16B        6.1km  230m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zieba Jakub              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9800 B 2067347 106.00         
  2 Michek David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9802 C 2027247 111.00         
  3 Thoř Tomáš               OOB TJ Turnov        TUR9904 B    2674 116.00         
  4 Hrouda Matěj             OK Jilemnice         JIL9804 C 2035717 121.00         
  5 Borovička Tomáš          VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B  888614 126.00         
  6 Hasal Martin             SK Praga             PGP9804 B 7201194 131.00         
  7 Novák Aleš               TJ Aero Odolena Voda ODV9805 B  428285 136.00         
  8 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B  682362 141.00         
  9 Macko Lukáš              Sportcentrum Jičín   SJC9901 B 2059739 146.00         
 10 Varga Ondřej             OOB TJ Sokol Kostele KNC9900 C  420403 151.00         
 11 Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 B    9830 156.00         
 12 Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805 B 7200544 161.00         
 13 Kalenský Aleš            SK Studenec          STH9801 B  331426 166.00         
 14 Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C  232325 171.00         
 15 Ondřejček Jiří           TJ Aero Odolena Voda ODV9800 B  361919 176.00         
 16 Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 B 2027217 181.00         
 17 Maňák Michal             OK 99 Hradec Králové PHK9801 B  224890 186.00         
 18 Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C 2051546 191.00         
 19 Hůlek Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9904 B    9831 196.00         
 20 Žák Jan                  OK Lokomotiva Pardub LPU9802 B  232608 201.00         
 21 Kučera Kryšpín           OK 99 Hradec Králové PHK9900 C    9824 206.00         
 22 Lauterbach David         OB T.J. Sokol Žamber ZAM9801 B  416281 211.00         
 23 Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 B 2059738 216.00         
 24 Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B 2060206 221.00         
 25 Janeček Mirek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9804 B 2027208 226.00         
 26 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B  682332 231.00         
 27 Šenkýř Matěj             OK Jihlava           SJI9902 B 2045309 236.00         
 28 Vakant                                                          241.00         
 29 Vakant                                                          246.00         
 
Startovka kategorie: H18A        8.6km  310m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            4.00      201
  2 Vakant                                                            9.00      202
  3 Vakant                                                           14.00      203
  4 Vakant                                                           19.00      204
  5 Salzmann Heinrich        USV TU Dresden       33D9702   2036285  24.00      205
  6 Sova František           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9702 B  361920  29.00      206
  7 Podmolík Josef           SKOB Zlín            TZL9701 A   53354  34.00      207
  8 Sedláček Ondřej          KČT - OB Holešov     HLV9732 A 7200377  39.00      208
  9 Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A  886286  44.00      209
 10 Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 A  232245  49.00      210
 11 Picek Štěpán             OOB TJ Tatran Jablon TJN9601 A 1302800  54.00      211
 12 Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 A 7200366  59.00      212
 13 Burda Matěj              OK Jiskra Nový Bor   BOR9608 A 7667667  64.00      213
 14 Janeba Vladimír          K.O.B. Choceň        CHC9602 A    9572  69.00      214
 15 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A  995840  74.00      215
 16 Matuš Vojtěch            SK při gymnáziu OOB  VRB9606 A  232144  79.00      216
 17 Mielec Jaromír           Přátelé orientačního AOP9701 A  515123  84.00      217
 18 Slíva Jan                OOB TJ Slovan Luhačo LCE9602 A  889313  89.00      218
 19 Navrátil Šimon           SK Praga             PGP9702 A  681882  94.00      219
 20 Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 A 7200599  99.00      220
 21 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A 2045221 104.00      221
 22 Ježek Ondřej             SK Praga             PGP9706 A 9005134 109.00      222
 23 Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A  889308 114.00      223
 24 Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A  897360 119.00      224
 25 Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 A 1396847 124.00      225
 26 Mikula Jan               SK Severka Šumperk   SSU9609 A  433099 129.00      226
 27 Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A  899156 134.00      227
 28 Šmaus Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9700 A 2067320 139.00      228
 29 Aster Tomáš              SK Praga             PGP9604 A  442871 144.00      229
 30 Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A 7003044 149.00      230
 31 Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A 7003006 154.00      231
 32 Semrád Ladislav          K.O.B. Choceň        CHC9701 A 2053577 159.00      232
 33 Kanta Martin             OK Lokomotiva Pardub LPU9705 A  425577 164.00      233
 34 Brázdil Petr             TJ Aero Odolena Voda ODV9700 A  331087 169.00      234
 35 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A    4743 174.00      235
 36 Bořil Jan                OK Jihlava           SJI9700 A 7200584 179.00      236
 37 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A 2045215 184.00      237
 38 Mikel David              SKOB Zlín            TZL9703 A  889320 189.00      238
 39 Glonek Jakub             Přátelé orientačního AOP9602 A 1625050 194.00      239
 40 Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 A  682082 199.00      240
 41 Vlášek Jakub             KOB TRETRA Praha     TAP9702 A   51846 204.00      241
 
Startovka kategorie: H18B        7.1km  270m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Míča Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9707 B 2032186 174.00         
  2 Čermák Adam              SK Praga             PGP9701 B 7200334 179.00         
  3 Jurica Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9611 B  426320 184.00         
  4 Landovský Jakub          SK Praga             PGP9601 B  502088 189.00         
  5 Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 B  887156 194.00         
  6 Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 B  301505 199.00         
  7 Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B   53537 204.00         
  8 Trejbal Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK9604 B 7003034 209.00         
  9 Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C 2032158 214.00         
 10 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B 2053542 219.00         
 11 Werner Michal            SK Praga             PGP9705 B  246900 224.00         
 12 Janáč Vašek              KOB TRETRA Praha     TAP9602 B  442860 229.00         
 13 Vakant                                                          234.00         
 14 Vakant                                                          239.00         
 
Startovka kategorie: H20A       12.0km  350m 24k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dollgast Moritz          Post SV Dresden      18D       1180295  91.00      251
  2 Vakant                                                           96.00      252
  3 Vakant                                                          101.00      253
  4 Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 E  920700 106.00      254
  5 Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 R 9200728 111.00      255
  6 Skoupý Jan               SK SKI-OB Šternberk  STE9411 A 2027239 116.00      256
  7 Waněk Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU9505 A 1602634 121.00      257
  8 Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 R  980371 126.00      258
  9 Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 R  920683 131.00      259
 10 Hubáček Jonáš            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9501 R 2017666 136.00      260
 11 Kamenický Jeroným        SK OS Nové Město n.  OSN9549 A  551995 141.00      261
 12 Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 E  886264 146.00      262
 13 Grundmann Jan            OK Lokomotiva Pardub LPU9410 R  515487 151.00      263
 14 Řada Jakub               Oddíl OB Kotlářka    DKP9401 A  515144 156.00      264
 15 Mokrý Ondřej             KOB Moira Brno       ABM9410 A  886814 161.00      265
 16 Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 R  888604 166.00      266
 17 Fajkus Radim             Oddíl OS SK Prostějo JPV9509 A 1602630 171.00      267
 18 Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A 7200365 176.00      268
 19 Křivda Martin            K.O.B. Choceň        CHC9501 A 2025344 181.00      269
 20 Veselý Jakub             SK Praga             PGP9503 R  995812 186.00      270
 21 Málek Jan                UNITOP SKP Žďár nad  PZR9505 A  330693 191.00      271
 
Startovka kategorie: H20B        8.7km  370m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B  887928   0.00         
  2 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B  232512   5.00         
  3 Uhlíř Marek              SK Praga             PGP9405 B  331157  10.00         
  4 Koumar František         OK Jihlava           SJI9501 B  682090  15.00         
  5 Sháněl Jan               K.O.B. Choceň        CHC9402 B 2053589  20.00         
  6 Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509 B  301112  25.00         
  7 Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A  886607  30.00         
 
Startovka kategorie: H21A       13.1km  490m 27k  Ranking:0.0000 * 1.06
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 C  995796   1.00         
  2 Švirák Ondřej            SK Žabovřesky Brno   ZBM9103 C  995802   4.00         
  3 Vlach Jiří               OOB TJ Baník Ostrava AOV7900 C    8881   7.00         
  4 Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C 1111187  10.00         
  5 Rossmanith Vojta         Přátelé orientačního AOP9302 C  889295  13.00         
  6 Kobr Tomáš               Slavia Liberec orien VLI8901 C 1969696  16.00         
  7 Nývlt Martin             Oddíl OB Kotlářka    DKP8200 C 1207407  19.00         
  8 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C 2058464  22.00         
  9 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 C   52902  25.00         
 10 Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 R  682623  28.00         
 11 Hadač Miroslav           Přátelé orientačního AOP6501 C  682679  31.00         
 12 Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C  416025  34.00         
 13 Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 C   52555  37.00         
 14 Přikryl Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM6708 C   52008  40.00         
 15 Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 C  886701  43.00         
 16 Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C    9905  46.00         
 17 Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C  682098  49.00         
 18 Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C 7890000  52.00         
 19 Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C  920666  55.00         
 20 Janas Petr               PELL’S MTBO TEAM     XBM7103 C 7201200  58.00         
 21 Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005 C  500263  61.00         
 22 Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    9399  64.00         
 23 Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C    9525  67.00         
 24 Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 C  981816  70.00         
 25 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469  73.00         
 26 Novotný Ondřej           KOB Moira Brno       ABM9211 C 7003038  76.00         
 27 Doucha Jiří              TJ START Náchod      SNA7105 C    9626  79.00         
 28 Sysel Ondřej             SK Praga             PGP8302 C   52105  82.00         
 29 Zimmermann Štěpán        SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 C  911220  85.00         
 30 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188  88.00         
 31 Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C  553285  91.00         
 32 Benroth Martin           SKOB Zlín            TZL9206 C  553455  94.00         
 33 Balcar Aleš              OK 99 Hradec Králové PHK8602 C  995886  97.00         
 34 Kantor Ondřej            TJ TŽ Třinec         TRI9103 C  920676 100.00         
 35 Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C  995884 103.00         
 36 Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C  515464 106.00         
 37 Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 C  553446 109.00         
 38 Prášil Marek             OOB Třebíč           TTR7301 R  500580 112.00         
 39 Khýn Vítězslav           Magnus Orienteering  ASU8304 C    7210 115.00         
 40 Fátor Jan                KOB Dobruška         DOB7907 C  981808 118.00         
 41 Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C  336746 121.00         
 42 Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C   51733 124.00         
 43 Zimmermann Jakub         SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 C  995810 127.00         
 44 Matras Tomáš             OOB SK Chrast        CHT8001 C   51980 130.00         
 45 Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C    9137 133.00         
 46 Zelinka Jiří             O-mikron             MBM8740 C  232019 136.00         
 47 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C 7201198 139.00         
 48 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503 142.00         
 49 Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C  886290 145.00         
 50 Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 C  887626 148.00         
 51 Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C  515132 151.00         
 52 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C  920696 154.00         
 53 Grundman Vojtěch         K.O.B. Choceň        CHC8801 C 2049551 157.00         
 54 Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 C    9410 160.00         
 55 Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C  515468 163.00         
 56 Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C  995848 166.00         
 57 Vítek Petr               OK 99 Hradec Králové PHK7601 C    9797 169.00         
 58 Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 C 1008172 172.00         
 59 Kolín Jan                Oddíl OB Kotlářka    DKP7701 C 9007701 175.00         
 60 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R  886288 178.00         
 61 Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001 C  515192 181.00         
 62 Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 C  887630 184.00         
 63 Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 C 1080493 187.00         
 64 Pátek Michal             K.O.B. Choceň        CHC8603 C 2025343 190.00         
 65 Fučík Karel              VSK Mendelu Brno     VBM7246 R  720921 193.00         
 66 Pešek Ondřej             K.O.B. Choceň        CHC8502 C 2025363 196.00         
 67 Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 C  515142 199.00         
 68 Pokorný Ondřej           SK Praga             PGP7506 C   51637 202.00         
 69 Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 C 2051509 205.00         
 70 Hora Vojtěch             SK Praga             PGP8301 C 1006283 208.00         
 71 Žaloudík Jiří            lepus.cz             LOV8601 C   53534 211.00         
 72 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C 1403417 214.00         
 73 Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C   52212 217.00         
 74 Šabatka Zdeněk           OK 99 Hradec Králové PHK8900 C    9189 220.00         
 75 Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101 C  887934 223.00         
 76 Vakant                                                          226.00         
 77 Vakant                                                          229.00         
 78 Vakant                                                          232.00         
 
Startovka kategorie: H21B        9.9km  390m 20k  Ranking:0.0000 * 1.06
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Štemberg Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8608 C 2067963   0.00         
  2 Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C  331566   3.00         
  3 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971   6.00         
  4 Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C  515114   9.00         
  5 Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C 1976000  12.00         
  6 Vančura Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN8002 C   51234  15.00         
  7 Čechlovský Jan           OK Chrastava         CHA9300 C    8200  18.00         
  8 Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C  416140  21.00         
  9 Jirků Roman              OK Jihlava           SJI8309 C  301273  24.00         
 10 Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C    4298  27.00         
 11 Hanč Petr                KOB Dobruška         DOB8022 C  981811  30.00         
 12 Hejtmánek Martin         KOB TRETRA Praha     TAP8605 C   53636  33.00         
 13 Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C  231951  36.00         
 14 Krtička Jan              KOB Konice           KON7931 C    8908  39.00         
 15 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C    9669  42.00         
 16 Poloprutský Tomáš        Slavia Liberec orien VLI6205 C   51227  45.00         
 17 Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C  416048  48.00         
 18 Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C  896967  51.00         
 19 Nývlt Petr               Oddíl OB Kotlářka    DKP8004 C 1207404  54.00         
 20 Pidrman Milan            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8310 C 2067264  57.00         
 21 Kasal Vít                SK Žabovřesky Brno   ZBM7540 C 7770000  60.00         
 22 Fujáček Jan              OK Sparta Praha      SCP7506 C   53634  63.00         
 23 Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C 7200132  66.00         
 24 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C 2300842  69.00         
 25 Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C    8266  72.00         
 26 Šrubař Michal            O-mikron             MBM8606 C 2051488  75.00         
 27 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  887637  78.00         
 28 Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C  515076  81.00         
 29 Pavelka Jan              O-mikron             MBM8500 C  897372  84.00         
 30 Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C   51864  87.00         
 31 Pitra Martin             OOB SK Chrast        CHT9204 C   52315  90.00         
 32 Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C    9965  93.00         
 33 Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C   51682  96.00         
 34 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C  995817  99.00         
 35 Popule Tomáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8803 C  236982 102.00         
 36 Pýcha Lukáš              TJ START Náchod      SNA8402 C    9617 105.00         
 37 Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C   51750 108.00         
 38 Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C  515193 111.00         
 39 Vlažný Jan               OOB TJ Slovan Luhačo LCE8901 C   52707 114.00         
 40 Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C   53226 117.00         
 41 Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C    9140 120.00         
 42 Kamenický Tobiáš         SK OS Nové Město n.  OSN9339 C 9930517 123.00         
 43 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C  515433 126.00         
 44 Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C 2031351 129.00         
 45 Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C  301369 132.00         
 46 Kapal Tomáš              SK Kamenice          KAM9402 C  232267 135.00         
 47 Buzek Martin             SK Praga             PGP8401 C   51263 138.00         
 48 Filičko Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU7102 C  301168 141.00         
 49 Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306 C   52331 144.00         
 50 Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C    9282 147.00         
 51 Kořan Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM7401 C  889316 150.00         
 52 Semík Luboš              SK Kamenice          KAM6201 C   52279 153.00         
 53 Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C 2026166 156.00         
 54 Vlach Martin             SK Praga             PGP8605 C   51807 159.00         
 55 Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C    9135 162.00         
 56 Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C   51558 165.00         
 57 Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107 168.00         
 58 Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 C 2032136 171.00         
 59 Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C 7111117 174.00         
 60 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C 7201206 177.00         
 61 Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C  997601 180.00         
 62 Červinka Jan             SK OK 24 Praha       OKP8901 C  303940 183.00         
 63 Koldinský Jan            SKOB TJ Sokol Kralup KPY8506 C  301149 186.00         
 64 Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C  515133 189.00         
 65 Voráček Michal           SK Praga             PGP8009 C    8009 192.00         
 66 Zakouřil Tomáš           SOK TJ Turnov        TUV7500 C   51726 195.00         
 67 Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    8174 198.00         
 68 Kondrát Martin           SK Praga             PGP6501 C 2067946 201.00         
 69 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 C 1700077 204.00         
 70 Vakant                                                          207.00         
 71 Vakant                                                          210.00         
 72 Vakant                                                          213.00         
 73 Vakant                                                          216.00         
 
Startovka kategorie: H21C        7.1km  270m 16k  Ranking:0.0000 * 1.06
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Al Kaabi Mubark          SK Haná orienteering OOL8206 C  440255   0.00         
  2 Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C 2056288   4.00         
  3 Jedlička Lukáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK8100 C 1398686   8.00         
  4 Besta Lukáš              OOB TJ Sokol Kostele KNC8101 C  303945  12.00         
  5 Minarčík Tomáš           KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8102 C    8043  16.00         
  6 Plíhal Tomáš             OK Jihlava           SJI8509 C 1700080  20.00         
  7 Al Mansoori Abdulaziz    SK Haná orienteering OOL8906 C  440246  24.00         
  8 Vaněk Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C  995800  28.00         
  9 Al Zeyoudi Seed          SK Haná orienteering OOL7306 C  440243  32.00         
 10 Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 C  896978  36.00         
 11 Al Shehhi Mohammed       SK Haná orienteering OOL8106 C  440254  40.00         
 12 Tesař Daniel             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8203 C  434814  44.00         
 13 Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C   51712  48.00         
 14 Klusák Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8704 C    8557  52.00         
 15 Kubát Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK9101 E  553441  56.00         
 16 Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C    8524  60.00         
 17 Elbl Marek               OK 99 Hradec Králové PHK8506 C    9362  64.00         
 18 Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C  682092  68.00         
 19 Al  Murshdi Ahmed        SK Haná orienteering OOL8506 C  440247  72.00         
 20 Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C    9343  76.00         
 21 Al Yamahi Salem          SK Haná orienteering OOL8306 C  440256  80.00         
 22 Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C  682354  84.00         
 23 Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C  515416  88.00         
 24 Al Mteiri Ahmed          SK Haná orienteering OOL8207 C  440257  92.00         
 25 Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939  96.00         
 26 Al Abduli Jamal          SK Haná orienteering OOL7406 C  440242 100.00         
 27 Al Qaydi Ali             SK Haná orienteering OOL7706 C  440258 104.00         
 28 Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C  301152 108.00         
 29 Al Kaabi Salem           SK Haná orienteering OOL8006 C  440245 112.00         
 30 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C  303935 116.00         
 31 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C  897349 120.00         
 32 Abdalla Khamis           SK Haná orienteering OOL8806 C  440244 124.00         
 33 Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C   51561 128.00         
 34 Al Ktebi Khalid          SK Haná orienteering OOL8406 C  440249 132.00         
 35 Procházka Martin         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8101 C   49631 136.00         
 36 Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 C    9091 140.00         
 37 Mazúr Martin             Sportcentrum Jičín   SJC8710    515117 144.00         
 38 Černý Martin             OK Jilemnice         JIL8703 C   49478 148.00         
 39 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C    9974 152.00         
 40 Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C    9241 156.00         
 41 Al Mazrouei Rashed       SK Haná orienteering OOL8807 C  440248 160.00         
 42 Sudre Frédéric           OOB SK Chrast        CHT6701 C   52274 164.00         
 43 Benda Lukáš              VŠTJ Ekonom Praha    EKP7705   2035145 168.00         
 44 Vakant                                                          172.00         
 45 Vakant                                                          176.00         
 46 Vakant                                                          180.00         
 47 Vakant                                                          184.00         
 
Startovka kategorie: H21E       15.1km  590m 32k  Ranking:0.0000 * 1.06
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C  995860  16.00        1
  2 Bravený Vít              SK Žabovřesky Brno   ZBM9102 R  888891  20.00        2
  3 Udržal Tomáš             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 E  886715  24.00        3
  4 Sysel Ctibor             SK Praga             PGP8700 R   52106  28.00        4
  5 Navrátil Boris           Přátelé orientačního AOP9202 R  515444  32.00        5
  6 Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 E  887920  36.00        6
  7 Bravený Adam             VSK Mendelu Brno     VBM8801 C  866998  40.00        7
  8 Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 C  995807  44.00        8
  9 Slezák Zdeněk            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8902 R  515460  48.00        9
 10 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R 7003001  52.00       10
 11 Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C  886265  56.00       11
 12 Hubáček Michal           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9301 E  682333  60.00       12
 13 Klusáček Jan             SK Žabovřesky Brno   ZBM9301 R  899179  64.00       13
 14 Košárek Pavel            Přátelé orientačního AOP7102 C   52296  68.00       14
 15 Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E  515163  72.00       15
 16 Hadač Filip              Přátelé orientačního AOP9301 E  887157  76.00       16
 17 Pospíšil Vítek           SK Praga             PGP6803 C  681612  80.00       17
 18 Chloupek Adam            SK Žabovřesky Brno   ZBM9300 E  995849  84.00       18
 19 Šedivý Jan               SK Praga             PGP8409 E 1406172  88.00       19
 20 Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 E  515166  92.00       20
 21 Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 R  887941  96.00       21
 22 Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 E 1007536 100.00       22
 23 Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 C  515462 104.00       23
 24 Mrázek Jan               Sportcentrum Jičín   SJC8102 E  771771 108.00       24
 25 Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 C  500288 112.00       25
 26 Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104 E  553445 116.00       26
 27 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R 7778511 120.00       27
 28 Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 C 2011839 124.00       28
 29 Hrobař Štěpán            Magnus Orienteering  ASU9106 R  995859 128.00       29
 30 Rychlý Pavel             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8505 C  886824 132.00       30
 31 Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 R  515009 136.00       31
 32 Horyna Roman             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7602 R 1399000 140.00       32
 33 Kovář Miroslav           Sportcentrum Jičín   SJC8104 C  888645 144.00       33
 34 Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 E  515162 148.00       34
 35 Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E  515176 152.00       35
 36 Kamenický Matěj          OK Lokomotiva Pardub LPU9036 R  551990 156.00       36
 37 Král Vojtěch             SK Severka Šumperk   SSU8841 E  887940 160.00       37
 38 Kubelka Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9307 R  889299 164.00       38
 39 Kundisch Wieland         USV TU Dresden       33D8500   1985456 168.00       39
 40 Landovský Tomáš          SK Praga             PGP9103 C  910714 172.00       40
 41 Kopec Tomáš              KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8203 C   52641 176.00       41
 42 Mokrý Stanislav          KOB Moira Brno       ABM9202 R  886812 180.00       42
 43 Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E  515420 184.00       43
 44 Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E  888608 188.00       44
 45 Procházka Pavel          SK Praga             PGP9002 C  515113 192.00       45
 46 Vakant                                                          196.00       46
 47 Vakant                                                          200.00       47
 
Startovka kategorie: H35B       10.0km  390m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C 2032176   4.00         
  2 Hájek Jan                SOK TJ Turnov        TUV7301 C    5788  10.00         
  3 Štrait Martin            USK Praha            VSP7602 C  410393  16.00         
  4 Nemšovský Petr           SK Praga             PGP7602 C  899152  22.00         
  5 Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C   49971  28.00         
  6 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C    9000  34.00         
  7 Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C    8300  40.00         
  8 Binar Robert             SK UP Olomouc        UOL7500 C  681853  46.00         
  9 Aleš David               Magnus Orienteering  ASU7517 C  515175  52.00         
 10 Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C  887615  58.00         
 11 Komárek Arnošt           TJ OK Tolar Jindřich TJH7701 C  981817  64.00         
 12 Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C   51500  70.00         
 13 Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU7601 C 2032383  76.00         
 14 Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C   51565  82.00         
 15 Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C    9811  88.00         
 16 Choutka Jaroslav         SOBSA                SOB6301 C 1396839  94.00         
 17 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303 C 2017676 100.00         
 18 Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    8472 106.00         
 19 Vladimir Fujak           Kysucke Nove Mesto   37S7200    425448 112.00         
 20 Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C    9898 118.00         
 21 Sládeček Petr            OB Říčany            RIC7702 C  448937 124.00         
 22 Honzík Tomáš             Slavia Liberec orien VLI7000 C  981819 130.00         
 23 Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO7907 C    7872 136.00         
 24 Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C  515098 142.00         
 25 Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C 2027225 148.00         
 26 Šrámek Petr              OB Říčany            RIC6905 C 2035144 154.00         
 27 Skripnik Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C   51854 160.00         
 28 Král Aleš                VŠSK MFF UK Praha    MFP7808 C  887613 166.00         
 29 Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C 7200371 172.00         
 30 Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502 C    9975 178.00         
 31 Zikmund Zdeněk           SK LOB Nová Paka     NPA6705 C 7003002 184.00         
 32 Pavlíček Lubomír         SKOB TJ Sokol Kralup KPY7800 C  515401 190.00         
 33 Vakant                                                          196.00         
 34 Vakant                                                          202.00         
 35 Vakant                                                          208.00         
 36 Vakant                                                          214.00         
 
Startovka kategorie: H40B        8.7km  370m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirous Jiří              KOB TRETRA Praha     TAP7201 C  442867  33.00         
  2 Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C    8856  36.00         
  3 Rubáček Jan              Slavia Liberec orien VLI7302 C   49963  39.00         
  4 Käss Pavel               KOB Baník Sokolov    BSO7000 C    8686  42.00         
  5 Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C 1302798  45.00         
  6 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C 7400074  48.00         
  7 Nechanický Pavel         SK OS Nové Město n.  OSN7209 C   51972  51.00         
  8 Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C  515023  54.00         
  9 Šubrt Antonín            Oddíl OB Kotlářka    DKP7100 C 7201757  57.00         
 10 Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C 2032184  60.00         
 11 Háp Pavel                OK 99 Hradec Králové PHK7101 C    9395  63.00         
 12 Žemlík Pavel             SOK TJ Turnov        TUV7135 C    8893  66.00         
 13 Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C  887931  69.00         
 14 Pompach Martin           OK 99 Hradec Králové PHK7207 C 2049570  72.00         
 15 Glöckner Michal          KOB Ústí nad Labem   KUL7000 C          75.00         
 16 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534  78.00         
 17 Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C    8129  81.00         
 18 Myslivec Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK7002 C    9127  84.00         
 19 Zlesák Martin            OOB SK Chrast        CHT7302 C   52155  87.00         
 20 Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C   51650  90.00         
 21 Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C  515152  93.00         
 22 Hašek Ondřej             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6902 C  995835  96.00         
 23 Meier Milan              Slavia Liberec orien VLI7301 C 7003010  99.00         
 24 Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C   52284 102.00         
 25 Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C   51965 105.00         
 26 Šmol Marcel              OK Doksy             DOK7300 C 2053516 108.00         
 27 Netopil Libor            OOB Vamberk          VAM7401 C 1700083 111.00         
 28 Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C    7781 114.00         
 29 Beneš Jan                SJH Jindřichův Hrade SJH7001 C  336767 117.00         
 30 Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C    7259 120.00         
 31 Zrník Tomáš              SK OS Nové Město n.  OSN7118 C 1398988 123.00         
 32 Lederer Pavel            OK Doksy             DOK6600 C    8147 126.00         
 33 Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C  434598 129.00         
 34 Mrkvička Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7101 C 2020748 132.00         
 35 Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C  553437 135.00         
 36 Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C    7750 138.00         
 37 Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C   51724 141.00         
 38 Chaloupka Stanislav      K.O.B. Choceň        CHC6703 C    9556 144.00         
 39 Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C    2460 147.00         
 40 Faltejsek Pavel          OK 99 Hradec Králové PHK7003 C 2017671 150.00         
 41 Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C  232502 153.00         
 42 Hošťálek Dan             KOS TJ Lokomotiva Kr KRN6808 C   52650 156.00         
 43 Cichý David              OK 99 Hradec Králové PHK7001 C 2070824 159.00         
 44 Straka Lukáš             SKOB Slaný           SLA7002 C    8578 162.00         
 45 Vandas Luděk             OOB Vamberk          VAM6601 C 9111166 165.00         
 46 Kovářík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901 C   51498 168.00         
 47 Chvátil Jiří             OK 99 Hradec Králové PHK7200 C  336717 171.00         
 48 Vlašímský Robert         TJ Slovan Karlovy Va SKV7201 C  682089 174.00         
 49 Nádeníček Josef          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7000 C  232230 177.00         
 50 Chaloupský David         OK 99 Hradec Králové PHK7103 C  682359 180.00         
 51 Veselý Oldřich           SJH Jindřichův Hrade SJH7101 C  442847 183.00         
 52 Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C  681888 186.00         
 53 Mareš Alexander          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7300 C 2067350 189.00         
 54 Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C 2049537 192.00         
 55 Háněl Jaromír            OB SK Zvole          ZVO6801 C  515007 195.00         
 56 Vakant                                                          198.00         
 57 Vakant                                                          201.00         
 
Startovka kategorie: H45B        7.9km  310m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanč Jaroslav            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6702 C  438038   7.00         
  2 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267  10.00         
  3 Aster Vladimír           SKOB Slaný           SLA6500 C 2045227  13.00         
  4 Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C  436961  16.00         
  5 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C    8044  19.00         
  6 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C   51385  22.00         
  7 Hostaš Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN6601 C  416829  25.00         
  8 Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C   51686  28.00         
  9 Šafka Jan                SK Kamenice          KAM6604 C   51745  31.00         
 10 Bendák Petr              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6500 C  416285  34.00         
 11 Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C  336778  37.00         
 12 Dundáček Milan           SJH Jindřichův Hrade SJH6902 C  331598  40.00         
 13 Černý Libor              MLOK Mariánské Lázně MLA6901 C  301466  43.00         
 14 Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6801 C  886260  46.00         
 15 Dobeš Václav             SKOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C  301374  49.00         
 16 Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C  897351  52.00         
 17 Kober Michal             OK Lokomotiva Pardub LPU6702 C    9335  55.00         
 18 Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C   53631  58.00         
 19 Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669  61.00         
 20 Peterka František        TJ Sokol Troja       TJP4900 C    8861  64.00         
 21 Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C  899153  67.00         
 22 Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C    9378  70.00         
 23 Kalousek Jiří            Oddíl OB Kotlářka    DKP6901 C  443079  73.00         
 24 Kamenický Jan            OK 99 Hradec Králové PHK6601 C  232255  76.00         
 25 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C 1403434  79.00         
 26 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741  82.00         
 27 Liška Jindřich           SKOB TJ Sokol Kralup KPY6700 C  682077  85.00         
 28 Sanna Roberto            Oddíl OB Kotlářka    DKP6703 C 9180967  88.00         
 29 Šmelík Juraj             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6603 C  307355  91.00         
 30 Bína Pavel               MLOK Mariánské Lázně MLA6708 C  232231  94.00         
 31 Lejbl Ladislav           TJ Lokomotiva Beroun LBE6900 C  887609  97.00         
 32 Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C   51620 100.00         
 33 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C  232256 103.00         
 34 Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C  443068 106.00         
 35 Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C   51279 109.00         
 36 Parkan Jiří              SJH Jindřichův Hrade SJH6801 C   51140 112.00         
 37 Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C  888609 115.00         
 38 Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN6500 C  416839 118.00         
 39 Novotný Milan            OK 99 Hradec Králové PHK6502 C 2045248 121.00         
 40 Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C  336760 124.00         
 41 Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C  405971 127.00         
 42 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680 130.00         
 43 Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C  219243 133.00         
 44 Valach Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU6505 C  253352 136.00         
 45 Bláha Jan                KČT Slavoj Praha     SJP6800 C  446359 139.00         
 46 Hasman Jan               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6901 C 2060391 142.00         
 47 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C 2060272 145.00         
 48 Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C  232388 148.00         
 49 Šebek Martin             OK Sparta Praha      SCP6700 C  889282 151.00         
 50 Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C   52276 154.00         
 51 Cruse Kay                SV Robotron Dresden  24D6600   2035204 157.00         
 52 Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C  682114 160.00         
 53 Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C  515448 163.00         
 54 Šimík Daniel             OK Roztoky           ROZ6900 C   51262 166.00         
 55 Svoboda Radek            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6903           169.00         
 56 Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C   53572 172.00         
 57 Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C    8185 175.00         
 58 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C    8650 178.00         
 59 Vakant                                                          181.00         
 60 Vakant                                                          184.00         
 61 Vakant                                                          187.00         
 62 Vakant                                                          190.00         
 63 Vakant                                                          193.00         
 
Startovka kategorie: H50B        7.3km  280m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rajnošek Zdeněk          Bratrstvo Ždárských  BZR6301 C   52963   1.00         
  2 Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C 2059745   5.00         
  3 Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706   9.00         
  4 Šubrt Jiří               Tempo Praha          TEP6100 C    7986  13.00         
  5 Bartovský Pavel          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6101 C 2042507  17.00         
  6 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  21.00         
  7 Kamenický Radan          SK OS Nové Město n.  OSN6004 C 9601003  25.00         
  8 Sucharda Jiří            OK Jiskra Nový Bor   BOR5802 C   51542  29.00         
  9 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105  33.00         
 10 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C 7630319  37.00         
 11 Havel Leoš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL6401 C 2060209  41.00         
 12 Hlaváč Jiří              KOS TJ Tesla Brno    TBM6116 C  515497  45.00         
 13 Kohl Jiří                SKOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C  301391  49.00         
 14 Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C  682630  53.00         
 15 Pavlovec Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6303 C  219203  57.00         
 16 Šmaus Ivan               OOB TJ Tatran Jablon TJN6249 C    8270  61.00         
 17 Kopáček Miroslav         OOB SK Chrast        CHT6049 C 2073715  65.00         
 18 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C    9231  69.00         
 19 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  73.00         
 20 Pustai Josef             OOB TJ Tatran Jablon TJN6300 C  232643  77.00         
 21 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C 2059759  81.00         
 22 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C    9277  85.00         
 23 Růžička Miloslav         TJ Sokol Hostivice   HCE6300 C  899161  89.00         
 24 Hájek Tomáš              OB SK Zvole          ZVO6401 C 2031360  93.00         
 25 Širůček Jaromír          xxx                  73C6200   2056273  97.00         
 26 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998 101.00         
 27 Nykodým Petr             KOS TJ Tesla Brno    TBM6307 C   53263 105.00         
 28 Nieke Hagen              USV TU Dresden       33D4400    630617 109.00         
 29 Slezák Libor             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6207 C  889301 113.00         
 30 Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C    7762 117.00         
 31 Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C    8449 121.00         
 32 Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C   51673 125.00         
 33 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097 129.00         
 34 Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C  682682 133.00         
 35 Přibík Jan               SK Praga             PGP6301 C   51631 137.00         
 36 Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C   51571 141.00         
 37 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679 145.00         
 38 Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C   52115 149.00         
 39 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C 2035738 153.00         
 40 Jeřábek Luboš            Oddíl OS SK Prostějo JPV6112 C   52498 157.00         
 41 Fencl Jiří               OK Lokomotiva Pardub LPU6301 C    9649 161.00         
 42 Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C 7201772 165.00         
 43 Bořil Petr               OK Jihlava           SJI6207 C    6607 169.00         
 44 Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C   49889 173.00         
 45 Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C  682080 177.00         
 46 Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C  416828 181.00         
 47 Wurzel Břetislav         SK OS Nové Město n.  OSN6005 C   52146 185.00         
 48 Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C 1700084 189.00         
 49 Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C  232041 193.00         
 50 Ročejdl Marek            SK Kamenice          KAM6400    995804 197.00         
 51 Vakant                                                          201.00         
 52 Vakant                                                          205.00         
 53 Vakant                                                          209.00         
 
Startovka kategorie: H55B        6.3km  235m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C   49614   2.00         
  2 Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C   51973   6.00         
  3 Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C 2056301  10.00         
  4 Sysel Zdeněk             SK Praga             PGP5200 C   52107  14.00         
  5 Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C    9328  18.00         
  6 Dušátko Petr             OK 99 Hradec Králové PHK5702 C    9402  22.00         
  7 Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C   51147  26.00         
  8 Kukla Jan                TJ Sokol Troja       TJP5600 C   51327  30.00         
  9 Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C  682101  34.00         
 10 Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797  38.00         
 11 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063  42.00         
 12 Grivalský Michal         SK Praga             PGP5900 C   52103  46.00         
 13 Balcar Aleš              OK 99 Hradec Králové PHK5703 C    9354  50.00         
 14 Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C   51406  54.00         
 15 Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400  58.00         
 16 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C 2026161  62.00         
 17 Ibrahim Khamis           SK Haná orienteering OOL5906 C  440241  66.00         
 18 Hejzlar Josef            TJ OB České Budějovi VCB5601 C   53728  70.00         
 19 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558  74.00         
 20 Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C  682651  78.00         
 21 Žemlička Zbyněk          OOB SK Chrast        CHT5501 C   51955  82.00         
 22 Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C  682645  86.00         
 23 Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C    9228  90.00         
 24 Lustig Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP5601 C  436443  94.00         
 25 Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C  301648  98.00         
 26 Fiala Zdeněk             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C  232177 102.00         
 27 Svobodný Petr            Oddíl OB Kotlářka    DKP5800 C   49871 106.00         
 28 Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301 110.00         
 29 Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C  886255 114.00         
 30 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167 118.00         
 31 Souček Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5503 C    9837 122.00         
 32 Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C    8249 126.00         
 33 Doležal Miroslav         SK Praga             PGP5501 C   51753 130.00         
 34 Zdráhal Robert           SK Haná orienteering OOL5707 C  895219 134.00         
 35 Borák Stanislav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP5212 C 2042539 138.00         
 36 Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C 2011900 142.00         
 37 Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C  681857 146.00         
 38 Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C   51133 150.00         
 39 Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C  416833 154.00         
 40 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    9907 158.00         
 41 Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN5604 C    8260 162.00         
 42 Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C    7880 166.00         
 43 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  886277 170.00         
 44 Zeman Jaroslav           OOB SK Chrast        CHT5901 C   52337 174.00         
 45 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183 178.00         
 46 Vakant                                                          182.00         
 47 Vakant                                                          186.00         
 48 Vakant                                                          190.00         
 49 Vakant                                                          194.00         
 
Startovka kategorie: H60B        5.7km  190m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C   51655 113.00         
  2 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777 115.00         
  3 Sáňka Bedřich            OK Lokomotiva Pardub LPU5102 C 2032164 117.00         
  4 Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C    9261 119.00         
  5 Rančák Josef             OK Jiskra Nový Bor   BOR5004 C  886284 121.00         
  6 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C    9001 123.00         
  7 Horáček Miroslav         Slavia Liberec orien VLI5000 C    4214 125.00         
  8 Rejmont Milan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4801 C    9777 127.00         
  9 nechyba jiri             Stara Hut            61C5300      4276 129.00         
 10 Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C    8890 131.00         
 11 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645 133.00         
 12 Kalibán Jaroslav         SK LOB Nová Paka     NPA5101 C 2059741 135.00         
 13 Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C    8302 137.00         
 14 Polák Zdeněk             USK Praha            VSP5203 C   51740 139.00         
 15 Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C  416324 141.00         
 16 Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C  411760 143.00         
 17 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C  411580 145.00         
 18 Hájek Jan                KČT Aš               MAS5401 C    7885 147.00         
 19 Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C 1302773 149.00         
 20 Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C 7200325 151.00         
 21 Novák Karel              SK LOB Nová Paka     NPA5001 C 2060215 153.00         
 22 Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C   52111 155.00         
 23 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643 157.00         
 24 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774 159.00         
 25 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709 161.00         
 26 Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C   51231 163.00         
 27 Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C  500289 165.00         
 28 Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C    8199 167.00         
 29 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260 169.00         
 30 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778 171.00         
 31 Vakant                                                          173.00         
 32 Vakant                                                          175.00         
 33 Vakant                                                          177.00         
 34 Vakant                                                          179.00         
 
Startovka kategorie: H65B        5.7km  190m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066   1.00         
  2 Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C    7741   4.00         
  3 Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C   52299   7.00         
  4 Novotný Jiří             OOB Slavia Praha     SLP4601 C   51621  10.00         
  5 Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C   51562  13.00         
  6 Ryšavý Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C   51332  16.00         
  7 Müller Rainer            USV TU Dresden       33D4500   2222222  19.00         
  8 Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C   53730  22.00         
  9 Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C   51994  25.00         
 10 Procházka Jiří           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4802 C    9778  28.00         
 11 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  31.00         
 12 Švadlena Jiří            K.O.B. Choceň        CHC4601 C    9554  34.00         
 13 Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C    9256  37.00         
 14 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283  40.00         
 15 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  43.00         
 16 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C   51760  46.00         
 17 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  49.00         
 18 Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C  253372  52.00         
 19 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204  55.00         
 20 Jiran Václav             OK 99 Hradec Králové PHK4701 C  301692  58.00         
 21 Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C    8999  61.00         
 22 Pokorný Karel            SK Technik České Bud TCB4701 C  301187  64.00         
 23 Hlaváč Jaroslav          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB4801 C    7718  67.00         
 24 Rakovec Miloš            OK Sparta Praha      SCP4500 C  443066  70.00         
 25 Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C 2060202  73.00         
 26 Fiala Miloš              OOB TJ Kašperské Hor KSH4801 C    8674  76.00         
 27 Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C    9948  79.00         
 28 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153  82.00         
 29 Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C    8805  85.00         
 30 Švec Zdeněk              SKOB Slaný           SLA4700 C    8806  88.00         
 31 Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C    7890  91.00         
 32 Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C 1396260  94.00         
 33 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  97.00         
 34 Vakant                                                          100.00         
 35 Vakant                                                          103.00         
 36 Vakant                                                          106.00         
 37 Vakant                                                          109.00         
 
Startovka kategorie: H70B        4.5km  140m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C   51800   2.00         
  2 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C  301501   7.00         
  3 Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C  301171  12.00         
  4 Zakouřil Václav          SOK TJ Turnov        TUV4301 C    8324  17.00         
  5 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  22.00         
  6 Rejpal Petr              OK Sparta Praha      SCP4100 C  410733  27.00         
  7 Novotný František        OOB USK Slavie Ústí  PUL4200 C  205614  32.00         
  8 Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C    9103  37.00         
  9 Aschermann Michal        Tempo Praha          TEP4400 C 2031374  42.00         
 10 Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C    8552  47.00         
 11 Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C  331289  52.00         
 12 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  57.00         
 13 Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C    7882  62.00         
 14 Rychlý Rudolf            OK 99 Hradec Králové PHK4101 C    9823  67.00         
 15 Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C   51611  72.00         
 16 Frey Jaromír             TJ Jiskra Nejdek     NEJ4100 C   49619  77.00         
 17 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230  82.00         
 18 Vakant                                                           87.00         
 19 Vakant                                                           92.00         
 20 Vakant                                                           97.00         
 
Startovka kategorie: H75B        4.5km  140m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C 9005225  97.00         
  2 Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C 9005137 102.00         
  3 Kalivoda Vladimír        OOB TJ Sokol Kostele KNC3800 C   52260 107.00         
  4 Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C   52900 112.00         
  5 Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C  416268 117.00         
  6 Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C    8963 122.00         
  7 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964 127.00         
  8 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131 132.00         
  9 Bláha Svatopluk          KČT Slavoj Praha     SJP3501 C    8797 137.00         
 10 Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C  682666 142.00         
 11 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544 147.00         
 12 Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C   51865 152.00         
 13 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132 157.00         
 14 Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C   49404 162.00         
 15 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541 167.00         
 16 Vakant                                                          172.00         
 17 Vakant                                                          177.00         
 18 Vakant                                                          182.00         
 
Startovka kategorie: HDR         3.7km   45m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalinová Lisa            VŠTJ Ekonom Praha    EKP1150 C  515458                
  2 Kalinová Ella            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0961 C  515409                
  3 Bradáč Václav            TJ Loko Liberec      LLI0600 C 2049555                
  4 Štěpánek Jan             KOS TJ Tesla Brno    TBM0607 C   53232                
  5 Štěpánek Ondřej          KOS TJ Tesla Brno    TBM0809     53276                
  6 Vodrážka Štěpán          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0802 C                        
  7 Žemlík Eduard            SOK TJ Turnov        TUV0901 C                        
  8 Rychlá Karolína          KOS TJ Lokomotiva Kr KRN0757 C  428244                
  9 Doucha Tomáš             TJ START Náchod      SNA0801 C    9616                
 10 Bláha Šimon              KČT Slavoj Praha     SJP0700 C   51421                
 11 Heczko Erik              Slavia Liberec orien VLI0804 C  302695                
 12 Heczková Anna            Slavia Liberec orien VLI0652 C    7752                
 13 Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C    8299                
 14 Göttlich Vít             OK Jiskra Nový Bor   BOR0800 C    4379                
 15 Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C    4124                
 16 Straková Denisa          SKOB Slaný           SLA0750 C  224355                
 17 Buková Hana              SKOB Roudnice nad La ROU0750 C                        
 18 Lusk Zdeněk              OK Chrastava         CHA0600 C 2059766                
 19 Heřmánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C    9394                
 20 Houžvičková Daniela      OOB TJ Turnov        TUR0751 C                        
 21 Houžvičková Kateřina     OOB TJ Turnov        TUR0952 C                        
 22 Míková Sofie             OOB TJ Tatran Jablon TJN0950 C                        
 23 Pavlova Lenka            OOB TJ Tatran Jablon TJN0850 C 2070803                
 24 Gajda Petr               USK Praha            VSP0903 C   52283                
 25 Hejnová Barbora          USK Praha            VSP0851 C  411503                
 26 Kučera Jakub             USK Praha            VSP0900 C 2032189                
 27 Kučerová Kateřina        USK Praha            VSP0950 C 1398983                
 28 Zabořilová Anna          OB Jenišovice        JEN0951 C    7776                
 29 Besta Lukáš              OOB TJ Sokol Kostele KNCxxxx    224868                
 30 Krtičková Ester          KOB Konice           KON0750 C    8897                
 31 Kolomazníková Eliška     OOB TJ Turnov        TUR                              
 32 Bohuslav Fanda           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0900 C    8285                
 33 Žemlová Barbora          SK Kamenice          KAM0751 C   52122                
 34 Knob Viktor              OOS TJ Spartak Vrchl VRL       4616795                
 35 Kamenická Tereza Ester   SK OS Nové Město n.  OSN0888 C   51990                
 36 Vondrová Eliška          VŠTJ Stavební fakult FSP       7200315                
 37 Ondráček Lubor           VŠTJ Ekonom Praha    EKP1111 C   52852                
 38 Bulířová Žofie           Neregistrovaní       44C0850   4616797                
 39 Čmuchař Jan              KOB Ústí nad Labem   KUL03     4616798                
 40 Čmuchařová Eva           KOB Ústí nad Labem   KUL01     4616799                
 41 Holečková Kateřina       KOB Moira Brno       ABM0553 C 4616800                
 42 Brandt Marko             KOB Moira Brno       ABM1      4616801                
 43 Hlaváčová Lucie          KOS TJ Tesla Brno    TBM0660 C  232732                
 44 Pokorná Linda            SK Praga             PGP0350 C  899177                
 
Startovka kategorie: P3          2.9km   55m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha            VSP7051 C    7911  -3.00         
  2 Bradáčová Marie          TJ Loko Liberec      LLI7550 C 2060204                
  3 Růžková Romana           OK Sparta Praha      SCP8250    232028                
  4 Voborská Jana            SK Praga             PGP8454 C    9332                
  5 Fialová Tereza           SKOB Zlín            TZL9090     53319                
  6 Hlaváčová Šárka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7258 C   49656                
  7 Beneš Jan                KOB Kladno           DKL9800 C   49648                
  8 Mellan Martin            SOK TJ Turnov        TUV6304 C  411583                
  9 Gregor Miroslav          SOK TJ Turnov        TUV4801 C    8325                
 10 Hrnčířová Lenka          SK Studenec          STH7251 C  410775                
 11 Vydrová Markéta          OK RECO Sport        PEN8950 C    8180                
 12 Puš Roman                SK Studenec          STH7501 C  425587                
 13 Kubecová Jana            TJ Stadion Nový Bor  STB7399 C  206351                
 14 Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C   53597                
 15 Bláhová Kateřina         KČT Slavoj Praha     SJP7350 C 1407424                
 16 Havlová Klára            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0152 C    9004                
 17 Karlová Kateřina         OK Jilemnice         JIL7553 C  425574                
 18 Kubcová Michaela         OK Jiskra Nový Bor   BOR6653 C    8430                
 19 Buková Zdeňka            SKOB Roudnice nad La ROU7051 C20597532                
 20 Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C  361943                
 21 Dohnálek Pavel           TJ Slavia Hradec Krá SHK7100 C 1400450                
 22 Dohnálková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK7252 C   51131                
 23 Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C 2049610                
 24 Hornychová Helena        OOB TJ Tatran Jablon TJN7150 C 2070802                
 25 Míková Markéta           OOB TJ Tatran Jablon TJN7351 C  411593                
 26 Pavel Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN7100 C 2070804                
 27 Růtová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN7652 C 2067314                
 28 Řehoř Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN7004 C 2059729                
 29 Vitebská Lenka           OOB TJ Tatran Jablon TJN7051 C 2059770                
 30 Augusta Jiří             USK Praha            VSP7421 C 2021838                
 31 Bártíková Irena          USK Praha            VSP7461 C 2070890                
 32 Beran Jiří               USK Praha            VSP7102 C 2021833                
 33 Hejna Vladimír           USK Praha            VSP7404 C    5782                
 34 Hejnová Martina          USK Praha            VSP7354 C  411502                
 35 Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250 C 2021849                
 36 Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C   51749                
 37 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C  411527                
 38 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C   51543                
 39 Hak Robert               Amateri              66C7501     51840                
 40 Glöcknerová Anna         KOB Ústí nad Labem   KUL9950 C                        
 41 Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 C    9889                
 42 Klašková Josefina        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C  443061                
 43 Bredlerová Tereza        TJ Slovan Karlovy Va SKV7551 C  682698                
 44 THOŘ MILOŠ               SOK TJ Turnov        TUV7302    411521                
 45 Matyáš Libor             OK Chrastava         CHA7603   2049595                
 46 Matyášová Jana           OK Chrastava         CHA7652   2049590                
 47 Sychrová Kateřina        OK Chrastava         CHA       2049588                
 48 Moravcová Ema            KOB Ústí nad Labem   KUL99     1403056                
 49 Vála Petr                KOB Ústí nad Labem   KUL67     1403057                
 50 Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT8301 C    8125                
 51 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P6          6.5km  235m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rozmarová Alena          Oddíl OB Kotlářka    DKP8050 C    8643                
  2 Pražák Jiří              OOB SK Zbraslav      ZBP7800 C   53583                
  3 Balcarová Alena          TJ Loko Liberec      LLI7150 C 1398994                
  4 Zahradníček Petr         Oddíl OB Kotlářka    DKP8747 C 7766677                
  5 Hojný Jaroslav           SJH Jindřichův Hrade SJH7002 C  995874                
  6 Marek Martin             TJ Loko Liberec      LLI7000 C 2049593                
  7 Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C 2049529                
  8 Košek Jan                TJ Loko Liberec      LLI9801 C  253141                
  9 Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C  410732                
 10 Brázdilová Radka         TJ Aero Odolena Voda ODV6950 C  331382                
 11 Vitouš Martin            Neregistrovaní       6YC8300                          
 12 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C  682367                
 13 Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900 C  301709                
 14 Tomandl Jan              Neregistrovaní       44C7000                          
 15 Malačková Jana           TJ Sokol Praha Spoři DVP6151 C  232646                
 16 Vlastník Šimon           OK Jilemnice         JIL9904 C 2060257                
 17 Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C  331208                
 18 Buk Jiří                 SKOB Roudnice nad La ROU6901 C 2031369                
 19 Sehnal Tomáš             K.O.Poděbrady        6UC6700                          
 20 Kohout Josef             TJ Slavia Hradec Krá SHK6902 C 2017669                
 21 Mairich Vít              OOB TJ Tatran Jablon TJN7200 C 2059726                
 22 Mairichová Radka         OOB TJ Tatran Jablon TJN7450 C 2059728                
 23 Míka Zdeněk              OOB TJ Tatran Jablon TJN6700 C  411582                
 24 Juhász Matěj             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9900 C 2057578                
 25 Kahoun Adam              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9903 C 2057580                
 26 Winter Luboš             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9904 C 2057582                
 27 Hašek Patrik             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU0000 C 2057579                
 28 Šitina Jakub             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU0001 C 2057577                
 29 Kodejš Zdeněk            USK Praha            VSP7202 C 2021822                
 30 Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C   52277                
 31 Nosek Jan                USK Praha            VSP6910 C  446367                
 32 Blaha Petr               SK Kamenice          KAM6605 C 2058469                
 33 Malačka Milan            TJ Sokol Praha Spoři DVP60xx    981822                
 34 Surgová Markéta          OB Jinonice          7BC7550    897384                
 35 Surga Ondřej             OB Jinonice          7BC7500   2061808                
 36 Janeba Petr              K.O.B. Choceň        CHC6001 C    9573                
 37 Kolovská Ilona           OK Lokomotiva Plzeň  LPM6352 C  301706                
 38 Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001 C    9126                
 39 Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C  436410                
 40 Sychra Zdeněk            OK Chrastava         CHA7302   2049591                
 41 Bulířová Blanka          Amateri              66C7300   1403051                
 42 Bulíř Jiří               Neregistrovaní       44C6801   1403052                
 43 Moravec Zdeněk           KOB Ústí nad Labem   KUL6800 C 1403054                
 44 Růžička Matěj            KOB Ústí nad Labem   KUL9700 C 1403055                
 45 Smrček Petr              Klub vytrvalostních  KSU7401 C 2067333                
 46 Hubený Martin            TJ Sokol Praha Spoři DVP8001 C  515456                
 47 Neyrinck Noel            USK Praha            VSP7012 C 2067921