Startovka oddílů                                                  13.5.2014 23:36:02
                                  ŽA, ŽB - klasika
===ČSOS-TUR===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: 18D - Post SV Dresden                          Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dollgast Moritz          18D     1180295    H20A    91.00      251
 
 
Startovka oddílu: 24D - SV Robotron Dresden                      Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cruse Kay                24D6600 2035204    H45B   157.00         
  2 Cruse Katrin             24D6650 2035206    D45B   153.00         
 
 
Startovka oddílu: 33D - USV TU Dresden                           Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nieke Hagen              33D4400  630617    H50B   109.00         
  2 Müller Rainer            33D4500 2222222    H65B    19.00         
  3 Leideck Heike            33D6250  620713    D45B   117.00         
  4 Kundisch Wieland         33D8500 1985456    H21E   168.00       39
  5 Starke Paula             33D9651 9999999    D18A    56.00      405
  6 Salzmann Heinrich        33D9702 2036285    H18A    24.00      205
 
 
Startovka oddílu: 37S - Kysucke Nove Mesto                       Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vladimir Fujak           37S7200  425448    H35B   112.00         
 
 
Startovka oddílu: 44C - Neregistrovaní                           Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bulířová Žofie           44C0850 4616797 P  HDR                   
  2 Bulíř Jiří               44C6801 1403052 P  P6                    
  3 Tomandl Jan              44C7000            P6                    
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: 61C - Stara Hut                                Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 nechyba jiri             61C5300    4276    H60B   129.00         
 
 
Startovka oddílu: 66C - Amateri                                  Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bulířová Blanka          66C7300 1403051 P  P6                    
  2 Hak Robert               66C7501   51840    P3                    
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 6UC - K.O.Poděbrady                            Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sehnal Tomáš             6UC6700            P6                    
 
 
Startovka oddílu: 6YC - Neregistrovaní                           Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vitouš Martin            6YC8300            P6                    
 
 
Startovka oddílu: 73C - xxx                                      Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Širůček Jaromír          73C6200 2056273    H50B    97.00         
  2 Širůčková Daniela        73C7650 2056292    D21B   119.00         
 
 
Startovka oddílu: 7BC - OB Jinonice                              Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Surga Jakub              7BC0400  446322    H10C    30.00         
  2 Surga David              7BC0700 2049574    H10L    21.00         
  3 Surga Ondřej             7BC7500 2061808    P6                    
  4 Surgová Markéta          7BC7550  897384    P6                    
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB Moira Brno                           Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Brandt Adam              ABM                H10C    28.00         
  2 Holečková Michaela       ABM0259  337646    D12C   128.00         
  3 Holečková Kateřina       ABM0553 4616800 P  HDR                   
  4 Brandt Marko             ABM   1 4616801 P  HDR                   
  5 Mokrý Stanislav          ABM9202  886812    H21E   180.00       42
  6 Novotný Ondřej           ABM9211 7003038    H21A    76.00         
  7 Mokrý Ondřej             ABM9410  886814    H20A   161.00      265
  8 Otrusinová Jana          ABM9560   52013    D20A   115.00      462
  9 Odehnalová Tereza        ABM9757 1007533    D18A   164.00      432
 10 Odehnalová Klára         ABM9956 1400403    D16A   140.00      326
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: AOP - Přátelé orientačního běhu Opava          Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hadač Miroslav           AOP6501  682679    H21A    31.00         
  2 Košárek Pavel            AOP7102   52296    H21E    68.00       14
  3 Košárková Iva            AOP8152   51568    D21E   117.00      118
  4 Navrátil Boris           AOP9202  515444    H21E    32.00        5
  5 Hadač Filip              AOP9301  887157    H21E    76.00       16
  6 Rossmanith Vojta         AOP9302  889295    H21A    13.00         
  7 Tesařová Marcela         AOP9450  515074    D20A   140.00      467
  8 Glonek Jakub             AOP9602 1625050    H18A   194.00      239
  9 Mielec Jaromír           AOP9701  515123    H18A    84.00      217
 10 Čechová Klára            AOP9951 2045206    D16A   120.00      322
 
 
Startovka oddílu: AOV - OOB TJ Baník Ostrava                     Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fukalová Radmila         AOV7051  232136    D35B    72.00         
  2 Vlach Jiří               AOV7900    8881    H21A     7.00         
  3 Petrová Tereza           AOV8750   49458    D21A     3.00         
  4 Fukalová Hana            AOV9850  361939    D16A    55.00      309
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Plhalová Šárka           ASU0097  920661    D14B   194.00         
  2 Aleš David               ASU7517  515175    H35B    52.00         
  3 Khýn Vítězslav           ASU8304    7210    H21A   115.00         
  4 Staňková Lucie           ASU8756    7202    D21A    60.00         
  5 Navrátil Tomáš           ASU8817  920666    H21A    55.00         
  6 Hrobař Štěpán            ASU9106  995859    H21E   128.00       29
  7 Minář Marek              ASU9444  920700    H20A   106.00      254
  8 Horvát Petr              ASU9447  886264    H20A   146.00      262
  9 Petrasová Zuzana         ASU9695  405999    D18A   148.00      428
 10 Horvátová Hana           ASU9797  980354    D18A   176.00      435
 
 
Startovka oddílu: BBM - BETA URSUS Orienteering                  Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fiala Jan                BBM7205  515468    H21A   163.00         
  2 Záděra Pavel             BBM9500  980371    H20A   126.00      258
  3 Ptáček Pavel             BBM9600  886286    H18A    44.00      209
  4 Ptáček Patrik            BBM9800  980376    H16A    63.00      162
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mareš Vít                BOR0000    4370    H14B    46.00         
  2 Pavlovec Dan             BOR0001    4372    H14B   112.00         
  3 Vávra Pavel              BOR0101    4369    H14B   184.00         
  4 Jeřábková Nina           BOR0151 1333269    D14B    53.00         
  5 Patzeltová Emma          BOR0251    4367    D12C    68.00         
  6 Janoušek Slávek          BOR0400    4360    H10C    20.00         
  7 Lamačová Barbora         BOR0750    4124    HDR                   
  8 Göttlich Vít             BOR0800    4379    HDR                   
  9 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H75B   157.00         
 10 Langr Jan                BOR3601    8541    H75B   167.00         
 11 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H75B   147.00         
 12 Langrová Marie           BOR3750    8542    D75B     9.00         
 13 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H75B   132.00         
 14 Úlehla Zdeněk            BOR4001    8552    H70B    47.00         
 15 Rančák Josef             BOR5004  886284    H60B   121.00         
 16 Úlehlová Ivana           BOR5150    8553    D60B    99.00         
 17 Bartoňová Marie          BOR5351    8433    D55B    31.00         
 18 Sucharda Jiří            BOR5802   51542    H50B    29.00         
 19 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H50B    73.00         
 20 Müller Ota               BOR6101    8449    H50B   121.00         
 21 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D50B    63.00         
 22 Krejčí Jaroslav          BOR6302 7630319    H50B    37.00         
 23 Pavlovec Petr            BOR6303  219203    H50B    57.00         
 24 Doškář Boris             BOR6400    8490    H50B    21.00         
 25 Pávková Jana             BOR6550    8445    D45B   169.00         
 26 Marešová Pavlína         BOR6651    8465    D45B   129.00         
 27 Kubcová Michaela         BOR6653    8430    P3                    
 28 Beránek Petr             BOR6701    8524    H21C    60.00         
 29 Vácha Tomáš              BOR7409    8534    H40B    78.00         
 30 Janoušková Iveta         BOR7457    8431    D40B    57.00         
 31 Spejchal Petr            BOR7512    8472    H35B   106.00         
 32 Jeřábková Tereza         BOR7563    8438    D35B   104.00         
 33 Tučková Monika           BOR7650 7913579    D21C    38.00         
 34 Kameníková Kateřina      BOR7758    8441    D35B    68.00         
 35 Lepšík Petr              BOR8202  515133    H21B   189.00         
 36 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H21A    25.00         
 37 Kořínek Tomáš            BOR9007 7003001    H21E    52.00       10
 38 Folbrechtová Šárka       BOR9051 1602628    D21E   161.00      129
 39 Burdová Adéla            BOR9161 7434894    D21E    73.00      107
 40 Šákr Vít                 BOR9301 2032136    H21B   171.00         
 41 Pavlovec Jan             BOR9503 9200728    H20A   111.00      255
 42 Burda Matěj              BOR9608 7667667    H18A    64.00      213
 43 Kameníková Andrea        BOR9751 2051536    D18A    60.00      406
 44 Birnbaum Adam            BOR9802  682332    H16B   231.00         
 45 Kašpar Ludvík            BOR9805 7200544    H16B   161.00         
 46 Kohoutová Barbora        BOR9850 2051481    D16A   115.00      321
 47 Staňová Karolína         BOR9853 2051475    D16A    95.00      317
 48 Nováková Lucie           BOR9854 2051502    D16A   145.00      327
 49 Janoušková Lucie         BOR9954    8427    D16A    60.00      310
 50 Jeřábková Ema            BOR9957 1333177    D21C    78.00         
 51 Kubecová Kateřina        BOR9959  303919    D16A   180.00      334
 
 
Startovka oddílu: BOV - TJ Baník Ostrava OKD                     Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stará Pavla              BOV4251    9576    D70B    33.00         
 
 
Startovka oddílu: BRU - Ulita-HOBRA Orienteering Broumov         Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rusin Jan                BRU0001 2032380    H14B   166.00         
  2 Rusinová Alena           BRU7152 2032384    D40B    30.00         
  3 Rusin Jan                BRU7601 2032383    H35B    76.00         
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horová Eliška            BSO0150    8687    D14B   164.00         
  2 Vítová Lucie             BSO0250  232240    D12C     4.00         
  3 Kohoutek Oldřich         BSO0301  232236    H12C    46.00         
  4 Käss Pavel               BSO7000    8686    H40B    42.00         
  5 Rambousek Karel          BSO7907    7872    H35B   136.00         
 
 
Startovka oddílu: BZR - Bratrstvo Ždárských vrchů                Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rajnošková Marie         BZR6051  301392    D50B    68.00         
  2 Rajnošek Zdeněk          BZR6301   52963    H50B     1.00         
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobřichovice                         Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tachezy Jan              DCE0100  416159    H14B   178.00         
  2 Paul Josef               DCE4401  301171    H70B    12.00         
  3 Paulová Mirka            DCE5250   53597    P3                    
  4 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H55B     6.00         
  5 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D45B    49.00         
  6 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H40B   105.00         
  7 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45B   165.00         
  8 Štrossová Jiřina         DCE5650    7870    D55B     7.00         
  9 Pavlů Jaroslav           DCE6100  232041    H50B   193.00         
 10 Jarošová Klára           DCE7950  416316    D21B   125.00         
 
 
Startovka oddílu: DKL - KOB Kladno                               Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichna Matěj           DKL0102  682699    H14B   187.00         
  2 Geislerová Aneta         DKL0151 2042535    D14B   107.00         
  3 Cabrnoch Jiří            DKL5400  416324    H60B   141.00         
  4 Benešová Jaroslava       DKL7050   49647    D40B     9.00         
  5 Beneš Jan                DKL9800   49648    P3                    
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaška Martin            DKP0100    9889    P3                    
  2 Kalousková Marie         DKP0151  443091    D14B   170.00         
  3 Lustig Adam              DKP0202  515410    H12C    86.00         
  4 Šubrt Matěj              DKP0205  888625    H14B   142.00         
  5 Malačka Milan            DKP0210  446345    H14B    85.00         
  6 Sanna Karin              DKP0250 7200326    D14B   137.00         
  7 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H70B     2.00         
  8 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H65B    46.00         
  9 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D60B   104.00         
 10 Lustig Zdeněk            DKP5601  436443    H55B    94.00         
 11 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D55B    47.00         
 12 Klusáková Jitka          DKP5651    8558    D55B   135.00         
 13 Dudová Hana              DKP5752   49892    D55B    39.00         
 14 Svobodný Petr            DKP5800   49871    H55B   106.00         
 15 Svobodná Eva             DKP5851  301365    D55B   123.00         
 16 Klaška Pavel             DKP6500    8650    H45B   178.00         
 17 Illner Jakub             DKP6601  515448    H45B   163.00         
 18 Illnerová Daniela        DKP6651  231939    D45B    73.00         
 19 Sanna Roberto            DKP6703 9180967    H45B    88.00         
 20 Klašková Kateřina        DKP6750   49806    D45B   209.00         
 21 Kalousek Jiří            DKP6901  443079    H45B    73.00         
 22 Šubrt Antonín            DKP7100 7201757    H40B    57.00         
 23 Kolín Jan                DKP7701 9007701    H21A   175.00         
 24 Mencl Pavel              DKP7912  515416    H21C    88.00         
 25 Nývlt Petr               DKP8004 1207404    H21B    54.00         
 26 Rozmarová Alena          DKP8050    8643    P6                    
 27 Tomeš Jaroslav           DKP8109  416025    H21A    34.00         
 28 Janatová Lucie           DKP8154 9999888    D21A    18.00         
 29 Nývlt Martin             DKP8200 1207407    H21A    19.00         
 30 Jiřištová Zuzana         DKP8254    9054    D21A   186.00         
 31 Janata Martin            DKP8306  888608    H21E   188.00       44
 32 Kolínová Kristýna        DKP8450 9000007    D21E   173.00      132
 33 Wagner Libor             DKP8511  301369    H21B   132.00         
 34 Schütznerová Lucie       DKP8550    9622    D21A    36.00         
 35 Ramba Jiří               DKP8606  231951    H21B    36.00         
 36 Plochová Dominika        DKP8651   51798    D21E    81.00      109
 37 Foglarová Kamila         DKP8655    8638    D21A   156.00         
 38 Klusák Martin            DKP8704    8557    H21C    52.00         
 39 Pospíšil Ondřej          DKP8717  336746    H21A   121.00         
 40 Zahradníček Petr         DKP8747 7766677    P6                    
 41 Dlouhá Marie             DKP8756 7875600    D21E    65.00      105
 42 Setínková Eva            DKP8759    8946    D21B    74.00         
 43 Svobodná Šárka           DKP8850  887612    D21E   129.00      121
 44 Karochová Simona         DKP8853 9944499    D21E    57.00      103
 45 Klusáková Barbora        DKP9157  899157    D21B    35.00         
 46 Klaška Pavel             DKP9301 1700077    H21B   204.00         
 47 Řada Jakub               DKP9401  515144    H20A   156.00      264
 48 Dlouhá Hana              DKP9450 7945000    D20A   120.00      463
 49 Šňupárek Václav          DKP9500  886607    H20B    30.00         
 50 Illner Vojtěch           DKP9600  899156    H18A   134.00      227
 51 Klašková Josefina        DKP9651  443061    P3                    
 52 Šňupárková Anna          DKP9652  515071    D18A    76.00      410
 53 Nováková Tereza          DKP9751  886271    D18A   188.00      438
 54 Semerád Antonín          DKP9801  897357    H16A    28.00      155
 55 Šebek Petr               DKP9903 9903301    H16A    88.00      167
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice                 Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H60B   131.00         
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D60B    89.00         
  3 Nosek Petr               DLT6901  336778    H45B    37.00         
  4 Nosek Martina            DLT7251  236061    D40B    36.00         
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterová Jana            DOB0051  897364    D14B    80.00         
  2 Kubec Martin             DOB7002    7259    H40B   120.00         
  3 Fátor Jan                DOB7907  981808    H21A   118.00         
  4 Janda Martin             DOB8002  920696    H21A   154.00         
  5 Hanč Petr                DOB8022  981811    H21B    30.00         
  6 Peterová Věra            DOB8751  682690    D21A    54.00         
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Synek Antonín            DOK0001 2053518    H14B    88.00         
  2 Šmol David               DOK0100 2053509    H14B   133.00         
  3 Zapalačová Petra         DOK0154   51496    D14B    50.00         
  4 Synek Petr               DOK0200 2053519    H12C   126.00         
  5 Boskovská Tereza         DOK0250    7766    D12C    80.00         
  6 Synková Barbora          DOK0450 2053515    D10C   108.00         
  7 Novák Tom                DOK5500  886255    H55B   114.00         
  8 Nováková Pavla           DOK5950  886256    D55B    35.00         
  9 Kapounová Jitka          DOK6050  886261    D50B    53.00         
 10 Lederer Pavel            DOK6600    8147    H40B   126.00         
 11 Hradecká Petra           DOK6850  897368    D21A   192.00         
 12 Koštejn Pavel            DOK7100  887931    H40B    69.00         
 13 Šmol Marcel              DOK7300 2053516    H40B   108.00         
 14 Synek Marcel             DOK7600 2056288    H21C     4.00         
 15 Synek Antonín            DOK7800 7200371    H35B   172.00         
 16 Synková Petra            DOK7950 7200372    D35B    36.00         
 17 Koštejn Vít              DOK9800  888634    H16A   108.00      171
 
 
Startovka oddílu: DOR - OK Dobříš                                Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bálková Denisa           DOR0050 2067306    D14B     5.00         
 
 
Startovka oddílu: DVP - TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly        Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Malačka Milan            DVP60xx  981822    P6                    
  2 Malačková Jana           DVP6151  232646    P6                    
  3 Hubený Martin            DVP8001  515456    P6                    
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucká Barbora           EKP0050  361943    P3                    
  2 Pecková Tereza           EKP0551   51600    D10L    65.00         
  3 Kalous Tomáš             EKP0601   51588    H10C    54.00         
  4 Kalinová Ella            EKP0961  515409    HDR                   
  5 Ondráček Lubor           EKP1111   52852    HDR                   
  6 Kalinová Lisa            EKP1150  515458    HDR                   
  7 Borák Stanislav          EKP5212 2042539    H55B   138.00         
  8 Šedivý Jiří              EKP5500  682645    H55B    86.00         
  9 Fantová Libuše           EKP5650   51583    D45B    29.00         
 10 Šedivá Miroslava         EKP5750   51604    D55B    79.00         
 11 Fanta Miroslav           EKP5800   51147    H55B    26.00         
 12 Pecková Ivana            EKP6252   51601    D45B   201.00         
 13 Koucký Roman             EKP6301 2035738    H50B   153.00         
 14 Pecka Jan                EKP6800  515152    H40B    93.00         
 15 Koucká Ivana             EKP6850  515195    D45B    13.00         
 16 Zurynková Jana           EKP7053  515496    D21B    44.00         
 17 Čečrdlová Marcela        EKP7257  725724    D35B     4.00         
 18 Kalous Vladislav         EKP7702 2058464    H21A    22.00         
 19 Benda Lukáš              EKP7705 2035145    H21C   168.00         
 20 Ondráčková Veronika      EKP7850 2045231    D21B    62.00         
 21 Kalina Miroslav          EKP8211 7201206    H21B   177.00         
 22 Kalinová Markéta         EKP8259 7201195    D21C    18.00         
 23 Pidrman Milan            EKP8310 2067264    H21B    57.00         
 24 Pokorná Kristýna         EKP8351   52186    D21B    38.00         
 25 Štemberg Milan           EKP8608 2067963    H21B     0.00         
 26 Hausmannová Klára        EKP8651 2067248    D21C    23.00         
 27 Štembergová Lucie        EKP8851  438648    D21C    58.00         
 28 Koucký Martin            EKP9700 2032158    H18B   214.00         
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vondrová Eliška          FSP     7200315    HDR                   
  2 Kužel Jan                FSP0400  446429    H10C     8.00         
  3 Cincibusová Lenka        FSP0450    8666    D10L    53.00         
  4 Vondra Tomáš             FSP0500  303910    H10L     3.00         
  5 Skripnik Nikola          FSP0600            H10L    27.00         
  6 Skripnik Matouš          FSP0800            H10L    23.00         
  7 Vondra Jaroslav          FSP3300   51865    H75B   152.00         
  8 Hanák Milan              FSP3400   51964    H75B   127.00         
  9 Čadil Jan                FSP4300   53267    H70B    57.00         
 10 Borovička Milan          FSP6104  515097    H50B   129.00         
 11 Šimek Tomáš              FSP6304 1403434    H45B    79.00         
 12 Cincibus Pavel           FSP6605    8669    H45B    61.00         
 13 Cincibusová Ivana        FSP6651    8668    D45B    93.00         
 14 Skripnik Ondřej          FSP7502   51854    H35B   160.00         
 15 Vondra Jiří              FSP7600   51864    H21B    87.00         
 16 Kužel Tomáš              FSP7610  515098    H35B   142.00         
 17 Kuželová Michaela        FSP7851  211539    D35B    64.00         
 18 Skripniková Kateřina     FSP8051  887950    D21C     8.00         
 19 Borovička Tomáš          FSP9801  888614    H16B   126.00         
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H50B    33.00         
  2 Růžička Miloslav         HCE6300  899161    H50B    89.00         
  3 Kettnerová Lenka         HCE6450  232490    D45B     1.00         
  4 Mudrová Martina          HCE6451   51984    D45B     9.00         
 
 
Startovka oddílu: HLV - KČT - OB Holešov                         Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedláček Ondřej          HLV9732 7200377    H18A    39.00      208
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rückerová Šárka          HOR0050 2025352    D14B   119.00         
  2 Rücker Jan               HOR0201 2025353    H14B    58.00         
  3 Kolář Šimon              HOR0605 2049536    H10C    62.00         
  4 Škorpil Martin           HOR5700 2011900    H55B   142.00         
  5 Vávra Martin             HOR6302 2059759    H50B    81.00         
  6 Kolář Viktor             HOR7300 2049537    H40B   192.00         
 
 
Startovka oddílu: HSU - Horizont klub Šumperk                    Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kupcová Věroslava        HSU4850   52600    D65B    47.00         
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sychrová Kateřina        CHA     2049588    P3                    
  2 Pavlíková Markéta        CHA0050  436447    D14B   158.00         
  3 Lusk Zdeněk              CHA0600 2059766    HDR                   
  4 Kašková Eva              CHA4650    8152    D65B    12.00         
  5 Smetana Radim            CHA4700    8153    H65B    82.00         
  6 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H65B    43.00         
  7 Ševčík Milan             CHA5003    8199    H60B   167.00         
  8 Šaffková Zuzana          CHA5150    8162    D60B    74.00         
  9 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D60B   134.00         
 10 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H60B   163.00         
 11 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H55B   118.00         
 12 Bradnová Věra            CHA5550    8168    D55B    83.00         
 13 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D55B    27.00         
 14 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D55B    63.00         
 15 Gorčica Pavel            CHA6200    8174    H21B   198.00         
 16 Gorčicová Ivana          CHA6550    8179    D45B    57.00         
 17 Pavlíková Pavla          CHA6551   51533    D45B   125.00         
 18 Danko Tomáš              CHA7200  436410    P6                    
 19 Sychra Zdeněk            CHA7302 2049591    P6                    
 20 Matyáš Libor             CHA7603 2049595    P3                    
 21 Matyášová Jana           CHA7652 2049590    P3                    
 22 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21A    88.00         
 23 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21A   102.00         
 24 Vejstrková Zuzana        CHA8852    4662    D21B    47.00         
 25 Gorčicová Eliška         CHA9150    8197    D21B    71.00         
 26 Čechlovský Jan           CHA9300    8200    H21B    18.00         
 
 
Startovka oddílu: CHC - K.O.B. Choceň                            Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chaloupková Kateřina     CHC0051  320290    D14B    32.00         
  2 Švadlena Michal          CHC0101 9990101    H14B    79.00         
  3 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H65B    34.00         
  4 Janeba Petr              CHC6001    9573    P6                    
  5 Chaloupka Stanislav      CHC6703    9556    H40B   144.00         
  6 Chaloupková Lenka        CHC6951    9542    D40B    45.00         
  7 Švadlenová Ivana         CHC7151 2011857    D40B    72.00         
  8 Pešek Ondřej             CHC8502 2025363    H21A   196.00         
  9 Pátek Michal             CHC8603 2025343    H21A   190.00         
 10 Grundman Vojtěch         CHC8801 2049551    H21A   157.00         
 11 Sháněl Jan               CHC9402 2053589    H20B    20.00         
 12 Křivda Martin            CHC9501 2025344    H20A   181.00      269
 13 Janeba Vladimír          CHC9602    9572    H18A    69.00      214
 14 Semrád Ladislav          CHC9701 2053577    H18A   159.00      232
 15 Chaloupková Veronika     CHC9852    9569    D16A    80.00      314
 16 Křivda Tomáš             CHC9901 2025366    H16A   163.00      182
 17 Semrádová Jana           CHC9951  425544    D16A   160.00      330
 
 
Startovka oddílu: CHT - OOB SK Chrast                            Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlesáková Adéla          CHT0151  206486    D14B   176.00         
  2 Ďoubalíková Marie        CHT0153  339541    D14B    41.00         
  3 Ďoubalíková Lenka        CHT0351  331686    D12C     8.00         
  4 Zlesák Matyáš            CHT0601  336786    H10L    11.00         
  5 Žemlička Zbyněk          CHT5501   51955    H55B    82.00         
  6 Žemličková Jindra        CHT5751   51957    D55B    87.00         
  7 Jansová Alena            CHT5852   51897    D55B   111.00         
  8 Zeman Jaroslav           CHT5901   52337    H55B   174.00         
  9 Kopáček Miroslav         CHT6049 2073715    H50B    65.00         
 10 Řezníčková Hana          CHT6051   53452    D50B    18.00         
 11 Wurzelová Dana           CHT6654   52145    D45B   193.00         
 12 Sudre Frédéric           CHT6701   52274    H21C   164.00         
 13 Švecová Iva              CHT7151   53167    D40B   150.00         
 14 Zlesák Martin            CHT7302   52155    H40B    87.00         
 15 Ďoubalíková Veronika     CHT7351    9361    D40B   144.00         
 16 Zlesáková Stáňa          CHT7352   52154    D40B   186.00         
 17 Matras Tomáš             CHT8001   51980    H21A   130.00         
 18 Matrasová Kateřina       CHT8353 1007554    D21A   108.00         
 19 Kopáčková Iva            CHT8851 2059736    D21A   138.00         
 20 Pitra Martin             CHT9204   52315    H21B    90.00         
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    P3                    
  2 Zabořil Ondřej           JEN0401    7780    H10C    34.00         
  3 Zabořilová Anna          JEN0951    7776    HDR                   
  4 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H60B   115.00         
  5 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H60B   145.00         
  6 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H60B   171.00         
  7 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H60B   161.00         
  8 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D55B   119.00         
  9 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D55B    51.00         
 10 Zabořil Michal           JEN7101    7781    H40B   114.00         
 11 Zabořilová Romana        JEN7457    7775    D40B   108.00         
 12 Kadečka Adam             JEN9601  411527    P3                    
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fencíková Vladislava     JHB6553   53614    D21B    11.00         
  2 Králová Iveta            JHB8952   53615    D21A    21.00         
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježek Jakub              JIL0104 2035716    H14B   169.00         
  2 Karlová Anna             JIL0352  425535    D12C    32.00         
  3 Zlesák Zdeněk            JIL4701    9066    H65B     1.00         
  4 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H60B   159.00         
  5 Zlesáková Vlasta         JIL5362    9068    D60B    79.00         
  6 Karlová Kateřina         JIL7553  425574    P3                    
  7 Vlastníková Lucie        JIL7554 2060258    D35B    96.00         
  8 Černý Martin             JIL8703   49478    H21C   148.00         
  9 Králová Tereza           JIL8751    9064    D21C    88.00         
 10 Erbanová Karolína        JIL8851  425540    D21C     3.00         
 11 Augustinová Bohdana      JIL8952   51116    D21C    33.00         
 12 Černý Vojtěch            JIL9006    9091    H21C   140.00         
 13 Hrouda Matěj             JIL9804 2035717    H16B   121.00         
 14 Vlastník Šimon           JIL9904 2060257    P6                    
 
 
Startovka oddílu: JPV - Oddíl OS SK Prostějov                    Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábek Luboš            JPV6112   52498    H50B   157.00         
  2 Fajkus Radim             JPV9509 1602630    H20A   171.00      267
  3 Vystavěl Ondřej          JPV9807 1602633    H16A   193.00      188
  4 Kočí Josef               JPV9824 1007539    H16A   183.00      186
  5 Pilcová Sabina           JPV9898 1007538    D16A    45.00      307
  6 Soldánová Tereza         JPV9899 1007537    D16A   150.00      328
  7 Chupek Jakub             JPV9911 7200370    H16A   138.00      177
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kováříková Marie         KAM0050  436964    D14B   173.00         
  2 Aschermannová Karolína   KAM0051  232425    D14B    20.00         
  3 Šafka Sebastian          KAM0101 1403413    H14B   100.00         
  4 Víšek Martin             KAM0102  218797    H14B   172.00         
  5 Blaha Petr               KAM0104 2053550    H14B    13.00         
  6 Gajda Jan                KAM0105 9201064    H14B    31.00         
  7 Škáchová Magdalena       KAM0151  434818    D14B   167.00         
  8 Šafková Sofie            KAM0153 2042545    D14B    95.00         
  9 Hankovec Hugo            KAM0201  436446    H14B   115.00         
 10 Škvor Adam               KAM0202  425596    H14B    67.00         
 11 Škácha Vít               KAM0309  682695    H12C    38.00         
 12 Hankovcová Helena        KAM0350  442879    D12C    64.00         
 13 Gajda Martin             KAM0405 9201061    H12C   130.00         
 14 Škáchová Viktorie        KAM0650   51366    D10C    88.00         
 15 Škáchová Zuzana          KAM0651   51550    D10L    73.00         
 16 Žemlová Barbora          KAM0751   52122    HDR                   
 17 Semík Luboš              KAM6201   52279    H21B   153.00         
 18 Ročejdl Marek            KAM6400  995804    H50B   197.00         
 19 Klinkerová Jitka         KAM6450 7071964    D35B   136.00         
 20 Kozák Petr               KAM6501   51733    H21A   124.00         
 21 Valášek Petr             KAM6600   52276    H45B   154.00         
 22 Šafka Jan                KAM6604   51745    H45B    31.00         
 23 Blaha Petr               KAM6605 2058469    P6                    
 24 Šafková Petra            KAM6650   51278    D45B    69.00         
 25 Škvor Martin             KAM6700   52267    H45B    10.00         
 26 Semíková Iva             KAM6850 2035702    D40B    87.00         
 27 Kovářík Tomáš            KAM6901   51498    H40B   168.00         
 28 Valášková Šárka          KAM6951  232393    D21A   120.00         
 29 Hankovcová Lenka         KAM7053  682099    D40B   162.00         
 30 Škáchová Petra           KAM7054  434803    D35B    44.00         
 31 Žemla Tomáš              KAM7105   51565    H35B    82.00         
 32 Škvorová Zuzana          KAM7350   52273    D40B   141.00         
 33 Gajdová Magdalena        KAM7450    8696    D35B    92.00         
 34 Žemlová Eva              KAM7550   52118    D35B    80.00         
 35 Doležalová Monika        KAM8851  232409    D21E    61.00      104
 36 Macková Lucia            KAM9151  416156    D21B     5.00         
 37 Kamererová Klára         KAM9154   52932    D21A   144.00         
 38 Rusá Šárka               KAM9157  331162    D21A    99.00         
 39 Rusý Tomáš               KAM9301 2051509    H21A   205.00         
 40 Mrázová Pavla            KAM9350  515447    D21A    42.00         
 41 Semík Ondřej             KAM9401  920683    H20A   131.00      259
 42 Kapal Tomáš              KAM9402  232267    H21B   135.00         
 43 Bořánková Karolína       KAM9550   53599    D20A   155.00      470
 44 Hlubučková Kristýna      KAM9551 7003009    D20A   100.00      459
 45 Procházková Marie        KAM9554 7200333    D20A   145.00      468
 46 Kettner Vojtěch          KAM9601  897360    H18A   119.00      224
 47 Valášek Jiří             KAM9700  232245    H18A    49.00      210
 48 Jíra Tomáš               KAM9802 9005139    H16A    98.00      169
 49 Hausenblas Šimon         KAM9803  361923    H16A   188.00      187
 50 Škvor Ota                KAM9900  981828    H16A    43.00      158
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnízdil Matěj            KAS0301   51382    H12C    26.00         
  2 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H70B    82.00         
  3 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D70B    38.00         
  4 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D65B    22.00         
  5 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H65B    31.00         
  6 Slezáčková Věra          KAS6550   51381    D45B   157.00         
  7 Eichler Petr             KAS6900   51385    H45B    22.00         
  8 Eichlerová Jana          KAS7051    8229    D40B    84.00         
  9 Hnízdil Jan              KAS7100  515023    H40B    54.00         
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H60B   133.00         
 
 
Startovka oddílu: KCK - KOB Český Krumlov                        Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Flašar Jan               KCK5701   49614    H55B     2.00         
  2 Flašarová Marie          KCK5756   49615    D55B   115.00         
 
 
Startovka oddílu: KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.            Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalivoda Vladimír        KNC3800   52260    H75B   107.00         
  2 Havlíčková Jindra        KNC6150   52259    D50B   138.00         
  3 Komersová Jana           KNC6550   52265    D45B   177.00         
  4 Čiháková Lenka           KNC6750   51387    D45B   113.00         
  5 Besta Lukáš              KNC8101  303945    H21C    12.00         
  6 Kopecká Eliška           KNC9850  420401    D16B    19.00         
  7 Varga Ondřej             KNC9900  420403    H16B   151.00         
  8 Čiháková Barbora         KNC9950  232895    D16B    39.00         
  9 Besta Lukáš              KNCxxxx  224868    HDR                   
 
 
Startovka oddílu: KON - KOB Konice                               Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krtičková Ester          KON0750    8897    HDR                   
  2 Krtička Jan              KON7931    8908    H21B    39.00         
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Míchalová Šárka          KPY0050  682688    D14B   179.00         
  2 Pavlíčková Hana          KPY0450 2060246    D10L    63.00         
  3 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H45B    49.00         
  4 Freyová Michaela         KPY6050  301394    D21C    63.00         
  5 Kohlová Alena            KPY6051   53182    D50B   123.00         
  6 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H50B    49.00         
  7 Liška Jindřich           KPY6700  682077    H45B    85.00         
  8 Pavlíček Lubomír         KPY7800  515401    H35B   190.00         
  9 Koldinský Jan            KPY8506  301149    H21B   186.00         
 10 Gottliebová Petra        KPY8752 2060245    D21C    53.00         
 11 Kohlová Zuzana           KPY8852  301347    D21B    56.00         
 12 Vejrostová Lenka         KPY8853  330691    D21C    43.00         
 13 Lišková Hana             KPY9951  682095    D16B    29.00         
 
 
Startovka oddílu: KRE - OOB TJ Sokol Křemže                      Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dulovcová Marie          KRE7051   51411    D40B    48.00         
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biersaková Dagmar        KRL0051 7150100    D14B   161.00         
  2 Šlechtová Tereza         KRL0152 7090701    D14B    86.00         
  3 Hanáková Lenka           KRL9951 7291299    D16B   114.00         
 
 
Startovka oddílu: KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov                  Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychlá Karolína          KRN0757  428244    HDR                   
  2 Hošťálek Dan             KRN6808   52650    H40B   156.00         
  3 Minarčík Tomáš           KRN8102    8043    H21C    16.00         
  4 Kopec Tomáš              KRN8203   52641    H21E   176.00       41
  5 Sukeníková Zuzana        KRN8353    5591    D21A    69.00         
  6 Kopcová Michaela         KRN8456   52533    D21A   177.00         
  7 Rychlý Pavel             KRN8505  886824    H21E   132.00       30
  8 Rychlá Pavlína           KRN8559  995815    D21A   159.00         
  9 Bohunská Jana            KRN8651   52636    D21B   113.00         
 
 
Startovka oddílu: KSH - OOB TJ Kašperské Hory                    Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fiala Miloš              KSH4801    8674    H65B    76.00         
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smrček Petr              KSU7401 2067333    P6                    
  2 Hnilicová Šárka          KSU9493  897370    D21A   174.00         
  3 Smrčková Dominika        KSU9799  897348    D18A   100.00      416
  4 Müller Jonáš             KSU9906 2053541    H16A   168.00      183
  5 Jílek Ondřej             KSU9908 2056285    H16A   158.00      181
 
 
Startovka oddílu: KUL - KOB Ústí nad Labem                       Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čmuchařová Eva           KUL  01 4616799 P  HDR                   
  2 Čmuchař Jan              KUL  03 4616798 P  HDR                   
  3 Vála Petr                KUL  67 1403057 P  P3                    
  4 Moravec Zdeněk           KUL6800 1403054 P  P6                    
  5 Glöckner Michal          KUL7000            H40B    75.00         
  6 Růžička Matěj            KUL9700 1403055 P  P6                    
  7 Moravcová Ema            KUL  99 1403056 P  P3                    
  8 Glöcknerová Anna         KUL9950            P3                    
Půjčeno čipů:6
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejbl Ladislav           LBE0000  887605    H14B    34.00         
  2 Lejbl Jakub              LBE0200  887638    H14B   106.00         
  3 Nosál Stanislav          LBE4600    8805    H65B    85.00         
  4 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H65B    40.00         
  5 Hamáček Bohuslav         LBE5000  411760    H60B   143.00         
  6 Tvrdková Eva             LBE5150  303959    D60B   149.00         
  7 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H21B     6.00         
  8 Lejbl Ladislav           LBE6900  887609    H45B    97.00         
  9 Vildmonová Pavla         LBE7451  434834    D21A   111.00         
 10 Šimon Václav             LBE9100 7200132    H21B    66.00         
 11 Křivancová Zdeňka        LBE9450 7200131    D20A   175.00      474
 
 
Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice                 Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slezák Libor             LCE6207  889301    H50B   113.00         
  2 Šmelík Juraj             LCE6603  307355    H45B    91.00         
  3 Horyna Roman             LCE7602 1399000    H21E   140.00       32
  4 Vlažný Jan               LCE8901   52707    H21B   114.00         
  5 Slezák Zdeněk            LCE8902  515460    H21E    48.00        9
  6 Hubáček Michal           LCE9301  682333    H21E    60.00       12
  7 Hubáček Jonáš            LCE9501 2017666    H20A   136.00      260
  8 Končáková Klára          LCE9555   53828    D20A   105.00      460
  9 Mudrák Štěpán            LCE9601  889308    H18A   114.00      223
 10 Slíva Jan                LCE9602  889313    H18A    89.00      218
 11 Vavrysová Barbara        LCE9751  889309    D18A   108.00      418
 12 Sýkora Vojtěch           LCE9801 7200378    H16A   178.00      185
 13 Černocký Libor           LCE9803 1400401    H16A    93.00      168
 14 Vopařil Jan              LCE9911 7201830    H16A   133.00      176
 15 Šmelíková Tereza         LCE9952 1399951    D16A   175.00      333
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gálus Igor               LDC7302 7400074    H40B    48.00         
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D60B   114.00         
  2 Moutvička Ondřej         LIT8301    8125    P3                    
  3 Macek Jiří               LIT8401    8107    H21B   168.00         
  4 Neradová Alena           LIT8551  886283    D21A    90.00         
  5 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21B    32.00         
 
 
Startovka oddílu: LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H65B     4.00         
  2 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D55B    55.00         
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Petr            LLI0001 1398996    H14B   121.00         
  2 Bradáč Jakub             LLI0002 2032105    H14B    73.00         
  3 Paroulek Lukáš           LLI0201  253135    H12C   110.00         
  4 Bradáč David             LLI0203 2032132    H12C    30.00         
  5 Rind Matyáš              LLI0400 2060282    H12C    22.00         
  6 Peterka Jakub            LLI0404   51201    H12C    98.00         
  7 Marková Hana             LLI0450 2060281    D10L    57.00         
  8 Bradáč Václav            LLI0600 2049555    HDR                   
  9 Peterka Josef            LLI4702   51204    H65B    55.00         
 10 Košek Ladislav           LLI5903  410732    P6                    
 11 Košková Vlasta           LLI6351  410719    D50B   128.00         
 12 Fürst Aleš               LLI6801  436961    H45B    16.00         
 13 Marek Martin             LLI7000 2049593    P6                    
 14 Balcarová Alena          LLI7150 1398994    P6                    
 15 Paroulková Iva           LLI7151  253147    D40B   129.00         
 16 Marková Jana             LLI7152 2049529    P6                    
 17 Bradáč Stanislav         LLI7201  434598    H40B   129.00         
 18 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21A   142.00         
 19 Bradáčová Marie          LLI7550 2060204    P3                    
 20 Košková Anička           LLI9550 1398995    D20B   161.00         
 21 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D20A   165.00      472
 22 Fürst Matouš             LLI9603 7003006    H18A   154.00      231
 23 Štičková Anna            LLI9651 7200361    D18A    80.00      411
 24 Balcarová Barbora        LLI9751  434595    D18B    26.00         
 25 Košek Jan                LLI9801  253141    P6                    
 26 Melichar Vojtěch         LLI9802 7200375    H16A   103.00      170
 27 Fürstová Anna            LLI9854 2056306    D16B   119.00         
 
 
Startovka oddílu: LOV - lepus.cz                                 Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žaloudík Jiří            LOV8601   53534    H21A   211.00         
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bohuslav Pepík           LPM0401 2011878    H10C    46.00         
  2 Šoupa Martin             LPM0500  301717    H10L    33.00         
  3 Bohuslav Fanda           LPM0900    8285    HDR                   
  4 Vejvodová Mirka          LPM5750 2011846    D50B    88.00         
  5 Kolovská Ilona           LPM6352  301706    P6                    
  6 Šoupová Jana             LPM6850  301705    D45B    33.00         
  7 Šoupa Karel              LPM6900  301709    P6                    
  8 Bohuslav Václav          LPM7206    8856    H40B    36.00         
  9 Suchý Petr               LPM7820  995848    H21A   166.00         
 10 Bohuslavová Jana         LPM7852  236999    D35B     8.00         
 11 Popule Tomáš             LPM8803  236982    H21B   102.00         
 12 Kolovský František       LPM9202  887626    H21A   148.00         
 13 Kuberková Lucie          LPM9451  236985    D20B   156.00         
 14 Chvalová Věra            LPM9452  236994    D20A   160.00      471
 15 Šiková Barbora           LPM9650 7201819    D18A   152.00      429
 16 Šiková Karolína          LPM9651 7201820    D18A   116.00      420
 17 Sova František           LPM9702  361920    H18A    29.00      206
 18 Kinkorová Tereza         LPM9850  361960    D16B    99.00         
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Roudný Václav            LPU0001    9884    H14B   136.00         
  2 Roudný Martin            LPU0002  425543    H14B   193.00         
  3 Konvalinka Jindřich      LPU0004  434587    H14B   160.00         
  4 Kulhavý Tadeáš           LPU0005 2025361    H14B    52.00         
  5 Filipová Tereza          LPU0050 2027245    D14B     2.00         
  6 Vojtíšková Viktorie      LPU0051  426321    D14B    71.00         
  7 Držková Berenika         LPU0151  425545    D14B   191.00         
  8 Koberová Kateřina        LPU0352  219207    D12C   144.00         
  9 Pušová Bára              LPU0357 2032180    D12C    20.00         
 10 Málek Josef              LPU3901  416268    H75B   117.00         
 11 Fridrich Jaroslav        LPU4501    9256    H65B    37.00         
 12 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D65B    52.00         
 13 Knap Jan                 LPU5101    9328    H55B    18.00         
 14 Sáňka Bedřich            LPU5102 2032164    H60B   117.00         
 15 Farář Václav             LPU5201    9260    H60B   169.00         
 16 Štěrba Pavel             LPU5408    9301    H55B   110.00         
 17 Novotná Jiřina           LPU5654    9290    D55B    59.00         
 18 Vícha Vladimír           LPU5801    9228    H55B    90.00         
 19 Víchová Ladislava        LPU5851  888601    D55B    11.00         
 20 Novotný Miroslav         LPU5905  301183    H55B   178.00         
 21 Knapová Iva              LPU6052    9316    D40B    27.00         
 22 Roudný Václav            LPU6102    9277    H50B    85.00         
 23 Fencl Jiří               LPU6301    9649    H50B   161.00         
 24 Kaplan Jan               LPU6401    9231    H50B    69.00         
 25 Procházka Radek          LPU6504 2060272    H45B   145.00         
 26 Valach Petr              LPU6505  253352    H45B   136.00         
 27 Čermáková Renata         LPU6553    9310    D40B    21.00         
 28 Kober Michal             LPU6702    9335    H45B    55.00         
 29 Kaplanová Iva            LPU6859  224882    D40B    54.00         
 30 Koberová Lenka           LPU6954    9336    D40B    93.00         
 31 Demlová Jitka            LPU6955    9656    D45B    77.00         
 32 Filičko Marek            LPU7102  301168    H21B   141.00         
 33 Jirásek Aleš             LPU7601  997601    H21B   180.00         
 34 Zitková Radka            LPU7958  682608    D21C    13.00         
 35 Udržal Tomáš             LPU8002  886715    H21E    24.00        3
 36 Fukátko Jan              LPU8105    9282    H21B   147.00         
 37 Klimplová Zuzana         LPU8151    9333    D21B   104.00         
 38 Zvěřina Petr             LPU8208  887920    H21E    36.00        6
 39 Štěrba Zbyněk            LPU8304  500288    H21E   112.00       25
 40 Zvěřinová Martina        LPU8357  515126    D21E   177.00      133
 41 Zitka Adam               LPU8402    9241    H21C   156.00         
 42 Petrová Daniela          LPU8454  998454    D21B    20.00         
 43 Przyczková Michaela      LPU8499  981834    D21E    53.00      102
 44 Udržalová Pavla          LPU8552 2053588    D21A   195.00         
 45 Lenner Miroslav          LPU8605 1403417    H21A   214.00         
 46 Kafka Miloš              LPU8608  886290    H21A   145.00         
 47 Kutílek Jakub            LPU8609    9343    H21C    76.00         
 48 Duchová Iveta            LPU8654  515102    D21E   137.00      123
 49 Fiala Petr               LPU8701 7201198    H21A   139.00         
 50 Hermanová Zuzana         LPU8752  515136    D21E    69.00      106
 51 Hovorka Lukáš            LPU9001  981816    H21A    70.00         
 52 Nožka Radek              LPU9005  515166    H21E    92.00       20
 53 Klapal Jan               LPU9006  515142    H21A   199.00         
 54 Kamenický Matěj          LPU9036  551990    H21E   156.00       36
 55 Knapová Jana             LPU9053  906217    D21E   145.00      125
 56 Procházka David          LPU9113  515162    H21E   148.00       34
 57 Čermák Jan               LPU9301 1080493    H21A   187.00         
 58 Kubelka Tomáš            LPU9307  889299    H21E   164.00       38
 59 Knapová Lenka            LPU9351 2011864    D21E   153.00      127
 60 Kulhavá Šárka            LPU9357  219279    D21A    51.00         
 61 Grundmann Jan            LPU9410  515487    H20A   151.00      263
 62 Procházková Klára        LPU9451  940318    D20A   135.00      466
 63 Voborníková Alena        LPU9458    4536    D20A   180.00      475
 64 Kosová Štěpánka          LPU9460   49371    D20A   150.00      469
 65 Deml Tomáš               LPU9502  887928    H20B     0.00         
 66 Waněk Adam               LPU9505 1602634    H20A   121.00      257
 67 Doleželová Kateřina      LPU9558  220400    D20A   170.00      473
 68 Kaplan Martin            LPU9609  887156    H18B   194.00         
 69 Jurica Jan               LPU9611  426320    H18B   184.00         
 70 Kulhavá Eliška           LPU9657  887635    D18A   184.00      437
 71 Chládková Simona         LPU9658  434574    D18A    88.00      413
 72 Kanta Martin             LPU9705  425577    H18A   164.00      233
 73 Míča Tomáš               LPU9707 2032186    H18B   174.00         
 74 Fenclová Tereza          LPU9752    9648    D18A   128.00      423
 75 Žák Jan                  LPU9802  232608    H16B   201.00         
 76 Fencl Jonáš              LPU9902 2070827    H16A    78.00      165
 77 Šrenkelová Ilona         LPU9955  246820    D16B    94.00         
 78 Kopecká Anna             LPU9958 1006615    D16A    70.00      312
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051 7200323    D14B    23.00         
  2 Bílý Jakub               LTP0104  434575    H14B   109.00         
  3 Pavlová Martina          LTP0151   52925    D14B   128.00         
  4 Kříž Petr                LTP0205  232918    H12C     2.00         
  5 Kovář Karel              LTP6102  682080    H50B   177.00         
  6 Kovářová Alena           LTP6151  232914    D50B     3.00         
  7 Bruner Luboš             LTP6501  682114    H45B   160.00         
  8 Kovář Boris              LTP6710  899153    H45B    67.00         
  9 Bílý Petr                LTP6805   51279    H45B   109.00         
 10 Pavel Petr               LTP6806  897351    H45B    52.00         
 11 Eiselt Jan               LTP8801  682092    H21C    68.00         
 12 Kovářová Lenka           LTP9750 7200344    D18A    92.00      414
 13 Matějka Lukáš            LTP9802 7200336    H16A    68.00      163
 14 Žejdlíková Karolína      LTP9950  232494    D16B   109.00         
 
 
Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hašek Patrik             LTU0000 2057579    P6                    
  2 Šitina Jakub             LTU0001 2057577    P6                    
  3 Kutáčková Stanislava     LTU4751  405955    D65B    57.00         
  4 Rejmont Milan            LTU4801    9777    H60B   127.00         
  5 Procházka Jiří           LTU4802    9778    H65B    28.00         
  6 Petržela Pavel           LTU6301  405971    H45B   127.00         
  7 Petrželová Alena         LTU6351  405972    D50B    43.00         
  8 Hindráková Martina       LTU6451 7201808    D50B    98.00         
  9 Bendák Petr              LTU6500  416285    H45B    34.00         
 10 Bendáková Jitka          LTU6951  425571    D45B   197.00         
 11 Procházka Martin         LTU8101   49631    H21C   136.00         
 12 Ulahelová Jana           LTU8451  888623    D21A   189.00         
 13 Koderičová Tereza        LTU9651  301640    D18A   160.00      431
 14 Bendák Jan               LTU9801  681889    H16A   123.00      174
 15 Juhász Matěj             LTU9900 2057578    P6                    
 16 Kahoun Adam              LTU9903 2057580    P6                    
 17 Winter Luboš             LTU9904 2057582    P6                    
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Jan                MAS5401    7885    H60B   147.00         
  2 Pilař Karel              MAS5501 2026161    H55B    62.00         
  3 Kovář Jindřich           MAS6800 2026166    H21B   156.00         
  4 Frank Jiří               MAS9600  301505    H18B   199.00         
 
 
Startovka oddílu: MBM - O-mikron                                 Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zátka Josef              MBM0200  342558    H12C   106.00         
  2 Mesiarkinová Kamila      MBM8282 7200319    D21A    84.00         
  3 Pavelka Jan              MBM8500  897372    H21B    84.00         
  4 Šrubař Michal            MBM8606 2051488    H21B    75.00         
  5 Zelinka Jiří             MBM8740  232019    H21A   136.00         
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelikánová Máša          MFP0050  428223    D14B    59.00         
  2 Forst Antonín            MFP0101  218851    H14B    97.00         
  3 Siegl Matyáš             MFP0103 7201196    H14B   151.00         
  4 Šimšová Barbora          MFP0150  428243    D14B    26.00         
  5 Šimša Martin             MFP0300  218785    H14B    82.00         
  6 Král Adam                MFP0507   51835    H10C    36.00         
  7 Šimšová Pavla            MFP0551  428269    D10C   102.00         
  8 Forst Libor              MFP6301  303939    H21C    96.00         
  9 Siegl Roman              MFP6700  443068    H45B   106.00         
 10 Forstová Lenka           MFP6850  410727    D45B    41.00         
 11 Pelikánová Lucie         MFP6950  410387    D45B   105.00         
 12 Sieglová Dagmar          MFP7050  443075    D40B   177.00         
 13 Šimša Jaromír            MFP7100   51712    H21C    48.00         
 14 Blahuta Marek            MFP7301  897349    H21C   120.00         
 15 Kučera Petr              MFP7602  515076    H21B    81.00         
 16 Šimšová Jana             MFP7651  682683    D35B    84.00         
 17 Král Aleš                MFP7808  887613    H35B   166.00         
 18 Králová Michaela         MFP7959   52139    D35B    16.00         
 19 Pelikán Lukáš            MFP9800 2051546    H16B   191.00         
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koč Zdeněk               MKP4700   51706    H50B     9.00         
  2 Toušek Miloslav          MKP5000   51655    H60B   113.00         
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartoš Václav            MLA0101  515060    H14B    10.00         
  2 Černá Kateřina           MLA0251  416178    D14B    29.00         
  3 Bartošová Marie          MLA0451    8941    D10C    94.00         
  4 Černý Jonáš              MLA0501  301443    H10C    26.00         
  5 Sklenář Jan              MLA4201   51611    H70B    72.00         
  6 Fišák Jan                MLA4401    7882    H70B    62.00         
  7 Milota Josef             MLA5801    7880    H55B   166.00         
  8 Bartoš Luděk             MLA6701  888609    H45B   115.00         
  9 Bína Pavel               MLA6708  232231    H45B    94.00         
 10 Bínová Kathrin           MLA6754  416172    D45B   133.00         
 11 Černý Libor              MLA6901  301466    H45B    43.00         
 12 Bartošová Jana           MLA7051   51494    D40B   153.00         
 13 Černá Monika             MLA7451  331203    D40B    33.00         
 14 Bartoš Vojtěch           MLA9802 2059738    H16B   216.00         
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vývodová Jana            MOV9852 2027242    D16A   165.00      331
 
 
Startovka oddílu: NEJ - TJ Jiskra Nejdek                         Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vecko Jan                NEJ0002 2067346    H14B    22.00         
  2 Nádeníčková Pavla        NEJ0150 2056275    D14B    65.00         
  3 Tokárová Regina          NEJ0151 2035737    D14B   200.00         
  4 Marešová Klára           NEJ0250 2067349    D12C    16.00         
  5 Slámová Barbora          NEJ0251  301424    D12C   132.00         
  6 Tokár Radim              NEJ0300 2049567    H12C    74.00         
  7 Nádeníčková Iva          NEJ0350 2035733    D12C   116.00         
  8 Frey Jaromír             NEJ4100   49619    H70B    77.00         
  9 Tokárová Regina          NEJ6950  301416    D45B   121.00         
 10 Nádeníček Josef          NEJ7000  232230    H40B   177.00         
 11 Mareš Alexander          NEJ7300 2067350    H40B   189.00         
 12 Marešová Marcela         NEJ7450  232207    D40B   117.00         
 13 Zieba Jakub              NEJ9800 2067347    H16B   106.00         
 14 Marešová Alexandra       NEJ9950 2067348    D16B     9.00         
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK LOB Nová Paka                         Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Karel              NPA5001 2060215    H60B   153.00         
  2 Kalibán Jaroslav         NPA5101 2059741    H60B   135.00         
  3 Kalibánová Jiřina        NPA5351 2060217    D60B   109.00         
  4 Nováková Jana            NPA5552 2060214    D55B    19.00         
  5 Zikmund Zdeněk           NPA6705 7003002    H35B   184.00         
  6 Novák Jiří               NPA7502  682098    H21A    49.00         
  7 Tauchmanová Ivana        NPA7852 2060300    D35B    12.00         
  8 Píšová Monika            NPA8151 7201810    D21A    39.00         
  9 Šmidrkalová Monika       NPA9051 2073708    D21A    75.00         
 10 Kubátová Zuzka           NPA9151  515421    D21A   165.00         
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ Aero Odolena Voda                     Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kdýr Matěj               ODV0000  428268    H14B     1.00         
  2 Brázdilová Radka         ODV6950  331382    P6                    
  3 Brázdil Petr             ODV9700  331087    H18A   169.00      234
  4 Ondřejček Jiří           ODV9800  361919    H16B   176.00         
  5 Novák Aleš               ODV9805  428285    H16B   136.00         
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Červinka Jaroslav        OKP5803   53558    H55B    74.00         
  2 Novák Ivo                OKP6200   51679    H50B   145.00         
  3 Čechmánková Helena       OKP6450   51720    D45B   137.00         
  4 Červinková Jitka         OKP6451   53525    D50B    58.00         
  5 Novák Libor              OKP6504   51680    H45B   130.00         
  6 Valentová Helena         OKP6550   52099    D45B    17.00         
  7 Nováková Irena           OKP6651  236111    D45B    89.00         
  8 Červinka Jan             OKP8901  303940    H21B   183.00         
  9 Červinka Jaroslav        OKP9000  303935    H21C   116.00         
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lisý Jan                 ONO4201  301501    H70B     7.00         
 
 
Startovka oddílu: OOL - SK Haná orienteering                     Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zdráhal Robert           OOL5707  895219    H55B   134.00         
  2 Ibrahim Khamis           OOL5906  440241    H55B    66.00         
  3 Al Zeyoudi Seed          OOL7306  440243    H21C    32.00         
  4 Al Abduli Jamal          OOL7406  440242    H21C   100.00         
  5 Al Qaydi Ali             OOL7706  440258    H21C   104.00         
  6 Al Kaabi Salem           OOL8006  440245    H21C   112.00         
  7 Al Shehhi Mohammed       OOL8106  440254    H21C    40.00         
  8 Al Kaabi Mubark          OOL8206  440255    H21C     0.00         
  9 Al Mteiri Ahmed          OOL8207  440257    H21C    92.00         
 10 Al Yamahi Salem          OOL8306  440256    H21C    80.00         
 11 Al Ktebi Khalid          OOL8406  440249    H21C   132.00         
 12 Al  Murshdi Ahmed        OOL8506  440247    H21C    72.00         
 13 Abdalla Khamis           OOL8806  440244    H21C   124.00         
 14 Al Mazrouei Rashed       OOL8807  440248    H21C   160.00         
 15 Al Mansoori Abdulaziz    OOL8906  440246    H21C    24.00         
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK OS Nové Město n. M.                   Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nechanická Klára         OSN0050   52000    D14B    62.00         
  2 Stoklasová Daniela       OSN0055   53154    D14B    11.00         
  3 Zrníková Adéla           OSN0099  416210    D14B   131.00         
  4 Nechanický Jan           OSN0200  436433    H12C    58.00         
  5 Zrník Tomáš              OSN0606    9579    H10C    14.00         
  6 Kamenická Tereza Ester   OSN0888   51990    HDR                   
  7 Kamenický Radan          OSN6004 9601003    H50B    25.00         
  8 Wurzel Břetislav         OSN6005   52146    H50B   185.00         
  9 Kamenická Lenka          OSN6955 9690219    D40B     0.00         
 10 Zrník Tomáš              OSN7118 1398988    H40B   123.00         
 11 Nechanický Pavel         OSN7209   51972    H40B    51.00         
 12 Nechanická Daniela       OSN7557   51975    D35B   100.00         
 13 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D21A    81.00         
 14 Kamenický Tobiáš         OSN9339 9930517    H21B   123.00         
 15 Kamenický Jeroným        OSN9549  551995    H20A   141.00      261
 16 Vališová Martina         OSN9696  981804    D18A   192.00      439
 
 
Startovka oddílu: PCB - SKP České Budějovice                     Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blabla Zdeněk            PCB5901   51406    H55B    54.00         
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H50B   101.00         
  2 Kořínek Zdeněk           PEN6201    7762    H50B   117.00         
  3 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D50B   133.00         
  4 Vydra Ivan               PEN6600    8185    H45B   175.00         
  5 Vydrová Markéta          PEN8950    8180    P3                    
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janovský Tomáš           PGP0101  887632    H14B    37.00         
  2 Janas Petr               PGP0200 2060249    H12C    50.00         
  3 Kožina Štěpán            PGP0300    9877    H12C   114.00         
  4 Pokorná Linda            PGP0350  899177    HDR                   
  5 Janas Adam               PGP0404  443090    H10C    56.00         
  6 Haková Michaela          PGP0451 2051549    D10C    82.00         
  7 Attl Vladimír            PGP3800  682666    H75B   142.00         
  8 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D65B    42.00         
  9 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D70B    28.00         
 10 Kubátová Milada          PGP4750 2067222    D65B    17.00         
 11 Sysel Zdeněk             PGP5200   52107    H55B    14.00         
 12 Doležal Miroslav         PGP5501   51753    H55B   130.00         
 13 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D55B    43.00         
 14 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D55B    67.00         
 15 Grivalský Michal         PGP5900   52103    H55B    46.00         
 16 Kožina Petr              PGP6000 1700084    H50B   189.00         
 17 Hrabánek David           PGP6003   51673    H50B   125.00         
 18 Tichovský Martin         PGP6100   51682    H21B    96.00         
 19 Jeřábková Jana           PGP6151  303948    D50B   103.00         
 20 Hrabánková Ilona         PGP6250  232184    D50B   113.00         
 21 Přibík Jan               PGP6301   51631    H50B   137.00         
 22 Ježková Regina           PGP6352   51660    D50B    93.00         
 23 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21A   106.00         
 24 Kondrát Martin           PGP6501 2067946    H21B   201.00         
 25 Slavíková Kateřina       PGP6650   51275    D45B   181.00         
 26 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21A   105.00         
 27 Tichovská Hana           PGP6652   51676    D21A   135.00         
 28 Pospíšil Vítek           PGP6803  681612    H21E    80.00       17
 29 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H40B   147.00         
 30 Přibíková Monika         PGP7256  301618    D40B   111.00         
 31 Janovská Petra           PGP7355   51636    D21A   117.00         
 32 Pokorný Ondřej           PGP7506   51637    H21A   202.00         
 33 Brettlová Marta          PGP7557 2060208    D35B    32.00         
 34 Matějů Luboš             PGP7601  682623    H21A    28.00         
 35 Nemšovský Petr           PGP7602  899152    H35B    22.00         
 36 Ryšavá Magdalena         PGP7650   51627    D35B    24.00         
 37 Haková Magda             PGP7651 2051544    D35B   120.00         
 38 Voráček Michal           PGP8009    8009    H21B   192.00         
 39 Procházka Jan            PGP8206  886265    H21E    56.00       11
 40 Tichovská Hana           PGP8251   51688    D21A    33.00         
 41 Bozděchová Lenka         PGP8254   51707    D21A    15.00         
 42 Hora Vojtěch             PGP8301 1006283    H21A   208.00         
 43 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21A    82.00         
 44 Buzek Martin             PGP8401   51263    H21B   138.00         
 45 Šedivý Jan               PGP8409 1406172    H21E    88.00       19
 46 Voborská Jana            PGP8454    9332    P3                    
 47 Horová Klára             PGP8455   51659    D21B    53.00         
 48 Spurná Martina           PGP8556  995832    D21E   141.00      124
 49 Vlach Martin             PGP8605   51807    H21B   159.00         
 50 Flašar Jan               PGP8610  887941    H21E    96.00       21
 51 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21E    28.00        4
 52 Smolková Kateřina        PGP8852   53556    D21A   141.00         
 53 Procházka Pavel          PGP9002  515113    H21E   192.00       45
 54 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D21A   129.00         
 55 Landovský Tomáš          PGP9103  910714    H21E   172.00       40
 56 Čermáková Kristýna       PGP9154   53007    D21E    97.00      113
 57 Kožinová Anna            PGP9350 7200338    D21E   105.00      115
 58 Mikulášová Helena        PGP9353  515453    D21A     9.00         
 59 Uhlíř Marek              PGP9405  331157    H20B    10.00         
 60 Veselý Jakub             PGP9503  995812    H20A   186.00      270
 61 Landovský Jakub          PGP9601  502088    H18B   189.00         
 62 Aster Tomáš              PGP9604  442871    H18A   144.00      229
 63 Kožinová Zuzana          PGP9650 7003042    D18A   112.00      419
 64 Hrabánková Klára         PGP9654  232050    D18A    68.00      408
 65 Čermák Adam              PGP9701 7200334    H18B   179.00         
 66 Navrátil Šimon           PGP9702  681882    H18A    94.00      219
 67 Werner Michal            PGP9705  246900    H18B   224.00         
 68 Ježek Ondřej             PGP9706 9005134    H18A   109.00      222
 69 Slavíková Silvie         PGP9751  246808    D18A   120.00      421
 70 Hasal Martin             PGP9804 7201194    H16B   131.00         
 71 Janovská Kateřina        PGP9850  981838    D16A    85.00      315
 72 Hrabánková Zuzana        PGP9950  331147    D16B     4.00         
 73 Kolářová Johana          PGP9952  897346    D16B    49.00         
 74 Sieglová Eliška          PGP9954 7201197    D16A    75.00      313
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Samek Tomáš              PHK0001  410789    H14B    40.00         
  2 Hápová Petra             PHK0051    9368    D14B    68.00         
  3 Kučera Jan               PHK0100  336757    H14B   127.00         
  4 Metelka Ondřej           PHK0101 2058465    H14B    64.00         
  5 Bárta Šimon              PHK0202    9428    H14B   145.00         
  6 Vandasová Adéla          PHK0255 8623000    D12C    60.00         
  7 Chaloupský Jakub         PHK0302  434594    H12C   122.00         
  8 Chvátilová Johana        PHK0450  362000    D10C    80.00         
  9 Pompach Lukáš            PHK0500 2035735    H10C    48.00         
 10 Mikulecký Jan            PHK3801 9005137    H75B   102.00         
 11 Rychlý Rudolf            PHK4101    9823    H70B    67.00         
 12 Jiran Václav             PHK4701  301692    H65B    58.00         
 13 Jiranová Alena           PHK5351    9371    D60B   119.00         
 14 Souček Pavel             PHK5503    9837    H55B   122.00         
 15 Běhounová Jiřina         PHK5651    9401    D55B   107.00         
 16 Běhoun Pavel             PHK5701    9400    H55B    58.00         
 17 Dušátko Petr             PHK5702    9402    H55B    22.00         
 18 Balcar Aleš              PHK5703    9354    H55B    50.00         
 19 Panchártková Jitka       PHK5951  253368    D50B    38.00         
 20 Balcarová Eva            PHK5952  301691    D55B   131.00         
 21 Hejnalová Hana           PHK6151    8949    D50B    73.00         
 22 Kubíčková Marcela        PHK6251    9389    D50B    28.00         
 23 Hlaváček Lubomír         PHK6401 2059745    H50B     5.00         
 24 Novotný Milan            PHK6502 2045248    H45B   121.00         
 25 Kavalír Karel            PHK6503    9378    H45B    70.00         
 26 Kamenický Jan            PHK6601  232255    H45B    76.00         
 27 Novotná Petra            PHK6651    4146    D35B   108.00         
 28 Růžička Ivan             PHK6702  336760    H45B   124.00         
 29 Kavalírová Kateřina      PHK6756    9833    D45B    37.00         
 30 Azebová Martina          PHK6757   49890    D40B   135.00         
 31 Kavalírová Zuzana        PHK6950 2035720    D45B   173.00         
 32 Cichý David              PHK7001 2070824    H40B   159.00         
 33 Faltejsek Pavel          PHK7003 2017671    H40B   150.00         
 34 Vlkanova Hana            PHK7050 2067950    D40B   147.00         
 35 Chaloupská Pavlína       PHK7051  682334    D40B   120.00         
 36 Háp Pavel                PHK7101    9395    H40B    63.00         
 37 Chaloupský David         PHK7103  682359    H40B   180.00         
 38 Maňáková Silvie          PHK7151  224872    D40B   156.00         
 39 Růžičková Kamila         PHK7153  336724    D40B    69.00         
 40 Chvátil Jiří             PHK7200  336717    H40B   171.00         
 41 Pompach Martin           PHK7207 2049570    H40B    72.00         
 42 Chvátilová Pavlína       PHK7450    9430    D35B   124.00         
 43 Samková Renáta           PHK7456    9431    D35B    56.00         
 44 Vítek Petr               PHK7601    9797    H21A   169.00         
 45 Kadeřávek Petr           PHK7605    9399    H21A    64.00         
 46 Losman Petr              PHK7901  515420    H21E   184.00       43
 47 Topinková Monika         PHK8051  515494    D21E   149.00      126
 48 Novotný Tomáš            PHK8101    9410    H21A   160.00         
 49 Novotná Martina          PHK8255  416264    D21B    68.00         
 50 Elbl Marek               PHK8506    9362    H21C    64.00         
 51 Dušátková Lenka          PHK8557    9364    D21B    29.00         
 52 Balcar Aleš              PHK8602  995886    H21A    97.00         
 53 Justa Pavel              PHK8701  995884    H21A   103.00         
 54 Balcarová Jana           PHK8753  897344    D21A    78.00         
 55 Panchártek Jan           PHK8802  553446    H21A   109.00         
 56 Azebová Nina             PHK8855  981820    D21A   132.00         
 57 Šabatka Zdeněk           PHK8900    9189    H21A   220.00         
 58 Kubát Pavel              PHK9101  553441    H21C    56.00         
 59 Kamenický Jakub          PHK9104  553445    H21E   116.00       26
 60 Kosová Denisa            PHK9150  887904    D21E    89.00      111
 61 Valešová Jana            PHK9154 1008144    D21A    66.00         
 62 Svobodová Lenka          PHK9551  995893    D20A    75.00      454
 63 Mašata Matěj             PHK9601 2045215    H18A   184.00      237
 64 Šádková Martina          PHK9653 1398980    D18A   104.00      417
 65 Šádková Lucie            PHK9654  224885    D18B    68.00         
 66 Machačová Michaela       PHK9656 1398981    D18A   136.00      425
 67 Růžička Adam             PHK9704  682082    H18A   199.00      240
 68 Novotná Klára            PHK9751 1398990    D18A   180.00      436
 69 Maňák Michal             PHK9801  224890    H16B   186.00         
 70 Vandas Daniel            PHK9805 9110998    H16A    83.00      166
 71 Kučera Kryšpín           PHK9900    9824    H16B   206.00         
 72 Kavalír Jáchym           PHK9901    9830    H16B   156.00         
 73 Hůlek Matěj              PHK9904    9831    H16B   196.00         
 74 Mašata Metoděj           PHK9905  207870    H16A   113.00      172
 75 Chvátil Šimon            PHK9908 2035744    H16A   148.00      179
 76 Chaloupská Barbora       PHK9951  682365    D16A   155.00      329
 77 Kubíčková Jana           PHK9999  224883    D16B    14.00         
 
 
Startovka oddílu: PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.                 Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný František        PUL4200  205614    H70B    32.00         
 
 
Startovka oddílu: PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou              Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Poláček Tomáš            PZR0102 2052352    H14B    19.00         
  2 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H65B    25.00         
  3 Rosecká Alena            PZR5654   51900    D55B    95.00         
  4 Málek Jan                PZR9505  330693    H20A   191.00      271
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kozumplíková Alice       RBK8151  981818    D21B    92.00         
  2 Henek Michal             RBK8605  515193    H21B   111.00         
  3 Pekárková Monika         RBK9252  301286    D21B     2.00         
 
 
Startovka oddílu: RIC - OB Říčany                                Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šrámková Hana            RIC0051 2031355    D14B   101.00         
  2 Vyhnálková Marie         RIC0151 2019236    D14B    92.00         
  3 Sládečková Barbora       RIC0250  448934    D12C    76.00         
  4 Šrámek Jaromír           RIC0303 2031371    H12C    82.00         
  5 Šrámek Petr              RIC6905 2035144    H35B   154.00         
  6 Šrámková Iva             RIC7251 2035141    D35B   116.00         
  7 Vyhnálková Eva           RIC7552  889279    D35B    40.00         
  8 Sládeček Petr            RIC7702  448937    H35B   124.00         
  9 Vyhnálková Barbora       RIC9850 2023812    D16A   130.00      324
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buk Petr                 ROU0001  331503    H14B   139.00         
  2 Buková Anežka            ROU0351 2059749    D12C   100.00         
  3 Buková Hana              ROU0750            HDR                   
  4 Buk Jiří                 ROU6901 2031369    P6                    
  5 Buková Zdeňka            ROU7051 20597532    P3                    
  6 Buková Jana              ROU7150  331208    P6                    
  7 Simr Pavel               ROU7504 2031351    H21B   129.00         
  8 Buk Michal               ROU9601   53537    H18B   204.00         
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky                               Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voltrová Svatava         ROZ6150  438643    D50B     8.00         
  2 Šimík Daniel             ROZ6900   51262    H45B   166.00         
  3 Voltrová Hana            ROZ9752  438639    D18B    56.00         
  4 Voltrová Alena           ROZ9951  438638    D16B    79.00         
 
 
Startovka oddílu: SBR - SKOB Bruntál                             Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sklenář Martin           SBR9501 7200365    H20A   176.00      268
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semorád Miloš            SCP3300   49404    H75B   162.00         
  2 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H70B    27.00         
  3 Rakovec Miloš            SCP4500  443066    H65B    70.00         
  4 Novák Miloš              SCP4600   52299    H65B     7.00         
  5 Lohrová Jarmila          SCP4650  219220    D65B    27.00         
  6 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H65B    13.00         
  7 Přeček Zdeněk            SCP5200  500289    H60B   165.00         
  8 Hojný Oldřich            SCP5201   52111    H60B   155.00         
  9 Zavadilová Naďa          SCP5450  336750    D55B    75.00         
 10 Jahn Pavel               SCP5500  682101    H55B    34.00         
 11 Kavka Jiří               SCP5900  682630    H50B    53.00         
 12 Hošek Ladislav           SCP6001   52115    H50B   149.00         
 13 Vrabec Martin            SCP6100   51571    H50B   141.00         
 14 Kavková Dana             SCP6150  446418    D45B    45.00         
 15 Veljačik Pavel           SCP6200   49889    H50B   173.00         
 16 Veljačiková Markéta      SCP6451  336735    D50B    33.00         
 17 Šebek Martin             SCP6700  889282    H45B   151.00         
 18 Šebková Helena           SCP6750  889283    D45B    25.00         
 19 Tloušťová Eva            SCP6950   52114    D45B    61.00         
 20 Khel Richard             SCP7500  416140    H21B    21.00         
 21 Fujáček Jan              SCP7506   53634    H21B    63.00         
 22 Šístek Daniel            SCP7507  331566    H21B     3.00         
 23 Dubec Pavel              SCP8003   51561    H21C   128.00         
 24 Havlínová Zuzana         SCP8150   51574    D21C    93.00         
 25 Procházka Tomáš          SCP8200  515114    H21B     9.00         
 26 Růžková Romana           SCP8250  232028    P3                    
 27 Vrabec Ondřej            SCP8303   51558    H21B   165.00         
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Radomír            SHK0000  405954    H14B    25.00         
  2 Thýnová Nikola           SHK0051 2032191    D14B   116.00         
  3 Porkert Jan              SHK0100    9190    H14B    43.00         
  4 Kroniková Štěpánka       SHK0150 2017683    D14B   149.00         
  5 Zimová Barbora           SHK0151 2049549    D14B    77.00         
  6 Tichý Lubomír            SHK0303    9828    H12C    10.00         
  7 Thýnová Martina          SHK0350  410782    D12C    36.00         
  8 Suchá Simona             SHK0351 2049543    D12C    48.00         
  9 Dohnálek Tomáš           SHK0403 1400421    H10C    18.00         
 10 Máslo Miroslav           SHK4001    9103    H70B    37.00         
 11 Gazdačko Milan           SHK5702  410797    H55B    38.00         
 12 Hausvater Karel          SHK5801  301648    H55B    98.00         
 13 Bláhová Luba             SHK5852    9118    D55B    71.00         
 14 Thýnová Ivana            SHK6651 2017663    D45B   141.00         
 15 Kohout Josef             SHK6902 2017669    P6                    
 16 Netuka Jan               SHK7001    9126    P6                    
 17 Myslivec Tomáš           SHK7002    9127    H40B    84.00         
 18 Myslivcová Lenka         SHK7051  515465    D40B   168.00         
 19 Dohnálek Pavel           SHK7100 1400450    P3                    
 20 Dohnálková Jana          SHK7252   51131    P3                    
 21 Hepner David             SHK7601 1008172    H21A   172.00         
 22 Svoboda Ondřej           SHK7605    9135    H21B   162.00         
 23 Slovák Miroslav          SHK7704   51500    H35B    70.00         
 24 Paclík Roman             SHK7801    9137    H21A   133.00         
 25 Weiner Jakub             SHK7911    9140    H21B   120.00         
 26 Jedlička Lukáš           SHK8100 1398686    H21C     8.00         
 27 Jedličková Zuzana        SHK8150 1008173    D21E   169.00      131
 28 Hepnerová Martina        SHK8152 1398689    D21A     6.00         
 29 Komanec Václav           SHK8406  995807    H21E    44.00        8
 30 Ondřejová Dita Terezie   SHK8550    9915    D21B   107.00         
 31 Kettnerová Dana          SHK8950 7201193    D21B    65.00         
 32 Mechlová Lenka           SHK9051  515425    D21E   121.00      119
 33 Chmelařová Michaela      SHK9151  995857    D21A   183.00         
 34 Fundová Eliška           SHK9351   51176    D21A   147.00         
 35 Myslivcová Pavla         SHK9352 2051524    D21A    24.00         
 36 Trejbal Václav           SHK9604 7003034    H18B   209.00         
 37 Myslivcová Markéta       SHK9650    9472    D18B     2.00         
 38 Netuka Vojtěch           SHK9701 1396847    H18A   124.00      225
 39 Červená Adéla            SHK9755  420436    D18A   200.00      441
 40 Gebrt Jan                SHK9801  331229    H16A    73.00      164
 41 Hájek Jakub              SHK9802  232493    H16A    38.00      157
 42 Větříčková Andrea        SHK9951    9196    D16A    65.00      311
 43 Malinová Apolena         SHK9952 2032162    D16B    24.00         
 
 
Startovka oddílu: SCH - TJ Skalka Cheb                           Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirásek Jaroslav         SCH4701    7890    H65B    91.00         
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semiginovský Šimon       SJC0005 2056271    H14B    16.00         
  2 Zalaba Tomáš             SJC0101 2053545    H14B    70.00         
  3 Vejražková Róza          SJC0151 2056270    D14B   152.00         
  4 Kochová Anna             SJC0153 2059737    D14B    47.00         
  5 Tuma Matěj               SJC0202 2056295    H14B   157.00         
  6 Janků Anna               SJC0252 2056293    D12C   120.00         
  7 Havlík Jaroslav          SJC3601 9005225    H75B    97.00         
  8 Bílek Vratislav          SJC4801    9948    H65B    79.00         
  9 Beneš Josef              SJC5801    9907    H55B   158.00         
 10 Benešová Iva             SJC6151    9908    D50B   118.00         
 11 Zalabová Martina         SJC6657    9932    D45B   189.00         
 12 Hanušová Zdena           SJC7253    9962    D40B    18.00         
 13 Kraus Petr               SJC7303    9898    H35B   118.00         
 14 Škorpilová Jana          SJC7451  211303    D40B    12.00         
 15 Hain Jan                 SJC7502    9975    H35B   178.00         
 16 Tomeš Petr               SJC7531  896967    H21B    51.00         
 17 Musil Pavel              SJC7705  995817    H21B    99.00         
 18 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D35B    60.00         
 19 Švihovský Jaromír        SJC8005  500263    H21A    61.00         
 20 Kazda Jiří               SJC8006    4298    H21B    27.00         
 21 Mrázek Jan               SJC8102  771771    H21E   108.00       24
 22 Kovář Miroslav           SJC8104  888645    H21E   144.00       33
 23 Kazda Ondřej             SJC8202  886288    H21A   178.00         
 24 Hanzl Tomáš              SJC8205    9965    H21B    93.00         
 25 Žaloudek Petr            SJC8309 7890000    H21A    52.00         
 26 Mrázková Romana          SJC8351  500556    D21A   153.00         
 27 Musilová Vendula         SJC8355   51563    D21B    98.00         
 28 Brožková Radka           SJC8456  500265    D21E   165.00      130
 29 Kazdová Lenka            SJC8484  995813    D21A    30.00         
 30 Drobník Michal           SJC8709    9905    H21A    46.00         
 31 Mazúr Martin             SJC8710  515117    H21C   144.00         
 32 Kodeda Štěpán            SJC8818  515176    H21E   152.00       35
 33 Štál Jan                 SJC9601    4743    H18A   174.00      235
 34 Zlámal David             SJC9603 2053542    H18B   219.00         
 35 Zikmund Zdeněk           SJC9703 2045221    H18A   104.00      221
 36 Doležal Vít              SJC9802 2060206    H16B   221.00         
 37 Macko Lukáš              SJC9901 2059739    H16B   146.00         
 38 Zlámalová Nikola         SJC9951 2056287    D16B   144.00         
 
 
Startovka oddílu: SJH - SJH Jindřichův Hradec                    Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Veselý Vojtěch           SJH0001  442888    H14B   175.00         
  2 Hojná Eliška             SJH0052  442882    D14B    98.00         
  3 Veselá Aneta             SJH0352  442866    D12C    88.00         
  4 Dundáček Karel           SJH0401  420435    H10C    42.00         
  5 Komárková Jindra         SJH0453  426377    D10C    84.00         
  6 Benešová Michaela        SJH0651  553451    D10L    75.00         
  7 Komárková Zbyňka         SJH0751  232404    D10L    61.00         
  8 Gřunděl Ivan             SJH4201  331289    H70B    52.00         
  9 Parkan Jiří              SJH6801   51140    H45B   112.00         
 10 Dundáček Milan           SJH6902  331598    H45B    40.00         
 11 Beneš Jan                SJH7001  336767    H40B   117.00         
 12 Hojný Jaroslav           SJH7002  995874    P6                    
 13 Benešová Iva             SJH7051     109    D40B    39.00         
 14 Veselý Oldřich           SJH7101  442847    H40B   183.00         
 15 Šrámková Michaela        SJH9352  553458    D21B    59.00         
 16 Benešová Jana            SJH9451  920682    D20A   130.00      465
 17 Parkanová Veronika       SJH9751  331244    D18B    38.00         
 18 Peňázová Veronika        SJH9752  331783    D18A    96.00      415
 19 Hojná Dominika           SJH9852  331328    D16B   129.00         
 20 Dundáčková Julie         SJH9853  420443    D16B    74.00         
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čech Petr                SJI0001  336770    H14B    49.00         
  2 Hrstková Dana            SJI6051   52358    D50B    83.00         
  3 Bořil Petr               SJI6207    6607    H50B   169.00         
  4 Petráček Aleš            SJI6301   53631    H45B    58.00         
  5 Vacek Milan              SJI6901  219243    H45B   133.00         
  6 Čechová Zuzana           SJI6951  980334    D45B    81.00         
  7 Venhoda Milan            SJI7104  681888    H40B   186.00         
  8 Kadlec Jan               SJI8306   52331    H21B   144.00         
  9 Jirků Roman              SJI8309  301273    H21B    24.00         
 10 Plíhal Tomáš             SJI8509 1700080    H21C    20.00         
 11 Řezníčková Tereza        SJI9056 2042543    D21C    68.00         
 12 Koumar František         SJI9501  682090    H20B    15.00         
 13 Čech Jan                 SJI9601 7003044    H18A   149.00      230
 14 Vacek Vojtěch            SJI9602 7200366    H18A    59.00      212
 15 Bořil Jan                SJI9700 7200584    H18A   179.00      236
 16 Frýba Dominik            SJI9702 7200599    H18A    99.00      220
 17 Petráčková Kristýna      SJI9851  336763    D16B    44.00         
 18 Čechová Tereza           SJI9852 2058511    D16A   125.00      323
 19 Vacková Anna             SJI9854  336765    D16B   124.00         
 20 Šenkýř Matěj             SJI9902 2045309    H16B   236.00         
 
 
Startovka oddílu: SJP - KČT Slavoj Praha                         Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláha Matyáš             SJP0500  443105    H10C    12.00         
  2 Bláha Vojtěch            SJP0501  443072    H10C     6.00         
  3 Bláha Šimon              SJP0700   51421    HDR                   
  4 Bláha Svatopluk          SJP3501    8797    H75B   137.00         
  5 Bláhová Blanka           SJP3651   51148    D75B     4.00         
  6 Bláha Jan                SJP6800  446359    H45B   139.00         
  7 Bláhová Kateřina         SJP7350 1407424    P3                    
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Svatava         SKV5351   51135    D60B    94.00         
  2 Janovič Ondřej           SKV5901   51133    H55B   150.00         
  3 Žandová Marie            SKV6551  236486    D45B   161.00         
  4 Vlašímský Robert         SKV7201  682089    H40B   174.00         
  5 Bredlerová Tereza        SKV7551  682698    P3                    
  6 Žandová Monika           SKV8751 2058500    D21C    28.00         
  7 Kubínová Romana          SKV9452  331098    D20A    90.00      457
  8 Kubínová Veronika        SKV9752 7003008    D18A   124.00      422
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Straková Veronika        SLA0051  219276    D14B    56.00         
  2 Kolář Matyáš             SLA0300  897393    H12C    54.00         
  3 Straková Denisa          SLA0750  224355    HDR                   
  4 Švec Zdeněk              SLA4700    8806    H65B    88.00         
  5 Aster Vladimír           SLA6500 2045227    H45B    13.00         
  6 Straka Lukáš             SLA7002    8578    H40B   162.00         
  7 Kolář Tomáš              SLA7103  887615    H35B    58.00         
  8 Kolářová Michaela        SLA7351  981813    D40B    60.00         
  9 Asterová Jana            SLA7451  442858    D35B    20.00         
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zmeková Míla             SLP4451   51612    D70B    23.00         
  2 Novotný Jiří             SLP4601   51621    H65B    10.00         
  3 Fišer Jiří               SLP8503 7111117    H21B   174.00         
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav              Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlaváč Jaroslav          SMB4801    7718    H65B    67.00         
  2 Svobodová Hana           SMB5951    7705    D55B    99.00         
  3 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35B    28.00         
  4 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D45B    85.00         
  5 Žitná Jana               SMB9251   49973    D21B    83.00         
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pesničák Jan             SMR7902    8266    H21B    72.00         
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ START Náchod                          Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Doucha Martin            SNA0501    9636    H10C     4.00         
  2 Doucha Tomáš             SNA0801    9616    HDR                   
  3 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21A    79.00         
  4 Pýcha Lukáš              SNA8402    9617    H21B   105.00         
 
 
Startovka oddílu: SOB - SOBSA                                    Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Choutka Jaroslav         SOB6301 1396839    H35B    94.00         
  2 Choutková Magdalena      SOB8851    4183    D21A    96.00         
 
 
Startovka oddílu: SOP - OOB TJ Slezan Opava                      Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Poláková Tereza          SOP9951 2061783    D16A   135.00      325
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kosová Tereza            SRK0151    9471    D14B   110.00         
  2 Šklíbová Veronika        SRK0153  425600    D14B    14.00         
  3 Zemánek Mikuláš          SRK0201    9496    H12C    66.00         
  4 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H65B    97.00         
  5 Kulhavý Josef            SRK5701  681857    H55B   146.00         
  6 Kosová Michaela          SRK6752  438611    D45B   205.00         
  7 Filipová Ivana           SRK7373    9501    D40B    24.00         
  8 Zemánková Eva            SRK7452    9796    D40B   171.00         
  9 Šklíba Jan               SRK7501    9811    H35B    88.00         
 10 Šklíbová Jana            SRK7651    9503    D35B   128.00         
 11 Potštejnský Jan          SRK7807    9525    H21A    67.00         
 12 Ptáček Martin            SRK9509  301112    H20B    25.00         
 13 Zemánková Tereza         SRK9752  301107    D18A   144.00      427
 14 Locker Tomáš             SRK9802 2017682    H16A   128.00      175
 15 Šklíba Michal            SRK9900 7201758    H16A   118.00      173
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašparová Ivana          SSU6951 2032169    D40B   123.00         
  2 Klíchová Jana            SSU8151    9480    D21A   126.00         
  3 Král Václav              SSU8243   52555    H21A    37.00         
  4 Poklop Martin            SSU8802 1007536    H21E   100.00       22
  5 Král Vojtěch             SSU8841  887940    H21E   160.00       37
  6 Mikula Jan               SSU9609  433099    H18A   129.00      226
  7 Kašparová Zuzana         SSU9661 2058520    D18B    50.00         
  8 Kašpar Petr              SSU9911 2069090    H16A   198.00      189
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejší Kateřina         STB0199  434808    D14B   104.00         
  2 Kubecová Magdalena       STB0550 2019212    D10C    90.00         
  3 Dolejší Jan              STB0601  438039    H10L     1.00         
  4 Kubec Pavel              STB6601  682367    P6                    
  5 Abelová Ivana            STB6798  682366    D45B   185.00         
  6 Kubecová Jana            STB7399  206351    P3                    
  7 Dolejší Lenka            STB7499  434839    D40B   114.00         
  8 Bernášek Jiří            STB8101  682354    H21C    84.00         
  9 Hanušová Petra           STB8297  682356    D21B    77.00         
 10 Ludvík Matyáš            STB9801  682362    H16B   141.00         
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Šternberk                      Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skoupý Jan               STE9411 2027239    H20A   116.00      256
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrnčířová Magda          STH0051    9044    D14B   182.00         
  2 Zahradníková Denisa      STH0052  425576    D14B    44.00         
  3 Gallová Veronika         STH0053 2035745    D14B   188.00         
  4 Chrástová Tereza         STH0251    9048    D12C   152.00         
  5 Junek Petr               STH5501    9063    H55B    42.00         
  6 Hrnčířová Lenka          STH7251  410775    P3                    
  7 Kalenská Kateřina        STH7351  410777    D40B   102.00         
  8 Chrást Tomáš             STH7401    9974    H21C   152.00         
  9 Puš Roman                STH7501  425587    P3                    
 10 Viková Vendula           STH8951    8889    D21B    26.00         
 11 Kalenský Aleš            STH9801  331426    H16B   166.00         
 12 Urbanová Markéta         STH9953    9997    D16B    59.00         
 13 Jezdinská Natálie        STH9954  330520    D16A   110.00      320
 14 Kalenská Dominika        STH9958    9955    D16A   185.00      335
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dědek Matěj              TAP0001            H14B   124.00         
  2 Dědková Teodora          TAP0051  361961    D14B   155.00         
  3 Měšťan Ondřej            TAP0100 7201203    H14B    55.00         
  4 Longin Jan               TAP0103  981814    H14B    61.00         
  5 Bulířová Ema             TAP0452 1403053 P  D12C    72.00         
  6 Bulíř Jáchym             TAP0602 4616796 P  H10L    15.00         
  7 Hejtmánková Alena        TAP5452   53641    D55B   103.00         
  8 Fiala Zdeněk             TAP5501  232177    H55B   102.00         
  9 Hejtmánek Vladimír       TAP5802  682651    H55B    78.00         
 10 Jirous Jiří              TAP7201  442867    H40B    33.00         
 11 Hejtmánková Kateřina     TAP8462   53640    D21C    48.00         
 12 Makovský Jakub           TAP8511 7778511    H21E   120.00       27
 13 Hejtmánek Martin         TAP8605   53636    H21B    33.00         
 14 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21A    73.00         
 15 Hodek Michal             TAP8808  515433    H21B   126.00         
 16 Černý Martin             TAP8902  887637    H21B    78.00         
 17 Janáč Vašek              TAP9602  442860    H18B   229.00         
 18 Vlášek Jakub             TAP9702   51846    H18A   204.00      241
 19 Šimůnková Gabriela       TAP9755  442851    D18A   204.00      442
 20 Poláková Tereza          TAP9853  442863    D16B   104.00         
 21 Poláková Kateřina        TAP9854  442864    D16B   134.00         
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Grycová Kateřina         TBM0058  232865    D14B    35.00         
  2 Hlaváčová Anežka         TBM0199   53247    D14B   146.00         
  3 Štěpánek Jan             TBM0607   53232    HDR                   
  4 Hlaváčová Lucie          TBM0660  232732    HDR                   
  5 Štěpánek Ondřej          TBM0809   53276    HDR                   
  6 Kuchařová Ada            TBM5855   53261    D45B    65.00         
  7 Hlaváč Jiří              TBM6116  515497    H50B    45.00         
  8 Nykodým Petr             TBM6307   53263    H50B   105.00         
  9 Nykodýmová Monika        TBM6870  232038    D45B   213.00         
 10 Grycová Jana             TBM6969   49412    D45B   145.00         
 11 Hlaváčová Šárka          TBM7258   49656    P3                    
 12 Štěpánková Kateřina      TBM7654 2049566    D21A    12.00         
 13 Kozáková Zdenka          TBM7952  515006    D21E    85.00      110
 14 Kozák Osvald             TBM8201  515009    H21E   136.00       31
 15 Grycová Veronika         TBM9859  229382    D16A   100.00      318
 16 Hlaváč Ondřej            TBM9901 2059757    H16A    58.00      161
 
 
Startovka oddílu: TCB - SK Technik České Budějovice              Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pokorný Karel            TCB4701  301187    H65B    64.00         
  2 Pokorná Eva              TCB5751   52184    D55B     3.00         
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                              Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D50B    23.00         
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aschermann Michal        TEP4400 2031374    H70B    42.00         
  2 Městková Eva             TEP4851   51647    D65B     2.00         
  3 Šubrt Jiří               TEP6100    7986    H50B    13.00         
  4 Městková Lucie           TEP7850   49546    D35B    52.00         
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hradec            Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Komárek Arnošt           TJH7701  981817    H35B    64.00         
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šmaus Antonín            TJN0001 2025357    H14B   118.00         
  2 Němeček Josef            TJN0002  436942    H14B   190.00         
  3 Pavel Martin             TJN0004 2045201    H14B    91.00         
  4 Růta Matyáš              TJN0102 2032159    H14B    28.00         
  5 Budský Ondřej            TJN0105 1398985    H14B     4.00         
  6 Adamec Martin            TJN0106 2045202    H14B    76.00         
  7 Rokos Michal             TJN0107 2027215    H14B   130.00         
  8 Baloghová Lída           TJN0150 2027211    D14B   140.00         
  9 Rydlová Adéla            TJN0151 2035701    D14B   113.00         
 10 Mašínová Anna            TJN0152 2056303    D14B     8.00         
 11 Šklíbová Míša            TJN0153 2053560    D14B    89.00         
 12 Stuchlíková Katka        TJN0156 2067341    D14B   125.00         
 13 Novotná Viktorie         TJN0250  425591    D12C    40.00         
 14 Rydlová Magdaléna        TJN0251 2035725    D14B    83.00         
 15 Budská Anna              TJN0253  416830    D12C    96.00         
 16 Hornychová Karolína      TJN0254  232506    D12C    84.00         
 17 Nedomlelová Lucie        TJN0256 2069091    D12C    28.00         
 18 Dejnožka Vojtěch         TJN0300 2027224    H12C    94.00         
 19 Řehoř Vojta              TJN0303 2056291    H12C   102.00         
 20 Vitebská Eliška          TJN0350 1398987    D12C    52.00         
 21 Nováková Marie           TJN0351 2067312    D12C   148.00         
 22 Kopecká Tamara           TJN0352            D12C   136.00         
 23 Mrkvičková Veronika      TJN0355 2069097    D12C   104.00         
 24 Pokorný Jan              TJN0400 2056302    H10C    22.00         
 25 Tkáč Matěj               TJN0401 2027207    H10C    38.00         
 26 Havíř Kryštof            TJN0404            H10C     0.00         
 27 Zaňková Natálie          TJN0450 2069089    D10C    92.00         
 28 Rokos Marek              TJN0500 2049534    H10C    58.00         
 29 Dejnožka Martin          TJN0600 2035718    H10C    32.00         
 30 Míka Bertík              TJN0601 2067319    H10L    13.00         
 31 Mairich Filip            TJN0603 2067316    H10L     7.00         
 32 Řehoř Hynek              TJN0700 2053559    H10L    35.00         
 33 Pavlova Lenka            TJN0850 2070803    HDR                   
 34 Míková Sofie             TJN0950            HDR                   
 35 Petrželka Pavel          TJN3800   52900    H75B   112.00         
 36 Lukavec Míla             TJN4901 2060202    H65B    73.00         
 37 Böhm Karel               TJN5101  416833    H55B   154.00         
 38 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D60B    84.00         
 39 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D60B   124.00         
 40 Kunc Radovan             TJN5549    8249    H55B   126.00         
 41 Horák Petr               TJN5602 2056301    H55B    10.00         
 42 Novotný Otakar           TJN5604    8260    H55B   162.00         
 43 Kuncová Jiřina           TJN5752    8257    D55B    15.00         
 44 Zuzánek Zdeněk           TJN5901 1302798    H40B    45.00         
 45 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D40B     3.00         
 46 Jermanová Eva            TJN6150  425590    D50B    48.00         
 47 Šmaus Ivan               TJN6249    8270    H50B    61.00         
 48 Pustai Josef             TJN6300  232643    H50B    77.00         
 49 Schindler Jiří           TJN6301  416828    H50B   181.00         
 50 Picek Jan                TJN6500  416839    H45B   118.00         
 51 Hostaš Petr              TJN6601  416829    H45B    25.00         
 52 Míka Zdeněk              TJN6700  411582    P6                    
 53 Šmausová Dana            TJN6750  307416    D45B    21.00         
 54 Posselt Martin           TJN6802  232256    H45B   103.00         
 55 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D45B    53.00         
 56 Pustaiová Romana         TJN6851  434578    D45B   217.00         
 57 Šmausová Gabriela        TJN6951  232510    D45B     5.00         
 58 Picková Helena           TJN6952  416843    D45B   101.00         
 59 Rydl Jiří                TJN7000    7750    H40B   138.00         
 60 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H40B   153.00         
 61 Řehoř Jiří               TJN7004 2059729    P3                    
 62 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D40B    99.00         
 63 Vitebská Lenka           TJN7051 2059770    P3                    
 64 Pavel Jiří               TJN7100 2070804    P3                    
 65 Mrkvička Jiří            TJN7101 2020748    H40B   132.00         
 66 Hornychová Helena        TJN7150 2070802    P3                    
 67 Mairich Vít              TJN7200 2059726    P6                    
 68 Míková Markéta           TJN7351  411593    P3                    
 69 Mairichová Radka         TJN7450 2059728    P6                    
 70 Balogh Jan               TJN7500 2032176    H35B     4.00         
 71 Dejnožka Jiří            TJN7503 2027225    H35B   148.00         
 72 Dejnožková Blanka        TJN7651 2049610    P3                    
 73 Růtová Martina           TJN7652 2067314    P3                    
 74 Hrobařová Lenka          TJN7754    9482    D21A   180.00         
 75 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21B    15.00         
 76 Fólová Martina           TJN8853  416834    D21B    95.00         
 77 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D21B    86.00         
 78 Posselt Martin           TJN9501  232512    H20B     5.00         
 79 Hájek Vojtěch            TJN9502  896978    H21C    36.00         
 80 Picek Štěpán             TJN9601 1302800    H18A    54.00      211
 81 Šmaus Jan                TJN9700 2067320    H18A   139.00      228
 82 Novák Filip              TJN9801 2027217    H16B   181.00         
 83 Michek David             TJN9802 2027247    H16B   111.00         
 84 Janeček Mirek            TJN9804 2027208    H16B   226.00         
 85 Novotný Marek            TJN9901  232325    H16B   171.00         
 
 
Startovka oddílu: TJP - TJ Sokol Troja                           Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ryšavý Vít               TJP4700   51332    H65B    16.00         
  2 Ryšavá Lubomíra          TJP4750   53540    D65B    32.00         
  3 Peterka František        TJP4900    8861    H45B    64.00         
  4 Kukla Jan                TJP5600   51327    H55B    30.00         
  5 Kuklová Kateřina         TJP8450   51559    D21B     8.00         
  6 Kuklová Jana             TJP8750   51328    D21B    17.00         
 
 
Startovka oddílu: TRI - TJ TŽ Třinec                             Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gavendová Anna           TRI4650   49330    D65B     7.00         
  2 Kantor Ondřej            TRI9103  920676    H21A   100.00         
  3 Argaláš Michal           TRI9301  887630    H21A   184.00         
  4 Sabelová Markéta         TRI9656    8653    D18A   168.00      433
  5 Argalášová Kateřina      TRI9750 2060276    D18A    64.00      407
  6 Tesařová Jana            TRI9751  232620    D18A    72.00      409
  7 Cienciala Jan            TRI9801 1400410    H16A   153.00      180
  8 Lanc Vojtěch             TRI9807   49315    H16A    33.00      156
  9 Szarzecová Lucie         TRI9850   53280    D16A   170.00      332
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Prášil Marek             TTR7301  500580    H21A   112.00         
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolomazníková Eliška     TUR                HDR                   
  2 Hájková Anna             TUR0051    7782    D14B    38.00         
  3 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D12C   124.00         
  4 Heřmánek Petr            TUR0500    8020    H10C    24.00         
  5 Houžvička David          TUR0501            H10C    52.00         
  6 Nejezchleb Vojtěch       TUR0503 1403061    H10C     2.00         
  7 Houžvičková Daniela      TUR0751            HDR                   
  8 Heřmánková Bára          TUR0850    9394    HDR                   
  9 Houžvičková Kateřina     TUR0952            HDR                   
 10 Brožová Aneta            TUR9453    8213    D20A   110.00      461
 11 Horák Patrik             TUR9502  888604    H20A   166.00      266
 12 Nieke Patricia           TUR9552 1210495    D20A    80.00      455
 13 Wolf Filip               TUR9701  995840    H18A    74.00      215
 14 Linková Alena            TUR9751 1403419    D18A   132.00      424
 15 Roškotová Lucie          TUR9753 1403414    D18B    20.00         
 16 Nejezchlebová Barbora    TUR9755  231920    D18B     8.00         
 17 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    D16A    40.00      306
 18 Thoř Tomáš               TUR9904    2674    H16B   116.00         
 19 Thořová Markéta          TUR9952    6886    D16B   149.00         
 20 Sokolářová Šárka         TUR9999  411616    D16B   139.00         
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Kryštof            TUV0203  886280    H12C     6.00         
  2 Šritrová Lenka           TUV0252   51808    D12C    92.00         
  3 Mellan Jonáš             TUV0308  888622    H12C    78.00         
  4 Hájková Tereza           TUV0558  888626    D10L    77.00         
  5 Mellanová Judita         TUV0559  411518    D10L    69.00         
  6 Žemlík Eduard            TUV0901            HDR                   
  7 Zakouřil Václav          TUV4301    8324    H70B    17.00         
  8 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H65B    49.00         
  9 Gregor Miroslav          TUV4801    8325    P3                    
 10 Mellan Martin            TUV6304  411583    P3                    
 11 Šritr Martin             TUV6802  232388    H45B   148.00         
 12 Žemlík Pavel             TUV7135    8893    H40B    66.00         
 13 Mellanová Veronika       TUV7251  411597    D40B    81.00         
 14 Hájek Jan                TUV7301    5788    H35B    10.00         
 15 THOŘ MILOŠ               TUV7302  411521    P3                    
 16 Hájková Magdalena        TUV7351  411543    D40B    96.00         
 17 Zakouřil Tomáš           TUV7500   51726    H21B   195.00         
 18 Zakouřilová Kamila       TUV8557   52370    D21B    14.00         
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Podmolík Jonáš           TZL0001   53831    H14B   196.00         
  2 Jelínek Petr             TZL4902 1396260    H65B    94.00         
  3 Podmolík Tomáš           TZL6915  416048    H21B    48.00         
  4 Podmolíková Dagmar       TZL7155   53853    D21A    48.00         
  5 Novotný Jiří             TZL8001  515192    H21A   181.00         
  6 Slováček Tomáš           TZL8002   52212    H21A   217.00         
  7 Fialová Tereza           TZL9090   53319    P3                    
  8 Nečas Jiří               TZL9101  887934    H21A   223.00         
  9 Benroth Martin           TZL9206  553455    H21A    94.00         
 10 Krejčíková Marie         TZL9252 9416043    D21A    93.00         
 11 Kašpar Michal            TZL9308  886701    H21A    43.00         
 12 Podmolík Josef           TZL9701   53354    H18A    34.00      207
 13 Mikel David              TZL9703  889320    H18A   189.00      238
 14 Kavánková Iva            TZL9753  436954    D18B    62.00         
 15 Chovancová Zuzana        TZL9754  425531    D18A   140.00      426
 16 Šiška Petr               TZL9801 2025335    H16A    53.00      160
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK UP Olomouc                            Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horčičková Eva           UOL7051  682350    D21A    45.00         
  2 Binar Robert             UOL7500  681853    H35B    46.00         
  3 Jakobová Adélka          UOL9052  682103    D21E    93.00      112
  4 Horčičková Vendula       UOL9353  515413    D21E    49.00      101
  5 Šimková Johanka          UOL9355 2011817    D21E   181.00      134
  6 Horčička Vít             UOL9919  682370    H16A   173.00      184
  7 Janošíkova Tereza        UOL9950  682075    D16A   105.00      319
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Beranová Vlasta          UVP5450    7917    D55B   127.00         
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smutná Jana              VAM6251    9676    D40B   183.00         
  2 Klapalová Jana           VAM6451    9681    D45B    97.00         
  3 Veverková Yveta          VAM6452    9678    D45B   109.00         
  4 Kulová Jana              VAM6550  416317    D45B   149.00         
  5 Vandas Luděk             VAM6601 9111166    H40B   165.00         
  6 Vandasová Markéta        VAM7250 2053570    D40B    78.00         
  7 Netopil Libor            VAM7401 1700083    H40B   111.00         
  8 Veverka Tomáš            VAM8401    9669    H21B    42.00         
  9 Smutná Pavla             VAM8651    9674    D21B   101.00         
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK Mendelu Brno                         Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hirš Libor               VBM6000 7201772    H50B   165.00         
  2 Hiršová Marcela          VBM7079 7201756    D40B    66.00         
  3 Fučík Karel              VBM7246  720921    H21A   193.00         
  4 Kořan Pavel              VBM7401  889316    H21B   150.00         
  5 Henek Vladan             VBM8002 2011839    H21E   124.00       28
  6 Mazal Zdeněk             VBM8103  553285    H21A    91.00         
  7 Kociánová Lenka          VBM8553  330625    D21E   133.00      122
  8 Bravený Adam             VBM8801  866998    H21E    40.00        7
  9 Hiršová Gabriela         VBM9651 7200367    D18A   196.00      440
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                   Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Teringlová Vendula       VCB0451  232975    D10C    70.00         
  2 Teringl Vojtěch          VCB0702  232980    H10L    39.00         
  3 Rychtecký Josef          VCB4801   53730    H65B    22.00         
  4 Hejzlar Josef            VCB5601   53728    H55B    70.00         
  5 Hejzlarová Vladimíra     VCB5651   53725    D55B    23.00         
  6 Teringl Radek            VCB6502    8044    H45B    19.00         
  7 Teringlová Martina       VCB7851   52113    D35B   112.00         
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Podrábská Marie          VLI0251  207860    D12C   108.00         
  2 Martanová Elin           VLI0252 2043603    D14B    17.00         
  3 Novotný Jaromír          VLI0300 2058474    H12C    90.00         
  4 Podrábská Alžběta        VLI0451   49962    D10C    98.00         
  5 Martanová Lea            VLI0555 2043610    D10C    76.00         
  6 Heczková Anna            VLI0652    7752    HDR                   
  7 Přinda Jan               VLI0803    8299    HDR                   
  8 Heczko Erik              VLI0804  302695    HDR                   
  9 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H65B    52.00         
 10 Horáčková Stanislava     VLI4950    4100    D65B    37.00         
 11 Horáček Miroslav         VLI5000    4214    H60B   125.00         
 12 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H60B   149.00         
 13 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D60B   129.00         
 14 Pachnerová Jaroslava     VLI5152    8283    D60B   139.00         
 15 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H60B   137.00         
 16 Henych Petr              VLI6001  515132    H21A   151.00         
 17 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21A    72.00         
 18 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H21B    45.00         
 19 Řezáč Pavel              VLI6900  301152    H21C   108.00         
 20 Honzík Tomáš             VLI7000  981819    H35B   130.00         
 21 Procházková Alexandra    VLI7051  416258    D40B    90.00         
 22 Martan Jiří              VLI7300    8129    H40B    81.00         
 23 Meier Milan              VLI7301 7003010    H40B    99.00         
 24 Rubáček Jan              VLI7302   49963    H40B    39.00         
 25 Novotná Jana             VLI7350 2058476    D40B   105.00         
 26 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D40B    15.00         
 27 Martanová Daniela        VLI7452    8126    D40B    51.00         
 28 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H35B    40.00         
 29 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21B   117.00         
 30 Heczková Bohdana         VLI7750 7200363    D21A   168.00         
 31 Volfová Julie            VLI8051    7710    D21B    89.00         
 32 Kobr Tomáš               VLI8901 1969696    H21A    16.00         
 33 Poloprutská Klára        VLI9750   49954    D18A    84.00      412
 34 Doubková Petra           VLI9853  426323    D16A    90.00      316
 35 Poloprutská Lucie        VLI9950   49951    D16B    34.00         
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hašek Jan                VPM0001 2060400    H14B     7.00         
  2 Hasman Ondřej            VPM0002 2042514    H14B   154.00         
  3 Svobodová Alexandra      VPM0051 2042515    D14B   185.00         
  4 Lokajíčková Klára        VPM0052            D14B    74.00         
  5 Hašek Adam               VPM0101  887604    H14B   103.00         
  6 Staňková Markéta         VPM0153 2035165    D14B   143.00         
  7 Hasman Marek             VPM0201 2042515    H12C    62.00         
  8 Richtr Lukáš             VPM0204 2042518    H14B   148.00         
  9 Kurz Šimon               VPM0208 2058525    H12C    70.00         
 10 Šauli Filip              VPM0301 2060398    H12C    14.00         
 11 Staňková Radka           VPM0452 2035169    D12C   112.00         
 12 Šauli Kateřina           VPM0456 2060388    D10C    72.00         
 13 Hasman Jakub             VPM0501 2042516    H10L    19.00         
 14 Svoboda Antonín          VPM0601            H10L     5.00         
 15 Vodrážka Štěpán          VPM0802            HDR                   
 16 Bouchalová Zdena         VPM5757   52378    D50B   108.00         
 17 Bartovský Pavel          VPM6101 2042507    H50B    17.00         
 18 Richtr Aleš              VPM6601   51686    H45B    28.00         
 19 Staněk Rostislav         VPM6801  886260    H45B    46.00         
 20 Hasman Jan               VPM6901 2060391    H45B   142.00         
 21 Hašek Ondřej             VPM6902  995835    H40B    96.00         
 22 Svoboda Radek            VPM6903            H45B   169.00         
 23 Staňková Marcela         VPM6951  888641    D40B    42.00         
 24 Hasmanová Lenka          VPM7551 2060390    D35B    48.00         
 25 Vodrážka Ondřej          VPM7702  995796    H21A     1.00         
 26 Šauli Iva                VPM7852 2060395    D35B    88.00         
 27 Vodrážková Kateřina      VPM7995   53252    D21B    41.00         
 28 Tesař Daniel             VPM8203  434814    H21C    44.00         
 29 Bouchal Jiří             VPM8449  995860    H21E    16.00        1
 30 Doležalová Vendula       VPM8787  995858    D21A    63.00         
 31 Veselá Anna              VPM9250  301402    D21B    23.00         
 32 Hlinovská Johana         VPM9751 2035166    D18B    14.00         
 33 Obytová Kateřina         VPM9752 2042510    D18B    44.00         
 34 Šafrhansová Lucie        VPM9753 2060399    D18B    32.00         
 35 Mikešová Adéla           VPM9852 2042520    D16B    54.00         
 36 Kroupová Eliška          VPM9853 2031356    D16B    64.00         
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.           Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matuš Vojtěch            VRB9606  232144    H18A    79.00      216
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Knob Viktor              VRL     4616795 P  HDR                   
  2 Havlová Klára            VRL0152    9004    P3                    
  3 Randáková Alžběta        VRL0252  416271    D12C   140.00         
  4 Štregl Matyáš            VRL0301 2017678    H12C    18.00         
  5 Waněk Hubert             VRL0302 7200595    H12C    42.00         
  6 Pilná Natálie            VRL0351  438036    D12C    56.00         
  7 Randáková Adéla          VRL0452  425599    D10C   110.00         
  8 Knobová Agáta            VRL0453 2053583    D10C   104.00         
  9 Havlová Kateřina         VRL0552    9004    D10C    86.00         
 10 Zemánek Bohumil          VRL3601    8963    H75B   122.00         
 11 Knobloch Jindřich        VRL4901    8999    H65B    61.00         
 12 Štregl Tomáš             VRL5001    9001    H60B   123.00         
 13 Farář Jaroslav           VRL5002    9261    H60B   119.00         
 14 Nýdrlová Eva             VRL5451    8954    D55B    91.00         
 15 Vlachová Hana            VRL6251    8962    D50B    78.00         
 16 Havel Leoš               VRL6401 2060209    H50B    41.00         
 17 Hanč Jaroslav            VRL6702  438038    H45B     7.00         
 18 Hančová Alice            VRL7052  206480    D40B   132.00         
 19 Waňková Dita             VRL7151  331619    D40B   174.00         
 20 Pilná Libuše             VRL7153  232639    D40B    63.00         
 21 Štregl Petr              VRL7303 2017676    H35B   100.00         
 22 Randáková Helena         VRL7452  515185    D21A    87.00         
 23 Wohanka Pavel            VRL7501 2300842    H21B    69.00         
 24 Štreglová Andrea         VRL7552  206478    D35B    28.00         
 25 Wohanková Gabriela       VRL7652 2042537    D21C    83.00         
 26 Polák Vlastimil          VRL7702    9000    H35B    34.00         
 27 Dančáková Michaela       VRL8052            D21C    73.00         
 28 Knoblochová Kamila       VRL8353    8952    D21B   128.00         
 29 Jebavá Lucie             VRL9254  331285    D21B   122.00         
 30 Hančová Petra            VRL9652 1398998    D18A   172.00      434
 31 Starý Ondra              VRL9802 2025354    H16A    48.00      159
 32 Waňková Martina          VRL9951  425555    D16A    50.00      308
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Jakub              VSP0000  446363    H14B   163.00         
  2 Aschermann Martin        VSP0001 2020710    H14B    94.00         
  3 Průša Kryštof            VSP0102 2020707    H14B   181.00         
  4 Horáková Barbora         VSP0150  331064    D14B   134.00         
  5 Kodejš Ondřej            VSP0200 2021827    H12C   118.00         
  6 Aschermannová Tereza     VSP0253 2020712    D12C    44.00         
  7 Beranová Eva             VSP0254 2021832    D12C    12.00         
  8 Nosková Klára            VSP0255 2058493    D12C    24.00         
  9 Horák Pavel ml.          VSP0301  434600    H12C    34.00         
 10 Zakouřil Matyáš          VSP0400  232616    H10C    40.00         
 11 Baldrián Tomáš           VSP0405 9200730    H10C    50.00         
 12 Průša Dominik            VSP0406 2032107    H10C    44.00         
 13 Hejna Igor               VSP0407  411602    H10C    16.00         
 14 Hejna Viktor             VSP0408  411604    H10C    10.00         
 15 Nosek Daniel             VSP0409  446366    H10C    60.00         
 16 Kopecká Valentýna        VSP0453 2021847    D10C    74.00         
 17 Aschermannová Klára      VSP0454 2020713    D10C   106.00         
 18 Beranová Hana            VSP0455 2021831    D10C   100.00         
 19 Štraitová Jolana         VSP0456 2021830    D10C    96.00         
 20 Nosková Barbora          VSP0457 2058488    D10C    78.00         
 21 Kodejšová Markéta        VSP0458 2021828    D10L    67.00         
 22 Nemšovský Filip          VSP0500 2035710    H10L     9.00         
 23 Městka Václav            VSP0600  416121    H10L    37.00         
 24 Horák Martin             VSP0601   51649    H10L    41.00         
 25 Mencl Josef              VSP0602 2021850    H10L    29.00         
 26 Meier David              VSP0606  232246    H10L    25.00         
 27 Jedličková Josefína      VSP0651  443085    D10L    55.00         
 28 Štrait Vilém             VSP0701 2021829    H10L    17.00         
 29 Baldriánová Eva          VSP0751  888639    D10L    79.00         
 30 Gajdová Michaela         VSP0752   51730    D10L    51.00         
 31 Jedlička Aleš            VSP0800 2067940    H10L    31.00         
 32 Zakouřilová Klára        VSP0850 2032113    D10L    71.00         
 33 Hejnová Barbora          VSP0851  411503    HDR                   
 34 Nemšovská Magdalena      VSP0853  111111    D10L    59.00         
 35 Kučera Jakub             VSP0900 2032189    HDR                   
 36 Gajda Petr               VSP0903   52283    HDR                   
 37 Kučerová Kateřina        VSP0950 1398983    HDR                   
 38 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H70B    22.00         
 39 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H60B   157.00         
 40 Uher Petr                VSP5001   51741    H45B    82.00         
 41 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D60B   144.00         
 42 Hora Vladimír            VSP5100 7200325    H60B   151.00         
 43 Polák Zdeněk             VSP5203   51740    H60B   139.00         
 44 Horová Magda             VSP5450    9782    D21A    27.00         
 45 Šváb Jan                 VSP5801  886277    H55B   170.00         
 46 Michálková Jiřina        VSP6151   51734    D50B    13.00         
 47 Němeček Jan              VSP6201  682682    H50B   133.00         
 48 Mencl Miloslav           VSP6505   52277    P6                    
 49 Hartman Aleš             VSP6506   51620    H45B   100.00         
 50 Semík Jan                VSP6507   53572    H45B   172.00         
 51 Aschermann Jan           VSP6902   52284    H40B   102.00         
 52 Nosek Jan                VSP6910  446367    P6                    
 53 Bořánek Petr             VSP7000   51750    H21B   108.00         
 54 Neyrinck Noel            VSP7012 2067921    P6                    
 55 Menclová Silvie          VSP7050   51749    P3                    
 56 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051    7911    P3      -3.00         
 57 Klapalová Pavla          VSP7099   51589    D40B   180.00         
 58 Beran Jiří               VSP7102 2021833    P3                    
 59 Beranová Iva             VSP7150 2021834    D40B     6.00         
 60 Kilarská Marcela         VSP7151 1398972    D21A   162.00         
 61 Kodejš Zdeněk            VSP7202 2021822    P6                    
 62 Kopecká Alena            VSP7250 2021849    P3                    
 63 Horáková Lenka           VSP7255   51728    D40B    75.00         
 64 Průšová Markéta          VSP7256   53160    D40B   165.00         
 65 Nosková Pavla            VSP7261 2058494    D40B   126.00         
 66 Kučera Jan               VSP7302   51650    H40B    90.00         
 67 Horák Pavel (Starosta)   VSP7305 2032184    H40B    60.00         
 68 Průša Michal             VSP7310  553437    H40B   135.00         
 69 Trnková Dana             VSP7351 2021823    D40B   159.00         
 70 Hejnová Martina          VSP7354  411502    P3                    
 71 Zakouřil Václav          VSP7401   51724    H40B   141.00         
 72 Hejna Vladimír           VSP7404    5782    P3                    
 73 Augusta Jiří             VSP7421 2021838    P3                    
 74 Svobodová Jitka          VSP7450   53598    D21A   171.00         
 75 Zakouřilová Helena       VSP7453  232401    D40B   138.00         
 76 Bártíková Irena          VSP7461 2070890    P3                    
 77 Kučerová Marie           VSP7551   53546    D35B   132.00         
 78 Štrait Martin            VSP7602  410393    H35B    16.00         
 79 Městková Kateřina        VSP7650   51746    D35B    76.00         
 80 Gajdová Kristina         VSP7752  436445    D21B   116.00         
 81 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21E   113.00      117
 82 Uhrová Zuzana            VSP8050  232062    D21B   110.00         
 83 Kopecká Johana           VSP9950 2021848    D16B    89.00         
 
 
Startovka oddílu: XBM - PELL’S MTBO TEAM                         Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janas Petr               XBM7103 7201200    H21A    58.00         
 
 
Startovka oddílu: ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk                    Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Borovičková Valerie      ZAM0051 2053567    D14B   122.00         
  2 Lauterbach David         ZAM9801  416281    H16B   211.00         
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Auerműllerová Anna       ZBM0060  410338    D14B   197.00         
  2 Přikryl Petr             ZBM6708   52008    H21A    40.00         
  3 Kasal Vít                ZBM7540 7770000    H21B    60.00         
  4 Pátek Richard            ZBM7609 1976000    H21B    12.00         
  5 Tvarůžková Petra         ZBM8459   51765    D21A   150.00         
  6 Zháňal Jan               ZBM8721 1111187    H21A    10.00         
  7 Hrstková Vladěna         ZBM8787 7201204    D21E   109.00      116
  8 Hlavová Hana             ZBM8888  515450    D21E   125.00      120
  9 Zimmermann Jakub         ZBM8928  995810    H21A   127.00         
 10 Mádlová Věra             ZBM8951  995814    D21A   123.00         
 11 Hendrychová Zuzana       ZBM8954  416329    D21A   114.00         
 12 Kabáthová Eva            ZBM8966 7200341    D21E    77.00      108
 13 Nykodým Miloš            ZBM9005  515163    H21E    72.00       15
 14 Zimmermann Štěpán        ZBM9101  911220    H21A    85.00         
 15 Bravený Vít              ZBM9102  888891    H21E    20.00        2
 16 Švirák Ondřej            ZBM9103  995802    H21A     4.00         
 17 Mezníková Lucie          ZBM9150  515151    D21B    80.00         
 18 Indráková Adélka         ZBM9153  897391    D21E   157.00      128
 19 Chloupek Adam            ZBM9300  995849    H21E    84.00       18
 20 Klusáček Jan             ZBM9301  899179    H21E    64.00       13
 21 Brlica Pavel             ZBM9302  515462    H21E   104.00       23
 22 Koporová Petra           ZBM9353 7200316    D21A    57.00         
 23 Hrušková Barbora         ZBM9354 1668661    D21E   101.00      114
 24 Chromá Kateřina          ZBM9451 9201069    D20A    85.00      456
 25 Tužilová Magdaléna       ZBM9452 2020737    D20A   125.00      464
 26 Tesařová Markéta         ZBM9456 9201068    D20A    95.00      458
 27 Nedbálková Hana          ZBM9755 2042513    D18A   156.00      430
 28 Hirš Otakar              ZBM9801 7200360    H16A   143.00      178
 29 Firešová Markéta         ZBM9951  897355    D16A    35.00      305
 
 
Startovka oddílu: ZBP - OOB SK Zbraslav                          Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vaněk Petr               ZBP7302  995800    H21C    28.00         
  2 Pražák Jiří              ZBP7800   53583    P6                    
  3 Zoubková Jana            ZBP8050   53592    D21B    50.00         
 
 
Startovka oddílu: ZVO - OB SK Zvole                              Sobota 17.5.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Tomáš              ZVO6401 2031360    H50B    93.00         
  2 Háněl Jaromír            ZVO6801  515007    H40B   195.00         
  3 Hájková Eliška           ZVO9851 2031363    D16B    69.00         
  4 Zimmerová Kateřina       ZVO9852  886274    D16B    84.00